hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.01.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 15 stycznia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rok 1984 (George Orwell), na drugim Rok 1984 (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (George Orwell). Kolejny produkt to Odprawa posłów greckich (Jan Kochanowski) oraz Kasa sklepowa z kalkulatorem i akcesoriami (M&Z).
1
Rok 1984 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Rok 1984
Dostępny
380 szt.

Rok 1984 w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Rok 1984 to słynna antyutopia George’a Orwella. Ukazał świat pozbawiony nadziei, radości i miłości. Świat, w którym absolutną władzę nad każdym obywatelem sprawuje Partia, a Wielki Brat nie spuszcza nikogo z oka przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Trwa wojna, Ministerstwo Obfitości ogłasza dane dotyczące poprawy życia obywateli, ale brakuje podstawowych towarów. W takiej rzeczywistości żyje Winston, pracownik Ministerstwa Prawdy, który skrycie żywi nienawiść do reżimu i tęskni do nieznanej wolności. Powieść Rok 1984 jest jednym z tych dzieł literackich, które odbiły się szerokim echem i na stałe wkradły się do ludzkiej świadomości. Przedstawiamy nowe wydanie Roku 1984 w serii „Kolorowa Klasyka”. Najnowsze tłumaczenie znanej powieści przygotował Krzysztof Mazurek. Tekst uzupełniają ilustracje autorstwa Kamila Rekosza – klimatyczne i przejmujące, świetnie oddają atmosferę orwellowskiej rzeczywistości. Rok 1984 to lektura absolutnie obowiązkowa.

39,00 zł
26,13 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 12,87 zł

57 osób kupiło
2
Rok 1984 (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok 1984 (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny
313 szt.

Wydanie Roku 1984 kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Przedstawiamy nowe wydanie Roku 1984 George’a Orwella

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

17 osób kupiło
3
Odprawa posłów greckich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odprawa posłów greckich
Dostępny
282 szt.

Odprawa posłów greckich w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Odprawa posłów greckich to tragedia autorstwa renesansowego mistrza Jana Kochanowskiego. To pierwszy nowożytny polski dramat. Odwołuje się do antycznych wzorców, pochodzących zarówno z tradycji greckiej, jak i rzymskiej. Głównym wątkiem jest opis greckiego poselstwa, które zostało wysłane do Troi zaraz przed wybuchem wojny trojańskiej. Poeta nawiązuje więc do historii znanej z Iliady Homera. Jan Kochanowski posłużył się mitologicznym motywem, aby wyrazić pouczenie na temat właściwych postaw wobec spraw państwowych. Badacze literatury podkreślają, że dramat Kochanowskiego miał bardzo znaczący wpływ na rozwój polskiego teatru. Przedstawiamy nowe wydanie Odprawy posłów greckich, będące częścią serii „Kolorowa Klasyka”. Zostało starannie opracowane pod względem merytorycznym i edytorskim – tekst uzupełniają reprodukcje dzieł malarskich przedstawiających bohaterów lub wydarzenia związane z akcją utworu, m.in. obraz „Pożar Troi”, Daniela van Heila czy wizerunek Heleny Trojańskiej autorstwa Evelyn De Morgan. Ilustracje w połączeniu z elegancką okładką budują estetyczną całość. Polecamy!

6,95 zł
4,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 1,96 zł

12 osób kupiło
4
Kasa sklepowa z kalkulatorem i akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasa sklepowa z kalkulatorem i akcesoriami
M&Z
Dostępny
53 szt.

Kasa sklepowa wraz z akcesoriami to idealny pomysł na prezent dla każdego dziecka, które lubi bawić się w sklep. Kasa jest wyposażona w funkcję kalkulatora. Zestaw zawiera m.in. kasę sklepową i koszyk z zakupami.

42,90 zł
37,75 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,15 zł

11 osób kupiło
5
Dwanaście prac Herkulesa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwanaście prac Herkulesa
Dostępny
4 szt.

Esencja stylu mistrzyni kryminału zamknięta w cyklu zgrabnych opowiadań z niezastąpionym Herkulesem Poirot. Detektyw postanawia efektownie zakończyć karierę - stawia sobie za cel rozwiązania dwunastu spraw inspirowanych pracami swego mitycznego imiennika. Błyskotliwe dialogi, nietuzinkowe postacie, angielski humor. Tuzin wciągających historii połączonych motywem z greckiej mitologii – nie tylko dla fanów gatunku i miłośników kultury antycznej.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

6 osób kupiło
6
Puzzle 3D 108 elementów. Trampek. Astronauta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 108 elementów. Trampek. Astronauta
Ravensburger, 108 elementów
Dostępny
17 szt.

Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Trampek z motywem astronauty to konstrukcja dla wielbicieli kosmosu z puzzli 3D, która łączy przyjemne z pożytecznym – rozwija wyobraźnię przestrzenną, a po złożeniu może posłużyć jako przybornik. Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli. Elementy tych puzzli zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Zawartość i cechy zestawu: • 108 elementów puzzli, • przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia, • 3 dodatkowe elementy. Wymiary: 27.5 x 19.2 x 6.8 cm

99,47 zł
89,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,95 zł

5 osób kupiło
7
Radosław Żbikowski opowiada o oceanach wyd. 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

5 osób kupiło
8
Szkice z filozofii głupoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkice z filozofii głupoty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Głupota jest wszechobecna, przenika wszystkie obszary ludzkiej aktywności, a rozważania na temat głupoty pozwalają lepiej zrozumieć fenomen mądrości. Głupota to słowo mające w języku polskim 283 synonimy występujące w co najmniej 28 różnych grupach znaczeniowych. W Szkicach zostały opisane wyłącznie „przypadki zawinione” wynikające z gnuśności, ewentualnie etycznej niegodziwości określonych osób, a nie przypadki, na które ktoś nie mógł mieć żadnego wpływu. Autorzy opisują swoje własne doświadczenia związane z głupotą i głupcami w myśl przekonania, że każda próba mająca na celu „policzenie” i „ponazywanie” głupoty jest warta zachodu. Trzej wybitni profesorowie i myśliciele: M. Heller, J. Stelmach i B. Brożek po świetnie przyjętym Sporze o rozumienie (CCPress 2019) ponownie zdecydowali się na współpracę. Ich Szkice z filozofii głupoty to wyjątkowy, wyrafinowany intelektualnie, ale także… zabawny zbiór traktatów, anegdot, czy – jak wolą Autorzy – szkiców, swoisty „strumień świadomości” trzech uczonych. Bartosz Brożek – filozof, kognitywista i prawnik, profesor nauk prawnych, pracownik Katedry Filozofii Prawa i Etyki Prawniczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Michał Heller – teolog, profesor nauk teologicznych specjalizujący się w filozofii przyrody, fizyce, kosmologii relatywistycznej oraz relacji nauka–wiara. Pierwszy polski laureat Nagrody Templetona. Jerzy Stelmach – teoretyk i filozof prawa, profesor nauk prawnych, profesor zwyczajny Uniwersytetu Jagiellońskiego.

34,90 zł
24,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

5 osób kupiło
9
C'est Parti! 3 Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,00 zł
40,48 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,52 zł

3 osoby kupiły
10
Puzzle XXL 200 elementów. Dzikie koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle XXL 200 elementów. Dzikie koty
Ravensburger, 200 elementów
Dostępny
1 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger – charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a Soft Click Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • obrazek Dzikie koty, • ilość elementów: 200, • tekturowe, barwne opakowanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm Rozmiar opakowania: 23.0 x 34.0 x 4.0 cm

49,30 zł
44,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,93 zł

3 osoby kupiły
11
Puzzle ramkowe 15 elementów. Zwierzęta domowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Zwierzęta domowe
Ravensburger, 15
Dostępny
26 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Żywe kolory przykuwają wzrok. Maluchy mogą zobaczyć jak wygląda życie na wsi i poznać nazwy niektórych zwierząt. Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość, precyzja.

20,91 zł
18,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,92 zł

3 osoby kupiły
12
Maluszkowe malowanie. Dzikie koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszkowe malowanie. Dzikie koty
Dostępny
256 szt.

Maluszkowe malowanie, czyli blok małego artysty. Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują dzikie koty!

2,99 zł
3 osoby kupiły
13
C'est Parti! 3 Podręcznik + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
72,00 zł
66,24 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,76 zł

3 osoby kupiły
14
Zaszczekaj to jeszcze raz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaszczekaj to jeszcze raz
Dostępny
64 szt.

Kontynuacja przygód najbardziej niezwykłego na świecie psa mieszkającego z najzwyczajniejszą na świecie rodziną. Autor przekonuje ponownie, że jeśli się naprawdę chce, można dogadać się z każdym, nawet jeśli ten ktoś nie potrafi mówić, a jedynie szczekać!to kontynuacja przygód najbardziej niezwykłego na świecie psa mieszkającego z najzwyczajniejszą na świecie rodziną. Jak zorganizować domowy konkurs poetycki i napisać wiersz? Dlaczego pies musi czasem opiekować się chorymi ludźmi? Czy ciotki mogą mieć dredy i tatuaże? Jak wygląda dzień roboczy czworonoga? Czy pies może zaprzyjaźnić się z jeżem i być artystą malarzem? No i gdzie, do diaska, zniknął żółw-filozof Platon?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

3 osoby kupiły
15
Homo sapiens i jego geny. Opowieść o nas i naszych przodkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homo sapiens i jego geny. Opowieść o nas i naszych przodkach
Dostępny
24 szt.

Skąd pochodzimy? Kim jesteśmy? Co odróżnia nas od innych? Te kwestie nurtują dziś ludzi bardziej niż kiedykolwiek. Dzięki Johannesowi Krause i Thomasowi Trappe, którzy przeniosą nas aż do najdawniejszych czasów, poznamy odpowiedź na pytanie, jak staliśmy się współczesnymi Europejczykami. Migracja i wędrówki ludzi nie są zjawiskami, które zaistniały dopiero w czasach nowożytnych. Opanowawszy chód w pozycji wyprostowanej, człowiek pozostawił za sobą Afrykę i skierował swoje kroki między innymi do Europy. Te zakamarki prehistorii jeszcze do niedawna skrywał mrok, ale dzięki najnowszym metodom, jakie proponuje naukowcom genetyka, stan rzeczy diametralnie się zmienił. Johannes Krause, znany specjalista w tej dziedzinie, wraz z dziennikarzem Thomasem Trappe opowiada, co na temat przeszłości gatunku ludzkiego zdradzają nasze geny. Czy istniały jakieś „praludy”? Kiedy dawni Europejczycy utracili ciemną skórę? Jaką rolę odgrywały Bałkany na przestrzeni minionych czterdziestu tysięcy lat? Ta niezwykła opowieść udowadnia, że bez przybywających ze wszystkich stron do Europy imigrantów, przynoszących ze sobą rozmaite informacje ukryte w ich genach, nasz kontynent nigdy nie byłby taki, jaki jest obecnie. Czy nasza przeszłość dała nam w kość? Najnowocześniejsze analizy genetyczne dowodzą, że w przeszłości odbywały się spektakularne wędrówki, bez których Europa nie miałaby szans na istnienie w obecnym kształcie. Johannes Krause – znany naukowiec w tej dziedzinie – zbadał historię naszych przodków. Wspólnie z Thomasem Trappe opowiedzieli o nieodpartej ludzkiej potrzebie podbicia świata i nieumiejętności zaakceptowania jakichkolwiek granic. „Badania Johannesa Krause otwierają okno, przez które możemy podejrzeć naszą historię i lepiej ją zrozumieć” – Ranga Yogeshwar, dziennikarz. „Książka opowiadająca o czymś na wskroś ludzkim: o tym, jak w poszukiwaniu nowych ojczyzn życie Homo sapiens stało się nieustanną wędrówką” – Guido Kleinhubbert, „Der Spiegel”. „Rzadko kiedy z dwustu pięćdziesięciu stron książki można dowiedzieć się tak wiele, jak właśnie z tej publikacji” – Burkhard Müller, „Süddeutsche zeitung”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

3 osoby kupiły
16
Złe miasto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złe miasto
Dostępny
22 szt.

Złe miasto – dwudziesta, ostatnia powieść westernowego cyklu Wiesława Wernica, której pisanie autor zdążył ukończyć przed śmiercią. Ze Wstępem syna pisarza – Dominika Wernica, wyjaśniającym genezę tej powieści oraz z obszernym Posłowiem opisującym życie i twórczość Ojca. Powieść przygodowa Wiesława Wernica Złe miasto należy do kanonu polskiej literatury młodzieżowej. W ostatniej powieści z cyklu Karol Gordon i doktor Jan wyruszają na spotkanie ze znajomym Jonasem Nevilem do miasteczka Colding, z którym dalej zamierzają odbyć podróż nad rzekę Humboldta. Już w czasie postoju w Center Point otrzymują zdawkowe i intrygujące informacje na temat szeryfa Waltera Creniana z Colding, a jeszcze bardziej zaciekawia ich historia Sebastiana Batesa, u którego zatrzymują się po drodze. Gdy podróżnicy docierają do Colding, wita ich szlaban na drodze, co jest zupełnie niespotykane na Dzikim Zachodzie. Po wjeździe do miasteczka czekają ich kolejne niespodzianki i napad, którego zagadkę postarają się rozwiązać. Złe miasto należy do cyklu powieści o Dzikim Zachodzie, obfitujących w pełne niebezpieczeństw przygody, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące odkrycia. Autor cyklu Wiesław Wernic jest cenionym mistrzem gatunku. Świat przygody łączy się zawsze w jego książkach z piękną narracją, charakterystycznym dla westernu przesłaniem moralnym, fascynującymi postaciami i wartościowym odzwierciedleniem realiów Ameryki w czasach westmanów i groźnych rewolwerowców.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

3 osoby kupiły
17
Puzzle ramkowe 15 elementów. Traktor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Traktor
Ravensburger, 15
Dostępny
17 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Piękne kolory przykuwają wzrok. Maluchy mogą zobaczyć jak wygląda życie na wsi i poznać nazwy niektórych zwierząt.

24,33 zł
21,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,43 zł

3 osoby kupiły
18
City Service. Trolejbus miejski ze światłem i dźwiękiem, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
City Service. Trolejbus miejski ze światłem i dźwiękiem, mix wzorów
M&Z
Dostępny
8 szt.

Interaktywny trolejbus z pewnością przypadnie do gustu fanom motoryzacji. Na górze trolejbusa umieszczone są 4 guziczki, po naciśnięciu każdego z nich usłyszymy inną melodię, a wewnątrz trolejbusa rozbłysną kolorowe światełka. Pojazd posiada 3 pary otwieranych drzwi, które otwieramy pokrętłem obok drzwi oraz 2 podnoszone pantografy. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Długość zabawki: ok. 45.5 cm Zasilanie: 2 x baterie 1.5V AA (brak w zestawie) Uwaga. Mix wzorów i kolorów – towar wysyłany losowo. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

54,90 zł
48,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,59 zł

2 osoby kupiły
19
Karteczki samoprzylepne Milan FLUO przezroczyste róż 76x76, 50 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne Milan FLUO przezroczyste róż 76x76, 50 szt.
MILAN
Dostępny
9 szt.

Plastikowe, przezroczyste karteczki samoprzylepne w kolorze różowym do wielokrotnego przyklejania i odklejania. Widząc pod spodem tekst można zaznaczyć najważniejsze fragmenty na karteczce a nie np. w książce. Służą także do zapisywania najważniejszych notatek. Rozmiar: 76 x 76 mm, 50 szt.

11,99 zł
2 osoby kupiły
20
Próba ognia. Błędna kartografia Europy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Próba ognia. Błędna kartografia Europy
Dostępny
31 szt.

Jeśli istnieją przewodniki po Europie, to czy ich przeciwieństwem byłyby błędniki po Europie? Zwodniki? Fałszowniki? Kiedy popatrzymy na rzeczy z oddalenia, pojawi się przed nami mapa. Szczegóły, którym nie przypiszemy znaczenia, po prostu znikną. Mapa jest więc rodzajem wyboru i wybór ten skaże na nieistnienie coś, co jest nieistotne dla nas. Rzeczywistość o ile to słowo nie jest zbyt impertynenckie, pozostanie jednak nietknięta. Mapa jest więc kłamstwem na temat rzeczywistości. Mapa jest selekcją, podobnie jak każde inne dzieło sztuki.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

2 osoby kupiły
21
Katarynka Krecik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katarynka Krecik
Lena
Dostępny
11 szt.

Katarynka na licencji popularnej bajki o Kreciku.

28,90 zł
26,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,31 zł

2 osoby kupiły
22
Dzień po dniu. Wybór wierszy. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień po dniu. Wybór wierszy.
Dostępny
21 szt.

Polsko-włoski wybór wierszy Giuseppe Ungarettiego w tłumaczeniu Jarosława Mikołajewskiego.Ungaretti bcelebrowany za życia (aż do uzyskania katedry uniwersyteckiej w Rzymie za wybitne zasługi) i wszedł do historii post mortem jako jeden z największych reprezentantów poezji okresu międzywojennego we Włoszech. Jego los był podobny do losu wszystkich wielkich poetów w historii: szufladkowanie, klasyfikujące definicje zamykające go w duszących i ciasnych słowach hermetyzmu, poezji postfuturystycznej czy nowej eksperymentalnej formuły wierszyków o piorunującej bezpośredniości. Czytając uważnie wersy poety zwłaszcza zamieszczone w tym tomiku, w znakomitym przekładzie Jarosława Mikołajewskiego odnosimy wrażenie spotkania z mistrzem poezji, klasykiem literatury w całej jej wielkości i złożoności, które to określenie niesie: od tematyki poprzez język, metrykę, rytm po rym.Angelo Piero Cappello

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
23
Puzzle XXL 100 elementów. Magiczny przejazd - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle XXL 100 elementów. Magiczny przejazd
Ravensburger, 100 elementów
Dostępny
6 szt.

Puzzle XXL 100 elementów Ravensburger to składająca się ze 100 elementów układanka z motywem z magicznym ogrodem. Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Zawartość i cechy zestawu: • układanka z motywem z magicznym ogrodem, • ilość elementów: 100, • różnorodność kształtów dzięki ręcznie wykonanej sztancy, • idealnie dopasowane puzzle do wieku dziecka, • wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, • części odporne na zginanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm Rozmiar opakowania: 33.5 x 23.1 x 3.7 cm

43,37 zł
39,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,34 zł

2 osoby kupiły
24
Puzzle 3D, 216 elementów. Szkatułka. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D, 216 elementów. Szkatułka. Konie
Ravensburger, 216 elementów
Dostępny
32 szt.

Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli. Elementy tych puzzli zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Szkatułka z motywem koni to konstrukcja z puzzli dla prawdziwych miłośników tych zwierząt 3D, która łączy przyjemne z pożytecznym – rozwija wyobraźnię przestrzenną, a po złożeniu służy jako ozdobne pudełko na biżuterię. Zawartość i cechy zestawu: • 216 elementów puzzli, • przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia, • szkatułka po zbudowaniu ma szerokość 22.5cm. Wymiary: 27.5 x 19.2 x 6.8 cm

99,47 zł
89,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,95 zł

1 osoba kupiła
25
Kosmologiczne koany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmologiczne koany
Dostępny
61 szt.

Przedstawiona książka zaprasza czytelnika do udziału w intelektualnej przygodzie najwyższych lotów. Wykorzystując ponad pięćdziesiąt koanów – ciekawych i jednocześnie paradoksalnych opowiastek zgodnych ze starożytną tradycją zen – czołowy fizyk Anthony Aguirre, zabiera czytelnika w podróż z Zachodu na Wschód poprzez idee obejmujące wiek, wielkość i głębię Wszechświata. Autor podejmuje kosmiczne pytania, z którymi borykali się naukowi giganci od Arystotelesa przez Galileusza do Heisenberga, obejmujące szeroki wachlarz zagadnień: od natury czasu i powstania wielu wszechświatów po znaczenie teorii kwantowej. Aguirre, w zabawny i lekki sposób, prezentuje czytelnikowi obszar pomiędzy głęboką strukturą świata fizycznego a osobistym odbieraniem rzeczywistości, dzieląc się tym, co sam Einstein nazwał „najpiękniejszym i najgłębszym doświadczeniem” jakiego można zakosztować: poczuciem tajemniczości. „To wyjątkowe i pięknie napisane arcydzieło autorstwa wiodącego kosmologa przemienia najgłębsze tajemnice naszego Wszechświata w urzekające i przystępne poszukiwanie osobistego oświecenia”. – Max Tegmark, autor Życie 3.0. Anthony Aguirre – profesor fizyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Cruz i współzałożyciel Foundational Questions Institute.

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

1 osoba kupiła
26
Puzzle 500 elementów, świecące w ciemności. Wilk i księżyc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów, świecące w ciemności. Wilk i księżyc
Ravensburger, 500 elementów
Dostępny
17 szt.

Puzzle firmy Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości. Puzzle 500 elementów Ravensburger z wyjątkową ilustracją wilka i księżyców. Ponadto seria Star line charakteryzuje się tym, że elementy obrazka są wykończone specjalną farbą, dzięki czemu świecą w ciemności. Zawartość i cechy zestawu: • układanka z motywem wilka i księżyców, • ilość elementów: 500 elementów, • wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, • części odporne na zginanie, • puzzle świecą się w ciemności. Rozmiar opakowania: 33.5 x 23.1 x 3.7 cm Rozmiar obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm

50,13 zł
45,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
27
Karteczki samoprzylepne Milan FLUO przezroczyste żółte 76x76, 50 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne Milan FLUO przezroczyste żółte 76x76, 50 szt.
MILAN
Dostępny
9 szt.

Plastikowe, przezroczyste karteczki samoprzylepne w kolorze różowym do wielokrotnego przyklejania i odklejania. Widząc pod spodem tekst można zaznaczyć najważniejsze fragmenty na karteczce a nie np. w książce. Służą także do zapisywania najważniejszych notatek. Rozmiar: 76 x 76 mm, 50 szt.

11,99 zł
1 osoba kupiła
28
Chrońmy naszą planetę. Obrazki dla maluchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chrońmy naszą planetę. Obrazki dla maluchów
Dostępny
9 szt.

Książeczka ta adresowana jest do najmłodszego czytelnika, by jak najwcześniej nauczyć go szacunku dla przyrody, oraz uwrażliwić na potrzebę zachowań mądrych i ekologicznych. W serii ukazały się tytuły: Nazywam świat, Przyroda, Góry, Morze, Las, Wieś, Zwierzęta, Chrońmy naszą planetę, Ciało, Dbaj o zdrowie, Dom i mieszkanie, Życie w mieście, Boże Narodzenie, Kolory, Cyfry, Gry i zabawy dla najmłodszych, Dzień malucha, Uwaga o niebezpieczne!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
29
Księga Dwunastu Mniejszych Proroków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Dwunastu Mniejszych Proroków
Dostępny
18 szt.

Teksty dwunastu mniejszych proroków już w starożytności zapisywano na jednym zwoju, traktując je jako pojedynczą księgę Biblii. Powody były, jak wynika z Talmudu, wyłącznie praktyczne: istniała obawa, że poszczególne proroctwa są tak krótkie, że któreś z nich może zaginąć, o ile nie zostanie włączone do wspólnego zbioru. [&hellip] Z całą pewnością h świadczą o tym znaleziska z Qumran h Księga Dwunastu Proroków stanowiła całość w II wieku przed erą chrześcijańską.Pod względem rangi proroctw &bdquomniejsi&rdquo nie ustępują trzem &bdquoprorokom wielkim&rdquo: Izajaszowi, Jeremiaszowi i Ezechielowi. Zwyczajowa nazwa &bdquomniejsi&rdquo pochodzi zresztą dopiero od Augustyna z Hippony, który przyznawał, iż określenie to odnosi się wyłącznie do rozmiarów tekstów i nie ma w nim nic deprecjonującego. W tradycji żydowskiej mówi się po prostu o Dwunastce. Tak jak &bdquowielka trójka&rdquo wszyscy oni należą do grupy newiim achronim, proroków późniejszych (dla odróżnienia od newiim riszonim, pierwszych h od Jozuego do Samuela). Księga Dwunastu Proroków zamyka drugą część Biblii, Proroków właśnie.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
30
LH Tio Manuel y las suricatas Książka + Audio-CD A1.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
31
Puzzle 200 elementów. Moment. Kasety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Moment. Kasety
Ravensburger, 200
Dostępny
25 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

1 osoba kupiła
32
Pieśń słowika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

1 osoba kupiła
33
Maszyna do szycia na baterie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszyna do szycia na baterie
M&Z
Dostępny
37 szt.

Wspaniała maszyna do szycia dla przyszłych projektantów i miłośników krawiectwa! Pozwól dziecku rozwinąć swoją twórczość i nauczyć się projektować i szyć! Maszyna do szycia wiernie naśladuje pracę prawdziwej. Zasilana jest bateriami, z praktycznym pedałem, z poręcznym uchwytem i korbką. Maszyna uruchamia się za pomocą pokrętła lub poprzez naciskanie pedału, co umożliwia przeszycie materiału. Identycznie jak w profesjonalnej maszynie i tu można ustawić wzór ściegu i naciąg. Zestaw zawiera 3 szpulki nici – maszyna gotowa jest od razu do użycia i kolorowe kawałki materiału. Maszyna posiada szufladkę, w której można przechowywać akcesoria. Igła przy maszynie otoczona jest plastikową osłonką, którą można otworzyć tylko poprzez rozkręcanie – dzięki takiemu zabezpieczeniu dziecko nie zrobi sobie krzywdy, a zabawa będzie w pełni bezpieczna. Cechy zabawki: • wykonanie wysokiej jakości i przyjazna, pastelowa kolorystyka, • idealny prezent dla dzieci, które uwielbiają przebierać swoje lalki i misie i tworzyć dla nich niesamowite kreacje. Wymiary: 28.5 x 22.5 x 10.5 cm

42,90 zł
37,75 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,15 zł

1 osoba kupiła
34
Idzie kominiarz i inne rymowanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idzie kominiarz i inne rymowanki
Dostępny
35 szt.

Idzie kominiarz po drabinie: fiu-miku… już w kominie! Idzie kominiarz… to zbiór lubianych i ponadczasowych polskich rymowanek. Znalazły się tu znane i przekazywane kolejnym pokoleniom wierszyki, które zapewnią mnóstwo dobrej zabawy całej rodzinie. Zapraszamy do wspólnego rymowania.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
35
Rok 1984 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok 1984
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Futurystyczna antyutopia angielskiego pisarza i publicysty George'a Orwella zapisała się jako jedna z najważniejszych książek do światowego kanonu literatury pięknej i literatury politycznej. W genialny i przejmujący sposób powieść obnaża istotę systemu totalitarnego, zarówno w tym, co dotyczy mechanizmów jego działania, jak i losu, jaki czeka w nim człowieka, czekającej go niemej tragedii wobec przewartościowania wszystkiego co ludzkie – uczuć, pragnień i prawdy. Bolesnym doświadczeniem, które zainspirowało Orwella, był kontakt z ludźmi Stalina w czasie wojny domowej w Hiszpanii. Jednak powieść ma charakter uniwersalny, kreuje na wzór fantastyki naukowej totalitarny porządek świata w fikcyjnej przyszłości, a akcję powieści osadza w Anglii, w której, w konsekwencji trzeciej wojny światowej, zapanowują rządy państwa dążącego do kontroli wszystkich przejawów życia publicznego i prywatnego. O ponadczasowym znaczeniu powieści Orwella świadczy nie tylko fakt, że stała się inspiracją dla wielu pisarzy, naukowców czy filmowców, ale przede wszystkim, że wiele sformułowanych w niej pojęć – na przykład Wielki Brat, nowomowa czy nieosoba – przeniknęło do języka potocznego i świadomości powszechnej. George Orwell (właś. Eric Arthur Blair, 1903–1950) to jeden z najwybitniejszych pisarzy XX wieku, autor antyutopii, a także korespondent wojenny. Początkowo służył w policji brytyjskiej w Birmie, następnie po roku zrezygnował ze służby i przeniósł się do Paryża. Tam wydał swoją pierwszą powieść pod pseudonimem Orwell. W latach 1938–1939 brał udział w wojnie domowej w Hiszpanii jako żołnierz. Pracę pisarską i dziennikarską przeplatał z różnymi zajęciami, których się imał.

31,50 zł
22,68 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,82 zł

1 osoba kupiła
36
Naklejanki. Piotruś Pan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejanki. Piotruś Pan
Dostępny
750 szt.

Każda zksiążek serii zawiera krótkie historyjki i ilustrujące je obrazki, które dziecko może uzupełnić według wzoru lub dowolnie, wykorzystując dołączone naklejki wielokrotnego użytku.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
37
Artyści z Krakowa. Generacja 1950-1969 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Artyści z Krakowa. Generacja 1950-1969
Dostępny
11 szt.

Publikacja podzielona jest na dwie części. W pierwszej znajduje się tekst kuratorski oraz eseje trójki zaproszonych autorów. Maria Hussakowska podejmuje rozważania na temat relacji miasto – sztuka, kluczowych postaci, miejsc i inicjatyw kształtujących lokalne środowisko. Fenomen jednej z najważniejszych pod tym względem instytucji – Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki – analizuje Agnieszka Jankowska-Marzec. Tekst Sebastiana Stankiewicza to rys historyczny oraz opis reguł funkcjonowania Otwartej Pracowni – jednego z najciekawszych stowarzyszeń artystycznych w Krakowie. Druga część publikacji poświęcona poszczególnym artystom obejmuje ich biogramy, zdjęcia pracowni oraz reprodukcje dzieł prezentowanych na wystawie. Jej uzupełnienie stanowią odpowiedzi twórców na pytania o wpływ tradycji Krakowa na ich pracę i o zadania sztuki. Katalog wydany w związku z wystawą „Artyści z Krakowa. Generacja 1950-1969”. Kuratorzy: Monika Kozioł, Martyna Sobczyk Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK 29.10.2020-21.3.2021.

50,00 zł
35,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

1 osoba kupiła
38
Puzzle ramkowe 35 elementów. Śmieciarka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 35 elementów. Śmieciarka
Ravensburger, 35
Dostępny
42 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Piękne kolory przykuwają wzrok. Maluchy mogą zobaczyć m.in. jak wygląda śmieciarka. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.

27,52 zł
24,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,75 zł

2 osoby kupiły
39
Twierdza Modlin. Mapa fortyfikacji i garnizonu, 1:17 0000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twierdza Modlin. Mapa fortyfikacji i garnizonu, 1:17 0000
Dostępny
5 szt.

Pierwsze wydanie mapy „Twierdza Modlin” przedstawia budowle forteczne i garnizonowe, wzniesione w XIX i XX wieku: umocnienia rdzenia poligonalnego, forty, schrony, fortyfikacje mobilizacyjne z I i II wojny światowej, a także zespoły koszarowe i magazynowe, place ćwiczeń, strzelnice i inne budowle garnizonowe. Budowle twierdzy Modlin zostały ukazane na tle współczesnego planu miasta. Skala: 1:17 000 Opracowanie: Jacek Biesiadka, Stefan Fuglewicz, Szymon Kucharski Współpraca: Andrzej Gawlak, Piotr Gierlasiński, Piotr Mściwojewski

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
40
Puzzle 500 elementów. Świecące w ciemności. Magiczny świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Świecące w ciemności. Magiczny świat
Ravensburger, 500 elementów
Dostępny
15 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger – charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a Soft Click Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Ponadto seria Star line charakteryzuje się tym, ze elementy obrazka są wykończone specjalną farbą, dzięki czemu świecą w ciemności. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • obrazek Magiczny świat, • puzzle świecące w ciemności, • ilość elementów: 500, • tekturowe, barwne opakowanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm Rozmiar opakowania: 23.0 x 34.0 x 4.0 cm

50,13 zł
45,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
41
Lisowczycy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

1 osoba kupiła
42
Gdy na Ziemi żyły dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdy na Ziemi żyły dinozaury
Dostępny
30 szt.

Gdy na Ziemi żyły dinozaury, świat wyglądał zupełnie inaczej niż dziś. Nie tylko nie było jeszcze na nim ludzi, ale nie było też traw i żyły przedziwne zwierzęta. Bieguny na północy i południu naszego globu nie skuwały lodowce, ponieważ temperatura nigdy nie spadała poniżej zera. Jak wyglądał ten pradawny świat Można się tego dowiedzieć na podstawie wykopalisk odkrywanych także na terenach obecnej Polski. Czy wiesz, że: • przed setkami milionów lat żyły u nas fitozaury, zwierzęta podobne do współczesnych krokodyli, • na naszych ziemiach zadomowiła się lisowicja, największy dicynodont żyjący na Ziemi, przypominający dzisiejsze hipopotamy, • między ogromnymi triasowymi drzewami szybował latający ozimek, • po ziemiach dzisiejszego Śląska biegał krewniak przodka ssaków drobniutki polonodon, • tu też polował na swoje ofiary drapieżny smok wawelski. O tych i wielu innych zwierzętach dzieli się swą wiedzą nasz znakomity paleontolog Tomasz Sulej, a barwny obraz świata sprzed wielu milionów lat narysowany został przez Małgorzatę Czaję.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

1 osoba kupiła
43
Seksoholicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seksoholicy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Średnio osiemnaście razy dziennie myślimy o seksie. Oni myślą o nim dużo częściej. Sylwia na spotkaniach rodzinnych i zawodowych włączała wibrator. Dla Tomka oglądanie filmów porno było jak słuchanie muzyki. Konrad potrafił masturbować się cały dzień. Szymon brał udział w seksie grupowym, który trwał kilka dni. Agnieszce partner seksoholik zniszczył życie. Około pięć procent populacji cierpi na seksoholizm. To oznacza, że w Polsce mamy prawie dwa miliony seksoholików. Mijamy ich każdego dnia na ulicy, ale tworzą zamknięte środowisko, do którego bardzo trudno przeniknąć i o którym się nie mówi. Seks zniszczył ich związki, rodziny, kariery, przyjaźnie. Poznaj historie kobiet i mężczyzn cierpiących na seksoholizm. Do czego byli i są zdolni dla seksu? Jaką cenę zapłacili za swoją chorobę? I jak wygląda ich życie po terapii? „To jest obłęd, w momencie którego nie jestem w stanie myśleć o niczym innym, tylko o spuszczeniu się. Dlatego gdy tylko jest to możliwe, staram się wyjeżdżać z Warszawy. Nie ma tu dzielnicy czy ulicy, która nie przypominałaby mi o tym, że przeruchałem się tam z kimś. To dość straszne, że jedziesz miastem i mijasz dom, centrum handlowe, kino, kamienice i te wszystkie miejsca kojarzą ci się z seksem. Straszne, ale jakże w moim przypadku prawdziwe”. – Szymon „Paradoksalnie w seksie bez kontroli ci ludzie odnajdują inną kontrolę. Seksoholiczne objawy pojawiają się, gdy na łeb na szyje wali się co innego. Zachowania w chwili stresu są różne. Jedni kupią i wypiją wino, inni położą się do łóżka spać, jeszcze kolejni odpalą PlayStation i spędzą kilka godzin na grze, jeszcze kolejni pójdą na siłownie. Seks jest w tej samej kategorii”. – dr Agata Loewe, seksuolożka i założycielka Instytutu Pozytywnej Seksualności Wiktor Krajewski – dziennikarz. W 2015 roku debiutował bestsellerową książką Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego. W 2017 roku opublikował Pocztówki z powstania, w 2019 rozmowę z Aliną Dąbrowską Wiem, jak wygląda piekło, a w 2020 roku rozmowę z Niną Novak – najwybitniejszą polską primabaleriną - Taniec na gruzach oraz Chciałbym nigdy cię nie poznać.

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

44
Geniusz kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusz kobiet
Dostępny
93 szt.

W Geniuszu kobiet przedstawione zostały sylwetki dwudziestu czterech wybitnych przedstawicielek świata nauki. Pełen podziwu i uznania dla ich dokonań, Odifreddi odtwarza przebieg życia, napotkane trudności, genialne pomysły, absolutne poświęcenie i swobodę myśli takich postaci jak Rita Levi Montalcini, Marjam Mirzachani (pierwszy medal Fieldsa dla kobiety), Maria Skłodowska-Curie, astronautka Judith Resnik, niepokonana szachistka Judit Polgár i chińska farmaceutka Tu Youyou, laureatka nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. A to tylko początek cudownego pokazu kobiecych możliwości, tak bardzo niedostrzeganych we współczesnych mediach tradycyjnych i społecznościowych. Lektura tej książki jest fascynującą podróżą po wszechstronności kobiecego umysłu, zdolnego osiągnąć najwyższe szczyty we wszystkich dyscyplinach i tym samym ułatwić postęp ludzkości. Jednocześnie może ona też posłużyć jako zachęta dla dzisiejszych kobiet, aby odważniej wkraczały do świata nauki. Piergiorgio Odifreddi – włoski matematyk, logik, filozof, eseista. Zajmuje się matematyką, popularyzacją nauki, historią nauki, filozofią, polityką, religią, egzegezą, filologią oraz tematami szeroko rozumianej kultury. Były profesor m.in. Columbia University, Uniwersytecie w Buenos Aires, czy w Chińskiej Akademii Nauk w Pekinie. Publikuje książki koncentrujące się na ukazaniu wpływu nauki, w szczególności matematyki, na kulturę humanistyczną.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

45
Maszyna genów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszyna genów
Dostępny
49 szt.

Fascynująca historia badań naukowych wyróżnionych Nagrodą Nobla. Pełna zaskakujących faktów opowieść o ludzkich ambicjach, osiągnięciach oraz słabościach. Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii opowiada pasjonującą historię wyścigu do rozszyfrowania wewnętrznych mechanizmów najważniejszej cząsteczki organizmów żywych. Każdy słyszał o DNA, jednak niewielu z nas wie, czym są rybosomy. To ogromne konstrukcje molekularne, biologiczne maszyny, bez których żadna żywa komórka nie może funkcjonować. Wiedza na temat rybosomów wykorzystywana jest m.in. w leczeniu śmiertelnych chorób. Badania w dziedzinie biologii molekularnej, których celem było zrozumienie struktury rybosomu i jego funkcji, są jednym z wątków opowieści. Drugi, wybitnie osobisty, obejmuje portrety naukowców jako zwykłych ludzi, motywowanych nie tylko pragnieniem poznania tajemnic przyrody, lecz także osobistymi aspiracjami. „Książkę tę powinien przeczytać każdy, kto chce poznać mechanizmy funkcjonowania współczesnej nauki. Znajdzie tu wszystko: ambicje, zazdrość i grupową rywalizację – a także heroiczną pracę po nocach, pełzające niepokoje i katastrofalne błędy”. – „Nature” „Maszyna genów pozostanie długo ważnym dokumentem w historii nauki”. – Richard Dawkins Venkatraman „Venki” Ramakrishnan – amerykański biofizyk pochodzenia indyjskiego, związany z Laboratory of Molecular Biology, Cambridge, wykładowca w Trinity College. W 2009 został wyróżniony, wraz z Adą Jonath i Thomasem Steitzem, Nagrodą Nobla w dziedzinie chemii za badania nad strukturą i funkcją rybosomów.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

46
Świat poza fizyką. Powstanie i ewolucja życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat poza fizyką. Powstanie i ewolucja życia
Dostępny
78 szt.

Nasza biosfera dosłownie tworzy się sama i przekształca się w biosferę o coraz większej różnorodności. W jaki sposób i dlaczego tak się dzieje? Wśród szacunkowych stu miliardów układów planetarnych w znanym wszechświecie ewoluujące życie z pewnością występuje w obfitości. Ta ewolucja jest w każdym przypadku procesem „stawania się”. Od czasów Newtona używamy fizyki, aby dokonywać oceny rzeczywistości. Lecz sama fizyka nie jest w stanie powiedzieć nam, skąd pochodzimy, jak się tu znaleźliśmy i dlaczego nasz świat wyewoluował od organizmów jednokomórkowych do niezwykle złożonej biosfery. Najnowsza książka Stuarta Kauffmana zawiera wyjaśnienia – wykraczające poza wnioski płynące z praw fizyki – przejścia od złożonego środowiska chemicznego do reprodukcji molekularnej, metabolizmu i wczesnych protokomórek oraz dalszej ewolucji w kierunku tego, co uznajemy za ż y c i e. „To wspaniała niewielka książka dotycząca klasycznego pytania: Czym jest życie?”. – P. K. Strother, „Choice” „Niniejsza książka jest kulminacją całego życia poświęconego rozważaniu wzajemnych oddziaływań między fizyką i biologią oraz poszukiwaniu głębszego poziomu rzeczywistości. Kauffmann porusza szerokie spektrum tematów i przedstawia radykalną wizję transformacji od materii do życia i od życia do umysłu. To dzieło będzie inspiracją dla kolejnego pokolenia naukowców”. – Paul Davies Stuart Kauffman – lekarz, biolog teoretyczny i badacz systemów złożonych. Były profesor na Uniwersytecie Chicagowskim i Uniwersytecie Pensylwanii. W 1987 roku otrzymał stypendium MacArthura w dziedzinie biologii ewolucyjnej. Autor wielu przełomowych prac, w tym The Origins of Order (1993), At Home in the Universe (1996), Investigations (2002), oraz Humanity in a Creative Universe (2016).

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

48
Choroby alergiczne skóry w praktyce lekarza rodzinnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choroby alergiczne skóry w praktyce lekarza rodzinnego
Dostępny
150 szt.

Współczesna medycyna wymaga współpracy pomiędzy lekarzami różnych specjalizacji, a dyscypliną ?spinającą? wszystkie inne jest medycyna rodzinna. To Państwo w swoich gabinetach na co dzień spotykacie pacjentów z wieloma chorobami, leczonych specjalistycznie, często nowymi lekami o jeszcze nie do końca poznanym mechanizmie działania oraz profilu bezpieczeństwa. W oddanej w Państwa ręce książce chciałam zwrócić szczególną uwagę na obrazy kliniczne skórnych odczynów polekowych, ze szczególnym uwzględnieniem zmian skórnych rozwijających się w trakcie nowoczesnego leczenia onkologicznego. Poza tym przedstawiam Państwu najnowsze informacje na temat obrazu pokrzywki, jej podziału i możliwości terapii. Pokrzywka wciąż stanowi ogromny problem, natomiast wprowadzenie leczenia biologicznego, refundowanego w Polsce, zdecydowanie ułatwiło jej leczenie. Naturalnie, mówiąc o chorobach alergicznych, nie sposób zapomnieć o atopowym zapaleniu skóry. Przybliżyłam Państwu mniej znane aspekty tej choroby, zwracając uwagę szczególnie na możliwości profilaktyki tej przewlekłej dermatozy. Mam nadzieję, że przekazana wiedza wpisuje się w Państwa oczekiwania, a przede wszystkim umożliwi lepszą, kompleksową opiekę nad naszymi Pacjentami. Serdecznie Państwa pozdrawiam, życząc miłej lektury, Joanna Narbutt

79,00 zł
49
Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. Tomorrow Never Knows - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. Tomorrow Never Knows
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Czytasz wciągająca historię i ćwiczysz angielski! Tomorrow Never Knows to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego. Dzięki lekturze wciągającej historii poznasz współczesne angielskie słownictwo w kontekście, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne. Nagrania native speakera pozwolą osłuchać się z językiem i trenować poprawną wymowę. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością! Opis fabuły: Senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark przez uchylone drzwi w jednym z domów spostrzega leżące na podłodze ciało starszego mężczyzny… Badający sprawę detektywi ze zdumieniem odkrywają tajemnice niepozornych mieszkańców Eastbourne. Seria „Angielski. Kryminał z ćwiczeniami”: • trzymająca w napięciu akcja, • tłumaczenia trudniejszych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki, • współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2–B1), • ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych, • klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski, • nagrania MP3 native speakerów.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

50
Seminaria z cytofizjologii dla studentów medycyny, weterynarii i biologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seminaria z cytofizjologii dla studentów medycyny, weterynarii i biolo...
Dostępny
151 szt.

Siedem lat, które upłynęły od ostatniego wydania Seminariów z cytofizjologii, to w nauce biologii komórki olbrzymi postęp wiedzy. Do przygotowania wydania obecnego konieczne więc było gruntowne uzupełnienie i unowocześnienie przedstawianych tematów. Podział na seminaria i ich wybór pozostawiono tak jak w poprzednim wydaniu, by Czytelnik miał możliwie pełny obraz nauczanego przedmiotu, chociaż kolejność rozdziałów i ich tytuły nieco się zmieniły. Wprowadzono również drobne zmiany ogólne, jak pytania na końcu rozdziałów, służące podsumowaniu i samodzielnemu sprawdzeniu wiedzy.

99,00 zł
51
Dom w Mordach. Rodzina Przewłockich. 1912-1944 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom w Mordach. Rodzina Przewłockich. 1912-1944
Dostępny
21 szt.

Opowieść rodzinna, Dom w Mordach. Rodzina Konstantego i Henryka Przewłockich 1912-44. Książka o Przewłockich to zapis życia ziemiańskiej rodziny w burzliwie zmieniającej się rzeczywistości – od zaborów, przez I wojnę światową i odrodzenie polskiej państwowości, po II wojnę światową, która położyła kres ziemiańskiemu życiu. Książka przedstawia losy rodziny Przewłockich w latach, w których zamieszkiwali pałac w Mordach, w powiecie siedleckim. To unikatowa kronika z nieistniejącego już świata polskich ziemian – ich życia codziennego, obyczajów, tradycji, wzajemnych stosunków oraz roli, jaką odgrywali w lokalnej społeczności.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

52
Tajemnicza historia w Styles - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnicza historia w Styles
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.27

Klimat starej angielskiej posiadłości, rodzinne niesnaski i skandale, spalony testament i wiele mylnych tropów. Kto z domowników miał motyw, by otruć właścicielkę rezydencji Styles Court? Czy zbrodnię popełniono z namiętności, czy z chciwości? Nad rozwikłaniem zagadki po raz pierwszy razem pracują – kapitan Hastings, marzący o tym, żeby być Sherlockiem Holmesem, i Herkules Poirot, który nie musi o tym marzyć. Tajemnicza historia w Styles ukazała się w roku 1920. To powieściowy debiut Agathy Christie, w którym po raz pierwszy pojawiła się postać Herkulesa Poirot – legendarnego dziś, ikonicznego detektywa. Oddając w ręce czytelników to konkretne wydanie świętujemy stulecie debiutu Królowej Kryminału.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

53
A.B.C. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A.B.C.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Seryjny morderca zabija ludzi w porządku alfabetycznym. Odpracował już litery „A”, „B” i „C”? Czy zostanie schwytany, zanim dojdzie do „Z”? Sprytny przestępca umyka wymiarowi sprawiedliwości, mimo że przed każdą zbrodnią wysyła list z informacją, gdzie i kiedy należy szukać następnej ofiary. Koło zwłok zawsze zostawia rozkład jazdy pociągów, potocznie zwany ABC. Co więcej, w listach również podpisuje się „A.B.C.”. Czyżby zabójca cierpiał na kompleks alfabetyczny? Herkules Poirot czuje jednak, że za tym pozornym szaleństwem musi skrywać się umysł przebiegły i metodyczny, a zostawiane wskazówki mają sprowadzić policję na błędny trop.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

54
Pieski Tereski. Czytam sylabami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieski Tereski. Czytam sylabami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Pieskach Tereski, Panie Kratce, Poli i parasolce, Kameleonie Leonie i wielu, wielu innych... Zastosowana w książce metoda czytania sylabami jest jedną z najskuteczniejszych. Każdą opowiastkę podzieliliśmy na sylaby i ubraliśmy w piękne ilustracje. Całość tworzy dzieło doskonałe do nauki czytania, nawet dla opornych Małych Czytaczy. Z tą książką nauka czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! W serii także: • Pieski Tereski. Czytam sylabami • Byki Weroniki. Historyjki ortograficzne • Świnki Sabinki. Praktyczna matematyka

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

55
New Media Behind the Iron Curtain - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Media Behind the Iron Curtain
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.21

During the years of the Polish People?s Republic, Poles were cut off from the western world. Travel was restricted, as was access to out- side culture and goods. This unique situation led to a period of great ingenuity in the realm of new media. Not only were media adapted to suit Poles? needs, but new technology was fashioned to gain access to western television, film and video games. Bringing people together, VCRs, computers and satellite television were thus a window to the outside world and contemporary to the mobilisation of Solidarity and the end of communism. As such, their diffusion is an important but largely overlooked aspect of Poland?s history. Acutely aware of this, the authors of this book recount new media behind the Iron Curtain in a way that will appeal to scholars and non-academic readers alike. Coupling archival research with in depth interviews, they bring to life the talent and determination of the PPR?s new media pioneers, compelling others to dig further. ?One of the strengths of this book, which makes it such a delightful read, is the feeling of chaotic technical experimentation with objects and practices whose meaning has not yet been settled, in a context where the authorities tried to be controlling and restrictive but were mostly incapable of understanding what they should do in order to achieve this.? ? from the Foreword by Graeme Kirkpatrick

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

56
Inwestorzy instytucjonalni w nadzorze korporacyjnym nad spółkami publicznymi w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inwestorzy instytucjonalni w nadzorze korporacyjnym nad spółkami publi...
Dostępny
3 szt.

Corporate governance stanowi istotny nurt ekonomii instytucjonalnej, która ma na celu podniesienie efektywności przedsiębiorstw i pozyskanie zaufania inwestorów. W wyniku zmian w strukturze akcjonariatu współczesnych korporacji maleje znaczenie inwestorów indywidualnych, a ich miejsce zastępują inwestorzy instytucjonalni, w szczególności instytucje finansowe. Monografia określa miejsce inwestorów instytucjonalnych w nadzorze korporacyjnym nad polskimi spółkami publicznymi, w których instytucje te mają swoje udziały. Zaprezentowano zestaw narzędzi dostępnych dla inwestorów instytucjonalnych, które mogą zostać przez nich wykorzystane w sprawowaniu lepszego nadzoru nad udziałami w spółkach portfelowych. Udzielono odpowiedzi na pytanie, czy inwestorzy korzystają z dostępnych im narzędzi i decydują się na podejmowanie prób ewentualnej restrukturyzacji spółki portfelowej, czy zamiast tego wybierają w takiej sytuacji wyjście z inwestycji poprzez sprzedaż akcji danej spółki, pozostawiając kwestie nadzoru i podejmowania ewentualnych działań naprawczych pozostałym udziałowcom. W monografii określono udział inwestorów instytucjonalnych w procesach i mechanizmach nadzoru korporacyjnego nad polskimi spółkami publicznymi ze wskazaniem na rozbieżność pomiędzy udziałem instytucji w tworzeniu ram ładu korporacyjnego a rzeczywistym stosowaniem jego wytycznych w praktyce nadzoru nad polskimi spółkami publicznymi. Książka adresowana jest m.in. do pracowników naukowych uczelni ekonomicznych zajmujących się problematyką funkcjonowania rynków finansowych, finansów korporacyjnych, zarządzania spółkami kapitałowymi, przedstawicieli wyższych szczebli korporacji, słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu zarządzania finansami spółek kapitałowych oraz nadzoru instytucjonalnego nad rynkiem kapitałowym, a także do studentów, w szczególności kierunków finansowych i zarządzania, zainteresowanych corporate governance.

42,90 zł
36,89 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,01 zł

57
Prawnokarna ochrona wierzycieli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawnokarna ochrona wierzycieli
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Autorka monografii koncentruje się na problematyce kompletności ochrony wierzycieli przed działaniami zagrożonych niewypłacalnością dłużników. Przedstawia rozwój instytucji ochrony wierzycieli od czasów starożytnych do współczesnych. Książka zawiera z jednej strony wykładnię znamion czynów zabronionych, które popełniane są przez dłużników na szkodę wierzycieli, oraz odpowiedź na pytanie o możliwość więzienia za długi. Z drugiej strony przedmiotem analizy są okoliczności uwalniające dłużnika od odpowiedzialności karnej. W publikacji zostały zaprezentowane regulacje prawa międzynarodowego i europejskiego, które mają chronić wierzycieli w obrocie handlowym. Monografia obejmuje także analizę przepisów karnych dotyczących wierzycieli w wybranych krajach systemu kontynentalnego oraz common law.

14,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,8%
oszczędzasz 1,91 zł

58
Postępowanie egzekucyjne w administracji. Komentarz (wyd.2021) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowanie egzekucyjne w administracji. Komentarz (wyd.2021)
Dostępny
3 szt.

W komentarzu kompleksowo omówiono poszczególne instytucje postępowania egzekucyjnego w administracji: egzekucję należności pieniężnych i obowiązków o charakterze niepieniężnym, postępowanie zabezpieczające oraz kwestie odpowiedzialności za naruszenie przepisów ustawy. Autor, uwzględniając najnowsze orzecznictwo Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz woje­wódzkich sądów administracyjnych, wskazuje także na zagadnienia dyskusyjne, pojawiające się na tle stosowania przepisów ustawy wraz z propozycjami ich rozwiązania. W komentarzu zaprezentowano również standardy legalności działania organów egzekucyjnych i wierzycieli w sprawach egzekucji. W najnowszym wydaniu uwzględnione zostały liczne zmiany, mające na celu uproszczenie i usprawnienie procedur obowiązujących w egzekucji administracyjnej, w tym zmiany przyszłe, które wejdą w życie w 2021 r., na mocy których: - zmieniono zasady wszczęcia postępowania egzekucyjnego; - uregulowano egzekucję z majątku wspólnego zobowiązanego i jego małżonka, w sytuacji gdy - małżonek zobowiązanego odpowiada za zaległości podatkowe majątkiem wspólnym; - wprowadzono zmiany w zasadach rozstrzygania zbiegów egzekucji, co do należności alimen­tacyjnych i należności celnych oraz w przepisach przewidujących uproszczenie procedury przekazywania dokumentów pomiędzy organami egzekucyjnymi; - zmieniono zasady licytacji elektronicznej; - zmodyfikowano zasady dotyczące kolejności zaspokojenia należności celnych.

199,00 zł
179,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

59
Prawo upadłościowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo upadłościowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.19

Stan prawny: 4 stycznia 2021 r. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

14,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,8%
oszczędzasz 1,91 zł

60
Prawo bankowe Ustawa o Narodowym Banku Polskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo bankowe Ustawa o Narodowym Banku Polskim
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

Stan prawny: 14 grudnia 2020 r. Książka zawiera: Tekst ustawy Prawo bankowe, Tekst ustawy Ustawa o Narodowym Banku Polskim, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

24,90 zł
20,67 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,23 zł

61
Prawo wykroczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo wykroczeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.07

Stan prawny: 4 stycznia 2021 r. Książka zawiera: Tekst ustawy Kodeks wykroczeń, Tekst ustawy Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

12,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

62
Śpiworek letni Wafel 100x48 cm, kraina zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek letni Wafel 100x48 cm, kraina zwierząt
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Śpiworek letni Wafel nadaje się w sam raz na spacery w pochmurną aurę, jako alternatywa dla kocyków. Dzięki otworom na 5-cio punktowe pasy nie będzie się zsuwał. Aby zapewnić wysoki komfort użytkowania wypełniony został silikonową antyalergiczną włókniną puszystą, która zapewnia odpowiednią temperaturę. Pomiędzy bawełną, a otuliną znajduje się warstwa nieprzemakalnego ortalionu stanowiąca zabezpieczenie przed przemoknięciem. Śpiworek posiada zamek błyskawiczny, który odpinany z dwóch stron. Dzięki temu bez wyciągania dziecka z wózka można je odkryć. Najważniejsze cechy: • zabezpiecza dziecko przed niesprzyjającą pogodą, • idealny na wiosenny i jesienny okres przejściowy, • 4-warstwowa budowa: wzorzysta bawełna, ortalion, silikonowa otulina, wafel, • można stosować w wózkach spacerowych oraz fotelikach samochodowych, • otwory na pasy 5-punktowe umożliwiają bezpieczne przypięcie dziecka i zapobiegają zsuwaniu się, • wszyty zamek błyskawiczny pozwala na łatwe dopasowanie do warunków atmosferycznych, • troczki pozwalają na stworzenie kapturka, • wymiary: ok. 100.0 cm x 48.0 cm. Materiał: Poszycie: 100% bawełna Otulina: 100% poliester Sposób konserwacji: Prać ręcznie w temp. max. 30⁰ C Nie wybielać. Nie czyścić chemicznie. Prasować przy temp. max. 110⁰ C

127,60 zł
114,84 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,76 zł

63
Puzzle 2 x 24 elementy. Dzień w Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2 x 24 elementy. Dzień w Zoo
Ravensburger, 2 x 24 elementy
Dostępny
33 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger – charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a Soft Click Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • 2 obrazki przedstawiające dzień w Zoo, • ilość elementów: 2 x 24, • tekturowe, barwne opakowanie, • różnorodne kształty elementów, dzięki ręcznie wykonanej sztancy, • idealnie dopasowane puzzle, • wyraźne motywy na puzzlach, dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, • części odporne na zginanie, • wyprodukowane z materiałów ekologicznych. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 26.0 x 18.0 cm (1 obrazek) Rozmiar opakowania: 19.0 x 28.0 x 4.0 cm

37,83 zł
34,05 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,78 zł

64
Puzzle ramkowe 15 elementów. Wycieczka do Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Wycieczka do Zoo
Ravensburger, 15
Dostępny
34 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Żywe kolory przykuwają wzrok. Maluchy mogą zobaczyć, jak wygląda życie w Zoo i poznać nazwy niektórych zwierząt. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne.

20,91 zł
18,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,92 zł

65
Puzzle ramkowe 15 elementów. Miłośnicy słodkich zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Miłośnicy słodkich zwierząt
Ravensburger, 15
Dostępny
41 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Żywe kolory przykuwają wzrok. Za ich pomocą maluchy mogą uczyć się poznawać nazwy niektórych zwierząt. Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne.

20,91 zł
18,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,92 zł

66
Puzzle 2 x 12 elementów. Baby Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2 x 12 elementów. Baby Shark
Ravensburger, 2 x 12 elementów
Dostępny
3 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger – charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiary obrazka po ułożeniu: ok. 26.0 x 18.0 cm Wymiary opakowania: 19.0 x 28.0 x 4.0 cm

31,07 zł
27,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,11 zł

67
Puzzle 2 x 24 elementy. Baby Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2 x 24 elementy. Baby Shark
Ravensburger, 2 x 24 elementy
Dostępny
27 szt.

Puzzle niemieckiego producenta - firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a Soft Click Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • 2 obrazki przedstawiające motyw Baby Shark, • ilość elementów: 2 x 24, • tekturowe, barwne opakowanie, • różnorodne kształty elementów, dzięki ręcznie wykonanej sztancy, • idealnie dopasowane puzzle, • wyraźne motywy na puzzlach, dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, • części odporne na zginanie, • wyprodukowane z materiałów ekologicznych. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 26.0 x 18.0 cm (1 obrazek) Rozmiar opakowania: 19.0 x 28.0 x 4.0 cm

37,83 zł
34,05 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,78 zł

68
Puzzle 200 elementów. Moment. Abstrakcja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Moment. Abstrakcja
Ravensburger, 200
Dostępny
54 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

69
Puzzle 200 elementów. Moment. Las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Moment. Las
Ravensburger, 200
Dostępny
23 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.

27,38 zł
24,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,74 zł

70
Puzzle Exit 368 elementów. Park rozrywki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle Exit 368 elementów. Park rozrywki
Ravensburger, 368 elementów
Dostępny
23 szt.

Układanie puzzli, rozwiązywanie zagadek, znajdowanie wyjścia – ulubiona koncepcja gry typu „Exit” teraz w postaci puzzli dla dzieci marki Ravensburger! Zagłębcie się w interesującą opowieść i odszukajcie zagadki ukryte w motywie na puzzlach. Czy potraficie odkryć i rozwiązać wszystkie zagadki, aby znaleźć wyjście z przedstawionej sytuacji? Pudełko zawiera puzzle z 368 tajemniczymi elementami, instrukcję i kopertę z rozwiązaniem. Zawartość i cechy zestawu: • obrazek przedstawiający park rozrywki, • puzzle z 368 tajemniczymi elementami, • instrukcja, • koperta z rozwiązaniem, • tekturowe, barwne opakowanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 70.0 x 50.0 cm Rozmiar opakowania: 22.0 x 22.0 x 7.0 cm

66,90 zł
60,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,69 zł

71
Cobi 2541. Kolekcja historyczna. Samobieżne działo SU-100 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 2541. Kolekcja historyczna. Samobieżne działo SU-100
Cobi
Dostępny
23 szt.

SU-100 to radzieckie działo samobieżne wprowadzone do służby w 1944 roku. Geneza tego modelu wiąże się z koniecznością wzmocnienia artylerii samobieżnej w końcowym okresie wojny. Nowo skonstruowana armata D10 – 100 mm została zamontowana na lekko zmodyfikowanym kadłubie popularnego SU-85. W okresie 1944-46 wyprodukowano ok. 4500 sztuk tego pojazdu. Działo samobieżne cieszyło się dużą popularnością, trafiając na służbę w kilkudziesięciu armiach z całego świata. Kilka krajów nadal utrzymuje SU-100 w gotowości bojowej. Model działa samobieżnego SU-100 został w całości zaprojektowany z klocków konstrukcyjnych COBI. Zastosowanie aż 655 klocków umożliwiło wiernie odwzorowanie tego pojazdu. Zestaw nie zawiera naklejek. Klocki zostały pokryte wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Model został wyposażony w sprawną trakcję gąsienicową, ruchome działo i otwierane włazy. Pod klapą serwisową znajduje się atrakcyjnie wyglądająca atrapa silnika. Do zestawu dołączone są klocki z oznaczeniami radzieckimi i polskimi do wyboru. Całość uzupełnia figurka żołnierza z karabinem Mosin, czapką uszanką i czerwonym sztandarem. W czytelnej instrukcji zamieszczony jest spis klocków oraz statystyki, które możesz wykorzystać w darmowej Historycznej Grze Bitewnej COBI. Zestaw idealnie sprawdzi się przy budowie dioram odtwarzających front wschodni. Zestaw SU-100 to doskonały pomysł na prezent dla każdego niezależnie od wieku fana militariów oraz doskonały start do rozpoczęcia przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI. Cechy produktu: • 655 wysokiej jakości elementów, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, • instrukcja zawiera kartę ze statystykami pojazdu do Historycznej gry bitewnej, • figurka żołnierza ze sztandarem, • klocek z nazwą modelu. Wymiary modelu: 32.0 x 8.5 x 11.0 cm

206,90 zł
186,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 20,69 zł

72
Puzzle 1000 elementów. Disney Czarne Charaktery. Skaza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Disney Czarne Charaktery. Skaza
Ravensburger, 1000 elementów
Dostępny
45 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości. Puzzle 1000 elementów Ravensburger z postaciami Villainous (Złoczyńcy), prezentują znanych i kultowych bohaterów złoczyńców z bajek Disney w formie unikalnej układanki. Zawartość i cechy zestawu: • układanka z motywem Blizny (Skazy) z bajki Król Lew, • ilość elementów: 1000 elementów, • wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, • przeznaczone dla dzieci od lat 14. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 70.0 x 50.0 cm Rozmiar opakowania: 37.3 x 27.3 x 5.5 cm

65,33 zł
58,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,53 zł

73
Puzzle 3 x  49 elementy. Strażak Sam na ratunek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3 x 49 elementy. Strażak Sam na ratunek
Ravensburger, 3 x 49 elementów
Dostępny
32 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger – charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a Soft Click Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • 3 różne obrazki przedstawiające bohaterów bajki „Strażak Sam”, • ilość elementów: 3 x 49, • tekturowe, barwne opakowanie, • różnorodność kształtów dzięki ręcznie wykonanej sztancy, • idealnie pasujące do siebie elementy, • wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, • części odporne na zginanie, • wyprodukowane z materiałów ekologicznych. „Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów Rozmiar obrazka po ułożeniu: 21.0 x 21.0 cm (1 obrazek) Rozmiar opakowania: 19.0 x 27.0 x 4.0 cm

37,83 zł
34,05 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,78 zł

74
Bateria guzikowa Maxell, srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria guzikowa Maxell, srebrna
Maxell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.02

Bateria Maxell, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania. Bateria charakteryzuje się trwałością i wydajnością. Zastosowanie: wagi, kalkulatory, komputery, glukometry, piloty samochodowe i inne urządzenia elektroniczne.

2,99 zł
Powiadomienie
75
Hulajnoga Scooter Magic Graffiti - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hulajnoga Scooter Magic Graffiti
Milly Mally
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Wymiary: Wysokość 67-90 cmDługość 58 cmSzerokość 25 cmŚrednica kół: przód - 12 cm, tył - 10 cm

216,90 zł
201,72 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 15,18 zł

76
Oryginalna ładowarka do opaski Xiaomi Mi Band 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oryginalna ładowarka do opaski Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

Oryginalna ładowarka do opaski Xiaomi Mi Band 4: • kompaktowa i lekka konstrukcja, wygodna dla podróżujących i użytkowników biznesowych, • dobry zamiennik, sprawia, że ​​ładowanie jest wygodniejsze w każdym miejscu w domu, biurze lub w podróży, • specjalnie zaprojektowany dla inteligentnej bransoletki xiaomi mi band 4. Parametry techniczne: • kod produktu: AK82, • producent: Xiaomi, • długość: 14.0 cm

16,99 zł
Powiadomienie
77
Klawiatura do Laptopa Asus ROG GL553 GL553V GL553VD GL553VE GL553VW GL753V GL753VD GL753VE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa Asus ROG GL553 GL553V GL553VD GL553VE GL553VW GL...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.29

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB274USProducent: Green CellPodświetlenie: TakPopularny model: Tak Kompatybilne urządzenia: V156362CS2 RU Kompatybilne modele: "FX53VDFX53VD-BS51FX53VD-BS51-CBFX53VD-DMFX53VD-DM001FX53VD-ES74FX53VD-MS71FX53VD-MS72FX53VD-Q52-CBFX53VD-RH71FX53VD-RS71FX53VWFX53VW-GH71GL553GL553VGL553VDGL553VD-DMGL553VD-DM016tGL553VD-DM030tGL553VD-DM032tGL553VD-DM064tGL553VD-DM065tGL553VD-DM066GL553VD-DM066tGL553VD-DM067tGL553VD-DM068tGL553VD-DM078GL553VD-DM078tGL553VD-DM1006GL553VD-DM1006tGL553VD-DM1096tGL553VD-DM1150tGL553VD-DM1171tGL553VD-DM1184tGL553VD-DM1221GL553VD-DM132GL553VD-DM146tGL553VD-DM147GL553VD-DM153GL553VD-DM161tGL553VD-DM176GL553VD-DM176tGL553VD-DM178GL553VD-DM178tGL553VD-DM254tGL553VD-DM256GL553VD-DM261tGL553VD-DM262tGL553VD-DM282tGL553VD-DM287tGL553VD-DM303tGL553VD-DM306tGL553VD-DM331tGL553VD-DM365tGL553VD-DM373tGL553VD-DM409GL553VD-DM432GL553VD-DM467tGL553VD-DM468tGL553VD-DM469tGL553VD-DM470GL553VD-DM512tGL553VD-DM513tGL553VD-DM535tGL553VD-DM539tGL553VD-DM572tGL553VD-DM591tGL553VD-DM596tGL553VD-DM609tGL553VD-DM626tGL553VD-DM664tGL553VD-DM665tGL553VD-DM666tGL553VD-DM672GL553VD-DM672tGL553VD-DM697tGL553VD-DM730GL553VD-DM730tGL553VD-DM764tGL553VD-DM777tGL553VD-DM792tGL553VD-DM793tGL553VD-DM824tGL553VD-DM985tGL553VD-DS71GL553VD-FYGL553VD-FY007tGL553VD-FY009GL553VD-FY009tGL553VD-FY010tGL553VD-FY019tGL553VD-FY025GL553VD-FY025tGL553VD-FY026GL553VD-FY027GL553VD-FY027tGL553VD-FY033GL553VD-FY033TGL553VD-FY034GL553VD-FY034tGL553VD-FY040tGL553VD-FY047GL553VD-FY047tGL553VD-FY052tGL553VD-FY061tGL553VD-FY072TGL553VD-FY073tGL553VD-FY074tGL553VD-FY075tGL553VD-FY079TGL553VD-FY080tGL553VD-FY090GL553VD-FY103GL553VD-FY103tGL553VD-FY114tGL553VD-FY115tGL553VD-FY116tGL553VD-FY124tGL553VD-FY130tGL553VD-FY143tGL553VD-FY175GL553VD-FY175tGL553VD-FY182tGL553VD-FY217tGL553VD-FY221tGL553VD-FY230tGL553VD-FY258tGL553VD-FY280GL553VD-FY280dGL553VD-FY280tGL553VD-FY297GL553VD-FY297tGL553VD-FY305GL553VD-FY372tGL553VD-FY380GL553VD-FY380dGL553VD-FY380tGL553VD-FY393tGL553VD-FY399GL553VD-FY399tGL553VD-FY461tGL553VD-FY484GL553VD-FY514tGL553VD-FY569tGL553VD-FY569t-beGL553VD-FY570tGL553VD-FY594GL553VD-FY762GL553VD-FY762tGL553VD-FY810GL553VD-FY811GL553VD-FY859tGL553VD-Q52SPGL553VD-Q72S-CBGL553VEGL553VE-DM019tGL553VE-DM028tGL553VE-DM107GL553VE-DM107tGL553VE-DM126tGL553VE-DM233tGL553VE-DM253tGL553VE-DM292tGL553VE-DM305tGL553VE-DM309tGL553VE-DM332tGL553VE-DM400tGL553VE-DS74GL553VE-FYGL553VE-FY016tGL553VE-FY020GL553VE-FY022GL553VE-FY022TGL553VE-FY025GL553VE-FY026GL553VE-FY029tGL553VE-FY030tGL553VE-FY033GL553VE-FY033tGL553VE-FY035GL553VE-FY037GL553VE-FY037tGL553VE-FY039tGL553VE-FY040tGL553VE-FY044t-beGL553VE-FY047tGL553VE-FY050tGL553VE-FY052tGL553VE-FY054tGL553VE-FY055tGL553VE-FY056tGL553VE-FY063tGL553VE-FY078GL553VE-FY078tGL553VE-FY081tGL553VE-FY082tGL553VE-FY096GL553VE-FY101GL553VE-FY101tGL553VE-FY103tGL553VE-FY104GL553VE-FY104tGL553VE-FY114tGL553VE-FY117tGL553VE-FY120tGL553VE-FY127tGL553VE-FY139GL553VE-FY140tGL553VE-FY161GL553VE-FY166tGL553VE-FY168tGL553VE-FY169GL553VE-FY218GL553VE-FY247tGL553VE-FY264tGL553VE-FY269GL553VE-FY269tGL553VE-FY272tGL553VE-FY280tGL553VE-FY329GL553VE-FY330GL553VE-FY337GL553VE-FY337tGL553VE-FY343GL553VE-FY349tGL553VE-FY404tGL553VE-FY421GL553VE-FY425tGL553VE-FY437GL553VE-FY468GL553VE-FY472tGL553VE-IS78GL553VWGL553VW-DMGL553VW-DM005tGL553VW-DM059TGL553VW-DM086tGL553VW-DM129tGL553VW-DM133dGL553VW-DM134dGL553VW-FYGL553VW-FY002TGL553VW-FY003dGL553VW-FY015tGL553VW-FY022tGL553VW-FY024dGL553VW-FY024tGL553VW-FY036TGL553VW-FY037tGL553VW-FY051tGL553VW-FY062tGL553VW-FY079TGL553VW-FY084tGL553VW-FY089TGL553VW-FY094TGL553VW-FY101TGL553VW-FY159dGL753GL753VGL753VDGL753VD-DS71GL753VD-GCGL753VD-GC001tGL753VD-GC003GL753VD-GC008GL753VD-GC008tGL753VD-GC009GL753VD-GC009tGL753VD-GC010tGL753VD-GC011GL753VD-GC011tGL753VD-GC014tGL753VD-GC015tGL753VD-GC021tGL753VD-GC023tGL753VD-GC024tGL753VD-GC025GL753VD-GC026GL753VD-GC031tGL753VD-GC032GL753VD-GC037tGL753VD-GC041TGL753VD-GC042GL753VD-GC042TGL753VD-GC043tGL753VD-GC044tGL753VD-GC045tGL753VD-GC060tGL753VD-GC061tGL753VD-GC075tGL753VD-GC082tGL753VD-GC091GL753VD-GC092tGL753VD-GC097tGL753VD-GC100tGL753VD-GC116tGL753VD-GC117tGL753VD-GC119tGL753VD-GC133tGL753VD-GC138GL753VD-GC138tGL753VD-GC139tGL753VD-GC140GL753VD-GC141GL753VD-GC144GL753VD-GC145GL753VD-GC146TGL753VD-GC148tGL753VD-GC150tGL753VD-GC179tGL753VD-GC180tGL753VD-GC184tGL753VD-GC185tGL753VD-GC186tGL753VD-GC187tGL753VD-GC189tGL753VD-GC197tGL753VD-GC209tGL753VD-GC210tGL753VD-GC225tGL753VD-GC236tGL753VD-GC273tGL753VD-GC278tGL753VD-GC324tGL753VD-GC337tGL753VD-GC345tGL753VD-GC366tGL753VD-GC377tGL753VD-GC403tGL753VD-GC412GL753VD-GC424tGL753VD-GC483tGL753VD-GC505tGL753VD-Q52PGL753VD-Q52P-cbGL753VD-Q72SP-cbGL753VD-SB71GL753VD-SB71-cbGL753VEGL753VE-BS71-CBGL753VE-DS74GL753VE-GCGL753VE-GC002GL753VE-GC004TGL753VE-GC008tGL753VE-GC016GL753VE-GC016tGL753VE-GC018TGL753VE-GC019tGL753VE-GC024GL753VE-GC024tGL753VE-GC030tGL753VE-GC039tGL753VE-GC041GL753VE-GC041tGL753VE-GC046tGL753VE-GC047tGL753VE-GC050tGL753VE-GC055GL753VE-GC055tGL753VE-GC059GL753VE-GC061tGL753VE-GC063tGL753VE-GC065tGL753VE-GC066tGL753VE-GC067GL753VE-GC070tGL753VE-GC072tGL753VE-GC077tGL753VE-GC079GL753VE-GC079tGL753VE-GC082tGL753VE-GC083tGL753VE-GC088GL753VE-GC088tGL753VE-GC090tGL753VE-GC095tGL753VE-GC096GL753VE-GC096tGL753VE-GC105GL753VE-GC107GL753VE-GC107tGL753VE-GC112tGL753VE-GC127tGL753VE-GC130tGL753VE-GC133tGL753VE-GC136tGL753VE-GC139tGL753VE-GC144tGL753VE-GC145tGL753VE-GC147tGL753VE-GC149rGL753VE-GC150tGL753VE-GC151tGL753VE-GC152tGL753VE-GC161GL753VE-GC165tGL753VE-GC166tGL753VE-GC168tGL753VE-GC169GL753VE-GC176GL753VE-GC179tGL753VE-GC182tGL753VE-GC186GL753VE-GC198tGL753VE-GC200tGL753VE-GC216tGL753VE-GC226tGL753VE-GC247GL753VE-GC247tGL753VE-GC255tGL753VE-IS74GL753VE-Q72SPGL753VE-Q72SP-cbGL753VE-rs71ZX53VZX53VDZX53VD7300ZX53VD7700ZX53VEZX53VWZX53VW-AH580KN1-0B1US110KN1-0B3US0KN1-0B3US110KN1-6674US000KNB0-6671US000KNB0-6674US000KNB0-6676RU0090NB0DC1-R3001090NB0DC1-R3002090NB0DC1-R3003090NB0DC1-R3004090NB0DC1-R3005090NB0DC1-R3006090NB0DC1-R3007090NB0DC1-R3008090NB0DC1-R3009090NB0DC1-R3011090NB0DC1-R3012090NB0DC1-R30140V156362AS1V156362B1V156362ES1"

235,00 zł
Powiadomienie
78
Klawiatura do Laptopa MSI GE62 GL62 GE72 WS60 RGB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa MSI GE62 GL62 GE72 WS60 RGB
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB280USProducent: Green CellPodświetlenie: Tak Kompatybilne urządzenia: MSI CX62MSI CX62 2QDMSI CX62 6QDMSI GP72MSI GP72 2QEMSI GP72 6QEMSI GP72 6QFMSI GS60MSI GS60 2PMMSI PE60MSI PE60 2QDMSI PE60 2QEMSI PE60 6QDMSI PE60 6QEMSI PE70MSI PE70 2QDMSI PE70 2QEMSI PE70 6QDMSI PE70 6QEMSI PX60MSI PX60 2QDMSI PX60 6QDMSI WS60MSI GE62 6QFMSI GE62 7RDMSI GE62 7REMSI GE62VRMSI GP62 7RDMSI GP62 7REXMSI GP62MMSI GP62MVRMSI GP72M 7RDXMSI GP72M 7REXMSI GP72MVR 7RFXMSI WS60 2OJMSI WS60 6QIMSI WS60 6QJMSI GE62MSI GP62MSI GP72 2QDMSI GP72MMSI GP72MVRMSI GV62 7RCMSI GV62 7RDMSI GV62 7REMSI GV62 8RCMSI GV62 8RDMSI GV72 7REMSI GV72 8RCMSI GV72 8RDMSI GL62MVR 7RFXMSI GV62MSI GV72MSI GV72 7RDMSI GS60 2PCMSI GS60 2PEMSI GS60 2PLMSI GS60 2QCMSI GS60 2QDMSI GL72 7RDMSI CX62 6QLMSI CX62 7QLMSI CX72MSI CX72 6QDMSI CX72 6QLMSI CX72 7QLMSI GE62 2QCMSI GE62 2QDMSI GE62 2QEMSI GE62 2QFMSI GE62 2QLMSI GE62 6QCMSI GE62 6QDMSI GE62 6QEMSI GE62 6QLMSI GE62MVRMSI GE62MVR 7RGMSI GE62VR 6RFMSI GE62VR 7RFMSI GE63MSI GE63 7RCMSI GE63 7RDMSI GE63 8REMSI GE63 8RFMSI GE63 8SEMSI GE63 8SFMSI GE63 8SGMSI GE63 9SEMSI GE63 9SFMSI GE63 9SGMSI GE63VRMSI GE63VR 7REMSI GE63VR 7RFMSI GE65MSI GE65 9SEMSI GE65 9SFMSI GE72MSI GE72 2QCMSI GE72 2QDMSI GE72 2QEMSI GE72 2QFMSI GE72 2QLMSI GE72 6QCMSI GE72 6QDMSI GE72 6QEMSI GE72 6QFMSI GE72 6QLMSI GE72 7RDMSI GE72 7REMSI GE72MVRMSI GE72MVR 7RGMSI GE72VRMSI GE72VR 6RFMSI GE72VR 7RFMSI GE73MSI GE73 7RCMSI GE73 7RDMSI GE73 8REMSI GE73 8RFMSI GE73VRMSI GE73VR 7REMSI GE73VR 7RFMSI GE75MSI GE75 8REMSI GE75 8RFMSI GE75 8SEMSI GE75 8SFMSI GE75 8SGMSI GE75 9SEMSI GE75 9SFMSI GE75 9SGMSI GF62MSI GF62 7RDMSI GF62 7REMSI GF62 8RCMSI GF62 8RDMSI GF62 8REMSI GF62VRMSI GF62VR 7RFMSI GF72MSI GF72 7RDMSI GF72 7REMSI GF72 8RCMSI GF72 8RDMSI GF72 8REMSI GF72VRMSI GF72VR 7RFMSI GL62MSI GL62 6QCMSI GL62 6QDMSI GL62 6QEMSI GL62 6QFMSI GL62 7QFMSI GL62 7RDMSI GL62 7RDXMSI GL62 7REXMSI GL62MMSI GL62M 7RCMSI GL62M 7RDMSI GL62M 7RDXMSI GL62M 7REMSI GL62M 7REXMSI GL62VRMSI GL62VR 7RFXMSI GL63MSI GL63 8RCMSI GL63 8RCSMSI GL63 8RDMSI GL63 8REMSI GL63 8SCMSI GL63 8SDMSI GL63 8SDKMSI GL63 8SEMSI GL63 8SEKMSI GL63 9RCMSI GL63 9RCXMSI GL63 9RDSMSI GL63 9SCMSI GL63 9SDMSI GL63 9SEMSI GL63 9SEKMSI GL65MSI GL65 9SCMSI GL65 9SCKMSI GL65 9SDMSI GL65 9SDKMSI GL65 9SEMSI GL65 9SEKMSI GL72MSI GL72 6QCMSI GL72 6QDMSI GL72 6QEMSI GL72 6QFMSI GL72 7QFMSI GL72 7RDXMSI GL72 7REXMSI GL72MMSI GL72M 7RDXMSI GL72M 7REXMSI GL72MVRMSI GL72MVR 7RFXMSI GL73MSI GL73 8RCMSI GL73 8RCSMSI GL73 8RDMSI GL73 8REMSI GL73 8SCMSI GL73 8SDMSI GL73 8SDKMSI GL73 8SEMSI GL73 8SEKMSI GL73 9RCMSI GL73 9SCMSI GL73 9SDMSI GL73 9SDKMSI GL73 9SEMSI GL73 9SEKMSI GL75MSI GL75 9SCMSI GL75 9SDMSI GL75 9SDKMSI GL75 9SEMSI GL75 9SEKMSI GP62 2QDMSI GP62 2QEMSI GP62 6QEMSI GP62 6QFMSI GP62 7QFMSI GP62 7RDXMSI GP62 7REMSI GP62 8RCMSI GP62 8RDMSI GP62M 7RDMSI GP62M 7RDXMSI GP62M 7REXMSI GP62MVR 6RFMSI GP62MVR 7RFMSI GP62MVR 7RFXMSI GP62VRMSI GP63MSI GP63 8RDMSI GP63 8REMSI GP63 8RFMSI GP65MSI GP65 9SDMSI GP65 9SEMSI GP72 7QFMSI GP72 7RDMSI GP72 7RDXMSI GP72 7REMSI GP72 7REXMSI GP72MVR 7RGXMSI GP72VRMSI GP72VR 6RFMSI GP72VR 7RFMSI GP72VR 7RFXMSI GP73MSI GP73 8RDMSI GP73 8REMSI GP73 8RFMSI GP75MSI GP75 9SDMSI GP75 9SEMSI GP75 9SFMSI GV62 8REMSI GV62VRMSI GV62VR 7RFMSI GV63MSI GV63 8SEMSI GV72 8REMSI GV72VRMSI GV72VR 7RFMSI MSMSI PE60 7RDMSI PE62MSI PE62 7RDMSI PE62 7REMSI PE62 8RCMSI PE70 7RDMSI PE72MSI PE72 7RDMSI PE72 7REMSI GL73 9RCX"MSI GL62MVRMSI GE62 2QEWi78H11MSI GE62 ApacheMSI GE63 7RFMSI GE63 9SXMSI GE63 RAIDERMSI GE63VR RAIDERMSI GE65 9SXMSI GE65 RAIDERMSI GE72 ApacheMSI GE72MVR APACHEMSI GE72VR APACHEMSI GE73 RAIDERMSI GE73VR RAIDERMSI GE75 9SXMSI GE75 RAIDERMSI GL62M 7RFXMSI GL63 9SDKMSI GL75 9SCKMSI GP62MVR LEOPARDMSI GP62MVRX LEOPARDMSI GP62MX LEOPARDMSI GP62VR 7RFMSI GP63 LEOPARDMSI GP63 LeopardMSI GP72 7QEMSI GP72MVRXMSI GP72MVRX LEOPARDMSI GP72MX LEOPARDMSI GP72VR LEOPARDMSI GP72VRX LEOPARDMSI GP73 LEOPARDMSI GP73 LeopardMSI GS60 2QE" Kompatybilne modele:

160,00 zł
Powiadomienie
79
Klawiatura do Laptopa Asus VivoBook 15 X510 X510U X510UA X510UN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa Asus VivoBook 15 X510 X510U X510UA X510UN
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB284USProducent: Green CellPodświetlenie: Nie Kompatybilne urządzenia: Asus VivoBook 15Asus VivoBook S15"Asus VivoBook 15Asus VivoBook S15 S510UA-QS72P Kompatybilne modele: 0KNB0-412BUS009z.ndxsq.601AEXKGU00010NSK-WK6SQ"

70,00 zł
Powiadomienie
80
Ładowarka samochodowa 12V 2.58A 36W do Microsoft Surface, Surface 2, Surface Pro, Surface Pro 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka samochodowa 12V 2.58A 36W do Microsoft Surface, Surface 2, S...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.22

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyMoc: 36WNapięcie: 12VKolor: CzarnyKod produktu: CAD37Producent: Green CellNatężenie: 2.58ARodzaj wtyku: płaski (5pin)Zabezpieczenia: termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe

55,00 zł
Powiadomienie
81
Bateria Akumulator (3Ah 21.6V) 967810-02 209432-01 209472-01 Green Cell do Dyson V6 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 DC74 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator (3Ah 21.6V) 967810-02 209432-01 209472-01 Green Cel...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.13

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 21.6VRodzaj ogniw: Li-IonZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: PT227Producent: Green CellPojemność: 3Ah

275,00 zł
Powiadomienie
82
Bateria Akumulator BL1016 BL1021B BL1040B BL1041B Green Cell (4Ah 12V) do Makita DF031 DF331 HP330 HP331 TD110 TM30 UM600 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator BL1016 BL1021B BL1040B BL1041B Green Cell (4Ah 12V)...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (12V)Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: PT235Producent: Green CellPojemność: 4Ah Kompatybilne urządzenia: Makita PH04ZMakita PH05R1Makita FD05R1Makita FD05ZMakita FD06R1Makita FD06ZMakita FD07R1Makita PH04R1Makita DMR108Makita DMR110Makita CC301Makita CC301DMakita CC301DSAJMakita CC301DSMJMakita CC301DSYEMakita CC301DWAEMakita CC301DY1JMakita CF101DZMakita CG100Makita CG100DMakita CG100DSYEXMakita CG100DWAEAMakita CG100DZAMakita CG100DZBMakita CG100DZXKMakita CL107Makita CL107FDMakita CL107FDSHWMakita CL107FDSYMakita CL107FDSYWMakita CL107FDWAWMakita CL107FDZMakita CL107FDZWMakita CLX202Makita CLX202AJMakita CLX203Makita CLX203AJX1Makita CP100Makita CP100DMakita CP100DSAMakita CP100DSMMakita CP100DWAMakita CP100DWAEMakita CP100DZMakita CP100DZAMakita CP100DZXMakita CT226Makita CT226RMakita CT226RXMakita CT227Makita CT227RMakita CT227RXMakita CT229Makita CT229RMakita CT229RXMakita CV101Makita CV101DZMakita CV101DZ2XLMakita CV101DZ3XLMakita CV101DZLMakita CV101DZMMakita CV101DZSMakita CV101DZXLMakita DA332Makita DA332DMakita DA332DSMEMakita DA332DSYJMakita DA332DZMakita DA333Makita DA333DMakita DA333DWAEMakita DA333DZMakita DF031Makita DF031DMakita DF031DSAEMakita DF031DSAJMakita DF031DSMEMakita DF031DSMJMakita DF031DSYEMakita DF031DWAX1Makita DF031DY1JMakita DF031DZMakita DF331Makita DF331DMakita DF331DSMakita DF331DSAEMakita DF331DSMEMakita DF331DSMJMakita DF331DWAX2Makita DF331DWMEMakita DF331DWYEMakita DF331DWYX2Makita DF331DY1JMakita DF331DZMakita DF332Makita DF332DMakita DF332DSMakita DF332DSAEMakita DF332DSMEMakita DF332DSMJMakita DF332DWAX2Makita DF332DWMEMakita DF332DWYEMakita DF332DWYX2Makita DF332DY1JMakita DF332DZMakita DMR202Makita DS032Makita DS032DMakita DS032DSAEMakita DS032DSAJMakita DS032DSMEMakita DS032DSMJMakita DS032DSYEMakita DS032DWAX1Makita DS032DY1JMakita DS032DZMakita DT03Makita DT03R1Makita DT03ZMakita FD05Makita FD06Makita FD07Makita FD07ZMakita HP331Makita HP331DMakita HP331DSAMakita HP331DSAEMakita HP331DSAP1Makita HP331DSAX1Makita HP331DSAX3Makita HP331DSMJMakita HP331DSP1Makita HP331DWAMakita HP331DWAX1Makita HP331DWEMakita HP331DWMEMakita HP331DWYEMakita HP331DZMakita HP331DZJMakita HP332Makita HP332DMakita HP332DSAMakita HP332DSAEMakita HP332DSAP1Makita HP332DSAX1Makita HP332DSAX3Makita HP332DSMJMakita HP332DSP1Makita HP332DWAMakita HP332DWAX1Makita HP332DWEMakita HP332DWMEMakita HP332DWYEMakita HP332DZMakita HP332DZJMakita HR140Makita HR140DMakita HR140DSMakita HR140DSAMakita HR140DSAEMakita HR140DSAE1Makita HR140DSMEMakita HR140DSMJMakita HR140DWAMakita HR140DWAEMakita HR140DWAJMakita HR140DWYEMakita HR140DWYE1Makita HR140DZMakita HR140DZJMakita HR166Makita HR166DMakita HR166DSMakita HR166DSAMakita HR166DSAEMakita HR166DSAE1Makita HR166DSMEMakita HR166DSMJMakita HR166DWAMakita HR166DWAEMakita HR166DWAJMakita HR166DWYEMakita HR166DWYE1Makita HR166DZMakita HR166DZJMakita HS301Makita HS301DMakita HS301DSMakita HS301DSAEMakita HS301DSAJMakita HS301DSMEMakita HS301DWAEMakita HS301DWMEMakita HS301DWYEMakita HS301DY1JMakita HS301DZMakita HS301DZJMakita JR103Makita JR103DMakita JR103DSMakita JR103DSAEMakita JR103DSAJMakita JR103DSMJMakita JR103DWAEMakita JR103DWYEMakita JR103DY1JMakita JR103DZMakita JR103DZJMakita JV101Makita JV101DMakita JV101DSMakita JV101DSAEMakita JV101DSAJMakita JV101DSMJMakita JV101DWAEMakita JV101DWYEMakita JV101DY1JMakita JV101DZMakita JV101DZJMakita JV102Makita JV102DMakita JV102DSMakita JV102DSAEMakita JV102DSAJMakita JV102DSMJMakita JV102DWAEMakita JV102DWYEMakita JV102DY1JMakita JV102DZMakita JV102DZJMakita JV103Makita JV103DMakita JV103DSMakita JV103DSAEMakita JV103DSAJMakita JV103DSMJMakita JV103DWAEMakita JV103DWYEMakita JV103DY1JMakita JV103DZMakita JV103DZJMakita PH04Makita PH05Makita PH05ZMakita PT354Makita PT354DMakita PT354DWMakita PT354DWYJMakita PT354DZMakita PT354DZJMakita RJ03Makita RJ03R1Makita RJ03ZMakita RM02Makita SD100Makita SD100DMakita SD100DSAJMakita SD100DY1JMakita SD100DZMakita SH02Makita SH02R1Makita SH02ZMakita SK209Makita SK209GDMakita SK209GDZMakita SK312Makita SK312GDMakita SK312GDZMakita ST113Makita ST113DMakita ST113DSMakita ST113DSAJMakita ST113DSMJMakita ST113DWAJMakita ST113DY1JMakita ST113DZMakita ST113DZJMakita TD110Makita TD110DMakita TD110DSAEMakita TD110DSAJMakita TD110DSMEMakita TD110DSMJMakita TD110DSYEMakita TD110DWAEMakita TD110DWMEMakita TD110DWYEMakita TD110DY1JMakita TD110DZMakita TD111Makita TD111DMakita TD111DSAEMakita TD111DSAJMakita TD111DSMEMakita TD111DSMJMakita TD111DSYEMakita TD111DWAEMakita TD111DWMEMakita TD111DWYEMakita TD111DY1JMakita TD111DZMakita TL064Makita TL064DMakita TL064DSAEMakita TL064DSAJMakita TL064DWAEMakita TL064DY1JMakita TL064DZMakita TM30DMakita TM30DSMakita TM30DSAEMakita TM30DSAJMakita TM30DSMJX4Makita TM30DSMJX5Makita TM30DWYEMakita TM30DY1JX5Makita TM30DZMakita TM30DZKX1Makita TW140Makita TW140DMakita TW140DWMakita TW140DWAEMakita TW140DZMakita UM600Makita UM600DMakita UM600DSMEMakita UM600DSMEXMakita UM600DWAEXMakita UM600DWEMakita UM600DWYEXMakita UM600DZMakita UM600DZXMakita UR100Makita UR100DMakita UR100DSMEMakita UR100DSMEXMakita UR100DWAEXMakita UR100DWEMakita UR100DWYEXMakita UR100DZMakita UR100DZXMakita CLX20Makita DF032DMakita DF032DZMakita HP331ZMakita JR103DSMEMakita TD110 DZ Kompatybilne modele: 197390-1197394-3197396-9197402-0BL1015BL1015BBL1016BL1020BL1020BBL1021BL1021BBL1040BL1040BBL1041BL1041B197406-2632F39-7BL1015B-2BL1020B-2BL1021B-2BL1040B-2BL1041B-2

153,00 zł
Powiadomienie
83
Bateria Akumulator Green Cell (5Ah 14.4V) do Makita BL1415 BL1430 BL1440 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator Green Cell (5Ah 14.4V) do Makita BL1415 BL1430 BL14...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.4 VRodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: PT56Producent: Green CellPojemność: 5 Ah Kompatybilne urządzenia: Makita DTP131Makita DTP141Makita DTS131Makita DTS141Makita DUH481Makita DUH483Makita DUH521Makita DUH523Makita DUM166Makita DUM168Makita DUR142LMakita DUR181Makita BDA340Makita BMR103BMakita CJ101DMakita TW152DZMakita BDF454Makita BFR550Makita BFR750Makita BJN160ZMakita BML184Makita BML801Makita BML802Makita BMR050Makita BPJ140Makita BPJ140ZMakita BTP141Makita BVC340ZMakita CF201DZMakita CF201DZWMakita CJ100DMakita DC18RAMakita DC18RCMakita DCF300ZMakita DCJ200Makita DCJ201Makita DDF456Makita DDF480Makita DHP446Makita DJR183Makita DML146Makita DML186Makita DML802Makita DML805Makita DMR104Makita DMR105Makita DMR106Makita DPT350Makita DTD134RFJMakita DTD137RFJMakita DTD137ZMakita DTD146Makita DTD148Makita DTM40Makita DTM50Makita LXLM04Makita MR050Makita BMR102Makita DMR108Makita BMR100Makita ML140Makita BBO140Makita BCF050Makita BCG140RHMakita BCG140ZMakita BCL140Makita BCL140ZMakita BCL142Makita BCL142ZMakita BDA340RFEMakita BDA340ZMakita BDA341Makita BDA341RFEMakita BDA341ZMakita BDF343Makita BDF343RHEXMakita BDF343RHEX4Makita BDF343RHEX5Makita BDF343RHJMakita BDF440Makita BDF440RFEMakita BDF440SFEMakita BDF440ZMakita BDF441Makita BDF441RFEMakita BDF441SFEMakita BDF441ZMakita BDF442Makita BDF442RFEMakita BDF444RFEMakita BDF444ZMakita BDF446Makita BDF446RFEMakita BDF446RFJMakita BDF446ZMakita BDF448Makita BDF448RFEMakita BDF448RFJMakita BFL061FMakita BFL082FMakita BFL122FMakita BFL201RZMakita BFL202FMakita BFL300FMakita BFL301RZMakita BFL400FMakita BFL401FMakita BFL402RZMakita BFR440Makita BFR440RFEMakita BFR440SFEMakita BFR540Makita BFR540RFEMakita BFR540ZMakita BFS440Makita BFS440RFEMakita BFS441RFEMakita BFS441ZMakita BFT022FMakita BFT041RZMakita BFT044FMakita BFT082RZMakita BFT084FMakita BFT124RZMakita BFT126FMakita BGA450RFEMakita BGA450ZMakita BHP343ZMakita BHP440Makita BHP440SFEMakita BHP441Makita BHP441RFEMakita BHP441SFEMakita BHP441ZMakita BHP442Makita BHP442RFMakita BHP442RFEMakita BHP444Makita BHP444RFEMakita BHP444ZMakita BHP446Makita BHP446RFEMakita BHP446ZMakita BHP448RFJMakita BHR162Makita BHR162RFEMakita BHR162SFEMakita BHR162ZMakita BJR141ZMakita BJV140Makita BJV140RFMakita BJV140RFEMakita BJV140ZMakita BLM145Makita BML01SMakita BML145Makita BML146Makita BML801XMakita BNJ160Makita BPT350Makita BPT350RFEMakita BPT350ZMakita BSS500RFEMakita BSS500ZMakita BST110RFEMakita BST220nMakita BST220RFEMakita BTD130Makita BTD130FMakita BTD130FRFEMakita BTD130FSFEMakita BTD130FSFERMakita BTD130FSFEWMakita BTD130FWMakita BTD130FZMakita BTD130SFEMakita BTD132Makita BTD132RFEMakita BTD133Makita BTD133RFEMakita BTD133ZMakita BTD134Makita BTD134DMakita BTD134RFEMakita BTD134ZMakita BTD136Makita BTD136RFEMakita BTD136RFJMakita BTD146Makita BTL060RFEMakita BTL060ZMakita BTM40ZX1Makita BTP130Makita BTP130RFEMakita BTP130SFEMakita BTP130ZMakita BTP131Makita BTS130Makita BTS130RFEMakita BTS130SFEMakita BTS130ZMakita BTW152RFEMakita BTW250Makita BTW250RFEMakita BTW250ZMakita BUB143Makita BUB183Makita BUH481Makita BUH481ZMakita BUH521Makita BUM166Makita BUM166ZMakita BUM168Makita BUR141Makita BUR142UZMakita BVC340Makita BVR340Makita BVR440Makita DA340DRFMakita DAROWAMakita DC18SEMakita DCF300Makita DCG140Makita DCG140RHMakita DCG140ZMakita DCG180Makita DDA340Makita DDA340RFJMakita DDA340ZMakita DDA341Makita DDA341RFJMakita DDA341ZMakita DDF343Makita DDF446Makita DDF446RFJMakita DDF448Makita DDF448RFJMakita DDF470Makita DF440Makita DF440DRFXMakita DF440DRFXWMakita DFR540Makita DHP448RFJMakita DHP470Makita DHR162Makita DHR164Makita DJR145Makita DJR185Makita DJV141Makita DJV142ZMakita DML801Makita DMR050Makita DMR103Makita DST220Makita DTD134Makita DTD134ZMakita DTD136Makita DTD137Makita DTM41Makita DTS130Makita DTW152Makita DTW250Makita DUB143Makita DUM166ZMakita DUR141Makita DUR141ZMakita DVC340Makita DVC350Makita HP440DRFXMakita HR162DRFXWMakita KP140DRFMakita KP140DZMakita LXPH02Makita LXT200Makita ML141Makita MUH301DRFMakita MUH301DZMakita MUH351DRFMakita MUH351DZMakita TD130Makita TD130DMakita TD130DRFXMakita TD130DRFXRMakita TD130DRFXWMakita TD130DZMakita TD131Makita TD131DMakita TD131DRFXMakita TD131DRFXRMakita TD131DRFXWMakita TD131DZMakita TD132Makita TD132DMakita TD132DRFXMakita TD132DRFXBMakita TD132DRFXWMakita TD132DZMakita TD134Makita TD134DRFXMakita TD134DRFXBMakita TD134DRFXLMakita TD134DRFXPMakita TD134DRFXWMakita TL060DRFMakita TP130DRFXMakita TP131DBMakita TP131DRFXMakita TP131DRFXBMakita TP131DZMakita TS130DRFXMakita TW152Makita TW152DMakita TW152DRFXMakita BDF343HMakita BDF343RHMakita BFL202FZMakita BFR540LMakita BFT044FZMakita BFT084FZMakita BHP343Makita BTD044ZMakita BTD064ZMakita BTD104Makita BTD104ZMakita BTD132ZMakita BTL062ZMakita BTW104ZMakita DFR540RMJMakita DHP448Y1JMakita DHR164Y1JMakita DJV140Y1JMakita DJV141RM1JMakita DJV142RM1JMakita DPT350RMJMakita DTD134RMJMakita DTD134Y1JMakita DTD137RMJMakita DTD137Y1JMakita DTM41RM1J3Makita DTM41Y1JX3Makita DTP131RMJMakita DTP131Y1JMakita DTS131Y1JMakita DTW250Y1JMakita DTW280RMJMakita DTW280Y1JMakita DVC340ZMakita LXDT03Makita LXDT03ZMakita BDF 434Makita BDF343ZMakita BDF434Makita BHP343RHMakita BHP441FEMakita DF445DMakita DF445DRHMakita DF445DSHXMakita TD135DMakita TD135DRHMakita TD135DSHX Kompatybilne modele: L1451194065-3194066-1194558-0194559-8BL1415BL1430BL1440194397-8195443-0195444-8196388-5196875-4196987-3197122-6632G20-4638391-5BL1415NBL1450

204,00 zł
Powiadomienie
84
Bateria Akumulator (2.5Ah 10.8V) DCB120 DCB121 DCB123 Green Cell do DeWalt DCD710 DCF815 DCF813S2 DCD701F2 DCS310B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator (2.5Ah 10.8V) DCB120 DCB121 DCB123 Green Cell do De...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (12V)Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: PT247Producent: Green CellPojemność: 2.5 Ah

121,00 zł
Powiadomienie
85
Ewangelia w obrazach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewangelia w obrazach
Dostępny
54 szt.

Prawdziwa sztuka zawsze wzbudza podziw. Uważnym oczom ukazuje uczucia, niepokoje, radości i lęki, otwierając wrota tajemnicy. Tajemnicy, która nie jest czymś abstrakcyjnym czy magicznym, ale rzeczywistym następstwem wydarzeń, gotowych przemienić się w doświadczenie wiary. Uczuciowość i wyobraźnia, poezja i technika sprzymierzają się ze sobą, aby stworzyć wybitne dzieła zdolne pokonać czas. Zadziwienie w obliczu Zwiastowania, Boża tajemnica narodzin Chrystusa, który stał się człowiekiem, opowieści o Jego życiu, ból Męki i Krzyża, aż po wydarzenie Zmartwychwstania i tryumfu Królestwa Niebieskiego. Oglądając dzieła wielkich autorów, odbywamy swoistą podróż przez Ewangelię, która ukazuje głębokie znaczenie sztuki chrześcijańskiej na przestrzeni wieków.

51,50 zł
38,11 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,39 zł

86
Okruszek poznaje warzywa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okruszek poznaje warzywa
Dostępny
8 szt.

Seria "Okruszek poznaje... została nagrodzona za walory edukacyjne tytułem Super Produkt 2010 magazynu "Mam dziecko. Czy już mnie znasz? Mam na imię Okruszek. Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat! Dziś poznaję warzywa! W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje owoce, Okruszek poznaje warzywa, Okruszek poznaje małe zwierzątka oraz Okruszek poznaje wielkanocne zwyczaje.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

87
Okruszek poznaje kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okruszek poznaje kolory
Dostępny
2 szt.

Seria "Okruszek poznaje... została nagrodzona za walory edukacyjne tytułem Super Produkt 2010 magazynu "Mam dziecko. Czy już mnie znasz? Mam na imię Okruszek. Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat! Dziś poznaję kolory! W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje owoce, Okruszek poznaje warzywa, Okruszek poznaje małe zwierzątka oraz Okruszek poznaje wielkanocne zwyczaje.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

88
Oryginalny Xiaomi Power Bank 10 000 mAh Mi 2i z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge i 2 portami USB - MODEL 2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oryginalny Xiaomi Power Bank 10 000 mAh Mi 2i z funkcją szybkiego łado...
Xiaomi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.07

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyMoc: 37WhWyjście: 1x9V-1.6A 1x5V-2.4AWejście: 12V-1.5ARodzaj ogniw: Li-PolymerTyp: Li-PolymerZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: PB120Wymiary: 147 × 71.2 × 14.2mmPojemność: 10000 mAhModel: PLM09ZMIlość wyjść: 2Wbudowany kabel: NieMoc wyjścia: 12V - 1.5AGrupa pojemnościowa: 5600 mAh - 10000 mAh (średnie)

82,00 zł
Powiadomienie
89
Klawiatura do Laptopa HP Pavilion DV6-3000 DV6-3100 DV6-3200 DV6-3300 DV6T-3000 DV6Z-3000 DV6-4000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa HP Pavilion DV6-3000 DV6-3100 DV6-3200 DV6-3300 ...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.03

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KB125USProducent: Green CellUkład klawiatury: US

48,00 zł
Powiadomienie
90
Power Bank Xiaomi QI 10000 mAh - bezprzewodowe ładowanie oraz 2 porty Quick Charge 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Bank Xiaomi QI 10000 mAh - bezprzewodowe ładowanie oraz 2 porty ...
Xiaomi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.14

Parametry techniczne: Wyjście: USB-C 5V/3A ,9V/2A, 12V/1.2A ( max. 18W ), USB 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A (max. 18W )Wejście: USB/ USB-C 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A, cewka indukcyjna wzbudzająca prądDodatkowe informacje: ładowanie niskonapięciowe , diody LEDRodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyKod produktu: PB128Producent: XiaomiWymiary: 147.9 × 71.6 × 18.4mmWaga: 400gPojemność: 10000 mAhModel: Xiaomi Mi Power Bank QI 10000mAh PLM11ZMW zestawie: power bank, kabel, naklejka potwierdzająca oryginalnośćIlość wyjść: 2Szybkie ładowanie Qualcomm Quick Charge 3.0: TakTyp ładowarki: indukcyjna Qi

122,00 zł
Powiadomienie
91
Power Bank Xiaomi 10000 mAh MI3 PLM12ZM srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Bank Xiaomi 10000 mAh MI3 PLM12ZM srebrny
Xiaomi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.30

Parametry techniczne: Wyjście: USB-C 5V/3A ,9V/2A, 12V/1.2A (18W max), USB 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)Wejście: USB/ USB-C 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)Dodatkowe informacje: ładowanie niskonapięciowe , diody LEDRodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: SrebrnyKod produktu: PB127Producent: XiaomiWymiary: 147 x 71.2 x 14.2mmWaga: 223gPojemność: 10000 mAhModel: Xiaomi Mi Power Bank Gen3 10000mAh PLM12ZMW zestawie: power bank, kabel USB, naklejka potwierdzająca oryginalnośćIlość wyjść: 2Szybkie ładowanie Qualcomm Quick Charge 3.0: TakFunkcja Power Delivery: Tak

97,00 zł
Powiadomienie
92
Power Bank Xiaomi 3 Generacja 10000 mAh MI3 PLM12ZM Czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Bank Xiaomi 3 Generacja 10000 mAh MI3 PLM12ZM Czarny
Xiaomi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.01

Parametry techniczne: Wyjście: USB-C 5V/3A ,9V/2A, 12V/1.2A (18W max), USB 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)Wejście: USB/ USB-C 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)Dodatkowe informacje: ładowanie niskonapięciowe , diody LEDRodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyKod produktu: PB126Producent: XiaomiWymiary: 147 x 71.2 x 14.2mmWaga: 223gPojemność: 10000 mAhModel: Xiaomi Mi Power Bank Gen3 10000mAh PLM12ZMW zestawie: power bank, kabel USB, naklejka potwierdzająca oryginalnośćIlość wyjść: 2Szybkie ładowanie Qualcomm Quick Charge 3.0: TakFunkcja Power Delivery: Tak

100,00 zł
Powiadomienie
93
Klawiatura do Laptopa Dell Inspiron 3779 5570 5770 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa Dell Inspiron 3779 5570 5770
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB286USProducent: Green CellPodświetlenie: Nie Kompatybilne urządzenia: Dell Inspiron 15Dell Vostro 15Dell Inspiron 17Dell Inspiron G3Dell Inspiron G5Dell Inspiron G7Dell Latitude 15"Dell Inspiron 15PK131Q02B0103NVJK 3NVJK" Kompatybilne modele: 01WRWC03NVJK03R0JR0H9P3P1WRWC3R0JRGGVTHH9P3POGGVTHPK131Q01A00PK131Q03B00PK131Q04B01PK131QP2B00V154925BS103R0JR03R0JR0GGVTHNSK-EC0BC

55,00 zł
Powiadomienie
94
Bateria Akumulator ONE+ RB18L50 RB18L15 Green Cell do RYOBI R18AG0 R18JS0 R18PDBL RCD18022L RID1801M RMT1801M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator ONE+ RB18L50 RB18L15 Green Cell do RYOBI R18AG0 R18...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.27

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: PanasonicNapięcie: 18VRodzaj ogniw: Li-IonTyp: Li-lonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: PT193Producent: Green CellPojemność: 4000 mAh Kompatybilne urządzenia: Ryobi BCL14181HRyobi BCL14183HRyobi BCL1418IVRyobi BCS618GRyobi BIW180MRyobi CAL180GRyobi CBLT1804Ryobi CCG1801MHGRyobi CDA1802MRyobi CGS1820Ryobi CHV182GRyobi CHV182MRyobi CIT1800GRyobi CML180MRyobi CMS180GRyobi CPL1800GRyobi CPL180MHGRyobi CRH1801MRyobi CS1800Ryobi CXN180GRyobi EMS190DCLRyobi HD1800MRyobi HD1830Ryobi HP1802MRyobi HP1802MK2FRyobi LCDI18022Ryobi LCDI1802MRyobi LLCDI18021LRyobi LLCDI18022Ryobi LLCDI18022LRyobi LLCDI18LL40SRyobi LTS180MRyobi MS181Ryobi OBL1802Ryobi OCS1825Ryobi OED1850Ryobi OHT1850SRyobi OHT1850XRyobi OHT1851RRyobi OHT1855RRyobi OJ1802Ryobi OLM1833HRyobi OLM1840HRyobi OLT1825Ryobi OLT1830Ryobi OLT1831SRyobi OPP1820Ryobi OPT1845Ryobi OWS1880Ryobi P1100Ryobi P1102Ryobi P200Ryobi P2000Ryobi P2002Ryobi P2005Ryobi P2006Ryobi P2006ARyobi P2008Ryobi P201Ryobi P202Ryobi P202BRyobi P203Ryobi P204Ryobi P205Ryobi P205GRyobi P206Ryobi P208BRyobi P209Ryobi P210Ryobi P2102Ryobi P2105Ryobi P2107Ryobi P2108Ryobi P211Ryobi P212BRyobi P212GRyobi P213Ryobi P214Ryobi P220Ryobi P2200Ryobi P222Ryobi P230Ryobi P2300Ryobi P231Ryobi P232Ryobi P234Ryobi P234GRyobi P235Ryobi P236Ryobi P236ARyobi P237Ryobi P240Ryobi P241Ryobi P246Ryobi P250Ryobi P2500Ryobi P260Ryobi P2600Ryobi P2600ARyobi P2601Ryobi P2603Ryobi P2605Ryobi P2606Ryobi P261Ryobi P270Ryobi P2700Ryobi P270GRyobi P271Ryobi P277Ryobi P290Ryobi P300Ryobi P301Ryobi P310Ryobi P310GRyobi P320Ryobi P3200Ryobi P325Ryobi P330Ryobi P360Ryobi P400Ryobi P4001Ryobi P401Ryobi P410Ryobi P411Ryobi P420Ryobi P421Ryobi P422Ryobi P4221Ryobi P430Ryobi P430GRyobi P435Ryobi P500Ryobi P501Ryobi P501GRyobi P503Ryobi P504Ryobi P504GRyobi P505Ryobi P506Ryobi P507Ryobi P510Ryobi P511Ryobi P513Ryobi P514Ryobi P515Ryobi P516Ryobi P520Ryobi P521Ryobi P522Ryobi P523Ryobi P530Ryobi P540Ryobi P540ARyobi P540BRyobi P541Ryobi P542Ryobi P545Ryobi P546Ryobi P550Ryobi P580Ryobi P600Ryobi P600GRyobi P610Ryobi P610GRyobi P620Ryobi P630Ryobi P631Ryobi P631K1Ryobi P635Ryobi P640KRyobi P650KRyobi P713Ryobi P714Ryobi P720Ryobi P730Ryobi P731Ryobi P737Ryobi P741GRyobi P742Ryobi P745Ryobi P746Ryobi R10631Ryobi R10633Ryobi R18ADRyobi R18AGRyobi R18AG0Ryobi R18AG4115Ryobi R18ALFRyobi R18ALHRyobi R18BRyobi R18BPRyobi R18BP10Ryobi R18CGRyobi R18CK2Ryobi R18CK3BRyobi R18CK5Ryobi R18CK9Ryobi R18CSRyobi R18DARyobi R18DDRyobi R18DDBLRyobi R18DDPRyobi R18DDPL13SRyobi R18FRyobi R18HFRyobi R18HRRyobi R18HSRyobi R18HWRyobi R18IRyobi R18IDRyobi R18ID3Ryobi R18IDBLRyobi R18IWRyobi R18IW3Ryobi R18JSRyobi R18MFRyobi R18N16GRyobi R18N18GRyobi R18NLRyobi R18NL15Ryobi R18NL16Ryobi R18PDRyobi R18PDBLRyobi R18PSRyobi R18QSRyobi R18RRyobi R18ROSRyobi R18SDSRyobi R18STRyobi R18TRRyobi R8653Ryobi RAD1801MRyobi RBC18L15Ryobi RC18150URyobi RCD18Ryobi RCD1802Ryobi RCD18021LRyobi RCD18022LRyobi RCD1802MRyobi RCS1825LI15Ryobi RFL180MRyobi RFP1801Ryobi RGS1821LI15Ryobi RHT1850LI13Ryobi RHT1851R15Ryobi RID1801Ryobi RID18011LRyobi RID1801MRyobi RJC180Ryobi RJC180VRyobi RJC181Ryobi RLM18C34H25Ryobi RLM18X40H240Ryobi RLT1825LIRyobi RLT1830HRyobi RLT1830H13Ryobi RLT1830H15Ryobi RLT1830LI13Ryobi RLT1830LIX5Ryobi RLX01Ryobi RMT1801Ryobi RMT1801MRyobi RPF180GRyobi RRS1801Ryobi RRS1801MRyobi RWS1880S13Ryobi RWSL18011LRyobi RWSL1801MRyobi SA1802Ryobi SS180Ryobi QUIKMOWRyobi ZIPMOWRyobi ZRP813Ryobi BIDRyobi BID1821Ryobi BIW180Ryobi CADRyobi CAGRyobi CAPRyobi CBLT1804ARyobi CCCRyobi CCDRyobi CCGRyobi CCSRyobi CCWRyobi CDARyobi CDA1802Ryobi CDA18021BRyobi CDA18022BRyobi CDCRyobi CDIRyobi CDL1802P4Ryobi CDR180Ryobi CDR180MRyobi CFARyobi CFPRyobi CHDRyobi CHIRyobi CHPRyobi CHVRyobi CIDRyobi CJSRyobi CJSPRyobi CMDRyobi CMIRyobi CMLRyobi CNSRyobi CPRyobi CPDRyobi CPLRyobi CRARyobi CRH1801Ryobi CRORyobi CRPRyobi CRS 1803Ryobi CRSRyobi CSLRyobi CSSRyobi CSTRyobi CTRRyobi CWRyobi LCD1802Ryobi LCD18021BRyobi LCD18022BRyobi LCD1802MRyobi LCSRyobi LDDRyobi LDD1801PBRyobi LDD1802PBRyobi LFPRyobi LLCDI18022LXRyobi LRSRyobi OBC1820BRyobi OBLRyobi OBL1800JRyobi OBL1820HRyobi OBL1820SRyobi OBV1800Ryobi OCSRyobi OCS1825BLRyobi OES18NRyobi OGSRyobi OGS1820Ryobi OHTRyobi OLM1833SRyobi OLM1836HRyobi OLM1841HRyobi OLTRyobi OLT1832Ryobi OLT1833BLRyobi OPSRyobi OPS1821Ryobi ORSRyobi OWDRyobi P1810Ryobi P1811Ryobi P1812Ryobi P1813Ryobi P1830Ryobi P1832Ryobi P1894Ryobi P1895Ryobi P1896Ryobi P20100Ryobi P2036Ryobi P2060Ryobi P2100Ryobi P2190Ryobi P221Ryobi P225Ryobi P238Ryobi P2400Ryobi P2810Ryobi P2830Ryobi P2840Ryobi P305Ryobi P318Ryobi P3240Ryobi P3260Ryobi P328Ryobi P3300Ryobi P3310Ryobi P3320Ryobi P3370Ryobi P340Ryobi P3500KRyobi P3520Ryobi P3650BRyobi P4002Ryobi P423Ryobi P440Ryobi P450Ryobi P508Ryobi P517Ryobi P531Ryobi P549Ryobi P552Ryobi P552KRyobi P570Ryobi P591Ryobi P592Ryobi P601Ryobi P611Ryobi P631KRyobi P650Ryobi P700Ryobi P701GRyobi P703Ryobi P704Ryobi P705Ryobi P710Ryobi P711Ryobi P714KRyobi P715Ryobi P716Ryobi P717Ryobi P718KRyobi P721Ryobi P727Ryobi P740Ryobi P741Ryobi P750Ryobi P755Ryobi P761Ryobi P765Ryobi P770Ryobi P780Ryobi P781Ryobi P785Ryobi P790Ryobi P795Ryobi P813Ryobi P825Ryobi P835Ryobi P848Ryobi P881Ryobi P883Ryobi P884Ryobi P898Ryobi R18AG7Ryobi R18ALURyobi R18ALWRyobi R18CK2ARyobi R18CS7Ryobi R18DD3Ryobi R18GLURyobi R18IDPRyobi R18MTRyobi R18PD3Ryobi R18PLRyobi R18RHRyobi R18RSRyobi R18SPLRyobi R18SS4Ryobi R18TRyobi R18TBRyobi RBC18X20B4Ryobi RBL1850SRyobi RBL1851ARyobi RBV1840Ryobi RC18267URyobi RCS1830LI15Ryobi RCS1830LI25Ryobi RED1850LI15Ryobi RGS1822LI25Ryobi RHT1850XLIRyobi RHT1851R25Ryobi RK184Ryobi RLM18C36H225Ryobi RLM18X33H40Ryobi RLM18X33SBLRyobi RLM18X36H250Ryobi RLM18X36L40Ryobi RLM18X36S40Ryobi RLT1830H25Ryobi RLT1830LI25Ryobi RLT1830LIX51Ryobi RLT36C33Ryobi RPP182015Ryobi RPT184515Ryobi RS1801MRyobi RX18CCRyobi RX18SC18V Lithium18V OneBrushless ETORQUE ONE Kompatybilne modele: 13018300113018300213018304013018304613021803413021803513022405413025401113029100113029200113038304013042902413042902513042904813042904913042906813042907113042907551330019055133001906513300190751330022375133002433BPL1820P100P101P102P103P105P107P108P128RB18L13RB18L15RB18L25RB18L26RB18L40RB18L50RB18LL50RB18LL50PRB18LL50PGRB18LL55PRBC18L15RBL1830H51330019045133001909513300191151330020655133002737BPL-1815BPL-1820BPL-1820GP122P194RB18L20RB18L60RB18L90RBC18L13RBC18L25RBC18L40RBC18L50RBC18LL13RBC18LL15RBC18LL40RBC18LL50"RBL1850SRBL1840J"

190,00 zł
Powiadomienie
95
Bateria Akumulator Green Cell 2 607 336 715 2.615.080.8JA do Dremel 8100 85-0352 B808-01 Cordless Multi-Tool - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator Green Cell 2 607 336 715 2.615.080.8JA do Dremel 81...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.06

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 7.2VRodzaj ogniw: Li-IonTyp: Li-lonZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakKod produktu: PT221Producent: Green CellPojemność: 2000 mAh Kompatybilne urządzenia: "Dremel 808Dremel 8100Dremel 8100 CordlessDremel 85Dremel B808Dremel F0138100JB2 607 336 Kompatybilne modele: 2.615.080.8JA260733671526150808JA"

50,00 zł
Powiadomienie
96
Kable Green Cell Ray USB-C z zielonym podświetleniem LED, szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 (3 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kable Green Cell Ray USB-C z zielonym podświetleniem LED, szybkie łado...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Delikatne, zielone podświetlenie wtyków USB–C za pomocą diody LED pozwoli na bezproblemowe podłączenie GC Ray’a do urządzenia, niezależnie od pory i panujących warunków. Parametry techniczne: • model: GC Ray, • podświetlenie: tak, • rodzaj wtyku: USB – USB-C, • kompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP, • kod produktu: KABGCSET0. Wymiary: długość: 1 x 30.0 cm, 1 x 120.0 cm, 1 x 200.0 cm Producent: Green Cell

60,00 zł
Powiadomienie
97
Kable Green Cell Ray USB-C 120cm z zielonym podświetleniem LED, szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 (3 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kable Green Cell Ray USB-C 120cm z zielonym podświetleniem LED, szybki...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: • model: GC Ray, • podświetlenie: tak, • rodzaj wtyku: USB – USB-C, • kompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP • kod produktu: KABGCSET02, W zestawie: 3 x GC Ray 120.0 cm.

60,00 zł
Powiadomienie
98
Kable Green Cell Ray USB-C 200cm z zielonym podświetleniem LED, szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 (3 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kable Green Cell Ray USB-C 200cm z zielonym podświetleniem LED, szybki...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: • model: GC Ray, • podświetlenie: tak, • rodzaj wtyku: USB – USB–C, • kompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP. • kod produktu: KABGCSET03. W zestawie: 3 x GC Ray 200.0 cm. Wymiary: długość: 200.0 cm Producent: Green Cell

86,00 zł
Powiadomienie
99
Puzzle 368 elementów. Exit. Muzeum historii naturalnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 368 elementów. Exit. Muzeum historii naturalnej
Ravensburger, 368 elementów
Dostępny
26 szt.

Układanie puzzli, rozwiązywanie zagadek, znajdowanie wyjścia – ulubiona koncepcja gry typu „Exit” teraz w postaci puzzli dla dzieci marki Ravensburger! Zagłębcie się w interesującą opowieść i odszukajcie zagadki ukryte w motywie na puzzlach. Czy potraficie odkryć i rozwiązać wszystkie zagadki, aby znaleźć wyjście z przedstawionej sytuacji? Pudełko zawiera puzzle z 368 tajemniczymi elementami, instrukcję i kopertę z rozwiązaniem. Zawartość i cechy zestawu: • obrazek przedstawiający muzeum historii naturalnej, • puzzle z 368 tajemniczymi elementami, • instrukcja, • koperta z rozwiązaniem, • tekturowe, barwne opakowanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 70.0 x 50.0 cm Rozmiar opakowania: 22.0 x 22.0 x 7.0 cm

58,88 zł
52,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

100
Puzzle 368 elementów. Exit. Wyprawa do dżungli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 368 elementów. Exit. Wyprawa do dżungli
Ravensburger, 368
Dostępny
24 szt.

Seria puzzli „Exit” marki Ravensburger to koncepcja gry typu escape room w formie puzzli. Dopiero po ułożeniu 368 elementów puzzli, można rozwiązać unikalną zagadkę charakterystyczną dla każdego z motywów. Rozwiąż ukryte zagadki, aby wydostać się z dżungli. W serii dostępne produkty o różnych poziomach trudności. Zawartość i cechy zestawu: • Układanka z motywem dżungli i zagadką do rozwiązania • Ilość elementów: 368 elementów • Przeznaczony dla dzieci od 9 roku życia

66,90 zł
60,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,69 zł

Wróć do góry