hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.01.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Piórka dekoracyjne 8g mix kolorów (Titanum), na drugim Zawieszki papierowe okrągłe z falbanką białe 20szt (Titanum). Kolejny produkt to Opieka długoterminowa nad osobami starszymi (Rafał Iwański) oraz Tarot El Dios de los Tres FOURNIER (QUINT).
1
Piórka dekoracyjne 8g mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka dekoracyjne 8g mix kolorów
Titanum
Dostępny
22 szt.

Piórka dekoracyjne mix kolorów 8gkolory: granatowy, czerwony, żółty

8,99 zł
3 osoby kupiły
2
Zawieszki papierowe okrągłe z falbanką białe 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszki papierowe okrągłe z falbanką białe 20szt
Titanum
Dostępny
4 szt.

Zawieszki papierowe 20szt. okrągłe z falbanką białe 2 rozmiary: 65/80mmotwór 5mm +sznurek 2m

8,99 zł
2 osoby kupiły
3
Opieka długoterminowa nad osobami starszymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opieka długoterminowa nad osobami starszymi
Dostępny
6 szt.

Prognozowane postępujące starzenie się populacji stawia przed społeczeństwami nowe wyzwania związane z koniecznością zabezpieczenia opieki nad niesamodzielnymi osobami starszymi, które wymagają wsparcia i pomocy w wymiarze długoterminowym. Ważny jest kontekst społeczny procesu starzenia się populacji, który wyraża się w zmianie dominującego modelu rodziny i funkcjonowania gospodarstw domowych. W książce przedstawione zostały różne formy opieki długoterminowej nad niesamodzielnymi osobami starszymi realizowane przez: • sektor pomocy społecznej w formie środowiskowej i stacjonarnej; • sektor ochrony zdrowia w formie środowiskowej i stacjonarnej; • opiekę nieformalną (rodzinną); • prywatne placówki opiekuńcze. W monografii scharakteryzowano obecny system opieki nad osobami starszymi oraz opisano różne ujęcia starości i procesów starzenia w perspektywie: • ekonomicznej, • społecznej, • psychologicznej, • medycznej, • prawno-socjalnej. Książka przeznaczona jest dla wykładowców i studentów, którzy stykają się z problematyką starzenia się populacji na kierunkach związanych z polityką społeczną, pracą socjalną oraz nauk o zdrowiu, a także pracowników sektora pomocy społecznej i ochrony zdrowia oraz dla osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie polityki społecznej wobec niesamodzielnych seniorów.

70,00 zł
56,70 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,30 zł

1 osoba kupiła
4
Tarot El Dios de los Tres FOURNIER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Tarot El Dios de los Tres FOURNIER
QUINT
Dostępny
1 szt.

Wydrukowano przez NH Fournier w Hiszpanii na ekskluzywnym papierze laminowanym powlekanym o gramaturze 330 gramów i pokrytym naszym bardzo trwałym lakierem wodnym Talia kart tarota składająca się z 78 kart Karty o wymiarze 60 x 110 mm Etui Wykonane z wysokiej jakości polichromowanej tektury Tętniąca życiem i miejska  wizualna kosmogonia, nadająca  tarotowi energii, pozytywności, radości i wolności Bóg Trójcy to artystyczna marka związana z Javierem Navarro, który zajmuje się tworzeniem murali, eventami, dekoracjami, pracami artystycznymi i ilustracjami.

61,90 zł
42,09 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 19,81 zł

1 osoba kupiła
5
Kryształki samoprzylepne kwiatki mix kolorów 52szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne kwiatki mix kolorów 52szt
Titanum
Dostępny
18 szt.

Kryształki samoprzylepne kwiatki 12/6mm mix kolorów 52szt.

7,99 zł
1 osoba kupiła
6
Figurka Dinozaur Moropus skala 1:20 DeLuxe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Dinozaur Moropus skala 1:20 DeLuxe
Collecta
Dostępny
21 szt.

Dinozaur Moropus to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków, podzielonych na 9 kategorii i 4 grupy cenowe: S-small; M-medium; L-large; XL- X large; oraz figurki deluxe i akcesoria. Wiek 3+

60,60 zł
53,33 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,27 zł

7
Pewny Start. Instrukcje zachowań. Jestem dorosły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny Start. Instrukcje zachowań. Jestem dorosły
Dostępny
10 szt.

Celem publikacji Pewny start. Instrukcje zachowań. Jestem dorosły jest uświadomienie praw i obowiązków związanych z dorosłością, wyjaśnienie pojęć: odpowiedzialność, samodzielność oraz podanie informacji związanych z dowodem osobistym. Książka może być wykorzystywana jako pomoc w czynnościach dnia codziennego, a jej głównym zadaniem jest zwiększenie samodzielności dzieci i przygotowanie ich do dorosłości. Tematyka: • co to znaczy być dorosłym, • zachowania osób dorosłych, • dowód osobisty – co to jest, kto, kiedy i komu go wydaje, • PESEL – jak czytać ten numer, • samodzielność i plany na przyszłość osób z niepełnosprawnością intelektualną. Publikację opracowano z myślą o dzieciach i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Została napisana tekstem do łatwego czytania i zawiera materiał ilustracyjny w formie zdjęć.

48,00 zł
43,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,80 zł

8
Pewny Start. Instrukcje zachowań. Co czuję? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny Start. Instrukcje zachowań. Co czuję?
Dostępny
9 szt.

Celem publikacji Pewny start. Instrukcje zachowań. Co czuję? jest nauka rozpoznawania emocji u innych osób, radzenia sobie z własnymi emocjami, a także uświadomienie sobie prawa do wyrażania uczuć. Książka może być wykorzystywana jako pomoc w czynnościach dnia codziennego, a jej głównym zadaniem jest zwiększenie samodzielności dzieci w rozpoznawaniu i wyrażaniu uczuć. Treści zawarte w książeczce – informacje, instrukcje oraz zdjęcia – zostały opracowane i dobrane z uwzględnieniem możliwości i potrzeb dzieci i młodzieży. Tematyka: • złość, radość, smutek, wdzięczność – dlaczego i kiedy się je odczuwa, • jak okazywać uczucia innym osobom, • jak pokonać lęk przed mówieniem o uczuciach. Publikację opracowano z myślą o dzieciach i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Została napisana tekstem do łatwego czytania i zawiera materiał ilustracyjny w formie zdjęć.

48,00 zł
43,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,80 zł

9
Pewny Start. Instrukcje zachowań. Asertywność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny Start. Instrukcje zachowań. Asertywność
Dostępny
8 szt.

Celem publikacji Pewny start. Instrukcje zachowań. Asertywność jest przybliżenie pojęcia asertywności; zapoznanie z przykładowymi sytuacjami, w których można lub trzeba powiedzieć „nie”; zaprezentowanie sposobów odmawiania i przepraszania; nauka radzenia sobie z poczuciem wyrządzenia komuś krzywdy. Książka może być wykorzystywana jako pomoc w czynnościach dnia codziennego, a jej głównym zadaniem jest zwiększenie samodzielności dzieci w wyrażaniu potrzeb i egzekwowaniu swoich praw. Tematyka: • co to jest asertywność, • w jakich sytuacjach można i trzeba odmawiać, • jak odmówić, aby nie sprawić komuś przykrości, • jak sobie radzić z uczuciami, • dlaczego nie należy bać się krytyki. Publikację opracowano z myślą o dzieciach i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Została napisana tekstem do łatwego czytania i zawiera materiał ilustracyjny w formie zdjęć.

48,00 zł
43,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,80 zł

10
Kalkulator Specjalny Citizen Wr-3000or - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Specjalny Citizen Wr-3000or
Citizen
Dostępny
9 szt.

12-pozycyjny wyświetlacz br / 3 przyciski pamięci M /M-/MRC br / Wodo i pyłoodporny br / Klawisze gumowe br / Wzmocniona obudowa br / Silikonowe n oacute żki br / Obliczenia podatkowe TAX br / Pierwiastek kwadratowy radic br / Zmiana znaku /- br / Przycisk procenty br / Podw oacute jne zero 00 br / Podw oacute jne zasilanie br / Suma całkowita GT br / Kasowanie ostatniej pozycji br / Kolor pomarańczowy br / Wymiary 150 x 103 x 38 mm br / Waga 140 g

105,57 zł
100,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,28 zł

11
Marker Permanentny Okrągły czerwony Pintor Pilot Pt-ef-r - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker Permanentny Okrągły czerwony Pintor Pilot Pt-ef-r
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak

Marker permanentny Pilot Pintor, czerwony

9,99 zł
Powiadomienie
12
Schowek
38,31 zł
33,33 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,98 zł

13
Cry Babies. Magiczne łzy, szkoła rysowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cry Babies. Magiczne łzy, szkoła rysowania
Lisciani
Dostępny
18 szt.

Naucz się rysować z wyjątkowymi bohaterkami Cry Babies! Cry Babies to wyjątkowe laleczki, które ukrywają się w domkach-butelkach i płaczą magicznymi łzami. Prawdziwy zestaw artystyczny zawiera 4 tablice suchościeralne, marker do pisania po nich oraz jeden zeszyt. Zestaw rozwija ciekawość, kreatywność i wyobraźnię.

75,25 zł
66,97 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,28 zł

14
Saltriovenator z ruszającą sięszczęką 1:40 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saltriovenator z ruszającą sięszczęką 1:40
Collecta
Dostępny
84 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

118,76 zł
104,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 14,25 zł

15
Detekcja sygnałów optycznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detekcja sygnałów optycznych
Dostępny
42 szt.

Niniejsza publikacja jest rozszerzoną i uaktualnioną wersją wydanej przez WNT w 2001 roku książki ?Detekcja sygnałów optycznych?. Przedstawiono w niej zagadnienia detekcji promieniowania optycznego z punktu widzenia zasad działania różnych typów detektorów. Omówiono również elektroniczne układy przetwarzania sygnału. Uwzględniono najnowsze osiągnięcia światowe stosowane w technologii detektorów termicznych (szczególnie mikrobolometrów) i fotonowych, w tym wpływ nowych technologii epitaksjalnych na rozwój detektorów z wykorzystaniem kwantowych efektów rozmiarowych. Zaprezentowano również modele szumowe układów detekcji bezpośredniej i zaawansowane układy przetwarzania sygnałów umożliwiające odbiór sygnałów optycznych poniżej poziomu szumu. Książka jest przeznaczona dla studentów elektroniki, telekomunikacji, automatyki, mechatroniki, techniki wojskowej oraz fizyki, a także dla wszystkich zainteresowanych detekcją promieniowania optycznego. W stosunku do poprzedniego wydania Autorzy opisali nowe zagadnienia takie jak: podstawy działania detektorów na studniach kwantowych i supersieciach oraz nowej generacji detektorów barierowych i fotodetektorów z dwuwymiarowych materiałów, włączając grafen. Dokonano też przeglądu najważniejszych detektorów promieniowania gamma i X, ultrafioletowego, widzialnego, podczerwieni i promieniowania terahercowego. To obecnie największe i najbardziej aktualne polskojęzyczne opracowanie dotyczące detekcji promieniowania elektromagnetycznego w zakresie od promieniowania gamma do terahercowego. Przegląd stanu wiedzy jest wyważony, przeprowadzony rzetelnie i kompetentnie. Uwzględnia najnowsze wydarzenia w dziedzinie tak szybko się rozwijającej optoelektroniki i fotoniki. Z recenzji prof. dra hab. Józefa Piotrowskiego,

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

16
Kerownica malucha BZG0421 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
56,31 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,59 zł

17
Zabawka do kąpieli Kaczki BZW6978 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka do kąpieli Kaczki BZW6978
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.27

56,90 zł
53,49 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,41 zł

18
Maszyna do szycia światło, dźwięk BZES7498 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszyna do szycia światło, dźwięk BZES7498
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.08

73,90 zł
69,47 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,43 zł

19
Sorter walec BZES5812 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sorter walec BZES5812
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

22,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,37 zł

20
Kerownica malucha światło, dźwięk BZES2408 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kerownica malucha światło, dźwięk BZES2408
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.05

48,90 zł
45,97 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,93 zł

21
Ubranka dla lalki BZES4035 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
Powiadomienie
22
Dinozaur BZ3177 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur BZ3177
BIGTOYS
Niedostępny
Brak

7,99 zł
Powiadomienie
23
Kuchnia z kranem światło, dźwięk BZES0333 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia z kranem światło, dźwięk BZES0333
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.04

117,90 zł
110,83 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,07 zł

24
Masa plastyczna z wyciskarką BPLA7670 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa plastyczna z wyciskarką BPLA7670
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

59,90 zł
56,31 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,59 zł

25
Piesek Pudel na kabel BM1336 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek Pudel na kabel BM1336
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.13

41,90 zł
39,39 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,51 zł

26
Dinozaur BZ2170 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur BZ2170
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.24

7,10 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

27
Piłka na gumce, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka na gumce, mix wzorów
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Ta piłka spodoba się dzieciom. Jest kolorowa, a dołączona gumka ułatwia zabawę. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,30 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,31 zł

28
Piszczki zwierzatka BPI1308 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piszczki zwierzatka BPI1308
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

17,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

29
Piramidka słonik 9el BKL03918 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
Powiadomienie
30
Klocki koła zębate BKL05659 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki koła zębate BKL05659
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

44,90 zł
42,21 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,69 zł

31
Traktor na radio URSUS C-360 czerwony E357-003 2.4GHz Double Eagle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor na radio URSUS C-360 czerwony E357-003 2.4GHz Double Eagle
ATA
Dostępny
40 szt.

Double Eagle E357 Traktor Ursus C-360 czerwony 2,4 GHz RTR skala 1:10 wymiary ok. 30 x 14 x 20 cm prędkość ok. 2,5 km/h czas zabawy ok. 20 min czas ładowania akumulatora 4-5 godz. program demo (pokaz wszystkich możliwości zabawki) funkcja auto off - automatyczne wyłączenie po 50 sek. bezczynności (braku sygnału z nadajnika) system sterowania 2,4 GHz umożliwiający jednoczesną niezakłóconą zabawę kilkoma pojazdami demontowana kabina (zatrzaski) Zdalnie sterowane funkcje: jazda do przodu i wstecz, skręty w lewo/prawo, stop sygnalizacja świetlno-dźwiękowa Zawartość opakowania: zdalnie sterowany traktor pilot 2,4 GHz umożliwiający niezakłóconą zabawę kilkoma pojazdami w jednym pomieszczeniu akumulator 3,7 V/600 mAh Li-Ion ładowarka USB instrukcja w języku polskim (na opakowaniu) Niezbędne do uruchomienia : 2 baterie AA 1,5 V (zasilanie pilota)

339,90 zł
305,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 33,99 zł

32
Szablon plastikowy A6 kwiaty, motyle mix fioletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon plastikowy A6 kwiaty, motyle mix fioletowy
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

Szablon plastikowy A4 ważki (fioletowy)

7,99 zł
Powiadomienie
33
Sznurek papierowy 3.5mmx5m biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurek papierowy 3.5mmx5m biały
Titanum
Dostępny
9 szt.

Sznurek papierowy 3,5mm 5m biały

7,99 zł
34
Sznurek papierowy 3.5mmx5m zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurek papierowy 3.5mmx5m zielony
Titanum
Dostępny
10 szt.

Sznurek papierowy 3,5mm 5m zielony

7,99 zł
35
Sznurek papierowy 3.5mmx5m cytrynowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurek papierowy 3.5mmx5m cytrynowy
Titanum
Dostępny
10 szt.

Sznurek papierowy 3,5mm 5m cytrynowy

7,99 zł
36
Paski do quillingu 6mm żółte 120szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paski do quillingu 6mm żółte 120szt
Titanum
Dostępny
2 szt.

Paski do quillingu 6mm 80g 120szt. tonacja żółta

8,99 zł
37
Filc A4 jasnozielony 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc A4 jasnozielony 10szt
Titanum
Dostępny
12 szt.

Filc A4 2mm 200g 10szt. jasnozielony

24,64 zł
38
Filc A4 żółty 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc A4 żółty 10szt
Titanum
Dostępny
3 szt.

Filc A4 2mm 200g 10szt. żółty

24,64 zł
39
Filc A4 szary 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc A4 szary 10szt
Titanum
Dostępny
11 szt.

Filc A4 2mm 200g 10szt. szary

21,01 zł
40
Pompony poliestrowe 18mm żółte intensywne 15szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompony poliestrowe 18mm żółte intensywne 15szt
Titanum
Dostępny
32 szt.

Pompony poliestrowe 18mm 15szt. żółte intensywne

5,99 zł
41
Bezpieczeństwo i higiena pracy biurowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo i higiena pracy biurowej
Dostępny
215 szt.

Podręcznik pt. Bezpieczeństwo i higiena pracy biurowej został napisany przez specjalistkę z zakresu bhp, która z wieloma omawianymi zagadnieniami ma do czynienia na co dzień w swojej pracy zawodowej. Jest on przeznaczony dla uczniów techników i słuchaczy szkół policealnych, którzy kształcą się w zawodach zaliczanych do branży ekonomiczno-administracyjnej oraz w zawodzie technika reklamy. Jednak w związku z tym, że wiele zagadnień z zakresu bhp jest wspólnych dla różnych branż i zawodów – książka ta może być wykorzystywana również przez uczniów zdobywających inne zawody. Zagadnieniom wspólnym dla wszystkich zawodów poświęconych jest pierwszych siedem rozdziałów podręcznika. Natomiast ostatni ósmy rozdział jest poświęcony organizacji stanowiska pracy biurowej. W podręczniku omówionych jest wiele zagadnień, które od 2021 roku będą występowały w pisemnej części egzaminu zawodowego (w każdym zawodzie) Bezpieczeństwo i higiena pracy biurowej jest nie tylko podręcznikiem szkolnym, ale przede wszystkim poradnikiem, do którego Czytelnik może sięgnąć zawsze, gdy ma taką potrzebę. Dlatego teoria jest w nim ograniczona do minimum, natomiast zamieszczonych jest wiele wzorów dokumentów, przykładów, rysunków, zdjęć i praktycznych wskazówek. Książka zawiera: • 180 stron formatu B5, • 16 wzorów dokumentów, • 89 przykładów, • 59 zdjęć, • 20 rysunków, • 33 tabele.

33,60 zł
28,56 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,04 zł

42
Piórka puch 16g pomarańczowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
43
Perełki na żyłce 20m 2 rozmiary jasnozielone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełki na żyłce 20m 2 rozmiary jasnozielone
Titanum
Dostępny
18 szt.

Perełki na żyłce 2 rozmiary jasnozielone 20m

22,71 zł
44
Klasyka dla smyka. Piękna i bestia / Bambi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla smyka. Piękna i bestia / Bambi
Dostępny
13 szt.

Klasyka dla smyka to seria pięknie ilustrowanych książek dla najmłodszych czytelników. W każdej książce można znaleźć teksty znanych baśni lub opowieści. Duża czcionka i kolorowe ilustracje zachęcają dzieci do samodzielnego czytania oraz powodują, że teksty są dla nich zrozumiałe. W książce "Bambi / Piękna i Bestia" znaleźć można wzruszającą historię małego jelonka, który bardzo wcześnie stracił mamę i był wychowywany przez ojca. Czy Bambi wyrośnie na mądrego i dzielnego jelonka i jak zachowa się w obliczu groźnego pożaru, który wybuchnie w lesie? Niezwykłą przygodę przeżyła również Piękna. Dziewczyna, by ratować życie ojca, zgodziła się zamieszkać w pałacu Bestii. Czy pomimo choroby ojca i wizyty w rodzinnym domu będzie potrafiła dotrzymać słowa i wrócić w wyznaczonym czasie do zamczyska? Na te i wiele innych pytań można znaleźć odpowiedź świat bajek i baśni, w którym wszystko jest możliwe...

11,40 zł
8,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 2,41 zł

45
Naklejki wypukłe Happy Easter mix 14szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wypukłe Happy Easter mix 14szt
Titanum
Dostępny
21 szt.

Naklejki wypukłe holograficzne Happy Easter, pisanki, zające, kurczaczki, kaczuszki 14szt.

5,99 zł
46
Podstawy turystyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy turystyki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Podręcznik Podstawy turystyki przeznaczony jest dla osób podejmujących studia w zakresie turystyki i rekreacji, ale także dla wszystkich zainteresowanych jej współczesnym, zmieniającym się obliczem. Zawarte w nim treści są wprowadzeniem do zagadnień turyzmu, jako zjawiska zarówno społecznego, związanego najogólniej mówiąc z podróżowaniem, jak i zjawiska gospodarczego, związanego z organizacją tych podróży i goszczeniem podróżnych. Zainteresowanym studiami w zakresie turystyki ma uzmysłowić rozległość i złożoność tematyki, z jaką mogą mieć do czynienia w trakcie studiów, a także w pracy zawodowej w branży turystycznej. W podręczniku omówiono podstawowe pojęcia i definicje odnoszące się do turystyki, także związki turystyki z pokrewnymi formami spędzania czasu wolnego. Sporo miejsca poświęcono historii turystyki, szczególnie turystyki polskiej oraz turystyki amerykańskiej, której bezpośredni wpływ na współczesne oblicze turystyki światowej trudno przecenić. Omówiono główne uwarunkowania i czynniki rozwoju współczesnej turystyki, w tym zwłaszcza walory turystyczne, decydujące o motywach i formach podejmowanych podróży turystycznych. Opisane zostały zarówno współczesne funkcje turystyki, a także dysfunkcje i liczne zagrożenia związane z turystyką. Główna część tekstu skupia uwagę Czytelnika na opisie rodzajów i form współczesnej turystyki oraz na jej organizacji, a także na wskazaniu aktualnych tendencji w ruchu turystycznym.

60,00 zł
48,60 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,40 zł

47
Ozdoba materiałowa kwiatki 45mm biało-żólte 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba materiałowa kwiatki 45mm biało-żólte 10szt
Titanum
Dostępny
11 szt.

Aplikacje materiałowe kwiatki 45mm biało-żółte 10szt.

6,99 zł
48
Zarządzanie zbiorowym transportem miejskim.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie zbiorowym transportem miejskim..
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.18

W polityce zrównoważonej mobilności miejskiej dąży się do ograniczenia udziału w strukturze podróży miejskich tych sposobów podróży, które niekorzystnie oddziałują na funkcjonowanie miast i obszarów podmiejskich, powiązanych organicznie z miastami. Jednocześnie wpływa się na wzrost udziału sposobów podróży korzystnych z punktu widzenia poprawnego funkcjonowania obszarów zurbanizowanych. Należy do nich zbiorowy transport miejski, zwłaszcza wykorzystujący proekologiczne środki przewozowe. Dla właściwej realizacji polityki zrównoważonej mobilności miejskiej duże znaczenie ma odpowiednie zarządzanie zbiorowym transportem miejskim.Celem badawczym niniejszej monografii jest określenie uwarunkowań, zasad i kierunków zarządzania zbiorowym transportem miejskim w warunkach polityki zrównoważonej mobilności.

33,60 zł
30,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,69 zł

49
Ozdoba drewniana Klamerki ombre 7x45mm mix 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba drewniana Klamerki ombre 7x45mm mix 12szt
Titanum
Dostępny
5 szt.

Klamerki drewniane ombre 7x35mm turkusowo-biały, fioletowo-biały, czerwono-biały 12szt.

9,99 zł
50
Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm morskie 35szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm morskie 35szt
Titanum
Dostępny
8 szt.

Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm ażurowe z tłoczeniem 35szt. morskie

6,99 zł
51
Człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek
Dostępny
37 szt.

Planeta Ziemia. 500 000 lat w przyszłość. Ludzkość wymarła tysiące lat temu. Dwoje naukowców, Robert i jego żona June, pozostawali na orbicie Ziemi, do czasu kiedy ta znów będzie nadawać się do zamieszkania. Z pomocą ekipy robotów chcą zacząć wszystko od nowa, być nowymi Adamem i Ewą, nie powtarzać błędów przeszłości. Najpierw Rober musi odnaleźć June, która prawdopodobnie wylądowała trochę dalej niż on, w tym bezkresnym lesie, ich Edenie, zamieszkanym przez dziwaczne stworzenia, osobliwe naczelne... Diego Agrimbau i Lucas Varela z pewną miękkością i gorzkim humorem wprowadzają nas w głębię dzikiego świata i zwierzęco-ludzkiego szaleństwa.

99,00 zł
71,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,72 zł

52
Przemiany karnoprawnej ochrony wolności sumienia.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemiany karnoprawnej ochrony wolności sumienia..
Dostępny
3 szt.

Monografia stanowi kompleksowe ujęcie problematyki fundamentalnej dla demokratycznego państwa prawa, jaką jest kwestia karnoprawnej ochrony wolności sumienia i wyznania jednej z podstawowych wolności każdego człowieka we współczesnym świecie. Praca jest podsumowaniem wieloletnich badań Autora, które koncentrują się na charakterystyce spoczywającego na państwie zadania w sferze ochrony wolności religijnej na gruncie karnym. Książka jest szczegółową analizą przemian norm prawa karnego na gruncie polskiego systemu prawa karnego, obejmując wszystkie polskie regulacje penalne odnoszące się do omawianego zagadnienia. Monografia, prezentując analizę ewolucji przepisów prawa karnego, obejmuje również rys historyczny i liczne odniesienia do samego pojęcia religii oraz wolności sumienia i wyznania, a także uwzględnia praktycznie wszystkie akty prawa międzynarodowego dotyczące wolności religijnej.

46,20 zł
42,50 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,70 zł

53
Piankowe kwiaty 3D 65x83mm 5szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe kwiaty 3D 65x83mm 5szt
Titanum
Dostępny
16 szt.

Miękkie dekoracje z pianki, wzór: kwiaty z łodygami, mix kolorów. Wymiary: 65 x 83 mm. Opakowanie 5 szt.

6,99 zł
54
Rola, miejsce i znaczenie zarządzania.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rola, miejsce i znaczenie zarządzania..
Dostępny
20 szt.

Monografia składa się z dwóch tomów. Pierwszy z nich pt. Aspekt zarządczy jest poświęcony rozważaniom dotyczącym kwestii zarządzania. Czytelnik odnajdzie tu odniesienia do szeroko rozumianego zarządzania, w szczególności spraw pracowniczych mających wpływ na efektywne realizowanie powierzonych zadań. Odrębny obszar problemów stanowi problem marki, myślenia strategicznego, a także podejścia Public Service Improvement. W drugim tomie zatytułowanym Aspekt instytucjonalny zostały zgromadzone artykuły odnoszące się do aspektów instytucjonalnych organizacji publicznych nakierowanych na sektor samorządowy, rolno-spożywczy, edukacyjny oraz ochrony zdrowia.

30,00 zł
27,60 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

55
Czerwona księga roślin naczyniowych pomorza.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwona księga roślin naczyniowych pomorza..
Dostępny
4 szt.

Jedną z form oceny stopnia zagrożenia gatunków jest tworzenie czerwonych list i czerwonych ksiąg. Dla obszaru Pomorza Gdańskiego w 2004 roku przygotowano pierwszy wykaz ginących i zagrożonych w różnym stopniu składników flory (Markowski R., Buliński M. 2004. Ginące i zagrożone rośliny naczyniowe Pomorza Gdańskiego. Acta Bot. Cassub., Monogr. 1: 1-75.). Objął on zarówno składniki rodzime, jak i niektóre geograficznie obce trwale zadomowione w regionie. Lista ta była i jest nadal powszechnie stosowana w praktycznych działaniach z zakresu ochrony przyrody. Zagrożone składniki flory naczyniowej Pomorza Gdańskiego nie zostały dotychczas całościowo opracowane i przedstawione w postaci czerwonej księgi, która stanowiłaby kompendium obecnego stanu wiedzy o tej grupie roślin oraz o ich ochronie i sposobach przeciwdziałania zanikowi stanowisk. Niniejszy pierwszy tom Czerwonej księgi roślin naczyniowych Pomorza Gdańskiego wraz z opracowywaną obecnie najnowszą wersją czerwonej listy (Olszewski i in. 2019) stanowią podsumowanie dotychczasowych badań florystycznych w regionie, a także przedstawiają możliwie aktualną i pełną wiedzę na temat stopnia zagrożenia gatunków roślin naczyniowych, jak również ich rozmieszczenia, zasobów populacji i proponowanych działań ochronnych.

31,50 zł
28,98 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,52 zł

56
Repetytorium maturzysty. Matematyka. Poziom podst. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Repetytorium maturzysty. Matematyka. Poziom podst.
Dostępny
1 szt.

Dużym walorem tego zbioru jest jego układ merytoryczny i graficzny. Uczeń, korzystając z niego, zmierzy się zarówno z typowymi zadaniami egzaminacyjnymi (zamknięte, otwarte, krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi), jak i ze strukturą samego egzaminu. (...) Przygotowane zadania są różnorodne, ciekawe, czasem nieco podchwytliwe. Z pewnością uczeń, który wykorzysta to repetytorium do powtórzenia materiału, będzie usatysfakcjonowany. Różnorodność zadań i bogactwo przykładowych arkuszy maturalnych na pewno wspomoże uczniaw procesie powtarzania materiału przed maturą.Z recenzji dr Elżbiety Mrożek

52,50 zł
39,90 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,60 zł

57
Pośrednictwo finansowe a rozwój gospodarczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pośrednictwo finansowe a rozwój gospodarczy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

Ce­lem opra­co­wa­nia jest ana­li­za ioce­na wpły­wu głów­nych in­sty­tu­cji po­śred­nic­twa fi­nan­so­we­go oraz ofe­ro­wa­nych przez nie usług fi­nan­so­wych na sfe­rę re­al­ną go­spo­dar­ki, atak­że roz­wój go­spo­dar­czy.Opra­co­wa­nie skła­da się zdzie­wię­ciu roz­dzia­łów, wktó­rych omó­wio­no in­fra­struk­tu­rę in­sty­tu­cjo­nal­no­-praw­ną sys­te­mu po­śred­nic­twa fi­nan­so­we­go wPol­sce zuwzględ­nie­niem funk­cji sys­te­mu fi­nan­so­we­go oraz je­go związ­ków ze wzro­stem iroz­wo­jem go­spo­dar­czym. In­sty­tu­cje po­śred­nic­twa fi­nan­so­we­go przed­sta­wio­no zper­spek­ty­wy po­szcze­gól­nych seg­men­tów ryn­ku fi­nan­so­we­go.Prze­ka­zy­wa­na do rąk Czy­tel­ni­ka książ­ka sta­no­wi uzu­peł­nie­nie kra­jo­wej li­te­ra­tu­ry fa­cho­wej do­ty­czą­cej ryn­ków fi­nan­so­wych, po­śred­nic­twa fi­nan­so­we­go iroz­wo­ju go­spo­dar­cze­go. Róż­ni się ona od więk­szo­ści wy­da­nych do­tych­czas pu­bli­ka­cji zte­go za­kre­su zin­te­gro­wa­nym po­dej­ściem do ana­li­zy pro­ce­sów go­spo­dar­czych, zpo­ło­że­niem moc­ne­go ak­cen­tu na współ­za­leż­no­ści za­cho­dzą­ce po­mię­dzy roz­wo­jem in­sty­tu­cji fi­nan­so­wych afunk­cjo­no­wa­niem re­al­nej sfe­ry go­spo­dar­ki.Książ­ka ad­re­so­wa­na jest za­rów­no do stu­den­tów kie­run­ku eko­no­mia, jak rów­nież kie­run­ku fi­nan­se ira­chun­ko­wość oraz za­rzą­dza­nie, atak­że do prak­ty­ków go­spo­dar­czych, in­te­re­su­ją­cych się ty­mi klu­czo­wy­mi dla go­spo­dar­ki za­gad­nie­nia­mi.

46,00 zł
37,26 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,74 zł

58
Tarot archetypowy - książka + karty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tarot archetypowy - książka + karty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

W książce tej zawarta jest wiedza i doświadczenie Autorki, a także jakaś cudowna tajemnica, która pobudza naszą intuicję do przebicia się przez wartswę niewiedzy. Do książki dołączono talię kart.

55,30 zł
41,48 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,82 zł

59
Na stanowiska startowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na stanowiska startowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

Daniel Vincent Gallery urodził się w 1901 roku w Chicago, w rodzinie katolickiej. Ma to, jak się później okaże, zasadnicze znaczenie dla jego poglądów dotyczących okresu powojennego. W roku 1917 wstąpił do US Naval Akademy w Annapolis. Wcześnie specjalizował się w lotnictwie morskim. W roku 1920 wziął udział w zawodach olimpijskich w Antwerpii, startując w zapasach. W 1942 roku obejmuje dowództwo amerykańskiej grupy lotniczej w Reykjaviku, której udaje się zniszczyć jednego U-boota. W 1943 roku obejmuje dowództwo lotniskowca eskortowego USS Guadalcanal, zbudowanego ?potokową? metodą Kaisera. Wielu marynarzy miało raczej sceptyczny stosunek do tej metody budowy okrętów. Podejrzewano, że w przypadku natrafienia przez nie na silniejszy sztorm, połamią się one jak zabawki. Na szczęście nie było tak źle, jak przepowiadali pesymiści, i okręty budowane metodą Kaisera trzymały się na wodzie zaskakująco dobrze. Na flagowym USS Guadalcanal Gallery dowodzi kolejno dwiema grupami zwalczającymi U-booty: Task Group 21.12 (zatopiła U-544), oraz Task Group 22.3, która wsławiła się zatopieniem U-515 Wernera Henke oraz U-68. Ale niewątpliwie największym sukcesem Gallerego było wzięcie abordażem U-505 (04.07.1944) i doprowadzenie go na Bermudy z bezcennymi książkami kodowymi. Dan Gallery to bezwzględnie typ kowboja, któremu dano do ręki okręt zamiast pistoletów. Gdy piloci marudzą, że w taką pogodę czy też z powodu ciemności nie można latać, sam daje im przykład, wsiadając do samolotu i wzbijając się w powietrze na oczach zdumionej załogi. Niektóre z jego przemówień do załóg przejdą na pewno do annałów historii Marynarki USA, jak na przykład wygłoszone po pierwszym sukcesie grupy w Reykjaviku. W przemówieniu tym zwrócił przede wszystkim uwagę na rolę sprawnego WC wbazie, temu przypisując przede wszystkim sukces załogi, która trafiła U-boota. Czytając jego wspomnienia, ma się czasem wrażenie, że mamy oto dalszy ciąg przygód Yossariana z ?Paragrafu 22? Josepha Hellera, a niekiedy ?Dobrego wojaka Szwejka? Haška. W chwili zakończenia wojny Dan Gallery, już w stopniu kontradmirała, dowodzi lotniskowcem USS Hancock. Po wojnie znajduje się w sztabie Operacji Morskich US Navy. Podczas konfliktu koreańskiego dowodzi 6 Dywizjonem Lotniskowców, który bierze bezpośredni udział w walkach. Nienawidził komunistów. Przede wszystkim za ich światopogląd ateistyczny. Był stanowczym wrogiem ułożenia dobrych stosunków z komunistami po wojnie. Zmarł w 1977 roku. Dla tych czytelników, którzy znają dzieje Wernera Henke (książka ?Samotny Wilk? opublikowana w serii z kotwiczką), ta książka jest przedstawieniem drugiej strony dramatu, który rozegrał się na Atlantyku, i później, w Stanach Zjednoczonych, gdzie dręczony psychicznie Henke popełnił samobójstwo. Ale trudno ją sprowadzić jedynie do wątku Henkego. Gallery osiągnął słuszną sławę jako pogromca U-bootów. Jego pomysłowość i nieschematyczna działalność zapewne stała się źródłem jego sukcesów. Z drugiej strony jego postawa wobec Henkego jest dwuznaczna moralnie. W każdym bądź razie jedno jest pewne. Lektura książki Dana Gallerego dostarczy nam wielu wrażeń.

39,90 zł
32,32 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,58 zł

60
Marzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marzenie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Mała pajęczyca Miłka chciałaby malować obrazy, niestety na tylko trzy nóżki, więc jej marzenie nigdy się nie spełni Tak jej się wydaje do czasu, póki nie spotka na swej drodze energicznego ślimaka, odważnej dżdżownicy oraz przedsiębiorczego motyla. Trzeba mieć sporo odwagi, by marzyć mówi mądra dżdżownica i mała Miłka rozumie, że jeżeli znajdzie w sobie siłę, to przezwycięży wszystkie przeszkody i jej marzenia się spełnią. Piękna i mądra opowieść autorstwa Anny Paszkiewicz pozwala zrozumieć, że inny nie znaczy gorszy, a marzenia, nawet te nierealne, gdy bardzo tego chcemy, mogą się spełnić. Książka dla dzieci w wieku 3-4 lata

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

61
Zapach trzciny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapach trzciny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Powieść współczesna, nostalgiczna i trochę magiczna. Gitarzysta bluesowy po latach -- na życiowym rozdrożu. Najważniejsza (zdaniem autora) powieść pisarza urodzonego w 1954 roku w Ełku na Mazurach, od 30 lat mieszkającego w Gliwicach na Śląsku.

29,00 zł
20,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

Wróć do góry