hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 24 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Koloruj i naklejaj. Smerfy (praca zbiorowa), na drugim Zabawy i zadania z naklejkami. Tomek i przyjaciele (Beata Żmichowska). Kolejny produkt to Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, pingwinku! (Nathalie Choux) oraz Sztuka argumentacji. Rozszerzone ćwiczenia w badaniu argumentów (Szymanek Krzysztof, Wieczorek Krzysztof A.).
1
Koloruj i naklejaj. Smerfy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj i naklejaj. Smerfy
Dostępny
69 szt.

Kolorowanka z prostokątnymi naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce!

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

9 osób kupiło
2
Zabawy i zadania z naklejkami. Tomek i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy i zadania z naklejkami. Tomek i przyjaciele
Dostępny
88 szt.

„Zabawy i zadania z naklejkami” zostały opracowane tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą bardziej doświadczeni fani łamigłówek. Zadania zostały opracowane przy wsparciu merytorycznym metodyków nauczania przedszkolnego.

10,99 zł
8,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
3
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, pingwinku! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, pingwinku!
Dostępny
194 szt.

Nowa seria lubianej przez dzieci ilustratorki Natalie Choux znanej z bestsellerowej serii „Pierwsze słowa”. Prosta historyjka, przyjazne ilustracje i ruchome obrazki wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną. „Pierwsze bajeczki” to seria, która: • pomaga poznawać nowe słowa, • pomaga w rozwoju spostrzegawczości, • poprawia sprawność manualną i koordynację ruchowo-wzrokową, • uczy i bawi, • przygotowuje do nauki i zdobywania wiedzy w przedszkolu, • ma bezpieczne dla dziecka zaokrąglone rogi.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

4 osoby kupiły
4
Sztuka argumentacji. Rozszerzone ćwiczenia w badaniu argumentów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka argumentacji. Rozszerzone ćwiczenia w badaniu argumentów
Dostępny
28 szt.

Książka stanowi nową, poprawioną i powtórnie opracowaną wersję znanego od wielu lat, wysoko cenionego przez wykładowców i studentów, pierwszego w piśmiennictwie polskim podręcznika analizy argumentów i krytycznego myślenia. Omówionych zostało w niej większość najważniejszych zasad analizy i oceny argumentów ? czytelnik dowie się m.in. jak wykrywać argumenty w dłuższych wypowiedziach, jak obrazować ich strukturę, jak rozpoznawać różnorodne schematy argumentacyjne i jak następnie oceniać oparte na nich argumenty. Dodatkowo książka zawiera przyjazne wprowadzenie do zagadnień statystyki i logiki formalnej. Istotną część podręcznika stanowią zadania do samodzielnego rozwiązania. Ich wykonanie stanowi świetny trening krytycznego myślenia ? uczy oceniać wartość słyszanych argumentów, a także uczula na różnorodne błędy i nadużycia spotykane w argumentacji. Co ważne, zawarty w książce materiał ćwiczeniowy oparty jest w dużej mierze na rzeczywistych argumentach, zaczerpniętych bezpośrednio z praktyki życia społecznego. Książka oferuje niezastąpioną pomoc dla wszystkich zainteresowanych sztuką argumentacji ? dziennikarzy, prawników, polityków, specjalistów reklamy, marketingu i zarządzania, działaczy społecznych, filozofów, duchownych, psychologów. Może służyć jako podręcznik przydatny w uniwersyteckich wykładach przedmiotów takich jak krytyczne myślenie, retoryka dziennikarska czy logika dla kierunków humanistycznych, a także jako pomoc w rozmaitego typu zajęciach fakultatywnych w szkołach średnich.

54,00 zł
47,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,48 zł

4 osoby kupiły
5
Koloruj i naklejaj. Tomek i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj i naklejaj. Tomek i przyjaciele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Prosta kolorowanka z prostokątnymi naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce!

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
6
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze zagadki. Nad morzem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze zagadki. Nad morzem
Dostępny
30 szt.

Seria „Pierwsze zagadki” to książeczki z zagadkami dla najmłodszych. W nagrodę za odpowiedzenie na pytania dziecko otrzymuje niespodziankę. Książeczki bogato ilustrowane, dzięki rozkładanym stronom dziecko ćwiczy małą motorykę.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

1 osoba kupiła
7
Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta. Maszyny 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta. Maszyny 2
Dostępny
14 szt.

Nowa seria „Niesamowite zwierzęta” to książeczki pełne barwnych ilustracji i ruchomych elementów. Każda strona pokazuje podobieństwa między światem zwierząt i światem ludzi. Ruchome elementy pozwalają dziecku ćwiczyć małą motorykę, a kolorowe ilustracje uczą i bawią jednocześnie.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
8
Jest zabawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jest zabawa
Dostępny
51 szt.

Gdy tylko zapada noc w belgijskim mieście, troje nieznajomych dwudziestolatków – w najbardziej atrakcyjnym, ale niebezpiecznym wieku – przyjeżdża do popularnej restauracji. Jona zaraz się stąd wyprowadzi. Dzwoni do swojej żony, która już osiedliła się w Berlinie, zanim spróbuje zaplanować z przyjaciółmi ostatnią noc w mieście. Nikt nie wykazuje zainteresowania – wszyscy są zajęci sobą, a może po prostu nie chcą się bawić – ale on jest zdeterminowany, aby ta noc zapadła w pamięć. Victoria jest żywa i energiczna, ale otoczona przez przyjaciół i rodzinę, którzy psują jej zabawę, zawsze martwiąc się o to, co jest dla niej najlepsze. Rodolphe ponuro zanurza się we własnym nieszczęściu, a potem nagle się z niego wyrywa, stając się duszą towarzystwa. Cała trójka zanurza się w nocne życie miasta, goniąc za przyjemnościami – lub przynajmniej za kilkoma chwilami, które odciągają uwagę od codzienności. Każde z nich przeżywa serię przygód, które pokazują, że balansują na krawędzi między świadomym snem a koszmarem zgrzytania zębami.

140,00 zł
100,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 39,20 zł

1 osoba kupiła
9
Figlarne słówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figlarne słówka
Dostępny
37 szt.

Skąd pochodzą słowa? Jak zmieniają się ich znaczenia? Jaka przeszłość kryje się w imionach? Kto nadał nazwy miastom, górom i rzekom? Czy słowa mają magiczną moc? Słowa figlują. To fakt. I o tym właśnie jest ta książka. O tym, jak potrafią się zmieniać, jakie budzą skojarzenia, jakie fikają koziołki, jak potrafią nas nabrać, jak wędrują i przeskakują z języka do języka. A że językiem posługujemy się wszyscy, warto podejrzeć harce słów, żeby je zrozumieć. Dlaczego? Ponieważ ich natura w pewnym sensie odzwierciedla naturę ludzi. Jest odbiciem naszych przyzwyczajeń i potrzeb. I właśnie dlatego Figlarne słówka to książka, wbrew tytułowi, nie tylko o słowach. To także książka o ludziach ? i o tym, co lubią robić ze słowami i w ogóle z językiem. Dla kogo są Figlarne słówka? Dla młodszych i starszych czytelników, którzy chcą wyruszyć na wędrówkę w poszukiwaniu językowych przygód. Dla każdego, kto jest ciekaw języka! Książkę można czytać wspólnie ? na przykład dzieci z rodzicami czy starszym rodzeństwem.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

1 osoba kupiła
10
Adios Amigos Live@Wacken, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adios Amigos Live@Wacken, CD + DVD
Krokus, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: CD: 1. Headhunter 2. Long Stick Goes Boom 3. American Woman 4. Hellraiser 5. Winning Man 6. Hoodoo Woman 7. Fire 8. Bedside Radio 9. Rockin' in The Free World (Neil Young Cover) 10. Eat The Rich 11. Easy Rocker 12. Heatstrokes 13. Drumdog On The Loose 14. Quinn The Eskimo (Bob Dylan Cover) DVD: 1. Headhunter 2. Long Stick Goes Boom 3. American Woman 4. Hellraiser 5. Winning Man 6. Hoodoo Woman 7. Fire 8. Bedside Radio 9. Rockin' in The Free World (Neil Young Cover) 10. Eat The Rich 11. Easy Rocker 12. Heatstrokes 13. Drumdog On The Loose 14. Quinn The Eskimo (Bob Dylan Cover)

100,90 zł
11
Biologia a stosunki międzynarodowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologia a stosunki międzynarodowe
Dostępny
80 szt.

Autorzy nie ulegają w swych wywodach biologicznemu determinizmowi czy redukcjonizmowi. Prezentują umiarkowane, zrównoważone podejście, które zakłada, że o ludzkich zachowaniach, w tym politycznych, decydują ? zależnie od kontekstu ? zarówno swoista ?genetyczna smycz?, jak i kultura i rozmaite impulsy płynące ze środowiska społecznego. Z recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Włodzimierza Anioła Autorzy zauważają słusznie, że na gruncie nauk społecznych mieliśmy już do czynienia z próbami wyjaśniania zachowań ludzkich, jednostkowych i grupowych poprzez odwoływanie się do nauk przyrodniczych, zwierzęcej natury człowieka. W tym sensie ich rozważania nie są nowe, jednak oryginalna jest próba pokazania, jak biologia spotyka się lub może się spotkać z kulturą na gruncie teoretycznych podejść funkcjonujących w nauce o stosunkach międzynarodowych. Z recenzji wydawniczej prof. dr hab. Elżbiety Stadtmüller Andrzej Polus ? dr hab. w zakresie nauki o polityce, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego. Jego zainteresowania badawcze obejmują problemy teorii stosunków międzynarodowych i regionu Afryki Subsaharyjskiej. Kierownik lub wykonawca 14 projektów badawczych, w ramach których prowadził badania terenowe m.in. w: RPA, Ghanie, Namibii, Zambii, Botswanie, Ugandzie, Tanzanii i Zimbabwe. Przemysław Mikiewicz, dr hab., absolwent studiów politologicznych w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Wrocławskiego, pracuje w Instytucie Studiów Międzynarodowych UWr. Początkowo badał polityczne aspekty bezpieczeństwa międzynarodowego, w ostatniej dekadzie skupia się na krytyce globalizacji.

27,30 zł
24,02 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,28 zł

12
Leksykon procesu cywilnego Podstawowe pojęcia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leksykon procesu cywilnego Podstawowe pojęcia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.09

?Leksykon procesu cywilnego. Podstawowe pojęcia" będzie pomocny w nauce postępowania cywilnego dla studentów różnych kierunków studiów, w szczególności prawa, administracji, zarządzania lub europeistyki. Dzięki alfabetycznemu układowi haseł Leksykon będzie także wygodną pomocą dla praktyków, pracowników administracji publicznej, dziennikarzy i innych osób potrzebujących zwięzłej informacji na temat określonej instytucji lub pojęcia z zakresu postępowania cywilnego. Koncepcja leksykonu wyklucza, co do zasady, ukazanie doktrynalnych i judykacyjnych sporów i ich motywacji, skłania do prezentacji najszerzej akceptowanego rozwiązania. W publikacji odstąpiono zatem od pogłębionych wywodów teoretycznych czy prawnoporównawczych, odsyłając przy każdym haśle do kilku lub kilkunastu najbardziej reprezentatywnych monografii lub artykułów, publikowanych począwszy od okresu międzywojennego po dzień dzisiejszy. Nie można również pominąć tego aspektu, że prawo procesowe cywilne jest przedmiotem uważnego zainteresowania ustawodawcy. Takim zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza Kodeks postępowania cywilnego, który był już nowelizowany kilkaset razy. Ostatnie obszerne nowelizacje były wynikiem wejścia w życie ustawy z 4.7.2019 r. o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2019 r. poz. 1469 ze zm.) oraz ustawy z 13.2.2020 r. o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2020 r. poz. 288 ze zm.). Każda ze zmian, tych obszerniejszych i tych punktowych, tych systemowych i tych kosmetycznych, dokonywana była z zamiarem usprawnienia postępowania, zwłaszcza postępowania rozpoznawczego i egzekucyjnego. Niestety analiza powyższego prowadzi do konkluzji, że utrzymanie niezbędnej spójności podstawowej dla postępowania cywilnego regulacji prawnej, jaką powinien stanowić Kodeks, jest niemożliwe. Tym większe znaczenie dla funkcjonowania w praktyce tej jakże praktycznej gałęzi prawa, jaką jest postępowanie cywilne, przypada orzecznictwu i doktrynie. I tym bardziej potrzebne staje się podjęcie próby usystematyzowania aktualnego stanu prawnego, ponieważ wskazane niezwykle częste i głębokie zmiany nie ułatwiają odnalezienia się w zawiłej rzeczywistości prawnoprocesowej.

99,00 zł
82,17 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

13
Bezpieczeństwo pod nadzorem. Władze partyjne, aparat bezpieczeństwa i społeczność akademicka w oblic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo pod nadzorem. Władze partyjne, aparat bezpieczeństwa i ...
Dostępny
3 szt.

Książka opisuje zagrożenia dla bezpieczeństwa związane z konfliktem między władzami partyjnymi i aparatem bezpieczeństwa a społecznością akademicką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Autor przedstawił temat w określonym kontekście, zwracając uwagę, że 16 wolnych miesięcy ?Solidarności? nie było okresem ?karnawału?, ale raczej czasem konfrontacji z władzami dążącymi do cofnięcia zdobyczy demokratycznych. Działania ze strony niezależnych organizacji, m.in. Komitetu Uczelnianego ?Solidarność? czy Niezależnego Zrzeszenia Studentów, były wnikliwie obserwowane przez aparat bezpieczeństwa, który w raportach zwracał uwagę na ?zagrożenia? związane z procesem demokratyzacji. Autor podjął się zarysowania linii podziału między Komitetem Uczelnianym PZPR na UMK a Komitetem Wojewódzkim PZPR, wskazując na istotę sporu (to na toruńskiej uczelni zostały zapoczątkowane zmiany postulowane przez ruch struktur poziomych dążący do demokratyzacji w partii). Przedstawił też najważniejsze momenty konfrontacji społeczności akademickiej z przedstawicielami władz w postaci strajków studenckich czy kryzysu bydgoskiego. Nadzór nad kwestiami związanymi z bezpieczeństwem ze strony resortów siłowych oraz działania centralizacyjne PZPR doprowadziły do wprowadzenia stanu wojennego, który zaprzepaścił zdobycze demokratyczne.

41,10 zł
39,46 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,64 zł

14
Łódką do niebios - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,40 zł
21,50 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,90 zł

15
Praca i rynek pracy w perspektywie gospodarki 4.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praca i rynek pracy w perspektywie gospodarki 4.0
Dostępny
6 szt.

Zmiany uwarunkowań wykonywania zadań zawodowych jako efekt gospodarki 4.0 skłaniają do refleksji nad charakterem pracy ludzkiej, której rezultaty w dużej mierze zależą od wsparcia technologicznego. Pojawiają się pytania o zasady współpracy urządzeń technologicznych z człowiekiem, której jakość mogą determinować kwestie związane z zakresem wsparcia technologicznego, komunikowaniem się, bezpieczeństwem danych czy zaufaniem w sytuacji podejmowania decyzji. Wykorzystywanie nowych technologii wymusza również adaptację pracowników do nowych zadań. Procesy dostosowawcze wymagają wyposażenia pracowników w nowe umiejętności dzięki szkoleniom, mentoringowi, a także stwarzaniu warunków do uczenia się w miejscu pracy. W toczącej się w środowisku akademickim i wśród praktyków dyskusji dotyczącej problemów pracy i rynku pracy w gospodarce 4.0 poszukuje się odpowiedzi na następujące pytania: ? Jakie są kierunki zmian w popycie na pracę? ? Jakie są nowe wyzwania w zarządzaniu potencjałem pracy? ? Jakie kompetencje i perspektywy mają poszczególne generacje pracowników na współczesnym rynku pracy? ? Jakie są oczekiwania wobec systemu edukacji i poradnictwa zawodowego? ? Jakie zadania stoją przed polityką społeczną w gospodarce 4.0? W niniejszym zbiorze prezentujemy przemyślenia i wyniki badań zmierzające do znalezienia odpowiedzi na te pytania.

67,20 zł
64,51 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,69 zł

16
Senat II Rzeczypospolitej (1922-1939) - - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Senat II Rzeczypospolitej (1922-1939) -
Dostępny
5 szt.

Książka jest kolejnym tomem - wydawanej przez toruńskie środowisko historyków dziejów najnowszych - serii "O Niepodległą i Jej Trwanie", która powstała, aby dokumentować dorobek współczesnych badaczy nad losami Polski u progu odzyskania przez nią niepodległości oraz prezentować wysiłki, które miały na celu tej niepodległości obronę. [...] Oddawana do rąk czytelników książka jest próbą pokazania głównych aspektów funkcjonowania izby wyższej polskiego parlamentu w okresie międzywojennym. Autorzy w swoich tekstach skupili się zarówno nad samą dyskusją dotyczącą istnienia i usytuowania ustrojowego Senatu w organach władzy odrodzonego po okresie zaborów państwa, jaki innymi zagadnieniami prezentującymi jego pracę. Nie zabrakło także ukazania kilku wyrywkowo dobranych postaci senatorów, którzy odcisnęli swoje piętno na pracy tej izby polskiego parlamentu doby Drugiej Rzeczypospolitej, Fragment Wstępu

84,00 zł
80,64 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,36 zł

17
Zaświaty. Opowieści o nieprzemijaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaświaty. Opowieści o nieprzemijaniu
Dostępny
90 szt.

W swej konstrukcji Zaświaty przypominają Biegunów Olgi Tokarczuk. Książka składają się z opowieści na pozór nie związanych ze sobą, których akcja dzieje się na przestrzeni kilkuset lat, między wojną trzydziestoletnią, a współczesną pandemią. Tak jak motywem przewodnim u Tokarczuk jest ruch, tak tutaj – korzenie. Nawet, gdy czytamy o podróży do Australii – żeglujemy w głąb czasu, bohaterów i przyszłości, bo korzenie dają moc nieprzemijania. Nie bez znaczenie jest miejsce akcji. „Ten kawałek ziemi – gdzie Odra płynąc na północ zwraca się na zachód - jest w nieco innym czasie niż pozostała część globu” – pisze Fedorowicz.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

18
Akumulator bezobsługowy Agm Vrla do systemów alarmowych i zabawek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akumulator bezobsługowy Agm Vrla do systemów alarmowych i zabawek
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Specyfikacja: • pojemność: 5.3 Ah, • napięcie: 12 V, • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, • typ: Agm Vrla, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem, • zabezpieczenie przed przeładowaniem, • wymiary: 9.0 x 7.0 x 10.7 cm.

58,00 zł
Powiadomienie
19
Mistrz Romansu Nozaki. Tom 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz Romansu Nozaki. Tom 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.07

Nieokrzesany licealista szuka w życiu momentów rodem z mangi shojo. Umetaro Nozaki nie cofnie się przed niczym, żeby znaleźć inspirację do mangi! Zagra w upiorną grę, zorganizuje test odwagi, a nawet zostanie menedżerką drużyny koszykówki! Czy odnajdzie w tym wszystkim jakieś romantyczne chwile? Czy wyrafinowana Yuzuki Seo zostanie dziewczyną Mikoto Mikoshiby? Tymczasem Yu Kashima spróbuje poznać miłość dzięki Masayukiemu Horiemu, a uczucia Chiyo Sakury wymkną się spod kontroli pod nieobecność Nozakiego! Oto szósty tom komedii o licealiście rysującym mangę shojo, w którym aż roi się od niespodzianek, miłości i zabawnych zwrotów akcji!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

20
Długopis wymazywalny Wizard 0.7 niebieski (24szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis wymazywalny Wizard 0.7 niebieski (24szt)
Titanum
Dostępny
7 szt.

Opakowanie zbiorcze 24 sztuki.- długopis automatyczny - wymazywalny - specjalna końcówka do wycierania tuszu - gumowy uchwyt ułatwiający trzymanie - plastikowa, przezroczysta obudowa - grubość linii pisania: 0,7 mm - kolor tuszu: niebieski - kod wkładu: 261698 - display 24 szt.

149,69 zł
21
Cywilizacje w aspekcie filozofii prawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cywilizacje w aspekcie filozofii prawa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Książka zajmuje się nauką o cywilizacjach. Omówiono w niej koncepcje głównych badaczy cywilizacji (np. Konecznego, Toynbeego czy Huntingtona) oraz przedstawiono główne cywilizacje świata (np. zachodnią, chińską czy islamską) ze szczególnym uwzględnieniem ich odmiennych filozofii prawa oraz opisem ich współczesnych przemian politycznych, gospodarczych i społecznych. Autor porusza także temat mieszanek cywilizacyjnych, barbarzyństwa oraz globalizacji. Książka jest adresowana do każdego, kto pragnie zrozumieć świat globalnie poprzez paradygmat cywilizacyjny.

45,00 zł
36,90 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

22
Bateria Green Cell WDX0R WDXOR do Dell Inspiron - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell WDX0R WDXOR do Dell Inspiron
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.09

Charakterystyka: • dedykowana dla modeli: INSPIRION 13 INSPIRION 17 INSPIRION 15; • informacje dodatkowe: VOSTRO 14 VOSTRO 15; • napięcie baterii [V]: 11,4; • opis ogólny: Bateria Green Cell WDX0R WDXOR do Dell Inspiron 13 5368 5378 5379 15 5567 5; • pojemność baterii (mAh): 3600; • typ akumulatora / baterii: 4 cell; • zamiennik baterii o kodzie: 03CRG3 0T2JX4 0Y3F7Y.

245,00 zł
Powiadomienie
23
Minnie Mouse. Farbki akwarelowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse. Farbki akwarelowe
Beniamin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Farbki akwarelowe 12 kolorów. Umieszczone w plastikowym pudełeczku, zawierającym również pędzelek (rączka wykonana z plastiku). Farbki w formie „guziczków” o średnicy 2.8 cm. Pudełeczko łatwo zamykane – typu płaska kasetka, wieczko przezroczyste.

7,30 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,31 zł

24
Rzeczpospolita. Wybrane zagadnienia myśli obywatelskiej Piotra Skargi SI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeczpospolita. Wybrane zagadnienia myśli obywatelskiej Piotra Skargi ...
Dostępny
5 szt.

Zrozumieć Skargę! Zrozumieć go, a nie tylko wypowiadane przez niego myśli, zarazem zrozumieć jego stosunek do tych myśli, nierzadko tnących aż do szpiku tych, do których były adresowane, bez względu na ich stan i godność – stosunek do myśli powinnych, legitymizowanych w tej powinności tak przez jego wierność prawdzie, jak i miłość względem ojczyzny, której rozpoznawane przez niego prawdy o niej samej, żywotnie dotyczyły, to fascynująca przygoda, nie tylko badawcza, ale i duchowa. (Fragment książki, s. 14) „Ta wielodyscyplinarna monografia naukowa proponuje autorskie studium jednego z kluczowo ważnych obszarów myśli Piotra Skargi SI, mianowicie jego myśl społeczną, podejmującą najważniejsze zagadnienia dotyczące stanu moralnego, religijnego, obywatelskiego i społecznego Rzeczypospolitej końca XVI i początku XVII wieku. Na tle stanu badań nad XVI-wieczną polską myślą społeczno-polityczną, a dokładniej nad jej Skargowskim dziedzictwem, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, studium to wnosi ważny wkład do tych badań”. – prof. dr Marek Inglot SJ (Papieski Uniwersytet Gregoriański, Rzym) „Jest to pierwsza w istocie próba całościowego zaprezentowania myśli Skargi, kaznodziei zatroskanego o los ojczyzny swojej i jej członków, na którą tak długo czekała polska nauka. Fakt, że – jak Skarga – Autor spogląda niekiedy "okiem kaznodziei", czyni Jego dokonanie jeszcze bardziej interesującym, bo i w ten sposób lepiej odsłania on to, co chciał odsłonić: jezuicką perspektywę”. – prof. dr hab. Bogdan Szlachta (Uniwersytet Jagielloński)

60,00 zł
42,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

25
Pytania i odpowiedzi. Ujęcie teoriomnogościowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pytania i odpowiedzi. Ujęcie teoriomnogościowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

„Rozprawa Adama Jonkisza zawiera wyczerpujące, oryginalne i wartościowe ujęcie elementarnej teorii pytań. Jest to książka, która istotnie wzbogaca tradycję, z której wyrasta – tj. tradycję Ajdukiewiczowską. Autor uwzględnia o wiele bogatszy „materiał empiryczny” i wprowadza o wiele liczniejsze i subtelniejsze dystynkcje pojęciowe, dzięki którym jego obraz „obszaru erotetycznego” jest o wiele pełniejszy niż obraz naszkicowany przez Ajdukiewicza. Skorzystają z niej z pewnością filozofowie i logicy specjalizujący się w problematyce erotetycznej – i szerzej: semiotycznej i metodologicznej. Może ona także stanowić istotną pomoc dydaktyczną dla odpowiednio przygotowanych studentów szkół wyższych”. – prof. dr hab. Anna Brożek „Logiczna teoria pytań jest specjalnością polską. Jej podstawy zbudował w 1938 roku Kazimierz Ajdukiewicz, a później w różnych kierunkach rozwijali ją m.in. Tadeusz Kubiński, Leon Koj, Andrzej Wiśniewski, Jacek J. Jadacki i Anna Brożek. Książka Adama Jonkisza wpisuje się w tę szacowną tradycję, a zarazem proponuje oryginalne i całościowe ujęcie teorii pytań. Proponowana przez autora teoria pytań jest teorią jednolitą i zarazem bogatą. Znaczy to, że pozwala ująć strukturę rozpatrywanych (i potencjalnie wszystkich) pytań za pomocą jednego prostego schematu (*). Z drugiej strony schemat ten dopuszcza swe rozmaite konkretyzacje różnych typów. Autor dokładnie omawia te typy (wraz z ilustrującymi je przykładami) oraz pokazuje szczegółowe (niekiedy zaskakujące) różnice między nimi. Przy okazji wprowadza pewne interesujące nowości i dochodzi do ciekawych rezultatów. Książka Adama Jonkisza nie tylko dostarcza dojrzałej teorii pytań i odpowiedzi, lecz także inspiruje do stawiania kolejnych pytań (na temat pytań) i udzielania na nie nowych odpowiedzi”. – prof. dr hab. Jacek Wojtysiak

59,00 zł
41,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

26
Double reunification through the European Union's Education Policy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Double reunification through the European Union's Education Policy
Dostępny
13 szt.

The publication represents the result of research carried out as part of the Jean Monnet project – EDUPOL Module „The European Integration Process. Double reunification through EU Education Policies (1948-2012).” The project was carried out at the Faculty of Political Science and Journalism at Adam Mickiewicz University in Poznan from 2013 to 2016. (...) The main objective of this publication is to draw public attention to the great impact of the European dimension of teaching. The authors deal with both theoretical and practical aspects of integration processes with regard to selected issues of the European Union's educational policy – fragment Wstępu.

63,00 zł
27
Trzy kolory. Biały, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy kolory. Biały, DVD
Krzysztof Kieslowski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.10

Według Krzysztofa Kieślowskiego to „Opowiadanie o równości rozumianej jako zaprzeczenie”. Nikt naprawdę nie chce być równy. Każdy chce być równiejszy. Gorzka komedia, pełna zdarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Karol – świetny Zbigniew Zamachowski – to polski fryzjer mieszkający we Francji. W jego małżeństwie z Francuzką (Julie Delpy) nie układa się. Są mężczyźni, którzy "mogą", i tacy, którzy, jak fryzjer Karol, niestety „nie mogą”… I jest to powód dla pięknej Francuzki, by się rozwieść. Na sali sądowej brzmi płomienna mowa obronna (oczywiście o równości), ale - nie robi ona na sądzie wielkiego wrażenia. Karol staje się „jeszcze mniej równy” – bez pieniędzy, bez mieszkania i samochodu, w obcym kraju, bez większych szans na powrót do Polski. W metrze poznaje innego Polaka, Mikołaja (Janusz Gajos), zdesperowanego intelektualistę, który nie widzi sensu dalszego życia. Mikołaj pomaga nieszczęsnemu fryzjerowi wrócić do kraju w dość nietypowy sposób, bo... w walizce podróżnej. Karol postanawia zbić majątek, by udowodnić Dominique, że jest jej wart. A jednocześnie chce się na niej zemścić, bo kocha ją równie silnie, jak nienawidzi…

19,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

28
Trzy kolory. Czerwony, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy kolory. Czerwony, DVD
Krzysztof Kieślowski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.04

„Czerwony” to film zamykający trylogię „Trzech kolorów” Braterstwo. O tym właśnie trzecim haśle Wielkiej Rewolucji Francuskiej traktuje film – i braterstwo jest w „Czerwonym” siłą najważniejszą. To też swoisty artystyczny testament reżysera, jest to bowiem ostatni film, jaki zrealizował… Młoda modelka Valentine (Irene Jacob) to wrażliwa i ciepła dziewczyna. Gdy potrąca na ulicy psa - najpierw zawozi go do weterynarza, by potem spróbować oddać prawdziwemu właścicielowi. Jest nim emerytowany sędzia Joseph (Jean-Louis Trintignant). To zmęczony, sfrustrowany człowiek, znajdujący przyjemność w podsłuchiwaniu sąsiadów i poznawaniu ich najskrytszych, często wstydliwych sekretów. Valentine jest początkowo oburzona postępowaniem sędziego. Ale z czasem ten zgorzkniały i zamknięty w sobie mężczyzna zaczyna ją coraz bardziej intrygować. Przekona się też, że tajemnica sędziego nie będzie jedyną jego tajemnicą, którą pozna…

19,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

29
Notesik z długopisem, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notesik z długopisem, mix wzorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.03

Notesik / pamiętnik z wesołymi sowami. Oprawa miękka z gąbkowym wypełnieniem. Zapinany na zatrzask, w środku karteczki w linie z rysunkami. W zestawie również mini długopis. Wymiary: • notes 6.0 x 7.0 cm, • długopis 6.5 cm. Uwaga. Mix wzorów i kolorów – dostępne różne wersje notesika – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

3,20 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,21 zł

30
Torebka ozdobna, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna, mix wzorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.24

Torebka ozdobna o wymiarach 18.0 x 24.0 cm. Uwaga. Mix wzorów – towar wysyłany losowo. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

3,99 zł
Powiadomienie
31
Torba prezentowa w zwierzątka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa w zwierzątka, mix wzorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.21

Torba prezentowa o wymiarach 18.0 x 24.0 cm z motywem zwierzątka. Uwaga. Mix wzorów – towar wysyłany losowo. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

3,99 zł
Powiadomienie
32
Torebka prezentowa A5 dziewczęca, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa A5 dziewczęca, mix wzorów
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25

Torebka prezentowa A5 idealna na prezent dla dziewczynki. Uwaga. Mix wzorów – towar wysyłany losowo. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

3,99 zł
Powiadomienie
33
Podlasie. Przyroda, historia, współczesność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podlasie. Przyroda, historia, współczesność
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.20

Chcemy uchylic wrota naszego regionu, pokazac widoki urokliwe, z lekka okrasic je słowem, pobudzic ciekawosc. Podlasie dziedziczy przeszłosc co najmniej trzech regionów geogra czno-historycznych.Postepuje integracja ziem oblanych od południa wodami Bugu, zespolonych dolinami Narwi i Biebrzy, otwartych od 2004 roku na Litwe, przycisnietych od wschodu przez granice pojałtanska. Jak przez wieki, tak i teraz ziem zadziwiajacych odmiennosciami. Mieszkaja wsródnas Białorusini, Litwini, Tatarzy, Ukraincy, Romowie. Nie ma juz gmin wyznawców mojzeszowych, zanikneło osadnictwo niemieckie. Województwo podlaskie pozostaje jednak wspomnieniem dawnej Rzeczypospolitej, zachowały sie tu klimaty kresowe.Zapraszamy do wedrówki dolinami rzek, przez ostepy Puszczy Białowieskiej, Knyszynskiej i Augustowskiej, Łomzynskie, Suwalszczyzne, Sokólszczyzne. Przez miasta, miasteczka i byłe zascianki. Zadziwicie siePanstwo jak wiele nowych zdjec i faktów zawiera ten album.

69,90 zł
50,33 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

34
Białystok nasze miasto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białystok nasze miasto
Dostępny
34 szt.

Białystok się zmienia. Osoby, które nie były tu kilka lat, są zadziwione jego dynamiką rozwoju. Na każdym kroku mamy nowoczesne rozwiązania drogowe i architektoniczne. Wjeżdżamy do miasta szerokimi arteriami, mamy wiele kilometrów ścieżek rowerowych, nowoczesną operę. Warto zwiedzić Białystok, żeby zobaczyć jak harmonijnie przeplata się stare z nowym, jak w nim dużo zieleni, i miejsc gdzie możemy odpocząć. Pałac Branickich z ogrodami jest wyjątkową ozdobą miasta, odnajdziemy też miejsca gdzie żył Ludwik Zamenhof twórca języka esperanto, zobaczymy ciekawe kościoły i cerkwie, zadziwiają murale, których jest kilkadziesiąt. Białystok potrafi dzisiaj zachwycić i uświadomić zwiedzającym jak wiele tu do odkrycia i polubienia.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

35
Ideologia nacjonalizmu ukraińskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ideologia nacjonalizmu ukraińskiego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Wiktor Poliszczuk całą swoją postawą reprezentował taki typ Ukraińców, który powinien nam być bliski. Z prac Wiktora Poliszczuka wyziera też pewna wizja nowych stosunków polsko-ukraińskich, zbliżająca oba narody dawniej związane wspólnotą historii, a potem rozdzielone przez antagonizmy społeczne i krecią robotę zaborców, wrogich niepodległości i Polski, i Ukrainy. Poliszczuk jako historyk i jako humanista, odrzucając skrajny nacjonalizm ukraiński, odsłaniał wszystkie przejawy jego zbrodni, również tych dokonywanych na własnym narodzie, na ludziach innych orientacji politycznych czy ideowych. (...) Poliszczuk, tak często niedopuszczany w Polsce do głosu i atakowany, w istocie rzeczy daje nam przykład myśli niezależnej, która stara się przedstawiać zjawiska takimi, jakimi one były. Dzieło Poliszczuka przestrzega przed rożnymi iluzjami, które w przyszłości mogą zaowocować fatalnymi skutkami (...). – prof. dr hab. Bogumił Grott

30,00 zł
25,50 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,50 zł

36
Mata ortopedyczna do masażu, jeżyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata ortopedyczna do masażu, jeżyki
Polesie
Dostępny
7 szt.

Ortopedyczny zestaw składa się z kolorowych modułów, elementy maty łączą się ze sobą na zasadzie puzzli. Mogą być stosowane zarówno w domu, jak i na placówkach dla dzieci z instruktorem. W zestawie znajduje się 8 modułów o różnych powierzchniach. Mata jest certyfikowanym urządzeniem medycznym. Może być stosowana do leczenia i profilaktyki płaskostopia. Właściwości: akupresura, relaksacja, zapobieganie i leczenie płaskostopia, wzmocnienie aparatu mięśniowo-więzadłowego stopy i podudzia. Wymiary opakowania: 27.0 x 27.0 x 14.0 cm

284,00 zł
255,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 28,40 zł

37
Mata ortopedyczna do masażu, jeżyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata ortopedyczna do masażu, jeżyki
Polesie
Dostępny
13 szt.

Ortopedyczny zestaw składa się z kolorowych modułów, elementy maty łączą się ze sobą na zasadzie puzzli. Mogą być stosowane zarówno w domu, jak i na placówkach dla dzieci z instruktorem. W zestawie znajduje się 8 modułów o różnych powierzchniach. Mata jest certyfikowanym urządzeniem medycznym. Może być stosowana do leczenia i profilaktyki płaskostopia. Właściwości: akupresura, relaksacja, zapobieganie i leczenie płaskostopia, wzmocnienie aparatu mięśniowo-więzadłowego stopy i podudzia.

296,00 zł
266,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 29,60 zł

38
Mata ortopedyczna do masażu, pierwsze kroki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata ortopedyczna do masażu, pierwsze kroki
Polesie
Dostępny
4 szt.

Ortopedyczny zestaw składa się z kolorowych modułów, elementy maty łączą się ze sobą na zasadzie puzzli. Mogą być stosowane zarówno w domu, jak i na placówkach dla dzieci z instruktorem. W zestawie znajduje się 8 modułów o różnych powierzchniach. Mata jest certyfikowanym urządzeniem medycznym. Może być stosowana do leczenia i profilaktyki płaskostopia. Właściwości: akupresura, relaksacja, zapobieganie i leczenie płaskostopia, wzmocnienie aparatu mięśniowo-więzadłowego stopy i podudzia. Wymiary opakowania: 27.0 x 27.0 x 14.0 cm

288,00 zł
259,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 28,80 zł

39
Mata ortopedyczna do masażu, uniwersalna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata ortopedyczna do masażu, uniwersalna
Polesie
Dostępny
6 szt.

Ortopedyczny zestaw składa się z kolorowych modułów, elementy maty łączą się ze sobą na zasadzie puzzli. Mogą być stosowane zarówno w domu, jak i na placówkach dla dzieci z instruktorem. W zestawie znajduje się 8 modułów o różnych powierzchniach. Mata jest certyfikowanym urządzeniem medycznym. Może być stosowana do leczenia i profilaktyki płaskostopia. Właściwości: akupresura, relaksacja, zapobieganie i leczenie płaskostopia, wzmocnienie aparatu mięśniowo-więzadłowego stopy i podudzia.

281,00 zł
252,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 28,10 zł

40
Pojazd metalowy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd metalowy, mix wzorów
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.08

Metalowe pojazdy w skali 1:64. Wymiary opakowania: 5.0 x 10.5 x 4.0 cm Uwaga. Mix wzorów – towar wysyłany losowo. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

6,99 zł
Powiadomienie
41
Rzutki 530973 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzutki 530973
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

111,90 zł
100,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,19 zł

42
Karty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Zestaw 2 talii kart. Karty umożliwiają przeprowadzenie wielu ciekawych rozgrywek. Talia składa się z 52 kart. Wymiary opakowania: 17.5 x 12.0 x 2.0 cm

6,50 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 0,51 zł

43
Wypukła malowanka - konie. Fryzyjski i Halfinger - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypukła malowanka - konie. Fryzyjski i Halfinger
Mirage Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Zawartość zestawu: • 2 wypukłe, plastikowe, kształtne obrazki 3D, • 2 x farbki akrylowe, • 2 pędzelki, • 2 ramki z kartonu do postawienia lub powieszenia. Zmyj obrazek przy użyciu ciepłej wody, mydła i szczoteczki, najpóźniej do 15 min. po pomalowaniu. Obrazek ma odpowiedni do wzoru wypukły kształt 3D, który jest dobrze odczuwalny w dotyku. Produkt jest wymyślony i wyprodukowany w Polsce! Wszelkie prawa zastrzeżone. Każda „Wypukła Malowanka” to konkretny wzór z danej serii. Kolekcja jest podzielona na różne serie np. Koty, Psy, Konie, Futrzaki, Dinozaury, Jednorożce, Kwiaty, Sport, Bajki, Zoo, Las, Taniec i inne. Seria „Wypukła Malowanka” Zestaw Kreatywny została nagrodzona Wyróżnieniem Zabawka Roku 2018.

52,40 zł
49,78 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,62 zł

44
Kołobrulion A4/160K kratka (3szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołobrulion A4/160K kratka (3szt)
Interdruk
Niedostępny
Brak

Kołobrulion A4 kratka z kolorowymi marginesami, 160 stron, mix wzorów. 3 sztuki w opakowaniu zbiorczym. Producent Interdruk.

105,03 zł
99,78 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,25 zł

45
Fresh Hits Zima 2021, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fresh Hits Zima 2021, CD
Various Artists, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.31

Lista utworów: CD 1 1. Sam Smith - Diamonds [Radio Edit] 2. Mikolas Josef - Lalalalalalalalalala [Clean Version] 3. Sanah - Invisible Dress [Maro Music X Skytech Remix] 4. Lp - How Low Can You Go [Radio Edit] 5. Meduza Feat. Dermot Kennedy - Paradise [Radio Edit] 6. Michael Schulte - For A Second [Radio Edit] 7. La Vision & Gigi D'agostino - Hollywood [Radio Edit] 8. Olivia Addams - Are We There? [Radio Edit] 9. Karmen X Bruja - Belladonna [Radio Edit] 10. James Hype Feat. Harlee - Afraid [Radio Edit] 11. Ariana Grande - Positions [Edited] 12. Nrd1 X Santo - Release Me [Radio Edit] 13. Felix Jaehn Feat. Nea, Bryn Christopher - No Therapy [Radio Edit] 14. Henri Purnell X Inna X Nobody Cares - Pretty Thoughts [Radio Edit] 15. Jax Jones, Au/Ra - I Miss U [Radio Edit] 16. Demi Lovato - Commander In Chief [Radio Edit] 17. Alma - My Mama Told Me [Radio Edit] 18. Antonia - Rebound [Radio Edit] 19. Kehli Feat. Louis Iii - Ur Soo Cool [Radio Edit] 20. Scooter & Timmy Trumpet - Paul Is Dead [Radio Edit] CD 2 1. Shawn Mendes - Wonder [Radio Edit] 2. Gran Error X Alfie Arcuri - Buona Sera [Radio Edit] 3. Jerome - Sick Of You [Radio Edit] 4. Vize & Leony - Devil's Cup [Radio Edit] 5. Paul Damixie Feat. Alexandra Stan - Bandit [Radio Edit] 6. Mobile Legends X Shanguy - Bang Bang [Radio Edit] 7. Sickotoy X Em44 - Gasolina [Mandee Remix] 8. Didy - Maracas [Radio Edit] 9. Dante Klein & Jordiz Feat. Megan Brands - Life [Radio Edit] 10. Irina Rymes, Cris Cab - Your Love [Radio Edit] 11. Steve Forest & Te Pai With Damien Mcfly - Head Above The Water [Radio Edit] 12. Parah Dice Feat. Bastien - Less Human [Radio Edit] 13. Lost Capital - Gangsta's Paradise [Radio Edit] 14. Shaun Baker Feat. Jessica Jean - Knockin' [Klass Edit] 15. Twisted Harmonies - Can't Get You Off My Mind [Radio Edit] 16. Sasha Lopez Feat. Florianrus - Wrong To Let U Go [Radio Edit] 17. Special Vibe - Ready Or Not [Kyanu Remix] 18. Crew 7 & Fsdw - Like A Prayer [Radio Edit] 19. Ilkan Gunuc - The Way I Are [Radio Edit] 20. Pas - Happy Children [Radio Mix]

28,90 zł
28,32 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,58 zł

46
Bag Of Trix. Music From The Roxette Vaults, 3 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bag Of Trix. Music From The Roxette Vaults, 3 CD
Roxette, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Help! (Abbey Road Sessions - Nov 15, 1995) 2. Listen To Your Heart (Abbey Road Sessions – Nov 15, 1995) 3. Let Your Heart Dance With Me (Good Karma Outtake 2016) 4. Waiting For The Rain (Studio Vinden Demo 1997) 5. Joyride (Brian Malouf Us Single Mix 1991) 6. Like Lovers Do (Montezuma Demo - Jul 25-26, 1986) 7. Pocketful Of Rain (Skinnarviksringen Demo - Feb 1993) 8. Tu No Me Comprendes (Spanish Version Of You Don’t Understand Me) 9. Happy Together (T&A Demo - Jul 1-2, 1998) 10. Beautiful Boy (Studio Vinden Demo - Mar 2000) 11. Cooper (Closer To God) (Have A Nice Day Outtake 1999) 12. Hotblooded (T&A Demo – Dec 13, 1990) 13. The Centre Of The Heart (Is A Suburb To The Brain) (Have A Nice Day Outtake 1999) 14. Pearls And Passion (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) 15. Things Will Never Be The Same (T&A Demo – Dec 13, 1990) 16. Alguien (Spanish Version Of Anyone 1999) CD 2 1. The Look (Abbey Road Sessions – Nov 15, 1995) 2. You Don’t Understand Me (Abbey Road Sessions – Nov 15, 1995) 3. Soul Deep (Tom Lord-Alge Mix) 4. Wish I Could Fly (Live Emp Sky Church, Seattle Oct 7, 2000) 5. New World (Studio Vinden Demo 1996) 6. Sleeping In My Car (The Stockholm Demo Version 1993) 7. Watercolours In The Rain (T&A Demo – Jan 24, 1990) 8. From One Heart To Another (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) 9. I Remember You (T&A Demo – Mar 15, 1990) 10. It Hurts (T&A Demo – Aug 3, 1995) 11. Perfect Day (T&A Demo – Aug 23, 1990) 12. Joy Of A Toy (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) 13. Always The Last To Know (Studio Vinden Demo 1998) 14. It Takes You No Time To Get Here (Room Service Outtake 1999) 15. Before You Go To Sleep (T&A Demo – Oct 23, 1992) 16. Lo Siento (Spanish Version Of Salvation) CD 3 1. Piece Of Cake (Good Karma Outtake 2016) 2. You Don’t Understand Me (T&A Demo – Jul 30, 1995) 3. Dangerous (Swedish Single Version) 4. Every Day (Studio Vinden Demo – Mar 2000) 5. The Big L (T&A Demo – Mar 29, 1990) 6. It Will Take A Long Long Time (Modern Rock Version) (Have A Nice Day Outtake 1999) 7. Little Girl (Studio Vinden Demo - March 2000) 8. Cry (Live Norrköping Dec 16, 1988) 9. Goodbye To You (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) 10. Go To Sleep (Skinnarviksringen Demo - Feb 1993) 11. I Was So Lucky (The Golden Blow) (Have A Nice Day Outtake 1999) 12. Entering Your Heart (Room Service Outtake 2001) 13. Jag Älskar (Surrender) (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) 14. Som I En Dröm (So Far Away) (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) 15. Quisiera Volar (Spanish Version Of Wish I Could Fly)

76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

Wróć do góry