hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.11.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 27 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu (Alicja Karczmarska-Strzebońska), na drugim Basia. Wielka księga przygód (Zofia Stanecka). Kolejny produkt to Ballady i romanse (Adam Mickiewicz) oraz Basia. Wielka księga pytań (Zofia Stanecka).
1
Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu
Dostępny
486 szt.

Czytanie to kluczowa umiejętność, od której zależy nie tylko szkolne powodzenie dziecka, ale cała jego przyszłość. Zdarza się, że dzieci mają problemy z opanowaniem go – ale nauka czytania nie musi być trudna ani długotrwała! Z pomocą przychodzi Czytanie metodą sylabową – karty pracy. Książka jest efektem połączenia metody sylabowej, uważanej za najskuteczniejszą metodę nauki czytania, ze sprawdzonym rozwiązaniem, jakim jest nauka w oparciu o jedną kartkę dziennie. Taka ilość materiału sprawia, że dziecko nie znudzi się i nie zniechęci, a systematyczność gwarantuje sukces i wymierne postępy, które dziecko widzi i dzięki temu jest zmotywowane do dalszej pracy. Metoda sylabowa uczy czytania sylabami, bez niepotrzebnego głoskowania, co pozwala na uniknięcie związanych z nim kłopotów i przyspiesza naukę. Przejście od czytania sylab przez proste wyrazy do zdań, najpierw krótkich, potem coraz dłuższych, przypomina etapy rozwoju mowy, przez co jest dla dziecka naturalne i intuicyjne. Karty pracy są kolorowe, bogato ilustrowane, atrakcyjne wizualnie, zachęcają do pracy. Zostały też przygotowane tak, by przy kserowaniu na czarno-białej kopiarce strony nie traciły czytelności i estetycznego wyglądu. Gorąco polecamy!

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

22 osoby kupiły
2
Basia. Wielka księga przygód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia. Wielka księga przygód
Dostępny
241 szt.

Basia w swoim krótkim życiu przeżyła naprawdę wiele przygód. Walczyła z bakteriami, szukała na śniegu śladów zwierząt, a nawet zmieniła się w wilka! Czasem przytrafiały jej się przygody miłe, jak na przykład wtedy, kiedy jadła lody, a czasem niezbyt przyjemne, jak gdy przyśniło jej się coś okropnego. Jednak do wszystkich tych wydarzeń Basia podeszła z charakterystycznym dla siebie humorem. Zresztą dobrze się skończyły. W Wielkiej księdze zebrano 28 krótszych opowiadań o Basi i jej rodzinie, opublikowanych w latach 2011-2012 w miesięczniku „Dziecko”. Książkę podzielono na cztery części, zgodnie z porami roku. Na każdą porę przypada siedem opowiadań. Tom zawiera również szczegółowe drzewo genealogiczne rodziny Basi i przewodnik po jej świecie. Basia to dziewczynka, z którą dzieci bez trudu się utożsamią pomysłowa, czasem niesforna, jak każde dziecko. Autorka Zofia Stanecka z sympatią opisuje perypetie całej rodziny dziewczynki, w której każdy ma swoje wady i zalety, ale przy tym nie sposób ich nie lubić. Książkę zdobią oryginalne ilustracje Marianny Oklejak. Przygody Basi opisane są ładnym, żywym językiem, który dzieci z łatwością zrozumieją. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

15 osób kupiło
3
Ballady i romanse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ballady i romanse
Dostępny
450 szt.

Ballady i romanse w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tego utworu na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Ballady i romanse Adama Mickiewicza to jedno z najważniejszych dzieł w polskiej literaturze, a jednocześnie utwór otwierający epokę polskiego romantyzmu. Każda z ballad znajdujących się w zbiorze jest doskonałą realizacją motywów romantycznych, które składają się na całokształt epoki – mamy tutaj więc nieszczęśliwą miłość, tajemnice i zbrodnie, nastrojowe i niebezpieczne miejsca oraz krajobrazy, duchy, upiory, zjawy, a wszystkie utwory spaja w całość niezmienne przekonanie o istnieniu Boskiej sprawiedliwości, która za każde zło nieuchronnie zsyła karę, a każde dobro zawsze nagradza. Melodyjność i rytmiczność języka oraz dynamiczna akcja ballad sprawiają, że mimo upływu niemal dwustu lat od ich powstania wciąż nie można oderwać się od lektury. Przedstawiamy nowe wydanie Ballad i romansów – w serii „Kolorowa Klasyka”, starannie opracowane edytorsko i uzupełnione o ilustracje idealnie oddające atmosferę zbioru, stworzone przez tak znanych artystów, jak Michał Elwiro Andriolli, Czesław Jankowski, Piotr Stachiewicz i wielu innych. W połączeniu z intrygującą, klimatyczną okładką sprawiają one, że książka może stanowić doskonały prezent dla konesera literatury, a także ozdobę każdej domowej biblioteczki. Zapraszamy do lektury!

27,95 zł
19,99 zł

Rabat 28,5%
oszczędzasz 7,96 zł

9 osób kupiło
4
Basia. Wielka księga pytań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia. Wielka księga pytań
Dostępny
138 szt.

Basia. Wielka księga pytań to tak naprawdę wielka księga odpowiedzi na codzienne i niecodzienne pytania przedszkolaków. W końcu, jak wyliczyli naukowcy, dzieci w wielu przedszkolnym zadają około 300-400 pytań dziennie. Basia również. Dlaczego? Po co? Jak? Kiedy? Dociekliwa Basia dopytuje mamę, wierci dziurę w żołądku tacie i ciągnie za język babcię, dziadka, a nawet pluszowego Miśka Zdziśka. Chce zrozumieć, po co jest to wszystko, skąd się wzięło i jak działa. Basia. Wielka księga pytań to skarbnica wiedzy dla dzieci i praktyczna ściąga dla dorosłych. Książka zasypuje pytaniami, ale i odpowiedziami. Basia. Wielka księga pytań ma formę krótkich rozmów Basi z ofiarami jej niebywałej ciekawości. Autorka Zofia Stanecka, jak zwykle postarała się, aby były to dyskusje cięte, pełne humoru i ciepła. Jak zwykle podczas czytania Basi, trudno się powstrzymać się od chichotu. Seria książek o Basi stworzona przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak należy już do kanonu literatury dla przedszkolaków. Książkę wielką sympatią darzą też rodzice oraz pracownicy bibliotek.

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

7 osób kupiło
5
Kraków; laminowany plan miasta mini 1:20 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraków; laminowany plan miasta mini 1:20 000
Dostępny
17 szt.

Jedyny taki format map na rynku. Dwustronnie laminowany miniaturowy plan centralnych dzielnic Krakowa mieści się w dłoni – dosłownie! Zawiera m.in.: • szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, • bogatą treść turystyczną: zabytki, muzea, hotele, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe i inne istotne obiekty, • szczegółowy plan Starego Miasta w skali 1:12 000 (1 cm – 120 m), • linie autobusowe i tramwajowe wraz z nazwami przystanków, • sygnalizację świetlną, ulice jednokierunkowe, parkingi. Seria „comfort! map” to praktyczne mapy na każdą okazję. Dwustronnie laminowane i wodoodporne, nie tracą walorów użytkowych przez długi czas, można na nie nanosić i ścierać notatki. Mapy łatwo też złożyć w dowolny sposób, nie niszcząc ich. Seria obejmuje zarówno mapy turystyczne, jak i samochodowe oraz plany miast w różnych formatach.

6,05 zł
4,99 zł

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,06 zł

5 osób kupiło
6
Nienawiść - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nienawiść
Dostępny
43 szt.

Zbiór opowiadań, który stał się kanwą filmu Wojciecha Smarzowskiego o Wołyniu Polskie Kresy wytworzyły własną piękną legendę, zrodziły takich gigantów literatury jak Mickiewicz, Słowacki, Schulz i Herbert, ale stały się też ziemią kaźni i straszliwych zbrodni ludobójstwa. A zbrodnie te, dokonywane w latach 1939-1947 na Polakach, Żydach, Ormianach przez ukraińskie formacje nacjonalistyczne, odbijały się jak echo hańbą odwetu. Nienawiść to książka o tamtych czasach, o rozpadzie wartości i zagładzie łacińskiej cywilizacji, o konflikcie sumienia i dramacie ludzkiej godności, a także o pamięci, o której Kardynał Stefan Wyszyński pisał: "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie". Ten zbiór wstrząsających opowiadań nie pozwala, by tylko kamienie mówiły. W pełnych głębi i prawdy obrazach Srokowski ocala świat, o którym wielu chciałoby zapomnieć. Z niezwykłą ekspresją i wrażliwością pochyla się nad każdą ofiarą, jednoczy się z każdym cierpieniem i przestrzega przed nienawiścią. Stanisław Srokowski – poeta, prozaik, dramaturg, krytyk literacki, tłumacz. Urodzony na Kresach; po wypędzeniu w 1945 r. wraz rodziną osiadł w Szczecińskiem. Studiował na WSP w Opolu (dyplom 1960), pracował w Legnicy, jako nauczyciel. Po Marcu 68 zmuszony do opuszczenia szkoły, zamieszkał we Wrocławiu, zatrudniony m.in., w Klubie Seniora i jako dziennikarz. W stanie wojennym wyrzucony z redakcji; blisko dwa lata bezrobotny. W okresie 1990-1993 wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego. Aktywny uczestnik działań na rzecz odnowy moralnej, społecznej i politycznej kraju. Założył Solidarność w redakcji „Wiadomości”, doradzał Z.W. NSZZ Solidarność R.I. we Wrocławiu; był rzecznikiem prasowym związku. Autor wielu powieści, m. in. Duchy dzieciństwa, Repatrianci, Lęk, Anioł zagłady, trylogii kresowej Ukraiński kochanek, Zdrada, Ślepcy idą do nieba, zbioru opowiadań Strach oraz tomów poezji (m. in. Strefa ciszy, Akty, Zjadanie, Miłość i śmierć, Liryki), a także książek biograficznych, sztuk teatralnych i słuchowisk.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

3 osoby kupiły
7
Minerały świata (wyd. 4/2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minerały świata (wyd. 4/2020)
Dostępny
366 szt.

Jeśli ktoś interesuje się minerałami, poszukuje ładnych okazów lub ma już ich kolekcję, ten leksykon przyda mu się z pewnością. Ułatwi on rozpoznawanie i oznaczanie minerałów. Ukazano w nim 500 okazów w takim stanie, w jakim znajduje je laik. Umożliwia to nawet początkującym hobbystom skuteczną i stuprocentowo pewną identyfikację znalezionych okazów. Książka zawiera: -system szybkiego oznaczania, pozwalający na szybkie zawężenie poszukiwań do małej, przejrzystej grupy minerałów; -oznaczanie na podstawie takich własności, jak barwa, rysy, twardość, gęstość, połysk, łupliwość, postać krystalograficzna; - dodatkowe informacje dotyczące miejsc występowania oraz minerałów współwystępujących (również w Polsce); -wprowadzenie w mineralogię; -realistyczne, wysokiej jakości barwne zdjęcia;Tłumaczenie: Floriańczyk Barbara

60,00 zł
48,60 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,40 zł

4 osoby kupiły
8
To nie twoja wina WAM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie twoja wina WAM
Dostępny
3 szt.

Markowi trudno pogodzić się z separacją rodziców. Jest przekonany, że mama i tata rozstają się z jego winy. Rozmowy z dorosłymi nie przynoszą większych rezultatów. Dopiero widok obojga rodziców entuzjastycznie kibicujących mu podczas meczu, przekonuje chłopca o prawdziwości ich słów.Seria Wielkie problemy naszych dzieci prezentuje historyjki terapeutyczne, służące zwerbalizowaniu problemu, a tym samym sprzyjające zrozumieniu lęków, obaw, niepowodzeń oraz pokazujące, jak należy sobie z nimi radzić.Serię kierujemy nie tylko do dzieci, ale przede wszystkim do rodziców i nauczycieli. Pozwoli im ona wspierać dzieci i będzie pomocą pedagogiczną w przekazywaniu umiejętności pokonywania różnych trudności oraz budowaniu relacji z otoczeniem, a uczniów uwrażliwi na potrzeby innych.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

2 osoby kupiły
9
BiznesMama. Biznes urodzony w domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

2 osoby kupiły
10
Wyścigi na torze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyścigi na torze
Alexander
Dostępny
46 szt.

Zestaw zawiera 2 gry planszowe – wyścigi na torze bolidów i motocykli. Wyścigi motocykli i bolidów to dwie emocjonujące gry planszowe. Wygrywa w nich ten, kto pierwszy postawi swój pionek na ostatnim polu trasy. Na torze gracze napotykają wiele przeszkód. Dzięki temu gry są bardzo emocjonujące i zapewniają doskonałą zabawę nie tylko dzieciom. Zawartość opakowania: • plansza do gry, • pionki, • kostka do gry, • instrukcja.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
11
Marcin Luter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marcin Luter
Dostępny
4 szt.

Publiczna działalność Marcina Lutra rozpoczęła się od wywieszenia na drzwiach katedry w Wittenberdze 95 tez, w większości dotyczących odpustów. Zależało mu na reformie Kościoła, na udostępnieniu wiernym Pisma Świętego. Marzył o powrocie do ewangelicznych korzeni. Jego reformatorski wysiłek szybko został upolityczniony i wykorzystany dla celów przez niego niezamierzonych. Wiele jego intuicji przetrwało jednak i znalazło uznanie we współczesnym Kościele.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
12
Wprowadzenie do filozofii umysłu WAM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wprowadzenie do filozofii umysłu WAM
Dostępny
3 szt.

W jaki sposób umysł poznaje materialny świat zewnętrzny?Czym jest owo umysłowe "coś", do którego odnoszą się terminy: "myśli", "pragnie", "odczuwa ból"?O jaki związek nam chodzi, gdy mówimy o wzajemnym oddziaływaniu pomiędzy umysłem a ciałem?Jak możemy poznać stany świadomości drugiej osoby?W niniejszym opracowaniu nie będę się szerzej zajmował tradycyjnymi, znanymi z historii filozofii odpowiedziami na przytoczone powyżej pytania. Omawiam i krytycznie analizuję kolejne filozoficzne próby rozwiązania problemu umysł - ciało, proponowane w ramach anglosaskiej filozofii analitycznej i związanej z nią kognitywistyki.Józef Bremer

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

2 osoby kupiły
13
Mythos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mythos
Dostępny
626 szt.

Wkrocz do innego świata – do świata magii, chaosu, potworów i szalonych bogów – w fenomenalny, Mythosie

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

2 osoby kupiły
14
Rok wśród pingwinów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok wśród pingwinów
Dostępny
46 szt.

Fascynująca relacja z wyprawy na drugi koniec świata i niepowtarzalny portret najbardziej wyjątkowych mieszkańców Antarktydy. Podczas antarktycznej zimy dzieją się rzeczy niesamowite. Gdy temperatura spada do minus sześćdziesięciu stopni, a morze wokół południowego kontynentu zamarza, pingwiny cesarskie – największe ze wszystkich pingwinów – rozpoczynają wielokilometrową wędrówkę po lodzie, aby dotrzeć tam, gdzie mają przyjść na świat ich młode. Żadne inne zwierzęta nie rozmnażają się w tak surowych, niesprzyjających warunkach. Matki i ojcowie wymieniają się rolami, a samce poszczą przez ponad sto dni najstraszliwszej zimy, aby wysiedzieć jaja i bezpiecznie sprowadzić młode pisklęta na skuty lodem świat. Rok wśród pingwinów to opowieść o wyprawie na kraniec świata. Lindsay McCrae, ceniony i wielokrotnie nagradzany twórca filmów przyrodniczych, należący do ekipy sir Davida Attenborough operator, przez 337 dni podziwiał unikatowe piękno Antarktydy i śledził z bliska życie jedenastu tysięcy pingwinów cesarskich. Ta książka to fascynująca kronika życia, śmierci i ponownych narodzin tych wyjątkowych ptaków, a także opowieść o niezwykłym doświadczeniu człowieka, który spędził blisko rok w najbardziej ekstremalnych warunkach, jakie tylko sobie wyobrazić. „Dwunastu mężczyzn chodziło po Księżycu. A ilu spędziło cały sezon z pingwinami cesarskimi na Antarktydzie? Jednym z nich był Lindsay McCrae – a to jest jego niesamowicie szczera i fascynująca relacja” – Chris Packham, brytyjski przyrodnik. „Niesamowity pamiętnik! (…) McCrae przez blisko rok obserwował życie tysięcy pingwinów. Poczynił wiele dogłębnych spostrzeżeń na temat tych pięknych, mierzących metr wzrostu ptaków” – „Nature”.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

2 osoby kupiły
15
Samochody osobowe. Zabawiajki, ciekawostki, kolorowanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochody osobowe. Zabawiajki, ciekawostki, kolorowanki
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
8 szt.

To zdecydowanie nie jest zwykła kolorowanka z samochodzikami, chociaż nie brakuje tu ilustracji do kolorowania i barwnych naklejek oraz zadań. Książeczka została przygotowana z myślą o małych entuzjastach motoryzacji. Pełno tu ciekawostek i faktów historycznych. Pozycja opracowana z myślą o wspólnym z dzieckiem poznawaniu świata, w sposób ciekawy, ba, wręcz porywający, także dla rodzica.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
16
Góra Śmierci. Poligon SS i Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Pustkowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góra Śmierci. Poligon SS i Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Pustko...
Dostępny
135 szt.

Więźniowie, którzy tu trafili, szybko orientowali się gdzie są, bo oprócz woni leśnej ściółki i żywicy, czuli coś jeszcze. Mdły odór palonych ciał. Fetor, który był nie do zniesienia. Zapach spalonego tłuszczu i włosów unosił się z niedalekiej górki i rozchodził po całej dolinie, a nawet dalej […]. Ogień na Górze Śmierci płonął stale, dniem i nocą. Pustków – poligon SS i hitlerowski obóz pracy przymusowej utworzony w 1940 roku, pod Dębicą na Podkarpaciu, funkcjonował do lipca 1944 roku, także jako obóz jeniecki. Na pilnie strzeżonym poligonie SS- Truppenübungsplatz „Heidelager” testowano tajną broń rakietową V-1 i V-2. Ocenia się, że w obozach pracy Pustkowa łącznie życie straciło około 7000 Żydów, 5000 jeńców sowieckich i 3000 Polaków. Byli bici, głodzeni, zamęczani pracą, rozstrzeliwani. Jak twierdzili jego więźniowie – Pustków, to był taki Oświęcim, tylko w mniejszej skali. Po zajęciu go przez oddziały 1. Frontu Ukraińskiego, w sierpniu 1944 roku, wykorzystany został jako obóz jeniecki dla 12 000–15 000 Niemców, Ślązaków, Kaszubów, z których około 3000 straciło tu życie. Przez wiele lat historia ta pozostawała mało znana. Teraz Autorka oddała głos jej świadkom. Agnieszka Kruszyńska-Idzior – ukończyła historię na Uniwersytecie Rzeszowskim i public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od 2006 roku pracuje w tygodniku „Obserwator Lokalny”. Dwukrotnie nominowana w konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2018. W tym samym konkursie, w 2020 roku, została laureatką nagrody specjalnej Muzeum Powstania Warszawskiego.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
17
Kryminologia zła Dożywotnie więzienie okiem ekspertów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryminologia zła Dożywotnie więzienie okiem ekspertów
Dostępny
47 szt.

? Czy skazani na karę pozbawienia wolności mają prawo do szczęścia? ? Jak jest ono rozumiane przez więźnia i wykonawców kary pozbawienia wolności? ? Co więzienie ma do zaproponowania więźniom dożywotnim, aby osiągnąć resocjalizacyjny cel kary? ? Czy i na ile więzienie ? wraz ze swoją społecznością ? jest instytucją uczącą? ? Czemu i komu służy diagnoza człowieka, który decyzją sędziego do ostatnich dni swojego życia ma przebywać w zamknięciu? Na postawione pytania odpowiadają naukowcy, sędziowie, funkcjonariusze więzienni i studenci. Koncentrują się na sprawcach zabójstw, przestępcach uporczywych i nierzadko mało podatnych na pozytywne oddziaływania. Śledzą ich losy od aresztowania po egzekucję prawomocnie orzeczonej kary dożywotniego więzienia. Criminology of Evil ? Life Imprisonment in Experts? Views The first part of the book contains experts? opinions about passing life imprisonment sentence as well as researching and diagnosing the convicts. The second, empirical part contains case studies of the convicted. The publication concentrates on murderers and habitual criminals, who are often not susceptible to resocialisation.

27,00 zł
22,68 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,32 zł

1 osoba kupiła
18
Eschatologia Nowego Testamentu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eschatologia Nowego Testamentu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Tematyka eschatologiczna pasjonuje nie tylko teologów. Wielowiekowa tradycja ukształtowała powszechne wyobrażenia na temat paruzji Chrystusa, wskrzeszenia umarłych, sądu ostatecznego, sądu jednostkowego po śmierci, życia pozagrobowego w niebie, piekle lub czyśćcu. Czy jednak są one prawdziwe? Czy mają uzasadnienie w Piśmie Świętym? Oddawana do rąk Czytelników książka to ukazująca się już po śmierci Autora poszerzona i zaktualizowana wersja pozycji sprzed niemal dwudziestu lat. Wybitny biblista, znany przede wszystkim jako redaktor naukowy Biblii Tysiąclecia, poddaje w niej wnikliwej analizie teksty biblijne traktujące o rzeczach ostatecznych, odwołując się wielokrotnie do języka oryginału. Powstało w ten sposób obszerne kompendium wiedzy na ten temat, które może pełnić rolę podręcznika dla studentów teologii. Książkę uzupełnia aktualna bibliografia.

49,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

1 osoba kupiła
19
Książka z otwieranymi okienkami. Bing w ogrodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z otwieranymi okienkami. Bing w ogrodzie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Gdy Bing i Sula szukają biedronek, okazuje się, że w ogrodzie można natrafić na wiele różnych niespodzianek. Sympatyczną opowieść o przyrodniczych odkryciach ulubionego króliczka kilkulatków i jego przyjaciółki uzupełniają znajdujące się na stronach książeczki otwierane okienka. W każdym z nich czeka co innego na przykład piłka, kwiat albo kotek więc maluch razem z bohaterami odkrywa kolejne niezwykłe rzeczy. Historia opowiedziana w książce przeplata się z pytaniami, które dodatkowo naprowadzają dziecko na właściwy trop. To świetna zabawa, a jednocześnie okazja do wyćwiczenia koordynacji ręka-oko i zaproszenie do odkrywania świata dookoła!

32,99 zł
25,07 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,92 zł

2 osoby kupiły
20
Harry Potter. Magiczne Mikstury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Magiczne Mikstury
Spin Master, od 8 lat
Dostępny
26 szt.

Masz zadanie od profesora Snape'a: wędruj po terenie Hogwartu, gromadząc składniki na jeden eliksir. Gdy będziesz już mieć wszystkie składniki mikstury, spróbuj dotrzeć do jednego z pól początkowych jako pierwszy, aby wygrać! Uważaj – Argus Filch będzie obserwować każdy Twój ruch, będzie wędrował po terenie, gotowy zatrzymać cię na twoich torach! Zawartość i cechy zestawu: • 1 pionek Argusa Filcha, • 4 pionki domów, • 5 stojaków na pionki, • 4 różdżki, • 2 kostki, • 1 arkusz naklejek, • 30 kart eliksirów, • 1 karta z listą składników do zebrania, • 1 plansza do gry, • 1 instrukcja.

106,65 zł
95,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,66 zł

1 osoba kupiła
21
Mały Biały Książę i Czarna Wiedźma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Biały Książę i Czarna Wiedźma
Dostępny
9 szt.

Magiczna opowieść o sile przyjaźni i potędze miłości. Mały Biały Książę żył szczęśliwie w swoim królestwie, którym władali kochani przez wszystkich poddanych Biały Król i Biała Królowa. Chłopcem opiekowała się Biała Wróżka, dzień i noc chroniąc go przed Czarną Wiedźmą, której serce pod wpływem zazdrości i rozpaczy zamieniło się w kamień. Pewnego dnia, tuż po siódmych urodzinach Księcia, Czarnej Wiedźmie udało się wykraść chłopca z jego komnaty, żeby w ten sposób dopełnić zaplanowanej przed laty zemsty. Czy Mały Biały Książę uwolni się z jej szponów, odnajdzie drogę do domu i zwycięsko wyjdzie ze starcia z niebezpieczeństwami, jakie na niego czekają? Błękitna Wróżka zamknęła się w swojej komnacie w najwyższej wieży zamku i nie wychodziła z niej przez wiele tygodni. Jej serce całkowicie skamieniało, twarz poszarzała, a błękitna suknia zamieniła się w czarną. Błękitna Wróżka stała się Czarną Wiedźmą. (…) Biały Król wypędził Czarną Wiedźmę z Białego Królestwa i umieścił ją w odległej krainie, w czarnym zamku na wysokiej górze, i zabronił kiedykolwiek przekraczać granicę swoich ziem. Czarna Wiedźma na wiele lat zniknęła z życia mieszkańców Białego Królestwa, tak że w końcu o niej zapomniano. Ale ona nie zapomniała… Czekała na dogodny moment, żeby się zemścić.

26,99 zł
19,99 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
22
Ruthless People. Tom 3. American Savages - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruthless People. Tom 3. American Savages
Dostępny
20 szt.

Trzeci tom serii, która zachwyciła miłośników romansów mafijnych! Rodzina Callahanów i ich imperium rozpada się w drobny pył. Liam znalazł się w więzieniu, a Melody zaginęła. Zdaniem policji to mężczyzna jest odpowiedzialny za zniknięcie kobiety, a nawet jej śmierć. Mimo że Liam jest wściekły na Melody, chętnie się dowie, gdzie, do cholery, podziała się jego żona. Za tym wszystkim stoi jeden człowiek szef FBI, Avian Doers. Wszystko potoczyło się dokładnie tak, jak zaplanował. Jednak jeżeli myśli, że Liam i Melody się poddadzą, jest w błędzie. To zdecydowanie nie leży w ich naturze. Kiedy wrócą, poleje się krew. Tym razem nie będą się bawić. Nikogo nie oszczędzą.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
23
Żagle na sztalugach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żagle na sztalugach
Dostępny
23 szt.

Nowa książka, a raczej album reprodukcji nosi tytuł Żagle na sztalugach. Są w nim przedstawione marynistyczne obrazy wielkich mistrzów, do których dodałem fachowy (żeglarski) komentarz.

88,00 zł
62,48 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 25,52 zł

1 osoba kupiła
24
Wisława Szymborska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wisława Szymborska
MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
6 szt.

Album jest składową projektu `Poczet Poetów Polskich `. Powstawał w latach 2010-2011 w porozumieniu z Wisławą Szymborską. Wiersze polskiej noblistki w wykonaniu oraz aranżacji Jacka Telusa brzmią niezwykle oryginalnie. Ten styl kompozytor określa jako: `Poet Czad Rock!`. Nie jest to typowa `poezja śpiewana`. Są to przebojowe rockowe kawałki, niekiedy refleksyjne ballady, specjalnie dobrane w ten sposób, aby twórczość Poetki trafiła do jak najszerszej, zróżnicowanej wiekowo publiczności.

44,64 zł
42,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,23 zł

1 osoba kupiła
25
Ana i Walter. Historia niemożliwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ana i Walter. Historia niemożliwa
Dostępny
23 szt.

Unikat wśród książek dla dzieci!Po śląsku godać wcale tak łatwo nie jest, a snuć opowieści umieją tylko najlepsi! Ten niesamowity artystyczny duet podołał jednak wyzwaniu, a my możemy oddać w ręce Wasze i Waszych dzieci niesamowitą historię wymyśloną przez małą dziewczynkę i spisaną przez jej ojca w języku polskim i ślonskim.Poznacie wojów okrutnego Henryka, Wolfa, szlachetnego młynarza oraz tajemnicze i małomówne rodzeństwo, które odmieni bieg całej historii. Wszystko o kształcie tradycyjnej baśni dla dzieci oraz inspirowane podaniami śląskimi. Co tu dużo godać, to trzeba przeczytać!

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

1 osoba kupiła
26
Błękitna prawda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitna prawda
Dostępny
51 szt.

Jesteś czymś więcej niż pokazuje to twoje życie i wiesz o tym. Kochasz bardziej, niż pozwalają ci związki i jesteś wspanialszy, niż sugeruje to twoja praca i kariera. W tajemnej głębi Istnienia jesteś nieskończony, twórczy, nieograniczony i jak się wydaje kompletnie niezdolny, aby zaprezentować swoją pełną chwałę światu. W Błękitnej Prawdzie David Deida, nauczyciel duchowy o międzynarodowej sławie, przedstawia skarbnicę wglądów dla odkrycia prawdziwego celu własnego serca i niewyczerpanej pasji Miłości. W części pierwszej autor pokazuje jak otworzyć się na całość i pełnię każdej chwili, odczuwając tak głęboko wewnątrz oraz tak daleko na zewnątrz, jak tylko możesz i na tak długo jak otwiera się każda chwila teraz. W części drugiej wskazuje, jak z wdziękiem poruszać się po ścieżce dzikiej krainy intymnych związków, odkrywając przy tym sztukę obdarowywania się seksualnymi darami. Ujawnia i wyjaśnia, jak nie zagubić się w gmatwaninie złości, zazdrości, lęku i pożądania. Błękitna Prawda jest unikalnym przewodnikiem prowadzącym do autentycznego przeżywania osobistej prawdy i przebudzenia oraz do swobodnego obdarowywania miłością wszystkiego i wszystkich dokoła.

42,00 zł
33,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
27
Hitler. Upadek zła 1939-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hitler. Upadek zła 1939-1945
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Długo oczekiwany drugi tom najważniejszej biografii Hitlera Aż pięć lat czytelnicy musieli czekać na drugi tom słynnej biografii Hitlera autorstwa Volkera Ullricha. Ale czekać było warto. Uznana w Niemczech za najważniejszą biografię Hitlera dla następnych pokoleń, książka Volkera Ullricha to pierwsze monumentalne studium osobowości, która leżała u podstaw aspiracji politycznych i zbrodniczych działań przywódcy III Rzeszy. To właśnie Ullrich, jako pierwszy spośród historyków mierzących się z życiorysem Führera, postawił tezę, że nigdy nie uda nam się zrozumieć fenomenu Hitlera, jeśli odmówimy mu ludzkich cech, skupiając się jedynie na wizerunku potwora. Obalając mity i unikając pułapek, w które niejednokrotnie wpadali poprzednicy, Volker Ullrich tworzy zupełnie nowy, odkrywczy portret Adolfa Hitlera. „Volker Ullrich jest pierwszym niemieckim historykiem, który od czasów wydania dzieła Joachima Festa w 1973 roku miał odwagę stworzyć kolejną wielką biografię dyktatora. Kreśli w niej obraz człowieka, który ukrywał swoje prawdziwe oblicze, i którego maski zwodzą nas po dziś dzień”. – „Die Zeit” „Książka, która urzeka bogactwem źródeł”. – „Süddeutsche Zeitung” „Tę złowieszczą historię zakończył strzał z pistoletu w czaszkę. Adolf Hitler zginął z własnej ręki w bunkrze pod powierzchnią płonącego, leżącego w gruzach Berlina. Dyktator, który chciał uczynić swoją ojczyznę wielką – sprowadził na nią największą w dziejach katastrofę. Śmierć, ogień i spustoszenie. Volker Ullrich kreśli epicką panoramę, prowadząc nas od największych triumfów Hitlera, aż do jego sromotnego upadku. Ukazuje go jako dowódcę wojskowego, masowego mordercę, ale również opisuje jego życie prywatne. Razem z Ullrichem możemy zajrzeć do wnętrza chorobliwej osobowości tyrana – obserwować, jak rozpadała się wraz z kolejnymi klęskami i wojennymi porażkami. Nikt jeszcze nie pisał w ten sposób o Hitlerze i jego mrocznej epoce. Historyczne arcydzieło”. – Piotr Zychowicz, autor Paktu Ribbentrop-Beck i Obłędu ’44 Volker Ullrich jest uznanym niemieckim historykiem. Studiował na Uniwersytecie w Hamburgu. Prowadzi dział polityczny tygodnika „Die Zeit”. Autor kilku książek dotyczących historii Niemiec. W 1992 r. otrzymał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu w Jenie.

99,99 zł
74,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 25,00 zł

28
Co komu pisane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co komu pisane
Dostępny
47 szt.

Opowieść o sile zemsty, która dominuje nad wszystkimi innymi emocjami, bo mieści się w niej i miłość, i smutek, i tęsknota. Cicha spokojna miejscowość pod Warszawą. W życie pewnego lekarza ginekologa niespodziewanie wdziera się znana pisarka. Jej książki czytają niemal wszyscy, ale jej osoba pozostaje dla wszystkich tajemnicą. Nagle ukrywająca się introwertyczka postanawia wyjść z cienia, by zasmakować prawdziwego życia, jakim obdziela bohaterów swoich powieści. Wraz z przybyciem Janiny Opiłko życie Tomasza Bocianowskiego zmienia się diametralnie. Wokół pana doktora mnożą się niesamowite i przerażające wydarzenia. Ktoś zaczyna go prześladować. Autorka, chcąc nie chcąc, coraz mocniej angażuje się w tę historię, nie bacząc, iż jej samej również może grozić niebezpieczeństwo. Pisze nową książkę, opowiadającą o tym, co się dzieje. Tylko ona zna dalszy ciąg akcji i rozwiązanie zagadki. Ktoś jednak zdaje się wiedzieć o wszystkim z wyprzedzeniem i realizuje z nieubłaganą konsekwencją plan, nawiązujący do kolejnych zwrotek pewnej piosenki, a mogący mieć tylko jeden możliwy finał. Zaplanowany przez niego. Maria Ulatowska – (cykl o Sosnówce, Domek nad morzem, Kamienica przy Kruczej, Całkiem nowe życie i kilka innych powieści) oraz Jacek Skowroński (Był sobie złodziej, Mucha, Zabić, zniknąć, zapomnieć), laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne, w 2014 roku połączyli siły, tworząc autorski duet. Doszli bowiem do wniosku, że pisanie razem jest o wiele lepsze niż solo, toteż zamierzają to robić do końca świata i ze trzydzieści lat dłużej. Dotychczas wydali wspólnie dziesięć książek. Prywatnie, poza pisaniem, najbardziej lubią podróże po świecie, zwiedzili już cztery kontynenty, a przed nimi jeszcze wiele egzotycznych zakątków, które z całą pewnością odwiedzą.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

29
Rzeczy ludzi średniowiecza W domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeczy ludzi średniowiecza W domu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.23

Książka jest pierwszą z planowanej serii prac o rzeczach jakich używali ludzie w późnym średniowieczu na terenie Europy, ze szczególnym uwzględnieniem Polski. Jest też próbą pokazania, że ludzie w tej epoce dbali o estetykę i wygodę życia, a otaczające ich przedmioty były nie tylko użyteczne ale też bywały piękne. Jest to obraz barwnego średniowiecza widzianego z perspektywy zabytków archeologicznych, dzieł sztuki i źródeł pisanych.

74,90 zł
64,41 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 10,49 zł

30
Sekrety Łowicza i Skierniewic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety Łowicza i Skierniewic
Dostępny
16 szt.

Dwa miasta, lecz tak wiele niezwykłych historii! Mowa o Łowiczu i Skierniewicach, które od tej pory nie będą kojarzyć się jedynie z kolorowym folklorem i sadownictwem ? skrywają bowiem niejeden sekret i dzięki Jackowi Perzyńskiemu mogą zafascynować nie tylko miejscowych. Zapraszamy na mistrzowski trening ze Zbigniewem Bródką. Nie będzie łatwo, ale nie bójcie się ? w przypadku kontuzji możecie udać się do Mszadli słynącej z ?rąk, które leczą?. Od wielu pokoleń przyjmują tam tzw. kręgarze, przez wielu zadowolonych pacjentów nazywani cudotwórcami. Jeśli mowa o niespotykanych profesjach ? podczas wizyty w Łowiczu możecie udać się do miejscowego astrologa. Boicie się jego wróżb? I słusznie, bo zawsze się sprawdzają! A nuż przepowie jednak świetlaną karierę? Niedaleko przecież do pałacu w Nieborowie, prawdziwej mekki filmowców. Po pałacowych ogrodach oprowadza gości pan Kleks, a Nikodem Dyzma wciąga ich w błyskotliwe dyskusje. Przy odrobinie szczęścia spotkacie kręcącego nowy film Eugeniusza Bodo albo światowej sławy aktora Eddiego Vitcha rysującego niezwykłe karykatury. W Skierniewicach grzechem byłoby nie skosztować piwa z lokalnego browaru, wszak trunek ten doceniali nawet tak wytrawni piwosze, jak Czesi. Uważajcie w ciemnych zaułkach, gdyż w okolicach grasuje seryjny morderca, zwany wampirem z Łowicza!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

31
Interdyscyplinarne aspekty diagnozy i terapii logopedycznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interdyscyplinarne aspekty diagnozy i terapii logopedycznej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.21

Logopedia to interdyscyplinarna dziedzina nauki, która bardzo szybko rozwinęła się w ostatnim dziesięcioleciu. Jej intensywny rozwój jest związany ze wzrostem zapotrzebowania społecznego wynikającego ze zwiększenia świadomości i wiedzy na temat zaburzeń mowy. W procesie diagnostyczno-terapeutycznym mowy najważniejsza jest rola logopedy, jednak najczęściej pełny sukces terapeutyczny osiąga się dopiero przy współpracy wielu specjalistów. Dlatego tak istotna w rozwoju myśli logopedycznej jest kooperacja wielu dziedzin nauki, świadcząca o interdyscyplinarności logopedii. Tom zawiera teoretyczne rozważania oraz wyniki badań własnych naukowców i praktyków, którzy reprezentują ośrodki naukowe, placówki oświatowe oraz terapeutyczne z całej Polski. Ukazali oni logopedię jako dziedzinę o interdyscyplinarnych podstawach, a także przyczynili się do kontynuacji dyskusji oraz współpracy specjalistów zajmujących się pomocą dzieciom i dorosłym z zaburzeniami mowy i języka. W monografii znajdują się rozważania specjalistów z różnych dziedzin ? logopedii, neurologopedii, surdologopedii, onkologopedii, oligofrenopedagogiki, psychologii, ortodoncji, językoznawstwa, glottodydaktyki ? co umożliwia wieloaspektowe spojrzenie na skomplikowane zagadnienie, jakim jest szeroko pojęta komunikacja. Ze Słowa wstępnego

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

32
Współczesne koncepcje innowacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesne koncepcje innowacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

Publikacja jest skierowana do studentów, doktorantów i młodych badaczy. Zamierzeniem autorki nie było opracowanie podręcznika akademickiego, w którym można znaleźć wszystkie najważniejsze zagadnienia z zakresu zarządzania innowacjami. Głównym celem monografii jest prezentacja współczesnych koncepcji, a przede wszystkim kierunków rozwoju innowacji. Podstawą analiz stały się koncepcja zrównoważonego rozwoju oraz przewidywane przez analityków megatrendy, które będą kształtowały świat w kolejnych latach. Obecnie technologia uznawana jest za jeden z głównych czynników, które wpływają na wszystkie aspekty życia ludzkiego. Stopień zaawansowania nowoczesnych technologii i ich wszechobecność sprawiają, że innowacyjne rozwiązania mają coraz większy wpływ na życie ludzi oraz funkcjonowanie przedsiębiorstw. Dlatego w publikacji dużo uwagi poświęcono innowacjom technologicznym, zwłaszcza tym, które mogą stanowić podstawę do tworzenia nowości w innych sektorach (np. technologie graniczne, kluczowe technologie wspomagające). W monografii poruszono także problematykę innowacji w obszarze ekologii i w sferze społecznej oraz podjęto próbę identyfikacji kierunków jej rozwoju w Europie i na świecie.

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

33
W sieci kłamstw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W sieci kłamstw
Dostępny
9 szt.

Zanim pokochasz, musisz pokonać strach. Życie Amandy w jednej chwili zmienia się w wielką katastrofę. Zdradzona przez męża, zwolniona z pracy i niemająca nic do stracenia, wyjeżdża z bratem, dziennikarzem śledczym, na Mazury. Nieoczekiwany splot wydarzeń rzuca Amandę w sam środek porachunków dwóch wrogich sił, a jej ukrywana przed światem choroba sprawia, że kobieta traci grunt pod nogami. Miotając się między tajemniczym, pociągającym Gregiem a własnym rozsądkiem, stara się za wszelką cenę wyjść na prostą. Na horyzoncie jednak pojawia się wróg z przeszłości, który pragnie osobistej zemsty… Czy uda jej się ostatecznie pokonać najgorszego z demonów?

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

34
Tradycje patriotyczne wydarzeń lat 1918-1922 w pracy wychowawczej szkół Okręgu Szkolnego Krakowskieg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tradycje patriotyczne wydarzeń lat 1918-1922 w pracy wychowawczej szkó...
Dostępny
6 szt.

Książka doskonale wpisuje się w cykl publikacji ukazujących pierwsze lata niepodległości Polski oraz kształtowanie się życia społeczno-oświatowego, naukowego i politycznego II Rzeczypospolitej. W odniesieniu do działalności wychowawczej w omawianym okresie, jak powszechnie wiadomo, realizowane były koncepcje wychowania narodowego, obywatelsko-państwowego i państwowo-obywatelskiego. Oceniana praca ukazuje bogactwo form organizacyjnych realizacji wymienionych ideologii wychowawczych. Wartość publikacji upatruję w podjęciu próby przywrócenia współczesnemu czytelnikowi przeszłości, która się wydarzyła i nie może ulec zmianie, ale może pozostać wciąż żywa w naszej pamięci, i jest ważna dla kształtowania świadomości narodowej współczesnego pokolenia. Autorzy ? przedstawiając w niniejszej pracy wydarzenia historyczne ? ukazali ich znaczenie w kształtowaniu świadomości narodowej młodzieży szkolnej i pośrednio społeczeństwa tamtych czasów. W mojej opinii słusznie Autorzy monografii wskazują, że szkoła formowała postawy patriotyczne, poczucie świadomości narodowej wykorzystując ważne wydarzenia życia codziennego w Polsce okresu międzywojennego. Drugą przesłanką decydującą o wartości książki jest ukazanie źródeł historycznych, w których zdeponowana jest pamięć o twórcach, ideach, wartościach czy instytucjach przeszłości, a w szczególności źródeł dotyczących przeszłości oświatowo-wychowawczej. Prof. dr hab. Władysława Szulakiewicz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

35
Henryk Sławik 1894-1944 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Henryk Sławik 1894-1944
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.30

Książka przedstawia społeczną, zawodową i polityczną działalność Henryka Sławika (1894?1944). Urodził się w Szerokiej na Górnym Śląsku, w rodzinie chłopskiej. Przed 1914 r. pracował jako robotnik m.in. w Altonie k. Hamburga, w czasie I wojny światowej był żołnierzem armii niemieckiej i jeńcem w obozie na Syberii. Po 1918 r. walczył w powstaniach śląskich i aktywnie uczestniczył w kampanii przed plebiscytem mającym zadecydować o przynależności państwowej tego regionu. W latach dwudziestych i trzydziestych XX w. dynamicznie działał na Górnym Śląsku w Polskiej Partii Socjalistycznej, był wieloletnim redaktorem ?Gazety Robotniczej?, radnym miejskim i członkiem Śląskiej Rady Wojewódzkiej, prezesem Syndykatu Dziennikarzy Polskich Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego oraz członkiem wielu komitetów i towarzystw społecznych. W 1939 r. los rzucił go, podobnie jak kilkadziesiąt tysięcy polskich uchodźców, na Węgry, gdzie na skutek niezwykłego splotu wydarzeń stanął na czele polskiego komitetu. Współpracował zwłaszcza ze swym przyjacielem Józsefem Antallem, wysokim urzędnikiem w tamtejszym MSW. Znakomicie organizując jawną i tajną opiekę nad rzeszą wojennych uciekinierów, obaj przyczynili się do uratowania tysięcy osób, w tym wielu polskich Żydów. Po wkroczeniu Niemców na Węgry w marcu 1944 r. Sławik musiał się ukrywać, wpadł jednak w ręce hitlerowców i po brutalnym śledztwie został wywieziony do obozu w Mauthausen-Gusen. Tam 23 sierpnia 1944 r. powieszono go wraz z kilkoma jego współpracownikami. W 1990 r. uhonorowany został tytułem Sprawiedliwego wśród Narodów Świata, a w 2010 r. odznaczony Orderem Orła Białego.

60,00 zł
43,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

36
Niemiecka Federacja Związków Zawodowych wobec wydarzeń w Polsce w latach 1980-1983 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecka Federacja Związków Zawodowych wobec wydarzeń w Polsce w lata...
Dostępny
5 szt.

Gdy w sierpniu 1980 r. na polskim Wybrzeżu wybuchły strajki, zapewne niewiele osób liczyło się ze zwycięstwem robotników. Zapewne nikt wówczas nie przypuszczał, że zakończenie dekady lat osiemdziesiątych XX w. nastąpi przy okrągłym stole, dojdzie do transformacji politycznej i częściowo wolnych wyborów, a także nominowania na premiera Polski człowieka stojącego w opozycji do komunizmu. A jednak? W tym dziesięcioleciu miały miejsce wydarzenia, które wpłynęły nie tylko na społeczeństwo polskie, ale także na relacje bilateralne kraju i szeroko pojęte stosunki międzynarodowe. Bezsprzecznie ważnym partnerem politycznym dla Polski z racji mnogości kontaktów ? zarówno politycznych, jak i gospodarczych, kulturalnych i obywatelskich ? była RFN. W omawianym czasie rozbudowane kontakty z Warszawą utrzymywały zarówno niemieckie partie polityczne, jak i związki zawodowe, w tym Niemiecka Federacja Związków Zawodowych ? Deutscher Gewerkschaftsbund (DGB). Federacja, jako jedna z największych organizacji związkowych na świecie, była poważnym partnerem politycznym, posiadała bowiem środki i zaplecze osobowe do podejmowania skutecznej działalności. Dlatego działania inicjowane przez DGB lub jej związki branżowe na arenie międzynarodowej były bacznie obserwowane ? przede wszystkim przez związkowców i polityków na Wschodzie. Był to jeden z determinantów siły zaangażowania się federacji w relacje niemiecko-polskie. Drugim istotnym kryterium był fakt, że DGB była (zachodnio) niemieckim związkiem zawodowym. I to właśnie był jeden z najważniejszych punktów w ocenie realnej możliwości włączenia się DGB w rozwój sytuacji w Polsce w latach osiemdziesiątych. Nie można zapominać o tym, że jakiekolwiek zaangażowanie RFN mogło być wykorzystane propagandowo. Niemcy i obawy z nimi związane stanowiły najlepszy argument do zjednoczenia narodu polskiego wokół rządu gwarantującego obronę przed ewentualnym niemieckim zagrożeniem. W Polsce mocno odczuwany był jeszcze tzw. syndrom niemiecki i strach przed Niemcami. Jak zauważył Piotr Madajczyk, ?motyw niemiecki pełnił rozliczne funkcje: propagandową, obronną, kompensacyjną (chęć powetowania sobie strat) i integracyjną ? najważniejszą dla polskich władz partyjno-państwowych?. Nic tak nie łączy jak strach i wspólny wróg. Taką taktykę stosowano wobec narodu polskiego od 1945 r., posługując się problemem niemieckim w zależności od potrzeby i politycznych racji, zarówno na użytek wewnętrznej, jak i zewnętrznej polityki. Ewentualne dowody na zaangażowanie się DGB w sprawy ?Solidarności? również mogły być wykorzystane przez rząd w Warszawie, a także rządy ościenne w Moskwie i Berlinie Wschodnim, jako dowody na rewizjonistyczne działania RFN czy dążenie ?imperializmu zachodniego? do obalenia legalnej władzy i tym samym uzasadnienie potrzeby interwencji wojskowej w PRL. Z tego powodu niemiecko-polskie relacje związkowe musiały uwzględniać historyczny bagaż wzajemnych stosunków. Nie oznaczało to jednak, że całkowicie podporządkowano się ?dyktatowi przeszłości? i zrezygnowano z kontaktów z nowo powstałymi strukturami, co wielokrotnie było przedmiotem rozmów dyplomatycznych na linii Bonn?Moskwa?Warszawa. Niemniej jednak podejmowano próby utrzymania tych relacji w tajemnicy, czemu służyły międzynarodowe kontakty niemieckich związkowców. Sprawdzianem dla polityki i relacji polsko-niemieckich oraz możliwości działania związkowców zachodnioniemieckich (a także ich organizacji międzynarodowych) w ramach solidarności związkowej miał być stan wojenny w Polsce, któremu towarzyszył głęboki kryzys gospodarczy, oraz szeroko zakrojona akcja pomocy humanitarnej dla Polski.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

37
Earth To Dora, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Earth To Dora, CD
Eels, Pias
Dostępny
12 szt.

1. Anything For Boo 2. Are We Alright Again 3. Who You Say You Are 4. Earth To Dora 5. Dark And Dramatic 6. Are You Fucking Your Ex 7. The Gentle Souls 8. Of Unsent Letters 9. I Got Hurt 10. OK 11. Baby Let's Make It Real 12. Waking Up

53,90 zł
38
W mojej tajskiej kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W mojej tajskiej kuchni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

W tej książce znajdziesz zapach tajskich przygód, aromat egzotycznych doznań i mnóstwo praktycznych informacji, jak zostać mistrzem tajskich dań we własnej kuchni! Przemierzając Tajlandię, Daria Ładocha ze studentki dziennikarstwa stała się kulinarnym coachem. Szefowie lokalnych restauracji wprowadzili ją w tajniki swojej pracy, starsze kobiety gotujące dla rodzin zdradziły tradycyjne receptury. Obrała kilogramy krewetek, pokroiła góry warzyw i wróciła, by podzielić się tym, czego się nauczyła. Moja tajska kuchnia to 90 przepisów na szybkie, efektowne i niesamowicie smaczne dania. Towarzyszą im opisy produktów i porady, gdzie można je kupić i czym zastąpić. Ugotuj pyszne zielone curry z kurczakiem i bakłażanem tajskim, zasmakuj orientalnej kuchni, poznaj historię białej Tajki i wraz z nią naucz się przyrządzać potrawy z dużą dawką chilii i szczyptą humoru.

44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

39
Python dla DevOps Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Python dla DevOps Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji
Dostępny
19 szt.

Ostatnia dekada zmieniła oblicze IT. Kluczowego znaczenia nabrały big data, a chmura i automatyzacja rozpowszechniły się wszędzie tam, gdzie mowa o efektywności. Inżynierowie muszą wykorzystywać zalety systemów linuksowych w codziennej praktyce, aby zapewnić należyty poziom automatyzacji swoich zadań. Do tych celów świetnie nadaje się Python. Język ten zdobywa coraz większe uznanie z uwagi na jego wszechstronność, jak również wydajność, przenaszalność i bezpieczeństwo kodu. Warto więc wykorzystywać Pythona do administrowania systemami Linux wraz z takimi narzędziami DevOps jak Docker, Kubernetes i Terraform. Dzięki tej książce dowiesz się, jak sobie z tym poradzić. Znalazło się w niej krótkie wprowadzenie do Pythona oraz do automatyzacji przetwarzania tekstu i obsługi systemu plików, a także do pisania własnych narzędzi wiersza poleceń. Zaprezentowano również przydatne narzędzia linuksowe, systemy zarządzania pakietami oraz systemy budowania, monitorowania i automatycznego testowania kodu. Zagadnienia te szczególnie zainteresują specjalistów DevOps. Ponadto zawarto tu podstawowe informacje o chmurze obliczeniowej, usługach IaC i systemach Kubernetes. Omówiono zasady uczenia maszynowego i inżynierii danych z perspektywy DevOps. Przedstawiono także kompletny przewodnik po procesach budowania, wdrażania oraz operacyjnego wykorzystywania modelu uczenia maszynowego z użyciem systemów Flask, sklearn, Docker i Kubernetes. W tej książce: wprowadzenie do Pythona automatyczne przetwarzanie tekstu oraz automatyzacja operacji na plikach automatyzacja za pomocą sprawdzonych narzędzi linuksowych chmura, infrastruktura jako kod, Kubernetes i tryb bezserwerowy uczenie maszynowe i inżynieria danych z perspektywy DevOps tworzenie i operacjonalizacja projektu uczenia maszynowego Python: tutaj ważna jest prawdziwa nowoczesność oprogramowania!

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

40
Mroczna strona miłości. Tom 1. Towarzyszka mafii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna strona miłości. Tom 1. Towarzyszka mafii
Dostępny
22 szt.

Świat dwudziestopięcioletniej Ellie Walker wali się jak domek z kart, kiedy narzeczony oznajmia jej w dniu ślubu, że kocha inną. Większego wylanego na głowę kubła zimnej wody nie potrafiłaby sobie wyobrazić. W jednej sekundzie wszystkie plany na przyszłość runęły. Z życiowej katastrofy emocjonalnej ratuje ją przyjaciel Philip, który prowadzi agencję pracy. Informuje dziewczynę, że ma dla niej świetną ofertę pracę w Madrycie dla bardzo bogatej rodziny. Ellie miałaby zostać towarzyszką matki pewnego wpływowego biznesmena. Kobieta czuje, że los w końcu się do niej uśmiechnął. Jednak nie ma pojęcia, że przyjmując intratną posadę, wpadnie w sam środek kokainowej wojny. Zamieszka pod dachem mężczyzny, który od początku ją okłamuje. A zamierza zrobić znacznie więcej.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

41
Orientalizm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

42
Wuj Krasnolud. Tom 2. Pani Strach i Pan Złość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wuj Krasnolud. Tom 2. Pani Strach i Pan Złość
Dostępny
71 szt.

Pani Strach i Pan Złość mają ambitny plan zawładnięcia światem. Krasnolud Karol z siostrzenicą Emką i jej kolegą Hubertem nie mogą, i nie chcą im na to pozwolić. W czasie podróży bohaterowie spotkają wiele fantastycznych postaci znanych z polskich legend i opowieści oraz przeżywają niesamowite przygody. Muszą się spieszyć, bo czasu mają bardzo mało. Wuj krasnolud. Tom 2. Pani Strach i Pan Złość opowiada o przyjaźni, pomocy innym i wzajemnym szacunku; akceptacji osób niepełnosprawnych, ochronie przyrody, odróżnianiu dobra od zła. Dorosły czytelnik znajdzie w niej również bardzo ważny przekaz: „Czas dzieciństwa to najpiękniejszy okres w naszym życiu, dlatego warto przeżyć go, tak by zachować jak najwięcej pozytywnych i pięknych wspomnień ”. Książka zachęca dzieci do spojrzenia na świat w inny sposób, niż promują go dziś media. Autor wskazuje, że odłożenie na bok komórki oraz pada do konsoli może być początkiem ciekawej zabawy. Wystarczy tylko uruchomić pokłady wyobraźni.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

43
Rowerek biegowy Cutie, turkusowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rowerek biegowy Cutie, turkusowy
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.02

Cutie łączy w sobie oryginalny, nowoczesny design, bezpieczną konstrukcję oraz zalety rowerka biegowego. Stworzony jest dla małych Odkrywców, już od 1 roku życia, którzy każdego dnia są gotowi na nowe przygody te w domowej przestrzeni, jak i na podwórku. Co zyskujesz? • Idealny jeździk do nauki i zabawy dla Twojego dziecka – CUTIE został stworzony z myślą o najmłodszych, dlatego jego konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, aby już podczas pierwszej styczności z minirowerkiem Twoje dziecko uczyło się balansowania ciałem i utrzymywania równowagi. • Lekkość – jeździk waży zaledwie 1.8 kg, dzięki czemu Maluch bez trudu go podniesie, przeniesie lub poprowadzi. Łatwą, płynną jazdę ułatwia także tylne koło z łożyskami, a dzięki stalowej ramie oraz kołom wykonanym z nieprzebijalnej pianki EVA, CUTIE jest niezwykle trwały. • Bezpieczny rozwój Malucha – dobry minirowerek to taki, który dostosowuje się do potrzeb oraz wielkości Twojego dziecka, dlatego CUTIE ma możliwość regulacji siedziska w zakresie: 26.0–28.0 cm. • Bezpieczeństwo Malucha podczas nauki i zabawy zapewniają także antypoślizgowe rączki wykonane z nieuczulającej i trwałej gumy TPR, którą łatwo utrzymasz w czystości. Jeździk ma także blokadę skrętu kierownicy, dlatego nie musisz martwić się o niekontrolowany upadek, gdy Twój Urwis rozpocznie naukę manewrowania. • Oryginalny design żywe kolory oraz kotki na siodełku i ramie zachęcą nawet największego małego Leniuszka do aktywnej zabawy. Twoje dziecko może rozwijać wyobraźnię, poznając jednocześnie otaczający go świat, a jazda na CUTIE będzie doskonałym treningiem przed przygodami z pierwszym rowerkiem biegowym.

156,90 zł
152,19 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 4,71 zł

44
Keybord z mikrofonem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Keybord z mikrofonem
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.04

Ten instrument zachwyci dzieci! To świetna nauka i zabawa. Do keybordu dołączono mikrofon. Pianinko ma 22 klawisze.

42,90 zł
39,47 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,43 zł

45
Roztocze w malarstwie Dariusza Króla ALBUM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,00 zł
46
Kijek do selfie, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kijek do selfie, czarny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.16

To więcej niż kijek do selfie Statyw gwarantuje stabilizację obrazu, dzięki czemu będziemy mogli wykonywać dobrej jakości zdjęcia nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo zamocowanie telefonu na statywie lub monopodzie, pozwoli na wykonywanie autoportretów i zdjęć grupowych. Aby w sposób komfortowy korzystać z funkcji statywu, niezbędny jest pilot bluetooth, którego maksymalny zasięg wynosi 5 metrów. Komunikacja telefonu z pilotem za pomocą bluetooth eliminuje problem z ustawianiem samowyzwalacza. Pilot do selfie znajduje się na uchwycie.

149,00 zł
Powiadomienie
47
Teleskopowy rozsuwany kijek selfie + statyw z pilotem Bluetooth Lovely Selfie Stick, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teleskopowy rozsuwany kijek selfie + statyw z pilotem Bluetooth Lovely...
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.02

Selfie Stick Lovely od firmy Basues został wykonany z trwałych i solidnych materiałów, a do tego jest całkowicie bezprzewodowy! Ma ergonomiczny uchwyt dzięki czemu bardzo dobrze leży w dłoni. Stylowa, lekka i kompaktowa konstrukcja pozwala na noszenie go nawet w kieszeni. Zabieraj go gdzie chcesz, wystarczy przekręcić, rozłożyć i już możesz robić selfie. W dodatku możesz go rozłożyć do pozycji tripoda, statywu. Wraz z pilotem Bluetooth można wykonywać całkowicie nowe zdjęcia grupowe i nie tylko. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie dokładność i wyrazistość ujęcia.

99,00 zł
Powiadomienie
48
Stabilizator ręczny do telefonu 3-osiowy, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stabilizator ręczny do telefonu 3-osiowy, czarny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.11

Stabilizator obrazu został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. Pozwoli Ci cieszyć się płynnością nagrań bez zbędnego bagażu. Jest innowacyjny i niezwykle lekki. To doskonałe, 3-osiowe urządzenie ma system redukujący wstrząsy spowodowane ruchem ręki. Utrzymuje pełną stabilność obrazu nawet w bardzo trudnych warunkach. Na gimbalu można mocować smartfony o wadze do 250 gram. Ma funkcje śledzenia ruchu obiektu, oraz rozpoznawania twarzy. Na jednym ładowaniu może pracować nawet do 12 godzin. Gimbal oferuje trzy tryby stabilizacji, które pozwalają dostosować urządzenie do aktualnych potrzeb. Inteligentne algorytmy antywstrząsowe oraz najnowocześniejsze silniki bezszczotkowe gwarantują płynność oraz stabilność, dzięki którym z łatwością uzyskasz zamierzony efekt.

349,00 zł
Powiadomienie
49
Wielofunkcyjny pilot do prezentacji ze wskaźnikiem laserowym, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielofunkcyjny pilot do prezentacji ze wskaźnikiem laserowym, szary
Baseus, AAA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

Wielofunkcyjny bezprzewodowy pilot do prezentacji ze wskaźnikiem laserowym Baseus Orange Dot posiada zasięg aż 200 m, dzięki czemu umożliwia swobodę w trakcie wystąpień. Specyfikacja: • producent: Baseus, • model: Orange Dot Wireless Presenter (Red Laser), • kod produktu: ACFYB-0G, • połączenie: bezprzewodowe RF2.4 GHz, • interfejs: USB + typ C (Plug&Play), • kompatybilne systemy: Windows, macOS, • maksymalna odległość użycia laseru: 200 m, • kolor: szary, • funkcjonalność: wskaźnik laserowy, sterowanie głośnością, wyłączanie ekranu, przełączanie między stronami, odbiornik USB + typ C, • rodzaj zasilania: 1 x bateria AAA.

55,00 zł
Powiadomienie
50
Adapter HUB 3x USB 3.0, 2x USB 2.0, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adapter HUB 3x USB 3.0, 2x USB 2.0, srebrny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.12

Hub Baseus Cube pozwala na zwiększenie ilości portów USB w komputerze. Gadżet umożliwia podpięcie pendrive’ów, dysków zewnętrznych jak i innych urządzeń peryferyjnych do aż 5 portów USB (3x USB 3.0 i 2x USB 2.0). Urządzenie oferuje błyskawiczną transmisję danych dzięki wbudowanym trzem portom USB 3.0, które gwarantują transmisję na poziomie 5 Gbps. Dodatkowo podłączone do Huba myszka bezprzewodowej lub klawiatura bezprzewodowej działają bez zarzutu z racji na zachowanie stabilnego sygnału. Szczegóły: • materiał: aluminium, • wtyczka: USB 3.0, • złącza: 3 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, • natężenie prądu: 0.9A (max), • kompaktowe wymiary: 11.2 x 2.7 x 1.7 cm.

85,00 zł
Powiadomienie
51
Stacja/replikator HUB z USB-C na USB / 4K HDMI / czytnik kart TF, SD / USB-C PD / 3.5mm mini jack, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stacja/replikator HUB z USB-C na USB / 4K HDMI / czytnik kart TF, SD /...
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.01

Przedstawiamy wielofunkcyjny hub o unikatowym designie – obudowa została wyprofilowana w taki sposób żeby urządzenie dopasowało się do kształtu iPada Pro z 2018 roku. Stworzony z myślą nie tylko o laptopach, ale również smartfonach czy tabletach. To idealne akcesorium dla wszystkich cierpiących na chroniczny brak portów w swoich mobilnych urządzeniach. Gadżet umożliwia podpięcie pendrive’ów, dysków zewnętrznych i innych peryferiów gdy wszystkie złącza USB w naszym sprzęcie są już zajęte. Szczegóły: • złącze przewodu: USB Typ C, • wbudowane złącza: USB 3.0, HDMI 4K 30Hz, SD/micro SD, USB Typ C PD, 3.5mm mini jack, • kompatybilność: urządzenia z portem USB Typ C USB. Hub poszerza liczbę złączy USB w komputerze o 2 dodatkowe porty (1x USB 3.0 + USB Typ C PD). Spośród oferowanych przez rozdzielacz portów, złącze USB 3.0 gwarantuje błyskawiczną transmisję danych na poziomie 5 Gbps. Przeszło 10 razy szybciej od swojego poprzednika. Port USB Typ C PD pozwala ekspresowo przywrócić moc sprzętu, podczas gdy Ty nie tracisz komfortu jego użytkowania. Port HDMI umożliwia podpięcie do komputera projektora lub telewizora, które zapewnią prawdziwie kinowe doznania podczas oglądania filmów w domu. Każde złączę kontrolowane jest przez osobny chip zarządzający jego funkcjami. Takie rozwiązanie to gwarancja najwyższej wydajności akcesorium niezależnie od liczby podpiętych do niego urządzeń. Hub waży kilka gramów, w związku z czym jego transport jest praktycznie bezproblemowy. Ponadto został wykonany z wysokiej jakości materiałów (aluminiowa obudowa + mocne ABS), które sprawiają, że naprawdę trudno jest go uszkodzić.

199,00 zł
Powiadomienie
52
Stacja/replikator 7w1. HUB USB 3.0, czytnik kart pamięci, zewnętrzna karta sieciowa, szara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stacja/replikator 7w1. HUB USB 3.0, czytnik kart pamięci, zewnętrzna k...
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.15

Baseus Hub ma aż 7 dodatkowych portów, dzięki którym można rozszerzyć funkcjonalność laptopa. Pozwala na obsługę kilku urządzeń jednocześnie. Hub został wyposażony w 2 porty USB 3.0 (5 Gbps), port HDMI (4K 30Hz), kartę sieciową, czytnik kart pamięci SD i microSD (odczyt dwóch kart jednocześnie o maksymalnej pojemności 2TB), złącze USB-C Power Delivery. Możliwe jest podłączenie do telewizorów z wejściem HDMI. Szczegóły: • dwa porty USB USB 3.0 (5 Gbps), • port HDMI (4K 30 Hz), • karta sieciowa (złącze RJ45 – gigabit ethernet 1000 Mbps), • czytnik kart pamięci SD i micro SD (odczyt dwóch kart jednocześnie, karta o pojemności max 2 TB), • złącze USB Typ C Power Delivery (można do niego podłączyć zasilanie laptopa), • kompatybilność: komputery stacjonarne i przenośne, telefony i tablety ze złączem USB Typ C, • wbudowane złącza: – HDMI 3840*2160P/30 Hz ze wsteczną kompatybilnością, – 2 x USB 3.0 z transmisją danych do 5 Gbps, – czytnik kart SD i micro SD, – karta sieciowa Gigabit Ethernet, 1000 Mbps, – złącze zasilające USB Typ C, Power Delivery 3.0, 100 W, • plug&Play – nie wymaga konfiguracji, • kompatybilne systemy operacyjne: macOS, Windows, Linux, Chrome OS itp., • napięcie robocze: 5 V – 20 V, • statyczny pobór mocy: poniżej 300 mA (Lokalny pobór mocy przy 5 V), • natężenie robocze: 300 ~ 2450 mA.

249,00 zł
Powiadomienie
53
Stacja / replikator 7w1 Baseus Hub - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stacja / replikator 7w1 Baseus Hub
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Baseus HUB posiada aż 7 portów umożliwiających rozszerzenie funkcjonalności laptopa, komputera a także smartfona o 3 x USB 3.0, USB PD, HDMI oraz o wejścia na karty SD i microSD. Do urządzenia można podpiąć pendrive'y, dyski zewnętrzne oraz korzystać z kart SD i microSD. Możliwe jest także szybkie ładowanie urządzeń i korzystanie z projektora lub ekranu telewizora. Porty USB 3.0 gwarantują błyskawiczną transmisję danych na poziomie 5 Gbps, natomiast port USB-C PD oferuje moc na poziomie 60 W. Specyfikacja:: • materiał: aluminium + szkło szlifowane + ABS, • wtyczka: USB-C, • włącza: 3x USB 3.0, HDMI, USB-C, SD, microSD, • USB-C PD o mocy 60 W, • HDMI 4K/30Hz HD, • długość kabla: 15.0 cm, • typ: przejściówka/adapter.

149,00 zł
Powiadomienie
54
Baseus Adapter- przejściówka kabel USB-C na HDMI 4K HD Video 1.8m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baseus Adapter- przejściówka kabel USB-C na HDMI 4K HD Video 1.8m
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.09

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: NylonTyp: Przejściówka/adapterRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceMateriał dodatkowy: AluminiumKolor dodatkowy: GrafitowyDługość przewodu: 1,8

119,00 zł
Powiadomienie
55
Przejściowka USB Type-C na USB, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przejściowka USB Type-C na USB, czarna
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.21

Adapter pozwala na podłączenie do portu USB urządzeń, które mają wtyczkę USB-C. Szczegóły: • typ: USB Type C / USB, • maksymalne natężenie ładowania: 5A, • maksymalne napięcie prądu w adapterze: 5V, • standard USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s), • funkcjonalności: przesył danych, ładowanie.

20,00 zł
Powiadomienie
56
Adapter przejściówka z micro USB na USB-C, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adapter przejściówka z micro USB na USB-C, czarny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Niezwykle mała i elegancka przejściówka umożliwia podłączenie kabla MicroUSB do urządzenia z portem USB Type-C. Dzięki przejściówce można nie tylko ładować urządzenie mobilne, ale także transmisję danych. Adapter wykonano z wysokiej jakości stopu aluminium.

20,00 zł
Powiadomienie
57
Ładowarka sieciowa ZCL2B-B02, 2.4 A, USB, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka sieciowa ZCL2B-B02, 2.4 A, USB, biała
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.01

Ta ładowarka ma innowacyjny system szybkiego ładowania. Cechuje ją elegancki i nowoczesny design. Daje możliwość ładowania jednego lub dwóch urządzeń jednocześnie. Ma wielofunkcyjny chip zabezpieczający.

35,00 zł
Powiadomienie
58
Ładowarka 3x USB z wyświetlaczem Mirror Lake, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka 3x USB z wyświetlaczem Mirror Lake, czarna
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

Ta uniwersalna ładowarka sieciowa wyposażona jest aż w 3 porty USB. Służy do zasilania oraz ładowania urządzeń mobilnych. Zaawansowany system zarządzania energią zapewnia optymalny prąd ładowania. Ładowarka ma wielostopniowy system ochrony zapewniający stabilną i bezpieczną pracę eliminując ryzyko uszkodzenia ładowanego urządzenia. Łącznie ładowarka ma do dyspozycji aż 3.4A, pojedynczy port ma maksymalną wydajność 2,4A. Wbudowany wyświetlacz LED informuje nas o aktualnych parametrach ładowania.

50,00 zł
Powiadomienie
59
Ładowarka Mirror Lake 4xUSB z wyświetlaczem, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka Mirror Lake 4xUSB z wyświetlaczem, biała
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

Ładowarka sieciowa z wyświetlaczem napięcia/natężenia ładowania i 4 portami USB sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki wyświetlaczowi napięcia oraz natężenia ładowania zawsze wiemy z jaką mocą odnawiana jest energia naszego sprzętu. Możliwość odnawiania energii aż 4 urządzeń na raz.

75,00 zł
Powiadomienie
60
Uchwyt samochodowy Smart Vehicle z ładowarką indukcyjną QI, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt samochodowy Smart Vehicle z ładowarką indukcyjną QI, czarny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

Inteligentny uchwyt samochodowy za pomocą podczerwieni wykrywa obecność smartfona i automatycznie się zamyka. Wyposażony jest w indukcyjną ładowarkę, która umożliwia ładowanie prądem o mocy do 10W. Zapewnia stabilne mocowanie, a sylikonowe podkładki pozwalają niwelować drgania i nie dopuszczają do zarysowań na obudowie urządzenia. Pozwala na montaż smartfonów z ekranem od 4 do 6,5 cala. Szczegóły: • wyposażony w indukcyjną ładowarkę, • uchwyt do deski rozdzielczej, • inteligentny zacisk za pomocą podczerwieni wykrywa obecność smartfona i automatycznie się zamyka, • kompatybilny z urządzeniami 4-6,5 cala, • w zestawie kabel microUSB o długości 1 metr, • umożliwia ładowanie prądem 5V/2A, 9V/1.67A.

149,00 zł
Powiadomienie
61
Uchwyt Osculum grawitacyjny z ładowarką indukcyjną, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt Osculum grawitacyjny z ładowarką indukcyjną, czarny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.30

Przedstawiamy uniwersalny uchwyt, który może podtrzymywać wszystkie smartfony od 4.0" do 6.5", zaciski gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy. Model ten posiada funkcję bezprzewodowego ładowania, dzięki czemu nie musisz martwić się o wyczerpanie baterii w smartfonie. Uchwyt ten można zamontować w kratce wentylacyjnej dającej komfortowe i łatwe korzystanie ze smartfona. Dodatkowe informacje: • komunikacja: bezprzewodowa, • materiał wykonania: Tworzywo sztuczne, silikon, • miejsce montażu: Deska rozdzielcza, szyba, • zastosowanie: do kratki wentylacyjnej.

70,00 zł
Powiadomienie
62
Uchwyt Explore samochodowy z ładowarką indukcyjną QI 15W, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt Explore samochodowy z ładowarką indukcyjną QI 15W, czarny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.27

Uchwyt grawitacyjny Baseus: Bezprzewodowy uchwyt na telefon, z możliwością ładowania telefonu podczas używania nawigacji lub oglądania filmów. Nowy, przezroczysty design nada Twojemu pojazdowi dodatkowego stylu, a w dodatku będzie gwarantował bezpieczeństwo i stabilność. Ma czujnik grawitacyjny. Komfort użytkowania: Dzięki nowoczesnemu uchwytowi Baseus Twój telefon naładuje się teraz aż 3 razy szybciej. W ciągu jednej godziny naładuje się nawet do 50% przy ciągłym użyciu nawigacji lub innych aplikacji. Boczne zaciski uchwytu są na tyle stabilne, aby możliwe było obsługiwanie urządzenia jedną ręką. Jednocześnie możesz łatwo i szybko wyciągnąć lub wsadzić swój telefon w uchwyt. Nowoczesny i sprytny design: Świecące na niebiesko wskaźniki sygnalizują stan baterii Twojego telefonu. Natychmiast rozpoznasz stan swojego urządzenia, więc nie ma możliwości, że nie zauważysz niskiego poziomu baterii. Podczas ładowania, utrzymywana jest stała temperatura, aby nie dopuścić do przegrzania lub uszkodzenia telefonu. Bezpieczny: Technologia zapewnia bezprzewodowe i nieporównywalnie bezpieczne ładowanie. Jest kompatybilny z większością smartfonów, nawet w czasie używania etui. Podczas otrzymywania powiadomień, wibracje są osłabiane, aby nie powodowały przemieszczania się urządzenia. Kompaktowy i wygodny: Boczne części uchwytu zaciskają się na urządzeniu, tak aby możliwa była jego obsługa jedną ręką. Pozycja telefonu jest regulowana w zakresie 360 stopni. Cały uchwyt zaprojektowany jest w taki sposób, by nie pozostawiać zarysowań na obudowie telefonu. W dolnej części znajduje się funkcjonalny otwór umożliwiający ładowanie telefonu. Uchwyt przeznaczony jest do umiejscowienia na kratce samochodu. Kompatybilne smartfony: 4 - 6,5''

99,00 zł
Powiadomienie
63
Ładowarka indukcyjna QI 15W Rib, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka indukcyjna QI 15W Rib, czarna
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.09

Bezprzewodowa, szybka ładowarka indukcyjna marki Baseus to bardzo eleganckie urządzenie, z którego można korzystać w dwojaki sposób. Można ładować smartfon na leżąco i w pionie – jak na stojaku. Ładowarka została wykończona z aluminium co czyni ją bardzo elegancką. Powierzchnia jak i podstawa została pokryta z materiałem antypoślizgowym dzięki czemu ładowarka pewnie stoi w miejscu, a telefon położony na nią się nie ślizga. Szczegóły: • bezprzewodowa ładowarka o mocy do 15W, • napięcie wejściowe: DC 5V=2A, 9V=2A, 12=2A (Max), • matowa, • wymiary: 13.2 x 9.0 x 0.9 cm

119,00 zł
Powiadomienie
64
Słuchawki Bluetooth Encok W04, białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki Bluetooth Encok W04, białe
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.03

Przedstawiamy stylowe, bezprzewodowe słuchawki W04 od firmy Baseus. Akcesorium wyposażone jest w najnowszą generację Bluetooth 5.0, która przedłuża dystans transmisji do 10 metrów oraz zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Czas pracy akcesorium to 4 do 5 godzin przy ciągłym odtwarzaniu muzyki, a wraz z case’em ładującym – do 35h łącznie. Czas pracy w trybie czuwania to 300 godzin. Każda ze słuchawek ma dotykowy panel, za pośrednictwem którego można kontrolować odtwarzaną muzykę bądź odbierać lub odrzucać połączenia. Dodatkowe funkcje, takie jak redukcja hałasu czy kontrola głosu, poprawiają jakość prowadzonych rozmów. Baseus W04 to stylowe, nowoczesne, kompaktowe i komfortowe urządzenia zapewniające wysoki standard dźwięku. Cechy produktu: • zakres częstotliwości: 20-20000Hz, • dotykowy panel sterujący, • bluetooth 5.0, • dystans transmisji: 10m, • czas ładowania: 1.5h, • czas pracy: 4-5h, • czas czuwania: >300h, • wbudowany mikrofon.

125,00 zł
Powiadomienie
65
Słuchawki Bluetooth Encok W04 Pro, białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchawki Bluetooth Encok W04 Pro, białe
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Marzysz o swobodzie, gdy biegasz i słuchasz muzyki? Bezprzewodowe słuchawki zapewnią ci maksymalny komfort i pozwolą na zawsze zapomnieć o splątanych kablach. Oprócz wygody niosą za sobą wiele innych korzyści. Designersko wyglądają i odtwarzają dźwięki czysto, bez zakłóceń i opóźnień. Wydajna bateria pozwala na nieprzerwane odsłuchiwanie muzyki nawet przez 20 godzin w jakości Hi-Fi. Cechy produktu: • marka: Baseus, • model: W04/W04 PRO, • materiał: ABS, • czas czuwania: 350 godzin, • wersja bluetooth: 5.0, • dystans komunikacji: 10 m, • czas odtwarzania muzyki: 5 godzin (na poziomie głośności równym 70%), • pojemność baterii: 37 mAh (słuchawki), 400 mAh (baza), • kompatybilny z: wszystkimi urządzeniami bezprzewodowymi, • czas ładowania: 1.5 godziny (przez kabel), 3 godziny (bezprzewodowo) • interfejs: typ-C, • znamionowy prąd zużycia: 10 mA (słuchawki), • bezprzewodowe ładowanie słuchawek. Słuchawki są wyposażone w funkcję ładowania bezprzewodowego, co znacznie podnosi komfort ich obsługi. Wystarczy, że położysz bazę słuchawek na bezprzewodowej ładowarce, a odnowienie energii akumulatora zacznie się automatycznie. Wysoka jakość dźwięku: Dźwięk, który odtwarzają słuchawki Baseus jest zawsze czysty i wysokiej jakości. To zasługa konstrukcji i ruchomej cewki o średnicy 13 mm oraz budowy membran. Obudowa z solidnego materiału PU jest elastyczna, dobrze dopasowuje się do kształtu ucha. Jednocześnie użytkownik ma wrażenie, że muzyka płynie, jakby była odtwarzana na żywo. To zasługa tego, że sprzęt równoważy trzy częstotliwości: łagodny bas, delikatny alt i melodyjną górę. Bluetooth 5.0: Technologia bezprzewodowa 5.0 gwarantuje szybkie przesyłanie dźwięków. Do minimum zredukowane zostały problem z rozłączaniem się czy utratą sygnału znane z poprzedniej wersji 2.4 GHz. Na dystansie 10 metrów można oczekiwać prędkości sięgającej 24 Mbps. Idealne dopasowanie: Dochodzące do połowy ucha słuchawki mają przemyślaną ergonomiczną konstrukcję. Nie powodują ucisków, dyskomfortu ani obcierania. Ważą zaledwie 3.5 g i pozostają solidnie osadzone w kanale. Producent celowo nie zastosował rozróżnienie na wersję prawą i lewą, aby obsługa gadżetu była jeszcze łatwiejsza i bardziej komfortowa. Wytrzymała bateria: Dla osób, które nie wyobrażają sobie wykonywania codziennych czynności bez muzyki dobrą wiadomością jest fakt, że słuchawki mają wytrzymałą baterię o pojemności 400 mAh. Do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 1,5 godziny, aby potem służyć Ci nawet przez 350 godzin. Muzyki możesz słuchać przez 20 godzin, gdy równocześnie korzystasz z ładowarki. Łatwa obsługa: Nie tylko design został zredukowany do minimum. Również obsługa słuchawek jest szybka i intuicyjna. Dwa naciśnięcia wystarczą, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie. Elementy czułe na dotyk reagują na polecenia natychmiast. Nie tylko odtwarzanie muzyki: Słuchawki sprawdzą się nie tylko podczas słuchania muzyki, ale też w czasie grania czy oglądania programów telewizyjnych. Bezprzewodowa rozrywka dzięki nim nabierze całkiem nowej jakości i wygody bez udziału kabli. Możliwe jest też wydawanie poleceń, które są przesyłane do telefonu, np. związanych z geolokalizacją punktów na mapie i nawigacją. W każdych warunkach: Biegasz w deszczu? Spacerujesz w wilgotnym lesie? Ze względu na swoje wodoodporne właściwości, słuchawki działają niezawodnie również w gorszych warunkach atmosferycznych. Są też odporne na kurz i pył, więc utrzymanie ich w czystości nie nastręcza większych trudności. Mają poziom ochrony równy IP54.

219,00 zł
Powiadomienie
66
Baseus Household Pen. Rysik z długopisem 2 w 1, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baseus Household Pen. Rysik z długopisem 2 w 1, czarny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.29

Rysik Baseus Golden Cudgel Stylus to urządzenie 2 w 1. Aluminiowa konstrukcja zapewnia elegancję i trwałość. Długopis zawiera wysokiej jakości wkład żelowy i końcówkę rysika, która zapewnia precyzyjną obsługę urządzenia mobilnego (np. pismo odręczne, rysowanie, granie).

50,00 zł
Powiadomienie
67
Baseus Cafule Cable - Kabel połączeniowy USB do Lightning, 2.4 A, 1 m (złoty/czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baseus Cafule Cable - Kabel połączeniowy USB do Lightning, 2.4 A, 1 m ...
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.05

Kolor bazowy: złotyMateriał główny: NylonTyp: Kabel LightningRodzaj gwarancji: Rękojmia 3 m-ceMateriał dodatkowy: AluminiumKolor dodatkowy: czarny

20,00 zł
Powiadomienie
68
Kabel Cafule Cable dwustronny, połączeniowy micro USB na USB QC 3.0, 1.5 A, 2 m, czerwono-czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Cafule Cable dwustronny, połączeniowy micro USB na USB QC 3.0, 1...
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.31

Ten kabel obsługuje ładowanie o natężeniu 1.5A oraz transmisję danych 480Mbs. Został zaprojektowany, aby przetrwać długie i intensywne użytkowanie. Zastosowany specjalny oplot zapobiega przecieraniu i łamaniu kabla. Stylowy design pasuje do każdego otoczenia, a pasek podkreśla dobry wygląd kabla i ułatwia przechowywanie go. Dzięki dwustronnemu złączu nie musimy się martwić o poprawność przy podłączaniu kabla do urządzenia. Kabel ma eleganckie i wytrzymałe wtyczki odporne na ścieranie i utlenianie. Nawet po wielu podłączeniach wciąż będą gładko i pewnie wpinać się do portów. Pleciona tkanina z włókna nylonowego ciasno owinięta wokół kabla zapewnia dodatkową ochronę, elastyczność i wytrzymałość. Konstrukcja pomaga zmniejszyć strzępienie się i poprawia trwałość, pozwalając na łatwe radzenie sobie z codziennym użytkowaniem. Najbardziej newralgiczny punkt każdego kabla – łączenie przewodu z wtyczką, zostało dodatkowo wzmocnione elastycznym TPE. Długość: 200.0 cm Prąd wyjściowy: do 1.5A Wykończenie: TPE, aluminium, nylon

20,00 zł
Powiadomienie
69
Baseus Cafule Cable - Kabel do ładowania i transmisji danych USB do USB-C 3 A, 1 m (szary/czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baseus Cafule Cable - Kabel do ładowania i transmisji danych USB do US...
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.27

Kolor bazowy: szaryMateriał główny: NylonTyp: Kabel USB-CRodzaj gwarancji: Rękojmia 3 m-ceMateriał dodatkowy: AluminiumKolor dodatkowy: czarny

20,00 zł
Powiadomienie
70
Uchwyt magnetyczny na deskę rozdzielczą samochodu 360 stopni Rotation Magnetic Mount Holder, czarno-srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt magnetyczny na deskę rozdzielczą samochodu 360 stopni Rotation ...
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Baseus Magnetic 360 to zgrabny magnetyczny uchwyt na telefon na deskę rozdzielczą samochodu. Połączenie wygody i funkcjonalności. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje długie użytkowanie. Uchwyt na telefon posiada przewód kulowy 360°, który pozwala na dowolną rotację uchwytu z telefonem. Mocne magnesy doskonale utrzymują telefon, dzięki czemu nie przemieszcza się on podczas podróży. Instalacja jest szybka i prosta – wystarczy zamontować płytkę magnetyczną na plecki telefonu i umieścić uchwyt na desce rozdzielczej.

25,00 zł
Powiadomienie
71
Magnetyczny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną z klipsem na 2 kable Magnetic Air Vent, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnetyczny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną z klipsem na 2 k...
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

Uchwyt magnetyczny do telefonu jest montowany na kratkę nawiewu. Dzięki 4 mocnym magnesom, mocno trzyma telefon nawet na bardzo trudnej i nierównej drodze. Jest to najszybszy i najwygodniejszy w użyciu uchwyt. Kompaktowe rozmiary, 360-stopniowa regulacja i łatwy montaż zapewniają proste i bezproblemowe używanie akcesorium. Wykończenie: aluminium, sylikon, TPE

40,00 zł
Powiadomienie
72
Grawitacyjny Osculum uchwyt samochodowy na deskę rozdzielczą, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grawitacyjny Osculum uchwyt samochodowy na deskę rozdzielczą, czarny
Baseus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

Grawitacyjny uchwyt samochodowy do smartfonów z ekranami od 4,7” do 6,5” mocowany jest do kratki wentylacyjnej. Specjalny mechanizm zamyka się samoczynnie pod wpływem ciężaru telefonu, dzięki czemu pozostaje on bezpieczny na czas podróży autem. Szczęki uchwytu Auto-Clip wyposażone zostały również w anty-poślizgowe wkładki, które ograniczają dodatkowo drgania i wibracje. Ruchoma głowica pozwala na ustawienie telefonu pod odpowiednim kątem, najwygodniejszym dla bezpiecznej jazdy. Użytkownik może też beż przeszkód korzystać z telefonu podłączonego do ładowarki samochodowej. Niewątpliwą zaletą jest także możliwość zamocowania w uchwycie smartfona w etui ochronnym (max. 15 mm grubości). Cechy produktu: • automatyczna blokada grawitacyjna, • odpowiedni dla smartfonów z ekranem: 4,7”-6,5”, • anty-poślizgowe wkładki po bokach i na dole uchwytu, • wysokiej jakości elementy układu mechanicznego szczęk, • mocowanie do kratki wentylacyjnej zabezpieczone gumowym materiałem, • umożliwia zamocowanie telefonu w etui ochronnym (max. 15 mm grubości), • możliwość podłączenia telefonu do ładowarki samochodowej, • wkładanie i wyjmowanie telefonu z uchwytu jedną ręką, • rozstaw ramion: 66 – 90 mm.

30,00 zł
Powiadomienie
73
Rainbow High. Fashion Studio, 2 peruki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Fashion Studio, 2 peruki
MGA, Rainbow Surprise
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Legenda mówi, że na końcu tęczy znajduje się garnek złota. Tylko ci, którym zależy na odważnych modach, mogą podążać za tęczą do Rainbow High – kolorowej szkoły mody, w której każdy uczy się pokazywać swoje prawdziwe kolory. Wejdź do Rainbow High Fashion Studio. Stwórz ponad 300 stylizacji z tęczą, które możesz łączyć i dowolnie dopasowywać. Studio Rainbow High Fashion jest wyposażone w ekskluzywną lalkę Avery Styles – wspaniałą projektantką mody, na którą wszyscy patrzą w szkole. Ciesz się niekończącą się zabawą modą dzięki wspaniałej złotej szafce na ubrania, wysokiej jakości przezroczystym etui na buty, wieszakom na ubrania i tęczowym spinkom do stylizacji włosów. W zestawie: • lalka Rainbow High Fashion Studio, • 2 wymienne peruki, • 5 topów, • 2 spódnice, • 2 sukienki, • kurtka, • bluza z kapturem, • para dżinsów, • 4 pary butów i 4 pudełka na buty, • 9 wieszaków, • 5 spinek do włosów, • grzebień, • stojak na lalki, • wieszak na ubrania. Zbierz wszystkie lalki Rainbow High!

226,90 zł
213,29 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 13,61 zł

74
L.O.L. Surprise! Clubhouse. Domek Kontener dla lalek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Clubhouse. Domek Kontener dla lalek
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Ten zestaw zachwyci fanki „L.O.L. Surprise!” Został wykonany z dbałością o szczegóły. Masz możliwość rozpakować aż 40 niespodzianek. W domku znajduje się miejsce i do pracy i do zabawy. Zestaw wygląda jakby się składał z dwóch stylowych kontenerów transportowych, ale po rozłożeniu powstaje w pełni wyposażony 3-piętrowy klub dla młodzieży. Szczegóły: • zestaw zawiera 2 lalki – lalkę dziewczynkę L.O.L. Surprise!™ i lalkę chłopczyka L.O.L. Surprise!™, • 7 stref tematycznych: pokój gier, strefa deskorolkarzy, patio z hamakiem, sala kinowa, obserwatorium, sypialnia, kuchnia i nie tylko, • szerokość po rozłożeniu ponad 90.0 cm.

239,35 zł
224,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 14,36 zł

75
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Lightning 200cm szybkie ładowanie Apple 2.4A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Lightning 200cm szybki...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC18Producent: Green CellDługość: 2 mRodzaj wtyku: USB - lightningKompatybilne technologie szybkiego ładowania: Apple 2.4A

25,00 zł
Powiadomienie
76
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Micro USB 200cm szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Micro USB 200cm szybki...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC17Producent: Green CellDługość: 2 mRodzaj wtyku: USB - Micro USBKompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC

25,00 zł
Powiadomienie
77
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - USB-C 120cm szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - USB-C 120cm szybkie ła...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC22Producent: Green CellDługość: 1.2mRodzaj wtyku: USB - USB-CKompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP

20,00 zł
Powiadomienie
78
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Micro USB 120cm szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Micro USB 120cm szybki...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC20Producent: Green CellDługość: 1.2mRodzaj wtyku: USB - Micro USBKompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC

21,95 zł
Powiadomienie
79
Kabel Green Cell GC PowerStream USB-A - Lightning, Apple 2.4 A, 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Green Cell GC PowerStream USB-A - Lightning, Apple 2.4 A, 30 cm
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Kabel Green Cell GC PowerStream USB-A – Lightning 30.0 cm szybkie ładowanie Apple 2.4 A Parametry techniczne: • kod produktu: KABGC24, • producent: Green Cell, • długość: 0.3 m, • rodzaj wtyku: USB – lightning, Kompatybilne technologie szybkiego ładowania: Apple 2.4A

12,99 zł
Powiadomienie
80
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Micro USB 30cm szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Micro USB 30cm szybkie...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC23Producent: Green CellDługość: 0.3mRodzaj wtyku: USB - Micro USBTechnologia szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC

12,99 zł
Powiadomienie
81
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - USB-C 30cm szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - USB-C 30cm szybkie ład...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKolor: CzarnyMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC25Producent: Green CellDługość: 0,3mRodzaj wtyku: USB - USB-CKompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP

12,99 zł
Powiadomienie
82
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-C - USB-C 200cm z obsługą Power Delivery (60W), 480 Mbps, Ultra Charge, QC 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-C - USB-C 200cm z obsługą ...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC29Producent: Green CellDługość: 2 mDodatkowe cechy: Wsparcie dla szybkiego ładowania PD oraz transferu danych 480 MbpsRodzaj wtyku: USB-C - USB-CFunkcja Power Delivery: TakKompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC

27,00 zł
Powiadomienie
83
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy LiFePO4 12V 12.8V 200Ah do paneli solarnych, kamperów oraz łodzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy LiFePO4 12V 12.8V 200Ah do pane...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa o pojemności 200Ah charakteryzuje się wyjątkową trwałością, wydajnością prądową i szybkością ładowania. Jest również żywotniejszą oraz lżejszą alternatywą dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Akumulatory LiFePO4 zachowują ponad 80% pojemności nawet po 2000 cykli ładowania, gwarantując tym samym ponad 5 lat pracy. Dzięki niskiemu samorozładowaniu nawet po roku nieużytkowania akumulator będzie w pełni gotowy do działania. Wysoka trwałość i żywotność, niska waga i parametry prądowe powodują, że akumulatory są wykorzystywane do zasilania pojazdów rekreacyjnych i kamperów, łodzi oraz w fotowoltaice, zaopatrując domy wykorzystujące panele solarne w energię. Baterie nanofosfatowe wyposażone zostały w system zarządzania baterią BMS, który nie tylko kontroluje ładowanie oraz rozładowywanie akumulatora, ale również temperaturę, zapewniając bezpieczeństwo i wydłużając żywotność do maksimum. Green Cell to sprawdzony producent akumulatorów. Ta marka gwarantuje korzystny stosunek ceny do jakości, a zastosowane materiały zapewniają długą i sprawna pracę. Specyfikacja techniczna: • pojemność: 200Ah, • napięcie: 12.8V, • typ: LIFEPO4, • temperatura pracy: od –10 do 45 °C, • terminal: M8, • całkowita energia: 2560Wh, • standardowy prąd rozładowania: 100A, • szczytowy prąd rozładowania: 150A, • standardowy prąd ładowania: 100A, • wymiary: 52.1 x 23.8 x 21.8 cm, • certyfikaty: CE, RoHS, • waga: 22kg. Czym jest akumulator LiFePO4? LiFePO4 to akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o dużej gęstości energii i niskiej wartości samorozładowania stosowany głównie jako źródło zasilania pojazdów elektrycznych oraz używany w instalacjach solarnych. W porównaniu do tradycyjnych kwasowo-ołowiowych akumulatorów, LiFePO4 oferują znaczne korzyści, między innymi większy prąd ładowania i rozładowania, dłuższą żywotność oraz możliwość głębokiego rozładowania bez utraty pojemności całkowitej. Pomimo wyższej ceny, baterie LiFePO4 charakteryzują się znacznie niższym kosztem eksploatacyjnym, przez co zakup bardzo szybko się zwraca. Są one wartościową inwestycją i inteligentnym długoterminowym rozwiązaniem. Najwyższa klasa energii Akumulatory LiFePO4 oferują większą gęstość energii niż akumulatory kwasowo-ołowiowe dostępne na rynku. Nie występuje w nich efekt pamięciowy zmniejszający realną pojemność baterii wraz z jej użytkowaniem, a samorozładowanie jest niewielkie, dzięki czemu ładowanie akumulatora nie przysparza problemów. Baterie posiadają również stałe napięcie rozładowania, dzięki czemu uważane są za najbezpieczniejsze akumulatory na rynku. Kupując akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy nie musimy się martwić konserwacją, nie jest ona wymagana. Wszystkie akumulatory naturalnie tracą energię, będąc w stanie spoczynku. W przypadku LiFePO4 ta utrata jest ograniczona do minimum, zapewniając tym samym dostęp do energii za każdym razem, gdy będziesz jej potrzebował. Ogromna moc w niewielkiej obudowie Jedną z najważniejszych korzyści posiadania akumulatora LiFePO4 jest jego wydajność prądowa, czyli możliwość oddania bardzo dużej energii w niewielkim czasie. W porównaniu z innymi bateriami dostępnymi na rynku, lit zapewnia taką samą lub nawet większą energię przy zachowaniu mniej niż połowy ciężaru i rozmiaru akumulatora kwasowo-ołowiowego. Oznacza to większe możliwości montażu i uproszczoną instalację! Wszystkie te cechy sprawiają, że akumulatory nanofosfatowe są często wykorzystywane w celu zmniejszenia masy całkowitej pojazdu np. w przypadku łódek, które wymagają zachowania niskiej wagi i równowagi. Gotowe do pracy w każdych warunkach Technologia LiFePO4 zapewnia stabilność termiczną oraz chemiczną, dzięki czemu temperatura nie ma znacznego wpływu na ich wydajność. Mogą one skutecznie pracować w szerokim zakresie temperatur od –20 do 60°C zachowując przy tym swoją wysoką pojemność. Dodatkowo akumulatory zostały wyposażone w wysokiej klasy system BMS (Battery Management System). Zadaniem tego systemu jest monitorowanie napięcia oraz temperatury ogniw zarówno podczas ładowania, jak i rozładowania. W przypadku przekroczenia niebezpiecznych wartości system odcina zasilanie, zapewniając tym samym bezpieczeństwo akumulatora, podłączonych urządzeń, ale przede wszystkim użytkownika! Akumulatory LiFePO4 zostały wykonane z metali lekkich, bez zawartości toksycznych związków chemicznych, przez co są w pełni bezpieczne dla środowiska. Recykling tych baterii jest prosty i nie generuje wysokich kosztów, dlatego zakupując baterie fosforanową znacząco ograniczasz ilość elektrośmieci i pomagasz chronić środowisko. Niezliczone zastosowania Baterie LiFePO4 zostały stworzone z myślą o łatwym dostępie do wydajnego źródła energii mogącego poradzić sobie nawet w najcięższych warunkach. Stosowane są między innymi jako baterie do samochodów elektrycznych, gdzie dzięki wysokiemu współczynnikowi rozładowania idealnie radzą sobie z odpalaniem samochodów oraz zapewniają stabilną i długotrwałą jazdę. Również stosowane są tam, gdzie liczy się rozmiar oraz waga źródła energii – w kamperach, łodziach elektrycznych, czy wózkach inwalidzkich. Swoje zastosowanie znajdują również w fotowoltaice, która powoli staje się standardem energetycznym dla gospodarstw domowych, a nawet dla całych osiedli.

4 500,00 zł
Powiadomienie
84
Model plastikowy C7P Ciągnik Artyleryjski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,85 zł
73,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,84 zł

85
Komplet sukienko-body+opaska 86 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienko-body+opaska 86
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.10

54,50 zł
49,05 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,45 zł

86
Komplet sukienka+opaska 92 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka+opaska 92
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

87
Komplet sukienka+opaska 98 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka+opaska 98
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

88
Komplet sukienko-body+opaska 86 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienko-body+opaska 86
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

58,10 zł
52,29 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,81 zł

89
Komplet sukienko-body+opaska 80 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienko-body+opaska 80
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

54,50 zł
49,05 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,45 zł

90
Komplet sukienka+opaska 92 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka+opaska 92
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

91
Komplet sukienka+opaska 86 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka+opaska 86
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

92
Komplet sukienka+opaska 80 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka+opaska 80
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

93
Komplet sukienka+opaska 80 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka+opaska 80
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

94
Komplet sukienka+opaska 86 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka+opaska 86
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

95
Komplet sukienka+opaska 104 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet sukienka+opaska 104
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

56,30 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

96
Komplet czapka,apaszka.body,spodnie 86 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet czapka,apaszka.body,spodnie 86
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

81,70 zł
73,53 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,17 zł

97
Komplet czapka,apaszka,body,spodnie 80 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet czapka,apaszka,body,spodnie 80
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

81,70 zł
73,53 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,17 zł

98
Kokon z falbanką, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kokon z falbanką, różowy
Belisima
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

Kokon niemowlęcy marki Belisima zachwyci rodziców. Można go używać już od pierwszych dni od narodzin dziecka. Może być stosowany do 6. miesiąca życia. Produkt to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy lubią spać z dzieckiem w jednym łóżku. Kokony zabezpieczają malucha podczas snu, chroniąc go przed sturlaniem się lub przygnieceniem. Produkt wyróżnia wysoka jakość wykonania, piękna kolorystyka oraz subtelne wzornictwo. Koronkowe wykończenie sprawia, że kokonik wygląda elegancko i stylowo. Wykonany jest ze 100-procentowej bawełny, a wypełnienie z poliestru.

163,90 zł
155,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,19 zł

99
Kokon z falbanką, ecru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kokon z falbanką, ecru
Belisima
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

Kokon niemowlęcy marki Belisima zachwyci rodziców. Można go używać już od pierwszych dni od narodzin dziecka. Może być stosowany do 6. miesiąca życia. Produkt to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy lubią spać z dzieckiem w jednym łóżku. Kokony zabezpieczają malucha podczas snu, chroniąc go przed sturlaniem się lub przygnieceniem. Produkt wyróżnia wysoka jakość wykonania, piękna kolorystyka oraz subtelne wzornictwo. Koronkowe wykończenie sprawia, że kokonik wygląda elegancko i stylowo. Wykonany jest ze 100-procentowej bawełny, a wypełnienie z poliestru.

163,90 zł
155,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,19 zł

100
Grający domek sorter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grający domek sorter
Helbo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.22

73,00 zł
65,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,30 zł

Wróć do góry