hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.02.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 1 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kicia Kocia. Mój dom, na drugim Podróże z Herodotem wyd. 6 (Ryszard Kapuściński). Kolejny produkt to Dinogang (Trefl) oraz Torebka prezentowa miętowa, średnia (PAW).
1
Kicia Kocia. Mój dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kicia Kocia. Mój dom
Dostępny
635 szt.

„Mój dom” to gra, w której maluchy uczą się przyporządkowywać przedmioty do poszczególnych pomieszczeń w domu. Popularna i lubiana przez dzieci postać Kici Koci sprawia, że dzieci z chęcią sięgnął po grę i będą odkrywać świat wokół siebie i uczyć się nowych rzeczy. Zawartość opakowania: • 4 plansze pomieszczeń, • 18 żetonów, • przewodnik dla rodziców.

26,58 zł
23,12 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,46 zł

62 osoby kupiły
2
Podróże z Herodotem wyd. 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,00 zł
27,28 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 16,72 zł

15 osób kupiło
3
Dinogang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinogang
Trefl, od 6 lat
Dostępny
158 szt.

Życie na Wyspie Dinozaurów nie jest łatwe. Terenu jest mało i każdy gatunek chce zdobyć dla siebie jak największy skrawek ziemi. Dokładaj swoje dinozaury tak, by stworzyły jak najliczniejszy gang i zablokowały inne gatunki. Podrzucaj przeciwnikom gorącą lawę lub podkładaj przysmaki, by pokrzyżować ich plany. Zdobądź Wyspę tylko dla Twojego DinoGangu! Zawartość opakowania: • dwustronna plansza, • 60 kart dinozaurów, • 3 karty startowe, • 5 żetonów dinozaurów wariantu podstawowego, • 10 żetonów dinozaurów wariantu zaawansowanego, • 18 znaczników lawy, • 1 znacznik przysmaków, • instrukcja.

31,89 zł
27,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

8 osób kupiło
4
Torebka prezentowa miętowa, średnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa miętowa, średnia
PAW
Dostępny
75 szt.

Ta torebka będzie idealnym dopełnieniem prezentu. Grafika przykuwa wzrok. Wymiary: 20.0 x 25.0 x 10.0 cm

4,99 zł
10 osób kupiło
5
Bing. Pierwsze skojarzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Pierwsze skojarzenia
Trefl, od 2 lat
Dostępny
133 szt.

Pierwsze skojarzenia to wyjątkowa układanka dydaktyczna dla najmłodszych, która uczy nazywania i klasyfikowania przedmiotów. Łącząc puzzlowe elementy, dziecko poznaje otaczający je świat. Podczas wesołej zabawy z ulubionymi bohaterami bajki Bing, dzieci ćwiczą zdolności poznawcze, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zawartość opakowania: • 12 dwuczęściowych układanek, • instrukcja z propozycjami gier i zabaw.

31,89 zł
27,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

7 osób kupiło
6
Ostatni brzeg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni brzeg
Dostępny
44 szt.

Najsłynniejsza powieść o skutkach globalnej wojny nuklearnej. Rok po wojnie atomowej, która zniszczyła północną półkulę, w Australii chroni się amerykański atomowy okręt podwodny. Jego kapitan Dwight Towers – podobnie jak mieszkańcy antypodów – usiłuje wieść normalne życie. W tym świecie wszystko na pozór toczy się wciąż zwykłym rytmem: ludzie pracują, bawią się, marzą i kochają. I próbują zachować nadzieję. „Ostatni brzeg to klasyka literatury, wciąż aktualne, poruszające studium ludzkich zachowań w obliczu nieuchronnego końca. Szokujący pomysł i wstrząsająco błyskotliwa wyobraźnia, z jaką został on opisany”. – „San Francisco Chronicle” „Najbardziej niepokojąca wizja świata, który umiera w następstwie wojny atomowej”. – „The New York Times”

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

6 osób kupiło
7
Puzzle 4w1. Supercolor. Wodny świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Supercolor. Wodny świat
Clementoni, 2x20, 2x60
Dostępny
49 szt.

Puzzle 2x20 + 2x60 elementów dla najmłodszych Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 27.0 x 19.0 cm

24,90 zł
21,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,99 zł

4 osoby kupiły
8
Dzieje Tristana i Izoldy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje Tristana i Izoldy
Dostępny
32 szt.

Legenda o Tristanie i Izoldzie w opracowaniu Josepha Bédier, uznanym za najpełniejsze i najznakomitsze, należy do kanonu literatury światowej. Utwór uważany jest za arcydzieło literatury miłosnej. Tematem legendy arturiańskiej jest tragiczna i niespełniona miłość pomiędzy Tristanem – rycerzem króla Marka, jednym z rycerzy Okrągłego Stołu – i księżniczką irlandzką Izoldą Jasnowłosą. W czasie jednej z wypraw wojennych Tristan zobowiązuje się wobec króla Marka, że przywiezie mu jego wybrankę Izoldę. W czasie podróży rycerz i towarzysząca mu księżniczka wypijają nieświadomie napój miłosny i zakochują się w sobie. Miłość, która nie może się spełnić, pogrąża niepocieszonych kochanków w bezmiarze wzniosłości i kłamstw, szczęścia i rozpaczy, życia i śmierci. Lektura dla szkół średnich.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
9
Puzzle 16 elementów. DODO. Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 16 elementów. DODO. Piesek
TM Toys, 16
Dostępny
8 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle 16 elementów To niesamowita zabawa dla najmłodszych, która rozwija u nich małą motorykę oraz poprawia koncentrację. Puzzle z tej serii cechuje sympatyczna i przyjemna stylistyka, która zachęca dziecko do ich złożenia. W tym zestawie na obrazku znajdziemy uroczego pieska. Cała seria zawiera aż 8 obrazków przedstawiających zwierzęta: kaczuszkę, konika, kotka, lwa, małpkę, pieska, słonika i żyrafę. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 21.0 cm

11,00 zł
9,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,01 zł

4 osoby kupiły
10
Crazy Chic. Odjazdowe paznokcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Chic. Odjazdowe paznokcie
Clementoni
Dostępny
55 szt.

Prawdziwy salon manicure, w którym wykreujesz doskonałe i artystyczne stylizacje paznokci! Fantastyczna suszarka do paznokci w mgnieniu oka nada Twoim paznokciom naprawdę wyjątkowego wyglądu. Zestaw zawiera dużo kolorowych lakierów, pilniczek, brokat i różne elementy dekoracyjne do paznokci. Zabawka stymuluje kreatywność i sprawność manualną.

87,30 zł
76,82 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,48 zł

4 osoby kupiły
11
Jeden dzień w starożytnym Rzymie. Życie powszednie, sekrety i ciekawostki, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeden dzień w starożytnym Rzymie. Życie powszednie, sekrety i ciekawos...
Dostępny
88 szt.

Alberto Angela oprowadza czytelników po antycznym Rzymie, opowiadając o codziennym życiu jego mieszkańców. Zwiedzamy Wieczne Miasto w zwykły dzień w 115 roku, za panowania cesarza Trajana, w czasach największej potęgi Imperium Rzymskiego. Wędrówka trwa, godzina po godzinie, od wczesnego ranka do północy. Spacerujemy zatłoczonymi ulicami, zaglądamy do warsztatów rzemieślniczych, księgarń i łaźni, na Forum Romanum, do amfiteatru i na targ niewolników. Autor otwiera przed nami drzwi zarówno do rezydencji najbogatszych obywateli, jak i do wielopiętrowych bloków, w których żyli ludzie średniozamożni i ubodzy. Dowiadujemy się, jak mieszkali, w co się ubierali, co jedli, jak wyglądały ich codzienne zabiegi higieniczne, gdzie pracowali i jak spędzali wolny czas. Przyglądamy się relacjom społecznym, sprawowaniu kultów religijnych, rozrywkom.

54,00 zł
38,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,12 zł

4 osoby kupiły
12
101 ciekawostek. Starożytny Egipt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 ciekawostek. Starożytny Egipt
Dostępny
34 szt.

Poznaj historię starożytnego Egiptu, wielkiej cywilizacji, która pozostawiła po sobie wiele nierozwiązanych zagadek. Dowiedz się, dlaczego budowano piramidy, którzy faraoni byli najpotężniejsi i jak to możliwe, że niektóre mumie przetrwały do dziś w świetnym stanie. W książce znajdziesz najważniejsze informacje, zaskakujące fakty oraz ilustracje ukazujące życie starożytnych Egipcjan. W serii `101 ciekawostek` m.in.: Statki, Pociągi, Konie, Ludzkie ciało, Zwierzęta wodne, Piraci, Wyścigi. Rajdy. Regaty, Samoloty, Dinozaury.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

3 osoby kupiły
13
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Afryka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Afryka
TM Toys, 53
Dostępny
8 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe 53 elementy – to doskonałe połączenie zabawy z edukacją. Układanie ich jest niezwykłe! Puzzle mają nieregularny kształt, dzięki czemu dziecko ćwiczy nie tylko koncentrację, ale także trenuje swój mózg. Tematyka obrazków jest bogata w informacje, które w przyjazny i miły sposób przyswajają dzieci. Na planszy znajduje się obrys elementów, który ułatwia ich ułożenie. W tym zestawie poznasz kształt Afryki oraz zwierzęta, które zamieszkującą ten kontynent. W serii znajdują się puzzle o tematyce: kontynentów na których zamieszkują różne zwierzęta, (Australia, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Antarktyda, Afryka, Euroazja) oraz serie puzzli zwierząt (koty, psy i dinozaury). Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

3 osoby kupiły
14
Co chrześcijaństwo dało światu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co chrześcijaństwo dało światu
Dostępny
37 szt.

Dziś, kiedy neguje się chrześcijańskie korzenie Europy i kwestionuje znaczenie Kościoła katolickiego w przestrzeni publicznej, trzeba pokazywać, jak wielki wpływ miał Kościół i głoszona przez niego wiara na życie pojedynczych ludzi i całych narodów. Był to nie tylko wpływ religijny, ale też cywilizacyjny, kulturowy, moralny, wychowawczy, który obejmował swoim zasięgiem wszystkie obszary codziennego funkcjonowania społeczeństw. Współczesny człowiek nie jest świadom tego, że pewne fundamentalne zasady, rozumienia i osiągnięcia, które wydają mu się oczywiste, zawdzięcza właśnie oddziaływaniu Kościoła. Dotyczy to także Polski, której początki datuje się na rok chrztu świętego i której losy są tak silnie związane z katolicyzmem, że bez niego nie można zrozumieć polskiej tożsamości.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
15
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Ameryka Południowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Ameryka Południowa
TM Toys, 53
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe 53 elementy – to doskonałe połączenie zabawy z edukacją. Układanie ich jest niezwykłe! Puzzle mają nieregularny kształt, dzięki czemu dziecko ćwiczy nie tylko koncentrację, ale także trenuje swój mózg. Tematyka obrazków jest bogata w informacje, które w przyjazny i miły sposób przyswajają dzieci. Na planszy znajduje się obrys elementów, który ułatwia ich ułożenie. W tym zestawie poznasz kształt Ameryki Południowej oraz zwierzęta, które zamieszkującą ten kontynent. W serii znajdują się puzzle o tematyce: kontynentów na których zamieszkują różne zwierzęta, (Australia, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Antarktyda, Afryka, Euroazja) oraz serie puzzli zwierząt (koty, psy i dinozaury). Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

12,60 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

3 osoby kupiły
16
Puzzle 6w1. DODO. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 6w1. DODO. Zwierzęta
TM Toys
Dostępny
9 szt.

Jedne puzzle – wiele historii! Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle DODO 2-3-4 elementy to wspaniałe zestawy puzzli dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z układankami. Duże puzzle i mała ilość elementów ułatwią zadanie. Puzzle 2-3-4 elementy to 6 kolorowych obrazków: 2 po 2 elementy, 2 po 3 elementy oraz 2 po 4 elementy. Do wyboru różne zestawy tematyczne: transport, zwierzęta domowe, leśne zwierzęta, zwierzęta, owady, warzywa i owoce.

24,99 zł
22,49 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

3 osoby kupiły
17
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Psy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Psy
TM Toys, 53
Dostępny
7 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe 53 elementy – to doskonałe połączenie zabawy z edukacją. Układanie ich jest niezwykłe! Puzzle mają nieregularny kształt, dzięki czemu dziecko ćwiczy nie tylko koncentrację, ale także trenuje swój mózg. Tematyka obrazków jest bogata w informacje, które w przyjazny i miły sposób przyswajają dzieci. Na planszy znajduje się obrys elementów, który ułatwia ich ułożenie. W tym zestawie poznasz pieski. W serii znajdują się puzzle o tematyce: kontynentów na których zamieszkują różne zwierzęta, (Australia, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Antarktyda, Afryka, Euroazja) oraz serie puzzli zwierząt (koty, psy i dinozaury). Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

3 osoby kupiły
18
Supernaklejki: świat mody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supernaklejki: świat mody
Olesiejuk Sp. z o.o.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Chcesz zostać projektantką mody? Naucz się szkicować kreacje, zdecyduj, jak pomalować paznokcie, i stwórz własną kolekcję! Przewracaj strony i wklejaj naklejki - Masz ich ponad 500!

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
19
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Dinozaury
TM Toys, 53
Dostępny
5 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe 53 elementy – to doskonałe połączenie zabawy z edukacją. Układanie ich jest niezwykłe! Puzzle mają nieregularny kształt, dzięki czemu dziecko ćwiczy nie tylko koncentrację, ale także trenuje swój mózg. Tematyka obrazków jest bogata w informacje, które w przyjazny i miły sposób przyswajają dzieci. Na planszy znajduje się obrys elementów, który ułatwia ich ułożenie. W tym zestawie poznasz dinozaury. W serii znajdują się puzzle o tematyce: kontynentów na których zamieszkują różne zwierzęta, (Australia, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Antarktyda, Afryka, Euroazja) oraz serie puzzli zwierząt (koty, psy i dinozaury). Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

13,00 zł
11,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
20
Flamastry Colorino Kids brokatowe pastel 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,60 zł
3 osoby kupiły
21
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Australia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Australia
TM Toys, 53
Dostępny
7 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe 53 elementy – to doskonałe połączenie zabawy z edukacją. Układanie ich jest niezwykłe! Puzzle mają nieregularny kształt, dzięki czemu dziecko ćwiczy nie tylko koncentrację, ale także trenuje swój mózg. Tematyka obrazków jest bogata w informacje, które w przyjazny i miły sposób przyswajają dzieci. Na planszy znajduje się obrys elementów, który ułatwia ich ułożenie. W tym zestawie poznasz kształt Australii oraz zwierzęta, które zamieszkującą ten kontynent. W serii znajdują się puzzle o tematyce: kontynentów na których zamieszkują różne zwierzęta, (Australia, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Antarktyda, Afryka, Euroazja) oraz serie puzzli zwierząt (koty, psy i dinozaury). Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

13,00 zł
11,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
22
Puzzle obserwacyjne 80 elementów. DODO. W ZOO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle obserwacyjne 80 elementów. DODO. W ZOO
TM Toys, 80
Dostępny
4 szt.

Jedne puzzle – wiele historii! Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle obserwacyjne rozwijają spostrzegawczość, cierpliwość, koncentrację i pamięć u dzieci. W ramce puzzli znajdują się pojedyncze elementy, które należy odszukać na obrazku. Wymiar obrazka po ułożeniu: 45.0 x 37.0 cm

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

3 osoby kupiły
23
Torebka prezentowa żółta, średnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa żółta, średnia
PAW
Dostępny
169 szt.

Ta torebka będzie idealnym dopełnieniem prezentu. Grafika przykuwa wzrok. Wymiary: 20.0 x 25.0 x 10.0 cm

4,99 zł
3 osoby kupiły
24
Puzzle 16 elementów. DODO. Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 16 elementów. DODO. Kotek
TM Toys, 16
Dostępny
6 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle 16 elementów To niesamowita zabawa dla najmłodszych, która rozwija u nich małą motorykę oraz poprawia koncentrację. Puzzle z tej serii cechuje sympatyczna i przyjemna stylistyka, która zachęca dziecko do ich złożenia. W tym zestawie na obrazku znajdziemy słodkiego kotka. Cała seria zawiera aż 8 obrazków przedstawiających zwierzęta: kaczuszkę, konika, kotka, lwa, małpkę, pieska, słonika i żyrafę. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 21.0 cm

11,00 zł
9,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
25
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Antarktyda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 53 elementy. DODO. Antarktyda
TM Toys, 53
Dostępny
22 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe 53 elementy – to doskonałe połączenie zabawy z edukacją. Układanie ich jest niezwykłe! Puzzle mają nieregularny kształt, dzięki czemu dziecko ćwiczy nie tylko koncentrację, ale także trenuje swój mózg. Tematyka obrazków jest bogata w informacje, które w przyjazny i miły sposób przyswajają dzieci. Na planszy znajduje się obrys elementów, który ułatwia ich ułożenie. W tym zestawie poznasz kształt Antarktydy oraz zwierzęta, które zamieszkującą ten kontynent. W serii znajdują się puzzle o tematyce: kontynentów na których zamieszkują różne zwierzęta, (Australia, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Antarktyda, Afryka, Euroazja) oraz serie puzzli zwierząt (koty, psy i dinozaury). Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
26
Flamastry Colorino Kids dwustronne pastel 10 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,20 zł
2 osoby kupiły
27
Puzzle duo 12x2 elementy. DODO. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle duo 12x2 elementy. DODO. Zwierzęta
TM Toys, 12x2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka Zabawa polega na dopasowaniu dwóch elementów puzzli do siebie tak, aby utworzyły spójny obrazek (w tym przypadku dopasowujemy 2 połówki zwierzątka). W serii DODO Duo można odkryć 6 zestawów o różnej tematyce: Gdzie żyją zwierzęta, Co zwierzęta jedzą, Mamy i dzieci, Przeciwieństwa, Cyferki i jagódki, Połówki Zwierzęta.

22,99 zł
20,69 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,30 zł

2 osoby kupiły
28
Dasz radę! Egzamin ósmoklasisty. Zbiór zadań. Matematyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dasz radę! Egzamin ósmoklasisty. Zbiór zadań. Matematyka
Dostępny
24 szt.

Seria „Dasz radę!” Wydawnictwa Draco zawiera oryginalne zadania pochodzące z zasobów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, jakie pojawiły się na wszystkich egzaminach, w tym próbnych i przykładowych. To kompleksowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. Pozwala uczniowi zaznajomić się z takimi zadaniami, jakie znalazły się na egzaminach w poprzednich latach. Eliminuje konieczność samodzielnego odnajdywania arkuszy z dotychczasowych egzaminów, a także gwarantuje, że uczeń w swoich przygotowaniach nie pominie żadnego z nich. Dzięki swojej strukturze umożliwia uczniowi skupienie się na typach zadań, które sprawiają mu szczególne trudności. Pozwala porównać indywidualne odpowiedzi z proponowanymi odpowiedziami z klucza. Jest doskonałą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

2 osoby kupiły
29
Puzzle ramkowe 21 elementów. DODO. Żyrafy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 21 elementów. DODO. Żyrafy
TM Toys, 21
Dostępny
3 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe to wspaniała zabawa dla najmłodszych. Układanka składa się z 21 elementów, umieszczonych w ramce. Ramka ułatwia młodszym dzieciom ułożenie obrazka i daje możliwość przenoszenia stworzonej układanki. Układanka uczy rozpoznawania kolorów, działa na wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość i dostarcza wiedzy z różnych dziedzin życia. W serii DODO Puzzle ramkowe 21 elementów można odkryć 7 zestawów: lamparty, liski, niedźwiadki, pandy, szczeniaczki, wiewiórki oraz żyrafy. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
30
DODO. Gry na spostrzegawczość. Babeczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Gry na spostrzegawczość. Babeczki
TM Toys, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Gry DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich różne tematy przewodnie w formie kolorowych ilustracji. Gra na spostrzegawczość – Babeczki to wspaniała zabawa, która rozwija u dzieci spostrzegawczość. Gra zawiera: 27 okrągłych żetonów z nadrukowanymi obrazkami oraz dwoma kostkami, gdzie zamiast liczb znajdują się kolorowe kropki. Zadanie polega na szybkim odnalezieniu obrazka, który odpowiada kolorystycznie wyrzuconym kostkom. Gra kończy się w momencie gdy na stole nie pozostanie ani jeden obrazek. Zwycięzcą zostaje ten, który zbierze największą ilość żetonów w swojej puli. Gra zawiera: 27 żetonów oraz dwie kostki. W serii DODO – gra na spostrzegawczość można odkryć 4 zestawy o różnej tematyce: Dinozaury, Lemoniada oraz Dodo.

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

2 osoby kupiły
31
Puzzle ramkowe 21 elementów. DODO. Wiewiórki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 21 elementów. DODO. Wiewiórki
TM Toys, 21
Dostępny
8 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe to wspaniała zabawa dla najmłodszych. Układanka składa się z 21 elementów, umieszczonych w ramce. Ramka ułatwia młodszym dzieciom ułożenie obrazka i daje możliwość przenoszenia stworzonej układanki. Układanka uczy rozpoznawania kolorów, działa na wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość i dostarcza wiedzy z różnych dziedzin życia. W serii DODO Puzzle ramkowe 21 elementów można odkryć 7 zestawów: lamparty, liski, niedźwiadki, pandy, szczeniaczki, wiewiórki oraz żyrafy. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
32
Kwestia sumienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwestia sumienia
Dostępny
53 szt.

Klasyczna powieść science fiction wyróżniona nagrodą Hugo. Ojciec Ramon Ruiz-Sanchez, jezuita i biolog, jest członkiem ziemskiej ekspedycji, która bada planetę Lithię zamieszkaną przez inteligentne gadopodobne istoty. Lithyjczycy żyją w pokoju i harmonii z naturą, bez konfliktów i przestępstw. Jednocześnie nie znają religii ani wiary w żadnej postaci. Czy rzeczywiście może istnieć doskonałe społeczeństwo pozbawione Boga? Jak Ziemianie mają się zachować w obliczu zaawansowanej cywilizacji, która nie jest zdolna do agresji i przez całe swoje dzieje pozostawała absolutnie bezbożna? Ruiz-Sanchez usiłuje pogodzić wiedzę naukową, humanistyczne zasady i nakazy wiary, co prowadzi go ku herezji. A od wyników badań ekspedycji zależy przyszłość tak Lithyjczyków, jak i Ziemian. „Kwestia sumienia cieszy się zasłużoną sławą. (...) intelektualna, ale pełna pasji i głęboko ludzka powieść”. – Greg Bear

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
33
Puzzle 6w1. DODO. Leśne zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 6w1. DODO. Leśne zwierzęta
TM Toys
Dostępny
5 szt.

Jedne puzzle – wiele historii! Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle DODO 2-3-4 elementy to wspaniałe zestawy puzzli dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z układankami. Duże puzzle i mała ilość elementów ułatwią zadanie. Puzzle 2-3-4 elementy to 6 kolorowych obrazków: 2 po 2 elementy, 2 po 3 elementy oraz 2 po 4 elementy. Do wyboru różne zestawy tematyczne: transport, zwierzęta domowe, leśne zwierzęta, zwierzęta, owady, warzywa i owoce.

23,99 zł
21,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,40 zł

2 osoby kupiły
34
DODO. Gry na spostrzegawczość. Lemoniada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Gry na spostrzegawczość. Lemoniada
TM Toys, od 3 lat
Dostępny
14 szt.

Gry DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich różne tematy przewodnie w formie kolorowych ilustracji. Gra na spostrzegawczość – Lemoniada to wspaniała zabawa, która rozwija u dzieci spostrzegawczość. Gra zawiera: 27 okrągłych żetonów z nadrukowanymi obrazkami oraz dwoma kostkami, gdzie zamiast liczb znajdują się kolorowe kropki. Zadanie polega na szybkim odnalezieniu obrazka, który odpowiada kolorystycznie wyrzuconym kostkom. Gra kończy się w momencie gdy na stole nie pozostanie ani jeden obrazek. Zwycięzcą zostaje ten, który zbierze największą ilość żetonów w swojej puli. Gra zawiera: 27 żetonów oraz dwie kostki. W serii DODO – gra na spostrzegawczość można odkryć 4 zestawy o różnej tematyce: Babeczki, Dinozaury oraz Dodo.

35,90 zł
32,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

2 osoby kupiły
35
Puzzle 16 elementów. DODO. Małpka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 16 elementów. DODO. Małpka
TM Toys, 16
Dostępny
5 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle 16 elementów To niesamowita zabawa dla najmłodszych, która rozwija u nich małą motorykę oraz poprawia koncentrację. Puzzle z tej serii cechuje sympatyczna i przyjemna stylistyka, która zachęca dziecko do ich złożenia. W tym zestawie na obrazku znajdziemy sympatyczną małpkę. Cała seria zawiera aż 8 obrazków przedstawiających zwierzęta: kaczuszkę, konika, kotka, lwa, małpkę, pieska, słonika i żyrafę. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 21.0 cm

11,00 zł
9,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
36
Czapeczki papierowe, kolorowe w grochy (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapeczki papierowe, kolorowe w grochy (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
40 szt.

Czapeczki papierowe w pięciu żywych kolorach z nadrukiem w grochy. • Materiał: papier • Rozmiar: uniwersalny • Kolor: różnokolorowy • Nadruk: białe grochy • Mocowanie: każda czapka ma elastyczną gumkę • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 szt. • Producent: Godan S.A.

6,00 zł
5,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
37
Dasz radę!. Język hiszpański. Zbiór zadań maturalnych. Poziom rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dasz radę!. Język hiszpański. Zbiór zadań maturalnych. Poziom rozszerz...
Dostępny
17 szt.

Seria Dasz radę! Wydawnictwa Draco zawiera oryginalne zadania pochodzące z zasobów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, jakie pojawiły się na wszystkich egzaminach, w tym próbnych i poprawkowych. To kompleksowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do matury. - Pozwala uczniowi zaznajomić się z takimi zadaniami, jakie były obecne na egzaminach maturalnych w poprzednich latach. - Eliminuje konieczność samodzielnego odnajdywania arkuszy z dotychczasowych egzaminów, a także gwarantuje, że uczeń w swoich przygotowaniach nie pominie żadnego z nich. - Dzięki swojej strukturze umożliwia uczniowi skupienie się na typach zadań, które sprawiają mu szczególne trudności. - Pozwala porównać indywidualne odpowiedzi z proponowanymi odpowiedziami z klucza. - Jest doskonałą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego. Dodatkowo przygotowano dla maturzystów aplikację Dasz radę!, dzięki której można przygotowywać się do matury za pomocą smartfonów i komputerów. Aplikacja umożliwia rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

2 osoby kupiły
38
Puzzle 6w1. DODO. Domowe zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 6w1. DODO. Domowe zwierzęta
TM Toys
Dostępny
3 szt.

Jedne puzzle – wiele historii! Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle DODO 2-3-4 elementy to wspaniałe zestawy puzzli dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z układankami. Duże puzzle i mała ilość elementów ułatwią zadanie. Puzzle 2-3-4 elementy to 6 kolorowych obrazków: 2 po 2 elementy, 2 po 3 elementy oraz 2 po 4 elementy. Do wyboru różne zestawy tematyczne: transport, zwierzęta domowe, leśne zwierzęta, zwierzęta, owady, warzywa i owoce.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
39
DODO. Domino klasyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Domino klasyczne
TM Toys, od 3 lat
Dostępny
48 szt.

Gry DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich różne tematy przewodnie w formie kolorowych ilustracji. Gra Domino, to świetna zabawa, która uczy dziecko spostrzegawczości i rozwija jego koncentrację, dodatkowo ćwiczy jego małą motorykę i naukę liczenia. Klasyczna wersja domino jest pełna żywych kolorów, które zachęcają swoją estetyką dziecko do układania. Zestaw zawiera 28 kart oraz instrukcję. Dwa warianty gry (układanie według koloru lub liczb) pozwalają na zabawę starszym i młodszym dzieciom.

23,80 zł
21,42 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,38 zł

1 osoba kupiła
40
Ceramiczne pokrycia dachowe. Szczegóły wykonawcze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceramiczne pokrycia dachowe. Szczegóły wykonawcze
Dostępny
6 szt.

Książka kompleksowo omawia zagadnienia krycia dachu dachówkami ceramicznymi, poczynając od podstawowych ogólnych informacji na temat dachu i dachówki, jej produkcji i form handlowych, poprzez informacje na temat technik krycia, sposobów kształtowania grzbietów, systemy rynnowe, a kończąc na ociepleniach i problematyce dachów solarnych. Książka jest pozycją niezbędną dla każdego, kto chce umieć i wiedzieć jeszcze więcej. Autorzy to wykładowcy i instruktorzy niemieckich dekarskich szkół zawodowych. Ich wiedza gwarantuje, że wydawnictwo zawiera treści przydatne dla dekarza o każdym stopniu umiejętności. 640 zdjęć i rysunków pomaga w lepszym zrozumieniu zawartości.

72,00 zł
59,04 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,96 zł

1 osoba kupiła
41
Puzzle 100 elementów. DODO. Mapa Europy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. DODO. Mapa Europy
TM Toys, 100
Dostępny
4 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle DODO Mapa Europy to 100 elementowa układanka, która po ułożeniu przedstawiają mapę Europy. Na obrazku znajdziemy również nazwy krajów, ich flagi, najważniejsze zabytki i to co je wyróżnia. Wymiary obrazka po ułożeniu: 64.0 x 46.0 cm

35,15 zł
31,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,51 zł

1 osoba kupiła
42
Puzzle ramkowe 21 elementów. DODO. Niedźwiadki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 21 elementów. DODO. Niedźwiadki
TM Toys, 21
Dostępny
5 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe to wspaniała zabawa dla najmłodszych. Układanka składa się z 21 elementów, umieszczonych w ramce. Ramka ułatwia młodszym dzieciom ułożenie obrazka i daje możliwość przenoszenia stworzonej układanki. Układanka uczy rozpoznawania kolorów, działa na wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość i dostarcza wiedzy z różnych dziedzin życia. W serii DODO Puzzle ramkowe 21 elementów można odkryć 7 zestawów: lamparty, liski, niedźwiadki, pandy, szczeniaczki, wiewiórki oraz żyrafy. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
43
Wild Animals. Figurki zwierząt, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Animals. Figurki zwierząt, mix wzorów
Dromader
Dostępny
5 szt.

Figurki zwierząt z serii „Wild Animals”. Dostępne figurki: zebra, tygrys, słoń, hipopotam, nosorożec, lew, panda, wielbłąd, goryl, niedźwiedź, antylopa, lampart, żyrafa. Przybliżone wymiary: 10.5 x 11.0 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne figurki zwierząt – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

5,99 zł
1 osoba kupiła
44
Długopis BIC 4 Colours PRO mix AST blister 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,30 zł
11,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
45
Torebka prezentowa Kot, średnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa Kot, średnia
PAW
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Ta torebka będzie idealnym dopełnieniem prezentu. Grafika przykuwa wzrok. Wymiary: 20.0 x 25.0 x 10.0 cm

4,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
46
Puzzle ramkowe 21 elementów. DODO. Szczeniak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 21 elementów. DODO. Szczeniak
TM Toys, 21
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle ramkowe to wspaniała zabawa dla najmłodszych. Układanka składa się z 21 elementów, umieszczonych w ramce. Ramka ułatwia młodszym dzieciom ułożenie obrazka i daje możliwość przenoszenia stworzonej układanki. Układanka uczy rozpoznawania kolorów, działa na wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość i dostarcza wiedzy z różnych dziedzin życia. W serii DODO Puzzle ramkowe 21 elementów można odkryć 7 zestawów: lamparty, liski, niedźwiadki, pandy, szczeniaczki, wiewiórki oraz żyrafy. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 30.0 cm

10,60 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
47
Jak pomóc nastolatkom w walce ze stresem, lękiem i depresją - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pomóc nastolatkom w walce ze stresem, lękiem i depresją
Dostępny
117 szt.

Wsłuchaj się w problemy nastolatka i dowiedz się, jak go wspierać w zmaganiu się z nimi! Jakie objawy mogą sugerować, że nastolatek cierpi z powodu depresji, nadmiernego lęku, uzależnienia lub zaburzeń odżywiania? Jak rozmawiać z młodymi ludźmi, by naprawdę ich zrozumieć i przekonać do przyjęcia pomocy? Na te i wiele innych niezwykle ważnych pytań odpowiedzi daje Roy Petitfils, terapeuta specjalizujący się w pracy z młodzieżą w wieku 14–20 lat. Swoją książkę kieruje zarówno do rodziców niepokojących się o swoje dzieci, jak i do nauczycieli oraz wychowawców, którzy powinni umieć zauważyć różnego rodzaju problemy swych podopiecznych i właściwie na nie zareagować. Dzięki cennym radom Roya Petitfilsa wszyscy mający kontakt z nastolatkami mogą poznać: • zjawiska psychologiczne towarzyszące procesowi dojrzewania; • metody skutecznej komunikacji z nastolatkiem; • najczęstsze przyczyny zaburzeń psychicznych wśród nastolatków; • sposoby wspierania nastolatków w najtrudniejszych chwilach; • niepokojące objawy i zachowania, które wymagają konsultacji specjalistycznej; • zasady właściwego doboru specjalistów. „Jest to książka, która stanowi bardzo dobre wprowadzenie do tematu dorastania i trudności, z jakimi zmaga się dzisiejsza młodzież. Autor w przystępny sposób pokazuje sprawdzone metody, których zastosowanie pozwala młodym ludziom odnaleźć emocjonalną i duchową wolność. Niewątpliwym atutem książki jest to, że zamiast narzekać na współczesną młodzież, autor dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z nastolatkami i w przejrzysty sposób porządkuje sposoby pracy, które pomagają mu być skutecznym w tym, co robi. Jeśli zastanawiasz się, co zrobić, aby pomóc młodym ludziom radzić sobie z presją, niezdrową rywalizacją, napięciem, stresem czy lękiem – ta pozycja jest dla ciebie.” – Michał Kuś, psychoterapeuta, współzałożyciel Manresy – Jezuickiego Centrum Pomocy Psychologicznej i Duchowe

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
48
Edukacja domowa. Poznaję cyferki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja domowa. Poznaję cyferki
Dostępny
1 szt.

To seria bloków edukacyjnych z naklejkami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które zaczynają naukę pisania, liczenia i czytania. Dzięki atrakcyjnej formie, dużej liczbie ćwiczeń, zagadek oraz zabaw edukacyjnych każde dziecko w szybki i łatwy sposób pozna litery i cyfry oraz zacznie ćwiczyć pisanie.

9,00 zł
7,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
49
Farby Colorino Kids w tubach z pędzelkiem neonowe 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby Colorino Kids w tubach z pędzelkiem neonowe 6 kolorów
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Farby w tubach z pędzelkami w 6 neonowych kolorach. Wystarczy nacisnąć i już można malować. Nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów ani wody! Każda farbka zamknięta jest w wygodnej plastikowej tubie zakończonej pędzelkiem z tworzywa sztucznego. Farbki są gęste, dzięki czemu doskonale nadają się do malowania dużych powierzchni. Idealne dla małych artystów. Bez wody, bez kapania, bez bałaganu!

18,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
50
Torebka prezentowa Leniwiec, średnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa Leniwiec, średnia
PAW
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Ta torebka będzie idealnym dopełnieniem prezentu. Grafika przykuwa wzrok. Wymiary: 20.0 x 25.0 x 10.0 cm

3,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
51
Wkład BIC Gel-ocity Original czarny blister 2 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,60 zł
5,42 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 3,18 zł

1 osoba kupiła
52
Puzzle 4w1. DODO. Transport - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. DODO. Transport
TM Toys, 12, 16, 20, 24
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Jedne puzzle – wiele historii! Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle DODO 4w1 Transport to 4 układanki o różnej ilości elementów: 12, 16, 20, 24. Każda z układanek przedstawia inny środek transportu: helikopter, statek, pociąg oraz autobus. Wymiar obrazka po ułożeniu: 22.0 x 22.0 cm

40,20 zł
36,18 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,02 zł

1 osoba kupiła
53
Krzyżówki łamigłówki 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki łamigłówki 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Chętnie rozwiązujesz krzyżówki? Jesteś fanem wykreślanek, łamigłówek i różnego rodzaju zagadek logicznych? Jeśli tak, sięgnij po te zbiory ciekawych zadań, które pozwolą ci ćwiczyć szare komórki i zapewnią wiele godzin świetnej zabawy.

9,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
54
Szkło hartowane Full Edge Tempered Glass do Apple Watch 4/5/6/SE 40 mm, z czarną ramką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkło hartowane Full Edge Tempered Glass do Apple Watch 4/5/6/SE 40 mm...
Puro
Dostępny
2 szt.

Puro Full Edge to wysokiej jakości szkło ochronne z indeksem twardości 9H, które jest niemalże całkowicie odporne na zarysowania oraz stłuczenia. Szkło dzięki swoim właściwościom dodatkowo niweluje występowanie nieestetycznych śladów po ciągłym korzystaniu z dotykowego ekranu. Instalacja szkła zajmuje dosłownie chwile. Wyjątkowa odporność na zarysowania pozwoli na długie i bezpieczne korzystanie ze szkła oraz na zapewnienie spokoju o wyświetlacz swojego urządzenia. Specyfikacja szkła zapewnia tym samym bezkompromisową ochronę ekranu Apple Watcha, gwarantując jednocześnie doskonałą jakość obrazu i reakcję na dotyk. Szczegóły: • szkło hartowane o twardości 9H Apple Watch 4/5/6/SE (40 mm), • ochrona całej powierzchni wyświetlacza edge-to-edge, • wysoka odporność na: stłuczenie, uderzenia/wstrząsy, ślady po palcach oraz zarysowania, • łatwy montaż bez pęcherzyków powietrza, • warstwa klejąca znajduje się na całej powierzchni szkła, • materiał: w 100% prawdziwe szkło.

49,90 zł
1 osoba kupiła
55
Puzzle duo 12x2 elementy. DODO. Gdzie żyją zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle duo 12x2 elementy. DODO. Gdzie żyją zwierzęta
TM Toys, 12x2
Dostępny
4 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka Zabawa polega na dopasowaniu dwóch elementów puzzli do siebie tak, aby utworzyły spójny obrazek (w tym przypadku dopasowujemy zwierzątko i miejsce jego zamieszkania). W serii DODO Duo można odkryć 6 zestawów o różnej tematyce: Gdzie żyją zwierzęta, Co zwierzęta jedzą, Mamy i dzieci, Przeciwieństwa, Cyferki i jagódki, Połówki Zwierzęta.

22,90 zł
20,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

1 osoba kupiła
56
Dasz radę! Egzamin ósmoklasisty. Zbiór zadań. Język polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

1 osoba kupiła
57
Puzzle 16 elementów. DODO. Kaczuszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 16 elementów. DODO. Kaczuszka
TM Toys, 16
Dostępny
4 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle 16 elementów To niesamowita zabawa dla najmłodszych, która rozwija u nich małą motorykę oraz poprawia koncentrację. Puzzle z tej serii cechuje sympatyczna i przyjemna stylistyka, która zachęca dziecko do ich złożenia. W tym zestawie na obrazku znajdziemy miłą kaczuszkę. Cała seria zawiera aż 8 obrazków przedstawiających zwierzęta: kaczuszkę, konika, kotka, lwa, małpkę, pieska, słonika i żyrafę. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 21.0 cm

11,00 zł
9,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
58
Puzzle 16 elementów. DODO. Słonik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 16 elementów. DODO. Słonik
TM Toys, 16
Dostępny
7 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle 16 elementów To niesamowita zabawa dla najmłodszych, która rozwija u nich małą motorykę oraz poprawia koncentrację. Puzzle z tej serii cechuje sympatyczna i przyjemna stylistyka, która zachęca dziecko do ich złożenia. W tym zestawie na obrazku znajdziemy słodkiego słonika. Cała seria zawiera aż 8 obrazków przedstawiających zwierzęta: kaczuszkę, konika, kotka, lwa, małpkę, pieska, słonika i żyrafę. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 21.0 cm

11,00 zł
9,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
59
Jak wytrwać w chorobie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wytrwać w chorobie
Dostępny
18 szt.

Poradnik i modlitewnik przygotowany z myślą o osobach chorych, ich rodzinach, bliskich oraz wszystkich, którzy odczuwają potrzebę włączenia się w modlitwę o chrześcijańskie przyjęcie doświadczenia choroby. Zawiera: • wskazówki pozwalające zrozumieć krzyż choroby i stanowiące wsparcie duchowe; • poradnik omawiający spowiedź, Eucharystię, sakrament namaszczenia chorych zwłaszcza w warunkach szpitalnych; • drogę krzyżową autorstwa ks. Wojciecha Węgrzyniaka dedykowaną wszystkim chorym i ich bliskim szczególnie w czasach pandemii; • rozbudowaną część modlitewną do indywidualnych rozważań.

10,60 zł
7,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

1 osoba kupiła
60
Puzzle 16 elementów. DODO. Konik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 16 elementów. DODO. Konik
TM Toys, 16
Dostępny
6 szt.

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle 16 elementów To niesamowita zabawa dla najmłodszych, która rozwija u nich małą motorykę oraz poprawia koncentrację. Puzzle z tej serii cechuje sympatyczna i przyjemna stylistyka, która zachęca dziecko do ich złożenia. W tym zestawie na obrazku znajdziemy uroczego konika. Cała seria zawiera aż 8 obrazków przedstawiających zwierzęta: kaczuszkę, konika, kotka, lwa, małpkę, pieska, słonika i żyrafę. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 21.0 cm

11,02 zł
9,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 1,03 zł

1 osoba kupiła
61
Byłem taki miły! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Byłem taki miły!
Dostępny
13 szt.

Seria uroczych książeczek, które w przystępny sposób pokazują najmłodszym dzieciom, jak zachowywać się w codziennych sytuacjach, w jaki sposób odnosić się do otaczających je osób i jak radzić sobie z emocjami. W serii: Byłem taki dzielny!, Byłem taki dobry!, Byłem taki miły!, Byłem taki grzeczny!

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
62
Liście na wietrze. Wspomnienia dziewczynki deportowanej na Wschód 1940-1946 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liście na wietrze. Wspomnienia dziewczynki deportowanej na Wschód 1940...
Dostępny
15 szt.

Wspomnienia z zesłania na Archangielszczyznę, dokąd autorka trafiła jako siedmiolatka z całą swoją rodziną: rodzicami i czwórką rodzeństwa. Zostali wywiezieni 10 lutego 1940 z Osady Ostrowskiej pod Beresteczkiem na Wołyniu, gdzie ojciec otrzymał ziemię za udział w wojnie polsko-bolszewickiej 1920 roku. Książka opowiada o życiu na Kresach wschodnich tuż przed wybuchem II wojny światowej, dramatycznym doświadczeniu wywózki, próbach przetrwania i pobycie w domu dziecka w ZSRR. Jest to poruszająca i bolesna opowieść dziewczynki rzucanej w sam środek wirów wojennych jak liść na wietrze.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

2 osoby kupiły
63
Test na przyjaźń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Test na przyjaźń
Dostępny
235 szt.

Ambitna siedemnastolatka Veronica Clarke nigdy nie oblała żadnego testu - do czasu, gdy w licealnej toalecie trzyma w ręku kawałek plastiku z dwiema kreskami… Samotna i przerażona oceną rodziny i środowiska, a także wizją utraty wymarzonych studiów na prestiżowej uczelni, staje przed jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Niestety najbliższa klinika, gdzie może legalnie dokonać zabiegu, jest 1000 mil od domu, w Nowym Meksyku. Zdesperowana Veronica zwraca się o pomoc do byłej przyjaciółki – dziś zbuntowanej i powszechnie nielubianej Bailey. Dziewczyny ruszają w trzydniową podróż, która od teraz staje się osią fabuły - manifestacją wolności i prawa do podejmowania własnych wyborów. Inteligentna historia o dorastaniu, pokonywaniu własnych lęków, a przede wszystkim o przyjaźni. Film dostępny w HBO i HBO GO.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

64
Akademia Mrocznych Zaklęć. Próby śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Mrocznych Zaklęć. Próby śmierci
Dostępny
219 szt.

Nie wybierasz Akademii, to Akademia wybiera Ciebie! Nie miałam pojęcia, że te słowa zmienią moje życie. Nadszedł dzień, w którym najniebezpieczniejszy człowiek, jakiego kiedykolwiek spotkałam, przekazał mi okrutne wieści. Mój młodszy brat został wybrany do magicznej szkoły ukrytej w czeluściach naszego świata. To miejsce tak niebezpieczne, że możesz nie wyjść z niego żywy. Akademia zabiła już jednego z nas. Trzy lata temu wezwanie otrzymał mój starszy brat, po czym umarł w niejasnych okolicznościach. Jeśli nikt z nas nie podejmie się Prób śmierci, cała nasza rodzina zginie. Nie pozwolę na to! Magia i potwory są prawdziwe. Zabójcy mnie ścigają, a zmarli powstają z grobu. Zrobię to, co starsza siostra może uczynić w takiej sytuacji – zajmę miejsce mojego brata! Pokonam Akademię albo zginę, próbując…

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

65
Pakiet: Cykl Anioły (wyd. 2021) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

66
Puzzle 1000 elementów Harry Potter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,30 zł
29,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,33 zł

67
Schowek
Piankowa modelina 3x28g uzupełniacz
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.11

5,30 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,31 zł

68
Schowek
7,99 zł
Powiadomienie
69
Bateria Green Cell L15C2PB1 L15L2PB1 L15M2PB1 do Lenovo Yoga 510-14IKB 510-14ISK 510-15IKB 510-15ISK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell L15C2PB1 L15L2PB1 L15M2PB1 do Lenovo Yoga 510-14IKB...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 7.6 VRodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: LE132Producent: Green CellPojemność: 4600 mAhCzas pracy: od 2 do 6hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Lenovo Yoga 510 Kompatybilne modele: 5B10K844915B10K846395B10K85056L15C2PB1L15L2PB1L15M2PB1

295,00 zł
Powiadomienie
70
Szkło hartowane Full Edge Tempered Glass do Apple Watch 4/5/6/SE 44 mm, z czarną ramką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkło hartowane Full Edge Tempered Glass do Apple Watch 4/5/6/SE 44 mm...
Puro
Dostępny
1 szt.

Puro Full Edge to wysokiej jakości szkło ochronne z indeksem twardości 9H, które jest niemalże całkowicie odporne na zarysowania. Chroni całą powierzchnię ekranu zapewniając pełną czułość panelu dotykowego. Szkło dzięki powłoce oleofobowej dodatkowo niweluje występowanie nieestetycznych śladów po ciągłym korzystaniu z dotykowego ekranu. Wyjątkowa odporność na zarysowania pozwoli na długie i bezpieczne korzystanie ze szkła oraz na zapewnienie spokoju o wyświetlacz urządzenia. Specyfikacja szkła zapewnia tym samym bezkompromisową ochronę ekranu Apple Watcha, gwarantując jednocześnie doskonałą jakość obrazu i reakcję na dotyk. Instalacja szkła zajmuje dosłownie chwile. Szczegóły: • szkło hartowane o twardości 9H Apple Watch 4/5/6/SE (44 mm), • ochrona całej powierzchni wyświetlacza edge-to-edge, • powłoka oleofobowa, wysoka odporność na uderzenia/wstrząsy, ślady po palcach oraz zarysowania, • warstwa klejąca znajduje się na całej powierzchni szkła, • zapewnia pełną czułość panelu dotykowego, • łatwy montaż, • materiał: w 100% prawdziwe szkło.

49,90 zł
71
Karl Lagerfeld Fullbody Silicone Iconic - Etui iPhone SE 2020 / 8 / 7 (Black) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karl Lagerfeld Fullbody Silicone Iconic - Etui iPhone SE 2020 / 8 / 7 ...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Kolor bazowy: czarnyMateriał główny: Skóra ecoFunkcjonalność: ochrona tyłu i bokówKompatybilność: Apple iPhone SE 2020Typ: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

119,00 zł
Powiadomienie
72
Etui 4G Bottom Stripe Collection do iPhone'a SE 2020/8/7, brązowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui 4G Bottom Stripe Collection do iPhone'a SE 2020/8/7, brązowe
Guess
Niedostępny
Brak

Guess 4G Bottom Stripe charakteryzuje się jednym z bardziej znanych motywów używanych przez Guess. Cały tylny panel etui pokryto emblematami producenta, które umiejscowiono na bardzo przyjemnej w dotyku fakturze saffiano. Wysokiej klasy skóra ekologiczna i złote logo Guess sprawia, że całość prezentuje się bardzo elegancko. Etui ochrania tył, boki oraz przyciski urządzenia, zapewniając dostęp do wszystkich jego funkcjonalności. Szczegóły: • przyjemna faktura saffiano, • lśniące logo Guess, • ochrona tyłu, boków i przycisków urządzenia, • zabezpieczenie przed wstrząsami, uderzeniami i porysowaniem, • perfekcyjne dopasowanie do telefonu, • dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, • etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem.

109,00 zł
Powiadomienie
73
Etui Guess 4G Glitter do iPhone'a 11, złote - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess 4G Glitter do iPhone'a 11, złote
Guess
Niedostępny
Brak

Nowa kolekcja 4G Glitter wyznacza standardy unikalnego smaku według Guess. Wyróżnia się bezkompromisową jakością i integralnością z własnym wizerunkiem. Doskonałą jakość potwierdzają charakterystyczne emblematy 4G podkreślone przez złoty brokat. Stanowią one nieodłączny motyw obecny na wiele sposobów w różnych kolekcjach cenionej marki. Wyrazisty wygląd modnych etui podkreśli Twój codzienny, wyjątkowy styl. Etui oprócz niezwykłych efektów wizualnych, gwarantuje bezpieczeństwo telefonu przed niechcianymi zarysowaniami i uszkodzeniami. Wykonane zostało z trwałych materiałów – połączenie mocnego i twardego poliwęglanu (plecki) oraz elastycznego silikonu TPU (boki) – który bezpiecznie okala urządzenie, idealnie do niego przylegając.

89,00 zł
Powiadomienie
74
Karl Lagerfeld Choupette Fun Sunglasses - Etui iPhone 11 (przezroczysty) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karl Lagerfeld Choupette Fun Sunglasses - Etui iPhone 11 (przezroczyst...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Kolor bazowy: przezroczystyMateriał główny: TPU (termoplastyczny poliuretan)Funkcjonalność: ochrona tyłu i bokówKompatybilność: Apple iPhone 11Typ: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWzór: Inny

99,00 zł
Powiadomienie
75
Etui Glitter Liquid Floatting Charms do iPhone'a SE 2020/8/7, złote - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Glitter Liquid Floatting Charms do iPhone'a SE 2020/8/7, złote
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak

Ekskluzywna kolekcja ochronnych etui, opracowana przez Karla Lagerfelda, znanego na całym świecie projektanta mody. Etui wykonane z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego odpornego na ścieranie. Połączenie mocnego i twardego poliwęglanu (plecki) oraz elastycznego silikonu TPU (boki). Wyróżnia się płynnymi, mieniącymi się w świetle złotymi drobinkami brokatu z cekinami, które zmieniają swoje ułożenie pod wpływem zmiany kąta nachylenia.

99,00 zł
Powiadomienie
76
Wózek spacerowy Stinger, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy Stinger, czarny
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Spacerówka Stinger to połączenie klasyki, elegancji i funkcjonalności. Małe rozmiary wózka po złożeniu będą idealnym rozwiązaniem w przypadku częstego podróżowania. Szczegóły: • oparcie rozkładane do pozycji leżącej, • okienko z podglądem na dziecko, • ocieplana osłona na nogi, • regulowany podnóżek, • koła piankowe o małej ścieralności, • wielofunkcyjna budka, • maksymalne obciążenie: 22 kg, • aluminiowa rama, • skórzane wstawki, • koła piankowe o małej ścieralności, • wygodny i prosty system składania, • mały rozmiar po złożeniu, • uchwyt na kubek, • 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, • amortyzacja kół, • blokada obrotu kół przednich, • hamulec kół tylnych, • wielofunkcyjna przedłużana budka, • rozsuwana budka z wentylacją – moskitiera, • okienko w budce z podglądem na dziecko, • regulowany podnóżek, • barierka bezpieczeństwa 360˚, • regulowane oparcie, • pojemny kosz, • uchwyt na napoje, • ocieplana osłona na nogi. Wymiary: • złożony: 56.0 x 38.0 x 76.0 cm, • rozłożony: 56.0 x 103.0 x 87.0 cm, • siedzisko: 38.0 x 21.5 x 48.0 cm, • rozmiar kółek: tył: 23.0 cm, przód: 16.5 cm.

813,00 zł
772,35 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 40,65 zł

77
Miękka kula z grzechotką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miękka kula z grzechotką
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.02

Ta duża kula ma średnicę 15.0 cm. Rozwija zmysł dotyku, wzrok, słuch, koordynację oraz motorykę rączek i paluszków. Miękkie elementy pozwalają „zgniatać” ją na wiele sposobów, duże, okrągłe otwory ułatwiają chwytać kulę. Piłka jest duża i lekka, zatem idealna dla małych rączek. Grzechotka z kolorowymi kuleczkami, a także piszczek zachęcają malucha do zabawy.

36,80 zł
31,28 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,52 zł

78
Barbie Skipper. GRP01 Klub opiekunek. Bobasek w przebraniu, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Skipper. GRP01 Klub opiekunek. Bobasek w przebraniu, mix wzorów
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

Lalki i zabawki Barbie z linii „Skipper. Klub opiekunek” pozwalają dzieciom wcielić się w rolę niani, a dzięki tym lalkom bobaskom w uroczych zwierzęcych przebraniach zabawa jest jeszcze ciekawsza. W asortymencie znajduje się dziecko w zdejmowanym kostiumie króliczka, pieska lub owieczki. Każda lalka ma też na sobie pieluszkę, którą można łatwo założyć i zdjąć podczas zabawy w przewijanie. Te lalki są tak urocze, że rozbudzą w dzieciach empatię i troskę oraz zainspirują do wymyślania nieskończonych przygód związanych z opieką nad maluchami! Świeżo upieczone rodzeństwo i małe opiekunki mogą na wiele sposobów rozwijać empatię oraz opiekuńczość. Zbierz wszystkie lalki i zabawki Barbie Skipper z linii „Klub opiekunek”, aby uatrakcyjnić zabawę oraz tworzyć własne historyjki. Lalki nie stoją samodzielnie. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

79
Pluszak Serce 21cm Sa Kocham Cie S1241 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Serce 21cm Sa Kocham Cie S1241
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

80
Pluszak Miś 30cm Sa Siedzacy W Szaliku M3123 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Miś 30cm Sa Siedzacy W Szaliku M3123
Sun-day, Sun-day
Dostępny
9 szt.

-PLUSZAK MIS 30CM SA SIEDZACY W SZALIKU M3123

41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

81
Pluszak Słoń z Sercem 25 cm Sun-day S1492 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Słoń z Sercem 25 cm Sun-day S1492
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

Maskotka pluszowa /p p Słoń z sercem 2 kolory /p p Wymiary 25 nbsp cm /p p Pakowanie w kartonie 6sztuk x 8zgrzewek /p p Firma SUN-DAY nbsp /p p INDEX S1492

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

82
Zabawy w kole. Owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy w kole. Owoce
Wilga / GW Foksal
Niedostępny
Brak

Mandala to rysunek na planie koła, które uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Spontaniczne tworzenie mandali pomaga dzieciom i dorosłym w utrzymywaniu równowagi i spokoju. Mandala to rysunek na planie koła, które uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Spontaniczne tworzenie mandali pomaga dzieciom i dorosłym w utrzymywaniu równowagi i spokoju.

5,99 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 1,00 zł

83
101 ciekawostek. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 ciekawostek. Konie
Dostępny
28 szt.

Poznaj fascynujący świat koni: historię rozwoju gatunku, najważniejsze rasy i rolę, jaką zwierzęta te na przestrzeni wieków odegrały w życiu człowieka. Dzięki tej barwnie zilustrowanej książce przyswoisz ważne informacje, ciekawostki, dane i niezwykłe fakty. Znakomita seria popularnonaukowa dla uczniów szkoły podstawowej. Każdy tomik poświęcony jest jednemu zagadnieniu, lecz dzięki temu czytelnik otrzymuje sporą porcję bogato ilustrowanej wiedzy. Książki pełne ciekawostek!

6,10 zł
4,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

84
Fisher Price Zwierzątkowe kolorowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher Price Zwierzątkowe kolorowanie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.17

Dobrze widoczne, szerokie kontury obrazków ułatwią kolorowanie bez wychodzenia za linię. Dzięki temu dzieci łatwiej pokolorują wszystkie ilustracje.

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

85
Bateria Green Cell L13M4P02 L13L4P02 L13N4P02 do Lenovo Y50 Y50-70 Y70 Y70-70 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell L13M4P02 L13L4P02 L13N4P02 do Lenovo Y50 Y50-70 Y70...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolymerMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: LE160Producent: Green CellPojemność: 6400mAhNapięcie: 7.4V / 7.6VCzas pracy: od 1.5 do 5h

185,00 zł
Powiadomienie
86
Wózek spacerowy Stinger Air, 0-22 kg, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy Stinger Air, 0-22 kg, czarny
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Ta spacerówka to połączenie klasyki, elegancji i funkcjonalności. Małe rozmiary wózka po złożeniu będą idealnym rozwiązaniem w przypadku częstego podróżowania. Wózek z obciążeniem do 22 kg. Elegancki design w 4 wersjach kolorystycznych. Stinger Air jest doskonałą propozycją dla osób szukających spacerówki nadającej się na każdy teren – dzięki pompowanym kołom prowadzenie wózka jest bardzo komfortowe. Szczegóły: • maksymalne obciążenie 22 kg, • aluminiowa rama, • skórzane wstawki, • koła pompowane, • wygodny i prosty system składania, • mały rozmiar po złożeniu, • uchwyt na kubek, • 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, • amortyzacja kół, • blokada obrotu kół przednich, • hamulec kół tylnych, • wielofunkcyjna, przedłużana budka, • rozsuwana budka z wentylacją – moskitiera, • okienko w budce z podglądem na dziecko, • regulowany podnóżek, • barierka bezpieczeństwa 360˚, • regulowane oparcie, • pojemny kosz, • uchwyt na napoje, • ocieplana osłona na nogi. Wymiary spacerówki: • złożona: 57.0 x 38.0 x 76.0 cm, • rozłożona: 57.0 x 104.0 x 87.0 cm, • siedzisko: 38.0 x 21.5 x 48.0 cm, • waga: 10.8 kg, • rozmiar kółek: tył 24.0 cm, przód 17.5 cm.

988,00 zł
938,60 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 49,40 zł

87
STOLICZEK WODNY BALI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
STOLICZEK WODNY BALI
Toyz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Bali to edukacyjny stoliczek zserii Toyz Actitivy wsam raz do zabawy wdomu, nabalkonie czyw ogrodzie. Dzieci mogą rozwijać swoją ciekawość świata ibawić się wodą lubpiaskiem. Bogaty zestaw akcesoriów sprawia, żeBali absorbuje dzieci nadługie chwile. W zestawie znajdują się: 2 duże foremki (krab igwiazdka), łopatka igrabki, 2 wiaderka, konewka iwieża zkołowrotkami. Po skończonej zabawie stolik można włatwy sposób złożyć ischować do opakowania. Najważniejsze cechy: Żywa kolorystyka 7 zabawek wzestawie Można wykorzystać do zabawy piasek iwodę Wykonany zwysokiej jakości tworzywa gwarantującego wytrzymałość ibezpieczeństwo Prosty montaż idemontaż Idealny do zabwy wdomu iogrodzie Produkt zgodny znormą EN 71 Przedział wiekowy: od 3 lat Wymiary: 58x58x71 Waga: 1,35 kg Wymiary opakowania: 40x45x20 cm

75,90 zł
68,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,59 zł

88
Sukces życiowy w społeczeństwie konsumpcyjnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sukces życiowy w społeczeństwie konsumpcyjnym
Dostępny
2 szt.

Jedną z charakterystycznych cech współcześnie rozumianego sukcesu jest jego interdyscyplinarny charakter. Oznacza to, że w zależności od osoby, której sukces dotyczy, może on być interpretowany bardzo subiektywnie i wielowymiarowo. Znajdujące się w niniejszej monografii wieloautorskiej teksty posiadają charakter zarówno teoretyczny, jak również empiryczny. Dodatkowo, zostały one napisane przez autorów, którzy funkcjonują w różnych obszarach przestrzeni edukacyjnej, tj.: edukacja wczesnoszkolna, edukacja w szkole podstawowej i średniej, edukacja zawodowa, szkolnictwo wyższe, pedagogika społeczna, pedagogika inkluzyjna, pedeutologia, praca socjalna czy pedagogika resocjalizacyjna. Takie ujęcie problematyki sukcesu i sukcesu życiowego sprawia, że ten zróżnicowany, interdyscyplinarny charakter publikacji może być atutem w kreowaniu powszechnej, interesującej i przynoszącej konstruktywne efekty ogólnospołecznej dyskusji dotyczącej zagadnień szeroko rozumianego sukcesu życiowego.

65,00 zł
53,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,70 zł

89
Puzzle 1000 elementów Skały w Tajlandii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów Skały w Tajlandii
Ravensburger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.01

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

90
Model do sklejania Hawker Hurricane Mk.1 1/24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model do sklejania Hawker Hurricane Mk.1 1/24
Airfix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

Skala: 1:24

307,90 zł
286,35 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 21,55 zł

91
Puzzle 3000 elementów Piękne Miasto Londyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3000 elementów Piękne Miasto Londyn
Ravensburger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.01

107,90 zł
97,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,79 zł

92
Leksykon małżeński - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leksykon małżeński
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Co mówił o małżeństwie Pan Jezus i Ewangelia, co mówi Kościół Katolicki? Na te fundamentalne głosy nałożone są cztery różne doświadczenia osób komentujących kondycję współczesnego małżeństwa. Słyszymy więc duchownych, katolickiego wykładowcę i terapeutę rodzin, wreszcie sakramentalną żonę doświadczoną rozwodem, prowadzącą Ognisko Wspólnoty Trudnych Małżeństw „SYCHAR”. Leksykon małżeński dotyka najważniejszych, najbardziej istotnych, ale często najtrudniejszych obszarów miłości oraz małżeństwa. To swego rodzaju wparcie poradnik i przewodnik dla osób planujących ślub, będących w szczęśliwym związku ale i takich, które przeżywają kryzysy czy dramaty małżeńskie. Z całości wyłania się mocny i prawdziwy głos mówiący o tym, co jest solą małżeństwa i co zrobić by nie utraciła ona swego smaku.

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

93
DODO. Minigra memory. Mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Minigra memory. Mix wzorów
TM Toys, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Gry DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich różne tematy przewodnie w formie kolorowych ilustracji. Minigra memory Gra memory to świetna zabawa dla najmłodszych połączona z edukacją, nauką zapamiętywania, cierpliwości i skupienia. Wymieszaj karty i rozłóż je, obrazkami do dołu. Odwróć dowolne dwie karty. Jeśli to para, zabierz je. Jeśli nie, odwróć je z powrotem obrazkiem do dołu. Zapamiętuj, co było na każdej karcie. Gra kończy się, gdy wszystkie karty zostaną dopasowane. Gracz z największą liczbą par wygrywa! Zestaw zawiera: 24 elementy Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

13,20 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,21 zł

94
Puzzle 6w1. DODO. Owady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 6w1. DODO. Owady
TM Toys
Dostępny
2 szt.

Jedne puzzle – wiele historii! Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle DODO 2-3-4 elementy to wspaniałe zestawy puzzli dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z układankami. Duże puzzle i mała ilość elementów ułatwią zadanie. Puzzle 2-3-4 elementy to 6 kolorowych obrazków: 2 po 2 elementy, 2 po 3 elementy oraz 2 po 4 elementy. Do wyboru różne zestawy tematyczne: transport, zwierzęta domowe, leśne zwierzęta, zwierzęta, owady, warzywa i owoce.

22,90 zł
20,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

95
Puzzle 6w1. DODO. Owoce i warzywa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 6w1. DODO. Owoce i warzywa
TM Toys
Dostępny
8 szt.

Jedne puzzle – wiele historii! Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle DODO 2-3-4 elementy to wspaniałe zestawy puzzli dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z układankami. Duże puzzle i mała ilość elementów ułatwią zadanie. Puzzle 2-3-4 elementy to 6 kolorowych obrazków: 2 po 2 elementy, 2 po 3 elementy oraz 2 po 4 elementy. Do wyboru różne zestawy tematyczne: transport, zwierzęta domowe, leśne zwierzęta, zwierzęta, owady, warzywa i owoce.

22,30 zł
20,07 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,23 zł

96
Puzzle 6w1. DODO. Transport - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 6w1. DODO. Transport
TM Toys
Dostępny
20 szt.

Jedne puzzle – wiele historii! Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich motywy takie jak: zwierzęta, pory roku, droga mleczna itp., przygotowane w formie kolorowych ilustracji. Zestawy różnią się liczbą elementów oraz ich wielkością, co daje możliwość szerokiego wyboru zgodnie z wiekiem dziecka. Puzzle DODO 2-3-4 elementy to wspaniałe zestawy puzzli dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z układankami. Duże puzzle i mała ilość elementów ułatwią zadanie. Puzzle 2-3-4 elementy to 6 kolorowych obrazków: 2 po 2 elementy, 2 po 3 elementy oraz 2 po 4 elementy. Do wyboru różne zestawy tematyczne: transport, zwierzęta domowe, leśne zwierzęta, zwierzęta, owady, warzywa i owoce.

21,10 zł
18,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,11 zł

97
Abecadło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Abecadło
Dostępny
27 szt.

Wędrując razem z Twoim dzieckiem po fascynującej krainie literek, pozwolisz mu odkryć: bajkowo kolorowe ilustracje, zabawne wierszyki, zwierzątka przedstawiające literki i ułatwiające ich zapamiętanie, duże i małe, starannie opracowane graficznie literki. Wyprawa do krainy literek to prawdziwa przygoda. Ważne, aby dziecko rozpoczęło ją jak najwcześniej

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

98
DODO. Gry na spostrzegawczość. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Gry na spostrzegawczość. Dinozaury
TM Toys, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Gry DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich różne tematy przewodnie w formie kolorowych ilustracji. Gra na spostrzegawczość – Dinozaury to wspaniała zabawa, która rozwija u dzieci spostrzegawczość. Gra zawiera: 27 okrągłych żetonów z nadrukowanymi obrazkami oraz dwoma kostkami, gdzie zamiast liczb znajdują się kolorowe kropki. Zadanie polega na szybkim odnalezieniu obrazka, który odpowiada kolorystycznie wyrzuconym kostkom. Gra kończy się w momencie gdy na stole nie pozostanie ani jeden obrazek. Zwycięzcą zostaje ten, który zbierze największą ilość żetonów w swojej puli. Gra zawiera: 27 żetonów oraz dwie kostki. W serii DODO – gra na spostrzegawczość można odkryć 4 zestawy o różnej tematyce: Babeczki, Lemoniada oraz Dodo.

33,80 zł
30,42 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,38 zł

99
Coraz mniej milczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coraz mniej milczenia
Dostępny
38 szt.

Cztery autentyczne, wstrząsające historie osób mających odwagę odsłonić tajemnice swojego dramatycznego dzieciństwa, w którym były poniżane, upokarzane, maltretowane i wykorzystywane seksualnie. Rodzice lub opiekunowie robili wszystko, by dziecko wyrządzone mu okrucieństwo poczytywało za dobrodziejstwo. Jak dzieci przeżywały te tragedie? Jakie są następstwa tych dramatów w ich dorosłym życiu?

24,50 zł
17,99 zł

Rabat 26,6%
oszczędzasz 6,51 zł

100
Kubek niekapek z silikonowym ustnikiem, 220 ml, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek niekapek z silikonowym ustnikiem, 220 ml, mix kolorów
canpol Babies
Dostępny
14 szt.

Samodzielne picie? Czas start! Każdy rodzic doskonale wie jakim wyzwaniem jest nauczyć dziecko picia z kubka. Z pomocą przychodzi kubek niekapek marki Canpol. Wygodny i praktyczny kubek niekapek do nauki samodzielnego picia jest przeznaczony dla maluchów od 9 miesiąca życia. Idealny dla Twojego dziecka Kubek z pewnością idealnie sprawdzi się w domu i na spacerze. Miękki silikonowy ustnik uławia naukę picia bez rozlewania, a wygodne do trzymania w malutkich rączkach uchwyty sprawiają, że nauka samodzielności jest jeszcze prostsza. Kubek jest transparentny, dzięki temu łatwo kontrolować jego zawartość, a osłonka ustnika zapewnia higieniczne przechowywanie, gdy kubeczek nie jest używany. Silikonowy ustnik niekapek - umożliwia picie bez rozlewania. Wygodne uchwyty - ułatwiają trzymanie kubka w małych rączkach dziecka. Transparentny - umożliwia kontrolowanie ilości płynów w kubku. Osłonka na ustnik - zapewnia higienę, gdy kubek jest nieużywany. Informacje dodatkowe: • kubek przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 9 miesięcy; • pojemność: 220 ml; • do kubka pasuje silikonowy ustnik Canpol babies 56/597; • kubek można myć w zmywarce (max. 60°C) i podgrzewać w kuchence mikrofalowej (bez pokrywki i uchwytów); • można przelewać wrzątkiem; • bez BPA. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

22,99 zł
19,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

Wróć do góry