hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.02.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 5 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Lego Batman. Porządek w Gotham City (praca zbiorowa), na drugim Szkicownik na spirali Wilk SZ06 (greenmink.pl). Kolejny produkt to Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Plac budowy (Monika Wittmann, Alexander Steffensmeier) oraz Grzywą malowane (Agata Widzowska).
1
Lego Batman. Porządek w Gotham City - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Batman. Porządek w Gotham City
Dostępny
136 szt.

Na nocnym niebie pojawił się Bat-sygnał! Nie zwlekaj! Zbuduj minifigurkę Batmana i ruszaj do akcji u boku tego niezwykłego superbohatera. W tej pełnej niezwykłych potyczek książce z serii LEGO Batman znajdziesz świetne komiksy i wystrzałowe zadania. Spraw, by w Gotham City znów zapanował porządek! Książka z zadaniami, opowiadaniem, komiksami oraz minifigurką LEGO: • kolejny tytuł z bestsellerowej serii doskonale znanej nie tylko fanom budowania, • książka łącząca różne aktywności: czytanie i rozwiązywanie zadań, • gratka dla wszystkich kolekcjonerów – minifigurka Batmana.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

12 osób kupiło
2
Szkicownik na spirali Wilk SZ06 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
4 osoby kupiły
3
Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Plac budowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Plac budowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Trwa budowa domu. Zanim wprowadzą się pierwsi lokatorzy, Łukasz zdąży dokładnie obejrzeć wielkie maszyny budowlane – od koparki po sadzarkę do drzew. Ale najfajniejszy i tak jest buldożer!

8,89 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,4%
oszczędzasz 1,90 zł

6 osób kupiło
4
Grzywą malowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

3 osoby kupiły
5
Szkicownik na spirali Skorpion SZ04 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
3 osoby kupiły
6
(Nie)dostępność Boga. Rekolekcje o modlitwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Nie)dostępność Boga. Rekolekcje o modlitwie
Dostępny
33 szt.

Czy Bóg zawsze jest dostępny i na nas czeka? Czy grzech przeszkadza w modlitwie? Co w sytuacji, gdy nie potrafię być szczery ze sobą i Bogiem? Czy można tęsknić za kimś, kogo nigdy się nie widziało? Wszyscy skarżymy się na kłopoty z modlitwą. Niby zwykła czynność, dla większości z nas codzienna, a jakże często sprawiająca tyle trudności i problemów, czasem wręcz będąca owocem walki duchowej. Ksiądz Grzegorz Strzelczyk z właściwą sobie przenikliwością i systematycznością pokazuje, jak krok po kroku budować szczerą i dojrzałą relację z Bogiem. Możemy pozwolić na to, żeby modlitwa stała się strumieniem, który nieustannie przepływa przez całe nasze życie i to, co je wypełnia. Możemy doprowadzić do tego, że świadomość Bożej obecności i Jego dostępności będzie nieustannie błyszczeć gdzieś z boku naszej świadomości i oświetlać każde nasze doświadczenie. Wystarczy wyjść ze stanu zamknięcia.

27,90 zł
20,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

3 osoby kupiły
7
Matematyka. Repetytorium. Egzamin ósmoklasisty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Repetytorium. Egzamin ósmoklasisty
Dostępny
81 szt.

Repetytorium służy przygotowaniu ósmoklasisty do obowiązkowego egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej z matematyki. Składa się z części powtórzeniowej obejmującej 36 tematów z wyjaśnieniami definicji, twierdzeń i wskazaniami ich praktycznego wykorzystania w zadaniach. A zadania podano z rozwiązaniami krok po kroku i dodatkowymi komentarzami ułatwiającymi zrozumienie. Chodzi o to, by uczeń poznał ogólne schematy, które można zastosować w poszczególnych typach zadań. W drugiej części znajdują się trzy testy egzaminacyjne z lat 2019 i 2020 (próbny i właściwy) z rozwiązaniami. Przed podaniem odpowiedzi zamieszczamy wyjaśnienia jak przeanalizować zadanie: co zauważyć, jak przekształcać wyrażenia, z jakich wzorów i twierdzeń korzystać i jak wykonać obliczenia by uzyskać właściwy wynik. Wyjaśnienia są ilustrowane wieloma rysunkami i schematami.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

3 osoby kupiły
8
Ekokolorowanka. Disney - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekokolorowanka. Disney
Dostępny
86 szt.

Zwierzaki z ulubionych bajek Walta Disney zapraszają cię do swojego świata. Zobacz, jak piękne są miejsca, w których życie toczy się zgodnie z naturą. Zajrzyj do nich przez okno i przekonaj się, że chętnie zostaną twoimi najlepszymi przyjaciółmi, jeśli tylko o nie zadbasz. Kolorowanki EKO dedykowane są wszystkim, którym dobro naszej planety nie jest obojętne. Do ich produkcji użyliśmy specjalnie wyselekcjonowanych materiałów: pozyskiwanego w odpowiedzialny sposób papieru oraz organicznego kleju, których jakość potwierdzają certyfikaty. Wybór książki z tej serii to świadomy wybór – dzięki niemu pomagamy przyrodzie, a dzieci od najmłodszych lat stają się przyjaciółmi środowiska naturalnego! Jestem EKO!

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

3 osoby kupiły
9
Szkicownik na spirali Lew SZ02 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik na spirali Lew SZ02
greenmink.pl
Dostępny
64 szt.

16,99 zł
4 osoby kupiły
10
Very easy Ucz się słówek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Very easy Ucz się słówek
Dostępny
4 szt.

KARTYZestaw składa się z 30 kart wykonanych z wysokiej jakości twardego kartonu.Wymiary karty: 88 mm x 58 mm.NADRUKOdpowiednio zadrukowana powierzchnia kart (z jednej strony na żółtym tle, z drugiej na szarym) pozwala na czytelne zapisywanie ich dowolnym rodzajem długopisu. Jedna karta pozwala na zapisanie pięciu słówek lub zwrotów.PUDEŁKOBardzo ważnym elementem talii kart VERY EASY jest wytrzymałe i lekkie pudełko, w którym karty można bez kłopotu nosić ze sobą zawsze i wszędzie. Pudełko jest wykonane z elastycznego tworzywa.ZAPISUJESZTwoje pierwsze pudełko z kartami VERY EASY to początek Twojego osobistego słowniczka i banku wiedzy. Kolejne karty zapisuj bezbłędnie, bo będziesz do nich wracać wiele razy.Na żółtej stronie wpisuj obce słówka lub zwroty (kolor żółty sprzyja zapamiętywaniu), a na odwrocie polskie tłumaczenia.W rogu karty wpisuj zawsze dowolny symbol np. A1. Litera A oznacza pierwsze pudełko (kolejne niech będą B, C, D itd.), a cyfra 1 oznacza pierwszą lekcję. Kart o symbolu A1 możesz zatem mieć kilka, ale zawsze wiesz, że tam są zapisane słówka z pierwszej lekcji. Kolejne lekcje oznacz jako A2 itd. Taki system ułatwia znakomicie powtórki materiału przed sprawdzianami. Oczywiście system symboli możesz opracować swój, ale warto to robić.OBRACASZObracając kartę można tłumaczyć słowa z języka obcego na polski lub odwrotnie. Można również sprawdzać pisownię obcych słówek, robiąc samodzielnie dyktanda. Wystarczy ułożyć wybrane karty z polskimi słowami, a w zeszycie kolejno zapisać ich obcojęzyczne odpowiedniki. Po obróceniu kart sprawdza się błędy.PAMIĘTASZRób często powtórki (obce słówka zapamiętujemy "na stałe" po około 130 powtórzeniach). Powtarzaj samodzielnie lub poproś o pomoc nawet osoby nie znające danego języka - wystarczy pokazać rozmówcy stronę z polskimi słowami, a patrząc na słówka z języka obcego zapisane na żółtej stronie recytować kolejno ich polskie odpowiedniki. Warto często wracać do wcześniejszych pudełek!Jeśli Twoi bliscy lub przyjaciele dowiedzą się, że korzystasz z kart VERY EASY, będą Cię mogli przepytywać tak często jak zechcesz. Odwagi!

8,59 zł
6,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 1,60 zł

2 osoby kupiły
11
Kask policja z dźwiękiem, karton 36 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kask policja z dźwiękiem, karton 36
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.20

34,90 zł
33,16 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

2 osoby kupiły
12
Będę tam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będę tam
Dostępny
159 szt.

Seul, lata osiemdziesiąte XX wieku. Jeong Yun po rocznym urlopie dziekańskim wraca na studia, gdzie spotyka Myeong-seo i Mi-ru. Już od pierwszego spotkania nowi przyjaciele intrygują Yun nie mniej niż pełne tajemnic uliczki Seulu. Czasy są ciężkie - Korea Południowa wciąż znajduje się pod dyktaturą wojskową - cała trójka zaprzyjaźnia się, wspiera wzajemnie i darzy specjalnym uczuciem. Tajemnicze zgony, pilnie strzeżone tajemnice, które wychodzą na światło dzienne, stają się także ich udziałem. Prawdziwy dramat ma jednak dopiero nadejść? Tak jak Zaopiekuj się moją mamą, Będę tam w pełni łączy uniwersalne i niewygodne tematy w pełnym fascynacji świecie.Ta niezwykle przejmująca powieść jest delikatnym badaniem młodzieńczych namiętności, dramatów i zawirowań politycznych.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
13
Model samolotu D-205 F-4U-1A Corsair, 1:72 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model samolotu D-205 F-4U-1A Corsair, 1:72
Mistercraft
Dostępny
5 szt.

Cechy produktu: • kod produktu: D-205, • skala: 1:72, • poziom trudności: 3, • typ: samolot myśliwski, • okres: II wojna światowa, • kraj: USA, • kalkomanii dla 2 wersji malowania. Rozmiar pudełka: 29.0 x 19.0 x 4.5 cm

47,83 zł
43,53 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,30 zł

2 osoby kupiły
14
Język polski. Repetytorium. Egzamin ósmoklasisty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Repetytorium. Egzamin ósmoklasisty
Dostępny
69 szt.

Repetytorium z języka polskiego służy przygotowaniu ósmoklasisty do obowiązkowego egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej. Część powtórzeniową podzielono na zagadnienia gramatyczne (Gramatyka 28 tematów) i pozostałą nazwaną Lektury, choć obejmującą znacznie szerszy zakres tamatyczny: • omówienie lektur obowiązkowych począwszy od klasy 4 do 8, • informacje o twórcach, • formy wypowiedzi (67 tematów). Na rynku brakuje omówień obowiązkowych lektur w klasach młodszych, a one też są potrzebne do testów egzaminacyjnych. W drugiej części znajduje się test egzaminacyjny z 2019 roku wraz z wzorcowymi odpowiedziami, punktacja i komentarzami wyjaśniającymi, jak należy odpowiedzi konstruować, by uzyskać maksymalną liczbę punktów. Szczególnie cenne są wskazówki dołączone do modelowych wypowiedzi pisemnych stanowiącą ostatnią część testu egzaminacyjnego.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2 osoby kupiły
15
Puzzle 4w1. Star Wars. Mandalorian i jego świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Star Wars. Mandalorian i jego świat
Trefl, 35, 48, 54, 70 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Mandalorian i jego świat to puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach Gwiezdnych Wojen. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (70, 54, 48 i 35) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały. Puzzle przeznaczone są dla dzieci powyżej 4. roku życia.

23,04 zł
20,04 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
16
Nawigacja. Podręcznik RYA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawigacja. Podręcznik RYA
Dostępny
596 szt.

"Na przestrzeni lat praktyka i technika nawigacji zmieniły się bardzo. Dzisiaj dla wielu żeglarzy na jachtach żaglowych i motorowych elektroniczne urządzenia służą jako podstawa nawigacji. Jednak metody tradycyjne, wciąż jeszcze mają do odegrania swoją rolę, tak jak znajomość pływów, świateł, boi czy innych znaków. Nowe wydanie Podręcznika nawigacji RYA kompleksowo omawia metody tradycyjne i te z zastosowaniem najnowszych technik. Zawartość jest rekomendowana dla każdego kto chce zrobić kurs RYA Day Skipper Shorebased czy RYA Costal Skipper & Yachtmaster Offshore Shorebased zarówno dla jachtów żaglowych i motorowych. Jest też idealny dla każdego, kto o nawigacji chce dowiedzieć się czegoś więcej. Autorka Melanie Bartlett jest jedną z czołowych krajowych ekspertek w dziedzinie nawigacji. Zaczynała żeglować jako młoda dziewczyna a nauka nawigacji była częścią jej profesjonalnego szkolenia w Britannia Royal College w Dartmouth. Po opuszczeniu Royal Navy, zdobyła uprawnienia RYA Yachtmaster Instructor dla jachtów żaglowych i motorowych oraz uprawnienia RYA Advanced Powerboat Trainer. Zanim została redaktorem w magazynie Motor Boat & Yachting pracowała jako profesjonalny skiper i instruktor żeglarstwa. Jako członkini Royal Institute of Navigation pozostaje równocześnie pisarzem i trenerem. RYA RYA (Royal Yachting Association), czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym. Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach bierze udział ponad 250 000 żeglarzy, zarówno profesjonalnych jak i rekreacyjnych."Tłumaczenie: Sobilo Bogdan

50,00 zł
40,50 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,50 zł

1 osoba kupiła
17
Puzzle 1000 elementów. Czerwony lis, Franz Mark, 1913 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Czerwony lis, Franz Mark, 1913
Bluebird, 1000
Dostępny
8 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
18
Ekokolorowanka. Disney Księżniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekokolorowanka. Disney Księżniczka
Dostępny
39 szt.

Ariel, Jasmina i pozostałe księżniczki zapraszają cię do swojego świata. Zobacz, jak piękne są miejsca, w których życie toczy się zgodnie z naturą. Zajrzyj do nich przez okno i przekonaj się, że chętnie zostaną również i twoimi najlepszymi przyjaciółkami, jeśli tylko o nie zadbasz. Kolorowanki Eko dedykowane są wszystkim, którym dobro naszej planety nie jest obojętne. Do ich produkcji użyliśmy specjalnie wyselekcjonowanych materiałów: pozyskiwanego w odpowiedzialny sposób papieru oraz organicznego kleju, których jakość potwierdzają certyfikaty. Wybór książki z tej serii to świadomy wybór – dzięki niemu pomagamy przyrodzie, a dzieci od najmłodszych lat stają się przyjaciółmi środowiska naturalnego! Jestem eko! Ekokolorowanka: • duży format ułatwia swobodne kolorowanie, • wyjątkowy, drzewny papier ekologiczny, • okładka imitująca papier pakowy.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
19
Pozostaje performans - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozostaje performans
Dostępny
7 szt.

Takie odtworzenia rodzą całą serię zbijających z tropu pytań, dotyczących powrotów historii: Co się dzieje z linearną historią, kiedy żadne wydarzenie nie zaczyna się w określonym punkcie i nigdy nie kończy? Kiedy rozlega się wezwanie do działania, rzucone w przyszłość? Tylko w chwili wypowiedzenia? A może rozbrzmiewa ono echem w różnych przestrzeniach i czasach, natrafiając na rozmaite odpowiedzi, czasem dopiero po wielu latach? Czy możemy skierować wezwanie w przeszłość? Poprzez czas? Jaką odpowiedź wtedy sprowokujemy? Kiedy to, co wypowiedziane – ale opóźnione jako inwokacja albo apel, prośba lub „teraźniejsza” zachęta do działania „w przyszłości” – faktycznie wybrzmiewa? Gdzie leżą granice tej przyszłości? I tej teraźniejszości?

40,01 zł
34,01 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
20
Puzzle 1000 elementów. Cztery pory roku, Brueghel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Cztery pory roku, Brueghel
Bluebird, 1000
Dostępny
6 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
21
Wiersze pisane z anielskim przesłaniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wiersze pisane z anielskim przesłaniem
Dostępny
1 szt.

Drugi z kolei wydany w Wydawnictwie Astrum tomik poezji pod tytułem Wiersze pisane z anielskim przesłaniem autorstwa Renaty Świst. Poprzedni nosił tytuł Wiersze pisane marzeniami. Jak pisze autorka, teksty jej drugiego tomiku są podyktowane wewnętrznym głosem pochodzącym z nieba. Stamtąd też czerpie natchnienie do tworzenia nowych tekstów. Dzięki wierze w boską energię osiąga spokój wewnętrzny, który najbardziej oddaje wiersz Harmonijna aura Wypełnia mnie aura Aura światła, światła czystego Jasności umysłu, lekkości powietrza Zdrowego zmysłu i myśli słowa Wszystko wiruje we wnętrzu moim Niesamowite uczucie czuję Czuję się dobrze, cudnie, wspaniale Dusza przepięknie gra harmonijnie Wszystko układa się doskonale Moje serduszko bije wytrwale I niebywała jest atmosfera Chcę się unosić w przestrzenie nieba Pomedytować na chmurkach mile.

25,00 zł
12,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 12,50 zł

1 osoba kupiła
22
Model samolotu F-76 Rafale A, 1:72 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model samolotu F-76 Rafale A, 1:72
Mistercraft
Dostępny
2 szt.

Cechy produktu: • kod produktu: F-76, • skala: 1:72, • poziom trudności: 3, • typ: myśliwiec wielozadaniowy, • okres: współczesne, • kraj: Francja, • kalkomanii dla 4 wersji malowania. Rozmiar pudełka: 36.5 x 21.5 x 5.0 cm

70,90 zł
64,52 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,38 zł

1 osoba kupiła
23
Puzzle 1000 Dusza róży, John William Waterhouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Dusza róży, John William Waterhouse
Bluebird
Dostępny
5 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

69,99 zł
59,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,50 zł

1 osoba kupiła
24
Karak: Zestaw 6 figurek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karak: Zestaw 6 figurek
Albi
Dostępny
19 szt.

Zestaw zawiera 6 plastikowych figurek bohaterów oraz 6 kolorowych nakładek na podstawki. Do wykorzystamia potrzebna jest podstawowa wersja gry Karak.

87,49 zł
78,74 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
25
Baby Ono przytulanka dla niemowląt Alice Doll  My Best Friend - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Ono przytulanka dla niemowląt Alice Doll My Best Friend
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

ALICE uwielbia: różowy kolor, tańce, małe kotki, naleśniki Mamy, motylki na łące, spędzać czas z przyjaciółkami. Ty również? Alice to najlepsza przyjaciółka, która będzie zawsze z Tobą! Alice to miękka maskotka, której ubranko o różnych fakturach i ciekawa fryzura rozwijają umiejętności poznawcze maleństwa. WŁAŚCIWOŚCI: rozwija umiejętności poznawcze poprzez szereg stymulujących kształtów, faktur i dźwięków rozwija wyobraźnię dziecka daje poczucie bezpieczeństwa doskonale spełnia funkcję pierwszej przytulanki

50,83 zł
45,75 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,08 zł

1 osoba kupiła
26
Puzzle 1000 elementów. Niedzielne popołudnie na wyspie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Niedzielne popołudnie na wyspie
Bluebird, 1000
Dostępny
3 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
27
Ciekawy świat. Przedszkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawy świat. Przedszkole
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

„Ciekawy świat” to nowa, wyjątkowa seria edukacyjna dla przedszkolaków. Każda z części poświęcona jest innemu obszarowi, tak ważnemu w rozwoju każdego przedszkolaka. Atrakcyjną formę, przypominającą obrazkowy atlas, dopełniają strony aktywnościowe, które należy uzupełnić naklejkami. W każdej części serii znajdują się też informacje i ciekawostki, napisane w przystępny dla dziecka sposób. Czy wiesz, co dzieci robią rano w przedszkolu, co w ciągu dnia, a co popołudniu? Poszczególne scenki przybliżą maluchom „przedszkolny rozkład dnia”.

11,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
28
Socjologia języka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Socjologia języka
Dostępny
22 szt.

Książka poświęcona lingwistycznym i socjologicznym aspektom komunikacji językowej. Autorka przedstawia wpływ czynników społecznych na charakter i przebieg komunikacji językowej. Korzystając z licznych przykładów, opisuje codzienny język współczesnych Polaków. Zwraca szczególną uwagę na różnice w sposobach wypowiadania się kobiet i mężczyzn. Ciekawie i barwnie omawia cechy języka familiarnego. Wykład uzupełnia słownik podstawowych terminów oraz bibliografia uporządkowana tematycznie.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

1 osoba kupiła
29
Technok, zestaw rakiet tenisowych Badminton - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,48 zł
23,83 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,65 zł

1 osoba kupiła
30
Jestem Saudyjką. Świat oczami kobiet z Arabii Saudyjskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem Saudyjką. Świat oczami kobiet z Arabii Saudyjskiej
Dostępny
52 szt.

Arabia Saudyjska to jeden z najbardziej tajemniczych krajów świata. Szczególnie dotyczy to życia kobiet, które dla człowieka Zachodu przedstawia tylko zbiór stereotypowych wyobrażeń. Nicola Sutcliff postanowiła naocznie przekonać się, co kryje się za nikabem. Przez cztery lata mieszkała w Arabii Saudyjskiej, pracowała tam i widywała się z kobietami. Spotykała się ze znanymi na całym świecie saudyjskimi aktywistkami walczącymi o prawa kobiet, rozmawiała z żonami z poligamicznych rodzin, poznawała księżniczki i żyjące na pustyni Beduinki. Ze szczerych pełnych emocji rozmów wyłania się prawdziwy, zupełnie nieznany portret Saudyjki. Od religii i polityki przez problemy dnia codziennego, poligamiczne małżeństwa, niezrozumiały dla ludzi Zachodu system opiekuna prawnego aż po seksualność, rozmówczynie autorki opisują świat, który Europejczykowi wydaje się czymś obcym. To prawdziwa, inspirująca i odważna opowieść, która obala wiele stereotypów i ukazuje intymne myśli oraz szczegóły z codziennego życia kobiet w tym najbardziej intrygującym ze wszystkich krajów. Nicola Sutcliff – jest lingwistką, ukończyła studia na wydziale Modern Languages and European Studies na University of Bath, a następnie otrzymała dyplom Freelance and Feature Writing w London School of Journalism. Mieszka w Paryżu.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

1 osoba kupiła
31
Notes Kwiaty Polskie Łubin KPL1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,99 zł
1 osoba kupiła
32
Pióro wieczne First Pen + wymazywacz + 2 naboje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne First Pen + wymazywacz + 2 naboje
Cresco
Dostępny
15 szt.

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.Pióro przeznaczone do najmłodszych użytkowników kształtujących charakter pisma.Głęboko profilowany uchwyt zapewnia prawidłowe trzymanie pióra.Zasilane standardowymi nabojami atramentowymi.

14,99 zł
1 osoba kupiła
33
Zakreślacze do Biblii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacze do Biblii
Peter Pauper Press
Dostępny
3 szt.

Zestaw 6 bezpiecznych dla Biblii zakreślaczy marki Peter Pauper Press. Zawiera kolory niebieski, fioletowy, zielony, różowy, pomarańczowy i żółty. Bezkwasowy pigment nie rozmazuje się na stronach oraz nie uszkadza cienkich stron. Płaskie końcówki układają się gładko na delikatnym papierze. Wytrzymała obudowa z twardego plastiku z otworem na zatrzaski chroni zestaw w podróży, może służyć również jako podstawa.

38,40 zł
1 osoba kupiła
34
Autka. Obrazki i naklejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
6,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
35
Długopis Queen Gift Box mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Queen Gift Box mix
Cresco
Dostępny
28 szt.

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.Długopis występuje w trzech nowoczesnych kolorach. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów.Długopis posiada przyciskowy system wysuwania wielko pojemnościowego wkładu typu zenit.Końcówka wkładu grubości 1mm piszący w kolorze niebieskim.Długopis pakowany jest w ozdobnym opakowaniu GB znakomicie nadającym się jako upominek..

8,99 zł
1 osoba kupiła
36
Przytulanka dla niemowląt, Hannah - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka dla niemowląt, Hannah
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Hannah to miękka maskotka, której ubranko o różnych fakturach i ciekawa fryzura rozwijają umiejętności poznawcze maleństwa. Właściwości: • rozwija umiejętności poznawcze poprzez szereg stymulujących kształtów, faktur i dźwięków, • rozwija wyobraźnię dziecka, • daje poczucie bezpieczeństwa, • doskonale spełnia funkcję pierwszej przytulanki. Materiał: 100% poliester Wymiary: szer. 14.0 cm x wys. 32.0 cm x gł. 6.0 cm

35,36 zł
31,82 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,54 zł

1 osoba kupiła
37
Puzzle 1000 elementów. Siedząca kobieta, Egon Schiele, 1917 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Siedząca kobieta, Egon Schiele, 1917
Bluebird, 1000
Dostępny
11 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
38
Nauka Huny. Przesłanie Kahunów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka Huny. Przesłanie Kahunów
Dostępny
31 szt.

Kahuni - mędrcy i uzdrawiacze z Hawajów - od pradawnych czasów strzegą głębokiej wiedzy o tym, co łączy człowieka i kosmos. W niniejszej książce podają pełne nadziei wskazówki odnośnie poszukiwania własnej stwórczej siły. Zdradzają nam tajemnice, w jaki sposób możemy praktykować ich pradawną sztukę życia także w naszym codziennym życiu w zachodnim stylu. Poza tym mówią nam, dlaczego tak ważne jest wychodzenie naprzeciw wszystkiemu i wszystkim z miłością i uwagą. Gdy wkroczymy na ścieżkę kahunów, nasze życie nabierze innego wymiaru: strach zmaleje, natomiast możliwości działania przybiorą na sile. Staniemy się pogodni i spokojni, a czasami będziemy zdumieni, jakie to wszystko jest proste! Książka ta zawiera wiele poznawczych ćwiczeń oraz adresy, gdzie można nabyć ożywiające esencje kahunów.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

1 osoba kupiła
39
Wielkie mi coś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie mi coś
Dostępny
9 szt.

Dziewiętnastego kwietnia, o godzinie dwudziestej trzeciej dwadzieścia, Słoń Pistacjusz połknął Księżyc. Tak zaczyna się nasza historia – opowieść o Słoniu, który niechcący połknął księżyc, o Wilku, który próbuje ów księżyc odzyskać i o Edgarze, Najmniejszym Ziarenku Piasku, przekonanym, że zostało stworzone do rzeczy wielkich. Poznajemy Ich w momencie, gdy każdy z Nich wyrusza w podróż – a będzie to podróż niezwykła, pełna przygód i wrażeń, podróż, która – jak to zwykle w bajkach bywa – każdemu z Nich przyniesie coś innego. Może odpowiedź na pytanie Może rozwiązanie problemu Może odnajdą przyjaźń – a może samych siebie Zapraszamy na pełną humoru, ciepłą opowieść o przyjaźni, nadziei i o tym, że każdy z nas jest ważny i stworzony do rzeczy wielkich – bez względu na to, czy jest ogromnym Słoniem, czy też Najmniejszym Ziarenkiem Piasku.

46,00 zł
39,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,90 zł

1 osoba kupiła
40
Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
41
Pióro wieczne First Pen + 6 naboi mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne First Pen + 6 naboi mix
Cresco
Dostępny
14 szt.

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Pióro przeznaczone do najmłodszych użytkowników kształtujących charakter pisma. Głęboko profilowany uchwyt zapewnia prawidłowe trzymanie pióra. Zasilane standardowymi nabojami atramentowymi. Pióra z 6szt naboi.

13,99 zł
1 osoba kupiła
42
Zima w Sokcho - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima w Sokcho
Dostępny
150 szt.

Zima w Sokcho to opowieść, w której spotykają się dwa światy - francuski z koreańskim, młody ze starym, świat Wschodu i Zachodu, marzeń i rozczarowań. To fascynująca, spokojna, wręcz poetycka proza, w której czytelnik zatopi się bez reszty. Znajdziemy w tej opowieści wszystko, co znamy, ale być może nie umieliśmy sami tego nazwać. To historia bliska każdemu z nas - o spotkaniu dwójki ludzi i o tym, co może się wydarzyć, kiedy ich światy i emocje wzajemnie się przenikną. Zima w Sokcho to piękny tekst, który warto czytać powoli, z wielką uważnością. Taki, w którym wszystko trwa bez ruchu - ale opowieści, w których pozornie się nic nie dzieje są tymi, które zostają w nas najdłużej. Bo w nich najbardziej odnajdujemy samych siebie. Diana Chmiel z bardziejlubieksiazki.pl Elisa Shua Dusapin, urodzona 23 października 1992 roku w Sarlat-la-Canéda we Francji, jest francusko-koreańską pisarką mieszkającą obecnie w Szwajcarii. Napisała kilka powieści, ale to właśnie Zima w Sokcho przyniosła jej światowy rozgłos oraz nagrodę Prix Robert-Walser. Na podstawie książki powstaje też film.

35,00 zł
28,70 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,30 zł

1 osoba kupiła
43
Wiersze sercem pisane. Antologia poetów współczesnych, wydanie 16 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze sercem pisane. Antologia poetów współczesnych, wydanie 16
Dostępny
5 szt.

To, że istnieje wiele definicji poezji doskonale wiedzą współautorzy Antologii poetów współczesnych. Wiersze sercem pisane wydanej przez Wydawnictwo Astrum. Seria ta promuje autorów, którzy swoją wrażliwość pochodzącą od serca zamieniają w strofy. Jak w każdej antologii mamy tu do czynienia nie z jedną wrażliwością, ale z jej wielobarwną różnorodnością. Poezja, szczególnie poezja miłosna, potrafi rozgrzać wyobraźnię nie tylko piszącego, ale i czytelnika. Wprowadza go w świat wspomnień, bywa, że inspiruje, by czytelnik sięgnął po pióro i przelał swoje uczucia na papier. Poezja jest w literaturze czymś wyjątkowym, a skoro tak, to i piszący wiersze są osobami wyjątkowymi - są wrażliwi, uczuciowi, inaczej niż zwykli ludzie postrzegają świat. Zapraszamy zatem do lektury antologii Wiersze sercem pisane, gdzie będziecie mogli poznać piękne wiersze, wrażliwość oraz osobowość takich autorów jak: Barbara Antoniak, Olga Barycz, Anna Teresa Bołt, Patrycja Czerwińska, Anna Barbara Czuraj-Struzik, Antoni Dobrowolski, Ewa Mazurkiewicz, Teodozja Miśkiewicz, Barbara Pankowska, Renata Świst

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
44
Przytulanka dla niemowląt Olivier Doll - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka dla niemowląt Olivier Doll
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Olivier to mały rozrabiaka, ciągle rozpiera go energia i ma dużo zapału do działania, aż nadto…Lubi spędzać czas z Popy, jego sąsiadką. Razem: • tropią pająki, nawet te największe, • wcinają truskawki, • robią wyścigi o wszystko, • kopią dołki na skarby, • stoją za sobą murem. Olivier to miękka maskotka, której ubranko o różnych fakturach rozwija umiejętności poznawcze maleństwa. Właściwości: • rozwija umiejętności poznawcze poprzez szereg stymulujących kształtów i faktur, • rozwija wyobraźnię dziecka, • daje poczucie bezpieczeństwa, • doskonale spełnia funkcję pierwszej przytulanki. Dane techniczne: • Materiał: 100% poliester. • Wymiary: szer. 14 x wys. 32 x gł. 6 cm.

38,50 zł
34,65 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,85 zł

1 osoba kupiła
45
Katedra i Uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katedra i Uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizac...
Dostępny
15 szt.

Kto nie wierzy w Boga, uwierzy we wszystko – ta myśl nigdy nie była bardziej prawdziwa niż w XXI wieku. Ileż to osób po odrzuceniu Boga gotowych jest zaakceptować każdy zabobon, najbardziej złudną utopię, z gruntu niewiarygodną manipulację. Dlatego coraz głośniej mówi się o wielkim kryzysie zachodniej, chrześcijańskiej cywilizacji – znanej kiedyś pod dumną nazwą Christianitas – albo zgoła o jej upadku. Znakiem najwyższego przejawu kultury zachodniej były dwa pojęcia stanowiące tytuł tej książki: katedra i uniwersytet. Czyli wiara i rozum. To symbioza katedry i uniwersytetu doprowadziła cywilizację zachodnią do swych największych osiągnięć. W rozdzieleniu wiary i rozumu upatruje Autor zasadniczą przyczynę obecnej degrengolady nauki, ale i słabości Kościoła. Opisuje ten proces na przestrzeni wieków, tak na przykładzie całej Europy, jak i Polski. Kto wysoko zajdzie, ten może i boleśnie upaść. Taki upadek opisuje prof. Grzegorz Kucharczyk, jeden z najbardziej błyskotliwych polskich erudytów i publicystów, autor wielu głośnych książek. W dobie, gdy postnowocześni „naukowcy” demolują humanistykę, i to na czcigodnych uniwersytetach, Autor nie boi się powiedzieć, że mamy do czynienia z czystą głupotą. Rozjaśnia umysły i wykazuje marność fundamentów zgenderyzowanej nauki. Utopijny gmach budowany na takich fundamentach w pewnym momencie musi runąć z hukiem – oczywiście na nasze głowy. Grzegorz Kucharczyk włącza się w nurt głosów rozsądku dowodzących, że współczesna narracja medialna i historyczna idzie wbrew prawdzie i wolności. Wykazuje jak kryzys wiary zawsze pociąga za sobą kryzys rozumu. Co bowiem stało się z człowiekiem, że np. posługując się wyszukanym aparatem naukowym za pierwszego czarnego prezydenta USA uznaje Billa Clintona?! Jak udowodnić, że Sokrates nie był Murzynem, a Arystoteles złodziejem – bo tak ci wielcy myśliciele są przedstawiani na wielu zdawałoby się poważnych uniwersytetach! Na te i wiele innych prowokacyjnych zagadnień, na agresywnie szerzący się nihilizm i relatywizm, znajdziemy odpowiedź w publikacji „Katedra i uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizacji.” Prof. Kucharczyk w tej pięknie i bogato ilustrowanej książce nie poprzestaje tylko na diagnozie. Podsuwa także odpowiedzi na pytanie: co dalej? Okazuje się bowiem, że to właśnie w Polsce może się obudzić ruch, który powie „stop” postnowoczesnemu szaleństwu. Mamy ku temu wszystkie potrzebne narzędzia i kadry. Książka włącza się w nurt publikacji Białego Kruka stających twardo w obronie zasad i dorobku zachodniej, chrześcijańskiej cywilizacji. Naszej cywilizacji.

69,00 zł
50,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,63 zł

1 osoba kupiła
46
Leksykon noblistów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,90 zł
30,73 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,17 zł

1 osoba kupiła
47
Puzzle 1000 Shinagawa na Tokaido - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Shinagawa na Tokaido
Bluebird
Dostępny
9 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
48
Wąż wodny z rybkami 22cm 2 wzory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
1 osoba kupiła
49
Model łodzi podwodnej Das U-Boat VIIC U-617, 1:400 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model łodzi podwodnej Das U-Boat VIIC U-617, 1:400
Mistercraft
Dostępny
3 szt.

Cechy produktu: • kod produktu: D-290, • skala: 1:400, • poziom trudności: 3, • typ: łódź podwodna II wojna światowa, • okres: II wojna światowa, • kraj: Niemcy, • kalkomanii dla 7 wersji malowania. Rozmiar pudełka: 29.0 x 19.0 x 4.5 cm

47,83 zł
43,53 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,30 zł

1 osoba kupiła
50
Puzzle 1000 elementów. Johannes Vermeer, Alegoria malarstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Johannes Vermeer, Alegoria malarstwa
Bluebird, 1000
Dostępny
9 szt.

Bluebird przedstawia puzzle przedstawiające reprodukcję obrazu Jana Vermeera z 1668 roku pt. „Alegoria malarstwa”. Puzzle składają się z 1000 elementów. Po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68.0 x 48.0 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
51
Domek na końcu świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domek na końcu świata
Dostępny
3 szt.

Powieść o poszukiwaniu siebie, o tym, że możemy się odnaleźć zupełnie nie w tym obszarze i nie w tym kierunku, w jakim od zawsze zmierzało nasze życie. I o tym, że prawdziwe szczęście może zdarzyć się tam, gdzie właściwie nie powinno nas być... I tak bardzo obok życia, które prowadziliśmy do tej pory… Opowiada o miłości, która, zdaniem „porządnych” ludzi, nie miała prawa się wydarzyć. Akcja dzieje się w środowisku prawniczym, młoda adwokatka zakochuje się w swoim kliencie, którego poznaje w areszcie śledczym. Łatwo oczywiście nie będzie, ale czy dla miłości istnieją jakieś przeszkody? Danuta Noszczyńska – plastyczka, reżyserka, twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant, absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ. Opublikowała książki: Historia nie Magdaleny, Blondynka moralnego niepokoju, Hormon nieszczęścia, Mogło być gorzej, Kufer babki Alicji, Luizę pilnie sprzedam, Pod dwiema kosami, czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana, Wszystkie życia Heleny P., Harpia (trzy ostatnie nagrodzone na Festiwalu Literatury Kobiet „Pióro i Pazur”), Farbowana blondynka, Zła miłość, Futra, perły i łzy jak piołun gorzkie, Nieświęta rodzina, Zobaczyć gdzie indziej, Nigdy nie jest za daleko, Ten jeden jedyny.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

52
Chwała meksykańskim zakonnicom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chwała meksykańskim zakonnicom
Dostępny
33 szt.

Kochająca planowanie i rutynę Emilia Starska wsiada do życiowego rollercoastera. Po przeczytaniu listu od zmarłej mamy dochodzi do wniosku, że nie może wyjść za Dawida. Jej narzeczony to jednocześnie syn właścicieli wielkiej firmy odzieżowej, w której na stanowisku kierowniczym pracuje także Emilia. Dziewczyna zmyka z własnego ślubu, traci pracę i wyjeżdża, by dowiedzieć się, kogo i co kocha najbardziej. Uciekająca panna młoda chroni się pod skrzydłami najlepszej przyjaciółki Lien. By odciąć się od życiowego kataklizmu, udaje się na kilka dni do domu rodzinnego. Podczas sprzątania strychu znajduje walizki babci Zofii - słynnej krakowskiej krawcowej. W jednej z nich odkrywa pomysł na swoje nowe życie. Urocza i dowcipna powieść o zmianach i wyborach, odwadze bycia sobą i nienazwanym „czymś więcej”. Barbara Kwinta – lingwistka i tłumaczka z języka angielskiego. Autorka książki Jak kupić suknię ślubną i nie zwariować. Współpracuje z kwartalnikiem „WEDDING”, tworząc artykuły eksperckie i teksty lifestylowe, które ukazują się również online na platformach takich jak onet.pl i styl.pl. Wychowana w tiulach i koronkach, przy dźwiękach maszyny do szycia i huku gorącej prasowalnicy. Nasiąknięta rozmowami z kobietami. Wsłuchana w panny młode, ich życiowe dylematy, problemy i marzenia. Współtwórczyni rodzinnej marki sukien ślubnych. Mama i żona. Beznadziejny kucharz. Wielbicielka yerba mate, kawy, no i żakietów.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

53
Czekaj na mnie. Tutaj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czekaj na mnie. Tutaj
Dostępny
45 szt.

Czy miłość naprawdę może pokonać wszystkie przeszkody? Drugi tom bestsellerowej serii. Miłość wbrew rozsądkowi – tak nagła i wszechogarniająca, że milkną nawet najgłośniejsze myśli. Od Zeldy, czarnej owcy w rodzinie, oczekuje się tylko jednego: że wkrótce wyjdzie za właściwego mężczyznę, takiego o odpowiednim statusie. Zelda pochodzi bowiem ze świata, w którym córki muszą dostosowywać własne potrzeby do wymogów rodziny. Tak więc dziewczyna stara się brać z życia to, co najlepsze, póki jeszcze może. Malik, który pochodzi z biednej dzielnicy Pearley i spędził młodość w więzieniu dla nieletnich, walczy z zupełnie innymi przeciwnościami losu. Gdy ich ścieżki się skrzyżują, nie będą przygotowani na to, co ich połączy. Istnieją jednak przeszkody, których nawet największa, najbardziej szalona i obezwładniająca miłość nie jest w stanie pokonać... Czekaj na mnie. Tutaj to poruszająca powieść o trudnej miłości i niegasnących nadziejach. Czekaj na mnie. Tutaj to drugi tom bestsellerowej serii Kathinki Engel. W przygotowaniu tom trzeci trylogii. Kathinka Engel – urodziła się w Monachium, obecnie mieszka w Londynie. Jest wielką pasjonatką książek. Studiowała literaturę, pracowała dla czasopisma literackiego i agencji literackiej, a także jako tłumaczka i redaktorka. Tom "Znajdź mnie. Teraz" rozpoczął jej pierwszą trylogię romantyczną, z którą trafiła natychmiast na szczyt listy bestsellerów. Kiedy nie pisze ani nie czyta, można spotkać ją na stadionie piłkarskim albo z plecakiem w poszukiwaniu kolejnej przygody.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

54
As Days Get Dark, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
As Days Get Dark, CD
Arab Strap, Rock Action Records / Pias
Dostępny
20 szt.

1.The Turning of Our Bones 2.Another Clockwork Day 3.Compersion Pt. 1 4.Bluebird ] 5.Kebabylon 6.Tears On Tour 7.Here Comes Comus! 8.Fable of the Urban Fox 9.I Was Once a Weak Man 10.Sleeper 11.Just Enough

53,90 zł
55
Yume. Przeklęty bębenek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yume. Przeklęty bębenek
Dostępny
8 szt.

Otomaru Kunō, genialny twórca bębenków, tworzy wyjątkowy egzemplarz instrumentu, który ma być prezentem ślubnym dla jego byłej ukochanej. Niestety wkrótce okazuje się, że kto tylko usłyszy jego dźwięk, tego rychło spotka nieszczęście, a mimo to nie brakuje ludzi, którzy pragną go zdobyć. Sto lat później prawnuk Kunō, osierocony przez ojca, trafia pod skrzydła starego mistrza gry na bębenku. Mimo iż początkowo nie wykazuje zainteresowania grą, legenda o przeklętym instrumencie zaczyna przyciągać także jego… Tak zaczyna się wydana w 1924 roku nowela Przeklęty bębenek, która otworzyła drzwi do kariery Kyūsaku Yumeno, jednemu z najciekawszych japońskich twórców przełomu XIX i XX wieku.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

56
Road to the Sun. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Road to the Sun. CD
Pat Metheny, Warner Music Polska
Dostępny
300 szt.

80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

57
I can see your house, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I can see your house, LP
Pat Metheny, John Scofield, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.20

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. I Can See Your House From Here 2. The Red One 3. No Matter What Strona B 1. Everybody's Party 2. Message To My Friend 3. No Way Jose LP 2 Strona C 1. Say The Brother's Name 2. S.C.O. 3. Quiet Rising Strona D 1. One Way To Be 2. You Speak My Language

265,90 zł
260,58 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,32 zł

58
As The Love Continues Limited Edition 2CD, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
As The Love Continues Limited Edition 2CD, CD
Mogwai, Rock Action Records / Pias
Dostępny
6 szt.

Tracklista: 1. To The Bin My Friend, Tonight We Vacate Earth 2. Here We, Here We, Here We Go 3. Dry Fantasy 4. Ritchie Sacramento 5. Drive The Nail 6. Fuck Off Money 7. Ceiling Granny 8. Midnight Flit 9. Pat Stains 10. Supposedly, We Were Nightmares 11. It's What I Want To Do, Mum

75,90 zł
59
As The Love Continues, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
As The Love Continues, CD
Mogwai, Rock Action Records / Pias
Dostępny
16 szt.

Tracklista: 1. To The Bin My Friend, Tonight We Vacate Earth 2. Here We, Here We, Here We Go 3. Dry Fantasy 4. Ritchie Sacramento 5. Drive The Nail 6. Fuck Off Money 7. Ceiling Granny 8. Midnight Flit 9. Pat Stains 10. Supposedly, We Were Nightmares 11. It's What I Want To Do, Mum

53,90 zł
60
As The Love Continues LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
As The Love Continues LP BLACK, Winyl
Mogwai, Rock Action Records / Pias
Dostępny
20 szt.

Tracklista: 1. To The Bin My Friend, Tonight We Vacate Earth 2. Here We, Here We, Here We Go 3. Dry Fantasy 4. Ritchie Sacramento 5. Drive The Nail 6. Fuck Off Money 7. Ceiling Granny 8. Midnight Flit 9. Pat Stains 10. Supposedly, We Were Nightmares 11. It's What I Want To Do, Mum

106,90 zł
61
2020, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2020, LP
Bon Jovi, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.30

Lista utworów: 1. Limitless 2. Do What You Can 3. American Reckoning 4. Beautiful Drug 5. Story Of Love 6. Let It Rain 7. Lower The Flag 8. Blood In The Water 9. Brothers In Arms 10. Unbroken

147,90 zł
144,94 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,96 zł

62
Love is the king, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love is the king, CD
Jeff Tweedy, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Lista utworów: 1. Love Is The King 2. Opaline 3. A Robin or A Wren 4. Gwendolyn 5. Bad Day Lately 6. Even I Can See 7. Natural Disaster 8. Save it For Me 9. Guess Again 10. Troubled 11. Half-Asleep

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

63
Collapsed in Sunbeams, LP, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Collapsed in Sunbeams, LP, czarny
Arlo Parks, Transgressive / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Collapsed In Sunbeams 1. Hurt 3. Too Good 4. Hope 5. Caroline 6. Black Dog 7. Green Eyes 8. Just Go 9. For Violet 9. Eugene 10. Bluish 11. Portra 400

97,90 zł
64
Collapsed in Sunbeams, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Collapsed in Sunbeams, CD
Arlo Parks, Transgressive / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Collapsed In Sunbeams 1. Hurt 3. Too Good 4. Hope 5. Caroline 6. Black Dog 7. Green Eyes 8. Just Go 9. For Violet 9. Eugene 10. Bluish 11. Portra 400

53,90 zł
65
OK Human, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
OK Human, LP
Weezer, Atlantic Records
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. All My Favorite Songs 2. Aloo Gobi 3. Grapes Of Wrath 4. Numbers 5. Playing My Piano 6. Mirror Image 7. Screens 8. Bird With A Broken Wing 9. Dead Roses 10. Everything Happens For A Reason 11. Here Comes The Rain 12. La Brea Tar Pit

116,90 zł
66
Love is the king, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love is the king, LP
Jeff Tweedy, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Lista utworów: 1. Love Is The King 2. Opaline 3. A Robin or A Wren 4. Gwendolyn 5. Bad Day Lately 6. Even I Can See 7. Natural Disaster 8. Save it For Me 9. Guess Again 10. Troubled 11. Half-Asleep

124,90 zł
114,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

67
Vol 4 (Super Deluxe Box Set), 4 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vol 4 (Super Deluxe Box Set), 4 CD
Black Sabbath, Warner Music Polska
Dostępny
201 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Wheels of Confusion / The Straightener (2021 - Remaster) 2. Tomorrow's Dream (2021 - Remaster) 3. Changes (2021 - Remaster) 4. FX (2021 - Remaster) 5. Supernaut (2021 - Remaster) 6. Snowblind (2021 - Remaster) 7. Cornucopia (2021 - Remaster) 8. Laguna Sunrise (2021 - Remaster) 9. St. Vitus Dance (2021 - Remaster) 10. Under the Sun / Every Day Comes and Goes (2021 - Remaster) CD 2 1. Wheels of Confusion The Straightener (Outtakes: Steven Wilson Mix) 2. Changes (Outtakes: Steven Wilson Mix) 3. Supernaut (Outtakes: Steven Wilson Mix) 4. Snowblind (Outtakes: Steven Wilson Mix) 5. Laguna Sunrise (Outtakes: Steven Wilson Mix) 6. Under the Sun (Instrumental) (Outtakes: Steven Wilson Mix) CD 3 1. Wheels of Confusion (False-Start with Studio Dialogue) 2. Wheels of Confusion (Alternative Take 1) 3. Wheels of Confusion (Alternative Take 2) 4. Wheels of Confusion (Alternative Take 3) 5. Wheels of Confusion (Alternative Take 4) 6. The Straightener (Outtake) 7. Supernaut (Outtake) 8. Supernaut (Alternative Takes with False-Starts) 9. Snowblind (Alternative Take 1 - Incomplete) 10. Under the Sun (False-Start with Studio Dialogue) 11. Under the Sun (Alternative Take with Guide Vocal) CD 4 1. Tomorrow's Dream (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 2. Sweet Leaf (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 3. War Pigs (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 4. Snowblind (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 5. Killing Yourself to Live (Live in the UK 1973 - Ricard Digby Smith Mix) 6. Cornucopia (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 7. Wicked World (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 8. Supernaut / Drum Solo (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 9. Wicked World (Reprise) (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 10. Embryo (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 11. Children of the Grave (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix) 12. Paranoid (Live in the UK 1973 - Richard Digby Smith Mix)

427,90 zł
393,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 34,23 zł

68
Holy Diver Live, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Holy Diver Live, 2 CD
Dio, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Introduction (Live) 2. Stand Up And Shout (Live) 3. Holy Diver (Live) 4. Gypsy (Live) 5. Drum Solo (Live) 6. Caught In The Middle (Live) 7. Don't Talk To Strangers (Live) 8. Straight Through The Heart (Live) 9. Invisible (Live) 10. Rainbow In The Dark (Live) 11. Shame On The Night (Live) CD 2 1. Introduction (Live) 2. Tarot Woman (Live) 3. Sign Of The Southern Cross (Live) 4. One More Night In The City (Live) 5. Gates Of Babylon (Intro) (Live) 6. Heaven And Hell (Live) 7. Man On The Sliver Mountain (Live) 8. Catch The Rainbow (Live) 9. Long Live Rock And Roll (Live) 10. Encore Ronnie Thanks His Fans (Live) 11. We Rock (Live)

76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

69
Death by rock and roll, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Death by rock and roll, CD
The Pretty Reckless, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

Rock 'n' roll to religia. To zaangażowanie w ideał, system wiary. To styl życia i pułapki. Z daleka mogą się wydawać romantyczne i niezwykłe, ale ta podążanie tą ścieżką nie jest proste. Wymaga poświęcenia swoich sił i niezłomnej wiary. The Pretty Reckless utożsamia właśnie taki styl życia. Zespół stale powołuje do życia bezkompromisowe hymny i prezentuje integralność ze swoimi przekonaniami. Ta 12-letnia przygoda po cichu przeniosła ich z małym pełnych potu sal do sukcesu i największych scen na świecie. Teraz powracają z prawdziwym arcydziełem, płytą „Death by rock and roll”. Lista utworów: 1. Death by Rock and Roll 2. Only Love Can Save Me Now (Feat. Matt Cameron & Kim Thayil) 3. And So It Went (Tom Morello) 4. 25 5. My Bones 6. Got So High 7. Broomsticks 8. Witches Burn 9. Standing at the Wall 10. Turning Gold 11. Rock and Roll Heaven 12. Harley Darling

66,90 zł
Powiadomienie
70
Music. Songs from and inspired by the motion picture, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Music. Songs from and inspired by the motion picture, CD
Sia, Atlantic Records
Dostępny
201 szt.

Składający się z 14 utworów album, w tym przebój „Together” jak również motywujący do działania „Courage to Change”, powstał z myślą o filmie „Music”. Sia nie tylko napisała wszystkie piosenki do musicalu, ale także jest współautorką scenariusza oraz zadebiutowała za kamerą obrazu. Fani mogą liczyć również na soundtrack z piosenkami w wykonaniu obsady musicalu. W obrazie występują Kate Hudson i Leslie Odom Jr. oraz doskonale znana z teledysków Sii, Maddie Ziegler. „Music” opowiada o uzdrawiającej potędze miłości i sile wspólnoty. Piosenki Sii stanowią integralną część dzieła, w którym bohaterowie, poprzez muzyczne sekwencje, wyobrażają sobie, jak mogą wzmocnić łączące nas delikatne więzi.

61,90 zł
71
Evil Or Divine: Live in New York city (Lenticular Limited Edition), 3 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evil Or Divine: Live in New York city (Lenticular Limited Edition), 3 ...
Dio, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Killing The Dragon (Live) 2. Egypt (The Chains are On) (Live) 3. Push (Live) Strona B 1. Drum Solo (Live) 2. Stand Up and Shout (Live) 3. Don't Talk to Strangers (Live) LP 2 Strona C 1. Man on the Silver Mountain (Live) 2. Guitar Solo (Doug Aldrich) (Live) 3. Long Live Rock and Roll (Live) 4. Lord of the Last Day (Live) Strona D 1. Fever Dreams (Live) 2. Holy Diver (Live) 3. Heaven and Hell (Live) LP 3 Strona E 1. The Last In Line (Live) 2. Rainbow in the Dark (Live) 3. We Rock (Live) Strona F 1. This Is Your Life (2019 - Remaster) 2. Fever Dreams (2019 - Remaster) 3. Push (2019 - Remaster) 4. The Eyes (2019 - Remaster)

209,90 zł
193,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 16,79 zł

72
Death by rock and roll, 2 LP+CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Death by rock and roll, 2 LP+CD
The Pretty Reckless, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Rock 'n' roll to religia. To zaangażowanie w ideał, sytem wiary. To styl życia i pułapki. Z daleka mogą się wydawać romantyczne i niezwykłe, ale ta podążanie tą ściężką nie jest proste. Wymaga poświęcenia swoich sił i niezłomnej wiary. "The Pretty Reckless" utożsamia właśnie taki styl życia. Zespół stale powołuje do życia bezkompromisowe hymny i prezentuje integralność ze swoimi przekonaniami. Ta 12-letnia przygoda po cichu przeniosła ich z małym pełnych potu sal do sukcesu i największych scen na świecie. Teraz powracają z prawdziwym arcydziełem, płytą "Death By Rock And Roll!". Lista utworów: LP 1 1. Death by Rock and Roll 2. Only Love Can Save Me Now (Feat. Matt Cameron & Kim Thayil) 3. And So It Went (Feat. Tom Morello) 4. 25 5. My Bones 6. Got So High 7. Broomsticks 8. Witches Burn LP 2 1. Standing at the Wall 2. Turning Gold 3. Rock and Roll Heaven 4. Harley Darling CD 1. Death by Rock and Roll 2. Only Love Can Save Me Now (Feat. Matt Cameron & Kim Thayil) 3. And So It Went (Feat. Tom Morello) 4. 25 5. My Bones 6. Got So High 7. Broomsticks 8. Witches Burn 9. Standing at the Wall 10. Turning Gold 11. Rock and Roll Heaven 12. Harley Darling

110,90 zł
Powiadomienie
73
Czy mogę mówić ci mamo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy mogę mówić ci mamo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

Czy mogę ci mówić mamo – to prawdziwa historia o adopcji nastolatka. Chłopak z domu dziecka, bez ojca, z matką niezdolną do opieki i jego licznym rodzeństwem. Kobieta tuż po rozwodzie, samotna mama z niepełnosprawnym synem, adoptowaną córeczką i zbuntowanym nastolatkiem. Autorka poznaje Michała w czasie szkolnej wigilii u najstarszego syna. Znajomość chłopców przeradza się w braterską więź, a towarzyskie wypady tej nietypowej rodziny stają się oknem do raju, o którym Michał całe życie marzył. Ten raj nazywa się rodzina. Autorka opowiada o swoich doświadczeniach z adopcjami, odmowami i urzędowymi korowodami. O swoich macierzyńskich sukcesach i porażkach, o radościach i smutkach, ale przede wszystkim o wielkiej, bezwarunkowej miłości do dziecka, które pojawia się w bardzo trudnym momencie jej życia. To historia pełna emocji, ale również niezrównana skarbnica wiedzy na temat adopcji, rodzicielstwa zastępczego i roli matki. Czy mogę ci mówić mamo – to jednocześnie literatura faktu, wzruszająca powieść i poradnik dla każdego, kto myśli o adopcji lub o stworzeniu rodziny zastępczej. To książka o wymagającej codzienności samodzielnej mamy z gromadką niezwykłych dzieci, o zdrowym rodzicielstwie i mądrym radzeniu sobie w małych i dużych kryzysach. Bezcenna pozycja na półce każdego rodzica. Część poradnicza książki została napisana przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Adopcyjnym w Warszawie oraz Towarzystwem „Nasz Dom” wspierającym rodzinną opiekę zastępczą.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

74
Ciekawy świat. Rośliny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawy świat. Rośliny
Dostępny
44 szt.

„Ciekawy świat” to nowa, wyjątkowa seria edukacyjna dla przedszkolaków. Każda z części poświęcona jest innemu obszarowi, tak ważnemu w rozwoju każdego przedszkolaka. Atrakcyjną formę, przypominającą obrazkowy atlas, dopełniają strony aktywnościowe, które należy uzupełnić naklejkami. W każdej części serii znajdują się też informacje i ciekawostki, napisane w przystępny dla dziecka sposób. W tej części poznacie rośliny, które towarzyszą nam w różnych miejscach: w domu, w ogrodzie, w parku, w lesie i na łące.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

75
Ciekawy świat. Emocje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawy świat. Emocje
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

„Ciekawy świat” to nowa, wyjątkowa seria edukacyjna dla przedszkolaków. Każda z części poświęcona jest innemu obszarowi, tak ważnemu w rozwoju każdego przedszkolaka. Atrakcyjną formę, przypominającą obrazkowy atlas, dopełniają strony aktywnościowe, które należy uzupełnić naklejkami. W każdej części serii znajdują się też informacje i ciekawostki, napisane w przystępny dla dziecka sposób. W tej części dziecko nauczy się rozpoznawać i nazywać emocje, między innymi: radość, smutek, złość/gniew, strach, zdziwienie, wstręt, znudzenie, zawstydzenie.

12,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

76
Ciekawy świat. Rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawy świat. Rodzina
Dostępny
44 szt.

„Ciekawy świat” to nowa, wyjątkowa seria edukacyjna dla przedszkolaków. Każda z części poświęcona jest innemu obszarowi, tak ważnemu w rozwoju każdego przedszkolaka. Atrakcyjną formę, przypominającą obrazkowy atlas, dopełniają strony aktywnościowe, które należy uzupełnić naklejkami. W każdej części serii znajdują się też informacje i ciekawostki, napisane w przystępny dla dziecka sposób. Czego dowiecie się z tej części? Jak nazywają się członkowie rodziny (pokrewieństwo), zobaczycie też wybrane sytuacje rodzinne, takie jak: narodziny, święta, ślub, świętowanie urodzin.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

77
Czytam i rozwiązuję. Wilk i siedem koźlątek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam i rozwiązuję. Wilk i siedem koźlątek
Dostępny
27 szt.

Seria „Czytam i rozwiązuję” to pogodne i zabawne adaptacje najbardziej lubianych baśni. Dzięki wplecionym w tekst obrazkom mały czytelnik może brać aktywny udział w lekturze, dopowiadając brakujące słowa. Twórcze zadania odnoszące się do przeczytanej opowieści dadzą dużo zabawy i pozwolą doskonalić umiejętności takie jak słuchanie ze zrozumieniem, śledzenie fabuły, a także zdolności manualne.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

78
Czytam i rozwiązuję. Jaś i Małgosia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam i rozwiązuję. Jaś i Małgosia
Dostępny
42 szt.

Seria „Czytam i rozwiązuję” to pogodne i zabawne adaptacje najbardziej lubianych baśni. Dzięki wplecionym w tekst obrazkom mały czytelnik może brać aktywny udział w lekturze, dopowiadając brakujące słowa. Twórcze zadania odnoszące się do przeczytanej opowieści dadzą dużo zabawy i pozwolą doskonalić umiejętności takie jak słuchanie ze zrozumieniem, śledzenie fabuły, a także zdolności manualne.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

79
Czytam i rozwiązuję. Złotowłosa i trzy misie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam i rozwiązuję. Złotowłosa i trzy misie
Dostępny
18 szt.

Seria „Czytam i rozwiązuję” to pogodne i zabawne adaptacje najbardziej lubianych baśni. Dzięki wplecionym w tekst obrazkom mały czytelnik może brać aktywny udział w lekturze, dopowiadając brakujące słowa. Twórcze zadania odnoszące się do przeczytanej opowieści dadzą dużo zabawy i pozwolą doskonalić umiejętności takie jak słuchanie ze zrozumieniem, śledzenie fabuły, a także zdolności manualne.

12,53 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,54 zł

80
Czytam i rozwiązuję. Piękna i Bestia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam i rozwiązuję. Piękna i Bestia
Dostępny
12 szt.

Seria „Czytam i rozwiązuję” to pogodne i zabawne adaptacje najbardziej lubianych baśni. Dzięki wplecionym w tekst obrazkom mały czytelnik może brać aktywny udział w lekturze, dopowiadając brakujące słowa. Twórcze zadania odnoszące się do przeczytanej opowieści dadzą dużo zabawy i pozwolą doskonalić umiejętności takie jak słuchanie ze zrozumieniem, śledzenie fabuły, a także zdolności manualne.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

81
Już czytam sylabami. Drużyna Astona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już czytam sylabami. Drużyna Astona
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Drużyna Astona ma swoją tajną siedzibę w domku w koronie dębu. Kiedy kryjówka drużyny zostaje odkryta, Karola i Miłosz muszą stawić czoła bardzo trudnym i przykrym wydarzeniom, a ich domek zostaje zniszczony. Kim jest tajemniczy tytułowy Aston? Czy pomoże im odnaleźć sprawców zniszczenia ich bazy? Aston ma w końcu niezłego nosa! O serii „Już czytam sylabami”: Ułatw swojemu dziecku początek przygody z literaturą! Seria „Już czytam sylabami” to idealna lektura na pierwsze, samodzielne spotkania z książką. Każdy tom zawiera cztery krótkie opowiadania, w których słowa podzielono na sylaby za pomocą wyróżnienia kolorem, a także słowniczek trudnych wyrazów i dwa zadania utrwalające zdobyte umiejętności lub wiedzę. W opowiadaniach została wykorzystana sylabowa metoda nauki czytania, która najpełniej odzwierciedla naturalny sposób kształtowania się mowy dziecka – od samogłosek, poprzez sylaby, wyrazy po zdania. Metoda ta polecana jest także dzieciom neurotypowym, mającym trudności rozwojowe oraz dzieciom wykazującym związane z ryzykiem dysleksji trudności w czytaniu i pisaniu.

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

82
Już czytam sylabami. Gazetka szkolna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już czytam sylabami. Gazetka szkolna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Czy pisanie do szkolnej gazetki jest trudne? Czworo przyjaciół z klasy uważa że nie… Ale, gdy trzeba napisać artykuł, nie mają pojęcia skąd wziąć dobry, sensacyjny temat. Przeczytaj opowiadania i przekonaj się, kto zostanie głównym bohaterem artykułu i co z tego wyniknie. O serii „Już czytam sylabami”: Ułatw swojemu dziecku początek przygody z literaturą! Seria „Już czytam sylabami” to idealna lektura na pierwsze, samodzielne spotkania z książką. Każdy tom zawiera cztery krótkie opowiadania, w których słowa podzielono na sylaby za pomocą wyróżnienia kolorem, a także słowniczek trudnych wyrazów i dwa zadania utrwalające zdobyte umiejętności lub wiedzę. W opowiadaniach została wykorzystana sylabowa metoda nauki czytania, która najpełniej odzwierciedla naturalny sposób kształtowania się mowy dziecka – od samogłosek, poprzez sylaby, wyrazy po zdania. Metoda ta polecana jest także dzieciom neurotypowym, mającym trudności rozwojowe oraz dzieciom wykazującym związane z ryzykiem dysleksji trudności w czytaniu i pisaniu.

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

83
Twoja światłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,99 zł
26,59 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

84
Arsene Lupin - Hrabina Cagliostro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arsene Lupin - Hrabina Cagliostro
Dostępny
21 szt.

Hrabina Cagliostro opowiada o pierwszych doświadczeniach złodziejskich i miłosnych Arsene'a Lupina. Ukazywała się w odcinkach od końca 1923 do początku 1924 r. w "Le Journal". Arsene Lupin, młody kochanek Klaryssy d'Étigues, ratuje pewną Józefinę Balsamo, którą ojciec i kuzyn Klaryssy próbowali zabić na rozkaz ich szantażysty Beaumagnana. Ten zaś i dwunastu przyjaciół oskarżają ją, iż ma około 106 lat, ale wygląda na 30, uważają, że jest złodziejką i morderczynią, która zabiła trzech ich towarzyszy. Ponadto Józefina Balsamo ma korzystać z sekretu długiego życia i młodości Cagliostra. Arsene Lupin staje się niejako uzależniony od jej urody. Postanawia współdziałać z rzekomą złodziejką i dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Gra jednak nie toczy się tylko o honor, ale także o znacznie większą i bardziej mierzalną stawkę.

32,70 zł
23,54 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,16 zł

85
Balon foliowy Delfin, tęczowy, 93 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy Delfin, tęczowy, 93 cm
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

8,99 zł
Powiadomienie
86
Zestaw 3x Kabel Green Cell GC Ray Lightning 200cm z białym podświetleniem LED, szybkie ładowanie Apple 2.4A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3x Kabel Green Cell GC Ray Lightning 200cm z białym podświetlen...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGCSET06Producent: Green CellDługość: 2 mPodświetlenie: TakRodzaj wtyku: USB - lightning

70,00 zł
Powiadomienie
87
Na! Na! Na! Surprise! Laleczka Sailor Blu + wieloryb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise! Laleczka Sailor Blu + wieloryb
MGA
Dostępny
3 szt.

„Na! Na! Na! Surprise!” to przeurocze laleczki, które zachwycą was nie tylko modnym wyglądem! Zabawa zaczyna się już podczas rozpakowywania laleczki. Otwórz pudełko w zaznaczonym miejscu i wyjmij wszystkie ukryte w nim akcesoria. Odpakuj słomkę i użyj jej do nadmuchania balona. Uważaj jednak by nie dmuchać za mocno bo możesz popsuć niespodziankę. Po nadmuchaniu delikatnie oderwij naklejkę zabezpieczającą. Teraz jesteś gotowy, żeby odkryć pierwszą niespodziankę. Rozbij balon i zobacz co się stanie. W balonie znajdziesz kilka niespodzianek. Pierwszą z nich jest cekinowy breloczek. Otwórz go by odkryć swoją laleczkę i dołączone do niej akcesoria. Każda laleczka posiada małą etykietkę, na której znajduje się jej imię, data urodzin oraz krótka informacja o jej osobowości. Lalka Sailor Blu ubrana jest w kapitański strój. Śliczny, cekinowy breloczek w kształcie uroczego wielorybka będzie nie tylko dobrym schowkiem na lalkę ale również super ozdobą. Mimo, że lalki wykonane są z miękkiego materiału mają ruchomą głowę oraz ręce i nogi. Każda laleczka ubrana jest w czapeczkę, której nie da się zdjąć a pasuje ona stylem do breloczka, w której ją znajdziesz. Zbierz wszystkie 6 laleczek i ciesz się niekończącą zabawą. Wymiary opakowania: ok. 23.0 x 17.0 x 12.0 cm Wysokość lalki: ok. 20.0 cm

129,90 zł
122,11 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,79 zł

88
Zestaw z laleczką NA! NA! NA! Surprise 2w1 pingwin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw z laleczką NA! NA! NA! Surprise 2w1 pingwin
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.22

90,90 zł
85,45 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,45 zł

89
Zestaw z laleczką NA! NA! NA! Surprise 2w1 delfin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw z laleczką NA! NA! NA! Surprise 2w1 delfin
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.23

129,90 zł
122,11 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,79 zł

90
Na! Na! Na! Surprise. Sparkle Series. Lalka Becky Buckaneer + papuga w balonie z konfetti 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise. Sparkle Series. Lalka Becky Buckaneer + papuga w...
MGA, Na! Na! Na! Surprise
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Na! Na! Na! Surprise to kolekcja zachwycających laleczek z pięknymi włosami, prześlicznym, cekinowym brelokiem i akcesoriami ukrytymi w prawdziwych, małych balonikach. Cały zestaw zapakowany jest w większy, foliowy, turkusowy balon, który w prosty sposób można nadmuchać, a następnie zgnieść, by uwolnić niesamowitą niespodziankę i konfetti. Zawartość i cechy zestawu: • rozpakuj niesamowity zestaw 2w1, zawierający jedną z rozkosznych, miękkich laleczek niespodzianek i cekinowy brelok w kształcie głowy zwierzaka, który możesz przypiąć do torebki, czy plecaka, • wszystkie niespodzianki kryją się w foliowym balonie, który łatwo można nadmuchać, dzięki załączonej papierowej słomce, a następnie zgnieść, by uwolnić konfetti, • odkryj 2 niespodzianki modowe dla lalki i cekinowy brelok, • otwórz zamek breloka i znajdź prześliczną, miękką laleczkę z olśniewającymi włosami, którą możesz ustawiać w różnych pozach • w zestawie znajduje się ubranko i akcesorium dla lalki, a także etykieta z jej imieniem, datą urodzin i krótką informacją o niej, • zbierz wszystkie 6 laleczek z serii cekinowej. Wymiary opakowania: 23.0 x 17.0 x 12.0 cm

69,90 zł
65,71 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,19 zł

91
Akumulator bezobsługowy AGM VRLA Green Cell 12V 17Ah do łodzi i instalacji fotowoltaicznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akumulator bezobsługowy AGM VRLA Green Cell 12V 17Ah do łodzi i instal...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceNapięcie: 12VTyp: VRLA AGMKolor: CzarnyProducent: Green CellWaga: 4,5kgPojemność: 17AhTerminal: Śruba M5 (F3) Kompatybilne urządzenia: Acer Aspire One Kompatybilne modele:

150,00 zł
Powiadomienie
92
DREWEX Łóżeczko MOCCA transparent czekolada z szufladą 120x60 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Łóżeczko MOCCA transparent czekolada z szufladą 120x60 cm
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Opis produktu: - wersja szuflada - okragłe szczebelki - plastikowe nakładki w standardzie - kółka w opcji Wymiary: 66x92x128,50 cm

462,90 zł
416,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 46,29 zł

93
Model do sklejania Czołg T-55A Medium Battle (Pl wersja) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model do sklejania Czołg T-55A Medium Battle (Pl wersja)
Italeri
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Skala: 1:72

64,90 zł
58,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

94
Mikołajek. Kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikołajek. Kolorowanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Przed Tobą niezwykła okazja, by świat Mikołajka nabrał kolorów. Dosłownie. Jaki kolor mają spodenki Mikołajka? Jakie wzory znajdują się na sukience Jadwini? Z czego zrobiony jest płot na placu, gdzie kumple najlepiej się bawią? Daj się porwać wyobraźni i koloruj! No bo co w końcu, kurczę blade!

24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

95
Bajki i zagadki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki i zagadki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

96
Nie chcę Wam Go wydać, ale ofiarować za Was. O duchowości kapłańskiej dla kleryków i nie tylko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie chcę Wam Go wydać, ale ofiarować za Was. O duchowości kapłańskiej ...
Dostępny
29 szt.

Od ustanowienia Eucharystii uczniowie Chrystusa posilają się Jego Ciałem. Na drodze wiary Ciało Pańskie jest niezastąpionym pokarmem i skarbem Kościoła. Aby Eucharystia mogła być sprawowana do końca czasów, Syn Boży wciąż powołuje z kolejnych pokoleń uczniów, którzy mocą sakramentalnego kapłaństwa będą udzielać Jego Ciała zgłodniałym ludziom i pocieszać ich słowem życia. Od matczynego łona kształtuje ich serca miłością własnej Matki. Skąd biorą się księża? Dlaczego żyją w celibacie? Skąd czerpią siłę do głoszenia Ewangelii „w porę i nie w porę” (1 Tm 4, 2)? Czym jest asceza i do czego prowadzi? Czy słabość może być źródłem siły? Czy dziś ludzie są jeszcze zdolni do ofiary? Książka w ośmiu rozdziałach próbuje udzielić odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące kapłańskiej duchowości. Jest adresowana najpierw do księży, kleryków i tych, którzy pragną ich wspierać. Może okaże się także pomocą dla zagubionych duchowo i szukających w świecie własnego powołania.

29,90 zł
20,33 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 9,57 zł

97
Cysterna do transportu paliwa, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Cysterna do transportu paliwa, mix kolorów
Technok
Dostępny
1 szt.

Ten samochód będzie idealnym dopełnieniem kolekcji pojazdów każdego chłopca. Zabawka została wykonana z dbałością o detale. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

44,10 zł
22,05 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,05 zł

98
Szkła hartowane Green Cell Clarity do iPhone'a X/XS/11 Pro (4 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkła hartowane Green Cell Clarity do iPhone'a X/XS/11 Pro (4 sztuki)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Szkło hartowane GC Clarity zapewnia doskonałą ochronę ekranu przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniem czy upadkiem – i to na całej jego powierzchni. Zachowaj wyższą wartość smartfona na dłużej. Pełna ochrona wyświetlacza przed zarysowaniami przez klucze, monety i inne drobne przedmioty dzięki podwójnemu hartowaniu szkła. Szkło jest niezwykle cienkie i idealnie wyprofilowane, dzięki czemu zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, funkcji ekranu oraz jest kompatybilne z każdym etui. Dzięki prostej instrukcji i zestawowi niezbędnych akcesoriów, naklejenie szkła GC Clarity jest niezwykle szybkie i łatwe. Odporność na zarysowania (twardość): 9H (twardość według Wolfa-Wilburna) Grubość: 0.33 mm

48,00 zł
Powiadomienie
99
Szkła hartowane Green Cell Clarity do iPhone'a 5/5S/5C/SE (4 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkła hartowane Green Cell Clarity do iPhone'a 5/5S/5C/SE (4 sztuki)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Szkło hartowane GC Clarity zapewnia doskonałą ochronę ekranu przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniem czy upadkiem – i to na całej jego powierzchni. Zachowaj wyższą wartość smartfona na dłużej. Pełna ochrona wyświetlacza przed zarysowaniami przez klucze, monety i inne drobne przedmioty dzięki podwójnemu hartowaniu szkła. Szkło jest niezwykle cienkie i idealnie wyprofilowane, dzięki czemu zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, funkcji ekranu oraz jest kompatybilne z każdym etui. Dzięki prostej instrukcji i zestawowi niezbędnych akcesoriów, naklejenie szkła GC Clarity jest niezwykle szybkie i łatwe. Odporność na zarysowania (twardość): 9H (twardość według Wolfa-Wilburna) Grubość: 0.33 mm

31,00 zł
Powiadomienie
100
ALBERO MIO Kocyk popiel V102 M z poduszką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ALBERO MIO Kocyk popiel V102 M z poduszką
Albero mio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Kocyk Velvet Kids Popiel V102 Opis produktu: Kocyk Velvet Kids z poduszką Polecamy kocyki w 2 wymiarach: Kocyk S 65 x 75 cm, poduszka 30 x 20 cm Kocyk M 75 x 100 cm, poduszka 30 x 40cm Skład: Jersej (bawełna 100%), Velvet (100% poliester), Wypełnienie: włóknina silikonowa, antyalergiczna

139,70 zł
128,52 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,18 zł

Wróć do góry