hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 7 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szufelka, mix kolorów (Nina), na drugim To lubię. Elf i dom strachów (Marcin Pałasz). Kolejny produkt to Twierdza wewnętrzna (złota seria) (św. Teresa od Jezusa) oraz Mein Kampf. Edycja krytyczna (Adolf Hitler).
1
Szufelka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szufelka, mix kolorów
Nina
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Szufelka do piasku, tzw. cukrówka 24.0 cm. Uwaga. Mix kolorów – towar wysyłany losowo. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
22 osoby kupiły
2
To lubię. Elf i dom strachów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To lubię. Elf i dom strachów
Dostępny
117 szt.

Duży i Młody pachną przygodą! Sprzęt do wykrywania duchów spakowany, walizka pogryziona – można jechać do Jasiennika! Jednak szybko okazuje się, że podczas kilkudniowego pobytu w pensjonacie nie będzie wesoło. Trzaskające drzwi, tajemnicze głosy, pojawiające się na lustrze napisy i trzy zjawy w hallu zjeżą Elfowi sierść na grzbiecie, a Dużego omal nie przyprawią o zawał. Po rozmowach z miejscowym historykiem okaże się, że nawiedzony dom skrywa naprawdę mroczne tajemnice.

26,90 zł
16,99 zł

Rabat 36,8%
oszczędzasz 9,91 zł

11 osób kupiło
3
Twierdza wewnętrzna (złota seria) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twierdza wewnętrzna (złota seria)
Dostępny
5 szt.

Św. Teresa ukazuje w tym traktacie doskonałość duchową poprzez alegorię twierdzy, którą nazywa wewnętrzną, bo chodzi jej przede wszystkim o budowę życia wewnętrznego. Twierdza ta wyobraża duszę, w której mieszka Bóg nie tylko przez swoją wszechmoc, lecz także przez łaskę. Tę drogę duszy do najgłębszego wnętrza swej istoty, gdzie mieszka sam Bóg, Teresa przedstawia w postaci siedmiu mieszkań twierdzy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6 osób kupiło
4
Mein Kampf. Edycja krytyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mein Kampf. Edycja krytyczna
Dostępny
6813 szt.

To jedna z najbardziej złowrogich książek w dziejach ludzkości, która przygotowała grunt pod drugą wojnę światową ‒ najkrwawszą z wojen ‒ i masowe zbrodnie Trzeciej Rzeszy. Mein Kampf (pol. Moja walka) to ideologiczne „wyznanie wiary” Adolfa Hitlera. Książka opublikowana w dwóch częściach w latach 1925‒1927 stała się biblią niemieckich narodowych socjalistów. W Trzeciej Rzeszy wręczano ją m.in. nowożeńcom. Do końca wojny tylko w Niemczech sprzedano ponad 12 mln egzemplarzy! W pierwszej części książki Hitler zamieścił propagandową wersję swej biografii. W drugiej zaś zawarł podstawy ideologii ruchu narodowosocjalistycznego. Powołując się na rasistowskie teorie, dowodził, że Niemcy przewodzą aryjskiej „rasie panów”. Nienawidził Żydów, których po przejęciu władzy chciał się pozbyć, a także Słowian. Hitler obiecywał rodakom zmazanie klęski wojennej z 1918 roku, zjednoczenie narodu, budowę „Wielkich Niemiec” oraz uzyskanie „przestrzeni życiowej” na Wschodzie. Choć te zapowiedzi uważano za bufonadę szaleńca, stały się one tragiczną rzeczywistością w latach trzydziestych i czterdziestych. Po upadku reżimu hitlerowskiego Mein Kampf w wielu krajach zostało zakazane. Edycja niemiecka ukazała się dopiero w 2016 roku. Polski czytelnik obecnie dostaje do ręki drugie na świecie wydanie krytyczne tej książki. Autorem przekładu, opracowania naukowego i wstępu jest prof. Eugeniusz Cezary Król, znawca dziejów Trzeciej Rzeszy i narodowego socjalizmu.

149,90 zł
119,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 29,98 zł

5 osób kupiło
5
Ostatnia więźniarka Auschwitz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnia więźniarka Auschwitz
Dostępny
125 szt.

Ponad 75 lat po wyzwoleniu obozu w Auschwitz okazuje się, że za jego drutami, w jednym z esesmańskich bloków, mieszka kobieta, która do dziś jest „więźniarką” tego miejsca i jego historii. To niezwykła opowieść o rodzinnych dramatach i przewrotności losu, który połączył miłością więźniarkę obozów na Majdanku, w Ravensbrück i Buchenwaldzie z więźniem Auschwitz, zsyłając ich po wojnie do Birkenau. Tych dwoje naznaczonych śmiercią ludzi współtworzyło Muzeum Auschwitz-Birkenau, tu urodziły się ich dzieci, tutaj przemieszkali i przepracowali całe życie i tu do dziś mieszka ich córka. Anna stała się ostatnią „więźniarką” Auschwitz. W wieku czterech lat, towarzysząc mamie, oprowadzała pierwszych zwiedzających. Zaraz po szkole podjęła pracę w muzealnym archiwum i pracuje w nim do dziś. Zna historię Auschwitz najlepiej i wie o nim niemal wszystko, uwięziona w szponach historii obozu.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

4 osoby kupiły
6
Najfutbolniejsi. Tom 13. Tajemnica zawodnika numer 13 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najfutbolniejsi. Tom 13. Tajemnica zawodnika numer 13
Dostępny
33 szt.

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej? Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują? Rok szkolny dobiega końca, tymczasem w klasie Łamagi pojawia się nowy uczeń. Jest znakomitym piłkarzem i nosi czarny strój z numerem 13 na koszulce. Dla Franka, który wciąż nie może przełamać złej passy, oznacza to dużą zmianę. Do tego w szkole wybucha wielka afera, a Najfutbolniejszych czekają ciężkie mecze o przetrwanie w lidze. Nowy kolega proponuje pomoc, ale czy ktoś z numerem 13 nie przyniesie pecha? Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim - o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi! Trzynasta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

3 osoby kupiły
7
Dosłownie. Liternicze i typograficzne okładki polskich książek 1944-2019 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dosłownie. Liternicze i typograficzne okładki polskich książek 1944-20...
Dostępny
44 szt.

Jedyna taka publikacja: najlepsze projekty polskich książek w wyborze i opracowaniu wybitnego grafika i znawcy polskiego edytorstwa, Janusza Górskiego. Pieczołowicie przygotowany i opracowany tom zawiera blisko tysiąc kolorowych ilustracji i fachowe omówienie poszczególnych projektów od tych tworzonych zaraz po wojnie po całkiem współczesne. W swoim wyborze autor kierował się głównie wysoką wartością artystyczną projektów, chcąc przypomnieć te najciekawsze i najbardziej odkrywcze. Niekiedy sięgał też jednak po przykłady jego zdaniem nieudane, aby wskazać najczęściej popełniane błędy. Książka składa się z kilku części. Autor omawia przekrojowo rozmaite zagadnienia związane z formalnymi i technicznymi aspektami projektowania kompozycji typograficznych, by zakończyć chronologicznym przeglądem najlepszych projektów i kilkoma rozmowami z najwybitniejszymi polskimi twórczyniami i twórcami, m.in. Zofią Darowską, Władysławem Brykczyńskim i Józefem Wilkoniem. To dosłownie uczta dla oka: ponad czterysta stron, prawie tysiąc najpiękniejszych okładek.

119,00 zł
83,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 35,70 zł

3 osoby kupiły
8
Kolorowanki z zadaniami, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki z zadaniami, mix wzorów
Dostępny
14 szt.

Seria „Kolorowanki z zadaniami” to pełne humory książeczki z naklejkami, dzięki którym dziecko miło spędza czas, rysuje, uczy się, bawi i rozwija wyobraźnię. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,99 zł
2 osoby kupiły
9
Zagadki kryminalne Rzeczypospolitej szlacheckiej. Trucizny, zamachy, egzekucje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki kryminalne Rzeczypospolitej szlacheckiej. Trucizny, zamachy, e...
Dostępny
1892 szt.

Kto stał za zabójstwami polskich władców? Znany autor i historyk odsłania tajemnice związane z aferami i zagadkami kryminalnymi Rzeczypospolitej szlacheckiej. Erudycja, pouczająca treść i barwne tło obyczajowe, to niewątpliwe zalety tej arcyciekawej książki. Morderstwa polskich królów i książąt – śledztwa po latach! Wracając do niewyjaśnionych przestępstw, śledczy z policyjnego Archiwum X opierają się przede wszystkim na powtórnej analizie zeznań i dowodów, zebranych wiele lat wcześniej. Stosując analogiczną metodę, Jerzy Besala powraca do zbrodni, które zmieniły historię Polski! Trucizna od zdradzanej żony czy zbyt mocny afrodyzjak podany przez młodą kochankę – kto stał za śmiercią Kazimierza Sprawiedliwego? Czy Albrecht Hohenzollern dokonał zamachu na Zygmunta Augusta, aby przejąć polską koronę? Kto pomógł zejść z tego świata Stefanowi Batoremu, księciu Jaremie i Michałowi Korybutowi Wiśniowieckiemu? Czy Stanisław August Poniatowski zorganizował zamach na samego siebie, by skompromitować konfederatów barskich? Dzięki fascynującym, doskonale udokumentowanym źródłowo, barwnie opisanym śledztwom Jerzego Besali sprawcy najbardziej szokujących zbrodni w historii I Rzeczypospolitej stają wreszcie przed Trybunałem Historii! Prawdziwe kryminalne historie, które wciągają równie mocno jak dochodzenia Sherlocka Holmesa!

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
10
Survival. ABC przetrwania w mieście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Survival. ABC przetrwania w mieście
Dostępny
1427 szt.

Epidemia, załamanie pogody, awaria zasilania, atak terrorystyczny, kryzys gospodarczy czy zamieszki, mogą spowodować, ze Twoje miasto, na pozór przyjazne i bezpieczne – może zmienić się w dżunglę, w której ludzie walczą o przetrwanie. Co robić, kiedy w kranie zabraknie wody, w gniazdku prądu, ulubiony telefon ogłuchnie, internet przestanie działać, a w lodówce pustki? Czego się wystrzegać? Gdzie szukać pomocy? Na te i inne pytania odpowiada nasz poradnik, który w trudnych chwilach wspomoże każdego mieszczucha. Autor kryjący się pod pseudonimem KAFIR, oficer tajnych służb Wojska Polskiego – uczestnik misji w Afganistanie, doświadczony preppers, radzi, jak nie spanikować i przetrwać w sytuacji kryzysowej. Daje wskazówki, jak przygotować się na sytuacje ekstremalne w mieście, takie jak pandemia wirusa, klęski żywiołowe (gwałtowne burze, śnieżyce, wichury, susze i powodzie, upały i mrozy), akty terroru, przemoc na ulicach, braki w zaopatrzeniu. Znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć, gdy nadejdzie katastrofa. Kup tę książkę, żeby czuć się pewniej i bezpieczniej. Bądź gotowy na ciężki czas i zapamiętaj radę KAFIRA: „Ucieczka z miasta nie zawsze jest rozwiązaniem. Trzeba wiedzieć, gdzie i po co uciekasz!”. Survival. ABC przetrwania w mieście jest rozwinięciem wcześniejszej książki KAFIRA – Pandemia.

24,90 zł
19,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
11
Córka swojej matki. Tragikomedia rodzinna z koronawirusem w tle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka swojej matki. Tragikomedia rodzinna z koronawirusem w tle
Dostępny
5 szt.

Jak żyć, kiedy jest się córką matki, ekomatki, matki na diecie, matki pisarki i matki o jeszcze innych nałogach, takich już mniej chlubnych? Matki, która gotuje zupy z pokrzyw, sałatki robi z liści rzodkiewki, a kotlety sporządza z jarmużu? Matki, która nocami pisze książki i popija szampana, a w ciągu dnia spaceruje po lesie, zrywając naręcza ziół. Matki, która potrafi poznać kogoś na portalu społecznościowym i od razu jechać na drugi koniec Polski w odwiedziny, zabierając ze sobą córkę. I oczywiście zaprzyjaźnia się od razu tak od serca i na całe życie. Na te wszystkie pytania szuka odpowiedzi nastoletnia córka swojej matki. Beata Kiecana, autorka książek: Stosunki mega przerywane i Układy prawie idealne tym razem pokazuje perypetie poszukującej miłości czterdziestolatki z perspektywy odczuć jej nastoletniego dziecka. Co z tego wynika? Pełna ciepłego humoru, ale też nostalgii opowieść dla każdego z nas.

36,00 zł
26,28 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,72 zł

1 osoba kupiła
12
Początek, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Początek, CD
SOUND'N'GRACE, Mystic Production
Dostępny
22 szt.

Sound'n'Grace otwiera nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu nowy album nosi tytuł "Początek". Jak mówi zespół: "Zamknijcie oczy, zajrzyjcie w głąb siebie, utulcie rozedrgane emocjami serce i wsłuchajcie się w wewnętrzny głos, w muzykę, która gra w duszy. Ona pokaże właściwy kierunek". "Początek" to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Idealnych na trudne czasy... Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii! Lista utworów: 1. Bliżej 2. Fale 3. Na szczyt 4. Piękne i tak 5. Wolni 6. Wehikuł 7. Nasz ślad feat. Kamil Bednarek 8. Na luzie 9. Sedno 10. Bawimy się do końca 11. W ogniu 12. Podnoszę głowę 13. Skrzydła 14. Bo mi się chce feat. Wojtek Makowski 15. Cut Through feat. Josef Hedinger

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
13
UWAGA. Wspomaganie koncentracji i nie tylko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
UWAGA. Wspomaganie koncentracji i nie tylko
Dostępny
11 szt.

Oferujemy książkę z ćwiczeniami rozwijającymi uwagę, przeznaczoną dla dzieci w wieku od 4 do około 9 lat. W jej pierwszej części omówiono rozwój i właściwości uwagi u dzieci oraz czynniki mające wpływ na jej koncentrację informacje tam podane ułatwią rozumienie i kreatywne korzystanie z części drugiej. Część druga to ćwiczenia i zabawy wspomagające rozwój uwagi w powiązaniu z takimi procesami psychicznymi, jak: percepcja (spostrzeganie) słuchowa i wzrokowa, pamięć, wyobraźnia, myślenie i rozumowanie matematyczne. Poszczególne rozdziały łączą ćwiczenia uwagi z wymienionymi procesami psychicznymi. Książka zawiera ponad 60 zabaw, rebusów, zagadek itp. rozwijających i ćwiczących uwagę oraz jej koncentrację. Można kserować kartki z zadaniami tak, by każde dziecko miało swoją kartę pracy w przedszkolu czy w szkole. Można pracować z dziećmi indywidualnie (w domu) i w grupie (w klasie). Różnorodność zabaw i wzrastający stopień ich trudności (od łatwych do trudniejszych) czyni tę pozycję niezwykle przydatną także w terapii dzieci z ADHD i innymi deficytami. Każde dziecko w zabawie i poprzez zabawę w atmosferze ciepłej emocjonalnie, pozbawionej lęku, ma możliwość lepszego rozwoju i doskonalenia.

39,00 zł
1 osoba kupiła
14
Bardziej toksyczni ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bardziej toksyczni ludzie
Dostępny
1551 szt.

Bardziej toksyczni ludzie to kontynuacja cieszącego się ogromnym powodzeniem poradnika Toksyczni ludzie i opowiada o tym, jakich typów ludzi powinniśmy unikać w swoim życiu. Często nawet sobie nie uświadamiamy, że znajdują się w naszym otoczeniu i wysysają z nas energię, uniemożliwiając nam osiągnięcie naszych celów, osobiste spełnienie, rozwój czy po prostu zakłócają spokój ducha. Wcześniej poznaliśmy m.in. zazdrośnika, manipulatora, marudę, narcyza, psychopatę i przeciętniaka. Tym razem Stamateas pokazuje kolejne niebezpieczne typy osobowości, takie jak narcyz, człowiek żądny władzy, frustrat, wszechwiedzący, sadysta, masochista, paranoik – i inne. Wszyscy oni zatruwają nam życie i naszym kosztem realizują swoje cele. Toksyczni znajdują się wśród nas – wszędzie, między naszymi bliskimi, wśród kolegów w pracy, więcej – toksyczny może okazać się nawet współmałżonek. Trudno się przed nimi bronić, nie zawsze bowiem umiemy ich rozpoznać. Kiedy już mamy świadomość, kto nam szkodzi, przestajemy być bezbronni i bezsilni. Bernardo Stamateas wskazuje nam, jak sobie poradzić w takiej sytuacji, cały czas podkreślając to, co najistotniejsze: wszyscy – a zatem my także – mamy potencjał, by osiągnąć sukces, musimy tylko uwierzyć w siebie i nie bać się zmian w naszym życiu.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

1 osoba kupiła
15
Wróżki w salonach. Antologia francuskich baśni literackich z XVII i XVIII w. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wróżki w salonach. Antologia francuskich baśni literackich z XVII i XV...
Dostępny
7 szt.

Eleganckie wydanie antologii francuskich baśni literackich z XVII i XVIII w. w wyborze, przekładzie i opracowaniu Aleksandra Wita Labudy.

48,00 zł
37,44 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,56 zł

1 osoba kupiła
16
Zagubieni w czasie. Tom 3. Przygody Balbuenów w Cesarstwie Rzymskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagubieni w czasie. Tom 3. Przygody Balbuenów w Cesarstwie Rzymskim
Dostępny
31 szt.

Wydostaliśmy się ze średniowiecza, ale z tymi czarnymi dziurami nigdy nic nie wiadomo. Zamiast domu, naszym oczom ukazał się pustynny krajobraz oraz armia legionistów. Trafiliśmy do Cesarstwa Rzymskiego, gdzie czekał nas los niewolników. Nie wyglądało to najlepiej, a już najgorsze były walki w rzymskim cyrku, bo kto z naszych czasów chciałby zostać gladiatorem albo walczyć z groźnymi zwierzętami? Trzeba jakoś stąd uciec! Może dorośli coś wymyślą? A może Santi, Zuza albo Klara? Seria „Zagubieni w czasie” to cykl książek napisanych i zilustrowanych przez twórców bestsellerowej serii „Najfutbolniejsi”. Ich bohaterami jest zabawna rodzina Balbuenów oraz ich sąsiedzi, którzy za sprawą niewytłumaczalnych zdarzeń przenoszą się w czasie w różne epoki historyczne. Seria jest adresowana do dzieci w wieku 6-12 lat. Trzeci tom przygód rodziny Balbuenów, która w tym tomie przenosi się w czasy Cesarstwa Rzymskiego.

64,90 zł
46,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,17 zł

1 osoba kupiła
17
Live Drugs, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Drugs, CD
The War on Drugs, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

Lista utworów: 1. An Ocean In Between The Waves 2. Pain 3. Strangest Thing 4. Red Eyes 5. Thinking Of A Place 6. Buenos Aires Beach 7. Accidentally Like A Martyr 8. Eyes To The Wind 9. Under The Pressure 10. In Reverse

65,90 zł
Powiadomienie
18
Dzienniki Majskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki Majskiego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.29

Iwan Majski (1884-1975), rosyjski rewolucjonista, emigrant polityczny, w Związku Sowieckim został dyplomatą i w latach 1932-1943 pełnił funkcję ambasadora w Wielkiej Brytanii. W Londynie znalazł się w samym centrum polityki międzynarodowej, i to w bardzo burzliwych czasach poprzedzających wybuch drugiej wojny światowej oraz pierwszych latach tego krwawego konfliktu. Od 1934 roku Majski prowadził dzienniki, szczegółowo opisując swe działania, rozmowy i wrażenia. Na ich kartach pojawiają się czołowi politycy brytyjscy – z Chamberlainem, Churchillem i Edenem na czele – a także plejada znanych postaci z innych krajów, w tym przedstawicieli Polski. Obserwujemy także kulisy wielu ważnych wydarzeń. Ambasador zapisał się w historii stosunków polsko-sowieckich jako negocjator i sygnatariusz układu z 30 lipca 1941 r., który w imieniu Rzeczypospolitej podpisał premier i Naczelny Wódz gen. Władysław Sikorski. W swych zapiskach poświęcił sprawom polskim sporo miejsca. Jak pisze we Wstępie profesor Gabriel Gorodetsky, który dotarł do dzienników Majskiego i opublikował je w Wielkiej Brytanii: „Nie wydobyto wcześniej z sowieckich archiwów żadnego innego prywatnego dokumentu o porównywalnym zakresie, wartości i objętości, który by rzucił tak wiele nowego światła na II wojnę światową i jej źródła. Uderzył mnie w tym materiale bezpośredni i szczery ton, jasność i przenikliwość spostrzeżeń Majskiego, a także znakomita proza”.

79,90 zł
63,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,98 zł

19
Planningtochanel, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planningtochanel, CD
Dostępny
8 szt.

1.Drama Darling (Chanel Show Version) 2.Jam Fam (Chanel Show Version) 3.From Tallinn with Love (Chanel Show Version) 4.Drama Darling (Maxi Version) 5.Jam Fam (Maxi Version) 6.From Tallinn with Love (Maxi Version)

53,90 zł
20
Mściciel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mściciel
Dostępny
7 szt.

Kevin Lacz, snajper SEAL Team Three, najgroźniejszego oddziału SEALsów, pokazuje codzienność walki i służby tej elity elit sił specjalnych: ekstremalne warunki, bezpardonowa walka i wyczerpujący wysiłek fizyczny to rzeczywistość trudna, wymagająca, ale też sprzyjająca budowaniu najsilniejszych więzi. W 2006 roku zachodni Irak był pogrążony w przemocy na tle religijnym, morale było niskie, a śmiertelnie niebezpieczna rebelia mogła zniweczyć skutki obalenia Saddama Husajna. W efekcie, w celu wsparcia wysiłków zmierzających do opanowania stolicy prowincji Anbar, do walki w kluczowej batalii o Ramadi skierowano 3 Zespół SEAL. Bitwa o Ramadi nie została wygrana wyłącznie przez SEALsów i jednostki specjalne. Nie było jednego wodza, który powaliłby wroga na kolana. Szalę zwycięstwa w walce z rebelią przechylił wspólny wysiłek wojsk lądowych, piechoty morskiej, marynarki i lotnictwa. Niniejsza historia jest odzwierciedleniem tej współpracy. „Pokój, który wywalczyliśmy dom po domu, ulica po ulicy i pomieszczenie po pomieszczeniu, zawalił się w gruzy. Ci z nas, którzy tam walczyli, którzy tam krwawili i którzy stracili tam braci, mogą tylko mieć nadzieję, iż liczne lekcje wyniesione z Ramadi pewnego dnia posłużą za wskazówki, jak siły konwencjonalne i jednostki specjalne mogą pracować razem w celu odnoszenia zwycięstw na przyszłych polach walk”. Kevin Lacz

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

21
Dziewczynka z walizki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczynka z walizki
Dostępny
328 szt.

Giza, półtoraroczne żydowskie dziecko, zostaje wyniesiona z warszawskiego getta w pielęgniarskiej walizce i trafia do rodziny Danuty Gałkowej (z domu Ślązak), gdzie przez kilka lat uchodzi za jej starszą siostrę. Rodzice Gizy giną w Treblince i Oświęcimiu. Po wojnie dziewczynka zostaje oddana dalszym krewnym, z którymi ucieka do Urugwaju. Kontakt między Gizą a Danutą ulega zerwaniu. Giza pozostaje nieświadoma swojej przeszłości i tego, że Danuta próbuje ją odnaleźć. Po 65 latach wreszcie udaje im się ponownie spotkać. Giza narodziła się dwa razy. Pierwszy raz wydała ją na świat matka. Drugi raz przyszła na świat, gdy wynoszono ją w walizce. Choć miała tylko półtora roku, nie wydała z siebie głosu, gdy mijali strażnika przy bramie getta. Giza mieszka w Urugwaju, prowadzi własną firmę, ma męża i dwie córki (starszą koniecznie chciała nazwać Stefania). Danuta, starsza o 16 lat, mieszka w Polsce. Ma jedno życzenie: odnaleźć „siostrzyczkę”, z którą rozdzieliła ją wojna.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

22
Miami bez cenzury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miami bez cenzury
Dostępny
278 szt.

Wojsko, kontrwywiad, detektywi, szpiedzy, drogie ciuchy, seks i wóda – to nie filmowy scenariusz, a codzienne życie policjanta, agenta Jarosława Pieczonki, ps. Miami. Odkryte zostaną tajemnice, które nigdy nie powinny zostać ujawnione... Jarosław Pieczonka z Anną Wojtachą, współautorką książki, tworzą duet wybuchowy. Podczas ich pracy niejednokrotnie zawrzało: głośne awantury, trzaskanie drzwiami i interwencje sąsiadów były powszednie. Efekt?! Naruszona futryna drzwi wejściowych, hektolitry gorzały, łzy, przyjaźń mimo wszystko i... sensacyjna książka, której nie zapomnisz!

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

23
Zatrzymać czas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatrzymać czas
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Agata rodzi synka i ma plan na życie: wyjść za mąż za Emila i schudnąć. Nie jest jednak pewna swoich emocji i kiedy wreszcie postanowi być bardziej zdecydowana w swoich wyborach, pojawią się kłopoty… Życie mocno da się we znaki również Poli, młodszej z sióstr Żółtaszek, która zaczyna myśleć o dziecku. Jako osoba z niepełnosprawnością zdaje sobie sprawę z zagrożenia, nie spodziewa się jednak, że relacje ze Sławkiem mocno się skomplikują, kiedy mężczyzna zabierze ją do ośrodka adopcyjnego. Akcja książki obfituje w zabawne, ale i wzruszające momenty. Są aresztowania, seanse uzdrawiające, pogoń za wychowanką domu dziecka, rozstania i powroty… Agata i Pola próbują żyć po swojemu, chcą być szczęśliwe i spełnione, ale oczywiście nigdy nic nie dzieje według planu. Najlepiej więc byłoby zatrzymać czas, kiedy wreszcie zaczęło się układać… Zatrzymać czas to trzecia część Planu Agaty, kontynuacja losów dwóch sióstr Żółtaszek.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

24
Uwodziciel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwodziciel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.29

Nowa powieść bestsellerowej autorki L.J. Shen – w której miłość łączy się z nienawiścią. „Célian Laurent. Członek manhattańskiej elity. Znany playboy. Dziedzic medialnego imperium. I… mój nowy szef. Zapewne by mi zaimponował, gdyby nie jedna noc, o której od miesiąca nie mogę zapomnieć. Wyszłam zaspokojona, mając co wspominać, a ponadto – udało mi się zabrać jego portfel. Teraz jednak on patrzy na mnie jak na kurz pod swoimi włoskimi butami, a ja niby powinnam to znosić. Ale nazywam się Judith „Jude” Humphry i nie mam nic do stracenia. Jestem dziewczyną z Brooklynu, znaną z ciętego języka. Dziedziczką rachunków za szpital i zniszczonej kanapy. Kiedy zauważam go po drugiej stronie pomieszczenia, dostrzegam błysk w jego oku. I dlatego zostajemy przeciwnikami. On o tym wie. Ja również. Każdy dzień w pracy jest bitwą. Każda noc w łóżku – wojną. Ale stawką jest moje serce. I obawiam się, że będę musiała wywiesić białą flagę.” (fragment książki)

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

25
Stres. 102 sprawdzone sposoby na stres - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stres. 102 sprawdzone sposoby na stres
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

W najnowszej książce Beata Pawlikowska wyjaśnia na czym polega fizjologiczny i emocjonalny mechanizm powstawania stresu, opowiada o ludziach spotkanych podczas dalekich podróży, którzy nigdy nie odczuwają stresu, oraz podaje 102 sposoby na radzenie sobie ze stresem w różnych życiowych sytuacjach – od stresu podczas korka na drodze, przez stres związany z wystąpieniem publicznym, aż po chroniczny stres w pracy albo związku. Książka napisana przystępnym językiem, motywująca i przedstawiająca gotowe sposoby, z których można skorzystać w stresującej sytuacji. Bogato ilustrowana, kolorowa, z multimedialnymi linkami.

49,90 zł
39,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

26
Nowa Kamasutra. Wizualny przewodnik po sztuce uprawiania miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Kamasutra. Wizualny przewodnik po sztuce uprawiania miłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Najnowsza pozycja uznanej autorki książek o erotyce i seksualności. Tym razem tematem stała się sztuka kochania wyłożona przez mędrca Watsjajanę. Obok tradycyjnego traktatu erotycznego w książce znajdziemy współczesne zdjęcia i dokładne ilustracje, dzięki którym śmiało wkroczymy w świat rozkoszy. Każdej opisanej tradycyjnej pozycji odpowiada jej unowocześniona wersja. Prezentacji powszechnych form współżycia – w pozycji zwartej czy też symetrycznej – towarzyszą wyrafinowane ułożenia ciała, wymagające giętkości i gibkości oraz ich odmiany przeznaczone dla mniej wygimnastykowanych partnerów. Opisano także potrzebne (nie tylko w łóżku) techniki miłosne. Autorka nie zapomina o rozkoszach płynących z pieszczot towarzyszących aktowi seksualnemu. Prezentuje rodzaje i oddziaływanie pocałunków, seks oralny i różnice w szczytowaniu między kobietą a mężczyzną. Odkrywa, czym jest prawdziwe zaspokojenie seksualne. Lektura w parach lub indywidualnie.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

27
Iłża 1864 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iłża 1864
Dostępny
1326 szt.

Bitwa pod Iłżą (miasteczko leżące między Kielcami a Radomiem) stoczona 17 stycznia 1864 roku była jednym z największych polskich zwycięstw w powstaniu styczniowym. Powstańcy z 3. stopnickiego pułku piechoty pod komendą sławnego podpułkownika Karola Kality ps. Rębajło (jednego z najlepszych dowódców zrywu z 1863/1864 roku) zatrzymali i zmusili do odwrotu do Iłży oddział rosyjski. Potem przypuścili atak na miasto i zadali Rosjanom duże straty (z ran zmarł później dowodzacy siłami rosyjskimi płk Suchonin). Starcie pod Iłżą zapoczątkowało krótki okres ofensywnej aktywności powstańczego II Korpusu gen. Józefa Hauke-Bosaka, co wprawiło w zdumienie i wściekłość dowódców rosyjskich, przekonanych o uśmierzeniu polskiego „buntu”. Udowodniło też, że można było wyszkolić powstańców do poziomu wojska regularnego. Podkomendni ppłk. „Rębajły” zdali żołnierski egzamin, walcząc przez wiele godzin nie tylko z wrogiem, ale też z zimnem i zmęczeniem. Autor jest oficerem Straży Granicznej, absolwentem Akademii Obrony Narodowej, specjalizuje się w historii wojskowości, zwłaszcza okresu powstania styczniowego.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

28
Złota kolekcja: Wojtek, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota kolekcja: Wojtek, 2 CD
Wojciech Bellon, Warner Music Polska
Dostępny
201 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Bukowina II 2. Pejzaże Harasymowiczowskie 3. Nocna piosenka o mieście 4. Bez Słów (Chodzą ulicami ludzie) 5. O wierszach 6. Gdzieżeś nocy 7. Zakończenie 8. Kiedy (Co zrobiliście z tym deszczem) 9. Ocean 10. Pośle dziewczynie 11. Październik 12. Ballada o Cześku Piekarzu 13. Majster Bieda 14. Wychodzimy z zimy 15. Piosenka wiosenna 16. Bukowina I 17. Sielanka o domu 18. Między nami 19. Piosenka o zajączku 20. Rzeka 21. Wczoraj wieczorem 22. Zły niż (Jumbo Jet) 23. Kołysanka dla Joanny I 24. Pod wspólnym dachem 25. Kołysanka dla Joanny II 26. Maestro bezdomny CD 2 1. Majster Bieda 2. Ponidzie (wrócisz) 3. Nuta z Ponidzia 4. Zakochani 5. Szukać jutra co za sens 6. Moja wolności 7. Zuzanna 8. Błękitnej (wiersz) 9. Blues o powrocie 10. To on Wojtek Bellon 11. Pieśń Wielkanocna o zaimkach / Cóż ci pozwala człowieku 12. Majster Grisza 13. Stienka Riazin 14. Piosenka o przemijaniu (Bar na Stawach) 15. Ballada o Cześku Piekarzu 16. Sad (wiersz) 17. Tu przy piwie 18. Pejzaże Harasymowiczowskie 19. Zabierz mnie na stację (No Expectations) 20. Kres (O! Panie wezwij mnie) 21. Post scriptum jesiennej miłości 22. Jakże blisko

31,99 zł
29,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,56 zł

29
Vortex LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
Powiadomienie
30
Untold LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Untold LP, Winyl
Dostępny
7 szt.

1.Anima 2.Celestial Web 3.Vestal Waters 4.Inner Dreams 5.Fluxes 6.Hypnotik 7.Sylphonia 8.Bicameral 9.Apeiros

86,90 zł
31
Bedroom Tapes, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bedroom Tapes, LP
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1.Panaflex Sunrise 2.Pineal Gland 3.Thermatropic 4.Shoreline 5.Entropy 6.Xenopsin 7.Double Rainbow 8.Phosphorescence

97,90 zł
Powiadomienie
32
Offworld, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Offworld, LP
Special Request, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Miles 2. Shepperton Moon Landing 3. Offworld Memory 3 4. Front Screen Projection 5. Arse End of the Moon 6. Morning Ritual 7. Floatation

149,90 zł
137,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

33
Belief System, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belief System, 2 LP
Special Request, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: LP 1 1. Chrysalis 2. Catacombs 3. Sanctuary 4. Curtain Twitcher 5. Make It Real 6. Brainstorm 7. Leviathan 8. Interlude LP 2 1. Adel Crag Microdot 2. Tiresias 3. Change 4. Scrambled in LS1 5. Replicant - Nexus 7 VIP 6. Light in the Darkest Hour

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

34
Alterity LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alterity LP, Winyl
V/A, Pias
Dostępny
6 szt.

1.Medical Fodder 2.We've All Been There 3.Rifle 4.Absent City 5.DaRE u to sour lips with me 6.Owl Whispers 7.Shd 8.Primal Use of Wind 9.Suspiria 10.Funeral Flowers 11.SAF E 12.Abbrejiyeytar 13.Ritual for Rusting Metals 14.Shogai 15.Epilogue for a Banshee Cry

97,90 zł
35
Private Meaning First LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Private Meaning First LP, Winyl
The PSYCHOTIC MONKS, Fatcat / Pias
Dostępny
15 szt.

1.(Chapter One: Every Word Has to Be Told) Pale Dream 2.Isolation 3.A Coherent Appearance 4.Minor Division 5.(Chapter Two: Interzone) Emotional Disease 6.Confusion 7.Closure 8.A Self Claimed Regress 9.(Epilogue) Every Sight (Bonus Track)

86,90 zł
36
Eel Drip LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eel Drip LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

1.Eel Drip 2.Break 3.Afraid 4.Berceuse

44,90 zł
Powiadomienie
37
HTH040 LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HTH040 LP, Winyl
Akkord, Pias
Dostępny
8 szt.

1.Gravure / Continuum (Fis Hayfield To New Mills Version) 2.Gravure / Continuum (Regis Whip Hand Mix)

39,90 zł
38
Lost'n'Found - Live in Tilburg (Limited Edition Mediabook), 2 CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lost'n'Found - Live in Tilburg (Limited Edition Mediabook), 2 CD + DVD
Riverside, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

Lista utworów: CD 1 1. Lost (07:56) 2. Feel Like Falling (05:36) 3. Hyperactive (05:29) 4. Conceiving You (05:04) 5. Panic Room (05:43) 6. Under The Pillow (06:48) 7. The Depth Of Self-Delusion (07:32) 8. Saturate Me (07:22) CD 2 1. Egoist Hedonist (07:22) 2. We Got Used To Us (05:37) 3. Escalator Shrine (20:25) 4. The Same River (13:03) 5. Found (05:48) DVD 1. Lost (Live in Tilburg) (07:55) 2. Feel Like Falling (Live in Tilburg) (05:35) 3. Hyperactive (Live in Tilburg) (05:30) 4. Conceiving You (Live in Tilburg) (05:06) 5. Panic Room (Live in Tilburg) (05:43) 6. Under The Pillow (Live in Tilburg) (06:45) 7. The Depth Of Self-Delusion (Live in Tilburg) (07:26) 8. Saturate Me (Live in Tilburg) (07:19) 9. Egoist Hedonist (Live in Tilburg) (07:21) 10. We Got Used To Us (Live in Tilburg) (05:28) 11. Escalator Shrine (Live in Tilburg) (20:24) 12. The Same River (Live in Tilburg) (13:30) 13. Found (Live in Tilburg) (05:58)

146,90 zł
135,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

39
El Cuento De Las Comadrejas (Original Motion Picture Soundtrack), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
El Cuento De Las Comadrejas (Original Motion Picture Soundtrack), CD
Various Artists, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: 1. Main Theme - Waltz 2. I'm Sorry 3. Partido De Pool 4. Regresa Tarde 5. Qué Torpeza 6. Big Boys 7. Love Theme 8. El Antídoto 9. La Motivación 10. Yo Eunuco 11. Only You (And You Alone) 12. Brazalete Oldie 13. Volver A Actuar 14. Las Almendras 15. Young At Heart 16. Qué Pedazo De Eunuco 17. Dame La Mano 18. Desciende La Diosa 19. Los Villanos 20. Limbo Rock 21. Fin Del Anuncio 22. Tema De Amor Proyector 23. Certificado De Defunción 24. No Saben Lo Que Me Pasó 25. Vámonos Pedro

52,90 zł
40
Existential Reckoning, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Existential Reckoning, CD
Puscifer, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. Bread And Circus 2. Apocalyptical 3. The Underwhelming 4. Grey Area 5. Theorem 6. Upgrade 7. Bullet Train To Iowa 8. Personal Prometheus 9. A Singularity 10. Postulous 11. Fake Affront 12. Bedlamite

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

41
After The Gold Rush (50th Anniversary), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
After The Gold Rush (50th Anniversary), CD
Neil Young, Warner Music Polska
Dostępny
68 szt.

Lista utworów: 1. Tell Me Why 2. After The Gold Rush 3. Only Love Can Break Your Heart 4. Southern Man 5. Till The Morning Comes 6. Oh Lonesome Me 7. Don’t Let It Bring You Down 8. Birds 9. When You Dance, I Can Really Love 10. I Believe In You 11. Cripple Creek Ferry 12. Wonderin’ 13. Wonderin’ (Outtakes)

46,90 zł
43,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,75 zł

42
Bag of Trix. Music From The Roxette Vaults, 4 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bag of Trix. Music From The Roxette Vaults, 4 LP
Roxette, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Help! (Abbey Road Sessions - Nov 15, 1995) 2. Listen To Your Heart (Abbey Road Sessions – Nov 15, 1995) 3. Let Your Heart Dance With Me (Good Karma Outtake 2016) *** 4. Waiting For The Rain (Studio Vinden Demo 1997) 5. Joyride (Brian Malouf Us Single Mix 1991) 6. Like Lovers Do (Montezuma Demo - Jul 25-26, 1986) *** Strona B 1. Pocketful Of Rain (Skinnarviksringen Demo - Feb 1993) *** 2. Wish I Could Fly (Live Emp Sky Church, Seattle Oct 7, 2000) *** 3. Happy Together (T&A Demo - Jul 1-2, 1998) 4. Beautiful Boy (Studio Vinden Demo - Mar 2000) *** 5. You Don’T Understand Me (T&A Demo – Jul 30, 1995) *** 6. Hotblooded (T&a Demo – Dec 13, 1990) *** LP 2 Strona C 1. The Look (Abbey Road Sessions – Nov 15, 1995) 2. Tu No Me Comprendes (Spanish Version Of You Don’T Understand Me) *** 3. Soul Deep (Tom Lord-Alge Mix) 4. Always The Last To Know (Studio Vinden Demo 1998) *** 5. Sleeping In My Car (The Stockholm Demo Version 1993) 6. Watercolours In The Rain (T&A Demo – Jan 24, 1990) *** Strona D 1. From One Heart To Another (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) *** 2. I Remember You (T&A Demo – Mar 15, 1990) *** 3. It Hurts (T&A Demo – Aug 3, 1995) *** 4. Perfect Day (T&A Demo – Aug 23, 1990) *** 5. New World (Studio Vinden Demo 1996) 6. Lo Siento (Spanish Version Of Salvation) LP 3 Strona E 1. Piece Of Cake (Good Karma Outtake 2016) *** 2. You Don’T Understand Me (Abbey Road Sessions – Nov 15, 1995) 3. Dangerous (Swedish Single Version) 4. Every Day (Studio Vinden Demo – Mar 2000) *** 5. The Big L (T&A Demo – Mar 29, 1990) *** 6. It Will Take A Long Long Time (Modern Rock Version) (Have A Nice Day Outtake 1999) Strona F 1. Little Girl (Studio Vinden Demo - March 2000) *** 2. Cry (Live Norrköping Dec 16, 1988) 3. Goodbye To You (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) *** 4. Go To Sleep (Skinnarviksringen Demo - Feb 1993) *** 5. Quisiera Volar (Spanish Version Of Wish I Could Fly) LP 4 Strona G 1. The Centre Of The Heart (Is A Suburb To The Brain) (Have A Nice Day Outtake 1999) *** 2. Pearls And Passion (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) *** 3. Things Will Never Be The Same (T&A Demo – Dec 13, 1990) *** 4. Entering Your Heart (Room Service Outtake 2001) 5. Cooper (Closer To God) (Have A Nice Day Outtake 1999) 6. Joy Of A Toy (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) *** Strona H 1. It Takes You No Time To Get Here (Room Service Outtake 1999)*** 2. Before You Go To Sleep (T&A Demo – Oct 23, 1992) *** 3. I Was So Lucky (The Golden Blow) (Have A Nice Day Outtake 1999) *** 4. Jag Älskar (Surrender) (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) *** 5. Som I En Dröm (So Far Away) (Montezuma Demo – Jul 25-26, 1986) *** 6. Alguien (Spanish Version Of Anyone 1999)

346,90 zł
319,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 27,75 zł

43
It Was Good Until It Wasn't, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
It Was Good Until It Wasn't, LP
Kehlani, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.14

Lista utworów: 1. Toxic 2. Can I 3. Bad News 4. Real Hot Girl Skit 5. Water 6. Change Your Life Feat. Jhené Aiko 7. Belong To The Streets Skit 8. Everybody Business 9. Hate The Club Feat. Masego 10. Serial Lover 11. F&Mu 12. Can You Blame Me Feat. Lucky Daye 13. Grieving Feat. James Blake 14. Open Passionate 15. Lexii's Outro

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

44
14 pułk ułanów jazłowieckich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14 pułk ułanów jazłowieckich
Dostępny
62 szt.

Monografia w serii Zarys Historii Wojennej Pułków Polskich w Kampanii Wrześniowej, ukazująca genezę powstania i szlak bojowy 14 pułku ułanów jazłowieckich. Zeszyt nr 219

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

45
Już koloruję. Na wakacjach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już koloruję. Na wakacjach
Dostępny
27 szt.

Szukasz pierwszej kolorowanki dla maluszka? Już koloruję. Na straganie to idealna książka dla małego dziecka! W środku znajdziesz: • mnóstwo sympatycznych ilustracji, • proste zdania do czytania i wesołe wierszyki, • gruby obrys, który pomoże dziecku nie wychodzić za linie, • duże naklejki.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

46
Już koloruję. Na straganie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już koloruję. Na straganie
Dostępny
19 szt.

Szukasz pierwszej kolorowanki dla maluszka? Już koloruję. Na straganie to idealna książka dla małego dziecka! W środku znajdziesz: • mnóstwo sympatycznych ilustracji, • proste zdania do czytania i wesołe wierszyki, • gruby obrys, który pomoże dziecku nie wychodzić za linie, • duże naklejki.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

47
Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie niebieski
4CV Mobile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Wymiary: Wymiary: 77 x 74 x 41 mm

93,90 zł
84,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,39 zł

48
Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie żółty
4CV Mobile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

Wymiary: Wymiary 77 x 74 x 41 mm

84,90 zł
76,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,49 zł

49
Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie, fioletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie, fioletowy
4CV Mobile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Cyfrowy aparat-kamera umożliwia dzieciom wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Stanowi doskonałe narzędzie do nauki podstaw fotografii i filmowania kadrowania obrazu, edycji w różnych warunkach oświetleniowych, etc. Zestaw ramek-nakładek na wykonywane zdjęcia umożliwia upiększanie zdjęć, tj. ich personalizację w zgodzie z dziecięcą estetyką. Zdjęcia i filmy można oglądać na ekranie wyświetlacza lub na ekranie komputera po przeniesieniu karty pamięci. W zestawie karta pamięci 8 GB. Wymiary: 7.7 x 7.4 x 4.1 cm

84,90 zł
76,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,49 zł

50
Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie, różowy
4CV Mobile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.22

Cyfrowy aparat-kamera umożliwia dzieciom wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Stanowi doskonałe narzędzie do nauki podstaw fotografii i filmowania kadrowania obrazu, edycji w różnych warunkach oświetleniowych, etc. Zestaw ramek-nakładek na wykonywane zdjęcia umożliwia upiększanie zdjęć, tj. ich personalizację w zgodzie z dziecięcą estetyką. Zdjęcia i filmy można oglądać na ekranie wyświetlacza lub na ekranie komputera po przeniesieniu karty pamięci. W zestawie karta pamięci 8 GB. Wymiary: 7.7 x 7.4 x 4.1 cm

156,90 zł
141,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,69 zł

51
Butelka Easi-Vent 340 ml sm Kaszka Tommee Tippee - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka Easi-Vent 340 ml sm Kaszka Tommee Tippee
Tommee Tippee, Tommee Tippee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

35,30 zł
31,06 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,24 zł

52
Bajkolandia. Czerwony Kapturek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkolandia. Czerwony Kapturek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

W pięknie ilustrowanej serii książek pt. "Bajkolandia" ukazało się 10 klasycznych baśni znanych dzieciom z całego świata. Fascynujące opowieści o Czerwonym Kapturku, Alicji w Krainie Czarów, śpiącej królewnie, Królewnie śnieżce, Brzydkim kaczątku, Piotrusiu Panu, Jasiu i Małgosi, Pinokiu, Kocie w butach czy Kopciuszku na pewno spodobają się małym czytelnikom.

12,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

53
Green Cell Bateria do Dell Inspiron E1501 E1505 1501 6400 / 11,1V 6600mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Dell Inspiron E1501 E1505 1501 6400 / 11,1V 6600...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.1V (10.8V)Ilość ogniw: 9Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: DE21Producent: Green CellWymiary: 209x73x23mmWaga: 410gPojemność: 6600 mAh Kompatybilne urządzenia: Dell Inspiron E1501Dell Vostro 1000Dell Inspiron 1501Dell Inspiron 6400Dell Inspiron E1505Dell Latitude 131LDell Inspiron E1505nDell Inspiron PP20L Kompatybilne modele: XU9370CR1740GD7610PD9420PD9450PD9460RD8500RD8570RD8590TD3440TD3470TD3490UD2600UD2640UD2650UD267312-0427312-0428312-0457312-0460312-0461312-0466312-0467312-0599312-0600451-10338451-10339451-10424451-10482999C5730FCR174GD761HJ588HJ607HK421JN149KD476KHJ607MJ365NR147PD942PD945PD946PR002PY961RD850RD855RD857RD859TD344TD347TD349TM777TM787TM795TX280UD260UD264UD265UD267UY628XU863XU882

116,00 zł
Powiadomienie
54
Green Cell Bateria do HP Probook 4510 4510s 4515s 4710s 4720s / 14,4V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do HP Probook 4510 4510s 4515s 4710s 4720s / 14,4V ...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.4V (14.8V)Ilość ogniw: 8Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: HP12Producent: Green CellWymiary: 267x58x21mmWaga: 400gPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: HP ProBook 4510sHP ProBook 4515sHP ProBook 4710sHP ProBook 4510HP ProBook 4511sHP ProBook 4515HP ProBook 4720HP ProBook 4720sHP ProBook 4710 Kompatybilne modele: ZZO8HSTNN-0B89HSTNN-OB89513129-121513129-141513129-161513129-321513129-351513129-361513129-421513130-121513130-141513130-161513130-321513130-361535753-001535808-001572032-001591998-141593576-001HSTNN-0B1DHSTNN-0B88HSTNN-1B1DHSTNN-I60CHSTNN-I60C-5HSTNN-I61CHSTNN-I62CHSTNN-I62C-7HSTNN-I6OCHSTNN-IB0CHSTNN-IB2CHSTNN-IB88HSTNN-IB89HSTNN-IBIDHSTNN-IBOCHSTNN-LB88HSTNN-LB89HSTNN-OB1DHSTNN-OB88HSTNN-XB88HSTNN-XB89NBP6A156NBP6A156B1NBP8A157NBP8A157B1NZ375AANZ375AA#ABANZ375AA#ABBZZ06ZZ08ZZ12ZZO6

106,00 zł
Powiadomienie
55
Green Cell Bateria do Toshiba DynaBook N200 N510 Mini NB500 NB505 NB520 NB550 / 11,1V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Toshiba DynaBook N200 N510 Mini NB500 NB505 NB52...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: TS16Producent: Green CellPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: Toshiba Mini NB555dToshiba Satellite T235DToshiba DynaBook N200Toshiba DynaBook N300Toshiba Mini NB520Toshiba Mini NB550DToshiba Satellite ProToshiba Satellite T215DToshiba Satellite T210Toshiba Satellite T210DToshiba Satellite T230Toshiba Satellite T235Toshiba Mini NB500Toshiba Mini NB505Toshiba DynaBook MXToshiba DynaBook N301Toshiba DynaBook N510Toshiba Mini NB525Toshiba Mini NB550Toshiba Mini NB550dToshiba Satellite T230D Kompatybilne modele: PA3820U-1BRSPA3821U-1BRSPABAS231PABAS232

106,00 zł
Powiadomienie
56
Green Cell Bateria do HP Pavilion DV1000 DV4000 DV5000 G1 / 11,1V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do HP Pavilion DV1000 DV4000 DV5000 G1 / 11,1V 4400...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: HP36Producent: Green CellWymiary: 205x52x21mmWaga: 300gPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: HP Compaq PresarioHP Pavilion DV1000HP Pavilion DV1000THP Pavilion DV1001HP Pavilion DV1001APHP Pavilion DV1001XXHP Pavilion DV1002HP Pavilion DV1002APHP Pavilion DV1002XXHP Pavilion DV1003APHP Pavilion DV1004APHP Pavilion DV1005APHP Pavilion DV1005EAHP Pavilion DV1006APHP Pavilion DV1006EAHP Pavilion DV1007APHP Pavilion DV1007EAHP Pavilion DV1008APHP Pavilion DV1008EAHP Pavilion DV1009HP Pavilion DV1009APHP Pavilion DV1009XXHP Pavilion DV1010HP Pavilion DV1010APHP Pavilion DV1010CAHP Pavilion DV1010EFHP Pavilion DV1010USHP Pavilion DV1010XXHP Pavilion DV1011APHP Pavilion DV1011EAHP Pavilion DV1012HP Pavilion DV1012APHP Pavilion DV1012LAHP Pavilion DV1013HP Pavilion DV1013APHP Pavilion DV1013XXHP Pavilion DV1014HP Pavilion DV1014APHP Pavilion DV1014LAHP Pavilion DV1015HP Pavilion DV1015APHP Pavilion DV1015LAHP Pavilion DV1016APHP Pavilion DV1016LAHP Pavilion DV1017APHP Pavilion DV1018APHP Pavilion DV1019APHP Pavilion DV1019EAHP Pavilion DV1020APHP Pavilion DV1020EAHP Pavilion DV1021APHP Pavilion DV1022APHP Pavilion DV1023APHP Pavilion DV1023EAHP Pavilion DV1024HP Pavilion DV1024APHP Pavilion DV1024LAHP Pavilion DV1025HP Pavilion DV1025APHP Pavilion DV1025LAHP Pavilion DV1026APHP Pavilion DV1027APHP Pavilion DV1028APHP Pavilion DV1029APHP Pavilion DV1030HP Pavilion DV1030APHP Pavilion DV1030EAHP Pavilion DV1031APHP Pavilion DV1032APHP Pavilion DV1033APHP Pavilion DV1034APHP Pavilion DV1035APHP Pavilion DV1036APHP Pavilion DV1037APHP Pavilion DV1038APHP Pavilion DV1040HP Pavilion DV1040CAHP Pavilion DV1040USHP Pavilion DV1042QVHP Pavilion DV1042XXHP Pavilion DV1044LAHP Pavilion DV1044XXHP Pavilion DV1045EAHP Pavilion DV1045LAHP Pavilion DV1049CLHP Pavilion DV1049EAHP Pavilion DV1050EAHP Pavilion DV1055EAHP Pavilion DV1055XXHP Pavilion DV1057EAHP Pavilion DV1057XXHP Pavilion DV105APHP Pavilion DV1060USHP Pavilion DV1060XXHP Pavilion DV1061EAHP Pavilion DV1061XXHP Pavilion DV1063EAHP Pavilion DV1064EAHP Pavilion DV1065EAHP Pavilion DV1065USHP Pavilion DV1066EAHP Pavilion DV1067EAHP Pavilion DV1068EAHP Pavilion DV1069EAHP Pavilion DV1071EAHP Pavilion DV1071USHP Pavilion DV1074EAHP Pavilion DV1075EAHP Pavilion DV1131WMHP Pavilion DV4300HP Pavilion DV4348EAHP Pavilion DV4376EAHP Pavilion DV4378EAHP Pavilion DV4379EAHP Pavilion DV4396EAHP Compaq nx4800HP Compaq nx4820HP Compaq nx7200HP Compaq nx7200NHP Compaq nx7220HP G3000HP G3000EAHP G3050EAHP G3051EAHP G3100HP G5000HP G5001TUHP G5002EAHP G5002TUHP G5003EAHP G5009EAHP G5010EMHP G5040EAHP G5042EAHP G5050HP G5050EAHP G5050EIHP G5050EOHP G5050ETHP G5050EWHP G5050XXHP G5051EAHP G5051TUHP G5052EAHP G5055EAHP G5056EAHP G5060HP G5060EFHP G5060EGHP G5060EOHP G5060EPHP G5060ETHP G5060EVHP G5071TUHP Pavilion DV1100HP Pavilion DV1101APHP Pavilion DV1102APHP Pavilion DV1103APHP Pavilion DV1104APHP Pavilion DV1105APHP Pavilion DV1105EAHP Pavilion DV1106APHP Pavilion DV1106EAHP Pavilion DV1107APHP Pavilion DV1107EAHP Pavilion DV1108APHP Pavilion DV1108EAHP Pavilion DV1109APHP Pavilion DV1109EAHP Pavilion DV1110APHP Pavilion DV1110EAHP Pavilion DV1111APHP Pavilion DV1111EAHP Pavilion DV1112APHP Pavilion DV1112EAHP Pavilion DV1113APHP Pavilion DV1113EAHP Pavilion DV1114APHP Pavilion DV1114EAHP Pavilion DV1115APHP Pavilion DV1115LAHP Pavilion DV1116APHP Pavilion DV1116EAHP Pavilion DV1117APHP Pavilion DV1117LAHP Pavilion DV1118APHP Pavilion DV1119APHP Pavilion DV1120HP Pavilion DV1120APHP Pavilion DV1120USHP Pavilion DV1121APHP Pavilion DV1122APHP Pavilion DV1123APHP Pavilion DV1124APHP Pavilion DV1125HP Pavilion DV1125APHP Pavilion DV1125EAHP Pavilion DV1125LAHP Pavilion DV1125XXHP Pavilion DV1126APHP Pavilion DV1127APHP Pavilion DV1128APHP Pavilion DV1129APHP Pavilion DV1130HP Pavilion DV1130APHP Pavilion DV1130CAHP Pavilion DV1130EAHP Pavilion DV1130USHP Pavilion DV1131APHP Pavilion DV1131EAHP Pavilion DV1132APHP Pavilion DV1132EAHP Pavilion DV1133APHP Pavilion DV1133WMHP Pavilion DV1134APHP Pavilion DV1135HP Pavilion DV1135APHP Pavilion DV1135EAHP Pavilion DV1135LAHP Pavilion DV1136APHP Pavilion DV1136EAHP Pavilion DV1137APHP Pavilion DV1137EAHP Pavilion DV1138APHP Pavilion DV1138EAHP Pavilion DV1139APHP Pavilion DV1139EAHP Pavilion DV1140APHP Pavilion DV1140EAHP Pavilion DV1142EAHP Pavilion DV1143EAHP Pavilion DV1145APHP Pavilion DV1145EAHP Pavilion DV1150USHP Pavilion DV1150XXHP Pavilion DV1152EAHP Pavilion DV1153EAHP Pavilion DV1154EAHP Pavilion DV1155EAHP Pavilion DV1156CLHP Pavilion DV1156EAHP Pavilion DV1159EAHP Pavilion DV1159XXHP Pavilion DV1160EAHP Pavilion DV1160XXHP Pavilion DV1165EAHP Pavilion DV1167EAHP Pavilion DV1168EAHP Pavilion DV1170APHP Pavilion DV1170CAHP Pavilion DV1170EAHP Pavilion DV1170USHP Pavilion DV1175EAHP Pavilion DV1175USHP Pavilion DV1180EAHP Pavilion DV1180USHP Pavilion DV1190EAHP Pavilion DV1190USHP Pavilion DV1200HP Pavilion DV1206CLHP Pavilion DV1207CLHP Pavilion DV1207USHP Pavilion DV1210USHP Pavilion DV1210XXHP Pavilion DV1215USHP Pavilion DV1215WMHP Pavilion DV1217USHP Pavilion DV1217XXHP Pavilion DV1220EAHP Pavilion DV1220USHP Pavilion DV1224EAHP Pavilion DV1224USHP Pavilion DV1225CAHP Pavilion DV1225EAHP Pavilion DV1227USHP Pavilion DV1227XXHP Pavilion DV1230EAHP Pavilion DV1230XXHP Pavilion DV1240HP Pavilion DV1240CAHP Pavilion DV1240USHP Pavilion DV1245CLHP Pavilion DV1245EAHP Pavilion DV1249EAHP Pavilion DV1249XXHP Pavilion DV1250EAHP Pavilion DV1250USHP Pavilion DV1251EAHP Pavilion DV1252EAHP Pavilion DV1253EAHP Pavilion DV1254EAHP Pavilion DV1255EAHP Pavilion DV1255XXHP Pavilion DV1258EAHP Pavilion DV1259EAHP Pavilion DV1260EAHP Pavilion DV1261EAHP Pavilion DV1262EAHP Pavilion DV1263EAHP Pavilion DV1265EAHP Pavilion DV1265XXHP Pavilion DV1266EAHP Pavilion DV1267EAHP Pavilion DV1270EAHP Pavilion DV1270XXHP Pavilion DV1272EAHP Pavilion DV1272XXHP Pavilion DV1275EAHP Pavilion DV1275XXHP Pavilion DV1280EAHP Pavilion DV1280XXHP Pavilion DV1281EAHP Pavilion DV1281XXHP Pavilion DV1300HP Pavilion DV1301HP Pavilion DV1301APHP Pavilion DV1301XXHP Pavilion DV1302HP Pavilion DV1302APHP Pavilion DV1302XXHP Pavilion DV1303APHP Pavilion DV1304APHP Pavilion DV1305APHP Pavilion DV1306APHP Pavilion DV1307APHP Pavilion DV1308APHP Pavilion DV1309APHP Pavilion DV1309XXHP Pavilion DV1310HP Pavilion DV1310APHP Pavilion DV1310USHP Pavilion DV1311APHP Pavilion DV1311SEHP Pavilion DV1312APHP Pavilion DV1313APHP Pavilion DV1313CLHP Pavilion DV1313XXHP Pavilion DV1314APHP Pavilion DV1314XXHP Pavilion DV1315APHP Pavilion DV1315CLHP Pavilion DV1315LAHP Pavilion DV1316APHP Pavilion DV1316XXHP Pavilion DV1317HP Pavilion DV1317APHP Pavilion DV1317LAHP Pavilion DV1318APHP Pavilion DV1319APHP Pavilion DV1320HP Pavilion DV1320APHP Pavilion DV1320BRHP Pavilion DV1320USHP Pavilion DV1321HP Pavilion DV1321APHP Pavilion DV1321USHP Pavilion DV1322APHP Pavilion DV1323APHP Pavilion DV1324APHP Pavilion DV1325APHP Pavilion DV1325EAHP Pavilion DV1325LAHP Pavilion DV1326APHP Pavilion DV1326EAHP Pavilion DV1326LAHP Pavilion DV1326USHP Pavilion DV1327APHP Pavilion DV1328APHP Pavilion DV1329APHP Pavilion DV1329XXHP Pavilion DV1330HP Pavilion DV1330APHP Pavilion DV1330BRHP Pavilion DV1330CAHP Pavilion DV1330USHP Pavilion DV1330XXHP Pavilion DV1331APHP Pavilion DV1331EAHP Pavilion DV1331SEHP Pavilion DV1331USHP Pavilion DV1332APHP Pavilion DV1332EAHP Pavilion DV1332XXHP Pavilion DV1333APHP Pavilion DV1333EAHP Pavilion DV1333XXHP Pavilion DV1334APHP Pavilion DV1335APHP Pavilion DV1335LAHP Pavilion DV1335XXHP Pavilion DV1336APHP Pavilion DV1337APHP Pavilion DV1338APHP Pavilion DV1338XXHP Pavilion DV1339APHP Pavilion DV1340HP Pavilion DV1340APHP Pavilion DV1340BRHP Pavilion DV1340USHP Pavilion DV1341APHP Pavilion DV1342APHP Pavilion DV1343APHP Pavilion DV1344APHP Pavilion DV1345APHP Pavilion DV1345EAHP Pavilion DV1346APHP Pavilion DV1347APHP Pavilion DV1348APHP Pavilion DV1349APHP Pavilion DV1350APHP Pavilion DV1350EAHP Pavilion DV1351APHP Pavilion DV1351EAHP Pavilion DV1352APHP Pavilion DV1352EAHP Pavilion DV1353APHP Pavilion DV1353EAHP Pavilion DV1354APHP Pavilion DV1354EAHP Pavilion DV1355APHP Pavilion DV1355EAHP Pavilion DV1356APHP Pavilion DV1356EAHP Pavilion DV1357APHP Pavilion DV1357EAHP Pavilion DV1358APHP Pavilion DV1358EAHP Pavilion DV1359APHP Pavilion DV1359EAHP Pavilion DV1360APHP Pavilion DV1361APHP Pavilion DV1361EAHP Pavilion DV1361XXHP Pavilion DV1362APHP Pavilion DV1362EAHP Pavilion DV1362TUHP Pavilion DV1363APHP Pavilion DV1363EAHP Pavilion DV1364APHP Pavilion DV1365APHP Pavilion DV1365EAHP Pavilion DV1365XXHP Pavilion DV1366APHP Pavilion DV1366EAHP Pavilion DV1366XXHP Pavilion DV1367EAHP Pavilion DV1367TUHP Pavilion DV1367XXHP Pavilion DV1368TUHP Pavilion DV1369TUHP Pavilion DV1370TUHP Pavilion DV1371TUHP Pavilion DV1372TUHP Pavilion DV1373TUHP Pavilion DV1374TUHP Pavilion DV1375EAHP Pavilion DV1375TUHP Pavilion DV1376TUHP Pavilion DV1377TUHP Pavilion DV1378TUHP Pavilion DV1379TUHP Pavilion DV1380TUHP Pavilion DV1381TUHP Pavilion DV1382TUHP Pavilion DV1383TUHP Pavilion DV1384TUHP Pavilion DV1385TUHP Pavilion DV1386TUHP Pavilion DV1387TUHP Pavilion DV1388TUHP Pavilion DV1389TUHP Pavilion DV1390TUHP Pavilion DV1391TUHP Pavilion DV1392TUHP Pavilion DV1393TUHP Pavilion DV1394TUHP Pavilion DV1395TUHP Pavilion DV1396TUHP Pavilion DV1399EAHP Pavilion DV1399XXHP Pavilion DV1400HP Pavilion DV1410EAHP Pavilion DV1410USHP Pavilion DV1410XXHP Pavilion DV1411SEHP Pavilion DV1411XXHP Pavilion DV1418EAHP Pavilion DV1420CAHP Pavilion DV1420USHP Pavilion DV1421EAHP Pavilion DV1422EAHP Pavilion DV1427USHP Pavilion DV1427XXHP Pavilion DV1430USHP Pavilion DV1430XXHP Pavilion DV1432USHP Pavilion DV1432XXHP Pavilion DV1439USHP Pavilion DV1439XXHP Pavilion DV1440CAHP Pavilion DV1440EAHP Pavilion DV1440USHP Pavilion DV1442EAHP Pavilion DV1444EAHP Pavilion DV1445EAHP Pavilion DV1446EAHP Pavilion DV1447EAHP Pavilion DV1448EAHP Pavilion DV1449EAHP Pavilion DV1450EAHP Pavilion DV1451EAHP Pavilion DV1452EAHP Pavilion DV1473EAHP Pavilion DV1474EAHP Pavilion DV1475EAHP Pavilion DV1489EAHP Pavilion DV1500HP Pavilion DV1501EAHP Pavilion DV1510HP Pavilion DV1510CAHP Pavilion DV1510USHP Pavilion DV1515CLHP Pavilion DV1515XXHP Pavilion DV1519USHP Pavilion DV1519XXHP Pavilion DV1520CAHP Pavilion DV1520USHP Pavilion DV1530HP Pavilion DV1530BRHP Pavilion DV1530CAHP Pavilion DV1530LAHP Pavilion DV1530USHP Pavilion DV1532USHP Pavilion DV1532XXHP Pavilion DV1534EAHP Pavilion DV1535HP Pavilion DV1535EAHP Pavilion DV1535LAHP Pavilion DV1536EAHP Pavilion DV1540HP Pavilion DV1540CAHP Pavilion DV1540LAHP Pavilion DV1540USHP Pavilion DV1546EAHP Pavilion DV1547EAHP Pavilion DV1550SEHP Pavilion DV1550XXHP Pavilion DV1552EAHP Pavilion DV1555EAHP Pavilion DV1580SEHP Pavilion DV1580XXHP Pavilion DV1586EAHP Pavilion DV1588EAHP Pavilion DV1589EAHP Pavilion DV1591EAHP Pavilion DV1594EAHP Pavilion DV1595EAHP Pavilion DV1596EAHP Pavilion DV1597EAHP Pavilion DV1598EAHP Pavilion DV1599EAHP Pavilion DV1600HP Pavilion DV1601TNHP Pavilion DV1601TSHP Pavilion DV1602TNHP Pavilion DV1602TSHP Pavilion DV1603TNHP Pavilion DV1603TSHP Pavilion DV1604TNHP Pavilion DV1604TSHP Pavilion DV1605TNHP Pavilion DV1605TSHP Pavilion DV1606TNHP Pavilion DV1606TSHP Pavilion DV1607TNHP Pavilion DV1607TSHP Pavilion DV1608TNHP Pavilion DV1608TSHP Pavilion DV1609TNHP Pavilion DV1609TSHP Pavilion DV1610TNHP Pavilion DV1610USHP Pavilion DV1610XXHP Pavilion DV1611TNHP Pavilion DV1612TSHP Pavilion DV1614TSHP Pavilion DV1615TNHP Pavilion DV1615TSHP Pavilion DV1616TNHP Pavilion DV1616TSHP Pavilion DV1617EAHP Pavilion DV1617TNHP Pavilion DV1617TSHP Pavilion DV1618EAHP Pavilion DV1618TNHP Pavilion DV1618TSHP Pavilion DV1619EAHP Pavilion DV1619TNHP Pavilion DV1619TSHP Pavilion DV1620HP Pavilion DV1620EAHP Pavilion DV1620TNHP Pavilion DV1620TSHP Pavilion DV1620USHP Pavilion DV1620XXHP Pavilion DV1621HP Pavilion DV1621EAHP Pavilion DV1621TNHP Pavilion DV1621TSHP Pavilion DV1622HP Pavilion DV1622EAHP Pavilion DV1622TNHP Pavilion DV1622TSHP Pavilion DV1623EAHP Pavilion DV1623TNHP Pavilion DV1623TSHP Pavilion DV1624HP Pavilion DV1624NRHP Pavilion DV1624TNHP Pavilion DV1624TSHP Pavilion DV1625LAHP Pavilion DV1625TNHP Pavilion DV1625TSHP Pavilion DV1626TNHP Pavilion DV1626TSHP Pavilion DV1627TNHP Pavilion DV1627TSHP Pavilion DV1628TNHP Pavilion DV1629TNHP Pavilion DV1629USHP Pavilion DV1629XXHP Pavilion DV1630TNHP Pavilion DV1631TNHP Pavilion DV1632TNHP Pavilion DV1633TNHP Pavilion DV1634TNHP Pavilion DV1635HP Pavilion DV1635CAHP Pavilion DV1635LAHP Pavilion DV1635TNHP Pavilion DV1635XXHP Pavilion DV1636TNHP Pavilion DV1648USHP Pavilion DV1650HP Pavilion DV1650CAHP Pavilion DV1650USHP Pavilion DV1656USHP Pavilion DV1657HP Pavilion DV1657CLHP Pavilion DV1657EAHP Pavilion DV1658HP Pavilion DV1658EAHP Pavilion DV1658USHP Pavilion DV1659HP Pavilion DV1659EAHP Pavilion DV1659USHP Pavilion DV1659XXHP Pavilion DV1660CAHP Pavilion DV1660SEHP Pavilion DV1662EAHP Pavilion DV1664EAHP Pavilion DV1665EAHP Pavilion DV1665EUHP Pavilion DV1666EAHP Pavilion DV1667EAHP Pavilion DV1668EAHP Pavilion DV1669EAHP Pavilion DV1670HP Pavilion DV1670EAHP Pavilion DV1670USHP Pavilion DV1671EAHP Pavilion DV1672EAHP Pavilion DV1673EAHP Pavilion DV1674EAHP Pavilion DV1675EAHP Pavilion DV1677EAHP Pavilion DV1679EAHP Pavilion DV1680HP Pavilion DV1680CAHP Pavilion DV1680EAHP Pavilion DV1680USHP Pavilion DV1688USHP Pavilion DV1693EAHP Pavilion DV1694EAHP Pavilion DV1695EAHP Pavilion DV1699USHP Pavilion DV1699XXHP Pavilion DV1700HP Pavilion DV1700TUHP Pavilion DV1701HP Pavilion DV1701TUHP Pavilion DV1701XXHP Pavilion DV1702TUHP Pavilion DV1702XXHP Pavilion DV1703HP Pavilion DV1703TUHP Pavilion DV1703XXHP Pavilion DV1704TUHP Pavilion DV1704XXHP Pavilion DV1705TUHP Pavilion DV1706TUHP Pavilion DV1707TUHP Pavilion DV1708NRHP Pavilion DV1708TUHP Pavilion DV1709TUHP Pavilion DV1710HP Pavilion DV1710CAHP Pavilion DV1710TUHP Pavilion DV1710USHP Pavilion DV1711TUHP Pavilion DV1712USHP Pavilion DV1713TUHP Pavilion DV1714TUHP Pavilion DV1715TUHP Pavilion DV1716TUHP Pavilion DV1717TUHP Pavilion DV1718TUHP Pavilion DV1719TUHP Pavilion DV1720LAHP Pavilion DV1720TUHP Pavilion DV1721HP Pavilion DV1721LAHP Pavilion DV1721TUHP Pavilion DV1722TUHP Pavilion DV1723TUHP Pavilion DV1724TUHP Pavilion DV1725TUHP Pavilion DV1726TUHP Pavilion DV1727TUHP Pavilion DV1728TUHP Pavilion DV1729TUHP Pavilion DV1730LAHP Pavilion DV1730TUHP Pavilion DV1731TUHP Pavilion DV1732TUHP Pavilion DV1733TUHP Pavilion DV1734TUHP Pavilion DV1735TUHP Pavilion DV1736TUHP Pavilion DV1737TUHP Pavilion DV1738ODHP Pavilion DV1739TUHP Pavilion DV1740HP Pavilion DV1740BRHP Pavilion DV1740TUHP Pavilion DV1741TXHP Pavilion DV1742TXHP Pavilion DV1743TUHP Pavilion DV1744TUHP Pavilion DV1745TUHP Pavilion DV1746TUHP Pavilion DV1748TUHP Pavilion DV1749TUHP Pavilion DV1750BRHP Pavilion DV4000HP Pavilion DV4000LAHP Pavilion DV4000XXHP Pavilion DV4001HP Pavilion DV4001APHP Pavilion DV4001EAHP Pavilion DV4001XXHP Pavilion DV4002APHP Pavilion DV4003APHP Pavilion DV4004HP Pavilion DV4004APHP Pavilion DV4004XXHP Pavilion DV4005HP Pavilion DV4005APHP Pavilion DV4005USHP Pavilion DV4005XXHP Pavilion DV4006HP Pavilion DV4006APHP Pavilion DV4006XXHP Pavilion DV4007HP Pavilion DV4007APHP Pavilion DV4007XXHP Pavilion DV4008APHP Pavilion DV4009APHP Pavilion DV4010APHP Pavilion DV4011APHP Pavilion DV4012APHP Pavilion DV4013APHP Pavilion DV4014HP Pavilion DV4014APHP Pavilion DV4014EAHP Pavilion DV4015HP Pavilion DV4015APHP Pavilion DV4015CLHP Pavilion DV4015EAHP Pavilion DV4016HP Pavilion DV4016APHP Pavilion DV4016EAHP Pavilion DV4017HP Pavilion DV4017APHP Pavilion DV4017EAHP Pavilion DV4018HP Pavilion DV4018APHP Pavilion DV4018CLHP Pavilion DV4018EAHP Pavilion DV4018XXHP Pavilion DV4019APHP Pavilion DV4019EAHP Pavilion DV4020HP Pavilion DV4020APHP Pavilion DV4020EAHP Pavilion DV4020USHP Pavilion DV4021HP Pavilion DV4021APHP Pavilion DV4021EAHP Pavilion DV4022HP Pavilion DV4022APHP Pavilion DV4022EAHP Pavilion DV4023HP Pavilion DV4023APHP Pavilion DV4023EAHP Pavilion DV4024HP Pavilion DV4024APHP Pavilion DV4024EAHP Pavilion DV4025HP Pavilion DV4025APHP Pavilion DV4025EAHP Pavilion DV4026APHP Pavilion DV4026EAHP Pavilion DV4027APHP Pavilion DV4027EAHP Pavilion DV4029APHP Pavilion DV4029EAHP Pavilion DV4030HP Pavilion DV4030APHP Pavilion DV4030CAHP Pavilion DV4030EAHP Pavilion DV4030USHP Pavilion DV4031EAHP Pavilion DV4031USHP Pavilion DV4040HP Pavilion DV4040APHP Pavilion DV4040CAHP Pavilion DV4040EAHP Pavilion DV4040USHP Pavilion DV4043HP Pavilion DV4043APHP Pavilion DV4043EAHP Pavilion DV4045EAHP Pavilion DV4046EAHP Pavilion DV4049EAHP Pavilion DV4050EAHP Pavilion DV4051EAHP Pavilion DV4052EAHP Pavilion DV4054APHP Pavilion DV4054EAHP Pavilion DV4056EAHP Pavilion DV4057EAHP Pavilion DV4060EAHP Pavilion DV4060XXHP Pavilion DV4070EAHP Pavilion DV4070XXHP Pavilion DV4073EAHP Pavilion DV4073XXHP Pavilion DV4075EAHP Pavilion DV4075XXHP Pavilion DV4078EAHP Pavilion DV4078XXHP Pavilion DV4080EAHP Pavilion DV4080XXHP Pavilion DV4085EAHP Pavilion DV4086EAHP Pavilion DV4100HP Pavilion DV4101APHP Pavilion DV4101EAHP Pavilion DV4102HP Pavilion DV4102APHP Pavilion DV4102EAHP Pavilion DV4103HP Pavilion DV4103APHP Pavilion DV4103EAHP Pavilion DV4104APHP Pavilion DV4105APHP Pavilion DV4106APHP Pavilion DV4107APHP Pavilion DV4108HP Pavilion DV4108APHP Pavilion DV4108EAHP Pavilion DV4109HP Pavilion DV4109APHP Pavilion DV4109EAHP Pavilion DV4110HP Pavilion DV4110APHP Pavilion DV4110EAHP Pavilion DV4111APHP Pavilion DV4112APHP Pavilion DV4113HP Pavilion DV4113APHP Pavilion DV4113EAHP Pavilion DV4114APHP Pavilion DV4114EAHP Pavilion DV4115HP Pavilion DV4115APHP Pavilion DV4115EAHP Pavilion DV4116APHP Pavilion DV4117APHP Pavilion DV4118APHP Pavilion DV4119APHP Pavilion DV4120APHP Pavilion DV4121APHP Pavilion DV4121EAHP Pavilion DV4122HP Pavilion DV4122APHP Pavilion DV4122EAHP Pavilion DV4123APHP Pavilion DV4123EAHP Pavilion DV4124APHP Pavilion DV4124EAHP Pavilion DV4125HP Pavilion DV4125APHP Pavilion DV4125EAHP Pavilion DV4125USHP Pavilion DV4126HP Pavilion DV4126APHP Pavilion DV4126EAHP Pavilion DV4127APHP Pavilion DV4127EAHP Pavilion DV4128HP Pavilion DV4128APHP Pavilion DV4128EAHP Pavilion DV4129HP Pavilion DV4129APHP Pavilion DV4129EAHP Pavilion DV4129USHP Pavilion DV4129XXHP Pavilion DV4130HP Pavilion DV4130APHP Pavilion DV4130EAHP Pavilion DV4130USHP Pavilion DV4130XXHP Pavilion DV4131APHP Pavilion DV4131EAHP Pavilion DV4134APHP Pavilion DV4134EAHP Pavilion DV4135HP Pavilion DV4135APHP Pavilion DV4135EAHP Pavilion DV4135LAHP Pavilion DV4136EAHP Pavilion DV4137EAHP Pavilion DV4138EAHP Pavilion DV4139EAHP Pavilion DV4140EAHP Pavilion DV4141EAHP Pavilion DV4142EAHP Pavilion DV4143EAHP Pavilion DV4144EAHP Pavilion DV4145EAHP Pavilion DV4146HP Pavilion DV4146EAHP Pavilion DV4148EAHP Pavilion DV4149APHP Pavilion DV4149EAHP Pavilion DV4150HP Pavilion DV4150APHP Pavilion DV4150CAHP Pavilion DV4150EAHP Pavilion DV4150USHP Pavilion DV4151EAHP Pavilion DV4152EAHP Pavilion DV4153EAHP Pavilion DV4154EAHP Pavilion DV4155CLHP Pavilion DV4155EAHP Pavilion DV4155USHP Pavilion DV4156EAHP Pavilion DV4157EAHP Pavilion DV4158EAHP Pavilion DV4159EAHP Pavilion DV4160EAHP Pavilion DV4161EAHP Pavilion DV4162EAHP Pavilion DV4163EAHP Pavilion DV4164EAHP Pavilion DV4165HP Pavilion DV4165CLHP Pavilion DV4165EAHP Pavilion DV4170HP Pavilion DV4170CAHP Pavilion DV4170USHP Pavilion DV4174EAHP Pavilion DV4176EAHP Pavilion DV4176XXHP Pavilion DV4178EAHP Pavilion DV4178XXHP Pavilion DV4180EAHP Pavilion DV4180USHP Pavilion DV4180XXHP Pavilion DV4182EAHP Pavilion DV4199EAHP Pavilion DV4199XXHP Pavilion DV4200HP Pavilion DV4200EAHP Pavilion DV4201HP Pavilion DV4201EAHP Pavilion DV4201TUHP Pavilion DV4201TXHP Pavilion DV4201XXHP Pavilion DV4202HP Pavilion DV4202EAHP Pavilion DV4202TUHP Pavilion DV4202TXHP Pavilion DV4202XXHP Pavilion DV4203HP Pavilion DV4203EAHP Pavilion DV4203TUHP Pavilion DV4203TXHP Pavilion DV4203USHP Pavilion DV4203XXHP Pavilion DV4204EAHP Pavilion DV4204TUHP Pavilion DV4204TXHP Pavilion DV4205EAHP Pavilion DV4205TUHP Pavilion DV4205TXHP Pavilion DV4206EAHP Pavilion DV4206TUHP Pavilion DV4206TXHP Pavilion DV4207HP Pavilion DV4207EAHP Pavilion DV4207TUHP Pavilion DV4207TXHP Pavilion DV4208EAHP Pavilion DV4208TXHP Pavilion DV4209TXHP Pavilion DV4210TXHP Pavilion DV4211TXHP Pavilion DV4212TXHP Pavilion DV4213EAHP Pavilion DV4213TXHP Pavilion DV4214TXHP Pavilion DV4215TXHP Pavilion DV4216EAHP Pavilion DV4216TXHP Pavilion DV4217HP Pavilion DV4217CLHP Pavilion DV4217TXHP Pavilion DV4218EAHP Pavilion DV4218TXHP Pavilion DV4219TXHP Pavilion DV4220TXHP Pavilion DV4221TXHP Pavilion DV4222TXHP Pavilion DV4223HP Pavilion DV4223CLHP Pavilion DV4223EAHP Pavilion DV4223TXHP Pavilion DV4224EAHP Pavilion DV4224TXHP Pavilion DV4225HP Pavilion DV4225EAHP Pavilion DV4225NRHP Pavilion DV4225TXHP Pavilion DV4226EAHP Pavilion DV4226TXHP Pavilion DV4227EAHP Pavilion DV4230HP Pavilion DV4230USHP Pavilion DV4231EAHP Pavilion DV4232EAHP Pavilion DV4234EAHP Pavilion DV4235EAHP Pavilion DV4236EAHP Pavilion DV4241EAHP Pavilion DV4243EAHP Pavilion DV4245EAHP Pavilion DV4246EAHP Pavilion DV4250CAHP Pavilion DV4250EAHP Pavilion DV4250USHP Pavilion DV4251EAHP Pavilion DV4253HP Pavilion DV4253EAHP Pavilion DV4253USHP Pavilion DV4254EAHP Pavilion DV4257HP Pavilion DV4257USHP Pavilion DV4261EAHP Pavilion DV4264EAHP Pavilion DV4266EAHP Pavilion DV4268EAHP Pavilion DV4269HP Pavilion DV4269EAHP Pavilion DV4269USHP Pavilion DV4270CAHP Pavilion DV4270EAHP Pavilion DV4270USHP Pavilion DV4271EAHP Pavilion DV4272HP Pavilion DV4272EAHP Pavilion DV4272USHP Pavilion DV4273EAHP Pavilion DV4275HP Pavilion DV4275EAHP Pavilion DV4275NRHP Pavilion DV4276EAHP Pavilion DV4277EAHP Pavilion DV4280EAHP Pavilion DV4282EAHP Pavilion DV4283EAHP Pavilion DV4284EAHP Pavilion DV4285EAHP Pavilion DV4287EAHP Pavilion DV4288EAHP Pavilion DV4289EAHP Pavilion DV4290EAHP Pavilion DV4291EAHP Pavilion DV4294EAHP Pavilion DV4295EAHP Pavilion DV4296EAHP Pavilion DV4302EAHP Pavilion DV4304EAHP Pavilion DV4305HP Pavilion DV4305EAHP Pavilion DV4305USHP Pavilion DV4306EAHP Pavilion DV4307HP Pavilion DV4307CAHP Pavilion DV4307CLHP Pavilion DV4308HP Pavilion DV4308WMHP Pavilion DV4309EAHP Pavilion DV4310HP Pavilion DV4310USHP Pavilion DV4312EAHP Pavilion DV4315EAHP Pavilion DV4318EAHP Pavilion DV4320HP Pavilion DV4320USHP Pavilion DV4321EAHP Pavilion DV4322EAHP Pavilion DV4324EAHP Pavilion DV4325EAHP Pavilion DV4326EAHP Pavilion DV4327EAHP Pavilion DV4330HP Pavilion DV4330CAHP Pavilion DV4330USHP Pavilion DV4334EAHP Pavilion DV4335HP Pavilion DV4335EAHP Pavilion DV4335NRHP Pavilion DV4335USHP Pavilion DV4335XXHP Pavilion DV4336EAHP Pavilion DV4337EAHP Pavilion DV4339EAHP Pavilion DV4340CAHP Pavilion DV4340USHP Pavilion DV4342EAHP Pavilion DV4344EAHP Pavilion DV4346EAHP Pavilion DV4350EAHP Pavilion DV4351EAHP Pavilion DV4353EAHP Pavilion DV4354EAHP Pavilion DV4356EAHP Pavilion DV4357EAHP Pavilion DV4358EAHP Pavilion DV4360EAHP Pavilion DV4363EAHP Pavilion DV4364EAHP Pavilion DV4365EAHP Pavilion DV4367EAHP Pavilion DV4368EAHP Pavilion DV4381EAHP Pavilion DV4383EAHP Pavilion DV4384EAHP Pavilion DV4385EAHP Pavilion DV4386EAHP Pavilion DV4388EAHP Pavilion DV4391EAHP Pavilion DV4392EAHP Pavilion DV4394EAHP Pavilion DV4395EAHP Pavilion DV4398EAHP Pavilion DV4400HP Pavilion DV4401HP Pavilion DV4401RSHP Pavilion DV4401TUHP Pavilion DV4401XXHP Pavilion DV4402TUHP Pavilion DV4405NRHP Pavilion DV4410HP Pavilion DV4410USHP Pavilion DV4419USHP Pavilion DV4420HP Pavilion DV4420CAHP Pavilion DV4420USHP Pavilion DV4430EAHP Pavilion DV4435EAHP Pavilion DV4440EAHP Pavilion DV4445EAHP Pavilion DV4450EAHP Pavilion DV5000HP Pavilion DV5000EAHP Pavilion DV5000THP Pavilion DV5000ZHP Pavilion DV5001HP Pavilion DV5001XXHP Pavilion DV5002EAHP Pavilion DV5003HP Pavilion DV5003CLHP Pavilion DV5003EAHP Pavilion DV5005EAHP Pavilion DV5006EAHP Pavilion DV5007EAHP Pavilion DV5008EAHP Pavilion DV5009EAHP Pavilion DV5010EAHP Pavilion DV5011EAHP Pavilion DV5012EAHP Pavilion DV5016EAHP Pavilion DV5017HP Pavilion DV5017CLHP Pavilion DV5017EAHP Pavilion DV5017UAHP Pavilion DV5018EAHP Pavilion DV5020HP Pavilion DV5020CAHP Pavilion DV5020USHP Pavilion DV5021EAHP Pavilion DV5022EAHP Pavilion DV5023EAHP Pavilion DV5024EAHP Pavilion DV5026EAHP Pavilion DV5027EAHP Pavilion DV5029HP Pavilion DV5029UAHP Pavilion DV5029USHP Pavilion DV5030HP Pavilion DV5030USHP Pavilion DV5031EAHP Pavilion DV5033EAHP Pavilion DV5034EAHP Pavilion DV5035HP Pavilion DV5035EAHP Pavilion DV5035NRHP Pavilion DV5036EAHP Pavilion DV5037EAHP Pavilion DV5040HP Pavilion DV5040USHP Pavilion DV5041EAHP Pavilion DV5046EAHP Pavilion DV5047EAHP Pavilion DV5050EAHP Pavilion DV5051EAHP Pavilion DV5052EAHP Pavilion DV5053EAHP Pavilion DV5054EAHP Pavilion DV5055EAHP Pavilion DV5056EAHP Pavilion DV5057EAHP Pavilion DV5058EAHP Pavilion DV5059EAHP Pavilion DV5061EAHP Pavilion DV5062EAHP Pavilion DV5063EAHP Pavilion DV5074EAHP Pavilion DV5075EAHP Pavilion DV5077EAHP Pavilion DV5078EAHP Pavilion DV5084EAHP Pavilion DV5088HP Pavilion DV5088XXHP Pavilion DV5091EAHP Pavilion DV5092EAHP Pavilion DV5093EAHP Pavilion DV5094EAHP Pavilion DV5095EAHP Pavilion DV5096EAHP Pavilion DV5097EAHP Pavilion DV5098EAHP Pavilion DV5099HP Pavilion DV5099EAHP Pavilion DV5099XXHP Pavilion DV5100HP Pavilion DV5101TUHP Pavilion DV5101TXHP Pavilion DV5102EUHP Pavilion DV5102TUHP Pavilion DV5102TXHP Pavilion DV5103EUHP Pavilion DV5103TXHP Pavilion DV5104EUHP Pavilion DV5104TUHP Pavilion DV5104TXHP Pavilion DV5105EUHP Pavilion DV5105TUHP Pavilion DV5105TXHP Pavilion DV5106EUHP Pavilion DV5106TXHP Pavilion DV5107EUHP Pavilion DV5107TXHP Pavilion DV5108EUHP Pavilion DV5108TXHP Pavilion DV5109EUHP Pavilion DV5109TXHP Pavilion DV5110HP Pavilion DV5110CAHP Pavilion DV5110EUHP Pavilion DV5110TXHP Pavilion DV5110USHP Pavilion DV5111EUHP Pavilion DV5111TUHP Pavilion DV5111TXHP Pavilion DV5112EUHP Pavilion DV5112TXHP Pavilion DV5113EUHP Pavilion DV5113TXHP Pavilion DV5114EUHP Pavilion DV5114TXHP Pavilion DV5115HP Pavilion DV5115EUHP Pavilion DV5115NRHP Pavilion DV5115TXHP Pavilion DV5116EUHP Pavilion DV5116NRHP Pavilion DV5116TXHP Pavilion DV5117HP Pavilion DV5117CAHP Pavilion DV5117CLHP Pavilion DV5117EUHP Pavilion DV5117TXHP Pavilion DV5118EUHP Pavilion DV5118TXHP Pavilion DV5119EUHP Pavilion DV5119TXHP Pavilion DV5120HP Pavilion DV5120EAHP Pavilion DV5120EUHP Pavilion DV5120LAHP Pavilion DV5120TXHP Pavilion DV5120USHP Pavilion DV5121EAHP Pavilion DV5121EUHP Pavilion DV5121TXHP Pavilion DV5122EAHP Pavilion DV5122TXHP Pavilion DV5123HP Pavilion DV5123CLHP Pavilion DV5123EAHP Pavilion DV5123TXHP Pavilion DV5124EUHP Pavilion DV5124TXHP Pavilion DV5125EUHP Pavilion DV5125TXHP Pavilion DV5126EAHP Pavilion DV5126TXHP Pavilion DV5127EAHP Pavilion DV5127EUHP Pavilion DV5127TXHP Pavilion DV5128EAHP Pavilion DV5128EUHP Pavilion DV5128TXHP Pavilion DV5129HP Pavilion DV5129EUHP Pavilion DV5129TXHP Pavilion DV5129USHP Pavilion DV5130HP Pavilion DV5130CAHP Pavilion DV5130EAHP Pavilion DV5130EUHP Pavilion DV5130TXHP Pavilion DV5130USHP Pavilion DV5131EUHP Pavilion DV5131TXHP Pavilion DV5132EUHP Pavilion DV5132TXHP Pavilion DV5133EAHP Pavilion DV5133EUHP Pavilion DV5134EAHP Pavilion DV5134EUHP Pavilion DV5135HP Pavilion DV5135EUHP Pavilion DV5135NRHP Pavilion DV5136EUHP Pavilion DV5137EAHP Pavilion DV5137EUHP Pavilion DV5138EUHP Pavilion DV5139HP Pavilion DV5139USHP Pavilion DV5140HP Pavilion DV5140CAHP Pavilion DV5140EAHP Pavilion DV5140EUHP Pavilion DV5140USHP Pavilion DV5142EAHP Pavilion DV5142EUHP Pavilion DV5143EAHP Pavilion DV5144EAHP Pavilion DV5145EAHP Pavilion DV5147EAHP Pavilion DV5148EAHP Pavilion DV5149EAHP Pavilion DV5149EUHP Pavilion DV5150HP Pavilion DV5150EAHP Pavilion DV5150USHP Pavilion DV5151EUHP Pavilion DV5152EUHP Pavilion DV5153EAHP Pavilion DV5153EUHP Pavilion DV5154EUHP Pavilion DV5155EUHP Pavilion DV5156EAHP Pavilion DV5156EUHP Pavilion DV5157EAHP Pavilion DV5157EUHP Pavilion DV5158EAHP Pavilion DV5158EUHP Pavilion DV5159EAHP Pavilion DV5159EUHP Pavilion DV5160EAHP Pavilion DV5160EUHP Pavilion DV5161EAHP Pavilion DV5161EUHP Pavilion DV5162EAHP Pavilion DV5162EUHP Pavilion DV5163HP Pavilion DV5163CLHP Pavilion DV5164EAHP Pavilion DV5165EAHP Pavilion DV5166EAHP Pavilion DV5167HP Pavilion DV5167CLHP Pavilion DV5169HP Pavilion DV5169CLHP Pavilion DV5170HP Pavilion DV5170USHP Pavilion DV5171EUHP Pavilion DV5173EAHP Pavilion DV5173EUHP Pavilion DV5174EUHP Pavilion DV5175EAHP Pavilion DV5176EAHP Pavilion DV5176EUHP Pavilion DV5177EAHP Pavilion DV5178HP Pavilion DV5178EAHP Pavilion DV5178USHP Pavilion DV5179EAHP Pavilion DV5180EAHP Pavilion DV5184EAHP Pavilion DV5186EUHP Pavilion DV5187EUHP Pavilion DV5188EAHP Pavilion DV5189EUHP Pavilion DV5189XXHP Pavilion DV5190HP Pavilion DV5190EAHP Pavilion DV5190USHP Pavilion DV5191EAHP Pavilion DV5192EAHP Pavilion DV5193EAHP Pavilion DV5194EAHP Pavilion DV5195EAHP Pavilion DV5196HP Pavilion DV5196EAHP Pavilion DV5196XXHP Pavilion DV5197HP Pavilion DV5197EAHP Pavilion DV5197XXHP Pavilion DV5198HP Pavilion DV5198EAHP Pavilion DV5198XXHP Pavilion DV5199HP Pavilion DV5199XXHP Pavilion DV5200HP Pavilion DV5200TUHP Pavilion DV5200TXHP Pavilion DV5201EUHP Pavilion DV5201TUHP Pavilion DV5201TXHP Pavilion DV5202EUHP Pavilion DV5202TUHP Pavilion DV5202TXHP Pavilion DV5202XHP Pavilion DV5203EAHP Pavilion DV5203TUHP Pavilion DV5203TXHP Pavilion DV5204EAHP Pavilion DV5204TUHP Pavilion DV5204TXHP Pavilion DV5205HP Pavilion DV5205EAHP Pavilion DV5205TUHP Pavilion DV5205TXHP Pavilion DV5206EAHP Pavilion DV5206TUHP Pavilion DV5207TUHP Pavilion DV5207TXHP Pavilion DV5208EAHP Pavilion DV5208TUHP Pavilion DV5209EAHP Pavilion DV5209EUHP Pavilion DV5209TXHP Pavilion DV5210HP Pavilion DV5210CHP Pavilion DV5210CAHP Pavilion DV5210EAHP Pavilion DV5210TXHP Pavilion DV5211HP Pavilion DV5211EAHP Pavilion DV5211EUHP Pavilion DV5212EAHP Pavilion DV5212TXHP Pavilion DV5213EUHP Pavilion DV5213TXHP Pavilion DV5214TXHP Pavilion DV5215HP Pavilion DV5215CAHP Pavilion DV5215TXHP Pavilion DV5215USHP Pavilion DV5216HP Pavilion DV5216CAHP Pavilion DV5216CLHP Pavilion DV5216TXXHP Pavilion DV5217CLHP Pavilion DV5217TXHP Pavilion DV5218EAHP Pavilion DV5218NRHP Pavilion DV5218TXHP Pavilion DV5219TXHP Pavilion DV521TXHP Pavilion DV5220HP Pavilion DV5220CAHP Pavilion DV5220EUHP Pavilion DV5220LAHP Pavilion DV5220TXHP Pavilion DV5220USHP Pavilion DV5221TXHP Pavilion DV5222HP Pavilion DV5222EUHP Pavilion DV5222NRHP Pavilion DV5222TXHP Pavilion DV5223EAHP Pavilion DV5223OMHP Pavilion DV5223TXHP Pavilion DV5224HP Pavilion DV5224EAHP Pavilion DV5224EUHP Pavilion DV5224NRHP Pavilion DV5224TXHP Pavilion DV5225HP Pavilion DV5225CAHP Pavilion DV5225EAHP Pavilion DV5225TXHP Pavilion DV5226CAHP Pavilion DV5226EAHP Pavilion DV5226EUHP Pavilion DV5226TXHP Pavilion DV5227TXHP Pavilion DV5228TXHP Pavilion DV5229HP Pavilion DV5229OMHP Pavilion DV5229TXHP Pavilion DV5230CAHP Pavilion DV5230TXHP Pavilion DV5230USHP Pavilion DV5231EUHP Pavilion DV5231TXHP Pavilion DV5232EUHP Pavilion DV5232TXHP Pavilion DV5233EAHP Pavilion DV5233EUHP Pavilion DV5233TXHP Pavilion DV5234EAHP Pavilion DV5234TXHP Pavilion DV5234USHP Pavilion DV5235CAHP Pavilion DV5235EAHP Pavilion DV5235TXHP Pavilion DV5236EAHP Pavilion DV5236EUHP Pavilion DV5236OMHP Pavilion DV5236TXHP Pavilion DV5236USHP Pavilion DV5237CAHP Pavilion DV5237CLHP Pavilion DV5237EAHP Pavilion DV5237TXHP Pavilion DV5238EAHP Pavilion DV5239EAHP Pavilion DV5239TXHP Pavilion DV5240CAHP Pavilion DV5240EAHP Pavilion DV5240TXHP Pavilion DV5240USHP Pavilion DV5241EAHP Pavilion DV5241TXHP Pavilion DV5242EAHP Pavilion DV5243EAHP Pavilion DV5243EUHP Pavilion DV5244EAHP Pavilion DV5244EUHP Pavilion DV5245EAHP Pavilion DV5245EUHP Pavilion DV5246EUHP Pavilion DV5247EAHP Pavilion DV5247EUHP Pavilion DV5248EAHP Pavilion DV5248EUHP Pavilion DV5249EAHP Pavilion DV5250CAHP Pavilion DV5250EAHP Pavilion DV5250USHP Pavilion DV5251EAHP Pavilion DV5252EAHP Pavilion DV5255EAHP Pavilion DV5261EAHP Pavilion DV5264EAHP Pavilion DV5266EAHP Pavilion DV5267EAHP Pavilion DV5269EAHP Pavilion DV5270EAHP Pavilion DV5271EAHP Pavilion DV5272EAHP Pavilion DV5273EAHP Pavilion DV5274EAHP Pavilion DV5275EAHP Pavilion DV5276EAHP Pavilion DV5276EUHP Pavilion DV5277EAHP Pavilion DV5277EUHP Pavilion DV5278EAHP Pavilion DV5278EUHP Pavilion DV5279EAHP Pavilion DV5279EUHP Pavilion DV5280EAHP Pavilion DV5281EAHP Pavilion DV5282EAHP Pavilion DV5283EAHP Pavilion DV5284EAHP Pavilion DV5285EAHP Pavilion DV5286EAHP Pavilion DV5287EAHP Pavilion DV5288EAHP Pavilion DV5289EAHP Pavilion DV5292EAHP Pavilion DV5293EAHP Pavilion DV5294EAHP Pavilion DV5295EAHP Pavilion DV5296EAHP Pavilion DV5298EAHP Pavilion DV5298XXHP Pavilion DV5299XXHP Pavilion DV5300HP Pavilion ZE2000HP Pavilion ZE2000THP Pavilion ZE2000ZHP Pavilion ZE2001HP Pavilion ZE2001APHP Pavilion ZE2001EAHP Pavilion ZE2001USHP Pavilion ZE2001XXHP Pavilion ZE2002HP Pavilion ZE2002APHP Pavilion ZE2002EAHP Pavilion ZE2003HP Pavilion ZE2003APHP Pavilion ZE2003EAHP Pavilion ZE2004HP Pavilion ZE2004APHP Pavilion ZE2004USHP Pavilion ZE2005HP Pavilion ZE2005APHP Pavilion ZE2005EAHP Pavilion ZE2005USHP Pavilion ZE2005XXHP Pavilion ZE2006APHP Pavilion ZE2006XXHP Pavilion ZE2007HP Pavilion ZE2007APHP Pavilion ZE2007EAHP Pavilion ZE2008APHP Pavilion ZE2008WMHP Pavilion ZE2009HP Pavilion ZE2009APHP Pavilion ZE2009XXHP Pavilion ZE2010HP Pavilion ZE2010APHP Pavilion ZE2010BRHP Pavilion ZE2010EAHP Pavilion ZE2010USHP Pavilion ZE2011APHP Pavilion ZE2012APHP Pavilion ZE2013APHP Pavilion ZE2014APHP Pavilion ZE2015HP Pavilion ZE2015APHP Pavilion ZE2015EAHP Pavilion ZE2015USHP Pavilion ZE2015XXHP Pavilion ZE2016APHP Pavilion ZE2017APHP Pavilion ZE2018APHP Pavilion ZE2019APHP Pavilion ZE2020HP Pavilion ZE2020APHP Pavilion ZE2020BRHP Pavilion ZE2020CAHP Pavilion ZE2020EAHP Pavilion ZE2021APHP Pavilion ZE2021EAHP Pavilion ZE2022HP Pavilion ZE2022APHP Pavilion ZE2022EAHP Pavilion ZE2023EAHP Pavilion ZE2024EAHP Pavilion ZE2025EAHP Pavilion ZE2026EAHP Pavilion ZE2027EAHP Pavilion ZE2028EAHP Pavilion ZE2029EAHP Pavilion ZE2030APHP Pavilion ZE2030BRHP Pavilion ZE2039APHP Pavilion ZE2039EAHP Pavilion ZE2040BRHP Pavilion ZE2040EAHP Pavilion ZE2044EAHP Pavilion ZE2044XXHP Pavilion ZE2045EAHP Pavilion ZE2045XXHP Pavilion ZE2050EAHP Pavilion ZE2050XXHP Pavilion ZE2055EAHP Pavilion ZE2055XXHP Pavilion ZE2058EAHP Pavilion ZE2058XXHP Pavilion ZE2060EAHP Pavilion ZE2060XXHP Pavilion ZE2062EAHP Pavilion ZE2062XXHP Pavilion ZE2064EAHP Pavilion ZE2065EAHP Pavilion ZE2068EAHP Pavilion ZE2069EAHP Pavilion ZE2070EAHP Pavilion ZE2070XXHP Pavilion ZE2090EAHP Pavilion ZE2091EAHP Pavilion ZE2099EAHP Pavilion ZE2099XXHP Pavilion ZE2100HP Pavilion ZE2101EAHP Pavilion ZE2102EAHP Pavilion ZE2103EAHP Pavilion ZE2104EAHP Pavilion ZE2105EAHP Pavilion ZE2106EAHP Pavilion ZE2107EAHP Pavilion ZE2108EAHP Pavilion ZE2108WMHP Pavilion ZE2108XXHP Pavilion ZE2109EAHP Pavilion ZE2109USHP Pavilion ZE2110EAHP Pavilion ZE2110USHP Pavilion ZE2111EAHP Pavilion ZE2112EAHP Pavilion ZE2112XXHP Pavilion ZE2113EAHP Pavilion ZE2113USHP Pavilion ZE2114EAHP Pavilion ZE2114USHP Pavilion ZE2115EAHP Pavilion ZE2115USHP Pavilion ZE2116EAHP Pavilion ZE2116USHP Pavilion ZE2117EAHP Pavilion ZE2117USHP Pavilion ZE2118EAHP Pavilion ZE2119EAHP Pavilion ZE2120CAHP Pavilion ZE2120EAHP Pavilion ZE2125EAHP Pavilion ZE2125XXHP Pavilion ZE2128EAHP Pavilion ZE2129EAHP Pavilion ZE2130EAHP Pavilion ZE2130XXHP Pavilion ZE2139EAHP Pavilion ZE2139XXHP Pavilion ZE2140EAHP Pavilion ZE2140XXHP Pavilion ZE2145EAHP Pavilion ZE2145XXHP Pavilion ZE2150EAHP Pavilion ZE2151EAHP Pavilion ZE2155EAHP Pavilion ZE2155XXHP Pavilion ZE2160EAHP Pavilion ZE2160XXHP Pavilion ZE2200HP Pavilion ZE2200THP Pavilion ZE2200ZHP Pavilion ZE2201HP Pavilion ZE2201APHP Pavilion ZE2201EAHP Pavilion ZE2201USHP Pavilion ZE2201XXHP Pavilion ZE2202APHP Pavilion ZE2202EAHP Pavilion ZE2202XXHP Pavilion ZE2203APHP Pavilion ZE2203EAHP Pavilion ZE2204HP Pavilion ZE2204APHP Pavilion ZE2204AUHP Pavilion ZE2204EAHP Pavilion ZE2205APHP Pavilion ZE2205AUHP Pavilion ZE2205EAHP Pavilion ZE2206APHP Pavilion ZE2206AUHP Pavilion ZE2206EAHP Pavilion ZE2207HP Pavilion ZE2207APHP Pavilion ZE2207AUHP Pavilion ZE2207EAHP Pavilion ZE2208APHP Pavilion ZE2208AUHP Pavilion ZE2208EAHP Pavilion ZE2209HP Pavilion ZE2209APHP Pavilion ZE2209AUHP Pavilion ZE2209XXHP Pavilion ZE2210HP Pavilion ZE2210APHP Pavilion ZE2210AUHP Pavilion ZE2210BRHP Pavilion ZE2211HP Pavilion ZE2211APHP Pavilion ZE2211AUHP Pavilion ZE2212APHP Pavilion ZE2212XXHP Pavilion ZE2213TUHP Pavilion ZE2214TUHP Pavilion ZE2215EAHP Pavilion ZE2215TUHP Pavilion ZE2215XXHP Pavilion ZE2216EAHP Pavilion ZE2216TUHP Pavilion ZE2216XXHP Pavilion ZE2217TUHP Pavilion ZE2218TUHP Pavilion ZE2220BRHP Pavilion ZE2220EAHP Pavilion ZE2220LAHP Pavilion ZE2220XXHP Pavilion ZE2221EAHP Pavilion ZE2223EAHP Pavilion ZE2224EAHP Pavilion ZE2225EAHP Pavilion ZE2226EAHP Pavilion ZE2227EAHP Pavilion ZE2228EAHP Pavilion ZE2229EAHP Pavilion ZE2240EAHP Pavilion ZE2241EAHP Pavilion ZE2242EAHP Pavilion ZE2243EAHP Pavilion ZE2244EAHP Pavilion ZE2245EAHP Pavilion ZE2246EAHP Pavilion ZE2247EAHP Pavilion ZE2250EAHP Pavilion ZE2251EAHP Pavilion ZE2260EAHP Pavilion ZE2260XXHP Pavilion ZE2262EAHP Pavilion ZE2262XXHP Pavilion ZE2265EAHP Pavilion ZE2265XXHP Pavilion ZE2274EAHP Pavilion ZE2275EAHP Pavilion ZE2276EAHP Pavilion ZE2281EAHP Pavilion ZE2281XXHP Pavilion ZE2284EAHP Pavilion ZE2285EAHP Pavilion ZE2285XXHP Pavilion ZE2287EAHP Pavilion ZE2288EAHP Pavilion ZE2290EAHP Pavilion ZE2290XXHP Pavilion ZE2296XXHP Pavilion ZE2297HP Pavilion ZE2297XXHP Pavilion ZE2298HP Pavilion ZE2298XXHP Pavilion ZE2299HP Pavilion ZE2299XXHP Pavilion ZE2300HP Pavilion ZE2301EAHP Pavilion ZE2302EAHP Pavilion ZE2308HP Pavilion ZE2308EAHP Pavilion ZE2308WMHP Pavilion ZE2308XXHP Pavilion ZE2309EAHP Pavilion ZE2309NRHP Pavilion ZE2309XXHP Pavilion ZE2310EAHP Pavilion ZE2311EAHP Pavilion ZE2312EAHP Pavilion ZE2313EAHP Pavilion ZE2315HP Pavilion ZE2315USHP Pavilion ZE2315XXHP Pavilion ZE2320LAHP Pavilion ZE2343EAHP Pavilion ZE2344EAHP Pavilion ZE2345EAHP Pavilion ZE2346EAHP Pavilion ZE2347EAHP Pavilion ZE2348EAHP Pavilion ZE2349EAHP Pavilion ZE2354EAHP Pavilion ZE2355EAHP Pavilion ZE2356EAHP Pavilion ZE2357EAHP Pavilion ZE2358EAHP Pavilion ZE2366EAHP Pavilion ZE2370EAHP Pavilion ZE2371EAHP Pavilion ZE2372EAHP Pavilion ZE2397EAHP Pavilion ZE2398EAHP Pavilion ZE2400HP Pavilion ZE2401HP Pavilion ZE2401EAHP Pavilion ZE2401XTHP Pavilion ZE2405EAHP Pavilion ZE2409EAHP Pavilion ZE2410BRHP Pavilion ZE2410EAHP Pavilion ZE2415EAHP Pavilion ZE2420BRHP Pavilion ZE2420LAHP Pavilion ZE2430BRHP Pavilion ZE2500HP Pavilion ZE2500ZHP Pavilion ZE2501AUHP Pavilion ZE2502AUHP Pavilion ZE2503AUHP Pavilion ZE2504AUHP Pavilion ZE2505AUHP Pavilion ZE2506AUHP Pavilion ZE2507AUHP Pavilion ZE2508AUHP Pavilion ZT4000HP Pavilion ZT4900HP L2000HP L2005A3HP L2005A4HP L2005A5HP L2005CLHP L2005CMHP L2005COHP L2005CUHP L2005CXHP L2005USHP L2098XXHP L2099XHP L2099XXHP L2100HP L2105CAHP L2105CLHP L2105NRHP L2105USHP L2200HP L2205NRHP L2300HP L2310CUHP Pavilion DV101EAPHP Pavilion DV1622NRHP Pavilion DV1635NRHP Pavilion DV1750HP Pavilion DV1760HP Pavilion DV432USHP Pavilion DV4332USHP Pavilion DV5102HP Pavilion DV5103HP Pavilion DV5104HP Pavilion DV5105HP Pavilion DV5106HP Pavilion DV5107HP Pavilion DV5108HP Pavilion DV5109HP Pavilion DV5111HP Pavilion DV5112HP Pavilion DV5113HP Pavilion DV5114HP Pavilion DV5116HP Pavilion DV5118HP Pavilion DV5119HP Pavilion DV5121HP Pavilion DV5124HP Pavilion DV5125HP Pavilion DV5127HP Pavilion DV5128HP Pavilion DV5131HP Pavilion DV5132HP Pavilion DV5133HP Pavilion DV5134HP Pavilion DV5136HP Pavilion DV5137HP Pavilion DV5138HP Pavilion DV5142HP Pavilion DV5149HP Pavilion DV5151HP Pavilion DV5152HP Pavilion DV5153HP Pavilion DV5154HP Pavilion DV5155HP Pavilion DV5156HP Pavilion DV5157HP Pavilion DV5158HP Pavilion DV5159HP Pavilion DV5160HP Pavilion DV5161HP Pavilion DV5162HP Pavilion DV5171HP Pavilion DV5173HP Pavilion DV5174HP Pavilion DV5176HP Pavilion DV5186HP Pavilion DV5187HP Pavilion DV5189HP Pavilion DV5201HP Pavilion DV5202HP Pavilion DV5209HP Pavilion DV520THP Pavilion DV5213HP Pavilion DV5217USHP Pavilion DV5226HP Pavilion DV5229USHP Pavilion DV5231HP Pavilion DV5232HP Pavilion DV5233HP Pavilion DV5236HP Pavilion DV5243HP Pavilion DV5244HP Pavilion DV5245HP Pavilion DV5246HP Pavilion DV5247HP Pavilion DV5248HP Pavilion DV5276HP Pavilion DV5278HP Pavilion DV5279HP Pavilion ZE2111USHP Pavilion ZE2220 Kompatybilne modele: 361855-001361855-003361855-004361856-002361856-003367759-001367760-001382552-001383492-001383493-001391883-001394275-001395751-251395751-321395752-261395752-422395753-251396600-001396601-001396602-001396603-001398065-001398752-001404232-001407834-001407835-001DAK100880-011100EG414AAEG415AAHSTNN-0B17HSTNN-DB10HSTNN-DB17HSTNN-DB1OHSTNN-IB09HSTNN-IB10HSTNN-IB17HSTNN-IB1OHSTNN-IBO9HSTNN-LB09HSTNN-LB17HSTNN-LBO9HSTNN-MB09HSTNN-MB10HSTNN-MB1OHSTNN-MBO9HSTNN-OB17HSTNN-Q05CHSTNN-QO5CHSTNN-UB09HSTNN-UB17HSTNN-UBO9HSTNN-W06CHSTNN-WO6CPB995APF723APM579A

92,00 zł
Powiadomienie
57
Bateria do HP Pavilion TouchSmart 10-E 10-E000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria do HP Pavilion TouchSmart 10-E 10-E000
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Markowa bateria Green Cell dedykowana do laptopów z serii HP Pavilion TouchSmart 10-E, HP Pavilion TouchSmart 10-E000. Sprawdzone ogniwa i najwyższej jakości elektronika sprawiają, że bateria Green Cell współpracuje z laptopem dokładnie tak jak oryginalny akumulator! Najważniejsze cechy: • Ogniwa litowo-jonowe Green Cell - markowe ogniwa zapewniają wysoką, realną pojemność 2200mAh(24Wh). • Wysoka pojemność przekłada się na długi czas pracy - od 2.5 h do 8 h pracy na baterii w zależności od konfiguracji laptopa i trybu pracy. • Ogniwa Green Cell to także trwałość - nawet do 1000 pełnych cykli ładowania. • Nowoczesna elektronika sterująca zapewnia pełną kompatybilność z laptopami z serii HP Pavilion TouchSmart 10-E, HP Pavilion TouchSmart 10-E000. • Baterie Green Cell zachowują ponad 80% pojemności po roku użytkowania baterii. • Bateria do HP Pavilion TouchSmart 10-E 10-E000Bateria do HP Pavilion TouchSmart 10-E 10-E000 Napięcie 10.8 V Green Cell to najczęściej wybierany na polskim rynku producent zamiennych baterii do laptopów. Ta marka gwarantuje korzystny stosunek ceny do jakości, a zastosowane materiały w tym ogniwa nie ustępują poziomem oryginalnym bateriom. Parametry techniczne: • Rodzaj ogniw: Li-Ion; • Czas pracy na baterii: 2.5 h do 8 h pracy na baterii; • Pojemność: 2200m Ah (24 Wh); • Napięcie: 10.8 V (w pełni kompatybilne z 11.1 V); • Ilość ogniw: 3; • Zastosowane zabezpieczenia elektroniczne: przeciwprzepięciowe, przed przegrzaniem, przed nadmiernym rozładowaniem, przed przeładowaniem; • Certyfikaty: CE, RoHS; • Kolor: czarny.

97,00 zł
Powiadomienie
58
Bateria Green Cell C21N1504 do Asus Transformer Book Flip TP200S TP200SA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell C21N1504 do Asus Transformer Book Flip TP200S TP200...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.04

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 7.6VRodzaj ogniw: Li-PolyKolor: CzarnyMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: AS131Producent: Green CellPojemność: 5000 mAhCzas pracy: od 4 do 8hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Asus EeeBook FlipAsus Transformer Book Kompatybilne modele: C21N1504

105,00 zł
Powiadomienie
59
Bateria Green Cell BR04XL do HP EliteBook Folio 1020 G1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell BR04XL do HP EliteBook Folio 1020 G1
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 7.6VIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolyKolor: CzarnyMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: HP154Producent: Green CellPojemność: 4700mAhCzas pracy: od 2.5 do 8hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: HP EliteBook Folio Kompatybilne modele: 759949-2B1760605-005BR04036XLBR04036XL-PLBR04XLHSTNN-DB6MHSTNN-I28C

245,00 zł
Powiadomienie
60
Etui Karl Lagerfeld Booktype Saffiano Karl and Choupette Heads do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Karl Lagerfeld Booktype Saffiano Karl and Choupette Heads do iPho...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.01

Karl Lagerfeld Booktype Saffiano Karl and Choupette Heads wykonane zostało z wysokiej jakości skóry ekologicznej Saffiano. Ozdobiona grafiką 3D. Posiada trzy wewnętrzne kieszenie na karty płatnicze, prawo jazdy czy dowód osobisty. Składana klapka umożliwia stawić smartfon w poziomie i np. oglądać filmy czy surfować w internecie. Magnetyczne zamknięcie klapki zapobiega przez przypadkowym otwarciem

99,00 zł
Powiadomienie
61
Słuchawki TWS Wireless Earphones 5.0 4H. + etui ładujące, białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki TWS Wireless Earphones 5.0 4H. + etui ładujące, białe
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Elektroniczna kolekcja Guess – ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS zaprojektowane z myślą o inteligentnej redukcji szumów i najwyższej jakości dźwięku. • Dołączona do zestawu stacja dokująca, będąca power bankiem oraz ładowarką w jednym w prosty sposób rozszerza możliwości tych kompaktowych słuchawek. • Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia dźwięku. • Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie do smartfonu. Dzięki wbudowanemu dotykowemu panelowi, rozmiar i waga słuchawek zostały znacznie zredukowane, a ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku. Parametry techniczne: • wersja Bluetooth: 5.0, • czas prowadzenia rozmów: do 5 h, • czas słuchania muzyki: do 4 h, • czas ładowania: 1.5 h, • zasięg Bluetooth: 10.0 m, • pojemność akumulatora stacji ładowania: 390 mAh, • pojemność akumulatora słuchawki : 45 mAh, • przetwornik akustyczny: 6 mm, • dynamika: 92dB +/- 3dB, • impedancja: 32Ohm ± 10%, • pasmo przenoszenia: 20-20 000 Hz. Produkt wyprodukowany na licencji Guess.

219,00 zł
Powiadomienie
62
Guess Slilicone Triangle Logo - Etui Airpods (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guess Slilicone Triangle Logo - Etui Airpods (czarny)
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Kolor bazowy: CzarnyFunkcjonalność: Ochrona całego urządzeniaKompatybilność: Apple AirPodsTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

69,00 zł
Powiadomienie
63
Wireless Earphones 5.0 4H. Słuchawki TWS + etui ładujące, złote - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wireless Earphones 5.0 4H. Słuchawki TWS + etui ładujące, złote
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Elektroniczna kolekcja Guess – ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS zaprojektowane z myślą o inteligentnej redukcji szumów i najwyższej jakości dźwięku. • Dołączona do zestawu stacja dokująca, będąca power bankiem oraz ładowarką w jednym w prosty sposób rozszerza możliwości tych kompaktowych słuchawek. • Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia dźwięku. • Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie do smartfonu. Dzięki wbudowanemu dotykowemu panelowi, rozmiar i waga słuchawek zostały znacznie zredukowane, a ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku. Parametry techniczne: • etui ładujące z logo Guess, • Bluetooth V5.0, • czas rozmów: do 5 godz., • czas słuchania muzyki: 4 godz., • czas ładowania: 1.5 godz., • diody LED informujące o poziomie naładowania, • zasięg Bluetooth: 10.0 m, • pojemność akumulatora stacji ładowania: 390 mAh, • pojemność akumulatora 1 słuchawki : 45 mAh, • impedancja: 32 Ohm, • zakres częstotliwości: 2,402-2,480 G, • w zestawie kabel USB-C i komplet wkładek dousznych, • kolor: złoty. Produkt wyprodukowany na licencji Guess.

219,00 zł
Powiadomienie
64
Guess Slilicone Triangle Logo - Etui Airpods Pro (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guess Slilicone Triangle Logo - Etui Airpods Pro (czarny)
Guess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Kolor bazowy: CzarnyFunkcjonalność: Ochrona całego urządzeniaKompatybilność: Apple AirPods ProTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

79,00 zł
Powiadomienie
65
Karl Lagerfeld Iconik Glitter - Etui iPhone 12 / iPhone 12 Pro (srebrny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karl Lagerfeld Iconik Glitter - Etui iPhone 12 / iPhone 12 Pro (srebrn...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Oryginalne etui z kolekcji Karl Lagerfeld Iconik Glitter z brokatem oraz wizerunkiem i logo projektanta. Etui wyprodukowane na licencji Karl Lagerfeld.Kolor bazowy: srebrnyFunkcjonalność: ochrona tyłu i bokówKompatybilność: Apple iPhone 12 / 12 ProTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

99,00 zł
Powiadomienie
66
Etui Iconic Karl Gradient do iPhone'a SE 2020/8/7, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Iconic Karl Gradient do iPhone'a SE 2020/8/7, czarne
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

Ekskluzywna kolekcja ochronnych etui, opracowana jest przez Karla Lagerfelda znanego na całym świecie projektanta mody. W trosce o bezpieczeństwo oraz unikatowy wygląd urządzeń mobilnych, powstała piękna kolekcja, która zachwyca estetyką, wykonaniem i stylem. Etui wykonane z wysokiej jakości termoplastycznego elastomeru poliuretanowego, ozdobione jest czarnym gradientem i ikoną Karla, charakterystyczną dla modowej kolekcji Ikonik.

99,00 zł
Powiadomienie
67
Etui Fullbody Silicone Iconic do Samsunga Galaxy S20, pudrowy róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Fullbody Silicone Iconic do Samsunga Galaxy S20, pudrowy róż
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.17

Karl Lagerfeld to urzekająca, minimalistyczna kolekcja Silicone Iconic – jakość, którą czuć w każdym detalu. Bardzo skrupulatnie zaprojektowane etui, wykonane z elastycznego silikonu, ze środkiem wyściełanym mikrofibrą. Wyściółka z mikrofibry skutecznie chroni urządzenie a idealnie gładki i miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. Kolekcja Silicone charakteryzuje się wytrzymałością, estetyką wykonania i perfekcyjnym balansem między minimalizmem a funkcjonalnością. Idealnie podkreśli wyjątkowy design Twojego Galaxy S20.

119,00 zł
Powiadomienie
68
Etui Fullbody Silicone Iconic do Samsunga Galaxy S20, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Fullbody Silicone Iconic do Samsunga Galaxy S20, czarne
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.17

Urzekająca, minimalistyczna kolekcja Silicone Iconic gwarantuje jakość, którą czuć w każdym detalu. Bardzo skrupulatnie zaprojektowane etui, wykonane jest z elastycznego silikonu, ze środkiem wyściełanym mikrofibrą. Wyściółka z mikrofibry skutecznie chroni urządzenie a idealnie gładki i miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. Kolekcja Silicone charakteryzuje się wytrzymałością, estetyką wykonania i perfekcyjnym balansem między minimalizmem a funkcjonalnością. Idealnie podkreśli wyjątkowy design Twojego Galaxy S20.

119,00 zł
Powiadomienie
69
Etui Choupette Fun Sunglasses do Samsunga Galaxy S20, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Choupette Fun Sunglasses do Samsunga Galaxy S20, transparentne
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.13

Etui zaprojektowano jako stylowa alternatywa dla zwykłych etui na telefony komórkowe, a także aby nadać unikatowy, niebanalny wygląd dla Twojego urządzenia. Piękny, uroczy design sprawia, że będziesz wyglądać wyjątkowo i modnie.

99,00 zł
Powiadomienie
70
Flash on English for Banking & Finance książka + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flash on English for Banking & Finance książka + audio online
Niedostępny
Brak

Podręcznik Flash on English for Banking & Finance + audio mp3 - angielski w bankowości i finansach.Tematyka: specjalistyczne słownictwo angielskie z sektora finansowego i bankowego.Książka z kolekcji Flash on English - ESP Series wraz z nagraniami audio mp3 do pobrania.Książka powstała z myślą o osobach: - pracujących w bankach i instytucjach finansowych,- kształcących się w zakresie handlu, bankowości, finansów, technologii płatniczych i bezpieczeństwa obsługi płatności,- mających w związku z wykonywanym zawodem styczność z handlem, obsługą transakcji, przetwarzaniem płatności, rozliczeniami, instrumentami płatniczymi i operacjami bankowymi.Podręcznik przeznaczony jest dla osób znających język angielski ogólny na poziomach A2-B1. Prezentuje elementarne zagadnienia związane z problematyką sektora finansowego i bankowego oraz podstawowe słownictwo, wyrażenia i struktury użyteczne w typowych sytuacjach komunikacyjnych.Książka, obok prezentacji specyficznego słownictwa związanego z poszczególnymi zagadnieniami, kładzie nacisk na ćwiczenie umiejętności językowych w zakresie rozumienia ze słuchu (listening), rozumienia tekstu (reading) oraz mówienia (speaking).- Struktura: Książka podzielona jest na czternaście rozdziałów, z których każdy dotyczy specyficznego obszaru przedmiotowego lub sytuacji komunikacyjnej i składa się z: - 3 lub 4 sekcji prezentujących w formie zwięzłych artykułów różne aspekty omawianego zagadnienia,- serii ćwiczeń sprawdzających zrozumienie przeczytanych tekstów,- zestawu praktycznych informacji dodatkowych na temat specyfiki branży w postaci rysunków, wykresów i zdjęć, - glosariusza prezentującego wybrane słownictwo wraz z transkrypcją fonetyczną poszczególnych słówek.- Spis tematów z książki: - Banking Systems- Alternative Banking Systems- Central Banks- Business Banking- Types of Cards and Fraud- Payment Methods (1)- Payment Methods (2)- Bank Correspondence- Payment Issues- Payment Reminders and Replies- Stock Exchanges and Commodity Exchanges- London and New York Stock Exchanges- Explaining Financial Data- Applying for a Job- Zalety: książka umożliwia poznanie specyficznego słownictwa branżowego oraz dostarcza praktycznej wiedzy na temat roli i specyfiki funkcjonowania banków oraz instrumentów finansowych we współczesnym świecie.- Zastosowanie: ze względu na swój uniwersalny charakter i łatwość zastosowania książka może stanowić uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka angielskiego na poziomach od A2 do B1. Z powodzeniem może być ona wykorzystywana jako podręcznik wiodący lub towarzyszący w ramach kursów językowych i kształcenia zawodowego z zakresu bankowości, finansów i instrumentów płatniczych. - Kolekcja Flash on English - ESP Series to seria książek poświęconych rozwijaniu znajomości słownictwa i wyrażeń angielskich związanych z tematyką branżową i specjalistyczną. - Poziom trudności językowej: A2/B1 - Grupa docelowa: młodzież, dorośli - Tematyka książki: finanse i bankowość

48,90 zł
Powiadomienie
71
Flash on English for Marketing & Advertising książka + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flash on English for Marketing & Advertising książka + audio online
Niedostępny
Brak

Podręcznik Flash on English for Marketing & Advertising + audio mp3 - angielski w marketingu i reklamieTematyka: specjalistyczne słownictwo angielskie z sektora marketingu i branży reklamowejKsiążka z kolekcji Flash on English - ESP Series wraz z nagraniami audio mp3 do pobrania.Książka powstała z myślą o osobach: - pracujących agencjach marketingowych i reklamowych oraz mediach,- pracujących na stanowiskach handlowców i menedżerów,- kształcących się w zakresie marketingu, instrumentów i strategii reklamy, budowania wizerunku oraz analizy rynkowej,- mających w związku z wykonywanym zawodem styczność z reklamą, promocją, lokowaniem produktów i usług, ich sprzedażą, kreowaniem wizerunku marki, badaniem potrzeb konsumentów oraz planowaniem strategii mających na celu podniesienie wolumennu sprzedaży.Podręcznik przeznaczony jest dla osób znających język angielski ogólny na poziomach A2-B1. Prezentuje elementarne zagadnienia związane z problematyką sektora marketingu i reklamy oraz podstawowe słownictwo, wyrażenia i struktury użyteczne w typowych sytuacjach komunikacyjnych.Książka, obok prezentacji specyficznego słownictwa związanego z poszczególnymi zagadnieniami, kładzie nacisk na ćwiczenie umiejętności językowych w zakresie rozumienia ze słuchu (listening), rozumienia tekstu (reading) oraz mówienia (speaking).-Struktura: Książka podzielona jest na piętnaście rozdziałów, z których każdy dotyczy specyficznego obszaru przedmiotowego lub sytuacji komunikacyjnej i składa się z: - 3 lub 4 sekcji prezentujących w formie zwięzłych artykułów różne aspekty omawianego zagadnienia,- serii ćwiczeń sprawdzających zrozumienie przeczytanych tekstów,- zestawu praktycznych informacji dodatkowych na temat specyfiki branży w postaci rysunków, wykresów i zdjęć, - glosariusza prezentującego wybrane słownictwo wraz z transkrypcją fonetyczną poszczególnych słówek.- Spis tematów z książki: - The Role of Marketing- The Marketing Mix- SWOT Analysis- Market Research- Analysing Data- Unsolicited Offers- Promotional Correspondence- The Purpose of Advertising- The History of Advertising- Advertising Media- Working in Advertising- Product Placement, Sponsorship and Trade Fairs- Analysing Adverts- Radio and TV Commercials- Applying for a Job- Zalety: książka umożliwia poznanie specyficznego słownictwa branżowego oraz dostarcza praktycznej wiedzy na temat roli i specyfiki funkcjonowania branży marketingowej i reklamowej we współczesnym świecie.-Zastosowanie: ze względu na swój uniwersalny charakter i łatwość zastosowania książka może stanowić uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka angielskiego na poziomach od A2 do B1. Z powodzeniem może być ona wykorzystywana jako podręcznik wiodący lub towarzyszący w ramach kursów językowych i kształcenia zawodowego z zakresu reklamy i marketingu. - Kolekcja Flash on English - ESP Series to seria książek poświęconych rozwijaniu znajomości słownictwa i wyrażeń angielskich związanych z tematyką branżową i specjalistyczną. -Poziom trudności językowej: A2/B1 - Grupa docelowa: młodzież, dorośli - Tematyka książki: marketing i reklama

39,90 zł
Powiadomienie
72
LN Daniel und die Krone Set. Książka + Multi-Rom. Daf A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LN Daniel und die Krone Set. Książka + Multi-Rom. Daf A2
Dostępny
3 szt.

Erste ELI Lektüren:Erste ELI Lektüren to seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania napisane specjalnie na potrzeby serii, lub oparte na motywach dzieł klasyków literatury dziecięcej, przeznaczone dla dzieci uczących się języka niemieckiego na następujących poziomach:-poziom 1 (100 słów) A0 Anfänger-poziom 2 (200 słów kluczowych) A1 Fit 1-poziom 3 (300 słów kluczowych) A1.1 Fit 1-poziom 4 (400 słów kluczowych) A2 Fit 2Daniel und die Krone + Video MultiROM:Poziom zaawansowania 4: A2 Fit 2Treść:Daniel i Eva próbują rozwiązać tajemniczą zagadkę detektywistyczną dotyczącą kradzieży w cennych przedmiotów z zamkowego muzeum.

27,90 zł
73
Flash on English for Cooking, Catering & Reception New Edition + MP3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
Powiadomienie
74
LN Die Leiden Des Jungen Werther książka + CD Audio B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LN Die Leiden Des Jungen Werther książka + CD Audio B1
Niedostępny
Brak

Seria Erwachsene ELI Lektüren:Erwachsene ELI Lektüren to czteropoziomowa seria książek proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania przeznaczone dla dzieci i młodzieży uczących się języka niemieckiego na następujących poziomach:-Niveau 1 A1 (Start 1)-Niveau 2 A2 (Start 2)-Niveau 3 B1 (Zertifikat Deutsch - ZD)-Niveau 4 B2 (Zertifikat B2)Książka Die Leiden des Jungen Werther + CD audio:Poziom zaawansowania 3 : B1 (Zertifikat Deutsch - ZD)Treść:Adaptacja powieści Johanna Wolfganga von Goethego pt. "Cierpienia Młodego Wertera"Der leidenschaftliche Briefroman, der das romantische Thema der Verbindung zwischen Liebe und Tod meisterhaft einführt und zum Manifest einer ganzen Generation wird.Werther verliebt sich in Lotte, und sie erwidert seine gefühle. Doch Lotte ist bereits vergeben. Als ihr Verlobter, der brave Albert, von einer Reise heimkehrt, schließt man Freundschaft. Aber Werther wird immer eifersüchtiger. Sein Enthusiasmus für das ländliche Idyll wandelt sich langsam in einen tiefen Pessimismus... Dieser Roman, der Goethe über Nacht berühmt werden ließ, gilt als Schüsselwerk des Sturm und Drang und hat bis heute nichts von seiner Aktualität eingebüßt.

32,90 zł
Powiadomienie
75
LH El si de las Ninas  Książka + Audio-CD B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LH El si de las Ninas Książka + Audio-CD B1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Poziom zaawansowania:3 - B1. XVIII-wieczna Hiszpania. Panna Francisca pod presją swojej matki ma poślubić starszego mężczyznę, mimo iż jest zakochana w młodym urzędniku. Czy w imię interesów dojdzie do ślubu z Don Pedro, czy też zatryumfuje miłość?

32,90 zł
Powiadomienie
76
LF Les Trois mousquetaires książka + CD Audio A1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LF Les Trois mousquetaires książka + CD Audio A1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.11

Poziom zaawansowania 1: A1. Opowieść o 18 letnim D'Artagnanie, który przybywa do Paryża, by zostać muszkieterem. Zaprzyjaźnia się z trójką muszkieterów króla Ludwika XIII, Atosem, Portosem i Aramisem. Od teraz w czwórkę będą walczyć z kardynałem Richelieu i jego agentami, aby uratować honor królowej Anny Austriaczki...

27,90 zł
Powiadomienie
77
Ołówek Automatyczny 0,5mm Pentel Orenz Pp505 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Automatyczny 0,5mm Pentel Orenz Pp505
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Raz naciskasz, piszesz non stop /p p Oł oacute wek automatyczny PP505 to precyzyjne pisanie bez konieczności wysuwania grafitu podczas pisania. Rewolucyjny system zastosowany w nbsp oł oacute wku sprawia iż podczas pisania grafit nie łamie się. /p p Orenz /p p 1. Nacisnąć przycisk jeden raz w nbsp celu wysunięcia wkładu br / 2. Rurka prowadząca cofa się automatycznie razem z nbsp wkładem. Dzięki temu nie ma potrzeby wysuwania wkładu podczas pisania. br / 3. Jak tylko rurka prowadząca wycofa się całkowicie, wystarczy TYLKO RAZ NACISNĆ PRZYCISK w nbsp celu ponownego wysunięcia prowadnicy. br / Więcej informacji a target blank href http //pentel-orenz.com/ onclick null http //pentel-orenz.com/ /a

40,54 zł
Powiadomienie
78
L.O.L. Surprise! Winter Chill, Camp Cutie i Babe in the woods - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
L.O.L. Surprise! Winter Chill, Camp Cutie i Babe in the woods
MGA
Dostępny
23 szt.

Rozpakuj 25 niespodzianek, w tym modową lalkę „L.O.L. Surprise! O.M.G. Winter Chill Camp Cutie” i jej siostrę Babe in the woods. Camp Cutie ma bardzo szczegółowe rysy, piękne włosy i swój własny styl. Jest starszą siostrą ulubionej przez fanów postaci, Babe in the woods. Opakowanie zabawki jest równocześnie garderobą. W zestawie jest 25 niespodzianek. Wymiary opakowania: 30.5 x 30.5 x 8.0 cm

169,00 zł
130,13 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 38,87 zł

79
Barbie Fashionistas. FBR37 Modna Barbie w miętowej sukience w grochy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Fashionistas. FBR37 Modna Barbie w miętowej sukience w grochy
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.19

Barbie Fashionistas to jest zawsze ubrana zgodnie z najnowszymi trendami. Lalka ma na sobie sukienkę w grochy i fioletowe sandały. Każda lalka Barbie® Fashionistas™ ma swój wyjątkowy wygląd, począwszy od luźnego stylu codziennego, na oryginalnym boho-chic kończąc. Wszystkie stylizacje inspirowane są najnowszymi trendami! Duża różnorodność, nowe style, kostiumy, buciki i akcesoria sprawią, że młode specjalistki od mody będą miały więcej możliwości wykorzystania wyobraźni i odgrywania swoich historyjek. Lalka nie stoi samodzielnie. Płaskie buciki pasują na lalki z ruchomymi kostkami lub płaskimi stopami.

54,20 zł
48,78 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,42 zł

80
Ciasteczka, Zestaw zabawek do nauki liczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciasteczka, Zestaw zabawek do nauki liczenia
Cass film
Dostępny
4 szt.

Nauka przez zabawę! Learning Resources to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, któremu zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.Pyszny sposób na naukę!Dzieci uczą się rozpoznawać, liczyć i porównywać liczby za pomocą miękkich, plastikowych ciasteczek.Ciasteczka są ponumerowane 0 - 10 po jednej stronie, a odpowiadająca im liczba kawałków czekolady, po drugiej stronie.Dzieci mogą również ćwiczyć swoje zdolności motoryczne i koordynację ręki, podnosząc ciastko, zdejmując pokrywkę i umieszczając je w puszce.Zestaw zawiera:11 plastikowych ciasteczek oznaczonych od 0 do 10 ( Wymiary ciasteczka - 4 cm).Plastikowa puszka z ozdobną pokrywką o rozmiarze 15 cm x 9 cm x 9 cm.Ozdobną pokrywkę.Korzyści edukacyjne:Styl uczenia się: dotykowy, wizualny.Rozwój umiejętności: Wczesne umiejętności matematyczne (identyfikacja liczb, liczenie, porządek numeryczny).Precyzyjne zdolności motoryczne, koordynacja ręka-oko.Rozwiązywanie problemów.Stymulacja wyobraźni.Planowanie ruchu.Wymiary opakowania: 25,5 cm x 25 cm x 11,5 cm.Kategoria wiekowa: 18 m-cy+.

185,99 zł
148,79 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 37,20 zł

81
Cyfrowy wodoszczelny aparat foto.Barbie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowy wodoszczelny aparat foto.Barbie
4CV Mobile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.11

Wymiary: Wymiary: 70 x 65 x 26 mm

93,90 zł
84,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,39 zł

82
Hot Wheels GKC76. Monster Trucks. Widows Liar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels GKC76. Monster Trucks. Widows Liar
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Pojazd monster Trucks Rev Tredz Zmiażdż konkurencję dzięki pojazdom Hot Wheels Monster Trucks Rev Tredz w skali 1:43 z ogromnymi kołami! Zostaw rywali w pyle drogi i pokonuj wszystkie przeszkody dzięki tym potężnym maszynom z wyjątkowymi zdobieniami. Skala: 1:43

53,90 zł
47,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,47 zł

83
M3 Half Track an d 1/4 Ton Amphibian Vehicle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
M3 Half Track an d 1/4 Ton Amphibian Vehicle
Academy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Zestaw zawiera plastikowe modele do sklejania.Skala: 1:72

52,90 zł
48,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

84
Cyfrowy aparat fotograficzny dwa obiektywy Hot Wheels - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowy aparat fotograficzny dwa obiektywy Hot Wheels
4CV Mobile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.29

Wymiary: Wymiary: 112 x 44 x 67 mm

97,90 zł
88,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

85
Cyfrowy aparat fotograficzny Hot Wheels, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowy aparat fotograficzny Hot Wheels, niebieski
4CV Mobile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.12

Cyfrowy aparat-kamera umożliwia dzieciom wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Stanowi doskonałe narzędzie do nauki podstaw fotografii i filmowania kadrowania obrazu, edycji w różnych warunkach oświetleniowych, etc. Zestaw ramek-nakładek na wykonywane zdjęcia umożliwia upiększanie zdjęć, tj. ich personalizację w zgodzie z dziecięcą estetyką. Zdjęcia i filmy można oglądać na ekranie wyświetlacza lub na ekranie komputera po przeniesieniu karty pamięci. W zestawie karta pamięci 8 GB. Wymiary: 7.7 x 7.4 x 4.1 cm

84,90 zł
76,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,49 zł

86
Pandemia. Wielka mistyfikacja. Dziennik czasu zarazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pandemia. Wielka mistyfikacja. Dziennik czasu zarazy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.09

26 czerwca, piątek. W Paryżu od wtorku kanikuła 35°C. Tym, co przeżyli koronawirusa, grozi teraz śmierć od upału. Francuzi długo będą pamiętać aferę COVID-19. W samej Île de France umarło więcej ludzi niż w całych Chinach. Przypomniał o tym prof. Didier Raoult przesłuchiwany w środę przez Komisję Parlamentarną i wczoraj rano przepytywany przez Jean-Jacquesa Bourdin w telewizji. Zdaniem uczonego z Marsylii co najmniej połowę ofiar można było uratować od śmierci, gdyby zastosowano odpowiednią strategię. Zamknięcie w domach pozbawiło opieki lekarskiej chorych we wczesnym stadium. Czasowy zakaz praktyki dentystów i zamknięcie gabinetów dodatkowo pogorszyło sytuację. Wiele zakażeń zaczyna się od chorego zęba. Chorzy umierali w zamknięciu, w najlepszym razie zabierano ich do szpitala już w stanie beznadziejnym. Brakowało testów. Nie można było przetestować wszystkich, ale można było przetestować wielu. Tego też zaniechano. Jak podobna katastrofa sanitarna była możliwa we Francji, o legendarnie wysokim poziomie medycyny i opieki lekarskiej? Czy to starają się obecnie zrozumieć komisje parlamentarna i senacka? Czy popełniono błędy, czy zaniedbania? Jakie? Dlaczego? Kto? Profesor Christian Perronne formułuje te pytania w tytule swojej nowej książki: „Czy są takie błędy, których oni nie popełnili?” Odpowiedzi będzie szukał również sąd, orzekając o winie i karze. Prokuratura prowadzi obecnie śledztwo z pozwu wielu skarżących: lekarzy, pielęgniarek, rodzin ofiar – o zagrożenie życia i o nieumyślne (?!) spowodowanie śmierci. Historia tej tragedii, śledzona na bieżąco, dzień po dniu, wyjaśnia prawie wszystko.

38,10 zł
27,43 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,67 zł

87
Jeździk Pojazd Fiat 500 biały 3033  Milly Mally - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździk Pojazd Fiat 500 biały 3033 Milly Mally
Milly Mally
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Milly Mally Pojazd Fiat 500 Licencjonowany jeździk FIAT 500 to autko gdzie zadbano o najmniejsze detale i jakość wykorzystanych materiałów. Pojazd jest niemalże dokładną kopią sportowej wersji prawdziwego samochodu Fiat 500 Sport. Jest bogato wyposażony. Każdy mały fan motoryzacji zachwyci się intuicyjną kierownicą i realistycznymi odgłosami klaksonu, natomiast dzięki zastosowaniu podwozia posiadającego zabezpieczenie przed wywróceniem pojazd zapewnia dziecku bezpieczną zabawę. Fiat 500 to zarówno wspaniała radość z jazdy jak i rozwijanie zmysłu równowagi oraz ogólnej sprawność motorycznej dziecka. Samochód ma lekką plastikową konstrukcję i ergonomiczne kształty, co zapewnia dziecku komfortową jazdę. Zabawa poprzez aktywność ruchową, jest wspaniałym sposobem wspomagającym prawidłowy rozwój naszych pociech. Sportowe autko może posłużyć dziecku jako pierwszy pojazd do jeżdżenia z prawdziwą kierownicą i klaksonem, jak również pchacz który kryje pod siedziskiem sprytny schowek, gdzie dziecko będzie mogło przechować swoje zabawki. Bardzo łatwy w montażu i demontażu oraz stabilny i bezpieczny. CHARAKTERYSTYKA: skrętne przednie koła trójramienna kierownica z logiem fiata, wyposażona w panel muzyczny: klakson oraz wesołe melodyjki schowek umieszczony pod siedziskiem wygodne i eleganckie siedzisko z oparciem siedzisko ze wzorem imitującym pikowaną skórę metalowe osie kół realistyczny wygląd zabezpieczenie przed wywróceniem pojazdu zabawka wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka maksymalne obiążenie-25kg średnica kół-14 cm certyfikat bezpieczeństwa CE zasilanie: 2 baterie AA (niedołączone do zestawu) przedział wiekowy 12-36 miesięcy WYMIARY: Wysokość całkowita: 39 cm Wysokość do siedziska: 23 cm Szerokość: 28 cm Długość:60 cm Długość siedziska: 19,5 cm WYMIARY OPAKOWANIA: Długość: 62 cm Szerokość: 28 cm Wysokość: 29,5 cm

258,90 zł
240,78 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 18,12 zł

88
Program zajęć edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Program zajęć edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrze...
Dostępny
14 szt.

Program zajęć edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami zawiera ramowy i szczegółowy program zajęć edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W aneksie znajdują się przykładowe miesięczne arkusze obserwacji dziecka sześcioletniego, które są mierzalnym, realnym i efektywnym źródłem informacji z realizacji programu nauczania. Program przeznaczony jest dla nauczycieli uczących: • dzieci z wychowania przedszkolnego, • uczniów z trudnościami w uczeniu się i zdobywaniu wiadomości oraz umiejętności z edukacji matematycznej, • uczniów objętych zajęciami indywidualnymi w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne, tj. edukacji matematycznej, • uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim oraz z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, • uczniów uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, • uczniów z deficytami rozwojowymi w zakresie percepcji wzrokowej, słuchowej.

25,00 zł
20,50 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,50 zł

89
Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrze...
Dostępny
11 szt.

Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 3. Zakres ćwiczeń doskonalących umiejętności dotyczące działań na liczbach, obliczeniach pieniężnych, zegarowych oraz kształtowania pojęć geometrycznych przeznaczone są dla uczniów: • z trudnościami w uczeniu się i zdobywaniu wiadomości oraz umiejętności z edukacji matematycznej, • z trudnościami z zakresie wykonywania działań na liczbach (dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia), wykonywania obliczeń pieniężnych, zegarowych, • z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, • z problemami w zakresie kształtowania pojęć geometrycznych (obliczania obwodów figur geometrycznych, rysowania odcinków), • objętych zajęciami indywidualnymi w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne tj. edukacji matematycznej, • objętych zindywidualizowaną ścieżką kształcenia w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne tj. edukacji matematycznej, • z deficytami rozwojowymi w zakresie percepcji wzrokowej, słuchowej.

42,00 zł
34,44 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,56 zł

90
Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrze...
Dostępny
17 szt.

Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 2. Zakres ćwiczeń doskonalących umiejętności dotyczące kształtowania pojęcia liczb oraz działań na liczbach przeznaczone są dla uczniów: • z trudnościami w kształtowaniu pojęcia liczby oraz działań na liczbach, • z trudnościami w uczeniu się i zdobywaniu wiadomości oraz umiejętności z edukacji matematycznej, • z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, • objętych zindywidualizowaną ścieżką kształcenia w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne tj. edukacji matematycznej, • z deficytami rozwojowymi w zakresie percepcji wzrokowej, słuchowej, • objętych zajęciami indywidualnymi w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne tj. edukacji matematycznej.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

91
Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrze...
Dostępny
16 szt.

Karty pracy z edukacji matematycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 1. Zakres ćwiczeń doskonalących umiejętności dotyczące klasyfikowania przedmiotów, rozpoznawania figur geometrycznych oraz kształtowania pojęcia liczby przeznaczone są dla: • dzieci z wychowania przedszkolnego, • uczniów z trudnościami w uczeniu się i zdobywaniu wiadomości oraz umiejętności z edukacji matematycznej, • uczniów z trudnościami w zakresie orientacji przestrzennej, klasyfikowania przedmiotów, rozpoznawania figur geometrycznych oraz kształtowania pojęcia liczby, • uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, • uczniów objętych zindywidualizowaną ścieżką kształcenia w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne tj. edukacji matematycznej, • uczniów objętych zajęciami indywidualnymi w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne tj. edukacji matematycznej, • uczniów uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, • uczniów z deficytami rozwojowymi w zakresie percepcji wzrokowej, słuchowej.

42,00 zł
34,44 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,56 zł

92
Program zajęć edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Program zajęć edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrz...
Dostępny
12 szt.

Program zajęć edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zawiera ramowy i szczegółowy program zajęć edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Program jest przeznaczony dla nauczycieli uczących: • dzieci z wychowania przedszkolnego, • uczniów z trudnościami w mówieniu, pisaniu, czytaniu oraz opanowaniu zasad ortograficznych i gramatycznych, • uczniów objętych zajęciami indywidualnymi w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne, tj. edukacji polonistycznej, • uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim oraz z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, • uczniów uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, • uczniów z deficytami rozwojowymi w zakresie percepcji wzrokowej, słuchowej. Alicja Tanajewska – nauczyciel dyplomowany, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz studia podyplomowe z terapii pedagogicznej i studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Posiada I i II stopień specjalizacji zawodowej (w zakresie nauczania początkowego). Wykłada na warsztatach szkoleniowych, kursach doskonalących, kwalifikacyjnych oraz grantach kuratoryjnych dla nauczycieli. Od wielu lat pełni funkcję lidera zespołu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz opiekuna nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy. Jest nauczycielem klas 1-3, prowadzi w szkole terapię pedagogiczną oraz zajęcia rewalidacyjne. Jest współautorką licznych publikacji dla nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli klas 4-6 i nauczycieli gimnazjum, dyrektorów szkół oraz dla terapeutów, oligofrenopedagogów i logopedów. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, jak również Medal KEN. Renata Naprawa – nauczyciel dyplomowany, były konsultant do spraw pedagogiki specjalnej, wizytator Wydziału Pedagogiki Pozaszkolnej i Specjalnej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz studia podyplomowe na kierunkach: socjoterapia, wychowanie do życia w rodzinie i zarządzanie oświatą. Wykłada na warsztatach szkoleniowych, kursach doskonalących, kwalifikacyjnych, studiach podyplomowych oraz grantach kuratoryjnych dla nauczycieli. Jest wychowawcą i terapeutą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Współautorka licznych publikacji dla nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli klas 4-6 i nauczycieli gimnazjum, dyrektorów szkół oraz dla terapeutów, oligofrenopedagogów i logopedów.

25,00 zł
20,50 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,50 zł

93
Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrz...
Dostępny
19 szt.

Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 3. Zakres ćwiczeń doskonalących opanowanie umiejętności stosowania zasad gramatycznych i ortograficznych przeznaczone są dla: • uczniów z trudnościami w uczeniu się i zdobywaniu wiadomości oraz umiejętności z edukacji polonistycznej, • uczniów z trudnościami w pisaniu, czytaniu oraz opanowaniu zasad ortograficznych i gramatycznych, • uczniów objętych zindywidualizowaną ścieżką kształcenia w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne, tj. edukacji polonistycznej, • uczniów objętych zajęciami indywidualnymi w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne, tj. edukacji polonistycznej, • uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, • uczniów uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, • uczniów z deficytami rozwojowymi w zakresie percepcji wzrokowej, słuchowej. Alicja Tanajewska – nauczyciel dyplomowany, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz studia podyplomowe z terapii pedagogicznej i studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Posiada I i II stopień specjalizacji zawodowej (w zakresie nauczania początkowego). Wykłada na warsztatach szkoleniowych, kursach doskonalących, kwalifikacyjnych oraz grantach kuratoryjnych dla nauczycieli. Od wielu lat pełni funkcję lidera zespołu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz opiekuna nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy. Jest nauczycielem klas 1-3, prowadzi w szkole terapię pedagogiczną oraz zajęcia rewalidacyjne. Jest współautorką licznych publikacji dla nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli klas 4-6 i nauczycieli gimnazjum, dyrektorów szkół oraz dla terapeutów, oligofrenopedagogów i logopedów. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, jak również Medal KEN. Renata Naprawa – nauczyciel dyplomowany, były konsultant do spraw pedagogiki specjalnej, wizytator Wydziału Pedagogiki Pozaszkolnej i Specjalnej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz studia podyplomowe na kierunkach: socjoterapia, wychowanie do życia w rodzinie i zarządzanie oświatą. Wykłada na warsztatach szkoleniowych, kursach doskonalących, kwalifikacyjnych, studiach podyplomowych oraz grantach kuratoryjnych dla nauczycieli. Jest wychowawcą i terapeutą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Współautorka licznych publikacji dla nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli klas 4-6 i nauczycieli gimnazjum, dyrektorów szkół oraz dla terapeutów, oligofrenopedagogów i logopedów.

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

94
Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrz...
Dostępny
13 szt.

Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 2. Zakres ćwiczeń doskonalących opanowanie umiejętności rozpoznawania i czytania sylab zbliżonych do siebie graficznie, wyrazów, zdań oraz pisania liter przeznaczone są dla: • uczniów z trudnościami w uczeniu się i zdobywaniu wiadomości oraz umiejętności z edukacji polonistycznej, • uczniów z trudnościami w pisaniu, czytaniu sylab, wyrazów i zdań, • uczniów objętych zindywidualizowaną ścieżką kształcenia w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne, tj. edukacji polonistycznej, • uczniów objętych zajęciami indywidualnymi w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne, tj. edukacji polonistycznej, • uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, • uczniów uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, • uczniów z deficytami rozwojowymi w zakresie percepcji wzrokowej, słuchowej. Alicja Tanajewska – nauczyciel dyplomowany, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz studia podyplomowe z terapii pedagogicznej i studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Posiada I i II stopień specjalizacji zawodowej (w zakresie nauczania początkowego). Wykłada na warsztatach szkoleniowych, kursach doskonalących, kwalifikacyjnych oraz grantach kuratoryjnych dla nauczycieli. Od wielu lat pełni funkcję lidera zespołu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz opiekuna nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy. Jest nauczycielem klas 1-3, prowadzi w szkole terapię pedagogiczną oraz zajęcia rewalidacyjne. Jest współautorką licznych publikacji dla nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli klas 4-6 i nauczycieli gimnazjum, dyrektorów szkół oraz dla terapeutów, oligofrenopedagogów i logopedów. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, jak również Medal KEN. Renata Naprawa – nauczyciel dyplomowany, były konsultant do spraw pedagogiki specjalnej, wizytator Wydziału Pedagogiki Pozaszkolnej i Specjalnej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz studia podyplomowe na kierunkach: socjoterapia, wychowanie do życia w rodzinie i zarządzanie oświatą. Wykłada na warsztatach szkoleniowych, kursach doskonalących, kwalifikacyjnych, studiach podyplomowych oraz grantach kuratoryjnych dla nauczycieli. Jest wychowawcą i terapeutą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Współautorka licznych publikacji dla nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli klas 4-6 i nauczycieli gimnazjum, dyrektorów szkół oraz dla terapeutów, oligofrenopedagogów i logopedów.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

95
Barbie. You Can Be Anything. Zestaw do robienia popkornu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. You Can Be Anything. Zestaw do robienia popkornu
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.21

Zestaw do robienia popkornu z serii „You Can Be Anything” to komplet z ubrankiem i ciekawymi dodatkami do zabawy w gotowanie i przyrządzanie pysznych zapiekanek i popcornu. Przebieranie lalek i dobieranie modowych dodatków to najlepsza zabawa dla małych stylistek. Do kompletu dołączono ciastolinową masę, z której można uformować zapiekanki i popcorn. Zawartość zestawu: • bluzka z krótkim rękawem, • maszyna do popcornu i zapiekanek, • 2 kubki na popcorn, • 2 buteleczki, • saszetka cukierków, • tuba ciastolinowej masy. Ubranko pasuje do większości lalek Barbie o standardowych wymiarach. Wymiary opakowania: 23.0 x 19.0 x 4.0 cm

61,00 zł
54,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

96
Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrz...
Dostępny
13 szt.

Karty pracy z edukacji polonistycznej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Część 1. Zakres ćwiczeń doskonalących opanowanie umiejętności rozpoznawania i czytania liter oraz sylab i wyrazów przeznaczone są dla: • dzieci z wychowania przedszkolnego, • uczniów z trudnościami w mówieniu i rozpoznawaniu, czytaniu liter, sylab otwartych i zamkniętych, • uczniów z trudnościami w uczeniu się i zdobywaniu wiadomości oraz umiejętności z edukacji polonistycznej, • uczniów objętych zindywidualizowaną ścieżką kształcenia w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne, tj. edukacji polonistycznej, • uczniów objętych zajęciami indywidualnymi w zakresie przedmiotów sprawiających trudności edukacyjne, tj. edukacji polonistycznej, • uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, • uczniów uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, • uczniów z deficytami rozwojowymi w zakresie percepcji wzrokowej, słuchowej.

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

97
Pokrowiec Tucano Top Second Skin MacBook Pro 13" (2020-2016), MacBook Air 13" Retina, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokrowiec Tucano Top Second Skin MacBook Pro 13" (2020-2016), MacBook ...
Tucano
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Pokrowiec idealnie nada się do Apple MacBook Pro 13 "Retina (2016). Jest cienki i trwały. Podwójny zamek błyskawiczny ułatwia otwieranie. Zamek błyskawiczny jest osłonięty, aby chronić urządzenie przed zarysowaniami.

154,00 zł
Powiadomienie
98
Rogal ciążowy. Serca, XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rogal ciążowy. Serca, XL
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Rogal ciążowy XL sprawdzi się doskonale zarówno przed porodem jak i już po rozwiązaniu. Przyszłej mamie przyniesie ulgę jako podparcie dla zmęczonych pleców, lub spełni funkcję wałka pod spuchnięte nogi. W późniejszym czasie będzie również pomocny podczas karmienia maluszka, odciążając kręgosłup mamy. A gdy dziecko podejmie pierwsze próby siadania rogal zabezpieczy je przed wywróceniem na bok. Cechy produktu: • Ergonomiczny kształt poduszki. Zapewnia mamie i dziecku komfort podczas użytkowania. • Silikonowe wypełnienie gwarantuje właściwą elastyczność rogala. Dzięki czemu dłużej utrzymuje nadany kształt. • Wypełnienie i bawełniany pokrowiec (100% bawełny) gwarantują odpowiedni przepływ powietrza . • Zapobiega to nadmiernemu poceniu się rodzica oraz dziecka, co eliminuje tym samym uczuciu dyskomfortu. • Zdejmowany pokrowiec na zamek błyskawiczny. Wygoda użytkowania powinna dotyczyć również konserwacji, dlatego zastosowaliśmy pokrowiec, który w łatwy sposób można zdjąć i wyprać w pralce. • Możliwość uzupełnienia wkładu silikonowego . Po dłuższym czasie użytkowania wkład silikonowy ulega naturalnemu skompresowaniu. W związku z tym, aby umożliwić w prosty sposób uzupełnienie jego stanu poszycie wkładu również wyposażyliśmy w zamek błyskawiczny. Wymiary: 35.0 x 180.0 x 35.0 cm

90,00 zł
81,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

99
Pokrowiec na przewijak frotte 50 x 70/80 cm, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokrowiec na przewijak frotte 50 x 70/80 cm, mix kolorów
Helbo, MimiNu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

Uniwersalne prześcieradło na przewijak z gumką wykonane z bawełny typu frotte. Prześcieradło pasuje zarówno na krótkie (50.0 x 70.0 cm), jak i na długie (50.0 x 80.0 cm) przewijaki. Zakończone jest gumką, która zabezpiecza przed ściąganiem się pokrowca z przewijaka. Skład: 82% bawełna, 18% poliester. Produkt polski, antyalergiczny. Posiada certyfikat Polskiej Agencji Jakości PN- EN ISO 9001:2015. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

25,60 zł
23,04 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,56 zł

100
Tor wyścigowy nr 3 w pudełku 37596 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor wyścigowy nr 3 w pudełku 37596
Wader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

Najlepsza zabawa samochodzikiem, to jeżdżenie nim po wyznaczonej trasie. Maluch może odgrywać wymyślone scenki, a także ćwiczyć swoją koordynację ruchową. Wyścigowy Tor nr 3 to zestaw torów wykonanych z wysokiej jakości plastiku. Z jego elementów zbudować można drogę składającą się ze skrzyżowań oraz wiaduktów. Tor wyposażony jest w znaki drogowe, dwa samochodziki oraz elementy dekoracyjne ( drzewa, krzewy). Wymiary opakowania: 59.5 х 16.5 х 39.0 cm

139,90 zł
128,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,19 zł

Wróć do góry