hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 8 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Muminki zebrane. Tom 1 (Tove Jansson), na drugim Muminki zebrane. Tom 2 (Tove Jansson). Kolejny produkt to Naklejki Ptaki (Literat) oraz Przygody Emila ze Smalandii (Astrid Lindgren, Bjorn Berg).
1
Muminki zebrane. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Muminki zebrane. Tom 1
Dostępny
466 szt.

Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, mała Mi, Włóczykij, Ryjek czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników. Z okazji stulecia Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” zebraliśmy wszystkie dziewięć książek z niezapomnianego cyklu autorstwa Tove Jansson w dwóch eleganckich tomach. Tekst, jak zawsze, wzbogacają ilustracje autorki. Ta wysmakowana edycja może być doskonałym prezentem dla każdego. Pierwszy tom zawiera części: • Małe trolle i duża powódź, • Kometa nad Doliną Muminków, • W Dolinie Muminków, • Pamiętniki Tatusia Muminka, • Lato Muminków. Tove Jansson (1914-2001) marzyła, by zostać latarnikiem, a stała się znaną na całym świecie pisarką, malarką, ilustratorką i rysowniczką komiksów. Zadebiutowała jako graficzka prasowa w 1928 roku – miała wtedy niespełna 14 lat. Studiowała malarstwo w Sztokholmie, Helsinkach i Paryżu. Pierwszy raz wzięła udział w wystawie w 1933 roku i wtedy też wydała pierwszą książkę z własnymi ilustracjami. W latach czterdziestych zaczęła pisać i publikować utwory w różnych periodykach. Jesienią 1945 roku wyszła drukiem pierwsza część muminkowej sagi: Małe trolle i duża powódź. Po dwóch kolejnych powieściach: Komecie nad Doliną Muminków (1946) i W Dolinie Muminków (1948) pisarka zyskała ogromną popularność, a jej bohaterowie na stałe zagościli w domach i sercach czytelników.

79,90 zł
51,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 27,96 zł

50 osób kupiło
2
Muminki zebrane. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muminki zebrane. Tom 2
Dostępny
244 szt.

Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, mała Mi, Włóczykij, Ryjek czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników. Z okazji stulecia Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” zebraliśmy wszystkie dziewięć książek z niezapomnianego cyklu autorstwa Tove Jansson w dwóch eleganckich tomach. Tekst, jak zawsze, wzbogacają ilustracje autorki. Ta wysmakowana edycja może być doskonałym prezentem dla każdego. Drugi tom zawiera części: • Zima Muminków, • Opowiadania z Doliny Muminków, • Tatuś Muminka i morze, • Dolina Muminków w listopadzie. Tove Jansson (1914-2001) marzyła, by zostać latarnikiem, a stała się znaną na całym świecie pisarką, malarką, ilustratorką i rysowniczką komiksów. Zadebiutowała jako graficzka prasowa w 1928 roku – miała wtedy niespełna 14 lat. Studiowała malarstwo w Sztokholmie, Helsinkach i Paryżu. Pierwszy raz wzięła udział w wystawie w 1933 roku i wtedy też wydała pierwszą książkę z własnymi ilustracjami. W latach czterdziestych zaczęła pisać i publikować utwory w różnych periodykach. Jesienią 1945 roku wyszła drukiem pierwsza część muminkowej sagi: Małe trolle i duża powódź. Po dwóch kolejnych powieściach: Komecie nad Doliną Muminków (1946) i W Dolinie Muminków (1948) pisarka zyskała ogromną popularność, a jej bohaterowie na stałe zagościli w domach i sercach czytelników.

79,90 zł
52,73 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 27,17 zł

30 osób kupiło
3
Naklejki Ptaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Ptaki
Literat
Dostępny
146 szt.

Ptaki ? 28 dekoracyjnych naklejek (nie tylko) dla dzieci.

2,99 zł
26 osób kupiło
4
Przygody Emila ze Smalandii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Emila ze Smalandii
Dostępny
5 szt.

Nie ma większego rozrabiaki nad Emila ze Smalandii! Choć wygląda jak aniołek, wciąż wpada na najdziwniejsze pomysły. Raz nawet wciągnął na maszt swoją siostrzyczkę! Rodzice rwą włosy z głowy. Co wyrośnie z takiego urwisa? Tom zawiera wszystkie części przygód rezolutnego Emila autorstwa niezrównanej Astrid Lindgren. Uzupełniają je klasyczne czarno-białe ilustracje Björna Berga.

39,90 zł
26,73 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 13,17 zł

17 osób kupiło
5
Nie lubię książek. Koniec kropka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie lubię książek. Koniec kropka
Dostępny
31 szt.

Pewnego razu była sobie dziewczynka o imieniu Michalina. Dziewczynka ta nie lubiła książek. Nie lubiła i już. Koniec kropka! Używała ich jako schodków albo saneczek, ale nigdy nie czytała historii zapisanych w środku. Aż do czasu, gdy książki zdecydowały, że mają dosyć… Rozległ się szelest, zgrzyt, odgłos przewracania kartki… i Michalina znalazła się w samym środku nieprzeczytanej nigdy historii. Tak zaczyna się ta zabawna opowieść, która w nietypowy sposób zachęca dzieci do czytania i pokochania książek. Jesteśmy pewni, że przekona każdego chłopca i każdą dziewczynkę!

24,01 zł
17,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 6,02 zł

11 osób kupiło
6
Detektywi z Tajemniczej 5. Tom 6. Zagadka mazurskiej mumii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektywi z Tajemniczej 5. Tom 6. Zagadka mazurskiej mumii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Szósty tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5! Zwiedzanie piramidy w środku mazurskiego lasu? W dodatku tuż przed Halloween? Brzmi świetnie, zwłaszcza że w tej piramidzie są najprawdziwsze mumie! Gdy jednak z grobowca niespodziewanie ginie zabytkowy srebrny medalion, najważniejsze staje się schwytanie złodzieja. Anka, Piotrek i Jaga (oczywiście razem ze szczurem Sherlockiem) rozpoczynają własne dochodzenie... Detektywi z Tajemniczej 5 zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o nauce i sztuce oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek. Marta Guzowska planuje przeżyć dziewięć żyć – jak kot. Na razie ma na koncie trzy: jest archeolożką, pisarką i mamą. Za swoje powieści kryminalne i sensacyjne dla dorosłych otrzymała cztery nominacje do Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrodę główną. Detektywi z Tajemniczej 5 to jej pierwsza seria książek dla najmłodszych. Według samej autorki „dla dzieci pisze się o wiele trudniej, bo mają detektor ściemy”. Agata Raczyńska jedną ręką głaszcze swoje alpaki, a drugą rysuje. Całe szczęście, że ma dwie ręce i nie musi wybierać... Spośród zilustrowanych przez nią książek z największym uznaniem spotkały się dotąd Gry i zabawy z dawnych lat Katarzyny Piętki (2016). Zdobyły wyróżnienie w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku, nominację do Pióra Fredry oraz nominację w konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

7 osób kupiło
7
Opowiem ci, mamo, co robią konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiem ci, mamo, co robią konie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Opowiem ci, mamo, co robią konie to wyjątkowa pozycja dla wszystkich małych miłośniczek i miłośników tych pięknych zwierząt. Spotkacie tu konie, kucyki, koniki polskie, rzadkie zebryny oraz zebrule, a także te zupełnie wymyślone: jednorożce czy centaury. Dowiecie się, czym się różni cwał od kłusu i galopu oraz co zapleść z końskiej grzywy. Poznacie mnóstwo końskich maści: w tym szampańską, myszatą i tarantowatą. Zajrzycie też do stajni, by odkryć, w co się ubiera jeździec, jak jest skonstruowane siodło oraz co konie jedzą i jak spędzają wolny czas. Dzięki pięknym, pełnym szczegółów ilustracjom Ewy Poklewskiej-Koziełło sprawdzicie swoją spostrzegawczość, wyszukując ukryte detale i rozwiązując zagadki. Ewa Poklewska-Koziełło – urodziła się i wychowała w starym, zabytkowym Gdańsku. Tam też ukończyła architekturę. Uwielbia rysować właściwie wszystko, ale najbardziej dzieci. Zilustrowała dziesiątki książek i czasopism dla najmłodszych. O poranku biega nad Bałtykiem, a potem pracuje na sopockim strychu, zerkając przez okno na morze i Hel. Czasami stamtąd wychodzi, aby spotkać się z przyjaciółmi lub udać się na wyprawę do pięknych, niezwykłych i dzikich krain. Izabela Mikrut – ćwierć wieku osiągnęła kilka lat temu i ciągle się starzeje. Optymistycznie nastawiona do życia. Biegle czyta i pisze, niechętnie biega. Bajki najpierw przeżywa, a później zapisuje. Autorka m.in. Strasznie trudnych wierszyków oraz Słoni na pontonie. Uwielbia siatkówkę, nicnierobienie i zwierzęta futerkowe. Z okna fotografuje zachody słońca (bo ze wschodami za dużo zachodu, a zresztą ma okno nie od tej strony). Czasami się zamyśla…

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

5 osób kupiło
8
Naklejki Kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Kwiaty
Literat
Dostępny
151 szt.

28 dekoracyjnych naklejek ze zdjęciami kwiatów ? dla dzieci i dorosłych.

2,99 zł
5 osób kupiło
9
Zostań sama w domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zostań sama w domu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Książka wyróżniona w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży. „Nie zgadzam się na dorastanie. Czuję się tak, jakbym już kiedyś była dorosła. Teraz mam plan, żeby być dzieckiem”. Diana ma opaskę z kocimi uszkami, z którą nigdy się nie rozstaje, i najwspanialszą na świecie babcię – zwariowaną projektantkę krzeseł. Nie ma natomiast rodziców – przynajmniej w tej chwili – i nie wiadomo, czy to się kiedyś zmieni. Diana nie lubi zostawać sama w domu. Nie lubi też tajemnic. Za dużo ich było w jej dwunastoletnim życiu. Dla dziewczynki najważniejsze jest teraz poczucie bezpieczeństwa. Ale życie nie stoi w miejscu, przeciwnie – robi wszystko, żeby Dianę zaskoczyć. A to niemowlęciem z agrafką w rączkach, a to psem o wdzięcznym imieniu Demon... Barbara Stenka – szczecińska poetka, pisarka. Od lat współpracuje z zespołami muzycznymi (Arfik, Sklep z Ptasimi Piórami) i teatralnymi (Kostka Cukru). Jej teksty ukazywały się w „Przekroju”, były także śpiewane w programie TV „Budzik”. Laureatka wielu konkursów: im. Jana Brzechwy (2001), Festiwalu Piosenki Aktorskiej (2004) i Radia Łódź (2004).

31,90 zł
23,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,97 zł

5 osób kupiło
10
Markery suchościeralne, 4 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markery suchościeralne, 4 kolory
POLSIRHURT
Dostępny
18 szt.

Cechy produktu: • doskonale kryjący, • nie zawiera rozpuszczalników, • szybkoschnący, • wodoodporny, • nietoksyczny,, • szybkoschnący, • bezwonny, • łatwo ścieralny.

9,73 zł
8,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,74 zł

4 osoby kupiły
11
Słuchanie na modlitwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchanie na modlitwie
Dostępny
22 szt.

Usłysz Boga w życiu i modlitwie ? to najważniejsze przesłanie niewielkiej, ale ważnej książki o. Benedicta Josepha Groeschela. Autor pokazuje, że skupienie i uważność powinny towarzyszyć nam zarówno w trakcie wykonywania codziennych obowiązków, jak i naszych spotkań z Bogiem ? na modlitwie, podczas lektury Pisma Świętego, czy na mszy świętej. Tylko wtedy, gdy wyciszymy siebie, zdolni będziemy usłyszeć to, co Pan ma nam do powiedzenia? Usłyszeć i wcielić w życie.

21,90 zł
18,99 zł

Rabat 13,3%
oszczędzasz 2,91 zł

4 osoby kupiły
12
Trylogia husycka. Tomy 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia husycka. Tomy 1-3
Dostępny
1 szt.

Trylogia husycka to cykl historyczno-fantastycznym o wojnach husyckich, akcja którego toczy się w piętnastym wieku na terenie Czech, Moraw, Śląska, Węgier, ówczesnej Polski i Niemiec. Sapkowski w niepowtarzalnym stylu opisuje okrucieństwo wojny, zwłaszcza bratobójczej, i piętnuje nietolerancję religijną. W swojej powieści stworzył szereg barwnych postaci, którym przyszło żyć i zachować przyzwoitość w czasach pogardy. Główny bohater, Reynevan z Bielawy, medyk, romantyczny kochanek i z konieczności husycki szpieg, określa sam siebie jako Ślązaka. Nie Czecha ani Niemca, ani tym bardziej Polaka, choć biegle posługuje się językami wszystkich tych nacji i dzieli ludzi według kryteriów moralnych a nie narodowościowych. Studiował w Pradze, ale w trakcie swych rozlicznych peregrynacji odwiedził wiele czeskich i śląskich miast i miasteczek. Miejsca owe opisał Sapkowski z niezwykłym pietyzmem: średniowieczne Praga i Wrocław pod jego piórem wprost tętnią życiem. Wieloletnia, wręcz benedyktyńska kwerenda historyczna, jaką przeprowadził autor Lux Perpetuy, została doceniona przez czeskich czytelników i recenzentów; pojawiły się nawet głosy, że szkoda, iż dopiero Polak stworzył tak zapierający dech swym rozmachem, obiektywizmem i historyczną rzetelnością cykl powieści o jednym z najbardziej przełomowych rozdziałów ich dziejów. Wielkość tego historiozofizycznego nurtu prozy dostrzeżono także w Rosji, na Ukrainie, Litwie czy Słowacji. Dwa pierwsze tomy cyklu o husytach ukazały się w Niemczech (nakładem prestiżowego monachijskiego wydawnictwa DTV, w perfekcyjnym tłumaczeniu p. Barbary Samborskiej) i odniosły duży sukces; już wkrótce zostanie opublikowana tam Lux Perpetua. „Wdzięczną zabawę archaizmami doprowadził do perfekcji, a w dziedzinie dialogów nie widzę dziś w Polsce nikogo, kto mógłby się z nim równać. Życzę takiego warsztatu finalistom Nike” – Zygmunt Miłoszewski, „Newsweek”. „To jedyny pisarz obdarzony dziś u nas takim epickim rozmachem. Rozmachem – dodajmy imponującym i bezpretensjonalnym” – Mariusz Czubaj, „Polityka”. „Powieści Sapkowskiego nie da się spokojnie przeczytać. Ją się pochłania bez wytchnienia. Aż do końca” – Tomasz Lada, „Życie Warszawy”.

259,00 zł
199,43 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 59,57 zł

4 osoby kupiły
13
Horror! czyli skąd się biorą dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horror! czyli skąd się biorą dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Pani Miłka połknęła dziecko! I wcale się z tym nie kryje! Na przedszkolaki pada blady strach. Kto będzie następny? Rezolutny Bodzio, Rozalka czy też Grześ? Na wszelki wypadek najlepiej ukryć się w toalecie... albo w szatni... albo w gabinecie pani dyrektor... A jeśli ona jest w zmowie z panią Miłką? Trzeba natychmiast zadzwonić na policję! Przedszkolaki przeżyją prawdziwy horror, zanim odkryją, skąd się biorą dzieci... „Z satysfakcją przeczytałam tę książkę. Jest napisana sprawnie i dowcipnie. Problem narodzin omawia rzeczowo, prosto i zrozumiale. Bez nadmiaru informacji, ale też bez rumieńców zawstydzenia. Za to z wdziękiem i dużą dozą ciepła. Tytułowy horror rozgrywa się w dziecięcej wyobraźni, za pożywkę mając wyrywkowe informacje, zastępujące rzetelną wiedzę. Myślę, że książka niesie ważne przesłanie i dla małych, i dla dużych czytelników. Nie tylko odnośnie do problemu narodzin, lecz także dziecięcych lęków. Gorąco polecam wszystkim rodzicom” – Dagna Ślepowrońska, psycholog. Grzegorz Kasdepke – najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego kilkudziesięciu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. Kacperiada... czy Horror! czyli skąd się biorą dzieci). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” uznała Detektywa Pozytywkę za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady. Paulina Daniluk – projektantka, graficzka, ilustratorka. Specjalizuje się w ilustracji dziecięcej. Współpracuje z wydawnictwami, magazynami, markami odzieżowymi oraz studiami projektowymi. Laureatka konkursu Wydawnictwa Albus na zilustrowanie książki dla dzieci autorstwa Doroty Kassjanowicz 30 znikających trampolin, a także zdobywczyni wyróżnień między innymi w konkursie na najpiękniejszą książkę PTWK w 2017 roku za Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory oraz w konkursie Jasnowidze organizowanym przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Mieszka i pracuje w Warszawie. Jej prace pokazywane były na wielu wystawach w Polsce i poza nią. Miłośniczka starego kina, horrorów oraz wypraw rowerowych.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
14
Ozdoba dekoracyjna Mech Chrobotek 125g zielony Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
26,30 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,60 zł

1 osoba kupiła
15
Z archiwum spraw kryminalnych. Julia. Tom1. Oczy Otchłani - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z archiwum spraw kryminalnych. Julia. Tom1. Oczy Otchłani
Dostępny
40 szt.

Pierwszy odcinek serii Z archiwum spraw kryminalnych, będącej wyborem najlepszych tytułów z przygodami kryminolożki Julii Kendall. Julia to doskonały, realistyczny komiks z gatunku noir. Berardi, przygotowując się do jego napisania, zgłębił wiedzę z zakresu psychopatologii, psychologii, socjologii, balistyki, a nawet uczęszczał na zajęcia z kryminologii w Istituto di Medicina Legale w Genui. Korzystając z tej wiedzy, autor w misterny sposób buduje fabułę. Celowo też pozbawia bohaterkę umiejętności władania bronią, ale za to uzbraja ją w intelekt, intuicję oraz wiedzę holistyczną dotyczącą patologii zbrodni. Mamy zatem brutalne morderstwa, a następnie, krok po kroku, wraz z główną bohaterką dochodzimy do rozwiązania zagadki kryminalnej. I niech Drogiego Czytelnika nie zwiedzie pierwsze wrażenie kruchości i delikatności Julii, będącej cielesnym odwzorowaniem Audrey Hepburn, bo ta filigranowa postać to silna, odważna i zdecydowana kobieta. Julia, wydana po raz pierwszy we Włoszech w1998 roku, okazał się strzałem w dziesiątkę i została z zachwytem przyjęta przez czytelników i krytyków. Teraz możemy śledzić jej przygody także w Polsce. Uwaga! Przeczytanie Julii może wywoływać silną potrzebę sięgnięcia po kolejny odcinek.

34,00 zł
28,90 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,10 zł

1 osoba kupiła
16
Taśma montażowa 50mm/5m srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma montażowa 50mm/5m srebrna
POLSIRHURT
Dostępny
32 szt.

Zbrojona taśma naprawcza srebrna. O wymiarach: 50 mm x 5 m.

5,40 zł
4,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
17
Zdrowe odżywianie.Na surowo. Sokoterapia. Porady Lekarza Rodzinnego 139 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe odżywianie.Na surowo. Sokoterapia. Porady Lekarza Rodzinnego 13...
Dostępny
151 szt.

Odkryj moc drzemiącą w warzywach i owocach. Przygotuj samodzielnie zdrowe i pyszne soki. W tym poradniku znajdziesz inspirujące przepisy i praktyczne wskazówki.

4,99 zł
1 osoba kupiła
18
I nie było już nikogo Agathy Christie. Streszczenie, analiza, interpretacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I nie było już nikogo Agathy Christie. Streszczenie, analiza, interpre...
Dostępny
7 szt.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury.

5,99 zł
1 osoba kupiła
19
Zagadkowe pudełko 4M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadkowe pudełko 4M
4M Industrial Development Inc.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

20,15 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,8%
oszczędzasz 1,16 zł

1 osoba kupiła
20
Wika. Tom 2. Wika i mroczne wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wika. Tom 2. Wika i mroczne wróżki
Dostępny
37 szt.

Pewnego razu, wcale nie tak dawno temu, żyła sobie wróżka zwana Wiką Grimm. Ocalała z masakry książęcej rodziny i została pozbawiona skrzydeł, by wiele lat spędzić w ukryciu. W ten sposób uniknęła gniewu króla Oberona, zabójcy jej rodziców. Gdy jej prawdziwa natura wyszła na jaw, młodą Wikę ścigano, aż zabłąkała się na Ziemie Formorian. Tam, pokonawszy królewskiej krwi Wilki wysłane jej tropem, poznała mroczne wróżki, które mają własne porachunki z królem Oberonem. Lecz pomoc owianych mrokiem matek chrzestnych nie jest całkowicie bezinteresowna. A ceną za opanowanie swoich zdolności będzie złożenie przysięgi. Tymczasem w Avalonie tyran i jego kochanka, Biała Dama z sercem uwięzionym między kolcami, układają perwersyjny plan, by zadecydować o losie ich zaprzysięgłego wroga.

70,00 zł
56,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
21
Wskaźniki finansowe dla sprawozdania wg. Miedzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wskaźniki finansowe dla sprawozdania wg. Miedzynarodowych Standardów S...
Dostępny
5 szt.

Znajomość sytuacji finansowej przedsiębiorstwa znajduje się w centrum uwagi nie tylko zarządu przedsiębiorstwa i jego służb, ale również wielu ważnych interesariuszy, takich jak rynek kapitałowy, dostawcy, biegli rewidenci, konkurenci i inni. Jednym z podstawowych narzędzi badania tej sytuacji jest analiza wskaźnikowa, a źródłem informacji sprawozdanie finansowe. Polskie przedsiębiorstwa sporządzają je, przede wszystkim opierając się na Polskich Standardach Rachunkowości, ale rośnie grupa przedsiębiorstw, dla których podstawą prawną są Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej. Sprawozdania wg MSSF jest bardziej szczegółowe, ale też znacznie bardziej zindywidualizowane. Bez wiedzy o zawartości poszczególnych pozycji takiego sprawozdania nie jest możliwe poprawne kalkulowanie wskaźników finansowych. Najważniejszym celem monografii jest zaprezentowanie wskaźników finansowych wchodzących w skład narzędzi analizy finansowej obliczanych na podstawie sprawozdania według MSSF. Drugim celem jest omówienie formy sprawozdania wg MSSF z punktu widzenia analizy wskaźnikowej. Do podstawowych walorów monografii należy zaliczyć (...) zilustrowanie przeprowadzenia analizy finansowej podmiotu sprawozdawczego na podstawie sprawozdań finansowych opracowanych według MSR/MSSF za pomocą kompleksowego i dobrze opracowanego przykładu (...) [a także] odwołanie się w opisie teoretycznym i przykładach do relacji zachodzących między sprawozdaniem jednostkowym oraz skonsolidowanym, z uwzględnieniem standardów MSR/MSSF. Dr hab. Andrzej Piosik, prof. UE w Katowicach Profesor dr hab. Dariusz Wędzki jest kierownikiem Katedry Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

99,00 zł
82,17 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

1 osoba kupiła
22
Relacje o pomocy udzielanej Żydom przez Polaków w latach 1939-1945. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relacje o pomocy udzielanej Żydom przez Polaków w latach 1939-1945. To...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

W tomie zamieszczone zostały dokumenty dotyczące pomocy udzielanej przez Polaków Żydom na terenie dystryktu radomskiego Generalnego Gubernatorstwa. W większości są to protokoły przesłuchań świadków, sporządzone przez pracowników Głównej Komisji Badania Zbrodni Hitlerowskiej w Polsce i jej oddziałów terenowych. Towarzyszą im listy kierowane przez ratowników do GKBZHwP, a także relacje ocalonych. Dokumenty dotyczą najróżniejszych for pomocy, począwszy od wsparcia żywnościowego, poprzez pomoc w zdobyciu fałszywych tożsamości, czy też okresowe ukrywanie, a skończywszy na ukrywaniu długotrwałym (wielomiesięcznym, wieloletnim). Część dokumentów porusza problem represji dokonanych przez Niemców na Polakach za wspieranie ludności żydowskiej.

40,01 zł
28,81 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
23
Chemiczne łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemiczne łamigłówki
Dostępny
27 szt.

Chemia życia codziennego, chemiczne ciekawostki i paradoksy w pytaniach i zadaniach, np. - co nadaje zapach perfumom Chanel nr 5? - czy wszystkie sole są słone? - co najskuteczniej gasi pożar? - ile wody jest w wodzie ciężkiej, a ile w wodzie ognistej? - czy rozcieńczając kwas wodą, można uzyskać roztwór o pH = 8? Ponadto: chemiczne krzyżówki i nieco historii chemii w zbiorze różnorodnych zadań z chemii, testowych, teoretycznych i obliczeniowych o zróżnicowanym poziomie trudności, przeznaczony głównie dla zainteresowanych chemią uczniów szkół średnich, ale także studentów pierwszych lat kierunków chemicznych i pokrewnych. Mogą go wykorzystywać nauczyciele, zarówno realizując program nauczania, jak i podczas zajęć dodatkowych. Do rozwiązania większości problemów wystarczy podstawowa wiedza chemiczna i umiejętność logicznego myślenia, zatem po książkę mogą sięgnąć wszyscy, którzy mają lub mieli kiedykolwiek styczność z chemią.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

1 osoba kupiła
24
Biblia i życie. Abraham. Próby wiary, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia i życie. Abraham. Próby wiary, wydanie 2
Dostępny
5 szt.

Historia Abrahama pozwala nam lepiej poznać samych siebie. Pomaga dostrzec, że nosimy w sercu ranę egoizmu i chcemy żyć dla siebie samych. Abraham może nam pomóc odnaleźć własne serce i właściwą drogę, aby odpocząć w Panu i zacząć żyć w innym wymiarze życia. Abraham przechodził kolejne próby raz lepiej, raz gorzej. Wciąż jednak szedł za Panem, który przez różne doświadczenia prowadził go aż na górę ofiary. Dlatego jego życie jest dla nas przykładem drogi wiary. Historia Abrahama odsłania wszystkie jego wady, grzechy, słabości. Nie był człowiekiem idealnym, ale w Bożym Słowie usłyszał obietnice i oparł na niej swoje życie. Pismo Święte nie wybiela Abrahama, pokazuje go takiego, jakim był: słabego, upadającego, chwiejnego, walczącego. Bóg prowadził go jednak ku wierze doskonałej. Mówił do niego, a dziś przemawia do nas i zaprasza, byśmy oparli się na Jego Słowie, nim żyli, wcielali je każdego dnia, pośród prób. Książka w kolejnych odsłonach pozwala usłyszeć głos Pana, który przychodzi tu i teraz, w rzeczywistości, w której żyjemy, w egzystencji, jakiej doświadczamy. Nie spotkamy Go w wyimaginowanym świecie własnych wyobrażeń. Trzeba stanąć w prawdzie, zdjąć maskę, odsłonić swe serce – dopiero wtedy usłyszymy głos Boga, który ma moc obudzić zmarłych.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
25
Celebrate The Music Of Peter Green And The Early Years Of Fleetwood Mac, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Celebrate The Music Of Peter Green And The Early Years Of Fleetwood Ma...
Mick Fleetwood and Friends, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Legendarny perkusista, Mick Fleetwood, zaprosił największe gwiazdy do udziału w jedynym w swoim rodzaju koncercie będącym hołdem dla wczesnych lat Fleetwood Mac oraz współzałożyciela formacji, Petera Greena. Występ odbył się 25 lutego 2020 roku w londyńskim Palladium. Na scenie pojawili się Billy Gibbons, David Gilmour, Pete Townshend, John Mayall, Christine McVie, Zak Starkey, Steven Tyler, Bill Wyman, Noel Gallagher, Pete Townshend, Neil Finn, Kirk Hammett i Jeremy Spencer. Legendarny producent Glyn Johns czuwał nad brzmieniem, a w roli głównej pojawili się Mick Fleetwood z zespołem w składzie: Andy Fairweather Low, Dave Bronze, Rick Vito, Jonny Lang i Ricky Peterson. – To wspomnienie wczesnych, bluesowych czasów z początku kariery Fleetwood Mac – mówi Mick Fleetwood. – Ważne, by pamiętać jak wielką rolę odgrywał wówczas Peter Green i jak duży wpływ miało Fleetwood Mac na ówczesną scenę muzyczną. Peter był moim największym mentorem i z wielką przyjemnością składam hołd jego niezwykłemu talentowi. To wielki zaszczyt dzielić scenę z tak wieloma artystami, których Peter zainspirował i którzy jak ja mają wielki szacunek dla tego wyjątkowego muzyka. Lista utworów: CD 1 1. Rolling Man (Live from The London Palladium) 2. Homework (Live from The London Palladium) 3. Doctor Brown (Live from The London Palladium) 4. All Your Love (Live from The London Palladium) 5. Rattlesnake Shake (Live from The London Palladium) 6. Stop Messin’ Round (Live from The London Palladium) 7. Looking for Somebody (Live from The London Palladium) 8. Sandy Mary (Live from The London Palladium) 9. Love That Burns (Live from The London Palladium) 10. The World Keep On Turning (Live from The London Palladium) 11. Like Crying (Live from The London Palladium) 12. No Place to Go (Live from The London Palladium) 13. Station Man (Live from The London Palladium) 14. Man of the World (Live from The London Palladium) 15. Oh Well (Pt. 1) (Live from The London Palladium) 16. Oh Well (Pt. 2) (Live from The London Palladium) 17. Need Your Love so Bad (Live from The London Palladium) 18. Black Magic Woman (Live from The London Palladium) 19. The Sky Is Crying (Live from The London Palladium) 20. I Can't Hold Out (Live from The London Palladium) 21. The Green Manalishi (the Two Prong Crown) [Live from The London Palladium] 22. Albatross (Live from The London Palladium) 23. Shake Your Money Maker (Live from The London Palladium) CD 2 1. Rolling Man (Live from The London Palladium) 2. Homework (Live from The London Palladium) 3. Doctor Brown (Live from The London Palladium) 4. All Your Love (Live from The London Palladium) 5. Rattlesnake Shake (Live from The London Palladium) 6. Stop Messin’ Round (Live from The London Palladium) 7. Looking for Somebody (Live from The London Palladium) 8. Sandy Mary (Live from The London Palladium) 9. Love That Burns (Live from The London Palladium) 10. The World Keep On Turning (Live from The London Palladium) 11. Like Crying (Live from The London Palladium) 12. No Place to Go (Live from The London Palladium) 13. Station Man (Live from The London Palladium) CD 3 1. Man of the World (Live from The London Palladium) 2. Oh Well (Pt 1) (Live from The London Palladium) 3. Oh Well (Pt. 2) (Live from The London Palladium) 4. Need Your Love so Bad (Live from The London Palladium) 5. Black Magic Woman (Live from The London Palladium) 6. The Sky Is Crying (Live from The London Palladium) 7. I Can't Hold Out (Live from The London Palladium) 8. The Green Manalishi (the Two Prong Crown) [Live from The London Palladium] 9. Albatross (Live from The London Palladium) 10. Shake Your Money Maker (Live from The London Palladium)

85,90 zł
79,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

26
Under the Guillotine, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Under the Guillotine, CD
Kreator, Warner Music Polska
Dostępny
201 szt.

Kreator powstał w Essen, w Niemczech, w 1984 roku i był jednym z najbardziej wpływowych, thrashowych zespołów w Europie, inspirując takie grupy jak Metallica i Venom. Kreator często uznawany jest również za protoplastów death i black metalu. Kapela odniosła międzynarodowy sukces, sprzedając 2 miliony płyt, tym samym stając się jedną z najlepiej sprzedających się niemieckich metalowych grup w historii. W trakcie kariery styl Kreatora kilkukrotnie się zmieniał od thrashu przez industrial po gotycki metal w latach 90. Na początku XXI wieku zespół wrócił do klasycznych, thrashowych korzeni i jak dotąd nie zmienił kursu. Wydany w 2017 roku album "Gods Of Violence" trafił na listy najlepiej sprzedających się płyt w 10 krajach, w tym w Niemczech. Zestaw 2CD to antologia zawierająca klasyki z czasów, gdy Kreator związany był Noise Records, a także rarytasy, nagrania koncertowe oraz remiksy. Wydawnictwo zawiera również książeczkę i rzadkie zdjęcia. Lista utworów:: CD 1 1. Extreme Aggression 2. Terrible Certainty (Remix) 3. Endless Pain 4. People of the Lie (2018 - Remaster) 5. Flag of Hate 6. Awakening of the Gods 7. Terror Zone (2018 - Remaster) 8. Renewal (Remix) 9. Tormentor (End of the World Demo) 10. Choir of the Damned 11. Pleasure to Kill 12. Betrayer 13. Toxic Trace 14. After the Attack 15. Behind the Mirror CD 2 1. Some Pain Will Last 2. Europe After the Rain (Remix) ( 2018 - Remaster) 3. Gangland 4. Winter Martyrium (Rare Version) ( 2018 - Remaster) 5. Impossible to Cure 6. When the Sun Burns Red (Live in Fürth, Germany) 7. Brainseed (Remix) 8. Trauma 9. Riot of Violence (Live in Fürth, Germany) 10. Love Us or Hate Us (Live at Dynamo) 11. Total Death 12. Bonebreaker (End of the World Demo) 13. Lambs to the Slaughter 14. The Pestilence (Live in Fürth, Germany) 15. Under the Guillotine

76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

27
Kasta Granice pokusy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasta Granice pokusy
Dostępny
150 szt.

Rozbudź wszystkie zmysły. Miej oczy dookoła głowy. Bądź gotowa na wszystko. NADCHODZI KASTA Nikt nie jest bezpieczny, gdy oni są w pobliżu. A jeśli jesteś obiektem ich zainteresowania i mrocznych fantazji, możesz być pewna, że nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Zagraj w grę, w której oni wyznaczają zasady. Bądź ostrożna, bo widzą każdy Twój ruch. Napędza ich Twój strach. Sprawia, że jeszcze bardziej pragną Cię mieć. Jesteś gotowa na to, co dla Ciebie przygotowali? Mroczne myśli są nieodłączną częścią ich działania. Robią to, na co mają ochotę. Biorą wszystko, czego zapragną. A teraz chcą Ciebie. ?Kinga Litkowiec i Ana Rose stworzyły piekielnie ostry duet. Śmiało prowadzą czytelnika przez najmroczniejsze odmęty ludzkiego umysłu, nie boją się przekraczać granicy dobrego smaku i rozbudzać pożądania tam, gdzie absolutnie się go nie spodziewamy. Jedno jest pewne: obok Kasty nie da się przejść obojętnie.? - K.C. Hiddenstrom, pisarka ?Kasta to pełna kontrowersji, seksu i strachu książka, która wciągnie Was w zagadkowy światek bogatych i bezkarnych młodych ludzi, a ociekając erotyzmem rozgrywki pochłoną Was bez reszty. Kasta to historia obok której nie da się przejść obojętnie. Ci mężczyźni są niebezpieczni, czy Kinsley stanie na wysokości zadania? Dorówna im? Czy pozwoli się złamać? Dowiesz się tego, czytając tę jakże pokręconą historię!? - Agata Sobczak, pisarka

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

28
Firefly Lane (wydanie filmowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Firefly Lane (wydanie filmowe)
Dostępny
10021 szt.

Wyjątkowa powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród. Zekranizowana i dostępna na platformie Netflix. Niespokojne lato 1974… Kate Mularkey pogodziła się ze swoim miejscem w łańcuchu pokarmowym społeczności ośmioklasowej szkoły. Nagle, ku jej zdumieniu, najfajniejsza dziewczyna świata wkracza na scenę i chce się z nią zaprzyjaźnić. Tully Hart ma wszystko – piękno, mózg, ambicje. Z pozoru różnią się tak bardzo, jak tylko dwie osoby mogą się różnić. Kate jest skazana na wieczne pozostawanie tą niefajną i ma kochającą rodzinę, która zawstydza ją na każdym kroku. Tully, otoczona chwałą i nimbem tajemnicy, kryje sekret, który ją niszczy. Zawierają pakt i zostają najlepszymi przyjaciółkami na zawsze; nim minie lato, stają się Tully-i-Kate; jednym, nierozłącznym bytem. Tak rozpoczyna się spektakularna powieść Kristin Hannah, zekranizowana w formie serialu dostępnego na platformie Netflix. Fabuła obejmuje ponad trzy dekady, a wydarzenia rozgrywają się na niespokojnym północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

29
Dzień sznura. Opowieść rewolucyjna o dawnej Warszawie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień sznura. Opowieść rewolucyjna o dawnej Warszawie
Dostępny
27 szt.

Upalne lato 1831. Wojska powstańcze cofają się na wszystkich frontach, a korpus Paskiewicza przekracza Wisłę, aby zaatakować Warszawę od zachodu. W wojsku rosyjskim szaleje zaraza, ale pierwsi chorzy padają też pośród powstańców, a także mieszkańców stolicy. Porucznik Jacek Olszowski, weteran wojen napoleońskich i pierwszy prywatny detektyw Warszawy, znów zaciąga się do wojska i walczy w obronie kraju. Zostaje jednak aresztowany pod zarzutem zabójstwa towarzysza broni. Wrzucony do więzienia razem z oskarżonymi o zdradę sprawy narodowej agentami tajnej policji, czeka na proces. Uratować go musi Natalia Piotrowska, jego kochanka, poetka i muza powstańcza. Nie zostało jej wiele czasu – epidemia cholery zbiera krwawe żniwo, a warszawska ulica domaga się powieszenia oskarżonych o zdradę.

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

30
Suma kłamstw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Suma kłamstw
Dostępny
150 szt.

Czasem wystarczy przelotne spojrzenie, jedno przypadkowe spotkanie, by starannie pielęgnowana latami iluzja runęła niczym domek z kart. Życie osiemnastoletniej Evangeline mogło uchodzić za idealne: kochający chłopak, grono przyjaciół, wspierająca rodzina. Wszystko ulegnie zmianie, kiedy los postawi na drodze dziewczyny kogoś, kto zamierza raz na zawsze skończyć z grą pozorów. On zna ją doskonale; pamięta rozkład jej dnia, obserwuje z ukrycia każdy jej ruch? I czeka na odpowiedni moment, by wkroczyć do jej świata. Prawda, która wyjdzie na jaw, gdy wszyscy wreszcie zrzucą maski, może okazać się zbyt trudna do zaakceptowania. Kłamstwa. Sekrety. Zakazana miłość. Obsesja. ?Miłość, kłamstwa i tajemnice. Niesamowity debiut napisany w doskonałym stylu skradnie Wasze serca już od pierwszej strony. Gorąco polecam!? - Meg Adams, pisarka ?Misternie tkana intryga, której rozwiązania nie domyślicie się do samego końca. Gorące uczucie, które przyspieszy bicie Waszych serc. Noemi Vain koncertowo balansuje na styku thrillera i romansu, umiejętnie dawkując emocje. Dajcie się wciągnąć w labirynt kłamstw, tajemnic i namiętności ? gwarantuję, że nie pożałujecie!? - Ludka Skrzydlewska, pisarka ?Suma kłamstw Noemi Vain to istny majstersztyk, powieść, w której z pewnością się rozsmakujecie i na długo zapadnie Wam w pamięć, pozostawiając pragnienie na więcej. W tej książce znajdziecie wszystko, co najlepsze. Tajemnice, które rozpalają ciekawość do czerwoności. Miłość wypalającą piętno w sercach bohaterów. Bolesną zdradę, której nikt się nie spodziewa. A na deser otrzymujemy prześladowcę, którego tożsamości nie sposób się domyślić aż do końca. Wspaniały debiut polskiej autorki, który nie pozwoli Wam zasnąć do ostatniej strony!? - Lilianna Garden, pisarka ?Świetnie skonstruowana fabuła i genialnie wykreowani bohaterowie to zaledwie jeden z atutów rewelacyjnego debiutu Noemi Vain. Suma kłamstw to powieść ociekająca intrygującymi zwrotami akcji, dzięki którym adrenalina i napięcie nie opadają ani na sekundę, a zakończenie dosłownie wgniata w fotel.? - Anna Tuziak, pisarka ?Historia Evageline i Chrisa porwie Cię w świat iluzji, tajemnic, intryg oraz rodzącego się uczucia. Świetny debiut z gatunku new adult, który koniecznie musisz przeczytać! Zawojuje Twoje serce, a jeśli nie on, to na pewno uczyni to Pan Arogancki.? - Sil, blogerka, NiegrzeczneRecenzje ?Kiedy tajemnica goni tajemnicę, jedno kłamstwo poprzedza kolejne, a obsesja przybiera na sile, nawet największa miłość może nie przetrwać. Zapraszam na fascynującą opowieść, która szokuje, wprawia w osłupienie oraz zaskakuje zwrotami akcji. Będziecie nie dowierzać, krzyczeć i błagać o więcej! Gwarantuję!? - D. B. Foryś, pisarka

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

31
Zapomniałem dodać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniałem dodać
Dostępny
150 szt.

Joseph Rye, utalentowany dziennikarz pracujący dla Warner Bros Studio, prowadzi beztroskie życie playboya. Nie zadaje głębszych życiowych pytań, a sednem jego egzystencji jest dobra zabawa. Mimo że prowadzi program o zmianach, nie wierzy, że prawdziwa przemiana wewnętrzna człowieka jest możliwa. Jego trudny charakter przeszkadza mu w zjednywaniu sobie ludzi i tylko dwoje wiernych przyjaciół, Emily Good i Timothy Drew, obdarzają mężczyznę sympatią, znosząc jego wyskoki. Pewnego razu Jo otrzymuje dziwny list, który uruchamia lawinę zdarzeń, nad którymi nie da się zapanować. Życie gwiazdy telewizyjnej zaczyna przypominać równię pochyłą, po której jedna katastrofa goni drugą... Jak potoczy się los Rye'a? Czy znajdzie wyjście z sytuacji... bez wyjścia? Zapomniałem dodać to historia o skrywanych mrocznych tajemnicach, prawdzie, przyjaźni, miłości i zmianach. To opowieść o rozczarowaniach i wyczekiwanych cudach ? przeplatających się ze sobą w misternym arcydziele zwanym życiem. ?Zapomniałem dodać zaskoczyła mnie! Przypomniała mi o czymś, co od lat u mnie szwankowało, a tym czymś jest wiara. Bo kiedy zawodzi nas człowiek i nauka, to wiara jest naszą ostatnią nadzieją! Jeżeli nie wierzycie w cuda, to przeczytajcie tę książkę, one naprawdę się zdarzają! M.M. Macko stworzyła niesztampową książkę, ale sami musicie się o tym przekonać. Z czystym sumieniem polecam.? - Emilia Szelest, pisarka Genialna i całkowicie absorbująca proza. Ta pełna emocji i charakteru powieść jest głębszym przesłaniem na temat ludzkiego doświadczenia i sensu życia.? - A.M. Bakalar, autorka Children of Our Age ?Zapomniałem dodać to niesamowita historia o sile wiary i dążeniu do szczęścia. Sława i bogactwo przestają mieć znaczenie, gdy w grę wchodzi spotkanie z mrokiem oraz walka o przetrwanie. Ta opowieść skrywa coś więcej niż cielesne doznania, to wyjątkowa podróż po podświadomości. W niej wszystko jest możliwe. Uwierzysz? Ja uwierzyłam i serdecznie polecam!? - D.B. Foryś, autorka cyklu Tessa Brown. M.M. Macko ? z wykształcenia pedagog i filolog, dziennikarka po godzinach i pisarka z zamiłowania. Pisze głównie historie obyczajowe z elementami fantastyki. Przygodę z pisarstwem rozpoczęła w dzieciństwie, ale z biegiem lat ją porzuciła. Jednak w głębi serca zawsze wiedziała, że musi jej pozwolić na nowo się pochwycić. W 2018 roku zaczęła publikować w internecie, a w 2019 zadebiutowała opowiadaniem pt. Wywiad ? w antologii pt. Deszczowe sny. Kocha przyrodę i podróże. Jest smakoszem kawy. Ciekawa ludzi i ich życia. Wierzy, że kiedy rozwijamy talenty i realizujemy marzenia, sprawiamy Bogu radość. Uwielbia zachęcać ludzi do wychodzenia ze stref komfortu i pokonywania ograniczeń. Nie znosi prasowania, chyba że jednocześnie może rozmawiać z kimś przez telefon. Fanka powieści Johna Grishama, Agathy Christie, J.R.R. Tolkiena i C.S. Lewisa. Otwarta na różne style muzyki. Wzrusza się, kiedy ogląda taniec współczesny, zwłaszcza jazz.

38,90 zł
33,07 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,83 zł

32
Trzy sekrety Rekolekcje dla małżeństw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy sekrety Rekolekcje dla małżeństw
Dostępny
13 szt.

Dzięki ?Trzem sekretom? święte małżeństwo wydaje się nie tylko czymś możliwym do osiągnięcia, ale jednocześnie atrakcyjnym. To bardzo osobiste zaproszenie do odkrycia radości płynącej z codziennego praktykowania cnót ubóstwa, czystości i posłuszeństwa. Zdecydujcie się - na 33-dniowe rekolekcje w zaciszu swojego domu, a zyskacie nową jakość i głębię wyjątkowej relacji ? między wami i Bogiem.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

33
Introducing, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Introducing, LP
Aaron Frazer, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. You Don't Wanna Be My Baby 2 .If I Got It (Your Love Brought It) 3. Can’t Leave It Alone 4. Bad News 5. Have Mercy 6. Done Lyin’ 7. Lover Girl 8. Ride with Me 9. Girl on the Phone 10. Love Is 11. Over You 12. Leanin’ on Your Everlasting Love

134,90 zł
34
(Nie)znajomy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Nie)znajomy
Dostępny
140 szt.

Nazywam się Amanda Johnson. Jestem zakręconą właścicielką sklepu z antykami. Zdarza się, że zrobię coś, zanim dobrze pomyślę. Mam psa, który wabi się Rocky, i obecnie to on jest moją jedyną miłością. Tak właściwie to ?sprawy sercowe? u mnie w ogóle nie istnieją. Pewien dzień i jedna chwila wywrócą moje życie do góry nogami. Nagłe zderzenie z rzeczywistością zapoczątkuje pojawienie się motyli w brzuchu, a później? później to będzie już tylko gorzej. Wakacyjna przygoda zakończy się koszmarem, którego wydarzenia pozostaną niezapomniane. Ostatecznie zadaję sobie pytanie: Czy było warto? ?Emocjonalny rollercoaster, którego nie da się zapomnieć! To jedna z tych książek, które są w stanie zaskoczyć każdego czytelnika!? - Ola Sobolak, instagram.com/livremacabre/ ?Dwie dusze, które potrafią rozpętać burzę, spotykają się w jednej książce. Piękna historia miłosna, która pokazuje prostotę uczucia, a zarazem bolesną drogę do pokonania przeciwności losu.? - Agata Mitura, instagram.com/reading_at_night_/ ?Myślałam, że wiem, czego się spodziewać, i że w pełni rozgryzłam fabułę. Jak ja się myliłam! Gwarantuję, że ?(Nie)znajomy? Was zaskoczy i doznacie większego szoku niż główna bohaterka. Kosmicznie mocno polecam!? - Ola Strzelecka, instagram.com/gwiazdyzkosmosu/ ?Myślicie, że to kolejna przewidywalna historia o miłości? Tak? A co, jeśliby romans połączyć z kryminałem? Nie może wyjść z tego nic dobrego. Spodziewajcie się najgorszego.? - Marysia Bielicka, instagram.com/zapach.ksiazki/

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

35
Geologia kontynentów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geologia kontynentów
Dostępny
37 szt.

Prezentujemy trzecie wydanie podręcznika akademickiego ?Geologia kontynentów?. Obecna wersja została znacznie wzbogacona zarówno w tekst, jak i nowe ilustracje, uwzględniające współczesny poziom wiedzy na temat budowy i ewolucji geologicznej kontynentów w nawiązaniu do współczesnych poglądów geotektonicznych. Książka przeznaczona jest głównie dla studentów i wykładowców, jednak jej prosty i zrozumiały język sprawia, że mogą sięgnąć po nią wszyscy zainteresowani budową i historią geologiczną konkretnego kontynentu, bądź jego fragmentu, czemu sprzyja układ książki.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

36
Orlęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orlęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Komiks ma na celu popularyzację wśród młodego pokolenia Polaków mało znanej historii walk o niepodległość i granice odradzającej się Rzeczypospolitej. Pokazuje wysiłek i poświęcenie polskich żołnierzy, którzy nie wahali się poświęcić swojego życia dla ojczyzny. Uświadamia czytelnikom, że wśród bohaterów Lwowa była duża grupa bardzo młodych Polaków, rówieśników tych, którzy są docelowymi odbiorcami komiksu.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

37
Zły człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zły człowiek
Dostępny
17 szt.

To miał być najpiękniejszy dzień w jego przestępczym życiu. Gdy po ślubie całe życie Sebastiana wali się jak domek z kart, mężczyzna postanawia dowiedzieć się kto za tym stoi. Doskonale wie, że w świecie mafijnych porachunków i nielegalnych interesów nie wolno ufać nikomu. Krąg podejrzanych ciągle się powiększa, a prawda ukryta jest o wiele głębiej niż się wydawało. Cierpienie i ból mają swoją cenę. Gdy nie ma się już nic do stracenia, wszystkie chwyty są dozwolone... Adrian Bednarek – urodzony w 1984 w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia tworzyć historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Seryjni mordercy, gangsterzy, psychopaci, zbrodnie doskonałe to jego chleb powszedni. Autor docenionej przez czytelników serii thrillerów o Kubie Sobańskim, prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa, trylogii o Oskarze Blajerze oraz kilku jednotomowych powieści. Pisanie uważa za swój największy nałóg. „Nigdy nikomu nie ufaj. To przesłanie Bednarka pokazuje kryminalny świat takim, jaki jest. Brutalny, odarty z uczuć i skrupułów. Mocna książka o świecie przestępczym!” – Jan „Majami” Fabiańczyk.

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

38
Pozory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pozory
Dostępny
1 szt.

Tomek to młody pracownik korporacji, który każdego dnia zmaga się nie tylko z presją otoczenia, ale także z własnymi słabościami. Koleżanki i koledzy z pracy nie ułatwiają mu życia, odreagowując trudy codzienności. Gdy niespodziewanie dla siebie i innych mężczyzna znajduje nić porozumienia z Anną, na horyzoncie pojawia się widmo konieczności pracy zdalnej. Jaką historię skrywa Tomek, i jak przymus odseparowania wpłynie na jego relacje z innymi? Czy w świecie, który stale pędził do przodu i nagle się zatrzymał, jest miejsce na rozmowę, przyjaźń i miłość?

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

39
Kochany Poeto Ruin Studia o Krasińskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochany Poeto Ruin Studia o Krasińskim
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

Moja czwarta książka o twórczości Zygmunta Krasińskiego powinna być chyba zatytułowana Zawsze o Nim, ale niestety, ten tytuł został już zarezerwowany dla innego poety przez innego badacza ? znakomitego Stanisława Pigonia. Dlatego pozwoliłem sobie na zacytowanie Juliusza Słowackiego z jego listu dedykacyjnego do Balladyny, o którym to liście zresztą piszę w niniejszej publikacji. Niech więc ten tytuł-nagłówek będzie tym, czym był dla autora Anhellego ? znakiem dedykowania dzieła właśnie Krasińskiemu. Praca złożona jest z dwóch części, z których pierwsza została poświęcona twórczości ?Poety Ruin?, a druga ? jej dwustuletniej już recepcji. [...] Interesuje mnie przy tym nie tylko recepcja krytyczna i badawcza, ale głównie obecność ?trzeciego wieszcza? w świadomości i dziełach innych pisarzy. To w badaniach nad Krasińskim raczej zapomniana perspektywa. O ile w części pierwszej niewiele miejsca poświęciłem na dwa najwyżej cenione dramaty (w tym arcydzielną Nie-Boską komedię), o tyle w części drugiej można mówić nawet o ich nadreprezentacji, ponieważ to do nich przede wszystkim (choć nie wyłącznie) odwoływali się zarówno współcześni ?trzeciego wieszcza?, jak i jego ?późne wnuki?. Ze Wstępu Bardzo ciekawa, pomysłowa ? kolejna już! ? monografia twórczości Zygmunta Krasińskiego pióra prof. Macieja Szargota. Książka potrzebna, bardzo dobrze napisana, mądra, przekonująca w konkluzjach, uwzględniająca dorobek poprzedników, a nadto oryginalna. [...] Badacz zmaga się spokojnie z aporiami myśli i wyobraźni tak skomplikowanego geniusza, jak Krasiński. Aż zdumiewa ostrożność, delikatność w podejściu do tekstów, ich interpretacji oraz wartościowania. Na tle konkurencyjnych publikacji ta wyróżnia się znakomitą orientacją autora w badanym zjawisku i ujmującym tokiem klarownego wywodu. To wystarczy, by zapisać się jako książka w przyszłości nader ważna dla badań nad Krasińskim. Z recenzji prof. dr. hab. Jarosława Ławskiego

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

40
W 80 dni dookoła świata Juliusza Verne'a. Streszczenie, analiza, interpretacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W 80 dni dookoła świata Juliusza Verne'a. Streszczenie, analiza, inter...
Dostępny
150 szt.

Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów, przykładowe wypracowania, istotne cytaty, ciekawe i różnorodne zadania sprawdzające. Pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

5,99 zł
41
Król Edyp Sofoklesa. Streszczenie, analiza, interpretacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król Edyp Sofoklesa. Streszczenie, analiza, interpretacja
Dostępny
152 szt.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ, wygodny format. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

5,99 zł
42
Naklejki Samochody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Samochody
Literat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.03

Samochody ? 28 dekoracyjnych naklejek dla dzieci.

2,99 zł
Powiadomienie
43
Naklejki. Bajki, 28 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki. Bajki, 28 sztuk
Literat, 28
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.06

28 naklejek dekoracyjnych z postaciami ze znanych i lubianych przez dzieci bajek, w jednym zestawie Dziecko poznaje baśniowy świat, a przy tym zbiera ilustracje.

2,99 zł
Powiadomienie
44
Naklejki Zwierzęta świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Zwierzęta świata
Literat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Zwierzęta świata ? 28 dekoracyjnych naklejek (nie tylko) dla dzieci.

2,99 zł
Powiadomienie
45
Naklejki Boże Narodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Boże Narodzenie
Literat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.16

28 dekoracyjnych naklejek o tematyce bożonarodzeniowej ? dla dzieci i dorosłych.

2,99 zł
Powiadomienie
46
Kukułeczka. Wierszyki dla Maluchów 133 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kukułeczka. Wierszyki dla Maluchów 133
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.28

Sztywnostronicowa książeczka zawiera znany utwór Marii Konopnickiej zilustrowany w sposób atrakcyjny dla najmłodszych czytelników.

2,99 zł
Powiadomienie
47
After School, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
After School, CD
Melanie Martinez, Warner Music Polska
Dostępny
16 szt.

Lista utworów: 1. Notebook 2. Test Me 3. Brain & Heart 4. Numbers 5. Glued 6. Field Trip 7. The Bakery

31,90 zł
29,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

48
All You're Dreaming Of, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All You're Dreaming Of, LP
Liam Gallagher , Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

„All You’re Dreaming Of” to klasyk, idealny na tę porę roku. Biorąc pod uwagę rok, który wszyscy mieliśmy, mam nadzieję, że przyniesie to bardzo nam wszystkim potrzebną miłość i nadzieję. Bing Crosby byłby dumny ”. Ta wersja została wydana na białym winylu. Lista utworów: 1. All You’re Dreaming O

46,90 zł
43,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,75 zł

49
All You're Dreaming Of. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
57,90 zł
53,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,63 zł

50
Cuttin Grass Vol 1 Butcher Shoppe Sessions LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

51
Mala Suerte, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mala Suerte, CD
Sabrewulf, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Lista utworów: 1. Beyond the Gates 2. Grave of Pestilence 3. Warbreeder 4. Bottom Dweller 5. Final Prayer 6. Inverted Faith 7. Ritual Skin 8. Coffin Nails 9. Marked for Death 10. Mala Suerte

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

52
Live Prey, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Prey, CD
Ahab, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

Lista utworów: 1.Below the Sun 2.The Pacific 3.Old Thunder 4.Ahab's Oath 5.The Hunt

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

53
The Transience Of Flesh, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Transience Of Flesh, CD
DESCEND TO ACHERON, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

1. The Transience Of Flesh 2. Plague Of Superstition 3. The Godless Pt.I 4. The Godless Pt.II 5. Your Suffering Is A Gift 6. From The Mouths Of Wolves

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

54
Kill Division, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kill Division, 2 CD
Dead Head, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

List utworów: 1.Kill Division 2.Cold Being 3.Waste Of Skin 4.Six 5.Mahler 6.Sprayed Into Oblivion 7.Wings On Fire 8.Where Silence Dwells 9.The Hustler 10.Until The Sun Appears 11.Souls Of Ice 12.Heavy Metal Thunder 13.Wings On Fire (Demo) 14.Until The Sun Appears (Demo) 15.Mahler (Demo) 16.The Hustler (Demo) 17.Cold Being (Demo) 18.Souls Of Ice (Demo) 19.Six (Demo) 20.Kill Division (Demo) 21.Die By The Sword

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

55
As The Shadows Fall, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
As The Shadows Fall, CD
Godsend, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

1.Slaydream 2.As The Shadows Fall 3.With The Wind Comes The Rain 4.Autumn Leaves 5.Spiritual Loneliness 6.Beyond The Mist Of Memories 7.My Lost Love 8.Walking On The Roads Of The Unbeheld 9.Silence Of Time CENA Z OSTATNICH 30 dni: 66zł PLN

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

56
Indoctrinate, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indoctrinate, CD
Concede, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Indoctrinate 2. Through the Teeth 3. Brainwash 4. Burn in Your Own Hell 5. You Ruin Me 6. Proselytize 7. Misgiven 8. No Certainty 9. Influence 10. Baited 11. Deliverer 12. Bottom Feeder 13. Conditioned 14. Plagued 15. One With the Earth

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

57
Zagłada Żydów Studia i Materiały nr 16 R.2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagłada Żydów Studia i Materiały nr 16 R.2020
Dostępny
47 szt.

Tematem przewodnim 16. numeru rocznika, którego współredaktorami są naukowcy z Centrum Badań Żydowskich UŁ, jest historia getta łódzkiego. Oddawany do rąk czytelnika tom rozpoczynają wspomnienia ocalałego z łódzkiego getta Mariana Turskiego o jego ostatnich dniach w sierpniu 1944 r. Obok głosu świadka, prezentujemy czytelnikom studium Andrzeja Czyżewskiego o prowadzonej przez władze PRL polityce historycznej dot. getta, artykuł Ewy Wiatr o funkcjonowaniu młodzieżowych grup na Marysinie czy tekst Michała Trębacza poświęcony spuściźnie fotograficznej getta. Irmina Gadowska pisze o malarzach, Adriana Bryk przedstawia historią poczty, a Krystyna Radziszewska opisuje losy Żydów europejskich deportowanych do getta z jesienią 1941 r. Badania na materiałach z getta łódzkiego i warszawskiego oparli Jacek Walicki, porównujący funkcjonujące w gettach archiwów i Sylweriusz Królak analizujący opisy spacerów po obu gettach. Andrzej Grzegorczyk omawia organizację pierwszej fali deportacji z getta a Bartosza Grzanki pisze o działalności SS-Sonderkommando Kulmhof. Publikujemy też dziennik z getta Viktora Hahna, relację Mordechaja Żurawskiego, uciekiniera z Chełmna oraz opracowanie Waldemara Szulca o obozie śmierci. Poza tematyką łódzką w numerze znajdzie Czytelnik również m.in. artykuł Sławomira Poleszaka dotyczący ?żołnierza wyklętego? Józefa Franczaka ps. ?Lalek?. Dariusza Libionki piszącego o postępowaniach sądowych przeciwko członkom lokalnych struktur NSZ powiatów miechowskiego i pińczowskiego, Adama Kopciowskiego o lubelskim kolaborancie Szamie Grajerze, czy Nawojki Lobkowicz o problemach z restytucją zagrabionego przez nazistów mienia. W numerze działy: In Memoriam Studia Z warsztatów badawczych Materiały Punkty Widzenia Upamiętnienia Zagłady Omówienia, recenzje, przeglądy Curiosa A w nich między innymi: Andrzej Czyżewski o getcie łódzkim w polityce historycznej Ewa Wiatr o ruchu hachszarowym w getcie łódzkim Irmina Gadowska o artystach plastykach w getcie łódzkim Sławomir Poleszak o ostatnim ?wyklętym? i Żydach Dziennik prażanina Viktora Hahna z łódzkiego getta Relacja Mordechaja Żurawskiego z Chełmna Ryszard Lerczyński ? jedyny łódzki sprawiedliwy Jacek Walicki o różnicach i podobieństwach archiwum getta łódzkiego i Archiwum Ringelbluma Andrzej Grzegorczyk o transportach kolejowych z z getta łódzkiego do obozu zagłady Kulmhof Adriana Bryk o poczcie i pocztowcach w getcie łódzkim Michał Sobelman ? o problemach z ?listą Ładosia? Alicja Podbielska o upamiętnieniu Sprawiedliwych w Toruniu

92,57 zł
65,72 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 26,85 zł

58
Boży Generałowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boży Generałowie
Dostępny
27 szt.

?Boży generałowie ? Wielcy reformatorzy? książka poświęcona ludziom, którzy w wyjątkowy sposób zapisali się na kartach historii. Ludziom, którzy wpłynęli na bieg dziejów, dokonując nieodwracalnych zmian także w obrębie edukacji, kultury, polityki i stosunków społecznych. John Wycliffe, Jan Hus, Marcin Luter, Jan Kalwin, John Knox, George Fox mieli odwagę stanąć w obronie prawd ewangelii i przeciwstawić się wszechwładnemu wówczas wEuropie religijnemu systemowi władzy. Ta pozycja pomoże żyjącym współcześnie zrozumieć proces reformacji. Od polskiego Wydawcy: Autor chciał przybliżyć Czytelnikom dramatyczne losy reformatorów na tle burzliwych czasów, w których przyszło im żyć. Choć imiona osób oraz wydarzenia opisane w książce są jak najbardziej prawdziwe, to zamiarem Robertsa Liardona było raczej uczyć i inspirować współczesne pokolenie przykładem tamtych gigantów wiary. I taka jest ta książka: poruszająca, zmuszająca do osobistej refleksji, oferująca również duchowy wgląd w doczesne sprawy. Fragment recenzji: Dzięki temu, że autor rozpoczął swoją opowieść od żyjącego w XIV wieku Johna Wycliffe?a, czytelnik mniej zorientowany w historii dowie się, że reformacja nie zaczęła się ni stąd, ni zowąd w roku 1517 wraz z wystąpieniem Lutra, lecz została przygotowana poprzez dociekanie prawdy i aktywne działania innych Bożych mężów, żyjących całe pokolenia wcześniej. Prawdę tę potwierdza druga sylwetka ? czeskiego reformatora Jana Husa, który o ponad sto lat poprzedzał Lutra. Następni trzej bohaterowie to wielkie postaci właściwej reformacji XVI wieku ? Marcin Luter, Jan Kalwin i John Knox. Ten trzeci jest nieco mniej znany szerokim kręgom chrześcijan, bardzo dobrze więc, że jego sylwetka została przez Robertsa Liardona przybliżona. Słynne słowa tego XVI-wiecznego kaznodziei: ?O Boże, daj mi Szkocję albo umrę!? trafnie oddają temperament i wielką gorliwość człowieka nazywanego reformatorem Szkocji i pokazują, że został wysłuchany. Najmniej oczywista jest ostatnia z opisanych postaci. George Fox nie jest wprawdzie anonimowym bohaterem dziejów chrześcijaństwa, jednak postawiony obok Wycliffe?a, Husa, Lutra, Kalwina i Knoxa mógłby się poczuć nieco nieswojo, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę jego raczej skromną i pokorną naturę. Jednak jest to postać ze wszech miar zasługująca na przybliżenie współczesnemu czytelnikowi, także ze względu na swoją społeczną wrażliwość i działalność reformatorską na tym właśnie polu. dr Włodzimierz Tasak, doktor teologii, historyk, pastor, rektor Wyższego Baptystycznego Seminarium Teologicznego w Warszawie. O autorze Roberts Liardon ? założyciel Embassy Christian Center oraz szkoły biblijnej Spirit Life w Irvine (Kalifornia) w Stanach Zjednoczonych. Autor wielu popularnych książek, które przetłumaczono w sumie na dwadzieścia siedem języków. Mówca konferencyjny, pasjonat historii Kościoła, założyciel Muzeum Historii Reformatorów i Przebudzeniowców w Kalifornii.

69,00 zł
57,96 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,04 zł

59
Drugie życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugie życie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Julia Candel, utalentowana skrzypaczka, niespodziewanie rzuca wymarzoną karierę i wraca do rodzinnego miasteczka. Ma nadzieję, że znajdzie tu spokój i odpocznie od tętniącego życiem Sydney. Jednak poznanie tajemniczego bruneta już pierwszego dnia komplikuje jej plany. Przystojny, intrygujący Alex Ness, choć wzbudza zainteresowanie wszystkich kobiet w mieście, nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. Ostrzega Julię przed przyjaźnią z nim. Jego zagadkowe zachowanie znajduje wreszcie wyjaśnienie, gdy dziewczyna przez przypadek poznaje jego tajemnicę. Od tej pory jej dotychczasowe życie zmieni się bardziej, niż mogłaby to sobie wyobrazić. Tylko czy tego właśnie szukała, wracając w rodzinne strony? Czy taka dziewczyna jak ona, artystyczna dusza, potrafi zmienić takiego mężczyznę jak Alex? I kim tak naprawdę jest Alex Ness? Debiut literacki matki dwójki dzieci, którym przez ostatni czas poświęciła się bezgranicznie. Pisząc po nocach kolejne rozdziały, przez lata chowała je coraz głębiej w szafie. W końcu jednak odważyła się zrobić krok w stronę niespełnionego marzenia. Bo jeśli nie teraz, to kiedy? Najważniejsza jest dla niej ciekawa fabuła oparta na nieoczekiwanych wydarzeniach. Obecnie mieszka w małym miasteczku w Anglii. Z nadzieją myśli o przyszłości, spoglądając na swoją ukochaną maszynę do pisania.

34,00 zł
30,26 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,74 zł

60
Alien. Oryginalny scenariusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alien. Oryginalny scenariusz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.23

Oto oficjalna adaptacja oryginalnego scenariusza Obcego autorstwa Dana O'Bannona - przed zmianami, jakie wprowadziła wytwórnia 20th Century Fox i zanim powstały jakiekolwiek szkice i projekty do filmu. Gdy załoga frachtowca dalekiego zasięgu Snark wraca na Ziemię po zakończeniu udanej misji wydobywczej, odbiera sygnał, który nie pochodzi od istoty ludzkiej. Licząc na nawiązanie pierwszego kontaktu z przedstawicielami obcej inteligencji, załoga ląduje na opuszczonej planetoidzie. Odkrywa tam wrak obcego pojazdu i starożytną budowlę w kształcie piramidy. Prawdziwy koszmar jest już blisko.

60,00 zł
48,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

61
Predator. Łowcy 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Predator. Łowcy 3
Dostępny
3 szt.

Predatorzy w dżungli – tam, gdzie wszystko się zaczęło! Powrót Raphaela Herrery, byłego handlarza narkotyków, uznanego za zaginionego, wstrząsnął członkami drużyny Łowców. Niedługo potem odradza się najgorsze wspomnienie Herrery: ktoś pozabijał żołnierzy karteru narkotykowego w dżungli Ameryki Środkowej. Okazuje się, że Predatorzy powrócili. Łowcy ruszają śladem martwych ciał, a w pościg za Predatorami rusza także nowoprzybyły oddział rosyjskich żołnierzy. Tymczasem, nieoczekiwany gracz, znany z pierwszej części komiksów o Predatorach, obserwuje wszystko z cienia.

60,00 zł
48,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

62
Predator. Tom 3. Pierwotny gniew / Nemezis / Świadkowie / Tajemnice bagien / Złoto demona / Krwawa waśń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Predator. Tom 3. Pierwotny gniew / Nemezis / Świadkowie / Tajemnice ba...
Dostępny
17 szt.

Trzeci limitowany tom rocznicowy z okazji 5-tych urodzin wydawnictwa Scream. Zawiera 6 opowiadań z uniwersum Predatorów: • Pierwotny gniew, • Nemezis, • Świadkowie, • Tajemnice bagien, • Złoto demona, • Krwawa waśń.

139,99 zł
111,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,00 zł

63
Predator. Tom 2. Zła krew / Bratnie dusze / Między młotem a kowadłem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Predator. Tom 2. Zła krew / Bratnie dusze / Między młotem a kowadłem
Dostępny
6 szt.

Drugi tom zbiorczy najważniejszych opowiadań ze świata kosmicznego Łowcy. Wydanie ekskluzywne, limitowane z barwionym metalicznie grzbietem z okazji 5-lecia istnienia wydawnictwa Scream Comics. Na komiks składają się 3 opowiadania: • Zła krew, • Bratnie dusze, • Między młotem a kowadłem.

149,99 zł
119,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 30,00 zł

64
MiroFor 2020 Tom 1: ?Ewr kąplet?? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MiroFor 2020 Tom 1: ?Ewr kąplet??
Dostępny
14 szt.

MiroFor ma perFormować: esejem, odkryciem z archiwów, dialogiem, prozą, wierszem, krytyką. Być Forum, platFormą i semaForem dla wszystkiego, co Białoszewskie w literaturze, sztuce i kulturze. Niniejszy numer ?MiroFora? w dużym stopniu poświęcony jest homoseksualności pisarza [Białoszewskiego] i jego walce o to, jak używać języka, łamać go, by go jak najmniej pocięli. Jednocześnie, ?wziąwszy taki głos ze słowika zrobić się na kos? (a może i na ?ukos?), kroimy nadal, ale w nadziei, że nie z pozycji ?UBL-a?. A skandal powstaje bez żadnego krojenia, bez żadnych detalicznych operacji, żadnych wtajemniczeń, tajemnicę dziś już ? i słusznie ? wywiało, skandal przemawia na chama, wprost, jednym rzeczownikiem, dwoma, inwektywą, skrótem, który unieważnia wszelką subtelność. A nie taki pedał chamski, jak go ub-malowują. [fragment Wprowadzenia Piotra Sobolczyka]

38,00 zł
31,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,08 zł

65
Minutnik podróżny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minutnik podróżny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Jestem świadomością uwięzioną w jednostkowym bycie, jakim jest ciało. Świadomość została skażona kaleką wrażliwością, która utrudnia zwyczajną egzystencję, stąd rodzi się ból istnienia, więc chce go wykrzyczeć za pomocą słowa. Będąc jego nieodrodnym dzieckiem, zawsze się nim kierowałem, kiedy wyruszałem w drogę: ono mi mówiło, dokąd mam jechać i czego mam szukać, aby znaleźć swoje dopełnienie. Spróbowałem tak pisać drogę, aby słowo odnosiło się do tego, co w danej chwili rejestrowała świadomość i czym była zajęta w danym punkcie czasoprzestrzeni. Ale czy taki zapis zrodził pełnowartościowe świadectwo przebytej drogi? Myśli, lęki i emocje uświadomionego bytu stały się tworzywem, a jego umiejscowienie w czasie i przestrzeni zamieniło się w ułomną formę ekspresji, by obłaskawić nieuświadomiony lęk przed prawdziwym życiem.

40,00 zł
35,60 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,40 zł

66
Zbiór (edycja limitowana z autografem), LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór (edycja limitowana z autografem), LP
Baranovski, Warner Music Polska
Dostępny
98 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Hey 2. Czułe miejsce 3. Luźno 4. Dym 5. Mamo (album version) Strona B 1. Kim 2. Zbiór 3. Sam 4. Pomów z nią 5. Z bliska widać mniej

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

67
A Hero's Death, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Hero's Death, LP
Fontaines D.C., Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.28

Lista utworów: Strona A 1. I Don't Belong 2. Love Is The Main Thing 3. Televised Mind 4. A Lucid Dream 5. You Said 6. Oh Such A Spring Strona B 1. A Hero's Death 2. Living In America 3. I Was Not Born 4. Sunny 5. No

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

68
Nite Versions, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nite Versions, LP
Soulwax, Pias
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Teachers 2. Miserable Girl 3. E Talking 4. Accidents and Compliments 5. Compute 6. Slowdance 7. I Love Techno 8. Krack 9. NY Lipps (Kawazaki Dub) 10. Another Excuse (DFA Remix)

106,90 zł
Powiadomienie
69
The Deconstruction, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Deconstruction, LP
Eels, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. The Deconstruction 2. Bone Dry 3. The Quandary 4. Premonition 5. Rusty Pipes 6. The Epiphany 7. Today Is the Day 8. Sweet Scorched Earth 9. Coming Back 10. Be Hurt 11. You Are the Shining Light 12. There I Said It 13. Archie Goodnight 14. The Unanswerable 15. In Our Cathedral

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

70
Armstrong meets Peterson, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armstrong meets Peterson, LP
Louis Armstrong, Oscar Peterson, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.03

Lista utworów: Strona A 1. That Old Feeling (2:42) 2. Let's Fall In Love (3:14) 3. I'll Never Be The Same (3:29) 4. Blues In The Night (5:10) 5. How Long Has This Been Going On (5:56) 6. I Was Doing All Right (3:20) Strona B 1. What's New (2:40) 2. Moon Song (4:31) 3. Just One Of Those Things (4:02) 4. There's No You (2:14) 5. You Go To My Head (6:24) 6. Sweet Lorraine (5:11)

164,90 zł
161,60 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,30 zł

71
Czas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Myślisz, że nie warto się starać, że życie nic ciekawego dla Ciebie nie przygotowało i nawet Twoje marzenia są jakby nie na miejscu. Nic bardziej mylnego, o czym przekonasz się, czytając tę książkę. Bo sukces i szczęście leżą w zasięgu Twoich możliwości, musisz tylko to zrozumieć i wykorzystać czas ? swój czas. Anna Cendrowska ? najbardziej wierzy w siłę przyciągania i karmę. Motywuje siebie i chce zarażać tym innych. Jej cel w życiu to dobre życie. Kocha, podróżuje, rozwija się i spełnia marzenia.

30,00 zł
26,70 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,30 zł

72
Wyzwanie na przyszłość Rozliczenie z przeszłością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyzwanie na przyszłość Rozliczenie z przeszłością
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Główna bohaterka książki ? Ewa ? jest atrakcyjną, młodą, wykształconą i zupełnie niewierzącą w siebie kobietą. Nieszczęśliwą w życiu zawodowym i osobistym, a dodatkowo uwikłaną w romans z tak zwanym trudnym mężczyzną, który na przemian chce z nią być, rani ją i odtrąca. Sfrustrowana Ewa, za namową przyjaciółek, usiłuje naprawić swoje życie za pomocą terapii. Trafia do gabinetu doktor Marty, która proponuje jej oryginalne metody pracy. I tak Ewa zanurza się w przeszłość, analizując swoje związki z mężczyznami, oraz wybiega w przyszłość, próbując znaleźć pracę marzeń. Oprócz wsparcia terapeutki Ewa korzysta także z pomocy tajemniczej wróżki Irminy. Czy bohaterka znajdzie pracę swoich marzeń? Czy znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania? Czy uwolni się z toksycznej relacji? A może los przygotował inne rozwiązanie? Zapraszam do świata Ewy. Świata pełnego emocji, trudnych decyzji, rozterek, refleksji i wzruszeń, z którymi może identyfikować się tak wiele z nas.

26,30 zł
23,41 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,89 zł

73
Instrumentarium i techniki zabiegów operacyjnych w traumatologii i ortopedii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instrumentarium i techniki zabiegów operacyjnych w traumatologii i ort...
Dostępny
8 szt.

Instrumentarium i techniki zabiegów operacyjnych w traumatologii i ortopedii to kolejna książka z serii „Instrumentarium i techniki zabiegów operacyjnych dla pielęgniarek”. Publikacja poświęcona jest traumatologii i ortopedii. Przygotowana została przez zespół doświadczonych pielęgniarek operacyjnych, ortopedów i anestezjologa. Autorzy w sposób zwięzły i przystępny omówili stosowane narzędzia, procedury i techniki operacyjne. Szczegółowo przedstawiono następujące zagadnienia: • specyfika bloku operacyjnego traumatologii i ortopedii, • przygotowanie przedoperacyjne pacjenta, • najczęściej wykonywane operacje traumatologiczne i ortopedyczne, • techniki znieczulenia, • opieka anestezjologiczna przed zabiegiem i po nim. Publikacja Instrumentarium i techniki zabiegów operacyjnych w traumatologii i ortopedii zawiera bogaty materiał ilustracyjny, w tym opisy instrumentariów stosowanych podczas zabiegów. Mamy nadzieję, że ten praktyczny przewodnik będzie doskonałym źródłem wiedzy dla instrumentariuszek i młodych adeptów ortopedii i traumatologii. Dotychczas w serii ukazały się: • Instrumentarium i techniki zabiegów operacyjnych w transplantologii, • Instrumentarium i techniki zabiegów chirurgii małoinwazyjnej jamy brzusznej.

104,00 zł
96,72 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,28 zł

74
Węzeł kolejowy Koluszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Węzeł kolejowy Koluszki
Dostępny
24 szt.

Wokół stacji kolejowej w Koluszkach narosło wiele mitów i anegdot. Wszyscy słyszeli o Balu na dworcu w Koluszkach, a złośliwi twierdzili, że to... największy łódzki dworzec. W popularnej prasie często popadano ze skrajności w skrajność: pisano „największy w Polsce”, bądź przeciwnie „wstrętna prowizoryczna stacyjka”. A jak było naprawdę? Dlaczego powstała stacja w Koluszkach, jak rozwinęła się w duży węzeł kolejowy, w którym stykały się tory o europejskiej i rosyjskiej szerokości oraz czemu połowa tego węzła znalazła się w Słotwinach – o tym czytelnik dowie się z książki Michała Jerczyńskiego Węzeł kolejowy Koluszki. Na podstawie archiwalnych materiałów autor prześledził rozwój ruchu kolejowego w koluszkowskim węźle i historię budowy kolejnych dworców oraz ich niezrealizowanych projektów. Ilustracje, w dużej części dotąd niepublikowane, ukazują w większości nieistniejące już dziś budynki stacyjne oraz następujące na przestrzeni lat przebudowy układów torowych w węźle. Przed Koluszkami kolejne wyzwanie. Czy nowy dworzec zadziwi mieszkańców i podróżnych? Czy kolejowy węzeł zyska nowoczesne oblicze? Centralna Polska czeka na niego z niecierpliwością!

99,90 zł
71,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,97 zł

75
Idźcie i głoście. Kazania na rok B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idźcie i głoście. Kazania na rok B
Dostępny
4 szt.

Jak przekazać niezmienne Boże prawdy zawarte w Biblii, aby były zrozumiałe dla wszystkich? Takie pytanie zadaje sobie niejeden kapłan. Kazania zamieszczone w tym tomie dowodzą, że jest to możliwe. Przytoczone w nich liczne przykłady i nawiązania do sytuacji życiowych oraz zaskakujące porównania pomagają zrozumieć fragmenty biblijne, które słyszymy w liturgii. Kazania ks. Seweryna mogą być zatem wspaniałą pomocą dla każdego, kto pragnie dokonywać pogłębionej refleksji nad słowem Bożym. Stanowią także znakomity materiał dla kapłanów przygotowujących niedzielne i świąteczne homilie.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

76
English Phrasal Verbs Dictionary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Phrasal Verbs Dictionary
Dostępny
3 szt.

To be fluent in English, you have to be able to use phrasal verbs. This dictionary has been written for intermediate and advanced students who want an easy-to-use reference book that deals with this area of the language. The emphasis is on idiomatic phrasal verbs, whose meaning and use are especially difficult for the students.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

77
English Idioms Dictionary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Idioms Dictionary
Dostępny
3 szt.

Idioms are fairly fixed phrases that consist of more than one word, with a meaning that cannot be understood from putting together the meanings of the individual words. But this dictionary of approximately 2,000 idioms is different from other dictionaries of idioms. Such dictionaries often try to give a complete list of all idioms; in this book we have concentrated on phrases that are used in certain conversational situations. This book will be found useful by all speakers of English. Students learning English as a second or foreign language, especially, will find help here that is just not included in other reference books; so this dictionary will increase the under standing of what has been heard and will also develop a proficiency in using idioms. The index brings an additional benefit: by consulting the list of subjects, the user is referred to appropriate phrases. The inclusion of 200 of the most common Business Idioms also reflects the need for English language learners to be able to understand basic idiomatic language used in everyday business context.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

78
Collins COBUILD Intermediate Learner's Dictionary 3rd ed - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,90 zł
79
Effective International Business Communication. Dignen, Bob. PB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
Powiadomienie
80
Notes/ zakładka samoprzylepna 15x76mm 5 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
81
Bateria Akumulator Green Cell 2 Ah 14.4 V do Makita PA14 1420 1422 1433 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator Green Cell 2 Ah 14.4 V do Makita PA14 1420 1422 143...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

Bateria Akumulator Green Cell (2Ah 14.4V) do Makita 1420 1433 4033D 4332D 4333D 6228D 6337D Markowy akumulator Green Cell dedykowany jako zamiennik baterii Makita o oznaczeniach PA14, 1420, 1422, 1433 oraz elektronarzędzi 6280D, 6281, 6333D, 6336D Ogniwa Green Cell Najważniejsze cechy: • wysokiej jakości akumulator Green Cell stworzony do pracy w każdych warunkach, • idealnie kompatybilny z twoim urządzeniem oraz oryginalną ładowarką, • bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami CE oraz RoHS, • pojemność: 2 Ah, • napięcie: 14.4 V, • typ ogniw: Ni-MH. Green Cell to najczęściej wybierany na polskim rynku producent zamiennych baterii do zasilania elektroniki użytkowej. Ta marka gwarantuje korzystny stosunek ceny do jakości, a zastosowane materiały w tym ogniwa nie ustępują poziomem oryginalnym bateriom. Idealne w każdym calu W akumulatorze zastosowano wysokiej klasy ogniwa Green Cell gwarantujące wydłużoną, stabilną oraz bezpieczną pracę twojego urządzenia. Wykorzystane ogniwa Li-Ion cechują się praktycznie zerowym efektem pamięci, a co za tym idzie – znacznie wyższą żywotnością akumulatora i niezawodnością, w każdych warunkach pracy. Akumulatory Green Cell są zaprojektowane z dbałością o każdy detal oferując jako nieliczni pełną kompatybilność z oryginalnymi ładowarkami, elektronarzędziami oraz innymi pojemnościami akumulatorów. Ponadto dbamy o ergonomię i efektywność użytkowania twojego urządzenia, dostarczając produkty o niskiej wadze i idealnych wymiarach. Parametry techniczne: • producent ogniw: Green Cell, • napięcie: 14.4 V, • rodzaj ogniw: Ni-MH, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: tak, • zabezpieczenie przed przeładowaniem: tak, • kod produktu: PT238, • producent: Green Cell, • pojemność: 24 Ah.

133,00 zł
Powiadomienie
82
Bateria akumulator 2 Ah 21.6 V Green Cell do Dyson - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria akumulator 2 Ah 21.6 V Green Cell do Dyson
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Bateria akumulator 2 Ah 21.6 V 967810-02 209432-01 209472-01 Green Cell do Dyson V6 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 DC74 Markowy akumulator Green Cell dedykowany jako odpowiednik baterii 967810-02 209432-01 209472-01 pasującej do odkurzaczy Dyson V6 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 DC74 oraz innych kompatybilnych modeli Ogniwa Green Cell Najważniejsze cechy: • wysokiej jakości akumulator Green Cell stworzony do pracy w każdych warunkach, • idealnie kompatybilny z twoim odkurzaczem oraz oryginalną ładowarką, • bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami CE oraz RoHS, • pojemność: 2 Ah, • napięcie: 21.6 V, • typ ogniw: Li-Ion. Green Cell to najczęściej wybierany na polskim rynku producent baterii do zasilania elektroniki użytkowej. Ta marka gwarantuje korzystny stosunek ceny do jakości, a zastosowane materiały w tym ogniwa nie ustępują poziomem oryginalnym bateriom. Idealne w każdym calu W akumulatorze zastosowano wysokiej klasy ogniwa Green Cell gwarantujące wydłużoną, stabilną oraz bezpieczną pracę twojego urządzenia. Wykorzystane ogniwa Li-Ion cechują się praktycznie zerowym efektem pamięci, a co za tym idzie – znacznie wyższą żywotnością akumulatora i niezawodnością, w każdych warunkach pracy. Akumulatory Green Cell są zaprojektowane z dbałością o każdy detal oferując jako nieliczni pełną kompatybilność z oryginalnymi ładowarkami, odkurzaczami oraz innymi pojemnościami akumulatorów. Ponadto dbamy o ergonomię i efektywność użytkowania twojego urządzenia, dostarczając produkty o niskiej wadze i idealnych wymiarach. Parametry techniczne: • producent ogniw: Green Cell, • napięcie: 21.6 V, • rodzaj ogniw: Li-Ion, • kolor: szary, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: tak, • zabezpieczenie przed przeładowaniem: tak, • kod produktu: PT226, • producent: Green Cell, • pojemność: 2 Ah.

173,00 zł
Powiadomienie
83
Bateria Akumulator 3 Ah 21.6 V Green Cell do Dyson V8 SV10 Absolute Pro Vacuum Animal Plus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator 3 Ah 21.6 V Green Cell do Dyson V8 SV10 Absolute Pr...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.29

Bateria Akumulator 3 Ah 21.6 V 967834-02 967834-05 Green Cell do Dyson V8 SV10 Absolute Pro Vacuum Animal Plus Markowy akumulator Green Cell dedykowany jako odpowiednik baterii 967834-02 967834-05 pasującej do odkurzaczy Dyson V8 SV10 Absolute Pro Vacuum Animal Plus oraz innych kompatybilnych modeli Ogniwa Green Cell Najważniejsze cechy: • wysokiej jakości akumulator Green Cell stworzony do pracy w każdych warunkach, • idealnie kompatybilny z twoim odkurzaczem oraz oryginalną ładowarką, • bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami CE oraz RoHS, • pojemność: 3 Ah, • napięcie: 21.6 V, • typ ogniw: Li-Ion. Green Cell to najczęściej wybierany na polskim rynku producent baterii do zasilania elektroniki użytkowej. Ta marka gwarantuje korzystny stosunek ceny do jakości, a zastosowane materiały w tym ogniwa nie ustępują poziomem oryginalnym bateriom. Idealne w każdym calu W akumulatorze zastosowano wysokiej klasy ogniwa Green Cell gwarantujące wydłużoną, stabilną oraz bezpieczną pracę twojego urządzenia. Wykorzystane ogniwa Li-Ion cechują się praktycznie zerowym efektem pamięci, a co za tym idzie – znacznie wyższą żywotnością akumulatora i niezawodnością, w każdych warunkach pracy. Akumulatory Green Cell są zaprojektowane z dbałością o każdy detal, oferując jako nieliczni pełną kompatybilność z oryginalnymi ładowarkami, odkurzaczami oraz innymi pojemnościami akumulatorów. Ponadto dbamy o ergonomię i efektywność użytkowania twojego urządzenia, dostarczając produkty o niskiej wadze i idealnych wymiarach. Parametry techniczne: • producent ogniw: Green Cell, • napięcie: 21.6 V, • rodzaj ogniw: Li-Ion, • kolor: szary, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: tak, • zabezpieczenie przed przeładowaniem: tak, • kod produktu: PT229, • producent: Green Cell, • pojemność: 3 Ah. Kompatybilne urządzenia: Dyson SV10Dyson V8Dyson V8 AbsoluteDyson V8 Absolute Pro VacuumDyson V8 Absolute VacuumDyson V8 AnimalDyson V8 Animal CompleteDyson V8 Animal ExtraDyson V8 Animal vacuumDyson V8 Carbon Fibre VacuumDyson V8 Cordless Vacuum CleanerDyson V8 FluffyDyson V8 SeriesDyson V8 Total Clean VacuumBATTERY PACK 6 Kompatybilne modele: 214730-0121568121473001215866-01/0221586601/02215867-01/03215867-01/04215867-01/06215867-03/02215867-03/03215867-03/04215867-03/08215867-04/02215867-07/0421586701/0321586701/0421586701/0621586703/0221586703/0321586703/0421586703/0821586704/0221586707/04215967-01/0221596701/02218895-01218895-02218895-02/01218895-02/03218895012188950221889502/0121889502/03238168238171-02/0223817102/02246350-01/0224635001/02967834-02967834-059678340296783405969042-0196904201969106-0196910601

306,00 zł
Powiadomienie
84
Bateria Akumulator 1822 1833 PA18 Green Cell 2 Ah 18 V do Makita, czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator 1822 1833 PA18 Green Cell 2 Ah 18 V do Makita, czer...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Bateria Akumulator 1822 1833 PA18 Green Cell (2Ah 18V) do Makita 4334D 6343D 6347D 6349D 6390D 8390D 8391D Parametry techniczne: • producent ogniw: Green Cell, • napięcie: 18 V, • rodzaj ogniw: Ni-MH, • zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: tak, • kod produktu: PT237, • producent: Green Cell, • pojemność: 2 Ah. Kompatybilne urządzenia: Makita 6317DWAEMakita 6337DWAEMakita 6934FDWDEMakita BMR100Makita 6347DMakita 8443DMakita 4334Makita 4334DMakita 4334DWAMakita 4334DWAEMakita 4334DWDMakita 4334DWDEMakita 5026DAMakita 5026DBMakita 5026DWAMakita 5026DWBMakita 5026DWDMakita 5026DWFEMakita 5036DAMakita 5036DBMakita 5036DWAMakita 5036DWBMakita 5036DWDMakita 5036DWFEMakita 5046DAMakita 5046DBMakita 5046DWAMakita 5046DWBMakita 5046DWDMakita 5046DWDEMakita 5046DWFEMakita 5620DWDMakita 5621DWAMakita 5621DWDMakita 5621RDWAMakita 6343DMakita 6343DBEMakita 6343DWAMakita 6343DWBMakita 6343DWDEMakita 6343DWFEMakita 6347DWAEMakita 6347DWDEMakita 6347DWDLEMakita 6347DWFEMakita 6349DWDEMakita 6349DWFEMakita 6390DWAEMakita 6391DWAEMakita 6936FDMakita 6936FDWDEMakita 8390Makita 8390DMakita 8390DWAEMakita 8391Makita 8391DMakita 8391DP31DMakita 8443DWAEMakita 8443DWDEMakita 8443DWFEMakita 8444DWDEMakita 8444DWFEMakita 8444DZMakita 9452Makita DK1016DLMakita DK1021DLMakita DK1024DMakita DK1033DLMakita DK2000DMakita JR180Makita JR180DMakita JR180DWAMakita JR180DWAEMakita JR180DWBMakita JR180DWBEMakita JR180DWDMakita JR180DWDEMakita LS711DMakita LS711DWAMakita LS711DWBEKMakita LS711DZMakita LS800DMakita LS800DWAMakita LS800DWAEMakita LS800DWBMakita LS800DWBEMakita LS800DWDMakita LS800DZMakita LS800WBMakita ML183Makita SC190DWDEMakita UB181DMakita UB181DZMakita 6933FDWEMakita 6933FDWDEMakita 4334DZMakita 5620DMakita 5620DWAMakita 5620DWBMakita 5621DMakita 5621RDMakita 5621RDWDEMakita 5621RDZMakita 6343DWAEMakita 6347DWDE3Makita 6347DZMakita 6349DMakita 6390DMakita 6390DWPEMakita 6390DZMakita 6391DMakita 6391DWPEMakita 6391DWPE3Makita 6933FDX2Makita 6934FDWAEMakita 6934FDXMakita 6936FDWFEMakita 6936FDZMakita 8390DWPEMakita 8390DWPE3Makita 8390DZMakita 8391DWPEMakita 8391DWPETKMakita 8391DZMakita 8444DMakita 8444DWDE3Makita 8444DWFE3Makita DK1032DLMakita DK1034DMakita DK1052DLMakita JR180DZMakita LS711DWBMakita ML180 Kompatybilne modele: 1835F193060-0193159-118221823183318341835192827-3192828-1192829-9193061-8193102-0193140-2193783-0PA181820193060019315911928273192828119282991930618193102019314021937830193784-81937848194105-71941057194107-31941073194158-61941586

153,00 zł
Powiadomienie
85
Bateria Akumulator 4 Ah 21.6 V 967834-02 967834-05 Green Cell do Dyson V8 SV10 Absolute Pro Vacuum Animal Plus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator 4 Ah 21.6 V 967834-02 967834-05 Green Cell do Dyson...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.25

Bateria Akumulator 4 Ah 21.6 V 967834-02 967834-05 Green Cell do Dyson V8 SV10 Absolute Pro Vacuum Animal Plus Parametry techniczne: • producent ogniw: Green Cell, • napięcie: 21.6 V, • rodzaj ogniw: Li-Ion, • kolor: szary, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: tak, • zabezpieczenie przed przeładowaniem: tak, • kod produktu: PT251, • producent: Green Cell, • pojemność: 4 Ah. Kompatybilne urządzenia: Dyson SV10Dyson V8Dyson V8 AbsoluteDyson V8 Absolute Pro VacuumDyson V8 Absolute VacuumDyson V8 AnimalDyson V8 Animal CompleteDyson V8 Animal ExtraDyson V8 Animal vacuumDyson V8 Carbon Fibre VacuumDyson V8 Cordless Vacuum CleanerDyson V8 FluffyDyson V8 SeriesDyson V8 Total Clean VacuumBATTERY PACK 6 Kompatybilne modele: 214730-0121568121473001215866-01/0221586601/02215867-01/03215867-01/04215867-01/06215867-03/02215867-03/03215867-03/04215867-03/08215867-04/02215867-07/0421586701/0321586701/0421586701/0621586703/0221586703/0321586703/0421586703/0821586704/0221586707/04215967-01/0221596701/02218895-01218895-02218895-02/01218895-02/03218895012188950221889502/0121889502/03238168238171-02/0223817102/02246350-01/0224635001/02967834-02967834-059678340296783405969042-0196904201969106-0196910601

375,00 zł
Powiadomienie
86
Bez drogowskazu. Akademickie rozdroża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,00 zł
21,00 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,00 zł

87
Etui Presidio Pro do Samsunga Galaxy S10, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Presidio Pro do Samsunga Galaxy S10, czarne
Speck
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.09

Presido Pro to dobrze znana i sprawdzona konstrukcja wykorzystująca najnowszą technologię Impactium Shock Barrier, która chroni Samsung Galaxy S10 przed uszkodzeniami podczas upadku. Swoją wytrzymałość etui zawdzięcza dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia oraz wewnętrznej Impactium, absorbującej wstrząs. W ten sposób etui skutecznie zabezpiecza Galaxy S10 i chroni go przed uszkodzeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości aż 3 m. Ponadto Speck opatentował w swoich etui system ochrony wyświetlacza, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu podczas upadku ekranem do dołu. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem odporności na zarysowania, odporność chemiczną oraz precyzyjnego dopasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui. Seria Presidio to najcieńsza linia etui marki Speck. Stworzona na podstawie poprzedniej linii CandyShell, jednak zmodyfikowana pod kątem ilości oraz rodzaju materiału. Zdecydowano się wykluczyć jego nadmiar bez poświęcania skuteczności ochrony, tworząc wyjątkowe, idealnie dopasowane do telefonu etui o smukłej budowie, zapewniające najlepszą ochronę dla smartfona. Ponadto, Presidio dzięki najnowszej technologii Impactium, absorbuje 52% więcej wstrząsów, niż guma TPE stosowana w etui z serii CandyShell. Presidio Pro ma specjalną powłokę, która wspiera wytrzymałość samego etui na zarysowanie, a także przeciwdziała rozmnażaniu się bakterii na powierzchni etui. Konstrukcja jest miękka i przyjemna w dotyku zapewniając pewny chwyt oraz elegancki wygląd

99,00 zł
Powiadomienie
88
Wanienka składana, beżowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wanienka składana, beżowa
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Wanienka składana Sensillo została stworzona zmyślą o małych łazienkach i podróżach. Składa się na płasko, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić sporo przestrzeni w mieszkaniu lub samochodzie. Wanienka posiada klasyczny kształt i ozdobiona jest uroczymi rogami jelonka. Może być używana od pierwszych dni życia dziecka, aż do czasu, gdy będzie ono gotowe na kąpiel w tradycyjnej wannie. Wanna wykonana jest z trwałego i przyjaznego dla skóry dziecka tworzywa. Dodatkowo, nogi wanienki zostały wyposażone w antypoślizgowe podkładki, które zapobiegają przesuwaniu się oraz blokadę przed samoistnym złożeniem. Korek w wanience zmienia kolor pod wpływem temperatury wody powyżej 38 stopni i pozwala na jej łatwe opróżnienie bez unoszenia. Wanienka jest zapakowana w kolorowy karton z uchwytem. Cechy produktu: • świetna alternatywa dla tradycyjnych wanienek, • szybko się ją składa i rozkłada, • złożona zajmuje mało miejsca i łatwo ją przechowywać, • wykonana z bezpiecznych dla dzieci tworzyw sztucznych, • posiada antypoślizgowe nóżki oraz korek reagujący na temperaturę, • produkt zgodny znormą EN71. Sposób konserwacji: Wanienkę należy czyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki. Nie wolno używać detergentów opartych na amoniaku, rozpuszczalników i innych silnych środków chemicznych. Wymiary: • rozmiar produktu po rozłożeniu: 81.5 x 50.5 x 23.5 cm • waga: 2.2 kg

171,90 zł
154,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,19 zł

89
Gra językowa Angielski Question Chain. Opr karton - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra językowa Angielski Question Chain. Opr karton
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Question chain jest grą językową ukierunkowaną na naukę zadawania pytań i prowadzenia minidialogów w języku angielskim, jak również na utrwalenie znajomości różnych form czasownikowych. Gra polega na dopasowywaniu do siebie pytań i odpowiedzi znajdujących się na wylosowanych przez graczy kartach. Poziom trudności: A2-B1. Scenariusz prowadzenia rozgrywki: Należy potasować i rozdać uczestnikom karty. Osoba rozpoczynająca grę czyta pytanie znajdujące się na dowolnie wybranej przez siebie karcie, a zadaniem pozostałych graczy jest odnalezienie w możliwie najkrótszym czasie poprawnej odpowiedzi znajdującej się na innej karcie. Osoba, która odnajdzie na jednej ze swoich kart prawidłową odpowiedź, odczytuje ją, a następnie czyta znajdujące się poniżej pytanie, na które odpowiedzi szukają pozostali gracze. Prawidłowa odpowiedź na ostatnie pytanie z serii znajduje się zawsze na tej samej karcie, której pytanie zapoczątkowało grę. Osobą kończącą prawidłowo przeprowadzoną rozgrywkę będzie więc zawsze osoba, która zadała pierwsze pytanie.

69,90 zł
Powiadomienie
90
LH PB3 y la chaqueta książka + CD  A1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LH PB3 y la chaqueta książka + CD A1
Niedostępny
Brak

Poziom zaawansowania: A1. Dzieci o imionach Sofía i Javi kąpiąc się w morzu spotykają sympatycznego pozaziemskiego przybysza PB3 oraz jego robota. Razem ze swoimi nowymi przyjaciółmi stawiają czoło złym istotom mającym złowrogie zamiary wobec Ziemian.

24,90 zł
Powiadomienie
91
LH PB3 y las verduras książka + CD Audio A1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LH PB3 y las verduras książka + CD Audio A1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.10

Poziom zaawansowania: A1. Chłopiec o imieniu Guille pomaga pozaziemskiemu przybyszowi i jego robotowi zaopatrzyć się w rosnące na Ziemi owoce i warzywa. W zamian jego nowi przyjaciele pomagają mu w kłopotach ze starszym kolegą.

24,90 zł
Powiadomienie
92
Vocabulaire progressif du Francais Niveau Avance Corriges 3edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vocabulaire progressif du Francais Niveau Avance Corriges 3edition
Dostępny
23 szt.

Klucz do książki Vocabulaire progressif du francais, poziom zaawansowany. Seria Progressive du français skierowana jest do młodzieży i dorosłych.

58,50 zł
52,65 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,85 zł

93
Taśma montażowa 50mm/10m srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma montażowa 50mm/10m srebrna
POLSIRHURT
Dostępny
13 szt.

Zbrojona taśma naprawcza w kolorze srebrnym. O wymiarach: 50 mm x 10 m.

8,60 zł
7,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,61 zł

94
Kostka biurowa kolorowa klejona 85x85x40mm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka biurowa kolorowa klejona 85x85x40mm
POLSIRHURT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.30

Klejona kostka kolorowych karteczek. Kostka jest klejona. Kostka o wymiarach 85 x 85 x 40 mm

5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

95
Kostka biurowa biała nieklejona 85x85x40mm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka biurowa biała nieklejona 85x85x40mm
POLSIRHURT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.29

Kostka białych nieklejonych karteczek. Kosta o wymiarach: 85 x 85 x 40 mm

4,40 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

96
Zestaw kokony + rozety AP-11045-F - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kokony + rozety AP-11045-F
POLSIRHURT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

8,99 zł
Powiadomienie
97
Układanka drewniana Liczby 676796 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana Liczby 676796
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

W zestawie: liczby, znaki matematyczne. Wymiary opakowania: 29 x 16 x 0,6 cm. Wiek 3+.

15,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

98
Etui Presidio Perfect-Clear with Glitter do iPhone'a 12 Pro Max z powłoką Microban, transparentne z drobinkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Presidio Perfect-Clear with Glitter do iPhone'a 12 Pro Max z powł...
Speck
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.20

Smukłe, przezroczyste etui ochronne z odpornymi na blaknięcie kryształkami brokatu idealnie pasuje do iPhon'a 12 Pro Max. Nowe materiały sprawiają, że obudowa jest bardziej trwała. Powłoka Perfect-Clear jest odporna na przebarwienia i żółknięcie, dzięki czemu Twoje etui wygląda idealnie. Brokat się nie łuszczy i nie odpada. Etui amortyzuje upadki i uderzenia. Jest odporne na wstrząsy.

119,00 zł
Powiadomienie
99
Etui Presidio Perfect-Clear with Glitter do iPhone'a 12 / iPhone 12 Pro z powłoką Microban, transparentne z drobinkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Presidio Perfect-Clear with Glitter do iPhone'a 12 / iPhone 12 Pr...
Speck
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Presidio® Perfect Clear with Glitter to przezroczysta konstrukcja, odsłaniająca wszystkie walory estetyczne telefonu, jednocześnie wykorzystująca najnowszą technologię Impactium™ Shock Barrier, która chroni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia oraz wewnętrznej IMPACTIUM™, absorbującej wstrząs. W ten sposób etui skutecznie zabezpiecza telefon i chroni go przed uszkodzeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości prawie 4 m. Ponadto, Speck opatentował w swoich etui system ochrony wyświetlacza, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu podczas upadku ekranem do dołu. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem odporności na zarysowania, odporność chemiczną oraz precyzyjnego dopasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui. Idealnie przezroczysta konstrukcja nie przysłania telefonu a specjalna powłoka zapobiega przebarwieniom i żółknięciu. Dodatkowo tylko produkty marki Speck mają obudowy ze specjalną powłoką antybakteryjną (Microban), która zapewnia dożywotnią ochronę etui przed plamami i śladami powodującymi rozrost drobnoustrojów, co pozwala cieszyć się czystym i eleganckim etui przez długi czas.

119,00 zł
Powiadomienie
100
Etui Presidio Perfect-Clear with Glitter do iPhone'a 12 Mini z powłoką Microban, transparentne z drobinkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Presidio Perfect-Clear with Glitter do iPhone'a 12 Mini z powłoką...
Speck
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.03

Presidio® Perfect Clear with Glitter to przezroczysta konstrukcja, odsłaniająca wszystkie walory estetyczne telefonu, jednocześnie wykorzystująca najnowszą technologię Impactium™ Shock Barrier, która chroni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia oraz wewnętrznej Impactium™, absorbującej wstrząs. W ten sposób etui skutecznie zabezpiecza telefon i chroni go przed uszkodzeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości prawie 4 m. Ponadto, Speck opatentował w swoich etui system ochrony wyświetlacza, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu podczas upadku ekranem do dołu. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem odporności na zarysowania, odporność chemiczną oraz precyzyjnego dopasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui. Idealnie przezroczysta konstrukcja nie przysłania telefonu a specjalna powłoka zapobiega przebarwieniom i żółknięciu. Dodatkowo tylko produkty marki Speck mają obudowy ze specjalną powłoką antybakteryjną (Microban), która zapewnia dożywotnią ochronę etui przed plamami i śladami powodującymi rozrost drobnoustrojów, co pozwala cieszyć się czystym i eleganckim etui przez długi czas.

119,00 zł
Powiadomienie
Wróć do góry