hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 20 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytam sobie. Mecz o wszystko. Poziom 3 (Ewa Nowak), na drugim Czytam sobie. Poziom 3. Kasztan, tapczan, tralala (Grzegorz Kasdepke, Daniel de Latour). Kolejny produkt to Podobrazie malarskie olej/akryl 24x30cm (Titanum) oraz Podobrazie malarskie olej/akryl 13x18cm (Titanum).
1
Czytam sobie. Mecz o wszystko. Poziom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Mecz o wszystko. Poziom 3
Dostępny
207 szt.

Mecz o wszystko. Czytam sobie (poziom 3.) to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej, którzy potrafią już sprawnie czytać. Czy łatwo jest być piłkarzem? A może profesjonalny sport wiąże się z czymś więcej, niż tylko dobrą zabawą? Z tej książki dowiecie się więcej o codziennym życiu sportowców, poznacie także zasady fair play oraz rolę ciężkiej, systematycznej pracy nad sobą. Tę pouczającą opowieść stworzyła Ewa Nowak, popularna autorka książek dla dzieci i młodzieży, a czarno-białe ilustracje przygotowała Joanna Rusinek, wybitna rysowniczka. Czytam sobie to trzypoziomowy program literacki wspierający naukę czytania, przeznaczony przede wszystkim dla dzieci w wieku 5-7 lat. W każdej książce znajdziecie teksty wybitnych polskich autorów oraz wysokiej klasy ilustracje, które wprowadzą dzieci w świat sztuki. Z każdym kolejnym etapem rośnie poziom trudności tekstu. Książki z poziomu 3., Połykam strony, przeznaczone są dla dzieci, które potrafią już czytać. Historie składają się z 2500-2800 słów, zawierają zdania złożone i dialogi. Trudniejsze słowa oznaczono gwiazdką i wyjaśniono w słowniczku znajdującym się na końcu książki. Przewaga warstwy tekstowej nad graficzną daje dzieciom poczucie obcowania z prawdziwą literaturą. W każdej książce znajdziecie również dyplom uznania dla małego czytelnika oraz kolorowe naklejki. Bo czytanie to świetna zabawa!

14,99 zł
6,99 zł

Rabat 53,4%
oszczędzasz 8,00 zł

27 osób kupiło
2
Czytam sobie. Poziom 3. Kasztan, tapczan, tralala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Kasztan, tapczan, tralala
Dostępny
32 szt.

Kasztan, tapczan, tralala serii „Czytam sobie” to historia z dreszczykiem napisana specjalnie dla dzieci, które potrafią już nieźle czytać. Grzegorz Kasdepke sięga po swojego ulubionego bohatera, Kacpra. Kacper opowiada młodszej siostrze historię o kasztanowych ludkach, a dziewczynka się boi... Ta wciągająca opowieść z dreszczykiem dostosowana jest specjalnie do trzeciego poziomu serii „Czytam sobie – Połykam strony”. Ten poziom to prawdziwa gratka dla małych moli książkowych – 2500–2800 wyrazów w tekście, użyte wszystkie głoski, dłuższe i bardziej złożone zdania. Duża czcionka ułatwia lekturę, a trudniejsze słowa oznaczono gwiazdką i wyjaśniono w słowniczku na końcu książki, tak by rozwijać słownictwo i dać dzieciom satysfakcję z czytania. Nieco poważniejsze, czarno-białe ilustracje Daniela de Latour i przewaga tekstu nad warstwą graficzną dają posmak obcowania z prawdziwą literaturą. W serii znajdziecie również inne propozycje wybitnych polskich autorów literatury nie tylko dla dzieci – dzięki temu twoje dziecko będzie mogło stworzyć swoją pierwszą prawdziwą biblioteczkę! Format książek Czytam sobie jest zgodny z zaleceniami metodyków. Na końcu książki znajdziesz ćwiczenia na czytanie ze zrozumieniem, kształcenie logicznego myślenia i wzbogacanie słownictwa.

15,90 zł
12,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,91 zł

7 osób kupiło
3
Podobrazie malarskie olej/akryl 24x30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 24x30cm
Titanum
Dostępny
16 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 240 x 300 mm.

16,99 zł
7 osób kupiło
4
Podobrazie malarskie olej/akryl 13x18cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 13x18cm
Titanum
Dostępny
33 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 130 x 180 mm.

10,99 zł
5 osób kupiło
5
Podobrazie malarskie olej/akryl 33x46cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 33x46cm
Titanum
Dostępny
23 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 330 x 460 mm.

22,53 zł
4 osoby kupiły
6
Podobrazie malarskie olej/akryl 18x24cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 18x24cm
Titanum
Dostępny
40 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 180 x 240 mm.

13,99 zł
3 osoby kupiły
7
Podobrazie malarskie olej/akryl 30x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 30x40cm
Titanum
Dostępny
10 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 300 x 400 mm.

20,20 zł
3 osoby kupiły
8
Puzzle 1000 Anne Stokes - Królowa zaklęć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Anne Stokes - Królowa zaklęć
Bluebird
Dostępny
4 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

59,85 zł
50,87 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
9
Podobrazie malarskie olej / akryl 30x35 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej / akryl 30x35
Titanum
Dostępny
6 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym – bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających przygodę z malarstwem. Wymiary: 30.0 x 35.0 cm

18,99 zł
1 osoba kupiła
10
Podobrazie malarskie olej/akryl 27x41cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 27x41cm
Titanum
Dostępny
19 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar 270 x 410 mm.

18,99 zł
1 osoba kupiła
11
Midriasze nie tylko dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Midriasze nie tylko dla dzieci
Dostępny
168 szt.

Midrasz to szczególny rodzaj komentarza do ksiąg biblijnych, posługujący się formą swobodną, łączący elementy różnych gatunków literackich, jak opowieść, parabola czy legenda.Midrasze nie tylko dla dzieci to piękne, pełne wartości historie, które zaciekawią już nawet trzyletniego malucha.

36,00 zł
28,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,20 zł

1 osoba kupiła
12
Lumo Panda I Love Mom big - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lumo Panda I Love Mom big
Tactic
Niedostępny
Brak

Pluszowe zwierzątko do kolekcjonowania. Szczęśliwa, przytulna, przyjazna, miła i urocza. Uśmiechamy się więcej! Urocza kolekcja pluszów Northern Brights oparta jest na prawdziwej nordyckiej naturze i dzikiej przyrodzie. Czysty fiński design.

56,67 zł
46,47 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,20 zł

13
Bateria akumulator Green Cell EB-L1G6LL do telefonu Galaxy SIII S3  2500mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria akumulator Green Cell EB-L1G6LL do telefonu Galaxy SIII S3 25...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.12

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 3.7 VTyp: Li-lonZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: BP18Producent: Green CellWymiary: 50x65x4mmWaga: 30gPojemność: 2500 mAhPopularny model: Tak

40,00 zł
Powiadomienie
14
Klawiatura do laptopa HP Elitebook 8540B 8540P 8540W - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do laptopa HP Elitebook 8540B 8540P 8540W
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.22

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB81USProducent: Green CellWymiary: 352x115mmWaga: 150g Kompatybilne urządzenia: HP EliteBook 8540PHP EliteBook 8540WHP EliteBook 8540 Kompatybilne modele: 595790-001595790-031595790-041595790-051595790-061595790-071595790-081595790-091595790-121595790-131595790-141595790-171595790-211595790-251595790-A41595790-A81595790-B31595790-B71595790-BA1595790-BB1595790-BG1595790-DD1595790-DJ1MP-09A86I06698PK1307G1A16PK1307G2A16PK1307G3A16V103202CK1

48,00 zł
Powiadomienie
15
Klawiatura do Laptopa Apple MacBook Air 13 A1369 A1466 2011-2015 (Układ Klawiszy PL) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa Apple MacBook Air 13 A1369 A1466 2011-2015 (Ukła...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.25

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB138UKProducent: Green CellModel: MacBook Air 13" Kompatybilne urządzenia: Apple MacBook AirAPPLE MACBOOK AIREMC 2469EMC 2559EMC 2632 Kompatybilne modele: A1369A1466MC503MC503LL/AMC504MC504LL/AMC965MC965LL/AMC966MC966LL/AMD231MD231LL/AMD232MD232LL/AMD760LL/A

60,00 zł
Powiadomienie
16
Bateria do telefonu Sony Xperia Z1 C6902 C6903 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria do telefonu Sony Xperia Z1 C6902 C6903
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.08

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 3.7VMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: BP59Producent: Green CellPojemność: 3000mAh Kompatybilne urządzenia: SONY XPERIA Z1 Kompatybilne modele: LIS1525ERPC

30,00 zł
Powiadomienie
17
Kabel Przewód Green Cell USB-C do USB-C z obsługą Power Delivery (60W), 480 Mbps, 1m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell USB-C do USB-C z obsługą Power Delivery (60W)...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.23

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KAB36Producent: Green CellDługość: 1 mMaksymalna moc: 60WDodatkowe cechy: Wsparcie dla szybkiego ładowania PD oraz transferu danych 480 MbpsRodzaj wtyku: USB-C - USB-CFunkcja Power Delivery: Tak

24,00 zł
Powiadomienie
18
Power Bank Green Cell PRIME 10000mAh z technologią szybkiego ładowania Ultra Charge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Bank Green Cell PRIME 10000mAh z technologią szybkiego ładowania...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.12

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyWyjście: USB-AWejście: Micro USBProducent ogniw: LishenRodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: PBGC01Producent: Green CellWymiary: 135 x 65 x 13 mmWaga: 197gPojemność: 10000 mAhModel: PRIMESprawność: 93%Kompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCPPass-Through: TakTechnologia szybkiego ładowania: Green Cell Ultra Charge

108,00 zł
Powiadomienie
19
W kierunku urynkowienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kierunku urynkowienia
Niedostępny
Brak

(...) Zdaniem T. Bodio, po dekadzie rozwoju polityki ?bez ideologii? w państwach tranzytowych widać rosnące zniechęcenie do demokracji przedstawicielskiej. Wynika to zdaniem badacza z faktu, że praktyka życia politycznego ujawnia wszystkie mechanizmy rządzące marketingiem politycznym, odkrywając wszystkie mistyfikacyjne funkcje tych działań. Dlatego też celem niniejszej pracy jest zarysowanie problemu wpływu mechanizmów rynkowych na funkcjonowanie liberalnej demokracji na przykładzie Polski. W osiągnięciu celu badawczego niezbędne będzie nie tylko omówienie samej problematyki urynkowienia liberalnej demokracji w realiach współczesnej Polski, lecz również analiza badań opinii publicznej w tym zakresie. Ponadto zostaną zaprezentowane wyniki badań autora, prowadzone wśród parlamentarzystów trzech kolejnych kadencji Sejmu (oraz jednej Senatu). W ten sposób autor stawia sobie za cel weryfikację hipotezy, zgodnie z którą w Polsce, podobnie jak w innych liberalnych demokracjach, aksjologię liberalnej demokracji wypiera aksjologia rynku, czego najbardziej jaskrawym symptomem jest właśnie rozwój marketingu politycznego oraz powszechna akceptacja dla tego procesu, przede wszystkim wśród polityków. Opis stanowi fragment Wstępu

33,90 zł
Powiadomienie
20
Nowa Europa Wschodnia. 3-4/2015 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Europa Wschodnia. 3-4/2015
Dostępny
3 szt.

Dwugłos o polskiej polityce wschodniej: Andrzej Romanowski: „Rusofobia starcza teraz za całą polską myśl polityczną. Gdy dzisiejsi miłośnicy Ukrainy powołują się na Jerzego Giedroycia, to znaczy tylko tyle, że »Kultury« nigdy nie czytali. Wszak Giedroyc, opowiadając się za wolną Ukrainą, nie przeciwstawiał jej Rosji i piętnował polską rusofobię”.Paweł Kowal: „Renesans rosyjskiego imperializmu powinien stymulować polski rząd do przedstawienia planu odnowy Partnerstwa Wschodniego.

18,00 zł
13,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

21
Czytam sobie. Wyprawa Kon-Tiki. Poziom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Wyprawa Kon-Tiki. Poziom 2
Dostępny
118 szt.

Czy da się zbudować tratwę tak, jak 1500 lat temu: bez plastiku, metalu, drutu, wiertarki? Dzielni żeglarze, którzy na tratwie Kon-Tiki przepłynęli z Peru na Wyspy Polinezji udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych!Wyprawa Kon-Tiki. Czytam sobie. Poziom 2 Joanny Jagiełło to wciągająca książka do nauki czytania dla przedszkolaków. Piękna opowieść o przyjaźni i odwadze, która pozwala spełniać marzenia, pochłonie małych czytelników bez reszty, a większa czcionka, nieskomplikowane zdania i ćwiczenia z sylabizowania ułatwią lekturę.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

22
Kształt miłości audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kształt miłości audiobook
Jerzy Broszkiewicz, Lissner Studio
Dostępny
4 szt.

Kształt miłości" to fascynująca opowieść o Fryderyku Chopinie na tle wydarzeń w rewolucyjnej Europie I połowy XIX wieku. Powieść o miłości do kobiet, do kraju i o tej najważniejszej.... do muzyki.Czyta - Joanna Lissner

48,80 zł
35,14 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,66 zł

23
Lytania[e] de Beata [Maria Virgine] (L.C. 1b) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lytania[e] de Beata [Maria Virgine] (L.C. 1b)
Dostępny
6 szt.

O. Amandus Ivanschiz (17271758) był kompozytorem należącym do zakonu paulinów, czynnym na terenie Austrii. Wśród przeszło stu jego zachowanych kompozycji napisanych w stylu wczesnoklasycznym (są to głównie msze, litanie, symfonie, ale też tria smyczkowe, arie do tekstów religijnych, opracowania antyfon maryjnych, Te Deum, nieszpory czy kantaty. Publikowana w niniejszym tomie Lytania[e] de Beata [Maria Virgine] jest jedną z najszerzej znanych litanii Ivanschiza (zachowała się w co najmniej 12 przekazach); m.in. w sanktuarium maryjnym w Świętej Lipce, które w XVII i XVIII wieku znajdowało się pod opieką jezuitów. Towarzystwo Jezusowe miało duży udział w upowszechnianiu litanii loretańskiej, która była wyrazem kontrreformacyjnego zaangażowania w krzewienie kultu Matki Boskiej.

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

24
Ukraina. Muzyczna podróż Krzysztofa Wiernickiego. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukraina. Muzyczna podróż Krzysztofa Wiernickiego. Audiobook
Krzysztof Wiernicki, Lissner Studio
Dostępny
8 szt.

Krzysztof Wiernicki przez wiele lat był autorem i prezenterem audycji muzycznych we włoskim i niemieckim radiu. Od 1994 roku zajmuje się muzyką ukraińską. Owocem jego pracy jest właśnie ta audio-książka, stanowiąca natchnione miłością do wspaniałej muzyki świadectwo wieloletnich, a często pomijanych z premedytacją powiązań Ukrainy z kulturą europejską. Świadomie porzucając „naduporządkowane”, schematyczne formy, Autor manewruje zręcznie muzyką i słowem prowadząc Słuchacza w nieznany szerzej świat muzyki ukraińskiej. A wszystko to w myśl dewizy: „Wzajemne poznanie pozwala przezwyciężać uprzedzenia i obalać bariery”.

48,80 zł
35,14 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,66 zł

25
Puzzle 1000 Zatłoczony dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Zatłoczony dom
Bluebird
Dostępny
11 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,56 zł
42,13 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,43 zł

26
Prawa do emisji gazów cieplarnianych w... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawa do emisji gazów cieplarnianych w...
Dostępny
2 szt.

Handel emisjami gazów cieplarnianych jest jednym z kluczowych, ekonomicznych instrumentów ochrony środowiska, stosowanym w celu przeciwdziałania zmianom klimatu w skali ogólnoświatowej, regionalnej, krajowej lub lokalnej poprzez zmniejszenie poziomu tychże emisji w sposób efektywny kosztowo. Udział w obrocie prawami do emisji gazów cieplarnianych ma znaczenie z punktu widzenia sytuacji majątkowej i finansowej przedsiębiorstw w nim uczestniczących, stanowi więc poważne wyzwanie dla zarządzających podmiotami gospodarującymi w XXI wieku. Ten relatywnie nowy, a zarazem istotny obszar działalności wymaga odzwierciedlenia w sprawozdawczości przedsiębiorstwa. Przedstawiona w monografii propozycja regulacji środowiskowej rachunkowości jest adresowana do jednostek gospodarczych sporządzających sprawozdania finansowe zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. W ten sposób może zostać rozpowszechniona na skalę międzynarodową i objąć dużą liczbę podmiotów partycypujących w handlu emisjami gazów cieplarnianych jako emitenci lub pozostali uczestnicy. Co więcej, w publikacji uwzględniono specyfikę systemów handlu emisjami w różnych częściach świata oraz podjęto próbę kompleksowego uregulowania tej problematyki na gruncie sprawozdawczości finansowej.

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

27
Puzzle 1000 Kwiaciarnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Kwiaciarnia
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

28
Puzzle 1000 Królowa Cieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Królowa Cieni
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

29
Puzzle 1000 Łabędzi śpiew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Łabędzi śpiew
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,60 zł
42,16 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,44 zł

30
Puzzle 1000 Panna młoda z mgły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Panna młoda z mgły
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

31
Puzzle 1000 Znaki Zodiaku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Znaki Zodiaku
Bluebird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.20

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

81,10 zł
68,94 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,16 zł

32
Puzzle 1000 Ptasie Sanktuarium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Ptasie Sanktuarium
Bluebird
Dostępny
5 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,56 zł
42,13 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,43 zł

33
Hotel Wielkie Prusy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotel Wielkie Prusy
Dostępny
9 szt.

"Świetnie skonstruowana intryga kryminalna i wciągająca akcja. A przy tym jeszcze doskonale wykreowany obraz Poznania początku XX wieku. To wszystko sprawia, że od tej książki nie sposób się oderwać. Polecam." - Ryszard Ćwirlej

42,00 zł
32,76 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,24 zł

34
Twórczość 12/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twórczość 12/2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.09

W numerze: - Piotr Muldner-Nieckowski: Umarł przyjaciel; Woda; Widzisz ich; Ziemia stop - Andrzej Coryell: Gaja; Rada; Inna wersja - Janina Osewska: Stacja Dublin - Karina Obara: Złodziej; Kolczyki; Ostatnia rzecz, o której myślał Agaton, niechcący przekraczając skalę - ks. Janusz Adam Kobierski: Pogoda; Chwile; W słowie mowie; Kilka dni we Florencji; Na froncie; Niektórzy poeci - Stanisław Chyczyński: Dyżur ciało-nocny - Krzysztof Cieślik: groźby karalne; nie chce mi się czytać; nie mam; kochać zawsze; Algier Damaszek: Tanger; roszada; Polska każe mi czekać na gole, więc strzelam se sam; czarne złoto Saudów; czarne na czarnym; s06 e21; nie wszystkie dziewczyny; śnij gwiazdy - Janusz Koryl: Aureola - Andrzej Sulikowski: Narodziny nowego człowieka. Owrzodzenie - Dawid Szkoła: Pasterz - Michał Bandura: Trudniejsze przyjemności

9,80 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,81 zł

35
Nowe książki 12/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe książki 12/2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.01

W numerze między innymi: Wolność do czynienia dobra. Rozmowa z Wojciechem Roszkowskim Rozmowy Nowych Książek Otworzyć furtkę do patrzenia na obrazy. Z Grażyną Bastek rozmawia Juliusz Gałkowski Recenzje Nasza okładka Maria Poprzęcka Popatrzmy, posłuchajmy, porozmawiajmy (G. Bastek: Rozmowy obrazów. T. 1) Sztuka Rozalia Słodczyk Interartystyczne studium przypadku (G. Jankowicz: Życie w kuli) Elżbieta Baniewicz Urzeczona materią sztuki (L. Murawska-Pju: Wolność w łupinie orzecha Małgorzata Możdżyńska-Nawotka Co za artystka! Co za dama! (J. Miśkowiak: Elisabeth Jerichau-Baumann) Paweł Zarychta O pragnieniu życia (R.M. Rilke: Listy o sztuce) Przemysław Trzeciak Łagodny uśmiech Daniela Mroza (J. Górski, Ł. Mróz-Raynoch: Przekrój przez Mroza Anna Woźniakowska Życie niezwyczajne (K. Marczak: Kaja) Teresa Rutkowska Piewca prawdy ekstatycznej (M. Kempna-Pieniążek: Lekcje ciemności) Kościół Adriana Szymańska List od Pana Boga (P. Pawlukiewicz: Księża na Księżyc!; Szczęśliwa służba) Filozofia Anna Piwkowska Dar (Ludzkie sprawy) Stanisław Obirek Zrozumieć humanizm (J. Domański: Wykłady o humanizmie) ks. Jan Sochoń Antropologiczna filozofia kultury (Z. Rosińska: Nie tylko to, co racjonalne) Zbigniew Mikołejko W imię prawdy (M.P. Lynch: Prawda i życie) Polityka | Społeczeństwo Henryk Domański Czas wyrzeczeń (C. Delsol: Czas wyrzeczenia) Paweł Rojek Testament Andrzeja Walickiego (A. Walicki: O Rosji inaczej) Historia Tomasz Danilecki Zdjęcia, które nie mówią wszystkiego (Najbardziej tajemniczy kraj świata) Tomasz Jopkiewicz Lśniący awers, krwawy rewers (D. McCullough: Pionierzy) Piotr Abryszeński W kijowskiej matni (A. Chwalba: Przegrane zwycięstwo) Michał Przeperski Paradoksy Woli (J. Olaszek: Podziemna sieć społeczna) Tomasz Siewierski Uczeni pamięci przywróceni (Żywoty historyczne) Pedagogika Karolina Bińkowska Rzecz dla cyfrowych pesymistów (J. Shapiro: Nowe cyfrowe dzieciństwo) Popularyzacja nauki i wiedzy Ryszard W. Gryglewski Medyk wsłuchuje się w opowieść (R. Charon, S. DasGupta, N. Hermann, C. Irvine, E.R. Marcus, E. Rivera Colón, D. Spencer, M. Spiegel: Medycyna narracyjna) Czesław S. Nosal Puknij się w czoło! (D. Adam: Ukryty geniusz) Krzysztof Dołowy Piękna, zwięzła, dowcipna (J. Gribbin: Sześć niemożliwych rzeczy) Andrzej Jerzmanowski Cud w dolinie Innu (J.H. Reichholf: Motyle) Reportaż | Literatura faktu Andrzej Zieliński Złote, srebrne i brązowe (A. Sulińska: Olimpijki) Andrzej Wróblewski O różnych systemach nieprawości (V. Krasnowska: Będziesz siedzieć; N. Olszewska: Pudło) Urszula Glensk Czarny pył i złote łzy (M. Kącki: Oświęcim) Wspomnienia | Dzienniki Łukasz Muniowski O ludziach i miejscach (S.M. Broom: Żółty Dom) Justyna Chmielewska Podróż do Syrii, której nie ma (C. Szaraf: Powrót do Gór) Kontrapunkt Urszula Pieczek Co jest zrobione z gdzie (M. Nelson: Argonauci) Paweł Milcarek Sztambuch tranzycji (M. Nelson: Argonauci) Wspomnienia | Dzienniki Jacek Bielawa Hipopotam, czyli lis K. Varga: Dziennik hipopotama) Magda Nabiałek Ujęcia z bliska i daleka (M. Iwaszkiewicz: Portrety) Szkice Marek Cichocki Człowiek, Polak i świat (T. Terlecki: Szukanie równowagi) O literaturze Wojciech Kaliszewski Świat słów Józefa Czapskiego (A. Janiak: Ten, który widzi) Maciej Krupa Refleksje na górskimi przestrzeniami (J. Kolbuszewski: Góry) Poezja Paweł Mackiewicz Wiersze, gdy jeszcze istniały (M. Sendecki: Do stu) Adriana Szymańska Podwójne życie poety (T. Dąbrowski: Scrabble) Marek Olszewski Wszystko płynie (K. Szaulińska: Druga osoba) Zofia Jabłonowska-Ratajska Za powierzchnią rzeczywistości (R. Grzyb: Ja chrząszcz) Krzysztof Lisowski Potężnie bądź (U. Michalak: Wołanie trzciny nadłamanej) Proza polska Dariusz Nowacki Tusza i dusza (W. Chamier-Gliszczyński: Portrecista psów) Konrad Zych Spóźniona rewolucja (Z. Szczerek: Cham z kulą w głowie) Karol Płatek Pomosty z empatii (A. Dziewit-Meller: Od jednego Lucypera) Maciej Libich O wojnie, bez emocji (W. Grzegorzewska: Dodatkowa dusza) Jan Burnatowski Ballada z Opaczewskiej (W. Friedmann: Baśka)

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

36
Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo audiobook
praca zbiorowa, Rosemaria
Dostępny
8 szt.

Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych do św. Józefa - na płycie CD! Niniejszy audiobook został zrealizowany na podstawie książki ,,Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych".Ta publikacja to lektura duchowa, modlitwy i zadania, pogłębiające naszą więź ze św. Józefem - każdego dnia!Sam Bartolo Longo pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego za wstawiennictwem św. Józefa, postanowił zbudować w sanktuarium ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo jemu poświęcone.Format: audio na płycie CDCzas trwania: 9 godz.Czyta: Maria Łączkowska

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

37
Pod ciężarem skrzydeł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod ciężarem skrzydeł
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Liryka tomiku "Pod ciężarem skrzydeł" ujęta w trzech wyrazistych rozdziałach buduje specyficzne napięcie, kreśląc metafory i względne poczucie rzeczywistości w anaforycznym obrazie, którego podmiot liryczny zatrzymuje w każdej pozie codzienności.

27,00 zł
21,06 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,94 zł

38
Podobrazie malarskie olej/akryl 33x41cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 33x41cm
Titanum
Dostępny
10 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 330 x 410 mm.

21,06 zł
39
Tornister 2010 Tiger Family granatowy morski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister 2010 Tiger Family granatowy morski
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

- z usztywnianymi plecami - tył plecaka z pianki z oddychającą powłoką - posiada: 1 komorę, 1 kieszeń przednią z plastikowym pojemnikiem na śniadanie i 2 kieszenie boczne (na zamek i na bidon). - wytrzymały, nie wchłania wody. - z powłoką antybakteryjną - kolor: morski granat 370 mm 370 mm

92,30 zł
Powiadomienie
40
Tornister 2010 Tiger Family czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister 2010 Tiger Family czerwony
Titanum
Dostępny
4 szt.

- z usztywnianymi plecami - tył plecaka z pianki z oddychającą powłoką - posiada: 1 komorę, 1 kieszeń przednią z plastikowym pojemnikiem na śniadanie i 2 kieszenie boczne (na zamek i na bidon). - wytrzymały, nie wchłania wody. - z powłoką antybakteryjną - kolor: czerwony 370 mm 370 mm

92,32 zł
41
Podobrazie malarskie olej/akryl 27x33cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podobrazie malarskie olej/akryl 27x33cm
Titanum
Dostępny
8 szt.

Podobrazie malarskie na płótnie ze 100% bawełny, trzykrotnie zagruntowane wysokiej jakości gruntem akrylowym - bezpośrednio gotowe do użytku. Płótno mocowane za pomocą zszywek z tyłu listwy, co daje możliwość zamalowania boków obrazów. Wzmacniane jest krzyżem, co sprawia, że jest ono stabilne. Drewniana rama blejtramu. Doskonale nadaje się do malowania wszelakimi farbami, w szczególności olejnymi i akrylowymi. Podobrazie jest zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych. Idealne dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynajacych przygodę z malarstwem. Wymiar: 270 x 330 mm.

17,99 zł
42
Kredki świecowe wymazywalne Twist-it 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki świecowe wymazywalne Twist-it 12 kolorów
Titanum
Dostępny
8 szt.

Wymazywalne kredki swiecowe z gumkami.Zestaw 12 kredek świecowych w plastikowej obudowie. Wygodne i niebrudzące. Świetna zabawa w szkole i domu. Wystarczy przekręcić i już można rysować! Bez temperowania! Obudowa dodatkowo chroni rysik przed złamaniem. Żywe kolory oraz doskonałe właściwości kryjące gwarantują tworzenie wspaniałych prac plastycznych. Pakowane w praktyczne etui zapinane na zatrzask. Nietoksyczne, idealne dla każdego dziecka powyżej 3 roku życia. Długość kredek: 14,7 cm. Średnica kredek: 9 mm.

20,65 zł
43
Piórka puch 16g żółte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka puch 16g żółte
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Piórka półpuch 3g bażant brązowo-szare

7,99 zł
Powiadomienie
44
Robot do nauki programowania dla dzieci - Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot do nauki programowania dla dzieci - Królik
Cass film
Dostępny
4 szt.

Coding Critters Bopper, Hip, Hop, Robot do nauki programowania dla dzieci, Królik. Poznaj Coding Critters, kolekcję zabawek które są niesamowitymi pomocnikami w nauce programowania. Te urocze zwierzaki są jednymi z najlepszych robotów do poznawania tajników programowania, wielokrotnie nagradzanymi na świecie. Bopper, Hip oraz Hop to króliczki, które w przystępny i zabawny sposób wprowadzają dzieci w świat programowania w 100% bez ekranu. Uczą najmłodszych krytycznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz stanowią doskonały wstęp do nauk ścisłych, technologi, inżynierii i matematyki. Do zestawu dołączona jest książeczka zawierająca zabawne przygody pracowitego królika Boppera i jego przyjaciół Hipa i Hopa. Dzieci, poprzez zabawę ze swoimi zwierzakami tworzą pierwsze programy. Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy potrafisz zaprogramować Boppera, by znalazł marchewkę, włożył ją do wózka ogrodowego i pobawił się z dwoma uroczymi królikami: Hipem i Hopem. Oprócz podążania za wyzwaniami zawartymi w książce, dzieci mogą samodzielnie tworzyć własne programy. Bopper nie tylko wykonuje proste polecenia, ale może stać się również wyjątkowym, uroczym zwierzątkiem domowym. Wystarczy nacisnąć jego nosek, aby aktywować Tryb Zabawy. Teraz można go nakarmić, pogłaskać lub położyć spać. Można nawet sprawić, że zatańczy i zaśpiewa zabawne piosenki!Wprowadza podstawy programowania dla najmłodszych. 100% bez ekranu. Zestaw obejmuje 22 elementy. Dzieci uczą się programowania dzięki dołączonej, 16-stronicowej, kolorowej książeczce. Tworzenie sekwencji ułatwia 10 odcisków króliczych łapek. 3 kartonowe dekoracje pozwalają zbudować wyjątkową scenografię. Domek, huśtawka, wózek, marchewka oraz zjeżdżalnia sprawią, że pokój stanie się niesamowitym placem zabaw. Możliwość wprowadzenia sekwencji do 30 kroków. Jeden krok to około 10 cm. Dołączona instrukcja w języku polskim. Wymaga 3 baterii AAA (baterie nie są dołączone do zestawu).

381,99 zł
305,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 76,40 zł

45
Obcy Talia kart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy Talia kart
Galakta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.18

W pudełku znajduje się 55 specjalnych kart wysokiej jakości, stworzonych dla oficjalnego produktu licencyjnego OBCY Gra fabularna. Te wspaniale ilustrowane karty uzupełniają rozgrywkę i wzbogacają doświadczenia płynące z gry. Talia zawiera: - 22 karty broni, - 20 kart postaci, - 3 karty pojazdów, - 10 kart inicjatywy.

49,90 zł
46,41 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,49 zł

46
Bajki na wielkanoc audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na wielkanoc audiobook
Januszewska Hanna, Konopnicka Maria, Rogoszówna Z, Lissner Studio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

Zestaw bajek dla najmłodszych:Kopciuszek - Hanna JanuszewskaKot w butach - Hanna januszewskaPaluszek - Hanna JanuszewskaSzkolne przygody Pimpusia Sadełko - Maria KonopnickaDzici pana Majstra - Zofia RogoszównaCzyta Joanna Lissner

30,50 zł
21,96 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,54 zł

47
Paziowie króla../Historia żółte../Krysia.. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paziowie króla../Historia żółte../Krysia.. CD
Domańska Antonina, Lissner Studio
Dostępny
6 szt.

Zestaw płyt CD/MP3Powieści historyczne opowiadające o historii Polski na przełomie XV-XVI wiekuPaziowie króla ZygmuntaHistoria żółtej ciżemkiKrysia bezimiennaCzyta: Joanna Lissner

60,99 zł
43,91 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,08 zł

48
Dzieje Polski T.2 audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje Polski T.2 audiobook
Lissner Studio
Dostępny
4 szt.

Tom II pokazuje historię Polski od panowanie Kazimierza Odnowiciela do czasów Władysława Łokietka, lata 1040-1320. 

30,45 zł
21,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,53 zł

49
Baśnie Andersena cz.1 audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie Andersena cz.1 audiobook
Hans Christian Andersen, Lissner Studio
Dostępny
6 szt.

Pierwsza część baśni Hansa Christiana Andersena obejmuje: `Nowe szaty cesarza` (14 min.), `Latający kufer` (12 min.)oraz `Rzecz całkiem pewna` (6 min.).Czyta: Andrzej Szopa, Stanisław Biczysko

24,30 zł
17,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,31 zł

50
Snuggle tots - Mors Whiskers SUKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snuggle tots - Mors Whiskers SUKI
Suki
Dostępny
6 szt.

Przytulanka wykonana z wysokiej jakości materiału wypełniona groszkiem.

22,08 zł
19,99 zł

Rabat 9,5%
oszczędzasz 2,09 zł

51
Wydrapywanka tęczowa Delfiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka tęczowa Delfiny
ARTYZAN (Kreatywne Maluchy)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.10

Wymiary arkuszu: 20,3x25,4 cmWymiary opakowania: 21,3x29,5cmZawartość: deseczka o wymiarach 20,3x25,4 cmakusz do ćwiczeń o wymiarach 20,3x25,4 cm1 dłutko do wydrapywania.

29,50 zł
27,14 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,36 zł

52
Legendy o Chrystusie audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy o Chrystusie audiobook
Selma Lagerlof, Lissner Studio
Dostępny
8 szt.

Selma Lagerlf (1858-1940) - szwedzka pisarka, laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za rok 1909. Była pierwszą nagrodzoną kobietą. Międzynarodową sławę zyskała dzięki książce dla dzieci Cudowna podróż . Legendy o Chrystusie to wzruszające i budzące zadumę opowieści o dzieciństwie Jezusa: 1. Noc Bożego Narodzenia 2. Dziecię z Betlejem Czyta: Joanna Lissner

24,30 zł
17,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,31 zł

53
Europa 1:2000 000 ATLAS Marco Polo (spirala) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa 1:2000 000 ATLAS Marco Polo (spirala)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.05

Skala 1: 200 000. Nowoczesna seria atlasów samochodowych Marco Polo! W pełni dostosowana do potrzeb podróżujących samochodem, zawiera zaktualizowane i przejrzyste mapy i plany miast. Doskonale wydane na wysokiej jakości papierze są odpowiedzią dla najbardziej wymagających podróżnych.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

54
Politics Of Living. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Politics Of Living. CD
Kodaline, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

52,90 zł
55
Zabawa Z Bajką. Afrykańska Nuda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa Z Bajką. Afrykańska Nuda
Dostępny
9 szt.

Zabawa z bajką - "Afrykańska nuda" to kreatywna pozycja dla dzieci lubiących czytać i rozwiązywać zadania. Książeczka posiada bajkę, łamigłówki oraz kolorowankę. Okładka książki jest złocona, całość jest wykonana starannie z dbałością o każdy szczegół.

11,20 zł
8,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 2,21 zł

56
Open Doors. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Open Doors. CD
Didier Lockwood, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

85,90 zł
57
God's Problem Child. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
God's Problem Child. CD
Nelson Willie, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

66,90 zł
Powiadomienie
58
Wielka księga demonów polskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga demonów polskich
Dostępny
11 szt.

Wielką księgę demonów polskich ilustrujemy bogatym, liczącym ponad 200 pozycji, wyborem ilustracji i rycin. Ponieważ autentycznych wytworów rodzimej twórczości nie ostało się zbyt wiele, w niezbędnych wypadkach posługujemy się pracami zagranicznych autorów, jeśli przedstawione w nich istoty demoniczne wykazują cechy zbieżne z wyobrażeniami z ziem polskich. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Panu Doktorowi Leonardowi Pełce, z którego dorobku naukowego obficie korzystaliśmy, za dokonanie recenzji Wielkiej księgi demonów polskich oraz za udzielenie nam cennych porad, podpowiedzi i sugestii poprawek. Barbara i Adam Podgórscy

89,00 zł
64,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 24,92 zł

59
Barcelona (wyd. 2016) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barcelona (wyd. 2016)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.19

Barcelona jest niczym wirująca karuzela. Jej serce stanowi rozległa starówka, usiana wspaniałymi pomnikami i budynkami. To miasto idealne dla miłośników sztuki, naszpikowane muzeami wypełnionymi wszystkim, od zbiorów romańskich fresków po dzieła Picassa. Miejskie plaże latem zapełniają wielbiciele opalenizny, łakomczuchy przesiadują w niezliczonych lokalach, od tradycyjnych tawern po najmodniejsze restauracje, raczące nowofalową kuchnią hiszpańską. Nocne marki mają pod dostatkiem barów i klubów. A tuż za opłotkami miasta rozciąga się efektowne wybrzeże, osobliwe góry, wspaniałe średniowieczne klasztory i niekończące się winnice. Jeśli lubisz wielkomiejski gwar, spędź wakacje w Barcelonie. Rozsmakuj się w tapas, naucz się tańczyć flamenco, poznaj sekrety katalońskiej secesji i podążaj śladami młodego Picassa. Odwiedź takie miejsca, jak rzymska Barcelona, La Rambla i kwartał pełen secesyjnych rezydencji. Poznaj mniej uczęszczane miejsca jak Col?nia Güell, Museu Egipci de Barcelona i Palau Baró de Quadras.Tłumaczenie: Sikora Jacek

36,90 zł
26,94 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

60
Ozdoby świąteczne. Dekoracje świąteczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,4%
oszczędzasz 3,41 zł

61
Eseje wybrane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eseje wybrane
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.10

Tłumaczenie: Sendyka Roma, Heydel Magda

49,00 zł
36,26 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

62
Czerwona ofensywa. Tom 3. Plan Andersa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

63
Zdrowe serce wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,00 zł
17,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,50 zł

64
Polonia Chrystiana. Szkice z dziejów Polski Chrześcijańskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,50 zł
37,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,70 zł

65
Decoupage. Sztuka ozdabiania. Wyd.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decoupage. Sztuka ozdabiania. Wyd.2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.25

Tłumaczenie: Mularczyk Małgorzata

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

66
Skąd się wzięłam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skąd się wzięłam
Dostępny
1 szt.

"Skąd się wzięłam i inne opowiadania dla małych dzieci. Julka poznaje świat" to książka dla 2-, 3- i 4-latków. Jej bohaterka powoli przestaje być maluszkiem i staje się przedszkolakiem. Uczy się korzystać z WC, dzielić zabawkami, poznaje nowe smaki i otaczający ją świat. Jest ciekawa zmian, ale jednocześnie się ich boi. Nasze dzieci podobnie postrzegają rzeczywistość. Najbezpieczniej czują się z mamą, a wprowadzane zmiany burzą ich dotychczasowy świat. Na przykładzie Julki pokażmy im, że stawianie kolejnych kroków nie jest trudne, przynosi ogromną radość i poczucie dumy z własnego sukcesu. Ta książka to także swego rodzaju przewodnik dla rodziców, którzy w mądry sposób pragną wprowadzić swoje dziecko w kolejny etap życia. Tytuły opowiadań: 1. Skąd się wzięłam 2. Nie lubię jeść 3. Kłopotliwa sprawa z WC 4. Moje zabawki są moje 5. Idę do przedszkola 6. Idę do lekarza 7. Mam braciszka 8. Chcę to mieć 9. Jadę na wakacje

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

67
Kolory kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

68
Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta - Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początk...
Dostępny
7 szt.

Książka opowiada o życiu Ludwika Zamenhofa - twórcy międzynarodowego języka, o jego rodzinie oraz początkach funkcjonowania esperanto. Autorzy zwracają także uwagę na miejsca związane z życiem tego wielkiego Polaka, szczególnie na wielokulturowy Białystok przełomu XIX/XX wieku. W publikacji znajduje się wiele dotąd niepublikowanych fotografii. Książka wydana w polsko-esperanckiej wersji językowej. Kliknij ten link by obejrzeć rozmowę z Autorami książki nadaną przez Telewizję Białystok La libro rakontas pri la vivo de Ludoviko Zamenhof - la kreinto de lingvo internacia, lia familio kaj komenco de funkciado de Esperanto. La autoroj turnis ankau sian atenton al lokoj ligitaj kun la vivo de ci tiu grava polo, precipe al la multkultura Bjalistoko de inter la 19-a kaj la 20-a jarcentoj. En la publikajo trovigas multaj gis nun ne publikigitaj fotoj. La libro estas eldonita en du lingvoversioj: en la pola kaj Esperanto.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

69
Time After Time. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time After Time. CD
Cyndi Lauper, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

57,90 zł
70
Nekroskop 7. Ostatnie zamczysko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nekroskop 7. Ostatnie zamczysko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

Nathan musi odszukać zródło mocy, które pomoże mu pokonać Wampyry zamieszkujące Ostatnie Zamczysko. Szef brytyjskiego Wydziału E. pomoże mu w trudnej misji? Czy metafizyczne zdolności Nathana podołają naturalnym i nienaturalnym potęgom? Czy zapewnią mu powrót do domu? A jeśli tak, to co dalej?

36,80 zł
26,50 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,30 zł

71
Przygody Hucka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Hucka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.09

21,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

72
Ses Plus Grands Succes. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ses Plus Grands Succes. CD
Montand Yves, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

66,90 zł
Powiadomienie
73
Live. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live. CD
Joan Baez, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

33,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry