hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 23 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się SAS. Ilustrowany atlas architektury Saskiej Kępy (praca zbiorowa), na drugim Miłość, seks i serce, wydanie 4 (Alexander Lowen). Kolejny produkt to Kłamczuch (Jędrzej Pasierski) oraz Już czytam po angielsku. Level 1. Robin Hood (praca zbiorowa).
1
SAS. Ilustrowany atlas architektury Saskiej Kępy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SAS. Ilustrowany atlas architektury Saskiej Kępy
Dostępny
116 szt.

To drugie, rozszerzone i uzupełnione wydanie pierwszego (z 2012) tomu z serii ilustrowanych dwujęzycznych atlasów dzielnic Warszawy. Przedstawia wybrane obiekty z Saskiej Kępy, modernistycznej dzielnicy Warszawy, miejsca eksperymentu, w którym uczestniczyło kilka pokoleń wybitnych architektów, urbanistów, projektantów i rzeźbiarzy. Atlas obejmuje 50 miejsc – budynków i elementów dekoracyjnych powstałych w latach 1926–1939 oraz wybranych obiektów powojennych i współczesnych. Każdy opatrzony jest ilustracją i krótkim opisem w języku polskim i angielskim. Wybór poprzedzony jest wstępem historycznym. Publikacja jest prezentacją budynków, rzeźb i dekoracyjnych detali za pomocą precyzyjnej, lecz syntetycznej ilustracji. Taki sposób przedstawienia architektury pozwala zrozumieć podstawowe założenia przestrzenne poszczególnych projektów, niezakłócone ograniczeniami, z jakimi mamy do czynienia w przypadku zdjęć budynków (zasłaniające je drzewa, inne obiekty czy elementy infrastruktury miejskiej, brak dostępu z niektórych stron, zmiany modernizacyjne). Tym samym mamy szansę lepiej poznać pierwotny zamysł architekta. Obiekty są pokazane jako monochromatyczne bryły, które z przestrzeni miejskiej wróciły na deskę architekta, a raczej na ekran komputera, którym dziś posługiwaliby lub posługują się ich twórcy.

45,00 zł
30,15 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,85 zł

18 osób kupiło
2
Miłość, seks i serce, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość, seks i serce, wydanie 4
Dostępny
216 szt.

Choroby serca to zabójca numer jeden w wielu krajach świata. Autor udowadnia, że mogą one być ściśle powiązane z problemami, jakie ludzie miewają z miłością i życiem seksualnym. Dr Alexander Lowen tłumaczy, jak bardzo emocje objawiają się fizycznie, nawet w sposobie kształtowania się naszych ciał, jak ból może zmrozić nasz psychologiczny rozwój, uniemożliwiając dawanie i otrzymywanie miłości, jak zablokowane emocje mogą zdusić serce, przez co wzrasta ryzyko zachorowania na chorobę wieńcową, jak specjalne techniki terapeutyczne i ćwiczenia mogą uwolnić napięcie serca i je zmniejszyć, i wreszcie - dlaczego prawdziwe seksualne spełnienie jest kluczem do emocjonalnej pełni. To nowatorska książka. Dzięki właściwie dobranym historiom pacjentów oraz odkrywczym diagramom Miłość, seks i serce ukazuje, jak możemy ochronić nasze serca i jednocześnie osiągnąć satysfakcję w życiu pełnym miłości i spokoju. Alexander Lowen to amerykański psychoterapeuta, ojciec bioenergoterapii. Po powrocie ze studiów medycznych na Uniwersytecie w Genewie zaczął rozwijać wraz z Johnem Pierrakosem swoje własne podejście terapeutyczne, które nazwał bioenergetyką lub analizą bioenergetyczną. Lowen napisał 15 książek czytanych przez specjalistów i pasjonatów na całym świecie. Był twórcą Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej.

34,99 zł
23,44 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 11,55 zł

17 osób kupiło
3
Kłamczuch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłamczuch
Dostępny
214 szt.

Komisarz Nina Warwiłow wraca w Beskid Niski. Razem z córką Milą planuje spędzić spokojny urlop w sielskiej wsi Pyrowa. Odpoczynek zostaje niespodziewanie zakłócony, gdy jeden z mieszkańców pada ofiarą morderstwa. Cień podejrzenia rozciąga się na całą okolicę. Nina nie może oprzeć się pokusie rozwiązania tej zagadki. Podążając śladami zabójcy, będzie musiała odnaleźć ziarno prawdy w krążących po wsi legendach, a mieszkańcy zrobią wszystko, by jej to utrudnić. Nina czuje także, że ktoś obserwuje każdy jej ruch. Tym razem komisarz musi jednak pamiętać, że nie przyjechała w góry sama…

34,90 zł
22,34 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 12,56 zł

11 osób kupiło
4
Już czytam po angielsku. Level 1. Robin Hood - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już czytam po angielsku. Level 1. Robin Hood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Już czytam po angielsku to książki dla dzieci, które pomogą im w nauce języka angielskiego. Dziecko czyta tekst po angielsku, a potem może przeczytać ten sam tekst po polsku. Na marginesie zamieszczono słówka z tekstu, które mogą sprawiać trudność, dodatkowo na końcu każdej z książek znajdują się ćwiczenia do wykonania nawiązujące do przeczytanej opowieści oraz słowniczek trudniejszych wyrazów z tekstu. Książki z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o różnych poziomach trudności level 1, level 2 i level 3.

8,79 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,5%
oszczędzasz 1,80 zł

10 osób kupiło
5
Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Część 2
Dostępny
58 szt.

Książka stanowi pomoc w doborze trafnych narzędzi do diagnozowania rozwoju i może być wykorzystana przez różnych specjalistów pracujących z dzieckiem od urodzenia do 5. roku życia. Opisane w tej publikacji metody zostały przedstawione z perspektywy doświadczonego praktyka, czyli osoby, która posługuje lub posługiwała się nimi w ramach prowadzonych badań normalizacyjnych lub walidacyjnych, udziału w projektach badawczych, a także w ramach działalności diagnostycznej i terapeutycznej prowadzonej w różnych ośrodkach pomocy dziecku i rodzinie. Oznacza to, że większość z tych metod autorka poznała szczegółowo podczas specjalistycznych szkoleń i zdobyła wymagane uprawnienia diagnostyczne (jeśli do stosowania danej metody były takowe wymagane) lub też zdobywała doświadczenie w posługiwaniu się nimi pod opieką innych specjalistów wyszkolonych w stosowaniu określonej metody.

50,00 zł
41,00 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,00 zł

7 osób kupiło
6
Jadąc do Babadag, wydanie 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jadąc do Babadag, wydanie 5
Dostępny
96 szt.

Jadąc do Babadag to książka o podróży przez zapomnianą Europę, tę, która zawsze była uważana za gorszą i zacofaną. Andrzej Stasiuk jedzie samochodem, autostopem, pociągiem. A za oknami - Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia, Słowenia, Albania, Mołdawia. Jego opowieść to historia przygodowa i podróżnicza. Ale nie tylko w sensie geograficznym, także – a może przede wszystkim – intelektualnym i duchowym. To wyprawa w głąb świadomości mieszkańca tej części Europy, która – gdy popatrzeć na nią uważnie i bez kompleksów – fascynuje i wymyka się jałowym porównaniom z Zachodem i Wschodem. Nagroda Literacka NIKE 2005

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

7 osób kupiło
7
Szkoła magicznych zwierząt. Tom 6. Na głęboką wodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła magicznych zwierząt. Tom 6. Na głęboką wodę
Dostępny
79 szt.

Lato, słońce, basen! Uczniowie z klasy panny Cornfield wraz ze swoimi magicznymi zwierzętami beztrosko pluskają się w wodzie. Wszyscy – prócz Hatice. Czy dziewczynka zda kiedykolwiek egzamin na odznakę „Już pływam”? Henry ma już dość wiecznych kłótni z rodzicami. Ucieka z domu i stara się jakoś przetrwać w lesie. Wtedy niespodziewanie nadchodzi pomoc.. Plusk! Witaj, przygodo!

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

8 osób kupiło
8
Już czytam po angielsku. Level 1. Księga dżungli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już czytam po angielsku. Level 1. Księga dżungli
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

„Już czytam po angielsku” to seria książek dla dzieci, które pomogą im w nauce języka angielskiego. Dziecko czyta tekst po angielsku, a potem może przeczytać ten sam tekst po polsku. Na marginesie zamieszczono słówka z tekstu, które mogą sprawiać trudność, dodatkowo na końcu każdej z książek znajdują się ćwiczenia do wykonania nawiązujące do przeczytanej opowieści oraz słowniczek trudniejszych wyrazów z tekstu. Książki z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o różnych poziomach trudności – level 1, level 2 i level 3.

7,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
9
Efekt jogi. Sprawdzony program wspierania walki z depresją i lękami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Efekt jogi. Sprawdzony program wspierania walki z depresją i lękami
Dostępny
38 szt.

Oto przewodnik po praktyce jogi, która wpływa na zmniejszenie stresu i lęków oraz wspomaga walkę z depresją. Książka napisana przez specjalistki – nauczycielkę jogi, dziennikarkę i psychiatrę – które dzielą się swoją wiedzą oraz wynikami badań z amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia. Dzięki tej publikacji możesz wypracować spokój i skupienie w codziennym życiu, a także uporać się z brakiem energii. Znajdziesz tu sekwencje o naukowo udowodnionym działaniu, które polegają na uwolnieniu ciała oraz psychiki od lęku i zamartwiania się. Publikacja zawiera: • porady jak utrzymać skupienie, pewność siebie i równowagę; • proste sekwencje jogi opatrzone zdjęciami wyraziście ilustrującymi pozycje; • opis krótkich sesji jogi uwzględniających pracę z oddechem; • poszczególne pozycje opatrzone wyjaśnieniami, jak każda z nich przyczynia się do zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego; • poziomy praktyki dostosowane do sprawności fizycznej. Zadbaj o swoje emocje i zdrowie psychiczne z pomocą jogi. Liz Owen uczy jogi od 1990 roku. Współtworzyła program trzech badań naukowych finansowanych przez amerykański Narodowy Instytut Zdrowia prowadzonych na Boston University School of Medicine. Od 2011 roku prowadzi warsztaty dla osób z depresją i lękami, a także intensywne szkolenia dla instruktorów jogi. Holly Lebowitz Rossi od dwudziestu lat pracuje jako niezależna dziennikarka. Specjalizuje się w tematach związanych ze zdrowiem, dobrostanem, rodzicielstwem i jogą. Jej prace zamieszczały m.in.: „The Boston Globe”, „Sunday Magazine”, „Newsweek”, „The Washington Post”. Chris C. Streeter jest profesor nadzwyczajną psychiatrii i neurologii na Boston University School of Medicine oraz wykładowczynią Harvard School of Medicine. Od dwudziestu lat otrzymuje granty na badania z funduszy amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia. Obecnie sprawuje funkcję dyrektorki Bostońskiego Centrum Badań nad Jogą oraz dyrektorki Funkcjonalnego Neuroobrazowania dla Psychiatrii na Boston University School of Medicine.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

6 osób kupiło
10
Angielski przy okazji. Legendy irlandzkie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski przy okazji. Legendy irlandzkie
Dostępny
29 szt.

W książce zebrane są najbardziej znane irlandzkie legendy. Ta niezwykła mieszanka faktów, mitów, fikcji i bajek doskonale zaznajamia nas z kulturą, korzeniami i mądrością ludową Irlandii; intryguje, pobudza wyobraźnię i dostarcza niezapomnianych wrażeń. W książce zebrane są takie legendy jak: Syn króla Irlandii i olbrzym z Loch Lein. Trzy córki króla O'Hara. Syn tkacza i olbrzym Białego Wzgórza. Jasnowłosa, Szatynka i Drżąca. Król Irlandii i królowa Samotnej Wyspy. Elf z Gannon i Śmiejący się Gruagach. Trzy córki króla Wschodu i syn króla Irlandii. Syn rybaka i Sprytny Gruagach. Trzynasty syn króla Irlandii. Kiwająca Głowa. Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda polega na specjalnej adaptacji treści w taki sposób że cała zawartość książki jest podzielona na akapity. Najpierw czytamy akapit, z wplecionym polskim tłumaczeniem i niektórymi gramatycznymi i fonetycznymi wyjaśnieniami. Następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli "płyniemy bez asekuracji". Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Całość jest na tyle spójna, że odbiorca ma poczucie czytania książki w oryginale i przyswaja język, znajdując się w naturalnym stanie rozluźnienia i zaciekawienia treścią. U podstaw Metody leżą między innymi założenia Sugestopedii dr. G Łozanowa, a także prace Jego następców i samodzielnych lingwistów, A.Leontieva, G. Kitajgorodskiej. Seria zawiera dzieła klasyków literatury brytyjskiej i amerykańskiej i w ten sposób przybliża czytelnikowi specyfikę anglojęzycznej kultury. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony ani skrócony.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
11
Potop - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potop
Dostępny
1 szt.

Potop tom 1-3 wydanie łączne albumowe z rycinami.

150,00 zł
108,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 42,00 zł

1 osoba kupiła
12
Małżeństwo na zawsze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małżeństwo na zawsze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Niniejsza książka powinna się znaleźć w rękach każdej nowo zaślubionej pary. Należy ją czytać, rozważać, pielęgnować i dać się jej prowadzić przez całe życie małżeńskie. Piękno wyjaśnień Ojca Świętego dotyczących sakramentu zainspiruje i podniesie na duchu nowożeńców; starsze pary będą poruszone i zdziwione wniknięciem przez papieża w praktyczne problemy codzienności małżeńskiej.

31,90 zł
24,24 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,66 zł

1 osoba kupiła
13
Skąd nasz ród. Wielka Lechia i inne teorie i pseudoteorie pochodzenia Polaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skąd nasz ród. Wielka Lechia i inne teorie i pseudoteorie pochodzenia ...
Dostępny
3 szt.

Pisząc o Słowianach, Prokopiusz z Cezarei nie zadał sobie nawet trudu, aby dowiedzieć się, skąd przybyli. Po prostu nic go to nie obchodziło. Istotne było, że napierają od północy na cesarstwo. Sześć stuleci później problem ich pochodzenia skwitował Gall Anonim: „Dajmy pokój rozpamiętywaniu dziejów ludzi, których wspomnienie zaginęło w niepamięci wieków i których skaziły błędy bałwochwalstwa”. Kim jesteśmy, skąd nasz ród? Czy to prawda, że przed Chrztem Polski tworzyliśmy Wielką Lechię, słowiańskie imperium stające jak równy z równym z Cesarstwem Rzymskim? Przybyliśmy tu w ramach Wielkiej Wędrówki Ludów czy – jak chcą niektórzy – byliśmy po okresie lodowcowym pierwszymi osadnikami w Europie, a reszta narodów to przybysze i przechodnie na naszym kontynencie. Przedstawiamy większość teorii – nawet najbardziej karkołomnych – opowiadających o naszym pochodzeniu. I powiemy uczciwie, co o nich myślimy. Wiele z nich nie ma żadnego naukowego uzasadnienia: • Wielka Lechia – niezwyciężone imperium lekceważone przez oficjalną historiografię; • Tysiąclecie państwa polskiego za Zygmunta Starego, czyli sarmackie dziedzictwo Polaków; • Czy Polacy to Scytowie? Ale Ariowie – to już na pewno i dlaczego?; • Aleksander Wielki był Słowianinem, a jego wojska z naszej wyszły ziemi; • Lechiccy Wenedowie. Polka Weneda, co nie chciała obcych; • Czy Lechici to Lewici którzy pomagali Mojżeszowi?; • A może polska państwowość przypłynęła na łodziach Wikingów?; • Co mówią mity, co językoznawcy, a co genetyka?; • Dziejopisarze i kronikarze – jak odróżnić dzieła pisane „ku pokrzepieniu serc” od zwykłej blagi?. Dzięki genetyce już wiemy, że to naszej haplogrupy R1a1 nie imała się Czarna Śmierć, czyli dżuma. I to nas nie dziwi bo my Lechici, jesteśmy nie do spiłowania. I tu jest nasze miejsce.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
14
Avalanches - Płyta winylowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avalanches - Płyta winylowa
Leonard Cohen, Euro Pilot
Dostępny
5 szt.

Strona A (22:57)1. Dance Me To The End Of Love2. Everybody Knows3. First We Take Manhattan4. Avalanche Strona B (23:35)1. Chelsea Hotel2. I'm Your Man3. Halleluja4. So Long Marianne Czas albumu: 46:32

84,90 zł
62,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 22,07 zł

1 osoba kupiła
15
Kobieta. Kapłaństwo serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta. Kapłaństwo serca
Dostępny
5 szt.

W książce tej kobieta zwraca się do kobiet. Ukazuje specyfikę, trud i radość ich powołania, w każdym przypadku zachwycając się jego pięknem. A zachwyt ów rodzi się z odczytywania Bożego planu i życia według niego. Bycie córką, żoną, matką - to Bóg wpisał w serce kobiety i to jest dla niej odpowiedzią na pytanie o szczęście. Bez względu na to, czy żyje w małżeństwie, samotnie czy w zakonie.

32,90 zł
27,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,93 zł

1 osoba kupiła
16
Prawo medyczne w pytaniach i odpowiedziach. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo medyczne w pytaniach i odpowiedziach.
Dostępny
4 szt.

Kompleksowy i niezwykle przejrzysty zbiór zagadnień prawno-medycznych. Zastosowana forma analizy stanów faktycznych (case study) oraz zadań testowych wraz z rozwiązaniami pozwala na szybką weryfikację poziomu posiadanej wiedzy oraz skuteczne jej uzupełnienie, m.in. z zakresu: ? praw pacjenta ? praw personelu medycznego ? zagadnień związanych z dokumentacją medyczną oraz z RODO ? zasad udzielania świadczeń. Autorzy opracowali aż: ? 80 stanów faktycznych wraz z omówieniem, będących wynikiem ich doświadczenia zdobywanego w ramach współpracy z podmiotami leczniczymi w całej Polsce ? 380 pytań testowych wraz z odpowiedziami i wskazaniem podstawy prawnej. Źródło wiedzy dla wszystkich związanych ze środowiskiem medycznym (m.in. lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, studentów kierunków medycznych, pracowników administracyjnych w podmiotach leczniczych oraz dla kadry zarządzającej tymi podmiotami), a także dla pacjentów, którym znajomość prawa może ułatwić proces leczenia.

70,00 zł
56,70 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,30 zł

1 osoba kupiła
17
Uważność dla wszystkich. Mądrość, która może zmienić świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uważność dla wszystkich. Mądrość, która może zmienić świat
Dostępny
33 szt.

Jon Kabat-Zinn, pionier uważności i jeden z najbardziej znanych popularyzatorów ruchu mindfulness, zmienił nasz sposób postrzegania codziennego życia. W swoich bestsellerowych książkach pisze o związku pomiędzy praktyką uważności a naszym dobrym samopoczuciem, zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym, społecznym czy duchowym. W Uważności dla wszystkich Kabat-Zinn wyjaśnia, jak tytułowa uważność może pomóc zmienić świat. Pokazuje, jak pod jej wpływem może rozwijać się demokracja i dlaczego mindfulness to klucz do zrozumienia problemów osobistych i globalnych, a w dalszej perspektywie – również do świadomego działania. Dzięki praktyce możemy stać się bardziej empatycznymi i świadomymi istotami – a stąd już tylko krok do pozytywnej zmiany w życiu naszym i innych. Książka opiera się na osobistych doświadczeniach autora, twórcy programu redukcji stresu opartego na uważności. Kabat-Zinn jest autorem kilkunastu publikacji, w których uczy uważności oraz radzenia sobie z trudnościami życia codziennego. Do jego najbardziej znanych tytułów należą Gdziekolwiek jesteś, bądź, Życie, piękna katastrofa oraz Świadomą drogą przez depresję.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
18
Super Zings. Miska dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Miska dla dzieci
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Miska o ergonomicznym kształcie przystosowana do kuchenki mikrofalowej. Została ozdobiona wyrazistymi grafikami z ulubionymi postaciami dzieci, które z pewnością umilą ich posiłki. Cechy produktu: • materiał: plastik, • nie zawiera BPA, • wymiary: 4.0 x 16.0 x 16.0 cm, • do użytku w mikrofali, • oficjalna licencja.

7,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
19
Quick On The Drawn - Płyta winylowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quick On The Drawn - Płyta winylowa
Aerosmith, Euro Pilot
Dostępny
12 szt.

Strona A (20:05) 1. Walk This Way 2. Sight For Sore Eyes 3. Sweet Emotion 4. Kings And Queens 5. Chip Away The Stone Strona B (23:15) 1. Get The Lead Out 2. Get It Up 3. I Wanna Know Why 4. Train Kept A Rollin'5. Draw The Line 6. Toys In The Attic Czas albumu: 43:20

84,90 zł
62,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 22,07 zł

1 osoba kupiła
20
Ogniem i mieczem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogniem i mieczem
Dostępny
5 szt.

Ogniem i mieczem - pierwsza z trzech powieści historycznych będących częścią Trylogii, pisanej dla pokrzepienia serc przez Henryka Sienkiewicza w latach 1884-1888.Pisarz tworząc powieść opierał się na Szkicach historycznych autorstwa Ludwika Kubali. Akcja powieści rozgrywa się w latach 1648-1651, w okresie powstania Chmielnickiego na Ukrainie. Pozostałe części Trylogii to Potop i Pan Wołodyjowski. Powieść była pierwotnie wydana w odcinkach w latach 1883-1884 w warszawskim dzienniku ,,Słowo" i, z minimalnym opóźnieniem w stosunku do ,,Słowa", także w krakowskim dzienniku ,,Czas". Pierwsze wydanie książkowe ukazało się w 1884 w Warszawie. Wydanie książkowe miało inne zakończenie powieści aniżeli wersja wydrukowana w czasopismach. Część rękopisu powieści przechowywana jest w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich we Wrocławiu. Autor mija się chwilami z historyczną prawdą, co nie ujmuje dziełu wartości literackich. Sienkiewicz tworzył swoją powieść, aby podnieść na duchu żyjących pod zaborami Polaków.W 1999 powieść Ogniem i mieczem została zekranizowana - powstał film fabularny oraz serial telewizyjny w reżyserii Jerzego Hoffmana. W roku 1958 w Stanach Zjednoczonych ukazała się komiksowa adaptacja powieści w serii Classics Illustrated (no.146).Do 1970 Ogniem i mieczem przetłumaczono na 26 języków.

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

1 osoba kupiła
21
Wolny wybór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
37,73 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,27 zł

1 osoba kupiła
22
Human Nature - Płyta winylowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Human Nature - Płyta winylowa
Miles Davies, Euro Pilot
Dostępny
10 szt.

Strona A (24:16) 1. Perfect Way 2. Human Nature 3. Wrinkle Strona B (24:10) 1. Hannibal 2. The Senate, Me And You Czas albumu: 48:26

84,90 zł
62,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 22,07 zł

1 osoba kupiła
23
Kozmic Summertime, Winyl (w kolorze czerwonym) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kozmic Summertime, Winyl (w kolorze czerwonym)
Janis Joplin, Euro Pilot
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Koncert w Amsterdamie 01.04.1969 r. Lista utworów: Strona A 1. Me (Instrumental) 2. Maybe 3. Summmertime 4. Try (Just A Little Bit Harder) Strona B 1. Can't Turn You Loose 2. Combination Of The Two 3. Ball And Chain 4. Piece Of My Heart

84,90 zł
62,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 22,07 zł

1 osoba kupiła
24
Mróz, głód i wszy. Życie codzienne Wyklętych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mróz, głód i wszy. Życie codzienne Wyklętych
Dostępny
2 szt.

Pierwsza książka traktująca o codzienności bytowania żołnierzy podziemia antykomunistycznego po II wojnie światowej. Opowiemy o jednostkach działających w ramach obozu poakowskiego, narodowego, jak i stanowiących niezależne oddziały wojskowe. Poznajemy ekstremalne warunki życia partyzantów, ich ubiór, wyżywienie, możliwości dbania o higienę osobistą i zdrowie. Gdzie kwaterowali ,jak odpoczywali, jak wyglądały codzienne obowiązki oraz standardowy harmonogram dnia – co ciekawe, bardzo zbliżony do siebie w większości oddziałów. Autor opisuje też problem dyscypliny w poszczególnych oddziałach. Nie omija niesubordynacji, grabieży czy uzależnienia od alkoholu – skupiając się na sposobie egzekwowania prawa przez dowódców i efektach walki o utrzymanie wojskowej karności w jednostce. Unikatowa książka Stanisława Płużańskiego powstała w oparciu o bogaty materiał źródłowy: wywiady z żyjącymi żołnierzami, źródła archiwalne, wydane dokumenty i wspomnienia. Autorowi udało się przeprowadzić 14 rozmów z żyjącymi żołnierzami.Ich historia zaczyna się jeszcze w 1944 roku, koniec następuje dopiero w 1963 roku wraz ze śmiercią ostatniego z żołnierzy wyklętych Józefa Franczaka ps. „Lalek”.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

25
Święta Rita. Życie usłane różami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta Rita. Życie usłane różami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Biografia wielkiej Świętej Kościoła Katolickiego – Rity z Roccaporeny i Cascii, uwzględniająca najnowsze odkrycia historyczne, napisana przez wielkiego znawcę i czciciela Świętej – ks. Zbigniewa Sobolewskiego. Musiał się on skonfrontować z wielowiekowymi stereotypami na temat Świętej – między innymi z „czarną legendą” jej męża. Święta Rita to najpopularniejsza wspomożycielka w beznadziejnych sprawach od wielu stuleci. Przyszła na świat w średniowieczu, ale w XXI w. dorobiła się własnego profilu na Facebooku. Zanurzona w głębokiej modlitwie żona owianego złą sławą awanturnika, matka równie toksycznych dzieci, siostra zakonna, mistyczka i umiłowana oblubienica Zbawiciela. Papież Leon XIII, pełen podziwu, nazwał Ritę „drogocenną perłą Umbrii”, a św. Jan Paweł II widział w niej objawienie geniuszu kobiety. Na kilka miesięcy przed śmiercią poprosiła jedną z sióstr z klasztoru w którym mieszkała, aby ta przyniosła jej z ogrodu kwiat róży. Był mroźny i śnieżny – jak na Italię - styczeń Roku Pańskiego 1457. Posłanniczka powróciła z pąsową różą w dłoni. Bo dla Rity nie ma niczego niemożliwego.

54,90 zł
40,08 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

26
Minus 100 stopni. Pierwsze zimowe wejście na Mount McKinley - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minus 100 stopni. Pierwsze zimowe wejście na Mount McKinley
Dostępny
139 szt.

Wyprawa na McKinley (dziś Denali) należy do górskiej klasyki. Od tamtego czasu sporo się we wspinaniu zmieniło. Ale nie zmieniły się góry – wciąż stawiają twarde warunki tym, którzy mają odwagę się z nimi mierzyć. Książka Arta Davidsona to drobiazgowa relacja uczestnika pierwszej zakończonej powodzeniem zimowej wyprawy na McKinley. Zdobywca najwyższego szczytu Ameryki Północnej pomaga nam zrozumieć, co dzieje się tam, na górze. Opowiada o granicach ludzkich możliwości, a także o ambicji, sile międzyludzkich więzi, odpowiedzialności za innych i woli przetrwania – nawet gdy nie ma już nadziei. Minus 100 stopni to książka legenda, wydana po raz pierwszy jeszcze w 1970 roku i stale wznawiana, jedna z najważniejszych książek górskich w historii.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

27
Koniec świata. Krótki przewodnik po tym, co nas czeka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec świata. Krótki przewodnik po tym, co nas czeka
Dostępny
20 szt.

Co spowoduje nasze wyginięcie? Jak możemy ocalić siebie i naszą przyszłość? Bryan Walsh odpowiada na najważniejsze pytania, które musi zadać sobie ludzkość, by przetrwać. Koniec świata to fascynujący reportaż popularnonaukowy, który odkrywa złożoność problemu, jakim jest nieunikniony koniec świata. Od asteroid i sztucznej inteligencji, przez superwulkany po wojnę nuklearną, autor przygląda się wszystkiemu, co może unicestwić nasz gatunek. Łowcy asteroid z NASA, detektywi chorób na tropie kolejnego zabójczego wirusa. Walsh rozmawia z mężczyznami i kobietami, których zadaniem jest wyobrazić sobie niewyobrażalne. Osobami na pierwszej linii działań prewencyjnych, aktywnie starającymi się zapobiec rozmaitym scenariuszom zagłady w laboratoriach biotechnologicznych i centrach rządowych. Bryan Walsh analizuje zagrożenia zarówno naturalne, jak i stworzone przez nas samych. Szczegółowo opisuje prawdopodobieństwo tych katastrof i ich potencjalny wpływ na nasze życie. Korzystając z lat doświadczeń jako dziennikarz śledczy i korespondent naukowy dla magazynów „Time” i „Newsweek”, wskazuje też, jak najskuteczniej się uratować. Czy mamy jakieś szanse?

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

28
Książka o bąkach. Leksykon pierdów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka o bąkach. Leksykon pierdów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.18

Nic nie przełamuje lodów tak jak porządny bąk. Chociaż to prawda, że nie zawsze pojawią się w odpowiednim momencie… Niektóre bąki są głośne. Kanonada sieje strach i przerażenie. Inne są całkowicie bezdźwięczne. Jedne brzydko pachną jak Bąk Zgniłe Jajo, czy bąk nad bąkami, czyli popularny Smrodek. Ostrzegamy: Taki bąk to prawdziwy koszmar! Ale są też takie, które są niemal bezwonne, jak na przykład Salwa z karabinu. Wszystkie je łączy jednak to, że są zabawne! Oto leksykon jakiego jeszcze nie było. Zabawna książka o niezręcznym zjawisku, o którym – w przeciwieństwie do dorosłych – dzieci uwielbiają opowiadać. Wiatry, gazy, bąki, pierdy… Głośne, ciche, pojedyncze, w seriach. To jedna z tych rzeczy, które łączą ludzi ze zwierzętami, a której doświadcza każdy – nawet królowa.

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

29
Królowe Kharu. Tom 2. Królestwo nadziei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowe Kharu. Tom 2. Królestwo nadziei
Dostępny
27 szt.

Chaos poplącze utarte ścieżki i zawiedzie Sinkę w miejsce między dwoma światami. Khaben zapomni o ostrożności i przyjdzie mu za to zapłacić wygórowaną cenę. Agneis, odcięte od świata szczelnym kordonem kharskich wartowni, musi się zmierzyć z wojenną rzeczywistością. Zdrada zamienia spokojną posiadłość w arenę walk na śmierć i życie. Khabenowi i wiernej mu gwardii decydują się pomóc Sinka i Przewodniczki. Kharska krew poleje się na posadzki draińskiego domu, a dym z pogrzebowych stosów zasnuje niebo po horyzont. Kiedy ucichnie wojenna wrzawa, Przewodniczki kolejny raz postawią najeźdźcom pytanie, kim są i czego szukają. Do posiadłości zawita największy wróg Khabena – Garloth, a Przewodniczki będą gotowe wiele poświęcić w imię miłości do ziemi przodków. Nadzieja kolejny raz okaże się matką głupców… Królestwo nadziei to drugi tom cyklu Królowe Kharu. Tom pierwszy pt. Alabastrowe panny ukazał się w 2019 roku. Dorota Pasek jest także autorką powieści Czas gniazdowania (2018) i Dziewczyna od trawnika (2019).

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

30
Czujesz tak, jak myślisz. Praktyczne zastosowanie terapii poznawczo-behawioralnej w pracy z dziećmi i młodzieżą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czujesz tak, jak myślisz. Praktyczne zastosowanie terapii poznawczo-be...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.06

Pionierska książka z materiałami do praktycznego wykorzystania w terapii dzieci i młodzieży. Autor poprzedza zasadniczą część książki przedstawieniem podstaw teoretycznych, na których opiera się terapia poznawczo-behawioralna oraz wskazówkami, jak należy korzystać z niniejszego zeszytu ćwiczeń. Następnie prezentuje atrakcyjne i tętniące życiem elementy programów terapii, przekazywane dzieciom i młodzieży na dostosowanym do ich rozwoju poziomie. Przedstawione rozwiązania były udoskonalane przez samego autora i wielokrotnie wypróbowywane podczas pracy klinicznej dotyczącej szerokiego zakresu problemów psychicznych. Czujesz tak, jak myślisz dostarcza bogatego spektrum niezwykle atrakcyjnych i zapewniających możliwość elastycznego dopasowywania materiałów, które można wykorzystywać do organizowania i ułatwiania przebiegu sesji terapeutycznych. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich zajmujących się pracą z dziećmi i młodzieżą, a także dla rodziców, którzy dzięki tej książce poznają praktyczne narzędzia wykorzystywane w pracy terapeutycznej.

45,00 zł
35,55 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

31
Bridgertonowie. Tom 1. Mój książę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bridgertonowie. Tom 1. Mój książę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Czy może być większe wyzwanie dla ambitnych mam córek na wydaniu w Londynie roku 1813 niż książę kawaler? Daphne Bridgerton jest urocza i inteligentna, z jakiegoś powodu jednak mężczyźni traktują ją tylko jako przyjaciółkę i nie widać wokół niej roju zalotników. Żaden z londyńskich amantów nie poprosił jeszcze o jej rękę, o czym Daphne skrycie od dawna marzy… Za to książę Hastings nie zamierza się rychło żenić, tyle, że liczne panny na wydaniu (a zwłaszcza ich natrętne mamy) nie ustają w próbach nakłonienia go do zmiany zdania. Książę Simon proponuje więc Daphne niezwykle korzystną dla obu stron tajną umowę – on będzie udawał jej adoratora, dzięki czemu uwolni się od natrętek, a ona z pewnością zyska pretendentów do swojej ręki, skoro sam książę uznał ją za pożądaną partię… Plan wydaje się niemal doskonały, pod warunkiem że oboje zachowają go w sekrecie. I faktycznie działa znakomicie – na początku… Kiedy pląsają z gracją po sali balowej, ona z rumieńcem na policzkach, on zaś wpatrzony w nią płomiennym spojrzeniem, trudno uwierzyć, że ich zaloty to tylko fikcja… Trudno, bo pośród pełnego blichtru, plotek i intryg świata elity Londynu jest tylko jedna stała rzecz: miłość, która złamie każde reguły… Miłosne kłamstwa i prawdziwa namiętność w przesyconym subtelnym wdziękiem i humorem romansie współczesnej Jane Austen z pierwszych miejsc amerykańskich list bestsellerów.

39,90 zł
31,52 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

32
Oczami psa. Co psy wiedzą, myślą i czują, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczami psa. Co psy wiedzą, myślą i czują, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.30

O czym myślą psy? Jak postrzegają świat i to dziwne zwierzę – człowieka? Jak to jest czuć zapach ludzkiego smutku i mijającego czasu? Dlaczego nie da się nie pobiec za rowerzystą? Na te i wiele innych pytań odpowiada w swej książce dr Alexandra Horowitz. Autorka nie próbuje uczłowieczać psa na siłę, bada umysł zwierzęcia, które samo nie może o sobie niczego powiedzieć. Książka zawiera opisy najnowszych badań wskazujących na niezwykłe umiejętności czworonogów m.in. wyczuwania ludzkich nastrojów i wykrywania chorób. Nie jest to podręcznik tresury, jednak wielbiciele psów znajdą w nim wiele wskazówek pozwalających na lepsze zrozumienie swych czworonożnych przyjaciół. Relacja z psem jest prawdopodobnie najbardziej fascynującą więzią, jaką człowiek może wytworzyć z przedstawicielem świata zwierząt. Psy kiedyś były dzikimi stworzeniami, z czasem stały się naszymi najwierniejszymi towarzyszami. Adaptacja do nowej sytuacji przekształciła ich ciała, mózgi i sposób zachowania. Nie należy jednak zapominać o tym, że psy na zawsze pozostaną obywatelami królestwa zwierząt, kochanymi, ale tajemniczymi przyjaciółmi. „Dowiedz się, dlaczego twój pies jest tak wrażliwy na twoje emocje, spojrzenie i język ciała. Psy żyją w świecie bezustannie zmieniających się złożonych zapachów. Przeczytaj tę porywającą książkę i wejdź do świata zmysłów swojego psa”. – Tempie Grandin, autorka Animals in Translation i Animals Human „Oczami psa to przyjęta z radością, godna zaufania, osobista i błyskotliwa książka o tym, jak to jest być psem. Ta publikacja rzuca nowe światło na wiele mitów, które krążą o naszych czworonożnych pupilach. Mam nadzieję, że książka zdobędzie popularność, na jaką zasługuje”. – Marc Bekoff, autor O zakochanych psach i zazdrosnych małpach: emocjonalne życie zwierząt

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

33
Przepowiednia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepowiednia
Dostępny
18 szt.

Pewnej listopadowej nocy w niewielkiej osadzie Marbäck zostaje zamordowana młoda kobieta. Mimo że w sprawie jest wiele niewiadomych, a podejrzany, Edvard Christensson, wszystkiemu zaprzecza, szybko zostaje osądzony i skazany. Wszystko jest znów w porządku. Ale stare grzechy rzucają długie cienie. Zbrodnia odcisnęła piętno także na życiu innych, zwłaszcza siostrzeńca Edvarda, małego Isaka. Chłopiec dorasta w przekonaniu, że ciąży na nim klątwa, i że pewnego dnia jak jego wuj dopuści się czegoś strasznego… Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w lesie? Czy prawda wyjdzie na jaw, zanim tragedia naznaczy mieszkańców wioski już na zawsze? Przepowiednia to smutna, piękna i osobista opowieść o życiu, a jednocześnie trzymająca w napięciu lektura. Perfekcyjnie nakreślona psychologiczna historia skutków zbrodni dla życia małej społeczności. Christoffer Carlsson – zadebiutował w 2010 roku, autor m.in. cyklu o śledczym Leo Junkerze, nagrodzonego przez Szwedzki Instytut Kryminałów. Carlsson jest doktorem kryminologii i autorem licznych prac naukowych z tej dziedziny, wykłada na uniwersytecie w Sztokholmie, a w wolnym czasie pisze powieści.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

34
A Muse In Her Feelings, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Muse In Her Feelings, LP
Dvsn, Warner Music Polska
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. No Good [3:35] 2. Friends [3:08] 3. Still Pray For You [2:12] 4. Courtside [3:56] 5. Miss Me? [3:40] 6. No Cryin [3:24] 7. Dangerous City [4:06] 8. So What [3:15] 9. Outlandish [2:46] 10. Keep It Going [3:53] 11. 'Flawless' Do It Well Pt. 3 [3:51] 12. Greedy [2:57] 13. Between Us [3:04] 14. A Muse [3:42] 15. For Us [4:33] 16. ... Again [4:32]

161,90 zł
148,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,95 zł

35
Gdy światło się mroczy. Światopogląd Państwa Islamskiego w perspektywie teorii opanowywania trwogi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdy światło się mroczy. Światopogląd Państwa Islamskiego w perspektywi...
Dostępny
5 szt.

Teoria opanowywania trwogi ułatwia sięgnięcie pod powierzchnię obserwowanych zjawisk społecznych i dostrzeżenie ich głębszego podłoża, uwarunkowanego m.in. silnie przenikającą ludzką psychikę oraz kulturę tanatofobią oraz jej złożonymi konsekwencjami objawiającymi się w zróżnicowany sposób w rozmaitych systemach wartości, normach, przekonaniach i zachowaniach. Niniejsza książka jest wynikiem przekonania, że uzupełniając dotychczas proponowane wyjaśnienia fenomenu Państwa Islamskiego o perspektywę teorii opanowywania trwogi, znacznie łatwiej będzie nam zrozumieć, jak zróżnicowane, a czasem pozornie sprzeczne ze sobą motywy wypływają ze wspólnego, uniwersalnego źródła, składając się na spektakularny, choć tymczasowy, sukces owego ?śmiałego eksperymentu?. Przyjęcie wspomnianej perspektywy pozwala ? w ocenie autora ? na dokładne prześledzenie mechanizmu realizacji funkcji ?radykalnie dogmatycznego? systemu znaczeń, rozumianego jako złożony, spójny, psychologicznie skuteczny system buforowania lęku egzystencjalnego. To zaś z kolei pozwala na lepsze zrozumienie genezy, anatomii, dynamiki ewolucyjnej oraz źródeł atrakcyjności skrajnie dogmatycznych światopoglądów tego rodzaju, konsekwentnie i powtarzalnie prezentujących charakterystyczne diagnozy, prognozy oraz programy działania. Celem opracowania jest zatem z jednej strony zaprezentowanie światopoglądu Państwa Islamskiego jako specyficznego typu ?maszyny do produkcji bezpieczeństwa ontologicznego?. Z drugiej strony światopogląd ten pełni tu funkcję laboratoryjnego preparatu pozwalającego lepiej zapoznać się z eksplanacyjnymi możliwościami teorii opanowywania trwogi w badaniach nad ekstremizmem i przemocą polityczną. Praca kierowana jest głównie do osób zainteresowanych zjawiskami politycznego ekstremizmu, religijnego radykalizmu, przenikania się psychologii, polityki i religii w działaniach ruchów i ugrupowań określanych jako ekstremistyczne i radykalne, a także przemocy politycznej. Ta ostatnia traktowana jest w prezentowanej książce jako epifenomen szeregu dających się zidentyfikować mechanizmów psychologicznych oraz socjokulturowych, a zarazem wielofunkcyjne narzędzie podtrzymujące stabilność i funkcjonalność dogmatycznych światopoglądów rozpatrywanych jako systemy opanowywania trwogi.

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

36
Fundamenty Niepodległej. Sejm Ustawodawczy (1919-1922) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fundamenty Niepodległej. Sejm Ustawodawczy (1919-1922)
Dostępny
4 szt.

Doniosłość znaczenia i dzieło Sejmu Ustawodawczego nie od razu zostały docenione. Potrzebne były upływ czasu, wygaszenie politycznych emocji i sporów, często śmierć głównych bohaterów, aby z odpowiedniego dystansu narysować na kartach historii portret czegoś, co trudno było dostrzec współczesnym ze względu na zbyt bliską perspektywę. Autorzy niniejszego tomu w setną rocznicę rozpoczęcia obrad Sejmu Ustawodawczego podjęli się próby, wyrywkowego z konieczności, naszkicowania takiego portretu. Prezentowana książka jest kolejną już pozycją z serii ?O Niepodległą i Jej Trwanie? powstałą, aby dać wkład obecnego pokolenia w badania wydarzeń sprzed stu lat, które sprawiły, że Polska odzyskała i utrwaliła niepodległość. Dotychczas w ramach tej serii ukazały się prace opisujące Akt 5 listopada 1916 r., wpływ Legionów na sprawę polską w okresie I wojny światowej, dylematy, działania i programy polityczne Polaków i Czechów w latach 1914?1918, a także wpływ odrodzenia państwa w 1918 r. na procesy modernizacyjne ziem polskich czy poddające analizie postać Władysława Raczkiewicza i innych prezydentów RP oraz Rady Narodowej na Uchodźstwie. Fragment Wstępu

84,00 zł
80,64 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,36 zł

37
Dowództwo Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w opiniach mieszkańców Szczecina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dowództwo Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w opiniach mies...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

Prezentowana książka jest wynikiem badań dotyczących postrzegania jednostek NATO przez zbiorowości lokalne w miejscu ich stacjonowania. Składa się z trzech części. W pierwszej przedstawiono koncepcje NATO, działania Polski zmierzające do wejścia w struktury Sojuszu Północnoatlantyckiego oraz uwarunkowania związane z usytuowaniem Dowództwa Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie. Część druga omawia wizerunek jednostki NATO w prasie popularnej. W części trzeciej zaprezentowano opinie mieszkańców Szczecina dotyczące wspomnianej jednostki. Niniejsza publikacja jest pierwszą tego typu analizą opinii społecznej dotyczącej omawianej formacji, może więc stanowić punkt wyjścia dla badaczy zajmujących się tą problematyką.

53,55 zł
51,41 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,14 zł

38
Linia życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linia życia
Dostępny
35 szt.

Poezja to subiektywność zaklęta w słowa i ekspresja uczuć. Wszystko to znajdziemy w Linii życia, uniwersalnej opowieści o człowieku – myślącym, wrażliwym, otwartym na świat, poszukującym czegoś, co niewyrażalne, ukryte w półcieniach. Ale poezja Katarzyny Przybyły to coś więcej niż liryka osobista, z którą możemy się zapoznać, a później odłożyć na półkę. Wiersze są poświęcone najważniejszym tematom, z którymi dziś się zmagamy. Samotność, wojna, ekologiczna zagłada planety, wymieranie gatunków, widmo ­głodu i totalnej inwigilacji – poeci rzadko o tym piszą, a jeśli już, to mało subtelnie, z moralizatorskim zacięciem. Autorka zaproponowała nam coś innego: delikatną, a jednocześnie pełną mocy opowieść o tym, co zrobić, by żyło nam się lepiej – teraz i w przyszłości.

32,00 zł
22,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,60 zł

39
Księga Pamięci poświęcona studentom Uniwersytetu Warszawskiego poległym i zmarłym w czasie walk o niepodległość 1918-1921 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Pamięci poświęcona studentom Uniwersytetu Warszawskiego poległy...
Dostępny
154 szt.

Książka, pionierska na rynku polskim, zawiera biogramy 128 studentów i studentek Uniwersytetu Warszawskiego poległych lub zmarłych w czasie walk o niepodległość i o granice wskrzeszanego państwa polskiego. W ponad 200-letniej historii uczelni bywały bowiem chwile, że społeczność akademicka musiała wykazać się nie tylko na polu nauki, lecz także na polu walki. Dotychczas brak było jednak dokładnych badań naukowych dotyczących udziału studentów UW w walkach o niepodległość Polski. Niniejsza praca w części wypełnia tę lukę. W wyniku kwerend przeprowadzonych w Archiwum Uniwersytetu Warszawskiego i w Centralnym Archiwum Wojskowym oraz przeglądu ówczesnej prasy autorom udało się zweryfikować i uzupełnić przedwojenną listę studentów i studentek, którzy oddali życie w obronie ojczyzny w latach 1918–1921, a których nazwiska wyryto na odsłoniętej w 1924 roku tablicy pamiątkowej w Pałacu Kazimierzowskim. Z pewnością nie jest to jeszcze kompletna lista, stanowi jednak doskonały punkt wyjścia do dalszych badań na ten temat.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

40
Klimat organizacyjny jako narzędzie (de)motywowania pracowników - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klimat organizacyjny jako narzędzie (de)motywowania pracowników
Dostępny
4 szt.

Praca i jej miejsce w systemie wartości pracownika ma niezwykle ważny wpływ na jego postawę – aktywność, przeciętność, bierność lub negację. Kluczowym wyznacznikiem sposobu postrzegania miejsca pracy jest charakterystyczny dla każdej organizacji swoisty klimat organizacyjny. Niniejsza książka jest syntetycznym ujęciem pojęcia klimat organizacyjny. Autorki zawarły w niej wyczerpujące odpowiedzi m.in. na poniższe pytania: • Co stanowi istotę klimatu organizacyjnego oraz jakie jego składniki identyfikuje międzynarodowe środowisko badaczy? • Jaka jest różnica między klimatem organizacyjnym a kulturą organizacyjną? • W jaki sposób klimat organizacyjny oddziałuje na poziom efektywności organizacyjnej? • Jak kształtują się zależności między elementami klimatu organizacyjnego i jaki mają one wpływ na praktykę biznesową? • Jaka jest specyfika relacji występującej między klimatem organizacyjnym a poziomem motywacji pracownika? • Wobec jakich wyzwań związanych z kreowaniem klimatu organizacyjnego stoi współczesny menedżer, operujący w świecie VUCA?

69,00 zł
55,89 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,11 zł

41
Kluczowe aspekty łączenia się banków spółdzielczych. Wyjaśnienia i zalecenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kluczowe aspekty łączenia się banków spółdzielczych. Wyjaśnienia i zal...
Dostępny
3 szt.

Integracja jest kluczowym pojęciem w procesie łączenia się banków spółdzielczych. Polega na łączeniu się kilku elementów w całość poprzez scalanie bądź syntezę mniejszych jednostek (struktur) w większe. Obecna sytuacja na rynku finansowym nie sprzyja rozwojowi banków spółdzielczych – ich działanie utrudniają ciągłe zmiany ustawowe oraz nowo pojawiające się zagrożenia zewnętrzne wpływające na gospodarkę rynkową. Wymusza to na bankach konieczność wyboru pomiędzy dalszym samodzielnym działaniem a szukaniem partnera do stworzenia z nim większego, bardziej konkurencyjnego podmiotu.

39,90 zł
32,32 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,58 zł

42
Informacje niefinansowe w sprawozdawczości organizacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informacje niefinansowe w sprawozdawczości organizacji
Dostępny
3 szt.

Problematyka ujawniania informacji niefinansowych w sprawozdawczości organizacji zyskuje w ostatnich latach coraz większe zainteresowanie zarówno ze strony teoretyków, jak i podmiotów raportujących oraz szerokiego grona interesariuszy. W świetle dynamicznych zmian społecznych i środowiskowych informacje niefinansowe stają się coraz bardziej istotne dla oceny działalności podmiotów gospodarczych oraz podejmowania racjonalnych decyzji. W książce: ? omówiono zagadnienia związane z rozwojem nurtu informacji niefinansowych w rachunkowości, rozpoczynając od krytyki tradycyjnego modelu sprawozdawczego scharakteryzowano kluczowe sprawozdania zawierające ujawnienia niefinansowe, takie jak komentarz zarządu, raport CSR i raport zintegrowany ? przedstawiono istotę raportu zintegrowanego, elementy treści i fundamentalne koncepcje, a także wskazano praktyczne aspekty wdrażania raportowania zintegrowanego w organizacji ? zaprezentowano wyniki badań własnych Autorek, dotyczące praktyki ujawniania informacji niefinansowych w raportowaniu zintegrowanym w wybranych polskich spółkach.

52,00 zł
42,12 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,88 zł

43
Finanse samorządu terytorialnego. Ujęcie praktyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finanse samorządu terytorialnego. Ujęcie praktyczne
Dostępny
7 szt.

Stan prawny na 1 grudnia 2020 r. W podręczniku: ? współczesne trendy w zakresie rozwoju myśli ekonomicznej, w tym dorobek federalizmu fiskalnego oraz najnowszych nurtów zarządzania publicznego ? syntetycznie zaprezentowane zagadnienia teoretyczne ? liczne materiały empiryczne, umożliwiające czytelnikowi lepszą orientację w realiach finansowania działalności jednostek samorządu terytorialnego w Polsce i przede wszystkim dające możliwość konfrontacji teorii i praktyki społeczno-gospodarczej ? zestawy pytań i zadań pozwalających na samodzielną weryfikację stopnia opanowania przyswojonego materiału.

50,00 zł
40,50 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,50 zł

44
Badania empiryczne innowacyjności przedsiębiorstw w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Studium przypadku. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badania empiryczne innowacyjności przedsiębiorstw w krajach Grupy Wysz...
Dostępny
4 szt.

Monografia traktuje o innowacyjności jako kreatorze rozwoju przedsiębiorstw i wzrostu gospodarczego krajów Grupy Wyszehradzkiej. Jest to ważne zagadnienie, gdyż współcześnie innowacje i innowacyjność zarówno z punktu widzenia pojedynczych podmiotów gospodarczych, jak i gospodarek narodowych powinny być traktowane jak rozbudowane wewnętrznie zestawy środków służących podnoszeniu sprawności działania, budowaniu silnej pozycji konkurencyjnej, uzyskiwaniu korzyści ekonomicznych na poziomach mikro (przedsiębiorstw), mezo (sektorów, regionów) oraz makro (kraju i świata).

69,00 zł
55,89 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,11 zł

45
Garść pełna uczuć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garść pełna uczuć
Dostępny
38 szt.

Garść pełna uczuć to zbiór wierszy poświęconych miłości, przepełniony poetycką wrażliwością. W swych utworach Anna Michałowicz przedstawia różne oblicza tego uczucia – miłość szczęśliwą, spełnioną, odwzajemnioną, jak również miłość odrzuconą, miłość bez wzajemności czy też miłość, która już przeminęła. Autorka nie zapomina także o miłości fizycznej, przedstawiając jej piękno w subtelnych erotykach. Poetka zabiera czytelnika w podróż po najsilniejszych ludzkich emocjach związanych ze szczęściem, samotnością oraz tęsknotą.

32,00 zł
22,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,60 zł

46
Schowek
Display Farm World + Horse Club 2021 Mix
Schleich, Peanuts
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

0,00 zł
Powiadomienie
47
Schowek
SCORPIO CZ-007 Czapka
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

4,99 zł
Powiadomienie
48
Etui aluminiowe Raptic Shield do iPhone'a 12 Pro Max (Drop test 3m), niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui aluminiowe Raptic Shield do iPhone'a 12 Pro Max (Drop test 3m), n...
X-Doria
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.14

Aluminiowa obudowa ochronna Raptic Shield z wojskowym certyfikatem MIL-STD-810G. Hybrydowa konstrukcja z anodyzowanego aluminium oraz przezroczystego polikarbonu oferuje podwyższony stopień ochrony podczas upadków z wysokości nawet 3 metrów. Wewnętrzną część obudowy wraz z przyciskami bocznymi wykonano z termoplastycznego materiału TPU, tak aby telefon nie miał bezpośrednio kontaktu z metalową ramką etui. Specjalny bąbelkowy wzór absorbuje i rozprasza dodatkowo siłę uderzenia podczas upadku na twarde podłoże. Elastyczne tworzywo TPU zabezpiecza w całości wszystkie krawędzie urządzenia, dzięki czemu iPhone nie wyślizguje się z rąk i można go odkładać bezpiecznie ekranem do dołu. Zintegrowany pierścień chroni też wystający system aparatów z tyłu obudowy. Etui Raptic Shield wyposażone zostało również w specjalny kanał dźwiękowy skierowany bezpośrednio w stronę użytkownika. W ten sposób nie blokuje on głośnika ręką podczas używania telefonu oburącz w trybie poziomym. Szczegóły: • wojskowy certyfikat MIL-STD-810G (odporne na upadki z wysokości nawet 3 metrów), • hybrydowa konstrukcja z pojedynczego bloku aluminium i polikarbonu, • gumowa osłona z elastycznego TPU chroni w całości wszystkie krawędzie, • specjalny bąbelkowy wzór absorbuje dodatkowo siłę uderzenia, • zintegrowany kanał dźwiękowy skierowany w stronę użytkownika, • telefon nie ma bezpośredniego kontaktu z metalowymi elementami, • przezroczyste plecki z wytrzymałego tworzywa PC nie zasłaniają logo Apple, • nowoczesna i ergonomiczna konstrukcja, • etui kompatybilne z Apple Pay i bezprzewodowym ładowaniem Qi.

80,00 zł
Powiadomienie
49
Etui aluminiowe Raptic Shield do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro (Drop test 3m), niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui aluminiowe Raptic Shield do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro (Drop t...
X-Doria
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Aluminiowa obudowa ochronna Raptic Shield z wojskowym certyfikatem MIL-STD-810G. Hybrydowa konstrukcja z anodyzowanego aluminium oraz przezroczystego polikarbonu oferuje podwyższony stopień ochrony podczas upadków z wysokości nawet 3 metrów. Wewnętrzną część obudowy wraz z przyciskami bocznymi wykonano z termoplastycznego materiału TPU, tak aby telefon nie miał bezpośrednio kontaktu z metalową ramką etui. Specjalny bąbelkowy wzór absorbuje i rozprasza dodatkowo siłę uderzenia podczas upadku na twarde podłoże. Elastyczne tworzywo TPU zabezpiecza w całości wszystkie krawędzie urządzenia, dzięki czemu iPhone nie wyślizguje się z rąk i można go odkładać bezpiecznie ekranem do dołu. Zintegrowany pierścień chroni też wystający system aparatów z tyłu obudowy. Etui Raptic Shield wyposażone zostało również w specjalny kanał dźwiękowy skierowany bezpośrednio w stronę użytkownika. W ten sposób nie blokuje on głośnika ręką podczas używania telefonu oburącz w trybie poziomym. Szczegóły: • wojskowy certyfikat MIL-STD-810G (odporne na upadki z wysokości nawet 3 metrów), • hybrydowa konstrukcja z pojedynczego bloku aluminium i polikarbonu, • gumowa osłona z elastycznego TPU chroni w całości wszystkie krawędzie, • specjalny bąbelkowy wzór absorbuje dodatkowo siłę uderzenia, • zintegrowany kanał dźwiękowy skierowany w stronę użytkownika, • telefon nie ma bezpośredniego kontaktu z metalowymi elementami, • przezroczyste plecki z wytrzymałego tworzywa PC nie zasłaniają logo Apple, • nowoczesna i ergonomiczna konstrukcja, • etui kompatybilne z Apple Pay i bezprzewodowym ładowaniem Qi.

99,00 zł
Powiadomienie
50
Etui aluminiowe Raptic Shield do iPhone'a 12 Mini (Drop test 3m), niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui aluminiowe Raptic Shield do iPhone'a 12 Mini (Drop test 3m), nieb...
X-Doria
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Aluminiowa obudowa ochronna Raptic Shield z wojskowym certyfikatem MIL-STD-810G. Hybrydowa konstrukcja z anodyzowanego aluminium oraz przezroczystego polikarbonu oferuje podwyższony stopień ochrony podczas upadków z wysokości nawet 3 metrów. Wewnętrzną część obudowy wraz z przyciskami bocznymi wykonano z termoplastycznego materiału TPU, tak aby telefon nie miał bezpośrednio kontaktu z metalową ramką etui. Specjalny bąbelkowy wzór absorbuje i rozprasza dodatkowo siłę uderzenia podczas upadku na twarde podłoże. Elastyczne tworzywo TPU zabezpiecza w całości wszystkie krawędzie urządzenia, dzięki czemu iPhone nie wyślizguje się z rąk i można go odkładać bezpiecznie ekranem do dołu. Zintegrowany pierścień chroni też wystający system aparatów z tyłu obudowy. Etui Raptic Shield wyposażone zostało również w specjalny kanał dźwiękowy skierowany bezpośrednio w stronę użytkownika. W ten sposób nie blokuje on głośnika ręką podczas używania telefonu oburącz w trybie poziomym. Szczegóły: • wojskowy certyfikat MIL-STD-810G (odporne na upadki z wysokości nawet 3 metrów), • hybrydowa konstrukcja z pojedynczego bloku aluminium i polikarbonu, • gumowa osłona z elastycznego TPU chroni w całości wszystkie krawędzie, • specjalny bąbelkowy wzór absorbuje dodatkowo siłę uderzenia, • zintegrowany kanał dźwiękowy skierowany w stronę użytkownika, • telefon nie ma bezpośredniego kontaktu z metalowymi elementami, • przezroczyste plecki z wytrzymałego tworzywa PC nie zasłaniają logo Apple, • nowoczesna i ergonomiczna konstrukcja, • etui kompatybilne z Apple Pay i bezprzewodowym ładowaniem Qi.

80,00 zł
Powiadomienie
51
Etui aluminiowe Raptic Edge do iPhone'a 12 Pro Max (Drop test 3m), transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui aluminiowe Raptic Edge do iPhone'a 12 Pro Max (Drop test 3m), tra...
X-Doria
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Raptic Edge to nowoczesna obudowa ochronna z certyfikatem MIL-STD-810G. Ergonomiczna konstrukcja wzmacniana anodyzowanym aluminium oferuje podwyższony stopień ochrony podczas upadków z wysokości nawet 3 metrów. Wewnętrzną część obudowy wykonano z elastycznego materiału TPU, tak aby w całości zabezpieczyć wszystkie krawędzie telefonu. Podwyższona ramka wyświetlacza pozwala też w bezpieczny sposób odkładać iPhone'a ekranem do dołu. Etui Raptic Edge zostało również wyposażone w specjalny otwór głośnikowy skierowany do przodu w stronę użytkownika. W ten sposób nie zasłania on głośnika podczas używania telefonu oburącz w trybie poziomym. Zintegrowany pierścień chroni też wystający system aparatów z tyłu obudowy, dzięki czemu iPhone nie przechyla się na boki. Obudowa Raptic jest w 100% kompatybilna z bezprzewodowym ładowaniem Qi i nie blokuje płatności Apple Pay. Szczegóły: • wojskowy certyfikat MIL-STD-810G (odporne na upadki z wysokości nawet 3 metrów), • konstrukcja wzmacniana anodyzowanym aluminium CNC, • gumowa osłona z elastycznego TPU chroni w całości wszystkie krawędzie, • specjalny bąbelkowy wzór absorbuje dodatkowo siłę uderzenia, • zintegrowany kanał dźwiękowy skierowany w stronę użytkownika, • podwyższone krawędzie pozwalają w bezpieczny sposób odkładać telefon ekranem do dołu, • przezroczyste plecki z wytrzymałego tworzywa PC nie zasłaniają logo Apple, • ergonomiczny kształt poprawia jakość chwytu, • etui kompatybilne z Apple Pay i bezprzewodowym ładowaniem Qi.

119,00 zł
Powiadomienie
52
Etui aluminiowe Defense Shield do Samsunga Galaxy S20+ (Drop test 3m), czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui aluminiowe Defense Shield do Samsunga Galaxy S20+ (Drop test 3m),...
X-Doria
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.07

Ekstremalne etui ochronne z serii Defense Shield do telefonu Samsung Galaxy S20+. Etui ma hybrydową konstrukcję wzmacnianą prawdziwym aluminium, która wytrzymuje upadki z wysokości 3 metrów (10 FT Drop Tested). Przezroczyste plecki z twardego polikarbonu pozwalają ładować telefon bezprzewodowo przy użyciu ładowarki Qi. Wewnętrzną część etui Defense Shield wykonano z elastycznego materiału TPU, tak aby telefon nie miał bezpośredniego kontaktu z metalową ramką etui. Absorbuje ona dodatkowo siłę uderzenia podczas upadku telefonu na ziemię i zachodzi na wszystkie krawędzie jego obudowy. Dzięki temu urządzenie nie wyślizguje się z rąk i można go kłaść bezpiecznie ekranem do dołu. Szczegóły: • hybrydowa konstrukcja z pojedynczego bloku aluminium CNC i elastycznego TPU, • wytrzymuje upadki na twarde podłoże z wysokości 3 metrów (10 FT Drop Tested), • przewyższa normy MIL-STD-810G do zastosowań militarnych, • chroni krawędzie wyświetlacza podczas upadku ekranem do dołu, • telefon nie ma bezpośredniego kontaktu z metalowymi elementami, • przezroczyste plecki z twardego polikarbonu, • 100% kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem Qi.

109,00 zł
Powiadomienie
53
LF PB3 et coco le clown książka + CD Audio A1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
54
LF Le reve de Sophie+Audio CD. Niveau AO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LF Le reve de Sophie+Audio CD. Niveau AO
Niedostępny
Brak

Poziom zaawansowania: A0. Mała Sophie zasypia w swoim łóżku i śni sen o fantastycznym pobycie w cyrku wśród zwierząt, muzyków, artystów, clownów i tancerzy baletowych.

24,90 zł
Powiadomienie
55
Our Iceberg is Melting : Changing and Succeeding Under Any Conditions - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,00 zł
55,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,75 zł

56
First Friends 2ed 1 Activity Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First Friends 2ed 1 Activity Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

First Friends makes children's first year of learning English motivating and fun. A regular unit cycle and engaging support resources help you create a positive learning environment where children can develop confidence, build vocabulary skills, and practise phonics. The carefully researched phonics programme gives you lessons that are ideal for children who don't use the Roman alphabet. Use Little Friends to extend First Friends to a three-level course.

75,40 zł
67,86 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,54 zł

57
First Friends 2ed 1 Class Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First Friends 2ed 1 Class Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

A fun two-level course for very young learners that develops vocabulary practises phonics and teaches family values. First Friends 2nd Edition has all the popular features of the first edition that teachers love: an easy-to-follow structure, successful methodology, cultural suitability and rich resources.Plus it now has an expanded vocabulary syllabus, values lessons in every unit, practical cross-curricular lessons that link in with other subjects and engaging activities to improve critical thinking skills. Use with Little Friends for a three-level pre-primary course or to underpin Family and Friends 2nd Edition to make a nine-level course. Key Features: - Extended core vocabulary syllabus so pupils can achieve more - Systematic phonics syllabus presented through catchy songs- Enhanced values strand to help children learn social skills - Practical cross-curricular lessons that link with other subjects- Engaging activities to improve critical thinking skills - Clearer design with more photos to make a stronger connection to the real world - New Student MultiROM with games to learn and practise at home

90,60 zł
81,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,06 zł

58
Wojna i pokój, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna i pokój, 2 DVD
Tom Harper
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.17

Świetnie zrealizowany serial zachwycający przepychem i rozmachem. Ponadczasowa opowieść o miłości i zdradzie, o poświęceniu dla ojczyzny i rodziny. Ekranizacja jednego z najważniejszych dzieł literatury światowej Lwa Tołstoja w nowoczesnym ujęciu i ze szczyptą pikanterii. Carska Rosja początku XIX w. Na moskiewskie salony wkracza Pierre Bezuchow – nieślubny syn hrabiego, który niespodziewanie dziedziczy po ojcu fortunę. Jego losy splotą się z losami najznakomitszych rodów Sankt Petersburga: Rostowów, Bołkońskich i Kuraginów. W tym samym czasie Napoleon niebezpiecznie zbliża się do granic Rosji. To czas kiedy rosyjskie społeczeństwo zmieni się na zawsze.

39,36 zł
37,39 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,97 zł

59
Bateria Green Cell A42-G750 do Asus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A42-G750 do Asus
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Bateria Green Cell przywróci mobilność twojego laptopa Asus G750 G750J G750JH G750JM G750JS G750JW G750JX G750JZ Dzięki baterii Green Cell Twój laptop zyska nowe życie. Zastosowanie najwyższej jakości komponentów i idealne dopasowanie, przywrócą mobilność laptopa. Łatwo zamontujesz ją w swoim urządzeniu i możesz mieć pewność pełnej kompatybilności z elektroniką i oprogramowaniem notebooka. Całość jest precyzyjnie wykonana i dokładnie przetestowana. Dla osiągnięcia jak najwyższej wydajności i trwałości w akumulatorze zastosowano: • wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe Green Cell, • nowoczesną elektronikę sterującą, • obudowę z wytrzymałego tworzywa ABS. Wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe Green Cell Ogniwa Li-Ion Green Cell to sprawdzone akumulatory o dużej, realnej pojemności, wysokiej trwałości i bez efektu pamięci, są sercem baterii i zapewniają długi czas pracy. Ich zastosowanie przekłada się na: dużą pojemność – 5900 mAh – jest to o 20% więcej niż inne akumulatory z niemarkowymi ogniwami o niskiej jakości; długi czas pracy – od 2 do 5h pracy na baterii (w zależności od konfiguracji laptopa i trybu pracy); wysoką trwałość – ogniwa wytrzymują nawet do 1000 cykli ładowania, co przekłada się na 2–3 lata bezproblemowego funkcjonowania. Ich pojemność spada bardzo powoli i po 300 cyklach ładowania (ok. 1 rok działania) nadal zachowują ponad 80% pojemności. Nowoczesna elektronika sterująca Dzięki niej bateria komunikuje się z laptopem zapewniając informacje o stanie naładowania, pozostałym czasie pracy, czy czasie do pełnego naładowania. W większości modeli zastosowano układy elektroniczne renomowanej firmy Texas Instruments używane również w oryginalnych akumulatorach. Gwarantuje to: stuprocentowe dopasowanie do elektroniki i sterowników komputera – bateria komunikuje się z laptopem dokładnie tak jak oryginalny akumulator. Zaawansowane zabezpieczenia – zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem i zabezpieczenie termiczne dają pewność właściwego i bezpiecznego działania baterii. Precyzja wykonania Najwyższej jakości materiały i dokładnie odwzorowany kształt sprawiają, że: bateria jest idealnie dopasowana do obudowy laptopa i łatwa w montażu; obudowa jest odporna fizycznie i zabezpiecza wrażliwe ogniwa oraz układy elektroniczne. Wymień baterię, a nie cały sprzęt! Nowa bateria to lepsza i bardziej ekonomiczna alternatywa niż zmiana komputera. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale też zadbasz o środowisko. Twój ulubiony laptop zyska nowe życie, a my zatroszczymy się o recykling. Prowadzimy zbiórkę zużytych akumulatorów w każdym z naszych sklepów oraz finansujemy działania promujące i wspierające odzysk i recykling baterii. Specyfikacja: • ogniwa Green Cell gwarantują długi czas pracy, wysoką trwałość i bezpieczeństwo, • nowoczesna elektronika sterująca zapewnia, że bateria współpracuje z urządzeniem dokładnie tak jak oryginalna, • Pojemność: 5900 mAh, • Napięcie: 15 V.

295,00 zł
Powiadomienie
60
Bateria Green Cell F3YGT do Dell Latitude 7000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell F3YGT do Dell Latitude 7000
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Bateria Green Cell F3YGT do Dell Latitude 7280 7290 7380 7390 7480 7490 Specyfikacja: • napięcie: 7.6 V, • ilość ogniw: 4, • rodzaj ogniw: Li-Polymer, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem, • zabezpieczenie przed przeładowaniem, • pojemność: 7894 mAh, • czas pracy: od 1.5 do 3h, • kompatybilne modele: F3YGT.

350,00 zł
Powiadomienie
61
Matryca LP140QH1-SPA2 do laptopów 14.0 cali, 2560x1440 QHD, eDP 40 pin, matowa, IPS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matryca LP140QH1-SPA2 do laptopów 14.0 cali, 2560x1440 QHD, eDP 40 pin...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.22

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: MAT17Wymiary: 32 x 19,9 x 0.32 cmRozdzielczość (piksele): 2560 x 1440Typ matrycy: IPSRodzaj podświetlenia: LEDPrzekątna ( w calach ): 14.0Rodzaj złącza: LVDS 40 pinPowłoka matrycy: matowa Kompatybilne urządzenia: Lenovo ThinkPad X1Dell Latitude E7470Dell Latitude P61G001Lenovo ThinkPad T480sLenovo ThinkPad T470PLenovo ThinkPad T470SLenovo ThinkPad T480Lenovo ThinkPad T490Lenovo ThinkPad T490S Kompatybilne modele: 00NY44000NY44101HW9080TYD2FB140QAN01.0B140QAN01.1B140QAN01.3B140QAN01.5LP140QH1(SP)(D2)LP140QH1-SPA2LP140QH1-SPB1LP140QH1-SPD1LP140QH1-SPD2LP140QH1-SPD3LP140QH1-SPE1LP140QH1-SPH1LP140QH2-SPB1SD10K93488

313,00 zł
Powiadomienie
62
Kąpielowe okrycie niemowlęce, maxi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kąpielowe okrycie niemowlęce, maxi
Matex, Babymatex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.07

Cechy produktu: • okrycie kąpielowe maxi osuszające ciało dziecka, • kapturek chroniący główkę, • miękka, przyjemna w dotyku bawełniana tkanina frotte, • ozdobna aplikacja, • certyfikat Oeko Tex Standard 100 klasa I. Rozmiar: 100.0 x 100.0 cm

50,80 zł
47,24 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,56 zł

63
E.T. - Kubek ceramiczny 385 ml (niebieski) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
E.T. - Kubek ceramiczny 385 ml (niebieski)
Inny
Dostępny
1 szt.

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: E.T.

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

64
E.T. - Kubek ceramiczny 385 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
E.T. - Kubek ceramiczny 385 ml
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: E.T.

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

65
Trolle - Kubek 430 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trolle - Kubek 430 ml
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Trolle

5,49 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 0,50 zł

66
Trolle. Podkładka na stół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trolle. Podkładka na stół
Trolle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Praktyczna podkładka, która umili posiłki najmłodszym dzięki dekoracji z postaciami z ich ulubionych seriali i filmów. Jednocześnie ochroni stół przed ewentualnymi przypadkowymi zabrudzeniami i uszkodzeniami. Cechy produktu: • materiał: plastik, • wymiary: 28.0 x 43.0 cm, • oficjalna licencja.

9,99 zł
Powiadomienie
67
Super Zings. Bidon 400 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Bidon 400 ml
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.11

Butelka dziecięca wielokrotnego użytku, dzięki której maluchy mogą wygodnie pić dzięki ergonomicznemu kształtowi, zakrętce zapobiegającej kapaniu i opasce antypoślizgowej. Idealna butelka, aby dzieci zawsze były nawodnione podczas wycieczek poza domem. Cechy produktu: • pojemność: 400 ml, • nie zawiera BPA, • ochrona przed kapaniem, • antypoślizgowa, • łatwe do czyszczenia, • oficjalne licencje.

9,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

68
Super Zings. Kubek 350 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Kubek 350 ml
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.17

Kubek z serii „Super Zings” z pewnością będzie cieszyć wzrok każdego dziecka za sprawą wyrazistej grafiki. Cechy produktu: • materiał: plastik, • pojemność: 350 ml, • waga: 55 g, • wymiary: 9.0 x 8.0 x 11.0 cm, • można stosować w mikrofalówkach, • bez BPA, • łatwy w czyszczeniu, • oficjalna licencja.

10,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

69
Super Zings. Talerzyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Talerzyk
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.05

Talerz dziecięcy ozdobiony postaciami z „Super Zings” do użytku w kuchence mikrofalowej. Cechy produktu: • materiał: plastik, • wymiary: 22.0 x 35.0 x 25.0 cm, • waga: 60 g, • oficjalna licencja.

7,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

70
Super Zings. Śniadaniówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Śniadaniówka
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.29

Oryginalne i praktyczne pudełko śniadaniowe z motywem Super Mario idealnie sprawdzi się do przechowywania przekąsek lub drugiego śniadania, aby bez problemu zabrać je do szkoły, lub gdzie się tylko zapragnie. Cechy produktu: • materiał: plastik, • BPA Free, • wymiary: 5.5 x 11.0 x 16.0 cm, • waga: 90 g, • oficjalna licencja.

15,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

71
Super Zings. Kubek 260 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Kubek 260 ml
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

Kubek z serii „Super Zings” z pewnością będzie cieszyć wzrok każdego dziecka za sprawą wyrazistej grafiki. Cechy produktu: • materiał: plastik, • pojemność: 260 ml, • waga: 20 g, • wymiary: 9.7 x 7.6 x 7.6 cm, • nie nadaje się do mikrofalówki, • bez BPA, • oficjalna licencja.

9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

72
Super Zings. Kubek 430 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Kubek 430 ml
Super Zings
Niedostępny
Brak

Kubek z serii „Super Zings” z pewnością będzie cieszyć wzrok każdego dziecka za sprawą wyrazistej grafiki. Cechy produktu: • materiał: plastik, • pojemność: 430 ml, • waga: 21 g, • wymiary: 8.5 x 15.0 x 10.0 cm, • nie nadaje się do mikrofalówki, • bez BPA, • oficjalna licencja.

3,99 zł
Powiadomienie
73
Super Zings. Kubek ze słomką 430 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Kubek ze słomką 430 ml
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.24

Kubek ze słomką z serii „Super Zings” z pewnością będzie cieszyć wzrok każdego dziecka za sprawą wyrazistej grafiki. Cechy produktu: • kubek zamykany wieczkiem ze słomką, • końcówka słomki chowana w wieczku, • materiał: plastik, • pojemność: 430 ml, • waga: 35 g, • wymiary: 16.5 x 9.0 x 9.0 cm, • nie nadaje się do mikrofalówki, • bez BPA, • oficjalna licencja.

7,99 zł
Powiadomienie
74
Super Zings. Podkladka na stół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Podkladka na stół
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.18

Praktyczna podkładka, która umili posiłki najmłodszym dzięki dekoracji z postaciami z ich ulubionych seriali i filmów. Jednocześnie ochroni stół przed ewentualnymi przypadkowymi zabrudzeniami i uszkodzeniami. Cechy produktu: • materiał: plastik, • wymiary: 28.0 x 43.0 cm, • waga: 45 g, • oficjalna licencja.

10,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

75
Super Zings. Butelka aluminiowa 400 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Butelka aluminiowa 400 ml
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Wytrzymała butelka wykonana z aluminium, dzięki której dzieci mogą wygodnie i bezpiecznie pić, dzięki ustnikowi i zabezpieczającej nasadce, która zapobiegnie przypadkowym zachlapaniom i rozlaniu. Powierzchnia butelki ozdobiona jest oryginalnymi wzorami z ulubionymi bohaterami, co sprawi, że maluchy w domku będą chciały zabrać je ze sobą wszędzie. Cechy produktu: • materiał: aluminium, • zakrętka zabezpieczająca, • pojemność: 400 ml, • oficjalna licencja.

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

76
Super Zings - Zestaw śniadaniowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings - Zestaw śniadaniowy
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Super Zigns

22,60 zł
20,34 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,26 zł

77
Super Zings. Sztućce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings. Sztućce
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Sztućce dla dzieci zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz ozdobione wyrazistymi grafikami nawiązującymi do do serii „Super Zings”. Z pewnością urozmaicą posiłek fanom serii. Cechy produktu: • materiał: plastik, • wymiary: 9.0 x 15.0 x 25.0 cm, • oficjalna licencja.

5,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

78
Super Mario. Podkładka na stół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Mario. Podkładka na stół
Super Mario
Niedostępny
Brak

Podkładka na stół z motywem Super Mario idealnie sprawdzi się jako gadżet dla każdego fana kultowej gry. Cechy produktu: • wyrazista grafika Super Mario, • materiał: plastik, • wymiary: 28.0 x 43.0 cm, • oficjalna licencja.

9,99 zł
Powiadomienie
79
Super Mario. Lunchbox - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Mario. Lunchbox
Super Mario
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.28

Oryginalne i praktyczne pudełko śniadaniowe z motywem Super Mario idealnie sprawdzi się do przechowywania przekąsek lub drugiego śniadania, aby bez problemu zabrać je do szkoły, lub gdzie się tylko zapragnie. Cechy produktu: • materiał: plastik, • bez BPA, • wymiary: 5.6 x 14.0 x 17.0 cm, • waga: 83 g, • oficjalna licencja.

14,99 zł
Powiadomienie
80
Super Mario. Kubek 430 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Mario. Kubek 430 ml
Super Mario
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Praktyczny i wygodny kubek z wizerunkiem Super Mario to idealny gadżet dla fanów tej kultowej postaci. Cechy produktu: • pojemność: 430 ml, • wyrazista grafika z Super Mario, • materiał: plastik, • bez BPA, • wymiary: 11.7 x 8.5 x 8.5 cm, • nie nadaje się do użytku w mikrofali, • oficjalna licencja.

4,99 zł
Powiadomienie
81
Super Mario. Kubek 260 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Mario. Kubek 260 ml
Super Mario
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Praktyczny i wygodny kubek z wizerunkiem Super Mario to idealny gadżet dla fanów tej kultowej postaci. Cechy produktu: • pojemność: 260 ml, • wyrazista grafika z Super Mario, • materiał: plastik, • bez BPA, • wymiary: 9.7 x 7.6 x 7.6 cm, • nie nadaje się do użytku w mikrofali, • oficjalna licencja.

4,99 zł
Powiadomienie
82
Kubek ceramiczny Super Mario 355 ml, biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek ceramiczny Super Mario 355 ml, biały
Stor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.10

50,00 zł
42,50 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,50 zł

83
Super Mario - Kubek ceramiczny 380ml (biały) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Mario - Kubek ceramiczny 380ml (biały)
Super Mario
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Kolor bazowy: BiałyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Super Mario

27,00 zł
Powiadomienie
84
Świnka Peppa - Bambusowy talerz z przegródkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa - Bambusowy talerz z przegródkami
Peppa Pig
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.26

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Świnka Peppa

24,50 zł
23,28 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,22 zł

85
Disney Princess - Kubek ceramiczny 390 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess - Kubek ceramiczny 390 ml
Princess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.27

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

60,00 zł
Powiadomienie
86
Świnka Peppa - Zestaw śniadaniowy 3w1 (talerz, miseczka, kubek) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa - Zestaw śniadaniowy 3w1 (talerz, miseczka, kubek)
Peppa Pig
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Świnka Peppa

55,00 zł
52,25 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,75 zł

87
Disney Frozen 2 - Pojemnik do przechowywania 13l - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Frozen 2 - Pojemnik do przechowywania 13l
Frozen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Frozen

47,00 zł
Powiadomienie
88
Disney Frozen 2 - Pojemnik do przechowywania 7l L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Frozen 2 - Pojemnik do przechowywania 7l L
Frozen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Frozen

31,00 zł
Powiadomienie
89
Disney Frozen 2 - Pojemnik do przechowywania 23 L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Frozen 2 - Pojemnik do przechowywania 23 L
Frozen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Frozen

64,00 zł
Powiadomienie
90
Frozen - Torba termiczna śniadaniówka / na lunch (cekiny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frozen - Torba termiczna śniadaniówka / na lunch (cekiny)
Frozen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Frozen

64,00 zł
Powiadomienie
91
Kraina Lodu. Skarbonka ceramiczna w kształcie Olafa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Skarbonka ceramiczna w kształcie Olafa
Stor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Ceramiczna skarbonka w kształcie znanego z bajki „Kraina Lodu” Olafa doskonale sprawdzi się jako efektowna dekoracja w pokoju każdego dziecka. Cechy produktu: · wykonana z ceramiki · wymiary: 6.8 x 6.5 x 6.5 cm · waga: 232g · produkt na oficjalnej licencji

70,00 zł
59,50 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,50 zł

92
Frozen - Torebka śniadaniówka termiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frozen - Torebka śniadaniówka termiczna
Frozen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Frozen

42,00 zł
Powiadomienie
93
Star Wars - Torba termiczna 3D Darth Vader - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Torba termiczna 3D Darth Vader
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Star Wars

65,00 zł
63,05 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,95 zł

94
Star Wars - Kubek ceramiczny 355 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Kubek ceramiczny 355 ml
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Kolor bazowy: BiałyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzerwonyBohater: Star Wars

30,00 zł
29,10 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,90 zł

95
Star Wars. Kubek ceramiczny 385 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Kubek ceramiczny 385 ml
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Kubek Star Wars to idealny gadżet dla każdego fana „Gwieznych Wojen”. Dzięki ozdobnemu opakowaniu świetnie sprawdzi się jako prezent. Cechy produktu: • wykonany z ceramiki, • pojemność 385 ml, • ozdobne pudełko, • oficjalna licencja.

38,00 zł
36,86 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,14 zł

96
LOL Surprise - Pojemnik do przechowywania 23l - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LOL Surprise - Pojemnik do przechowywania 23l
LOL Surprise
Niedostępny
Brak

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: LOL Surprise

89,90 zł
Powiadomienie
97
LOL Surprise - Pojemnik do przechowywania 7l - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LOL Surprise - Pojemnik do przechowywania 7l
LOL Surprise
Niedostępny
Brak

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: LOL Surprise

45,00 zł
Powiadomienie
98
LOL Surprise - Torba termiczna śniadaniówka / na lunch (cekiny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LOL Surprise - Torba termiczna śniadaniówka / na lunch (cekiny)
LOL Surprise
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: LOL Surprise

76,00 zł
Powiadomienie
99
LOL Surprise - Torebka śniadaniówka termiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LOL Surprise - Torebka śniadaniówka termiczna
LOL Surprise
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: LOL Surprise

42,00 zł
Powiadomienie
100
Spiderman - Lunchbox ze sztućcami (Łyżka, widelec) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman - Lunchbox ze sztućcami (Łyżka, widelec)
Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

24,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry