hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.12.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 3 grudnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mądra mysz. Zuzia w górach (Liane Schneider, Anette Steinhauer), na drugim Wojna o metale rzadkie. Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej (Guillaume Pitron). Kolejny produkt to Basia i słodycze (Zofia Stanecka) oraz Pchełki, mix wzorów (M&Z).
1
Mądra mysz. Zuzia w górach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Zuzia w górach
Dostępny
118 szt.

Zuzia z mamą, tatą i młodszym bratem wyruszają w góry. To dopiero wyprawa! Są prawdziwymi turystami, którzy z plecakami wyruszają na szlak. A potem, pełni wrażeń, siedzą przy ognisku. Serię książeczek o Zuzi polecamy dzieciom od 3. roku życia.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

31 osób kupiło
2
Wojna o metale rzadkie. Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna o metale rzadkie. Ukryte oblicze transformacji energetycznej i c...
Dostępny
94 szt.

Transformacja energetyczna, rewolucja cyfrowa, przemiana ekologiczna... Politycy, media, przemysłowcy zgodnie obiecują nam nowy świat, nareszcie wyzwolony od ropy, zanieczyszczeń, niedostatków czy konfliktów zbrojnych. Ta książka, będąca owocem sześcioletniego dochodzenia prowadzonego w dwunastu krajach, pokazuje nam, że wcale tak się nie stanie! Odchodząc od paliw kopalnych, tak naprawdę pogrążamy się w nowym uzależnieniu – od metali rzadkich. Grafit, kobalt, ind, platynowce, wolfram, ziemie rzadkie to zasoby, które stały się niezbędne dla rozwoju nowego społeczeństwa: ekologicznego (samochody elektryczne, panele słoneczne) i scyfryzowanego (smartfony, komputery, tablety i inne nieodłączne od naszej codzienności urządzenia). Tymczasem koszty środowiskowe, gospodarcze i geopolityczne tej zależności będą jeszcze większe niż te, które nasze przemysłowe społeczeństwo obecnie płaci. Nawiązując do tego wszystkiego, niniejsza książka jest kontropowieścią o transformacji energetycznej – przedstawiającą tajne dzieje wiele obiecującej technologicznej odysei, a także kulisy ambitnych, bezinteresownych poszukiwań, przynoszących jak dotąd zagrożenia równie kolosalne, co problemy, które miały za zadanie rozwiązać. Guillaume Pitron – francuski dziennikarz „Le Monde Diplomatique”, „Geo” i „National Geographic”, autor filmów dokumentalnych, laureat Nagrody im. Érika Izraelewicza za najlepsze śledztwo ekonomiczne w2017roku. Głównym obszarem jego zainteresowań jest geopolityka surowców. Guillaume Pitron regularnie wypowiada się na jej temat we francuskim parlamencie i Komisji Europejskiej. Wojna o metale rzadkie. Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej to jego pierwsza książka.

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

26 osób kupiło
3
Basia i słodycze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i słodycze
Dostępny
185 szt.

Basia, jak większość dzieci w ich wieku, uwielbia słodycze. Żelki, czekoladki, ciasteczka mogłaby jeść je codziennie. Jednak co za dużo, to niezdrowo i Basia przekona się o tym na własnej skórze. Czasem jednak lepiej zjeść kiszonego ogórka. Książka przestrzega przed skutkami obżarstwa. Pokazuje także, że często traktujemy słodycze jako pocieszacze albo nagrody. Porusza również temat alergii pokarmowych i tłumaczy, dlaczego czasem należy pewnych rzeczy unikać (dla własnego dobra lub żeby nie sprawić komuś przykrości). Basia to dziewczynka, z którą dzieci bez trudu się utożsamią pomysłowa, czasem niesforna, jak każde dziecko. Autorka Zofia Stanecka z sympatią opisuje perypetie całej rodziny dziewczynki, w której każdy ma swoje wady i zalety, ale przy tym nie sposób ich nie lubić. Książkę zdobią oryginalne ilustracje Marianny Oklejak. Przygody Basi opisane są ładnym, żywym językiem, który dzieci z łatwością zrozumieją. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat. Młodsze zachwycą się kolorowymi obrazkami i dowiedzą wielu ciekawych rzeczy, zaś starsze będą mogły ćwiczyć samodzielne czytanie.

24,99 zł
16,99 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 8,00 zł

23 osoby kupiły
4
Pchełki, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pchełki, mix wzorów
M&Z, od 7 lat
Dostępny
23 szt.

Gra znana i popularna gra na całym świecie. Gra zręcznościowa polegająca na wskoczeniu mniejszymi „pchełkami” za pomocą większych. Gracz, który jako pierwszy umieści krążki swojego koloru w miseczce, wygrywa. Zabawa kształci zręczność i cierpliwość, a przy tym przynosi frajdę całej rodzinie. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki

6,40 zł
5,99 zł

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,41 zł

16 osób kupiło
5
Mądra Mysz. Mam przyjaciela marynarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Mam przyjaciela marynarza
Dostępny
52 szt.

Karol to prawdziwy wilk morski. Jest kapitanem holownika w wielkim porcie, więc zna się na statkach, urządzeniach portowych i na marynarskim życiu. Dlatego może opowiedzieć wiele ciekawych rzeczy samą prawdę, bez żadnych morskich opowieści.

9,70 zł
7,99 zł

Rabat 17,6%
oszczędzasz 1,71 zł

8 osób kupiło
6
Kicia Kocia i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia i przyjaciele
Dostępny
1 szt.

Kicia Kocia lubi spędzać czas z Packiem, Adelką i Juliankiem. To jej najlepsi przyjaciele! Razem grają w piłkę, razem urządzają pikniki, razem bawią się na placu zabaw i w przedszkolu. Spotykają tam też inne dzieci, np. Kubę, który jeździ na wózku, ale świetnie gra w piłkę ręczną, albo Antka, który niedosłyszy, ale jest bardzo pomocny, i zaprzyjaźniają się z nimi. Miło jest bawić się z przyjaciółmi!

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

6 osób kupiło
7
Tales from the Cafe. Before the Coffee Gets Cold - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tales from the Cafe. Before the Coffee Gets Cold
Dostępny
81 szt.

In a small back alley in Tokyo, there is a cafe which has been serving carefully brewed coffee for more than one hundred years. But this coffee shop offers its customers a unique experience: the chance to travel back in time . . .From the author of Before the Coffee Gets Cold comes Tales from the Cafe, a story of four new customers each of whom is hoping to take advantage of Cafe Funiculi Funicula's time-travelling offer.Among some faces that will be familiar to readers of Toshikazu Kawaguchi's previous novel, we will be introduced to:The man who goes back to see his best friend who died 22 years agoThe son who was unable to attend his own mother's funeralThe man who travelled to see the girl who he could not marryThe old detective who never gave his wife that gift . . .This beautiful, simple tale tells the story of people who must face up to their past, in order to move on with their lives. Kawaguchi once again invites the reader to ask themselves: what would you change if you could travel back in time?

45,00 zł
38,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,75 zł

5 osób kupiło
8
Pocztówka z kolorowanką - Nad tobą zabłyśnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Nad tobą zabłyśnie
Szaron
Dostępny
3 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

4 osoby kupiły
9
Znaki drogowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaki drogowe
M&Z
Dostępny
16 szt.

Nie ma się co łudzić! Dzieci powinny znać przepisy ruchu drogowego - te najprostsze, ma się rozumieć! A jak je ich nauczyć? Przez zabawę! Przedstawiamy zestaw 25 znaków drogowych. Jeśli szukasz pomysłu na fajny, rozwijający prezent, to właśnie go znalazłeś. Bawiąc się tymi znakami, maluch może tworzyć własne drogi (np. z klocków) i aranżować różne sytuacje drogowe. Wymiary opakowania: 16.0 x 22.0 cm

12,99 zł
11,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,00 zł

5 osób kupiło
10
Mój dziennik - Ukochana Kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój dziennik - Ukochana Kwiaty
Szaron
Dostępny
9 szt.

Mój dziennik - Jest to specjlnie skrojony zeszyt, który zawiera werset biblijny na każdej stronie.Jeśli jesteś osobą, która zapisuje myśli, modlitwy bądź słowa Boga, które do ciebie przemówiły, jest to idealny produkt dla ciebie.

22,90 zł
17,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
11
W rytmie wdzięczności. Odkrywając własną drogę do szczęścia. Notatnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W rytmie wdzięczności. Odkrywając własną drogę do szczęścia. Notatnik
Dostępny
3 szt.

Życie w rytmie wdzięczności umożliwia doświadczanie radości nie tylko w wyjątkowych okolicznościach i specjalnych wydarzeniach, ale również w prozie dnia codziennego. Nawet trud i niepowodzenia stają się cennymi lekcjami życiowej mądrości, a duchowość prowadzi do niewyczerpanego źródła szczęścia. Notatnik W rytmie wdzięczności służy pomocą w wykształceniu umiejętności zauważania, doceniania i celebrowania dobra obecnego w życiu. Rozpoznawanie błogosławieństw to nie tylko skuteczne lekarstwo na współczesną epidemię narzekania i niezadowolenia. Jest ono również najlepszą strategią wzmacniania psychologicznego dobrostanu. Piotr Kwiatek OFMCap – doktor psychologii, kapłan i zakonnik. Wykłada psychologię komunikacji w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie oraz interwencje pozytywne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E. P. Seligmana. Jest autorem książek Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym oraz Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności oraz W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

3 osoby kupiły
12
Pocztówka z kolorowanką - Ty sam Panie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Ty sam Panie
Szaron
Dostępny
3 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
13
Pocztówka z kolorowanką. Przypatrzcie się liliom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką. Przypatrzcie się liliom
Szaron
Dostępny
2 szt.

Owieczki przeżywają przygody, poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności – nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną. Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki! Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje. Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką. Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz. W serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami.

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
14
Tajemnicze miasto. Spacery po Warszawie. Ochota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnicze miasto. Spacery po Warszawie. Ochota
Dostępny
16 szt.

Ochota to bardzo niedoceniana dzielnica – jakże niesłusznie. Turyści często ją po prostu omijają, sądząc, że nie ma tu nic ciekawego. To jednak błąd, bowiem znajdzie się tu sporo historii o zasięgu wręcz krajowym. Ochota to relatywnie nowa dzielnica, ale znajdziemy tu XIX-wieczne forty Twierdzy Modlin, to tu opiewany przez Mickiewicza Ordon wstępował na działo, to tu zapadały decyzje w sprawie Powstania Warszawskiego, tu aresztowano generała Grota-Roweckiego, tu Maria Skłodowska-Curie założyła pierwszy Instytut Radowy, tu również hitlerowcy umieścili obóz przejściowy na Zieleniaku. Co poza tym? Urocze, przedwojenne kolonie Staszica i Lubeckiego z całą masą ciekawych i znanych mieszkańców, przepiękne i bogato zdobione kamienice, monumentalne osiedla socjalistyczne, piękne parki oraz Filtry Warszawskie – ewenement na unikalną skalę. Zapraszam więc na spacery poprzez Starą Ochotę, Szczęśliwice i Rakowiec, przez dzielnicę uniwersytecką i dawne pola AGRIL-u, na których dziś, zamiast warzyw i owoców wyrosły bloki. A to przecież tylko czubek góry lodowej, bo ciekawych miejsc i ludzi jest tu dużo więcej!

42,70 zł
30,74 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,96 zł

2 osoby kupiły
15
Pocztówka z kolorowanką - Prowadzi mnie nad wody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Prowadzi mnie nad wody
Szaron
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych:z wersetemi z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami.W komplecie kupisz taniej. Zbierz je wszystkie!

4,60 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,3%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
16
Pocztówka z kolorowanką - Uciśnionych wypuści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Uciśnionych wypuści
Szaron
Dostępny
6 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
17
Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych
Dostępny
23 szt.

Czy wystąpienia publiczne mogą być pomocne w dotarciu do prawdy o sobie i swojej autentyczności? Przemysław Kutnyj, autor książki Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, udowadnia, że tak, jeśli tylko zadbamy o dobrą komunikację. Dobrą, to znaczy taką, która uwzględnia ideały klasycznej retoryki: prawdę i uczciwość. Autor pokazuje, że przemowy publiczne to rzemiosło, które może opanować każdy. Książka ma charakter kompendium, które kompleksowo, krok po kroku pomoże przygotować wystąpienie publiczne. Przemysław Kutnyj porusza kwestie językowe, stylistyczne, jak również te dotyczące stresu na poziomie profesjonalnego treningu mentalnego. Omawia także zagadnienia związane z mową ciała i emisją głosu. Ze wskazówek zawartych w poszczególnych rozdziałach skorzystają wszyscy ci, którzy na co dzień borykają się z trudnościami w przygotowaniu i wygłoszeniu prezentacji tak, aby była ona naturalna i przystępna. Książka prezentuje rzetelną wiedzę oraz techniki przydatne w rozwijaniu umiejętności mówcy. Zawiera ciekawe studia przypadków, ćwiczenia, wiele inspiracji oraz obszerną część poświęconą storytellingowi. Publikacja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcieliby przemawiać publicznie, również w formie webinarów czy w innych formach prezentacji w internecie. To tytuł dla tych, którzy pragną udoskonalić swój warsztat mówcy o konkretne narzędzia i szukają sposobu, by jasno wyrażać myśli i skuteczniej osiągać cele zawodowe oraz prywatne z poszanowaniem innych ludzi.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

2 osoby kupiły
18
A, b, c... Uczysz się! Pisanie literek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A, b, c... Uczysz się! Pisanie literek
Dostępny
2 szt.

Z książeczkami z serii A, b, c… uczysz się! oraz 1, 2, 3… liczysz ty! dziecko pozna literki i cyferki. Zacznie także pisać i liczyć, przygotowując się do nauki w szkole. To wspaniała zabawa z kolorowaniem, rozwiązywaniem łamigłówek i naklejaniem!

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
19
Lassie, wróć! (klasyka bez opracowania) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lassie, wróć! (klasyka bez opracowania)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Lassie, wróć!, E. Knight, tw., A5, 192 str.Lassie, wróć! to piękna, klasyczna opowieść o sile przyjaźni, która może pokonać wszelkie przeciwności. To także lektura szkolna od wielu lat. Niezwykła historia od dziesięcioleci pobudza wyobraźnię i emocje czytelników, a jej główna bohaterka stała się symbolem psiej wierności. Co się stanie, kiedy Lassie trafi do nowego właściciela? Czy nie zgubi się w drodze do domu? I kto pomoże jej odzyskać siły, kiedy będzie chora i wyczerpana? Beletrystyka idealna na nagrody dla uczniów szkół podstawowych!

16,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
20
Mity hebrajskie. Księga rodzaju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mity hebrajskie. Księga rodzaju
Dostępny
57 szt.

Robert Graves (1895-1985) – angielski pisarz, autor bestselerowych powieści historycznych, między innymi Ja Klaudiusz i Klaudiusz i Messalina, poeta, historyk, kulturoznawca, twórca najlepszego kompendium wiedzy o mitologii starożytnych Greków był także doskonałym znawcą kultury, religii i mitologii żydowskiej. Wspólnie z amerykańskim orientalistą i biblistą Raphaelem Patai napisali Mity hebrajskie, wzorując się na klasycznych już w układzie treści i problematyce Mitach greckich. Odtwarzają w tej książce pierwotną postać znanych, a jednak tajemniczych i niezrozumiałych opowieści z biblijnej Księgi Rodzaju. Korzystają nie tylko ze Starego Testamentu ale także z literatury rabinicznej, Miszny, Talmudu. Nie tylko jednak podają jednoznaczne, kanoniczne opowieści, przywołują inne wersje mitów, dodatkowo osadzając je w kontekście kulturowym, a także porównując z mitami innych cywilizacji starożytnych.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
21
Pocztówka z kolorowanką - Szukajcie najpierw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Szukajcie najpierw
Szaron
Dostępny
1 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
22
Cielę rasy siementalskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cielę rasy siementalskiej
Schleich
Dostępny
6 szt.

Seria Farm Life zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem, mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.

25,10 zł
23,34 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,76 zł

2 osoby kupiły
23
Calico - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Calico
Lucky Duck Games Polska, od 10 lat
Dostępny
82 szt.

Zadaniem graczy będzie uszycie wygodnego i dobrze wyglądającego kocyka dla swoich kotów. Gracze używają do tego kafelków przedstawiających skrawki materiału w różnych kolorach i wzorach i umieszczają je na swojej planszetce. Gracze starają się ułożyć materiały w takie wzory, by przyciągnąć uwagę najbardziej milusińskich kotów i dobrać taką kolorystykę, by dopasować do niej fikuśne guziki. Niech nie zmyli was wygląd. Ta piękna gra kafelkowa dostarcza intelektualnej rozrywki na najwyższym poziomie, rozgrzewając do czerwoności zwoje mózgowe. Gra spodoba się zarówno grającym rodzinom, jak i wymagającym graczom. Cechy gry: • śliczna gra o kotach, • kafelkowa gra dla całej rodziny, • każda rozgrywka to inne zadania do wykonania. Proste zasady W swoim ruchu wybierasz jeden z dostępnych kafelków materiału i układasz go na swojej planszy. Konkretne wzory przyciągną koty, które zapewnią ci punkty zwycięstwa, podobnie jak doszyte guziki czy odpowiednie układy skrawków kocyka. Każda rozgrywka jest unikalna Na początku każdej gry losujesz kombinację zadań do wykonania: kafelki projektów, kafelki kotów z ich preferowanymi układami oraz wzory, jakie będą punktowane w danej grze. Dzięki temu każda rozgrywka jest niepowtarzalna. Osiągnięcia i scenariusze Gra oferuje gotowe scenariusze rozgrywek i osiągnięcia. Możesz próbować spełniać kolejne cele i zaznaczać swoje postępy na specjalnym arkuszu w instrukcji. Zawartość opakowania: • 4 dwustronne plansze graczy, • 145 kafelków, • 132 żetony, • 1 płócienny woreczek, • 1 notes do zapisywania punktów.

169,99 zł
152,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,00 zł

2 osoby kupiły
24
Pocztówka z kolorowanką - Ci którzy ufają Panu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Ci którzy ufają Panu
Szaron
Dostępny
1 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
25
Pocztówka z kolorowanką - Niech wszystko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Niech wszystko
Szaron
Dostępny
1 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
26
Kultowe seriale dla młodzieży (5 DVD) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kultowe seriale dla młodzieży (5 DVD)
Dostępny
13 szt.

Stanisław Jędryka - reżyser i scenarzysta filmowy, twórca klasyki polskiego filmu dla dzieci i młodzieży. Pakiet zawiera pięć znakomitych, kultowych już seriali: Do przerwy 0:1 Podróż za jeden uśmiech Stawiam na Tolka Banana Szaleństwo Majki Skowron Wakacje z duchami

70,10 zł
58,18 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,92 zł

2 osoby kupiły
27
Pocztówka z kolorowanką - Błogosławiony człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Błogosławiony człowiek
Szaron
Dostępny
6 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
28
Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wyd. 3) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
29
Pocztówka z kolorowanką - Ja jestem prawdziwą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Ja jestem prawdziwą
Szaron
Dostępny
7 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych:z wersetemi z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami.W komplecie kupisz taniej. Zbierz je wszystkie!

5,04 zł
3,99 zł

Rabat 20,8%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
30
Pocztówka z kolorowanką - Spójrzcie na ptaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Spójrzcie na ptaki
Szaron
Dostępny
5 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych:z wersetemi z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami.W komplecie kupisz taniej. Zbierz je wszystkie!

5,04 zł
3,99 zł

Rabat 20,8%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
31
Cobi 2401. Historical Collection. World War II. Sd.Kfz.2 Kettenkrad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 2401. Historical Collection. World War II. Sd.Kfz.2 Kettenkrad
Cobi
Dostępny
47 szt.

Kettenkrad to jeden z najbardziej niezwykłych pojazdów z okresu drugiej wojny światowej. Przypomina połączenie motocykla z pojazdem gąsienicowym. Konstrukcja była tak udana, że nawet wojska aliantów użytkowały zdobyczne egzemplarze tego pojazdu. Kettenkrad został zaprojektowany pod koniec lat 30. w zakładach NSU Motorenwerke. W 1941 roku wszedł oficjalnie na uzbrojenie Wehrmachtu. Doskonale sprawdził się w trudnym terenie jako lekki holownik, ciągnik lub transporter zaopatrzenia. Mógł przewozić karabiny maszynowe, moździerze oraz bębny z kablem telefonicznym. Wyprodukowano ok. 8411 szt. Model Sd.Kfz.2 Kettenkrad został w całości zaprojektowany z klocków konstrukcyjnych Cobi. Zastosowanie aż 176 klocków umożliwiło wiernie odtworzenie nie tylko samego pojazdu, ale również przyczepki wypełnionej zaopatrzeniem. Zestaw nie zawiera naklejek. Klocki zostały pokryte wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Do zestawu została dołączona figurka niemieckiego żołnierza w mundurze Afrika Korps. Rewelacyjna, uniwersalna główka z nadrukiem chusty na twarzy z pewnością znajdzie wiele zastosowań wśród fanów klocków Cobi. Całość zestawu uzupełnia długa lista akcesoriów takich jak narzędzia, uzbrojenie, nakrycia głowy oraz specjalny klocek z nadrukowaną nazwą pojazdu. Ciekawostką jest uchylna klapa, pod którą znajduje się piękny nadruk silnika. Zestaw idealnie sprawdzi się przy budowie dioram odtwarzających zmagania w Afryce Północnej, Europie Wschodniej i Zachodniej. Zestaw Kettenkrad to doskonały pomysł na prezent dla każdego niezależnie od wieku fana militariów oraz doskonały powód do rozpoczęcia przygody z klockami konstrukcyjnymi Cobi. Cechy klocków: • 176 wysokiej jakości elementów, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, • model silnika, • figurka niemieckiego żołnierza z akcesoriami, • klocek z nazwą modelu, • instrukcja zawiera kartę ze statystykami pojazdu do Historycznej Gry Bitewnej. Wymiary modelu (dł x wys): 16.5 x 4.0 cm

78,90 zł
71,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,89 zł

1 osoba kupiła
32
Na jagody - Maria Konopnicka SPES - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na jagody - Maria Konopnicka SPES
Dostępny
42 szt.

Ojczyzna moja - to ta ziemia droga,Gdzie ujrzał słońce i gdziem poznał Boga,Gdzie ojciec, bracia i gdzie matka miła,W polskiej mnie mowie pacierza uczyła.Maria Konopnicka

21,00 zł
15,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
33
Eseje. Tom 2. Dzieła zebrane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eseje. Tom 2. Dzieła zebrane
Dostępny
77 szt.

Słyszymy Tymoteusz Karpowicz – myślimy poeta. Przypominamy sobie jego utwory dramatyczne, nieliczne prozy. Ale ilu spośród nas – wyłączając niewielkie grono specjalistów – autora Rozkładu jazdy kojarzy z twórczością eseistyczną? Tom drugi Esejów zbiera i porządkuje teksty rozproszone (krytyczne, eseistyczne, także teksty naukowe) jednego z najwybitniejszych polskich poetów i teoretyków literatury, który przez lata mieszkał na emigracji w USA. Za redakcję tomu odpowiadają Joanna Roszak, pisarka, poetka, publicystka, wykładowczyni akademicka, oraz Jan Stolarczyk, przyjaciel poety, wybitny redaktor i edytor. Karpowicz uznawany jest za jednego z ostatnich wielkich modernistów, a publikacja drugiego tomu jego Esejów pozwoli scalić, skompletować i uporządkować bogatą, acz rozproszoną spuściznę, jaką pisarz pozostawił.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2 osoby kupiły
34
Wojownicy. Potęga trójki. Tom 5. Długie cienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Potęga trójki. Tom 5. Długie cienie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Klany są pogrążone w chaosie. Klan Cienia odwrócił się od Klanu Gwiazdy, zawierzając mrocznym przepowiedniom Sola, niezwykłego kota, który przepowiedział zaćmienie słońca. Ale nie wszyscy stracili wiarę w wojowniczych przodków. Szukając odpowiedzi, Sójcza Łapa odkrywa przeszłość klanów, sięgającą dalej niż Klan Gwiazdy, a Ostrokrzewiasty Liść obawia się, że gdy koty przestaną wierzyć, odmówią też życia w zgodzie z kodeksem wojownika. W międzyczasie Lwi Płomień jest torturowany krwawymi wizjami, w których zabija swoją dawną przyjaciółkę. Wkrótce na jaw wychodzi tajemnica, która rzuci mroczne cienie na przyszłość rodzeństwa

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
35
Mój dziennik - Błogosławieństwo kwiat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój dziennik - Błogosławieństwo kwiat
Szaron
Dostępny
1 szt.

Mój dziennik - Jest to specjlnie skrojony zeszyt, który zawiera werset biblijny na każdej stronie. Jeśli jesteś osobą, która zapisuje myśli, modlitwy bądź słowa Boga, które do ciebie przemówiły, jest to idealny produkt dla ciebie.

22,90 zł
17,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
36
John Lennon. Przestworzone rzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
John Lennon. Przestworzone rzeczy
Dostępny
24 szt.

Antologia zbierająca wszystkie groteskowe oraz purnonsensowe opowiadania, wierszyki i rysunki Johna Lennona w jednej publikacji w kongenialnym tłumaczeniu Filipa Łobodzińskiego. Na kolejną po prozach Boba Dylana i Nicka Cave'a oraz tomach Laurie Anderson i Patti Smith „rockandrollową" książkę w Biurze Literackim składają się trzy zbiory tekstów założyciela najsłynniejszego zespołu muzycznego w dziejach – John Lennon in His Own Write (1964), A Spaniard in the Works (1965) i opublikowane pośmiertnie Skywriting by Word of Mouth. W Przestworzonych rzeczach dochodzi do głosu absurdalne, niekiedy czarne poczucie humoru, a zabawa językiem graniczy z prestidigitatorstwem. Lennon tworzy neologizmy z łatwością oddychania, żeniąc wyrazy, szatkując je jak warzywa na zupę, wyginając i odbijając w krzywym lustrze. Poszczególne teksty zdradzają otrzaskanie autora zarówno w klasyce brytyjskiego absurdu, jak i twórczości mistrzów pokroju T.S. Eliota czy L. Carrolla. Wszystkie aluzje do brytyjskiego czy amerykańskiego życia pozostały sobą, a poza tym mamy tu lot kuli w bilardzie elektrycznym po zakamarkach języka, wyobraźni i nadrealnej wrażliwości. Reguły gramatyki i ortografii mają wolne. Czytanie na głos grozi sierścią lub szlachectwem.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

1 osoba kupiła
37
Dlaczego Filonek? Bajki i opowiadania dla dzieci z cukrzycą i ich przyjaciół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,10 zł
16,99 zł

Rabat 26,5%
oszczędzasz 6,11 zł

1 osoba kupiła
38
Pocztówka z kolorowanką - Jeśli ziarno obumrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Jeśli ziarno obumrze
Szaron
Dostępny
1 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
39
Pocztówka z kolorowanką - Jego chwała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Jego chwała
Szaron
Dostępny
3 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
40
Foremki do piasku 2 sztuki, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremki do piasku 2 sztuki, mix kolorów
Polesie
Dostępny
18 szt.

Zestaw dwóch foremek do piasku (zamek most + zamek wieża) wykonanych z trwałych materiałów. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 kompletu.

4,99 zł
2 osoby kupiły
41
Pocztówka z kolorowanką - Twoje słowa są słodkie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Twoje słowa są słodkie
Szaron
Dostępny
7 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. W komplecie kupisz taniej. Zbierz je wszystkie!

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
42
Koloruję, gryzmolę, rysuję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję, gryzmolę, rysuję
Dostępny
23 szt.

W Koloruję, gryzmolę, rysuję oprócz fajnych obrazków czeka mnóstwo miejsca na twoje odjazdowe rysunki! Baw się w rysowanie! Bazgrz, gryzmol, maluj, dorysowuj, szkicuj, koloruj, kreśl!

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
43
Piękno przestępstwa. Prolegomena do estetyki sądowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękno przestępstwa. Prolegomena do estetyki sądowej
Dostępny
7 szt.

Niemająca precedensu, nie tylko w polskiej literaturze naukowej, książka z pogranicza filozofii, prawa, kryminalistyki, kryminologii i mediów. Autor analizuje poglądy estetyków przestępstwa. Proponuje nowatorskie postrzeganie nowej dyscypliny nauk sądowych, czyli estetyki sądowej. Prowadzi czytelnika śladami osiemnasto-, dziewiętnasto- i dwudziestowiecznych przestępców w Anglii, Szkocji, Francji, Niemczech, Austrii, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Polsce. Jako podstawowe kryterium piękna przestępstwa przyjmuje przede wszystkim podstępny modus operandi sprawcy. Na licznych przykładach i badaniach naukowych przedstawia problem estetyki sprawcy, ofiary, miejsca zdarzenia oraz metaestetyzacji przestępstwa w procesie sądowym, a także w sztuce, filmie, telewizji i literaturze. Józef Wójcikiewicz (ur. 1953) jest profesorem prawa i kryminalistyki, od 45 lat związanym z Zakładem/Katedrą Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez ponad 21 lat pracował również w krakowskim Instytucie Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna, a przez trzy lata w Katedrze Kryminalistyki, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

44,10 zł
36,60 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
44
Pocztówka z kolorowanką - Dusza moja pragnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Dusza moja pragnie
Szaron
Dostępny
6 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

5,04 zł
3,99 zł

Rabat 20,8%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
45
Pocztówka z kolorowanką - Pan jest moim pasterzem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Pan jest moim pasterzem
Szaron
Dostępny
1 szt.

On jest moją twierdzą. On wyznacza moją ścieżkę. Z miłości do mnie, zawsze troszczy się. Nie brak mi niczego.Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Maria Garcarz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @garcarz.artW serii "Nie brak mi niczego" ukazały się 4 pocztówki.

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
46
Mój dziennik - Bóg jest moją skałą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój dziennik - Bóg jest moją skałą
Szaron
Dostępny
18 szt.

Mój dziennik - Jest to specjlnie skrojony zeszyt, który zawiera werset biblijny na każdej stronie.Jeśli jesteś osobą, która zapisuje myśli, modlitwy bądź słowa Boga, które do ciebie przemówiły, jest to idealny produkt dla ciebie.

22,90 zł
17,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
47
Zombicide. Nie zazna spokoju, kto przeklęty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zombicide. Nie zazna spokoju, kto przeklęty
Portal Games, od 14 lat
Dostępny
20 szt.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: „Zombicide. Czarna plaga”. Wszelka nadzieja gaśnie W niektórych miejscach mroczna magia wsiąka głęboko w ziemię, powodując skażenie wszystkich i wszystkiego. Może to być konsekwencja nekromantycznych rytuałów, zbezczeszczenia sanktuariów lub niedawnej manifestacji sił nadprzyrodzonych. W takich obszarach zarażone zwierzęta gromadzą się niczym ćmy wokół ognia. Zombie są niemal nieśmiertelne. A nade wszystko, plugastwa takie jak nekromantyczne smoki, mogą uznać to miejsce za swoje przeklęte gniazdo! Odtąd sama natura wydaje się ulegać pladze zombie i wszelka nadzieja gaśnie. Przynajmniej do czasu naszego przybycia. Dopóki mamy coś do powiedzenia, nie zazna spokoju, kto przeklęty! „Zombicide. Nie zazna spokoju, kto przeklęty”, to rozszerzenie do gry „Zombicide. Czarna Plaga” oraz „Zombicide. Zielona Horda”. Zawiera nowe figurki i karty, które można dołączyć do gry podstawowej z serii „Zombicide fantasy”. Pudełko zawiera figurkę nowej bestii, nekromantycznego Smoka, a także widmowych Szwendaczy i roje roznoszących choroby szczurów, z którymi muszą zmierzyć się ocalali. Wprowadzenie rozszerzenia do gry jest bardzo proste: o ile scenariusz misji nie mówi inaczej, należy wtasować karty z „Zombicide. Nie zazna spokoju, kto przeklęty” do odpowiednich talii. Zawartość opakowania: • 35 figurek, • 47 kart, • instrukcja.

289,95 zł
246,46 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 43,49 zł

1 osoba kupiła
48
Zestaw ubranek dla lalek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw ubranek dla lalek
M&Z
Dostępny
4 szt.

Zestaw ubranek dla lalek – wystylizuj swoją lalkę na wieczorne wyjście! Zestaw zawiera również akcesoria, które przypadną do gustu każdej modnisi.

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
49
Pocztówka z kolorowanką - Nie bój się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Nie bój się
Szaron
Dostępny
2 szt.

Owieczki przeżywają przygody poznając Słowo Boże. Rozmyślają o chwale Boga w stworzeniu. Dowiadują się, że ufając Panu nabierają sił. Raz po raz przekonują się o tym, że nie warto bać się ciemności - nawet w najciemniejszej dolinie zła się nie ulękną.Poznaj dzielne, szukające Królestwa Bożego owieczki!Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Katarzyna Rymorz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @katarzyna_rymorzW serii ukazało się 20 pocztówek z dzielnymi owieczkami. 

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
50
Wielki skarbiec łamigłówek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki skarbiec łamigłówek
Dostępny
71 szt.

Nie musisz być wytrawnym kasiarzem, by otworzyć Wielki skarbiec łamigłówek.Zamiast klejnotów i papierów wartościowych znajdziesz w nim bogactwo krzyżówek, plątanin, szyfrów, rebusów i zadań logicznych. Nie szukaj wytrychu wystarczy ołówek (i gumka), by podjąć wyzwanie 181 łatwych i trudnych zadań czeka na rozwiązanie.

17,99 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
51
Ludojady z Tsavo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,00 zł
33,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,00 zł

1 osoba kupiła
52
Pocztówka z kolorowanką - Miłuj Pana Boga swego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z kolorowanką - Miłuj Pana Boga swego
Szaron
Dostępny
8 szt.

On jest moją twierdzą. On wyznacza moją ścieżkę. Z miłości do mnie, zawsze troszczy się. Nie brak mi niczego.Pocztówki ozdabiają najpiękniejsze fragmenty z Biblii i cudowne ilustracje.Odkryj karki pocztowe dla dzieci i dorosłych: z wersetem i z kolorowanką.Ilustracje wykonała polska ilustratorka (zakochana w Słowach Boga) Maria Garcarz.Jej prace możesz zobaczyć na Instagramie @garcarz.artW serii "Nie brak mi niczego" ukazały się 4 pocztówki.

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
53
Belgravia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belgravia
Dostępny
1057 szt.

Arystokraci i nuworysze. Targowisko próżności i tajemnice buduarów. Ambicja, zawiść, a przede wszystkim miłość. Teraz jako stylowy serial na Canal+ Rok 1815. W przededniu bitwy pod Waterloo odbywa się bal. Oprócz arystokracji i oficerów uczestniczy w nim dostawca wojskowy z małżonką oraz córką. Ich obecność, choć dla elit bulwersująca, nie jest przypadkowa. Nim jednak bal się skończy, oficerowie ruszą na pole bitwy, gdzie wielu z nich zginie, wciąż w mundurach galowych. Londyn, ćwierć wieku później – stolica imperium zmienia oblicze pod rządami młodziutkiej królowej Wiktorii. Powstają nowe rezydencje, nowe dzielnice elit, takie jak Belgravia. Miasto rozkwita. Arystokracja, chcąc nie chcąc, coraz częściej musi przyjmować na salonach coraz bogatszych nuworyszy. To historia o pilnie strzeżonej tajemnicy, która łączy dwie rodziny z tych oddzielonych przepaścią światów i tylko czyha, by wywrócić ich życie do góry nogami. „Julian Fellowes, scenarzysta wspaniałego serialu Downton Abbey oraz filmu Gosford Park (Oscar za scenariusz!), zabiera nas w podróż do wiktoriańskiej Anglii. Bitwa pod Waterloo i jej konsekwencje na zawsze zmienią losy Sophie, córki bogatego dostawcy wojskowego Trencharda, oraz wicehrabiego Bellasis. Powieść Fellowesa jak zwykle pełna jest smakowitych szczegółów z życia wyższych sfer. Dominuje w niej jednak to, za co kochamy go najbardziej – miłość, nienawiść, skandal, intrygi, a przede wszystkim tajemnica sprzed lat”. – Ałbena Grabowska

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
54
Czerwony wilczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony wilczek
Dostępny
178 szt.

W dniu urodzin Helenka dostaje dużą paczkę. W środku ukryty jest niezwykły prezent. Dzięki niemu co wieczór zwiedza kolejne miasteczka, poznaje inne dzieci i dowiaduje się wielu pożytecznych rzeczy. Tylko ciągle nie wie, komu podziękować za magiczny podarek...

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

55
Jeremiah. Tom 22. Karabin w wodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeremiah. Tom 22. Karabin w wodzie
Dostępny
15 szt.

Na szlaku wędrówek Jeremiaha i Kurdy’ego pojawia się szansa na chwilę wytchnienia. Zagubiony na bagnach dom, zamieszkany przez wielopokoleniową rodzinę, gościnna gospodyni i jej sympatyczna, ciekawska wnuczka… Niestety, aż kipi tam od tłumionych emocji i konfliktów. W dodatku pozorny spokój zakłóca tajemnica, której ujawnienie może wszystkich drogo kosztować… Dwudziesty drugi tom przygód Jeremiaha to dla belgijskiego mistrza komiksu Hermanna kolejna okazja do sugestywnego przedstawienia postapokaliptycznej rzeczywistości, która jednak nie różni się aż tak bardzo od współczesnych realiów.

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

56
Trzy i pół sekundy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy i pół sekundy
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Wzruszająca opowieść, która mogłaby zatrzymać bicie serca każdego z nas Grace i Tom Penderford to zgodne i szczęśliwe małżeństwo, które prowadzi sielankowe życie na angielskiej prowincji, wychowując córeczkę Chloe. Mała dziewczynka jest ich oczkiem w głowie. Wkrótce po trzecich urodzinach Chloe świat rodziny legnie w gruzach. Dziecko zapada nagle na sepsę, która na zawsze rozbija szczęśliwą rodzinę, odbierając rodzicom ukochaną córeczkę. Co trzy i pół sekundy podstępna choroba zabija jednego człowieka na świecie. Stojąc w obliczu niewyobrażalnej tragedii, Grace i Tom muszą nauczyć się radzić sobie z cierpieniem. Obydwoje za wszelką cenę będą starać się ocalić swoje serca i walczyć o wspólną przyszłość.

42,90 zł
Powiadomienie
57
Pocałunek na pożegnanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocałunek na pożegnanie
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. SPEKTAKULARNA PODRÓŻ ZACZYNAJCA SIĘ NA ULICACH SZAREGO LONDYNU, CIGNCA SIĘ POPRZEZ DZIK ROSJĘ, SMAGANE WIATREM WYBRZEŻA IRLANDII I PARN PUSZCZĘ AMAZOŃSK WSZYSTKO PO TO, ABY ODKRYĆ TAJEMNICĘ STAREJ FOTOGRAFII... Daj się porwać fenomenalnej opowieści, która dzieje się jednocześnie w obecnych czasach i ponad 50 lat temu. Fundamentem mostu łączącego obie rzeczywistości jest niezachwiana potęga miłości. Rok 1961. Dziennikarka Rosamund Bailey czuje się spełniona zawodowo. Brakuje jej już tylko miłości. Gdy poznaje Dominica Blake?a, od samego początku wie, że to ten jeden, jedyny, najukochańszy. Jednak kiedy tylko skosztują odrobiny szczęścia, los wykręci im przykry numer. Czy wizja pięknej przyszłości rozwieje się jak dym? Rok 2014. Głęboko w podziemiach muzeum, archiwistka Abby Gordon całkowicie przypadkowo natyka się na znalezisko, które zapiera dech w piersiach. Wypłowiała i stara fotografia przedstawia żegnającą się w miłosnym uścisku parę. Choć zdjęcie nie wygląda, jakby stanowiło wysoką wartość materialną, Abby czuje dziwną potrzebę zgłębienia jego historii. Szukając leku na złamane serce, Abby obsesyjnie próbuje dowiedzieć się, jaka romantyczna opowieść kryje się za wizerunkiem zakochanych. Czy kobieta odnajdzie tajemniczy związek między subtelnym szeptem przeszłości, a obecnym krzykiem jej złamanego serca?

49,90 zł
Powiadomienie
58
Paryska kochanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paryska kochanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Prawdziwa historia Valtesse de la Bigne ? XIX-wiecznej kurtyzany, która swoim wdziękiem potrafiła oczarować każdego mężczyznę Valtesse de la Bigne była słynną XIX-wieczną kurtyzaną, która podbijała paryskie salony. Modelka Maneta i muza Zoli uwieczniona w skandalicznej powieści ?Nana?, na stałe gościła w kolumnach plotkarskich. Mówi się, że uwiodła przyszłego króla Edwarda VII i Napoleona III, a żaden mężczyzna nie mógł oprzeć się jej urokowi. Jednak hrabina ukrywała przed wszystkimi wstydliwy sekret ? swoje pochodzenie. Urodziła się w skrajnej nędzy w paryskim zaułku, gdzie od najmłodszych lat doświadczała głodu. Dzięki niezwykłej urodzie i sprytowi szybko zrozumiała, że droga na szczyt wiedzie przez alkowy wpływowych mężczyzn. Biografia autorstwa Catherine Hewitt to historia niezwykłej kobiety, która mimo niskiego urodzenia, zawsze mierzyła wysoko. Sposoby, jakimi się posługiwała by zdobyć sławę i bogactwo, zaskakują do dziś i bez wątpienia zawstydziłyby niejedną współczesną celebrytkę.

44,90 zł
Powiadomienie
59
Anhusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anhusz
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. OPOWIEŚĆ BĘDCA DOWODEM NA TO, ŻE MIŁOŚĆ TO DZIKI KWIAT, KTÓRY WYROŚNIE NA KAŻDYM, NAWET SKALANYM KRWI GRUNCIE Urokliwa sceneria wybrzeża Morza Czarnego oraz wesele przyjaciółki wprawiają Anhusz Czarkudian w nostalgiczny nastrój. Kobieta marzy o życiu poza swoją niewielką, nie dającą żadnych perspektyw ormiańską wsią. Realia okrutnego konfliktu zbrojnego nie pomagają w realizacji celów. Na dodatek Anhusz doskonale zdaje sobie sprawę, że miłość to nieprzewidywalna i nieokiełznana siła. Na przekór społecznym normom, wdaje się w sekretny i niebezpieczny romans z oficerem tureckim ? Dżahanem Orfalea. Na tle szalejącej I wojny światowej Ormianie są uznawani za nieprzyjaciół stanu, a okrutnym zbrodniom nie ma końca. JAK POGODZIĆ SIĘ Z LOSEM SKORO MIESZKAŃCY ARMENII TO WROGOWIE STANU, A DO SZALEŃSTWA KOCHA SIĘ PRZEDSTAWICIELKĘ TEGO NARODU? Wewnętrznie rozdarci, mimowolnie wciągnięci w bezwzględne sidła trwającego konfliktu zbrojnego, kochankowie uparcie próbują zostać razem, mierząc się z prześladowaniami i nienawiścią.

47,90 zł
Powiadomienie
60
Testerka szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testerka szczęścia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Ciepła i pełna optymizmu opowieść o poszukiwaniu przepisu na szczęście Agnieszka Piotrowska ma pracę, którą kocha: prowadzi blog, na którym testuje i recenzuje przepisy na szczęście. Gdy staje przed wyzwaniem znalezienia partnera na wesele siostry, poznaje Bartka, będącego w finansowych tarapatach. Agnieszka, prowadząca do tej pory bezproblemowe życie, postanawia mu pomóc, a to zapoczątkowuje gorącą, ale też burzliwą relację. Czy wyjazd w przepiękne Bieszczady i wspólnie spędzony czas pozwoli im odnaleźć prawdziwy przepis na szczęście?

42,90 zł
Powiadomienie
61
Oświadczyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oświadczyny
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Romantyczna podróż w czasie z powojennego Londynu do współczesnego Manhattanu Rok 1958. Londyn. Georgia Hamilton kończy 18 lat i rodzice chcą, by wzięła udział w eleganckim balu debiutantek. Dziewczyna marzy jednak o tym, by zostać znaną pisarką, a nie żoną. Wkrótce wydarza się tragedia, która na zawsze przypieczętowuje jej los. Rok 2012. Niepoprawna romantyczka Amy Carrell kolejny raz przeżywa zawód miłosny. Ze złamanym sercem, opuszczona i zdesperowana, odpowiada na ogłoszenie o damę do towarzystwa dla intrygującej starszej pani, z którą udaje się do Nowego Jorku. Jeszcze nie wie, że odkryje tajemniczą love story, która czekała pięćdziesiąt lat, zanim ktoś ją opowie. Obłędna historia, która pochłonie cię bez reszty

47,90 zł
Powiadomienie
62
Myśl do przytulania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśl do przytulania
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Baśniowa opowieść o kobiecie, która postanawia zmienić swoje życie Hanka Popławska to młoda kobieta znudzona prozą życia. Pewnego dnia daje się ponieść chwili i odpowiada na tajemnicze ogłoszenie o pracę. Podążając za głosem intuicji, udaje się w podróż do podlaskich Różanych Dołów, gdzie znajduje się siedziba firmy zielarskiej HerbMint, która wkrótce odmieni całe jej życie. W sielankowym miejscu odnajduje pracę w lokalnej bibliotece. Zakochana w nowym otoczeniu i pięknych krajobrazach Hanka myśli, że odnalazła swoje miejsce na ziemi. Coraz śmielej zapuszcza korzenie i rozwija znajomość z intrygującym brodaczem. Kiedy wydaje się, że już lepiej być nie może, rzeczywistość zrzuca bajkową maskę, a Różane Doły odsłaniają gorzkie sekrety. Czy otucha zaklęta w sercu Hanki pomoże jej pokonać przeciwności losu?

44,90 zł
Powiadomienie
63
List z przeszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
List z przeszłości
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Wypełniona sekretami i intrygującym zwrotami akcji wspaniała opowieść o odkrywaniu tajemnic przeszłości W przeciągu kilku dni serce Lexy Shaw rozpada się na milion kawałków, a jej świat legnie w gruzach. Najpierw w tragicznym wypadku ginie jej matka. Kilka dni później umiera ukochana niania matki z dzieciństwa ? Ursula. Ku swojemu zdziwieniu, dziewczyna staje się jedyną spadkobierczynią starszej pani. Kiedy Lexy porządkuje dokumenty Ursuli, natrafia na informację, która każe jej zwątpić we własne pochodzenie i sprawia, że kobieta rusza w poszukiwaniu utraconej tożsamości do Afryki. Dopiero w egzotycznym Malawi Lexy odkrywa, że przez wiele lat żyła w kłamstwie, a jej życiu zaczyna zagrażać poważne niebezpieczeństwo.

49,90 zł
Powiadomienie
64
Szczypta miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczypta miłości
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Kolejna urzekająca opowieść mistrzyni literatury kobiecej, która pokazuje, że na pogoń za szczęściem nigdy nie jest za późno Pru Plum jest właścicielką znanej i szalenie modnej piekarni Mayfair. To typ eleganckiej kobiety, która roztacza wokół siebie aromat Chanel, a na fryzjera wydaje niemalże fortunę. Niemal nikt nie uwierzyłby, że ta atrakcyjna kobieta ma już sześćdziesiąt sześć lat. Jednak w głębi duszy Pru wcale nie czuje się pewną siebie i odnoszącą sukcesy bizneswoman. Aby osiągnąć swoją obecną pozycję, dopuściła się czynów, które kładą się cieniem na jej przeszłości. Teraz zrobi wszystko, żeby jej sekrety nie wyszły na jaw, zwłaszcza że po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakochała.

44,90 zł
Powiadomienie
65
Postępowanie karne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Postępowanie karne
Dostępny
1 szt.

W podręczniku przedstawiono współczesny model postępowania karnego w kształcie nadanym mu przez nowelizacje Kodeksu postępowania karnego z lat 2019-2020, w tym wynikające z tzw. ustaw antycovidowych. Autorki uwzględniły również zmiany związane z reformą prawa karnego procesowego dokonane w latach 2015?2018 oraz ostatnie nowelizacje powiązanych aktów prawnych, m.in. ustaw ? Kodeks karny, Prawo o ustroju sądów powszechnych, Prawo o prokuraturze oraz ustawy o Sądzie Najwyższym, a także orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego i Sądu Najwyższego, wpływające na wykładnię i stosowanie przepisów prawa karnego procesowego.

79,00 zł
53,72 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 25,28 zł

66
Kołysanka z Auschwitz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołysanka z Auschwitz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Historia inspirowana życiem Helene Hannemann, matki, która poświęciła wszystko dla rodziny i dzieci, które miała nadzieję uratować Helene Hannemann, rodowita Niemka, mieszka z mężem romskiego pochodzenia, z którym ma piątkę dzieci. Pewnego poranka 1943 roku do ich życia wkracza niemiecka policja nasłana przez SS. Najbliżsi Helene mają opuścić mieszkanie i zostać zesłani do obozu Auschwitz-Birkenau. Kobieta nie wyobraża sobie życia bez rodziny i dobrowolnie decyduje się na zesłanie do obozowego piekła. Gdy doktor Mengele zleca założenie przedszkola, wyznacza Helene do opieki nad obozowymi dziećmi. Mają zająć baraki obok jego laboratorium. Kobieta nie ma złudzeń co do jego okrutnych intencji. Wspólnie z innymi więźniarkami zaczyna rozpaczliwą walkę o obozowe dzieci. Każdego dnia próbuje złagodzić ich cierpienia, chociaż wie, że los jej podopiecznych jest z góry przesądzony. ?Kołysanka z Auschwitz? to poruszająca opowieść o wytrwałości, nadziei i sile w jednym z najbardziej przerażających okresów w historii świata

42,90 zł
Powiadomienie
67
Sekrety letniego ogrodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety letniego ogrodu
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii „Wielkie Litery” – w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Opowieść o zakazanej miłości i rodzinnych tajemnicach bestsellerowej autorki Domu na szczycie klifu. Pełna sekretów posiadłość, która skrywa mroczne rodzinne tajemnice. Dwie historie, które dzieli sześćdziesiąt lat. Dwie kobiety, których losy są splecione na zawsze. Imponującą rezydencję Lillian i Charlesa wypełniają bezcenne dzieła sztuki. Jednak dwudziestosześcioletnia kobieta czuje się tylko ozdobą kolekcji męża. Pojawienie się w ich posiadłości charyzmatycznego artysty sprawia, że świat Lillian wywraca się do góry nogami. Jedyne, czego pragnie Maggie Oberon po zerwanych zaręczynach, to ucieczka na drugi koniec świata. Wiadomość o chorobie ukochanej babci Lillian każe jej jednak przyjechać do Cloudesley. Niegdyś budząca zachwyt, dziś popadająca w ruinę posiadłość budzi przerażenie Maggie. Próbując ratować rodzinny majątek, odkrywa sekrety, które na zawsze mogą odmienić jej życie.

47,90 zł
Powiadomienie
68
Projektant - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektant
Niedostępny
Brak

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Olśniewająca historia osadzona w świecie wielkiej mody i Paryża Świeżo upieczona mężatka Copper Reilly przybywa do Paryża zaraz po wyzwoleniu miasta w 1944 r. Kiedy paryżanie celebrują odzyskanie wolności, ona czuje, że utknęła w więzieniu nieszczęśliwego związku. Po kolejnej zdradzie męża Copper żąda separacji. Wkrótce kobieta odnajduje bratnią duszę w osobie skrytego projektanta mody w średnim wieku. Okazuje się, że Riley przypadkowo poznaje Christiana Diora. Jego bojaźliwa natura i niechęć do sławy zderzają się z odważnym blaskiem projektów, które tworzy.. Copper czuje, że mężczyzna jest geniuszem i próbuje odkryć go dla reszty świata. Z aparatem i maszyną do pisania rzuca się w szalony świat dziennikarstwa modowego. Bardzo szybko przekona się, że cena za spełnianie marzeń jest wysoka.

47,90 zł
Powiadomienie
69
Zapach wspomnień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapach wspomnień
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Historia wielkiej miłości i pasji, których nie zniszczyła nawet wojna Kiedy w 1939 znana francuska perfumiarka Danielle wchodzi na pokład luksusowego liniowca, który płynie do Europy, nie wie jeszcze, że ta podróż odmieni jej życie na zawsze. Na pokładzie statku ona i jej mąż dowiadują się o wybuchu wojny, która rozdziela ich z synem będącym pod opieką babci w Polsce. Kolejne miesiące i lata stają się dla Danielle najtrudniejszymi chwilami w życiu. Kobieta rozpaczliwie stara się odnaleźć zagubioną rodzinę. W końcu podejmuje trudną decyzję i wyjeżdża do Ameryki. Danielle nie zamierza się jednak poddawać i chce wykorzystać swój wspaniały dar w Los Angeles. Dzięki determinacji i pasji wkrótce odnosi sukces jako kreatorka perfum oraz dostaje przepustkę do hollywoodzkich elit. Mistrzowski romans, którego strony przewracają się same!

42,90 zł
Powiadomienie
70
Spis lokatorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spis lokatorów
Dostępny
18 szt.

Zbiór opowiadań autorstwa cenionych wrocławskich twórców (autorami tekstów są Maciek Bielawski, Beata i Eugeniusz Dębscy, Tomasz Majeran, Jędrzej Pasierski, Krzysztof Rudowski, Nadia Szagdaj, Agnieszka Wolny-Hamkało, Filip Zawada, Andrzej Ziemiański). Opowiadania z pogranicza wielu gatunków i stylistyk oscylują wokół tematu domostwa: jako przestrzeni miłości i przyjaźni, często skomplikowanych relacji sąsiedzkich, tajemnic z przeszłości i zbrodni, a także – co aktualne zwłaszcza ostatnio – miejsca pracy. Książka objęta jest mecenatem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

71
Welcome To Hel, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome To Hel, LP
Hjelvik, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Father War 2. Thor’s Hammer 3. Helgrinda 4. The Power Ballad Of Freyr 5. Glory Of Hel Strona B 1. 12th Spell 2. Ironwood 3. Kveldulv 4. North Tsar 5. Necromance

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

72
Macabre Cabaret, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Macabre Cabaret, LP
My Dying Bride, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Lista utworów Stron A 1. Macabre Cabaret 2. A Secret Kiss Strona B 1. A Purse Of Gold And Stars 2. Orchestral Shores (Buiksloterkerk Cathedral Mix)

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

73
The Forbidden World, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Forbidden World, CD
LANDBERG, JAYCE, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

1.Promise of Asgaard 2.Never Love Again 3.Happy 4 U 4.Don't Believe 5.Russian Roulette 6.Ghosts of Venus 7.God is Dead 8.Jealousy 9.Vyktorya

73,90 zł
Powiadomienie
74
Descending Upon The Oblivious, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Descending Upon The Oblivious, CD
Dehuman Reign, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworw: 1.Perish or Subdue 2.Kill to Live 3.Serenade to the Blood Moon 4.Prelude to Aberration 5.Obscure Affliction 6..Repay Your Dept in Blood 7.Beyond the Looking Glass 8.Caputo 9.Eternity's Embrace 10.The in Vitro Overture 11.Project G.E.C.U. 12.Self Induced Mass Extinction

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

75
Heavy Metal Nightmare, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heavy Metal Nightmare, CD
FORSAKEN AGE, Soulfood
Dostępny
5 szt.

1.Death Terror 2.Ravens Cry 3.Fire in Our Hearts 4.Blood Magick 5.Iron Overlord 6.Heavy Metal Nightmare 7.Running in the Dark 8.Hail and Farewell 9.Guardians of the Damned 10.Time Warrior

62,90 zł
76
Skycrest, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skycrest, CD
Dostępny
5 szt.

1.The Guardian 2.Skycrest 3.Our Time Has Come 4.Hellbreaker 5.Souleater 6.Welcome to the New World 7.There Can Be Only One 8.Silver Bullet 9.Raise the Flag of Metal 10.End of the Rainbow 11.Ease Your Pain 12.Ode to the Brave

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

77
Santa Monica Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Santa Monica Limited Edition, CD
Dostępny
9 szt.

1. A Separate Peace 2. Death or Liberty 3. Like a Lady 4. Santa Monica 5. Budapest My Love 6. Hold Me 7. Angels Wings 8. Vampire 9. Christina 1 10. Dead Dog 1 11. There Is a Light That Never Goes Out 1 12. A Separate Peace - Extended Version 1 13. Death or Liberty - Extended Version 1 14. Santa Monica - Extended Version

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

78
Kalendarz dobrych dni 2021. Słoneczny, Księżycowy, Chiński Słoneczny Feng Shui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz dobrych dni 2021. Słoneczny, Księżycowy, Chiński Słoneczny F...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

Kalendarz Feng Shui 2021 został opracowany przez zespół pod redakcją Krzysztofa Kazmierowicza. Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce profesjonalnie opracowany Kalendarz dobrych dni na rok 2021. W wydaniu tym znajdą Państwo: - Kalendarz urzędowy (solarny) z wyszczególnionymi imieninami oraz świętami (państwowymi, kościelnymi, słowiańskimi i zwyczajowymi); - Kalendarz księżycowy zawierający m.in.: fazy Księżyca, pozycję Księżyca w znakach zodiaku, godziny wejścia Księżyca w znak zodiaku, cykl wznoszenia i opadania Księżyca, przebywanie Księżyca w węźle oraz wschody i zachody Księżyca; - Kalendarz chiński zawierający heksagramy na każdy dzień i miesiąc oraz niezbędne informacje z zakresu astrologii chińskiej i wyliczenia określające jakość dnia. Kalendarz ten na pewno przyda się nie tylko adeptom i profesjonalistom sztuki feng shui (starożytnej metody poprawy jakości życia na wszystkich jego poziomach), lekarzom, naturoterapeutom i pasjonatom zajmującym się medycyną chińską, terapią su dżok i medycyną ludową, ale także osobom, dla których rytm Księżyca w życiu codziennym jest równie ważny, jak rytm słoneczny i którzy wiele prac oraz decyzji podejmują, opierając się na aspektach lunarnych. Kalendarz ten polecamy też tym z Państwa, którzy wiedzą lub przeczuwają, że powodzenie w działaniu można przewidzieć, bo wszystko ma swój czas i miejsce. I nie ma przypadkowych szans. Wszystko bowiem, co istnieje na Ziemi, przestrzega pewnych zasad. Nie muszą jednak Państwo poznawać tajników tych praw, jeśli chcą czerpać korzyści z nich płynące, czy to w biznesie, czy to w uczuciach, czy to w innych dziedzinach swojego życia. To dla Was właśnie został opracowany według starej chińskiej metody opis każdego dnia. Można zatem wcześniej sprawdzić, czy data będzie korzystna, czy dany dzień jest ?szczęśliwy? i czy na przykład decyzje podjęte w tym dniu przyniosą pomyślne efekty. Jesteśmy przekonani, że nasz kalendarz ułatwi Państwu życie, złagodzi porażki lub przed nimi ochroni i wymiernie przyczyni się do Państwa sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Bywa tak, że starasz się, pracujesz i ciągle pojawiają się przeszkody, albo inaczej ? masz rodzinę i jest nieźle, ale boisz się, że to utracisz. I może właśnie dlatego trzymasz teraz w rękach ten kalendarz... Nic nie dzieje się przypadkowo...

39,00 zł
28,47 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

79
Nic za darmo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nic za darmo
Niedostępny
Brak

Czasami chciałoby się cofnąć czas. Trzeba jednak uważać o co prosi się los, bo w życiu nie ma nic za darmo. Mąż Mai zginął w wypadku samochodowym. Kobieta nie potrafi pogodzić się z utratą ukochanego. Stara się skupić na wychowaniu małego Jasia i pracy, lecz czuje, że w jej sercu nie ma już miejsca na nową miłość. Nawet Rafał, w którym znajduje oparcie, nie może liczyć na coś więcej niż przyjaźń. Już spotkała tego jedynego i nic tego nie zmieni, mimo że już go nie ma. Pewnego dnia na cmentarzu Maja rozmawia z tajemniczą cyganką. To spotkanie zmieni wszystko. Kobieta budzi się dwadzieścia lat wcześniej w dniu swojej matury? Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

42,90 zł
Powiadomienie
80
Moda wczoraj i dziś. Przyjaciółki i moda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moda wczoraj i dziś. Przyjaciółki i moda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Wspaniała zabawa z przyjaciółkami! Ozdabiaj suknie, doklejaj stroje, projektuj wymarzone kreacje. Użyj kolorowych kredek, mazaków i naklejek z książki. Baw się modą! Rozwijaj wyobraźnię i poczucie estetyki. Działaj kreatywnie na co dzień!

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

81
A, b, c... Uczysz się! Pisanie wyrazów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A, b, c... Uczysz się! Pisanie wyrazów
Dostępny
39 szt.

Z książeczkami z serii A, b, c… uczysz się! oraz 1, 2, 3… liczysz ty! dziecko pozna literki i cyferki. Zacznie także pisać i liczyć, przygotowując się do nauki w szkole. To wspaniała zabawa z kolorowaniem, rozwiązywaniem łamigłówek i naklejaniem!

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

82
1, 2, 3... Liczysz ty! Dodawanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1, 2, 3... Liczysz ty! Dodawanie
Dostępny
25 szt.

Z książeczkami z serii A, b, c… uczysz się! oraz 1, 2, 3… liczysz ty! dziecko pozna literki i cyferki. Zacznie także pisać i liczyć, przygotowując się do nauki w szkole. To wspaniała zabawa z kolorowaniem, rozwiązywaniem łamigłówek i naklejaniem!

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

83
1, 2, 3... Liczysz ty! Pisanie cyferek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1, 2, 3... Liczysz ty! Pisanie cyferek
Dostępny
19 szt.

Z książeczkami z serii A, b, c… uczysz się! oraz 1, 2, 3… liczysz ty! dziecko pozna literki i cyferki. Zacznie także pisać i liczyć, przygotowując się do nauki w szkole. To wspaniała zabawa z kolorowaniem, rozwiązywaniem łamigłówek i naklejaniem!

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

84
Bal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bal
Dostępny
2 szt.

Powieść na podstawie hitowego musicalu na Broadwayu Emma Nolan i Alyssa Greene mają wspólny cel: chcą zadebiutować jako para na balu maturalnym. Ale to nie jest takie proste... Alyssa nie ma dość odwagi, by ujawnić mamie swoją orientację, i wciąż odwleka nieuchronną rozmowę. Wie, że łatwo nie będzie… Pani Greene, przewodnicząca rady rodziców, kategorycznie sprzeciwia się, by w studniówce wzięły udział pary jednopłciowe. Szanse na wymarzony bal są coraz mniejsze… I wtedy w prowincjonalnym Edgewater zjawiają się prawdziwe broadwayowskie gwiazdy – chcą wesprzeć dziewczyny w tej nierównej walce. Jednak gdy dobre intencje aktorów obracają się przeciwko wszystkim zainteresowanym, Emma i Alyssa biorą sprawy w swoje ręce, aby pokazać światu, że miłość niejedno ma imię…

37,00 zł
20,35 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 16,65 zł

85
Analiza danych w zarządzaniu projektami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Analiza danych w zarządzaniu projektami
Dostępny
7 szt.

Umiejętna analiza danych jest warunkiem podejmowania działań i wprowadzania optymalnych zmian. Zagadnienie to wymaga uwagi kierownika projektu, obecnie bowiem powstają ogromne ilości danych, a w przyszłości tendencja ta będzie się zdecydowanie nasilać. Transformacja cyfrowa bez wykorzystywania licznych strumieni danych okaże się niemożliwa. Oznacza to, że trzeba wprowadzać mechanizmy pozyskiwania danych, ich oczyszczania, agregacji i prezentacji. Kolejnym etapem jest analiza. Ostateczny cel to interpretacja danych i podjęcie decyzji. Cały ten proces powinien opierać się na rzetelnej wiedzy i pełnej świadomości znaczenia jego poszczególnych elementów. Ta książka prezentuje aktualną wiedzę o analityce danych w odniesieniu do kluczowych obszarów, podejść i metod zarządzania projektami. Zawiera przegląd metodyk analitycznych wraz z porywającą wizją analityki 3.0, w tym kluczowe aspekty przetwarzania w czasie rzeczywistym, śledzenia bilionów punktów danych, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Opisano tu ryzyko związane z analityką danych, poruszono też kwestię komunikowania wyników analizy i związanych z tym zagrożeń. Przedstawiono obecny stan wiedzy na temat zarządzania przepływami dużych ilości danych oraz zarządzania portfelami projektów. W systematyczny sposób zaprezentowano kluczowe zagadnienia wspomagania decyzji, uwzględniwszy przy tym wykorzystanie metod sztucznej inteligencji. Omówiono również dobre praktyki w dziedzinie analityki danych w kontekście zarządzania projektami. W książce między innymi: • miejsce analityki danych w zarządzaniu projektem, • ryzyko związane z analizą danych w projektach, • zbiory big data w środowisku projektowym, • narzędzia informatyczne do analizy danych w zarządzaniu projektami, • wspomaganie decyzji dzięki eksploracji danych, • metodyki zwinne a analityka danych. Analityka danych: bezcenne wsparcie kierownika projektu!

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

86
Ukryty język symboli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryty język symboli
Dostępny
34 szt.

Esencje i notatki o sztuce, religii, liczbach i miastach. Jesteśmy uwikłani w grę obrazów, skomplikowaną rzeczywistość wewnętrzną, zatem języka symbolicznego powinniśmy uczyć się od dziecka. Nie ma czegoś takiego jak nowy człowiek. To ciągle stary człowiek nawarstwiony na poprzednich pokoleniach. Mówiąc obrazowo, stanowimy cienką powłokę na pniu wielu pokoleń. Duża część naszej psyche, ego czy poczucia samego siebie związana jest z archaicznym odbiorem rzeczywistości. W ten sposób komunikuje się z nami owa „nawarstwiona” nieświadomość zbiorowa. Komunikuje się z nami ukrytym językiem symboli. Lech Majewski to poeta, pisarz, malarz i reżyser urodzony w Katowicach, od 1981 pracuje przede wszystkim za granicą. Początkowo studiował malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych, a następnie ukończył studia na Wydziale Reżyserii PWSTFTviT w Łodzi. Jego filmy, m.in.: „Rycerz”, „Lot Świerkowej Gęsi”, „Więzień Rio”, „Ewangelia wg Harry’ego, Basquiat” (scenariusz na podstawie jego książki), „Pokój saren”, „Wojaczek”, „Angelus”, „Ogród rozkoszy ziemskich”, „Szklane usta”, „Młyn i Krzyż” oraz „Onirica”, prezentowane były na festiwalach filmowych w Cannes, Wenecji, Berlinie, Toronto, Rzymie, Nowym Jorku, Rio de Janeiro, Londynie, Barcelonie, Jerozolimie i Montrealu, zdobywając wiele nagród. Wideoarty, fotografie i rzeźby Lecha Majewskiego pokazywało wiele muzeów i galerii świata. W 2006 roku nowojorskie Muzeum of Modern Art uhonorowało jego twórczość organizacją indywidualnej retrospektywy, a rok później instalacja Krew Poety stała się częścią 52. Biennale w Wenecji. Kolejny cykl wideoartów pt. „Bruegel Suite” był wystawiony w Luwrze, Tel Aviv Museum of Art., National Gallery w Londynie, Prado w Madrycie oraz na 54. Weneckim Biennale.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

87
Natuzza Evolo. Tajemnica mistycznego życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Natuzza Evolo. Tajemnica mistycznego życia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

Czy mistyk może dokonać bilokacji na zawołanie? Profesor Valerio Marinelli, uznany włoski fizyk, poddał naukowej analizie niezwykłe zjawiska, jakich doświadczała Natuzza Evolo. Ta skromna, niewykształcona kobieta z Paravati otrzymała dary stygmatów, hemografii i bilokacji, rozmawiała z Jezusem i Matką Bożą, widziała aniołów, a w Wielki Piątek mistycznie przeżywała mękę Chrystusa. Autor zebrał przejmujące świadectwa lekarzy, którzy osobiście poznali Natuzzę Evolo. Poznajemy wyniki ich badań, a także historie uzdrowień dzięki postawionym przez mistyczkę diagnozom. Książka ta nie jest jedynie próbą naukowego wyjaśnienia niecodziennych zjawisk. To przejmująca opowieść o wytrwałym wypełnianiu misji, którą Pan Bóg powierzył jednej z najbardziej fascynujących osobowości współczesnego Kościoła.

32,90 zł
29,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

88
Perfect, Lady Pank, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfect, Lady Pank, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Już wkrótce premiera drugiej płyty Marcina Januszkiewicza – „Perfect Lady Pank”. Po entuzjastycznie przyjętym debiutanckim albumie „Osiecka po męsku” Januszkiewicz chce kontynuować obrany kierunek wysoko postawionej artystycznej poprzeczki i własnymi, zupełnie nieoczywistymi aranżacjami piosenek legendarnych zespołów Perfect i Lady Pank, podzielić się tym, co według niego jest w sztuce najcenniejsze – swoim punktem widzenia. Lista utworów: 1. Ale wkoło jest wesoło 2. Marchewkowe pole 3. Tańcz głupia, tańcz 4. Vademecum skauta 5. Sztuka latania 6. Fabryka małp 7. Mniej niż zero 8. Idź precz 9. Nie płacz, Ewka 10. Pepe wróć 11. Wyspa, drzewo, zamek 12. Zawsze tam gdzie ty 13. Wciąż jestem obcy

41,90 zł
39,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,09 zł

89
Foremki do piasku "Ciastka" 3 sztuki, mix kolorów 39224 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremki do piasku "Ciastka" 3 sztuki, mix kolorów 39224
Wader
Niedostępny
Brak

Zestaw 3 zabawek do piasku w kształcie foremek na ciasteczka. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne foremek – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

5,99 zł
Powiadomienie
90
KPL TRIP WEL CHŁ ŚP+KAF NIEB 068 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KPL TRIP WEL CHŁ ŚP+KAF NIEB 068
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.30

67,20 zł
60,48 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,72 zł

91
Auto Porsche 911 GT2 RS 1/24 do składania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto Porsche 911 GT2 RS 1/24 do składania
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.20

Skala: 1:24

92,90 zł
83,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,29 zł

92
Auto Ferrari 488 Pista 1/24 do składania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto Ferrari 488 Pista 1/24 do składania
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Skala: 1:24

102,90 zł
92,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,29 zł

93
Komplet sukienka + opaska 104-163172 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka + opaska 104-163172
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

94
Komplet sukienka + opaska 98-163172 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka + opaska 98-163172
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

95
IMAGINE new II Cuda świata Niezwykłe budowle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IMAGINE new II Cuda świata Niezwykłe budowle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

96
Dobra kuchnia. Drinki i cocktaile - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobra kuchnia. Drinki i cocktaile
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.17

60,00 zł
43,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

97
Happy English Games. Present Continuous or Future Simple OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Happy English Games. Present Continuous or Future Simple OOP
Dostępny
3 szt.

Nieznana przyszłość, czy zaplanowana zabawa? Decyduj o przyszłości w niesamowitej scenerii niewiarygodnego miasta i latających UFO! Angielskie czasy przyszłe pozwolą Ci marzyć o przyszłości lub ją dokładnie zaplanować. Opakowanie zawiera planszę do gry, 4 pionki, kostkę, 60 kart z czasownikami, instrukcje, propozycje poprawnie ułożonych zdań.   

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

98
Hot Wheels. GBF89 Skok do celu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GBF89 Skok do celu
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Zestaw Hot Wheels „Skok do celu” to wyzwanie dla dwóch miłośników prędkości i precyzji. • Ułóż pomarańczowe tory wraz z wyrzutniami i rampami • Całość połącz z elementem z celami • Ustaw samochody przy wyrzutniach • Wystrzel auta i patrz jak "skaczą" do celu • Wygrywa ten, kto pierwszy ułoży cele w odpowiedniej kolejności Zawartość opakowania: • 2 wyrzutnie, • 2 rampy, • 4 odcinki pomarańczowego toru, • duży element z punktowanymi celami, • samochodzik Hot Wheels. Połącz ten zestaw z innymi i zbuduj swoje własne miasto Hot Wheels (kompatybilność z pomarańczowymi torami i innymi zestawami). Wymiary opakowania: 46.0 x 30.5 x 7.5 cm

111,90 zł
98,47 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,43 zł

99
Zombie-nauka. Jeszcze więcej ikon ewolucji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zombie-nauka. Jeszcze więcej ikon ewolucji
Dostępny
13 szt.

Autorem książki Zombie-nauka. Jeszcze więcej ikon ewolucji jest Jonathan Wells, amerykański biolog. Pierwsze wydanie książki, w języku angielskim, ukazało się w 2017 roku, nakładem wydawnictwa Discovery Institute Press. Wells na kartach Zombie-nauki zastanawia się, dlaczego zdyskredytowane przez niego świadectwa ewolucji nadal funkcjonują w akademickich podręcznikach biologii. Jednocześnie podkreśla, że twierdzenia w nauce powinny opierać się na danych empirycznych, bo tylko takie postępowanie prowadzi do jej rozwoju. Analizując darwinowską teorię ewolucji, amerykański biolog doszedł do wniosku, że koncepcja ta jest uśmierceniem empirycznego ideału nauki. Wells porównał teorię Darwina do zombie, czyli istot umarłych, ale które nadal funkcjonują. Według uczonego podobny proces zachodzi w całej nauce, bo teoria Darwina dotyczy nie tylko biologii, ale wpływa również na inne dziedziny nauki a także kultury, jak religia i edukacja. Nauka staje się coraz bardziej przedsięwzięciem „umarłym”, ponieważ świadectwa empiryczne nie odgrywają już większego znaczenia, ale mimo to nadal funkcjonuje – jest zatem niczym zombie.Amerykański biolog argumentuje, że jedynym sposobem rzeczywistego „ożywienia” nauki jest zerwanie z filozoficzną tradycją materializmu i dopuszczenie do nauki wyjaśnień alternatywnych – teorii inteligentnego projektu. Książka Zombie-nauka jest propozycją skierowaną nie tylko do specjalistów, ale do wszystkich osób, które interesują się kontrowersjami wokół darwinizmu.

48,90 zł
100
Zombie-nauka. Jeszcze więcej ikon ewolucji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zombie-nauka. Jeszcze więcej ikon ewolucji
Dostępny
10 szt.

Autorem książki Zombie-nauka. Jeszcze więcej ikon ewolucji jest Jonathan Wells, amerykański biolog. Pierwsze wydanie książki, w języku angielskim, ukazało się w 2017 roku, nakładem wydawnictwa Discovery Institute Press. Wells na kartach Zombie-nauki zastanawia się, dlaczego zdyskredytowane przez niego świadectwa ewolucji nadal funkcjonują w akademickich podręcznikach biologii. Jednocześnie podkreśla, że twierdzenia w nauce powinny opierać się na danych empirycznych, bo tylko takie postępowanie prowadzi do jej rozwoju. Analizując darwinowską teorię ewolucji, amerykański biolog doszedł do wniosku, że koncepcja ta jest uśmierceniem empirycznego ideału nauki. Wells porównał teorię Darwina do zombie, czyli istot umarłych, ale które nadal funkcjonują. Według uczonego podobny proces zachodzi w całej nauce, bo teoria Darwina dotyczy nie tylko biologii, ale wpływa również na inne dziedziny nauki a także kultury, jak religia i edukacja. Nauka staje się coraz bardziej przedsięwzięciem „umarłym”, ponieważ świadectwa empiryczne nie odgrywają już większego znaczenia, ale mimo to nadal funkcjonuje – jest zatem niczym zombie.Amerykański biolog argumentuje, że jedynym sposobem rzeczywistego „ożywienia” nauki jest zerwanie z filozoficzną tradycją materializmu i dopuszczenie do nauki wyjaśnień alternatywnych – teorii inteligentnego projektu. Książka Zombie-nauka jest propozycją skierowaną nie tylko do specjalistów, ale do wszystkich osób, które interesują się kontrowersjami wokół darwinizmu.

41,00 zł
Wróć do góry