hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.01.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 26 stycznia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Z wielką odwagą. Jak odwaga bycia wrażliwym zmienia to, jak żyjemy i kochamy, jakimi rodzicami i liderami jesteśmy (Brene Brown), na drugim Pierwszaki. Karty pracy w szkole i w domu (Marta Kurdziel). Kolejny produkt to Drugaki. Karty pracy w szkole i w domu (Marta Kurdziel) oraz Dyktanda dla klas 1-3 (Ewa Owsińska, Zofia Staniszewska).
1
Z wielką odwagą. Jak odwaga bycia wrażliwym zmienia to, jak żyjemy i kochamy, jakimi rodzicami i liderami jesteśmy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z wielką odwagą. Jak odwaga bycia wrażliwym zmienia to, jak żyjemy i k...
Dostępny
56 szt.

Wrażliwość stanowi sedno trudnych emocji, takich jak lęk, żal i rozczarowanie, a jednocześnie jest miejscem narodzin miłości, uczucia przynależności, radości, empatii, innowacji i kreatywności. Czerpiąc z obszernych badań i własnego doświadczenia, Brené Brown zgłębia paradoksy odwagi: stajemy się silni, gdy angażujemy naszą wrażliwość, wykazujemy się większą śmiałością, gdy uznajemy nasz lęk. Niniejsza książka nie jest poświęcona wygrywaniu bądź przegrywaniu. W świecie, w którym dominuje myślenie w kategoriach „nigdy dość”, a lęk stał się drugą naturą człowieka, wrażliwość jest czymś niemal wywrotowym. Niewygodnym. Czasem nawet nieco niebezpiecznym. Niewątpliwie, jeśli do niej sięgniemy i odsłonimy swoje prawdziwe ja, ryzyko, że ktoś nas skrytykuje lub że zostaniemy zranieni, znacznie wzrośnie. Jednak gdy cofniemy się i prześledzimy nasze życie, odkryjemy, że nic nie jest równie niekomfortowe, niebezpieczne lub bolesne, jak stanie z boku, zaglądanie do środka i zastanawianie się, jak by to było, gdybyśmy mieli odwagę wkroczyć na ring – niezależnie od tego, czy jest to nowy związek, ważne spotkanie, proces twórczy, czy trudna rozmowa z członkami rodziny. „Samo rozumienie wstydu nie wystarczy. Trzeba jeszcze potrafić z nim żyć. Ta książka jest o tym, jak pomimo potęgi, jaką jest lęk przed oceną każdego dnia wybierać odwagę. Bo odważnymi się nie rodzimy, odważnymi się stajemy” – Joanna Chmura, psycholożka, certyfikowana facylitatorka The Daring Way.

49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

19 osób kupiło
2
Pierwszaki. Karty pracy w szkole i w domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszaki. Karty pracy w szkole i w domu
Dostępny
430 szt.

Przedstawiamy kolejną pozycję ze znanej i lubianej serii „Karty pracy”, przeznaczoną dla uczniów klasy 1 szkoły podstawowej. Pierwszaki to pozycja odpowiadająca zakresem tematycznym zagadnieniom z programu nauczania zintegrowanego. Są tutaj zatem karty poświęcone nauce pisania, a także zadania dotyczące podstaw języka polskiego, biologii, geografii, nauk społecznych, ekologii i historii. W książce znalazły się tematy poruszane w klasie 1, takie jak m.in. ruch drogowy, zasady bezpieczeństwa, zdrowie i higiena, las i rośliny, zwierzęta domowe i dzikie, pory roku, ekologia i segregacja śmieci, transport i technika, święta i zwyczaje, podstawy wiedzy o Polsce i Europie oraz wiele innych. Wszystko to w kolorowej, przyjaznej dla oka małego ucznia formie graficznej, w postaci atrakcyjnych, ciekawych zadań rozwijających zarówno zasób wiedzy, jak umiejętności manualne, wyobraźnię i kreatywność. Karty posiadają perforację, dzięki czemu łatwo jest je wyrwać, a kolorystyka dobrana jest tak, by po skserowaniu na czarno-białej kopiarce strony zachowały czytelność. Jedna strona codziennie wystarczy, by dziecko opanowało program klasy 1! Gorąco polecamy! Zachęcamy też do zakupu dalszych części serii – na dzieci czekają Drugaki i Trzeciaki!

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

12 osób kupiło
3
Drugaki. Karty pracy w szkole i w domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugaki. Karty pracy w szkole i w domu
Dostępny
213 szt.

Drugaki to karty pracy przeznaczone dla uczniów klasy 2 szkoły podstawowej. Odpowiadają zakresowi tematycznemu programu nauczania zintegrowanego dla klasy drugiej. Zadania dotyczą podstaw języka polskiego, nauk społecznych, historii, biologii, geografii i ekologii, poruszają takie tematy, jak bezpieczeństwo, pory roku, bogactwa naturalne, elektryczność i energia, gatunki i środowiska życia zwierząt, ekologia, podstawy wiedzy o kosmosie, zdrowie i higiena, najważniejsze wynalazki, święta i zwyczaje, podstawy geografii Polski i wiadomości o świecie, a także wiele innych. Każde z tych zagadnień uczeń spotka na lekcji w szkole oraz w podręczniku. Ćwiczenia doskonalą umiejętność pisania, zapoznają też z takimi formami, jak list, zaproszenie, ogłoszenie, opowiadanie. Zadbaliśmy o kolorową, atrakcyjną dla małego ucznia oprawę graficzną, zadania są ciekawe i nie tylko budują zasób wiedzy, ale też rozwijają umiejętności manualne, wyobraźnię i kreatywność. Dzięki perforacji łatwo wyrwać każdą kartkę z książki, a specjalnie dobrana kolorystyka zapewnia zachowanie czytelności w przypadku kserowania na czarno-białej kopiarce. Codziennie wystarczy przerobić jedną kartkę, by dziecko opanowało wszystkie wymagania z programu dla klasy 2! Serdecznie polecamy! Zachęcamy również do zakupu trzeciej części serii Kart pracy – Trzeciaki.

24,95 zł
14,99 zł

Rabat 39,9%
oszczędzasz 9,96 zł

11 osób kupiło
4
Dyktanda dla klas 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyktanda dla klas 1-3
Dostępny
25 szt.

Ortografia nie musi być trudna! Dyktanda pomogą dziecku nauczyć się pisać bez błędów. Zasób słownictwa został dobrany zgodnie z wymaganiami programowymi języka polskiego w klasach młodszych. Czytelny podział na ćwiczone trudności (np. „u-ó”, wielka litera…) oraz stopień trudności – ułatwiają korzystanie z książki. Autorki – nauczycielki z wieloletnią praktyką – tak dobrały treści, żeby nauka była jak najefektywniejsza (z punktu widzenia nauczyciela i rodzica) i jak najprzyjemniejsza (z punktu widzenia dziecka). Tytuł przydatny w domu i w szkole!

12,20 zł
6,99 zł

Rabat 42,7%
oszczędzasz 5,21 zł

7 osób kupiło
5
Hot Wheels. GVG37 City. Wyścigowy transporter 2w1 z 3 samochodami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GVG37 City. Wyścigowy transporter 2w1 z 3 samochodami
Hot Wheels, Mattel
Dostępny
112 szt.

Ten zestaw sprawia, że przechowywanie pojazdów i wyścigi wjeżdżają na zupełnie nowy poziom! W transporterze można przechowywać ponad 20 samochodzików Hot Wheels – widać je przez małe okienka w naczepie. Czas na rajd? Po pociągnięciu za uchwyt i rozłożeniu transporter zmienia się w tor wyścigowy o długości aż 1.8 m. Przechowywane pojazdy są wciąż widoczne pod torem, a kabina ciężarówki zamienia się w podwójną wyrzutnię, która posyła dwa samochodziki w ekscytujący wyścig. Dzięki dźwigni na końcu toru pierwszy z pojazdów może ukończyć wyścig, a drugi utknie na torze. Zestaw łączy się z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels City (sprzedawane oddzielnie) – zbuduj własną rajdową trasę! Zestaw zawiera 3 samochodziki Hot Wheels w skali 1:64 oraz wielofunkcyjną ciężarówkę, która może pomieścić 20 pojazdów (sprzedawane oddzielnie). Świetna zabawa dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Długość samochodu: ok. 45.0 cm Wymiary opakowania: 25.0 x 56.0 x 10.0 cm

193,90 zł
170,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,27 zł

7 osób kupiło
6
Narracyjna terapia więzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narracyjna terapia więzi
Dostępny
77 szt.

Ta książka jest zaproszeniem do wędrówki. Autor wprowadza Czytelnika w koncepcję narracyjnej terapii więzi i możliwości jej zastosowania w pracy z parą. Opis kolejnych etapów psychoterapii dr Szymon Chrząstowski wspiera zwięzłym studium pracy z parą. Obficie korzysta przy tym z tekstów kultury i dzieł sztuki, czyniąc lekturę fascynującą przygodą. Niech jednak nie zwiedzie Czytelnika lekkość tekstu. W tej przystępnej formie Autor mówi bowiem o rzeczach poważnych ? o tym, jak można pomóc parom, które przeżywają kryzys w swoim związku. Terapia oparta na narracyjnej teorii więzi łączy istotne nurty myślenia psychoterapeutycznego: współczesną teorię przywiązania, teorię narracyjną, teorię traumy oraz teorię systemów. Pozwala zastosować je w systemowej pracy z pacjentami, parami, rodzinami oraz zespołami i organizacjami. U podstaw tej integracji leżą odkrycia neuronauki, które pokazują kluczową rolę zaufania i intymności w naszych bliskich relacjach oraz to, w jaki sposób brak obecności bliskiej osoby ? chroniącej, wspierającej i przywracającej wiarę w siebie ? sprawia, że doświadczane zagrożenie nie może zostać w pełni zintegrowane przez system nerwowy. Język narracyjnej teorii więzi pozwala na pełniejszy opis cierpienia, jakie przeżywamy w bliskich związkach w ciągu całego życia, wraz z jego międzypokoleniowym rozumieniem. Jednocześnie daje konkretne wskazówki do pracy terapeutycznej. Ze Słowa wstępnego prof. Arlene Vetere i prof. Rudiego Dallosa

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

5 osób kupiło
7
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 4. Nakrapiana przepaska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 4. Nakrapiana przepaska
Dostępny
11 szt.

Tom czwarty z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Siostra Helen Stoner, Julia, umiera w tajemniczych okolicznościach. Helen czuje, że czeka ją podobny los. Czy Holmes i Watson zdołają pomóc przerażonej dziewczynie? Na jaki trop naprowadzi ich informacja o nakrapianej przepasce, o której Julia mówiła tuż przed śmiercią? Dla dzieci powyżej 7 lat.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

5 osób kupiło
8
Plecak. Lew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak. Lew
Dumel Discovery
Dostępny
10 szt.

Sympatycznego lwa z pewnością pokocha każdy mały odkrywca – z nim każda wycieczka będzie wypełniona zabawą! Uszka i łapki, która są wykonane z materiałów o różnej fakturze, pomogą maluchowi rozwinąć zdolności poznawcze, zachęcając do odkrywania świata. Bezpiecznie ukryta pod głową lewka kieszonka na zamek błyskawiczny pomieści wszystkie dziecięce skarby zdobyte podczas wyprawy! Dzięki regulowanym szelkom i wygodnemu uchwytowi plecak może towarzyszyć przez długi czas w każdym miejscu! Plecaczek będzie idealnym prezentem dla rozpoczynającego edukacyjną karierę przedszkolaka. Rozmiar produktu: 28.0 x 23.0 x 5.0 cm

41,29 zł
36,34 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,95 zł

4 osoby kupiły
9
Trzeciaki. Karty pracy w szkole i w domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeciaki. Karty pracy w szkole i w domu
Dostępny
280 szt.

Trzeciaki przeznaczone są dla uczniów klasy 3 szkoły podstawowej. Jest to pozycja odpowiadająca zakresem tematycznym zagadnieniom z programu nauczania zintegrowanego, zawiera zadania dotyczące podstaw języka polskiego, nauk społecznych, ekologii, historii, biologii i geografii. Pojawiają się tematy poruszane na lekcjach w klasie 3, takie jak uczucia i emocje, zdrowie i higiena, zdrowe odżywianie się, ciało człowieka, rolnictwo i rośliny uprawne, podstawy wiadomości o ekosystemach, zwierzęta świata, obieg wody w przyrodzie, surowce naturalne, wiadomości o kosmosie, technika, transport i podróże, czas i kalendarz, podstawy wiadomości o geografii i historii Polski, podstawy wiadomości o krajach świata, znani i sławni Polacy oraz wiele innych zagadnień. Ćwiczenia językowe doskonalą umiejętności nabyte w poprzednich klasach oraz wprowadzają kolejne formy pisemne, jak plan czy opis. Zadania są atrakcyjne i ciekawe, rozwijają zarówno zasób wiedzy, jak kreatywność, wyobraźnię i logiczne myślenie. Karty posiadają perforację, dzięki czemu łatwo je wyrwać, a kolorystykę dobrano tak, by kserowanie na czarno-białej kopiarce nie powodowało utraty czytelności. Jednocześnie szata graficzna jest bardzo kolorowa, przyjemna dla oka ucznia. Jedna kartka codziennie wystarczy, by zapewnić opanowanie przez dziecko programu klasy 3! Polecamy dla każdego trzecioklasisty!

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

5 osób kupiło
10
Polly Pocket. GXC95 Kompaktowa torebka koala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polly Pocket. GXC95 Kompaktowa torebka koala
Polly Pocket, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Odkryj mały świat wielkich przygód z Polly Pocket! Kompaktowa torebka otwiera się, by odsłonić zestaw do zabawy z motywem przygody, dwoma mikrolalkami, wesołymi funkcjami, akcesoriami i arkuszem naklejek. Zestaw ma też pasek, aby dzieci mogły nosić go ze sobą jako torebkę! Dzięki technologii Polly Stick mikrolalki można przyczepić w każdym miejscu zestawu. Umieść naklejkę z arkusza (w zestawie) w dowolnym miejscu zestawu i przyczep do niej lalkę. Kompaktowy rozmiar sprawia, że możesz zabrać torebkę ze sobą, dokądkolwiek chcesz. Wymiary opakowania: 31.0 x 23.0 x 6.0 cm

109,80 zł
98,82 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,98 zł

3 osoby kupiły
11
Jak pięknie rysować. Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pięknie rysować. Ćwiczenia
Dostępny
62 szt.

Czy opanowanie trudnej sztuki rysowania było od dawna twoim skrytym marzeniem? Oto książka, dzięki której w zaledwie kilka dni znacząco rozwiniesz swoje umiejętności. Autorka bestsellerowego poradnika Rysunek. Odkryj talent dzięki prawej półkuli mózgu powraca z kolejnym przewodnikiem po sztuce rysowania w formie praktycznych ćwiczeń. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją artystyczną przygodę, czy jesteś już doświadczonym rysownikiem, dzięki tej kompaktowej książce szybko nabierzesz konkretnych umiejętności i uwierzysz w swój talent. Zapoznasz się z zagadnieniami z dziedziny rysunku i praktycznymi wskazówkami, a następnie, przy uwzględnieniu czasu pracy i poziomu trudności poszczególnych zadań, będziesz mógł wykonać swoje prace w specjalnie do tego wyznaczonych ramkach. Nauczysz się także radzić sobie z problemem wielu artystów – niekończeniem pracy lub opóźnianiem jej wykonania, i pogłębisz korzyści płynące z zaangażowania prawej półkuli mózgu w swoją pracę. Potrzebujesz jedynie przyborów plastycznych, chęci i odrobiny wolnego czasu. Korzystając z niezwykle pomocnych wskazówek i uwag autorki, spełnisz swoje marzenia i staniesz się prawdziwym artystą!

54,90 zł
40,63 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,27 zł

3 osoby kupiły
12
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka gwiazda popu z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka gwiazda popu z akcesoriami
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Lalka Chelsea uwielbia próbować swoich sił w różnych zawodach, podobnie jak jej starsza siostra, Barbie! Dzieci mogą odkryć cudowny świat zabawy dzięki lalkom z linii „Barbie Chelsea. Możesz być”, które wypróbowują różne profesje. Możesz wybierać spośród takich lalek jak Chelsea pilotka, lekarka, bizneswoman, gwiazda rocka czy majsterkowiczka. W opakowaniu jest lalka gwiazda popu. Wysokość lalki: 14.0 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 17.0 x 4.0 cm

44,10 zł
39,69 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,41 zł

3 osoby kupiły
13
Zaburzenia odżywiania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia odżywiania
Dostępny
61 szt.

Monografia poruszająca problem zaburzeń odżywiania. Bardzo dokładnie opisuje i wyjaśnia patomechanizm działania jadłowstrętu i bulimii psychicznej. Opisane zostały klasyfikacja i kryteria diagnostyczne, rozpowszechnienie i sposoby rozumienia jadłowstrętu psychicznego i bulimii psychicznej oraz poglądy różnych autorów na temat etiopatogenezy tych zaburzeń. W pracy zaprezentowane zostały zarówno klasyczne, jak i najnowsze poglądy i wyniki badań uwzględniające czynniki predysponujące, wyzwalające i podtrzymujące zaburzenia odżywiania. Książka zawiera odpowiedzi na pytania: • czym są zaburzenia odżywiania, • jaki jest ich mechanizm działania oraz etiopatogeneza, • jakie formy leczenia stosuje się u pacjentów z zaburzeniami odżywiania, • jak można im pomóc. Prof. Anna Brytek-Matera pokazuje w niezwykle ciekawy sposób, jak wiele wiemy o złożoności nozologicznej i etiopatologicznej zaburzeń odżywiania. Ciekawą częścią książki jest prezentacja wyników własnych badań, które autorka ciekawie interpretuje, starając się pokazać jakie znaczenie dla terapii osób z zaburzeniami odżywiania a także dla sposobów regulowania odżywiania się, mają uwarunkowania psychologiczne i społeczne. Równocześnie wiedza ta jest w monografii przedstawiona w sposób jasny i zrozumiały, także dla czytelników nie zajmujących się profesjonalnie problematyką zdrowia i zaburzeń zdrowia. To książka także dla czytelników osobiście zainteresowanych własnym rozwojem czy rozwojem swoich najbliższych.

134,00 zł
124,62 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,38 zł

3 osoby kupiły
14
Kaligrafia z uśmiechem. Literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia z uśmiechem. Literki
Dostępny
160 szt.

Wesołe zabawy i przyjazna nauka. Idealna pozycja na początek! Dziecko poznaje literki oraz doskonali umiejętność pięknego i poprawnego pisania. Rozwija sprawności manualne i poszerza słownictwo, kolorując, naklejając i nazywając obrazki. Przejrzyste, duże ilustracje, prosty układ stron i ciekawe ćwiczenia pomogą w skupieniu i przyciągną uwagę na dłużej. A rumiany słonik umili wspólne chwile!

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
15
Chiny 5.0. Jak powstaje cyfrowa dyktatura. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chiny 5.0. Jak powstaje cyfrowa dyktatura. Audiobook
Kai Strittmatter, StoryBox
Dostępny
29 szt.

W XXI wieku dyktatura przyjmuje zupełnie nowe oblicze – cyfrowe. Prekursorem tej przemiany są Chiny, które choć od dawna są jednym z motorów światowej gospodarki, to wciąż pod względem ideologicznym pozostają krajem autorytarnym. Chiny śmiało konkurują z Zachodem i korzystają przy tym z baz danych i sztucznej inteligencji jak żaden inny rząd. Dzięki najnowszym osiągnięciom techniki partia próbuje stworzyć najlepszy na świecie system obserwacji. Celem jest kontrola chińskiego rządu nad wszystkim. Nad tym, co to dla nas oznacza, zastanawia się Kai Strittmatter, wieloletni korespondent „Süddeutsche Zeitung” w Pekinie.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

2 osoby kupiły
16
Najpiękniejszy sen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejszy sen
Dostępny
13 szt.

Quinten Aspinall pragnie spełnić obietnicę daną zmarłemu ojcu. Udaje się więc do Kanady, by odszukać rodzeństwo, wysłane do niewolniczej pracy podczas jego pobytu na wojnie. Pracodawca zleca mu przy okazji sprowadzenie swojej bratanicy, która uciekła z kanadyjskim żołnierzem. W nagrodę Aspinall otrzyma własną farmę, dzięki czemu zapewni dom chorej matce i rodzeństwu. Przyjazd Julii Holloway do Toronto okazał się katastrofą. Gdy przybywa pracownik jej wuja i ratuje ją z opresji, dziewczyna postanawia odpłacić się za jego dobroć, pomagając mu w znalezieniu siostry. Jednak druzgocące wieści, jakie właśnie otrzymała, zmienią w jej życiu wszystko. Czy Quinn będzie musiał wybrać pomiędzy połączeniem rodziny a ochroną Julii i własnym szczęściem?

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

4 osoby kupiły
17
Klej do decoupage Creativo 250 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej do decoupage Creativo 250 ml
Astra
Dostępny
57 szt.

Podstawowe wyposażenie każdego warsztatu decoupage. Klej przyda się do wszelkiego rodzaju prac plastycznych, od tworzenia kartek okolicznościowych, po wszelkiego rodzaju ozdobne pudełeczka lub bombki choinkowe.

24,64 zł
23,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,23 zł

2 osoby kupiły
18
Klasyka dla dzieci. Duma i uprzedzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Duma i uprzedzenie
Dostępny
16 szt.

Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci. Pani Bennet bardzo pragnie znaleźć bogatych mężów dla swoich córek, więc przybycie nowego czarującego sąsiada ogromnie ją cieszy. Niestety, przyjaciel, którego ów sąsiad ze sobą przyprowadza, nie jest już tak mile widziany. Pan Darcy zdaje się mieć więcej dumy niż pieniędzy. Nikt go nie lubi – a już z pewnością nie Elżbieta Bennet. Jednak nie każdy jest tym, za kogo się podaje, a miłość może zmienić wszystko.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

2 osoby kupiły
19
Kaligrafia z uśmiechem. Szlaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia z uśmiechem. Szlaczki
Dostępny
33 szt.

Wesołe zabawy i przyjazna nauka. Idealna pozycja na początek! Dziecko rozwija sprawności manualne i intelektualne potrzebne do nauki pisania, kolorując, naklejając, rysując szlaczki, ozdabiając obrazki i przechodząc labirynty. Przejrzyste, duże ilustracje, prosty układ stron i ciekawe ćwiczenia pomogą w skupieniu i przyciągną uwagę na dłużej. A roześmiana żyrafka umili wspólne chwile!

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
20
Dinosaurs. SLH41469. Zagroda dinozaura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dinosaurs. SLH41469. Zagroda dinozaura
Schleich
Dostępny
3 szt.

Ogrodzeniem firmy Schleich z serii Dinosaurs można bawić się oddzielnie lub jako przedłużenie ogrodzenia dużej stacji badawczej dinozaurów (41462). Dzięki specjalnie opracowanym elementom ogrodzenia z zestawu ogrodzeniowego Schleich Dinosaurs, elementy ogrodzenia można przymocować bezpośrednio do dużej stacji badawczej dinozaurów. W ten sposób można powiększyć wybieg dla dinozaurów i stworzyć przestrzeń dla większej liczby zwierząt. Wymiary: 20.0 x 20.0 x 20.0 cm Seria Schleich Dinosaurs zawiera figurki różnych gatunków dinozaurów oraz inne akcesoria. Figurki prezentują się naprawdę realistycznie. Wykonane zostały z dużą dokładnością. Produkty Schleich to figurki wykonane z dbałością o każdy detal. Schleich są ręcznie malowane i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Wiernie odzwierciedlają prawdziwe zwierzęta. Swoim wyglądem zachwycą każdego. Idealnie nadają się do kolekcjonowania lub zabawy.

75,99 zł
52,43 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 23,56 zł

2 osoby kupiły
21
Córka fałszerza. Tom 3. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka fałszerza. Tom 3. Audiobook
Joanna Jax, StoryBox
Dostępny
13 szt.

Opowieść o grupie ludzi, których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim, policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach, majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści, którzy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kiedy nadchodzą rządy Hitlera, żadne z nich nie spodziewa się, że właśnie narodziło się czyste zło. To historia o powstaniu III Rzeszy, jej związkach z okultyzmem i żądzy władzy tak wielkiej, że doprowadza do najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości i tragedii milionów istnień.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
22
Barbie Skipper. GRP11 Lalka opiekunka + bobas i akcesoria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Skipper. GRP11 Lalka opiekunka + bobas i akcesoria
Barbie, Mattel
Dostępny
23 szt.

Dzieci mogą bawić się w opiekę nad maluchem z tym zestawem Barbie Opiekunka, w którym znajdą lalkę nianię, lalkę bobaska i akcesoria dodające zabawie realizmu. W opiece nad maluszkiem pomoże im kilka przedmiotów – niektóre z nich mają uchwyty, aby lalka mogła wygodnie trzymać je w rączce. Zbierz pozostałe lalki i akcesoria Barbie Klub Opiekunek, aby odkryć radość z zajmowania się maluchami i niezwykłą zabawę przez cały dzień. W zestawie są lalka opiekunka w ubranku, lalka bobas oraz tematyczne akcesoria. Wysokość lalki: ok. 27.0 cm Wymiary opakowania: 33.0 x 15.0 x 5.0 cm

86,90 zł
78,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,69 zł

1 osoba kupiła
23
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka pilotka z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka pilotka z akcesoriami
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Lalka Chelsea uwielbia próbować swoich sił w różnych zawodach, podobnie jak jej starsza siostra, Barbie! Dzieci mogą odkryć cudowny świat zabawy dzięki lalkom z linii „Barbie Chelsea. Możesz być”, które wypróbowują różne profesje. Możesz wybierać spośród takich lalek jak Chelsea pilotka, lekarka, bizneswoman, gwiazda rocka czy majsterkowiczka (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). W opakowaniu jest Barbie pilotka. Wysokość lalki: ok. 14.0 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 17.0 x 4.0 cm

44,10 zł
39,69 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,41 zł

1 osoba kupiła
24
Harcerki z Ravensbruck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harcerki z Ravensbruck
Dostępny
754 szt.

Reporterska opowieść o jedynej funkcjonującej w czasie II wojny światowej drużyny harcerskiej w obozie koncentracyjnym. To był fenomen na skalę światową. Drużyna powstała w 1941 r. Tworzyły ją więźniarki Ravensbruck, w większości przedwojenne harcerki. Odbywały się regularne zbiórki. Harcerki pomagały innym więźniarkom, chorym i „królikom”. Drużyna miała swój sztandar – znaleziony w czasie sortowania rzeczy nowo przybyłych do obozu proporzec 13 warszawskiej drużyny harcerskiej. Drużynę tworzyło 7 zastępów, działały w nich aż do wyzwolenia w sumie 102 osoby. Te, które przeżyły, tworzyły do końca swych dni „drużynę” bardzo bliskich sobie osób, połączonych nie wymazywalnymi wspomnieniami...

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
25
Fulford - Stamford Bridge 1066 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fulford - Stamford Bridge 1066
Dostępny
240 szt.

Rok 1066 jest kojarzony przede wszystkim z bitwą pod Hastings, w której normański książę Wilhelm pokonał króla Anglii Harolda Godwinsona i wkrótce objął angielski tron. Kilka tygodni wcześniej w północno-wschodniej części kraju miały miejsce dwa nie mniej dramatyczne starcia. Król Norwegii Harald III Srogi (Hardrada) podjął próbę zdobycia angielskiej korony, znajdując sojusznika w Tostigu, wygnanym bracie Harolda Godwinsona. We wrześniu licząca ok. 10.000 zbrojnych armia norweskich wikingów rozpoczęła pustoszenie wybrzeży Northumbrii. Pod Fulford, na południe od miasta York, drogę zastąpiły jej siły anglosaskie dowodzone przez earlów Edwina i Morkara. Najeźdźcy odnieśli zdecydowanie zwycięstwo, ale już pięć dni później dali się zaskoczyć pod Stamford Bridge, gdzie doszło do jednej z najkrwawszych bitew angielskiego średniowiecza. Armia norweska poniosła klęskę i uległa niemal całkowitemu zniszczeniu, a Harald Srogi i Tostig polegli. Zwycięstwo odniesione przez Harolda Godwinsona drogo go jednak kosztowało, gdyż wykrwawione oddziały anglosaskie musiały zaraz pomaszerować na południe, gdzie wylądowali Normanowie. Temu przeciwnikowi już nie sprostały. Książka wydana w serii „Historyczne bitwy” przedstawia norweską inwazję Anglii w szerokim kontekście historycznym, przybliżając dzieje Anglii i Norwegii w epoce wikingów, jak również pasjonujący żywot Haralda III Srogiego, jednej z najbarwniejszych postaci europejskiego średniowiecza.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

1 osoba kupiła
26
Rozmowy z Bogiem. Księga 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z Bogiem. Księga 2
Dostępny
38 szt.

W drugim tomie Neale ponownie podejmuje dialog z Bogiem, koncentrując się tym razem na ogólniejszych tematach w stosunku do kwestii natury osobistej i jednostkowej, poruszanych w pierwszym tomie. Przeczytamy o tajemnicach czasu i przestrzeni, o polityce, a nawet o pikantnym seksie, jednak książka ta nie ma na celu szokować. Jest to szczere spojrzenie na pewne fundamentalne sprawy, istotne dla nas wszystkich na naszej planecie, a także obraz tego, jak mógłby wyglądać nasz świat, gdybyśmy byli skłonni do większej otwartości umysłu oraz samodzielnego prowadzenia dialogu z Bogiem.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
27
City map Marco Polo London 1:12 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
City map Marco Polo London 1:12 000
Dostępny
2 szt.

Plan miasta Londyn w skali 1:12 000, wodoodporny. Wersja międzynarodowa.

23,90 zł
16,99 zł

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

3 osoby kupiły
28
Dobrowolski i skarb z Meroe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobrowolski i skarb z Meroe
Dostępny
93 szt.

Historia od której nie można się oderwać. W pierwszej części będą dramatyczne pościgi, nierozwiązane od stuleci zagadki i nagłe zwroty akcji. Konstanty Dobrowolski, młody polski inżynier, przyjeżdża do Egiptu, by budować Kanał Sueski. Poznana w Kairze tajemnicza dziewczyna wplątuje go w polityczną intrygę i poszukiwania legendarnego skarbu z Meroe. Ścigany przez policję, szpiegów i buntowników, ucieka przez XIX-wieczny Kair. Jednocześnie próbuje rozwiązać zagadkę zostawioną przez sławnego rabusia antycznych klejnotów.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
29
Saga rodu Forsyte’ów. Tom 4. Nowoczesna komedia. Część 1. Biała małpa. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga rodu Forsyte’ów. Tom 4. Nowoczesna komedia. Część 1. Biała małpa....
John Galsworthy, StoryBox
Dostępny
3 szt.

Pasjonujący cykl powieściowy, który przyniósł Johnowi Galsworthy’emu literacką Nagrodę Nobla! Nowoczesna komedia to kolejna trylogia powieściowa poświęcona rodzinie Forsyte'ów. W jej skład wchodzą Biała małpa (1924), Milczące zaloty. Srebrna łyżka (1926) i Mijający się w mroku. Łabędzi śpiew (1928). Następuje tu metamorfoza głównego bohatera, Soamesa, który z egoisty i dorobkiewicza przeistacza się w dostojnego, uduchowionego dżentelmena. Pokolenie, które Galsworthy wcześniej krytykował za zdradę wartości ogólnoludzkich, staje się teraz według niego ich nosicielem; krytyce poddana zostaje natomiast najmłodsza generacja, przesiąknięta hedonizmem i nihilizmem.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
30
Inżynieria powierzchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inżynieria powierzchni
Dostępny
32 szt.

Inżynieria powierzchni jest wyodrębnionym działem inżynierii materiałowej zajmującym się strukturą materiałów warstwy wierzchniej wyrobów, procesami ich modyfikowania oraz wytwarzania, także degradacją ich składników mikrostruktury, prowadzącą do zużycia tych wyrobów ? elementów maszyn i urządzeń podczas eksploatacji. Książka jest drugim wydaniem podręcznika wydanego w 2009 r., pod taką samą nazwą, przez WNT. Postępy w nauce inżynierii powierzchni przez ostatnie 10 lat były tak duże, że obecne wydanie bardzo różni się od poprzedniego i ma wiele aktualnych, ciekawych treści. Poza uaktualnieniem wiedzy dotyczącej opisywanych zjawisk, podręcznik od poprzedniego wydania, będzie się różnił tym, że główny nacisk zostanie położony na podstawy chemiczne i fizyczne opisywanych procesów. Podręcznik będzie przydatny studentom studiów technicznych kierunków: materiałoznawstwo, inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn czy inżynieria produkcji. Będzie również mógł być wykorzystany przez inżynierów materiałoznawców, mechaników czy służby utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach.

94,00 zł
82,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,28 zł

1 osoba kupiła
31
Chiny bez wzajemności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chiny bez wzajemności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Na chińskiej prowincji jesteś niewidzialny. Jakbyś nie istniał. Kiedy masz złamane serce, czujesz się dokładnie tak samo. Nie masz dostępu do internetu. Nie możesz sprawdzić na żadnej mapie gdzie jesteś ani dokąd idziesz. Nie możesz skontaktować się z nikim z tych, którym ufasz. Tutaj nikt nie zna twojego języka, a ty nie znasz języka, którym posługują się mieszkańcy. Nie potrafisz odczytać żadnego znaku. Żadnej litery. Nie wiesz, co to za dom, co za ulica, nie wiesz czy to, co jesz jest wege, czy może z mięsem psa albo węża. Nikt na ciebie nie patrzy. Nikt nawet nie otrze się o ciebie, choć ulica jest zatłoczona ponad wszelkie wyobrażenie. Oto podróż przez Państwo Środka z Konfucjuszem w roli przewodnika po zaułkach współczesnych Chin i zakamarkach samotnego serca. Podróż z Lijang w Yunnanie, przez Kunming, Guilin, Kanton, Hongkong, Makau do Szanghaju. Ten, kto pokona tę drogę będzie potrafił rozumieć i mówić, nie używając słów.

49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
32
The Frontiers Saga. Tom 5. Rebelia Corinari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Frontiers Saga. Tom 5. Rebelia Corinari
Dostępny
10 szt.

Po ocaleniu „Aurory” i ludności Corinair nadszedł czas na odpoczynek, odbudowę zniszczeń i zawarcie nowych sojuszy. Chwila spokoju nie trwa jednak długo i wkrótce kapitan Nathan Scott i jego załoga uzupełniona, o nowych rekrutów spośród Corinari, muszą znów stawić czoła siłom Imperium Ta’Akarów. Podbita dekady wcześniej cywilizacja z pomocą Ziemian stara się odzyskać utracony honor i stawić czoła tyranom. Mimo że nowo zawiązany sojusz dysponuje znacznie mniejszymi siłami, dzięki ziemskiemu napędowi skokowemu efekt zaskoczenia wciąż jest po jego stronie. Wróg ma jednak w zanadrzu kilka niespodzianek...

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
33
Kaligrafia z uśmiechem. Cyferki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia z uśmiechem. Cyferki
Dostępny
78 szt.

Wesołe zabawy i przyjazna nauka. Idealna pozycja na początek! Dziecko poznaje cyferki, doskonali umiejętność pięknego i poprawnego pisania, a także rozwiązuje proste działania na obrazkach. Ponadto rozwija sprawności manualne i intelektualne, kolorując, naklejając i główkując. Przejrzyste, duże ilustracje, prosty układ stron i ciekawe ćwiczenia pomogą w skupieniu i przyciągną uwagę na dłużej. A towarzyski jeżyk umili wspólne chwile!

6,90 zł
5,99 zł

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
34
Enchantimals. GTM49 Leśny domek Peeki Parrot + zwierzątko niespodzianka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enchantimals. GTM49 Leśny domek Peeki Parrot + zwierzątko niespodziank...
Enchantimals, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Ten zestaw do zabawy Enchantimals zawiera tematyczny minidomek, lalkę, 5 zwierzątek niespodzianek i akcesorium. Otwórz drzwiczki, aby odsłonić uroczą lalkę Enchantimals i wyjątkową figurkę. Niespodziankom nie ma końca, bo zwierzęcy przyjaciel otwiera się jak matrioszka, odsłaniając kolejne figurki! W środku najmniejszego z nich znajdziesz wesołe akcesorium. Dzieci pokochają te nowe miniaturowe domki Enchantimals pełne niespodzianek i wyjątkowych sposobów na zabawę. Wysokość lalki: ok. 9.0 cm Wymiary opakowania: 22.0 x 31.0 x 8.0 cm

63,90 zł
57,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

1 osoba kupiła
35
Zestaw Małego Lekarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Małego Lekarza
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Nauka przez zabawę! Learning Resources to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, któremu zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata! Zestaw Małego Lekarza to doskonały pomysł na fantastyczną zabawę, który rozwija zainteresowania dziecka oraz pomaga maluchom oswoić się z wizytami u lekarza. Zawiera fartuch i stetoskop, które przypominają prawdziwe akcesoria medyczne. Mały lekarz w prawdziwym fartuchu lekarskim może przeprowadzić wywiad medyczny, stetoskopem zbadać pacjenta i posłuchać bicia serca, pulsu, czy kaszlu. Doskonale sprawdzi się przy zabawie w odgrywanie ról zarówno samemu jak i w grupie. Zestaw zawiera: Fartuch lekarza, Stetoskop, Plakietkę do personalizacji. Fartuch ma dwa duże zatrzaski do zapinania. Fartuch pasuje dla większości dzieci w wieku 3-6 lat.

142,99 zł
114,39 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,60 zł

1 osoba kupiła
36
Czy to normalne? Seks, związki i statystyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy to normalne? Seks, związki i statystyka
Dostępny
5453 szt.

Pieniądze. Seks. Porozumienie. Zastanawiasz się, jak twój związek wypada na tle innych? Ta książka jest dla ciebie. Kiedy bizneswoman Chrisanna Northrup zaczęła czuć znużenie w małżeństwie, postanowiła sprawdzić, jak jest u innych par i jak inni widzą to, co jej i mężowi w życiu intymnym wydaje się „normalne”. Northrup zaprosiła do współpracy dwoje czołowych amerykańskich socjologów, którzy przebadali ponad 10 000 osób z całego świata, zadając najbardziej osobiste pytania. Badacze otrzymali pełen obraz życia współczesnych par, od komunikacji w związku przez satysfakcję w sypialni i wierność po podział finansów. Uwzględniając wiele zmiennych – wiek i płeć, różnice rasowe i geograficzne oraz preferencje seksualne – autorzy wyciągnęli ciekawe wnioski, udzielając odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jak upływ czasu zmienia namiętność w związku? Jakie są potrzeby seksualne par? Co wywołuje konflikty w małżeństwie? Które nawyki doprowadzają partnerów do szału? I jak na tym tle wypadają pary gejowskie i biseksualne? Ale Czy to normalne? Seks, związki i statystyka to nie tylko podpatrywanie intymnych szczegółów z sypialni współczesnych par. To również praktyczny poradnik – z zadaniami i ćwiczeniami – który pozwoli zerwać z rutyną w związku, przerwie cykl rozczarowań i zapewni satysfakcjonujące i szczęśliwe życie. Bo zawsze może być jeszcze lepiej. Książka zawiera także wiele nieoczywistych odkryć, takich jak najpopularniejsze pozycje seksualne, średnią liczbę pocałunków czy typowe kłamstwa serwowane drugiej połowie. I to wszystko dotyczy zarówno par szczęśliwych, jak i tych, które za takie się nie uważają. Książka została wysoko oceniona przez czytelników i trafiła na listę bestsellerów „The New York Times”.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
37
Enchantimals. GTM47 Chatka Bree Bunny + zwierzątka niespodzianki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enchantimals. GTM47 Chatka Bree Bunny + zwierzątka niespodzianki
Enchantimals, Mattel
Dostępny
56 szt.

Ten zestaw do zabawy zawiera tematyczny minidomek, lalkę, 5 zwierzątek niespodzianek i akcesorium. Otwórz drzwiczki, aby odsłonić uroczą lalkę Enchantimals i wyjątkową figurkę. Niespodziankom nie ma końca, bo zwierzęcy przyjaciel otwiera się jak matrioszka, odsłaniając kolejne figurki! W środku najmniejszego z nich znajdziesz wesołe akcesorium. Dzieci pokochają ten nowy miniaturowy domek Enchantimals pełen niespodzianek i wyjątkowych sposobów na zabawę. Wysokość lalki: ok. 9.0 cm Wymiary opakowania: 22.0 x 31.0 x 8.0 cm

76,90 zł
69,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,69 zł

1 osoba kupiła
38
Niania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niania
Dostępny
185 szt.

Czasami lepiej usłyszeć kłamstwo, bo prawda jest zbyt bolesna. Siedmioletnia Jocelyn nie może przeboleć straty niani, która zniknęła w środku nocy. Dlaczego opuściła dziewczynkę bez pożegnania? Trzydzieści lat później Jo zmuszona jest wrócić do rodzinnego domu i zmierzyć się ze skomplikowaną relacją ze swoją matką. Kiedy na terenie posiadłości zostają odkryte ludzkie szczątki, a do drzwi puka nieoczekiwany gość, Jo odkrywa, że jej wspomnienia z dzieciństwa nie są całkiem zgodne z prawdą. Jakie tajemnice skrywała jej niania… i czy Jo może wierzyć w to, co mówi jej matka? Nowa powieść Gilly Macmillan, autorki bestsellerów Dziewięć dni oraz Inne dziecko, zabierze cię w podróż do świata, w którym nic nie jest oczywiste. Emocje gwarantowane od pierwszej strony do ostatniej. „Tajemnice z przeszłości, wystawiona na próbę lojalność i narastające poczucie strachu... Do zakochania! Napięcie nie opada ani na chwilę, aż do szokującego finału”. – Shari Lapena

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
39
Tylko bądź blisko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko bądź blisko
Dostępny
23 szt.

Na pierwszy rzut oka życie Joli jest szczęśliwe i poukładane. Narzeczony ciężko pracuje, żeby utrzymać rodzinę, a ich córka jest beztroską sześciolatką. To jednak tylko pozory, które przykrywają smutek, lekceważenie i obojętność ze strony Marka. A gdy na jaw wychodzi jego zdrada, Jola z dnia na dzień zostaje samotną matką. Jednak tuż za kolejnym zakrętem życie stawia na jej drodze niezwykle przystojnego mężczyznę, który wydaje się być dziwnie znajomy... Czy Bartek znajdzie sposób, by zbliżyć się do Joli? Czy kobieta da szansę sobie i nowo poznanemu mężczyźnie, by razem mogli odmienić swoje życie i nadać mu nowy sens?

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
40
Jak zamienić wodę w wino ...cz.A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zamienić wodę w wino ...cz.A
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Bóg chce zmieniać Twoje i moje życie! Jak wodę w wino! Hej! Bóg jest i kocha Cię niesamowicie! Kiedyś myślałem, że życie z Nim to totalna nuda, ale teraz za każdym razem odkrywam, że to najlepsza przygoda! Zapraszam Cię do tego, żebyś razem za mną zatrzymał się i otworzył swoje serce na Tego, który stworzył cały świat, zaplanował Twoje i moje istnienie i chce być realny tutaj, teraz, w Twoim i moim życiu. Będzie trochę ciekawych historyjek, mnóstwo mądrych (czasem za bardzo!) cytatów, dużo żółtego koloru, sporo nieśmiesznych żartów, no i dużo poważnych tematów! A w centrum On. Ten, który przemienia życie. Jak wodę w wino! - jak otworzyć się na Boga? - jak wzrastać w wierze? - jak się modlić i czytać Biblię? - jak stawiać sobie cele i rozwijać się? - jak się dogadać z rodzicami? - jak nie zazdrościć innym?

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
41
Barbie Fairytale. GTF89 Dreamtopia. Syrenka tęczowa przemiana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Fairytale. GTF89 Dreamtopia. Syrenka tęczowa przemiana
Barbie, Mattel
Dostępny
70 szt.

Dzięki funkcji zmiany koloru lalka „​Barbie Dreamtopia. Syrenka tęczowa przemiana” pobudza wyobraźnię i pozwala zanurzyć się w najbardziej kolorowym bajkowym świecie! Styl lalki​ syrenki Barbie jest bajkowy i pełen barw. W swoich tęczowych włosach ma tiarę, a do tego wielobarwny ogon i top z akcentami inspirowanymi morzem. Przygotuj się na magiczną zmianę kolorów! Zanurz lalkę syrenkę Barbie w ciepłej wodzie i obserwuj, jak jej włosy, top i ogon natychmiast zmieniają kolory, ukazując całą tęczę pięknych pastelowych barw! Zanurz ją w lodowatej wodzie, a kolory wrócą do pierwotnej wersji. Tę transformację możesz powtarzać bez końca! Uwaga. Lalka nie stoi i nie pływa samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Wysokość lalki bez płetwy: ok. 29.0 cm Wymiary opakowania: 33.0 x 23.0 x 6.0 cm

139,90 zł
125,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,99 zł

1 osoba kupiła
42
Bezpieczeństwo transportu w Federacji Rosyjskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo transportu w Federacji Rosyjskiej
Dostępny
4 szt.

Bezpieczeństwo w sferze transportu stanowi jeden z istotnych problemów związanych z kształtowaniem polityki bezpieczeństwa każdego kraju, a rola transportu jako kluczowego elementu całego systemu logistycznego staje się coraz bardziej znacząca. Prezentowana monografia ma na celu usystematyzowanie wiedzy z zakresu transportu w Federacji Rosyjskiej ze szczególnym uwzględnieniem problematyki jego bezpieczeństwa. W publikacji przedstawiono także kwestie dotyczące stanu i perspektyw prowadzenia działalności gospodarczej w sektorze transportu i gospodarki magazynowej oraz przestępczości w sferze transportu. Książka adresowana jest do szerokiego grona Czytelników zainteresowanych teorią i praktyką bezpieczeństwa transportu oraz metodami przeciwdziałania potencjalnym zagrożeniom w sferze transportu, jak również do studentów i słuchaczy studiów podyplomowych, których profil studiów mieści się w obszarze transportu, spedycji i logistyki, a także szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

43
Teoria sterowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria sterowania
Dostępny
42 szt.

Układy sterowania i regulacji wykorzystujące sprzężenie zwrotne są wszechobecne. Jesteśmy nimi otoczeni w życiu codziennym. Są nieodzowne w urządzeniach technicznych, natura wyposażyła w nie organizmy i systemy biologiczne, działają w systemach gospodarczych i ekonomicznych. Teoria sterowania jest elementarnym językiem, który pozwala zrozumieć i efektywnie projektować układy sterowania, dla różnorodnych zastosowań. Książka ?TEORIA STEROWANIA. Projektowanie układów regulacji? jest podstawowym kursem takiego języka wzbogaconym w liczne przykłady i ćwiczenia pozwalające na nabycie biegłości w praktycznym projektowanie układów ze sprzężeniem zwrotnym. Książka jest nowoczesnym podręcznikiem automatyki i teorii sterowania, prezentuje współczesny kanon wiedzy realizowany w programach studiów na całym świecie i jest dostosowana do współczesnych technik realizacji układów sterowania. Książka przeznaczona jest dla studentów automatyki, robotyki, mechatroniki, elektroniki i innych kierunków z nimi związanych, oraz dla inżynierów zajmujących się projektowaniem, konfigurowaniem i eksploatowaniem nowoczesnych układów sterujących.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

44
With The 21st Century Orchestra & Chorus, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
With The 21st Century Orchestra & Chorus, LP
Foreigner, Edel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Lista utworów: 1. Overture 2. Blue Morning, Blue Day 3. Cold As Ice 4. Waiting For A Girl Like You 5. Say You Will 6. When It Comes To Love 7. That Was Yesterday 8. Feels Like The First Time 9. Starrider 10. Double Vision 11. Fool For You Anyway 12. Urgent 13. Juke Box Hero 14. I Want To Know What Love Is Tracklista DVD: 1. Overture 2. Blue Morning, Blue Day 3. Cold As Ice 4. Waiting For A Girl Like 5. When It Comes To Love 6. Say You Will 7. The Flame Still Burns 8. That Was Yesterday 9. Juke Box Hero 10. Fool For You Anyway 11. Hot Blooded 12. Urgent 13. Feels Like The First Time

97,90 zł
88,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

45
Nazistowskie bestie. Kaci z SS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nazistowskie bestie. Kaci z SS
Dostępny
103 szt.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli absolutnego zła jest SS, skrót od nazwy organizacji kierowanej przez Reichsführera Heinricha Himmlera i stanowiącej filar aparatu represji nazistowskich Niemiec. Te runiczne znaki, w połączeniu z czarnym mundurem członków formacji, budziły przerażenie na terenie całej Europy, pozostawiając w historii nie-zatarty ślad z uwagi na ogrom swych zbrodni. W niniejszej pracy czytelnik będzie miał okazję stwierdzić, jak daleko zdolni byli posunąć się ludzie Himmlera na ścieżce wybrukowanej niegodziwością, bez żadnych etycznych czy moralnych hamulców. Opowiedziano tutaj życie czterech postaci będących przykładami mężczyzn i kobiet, którzy dzięki władzy, jaką dawała im przynależność do SS, dali upust swoim najdzikszym instynktom. Najbardziej zaskakującą cechą niemal u wszystkich z nich jest prozaiczna normalność, z jaką przebiegało ich życie do chwili, gdy pojawił się w nim nazizm, a po entuzjastycznym przyjęciu jego ideologii przemienili się w zabójców.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

46
Crash historie, czyli wypadki zmieniają świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crash historie, czyli wypadki zmieniają świat
Dostępny
160 szt.

Rafał Jemielita – dziennikarz motoryzacyjny. Prowadził magazyn Automaniak w TVN Turbo, był jurorem plebiscytu Samochód roku Playboya i redaktorem naczelnym portalu autostuff.pl. Zapaleniec sportu motorowego – obejrzał 200 rajdów i wyścigów, brał udział w afrykańskich edycjach Rajdu Dakar. Na co dzień pracuje w dziale zagranicznym magazynu Twój Styl, redaguje magazyn MercedesMe, jest współautorem cotygodniowej audycji Gra Wstępna w Antyradiu i przygotowuje koncepcję nowego programu motoryzacyjnego w internecie. Publikował w magazynach „Focus”, „Kaleidoscope”, „National Geographic”. Co zabija – prędkość, kierowca bez wyobraźni, kiepska droga, a może beznadziejny samochód? Jakie wyciągamy wnioski z wypadków? Czy śmierć w zgniecionym aucie/motocyklu/pod ciężarówką może dać… nieśmiertelność, sławę, wpłynąć na nasze bezpieczeństwo, a nawet skusić do nagrania płyty? Wypadki w motoryzacji kosztowały dotąd życie 60 milionów ludzi – prawie tyle co II wojna światowa. Książka powstaje, by pokazać, jak wielki wpływ mają na kulturę, życie codzienne i to, co robimy, żeby się im przeciwstawiać. Niektóre wypadki wydarzyły się z głupoty, inne z przypadku. Te ostatnie potrafią szokować, bo są nieprawdopodobne lub wręcz niewytłumaczalne…

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

47
Buntownik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buntownik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Aniela Wilk nie ma sobie równych! Finał bestsellerowej sensacyjno-erotycznej serii o zadziornej figurantce i brutalnym agencie FBI jest naprawdę wybuchowy! Myśleli, że po tym, co przeszli w kolumbijskiej selwie, nic gorszego ich nie spotka. Ale walka o ich życie weszła w decydującą fazę. By oczyścić się z zarzutów, Alice i Bruce muszą zaryzykować wszystko, co mają, i wrócić do Stanów. Agencja nie pozwoli jednak, by prawda wyszła na jaw. I nie będzie grała czysto. Skorumpowana Ameryka, burza namiętności i śmiertelnie ryzykowny plan. Bruce i Alice muszą walczyć nie tylko o dobre imię i wspólną przyszłość, lecz także o to, by nie stracić do siebie zaufania. Gdy na szali leżą wolność, wielkie pieniądze i kariera – miłość, nawet ta ściśle związana z niepohamowaną namiętnością, może nie przetrwać. A agencja tylko czeka, aż któreś z nich pęknie.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

48
Black or White. Wybór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black or White. Wybór
Dostępny
80 szt.

DRUGI TOM BESTSELLEROWEJ SERII "BLACK"! Anna wysiada na ostatniej stacji kolejowej z przeświadczeniem, że cholerne déja vu istnieje. Oszołomiona myśli, że kupno biletu ?byle gdzie?, a tym samym pójście na żywioł, to jednak nic dobrego. Stojąc przy opuszczonym budynku, cierpliwie czeka na pociąg, którym stąd wyjedzie. Po kilku godzinach stwierdza, że najlepsze, co może zrobić, to pogratulować sobie pomysłowości spowodowanej melancholią, która ją tu doprowadziła. Wreszcie trafia do miasteczka, które podbija jej serce swoim klimatem, ale także życzliwością mieszkańców. Nie zapomina o Alover i mężczyźnie, który ją zranił. Jednocześnie twierdzi, że Carlise jest idealne, żeby wyleczyć złamane serce. ?Oczy Nicolasa złagodniały i uspokoiły się. Ujął jej dłonie w swoje duże, silne ręce i splótł palce z jej palcami. Poczuł, że Anna zaczyna drżeć, ale patrząc w jej oczy, stwierdził, że na szczęście to nie ze strachu. ? Chcę ci zaproponować związek. Taki prawdziwy, z krwi i kości, bo znam cię na tyle, żeby wiedzieć, że takiego oczekujesz. Dla mnie to będzie nowość, ale pragnę spróbować, bo nie mogę cię stracić ? odparł.? ? Fragment powieści

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

49
Mikrobiologia w dermatologii, wenerologii oraz w medycynie estetycznej i kosmetologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrobiologia w dermatologii, wenerologii oraz w medycynie estetycznej...
Dostępny
82 szt.

Publikacja Mikrobiologia w dermatologii, wenerologii oraz w medycynie estetycznej i kosmetologii została przygotowana pod redakcją prof. dr hab. n. med. Eugenii Gospodarek-Komkowskiej oraz dr n. med. Agnieszki Mikuckiej. Kompendium w przejrzysty sposób prezentuje przegląd informacji zgodny z aktualną wiedzą w zakresie podstaw mikrobiologii, immunologii oraz mikrobioty fizjologicznej człowieka ? jej znaczenia i interakcji. Przedstawiono także drogi szerzenia się drobnoustrojów oraz interakcje między gospodarzem a drobnoustrojem. Szczegółowo opisano znaczenie wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów oraz zakażeń odzwierzęcych. Istotne, z punktu utrwalenia zdobytej wiedzy, są umieszczone na końcu rozdziałów pytania sprawdzające. Podręcznik zawiera także ogólne zasadny diagnostyki mikrobiologicznej i podstawowe zasady leczenia przeciwdrobnoustrojowego. Całość zaprezentowanej merytoryki dopełnia obraz kliniczny zakażeń przenoszonych drogą płciową oraz zakażeń skóry i jej przydatków. Ważnym aspektem jest pobieranie i transport materiału klinicznego oraz działania prewencyjne i bezpieczeństwo w gabinetach, ponieważ nie przestrzeganie procedur, nieprawidłowe przechowywanie czy używanie leków bądź kosmetyków może stać się źródłem zakażeń zarówno u klienta, jaki i pracowników gabinetu lekarskiego czy kosmetycznego. Publikacja Mikrobiologia w dermatologii, wenerologii oraz w medycynie estetycznej i kosmetologii jest przeznaczona dla studentów medycyny ? głównie kierunku lekarskiego ? oraz kosmetologii. Zawarta wiedza stanowi także przydatne opracowanie przeznaczone dla kręgu pracowników służby zdrowia, lekarzy, diagnostów, pielęgniarek epidemiologicznych, mikrobiologów oraz kosmetologów.

134,00 zł
124,62 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,38 zł

50
Riddles, Ruins & Revelations, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Riddles, Ruins & Revelations, CD
Sirenia, Mystic Production
Dostępny
19 szt.

1.Addiction No. 1 2.Towards An Early Grave 3.Into Infinity 4.Passing Seasons 5.We Come To Ruins 6.Downwards Spiral 7.Beneath The Midnight Sun 8.The Timeless Waning 9.December Snow 10.This Curse Of Mine 11.Voyage Voyage

41,90 zł
38,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

51
Ghost Tapes #10, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ghost Tapes #10, CD
God Is An Astronaut, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1. Adrift 2. Burial 3. In Flux 4. Spectres 5. Fade 6. Barren Trees 7. Luminous Waves

41,90 zł
38,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

52
Rachunkowość i podatki w organizacjach pozarządowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość i podatki w organizacjach pozarządowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Publikacja omawia problematykę zakładania i funkcjonowania organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń), w tym organizacji o statusie pożytku publicznego, a także prowadzenia rachunkowości oraz zasad rozliczania ich obciążeń podatkowych. W opracowaniu przedstawiono na konkretnych przykładach dokumentowanie zdarzeń występujących w organizacjach pozarządowych w zakresie: ? majątku trwałego i obrotowego oraz funduszy własnych i obcych, ? przychodów z tytułu darowizn, ? dotacji i subwencji, ? zbiórek publicznych, ? składek członkowskich, ? kosztów organizacji pozarządowej. W książce omówiono również wzorcowe polityki rachunkowości oraz zasady budowy zakładowego planu kont dla organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą i nieprowadzących działalności gospodarczej. Zaprezentowano zasady sporządzania finansowych i merytorycznych sprawozdań z działalności organizacji pozarządowych oraz sprawozdania z wykonania zadania publicznego, z wyodrębnieniem szczególnych rozwiązań w tym zakresie dla organizacji pożytku publicznego. Książka zawiera też procedury przekazywania tych sprawozdań do Narodowego Instytutu Wolności, Krajowego Rejestru Sądowego, Szefa Krajowej Administracji Skarbowej czy innych organów nadzorujących ich działalność.

149,00 zł
134,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

53
Fundusz Alimentacyjny 2021 Korzystanie ze świadczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fundusz Alimentacyjny 2021 Korzystanie ze świadczeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

W książce omówiono istotę obowiązku alimentacyjnego na podstawie przepisów ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów oraz możliwość podjęcia działań wobec dłużnika alimentacyjnego wprowadzonych ustawą o Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Wskazano zmiany w działalności funduszu alimentacyjnego w związku z pandemią choroby SARS?Cov?2, która spowodowała konieczność dostosowania rozwiązań prawnych do obowiązujących obecnie warunków społecznych i gospodarczych, m.in.: 1) wprowadzenia systemu ?złotówka za złotówkę?, 2) podwyższenia progu dochodowego na osobę w rodzinie do 900 zł, 3) rozszerzenia katalogu dochodu utraconego. Ponadto przedstawiono praktyczne zastosowanie regulacji zawartych w Kodeksie rodzinnym i opiekuńczym z zakresu obowiązku alimentacyjnego, odwołano się przy tym do najnowszego orzecznictwa z jednoczesnym przywołaniem doktryny prawa. Przybliżono również zagadnienia międzynarodowe dotyczące uprawnień organu przyznającego świadczenia z funduszu, w szczególności prawa do rewindykacji świadczenia alimentacyjnego z zagranicy.

69,00 zł
62,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

54
Ukryte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryte
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Życie byłoby nie do zniesienia, gdybyśmy pamiętali wszystko. Rzecz jednak w tym, by wiedzieć, co zapomnieć. A za własną zbyt krótką pamięć Rue Hunter może zapłacić głową. I to nie tylko swoją. W Kalifornii nie wykonano egzekucji na więźniu od 2006 roku, a od ponad pół wieku nie stracono kobiety. Ale wkrótce się to zmieni – po ponad dwudziestu latach w celi śmierci Rue Hunter wreszcie poniesie karę za podwójne morderstwo. Chyba że Jessica Shaw, prywatna detektywka, zdecyduje się zakłócić senną atmosferę pustynnego miasteczka i rozdrapać stare rany. Ale sprawa nie jest prosta: Rue nie pamięta, żeby zabiła ludzi, których kochała, przypomina sobie jednak krew i krzyki. A dowody świadczą przeciwko niej. Bohaterka trzymającej w napięciu We mgle w nieprzyzwoicie dobrej odsłonie – jeszcze bardziej bezczelna, nabuzowana adrenaliną i niecofająca się przed niczym. Detektywka nie ma wątpliwości: w małych miasteczkach zawsze coś się dzieje, trzeba tylko patrzeć we właściwą stronę. Mieszkańcy Hundred Acres znaleźli już winną i mogliby za dużo stracić, gdyby się okazało, że się pomylili. Śledztwo prowadzi do miejscowego komisariatu policji i do nigdy niewyjaśnionego morderstwa policjanta badającego sprawę Rue, a Jessica ma dziesięć dni, by rozplątać sieć kłamstw, tajemnic i zależności. Nie wie jednak, że stawką w grze będzie także jej własne życie. Odliczanie już się zaczęło.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

55
Armed And Dangerous, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armed And Dangerous, CD
Razor, Relapse Records
Dostępny
6 szt.

1.The End 2.Killer Instinct 3.Hot Metal 4.Armed and Dangerous 5.Take This Torch 6.Ball and Chain 7.Fast and Loud 8.Ball and Chain 9.Hot Metal 10.Take This Torch 11.Killer Instinct 12.Fast and Loud 13.Armed and Dangerous

68,90 zł
65,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,44 zł

56
Scourge Upon Humanity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scourge Upon Humanity, CD
Pillory, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.Depleted Mortal Prosperity 2.Diluted Existence 3.Synergistic Diffusion 4.Emanate Deprecation 5.Inherent Genetic Collapse 6.Envisaged Transmutation 7.Epidemic Infection 8.Imminent Obliteration 9.Our Wretched Divinity 10.Calculating Progressive Extinction 11.Terminus

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

57
Live Osaka Saikou, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Osaka Saikou, CD
Razor, Relapse Records
Dostępny
6 szt.

1.Instant Death 2.Iron Hammer 3.Violent Restitution 4.Tear Me To Pieces 5.Parricide 6.Behind Bars 7.Speed Merchants 1.Shotgun Justice 2.Electric Torture 3.Brass Knuckles 4.Soldier of Fortune 5.Take This Torch 6.Evil invaders

68,90 zł
65,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,44 zł

58
Lovely Sort Of Death, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lovely Sort Of Death, CD
Bloody Hammers, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.14

1. Bloodletting On The Kiss 2. Lights Come Alive 3. The Reaper Comes 4. Messalina 5. Infinite Gaze To The Sun 6. Stoke The Fire 7. Ether 8. Shadow Out Of Time 9. Astral Traveler 10. Catastrophe

41,90 zł
38,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

59
Mortal, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mortal, CD
Necrot, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. Your Hell 2. Dying Life 3. Stench of Decay 4. Asleep Forever 5. Sinister Will 6. Malevolent Intention 7. Mortal

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

60
The Greatest Jazz Legends, 10 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Greatest Jazz Legends, 10 CD
V/A, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: CD 1: 1. So What 2. Freddie Freeloader 3. Blue in Green 4. All Blues 5. Flamenco Sketches 6. Concierto De Aranjuez 7. Saeta 8. Solea CD 2: 1. My Foolish Heart 2. Waltz for Debby 3. Detour Ahead 4. My Romance 5. Some Other Time 6. Milestones 7. Cool Struttin' 8. Blue Minor 9. Slippin' at Bells 10.Deep Night CD 3: 1. Moanin' 2. Are You Real 3. Along Came Betty 4. The Drum Thunder Suite 5. Blues March 6. Come Rain Or Come Shine 7. Airegin 8. D-natural Blues 9. Polka Dots and Moonbeams 10. Four On Six 11. West Coast Blues 12. In Your Own Sweet Way 13. Gone With the Wind CD 4: 1. Blue Train 2. Moment's Notice 3. Locomotion 4. I'm Old Fashioned 5. Lazy Bird 6. St. Thomas 7. You Don't Know What Love Is 8. Moritat 9. Blue Seven CD 5: 1. Perdido 2. Salt Peanuts 3. All the Things You Are/52nd Street Theme 4. Cherokee 5. Jacqui 6. Swingin' 7. Land's End 8. George's Dilemma 9. Sandu 10. Gerkin for Perkin 11. If I Love Again 12. Take the A-train CD 6: 1. Brilliant Corners 2. Ba-lue Bolivar Ba-lues-are 3. Pannonica 4. I Surrender, Dear 5. Bemsha Swing 6. You'd Be So Nice to Come Home To 7. Red Pepper Blues 8. Imagination 9. Waltz Me Blues 10. Straight Life 11. Jazz Me Blues 12. Star Eyes 13. Birks Works CD 7: 1. Autumn Leaves 2. Love for Sale 3. Somethin' Else 4. One for Daddy-o 5. Dancing in the Dark 6. Blue Rondo a La Turk 7. Strange Meadow Lark 8. Take Five 9. Three to Get Ready 10. Kathy's Waltz 11. Everybody's Jumpin' 12. Pick Up Sticks CD 8: 1. C-jam Blues 2. Gone Again 3. Will You Still Be Mine 4. Willow Weep for Me 5. What Can I Say (After I Say I'm Sorry) 6. Hey Now 7. Kelly Blue 8. Softly As in a Morning Sunrise 9. Willow Weep for Me 10. Keep It Moving 11. Old Clothes CD 9: 1. Un Poco Loco (1st Take) 2. Un Poco Loco (2nd Take) 3. Un Poco Loco 4. Dance of the Infidels 5. 52nd St. Theme 6. It Could Happen to You 7. A Night in Tunisia (Alternate Master) 8. A Night in Tunisia 9. Wail 10. Ornithology 11. Bouncing With Bud 12. Parisian Thoroughfare 13. Stella By Starlight 14. Time On My Hands 15. Tis Autumn 16. The Way You Look Tonight 17. Lover Come Back to Me 18. Body and Soul 19. Stars Fell On Alabama 20. You Turned the Tables On Me 21. Thanks for the Memory 22. Hymn of the Orient 23 These Foolish Things Remind Me of You CD 10: 1. That Old Feeling 2. It's Always You 3. Like Someone in Love 4. My Ideal 5. I've Never Been in Love Before 6. My Buddy 7. But Not for Me 8. Time After Time 9. I Get Along Without You Very Well 10. My Funny Valentine 11. There Will Never Be Another You 12. The Thrill Is Gone 13.I Fall in Love Too Easily 14. Look for the Silver Lining 15. Will O' the Wisp (De Falla) 16. The Pan Piper 17. Mister Walker 18. Strode Rode 19. Tin Tin Deo (Pozo) 20. Green Dolphin Street

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

61
Milestones Of A Legend, 10 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milestones Of A Legend, 10 CD
Johanna Martzy, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: CD 1: 1. Allegro Assai 2.Tempo Di Minuetto Ma Molto Moderato E Grazioso 3. Allegro Vivace 4. Allegro 5. Andante 6. Rondeau: Allegretto Grazioso 7. Allegro 8. Adagio 9. Rondeau: Allegro CD 2: 1. Allegro, Ma Non Troppo - Quasi Moderato 2. Adagio, Ma Non Troppo 3. Finale: Allegro Giocoso, Ma Non Troppo 4. Allegro Molto Appassionato 5. Andante 6. Allegro Molto Vivace CD 3 : 1. Allegro Non Troppo 2. Adagio 3. Allegro Giocoso, Ma Non Troppo Vivace 4. I 5. II CD 4: 1. Adagio 2. Fuga 3. Siciliana 4. Presto 5. Allemande 6. Courante 7. Sarabande 8. Bourée CD 5: 1. Grave 2. Fuga 3. Andante 4. Allegro 5. Allemande 6. Courante 7. Sarabande 8. Giga 9. Chaconne CD 6: 1.Adagio 2. Fuga 3. Largo 4. Allegro Assai 5. Preludio 6. Loure 7. Gavotte En Rondeau 8. Menuets I & II 9. Bourée Gigue CD 7: 1. Allegro Molto Appassionato 2. Andante 3. Allegro Molto Vivace 4. Romance No. 1 in G Major, Op. 40 5. Romance No. 2 in F Major, Op. 50 6. Berceuse Sur Le Nom De Gabriel Fauré 7. Pièce En Forme De Habañera CD 8: 1. Rondo in B Minor, D895 2. Fantaisie for Violin and Piano in C Major, D934 3. Dance Espagnole De La Vida Breve 4. Ipanema CD 9: 1. Allegro Giusto Molto Vivace 2. Andante 3. Menuetto 4. Allegro Moderato 5. Allegro Moderato 6. Scherzo: Presto 8. Allegro Vivace 9. Allegro 10. Andante Cantabile 11. Rondeau: Andante Grazioso CD 10: 1. Allegro Molto 2. Andante 3. Allegro Vivace 4. Allegro Moderato 5. Andante 6. Menuetto: Allegro - Trio 7.Allegro 8. Allegro 11. Andante Cantabile 13Rondeau: Andante Grazioso

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

62
Choroby przyzębia 2017 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choroby przyzębia 2017
Dostępny
100 szt.

,,Choroby przyzębia - algorytmy postępowania diagnostycznego i wytyczne dotyczące leczenia'' to rozwinięcie nowej klasyfikacji chorób przyzębia o przedstawienie algorytmów diagnostyki i wytyczne praktyki klinicznej. Publikacja zawiera jasne i klarowne zalecenia dla lekarzy dotyczące metod leczenia zapalenia przyzębia. Wytyczne dotyczące leczenia zapalenia przyzębia są pierwszymi w dziedzinie stomatologii, które przyniosą korzyści zarówno lekarzom, jak i leczonym przez nich pacjentom. PZWL Wydawnictwo Lekarskie jako pierwsze w Polsce wydaje opracowane wytyczne w formie publikacji książkowej. Publikacja została przygotowana pod redakcją naukową konsultanta krajowego ds. periodontologii, prof. dr hab. n. med. Renaty Górskiej.

94,00 zł
87,42 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,58 zł

63
Wycena europejskich opcji kupna w modelach rynku z czasem dyskretnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wycena europejskich opcji kupna w modelach rynku z czasem dyskretnym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Monografia poświęcona jest wycenie europejskich opcji kupna na akcje w uogólnionych modelach Coxa-Rossa-Rubinsteina (CRR). Poza wykładem dotyczącym klasycznego modelu CRR oraz modelu Blacka-Scholesa analizie poddane są przede wszystkim autorskie koncepcje wyceny opcji w uogólnionym modelu CRR ? zarówno w takim, w którym logarytmy cen akcji mają niezerowy dryf, jak i w którym stopa procentowa rachunku bankowego oraz współczynnik zmienności cen akcji (volatility) zmieniają się skokowo między długimi przedziałami czasu, na jakie został podzielony okres trwania kontraktu opcyjnego. W książce podano wzory na wycenę opcji w zaprezentowanych modelach oraz badano asymptotyki cen opcji, gdy liczba chwil zmiany składu portfela w każdym przedziale czasu dąży do nieskończoności. W konsekwencji wyprowadzono wzory będące uogólnieniami sławnej formuły Blacka-Scholesa. Dokonano również analizy wrażliwości cen opcji. Badania wykazały, że wycena opcji kupna na indeks WIG20, w oparciu o uzyskane graniczne formuły na wycenę opcji w przedstawionych uogólnionych modelach CRR, umożliwia trafniejsze oszacowanie rynkowej ceny opcji niż formuła Blacka-Scholesa. Zaprezentowane dyskretne modele wyceny opcji wraz z ich przejściami granicznymi mogą stanowić użyteczne narzędzia do wyceny opcji na rynku kapitałowym.

43,90 zł
37,75 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,15 zł

64
Inflacja bazowa w polityce pieniężnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inflacja bazowa w polityce pieniężnej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.22

W książce podjęto tematykę polityki pieniężnej oraz omówiono teoretyczne przesłanki dotyczące szczególnej roli inflacji bazowej w jej prowadzeniu. O wartości tej monografii świadczy przede wszystkim zaproponowane narzędzie do modelowania gospodarki, w której polityka pieniężna uwzględnia m.in. inflację bazową. Autorka szczegółowo prezentuje kolejne kroki wyprowadzania modelu teoretycznego oraz przedstawia analizę empiryczną polityki prowadzonej przez Narodowy Bank Polski. Publikacja zainteresuje nie tylko badaczy biegłych w stosowanych tu metodach, lecz także praktyków, doktorantów oraz studentów kierunków ekonomicznych i ekonometrycznych.

39,90 zł
34,31 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

65
W poszukiwaniu wzorów i wzorców osobowych wykonawców zawodów bibliotekarskich i informacyjnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W poszukiwaniu wzorów i wzorców osobowych wykonawców zawodów bibliotek...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.16

Autorzy wyszli z założenia, że pomimo ogromnego postępu technologicznego komputery i inne urządzania techniczne wciąż nie są w stanie całkowicie zastąpić człowieka, na przykład w odgadywaniu potrzeb informacyjnych, które użytkownicy wyrażają czasami w taki sposób, że tylko dzięki doświadczeniu i intuicji bibliotekarzy można je zrealizować. W prezentowanej publikacji zajęli się więc wzorami i wzorcami osobowymi w zawodach bibliotekarskim i informacyjnym. Ze względu na trudną sytuację zawodu bibliotekarza, spowodowaną między innymi jego deregulacją, podejmowanie analiz dotyczących wzorców osobowych jest bardzo przydatne dla działań mających poprawić jego sytuację i kształcenie w zakresie szeroko rozumianego bibliotekoznawstwa. Na polskim rynku wydawniczym, jak również poza granicami Polski, nie ma publikacji poruszających tę problematykę. Można więc stwierdzić, że podjęcie badań dotyczących wzorów i wzorców osobowych bibliotekarzy ma charakter oryginalny. Z recenzji prof. dr hab. Elżbiety Barbary Zybert

49,90 zł
42,91 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

66
Dzieje Pałacu Biskupiego w Krakowie w latach 1815 - 1894 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje Pałacu Biskupiego w Krakowie w latach 1815 - 1894
Dostępny
2 szt.

Podjęty temat dotyczy ciekawego okresu historycznego, jakim było stulecie XIX [?]. Analiza pozornie nie najważniejszych kwestii, związanych z architekturą pałacu, jego rozplanowaniem oraz spełnianymi funkcjami w różnorodnej mierze, także z osobami powiązanymi z tym ważnym miejscem dla Krakowa i diecezji krakowskiej, wnosi nowe naświetlenie dla uchwycenia przynajmniej niektórych mechanizmów działalności Kościoła i jego pasterzy. Zainteresowanie tytułowym pałacem ma swoje istotne znaczenie, bo dotyka najważniejszego urzędu w diecezji i otwiera przestrzeń badawczą dla uchwycenia wielu szczegółów nie tylko z życia wyższych sfer, ale nade wszystko pozwala wniknąć w płaszczyznę najzwyczajniejszą, bo gwarantującą dotarcie do fundamentalnych zasad zwyczajnego poruszania się osoby ludzkiej, także wysoko postawionej. z recenzji bp. prof. zw. Jana Kopca Wśród wielu zabytków architektury, które przesądzają dziś o szczególnym miejscu Krakowa na mapie kulturowej Polski i Europy, niewiele jest budowli, które posiadałyby tak wielką silę znaczeniową jak pałac biskupów krakowskich przy ulicy Franciszkańskiej 3. [?] Ten magiczny dziś adres nabierał szczególnego znaczenia dla Krakowa i dla Polski przez cały wiek XIX. Przesądziły o tym niezwykłe osobowości jego gospodarzy, a zwłaszcza Jana Pawia Woronicza i Albina Dunajewskiego, oraz zmieniające się konteksty polityczne. Dlatego wielką zasługą pani Marleny Hajduk jest zwrócenie uwagi na niezwykle intrygujący fenomen budowli, której dzisiejszy kształt jest funkcją losów Krakowa i jego kościoła w XIX wieku. z recenzji prof. Jacka Purchli

45,00 zł
22,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,50 zł

67
Przybylski i inni cz.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybylski i inni cz.2
Dostępny
6 szt.

Książka stanowi kontynuację tomu Przybylski i inni. O znaczeniu Krakowa i regionu w kulturze oświecenia (2019), przygotowanego z okazji dwóchsetlecia śmierci Jacka Idziego Przybylskiego (1756-1819). Przynosi kolejne szczegółowe studia nad częścią pisarskiego dorobku jednej z najważniejszych i najciekawszych postaci życia intelektualnego Krakowa w okresie oświecenia, a także opracowania innych zagadnień istotnych dla pokazania kultury tego miasta i regionu w osiemnastym i na początku dziewiętnastego wieku. Przybylski przypomniany został tu w czterech rozprawach jako autor mowy z okazji setnej rocznicy odsieczy wiedeńskiej, tłumacz Psalmów oraz tłumacz i komentator Homera, a także twórca wiersza okolicznościowego. Przywołano również ? w obszerniejszej części tomu, obejmującej osiem kolejnych studiów ? ówczesne, formułowane z różnych perspektyw i w różnej formie (m.in. wiersze, listy, dziennik podróży), wypowiedzi na temat Krakowa oraz regionu, zjawiska intelektualno-literackie potraktowane jako preromantyczne, funkcjonowanie ciekawego elementu krakowskiego folkloru; przedstawiono wreszcie wybrane dzieła autorów z podwawelskim grodem i okolicami w jakimś stopniu związanych. Krakowskie oświecenie odsłania w ten sposób stopniowo coraz wyraźniej swoją specyfikę, duchowe bogactwo i wielorakość, mocne zakorzenienie w tradycji antycznej oraz staropolskiej, a równocześnie otwartość na nowe idee i wartości estetyczne.

35,00 zł
29,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

68
Życzenie w gwarze i kulturze wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życzenie w gwarze i kulturze wsi
Dostępny
4 szt.

Zamykający się przed nami z wolna świat wiejskiej kultury i chłopskich wartości wytworzył w znacznej mierze odrębny, patriarchalny model grzeczności, który pożądane normy zachowań społecznych odniósł do relacji rodzinnych. Oparty jest on na kulturze dobrego słowa. Słowa życzliwego, rozumianego jako szczególny dar, dobro, którym dzielono się chętnie, w nadziei na jego spełnienie ? zarówno w czasie wielkich świąt agrarnych (w wyszukanych retorycznie i pieśniowo formułach), żniw, wesel itp., jak i na co dzień ? przy okazji nawet przypadkowego spotkania. Ten rys kultury ludowej, wiara w sprawczą moc działającego słowa, bywa źródłem naukowych nieporozumień, których ofiarą pada zazwyczaj tradycyjny wiejski światopogląd (religijno-magiczny) i religijność wsi (wyrażająca się głównie w pobożności). Ważąc argumenty, nie można zignorować faktu, że na wsi istnieje (po dziś dzień) przekonanie, że ? trywializując nieco ? wszystko co dobre w życiu indywidualnym, rodzinnym i społecznym, pochodzi od Boga. To konsekwencja wiary w obecność i udział sacrum w nieskomplikowanym, otaczającym świecie, poddanym niezmiennym prawom natury. Książka ta jest zaproszeniem do nieodległej (czasem kilka kilometrów za miasto), a zarazem dalekiej podróży w za-światy wiejskiego słowa, do źródeł językowej grzeczności wsi. Za autorem możemy ją nazwać kulturą dobrego słowa, która w istotny sposób (jak i kultura chłopska w całości) wpłynęła na kształt regionalnej i narodowej tożsamości Polaków. Dlatego warta jest naukowej uwagi i refleksji.

40,01 zł
34,01 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

69
Rozmowy z Bogiem. Księga 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

70
Białe, małe kłamstewka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białe, małe kłamstewka
Dostępny
58 szt.

Anne White odwróciła wzrok tylko na sekundę... To wystarczyło, aby straciła z oczu swoją 8-letnią córkę. Wydaje się, że tylko na chwilę, ale... poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Setki apeli, tysiące ogłoszeń, kilkudziesięciu policjantów w akcji i nic... Wszelki ślad po dziewczynce zaginął. Po 7 latach, kiedy Anne już niemal traci wiarę w odnalezienie córki, Abigail przychodzi na posterunek. Tak zwyczajnie, prosto z ulicy przyprowadza zaginione niedawno dziecko. Gdzie była, co się z nią działo przez ostatnie kilka lat? Co tak naprawdę wydarzyło się tego straszliwego dnia, kiedy zniknęła, między matką a córką? Czy ktoś jej zagraża? Kogo lub czego boi się Abigail? Czy w rodzinie jest bezpieczna? Tej wciągającej mrocznej opowieści nie można przegapić! Philippa East dorastała w Szkocji, gdzie studiowała psychologię i filozofię na Uniwersytecie w Oxfordzie. Po ukończeniu studiów przeniosła się do Londynu, aby szkolić się na psychologa klinicznego, i przez ponad dziesięć lat pracowała w publicznej służbie zdrowia NHS, zajmując się pacjentami z problemami psychicznymi. Teraz mieszka na wsi w hrabstwie Lincolnshire z mężem i kotem. Jest psycholożką i terapeutką, ale też pisarką. Nagrodzone opowiadania Philippy były publikowane w różnych czasopismach literackich. Białe kłamstewka to jej debiutancka powieść.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

71
Kraina magii. Pieski księżniczek. Astro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina magii. Pieski księżniczek. Astro
Dostępny
16 szt.

Ile magii może skrywać jedna kolorowanka? Wystarczająco, by spełnić dziecięce marzenia. Ile piesków może mieszkać na kilkunastu stronach? Cała tętniąca życiem kraina. Ile zaczarowanego pyłku może mieścić kartka papieru? Dość, by przemienić cię w prawdziwego czarodzieja. Poznaj bohaterów jak ze snów. Odszukaj ich na planszy pełnej barwnych naklejek, odpowiednio przyklej i nadaj rysunkom niecodzienne kolory. Ćwicz przy tym rączkę, rozwijaj wrażliwość na kształty i barwy, pobudzaj wyobraźnię i spędzaj czas w towarzystwie najwspanialszych bajkowych przyjaciół!

6,97 zł
5,99 zł

Rabat 14,1%
oszczędzasz 0,98 zł

72
Kraina magii. Pieski księżniczek. Drops - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina magii. Pieski księżniczek. Drops
Dostępny
46 szt.

Ile magii może skrywać jedna kolorowanka? Wystarczająco, by spełnić dziecięce marzenia. Ile piesków może mieszkać na kilkunastu stronach? Cała tętniąca życiem kraina. Ile zaczarowanego pyłku może mieścić kartka papieru? Dość, by przemienić cię w prawdziwego czarodzieja. Poznaj bohaterów jak ze snów. Odszukaj ich na planszy pełnej barwnych naklejek, odpowiednio przyklej i nadaj rysunkom niecodzienne kolory. Ćwicz przy tym rączkę, rozwijaj wrażliwość na kształty i barwy, pobudzaj wyobraźnię i spędzaj czas w towarzystwie najwspanialszych bajkowych przyjaciół!

5,90 zł
4,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 0,91 zł

73
Kaligrafia i ja. Literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia i ja. Literki
Dostępny
45 szt.

Pomysł na „dzień dobry” z literkami: • naklejkom, • krok po kroku zapoznać z pisownią, • utrwalić je za sprawą przyjaznych i różnorodnych ćwiczeń. Uwaga: każda strona to niepowtarzalna przygoda! Zeszyt równie uczący, co bawiący!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

74
Pakiet: Mulan (film animowany / film fabularny), 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Mulan (film animowany / film fabularny), 2 DVD
Tony Bancroft, Niki Caro, Barry Cook , 2020
Dostępny
201 szt.

Disney przedstawia historię Mulan, nieustraszonej, młodej kobiety, która ryzykuje wszystko w imię miłości do rodziny oraz swojego kraju i staje się największą wojowniczką, jaką kiedykolwiek znały Chiny. Pakiet zawiera kultową animację z 1998 roku, w której Mulan towarzyszy zabawny opiekun, smok Mushu oraz wersję fabularną z 2020 roku.

43,90 zł
41,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,19 zł

75
Baterie litowe Green Cell CR2430 3V 290mAh (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baterie litowe Green Cell CR2430 3V 290mAh (5 sztuk)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Oryginalne baterie litowe CR2430 Green Cell o pojemności 290 mAh i napięciu 3V, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania, zarówno dla Ciebie jak i Twoich urządzeń. Baterie litowe charakteryzują się wysoką trwałością, zapewniają do 3 lat pracy z pełną wydajnością, nawet w skrajnych temperaturach od -30 do 60 st C. Zastosowanie: płyty główne (BIOS), wagi, kalkulatory, komputery, glukometry, piloty samochodowe i inne urządzenia elektroniczne. Parametry techniczne: • pojemność: 290mAh, • napięcie: 3V, • typ: Li, • temperatura pracy: -18°C - 50°C. Producent: Green Cell

8,99 zł
Powiadomienie
76
Szczoteczki do zębów dla dzieci i niemowląt, niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczoteczki do zębów dla dzieci i niemowląt, niebieskie
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Zestaw delikatnych szczoteczek do zębów jest niezastąpiony w codziennej higienie jamy ustnej dziecka. W zestawie znajdują się 3 szczotki: • pierwsza – silikonowa, przeznaczona jest do masażu dziąseł, dla dzieci, które nie posiadają jeszcze swoich ząbków, • druga – silikonowa, przeznaczona jest do mycia małych ząbków, • trzecia – z miękkim włosiem, przeznaczona dla dzieci starszych. Szczoteczki są idealne do nauki samodzielnego mycia zębów. Cechy produktu: • delikatnie usuwają resztki pokarmu z dziąseł i zębów dziecka, • dostosowane do masażu dziąseł, • pomocne w okresie ząbkowania, • idealne do nauki samodzielnego mycia zębów, • 3 różne szczoteczki w zestawie, • wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, • nie zawierają Bisfenolu A. • materiał: plastik, silikon, delikatne włosie syntetyczne, • sposób czyszczenia: wyparzać, polewając wrzątkiem. Wymiary: • szczotka: 13.0 x 2.0 cm • waga: 0.02 kg

13,30 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,31 zł

77
Pojemnik kąpielowy na zabawki, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojemnik kąpielowy na zabawki, zielony
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.24

Pojemnik na zabawki kąpielowe jest idealnym połączeniem zabawki dla dziecka oraz produktu użytecznego dla rodzica. Podczas kąpieli umila dziecku czas, umożliwia wyławianie zabawek, przelewanie wody i piany. Po kąpieli wyłowione zabawki można opłukać i powiesić do wyschnięcia na dołączonej do zestawu przyssawce, otwory w pojemniku ułatwiają wysychanie zabawek. Cechy produktu: • łatwe mocowanie przyssawką (dołączona w zestawie) na gładkiej powierzchni bez struktury np. szyba, wanna, kabina prysznicowa, • funkcjonalność: jest idealny podczas zabawy w wodzie do wyławiania zabawek, przelewania piany, wody itd., • idealny jako ociekacz do zabawek po kąpieli, zabawki można opłukać w pojemniku i zawiesić pojemnik, otwory ułatwiają wysychanie zabawek.

24,80 zł
22,32 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,48 zł

78
Pojemnik kąpielowy na zabawki, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojemnik kąpielowy na zabawki, różowy
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.15

Pojemnik na zabawki kąpielowe jest idealnym połączeniem zabawki dla dziecka oraz produktu użytecznego dla rodzica. Podczas kąpieli umila dziecku czas, umożliwia wyławianie zabawek, przelewanie wody i piany. Po kąpieli wyłowione zabawki można opłukać i powiesić do wyschnięcia na dołączonej do zestawu przyssawce, otwory w pojemniku ułatwiają wysychanie zabawek. Cechy produktu: • łatwe mocowanie przyssawką (dołączona w zestawie) na gładkiej powierzchni bez struktury np. szyba, wanna, kabina prysznicowa, • funkcjonalność: jest idealny podczas zabawy w wodzie do wyławiania zabawek, przelewania piany, wody itd., • idealny jako ociekacz do zabawek po kąpieli, zabawki można opłukać w pojemniku i zawiesić pojemnik, otwory ułatwiają wysychanie zabawek.

24,80 zł
22,32 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,48 zł

79
262/02 POJEMNIK KĄPIELOWY NA ZABAWKI NIEBIESKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
262/02 POJEMNIK KĄPIELOWY NA ZABAWKI NIEBIESKI
baby ono
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.05

Pojemnik nazabawki kąpielowe jest idealnym połączeniem zabawki dla dziecka orazproduktu użytecznego dla rodzica. Podczas kąpieli umila dziecku czas, umożliwia wyławianie zabawek, przelewanie wody ipiany. Po kąpieli wyłowione zabawki można opłukać ipowiesić do wyschnięcia nadołączonej do zestawu przyssawce, otwory wpojemniku ułatwiają wysychanie zabawek. WŁAŚCIWOŚCI: łatwe mocowanie przyssawką (dołączona wzestawie) nagładkiej powierzchni bez struktury np. szyba, wanna, kabina prysznicowa. funkcjonalność: jest idealny podczas zabawy wwodzie do wyławiania zabawek, przelewa-nia piany, wody itd. jest idealny jako ociekacz do zabawek po kąpieli, zabawki można opłukać wpojemniku izawiesić pojemnik, otwory ułatwiają wysychanie zabawek

24,80 zł
23,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

80
Jestem Różą Żywego Różańca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem Różą Żywego Różańca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Bycie Różą Żywego Różańca to prawdziwe wyróżnienie. Uczestnictwo w tej wspólnocie modlitewnej nie tylko umożliwia codzienne pogłębianie wiary i duchowości, ale przede wszystkim rozwija stałą łączność z Jezusem i jego Matką. Będąc Różą Żywego Różańca, można mieć pewność, że Maryja roztacza swe opiekuńcze ramiona, udzielając szczególnych łask zarówno wszystkim członkom tej wyjątkowej formacji, jak i tym, za których zanoszone są modlitwy. Wszystkim czcicielom Maryi przybliżamy postać Pauliny Jaricot, założycielki Żywego Różańca, oraz obietnice Matki Bożej dla odmawiających tę piękną modlitwę. Jako przekonujące dopełnienie zamieszczamy świadectwa tych, którzy dzięki różańcowi wyprosili dla siebie i innych szczególne łaski. Książeczka zawiera także modlitwy i propozycje krótkich rozważań różańcowych, które w sposób pogłębiony pomogą przeżywać tę modlitwę. „Świadectwo wiary sługi Bożej Pauliny Jaricot do dziś pobudza wiernych, by starali się lepiej poznawać i kochać Chrystusa, niestrudzenie włączając się w dzieło nowej ewangelizacji” – Benedykt XVI.

10,60 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

81
Pierwsze światło w moim domu, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze światło w moim domu, mix wzorów
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Pierwsze światło w moim domu to jedna z 4 lampek dostępna w wersjach: Wesoły Księżyc, Kolorowa Tęcza, Uśmiechnięte Słoneczko oraz Kosmiczna Rakieta. Rozświetl pokój swojego dziecka miłym i przyjaznym światłem. Wystarczy, że naciśniesz pilota i zobaczysz, jak kojące światło i spokojne dźwięki usypiają twojego malucha. Lampka wytwarza łagodne efekty świetlne. Dodatkowo każda z lampek po włączeniu wydaje uspakajające dźwięki. W lampce występują 3 tryby: • światło z dźwiękiem, • światło, • dźwięk. Lampkę łatwo zamontować do ściany. Zabawka posiada automatyczny wyłącznik. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

54,99 zł
48,39 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

82
Baterie alkaiczne Green Cell LR44 1.5V (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baterie alkaiczne Green Cell LR44 1.5V (5 sztuk)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Oryginalne baterie alkaiczne Green Cell o pojemności 290 mAh i napięciu 3V, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania, zarówno dla Ciebie jak i Twoich urządzeń. Baterie alkaiczne charakteryzują się wysoką trwałością. Producent: Green Cell

8,99 zł
Powiadomienie
83
Etui Guess Flower Shiny Collection N4 do iPhone'a SE 2020/8/7, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess Flower Shiny Collection N4 do iPhone'a SE 2020/8/7, czarne
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.22

Guess Flower Collection oferuje minimalistyczny design ze stylowym wzorem oraz ochronę na najwyższym poziomie. Kolekcja inspirowana jest najnowszymi trendami, które dominują w największych domach mody na świecie. Pokrowce wykonane są z termoplastycznego poliuretanu i charakteryzują się transparentną warstwą z niepowtarzalnym kwiatowym motywem. Etui z kolekcji Flower oferują zarówno ochronę jak i różnorodność wzorów i kolorów dopasowanych do Twojej osobowości i stylu.

99,00 zł
Powiadomienie
84
Etui Guess Flower Shiny Collection N3 do iPhone'a SE 2020/8/7, w kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess Flower Shiny Collection N3 do iPhone'a SE 2020/8/7, w kwiat...
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.15

Guess Flower Collection oferuje minimalistyczny design ze stylowym wzorem oraz ochronę na najwyższym poziomie. Kolekcja inspirowana jest najnowszymi trendami, które dominują w największych domach mody na świecie. Pokrowce wykonane są z termoplastycznego poliuretanu i charakteryzują się transparentną warstwą z niepowtarzalnym kwiatowym motywem. Etui z kolekcji Flower oferują zarówno ochronę jak i różnorodność wzorów i kolorów dopasowanych do Twojej osobowości i stylu.

99,00 zł
Powiadomienie
85
Etui Guess 4G Charms Collection do iPhone'a SE 2020/8/7, szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess 4G Charms Collection do iPhone'a SE 2020/8/7, szare
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.05

Etui należy do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich ubrań oraz akcesoriów. Guess wyróżniający się bezkompromisową jakością i integralnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do urządzeń mobilnych wszystko to czym zachwyca w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo oraz unikatowy wygląd urządzeń mobilnych, powstała piękna kolekcja, która zachwyca estetyką, wykonaniem i stylem. Guess 4G Charms charakteryzuje się jednym z bardziej znanych motywów używanych przez Guess. Cały tylny panel etui pokryto emblematami producenta, które umiejscowiono na bardzo przyjemnej w dotyku fakturze saffiano. Wysokiej klasy skóra, wykorzystywana jest też przez takie domy mody jak Prada, Michael Kors czy Karl Lagerfeld. Etui ochrania tył, boki oraz przyciski urządzenia, zapewniając dostęp do wszystkich jego funkcjonalności. Szczegóły: • przyjemna faktura saffiano, • lśniące logo Guess, • ochrona tyłu, boków i przycisków urządzenia, • zabezpieczenie przed wstrząsami, uderzeniami i porysowaniem, • perfekcyjne dopasowanie do telefonu, • dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, • etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem, • etui kompatybilne z Apple Pay.

109,00 zł
Powiadomienie
86
Etui Guess Liquid Glitter Hearts do iPhone'a SE 2020/8/7, złote - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess Liquid Glitter Hearts do iPhone'a SE 2020/8/7, złote
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.29

W trosce o bezpieczeństwo oraz unikatowy wygląd urządzeń mobilnych, powstała piękna kolekcja, która zachwyca estetyką, wykonaniem i stylem. Transparentne etui ozdobione pływającym brokatem z czerwonymi serduszkami dodaje uroku i podkreśli prestiż Twojego iPhone'a. Etui oprócz niezwykłych efektów wizualnych, gwarantuje bezpieczeństwo telefonu przed niechcianymi zarysowaniami i uszkodzeniami.

99,00 zł
Powiadomienie
87
Etui Guess Solid Glitter Triangle do iPhone'a 8/7, złote - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess Solid Glitter Triangle do iPhone'a 8/7, złote
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.04

Guess Solid Glitter Triangle to etui przeznaczone do ochrony przed porysowaniem urządzenia. Wykonane z wytrzymałego TPU i poliwęglanu. Smartfon bezpiecznie spoczywa w perfekcyjnie wykonanej konstrukcji, która osłania go z tyłu oraz po bokach w żaden sposób nie psując estetyki urządzenia. Na środku etui umieszczono trójkątne logo Guess. Aby nadać niesamowitego efektu, konstrukcja ozdobiona została brokatem. Etui zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swojego smartfona.

89,00 zł
Powiadomienie
88
Etui Guess Solid Glitter Triangle do iPhone'a 8/7, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess Solid Glitter Triangle do iPhone'a 8/7, czarne
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.27

Guess Solid Glitter Triangle to etui przeznaczone do ochrony przed porysowaniem urządzenia. Wykonane jest z wytrzymałego TPU i poliwęglanu. Smartfon bezpiecznie spoczywa w perfekcyjnie wykonanej konstrukcji, która osłania go z tyłu oraz po bokach w żaden sposób nie psując estetyki urządzenia. Na środku etui umieszczono złote trójkątne logo Guess. Aby nadać niesamowitego efektu, konstrukcja ozdobiona została delikatnym brokatem. Etui zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swojego smartfona.

89,00 zł
Powiadomienie
89
Etui Guess 4G Glitter do iPhone'a 11, różowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess 4G Glitter do iPhone'a 11, różowe
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.31

Guess 4G Glitter to etui przeznaczone do ochrony przed porysowaniem urządzenia. Wykonane jest z wytrzymałego TPU i poliwęglanu. Smartfon bezpiecznie spoczywa w perfekcyjnie wykonanej konstrukcji, która osłania go z tyłu oraz po bokach w żaden sposób nie psując estetyki urządzenia. Nawiązując do wizerunku Guess, na dole etui umieszczono logo a dodatkowo całą powierzchnię etui zdobią emblematy 4G. Aby nadać niesamowitego efektu, konstrukcja ozdobiona została brokatem. Etui zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swojego smartfona. Szczegóły: • perfekcyjne dopasowanie do urządzenia, • wykonanie z wytrzymałego TPU i poliwęglanu, • osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu oraz po bokach, • lśniące logo Guess, • dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu.

89,00 zł
Powiadomienie
90
Etui Guess Liquid Glitter Hearts do iPhone'a SE 2020/8/7, srebrne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Guess Liquid Glitter Hearts do iPhone'a SE 2020/8/7, srebrne
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.26

W trosce o bezpieczeństwo oraz unikatowy wygląd urządzeń mobilnych, powstała piękna kolekcja, która zachwyca estetyką, wykonaniem i stylem. Produkt renomowanej firmy o wyjątkowo wysokiej jakości wykonany z TPU – Termoplastyczny Elastomer Poliuretanowy. Transparentne etui ozdobione pływającym brokatem ze złotymi elementami charakterystycznymi dla Guess podkreśli prestiż Twojego iPhone'a.

89,00 zł
Powiadomienie
91
Kocyk Minky dwustronny z pomponikami 75x100 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kocyk Minky dwustronny z pomponikami 75x100
MiMiNu
Dostępny
3 szt.

Mięciutki, ciepły kocyk idelany dla każdego dziecka. Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

75,40 zł
52,78 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,62 zł

92
Projektor. Ekspedycja dinozaurów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektor. Ekspedycja dinozaurów
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

Dumel Discovery Light to seria zabawek i lampek świetlnych o niebanalnych kształtach i wzorach. Kolorowe światło o przyjemnej barwie ożywi każdy dziecięcy pokój, rozjaśni ciemność i zabawi każde dziecko. Prehistoryczna przygoda rodem z filmu Jurassic Park na ścianie w pokoju Twojego dziecka? Z projektorem Ekspedycja Dinozaurów to możliwe! Specjalny projektor z efektami dźwiękowymi podświetla naklejki, tworząc trójwymiarowy obraz, dzięki któremu dinozaur wygląda jak żywy. Światło rozjaśnia się i ściemnia, tworząc niesamowity klimat i nastrój, a realistyczne dźwięki – odgłosy dinozaurów – zaskoczą i zafascynują dziecko. W zestawie • projektor świetlno-dźwiękowy do zamontowania na ścianie, • naklejki wielokrotnego użytku do zamontowania powyżej projektora, • instrukcja obsługi. Światło i dźwięk aktywowane są przyciskiem umieszczonym na projektorze. Rozmiar opakowania: 8.1 x 41.3 x 25.5 cm Wysokość naklejki: 60.0 cm

54,99 zł
48,39 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

93
Srebrne orły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Srebrne orły
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Powieść historyczna Teodora Parnickiego wydana w 1944 roku w Jerozolimie (wydanie w Polsce: Wrocław 1949). Utwór objęty był w 1951 roku zapisem cenzury w Polsce, podlegał natychmiastowemu wycofaniu z bibliotek. Srebrne orły to druga powieść w dorobku Parnickiego, a zarazem jedna z najpopularniejszych, o czym zdecydował tematyczny związek z dziejami kształtowania się polskiej państwowości (Parnicki rzadko nawiązywał w swoich książkach do historii Polski) oraz fakt, że jest to utwór zbudowany dość tradycyjnie w porównaniu do późniejszych dokonań pisarza. Parnicki wkroczył do literatury z programem odnowy powieści historycznej. Postulatowi maksymalnej wierności źródłom i opracowaniom naukowym towarzyszyła ambicja wykorzystania zdobyczy nowoczesnej prozy psychologicznej. W Srebrnych orłach dążenia te znalazły wyraz w samej konstrukcji utworu, przypominającej nieco Cudzoziemkę Kuncewiczowej. Ciągłe opowiadanie zastąpił montaż scen, opisywanych ze stosunkowo niewielkiego dystansu. Autor posłużył się trzecioosobową narracją personalną, główną postacią powieści czyniąc Arona, wychowanka papieża Sylwestra II, a później – opata klasztoru w Tyńcu za rządów Bolesława Chrobrego. Wydarzenia w roku 1015, poprzedzające wybuch kolejnej wojny Chrobrego z Cesarstwem, o których mowa w pierwszych i ostatnich rozdziałach, tworzą fabularną i narracyjną ramę.

39,00 zł
29,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

94
Pochodnia w moim domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pochodnia w moim domu
Dumel Discovery
Dostępny
2 szt.

Dumel Discovery Light to seria zabawek i lampek świetlnych o niebanalnych kształtach i wzorach. Kolorowe światło o przyjemnej barwie ożywi każdy dziecięcy pokój, rozjaśni ciemność i zabawi każde dziecko. Pochodnia z realistycznym, migającym płomieniem idealnie rozświetli dziecięcy pokój dzięki uchwytowi umożliwiającemu jej montaż na ścianie. Pochodnię można także wziąć ze sobą i przeżywać niezwykłe przygody, odkrywając ciemne zakamarki domu czy ogrodu. Pochodnia od Dumel Discovery Light nadaje się zarówno do oświetlenia wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. W zestawie znajduje się łatwy w montażu uchwyt ścienny w który można włożyć pochodnię tworząc klimatyczną lampkę w dziecięcym pokoju.

59,99 zł
52,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,20 zł

95
Kolorowy projektor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy projektor
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.03

Kolorowy projektor marki Dumel Discovery to wyjątkowa lampka nocna. Posiada 8 rożnych projekcji, które możesz podziwiać na ścianie i suficie. Kolorowe motyle i kwiaty zmienią każdy pokój w magiczną krainę. Zabawka posiada wyłącznik automatyczny, co pozwala oszczędzać baterie. Cechy produktu: • projektor świetlny do pokoju dziecka, • 8 rodzajów projekcji: motyle i kwiaty na ścianie i suficie, • automatyczny wyłącznik (po 15 min), • przeznaczony dla dzieci od 5 lat.

54,99 zł
48,39 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

96
Marakasy Ole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marakasy Ole
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.08

Wesoła i przyjazna dziecku zabawka – marakasy to idealni kompani do wspólnej zabawy! Muzyczne marakasy odgrywają 3 melodie, które z pewnością zaciekawią malucha. Wesołe buzie zabawek oraz grzechoczące elementy będą zachęcać do wspólnej zabawy. Zabawka jest lekka i odpowiednia dla małych rączek dziecka. Zabawka wymaga baterii.

38,99 zł
34,31 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

97
Stolik zabaw 3 w 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stolik zabaw 3 w 1
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.07

Aktywne centrum zabaw od Bright Starts to nie tylko stoliczek ze stymulującymi zmysły zabawkami, ale również obrotowe krzesełko, dzięki któremu dziecko nie tylko sięgnie ulubionych grzechotek, ale także rozwinie zdolności motoryczne. Umieść pociechę w miękkim, profilowanym siedzisku i zobacz, jak poznaje te wszystkie, fascynujące akcesoria, a kiedy podrośnie możesz użyć pasków i dopasować jego rozmiar do rosnącego dziecka. Aktywne centrum zabaw wyposażono w specjalnie dobrane zabawki, które przyczynią się do prawidłowego rozwoju dziecka. Pianinko z zachęci do poznawania faktur, barw i co najważniejsze – dźwięków. Dziecko będzie mogło samodzielnie wybrać tryb zabawy, przewracając strony książeczki. Może także spróbować swoich sił w pierwszej grze na instrumencie. Kiedy zdecyduje się sięgnąć do innej zabawki, wystarczy, że przejdzie w inne miejsce. Kiedy maluch podrośnie i będzie stawiał pierwsze kroki możesz zdemontować siedzisko, by otrzymać stolik aktywności. Cechy produktu: • grzechotka, • obrotowe krzesełko, • 15 różnych zabaw, • pianinko z regulacją głośności, • 3 tryby funkcji pianinka, • ruchome zwierzątka, • antypoślizgowa podstawa, • lusterko, • efekty dźwiękowe, • elementy ruchome. Zasilanie: 3 x baterie LR14

697,99 zł
614,23 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 83,76 zł

98
Grzechotka. Ślimaczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka. Ślimaczek
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

Grzechotka Ślimaczek wykonana jest bezpiecznego pluszowego materiału wysokiej jakości z szeleszczącymi elementami pobudzającymi zmysł słuchu i z wystającymi tasiemkami pobudzającymi dziecko do ćwiczeń manualnych. Kwiatuszek doczepiony do Ślimaczka przyniesie ukojenie ząbkującemu maluszkowi. Grzechotkę można owinąć wokół ramy łóżeczka, wózka czy nosidełka.

22,99 zł
20,23 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,76 zł

99
Grzechotka. Słonik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka. Słonik
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Podczas ząbkowania dziąsełka dziecka są obolałe, swędzą i sprawiają ból co skutecznie psuje nastrój maluszkowi. Ważne jest, by podczas tego okresu jak najbardziej ulżyć dziecku i pomóc mu przebrnąć przez ten ciężki okres wybierając dla niego zabawki, które będą masowały jego dziąsełka. Grzechotka wykonana jest z bezpiecznego materiału wysokiej jakości. Uszy słonika można przekręcać i podczas przekręcania terkoczą, pobudzając zmysły malucha. Uszy słonika posiadają otwory, dzięki czemu idealnie dopasowują się do małej rączki dziecka i umożliwiają ćwiczenie chwytania i manewrowania. Chropowata powierzchnia masuje dziąsełka dziecka, które są obolałe podczas ząbkowania. Długość grzechotki: ok. 16.0 cm

16,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,3%
oszczędzasz 1,91 zł

100
Pluszowy wesoły potworek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszowy wesoły potworek
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Duża, cudownie miękka pluszowa piłeczka w zdecydowanych kolorach. Idealna zabawka dla najmłodszych dzieci, jest bardzo bezpieczna. Powierzchnię zabawki można umyć zimną wodą z delikatnym dodatkiem mydłem i wysuszyć suszarką. Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. Średnica zabawki: ok. 20.0 cm

41,99 zł
36,95 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,04 zł

Wróć do góry