hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.02.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 6 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Podnieś klapkę. Ciało człowieka (Enrica Soroldoni, Emanuela Pagliari, Diego Mattarelli), na drugim Zaopiekuj się moją mamą (Shin Kyung-sook). Kolejny produkt to Psi Patrol. Opowiadania z naklejkami. Zgrany zespół (praca zbiorowa) oraz Psi Patrol. Poznajmy się! Nasz patrol (praca zbiorowa).
1
Podnieś klapkę. Ciało człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podnieś klapkę. Ciało człowieka
Dostępny
245 szt.

Podnieś klapkę. Ciało człowieka to wyjątkowa, nowocześnie zilustrowana książka edukacyjna. Klapki zachęcają do odkrywania ciekawych informacji i tajemnic ludzkiego organizmu. Publikacja w bardzo konkretny, obrazowy sposób pokazuje, że ciało człowieka jest cudowną maszyną, która działa dzięki współpracy wielu różnych organów. Młodzi czytelnicy znajdą tutaj odpowiedzi na wiele pytań, m.in. Dlaczego nasza krew jest czerwona? Skąd wiemy, że chce nam się siku? Jak pracuje mózg? Dlaczego mamy dwoje uszu? Podnosząc klapki, odkryją najważniejsze fakty o ludzkim ciele i jego największe sekrety. Pozostałe książki w serii: • Podnieś klapkę. Ziemia • Podnieś klapkę. Kosmos

56,00 zł
34,16 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 21,84 zł

18 osób kupiło
2
Zaopiekuj się moją mamą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaopiekuj się moją mamą
Dostępny
108 szt.

Już nigdy nie pomyślisz o swojej mamie w ten sam sposób po przeczytaniu tej książki. Zaopiekuj się moją mamą to niezwykła i głęboko poruszająca historia o rodzinie poszukującej matki, która znika pewnego popołudnia wśród tłumu na stacji metra. Opowiedziana z perspektywy córki, syna, męża i samej matki jest uniwersalną opowieścią o miłości, rodzinnych sekretach, przeszłości i współczesności. Stanowi chwytającą za serce sentymentalną podróż świadomości, która doprowadza cię do spotkania twarzą z twarz z gorzką prawdą - że nie wiesz nic o swojej matce. Shin Kyung-sook - (kor. ???; ur. 1963 niedaleko Jeongeup) ? południowokoreańska pisarka, laureatka wielu nagród, w tym Man Asian Literary Prize. Jej książki ukazały się w ponad 34 krajach. Po polsku wydano trzy powieści autorki: Zaopiekuj się moją mamą, Będę tam i Dworską tancerkę.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

4 osoby kupiły
3
Psi Patrol. Opowiadania z naklejkami. Zgrany zespół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Opowiadania z naklejkami. Zgrany zespół
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Przed Psim Patrolem sportowe emocje! Ryder i pieski grają w bardzo ważnych meczach. Czy pokażą, że tworzą zgrany zespół?

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

4 osoby kupiły
4
Psi Patrol. Poznajmy się! Nasz patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Poznajmy się! Nasz patrol
Dostępny
120 szt.

Psi Patrol to właśnie My! Zajrzyjcie do tej książki, by nas lepiej poznać. Książka z twardymi stronami w zabawnym kształcie – zawiera opowiadanie dla najmłodszych.

22,99 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,00 zł

3 osoby kupiły
5
Puzzle 1000 Portret kobiety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Portret kobiety
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

52,80 zł
44,88 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,92 zł

3 osoby kupiły
6
Szkoła lipska i systematyczna destrukcja edukacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła lipska i systematyczna destrukcja edukacji
Dostępny
57 szt.

Bazując na pracach psychologicznych Wilhelma Wundta, jego uczniowie i całe rzesze kontynuatorów, opracowały zredukowany obraz człowieka jako zwierzęcia mającego podporządkować się wpływom środowiska. Rozwijając te idee zaproponowali oni daleko idące zmiany w systemach nauczania, w których edukacja została sprowadzona do tresury behawioralnej opartej procesy bodźcowania, mając ostatecznie na celu wypracowanie procesów dostosowawczych u pozbawionego wolnej woli człowieka.Te progresywne metody nauczania zostały na Zachodzie wsparte przez potężne fundacje takie jak Fundacja Rockefellera czy Fundacja Carnegie, natomiast na Wschodzie przez nowo powstające państwa komunistyczne zmieniając szkoły w kliniki behawioralne.Dla ucznia, rodzica czy nawet nauczyciela wciąż postępująca degradacja systemów kształcenia pozostaje wielką niewiadomą. Procesy te pogłębiają się z pokolenia na pokolenie pchając nieświadome rzesze w niewiadomym kierunku. Książka ta rozwiewa wszelkie wątpliwości i wskazuje prawdziwe podstawy oraz cele współczesnej progresywnej edukacji.

46,20 zł
34,65 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,55 zł

3 osoby kupiły
7
Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia
Dostępny
50 szt.

Język niemiecki Poziom A1-B2. Ćwicz język niemiecki metodą wizualną. Oto książka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich wzrokowców! Ten dodatek do bestsellerowego podręcznika Niemiecki dla leniwych w całości składa się z różnorodnych ćwiczeń, przejrzystych tabel, kolorowych ikon i prostych schematów. Dzięki nim można szybko i sprawnie opanować niemiecką gramatykę: przypomnieć sobie najważniejsze struktury, utrwalić konstrukcje już poznane bądź uzupełnić swoją wiedzę. Jak przekonują autorki, najlepiej uczymy się języków obcych, gdy wizualizujemy sobie omawiany materiał. Niniejszy zbiór ćwiczeń obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne od poziomu A1 do B2, w tym: - niemieckie części mowy, - czasy gramatyczne - proste i złożone, - słowotwórstwo, - stronę bierną, - mowę zależną, - tryby warunkowe. Wykonanie jednego ćwiczenia zajmie ci nie więcej niż pięć minut. W dodatku nie musisz trzymać się ściśle określonej kolejności - możesz rozwiązywać zadania według własnych potrzeb. Dlatego nawet jeśli masz mało czasu lub zwyczajnie nie chce ci się siadać do nauki niemieckiego, spróbuj otworzyć Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia, zrobić jedno zadanie, za chwilę drugie, trzecie i kolejne, a wkrótce z satysfakcją stwierdzisz, że nawet nie wiesz kiedy kolejne zagadnienie gramatyczne stało się dla ciebie jasne. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

49,90 zł
42,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,48 zł

2 osoby kupiły
8
W hołdzie Katalonii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W hołdzie Katalonii
Dostępny
130 szt.

George Orwell opisał swoje doświadczenia z czasów wojny domowej w Hiszpanii. Książka W hołdzie Katalonii to doskonała reporterska i głęboko filozoficzna pozycja. I prawdopodobnie gdyby nie to wstrząsające hiszpańskie doświadczenie nigdy nie powstałyby jego najbardziej znane dzieła. Młody idealista George Orwell jedzie do Hiszpanii jako ochotnik wysłany przez Independent Labour Partii i walczy w oddziałach POUM (Robotniczej Partii Zjednoczenia Marksistowskiego), organizacji zbliżonej do anarchistów. Wkrótce jednak przekonuje się, że walczy nie tylko z faszystami. Okazuje się, że zagrożenie czai się po (pozornie) tej samej, lewej stronie barykady. Tym zagrożeniem są staliniści, konkretniej nawet NKWD i GRU. I to oni zwalczają rewolucję równie zacięcie jak wojska Franco! To doświadczenie – pozostawiło trwały ślad w życiu i twórczości autora najważniejszych antyutopii XX wieku. Zatem W hołdzie Katalonii to lektura obowiązkowa dla każdego (nie tylko dla wielbicieli Orwella)) kto chce poznać naturę reżimów totalitarnych i coś zrozumieć z polityki, także jak najbardziej współczesnej. George Orwell (1903-1950) – angielski pisarz, dziennikarz, uczestnik wojny hiszpańskiej po stronie republikańskiej, socjalista z przekonań, ale zarazem radykalny przeciwnik systemów totalitarnych. Uznawany za twórcę najwybitniejszych dystopii XX wieku – Folwark zwierzęcy i 1984.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
9
Samolot styropianowy z silnikiem i światłem LED, ładowanie USB 1003275 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
28,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

2 osoby kupiły
10
Ikonografia ulic Szewskiej i Szczepańskiej... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ikonografia ulic Szewskiej i Szczepańskiej...
Dostępny
8 szt.

Książka jest szóstym tomem serii wydawniczej pod nazwą "Katalog Widoków Krakowa". Prezentuje 470 widoków zachodniej i północno-zachodniej części Śródmieścia, powstałych w okresie od końca XVI do początku XX wieku, pozwalających prześledzić zmiany, jakie z biegiem czasu zachodziły w zabudowie tego obszaru. Reprodukowane obrazy, rysunki, grafiki i fotografie pokazują różnorodność tej części miasta, w której obok kościołów o wielowiekowej tradycji i mieszczańskich kamienic funkcjonowały renomowane hotele, a obok eleganckich sklepów tętnił życiem zawsze pełen chłopskich furmanek targ na placu Szczepańskim.

89,00 zł
81,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,12 zł

2 osoby kupiły
11
Puzzle 1000 elementów. Japoński ogród, Claude Monet, 1899 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Japoński ogród, Claude Monet, 1899
Bluebird, 1000
Dostępny
4 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
12
Tablica drewniana dwustronna 1004033 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
104,90 zł
99,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,24 zł

1 osoba kupiła
13
Depresja i zaburzenia lękowe W gabinecie lekarza specjalisty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Depresja i zaburzenia lękowe W gabinecie lekarza specjalisty
Dostępny
47 szt.

Pierwsze wydanie psychiatryczne w serii ?W gabinecie lekarza specjalisty?, pod redakcją prof. dr hab. n. med. Marka Jaremy, zostało poświęcone postępom w leczeniu depresji i zaburzeń lękowych. Publikacja kierowana jest do psychiatrów, psychiatrów dziecięcych, lekarzy pozostałych specjalności, którzy mają kontakt z pacjentem psychiatrycznym oraz psychoterapeutów.

119,00 zł
110,67 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,33 zł

1 osoba kupiła
14
Puzzle 1000 elementów. Żona artysty z synem, Claude Monet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Żona artysty z synem, Claude Monet
Bluebird, 1000
Dostępny
7 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
15
Legendy arturiańskie. Tom 1. Niezwykły chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy arturiańskie. Tom 1. Niezwykły chłopiec
Dostępny
18 szt.

Klasyczne legendy arturiańskie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Młody Merlin dotąd nie opuszczał swojej wioski – zajmował się sporządzaniem magicznych mikstur i śnił przedziwne sny, które czasem się spełniały. Pewnego dnia w wiosce pojawił się zakapturzony mężczyzna, który szukał niezwykłego chłopca, syna demona... Merlin zostaje pojmany i wyrusza w daleką podróż, do walącego się zamku bezwzględnego króla. Na miejscu okazuje się, że nie tylko on zna się na magii...

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

1 osoba kupiła
16
Ogier Marwari maści siwej XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogier Marwari maści siwej XL
Collecta
Dostępny
166 szt.

Ogier Marwari Szary to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

34,58 zł
30,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,15 zł

1 osoba kupiła
17
Ciastolina, tuby uzupełniające zielone (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina, tuby uzupełniające zielone (12 sztuk)
Play-Doh, Hasbro
Dostępny
3 szt.

Ciastolina Play-Doh – król mas plastycznych! Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Z zestawem Play-Doh każdy dzień wypełniony będzie solidną dawką humoru. Wymiary opakowania: 18.0 x 23.0 x 8.0 cm

62,11 zł
55,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,21 zł

1 osoba kupiła
18
Puzzle 1000 elementów. Niebieski koń, Franz Marc 1911 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Niebieski koń, Franz Marc 1911
Bluebird, 1000
Dostępny
2 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
19
Illusions - Płyta winylowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Illusions - Płyta winylowa
Mac Fleetwood, Euro Pilot
Dostępny
4 szt.

Strona A (21:55) 1. The Chain 2. Rhiannon 3. Eyes Of The World 4. Gypsy Strona B (20:39) 1. Go Your Own Way 2. Love In Store 3. You Make Loving Fun 4. Blue Letter 5. Songbird Czas albumu: 42:34 Nr kat.: PHR1029 E

84,90 zł
62,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 22,07 zł

1 osoba kupiła
20
Legendy arturiańskie. Tom 2. Mroczna czarodziejka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy arturiańskie. Tom 2. Mroczna czarodziejka
Dostępny
14 szt.

Klasyczne legendy arturiańskie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Szczęśliwe dzieciństwo Morgany kończy się, gdy Król Uther wypowiada wojnę jej ojcu. Dziewczynka zostaje wysłana z ukochanego domu w Tintagel do klasztoru, w którym spędza następnych osiem lat. Tam z pomocą tajemniczej Iony odkrywa swe mroczne moce, uczy się też je kontrolować. Do dnia, gdy otrzymuje niespodziewany list, a wraz z nim szansę na zemstę...

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

1 osoba kupiła
21
Puzzle 1000 Dama z łasiczką, Leonardo da Vinci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Dama z łasiczką, Leonardo da Vinci
Bluebird
Dostępny
10 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
22
Sztuka planowania. Fragmenty obrazów i historii ze zbiorów Muzeum Narodowego w Krakowie. Notes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Sztuka planowania. Fragmenty obrazów i historii ze zbiorów Muzeum Naro...
Muzeum Narodowe w Krakowie
Dostępny
3 szt.

Sztuka planowania to poręczny notes na 52 tygodnie, uzupełniony o wybór dzieł sztuki, prezentowanych w galeriach Muzeum Narodowego w Krakowie. Wewnątrz maleńkiej książeczki znajdują się reprodukcje obrazów, które można zobaczyć w Muzeum – począwszy od sztuki dawnej, a skończywszy na najnowszej. Nie zabrakło ulubionych przez muzealną publiczność artystów Młodej Polski. Dzieła zostały pokazane we fragmentach – bo nic nie zastąpi wizyty w galerii i przyjrzenia się obrazowi na żywo. Pomiędzy obrazami zostawiliśmy miejsce na notatki, których prowadzenie możesz rozpocząć w dowolnym momencie – to propozycja dla tych, którzy niekoniecznie chcą decydować się na uporządkowany tryb życia od Nowego Roku. Daty wpisujemy sami – jeśli mamy taką potrzebę!

10,00 zł
9,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
23
Deskorolka mini świecąca 1004263 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,10 zł
4,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
24
Puzzle 1000 elementów. Cztery dziewczyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Cztery dziewczyny
Bluebird
Dostępny
6 szt.

„Bluebird” przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów. Wymiary obrazka po ułożeniu: 68.0 x 48.0 cm

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
25
Puzzle 1000 elementów. Wiosna, Botticelli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wiosna, Botticelli
Bluebird, 1000
Dostępny
8 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów. Wymiary obrazka po ułożeniu: 68.0 x 48.0 cm

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
26
Pidżamersi. Noc kotów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pidżamersi. Noc kotów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Connor poznaje legendę o trzech figurach, dzięki którym ponoć może posiąść dodatkowe kocie umiejętności. Czy legenda okaże się prawdziwa?

8,87 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,2%
oszczędzasz 1,88 zł

1 osoba kupiła
27
Puzzle 1000 elelementów. Gwiezdne Wojny challenge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elelementów. Gwiezdne Wojny challenge
Ravensburger, 1000
Dostępny
9 szt.

Puzzle 1000 elementów Ravensburger z serii Challenge to idealny produkt dla wszystkich poszukujących wyzwań! Układanka posiada unikalny motyw z bohaterami Gwiezdnych Wojen, w którym elementy ułożone się w takiej sekwencji, że trzeba wytężyć wzrok, aby podołać zadaniu Po ułożeniu puzzle mają wymiary 70.0 x 50.0 cm. Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości. Zawartość i cechy zestawu: • Układanka z unikalnym motywem Star Wars • Ilość elementów: 1000 elementów • Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu • Przeznaczone dla dzieci od lat 14

65,33 zł
58,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,53 zł

1 osoba kupiła
28
Tramwaj grafiti 1004746 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tramwaj grafiti 1004746
Norimpex
Dostępny
28 szt.

72,90 zł
69,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,64 zł

1 osoba kupiła
29
Karol z Atmy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karol z Atmy
Dostępny
8 szt.

Karol Szymanowski (ur. 3 X 1882 roku w Tymoszówce na Ukrainie, zm. 29 III 1937 roku w Lozannie) był dyrektorem warszawskiego Konserwatorium Muzycznego i pierwszym rektorem Akademii Muzycznej w Warszawie. Jako jeden z największych kompozytorów polskich i europejskich współtworzył dzieje muzyki światowej, obok takich sław jak: Igor Strawiński, Claude Debussy czy Bela Bartók. Autor oper "Hagith" i "Król Roger", baletów "Mandragora" oraz "Harnasie", symfonii, oratoriów, kwartetów smyczkowych, kompozycji kameralnych i fortepianowych. Karol Szymanowski był człowiekiem rodzinnym: wystarczy przeczytać choćby parę jego listów, adresowanych do najbliższych, z bogatej korespondencji zebranej i opracowanej przez Teresę Chylińską. Siostrzenica kompozytora, Krystyna Dąbrowska Kicia czy Kiciurka, jak nazywał ją jej najukochańszy Wujcio była córką Zofii Szymanowskiej, najmłodszej siostry autora Harnasiów. Los sprawił, że spędzała razem z WujciemKarolem najpierw wiele miesięcy w roku, później wakacje i ferie, wzrastając w przestrzeni wyznawanych przez niego wartości.Był dla mnie ojcem i najbliższym przyjacielem. Mogłabym o nim mówić godzinami, niemuzycznie i tkliwie pisała Krystyna Dąbrowska już jako dojrzała kobieta. I znacząco podkreślała: Pragnę ukazać nie twórcę, lecz człowieka o niespotykanej wręcz dobroci, zniewalającym uroku i wielkim rozumie. Na kartach jej książki, o charakterze luźnego "diariusza", narysowany został portret niezwykły: wykreowany z przeżyć i wspomnień wyniesionych z dzieciństwa. A dziecko nie kłamie, może dodawać od siebie barwne komentarze, które i tak mieszczą się w zapamiętanej atmosferze i tej emocjonalnej, i tej intelektualnej.

20,00 zł
18,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
30
Hematologia Kompendium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hematologia Kompendium
Dostępny
60 szt.

Publikacja Hematologia. Kompendium została przygotowana pod redakcją prof. dr hab. n. med. Grzegorza Władysława Basaka oraz prof. dr hab. n. med. Wiesława Wiktora Jędrzejczaka. W sposób zwięzły i przejrzysty prezentuje zagadnienia związane z tytułową hematologią. Zawiera wyselekcjonowane informacje odnoszące się do fizjologii, patologii, diagnostyki i leczenia, wybranych jednostek chorobowych krwi i układu krwiotwórczego. Pomaga w zrozumieniu podstawowych praw i zasad rządzących chorobami krwi. Kompendium porusza kwestie dotyczące podstaw hematologii, niedokrwistości, chorób mieloidalnych, nowotworów limfoidalnych, zaburzeń krzepnięcia krwi, diagnostyki nadmiaru i niedoboru krwinek oraz limfadenopatii, przeszczepiana komórek krwiotwórczych. Publikacja jest skierowana do studentów medycyny oraz osób odbywających kurs z zakresu hematologii.

99,00 zł
92,07 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,93 zł

31
Fizjologia człowieka Podstawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizjologia człowieka Podstawy
Dostępny
81 szt.

Podręcznik zawiera niezbędne wiadomości na temat fizjologii człowieka, uwzględniające najnowsze informacje przydatne w późniejszej nauce przedmiotów klinicznych. Przejrzysty układ książki pozwala na łatwe i selektywne korzystanie z poszczególnych partii materiału stosownie do potrzeb studentów oraz koncepcji wykładu. Bogaty materiał graficzny ? prawie 200 rycin ? ułatwia rozumienie i przyswojenie treści. Publikacja została przygotowana z myślą o studentach kierunków: pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, analityka medyczna, zdrowie publiczne, dietetyka. Treść uwzględnia zalecenia edukacyjne określone w podstawach programowych.

154,00 zł
143,22 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,78 zł

32
Kura gdacze ko ko ko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kura gdacze ko ko ko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.19

Sztywnostronicowa książeczka zawiera znany zilustrowany w sposób atrakcyjny dla najmłodszych czytelników utwór "Kurka gdacze ko ko ko"

2,99 zł
Powiadomienie
33
Kolorowanka dla dzieci od lat 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka dla dzieci od lat 3
Dostępny
100 szt.

Kolorowanka dla dzieci od lat 3 Pojazdy to wyjątkowa książka zawierająca obrazki do pokolorowania, liczne opisy oraz naklejki.

7,99 zł
34
Atlas Europy dla dzieci 5-8 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas Europy dla dzieci 5-8 lat
Dostępny
42 szt.

Wyjątkowy ilustrowany Atlas Europy dla dzieci 5-8 lat. W środku mnóstwo ciekawostek i naklejki: Flagi i Herby.

8,99 zł
35
Labirynty dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labirynty dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Bajecznie kolorowe labirynty o różnym stopniu trudności to rozrywka i wyzwania dla każdego dziecka. Dodatkowo najmłodsi znajdą w środku naklejki.

8,99 zł
Powiadomienie
36
Dowcipy Dobry humor dla najmłodszych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dowcipy Dobry humor dla najmłodszych
Niedostępny
Brak

Dowcipy - Dobry humor dla najmłodszych.

3,99 zł
Powiadomienie
37
Polskie dziennikarstwo wojenne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie dziennikarstwo wojenne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

W monografii, każdorazowo kreśląc tło polityczno-historyczne wojen, przeanalizowano ponad czterdzieści dziennikarskich sprawozdań wojennych, wydanych w formie książkowej, z dziewięciu wojen prowadzonych od 1918 roku do początku XXI wieku w różnych częściach świata (Europa, Afryka, Indochiny, Kaukaz, Bałkany, Irak, Afganistan). Ponadto przedstawiono pracę dziennikarzy w czasie wojen na przestrzeni lat, tradycję relacji wojennej od starożytności i jej status w dziennikarstwie światowym, definicję i typologię korespondentów wojennych, kwestie źródeł, etyki zawodowej, wartości dokumentalnej sprawozdań oraz propagandy wojennej i sposobów oddziaływania na odbiorców. Ważne miejsce w publikacji zajmują wojskowe komunikaty i sprawozdania od wojny polsko-bolszewickiej do misji pokojowej i misji stabilizacyjnej na przełomie XX i XXI wieku, a także praca oficerów prasowych Wojska Polskiego.

59,90 zł
51,51 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,39 zł

38
Człowiek-Społeczeństwo-Świat: podmiotowość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

39
Powiat Lidzbarski 1111 zadań i rozwiązań. Wyd. 2 (miękka oprawa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

40
Parlamenty dwuizbowe. Wybrane zagadnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,30 zł
50,21 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,09 zł

41
Influencer marketing w dobie nowych mediów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Influencer marketing w dobie nowych mediów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.03

Media społecznościowe zawładnęły nie tylko czasem wolnym ich użytkowników, lecz także budżetami komunikacyjnymi firm, które doskonale odnajdują się w ich przestrzeni. Stały się one również doskonałymi platformami do rozwoju influencer marketingu, a osoby influencerów zyskują tam status gwiazd. Ich niezwykły potencjał nie mógł umknąć właścicielom marek, dla których influencerzy każdego dnia stają się wyjątkowymi ambasadorami, adwokatami, a w wielu wypadkach także rzecznikami. lnfluencer marketing to obecnie jedno z najbardziej kreatywnych narzędzi komunikacyjnych, w połączeniu z nowymi mediami tworzące w oczach potencjalnego i aktualnego klienta niezwykłą wartość, której oryginalność inspiruje, motywuje i kreuje bardzo konkretne działania nabywcze. Co warte podkreślenia, influencer marketing wydaje się nie znać ograniczeń wiekowych, doskonale daje sobie radę zarówno w najmłodszych, jak i najstarszych grupach odbiorców, stwarzając tym ostatnim szanse na nieznane im dotychczas doznania.

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

42
Matematyka z wesołym Kangurem BENIAMIN 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z wesołym Kangurem BENIAMIN 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

Testy konkursu międzynarodowego "KANGUR MATEMATYCZNY" wraz z rozwiązaniami, począwszy od 1993 roku dla poziomu wiekowego "BENIAMIN" (klasy 5 i 6 szkół podstawowych) . Całkiem nowy, ciekawy i kolorowy skład. Testy zadań konkursowych na inne poziomy znajdziesz w kolejnych tomach serii "Matematyka z wesołym Kangurem". Ta książka jest następcą tzw. "żółtego" kangura, który począwszy od roku 2015 został rozdzielony na dwie książki - osobną dla poziomu Maluch i Beniamin.W książce znajdziesz: Testy konkursu międzynarodowego "Kangur Matematyczny" z lat 1992-2020 wraz z kompletem rozwiązań dla wszystkich lat konkursowych! Książka zawiera zadania, odpowiedzi oraz rozwiązania z Kangura Matematycznego dla poziomu Beniamin (klasy 5 i 6 szkół podstawowych) z lat 1992-2020.

34,70 zł
24,29 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,41 zł

43
Matematyka z wesołym Kangurem ŻACZEK 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z wesołym Kangurem ŻACZEK 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.26

Książeczka przeznaczona jest dla uczniów drugich klas szkół podstawowych, którzy chcą wziąć udział w matematycznym konkursie "Kangur matematyczny". Obecnie jest to największy konkurs matematyczny na świecie, w którym bierze udział ponad 3 miliony uczniów. Od 2012 konkurs matematyczny "Kangurek" zostaje włączony do konkursu "Kangur Matematyczny" - kategoria Żaczek. W tej książeczce znajdziecie wszystkie dotychczasowe testy konkursu "Kangurek", a także innych testów przygotowujących do tego konkursu. W tej książeczce znajdziecie przykładowe testy i poprawne do nich odpowiedzi. Książka zawiera zadania oraz odpowiedzi z Kangura Matematycznego dla poziomu Żaczek (klasy 2 szkół podstawowych) z lat 2007-2020 + 6 dodatkowych zestawów przygotowawczych.

19,35 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,7%
oszczędzasz 5,36 zł

44
Deresz z parkowej stajni. Tom 1. Nowy początek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deresz z parkowej stajni. Tom 1. Nowy początek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Poznajcie Alicję i jej pięknego konia Deresza. To niezwykłe zwierzę pełne energii, które czasami ciężko okiełznać. Dziewczynka martwi się, że z tego powodu nigdy nie będzie mogła na nim jeździć na zawodach. Pewnego dnia poznaje beztroskiego chłopca Filipa, który jest nieustraszonym jeźdźcem, i wie, jak poradzić sobie z niesfornym koniem. Chłopiec niestety jest też obrażalski i Alicja nie jest pewna, czy będzie mogła się z nim zaprzyjaźnić. Czy Alicja i Deresz stworzą doskonałą parę? Czy skorzystają z pomocy Filipa? Jedno jest pewne – przed nimi długa droga, zanim marzenia Alicji o profesjonalnym jeździectwie staną się faktem.

22,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

45
Superbohater z antyku. Tom 5. Apollo i tajemnicza wiadomość! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superbohater z antyku. Tom 5. Apollo i tajemnicza wiadomość!
Dostępny
13 szt.

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich, opowieść o chłopcu, który sprawdza na własnej skórze, jak to jest być bohaterem. Dlaczego postać Tima znajduje się na zdobieniach starożytnej wazy w londyńskim muzeum? Czy Hera planuje go w niej uwięzić? Kiedy? Jak? Tim potrzebuje kogoś, kto potrafi przewidzieć przyszłość... ale chwila, ten ktoś nie lubi dawać autografów! Jedno jest pewne: gdy na scenę wchodzą wymiotujące punki, lecą na nich owoce granatu i nadciąga tornado motyli, może zapanować chaos!

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

46
Superbohater z antyku. Tom 6. Pod żaglami Jazona! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superbohater z antyku. Tom 6. Pod żaglami Jazona!
Dostępny
23 szt.

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich, opowieść o chłopcu, który sprawdza na własnej skórze, jak to jest być bohaterem. Tim szukał u Jazona porady, jak zbudować model łódki, jednak gdy Zoe została ranna, ocalić ją mógł jedynie Jazon i jego żaglowiec, Argonauta. Poluźnij żagle, ziomku! Ten rejs to nie zabawa! Tim wciąż zatapia się w myślach, jak najszybciej pomóc Zoe? Nie dość, że czeka na nich człowiek z brązu i trzy Forkidy, trzeba jeszcze poradzić sobie z torbą pełną morskich wichrów!

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

47
Ciastolina, tuby uzupełniające czerwone (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina, tuby uzupełniające czerwone (12 sztuk)
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Ciastolina Play-Doh – król mas plastycznych! Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Z zestawem Play-Doh każdy dzień wypełniony będzie solidną dawką humoru. Wymiary opakowania: 18.0 x 23.0 x 8.0 cm

62,11 zł
55,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,21 zł

48
Gryzak wodny precel, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak wodny precel, mix kolorów
canpol Babies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.08

Gryzak wodny – precel idealnie sprawdzi się w okresie ząbkowania, gdy dziąsła są rozpulchnione, bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia. Wykonany z miękkiego tworzywa, które dopasowuje się do dziąseł malucha. Różnorodne kształty i kolory stymulują rozwój koordynacji wzrokowo ruchowej dziecka. Gryzak jest lekki i poręczny, dzięki czemu maluchowi jest łatwiej go złapać i utrzymać w małych rączkach. Przed podaniem dziecku gryzak należy schłodzić w lodówce. Nie należy ich zamrażać, ani gotować! Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

49
Lalka Syrenka 29cm 508149 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

50
Raphael: 1520-1483 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raphael: 1520-1483
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

?Raphael portrayed the sentiments of fervent love, hope, sweetness, loveliness, gentleness, desire, order, lust, universal beauty, warning, and all-encompassing grandeur, conveying the divinity and majesty in everything.? This exquisite, informative book serves as a complement to the Scuderie del Quirinale?s major exhibition/tribute to Raphael, the most comprehensive exhibition ever realized about the artist and one of the most significant ever held in Italy. Created in collaboration with the Scuderie del Quirinale and the Uffizi on the 500th anniversary of Raphael?s death, it offers a broad selection of stunning works by the ?divin pittore? of Urbino. The exhibition Raphael 1520-1483 traces the entire creative life of the greatest painter of the Renaissance according to an original backwards chronology, from Rome to Florence, from Florence to Umbria, ending with his early days in Urbino. The accompanying book, curated by Marzia Faietti and Matteo Lafranconi, along with a host of scholars specializing in diverse sectors, and coordinated by an international scientific committee headed by Sylvia Ferino-Pagden, provides a vision of Raphael as a consummate Renaissance man, committed to seeking and defending beauty and harmony in all of his activities, from painting to performing his duties as Prefect of Antiquities for papal Rome. The book contains an impressive selection of works from major Italian and international museums and collections, with original works by the artist along with others inspired by him, in the form of paintings, cartoons, drawings, tapestries, and architectural projects. Images of ancient sculptures and objects, Renaissance sculptures, codices, documents, and masterpieces of applied arts are interspersed throughout to provide contrast and context, and of course, also appearing are world-famous paintings such as Madonna del Granduca and Woman with a Veil from the Uffizi, the magnificent St Cecilia altarpiece from the Pinacoteca di Bologna, Alba Madonna from the National Gallery of Washington, Madonna of the Rose from the Prado and the extraordinary, iconic Portrait of Baldassarre Castiglione from the Louvre. The book features commentaries by Marzia Faietti, Matteo Lafranconi, Francesco P. Di Teodoro, Arnold Nesselrath, Alessandro Viscogliosi, Vincenzo Farinella, Sylvia Ferino-Pagden, Guido Cornini, Lucia Bertolini, Angelamaria Aceto, Achim Gnann, Alessandro Nova, Silvia Malaguzzi, Marco Ciatti, Oriana Sartiani, Ciro Castelli, Luciano Ricciardi, and Andrea Santacesaria, in addition to the catalogue and technical entries about the works.

240,00 zł
216,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,00 zł

51
From Eastern Europe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
From Eastern Europe
Dostępny
10 szt.

'From Eastern Europe' is a collection of work from some of the most talented designers, agencies and illustrators in this region ? such as Anna Kulacheck, The Bakery, AKU, Dima Pantyushin, Metaklinika and many more.

74,00 zł
52
Flower Colour Theory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flower Colour Theory
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Leading floral designers Putnam & Putnam are back - now with the ultimate flower-arrangement reference book The follow-up to Darroch and Michael Putnam's acclaimed bestselling debut, Flower Color Theory is the only guide that uses color theory as inspiration for flower arrangements. The book features 175 arrangements that show myriad ways to combine flowers of different hues, all built around color schemes including analogous, complementary, monochromatic, triadic, transitional, and accent colors. Flower Color Theory is both inspirational and a guide to creating lush, romantic, and effortlessly elegant creations of your own.

141,00 zł
126,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,10 zł

53
Radiologia stomatologiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radiologia stomatologiczna
Dostępny
27 szt.

W części 1 omówiono techniki badań obrazowych, jak np. RTG, pantomografia, radiografia cyfrowa, tomografia, ultrasonografia. Część 2 dotyczy anatomii rentgenowskiej. Część 3 jest poświęcona zagadnieniom szczegółowym, jak: rozwój zebów, zaburzenia rozwojowe oraz zmiany chorobowe. A mianowicie: zapalenia kości. Guzy oraz przerzuty nowotworowe w części szczękowo-twarzowej. Przedstawiony zakres materiału powinien pomóc w odpowiednim stosowaniu procedur diagnostycznych dotyczących części twarzowej czaszki. Poszczególne działy są wzbogacone o materiał ilustracyjny, który ułatwi przyswojenie wiedzy. Publikacja dla studentów wydziałów lekarsko-dentystycznych i osób specjalizujących się w stomatologii.

179,00 zł
166,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 12,53 zł

54
Kalkowska Biogeografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkowska Biogeografia
Dostępny
174 szt.

Książka jest pierwszą biografią Eleonory Kalkowskiej, fascynującej polsko-niemieckiej dramatopisarki, poetki i prozaiczki. Na podstawie detektywistycznych badań archiwalnych Anna Dżabagina wydobywa na światło dzienne zapoznaną, w większości niepublikowaną, twórczość pisarki, a także nieznane dotąd fakty i przeoczone dokumenty, z których wyłania się portret Kalkowskiej jako autorki wielu języków, pogranicza kultur, nieustannie migrującej przez kolejne centra i peryferie modernistycznej wymiany ? nie cofającej się przed śmiałym przekraczaniem granic geograficznych, politycznych i obyczajowych. Uwydatniając geograficzny, transnarodowy wymiar egzystencji pisarki, Dżabagina kreśli szczegółową mapę miejsc i powiązań Kalkowskiej: między innymi młodopolskiego Paryża początku XX wieku, awangardowego, rewolucyjnego Berlina okresu Republiki Weimarskiej, czy uchodźczego Londynu, dającego schronienie uciekinierom z hitlerowskiego reżimu w latach trzydziestych. Dofinansowania z programu Doskonała Nauka.

65,00 zł
54,60 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,40 zł

55
Gry i zabawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gry i zabawy
Dostępny
151 szt.

Witaj w świecie gier i zabaw! Znajdziesz tutaj propozycje spędzenia wolnego czasu, a także sposoby na ćwiczenie konkretnych umiejętności ruchowych i językowych. Gry z tej książki: - są dostosowane do różnych grup wiekowych, - przeprowadzane na powietrzu rozwijają ciało i umysł dzieci, - integrują grupę i sprawiają wszystkim biorącym udział w zabawie mnóstwo radości! Książka przyda się rodzicom, wychowawcom, osobom pracującym z dziećmi i młodzieżą oraz animatorom czasu wolnego.

7,99 zł
56
Reports On Mathematical Physics 86/3 - Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reports On Mathematical Physics 86/3 - Polska
Dostępny
80 szt.

Reports on Mathematical Physics publishes papers in theoretical physics which present a rigorous mathematical approach to problems of quantum and classical mechanics and field theories, relativity and gravitation, statistical physics and mathematical foundations of physical theories. Papers using modern methods of functional analysis, probability theory, differential geometry, algebra and mathematical logic are preferred.

45,00 zł
39,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

57
Holenderski Koń Zimnokrwisty Klacz maści gniado dereszowatej XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Holenderski Koń Zimnokrwisty Klacz maści gniado dereszowatej XL
Collecta
Dostępny
199 szt.

Dutch Draft Mare Roan to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

34,58 zł
30,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,15 zł

58
Torba dla mamy z matą do przewijania, szara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba dla mamy z matą do przewijania, szara
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.11

Ta torba dla mamy przyda się w wielu sytuacjach. Jej przemyślana funkcjonalność sprawia, że torba jest idealna na spacery, a nawet weekendowy wypad. Ma długi pasek na ramię wraz z podkładką oraz krótkie uchwyty, a także matę do przewijania. Torba zawiera 11 kieszeni w tym m.in. dedykowane na butelki, pieluchy, telefon i dokumenty, główna komora zapinana jest na zamek. Torba wyposażona jest w boczne paski, które umożliwiają mocowanie do dowolnego modelu wózka. Materiał: 100% polyester Wymiary: 42.0 x 33.0 x 14.0 cm

116,30 zł
104,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,63 zł

59
Rozette, zabawka zręcznościowa Magic Ring - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozette, zabawka zręcznościowa Magic Ring
Rozette, 3-4 lata , 5-7 lat
Dostępny
10 szt.

24,96 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,97 zł

60
Teczka z gumką Pap A4 Dinozaur Derf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką Pap A4 Dinozaur Derf
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

7,99 zł
Powiadomienie
61
Kangur czerwony L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kangur czerwony L
Collecta
Dostępny
153 szt.

Red Kangaroo (L) to jedna z kultowych figurek Collecta, które są nie tylko przedmiotem hobby kolekcjonerskiego. Dzięki realnemu oddaniu prawdziwego wyglądu doskonale sprawdzą się jako materiał edukacyjny. Cała seria została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół ? to wysokiej jakości figurki, które kochają zarówno młodsze, jak i starsze dzieci.

26,56 zł
23,37 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

62
Agents of War - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agents of War
Niedostępny
Brak

Often described as the misuse of science, chemical and biological weapons have incurred widespread opposition over the years. Despite condemnation from the United Nations, governments and the disarmament lobby, they remain very real options for rogue states and terrorists. This much-needed history is now available in paperback, and has been expanded and updated with two new chapters on political poisoning and chemical weapons in the Middle East. In Agents of War Edward M. Spiers breaks new ground by presenting his analysis in both historical and contemporary contexts, giving a comprehensive chronological account of why, where and when such weapons were used or suspected to be deployed.

68,80 zł
Powiadomienie
63
The Responsible Globalist - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Responsible Globalist
Dostępny
2 szt.

Today, globalism has a bad reputation. 'Citizens of the world' are depicted as recklessly uninterested in how international economic networks can affect local communities. Meanwhile, nationalists are often derided as racists and bigots. But what if the two were not so far apart? What could globalists learn from the powerful sense of belonging that nationalism has created? Faced with the injustices of the world's economic and political system, what should a responsible globalist do? British-Iraqi development expert Hassan Damluji proposes six principles - from changing how we think about mobility to shutting down tax havens - which can help build consensus for a stronger globalist identity. He demonstrates that globalism is not limited to 'Davos man' but is a truly mass phenomenon that is growing fastest in emerging countries. Rather than a 'nowhere' identity, it is a new group solidarity that sits alongside other allegiances. With a wealth of examples from the United States to India, China and the Middle East, The Responsible Globalist offers a boldly optimistic and pragmatic blueprint for building an inclusive, global nation. This will be a century-long project, where success is not guaranteed. But unless we can reimagine humanity as a single national community, Damluji warns, the gravest threats we face will not be defeated.

49,00 zł
45,57 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,43 zł

64
Przegląd Humanistyczny 3/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przegląd Humanistyczny 3/2020
Dostępny
18 szt.

Obszar, w którym mieszczą się artykuły i recenzje publikowane w numerze, stanowi szeroko rozumiana europejska nowoczesność. Sposób jej opisu jest zróżnicowany pod względem zarówno geograficznym, jak problemowym. W pierwszym sensie spotykają się wątki kultury niemieckiej, angielskiej, polskiej. W znaczeniu drugim autorzy rozpoznają ważne problemy nowoczesności w perspektywie literaturoznawczej i społecznej (historycznej, politycznej, prawnej).

30,00 zł
25,20 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,80 zł

65
Magica Italia 2 podręcznik + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magica Italia 2 podręcznik + CD
Dostępny
17 szt.

Podręcznik do drugiego poziomu kursu języka i cywilizacji włoskiej dla dzieci Magica Italia. Książka podzielona jest na dziesięć jednostek lekcyjnych, z których każda (z wyjątkiem lekcji nr 0) zajmuje 6 stron i składa się z dwustronicowej historyjki obrazkowo-tekstowej będącej wprowadzeniem do głównego tematu lekcji oraz czterech stron różnego rodzaju ćwiczeń odwołujących się do słownictwa i struktur językowych z historyjki oraz poszerzających zakres poznanego słownictwa. Na końcu każdego rozdziału znajduje się wyliczanka, piosenka lub gra streszczająca najważniejsze punkty lekcji.

58,91 zł
66
Magica Italia 1. Podręcznik + nagrania MP3 online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magica Italia 1. Podręcznik + nagrania MP3 online
Dostępny
8 szt.

Podręcznik do pierwszego poziomu kursu języka i cywilizacji włoskiej dla dzieci Magica Italia. Książka podzielona jest na dziesięć jednostek lekcyjnych, z których każda (z wyjątkiem lekcji nr 0 oraz 1) zajmuje 6 stron i składa się z dwustronicowej historyjki obrazkowo-tekstowej będącej wprowadzeniem do głównego tematu lekcji oraz czterech stron różnego rodzaju ćwiczeń odwołujących się do słownictwa i struktur gramatycznych z historyjki oraz poszerzających zakres poznanego słownictwa. Na końcu każdego rozdziału znajduje się wyliczanka, piosenka lub gra streszczająca najważniejsze punkty lekcji.

58,91 zł
67
Magica Italia 3 ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magica Italia 3 ćwiczenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.07

Zeszyt ćwiczeń do trzeciego poziomu kursu języka i cywilizacji włoskiej dla dzieci Magica Italia. Zeszyt ćwiczeń stanowi zbiór zadań i aktywności nawiązujących do treści zawartych w podręczniku i umożliwiających dziecku skuteczne utrwalenie poznanych słówek i zwrotów, a także rozwijających jego umiejętności obserwacji, analizy, komunikowania się i zdolności manualne.Na końcu zeszytu znajduje się kilkunastostronicowe Portfolio językowe zawierające ćwiczenia służące dziecku do samodzielnej ewaluacji nabytych kompetencji językowych.

35,90 zł
Powiadomienie
68
Magica Italia 2 ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magica Italia 2 ćwiczenia
Dostępny
17 szt.

Zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu kursu języka i cywilizacji włoskiej dla dzieci Magica Italia. Zeszyt ćwiczeń stanowi zbiór zadań i aktywności nawiązujących do treści zawartych w podręczniku i umożliwiających dziecku skuteczne utrwalenie poznanych słówek i zwrotów, a także rozwijających jego umiejętności obserwacji, analizy, komunikowania się i zdolności manualne. Na końcu zeszytu znajduje się kilkunastostronicowe Portfolio językowe zawierające ćwiczenia służące dziecku do samodzielnej ewaluacji nabytych kompetencji językowych.

35,90 zł
69
Play-Doh. Zestaw 12 tub uzupełniających, żółtych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play-Doh. Zestaw 12 tub uzupełniających, żółtych
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.26

Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Kolory, kolory, wszędzie kolory! Z zestawem Play-Doh każdy dzień wypełniony będzie solidną dawką humoru. Uzupełnij swoją kolekcję ciastoliny Play-Doh z tym bogatym w kolory zestawem i kreuj przeróżne konstrukcje do woli. Pamiętaj, jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia! Czas rozpocząć kolorową zabawę! Zawartość zestawu: 12 żółtych tub z masą plastyczną

67,90 zł
61,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

70
Wojsko w tubie 10000573 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojsko w tubie 10000573
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

31,90 zł
30,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

71
Warsztat mini z narzędziami 1004552 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warsztat mini z narzędziami 1004552
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.30

47,90 zł
45,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,39 zł

72
Pantofelki 1003562 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pantofelki 1003562
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

30,90 zł
29,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

73
Tarcza do rzutek czarno-biala, bezpieczna 1004641 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
74
Tramwaj 1004745 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tramwaj 1004745
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

44,90 zł
42,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

75
Tarcza do rzutek kolorowa, bezpieczna 1004642 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tarcza do rzutek kolorowa, bezpieczna 1004642
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.26

14,99 zł
Powiadomienie
76
Tarcza kolorowa, bezpieczna 1004640 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tarcza kolorowa, bezpieczna 1004640
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

8,99 zł
Powiadomienie
77
Tor dla kulek, przestrzenny 1004690 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor dla kulek, przestrzenny 1004690
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

42,90 zł
40,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

78
Rowerek mini + deskorolka 1004264 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
Powiadomienie
79
Deskorolka mini, wymienne kółka 1004279 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
Powiadomienie
80
Deskorolka mini ze światłem 1004285 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka mini ze światłem 1004285
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.09

7,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

81
Deskorolka mini 4szt 1004284 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,99 zł
Powiadomienie
82
Lornetka malucha 1004697 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lornetka malucha 1004697
Norimpex
Dostępny
23 szt.

27,90 zł
26,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

83
Mata sensoryczna, pompowana dla maluch Wodny świat 1004050 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata sensoryczna, pompowana dla maluch Wodny świat 1004050
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

28,90 zł
27,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,44 zł

84
Lampka USB Króliczek 1004576 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka USB Króliczek 1004576
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

70,90 zł
67,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,54 zł

85
Klocki magnetyczne 48el 1004677 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki magnetyczne 48el 1004677
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.22

30,90 zł
29,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

86
Kombajn z maszyną 1004721 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,90 zł
40,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

87
Klocki magnetyczne 62el 1004680 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki magnetyczne 62el 1004680
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.11

38,90 zł
36,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,94 zł

88
Klocki Armia, Jeep 130el 1004082 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
Powiadomienie
89
Karabin na miękkie kulki 1004257 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karabin na miękkie kulki 1004257
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.11

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

90
Globus malucha 1004736 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Globus malucha 1004736
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.27

74,90 zł
71,16 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,74 zł

91
Deskorolka na palec 1003380 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
Powiadomienie
92
Dinozaur muzyczny z latarką 1003537 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur muzyczny z latarką 1003537
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.17

52,90 zł
50,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

93
Ubranka dla lalek, wieczorowe 1004743 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
Powiadomienie
94
Ubranka dla lalek, codzienne 1004744 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,99 zł
Powiadomienie
95
Ciastolina kuchenka + wyciskarka 1004509 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina kuchenka + wyciskarka 1004509
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

96
Ciastolina świnka + wyciskarka 1004511 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina świnka + wyciskarka 1004511
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

58,90 zł
55,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,94 zł

97
Auto metal Służby miejskie 1004695 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,99 zł
Powiadomienie
98
Auto dla malucha Formuła z muzyką 1003536 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto dla malucha Formuła z muzyką 1003536
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

37,90 zł
36,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

99
Pistolet do robienia baniek mydlanych, rybka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet do robienia baniek mydlanych, rybka, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak

Podziwiaj szybujące w powietrzu dziesiątki tęczowych baniek mydlanych. Udaną zabawę umożliwi automat do robienia baniek, bez użycia baterii . Dlaczego warto wybrać taką maszynę? Ponieważ w czasie, w którym człowiek przy użyciu klasycznego zestawu jest w stanie zrobić tylko jedną bańkę, maszyna może zrobić ich setki. Zestaw do tworzenia baniek składa się z maszyny w kształcie rybki oraz płynu. Robienie baniek mydlanych z użyciem prezentowanej maszyny jest bardzo prostym zajęciem. Należy wlać płyn bezpośrednio do buteleczki a następnie przyciskać spust znajdujący się na środku . Gotowe! Od tego momentu można delektować się widokiem przepięknych, tęczowych banieczek szybujących w powietrzu. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

14,99 zł
Powiadomienie
100
Auto dla malucha z muzyką 1003538 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto dla malucha z muzyką 1003538
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.27

39,90 zł
37,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

Wróć do góry