hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.11.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 29 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pingwin na lodzie (Lucrum), na drugim Zakładka magnetyczna Kubuś Puchatek. Rzeka (IF). Kolejny produkt to Jak Jaś i Zosia poznają Polskę (Kangur) oraz Zakładka magnetyczna Kubuś Puchatek. Na ratunek (IF).
1
Pingwin na lodzie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pingwin na lodzie
Lucrum, od 3 lat
Dostępny419 szt.

Kto wrzuci pingwina do wody natychmiast przegrywa zawody! Przełam lody przy grze, w której pechowy pingwin dosłownie traci grunt pod nogami. Biedny nielot wybrał się na spacer i nagle... Trach! Usłyszał odgłos pękającego lodu. To gracze za pomocą specjalnych młotków wzięli się za wykuwanie przerębli w lodowej tafli. Nikt jednak nie chce robić pingwinowi na złość, więc trzeba uważać. Zwycięzcą pozostanie ten, kto pozostawi nieszczęśnika na lodzie. Ten, kto doprowadzi go do przymusowej kąpieli... będzie mógł żądać rewanżu. Nie powstrzymasz śmiechu przy tej niezwykle prostej, niesamowicie wciągającej, zręcznościowej grze dla całej rodziny. W zestawie: • 2 młotki, • 1 pingwin plastikowy, • 4 nóżki, • 1 obwódka planszy, • tarcza losująca, • 38 kawałków lodu.

49,90 zł
43,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,99 zł

2
Zakładka magnetyczna Kubuś Puchatek. Rzeka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Kubuś Puchatek. Rzeka
IF
Dostępny564 szt.

Zakładka magnetyczna do książek ozdobiona grafiką z serii Kubuś Puchatek.

7,90 zł
6,72 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,18 zł

3
Jak Jaś i Zosia poznają Polskę - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak Jaś i Zosia poznają Polskę
Kangur
Dostępny52 szt.

Poznaj Polskę bawiąc się z Jasiem i Zosią. W tej edukacyjnej grze najdziesz żetony z obrazkami kojarzący się właśnie z Polską. Bocian, pierniki, Wisła, góry oraz inne piękne polskie miejsca. Należy je dopasować w odpowiednim miejscu na dużej estetycznej planszy o Polsce. Dzieci w przyjemny sposób poznają kraj oraz rozwijają wyobraźnię.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4
Zakładka magnetyczna Kubuś Puchatek. Na ratunek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Kubuś Puchatek. Na ratunek
IF
Dostępny655 szt.

Zakładka magnetyczna do książek ozdobiona grafiką z serii Kubuś Puchatek.

7,90 zł
6,72 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,18 zł

5
Torba bawełniana, warzywa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana, warzywa
Skona Ting
Dostępny3 szt.

Ozdobna torba na ramię wykonana w 100% z ekologicznej bawełny. Wyprodukowana w Szwecji.

29,80 zł
25,33 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,47 zł

6
Zakładka magnetyczna Kubuś Puchatek. Balony - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Kubuś Puchatek. Balony
IF
Dostępny39 szt.

Zakładka magnetyczna do książek ozdobiona grafiką z serii Kubuś Puchatek.

7,90 zł
6,72 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,18 zł

7
Encyklopedia piłkarska. Rocznik 2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Encyklopedia piłkarska. Rocznik 2020
Dostępny3 szt.

Dwudziesty ósmy w serii „Rocznik 2019-2020” jak zwykle trzymający wysoki poziom. Zawiera kalendarz wydarzeń piłkarskich z aktualizacją do ostatnich dni października 2020 szczegółową dokumentację gier wszystkich reprezentacji, jedyny w swoim rodzaju bilans rozgrywek ekstraklasy i Pucharu Polski, a także opracowanie rozgrywek pań. Wracamy z ulubionym działem Piłkarska Polska cała... i tak do samego spodu! Gratisowym dodatkiem tradycyjnie już szelontanie, czyli przegląd publicystyczno-felietonowych tekstów redaktora naczelnego.

74,00 zł
37,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 37,00 zł

8
Torba bawełniana, żurawie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana, żurawie
Skona Ting
Dostępny3 szt.

Ozdobna torba na ramię wykonana w 100% z ekologicznej bawełny. Wyprodukowana w Szwecji.

29,80 zł
25,33 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,47 zł

9
Angielski. Konwersacje + mp3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Konwersacje + mp3
Dostępny9 szt.

Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych 60 praktycznych dialogów, bogate słownictwo + ćwiczenia.Kurs Angielski. Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się w języku angielskim. Kurs polecany jest także wszystkim osobom, które pragną wzbogacić zasób swojego słownictwa i udoskonalić umiejętność płynnego formułowania dłuższych konstrukcji zdaniowych.Konwersacje obejmują 17 lekcji - ponad 60 praktycznych, uporządkowanych tematycznie, dialogów, m.in.: rozmowa o pogodzie, zgubiłam się w mieście, dzwonię w sprawie pracy, w restauracji, u lekarza, składanie reklamacji, mój szef to potwór, planowanie oficjalnego spotkania. W każdym rozdziale zamieszczono także najbardziej przydatne w codziennych sytuacjach słówka, gotowe zwroty oraz ćwiczenia utrwalające. Kurs jest zarówno doskonałą pomocą dla wszystkich przygotowujących się do egzaminów ustnych, jak też niezbędnikiem konwersacyjnym dla wyjeżdżających za granicę. W książce 104 (strony) zamieszczono pełen zapis wszystkich nagrań, tłumaczenia, klucz odpowiedzi oraz dodatek: określenia czasu i daty (najważniejsze przyimki); na nagraniach MP3 zaś - słówka, zwroty, zdania oraz rozmówki przedstawione w wersji wolniejszej, z tłumaczeniem, i w oryginalnym tempie - łącznie ponad 220 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów.Nie Trać czasu! Słuchaj i ucz się!Nagrania do książki są dostępne pod adresem: www.jezykiobce.pl/gratis

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

10
Finlandia mapa 1:500 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finlandia mapa 1:500 000
NiedostępnyBrak

Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu. Inteligentnie przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, że korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.Mapa Freytag & Berndt to austriacka precyzja danych, przyjazna grafika i wysoka jakość o tradycji sięgającej 1770 roku. Myślisz, że świat ma tylko cztery strony? Oferta map samochodowych Freytag & Berndt to prawie 1000 kierunków zwiedzania na wszystkich kontynentach!Kto kupuje, nie błądzi!Finlandia - główne atrakcje:przyroda, widoki z których będziesz miał wspaniałe zdjęcia, jezioraFinlandia - główne miasta:Espoo , Helsinki , Jyvaskyla , Kuopio , Lahti , Oulu , Tampere , Turku , Vantaa

55,00 zł
46,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,25 zł

11
Święte i tygrysice Piastówny i żony Piastów 1138-1320 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święte i tygrysice Piastówny i żony Piastów 1138-1320
NiedostępnyBrak

Jak to się stało, że w czasach zdominowanych przez mężczyzn możni zgodzili się, aby na tronie Piastów zasiadła kobieta? W dodatku kobieta, której władza formalnie nie różniła się od zasięgu władzy królów? Chociaż legendy uczyniły Jadwigę Andegaweńską jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet u władzy, więcej zamieszania na scenie politycznej wywołały niesłusznie pozostające w jej cieniu przodkinie z dynastii Piastów. Święte i tygrysice, bohaterki i intrygantki, waleczne matki i żony, skandalistki i domniemane trucicielki, które nigdy nie otrzymały tytułu przysługującego królom. To ich działania, nawet jeśli nie były one oficjalnymi władczyniami i "tylko" wspierały swoich mężów w walce o władzę lub sprawowały rządy opiekuńcze w imieniu małoletnich synów, wpływały na zmianę mentalności kilku pokoleń mężczyzn i pośrednio utorowały Jadwidze drogę do tytułu króla. Były wśród nich słynne święte – Jadwiga Śląska i Kinga, ale też kobiety pokroju niepopularnej Agafii, żony Konrada Mazowieckiego. Była także matka Konrada i Leszka Białego, Helena Znojemska, o której nieskory do pochwał Wincenty Kadłubek wyrażał się niemal w samych superlatywach. I był cały szereg kobiet zdeterminowanych w walce o władzę. Barbara Faron – pisarka i historyk z zamiłowania, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na co dzień współpracuje z kilkoma wydawnictwami, uczy języka polskiego i historii w jednej z krakowskich szkół. Jest autorką licznych artykułów z zakresu szeroko pojętej humanistyki i współautorką kilku przewodników turystycznych oraz wydanej nakładem Wydawnictwa Astra książki Siedem śmierci. Jak umierano w dawnych wiekach. W swoim dorobku ma także powieści oraz utwory dla dzieci i młodzieży.

50,00 zł
35,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

12
To tylko muzyka CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To tylko muzyka CD
Dostępny10 szt.

Sławomir Grzymek i jego zespół są pijani muzyką i sztuką, a na koncertach budują nieprawdopodobny klimat, którym rzeczywiście można się upić.W muzyce Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych pobrzmiewają echa tego, co w muzyce gitarowej najbardziej szlachetne. Literackie teksty Grzymka są niejednoznaczne i trudne do zdefiniowania często intrygują, czasem niepokoją. Album przynosi pewne zmiany w muzyce zespołu, które należy określić mianem art rocka.Pierwszy singiel Kowadło (wydany 7.04.2020) trafił na ścieżkę dźwiękową pierwszego sezonu serialu Znaki, którego producent i reżyser Jakub Miszczak przygotował teledysk do utworu.Premiera drugiego singla odbyła się 28 lipca 2020 wraz z publikacją klipu do piosenki na YouTube. Produkcją teledysku ponownie zajęła się grupa ATM, która odpowiada również za realizację serialu. Również utwór Znaki na wodzie powstał na ścieżkę dźwiękową drugiego sezonu serialu Znaki, wyprodukowanego przez telewizję AXN. 2. sezon serialu można oglądać także na kanale Netflix. Sławomir Grzymek występuje w roli Feliksa.

38,00 zł
32,30 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,70 zł

13
Zestaw figurek BAKUGAN Battle Pack 1 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
160,90 zł
148,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,87 zł

14
Figurka Akcji Mighty Pups, Zuma PSI PATROL - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
34,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

15
Notes ozdobny A6 BR NP L01 B ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes ozdobny A6 BR NP L01 B ROSSI
Rossi
Dostępny2 szt.

Notes z gładkimi kremowymi kartkami, z ozdobną okładką. Format A6, 50 kartek.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

12,70 zł
11,43 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,27 zł

16
Figurki BAKUGAN Battle Pack 2 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
160,90 zł
148,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,87 zł

17
Pojazd mini PSI PATROL Marshall - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
28,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

18
Zestaw naprawczo- wymienny do trampoliny 12 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
19
Notatnik ozdobny A4/160K stron gładki Music - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A4/160K stron gładki Music
Make Notes
NiedostępnyBrak

Music Notatnik ozdobny A4 160 stron gładki

29,50 zł
23,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,90 zł

20
Papeteria Box BSC 462 ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papeteria Box BSC 462 ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Papeteria w ozdobnym pudełku, papier o gramaturze 390g/m2. W zestawie znajduje się 10 kopert i 10 kartek.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

36,70 zł
33,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,67 zł

21
Notes ozdobny A5 BR NP L69 C ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes ozdobny A5 BR NP L69 C ROSSI
Rossi
Dostępny5 szt.

Notatnik z gładkimi kartkami. Format A5, 64 kartki.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

17,70 zł
15,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,77 zł

22
Kołonotatnik ozdobny A5 BR NB 004 C ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołonotatnik ozdobny A5 BR NB 004 C ROSSI
Rossi
Dostępny5 szt.

Notatnik z kremowymi kartkami w delikatną linie, na kole, zamykany na gumkę. Format A5, 64 kartki.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

36,30 zł
32,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,63 zł

23
Papeteria Box z przykrywką BSC 111 ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papeteria Box z przykrywką BSC 111 ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Papeteria w ozdobnym pudełku z przykrywką, papier o gramaturze 240g/m2. W zestawie znajduje się 10 kopert i 10 karnetów. Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

49,50 zł
44,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,95 zł

24
Last Wanderer CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Wanderer CD
Gootovsky, Soliton
Dostępny9 szt.

Gootovsky - Last Wanderer

33,60 zł
28,56 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,04 zł

25
Ilona Damięcka - Hope - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilona Damięcka - Hope
Dostępny9 szt.

Ilona Damięcka to znakomita jazzowa pianistka, wokalistka i kompozytorka. Urodziła się 18 marca 1976 roku w Katowicach. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach, która ma na koncie 4 płyty: ,,Hurry up", ,,Fifth Side - Live in Radio Gdańsk", ,,Monk's Midnight", ,,Pieśni Polskie vol. 1". W sierpniu 2020 ukazał się jej drugi autorski album ,,Hope" tym razem nagrany w trio z Pawłem Urowskim (double bass) i Krzysztofem Szmańdą (drums).Tracklista:1. The Sea 2. Matrix 3. Głupawka 4. Waltz For Master T.S 5. Jewish Dance 6. Breath of Holy Spirit 7. Hope 8. TenFour

35,80 zł
30,43 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,37 zł

26
Gra Piłkarze Mega Creative 417394 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Piłkarze Mega Creative 417394
Mega Creative
NiedostępnyBrak

Piłkarzyki stołowe to dziecięca wersja popularnej gry, czyli stołu z piłkarzykami. Gra Mega Creative idealna dla dzieci na zabicie nudy w długie jesienne i zimowe wieczory. Ćwiczy koncentrację i dostarcza wielu emocji Gra jest przeznaczona dla dwóch osób. Piłkarzykami można poruszać za pomocą ruchomy pokręteł. Gra wykonana z plastiku. Przeznaczona dla dzieci od lat 4 . Nie wymaga zasilania bateriami. Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 59x36x8.

164,90 zł
123,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 41,22 zł

27
Zestaw Klocków Kuchnia Mega Creative 419227 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Klocków Kuchnia Mega Creative 419227
Mega Creative, Mega Creative - Import
NiedostępnyBrak

Niezwykle rozwijający wyobraźnię i zdolności manualne dziecka zestaw klock oacute w. Kuchnia zbudowana z klock oacute w zapewni każdemu dziecku ogrom zabawy /p p Zestaw składa się z 43 element oacute w klock oacute w, element oacute w obudowy kuchni oraz akcesori oacute w kuchennych. Kuchnia posiada efekty świetlno-dźwiękowe. Wymagane 3 baterie AA 1,5V - nie załączono. Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 3 . /p p Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 29x28x18

114,90 zł
86,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 28,72 zł

28
CER 4 The Lady in White - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CER 4 The Lady in White
NiedostępnyBrak

Award-winning original fiction for learners of English. At seven levels, from Starter to Advanced, this impressive selection of carefully graded readers offers exciting reading for every student's capabilities. Is it coincidence or is he losing his mind? While researching a new programme, John, a successful television producer, comes across a story about a ghostly hitch-hiker. Soon he realises that the story of the Lady in White bears many similarities to part of his own life. Returning to London from a holiday in Ireland, John begins to ask himself some uncomfortable questions. Paperback-only version. Also available with Audio CDs including complete text recordings from the book.

33,00 zł
29,04 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,96 zł

29
Schowek
Jobe Bells, CD
Afroman, Hungry Hustler Records
NiedostępnyBrak

Gatunek: Rap/Hiphop, Rok wydania: 2004, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: AFROMAN, Wydawca: HUNGRY HUSTLER RECORDS

62,90 zł
30
Teczka na dokumenty FF T01A (3szt) ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka na dokumenty FF T01A (3szt) ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Opakowanie zbiorcze 3 szt.Ozdobna teczka na dokumenty A4. Zestaw składa się z 3 teczek, które umożliwiają segregowanie dokumentów.Produkt z ekskluzywnej galanterii, wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

15,70 zł
14,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,57 zł

31
Papeteria Box FZN 003 ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papeteria Box FZN 003 ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Papeteria w ozdobnym pudełku, papier o gramaturze 390g/m2. W zestawie znajduje się 10 kopert i 10 kartek.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

45,90 zł
41,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,59 zł

32
Kołonotatnik ozdobny A5 BR NB 016 C ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołonotatnik ozdobny A5 BR NB 016 C ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Notatnik z kremowymi kartkami w delikatną linie, na kole, zamykany na gumkę. Format A5, 64 kartki.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

36,30 zł
32,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,63 zł

33
Notatnik ozdobny A5 BR NB L03 F ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 BR NB L03 F ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Notatnik z kremowymi kartkami w delikatną linie. Format A5, 96 kartek.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

29,00 zł
26,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

34
Metodo 3 de espanol podręcznik B1 + CD audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
114,00 zł
96,90 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 17,10 zł

35
Notatnik ozdobny A5 BR NB PM1 A ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 BR NB PM1 A ROSSI
Rossi
Dostępny6 szt.

Notatnik z gładkimi kremowymi kartkami "Pietro Mascagni". Format A5, 64 kartki.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

25,70 zł
23,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,57 zł

36
Jak Jaś i Zosia poznają swój dom - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak Jaś i Zosia poznają swój dom
Kangur
Dostępny24 szt.

Czy wiecie co macie w domu? Poznajcie go lepiej bawiąc się z Jasiem i Zosią. W tej edukacyjnej grze znajdziesz żetony przedstawiające rzeczy z Waszego domu. Czy wiesz gdzie one się znajdują? Dopasuj żetony w odpowiednim miejscu na dużej estetycznej planszy. Dzieci w przyjemny sposób poznają codzienne rzeczy i rozwijają wyobraźnię.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

37
Notatnik ozdobny A5 TW NB V20 B ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 TW NB V20 B ROSSI
Rossi
Dostępny2 szt.

Notatnik z gładkimi kremowymi kartkami. Format A5, 64 kartki.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

36,30 zł
32,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,63 zł

38
Kołonotatnik ozdobny A5 BR NB 013 C ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołonotatnik ozdobny A5 BR NB 013 C ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Notatnik z kremowymi kartkami w delikatną linie, na kole, zamykany na gumkę. Format A5, 64 kartki.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

36,30 zł
32,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,63 zł

39
Notatnik ozdobny A5 TW NB 114 B ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 TW NB 114 B ROSSI
Rossi
Dostępny2 szt.

Notatnik z gładkimi kremowymi kartkami. Format A5, 64 kartki.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

36,30 zł
32,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,63 zł

40
Notatnik ozdobny A5 BR NB L13 F ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 BR NB L13 F ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Notatnik z kremowymi kartkami w delikatną linie. Format A5, 96 kartek.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

29,00 zł
26,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

41
Operacja pandemia. Globalna psychoza i nowy totalitaryzm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja pandemia. Globalna psychoza i nowy totalitaryzm
NiedostępnyBrak

To nie jest kolejna książka o wirusie! Ta książka nie jest ani o wirusach, ani o chorobach, ani o ich leczeniu. To książka o sposobach, w jakie władza programuje ludzką świadomość, mając do dyspozycji media i kontrolując świat nauki. To książka o wojnie psychologicznej z ludźmi, którą wywołano pod pretekstem walki o zdrowie i bezpieczeństwo, wojny prowadzonej poprzez manipulację informacjami, sterowanie emocjami, nękanie i zastraszanie. Używając prowokacyjnej formy i zadając niewygodne pytania, autor zmusza czytelnika do zastanowienia się nad prawdziwą naturą demokratycznej władzy oraz rolą mediów i nauki w jej sprawowaniu. Ukazując radykalne zmiany w świecie, jakie wprowadza się przy okazji walki z wirusem, tłumaczy, jak uwolnić się od strachu, za pomocą którego władza próbuje rządzić ludźmi Jak powiedział słynny detektyw Sherlock Holmes: „Gdy odrzucisz to, co niemożliwe, wszystko pozostałe, choćby najbardziej nieprawdopodobne, musi być prawdą.” Prawda wyzwala – to nie tylko pusty slogan. Prawda rzeczywiście prowadzi do wolności. Dlatego istniejący system oparty jest na globalnym i wielowarstwowym kłamstwie. To najdoskonalszy sposób sprawowania władzy i egzekwowania posłuszeństwa, doskonalszy niż przemoc. Kiedy cię biją, wiesz o tym. Kiedy cię okłamują – zwykle nic nie podejrzewasz. Kiedy biją cię systematycznie, zaczynasz się buntować. Kiedy cię systematycznie okłamują, wierzysz coraz bardziej. Siłą mogą zniszczyć twoje ciało, ale nie muszą odebrać ci wolności, która jest w twojej świadomości. Za pomocą kłamstwa przejmują twoją świadomość, odbierają ci wolność, a potem przejmują ciało.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

42
Papeteria Box z przykrywką BSC 113 ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papeteria Box z przykrywką BSC 113 ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Papeteria w ozdobnym pudełku, papier o gramaturze 120g/m2. W zestawie znajduje się 10 kopert i 10 papierów listowych.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

55,00 zł
49,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

43
Papeteria Box z przykrywką BSC 024 ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papeteria Box z przykrywką BSC 024 ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Papeteria w ozdobnym pudełku, papier o gramaturze 240g/m2. W zestawie znajduje się 10 kopert i 10 karnetów.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

47,70 zł
42,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,77 zł

44
Papeteria Box z przykrywką BSC 099 ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papeteria Box z przykrywką BSC 099 ROSSI
Rossi
NiedostępnyBrak

Papeteria w ozdobnym pudełku z przykrywką, papier o gramaturze 240g/m2. W zestawie znajduje się 10 kopert i 10 karnetów. Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

49,50 zł
44,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,95 zł

45
Notes ozdobny A5 BR NP L73 C ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes ozdobny A5 BR NP L73 C ROSSI
Rossi
Dostępny9 szt.

Notatnik z gładkimi kartkami. Format A5, 64 kartki.Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

17,70 zł
15,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,77 zł

46
Zakreślacz Roller Fluo Peps zielony bls MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz Roller Fluo Peps zielony bls MAPED
Maped
NiedostępnyBrak

ROLLER FLUO'PEPS - zakreślanie ze wzorem. Produkt łączący funkcje pieczątki i zakreślacza. Niezawodny w użytkowaniu. Rolka pracuje cicho, płynnie, nie powoduje tarcia na papierze, działa w dwie strony. Intensywne kolory, tusz odporny na działanie światła, nietoksyczny. Lekko wygiety, klasyczny kształt obudowy. Nadaje się do wszystkich rodzajów papieru. Dostępny w pięciu kolorach. Kolor zielony, blister.

14,40 zł
47
Dziurkacz Czterodziurkowy Eagle 9401 Czarny 15 kartek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziurkacz Czterodziurkowy Eagle 9401 Czarny 15 kartek
KW Trade
NiedostępnyBrak

dziurkacz metalowy 4-dziurkowy br / listwa formatowa br / dwa osobne pojemniki na odpady z tworzywa sztucznego nierysującego podłoża br / dziurkuje do 15 kartek br / średnica dziurki 5,5 mm br / rozstaw dziurek 80 240 mm br / gwarancja 3 lata

50,90 zł
48
Tor Samochodowy Na Dynamo z Akcesoriami Mega Creative 394506 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor Samochodowy Na Dynamo z Akcesoriami Mega Creative 394506
Mega Creative, Mega Creative - Import
NiedostępnyBrak

Daj swoim pociechą porwać się emocją współrywalizacji i zaprosić znajomych do zabawy, organizując zawody na najlepszego lidera i kierowcę. Szczegółowe wykonanie i zawrotna prędkość spowoduje, że nasz Tor Formuły 1 Mega Creative nigdy się nie znudzi Tor samochodowy napędzany jest na dynamo. Aby ścigać się autem, należy kręcić korbką, im szybciej kręcimy tym szybciej jedzie auto. Ale trzeba uważać na zakrętach żeby samochód nie wypadł z toru bo stracimy bezcenny czas podczas wyścigu. Tor jest składany bez pomocy śrubek, więc nawet nasze dziecko będzie mogło go z łatwością złożyć. Tor ma długość 175 cm a średnicę 100 cm w skali 1 32.Po złożeniu długość jazdy wynosi 432 cm. Całość wykonana z plastiku. Przeznaczony dla dzieci od lat 6 . Nie wymaga zasilania bateriami. Wymiary opakowania dł. x szer. x gł. cm 74x46x10

167,90 zł
125,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 41,97 zł

49
Notes ozdobny A5 BR NP L49 C ROSSI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes ozdobny A5 BR NP L49 C ROSSI
Rossi
Dostępny4 szt.

Notatnik z gładkimi kremowymi kartkami. Format A5, 64 kartki. Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

14,30 zł
12,87 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,43 zł

50
Auto Wyścigowe Zdalnie Sterowane Mega Creative 443483 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto Wyścigowe Zdalnie Sterowane Mega Creative 443483
Mega Creative, Mega Creative - Import
NiedostępnyBrak

Wspaniałe Auto wyścigowe MEGA CREATIVE pozwoli dziecku przenieść się na tor wyścigowy i poczuć się jak kierowca bolidu Formuły 1 Samochód zdalnie sterowany za pomocą pilota. Posiada możliwość poruszania się we wszystkich kierunkach. Auto w skali 1 16. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Całość wykonana z plastiku oraz gumy. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Wymaga zasilania bateriami 4 x AALR06- załączono do zestawu oraz 2 bateriami AA 1,5V - nie załączonymi do zestawu oraz 2 x AALR06- nie załączono do zestawu. Wymiary opakowania dł. x szer. x gł. cm 35x12x16.

67,90 zł
50,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,97 zł

Wróć do góry