hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 14 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych (Andrzej Maleszka), na drugim LEGO Ninjago. Garmadon: Dobry czy zły? (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Barbie. Brokatowe ubieranki (praca zbiorowa) oraz Disney Księżniczka. Brokatowe ubieranki (praca zbiorowa).
1
Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych
Dostępny
1532 szt.

Powieść z bestsellerowego cyklu „Magiczne Drzewo”. Bohaterowie zostają przeniesieni do Świata Ogromnych. Muszą żyć wśród olbrzymów i chodzić do szkoły z gigantycznymi dziećmi. Są jedynymi małymi istotami w świecie, gdzie wszystko jest ogromne, a każdy pragnie być największy. Walczą z wielkimi stworami, potężnym Gigunem i z pokusą, aby zmienić się w Ogromnych. By powrócić na Ziemię, muszą odnaleźć tajemnicze puzzle, które otwierają drogę do świata ludzi. Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem za wyobraźnię, mądrość i humor. Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.

39,99 zł
27,59 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 12,40 zł

25 osób kupiło
2
LEGO Ninjago. Garmadon: Dobry czy zły? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Ninjago. Garmadon: Dobry czy zły?
Dostępny
241 szt.

Kto ma cztery ramiona i mroczne serce? Największy złoczyńca w historii krainy Ninjago! Pomóż Garmadonowi rozwiązać wszystkie zagadki i zadania, a potem przeczytaj pełne zwrotów akcji opowiadanie i zabawne komiksy o tej niejednoznacznej postaci. Zbuduj własną minifigurkę złowrogiego lorda i zdecyduj, czy jest dobry, zły... albo czy po prostu jest Garmadonem!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

20 osób kupiło
3
Barbie. Brokatowe ubieranki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Brokatowe ubieranki
Dostępny
62 szt.

Wyprawa na szlak, wycieczka za miasto czy kąpiel w ciepłym morzu, to świetna przygoda! Ubierz Barbie i jej przyjaciółki w odpowiedni strój i zadbaj też o wyposażenie. Wszystko czego potrzebujesz, to… brokatowe naklejki! Wystrzałowej zabawy!

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

12 osób kupiło
4
Disney Księżniczka. Brokatowe ubieranki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Brokatowe ubieranki
Dostępny
113 szt.

Kopciuszek uwielbia gdy jego suknia wiruje w rytm muzyki. Dżasmina szykuje się do długiej podróży. Nawet najbardziej waleczna księżniczka lubi czasem wystąpić w odświętnym stroju. Ubierz księżniczki w czarujące kreacje na bal oraz wygodne ubrania na daleką wyprawę. Wszystko czego potrzebujesz, to… brokatowe naklejki! Wystrzałowej zabawy!

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

8 osób kupiło
5
Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni...
Dostępny
118 szt.

Intelekt to coś więcej niż inteligencja. To całokształt wiedzy i zdolności umysłowych człowieka. Potężne narzędzie kształtujące nasze życie we wszystkich jego aspektach. Jednak i my sami każdego dnia wpływamy na działanie własnego intelektu. Między stylem życia i jego jakością a pracą mózgu zachodzi swoiste sprzężenie zwrotne. Możemy więc śmiało pokusić się o twierdzenie, że za pomocą odpowiedniego zestawu ćwiczeń możemy stymulować i pobudzać intelekt tak, by lepiej wykorzystywać jego możliwości. A te, jako się rzekło, są potężne. Paulina Mechło i Jolanta Grzelka od wielu lat zajmują się możliwościami ludzkiego mózgu w ujęciu psychologicznym i neurokognitywistycznym. W książce proponują zestaw ćwiczeń, które już po miesiącu systematycznego wykonywania w zauważalny sposób wzmacniają potencjał intelektu. Autorki wyodrębniły jego pięć kluczowych sfer i dla każdej z nich opracowały specjalny trening. Dzięki niemu nauczymy się, jak wzmocnić i sprawniej wykorzystywać: • pamięć, czyli spiżarnię informacji, • uwagę, czyli reflektor oświetlający rzeczywistość, • kreatywność, czyli zdolność do tworzenia nowej jakości, • język, czyli zwierciadło intelektum, • wiedzę, czyli cały zasób posiadanych informacji. A wszystko to w ciągu zaledwie 31 dni. Oczywiście, jak przy każdym treningu, gwarancją sukcesu jest systematyczność, jednak ćwiczenia są tak ciekawe i atrakcyjne, że ich wykonywanie bez problemu wchodzi w nawyk. A zatem – zaczynajmy!

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

7 osób kupiło
6
Kraina Lodu 2. Szlaczki i literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Szlaczki i literki
Dostępny
64 szt.

Anna i Elsa zapraszają do krainy szlaczków i literek! Rysowanie wzorków po śladach, a następnie samodzielnie, to świetna zabawa, która przy okazji rozwija sprawność manualną. Kreślenie odpowiednio dobranych kształtów stanowi doskonały wstęp do nauki pisania, a towarzystwo ulubionych bohaterów zapewnia uśmiech na twarzy każdego dziecka!

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

6 osób kupiło
7
Lego Jurassic World. Spotkanie w dżungli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Jurassic World. Spotkanie w dżungli
Dostępny
59 szt.

Odwiedź niesamowity park rozrywki Jurassic World™ i ruszaj na spotkanie z ogromnymi dinozaurami! Rozwiązuj ciekawe zadania i przeczytaj niezwykłe komiksy. Zbuduj minifigurkę Owena Grady’ego by wraz z nim przeżyć wspaniałą przygodę!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

5 osób kupiło
8
Disney Księżniczka. Szlaczki i literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Szlaczki i literki
Dostępny
62 szt.

Księżniczki zapraszają do krainy szlaczków i literek! Rysowanie wzorków po śladach, a następnie samodzielnie, to świetna zabawa, która przy okazji rozwija sprawność manualną. Kreślenie odpowiednio dobranych kształtów stanowi doskonały wstęp do nauki pisania, a towarzystwo ulubionych bohaterów zapewnia uśmiech na twarzy każdego dziecka!

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

5 osób kupiło
9
Afirmacje. Jak zwiększyć swoją siłę wewnętrzną i odzyskać kontrolę nad własnym życiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afirmacje. Jak zwiększyć swoją siłę wewnętrzną i odzyskać kontrolę nad...
Dostępny
231 szt.

Stuart Wilde, odwołując się do własnych doświadczeń, mówi o wrodzonych zdolnościach człowieka, dzięki którym każdy może samodzielnie kształtować swój los. Każdy z nas bowiem dysponuje energią o niezwykłych właściwościach twórczych. Wystarczy uświadomić sobie jej istnienie w nas i umiejętnie nią pokierować - stosując między innymi sztukę afirmacji - by spełniło się to, czego w życiu pragniemy. Pisząc ze specyficznym angielskim humorem, przekazuje nam w zrozumiały, przystępny sposób informacje na temat metafizycznego wymiaru rzeczywistości. Udziela prostych, praktycznych rad i proponuje ćwiczenia, które umacniają naszą świadomość własnej energii, a tym samym wiarę w siebie i w skuteczność naszych przedwsięwzięć.

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

4 osoby kupiły
10
Auta. Szlaczki i literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Szlaczki i literki
Dostępny
50 szt.

Zygzak i jego przyjaciele zapraszają do krainy szlaczków i literek! Rysowanie wzorków po śladach, a następnie samodzielnie, to świetna zabawa, która przy okazji rozwija sprawność manualną. Kreślenie odpowiednio dobranych kształtów stanowi doskonały wstęp do nauki pisania, a towarzystwo ulubionych bohaterów zapewnia uśmiech na twarzy każdego dziecka!

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

3 osoby kupiły
11
Lwowskie wykłady akademickie. Tom 2. Wykłady z filozofii średniowiecznej i odrodzeniowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lwowskie wykłady akademickie. Tom 2. Wykłady z filozofii średniowieczn...
Dostępny
11 szt.

Kolejny tom wykładów K. Twardowskiego w serii „Biblioteka Europejska”.

52,90 zł
37,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,87 zł

1 osoba kupiła
12
Miki. Maluj wodą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miki. Maluj wodą
Dostępny
4 szt.

Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie ze świata Disneya – Miki i jego przyjaciele.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
13
Wojownik autostrady. Tom 1. Piekło na autostradzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownik autostrady. Tom 1. Piekło na autostradzie
Dostępny
123 szt.

Kultowa powieść paragrafowa. Grupka ocaleńców wojny atomowej podprzywództwem Cala Phoenixa przedziera się ze zrujnowanego Teksasu do relatywnie bezpiecznej Kalifornii. Wszelkie decyzje co do ich losów należą do czytelnika.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
14
Emocjonalne SOS. Scenariusze zajęć socjoterapeutycznych dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emocjonalne SOS. Scenariusze zajęć socjoterapeutycznych dla uczniów kl...
Dostępny
78 szt.

Socjoterapia coraz częściej pojawia się w formach pomocy psychologiczno-pedagogicznych dla dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi oraz zachowania. Dzięki tej formie terapii zwiększa się możliwość udzielenia pomocy jednostkom nieprzystosowanym społecznie, wzrastającym w rodzinach dysfunkcyjnych czy dzieciom sprawiającym trudności wychowawcze. Prezentowana publikacja stanowi pomoc dla pedagogów, psychologów, terapeutów, którzy w swojej codziennej pracy mierzą się z różnego rodzaju trudnościami przejawianymi przez dzieci. Książka łączy rozważania teoretyczne dotyczące oddziaływań socjoterapeutycznych z programem zajęć dla dzieci w młodszym wieku szkolnym. Zaprezentowany program socjoterapeutyczny z pewnością przyczyni się do wzbogacenia warsztatu pracy osób prowadzących oddziaływania socjoterapeutyczne, wychowawcze czy terapeutyczne.

19,50 zł
15,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,51 zł

1 osoba kupiła
15
Kubuś i Przyjaciele. Megakolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubuś i Przyjaciele. Megakolorowanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Ta Megakolorowanka to prawdziwe wyzwanie w dużym formacie. Pamiętaj, że gotowe obrazki możesz wyrwać z książki i udekorować nimi swój pokój. W książce znajdziesz też naklejki do samodzielnego pokolorowania. Czas na świetną zabawę i szaleństwo w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
16
Soliści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soliści
Dostępny
54 szt.

Pod wpływem impulsu, Małgorzata postanawia wziąć udział w castingu do zespołu znanego choreografa Petera Duke'a. Od tego momentu jej życie wywraca się do góry nogami, nie tylko za sprawą tańca, ale także nowo poznanego Tomasza, którego zielone oczy prześladują ją również w snach. Daj się wciągnąć w świat tańca, pełen magii, ale także wymagający wysiłku i silnej woli. Jak wiele można poświęcić dla pasji? Czy oprócz niej jest jeszcze miejsce na miłość?

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

1 osoba kupiła
17
Karykatury chrześcijaństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karykatury chrześcijaństwa
Dostępny
3 szt.

Czym chrześcijaństwo na pewno nie jest i co naprawdę głosi – ks. Marek Dziewiecki. Każdy z nas – na skutek własnej słabości i niedoskonałości – w jakimś stopniu ma zawężone, a czasem wręcz wypaczone rozumienie istoty chrześcijaństwa. Bez złej woli ciągle próbujemy „dopasować” chrześcijaństwo do siebie, do swoich życiowych doświadczeń i subiektywnych przeżyć. Czynią to nie tylko ludzie świeccy, lecz także duchowni. W taki właśnie sposób powstaje każda karykatura: poprzez uwypuklanie pewnych aspektów, a pomijanie innych. Tymczasem nikt z nas nie ma prawa – nie tylko innym ludziom, ale nawet samemu sobie – głosić własnej, prywatnej wersji chrześcijaństwa. Mamy głosić wyłącznie to, co nam Bóg objawia. Bo chrześcijaństwo głosi to, co głosi, nie dlatego, że jest to chrześcijańskie, ale dlatego, że jest to prawdziwe. • Chrześcijaństwo to (nie) poddaństwo • Kobiety (nie) są w chrześcijaństwie gorzej traktowane od mężczyzn • Wiara mi (niczego nie) każe • Chrześcijaństwo to (nie) cierpiętnictwo • Chrześcijaństwo (nie) zabiera wolności

34,90 zł
33,85 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
18
Lwów nowoczesny w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lwów nowoczesny w.2
Dostępny
36 szt.

Lwów nowoczesny to pierwszy tak obszerny album poświęcony zupełnie nieznanemu obliczu międzywojennego modernizmu znad Pełtwi. Na przeszło 150 współczesnych fotografiach, przygotowanych specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa, zaprezentowano ikoniczne realizacje polskich, ukraińskich i żydowskich architektów: budynki hoteli, banków, biur, sklepów, kin, kamienic, willi, ale również obiektów sakralnych, teatrów, szpitali i szkół. Uzupełnieniem wydawnictwa są często publikowane po raz pierwszy archiwalne zdjęcia i plany pochodzące z polskich i ukraińskich zbiorów.Lwów, mimo konsekwencji I wojny światowej i wielkiego kryzysu gospodarczego z 1929 roku, prężnie i dynamicznie się rozwijał, stawiając na modernizację i kreatywność. Miasto wyróżniało się jako siedziba cenionej Politechniki Lwowskiej kuźni architektury i ważnego ośrodka kształcenia inżynierów, konstruktorów i planistów. Działający tu twórcy interesowali się koncepcjami innych modernistów w Europie i przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, co nie oznaczało ich bezrefleksyjnego naśladownictwa.Przedwojenny Lwów inspirował i zajmował istotne miejsce na mapie nie tylko II Rzeczypospolitej, ale także całej Nowej Europy. Zrealizowano tu wiele wybitnych dzieł modernizmu, które wyznaczały nowe kierunki rozwoju miasta. Architektoniczna nowoczesność stała się częścią lwowskiego genius loci, dawała nowy impuls i co najważniejsze, nie była skierowana przeciw tradycji miasta o wielowiekowej i wielonarodowej historii.

110,00 zł
79,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 30,80 zł

1 osoba kupiła
19
Wiktor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiktor
Dostępny
103 szt.

Wiktor, który uwielbia polować, od dawna marzył o ustrzeleniu geparda. Kiedy w końcu mu się to udaje, ze skóry ofiary robi sobie mięciutki dywan. Szczęście Wiktora nie trwa jednak długo – w nocy śnią mu się koledzy zabitego geparda. Są zrozpaczeni z powodu utraty swojego przyjaciela. Wiktor budzi się z wyrzutami sumienia i postanawia poszukać sposobu, by naprawić swój okrutny błąd. Układa sprytny plan działania. Sprytny, ale niebezpieczny... Jacques & Lise, duet grafików z Belgii, stworzył piękną opowieść o empatii, która rozśmieszy i oczaruje zarówno dorosłych, jak i dzieci. A finał tej historii nikogo nie pozostawi obojętnym. Jacques Maes & Lise Braekers zostali dwukrotnie uhonorowani prestiżową nagrodą Global Illustration Award (Excellence Award otrzymali za Wiktora, Grand Award przynano im wraz z tytułem Najlepszych Ilustratorów 2018 roku).

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

20
Rage Of War, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rage Of War, CD
Fireforce, Soulfood
Dostępny
14 szt.

1. Rage Of War 2. March Or Die 3. Ram It 4. Firepanzer 5. Running 6. Forever In Time 7. 108-118 8. Army Of Ghosts 9. Rats In A Maze (CD exclusive) 10. A Price To Pay (CD exclusive) 11. From Scout To Liberator 12. Blood Judge (CD exclusive)

73,90 zł
21
Songs for the drunk and broken hearted, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs for the drunk and broken hearted, CD
Passenger, Cooking Vinyl
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Sword from the Stone 2. Tip of My Tongue 3. What You're Waiting for 4. The Way That I Love You 5. Remember to Forget 6. Sandstorm 7. A Song for the Drunk and Broken Hearted 8. Suzanne 9. Nothing Aches Like a Broken Heart 10. London in the Spring

53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

22
Songs For The Drunk And Broken Hearted LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs For The Drunk And Broken Hearted LP, Winyl
Passenger, Cooking Vinyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

1.Sword from the Stone 2.Tip of My Tongue 3.What You're Waiting For 4.The Way That I Love You 5.Remember to Forget [Explicit] 6.Sandstorm 7.A Song for the Drunk and Broken Hearted 8.Suzanne 9.Nothing Aches Like a Broken Heart 10.London in the Spring 11.London in the Spring (Acoustic) 12.Nothing Aches Like a Broken Heart (Acoustic) 13.Suzanne (Acoustic) 14.A Song for the Drunk and Broken Hearted (Acoustic) 15.Sandstorm (Acoustic) 16.Remember to Forget (Acoustic) [Explicit] 17.The Way That I Love You (Acoustic) 18.What You're Waiting For (Acoustic) 19.Tip of My Tongue (Acoustic) 20.Sword from the Stone (Acoustic)

97,90 zł
88,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

23
Songs for the drunk and broken hearted (Deluxe Edition), 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs for the drunk and broken hearted (Deluxe Edition), 2 CD
Passenger, Cooking Vinyl
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Sword from the Stone 2. Tip of My Tongue 3. What You're Waiting for 4. The Way That I Love You 5. Remember to Forget 6. Sandstorm 7. A Song for the Drunk and Broken Hearted 8. Suzanne 9. Nothing Aches Like a Broken Heart 10. London in the Spring CD 2 1. London in the Spring (Acoustic) 2. Nothing Aches Like a Broken Heart (Acoustic) 3. Suzanne (Acoustic) 4. A Song for the Drunk and Broken Hearted (Acoustic) 5. Sandstorm (Acoustic) 6. Remember to Forget (Acoustic) 7. The Way That I Love You (Acoustic) 8. What You're Waiting for (Acoustic) 9. Tip of My Tongue ( Acoustic) 10. Sword from the Stone (Acoustic)

65,90 zł
59,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

24
Songs of Unspeakable Terror, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs of Unspeakable Terror, LP
Bloody Hammers, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Lista utworów: 1. A Night to Dismember 2. Hands of The Ripper 3. Witchfinder General 4. Not of this Earth 5. The Ones Who Own The Dark 6. Waking the Dead 7. Night of the Witch 8. We are the Damned 9. The Brain That Wouldn't Die 10. Lucifer's Light 11. I Spit On Your Corpse

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

25
Phase IV Genocide, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phase IV Genocide, CD
Phase Reverse, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Lista utworów: 1. The Return 2. Destruction on Demand 3. Genocide [Explicit] 4. Copy 10-4 5. Know Thy Shit [Explicit] 6. Die and Let Live 7. Delete 8. Eat What You're Served 9. Sound of My Stone 10. Martyr of the Phase

73,90 zł
Powiadomienie
26
Satellites, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Satellites, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Horizons (Extended Version) 2. Endless 3. Dreams 4. Us 5. Solitude 6. Oceans 7. Here Comes The Rain Again 8. Walls 9. Distance 10. 1999

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

27
Ancient Death Triumph (Limited Edition), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ancient Death Triumph (Limited Edition), CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Decarnation 2. Ancient Death Triumph 3. Expulsed From Decay 4. Impenitent Agony 5. Spawn Of The Incubus 6. Apocalyptic Dreams 7. Malformed Assimilation 8. Discarnate Forces 9. Thumbhang

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

28
Archives Volume 5 1992-2005 CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archives Volume 5 1992-2005 CDDVD, CD + DVD
Riot, Soulfood
Dostępny
8 szt.

CD1: 1 Black Mountain Woman (1992 Rough Mix - Alternate Intro) 2 Sylvia (1992 Demo - Alternate Vocal) 3 Magic Maker (1992 Rough Mix) 4 Night Breaker (1992 Demo) 5 Silent Screams (1992 Demo) 6 Sailor (1992 Rough Mix) 7 Good Lovin' (ALternate Version) 8 Brethren of the Long House (1994 Rough Mix) 9 Rain (1994 Demo) 10 Knockin' at My Door (2005 Demo) 11 Darker Side Of Light (2005 Demo) 12 Killer (1989 Joe Lynn Turner - Version 2) 13 Warrior (Live 1982) 14 Rock City (Live 1980) CD2: 1 Sylvia (Alternate Version Demo) 2 Intro Romeo 3 Instrumental Themes 4 Instrumental (Unreleased Song 1992) 5 Instrumental (Unreleased Song 1994) Data track (mp3 file): Mark Reale / Guy Speranza Studio writing Jam DAT tape 4-4-1994 DVD: Live in Japan 1996

134,90 zł
29
Out of the Shadows, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Out of the Shadows, CD
Awaken, Soulfood
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Black from Blue 2. Moment of Truth 3. Drowning Pool 4. My Heart of Darkness 5. Dachau Be My Destiny 1. Out of the Shadows 2. Only Your Eyes to Weep 3. The Spider Dream 4. Twist of Fate 5. Nine Circles, Pt. 1 - Through the Gates 6. Nine Circles, Pt. 2 - The Dark Side of Sorrow 7. Nice Circles, Pt. 3 - City of Dis

73,90 zł
30
Return From The World's End, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Return From The World's End, CD
Frame Of Mind, Soulfood
Dostępny
7 szt.

Tracklista: 1. Home (Feat. Pyrroline) 2. Mislead 3. Canada 4. Mirror Mirror On The Wall 5. Erode 6. Phoenix From The Ashes 7. Underground 8. Counting The Days 9. You 10. Oblivion 11. Born To Live, Born To Die

62,90 zł
31
Convoy Of Sickness, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Convoy Of Sickness, CD
Misanthropia, Massacre Records
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Convoy Of Sickness 2. Silent War 3. Pathological Desire To Kill 4. Nicodemus Narcissus 5. Sorrow Made Flesh 6. Aan De Herwijnse Zijde 7. The Unburied 8. The Eagle And The Hare 9. Roze Balletten 10. Through The Eye Of The Needle

62,90 zł
53,47 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,43 zł

32
Tales From The Dark Side, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tales From The Dark Side, CD
Black Knight, Soulfood
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Story Of The Day 2. Beware Of The Blind 3. Irish Boy 4. Excavated 5. Rival 6. A Tale From The Darkside [Explicit] 7. Profound 8. Pay For Black Knight 9. Warrior 10. A Tale From The Darkside (Live 2007) 11. Warrior (Live 2016) 12. Legend (Live 2016) 13. Beware Of The Blind (Live 2017) 14. Rival (Live 2017) 15. Primal Power (Live 2017)

62,90 zł
33
The symphony of the wandering jew part II, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The symphony of the wandering jew part II, CD
Foreign, Soulfood
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Yerushalaïm (Feat. Zak Stevens, Leo Margarit, Amanda Lehmann) 2. Rise 1187 (Feat. Zak Stevens, Amanda Lehmann) 3. Mariner Of All Seas (Feat. Amanda Lehmann) 4. Holy Lands 5. Eternity, Pt. III 6. Running Time (Feat. Tom S. Englund, Emma Elvaston, Emmanuel Levy) 7. The Fountain (Feat. Emma Elvaston) 8. Mysteries To Come (Feat. Tom S. Englund, Emma Elvaston, Mike Lepond, Emmanuel Levy, Leo Margarit) 9. Secrets Of Art (Feat. Andy Kuntz) 10. Symphonic Caress (Feat. Andy Kuntz, Mike Lepond) 11. Eternity, Pt. IV (Feat. Leo Margarit) 12. Revolutions (Feat. Fanny Deroy, Leo Maragrit) 13. Witness Of Changes (Feat. Fanny Deroy)

62,90 zł
34
Over And Out, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Over And Out, CD
Darkness, Massacre Records
Dostępny
14 szt.

1.Every Time You Curse Me 2.Dawn of the Dumb [Explicit] 3.Over and Out [Explicit] 4.Slave to the Grind 5.Tinkerbell Must Die (Live In Osaka, Japan) [Explicit] 6.Armageddon [Explicit] 7.Faded Pictures (Unplugged)

73,90 zł
62,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,08 zł

35
Ancient Death Triumph, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ancient Death Triumph, CD
Slaughterday, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

Lista utworów: 1. Decarnation 2. Ancient Death Triumph 3. Expulsed from Decay 4. Impenitent Agony 5. Spawn of the Incubus 6. Apocalyptic Dreams 7. Malformed Assimilation 8. Discarnate Forces 9. Thumbhang

62,90 zł
Powiadomienie
36
Syttykoon Toinen Aurinko, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syttykoon Toinen Aurinko, CD
Dostępny
7 szt.

1.Sub idem tempus 2.Syttyköön toinen aurinko 3.Hautajaiset 4.Mustavalkoinen 5.Kylmä maa 6.Kuolevan surun alla 7.Paha ihminen 8.Särkynyt 9.Hyvästi

73,90 zł
37
Dragon Drums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dragon Drums, CD
Dragonslayer, Soulfood
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. The Slayer 2. Run Like Hell 3. Blind Terror 4. Satan is Free 5. Broken Hearts 6. Man in the Dark 7. Hammerhead 8. Lady of the Night 9. I Want Your Life 10. Satan is Free 11. Broken Hearts 12. Rock with Me 13. Lies in Your Eyes 14. Dragon Drums 15. The Hunger 16. Satan's Soldiers 17. The Battle is on 18. Catch Me

104,90 zł
Powiadomienie
38
Gold N Glory, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold N Glory, CD
Faithful Breath, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

1.March to Valhalla 2.Gold 'N' Glory 3.Jailbreaker 4.King of the Rock 5.Play the Game 6.Princess in Disguise 7.Don't Feel Hate 8.Don't Drive Me Mad 9.A Million Hearts (Extended Version)

110,90 zł
Powiadomienie
39
Bare Knuckle, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bare Knuckle, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Cult of Misery 2. Unforgiving Land 3. Bare Knuckle 4. Servant of Despair 5. Buried Hope 6. Black Flag 7. Nail in You 8. Breaking New Ground 9. Shuffled Deck 10. Draw from the Bottom

73,90 zł
40
A Woman's Diary The Hidden Chapter, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Woman's Diary The Hidden Chapter, CD
Angel, Massacre Records
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Don't Let Daddy Kiss Me 2. Little Ballerina 3. Kjærlighet 4. Lost 5. Let Down 6. Hallelujah 7. Calling St. Cecilia 8. Purple Rain 9. Somewhere Over The Rainbow 10. Leave The Light On 11. Summertime 12. Memories 13. Keep Your Head Held High

73,90 zł
62,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,08 zł

41
Insanity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Insanity, CD
Squealer, Soulfood
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1.Into Flames 2.Salvation 3.Bad Tasting Sin 4.My Journey 5.Low-Flying Brains 6.Hunter of Myself 7.Insanity 8.Lose Control 9.Power of Bliss 10.Black Rain (feat. Bernhard Weiss, Zak Stevens, Roland Grapow)

62,90 zł
42
Masters Of Masters, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masters Of Masters, CD
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1.Never Kiss the Ring 2.Tree of the World 3.Revolution Rise 4.One Against All 5.Nothing Lasts Forever 6.Dance with the Beast 7.Wild and Lethal 8.Mist of Loch Ness 9.My One and Only 10.A Mother Loved Blue 11.Sagittarius A* 12.Master of Masters

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

43
Decade At War, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decade At War, CD
Furious Trauma, Massacre Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.24

Lista utworów: 1. Prelude to War 2. Decade at War 3. Heroes to Hail 4. Plague of the New World 5. Ultimate Divine 6. Hooligan 7. Comin' Home 8. Damage Done 9. The Cartoon 10. Lex Talionis 11. War of the Gods 12. We Are Furious 13. We Salute You 14. Born of the Flag 15. Chaos Within

62,90 zł
53,47 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,43 zł

44
Unlocked & Reloaded, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unlocked & Reloaded, CD
Sainted Sinners, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Lista utworów: 1. Same Ol' Song 2. Standing On Top 3. Early Light Of Day 4. 40 Years 5. The Hammer Of The Gods 6. Free To Be 7. I Can't Wait 8. Stone Cold Sober 9. Call It Love 10. Wall Of Sound 11. Farewell To Kings

62,90 zł
Powiadomienie
45
Signs Of Evolution, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Signs Of Evolution, CD
N-FREQUENCY, Soulfood
Niedostępny
Brak

1.Signs of Evolution 2.Secret Land 3.Perfect World 4.She Loves You 5.Precious Lives 6.Shame 7.Answer 8.Was It You 9.Falling 10.Conflicts 11.What I Say 12.Mirror Image

62,90 zł
Powiadomienie
46
Innocence Lost (30 Years Of Warpath), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Innocence Lost (30 Years Of Warpath), CD
Warpath, Massacre Records
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Innocence Lost 2. Black Metal (Feat. Cronos & Sabina Classen) 3. Reborn 4. Against Everyone 5. Massive 6. Extend 7. That’s For Me (Live) 8. Paranoia 9. F.U. 10. Crossing 11. God Is Dead

73,90 zł
62,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,08 zł

47
Wilderness of Hearts, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilderness of Hearts, CD
Lord Fist, Soulfood
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. First Morning - Collapse 2. Arkona Cross II 3. Wings Drawn In Our Minds 4. Flying Over Tiprinith 5. Moonhalo (Instrumental) 6. Sisters 7. Princess Of The Red Flame 8. Aurorae 9. Tigers Of Snow 10. Wilderness Of Hearts

97,90 zł
Powiadomienie
48
III, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
III, CD
Paul McCartney, Universal Music Polska
Dostępny
301 szt.

Płyta „McCartney III” powstała podczas lockdownu. Krążek domyka trylogię „McCartney” z 1970 i „Mc Cartney II” z 1980. W 2020 roku Paul McCartney obchodzi 50-lecie wydania pierwszego solowego albumu. Na „McCartney” Paul grał na każdym instrumencie oraz napisał każdą piosenkę, a album ze swoim nieodpartym urokiem wpływał na kolejne pokolenia twórców przez lata. Płyta okazała się kreatywnym odrodzeniem dla artysty, ale także wzorem dla wielu twórców indie i lo-fi, którzy chcieli odtworzyć ciepło i ponadczasowość takich utworów jak „Maybe I’m Amazed”, „Every Night” czy „The Lovely Linda”. (...) Paul nie zamierzał wydawać nowego albumu w 2020, ale izolacja i warunki „Rockdownu” sprawiły, że artysta zaczął tworzyć szkice nowych utworów. Nie trzeba było wiele i eklektyczna kolekcja spontanicznie napisanych utworów złożyła się w „McCartney III”. To oszczędnie zaaranżowane, samodzielnie wyprodukowane i bardzo dosłownie nagrane solowo utwory. McCartney powrócił do zwyczaju wydawania solowego materiału na początek nowej dekady. Nagrania odbyły się w Sussex. Paul tak mówi o „III”: „Żyłem w zamknięciu na farmie z moją rodziną i codziennie chodziłem do studia. Pracowałem nad kawałkiem do filmu i tak wpadłem na pomysł, który finalnie znalazł się na początku płyty. Gdy miałem gotowy jeden utwór, pomyślałem: co dalej? Miałem w zapasie trochę niedokończonych kawałków, które porzuciłem w połowie i zacząłem myśleć, co takiego drzemie w mojej kolekcji. Każdego dnia rozpoczynałem od instrumentu, na którym powstała dana piosenka i stopniowo dodawałem do tego kolejne warstwy. To było bardzo miłe. Robiłem to dla siebie, nie z myślą, że to praca. Po prostu pozwoliłem sobie na robienie tego, co sprawia mi radość. Nie miałem pojęcia, że wyjdzie z tego płyta.” Aby dochować tradycji fotograficznych, główne zdjęcia do „III” wykonała córka muzyka, Mary McCartney. Dodatkowe zdjęcia są autorstwa bratanka muzyka, Sonny’ego McCartneya, jak również samego artysty (wszystko zostaje w rodzinie). Typografia na okładce, jak i sama okładka, to zasługa amerykańskiego artysty Eda Ruschy. „McCartney” i „McCartney II” otwierały nowe dekady w życiu Paula, zarówno osobistym, jak i zawodowym. Ten pierwszy album był powrotem do korzeni w wyniku najgłośniejszego rozpadu zespołu w historii muzyki, a wydawnictwo z 1980 było odrodzeniem się z popiołów po Wings. „McCartney III” to świadectwo przekształcenia bardzo niespodziewanych wydarzeń w coś ponadczasowego. „Mc Cartney III” ukaże się 11 grudnia w serwisach cyfrowych, na CD oraz winylu wydanym przez Third Man Pressing. Wersja LP będzie dostępna w standardowym wydaniu 180g, ukaże się też 3 tys. sztuk limitowanych czerwonych kopii w edycji Third Man Records. W ich sklepie będzie dostępna także specjalna wersja „333” stworzona z 33 winyli „McCartney” i „McCartney II” z recyclingu. Lista utworów: Long Tailed Winter Bird Find My Way Pretty Boys Women And Wives Lavatory Lil Deep Deep Feeling Slidin' The Kiss Of Venus Seize The Day Deep Down Winter Bird / When Winter Comes

64,90 zł
63,60 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,30 zł

49
Rheingold, Winyl (w kolorze złotym) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rheingold, Winyl (w kolorze złotym)
Grave Digger, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Lista utworów: 1. The Ring 2. Rheingold 3. Valhalla 4. Giants 5. Maidens Of War 6. Sword 7. Dragon 8. Liar 9. Murderer 10. Twilight Of The Gods

104,90 zł
98,61 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,29 zł

50
Model plastikowy Supermarine Spitfire Mk.Ia, 1:48 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model plastikowy Supermarine Spitfire Mk.Ia, 1:48
Airfix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Supermarine Spitfire to najsłynniejszy brytyjski myśliwiec z okresu II wojny światowej. Była to maszyna o konstrukcji całkowicie metalowej, w układzie dolnopłata, z charakterystycznymi, eliptycznymi skrzydłami, z usterzeniem klasycznym i podwoziem chowanym w czasie lotu. Skala: 1:48

124,90 zł
116,16 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,74 zł

51
Model plastikowy Messerschmitt Bf109E - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model plastikowy Messerschmitt Bf109E
Airfix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.17

Przedstawiamy model samolotu myśliwskiego Messerschmitt Bf109E do sklejania. Zabawka zachwyci zarówno dzieci jak i dorosłych kolekcjonerów. Skala:1:24

232,90 zł
216,60 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 16,30 zł

52
Gadka szmatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gadka szmatka
Alexander
Dostępny
53 szt.

Sprawdź, jak bogaty masz zasób słownictwa! Czy jesteś w stanie stworzyć całe zdanie, w którym wszystkie wyrazy zaczynają się na jedną literę? A jak wybrniesz z zadania jeżeli dodatkowo będziesz miał narzucony temat wypowiedzi? Gadka Szmatka to zabawna gra słowna, przy której świetnie będzie bawić się cała rodzina, co nie wyklucza, że po drodze połamiecie sobie języki, albo będziecie śmiać się do rozpuku.

58,01 zł
50,47 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,54 zł

53
Klawiatura do Laptopa Acer Aspire E1-521 E1-531 E1-531G E1-571 E1-571G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa Acer Aspire E1-521 E1-531 E1-531G E1-571 E1-571G
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB08USProducent: Green CellWymiary: 357x113mm Kompatybilne urządzenia: Acer Aspire E1-531GAcer Aspire E1-571GAcer Aspire E1-772GAcer Aspire E1-571Acer Aspire E1Acer Aspire E1-531Acer Aspire E1-521 Kompatybilne modele: 9Z.N3M82.11DNSK-AUB1DPK130C92A00

35,00 zł
Powiadomienie
54
Klawiatura do laptopa  Lenovo IdeaPad B460 Y550 Y560 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do laptopa Lenovo IdeaPad B460 Y550 Y560
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.20

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB40USProducent: Green CellWymiary: 305x108mm Kompatybilne urządzenia: Lenovo IdeaPad Y550Lenovo IdeaPad Y450Lenovo IdeaPad Y450ALenovo IdeaPad Y450GLenovo IdeaPad Y460Lenovo IdeaPad Y460ALenovo IdeaPad Y460ATLenovo IdeaPad Y460CLenovo IdeaPad Y460GLenovo IdeaPad Y460NLenovo IdeaPad Y460pLenovo IdeaPad Y550ALenovo IdeaPad Y550GLenovo IdeaPad Y550PLenovo IdeaPad Y560Lenovo IdeaPad Y560ALenovo IdeaPad Y560dLenovo IdeaPad Y560dtLenovo IdeaPad Y560gLenovo IdeaPad Y560pLenovo IdeaPad Y560PTLenovo IdeaPad Y560ATLenovo IdeaPad B460Lenovo IdeaPad B460aLenovo IdeaPad B460cLenovo IdeaPad B460eLenovo IdeaPad B460eaLenovo IdeaPad B460elLenovo IdeaPad B460GLenovo IdeaPad B460LLenovo IdeaPad V460Lenovo IdeaPad V460ALenovo IdeaPad V460GLenovo IdeaPad V460PLenovo IdeaPad Y450AW Kompatybilne modele: 25-00810025-008389AEKL1U00140V-101020AS1-USV-101020BS1

52,00 zł
Powiadomienie
55
Klawiatura do laptopa Lenovo IdeaPad B550 B560 G550 G555 V550 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do laptopa Lenovo IdeaPad B550 B560 G550 G555 V550
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.25

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB58USProducent: Green CellWymiary: 338x109mm Kompatybilne urządzenia: Lenovo IdeaPad B550Lenovo IdeaPad B550ALenovo IdeaPad B550GLenovo IdeaPad B550LLenovo IdeaPad B560Lenovo IdeaPad B560ALenovo IdeaPad G550Lenovo IdeaPad G550ALenovo IdeaPad G550AXLenovo IdeaPad G550GLenovo IdeaPad G550LLenovo IdeaPad G550MLenovo IdeaPad G555Lenovo IdeaPad G555ALenovo IdeaPad G555AXLenovo IdeaPad G555GLenovo IdeaPad G555LLenovo IdeaPad G555MLenovo IdeaPad V550Lenovo IdeaPad V550ALenovo IdeaPad V560 Kompatybilne modele: 25-00840925-011028250112009Z.N4ZSC.00SV-105120AS1V-105120AS1-US

61,00 zł
Powiadomienie
56
Klawiatura do laptopa Toshiba Satellite C50 C50D C50D-B-10G C55 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do laptopa Toshiba Satellite C50 C50D C50D-B-10G C55
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB86USProducent: Green Cell Kompatybilne urządzenia: Toshiba Satellite C55-AToshiba Satellite C55t-AToshiba Satellite C50-AToshiba Satellite C50D-AToshiba Satellite C50T-AToshiba Satellite C55Toshiba Satellite C55DToshiba Satellite C55D-AToshiba Satellite C55DT-AToshiba Satellite C50Toshiba Satellite C50DToshiba Satellite C55Dt Kompatybilne modele: AER15U0031023-C53US6037B00850019Z.N7TSV.801V151026AS1V151026AS1US

45,00 zł
Powiadomienie
57
Klawiatura do laptopa Fujitsu-Siemens LifeBook A512, A530, A531, AH502, AH531, NH751 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do laptopa Fujitsu-Siemens LifeBook A512, A530, A531, AH502...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.14

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB95USProducent: Green Cell

57,00 zł
Powiadomienie
58
Klawiatura Green Cell Toshiba Satellite L850 L855 L870 NSK-TM0GQ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura Green Cell Toshiba Satellite L850 L855 L870 NSK-TM0GQ
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.17

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyKod produktu: KB26USProducent: Green CellWymiary: 359x111mm Kompatybilne urządzenia: Toshiba Satellite L855DToshiba Satellite L850Toshiba Satellite L850DToshiba Satellite L855Toshiba Satellite L870Toshiba Satellite L870DToshiba Satellite L875Toshiba Satellite L875D Kompatybilne modele: 6037B0050609LK-TO-06B6037B00481026037B00482026037B00492026037B0076202XX6037B00779029Z.N4VGQ.0019Z.N4VGV.0019Z.N4VSQ.0019Z.N4VSV.001AETE2U00010AETE2U00020AETE2U00020-USAETE2U00110-USMP-09M73US6920MP-09M73US6930NSK-TM0GQNSK-TM0GVNSK-TM0SVV114226CK1

32,00 zł
Powiadomienie
59
Klawiatura do Laptopa HP Pavilion 250 G5 255 G5 256 G5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Laptopa HP Pavilion 250 G5 255 G5 256 G5
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.03

36,00 zł
Powiadomienie
60
Bateria Green Cell A1820 do Apple MacBook Pro 15 A1707 (2016 i 2017) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A1820 do Apple MacBook Pro 15 A1707 (2016 i 2017)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 11.4VRodzaj ogniw: Li-PolymerMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: AP30PROProducent: Green CellPojemność: 68.3Wh

441,00 zł
Powiadomienie
61
Top Bright - Drewniany Zestaw Pizza Box Menu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,90 zł
73,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,84 zł

62
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-syrenka Rus pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-syrenka Rus pudełko
RUSSELL, Rassel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

38,41 zł
34,57 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,84 zł

63
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-lama Rus pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-lama Rus pudełko
RUSSELL, Rassel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

38,41 zł
34,57 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,84 zł

64
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-jednorozec Rus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-jednorozec Rus
RUSSELL, Rassel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

38,40 zł
34,56 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,84 zł

65
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-panda Rus pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zest Kreat Obrecz Do Haftowania-panda Rus pudełko
RUSSELL, Rassel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

38,41 zł
34,57 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,84 zł

66
Baśnie Braci Grimm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie Braci Grimm
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Baśnie braci Grimm to opowieści pełne magii i przygód - od pokoleń czytane dzieciom na całym świecie. Należą do światowej klasyki literatury dziecięcej. Dzięki nim poznajemy niezwykłych bohaterów, którzy zmagają się z przeciwnościami losu. Cieszymy się, gdy dobro zwycięża, a niegodziwość zostaje ukarana. Czasem okrutny los wymierza surową karę, czasem bohaterowie zbierają cięgi za nie swoje winy, czasem na naszych oczach ktoś ginie lub cierpi w ukryciu ale taki jest właśnie świat baśniowych opowieści. W niniejszym zbiorze znalazły się teksty, które są wiernym tłumaczeniem baśni braci Grimm wydanych ponad 200 lat temu.

34,99 zł
27,64 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

67
National Geographic Kids. Atlas świata. Łamigłówki i naklejkowe zadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Atlas świata. Łamigłówki i naklejkowe zadani...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Wdrap się na góry w Azji, pojedź na safari do Afryki i zagraj w piłkę nożną w Ameryce Południowej. Podróżuj dookoła świata dzięki tej fantastycznej książce z naklejkami! Znajdziesz w niej 8 pełnostronicowych map świata i wszystkich siedmiu kontynentów, a także mnóstwo informacji o różnych krajach oraz zabawne zadania i gry rozwijające różne umiejętności.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

68
Wybór wierszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybór wierszy
Dostępny
2 szt.

Ten zbiór wierszy Jana Brzechwy z pewnością zachwyci małych i dużych czytelników. Maluchy chętnie poznają Babuleja i Babulejkę, posłuchają o podróży pewnej stonogi i o niezwykłych wyspach Bergamutach, a dorośli, czytając pociechom pełne humoru utwory, wrócą pamięcią do beztroskiego dzieciństwa.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

69
Genealogia dla najmłodszych, czyli wyjątkowa podróż w czasie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genealogia dla najmłodszych, czyli wyjątkowa podróż w czasie
Dostępny
2126 szt.

Pięknie zilustrowana książka będąca dla dzieci wehikułem czasu, który przeniesie je do przeszłości, tej bliższej, i tej odległej. Skąd się wzięliśmy? Czego możemy dowiedzieć się od naszych bliskich o przeszłości? Jak zbierać informacje? I co się przydać może do budowy naszego własnego drzewa genealogicznego? Cenne wskazówki dla najmłodszych detektywów przeszłości! Zapraszamy do podróży w czasie!

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

70
National Geographic Kids. Nauka. Duża książka dla małych dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Nauka. Duża książka dla małych dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Czym jest nauka? Czy każdy może zostać naukowcem? Jak nazywamy badaczy oceanicznych głębin, a jak naukowców, którzy zaglądają do wnętrza wulkanów lub zgłębiają tajemnice kosmosu? Sięgnij po tę książkę, by poznać odpowiedzi nie tylko na te pytania. W środku znajdziesz niezwykłe zdjęcia, mnóstwo ciekawostek, a także pomysły na ciekawe zadania, które zainspirują cię do własnych odkryć i eksperymentów.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

71
Wybór wierszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybór wierszy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Ten zbiór wierszy Juliana Tuwima z pewnością zachwyci małych i dużych czytelników. Maluchy chętnie poznają Słonia Trąbalskiego, Dyzia marzyciela i pana Hilarego, który zgubił okulary, a dorośli, czytając pociechom znane i lubiane utwory, wrócą pamięcią do beztroskiego dzieciństwa.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

72
Mały chłopiec. Szukaj i znajdź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały chłopiec. Szukaj i znajdź
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.04

Książka, w której postaci ze znanej serii dla maluchów zachęcają do wspólnego wyszukiwania elementów na ilustracji, znajdowania różnic i wskazywania tego, co nie pasuje. Doskonała i ćwicząca spostrzegawczość zabawa dla najmłodszych.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

73
Baśniowe opowieści dla chłopców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśniowe opowieści dla chłopców
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.16

Ten pięknie ilustrowany zbiór pozwoli małym czytelnikom spędzić niezapomniane chwile w magicznym świecie ulubionych bajkowych bohaterów.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

74
Mój atlas roślin Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój atlas roślin Polski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Atlas prezentuje wiele roślin występujących na terenie Polski. Znajdziesz w nim opisy gatunków zarówno pospolitych, jak i rzadkich lub chronionych. Możesz go wziąć ze sobą, gdy wybierzesz się na spacer lub na wycieczkę przyrodniczą. Kiedy znajdziesz opisaną roślinę, uważnie ją obejrzyj, potem porównaj z opisem i rysunkami w książce oraz wykonaj zaproponowane zadania.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

75
Mikołajkowe prace - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikołajkowe prace
Dostępny
1547 szt.

Rymowanki, które umilą dzieciom oczekiwanie na święta i... prezenty! Oprócz zabawnych wierszyków znajdziecie tu bożonarodzeniowe zadania i wypychanki. świetna zabawa gwarantowana! Tytuły w serii: Bałwankowe czary, Mikołajowe prace, Słodkości Piernikowego Ludzika, Zadania elfów.

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

76
Na 5 minut przed snem. Czekając na Boże Narodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na 5 minut przed snem. Czekając na Boże Narodzenie
Dostępny
6 szt.

Dziesięć uroczych historyjek, które wprowadzą malucha w świąteczny nastrój. Na pięknie ilustrowanych stronach czekają na niego sympatyczni bohaterowie: pomysłowy elf Leon, mały pirat Hektor, biały zajączek Oskar i wielu innych. Razem z nimi przeżyje niesamowite przygody, spotka też świętego Mikołaja i renifery. Te baśniowe opowiastki będą wspaniałą lekturą przed snem!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

77
Bałwankowe czary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bałwankowe czary
Dostępny
1765 szt.

Rymowanki, które umilą dzieciom oczekiwanie na święta i... prezenty! Oprócz zabawnych wierszyków znajdziecie tu bożonarodzeniowe zadania i wypychanki. świetna zabawa gwarantowana! Tytuły w serii: "Bałwankowe czary", "Mikołajowe prace", "Słodkości Piernikowego Ludzika", "Zadania elfów".

17,00 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

78
National Geographic Kids. Ludzkie ciało. Encyklopedia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Ludzkie ciało. Encyklopedia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak działa ludzkie ciało? Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie! Zawiera zarówno podstawowe informacje, jak i wciągające ciekawostki o ludzkim ciele i mechanizmach jego funkcjonowania. Dowiedz się, w jakie układy jest wyposażony nasz organizm, poznając niezwykłe fakty i oglądając niesamowite zdjęcia, ilustracje i diagramy. Czy wiesz, że woskowina w uszach pełni funkcje ochronne, wychwytując zabrudzenia, zarazki i wodę szkodliwe dla bębenków? Albo że krew, krążąc po naszym ciele, codziennie pokonuje prawie 20 000 kilometrów? Jeśli uważasz, że to niewiarygodne, to nie zwlekaj dłużej, bo to znaczy, że masz jeszcze wiele do odkrycia. Dzięki tej książce dowiesz się wielu nowych i fascynujących rzeczy zarówno o otaczającym cię świecie, jak i o sobie samym!

44,99 zł
35,54 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

79
Baśniowe opowieści dla dziewczynek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśniowe opowieści dla dziewczynek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

Ten pięknie ilustrowany zbiór pozwoli małym czytelniczkom spędzić niezapomniane chwile w magicznym świecie ulubionych bajkowych bohaterów.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

80
Słodkości piernikowego ludzika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słodkości piernikowego ludzika
Dostępny
1648 szt.

Rymowanki, które umilą dzieciom oczekiwanie na święta i... prezenty! Oprócz zabawnych wierszyków znajdziecie tu bożonarodzeniowe zadania i wypychanki. świetna zabawa gwarantowana! Tytuły w serii: "Bałwankowe czary", "Mikołajowe prace", "Słodkości Piernikowego Ludzika", "Zadania elfów".

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

81
Przewodnik po polskiej filozofii chrześcijańskiej XX i XXI wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po polskiej filozofii chrześcijańskiej XX i XXI wieku
Dostępny
17 szt.

Książka stanowi kompendium – przegląd poszczególnych dziedzin filozofii (logika i metodologia nauk, metafizyka, teoria poznania, filozofia przyrody, etyka, aksjologia, estetyka i filozofia sztuki, filozofia Boga i religii, filozofia społeczna, filozofia kultury, historia filozofii), przygotowany pod kątem omówienia dorobku oraz wydobycia wielu nowatorskich rozwiązań proponowanych przez chrześcijańskich filozofów polskich, które wpływały na kształt dyskursu filozoficznego tak w Polsce, jak i za granicą.

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

82
Mieczysław Albert Krąpiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mieczysław Albert Krąpiec
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.04

Seria wydawnicza „Polska filozofia chrześcijańska w XX wieku” obejmuje monograficzne opracowanie myśli 13 wybitnych przedstawicieli tego nurtu filozofii, działających zwłaszcza w XX wieku i na początku wieku XXI (Mieczysław Gogacz, Piotr Lenartowicz, Stanisław Kamiński, Kazimierz Kloskowski, Kazimierz Kłósak, Feliks Koneczny, Mieczysław Albert Krąpiec, Tadeusz Styczeń, Tadeusz Ślipko, Józef Tischner, Karol Wojtyła, Jacek Woroniecki, Zofia J. Zdybicka). Każdemu z filozofów poświęcony został odrębny tom, według następującego układu: biografia i bibliografia danego autora, źródła inspiracji filozoficznej (wpływ własnej szkoły filozoficznej, zapożyczenia od innych systemów), preferowana koncepcja filozofii, podejmowane problemy i propozycje ich rozwiązań, słownik podstawowych pojęć, polemiki i dyskusje, jakie dany autor prowadził w środowisku krajowym i zagranicznym. Dodatkowo każdy tom został wzbogacony antologią reprezentatywnych dla danego autora tekstów filozoficznych. Niniejszy tom jest poświęcony Mieczysławowi Albertowi Krąpcowi (1921–2008) – dominikaninowi, filozofowi, teologowi i tomiście.

59,00 zł
41,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

83
Kazimierz Kłósak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kazimierz Kłósak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Seria wydawnicza „Polska filozofia chrześcijańska w XX wieku” obejmuje monograficzne opracowanie myśli 13 wybitnych przedstawicieli tego nurtu filozofii, działających zwłaszcza w XX wieku i na początku wieku XXI (Mieczysław Gogacz, Piotr Lenartowicz, Stanisław Kamiński, Kazimierz Kloskowski, Kazimierz Kłósak, Feliks Koneczny, Mieczysław Albert Krąpiec, Tadeusz Styczeń, Tadeusz Ślipko, Józef Tischner, Karol Wojtyła, Jacek Woroniecki, Zofia J. Zdybicka). Każdemu z filozofów poświęcony został odrębny tom, według następującego układu: biografia i bibliografia danego autora, źródła inspiracji filozoficznej (wpływ własnej szkoły filozoficznej, zapożyczenia od innych systemów), preferowana koncepcja filozofii, podejmowane problemy i propozycje ich rozwiązań, słownik podstawowych pojęć, polemiki i dyskusje, jakie dany autor prowadził w środowisku krajowym i zagranicznym. Dodatkowo każdy tom został wzbogacony antologią reprezentatywnych dla danego autora tekstów filozoficznych. Niniejszy tom jest poświęcony Kazimierzowi Kłósakowi (1911–1982) – filozofowi, neoscholastykowi, teologowi, przedstawicielowi tomizmu lowańskiego.

59,00 zł
41,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

84
Józef Tischner - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Józef Tischner
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Seria wydawnicza „Polska filozofia chrześcijańska w XX wieku” obejmuje monograficzne opracowanie myśli 13 wybitnych przedstawicieli tego nurtu filozofii, działających zwłaszcza w XX wieku i na początku wieku XXI (Mieczysław Gogacz, Piotr Lenartowicz, Stanisław Kamiński, Kazimierz Kloskowski, Kazimierz Kłósak, Feliks Koneczny, Mieczysław Albert Krąpiec, Tadeusz Styczeń, Tadeusz Ślipko, Józef Tischner, Karol Wojtyła, Jacek Woroniecki, Zofia J. Zdybicka). Każdemu z filozofów poświęcony został odrębny tom, według następującego układu: biografia i bibliografia danego autora, źródła inspiracji filozoficznej (wpływ własnej szkoły filozoficznej, zapożyczenia od innych systemów), preferowana koncepcja filozofii, podejmowane problemy i propozycje ich rozwiązań, słownik podstawowych pojęć, polemiki i dyskusje, jakie dany autor prowadził w środowisku krajowym i zagranicznym. Dodatkowo każdy tom został wzbogacony antologią reprezentatywnych dla danego autora tekstów filozoficznych. Niniejszy tom jest poświęcony Józefowi Tischnerowi (1931–2000) – filozofowi, etykowi, eseiście i duszpasterzowi.

59,00 zł
41,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

85
Feliks Koneczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feliks Koneczny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.07

Seria wydawnicza Polska filozofia chrześcijańska w XX wieku obejmuje monograficzne opracowanie myśli 13 wybitnych przedstawicieli tego nurtu filozofii, działających zwłaszcza w XX wieku i na początku wieku XXI (Mieczysław Gogacz, Piotr Lenartowicz, Stanisław Kamiński, Kazimierz Kloskowski, Kazimierz Kłósak, Feliks Koneczny, Mieczysław Albert Krąpiec, Tadeusz Styczeń, Tadeusz Ślipko, Józef Tischner, Karol Wojtyła, Jacek Woroniecki, Zofia J. Zdybicka). Każdemu z filozofów poświęcony został odrębny tom, według następującego układu: biografia i bibliografia danego autora, źródła inspiracji filozoficznej (wpływ własnej szkoły filozoficznej, zapożyczenia od innych systemów), preferowana koncepcja filozofii, podejmowane problemy i propozycje ich rozwiązań, słownik podstawowych pojęć, polemiki i dyskusje, jakie dany autor prowadził w środowisku krajowym i zagranicznym. Dodatkowo każdy tom został wzbogacony antologią reprezentatywnych dla danego autora tekstów filozoficznych. Niniejszy tom jest poświęcony Feliksowi Konecznemu (1862–1949) – historykowi, teoretykowi cywilizacji, historiozofowi, krytykowi teatralnemu.

59,00 zł
41,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

86
Hellada na przełomie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hellada na przełomie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

Hellada na przełomie jest już trzecią pozycją w cyklu wznowień książek Stanisława Łosia. Wydawnictwo Werset wydało dotychczas: Sylwetki rzymskie w roku 2007 oraz Rzym na rozdrożu. Studium monograficzne o Katonie Starszym w roku 2009. Wymienione trzy dzieła łączy tematyka antyczna oraz osoba autora. Wiele je jednak dzieli. Przede wszystkim dzieli je czas powstania. Dwie pierwsze pozycje cyklu ukazały się po raz pierwszy niemal równocześnie: Sylwetki w roku 1958, a Rzym w roku 1960, czyli – jak to się mówi – w „rozwiniętym PRL-u”. Hellada jest o dwadzieścia lat starsza, pierwsze jej wydanie miało miejsce w roku 1938, a drugie w roku 1939, czyli w ostatnich miesiącach bytu II Rzeczypospolitej. Spis treści: • Wprowadzenie • Przedsłowie • Chwila przełomu • Sparta • Ateny • Perykles • Stosunek jednostki do państwa i narodu • Stosunek do Persji • Wojska najemne • Sprawa agrarna • Świat helleński i świat dzisiejszy • Notatka biograficzna

28,00 zł
24,08 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,92 zł

87
Teatralną serpentyną. Zapiski z Lublina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teatralną serpentyną. Zapiski z Lublina
Dostępny
7 szt.

Pozycję Lublina na teatralnej mapie kraju, a może nawet Europy, w dużej mierze ukształtowały odbywające się tu festiwale, których wciąż przybywa. Szczególne znaczenie w tym względzie mają Konfrontacje – impreza o najdłuższej historii i prezentująca teatry niemal z całego świata. Także (rozwiązany w 2013 roku) Festiwal Teatrów Europy Środkowej „Sąsiedzi” obiecywał stać się ich ważnym kontrapunktem. Byłam świadkiem rodzenia się tych inicjatyw, poszukiwania formuły, kolejnych edycji i nanoszenia korekt na ich kształt. Swoje wrażenia ujmowałam w formę niewielkich objętościowo sprawozdań publikowanych w kilku czasopismach. Starałam się w nich zaopiniować nie tylko wartość przedstawień, ale także uchwycić atmosferę imprezy i odnieść się do rozwiązań organizacyjnych. Zawsze też uwzględniałam lokalną perspektywę, która kazała mi odwoływać się do wydarzeń z minionych festiwali, jakbym rozmawiała z lubelską publicznością. Mam nadzieję, że to historyczne świadectwo może wzbudzić czyjeś zainteresowanie – Magdalena Jankowska. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin. Magdalena Jankowska – właściwie Maria Magdalena Jankowska (ur. 3 lutego 1953 w Puławach), poetka, krytyk teatralny i pisarka. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie, a następnie Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie po ukończeniu studiów podjęła pracę w Instytucie Filologii Polskiej w Zakładzie Metodyki Języka Polskiego. Później pracowała w Kolegium Nauczycielskim w Radomiu. Jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Debiutowała w 1986 r. dziewięcioma wierszami opublikowanymi w tygodniku „Radar”. Jej poezja ukazywała lub ukazuje się w: „Akancie”, „Akcencie”, „Frazie”, „Czasie Kultury”, „Kamenie”, „Kresach”, „Opcjach”, „Pograniczach”, „Pracowni”, „Res Publice”, „Toposie”, „Tyglu Kultury”, „Zamojskim Kwartalniku Kulturalnym” i „Zwierciadle”. Swoje wiersze publikowała również w: „Dynamisie”, „Lublin – Kultura i Społeczeństwo”, „Miesięczniku Prowincjonalnym”, „Nestorze”, „Nowym Medyku”, „Okolicach” i „Tece Puławskiej”. Opublikowała następujące tomy poezji: I co dalej? (1990), Kula i skrzydło (1992), Zbiór otwarty (1994), Tak się składa (1998; nagroda w Konkursie im. Anny Kamieńskiej), Już (2002), Salon mebli kuchennych (2006), Skrzyżowanie (2011), Dobierany (2014). Jest również autorką książek prozatorskich: Billing (2001) i Gabion (2015) oraz zbioru szkiców i recenzji teatralnych Tak, widziałam to. Tak to widziałam (2016). Jako recenzentka debiutowała w 1987 r. w „Kamenie”, w której następnie prowadziła autorską rubrykę „Bez klaki”. Współpracowała lub współpracuje z: „Kresami”, „Tygodnikiem Współczesnym”, „Na przykład”, „Sycyną” i „Akcentem”. Ocenia spektakle wystawiane w teatrach: Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Teatr Provisorium, Scena Plastyczna KUL i Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice. Recenzuje również festiwale teatralne – głównie odbywające się w Lublinie – Międzynarodowy Festiwal Teatralny Konfrontacje i Festiwal Teatrów Europy Środkowej „Sąsiedzi”.

39,70 zł
29,78 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,92 zł

88
Maskotka. Koya, 17 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka. Koya, 17 cm
Line Friends
Niedostępny
Brak

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

66,50 zł
Powiadomienie
89
Friends - Maseczka ochronna 2 sztuki, 3 warstwy filtrujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Friends - Maseczka ochronna 2 sztuki, 3 warstwy filtrujące
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: BiałyMateriał główny: BawełnaTyp: Akcesoria podróżneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: Błękitny

34,99 zł
31,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

90
Scooby Doo - Maseczka ochronna 2 sztuki, 3 warstwy filtrujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scooby Doo - Maseczka ochronna 2 sztuki, 3 warstwy filtrujące
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: BrązowyMateriał główny: BawełnaTyp: Akcesoria podróżneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzarnyBohater: Scooby Doo

34,99 zł
31,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

91
Superman - Maseczka ochronna 2 sztuki, 3 warstwy filtrujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superman - Maseczka ochronna 2 sztuki, 3 warstwy filtrujące
Superman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: NiebieskiMateriał główny: BawełnaTyp: Akcesoria podróżneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzarnyBohater: Superman

34,99 zł
Powiadomienie
92
Batman - Maseczka ochronna 2 sztuki, 3 warstwy filtrujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman - Maseczka ochronna 2 sztuki, 3 warstwy filtrujące
Batman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: BawełnaTyp: Akcesoria podróżneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: ŻółtyBohater: Batman

35,00 zł
Powiadomienie
93
Star Wars - Kubek ceramiczny  350ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Kubek ceramiczny 350ml
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Kolor bazowy: CzarnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Star Wars

41,00 zł
39,77 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,23 zł

94
Star Wars - Brelok silikonowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Brelok silikonowy
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.20

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Star Wars

25,00 zł
24,25 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,75 zł

95
Star Wars. Kubek ceramiczny The Child, 350 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Kubek ceramiczny The Child, 350 ml
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.17

Ten kubek to idealny prezent dla każdego fana „Gwiezdnych Wojen”. Wizerunek zawsze uroczego małego Yody i cytatem „Considered Armed and Dangerous” nawiązuje do serii „The Mandalorian”. Cechy produktu: • pojemność: 350 ml • ozdobiony wizerunkiem małego Yody, • możliwość mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofali, • na oficjalnej licencji. Wymiary: 10.7 x 9.6 x 13.0 cm

50,00 zł
48,50 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,50 zł

96
Star Wars. Kubek ceramiczny Embossed The Child, 350 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Kubek ceramiczny Embossed The Child, 350 ml
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.09

Ten kubek zachwyci wszystkich fanów „Star Wars!” Złóż hołd tym kubkiem najsłodszej postaci z Gwiezdnych Wojen! Kubek ma wytłoczone detale Baby Yoda z matowym czarnym wykończeniem. Pojemność: 350 ml Nie nadaje się do użytku w kuchence mikrofalowej ani w zmywarce.

70,00 zł
67,90 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 2,10 zł

97
Star Wars - Wycieraczka The Mandalorian Child Baby Yoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Wycieraczka The Mandalorian Child Baby Yoda
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Star Wars

100,00 zł
97,00 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 3,00 zł

98
Line Friends - Pluszowa maskotka 17 cm kurczak Sally - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Pluszowa maskotka 17 cm kurczak Sally
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

54,90 zł
Powiadomienie
99
Pusheen - Kalendarz biurkowy z kolekcji Foodie 2021 r - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusheen - Kalendarz biurkowy z kolekcji Foodie 2021 r
Pusheen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

22,32 zł
21,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,12 zł

100
Pusheen - MEGA DUŻA Poduszka Jumbo śpioch (Pusheen Sleepy) (71,1 x 55,9 x 104,1 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusheen - MEGA DUŻA Poduszka Jumbo śpioch (Pusheen Sleepy) (71,1 x 55,...
Pusheen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.05

Kolor bazowy: szaryMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

499,90 zł
474,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 24,99 zł

Wróć do góry