hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 21 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Magiczne drzewo. Tajemnica mostu, wydanie 2 (Andrzej Maleszka), na drugim Zwiadowcy. Księga 3. Ziemia Skuta Lodem (John Flanagan). Kolejny produkt to Japonia. Przewodnik osobisty (Alan Kępski, Patrycja Yamaguchi) oraz Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego w krzyżówkach (praca zbiorowa).
1
Magiczne drzewo. Tajemnica mostu, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Magiczne drzewo. Tajemnica mostu, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Przygodowa powieść o dynamicznej akcji, mówiąca o ważnych sprawach. Filip zachorował w wyniku nieostrożnego czaru. By go uratować Kuki, Wiki i Melania muszą znaleźć Most Zapomnienia. Wędrują przez góry i jaskinie. Walczą z olbrzymim pająkiem, niedźwiedziem i trójoką Gretą. Znajdują tajemniczy most w Wenecji, lecz czar Grety zatapia miasto. Na ratunek rusza niezwykły robot i kotka Latte.

39,99 zł
26,79 zł
Powiadomienie

Rabat 33,0%
oszczędzasz 13,20 zł

89 osób kupiło
2
Zwiadowcy. Księga 3. Ziemia Skuta Lodem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwiadowcy. Księga 3. Ziemia Skuta Lodem
Dostępny
1089 szt.

Po spaleniu mostu, przez który Morgarath chciał przeprowadzić armię na ziemie Araluenu, Will i Evanlyn trafiają do niewoli. Porwani przez Skandian pod dowództwem budzącego postrach Eraka, odpływają na nieznane północne ziemie. Halt poprzysiągł ocalić Willa i uczyni wszystko, by dotrzymać obietnicy – nawet jeśli przyjdzie mu okazać niesubordynację i złamać rozkazy króla. W korpusie zwiadowców nie ma jednak miejsca dla tych, którzy kierują się własnym interesem! Pozbawiony wsparcia, odrzucony przez towarzyszy, Halt wyrusza na niebezpieczną wyprawę do odległej, skutej lodem Skandii. Towarzyszy mu najlepszy przyjaciel Willa – Horacy, którego niezwykłe szermiercze zdolności mogą się bardzo przydać na dzikich i nieprzystępnych terenach, przez które przyjdzie im podróżować. Ale budzące zachwyt i grozę umiejętności młodego rycerza ściągają na mężczyzn uwagę okolicznych lordów… Czas biegnie nieubłaganie. Czy Halt i Horace ocalą Willa od losu niewolnika?

37,90 zł
24,26 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 13,64 zł

25 osób kupiło
3
Japonia. Przewodnik osobisty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japonia. Przewodnik osobisty
Dostępny
3 szt.

Niezwykły, bogato ilustrowany i pięknie wydany przewodnik po Japonii. Dwoje autorów – podróżnik i dziennikarz Alan Kępski oraz mieszkająca od 20 lat w Japonii, przewodniczka i organizatorka wypraw indywidualnych, Patrycja Yamaguchi opowiadają o przepięknych, niesamowitych miejscach, których próżno by szukać w zwykłych informatorach turystycznych. „W Azji zawsze czułam się jak w domu”– pisze Patrycja Yamaguchi. - „Japonię pokochałam od pierwszego wejrzenia, ale nie jest to łatwa miłość. Ten kraj ma wiele twarzy. Im dłużej się w nim mieszka, tym bardziej staje się zagadkowy.” Piękne zdjęcia pobudzą Waszą wyobraźnię. Dzięki inspirującym wywiadom odkryjecie nieznane Wam dziedziny tradycyjnej japońskiej sztuki lub dowiecie się o nich więcej. Zajrzycie m.in. za kulisy teatru Takarazuka, udacie się śladami księżniczki Mononoke, zanurzycie się w gorących źródłach, poznacie stare obrzędy autochtonów z Hokkaido, wczujecie się w atmosferę panującą w małych miasteczkach, ale również niemal usłyszycie gwar tokijskiej ulicy, poczujecie zapach typowych japońskich potraw. Ale zanim sięgniecie po tę książkę, spróbujcie się zastanowić czy jesteście gotowi spojrzeć na Japonię nie tylko swoimi oczami. Może warto, bo w tak bogatej kulturze zawsze znajdzie się coś, czego jeszcze nie wiemy, a poza tym, jak pisze Alan Kępski: „Podróżowanie po Japonii daje możliwość spojrzenia na życie z dystansu niezbędnego do samoakceptacji. Obcowanie z kulturą Japonii okazało się dla mnie nauką pokory i szacunku dla tradycji i wytrwałości, a także drogą do duchowej równowagi. Wierzę, że podróż do Japonii zmieni także Wasze życie.”

40,00 zł
29,20 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

17 osób kupiło
4
Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego w krzyżówkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego w krzyżówkach
Dostępny
39 szt.

Nauka języka angielskiego przez rozwiązywanie krzyżówek oraz łamigłówek to czysta przyjemność. Jest to również doskonały sposób na wzbogacenie słownictwa oraz utrwalenie pisowni. Książka zawiera ponad 1300 słów i zwrotów. Zawarty w niej materiał stanowi świetną pomoc dla uczniów klas VII i VIII przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Każda lekcja składa się z mini słowniczka, ćwiczenia utrwalającego pisownię oraz krzyżówki. Książka wydana jest w formie kołonotatnika co bardzo udogadnia uzupełnianie ćwiczeń oraz rozwiązywanie krzyżówek.

42,79 zł
29,53 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 13,26 zł

8 osób kupiło
5
Fun Card English. 100 Useful Phrases - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. 100 Useful Phrases
Creativo, od 10 lat
Dostępny
30 szt.

Zestaw zawiera 100 zwrotów niezwykle przydatnych w codziennych sytuacjach. Uczeń musi powiedzieć, w jakiej sytuacji używamy danego zwrotu lub wytłumaczyć jego znaczenie, przez co każda karta zmusza do mówienia. Karty mogą służyć jako fiszki lub jako ekscytująca gra do nauki języka angielskiego.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

9 osób kupiło
6
Angielski w krzyżówkach dla klas 4-6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w krzyżówkach dla klas 4-6
Dostępny
11 szt.

Nauka języka angielskiego przez rozwiązywanie krzyżówek oraz łamigłówek to czysta przyjemność. Jest to również doskonały sposób na wzbogacenie słownictwa oraz utrwalenie pisowni. Książka zawiera ponad 1000 słów i zwrotów. Zawarty w niej materiał stanowi świetną pomoc dla uczniów szkoły podstawowej, szczególnie klas IV – VI. Każda lekcja składa się z mini słowniczka, ćwiczenia utrwalającego pisownię oraz krzyżówki. Książka wydana jest w formie kołonotatnika co bardzo udogadnia uzupełnianie ćwiczeń oraz rozwiązywanie krzyżówek.

29,82 zł
20,58 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 9,24 zł

9 osób kupiło
7
Socjopaci są wśród nas, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Socjopaci są wśród nas, wydanie 2
Dostępny
736 szt.

Może nim być szef lub kolega z pracy, zbyt wymagający nauczyciel albo uciążliwy sąsiad, a nawet ktoś, kto mieszka pod twoim dachem. Według badań 1 na 25 osób to socjopata – człowiek bez sumienia, który gotowy jest zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel. Socjopaci doskonale się maskują. Kiedy im się to opłaca, potrafią być sympatyczni. Często cieszą się dobrą opinią. Kiedy jednak wchodzimy z nimi w bliższe relacje, szybko okazują się toksyczni, bezwzględnie wykorzystują nasze dobre intencje, a spod ich wpływu ciężko się wyzwolić. Psycholog Martha Stout w swojej bestsellerowej książce udowadnia, że socjopaci są wśród nas. Nie są to wcale szaleńcy z horrorów, ale ludzie, z którymi często obcujemy na co dzień. Z tej książki dowiesz się, jak rozpoznać socjopatów, skąd się biorą i dlaczego odnoszą sukcesy. Odkryjesz stosowane przez nich techniki kamuflażu, a przede wszystkim poznasz 13 zasad radzenia sobie z socjopatą. Dzięki tej książce przestaniesz być bezbronny wobec ich manipulacji i intryg.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

8 osób kupiło
8
Strupek (wyd.2) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strupek (wyd.2)
Dostępny
56 szt.

Czy miałeś kiedyś strupek na kolanie? Pewnie, że tak! Czym są zatem strupki? Z czego są zrobione? Dlaczego dorośli nie pozwalają ich zdrapywać? Japoński autor Gen-ichiro Yagyu z dużym poczuciem humoru zaprasza czytelnika do wnikliwej obserwacji strupków. Z pozoru zwyczajne strupki są przecież fascynujące.

34,00 zł
24,82 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

6 osób kupiło
9
Trupia farma. Sekrety legendarnego laboratorium sądowego, gdzie zmarli opowiadają swoje historie, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trupia farma. Sekrety legendarnego laboratorium sądowego, gdzie zmarli...
Dostępny
1200 szt.

Zapraszamy w leśne ostępy Tennessee. Na niewielkim obszarze leżą tu ludzkie zwłoki: zakopane w ziemi lub zanurzone w wodzie, zatopione w bagnach oraz ukryte w bagażnikach samochodów. To słynna Trupia Farma, wyjątkowy projekt naukowy Billa Bassa, który bada, co dzieje się z ludzkimi ciałami po śmierci, gdy natura bierze sprawy w swoje ręce. Jak blisko trzeba być rozkładającego się ciała, żeby je poczuć? Gdzie ciało rozkłada się dłużej: w ciężarówce czy na tylnym siedzeniu samochodu? W jaki sposób ślady małych owadów przyczyniły się do wysłania na krzesło elektryczne pewnego „morderczego” staruszka? Bill Bass zabiera nas w przyprawiającą o ciarki na plecach podróż po zakątkach Trupiej Farmy, miejsca, które zrewolucjonizowało współczesną medycynę sądową. Nie tylko odkrywa przed nami fascynujące tajemnice ludzkich zwłok, ale też opowiada o swych najbardziej pasjonujących śledztwach.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

5 osób kupiło
10
Sławne koty i ich ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sławne koty i ich ludzie
Dostępny
190 szt.

Sławni muzycy, znakomici pisarze, wybitni politycy. Co ich łączy? Wszyscy mają swojego kota! Przypadek? Czy gotowy przepis na sukces? Freddie Mercury miał 10 kotów. O swojej ulubienicy napisał nawet piosenkę. W trasach koncertowych dzwonił do swoich pupili, a w Boże Narodzenie obdarowywał je prezentami. Kot Winstona Churchilla miał ciepłą posadkę w brytyjskim rządzie i stałą pensję. Bez ulubieńca siedzącego na swoim krześle w jadalni nie mógł rozpocząć się żaden posiłek w rezydencji Churchillów. Wisława Szymborska wiedziała, że sekretem udanego związku jest posiadanie kota, a najlepszym sposobem opieki nad futrzakiem jest intensywna kocia demoralizacja. Gdyby mogła, sama zostałaby kotem – wtedy nie dostałaby tego nieszczęsnego Nobla. Czy koty potrafią żyć bez swojego człowieka? Czy robią to, czego się od nich wymaga? Czy mają jakieś inne zadanie niż bycie puchatym królem swojego domu? Czy są rozpieszczane, głaskane i karmione jak prawdziwi arystokraci? Więc kto kogo udomowił? Człowiek kota, czy kot swojego człowieka?

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

6 osób kupiło
11
Bestiariusz nowohucki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestiariusz nowohucki
Dostępny
43 szt.

Nowa Huta, lata 50. Tu powstaje kombinat-kolos i miasto-labirynt. Wykuwa się tu także nowy człowiek – produkt nieudany i popsuty. Wielowątkowa opowieść jest snuta właśnie przez nowych ludzi, takich jak prorok czytający z wielkopiecowych oparów, zjadaczka arszeniku, sobowtórka czy człowiek bez twarzy. Kiedy w ich losy wkracza niejaki doktor Szpigiel, wraz z nim pojawia się zamęt. Debiutancka powieść Elżbiety Łapczyńskiej odsłania świat dziwności, kopniętej metafizyki, ale i do bólu realnej cielesności oraz brutalności pracy.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

4 osoby kupiły
12
Wieża milczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieża milczenia
Dostępny
4 szt.

Co łączy tajemnicze, pozornie niezwiązane ze sobą morderstwa, zamach na polityka, fanatycznych wyznawców zagadkowej religii oraz śmierć w rodzinie wpływowego i bogatego przedsiębiorcy? Wyrzucony z pracy wykładowca uniwersytecki Scott Winton postanawia wyjaśnić zagadkowe morderstwo swojej ukochanej, która zginęła, wracając w nocy do domu. Niedługo potem dochodzi do kolejnych zabójstw oraz zamachu na życie znanego polityka. Pozornie tych spraw nic nie łączy, jednak z czasem okazuje się, że istnieją między nimi powiązania, chociaż niezwykle trudne do udowodnienia. Drobiazgowe i skomplikowane śledztwo, w którym biorą udział policjanci, Scott Winton i agenci FBI, nabiera zawrotnego tempa, gdy akcja przenosi się ze Stanów Zjednoczonych do Singapuru.

39,95 zł
28,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,19 zł

4 osoby kupiły
13
Fun Card English. Matura rozszerzona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Matura rozszerzona
Creativo
Dostępny
22 szt.

Karty zostały stworzone do powtórek przed egzaminem maturalnym. W zestawie znajduje się 150 dwustronnych kart (3 talie po 50 kart). Na odwrocie znajdują się odpowiedzi do zadań. Zadania podzielone są na 3 kategorie grammar, vocabulary i gap-fill.

54,76 zł
37,78 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 16,98 zł

3 osoby kupiły
14
Szczoteczka do zębów dla dzieci i niemowląt, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczoteczka do zębów dla dzieci i niemowląt, różowa
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Kompletny zestaw do delikatnej pielęgnacji dziąseł i zębów u niemowląt i najmłodszych dzieci. Krok 1 – silikonowa szczoteczka do dziąseł. Krok 2 – silikonowa szczoteczka do mycia pierwszych ząbków. Krok 3 – szczoteczka do zębów z miękkim włosiem. Szczoteczki pomagają w utrzymaniu higieny jamy ustnej, a także uczą dzieci codziennej pielęgnacji. Pierwsza szczoteczka czyści dziąsła i masuje je, przynosząc ulgę w okresie ząbkowania. Ostatnia szczoteczka z miękkim włosiem służy dziecku do samodzielnego mycia zębów. Szczoteczki wykonane są z higienicznych materiałów, nie zawierają Bisfenolu A. Właściwości: • delikatnie czyszczą dziąsła i zęby, • przynoszą ulgę w czasie ząbkowania, • uczą regularnego, samodzielnego mycia zębów, • wykonane z bezpiecznych materiałów, nie zawierają Bisfenolu A. W zestawie: • silikonowa szczoteczka do dziąseł, • silikonowa szczoteczka do mycia pierwszych ząbków, • szczoteczka do zębów z miękkim włosiem.

12,72 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,73 zł

3 osoby kupiły
15
Fun Card English. Phrasal Verbs Part 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Phrasal Verbs Part 2
Creativo, od 10 lat
Dostępny
17 szt.

Czasowniki frazowe zawsze sprawiają uczniom sporą trudność. Zestaw zawiera 50 popularnych czasowników frazowych, 50 klarownych definicji i zdań obrazujących ich użycie, 50 obrazków oraz 50 pytań zmuszających uczniów do rozmowy. Karty mogą służyć jako fiszki lub jako ekscytująca gra do nauki języka angielskiego.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
16
Psychopaci są wśród nas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychopaci są wśród nas
Dostępny
828 szt.

Odraza i fascynacja. Te emocje towarzyszą większości z nas, gdy słyszymy kolejne doniesienia o bezlitosnych, pozbawionych sumienia zabójcach. Seryjni mordercy, bezwzględnie łamiący zasady społeczne, stanowią ekstremalny przykład, ale są zaledwie wierzchołkiem góry lodowej – psychopaci są wśród nas. Ludzie ci są w pełni świadomi konsekwencji swoich czynów, znają różnicę między dobrem a złem. Jednak wykazują brak skrupułów i niezdolność do empatii. Przeraża to, że na pierwszy rzut oka wydają się całkiem normalni. Robert D. Hare, światowy autorytet w dziedzinie badań nad psychopatią, przedstawia charakterystykę tych niebezpiecznych osób, barwnie opisuje świat oszustów, kanciarzy i najrozmaitszych drapieżców, którzy oczarowują, kłamią i brutalnie torują sobie drogę przez życie. Czy uważać ich za ludzi chorych czy po prostu złych? Jak ich rozpoznać? Jak się przed nimi bronić? Książka dr. Hare to porywający reportaż o mrocznej stronie człowieka. Robert D. Hare – profesor emerytowany Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, pionier badań nad psychopatią. Opracował jedną z najpowszechniej stosowanych metod oceny tego zaburzenia. „Fascynujące, choć przerażające, spojrzenie na psychopatów (…)sprawozdanie, które otwiera nam oczy i mrozi krew w żyłach”. –Kirkus Reviews „Badacz o najwyższej światowej renomie przeplata błyskotliwe spostrzeżenia naukowe fascynującymi opisami przykładów, tworząc dzieło o rzadkiej wartości: książkę, która świetnie się czyta i wysoko ceni”. – dr John Monahan, University of Virginia Law School/

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

3 osoby kupiły
17
Zęby (wyd.2) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zęby (wyd.2)
Dostępny
42 szt.

Po co myć zęby? Czy lepiej je szorować czy szczotkować? Czy dzieci i dorośli maja takie same zęby? Czy to prawda, że w czasie wymiany uzębienia mlecznego na stałe wszystkie dzieci wyglądają jak króliki albo hipopotamy? Piąty tytuł edukacyjnej serii Moje Ciało, jak zwykle wypełniony po brzegi humorem i zabawą, przybliża wiedzę na temat tajemniczych elementów naszego ciała.

34,00 zł
24,82 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

3 osoby kupiły
18
Fun Card English. Idioms Part 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Idioms Part 2
Creativo, od 10 lat
Dostępny
20 szt.

Zestaw zawiera 100 idiomów z obrazkami oraz łatwymi do zrozumienia definicjami. Dodatkowo na kartach jest w sumie 100 zdań do uzupełnienia. Ten zestaw sprawi, że Twoi uczniowie nie tylko nauczą się 100 nowych idiomów, ale przede wszystkim będą wiedzieć jak ich używać.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

3 osoby kupiły
19
Amerykańska księżniczka. Prawdziwa historia Kopciuszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerykańska księżniczka. Prawdziwa historia Kopciuszka
Dostępny
641 szt.

Pięć małżeństw. Dwójka dzieci. Miliony na koncie Jak córka bankiera z małego miasta zdobyła fortunę i została księżniczką? Wyrwała się z prowincjonalnego miasteczka, zdobyła uznanie amerykańskiej socjety i została księżniczką ratującą holenderską rodzinę królewską przed wyginięciem. Brzmi jak bajka albo scenariusz komedii romantycznej? A jednak takie było życie Allene Tew. Kobiety, która mieszkając w Stanach Zjednoczonych, uzyskała książęcy tytuł, a dzięki kolejnym małżeństwom zdobywała niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Historia o Kopciuszku nie zawsze musi być bajką. Podobnie jak życie u boku księcia. A pieniądze, chociaż szczęścia nie dają, mogą być przepustką do wolności i życia na własnych zasadach. „Historia córki bankiera z małego miasteczka, która pięć razy stanęła na ślubnym kobiercu: a to z hazardzistą, a to z maklerem, aż wreszcie z członkiem rodziny królewskiej. To lekka i wdzięcznie napisana biografia, która płynie przez stulecia i wystawia rachunek amerykańskiemu snowi.” – Hilary Mantel

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

3 osoby kupiły
20
Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI zajmującej się ściganiem seryjnych przestępców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI zajmującej się ściganiem...
Dostępny
244 szt.

Na podstawie książki Mindhunter powstał serial wyprodukowany przez NETFLIX w reżyserii Davida Finchera – twórcy „Siedem” i „Zodiaka”. „Wejść w umysł myśliwego. To moja rola. Kiedy patrzę na tłum ludzi w galerii handlowej, wypatruję ofiary. Próbuję rozpoznać, kogo będzie najłatwiej schwytać. Muszę poczuć dreszczyk emocji, który odczuwa polująca bestia. Tylko tak będę mógł ją złapać.” (fragment książki) Mroczna książka Johna Douglasa – jednego z najwybitniejszych profilerów w dziejach FBI. Douglas badał miejsca zbrodni dokonywanych przez najgroźniejszych psychopatów, próbował przewidzieć kolejne ruchy seryjnych morderców i stawał z nimi oko w oko. Stał się pierwowzorem postaci agenta Jacka Crawforda z filmów o Hannibalu Lecterze. Teraz dzieli się opowieściami o swoich najsłynniejszych śledztwach i ryzykownych próbach wniknięcia w najmroczniejsze zakamarki umysłów psychopatów. Żeby złapać seryjnego mordercę, musisz spojrzeć na świat jego oczami. Musisz zacząć myśleć jak bestia.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

3 osoby kupiły
21
Legendy polskie. Poznańskie koziołki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Poznańskie koziołki
Dostępny
46 szt.

Legendy polskie dla najmłodszych, opowiedziane na nowo wspaniałymi rymami! To seria, która w przyjazny i zabawny sposób przybliża małym czytelnikom najciekawsze motywy z polskich legend i wprowadza ich w świat dobrej literatury. Dwa bardzo psotne koziołki rozrabiają w całym mieście. Zjadają kapcie, taczki i zapasy ze spiżarni. Niech je ktoś wreszcie zatrzyma! „Zamieszkały raz w Poznaniu z gospodynią – panną Manią – dwa koziołki: jeden w łaty, drugi za to był pstrokaty.”

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

3 osoby kupiły
22
Gnom. Caryca. Szmaciak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gnom. Caryca. Szmaciak
Dostępny
111 szt.

Janusz Szpotański (1929–2001), poeta, krytyk literacki, tłumacz. W 1964 roku napisał satyrę polityczną Cisi i Gęgacze, za którą został skazany na trzy lata więzienia. Również w późniejszym okresie był szykanowany przez władze PRL za swoją twórczość. W latach siedemdziesiątych napisał Carycę i zwierciadło oraz Towarzysza Szmaciaka. Twórczość ta spotkała się z wielkim zainteresowaniem, o czym świadczą liczne przedruki jego utworów w wydawnictwach emigracyjnych i krajowych (pozacenzuralnych). Prezentowany tom zawiera satyry polityczne Janusza Szpotańskiego, zgrupowane w trzech cyklach: Gnom, Caryca, Szmaciak. „Co można robić, jak żyć, gdy świat wokoło zwariował, gdy panoszy się głupstwo wsparte na nagiej sile, z którą nie sposób wygrać? Można się tylko śmiać i naigrawać z tego! Słowem i samym istnieniem. Sposobem życia. Losem. Tak, bo Jego replika na „soc” i na „peerel” to nie tylko poezja – tych kilka świetnych satyr, łączących w sobie wnikliwą analizę tyranii i tryumfu ciemnoty z mistrzostwem języka i stylu – lecz również samo życie, jego forma, koleje i stoczone batalie, z bezprzykładnym procesem wytoczonym za słowo i ponad dwoma latami spędzonymi w więzieniu”. – Antoni Libera

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

3 osoby kupiły
23
Fun Card English. Collocations Part 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Collocations Part 3
Creativo, od 10 lat
Dostępny
15 szt.

Kolokacje językowe to niezwykle ważny element nauki słownictwa. Zestaw składa się z 50 kart zawierających w sumie 200 przydatnych kolokacji językowych. Zestaw przeznaczony jest dla uczniów na poziomie językowym B1/B2. Karty mogą służyć jako fiszki lub jako ekscytująca gra do nauki języka angielskiego.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
24
Legendy polskie. Bałtycka flądra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Bałtycka flądra
Dostępny
79 szt.

Legendy polskie dla najmłodszych, opowiedziane na nowo wspaniałymi rymami! To seria, która w przyjazny i zabawny sposób przybliża małym czytelnikom najciekawsze motywy z polskich legend i wprowadza ich w świat dobrej literatury. Żyła raz sobie w Bałtyku flądra, która zarzekała się, że jest najpiękniejszą rybą w całym morzu. Złościło to inne ryby tak bardzo, że aż wezwały na pomoc Neptuna i jego pioruny. „Przed wiekami, gdzieś w Bałtyku, wśród muszelek i kamyków, żyła sobie dumna flądra: – Jestem piękna! Jestem mądra!”

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

2 osoby kupiły
25
Matrioszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matrioszka
Dostępny
74 szt.

Matriona Kosłow – to miała być nowa tożsamość Marty Małeckiej. W Rosji czekała na nią rodzina, o której istnieniu wcześniej nie miała pojęcia. Ale w piekle, w którym się znalazła, słowo „rodzina” ma inne znaczenie. Trafiła do rosyjskiej bratwy, w sam środek brutalnego mafijnego świata, gdzie panują okrutne zasady, a każdy skrywa mroczny sekret. Marta musi walczyć o swoje życie. Nie wie, komu może zaufać, kto jest jej przyjacielem, a kto śmiertelnym wrogiem. Między nią a pilnującym jej Nikołajem rodzi się gwałtowne uczucie. Czy mężczyzna będzie jej wybawieniem? A może zgubą? I jak daleko posunie się jej brat Izjasław, owładnięty chorą obsesją na punkcie siostry?

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

2 osoby kupiły
26
Legendy polskie. Toruńskie pierniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Toruńskie pierniki
Dostępny
96 szt.

Legendy polskie dla najmłodszych, opowiedziane na nowo wspaniałymi rymami! To seria, która w przyjazny i zabawny sposób przybliża małym czytelnikom najciekawsze motywy z polskich legend i wprowadza ich w świat dobrej literatury. Kto by nie znał smaku toruńskiego piernika! Ale jak to się stało, że są takie pyszne? Kto wieki temu po raz pierwszy dodał sekretny składnik i skąd go wziął? „Któregoś ranka w grodzie prastarym zabrzmiały nagle głośne fanfary: jutro król w mieście złoży wizytę! To wydarzenie niesamowite!”

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

2 osoby kupiły
27
Legendy polskie. Syrenka warszawska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Syrenka warszawska
Dostępny
90 szt.

Legendy polskie dla najmłodszych, opowiedziane na nowo wspaniałymi rymami! To seria, która w przyjazny i zabawny sposób przybliża małym czytelnikom najciekawsze motywy z polskich legend i wprowadza ich w świat dobrej literatury. Mieszka teraz na cokole nad Wisłą, a skąd się tam wzięła? Gdzie mieszkała wcześniej i co sprawiło, że postanowiła się ukryć w odmętach rzeki? „Tu, gdzie dzisiaj jest Warszawa, a w niej pośpiech, zamęt, wrzawa, gdzie pisk opon ciągle słychać, niegdyś wieś leżała cicha.”

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

2 osoby kupiły
28
Fun Card English. Collocations Part 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Collocations Part 2
Creativo, od 10 lat
Dostępny
12 szt.

Kolokacje językowe to niezwykle ważny element nauki słownictwa. Zestaw składa się z 50 kart zawierających w sumie 200 przydatnych kolokacji językowych. Zestaw przeznaczony jest dla uczniów na poziomie językowym A2/B1. Karty mogą służyć jako fiszki lub jako ekscytująca gra do nauki języka angielskiego.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
29
Fun Card English. Matura podstawowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Matura podstawowa
Creativo
Dostępny
17 szt.

Karty zostały stworzone do powtórek przed egzaminem maturalnym. W zestawie znajduje się 150 dwustronnych kart (3 talie po 50 kart). Na odwrocie znajdują się odpowiedzi do zadań. Zadania podzielone są na 3 kategorie grammar, vocabulary i gap-fill.

54,76 zł
37,78 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 16,98 zł

2 osoby kupiły
30
Angielski w krzyżówkach obrazkowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w krzyżówkach obrazkowych
Dostępny
18 szt.

Nauka języka angielskiego przez rozwiązywanie krzyżówek i łamigłówek to czysta przyjemność. Jest to również doskonały sposób na wzbogacenie słownictwa oraz utrwalenie pisowni. Zastosowana metoda obrazkowa znacznie przyśpiesza naukę słownictwa. Poprzez kojarzenie nowych słów z obrazkami uczymy się o wiele szybciej. Książka zawiera ponad 600 podstawowych słów i zwrotów i stanowi świetną pomoc dla uczniów szkoły podstawowej, szczególnie klas III, IV oraz V. Książka wydana jest w formie kołonotatnika co bardzo udogadnia uzupełnianie ćwiczeń oraz rozwiązywanie krzyżówek.

35,81 zł
24,71 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 11,10 zł

2 osoby kupiły
31
Gnom. Caryca. Szmaciak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

1 osoba kupiła
32
Fun Card English. Collocations Part 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Collocations Part 1
Creativo, od 10 lat
Dostępny
10 szt.

Kolokacje językowe to niezwykle ważny element nauki słownictwa. Zestaw składa się z 50 kart zawierających w sumie 200 przydatnych kolokacji językowych. Zestaw przeznaczony jest dla uczniów na poziomie językowym A1/A2. Karty mogą służyć jako fiszki lub jako ekscytująca gra do nauki języka angielskiego.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
33
Gangsterzy. Tom 1. Serce gangstera (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gangsterzy. Tom 1. Serce gangstera (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
40 szt.

Pierwszy tom nowej serii mafijnej! „ – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby”. Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick wpadnie na tak egoistyczny pomysł. Pokazał groźnemu gangsterowi pewne zdjęcie, sugerując, że to właśnie ona mogłaby być zabezpieczeniem spłaty karcianych długów. I mimo iż Nick próbował później wyprostować niefortunny zbieg okoliczności, twierdząc, że to samochód, a nie ona, miał gwarantować spłatę długu, Aleksiej Tarasow już ułożył sobie w głowie plan. Szalony plan. Z mężczyznami takimi jak Tarasow nie można pogrywać. Kiedy gangster jego pokroju zobaczy coś, co mu się spodoba, zrobi wszystko, żeby to mieć.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
34
O wygaszaniu państwa prawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wygaszaniu państwa prawa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Felietony zamieszczone w tej książce ukazywały się sukcesywnie w ciągu ostatnich kilku lat, przede wszystkim na internetowym portalu Konstytucyjny.pl. Zebrano je tutaj w całość w nadziei, że pokażą pewien niebezpieczny proces zachodzący w polskim porządku polityczno-prawnym, którzy Autorzy nazwali wygaszaniem państwa prawa. Świat prawa powinien być światem zbiorowego i indywidualnego bezpieczeństwa, ponieważ opiera się na znanych i umocowanych wartościach, normach, instytucjach i procedurach. A jaki będzie świat powstały na tlących się jeszcze zgliszczach państwa prawa? Tego niestety nie wiadomo, można tylko wyrazić obawę, że prawdopodobnie będzie on pochodną chaotycznej niepewności i arbitralnego woluntaryzmu. Zapanuje w nim prymat instrumentalnie pojętej doraźnej polityki nad normatywną pewnością prawa we wszystkich jego wymiarach – tworzenia, stosowania, wykładni, obowiązywania i przestrzegania.

49,00 zł
36,26 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
35
100 Contemporary Houses (Bibliotheca Universalis) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Contemporary Houses (Bibliotheca Universalis)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Open the door into 100 of the most beautiful and pioneering houses of the past two decades. With featured architects including Daniel Libeskind, Herzog & de Meuron, and Zaha Hadid, this is a dependable global digest of the nuances, challenges, and opportunities of turning all the emotional and practical requirements of `home` into a constructed actuality.

97,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
36
Gangsterzy. Tom 2. Zemsta gangstera (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gangsterzy. Tom 2. Zemsta gangstera (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
1 szt.

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Tarasow, zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle”. Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło mocniej – Jordan Pheonix. Może było to nawet coś na kształt miłości, jednak pozostały tylko żal i nienawiść. Jordan Phoenix czuje dokładnie to samo, a nawet więcej. Chce zemsty na Antonie. Mężczyzna zapłaci jej za wszystkie krzywdy, które jej wyrządził i to z nawiązką. Niech nawet nie myśli, że ona zapomniała… Jednak okaże się, że łączy ich coś więcej niż nienawiść. Łączy ich przeszłość i sekrety, o których nie mają pojęcia.

14,99 zł
7,64 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 7,35 zł

37
Gangsterzy. Tom 3. Ryzyko gangstera (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gangsterzy. Tom 3. Ryzyko gangstera (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
1 szt.

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Mafia to ja”. Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet on ma swój słaby punkt. Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę, przeszłość uderza w niego z taką siłą, że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej, brudnej, ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę – swój słaby punkt. Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego, że Siergiej, ratując ją, podjął ogromne ryzyko. Okazuje się, że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości, ale zabójczynią na usługach mafii. Ava myśli, że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia, z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, kto ryzykuje bardziej.

14,99 zł
7,64 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 7,35 zł

38
Okruchy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okruchy
Dostępny
47 szt.

Aga i Kaj znają się od zawsze, jednak z upływem lat stracili ze sobą kontakt. Dziecięca przyjaźń ma szansę odrodzić się na nowo, a nawet stać się czymś więcej. Życie nastolatków nie jest jednak usłane różami. Tajemnice rodzinne odciskają piętno na tej znajomości, trudna sytuacja szkolna, zawiść rówieśników, walka o dominację sprawiają, że drogi tych dwojga rozchodzą się coraz bardziej... Okruchy to książka o młodzieży. I o dorosłych. O prostych uczuciach, które są jednak bardzo skomplikowane, o podstawowych relacjach, w których trudno się odnaleźć. O normalnych rodzinach, którym daleko do normalności, o normalnej szkole i uczniach, którzy jedne egzaminy zdają, a innych nie. O przyjaźni, która nie zawsze jest silna i byle wicher może zerwać jej nić. O miłości, która choć jest na wyciągnięcie ręki, wydaje się nieosiągalna.

24,99 zł
21,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

39
Szczelina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczelina
Dostępny
22 szt.

Wszechświat jest pełen niezbadanych rzeczywistości, o których przeciętni ludzie nie mają pojęcia. Gdyby nie Czyściciele, pogrążyłby się w chaosie, dręczony przez przenikające pomiędzy wymiarami demony. Jonathan, czterdziestoletni Czyściciel, wpada w Szczelinę pomiędzy światami i w wyniku nieokreślonych aberracji przenosi się w czasie, stając się nastolatkiem. Danny, demon, którego dopuszczono do utrzymywania ładu na Ziemi, łamie zasady, zdając się zapominać, po której stronie stoi. Co stanie się, gdy los sprawi, że staną ze sobą twarzą w twarz? Nieważne, czy żyłeś w XX wieku, czy będziesz żyć w XXI. Szczeliny istnieją, niedostępne oczom niepowołanych. Dzięki tej książce możesz je ujrzeć.

26,99 zł
22,94 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,05 zł

40
Dwuświat. Księga I. Przedwojnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwuświat. Księga I. Przedwojnie
Dostępny
120 szt.

Mała planeta, zwana Wszechziemią, jest podzielona na dwie krainy: rozwinięte technologicznie, ateistyczne Inco oraz Floris, gdzie religia związana z kultem bogini Patri stała się symbolem państwowości. Od wielu pokoleń obydwa społeczeństwa żyją w symbiozie, choć oddalają się pod ciężarem różnic kulturowych i światopoglądowych, stale podsycanych przez rządzących. Rola mężczyzn w obydwu krainach zmienia się diametralnie. Deficyt tej płci sprawia, że kroki podejmowane w celu zapewnienia możliwości prokreacji i dalszego rozwoju społeczeństwa zaburzają pokojowe stosunki między Inco i Floris. Czy intrygi na szczeblach władzy doprowadzą ostatecznie do wojny? Poznaj losy Jasmin, młodej mężatki w ciąży, która może jej przysporzyć kłopotów w kraju z problemami demograficznymi. Dowiedz się, w jaki sposób kapłanka Ae zdobyła władzę i kto musi umrzeć, by zachowała swą pozycję.

41,99 zł
35,69 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

41
Mamo, daj mi przepis. Ciasta i ciasteczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,00 zł
19,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

42
Drewniana tablica z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana tablica z akcesoriami
Malowany Las
Dostępny
30 szt.

Wymiary: 145 x 54,3 cm

157,90 zł
43
Drewniany sorter Edukacyjny Domek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniany sorter Edukacyjny Domek
Malowany Las
Dostępny
30 szt.

Wymiary: 17.5 x 20 x 26.5 cm

34,90 zł
44
Drewniane liczydło edukacyjne Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane liczydło edukacyjne Królik
Malowany Las
Dostępny
30 szt.

Wymiary: 20.8 x 19.5 x 23.3 cm

28,90 zł
45
Drewniane liczydło edukacyjne Ślimak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane liczydło edukacyjne Ślimak
Malowany Las
Dostępny
30 szt.

Wymiary: 20.8 x 19.5 x 23.3 cm

34,90 zł
46
Bateria Green Cell PRO JC04 do HP 240 G6 245 G6 250 G6 255 G6, HP 14-BS 14-BW 15-BS 15-BW 17-AK 17-BS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell PRO JC04 do HP 240 G6 245 G6 250 G6 255 G6, HP 14-B...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.8V (14.4V)Ilość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: HP142PROProducent: Green CellZabezpieczenie przeciwprzepięciowe: TakPojemność: 2600 mAhCzas pracy: od 2.5 do 8hSeria: PRO Polymer Kompatybilne urządzenia: HP 14HP 14GHP 14QHP 14THP 14ZHP 15HP 15GHP 15QHP 15THP 15ZHP 17HP 17GHP 17QHP 17THP 17ZHP 240 G6HP 245 G6HP 246 G6HP 250 G6HP 255 G6 Kompatybilne modele: TPN-Q1882LP34AA919682-121919701-850HSTNN-IB7XHSTNN-LB7WJC04TPN-C129TPN-C130TPN-W129TPN-W130

180,00 zł
Powiadomienie
47
Bateria Green Cell ULTRA JC04 do HP 240 G6 245 G6 250 G6 255 G6, HP 14-BS 14-BW 15-BS 15-BW 17-AK 17-BS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell ULTRA JC04 do HP 240 G6 245 G6 250 G6 255 G6, HP 14...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.8V (14.4V)Ilość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: HP142ULTRAProducent: Green CellZabezpieczenie przeciwprzepięciowe: TakPojemność: 3400 mAhCzas pracy: od 2.5 do 9hSeria: ULTRA Kompatybilne urządzenia: HP 14HP 14GHP 14QHP 14THP 14ZHP 15HP 15GHP 15QHP 15THP 15ZHP 17HP 17GHP 17QHP 17THP 17ZHP 240 G6HP 245 G6HP 246 G6HP 250 G6HP 255 G6 Kompatybilne modele: TPN-Q1882LP34AA919682-121919701-850HSTNN-IB7XHSTNN-LB7WJC04TPN-C129TPN-C130TPN-W129TPN-W130

195,00 zł
Powiadomienie
48
Teoria i praktyka polityczna Marka Aureliusza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria i praktyka polityczna Marka Aureliusza
Dostępny
5 szt.

Książka stanowi pokłosie dyskusji nad myślą Marka Aureliusza, którą znani badacze tej tematyki, tacy jak Maria Dzielska czy John Rist, przeprowadzili w czasie konferencji "Marek Aureliusz. Teoria i praktyka polityczna", organizowanej przez Centrum Europejskie Natolin przy współpracy rocznika "Teologia Polityczna". Głównym celem konferencji była próba zrozumienia stosunku króla-filozofa do problematyki politycznej, zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i działalności praktycznej. Do tomu dołączone zostały wybrane klasyczne eseje wybitnych znawców filozofii Marka Aureliusza: Stephena A. Stertza, Elizabeth Asmis czy Gregory'ego R. Stantona.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

49
Teologia Polityczna 10/2017-2018. Solidarność i miłosierdzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,00 zł
23,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

50
Polesie 50786 Auto display nr69 Cena za sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

51
Kredka BAMBINO 12szt (1op=1szt.) w drewnie trójkątna, pomarańczowa MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredka BAMBINO 12szt (1op=1szt.) w drewnie trójkątna, pomarańczowa MAJ...
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.01

Wysokiej jakości kredki z glinki kaolinowej w drewnianej oprawie o trójkątnym przekroju. Charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Doskonale kryją, idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych powierzchni i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami. Kredki są grube, odpowiednio wyważone, przez co idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. Produkowane są w Polsce, w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek, co gwarantuje bezpieczeństwo kredek Bambino.

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

52
Łóżeczko turystyczne Basic Plus, grafitowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łóżeczko turystyczne Basic Plus, grafitowe
Caretero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Dzięki sprytnym modyfikacjom łóżeczko Basic stało się jeszcze lepsze Najważniejsza z tych zmian to podwieszana podłoga. Ułatwi ona opiekę nad najmłodszymi. Rodzic może wyjmować maluszka bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Podnosi to bezpieczeństwo mamy lub taty oraz dziecka. Innym udogodnieniem są kółka dodane do jednej pary nóżek, co zwiększa mobilność łóżeczka. Można je teraz wygodnie przemieścić m.in. bez konieczności składania. Wrażenia estetyczne podnosi natomiast zastosowanie melanżowego materiału. Cechy produktu: • łóżeczko turystyczne odpowiednie dla dzieci ważących do 15 kg, • łatwiejsza opieka nad noworodkiem (do 9 kg) dzięki podwieszanej podłodze, • zastosowane tkaniny typu melanż są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości, • drzwiczki na zamek umożliwiają dziecku samodzielne wejście do łóżeczka, • dołączony składany materacyk typu turystycznego, • łóżeczko jest stabilne dzięki solidnym nóżkom i mobilne dzięki dwóm kółkom, • w zestawie wygodna torba do przenoszenia złożonego łóżeczka, • łóżeczko zgodne z normą europejską EN 716.

316,90 zł
285,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 31,69 zł

53
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BASIC PLUS NAVY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BASIC PLUS NAVY
Caretero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Dzięki sprytnym modyfikacjom łóżeczko Basic stało się jeszcze lepsze iwyszłona Plusa.Najważniejsza ztych zmianto podwieszana podłoga. Ułatwi ona opiekę nad najmłodszymi. Rodzic może wyjmować maluszka bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Podnosi to bezpieczeństwo mamy lubtaty orazdziecka. Innym udogodnieniem są kółka, który dodaliśmy do jednej pary nóżek, podnosząc tym samym mobilność łóżeczka. Można je teraz wygodnie przemieścić m.in. bez konieczności składania. Wrażenia estetyczne podnosi natomiastzastosowanie melanżowego materiału. - łóżeczko turystyczne odpowiednie dla dzieci ważących do15kg - łatwiejsza opieka nad noworodkiem (do 9 kg) dzięki podwieszanej podłodze - zastosowane tkaniny typu melanż są trwałe iłatwe do utrzymania wczystości - drzwiczki nazamek umożliwiają dziecku samodzielne wejście do łóżeczka - dołączony składany materacyk typu turystycznego - łóżeczko jest stabilne dzięki solidnym nóżkom imobilne dzięki dwóm kółkom - wzestawie wygodna torba do przenoszenia złożonego łóżeczka - pastelowe kolory tapicerki w4wersjach sprawią, żełóżeczko idealnie wpasuje się wwystrójmieszkania - łóżeczko zgodne znormą europejskąEN 716

316,90 zł
285,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 31,69 zł

54
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BASIC PLUS MINT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BASIC PLUS MINT
Caretero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Dzięki sprytnym modyfikacjom łóżeczko Basic stało się jeszcze lepsze iwyszłona Plusa.Najważniejsza ztych zmianto podwieszana podłoga. Ułatwi ona opiekę nad najmłodszymi. Rodzic może wyjmować maluszka bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Podnosi to bezpieczeństwo mamy lubtaty orazdziecka. Innym udogodnieniem są kółka, który dodaliśmy do jednej pary nóżek, podnosząc tym samym mobilność łóżeczka. Można je teraz wygodnie przemieścić m.in. bez konieczności składania. Wrażenia estetyczne podnosi natomiastzastosowanie melanżowego materiału. - łóżeczko turystyczne odpowiednie dla dzieci ważących do15kg - łatwiejsza opieka nad noworodkiem (do 9 kg) dzięki podwieszanej podłodze - zastosowane tkaniny typu melanż są trwałe iłatwe do utrzymania wczystości - drzwiczki nazamek umożliwiają dziecku samodzielne wejście do łóżeczka - dołączony składany materacyk typu turystycznego - łóżeczko jest stabilne dzięki solidnym nóżkom imobilne dzięki dwóm kółkom - wzestawie wygodna torba do przenoszenia złożonego łóżeczka - pastelowe kolory tapicerki w4wersjach sprawią, żełóżeczko idealnie wpasuje się wwystrójmieszkania - łóżeczko zgodne znormą europejskąEN 716

316,90 zł
285,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 31,69 zł

55
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BASIC PLUS GREY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BASIC PLUS GREY
Caretero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Dzięki sprytnym modyfikacjom łóżeczko Basic stało się jeszcze lepsze iwyszłona Plusa.Najważniejsza ztych zmianto podwieszana podłoga. Ułatwi ona opiekę nad najmłodszymi. Rodzic może wyjmować maluszka bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Podnosi to bezpieczeństwo mamy lubtaty orazdziecka. Innym udogodnieniem są kółka, który dodaliśmy do jednej pary nóżek, podnosząc tym samym mobilność łóżeczka. Można je teraz wygodnie przemieścić m.in. bez konieczności składania. Wrażenia estetyczne podnosi natomiastzastosowanie melanżowego materiału. - łóżeczko turystyczne odpowiednie dla dzieci ważących do15kg - łatwiejsza opieka nad noworodkiem (do 9 kg) dzięki podwieszanej podłodze - zastosowane tkaniny typu melanż są trwałe iłatwe do utrzymania wczystości - drzwiczki nazamek umożliwiają dziecku samodzielne wejście do łóżeczka - dołączony składany materacyk typu turystycznego - łóżeczko jest stabilne dzięki solidnym nóżkom imobilne dzięki dwóm kółkom - wzestawie wygodna torba do przenoszenia złożonego łóżeczka - pastelowe kolory tapicerki w4wersjach sprawią, żełóżeczko idealnie wpasuje się wwystrójmieszkania - łóżeczko zgodne znormą europejskąEN 716

316,90 zł
285,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 31,69 zł

56
Cambridge Primary Mathematics 1 Games Book with CD-ROM. PB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Cambridge Primary Mathematics 1 Games Book with CD-ROM. PB
Dostępny
1 szt.

Written for use with the Cambridge Primary Mathematics Curriculum Framework, and endorsed by Cambridge International Examinations, the Cambridge Primary Mathematics series is informed by the most up-to-date teaching philosophies from around the world. It aims to support teachers to help all learners become confident and successful mathematicians through a fun and engaging scheme. Through an investigatory approach children learn the skills of problem solving in the context of other mathematical strands in the course. The course will encourage learners to be independent thinkers with the confidence to tackle a wide range of problems who understand the value and relevance of their mathematics. Classroom discussion is encouraged to help learners become good mathematical communicators, to justify answers and to make connections between ideas. This series is part of Cambridge Maths (www.cie.org.uk/cambridgeprimarymaths), a project between Cambridge University Press and Cambridge International Examinations and is appropriate for learners sitting the Primary Checkpoint test.

185,70 zł
92,85 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 92,85 zł

57
Cambridge Primary Mathematics 2 Games Book with CD-ROM. PB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Primary Mathematics 2 Games Book with CD-ROM. PB
Dostępny
2 szt.

Written for use with the Cambridge Primary Mathematics Curriculum Framework, and endorsed by Cambridge International Examinations, the Cambridge Primary Mathematics series is informed by the most up-to-date teaching philosophies from around the world. It aims to support teachers to help all learners become confident and successful mathematicians through a fun and engaging scheme. Through an investigatory approach children learn the skills of problem solving in the context of other mathematical strands in the course. The course will encourage learners to be independent thinkers with the confidence to tackle a wide range of problems who understand the value and relevance of their mathematics. Classroom discussion is encouraged to help learners become good mathematical communicators, to justify answers and to make connections between ideas. This series is part of Cambridge Maths (www.cie.org.uk/cambridgeprimarymaths), a project between Cambridge University Press and Cambridge International Examinations and is appropriate for learners sitting the Primary Checkpoint test.

185,70 zł
167,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,57 zł

58
Complete English Language for Cambridge International AS & A Level - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete English Language for Cambridge International AS & A Level
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.29

Equip your students for success with complete support for the latest Cambridge AS & A Level English Language syllabus (9093), for examination from 2021. Written by Cambridge examiners, the accessible, exam-focused approach embeds complex language skills and is packed with exam guidance, including support for the new Paper 3. Firmly instilling the analysis and application skills key to exam success, it includes practical guidance on how to develop and progress these capabilities. Plus, prepare students for future study with comprehensive coverage of trickier topics such as interpreting qualitative data and comparative commentary. Support students' learning with guided answers to Student Book activities on the accompanying support site.

215,70 zł
194,13 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,57 zł

59
Complete Global Perspectives for Cambridge IGCSE: Print and Online Student Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Global Perspectives for Cambridge IGCSE: Print and Online Stu...
Dostępny
4 szt.

Firmly focused on developing core skills and assessment capabilities, this revised edition comprehensively matches the latest syllabus and saves you time in course preparation. The second edition has been restructured to focus even more on skills development with a particular emphasis on progressing those tricky - and essential - synthesis and evaluation skills, as well as research and reflection. Clearly differentiated for students at different ability levels, with clear language and instruction for EAL learners. This new edition of Global Perspectives will be available as a print book, an online book, or a print and online package, so you can choose the format that is right for you.

277,70 zł
249,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 27,77 zł

60
Complete Physics for Cambridge IGCSE Print and Online Student Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Physics for Cambridge IGCSE Print and Online Student Book Pac...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.06

The best-selling Complete Physics for Cambridge IGCSE Student Book is trusted by teachers around the world to support understanding and achievement. The popular, stretching approach will help students to reach their full potential. Written by an experienced author, this updated print and online pack is full of engaging content with up-to-date examples to cover all aspects of the Cambridge syllabus. The step-by-step approach will lead students through the course in a logical learning order building knowledge and practical skills with regular questions and practical activities. Extension material will stretch the highest ability students and prepare them to take the next step in their learning. Practice exam questions will consolidate student understanding and prepare them for exam success. Each book is accompanied by free online access to a wealth of extra support for students including practice exam questions, revision checklists and advice on how to prepare for an examination.

210,00 zł
189,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,00 zł

61
Global Perspectives and Research for Cambridge International AS & A Level Print & Online Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Global Perspectives and Research for Cambridge International AS & A Le...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

This engaging and up-to-date resource encourages learners to develop and apply critical thinking and research skills in a global context, supporting achievement in AS & A Level assessment, and the transition to further education. An enquiry-based approach equips students with the independent research, collaborative team work and 21st century skills and knowledge essential to further education success.

240,00 zł
216,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,00 zł

62
Complete Geography for Cambridge IGCSE & O Level: Print & Online Student Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Geography for Cambridge IGCSE & O Level: Print & Online Stude...
Dostępny
3 szt.

Embed geographical and critical thinking skills for the latest Cambridge IGCSE, IGCSE 9-1 and O Level (0460/0976/2217) syllabuses, with Complete Geography, from examiners David Kelly and Muriel Fretwell.This new edition is fully aligned with the latest syllabus, and contains a comprehensive mapping grid so you can be sure of complete support. Encourage students to think critically and apply theory in context with updated, globally relevant case studies, covering topics such as migration in Europe to a tropical cyclone in Fiji. Integrated questions throughout embed exam confidence and develop vital skills such as map reading and photo interpretation.Support every learner with clear language and visual aides.This pack includes one print Student Book and one online Student Book. The online Student Book will be available on Oxford Education Bookshelf until 2028. Access is facilitated via a unique code, which is sent in the mail. The code must be linked to an email address, creating a user account. Access may be transferred once to an additional user.

265,70 zł
239,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 26,57 zł

63
Butelki dla lalki 533233 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelki dla lalki 533233
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.20

6,20 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,4%
oszczędzasz 0,21 zł

64
Zestaw AGD 528109 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw AGD 528109
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

81,90 zł
73,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,19 zł

65
Kredka BAMBINO 12szt (1op=1szt.) w drewnie trójkątna, złota MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredka BAMBINO 12szt (1op=1szt.) w drewnie trójkątna, złota MAJEWSKI
St. Majewski
Dostępny
14 szt.

Wysokiej jakości kredki z glinki kaolinowej w drewnianej oprawie o trójkątnym przekroju. Charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Doskonale kryją, idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych powierzchni i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami. Kredki są grube, odpowiednio wyważone, przez co idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. Produkowane są w Polsce, w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek, co gwarantuje bezpieczeństwo kredek Bambino.

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

66
Kredka BAMBINO 12szt (1op=1szt.) w drewnie trójkątna, różowa MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredka BAMBINO 12szt (1op=1szt.) w drewnie trójkątna, różowa MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Wysokiej jakości kredki z glinki kaolinowej w drewnianej oprawie o trójkątnym przekroju. Charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Doskonale kryją, idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych powierzchni i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami. Kredki są grube, odpowiednio wyważone, przez co idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. Produkowane są w Polsce, w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek, co gwarantuje bezpieczeństwo kredek Bambino.

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

67
Lalka men 29cm w zimowej kurtce 499416 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

68
Kredka BAMBINO 12szt (1op=1szt.) w drewnie trójkątna, fioletowa MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredka BAMBINO 12szt (1op=1szt.) w drewnie trójkątna, fioletowa MAJEWS...
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Wysokiej jakości kredki z glinki kaolinowej w drewnianej oprawie o trójkątnym przekroju. Charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Doskonale kryją, idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych powierzchni i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami. Kredki są grube, odpowiednio wyważone, przez co idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. Produkowane są w Polsce, w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek, co gwarantuje bezpieczeństwo kredek Bambino.

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

69
Wyplatany Zegarek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyplatany Zegarek
4M Industrial Development Inc.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

49,20 zł
44,28 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,92 zł

70
PURO Wallet Detachable - Etui 2w1 Samsung Galaxy A42 5G (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PURO Wallet Detachable - Etui 2w1 Samsung Galaxy A42 5G (czarny)
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: czarnyMateriał główny: Skóra ecoFunkcjonalność: ochrona całego urządzeniaKompatybilność: Samsung Galaxy A42 5GTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWzór: GładkiWWW: http://www.youtube.com/watch?v=8yPadb7Vb6A

79,00 zł
Powiadomienie
71
PURO ICON Stereo Earphones - Słuchawki USB-C z płaskim kablem z mikrofonem i pilotem (Biały) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PURO ICON Stereo Earphones - Słuchawki USB-C z płaskim kablem z mikrof...
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: białyTyp: SłuchawkiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

59,00 zł
Powiadomienie
72
Słuchawki USB-C z płaskim kablem z mikrofonem i pilotem, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki USB-C z płaskim kablem z mikrofonem i pilotem, czarne
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Lekkie słuchawki douszne, wyposażone w mikrofon i pilot, zapewniają wyraźny dźwięk w trakcie połączenia telefonicznego lub w trakcie słuchania muzyki. Nieplączący się płaski kabel, wielofunkcyjny pilot i przyjemne w dotyku, silikonowe wykończenie nadają całości eleganckiego charakteru. Ergonomiczny kształt słuchawek i gumowe nakładki stabilizują zestaw gdy jesteś w ruchu. Parametry techniczne: • czułość: 98 +/- 3 dB, • pasmo przenoszenia: 20–20 KHz, • kompatybilność: urządzenia ze złączem USB-C. Producent: Puro

59,00 zł
Powiadomienie
73
PURO Zeta Pro - Etui iPad 10.2" (2020/2019) w/Magnet & Stand up + uchwyt Apple Pencil (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PURO Zeta Pro - Etui iPad 10.2" (2020/2019) w/Magnet & Stand up + uchw...
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Kolor bazowy: czarnyMateriał główny: TPU (termoplastyczny poliuretan)Funkcjonalność: ochrona całego urządzeniaKompatybilność: Apple iPad 10.2"Typ: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWzór: GładkiMateriał dodatkowy: PU

129,00 zł
Powiadomienie
74
Kabel Fabric K2 w oplocie heavy duty USB-A/Lightning MFi 1,2 m, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Fabric K2 w oplocie heavy duty USB-A/Lightning MFi 1,2 m, szary
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kabel do ładowania i transmisji danych o długości 120.0 cm, wyposażony jest w złącze USB-A 2.0 na Lightning™. Kabel wykonano z Kevlaru® firmy DuPont™, co czyni go wyjątkowo wytrzymałym na trudy codziennego użytkowania. Specjalne włókna, które tworzą splot kabla potrafią wytrzymać obciążenie nawet 50 kg, co dowodzi bardzo dobrej odporności na rozciąganie, chroniąc kabel przed rozerwaniem lub innymi uszkodzeniami. Dodatkowo całą powierzchnię kabla wykończono aluminium, aby oprócz wyjątkowej wytrzymałości nadać my również eleganckiego wyglądu. Błyszcząca powierzchnia wtyków bardzo ładnie koresponduje z elastycznym kablem o pięknym i wytrzymałym splocie. Kabel jest wyposażony w innowacyjną technologię PURO FAST CHARGER, dzięki której jesteśmy w stanie naładować swoje urządzenie znacznie szybciej niż w przypadku zwykłych kabli. Dodatkowo PURO FAST posiada szereg funkcji i udogodnień, które nie tylko ułatwiają sam proces ładowania, ale także czynią go maksymalnie bezpiecznym dla naszego sprzętu. Owalne logo DuPont, DuPont™, i wszystkie pozostałe produkty oznaczone znakami ® lub ™ są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy E.I. du Pont de Nemours and Company lub podmiotów stowarzyszonych.

89,00 zł
Powiadomienie
75
Business for Cambridge International AS & A Level Print & Online Student Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business for Cambridge International AS & A Level Print & Online Stude...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.18

Support strong assessment potential with the comprehensive Cambridge A Level Business title. It directly matches the latest syllabus for first examination in 2016 (9609). Up-to-date and international case studies will support understanding of current business practice, preparing students for assessment and their future careers. Specifically designed to give students confidence in their studies, and in preparation for their examination, it covers all the key concepts in the latest syllabus. In addition, there is free online access to interactive activities which reinforce understanding.

299,70 zł
269,73 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 29,97 zł

76
Complete 20th Century History for Cambridge IGCSE & O Level: Print & Online Student Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete 20th Century History for Cambridge IGCSE & O Level: Print & O...
Dostępny
4 szt.

Ensure exam success with complete support for Option B and all of the Depth Studies in the latest IGCSE, IGCSE 9-1 & O Level (0470/0977/2147) syllabuses. A comprehensive syllabus mapping grid is included so you can be confident of full support. Taking a dual focus on knowledge acquisition and skills development, it includes extensive source analysis work and is packed with original colour sources, graphs and maps to engage learners. A dedicated chapter on exam skills fully develops all the skills directly relevant to assessment and the alternative to coursework, while the accompanying support site offers revision and exam-style questions and interactive tests.This new edition supports every learner with straightforward language and clearly defined historical terms. This pack includes one print Student Book and one online Student Book. The online Student Book will be available on Oxford Education Bookshelf until 2028. Access is facilitated via a unique code, which is sent in the mail. The code must be linked to an email address, creating a user account. Access may be transferred once to an additional user.

209,70 zł
188,73 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 20,97 zł

77
Complete Computer Science for Cambridge IGCSE & O Level Print & Online Student Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Computer Science for Cambridge IGCSE & O Level Print & Online...
Dostępny
3 szt.

Help students to develop and apply problem solving and computational thinking skills in context with the practical, step-by-step approach of Complete Computer Science. This comprehensive text supports the latest Cambridge IGCSE (0478) & O Level (2210) syllabuses. Build strong achievement with extensive programming support and plenty of practice exercises that ensure through understanding of trickier topics like number representation, flowcharts, pseudocode and databases. Challenge students who have the potential to excel with plenty of stretching extension material. Written by highly experienced authors and examiners, Complete Computer Science is also supported by an extensive Teacher Guide, to help you deliver the course effectively.

227,70 zł
204,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,77 zł

78
Chemistry in Context for Cambridge International AS & A Level Print & Online Student Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemistry in Context for Cambridge International AS & A Level Print & ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

The ever-popular Chemistry In Context resource has been updated by the experienced author team to provide chemistry students with a comprehensive and dependable textbook for their studies, regardless of syllabus. Mapped to the latest Cambridge AS & A Level Chemistry syllabus (9701), this text supports students with its stretching, problem-solving approach. It helps foster long-term performance in chemistry, as well as building students' confidence for their upcoming examinations. The practical approach helps to make chemistry meaningful and contextual, building foundations for further education.

377,70 zł
339,93 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 37,77 zł

79
Essential Physics for Cambridge IGCSE Print and Online Student Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Essential Physics for Cambridge IGCSE Print and Online Student Book Pa...
Dostępny
4 szt.

Support understanding for the latest Cambridge IGCSE Physics syllabus (0625) for first examination in 2016. The clear, concise approach will support your EAL learners in understanding crucial scientific concepts. A step-by-step approach to the syllabus will help every learner reach their potential in science. Ensuring you will cover everything, this second edition print and online student book pack is up-to-date for the latest Cambridge syllabus. It is written by an examiner to help you support assessment confidence.

222,71 zł
200,44 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,27 zł

80
Physics in Context for Cambridge International AS and a Level Print and Online Student Book Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Physics in Context for Cambridge International AS and a Level Print an...
Dostępny
3 szt.

Mapped to the latest Cambridge A Level Physics syllabus (9702), this comprehensive print and digital student book pack supports students with its stretching, problem solving approach. It helps foster long-term performance in science, as well as building their confidence for the Cambridge examinations. The practical approach helps to make science meaningful, so it is ideal for students planning to study science at university. Includes support for the new Key Concepts -developing Cambridge students' subject knowledge and encouraging them to make links between topics.

321,00 zł
288,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 32,10 zł

81
Geography for Cambridge International AS & A Level - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geography for Cambridge International AS & A Level
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.11

Support learners through the challenging transition from Cambridge IGCSE to A Level Geography. Geography for Cambridge International AS & A Level is a stretching, comprehensive resource that helps develop complex critical thinking and analytical skills. This resource supports the redeveloped Cambridge syllabus for first examination in 2018. The advanced skills development will support achievement in the Cambridge AS & A Level exams and smooth the transition to higher education. Written by a team of experienced teachers and examiners, Geography for Cambridge International AS & A Level contains plenty of exam-focused practice and up-to-date case studies that build advanced research and geographical skills.Part of a comprehensive suite of resources, Geography for Cambridge International AS & A Level is supported by Essential Mapwork Skills 3 - a practice-based resource that extends students' mapwork skills. Plus, to deepen students' understanding, Geofile provides up-to-the-minute, downloadable case studies.

250,70 zł
225,63 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 25,07 zł

82
Polesie 41029 "Baby Car", auto (display Nr1) POLESIE Cena za sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,40 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,41 zł

83
Słuchawki Dla Dzieci Super Mario max 85db - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki Dla Dzieci Super Mario max 85db
OTL Technologies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Składane słuchawki z bohaterami Super Mario. Z ograniczeniem głośności do 85 dB. Słuchawki są zgodne ze wszystkimi urządzeniami z gniazdem 3.5 mm. Długość kabla to około 90.0 cm. Idealne dla małych uszu fanów Super Mario. Dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

47,90 zł
Powiadomienie
84
Spiderman Zestaw przygoda 5w1: latarka, kompas, lornetka, walkie talkie, słuchawki  SM-V302 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman Zestaw przygoda 5w1: latarka, kompas, lornetka, walkie talki...
EKIDS, Psi Patrol
Dostępny
100 szt.

Uzbrój się we własną lornetkę, kompas i latarkę i wyrusz na akcję ratunkową godną Spidermana! Zestaw aż pięciu zabawek pozwoli wyruszyć na misję ratunkową, poszukiwania bądź na zwiady i pracować w parze dzięki walkie talkie! Ktoś może zostać dyspozytorem na słuchawkach, a pozostali ruszyć na ratunek. Zabawka stwarza wiele możliwości zabawy w grupie. Dzięki latarce żaden przeciwnik nie umknie dzieciom i zostanie szybko zdemaskowany Kompas pozwoli namierzyć drogę do domu Mały Spiderman za pomocą lornetki wypatrzy wszystkie nieprawidlowości z oddali W zestawie znajdują się: Latarka (wymaga baterii 1xAA, nie jest załączona do zestawu) Lornetka Kompas Walkie talkie (wymaga baterii 2x 9V, nie są załączone do zestawu) Słuchawki (wyposażone w wyjście typu jack, można je podłączyć do każdego urządzenia MP3 o odpowiadającym wejściu; słuchawki posiadają regulowany rozstaw nauszników) Poziom głośności słuchawek dostosowany jest do wrażliwości dziecięcego słuchu i nie przekracza 85dB Zestaw wymaga baterii, nie są one dołączone do zestawu Wymiary opakowania: 28,2 x 52,2 x 7,2 cm Waga brutto: 0,73 kg Wiek: 3+

219,90 zł
85
Plunderer. Tom 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plunderer. Tom 12
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Manga fantasy. Jest rok 305 kalendarza Alciańskiego. Świat kontrolowany jest przez „numery”. Każdy człowiek rodzi się z „licznikiem”. Jeśli spadnie on do zera, zostaniesz zesłany do otchłani. Chcąc spełnić ostatnią wolę matki, Hina wyrusza na poszukiwanie Legendarnego Czerwonego Barona, a pomoże jej w tym tajemniczy szermierz.

21,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,00 zł

86
O porach roku. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O porach roku. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki. A...
Jadwiga Mackiewicz, Audio Liber
Dostępny
83 szt.

Jadwiga Mackiewicz — lauretka Orderu Uśmiechu, małym melomanom znana jako Ciocia Jadzia — od 1960 do 2016 roku prowadziła w Filharmonii Narodowej koncerty dla dzieci.Uczyła słuchania muzyki. Chcąc „ocalić od zapomnienia” Jej umiejętność i wiedzę, oddajemy w Państwa ręce tę płytę...Cztery pory roku - wiosna, lato, jesień, zima - od wieków były inspiracją dla artystów. Wykonawcy: 1. Konstanty Andrzej Kulka - skrzypce, kwartet PRIMA VISTA 2. Bożena Betley - sopran, Jerzy Marchwiński - fortepian 3. Tamara Granat, Waldemar Malicki - duet fortepianowy 4. Andreas Zappe - klawesyn 5. Rena Kyriakou - fortepian 6. Jadwiga Rappć - alt, Maja Nosowska - fortepian 7. Franęgois-Joel Thiollier - fortepian 8. Jan Lisiecki - fortepian 9. Kuba Jakowicz - skrzypce, Sinfonia Varsovia 10. Vladimir Ashkenazy - fortepian 11. Konstanty Andrzej Kulka - skrzypce, kwartet PRIMA VISTA 12. Alfred Brendel - fortepian 13. Benjamin Moser - fortepian 14. Henryk Szeryng - skrzypce, English Chamber Orchestra 15. Artur Rubinstein - fortepian 16. Łucja Prus - śpiew, Włodzimierz Nahorny - fortepian 17. The Boston Pops Orchestra, dyr. John Williams

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

87
Komentarz do planu kont dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych oraz dla budżetów jednostek samorządu terytorialnego, wydanie 20 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komentarz do planu kont dla jednostek budżetowych i samorządowych zakł...
Dostępny
2 szt.

Fachowa książka opracowana z uwzględnieniem kluczowych dla rachunkowości budżetowej ustaw oraz rozporządzeń, między innymi: - rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej; - ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych. Prezentowana pozycja składa się z części I zawierającej komentarz do planu kont dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych oraz części II zawierającej komentarz do planu kont dla budżetów jednostek samorządu terytorialnego. W niniejszym opracowaniu mieści się wnikliwy komentarz do poszczególnych kont oraz wskazanie zasad wyceny składników majątkowych, sposobu i okresu inwentaryzacji, zakresu oraz formy ewidencji szczegółowej, jak również zestawienie charakterystycznych operacji gospodarczych ewidencjonowanych na stronie Wn i Ma poszczególnych kont bilansowych z równoczesnym wskazaniem kont przeciwstawnych.

367,50 zł
345,45 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 22,05 zł

88
Dzieła wszystkie. Tom 1. Poezje zebrane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieła wszystkie. Tom 1. Poezje zebrane
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

Nie trzeba przekonywać, iż Bolesław Leśmian jest jednym z najwybitniejszych poetów dwudziestego wieku. A mimo to nie doczekał się jeszcze pełnej krytycznej edycji swoich dzieł. Najwyższa pora nadrobić tę zaległość. Rozpoczynamy więc sześciotomowe wydanie Dzieł wszystkich od Poezji zebranych, gdzie znajdą się utwory z wszystkich wydanych osobno tomików Leśmiana (Sadu rozstajnego, Łąki, Napoju cienistego oraz pośmiertnie wydanej Dziejby leśnej). Dopełnieniem głównego zrębu poezji Leśmiana jest pokaźny zestaw wierszy rozproszonych, pochodzących z pierwszego okresu twórczości poety, niezamieszczonych w żadnej z jego poetyckich książek, wreszcie utwory pisane po rosyjsku wraz z ich polskimi przekładami. Prezentują one kształtowanie się indywidualności artystycznej poety, przemiany jego stylu, a także narastanie problematyki artystycznej właściwej dojrzałemu dziełu Leśmiana. Całość opatrzona szczegółowymi przypisami oraz notą edytorską profesora Jacka Trznadla, który stanął przed trudnym zadaniem, zważywszy na charakterystyczne dla Leśmiana osobliwe formy i brzmienia wyrazowe czy zwłaszcza – istotną nie tylko dla edytorów – interpunkcję.

60,00 zł
44,40 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,60 zł

89
Biały Jeleń. Hipoalergiczny żel do higieny intymnej. Kora dębu, 500 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biały Jeleń. Hipoalergiczny żel do higieny intymnej. Kora dębu, 500 ml
Aico, Biały Jeleń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.09

Kojący żel do higieny intymnej to specjalnie opracowana formuła do codziennej higieny i pielęgnacji intymnych miejsc kobiety. Zawiera łagodzącą alantoinę oraz kwas mlekowy, który wspomaga naturalne mechanizmy obronne ciała przed zewnętrznymi podrażnieniami. Żel zmniejsza ryzyko występowania infekcji i korzystnie wpływa na błony śluzowe. Zapewnia komfort użycia i długotrwałą świeżość. Cechy produktu: • posiada fizjologiczne pH, • zawiera łagodne substancje myjące, • wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory, • nie zawiera alergenów i parabenów. Ekstrakt z kory dębu zawiera łagodzące substancje myjące pozyskiwane z roślin, głównymi substancjami aktywnymi są garbniki. Działa ściągająco oraz łagodzi drobne otarcia śluzówki. Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych. Łagodzi stany zapalne oraz przyspiesza gojenie się mikrourazów. Ekstrakt z kory dębu wykazuje działanie antybakteryjne i grzybobójcze, przeciwzapalne, ściągające, oczyszczające. Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Quercus Robur Bark Extract, Lactic Acid, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Allantoin, Parfum, C12-13 Alkyl Lactate, Tetrasodium EDTA, Panthenol, Sodium Benzoate, CI 42090, CI 14700, CI 19140

14,40 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,8%
oszczędzasz 0,41 zł

90
Lalka szmacianka 530645 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka szmacianka 530645
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.26

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

91
Kuferek L 531796 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek L 531796
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.22

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

92
Zestaw piękności 533813 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piękności 533813
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.12

8,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

93
Cyrkiel KEYROAD Smart, metalowy, w etui z ołówkiem, mix kolorów KR971440 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
94
Fun Card English. Singular vs Plural - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Singular vs Plural
Creativo, od 10 lat
Dostępny
32 szt.

Utworzenie liczby mnogiej od większości rzeczowników jest z reguły proste, lecz są pewne wyjątki. Niniejszy zestaw skupia się na tych wyjątkach. Karty posiadają zadania na 2 poziomach trudności. Zadanie łatwe polega na podaniu liczby mnogiej od danego rzeczownika. Zadanie trudniejsze polega na przekształcaniu zdania z liczby pojedynczej na mnogą. Karty mogą służyć jako fiszki lub jako ekscytująca gra do nauki języka angielskiego.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

95
Farben Lehre. Bez pokory + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farben Lehre. Bez pokory + CD
Niedostępny
Brak

MUZYKA, SZACUNEK, PRAWDA Niepokorny, zadziorny, uparty, konsekwentny, niezależny - taki jest zespół Farben Lehre i taki jest jego lider, Wojciech Wojda. Historia Farben Lehre nie jest usłana różami - wiedzie od prób w garażu przy trzydziestostopniowym mrozie, wyrzucania z kolejnych sal prób oraz niechęci środowiska i mediów, poprzez zwycięstwo na festiwalu w Jarocinie, aż po spektakularny występ podczas Przystanku Woodstock dla kilkusettysięcznej, szalejącej pod sceną publiczności. Bez pokory to szczera opowieść o polskiej scenie muzycznej i jej kulisach, a także o ciemnych i jasnych stronach grania w zespole rockowym. Historia, która jest nie tylko muzyką, ale także sposobem na życie Po 30 latach działalności Wojciech Wojda wciąż wierzy w swoje młodzieńcze ideały, wyznaje cenne zasady uczciwości, lojalności i braterstwa. Dlatego idzie pod prąd i nie waha się wypowiadać swoich, często kontrowersyjnych, poglądów. Bez pokory to fascynujący obraz charyzmatycznego, pełnego energii wokalisty i autora bezkompromisowych tekstów oraz jego buntu wobec świata. Książka przedstawia też przeobrażenia Wojdy-muzyka w Wojdę-menedżera, który dba nie tylko o interesy własnego zespołu, ale również aktywnie wspiera innych artystów.

42,90 zł
33,03 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,87 zł

96
Biały Ptak. Cudowny Chłopak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biały Ptak. Cudowny Chłopak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Niezapomniana opowieść o harcie ducha, odwadze i sile dobroci, które odmieniają serca, budują mosty, a nawet ratują życie. Fanom Cudownego chłopaka Julian znany jest głównie jako szkolny prześladowca Augusta. Biały ptak ukazuje historię Juliana z innej strony - chłopiec odkrywa poruszającą historię swojej babci, która podczas II wojny światowej ukrywała się w okupowanej przez nazistów Francji i została ocalona przez pewnego chłopca. R.J. Palacio przez lata pracowała jako ilustratorka i projektantka okładek, nadawała blasku historiom innych - nie swoim. Teraz zdecydowała się połączyć dwie pasje - obraz i słowo - i opowiedzieć o dobru, które warto krzewić zawsze - bez względu na okoliczności. Ta książka jest fikcją literacką. Nie została oparta na niczyjej historii, ale zainspirowało ją wiele opowieści o ukrywających się przed Holokaustem dzieci oraz o zwykłych obywatelach, którzy im pomagali - R.J. Palacio

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

97
Fun Card English. Sentence Transormations Part 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Sentence Transormations Part 2
Creativo, od 10 lat
Dostępny
16 szt.

Parafrazy / transformacje zdań to popularne zadania egzaminacyjne sprawiające wiele problemów uczącym. Zestaw składa się z 50 kart zawierających w sumie 100 zadań polegających na przekształcaniu zdań. Zestaw przeznaczony jest dla uczniów na poziomie językowym A2/B1. Karty mogą służyć jako fiszki lub jako ekscytująca gra do nauki języka angielskiego.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

98
Fun Card English. Sentence Transormations Part 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Card English. Sentence Transormations Part 1
Creativo, od 10 lat
Dostępny
23 szt.

Parafrazy / transformacje zdań to popularne zadania egzaminacyjne sprawiające wiele problemów uczącym. Zestaw składa się z 50 kart zawierających w sumie 100 zadań polegających na przekształcaniu zdań. Zestaw przeznaczony jest dla uczniów na poziomie językowym A1/A2. Karty mogą służyć jako fiszki lub jako ekscytująca gra do nauki języka angielskiego.

27,83 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,84 zł

99
Zestaw kuchenny 528710 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kuchenny 528710
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

100
Kuferek M 531802 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek M 531802
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.14

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

Wróć do góry