hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.01.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 3 stycznia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Samolot (Katarzyna Campbell), na drugim Ginekolodzy tajemnice gabinetów (Iza Komendołowicz). Kolejny produkt to Orły Hitlera Luftwaffe 1933-1945 (Chris Mcnab) oraz O wspólnocie obywatelskiej w cieniu kapitalizmu (Żuk Piotr).
1
Samolot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot
Dostępny
55 szt.

Piękna bajeczka o Radku i jego marzeniu by zostać pilotem.

11,06 zł
7,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 3,07 zł

6 osób kupiło
2
Ginekolodzy tajemnice gabinetów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ginekolodzy tajemnice gabinetów
Dostępny
19 szt.

Jakie dramaty rozgrywają się za zamkniętymi drzwiami gabinetów? Ginekolog przyjacielem kobiety czy oportunistą nastawionym na zysk? Oto zbiór rozmów z lekarzami tej specjalności, ujawniającymi się z nazwiska oraz występującymi anonimowo, a także z ich pacjentkami. Wyłania się z nich szokujący obraz środowiska kształtowanego przez rozmaite, nie tylko medyczne okoliczności. Materiał książki zbudowany jest na opisach intrygujących, bulwersujących przypadków medycznych. Czy w Polsce można wynająć surogatkę? Jak rodzą gwiazdy? Czy można zostać matką po pięćdziesiątce? Gdzie można dokonać aborcji? Co to jest klauzula sumienia i kto ją podpisał? Ile kosztuje błąd medyczny? Dlaczego kobiety wolą leczyć się u mężczyzn? Jakie dramaty rozgrywają się za zamkniętymi drzwiami gabinetów?

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

2 osoby kupiły
3
Orły Hitlera Luftwaffe 1933-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orły Hitlera Luftwaffe 1933-1945
Dostępny
3 szt.

Książka przedstawia burzliwe dzieje niemieckich sił powietrznych od momentu potajemnego ich organizowania - wbrew jasnym postanowieniem traktatu wersalskiego - przez okres ich dominacji w początkowych miesiącach drugiej wojny światowej aż po ich kres, który nastąpił wraz z upadkiem Trzeciej Rzeszy. Gdy Hitler doszedł do władzy, Luftwaffe wyszły z cienia i doczekały się rozbudowy w ramach gigantycznego programu zbrojeń w Rzeszy, a potem wzięły udział w wojnie, która ostatecznie określiła ich kształt organizacyjny. Poza szczegółową prezentacją historii Luftwaffe i działań bojowych niemieckiego lotnictwa autor pokusił się także o fascynujące studium na temat innych aspektów jego dziejów: tego czysto ludzkiego oraz technicznego.

59,99 zł
43,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

1 osoba kupiła
4
O wspólnocie obywatelskiej w cieniu kapitalizmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wspólnocie obywatelskiej w cieniu kapitalizmu
Dostępny
3 szt.

Na poziomie lokalnym możemy obserwować te same procesy i problemy, z którymi współczesny świat boryka się na co dzień w skali globalnej: podziały na gorsze i lepsze obszary miast czy regionów, zanik sfery publicznej, komercjalizacja i prywatyzacja podstawowych usług publicznych (dostęp do kultury, ośrodków ochrony zdrowia), niepewność i rywalizacja w miejscu pracy, likwidacja bezpieczeństwa socjalnego. Stąd też w perspektywie socjologicznej pytanie o ramy polityki lokalnej i kształt ładu lokalnego może być zaproszeniem do analizowania w społecznym laboratorium wszelkich problemów, które występują nie tylko w skali mikro, ale także na poziomie globalnym. Takie analizy mają również duże znaczenie z powodów politycznych: w świecie, w którym po 1989 roku zabrakło realnej alternatywy społeczno-ekonomicznej wobec globalnej dominacji neoliberalnego kapitalizmu, być może, chcąc konstruować odmienne, możliwe światy społeczne, należy rozpocząć poszukiwanie lepszych rozwiązań od poziomu lokalnego. Tam jak w soczewce można dostrzec wszystkie bolączki społeczeństwa poddanego bezwzględnej dominacji logiki zysku i rynku. Jednym z najpoważniejszych problemów społeczeństwa konsumpcyjnego staje się zamieranie sfery obywatelskiej.

32,50 zł
22,75 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,75 zł

1 osoba kupiła
5
Czerwona ciężarówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

6
Kidnapped + CD, poziom B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kidnapped + CD, poziom B1
Dostępny
1 szt.

Powieść przygodowa, której akcja osadzona jest w XVII-wiecznej Szkocji. Młody David Balfour po śmierci ojca opuszcza spokojne miasteczko, w którym się wychował, by zamieszkać w domu rodziny Shawsów. Jednak natychmiast wpada w kłopoty z powodu swego okrutnego wuja Ebenezera, który - jak się wydaje - próbuje go zgładzić. Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją „Before You Read Activities” zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja „After-Reading Activities” podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja „Focus on” prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą anglojęzyczną. Książkę zamyka jednostronicowa sekcja „Test yourself” sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii oraz poznanych form językowych, a także sekcja „Syllabus” zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce. Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście. Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe młodzieży i dorosłych obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

29,90 zł
7
LA A Collection of First World War Poetry książka + CD audio C2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LA A Collection of First World War Poetry książka + CD audio C2
Dostępny
2 szt.

Poziom zaawansowania 6: Proficiency (Unabridged text) C2 CPEM Książka stanowi wybór anglojęzycznej poezji pisanej w trakcie i bezpośrednio po I Wojnie Światowej. Na każdego z autorów w jakiś sposób wpłynął ich udział w wojnie, czy to w okopach frontu, w charakterze sanitariuszy, pilotów, czy też jako autorzy propagandy wojennej. Wielu z autorów, w większości bardzo młodych, zmarło lub odniosło rany w wyniku działań wojennych... Książkę otwiera wstęp przedstawiający sytuację wojenną w europie i na świecie a każdemu wierszowi towarzyszy krótka notka biograficzna dotycząca danego autora.W lepszym rozumieniu wierszy pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. W końcowej części książki znajduje się ośmiostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z życiem i twórczością autorów oraz kontekstem historycznym powstania prezentowanych dzieł.Książkę zamyka sekcja Fourther Lectures zawierająca bibliografię rozszerzającą tematykę książki. Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe. Książki z kolekcji Young Adult ELI Readers charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.

37,91 zł
8
It's Not OK to Feel Blue (and other lies) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
It's Not OK to Feel Blue (and other lies)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

'This is the freshest, most honest collection of writings about mental health that I've read...searing wit, blinding passion, bleeding emotion and a fantastic, heroic, glorious refusal to lie down and take it' - Stephen Fry 'Reading this book made me feel more normal about the things I feel sometimes...It's a great book; however you're feeling, it'll help' - Ed Sheeran 'This is the book I needed when I was little. May this be a leap forward in the much needed conversation around mental health' - Jameela Jamil Everyone has a mental health. So we asked: What does yours mean to you? THE RESULT IS EXTRAORDINARY. Over 60 people have shared their stories. Powerful, funny, moving, this book is here to tell you: It's OK.

43,00 zł
39,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,01 zł

9
Chwile dla Boga. Wiersze życiem, modlitwą i sercem pisane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chwile dla Boga. Wiersze życiem, modlitwą i sercem pisane
Dostępny
109 szt.

Temat wierszy, które znalazły się w tym tomiku, modlitwą i sercem pisanych, to życie (moje i moich bliskich). Sytuacja ogólnoświatowa i czas, w jakim żyjemy obecnie, „nakazał” nam zwolnić i zatrzymać się (!), ale również skłonił do refleksji nad życiem… przemijaniem etc. Ja wykorzystałam ten czas na wydanie książki. Nagrodą dla mnie byłoby, gdyby ów tomik, będący zapisem bardzo osobistych przeżyć i uczuć, był dla Ciebie, drogi Czytelniku, miłą przygodą… spotkania z wierszem, a może czymś więcej!

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

10
Espresso ragazzi 2 podręcznik + ćwiczenia + CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espresso ragazzi 2 podręcznik + ćwiczenia + CD + DVD
Dostępny
2 szt.

Poziom A2. ESPRESSO Ragazzi e' un corso di lingua italiana per studenti adolescenti e preadolescenti diviso in tre livelli (A1, A2 e B1) in linea con le indicazioni del Quadro Comune Europeo per le Lingue. Si ispira ai principi metodologici moderni e innovativi del corso per adulti Nuovo Espresso, ma rappresenta un corso nuovo a tutti gli effetti, con caratteristiche proprie calibrate sui bisogni e sugli interessi dei ragazzi: - testi scritti e audio basati su temi di particolare rilevanza per questa fascia di eta' (amici, scuola, famiglia, tempo libero, ecc.) - numerose attività di autonarrazione, di coppia e di gruppo, creative e dinamiche tavole a fumetti project work per il lavoro cooperativo - un VIDEOCORSO con episodi centrati sulle vicende di quattro adolescenti, abbinati ad attivita' grammaticali e lessicali nel libro studente - una VIDEOGRAMMATICA che approfondisce i contenuti morfosintattici, lessicali, funzionali e idiomatici degli episodi - VIDEOQUIZ linguistici sui temi presentati nel corso

122,40 zł
105,26 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 17,14 zł

11
Francuska opowieść - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuska opowieść
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.15

Nawet gdy zamkniesz serce w strzeżonej twierdzy, marzenia nie pozwolą Ci spokojnie spaćPołudniowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami.W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Czy ślub to w ogóle dobry pomysł?Aleks, mężczyzna z przeszłością, uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój.Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce, z wyjątkiem tego, czego pragnie najbardziej. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję?Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić to, co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.Przepiękna opowieść skąpana w słońcu południowej Francji, w której smaki, zapachy i uczucia tworzą niespotykaną feerię emocji.

36,90 zł
26,94 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

12
Stany zapalne. Wykrywanie i leczenie Wyd. II RM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stany zapalne. Wykrywanie i leczenie Wyd. II RM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.09

Zaczerwienienie skóry po urazie, bolesne zapalenie dziąseł i zgaga są stanami zapalnymi, które organizm zwykle zwalcza w ciągu kilku dni. Jednak czasami system immunologiczny nie potrafi poradzić sobie ze szkodliwymi czynnikami, a nawet zwraca się przeciwko naszemu organizmowi. Zdarza się tak coraz częściej - przewlekłe choroby zapalne, na przykład reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy cukrzyca i miażdżyca, od kilku lat rozpowszechniają się na całym świecie, dotykając ludzi w różnym wieku. Zrozumienie mechanizmu powstawania stanów zapalnych i poznanie czynników, które je wywołują, to najważniejszy krok na drodze do zdrowia. Stany zapalne można zwalczyć dzięki regularnemu ruchowi i aktywnemu wypoczynkowi, a przede wszystkim stosując odpowiednią dietę. Przepisy zamieszczone w książce pokazują, jak odżywiać się zdrowo i w urozmaicony sposób, a zarazem pomóc układowi odpornościowemu odzyskać równowagę. W książce znajdziesz informację, jak wspierać układ odpornościowy i zwalczać ukryte stany zapalne, urozmaicone przepisy na zdrowe śniadania, dania mięsne, rybne, wegetariańskie, zupy i sałatki, test pozwalający ocenić, czy grozi ci stan zapalny.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

13
Operacja Reichswehra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja Reichswehra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Operacja Reichswehra to bez wątpienia najbardziej brawurowe, a jednocześnie najskuteczniejsze przedsięwzięcie wywiadowcze Drugiego Oddziału Sztabu Generalnego/Głównego w okresie międzywojennym. Założenia tej operacji były przygotowane i zaakceptowane przez szefów polskiego wywiadu reprezentujących różne opcje polityczne. W jej rezultacie, dzięki niebywałej odwadze, inteligencji, pomysłowości, przebojowości, patriotyzmowi rotmistrza Jerzego von Nałęcz Sosnowskiego władze polityczne II RP uzyskały pełen wgląd w dalekosiężne plany wojskowe Rzeszy niemieckiej. Czy politycy stanęli na wysokości zadania podejmując śmiałe, zdecydowane decyzje zarówno w planowaniu obronnym, jak i we wchodzeniu w sojusze gwarantujące Polsce pokój?Fragment książki:Polscy politycy, szefowie wywiadu, dowódcy wojskowi wraz z Naczelnym Wodzem od poranka 17 września 1939 roku byli stłoczeni na przejściu granicznym z Rumunią. Rzeka Czeremosz i most przerzucony przez nią były ich głównym celem. Uciekali pozostawiając Naród na pastwę okupantów. Główny strateg operacji Reichswehra, Ludwik Bociański, próbował zablokować drogę po tchórzowsku umykającemu z Polski Naczelnemu Wodzowi, marszałkowi Rydzowi Śmigłemu, ale został brutalnie odtrącony. Nie wytrzymując napięcia wyjął pistolet i strzelił sobie w pierś. Ciężko rannego dostarczono go do szpitala w Rumunii. Po kilku miesiącach walki o życie opuścił klinikę jako człowiek złamany."Z uznaniem podchodzę do pana Zacharskiego mozolnych wysiłków dochodzenia do faktów historycznych i ich prezentacji. "Władysław Bartoszewski, Minister Spraw Zagranicznych

69,00 zł
54,51 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,49 zł

14
Cukrzyca u dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cukrzyca u dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.05

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

15
Jolka,Jolka, pamiętasz Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jolka,Jolka, pamiętasz Audiobook
Marek Dutkiewicz, Edipresse Książki
Dostępny
1848 szt.

Jolka,Jolka, pamiętasz? Marek DutkiewiczAudiobookCzytają Marek Dutkiewicz i Maciej OrłośJolkę podczas festiwalu Przystanek Woodstock odśpiewało 700 tysięcy ludzi i niewykluczone, iż fakt ten zachęcił jej autora do spisania tych mocno niekonwencjonalnych wspomnień. Audiobook o kolorach i zapachach PRL-u, kulisach sławy piosenkarzy okraszanych anegdotami i przyprawionych niemałą szczyptą humoru. Wzbogacony instrumentalnymi aranżacjami piosenek.2 plus 1, Budka Suflera, Kombi, Lombard, Urszula, Zdzisława Sośnicka, Ewa Farna, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz, Lady Pank i wielu innych artystów Markowi Dutkiewiczowi zawdzięcza swoje największe przeboje. To historie prawdziwe z życia artystycznej bohemy PRL-u, z których każda brzmi jak z Misia wzięta, a także opowieści o kulisach powstania największych hitów polskiej sceny muzycznej. Soczyste, barwne i wykwintne jak teksty piosenek Dutkiewicza. W audiobooku pojawi się ich ponad sto, a niektóre nawet zabrzmią

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

16
Warszawa. Dzieje fortyfikacji w.2015 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa. Dzieje fortyfikacji w.2015
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.29

Dzieje fortyfikacji Warszawy wyraźnie wskazują, że prawdziwe są słowa wybitnego rosyjskiego fortyfikatora Konstantego Wieliczki, który podczas odczytu 5 grudnia 1921 roku powiedział siła twierdzy zależy nie od siły dział i fortów, lecz od ducha załogi i wartości komendanta twierdzy. Warszawa wielokrotnie dowiodła szczególnie w 1794 i 1939 roku że Wieliczko miał rację. Rosjanie w sierpniu 1915 roku oddali potężną twierdzę Warszawa praktycznie bez wystrzału, natomiast doraźnie zorganizowana obrona we wrześniu 1939 roku, wsparta wielkim patriotyzmem i heroizmem obrońców i ludności cywilnej, wytrzymała niemieckie oblężenie przez trzy tygodnie. Podobnie było latem 1794 roku, gdy lud Warszawy pod dowództwem zdolnego i zdecydowanego generała Tadeusza Kościuszki zmusił do odstąpienia połączone wojska prusko-rosyjskie. Książka Lecha Królikowskiego to nie tylko kompendium wiedzy dla varsavianistów, ale przede wszystkim prezentacja fortyfikacji warszawskim jako przykładu wybitnych rozwiązań achitektoniczno-urbanistycznych.

39,90 zł
33,12 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

17
Karton kolorowy A4/9K 230g/m2 FRESH - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karton kolorowy A4/9K 230g/m2 FRESH
Fresh
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

Karton kolorowy A4 9 arkuszy, 230g/m2.

7,30 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,31 zł

18
Przywieszka piesek PLAYGRO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przywieszka piesek PLAYGRO
Playgro
Dostępny
27 szt.

Zapewnij dziecku doskonałą zabawę z Przywieszką Pieskiem, trzymającym ruchomą kość. Mozliwość pociągania za kość wywyłuje uśmiech na buzi dziecka, a przy tym stymuluje jego zdolności motoryczne. Dołączony gryzak bywa pomocny w okresie ząbkowania, przynosząc ulgę bolącym dziąsłom. Poręczny uchwyt umożliwia zamocowanie zawieszki na wózku, foteliku bądź łóżeczku.Funkcje:- ruchoma kosc i gryzak- stymuluje zmysł dotyku i rozwój zdolności manulanych- barwa faktura materiałów- rozwój zmysłu wzroku

33,90 zł
28,48 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,42 zł

19
Złota seria. Wyjątkowemu nauczycielowi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota seria. Wyjątkowemu nauczycielowi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.26

Każdy z nas na edukacyjnej ścieżce spotkał z pewnością wyjątkowego nauczyciela. Człowieka, który pozostawił ślad w jego życiu. Który wiedział, że „prawdziwe nauczanie nie polega na mówieniu, ale na prowadzeniu” (Antoine de Saint-Exupry). Prezentowana książeczka będzie najlepszym wyrażeniem naszej wdzięczności. A piękna szata graficzna i okolicznościowe myśli zachwycą.

15,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

20
Notatnik celestial planisphere midi linia fb5616-4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik celestial planisphere midi linia fb5616-4
Paperblanks
Niedostępny
Brak

notatnik Midi w linię niezwykłej marki Paperblanks pięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturze koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki satynowa wstążka jako zakładka papier ekologiczny notatnik szyty liczba stron 176 wymiary: 18 x 13 cm

65,94 zł
Powiadomienie
21
Notatnik fire flowers mini linia pb5412-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik fire flowers mini linia pb5412-2
Paperblanks
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.01

Notatnik w linię niezwykłej marki Paperblanks. Pięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturze. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki. Satynowa wstążka jako zakładka. Papier ekologiczny. Notatnik szyty. Ilość stron 240 Wymiary: 95x140 mm.

70,10 zł
Powiadomienie
22
Notatnik aurelia mini linia pb4404-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik aurelia mini linia pb4404-8
Paperblanks
Niedostępny
Brak

Notatnik Aurelia Mini w linię niezwykłej marki Paperblanks. Pięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturze. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki i paragony. Satynowa wstążka jako zakładka. Papier ekologiczny. Notatnik szyty. Ilość stron 240. Wymiary: 95x140 mm.

65,94 zł
Powiadomienie
23
Karta 100/2019 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

24
Temperówka sharpener star kr70859 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka sharpener star kr70859
PBS Connect
Dostępny
9 szt.

temperówka wykonana z plastiku, ostrza ze stali przeznaczona do ostrzenia ołówków i kredek na blistrze kolor: mix kolorów

5,99 zł
25
Torebka na ramię jednorożec beatrice biało-zielona 13454 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka na ramię jednorożec beatrice biało-zielona 13454
Beppe2
Niedostępny
Brak

Torebeczka w kształcie jednorożca o kolorze zielonym. Wykonana z najlepszych materiałów pojemna torebka przypadnie do gustu każdemu dziecku.

38,66 zł
Powiadomienie
26
Gustav klimt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gustav klimt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

Gustav Klimt stworzył najważniejsze dzieła wiedeńskiej secesji. Dwanaście najbardziej znanych prac malarza, opatrzonych zwięzłymi komentarzami, ukazuje drogę jego artystycznego rozwoju. Na półkę i na ścianę to seria albumów zawierających 12 całostronicowych reprodukcji w dużym formacie. Wysokiej jakości druk pozwala dostrzec wszystkie detale, a format umożliwia oprawienie ulubionego dzieła.

29,90 zł
25,12 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,78 zł

27
Piet mondrian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piet mondrian
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Na przykładzie dwunastu wybranych prac przedstawiono geometryczny abstrakcjonizm Pieta Mondriana. Dołączone teksty opisują rozwój jego malarstwa. Na półkę i na ścianę to seria albumów zawierających 12 całostronicowych reprodukcji w dużym formacie. Wysokiej jakości druk pozwala dostrzec wszystkie detale, a format umożliwia oprawienie ulubionego dzieła.

34,90 zł
29,32 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,58 zł

28
Claude monet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
25,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,78 zł

29
Bez śladu wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez śladu wyd. kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.08

14,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,01 zł

30
Trucizna wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trucizna wyd. kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

14,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,00 zł

31
Zew, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zew, CD
Mrozu, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.07

Lista utworów: 1. Duch 2. Sierść 3. Mgła 4. Przelot 5. Rewolucje 6. Plan B 7. Asteroida 8. Nieśmiertelni 9. Houston 10. Jak ty 11. Szerokie wody

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

32
Przełamywanie lęku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przełamywanie lęku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.26

Jak zwyciężyć strach i uwolnić w życiu Boże dary Czy trudno ci jest powiedzieć NIE? Czy obawiasz się konfrontacji? Czy podejmujesz decyzje w oparciu o zdanie innych? Czy idziesz na kompromis, by uniknąć konfliktów? A może inni ludzie kontrolują ciebie i twoje życie? Jeśli twoja odpowiedź na te pytania brzmi TAK, książka PRZEŁAMYWANIE LĘKU jest dla ciebie. Książka pomoże znaleźć odpowiedzi na pytania: JAK PRZEZWYCIĘŻYĆ STRACH? JAK ROZBUDZIĆ W SOBIE DARY BOŻE?

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

33
Warszawa. Plan miasta. Mapa ścienna 1:28 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa. Plan miasta. Mapa ścienna 1:28 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.22

Mapa wydawnictwa Gauss, jest dwustronnie laminowan, na listwach aluminiowych dzięki którym mapkę można powiesić na ścianie, mapa przedstawia Warszawę, jest w kliku językach Polskim, Angielski oraz Niemieckim. Mapa o wymiarach 68cm x 100cm, rok wydania 2016 !! Mapa zawiera takie informacje : - komunikacja miejska - nazwy przystanków - atrakcje turystyczne - ścieżki rowerowe - plan centrum

42,00 zł
29,82 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,18 zł

34
Warszawa i okolice. Przewodnik rowerowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa i okolice. Przewodnik rowerowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.31

Przewodnik zawiera autorskie propozycje 4 wycieczek rowerowych po Warszawie oraz 16 dłuższych wypraw za miasto. Trasa każdej wycieczki została szczegółowo opisana oraz zaznaczona na oddzielnej mapie. Przy każdej trasie podano oznaczenie stopnia trudności , jej długość oraz średni czas potrzebny na jej pokonanie. Opisy tras wzbogacono informacjami o najważniejszych atrakcjach turystycznych mijanych po drodze. Trasy to najczęściej pętle; wszystkie zaczynają się i kończą w punktach łatwo dostępnych środkami komunikacji publicznej. Z tym przewodnikiem można poznać na rowerze największe atrakcje turystyczne stolicy, pełną lokalnego kolorytu Pragę, odbyć rekreacyjną przejażdżkę brzegiem Wisły albo historyczną wycieczkę śladami powstania warszawskiego. Każda z wycieczek w okolicach Warszawy to znakomita propozycja na weekendowy wypad za miasto, uwzględniający takie atrakcje jak przeprawy promem przez Wisłę, wizyta w Żelazowej Woli, zwiedzanie twierdzy Modlin czy po prostu kontakt z przyrodą w Kampinoskim Parku Narodowym, Lasach Chojnowskich czy Otwockich.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

35
Cała prawda o francuzkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

36
Legenda barneya thompsona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda barneya thompsona
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Nieśmiały fryzjer Barney Thomson przeżywa swoje życie w nastroju rozpaczliwej przeciętności. Rutyna ostatnich dwudziestu lat, spędzonych w fachu golibrody, zaczyna dawać mu się we znaki. Jednak nawet najnudniejsze życie można doprawić szczyptą... nieumyślnego zabójstwa. W jednej chwili monotonne życie Barneya Thomsona zmienia się w istną groteskę, a sam bohater wkracza do komicznego i absurdalnego świata seryjnego mordercy... Na podstawie książki powstał film z Emmą Thompson, Robertem Carlylem i Rayem Winstone'm.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

37
Namiętność rozbudzona demonica Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,90 zł
28,01 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,89 zł

38
Zły dzień parauszek i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zły dzień parauszek i przyjaciele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.21

Bohaterowie stworzeni, by stać się przyjaciółmi dziecka. Razem na pewno się uda! Mądra bajka bez przemocy. Przyjaźń, odwaga, szacunek, wiara we własne siły. Bajka ma charakter edukacyjny, przekazuje pozytywne wartości, takie jak: wiara we własne siły, odpowiedzialność, zasady działania w grupie, przyjaźń. Książka oparta jest na serii telewizyjnej. \"Parauszek\" to pierwsza od ponad dekady polska animacja lalkowa z legendarnego studia Se-ma-for. Opowiada o przygodach mieszkańców krainy zwanej Naszym Lasem. Obok tytułowego Zajączka Parauszka, widzowie poznają Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Bobra Klepka, Misia Benka, Srokę Madzię, Wiewiórkę Kitkę, Lisa Fredka i Wilka Waldka. Perypetiom bohaterów przygląda się Sowa Uhu, która daje widzom wskazówki na temat właściwego zachowania. W tym tomiku sroka Madzia przekonała się, że bez przyjaciół nic nie jest takie, jak powinno. Serial emitowany jest w MiniMini, Telewizji PULS 2. Prawa sprzedano do wielu krajów. Powstają kolejne odcinki. Dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

39
Monolog i inne zapiski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monolog i inne zapiski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.09

29,80 zł
21,46 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,34 zł

40
Mój zawód strażak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój zawód strażak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.10

Książeczki edukacyjne z naklejkami. Brokat na okładce i naklejkach.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

41
Angielski słownictwo podstawowe karteczki edukacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski słownictwo podstawowe karteczki edukacyjne
Dostępny
12 szt.

Skuteczna nauka języka angielskiego za pomocą sprawdzonego systemu karteczek edukacyjnych: 500 kartoników z najważniejszymi angielskimi słowami - z wymową i ponad 800 przykładami użycia przetłumaczonymi na język polski. Zarys gramatyki w kieszonkowym formacie z podstawowymi regułami gramatycznymiPłyta mini-CD z ponad 220 słówkami i zwrotami w językach angielskim i polskim.

18,00 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,01 zł

42
Czasy ostateczne mowa eschatologiczna Jezusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

43
Rozmowy z mistrzem sprzedaży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

44
Historia ciała. Lekarz i jego pacjentki w osiemnastowiecznym Eisenach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

45
Duda i wielka przygoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,00 zł
25,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,10 zł

46
Asp net mvc 4 zaawansowane programowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asp net mvc 4 zaawansowane programowanie
Dostępny
4 szt.

ASP.NET MVC jest rewelacyjną alternatywą dla ASP.NET Web Forms. Pozwala na połączenie efektywności ze schludnością architektury model-widok-kontroler (MVC). Nowa wersja platformy - ASP.NET MVC 4 - to kolejny milowy krok w rozwoju platformy ASP.NET, stworzonej przez giganta z Redmond. Dzięki ASP.NET MVC 4 błyskawicznie stworzysz łatwe w utrzymaniu i rozwojowe aplikacje internetowe. Lektura tej książki pozwoli Ci zapoznać się z technikami programowania w oparciu o testy (TDD). Przekonasz się, jak działa wzorzec MVC w praktyce. Ponadto uda Ci się szczegółowo poznać całą platformę ASP.NET MVC oraz zauważyć różnice, wady i zalety ASP.NET MVC względem klasycznego ASP.NET. Przekonasz się, jak zastosowanie filtrów może ułatwić Ci życie oraz jak niezwykle istotną kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa Twojej aplikacji. Książka ta jest doskonałym i kompletnym źródłem wiedzy na temat ASP.NET MVC. Obowiązkowa lektura dla każdego programisty tej platformy! Sięgnij po książkę i sprawdź: jak wykorzystanie architektury MVC może ułatwić Ci pracę jaki wpływ na jakość Twojego kodu ma architektura MVC jak zapewnić bezpieczeństwo Twojej aplikacji w jaki sposób implementowana jest architektura MVC

99,00 zł
69,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,70 zł

47
Baby and the City Kraków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby and the City Kraków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.12

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

48
Szkolny słownik gatunków  literackich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkolny słownik gatunków literackich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.07

Szkolny słownik gatunków literackich zawiera ogólną charakterystykę gatunków lekturowych w zakresie programów dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

49
Śniadanie na trawie biedronka fionka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śniadanie na trawie biedronka fionka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Urocze bajeczki małej biedroneczki charakteryzują się pozytywnym przesłaniem i odwołaniem do dobrych emocji. Przygody Fionki opowiedziane są przyjaznym dla dziecka językiem, literackim, a zarazem prostym, łatwo wpadającym w ucho dzięki płynącej w nim melodii. Piękne i pełne ciepła ilustracje ukazują od najlepszej strony świat przyrody i jej mieszkańców. Pełne radości książeczki o biedronce Fionce doskonale nadają się do czytania dzieciom przed snem lub jako pierwsza lektura dla dzieci zaczynających czytać. Mała biblioteczka biedronki Fionki: - Zawsze wesoło z biedronką Fionką - Śniadanie na trawie - Kuzynki mrówki Podkówki - Marzenie mrówki Podkówki.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

50
Weber - życie i dzieło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weber - życie i dzieło
Dostępny
6 szt.

Max Weber (1864-1920) jest nie tylko jednym z najwybitniejszych przedstawicieli nauk społecznych w Niemczech, należy również do grona czołowych myślicieli XX wieku na świecie. Dyskusja z hipotezami, pojęciami, metodami i wynikami badań Maxa Webera do dziś jest jednym z najważniejszych wspólnych mianowników określających naukową tożsamość międzynarodowej socjologii.Podręcznik zawiera biografię Webera oraz historię jego dzieła.

48,50 zł
33,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,55 zł

51
Prosiacek X - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prosiacek X
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.08

44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

52
Powstawanie wartości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,50 zł
33,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,55 zł

53
Positive Energy. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Positive Energy. CD
Roy Bennet Group, Fonografika
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

41,90 zł
29,33 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,57 zł

54
Twórczość zbigniewa herberta monografia bibliograficzna Tom 1/2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twórczość zbigniewa herberta monografia bibliograficzna Tom 1/2
Dostępny
9 szt.

Pierwsza tak dokładna bibliografia dzieł Herberta. W części podmiotowej zarejestrowano wszystkie drukowane w latach 1948-2008 utwory literackie (wiersze, eseje, dramaty, opowiadania) i nieliterackie (publicystyka, recenzje, listy, wywiady) oraz przekłady dokonane przez Zbigniewa Herberta. W części tej odnotowano też tłumaczenia dzieł pisarza na kilkadziesiąt języków obcych, dzięki czemu czytelnik może śledzić światową recepcję utworów poety. W części przedmiotowej opisane zostały drukowane prace o twórczości i życiu autora Pana Cogito. Całość opatrzono indeksem osobowym oraz indeksem tytułów i incipitów utworów Herberta.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

Wróć do góry