hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.11.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 24 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Świat Dysku. Kosiarz (Terry Pratchett), na drugim Piosenki i wyliczanki. Popularne utwory dla dzieci (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Świat Dysku. Pomniejsze bóstwa (Terry Pratchett) oraz Kosmoliski (Marcinowski Marek).
1
Świat Dysku. Kosiarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Kosiarz
Dostępny
4 szt.

Śmierć zaginął, zapewne już... gdzieś odszedł. A to prowadzi do chaosu, jaki pojawia się zawsze, kiedy ulega załamaniu ważny społecznie sektor usług. Pan Reg Shoe, aktywista Martwych Praw – Połączmy swe siły, bo inaczej leżymy – nagle ma więcej pracy, niż mógłby sobie wymarzyć. A niedawno zmarły mag Windle Poons budzi się w trumnie i odkrywa, że powrócił na świat jako zwłoki. Ale to właśnie Windle i członkowie niezbyt przerażającej grupy nieumarłych z Ankh-Morpork muszą uratować świat dla żyjących. Tymczasem daleko od miasta, na małej farmie, pewien mroczny przybysz okazuje się znakomitym kosiarzem. Plon czeka na żniwa... A poza tym czeka go całkiem inna walka. „Zaczynam wierzyć, że Terry Pratchett jest najlepszym humorystą, jakiego znał ten kraj od czasów P.G. Woodehouse'a – mniej szorstki niż Tom Sharpe, mniej cyniczny niż Douglas Adams; po prostu sama radość” – David Pringle, White Dwarf. „Terry Pratchett... jest wciąż lepszy i lepszy... Pratchett osiąga szczyt swoich możliwości; trudno sobie wyobrazić, by jakikolwiek humorysta tworzący współcześnie w Wielkiej Brytanii mógł mu dorównać” – Dominic Wells, Time Out. „Oczywiście najłatwiej zakwalifikować książki Pratchetta do kategorii fantasy. (...) Ale to trop nieco fałszywy. (...) Chyba trafniej byłoby określić jego pisarstwo jako satyrę w magicznym sztafażu. (...) Świat Dysku to tylko kostium, w który autor przemienia naszą Matkę Ziemię. Czy może raczej krzywe zwierciadło, które sprawia, iż kula zamienia się w dysk, politycy w magów, lekarze w wiedźmy, przesądy w demony itd. (...) Po co mu ta przebieranka? By bezkarnie i cynicznie naśmiewać się z ludzkiej głupoty? Nie tylko. By pokazać, że nasz świat odarty z maskujących go dekoracji, takich jak demokracja, nauka, postęp, sprawiedliwość, racjonalność czy przekonanie o ludzkim geniuszu, i przeniesiony w inny wymiar staje się nie tylko śmieszny, ale i żałosny. Łącząc tradycję Władcy Pierścieni i Monthy Pytona otrzymuje groteskową Historię Ludzkiego Szaleństwa” – Piotr Sarzyński, „Polityka”. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

14 osób kupiło
2
Piosenki i wyliczanki. Popularne utwory dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki i wyliczanki. Popularne utwory dla dzieci
Dostępny
64 szt.

Piosenki i wyliczanki. Popularne utwory dla dzieci Urokliwe teksty popularnych utworów dla dzieci przywołują ciepłe wspomnienia naszego dzieciństwa i bez wątpienia zachwycą również maluchy. Pięknie ilustrowane wyliczanki, usypianki i rymowanki, które można przeczytać lub zaśpiewać, to sposób na spędzenie z dzieckiem radosnych chwil.

8,00 zł
4,99 zł

Rabat 37,6%
oszczędzasz 3,01 zł

8 osób kupiło
3
Świat Dysku. Pomniejsze bóstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Pomniejsze bóstwa
Dostępny
35 szt.

Na świecie istnieją miliardy bóstw. Roją się gęsto jak ławica śledzi. Większość z nich jest zbyt mała, by je zauważyć, dlatego nigdy nikt ich nie czci, w każdym razie nikt większy od bakterii, które się nie modlą i nie mają wielkich wymagań w zakresie cudów. To są właśnie pomniejsze bóstwa – duchy miejsc, gdzie krzyżują się ścieżki mrówek, bogowie mikroklimatów pomiędzy korzeniami traw. I większość z nich taka już pozostaje. Ponieważ brakuje im wiary. Garstka jednak trafia w wyższe regiony. Powodem może być cokolwiek. Pasterz szukający zbłąkanej owcy znajduje ją w krzakach i poświęca minutę czy dwie, żeby wznieść niewielki kamienny ołtarzyk w ogólnej podzięce wszelkim duchom, jakie mogą przebywać w okolicy. Albo jakieś niezwykle ukształtowane drzewo zostanie skojarzone z lekiem na chorobę. Albo ktoś wyryje spiralę na samotnym głazie. Albowiem bogowie potrzebują wiary, a ludzie pragną bogów. Często na tym się kończy. Ale czasami wydarzenia rozwijają się dalej. Dodawane są następne kamienie, układane kolejne głazy; w miejscu, gdzie kiedyś rosło drzewo, staje świątynia. Bóg wtedy nabiera mocy, wiara wyznawców niesie go w górę jak tysiąc ton paliwa rakietowego. Nieliczni sięgają aż do nieba, czasem nawet dalej. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

7 osób kupiło
4
Kosmoliski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmoliski
Dostępny
66 szt.

Piżamka jest? Gotowi do snu? Super! Kosmoliski zakręcą srebrnymi ogonami, aż posypie się gwiezdny pył, a wtedy zabiorą Was w kosmos na nieziemską przygodę. Kosmoliski zabierają Sarę i Krzysia w podróż po Układzie Słonecznym. Dołączysz do nich?

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

7 osób kupiło
5
Świat Dysku. Muzyka duszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Muzyka duszy
Dostępny
38 szt.

Inne dzieci dostawały w prezencie cymbałki. Susan musiała tylko prosić dziadka, żeby zdjął kamizelkę... Tak. Ma Śmierć w rodzinie. Trudno jest normalnie dorastać, kiedy dziadek jeździ na białym koniu i dzierży kosę – zwłaszcza gdy trzeba przejąć rodzinny interes, a jedyny pomocnik mówi tylko po szczurzemu. A już szczególnie wtedy, kiedy ma się do czynienia z nową, uzależniającą muzyką, która pojawiła się w Świecie Dysku. Jest bezprawna. I zmienia ludzi. Nazywana jest „Muzyką z wykrokiem”. Ma rytm i można przy niej tańczyć, ale... Jest... żywa. I nie chce ucichnąć. „Błyskotliwy bajarz z poczuciem humoru równie zabawnym, co ironicznym. Jest moralistą, filozofem i humanistą... Dickens dwudziestego wieku” – „Mail on Sunday”. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

6 osób kupiło
6
Kapitan Żbik. Tom 37. Gdzie jest jasnowłosa?, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Tom 37. Gdzie jest jasnowłosa?, wydanie 3
Dostępny
109 szt.

Marek Lewandowski zamiast na wymarzone wakacje nad morzem, jedzie do ciotki mieszkającej w niewielkim miasteczku. Jest przekonany, że pobyt będzie wyjątkowo nudny, ale zmieni zdanie kiedy pozna miejscowych chłopaków, którzy pokażą mu tajemniczy, opuszczony dom. Tymczasem w Warszawie nieznani sprawcy porywają sześcioletnią dziewczynkę i żądają od rodziców okupu.

12,00 zł
8,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

5 osób kupiło
7
Komentarz do Ewangelii według św. Jana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komentarz do Ewangelii według św. Jana
Dostępny
2 szt.

Kolejny tom pism ojca Piotra Rostworowskiego zawiera wydawany po raz pierwszy komentarz do Ewangelii wg św. Jana. Edycja została przygotowana w oparciu o maszynopis przechowywany w archiwum opactwa tynieckiego (nr PWR–LXVIII–2). Zasadniczo unikaliśmy ingerencji w tekst komentarza; uwspółcześniliśmy jedynie ortografię i interpunkcję. Aby ułatwić lekturę, dodaliśmy teksty Ewangelii kolejno komentowane przez Ojca Piotra. W tym wypadku tekst jest zaczerpnięty z 5. wydania Biblii Tysiąclecia. Nie ingerowaliśmy natomiast w cytaty biblijne przytaczane przez samego Autora. Jeśli podajemy w nawiasie sigla z Ewangelii Jana, opuszczamy skrót J. Niniejszy tom składa się z dwóch części. W pierwszej możemy zapoznać się z komentarzem ojca Piotra do kolejnych fragmentów Ewangelii (od 1,1 do 12,36); w aneksie umieściliśmy luźne notatki, które autor sporządził do różnych fragmentów czwartej Ewangelii. Koncentrują się one głównie na pozostałych fragmentach tekstu św. Jana. Nie jest zatem wykluczone, że mamy do czynienia z materiałem, który miał posłużyć za podstawę do dokończenia komentarza. Tak się jednak nie stało. Trudno dziś powiedzieć, dlaczego? Spuścizna rękopiśmienna ojca Piotra ciągle czeka na swojego badacza. Jedną z najważniejszych praktyk w życiu każdego mnicha jest lectio divina – modlitewne spotkanie ze Słowem Bożym. Niniejszy komentarz można traktować jako zapis doświadczenia ojca Piotra na tym szczególnym polu życia modlitwy. Niech ci, którzy będą czytać ten tom, zapałają równie wielką miłością do Pisma Świętego, jak Autor naszego komentarza…

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

4 osoby kupiły
8
Ślimak, ślimak, wystaw rogi. Znane i lubiane wierszyki dla maluszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
9
Pakiet Przygody Emila ze Smalandii. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Przygody Emila ze Smalandii. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
575 szt.

Zbiorowe wydanie wszystkich psot Emila. Wygląda jak aniołek, ale pozory mylą. Śpi w czapce i ze swoją ukochaną strzelbą. Woli zjeść choinkę zamiast fasolki szparagowej. Wkłada głowę do wazy z rosołem. Szczypie siostrę, gania kota. Psoci, ile się da. Dorośli najchętniej wysłaliby go do Ameryki, byle się go pozbyć. Założę się, że już go lubicie. Przed Wami – Emil ze Smalandii.

79,99 zł
60,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 19,20 zł

3 osoby kupiły
10
Piosenki i usypianki. Popularne utwory dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki i usypianki. Popularne utwory dla dzieci
Dostępny
53 szt.

Piosenki i usypianki. Popularne utwory dla dzieci Urokliwe teksty popularnych utworów dla dzieci przywołują ciepłe wspomnienia naszego dzieciństwa i bez wątpienia zachwycą również maluchy. Pięknie ilustrowane wyliczanki, usypianki i rymowanki, które można przeczytać lub zaśpiewać, to sposób na spędzenie z dzieckiem radosnych chwil.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
11
Świat Dysku. Kapelusz pełen nieba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Kapelusz pełen nieba
Dostępny
50 szt.

Tiffany Obolała jest gotowa, by rozpocząć naukę czarownictwa. Spodziewa się zaklęć i magii – nie nudnych prac domowych i złośliwych kóz. Na pewno czarownictwo to coś więcej. Czego Tiffany nie wie? Że podąża za nią bezcielesna, podstępna istota. Tym razem ani pani Weatherwax (najpotężniejsza czarownica na świecie), ani waleczni, sześciocalowi Wolni Ciut Ludzie nie zdołają jej ochronić. W końcu będzie potrzebowała całej swej wewnętrznej siły, by się uratować... o ile to w ogóle możliwe.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

3 osoby kupiły
12
Anna Jantar - Złote Przeboje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anna Jantar - Złote Przeboje
praca zbiorowa, Snake's Music
Dostępny
8 szt.

Największe przeboja Anny Jantar.

27,10 zł
21,68 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,42 zł

2 osoby kupiły
13
Testament Utopka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testament Utopka
Dostępny
81 szt.

Testament Utopka to ostatnia część niezwykłej w polskiej literaturze współczesnej trylogii Leszka Libery (Utopek, Buks Molenda), ukazującej oczami quasi-baśniowego osobnika absurdy ludzkiej rzeczywistości. Ta fantastyczna persona nie z tej ziemi, uważana przez mieszkańców śląskiego miasta za wariata, bacznie im się przygląda od czasów swego dzieciństwa aż po starość – czasów II wojny, komunizmu, demokratycznego przełomu i ostatnich kilku lat pod rządami skrajnej prawicy. Po burzliwych perypetiach młodości i wieku dojrzałego Utopek serwuje nam opowieść o starości i usiłowaniach napisania testamentu. Tak jak w poprzednich tomach, tu także nie brak zaskakujących wątków, komicznych sytuacji i szalonych zawirowań. Wiekowy już kronikarz, 75-latek chodzący o kulach, mieszkaniec pohitlerowskiej wieży ciśnień, patrzy teraz na świat z o wiele szerszej perspektywy filozoficznej, historiozoficznej, politycznej. Spod pozornie chaotycznej, prześmiesznej opowieści wyziera niezwykle sarkastyczny obraz Polski, Polaków, Ślązaków, a także innych nacji – Niemców, Rosjan, Amerykanów itd. Obraz mocno przygnębiający, wcale nie do śmiechu.

42,00 zł
28,56 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 13,44 zł

2 osoby kupiły
14
Straszny kraj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Straszny kraj
Dostępny
75 szt.

Fantastyczny portret współczesnej Rosji oczami emigranta, który wraca do Moskwy, żeby zaopiekować się babcią. Współczesna powieść o Rosji i Ameryce, o tym, gdzie kończy się polityczny protest a zaczyna życiowy kompromis – lekka i zabawna, ale bardzo ważna. Gdy starszy brat Andreja Kaplana, Dima, naciska, żeby ten wrócił do Moskwy i zaopiekował się podupadającą na zdrowiu babcią, Andrej musi porzucić swoje życie w Nowym Jorku. To o tyle łatwiejsze, że jego dziewczyna przestała odpowiadać na wiadomości, a promotor doktoratu ze slawistyki raczej nie roztacza przed nim perspektyw jakiejkolwiek sensownej pracy. Jest lato 2008, stan konta Andreja systematycznie topnieje, więc ten szybko uznaje, że parę miesięcy w Moskwie to może faktycznie to, czego w tej chwili potrzebuje. Podnajmuje więc swoje lokum na Brooklynie, pakuje sprzęt do hokeja i przeprowadza się do mieszkania, które jego babka dostała w prezencie od Stalina. Mieszkająca w nim 90-latka czuje się samotna, bo przeżyła i męża, i niemal wszystkich swoich przyjaciół. Przetrwała też trudne czasy komunizmu i była świadkiem agresywnych kapitalistycznych przemian, w wyniku których straciła swą ukochaną daczę. Wita Andreja w swoim domu z ogromną serdecznością, choć zdarza jej się zapominać, kim on właściwie jest. Andrej uczy się poruszać po Moskwie czasów Putina – to wciąż jego rodzinne miasto, choć z dużo droższą kawą i dziwnymi zasadami randkowania. W ciągu dnia poświęca się opiece nad starszą – ale wciąż zaskakująco bystrą - babcią, a po godzinach znajduje miejsce, gdzie może grać w hokeja, kafejkę z wifi i w końcu grupę przyjaciół, z piękną aktywistką Julią na czele. W ciągu tego roku babcia podupada na zdrowiu a Andriejowi coraz trudniej stwierdzić, czy bliżej mu do Rosji czy do Ameryki i z czym chce związać swoją przyszłość. Niespieszna narracja i niezwykle malowniczy portret rodziny, a także współczesnej Rosji, z jej dziwnymi cechami, zwyczajami, rytuałami – to wszystko sprawia, że od książki wprost nie można się oderwać. Wątek starzejącej się babci i jej relacji z wnukiem jest rozczulający, spostrzeżenia z codziennego życia odkrywcze i zabawne, refleksje – zaskakujące i dające do myślenia. „Ta książka to powód do świętowania: ciepła, zabawna, nie sposób przestać czytać”. – George Saunders „Ta piękna, jesienna powieść, opublikowana w środku lata, to dar dla każdego, kto zechce ją przyjąć”. – Dwight Garner, „The New York Times” „Zabawna, wzruszająca… Straszny kraj to jedna z najlepszych książek, jakie przeczytacie w tym roku”. – Ann Levin, Associated Press „Najzabawniejsza powieść, jaką przeczytałem w tym roku”. – Christian Lorentzen, Vulture.com Keith Gessen urodził się w 1975 roku w Moskwie i jako sześciolatek wraz z rodziną przeniósł się na stałe do Stanów Zjednoczonych, gdzie prowadzi kwartalnik literacki i wykłada dziennikarstwo na nowojorskim Uniwersytecie Columbia. Straszny kraj to jego druga powieść. Jest bratem Mashy Gessen – jednej z najgłośniejszych amerykańskich krytyczek reżimu Putina.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
15
Piosenki i rymowanki. Popularne utwory dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki i rymowanki. Popularne utwory dla dzieci
Dostępny
72 szt.

Piosenki i rymowanki. Popularne utwory dla dzieci Urokliwe teksty popularnych utworów dla dzieci przywołują ciepłe wspomnienia naszego dzieciństwa i bez wątpienia zachwycą również maluchy. Pięknie ilustrowane wyliczanki, usypianki i rymowanki, które można przeczytać lub zaśpiewać, to sposób na spędzenie z dzieckiem radosnych chwil.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
16
Wypatrując Jezusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

2 osoby kupiły
17
Lwowskie czwartki Romana W. Ingardena 1934-1937 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Lwowskie czwartki Romana W. Ingardena 1934-1937
Dostępny
5 szt.

Maszynopis znaleziony w bibliotece IBL PAN okazał się zapisem protokołów z estetycznych i filozoficznoliterackich spotkań prowadzonych przez Romana W. Ingardena na Uniwersytecie Jana Kazimierza we Lwowie w latach 1934-1937. Niemal wszystkie odbywały się w czwartkowe wieczory. Brali w nich udział znani filozofowie i psychologowie, badacze literatury i języka, malarze, muzykolodzy, krytycy literaccy, filmoznawcy i teatrolodzy, nie tylko ze środowiska akademickiego. Protokoły te można więc czytać jako dokument pasji intelektualno-artystycznych lwowskiej elity humanistycznej lat trzydziestych XX wieku. Toczące się tu spory świadczą o dokonującym się przełomie w estetyce i filozofii literatury. Podawano pod rozwagę nie tylko dzieła sztuki, ale i papierki od cukierków, gwar uliczny uznany za symfonię wielkiego miasta, nowe media, czyli radio, jakości estetyczne smaków i woni - co świadczy o projektowaniu nowoczesności dojrzałej. Spory te poświadczają narodziny innego miasta niż znane z okresu dominacji szkoły Kazimierza Twardowskiego - nowego Lwowa Ingardena. Protokoły pozwalają także prześledzić rozwój myśli Ingardena. Jak na dłoni widać, że wiele pomysłów, znanych z przyszłych rozpraw, wyłaniało się w toku żywych, zaciętych często dyskusji i wnikliwego rozsądzania argumentów. Wydana w 1937 roku książka Ingardena O poznawaniu dzieła literackiego na naszych powstawała oczach, wspomina uczestniczka spotkań. To, czego nie udało się utrwalić na piśmie, dopełniają fotografie udostępnione z archiwum rodzinnego. Zwraca uwagę ta ze spotkania w czerwcu 1934. Na tablicy widnieje schematyczny rysunek - graficzna wykładnia Ingardenowskich quasi-sądów. Kto naszkicował kredą schemat, nie wiadomo, chciałoby się jednak wierzyć, że Ingarden.

59,00 zł
31,27 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 27,73 zł

2 osoby kupiły
18
Świat piratów. Historia najgroźniejszych morskich rozbójników - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat piratów. Historia najgroźniejszych morskich rozbójników
Dostępny
475 szt.

Świat piratów jest fascynujący, ale inny niż w popularnych powieściach i filmach – dominuje w nim nieustanna groźba zatonięcia, głodu, chorób, śmierci w walce czy z wyroku sądu, nadzieja na przeżycie choćby jeszcze miesięcy. Los tych straceńców – nierzadko okrutnych, cynicznych przestępców – był niezwykły. Książka w szerokiej perspektywie – od starożytnego Egiptu po współczesne piractwo na wodach Afryki, Azji i Oceanii – ukazuje fazy rozkwitu i zmierzchu rozbójniczego procederu, czynniki sprzyjające piratom oraz metody zwalczania plagi. Książka zawiera mnóstwo ciekawostek historycznych, ilustracji i map – z pewnością zainteresuje nie tylko wyspecjalizowanych miłośników tematu.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

2 osoby kupiły
19
Wolontariat w dobie płynnej rzeczywistości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolontariat w dobie płynnej rzeczywistości
Dostępny
24 szt.

Wolontariat jest najbardziej twórczą drogą dla rozwoju własnego ,,Ja", rozwoju ,,Ja" drugiej osoby oraz wprowadzaniu ,,ludzkiej twarzy" różnych grup i wspólnot społecznych... Książka pobudza myślenie człowieka, który nie chce być zagubionym w świecie ,,płynnej rzeczywistości"; a tym samym nie chce osobowościowego zagubienia ,,drugiego",... nie tylko pobudza myślenie, ona kreuje także działania, wielorakie procedury użytkowo - praktyczne w obszarze wolontariatu, który jest wartością samą w sobie...Publikacja spełnia wszelkie kryteria naukowej rozprawy; posiada nie tylko zalety merytoryczne i poznawcze, ale także czytelnicze. Stąd też czyta się ją z wielką przyjemnością. Połączenie wartości merytorycznych z walorami czytelniczymi jest czymś trudnym, więc tym bardziej Autorom artykułów jak i Redaktorom naukowym należy się uznanie.ks. dr hab., Adam Solak, prof. APS (...). Temat wolontariatu, ujęty z różnych stron i perspektyw przez Autorów poszczególnych rozdziałów jest znakomitym kompleksowym omówieniem aktywności w ramach wolontariatu i inicjatyw. Aspekt osobistego zaangażowania w działalność społeczną, będącą istotą wolontariatu oraz człowiek - jako podmiot - i jego działalność na rzecz dobra, jak nić pajęcza przewija się przez całą publikację. Logiczny układ książki i wzajemne przenikanie się poszczególnych rozdziałów, czyni z niej niezwykle użyteczną publikację na rynku wydawniczym.dr Paweł Piotrowski, UPJPII

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

2 osoby kupiły
20
Piosenki dla Mamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki dla Mamy
praca zbiorowa, Wydawnictwo Folk
Dostępny
9 szt.

Lista utworów01. Do Ciebie Mamo02. Mam cudownych rodziców03. Jedno jest niebo dla wszystkich04. Dwie piękne róże05. Za każdy usmiech Twój06. To dzięki Wam07. Nie ma jak u Mamy08. Bo jesteś Ty09. Nie jesteś sama10. Serdeczne życzenia11. Modry len12. Przy kominku13. Matko moja ja wiem14. Bliska moim myślom15. W Ciechocinku16. Tango Milonga

19,99 zł
1 osoba kupiła
21
Na straży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

1 osoba kupiła
22
Havel od kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Havel od kuchni
Dostępny
63 szt.

Jeśli jesteście ciekawi, czy fikcyjna potrawa ze sztuki teatralnej może pojawić się na stole, co to jest „awokadowa ręka”, którego składnika Václav Havel mógł litrami dodawać do każdego dania, o jakich frykasach marzył w więzieniu i dlaczego nigdy nie doszło do konsumpcji hrabalowskiego faszerowanego wielbłąda – ta książka jest dla Was. Jeśli nie jesteście tego wszystkiego ciekawi, ale lubicie gotować, interesuje Was kuchnia czeska i ogólnie dobra kuchnia – ta książka jest dla Was. Jeśli nie macie poczucia humoru lub nie rozumiecie, dlaczego w latach siedemdziesiątych obywatel bloku wschodniego nie miał jak dodać limonki do guacamole – ta książka nie jest dla Was. Havel od kuchni to napisana z czułością i przymrużeniem oka kulinarno-sentymentalna wycieczka w czasy, kiedy gotowanie wymagało o wiele więcej sprytu niż obecnie. Oryginalne przepisy najsłynniejszego czeskiego prezydenta – który był też cenionym i zapalonym kucharzem – okrasił anegdotami i wspomnieniami jego wieloletni przyjaciel i bliski współpracownik Michael Žantovský. Znajdziemy tu tradycyjne czeskie dania jak polędwica w śmietanie, smażony ser czy świąteczne rogaliki waniliowe, nie zabraknie też bardziej egzotycznych potraw. Zjedzmy więc po prezydencku – mając w pamięci, że ten akurat prezydent był mocno zamieszany w teatr absurdu. Michael Žantovský (ur. 1949) – czeski dyplomata, polityk, tłumacz, dziennikarz i pisarz. Absolwent psychologii. Współzałożyciel ruchu Forum Obywatelskie, po aksamitnej rewolucji pełnił funkcję rzecznika prasowego Václava Havla i dyrektora kancelarii prezydenckiej. Był ambasadorem Republiki Czeskiej w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii i Izraelu. Od 2015 roku jest dyrektorem Biblioteki Václava Havla. Napisał m.in. biografię Woody’ego Alena i Václava Havla. Havel od kuchni jest jego najnowszą książką.

59,99 zł
43,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

1 osoba kupiła
23
Feel The Burn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feel The Burn, CD
Brother Firetribe, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.20

1.I Salute You 2.Arianne 3.Night Drive 4.Chariot of Fire 5.Bring on the Rain 6.Love Is a Beautiful Lie 7.Ticking Away 8.Battle Ground 9.Candle in the Window 10.Rock in the City

52,90 zł
49,73 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,17 zł

1 osoba kupiła
24
Sprawa sumienia polskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa sumienia polskiego
Dostępny
22 szt.

Marian Zdziechowski zajmuje zdecydowane stanowisko wobec aresztowania generałów WP po zamachu majowym 1926 r.

8,50 zł
6,99 zł

Rabat 17,8%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
25
Walka o duszę młodzieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walka o duszę młodzieży
Dostępny
15 szt.

Do was, młodych zwracam się z błaganiem: miejcie litość nad ojczyzną. W poczuciu odpowiedzialności za jej przyszłe losy, rozmyślając nad tym, co ją toczy i rozkłada, wyrabiajcie myśl krytyczną, pogląd jasny, hart woli i mocne postanowienie wydobycia jej ze śmiertelnego grzechu lenistwa duchowego, bo ten jest źródłem tej nieodporności na zło, którą tu piętnuję.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
26
Polityka Turcji wobec mniejszości muzułmańskich i niemuzułmańskich w świetle standardów Unii Europejskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka Turcji wobec mniejszości muzułmańskich i niemuzułmańskich w ś...
Dostępny
2 szt.

Przedmiotem badań zaprezentowanych na kartach niniejszej pracy jest ewolucja, jakiej polityka mniejszościowa Turcji podlega w związku z trwającymi od 3 października 2005 roku oficjalnymi negocjacjami akcesyjnymi z Unią Europejską (UE) oraz z poprzedzającym ich rozpoczęcie okresem przygotowawczym. Analizie poddano więc sposób, w jaki perspektywa członkostwa w UE wpływa na prawną i rzeczywistą sytuację muzułmańskich i niemuzułmańskich mniejszości żyjących w Turcji.Opis stanowi fragment Wstępu.

66,15 zł
55,57 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,58 zł

1 osoba kupiła
27
Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców
Dostępny
1118 szt.

Jeżeli pragniesz, aby twoja pociecha wiodła udane życie, ta książka jest dla ciebie. To przewodnik dla rodziców, którzy chcą wychować dziecko na szczęśliwego i spełnionego człowieka. Mądrzy rodzice przyczyniają się nie tylko do rozwoju swoich dzieci, ale budują również lepsze społeczeństwo. Dzieci nauczone dokonywania właściwych wyborów przeniosą je na dorosłe życie, a tym samym zostaną nagrodzone emocjonalnie i finansowo. Tom Corley opracował dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami wiedzą, jaką ludzie sukcesu przejmują... od rodziców. Bo szczęście i sukces nie są dziełem przypadku. Rodzice powinni być mentorami swoich dzieci. Ucząc właściwego postępowania, kształtując nastawienie i oczekiwania, przygotowują dziecko do szczęśliwego i pełnego sukcesów życia. Poradnik, który trzymasz w rękach, pokazuje, jak nauczyć dziecko podejmowania słusznych decyzji i pokonywania trudności. Dzięki niemu przygotujesz je na życie pełne sukcesów. Bowiem sukces to nie tylko pieniądze, ale również zadowolenie z życia, dobroć i szlachetność. Bogate w tę wiedzę dziecko przekaże ją kolejnym pokoleniom, bo na tym polega cykl sukcesu i budowanie lepszego społeczeństwa.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

1 osoba kupiła
28
Największe Gwiazdy - Znane przeboje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największe Gwiazdy - Znane przeboje
praca zbiorowa, Snake's Music
Dostępny
5 szt.

20 super przebojów takich artystów jak: Anna German, Marek Grechuta, Eleni, Bolter i wielu więcej.

27,10 zł
21,68 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,42 zł

1 osoba kupiła
29
Miękkie auto Push and Go Żółte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,84 zł
21,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,38 zł

1 osoba kupiła
30
Pełnia nieszczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pełnia nieszczęścia
Dostępny
4 szt.

Peter Handke, który jeszcze przed opublikowaniem swej pierwszej głośnej powieści Szerszenie, zwrócił na siebie uwagę krytyki literackiej spektakularnym wystąpieniem w Princeton w roku 1966 na forum wiodącej prym w niemieckiej literaturze nieformalnej Grupy 47 zarzucając twórcom owego gremium przywiązanie do znanych metod przedstawiania świata, brak innowacyjnych pomysłów twórczych i ograniczanie się do łatwych do uchwycenia i opisania zjawisk otaczającego świata, nie zawiódł oczekiwań, jakie odtąd z nim wiązano, postrzegając go jako zdeklarowanego zwolennika nowych rozwiązań i modeli w literaturze. Pod względem formalnym Szerszenie okazały się ciekawym eksperymentem, skupiającym uwagę czytelnika na samej technice pisania powieści. Handke przyjął zasadę stosowania każdej z nowych metod tylko raz i konsekwentnie się tego trzymał. Kolejne wydawane przez niego utwory były realizacją jakiegoś zaskakującego pomysłu. Pisarz zmieniał sposoby prowadzenia narracji w prozie, a także zaskakiwał nietypowymi koncepcjami swych anty-dramatów. Tym większe było zdziwienie czytelników, gdy napisał Krótki list na długie pożegnanie (1972 r.) i Pełnię nieszczęścia (1974 r.), książki odwołujące się do jego osobistych, dramatycznych przeżyć: decyzji żony o rozbiciu ich rodziny i samobójczej śmierci matki. Z posłowia Barbary L. Surowskiej

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
31
Niezłomny. Józef Piłsudski. Odrodzona Polska i walka o Europę Wschodnią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezłomny. Józef Piłsudski. Odrodzona Polska i walka o Europę Wschodni...
Dostępny
4467 szt.

Epopeja o człowieku z krwi i kości. Człowieku, który aby osiągnąć idealistyczne cele, sięgał po demagogiczne narzędzia. Człowieku, który nie wahał się używać miłości i przemocy na przemian z honorem i podstępem. Peter Hetherington, autor Niezłomnego, to geolog szukający ropy w Teksasie. Zainspirowany Piłsudskim, postanowił opisać jego życie na tle walki Polaków o niepodległość. Tak bardzo chciał przybliżyć amerykańskim czytelnikom niepowtarzalną postać polskiego dowódcy, polityka i patrioty, że na wydanie tej książki przeznaczył swoje oszczędności. „Dzięki Hetheringtonowi Józef Piłsudski staje przed nami jak żywy… To porywająca biografia, którą czyta się niemal jak powieść przygodową. Świetnie napisana i udokumentowana”. — „Polish Weekly” „Obszerna, ekscytująca biografia… fascynująca historia. Urzeka i przemawia do wyobraźni”. — „Polish American Journal” „Oto wnikliwa opowieść o człowieku, który przez kilka dekad zajmował poczesne miejsce w dziejach Europy Wschodniej… Akcja toczy się wartko jak w zajmującym kryminale. Przeczytajcie pierwszy rozdział, zatytułowany „Cytadela”, a nie odłożycie książki, dopóki nie dotrzecie do ostatniej strony”. — prof. Ewa Thompson, Rice University

99,99 zł
87,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
32
Dr Stone. Tom 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dr Stone. Tom 7
Dostępny
2 szt.

Senku, Chrome i Magma wyruszają na wyprawę do jaskiń w poszukiwaniu minerałów. Czy w podziemiu przypominającym prawdziwy labirynt uda im się odnaleźć skarb? Senku wpada na kolejny szalony pomysł, a jest nim zbudowanie urządzenia z czasów nowoczesnych – telefonu!

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
33
Wybranka nauczyciela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybranka nauczyciela
Dostępny
59 szt.

Pierwsza część uroczej serii o mieszkańcach Birch Creek – malowniczej osady amiszów. Christian Ropp przeprowadza się do Birch Creek, urokliwej osady amiszów, aby objąć posadę nauczyciela w tamtejszej szkole. To człowiek, którego największym wrogiem jest chaos. Christian jest zdecydowany zaprowadzić porządek w klasie, należycie zdyscyplinować swych niesfornych uczniów oraz… znaleźć w końcu w Birch Creek żonę. Co oczywiście byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby kobiety były niczym podręczniki: uporządkowane i przewidywalne. Kiedy nagły wypadek uniemożliwia Christianowi pracę, jego klasę przejmuje nowa w tamtejszej społeczności Ruby Glick. Jej żywiołowy temperament i niestandardowy styl uczenia kłócą się z zachowawczymi metodami Christiana, który obawia się, że po jego powrocie do szkoły, uczniowie będę nie do opanowania. Ruby, roztargniona i nieco niezdarna dziewczyna, desperacko pragnie udowodnić, że potrafi coś więcej niż tylko popełniać gafy, wobec czego wkłada całe serce w nową pracę. Jednak gdziekolwiek się pojawia, tam wywołuje niemałe zamieszanie. Na szczęście urok i wielka charyzma są jej sprzymierzeńcami. Konflikt między tym dwojgiem wydaje się nieunikniony, ale kiedy Christian wydaje się wciąż stawać na jej drodze, Ruby zaczyna tracić orientację i sama nie wie, o co tutaj może chodzić… Wkrótce oboje będą musieli zdecydować, czy pójść za głosem rozumu, czy jednak posłuchać serca? Ciepła, urocza i zabawna opowieść o przyciągających się przeciwieństwach i losie, który lubi płatać rozmaite figle. „Wybranka nauczyciela przedstawia bohaterów, którzy wiedzą, co to znaczy być innym, nie pasować. Nie wiedzą jednak, że właśnie dzięki owej inności są tak uroczy. Kathleen Fuller napisała czarujący, przepełniony humorem romans, który przypomina czytelnikom, że często druga połówka znajduje się tuż pod naszym nosem” – Kelly Irvin, autorka bestsellerowej serii „W krainie amiszów”. „Wybranka nauczyciela Kathleen Fuller jest ciepłą opowieścią o niespodziewanej miłości, pełną humoru i ujmujących bohaterów, którzy ożywają na każdej stronie. Kiedy już otworzysz tę książkę, nie odłożysz jej, dopóki nie przeczytasz do końca” – Amy Clipston, autorka bestselleru A Seat by the Hearth. Kathleen Fuller jest autorką kilkunastu bestsellerowych powieści, między innymi cyklu „Panny młode z Birch Creek” oraz serii dla młodzieży „Mysteries of Middlefield”. Fuller jest żoną, matką, miłośniczką piłki nożnej, kawy oraz czekolady. Uwielbia rękodzieło.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

34
O czym marzą zwierzęta?, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O czym marzą zwierzęta?, DVD
Ricard Cusso, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Kiedy zmiany klimatyczne nie są fantastyczne – czas na wielką przygodę, która ocali zwierzaki i przywróci równowagę w przyrodzie! Zobacz początek niesamowitej trylogii i przekonaj się co zwierzakom w duszy gra! W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia. Kiedy mała oposica Klara zrywa jego ostatni liść, cała kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara wraz z przyjaciółmi musi wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż, by ocalić Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bo nad światem zwierząt gromadzą się niepokojąco ciemne chmury. Zabawna animacja dla całej rodziny z dynamiczną akcją i wielkim przesłaniem. Dodatki: • zwiastun filmu.

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

35
Zakochany Berlin, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakochany Berlin, DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Keira Knightley („Gra tajemnic”), Helen Mirren („Królowa”), Mickey Rourke („Zapaśnik”), Jim Sturgess („Odwróceni zakochani”) i Diego Luna („W deszczowy dzień w Nowym Jorku”) w kolejnej odsłonie opowieści o miłości, którą spotkać można w najsłynniejszych miastach świata. Miasto miast, które nigdy nie zasypia. Światowa stolica hipsterów, w której przecinają się ścieżki niezliczonych kultur i ras. Brama łącząca europejski Wschód z Zachodem. Oto Berlin XXI wieku. Spacerując jego dzielnicami będziemy mieli okazję spotkać m.in. uliczną śpiewaczkę z Izraela, wypalonego hollywoodzkiego producenta, obdarzoną ogromnym sercem pracownicę ośrodka dla uchodźców, skrzywdzoną drag queen czy uciekającego przed policją nielegalnego imigranta. Zobaczyć i usłyszeć dziesięć poruszających opowieści o miłości, współczuciu, odkupieniu i akceptacji tego, czym zaskakuje nas życie...

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

36
Oficer i szpieg, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oficer i szpieg, DVD
Roman Polański, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.07

„Oficer i szpieg” to film o tym, jak historia się powtarza, a jeden człowiek, na przekór wszystkim walczący o sprawiedliwość, może zmienić bieg wydarzeń. Mocny obraz korupcji władzy z aktualnym przesłaniem. „Oficer i szpieg” opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa, francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na wygnanie. Georges Picquart, nowy szef wywiadu, wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym Picquart postanowi za wszelką cenę ujawnić prawdę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii. Obsada: Emmanuelle Seigner, Louis Garrel, Jean Dujardin

39,99 zł
39,19 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

37
Klub rozwodników, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub rozwodników, DVD
Michaël Youn, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Pełna błyskotliwie niepoprawnego humoru komedia o tym, że czasem rozwód to dopiero początek życia na pełnych obrotach! Dotkliwie poturbowany przez życie małżeńskie, zdradzony przez swoją ukochaną żonę, Ben odzyskuje wolność, ale nie bardzo wie, co z nią zrobić. Najchętniej mazałby się w kącie i łatał resztki swojego złamanego serca. Na szczęście może liczyć na dawnego kumpla Patricka, dla którego rozwód to istna ucieczka z Alcatraz! Dopiero teraz czuje, że żyje i tego samego zamierza nauczyć Bena. Założony przez nich Klub Rozwodników to miejsce niekończącej się balangi, gdzie króluje wolna miłość, a długość trwania związku liczy się w godzinach, a nie w latach. Ben okazuje się pojętnym uczniem, a odzyskaną radość życia podkreśla kolejnymi skandalicznymi wybrykami. Jednak, gdy pozna pewną uroczą Marion okaże się, że w sercu wciąż jest niepoprawnym romantykiem. I wszystko wskazywałoby na to, że znów szczęśliwie ułoży sobie życie… ale od czego ma się przyjaciół!?

39,99 zł
39,19 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

38
Potrzeby edukacyjne seniorów a uniwersytet trzeciego wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrzeby edukacyjne seniorów a uniwersytet trzeciego wieku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Nasze spojrzenie na starość uległo daleko idącej zmianie, co można dobrze pokazać, odwołując się do koncepcji cyklów życia zaproponowanej przez Eriksona i jednocześnie dokonując pewnej jej rewizji. Nieodłącznym elementem towarzyszącym starości staje się longlife education. Cechą współczesnego świata są bowiem niezwykle szybkie zmiany zarówno w sferze wiedzy, jak i technologii. W tym procesie nieformalnej edukacji znaczącą, ale też budzącą wiele krytycznych uwag rolę odgrywa Uniwersytet Trzeciego Wieku (UTW). Instytucja ta ma za sobą prawie 50 lat rozwoju i jest przedmiotem dużego zainteresowania badaczy. Podejmując temat roli Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pragnęliśmy znaleźć w tym obszarze nowe wątki. Zastosowanie różnych instrumentów badawczych poskutkowało zebraniem bogatego i różnorodnego materiału, który pozwolił na bardziej wszechstronne sportretowanie UTW działających na terenie Poznania i Leszna. Na postawie listy potrzeb Howarda McClusky?ego analizowano zarówno programy UTW, jak i poziom zaspokojenia tych potrzeb w opiniach uczestników. Ponadto Czytelnik otrzymuje kolejną porcję informacji na temat historii i rozwoju UTW w Polsce i na świecie, a także przegląd badań, jakie na ich temat już zrealizowano. Ambicją autorów jest ?znalezienie nowych wątków? i ?innego spojrzenia?. Poza opisem działania UTW i charakterystyką ich uczestników, chcą oni bowiem wskazać na poziom zaspokojenia (a także niezaspokojenia) różnego typu potrzeb, a także szukać remedium na dotychczasowe słabości funkcjonowania UTW. Praca ma więc charakter nie tylko heurystyczny, ale i praktyczny. z recenzji profesor Marty Zahorskiej

31,50 zł
27,72 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,78 zł

39
97 zadań z rachunku prawdopodobieństwa z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku... Zeszyt 40. Materiały pomocnicze do nauki dla uczniów i studentów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97 zadań z rachunku prawdopodobieństwa z pełnymi rozwiązaniami krok po...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.01

Opracowanie umożliwia czytelnikowi poznanie rachunku prawdopodobieństwa od podstaw. Niewielka, tylko niezbędna ilość zawartej w książce teorii na korzyść przykładów konkretnych problemów i zadań ułatwia zrozumienie metodologii tej dziedziny. Nauka rozpoczyna się od zadań rozwiązywanych na bazie klasycznego wzoru na prawdopodobieństwo, a następnie prowadzi poprzez prawdopodobieństwo warunkowe, geometryczne i całkowite. Przedstawiony jest również problem niezależności zdarzeń, Schemat Bernoulliego oraz Najbardziej Prawdopodobna Liczba Sukcesów w doświadczeniu losowym. Opracowanie skierowane jest przede wszystkim do uczniów szkół średnich i studentów mających w programie studiów Rachunek Prawdopodobieństwa.

23,63 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,1%
oszczędzasz 6,64 zł

40
Samsam, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samsam, DVD
Tanguy De Kermel, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Studio, które stworzyło „Minionki”, przedstawia przezabawne i pełne akcji przygody najmniejszego superbohatera galaktyki. Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających super-bohaterskich rodziców, grupę super przyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu… Do szczęścia brakuje mu tylko… supermocy. Bo ta jeszcze się nie ujawniła! Pewnego dnia Mega – nowa tajemnicza koleżanka z klasy Samsama zdradza chłopcu, że potrafi nauczyć go ponadludzkich zdolności. Zaciekawiony propozycją Samasam wyrusza w międzygalaktyczną podróż. W jej trakcie odkryje, że przyjaźń i odwaga są najlepszymi supermocami, jakich można zdobyć. Dodatki: • zwiastun filmu

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

41
Mały Zgon, 4 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Zgon, 4 DVD
Juliusz Machulski, Maciej Kawalski, Filip Syczyński, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

„Mały Zgon” to kryminalna podróż przez świat narkotykowych karteli, rodzimych gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. Wartka akcja prowadzi przez mazurskie jeziora, lasy i spokojne w teorii miasteczka. A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków. • Ilość odcinków serialu: 10 Obsada: Piotr Grabowski, Anna Seniuk, Jacek Koman, Karolina Gorczyca, Mirosław Haniszewski, Katarzyna Herman i inni Dodatki: • zwiastun i teasery, • materiały making of, • teledysk.

60,00 zł
57,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

42
Trójkąt niebezpieczeństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójkąt niebezpieczeństwa
Dostępny
38 szt.

Kiedy pewnego wiosennego dnia 1938 roku znany notariusz popełnia spektakularne samobójstwo, nikt w mieście nie ma wątpliwości, że kryje się za tym wielka, mroczna tajemnica. Na ulice Radomia wypełza niepokój podsycany coraz gwałtowniejszą niechęcią do mniejszości żydowskiej. Gdy w nieznanych okolicznościach znikają dwie bliskie notariuszowi kobiety, w sprawę angażuje się młody, pełen werwy policjant, a do działania pcha go silne uczucie do jednej z zaginionych. Wraz ze swym przyjacielem, utalentowanym dziennikarzem, rusza tropem tajemnicy, a gdy po krwawej nitce dociera do kłębka, ten okazuje się większy i straszniejszy, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Czy aspirant Ludwik Kindt zatrzyma ogromną machinę pchającą ku zagładzie nie tylko Radom i Polskę, ale również cały kontynent, a może i świat? I jaką rolę w tej zagadce odgrywa wielki trójkątny diament?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

43
Świetny pomysł, czyli ciekawe epizody z mojego życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świetny pomysł, czyli ciekawe epizody z mojego życia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.26

?Nie wytrzymałem dłużej z powodu ciekawości tego świata i urodziłem się 19 marca. Dokładnie tydzień przed imieninami i nie na porodówce ani w szpitalu, a w domu rodzinnym. Na drugie imię mam Józef, od mojego patrona z daty urodzenia. Jest to również ? według podań ludowych ? data przylotu bocianów. Znaczy to, że przyniósł mnie pierwszy bocian przylatujący w tamtym roku. Może z Afryki albo gdzieś z międzylądowania w drodze do lęgowiska w Polsce. W efekcie przez całe życie przypisywano mi urodę południowca. Pierwsze imię, bardzo oryginalne, zawdzięczam swojej babci po mieczu. Chyba zastrzegła to wcześniej, bo przy porodzie nie była obecna. Zaraz po przyjściu na świat chciałem umrzeć, co w gwarze świętokrzyskiej znaczy, że o mało nie umarłem. Byłem kompletnie siny i nie mogłem złapać oddechu. Obecny przy porodzie doktor ginekologii i położnictwa, do którego przez szacunek nasza sąsiadka zwracała się per panie lekarzu, orzekł, że nic z tego dziecka nie będzie. Nie przeżyję, więc zalecił mnie ochrzcić. Zrobił to mój ojciec wodą z wiadra, to znaczy nabrał z niego wody, a nie polewał mnie aż tak obficie. Ponieważ urodziłem się w czepku, więc oczywiście miałem szczęście i nie umarłem [?]?. Autor od wielu lat jest emerytem. Nadal aktywny, pełny energii i optymizmu, niezmiennie pozostaje pasjonatem przyrody, hoduje kwiaty doniczkowe, jest akwarystą, od czasu do czasu wędkuje, pasjonuje się też hodowlą pszczół i dzieli się z innymi wiedzą na temat tych owadów oraz apiterapii, czyli leczenia różnych chorób produktami pszczelimi. Śpiewa w wysokiej klasy chórze amatorskim, jest bacznym obserwatorem ludzi i otaczających go zjawisk. W okresie pracy zawodowej odwiedził lub przebywał dłużej w ponad trzydziestu krajach i ma na koncie olbrzymią liczbę ciekawych historii ze swoich podróży, a także interesujących przeżyć w kraju. Opowiadał o nich chętnie przy różnych nadarzających się okazjach. W końcu, naciskany przez grono znajomych, przeniósł to wszystko na papier z dużą dozą specyficznego dla siebie humoru.

40,00 zł
35,60 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,40 zł

44
Wyprawa po złote rODO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawa po złote rODO
Dostępny
80 szt.

Książka Stanisława Rysza ?Wyprawa po złote rODO? to bardzo udana lektura nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych: rodziców, dziadków i nauczycieli. Książka, oprócz tego, że ma ciekawą fabułę i przyjemny sposób jej prezentowania ? interesujący jest zwłaszcza sposób podzielenia materii nie na części czy rozdziały a na ?rodowskie motywy" ? to opatrzona jest pięknymi rysunkami. Jej niezaprzeczalnym walorem jest to, że spełnia postulaty RODO: język przekazu jest jasny i prosty, zwłaszcza wówczas, gdy komunikat kierowany jest do dzieci. Ciekawym rozwiązaniem jest także słowniczek pojęć i terminów związanych z ochroną danych osobowych będący częścią prezentowanej książeczki. Może być on bardzo pomocny, głównie dorosłym, w objaśnianiu zawiłości językowych i meandrów technicznych. Edyta Bielak-Jomaa, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych VI kadencji w latach 2015 - 2018 oraz Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych w latach 2018 - 2019

29,00 zł
25,81 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,19 zł

45
Nad kartami Ewangelii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nad kartami Ewangelii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

Od wielu już lat codziennie rano czytam Ewangelię i stale znajduję w niej coś nowego. Niemal każdy epizod mnie inspiruje, każe się zatrzymać, zmusza pióro do zapisania napływających myśli. Nazbierało się tych refleksji tak dużo, że pomyślałam, iż przyszedł czas, aby je zebrać, uporządkować wedle chronologii wydarzeń ewangelicznych i podzielić się nimi z Czytelnikami.

25,00 zł
22,25 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,75 zł

46
Ranking Europy. Pozycja Polski w dziejach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ranking Europy. Pozycja Polski w dziejach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Publicystyczna rozprawka jest przeglądem dokonań Polaków na przestrzeni dziejów. Od wielu lat obserwuje się zjawisko „obowiązującej” historiografii, czego nawet znacząco nie zmieniła ustrojowa zmiana z 1989 r. Zauważa się troskę o bezdyskusyjną rzetelność „zawodowych” historyków, co jawi się jako pretekst do zachowania obowiązującej poprawności. Symbolem książki jest prezentowana na okładce „ławeczka” – to pomnik wzniesiony na krakowskich plantach w pobliżu Wawelu. Siedzą na niej ludzie światowego formatu. W tekście są opisy ich dokonań i nie tylko ich, ponieważ jest więcej takich przykładów – ludzi skromnych, a jednocześnie z rodu tytanów... Autor jest inżynierem i ekonomistą, ale oprócz opisywania swoich branżowych prac badawczych, od zawsze – za pomocą pióra (i klawiatury) – uczestniczył w życiu społecznym. To były głównie artykuły zamieszczane na społecznościowych portalach i memoriały wysyłane do władz (także do tych w UE). O ile te pierwsze zyskały ponadmilionową rzeszę czytelników, o tyle władze, poza rutynowym „dziękujemy” więcej nie reagowały. Zaprezentowana książka jest próbą dotarcia do innej jeszcze społecznej grupy niekoniecznie śledzącej Internet.

35,00 zł
31,15 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,85 zł

47
Evolve, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolve, CD
DIESEL MACHINE, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

1.Death March 2.React 3.Exit Wound 4.Ounce of Strength 5.Shut It 6.Cynical 7.Judgement 8.Evolve 9.Nothing Left 10.I'm Insane 11.Anger Within

58,90 zł
55,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

48
The Monster in Me, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Monster in Me, CD
Carthagods, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1.Whispers from the Wicked 2.The Monster in Me 3.The Devil's Dolls 4.The Rebirth 5.A Last Sigh 6.Cry out for the Land 7.Memories of Never Ending 8.The Rebirth (Orchestral)

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

49
Dein Helfer In Der Not Deluxe Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dein Helfer In Der Not Deluxe Edition, CD
OST+FRONT, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Geld Geld Geld 2.Schau ins Land 3.Honka Honka 4.Sex, Schnaps und Gewalt 5.Ikarus 6.Was einmal war 7.Mein Eigentum 8.Schwarzer Helmut 9.Die Räuber 10.Porco Dio 11.Zaubertrank 12.Frauenzimmer 13.Untermensch 14.Viel Spaß beim Sterben 15.Roter Bau 16.Der Anfang 17.Mein Eigentum (Remixed by She Hates Emotions) 18.Sex, Schnaps und Gewalt (Dickpik Remix by Yellow Lazarus) 19.Ikarus (Facing The Gallows Version) 20.Mein Eigentum (Eggvn Remix) 21.Schwarzer Helmut (Solar Fake Remix) 22.Geld Geld Geld (Geld Hell Geld Remix by Amduscia) 23.Mein Eigentum (GrooVenoM Remix) 24.Geld Geld Geld (Code:Pandorum Remix) 25.Bluthund (Any Second Remix) 26.Ikarus (Larva + JesucristoK Remix) 27.Geld Geld Geld (Any Second Remix)

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

50
NuqneH, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NuqneH, CD
Hans Solo, Good To Go
Dostępny
8 szt.

1.Nuqneh Dirty Pochz 2.Nuqneh Electric Klingdom 3.Nuqneh Klingotrap 4.Nuqneh Klingo House 5.Nuqneh Area 53

41,90 zł
39,39 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,51 zł

51
Reignited, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reignited, CD
Torch, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

1.Knuckle Duster 2.Collateral Damage 3.All Metal, No Rust 4.Feed the Flame 5.In the Dead of Night 6.Cradle to Grave 7.Snake Charmer 8.Intruder 9.To the Devil His Due

58,90 zł
55,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

52
Elephant In The Room, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elephant In The Room, CD
Blackballed, Good To Go
Dostępny
10 szt.

1.When the Devil Calls 2.Someone Else's Shoes 3.Elephant in the Room 4.Show Me the Light 5.Another Lonely Day 6.Flesh and Bone 7.The Lion 8.Break These Chains 9.Bring You Down 10.Mother Earth

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

53
The Sessions II LP PURPLE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Sessions II LP PURPLE, Winyl
Dream Tangerine, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

1. Tulip Rush (Parts One and Two) 2. Tulip Rush 3. The Floating Dutchmen (Parts One and Two) 4. The Floating Dutchmen

134,90 zł
126,81 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 8,09 zł

54
Blues With Friends, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blues With Friends, CD
Dion, Good To Go
Dostępny
20 szt.

68,90 zł
64,77 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,13 zł

55
Power To Power, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power To Power, CD
Night Laser, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Street King 2.Power to Power 3.Blind Man's Reign 4.Up to Date 5.Satao 6.The Game 7.Kiss Me Today 8.Thousand Years 9.Prime Minister of Rock and Roll 10.Comet 11.Energy Man 12.Winter's Night

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

56
The Law Is An Anagram Of Wealth LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Law Is An Anagram Of Wealth LP, Winyl
Anne Clark, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.10

1.Flight Through Sunlit Clouds 2.So Quiet Here 3.At Midnight 4.Lost to the World 5.Come In 6.Fragility 7.That We Have Been Here (Version) 8.Longing Stilled 9.If I Could (Main Mix) 10.Nightship 11.Seize the Vivid Sky 12.The Haunted Road 13.I of the Storm 14.The Haunted Road (Arctic Ambient Mix) 15,If I Could (Extended Hip Bone Mix)

104,90 zł
98,61 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,29 zł

57
Dogs On The Leash, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dogs On The Leash, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

1.Dogs on the Leash 2.Here It Goes Again 3.James Brian 4.Hobo of Mitchelstown 5.Millions 6.Ferryman 7.From Dublin to Moscow 8.Overtime Work 9.Captain Without a Ship 10.Beautiful Fear 11.Back Home in Derry 12.Shoe Shine Boy 13.Farewell

58,90 zł
55,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

58
Family Joules, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Family Joules, CD
Foghat, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

1.Mumbo Jumbo 2.Hero To Zero 3.Thames Delta Blues 4.Flat Busted 5.I Feel Fine 6.I'm A Rock 'N Roller 7.Hit The Ground Running 8.Looking For You 9.Long Time Coming 10.Sex With The Ex 11.Self-Medicated 12.Mean Voodoo Woman 13.Voodoo Woman Blues

58,90 zł
55,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

59
Hurry Up And Wait, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hurry Up And Wait, CD
Soul Asylum, Good To Go
Dostępny
9 szt.

1.The Beginning 2.If I Told You 3.Got It Pretty Good 4.Make Her Laugh [Explicit] 5.Busy Signals 6.Social Butterfly 7.Dead Letter 8.Landmines 9.Here We Go 10.Freezer Burn 11.Silent Treatment 12.Hopped up Feelin' 13.Silly Things [Explicit]

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

60
Sonic Birth, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonic Birth, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

1. Metature 2. Comfortable Darkness 3. Killing True Beliefs 4. Fractional Emotion 5. A Formula for Happiness 6. Inner Circle 7. You and Me Alone 8. Hurt 9. Destiny Inc 1 10. Mind Treasures 1 11. With Others

58,90 zł
55,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

61
Unstill Life LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unstill Life LP, Winyl
Anne Clark, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

104,90 zł
98,61 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,29 zł

62
Dein Helfer In Der Not, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dein Helfer In Der Not, CD
OST+FRONT, Good To Go
Dostępny
5 szt.

1.Geld Geld Geld [Explicit] 2.Schau ins Land [Explicit] 3.Honka Honka [Explicit] 4.Sex, Schnaps und Gewalt [Explicit] 5.Ikarus [Explicit] 6.Was einmal war [Explicit] 7.Mein Eigentum [Explicit] 8.Schwarzer Helmut [Explicit] 9.Die Räuber [Explicit] 10.Porco Dio [Explicit] 11.Zaubertrank [Explicit] 12.Frauenzimmer [Explicit] 13.Untermensch [Explicit] 14.Viel Spaß beim Sterben [Explicit] 15.Roter Bau [Explicit] 16.Der Anfang 17.Mein Eigentum (Remixed by She Hates Emotions) [Explicit] 18.Sex, Schnaps und Gewalt (Dickpik Remix by Yellow Lazarus) [Explicit] 19.Ikarus (Facing The Gallows Version) [Explicit] 20.Mein Eigentum (Eggvn Remix) [Explicit] 21.Schwarzer Helmut (Solar Fake Remix) [Explicit] 22.Geld Geld Geld (Geld Hell Geld Remix by Amduscia) [Explicit] 23.Mein Eigentum (GrooVenoM Remix) [Explicit] 24.Geld Geld Geld (Code:Pandorum Remix) [Explicit] 25.Bluthund (Any Second Remix) [Explicit] 26.Ikarus (Larva + JesucristoK Remix) [Explicit] 27.Geld Geld Geld (Any Second Remix) [Explicit]

52,90 zł
49,73 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,17 zł

63
Hurry Up And Wait LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hurry Up And Wait LP, Winyl
Soul Asylum, Good To Go
Dostępny
8 szt.

1.The Beginning 2.If I Told You 3.Got It Pretty Good 4.Make Her Laugh [Explicit] 5.Busy Signals 6.Social Butterfly 7.Dead Letter 8.Landmines 9.Here We Go 10.Freezer Burn 11.Silent Treatment 12.Hopped up Feelin' 13.Silly Things [Explicit]

128,90 zł
121,17 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,73 zł

64
Rheingold, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rheingold, CD
Grave Digger, Good To Go
Dostępny
10 szt.

1. The Ring 2. Rheingold 3. Valhalla 4. Giants 5. Maidens of War 6. Sword 7. Dragon 8. Liar 9. Murderer 1 10. Twilight of the Gods 1 11. Hero 1 12. Goodbye

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

65
The Grave Digger, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Grave Digger, CD
Grave Digger, Good To Go
Dostępny
11 szt.

1.Son of Evil 2.The Grave Digger 3.Raven 4.Scythe of Time 5.Spirits of the Dead 6.The House 7.King Pest 8.Sacred Fire 9.Funeral Procession 10.Haunted Palace 11.Silence 12.Black Cat

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

66
The Law Is An Anagram Of Wealth, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Law Is An Anagram Of Wealth, CD
Anne Clark, Good To Go
Dostępny
8 szt.

1.Flight Through Sunlit Clouds 2.So Quiet Here 3.At Midnight 4.Lost to the World 5.Come In 6.Fragility 7.That We Have Been Here (Version) 8.Longing Stilled 9.If I Could (Main Mix) 10.Nightship 11.Seize the Vivid Sky 12.The Haunted Road 13.I of the Storm 14.The Haunted Road (Arctic Ambient Mix) 15.If I Could (Extended Hip Bone Mix)

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

67
Unstill Life, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unstill Life, CD
Anne Clark, Good To Go
Dostępny
8 szt.

1.The Moment 2.Sognsvann 3.The Spinning Turning of the Summer Earth 4.Ice, Moving (Instrumental) 5.White Silence 6.Makes Me Feel at Ease 7.Unstill Life 8.Empty Me 9.Nida 10.Counter Act 11.Abuse 12.Silent Prayer 13.Closed Circuit 14.Abuse (Long Version) 15.Abuse (Radio Mix) 16.Silent Prayer (Abuse Single Version) 17.Counter Act (Radio Version Remix) 18.Counter Act (Extended Version Remix) 19.Counter Act (Cybermix Moloko Plus) 20.Counter Act (Creation Remix)

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

68
Karpacka kampania Legionów Polskich 1914-1915 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karpacka kampania Legionów Polskich 1914-1915
Dostępny
981 szt.

Legiony Polskie narodziły się w sierpniu 1914 roku. Po fiasku akcji powstańczej Józefa Piłsudskiego i jego strzelców na Kielecczyźnie Austriacy zgodzili się na sformowanie dwóch legionów: Zachodniego i Wschodniego. Wobec rosyjskiej ofensywy na Lwów ochotnicy do Legionu Wschodniego pod dowództwem kpt. Józefa Hallera zostali przeniesieni pod Kraków. Dołączyli do nich ochotnicy ze Śląska Cieszyńskiego. Tak powstał 3. pułk piechoty Legionów. Wraz z 2. pułkiem oraz dwoma szwadronami kawalerii w połowie września został wysłany na wschodnie Zakarpacie, aby bronić przełęczy karpackich zagrożonych przez Rosjan. Do marca 1915 roku legioniści toczyli na Zakarpaciu i na Bukowinie krwawe walki w trudnym, górzystym terenie i zimowej pogodzie. Starcia pod Pasieczną, Mołotkowem, Kirlibabą, Rafajłową dały początek legendzie II Brygady Legionów Polskich, zwanej Żelazną lub Karpacką, która została sformowana z oddziałów bijących się w Karpatach. Tomasz Dudek w kolejnym tomie z popularnej serii Bellony Historyczne bitwy barwnie opisuje ten epizod w dziejach Legionów i polskiego czynu zbrojnego w czasie I wojny światowej.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

69
Konungahella 1135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konungahella 1135
Dostępny
401 szt.

Król Danii – Eryk II Pamiętny planował ekspansję na ziemie Słowian połabskich i Pomorze Zachodnie. Szczególnie korciło go zajęcie wyspy Rugii. Nie uwzględnił jednak siły Ranów i Pomorzan, a także polskiego księcia Bolesława III Krzywoustego, który na powrót przyłączył Pomorze Zachodnie do Polski. Książęta pomorscy Warcisław I i Racibor I stali się jego lennikami. Polska zapanowała również nad wschodnią, nadbałtycką częścią Połabia i narzuciła trybut Rugii. Niebawem książęta pomorscy przejęli inicjatywę i nieustannymi najazdami atakowali wyspy duńskie. Przyłączyli się do nich ochoczo Słowianie połabscy (Ranowie, Obodryci, Czrezpienianie), widzący w sąsiadach z północy największe zagrożenie. W sierpniu 1134 roku Pomorzanie i Połabianie za cel ataku wybrali stolicę Danii – Roskilde na Zelandii. Uderzenie Słowian było brutalne i druzgocące – miasto wraz z obronnym zamkiem zostało zdobyte i zniszczone! Niecały rok później, na początku sierpnia 1135 roku, potężna, licząca około 300 okrętów, flota pomorsko-połabska z Raciborem I na czele wyruszyła przeciw Konungahelli nad rzeką Göta (obecnie Kungälv) – ważnemu portowi i ośrodkowi handlowemu na granicy Norwegii i Szwecji, podległemu wtedy Erykowi. 9-10 sierpnia Słowianie stoczyli zwycięską bitwę morską z okrętami skandynawskimi, biorąc je w posiadanie lub paląc, po czym wysadzili desant. Tysiące wojowników obległy i zdobyły gród. Był to wielki triumf oręża słowiańskiego oraz stojącej za wyprawą polityki Bolesława Krzywoustego. Duńczycy przez kolejne dziesięciolecia kulili się ze strachu na widok pomorskich czy połabskich żagli na horyzoncie.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

70
Poradnik pozytywnego myślenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik pozytywnego myślenia
Dostępny
290 szt.

Podnosząca na duchu powieść o miłości i szaleństwie. Bestseller „New York Timesa”, którego adaptacja filmowa z Bradleym Cooperem i Jennifer Lawrence została nagrodzona Oscarem. Pat Peoples wie, że życie nie zawsze idzie zgodnie z planem, ale jest zdeterminowany, by jego wróciło na właściwy tor. Po pobycie w zakładzie psychiatrycznym wprowadza się do rodziców i próbuje żyć zgodnie ze swoją nową filozofią: osiągnąć sprawność fizyczną, być życzliwym i zawsze myśleć pozytywnie. Z całego serca marzy też, by pojednać się ze swoją żoną Nikki. Rodzice Pata chcą go chronić, by szybciej stanął na nogi. Jednak kiedy zaprzyjaźnia się on z tajemniczą Tiffany, ukrywanie prawdy przed synem przestaje być takie proste…

36,90 zł
28,41 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,49 zł

71
Dwanaście dni świąt Dasha i Lily - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwanaście dni świąt Dasha i Lily
Dostępny
465 szt.

Drugie spotkanie z powieściowymi i serialowymi bohaterami Dashem i Lily oraz świątecznym Nowym Jorkiem. Od czasu, kiedy czytelnicy śledzili rodzące się pośród przedświątecznej gorączki uczucie Dasha i Lily, minął rok, podczas którego bohaterowie wiele wspólnie przeszli. Ukochany dziadek Lily przeżył zawał serca i dziewczyna ma naprawdę wiele zmartwień. Zostało zaledwie dwanaście dni do Bożego Narodzenia – dla Lily najważniejszego czasu w roku. Dash wraz z przyjaciółmi wymyślają plan, jak pomóc Lily na nowo odkryć radość i poczuć magię świąt. Czy przyjaźń i miłość na nowo rozbłysną – jak światełka na choince?

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

72
Duży drewniany domek dla lalek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duży drewniany domek dla lalek
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

509,90 zł
469,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 40,79 zł

73
Gra wieża drewniana z kurkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra wieża drewniana z kurkami
Brimarex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

51,90 zł
47,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,15 zł

74
Green Cell Bateria do Asus Eee-PC 1001 1001P 1005 1005P 1005H (black) / 11,1V 6600mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Asus Eee-PC 1001 1001P 1005 1005P 1005H (black) ...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 9Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: AS18Producent: Green CellWymiary: 202x51x40mmWaga: 430gPojemność: 6600 mAh Kompatybilne urządzenia: Asus Eee PCAsus Eee PC 1001P-MU17Asus Eee PC 1005HA-EU1XAsus Eee PC 1005HA-MU17Asus Eee PC 1005HA-PU1XAsus Eee PC 1005HA-VU1XAsus Eee PC 1005PE-MC17Asus Eee PC 1005PE-MU17Asus Eee PC 1005PE-MU27Asus Eee PC 1005PE-PC17Asus Eee PC 1005PE-PU17Asus Eee PC 1005PE-PU27Asus Eee PC 1101HA-MU1X Kompatybilne modele: 07G016BH187507G016BP187507G016BQ187507G016BT187507G016EJ187507G016EU187507G016FN187507G016GD18750B20-00KA0AS70-OA1B1B350090-OA001B900090-OA001B910090-XB0NOABT00000Q90-XB0NOABT00010Q90-XB0ROABT00000Q90-XB16OABT00000Q90-XB2COABT00000Q990AAS168288A32-1005AL31-1005AL32-1005ML31-1005ML32-1005PL31-1005PL32-1005

110,00 zł
Powiadomienie
75
Green Cell Bateria do Toshiba Mini NB300 NB301 NB302 NB303 NB304 NB305 (black) / 11,1V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Toshiba Mini NB300 NB301 NB302 NB303 NB304 NB305...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: TS11Wymiary: 204x52x26mmWaga: 300gPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: Toshiba Mini NB305Toshiba Mini NB300Toshiba Mini NB301Toshiba Mini NB302Toshiba Mini NB303Toshiba Mini NB304Toshiba Mini NB305-N410BN Kompatybilne modele: PABAS220PA3782U-1BRSPA3783U-1BRSPA3784U-1BRSPA3785U-1BRSPABAS217PABAS218PABAS219

77,00 zł
Powiadomienie
76
Green Cell Bateria do Sony Vaio VGN-AR570 CTO VGN-AR670 CTO VGN-AR770 (black) / 11,1V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Sony Vaio VGN-AR570 CTO VGN-AR670 CTO VGN-AR770 ...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: SY09Producent: Green CellWymiary: 204x49x19mmWaga: 290gPojemność: 4400 mAhDostawa już od: 0 zł Kompatybilne urządzenia: SONY VAIO PCGSONY VAIO VGN Kompatybilne modele: PCG-8W1MVGP-BPL10VGP-BPL9VGP-BPL9/SVGP-BPL9AVGP-BPL9A/SVGP-BPS10VGP-BPS10/SVGP-BPS10AVGP-BPS10A/BVGP-BPS10BVGP-BPS9VGP-BPS9/BVGP-BPS9/SVGP-BPS9AVGP-BPS9A/BVGP-BPS9A/SVGP-BPS9A3VGP-BPS9BVGP-BPS9S

160,00 zł
Powiadomienie
77
Green Cell Bateria do Dell Inspiron 1525 1526 1545 1546 PP29L PP41L / 14,4V 2200mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Dell Inspiron 1525 1526 1545 1546 PP29L PP41L / ...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.8V (14.4V)Ilość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: DE03Producent: Green CellPojemność: 2200 mAh Kompatybilne urządzenia: Dell Vostro 500Dell Inspiron 1545DELL Inspiron 1546DELL Inspiron PP41LDell Inspiron P02FDell Inspiron P02F001Dell Inspiron 1525Dell Inspiron 1526DELL Inspiron PP29L Kompatybilne modele: XR6970C139H0C601H0CR6930D127H0D608H0G617H0GW2400GW2410GW2520HP2770HP2970J410N0M911G0N586M0P505M0RN8730RU5730RW2400UK7160WK3710WK3800WK3810WK381V0WP1930X284G0X409G0XR6820XR6930XR6940XR6970Y823G312-0625312-0626312-0633312-0634312-0763312-0844451-10478451-10529451-10533C601HCR693D608HG617HGP252GP952GW240GW241GW252GW952HP277HP287HP297M911M911GOGW240P505MRN873RU573RU583RU586RU591RW240UK716WK371WK379WK380WK381WK381VWP193X284GXR682XR693XR694

95,00 zł
Powiadomienie
78
Green Cell Bateria do Dell Vostro 1014 1015 1088 A840 A860 / 11,1V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Dell Vostro 1014 1015 1088 A840 A860 / 11,1V 440...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.1V (10.8V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: DE11Producent: Green CellPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: Dell Inspiron 1410Dell Vostro 1014Dell Vostro 1014nDell Vostro 1015Dell Vostro 1015nDell Vostro 1088Dell Vostro 1088nDell Vostro A840Dell Vostro A860Dell Vostro PP37LDell Vostro PP38LDell Vostro A860n Kompatybilne modele: 312-0818451-10673DP-01072009DP-07292008F286HF287FF287HG066HG069HPP37LPP38LQU-080807001QU-080807002QU-080807003QU-080807004QU-080917001R988H

90,00 zł
Powiadomienie
79
Green Cell PRO Bateria do HP Pavilion DV7 DV7T DV7Z DV8 / 14,4V 5200mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell PRO Bateria do HP Pavilion DV7 DV7T DV7Z DV8 / 14,4V 5200mA...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcy door-to-doorProducent ogniw: SamsungNapięcie: 14.4V (14.8V)Ilość ogniw: 8Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: HP07PROProducent: Green CellPojemność: 5200 mAh Kompatybilne urządzenia: HP Pavilion DV8THP Pavilion DV7HP Pavilion DV7THP HDX X18HP HDX X18THP HDX18HP HDX18THP Pavilion DV8HP Pavilion DV7Z Kompatybilne modele: NH494AA#ABA464058-121464058-141464058-161464058-251464058-361464058-362464059-001464059-121464059-122464059-141464059-142464059-161464059-221464059-222464059-251464059-252464059-361464059-3624644059-1214644059-141480385-001481194-B21486766-001497705-001509422-001516355-001534116-291DYNA-CHA-LOCGA04GA06GA06047GA08073GAO4GAO6GAO8HSTNN-0B74HSTNN-0B75HSTNN-C50HSTNN-C50CHSTNN-C5OHSTNN-C5OCHSTNN-DB74HSTNN-DB75HSTNN-IB74HSTNN-IB75HSTNN-IB97HSTNN-LB75HSTNN-OB74HSTNN-OB75HSTNN-Q35CHSTNN-Q59CHSTNN-XB75KS525AAKS525AA#ABANBP6A95NH494AA

190,00 zł
Powiadomienie
80
Green Cell Bateria do Toshiba Satellite Pro A30-C A40-C A50-C R50-B R50-C Tecra A50-C Z50-C / 14,4V 2200mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Toshiba Satellite Pro A30-C A40-C A50-C R50-B R5...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 14.8V (14.4V)Ilość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: TS47Producent: Green CellPojemność: 2200 mAh Kompatybilne urządzenia: Toshiba Tecra Z50-CToshiba Satellite ProToshiba Satellite Pro A30-CToshiba Satellite Pro A40-CToshiba Satellite Pro A50-CToshiba Satellite Pro R40-CToshiba Satellite Pro R50-BToshiba Satellite Pro R50-CToshiba Tecra A50Toshiba Tecra A50-CToshiba Tecra Z50Toshiba Portege A30Toshiba Portege A30-CToshiba Portege A30tToshiba Portege A30t-CToshiba Tecra C40Toshiba Tecra C50 Kompatybilne modele: PABAS283PA5212U-1BRS

183,00 zł
Powiadomienie
81
Green Cell Bateria do Toshiba Tecra Z40 Z40-A-13Q Z40-A-167 Z50 Z50-A-15P Z50-A-16C / 14,4V 3400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Toshiba Tecra Z40 Z40-A-13Q Z40-A-167 Z50 Z50-A-...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.12

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.4 VIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: TS58Producent: Green CellZabezpieczenie przeciwprzepięciowe: TakPojemność: 3400 mAh Kompatybilne urządzenia: Toshiba Tecra Z40Toshiba Tecra Z40-AToshiba Tecra Z40-BToshiba Tecra Z50Toshiba Tecra Z50-AToshiba Tecra Z40-C Kompatybilne modele: PA5149U-1BRS

264,00 zł
Powiadomienie
82
Green Cell Bateria do Asus Zenbook UX305L UX305U / 11,31V 4200mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Asus Zenbook UX305L UX305U / 11,31V 4200mAh
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.31VIlość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-PolyKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: AS102Producent: Green CellPojemność: 4200mAhCzas pracy: od 2 do 10hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Asus ZenBook UX305LAAsus ZenBook UX305UAsus ZenBook UX305UAAsus ZenBook UX305LAsus Zenbook UX305LAAsus Zenbook UX305UA Kompatybilne modele: C31N1428C31NI428C31PqC1C3IN1428C3INI428

210,00 zł
Powiadomienie
83
Green Cell ULTRA Bateria do Asus A32-K55 A45 A55 K45 K55 K75 / 11,1V 6800mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell ULTRA Bateria do Asus A32-K55 A45 A55 K45 K55 K75 / 11,1V 6...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: AS37ULTRAProducent: Green CellWymiary: 269x53x22Waga: 310gPojemność: 6800mAhCzas pracy: od 2.5 do 8.5hSeria: ULTRA Kompatybilne urządzenia: Asus A55AAsus A55DAsus A55DEAsus A55DRAsus A55EAsus A55NAsus A55VAsus A55VDAsus A55VJAsus A55VMAsus A55VSAsus A75Asus A75AAsus A75DAsus A75DEAsus A75VAsus A75VDAsus A75VJAsus A75VMAsus K55VJAsus K55VSAsus K55XAsus K75Asus K75AAsus K75DAsus K75DEAsus K75VAsus K75VBAsus K75VDAsus K75VJAsus K75VMAsus K75VM-T2119VAsus R500Asus R500AAsus R500DAsus R500DEAsus R500DRAsus R500NAsus R500VAsus R500VDAsus R500VJAsus R500VJ-SX121Asus R500VJ-SX130HAsus R500VMAsus R500VM-SX070VAsus R500VSAsus R700Asus R700AAsus R700DAsus R700DEAsus R700VAsus R700VDAsus R700VJAsus R700VMAsus U57Asus U57AAsus U57DAsus U57DEAsus U57DRAsus U57NAsus U57VAsus U57VDAsus U57VJAsus U57VMAsus F55Asus F55AAsus F55CAsus F55CRAsus F55UAsus F55VAsus F55VDAsus F55VDRAsus F75Asus F75AAsus F75A1Asus F75VAsus F75VBAsus F75VCAsus F75VDAsus F75VD1Asus R503Asus R503AAsus R503CAsus R503CRAsus R503UAsus R503VAsus R503VDAsus R503VDRAsus X55Asus X55AAsus X55CAsus X55CRAsus X55QAsus X55UAsus X55VAsus X55VDAsus X55VDRAsus X55VJAsus X55VMAsus X75Asus X75AAsus X75A1Asus X75SVAsus X75VAsus X75VBAsus X75VCAsus X75VDAsus X75VD1Asus X75VJAsus X75VMAsus AsusPRO ESSENTIALAsus A45Asus A45AAsus A45DAsus A45DEAsus A45DRAsus A45NAsus A45VAsus A45VDAsus A45VGAsus A45VSAsus A85Asus A85AAsus A85DAsus A85DEAsus A85DRAsus A85NAsus A85VAsus A85VDAsus A85VGAsus A85VJAsus A85VMAsus A85VSAsus E55Asus F45Asus F45AAsus F45CAsus F45UAsus F45VAsus F45VDAsus F45VD1Asus K45Asus K45AAsus K45DAsus K45DEAsus K45DRAsus K45NAsus K45VAsus K45VDAsus K45VGAsus K45VJAsus K45VMAsus K45VSAsus P55VAAsus Pro45Asus Pro45VAsus Pro45VAAsus Pro45VJAsus R704Asus R704AAsus R704A1Asus R704VAsus R704VBAsus R704VCAsus R704VDAsus R704VD1Asus K55Asus K55AAsus K55DAsus K55DEAsus K55DRAsus K55NAsus K55VAsus K55VDAsus K55VMAsus P45Asus P45AAsus P45VAsus P45VAAsus P45VDAsus P45VJAsus P55Asus P55AAsus P55VAsus Q500Asus Q500AAsus R400Asus R400AAsus R400DAsus R400DEAsus R400DRAsus R400NAsus R400VAsus R400VDAsus R400VGAsus R400VJAsus R400VMAsus R400VSAsus X45Asus X45AAsus X45CAsus X45UAsus X45VAsus X45VDAsus X45VD1Asus X45VJAsus A45VJAsus A45VMAsus E55VAAsus E56Asus E56CBAsus R403Asus R403AAsus R403CAsus R403UAsus R403VAsus R403VDAsus R403VD1Asus A55Asus X75S Kompatybilne modele: A32-K55A33-K55A41-K55A42-K55

250,00 zł
Powiadomienie
84
Green Cell PRO Bateria do Asus X200 X200C X200CA X200L X200LA / 11,25V 2600mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell PRO Bateria do Asus X200 X200C X200CA X200L X200LA / 11,25V...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: SamsungNapięcie: 11.25VIlość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakKod produktu: AS91PROProducent: Green CellPojemność: 2600mAhCzas pracy: od 1.5 do 6hSeria: PRO Kompatybilne urządzenia: Asus VivoBook F200Asus VivoBook F200CAAsus X200Asus X200CAsus X200CAAsus X200LAsus X200LAAsus X200MAsus X200MAAsus K200MAsus K200MAAsus VivoBook F200CAsus VivoBook F200LAsus VivoBook F200LAAsus VivoBook F200MAsus VivoBook F200MAAsus Atheros AR5B125Asus K200Asus K200MA-DS01TAsus R202Asus R202CAsus R202CAAsus R202LAsus R202LAAsus R202MAsus R202MAAsus R202MA-BINGAsus VivoBook F200MA-BING Kompatybilne modele: 0B110-00240100EA31N1302A31NI302A3IN1302A3INI302

105,00 zł
Powiadomienie
85
Bateria Green Cell do Lenovo ThinkPad T400s T410s T410si - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell do Lenovo ThinkPad T400s T410s T410si
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.1V (10.8V)Ilość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-PolyKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: LE149Producent: Green CellPojemność: 3600 mAhCzas pracy: od 1.5 do 4hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Lenovo ThinkPad T400sLenovo ThinkPad T410sLenovo ThinkPad T410si Kompatybilne modele: 42T468842T468942T469042T469142T482042T482142T483242T483351J049751JO497

140,00 zł
Powiadomienie
86
Klawiatura do Asus R541 R541SA R541U R541UA F540 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klawiatura do Asus R541 R541SA R541U R541UA F540
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.05

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KB316USProducent: Green Cell

40,00 zł
Powiadomienie
87
The Coral Island. Level 4 + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Coral Island. Level 4 + CD
Dostępny
12 szt.

Kiedy trójka młodych przyjaciół rozbija się na jakiejś wyspie na Pacyfiku, muszą wykorzystać całą swoją odwagę, aby przetrwać. Tropikalny raj staje się zagrożeniem, gdy niebezpieczni tubylcy i żądni krwi piraci przybywają na wyspę. Wtedy rozpoczyna się ekscytująca przygoda na Morzach Południowych. Interesujące opowiadanie oparte jest na klasycznej historii, znanej przez czytelników na całym świecie. Odpowiednie dobrane słownictwo i gramatyka dostosowane są do poziomu językowego CEFR dla nastolatków i młodzieży. Czytając rozwijamy wszystkie umiejętności językowe, w tym szczególnie wzbogacamy swój zasób słownictwa w język angielskim. Książeczka ma dodatkową część z ćwiczeniami oraz słowniczek. Jest doskonała do samodzielnego uczenia się. Zawiera e-book z treścią książki, który ucz wymowy oraz słuchania ze zrozumieniem.

31,00 zł
26,35 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,65 zł

88
Hello Explorer 1. Język angielski. Podręcznik + 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hello Explorer 1. Język angielski. Podręcznik + 2 CD
Dostępny
26 szt.

Podręcznik został dostosowany do wymogów nowej podstawy programowej i gwarantuje nauczycielowi realizację wszystkich jej założeń. A w nim: • autentyczne materiały z zasobów „National Geographic”: filmy i zdjęcia, które ukazują dzieciom inne kultury i tradycje, • atrakcyjni bohaterowie: papuga Chatty, niedźwiedź Honey i krokodyl Snap łączą świat realny ze światem fantazji i umilają naukę małym uczniom, • rytmiczne piosenki oraz przyjazna grafika zachęca dzieci do nauki przez zabawę. Do podręcznika dołączone są 2 płyty CD z nagraniami. Numer dopuszczenia: 830/1/2017

41,90 zł
39,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,09 zł

89
Green Cell Bateria do Lenovo ThinkPad X200 X201 X200s X201i / 11,1V 6600mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Lenovo ThinkPad X200 X201 X200s X201i / 11,1V 66...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 9Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: LE22Producent: Green CellPojemność: 6600 mAh Kompatybilne urządzenia: Lenovo ThinkPad X200Lenovo ThinkPad X200sLenovo ThinkPad X200siLenovo ThinkPad X201Lenovo ThinkPad X201iLenovo ThinkPad X201sLenovo ThinkPad X201si Kompatybilne modele: 42T453442T453542T453642T453742T453842T454042T454142T454242T454342T464642T464942T465042T646743R925343R925443R9255

120,00 zł
Powiadomienie
90
Green Cell Bateria do Asus N45 N55 N55S N75 N75E N75S / 11,1V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Asus N45 N55 N55S N75 N75E N75S / 11,1V 4400mAh
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.15

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.1V (10.8V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: AS42Producent: Green CellWymiary: 204x51x20mmWaga: 290gPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: Asus X7DSAsus X7DSFAsus X7DSLASUS N75SL-V2GAsus N55Asus N55SAsus N55SFAsus N55SLAsus N75Asus N75SAsus N75SFAsus N75SF-V2GAsus N75SLAsus N75SL-V2GAsus N45Asus N45SAsus N45SFAsus N45SF-V2GAsus N45SLAsus N45EAsus N45FAsus N45JAsus N45JCAsus N45SJAsus N45SNAsus N45SVAsus N55EAsus N55FAsus N55SF-S1028VAsus N55SF-SX163VAsus N55SL-S1072VAsus N75EAsus N75SJAsus N75SNAsus N75SVAsus X7DSF-V2GAsus D778 Kompatybilne modele: 07G016HY1875A32-N55

95,00 zł
Powiadomienie
91
Green Cell PRO Bateria do Dell Latitude E5520 E6420 E6520 E6530 (rear) / 11,1V 7800mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell PRO Bateria do Dell Latitude E5520 E6420 E6520 E6530 (rear)...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcy door-to-doorProducent ogniw: SamsungNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 9Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: DE56TPROProducent: Green CellPojemność: 7800 mAh Kompatybilne urządzenia: Dell Vostro P34G001Dell Vostro 3460Dell Vostro 3560Dell Latitude E6430Dell Latitude E5220Dell Latitude E5520Dell Latitude E5520MDell Latitude E5530Dell Latitude E6520Dell Latitude E6530Dell Latitude E6540Dell Precision M2800Dell Latitude E5420Dell Latitude E5420MDell Latitude E5430Dell Latitude E6420Dell Latitude E6440Dell Latitude P14FDell Latitude P14F001Dell Latitude P15FDell Latitude P15F001Dell Latitude P15GDell Latitude P15G001Dell Latitude P16GDell Latitude P16G001Dell Latitude P19FDell Latitude P19F001Dell Latitude P25GDell Latitude P25G001Dell Latitude P25G002Dell Latitude P27GDell Latitude P27G001Dell Latitude P28GDell Latitude P28G001Dell Latitude P29FDell Latitude P29F001Dell Latitude P38GDell Latitude P38G001Dell Vostro P24FDell Vostro P24F001Dell Vostro P34G Kompatybilne modele: YKFOM04NW909K6P0HCJWT0M5Y0X0NHXVW0PRV1Y0T54F30T54FJ2N6MY2P2MJ312-1163312-1164312-1165312-1242312-1310312-1311312-1324312-1325312-1439312-1440312-1441312-1442312-1443312-1444312-1445321T54F33VJJC451-11693451-11694451-11695451-11696451-11704451-119474KFGD4NW95DN1K5G67C71R318858X8P3YX911MD96JC9984V69K6PCRT6PDHT0WDHTOWF33MFGCJ48HCJWTHTX4DHWR7DJD0MXJDOMXM1Y7NM5Y0XM5YOXN3X1DNHXVWO4NW9O9K6POHCJWTOM5YOXONHXVWOPRV1YOT54F3OT54FJP8TC7P9TJ0P9TJOPRRRFPRV1YR48V3T54F3T54FJT54FJKJUJ499WT5WPYC3PKYJ02WYJO2WYKF0M

320,00 zł
Powiadomienie
92
Green Cell Bateria do Lenovo ThinkPad Edge E550 E550c E555 E560 E565 / 11,1V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Lenovo ThinkPad Edge E550 E550c E555 E560 E565 /...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.15

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: LE80Producent: Green CellPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: Lenovo ThinkPad Edge Kompatybilne modele: 45N175845N175945N176045N176145N176245N1763

165,00 zł
Powiadomienie
93
Green Cell Bateria do Toshiba Portege Z830 Z835 Z930 Z935 / 14,4V 1900mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Toshiba Portege Z830 Z835 Z930 Z935 / 14,4V 1900...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.8V (14.4V)Ilość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: TS52Producent: Green CellPojemność: 1900mAh Kompatybilne urządzenia: Toshiba Portege Z935Toshiba Satellite Z930Toshiba Portege Z830Toshiba Portege Z835Toshiba Portege Z930Toshiba Portege Z930-10MToshiba Satellite Z830 Kompatybilne modele: PA5O13U-1BRSP000552590P000613950PA5013U-1BRS

110,00 zł
Powiadomienie
94
Bateria Green Cell Y9N00 do Dell XPS 13 9333 L321x L322x XPS 12 9Q23 9Q33 L221 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell Y9N00 do Dell XPS 13 9333 L321x L322x XPS 12 9Q23 9...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Bateria Green Cell to wysokiej jakości model przeznaczony do laptopa Dell XPS 13 9333 L321x L322x XPS 12 9Q23 9Q33 L221x. Akumulator jest wyposażony w wytrzymałe i wydajne ogniwa Green Cell, co gwarantuje niezawodność i długi czas pracy. Bateria jest starannie zaprojektowanym modelem dedykowanym do konkretnego laptopa, co zapewnia bezpieczną pracę i pełną sprawność komputera.

220,00 zł
Powiadomienie
95
Green Cell PRO Bateria do Asus A41-X550E F550D F550DP F750L / 14,4V 2600mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell PRO Bateria do Asus A41-X550E F550D F550DP F750L / 14,4V 26...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: SamsungNapięcie: 14.4V (14.8V)Ilość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: AS77PROProducent: Green CellPojemność: 2600 mAh Kompatybilne urządzenia: Asus X750LNAsus X751LN-TY092HAsus A450Asus A550Asus K750Asus K750JAsus K750JAAsus K750JBAsus K750JNAsus K750LAsus K750LAAsus K750LBAsus K750LNAsus X751Asus X751LAsus X751LAAsus X751LDAsus X751LJAsus X751LKAsus X751LK-T4007DAsus X751LNAsus X751LN-TY092DAsus R510Asus X550Asus F750Asus F750JAsus F750JAAsus F750JBAsus F750LAsus F750LAAsus F750LBAsus R750Asus R750JAsus R750JKAsus R750JVAsus X750Asus X750JAsus X750JAAsus X750JBAsus X750JNAsus X750LAsus X750LAAsus X750LA-BS51Asus X750LA-QS32Asus X750LBAsus X450Asus X450JBAsus X450JFAsus X450JNAsus A550DAsus A550DPAsus A550ZAsus A550ZAAsus A550ZEAsus F450Asus F450JAsus F450JBAsus F450JFAsus F550Asus F550DAsus F550DPAsus F550ZAsus F550ZAAsus F550ZA-MS51Asus F550ZEAsus F751Asus F751LAsus F751LAAsus F751LAVAsus F751LDAsus F751LD-TY252HAsus F751LDVAsus F751LDV-TY326HAsus K550Asus K550DAsus K550DPAsus K550ZAsus K550ZAAsus K550ZEAsus R510DAsus R510DPAsus R510ZAsus R510ZAAsus R510ZEAsus X550DAsus X550DPAsus X550DP-DS101Asus X550ZAsus X550ZAAsus X550ZA-RH10Asus X550ZEAsus A450JAsus A450JBAsus A450JFAsus A450JNAsus K450Asus K450JAsus K450JBAsus K450JFAsus K450JNAsus X450JAsus A551Asus A551CAsus A750Asus A750JAsus A750JAAsus A750JBAsus A750LAsus A750LAAsus A750LBAsus A551CA Kompatybilne modele: A41-X550E

169,00 zł
Powiadomienie
96
Green Cell PRO Bateria do Asus A31N1519 F540 F540L F540S R540 / 11,25V 2600mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell PRO Bateria do Asus A31N1519 F540 F540L F540S R540 / 11,25V...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: SamsungNapięcie: 11.25V (10.8V)Ilość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: AS86PROProducent: Green CellPojemność: 2600mAhCzas pracy: od 2.5 do 7hSeria: PRO Kompatybilne urządzenia: Asus A540LAsus A540LAAsus A540LJAsus A540SAsus A540SAAsus A540SCAsus F540Asus F540LAsus F540LAAsus F540LJAsus F540SAsus F540SAAsus F540SCAsus F540YAsus F540YAAsus R540LAsus R540LAAsus R540LJAsus R540SAsus R540SAAsus R540SCAsus R540YAsus R540YAAsus X540Asus X540LAsus X540LAAsus X540LJAsus X540SAsus X540SAAsus X540SCAsus X540YAAsus R540Asus X540YAsus A540 Kompatybilne modele: A31N1519

180,00 zł
Powiadomienie
97
Green Cell PRO Bateria do Dell Precision M4600 M4700 M4800 M6600 M6700 / 11,1V 7800mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell PRO Bateria do Dell Precision M4600 M4700 M4800 M6600 M6700...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: SamsungNapięcie: 11.1V (10.8V)Ilość ogniw: 9Rodzaj ogniw: Li-IonTyp: Li-lonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: DE74PROProducent: Green CellPojemność: 7800 mAhCzas pracy: od 1.5 do 7hSeria: PRO Extended Kompatybilne urządzenia: Dell Precision M6800Dell Precision M4600Dell Precision M4700Dell Precision M4800Dell Precision M6600Dell Precision M6700 Kompatybilne modele: 0FVWT40TN1K51C75X312-1176312-1177312-1178312-1353312-1354331-14653DJH7451-11742451-11743451-11744451-BBGN451-BBGO5V19F72KRT97KRM9GP089GPO8DWG4PFJJ4WFV993FVWT4H1MNHJ5CG3KJ321ORTKDHPG6RCR7PNDRY6WHV7M28

300,00 zł
Powiadomienie
98
Bateria Green Cell PRO HS04 do HP 250 G4 G5 255 G4 G5, HP 15-AC012NW 15-AC013NW 15-AC033NW 15-AC034NW 15-AC153NW 15-AF169NW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell PRO HS04 do HP 250 G4 G5 255 G4 G5, HP 15-AC012NW 1...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.6VIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-IonTyp: Li-lonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: HP88PROProducent: Green CellPojemność: 2600 mAhCzas pracy: od 2 do 7.5hSeria: PRO Kompatybilne urządzenia: HP 348 G3HP 14HP 14THP 14ZHP 15HP 15THP 15ZHP 240 G4HP 240 G5HP 245 G4HP 245 G5HP 250 G4HP 250 G5HP 255 G4HP 255 G5HP 256 G4HP 14GHP 14QHP 15GHP 15QHP 17HP 17THP 17ZHP 246 G4HP 340 G3HP 346 G3 Kompatybilne modele: TPN-I120807611-131807611-141807611-421807611-831807612-131807612-141807612-421807612-831807956-001807957-001HS03HS03031HS03031-CLHS04HS04041HS04041-CLHSO3HSO4HSTNN-1B7BHSTNN-IB7BHSTNN-LB6UHSTNN-LB6VHSTNN-PB6SHSTNN-PB6TM2Q95AAN2L85AATPN-1119TPN-1120TPN-I119

200,00 zł
Powiadomienie
99
New Holand T8.320 z pługiem śnieżnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Holand T8.320 z pługiem śnieżnym
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

Ten zdalnie sterowany traktor na licencji New Holland zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy. Traktor ma duże, gumowe opony z bieżnikiem i działające przednie światła. Zabawka wyposażona w pług śnieżny. Jeździ we wszystkich kierunkach. Zasięg pojazdu: ok. 10.0 m Zasilanie: 4 baterie AA do pojazdu oraz 2 baterie AA do pilota (baterie nie są zawarte w zestawie) Długość pojazdu: 42.0 cm Wymiary: 42.0 x 28.0 x 26.0 cm

241,90 zł
217,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,19 zł

100
Gra rybki 461994 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra rybki 461994
ADAR
Dostępny
3 szt.

40,17 zł
36,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,02 zł

Wróć do góry