hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.01.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 28 stycznia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się To pestka! Czyli ogrodnictwo dla dzieci (Kirsten Bradley, Aitch), na drugim Świat Dysku. Kolor magii (Terry Pratchett). Kolejny produkt to Elfy ziemi i powietrza. Tom 2. Serce Trolla (Holly Black) oraz Świat Dysku. Mort (Terry Pratchett).
1
To pestka! Czyli ogrodnictwo dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To pestka! Czyli ogrodnictwo dla dzieci
Dostępny
1143 szt.

Ogrodnictwo może być dla dzieci świetną zabawą, a w dodatku to pestka! Warzywa lub zioła samodzielnie wyhodowane w domu? Własnoręcznie wykonana doniczka? Hotelik dla pszczół? Ogród w słoiku? Wystarczy mieć ogródek, balkon lub po prostu parapet i odrobinę cierpliwości, a owoce własnej pracy na pewno przyniosą dzieciakom wiele satysfakcji. To prawdziwa frajda obserwować dzień po dniu, jak rośnie zasadzony przez nas samych kwiat, jeść kanapki z warzywami lub ziołami wyhodowanymi w domu czy przydomowym ogródku, karmić ptaki i poznawać tajemnice przyrody! Każdy, bez względu na wiek, może stać się świadkiem cudów natury, trzeba tylko zakasać rękawy, wsadzić dłonie w ziemię i zacząć odkrywać przebogaty świat wokół nas! Dzięki prostym, dostosowanym do wieku dzieci instrukcjom zawartym w tej książce, dziecko nauczy się jak: • uprawiać warzywa w domu, • zaprojektować doniczkę, • wyhodować w domu zioła, • pielęgnować ogród, • zrobić hotelik dla pszczół, • przechowywać nasiona, • zrobić doniczki z gazet, • ulepić kule nasienne, • wykonać wiatrak, • prowadzić dziennik przyrodnika, • zrobić kokedame, • karmić ptaki, • stworzyć ogród w słoiku, • zasuszyć kwiaty i liście, • wyhodować drzewo brzoskwiniowe, • zbudować fasolowy fort. To doskonały kurs cierpliwości, antidotum na nudę, a także cenne źródło wiedzy na temat przyrody, które pomaga kształtować proekologiczną postawę od najmłodszych lat.

44,90 zł
28,29 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,61 zł

40 osób kupiło
2
Świat Dysku. Kolor magii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Kolor magii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Kolor magii to pierwsza część słynnego wieloksięgu rozgrywającego się na płaskiej Ziemi W odległym, trochę już zużytym układzie współrzędnych, na płaszczyźnie astralnej, która nigdy nie była szczególnie płaska, skłębiona mgiełka gwiazd rozstępuje się z wolna... Spójrzcie... Kolor Magii – Prolog Śmieszna, mądra i cudownie zadowalająca - jak wszystkie książki Prachetta. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
23,10 zł
Powiadomienie

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,90 zł

13 osób kupiło
3
Elfy ziemi i powietrza. Tom 2. Serce Trolla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elfy ziemi i powietrza. Tom 2. Serce Trolla
Dostępny
1095 szt.

Świat siedemnastoletniej Val wali się w gruzy, gdy dziewczyna zastaje w niedwuznacznej sytuacji swojego chłopaka z własną matką. Schronienia szuka w wielkomiejskiej dżungli, gdzie wpada w towarzystwo zdecydowanie nieodpowiednie dla grzecznej panienki... Tyle, że Val nie jest zwyczajną dziewczyną z prowincji zagubioną w Nowym Jorku: jest uparta i nieposkromiona. Gdy na jej drodze pojawia się troll-alchemik, Val zostaje dilerką przedziwnego narkotyku ratującego Mały Ludek od zgubnego działania żelaza. Wplątana w rozgrywającą się na styku świata elfów i ludzi perfidną intrygę, dzielnie staje do walki, by odegrać decydującą rolę w dramatycznym starciu dwojga władców nie z tego świata. Nim jednak do tego dojdzie, Val musi otrząsnąć się ze zgubnego wpływu odurzającej substancji – zrezygnować z magii, aby móc się przeciwstawić ponurym knowaniom elfowego dworu.

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

10 osób kupiło
4
Świat Dysku. Mort - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Mort
Dostępny
109 szt.

Kolejna książka z cyklu o Świecie Dysku, jednocześnie otwierająca cykl o Śmierci. Czasem nawet śmierć potrzebuje wakacji – a na Świecie Dysku, jedynej Płaskiej Ziemi we wszystkich wszechświatach, kościsty strażnik klepsydry życia uświadamia sobie, że tylko jedno może dać mu chwilę wytchnienia: terminator. Wybiera więc sobie Morta – chłopca gorliwie pragnącego zdobyć wiedzę, której stanowczo posiadać nie powinien. Wprawdzie Mort szybko opanowuje tajniki przechodzenia przez ściany, jednak nauka obiektywizmu to całkiem inna sprawa. Zwłaszcza kiedy życie, po które został wysłany, należy do pięknej, młodej księżniczki. W związku ze zmianą biegu losu rzeczywistość chwieje się w posadach. A że Śmierć wyruszył w podróż, by poznać rozkosze śmiertelnych, to właśnie Mort, z pomocą niezbyt kompletnego maga imieniem Cutwell oraz adoptowanej i pełnej entuzjazmu córki Śmierci, musi naprawić przyszły tor historii – zanim Dysk się przekręci... Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu „Świat Dysku” – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

7 osób kupiło
5
Koniberki. Powrót na łąkę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniberki. Powrót na łąkę
Dostępny
151 szt.

Kontynuacja przygód tak lubianych przez dzieci Koniberków. W jedenastu rozdziałach znów możemy śledzić perypetie bohaterów (koniberki mają dużo pomysłów), obserwować ich dojrzewanie, zdobywanie doświadczeń czy też patrzeć, jak radzą sobie w chwilach próby. Na kolorowej łące toczą się spory, zawierają nowe przyjaźnie, pojawia się rodzeństwo – zupełnie jak w naszymludzkim życiu. Jeśli do tego dołożymy cudowną zdolność opowiadaniaautorki Weroniki Szelęgiewicz, jej literacki język, styl i bijące z opowieści rozwagę i spokój, mamy pewność, że czas spędzony z książką będziekorzystny dla wszystkich, bez względu na wiek.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

6 osób kupiło
6
Świat Dysku. Straż nocna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Straż nocna
Dostępny
10 szt.

Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork miał wszystko. Ale teraz wrócił do swojej własnej, twardej i ostrej przeszłości, pozbawiony nawet ubrania, które miał na sobie, gdy uderzyła błyskawica. Życie w przeszłości jest trudne. Śmierć w przeszłości jest niezwykle łatwa. Musi jednak przeżyć, by wykonać swoją robotę. Ma wyśledzić mordercę, nauczyć swoje młodsze ja, jak być dobrym gliną, i zmienić rezultat krwawej rewolucji. Jest też pewien problem: jeśli wygra, straci żonę, straci dziecko, straci przyszłość. Dyskowa Opowieść o jednym mieście, z pełnym zespołem ulicznych urwisów, dam negocjowalnego afektu, rebeliantów, tajnej policji i innych dzieci rewolucji. Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I jajko na twardo! Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu „Świat Dysku” – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

6 osób kupiło
7
Świat Dysku. Ciekawe czasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Ciekawe czasy
Dostępny
6 szt.

Obyś żył w ciekawych czasach – starożytna klątwa Kiedy kurierski albatros przybywa z żądaniem przysłania „Wielkiego Maga”, Rincewind zostaje wezwany do trapionego niepokojami Imperium Hongów, Sungów, Fangów, Tangów i McSweeneyów, gdzie decydują się losy tronu. Rincewindowi pomaga Cohen Barbarzyńca, a także napędzany mrówkami komputer HEX, fraktalny motyl pogody ze skrzydełkami Mandelbrota oraz przerażająca, choć dość powolna armia, złożona z sześciu staruszków – Srebrna Orda. Ich misją jest albo obronić, albo zdobyć Zakazane Miasto Hunghung. Niestety, instrukcje nie są jasne... Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

4 osoby kupiły
8
Bieszczadzkie demony. Tom 1. Licho nie śpi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczadzkie demony. Tom 1. Licho nie śpi
Dostępny
55 szt.

Kiedy demony śpią, budzi się namiętność. Dla Damiana Bieszczady są kryjówką. Były policjant ucieka przed swoją przytłaczającą przeszłością, uzależnieniem i mrokiem, który czai się głęboko w jego duszy. Praca w tartaku ma zagłuszyć palące wyrzuty sumienia, a odosobnienie przynieść upragnione ukojenie. Magda Jaskólska, młoda asesor prokuratury, zostaje rzucona na głęboką wodę – przełożeni przydzielają jej sprawę, którą wszyscy już dawno spisali na straty. W okolicy giną młode dziewczyny, ale jedyny podejrzany… już siedzi w więzieniu. Zdesperowana i pozbawiona wsparcia Magda nie cofnie się przed niczym, by znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania. Aby to zrobić, musi przedrzeć się przez mur nieufności, odkryć głęboko skrywane miejscowe sekrety, a przede wszystkim uporać się z dziką namiętnością, która nieoczekiwanie przejmuje nad nią kontrolę. Mroczna i zaskakująca powieść Emilii Szelest z pogranicza thrillera i erotyku.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

4 osoby kupiły
9
Intruz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Intruz
Dostępny
40 szt.

Świat został opanowany przez niewidzialnego wroga. Najeźdźcy przejęli ludzkie ciała oraz umysły i wiodą w nich normalne życie. Jedną z ostatnich niezasiedlonych, wolnych istot ludzkich jest Melanie. Wpada jednak w ręce wroga, a w jej ciele zostaje umieszczona dusza o imieniu Wagabunda. Intruz bada myśli poprzedniej właścicielki ciała w poszukiwaniu śladów prowadzących do reszty rebeliantów...

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
10
Narodziny czyśćca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodziny czyśćca
Dostępny
29 szt.

Jacques Le Goff (1924–2014), jeden z kilku najwybitniejszych mediewistów francuskich, przeprowadził prawdziwe śledztwo w kwestii prapoczątków chrześcijańskiej koncepcji czyśćca. Z tych fascynujących poszukiwań wyrosło dzieło, które wraz z Historią raju Jeana Delumeau (Wydawnictwo Aletheia, Warszawa 2017) i Historią piekła Georges’a Minois składa się na francuski „tryptyk” opisujący „zaświaty”. Wynik badań Le Goffa odbiega od rozpowszechnionych przekonań, w myśl których z jednej strony o czyśćcu pisał już św. Augustyn, a przynajmniej Grzegorz Wielki w VI wieku, a z drugiej zaistniał w Kościele katolickim dopiero na soborze florenckim w XV wieku. O „ogniu oczyszczającym”, ignis purgatorius, istotnie pisano już wcześnie, lecz, jak ustalił Le Goff, czyściec-rzeczownik, purgatorium, jako „trzecie miejsce” zaświatów wszedł w obieg dopiero (już) w latach 70. XII wieku. Choć nie ma o nim mowy w Biblii ani nie uznają go inne religie poza katolicką, jako koncepcja wyrósł z zapotrzebowania epoki, dawał bowiem nadzieję żyjącym na zmianę losu ich zmarłych i zwiększał rolę Kościoła jako pośrednika w tej mierze. Idea czyśćca „zhumanizowała” ludzki los wobec perspektywy wiecznego potępienia, ale jednocześnie doprowadziła do kryzysu w Kościele jako ideowa podstawa nadużyć aż po proceder płatnych odpustów. Le Goff kończy badania na Boskiej komedii Dantego, lecz sensem swych poszukiwań czyni aktualne do dziś pytanie, czy czyściec miał łagodzić okrucieństwo piekła, czy raczej uczłowieczać absolut abstrakcyjnego raju.

78,00 zł
54,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,40 zł

3 osoby kupiły
11
Niższość cywilizacyjna wrogiego narodu. Niemieckie dyskursy o Polsce i Polakach 1919-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niższość cywilizacyjna wrogiego narodu. Niemieckie dyskursy o Polsce i...
Dostępny
21 szt.

Autor poddaje wnikliwej analizie wypowiedzi niemieckich elit politycznych i umysłowych na temat Polski i Polaków, ukazując w ten sposób motywy i mechanizmy niemieckiej propagandy skierowanej przeciwko Polsce w okresie Republiki Weimarskiej i od przejęcia władzy przez Adolfa Hitlera do roku 1945. Składająca się z trzech obszernych rozdziałów książka wykorzystuje liczne źródła, w tym przemówienia i dzienniki polityków i dyplomatów, zawiera także omówienie artykułów prasowych i niemieckiej kinematografii propagandowej.

50,00 zł
35,50 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,50 zł

2 osoby kupiły
12
Blok A5/40K czarny Koty 80g spirala HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok A5/40K czarny Koty 80g spirala HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
8 szt.

Idealny dla dzieci do zabawy i rysunku. Do rysowania i zabawy pisakami metalicznymi, gel penami i kredkami, np. odrysowywania kształtów z naszej gamy Eco craft. Do rysowania oryginalnych kontrastowych obrazków i kompozycji. Do tworzenia dekoracji przestrzennych, ozdób. Papier wysokiej jakości papier 80g/m2, barwiony w masie, o lekko ziarnistej powierzchni, bezkwasowy. Format A4 i A5, 40 kartek 80g/m2.

14,99 zł
2 osoby kupiły
13
Świat Dysku. Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Wyobraźcie sobie milion sprytnych szczurów. Szczurów, które nie uciekają. Szczurów, które walczą. Maurycy, poharatany kocur, potrafił łapać okazje i opracował doskonały plan. Ma na podorędziu głupawego z wyglądu dzieciaka jako grajka i ma własną plagę szczurów – szczurów dziwnie wyedukowanych, więc Maurycy nie może już myśleć o nich jako o posiłku. A wszyscy znają opowieści o szczurach i grajkach – więc dają mu dużo pieniędzy. Do czasu, kiedy Maurycy próbuje swojej sztuczki w dalekim miasteczku Blintzowe Łaźnie, gdzie cały numer rozsypuje się w proch. Ktoś tam gra całkiem inną melodię – melodię mroczną i posępną. Coś bardzo, ale to bardzo niedobrego kryje się w piwnicach. Szczury muszą poznać nowe słowo: zło. To już nie jest gra. W dole trafia się do świata, w którym szczur pożera szczura. Co więcej, to pewnie dopiero początek. Znakomity pisarz Terry Pratchett prowadzi nas przez mroczną, niezwykłą, przerażająco wciągającą opowieść, pierwszą historię ze „Świata Dysku” przeznaczoną dla młodszych czytelników. Pratchettowska etiuda na temat, co by było, gdyby szczury zaczęły myśleć i stworzyły cywilizację. Jak zawsze u tego autora mamy do czynienia z prozą ironiczną, wykorzystującą w perwersyjny sposób nasze kulturowe przesądy i mity. Jarosław Lipszyc Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu „Świat Dysku” – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

2 osoby kupiły
14
Lublin. Mapa laminowana, 1:20 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lublin. Mapa laminowana, 1:20 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Bardzo atrakcyjna cena, wytrzymałość oraz szczegółowość to główne cechy charakteryzujące nową serię map foliowanych. Polecane dla turystów pieszych, rowerowych, konnych i zmotoryzowanych. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii mapa jest foliowana w całości, w dużym formacie. Mapa Lublina w skali 1:20 000 zawiera: • ulice jednokierunkowe, • sygnalizację świetlną, • linie komunikacyjne, • skorowidz ulic. Dodatkowo zawiera plany takich miast jak: Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Puławy, Świdnik.

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
15
Pęknięte królestwo. Ostatni Jagiellonowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pęknięte królestwo. Ostatni Jagiellonowie
Dostępny
12 szt.

Po śmierci Barbary Radziwiłłówny królowa Bona ma nadzieję, że uda jej się powrócić na Wawel i skojarzyć kolejne małżeństwo syna. Odżywają w niej nadzieje na połączenie dynastii Jagiellonów i Walezjuszy. Jednak Zygmunt August wbrew woli matki poślubia Katarzynę Habsburżankę. Bona, która wciąż uważa Habsburgów za wrogów, nie widzi dla siebie miejsca w królestwie i postanawia wrócić do swego dziedzicznego księstwa w Italii. Wyjazdowi sprzeciwia się młody król. Gian Lorenzo Pappacoda, zaufany sługa Bony, dwoi się i troi, aby dopomóc swej pani w powrocie do ojczyzny. Zgorzkniała i niedoceniana królowa nie dostrzega mrocznych sideł, jakie zastawia na nią dworzanin.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
16
Duszek. Latarenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duszek. Latarenka
Dumel Discovery
Dostępny
2 szt.

Zabawny duszek łączący w sobie funkcję latarenki i lampki pomoże odnaleźć drogę w ciemności! • Latarenka w kształcie duszka, która wyczaruje w dziecięcym pokoju niepowtarzalny klimat i ułatwi maluszkowi zasypianie. • Lampka posiada dwa tryby natężenia światła: delikatny – lampka nocna, przy której można spać i mocny – latarenka pozwalająca rozświetlić mrok. • Latarenka pozwalająca rozświetlić mrok. Wygodny uchwyt jest także włącznikiem lampki. • Automatyczny 15-minutowy wyłącznik, w jaki wyposażony została latarenka, pozwala na bardziej ekonomiczne korzystanie z produktu.

56,99 zł
50,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,84 zł

1 osoba kupiła
17
Nie jesteś tym, co masz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie jesteś tym, co masz
Dostępny
56 szt.

W każdą sobotę ścierasz kurze z arsenału bibelotów, których nie masz serca wyrzucić? Z twojej szafy wysypują się ubrania, a mimo to wciąż nie masz czego na siebie włożyć? Masz w swoim domu pudło/szafkę/karton wstydu, w którym trzymasz rzeczy do przejrzenia? Jeśli tak, czytaj dalej. Jesteś w wieloletnim związku z wieloma przedmiotami. Zakończenie go nie przychodzi łatwo i wywołuje wiele głębokich emocji i wspomnień. Przyczyny tego rozstania mogą być różne: przeprowadzka, porządki po zmarłych bliskich, a być może też po prostu zwykła chęć „odgruzowania się” z posiadanych rzeczy, często odkładanych do ogarnięcia „na później”. Peter Walsh w swojej książce skupia się na emocjach, których przepracowanie przy pozbywaniu się rzeczy jest dużym wyzwaniem i niezwykle cennym doświadczeniem. W czuły i motywujący sposób tłumaczy, jak uporządkować swoją przestrzeń bez poczucia winy, za to z otwartością na nowe pozytywne przeżycia. Prowadząc cię przez proces redukcji posiadanych przedmiotów, pomaga zrozumieć, że nie jest tym, co masz, a tym, czego pragniesz!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
18
Świat Dysku. Złodziej czasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Złodziej czasu
Dostępny
7 szt.

Czas jest zasobem – wszyscy wiedzą, że trzeba nim gospodarować. Na Dysku zadanie to przypada Mnichom Historii, którzy magazynują go i przepompowują z miejsc, gdzie się marnuje (na przykład spod wody – ile czasu potrzebuje dorsz?), do miast, gdzie nigdy nie ma dość czasu. Ale konstrukcja pierwszego na świecie naprawdę dokładnego zegara staje się dla Lu-Tze i jego ucznia Lobsanga Ludda początkiem wyścigu... no, z czasem. Ponieważ ten zegar zatrzyma czas. A to będzie dopiero początkiem kłopotów. Złodziej czasu prezentuje także pełen komplet postaci drugoplanowych – bohaterów i złoczyńców, yetich, mistrzów sztuk walki oraz Ronniego, piątego Jeźdźca Apokalipsy (który odszedł, zanim stali się sławni). Książka uznana przez Rzeczpospolitą za bestseller roku 2007. „W lepszym świecie byłby uznany za pisarza wybitnego, a nie tylko popularnego... To najlepszy Pratchett, jakiego czytałem... Powinien być mocnym kandydatem do Nagrody Bookera” – Charles Spencer, „Sunday Telegraph”. „Czyta się z bezbłędną płynnością i pewnym tempem, które stały się przez lata znakami firmowymi Pratchetta” – Peter Ingham, „Times on Saturday”. „Terry Pratchett jest jednym z wielkich konstruktorów światów dodatkowych – czy też wyimaginowanych albo alternatywnych. Nie jest wtórny. Jest zbyt mocny... ma rzeczywistą energię prawdziwego bajarza” – A. S. Byatt, „The Times”. „Jednych ucieszą tropy pop-kulturowe i liczne aluzje do filmów akcji, od szpiegowskich klasyków po tak popularne ostatnio kopane kino klasy B. Inni zapewne zacierać będą ręce z radości zawsze tam, gdzie autor w sposób pozbawiony jakiejkolwiek złośliwości wyśmiewa wszelkie stereotypy oraz etykiety. Miłośnicy biblijnej symboliki, a w szczególności Apokalipsy według św. Jana, także nie zostaną odprawieni z kwitkiem. Powinni szykować się na chwilę, kiedy to czas dobiegnie końca. Pratchett w sposób uroczy przemycił świetny traktat filozoficzny, w którym przytacza najciekawsze pytania o naturę czasu, istnienie i nieistnienie oraz kwestię poznania i doświadczenia” – Dominika Węcławek, „Życie Warszawy”. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu „Świat Dysku” – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
19
Od...do. Co i jak rośnie w świecie przyrody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od...do. Co i jak rośnie w świecie przyrody
Dostępny
2 szt.

Dzieci pytają: co? jak? dlaczego? Seria Od...do odpowiada. Skąd się biorą żaby? Jak to się dzieje, że z gąsienicy rozwija się motyl? Dlaczego z małego nasionka wyrasta... piękny kwiat? Pokazujemy i objaśniamy, co i jak rośnie w świecie przyrody. Pytajcie śmiało! motyl * ślimak * błazenek * konik morski * żaba * krokodyl * bocian * kura * kangur * delfin * słonecznik * ziemniak * muchomor Pełne szczegółów ilustracje, na których dziecko odnajdzie fascynujące elementy. Przystępnie napisany, zrozumiały tekst. Do tego trwałe, kartonowe strony. Książka, z którą trudno się rozstać.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
20
Midnight Chronicles. Tom 1. Moc amuletu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Midnight Chronicles. Tom 1. Moc amuletu
Dostępny
1014 szt.

6-tomowa saga z gatunku fantasy new adult, w której emocje i niebezpieczeństwa spotykają się z magią i zmysłowością. Pierwszy tom nowej serii napisanej wspólnie przez Laurę Kneidl i Biancę Iosivoni. 449 zbiegłych dusz. 449 dni, żeby posłać je z powrotem do krainy umarłych. Łowczyni duchów Roxy wie, że to misja praktycznie niewykonalna. Jej dni zdają się więc policzone. Dlatego nie jest jej na rękę, że musi mieć na oku tajemniczego Shawa, który był opętany i od tamtej pory nic nie pamięta. Szczególnie że z każdą chwilą, którą ze sobą spędzają, iskrzy między nimi coraz wyraźniej. A przez to Roxy może stracić nie tylko serce, lecz także życie

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

1 osoba kupiła
21
Pańska, szlachecka, faszystowska. Polska w sowieckiej propagandzie, kulturze i historiografii 1917-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pańska, szlachecka, faszystowska. Polska w sowieckiej propagandzie, ku...
Dostępny
8 szt.

Książka omawia wielokierunkową propagandę sowiecką, która kształtowała obraz Polski i Polaków oraz relacje polsko-rosyjskie na przestrzeni blisko trzydziestu lat (1917-1945). Pokazuje, że niezależnie od nasilenia działań propagandowych przekaz ten był niezmiennie negatywny. W zależności od bieżących celów zmieniał się jedynie rozkład akcentów: początkowo podważano prawa Polski do panowania nad ziemiami na wschodzie, wzmacniano poczucie narodowej odrębności Białorusinów i Ukraińców, zarzucano Polakom prześladowanie mniejszości narodowych. Po roku 1926 pojawiły się wobec Polski oskarżenia o dążenie do wojny z ZSRS, w latach 30. zaś o jej faszyzację. Po agresji we wrześniu 1939 r. propaganda miała z kolei legitymizować zagarnięcie polskich ziem podkreślano aprobatę Białorusinów i Ukraińców dla sowieckiego panowania, przypominano o nędzy pod polskimi rządami, deprecjonowano dorobek państwa polskiego.

50,00 zł
35,50 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,50 zł

2 osoby kupiły
22
To zdarzyło się naprawdę. Mama kazała mi chorować, wydanie 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To zdarzyło się naprawdę. Mama kazała mi chorować, wydanie 7
Dostępny
7 szt.

Milion sprzedanych egzemplarzy w 21 krajach! Prawdziwa historia tragicznego dzieciństwa. „Zawsze byłam chora... następny lekarz, następny gabinet, następny szpital.” Tak wyglądało dzieciństwo Julie Gregory. Matka prowadzała córkę od lekarza do lekarza, domagała się kolejnych badań – nawet operacji na otwartym sercu! Ale specjaliści nie potrafili określić, co dolega Julie. Dziewczynka czuła się coraz gorzej przez 16 lat. Aż trafiła do rodziny zastępczej, a matka przed sąd... Julie, dopiero gdy miała 24 lata, dowiedziała się, że jej matka chorowała na zastępczy zespół Münchhausena. Zastępczy zespół Münchhausena to jedna z najbardziej złożonych, przerażających i okrutnych form znęcania się rodziców nad dziećmi. I najbardziej trudna do wykrycia. Polega na celowym wywoływaniu dolegliwości fizycznych i emocjonalnych u bliskiej, zależnej osoby przez jej opiekuna, najczęściej matkę. Autobiografia Julie Gregory Mama kazała mi chorować to pierwsza relacja ofiary maltretowania przez matkę z zastępczym zespołem Münchhausena i bezprecedensowy opis cierpień dziecka przez lata wpędzanego w chorobę. Wybrana książką roku przez „The Sunday Times”, stała się światowym bestsellerem sprzedanym w milionie egzemplarzy w 21 krajach. Julie Gregory przeżyła i jest uznanym międzynarodowym ekspertem i doradcą w dziedzinie zastępczego zespołu Münchhausena. „Ta książka jest z jednej strony pełna bólu, z drugiej zaś nadziei i radości życia poprzez ukazanie możliwości wyrwania się z kręgu przemocy i powrotu do zdrowia”. – dr n. med. Joanna Celecka-Kuszyk, prezes Fundacji Mederi – Pomóżmy Dzieciom

39,80 zł
27,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

1 osoba kupiła
23
TY PUFFIES Colby purpurowa mysz 42505 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY PUFFIES Colby purpurowa mysz 42505
Ty Inc.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
24
Pragnoza egipska i jej wołanie w wiecznym. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
25
Zasady są po to, żeby je łamać. Dziecięcy przewodnik po anarchii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zasady są po to, żeby je łamać. Dziecięcy przewodnik po anarchii
Dostępny
28 szt.

Czy masz w domu małego rebelianta? Ta książeczka jest dla niego lub dla niej! Jeśli chcesz przekazywać dziecku takie wartości jak wolność myśli, dyskusji, szacunku dla innych – przeczytaj mu ją. Ale uwaga! Jest ryzyko! Mowa o książce Zasady są po to, żeby je łamać. Dziecięcy przewodnik po anarchii Johna Sevena i Jany Christy. Zawiera wywrotowe hasła w rodzaju: „Ucz się. Używaj mózgu”, „Rozdawaj rzeczy”, „Słuchaj najcichszego głosu”. Każde hasło ilustrowane jest chwytającą za serce pastelą. Rozmowa, szacunek, myślenie – któż nie chce rozwijać tych umiejętności u swojego dziecka? Jest jednak haczyk. Książeczka zachęca do niezależności „tu i teraz”, a nie wtedy, kiedy dorośniesz. Dlatego decydując się na przeczytanie „Zasad...” dziecku, zgadzasz się na to, że Twój autorytet będzie kwestionowało. To książka dla odważnych rodziców, którzy chcą wychować odważne dzieci. Pięknie ilustrowana książka, głośna w USA, przetłumaczona na francuski, duński i szwedzki ukazała się właśnie po polsku.

42,00 zł
31,08 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
26
Bracia Vedetti. Tom 2. Skazana przez mafię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Vedetti. Tom 2. Skazana przez mafię
Dostępny
113 szt.

Świat prawa i przestępczy półświatek może połączyć tylko dzika namiętność Łucja na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie kruchej i słabej, jest jednak zdeterminowana, aby jako nowo mianowany prokurator regionalny jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Przy okazji chce pomścić śmierć siostry, która kilka lat wcześniej przedawkowała narkotyki. Łucja jest bezwzględna, nieprzekupna, a do tego… nieprzytomnie zakochana w Aleksandrze, który próbuje pozyskać ją dla wrocławskiego bossa narkotykowego. Mężczyzna znajdzie się w najgorszej możliwej sytuacji, rozdarty między lojalnością wobec rodziny a nowo odkrytym uczuciem do pani prokurator. Kiedy otrzyma zadanie, aby rozwiązać problem raz na zawsze, będzie musiał podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
27
Kościół na rynku. Eseje pastoralne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół na rynku. Eseje pastoralne
Dostępny
9 szt.

Marketing religijny to dziedzina w Polsce mało znana i budzące nieufność. W Kościele wciąż zauważa się pewien dystans wobec korzystania z technik reklamowych, wynikający zapewne z kojarzenia ich ze sprzedażą, działalnością komercyjną, zyskiem, a nawet manipulacją i kłamstwem. Jak jednak zauważa ks. Andrzej Draguła, instrumenty kryjące się pod terminami marketing i reklama same w sobie nie są ani dobre, ani złe. Przekonuje też w swojej książce, że wiara i ekonomia, Kościół i rynek, zbawienie i marka, duszpasterstwo i marketing są sobie bliższe, niż nam się wydaje.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
28
Poszukiwacze na tropie: Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poszukiwacze na tropie: Konie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Poszukiwacze na tropie Każda książka z tej serii to nie tylko zbiór cennych informacji - to także pole do popisu dla bystrzaków, którzy na ilustracjach mogą szukać rozmaitych elementów. Wytęż wzrok i do dzieła!

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
29
Dom wszystkich snów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom wszystkich snów
Dostępny
12 szt.

Rodzimy się w nim i w nim zamykamy oczy, w jego długich, wąskich korytarzach i pustych pokojach rozgrywa się to, czego doświadczamy między jedną a drugą nicością. W nim prowadzimy walkę i w nim zostajemy pokonani. Stawiamy pytania lub poszukujemy odpowiedzi. Kto go wzniósł? Kto nas do niego sprowadził? Jest ogromy, być może większy niż świat, a my, z góry skazani na błądzenie, nigdy nie poznamy jego planów.

39,99 zł
27,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
30
Świat Dysku. Wolni Ciut Ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Wolni Ciut Ludzie
Dostępny
42 szt.

Nowe wydanie w przekładzie Piotra W. Cholewy! Każda kraina potrzebuje własnej czarownicy... Na wysokich halach, w rzece pojawia się potwór, a na drodze bezgłowy jeździec. Teraz, kiedy nie ma już babci Obolałej, tylko młoda Tiffany Obolała może strzec granic. By nie wpuścić tu... różnych rzeczy. To jej kraina. Jej obowiązek. Ale zadziwiające, jak pomocna może się okazać horda niesfornych piktali, jeśli tylko skieruje się ich we właściwą stronę i jeśli najpierw przestaną bić się między sobą... Opowieść Pratchetta, pomimo osadzenia w paranoidalnym Świecie Dysku jest jedną z najpiękniejszych apologii rozumu. Oczy kłamią rozumowi – mówi Pratchett. Na dodatek mówi to w taki sposób, że prawda ta przesłonięta jest delikatną kurtyną łez. Łez śmiechu – „Życie Warszawy”. „Wolni Ciut Ludzie to połączenie Alicji w krainie czarów i Braveheart oraz, jak zwykle u Pratchetta, nawiązuje do dziesiątek innych książek, m.in. Władcy Pierścieni. Bardzo zabawna, ale też mądra książka, z której młodzi czytelnicy (choć i starsi przeczytają ją z przyjemnością) mogą wynieść kilka pożytecznych nauk...” – „Metro”. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu „Świat Dysku” – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
31
Cztery wesela. Tom 1. Przypadkowy narzeczony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cztery wesela. Tom 1. Przypadkowy narzeczony
Dostępny
66 szt.

Pełna humoru i ciepła opowieść o przypadkowym spotkaniu dwojga ludzi, które wywraca ich życie do góry nogami. Megan rozstała się z narzeczonym, kiedy odkryła, że ukochany ją zdradził. Fakt ten ukryła przed rodziną z obawy o ich reakcję. Na kilka dni przed planowanym ślubem dziewczyna leci jednak do domu i ma nadzieję, że uda jej się wytłumaczyć bliskim, co tak naprawdę się stało. Przed podróżą zażywa tabletkę na chorobę lokomocyjną, która w połączeniu z alkoholem ścina ją z nóg. Josh wsiada do samolotu, żeby wypełnić misję – chce uratować rodzinną firmę przed bankructwem. Żeby to zrobić, musi udowodnić, że konkurencyjna firma ukradła jego projekt będący ich ostatnią deską ratunku. W samolocie poznaje Megan, która pod wpływem chwili i…alkoholu zwierza mu się ze swoich problemów. Dziewczyna nie jest w stanie o własnych siłach opuścić pokładu, dlatego Josh postanawia jej pomóc. Na lotnisku czeka rodzina Megan, która bierze Josha za jej narzeczonego. On nie wyjaśnia tego nieporozumienia, dostrzegając w nim szansę na realizację swego planu. W ten sposób oboje postanawiają udawać narzeczonych (każde z innych powodów) i zerwać ze sobą tuż przed ślubem. Wyrachowany plan zaczyna brać w łeb, gdy Megan i Josh spędzają razem więcej czasu. Czy między nimi pojawi się prawdziwe uczucie?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
32
Wkłady grafitowe Kubuś 5.6mm 4B, 6 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkłady grafitowe Kubuś 5.6mm 4B, 6 szt.
Koh-I-Noor
Dostępny
8 szt.

Wkłady grafitowe, ostrzone o średnicy 5.6 mm do ołówków mechanicznych typu Kubuś. Pudełko zawiera 6szt.

14,11 zł
13,99 zł

Rabat 0,9%
oszczędzasz 0,12 zł

1 osoba kupiła
33
Rywale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rywale
Dostępny
107 szt.

Bezcenny hotel, dwie zwaśnione rodziny i pożądanie silne jak nienawiść. Nasi dziadkowie rozpoczęli tę wojnę, gdy z najlepszych przyjaciół stali się największymi rywalami biznesowymi w historii. A wszystko za sprawą kobiety, ich partnerki w interesach, którą obaj kochali, lecz żaden nie zdobył jej serca. Nasi ojcowie kontynuowali tę rodzinną tradycję. A potem zrobiliśmy to ja i Weston. Pewnie trwałoby to nadal, gdyby dawna ukochana naszych dziadków nie umarła i nie zostawiła im w spadku jednego z najcenniejszych hoteli świata. I tak oto jesteśmy tu razem. Zamknięci. Dwoje zaciekłych rywali. Ogień i woda. Próbujemy posprzątać bałagan, który odziedziczyliśmy po przodkach, i się przy tym nie pozabijać. Mamy tę wojnę w genach. Jest tylko jeden problem – im bardziej ze sobą walczymy, tym mocniej pragniemy siebie nawzajem. Nowa powieść bestsellerowej Vi Keeland.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

34
Dance sing love Choreografia uczuć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dance sing love Choreografia uczuć
Dostępny
38 szt.

Kontynuacja bestsellerów Miłosny układ i W rytmie serc! Livia Innocenti przekonała się na własnej skórze, jak przewrotny potrafi być los. Po wielu trudnych przeżyciach dziewczyna powoli rozpoczyna nowe życie u boku Jamesa Sheridana. Wraz z przyjaciółkami Kathy i Leną planuje założyć szkołę tańca, dziewczyny tworzą kanał na YouTube, ponieważ chcą pokazać światu, na co je stać. Livia w nowej roli czuje się coraz pewniej. Jednak cienie wiszące nad jej związkiem z Jamesem nie znikają. Jest wiele spraw, które wymagają zamknięcia i nie dają o sobie zapomnieć. James ma własne problemy, które powoli wychodzą na światło dzienne. Oboje muszą zadać sobie pytanie, czego naprawdę chcą od życia. Tylko czy odpowiedź nie będzie początkiem końca? Zanurz się w świecie, w którym wspólne bicie serc Livii i Jamesa nadaje rytm jego muzyce, a emocje i pasja tworzą jej choreografie! Po prostu DANCE & SING & LOVE! Layla Wheldon długo kazała nam czekać na trzeci tom trylogii DANCE & SING & LOVE. Jednak było warto ? to świetna i wciągająca powieść. Aż szkoda, że to już finał burzliwej i namiętnej historii Livii i Jamesa. Musicie to przeczytać! K.N. Haner, autorka bestsellerowych powieści Po długiej przerwie Layla Wheldon wraca do nas z niecierpliwie wyczekiwaną kontynuacją pełnej wzlotów i upadków historii Livii i Jamesa. I wygląda na to, że autorka jest w szczytowej formie! Nowe wyzwania. Problemy, z którymi muszą się uporać bohaterowie. Pasja. Namiętność. Taniec. Emocje. Na brak wrażeń z całą pewnością nie można narzekać. Moim zdaniem Choreografia uczuć to najlepsza część serii DANCE & SING & LOVE! Katarzyna Ewa Górka,@katherine_the_bookworm Layla Wheldon powraca i oddaje w ręce czytelników powieść, w której nie brakuje zaskakujących momentów, emocji i pożądania. Przed Livią i Jamesem jeszcze wiele niespodzianek i trudnych decyzji, ale w końcu będą szczęśliwi, prawda? Przekonajcie się sami. Serdecznie polecam! Hanna Smarzewska, Nie oceniam po okładkach Patroni medialni: O autorze Layla Wheldon ? to pseudonim Sandry Sotomskiej na wattpad.com, portalu dla młodych twórców, na którym publikuje od 2015 roku. Debiutancki Miłosny układ przez długi czas utrzymywał na nim pozycję numer 1 w kategorii romansów i w dalszym ciągu osiąga rekordową liczbę odsłon ? obecnie to ponad 3 miliony. Jej pasją jest pisanie. Interesuje się muzyką, językiem angielskim oraz kulturą Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Australii. Lubi podróżować i poznawać nowe miejsca.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

35
Mroczna Wyspa Lodu. Tom 2. Zaćmienie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna Wyspa Lodu. Tom 2. Zaćmienie, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.08

Co 30 sekund na świecie sprzedaje się średnio 1 książka Jónassona! Od fenomenalnego debiutu islandzkiego mistrza – Milczenia lodu – minęło 5 lat. Rok 2020 przyniósł mu drugą falę triumfu: kolejny 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy, przygotowania do seriali i tytuł najlepszego autora kryminałów naszych czasów! Siglufjörður – małe miasteczko na najdalszym północnym krańcu Islandii jest jak pułapka. Odcięte od świata, zasypane śniegiem, pogrążone w ciemności arktycznej nocy albo w nieznośnym świetle arktycznego lata. Tu wszyscy wiedzą o sobie wszystko i wszyscy milczą. Właśnie tu Ari Thór Arason dostał pierwszą pracę, a nie jest to dobre miejsce dla kogoś, kto nie ma zbyt grubej skóry. Ari Thór studiował filozofię, żeby lepiej zrozumieć świat i teologię, żeby odnaleźć wiarę… Został policjantem, żeby znaleźć sprawiedliwość… Na brzegach spokojnego fiordu, w jasną letnią noc brutalnie pobito na śmierć mężczyznę. Kiedy chmura popiołów z wybuchu wulkanu zamienia arktyczny dzień w ciemność, do Siglufjörður przybywa młoda reporterka z Reykjavíku, żeby na własną rękę prowadzić śledztwo. Nie wie, że stawką jest życie niewinnej osoby. Ari Thór i jego koledzy z komisariatu zmagają się z coraz bardziej niejednoznaczną sprawą, a osobiste dramaty doprowadzają ich do ostateczności. Jakie tajemnice miał zabity i co ukrywa reporterka? Gdy niewypowiedziane koszmary z przeszłości zagrożą im wszystkim, a ciemność się pogłębi, może zginąć ktoś jeszcze…

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

36
Niegrzeczne Książki. Przeklęci. Tom 1. Krew Zeusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niegrzeczne Książki. Przeklęci. Tom 1. Krew Zeusa
Dostępny
80 szt.

Dawne grzechy, nadprzyrodzone moce i zakazana namiętność, dla której warto zstąpić do piekieł. Gorsze od bycia demonem jest tylko bycie Valari. Jako studentka Uniwersytetu Alameda w Los Angeles Kara Valari może czasem zapomnieć, że jest i jednym, i drugim. Zagubiona między stronami klasyków i schowana w cieniu sal wykładowych, próbuje ukryć się przed obiektywami paparazzi, a także przed publicznymi dramatami swojej sławnej rodziny. Ma jeszcze rok na rozwijanie prawdziwych pasji. Potem musi wypełnić mroczne przeznaczenie, które ciąży na niej od urodzenia. Profesor Maximus Kane jest przeklęty. Obdarzony niewytłumaczalną siłą i prawdziwie boską posturą chowa się przed światem, bo wie, że jego dar czasem sprawia, że krzywdzi najbliższe osoby. Sensem istnienia stała się dla niego samokontrola. A przynajmniej tak było do momentu, w którym do jego życia wkroczyła Kara Valari, piękna studentka gotowa odkryć tajemnicę ukrytą w niezwykłym DNA Maximusa. Jest królową Hollywood. Zakazanym owocem. A dla niego – odpowiedzią na wszystko.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

37
Slay Quartet. Tom 1. Rywalizacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Slay Quartet. Tom 1. Rywalizacja
Dostępny
96 szt.

Bogaci mężczyźni, eleganckie kobiety i namiętności, które burzą krew w żyłach Ten facet to diabeł wcielony. Bierze, co chce, i nie ogląda się na nikogo. A teraz chce mieć Celię Werner. Jest zimny, okrutny, wyrachowany, a jednocześnie jego obecność wywołuje w kobiecie dreszcz podniecenia. Edward Fasbender jest największym rywalem biznesowym ojca Celii i zarazem jej największym przekleństwem. Żeby zdobyć władzę, nie cofnie się przed niczym. Małżeństwo z Celią jest mu potrzebne jako element transakcji biznesowej. Kto chciałby wychodzić za mąż z takich powodów? Na pewno nie Celia. A przynajmniej nie od razu. Najpierw musi trochę pograć z tym nazbyt pewnym siebie intrygantem. Problem w tym, że trafiła na naprawdę bezwzględnego przeciwnika. Dokąd zaprowadzą ją igraszki z diabłem? Nowa powieść Laurelin Paige, autorki bestsellerowej serii „Uwikłani”.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

38
Amberek. Moje superowe ciężarówki i koparki, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amberek. Moje superowe ciężarówki i koparki, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Urzekająca wyrazistymi barwami pięknych ilustracji Davida Wojtowycza izabawnymi wierszykami Gilesa Andreae, autora kultowego bestselleraŻyrafy nieumieją tańczyć, książka dlawszystkich miłośników dużych samochodów – bawi, zachwyca iuczy. Który ztych wielkich samochodów najbardziej jest superowy? Przyjrzyjmy się im bliżej, co fajnego każdy znich umie robić. Uwielbiasz ciężarówki? To wskakuj do kabiny kierowcy iruszaj wdrogę ztą wypełnioną bajecznie kolorowymi samochodami świetną książką. Dzięki niej wiele dowiesz się ofascynujących wozach strażackich, wywrotkach, betoniarkach, dźwigach, traktorach, ambulansach io ich pracy.

34,80 zł
24,36 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,44 zł

39
Wężowy bóg. Tom 3. Umarła armia Lokiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wężowy bóg. Tom 3. Umarła armia Lokiego
Dostępny
173 szt.

Wiking nie cofa się przed niczym... może z wyjątkiem furii berserka. Islandia, dawno, dawno temu... Ulf Keludar, władca wikingów z południa wyspy, znajduje na brzegu nieprzytomnego mężczyznę, ocalałego z tonącego drakkara. Nieznajomy, pochodzący z Orkadów, nie jest zwykłym rozbitkiem, zwie się Elryk i nosi znak Odyna, znamię wojowników-bestii, trzech legendarnych berserków tego świata, wybranych przez samego króla bogów i obdarzonych nadludzką siłą. Wygnany przez króla Norwegii Hakona i trawiony żądzą zemsty Elryk, wbrew sobie włączy się w konflikt, w którym Ulf stawia czoła Björnowi Poparzonemu, potężnemu władcy północy wyspy. Ta krwawa waśń może zmienić los Islandii, a być może także całego narodu wikingów... Ta ociekająca krwią i kipiąca furią odyseja wikińskich wojowników, nasycona ich fascynującą mitologią, została ożywiona wyrazistą kreską Benoît Dellaca.

44,80 zł
31,36 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,44 zł

40
Legenda Korry. Tom 2. Wojna o wszystko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda Korry. Tom 2. Wojna o wszystko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Seria Legenda Korry jest oficjalną kontynuacją kultowego serialu animowanego. W ogniu zemsty! Korra i Magowie Powietrza wracają do Świata Duchów. Zachwycająca niegdyś kraina to teraz mroczne, wyjątkowo nieprzyjazne pustkowie. Krucha równowaga między ludźmi a duchami zostaje zachwiana – generał Iroh wystawia przy portalu wojsko. I gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w Mieście Republiki kryzys mieszkaniowy przybiera na sile. Zhu Li postanawia wystartować w wyborach prezydenckich, by pozbyć się znienawidzonego prezydenta Raiko. Czy Korra zdoła zachować neutralność i wypełniać obowiązki awatara? Gra toczy się przede wszystkim o spokój obywateli i przyszłość portalu!

49,80 zł
34,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,94 zł

41
When Life Was Hard & Fast Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

42
When Life Was Hard & Fast, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
When Life Was Hard & Fast, CD
WARWICK, RICKY, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

43
Bogowie nigdy nas nie opuścili, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bogowie nigdy nas nie opuścili, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.22

Starożytni astronauci przybyli na Ziemię przed tysiącami lat. I są tu nadal! Bogowie nigdy nas nie opuścili kontynuacja legendarnego bestsellera Wspomnienia z przyszłości, w którym Erich von Däniken podważył wszystko, czego uczą podręczniki o początkach cywilizacji i zrewolucjonizował nasze spojrzenie na przeszłość ludzkości. Wysunął szokującą tezę: technologie i religie dawnych kultur zostały podarowane ludziom przez starożytnych astronautów, którzy przybyli na Ziemię w załogowych statkach kosmicznych i zostali powitani jako bogowie. Naukowcy książkę potępili. Czytelnicy kupili 30 milionów egzemplarzy! Czego właściwie chcieli od nas Obcy tysiące lat temu? I czego chcą teraz? I dlaczego tak wzbraniamy się przed uznaniem, że mogą tu być? W Bogowie nigdy nas nie opuścili Erich von Däniken odpowiada na te pytania jak zwykle barwnie i pasjonująco. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biotechnologii, astrofizyki, inżynierii, sztucznej inteligencji. Oddaje głos ludziom, którzy nawiązali kontakt z przybyszami z kosmosu. Dlaczego media nie informują o tych sensacyjnych odkryciach? Komu zależy na ukrywaniu prawdy? Jednak dzień spotkania zbliża się nieuchronnie. Rozszyfrowany przez dwóch szwajcarskich fizyków kod spoza Ziemi wskazuje konkretną datę… Erich von Däniken to najsłynniejszy kontrowersyjny badacz historii ludzkości i najwybitniejszy przedstawiciel paleoastronautyki. Jest najczęściej czytanym autorem literatury faktu na świecie. Jego książki przetłumaczono na 32 języki i wydano w 70 milionach egzemplarzy.

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

44
Fargo. Pirat, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fargo. Pirat, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.07

Bestseller największego na świecie mistrza powieści przygodowych. Sam i Remi Fargo – małżeństwo milionerów i poszukiwaczy przygód – w pojedynku z miliarderem ogarniętym zbrodniczą obsesją zdobycia zaginionego legendarnego skarbu. Podczas upragnionych wakacji w San Francisco Sam i Remi odwiedzają antykwariat z rzadkimi książkami. Nazajutrz dowiadują się, że właściciel zmarł nagle w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie wiedzą jeszcze, że zbrodnia ma związek z księgą, która zawiera tajną mapę wskazującą drogę do historycznego skarbu. Od Kalifornii, przez Arizonę i Jamajkę, po Zamek Nottingham w Anglii, Sam i Remi rozpoczynają wyścig z czasem. Stawką są zaginione przed ośmiu wiekami bajeczne bogactwa króla Jana bez Ziemi. Przeciwnik jest potężny. A wśród ich sojuszników kryje się zdrajca… Clive Cussler to najpopularniejszy i najbardziej lubiany autor powieści przygodowo-sensacyjnych na świecie. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam był uosobieniem przygody, tak jak jego najsłynniejszy bohater, Dirk Pitt. Clive Cussler to jedyny pisarz, którego powieści od prawie pół wieku nie schodzą ze szczytów list bestsellerów. W każdym tygodniu zajmują najwyższe miejsca w Top 10 „New York Timesa”. Są tłumaczone na 60 języków i publikowane w 105 krajach. Clive Cussler nazwany został Wielkim Mistrzem Przygody, który fascynuje czytelników w każdym wieku.

47,80 zł
33,46 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,34 zł

45
Amberek. Bajkołapek na dobranoc, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amberek. Bajkołapek na dobranoc, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Pięknie ilustrowany irymowany światowy bestseller autorów książek wydanych w26 językach. Poznajemy radość czytania zBajkołapkiem, który na bajki miał wielką chrapkę. W każdym domu na dobranoc książki dzieciom wciąż czytano... I nagle wszystkie książeczki zbajkami zaczynają znikać. Kto podkrada bajki? Dzielny zajączek postanawia rozwiązać zagadkę. • Wspaniała zachęta do czytania – nietylko na dobranoc – woryginalnej, zabawnej opowieści. Helen Docherty, Thomas Dochertyto autorzy współczesnej klasyki, bestsellerów wydawanych w26 językach. Najsławniejsze znich to Bajkołapek na dobranoc iRycerz, który niechciał walczyć. Helen pisze zabawne, rymowane opowieści; Thomas tworzy niepowtarzalne, malarskie ilustracje, które wypełniają zwierzątka, rycerze orazdziwne isympatyczne istoty. Wyobraźnia, wrażliwość plastyczna ikolorystyczna Thomasa Docherty wprowadza nas wbaśniowe światy, a zabawne rytmiczne teksty Helen dają mądre idobre przesłanie. Książki małżeńskiej pary twórców zachęcają dzieci do czytania, pokazując, jak wielka jest moc bajek iopowieści. Uczą wzajemnego szacunku, akceptacji innych ipokazują siłę życzliwej przyjaźni.

34,80 zł
24,36 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,44 zł

46
Chemia Piękna. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia Piękna. Tom 1
Dostępny
49 szt.

Książka przedstawia dwie komplementarne metody podziału związków chemicznych o znaczeniu kosmetycznym. Pierwsza – opiera się na klasyfikacji chemicznej, w drugiej kryterium podziału stanowi funkcja, jaką związek pełni w kosmetykach. Podejście to umożliwia opis nawet złożonych związków chemicznych, które zawierają kilka grup funkcyjnych lub mogą pełnić kilka funkcji w kosmetykach.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

47
Chemia Piękna. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia Piękna. Tom 2
Dostępny
82 szt.

Książka udziela odpowiedzi na pytanie, jakie są źródła substancji, które mogą stanowić wartościowe składniki kosmetyków i suplementów. Analiza współczesnych trendów w tym względzie ujawnia trzy podstawowe metody pozyskiwania tego typu związków: etno-chemię kosmetyczną, teoretyczne badania in silico oraz peptyzację. To trzy najważniejsze i nowoczesne metody dostarczające substancji o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych, antyoksydacyjnych, przeciwzapalnych, przeciwstarzeniowych, botox-like i innych, których skuteczność została potwierdzonych w badaniach in vivo i in vitro.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

48
Łapanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łapanka
Dostępny
47 szt.

Staszek stanął przed niebywałą szansą na ucieczkę z pociągu kilka kilometrów od Oświęcimia. Ale była również przeszkoda ? Niemcy zabrali jego kenkartę. Brak odpowiedniego dokumentu tożsamości prowadził ? w najlepszym wypadku ? wprost do aresztu. Musiał jednak dostać się do małego miasteczka na przedmieściach Warszawy, gdzie jego żona z dzieckiem i teściową zamieszkali po okrutnym wysiedleniu podczas całkowitego zniszczenia miasta. Po niebezpiecznej podróży Staszek odnajduje swoją rodzinę w dwupiętrowym domu, wraz z dwudziestoma innymi ludźmi ocalałymi po rzezi Warszawy. Po ponad trzydziestu latach kariery kardiochirurga w Kalifornii, Witold Niesłuchowski przeszedł na emeryturę i przeprowadził sie do Chapel Hill, gdzie obecnie mieszka z żoną Bonnie i golden retrieverem Bentleyem. Po latach spędzonych w sali operacyjnej i poza nią odkrył, że wszechświat nie składa sie z atomów, lecz z opowieści. Związki miedzy ojcem a synem są mu szczególnie bliskie, toteż większość jego opowiadań porusza te zagadnienia. Zapraszam na stronę internetowa: witoldniesluchowski.com

17,90 zł
15,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

49
Bellingcat: ujawniamy prawdę w czasach postprawdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bellingcat: ujawniamy prawdę w czasach postprawdy
Dostępny
51 szt.

Bellingcat: ujawniamy prawdę w czasach postprawdy opowiada o tym, jak jeden człowiek pobudził do działania dziennikarzy obywatelskich, którzy rozwiązują największe zagadki naszych czasów, korzystając jedynie z komputerów. Bellingcat to niezależny internetowy serwis śledczy, który rzuca nowe światło na nasz sposób myślenia o mediach, polityce i przyszłości cyfrowego świata. Autor opisuje narzędzia używane do analizy danych od lat 90. XX wieku, od oprogramowania geolokacyjnego po aplikacje pozwalające określić z dokładnością do pół godziny czas wykonania zdjęcia. Książka opowiada również o dotychczasowych najgłośniejszych śledztwach Bellingcat, przybliża m.in. historię zestrzelenia malezyjskiego samolotu pasażerskiego nad Ukrainą, ukazuje też prawdę o pochodzeniu broni używanej w syryjskiej wojnie domowej i podsłuchach w telefonach dziennikarzy. Krótko przed premierą książki świat znów usłyszał o Bellingcat. Dziennikarze opublikowali materiał, w którym podali nazwiska ośmiu funkcjonariuszy Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) zamieszanych – według autorów publikacji – w sprawę otrucia Aleksieja Nawalnego. „Bellingcat walczy z Władimirem Putinem i jemu podobnymi za pomocą komputerów i smartfonów, atakując Kreml zza biurka” – Foreign Policy.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

50
Mroczna Wyspa Lodu. Tom 1. Milczenie lodu, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna Wyspa Lodu. Tom 1. Milczenie lodu, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Co 30 sekund na świecie sprzedaje się średnio 1 książka Jónassona! Od spektakularnego debiutu - Milczenia lodu - minęło 5 lat. Rok 2020 przyniósł islandzkiemu mistrzowi drugą falę triumfu: kolejny milion sprzedanych powieści, przygotowania do seriali i miano najlepszego autora kryminałów! Siglufjördur - małe miasteczko na północy Islandii jest jak pułapka. Wciśnięte w głęboki fiord, rzadko widzi słońce. Tu wszyscy wiedzą o sobie wszystko. I wszyscy milczą. Właśnie tu Ari Thór Arason dostaje pierwszą pracę, a nie jest to dobre miejsce dla kogoś, kto nie ma zbyt grubej skóry. Ari Thór Arason studiował filozofię, żeby lepiej zrozumieć świat i teologię, żeby odnaleźć wiarę… Został policjantem, żeby znaleźć sprawiedliwość… Młoda kobieta zostaje znaleziona półnaga i nieprzytomna na śniegu w kałuży krwi… sławny pisarz umiera w dziwnych okolicznościach… Ari Thór wbrew wszystkim musi przedrzeć się przez lodową barierę, którą odgrodzili się mieszkańcy, i wniknąć w ich przeszłość. Tymczasem schodzi lawina i zasypuje tunel, odcinając Siglufjördur od świata. Burze śnieżne i dwudziestoczterogodzinna ciemność doprowadzają Ariego Thóra do granic wytrzymałości. Wydarzenia sprzed lat zaczynają się splatać z teraźniejszością. Krąg podejrzanych zacieśnia się, a śledztwo staje się coraz bardziej osobiste... „Jónasson to najlepszy autor kryminałów naszych czasów? Prawdziwy mistrz gatunku!” – „Times” Ragnar Jónasson – islandzki prawnik i wykładowca – pisarski kunszt szlifował jako tłumacz Agathy Christie. Jego twórczość wyróżnia szacunek dla słowa, oszczędność środków, poetyckość przejmujących obrazów, prawda psychologiczna postaci niepodobnych do spotykanych w literaturze kryminalnej. Ari Thór to niepogodzony z życiem młody policjant, który równie często musi walczyć ze zbrodnią, co z samym sobą. Jónasson z wirtuozerią i empatią opowiada o ludziach i zbrodni, o uczuciach i samotności. Obie serie, „Mroczna wyspa lodu” i „Hulda”, wydawane są w 32 krajach, obsypywane nagrodami, znakomitymi recenzjami, królują na listach bestsellerów.

39,80 zł
Powiadomienie
51
JS, jakiego jeszcze nie znasz. Zakres i domknięcia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JS, jakiego jeszcze nie znasz. Zakres i domknięcia
Dostępny
162 szt.

Zakres i domknięcia to druga po Na dobry początek książka z serii JS, jakiego jeszcze nie znasz, dzięki której zrobisz kolejny krok w kierunku głębszej znajomości języka JavaScript. W tej książce autor koncentruje się na pierwszym z trzech filarów języka JavaScript: systemie zakresów i domknięciach funkcji, jak również możliwościach wzorca projektowego modułu. Publikacja wraz z pozostałymi książkami z serii tworzy mapę drogową, która jest przewodnikiem w nauce JavaScriptu i rozwoju umiejętności z nim związanych. JS, jakiego jeszcze nie znasz to drugie wydanie cieszącej się uznaniem serii książek You Don?t Know JS. Książki z tej serii pomogą Ci wziąć pełną odpowiedzialność za pisany kod, zrozumieć go i programować w sposób czytelny oraz świadomy. Będą Twoim podręcznikiem podczas podróży po świecie JavaScriptu, od aktualnego stanu wiedzy po głębsze jego zrozumienie.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

52
Amerykańskie ciężkie okręty artyleryjskie T.7 na tle konstrukcji innych państw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerykańskie ciężkie okręty artyleryjskie T.7 na tle konstrukcji innyc...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.15

Zawiera opis ostatecznej wersji pancerników typu South Dakota, krążowników liniowych typu Lexington, "następców" typu South Dakota oraz "mini pancerników" z przed traktatu Waszyngtońskiego. Tom kończy się na brytyjskim typie Nelson.

215,00 zł
182,75 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 32,25 zł

53
Pamiętnik z Zakopanego 1956-1968 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik z Zakopanego 1956-1968
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.08

Tertulian Stablewski (1901-1973) - syn właścicieli ziemskich ze Szlachcina ze znanej rodziny Stablewskich - był krewnym prymasa Polski Floriana Stablewskiego. Absolwent gimnazjum benedyktynów w Ettel i Akademii Sztuk Pięknych w Monachium. Malarz, poeta, powieściopisarz.

75,00 zł
66,75 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,25 zł

54
Niegrzeczne Książki. Droga na szczyt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niegrzeczne Książki. Droga na szczyt
Dostępny
61 szt.

Ekstremalne warunki, pragnienia silniejsze niż strach i pożądanie, które jest jak tlen. Liwię i Daniela łączy wspólny cel – zdobycie najwyższego szczytu Ziemi. Droga na dach świata ma być dla nich oczyszczeniem, pożegnaniem z przeszłością i szansą na nowe życie. Namiętność, która rodzi się między nimi w tych skrajnie niesprzyjających warunkach, jest jak lawina – nie mogą (i nie chcą) przed nią uciec, choć stawka to ich cały dotychczasowy świat. Ani na chwilę nie zapominają jednak, że szczyt stanowi dopiero połowę drogi. Nowa powieść Eweliny Dobosz to romans tak gorący, że ulegną mu nawet himalajskie śniegi.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

55
Zakres obowiązków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakres obowiązków
Dostępny
98 szt.

Dobra pensja i aż trzech przystojnych szefów? Poczekaj, aż poznasz pełen zakres obowiązków… Oni nie wierzą w miłość, tylko w pożądanie. Ona nie wierzy w ludzi, bo los brutalnie się z nią obszedł. Jeden przystojny szef to dużo, ale trzej przystojni szefowie? W objęciach Adama, Mateusza i Szymona nawet czyste zło smakuje jak najsłodszy cukierek. Magda rozpoczęła swoje życie z bardzo słabymi kartami. Bez ojca, z matką alkoholiczką, wychowana w domu dziecka. Kiedy jej młodszy brat umiera z przedawkowania, a ona sama traci pracę, pozostaje jej już tylko jedno – odbić się od dna. Pod tym względem posada asystentki zarządu w Clover Project wydaje się idealna – atrakcyjna pensja, nowe zadania, trzej zniewalający szefowie i mało czasu na zmartwienia. Choć dziewczyna szybko się orientuje, że w tej firmie nie wszystko mówi się wprost, mroczne tajemnice raczej ją podniecają, niż przerażają. Aż do momentu, gdy dociera do niej, co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków… Słodki romans czy komedia romantyczna? Nie tym razem. Poznaj najmroczniejszą historię, jaka do tej pory wyszła spod pióra Anny Langner.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

56
Bromance. Tom 1. Klub książki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bromance. Tom 1. Klub książki
Dostępny
108 szt.

Pierwsza zasada klubu książki: nie rozmawiasz o klubie książki Małżeństwo Gavina Scotta ma poważne problemy. Mężczyzna dowiedział się, że jego żona udawała wszystkie orgazmy. To prawdziwy cios w serce, zwłaszcza dla członka drużyny Nashville Legends. Pod wpływem chwili podejmuje on najgorszą z możliwych decyzji…robi żonie awanturę! Kiedy Thea uznaje, że to dla niej za dużo, prosi go o rozwód. Gavin nie może pogodzić się z rozpadem małżeństwa i chce zrobić wszystko, żeby naprawić swój błąd. Zrozpaczony mężczyzna znajduje pomoc w tajnym klubie, w którym zasiadają najwięksi samce alfa z Nashville. I to nie jest byle jaki klub. Klub książki! Mężczyźni biorą na czytelniczy tapet najpopularniejsze romanse i przy ich pomocy próbują uratować małżeństwo Gavina. Czy mężczyzna odzyska zaufanie żony, zanim jego związek całkowicie się rozpadnie? Czy książki pomogą mu uratować małżeństwo?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

57
Niegrzeczne Książki. Niegrzeczna miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niegrzeczne Książki. Niegrzeczna miłość
Dostępny
148 szt.

Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili, mamy dla ciebie zestaw, którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów! Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki, namiętności warte grzechu i ekscytujące prezenty. Uważaj, w środku zawarta jest dawka emocji większa niż na najbardziej wyczekiwanej randce! Nie musisz czekać na specjalną okazję, by zafundować sobie prezent, ale kolejna niegrzeczna antologia to doskonały pretekst, aby ze sprawianiem sobie przyjemności nie zwlekać ani chwili dłużej!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

58
Ocaleni. Tom 3. Zakochany uwodziciel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ocaleni. Tom 3. Zakochany uwodziciel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Bestseller „New York Timesa” Tom 3 nowego cyklu Ocaleni o mężczyznach, którzy po powrocie z wojny usiłują nauczyć się na nowo żyć w świecie salonów i o kobietach na tyle odważnych, by przedrzeć się przez mury obronne ich serc. On: Z uwodzenia uczynił sztukę… która ma służyć chwalebnym celom… Ona: Nieśmiała i niepewna swoich wdzięków, ma ich użyć, by uratować ojca… Spotykają się na balu: Rafe Beaumont, piaty syn hrabiego, któremu nigdy nie oparła się żadna kobieta i Collette Fortier, która właśnie to robi… W czasie wojen napoleońskich Rafe służył w oddziale straceńców do zadań specjalnych lorda Dravena, który teraz ma dla niego najtrudniejsze zadanie. Dotyczy ono Collette, która przybyła do Londynu w tajemniczym celu. I nie wolno jej ulec jedynemu mężczyźnie, którego pokochała. Rafe ma plan – skoro dziewczyna odrzuca jego zaloty, to może przyjmie przyjaźń. Wśród przepychu pałaców, teatrów po zakazane zaułki Londynu tych dwoje przejdzie najcięższe i najbardziej niebezpieczne próby. Czy mężczyzna, który poprzysiągł nigdy nie wiązać się z żadną kobietą, będzie wreszcie mógł zaufać kobiecie i czy razem wyruszą w podróż do szczęścia? Shana Galen to bestsellerowa autorka wydawanych na całym świecie romansów historycznych wypełnionych zmysłowością, przygodą, akcją i dowcipem. Jej powieści zdobywają najważniejsze nagrody, m.in. RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara dla romansu historycznego), i znajdują się przez wiele tygodni w Top 10 list bestsellerów „New York Timesa” i Amazonu.

42,80 zł
29,96 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,84 zł

59
Obsada, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsada, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.27

Po raz pierwszy najpopularniejsza autorka literatury kobiecej odkrywa przed nami kulisy świata telewizyjnych seriali. Kait Whittier stworzyła własną rubrykę w nowojorskim czasopiśmie. Ma miliony fanek, kocha swoją pracę, uwielbia swoje dorosłe dzieci. Ale po dwóch małżeństwach woli unikać komplikacji, jakie niesie nowa miłość. Aż poznaje producenta telewizyjnego z Los Angeles – i wszystko się zmienia. Kait, zainspirowana prawdziwą historią swojej niezwykłej babki, pisze scenariusz serialu... Z dnia na dzień zanurza się w barwnym świecie gwiazd - aktorów i filmowców, którzy przenoszą jej wizję na ekran: od tajemniczej grande dame złotej ery Hollywood po najseksowniejszego „niegrzecznego chłopca” Los Angeles. Na planie wszyscy zbliżają się do siebie. Obsada staje się dla Kait drugą rodziną. Ale w środku tego cudownego roku Kait musi się zmierzyć z największym wyzwaniem, przed jakim może stanąć matka… Danielle Steel składa hołd sile kobiety. Kobiety w każdym wieku i jej odwadze w przezwyciężaniu przeciwieństw losu i w dążeniu do spełnienia marzeń. Danielle Steel – mistrzyni literatury obyczajowej – osiągnęła oszałamiający sukces wśród czytelniczek w każdym wieku, dzięki temu, że każda kobieta może odnaleźć w jej bohaterkach siebie, własne problemy i zmagania, ale zawsze nadzieję, wytchnienie, marzenie i refleksję oraz wiarę, że dobro zwycięża. Pasją Danielle Steel jest pisanie, radością – dzieci, a hobby – zwierzęta. Jej 170 książek wydano w 69 krajach w rekordowym nakładzie 800 milionów egzemplarzy. Ponad 20 z nich sfilmowano.

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

60
Too Mean To Die LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Too Mean To Die LP BLACK, Winyl
Accept, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

180,90 zł
166,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,47 zł

61
Święty Józef. Ojciec Świętej Rodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Józef. Ojciec Świętej Rodziny
Dostępny
2 szt.

Św. Józef to jeden z najważniejszych świętych i patron: Kościoła powszechnego, rodzin, ojców, kobiet w ciąży, robotników, ludzi pracujących oraz osób ubogich i umierających. W książce opisano życie św. Józefa na podstawie przekazów biblijnych, ze szczególnym uwzględnieniem roli, jaką odegrał w historii.

8,88 zł
6,99 zł

Rabat 21,3%
oszczędzasz 1,89 zł

62
Bliskość, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bliskość, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.27

Camilla LaRue miała pięć lat, gdy zakochała się w Landonie. Wszyscy mówili, że szczenięca miłość nie trwa długo – najwyraźniej nigdy nie spotkali Landona. Cami z każdym rokiem kochała go bardziej. Kiedy wyjechał po maturze, żeby zostać pilotem, złamał jej serce... Dwanaście lat i jedno nieudane małżeństwo później Cami jest współwłaścicielką Pokusy – najpopularniejszej restauracji w Portland. Ma wszystko, a przynajmniej tak jej się wydaje. Dopóki do miasta nie wraca Landon… Landon zawsze kochał Cami, ale nigdy tego nie wyznał. Była przyjaciółką jego młodszej siostry. Teraz Cami nie jest już dziewczynką. Jest kobietą – cudowną i seksowną. Czy tym razem to ona złamie mu serce? Kristen Proby uwielbia mocne historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki są silne i namiętne. Jej wydana w wielu krajach seria Ze Mną w Seattle to bestsellery ze szczytu amerykańskich list. Wszystkie kolejne tomy były na 1. miejscach Amazonu. Najnowsze serie autorki (Pokusa i Big Easy) to również bestsellery „New York Timesa” i „USA Today”.

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

63
Nasze olśnienie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasze olśnienie, wydanie 2
Dostępny
150 szt.

Autorka bestsellerów „New York Timesa” On – przystojny prezes magazynu modowego - szuka kolejnej asystentki… Ona – piękna, tajemnicza i boleśnie doświadczona przez życie - potrzebuje pracy, która pomoże jej zrealizować marzenie o projektowaniu „Nazywam się Jack Sutton. Jestem dyrektorem Sutton Magazine. Miałem świat u stóp. Kariera, góry pieniędzy i piękne kobiety na zawołanie. Sześć małżeństw mojej matki kompletnie zniechęciło mnie do związków. Kobiety to tylko zabawki – takie było moje motto. Wtedy spotkałem Lorelei Flynn – piękną i zupełnie dla mnie nieodpowiednią. Była moją osobistą asystentką. Musiałem odkryć, co kryje się za jej urodą. To było coś, czego nie umiałem wytłumaczyć. Coś wyjątkowego… Nazywam się Lorelei Flynn. Byłam piętnastą asystentką Jacka Suttona w ciągu roku. Mój chłopak zginął siedem lat temu. Przed śmiercią zostawił mi dar: córeczkę Hope. Moje życie kręciło się tylko wokół niej. Wtedy pojawił się Jack Sutton. Cholernie seksowny kobieciarz. I mój szef. Ta granica nie powinna zostać przekroczona. Ale została. Wtedy mój świat się zmienił. I to mnie przeraża…” (fragmnet książki) „Sandi Lynn nie tworzy klasycznych, przeciętnych bohaterów. Jej mistrzostwo w pisaniu sprawia, że bajka o kopciuszku i księciu zamienia się w chwytającą za serce i bardzo wciągającą lekturę o miłości.” – empik.com Sandi Lynn w 2013 roku samodzielnie opublikowała powieść Na zawsze, pierwszą z serii sprzedanej już w ponad 700 000 egzemplarzy. Wszystkie tomy stały się bestsellerami „New York Timesa”. Kolejne powieści Sandi Lynn cieszą się równie szeroką popularnością i trafiają na szczyty list bestsellerów.

39,80 zł
27,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

64
Rodzina Rokesby. Inna panna Bridgerton, czyli rejs ku miłości, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Rokesby. Inna panna Bridgerton, czyli rejs ku miłości, wydanie...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Książka poprzednio wydana po tytułem Rejs ku miłości. Rodzina Rokesby - wstęp do serii Bridgertonowie. W serii Rodzina Rokesby poznajemy wcześniejsze losy rodziny Bridgertonów. Ona znalazła się w nieodpowiednim miejscu… On znalazł ją w nieodpowiednim czasie... Czy dwa fatalne zbiegi okoliczności mogą dać jeden ideał? Pełna temperamentu panna Poppy Bridgerton poślubi tylko mężczyznę interesującego, inteligentnego i żądnego przygód, jak ona sama. Niestety w londyńskich salonach jeszcze takiego nie spotkała. I oto podczas wizyty nad morzem natrafia na kryjówkę przemytników. Lecz rozkoszny dreszczyk emocji przeradza się w przerażenie, gdy Poppy zostaje porwana przez korsarzy i dostarczona na pokład ich okrętu – wprost do kajuty kapitana… Kapitan Andrew Rokesby od początku wie, że piękna dziewczyna w jego kajucie oznacza kłopoty. Nie przeczuwa jednak, że rozpoczyna rejs pełen przygód i niespodzianek. Zwłaszcza że oboje nie mogą wyjawić sobie całej prawdy… Julia Quinn, autorka nr 1 na listach „New York Timesa”, nazywana jest współczesną Jane Austen. Jej romanse historyczne są tłumaczone na 29 języków, wydawane w milionowych nakładach i obsypywane nagrodami, w tym wielokrotnie RITA (odpowiednik filmowego Oscara).

42,80 zł
29,96 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,84 zł

65
Rodzina Rokesby. Małżeństwo ze snu, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Rokesby. Małżeństwo ze snu, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Rodzina Rokesby - wstęp do serii Bridgertonowie. W serii Rodzina Rokesby poznajemy wcześniejsze losy rodziny Bridgertonów. Cecilia Harcourt jest sierotą, a jej brat został ranny podczas wojny w koloniach. Teraz ma dwa wyjścia: oba nie do przyjęcia – zamieszkać z nielubianą ciotką lub wyjść za mąż za podstępnego kuzyna. Wybiera… trzeci wariant: podróż przez Atlantyk, by pielęgnować brata, dopóki nie wróci do zdrowia. Po tygodniu poszukiwań znajduje nie brata, ale jego najlepszego przyjaciela, przystojnego oficera. Edward Rokesby leży nieprzytomny i rozpaczliwie potrzebuje troskliwej opieki. Cecilia postanawia, że uratuje żołnierzowi życie, nawet jeśli znajdzie się u jego boku jedynie dzięki pewnemu kłamstwu… Ryzykuje całą swoją przyszłość. Kiedy jednak prawda wyjdzie na jaw, Edward może sprawić jej kilka niespodzianek… Julia Quinn, autorka nr 1 na listach „New York Timesa”, nazywana jest współczesną Jane Austen. Jej romanse historyczne są tłumaczone na 29 języków, wydawane w milionowych nakładach i obsypywane nagrodami, w tym wielokrotnie RITA (odpowiednik filmowego Oscara).

42,80 zł
29,96 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,84 zł

66
Rodzina Rokesby. Wszystko przez pannę Bridgerton, czyli jeden pocałunek, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Rokesby. Wszystko przez pannę Bridgerton, czyli jeden pocałune...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.11

Książka poprzednio wydana po tytułem Jeden pocałunek. Rodzina Rokesby - wstęp do serii Bridgertonowie. W serii Rodzina Rokesby poznajemy wcześniejsze losy rodziny Bridgertonów. Wszyscy oczekują, że Billie Bridgerton poślubi jednego z braci Rokesby. Ich rody od wieków mieszkają w sąsiedztwie, w dzieciństwie Billie łaziła po drzewach z Edwardem i Andrew. To oczywiste, że jeden z nich będzie dla niej idealnym mężem... Co prawda jest jeszcze jeden brat – George Rokesby, najstarszy syn i dziedzic tytułu hrabiowskiego. Nadęty, arogancki, irytujący i – czego Billie jest absolutnie pewna – nie cierpi jej tak samo, jak ona jego. Ale oto nieznosząca się para zostaje uwięziona w najmniej romantycznym miejscu, jakie można sobie wyobrazić... Nadciąga noc... I zapierający dech w piersiach niespodziewany jeden pocałunek... Julia Quinn, autorka nr 1 na listach „New York Timesa”, nazywana jest współczesną Jane Austen. Jej romanse historyczne są tłumaczone na 29 języków, wydawane w milionowych nakładach i obsypywane nagrodami, w tym wielokrotnie RITA (odpowiednik filmowego Oscara).

42,80 zł
29,96 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,84 zł

67
Polskie lotnictwo morskie 1920-1946 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie lotnictwo morskie 1920-1946
Dostępny
30 szt.

W roku 2020 polskie lotnictwo morskie obchodzi jubileusz 100-lecia istnienia. To bardzo ważna data w historii Polskiej Marynarki Wojennej, warta upamiętnienia w formie wyjątkowej publikacji zatytułowanej Polskie lotnictwo morskie 1920-1946. 10 lutego 1920 roku niepodległa Rzeczypospolita odzyskała swobodny dostęp do morza. Generał Józef Haller zaślubił Polskę z morzem, wrzucając platynowy pierścień w toń Bałtyku. Doniosła uroczystość miała miejsce w byłej niemieckiej bazie lotnictwa morskiego w Pucku. Konsekwencją tego wydarzenia było zaistnienie na Morzu Bałtyckim polskiej Marynarki Wojennej oraz lotnictwa morskiego. W trakcie tragicznego września 1939 roku lotnicy morscy nie mieli okazji wykazać się swoimi umiejętnościami w powietrzu. Zbyt wielka była przewaga wroga. Jednak pokazali, że walczyć potrafią, zadając nieprzyjacielowi znaczne straty w ramach lądowej obrony wybrzeża. Podczas powietrzno-morskich zmagań u boku brytyjskiego sojusznika utworzono 304 Dywizjon Bombowy Ziemi Śląskiej, który od maja 1942 roku działał w ramach lotnictwa obrony wybrzeża (Coastal Command). Do jego zadań należało m.in. patrolowanie nad morzem, ochrona konwojów, wykrywanie i niszczenie okrętów podwodnych. Kierownictwo Marynarki Wojennej uznało go za jednostkę lotnictwa morskiego. Autorzy opracowania, Jarosław Andrychowski, Mariusz Konarski i Andrzej Olejko, postanowili przypomnieć i przybliżyć czytelnikom ważne dzieje jedynej jednostki lotnictwa morskiego II Rzeczypospolitej oraz jej kontynuatora u boku sojuszników w okresie II wojny światowej. W książce Polskie lotnictwo morskie 1920-1946 pokazali ludzi tworzących tę jednostkę, problemy techniczne, z jakimi się wówczas zmagała, sposoby zastosowania bojowego. W sposób popularno-naukowy przedstawili drogę, jaką przebyła polska morska awiacja od roku 1920 do 1946 roku, kiedy to w Wielkiej Brytanii został rozwiązany 304 Dywizjon. Publikację wzbogacą liczne zdjęcia (ok. 150), schematy zastosowania bojowego jednostki (ok. 15), tablice samolotów (8 kolorowych wkładek), 2-3 kolorowe mapy.

139,90 zł
100,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 39,17 zł

68
Zbiór cywilny PLUS 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór cywilny PLUS 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

89,00 zł
80,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

69
Vat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.10

Stan prawny: 4 stycznia 2021 r. Książka zawiera: Tekst ustawy Ustawę o podatku od towarów i usług, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

24,90 zł
20,67 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,23 zł

70
Zarządzanie przez jakość w usługach zdrowotnych (wyd. IV) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie przez jakość w usługach zdrowotnych (wyd. IV)
Dostępny
9 szt.

Książka w szczególny sposób porusza problematykę jakości we współczesnym konkurencyjnym świecie. Autorzy nie ingerują w sztukę lekarską, nie oceniają fachowości i pracy lekarzy oraz personelu medycznego. Ich intencją jest pokazanie, jak poprawa jakości w opiece zdrowotnej, wpływa na zadowolenie i usatysfakcjonowanie klienta i jednocześnie ułatwia oraz wspomaga pracę pracowników służby zdrowia. Książka dla kadry zarządzającej instytucjami służby zdrowia (szpitalami, placówkami podstawowej opieki zdrowotnej), tak państwowymi, jak i prywatnymi, lekarzy, personelu medycznego oraz wszystkich mających wpływ na działalność służby zdrowia. Jej celem jest uzmysłowienie, że zdrowie i życie człowieka jest wartością najwyższą.

55,00 zł
44,55 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 10,45 zł

71
Green Cell Bateria do Acer TravelMate 8372 8372G 8372Z 8481 8481G / 14,4V 2200mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Acer TravelMate 8372 8372G 8372Z 8481 8481G / 14...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.8V (14.4V)Ilość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: AC53Producent: Green CellPojemność: 2200 mAh Kompatybilne urządzenia: Acer Aspire 3935Acer TravelMate 8372Acer TravelMate 8372GAcer Iconia 6120Acer Iconia 6487Acer Iconia 6673Acer Iconia 6886Acer TravelMate 8372ZAcer TravelMate 8372ZGAcer TravelMate 8481Acer TravelMate 8481GAcer TravelMate TimelineXGateway NS30Gateway NS30IGateway NS30IG Kompatybilne modele: AK.008BT.090AS09B35AS09B3EAS09B56AS09B58AS10I5EBT.00805.016BT.00805.016FLC.BTP00.036LC.BTP00.037LC.BTP01.031LC.BTP01.033

145,00 zł
Powiadomienie
72
Lalka Na! Na! Na! Surprise 2w1, kaczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Na! Na! Na! Surprise 2w1, kaczka
MGA
Dostępny
1 szt.

Na! Na! Na! Surprise to kolekcja zachwycających laleczek z pięknymi włosami, prześlicznym, cekinowym brelokiem i akcesoriami ukrytymi w prawdziwych, małych balonikach. Cały zestaw zapakowany jest w większy, foliowy, turkusowy balon, który w prosty sposób można nadmuchać, a następnie zgnieść, by uwolnić niesamowitą niespodziankę i konfetti. Ujrzysz wyjątkową niespodziankę! Wewnątrz znajduje się miły w dotyku, pluszowy brelok, który można przypiąć np. do kluczy. W zestawie znajduje się również ubranko i buciki dla lalki. Znajdziesz tam także etykietę z imieniem swojej lalki oraz datę jej urodzin i najważniejsze informacje o niej.

129,90 zł
122,11 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,79 zł

73
Pierwszy Legion Puławski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy Legion Puławski
Dostępny
40 szt.

„Legion Puławski bez skarg i szemrania pełnił swą trudną służbę” – pisał we wspomnieniach płk Jan Rządkowski, w roku 1915 dowódca polskiej formacji zbrojnej tworzonej u boku armii Imperium Rosyjskiego. Autor w sposób niezwykle obrazowy przedstawia meandry tworzenia Legionu Puławskiego, walki przezeń toczone, wreszcie skutki istnienia formacji. Gorzko podsumowuje brak pamięci o Legionie w II RP: „Zjednoczona wolna Polska nie uczciła nawet wspomnieniem tych, co jedni z pierwszych poszli walczyć o jej zjednoczenie i wolność”.

16,00 zł
11,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

74
Siedzisko 2 w 1, szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedzisko 2 w 1, szare
Kids2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Wytrzymałe i łatwe w transporcie siedzisko dla dzieci. Siedzisko stanowi świetne podparcie dla maluszka, dając mu możliwość innego spojrzenia na otaczający świat. Siedzisko można umieścić na pełnowymiarowym krześle przy stole, co pozwala dziecku na korzystanie ze stołu na równi z dorosłymi. O bezpieczeństwo dziecka zadbają 3-punktowe regulowane pasy bezpieczeństwa. Pasy dodatkowo pozwalają na przypięcie siedziska do stabilnego krzesła. W podstawce siedziska ukryto wysuwaną tackę, która po zamontowaniu może służyć jako stolik dla dziecka. Tacka posiada specjalne wgłębienia zabezpieczające przed zsunięciem się luźnych przedmiotów na podłogę. Krzesełko posiada wyjmowaną miękką wkładkę, która pozwala dziecku komfortowo spędzić czas w siedzisku. Po wyjęciu wkładki można ją łatwo umyć. Siedzisko może być również używane bez wkładki, co pozwala również większym dzieciom korzystać z fotelika. Cechy produktu: • maksymalna waga dziecka: 22 kg, • wyjmowana wkładka, • demontowalna tacka, • schowek na tackę, • pasy 3-punktowe, • dodatkowy pas pozwalający na montaż do stabilnego krzesła, • możliwość odczepienia górnej części siedziska w celu zwiększenia swobody ruchów dziecka, • antypoślizgowe nóżki, • łatwość transportu, • lekka konstrukcja. Wymiary: • z kolorową wkładką: 38.1 x 34.3 x 29.1cm • bez kolorowej wkładki: 38.1 x 34.3 x 26.0 cm • rozmiar opakowania: 43.2 x 34.5 x 29.9 cm

270,00 zł
256,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 13,50 zł

75
Krzesełko Ingenuity 2w1 Baby Base Peacock Blue, niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzesełko Ingenuity 2w1 Baby Base Peacock Blue, niebieskie
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Dla dziecka samodzielnie siedzącego do ok. 4 lat, ale maksymalnie do 22 kg. Wygodna pozycja siedziska zapewnia komfort dla samodzielnie siedzącego maluszka. Siedzisko posiada paski mocujące, za pomocą których jest możliwość zamontowania go do krzesła, co ułatwi dziecku przebywanie przy stole wraz z dorosłymi. Siedzisko posiada tackę na posiłek, którą można czyścić w zmywarce. Dzięki wyjmowanej wkładce produkt rośnie razem dzieckiem. Do stosowania do standardowych krzeseł z oparciem bądź jako samodzielne siedzisko na podłodze. 3-punktowe szelki przymocowujące siedzisko do krzesła, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo dziecku. Cechy: • paski mocujące siedzisko do krzesła, • tacka na posiłek, • może służyć jako samodzielne siedzisko na podłodze, • łatwe do przenoszenia, • sugerowana waga dziecka do 22 kg.

270,00 zł
237,60 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 32,40 zł

76
Etui Clear Cover do iPhone'a 12 Mini, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Clear Cover do iPhone'a 12 Mini, czarne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Elastyczne etui Color Cover do iPhone'a 12 Mini wykończone od środka prawdziwą mikrofibrą. Miękka wyściółka nie rysuje telefonu i ułatwia zakładanie pokrowca. Orygnalne etui marki Crong przylega do telefonu ze wszystkich stron i zabezpiecza przyciski z boku obudowy, dzięki czemu do wnętrza nie dostaje się kurz i brud. Idealnie gładki oraz przyjemny w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. Użytkownik może też bez problemów podłączać go do ładowarki lub korzystać z ładowania bezprzewodowego. Podwyższona ramka wyświetlacza pozwala również w bezpieczny sposób odkładać iPhone'a na biurku ekranem do dołu. Szczegóły: • elastyczna konstrukcja Anti-Shock Liquid Silicone, • ochrona wszystkich boków i narożników, • miękka wyściółka z prawdziwej mikrofibry, • podwyższona ramka ekranu i aparatu, • zintegrowane przyciski głośności oraz przycisk boczny, • dokładnie wycięcia na głośniki i port Lightning, • etui kompatybilne z ładowarkami Qi.

49,00 zł
Powiadomienie
77
Etui Clear Cover do iPhone'a 12 Pro Max, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Clear Cover do iPhone'a 12 Pro Max, czarne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Obudowa ochronna Clear Cover to ergonomiczne połączenie elastycznego bumpera na boki z polikarbonowymi pleckami Anti-Scratch na tył telefonu. Silikonowa ramka Anti-Shock zmniejsza ryzyko mechanicznego uszkodzenia obudowy smartfona, podczas gdy przezroczysta osłona zapewnia ochronę zewnętrznej warstwy urządzenia. Zintegrowana oprawa aparatu chroni też kamerę foto-wideo. Hybrydowa konstrukcja obudowy Clear Cover sprawia, że etui przylega do obudowy smartfona z każdej strony bardzo precyzyjnie. Urządzenie jest dzięki temu wygodniejsze w obsłudze i nie wyślizguje się z rąk. Użytkownik nie musi też zdejmować etui, aby ładować telefon przy użyciu bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej Qi. Szczegóły: • hybrydowa konstrukcja z elastycznym bumperem, • przezroczysta osłona Anti-Scratch na tył urządzenia, • zintegrowana ramka ochronna na aparat i kamerę wideo, • bezpieczne odkładanie telefonu ekranem do dołu, • precyzyjne wycięcia na wszystkie porty w telefonie, • większa odporność na zbierania się kurzu i brudu, • kompatybilne z bezprzewodowymi ładowarkami Qi.

49,00 zł
Powiadomienie
78
Etui Glitter Case do iPhone'a 12 Pro Max, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Glitter Case do iPhone'a 12 Pro Max, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Przezroczyste etui z brokatem wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na rozciąganie. Połyskujące płatki brokatu sprawiają, że telefon w etui Glitter Case wygląda bardzo kobieco i elegancko. Transparentna struktura podkreśla jednocześnie oryginalny design nowego modelu iPhone'a. Wytrzymała konstrukcja Anti-Shock zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę. Wzmacniane krawędzie przylegają do boków telefonu w idealny sposób, dzięki czemu telefon świetnie leży w dłoni. Podwyższony rant zabezpiecza też brzegi ekranu oraz system aparatów z tyłu obudowy. Dzięki temu telefon można odkładać bezpiecznie ekranem do dołu, a także pleckami na dowolnej powierzchni, w tym na ładowarce bezprzewodowej.

29,00 zł
Powiadomienie
79
Etui Glitter Case do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Glitter Case do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Przezroczyste etui z brokatem wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na rozciąganie. Połyskujące płatki brokatu sprawiają, że telefon w etui Glitter Case wygląda bardzo kobieco i elegancko. Transparentna struktura podkreśla jednocześnie oryginalny design nowego modelu iPhone'a. Wytrzymała konstrukcja Anti-Shock zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę. Wzmacniane krawędzie przylegają do boków telefonu w idealny sposób, dzięki czemu telefon świetnie leży w dłoni. Podwyższony rant zabezpiecza też brzegi ekranu oraz system aparatów z tyłu obudowy. Dzięki temu telefon można odkładać bezpiecznie ekranem do dołu, a także pleckami na dowolnej powierzchni, w tym na ładowarce bezprzewodowej. Szczegóły: • połyskujące płatki brokatu, • eksponuje oryginalny design iPhone'a, • wytrzymała konstrukcja Anti-Shock, • podwyższona ramka ekranu i aparatu, • zintegrowane przyciski głośności oraz przycisk boczny, • dokładnie wycięcia na głośniki i port Lightning, • etui kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym, • kompatybilne z ładowarką MagSafe.

29,00 zł
Powiadomienie
80
Etui Glitter do iPhone'a 12 Mini, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Glitter do iPhone'a 12 Mini, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Przezroczyste etui z brokatem wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na rozciąganie. Połyskujące płatki brokatu sprawiają, że telefon w etui Glitter Case wygląda bardzo kobieco i elegancko. Transparentna struktura podkreśla jednocześnie oryginalny design nowego modelu iPhone’a. Wytrzymała konstrukcja Anti-Shock zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę. Wzmacniane krawędzie przylegają do boków telefonu w idealny sposób, dzięki czemu telefon świetnie leży w dłoni. Podwyższony rant zabezpiecza też brzegi ekranu oraz system aparatów z tyłu obudowy. Dzięki temu telefon można odkładać bezpiecznie ekranem do dołu, a także pleckami na dowolnej powierzchni, w tym na ładowarce bezprzewodowej. Szczegóły: • połyskujące płatki brokatu, • eksponuje oryginalny design iPhone'a, • wytrzymała konstrukcja Anti-Shock, • podwyższona ramka ekranu i aparatu, • zintegrowane przyciski głośności oraz przycisk boczny, • dokładne wycięcia na głośniki i port Lightning, • etui kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym, • kompatybilne z ładowarką MagSafe.

29,00 zł
Powiadomienie
81
Etui Color do iPhone'a 12 Mini. Limited edition, niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Color do iPhone'a 12 Mini. Limited edition, niebieskie
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Elastyczne etui Color Cover do iPhone’a 12 Mini wykończone od środka prawdziwą mikrofibrą. Miękka wyściółka nie rysuje telefonu i ułatwia zakładanie pokrowca. Orygnalne etui marki Crong przylega do telefonu ze wszystkich stron i zabezpiecza przyciski z boku obudowy, dzięki czemu do wnętrza nie dostaje się kurz i brud. Idealnie gładki oraz przyjemny w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. Użytkownik może też bez problemów podłączać go do ładowarki lub korzystać z ładowania bezprzewodowego. Podwyższona ramka wyświetlacza pozwala również w bezpieczny sposób odkładać iPhone'a na biurku ekranem do dołu. Szczegóły: • elastyczna konstrukcja Anti-Shock Liquid Silicone, • ochrona wszystkich boków i narożników, • miękka wyściółka z prawdziwej mikrofibry, • podwyższona ramka ekranu i aparatu, • zintegrowane przyciski głośności oraz przycisk boczny, • dokładnie wycięcia na głośniki i port Lightning, • etui kompatybilne z ładowarkami Qi.

49,00 zł
Powiadomienie
82
Etui Color do iPhone'a 12 / iPhone' 12 Pro. Limited edition, niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Color do iPhone'a 12 / iPhone' 12 Pro. Limited edition, niebieski...
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.13

Elastyczne etui Color Cover do iPhone’a 12 / 12 Pro wykończone jest od środka prawdziwą mikrofibrą. Miękka wyściółka nie rysuje telefonu i ułatwia zakładanie pokrowca. Orygnalne etui marki Crong przylega do telefonu ze wszystkich stron i zabezpiecza przyciski z boku obudowy, dzięki czemu do wnętrza nie dostaje się kurz i brud. Idealnie gładki oraz przyjemny w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. Użytkownik może też bez problemów podłączać go do ładowarki lub korzystać z ładowania bezprzewodowego. Podwyższona ramka wyświetlacza pozwala również w bezpieczny sposób odkładać iPhone'a na biurku ekranem do dołu. Szczegóły: • elastyczna konstrukcja Anti-Shock Liquid Silicone, • ochrona wszystkich boków i narożników, • miękka wyściółka z prawdziwej mikrofibry, • podwyższona ramka ekranu i aparatu, • zintegrowane przyciski głośności oraz przycisk boczny, • dokładnie wycięcia na głośniki i port Lightning, • etui kompatybilne z ładowarkami Qi.

49,00 zł
Powiadomienie
83
Etui Color do iPhone'a 12 Pro Max. Limited edition, niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Color do iPhone'a 12 Pro Max. Limited edition, niebieskie
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Elastyczne etui Color Cover do iPhone'a 12 Pro Max wykończone od środka prawdziwą mikrofibrą. Miękka wyściółka nie rysuje telefonu i ułatwia zakładanie pokrowca. Orygnalne etui marki Crong przylega do telefonu ze wszystkich stron i zabezpiecza przyciski z boku obudowy, dzięki czemu do wnętrza nie dostaje się kurz i brud. Idealnie gładki oraz przyjemny w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. Użytkownik może też bez problemów podłączać go do ładowarki lub korzystać z ładowania bezprzewodowego. Podwyższona ramka wyświetlacza pozwala również w bezpieczny sposób odkładać iPhone'a na biurku ekranem do dołu.

49,00 zł
Powiadomienie
84
Etui Crystal Slim do Xiaomi Mi 10T/10T Pro, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Xiaomi Mi 10T/10T Pro, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy.

29,00 zł
Powiadomienie
85
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy S21+, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy S21+, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy. Szczegóły: • ekstremalnie cienka i całkowicie przezroczysta konstrukcja, • kropkowana struktura zapobiega przyklejaniu się etui do telefonu, • zintegrowane osłony przycisków ograniczają zbieranie się kurzu i brudu, • ochrona tyłu i boków urządzenia, • precyzyjne wycięcia na wszystkie porty w telefonie, • kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem Qi (jeśli obsługiwane).

9,99 zł
Powiadomienie
86
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy S21 Ultra, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy S21 Ultra, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy.

9,99 zł
Powiadomienie
87
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy S21, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy S21, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy.

9,99 zł
Powiadomienie
88
Etui Crystal Slim do Xiaomi Mi 10T Lite, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Xiaomi Mi 10T Lite, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy.

29,00 zł
Powiadomienie
89
Etui Crystal Slim Cover do Xiaomi Redmi Note 8, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim Cover do Xiaomi Redmi Note 8, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.15

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy. Szczegóły: • ekstremalnie cienka i całkowicie przezroczysta konstrukcja, • kropkowana struktura zapobiega przyklejaniu się etui do telefonu, • zintegrowane osłony przycisków ograniczają zbieranie się kurzu i brudu, • ochrona tyłu i boków urządzenia, • precyzyjne wycięcia na wszystkie porty w telefonie, • kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem Qi (jeśli obsługiwane).

9,99 zł
Powiadomienie
90
Etui Crystal Slim do Motoroli Moto E7 Plus, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Motoroli Moto E7 Plus, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy.

9,99 zł
Powiadomienie
91
Etui Crystal Slim do Realme 7 Pro, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Realme 7 Pro, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy.

9,99 zł
Powiadomienie
92
Crystal Slim Cover. Etui Realme 7, przezroczyste - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crystal Slim Cover. Etui Realme 7, przezroczyste
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy. Cechy produktu: · ekstremalnie cienka i całkowicie przezroczysta konstrukcja, · kropkowana struktura zapobiega przyklejaniu się etui do telefonu, · zintegrowane osłony przycisków ograniczają zbieranie się kurzu i brudu, · ochrona tyłu i boków urządzenia, · precyzyjne wycięcia na wszystkie porty w telefonie, · kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem Qi (jeśli obsługiwane).

9,99 zł
Powiadomienie
93
Play-doh Tuba 12-pak Zimowe Kolory E4830 Pud7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play-doh Tuba 12-pak Zimowe Kolory E4830 Pud7
Hasbro, Zabawki Dla Najmłodszych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

61,90 zł
55,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

94
Disney Princess. Roszpunka z długimi włosami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess. Roszpunka z długimi włosami
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Roszpunka może pochwalić się najdłuższymi włosami spośród wszystkich księżniczek, natomiast ta lalka ma najdłuższe włosy, jakie kiedykolwiek miała lalka fashion Disneya. Około 46.0 cm pięknych, gładkich blond włosów. W zestawie jest szczotka, która ułatwi dzieciom stylizację fryzur. Wysokość: ok. 26.5 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 36.0 x 5.0 cm

139,90 zł
125,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,99 zł

95
Disney Princess. Sekretny dom laleczki, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess. Sekretny dom laleczki, mix wzorów
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.24

Baw się i przebieraj z piękną lalką z serii „Disney Princess” Lalka w nowym wydaniu sprawi, że zabawa będzie wyjątkowa. Lalka różni się od klasycznych lalek swoim designem, a jej rozłożysta suknia kryje w sobie ciekawostki. Zabawa lalką to będzie mile spędzony razem czas. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

96
Disney Princess. Duży dom Kopciuszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess. Duży dom Kopciuszka
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Seria „Disney Princess” odmieni oblicze zabawy. Na dzieci czeka niespodzianka w stylu Kopciuszka. Pudełeczko w kształcie spódnicy kryje w sobie wspaniałą, królewską sypialnię! Zawartość opakowania: • łóżko zmieniające się w szafę, lustro, stołeczek, przebieralnię, • dwie spódniczki i top, a także buty, • szczotkę, kawałek ciasta i wiele więcej. Wewnątrz „domku” kryje się również przyjaciel Kopciuszka, mysz o imieniu Gus. Wysokość: ok. 19.0 cm Wymiary opakowania: 33.5 x 25.5 x 6.5 cm

105,54 zł
94,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,55 zł

97
Kraina Lodu. Królowa Anna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Królowa Anna
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Zabawa lalką z serii „Kraina Lodu” to prawdziwa przyjemność dla wszystkich małych miłośników filmu Disneya. Dzieci mogą odtwarzać znajome sceny, co urozmaici zabawę i sprawi, że przeżyją niezapomniane chwilę. Niezwykły strój lalki – zielona suknia, peleryna, korona oraz kolczyki – sprawią, że zabawa staje się jeszcze bardziej magiczna.

90,90 zł
81,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,09 zł

98
Disney Princess. Zaplątani, Roszpunka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess. Zaplątani, Roszpunka
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

W „Zaplątani” Disneya Roszpunka ma długie, długie włosy, a dzieci mogą sobie wyobrazić, że włosy będą jeszcze dłuższe dzięki tej lalce! Ma ona 2 kolorowe przedłużenia włosów, które wpinają się we włosy. Następnie dzieci mogą jeszcze bardziej dostosować jej wygląd za pomocą dołączonych grzebieni i szczotki, spinek do włosów, opaski na głowę i tiary. A kiedy skończą, mogą użyć udawanych nożyczek, aby „odciąć” przedłużone włosy i odłączyć je, aby zacząć wszystko od nowa. Dwa pukle przedłużanych włosów splatają się nawet razem, aby włosy lalki były jeszcze dłuższe. Lalka ma również kolorową odpinaną spódnicę z wzorem inspirowanym kwiatami z filmu. Dzieci mogą sobie wyobrazić, że przed wyruszeniem w ekscytujące przygody dookoła królestwa nadają Roszpunce nowy wygląd. Ta lalka Disney Princess to wspaniały prezent dla dziewczynek od 3 lat lub każdego fana tego klasycznego filmu animowanego. Wymiary opakowania: 32.0 x 20.5 x 5.5 cm

67,90 zł
61,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

99
Kraina Lodu. Królowa Elsa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Królowa Elsa
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Dzięki lalce Królowa Elsa, dzieci mogą odtwarzać sceny znane z filmu „Frozen 2”. To prawdziwa frajda i niezapomniana zabawa. Wspaniały strój – biała suknia z peleryną oraz rozpuszczone, długie włosy sprawią, że czas spędzony na zabawie będzie jeszcze bardziej magiczny.

102,00 zł
91,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,20 zł

100
Monopoly. Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monopoly. Kosmos
Hasbro, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Ścigaj się, by zawładnąć wszechświatem! Ziemia to przeżytek! Czas podbić galaktykę! Wyobraź sobie, że ścigasz się o posiadanie wszechświata w grze planszowej „Monopoly. Kosmos”. Gracze poruszają się po planszy, kupując i sprzedając planety, wydobywając zasoby i zakładając swoje kolonie. Aby gracz zaczął tworzyć kolonię musi zebrać 3 surowce, a następnie „spalić” je, zwracając je do banku w zamian za kopułę. Zbierz wszystkie 5 kopuł, aby być bliżej zwycięstwa… ale uważaj! Lądowanie na polu akcji może cofnąć Cię lub przenieść do przodu w jednej chwili. Zawartość opakowania: • plansza do gry, • 4 plastikowe pionki, • 22 karty własności, • 16 kart szans, • 16 kart kas społecznych, • 4 duże kopuły, • 16 małych kopuł, • 70 kartonowych żetonów zasobów, • 2 kostki do gry, • zestaw banknotów, • instrukcja.

143,32 zł
128,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,33 zł

Wróć do góry