hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 11 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć (Violetta Ozminkowski), na drugim Mądra mysz. Zuzia nocuje u Julii (Liane Schneider, Annette Steinhauer). Kolejny produkt to Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku (Kathryn Calley Galitz) oraz LEGO Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera 75301 (LEGO).
1
Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć
Dostępny
220 szt.

Jej ciętych ripost bali się rozmówcy. Ona bała się tylko myszy Maria Czubaszek, postać wyjątkowa, dla wielu kontrowersyjna, mistrzyni ostrych sądów i czułej drwiny, skradła serca milionom Polaków. Niechętnie mówiła o sobie, zasłaniając się kilkoma dyżurnymi anegdotami. Nie lubiła dzieci, zdrowego trybu życia, podróży, kochała palenie i psy. Wojciech Karolak nic nie zmienił w pokoju żony od jej śmierci. Violetcie Ozminkowski udało się wejść w ten zatrzymany świat, poznać archiwum satyryczki i namówić na szczere rozmowy jej najbliższych. Dzięki temu mogła w niezwykły sposób opowiedzieć historię fascynującej kobiety, która pod uśmiechem skrywała samotność, smutek, a bywało, że i rozpacz. Maria Czubaszek nie kojarzyła się z cierpieniem. Zapamiętaliśmy ją jako piekielnie inteligentną i dowcipną starszą panią z papierosem. Zawsze uśmiechniętą, zawsze gotową wbić czułą szpilę. Na początku jej kariery wątpiono, czy w ogóle istnieje. Podejrzewano, że za jej nazwiskiem kryje się kilku wybitnych satyryków. Była w tym przewrotna prawda, bo ona sama miała się światu nigdy nie przydarzyć, co wykrzyczała jej kiedyś matka. Nie miała zresztą nic przeciwko temu, bo trzymała ją przy życiu świadomość, że jak już naprawdę będzie miała dość, popełni samobójstwo. W młodości próbowała zabić się dwa razy, pod koniec życia po cichu umierała na oczach całej Polski. Uśmiechając się, mówiła wprost, że życie przestało ją bawić, a braliśmy to za kolejny żart. Zawsze mówiła to, co myśli, była wolną kobietą i zapłaciła za to wysoką cenę, ale dzięki niej może wszyscy chwilami bierzemy życie mniej serio. „Genialne. Pięknie to Violetta Ozminkowski napisała i ja tu niczego nie dam zmienić. Po prostu nie ma mowy”. – Wojciech Karolak „Świetne. Wzruszające. Złapałem się na tym, że czasem zapominałem, że czytam o Marysi. Zobaczyłem ją na nowo”. – Artur Andrus „Czułe, mądre i piękne”. – Krzysztof Daukszewicz Violetta Ozminkowski – dziennikarka i pisarka. Ostatnio autorka bestsellerowej biografii Michaliny Wisłockiej Sztuka kochania gorszycielki, na podstawie której został nakręcony film „Sztuka kochania”, i napisanej z opublikowanych wywiadów rozmowy z Agnieszką Osiecką Lubię farbować wróble. Za życia Marii Czubaszek przekomarzała się z nią, że jak nie poczęstuje papierosem, napisze jej biografię.

42,00 zł
27,30 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 14,70 zł

18 osób kupiło
2
Mądra mysz. Zuzia nocuje u Julii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Zuzia nocuje u Julii
Dostępny
21 szt.

Zuzia pakuje swój plecak. Musi zabrać piżamę, kapcie, szczoteczkę do zębów i misia. Pierwszy raz śpi u swojej koleżanki. Jest tam trochę jak w domu, a jednak całkiem inaczej, bez buziaka na dobranoc od mamy albo taty... Serię książeczek o Zuzi polecamy dzieciom od 3 roku życia.

9,70 zł
7,99 zł

Rabat 17,6%
oszczędzasz 1,71 zł

5 osób kupiło
3
Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku
Dostępny
12 szt.

To pierwszy album tak wnikliwie przybliżający najciekawsze dzieła sztuki z kolekcji Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Ponad 1000 kolorowych, świetnych jakościowo reprodukcji oraz 500 detali arcydzieł stworzonych na przestrzeni 5000 lat przez przedstawicieli kultur z całego globu pokazano chronologicznie, od zarania cywilizacji po współczesność. Dzieła te zabierają w podróż po malarstwie od starożytnego Egiptu i klasycznego antyku oraz drogocennych bizantyjskich i średniowiecznych ołtarzy po obrazy z Azji, subkontynentu indyjskiego, Afryki, obu Ameryk oraz dzieła największych mistrzów europejskich i północnoamerykańskich. Imponująca jest lista twórców, których prace znajdują się w zbiorach muzeum, wystarczy wymienić kilku: Duccio, El Greco, Rafael, Tycjan, Boticelli, Bronzino, Caravaggio, Turner, Velázquez, Goya, Rubens, Rembrandt, Bruegel, Vermeer, Monet, van Gogh, Gauguin, Cézanne, Degas, Matisse, Picasso, Pollock czy Warhol. Prezentowane w albumie obiekty zostały ułożone w przybliżonym porządku chronologicznym, bez względu na pochodzenie geograficzne czy kulturowe, tworząc w ten sposób wizualną oś czasową historii malarstwa – od najwcześniejszych przykładów znajdowanych na naczyniach ceramicznych wykonanych ponad pięć tysięcy lat temu po płótna, na których farba ledwie zdążyła wyschnąć. Dzieła te – uwolnione od ograniczeń nałożonych przez fizyczny układ muzeum – nabierają nowych znaczeń, zaś chronologiczne zestawienie ich ze sobą odkrywa niespodziewane wizualne połączenia między obiektami, które powstawały w różnych obszarach cywilizacyjnych. Wyboru prac dokonała Kathryn Calley Galitz – badaczka, pisarka i kuratorka ważnych międzynarodowych wystaw w Metropolitan Museum of Art. To pozycja wręcz obowiązkowa dla koneserów sztuki.

219,00 zł
162,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 56,94 zł

5 osób kupiło
4
LEGO Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera 75301 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera 75301
LEGO
Dostępny
335 szt.

• Kultowy myśliwiec X-wing Luke’a Skywalkera (75300) w niezwykłej wersji z klocków LEGO® pozwoli małym fanom odtworzyć sceny z klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen™. • W zestawie minifigurki LEGO® — Luke Skywalker z mieczem świetlnym oraz księżniczka Leia oraz generał Dodonna z bronią — a także figurka LEGO droida R2-D2. Ruszaj na poszukiwanie przygody! • Myśliwiec X-wing ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę LEGO®, miejsce na R2-D2, skrzydła z przyciskiem do ustawiania w położeniu bojowym, wciągane podwozie oraz dwa sprężynowe działka. • Ta zabawka nadaje się świetnie do budowania i zabawy solo lub z przyjaciółmi. Będzie idealnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub niespodzianką dla kreatywnych dzieci i fanów Gwiezdnych Wojen™ w wieku od 9 lat. • Model konstrukcyjny myśliwca ma ok. 8.0 cm wysokości, 31.0 cm długości i 28.0 cm szerokości. Między jedną a drugą misją może być ozdobą dziecięcej sypialni. • Szukasz zabawki dla miłośnika Gwiezdnych Wojen™, który nie ma doświadczenia w budowaniu z klocków LEGO®? Bez obaw. W pudełku są proste instrukcje z obrazkami, więc dzieci poradzą sobie ze złożeniem klocków jak prawdziwi Jedi. Wymiary opakowania: 38.2 x 26.2 x 7.0 cm

239,99 zł
206,39 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 33,60 zł

4 osoby kupiły
5
Puzzle ramkowe 24 elementy. Moja mała farma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 24 elementy. Moja mała farma
Ravensburger, 24
Dostępny
34 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Piękne kolory przykuwają wzrok. Maluchy mogą zobaczyć jak wygląda życie na wsi i poznać nazwy niektórych zwierząt. Umieszczone w ramce ułatwią układanie. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.

27,52 zł
24,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,75 zł

3 osoby kupiły
6
Horse Club. SLH42360. Koń rasy angielskiej z kocem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH42360. Koń rasy angielskiej z kocem
Schleich
Dostępny
14 szt.

Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras. Zawartość zestawu: • klacz rasy angielskiej, • derka, • uwiąż z kantarem, • pasza, • jabłka. Wymiary opakowania: 18.8 x 11.3 x 5.,4 cm

67,30 zł
62,59 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,71 zł

3 osoby kupiły
7
Puzzle ramkowe 30 elementów. Ekscytujące prace - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 30 elementów. Ekscytujące prace
Ravensburger, 30
Dostępny
27 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Piękne kolory przykuwają wzrok. Maluchy mogą zobaczyć jak wyglądają stroje i pojazdy służb mundurowych. Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Puzzle pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne.

27,52 zł
24,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,75 zł

3 osoby kupiły
8
Sedno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sedno
Dostępny
6 szt.

Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień. Odważysz się? Nocna podróż pociągiem jest dla znanego i cenionego architekta niczym droga na szafot. Jest pewien, że w miejscu, do którego zmierza, czyli w warszawskim ratuszu, skończy się jego kariera zawodowa i życie, jakie do tej pory prowadził. Jest na skraju załamania z powodu nieudanego kontraktu, który będzie go kosztować wszystko, ale ma na sumieniu coś jeszcze. Podobnie jak wielu z jego towarzyszy podróży oni również skrywają swoje mroczne tajemnice, które w tej dziwnej podróży poza czasem i przestrzenią będą wypełzać wbrew ich woli niczym robactwo spod wzruszonego kamienia. Co łączy architekta, księgowego, młodego dramatopisarza, wspaniałego aktora, ukraińskiego budowlańca, piękną dziewczynę, kibola i znęcającego się nad żoną gbura? Kto bawi się nimi wszystkimi? Kto wystawia ich na próbę ponad siły? Kto chce ich śmierci? Sedno to mroczna opowieść o najgorszych ludzkich przywarach i instynktach, winie bez przebaczenia i grzechu bez odpuszczenia. To historia, która nie może skończyć się dobrze. Nie dla wszystkich. Książka dofinansowana z budżetu miasta Szczecin.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

2 osoby kupiły
9
Farm Life. SLH13810. Źrebię rasy Clydesdale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm Life. SLH13810. Źrebię rasy Clydesdale
Schleich
Dostępny
5 szt.

Seria „Farm Life” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.

22,29 zł
20,73 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,56 zł

2 osoby kupiły
10
Mądra mysz. Mam przyjaciela pilota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Mam przyjaciela pilota
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

W jaki sposób tyle bagaży w odpowiednim czasie trafia na pokład samolotu? Jak zapewnić, by z jednego pasa nie startowały jednocześnie dwa samoloty? Jak wygląda kuchnia w samolocie? To wszystko wie Stefan. Lata wielkimi odrzutowcami jako pilot. Dokładnie zna wszystkie przełączniki i gałki, a poza tym potrafi o wszystkim, co się dzieje na lotnisku, opowiedzieć dzieciom.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
11
Zakrzywiony czas w Krems - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakrzywiony czas w Krems
Dostępny
34 szt.

W bogatej twórczości Claudio Magrisa istnieje nurt prozy pozornie tylko pomniejszej, krótkich opowiadań-monologów (Głosy) lub niewielkich, jednowątkowych powieści (Inne morze), w których, w mistrzowskim skrócie, pojawiają się wszystkie motywy jego książek: morze, Triest, kontynentalna ucieczka przed spontanicznością w świat sztywnych reguł, pokusa nihilizmu i wielkie tak mówione życiu. Po latach powraca on do tego nurtu w pięciu opowiadaniach zebranych w tomie Zakrzywiony czas w Krems. Ich przewodnimi tematami są Triest, czas i starość. Spieszę od razu uspokoić czytelników, że nie otrzymają przygnębiającego obrazu słabnącego ciała ani depresyjno-melancholijnej refleksji nad przemijaniem. Przeciwnie, w bohaterach-narratorach kryje się jakaś zadziwiająca energia, a w ich opowieściach przeszłość jawi się jako pełna niewiadomych, niedomknięta, którą paradoksalnie należy dopiero stworzyć. Nie na darmo Magris jest znawcą twórczości Itala Sveva, którego bohater doświadcza w ostatnim opowiadaniu prawdziwie anarchicznej wolności i wybucha śmiechem na widok Mefistofelesa przynoszącego mu swoje dary. Triest, arcymiejsce pisarza, habsburskie miasto zaludnione w znacznej mierze przez przybyszów z kontynentalnej Europy Środkowej – w opowiadaniach pochodzą oni z Moraw, Biłgoraju, Pragi – przeciwstawiony jest morzu, niezmiennie obecnemu w tle i oznaczającemu swobodę, uwolnienie od reguł, a może i niebezpieczeństwo utraty „ja”, przed którym cofają się bohaterowie – Joanna Ugniewska.

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

2 osoby kupiły
12
Bruegel The Complete Paintings - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bruegel The Complete Paintings
Dostępny
12 szt.

The life and times of Pieter Bruegel the Elder (c. 1526/30?1569) were marked by stark cultural conflict. He witnessed religious wars, the Duke of Alba?s brutal rule as governor of the Netherlands, and the palpable effects of the Inquisition. To this day, the Flemish artist remains shrouded in mystery. We know neither where nor exactly when he was born. But while early scholarship emphasized the vernacular character of his painting and graphic work, modern research has attached greater importance to its humanistic content. Starting out as a print designer for publisher Hieronymus Cock, Bruegel produced numerous print series that were distributed throughout Europe. These depicted vices and virtues alongside jolly peasant festivals and sweeping landscape panoramas. He then increasingly turned to painting, working for the cultural elite of Antwerp and Brussels. Rather than idealizing reality, he bravely confronted the issues of his day, addressing the horrors of religious warfare and taking a critical stand against the institution of the Church. To this end, Bruegel developed his own pictorial language of dissidence, lacing innocuous everyday scenes with subliminal statements in order to escape repercussions. This book is derived from our XXL monograph, which saw TASCHEN undertake a comprehensive photographic survey of the artist?s oeuvre. The result boasts exceptional details and reproductions, unveiling Bruegel?s larger-than-life universe with unprecedented clarity. This volume, in celebration of our 40th anniversary, presents all 40 paintings, accompanied by enlarged details and accessible, immersive texts.

121,00 zł
2 osoby kupiły
13
Puzzle Baby 3,4,5,6 elementów. Muminki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle Baby 3,4,5,6 elementów. Muminki
Trefl, 3,4,5,6 elementów
Dostępny
35 szt.

Puzzle Baby z Muminkami to duże układanki z grubego kartonu przeznaczone dla najmniejszych dzieci, są idealne do rozpoczęcia przygody z układaniem puzzli. • Żywe kolory i przyjazne kształty zachęcają maluchy do zabawy. • Piękne, kolorowe ilustracje przyciągają wzrok i sprawiają, że zabawa staje się jeszcze ciekawsza. • Puzzle składające się z 4 niezależnych układanek, a zróżnicowana liczba elementów w każdej z nich pozwala na zabawę progresywną.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
14
95 lat Polskiego Radia, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
95 lat Polskiego Radia, 2 CD
różni wykonawcy, Polskie Radio
Dostępny
1 szt.

W 2020 roku minęło 95 lat od powstania Polskiego Radia. Tak wspaniały jubileusz należało uczcić w wyjątkowy sposób. Nadarzyła się okazja do stworzenia jedynego w swoim rodzaju wydawnictwa, jakim jest podwójny album „95 lat Polskiego Radia”. Co warte jest podkreślenia, swój udział w powstaniu płyty mają słuchacze Polskiego Radia. W lutym 1925 roku w eter poszły słowa: „Halo, tu Polskie Radio, halo, tu próbna stacja nadawcza Polskiego Towarzystwa Radiotechnicznego na fali 385, Warszawa, Polska” oraz zabrzmiały fragmenty Poloneza A-dur Chopina. Nieco ponad rok później, w kwietniu 1926 roku, wyemitowano pierwszą audycję w Polskim Radiu. Słuchacze usłyszeli fragmenty Popiołów Stefana Żeromskiego w interpretacji wybitnego aktora Stefana Jaracza oraz muzykę Fryderyka Chopina poprzedzoną wykładem profesora Stanisława Niewiadomskiego. Od tamtej pory na falach rozgłośni pojawiały się informacje bieżące, słuchowiska, rozmowy, muzyka poważna i nieco mniej poważna. Polskie Radio było ze słuchaczami, zarówno w momentach radości i triumfów, jaki i wtedy, kiedy w Polsce działo się nie najlepiej. Muzyka od samego początku stanowiła integralną część rozgłośni i jest jej istotną częścią aż do dziś. W programach Polskiego Radia pojawiali się najwybitniejsi przedstawiciele bardzo różnej muzyki, co znalazło odbicie na albumie „95 lat Polskiego Radia”. Wiele wspaniałych utworów, w tym także wielkich przebojów, zostało zarejestrowanych w radiowych studiach. „Kilka miesięcy temu poprosiliśmy słuchaczy, aby wzięli udział w plebiscycie. Zaproponowaliśmy dziennikarzom muzycznym Polskiego Radia i naszym słuchaczom wybranie najważniejszych piosenek tych nieomal 10 dekad. Największą siłą tych utworów jest ich trwanie. Sukces polega na tym, że udało im się zaczarować czas, pamięć i pozostać z nami na wiele pokoleń” – mówi Paweł Sztompke, dziennikarz Programu I Polskiego Radia. „Plebiscyt stał się preludium do powstania albumu. Utwory, które wybraliśmy wspólnie ze słuchaczami, są zawarte na drugiej z płyt. Album rozpoczyna utwór, który zwyciężył w plebiscycie – „Małgośka” Maryli Rodowicz, a klamrę symbolicznie zamyka jeden z najważniejszych utworów w historii polskiej piosenki „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena” – dodaje Sztopke. Zaaranżowanie na nowo przebojów sprzed lat wzięli na siebie Adam Sztaba i Krzysztof Herdzin. „Aranżerom daliśmy do dyspozycji studia Polskiego Radia, wybitnego reżysera dźwięku, muzyków naszej orkiestry, chór, no i najważniejsze... wspaniałych wokalistów. Artystów, którzy mają swój własny repertuar, swoją publiczność, ale którzy i w tym dawnym repertuarze próbują odnaleźć cząstkę siebie” – wyjaśnia Paweł Sztompke. Na dwóch płytach kompaktowych pod wspólnym tytułem „95 lat Polskiego Radia” znalazły się łącznie 32 piosenki. Płyta pierwsza to interpretacje 16 kompozycji, które nagrali: Kuba Badach, Piotr Beczała, Monika Borzym, Piotr Cugowski, Igor Herbut, Sebastian Karpiel-Bułecka, Kayah, Gaba Kulka, Dorota Miśkiewicz, Kasia Moś, Wojciech Myrczek, Renata Przemyk, Natalia Sikora, Mietek Szcześniak, Grzegorz Turnau, Igor Walaszek i Aga Zaryan. Album drugi to zremasterowane wersje evergreenów polskiej muzyki, kompozycji w wykonaniu: Mieczysława Fogga, Maryli Rodowicz, Breakoutu, Budki Suflera, Czesława Niemena, Maanamu, Krzysztofa Zalewskiego, Obywatela GC, Ireny Santor, Reny Rolskiej, Sławy Przybylskiej, Eugeniusza Bodo, Kabaretu Starszych Panów, Ewy Demarczyk, Edyty Bartosiewicz, Zbigniewa Wodeckiego. Artystów wsparli Orkiestra Polskiego Radia oraz Chór Polskiego Radia. Za realizację nagrań, miksy, mastering pierwszego krążka odpowiada Leszek Kamiński. Mastering płyty drugiej to efekt pracy Jacka Gładkowskiego. Lista utworów: CD 1: 1. Renata Przemyk – Małgośka 2. Piotr Beczała – Tango milonga 3. Mietek Szcześniak – Umówiłem się z nią na dziewiątą 4. Wojciech Myrczek – Deszcz 5. Aga Zaryan – Pamiętasz, była jesień 6. Dorota Miśkiewicz – Nie oczekuję dziś nikogo 7. Grzegorz Turnau – Piosenka jest dobra na wszystko 8. Gaba Kulka – Grande Valse Brillante 9. Piotr Cugowski – Kiedy byłem małym chłopcem 10. Sebastian Karpiel-Bułecka – Cień wielkiej góry 11. Monika Borzym i Kuba Badach – Zacznij od Bacha 12. Kasia Moś – Kocham cię, kochanie moje 13. Igor Herbut – Nie pytaj o Polskę 14. Natalia Sikora – Sen 15. Igor Walaszek – Jak dobrze 16. Kayah i Chór Polskiego Radia – Dziwny jest ten świat CD 2: 1. Maryla Rodowicz – Małgośka 2. Mieczysław Fogg – Tango milonga 3. Eugeniusz Bodo – Umówiłem się z nią na dziewiątą 4. Rena Rolska – Deszcz 5. Sława Przybylska – Pamiętasz, była jesień 6. Irena Santor – Nie oczekuję dziś nikogo 7. Kabaret Starszych Panów – Piosenka jest dobra na wszystko 8. Ewa Demarczyk – Grande Valse Brillante 9. Breakout – Kiedy byłem małym chłopcem 10. Budka Suflera – Cień wielkiej góry 11. Zbigniew Wodecki – Zacznij od Bacha 12. Maanam – Kocham cię, kochanie moje 13. Obywatel G.C. – Nie pytaj o Polskę 14. Edyta Bartosiewicz – Sen 15. Krzysztof Zalewski – Jak dobrze 16. Czesław Niemen – Dziwny jest ten świat

48,90 zł
32,27 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,63 zł

2 osoby kupiły
15
Materac dmuchany, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Materac dmuchany, mix kolorów
Bestway
Dostępny
1 szt.

Wypoczynek nad wodą daje dodatkową radość dzięki dmuchanemu materacowi. Jego zalety można docenić zarówno na basenie, jak i na plaży. Jest wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału winylowego. Jego elastyczność dodatkowo amortyzuje uderzenia i tym samym zmniejsza ryzyko przedziurawienia. Poza wykorzystywaniem go do pływania, może także służyć do wypoczynku na trawie, piasku bądź innej miękkiej powierzchni. Ciekawe, kolorowe wzornictwo zwraca uwagę i pozwala na szybką lokalizację materaca. Łatwe nadmuchiwanie umożliwiają zawory powstrzymujące uciekające powietrze. Dwie oddzielne komory powietrzne pozwalają prawidłowo nadmuchać całość, co gwarantuje stabilność materaca i podnosi komfort jego użytkowania. Materac posiada przezroczyste okienko, które pozwala na oglądanie podwodnego świata. Stelażowa konstrukcja materaca z poprzecznymi, kolorowymi wspornikami, zapewnia odpowiednią sprężystość i stabilność na wodzie. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

49,90 zł
40,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
16
Star Wars - Notatnik A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Notatnik A5
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Star Wars

19,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
17
Puzzle ramkowe 14 elementów. Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 14 elementów. Zoo
Ravensburger, 14
Dostępny
101 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Piękne kolory przykuwają wzrok. Maluchy mogą poznać nazwy wielu zwierząt. uzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne.

27,52 zł
24,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,75 zł

1 osoba kupiła
18
Puzzle ramkowe 15 elementów. Gospodarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Gospodarstwo
Ravensburger, 15
Dostępny
42 szt.

Te puzzle zachwycą dzieci. Piękne kolory przykuwają wzrok. Maluchy mogą zobaczyć jak wygląda życie na wsi i poznać nazwy niektórych zwierząt. Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne.

27,52 zł
24,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,75 zł

1 osoba kupiła
19
Nurt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nurt
Dostępny
588 szt.

Niesamowita nowa powieść autora światowego bestsellera W dół Kiedy dwie młode kobiety – Caroline i Audrey – opuszczają kampus uczelni w środku zimy i jadą ponad tysiąc kilometrów na północ do Minnesoty, nagle – dosłownie kilka kilometrów od domu – muszą walczyć o życie w lodowatych wodach rzeki Black Root. Audrey udaje się przeżyć. Śmierć Caroline – a właściwie morderstwo – mocno uderza w mieszkańców małego miasteczka, przypominając o innej młodej kobiecie, która straciła życie w tej samej rzece dziesięć lat wcześniej i której niewykryty zabójca wciąż może mieszkać wśród nich. Jeden ojciec jest zmuszony ponownie przeżywać dawną tragedię, podczas gdy największym pragnieniem drugiego staje się postawienie zabójcy dziewczyny przed sądem. Audrey, która przeżyła lodowatą kipiel, nie może uwolnić się od poczucia, że ​​wiąże ją z tą wcześniej nierozwiązaną sprawą coś więcej niż tylko rzeka. Wkrótce zostaje zmuszona podjąć własne dochodzenie. Przy tej okazji wyjdą na wierzch dawno skrywane sekrety i powróci przemoc, która od dawna kłębi się tuż pod powierzchnią miasta. Upiory zamrożone w czasie, duchy i demony, oskarżeni i winni – wszystko budzi się do życia w tym skutym śniegiem i lodem północnym mieście, gdzie nie można czuć się bezpiecznie. Czy sprawiedliwości stanie się zadość? Świetna, trzymająca w napięciu i znakomicie napisana opowieść o tym, jak przeszłość trzyma klucz do przyszłości, a także jak trzyma teraźniejszość w szachu. Tim Johnston – amerykański pisarz i nauczyciel kreatywnego pisania, autor powieści W dół (2015, Marginesy 2016), powieści młodzieżowej Ever So Green (2002) oraz zbioru opowiadan Irish Girl (2009), za którą otrzymał Katherine Anne Portez Prize in Short Fiction, a tytułowe opowiadanie ze zbioru wyróżniono O. Henry Prize, New Letters Award for Writers i Gival Press Short Story Award. Jego najnowsza książka, Nurt, zdobyła w 2020 roku Midland Authors Adult Fiction Award.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
20
Litzmannstadt Getto Miejsca ludzie pamięć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Litzmannstadt Getto Miejsca ludzie pamięć
Dostępny
56 szt.

Książka Joanny Podolskiej Litzmannstadt-Getto. Miejsca. Ludzie. Pamięć opowiada o dzielnicy żydowskiej utworzonej przez Niemców w lutym 1940 roku na terenie okupowanej Łodzi (od kwietnia zamienionej na Litzmannstadt). Getto łódzkie przetrwało do sierpnia 1944 roku, a w pewnych przejawach do stycznia następnego roku. Było to ostatnie tak duże skupisko społeczności żydowskiej na terenie Europy. Autorka zebrała wiedzę o łódzkim getcie ? bardzo bogatą, ale rozproszoną po wielu dziennikach, które powstawały w czasie wojny, dokumentach i materiałach archiwalnych, wspomnieniach Ocalałych, opracowaniach naukowych i tekstach dziennikarskich. Książka stanowi kompendium wiedzy na temat historii Łodzi w czasie II wojny światowej, Litzmannstadt-Getto i jego najważniejszych mieszkańców, w tym m.in. Przełożonego Starszeństwa Żydów Chaima M. Rumkowskiego, pisarzy: Arnolda Mostowicza, Chavy Rosenfarb, Jeszajahu Szpigla, malarzy: Icchaka Braunera, Izraela Lejzerowicza, Józefa Kownera, muzyków: Dawida Bajgelmana, Teodora Rydera, Jankiela Herszkowicza czy autorów Kroniki łódzkiego getta i wielu innych osób oraz miejsc, które odgrywały istotną rolę w czasie trwania odrębnej dzielnicy. Ponadto opracowanie zawiera wyjątkowe, niepublikowane dotąd archiwalne i współczesne fotografie, ciekawostki dotyczące faktów i miejsc wciąż obecnych w topografii i pamięci Łodzi oraz wybrane cytaty z różnorodnej literatury. Książkę uzupełniają osobiste odkrycia autorki dokonane na przestrzeni ostatnich 20 lat, będące rezultatem setek wywiadów, które przeprowadziła z Ocalałymi w Polsce, Izraelu, USA i wielu innych krajach. To książka ważna i potrzebna, która może trafić do każdego odbiorcy. Uzupełnia wiedzę, ale odsyła także do wielu naukowych opracowań na temat łódzkiego getta.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
21
Klacz rasy Clydesdale SLH13809 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klacz rasy Clydesdale SLH13809
Schleich
Dostępny
6 szt.

Seria Farm Life zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.

46,90 zł
43,62 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,28 zł

1 osoba kupiła
22
Potęga liczb. Jak liczby kształtują świat w którym żyjemy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga liczb. Jak liczby kształtują świat w którym żyjemy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.09

Liczby są wszędzie! Potęga liczb wprowadzi dzieci w fascynujący świat liczb i wyjaśni, jak pomagają nam w codziennym życiu. Jak bez liczb moglibyśmy prosić o trzy gałki lodów? Skąd wiedzielibyśmy, że zostało nam 60 minut na zabawę z naszymi przyjaciółmi, a nie 60 sekund? Dlaczego w ogóle minuta ma 60 sekund, a nie 100? Potęga liczb opowiada historię tego przełomowego wynalazku.

44,90 zł
32,33 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

23
Egzamin studenta i obywatela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin studenta i obywatela
Dostępny
15 szt.

Publikacja jest relacją ze strajku studenckiego w Łodzi, zorganizowanego w styczniu i lutym 1981 r. Jadwiga Kowalczyk, wówczas studentka czwartego roku Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej, opisuje rzeczywistość, której doświadczali studenci tej uczelni. Jest to tym bardziej cenne, że dotychczas w większym stopniu uwaga badaczy skupiała się na protestach organizowanych na Uniwersytecie Łódzkim.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

24
Dziedzictwo Krzysztofa Skubiszewskiego w polityce zagranicznej RP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedzictwo Krzysztofa Skubiszewskiego w polityce zagranicznej RP
Dostępny
162 szt.

Minęło 10 lat od śmierci pierwszego ministra spraw zagranicznych wolnej Polski, a zarazem zupełnie niedawno obchodziliśmy 30. rocznicę wielkiej zmiany. W 1989 roku zaczęło się odzyskiwanie przez Polskę wolności i suwerenności oraz budowanie demokratycznego państwa prawa. Istotną częścią tej transformacji była polityka zagraniczna, której ster w tym historycznym momencie został powierzony Profesorowi Krzysztofowi Skubiszewskiemu. Nikt wtedy nie sądził, że nie mogło być dla Polski lepszego wyboru. Linia Mazowieckiego-Skubiszewskiego stała się mocnym fundamentem polityki zagranicznej RP oraz jednym z filarów nowej Polski w rodzinie wolnych narodów Europy - czy szerzej - Zachodu. Książka jest próbą spojrzenia na wartość tego dziedzictwa i jego obecność w polityce zagranicznej odrodzonej Rzeczypospolitej. W tomie publikują: Jan Barcz, Agnieszka Bieńczyk-Missala, Patrycja Grzebyk, Robert Kupiecki, Roman Kuźniar, Jerzy Łukaszewski, Marek Madej, Adam Daniel Rotfeld, Stanisław Sulowski, Andrzej Szeptycki, Henryk Szlajfer, Roman Wieruszewski.

42,00 zł
36,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,04 zł

25
Na luzie. Jak radzić sobie ze stresem i nie martwić się na zapas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na luzie. Jak radzić sobie ze stresem i nie martwić się na zapas
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

W tym błyskotliwym przewodniku po świecie stresu King, psycholog i komik, przedstawia praktyczne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i radzi, jak nauczyć swój mózg bardziej pozytywnego myślenia. W tym celu szczegółowo objaśnia zjawisko stresu, tłumaczy, czym on jest, skąd się bierze, a także jaki ma wpływ na cały organizm. Autor dogłębnie analizuje przyczyny i przejawy stresu w codziennym życiu, zwracając przy tym uwagę na źródła lęku, niepewności, negatywnego nastawienia i przyczyny tłumienia emocji. Pokazuje, jak wszystkie te zagadnienia łączą się w większą całość. Z tych rozważań dowiemy się, dlaczego negatywne emocje i stres prowadzą do zaburzeń lękowych, depresji, nadciśnienia, otyłości, uzależnień oraz wielu innych problemów zdrowotnych. Techniki Kinga pomagają zmienić w mózgu chemię, która wpływa na humor, wytrzymałość i odporność na stresujące sytuacje. Optymizm, poczucie wdzięczności i akceptacja nic nie kosztują, a mogą znacząco poprawić jakość życia. Ta wyjątkowa książka nie nuży suchym medycznym żargonem – znajdziesz w niej wiele zmieniających życie porad oraz zabarwionych humorem instrukcji, a także mnóstwo zabawnych, zapadających w pamięć anegdotek, dzięki którym nauczysz się, jak wrzucić na luz i nie zwariować w tym zmiennym, stresującym świecie.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

26
W słońcu Egiptu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W słońcu Egiptu
Dostępny
42 szt.

Egipt fascynował ludzi od zawsze. Choć poważne badania archeologiczne rozpoczęły się tam dopiero w XIX wieku, już znacznie wcześniej wzbudzał on zainteresowanie podróżników z całego świata, dla wielu pokoleń stanowiąc bramę do tajemniczego, utraconego świata starożytności. Przez stulecia kraj nad Nilem przyciągał myślicieli, pisarzy, poetów, pielgrzymów, awanturników, uczonych, kolekcjonerów, rabusiów oraz zdobywców. ?W słońcu Egiptu? to sposobność odbycia nie jednej, a dziesiątek fascynujących podróży do dawnego państwa faraonów, widzianego oczami tych niezwykłych postaci na przestrzeni prawie trzech tysięcy lat. Książka obejmuje czasy od panowania faraonów do drugiej wojny światowej, a choć przedmiotem narracji są przybysze z całej Europy, którzy poszukiwali nad Nilem rozmaitych korzyści, przygód i wrażeń, autor poświęca też wiele uwagi obecności Polaków w Egipcie. Nakreśla przy tym szersze tło historyczne omawianych podróży i przedstawia najważniejsze odkrycia dokonane w dolinie najdłuższej rzeki świata.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

27
Neuropsychologia tożsamości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuropsychologia tożsamości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.10

Neuropsychologia tożsamości to nauka zajmująca się wzajemnymi powiązaniami mózgowia z systemem Ja oraz tworzoną przez ten system tożsamością indywidualną, społeczną i kulturową w celu pomocy osobie chorej. Z perspektywy teoretycznej nauka ta bada związek struktur i połączeń mózgowych z procesami poznawczymi, emocjonal­nymi i zachowaniem oraz systemem Ja ściśle związanym z tożsamością. Z perspek­tywy klinicznej opracowuje metody diagnozy i ocenia efektywność rehabilitacji chorych z niedokształceniem i/lub destabilizacją systemu Ja oraz zaburzeniami tożsamości. Monografia ?Neuropsychologia tożsamości? to dzieło nowatorskie i niezwykłe ? oryginalne w podejściu do problematyki tożsamości, nowoczesne w wymiarze teoretyczno-metodologicznym, erudycyjne i znakomicie napisane. Dzieło oparte na dorobku światowej nauki oraz wynikach własnych badań, pogłębione analizą przypadków klinicznych pacjentów z najczęstszymi uszkodzeniami mózgowia, potwierdzone neurofizjologicznymi markerami (tzw. medycyna faktów), inspiruje do stawiania pytań o złożoność fenomenu ludzkiego istnienia, wciąż poznawanego i nadal nie w pełni poznanego. Prof. zw. dr hab. n. med. Bożena Grochmal-Bach Doświadczeni Autorzy, mający w swym dorobku liczące się monografie naukowe, uczynili tu przedmiotem opisu tożsamość człowieka, a ściślej mówiąc, możliwe powiązania biologiczne i fenomenologiczne tożsamości ze sferą opisu neuropsychologicznego. Z dzieła tego wyłania się nowe spojrzenie na sposób uprawiania neuropsychologii, wyznaczone przez szeroki humanistyczno-społeczny horyzont wzbogacający zorientowane dotychczas medycznie spojrzenie na opis zachowań ludzkich. Trzeba więc było wniknąć w strukturę Ja człowieka, by zrozumieć fenomen jego społecznego i zarazem kulturowego funkcjonowania, co Autorom monografii w pełni się udało. Prof. zw. dr hab. lek. med. Waldemar Tłokiński Nowatorskie podejście Autorów do problematyki tożsamości każe przeformułować podstawowe założenia neuropsychologii, przede wszystkim zaś widzieć ją jako obszar integrujący wyniki poszukiwań prowadzonych na przecięciu dróg neuronauk medycznych i społecznych. Dzieło to buduje mosty między biologicznie zorientowanymi naukami o ludzkim mózgu a naukami humanistycznymi. Jest adresowane do szerokiego kręgu odbiorców, do którego ? oprócz specjalistów ? należeć będą studenci psychologii i innych kierunków, zarówno medycznych, jak i humanistycznych, a także wszyscy zainteresowani człowiekiem i jego funkcjonowaniem w społeczeństwie i kulturze. Dr hab. Mariusz Gajewski

129,00 zł
113,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,48 zł

28
Praca w zespołach diagnostyczno-terapeutycznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praca w zespołach diagnostyczno-terapeutycznych
Dostępny
103 szt.

Książka oparta na badaniach odnoszących się do aktualnych problemów w obszarze pracy zespołowej i uzyskiwania przez nowe grupy zawodowe uprawnień w tym szczepień ochronnych i pandemii Covid-19.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

29
Shelter, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shelter, LP
Thomas Bartlett, Warner Music Polska
Dostępny
31 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Lucida 2. Rubrifolia 3. Xanthina 4. Multiflora Strona B 1. Moschato 2. Phoenicia 3. Arvensis 4. Rugosa

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

30
Moja pierwsza mitologia. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza mitologia. Tom 1
Dostępny
82 szt.

Książka w mądry, przyjazny i ciekawy sposób przedstawia mity starożytnych Greków i Rzymian. Autorka wybrała te, które są związane z prapoczątkami ludzkości, kiedy bogowie dopiero wyłaniali się z Chaosu, a świat był jeszcze bardzo młody. Przewodnikami towarzyszącymi czytelnikowi w wędrówce śladami starożytnych bogów i herosów są zwierzęta. Dzięki nim wyprawy w głąb mitologicznych krain staną się wspaniałą przygodą. Nowe wydanie książki Moja pierwsza mitologiia zostało opracowane w pięknej szacie graficznej. Malarskie ilustracje pomogą obudzić wyobraźnię młodych czytelników. Na końcu książki znajduje się słowniczek frazeologizmów zaczerpniętych z mitologii i chętnie używanych do dziś. „W starożytnych czasach, gdy nie było jeszcze internetu, telewizji ani nawet kina, Grecy i Rzymianie posługiwali się magią słowa. Spotykali się wieczorami i opowiadali sobie różne historie. A opowiadali tak pięknie, że samymi tylko słowami potrafili oczarować słuchaczy – wywołać beztroski śmiech, przyjemny dreszczyk strachu i głębokie wzruszenie. Pewien grecki drwal po powrocie z lasu opisywał swoje spotkanie z hamadriadą – leśną nimfą o pachnących żywicą włosach, która poprosiła go, by nie ścinał rozłożystego dębu. Kiedy mężczyzna posłusznie odłożył siekierę, hamadriada podziękowała z uśmiechem i wskazała mu polanę, gdzie znalazł dość drzew powalonych przez wiatr. Stary drwal ucieszył się, że będzie miał lżejszą pracę. Teraz on chciał podziękować hamadriadzie, ale nimfa zdążyła już zniknąć w pniu ocalonego dębu – fragment tekstu.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

31
Żółć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółć
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.05

Żółć to pierwszy w Polsce komiks poetycki z fenomenalnymi ilustracjami Artura Denysa. Autorem tekstów jest Łukasz Gamrot – pochodzący ze Śląska pisarz, poeta, dziennikarz, laureat ogólnopolskich konkursów literackich i dziennikarskich. Książka to celna i gorzka próba przenicowania rzeczywistości, która dotyczy przede wszystkim młodych ludzi: ich strachu, namiętności i szaleństwa. Jej komiksowa forma to próba otwarcia się trudnej literatury na młodego czytelnika, który funkcjonuje w internetowej kulturze obrazkowej.

49,00 zł
41,16 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

32
Odkryte karty Pikantna spowiedź trenera uwodzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkryte karty Pikantna spowiedź trenera uwodzenia
Dostępny
37 szt.

To nie jest kolejny poradnik na temat uwodzenia. To coś znacznie więcej: historia spełnionego marzenia, niebywałego sukcesu, za którym kryje się niejednokrotnie głębokie, lecz skryte cierpienie. Masz w ręku ekskluzywne zaproszenie do świata jednego z pierwszych w Polsce trenerów uwodzenia, który po latach zbierania różnorodnych doświadczeń zdecydował się podzielić tajnikami fascynującego świata swojej codzienności. ?Uwodzenie to był mój chleb i moje powietrze. Żyłem tym. Sądzę, że mało kto oddał się temu tak jak ja. Nie było mi jednak trudno to robić. Nie miałem innego wyboru, bo zostając tam, gdzie byłem wcześniej, czułem, że moje serce przepełnia gorycz?. Rafał Żuber ? jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów relacji damsko-męskich. W 2007 roku założył swoją szkołę uwodzenia.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

33
Kodeks spółek handlowych oraz ust towarz w9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks spółek handlowych oraz ust towarz w9
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.29

Stan prawny: 4 listopada 2020 r. Publikacja obejmuje zmiany wchodzące w życie: Kodeks spółek handlowych 1.03.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz niektórych innych ustaw z dnia 26 stycznia 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 398). 1.03.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy ? Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw z dnia 19 lipca 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1655). 1.03.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy ? Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw z dnia 30 sierpnia 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1798). 1.03.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw z dnia 13 lutego 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 288). 1.07.2021 r. ? ustawa o Krajowym Rejestrze Zadłużonych z dnia 6 grudnia 2018 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 55). Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym 1.03.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz niektórych innych ustaw z dnia 26 stycznia 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 398). 1.03.2021 r.? ustawa o zmianie ustawy ? Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw z dnia 19 lipca 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1655). 1.07.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz niektórych innych ustaw z dnia 26 stycznia 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 398) 1.07.2021 r. ? ustawa o Krajowym Rejestrze Zadłużonych z dnia 6 grudnia 2018 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 55). Prawo upadłościowe 1.03.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy ? Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw z dnia 19 lipca 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1655). 1.07.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz niektórych innych ustaw z dnia 26 stycznia 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 398). 1.07.2021 r. ? ustawa o Krajowym Rejestrze Zadłużonych z dnia 6 grudnia 2018 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 55). 1.07.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy ? Prawo upadłościowe oraz niektórych innych ustaw z dnia 30 sierpnia 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1802). Prawo restrukturyzacyjne 1.03.2021 r. ? ustawa o zmianie ustawy ? Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw z dnia 19 lipca 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1655). 1.07.2021 r. ? ustawa o Krajowym Rejestrze Zadłużonych z dnia 6 grudnia 2018 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 55). Prawo przedsiębiorców 24.6.2020 r. ? ustawa o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 z dnia 19 czerwca 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 1086). Ustawa o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych 24.6.2020 r. ? ustawa o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 z dnia 19 czerwca 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 1086).

49,00 zł
40,67 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,33 zł

34
Projektowanie budowlanych odwodnień podłoża gruntowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektowanie budowlanych odwodnień podłoża gruntowego
Dostępny
10 szt.

W książce przedstawiono metodykę doraźnego drenażu pionowego, czyli wykorzystania studni depresyjnych do obniżenia zarówno naporu wody artezyjskiej, jak i obniżenia położenia zwierciadła wody wolnej (freatycznej). Po obniżeniu naporu wody artezyjskiej lub po obniżeniu położenia zwierciadła wody wolnej można przystąpić do wykonania ?suchego? wykopu fundamentowego. Książka adresowana jest do inżynierów, nauczycieli akademickich i studentów wydziałów budownictwa oraz inżynierii środowiska. Autor żywi nadzieję, że dla wielu Czytelników okaże się ona przydatna. O Autorze: Dr hab. inż. Jacek Pieczyrak, prof. ATH - absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej (z roku 1960). Po studiach przez pięć i pół roku pracował w Biurze Projektów Przemysłu Hutniczego "BIPROHUT" w Gliwicach, początkowo jako starszy asystent projektanta, a następnie jako projektant. Pozostały okres zatrudnienia to nieprzerwana praca naukowo-dydaktyczna, najpierw na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, a od roku 2011 na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W sferze jego zainteresowań naukowych i zawodowych znajdują się: geomechanika odpadów przemysłowych, próbne obciążenia w geotechnice, kalibrowania modeli konstytutywnych gruntów, odwadnianie wykopów budowlanych, stany graniczne w ośrodku gruntowym, normalizacja w geotechnice. Jest autorem ponad 110 publikacji naukowych i ponad 1100 ekspertyz geotechnicznych.

46,20 zł
38,81 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,39 zł

35
Spawanie gazowe i cięcie tlenowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spawanie gazowe i cięcie tlenowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

Spawanie gazowe i cięcie tlenowe jest nowoczesnym podręcznikiem adresowanym do spawaczy i personelu nadzorującego prace spawalnicze oraz innych osób, zajmujących się spawalnictwem i podnoszących swoje kwalifikacje w różnych formach kształcenia ustawicznego. Podręcznik składa się z 12 rozdziałów tematycznych: 1. Wiadomości ogólne o metodzie spawania gazowego i cięcia tlenowego oraz o procesach pokrewnych. 2. Zastosowanie metody spawania gazowego i procesów pokrewnych. 3. Stanowisko do spawania gazowego i cięcia tlenowego. 4. Urządzenia i osprzęt do spawania gazowego i cięcia tlenowego. 5. Metalurgia procesu spawania gazowego. 6. Spawalność materiałów podstawowych stosowanych w procesach spawania. 7. Materiały dodatkowe do spawania gazowego. 8. Zastosowanie gazów technicznych do spawania gazowego i cięcia tlenowego. 9. Ogólne zasady technologii spawania gazowego. 10. Cięcie tlenowe i żłobienie oraz inne procesy płomieniowe. 11. Bezpieczeństwo i higiena pracy podczas spawania gazowego i cięcia tlenowego. 12. Bezpieczeństwo pożarowe podczas spawania gazowego, cięcia tlenowego oraz procesów pokrewnych. W naszym cyklu podręczników pt. Spawanie wkrótce ukaże się ostatni tytuł poświęcony spawaniu łukowemu elektrodami otulonymi.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

36
Farm World. SLH13782. Świnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13782. Świnia
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Świnia domowa pochodzi od dzika. W wyniku hodowli na całym świecie uzyskano około 70 ras o najróżniejszym umaszczeniu. Świnie są zazwyczaj różowe i mają szczecinę. W zależności od rasy mogą być brązowe, czarne lub cętkowane. Mówi się, że są brudne, bo lubią taplać się w błocie. W rzeczywistości, tak jak słonie, po prostu pozwalają sobie na przyjemną chłodzącą kąpiel w czasie upałów. Błoto chroni również przed ugryzieniami owadów. Niektórzy ludzie hodują świnie jako zwierzęta domowe – ponieważ są one bardzo pokojowe, wrażliwe, społeczne, ciekawskie i inteligentne. Wymiary: 10.5 x 5.7 x 3.2 cm Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

25,10 zł
23,34 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,76 zł

37
LINE FRIENDS BT21 - Podkładka na biurko (49.5x34.5 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LINE FRIENDS BT21 - Podkładka na biurko (49.5x34.5 cm)
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

14,99 zł
Powiadomienie
38
LINE FRIENDS BT21 - Planner dzienny A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LINE FRIENDS BT21 - Planner dzienny A5
Line Friends
Niedostępny
Brak

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

10,99 zł
Powiadomienie
39
LINE FRIENDS BT21 - Pluszowa maskotka 17 cm RJ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LINE FRIENDS BT21 - Pluszowa maskotka 17 cm RJ
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

70,00 zł
Powiadomienie
40
LINE FRIENDS BT21 - Pluszowa maskotka 17 cm CHIMMY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LINE FRIENDS BT21 - Pluszowa maskotka 17 cm CHIMMY
Line Friends
Niedostępny
Brak

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

70,00 zł
Powiadomienie
41
Pluszowa maskotka. Cooky, 17 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszowa maskotka. Cooky, 17 cm
Line Friends
Niedostępny
Brak

Oryginalna maskotka przedstawiająca postać Cooky z popularnej sagi BT21 Line Friends. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu. Idealna do przytulania. Wymiary: 17.0 cm

66,50 zł
Powiadomienie
42
LINE FRIENDS BT21 - Pluszowa maskotka 17 cm TATA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LINE FRIENDS BT21 - Pluszowa maskotka 17 cm TATA
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.29

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

48,00 zł
Powiadomienie
43
Line Friends. Pluszowa maskotka. Mang, 17 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends. Pluszowa maskotka. Mang, 17 cm
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Oryginalna maskotka przedstawiająca postać Mang z popularnej sagi BT21 Line Friends. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu. Idealna do przytulania. Posiada oficjalną licencję producenta. Wymiary: 17.0 cm

48,00 zł
Powiadomienie
44
Pusheen - Maseczka ochronna 3 sztuki, 2 warstwy filtrujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusheen - Maseczka ochronna 3 sztuki, 2 warstwy filtrujące
Pusheen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.14

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Pusheen

75,00 zł
71,25 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,75 zł

45
Pusheen - Maseczka ochronna 1 sztuka, 2 warstwy filtrujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusheen - Maseczka ochronna 1 sztuka, 2 warstwy filtrujące
Pusheen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Pusheen

50,00 zł
47,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,50 zł

46
Pusheen - Maseczka ochronna 1 sztuka, 2 warstwy filtrujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusheen - Maseczka ochronna 1 sztuka, 2 warstwy filtrujące
Pusheen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.16

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Pusheen

50,00 zł
47,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,50 zł

47
Minions - Maseczka ochronna 1 sztuka, 2 warstwy filtrujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minions - Maseczka ochronna 1 sztuka, 2 warstwy filtrujące
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Minions

49,99 zł
44,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

48
Star Wars - Kubek ceramiczny 3D 350ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Kubek ceramiczny 3D 350ml
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Kolor bazowy: CzerwonyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzarnyBohater: Star Wars

54,00 zł
52,38 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,62 zł

49
Star Wars - Lampa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Lampa
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Kolor bazowy: BiałyMateriał główny: PVCTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Star Wars

63,00 zł
61,11 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,89 zł

50
Star Wars - Kubek ceramiczny The Empire Strikes Back 350 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Kubek ceramiczny The Empire Strikes Back 350 ml
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.21

Kolor bazowy: CzarnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Star Wars

55,00 zł
53,35 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,65 zł

51
Star Wars - Ozdoba świąteczna Darth Vader - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Ozdoba świąteczna Darth Vader
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

Kolor bazowy: CzarnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Star Wars

45,00 zł
43,65 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,35 zł

52
Line Friends - Notes / Notatnik A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Notes / Notatnik A5
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

27,50 zł
Powiadomienie
53
Line Friends - Pluszowy Notes / Notatni A5 (brązowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Pluszowy Notes / Notatni A5 (brązowy)
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

54,99 zł
Powiadomienie
54
Line Friends - Pluszowy Notes / Notatnik A5 (biały) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Pluszowy Notes / Notatnik A5 (biały)
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

54,99 zł
Powiadomienie
55
Line Friends - Pluszowa maskotka Miś Choco 17 cm w różowej sukience - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Pluszowa maskotka Miś Choco 17 cm w różowej sukience
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

70,00 zł
Powiadomienie
56
Line Friends - Pluszowa maskotka 17 cm Miś Choco z kokardką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Pluszowa maskotka 17 cm Miś Choco z kokardką
Line Friends
Dostępny
1 szt.

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

54,90 zł
57
Line Friends - Pluszowa maskotka 17 cm Miś Brown - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Pluszowa maskotka 17 cm Miś Brown
Line Friends
Niedostępny
Brak

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

54,90 zł
Powiadomienie
58
Line Friends - Pluszowa maskotka 17 cm Króliczek Cony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Pluszowa maskotka 17 cm Króliczek Cony
Line Friends
Niedostępny
Brak

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

50,00 zł
Powiadomienie
59
Line Friends - Kalendarz 2020/2021 A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends - Kalendarz 2020/2021 A5
Line Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Line Friends

44,90 zł
Powiadomienie
60
Puzzle XXL 300 elelementów. Śliczne szczenięta w koszu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle XXL 300 elelementów. Śliczne szczenięta w koszu
Ravensburger, 3000 elementów
Dostępny
11 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger – charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a Soft Click Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • obrazek z pieskami, • ilość elementów: 300, • tekturowe, barwne opakowanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm Rozmiar opakowania: 23.0 x 34.0 x 4.0 cm

49,26 zł
44,33 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,93 zł

61
Taśma invisible, przezroczysta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma invisible, przezroczysta
POLSIRHURT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.17

Przezroczysta taśma doskonale sprawdzi się zarówno podczas prac plastycznych, jak i do prac biurowych. Taśma z obcinaczem, co ułatwia jej cięcie. Wymiary: 1.8 x 3.3 cm

2,99 zł
Powiadomienie
62
Słuchawki nauszne Ziva, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki nauszne Ziva, czerwony
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25

Kompaktowe słuchawki nauszne Trust Ziva zapewniają wygodę oraz doskonałą jakość dźwięku. Konstrukcja pozwala na idealne dopasowanie słuchawek dzięki regulowanemu pałąkowi oraz oferują możliwość składania, co sprawia, że łatwo jest je zabrać ze sobą. Idealnie sprawdzą się zarówno do słuchania muzyki jak i wykonywania połączeń. Mają również wbudowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń telefonicznych i sterowania odtwarzaniem muzyki. Szczegóły: • słuchawki przewodowe, • złącze: 3.5 mm jack, • długość kabla: 110.0 cm, • dźwięk: stereo, • impedencja: 32 Ohmy, • częstotliwość: 20-20 000 Hz, • składana konstrukcja, • regulowany pałąk, • wbudowany mikrofon, • odbieranie połączeń i sterowanie odtwarzaniem muzyki, • odpowiednie do codziennego użytku w domu i poza nim, • kompatybilne z iOS i Androidem, • przeznaczone do smartfonów i tabletów z wejściem mini jack, • przycisk umieszczony na kablu, • funkcje przycisku: call pick-up, voice assistant, play, pause, prev, next, voice assistant, remote control button, • waga: 152 g.

49,00 zł
Powiadomienie
63
Ziva. Słuchawki nauszne, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziva. Słuchawki nauszne, niebieski
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.15

Kompaktowe słuchawki nauszne Trust Ziva zapewniają wygodę oraz doskonałą jakość dźwięku. Konstrukcja pozwala na idealne dopasowanie słuchawek dzięki regulowanemu pałąkowi oraz oferują możliwość skladania, co sprawia, że łatwo jest je zabrać ze sobą. Idealnie sprawdzą się zarówno do słuchania muzyki jak i wykonywania połączeń. Posiadają również wbudowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń telefonicznych i sterowania odtwarzaniem muzyki. Cechy produktu: • słuchawki przewodowe, • złącze: 3.5mm jack, • długość kabla: 110.0 cm, • dźwięk stereo, • impedencja: 32 Ohmy, • częstotliwość: 20-20 000 Hz, • składana konstrukcja, • regulowany pałąk, • wbudowany mikrofon, • odbieranie połączeń i sterowanie odtwarzaniem muzyki, • odpowiednie do codziennego użytku w domu i poza nim, • kompatybilne z iOS i Androidem, • przeznaczone do smartfonów i tabletów z wejściem mini jack, • przycisk umieszczony na kablu, • funkcje przycisku: call pick-up, voice assistant, play, pause, prev, next, voice assistant, remote control button, • waga: 152 g.

44,00 zł
Powiadomienie
64
Słuchawki nauszne Ziva, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki nauszne Ziva, czarne
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.01

Kompaktowe słuchawki nauszne Trust Ziva zapewniają wygodę oraz doskonałą jakość dźwięku. Konstrukcja pozwala na idealne dopasowanie słuchawek dzięki regulowanemu pałąkowi oraz oferują możliwość składania, co sprawia, że łatwo jest je zabrać ze sobą. Idealnie sprawdzą się zarówno do słuchania muzyki jak i wykonywania połączeń. Mają również wbudowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń telefonicznych i sterowania odtwarzaniem muzyki. Szczegóły: • słuchawki przewodowe, • złącze: 3.5 mm jack, • długość kabla: 110.0 cm, • dźwięk stereo, • impedencja: 32 Ohmy, • częstotliwość: 20-20 000 Hz, • składana konstrukcja, • regulowany pałąk, • wbudowany mikrofon, • odbieranie połączeń i sterowanie odtwarzaniem muzyki, • odpowiednie do codziennego użytku w domu i poza nim, • kompatybilne z iOS i Androidem, • przeznaczone do smartfonów i tabletów z wejściem mini jack, • przycisk umieszczony na kablu, • funkcje przycisku: call pick-up, voice assistant, play, pause, prev, next, voice assistant, remote control button, • waga: 152g.

42,50 zł
Powiadomienie
65
Słuchawki dla graczy GTX 430 Ironn, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki dla graczy GTX 430 Ironn, czarne
Trust
Dostępny
1 szt.

Słuchawki Trust GTX 430 Ironn zapewniają idealny dźwięk za sprawą potężnych głośników 50 mm, co sprawia, że rozgrywka jest jeszcze lepsza i nic nie jest w stanie umknąć w trakcie gry. Niezależnie od tego, czy grasz na komputerze, laptopie czy konsoli, dzięki temu wieloplatformowemu zestawowi słuchawkowemu zyskasz przewagę nad wszystkimi swoimi wrogami w grach. Potężne głośniki 50 mm zapewniają czyste wysokie i głębokie tony, a także bogate basy, oferując szczegółowe i wciągające wrażenia dźwiękowe. Elastyczny mikrofon można umieścić idealnie przed ustami i zapewnia wyraźną jakość głosu dla lepszych rozmów w grze. Wieloplatformowy zestaw słuchawkowy Ironn jest wyposażony w 1-metrowy kabel do podłączenia go do konsoli, takiej jak PlayStation 4/5, Xbox One / Series X lub Switch. Przedłuż kabel za pomocą dołączonego kabla o długości 1 m, aby ułatwić korzystanie z komputera lub laptopa. Aby łatwo kontrolować dźwięki w grach, możesz użyć regulacji głośności i przełącznika wyciszenia mikrofonu na muszli słuchawek: pozostań w pełni skoncentrowany na grze przez cały czas. GXT 430 posiada miękkie i wygodne nauszniki stworzone z myślą o długich sesjach grania. Pałąk jest samoregulujący, co zapewnia idealne dopasowanie do każdej głowy. Z tym zestawem słuchawkowym Twój refleks w grach nigdy nie zawiedzie. • Słuchawki przewodowe • Konstrukcja nauszna • Długość kabla: 100 cm + przedłużka 100cm • Złącze 3.5mm jack • Rozmiar głośników: 50mm • Impedancja: 32 Ohmy • Czułość: 105 dB • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz • Regulowany, elastyczny mikrofon z czujnikiem dynamicznym • Wzór odbioru: wielokierunkowy • Pasmo przenoszenia (mikrofon): 100 Hz - 10 000 Hz • Regulowany pałąk • Nauszniki wykonane z eco skóry • Idealne dla graczy • Kompatybilne z urządzeniami takimi jak: pc, laptopami, konsolami • Kompatybilne z konsolami: Xbox One, Nintendo Switch, PS4 Slim, PS4 Pro, PS4 Original, PS5, Xbox Series X • Kompatybilne z systemami: Chrome OS, Android, Mac OS, iOS, Windows

150,14 zł
66
Mysz optyczna bezprzewodowa 1800 DPI Mydo Silent Click, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mysz optyczna bezprzewodowa 1800 DPI Mydo Silent Click, czarna
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.26

Ta mysz spełni wymagania graczy. • Technologia myszy: optyczna • Najwyższa rozdzielczość - DPI: 1800 DPI • Liczba przycisków: 4 • Typ chwytu myszy: palm • Wyposażenie/funkcje: regulacja czułości • Interfejsy: USB 2.0 • Komunikacja: bezprzewodowa • Rodzaj zasilania: bateryjne • Kolor główny: niebieski • Szerokość: 7.0 cm • Wysokość: 3.5 cm • Głębokość: 10.4 cm • Waga: 84 g • Zasięg pracy: 10 m

49,99 zł
Powiadomienie
67
Słuchawki dla graczy. GXT 322W Carus, białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki dla graczy. GXT 322W Carus, białe
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Słuchawki przewodowe Trust GXT 322W Carus zapewniają graczom wysoką jakość dźwięku w trakcie rozgrywki. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i przemyślanemu designowi zapewniają wygodę i komfort w trakcie korzystania nawet w przypadku długich sesji. Słuchawki umożliwiają regulację pałąka jak i mikrofonu. Na nauszniku umieszczono regulację głośności i wyciszanie mikrofonu. Aby zapobiec splątaniom kabla, wykorzystano nylonowy oplot. Trust GXT 322W Carus oferują wysoką jakość dźwięku z głębokim basem. Cechy produktu: • słuchawki przewodowe Kabel 1 m z nylonowym oplotem, • przedłużacz 1 m, • złącze 3.5 mm jack, • dźwięk stereo, • średnica głośnika: 50 mm, • impedencja: 32 Ohmy, • czułość: 112 dB, • pasmo przenoszenia: 20-20 000 Hz, • mikrofon • regulowany pałąk, • stworzone dla graczy, • kompatybilne z pc, laptopami, konsolami, tabletami i smatfonami, • kompatybilne z konsolami: PS4 Pro, PS4 Slim, Xbox One, Nintendo Switch, PS4 Original, PS5, Xbox Series X Kompatybilne z systemami: Windows, Chrome OS, Android, iOS, Mac OS, • słuchawki nauszne, • długość przewodu: ponad 1 m + przedłużacz 1 m. Wymiary: 21.0 x 21.5 x 11.0 cm Waga: 325 g

155,00 zł
Powiadomienie
68
Słuchawki dla graczy GXT 322C Carus, zielone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki dla graczy GXT 322C Carus, zielone
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.05

Słuchawki przewodowe Trust GXT 322C Carus zapewniają graczom wysoką jakość dźwęku w trakcie rozgrywki. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i przemyślanemu designowi zapewniają wygodę i komfort w trakcie korzystania nawet w przypadku długich sesji. Słuchawki umożliwiają regulację pałąka jak i mikrofonu. Na nauszniku umieszczono regolację głośności i wyciszanie mikrofonu.Aby zapobiec splątaniom kabla wykorzystano nylonowy oplot. Trust GXT 322C Carus oferują wysoką jakość dźwięku z głębokim basem. • Słuchawki przewodowe • Kabel 1m z nylonowym oplotem + przedłużacz 1m • Złącze 3,5mm jack • Dźwięk stereo • Średnica głośnika: 50 mm • Impedancja: 32 Ohmy • Czułość 112 dB • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz • Mikrofon • Regulowany pałąk • Stworzone dla graczy • Kompatybilne z pc, laptopami, konsolami, tabletami i smatfonami • Kompatybilne z konsolami: PS4 Pro, PS4 Slim, Xbox One, Nintendo Switch, PS4 Original, PS5, Xbox Series X • Kompatybilne z systemami: Windows, Chrome OS, Android, iOS, Mac OS

139,00 zł
Powiadomienie
69
Mysz optyczna Siano Bluetooth 1600 DPI, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mysz optyczna Siano Bluetooth 1600 DPI, czarna
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.08

Mysz optyczna Trust Siano zapewnia wygodę i komfort korzystania za sprawą łączności Buetooth. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferuje zasięg do 10 m a także może być wykorzystywany w tabletach z systemem Android. W celu zapewnienia precyzji Trust Sianao posiada przycisk umożliwiający dostosowanie czułości od 800 do 1600 DPI. Urządzenie posiada również przycisk oszczędzania energii. Z Trust Siano mogą korzystać osoby leworęczne i praworęczne. Szczegóły: • łączność bezprzewodowa Bluetooth 2.1, • zasięg 10m, • możliwość dostosowania czułości, • możliwość oszczędzania energii, • zasilanie: 2x bateria AAA (w zestawie), • moc transmisji bezprzewodowej 1mW, • DPI: 800, 1200, 1600, • sensor optyczny, • przyciski (4): left, right, mid, dpi, • rolka do scrollowania, • dostosowana dla osób praworęcznych i leworęcznych, • kompatybilna z pc, tabletami i laptopami z systemem operacyjnym Windows, Mac OS, Chrome OS i Android.

66,50 zł
Powiadomienie
70
Mysz Yvi optyczna bezprzewodowa 1600 DPI, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mysz Yvi optyczna bezprzewodowa 1600 DPI, niebieska
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.15

Kompaktowa bezprzewodowa mysz optyczna marki Trust ma ergonomiczny kształt i czarno-niebieski kolor. Ma 4 przyciski, w tym rolkę do przewijania. Przycisk DPI umożliwia zmianę szybkości (800-1600). Odbiornik USB (2.4 GHz) można przechowywać w myszy. Mysz ma gumowe okładziny boczne.

28,90 zł
Powiadomienie
71
Trust Stylus Pen - Rysik (Czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trust Stylus Pen - Rysik (Czarny)
Trust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: AluminiumTyp: RysikRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWysokość [mm]: 113Szerokość [mm]: 9Grubość [mm]: 9Waga: 10

24,90 zł
Powiadomienie
72
Memory Game. Animals. Edukacyjna gra pamięciowa /pudełko/ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory Game. Animals. Edukacyjna gra pamięciowa /pudełko/
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

English Memory Game to świetna gra, dzięki której szybko i przyjemnie nauczysz się nowy słówek. Podczas gry jej uczestnicy pochłonięci sa poszukiwaniem par i zdobywaniem punktów, jednak przy okazji powtarzają wyrazy z danej grupy tematycznej. Dzięki temu nauka nie jest żmudna i męcząca. Gra godna polecenia dla graczy w kazdym wieku.

18,50 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,2%
oszczędzasz 1,51 zł

73
Nakładka na toaletę - różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakładka na toaletę - różowa
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Nakładka na toaletę Nakładka na toaletę Dreambaby sprawia że pełen wyzwań czas nauki samodzielnego korzystania z toalety staje się łatwiejszy i wygodniejszy. Twoje dziecko pokocha wyściełaną miękką nakładkę na toaletę Dreambaby sprawia że nauka korzystania z toalety jest prostsza posiada miękkie wykończenia dla zapewnienia większej wygody profilowany kształt dla większej wygody i bezpieczeństwa wykonana z antypoślizgowej pianki EVA lekka i łatwa w utrzymaniu czystości pasuje do większości toalet

51,80 zł
47,14 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,66 zł

74
Zamknięcie zabezpieczające szafki - 3 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamknięcie zabezpieczające szafki - 3 szt.
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Zamknięcia przesuwane Dream Baby doskonale pasują na gałki szafek bądź rączki w kształcie litery D. Zamykają się poprzez proste przesunięcie. Zapobiegają zaglądaniu dzieci do szafek kuchennych.

16,10 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,9%
oszczędzasz 1,11 zł

75
Magnetyczne zamknięcie zabezpieczające - zamek dodatkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnetyczne zamknięcie zabezpieczające - zamek dodatkowy
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Znakomite do każdego pokoju. Rodzice lub opiekunowie mogą zdemontować produkt, gdy dzieci podrosną. Magnetyczne zamknięcie zabezpieczające można montować na wewnętrznej górnej części szafki lub szuflady. Opcjonalnie na wewnętrznym boku szafki. Ważne: Należy upewnić się, czy zamek zamykany magnesem i klucz przechowywane są poza zasięgiem dzieci lub w miejscu dla nich niedostępnym. Zamek magnesowy ma silne pole działania. Nie należy kłaść kart kredytowych, płyt CD, DVD, kaset video, ani kaset audio w jego pobliżu.

13,40 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,41 zł

76
Zamknięcie zabezpieczające do szafek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamknięcie zabezpieczające do szafek
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Zapobiega otwieraniu drzwi szafek przez ciekawskie maluchy. Odpowiednie na gałki o średnicy 17 mm, lub na uchwyty pomiędzy którymi odstęp nie przekracza 95 mm.

17,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,9%
oszczędzasz 1,01 zł

77
Zatrzask zabezpieczający na lodówkę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatrzask zabezpieczający na lodówkę
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Zatrzask zabezpieczający na lodówkę pomaga zabezpieczyć przed otwieraniem przez dzieci lodówkę i zamrażarkę. Może być stosowany również na innych urządzeniach gospodarstwa domowego nie wytwarzających ciepła.

14,10 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,9%
oszczędzasz 1,11 zł

78
Nakładki zabezpieczające na drzwi - rekin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakładki zabezpieczające na drzwi - rekin
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.07

Rośnij bezpiecznie! Nakładka zabezpieczająca na drzwi używając nakładki zabezpieczającej na drzwi Dreambaby unikniesz ryzyka przytrzaśnięcia palców przez zamykające się drzwi, produkt idealny do używania w domu lub w podróży, nakładka zabezpieczająca zapobiega również nagłemu zatrzaśnięciu się dziecka w pokoju. Nakładka zabezpieczająca drzwi zabezpiecza dzieci przed zatrzaśnięciem rączki lub paluszków. Wykonana z miękkiej, elastycznej pianki, która idealnie pasuje na boki i górę drzwi.

14,20 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,5%
oszczędzasz 1,21 zł

79
Nocne światełko LED z automatycznym czujnikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocne światełko LED z automatycznym czujnikiem
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Automatyczny czujnik nocne światło zapala się samo w mroku po wykryciu ruchu, rzucając delikatne światło wtedy kiedy potrzebujesz go najbardziej. Automatyczny czujnik jest idealny do żłobka, sypialnia, kuchni i na klatkę schodową. Czujnik jest nie tylko podczas nocy ale jest również bardzo wydajny i ekonomiczny: - nie wymaga szukania włącznika po nocy, - zapobiega nocnym potknięciom i upadkom, - bardzo małe prawdopodobieństwo wybudzenia dzieci ze snu, - może być przymocowany do ściany lub stać pionowo, - energooszczędne i bezpieczne dla środowiska żarówki LED

63,50 zł
57,79 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,71 zł

80
Paski na drzwi balkonowe - 6 szt. (ok. 267x90mm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paski na drzwi balkonowe - 6 szt. (ok. 267x90mm)
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Paski na drzwi balkonowe i okna idealnie zapobiegają niebezpiecznym wypadkom, które mogą się wydarzyć kiedy dziecko biegnie prosto na zamknięte drzwi. Paski na drzwi balkonowe są widoczne z obu stron dzięki czemu dzieci łatwo zauważą ,że drzwi są zamknięte. Przyczepione statycznie Wytrzymałe i możliwe do ponownego użytku, Łatwe do usunięcia.

22,50 zł
20,48 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,02 zł

81
Pasek zabezpieczający - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pasek zabezpieczający
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Pasek Zabezpieczający Regulowany Elastyczny Łatwe użycie Rozciąga się do 25 cm Nadaje się do szklanych, lakierowych, laminowanych mebli, luster i lustrzanych szaf, lakierowanego drewna, drewna okleinowego, metalowych szaf, lodówek, zamrażarek itd.

9,20 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,21 zł

82
Zabezpieczenie drzwi przed zamykaniem - 2 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
83
Łańcuszek do smoczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łańcuszek do smoczka
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

trzyma smoczek w zasięgu ręki, z łatwością przypina się do ubranka dziecka, pomaga w utrzymaniu smoczka blisko oraz chroni przed jego zgubieniem, zrobiony z wytrzymałych i nie toksycznych materiałów, może zostać również użyty do przypięcia gryzaczka.

8,20 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

84
Dekoracja ścienna - tablica Owca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja ścienna - tablica Owca
MARKO - Dekoracje Ścienne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

9,99 zł
Powiadomienie
85
Dekoracje ścienne - Do Great Work - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje ścienne - Do Great Work
MARKO - Dekoracje Ścienne
Niedostępny
Brak

9,99 zł
Powiadomienie
86
Kocyk dzianinowy dziecięcy, bambusowy 90x60 - niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocyk dzianinowy dziecięcy, bambusowy 90x60 - niebieski
CuddleCo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

Ten wyjątkowy kocyk dla dziecka spełni wymagania każdej mamy, dla której rzeczą priorytetową jest komfort i bezpieczeństwo jej maluszka. Kocyk towarzyszy maluszkom od pierwszych chwil życia i często staje się ich przytulanką. Dzieci uwielbiają tulić się do miękkich i przyjemnych w dotyku rzeczy, a to zapewnia tkanina wykonana z bambusa - idealne otulenie dla wrażliwej i delikatnej skóry dziecka. Kocyk nadaje się zarówno do wózka jak i łóżeczka, dzięki temu dziecko będzie miało go zawsze przy sobie. Dlaczego warto wybrać tkaninę bambusową? -tkanina bambusowa nie straci swoich właściwości, nawet w trakcie wielokrotnego użytkowania -produkty wykonane z tej tkaniny są na tyle delikatne i przyjemne w dotyku, że dzieci nie chcą się z nimi rozstawać:) -jest jedną z najbardziej przyjaznych środowisku tkanin, dzięki temu, że jest w 100% rośliną ekologiczną i rozkłada się w sposób naturalny -produkty wykonane z tkanin bambusowych słyną z właściwości antybakteryjnych i grzybobójczych -wspaniale wchłania wilgoć oraz łatwo ją odparowuje, dzięki czemu sprawdza się świetnie przez cały rok: w zimniejsze dni grzeje, a podczas upalnego lata delikatnie chłodzi -tkanina nie jest narażona na szkodliwe działania czynników zewnętrznych -nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia Zalety: -kocyk może być używany od pierwszych chwil po urodzeniu -posiada właściwości kojące i jest hipoalergiczny -bardzo miły w dotyku -niezwykła trwałość -tkanina bambusowa gwarantuje komfort -idealny zarówno do łóżeczka jak i wózka -piękne uzupełnienie wystroju dziecięcego pokoju -jasna kolorystyka zgra się idealnie z nowoczesnymi, jasnymi wnętrzami -w ciemniejszych pomieszczeniach wprowadzi nieco pozytywnego akcentu -idealny na prezent

52,30 zł
48,12 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,18 zł

87
Kocyk dziecięcy Comfi-Cuddle XL - beżowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocyk dziecięcy Comfi-Cuddle XL - beżowy
CuddleCo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.14

Dwustronny, super miękki kocyk dziecięcy Comfi-Cuddle, z jednej strony pokryty miękkim futerkiem, z drugiej delikatnym zamszem, zapewnia nowy poziom okrywania malucha. Kocyk może być używany w każdej sytuacji: podczas spaceru, jako mata podczas zabawy w domu czy kołderka do łóżeczka. Nie ważne od potrzeby, używanie Comfi-Cuddle daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, komfortu i ciepła. Kocyk można prać w pralce w 30°.

106,60 zł
98,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,53 zł

88
Kocyk dziecięcy Comfi-Cuddle - niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocyk dziecięcy Comfi-Cuddle - niebieski
CuddleCo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Dwustronny, super miękki kocyk dziecięcy Comfi-Cuddle, z jednej strony pokryty miękkim futerkiem, z drugiej delikatnym zamszem, zapewnia nowy poziom okrywania malucha. Kocyk może być używany w każdej sytuacji: podczas spaceru, jako mata podczas zabawy w domu czy kołderka do łóżeczka. Nie ważne od potrzeby, używanie Comfi-Cuddle daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, komfortu i ciepła. Kocyk można prać w pralce w 30°.

47,40 zł
43,61 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,79 zł

89
Myjka dla dzieci Comfi-Love - różowa/biała 6 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myjka dla dzieci Comfi-Love - różowa/biała 6 szt.
CuddleCo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Wyjątkowy zestaw super miękkich i delikatnych myjek do mycia ciała dziecka, które nie podrażniają jego delikatnej skóry. Wykonane w 100% z tkaniny bambusowej. Dlaczego warto wybrać tkaninę bambusową? - tkanina bambusowa nie straci swoich właściwości, nawet w trakcie wielokrotnego użytkowania - produkty wykonane z tej tkaniny są na tyle delikatne i przyjemne w dotyku, że dzieci nie chcą się z nimi rozstawać:) - jest jedną z najbardziej przyjaznych środowisku tkanin, dzięki temu, że jest w 100% rośliną ekologiczną i rozkłada się w sposób naturalny - produkty wykonane z tkanin bambusowych słyną z właściwości antybakteryjnych i grzybobójczych - wspaniale wchłania wilgoć oraz łatwo ją odparowuje, dzięki czemu sprawdza się świetnie przez cały rok: w zimniejsze dni grzeje, a podczas upalnego lata delikatnie chłodzi Zalety myjki Comfi-Love: - obszerny ręczniczek (27×27 cm) doskonale sprawdzi się do delikatnego przemywania rączek i buzi, jak i całego ciała, w trakcie wieczornych zabaw podczas kąpieli - tkanina nie jest narażona na szkodliwe działania czynników zewnętrznych - posiada właściwości kojące i jest hipoalergiczna - ochrona naskórka - można ją stosować już od narodzin - schnie całkiem szybko, co zapobiega rozwojowi bakterii - puszysta i bardzo miła w dotyku - gwarancja dokładnego umycia i delikatnego masażu - niezwykła trwałość

52,30 zł
48,12 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,18 zł

90
Ręcznik z kapturem Tots. Szop, 120 x 70 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręcznik z kapturem Tots. Szop, 120 x 70 cm
ToTs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Otul swoje dziecko po kąpieli pięknym ręcznikiem z kapturem. Ręcznik jest cieplutki i komfortowy, wykonany w 65% z włókna bambusowego, które zapewnia wyjątkową delikatność dla wrażliwej skóry dziecka i jest antybakteryjne oraz 35% z naturalnej bawełny, która doskonale chłonie wilgoć i stanowi skuteczną ochronę przed zimnem dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Kapturek dodatkowo umożliwi okrycie główki dziecka i sprawi, że dziecko będzie czuło się przytulnie. Ręcznik z kapturem został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Ręcznik można prać w 40°C.

110,70 zł
97,42 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,28 zł

91
Skarb Matki. Pomadka ochronna z filtrem UV o smaku owoców egzotycznych i śmietanki, 6,5 g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarb Matki. Pomadka ochronna z filtrem UV o smaku owoców egzotycznych...
Aico, Skarb Matki
Niedostępny
Brak

Skarb Matki. Pomadka ochronna o smaku owoców egzotycznych i śmietanki przeznaczona jest do pielęgnacji łagodnych ust każdego dziecka. Pomadka o malinowym smaku. Doskonale natłuszcza i nawilża, zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak wiatr, słońce, mróz oraz promieniowaniem UVA i UVB. Znajdująca się w składzie witamina E neutralizuje wolne rodniki oraz nawilża usta.

11,99 zł
Powiadomienie
92
Majtki higieniczne, poporodowe, rozmiar 38-40, 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Majtki higieniczne, poporodowe, rozmiar 38-40, 2 sztuki
Horizon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.28

9,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

93
Bateria Akumulator 18 V 2 AH do WORX WX502 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator 18 V 2 AH do WORX WX502
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Bateria Akumulator WA3511 WA3512 WA3516 WA3523 do WORX WG151 WG251 WG540 WU289 WU381 WX163 WX164 WX368 AL-KO GTli 18V Comfort Bateria do elektronarzędzi WORX / AL-KO Ogniwa Green Cell Najważniejsze cechy: • wysokiej jakości akumulator Green Cell stworzony do pracy w każdych warunkach, • idealnie kompatybilny z twoim urządzeniem oraz oryginalną ładowarką, • gwarancja realnej pojemności, • bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami CE oraz RoHS, • pojemność: 2 Ah, • napięcie: 18 V, • typ ogniw: Li-Ion. Parametry techniczne: • producent ogniw: Green Cell, • napięcie: 18 V, • rodzaj ogniw: Li-Ion, • typ: Li-lon, • zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: tak, • kod produktu: PT208, • producent: Green Cell, • pojemność: 2000 mAh. Green Cell to najczęściej wybierany na polskim rynku producent zamiennych baterii do zasilania elektroniki użytkowej. Ta marka gwarantuje korzystny stosunek ceny do jakości, a zastosowane materiały w tym ogniwa nie ustępują poziomem oryginalnym bateriom. Idealne w każdym calu W akumulatorze zastosowano wysokiej klasy ogniwa Green Cell gwarantujące wydłużoną, stabilną oraz bezpieczną pracę twojego urządzenia. Wykorzystane ogniwa Li-Ion cechują się praktycznie zerowym efektem pamięci, a co za tym idzie – znacznie wyższą żywotnością akumulatora i niezawodnością, w każdych warunkach pracy. Akumulatory Green Cell są zaprojektowane z dbałością o każdy detal oferując jako nieliczni pełną kompatybilność z oryginalnymi ładowarkami, elektronarzędziami oraz innymi pojemnościami akumulatorów. Ponadto dbamy o ergonomię i efektywność użytkowania twojego urządzenia, dostarczając produkty o niskiej wadze i idealnych wymiarach. Kompatybilne urządzenia: WORX RW9161WORX WX368.1WORX WG251EWORX WX368WORX WG251WORX WG540E.5WORX WG540E.1WORX WG891EWORX WX164.3WORX WG540EWORX WX164WORX WX163.MWORX WX502.1WORX WU381WORX WX163.3WORX WX502WORX WU289WORX WX163.2WORX WX163.1WORX WG151E.5WORX WX163WORX WG151EWORX WU287WORX WG151 Kompatybilne modele: WA3523WA3516WA3512.1WA3512WA3511

140,00 zł
Powiadomienie
94
Zestaw ozdób COOL MAKER Hollywood Hair zestaw uzupełniający 20125275 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

95
Obsługa i naprawa. Fiat Ducato 2006-2014 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługa i naprawa. Fiat Ducato 2006-2014
Dostępny
22 szt.

Bogato ilustrowany fachowy poradnik poświęcony obsłudze i naprawie samochodów dostawczych Fiat Ducato trzeciej generacji (typu 250) z silnikami wysokoprężnymi (100 Multijet, 115 Multijet, 110/120/130/150 Multijet, 160 Multijet i 180 Multijet Power), produkowanych w latach 2006−2014. Opisy obsługi i naprawy, dane techniczne i kontrolno-regulacyjne, momenty dokręcania połączeń gwintowych, tablice wykrywania i usuwania niesprawności. Silniki wysokoprężne: • 2,0 dm3 (85 kW/115 KM) • 2,2 dm3 (74 kW/100 KM) • 2,3 dm3 (83 kW/113 KM, 88 kW/120 KM, 96 kW/130 KM, 98 kW/133 KM, 107 kW/145 KM, 109 kW/148 KM) • 3,0 dm3 (107 kW/145 KM, 117 kW/160 KM, 130 kW/176 KM) Układy przeniesienia napędu: • 6-przełożeniowa mechaniczna i zautomatyzowana skrzynka biegów, • napęd czterech kół 4x4 firmy Dangel. Odbiorcy: użytkownicy opisanych modeli samochodów, pracownicy niezależnych warsztatów i stacji obsługi oraz wszyscy zainteresowani tymi samochodami.

84,00 zł
64,68 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 19,32 zł

96
Spółka z o.o. od utworzenia do likwidacji. Praktyczny poradnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spółka z o.o. od utworzenia do likwidacji. Praktyczny poradnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.20

Kompendium wiedzy o spółce z o.o. Opracowany z myślą o praktykach kompleksowy poradnik omawiający wszystkie aspekty prowadzenia działalności w formie spółki z o.o. - począwszy od jej założenia, ukazanie praw, obowiązków i odpowiedzialności wspólników, aż po jej likwidację. Nie jest to kolejny komentarz prowadzący czytelnika przez artykuły Kodeksu spółek handlowych, a swego rodzaju podręcznik dla wspólników oraz członków organów spółki z o.o. Praktyczną stroną publikacji jest częste powoływanie się autora na orzecznictwo sądowe - utrwalone linie orzecznicze stanowią bowiem bezcenne wskazówki w zakresie dopuszczalnych sposobów wykorzystania przepisów prawa spółek. W książce m.in.: • założenie spółki, • przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z o.o., • zagadnienia dotyczące spółki z o.o. w organizacji, • umowa spółki (obowiązkowe i dozwolone zapisy, zmiany umowy, wzór umowy), • kapitał zakładowy (wkłady wspólników, aporty, podwyższenie kapitału, obniżenie kapitału), • organy spółki (zarząd, zgromadzenie wspólników, rada nadzorcza, prokura, komisja rewizyjna), • dokumenty spółki (księga udziałów, księga protokołów), • prawa i obowiązki wspólników, • prawo indywidualnej kontroli, • odpowiedzialność w spółce (cywilnoprawna, podatkowa, karno-skarbowa, karna, deliktowa względem spółki, kontraktowa, wpływ absolutorium na odpowiedzialność członków zarządu), • odpowiedzialność likwidatorów spółki, • uchwały w spółce, • dopłaty, udziały, dywidendy, • wyłączenie wspólnika, • rozwiązanie spółki. W książce uwzględniono zmiany obowiązujące od 31 marca 2020 r., w związku z wprowadzeniem ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2020 r., poz. 568). Dodatkowo w poradniku znalazły się wzory przydatnych dokumentów: umowa spółki, wzory uchwał, protokołów, zaproszeń, wniosków sądowych itp. - także w edytowalnej wersji w suplemencie elektronicznym. Plik suplementu jest do pobrania przez Internet, a instrukcja postępowania została zamieszczona w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

262,50 zł
246,75 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 15,75 zł

97
Uwarunkowania rozwoju banków hipotecznych w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwarunkowania rozwoju banków hipotecznych w Polsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Monografia jest adresowana do osób zainteresowanych rozwojem i efektywnością sektora banków hipotecznych oraz wykorzystaniem listów zastawnych w procesie finansowania rynku nieruchomości w Polsce. Rekomendacjami natomiast mogą być zainteresowani politycy, przedstawiciele instytucji legislacyjnych i decydenci odpowiedzialni za proces finansowania rynku nieruchomości i kształtowania polityki mieszkaniowej w Polsce. Prezentowana praca ma charakter pionierski – jest to pierwsze tego typu opracowanie weryfikujące skuteczność wprowadzenia nowelizacji ustawy o listach zastawnych i bankach hipotecznych oraz aktów prawnych jej towarzyszących. Książka jest kompleksową, wieloaspektową i interesującą analizą o charakterze interdyscyplinarnym, ukierunkowaną na aplikacyjność uzyskanych wniosków. Wyniki badań i przeprowadzonych w książce analiz zostały zrealizowane w obszarze stosunkowo nowym, bardzo mało znanym i słabo rozpowszechnionym w polskiej literaturze przedmiotu.

59,00 zł
48,38 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,62 zł

98
Polityka państwa wobec przemysłu stoczniowego w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka państwa wobec przemysłu stoczniowego w Polsce
Dostępny
6 szt.

Przedmiotem pracy jest ukazanie polityki rządu w zakresie przekształceń własnościowych stoczni produkcyjnych, kierunków rozwoju przemysłu stoczniowego po likwidacji Stoczni Gdynia SA i Stoczni Szczecińskiej Nowa Sp. z o.o. w kontekście decyzji podejmowanych przez poszczególne rządy oraz działalności prywatnych stoczni i zakładów stoczniowych oraz firm z nimi współpracujących.

55,00 zł
45,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,90 zł

99
Etui Presidio Perfect-Clear + ombre do iPhone'a 12 Mini z powłoką Microban, transparentno-różowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Presidio Perfect-Clear + ombre do iPhone'a 12 Mini z powłoką Micr...
Speck
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Presidio® Perfect Clear + ombre to przezroczysta konstrukcja z efektem ombre, odsłaniająca wszystkie walory estetyczne telefonu, jednocześnie wykorzystująca najnowszą technologię Impactium™ Shock Barrier, która chroni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia oraz wewnętrznej Impactium™, absorbującej wstrząs. W ten sposób etui skutecznie zabezpiecza telefon i chroni go przed uszkodzeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości prawie 4 m. Ponadto, Speck opatentował w swoich etui system ochrony wyświetlacza, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu podczas upadku ekranem do dołu. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem odporności na zarysowania, odporność chemiczną oraz precyzyjnego dopasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui. Idealnie przezroczysta konstrukcja nie przysłania telefonu a specjalna powłoka zapobiega przebarwieniom i żółknięciu. Dodatkowo tylko produkty marki Speck mające obudowy ze specjalną powłoką antybakteryjną (Microban), która zapewnia dożywotnią ochronę etui przed plamami i śladami powodującymi rozrost drobnoustrojów, co pozwala cieszyć się czystym i eleganckim etui przez długi czas.

79,00 zł
Powiadomienie
100
Etui Presidio Perfect-Clear + ombre do iPhone'a 12 Mini z powłoką Microban, transparentno-szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Presidio Perfect-Clear + ombre do iPhone'a 12 Mini z powłoką Micr...
Speck
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Presidio® Perfect Clear + ombre to przezroczysta konstrukcja z efektem ombre, odsłaniająca wszystkie walory estetyczne telefonu, jednocześnie wykorzystująca najnowszą technologię Impactium™ Shock Barrier, która chroni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia oraz wewnętrznej Impactium™, absorbującej wstrząs. W ten sposób etui skutecznie zabezpiecza telefon i chroni go przed uszkodzeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości prawie 4 m. Ponadto, Speck opatentował w swoich etui system ochrony wyświetlacza, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu podczas upadku ekranem do dołu. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem odporności na zarysowania, odporność chemiczną oraz precyzyjnego dopasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui. Idealnie przezroczysta konstrukcja nie przysłania telefonu a specjalna powłoka zapobiega przebarwieniom i żółknięciu. Dodatkowo tylko produkty marki Speck mające obudowy ze specjalną powłoką antybakteryjną (Microban), która zapewnia dożywotnią ochronę etui przed plamami i śladami powodującymi rozrost drobnoustrojów, co pozwala cieszyć się czystym i eleganckim etui przez długi czas.

79,00 zł
Powiadomienie
Wróć do góry