hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.01.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 3 stycznia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Samolot (Katarzyna Campbell), na drugim Temperówka sharpener star kr70859 (PBS Connect). Kolejny produkt to Powstawanie wartości (JOAS HANS) oraz Jolka,Jolka, pamiętasz Audiobook (Marek Dutkiewicz).
1
Samolot - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot
Dostępny29 szt.

Piękna bajeczka o Radku i jego marzeniu by zostać pilotem.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

4 osoby kupiły
2
Temperówka sharpener star kr70859 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka sharpener star kr70859
PBS Connect
Dostępny6 szt.

temperówka wykonana z plastiku, ostrza ze stali przeznaczona do ostrzenia ołówków i kredek na blistrze kolor: mix kolorów

7,99 zł
2 osoby kupiły
3
Powstawanie wartości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,50 zł
33,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,55 zł

1 osoba kupiła
4
Jolka,Jolka, pamiętasz Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jolka,Jolka, pamiętasz Audiobook
Marek Dutkiewicz, Edipresse Książki
Dostępny1850 szt.

Jolka,Jolka, pamiętasz? Marek DutkiewiczAudiobookCzytają Marek Dutkiewicz i Maciej OrłośJolkę podczas festiwalu Przystanek Woodstock odśpiewało 700 tysięcy ludzi i niewykluczone, iż fakt ten zachęcił jej autora do spisania tych mocno niekonwencjonalnych wspomnień. Audiobook o kolorach i zapachach PRL-u, kulisach sławy piosenkarzy okraszanych anegdotami i przyprawionych niemałą szczyptą humoru. Wzbogacony instrumentalnymi aranżacjami piosenek.2 plus 1, Budka Suflera, Kombi, Lombard, Urszula, Zdzisława Sośnicka, Ewa Farna, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz, Lady Pank i wielu innych artystów Markowi Dutkiewiczowi zawdzięcza swoje największe przeboje. To historie prawdziwe z życia artystycznej bohemy PRL-u, z których każda brzmi jak z Misia wzięta, a także opowieści o kulisach powstania największych hitów polskiej sceny muzycznej. Soczyste, barwne i wykwintne jak teksty piosenek Dutkiewicza. W audiobooku pojawi się ich ponad sto, a niektóre nawet zabrzmią

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

1 osoba kupiła
5
Twórczość zbigniewa herberta monografia bibliograficzna Tom 1/2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twórczość zbigniewa herberta monografia bibliograficzna Tom 1/2
Dostępny6 szt.

Pierwsza tak dokładna bibliografia dzieł Herberta. W części podmiotowej zarejestrowano wszystkie drukowane w latach 1948-2008 utwory literackie (wiersze, eseje, dramaty, opowiadania) i nieliterackie (publicystyka, recenzje, listy, wywiady) oraz przekłady dokonane przez Zbigniewa Herberta. W części tej odnotowano też tłumaczenia dzieł pisarza na kilkadziesiąt języków obcych, dzięki czemu czytelnik może śledzić światową recepcję utworów poety. W części przedmiotowej opisane zostały drukowane prace o twórczości i życiu autora Pana Cogito. Całość opatrzono indeksem osobowym oraz indeksem tytułów i incipitów utworów Herberta.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

1 osoba kupiła
6
Czerwona ciężarówka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

7
Nad rzeczką książeczka kąpielowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

8
Pokonać raka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

9
Gra językowa Hiszpański El Gran Juego de los Verbos OOP - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra językowa Hiszpański El Gran Juego de los Verbos OOP
Niedostępny
Brak

El Gran Juego de los Verbos jest grą językową służącą do nauki stu najważniejszych czasowników hiszpańskich oraz ich odmian przez osoby i czasy. Gra polega na konstruowaniu zdań wedle wylosowanych kryteriów. Charakter gry: Gra w karty. Poziom trudności: A2-B1.

52,90 zł
Powiadomienie
10
LA Discover Sri Lanka with Us! książka + audio online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LA Discover Sri Lanka with Us! książka + audio online
Niedostępny
Brak

Poziom zaawansowania 4: A2 Flyers Sathya, Isuri i ich przyjaciele mieszkają niedaleko Weligamy na Sri Lance. Każdego ranka idą do szkoły, a każdego popołudnia wsiadają w tuktuk, by udać się do wioski HSCV (Human Solidarity Children Village). Poznaj ich życie codzienne, jedzenie i zwierzęta oraz piękno Sri Lanki. Treść książki podzielona jest na część dokumentalną i beletrystyczną. W pierwszej części bohaterowie opisują życie codzienne swoje, swojej rodziny i przyjaciół, co zilustrowane jest ich autentycznymi fotografiami. Druga część to opowieść o przygodach postaci zainspirowanych prawdziwymi bohaterami książki. Tekst książeczki uzupełnia 5 stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lektury oraz krótkie informacje na temat autora opowiadania i ilustratora. Książka zawiera rozkładane okładki, po wewnętrznej stronie których znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami nawiązującymi do treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia. Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście. Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia. Książki z kolekcji Young ELI Readers charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem. Seria Young ELI Readers opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).

23,90 zł
Powiadomienie
11
LN Hansel und Gretel książka + CD A2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
Powiadomienie
12
Kidnapped + CD, poziom B1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kidnapped + CD, poziom B1
Dostępny1 szt.

Powieść przygodowa, której akcja osadzona jest w XVII-wiecznej Szkocji. Młody David Balfour po śmierci ojca opuszcza spokojne miasteczko, w którym się wychował, by zamieszkać w domu rodziny Shawsów. Jednak natychmiast wpada w kłopoty z powodu swego okrutnego wuja Ebenezera, który - jak się wydaje - próbuje go zgładzić. Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją „Before You Read Activities” zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja „After-Reading Activities” podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja „Focus on” prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą anglojęzyczną. Książkę zamyka jednostronicowa sekcja „Test yourself” sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii oraz poznanych form językowych, a także sekcja „Syllabus” zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce. Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście. Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe młodzieży i dorosłych obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

29,90 zł
13
Gra językowa Hiszpański El domino de cada dia OOP - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra językowa Hiszpański El domino de cada dia OOP
Niedostępny
Brak

El dominó de cada día jest grą językową ukierunkowaną na naukę słownictwa związanego z czynnościami codziennymi. Gra polega na dopasowywaniu do siebie kart w kształcie elementów domina (z rysunkami czynności po jednej stronie oraz zdaniami opisującymi inną czynność po drugiej stronie) w taki sposób aby rysunek odpowiadał zapisowi słownemu.

52,90 zł
Powiadomienie
14
LA A Collection of First World War Poetry książka + CD audio C2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LA A Collection of First World War Poetry książka + CD audio C2
Dostępny2 szt.

Poziom zaawansowania 6: Proficiency (Unabridged text) C2 CPEM Książka stanowi wybór anglojęzycznej poezji pisanej w trakcie i bezpośrednio po I Wojnie Światowej. Na każdego z autorów w jakiś sposób wpłynął ich udział w wojnie, czy to w okopach frontu, w charakterze sanitariuszy, pilotów, czy też jako autorzy propagandy wojennej. Wielu z autorów, w większości bardzo młodych, zmarło lub odniosło rany w wyniku działań wojennych... Książkę otwiera wstęp przedstawiający sytuację wojenną w europie i na świecie a każdemu wierszowi towarzyszy krótka notka biograficzna dotycząca danego autora.W lepszym rozumieniu wierszy pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. W końcowej części książki znajduje się ośmiostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z życiem i twórczością autorów oraz kontekstem historycznym powstania prezentowanych dzieł.Książkę zamyka sekcja Fourther Lectures zawierająca bibliografię rozszerzającą tematykę książki. Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe. Książki z kolekcji Young Adult ELI Readers charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.

32,90 zł
15
Najpiękniejsze baśnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze baśnie
Niedostępny
Brak

To wspaniały zbiór klasycznych i najbardziej lubianych przez dzieci baśni Andersena, braci Grimm i Perraulta. Poznaj fascynujący, baśniowy świat zamieszkany przez niezwykłych bohaterów. Przeczytaj, jakie przygody spotkały m.in. Kota w Butach, Tomcio Paluszka, Królewnę Śnieżkę czy maleńką Calineczkę. Poznaj świat, w którym bohaterowie za dobre uczynki, pracowitość i uczciwość zostają zawsze nagrodzeni, a złych bohaterów za ich niecne postępki czeka zasłużona kara. Czytanie i oglądanie tej książki sprawi radość każdemu dziecku dzięki niezwykłym opowieściom, wspaniałym ilustracjom i ciekawej szacie graficznej.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

16
Arabski 15 Minut Dziennie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arabski 15 Minut Dziennie
Niedostępny
Brak

Specjalna metoda wizualna sprawia, że uczysz się szybko, skutecznie i z przyjemnością.Wystarczy 15 minut dziennie, żeby nauczyć się podstawowych zwrotów po arabsku.

26,20 zł
23,06 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,14 zł

17
Województwo zachodniopomorskie atlas znakowanych szlaków rowerowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Województwo zachodniopomorskie atlas znakowanych szlaków rowerowych
Niedostępny
Brak

Mapa w postaci oddzielnych arkuszy, które można pojedynczo zabierać na wycieczki. Każdy arkusz składa się z mapy, opisu przebiegu szlaków rowerowych oraz opisu najważniejszych atrakcji turystycznych. Atlas obejmuje obszar województwa Zachodniopomorskiego podzielony na 10 arkuszy: Międzynarodowy Znakowany Nadmorski Szlak Rowerowy R10 Greenway ?Naszyjnik Północy? Szlaki rowerowe okolic Koszalina Szlaki rowerowe powiatu gryfickiego, Szlaki rowerowe Równiny Nowogardzkiej Szlaki rowerowe okolic Szczecina; Szlak rowerowy ?Zielona Odra? Szlaki rowerowe Pojezierza Drawskiego Szlaki Barlineckie; Szlaki rowerowe gminy Dębno Szlaki rowerowe powiatu wałeckiego Szlaki rowerowe gminy Rewal Szlaki rowerowe powiatu kołobrzeskiego; Szlaki rowerowe gminy Widuchowa i Banie

15,65 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,8%
oszczędzasz 4,66 zł

18
Schowek
Carnival Of Souls, Winyl
Pere Ubu, Fire Records
Niedostępny
Brak

Golden Surf II 4:10 Strychnine 1 1:05 Drag The River 4:01 Strychnine 2 1:00 Visions Of The Moon 3:33 Strychnine 3 1:01 Dr. Faustus 4:22 Strychnine 4 1:01 Bus Station 4:28 Road To Utah 4:20 Carnival 5:01 Strychnine 5 1:00 Irene Gatunek: Rock/Alternatywa, Rok wydania: 2014, Wykonawca: PERE UBU, Wydawca: FIRE RECORDS

117,90 zł
94,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 23,58 zł

19
Schowek
Guardian Angel, CD
V/A, VP Records
Niedostępny
Brak

1. Guardian Angel 2. The World Is a Cycle 3. Give Thanks for What You've Got 4. Give Me Strength 5. Give Thanks for Life 6. My King 7. To Your Arms of Love 8. Missing You a Lot 9. Rise in Love 10. Best Days of My Life 11. Man of My Word 12. Take My Love 13. Before You Go Away 14. Guardian Angel Gatunek: Ragga/Dancehall, Rok wydania: 2007, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: V/A, Wydawca: VP RECORDS

48,90 zł
Powiadomienie
20
Schowek
Killababyloncutz, CD
Shitmat, Planet Mu Records
Niedostępny
Brak

TRACKLISTA: 1 Original Babylon 2 Rudeboy Babylon 3 Rough Babylon 4 Ace Of Base Babylon 5 Tuff Babylon 6 On A Ragga Shit 7 Jackson$ Babylon 8 Rougher Babylon 9 Amen Babylon 10 Run Out Of Ideas Babylon Gatunek: Elektronika/Nowe brzmienia, Rok wydania: 2004, Wykonawca: SHITMAT, Wydawca: PLANET MU RECORDS

55,90 zł
Powiadomienie
21
Schowek
Gamelan Into The Mink Supernatural, CD
Niedostępny
Brak

TRACKLISTA: 1 Megatherion 2:46 2 Para5 7:20 3 Echoh Air 6:03 4 X-visitations 9:28 5 Gamelan Into The Mink Supernatural 10:06 Gatunek: Rock/Alternatywa, Rok wydania: 2005, Wykonawca: PSYCHIC PARAMOUNT, THE, Wydawca: NO QUARTER

68,90 zł
Powiadomienie
22
Schowek
Heartbreaking Bravery, CD
Niedostępny
Brak

1 Heartbreaking Bravery 2 Yesterday's Fire 3 Shitty City 4 Quickfire, I Tried 5 I'm Not The Phoenix Yet 6 10,000 Scorpions 7 Faraway Lightning 8 Headed For The Door 9 Teary Eyes And Bloody Lips 10 Lay Your Cheek On Down Gatunek: Post Rock, Rok wydania: 2012, Wykonawca: MOONFACE WITH SIINAI, Wydawca: JAGJAGUWAR

55,90 zł
50,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,59 zł

23
It's Not OK to Feel Blue (and other lies) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
It's Not OK to Feel Blue (and other lies)
Niedostępny
Brak

'This is the freshest, most honest collection of writings about mental health that I've read...searing wit, blinding passion, bleeding emotion and a fantastic, heroic, glorious refusal to lie down and take it' - Stephen Fry 'Reading this book made me feel more normal about the things I feel sometimes...It's a great book; however you're feeling, it'll help' - Ed Sheeran 'This is the book I needed when I was little. May this be a leap forward in the much needed conversation around mental health' - Jameela Jamil Everyone has a mental health. So we asked: What does yours mean to you? THE RESULT IS EXTRAORDINARY. Over 60 people have shared their stories. Powerful, funny, moving, this book is here to tell you: It's OK.

43,00 zł
39,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,01 zł

24
Chwile dla Boga. Wiersze życiem, modlitwą i sercem pisane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chwile dla Boga. Wiersze życiem, modlitwą i sercem pisane
Dostępny89 szt.

Temat wierszy, które znalazły się w tym tomiku, modlitwą i sercem pisanych, to życie (moje i moich bliskich). Sytuacja ogólnoświatowa i czas, w jakim żyjemy obecnie, „nakazał” nam zwolnić i zatrzymać się (!), ale również skłonił do refleksji nad życiem… przemijaniem etc. Ja wykorzystałam ten czas na wydanie książki. Nagrodą dla mnie byłoby, gdyby ów tomik, będący zapisem bardzo osobistych przeżyć i uczuć, był dla Ciebie, drogi Czytelniku, miłą przygodą… spotkania z wierszem, a może czymś więcej!

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

25
LW Corto Maltese La laguna dei bei sogni komiks + ćwiczenia B2-C1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,40 zł
40,85 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,55 zł

26
Espresso ragazzi 2 podręcznik + ćwiczenia + CD + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espresso ragazzi 2 podręcznik + ćwiczenia + CD + DVD
Niedostępny
Brak

Poziom A2. ESPRESSO Ragazzi e' un corso di lingua italiana per studenti adolescenti e preadolescenti diviso in tre livelli (A1, A2 e B1) in linea con le indicazioni del Quadro Comune Europeo per le Lingue. Si ispira ai principi metodologici moderni e innovativi del corso per adulti Nuovo Espresso, ma rappresenta un corso nuovo a tutti gli effetti, con caratteristiche proprie calibrate sui bisogni e sugli interessi dei ragazzi: - testi scritti e audio basati su temi di particolare rilevanza per questa fascia di eta' (amici, scuola, famiglia, tempo libero, ecc.) - numerose attività di autonarrazione, di coppia e di gruppo, creative e dinamiche tavole a fumetti project work per il lavoro cooperativo - un VIDEOCORSO con episodi centrati sulle vicende di quattro adolescenti, abbinati ad attivita' grammaticali e lessicali nel libro studente - una VIDEOGRAMMATICA che approfondisce i contenuti morfosintattici, lessicali, funzionali e idiomatici degli episodi - VIDEOQUIZ linguistici sui temi presentati nel corso

115,40 zł
99,24 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 16,16 zł

27
Cambridge Primary Mathematics 1 Challenge - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Primary Mathematics 1 Challenge
Niedostępny
Brak

Cambridge Primary Mathematics is a flexible and engaging course written specifically for Cambridge Primary Mathematics Curriculum Stages 1 to 6. The course offers a discussion-led approach with problem-solving integrated throughout. The language is pitched to ESL learners with illustrations to support visual understanding. The Challenge Books provide extension activities for children who need more challenging activities to stretch their skills beyond the required standard for success. They include a full range of carefully levelled activities which help deepen a child's understanding, plus helpful guidance for explaining to the learner, teacher or parent the key mathematical concepts underpinning each exercise.

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

28
Zapraszamy do podziemi. Gra planszowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapraszamy do podziemi. Gra planszowa
Niedostępny
Brak

"Zapraszamy do podziemi" powita nas chłodem lochów i ziejącym ogniem potworem. To świetna gra w której musimy wystawić do wiatru naszych współtowarzyszy. Sprawić, by zaginęli w lochu...Ryzyko, blef, strategia. Jest tu wszystko co każdy gracz lubi najbardziej. Witamy w Podziemiach to gra oparta na mechanice push-your-luck, w której od 2-4 graczy wciela się w postać śmiałka usiłującego zwiedzić tytułowe podziemia. Gracz, któremu jako pierwszemu uda się przejść całe lochy dwukrotnie wygrywa grę. Natomiast jeżeli dwa razy polegnie w podziemiach odpada z rozgrywki. Gracze w swojej turze, wprowadzają w sekrecie przed pozostałymi graczami karty potworów lub niszczą jeden z przedmiotów w ekwipunku bohatera. Gracze w każdej chwili mogą stchórzyć i uciec spod drzwi lochów. Gracz, który zostanie jako ostatni przed wrotami, musi zejść w dół i zmierzyć się z czyhającym tam niebezpieczeństwem. Zawartość 13 kart Potworów, 4 karty Pomocy, 4 żetony Bohaterów, 24 żetony Ekwipunku, 8 kart Sukcesu, instrukcja Wiek graczy: 10+ Liczba graczy: 2-4 Czas rozgrywki: 30 minut

49,95 zł
44,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

29
Num Noms. Zestaw zapachowy, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Num Noms. Zestaw zapachowy, mix wzorów
MGA
Niedostępny
Brak

Num Noms w nowej odsłonie – lody i babeczki. Kolekcja zawiera postacie z limitowanej edycji. W opakowaniu znajdują się dwie figurki: Nom – z dwukolorowym błyszczykiem do ust i zapachowy Num – szeroki wybór zapachów. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

30
Puzzle 24-Maxi Ugasić pożar 14245 Trefl - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 24-Maxi Ugasić pożar 14245 Trefl
Trefl
Niedostępny
Brak

Puzzle stworzone specjalnie z myślą o dzieciach powyżej 3 roku życia. Układankę tworzą 24 bardzo duże puzzlowe elementy, dzięki czemu dzieci poradzą sobie z samodzielnym ułożeniem obrazka. Zabawa rozwija zdolności manualne, spostrzegawczość i daje radość samodzielnego tworzenia. Ułożone puzzle przedstawiają sceny z serialu "Strażak Sam".

16,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,3%
oszczędzasz 1,91 zł

31
Play-Doh Mój mały warsztat plastyczny 011 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play-Doh Mój mały warsztat plastyczny 011
TM Toys, Play-Doh
Niedostępny
Brak

PLASTIKOWE PUDEŁKO DO PRZECHOWYWANIA PLAY DOH Z POKRYWK I UCHWYTEM. ZAWARTOŚĆ: 4X MINI MARKER, 4X KREDKI WOSKOWE, 2X PLASTIKOWE NARZĘDZIA DO MODELOWANIA, 2X CIASTOLINA, 10X ARKUSZE DO KOLOROWANIA WIEK 3+

63,90 zł
57,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

32
Kos i Kalymnos. Travelbook. Wydanie 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kos i Kalymnos. Travelbook. Wydanie 1
Niedostępny
Brak

świat mitów i greckich podań starożytne i bizantyjskie ruiny wyspa Hipokratesa wspaniałe klify wybrzeża słońce, góry i plaże Kos i Kalymnos coraz bardziej zyskują w oczach turystów. Ojczyzna ojca medycyny oszałamia imponującymi ruinami starożytnego Asklepiejonu. Jedna z największych agor antycznego świata to miejsce nieśpiesznych spacerów. Wybrzeża kuszą plażami i turkusową wodą, zaś wnętrze wyspy zachęca do zanurzenia się w atmosferze górskich wiosek. To raj dla wielbicieli starożytności, spokojnego wypoczynku i prawdziwej greckiej kuchni. Kalymnos ze wspaniałymi klifami stał się mekką dla miłośników wspinaczki skałkowej. Kos i Kalymnos potrafią uwieść każdego! Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

33
Schowek
8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

34
Francuska opowieść - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuska opowieść
Niedostępny
Brak

Nawet gdy zamkniesz serce w strzeżonej twierdzy, marzenia nie pozwolą Ci spokojnie spaćPołudniowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami.W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Czy ślub to w ogóle dobry pomysł?Aleks, mężczyzna z przeszłością, uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój.Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce, z wyjątkiem tego, czego pragnie najbardziej. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję?Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić to, co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.Przepiękna opowieść skąpana w słońcu południowej Francji, w której smaki, zapachy i uczucia tworzą niespotykaną feerię emocji.

36,90 zł
26,94 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

35
Akademia malucha część 2 LITERKA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia malucha część 2 LITERKA
Niedostępny
Brak

Książeczka edukacyjna z naklejkami. Zawiera urozmaicone zadania, które służą rozwijaniu spostrzegawczości i zdobywaniu wiedzy o otaczającym świecie. Każda strona książeczki zawiera polecenie lub wskazówkę, dzięki której rodzice wiedzą na czym skupić uwagę dziecka i jak ukierunkować jego aktywność.Ćwiczenia takie jak kolorowanie owoców i warzyw, przyklejanie odpowiednich naklejek czy rozpoznawanie kształtów na obrazkach, mają formę zabawy i nawiązują do dziecięcych zainteresowań, dlatego ich wykonywanie gwarantuje dużo radości i rozrywki.

3,30 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

36
Travelbook - Korfu, Lefkada, Itaka... w.2016 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook - Korfu, Lefkada, Itaka... w.2016
Niedostępny
Brak

Korfu, Lefkada, Itaka, Kefalonia, Zakynthos greckie wyspy rozsiane na lazurowych wodach Morza Jońskiego zdają się być rajem na ziemi. Na turystów czekają tu piaszczyste plaże, białe klify i porośnięte lasami góry, a także słońce, które w tym zakątku Europy świeci przez większą część roku. Nie brak też zabytków: białych klasztorów, wspaniałych pałaców, potężnych twierdz. Dodajmy do tego smaczną i zdrową kuchnię śródziemnomorską, serdeczność wyspiarzy i absolutny brak pośpiechu, a okaże się, że wyspy te są wymarzonym miejscem na beztroski wypoczynek.- antyczne ruiny- mityczny świat- historia zaklęta w kamieniach- plaże i kąpiele morskie- wycieczki piesze i roweroweTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

37
Kod Leonarda da Vinci wydanie jubileuszowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kod Leonarda da Vinci wydanie jubileuszowe
Niedostępny
Brak

Kod Leonarda da Vinci (z fragmentem INFERNO)THRILLER WSZECH CZASÓW!Ofiarą popełnionego w Luwrze morderstwa pada kustosz muzeum Jacques Sauniere. Wezwany przez policję francuską Langdon odkrywa na miejscu zbrodni szereg zakonspirowanych śladów, które mogą pomóc w ustaleniu zabójcy, ale też stanowią klucz do jeszcze większej zagadki - niezwykłej tajemnicy sięgającej korzeniami początków chrześcijaństwa. Langdon podejrzewa, że zamordowany był członkiem Zakonu Syjonu, powstałego w 1099 roku tajnego stowarzyszenia strzegącego miejsca ukrycia bezcennej, zaginionej przed wiekami relikwii Kościoła - Świętego Graala. Do organizacji należeli m.in. Leonardo Da Vinci i Isaac Newton. Kustosz poświęcił życie, by strzeżony przez zakon sekret nie dostał się w niepowołane ręce. Teraz pozostały jedynie 24 godziny na rozwikłanie precyzyjnie skonstruowanej łamigłówki pozostawionej przez Sauniere'a - inaczej tajemnicę na zawsze skryją mroki historii. Kluczowe elementy zagadki kryją się w najsłynniejszych obrazach mistrza Renesansu - ,,Mona Lizie" i ,,Ostatniej wieczerzy". Czy ścigany przez policje i bezlitosnego zabójcę Langdon zdoła ujść pogoni i dotrzeć do szokującej prawdy? Jego jedynym sprzymierzeńcem jest piękna Sophie Neveu, agentka policji, specjalistka od tajnych kodów i szyfrów, wnuczka Sauniere'a...

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

38
Pokochaj swoje włosy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokochaj swoje włosy
Niedostępny
Brak

Rodzaj, grubość i kolor włosów dostajemy w genach. To, jak zarządzamy tym potencjałem na co dzień, ma ogromny wpływ na ich wygląd i urodę. Dla wielu kobiet włosy to raczej problem niż źródło radości. W wyzwaniach codziennego dnia nie bardzo wiadomo, jak sobie z nimi radzić. Czas to zmienić. Zwłaszcza że włosy są naszą wizytówką, wiele o nas mówią. Pełne blasku, silne i zdrowe budują nasz wizerunek. W dzisiejszych czasach, kiedy dysponujemy wręcz nieograniczoną ilością kosmetyków i doskonałych narzędzi do stylizacji, wystarczy im poświęcić kilkanaście minut dziennie. Aby pozbyć się kłopotów, jakich nam przysparzają fryzury, trzeba na początku dokładnie zdiagnozować problem. Potem wszystko staje się łatwe. Jak przekonuje Jaga Hupało, współpracująca z marką Philips, swoje włosy naprawdę można pokochać. Jaga od wielu lat zajmuje się kreacją fryzur i prowadzi w Warszawie swoją pracownię. O włosach wie najprawdopodobniej wszystko. Poza tym zdaje sobie sprawę z tego, że współczesna kobieta nie ma zbyt wiele czasu dla siebie, a chce dobrze wyglądać. Postanowiła więc zdradzić, jak doskonale dbać o włosy i nie tracić na to czasu. Co sprawi, że staną się jeszcze piękniejsze każdego dnia, a przede wszystkim - na co zwrócić uwagę, by odzyskały swoją siłę. Ten poradnik odmieni wasze życie!

31,90 zł
23,29 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,61 zł

39
Dekameron TW - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekameron TW
Niedostępny
Brak

Dekameron to zbiór stu opowieści, które w ciągu dziesięciu dni 1348 roku opowiada sobie grupa dziesięciu szlachetnie urodzonych florentczyków (siedem pań i trzech młodzieńców), którzy schronili się przed zarazą w okolicach Florencji. Każdy dzień miał swój temat zadany przez kolejno wybieranych króla lub królową. Nowele stanowią opis obyczajów w epoce włoskiego renesansu, dając wyraz z jednej strony bujnemu życiu, pełnemu miłości i przygód erotycznych, z drugiej zaś wyrażając podziw dla inteligencji, sprawności ludzkiego umysłu, bystrości i sprytu. Głównym motywem opowiadań jest miłość: małżeńska i pozamałżeńska, zmysłowa i platoniczna, tragiczna i idylliczna.

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

40
Wesołe warzywa i owoce Arbuz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe warzywa i owoce Arbuz
Niedostępny
Brak

Malowanka z nalepkami:bananarbuz burakgruszkadyniapomarańczawiśniejabłkopomidortruskawka

3,50 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,6%
oszczędzasz 0,51 zł

41
Mistrzyni pow. obyczajowej T.25 Stangret...cz.I - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzyni pow. obyczajowej T.25 Stangret...cz.I
Niedostępny
Brak

Stangret Jaśnie Pani to opowieść o niełatwej miłości prostego, acz przystojnego mieszkańca wsi do wytwornej przybyszki z Warszawy. On jest wdowcem z dwójką dzieci, ona bezskutecznie czeka na ukochanego, zaginionego w zawierusze wojennej. Zderza się tu namiętność z uczuciowym chłodem, brawura z niepewnością, upór w dążeniu do celu z niewiarą w sens budowania związku. A wszystko to na plastycznie odmalowanym, wielowątkowym tle, wpisanym w trudną powojenną rzeczywistość.

11,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,00 zł

42
Dieta 50 na 50. Odchudzaj się co drugi dzień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta 50 na 50. Odchudzaj się co drugi dzień
Niedostępny
Brak

Oto rewolucyjna, pierwsza na świecie udowodniona naukowo i prosta w stosowaniu dieta, która bazuje na przełomowych badaniach prowadzonych nad odżywianiem naprzemiennym i zainicjowanych przez autorkę książki - dr Kristę Varady. Dzięki lekturze tej publikacji dowiesz się, jak schudnąć - nawet do 25 kilogramów - i polepszyć swoje zdrowie, co drugi dzień jedząc wszystko to, na co tylko przyjdzie ci ochota. Wszystkie inne znane diety polegają w zasadzie na tym samym: wymagają od osób je stosujących ogromnych wyrzeczeń, na przykład wstrzymywania się od spożywania określonych grup składników pokarmowych: węglowodanów, białek czy tłuszczów. Twórcy takich sposobów odchudzania za każdym razem mówią ci, co i kiedy wolno ci jeść, a czego musisz się wystrzegać. Przestrzeganie tego typu reguł nieuchronnie prowadzi do pojawienia się frustracji i głębokiego rozczarowania. Dieta 50:50 jest zupełnie inna: obejmuje ona tylko jedną, ale bardzo ważną, zasadę, która brzmi następująco: Spożywaj 500 kalorii w dniu diety i jadaj wszystko to, czego pragniesz, w dowolnych ilościach w dniu ucztowania. I to wszystko! Bez wyrzutów sumienia możesz kupować swoje ulubione batoniki i przyrządzać dania ze składników, które ci smakują. Co drugi dzień możesz jeść wszystko, czego tylko zapragniesz, i nie przejmować się liczeniem kalorii. Jeśli oprócz zastosowania diety zastosujesz plan ćwiczeń przedstawiony w tej książce, szybko spalisz zbędną tkankę tłuszczową, wymodelujesz sylwetkę i polepszysz zdrowie. Dzięki lekturze tej książki odkryjesz sekret błyskawicznej i trwałej utraty zbędnej masy ciała - bez efektu jo-jo. Schudniesz, odzyskasz piękną figurę, wzmocnisz organizm i zaczniesz znów cieszyć się życiem. Poznasz także przepisy kulinarne na niskokaloryczne, a zarazem sycące dania, dzięki którym jeszcze szybciej osiągniesz upragniony rezultat. Poznaj dietę, która przynosi zadowolenie i daje poczucie ogromnej satysfakcji.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

43
Potęga autopromocji RM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga autopromocji RM
Niedostępny
Brak

Siedź w kącie, znajdą cię? Nic z tego! Nawet największe talenty czy dokonania przepadną, jeśli nie zostaną odpowiednio zaprezentowane. Ale bez obaw: umiejętne przedstawienie swoich atutów i osiągnięć nie jest na szczęście kwestią genów tego można się nauczyć, pod warunkiem, że to, co robimy, pozostaje w zgodzie z naszą osobowością.Podkreśl swoje atuty. Dzięki zamieszczonym w książce testom i ćwiczeniom dowiesz się, jakie są twoje mocne strony i w jaki sposób możesz poprawić swój wizerunek.Stosując techniki autopromocji opisane w tym poradniku, nauczysz się radzić sobie ze swoimi słabościami i błędami, jasno wyrażać swoje oczekiwania i cele oraz komunikować się z innymi w sposób jasny, otwarty i bezpośredni. To wszystko pomoże ci zyskać większy szacunek u szefa, klientów lub kolegów z pracy.Na licznych przykładach pokazano, jak w najrozmaitszych sytuacjach zawodowych przedstawiać własne osiągnięcia, umiejętności i przekonać innych do swojego zdania.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

44
Stany zapalne. Wykrywanie i leczenie Wyd. II RM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stany zapalne. Wykrywanie i leczenie Wyd. II RM
Niedostępny
Brak

Zaczerwienienie skóry po urazie, bolesne zapalenie dziąseł i zgaga są stanami zapalnymi, które organizm zwykle zwalcza w ciągu kilku dni. Jednak czasami system immunologiczny nie potrafi poradzić sobie ze szkodliwymi czynnikami, a nawet zwraca się przeciwko naszemu organizmowi. Zdarza się tak coraz częściej - przewlekłe choroby zapalne, na przykład reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy cukrzyca i miażdżyca, od kilku lat rozpowszechniają się na całym świecie, dotykając ludzi w różnym wieku. Zrozumienie mechanizmu powstawania stanów zapalnych i poznanie czynników, które je wywołują, to najważniejszy krok na drodze do zdrowia. Stany zapalne można zwalczyć dzięki regularnemu ruchowi i aktywnemu wypoczynkowi, a przede wszystkim stosując odpowiednią dietę. Przepisy zamieszczone w książce pokazują, jak odżywiać się zdrowo i w urozmaicony sposób, a zarazem pomóc układowi odpornościowemu odzyskać równowagę. W książce znajdziesz informację, jak wspierać układ odpornościowy i zwalczać ukryte stany zapalne, urozmaicone przepisy na zdrowe śniadania, dania mięsne, rybne, wegetariańskie, zupy i sałatki, test pozwalający ocenić, czy grozi ci stan zapalny.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

45
Byłaś moim niebem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Byłaś moim niebem
Niedostępny
Brak

Były już: radość, spokój i beztroska. I nagle los zabrał to wszystko, co piękne i pełne podziwu Pozostały tylko wspomnieniaSkomplikowany związek Witolda i Basi rozpoczął się, kiedy oboje byli zaledwie dziećmi. Dziewczynka, której rodzice nie potrafili poradzić sobie nawet z własnym życiem, nieoczekiwanie trafia do zupełnie obcych ludzi, którzy podjęli się opieki nad nią. Po latach dorosła już Basia wciąż zdaje się zagubiona w otaczającym ją świecie, a jej jedyną podporą jest niezmiennie Witek. Do akcji jednak niespodziewanie wkracza przeznaczenie i burzy całe szczęście zakochanych. Kiedy nie można już cofnąć tragedii, kiedy za późno na zmiany w życiu, kiedy nie przydadzą się dyplomy najlepszych szkół ani poważne stanowisko w świecie dyplomacji, Witold wraca pamięcią do wspomnień, gdy zauroczony nietuzinkową osobowością dorastającej Basi wyczekiwał uczucia: na zawsze i aż do śmierci.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

46
Francuska sztuka wojny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuska sztuka wojny
Niedostępny
Brak

FRONT: POWIEŚĆ WYRÓŻNIONA PRESTIŻOWĄ NAGRODĄ GONCOURTÓW 2011! Gorzki rozrachunek z wojnami kolonialnymi, o których wielu Francuzów wolałoby zapomnieć. Powieść ujawniające bolesne prawdy ukryte pod maską politycznej poprawności i wypisywanych na sztandarach słów wolność, równość i braterstwo. Bohater powieści, zagubiony w życiu młody człowiek, przypadkowo poznaje Victoriena Salagnona, byłego spadochroniarza, weterana francuskich wojen kolonialnych w Indochinach i Algierii. To spotkanie okazuje się dla niego przełomowe, Salagnon uczy go malować, a on spisuje historię jego życia. Ta odsłania przed nim ,,francuską sztukę wojny", naznaczoną przemocą kolonializmu, i pozwala mu zrozumieć wielokulturową rzeczywistość własnego kraju, , a także, co paradoksalne, odnaleźć własne miejsce w życiu... ,,Interesująca, ekscytująca i wysublimowana powieść". Bernard Pivot, znany francuski dziennikarz, krytyk literacki i prezenter telewizyjny ,,Alexis Jenni napisał książkę będącą złożoną i głęboką refleksją nad kolonialną demoralizacją, która nadal zatruwa francuskie społeczeństwo, a zarazem powieść przygodową, co w żaden sposób się nie wykluczyło (...)". Raphaëlle Leyris, Le Monde

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

47
Operacja Reichswehra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja Reichswehra
Niedostępny
Brak

Operacja Reichswehra to bez wątpienia najbardziej brawurowe, a jednocześnie najskuteczniejsze przedsięwzięcie wywiadowcze Drugiego Oddziału Sztabu Generalnego/Głównego w okresie międzywojennym. Założenia tej operacji były przygotowane i zaakceptowane przez szefów polskiego wywiadu reprezentujących różne opcje polityczne. W jej rezultacie, dzięki niebywałej odwadze, inteligencji, pomysłowości, przebojowości, patriotyzmowi rotmistrza Jerzego von Nałęcz Sosnowskiego władze polityczne II RP uzyskały pełen wgląd w dalekosiężne plany wojskowe Rzeszy niemieckiej. Czy politycy stanęli na wysokości zadania podejmując śmiałe, zdecydowane decyzje zarówno w planowaniu obronnym, jak i we wchodzeniu w sojusze gwarantujące Polsce pokój?Fragment książki:Polscy politycy, szefowie wywiadu, dowódcy wojskowi wraz z Naczelnym Wodzem od poranka 17 września 1939 roku byli stłoczeni na przejściu granicznym z Rumunią. Rzeka Czeremosz i most przerzucony przez nią były ich głównym celem. Uciekali pozostawiając Naród na pastwę okupantów. Główny strateg operacji Reichswehra, Ludwik Bociański, próbował zablokować drogę po tchórzowsku umykającemu z Polski Naczelnemu Wodzowi, marszałkowi Rydzowi Śmigłemu, ale został brutalnie odtrącony. Nie wytrzymując napięcia wyjął pistolet i strzelił sobie w pierś. Ciężko rannego dostarczono go do szpitala w Rumunii. Po kilku miesiącach walki o życie opuścił klinikę jako człowiek złamany."Z uznaniem podchodzę do pana Zacharskiego mozolnych wysiłków dochodzenia do faktów historycznych i ich prezentacji. "Władysław Bartoszewski, Minister Spraw Zagranicznych

69,00 zł
54,51 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,49 zł

48
Gospodarstwo i życie na wsi FENIX - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarstwo i życie na wsi FENIX
Niedostępny
Brak

Historie zebrane w niniejszej książce przedstawiają przeróżne przygody zwierząt i ludzi mieszkających na wsi. Każda z opowiastek ukazuje odmienne sytuacje, problemy i mądre sposoby ich rozwiązywania. Prezentowane bajki nie tylko obrazują dzieciom jak wygląda życie na wsi, wiele ciekawych zdarzeń w gospodarstwie nauczy pociechy między innymi tego, czym jest prawdziwa przyjaźń, ile znaczy matczyna miłość czy sumienna praca. Za sprawą barwnych ilustracji najmłodsi poznają, czym charakteryzuje się życie w zagrodzie oraz jak wyglądają dane zwierzątka.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

49
Ziutek. Kogutek Ziutek nad morzem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziutek. Kogutek Ziutek nad morzem
Niedostępny
Brak

Kogutek Ziutek zwiedził już kawał świata, ale nie był jeszcze... nad morzem. Sympatyczny bohater wraz z przyjaciółmi z podwórka i panem borsukiem wyrusza na wspaniałą wycieczkę po wybrzeżu. Oczywiście nie zabraknie mnóstwa perypetii i zabawnych historii, pojawi się nawet gąska Lutka! Ahoj, przygodo!

6,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

50
Cukrzyca u dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

Wróć do góry