hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.12.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 20 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytam sobie. Mecz o wszystko. Poziom 3 (Ewa Nowak), na drugim Piórka puch 16g żółte (Titanum). Kolejny produkt to Czytam sobie. Poziom 3. Kasztan, tapczan, tralala (Grzegorz Kasdepke, Daniel de Latour) oraz Podobrazie malarskie olej/akryl 18x24cm (Titanum).
1
Czytam sobie. Mecz o wszystko. Poziom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Mecz o wszystko. Poziom 3
Dostępny
157 szt.

Mecz o wszystko. Czytam sobie (poziom 3.) to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej, którzy potrafią już sprawnie czytać. Czy łatwo jest być piłkarzem? A może profesjonalny sport wiąże się z czymś więcej, niż tylko dobrą zabawą? Z tej książki dowiecie się więcej o codziennym życiu sportowców, poznacie także zasady fair play oraz rolę ciężkiej, systematycznej pracy nad sobą. Tę pouczającą opowieść stworzyła Ewa Nowak, popularna autorka książek dla dzieci i młodzieży, a czarno-białe ilustracje przygotowała Joanna Rusinek, wybitna rysowniczka.Czytam sobie to trzypoziomowy program literacki wspierający naukę czytania, przeznaczony przede wszystkim dla dzieci w wieku 5-7 lat. W każdej książce znajdziecie teksty wybitnych polskich autorów oraz wysokiej klasy ilustracje, które wprowadzą dzieci w świat sztuki. Z każdym kolejnym etapem rośnie poziom trudności tekstu. Książki z poziomu 3., Połykam strony, przeznaczone są dla dzieci, które potrafią już czytać. Historie składają się z 2500-2800 słów, zawierają zdania złożone i dialogi. Trudniejsze słowa oznaczono gwiazdką i wyjaśniono w słowniczku znajdującym się na końcu książki. Przewaga warstwy tekstowej nad graficzną daje dzieciom poczucie obcowania z prawdziwą literaturą. W każdej książce znajdziecie również dyplom uznania dla małego czytelnika oraz kolorowe naklejki. Bo czytanie to świetna zabawa!

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

25 osób kupiło
2
Piórka puch 16g żółte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka puch 16g żółte
Titanum
Dostępny
7 szt.

Piórka półpuch 3g bażant brązowo-szare

7,99 zł
12 osób kupiło
3
Czytam sobie. Poziom 3. Kasztan, tapczan, tralala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Kasztan, tapczan, tralala
Dostępny
45 szt.

Kasztan, tapczan, tralala serii „Czytam sobie” to historia z dreszczykiem napisana specjalnie dla dzieci, które potrafią już nieźle czytać. Grzegorz Kasdepke sięga po swojego ulubionego bohatera, Kacpra. Kacper opowiada młodszej siostrze historię o kasztanowych ludkach, a dziewczynka się boi... Ta wciągająca opowieść z dreszczykiem dostosowana jest specjalnie do trzeciego poziomu serii „Czytam sobie – Połykam strony”. Ten poziom to prawdziwa gratka dla małych moli książkowych – 2500–2800 wyrazów w tekście, użyte wszystkie głoski, dłuższe i bardziej złożone zdania. Duża czcionka ułatwia lekturę, a trudniejsze słowa oznaczono gwiazdką i wyjaśniono w słowniczku na końcu książki, tak by rozwijać słownictwo i dać dzieciom satysfakcję z czytania. Nieco poważniejsze, czarno-białe ilustracje Daniela de Latour i przewaga tekstu nad warstwą graficzną dają posmak obcowania z prawdziwą literaturą. W serii znajdziecie również inne propozycje wybitnych polskich autorów literatury nie tylko dla dzieci – dzięki temu twoje dziecko będzie mogło stworzyć swoją pierwszą prawdziwą biblioteczkę! Format książek Czytam sobie jest zgodny z zaleceniami metodyków. Na końcu książki znajdziesz ćwiczenia na czytanie ze zrozumieniem, kształcenie logicznego myślenia i wzbogacanie słownictwa.

15,90 zł
12,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,91 zł

7 osób kupiło
4
Podobrazie malarskie olej/akryl 18x24cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 18x24cm
Titanum
Dostępny
25 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 180 x 240 mm.

13,99 zł
6 osób kupiło
5
Podobrazie malarskie olej/akryl 13x18cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 13x18cm
Titanum
Dostępny
9 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 130 x 180 mm.

10,99 zł
5 osób kupiło
6
Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo audiobook
praca zbiorowa, Rosemaria
Dostępny
8 szt.

Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych do św. Józefa - na płycie CD! Niniejszy audiobook został zrealizowany na podstawie książki ,,Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych".Ta publikacja to lektura duchowa, modlitwy i zadania, pogłębiające naszą więź ze św. Józefem - każdego dnia!Sam Bartolo Longo pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego za wstawiennictwem św. Józefa, postanowił zbudować w sanktuarium ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo jemu poświęcone.Format: audio na płycie CDCzas trwania: 9 godz.Czyta: Maria Łączkowska

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

3 osoby kupiły
7
Podobrazie malarskie olej/akryl 24x30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 24x30cm
Titanum
Dostępny
24 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 240 x 300 mm.

16,99 zł
3 osoby kupiły
8
Wielka księga demonów polskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga demonów polskich
Dostępny
15 szt.

Wielką księgę demonów polskich ilustrujemy bogatym, liczącym ponad 200 pozycji, wyborem ilustracji i rycin. Ponieważ autentycznych wytworów rodzimej twórczości nie ostało się zbyt wiele, w niezbędnych wypadkach posługujemy się pracami zagranicznych autorów, jeśli przedstawione w nich istoty demoniczne wykazują cechy zbieżne z wyobrażeniami z ziem polskich. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Panu Doktorowi Leonardowi Pełce, z którego dorobku naukowego obficie korzystaliśmy, za dokonanie recenzji Wielkiej księgi demonów polskich oraz za udzielenie nam cennych porad, podpowiedzi i sugestii poprawek. Barbara i Adam Podgórscy

89,00 zł
64,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 24,92 zł

2 osoby kupiły
9
Midriasze nie tylko dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Midriasze nie tylko dla dzieci
Dostępny
192 szt.

Midrasz to szczególny rodzaj komentarza do ksiąg biblijnych, posługujący się formą swobodną, łączący elementy różnych gatunków literackich, jak opowieść, parabola czy legenda.Midrasze nie tylko dla dzieci to piękne, pełne wartości historie, które zaciekawią już nawet trzyletniego malucha.

36,00 zł
28,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,20 zł

1 osoba kupiła
10
Podobrazie malarskie olej/akryl 30x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 30x40cm
Titanum
Dostępny
14 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 300 x 400 mm.

20,20 zł
2 osoby kupiły
11
Tornister 2010 Tiger Family granatowy morski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister 2010 Tiger Family granatowy morski
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

- z usztywnianymi plecami - tył plecaka z pianki z oddychającą powłoką - posiada: 1 komorę, 1 kieszeń przednią z plastikowym pojemnikiem na śniadanie i 2 kieszenie boczne (na zamek i na bidon). - wytrzymały, nie wchłania wody. - z powłoką antybakteryjną - kolor: morski granat 370 mm 370 mm

92,30 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
12
Podobrazie malarskie olej/akryl 27x41cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 27x41cm
Titanum
Dostępny
11 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar 270 x 410 mm.

18,99 zł
1 osoba kupiła
13
Czytam sobie. Wyprawa Kon-Tiki. Poziom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Wyprawa Kon-Tiki. Poziom 2
Dostępny
105 szt.

Czy da się zbudować tratwę tak, jak 1500 lat temu: bez plastiku, metalu, drutu, wiertarki? Dzielni żeglarze, którzy na tratwie Kon-Tiki przepłynęli z Peru na Wyspy Polinezji udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych!Wyprawa Kon-Tiki. Czytam sobie. Poziom 2 Joanny Jagiełło to wciągająca książka do nauki czytania dla przedszkolaków. Piękna opowieść o przyjaźni i odwadze, która pozwala spełniać marzenia, pochłonie małych czytelników bez reszty, a większa czcionka, nieskomplikowane zdania i ćwiczenia z sylabizowania ułatwią lekturę.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
14
Przewodnik po Polsce 1:750000, przewodnik i atlas, nowe wydanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po Polsce 1:750000, przewodnik i atlas, nowe wydanie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.12

Przewodnik po Polsce to kolejna pozycja z cenionej przez czytelników serii "Polska niezwykła". Tak jak w innych tomach z serii wszystkie informacje turystyczne oparte są tu na aktualnej mapie turystyczno-samochodowej. Tym razem jest to mapa w skali 1:750 000. Dla ułatwienia lokalizacji opisanych w przewodniku atrakcji wszystkie zostały ponumerowane i zaznaczone na mapie numerem odpowiadającym oznaczeniu w dalszej części opisowej.Przewodnik podzielono na 11 rozdziałów obejmujących różne regiony geograficzne Polski. Zaletą publikacji jest jej zwarta forma przy jednoczesnym zachowaniu dużej liczby opisów krajowych atrakcji ponad 300. Większość opisów zawiera dodatkowe informacje niezbędne podczas planowania wizyty lub przy zwiedzaniu danego miejsca. Są to dane adresowe, godziny otwarcia itp. Dodatkowo, poza szeroko opisanymi obiektami, wskazano liczne ciekawe miejsca do odwiedzenia w najbliższej okolicy. Ponadto w każdym rozdziale znajduje się bogaty wykaz najciekawszych muzeów na danym obszarze.Osobne strony na końcu każdego rozdziału poświęcono szczegółowym opisom wszystkich polskich parków narodowych. Pozwalają one na zapoznanie się z historią i specyfiką każdego z nich oraz umożliwiają zapoznanie się z najciekawszymi obiektami podczas wizyty w parku.rzewodnik ilustrowany jest ponad 250 fotografiami i kilkudziesięcioma mapami.

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

15
Schowek
Jane From Occupied Europe, CD
Maps Swell, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1 Robot Factory 2 Let's Buy A Bridge 3 Border Country 4 Cake Shop Girl 5 The Helicopter Spies 6 Big Maz In The Desert 7 Big Empty Field 8 Mining Villages 9 Collision With A Frogman 10 ... Vs. The Mangrove Delta Plan 11 Secret Island 12 Whatever Happens Next ... 13 Blenheim Shots 14 A Raincoat's Room Bonus Tracks 15 The Stairs Are Like An Avalanche 16 New York Video Let's Build A Car Gatunek: Post Rock, Rok wydania: 2004, Wykonawca: SWELL MAPS, Wydawca: SECRETLY CANADIAN

55,90 zł
51,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

16
Sztuka budowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka budowania
Niedostępny
Brak

Od szałasów do drapaczy chmur! Wznowienie książki wybitnego polskiego architekta z 1968 roku. Blisko 500 stron, ponad 800 wyjątkowych ilustracji. W jaki sposób ludzie kiedyś żyli i wznosili swoje siedziby, świątynie, miasta? Architektura i budownictwo to część historii cywilizacji, odkryć i wynalazków: nie tylko piękne budynki, ale także niezliczone problemy do rozwiązania. Co bowiem łączy zwykłe igloo z kopułą bazyliki św. Piotra (i czemu jest ona nieco nieforemna), jak planowano miasta i co wymyślili budowniczowie gotyckich katedr, by wznosić gmachy sięgające nieba? Każda strona tej książki odkrywa sekrety sztuki budowania. Tekst i obraz są tu jednakowo ważne i tworzą barwną opowieść o pracy i pomysłowości wielu pokoleń; o budowlach, które podziwiamy i rozwiązaniach, z których korzystamy do dziś. Jan Knothe (1912?1977) ? architekt, pisarz, jeden z najwybitniejszych polskich rysowników. Był członkiem Biura Odbudowy Stolicy i współtworzył wiele ważnych projektów powojennej Warszawy (m.in. MDM, trasę W-Z, gmach Ministerstwa Rolnictwa). W latach 1956?1963 pracował jako dyplomata w Syrii i Belgii.

69,00 zł
51,06 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

17
Bateria akumulator Green Cell EB-L1G6LL do telefonu Galaxy SIII S3  2500mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria akumulator Green Cell EB-L1G6LL do telefonu Galaxy SIII S3 25...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 3.7 VTyp: Li-lonZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: BP18Producent: Green CellWymiary: 50x65x4mmWaga: 30gPojemność: 2500 mAhPopularny model: Tak

40,00 zł
Powiadomienie
18
Klawiatura do laptopa HP Elitebook 8540B 8540P 8540W - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do laptopa HP Elitebook 8540B 8540P 8540W
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB81USProducent: Green CellWymiary: 352x115mmWaga: 150g Kompatybilne urządzenia: HP EliteBook 8540PHP EliteBook 8540WHP EliteBook 8540 Kompatybilne modele: 595790-001595790-031595790-041595790-051595790-061595790-071595790-081595790-091595790-121595790-131595790-141595790-171595790-211595790-251595790-A41595790-A81595790-B31595790-B71595790-BA1595790-BB1595790-BG1595790-DD1595790-DJ1MP-09A86I06698PK1307G1A16PK1307G2A16PK1307G3A16V103202CK1

48,00 zł
Powiadomienie
19
Klawiatura do Laptopa Apple MacBook Air 13 A1369 A1466 2011-2015 (Układ Klawiszy PL) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa Apple MacBook Air 13 A1369 A1466 2011-2015 (Ukła...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB138UKProducent: Green CellModel: MacBook Air 13" Kompatybilne urządzenia: Apple MacBook AirAPPLE MACBOOK AIREMC 2469EMC 2559EMC 2632 Kompatybilne modele: A1369A1466MC503MC503LL/AMC504MC504LL/AMC965MC965LL/AMC966MC966LL/AMD231MD231LL/AMD232MD232LL/AMD760LL/A

60,00 zł
Powiadomienie
20
Bateria do telefonu Sony Xperia Z1 C6902 C6903 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria do telefonu Sony Xperia Z1 C6902 C6903
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 3.7VMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: BP59Producent: Green CellPojemność: 3000mAh Kompatybilne urządzenia: SONY XPERIA Z1 Kompatybilne modele: LIS1525ERPC

30,00 zł
Powiadomienie
21
Kabel Przewód Green Cell USB-C do USB-C z obsługą Power Delivery (60W), 480 Mbps, 1m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell USB-C do USB-C z obsługą Power Delivery (60W)...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KAB36Producent: Green CellDługość: 1 mMaksymalna moc: 60WDodatkowe cechy: Wsparcie dla szybkiego ładowania PD oraz transferu danych 480 MbpsRodzaj wtyku: USB-C - USB-CFunkcja Power Delivery: Tak

24,00 zł
Powiadomienie
22
Power Bank Green Cell PRIME 10000mAh z technologią szybkiego ładowania Ultra Charge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Bank Green Cell PRIME 10000mAh z technologią szybkiego ładowania...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyWyjście: USB-AWejście: Micro USBProducent ogniw: LishenRodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: PBGC01Producent: Green CellWymiary: 135 x 65 x 13 mmWaga: 197gPojemność: 10000 mAhModel: PRIMESprawność: 93%Kompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCPPass-Through: TakTechnologia szybkiego ładowania: Green Cell Ultra Charge

108,00 zł
Powiadomienie
23
W kierunku urynkowienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kierunku urynkowienia
Niedostępny
Brak

(...) Zdaniem T. Bodio, po dekadzie rozwoju polityki ?bez ideologii? w państwach tranzytowych widać rosnące zniechęcenie do demokracji przedstawicielskiej. Wynika to zdaniem badacza z faktu, że praktyka życia politycznego ujawnia wszystkie mechanizmy rządzące marketingiem politycznym, odkrywając wszystkie mistyfikacyjne funkcje tych działań. Dlatego też celem niniejszej pracy jest zarysowanie problemu wpływu mechanizmów rynkowych na funkcjonowanie liberalnej demokracji na przykładzie Polski. W osiągnięciu celu badawczego niezbędne będzie nie tylko omówienie samej problematyki urynkowienia liberalnej demokracji w realiach współczesnej Polski, lecz również analiza badań opinii publicznej w tym zakresie. Ponadto zostaną zaprezentowane wyniki badań autora, prowadzone wśród parlamentarzystów trzech kolejnych kadencji Sejmu (oraz jednej Senatu). W ten sposób autor stawia sobie za cel weryfikację hipotezy, zgodnie z którą w Polsce, podobnie jak w innych liberalnych demokracjach, aksjologię liberalnej demokracji wypiera aksjologia rynku, czego najbardziej jaskrawym symptomem jest właśnie rozwój marketingu politycznego oraz powszechna akceptacja dla tego procesu, przede wszystkim wśród polityków. Opis stanowi fragment Wstępu

33,90 zł
Powiadomienie
24
Hip hop giwery i bullterriery. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
147,90 zł
103,53 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 44,37 zł

25
Kommunikation in der Wirtschaft KB + CD. PB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
77,96 zł
74,06 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,90 zł

26
Lakla BABY BORN Surprise Puppen Sortiment display 12 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lakla BABY BORN Surprise Puppen Sortiment display 12 sztuk
Zapf Creation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.18

786,90 zł
747,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 39,34 zł

27
Nowa Europa Wschodnia. Kryzys na Ukrainie 3-4/2014 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Europa Wschodnia. Kryzys na Ukrainie 3-4/2014
Niedostępny
Brak

Wydarzenia ostatnich miesięcy na Ukrainie i wokół niej pokazały, że Europa Wschodnia pozostaje ważnym strategicznie rejonem świata. To, co dzieje się na Dnieprem, ma bezpośrdni wpływ na kraje sąsiadujące...

18,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

28
Nowa Europa Wschodnia. 5/2015 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Europa Wschodnia. 5/2015
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy kolejny numer czasopisma „Nowa Europa Wschodnia”.

18,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

29
Nowa Europa Wschodnia. 3-4/2015 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Europa Wschodnia. 3-4/2015
Dostępny
3 szt.

Dwugłos o polskiej polityce wschodniej: Andrzej Romanowski: „Rusofobia starcza teraz za całą polską myśl polityczną. Gdy dzisiejsi miłośnicy Ukrainy powołują się na Jerzego Giedroycia, to znaczy tylko tyle, że »Kultury« nigdy nie czytali. Wszak Giedroyc, opowiadając się za wolną Ukrainą, nie przeciwstawiał jej Rosji i piętnował polską rusofobię”.Paweł Kowal: „Renesans rosyjskiego imperializmu powinien stymulować polski rząd do przedstawienia planu odnowy Partnerstwa Wschodniego.

18,00 zł
13,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

30
Żart Pana Boga /The joke of Lord God - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żart Pana Boga /The joke of Lord God
Niedostępny
Brak

W zbiorze wierszy Żart Pana Boga Wiesław Zieliński z właściwą mu prostolinijnością dzieli się z czytelnikiem swoim światopoglądem religijnym. Utwory te uzmysławiają, że zagadki ludzkiego bytu człowiek nie rozwiąże, siedząc w bibliotekach i wertując mądre książki teologiczne lub odwołując się nieznużenie do katechizmowych definicji. Trzeba uparcie szukać samemu, często po omacku, w cichej mistyce szarego dnia. A jeśli jest się poetą, trzeba o tym szukaniu pisać wiersze. Wiesław Zieliński in his collection of poems "The joke of Lord God" shares his religious philosophy of life with the readers in a proper to him straightforward and direct way. These poems make us aware that a mystery of the human existence cant be revealed by sitting in libraries and reading wise theological books or by appealing to hackneyed catechism definitions. We need persistently to look for by ourselves, very often gropingly in the silent mystique of an ordinary day. And if somebody is a poet it is necessary to write poems for him.

7,60 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,2%
oszczędzasz 1,61 zł

31
Pigułka wolności TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

32
52 zmiany. Zmień swoje życie tydzień po tygodniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52 zmiany. Zmień swoje życie tydzień po tygodniu
Niedostępny
Brak

Czujesz, że życie wymknęło ci się spod kontroli? Że obowiązki i kłopoty zabrały ci całą radość życia? Że twoje życie to roller coaster i gonisz za nie wiadomo czym, a prawdziwy cel ciągle ci umyka? Zatrzymaj się! Ta książka nie jest jednym z podręczników samodoskonalenia, których autorzy prawią oderwane od rzeczywistości kazania. To raczej laboratorium zmiany, w którym próbujemy nowego podejścia do codziennych spraw. Książka składa się z 52 rozdziałów, po jednym na każdy tydzień w roku, każdy rozdział to krok ukazujący, co cię motywuje i pozwala rozwinąć skrzydła, uwalniając od ograniczeń. Taka forma pomaga czytelnikowi stopniowo osiągać pomniejsze i większe cele. Proponowane zmiany są uniwersalne i obejmują takie sfery jak zdrowie, niezależność finansowa, nastawienie do świata, upraszczanie życia. Autor radzi między innymi, jak rozsmakować się w codziennych posiłkach, uprzątnąć dosłowny i metaforyczny bałagan w swoim otoczeniu, zacząć się ruszać, otworzyć się na nowe doświadczenia, pracować z radością, sporządzić domowy budżet, zerwać z nałogiem, ćwiczyć koncentrację, przestać marnować czas na telewizję, a także przyjąć do wiadomości, że jest się wystarczająco dobrym już teraz. O autorze:Leo Babauta jest autorem jednego z najpopularniejszych blogów: Zen Habits. Pisze między innymi o minimalizmie, dążeniu do prostoty, zmianach życiowych przyzwyczajeń i wyrabianiu w sobie pozytywnych nawyków. Publikuje również książki i ebooki. Wraz z żoną i sześciorgiem dzieci mieszka w San Francisco.

19,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

33
Kształt miłości audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kształt miłości audiobook
Jerzy Broszkiewicz, Lissner Studio
Dostępny
4 szt.

Kształt miłości" to fascynująca opowieść o Fryderyku Chopinie na tle wydarzeń w rewolucyjnej Europie I połowy XIX wieku. Powieść o miłości do kobiet, do kraju i o tej najważniejszej.... do muzyki.Czyta - Joanna Lissner

48,80 zł
35,14 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,66 zł

34
Lytania[e] de Beata [Maria Virgine] (L.C. 1b) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lytania[e] de Beata [Maria Virgine] (L.C. 1b)
Dostępny
6 szt.

O. Amandus Ivanschiz (17271758) był kompozytorem należącym do zakonu paulinów, czynnym na terenie Austrii. Wśród przeszło stu jego zachowanych kompozycji napisanych w stylu wczesnoklasycznym (są to głównie msze, litanie, symfonie, ale też tria smyczkowe, arie do tekstów religijnych, opracowania antyfon maryjnych, Te Deum, nieszpory czy kantaty. Publikowana w niniejszym tomie Lytania[e] de Beata [Maria Virgine] jest jedną z najszerzej znanych litanii Ivanschiza (zachowała się w co najmniej 12 przekazach); m.in. w sanktuarium maryjnym w Świętej Lipce, które w XVII i XVIII wieku znajdowało się pod opieką jezuitów. Towarzystwo Jezusowe miało duży udział w upowszechnianiu litanii loretańskiej, która była wyrazem kontrreformacyjnego zaangażowania w krzewienie kultu Matki Boskiej.

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

35
Ukraina. Muzyczna podróż Krzysztofa Wiernickiego. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukraina. Muzyczna podróż Krzysztofa Wiernickiego. Audiobook
Krzysztof Wiernicki, Lissner Studio
Dostępny
9 szt.

Krzysztof Wiernicki przez wiele lat był autorem i prezenterem audycji muzycznych we włoskim i niemieckim radiu. Od 1994 roku zajmuje się muzyką ukraińską. Owocem jego pracy jest właśnie ta audio-książka, stanowiąca natchnione miłością do wspaniałej muzyki świadectwo wieloletnich, a często pomijanych z premedytacją powiązań Ukrainy z kulturą europejską. Świadomie porzucając „naduporządkowane”, schematyczne formy, Autor manewruje zręcznie muzyką i słowem prowadząc Słuchacza w nieznany szerzej świat muzyki ukraińskiej. A wszystko to w myśl dewizy: „Wzajemne poznanie pozwala przezwyciężać uprzedzenia i obalać bariery”.

48,80 zł
35,14 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,66 zł

36
Puzzle 1000 Sekkerastoya Królowa Jedwabiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Sekkerastoya Królowa Jedwabiu
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.15

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

37
Puzzle 1000 Anne Stokes - Królowa zaklęć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Anne Stokes - Królowa zaklęć
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

55,70 zł
47,35 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,35 zł

38
Puzzle 1000 Zatłoczony dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Zatłoczony dom
Bluebird
Dostępny
11 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,60 zł
42,16 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,44 zł

39
Prawa do emisji gazów cieplarnianych w... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawa do emisji gazów cieplarnianych w...
Dostępny
2 szt.

Handel emisjami gazów cieplarnianych jest jednym z kluczowych, ekonomicznych instrumentów ochrony środowiska, stosowanym w celu przeciwdziałania zmianom klimatu w skali ogólnoświatowej, regionalnej, krajowej lub lokalnej poprzez zmniejszenie poziomu tychże emisji w sposób efektywny kosztowo. Udział w obrocie prawami do emisji gazów cieplarnianych ma znaczenie z punktu widzenia sytuacji majątkowej i finansowej przedsiębiorstw w nim uczestniczących, stanowi więc poważne wyzwanie dla zarządzających podmiotami gospodarującymi w XXI wieku. Ten relatywnie nowy, a zarazem istotny obszar działalności wymaga odzwierciedlenia w sprawozdawczości przedsiębiorstwa. Przedstawiona w monografii propozycja regulacji środowiskowej rachunkowości jest adresowana do jednostek gospodarczych sporządzających sprawozdania finansowe zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. W ten sposób może zostać rozpowszechniona na skalę międzynarodową i objąć dużą liczbę podmiotów partycypujących w handlu emisjami gazów cieplarnianych jako emitenci lub pozostali uczestnicy. Co więcej, w publikacji uwzględniono specyfikę systemów handlu emisjami w różnych częściach świata oraz podjęto próbę kompleksowego uregulowania tej problematyki na gruncie sprawozdawczości finansowej.

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

40
Puzzle 1000 Kwiaciarnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Kwiaciarnia
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

41
Puzzle 1000 Królowa Cieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Królowa Cieni
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

42
Puzzle 1000 Łabędzi śpiew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Łabędzi śpiew
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,60 zł
42,16 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,44 zł

43
Puzzle 1000 Panna młoda z mgły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Panna młoda z mgły
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

44
Puzzle 1000 Znaki Zodiaku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Znaki Zodiaku
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.20

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

45
Puzzle 1000 Ptasie Sanktuarium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Ptasie Sanktuarium
Bluebird
Dostępny
5 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,60 zł
42,16 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,44 zł

46
Hotel Wielkie Prusy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotel Wielkie Prusy
Dostępny
11 szt.

"Świetnie skonstruowana intryga kryminalna i wciągająca akcja. A przy tym jeszcze doskonale wykreowany obraz Poznania początku XX wieku. To wszystko sprawia, że od tej książki nie sposób się oderwać. Polecam." - Ryszard Ćwirlej

42,00 zł
32,76 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,24 zł

47
Twórczość 12/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twórczość 12/2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.09

W numerze: - Piotr Muldner-Nieckowski: Umarł przyjaciel; Woda; Widzisz ich; Ziemia stop - Andrzej Coryell: Gaja; Rada; Inna wersja - Janina Osewska: Stacja Dublin - Karina Obara: Złodziej; Kolczyki; Ostatnia rzecz, o której myślał Agaton, niechcący przekraczając skalę - ks. Janusz Adam Kobierski: Pogoda; Chwile; W słowie mowie; Kilka dni we Florencji; Na froncie; Niektórzy poeci - Stanisław Chyczyński: Dyżur ciało-nocny - Krzysztof Cieślik: groźby karalne; nie chce mi się czytać; nie mam; kochać zawsze; Algier Damaszek: Tanger; roszada; Polska każe mi czekać na gole, więc strzelam se sam; czarne złoto Saudów; czarne na czarnym; s06 e21; nie wszystkie dziewczyny; śnij gwiazdy - Janusz Koryl: Aureola - Andrzej Sulikowski: Narodziny nowego człowieka. Owrzodzenie - Dawid Szkoła: Pasterz - Michał Bandura: Trudniejsze przyjemności

9,80 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,81 zł

48
Nowe książki 12/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe książki 12/2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.01

W numerze między innymi: Wolność do czynienia dobra. Rozmowa z Wojciechem Roszkowskim Rozmowy Nowych Książek Otworzyć furtkę do patrzenia na obrazy. Z Grażyną Bastek rozmawia Juliusz Gałkowski Recenzje Nasza okładka Maria Poprzęcka Popatrzmy, posłuchajmy, porozmawiajmy (G. Bastek: Rozmowy obrazów. T. 1) Sztuka Rozalia Słodczyk Interartystyczne studium przypadku (G. Jankowicz: Życie w kuli) Elżbieta Baniewicz Urzeczona materią sztuki (L. Murawska-Pju: Wolność w łupinie orzecha Małgorzata Możdżyńska-Nawotka Co za artystka! Co za dama! (J. Miśkowiak: Elisabeth Jerichau-Baumann) Paweł Zarychta O pragnieniu życia (R.M. Rilke: Listy o sztuce) Przemysław Trzeciak Łagodny uśmiech Daniela Mroza (J. Górski, Ł. Mróz-Raynoch: Przekrój przez Mroza Anna Woźniakowska Życie niezwyczajne (K. Marczak: Kaja) Teresa Rutkowska Piewca prawdy ekstatycznej (M. Kempna-Pieniążek: Lekcje ciemności) Kościół Adriana Szymańska List od Pana Boga (P. Pawlukiewicz: Księża na Księżyc!; Szczęśliwa służba) Filozofia Anna Piwkowska Dar (Ludzkie sprawy) Stanisław Obirek Zrozumieć humanizm (J. Domański: Wykłady o humanizmie) ks. Jan Sochoń Antropologiczna filozofia kultury (Z. Rosińska: Nie tylko to, co racjonalne) Zbigniew Mikołejko W imię prawdy (M.P. Lynch: Prawda i życie) Polityka | Społeczeństwo Henryk Domański Czas wyrzeczeń (C. Delsol: Czas wyrzeczenia) Paweł Rojek Testament Andrzeja Walickiego (A. Walicki: O Rosji inaczej) Historia Tomasz Danilecki Zdjęcia, które nie mówią wszystkiego (Najbardziej tajemniczy kraj świata) Tomasz Jopkiewicz Lśniący awers, krwawy rewers (D. McCullough: Pionierzy) Piotr Abryszeński W kijowskiej matni (A. Chwalba: Przegrane zwycięstwo) Michał Przeperski Paradoksy Woli (J. Olaszek: Podziemna sieć społeczna) Tomasz Siewierski Uczeni pamięci przywróceni (Żywoty historyczne) Pedagogika Karolina Bińkowska Rzecz dla cyfrowych pesymistów (J. Shapiro: Nowe cyfrowe dzieciństwo) Popularyzacja nauki i wiedzy Ryszard W. Gryglewski Medyk wsłuchuje się w opowieść (R. Charon, S. DasGupta, N. Hermann, C. Irvine, E.R. Marcus, E. Rivera Colón, D. Spencer, M. Spiegel: Medycyna narracyjna) Czesław S. Nosal Puknij się w czoło! (D. Adam: Ukryty geniusz) Krzysztof Dołowy Piękna, zwięzła, dowcipna (J. Gribbin: Sześć niemożliwych rzeczy) Andrzej Jerzmanowski Cud w dolinie Innu (J.H. Reichholf: Motyle) Reportaż | Literatura faktu Andrzej Zieliński Złote, srebrne i brązowe (A. Sulińska: Olimpijki) Andrzej Wróblewski O różnych systemach nieprawości (V. Krasnowska: Będziesz siedzieć; N. Olszewska: Pudło) Urszula Glensk Czarny pył i złote łzy (M. Kącki: Oświęcim) Wspomnienia | Dzienniki Łukasz Muniowski O ludziach i miejscach (S.M. Broom: Żółty Dom) Justyna Chmielewska Podróż do Syrii, której nie ma (C. Szaraf: Powrót do Gór) Kontrapunkt Urszula Pieczek Co jest zrobione z gdzie (M. Nelson: Argonauci) Paweł Milcarek Sztambuch tranzycji (M. Nelson: Argonauci) Wspomnienia | Dzienniki Jacek Bielawa Hipopotam, czyli lis K. Varga: Dziennik hipopotama) Magda Nabiałek Ujęcia z bliska i daleka (M. Iwaszkiewicz: Portrety) Szkice Marek Cichocki Człowiek, Polak i świat (T. Terlecki: Szukanie równowagi) O literaturze Wojciech Kaliszewski Świat słów Józefa Czapskiego (A. Janiak: Ten, który widzi) Maciej Krupa Refleksje na górskimi przestrzeniami (J. Kolbuszewski: Góry) Poezja Paweł Mackiewicz Wiersze, gdy jeszcze istniały (M. Sendecki: Do stu) Adriana Szymańska Podwójne życie poety (T. Dąbrowski: Scrabble) Marek Olszewski Wszystko płynie (K. Szaulińska: Druga osoba) Zofia Jabłonowska-Ratajska Za powierzchnią rzeczywistości (R. Grzyb: Ja chrząszcz) Krzysztof Lisowski Potężnie bądź (U. Michalak: Wołanie trzciny nadłamanej) Proza polska Dariusz Nowacki Tusza i dusza (W. Chamier-Gliszczyński: Portrecista psów) Konrad Zych Spóźniona rewolucja (Z. Szczerek: Cham z kulą w głowie) Karol Płatek Pomosty z empatii (A. Dziewit-Meller: Od jednego Lucypera) Maciej Libich O wojnie, bez emocji (W. Grzegorzewska: Dodatkowa dusza) Jan Burnatowski Ballada z Opaczewskiej (W. Friedmann: Baśka)

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

49
Pod ciężarem skrzydeł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod ciężarem skrzydeł
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Liryka tomiku "Pod ciężarem skrzydeł" ujęta w trzech wyrazistych rozdziałach buduje specyficzne napięcie, kreśląc metafory i względne poczucie rzeczywistości w anaforycznym obrazie, którego podmiot liryczny zatrzymuje w każdej pozie codzienności.

27,00 zł
21,06 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,94 zł

50
Podobrazie malarskie olej / akryl 30x35 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej / akryl 30x35
Titanum
Dostępny
6 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym – bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających przygodę z malarstwem. Wymiary: 30.0 x 35.0 cm

19,99 zł
51
Podobrazie malarskie olej/akryl 33x46cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 33x46cm
Titanum
Dostępny
9 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 330 x 460 mm.

22,50 zł
52
Podobrazie malarskie olej/akryl 33x41cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 33x41cm
Titanum
Dostępny
14 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 330 x 410 mm.

21,10 zł
53
Tornister 2010 Tiger Family czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister 2010 Tiger Family czerwony
Titanum
Dostępny
4 szt.

- z usztywnianymi plecami - tył plecaka z pianki z oddychającą powłoką - posiada: 1 komorę, 1 kieszeń przednią z plastikowym pojemnikiem na śniadanie i 2 kieszenie boczne (na zamek i na bidon). - wytrzymały, nie wchłania wody. - z powłoką antybakteryjną - kolor: czerwony 370 mm 370 mm

92,30 zł
54
Podobrazie malarskie olej/akryl 27x33cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 27x33cm
Titanum
Dostępny
15 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 270 x 330 mm.

17,99 zł
55
Koszyk z owocami i warzywami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszyk z owocami i warzywami
Askato
Niedostępny
Brak

Koszyk z owocami i warzywami zawiera 14 elementów. Część owoców jest wykonana z miękkiego tworzywa. Koszyk dostępny w kolorze pomarańczowym lub zielonym.

51,49 zł
43,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,72 zł

56
Kredki świecowe wymazywalne Twist-it 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki świecowe wymazywalne Twist-it 12 kolorów
Titanum
Dostępny
4 szt.

Wymazywalne kredki swiecowe z gumkami.Zestaw 12 kredek świecowych w plastikowej obudowie. Wygodne i niebrudzące. Świetna zabawa w szkole i domu. Wystarczy przekręcić i już można rysować! Bez temperowania! Obudowa dodatkowo chroni rysik przed złamaniem. Żywe kolory oraz doskonałe właściwości kryjące gwarantują tworzenie wspaniałych prac plastycznych. Pakowane w praktyczne etui zapinane na zatrzask. Nietoksyczne, idealne dla każdego dziecka powyżej 3 roku życia. Długość kredek: 14,7 cm. Średnica kredek: 9 mm.

20,70 zł
57
Robot do nauki programowania dla dzieci - Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot do nauki programowania dla dzieci - Królik
Cass film
Dostępny
2 szt.

Coding Critters Bopper, Hip, Hop, Robot do nauki programowania dla dzieci, Królik. Poznaj Coding Critters, kolekcję zabawek które są niesamowitymi pomocnikami w nauce programowania. Te urocze zwierzaki są jednymi z najlepszych robotów do poznawania tajników programowania, wielokrotnie nagradzanymi na świecie. Bopper, Hip oraz Hop to króliczki, które w przystępny i zabawny sposób wprowadzają dzieci w świat programowania w 100% bez ekranu. Uczą najmłodszych krytycznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz stanowią doskonały wstęp do nauk ścisłych, technologi, inżynierii i matematyki. Do zestawu dołączona jest książeczka zawierająca zabawne przygody pracowitego królika Boppera i jego przyjaciół Hipa i Hopa. Dzieci, poprzez zabawę ze swoimi zwierzakami tworzą pierwsze programy. Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy potrafisz zaprogramować Boppera, by znalazł marchewkę, włożył ją do wózka ogrodowego i pobawił się z dwoma uroczymi królikami: Hipem i Hopem. Oprócz podążania za wyzwaniami zawartymi w książce, dzieci mogą samodzielnie tworzyć własne programy. Bopper nie tylko wykonuje proste polecenia, ale może stać się również wyjątkowym, uroczym zwierzątkiem domowym. Wystarczy nacisnąć jego nosek, aby aktywować Tryb Zabawy. Teraz można go nakarmić, pogłaskać lub położyć spać. Można nawet sprawić, że zatańczy i zaśpiewa zabawne piosenki!Wprowadza podstawy programowania dla najmłodszych. 100% bez ekranu. Zestaw obejmuje 22 elementy. Dzieci uczą się programowania dzięki dołączonej, 16-stronicowej, kolorowej książeczce. Tworzenie sekwencji ułatwia 10 odcisków króliczych łapek. 3 kartonowe dekoracje pozwalają zbudować wyjątkową scenografię. Domek, huśtawka, wózek, marchewka oraz zjeżdżalnia sprawią, że pokój stanie się niesamowitym placem zabaw. Możliwość wprowadzenia sekwencji do 30 kroków. Jeden krok to około 10 cm. Dołączona instrukcja w języku polskim. Wymaga 3 baterii AAA (baterie nie są dołączone do zestawu).

382,00 zł
305,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 76,40 zł

58
Obcy Talia kart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy Talia kart
Galakta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.18

W pudełku znajduje się 55 specjalnych kart wysokiej jakości, stworzonych dla oficjalnego produktu licencyjnego OBCY Gra fabularna. Te wspaniale ilustrowane karty uzupełniają rozgrywkę i wzbogacają doświadczenia płynące z gry. Talia zawiera: - 22 karty broni, - 20 kart postaci, - 3 karty pojazdów, - 10 kart inicjatywy.

49,90 zł
46,41 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,49 zł

59
Bajki na wielkanoc audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na wielkanoc audiobook
Januszewska Hanna, Konopnicka Maria, Rogoszówna Z, Lissner Studio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

Zestaw bajek dla najmłodszych:Kopciuszek - Hanna JanuszewskaKot w butach - Hanna januszewskaPaluszek - Hanna JanuszewskaSzkolne przygody Pimpusia Sadełko - Maria KonopnickaDzici pana Majstra - Zofia RogoszównaCzyta Joanna Lissner

30,50 zł
21,96 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,54 zł

60
Paziowie króla../Historia żółte../Krysia.. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paziowie króla../Historia żółte../Krysia.. CD
Domańska Antonina, Lissner Studio
Dostępny
6 szt.

Zestaw płyt CD/MP3Powieści historyczne opowiadające o historii Polski na przełomie XV-XVI wiekuPaziowie króla ZygmuntaHistoria żółtej ciżemkiKrysia bezimiennaCzyta: Joanna Lissner

61,00 zł
43,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,08 zł

61
Dzieje Polski T.2 audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje Polski T.2 audiobook
Lissner Studio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Tom II pokazuje historię Polski od panowanie Kazimierza Odnowiciela do czasów Władysława Łokietka, lata 1040-1320. 

30,50 zł
21,96 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,54 zł

62
Baśnie Andersena cz.1 audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie Andersena cz.1 audiobook
Hans Christian Andersen, Lissner Studio
Dostępny
8 szt.

Pierwsza część baśni Hansa Christiana Andersena obejmuje: `Nowe szaty cesarza` (14 min.), `Latający kufer` (12 min.)oraz `Rzecz całkiem pewna` (6 min.).Czyta: Andrzej Szopa, Stanisław Biczysko

24,30 zł
17,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,31 zł

63
Hatchimals Suprise Żyrafiak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hatchimals Suprise Żyrafiak
Spin Master
Niedostępny
Brak

W środku nakrapianego jajka znajduje się podwójna niespodzianka! Są to bliźniaki! Każdy z nich ma unikalną osobowość - jeden z nich jest ruchliwy, a drugi uwielbia powtarzać to, co mówisz! Bliźniaki będą gadać, tańczyć, śpiewać, opowiadać żarty, grać w gry a zabawa nie będzie miała końca! Hatchimals uwielbiają bawić się ze sobą, jak prawdziwe rodzeństwo. Wychowaj Hatchimals przez 3 fazy rozwoju - od niemowlaka po duże dziecko i poznawaj nowe gry na każdym etapie!

384,99 zł
346,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 38,50 zł

64
Snuggle tots - Mors Whiskers SUKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snuggle tots - Mors Whiskers SUKI
Suki
Dostępny
8 szt.

Przytulanka wykonana z wysokiej jakości materiału wypełniona groszkiem.

22,10 zł
19,99 zł

Rabat 9,5%
oszczędzasz 2,11 zł

65
Wydrapywanka tęczowa Motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka tęczowa Motyle
ARTYZAN (Kreatywne Maluchy)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.08

Wymiary arkuszu: 20,3x25,4 cmWymiary opakowania: 21,3x29,5cmWiek: 8+Producent: Royal LangnickelZawartość: deseczka o wymiarach 20,3x25,4 cmakusz do ćwiczeń o wymiarach 20,3x25,4 cm1 dłutko do wydrapywania.

22,10 zł
20,33 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,77 zł

66
Wydrapywanka tęczowa Delfiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka tęczowa Delfiny
ARTYZAN (Kreatywne Maluchy)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.10

Wymiary arkuszu: 20,3x25,4 cmWymiary opakowania: 21,3x29,5cmZawartość: deseczka o wymiarach 20,3x25,4 cmakusz do ćwiczeń o wymiarach 20,3x25,4 cm1 dłutko do wydrapywania.

29,50 zł
27,14 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,36 zł

67
Legendy o Chrystusie audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy o Chrystusie audiobook
Selma Lagerlof, Lissner Studio
Dostępny
9 szt.

Selma Lagerlf (1858-1940) - szwedzka pisarka, laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za rok 1909. Była pierwszą nagrodzoną kobietą. Międzynarodową sławę zyskała dzięki książce dla dzieci Cudowna podróż . Legendy o Chrystusie to wzruszające i budzące zadumę opowieści o dzieciństwie Jezusa: 1. Noc Bożego Narodzenia 2. Dziecię z Betlejem Czyta: Joanna Lissner

24,30 zł
17,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,31 zł

68
Miś Jasper w czapeczce 30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Jasper w czapeczce 30cm
Beppe
Niedostępny
Brak

Wesoły Miś Jasper ze ślicznym szarym noskiem. Szaro - bordowa długa czapka i uroczy szaliczek zrobione z mięciutkiej wełny dodają uroku jego białej kolorystyce.Na nóżkach Misia znajdują się prześliczne gwiazdki. Miś wykonany został z miękkiego pluszu o krótkim włosiu. Jasper sprawdzi się zarówno jako przytulanka jak również cichy przyjaciel naszych pociech.

37,54 zł
33,79 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,75 zł

69
Wydrapywanka naklejki Tropikalna zabawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka naklejki Tropikalna zabawa
ARTYZAN (Kreatywne Maluchy)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.08

Zestawy do wydrapywania sprawiają, że łatwo jest być artystą! Po prostu użyj narzędzia z zestawu aby wydrapywać przedrukowany projekt, odsłaniając kolor z dolnej warstwy arkuszu. Bardzo szybko wzór nabiera realistycznej głębi, perspektywy i tekstury. Z projektem przedrukowanym na artystycznej powierzchni nie trzeba martwić się o temat. . Wydrapywanki są idealne zarówno dla małych jak i dla dużych artystów. Ponieważ nie używamy pędzli, ani farby zestawy są bardzo praktyczne w podróży. Do wyboru wydrapywanki o podłożu: złotym, srebrnym, miedzianym i holograficznym.

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

70
Wydrapywanka naklejki Marzenie Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka naklejki Marzenie Księżniczki
ARTYZAN (Kreatywne Maluchy)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.08

Zestawy do wydrapywania sprawiają, że łatwo jest być artystą! Po prostu użyj narzędzia z zestawu aby wydrapywać przedrukowany projekt, odsłaniając kolor z dolnej warstwy arkuszu. Bardzo szybko wzór nabiera realistycznej głębi, perspektywy i tekstury. Z projektem przedrukowanym na artystycznej powierzchni nie trzeba martwić się o temat. . Wydrapywanki są idealne zarówno dla małych jak i dla dużych artystów. Ponieważ nie używamy pędzli, ani farby zestawy są bardzo praktyczne w podróży. Do wyboru wydrapywanki o podłożu: złotym, srebrnym, miedzianym i holograficznym.

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

71
Wydrapywanka magnetyczna Wesołe insekty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka magnetyczna Wesołe insekty
ARTYZAN (Kreatywne Maluchy)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.12

Zestawy do wydrapywania sprawiają, że łatwo jest być artystą! Po prostu użyj narzędzia z zestawu aby wydrapywać przedrukowany projekt, odsłaniając kolor z dolnej warstwy arkuszu. Bardzo szybko wzór nabiera realistycznej głębi, perspektywy i tekstury. Z projektem przedrukowanym na artystycznej powierzchni nie trzeba martwić się o temat. . Wydrapywanki są idealne zarówno dla małych jak i dla dużych artystów. Ponieważ nie używamy pędzli, ani farby zestawy są bardzo praktyczne w podróży. Do wyboru wydrapywanki o podłożu: złotym, srebrnym, miedzianym i holograficznym.

11,70 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,71 zł

72
Wydrapywanka złota Tworzący mgłę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka złota Tworzący mgłę
ARTYZAN (Kreatywne Maluchy)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.31

Zestawy do wydrapywania sprawiają, że łatwo jest być artystą! Po prostu użyj narzędzia z zestawu aby wydrapywać przedrukowany projekt, odsłaniając kolor z dolnej warstwy arkuszu. Bardzo szybko wzór nabiera realistycznej głębi, perspektywy i tekstury. Z projektem przedrukowanym na artystycznej powierzchni nie trzeba martwić się o temat. . Wydrapywanki są idealne zarówno dla małych jak i dla dużych artystów. Ponieważ nie używamy pędzli, ani farby zestawy są bardzo praktyczne w podróży. Do wyboru wydrapywanki o podłożu: złotym, srebrnym, miedzianym i holograficznym.

30,60 zł
28,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,45 zł

73
Transformers Wyrzutnia z kapsułą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transformers Wyrzutnia z kapsułą
Dickie Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.01

Wyrzutnia z długim torem, zakończona odczepianą kapsułą. Zestaw zawiera metalowy model pojazdu, bez napędu.

79,90 zł
72,71 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,19 zł

74
Metoda Dobrego Startu. Piosenki do rysow. CD(Kpl) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metoda Dobrego Startu. Piosenki do rysow. CD(Kpl)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.23

Na płycie znajdują się 64 piosenki w wersji wokalno-instrumentalnej.Spośród nich ponad połowa została specjalnie skomponowana przez DanutęSzlagowską, pozostałe to piosenki popularne i ludowe oraz wybrane z repertuarudziecięcego, w niektórych przypadkach nieco przetworzone w celu rytmicznegodostosowania ich do przyporządkowanych im wzorów graficznych.Przy tworzeniunowych i wyborze znanych piosenek brano pod uwagę wiek dzieci i związane z nimmożliwości w zakresie percepcji i wykonania, treść utworów oraz możliwośćharmonijnego połączenia trzech elementów: śpiewanej piosenki (element słuchowy),ruchu ręki (element ruchowy) i rysowania wzoru (elementwzrokowo-ruchowy).Na płycie najwięcej jest piosenek radosnych,pogodnych, które są bardzo lubiane przez małe dzieci. Obok nich znajdują siębardziej liryczne, melancholijne, z odcieniem zadumy, a nawet smutku.Wprowadzenie melodii o zróżnicowanym nastroju wydawało się uzasadnione, gdyżróżnorodność wyrazowa muzyki pozwala na wzbogacenie emocjonalne dziecka i rozwójwrażliwości muzycznej.

7,50 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 1,51 zł

75
Sennik Babuni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

76
Fizyka LO 1 ćw Z.P. ŻAK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizyka LO 1 ćw Z.P. ŻAK
Niedostępny
Brak

Niniejsze ćwiczenia skorelowane są z podręcznikiem: Fizyka i astronomia. Zakres podstawowy, część 1, autorstwa Anny Kaczorowskiej. Do każdego tematu prezentowanego w podręczniku przyporządkowane są zadania i problemy do rozwiązania. Znakomicie ułatwiają one pracę nauczycielowi; mogą być wykorzystane w rozmaity sposób - podczas zajęć lekcyjnych w celu utrwalenia i sprawdzenia wiedzy oraz do samodzielnej pracy w domu

14,83 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,84 zł

77
Chimeric, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chimeric, CD
Radian, Thrill Jockey Records
Niedostępny
Brak

TRACKLISTA: 1 Git Cut Noise 5:50 2 Feedbackmikro / City Lights 10:18 3 Git Cut Derivat 2:45 4 Chimera 8:56 5 Kinetakt 4:58 6 Subcolors 9:14 Gatunek: Ambient/Elektronika, Rok wydania: 2009, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: RADIAN, Wydawca: THRILL JOCKEY RECORDS

68,90 zł
62,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

78
La Grande Cantatrice Malienne Vol.3, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La Grande Cantatrice Malienne Vol.3, Winyl
Doumbia, Nahawa, Awesome Tapes From A
Niedostępny
Brak

LP, 12", 33 1/3 RPM, Black Vinyl, MP3 Informacje: Gatunek: Folk/World/Country; Rodzaj Wydania: Reissue; Rok Nagrania: 1982; Rodzaj Dźwięku: Stereo; Kolor: Black; Opakowanie: Standard Vinyl Cardboard; Nagrane Strony: 2; Prędkość: 33 1/3 Rpm; Waga: 140 Gram / 12"; Kod Do Pobrania Mp3: Yes; Uwagi: Recorded At Studio Jbz. Special Thanks To Houon Pierre & Cheick Tidiane Seck.; Bonus: Includes Mp3 Download Coupon.; Gatunek: FOLK/WORLD/COUNTRY, Rodzaj wydania: REISSUE, Rok wydania: 2011, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Includes download co: YES, Comments: Recorded At Studio JBZ. Special thanks to Houon Pierre & Cheick Tidiane Seck., Bonus: Includes mp3 download coupon., Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: DOUMBIA, NAHAWA, Wydawca: AWESOME TAPES FROM A

100,90 zł
Powiadomienie
79
Volodor Dance, The, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Volodor Dance, The, Winyl
Magik Markers, Latitudes Mfg
Niedostępny
Brak

Nagrane 16 maja 2006 roku w Southern Studios. Limitowana edycja 1000 sztuk na 180g winylu. VOLODOR DANCE zawiera cztery szalone utwory prymitywnego ekspresjonizmu, które zostały nagrane na żywo na taśmę - bez nakładek, bez powtórzeń. Trzy z tych piosenek są głęboko instynktowne i kpią z tradycji free rockowej. Czwarty to energiczny atak na trzy-akordową piosenkę punk rockową. Gatunek: NOISE, Rok wydania: 2007, Wykonawca: MAGIK MARKERS, Wydawca: LATITUDES MFG, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Dźwięk: STEREO, Edycja limitowana: YES, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 180 GRAM / 12"

86,90 zł
Powiadomienie
80
Western Stars: Songs From The Film (Deluxe Edition). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
88,90 zł
Powiadomienie
81
Europa 1:2000 000 ATLAS Marco Polo (spirala) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa 1:2000 000 ATLAS Marco Polo (spirala)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.05

Skala 1: 200 000. Nowoczesna seria atlasów samochodowych Marco Polo! W pełni dostosowana do potrzeb podróżujących samochodem, zawiera zaktualizowane i przejrzyste mapy i plany miast. Doskonale wydane na wysokiej jakości papierze są odpowiedzią dla najbardziej wymagających podróżnych.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

82
Politics Of Living. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Politics Of Living. CD
Kodaline, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

46,90 zł
Powiadomienie
83
Zabawa Z Bajką. Afrykańska Nuda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa Z Bajką. Afrykańska Nuda
Dostępny
9 szt.

Zabawa z bajką - "Afrykańska nuda" to kreatywna pozycja dla dzieci lubiących czytać i rozwiązywać zadania. Książeczka posiada bajkę, łamigłówki oraz kolorowankę. Okładka książki jest złocona, całość jest wykonana starannie z dbałością o każdy szczegół.

11,20 zł
8,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 2,21 zł

84
Malowanka kreatywna super style ms306 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka kreatywna super style ms306
MK TRADE
Niedostępny
Brak

Zmień książeczkę w prawdziwy magazyn modowy.Wyobraź sobie, że jesteś stylistką lub projektantką.Zaprojektuj stroje i dodatki, które odpowiadają Twojej wyobraźni.Użyj naklejek i szablonów, aby Twoje projekty wyglądała niepowtarzalnie.Przekonaj się na własne oczy jak wielką moc mają kreacje i dodatki, które użyłaś w stylizacji.Kto wie, może blog modowy to także Twoja przyszłość. Czas na wspaniałą przygodę! ZAWARTOŚĆ: 1 arkusz naklejek 5 szablonów 32 szkice 2 papiery kolorowe 1 instrukcja WIEK: 3+ WYMIARY: 26.5 cm x 25 cm WAGA: 400g UWAGI: NIEBEZPIECZEŃSTWO ZADŁAWIENIA. Produkt zawiera małe elementy - Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

22,80 zł
21,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

85
Dla bystrzaków przedszkolaków 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla bystrzaków przedszkolaków 1
Niedostępny
Brak

80 stron zabawy i nauki rozwijanie matematycznego myślenia ćwiczenie zdolności manualnych trenowanie spostrzegawczości Różnorodne aktywności liczenie znajdowanie podobieństw i różnic dopasowywanie przyporządkowywanie przechodzenie labiryntów rysowanie po śladzie łączenie kropek rysowanie kolorowanie

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

86
Sto wierszy na każdą okazję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,99 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

87
101 sposobów, aby powiedzieć kocham cię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 sposobów, aby powiedzieć kocham cię
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.02

Tłumaczenie: Zabokrzycki Adam red.

17,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,8%
oszczędzasz 4,51 zł

88
Peppa Pig Lubię kolory Wodą Malowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig Lubię kolory Wodą Malowane
Niedostępny
Brak

Do pokolorowania rysunków w tej książce nie potrzebujesz farb ani kredek - wystarczy mokry pędzelek. Maluj wodą i odkrywaj kolory z Peppą !

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

89
Wołyńskie echa. Historia mojego życia piórem ujęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wołyńskie echa. Historia mojego życia piórem ujęta
Niedostępny
Brak

Pamiętnik ten, pełen blasków i cieni z lat mojego życia na tak bliskim mojemu sercu Wołyniu, pisałem z myślą o moich dzieciach, wnukach, wnuczkach i ich potomnych, z nadzieją, że przeczytawszy jego stronice, łatwiej im będzie zrozumieć sens swojego istnienia. Chciałbym, by odnaleźli dla siebie swoją najszczęśliwszą ścieżkę życiową i mogli kroczyć nią niezłomnie z honorem, bez lęku, zawsze z podniesionym czołem. Omijali przeszkody, kochali świat i ludzi. Umieli szanować i wybaczać. Powinniśmy pamiętać o tych, co życie i miłość nam dali. Myślą łączyć się z tymi, co nas na ziemskim padole zostawić musieli. Nie wstydzić się łzy tęsknoty po nich uronić. Ich dusze są z nami, aby zawsze nas chronić. Kamil de Pourbaix

36,00 zł
26,28 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,72 zł

90
Po wielorybka do akwarium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po wielorybka do akwarium
Niedostępny
Brak

Fragment książki: " Pewnego pochmurnego dnia bardzo zapragnęłam mieć w akwarium małego wielorybka. Gdy powiedziałam o tym rodzicom, zaczęli się dziwnie zachowywać. Mama zaczęła wydzwaniać do kilku lekarzy a tato zamknął się w pokoju i zaczął czytać "Folwark zwierzęcy".Następnego dnia, stan psychiczny mamy uległ pogorszeniu, natomiast tato zmienił  lekturę. Teraz przeglądał wszystkie tomy encyklopedii oraz atlasy świata".

26,50 zł
22,53 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,97 zł

91
Podkarpackie wędrówki maxi puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkarpackie wędrówki maxi puzzle
Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin
Niedostępny
Brak

Te edukacyjne puzzle składają się z 9 elementów. Są duże, solidne i wytrzymałe. Ułożymy z nich obraz o wymiarze 405x270 mm. To propozycja wędrówek po Podkarpaciu nawet dla najmłodszych podróżników!Poziom trudności: 18m +Zawartość pudełka: 9 elementów Wymiar jednego puzzla: 135x90 mm Wymiar ułożonego z puzzli obrazu: 405x270 mm Użyty materiał: karton, papier płótnowany.

35,00 zł
29,75 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

92
Projektowanie strategii marki. Profesjonalna instrukcja budowy silnej marki (wyd. 2018) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
57,00 zł
42,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,25 zł

93
Wielcy malarze Tom 36. Historia od klasycyzmu do realizmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielcy malarze Tom 36. Historia od klasycyzmu do realizmu
Niedostępny
Brak

"Wielcy malarze" Od Caravaggio do Rembrandta , Van Gogha do Rafaela, Leonardo do Gauguina: najpiękniejsze rozdziały w historii sztuki, w serii trzydziestu tomów do czytania, przeglądania, podziwiania i zbierania. Seria oferuje czytelnikom niezwykłą podróż w towarzystwie wielkich artystów. Ich życie przedstawione jest w sposób jasny, bezpośredni - opisuje ich wielkie talenty i codzienne słabości. Wspaniałe obrazy i omówienie wszystkich głównych prac każdego artysty tworzą prywatna bibliotekę i galerie sztuki zawierające wszystkie arcydzieła historii sztuki.

22,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

94
Open Doors. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Open Doors. CD
Didier Lockwood, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

85,90 zł
95
Pakiet - Kryminalne miasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,00 zł
49,40 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 15,60 zł

96
Słownik ortograficzny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
Powiadomienie
97
Przygotowuję się do nauki pisania 5-6 lat. Blok do zabaw i ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygotowuję się do nauki pisania 5-6 lat. Blok do zabaw i ćwiczeń
Niedostępny
Brak

"Bloki edukacyjne" to seria książeczek zawierających zestawy ćwiczeń dostosowanych do różnych poziomów nauczania czytania, pisania i arytmetyki. Ćwiczenia prezentowane są w formie zabawy, zawierają krzyżówki, szarady, labirynty, magiczne kwadraty, najróżniejsze zagadki logiczne i zadania.

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

98
W 80 dni dookoła świata. Lektura z opracowaniem (zielona seria) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W 80 dni dookoła świata. Lektura z opracowaniem (zielona seria)
Niedostępny
Brak

Książka zawiera starannie przygotowany tekst utworu, opatrzony na marginesach objaśnieniami i komentarzami (oznaczony symbolami graficznymi), życiorys autora, streszczenie lektury

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

99
Opowiadania. Dąbrowska. Lektura z opracowaniem (oprawa twarda) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

100
Poznaję cyferki i liczę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję cyferki i liczę
Niedostępny
Brak

Książeczka edukacyjna do nauki liczenia. Znajdują się tu różnorodne, dostosowane do możliwości dziecka zadania, a także staranne, dopracowane ilustracje i zestaw naklejek. Pyszna zabawa połączona z owocną nauką.

4,90 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

Wróć do góry