hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.02.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 3 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się W zdrowym ciele zdrowy mózg (Anders Hansen), na drugim Wiersze wszystkie. Wydanie uzupełnione (Czesław Miłosz). Kolejny produkt to Feluś i Gucio grają w sylaby (Nasza Księgarnia - gry) oraz Horse Club. SLH13793. Klacz rasy andaluzyjskiej (Schleich).
1
W zdrowym ciele zdrowy mózg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W zdrowym ciele zdrowy mózg
Dostępny
526 szt.

Fenomenalny bestseller, który odkrywa tajemnice mózgu. Książka szwedzkiego psychiatry, autora bestsellera Wyloguj swój mózg, w praktyczny i zrozumiały sposób tłumaczy, jak korzystna dla mózgu i samopoczucia jest aktywność fizyczna. Nawet niewielkie dawki ruchu pomogą Ci zredukować stres i niepokój. Mogą też w znaczny sposób poprawić sprawność i wydajność mózgu. 20 minut biegu lub spaceru pozwoli Ci lepiej się koncentrować i podniesie poziom dopaminy. Jaka jest optymalna dawka treningu dla Twojego mózgu? Jak aktywność fizyczna wpływa na pamięć i starzenie się? Czym jest euforia biegacza? Które proste ćwiczenia najlepiej wykonać przed stresującym spotkaniem lub podjęciem trudnej decyzji? Jak w pełni wykorzystać potencjał i najnowszą wiedzę o działaniu mózgu? W czym mogą mu pomóc proste czynności, takie jak codzienny spacer z psem lub droga do pracy? Ruch nie tylko pobudza Cię i sprawia, że czujesz się lepiej, ale także korzystnie wpływa na pamięć, nastrój, sen, wspomaga Twoją kreatywność i odporność na stres. Poznaj fascynujące odkrycia naukowe, dzięki którym lepiej zrozumiesz tajemnice mózgu i zadbasz o zdrowie i lepsze samopoczucie. Anders Hansen – bestsellerowy i nagradzany autor. Psychiatra, autor badań o wpływie sportu i technologii na mózg. W tej książce tłumaczy, jak najnowsze odkrycia neurobiologii wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie i w jak sposób możemy tę wiedzę wykorzystać w codziennym życiu.

44,99 zł
31,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

18 osób kupiło
2
Wiersze wszystkie. Wydanie uzupełnione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze wszystkie. Wydanie uzupełnione
Dostępny
867 szt.

Nowe (2021), uzupełnione wydanie Wierszy wszystkich Czesława Miłosza pozwala prześledzić ewolucję twórczą poety. Przede wszystkim jednak daje możliwość podziwiania wielości gatunków i tonacji, nastrojów i stylów. Takim bogactwem nie obdarzył literatury polskiej nikt poza Miłoszem: to wiersze religijne obok utworów przesyconych zmysłowością i opiewających urodę świata, ocalane od zapomnienia portrety ludzi obok traktatów poetyckich i teologicznych, piosenki i elegijne medytacje obok haiku i zapisów olśnień. W pięknej i mądrej poezji Miłosza rozczytywać się będą pokolenia. „Teraz, jak nigdy przedtem, widzimy, że jest równy najlepszym w XX wieku. Jest ich trzech albo czterech – poza Miłoszem to Eliot, Kawafis, Mandelsztam. Pisali w bardzo złych czasach, ale potrafili skondensować tragiczne doświadczenia swojej epoki aż do niewidzialnego punktu, w którym rodzi się nadzieja.” – Tomas Venclova "Dzień taki szczęśliwy. Mgła opadła wcześnie, pracowałem w ogrodzie. Kolibry przystawały nad kwiatem kaprifolium. Nie było na ziemi rzeczy, którą chciałbym mieć. Nie znałem nikogo, komu warto byłoby zazdrościć. Co przydarzyło się złego, zapomniałem. Nie wstydziłem się myśleć, że byłem, kim jestem. Nie czułem w ciele żadnego bólu. Prostując się, widziałem niebieskie morze i żagle." Czesław Miłosz, „Dar”

99,99 zł
69,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 30,00 zł

18 osób kupiło
3
Feluś i Gucio grają w sylaby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feluś i Gucio grają w sylaby
Nasza Księgarnia - gry, od 5 lat
Dostępny
71 szt.

Feluś i Gucio zapraszają do wspólnej zabawy w układanie sylab! Ta gra edukacyjna, przepięknie ilustrowana przez Mariannę Schoett, daje możliwość układania dwu- oraz trzysylabowych słów, a opisane w instrukcji warianty różnicują rozgrywkę, czyniąc każdą niepowtarzalnym przeżyciem. W pudełku są 4 unikatowe plansze (na rewersie każdej z nich znajdują się nowe trzysylabowe hasła), 60 płytek z ilustracjami i 48 dwustronnych płytek z sylabami. Dołączony do zestawu separator sprawi, że po zabawie każdy element gry będzie miał swoje miejsce i nową zabawę będzie można rozpocząć błyskawicznie! Wymiary opakowania: 25.0 x 250. x 4.0 cm

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

16 osób kupiło
4
Horse Club. SLH13793. Klacz rasy andaluzyjskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13793. Klacz rasy andaluzyjskiej
Schleich
Dostępny
8 szt.

Konia andaluzyjskiego nazywa się także „pura razza espanola”, co po polsku oznacza „czysta rasa hiszpańska”. To pełen temperamentu, a zarazem bardzo wdzięczny i wrażliwy koń. Rasa andaluzyjska została wyhodowana w XV wieku przez mnichów w południowej Hiszpanii. Swoim wdzięcznym wyglądem oczarowała przede wszystkim szlachtę i królów. Mało kto podejrzewałby więc, że andaluzyjski koń przez długi czas był używany jako koń kawaleryjski. Zawsze był znany z odwagi i siły, ale głównym wyróżnikiem była elegancja. Jest on wyjątkowym koniem ujeżdżeniowym. Opanował nawet słynne susy, znane tylko z Lipicańskiej Wyższej Szkoły Jeździeckiej. Wymiary figurki: 12.5 x 10.5 x 4.5 cm. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

36,97 zł
34,38 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,59 zł

14 osób kupiło
5
Puzzle 1000 elementów. Stworzenie Adama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Stworzenie Adama
Trefl, 1000 elementów
Dostępny
125 szt.

Puzzle składające się z 1000 elementów. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 48.0 cm

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

11 osób kupiło
6
Kodowanie i inne zabawy bez komuptera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodowanie i inne zabawy bez komuptera
Dostępny
1197 szt.

Doskonała pozycja wpierającą rozwój dziecka, rozwijająca logiczne myślenie i wspomagająca naukę przez zabawę. Wiele ciekawych ćwiczeń pozwalających na tworzenie rozwiązań, doświadczanie własnej sprawności w rozwiązywaniu problemów. Ta książka jest wspierającym doświadczeniem przekładającym się na wszystkie aspekty życia. Dziecko obserwuje, analizuje, wnioskuje, uczy się spostrzegawczości, cierpliwości, myślenia przyczynowo-skutkowego. Zawarte ćwiczenia pobudzają do myślenia zarówno kreatywnego jak i krytycznego. W książce łamigłówki logiczne, zadania matematyczne, szyfry i obrazkido rozkodowywania oraz wiele innych rozwijających zabaw. Szczególnie polecamy! Książeczka dla dzieci w wieku 7-12 lat.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

11 osób kupiło
7
Puzzle maxi 24 elementy. Myszka Miki w gronie przyjaciół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Myszka Miki w gronie przyjaciół
Trefl, 24
Dostępny
123 szt.

Myszka Miki w gronie przyjaciół to puzzle składające się z 24 maxi elementów, zaprojektowane z myślą o fanach kultowej bajki Myszka Miki. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 60.0 x 40.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
8
Thorgal. Tom 9. Łucznicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 9. Łucznicy
Dostępny
66 szt.

Thorgal powraca na rodzinną wysepkę. W drodze powrotnej zaskakuje go sztorm. Wzburzone fale powodują, że jego łódź zderza się z łodzią młodzieńca Tjalla i tonie. Tjall chce pomóc Thorgalowi i zawozi go do swego wuja, który jest znanym w całej okolicy wytwórcą broni i dlatego też zaopatrują się u niego najemnicy, chcący wystąpić na mających się niedługo odbyć zawodach łuczniczych. Nagroda jest na tyle duża, że Thorgal mógłby za nią kupić nową łódź i wrócić do rodziny, dlatego też decyduje się przystąpić do turnieju. Właśnie w tym albumie główny bohater poznaje młodą, piękną i krwiożerczą wojowniczkę Kriss de Valnor, która jeszcze nie raz pojawi się w jego życiu...

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

7 osób kupiło
9
Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato + 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato + 2 CD
Dostępny
22 szt.

Vademecum przedszkolnych zabaw to zbiór ponad 390 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju - w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.Potrzeba wydania tego zbioru zrodziła się z kilku bardzo ważnych powodów. Jednym z nich było niezwykłe powodzenie książek z cyklu Zabawy ogólnorozwojowe do piosenek (Jesień w Przedszkolu, Zima w Przedszkolu, Wiosna w Przedszkolu i Lato w Przedszkolu) opublikowanych przez nas w latach 2016-2017. Z informacji, które do nas docierały, wynikało, że nadszedł czas, by odświeżyć piosenki z tamtych publikacji, co też uczyniliśmy. W efekcie większość utworów dołączonych do tej części Vademecum pochodzi z płyty Lato w Przedszkolu, jednak wszystkie zostały przez nas nagrane raz jeszcze: z nowymi aranżacjami i udziałem nowych wykonawców. W treści książki znajdziecie opisy propozycji zabaw do piosenek zarówno tych z płyty Lato, jak i takich, które publikowane są po raz pierwszy.Chcielibyśmy, abyście podeszli do podanych tu propozycji jak do swego rodzaju klocków - tak jak dziecko z identycznych elementów kreuje własną, niepowtarzalną i odrębną rzeczywistość, tak i Wy, zestawiając w dowolny sposób propozycje podane w tej książce, z łatwością i w kilka chwil będziecie mogli opracować scenariusz zajęć skrojony według własnego gustu i dostosowany do potrzeb Waszych dzieci.W Vademecum zamieszczone zostały utwory opublikowane w miesięczniku ,,Bliżej Przedszkola" z lat 2010-2019, propozycje zabaw z książki Lato w Przedszkolu oraz nowe pomysły powstałe na potrzeby tej publikacji.Aby ułatwić Wam pracę spis treści podzieliliśmy na grupy rodzajowe (Opowiadania, Wiersze, Opowieści rytmiczno-ruchowe i słowno-ruchowe, Zabawy logopedyczne, Zabawy paluszkowe i masażyki itd.). Ponadto na końcu książki znajdziecie spis treści, w którym zabawy uszeregowane są w kolejności alfabetycznej tytułów.Najważniejszą częścią Vademecum jest skorowidz klasyfikujący - to spis treści, w którym propozycje zabaw przypisane są do zakresu umiejętności określonego w aktualnie obowiązującej podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Dzięki temu szybko i bez problemu możecie odnaleźć zabawę, która realizuje aktualnie stojące przed Wami zadanie pedagogiczne czy wychowawcze i połączyć ją z kolejną - o zbliżonej tematyce czy założeniach edukacyjnych.

52,00 zł
37,96 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,04 zł

5 osób kupiło
10
Thorgal. Tom 16. Wilczyca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 16. Wilczyca
Dostępny
41 szt.

Po długich wędrówkach Thorgal z rodziną wreszcie wracają do wioski, w której się wychowali. Tam Aarcia pragnie urodzić ich drugie dziecko. Niestety, nowy król Wikingów – Wor Wspaniały chce, aby Thorgal towarzyszył mu podczas nowej wyprawy wojennej. Gdy Thorgal odrzuca jego propozycję, ściąga na siebie i swoją rodzinę srogą zemstę króla. Rozpoczyna się szybka ucieczka. Ciężarna Aaricia szuka schronienia w lesie, nieubłaganie zbliża się też czas porodu...

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

5 osób kupiło
11
Kolorowanka. Modelki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Modelki
Dostępny
26 szt.

Modelki to kolorowanka, z którą możesz stworzyć swój własny świat mody! Aż 42 naklejki sprawiają, że jest mnóstwo wspaniałej zabawy. Naklejane modelki i ich torebki zachwycą każdego miłośnika mody.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

5 osób kupiło
12
Horse CLub. SLH13822. Źrebię rasy andaluzyjskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse CLub. SLH13822. Źrebię rasy andaluzyjskiej
Schleich
Dostępny
48 szt.

Na serię „Horse Club” składają się figurki poszczególnych ras koni, a także mnóstwo akcesoriów potrzebnych do opieki nad tymi pięknymi zwierzętami. Znajdziemy tu także akcesoria do jazdy konnej (siodła, koce, uzdy, buty jeździeckie itd.), wyposażenie stajni, zagrody, czy wreszcie same budynki stajenne i pojazdy do transportu koni. Piękne zestawy turniejowe oraz zestawy przeszkód czy nagród dla zwycięzców uzupełniają tą bardzo rozbudowaną serię. Źrebięta rasy andaluzyjskiej osiągają pełny wzrost dopiero po sześciu, siedmiu latach. To wyraźnie później w przypadku źrebiąt innych ras. W pierwszych latach uczą się w zabawny sposób: albo przyzwyczają się do uzdy, albo zostaną spryskane wodą. W ten sposób źrebięta zyskują zaufanie do człowieka. Wymiary figurki: ok. 8.4 × 8.1 × 3.5 cm

23,90 zł
22,23 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,67 zł

4 osoby kupiły
13
MojiPops. Boat Party, zestaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MojiPops. Boat Party, zestaw
Magic Box, MojiPops
Dostępny
200 szt.

Przygody MojiPops mają swój ciąg dalszy na… łodzi! Dołącz do nich i baw się z nimi na pokładzie. Można stąd obserwować Adventure Island przez lunetę lub skorzystać ze zjeżdżalni i ześlizgnąć się prosto do wody. Morze również jest pełne sekretów! Znajdź klucz otwierający skrzynię, by odkryć ukryte w niej akcesoria, dzięki którym impreza na łodzi stanie się niezapomnianą przygodą. Zawartość opakowania: • łódka, • ekskluzywne akcesoria, • 2 ekskluzywne figurki MojiPops.

139,99 zł
125,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,00 zł

4 osoby kupiły
14
Scaling Up - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scaling Up
Dostępny
37 szt.

Nowe wydanie bestsellerowego podręcznika do rozwoju biznesu! Podręcznik, który zdobył osiem ważnych międzynarodowych nagród, w tym: International Book Awards w kategorii General Business. National Indie Excellence Award w kategorii General Business. Readers' Favorite International Book Award Gold Medal w kategorii Non-Fiction Business. Scaling Up to zaktualizowane i uzupełnione wydanie klasycznego już Mastering the Rockefeller Habits. Verne Harnish i ekipa Scaling Up wykorzystują strategiczne, ponad trzydziestoletnie doświadczenie, by pokazać, jak w odpowiedni sposób rozwinąć swój biznes. Książka podzielona została na cztery główne części, w których omawiane są najważniejsze elementy skalowania każdej firmy: ludzie, strategia, realizacja, pieniądze. Harnish wychodzi od relacji między pracownikami a zarządem. Pokazuje, w jaki sposób przygotować strategię i jak zabrać się do jej realizacji, by na koniec opowiedzieć o wyzwaniach finansowych związanych ze skalowaniem biznesu. Wszystko to w oparciu o praktyczne narzędzia (wśród nich Jednostronicowy Plan Strategiczny, z którego skorzystało już 40 tysięcy firm na całym świecie), które ułatwią wprowadzenie kolejnych zmian w firmie. Autor przechodzi od razu do sedna, już od pierwszych stron ucząc czytelnika nawyków Rockefellera. Scaling Up to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą przeskalować swój biznes lub dowiedzieć się, jak urosnąć i nie stracić.

94,00 zł
82,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,28 zł

4 osoby kupiły
15
Socjalizm jako religia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Socjalizm jako religia
Dostępny
5 szt.

Wybór pism czołowego krytyka komunizmu w II RP, autora ważnych prac o bolszewizmie i innych prądach ideowych epoki, walce z religią oraz losach Kościoła w Rosji carskiej i sowieckiej. Do socjalizmu może należeć jutro, ale przyszłość w znaczeniu długiego trwania nie! Socjalizm jako pożar, jako katastrofa, może przejść po całej kuli ziemskiej, ogarniając kraj za krajem, naród za narodem. Zdaje się, że zbyt wiele nagromadziło się w dzisiejszej ludzkości palnego materiału, a lonty do niego są niemal wszędzie przyłożone. Ale pożaru stałego wyobrazić sobie nie można, szaleje dotąd tylko, dokąd ma coś do trawienia – z tekstu Socjalizm jako religia. Patrząc na rzeki krwi wylanej przez rewolucję rosyjską, nie wolno bolszewizmowi nawet pocieszać się, że te krwawe hekatomby nie były złożone nieużytecznie, że na nich zrodziło się jakieś lepsze, pełniejsze i szczęśliwsze życie. Bo i ci, co pozostali, zostali przez bolszewizm zubożeni materialnie, zepsuci moralnie, poniżeni w swojej godności ludzkiej, zamienieni w stada niewolników – z tekstu My wobec komunizmu. Jan Urban (1874-1940), jezuita, publicysta, znany krytyk bolszewizmu, wieloletni redaktor Przeglądu Powszechnego, twórca i redaktor pisma Oriens (1933-1939), zaangażowany w prace na rzecz katolików w Rosji i Związku Sowieckim, propagator tzw. neounii.

49,35 zł
34,55 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,80 zł

4 osoby kupiły
16
Cyberpunk 2077. Trauma Team. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyberpunk 2077. Trauma Team. Tom 1
Dostępny
71 szt.

Nadia, ratowniczka medyczna pracująca w Trauma Team International, jako jedyna przeżyła misję ratunkową, która zamieniła się w krwawą jatkę. Gdy decyduje się na powrót do pracy i udział w kolejnym zleceniu, odkrywa, że tym razem jego celem jest ocalenie mężczyzny odpowiedzialnego za śmierć jej partnerów z poprzedniego zespołu. Klient jej korporacji utknął na setnym piętrze wieżowca pełnego członków wrogiego gangu. Czy ta misja ma szansę na powodzenie? Autorem scenariusza jest Cullen Bunn (Deadpool, Moon Knight), a rysunki przygotował Miguel Valderrama (Giants). Album zawiera zeszyty miniserii „Cyberpunk 2077: Trauma Team” #1–4.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

3 osoby kupiły
17
W drogę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W drogę
Dostępny
67 szt.

W drogę to kolejny po Jeść bogato ilustrowany, tematyczny leksykon profesora Jerzego Bralczyka. Tym razem przedmiotem rozważań autora są słowa związane z podróżowaniem, drogą, wędrowaniem. Każde z haseł to osobny, pełen humoru i imponującej erudycji felieton. Profesor Bralczyk pisze o pochodzeniu wybranych przez siebie słów, ich zmieniających się przez lata znaczeniach, zaskakujących kontekstach, w jakich bywają używane i skojarzeniach jakie budzą. Ten słownik wciąga jak pasjonująca powieść.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
18
Kodowanie jest fajne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodowanie jest fajne
Dostępny
132 szt.

Doskonała pozycja wpierającą rozwój dziecka, rozwijająca logiczne myślenie i wspomagająca naukę przez zabawę. Wiele ciekawych ćwiczeń pozwalających na tworzenie rozwiązań, doświadczanie własnej sprawności w rozwiązywaniu problemów. Ta książka jest wspierającym doświadczeniem przekładającym się na wszystkie aspekty życia. Dziecko obserwuje, analizuje, wnioskuje, uczy się spostrzegawczości, cierpliwości, myślenia przyczynowo-skutkowego. Zawarte ćwiczenia pobudzają do myślenia zarówno kreatywnego jak i krytycznego. W książce łamigłówki logiczne, zadania matematyczne, szyfry i obrazki do rozkodowywania oraz wiele innych rozwijających zabaw. Szczególnie polecamy! Książeczka dla dzieci w wieku 8-13 lat.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
19
Pieśni umarłego marzyciela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieśni umarłego marzyciela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Pieśni umarłego marzyciela to zbiór opowiadań Thomasa Ligottiego, który zapewnił mu miano klasyka nadnaturalnego horroru, wymienianego jednym tchem obok Edgara Alana Poego i Howarda Phillipsa Lovecrafta. Jednocześnie jest to dzieło, które nie boi się sięgać po ironię oraz bawić formą. Znajdziemy w nim niemal wszystkie elementy, które mogą nam się kojarzyć ze świetnie zbudowanym światem grozy. Ale każde z zamieszczonych tutaj opowiadań zawiera w sobie coś osobliwego, niepozwalającego nam przejść obojętnie wobec wyzierających zeń koszmarów. To „coś” sprawiło, że dzieło Ligottiego opublikowano w prestiżowej serii „Penguin Classics”. On sam zaś stał się jednym z zaledwie dziesięciu żywych autorów, których spotkał ten zaszczyt.

52,00 zł
38,48 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,52 zł

2 osoby kupiły
20
Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny
Dostępny
771 szt.

Urodziny Nikki! To będzie HIT czy KIT? Tego dowiesz się z jej najnowszego pamiętnika! Nikki i jej najlepsze przyjaciółki, Chloe i Zoey, planują mega przyjęcie urodzinowe! Jest tylko jeden mały problem – mama Nikki nie mówi słowa o kasie... A wiadomo, że jest konieczna, by zorganizować super IMPREZKĘ! Nikki już chce odwołać urodziny, kiedy ktoś zupełnie niespodziewany wybija jej ten pomysł z głowy... Kto pomaga Nikki w tak ważnej dla niej sprawie? Jakie atrakcje wymyśliły dziewczyny? I dlaczego te urodziny chyba nie będą aż tak szczęśliwe? Sięgnijcie po najnowszy tom! Tych urodzin nie da się zapomnieć!

32,90 zł
25,66 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,24 zł

2 osoby kupiły
21
Łempicka. Malarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łempicka. Malarstwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Tamara Łempicka (1898-1980) to najbardziej znana polska artystka na świecie. Jej obrazy należą do najchętniej kupowanych i osiągają zawrotne ceny na aukcjach. Królowa art déco pochodziła z zamożnej, wpływowej rodziny. Od najmłodszych lat interesowała się sztuką, z którą często obcowała. Elegancka, błyskotliwa skandalistka w Paryżu zrobiła furorę swymi portretami o świetlistych, żywych kolorach z wyraźnymi cieniami i w niestandardowej stylizacji. Z tego okresu pochodzą „Autoportret w zielonym bugatti”, „Portret Iry P.” oraz akty „Andromeda” i „Kobieta z gołębiem”. Po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych malowała głównie portrety gwiazd Hollywood, słynąc przy tym z bujnego i dekadenckiego stylu życia. Szczególne miejsce w twórczości Łempickiej zajmują akty. Doskonałym przykładem jest Piękna Rafaela, arcydzieło art déco, które oddaje zmysłowość modelki i akcentuje jej cielesność.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
22
Czarna góra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna góra
Dostępny
6214 szt.

Gdzieś w dziczy u stóp Uralu umiera były katorżnik. Jego samotna śmierć staje się początkiem drogi dla dwóch ludzi. Wiekowego zesłańca i kilkunastoletniego chłopaka. Każdy ruszy w inną stronę, a jeden z nich rzuci prawdziwe wyzwanie śmierci. Mistrz Opowiadań odkrywa kolejne tajemnice swoich bohaterów. Tym razem wyjątkowo przewrotnie! Jeśli zastanawialiście się kiedyś, kim był Paweł Skórzewski, zanim został Doktorem Skórzewskim, teraz się tego dowiecie. Dowiecie się także do czego może się przydać pobyt w szpitalu psychiatrycznym, ile może człowieka kosztować imperatyw moralny (w przeliczeniu na złotówki) oraz co łączy Roberta z Marszałkiem Piłsudskim. Dla wyjątkowo zainteresowanych: relacja z ocalenia carewicza Aleksandra z pomocą... polskiej bomby atomowej.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

2 osoby kupiły
23
Memo. Baby Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memo. Baby Shark
Clementoni, od 3 lat
Dostępny
158 szt.

Klasyczna, zabawna gra memo z ulubionymi postaciami. Pomaga rozwijać pamięć, zmysł obserwacji i kojarzenia. Celem gry jest dopasowanie par za pomocą pamięci wizualnej. Zwycięzcą jest gracz, który dopasuje większą ilość par. Zawiera 48 kart memo (24 pary)

20,99 zł
18,99 zł

Rabat 9,5%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
24
Ciastolina. Dentysta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina. Dentysta
Play-Doh, Hasbro
Dostępny
13 szt.

Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle pomysłów kryje się w małym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Ciastolina powraca z jeszcze większą liczbą zabawnych akcesoriów! Ze specjalną ciastoliną z kolorowymi drobinkami i złotym oraz srebrnym kolorem możesz tworzyć zęby wymagające leczenia, aparaty ortodontyczne i plomby, a dzięki nowemu wiertłu niewymagającemu baterii możesz zacząć borować. Teraz nie musisz formować każdego zęba osobno – specjalna nakładka pomoże Ci zrobić cały rząd za jednym razem. W zestawie znajdziesz wszystkie podstawowe przyrządy dentystyczne, więc nie czekaj! Niech pacjent powie Aaaa! i wystawi język, a Ty nie zapomnij o paście do zębów i nitkowaniu! Zawartość opakowania: • 8 pojemników z masą plastyczną Play-Doh (454 g), • głowa pacjenta z otwartą buzią, w której możesz umieszczać ciastolinowe zęby, • przyrządy dentystyczne m.in.: szczoteczka, która wyciska pastę do zębów, lusterko, pęseta, wiertło, strzykawka-wyciskarka i inne. Wymiary opakowania: 22.0 x 28.0 x 7.0 cm

119,90 zł
107,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,99 zł

2 osoby kupiły
25
Polski krok po kroku 2. Podręcznik nauczyciela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski krok po kroku 2. Podręcznik nauczyciela
Dostępny
92 szt.

Podręcznik nauczyciela do pozycji Polski krok po kroku 2 został opracowany z myślą o lektorach, którzy pragną nauczać w sposób skuteczny, twórczy i angażujący studenta. Stanowi on nie tylko poręczne narzędzie na zajęciach, lecz przede wszystkim ma być źródłem inspiracji i gotowych pomysłów. Szczegółowe wskazówki metodyczne zawierają odpowiedzi na najczęściej stawiane przez nauczycieli pytania: • jak krok po kroku wprowadzać i trenować kolejne zagadnienia gramatyczne? • jak dostosować materiały z podręcznika do indywidualnych potrzeb każdego studenta? • jak pracować w grupach dużych i zróżnicowanych pod względem poziomu? • jak motywować kursantów do mówienia tylko po polsku? • jak uczyć, by zachęcać, a nie nużyć? Podręcznik nauczyciela zawiera: • komentarz metodyczny do wszystkich dialogów, tekstów, ćwiczeń i tabel, • ponad 70 zupełnie nowych gier komunikacyjnych, służących rozgadaniu oraz automatyzacji gramatyki i słownictwa, • ponad 150 opisów dodatkowych działań aktywizujących uczniów, często nie wymagających kserowania, • zestawy zadań pisemnych do każdej lekcji, • odsyłacze do najbardziej przydatnych ćwiczeń z portalu e-polish.eu, • odsyłacze do dodatkowych tekstów, dialogów i nagrań z portalu e-polish.eu, • 5 testów ewaluacyjnych wraz z transkryptami nagrań (do pobrania), • transkrypty nagrań z podręcznika (do pobrania), • klucze odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń z podręcznika.

99,90 zł
71,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,97 zł

2 osoby kupiły
26
Ciastolina. Szalony stylista fryzur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina. Szalony stylista fryzur
Play-Doh, Hasbro
Dostępny
76 szt.

Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi. Tyle pomysłów kryje się w małym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Przytnij nudę i uwolnij swoją wyobraźnię! Fale, loczki, boby i włosy zgolone na jeża: to wszystko możliwe dzięki zestawowi Play-Doh „Szalony stylista fryzur”! Możesz pomóc zabawkowemu klientowi zapuścić ciastolinowe włosy w różnych kształtach i dodawać ciastolinę tak długo, jak tylko chcesz. Na świecie jest wiele różnych rodzajów fryzur, a narzędzia do stylizacji pomagają dzieciom je wypróbować. Zrób ciasne małe fale za pomocą narzędzia do zaciskania, zawiąż je w kucyk za pomocą krawatów lub nawiń włosy na wałki i twórz szalone loki. Zabawa się nie kończy. Dostosuj fryzurę, ścinaj i formuj, a potem zacznij od nowa! Zawartość opakowania: • 8 pojemników z trójkolorową masą plastyczną Play-Doh (454 g), • 3 nasadki do stylizacji włosów, • figurka klienta na fotelu fryzjerskim, • przyrządy fryzjerskie m.in.: nożyczki, wyciskarka do warkoczyków, maszynka do golenia, narzędzie do zaciskania, 2 wałki do loków, 2 krawaty, nożyk. Wymiary opakowania: 22.0 x 28.0 x 7.0 cm

105,90 zł
95,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,59 zł

2 osoby kupiły
27
Plus minus. Nauka liczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plus minus. Nauka liczenia
Nasza Księgarnia - gry, od 7 lat
Dostępny
167 szt.

Gra „Plus minus. Nauka liczenia” pomaga dzieciom utrwalić umiejętność dodawania i odejmowania do 10. Z kolejnymi wariantami przyspiesza ten proces i wprowadza dodatkowe pojęcia (parzyste, nieparzyste, mniejsze niż itd.). Gra ma 3 poziomy trudności. Wariant 1. jest wprowadzeniem do działania kart. Dzieci zaczynają dodawać i odejmować do 10, starając się coraz szybciej wykonywać działania. Wariant 2. to zręcznościowa wersja wariantu 1. Z kart ułożonych w formie kwadratu 4 × 4 uczestnicy zbierają te z wynikiem spełniającym konkretny warunek (np. parzyste). Wariant 3. jest przeznaczony dla zaawansowanych graczy. Mając do wyboru określoną liczbę akcji, gracze muszą tworzyć ciągi działań szybciej od innych. Tutaj znaczenie ma nie tylko umiejętność wykonywania działań, lecz także strategiczne myślenie. 90 kart działań i 20 kart celów zapewnią godziny świetnej zabawy, przy okazji poprawiając u młodszych uczestników szybkość liczenia! Wymiary opakowania: 13.5 x 18.9 x 4.1 cm

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
28
Igrzyska lekkoatletów.  Tom 5. Sztokholm 1912 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Igrzyska lekkoatletów. Tom 5. Sztokholm 1912
Dostępny
30 szt.

Piąty tom serii „Igrzyska Lekkoatletów” autorstwa cenionych historyków i statystyków sportu. W książce opisany został przebieg rywalizacji lekkoatletów na piątych nowożytnych Igrzysk Olimpijskich w Sztokholmie w 1912 roku. Książka jest fascynującą opowieścią o lekkoatletyce sprzed ponad stu lat. Publikacja stanowi doskonałe połączenie statystyki lekkoatletycznej na najwyższym poziomie z pełną ciekawostek i anegdot historią sportu olimpijskiego.

40,01 zł
28,01 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
29
Praktyka kliniczna: koty, tom 1 i 2, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyka kliniczna: koty, tom 1 i 2, wydanie 2
Dostępny
4 szt.

Dwutomowy podręcznik Praktyka kliniczna: koty jest tłumaczeniem szóstego wydania niemieckojęzycznego. Praktyka kliniczna: koty to prawdziwa encyklopedia zdrowia kota. Zespół autorów – wybitnych specjalistów praktyków ze wszystkich dziedzin medycyny kotów – przekazał najważniejsze, a przede wszystkim rzeczowe informacje o chorobach oraz ich rozpoznawaniu i leczeniu. Przejrzysty układ gwarantuje, że Czytelnik szybko dotrze do interesujących go zagadnień. Pierwsze polskie wydanie tej pozycji ukazało się w 2004 roku i było tłumaczeniem trzeciego wydania niemieckiego z 2003 roku. Od tego czasu wiedza weterynaryjna znacznie się poszerzyła i zmieniła. Lekarze weterynarii uzyskali też lepszy dostęp do technologii ułatwiających diagnostykę chorób. Kolejne polskie wydanie Praktyki klinicznej: koty to zupełnie nowy przekład szóstego oryginalnego wydania z 2019 roku, autorzy opracowali podręcznik na nowo i wzbogacili go o najaktualniejsze treści i dane naukowe. Zmodyfikowali układ oraz zakres rozdziałów – wyodrębnili ważne tematy, które wcześniej opisane były dość ogólnikowo (np. powstał odrębny rozdział poświęcony neonatologii), szerzej omówili wiele zagadnień, m.in. terapię zaburzeń behawioralnych, leczenie zakażeń wirusowych, bakteryjnych i parazytologicznych.

395,00 zł
1 osoba kupiła
30
Krasnale i  tajemnica zaginionych pasji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krasnale i tajemnica zaginionych pasji
Dostępny
77 szt.

Opowieść o krasnalach, które noszą w swoich torbach maleńkie bakcyle i rozdają je dzieciom oraz o złośliwych chochlikach, które wszystko komplikują. To rzecz o talentach, pasjach, przyjaźni i o relacjach rodziców z dziećmi. Sprawdź, może to historia właśnie o Tobie i o Twoich bajkowych opiekunach!

35,99 zł
25,91 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
31
Ciekawe dlaczego astronauci noszą skafandry kosmiczne? Zadania i naklejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego astronauci noszą skafandry kosmiczne? Zadania i nakle...
Dostępny
92 szt.

Na stronach tej książki znajdziesz wiele ciekawych informacji o gwiazdach i planetach oraz nowoczesnych urządzeniach, które umożliwią ludziom podbój kosmosu, a ponadto zabawne zgadywanki, zajmującą grę przygodową i mnóstwo naklejek. Weź udział w niebezpiecznej misji, poznaj tajemnicy Układu Słonecznego i zostań ekspertem kosmicznym. Tytuły w serii: Ciekawe dlaczego zwierzęta zadziwiają, Ciekawe dlaczego samochody są takie szybkie, Ciekawe dlaczego dinozaury rządziły światem i Ciekawe dlaczego astronauci noszą skafandry kosmiczne.

8,30 zł
6,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
32
Barbie Chelsea. GRT88 Wakacyjna lalka Stacie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GRT88 Wakacyjna lalka Stacie
Barbie, Mattel
Dostępny
1 szt.

Zestawy do zabawy „​Barbie Chelsea” zabiorą dzieci na wspaniałą przygodę w towarzystwie sióstr i zwierzęcych przyjaciół! W tych strojach podróżnych z tropikalnymi nadrukami lalki Barbie są gotowe na każdą przygodę, którą wymyślisz. Pomóż im dotrzeć z bagażem na miejsce, a potem przebierz je w kostium kąpielowy z tropikalnym wzorem i wskocz do wody. Każdej lalce towarzyszy przyjaciel szczeniaczek, a dzięki akcesorium podróżnemu zabawa jest bardziej realistyczna. Zbierz całą kolekcję! Wysokość lalki: ok. 26.0 cm Wymiary opakowania: 33.0 x 15.0 x 6.0 cm

72,90 zł
65,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,29 zł

2 osoby kupiły
33
BIM dla managerów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BIM dla managerów
Dostępny
150 szt.

Niniejsza książka stanowi próbę pokazania wartości, jaką niesie ze sobą BIM dla uczestników sektora budowlanego, szczególnie na stanowiskach związanych z zarządzaniem i organizacją procesu. Mowa tu o osobach średniego i wyższego szczebla decyzyjnego, pracujących przy planowaniu, projektowaniu, realizacji i obsłudze inwestycji budowalnych. Drugą grupą mogą być osoby zaangażowane w doradztwo, consulting i analitykę projektów na każdym etapie cyklu życia obiektu. Decyzje podejmowane na tym etapie rzutują na cały cykl życia obiektu. Celem tej książki jest także popularyzacja wiedzy i dobrych praktyk w zakresie wykorzystania BIM wśród osób spoza ścisłego grona ekspertów i praktyków. Pamiętajmy - BIM to nie oprogramowanie! BIM to metodyka ukierunkowana na wymianę informacji w pełnym cyklu życia obiektu budowalnego, dzięki zastosowaniu właściwych procesów, technologii i wykwalifikowanej kadry. Niezależne raporty pokazują, że dzięki wdrożeniu BIM można zredukować koszty całkowite realizacji obiektu na poziomie od 5% do 25%. Co jeszcze ważniejsze, zakłada się, że kompleksowa, poprawnie zaimplementowana strategia cyfryzacji sektora, obejmująca BIM, pozwoli oszczędzić do 33% kosztów cyklu życia obiektu. BIM jest odpowiedzią na cyfrową rewolucję. Dlatego też każda firma budowlana rozważającą cyfrową transformację, musi brać pod uwagę metodykę BIM, jako główny element strategii.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

1 osoba kupiła
34
Wolny agent Umeda i druga Japonia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolny agent Umeda i druga Japonia
Dostępny
150 szt.

Historia Polski XX wieku z zaskakującej perspektywy: losu dwóch Japończyków, ojca i syna. Ryochu Umeda (1900-1961) przybył do Polski w 1922 roku jako młody mnich buddyjski. Stało się to dzięki przypadkowemu spotkaniu na statku, które zdecydowało także o losach jego syna. Yoshiho Umeda (1949-2012) był działaczem pierwszej "Solidarności". Wydalony z Polski po ogłoszeniu stanu wojennego. Obaj byli "agentami wolności", niezależnymi od nikogo, myślącymi niekonwencjonalnie, podejmującymi samodzielne inicjatywy.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
35
Dasz radę! Egzamin ósmoklasisty. Zbiór zadań. Język niemiecki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dasz radę! Egzamin ósmoklasisty. Zbiór zadań. Język niemiecki
Dostępny
68 szt.

Seria Dasz radę! Wydawnictwa Draco zawiera oryginalne zadania pochodzące z zasobów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, jakie pojawiły się na wszystkich egzaminach, w tym próbnych i przykładowych. To kompleksowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. - Pozwala uczniowi zaznajomić się z takimi zadaniami, jakie znalazły się na egzaminach w poprzednich latach. - Eliminuje konieczność samodzielnego odnajdywania arkuszy z dotychczasowych egzaminów, a także gwarantuje, że uczeń w swoich przygotowaniach nie pominie żadnego z nich. - Dzięki swojej strukturze umożliwia uczniowi skupienie się na typach zadań, które sprawiają mu szczególne trudności. - Pozwala porównać indywidualne odpowiedzi z proponowanymi odpowiedziami z klucza. - Jest doskonałą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

1 osoba kupiła
36
Podróż po Miłość, czyli zwykłe życie Helenki Kmieć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż po Miłość, czyli zwykłe życie Helenki Kmieć
Dostępny
13 szt.

Z wielką radością oddajemy w twoje ręcę tę oto książkę. Poznasz w niej Helenkę Kmieć – dziewczynę, która potrafiła kochać każdego człowieka. Przed tobą spotkanie z na pozór zwykłą dziewczyną, taką jak wiele innych, a jednak niesamowitą, bo o wielkim sercu. Przy pierwszym spotkaniu Helenka może wyda ci się nieśmiała, cicha i zwyczajna. Ale to pozory i pod tymi zewnętrznymi cechami kryje się odważna, pełna energii i radości młoda osoba. Kobieta, dla której szczęście drugiego człowieka często było ważniejsze niż jej własne. Zobaczycie, jak pięknie można żyć, oddając się innym i Bogu. I odkryjecie, że wybierając drogę miłości, każdy może dążyć do zostania świętym lub świętą. Życie Helenki, choć krótkie, było piękne, o czym chcemy ci opowiedzieć w tej niezwykłej książce.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

1 osoba kupiła
37
Długopis automatyczny Parker Jotter Pom/fiolet Op2szt B/c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
41,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,84 zł

1 osoba kupiła
38
Projekt Panna Młoda. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć o ślubie i weselu (oprawa magenta) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt Panna Młoda. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć o ślubie i wes...
Dostępny
22 szt.

Dlaczego warto kupić nasz planer? • Jedyny na rynku taki bogaty organizer najważniejszej życiowej uroczystości. • Tylko w naszym planerze znajdziesz ekstra dodatek ze scenariuszami wesel. Dowiesz się jak wygląda wesele w stylu boho, co to jest ślub humanistyczny, jak zaplanować wegańskie wesele i wiele innych. • Tylko w naszym planerze ekstra vouchery rabatowe. Dzięki nim kupisz potrzebne na ślub i wesele akcesoria ze sporymi zniżkami. Wykorzystaj kupony! • Tylko w naszym planerze oprócz standardowych pozycji w planowaniu ślubu i wesela znajdziesz mnóstwo ślubnych ciekawostek i informacji.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
39
Projekt Panna Młoda. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć o ślubie i weselu (oprawa biała) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt Panna Młoda. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć o ślubie i wes...
Dostępny
30 szt.

Dlaczego warto kupić nasz planer? • Jedyny na rynku taki bogaty organizer najważniejszej życiowej uroczystości. • Tylko w naszym planerze znajdziesz ekstra dodatek ze scenariuszami wesel. Dowiesz się jak wygląda wesele w stylu boho, co to jest ślub humanistyczny, jak zaplanować wegańskie wesele i wiele innych. • Tylko w naszym planerze ekstra vouchery rabatowe. Dzięki nim kupisz potrzebne na ślub i wesele akcesoria ze sporymi zniżkami. Wykorzystaj kupony! • Tylko w naszym planerze oprócz standardowych pozycji w planowaniu ślubu i wesela znajdziesz mnóstwo ślubnych ciekawostek i informacji.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
40
Muzyczne scenki dla przedszkolaków + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzyczne scenki dla przedszkolaków + CD
Dostępny
29 szt.

Muzyczne scenki dla przedszkolaków to zbiór krótkich inscenizacji na różne okazje, inspirowanych piosenkami. Autorką tekstów jest znana i ceniona poetka tworząca dla dzieci, Ewa Stadtmüller. Dzięki temu można mieć pewność, że przedstawienia tu zawarte będą atrakcyjne dla najmłodszych są pełne nieskomplikowanych rymów i ciepłego humoru. Publikacja zawiera inscenizacje o różnorodnej tematyce: nauczyciel znajdzie w niej przedstawienia odpowiednie na wiosnę, lato, jesień i zimę; takie, które można wykorzystać w dowolnym momencie roku (przed)szkolnego bądź dopasować do danego okresu (karnawał, wakacje) lub wybranego nietypowego święta (na przykład Dzień Kota, Dzień Lasu, Dzień Książki, Dzień Przyjaźni). Teksty te są krótkie i nieskomplikowane, aby dzieci z łatwością mogły opanować swoje role i bez długich, obciążających przygotowań wystąpić w przedstawieniu. Książce towarzyszy 2 płyty CD z 16 piosenkami oraz podkładami muzycznymi do nich. Dla ułatwienia pracy reżyserom, do publikacji dołączono również zapisy nutowe utworów.

35,00 zł
25,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
41
Rubens. Malarstwo światowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rubens. Malarstwo światowe
Dostępny
66 szt.

Paul Peter Rubens jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli malarstwa flamandzkiego na świecie. Jego niesamowity talent, pracowitość, zmysł dyplomacji i organizacji zapewniły mu sławę, uznanie oraz bogactwo jeszcze za życia. Malarstwo Rubensa zachwycało już w czasach, kiedy tworzył, obecnie jego twórczość olśniewa ze zdwojoną siłą, inspirując kolejne pokolenia artystów. Wielość tematów czerpanych z motywów biblijnych i mitologii oraz obfitość kształtów i kolorów są charakterystyczne dla twórczości tego niezwykłego artysty. Rubens gościł na wszystkich dworach europejskich, odbywając podróże dyplomatyczne, które zaowocowały wieloma znakomitymi portretami, m.in. Ludwika XIII, Anny Austriaczki czy Filipa IV Habsburga. Artysta stworzył w swoim domu w Antwerpii nowoczesną pracownię, w której przebywali tak znani malarze jak Antoon van Dyck czy Jan Brueghel.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
42
Horse Club. SLH13821. Ogier rasy andaluzyjskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Horse Club. SLH13821. Ogier rasy andaluzyjskiej
Schleich
Dostępny
1 szt.

Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras. Ogier rasy andaluzyjskiej to koń gorącokrwisty o harmonijnej budowie ciała. Wielkie wrażenie robi ich atletyczna budowa ciała i emanująca od nich siła. Wymiary figurki: ok. 14.7 x 11.7 x 4.3 cm

35,99 zł
26,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,00 zł

1 osoba kupiła
43
Maniutka. Tom 1. Maniutka ratuje świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maniutka. Tom 1. Maniutka ratuje świat
Dostępny
71 szt.

Maniutka to rezolutna dziewczynka, która mieszka w Knedelkowie. Kocha swoje miasteczko, okolicę i kocha przyrodę. Martwi ją to, że nie wszyscy dbają o swoje najbliższe otoczenie i o naszą planetę, a po tym, jak redaktor Framuga zapowiedział w telewizji nadciagającą katastrofę klimatyczną, Maniutka postanowiła działać: – Muszę uratować świat! Czy dziewczynce uda się przekonać sąsiada Gęborka, żeby zrezygnował z foliowych torebek? Czy pod jej wpływem mama przestanie używać nieekologicznych opakowań? I wreszcie, co może zrobić sama Maniutka, żeby na Ziemi było mniej śmieci? Joanna Krzyżanek, miłośniczka liter i gałgankowych gąsek, to pisarka mająca w swoim dorobku literackim już kilkadziesiąt tytułów dla dzieci, które oprócz niewątpliwego uroku i ciekawych historyjek oferują czytelnikom również wiele cennych rad, uczą czytać i pisać, a także wprowadzają ich w świat gotowania.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
44
Cudowna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

1 osoba kupiła
45
Smak zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smak zdrowia
Dostępny
8 szt.

Kolejna część bestsellerowych "Smaków" Agnieszki Maciąg, której książki sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 450 000 egzemplarzy. "W tej książce z wielką radością dzielę się moją największą pasją - dbaniem o zdrowie i życiem w zgodzie z naturą. Jako dojrzała kobieta w 2006 roku postanowiłam zupełnie zmienić życie i wziąć swoje zdrowie i szczęście we własne ręce. Od tego czasu nieustannie się rozwijam, korzystam z darów natury, ziół, mądrości ajurwedy i medycyny chińskiej, a także polskiej medycyny naturalnej. Dzięki temu już od wielu lat ani ja, ani moi bliscy nie przyjmujemy antybiotyków, leczymy się wyłącznie za pomocą metod naturalnych. W 2012 roku, miesiąc przed moimi 43 urodzinami, urodziłam moją ukochaną córeczkę - w domu, siłami natury. Mogłam to zrobić, ponieważ stałam się osobą całkowicie zdrową. Poznaj moje przepisy na naturalne leki oraz zdrowe napoje i potrawy, bezpieczne diety oczyszczające, a także jak w sposób holistyczny wprowadzić do życia spokój, radość i dobrą energię. Ta książka to moje odkrycia - niech dobrze służą również Tobie! Życzę Ci szczęśliwego, zdrowego, spełnionego życia! Z miłością" Agnieszka

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

2 osoby kupiły
46
Bajki ukraińskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki ukraińskie
Dostępny
155 szt.

Człowieka, który od wczesnego dzieciństwa miał styczność z różnorodnością kultur i zwyczajów, który uczył się języków obcych - często w życiu dorosłym wyróżnia otwarty umysł, większa tolerancja i przyjazne usposobienie wobec tego, co odmienne. Wydawca i twórcy tego dwujęzycznego wydania mają nadzieję przyczynić się do tego, aby młodsi czytelnicy pojmowali otaczający ich świat bez lęków i uprzedzeń do innych narodowości.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
47
Do domu!!! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do domu!!!
Dostępny
88 szt.

Bogato ilustrowany leksykon Do domu!!!, autorstwa profesora Jerzego Bralczyka, to kolejny po Jeść!!!

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
48
Strażniczka Słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażniczka Słońca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Nowa, urzekająca ilustracjami, mądra książka dla młodych czytelników stworzona przez autorki niezapomnianej Śnieżnej siostry! Po zimie nadchodzi wiosna! Czy aby na pewno? Kłujące w nos promienie słońca są dla Lilii tylko majaczącym w zakamarkach dziecięcej wyobraźni wspomnieniem. Słońce zniknęło, gdy miała niespełna rok. Jej świat jest szary, ponury i zasnuty deszczem. Dzień zlewa się tu z nocą. A nasiąknięta wodą ziemia od dawna nie rodzi plonów… Skąd zatem dziadek dziewczynki, jedyna bliska jej osoba, co trzy dni przynosi soczyste warzywa i owoce, by nakarmić mieszkańców wioski? Czy to możliwe, że udało mu się wyhodować te cuda w zapuszczonej szklarni, do której broni dostępu? A może skrywa inną tajemnicę? I gdzie, do licha, podziało się słońce? Pewnego dnia ciekawość zawiedzie Lilię do zakazanego lasu, na sekretną ścieżkę, do ukrytej, zielonej doliny… Dziewczynka odnajdzie przyjaźń i znów poczuje na twarzy ciepłe promienie! Jednak czy mają one jedynie życiodajną moc? Strażniczka Słońca to pełna przygód opowieść o stracie i towarzyszącej jej goryczy, walce z lękiem, ale też o miłości, szczęściu, nadziei na nową wiosnę oraz o tym, jak ważne są w przyrodzie równowaga i następujące po sobie pory roku. Bo to właśnie zimę, wiosnę, lato i jesień norweskie autorki postanowiły uczcić cyklem pięknych książek. O zimie opowiada obsypana nagrodami Śnieżna siostra. Strażniczka Słońca to historia o tęsknocie za wiosną. A Maja Lunde i Lisa Aisato pracują już nad dwiema kolejnymi powieściami. Każda z nich zachwyci ilustracjami, wyciśnie wiadra łez i wywoła uśmiech na twarzach czytelników. Gwarantujemy! „Piękna” – „Dagbladet”. „Łatwa do pokochania!” – „VG”. „Wciągająca niczym hollywoodzki thriller!” – „Aftenposten”.

59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

49
Ojczyzna jabłek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ojczyzna jabłek
Dostępny
17 szt.

Historia, która od dawna czekała, by ją opowiedzieć. Okolice Soliny. II wojna światowa dobiegła końca. Oficjalnie. W etnicznym i narodowościowym tyglu południowo-wschodniej Polski koniec świata ma dopiero nadejść. Jelko Rabik mieszka w Pasice, wiosce, nad którą góruje mała cerkiew. Jak większość tutejszych jest Bojkiem, a jego rodzina, na czele z Fedorem, ojcem siedmiu synów, cieszy się dużym szacunkiem sąsiadów. Nieopodal, we wsi Bereżnica Niżna, żyje rodzina Niny Gocz. Jej matka, katoliczka, pochodzi z jednej z nielicznych w okolicy polskich rodzin, zaś ojciec jest Łemkiem, za którym z Beskidu Niskiego przywędrowały krewniaczki. Nina została wychowana po łemkowsku, mówi po polsku, chodzi do cerkwi. Jelko kocha się w Ninie. Wie o tym chasyd Mozes Halberstam, którego Jelko odwiedza, by prosić o radę. Do ziemianki pod bojkowską chatą, w której wciąż ukrywa się Żyd, docierają różne plotki. Ciągle jednak brakuje wieści o cadykach, którzy, mimo zakończenia wojny, nadal nie wrócili. Bo co to znaczy „zniknęli”? Wszyscy? Gdzie? Jelko nie wie. Nie wie też jego ojciec, który z coraz większym niepokojem spogląda w przyszłość i na pobliskie lasy. Bo to z nich – po odejściu Niemców i przejściu Sowietów – do wsi przychodzą kolejni „wyzwoliciele”: Ukraińska Powstańcza Armia, Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów, Wojsko Polskie, Milicja Obywatelska albo bandy podszywające się pod kogo bądź. W końcu – jak twierdzi Mozes – to, że Niemcy odeszli, wcale nie musi oznaczać, że zrobiło się bezpieczniej. I co mieli na myśli sowieccy agitatorzy, którzy namawiali do wyjazdu na wschód, nim będzie za późno? Wkrótce wszystko staje się jasne. Rozpoczyna się akcja „Wisła”. Ruszają przesiedleńcze transporty. Czy tam, gdzie zostaną rzuceni bohaterowie, uda im się odnaleźć siebie nawzajem i własną tożsamość?

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

50
Łzy Diabła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łzy Diabła
Dostępny
1312 szt.

Duch wojownika jest wieczny. Nie zmienią go ani czas, ani miejsce, ani okoliczności. Wojownik będzie szedł za swoją Sprawą, bez względu na to, jak bardzo poranią go kamienie leżące na ścieżce. Będzie szedł, choćby brakło tchu. A gdy już padnie na kolana i nie będzie miał siły wstać, będzie się czołgał. Po tym poznaje się prawdziwego Wojownika. Królestwo Farji znowu wyrusza na wojnę przeciw dzikim, górskim plemionom. Tradycja nakazuje Farjanom wysyłać kolejnych synów na śmierć. Tradycja nakazuje Wysokim wysyłać kolejnych synów na śmierć. Wieczna wojna, napędzana wściekłą wrogością i interesami obcych mocarstw. A gdy zakończy się kolejna bitwa, nad poszarpanymi, zwęglonymi ciałami, przez jęki wykrwawiających się rannych wiatr poniesie odwieczną pieśń: „W górach Wysokich historia grobów świeżych Pyta, czym dzisiaj swą krew i honor mierzysz”.

69,90 zł
55,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,98 zł

51
Księżniczka Głogu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczka Głogu
Dostępny
88 szt.

Kolejny tom serii „Mistrzowie Ilustracji”. Klasyczna polska wariacja na temat baśni o śpiącej królewnie – pełna staroświeckiego czaru, z urokliwymi ilustracjami Julitty Karwowskiej-Wnuczak. O ukochanej królewskiej córce od dnia narodzin wiadomo, że zagraża jej wielkie niebezpieczeństwo. Rodzice za wszelką cenę starają się zapobiec nieszczęściu, niestety na próżno. Czy znajdzie się ktoś, kto zdejmie z księżniczki klątwę mściwej wieszczki? Księżniczka od stu lat blisko śpi snem zaczarowanym wraz z dostojnymi swymi rodzicami i całym dworem. Zamek ich jest otoczony nieprzebytym żywopłotem z głogu. Wielu dostojnych królewiczów, książąt i panów starało się go przebyć, ale zaplątani w gałęzie głogu popadli w moc czarów i spoczywają snem zmorzeni. Niewidzialne duchy strzegą przystępu do Księżniczki Głogu. Klasyczna baśń, którą 150 lat temu opowiedział po swojemu Władysław Ludwik Anczyc, wciąż zachwyca i wzrusza, a ilustracje mistrzyni magicznego nastroju, pamiętane przez wielu rodziców z dzieciństwa, przenoszą czytelnika wprost do krainy księżniczek, rycerzy i czarów.

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

52
Sztuka życia bez ściemy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka życia bez ściemy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Życie trwa tylko chwilę. Nie zepsuj tego! Ksiądz Jan Kaczkowski potrafił rozpalić serca i ostudzić emocje. Nikt tak mądrze jak on nie mówił o współczesnym Kościele, o cierpieniu, potrzebie kochania albo chociaż lubienia ludzi, którzy nas otaczają. Czy bliskości da się nauczyć? Co to znaczy być przyzwoitym? Dlaczego czasem trudno nie być antyklerykałem? Gdzie jest Bóg, kiedy nasi bliscy cierpią? Czy eutanazja może być alternatywą dla cierpienia? Odpowiedzi na te oraz setki innych pytań, które znajdujemy w nieznanych tekstach księdza Kaczkowskiego, uczą nas żyć w zgodzie z samym sobą i z nadzieją patrzeć w przyszłość.

43,00 zł
33,11 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

53
Prawo pracy Zbiór przepisów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo pracy Zbiór przepisów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Stan prawny na 25 stycznia 2021 r. Uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: KODEKS PRACY: - 1 grudnia 2020 r. ? ustawa z 6 grudnia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy skuteczności egzekucji świadczeń alimentacyjnych (Dz.U. poz. 2432) USTAWA O MINIMALNYM WYNAGRODZENIU ZA PRACĘ: - 10 grudnia 2020 r. ? obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z 13 listopada 2020 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz.U. poz. 2207) ROZPORZDZENIE W SPRAWIE WYSOKOŚCI MINIMALNEGO WYNAGRODZENIA: - 1 stycznia 2021 r. ? rozporządzenie Rady Ministrów z 15 września 2020 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2021 r. (Dz.U. poz. 1596) USTAWA O ŚWIADCZENIACH PIENIĘŻNYCH Z UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W RAZIE CHOROBY I MACIERZYŃSTWA: - 29 listopada 2020 r. ? ustawa z 28 października 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19 (Dz.U. poz. 2112 ze zm.) - 1 lipca 2021 r. ? ustawa z 18 listopada 2020 r. o doręczeniach elektronicznych (Dz.U. poz. 2320 ze zm.) USTAWA KSZTAŁTOWANIU WYNAGRODZEŃ W PAŃSTWOWEJ SFERZE BUDŻETOWEJ ORAZ O ZMIANIE NIEKTÓRYCH USTAW: - 28 września 2020 r. ? obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z 16 września 2020 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz o zmianie niektórych ustaw (Dz.U. poz. 1658) USTAWA O DNIACH WOLNYCH OD PRACY: - 2 listopada 2020 r. ? obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z 27 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o dniach wolnych od pracy (Dz.U. poz. 1920) USTAWA O PRACOWNICZYCH PLANACH KAPITAŁOWYCH: - 1 stycznia 2021 r. ? ustawa z 19 czerwca 2020 r. o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 (Dz.U. poz. 1086 ze zm.)

69,00 zł
62,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

54
Nieodpowiednia chwila - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieodpowiednia chwila
Dostępny
39 szt.

Czy można być szczęśliwym kosztem innych? Czy można kochać więcej niż jedną osobę? Po wypadku Daniel dochodzi do siebie; on i Eve są wreszcie razem. Niestety nic nie trwa wiecznie. Niespodziewanie pojawia się Alice, była dziewczyna Daniela. Kiedy przeszłość przypomina o sobie, oboje są zmuszeni dokonać wyboru i podjąć decyzje, które nie dotyczą już tylko ich dwojga. Zaczynają nowe życie z dala od siebie. Eve postanawia wyjechać. Zatrzymuje się u dawno niewidzianej cioci na wybrzeżu. W jej życiu pojawia się inny mężczyzna. Dziewczyna na nowo odkrywa siebie, poznaje ciepło, jakie daje rodzinny dom. Sielanka nie trwa jednak długo. Śmierć i kłamstwa zmieniają wszystko. Nieodpowiednia chwila przedstawia dalsze losy bohaterów Nieodpowiedniej dziewczyny.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

55
Sztuczna inteligencja we współczesnych organizacjach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuczna inteligencja we współczesnych organizacjach
Dostępny
60 szt.

Inteligentne, autonomiczne i samouczące się systemy są z jednej strony przedmiotem zaawansowanych badań, z drugiej zaczynają znajdować zastosowania w biznesie. Oparte głównie o metody tzw. nauczania ze wzmocnieniem (ang. Reinforcement Learning, RL) są fundamentem nie tylko Przemysłu 4.0, ale też współczesnych rynków finansowych czy marketingu internetowego. Istnieje coraz więcej udanych wdrożeń takich systemów, ale wciąż niewiele z nich zapewnia rzeczywistą wartość biznesową. Zrozumienie podstaw ich działania oraz sposobów, na jakie mogą generować wartość, pomoże nie tylko wspierać już realizowane inicjatywy sztucznej inteligencji, ale także projektować nowe tak, by zwiększać przewagę konkurencyjną. Głównym celem publikacji jest przedstawienie tych nowoczesnych i wyrafinowanych metod menedżerom i ekspertom z zakresu zarządzania. Autor, na podstawie dogłębnych badań ponad 100 projektów, przedstawia podstawowe zasady leżące u podstaw systemów autonomicznych, ich zastosowania w różnych branżach, wpływ na modele generowania wartości, firmy oraz rynki. Książka pomoże liderom w racjonalnym sformułowaniu uzasadnienia biznesowego dla samouczących się produktów czy usług, decydentom i inwestorom w ocenie potencjału biznesowego nowych autonomicznych projektów, a przedstawiciele środowisk naukowych znajdą w niej inspirację do przyszłych badań. Publikacja podejmuje ważną tematykę zastosowań sztucznej inteligencji w zarządzaniu. Obszar ten nie doczekał się jeszcze w Polsce zwartych opracowań adresowanych do menedżerów i studentów. Praca może wypełnić tę lukę informacyjną na rynku polskim. Prof. dr hab. Jerzy Korczak

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

56
Kodeks postępowania cywilnego Komentarz Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania cywilnego Komentarz Tom 2
Dostępny
3 szt.

Tom II komentarza pod redakcją naukową prof. dr. hab. Tadeusza Wiśniewskiego obejmuje art. 367?505(39) ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego, regulujące m.in. tematykę środków odwoławczych, kasacji, wznowienia postępowania oraz postępowań odrębnych. Zawiera omówienie wszystkich zmian w Kodeksie, które miały miejsce w ostatnim czasie. Komentowane zagadnienia zostały mocno osadzone w judykaturze. Poglądy doktryny są przedstawiane szeroko, z zaznaczeniem kwestii budzących kontrowersje. Autorzy, postrzegając omawiane instytucje przez pryzmat potrzeb cywilistycznej praktyki prawniczej, nie poprzestają jednak tylko na ukazywaniu problemów, ale poszukują właściwej interpretacji przepisów i proponują możliwe rozwiązania.

199,00 zł
179,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

57
Szczęśliwy dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwy dom
Dostępny
847 szt.

Szczęściarzem jest ten, kto ma zawsze dokąd wracać. Do szczęśliwego domu, który pozwoli przeczekać każdą burzę i da swoim mieszkańcom siłę do kolejnego kroku. Bo z każdej sytuacji jest wyjście. Trzeba je tylko odnaleźć. Dom Heleny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić ich cztery, dorosłe córki. Z ganku można zejść prosto do ogrodu, jabłonie szumią łagodnie, rodzą piękne dorodne jabłka i trwają. Każda z czterech córek, Maryla, Gabrysia, Julia i Aniela może w każdej chwili schronić się w jego przytulnym wnętrzu. Jan, dżentelmen starej daty, właściciel małej księgarni stworzył piękny dom. Dla ukochanej żony i córek. Ale po latach widzi, że coś się w tym pięknym planie nie zgadza. Dzieci, które wyrosły w tak niezwykłej atmosferze nie potrafią dobrze ułożyć sobie życia. Córki błądzą i wciąż podejmują złe decyzje. Dlaczego? Czterdziesta rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami. Uroczystość, która miała być wielkim, radosnym wydarzeniem zmieni życie wszystkich członków rodziny. Czasem los prowadzi nas swoimi drogami, drwi z planów i celów, jakie sobie wyznaczamy. Bywa, że tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć i kładą się długim cieniem na życiu całej rodziny.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

58
Coś zabija dzieciaki. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coś zabija dzieciaki. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Kontynuacja jednej z najlepszych nowych serii komiksowych. Małomiasteczkowy horror ze świetnie nakreślonym obyczajowym tłem. „Stranger Things” spotyka „Wiedźmin”? Sprawdźcie. Seria nominowana do nagrody Eisnera.

46,00 zł
39,10 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,90 zł

59
Kolorowanka. Zawody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Zawody
Dostępny
42 szt.

Zawody to kolorowanka, z którą dowiesz się, czym zajmują się osoby z twojego otoczenia! Aż 42 naklejki sprawią, że jest mnóstwo wspaniałej zabawy. Naklejki pokażą ci każdy z zawodów i ich charakterystyczne przedmioty.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

60
Kolorowanka. W zagrodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. W zagrodzie
Dostępny
40 szt.

W zagrodzie to kolorowanka, z którą przeniesiesz się na wieś! Aż 42 naklejki sprawiają, że jest mnóstwo wspaniałej zabawy. Naklejane zwierzęta zachwycą każdego miłośnika zwierzątek.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

61
Edzio i przyjaciele. Tom 8. Edzio i nocna wyprawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edzio i przyjaciele. Tom 8. Edzio i nocna wyprawa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Jest noc. Wszyscy mieszkańcy polany śpią. Wszyscy, tylko nie Edzio. Wiewiórek nie może zasnąć. Nagle słyszy jakiś dziwny dźwięk. Stuk, stuk, stuk, coś jakby... stukanie. Przestraszony Edzio idzie na górę do dziupli Jerzego. Może puchacz nie śpi, a w dodatku wie, co to tak stuka? Puchacz nie śpi, szyje kostium smoka i nie słyszał o strasznych stukaniach. Przyjaciele postanawiają wyruszyć na ich poszukiwania. Co przyniesie wyprawa w ciemną noc? To już ósma część historii Edzia i jego przyjaciół. Pojawia się nowa bohaterka – nietoperzyca Mania! Ta historia jest o tym, że czasami boimy się ciemności. Na szczęście mamy przyjaciół, którzy pomogą i sprawią, że ciemna noc też może być piękna i miła.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

62
Urzędnicy Wielkiego Księstwa Litewskiego Tom 8 Spisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urzędnicy Wielkiego Księstwa Litewskiego Tom 8 Spisy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

Urzędnicy Wielkiego Księstwa Litewskiego Spisy t. 8 Ziemia brzeska i województwo brzeskie XIV-XVIII wiek

60,00 zł
51,00 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,00 zł

63
Problemy mieszkaniowe w Polsce w latach siedemdziesiątych XX wieku w świetle dokumentów osobistych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Problemy mieszkaniowe w Polsce w latach siedemdziesiątych XX wieku w ś...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Problematyka mieszkaniowa w każdym okresie funkcjonowania Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej była swoistym barometrem gospodarczo-społecznej kondycji kraju. Poczynając od wielkiej odbudowy, poprzez eksperymenty małej stabilizacji, po etap betonowej prosperity, w zagadnieniach mieszkalnictwa skupiał się, jak w soczewce, obraz codziennych zmagań Polaków z urzędniczą machiną i jej nieoficjalnym zapleczem. Ponieważ drogi wyznaczane przez centralne organy prowadziły zwykle donikąd, list ?do Warszawy" wydawał się niejednokrotnie jedynym racjonalnym rozwiązaniem problemu. Nadzieja, że władze centralne pomogą zrozumieć ?niezrozumiałe" i wyjaśnić ?niepoznawalne", była charakterystyczna dla mieszkańców Polski Ludowej przez wszystkie lata jej historii. Każda dekada charakteryzowała się własnym zestawem problemów i poetyką listów, lecz wszystkie pokolenia obywateli PRL łączyły się w naiwnej wierze, że radio, telewizja, a przede wszystkim partia mogą załatwić wszystko, także przydział dodatkowego pokoju czy wykwaterowanie uciążliwego sublokatora.

50,00 zł
44,50 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,50 zł

64
Be Essential Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Be Essential Edition, CD
Bts, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.07

1: Life goes on 2: Fly to my room 3: Blue & grey 4: Skit 5: Telepathy 6: Dis-ease 7: Stay 8: Dynamite

195,90 zł
180,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

65
Pakiet: Jeść!!! / W drogę!!! / Do domu!!! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Jeść!!! / W drogę!!! / Do domu!!!
Dostępny
116 szt.

Komplet trzech przewodników po słowach i ich znaczeniach autorstwa profesora Jerzego Bralczyka. Komplet zawiera książki: • Jeść!!! – w pięknie ilustrowanym leksykonie znany i lubiany językoznawca, prof. Jerzy Bralczyk, omówił sto osiemdziesiąt jeden „smacznych słów”. Są to w większości nazwy apetycznie brzmiących potraw, pozostałe służą jedzeniu lub się z nim kojarzą. Nie jest to jednak przewodnik kulinarny sensu stricto, ponieważ autor przede wszystkim delektuje się nie samym smakiem jedzenia, lecz słowami, ich brzmieniem, urodą i funkcją. • W drogę!!! – tym razem przedmiotem rozważań autora są słowa związane z podróżowaniem, drogą, wędrowaniem. Każde z haseł to osobny, pełen humoru i imponującej erudycji felieton. Profesor Bralczyk pisze o pochodzeniu wybranych przez siebie słów, ich zmieniających się przez lata znaczeniach, zaskakujących kontekstach w jakich bywają używane i skojarzeniach jakie budzą. • Do domu!!! – znany i lubiany językoznawca zaprasza do domu na niezwykle pouczający i zarazem dowcipny spacer po pomieszczeniach, okraszony wieloma powiedzonkami i cytatami z klasyki polskiej literatury. Czytelnicy zwiedzą salon, kuchnię i jadalnię, ale też alkowę i buduar, zajrzą do spiżarni i lodówki, ocenią, co jest bardziej wygodne: kanapa, tapczan czy wersalka, będą podziwiać żyrandole i etażerki, a na koniec wyjdą na balkon, a może taras lub werandę – z pewnością jednak nie będą się snuli z kąta w kąt! Pakiet zapakowany w etui.

129,90 zł
94,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 35,07 zł

66
Jeść!!! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeść!!!
Dostępny
60 szt.

W pięknie ilustrowanym leksykonie znany i lubiany językoznawca, profesor Jerzy Bralczyk, omówił sto osiemdziesiąt „smacznych słów”. Są to w większości nazwy apetycznie brzmiących potraw, pozostałe służą jedzeniu lub się z nim kojarzą. Nie jest to jednak przewodnik kulinarny sensu stricto, ponieważ autor przede wszystkim delektuje się nie samym smakiem jedzenia, lecz słowami, ich brzmieniem, urodą i funkcją. Każde hasło zawiera krótki, aczkolwiek treściwy passus etymologiczny, co stanowi dopiero punkt wyjścia do zabawnych rozważań o pełnym często zaskakujących skojarzeń, przysłów ludowych, śmiesznych zwrotów i barwnych powiedzonek języku polskim. Od „ananasa” do „żurku” wiedzie szlak mądrej opowieści profesora prowadzonej w stylu gawędy poprzez pyszne słowa nie tylko z działu kulinariów, lecz również wielu innych dziedzin życia codziennego. To książka dla wszystkich, nie tylko dla smakoszy, jednak można porządnie zgłodnieć przy jej lekturze.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

67
Marcin Mroszczak. Plakaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marcin Mroszczak. Plakaty
Dostępny
69 szt.

Marcin Mroszczak. Plakaty to już dwudziesty piąty minialbum w popularnej serii „Plakaty”, przedstawiający tym razem twórczość Marcina Mroszczaka, syna Józefa Mroszczaka, jednego z założycieli polskiej szkoły plakatu. Marcin Mroszczak studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, pracował w prestiżowych zagranicznych pracowniach designu, założył agencję reklamową Corporate Profiles. Projektuje plakaty filmowe i teatralne, scenografie teatralne, okładki książkowe – do jego najsłynniejszych realizacji należą m.in. „Hamlet” do sztuki Williama Szekspira, powstały we współpracy z Andrzejem Krauze, „Człowiek z marmuru” i „Człowiek z żelaza” do filmów Andrzeja Wajdy czy też plakat z okazji dwudziestej rocznicy wyborów 4 czerwca, zainspirowany szeryfem z plakatu Tomasza Sarneckiego „W samo południe. 4 czerwca 1989”. Wstęp i wybór reprodukcji do książki przygotowała Dorota Folga-Januszewska.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

68
Zemła. Rzeźba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemła. Rzeźba
Dostępny
54 szt.

Kazimierz Gustaw Zemła (ur. w 1931) – jeden z najbardziej znanych współczesnych polskich rzeźbiarzy. Absolwent i pedagog, a przez kilka lat także dziekan warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Autor ponad 60 wystaw indywidualnych. Album prezentuje najważniejsze dzieła artysty, do których należą, m.in.: Pomnik Powstańców Śląskich w Katowicach, Pomnik Czynu Polaków w Szczecinie, Polegli Niepokonani oraz Monte Cassino w Warszawie, a także liczne pomniki św. Jana Pawła II. Odznaczony Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

69
Polska. Mój ojczysty kraj. Dla dzieci 7-10 lat. Oprawa twarda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

70
Polska. Mój ojczysty kraj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. Mój ojczysty kraj
Dostępny
33 szt.

Polska to nie tylko miejsce na mapie, ale również miejsce w sercu i pamięci. Książka Polska. Mój ojczysty kraj wszystkie te miejsca przedstawia ze szczególną starannością. Młody czytelnik znajdzie tu więc ciekawostki geograficzne i historyczne, pozna kulturę i dowie się, co od wieków tworzyło zjawisko nazywane polskością. Ten elementarz patriotyzmu powinien znaleźć się na półce każdego dziecka, które na pytanie „Kto ty jesteś” z dumą odpowiada „Polak mały”. Dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

71
Dzisiaj w Betlejem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzisiaj w Betlejem
Dostępny
2 szt.

Betlejem. Nie to, z którego Bóg wybrał niepozornego Dawida na króla, nie to, w którym przyszedł na świat Mesjasz. Inne. Położone w Jaworznie. W ponadstuletnim budynku po zrujnowanej szkole. Ksiądz Mirosław Tosza, założyciel wspólnoty Betlejem, na co dzień mieszka z najsłabszymi, biednymi i bezdomnymi. Wraz z nimi tworzy dom. Nie przytułek czy schronisko. Prawdziwy dom, który przywraca jego mieszkańcom godność i poczucie wolności. W rozmowie z Piotrem Zworskim ks. Mirosław zdradza przepis na nienormalną normalność, opowiada o prawdziwym byciu z drugim człowiekiem, szalonej pielgrzymce z bezdomnymi do Ziemi Świętej czy wyprawie traktorami do św. Teresy z Lisieux. Odkryj drogę do Betlejem. Bo Betlejem to nadzieja i miłość. A tych dziś bardzo potrzebujemy. ks. Mirosław Tosza – założyciel wspólnoty Betlejem, której celem jest niesienie pomocy osobom ubogim i bezdomnym. Laureat nagrody ks. Tischnera za działalność na rzecz ludzi ubogich i odrzuconych. Piotr Zworski – dziennikarz radiowy i telewizyjny, mąż i ojciec, współautor książki Męski dekalog. W misji ks. Mirka i Betlejem najbardziej urzeka mnie to, że pomimo ubóstwa nie sprzedaje się tutaj biedy, choć tak byłoby najłatwiej. To dom otwarty dla wszystkich, a każde odwiedziny przypominają, że godność jest największym bogactwem człowieka. Jan Mela, podróżnik, działacz społeczny, mówca motywacyjny „Ksiądz Mirek Tosza jest dla mnie i dla wielu współczesnym świętym. Tak jak jego ukochana św. Teresa z Lisieux ma słabość do słabych i daje przykład, jak się z nią uporać. A słabi są nie tylko bezdomni, ale my wszyscy, którzy przychodzimy do Betlejem.” – Barbara Gruszka-Zych, poetka, dziennikarka „Zachwyca mnie to, że Betlejem stało się bezpieczną przystanią dla niejednego człowieka. Zachwyca mnie także różnorodność tego miejsca. W tej przestrzeni można doświadczyć kapłaństwa, które realizuje się w żywej relacji z potrzebującymi.” – br. Cordian Szwarc OFM, Animator Krajowy Caritas Laudato si; Wspólnota Siedem Aniołów „Stajnia w Betlejem, stajnia w życiu, smród, gnój, uzależnienie, kryzys życiowy, porażka... Okazuje się, że w tym wszystkim jest Nadzieja. Jak w Bożym Betlejem, gdzie zrodziło się Zbawienie, tak w jaworznickim Betlejem, miejscu trudu, ks. Mirek zobaczył miejsce rodzenia się nowego życia, nowej nadziei. Dwa tysiące lat temu trzeba było osoby, która otworzyła drzwi stajni. Teraz dobry Bóg posłał „odźwiernego”, ks. Mirka – on otworzył drzwi, by w tym miejscu mogło się narodzić nowe życie dla ludzi, którzy prawie je stracili.” – Bogdan „Kryzys” Krzak, wychowawca i terapeuta, założyciel Fundacji MOC DOBRA

32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

72
Kroniki Braci. Księga 3. Syn zatracenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Braci. Księga 3. Syn zatracenia
Dostępny
44 szt.

Nowy porządek świata. Pradawne zło. Nadchodzi wielka bitwa... Adrian De Vere to najpotężniejszy i najbardziej charyzmatyczny polityk na świecie. Wielu widzi w nim zwiastuna przyszłości wypełnionej pokojem i dobrobytem. Jego brat Jason De Vere kontroluje jedną trzecią światowych środków przekazu przez należące do niego imperium medialne Vox. Jest zawzięty, a przy tym genialny. Nic nie dzieje się bez jego wiedzy. Nick, najmłodszy z braci, jest archeologiem, playboyem i celebrytą. Przez swoją lekkomyślność zapadł na śmiertelną chorobę. Niedawno dokonał niezwykłego odkrycia, które może zmienić jego życie. Mimo sławy i bogactwa historia rodziny De Vere naznaczona jest kłamstwem. Każdy z trzech braci już wkrótce odegra kluczową rolę w odwiecznym starciu potężnych sił dobra i zła. Jeden z nich odwróci się od pozostałych... Dopuści się zdrady, którą trudno pojąć... „Trzech braci, niewyobrażalna władza i straszliwa zdrada... Ta opowieść jest wspaniałym materiałem na film” – Mark Ordesky, producent wykonawczy trylogii filmowej „Władca Pierścieni”. „Wendy Alec przedstawia na nowo pradawne wydarzenia i barwnie opowiada o tym, jak duchowa rzeczywistość obecnie wpływa na świat” – Ileen Maisel, producent wykonawczy filmu „Złoty Kompas”. „To jedna z najlepszych powieści, jakie czytałem: świetnie napisana, głęboko poruszająca, a jej fabuła pozostawia w cieniu „Kod Leonarda da Vinci”. Dostarcza doskonałej rozrywki, a jednocześnie ukazuje tajemnice tak potężne, że mogą odmienić życie” – G. P. Taylor, autor bestselleru Zaklinacz cieni.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

73
Co kryją jej oczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co kryją jej oczy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Bez względu na wszystko nie zdradzaj zakończenia! Nie ufaj tej książce… Nie ufaj tej historii… Nie ufaj sobie. Tylko mąż i żona wiedzą, co się dzieje w ich małżeństwie. A jeśli nawet oni nie znają prawdy? David i Adele wydają się parą idealną. Ceniony psychiatra i jego olśniewająco piękna, zapatrzona w męża żona budzą powszechny zachwyt. Ale dlaczego on zamyka ją w domu? I dlaczego ona ukrywa przed nim nową przyjaciółkę? Louise, nowa sekretarka Davida daje się wciągnąć w orbitę tej dziwnej pary – z nią się przyjaźni, z nim romansuje. I coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że w związku tych dwojga dzieje się coś bardzo złego. Ale Louise nie zdaje sobie sprawy z zasięgu tego zła ani z tego, jak daleko może się posunąć ktoś zakochany na śmierć i życie. Co kryją jej oczy to mroczny thriller, w którym napięcie rośnie powoli i nieubłaganie, aż do niespodziewanego zwrotu akcji, który stawia na głowie tę historię miłosnego trójkąta – a także sposób, w jaki patrzysz na świat. „Proza Pinborough tętni życiem i emocjami, które udzielają się czytelnikowi. Nie mogłem się oderwać”. – Stephen King o Sarah Pinborough „Mroczna, wciągająca, z zaskakującym zakończeniem. Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją”. – Harlan Coben „Mroczna i niepokojąca. Ta powieść zdominuje twoje życie”. – Joe Hill „Sarah Pinborough to literacki kameleon o zdumiewającej sile sugestii i wdzięku. Może nawet złamać ci serce”. – Neil Gaiman Sarah Pinborough – angielska pisarka, autorka bestsellerowych horrorów i thrillerów, m.in. książek z serii „Torchwood”, scenarzystka. Pod pseudonimem Sarah Silverwood pisze powieści dla młodzieży.

40,00 zł
30,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

74
Piastowie a Rzesza w latach 937/939-1138 Apendix I - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piastowie a Rzesza w latach 937/939-1138 Apendix I
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Grzegorz Kazimierz Walkowski (ur.1965) zajmuje się zagadnieniami z zakresu historii i teorii państwa i prawa . Niniejsze dzieło stanowi najważniejsze z jego opracowań dotyczących historii średniowiecznej obejmującej losy Europy środkowej i wschodniej oraz z zakresu historii Niemiec i Polski.

349,00 zł
279,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 69,80 zł

75
Thorgal. Tom 29. Ofiara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 29. Ofiara
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Dwudziesty dziewiąty tom najpopularniejszej w Europie serii komiksowej autorstwa Grzegorza Rosińskiego i Jeana Van Hamme'a. Jej główny bohater, Thorgal, jest wojownikiem, który walczy z okrucieństwem i niesprawiedliwością. W najnowszym, 29. tomie sagi, cała rodzina wojownika z gwiazd znalazła się w opałach: są wycieńczeni, daleko od domu i nie mają sił, by dalej transportować rannego Thorgala. W dodatku przeciwstawiają się okrutnemu miejscowemu władcy, który poprzysięga im zemstę. Zdesperowana Aaricia prosi o łaskę nordycką boginię Frigg. Czy ta zdecyduje się jeszcze raz pomóc Thorgalowi? Album to prawdziwa gratka dla miłośników fantasy, dawnych wierzeń germańskich, a przede wszystkim samego Thorgala.

35,00 zł
26,95 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

76
Thorgal. Tom 22. Giganci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 22. Giganci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Dwudziesty drugi tom sagi o Thorgalu, kontynuujący historię z części Korona Ogotaia. Thorgal, który stracił pamięć i znany jest teraz jako wódz piratów, Shaigan Bezlitosny, zostaje zdetronizowany przez swoich wojowników. Uciekając, dostaje się do Asgardu. Za wstawiennictwem Frigg, żony boga Odyna, najwyższy z niebian obiecuje przywrócić Thorgalowi pamięć, jeśli ten zdobędzie w krainie olbrzymów czarodziejski pierścień. Czy Thorgal wreszcie odzyska wspomnienia i odnajdzie rodzinę?

35,00 zł
26,95 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

77
Thorgal. Tom 21. Korona Ogotaia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 21. Korona Ogotaia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

Dwudziesty pierwszy tom przygód Thorgala, kontynuacja historii z tomu Piętno wygnańców. Na początku komiksu giną wszyscy – Shaigan, Thorgal, Kriss, Aaricia, Louve, Jolan... I co dalej z serią, która traci bohaterów? Otóż to samo pytanie zadali sobie bogowie, zatem zesłali tajemniczego Jaaxa, który ożywia Jolana i nakazuje mu odnaleźć przepełnioną mocą koronę Ogotaia, którą kiedyś Thorgal zatopił. Za jej pomocą można odwrócić los, cofnąć czas, a w rezultacie uratować nie tylko rodzinę Thorgala, ale nawet złą Kriss de Valnor...

35,00 zł
26,95 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

78
Thorgal. Tom 25. Błękitna zaraza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 25. Błękitna zaraza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Pewnego dnia Jolan odkrywa na dryfującej łodzi zwłoki o dziwnym sinoniebieskim kolorze. Zmarłemu towarzyszą tylko szczury. Jeden z nich boleśnie gryzie Jolana w ramię. Nieco później cała rodzina zostaje zaatakowana przez hordę karłowatych piratów. Z opresji ratuje ich tajemniczy nieznajomy. Arkan, ich wybawca, jest dziedzicem wspaniałego królestwa. Aaricia, oczarowana galanterią Arkana, nie zdaje sobie sprawy, że na jej rodzinę czyha prawdziwe niebezpieczeństwo. Tymczasem rana na ramieniu Jolana zaczyna się zaogniać. Szarmancki do tej pory gospodarz staje się śmiertelnie niebezpiecznym monstrum. Czy Thorgalowi uda się wyrwać rodzinę ze szponów niechybnej śmierci? I czym naprawdę jest Błękitna Zaraza?

34,99 zł
26,94 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

79
Pakiet Siedem sióstr: Siostra Księżyca / Siostra Słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Siedem sióstr: Siostra Księżyca / Siostra Słońca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.26

Jedna z najpopularniejszych serii dla kobiet w Polsce! Kolejne tomy sagi „Siedem Sióstr” w uroczym pakiecie! Po pudełku z książkami Siostra Cienia i Siostra Perły sięgnijcie do piątego i szóstego tomu sagi „Siedem Sióstr” – Siostry Księżyca i Siostry Słońca. Wszystkie książki zaczynają się w tym samym momencie, dlatego można je czytać w dowolnej kolejności. Zgrabny format, miękkie oprawy i śliczne pudełka – w sam raz na prezent! Wyjątkowa opowieść – po części saga rodzinna, po części baśń – która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia siedmiu sióstr, których przyszłość jest zapisana w gwiazdach… Poznajcie historię Siedmiu Sióstr… Po śmierci ojca sześć kobiet – jego adoptowanych córek noszących imiona mitycznych Plejad – znajduje wskazówki dotyczące swojego pochodzenia. Każda książka opowiada historię jednej córki − jej wzlotów i upadków, dojrzewania oraz drogi do poszukiwania siebie. Siostra Księżyca Tiggy po śmierci ojca przeprowadza się do dzikiej Szkocji, by robić to, co zawsze kochała – opiekować się zwierzętami. Trafia do odosobnionej posiadłości Kinnaird, której właścicielem jest tajemniczy Charlie. Wkrótce spotyka odwiecznego mieszkańca majątku – starego Cygana. I dowiaduje się od niego, że w jej żyłach płynie krew ludzi posiadających dar uzdrawiania. Oraz że dawno temu przepowiedziano mu, że kiedy Tiggy do niego przybędzie, ma wskazać jej drogę do spalonej słońcem Granady. W cieniu okazałych murów Alhambry Tiggy odkrywa swój związek z członkami słynnej cygańskiej społeczności Sacromonte, którzy zostali zmuszeni do ucieczki ze swych domów podczas wojny domowej, i z La Candelą – największą tancerką flamenco swojego pokolenia. A pod okiem cygańskiej wiedźmy zaczyna uczyć się leczyć. Przyjdzie jednak czas, kiedy los każe jej wybierać, czy powinna zostać z nowo poznaną rodziną, czy wrócić do Kinnaird, do Charliego… Siostra Słońca Mogłoby się wydawać, że Elektra D'Aplièse ma wszystko, o czym można zamarzyć. Jest olśniewająco piękną top modelką. Jest sławna na całym świecie. I bajecznie bogata… Wszystko to jednak tylko pozory, w rzeczywistości Elektra stoi na skraju załamania. Niespodziewana śmierć adopcyjnego ojca, Pa Salta, jeszcze pogarsza jej stan. By poradzić sobie ze stratą, Elektra sięga po alkohol i narkotyki. I właśnie wtedy dostaje list od nieznajomej, która twierdzi, że jest jej… babką. W 1939 roku Cecily Huntley-Washington przybyła z Nowego Jorku do Kenii, by leczyć złamane serce. Przebywając w towarzystwie swojej babci – członkini osławionej kompanii z Wesołej Doliny – nad brzegami jeziora Naivasha, Cecily poznała Billa Forsytha, zatwardziałego kawalera i hodowcę bydła, utrzymującego bliskie relacje z dumnym plemieniem Masajów. W obliczu nadchodzącej katastrofy, gdy wiadomo, że wojna jest już nieunikniona, Cecily decyduje się przyjąć oświadczyny Billa. Przenosi się do doliny Wanjohi, a gdy Bill wyjeżdża, zostaje całkiem sama. Do czasu, gdy w lesie nieopodal farmy znajduje… porzucone niemowlę.

54,90 zł
43,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

80
Giant Days. Tom 8: Widzimy się tam, gdzie zawsze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Giant Days. Tom 8: Widzimy się tam, gdzie zawsze
Dostępny
8 szt.

Tego tytułu nie trzeba nikomu przedstawiać. Susan Esther i Daisy wracają. Rewelacyjny humor, realizm, celne obserwacje obyczajowe i świetnie narysowani bohaterowie. Nagrody: 2 x Nagroda Eisnera Nominacje: 4 x Nagroda Harveya 3 x Nagroda Eisnera Ringo Award

44,00 zł
37,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,60 zł

81
Ja, Majka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, Majka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.23

Wyróżnienie w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży. Imię i nazwisko: Nikola S. Wiek: 12 lat Znaki szczególne: brak Ostatnie miejsce pobytu: ośrodek kolonijny Status: zaginiona Gdy uciekasz z kolonii i masz w portfelu tylko 74 złote, to nie może się dobrze skończyć. Ale nie musi też skończyć się źle. Wszystko zależy od tego, kogo spotkasz na swojej drodze… i co jesteś w stanie zrobić, aby tej osoby nie utracić.

26,90 zł
20,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,72 zł

82
Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Jesteś singlem, który pragnie odnaleźć swoją drugą połowę, a może próbujesz zbudować udany związek? Jesteś z kimś, ale czujesz, że czegoś brakuje? Wszystko między wami gra, ale myślisz, że mogłoby być jeszcze lepiej? Jakub Czarodziej daje prostą instrukcję obsługi relacji damsko-męskich. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jakich kobiet nie znoszą faceci, przed jakimi mężczyznami uciekają kobiety, jak nie dać się wmanewrować w kiepski romans i jak w porę rozpoznać toksycznego partnera lub toksyczną partnerkę. A przede wszystkim: jak budować udany, namiętny i szczęśliwy związek. Oszczędź sobie kłopotów i zanim wpakujesz się w tarapaty albo przekreślisz udaną relację, sięgnij po Kochaj dobrze. Skorzystaj z porad specjalisty, który przeanalizował setki przypadków i ucz się na cudzych błędach. Jakub Czarodziej pomoże ci: • znaleźć wymarzoną drugą połówkę, • pracować nad związkiem, • po prostu kochać dobrze. Zbuduj dobrą relację i dowiedz się, na czym polega magia miłości.

40,00 zł
30,80 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

83
Chłopak w sukience, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopak w sukience, wydanie 2
Dostępny
193 szt.

Zwyczajne miasteczko, zwyczajny dom, zwyczajny chłopak. Jeśli książka Davida Walliamsa tak się rozpoczyna, oznaczać to może tylko jedno – szykujcie się na coś niezwykłego... co może przydarzyć się każdemu z was. Dzieci lubią się przebierać, a jeśli ktoś z dorosłych powie, że nie chciałby, ani na chwilę, zamienić się miejscami ze sławnym aktorem czy sportowcem – nie wierzcie mu. To przecież ogromnie ciekawe być przez moment kimś innym. Tak też myśli Dennis, bohater książki Chłopak w sukience, który nie dość, że interesuje się modą, to jeszcze za namową swojej koleżanki ze szkoły, ubiera jedną z jej kreacji i udaje dziewczynę z Francji. Niestety, cała intryga wychodzi na jaw, a chłopak zostaje wyrzucony ze szkoły. Tuż przed najważniejszym meczem sezonu, w którym musi zagrać, bo jest najlepszym napastnikiem swojej drużyny. Czy Dennis zagra w tym meczu? Kto zdobędzie puchar? Dowiecie się, jeśli przyjdziecie na szkolne boisko...

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

84
KK Kodeks karny oraz ustawy towarzyszące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KK Kodeks karny oraz ustawy towarzyszące
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.05

Stan prawny: 8 stycznia 2021 r. Publikacja uwzględnia zmiany wchodzące w życie: Kodeks karny 5.12.2020 r. - Ustawa o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw z dnia 14 sierpnia 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 1517) Kodeks wykroczeń 29.11.2020 r. - Ustawa o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19 z dnia 28 października 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 2112) 30.11.2020 r. - Ustawa o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw z dnia 30 kwietnia 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 956) 5.12.2020 r. - Ustawa o zmianie ustawy ? Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw z dnia 14 sierpnia 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 1517) Kodeks karny skarbowy 1.10.2020 r. - Ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw z dnia 4 lipca 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1520) 1.1.2021 r. - Ustawa o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw z dnia 28 listopada 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 2122) 1.7.2021 r. - Ustawa o doręczeniach elektronicznych z dnia 18 listopada 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 2320) ? w podwójnym stanie prawnym Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi 1.1.2021 r. - Ustawa o zmianie niektórych ustaw w związku z promocją prozdrowotnych wyborów konsumentów z dnia 14 lutego 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 1492) 1.4.2021 r. - Ustawa o zmianie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji z dnia 10 grudnia 2020 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 41) ? w podwójnym stanie prawnym Książka zawiera: Kodeks karny Kodeks wykroczeń Kodeks karny skarbowy Ustawa o świadku koronnym Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych Opłaty w sprawach karnych Ochrona i pomoc pokrzywdzonym Wychowanie w trzeźwości i przeciwdziałanie alkoholizmowi Akty wykonawcze

45,00 zł
37,35 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

85
Dasz radę! Język rosyjski. Zbiór zadań maturalnych. Poziom rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dasz radę! Język rosyjski. Zbiór zadań maturalnych. Poziom rozszerzony
Dostępny
10 szt.

Seria Dasz radę! Wydawnictwa Draco zawiera oryginalne zadania pochodzące z zasobów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, jakie pojawiły się na wszystkich egzaminach, w tym próbnych i poprawkowych. To kompleksowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do matury. - Pozwala uczniowi zaznajomić się z takimi zadaniami, jakie były obecne na egzaminach maturalnych w poprzednich latach. - Eliminuje konieczność samodzielnego odnajdywania arkuszy z dotychczasowych egzaminów, a także gwarantuje, że uczeń w swoich przygotowaniach nie pominie żadnego z nich. - Dzięki swojej strukturze umożliwia uczniowi skupienie się na typach zadań, które sprawiają mu szczególne trudności. - Pozwala porównać indywidualne odpowiedzi z proponowanymi odpowiedziami z klucza. - Jest doskonałą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego. Dodatkowo przygotowano dla maturzystów aplikację Dasz radę!, dzięki której można przygotowywać się do matury za pomocą smartfonów i komputerów. Aplikacja umożliwia rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

86
Dasz radę! Język rosyjski. Zbiór zadań maturalnych. Poziom podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dasz radę! Język rosyjski. Zbiór zadań maturalnych. Poziom podstawowy
Dostępny
17 szt.

Seria Dasz radę! Wydawnictwa Draco zawiera oryginalne zadania pochodzące z zasobów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, jakie pojawiły się na wszystkich egzaminach, w tym próbnych i poprawkowych. To kompleksowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do matury. - Pozwala uczniowi zaznajomić się z takimi zadaniami, jakie były obecne na egzaminach maturalnych w poprzednich latach. - Eliminuje konieczność samodzielnego odnajdywania arkuszy z dotychczasowych egzaminów, a także gwarantuje, że uczeń w swoich przygotowaniach nie pominie żadnego z nich. - Dzięki swojej strukturze umożliwia uczniowi skupienie się na typach zadań, które sprawiają mu szczególne trudności. - Pozwala porównać indywidualne odpowiedzi z proponowanymi odpowiedziami z klucza. - Jest doskonałą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego. Dodatkowo przygotowano dla maturzystów aplikację Dasz radę!, dzięki której można przygotowywać się do matury za pomocą smartfonów i komputerów. Aplikacja umożliwia rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

87
Tipi, szare w kolorowe piórka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tipi, szare w kolorowe piórka
Toyz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Namiot Tipi to idealna zabawka i dekoracja pokoju w jednym! Gruba warstwa podłoża doskonale izoluje od chłodnej podłogi. Tipi jest wyposażone w zasłaniane okienko oraz poduszki, które pozwolą stworzyć przyjemną aurę. W środku namiotu obecne są dwie kieszonki, które pozwolą przechować ulubione zabawki. Szczegóły: • gruba mata o wymiarach 104.0 x 104.0 cm, • 2 poduszki – 30.0 x 30.0 cm, • osiem drewnianych tyczek, • 4 klipsy do łączenia, • sznurek do wiązania, • stabilizator, • girlanda, • torba bawełniana, • zasłaniane okienko, • dwie kieszonki na ulubione zabawki Wymiary rozłożonego Tipi: 104.0 x 104.0 x 164.0 cm

322,90 zł
290,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 32,29 zł

88
Tipi, szare szopy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tipi, szare szopy
Toyz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Namiot Tipi to idealna zabawka i dekoracja pokoju w jednym! Gruba warstwa podłoża doskonale izoluje od chłodnej podłogi. Tipi jest wyposażone w zasłaniane okienko oraz poduszki, które pozwolą stworzyć przyjemną aurę. W środku namiotu obecne są dwie kieszonki, które pozwolą przechować ulubione zabawki. Szczegóły: • gruba mata o wymiarach 104.0 x 104.0 cm, • 2 poduszki – 30.0 x 30.0 cm, • osiem drewnianych tyczek, • 4 klipsy do łączenia, • sznurek do wiązania, • stabilizator, • girlanda, • torba bawełniana, • zasłaniane okienko, • dwie kieszonki na ulubione zabawki Wymiary rozłożonego Tipi: 104.0 x 104.0 x 164.0 cm

377,90 zł
340,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 37,79 zł

89
Tipi, różowe łapacze snów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tipi, różowe łapacze snów
Toyz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Namiot Tipi to idealna zabawka i dekoracja pokoju w jednym! Gruba warstwa podłoża doskonale izoluje od chłodnej podłogi. Tipi jest wyposażone w zasłaniane okienko oraz poduszki, które pozwolą stworzyć przyjemną aurę. W środku namiotu obecne są dwie kieszonki, które pozwolą przechować ulubione zabawki. Szczegóły: • gruba mata o wymiarach 104.0 x 104.0 cm, • 2 poduszki – 30.0 x 30.0 cm, • osiem drewnianych tyczek, • 4 klipsy do łączenia, • sznurek do wiązania, • stabilizator, • girlanda, • torba bawełniana, • zasłaniane okienko, • dwie kieszonki na ulubione zabawki Wymiary rozłożonego Tipi: 104.0 x 104.0 x 164.0 cm

377,90 zł
340,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 37,79 zł

90
Puzzle dwustronne 24 elementy. Myszka Minnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 24 elementy. Myszka Minnie
Lisciani, 24
Dostępny
67 szt.

Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Wyjątkowe puzzle składające się z 24 elementów. Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

28,41 zł
25,28 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,13 zł

91
Nawiedzony Zamek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawiedzony Zamek
Lisciani, od 5 lat
Dostępny
162 szt.
122,42 zł
108,95 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 13,47 zł

92
Szósta klepka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szósta klepka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

świat widziany oczami zakompleksionej nastolatki wcale nie jest różowy. Cesia Żak, młoda, pogodna dziewczyna mieszkająca wraz z rodziną w żółtym domku z wieżyczką na co dzień zmierza się z kłopotami różnego rodzaju. Piękna starsza siostra przyprawia ją o kompleksy, w szkole musi znosić gbura Jerzego, maleńkie dziecko krzyczy tuż za ścianą, a pralka znów zalała sąsiadów z dołu... Na dodatek, kiedy tylko pojawia się problem, rodzina szturmem biegnie do Cesi po pomoc. Dziewczyna postanawia zaprotestować. W jaki sposób to uczyni? Czy rodzina ją zrozumie i doceni? Czy Cesia znajdzie w końcu miłość?

30,90 zł
24,10 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,80 zł

93
Bateria Akumulator Green Cell do kosiarki WORX WA3536 WG770 WG770E WG776 WG776E 40V 2Ah - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator Green Cell do kosiarki WORX WA3536 WG770 WG770E WG7...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 40VRodzaj ogniw: Li-IonTyp: Li-lonZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakKod produktu: PT125Producent: Green CellPojemność: 2000 mAh

204,00 zł
Powiadomienie
94
Bateria Akumulator Green Cell do Makita  2417 2430 B2420 BH2420 BH2433 193739-3 193128-2 24V 3Ah - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator Green Cell do Makita 2417 2430 B2420 BH2420 BH2433...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 24VRodzaj ogniw: Ni-MHTyp: Ni-MHZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakKod produktu: PT135Producent: Green CellPojemność: 3000 mAh Kompatybilne urządzenia: Makita BMR100 Kompatybilne modele:

270,00 zł
Powiadomienie
95
Bateria Akumulator Green Cell do FESTOOL BP-XS 10.8V 2000mAh Li-Ion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator Green Cell do FESTOOL BP-XS 10.8V 2000mAh Li-Ion
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8VRodzaj ogniw: Li-IonTyp: Li-lonZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: PT144Producent: Green CellPojemność: 2000 mAh

88,00 zł
Powiadomienie
96
Szkło hartowane 3D Armour Glass 9H Full Glue do Samsunga Galaxy A42 5G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkło hartowane 3D Armour Glass 9H Full Glue do Samsunga Galaxy A42 5G
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

3D Armour Glass to specjalne szkło ochronne przystosowane do ochrony ekranu w smartfonie Samsung Galaxy A42 5G. Jego struktura jest 4-krotnie wytrzymalsza od zwykłego szkła i oferuje podwyższoną odporność na pękanie krawędzi. Szkło hartowane firmy Crong zabezpiecza całą powierzchnię ekranu dotykowego wraz z zaokrąglonymi brzegami, a nie tylko płaską część wyświetlacza w telefonie. Szkło ochronne Armour Glass przepuszcza aż 92% światła, dzięki czemu zachowuje oryginalną jakość wyświetlanego obrazu. Wyjątkowo gładka powierzchnia oleofobowa oferuje też dużą responsywność podczas przewijania ekranu i pisania wiadomości. W zestawie ze szkłem znajduje się instrukcja montażu w j. polskim oraz akcesoria do czyszczenia ekranu. Szczegóły: • 4-krotnie wytrzymalsze od zwykłych szkieł, • podwyższona odporność na pękanie krawędzi, • kształt dopasowany do zaokrąglonych brzegów 3D, • 92% przepuszczalność światła (krystalicznie czysty obraz), • zabezpiecza całą powierzchnię ekranu (Edge-to-Edge), • płynny i responsywny ślizg palca, • kompatybilne z czytnikiem linii papilarnych (jeśli dostępny), • tylko 0,33mm grubości, • kompatybilne z etui ochronnymi.

24,90 zł
Powiadomienie
97
Szkło hartowane 9H 3D Armour Glass do Xiaomi Mi 10T Lite, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkło hartowane 9H 3D Armour Glass do Xiaomi Mi 10T Lite, transparentn...
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

3D Armour Glass to specjalne szkło ochronne przystosowane do ochrony ekranu w smartfonie Xiaomi Mi 10T Lite. Ochrona jest 4-krotnie wytrzymalsza od zwykłego szkła, co zwiększa odporność na pękanie i zarysowanie telefonu. Szkło hartowane zabezpiecza całą powierzchnię ekranu dotykowego wraz z brzegami, a nie tylko płaska część wyświetlacza. Szkło ochronne przepuszcza 92% światła, zachowując oryginalną jakość wyświetlanego obrazu. W zestawie ze szkłem znajduje się instrukcja montażu w języku polskim oraz akcesoria do czyszczenia ekranu.

24,90 zł
Powiadomienie
98
Szkło hartowane 9H Full Glue do Xiaomi Mi 11, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkło hartowane 9H Full Glue do Xiaomi Mi 11, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Szkło hartowane 9H Full Glue to specjalne szkło ochronne przystosowane do ochrony ekranu w smartfonie Xiaomi Mi 11. Ochrona jest 4-krotnie wytrzymalsza od zwykłego szkła, co zwiększa odporność na pękanie i zarysowanie telefonu. Szkło hartowane zabezpiecza całą powierzchnię ekranu dotykowego wraz z brzegami, a nie tylko płaska część wyświetlacza. Szkło ochronne przepuszcza 92% światła, zachowując oryginalną jakość wyświetlanego obrazu. W zestawie ze szkłem znajduje się instrukcja montażu w języku polskim oraz akcesoria do czyszczenia ekranu.

69,00 zł
Powiadomienie
99
Harwester John Deere 1270G z kontenerem drzewa BRUDER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
413,55 zł
392,87 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 20,68 zł

100
Puzzle 1500 elementów. W winnicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. W winnicy
Trefl, 1500
Dostępny
241 szt.

Puzzle przedstawiają cichy kącik w klimatycznej winnicy. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne. Wymiary obrazka po ułożeniu: 85.0 x 58.0 cm

27,65 zł
24,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,59 zł

Wróć do góry