hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.12.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 14 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni, wydanie 3 (Paulina Mechło, Jolanta Grzelka), na drugim Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych (Andrzej Maleszka). Kolejny produkt to Disney Księżniczka. Brokatowe ubieranki (praca zbiorowa) oraz LEGO Ninjago. Garmadon: Dobry czy zły? (praca zbiorowa).
1
Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni...
Dostępny117 szt.

Intelekt to coś więcej niż inteligencja. To całokształt wiedzy i zdolności umysłowych człowieka. Potężne narzędzie kształtujące nasze życie we wszystkich jego aspektach. Jednak i my sami każdego dnia wpływamy na działanie własnego intelektu. Między stylem życia i jego jakością a pracą mózgu zachodzi swoiste sprzężenie zwrotne. Możemy więc śmiało pokusić się o twierdzenie, że za pomocą odpowiedniego zestawu ćwiczeń możemy stymulować i pobudzać intelekt tak, by lepiej wykorzystywać jego możliwości. A te, jako się rzekło, są potężne. Paulina Mechło i Jolanta Grzelka od wielu lat zajmują się możliwościami ludzkiego mózgu w ujęciu psychologicznym i neurokognitywistycznym. W książce proponują zestaw ćwiczeń, które już po miesiącu systematycznego wykonywania w zauważalny sposób wzmacniają potencjał intelektu. Autorki wyodrębniły jego pięć kluczowych sfer i dla każdej z nich opracowały specjalny trening. Dzięki niemu nauczymy się, jak wzmocnić i sprawniej wykorzystywać: • pamięć, czyli spiżarnię informacji, • uwagę, czyli reflektor oświetlający rzeczywistość, • kreatywność, czyli zdolność do tworzenia nowej jakości, • język, czyli zwierciadło intelektum, • wiedzę, czyli cały zasób posiadanych informacji. A wszystko to w ciągu zaledwie 31 dni. Oczywiście, jak przy każdym treningu, gwarancją sukcesu jest systematyczność, jednak ćwiczenia są tak ciekawe i atrakcyjne, że ich wykonywanie bez problemu wchodzi w nawyk. A zatem – zaczynajmy!

49,00 zł
32,83 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,17 zł

17 osób kupiło
2
Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych
Dostępny2951 szt.

Powieść z bestsellerowego cyklu „Magiczne Drzewo”. Bohaterowie zostają przeniesieni do Świata Ogromnych. Muszą żyć wśród olbrzymów i chodzić do szkoły z gigantycznymi dziećmi. Są jedynymi małymi istotami w świecie, gdzie wszystko jest ogromne, a każdy pragnie być największy. Walczą z wielkimi stworami, potężnym Gigunem i z pokusą, aby zmienić się w Ogromnych. By powrócić na Ziemię, muszą odnaleźć tajemnicze puzzle, które otwierają drogę do świata ludzi. Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem za wyobraźnię, mądrość i humor. Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.

39,99 zł
27,59 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 12,40 zł

15 osób kupiło
3
Disney Księżniczka. Brokatowe ubieranki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Brokatowe ubieranki
Dostępny47 szt.

Kopciuszek uwielbia gdy jego suknia wiruje w rytm muzyki. Dżasmina szykuje się do długiej podróży. Nawet najbardziej waleczna księżniczka lubi czasem wystąpić w odświętnym stroju. Ubierz księżniczki w czarujące kreacje na bal oraz wygodne ubrania na daleką wyprawę. Wszystko czego potrzebujesz, to… brokatowe naklejki! Wystrzałowej zabawy!

17,00 zł
11,99 zł

Rabat 29,5%
oszczędzasz 5,01 zł

12 osób kupiło
4
LEGO Ninjago. Garmadon: Dobry czy zły? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Ninjago. Garmadon: Dobry czy zły?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Kto ma cztery ramiona i mroczne serce? Największy złoczyńca w historii krainy Ninjago! Pomóż Garmadonowi rozwiązać wszystkie zagadki i zadania, a potem przeczytaj pełne zwrotów akcji opowiadanie i zabawne komiksy o tej niejednoznacznej postaci. Zbuduj własną minifigurkę złowrogiego lorda i zdecyduj, czy jest dobry, zły... albo czy po prostu jest Garmadonem!

19,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,01 zł

10 osób kupiło
5
Barbie. Brokatowe ubieranki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Brokatowe ubieranki
Dostępny25 szt.

Wyprawa na szlak, wycieczka za miasto czy kąpiel w ciepłym morzu, to świetna przygoda! Ubierz Barbie i jej przyjaciółki w odpowiedni strój i zadbaj też o wyposażenie. Wszystko czego potrzebujesz, to… brokatowe naklejki! Wystrzałowej zabawy!

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

9 osób kupiło
6
Kraina Lodu 2. Szlaczki i literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Szlaczki i literki
Dostępny29 szt.

Anna i Elsa zapraszają do krainy szlaczków i literek! Rysowanie wzorków po śladach, a następnie samodzielnie, to świetna zabawa, która przy okazji rozwija sprawność manualną. Kreślenie odpowiednio dobranych kształtów stanowi doskonały wstęp do nauki pisania, a towarzystwo ulubionych bohaterów zapewnia uśmiech na twarzy każdego dziecka!

9,80 zł
6,99 zł

Rabat 28,7%
oszczędzasz 2,81 zł

7 osób kupiło
7
Emocjonalne SOS. Scenariusze zajęć socjoterapeutycznych dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emocjonalne SOS. Scenariusze zajęć socjoterapeutycznych dla uczniów kl...
Dostępny28 szt.

Socjoterapia coraz częściej pojawia się w formach pomocy psychologiczno-pedagogicznych dla dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi oraz zachowania. Dzięki tej formie terapii zwiększa się możliwość udzielenia pomocy jednostkom nieprzystosowanym społecznie, wzrastającym w rodzinach dysfunkcyjnych czy dzieciom sprawiającym trudności wychowawcze. Prezentowana publikacja stanowi pomoc dla pedagogów, psychologów, terapeutów, którzy w swojej codziennej pracy mierzą się z różnego rodzaju trudnościami przejawianymi przez dzieci. Książka łączy rozważania teoretyczne dotyczące oddziaływań socjoterapeutycznych z programem zajęć dla dzieci w młodszym wieku szkolnym. Zaprezentowany program socjoterapeutyczny z pewnością przyczyni się do wzbogacenia warsztatu pracy osób prowadzących oddziaływania socjoterapeutyczne, wychowawcze czy terapeutyczne.

18,90 zł
13,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

7 osób kupiło
8
Miki. Maluj wodą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miki. Maluj wodą
Dostępny51 szt.

Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie ze świata Disneya – Miki i jego przyjaciele.

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

6 osób kupiło
9
Lego Jurassic World. Spotkanie w dżungli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Jurassic World. Spotkanie w dżungli
Dostępny54 szt.

Odwiedź niesamowity park rozrywki Jurassic World™ i ruszaj na spotkanie z ogromnymi dinozaurami! Rozwiązuj ciekawe zadania i przeczytaj niezwykłe komiksy. Zbuduj minifigurkę Owena Grady’ego by wraz z nim przeżyć wspaniałą przygodę!

18,99 zł
15,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
10
Baśnie Braci Grimm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie Braci Grimm
Dostępny5 szt.

Baśnie braci Grimm to opowieści pełne magii i przygód - od pokoleń czytane dzieciom na całym świecie. Należą do światowej klasyki literatury dziecięcej. Dzięki nim poznajemy niezwykłych bohaterów, którzy zmagają się z przeciwnościami losu. Cieszymy się, gdy dobro zwycięża, a niegodziwość zostaje ukarana. Czasem okrutny los wymierza surową karę, czasem bohaterowie zbierają cięgi za nie swoje winy, czasem na naszych oczach ktoś ginie lub cierpi w ukryciu ale taki jest właśnie świat baśniowych opowieści. W niniejszym zbiorze znalazły się teksty, które są wiernym tłumaczeniem baśni braci Grimm wydanych ponad 200 lat temu.

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

4 osoby kupiły
11
National Geographic Kids. Atlas świata. Łamigłówki i naklejkowe zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Atlas świata. Łamigłówki i naklejkowe zadani...
Dostępny17 szt.

Wdrap się na góry w Azji, pojedź na safari do Afryki i zagraj w piłkę nożną w Ameryce Południowej. Podróżuj dookoła świata dzięki tej fantastycznej książce z naklejkami! Znajdziesz w niej 8 pełnostronicowych map świata i wszystkich siedmiu kontynentów, a także mnóstwo informacji o różnych krajach oraz zabawne zadania i gry rozwijające różne umiejętności.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
12
Afirmacje. Jak zwiększyć swoją siłę wewnętrzną i odzyskać kontrolę nad własnym życiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afirmacje. Jak zwiększyć swoją siłę wewnętrzną i odzyskać kontrolę nad...
Dostępny375 szt.

Stuart Wilde, odwołując się do własnych doświadczeń, mówi o wrodzonych zdolnościach człowieka, dzięki którym każdy może samodzielnie kształtować swój los. Każdy z nas bowiem dysponuje energią o niezwykłych właściwościach twórczych. Wystarczy uświadomić sobie jej istnienie w nas i umiejętnie nią pokierować - stosując między innymi sztukę afirmacji - by spełniło się to, czego w życiu pragniemy. Pisząc ze specyficznym angielskim humorem, przekazuje nam w zrozumiały, przystępny sposób informacje na temat metafizycznego wymiaru rzeczywistości. Udziela prostych, praktycznych rad i proponuje ćwiczenia, które umacniają naszą świadomość własnej energii, a tym samym wiarę w siebie i w skuteczność naszych przedwsięwzięć.

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

3 osoby kupiły
13
Genealogia dla najmłodszych, czyli wyjątkowa podróż w czasie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genealogia dla najmłodszych, czyli wyjątkowa podróż w czasie
Dostępny2001 szt.

Pięknie zilustrowana książka będąca dla dzieci wehikułem czasu, który przeniesie je do przeszłości, tej bliższej, i tej odległej. Skąd się wzięliśmy? Czego możemy dowiedzieć się od naszych bliskich o przeszłości? Jak zbierać informacje? I co się przydać może do budowy naszego własnego drzewa genealogicznego? Cenne wskazówki dla najmłodszych detektywów przeszłości! Zapraszamy do podróży w czasie!

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

3 osoby kupiły
14
National Geographic Kids. Ludzkie ciało. Encyklopedia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Ludzkie ciało. Encyklopedia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak działa ludzkie ciało? Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie! Zawiera zarówno podstawowe informacje, jak i wciągające ciekawostki o ludzkim ciele i mechanizmach jego funkcjonowania. Dowiedz się, w jakie układy jest wyposażony nasz organizm, poznając niezwykłe fakty i oglądając niesamowite zdjęcia, ilustracje i diagramy. Czy wiesz, że woskowina w uszach pełni funkcje ochronne, wychwytując zabrudzenia, zarazki i wodę szkodliwe dla bębenków? Albo że krew, krążąc po naszym ciele, codziennie pokonuje prawie 20 000 kilometrów? Jeśli uważasz, że to niewiarygodne, to nie zwlekaj dłużej, bo to znaczy, że masz jeszcze wiele do odkrycia. Dzięki tej książce dowiesz się wielu nowych i fascynujących rzeczy zarówno o otaczającym cię świecie, jak i o sobie samym!

45,00 zł
35,55 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

3 osoby kupiły
15
Disney Księżniczka. Szlaczki i literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Szlaczki i literki
Dostępny35 szt.

Księżniczki zapraszają do krainy szlaczków i literek! Rysowanie wzorków po śladach, a następnie samodzielnie, to świetna zabawa, która przy okazji rozwija sprawność manualną. Kreślenie odpowiednio dobranych kształtów stanowi doskonały wstęp do nauki pisania, a towarzystwo ulubionych bohaterów zapewnia uśmiech na twarzy każdego dziecka!

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

3 osoby kupiły
16
Wojownik autostrady. Tom 1. Piekło na autostradzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownik autostrady. Tom 1. Piekło na autostradzie
Dostępny103 szt.

Kultowa powieść paragrafowa. Grupka ocaleńców wojny atomowej podprzywództwem Cala Phoenixa przedziera się ze zrujnowanego Teksasu do relatywnie bezpiecznej Kalifornii. Wszelkie decyzje co do ich losów należą do czytelnika.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
17
Lwowskie wykłady akademickie. Tom 2. Wykłady z filozofii średniowiecznej i odrodzeniowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lwowskie wykłady akademickie. Tom 2. Wykłady z filozofii średniowieczn...
Dostępny13 szt.

Kolejny tom wykładów K. Twardowskiego w serii „Biblioteka Europejska”.

73,50 zł
51,45 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,05 zł

2 osoby kupiły
18
Mój atlas roślin Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój atlas roślin Polski
Dostępny5 szt.

Atlas prezentuje wiele roślin występujących na terenie Polski. Znajdziesz w nim opisy gatunków zarówno pospolitych, jak i rzadkich lub chronionych. Możesz go wziąć ze sobą, gdy wybierzesz się na spacer lub na wycieczkę przyrodniczą. Kiedy znajdziesz opisaną roślinę, uważnie ją obejrzyj, potem porównaj z opisem i rysunkami w książce oraz wykonaj zaproponowane zadania.

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
19
Trudny przeciwnik. Arcybiskup Ignacy Tokarczuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,60 zł
35,22 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,38 zł

1 osoba kupiła
20
Liczby i marzenia (seria Planete Doc Review) - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczby i marzenia (seria Planete Doc Review)
Dostępny2 szt.

Wąskie uliczki Neapolu, niszczejące kamienice pamiętające czasy średniowiecza i kontenery ze śmieciami na chodniku. W takiej scenerii kantor loteryjny prowadzony od kilku pokoleń. Pracujące w nim kuzynki wciąż korzystają z tej samej książki opisującej zasady gry. Wszystko ma swój numer. Jeśli przyśnił Ci się ojciec niosący wiadro wody, wybierasz 81 (ojciec), 53 (stopa), 39 (woda), 14 (wiadro). Mieszkańcy Neapolu wierzą w te wszystkie teorię o tajemniczym znaczeniu liczb. Salony Lotto i Bingo należą do najczęściej odwiedzanych przez tamtejszych graczy. Wśród klientów loterii są i emeryci, i bezrobotni, i ciężko pracujący robotnicy. Nikt nie grzeszy zamożnością, bo Neapol nigdy nie był jej synonimem. Niektórzy obstawiają te same numery przez całe życie, wiążąc je z ważnymi dla siebie faktami. Inni grają liczbami, które w danej chwili mają dla nich znaczenie.

5,99 zł
1 osoba kupiła
21
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-syrenka Rus pudełko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,40 zł
34,56 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,84 zł

1 osoba kupiła
22
Auta. Szlaczki i literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Szlaczki i literki
Dostępny34 szt.

Zygzak i jego przyjaciele zapraszają do krainy szlaczków i literek! Rysowanie wzorków po śladach, a następnie samodzielnie, to świetna zabawa, która przy okazji rozwija sprawność manualną. Kreślenie odpowiednio dobranych kształtów stanowi doskonały wstęp do nauki pisania, a towarzystwo ulubionych bohaterów zapewnia uśmiech na twarzy każdego dziecka!

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
23
Kościoły Grybowa Monografia historyczno-artystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościoły Grybowa Monografia historyczno-artystyczna
Dostępny13 szt.

W opracowaniu pojawia się szereg postaci historycznych, jakie miały wpływ na kształt grybowskiej parafii, takich jak duchowni, artyści, włodarze miasta, rzemieślnicy czy wreszcie zwykli mieszkańcy. Szczególne znaczenie miała współpraca dwóch osób ? grybowskiego proboszcza ks. Jana Solaka i warszawskiego architekta Zdzisława Mączeńskiego, których połączyła zainicjowana na początku XX w. budowa kościoła parafialnego. Wspólny cel, jakim było wzniesienie i wyposażenie świątyni, zaowocował trwającą ponad 50 lat przyjaźnią. Książka jest bogato ilustrowana archiwalnymi fotografiami dokumentującymi dzieła sztuki (często już nieistniejące) oraz zmiany, którym ulegał wygląd świątyń na przestrzeni wieków. Na szczególną uwagę zasługują zamieszczone w publikacji unikatowe projekty kościołów i elementów ich wyposażenia (w tym witraży). Opracowanie zostało również wzbogacone o listy Zdzisława Mączeńskiego do Jana Solaka z lat 50.i 60., dokumentujące ich współpracę artystyczną i życie osobiste.

65,00 zł
45,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 19,50 zł

1 osoba kupiła
24
Baśniowe opowieści dla chłopców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśniowe opowieści dla chłopców
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Ten pięknie ilustrowany zbiór pozwoli małym czytelnikom spędzić niezapomniane chwile w magicznym świecie ulubionych bajkowych bohaterów.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
25
Wiktor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiktor
Dostępny106 szt.

Wiktor, który uwielbia polować, od dawna marzył o ustrzeleniu geparda. Kiedy w końcu mu się to udaje, ze skóry ofiary robi sobie mięciutki dywan. Szczęście Wiktora nie trwa jednak długo – w nocy śnią mu się koledzy zabitego geparda. Są zrozpaczeni z powodu utraty swojego przyjaciela. Wiktor budzi się z wyrzutami sumienia i postanawia poszukać sposobu, by naprawić swój okrutny błąd. Układa sprytny plan działania. Sprytny, ale niebezpieczny... Jacques & Lise, duet grafików z Belgii, stworzył piękną opowieść o empatii, która rozśmieszy i oczaruje zarówno dorosłych, jak i dzieci. A finał tej historii nikogo nie pozostawi obojętnym. Jacques Maes & Lise Braekers zostali dwukrotnie uhonorowani prestiżową nagrodą Global Illustration Award (Excellence Award otrzymali za Wiktora, Grand Award przynano im wraz z tytułem Najlepszych Ilustratorów 2018 roku).

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

26
Rage Of War, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rage Of War, CD
Fireforce, Soulfood
Dostępny12 szt.

1. Rage Of War 2. March Or Die 3. Ram It 4. Firepanzer 5. Running 6. Forever In Time 7. 108-118 8. Army Of Ghosts 9. Rats In A Maze (CD exclusive) 10. A Price To Pay (CD exclusive) 11. From Scout To Liberator 12. Blood Judge (CD exclusive)

73,90 zł
27
Songs for the drunk and broken hearted, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs for the drunk and broken hearted, CD
Passenger, Cooking Vinyl
Dostępny20 szt.

Lista utworów: 1. Sword from the Stone 2. Tip of My Tongue 3. What You're Waiting for 4. The Way That I Love You 5. Remember to Forget 6. Sandstorm 7. A Song for the Drunk and Broken Hearted 8. Suzanne 9. Nothing Aches Like a Broken Heart 10. London in the Spring

53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

28
Songs For The Drunk And Broken Hearted LP, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs For The Drunk And Broken Hearted LP, Winyl
Passenger, Cooking Vinyl
Niedostępny
Brak

1.Sword from the Stone 2.Tip of My Tongue 3.What You're Waiting For 4.The Way That I Love You 5.Remember to Forget [Explicit] 6.Sandstorm 7.A Song for the Drunk and Broken Hearted 8.Suzanne 9.Nothing Aches Like a Broken Heart 10.London in the Spring 11.London in the Spring (Acoustic) 12.Nothing Aches Like a Broken Heart (Acoustic) 13.Suzanne (Acoustic) 14.A Song for the Drunk and Broken Hearted (Acoustic) 15.Sandstorm (Acoustic) 16.Remember to Forget (Acoustic) [Explicit] 17.The Way That I Love You (Acoustic) 18.What You're Waiting For (Acoustic) 19.Tip of My Tongue (Acoustic) 20.Sword from the Stone (Acoustic)

97,90 zł
88,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

29
Songs for the drunk and broken hearted (Deluxe Edition), 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs for the drunk and broken hearted (Deluxe Edition), 2 CD
Passenger, Cooking Vinyl
Dostępny20 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Sword from the Stone 2. Tip of My Tongue 3. What You're Waiting for 4. The Way That I Love You 5. Remember to Forget 6. Sandstorm 7. A Song for the Drunk and Broken Hearted 8. Suzanne 9. Nothing Aches Like a Broken Heart 10. London in the Spring CD 2 1. London in the Spring (Acoustic) 2. Nothing Aches Like a Broken Heart (Acoustic) 3. Suzanne (Acoustic) 4. A Song for the Drunk and Broken Hearted (Acoustic) 5. Sandstorm (Acoustic) 6. Remember to Forget (Acoustic) 7. The Way That I Love You (Acoustic) 8. What You're Waiting for (Acoustic) 9. Tip of My Tongue ( Acoustic) 10. Sword from the Stone (Acoustic)

65,90 zł
59,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

30
Songs of Unspeakable Terror, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs of Unspeakable Terror, LP
Bloody Hammers, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. A Night to Dismember 2. Hands of The Ripper 3. Witchfinder General 4. Not of this Earth 5. The Ones Who Own The Dark 6. Waking the Dead 7. Night of the Witch 8. We are the Damned 9. The Brain That Wouldn't Die 10. Lucifer's Light 11. I Spit On Your Corpse

104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

31
Transit Extended (Limited Edition), 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transit Extended (Limited Edition), 2 LP
Skalpel, Nopaper Records
Niedostępny
Brak

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Siesta 2. Simple 3. Sound Garden 4. Express (Unreleased Track) Strona B 1. If Music Was That Easy 2. Snow 3. Saragossa 4. Extended (Unreleased Track) LP 2 Strona C 1. Transit 2. Sea 3. Sigma 4. Extra (Unreleased Track) Strona D 1. Surround 2. Switch 3. Sunset 4. Exit (Unreleased Track)

176,90 zł
Powiadomienie
32
Phase IV Genocide, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phase IV Genocide, CD
Phase Reverse, Soulfood
Dostępny5 szt.

Lista utworów: 1. The Return 2. Destruction on Demand 3. Genocide [Explicit] 4. Copy 10-4 5. Know Thy Shit [Explicit] 6. Die and Let Live 7. Delete 8. Eat What You're Served 9. Sound of My Stone 10. Martyr of the Phase

73,90 zł
33
Satellites, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Satellites, CD
Dostępny8 szt.

Lista utworów: 1. Horizons (Extended Version) 2. Endless 3. Dreams 4. Us 5. Solitude 6. Oceans 7. Here Comes The Rain Again 8. Walls 9. Distance 10. 1999

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

34
Ancient Death Triumph (Limited Edition), CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ancient Death Triumph (Limited Edition), CD
Dostępny6 szt.

Lista utworów: 1. Decarnation 2. Ancient Death Triumph 3. Expulsed From Decay 4. Impenitent Agony 5. Spawn Of The Incubus 6. Apocalyptic Dreams 7. Malformed Assimilation 8. Discarnate Forces 9. Thumbhang

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

35
Galdrum, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Galdrum, CD
Stormkeep, Soulfood
Niedostępny
Brak

1. Glass Caverns of Dragon Kings 2. Lightning Frost 3. Of Lore 4. Lost in Mystic Woods and Cursed Hollows

82,90 zł
Powiadomienie
36
Archives Volume 5 1992-2005 CDDVD, CD  +  DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archives Volume 5 1992-2005 CDDVD, CD + DVD
Riot, Soulfood
Dostępny5 szt.

CD1: 1 Black Mountain Woman (1992 Rough Mix - Alternate Intro) 2 Sylvia (1992 Demo - Alternate Vocal) 3 Magic Maker (1992 Rough Mix) 4 Night Breaker (1992 Demo) 5 Silent Screams (1992 Demo) 6 Sailor (1992 Rough Mix) 7 Good Lovin' (ALternate Version) 8 Brethren of the Long House (1994 Rough Mix) 9 Rain (1994 Demo) 10 Knockin' at My Door (2005 Demo) 11 Darker Side Of Light (2005 Demo) 12 Killer (1989 Joe Lynn Turner - Version 2) 13 Warrior (Live 1982) 14 Rock City (Live 1980) CD2: 1 Sylvia (Alternate Version Demo) 2 Intro Romeo 3 Instrumental Themes 4 Instrumental (Unreleased Song 1992) 5 Instrumental (Unreleased Song 1994) Data track (mp3 file): Mark Reale / Guy Speranza Studio writing Jam DAT tape 4-4-1994 DVD: Live in Japan 1996

134,90 zł
37
Out of the Shadows, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Out of the Shadows, CD
Awaken, Soulfood
Dostępny6 szt.

Lista utworów: 1. Black from Blue 2. Moment of Truth 3. Drowning Pool 4. My Heart of Darkness 5. Dachau Be My Destiny 1. Out of the Shadows 2. Only Your Eyes to Weep 3. The Spider Dream 4. Twist of Fate 5. Nine Circles, Pt. 1 - Through the Gates 6. Nine Circles, Pt. 2 - The Dark Side of Sorrow 7. Nice Circles, Pt. 3 - City of Dis

73,90 zł
38
Both Sides Of Midnight, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Both Sides Of Midnight, CD
Niedostępny
Brak

1.Mountain 2.Don't Make Believe 3.Fool for Love 4.My Last Breath 5.Everything 6.Forever Yours 7.Fly High 8.When I'm with You 9.The End of You and Me 10.Where Love Is

62,90 zł
Powiadomienie
39
Return From The World's End, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Return From The World's End, CD
Frame Of Mind, Soulfood
Dostępny7 szt.

Tracklista: 1. Home (Feat. Pyrroline) 2. Mislead 3. Canada 4. Mirror Mirror On The Wall 5. Erode 6. Phoenix From The Ashes 7. Underground 8. Counting The Days 9. You 10. Oblivion 11. Born To Live, Born To Die

62,90 zł
40
Convoy Of Sickness, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Convoy Of Sickness, CD
Misanthropia, Massacre Records
Dostępny5 szt.

Lista utworów: 1. Convoy Of Sickness 2. Silent War 3. Pathological Desire To Kill 4. Nicodemus Narcissus 5. Sorrow Made Flesh 6. Aan De Herwijnse Zijde 7. The Unburied 8. The Eagle And The Hare 9. Roze Balletten 10. Through The Eye Of The Needle

62,90 zł
53,47 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,43 zł

41
Tales From The Dark Side, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tales From The Dark Side, CD
Black Knight, Soulfood
Dostępny7 szt.

Lista utworów: 1. Story Of The Day 2. Beware Of The Blind 3. Irish Boy 4. Excavated 5. Rival 6. A Tale From The Darkside [Explicit] 7. Profound 8. Pay For Black Knight 9. Warrior 10. A Tale From The Darkside (Live 2007) 11. Warrior (Live 2016) 12. Legend (Live 2016) 13. Beware Of The Blind (Live 2017) 14. Rival (Live 2017) 15. Primal Power (Live 2017)

62,90 zł
42
Into The Future, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Into The Future, CD
Alien, Soulfood
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1.You Still Burn 2.Night of Fire 3.War Scars 4.Time Is Right 5.What Are We Fighting For 6.Into the Future 7.Freedom Wind 8.Really Wheeling It 9.Fallin' Way Down 10.In Her Eyes 11.Children

62,90 zł
Powiadomienie
43
The symphony of the wandering jew part II, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The symphony of the wandering jew part II, CD
Foreign, Soulfood
Dostępny9 szt.

Lista utworów: 1. Yerushalaïm (Feat. Zak Stevens, Leo Margarit, Amanda Lehmann) 2. Rise 1187 (Feat. Zak Stevens, Amanda Lehmann) 3. Mariner Of All Seas (Feat. Amanda Lehmann) 4. Holy Lands 5. Eternity, Pt. III 6. Running Time (Feat. Tom S. Englund, Emma Elvaston, Emmanuel Levy) 7. The Fountain (Feat. Emma Elvaston) 8. Mysteries To Come (Feat. Tom S. Englund, Emma Elvaston, Mike Lepond, Emmanuel Levy, Leo Margarit) 9. Secrets Of Art (Feat. Andy Kuntz) 10. Symphonic Caress (Feat. Andy Kuntz, Mike Lepond) 11. Eternity, Pt. IV (Feat. Leo Margarit) 12. Revolutions (Feat. Fanny Deroy, Leo Maragrit) 13. Witness Of Changes (Feat. Fanny Deroy)

62,90 zł
44
Over And Out, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Over And Out, CD
Darkness, Massacre Records
Dostępny14 szt.

1.Every Time You Curse Me 2.Dawn of the Dumb [Explicit] 3.Over and Out [Explicit] 4.Slave to the Grind 5.Tinkerbell Must Die (Live In Osaka, Japan) [Explicit] 6.Armageddon [Explicit] 7.Faded Pictures (Unplugged)

73,90 zł
62,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,08 zł

45
Ancient Death Triumph, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ancient Death Triumph, CD
Slaughterday, Soulfood
Dostępny5 szt.

Lista utworów: 1. Decarnation 2. Ancient Death Triumph 3. Expulsed from Decay 4. Impenitent Agony 5. Spawn of the Incubus 6. Apocalyptic Dreams 7. Malformed Assimilation 8. Discarnate Forces 9. Thumbhang

62,90 zł
46
Syttykoon Toinen Aurinko, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syttykoon Toinen Aurinko, CD
Dostępny8 szt.

1.Sub idem tempus 2.Syttyköön toinen aurinko 3.Hautajaiset 4.Mustavalkoinen 5.Kylmä maa 6.Kuolevan surun alla 7.Paha ihminen 8.Särkynyt 9.Hyvästi

73,90 zł
47
Dragon Drums, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dragon Drums, CD
Dragonslayer, Soulfood
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. The Slayer 2. Run Like Hell 3. Blind Terror 4. Satan is Free 5. Broken Hearts 6. Man in the Dark 7. Hammerhead 8. Lady of the Night 9. I Want Your Life 10. Satan is Free 11. Broken Hearts 12. Rock with Me 13. Lies in Your Eyes 14. Dragon Drums 15. The Hunger 16. Satan's Soldiers 17. The Battle is on 18. Catch Me

104,90 zł
Powiadomienie
48
Gold N Glory, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold N Glory, CD
Faithful Breath, Soulfood
Dostępny5 szt.

1.March to Valhalla 2.Gold 'N' Glory 3.Jailbreaker 4.King of the Rock 5.Play the Game 6.Princess in Disguise 7.Don't Feel Hate 8.Don't Drive Me Mad 9.A Million Hearts (Extended Version)

110,90 zł
49
Bare Knuckle, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bare Knuckle, CD
Dostępny9 szt.

Lista utworów: 1. Cult of Misery 2. Unforgiving Land 3. Bare Knuckle 4. Servant of Despair 5. Buried Hope 6. Black Flag 7. Nail in You 8. Breaking New Ground 9. Shuffled Deck 10. Draw from the Bottom

73,90 zł
50
Dealers Of Divinity, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dealers Of Divinity, CD
WHITE MAGICIAN, Soulfood
Niedostępny
Brak

1.Dealers of Divinity 2.Mad Magic II: In the Absence of Gods (Bad Magic) 3.Fading into the Obscurity of Ages 4.In Memoriam: Love and Magic (Magic and Love) 5.Magia Nostra 6.Power of the Stone 7.Spectre of a Dying Flame

62,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry