hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.11.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 21 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 15 elementów. Dinozaury (Trefl), na drugim Puzzle 15 elementów. Na budowie (Trefl). Kolejny produkt to Puzzle ramkowe 15 elementów. Na farmie (Trefl) oraz Cesarz wyd. 29 (Ryszard Kapuściński).
1
Puzzle 15 elementów. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 15 elementów. Dinozaury
Trefl, 15 elementów
Dostępny
130 szt.

Kolorowe scenki z dinozaurami z pewnością zachęcą dzieci do układania. Dodatkowo rozwiną u nich takie umiejętności, jak: liczenie, rozpoznawanie kolorów, umiejętność kojarzenia, spostrzegawczość i dostarczą wiedzy o otaczającym je świecie. Układanka zawiera 15 elementów umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość.

11,97 zł
10,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,98 zł

32 osoby kupiły
2
Puzzle 15 elementów. Na budowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 15 elementów. Na budowie
Trefl, 15 elementów
Dostępny
16 szt.

Kolorowe scenki z placu budowy z pewnością zachęcą dzieci do układania. Dodatkowo rozwiną u nich takie umiejętności, jak: liczenie, rozpoznawanie kolorów, umiejętność kojarzenia, spostrzegawczość i dostarczą wiedzy o otaczającym je świecie. Układanka zawiera 15 elementów umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość.

11,97 zł
10,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,98 zł

24 osoby kupiły
3
Puzzle ramkowe 15 elementów. Na farmie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Na farmie
Trefl, 15
Dostępny
54 szt.

Kolorowe scenki zwierząt z farmy z pewnością zachęcą dzieci do układania. Dodatkowo rozwiną u nich takie umiejętności, jak: liczenie, rozpoznawanie kolorów, umiejętność kojarzenia, spostrzegawczość i dostarczą wiedzy o otaczającym je świecie. Układanka zawiera 15 elementów umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość.

11,97 zł
10,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,98 zł

15 osób kupiło
4
Cesarz wyd. 29 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
24,57 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,43 zł

10 osób kupiło
5
Puzzle ramkowe 15 elementów. Sawanna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Sawanna
Trefl, 15
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Kolorowe scenki zwierząt na Sawannie z pewnością zachęcą dzieci do układania. Dodatkowo rozwiną u nich takie umiejętności, jak: liczenie, rozpoznawanie kolorów, umiejętność kojarzenia, spostrzegawczość i dostarczą wiedzy o otaczającym je świecie. Układanka zawiera 15 elementów umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość.

11,97 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,98 zł

9 osób kupiło
6
Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację
Dostępny
198 szt.

Fundamenty cywilizacji Zachodu – grecka idea prawdy, rzymskie prawo oraz chrześcijańska wizja człowieka – są dziś podważane ze wszystkich stron, a tradycyjna kultura i religia zostały niemal wykorzenione. Ideały, które uczyniły Zachód potęgą, a więc męstwo, honor, odpowiedzialność i odwaga, odeszły w przeszłość. Zamiast nich hołduje się zniewieściałości, cwaniactwu i obyczajowej swawoli. Jednak, wbrew obietnicom, nieograniczone zaspokajanie popędów nie prowadzi do emancypacji, lecz zniewolenia. Ludzie stają się niewolnikami tych, którzy potrafią kierować ich popędami. Współczesna rewolucja kulturowa, której proletariatem są opętani seksem spadkobiercy Sodomy, osiągnęła swoje apogeum. W tym miejscu trzeba zapytać o źródła i cele tej rewolucji. Kto i kiedy sformułował jej program? Za pomocą jakich środków się ją realizuje? Jakie instytucje odgrywają dziś rolę komórek rewolucyjnych? I wreszcie: kto to wszystko finansuje? Czas Sodomy to książka, która opisuje kryzys cywilizacji zachodniej, wychodząc poza zasłonę pozorów tkaną przez politycznie poprawne media. To książka, która pozwala zrozumieć świat. Józef Białek – działacz podziemia antykomunistycznego, wydawca nielegalnych książek i publikacji w czasach PRL. Właściciel firmy Wektory i działającego od wielu lat pod tym samym szyldem wydawnictwa. Wydawca miesięcznika, a następnie kwartalnika „Opcja na prawo”. Działacz społeczny i polityk. Założyciel Dolnośląskiego Towarzystwa Gospodarczego (obecnie DIG), współzałożyciel Towarzystwa Prywatyzacyjnego, współzałożyciel stowarzyszenia przedsiębiorców „Forum Polskie”, prezes dolnośląskiego oddziału partii Unia Polityki Realnej. Autor książki Czas spekulantów i bestsellera Czas niewolników.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

6 osób kupiło
7
Ego. Pictures - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ego. Pictures
Trefl
Dostępny
154 szt.

W grze „Ego. Pictures” anegdoty i historie z Twojego życia są umieszczone w centrum zabawy. W trakcie gry nie ma oczywistych odpowiedzi. Te wybierane są spomiędzy zdjęć, z których każde opowiada inną historię. A każdy człowiek interpretuje tę historię inaczej. W „Ego. Pictures” to Ty i tylko Ty decydujesz, które zdjęcie, pasuje najbardziej… i zawsze masz rację! Niezależnie od tego czy pozostali gracze odgadli Twój wybór – będziecie mieli sporo zabawy, omawiając Wasze skojarzenia! Gra pełna zabawy i rozrywki, podczas której poznacie siebie, swoich bliskich i przyjaciół jeszcze lepiej! „Ego. Pictures” zapewnia świetną zabawę za każdym razem, gdy grasz z rodziną i znajomymi, a nawet z ludźmi, których jeszcze nie znasz. Zawartość opakowania: • 70 dwustronnych kart z pytaniami, • 150 dwustronnych kart ze zdjęciami, • 21 dużych żetonów, • 120 małych żetonów, • plansza, • kostka, • instrukcja. Wymiary opakowania: 26.0 x 26.0 x 8.0 cm

85,07 zł
74,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,06 zł

4 osoby kupiły
8
Matura 2021/22. Matematyka. Arkusze egzaminacyjne. Poziom rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura 2021/22. Matematyka. Arkusze egzaminacyjne. Poziom rozszerzony
Dostępny
105 szt.

Książka składa się z trzech części: arkuszy tematycznych, autorskich arkuszy egzaminacyjnych i maturalnych arkuszy egzaminacyjnych. Arkusze tematyczne stworzone na wzór arkuszy maturalnych; zadania są tu skoncentrowane wokół kilku tylko zagadnień. Trzy autorskie arkusze podsumowujące z chemii nieorganicznej, chemii organicznej i chemii fizycznej. Pięć przykładowych autorskich arkuszy egzaminacyjnych. Maturalne arkusze egzaminacyjne z czerwca 2016, czerwca 2017, czerwca 2018, czerwca 2019 oraz maja 2020r. Do wszystkich arkuszy (zarówno tematycznych, jak i egzaminacyjnych) zostały dołączone modele odpowiedzi z przykładowymi sposobami rozwiązania zadań. W przypadku arkuszy tematycznych model odpowiedzi został wzbogacony o dodatkowy element – jest nim zwrócenie uwagi na typowe błędy popełniane przez uczniów rozwiązujących analogiczne zadania.

32,00 zł
24,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,68 zł

2 osoby kupiły
9
Przysięga wierności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przysięga wierności
Dostępny
53 szt.

Historia młodego biologa Jakoba Rechnitza i jego wybranki Szoszany Ehrlich toczy się wśród żydowskich pionierów w Jafie na początku XX wieku, ale mogłaby rozgrywać się wszędzie, bo wszędzie ludzie próbują odczytać ukryte poruszenia własnej duszy. I jeżeli dotąd Agnonowi w jego pisaniu towarzyszyły pokolenia rabinów i mędrców, w Przysiędze wierności dołączył do nich jeden mędrzec nowy: Sigmund Freud. Szmuel Josef Agnon, urodzony w 1888 w Buczaczu, zmarły w 1970 roku w Jerozolimie, laureat literackiej Nagrody Nobla w 1966 roku, jeden z ojców założycieli literatury izraelskiej, mistrz Amosa Oza i Cruji Szalew. W kilku powieściach oraz kilkuset nowelach i opowiadaniach opisywał świat żydowskiej Galicji i życie w Ziemi Izraela. Świadek, kronikarz i krytyczny obserwator epoki tworzenia się izraelskiej państwowości oraz gwałtownych przemian społecznych pierwszej połowy XX wieku. Jego pisarstwo, głęboko zakorzenione w tradycji, zmaga się z wyzwaniami świeckiej nowoczesności.

29,00 zł
23,78 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,22 zł

2 osoby kupiły
10
Nie troszczcie się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie troszczcie się
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.26

Czy ciężar zmartwień Cię przygniata?Czy droga, po której idziesz, pełna jest gór, które musisz pokonać, przeszkód, które musisz ominąć, i gwałtownych zakrętów, wśród których musisz się odnaleźć?Czy przydałoby Ci się trochę spokoju?Jeśli tak, mam dla Ciebie fragment Pisma:Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie.Powyższe wersety z Listu do Filipian 4,67 to najczęściej podkreślany fragment Biblii. Dowiadujemy się z niego, że lęk jest częścią życia, lecz jednocześnie otrzymujemy obietnicę pomocy z nieba. Mając ten werset w pamięci, możesz dzisiejszej nocy lepiej spać, a jutro więcej się uśmiechać. Możesz odsunąć się od przepaści i zacząć postrzegać złe wieści przez pryzmat Bożego miłosierdzia. Możesz odkryć życie pełne spokoju i nauczyć się, jak walczyć z napadami lęku. Zaprośmy Boga do przearanżowania sposobu, w jaki mierzymy się z lękami wygrajmy wojnę ze zmartwieniem. Dzięki Jego potędze nie będziemy się już zbytnio o nic martwić i doświadczymy pokoju Bożego, który przewyższy wszelki umysł.

32,00 zł
24,96 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,04 zł

2 osoby kupiły
11
Zosia Iskierka, przyszła liderka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zosia Iskierka, przyszła liderka
Dostępny
91 szt.

Kolejna część bestsellerowej serii o realizowaniu pasji i niezrażaniu się niepowodzeniami. „Choć lubiła działanie, potrafiła też marzyć. To najlepsze, co może człowiekowi się zdarzyć.” Zosia Iskierka robi, co może, dla ludzi wokół niej. Nie tylko pomaga ukochanemu dziadkowi, ale też odwiedza sąsiadów w starszym wieku, grabi liście, wyprowadza psy na spacer i robi wiele innych rzeczy. Aż pewnego dnia jej dziadek upada nieszczęśliwie na wysypisku śmieci i skręca sobie nogę. Zosia wpada na pomysł. W miejscu góry cuchnących odpadków miasto mogłoby zbudować park! Zbiera się na odwagę i odwiedza ratusz. Tam słyszy, że nie może wybudować parku jest tylko dzieckiem! Ale Zosia wie, że każda zmiana na lepsze zaczyna się od jednej osoby, i nieważne, czy ta osoba jest dorosła, czy chodzi do drugiej klasy. Duet pisarsko-ilustratorski Andrea Beaty i David Roberts wraca z inspirującą historią o tym, że kropla drąży skałę, a świat nie zmieni się sam, tylko musimy mu w tym pomóc.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
12
Moja droga do Scapa Flow - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja droga do Scapa Flow
Dostępny
60 szt.

GÜNTER PRIEN (1908?1941) - Jeden z najsłynniejszych dowódców okrętów podwodnych Kriegsmarine. Upokorzył Royal Navy wdzierając się do Scapa Flow, gdzie zatopił pancernik ?Royal Oak?. W 1940 r. ustanowił rekord zatopionych statków podczas jednego patrolu (51 483 BRT). Ogółem zatopił 172 153 BRT statków oraz jeden pancernik.

34,90 zł
28,27 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
13
Markery akrylowe 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markery akrylowe 12 kolorów
Peter Pauper Press
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Markery akrylowe marki Peter Pauper Press. Zestaw 12 markerów akrylowych w żywych kolorach. Można ich używać na prawie wczystkich powierzchniach - na papierze, szkle, kamieniu, plastiku, ceramice, drewnie i wielu innych. Szybkoschnąca farba pozwala na wszelkie użycie.

85,30 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
14
Zbiór zadań z analizy matematycznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań z analizy matematycznej
Dostępny
32 szt.

Celem niniejszej publikacji jest dostarczenie studentom zbioru zadań, z którego mogliby korzystać zarówno wtedy, gdy zechcą opanować podstawowe pojęcia i metody analizy matematycznej, jak i zgłębić jej bardziej zaawansowane i przydatne narzędzia. Zbiór ten zawiera zadania odpowiadające zakresowi materiału z analizy matematycznej, jaki zwykle jest wykładany w czasie pierwszego roku studiów technicznych i uniwersyteckich. Publikację podzielono na dwie części. Pierwsza zawiera teksty zadań. W drugiej podano odpowiedzi, wskazówki oraz rozwiązania. Aby ułatwić studiującym korzystanie ze zbioru, zadania każdego rozdziału podzielono na trzy części, oznaczone odpowiednio jako część A, B i C. W części A każdego rozdziału znajdują się zadania stosunkowo łatwe, pozwalające opanowanie podstawowego materiału z analizy matematycznej. Nieco trudniejsze zadania są zebrane w części B. Wymagają one od studiujących niejednokrotnie dużej inwencji. W części C zebrano zadania, które często nawiązują do kilku działów analizy matematycznej. Mają więc charakter syntetyczny. W odróżnieniu od kilku poprzednich wydań książki zrezygnowano z umieszczania w Dodatku zadań dotyczących zastosowań w ekonomii, chemii, biologii itp. Zostały one zastąpione dużą ilością zadań dotyczących niestandardowych zastosowań analizy matematycznej, które często wykraczają poza program realizowany na pierwszym roku studiów i związane są z materiałem zahaczającym o inne gałęzie matematyki, jak np. teorię funkcji rzeczywistych i topologię.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

1 osoba kupiła
15
Kendama KROM POP Orange - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama KROM POP Orange
KROM2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Krom POP to nowa linia kendam tego wiodącego duńskiego producenta, wykonana ze szczególną dbałością o szczegóły. W ofercie znajduje się wiele miłych dla oka kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie! POPy wyróżniają się smukłym spike'm (szpikulcem) oraz szerszym otworem w tamie (kuli), dzięki czemu gra jest naprawdę łatwa! Specjalne malowanie tamy umożliwia jej łatwiejszą kontrolę podczas wykonywania tricków, a lepka powłoka typu rubber zwiększa jej przyczepność! Kendamy są wykonane z drewna bukowego, które zapobiega chipsowaniu się (nie tworzą się odpryski), a powiększone cupy po bokach ułatwiają łapanie tamy. Krom POP to idealna kendama dla początkujących graczy! Specyfikacja: Kolor: Pomarańczowy Model: POP Wysokość: 18 cm Drewno: Buk Opakowanie: Karton W zestawie: zapasowy sznurek i koralik oraz pakiet naklejek

99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

1 osoba kupiła
16
Pasażerski transport lotniczy w Unii Europejskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pasażerski transport lotniczy w Unii Europejskiej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.16

Publikacja przenosi czytelnika w fascynujący świat współczesnego lotnictwa cywilnego. Stanowi cenną lekturę dla ekonomistów, naukowców, ekspertów i pracowników sektora lotniczego, a także pasjonatów transportu powietrznego. Zawiera prezentację teoretycznych i praktycznych aspektów pasażerskich przewozów lotniczych w Unii Europejskiej. Autorka koncentruje się na zmianach strukturalnych rynku w wyniku procesu liberalizacji. Przedstawia strategie i globalne sojusze linii lotniczych w poszukiwaniu przewagi konkurencyjnej. Porusza problematykę konkurencji międzygałęziowej z koleją dużych prędkości. Przybliża także innowacje w transporcie lotniczym, istotne w wymiarze ekonomiczno-środowiskowym. Książka zawdzięcza swą unikalność omówieniu czynników egzogenicznych ? takich jak koniunktura gospodarcza, wahania cen ropy naftowej, klęski żywiołowe, epidemie, ataki terrorystyczne i zagrożenie bezpieczeństwa ? które mają wpływ na funkcjonowanie sektora lotniczego. Szczególnie atrakcyjne są zawarte w niej liczne studia przypadków oraz powiązanie z wiedzą ekspercką, pochodzącą z praktyki gospodarczej.

42,90 zł
36,89 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,01 zł

17
Husarze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Husarze
Dostępny
7 szt.

"Na przełomie wieków XV i XVI nastąpił okres starć´ z najazdem moskiewskim i tatarskim Iwana III w latach 1492 - 1503, oraz wojen późniejszych z tymiż˙ przeciwnikami, wojen prowadzonych na wielkich, mało zamieszkałych, niemal bezdrożnych przestrzeniach. Jazda dotychczasowa polska składała się? przeważnie z kopijników na ciężkich koniach, pokrytych zbrojami i mających za bron´ zaczepna? długie kopie i miecze, oraz z lekkiej jazdy strzelców, uzbrojonych przeważnie w kusze, zatem przeznaczonych do działania na odległość´. Podczas ciągnienia wojska, zbroje kopijników wożono na wozach i dopiero w chwili spodziewanego starcia przywdziewano je. Jazda ta wobec ruchliwego nieprzyjaciela, nieprzestrzegającego zasad rycerstwa zachodniego, zapowiadania natarcia, a skłonnego do napadów niespodzianych, stawała się? mniej przydatna, co tak dotkliwie zostało stwierdzone w klęsce bukowińskiej r. 1497. Niewątpliwie te przyczyny zrodziły potrzebę? stworzenia jazdy lżejszej, uzbrojonej w kopie - włócznie, tak zawsze skuteczne w ręku polskim zwłaszcza wobec nieuzbrojonego nimi przeciwnika, oraz w krzywe szable, za oręż˙ ochronny mającej jedynie lekkie tarcze. Sięgnięto do wzorów węgierskich. Po raz pierwszy w regestrze skarbowym w r. 1500 pojawia się? nazwa husarzy przy nazwiskach węgierskich i, być´ może, serbskich czyli Raco´w, jak wówczas w Polsce Serbów nazywano." Reprint wydania z 1939 roku. Zachowano oryginalną pisownię.

39,90 zł
30,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

18
Ju-Jitsu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ju-Jitsu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

W. Bruce Sutherland, szkocki specjalista wychowania fizycznego i samoobrony wprowadzi nas w tajniki Ju Jitsu. Książka, której wznowienie po ponad stu latach przedstawiamy, zawiera techniki obrony, które na przełomie XIX i XX wieku były nauczane w Wielkiej Brytanii. Warto podkreślić, że autor był bardzo aktywnym instruktorem. W 1915 r. Prowadził zajęcia dla funkcjonariuszy 17. Królewskiego Batalionu Szkotów (Batalion Rosebery Bantam). Wiadomo, że był zwolennikiem szkolenia Ju Jitsu dla Boy's Brigade, Cadet Corps, Junior Officers 'Training Corps, szkockiej policji i 12th Company City of Edinburgh Boy Scouts. Tłumaczenie w wykonaniu Keitha Sainclair'a - walijskiego policjanta, instruktora samoobrony i walki wręcz oraz twórcy systemu Ronin Tactical.

39,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

19
Historiografia PRL Zamiast podręcznika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historiografia PRL Zamiast podręcznika
Dostępny
7 szt.

Książka jest pierwszą w polskiej literaturze syntetyczną próbą przyjrzenia się fenomenowi historiografii Polski Ludowej. W centrum zainteresowania autora pozostają dzieje struktur organizacyjnych nauki historycznej, w tym relacje historycy?władza, jej założenia teoretyczno-metodologiczne oraz kreowany przez dziejopisów obraz dziejów Polski i historii powszechnej. Autor stara się sporządzić bilans osiągnięć, błędów i zaniechań powojennego dziejopisarstwa. W szerszej perspektywie praca wpisuje się w trwający od kilku dziesięcioleci i daleki od zakończenia spór o PRL. Publikacja zainteresuje historyków i teoretyków historiografii, badaczy dziejów najnowszych, a także szeroko rozumiane grono przedstawicieli humanistyki, którym nie powinny być obojętne losy jednej z jej ważnych dziedzin w czasach PRL. Monografia może także pełnić funkcję podręcznika na różnych kierunkach studiów z zakresu nauk społecznych i humanistycznych.

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

20
Niezwyciężony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwyciężony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

PETER ENGLUND, absolwent filozofii, archeologii i historii, najpoczytniejszy współczesny pisarz szwedzki. W uznaniu jego zasług dla popularyzacji historii, został członkiem Akademii Szwedzkiej, przyznającej Nagrodę Nobla. Specjalizuje się w latach świetności Szwecji ? XVII wieku. Na polskim rynku ukazały się do tej pory m.in. jego dzieła: ?Lata wojen? i ?Połtawa?. ?Niezwyciężony? to pierwsza tak pełna biografia króla Karola X Gustawa. Ale to nie tylko biografia jednego króla, to także próba ukazania obrazu całej epoki we wszelkich przejawach jej życia. Tom 2.

49,90 zł
40,42 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,48 zł

21
Moje życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje życie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

Wspomnienia. ERICH MARIA RAEDER (1876-1960) - Wstąpił do marynarki w 1894 roku. W I wojnie światowej szef sztabu admirała von Hippera. Brał udział w Bitwie Jutlandzkiej. Dowódca Kriegsmarine do czasu zdymisjonowania go przez Hitlera w 1943 roku. Skazany na karę dożywotniego więzienia przez Trybunał Norymberski. Wyszedł na wolność po dziesięcioletnim pobycie w więzieniu.

44,90 zł
36,37 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,53 zł

22
Profile refleksyjności i typy karier. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profile refleksyjności i typy karier.
Dostępny
43 szt.

Autorka opisuje wzajemne związki między profilami refleksyjności a typami karier osób, które profesjonalnie wspierają ludzi w wyborze drogi edukacyjno-zawodowej. Bada pojęcia refleksji i refleksyjności oraz, analizując wyniki badań jakościowych, konstruuje typologię karier badanych osób. Wyłania pięć typów karier: kumulatywne, zrównoważone, urynkowione, adaptacyjne i familijne. Na podstawie rekonstruowanych przebiegów biografii tworzy kategorię pojęciową ?profil refleksyjności?, wyodrębnia jej cechy konstytutywne oraz wyróżnia profile refleksyjności: egzystencjalnej, intrapersonalnej, antycypacyjnej, racjonalnej i interpersonalnej. Następnie zastanawia się nad znaczeniem określonych profili refleksyjności dla przebiegu karier profesjonalnych doradców. Publikacja zainteresuje poradoznawców, andragogów, psychologów i socjologów oraz studentów przygotowujących się do pracy doradców oraz praktyków zajmujących się poradnictwem zawodowym lub pracą socjalną.

37,00 zł
31,08 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,92 zł

23
Ze światłem. Ucieczka w życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ze światłem. Ucieczka w życie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.20

Miłość to najpiękniejsze uczucie, które spotyka nas w życiu. Zaufanie, odwaga i pragnienie spędzenia życia razem to uczucie, które się w każdym z nas z dorastaniem rozwija. Mieć odwagę pokochać to być szczęśliwym w związku. I to nasze opętanie miłością chcę przekazać przez pisaną przeze mnie poezję tym wszystkim, którzy kochają lub będą kochać, lub są już zakochani po uszy i życie spędzają wraz ze swą wybraną miłością aż do grobowej deski.

102,00 zł
74,46 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 27,54 zł

24
Rozmówki zwierzęce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki zwierzęce
Dostępny
67 szt.

Drogi Czytelniku! Jeżeli sięgniesz po tę książkę, na pewno nieraz się uśmiechniesz, a nawet roześmiejesz. Grozi Ci również to, że możesz wybuchnąć... śmiechem. Daję Ci na to słowo humoru! Autor Wiesław Błach - nauczyciel, poeta, satyryk, autor licznych utworów dla dzieci i dorosłych. Ostatnio swoje teksty kieruje głównie do najmłodszych czytelników. Spod jego pióra wyszły dotychczas następujące książki dla dzieci: ,,Co warto wiedzieć o zwierzętach", ,,Najpiękniejsze zwierzęta świata", ,,Najgroźniejsze zwierzęta świata", ,,Rzeczy mówią do rzeczy, a nie od rzeczy".

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

25
Nuda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nuda
Dostępny
104 szt.

Żyjemy w czasie pandemii nudy. Nie sposób jej lekceważyć. Autor podejmuje ambitną próbę względnie kompletnego ujęcia tematyki nudy i podatności na nudę oraz nudzenia się. Pisze o nudzie w perspektywie psychologii i filozofii, ale także pedagogiki, socjologii, teologii i psychiatrii. Przedstawia definicje, teorie i typologie nudy, omawia sposoby pomiaru stanu nudy (nudzenia się) i nudy jako cechy (podatności na nudę) oraz opisuje częstość jej występowania. Rozważa negatywne konsekwencje przewlekłej (chronicznej) nudy, ale też pozytywne skutki nudy przelotnej (sytuacyjnej). Prezentuje także wyniki własnych badań nad nudą w ujęciu psychologicznym i socjodemograficznym oraz swoje refleksje teoretyczne dotyczące wewnętrznej struktury pojęcia nudy. ****** Boredom. A Psychological and Humanistic Approach A broad approach to the subject of boredom, susceptibility to boredom and the state of being bored from a psychological, philosophical, pedagogic, sociological, theological and psychiatric perspective. The author shows terms, theories and the typologies of boredom, discusses the methods of measuring the state of being bored, examines boredom as a quality and describes its frequency. He reflects on the negative consequences of chronic boredom as well as the beneficial ones of situational boredom. He presents the results of his own research on boredom in Poland in the psychological and sociodemographic aspect and ponders on the theories about the internal structure of the notion of boredom.

45,00 zł
37,80 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,20 zł

26
Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2021 mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2021 mix kolorów
Niedostępny
Brak

To terminarz dla wyjątkowej i ambitnej dziewczyny, który zachęca do rozwoju, uczy i daje radość. Publikacja dostosowana jest do potrzeb nastolatek. Zawiera: dużo miejsca na notatki, kolorowanki antystresowe, ciekawe porady dotyczące wielu sfer życia, bo wyjątkowa dziewczyna dba nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale również o wnętrze. Kalendarz jest poręczny. Fantastycznie prezentuje się na szkolnym biurku, nie zniszczy się w plecaku. Nastolatka może być pewna, że ten wyjątkowy kalendarz zaplanowany na cały rok, szybko stanie się jej wiernym przyjacielem. Mała kobietka dostaje w pięknej oprawie: - kalendarz na cały rok - myśli filozoficzne - praktyczne porady i ciekawostki - świętych bohaterów - kolorowanki antystresowe - wyzwania i cele - miejsce na notatki, przypominajki, adresownik ? i wiele innych niespodzianek! Terminarz dostępny w okładkach metalicznych w czterech wersjach kolorystycznych. Wyberany losowo

16,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

27
Kalendarz finansowo-księgowy 2021 w jsfp - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz finansowo-księgowy 2021 w jsfp
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

Kalendarz stojący, na biurko, dla każdego księgowego pracującego w sektorze finansów publicznych. Ważne wskaźniki i stawki, zaznaczone najważniejsze terminy z krótkim komentarzem oraz wymaganymi działaniami w danym miesiącu. Terminarz stanowi praktyczną "ściągawkę", pomocną w wykonywaniu codziennych obowiązków, a także ładnie się prezentuje w miejscu pracy. Ponadto w kalendarzu zawarto podpowiedzi odnośnie do trzynastek, odpisów na ZFŚS, bilansu skonsolidowanego.

39,90 zł
33,52 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,38 zł

28
Kendama KROM POP FADE PISTACHIO L.E. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama KROM POP FADE PISTACHIO L.E.
KROM2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

FADE L.E. to limitowana edycja kendam z linii KROM POP cechująca się dobrze znanymi właściwoścami POPów i półprzezroczystą farbą. Gdy spojrzysz na nie od razu widać, że produkt jest wykonany z dbałością o detale. POPy występują w kilku fantastycznych i miłych dla oka kolorach. Wygląd nie jest jedyną zaletą tego modelu. Kendama z tej linii to przede wszystkim smukły spike oraz szerszy otwór w tamie dzięki czemu spiking jest banalny. Specjalne malowanie tamy daje możliwość łatwiejszej kontroli jej położenia podczas robienia tricków, a lepka powłoka typu rubber daje wrażenie jakby wszystko się przyklejało do niej. Wysokiej jakości drewno bukowe, z którego stworzone zostały kendamy z tej linii sprawia, że nie chipsują się. Kolejną zaletą są powiększone cupy w POPach poprawiające balans i ułatwiające łapanie tamy. Tradycyjne montowanie sznurka w stylu japońskim dla lepszych spike'ów. Specyfikacja: Kolor: Pistachio Model: POP Wysokość: 18 cm Drewno: Buk Opakowanie: Karton W zestawie: zapasowy sznurek i koralik oraz pakiet naklejek

99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

29
Kendama KROM POP Yellow - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama KROM POP Yellow
KROM2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Krom POP to nowa linia kendam tego wiodącego duńskiego producenta, wykonana ze szczególną dbałością o szczegóły. W ofercie znajduje się wiele miłych dla oka kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie! POPy wyróżniają się smukłym spike'm (szpikulcem) oraz szerszym otworem w tamie (kuli), dzięki czemu gra jest naprawdę łatwa! Specjalne malowanie tamy umożliwia jej łatwiejszą kontrolę podczas wykonywania tricków, a lepka powłoka typu rubber zwiększa jej przyczepność! Kendamy są wykonane z drewna bukowego, które zapobiega chipsowaniu się (nie tworzą się odpryski), a powiększone cupy po bokach ułatwiają łapanie tamy. Krom POP to idealna kendama dla początkujących graczy! Specyfikacja: Kolor: Żółty Model: POP Wysokość: 18 cm Drewno: Buk Opakowanie: Karton W zestawie: zapasowy sznurek i koralik oraz pakiet naklejek

99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

30
Kendama KROM POP Light Green - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama KROM POP Light Green
KROM2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.25

Krom POP to nowa linia kendam tego wiodącego duńskiego producenta, wykonana ze szczególną dbałością o szczegóły. W ofercie znajduje się wiele miłych dla oka kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie! POPy wyróżniają się smukłym spike'm (szpikulcem) oraz szerszym otworem w tamie (kuli), dzięki czemu gra jest naprawdę łatwa! Specjalne malowanie tamy umożliwia jej łatwiejszą kontrolę podczas wykonywania tricków, a lepka powłoka typu rubber zwiększa jej przyczepność! Kendamy są wykonane z drewna bukowego, które zapobiega chipsowaniu się (nie tworzą się odpryski), a powiększone cupy po bokach ułatwiają łapanie tamy. Krom POP to idealna kendama dla początkujących graczy! Specyfikacja: Kolor: Jasno-zielony Model: POP Wysokość: 18 cm Drewno: Buk Opakowanie: Karton W zestawie: zapasowy sznurek i koralik oraz pakiet naklejek

99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

31
Jak zostałem żigolakiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zostałem żigolakiem
Dostępny
80 szt.

Amelia ? bohaterka rozdziałów 4, 9 i 12: OK, no... powiem ci, że podobała mi się... Wstęp bardzo fajny... stosunki z kobietami też... detaliczne, ale z klasą, bez niesmaków i większej wulgarności... Czyta się lekko, trochę ironiczna, sympatyczna momentami książka... Uśmiałam się, zawstydziłam, czytając ją, więc odczucia same pozytywne... Szczerze! Joanna ? bohaterka rozdziału 1: Dla mnie bomba, szybko wciąga... Gdy czytałam zdanie po zdaniu, aż mi serducho waliło, po prostu czad! Karolina ? bohaterka rozdziału 3: Na początku byłam zła, że opisałeś mnie tak szczegółowo, a zwłaszcza moje wymiotowanie... ale w sumie miło mi się to czytało i muszę przyznać, że momentami się nawet podjarałam i miałam ochotę... Fajna książka na wakacje albo spokojne wieczory. Dorota ? przyjaciółka autora: Ta książka to debiut polskiego autora. Apetyt na przeczytanie jej może zaostrzyć informacja, że bazą opisywanych zdarzeń są ponoć prawdziwe przeżycia pisarza. Jeśli ktoś by zapytał, czy ta książka to must read, to odpowiedziałabym, że nie. Natomiast na pewno znajduje się na wyższej półce, jeśli chodzi o literaturę tego gatunku. Jest strzałem w dziesiątkę. Serdecznie polecam!

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

32
TOMY Britains praso-owijarka Vicon Fastable 43221 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TOMY Britains praso-owijarka Vicon Fastable 43221
Tomy, Britains
Dostępny
31 szt.

Modele firmy TOMY Britains to bardzo szczegółowo odwzorowane maszyny i pojazdy. Wykonane są z wysokiej, jakości plastiku, metalu oraz gumy. Ruchome elementy dodają realizmu. Z przyjemnością przedstawiamy wielokrotnie nagradzany Vicon FastBale! To autentyczna replika modelu w skali 1:32. Wykonany z odlewanego ciśnieniowo metalu i tworzywa sztucznego. Kompatybilny z większością modeli Britains w skali 1:32. Nadaje się do zabawy w domu i na zewnątrz dla dzieci i kolekcjonerów w wieku od 3 lat. Zabawki Britains pobudzają wyobraźnię dziecka pozwalając w bezpieczny i przyjemny sposób poznawać świat. Sztuka belowania balotów okrągłych zrobiła ogromny krok naprzód wraz z zaprezentowaniem FastBale. Układ maszyny jest naprawdę innowacyjny dzięki dwóm komorom ułożonym szeregowo, umożliwiającym współdzielenie wielu rolek. Działając jako komora wstępna, pierwsza sekcja FastBale produkuje dwie trzecie beli. Gdy komora wstępna osiąga zadaną gęstość, przepływ materiału jest kierowany do głównej komory belowania, umożliwiając dalsze belowanie. FastBale reprezentuje dwie światowe nowości: jest to obecnie jedyna na świecie prasa stało-komorowa działająca non-stop, a po drugie jedyna na świecie kombinacja pras stało-komorowych. Kolor: czerwony Licencja: TOMY

121,40 zł
115,33 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,07 zł

33
TOMY Britains New Holland podnośnik TH742 43263 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TOMY Britains New Holland podnośnik TH742 43263
Tomy, Britains
Dostępny
51 szt.

Modele firmy TOMY Britains to bardzo szczegółowo odwzorowane maszyny i pojazdy. Wykonane są z wysokiej, jakości plastiku, metalu oraz gumy. Ruchome elementy dodają realizmu. Britains uchwycił każdy szczegół prawdziwej ładowarki teleskopowej New Holland TH7.42 z dużymi oponami z bieżnikiem, działającą kierownicą i szczegółowym wnętrzem. Nadaje się do zabawy w domu i na zewnątrz, dla dzieci i kolekcjonerów w wieku od 3 lat. Zabawki Britains pobudzają wyobraźnię dziecka pozwalając w bezpieczny i przyjemny sposób poznawać świat. Kolor: żółty Licencja: Brak

116,90 zł
111,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,84 zł

34
Frozen 2 Lalka Anna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frozen 2 Lalka Anna
Jakks Pacific
Niedostępny
Brak

Ciąg dalszy ekscytujących przygód bohaterów filmu Disneya Kraina lodu 2!Dołącz do przyjaciół: Anny, Elsy, Kristoffa, Olafa i Svena, którzy opuszczają bramy Arendelle, wychodząc na spotkanie przygodzie, która wzmocni ich przyjaźń i na zawsze odmieni ich życie.Wyrusz w pełną niebezpieczeństw podróż z lalką Anną z Krainy lodu 2.Anna jest wolna duchem, a jednocześnie lojalna, zdecydowana i odważna.Ma na sobie swój filmowy strój, dopracowany w najmniejszych szczegółach, piękną, fioletową pelerynę podróżną i niesamowitą, nową fryzurę, która uprzyjemni zabawę.Ciąg dalszy ekscytujących przygód bohaterów filmu Disneya Kraina lodu 2!Dołącz do przyjaciół: Anny, Elsy, Kristoffa, Olafa i Svena, którzy opuszczają bramy Arendelle, wychodząc na spotkanie przygodzie, która wzmocni ich przyjaźń i na zawsze odmieni ich życie.Wyrusz w pełną niebezpieczeństw podróż z lalką Anną z Krainy lodu 2.Anna jest wolna duchem, a jednocześnie lojalna, zdecydowana i odważna.Ma na sobie swój filmowy strój, dopracowany w najmniejszych szczegółach, piękną, fioletową pelerynę podróżną i niesamowitą, nową fryzurę, która uprzyjemni zabawę.

104,90 zł
99,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,24 zł

35
Wszyscy tańczą na moście Wantounou - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszyscy tańczą na moście Wantounou
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.05

Brat Piotr Michalik urodził się w 1963 r. w Kędzierzynie-Koźlu. Na kapłana w Zakonie Braci Mniejszych Kapucynów został wyświęcony w Krakowie w 1991 r. Przez rok pracował w parafii św. Antoniego w Nowej Soli. W 1993 r. wyjechał na misje do Republiki Środkowoafrykańskiej, gdzie do dzisiaj głosi Dobrą Nowinę, sprawuje sakramenty święte, prowadzi duszpasterstwo. Przez lata swojej posługi misyjnej pełnił odpowiedzialne funkcje w zakonie. Był radnym zarządu Vice-Prowincji Czad-RŚA, gwardianem (przełożonym domu zakonnego), ekonomem (zajmował się finansami misji), mistrzem nowicjatu (odpowiadał za formację duchową młodych zakonników) oraz proboszczem parafii. Organizował obozy dla uchodźców podczas rebelii, tworzył wspólnoty Caritas niosące pomoc dla potrzebujących. Poza tym jest pierwszym wśród misjonarzy kapucynów, Polaków, budowniczym dróg i mostów. Mosty w Assana i Wantounou oraz liczne przepusty wodne na terenie parafii Ngaoundaye to obok wielu wybudowanych kaplic, budynków parafialnych, szkół, studni głębinowych i boisk sportowych – materialne owoce obecności brata Piotra w Republice Środkowoafrykańskiej, z których korzystają i przez wiele lat jeszcze będą korzystać mieszkańcy tej ziemi. Andrzej Kerner jest dziennikarzem „Gościa Niedzielnego”, autorem książek „Guinness ze świętym Patrykiem” i „Bóg urodził się na wschodzie”. Mieszka w Kędzierzynie-Koźlu, od lat szkolnych przyjaźni się z bratem Piotrem Michalikiem.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

36
Schowek
Tablica podwójna mała stojąca MALIMAS 154613
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.08

50,90 zł
45,30 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,60 zł

37
MILLY MALLY Kołyska z pilotem MOON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MILLY MALLY Kołyska z pilotem MOON
Milly Mally
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Kołyska Sweet Melody zachwyca piękną kolorystyką i funkcjonalnością. Wielu rodziców doceniło to, że kołyska Sweet Melody ma wiele udogodnień atrakcyjnych dla dzieci i rodziców. Ogromną jej zaletą jest to, że jest produktem wielofunkcyjnym, może być wygodnym łóżeczkiem lub tradycyjną kołyską. Posiada kółka dzięki którym możemy swobodnie przestawić ją w dowolne miejsce domu bądź ogrodu; posiada w zestawie moskitierę która ochroni dziecko przed insektami. Mobilność Kołyski daje ogromny komfort bo dziecko zawsze będzie blisko rodziców. Posiada dolny koszyk co pozwoli nam na trzymanie niezbędnych rzeczy zawsze blisko dziecka i na czas zareagowanie na jego potrzeby nie oddalając się od niego zanadto. Co jest bardzo ważne poszycie kołyski wykonane jest z przyjemnego w dotyku i przewiewnego materiału który można prać, dzięki czemu w każdej chwili można kołyskę odświeżyć. Posiada karuzelę z kolorowymi zwierzątkami i melodiami. Funkcje te przyciągają uwagę malucha a muzyka pomoże w uspokojeniu i wyciszeniu się dziecka. Kołyska ma opuszczaną ściankę boczną co w zestawie z lampką wbudowaną w karuzeli zapewni ogromny komfort przy codziennej i często nocnej opiece nad dzieckiem. Dla wygody rodzica funkcje te są sterowane za pomocą pilota. Opcjonalnie ma również specjalną kieszeń na przybory. Jej kolejnym atutem jest regulowana wysokość na rożnych poziomach, co ułatwia rodzicom układanie dziecka do snu i zapewnienia maluchowi bezpieczeństwa. Charakterystyka: Bieguny kołyski posiadają kółeczka, które można łatwo zablokować. Po podniesieniu kółeczek otrzymamy tradycyjną kołyskę na płozach. czterostopniowa regulacja wysokości opuszczana boczna ściankę w celu łatwego przewinięcia dziecka zdejmowana regulowana budka karuzela z mięciutkimi maskotkami i mrugającymi światełkami (wibracje, melodie, lampka nocna) poszycie zdejmowane do prania, pikowana wyściółka wewnętrzna, winylowy materacyk, pojemnik na akcesoria, dostępna wersja 4w1 z pilotem.

509,90 zł
474,21 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 35,69 zł

38
Multikostka. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Multikostka. Zwierzęta
CIUCIUBABKA
Niedostępny
Brak

Multifinkcyjna kostka edukacyjna. Dźwięki, 6 płaszczyzn Kostka posiada 15 różnych funkcji na sześciu niezwykle kolorowych płaszczyznach. Każda płaszczyzna jest inna i zaskakuje nas swoimi propozycjami zabawy. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka dodatkowo przyciągają uwagę dziecka. Zabawka na pewno zaciekawi nawet najbardziej wymagające pociechy. Kostka co jakiś czas włącza losową melodię, aby przykuć uwagę dziecka. Rozmiar produktu: 23.5 x 28.0 x 18.5 cm

142,90 zł
135,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,14 zł

39
Na! Na! Na! Surprise. Mój sekretny pamiętnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise. Mój sekretny pamiętnik
Lisciani
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Sekretny pamiętnik Na! Na! Na! Surprise jest idealny do przechowywania Twoich sekretów i niezwykłych dzieł. W opakowaniu znajdują się różne typy pisaków: fluorescencyjne, które dodadzą blasku Twoim rysunkom, perfumowane, zostawiające delikatny zapach i magiczne, które mogą zmieniać swój kolor, kiedy chcesz. Spraw, by Twój pamiętnik był jeszcze bardziej wyjątkowy, dodając niezwykłe naklejki i klejnoty. Dzięki kłódeczce, którą znajdziesz w opakowaniu, zachowasz w tajemnicy wszystkie swoje tajemnice. Zawartość opakowania: • pamiętnik, • kłódka z kluczykami, • naklejki, • perfumowane pisaki, • fluorescencyjne pisaki, • pisaki zmieniające kolor, • samoprzylepne klejnoty, • instrukcja.

82,80 zł
73,69 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,11 zł

40
Na! Na! Na! Surprise. Zostań stylistką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise. Zostań stylistką
Lisciani
Dostępny
24 szt.

W tej niezwykłej walizeczce „Na! Na! Na! Surprise” znajdziesz wszystko co niezbędne, by świetnie się bawić i stać się prawdziwą stylistką mody! W opakowaniu znajduje się wiele elementów do zabawy: • plastikowa walizeczka do przechowywania i przenoszenia wszystkich kreacji, • 4 notatniki do dekorowania, • kartonowa teczka do przechowywania notatników, zestaw naklejek do wycięcia, wśród których znajdują się ulubione ciuchy „Na! Na! Na! Surprise”, • arkusze ze wzorami, • personalizowane szablony, • nożyczki, • fluorescencyjne pisaki, • srebrny brokat, który sprawi, że Twoje kreacje naprawdę będą błyszczeć! Na co czekasz? Zacznij tworzyć modę z laleczkami „Na! Na! Na! Surprise”.

131,00 zł
116,59 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 14,41 zł

41
Na! Na! Na! Surprise. Kreowanie koloru. Modne długopisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise. Kreowanie koloru. Modne długopisy
Lisciani
Dostępny
154 szt.

Z tym zestawem pisaków będziesz się świetnie bawić kolorując obrazki ze świata „Na! Na! Na! Surprise”. Zawartość zestawu: • 5 fluorescencyjnych pisaków, • obrazek do pokolorowania i powieszenia, • 32-stronicowa książeczka z instrukcjami, • kartonowy stojak na przybory do pisania do zbudowania i pokolorowania, który ozdobi biurko.

55,90 zł
49,75 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,15 zł

42
Na! Na! Na! Surprise! Projektantka biżuterii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise! Projektantka biżuterii
Lisciani
Dostępny
35 szt.

Jeśli chcesz wyglądać tak modnie, jak lalki Na! Na! Na! Surprise!, ten zestaw jest dla Ciebie! Dowiedz się jak stworzyć niezwykłe charmsy i naszyjniki z użyciem kolorowych koralików. Baw się świetnie dekorując pierścionki i bransoletki spersonalizowanymi naklejkami Na! Na! Na! Surprise! i używaj samoprzylepnych kryształków, by sprawić, że będą naprawdę błyszczące. Po tym jak stworzysz swoją biżuterię, możesz przechowywać ją w pięknej szkatułce Na! Na! Na! Surprise! w kształcie serca, która sprawi, że Twój pokój będzie jeszcze bardziej stylowy! W zestawie znajdują się także personalizowane pudełeczka prezentowe Na! Na! Na! Surprise!, dzięki którym możesz podarować biżuterię swoim przyjaciółkom. Poniżej prezentujemy kilka wskazówek do tworzenia biżuterii. Gdy nauczysz się tej prostej techniki, puść wodze swojej wyobraźni i twórz swoją biżuterię!

153,70 zł
136,79 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 16,91 zł

43
Na! Na! Na! Surprise. Kreowanie koloru. Magiczne długopisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise. Kreowanie koloru. Magiczne długopisy
Lisciani
Dostępny
152 szt.

Z tym zestawem pisaków będziesz się świetnie bawić kolorując obrazki ze świata „Na! Na! Na! Surprise”. W pudełku znajduje się: • książeczka z ilustracjami do pokolorowania, • 5 pisaków ze specjalnym tuszem zmieniającym kolor, • obrazek do pokolorowania i powieszenia oraz wyjątkowy stojak na pisaki Na! Na! Na! Surprise, dzięki któremu Twój pokój będzie jeszcze bardziej stylowy! Wymiary opakowania: 26.5 x 20.0 x 5.6 cm

48,20 zł
42,90 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,30 zł

44
Na! Na! Na! Surprise. Kreowanie koloru. Perfumowane pisaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise. Kreowanie koloru. Perfumowane pisaki
Lisciani
Dostępny
156 szt.

Z tym zestawem pisaków będziesz się świetnie bawić kolorując obrazki ze świata „Na! Na! Na! Surprise”. W pudełku znajduje się: • książeczka z ilustracjami do pokolorowania, • 5 pisaków ze specjalnym perfumowanym tuszem, • obrazek do pokolorowania i powieszenia, • wyjątkowy stojak na pisaki „Na! Na! Na! Surprise”, dzięki któremu Twój pokój będzie jeszcze bardziej stylowy!

55,90 zł
49,75 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,15 zł

45
Na! Na! Na! Surprise. Szkoła rysowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise. Szkoła rysowania
Lisciani
Dostępny
10 szt.

Dzięki Szkole Rysowania „Na! Na! Na! Surprise” nauczysz się tworzyć pierwsze kreacje i zbliżysz się do świata mody. W tym zestawie znajduje się notatnik z ilustracjami modnych laleczek, które możesz pokolorować fluorescencyjnymi pisakami, niezwykłe naklejki do wycięcia i 4 tablice, które pomogą Ci stać się prawdziwą projektantką. Baw się z laleczkami „Na! Na! Na! Surprise” i stwórz swoją pierwszą kolekcję! Zawartość opakowania: • notatnik, • tablice, • fuorescencyjne pisaki, • zmywalny pisak, • zmazywacz do tablicy. Wymiary opakowania: 34.5 x 25.5 x 4.8 cm

73,80 zł
65,68 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,12 zł

46
Niezwyciężony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwyciężony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

PETER ENGLUND, absolwent filozofii, archeologii i historii, najpoczytniejszy współczesny pisarz szwedzki. W uznaniu jego zasług dla popularyzacji historii, został członkiem Akademii Szwedzkiej, przyznającej Nagrodę Nobla. Specjalizuje się w latach świetności Szwecji ? XVII wieku. ?Niezwyciężony? to pierwsza tak pełna biografia króla Karola X Gustawa. Ale to nie tylko biografia jednego króla, to także próba ukazania obrazu całej epoki we wszelkich przejawach jej życia. Tom 1.

49,90 zł
40,42 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,48 zł

47
Ali Cremer, U-333 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ali Cremer, U-333
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.11

Peter ?Ali? Cremer to jedna z najciekawszych postaci w niemieckiej U-bootwaffe. Fakt, że wyszedł obronną ręką z tylu tak niewiarygodnych sytuacji jako dowódca U-333 sprawił, że załoga zaczęła go nazywać swoją najlepszą polisą ubezpieczeniową na życie. Był jednym z najbardziej zaufanych ludzi Dönitza, którego nie opuścił aż do jego aresztowania.

39,90 zł
32,32 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,58 zł

48
Poduszka Plusz Pies 28x22 Sa Husky - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poduszka Plusz Pies 28x22 Sa Husky
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.24

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

49
Poduszka pluszowa. Pies husky - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poduszka pluszowa. Pies husky
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.24

Poduszka z główką pieska, którą składa się i zapina za pomocą rzepa, tworząc bardzo wygodną poduszkę pod kark lub prześliczną maskotkę pieska rasy husky! Wykonana z wysokiej jakości połyskującego szarego pluszu. Pies z czarnym noskiem, niebieskimi oczami, sterczącymi uszami oraz puszystą szarą sierścią prezentuje się wyjątkowo i niesamowicie. Wymiary: • z główką i ogonkiem: 35.0 x 31.0 x 11.0 cm • sam prostokąt: 26.0 x 20.0 x 7.0 cm

38,90 zł
35,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

50
Pluszak Krowa Siedząca z Butelką 25cm Sun-day K1090 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Krowa Siedząca z Butelką 25cm Sun-day K1090
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.01

Maskotka pluszowa /p p Krowa /p p Wymiary 25cm /p p Pakowanie w kartonie 6sztuk nbsp x 8zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX K1090

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

51
The Vocabulary Files C2. Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,00 zł
26,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

52
Work on your Grammar. Elementary. PB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
Powiadomienie
53
Work on your Grammar. Intermediate. PB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
Powiadomienie
54
Puzzle ramkowe 15 elementów. Pojazdy interwencyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Pojazdy interwencyjne
Trefl, 15
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Puzzle ramkowe to kolorowy obrazek z pojazdami interwencyjnymi, który z pewnością zachęci dzieci do układania. Dodatkowo rozwinie u nich takie umiejętności, jak: liczenie, rozpoznawanie kolorów, umiejętność kojarzenia, spostrzegawczość i dostarczą wiedzy o otaczającym je świecie. Układanka zawiera 15 elementów umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość.

11,97 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,98 zł

55
Puzzle 160 elementów. Chcę uwierzyć snom. Kraina Lodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 160 elementów. Chcę uwierzyć snom. Kraina Lodu
Trefl, 160 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.02

„Chcę uwierzyć snom” to puzzle składające się z 160 elementów z bohaterami najnowszej, drugiej części filmu animowanego „Frozen”. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 41.0 x 27.5 cm

13,81 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,9%
oszczędzasz 0,82 zł

56
Konik do skakania, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konik do skakania, mix wzorów
Norimpex
Dostępny
100 szt.

Konik do skakania zachwyci maluchy! Zabawka występuje w 3 wzorach: konik, gwiezdny i tęczowy jednorożec. Na gumowym koniku można skakać, a po ubraniu go w pluszowy pokrowiec można się do niego przytulać. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

103,90 zł
98,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,19 zł

57
Kendama. Bambus Natty, bambusowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama. Bambus Natty, bambusowa
Kendama Europe, od 7 lat
Dostępny
15 szt.

Gra zręcznościowa od Kendama Europe Seria Record S1 Bambus Natty to specjalna edycja produktu. Ken został wykonany z bambusa, natomiast tama z jesionu. Dzięki optymalnemu odbiciu dwóch rodzajów drewna otrzymasz idealnie zrównoważoną kendamę. Zapewni to lepszą kontrolę nad piłką. Cechy produktu: • powiększone miski, • zwiększona i ulepszona średnica otworu tamy, • optymalny rozkład masy. Zwiększa to bezpieczeństwo gry oraz kontrolę skoków, zapewnia pomoc w utrzymaniu równowagi. Waga tamy (kulki): ok. 70.0 cm Waga kena (trzonu): 70.0 cm Waga z opakowaniem: 250 g Wymiary: 18.5 x 7.0 x 6.0 cm Długość sznurka: 40.0 cm Opakowanie zawiera ilustrowaną instrukcję ze wskazówkami dotyczącymi trików i bezpieczeństwa, a także zapasowy sznurek i koralik, naklejkę i narzędzie do montażu.

150,90 zł
58
Kendama Record S1 - Spearmint Kendama Europe 3909 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama Record S1 - Spearmint Kendama Europe 3909
Kendama Europe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.21

Gra zręcznościowa od Kendama Europe Seria Record S1 Cotton Candy została wykonana z dwóch rodzajów drewna. Ken wykonano z bambusa, a tamę z jesionu. Zderzenie dwóch rodzajów drewna, miękkiej kuli z jesionu i bambusowego kena pozwala na lepszą kontrolę nad piłką. Wykorzystanie linii we wzorach na tamie pozwala na dokładniejsze śledzenie kuli i punktu na jej górze. Zastosowanie Recshape w kendamie daje graczowi idealną równowagę w punkcie. Kendama Record to zrównoważony kształt. Seria Record została zaprojektowane we współpracy z inżynierami technicznymi w celu wprowadzenia na rynek kendamy o optymalnych właściwościach gry. Zalety: Powięszone miski ułatwiają grę. Ulepszenie otworu i zwiększenie jego średnicy zwiększa bezpieczeństwo gry i kontrolę skoków. Optymalny rozkład masy pomaga w równowadze. Optymalny kształt i umiejscowienie Sorado (pary miseczek) pomaga w wykonywaniu triku Lunar. Kolor: jasnozielony z białymi paskami Rozmiar: klasyczny Wykończenie: błyszczące Typ wykończenia: recpaint Waga tamy (kulki) (przybliżona): 70 Waga kena (trzonu) (przybliżona): 70 Waga z opakowaniem: 250g Wysokość: 18.5 cm Szerokość: 7 cm Średnica tamy: 6 cm Długość sznurka: 40 cm Drewno: jesion, bambus Wiek: 7+ Opakowanie zawiera ilustrowaną instrukcję ze wskazówkami dotyczącymi trików i bezpieczeństwa, a także zapasowy sznurek i koralik, naklejkę i narzędzie do montażu.

147,90 zł
Powiadomienie
59
PAW PATROL / PSI PATROL Pojazd Tematyczny Ready Race Rescue p6 6054502 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAW PATROL / PSI PATROL Pojazd Tematyczny Ready Race Rescue p6 6054502
Spin Master, Psi Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.25

Dzięki pojazdom z serii Ready Race Rescue jeszcze szybciej dotrzesz na ratunek! Klasyczne pojazdy bohaterów Psiego Patrolu zamieniły się w samochody rajdowe z realistycznymi detalami, spoilerem i napędem sprężynowym! Stroje ratownicze pieski zamieniły na kombinezony i kaski rajdowe. Kiedy nadejdzie czas na ratunek, umieść pieska za kierownicą pojazdu. Wycofaj pojazd i patrz, jak odjeżdża - dzięki funkcji napędu sprężynowego i towarzyszących dźwięków wyścigów, misje ratunkowe piesków stają się prawdziwymi przygodami! Możesz też wprowadzić pojazd w ruch ręcznie i aktywować efekty dźwiękowe, naciskając przycisk Psiego Patrolu znajdującego się na górze pojazdu. Załaduj pojazd Ready Race Rescue do mobilnego pojazdu z serii Mobile Pit Stop Team Vehicle (sprzedawany osobno), aby szybko zmienić oponę, zatankować i jak najszybciej ponownie ruszyć na ratunek! Dzięki figurkom piesków z serii Ready, Race, Rescue i ich pojazdom tematycznym Ready Race Rescue (sprzedawane osobno) będziesz mógł wyruszyć w nieskończoną liczbę misji ratunkowych! Zestaw zawiera: 1 figurkę pieska, 1 pojazd tematyczny Ready Race Rescue, 1 instrukcję użytkowania.

79,90 zł
71,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

60
PAW PATROL / PSI PATROL Pojazd Tematyczny Charged up mix 6055753 Spin Master - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAW PATROL / PSI PATROL Pojazd Tematyczny Charged up mix 6055753 Spin ...
Spin Master, Psi Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Drużyna Kosmicznych Piesków zgłasza gotowość do działania! Tym razem w swoich kosmicznych pojazdach, które wyposażone są w światła, sygnały dźwiękowe i nowe koła, dzięki którym może w jednej chwili odwrócić się o 360 stopni! Umieść dołączoną do zestawu figurkę psiaka za kierownicą tej super szybkiej maszyny, wciśnij guzik na masce pojazdu, a przezroczyste elementy karoserii rozbłysną, a dźwięk uruchomi się sam! Zbierz całą flotę tych niezwykłych maszyn (każda sprzedawana oddzielnie) i włącz się do akcji! Pojazd tematyczny Mighty Pups Charged up z figurką to wspaniały prezent dla każdego dziecka powyżej 3 roku życia. Produkt wymaga 3 bateriiLR44 batteries (w zestawie). Zawiera: 1 figurkę oraz 1 pojazd Mighty Pups Charged up

79,90 zł
71,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

61
Magia w tradycji starożytnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia w tradycji starożytnej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.27

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób czerpie z mądrości minionych pokoleń. W prastarych kulturach leżących u źródeł naszej cywilizacji magia była częścią codziennego życia. Stosowali ją niewolnicy i królowie, kapłani i magowie, politycy, artyści i rzemieślnicy. Służyła do najrozmaitszych celów - od leczenia po wzbudzanie miłości i zyskiwanie szczęścia i powodzenia, a także pomagała lepiej poznać swoją własną naturę i moc drzemiącą w każdym z nas. Moc ta drzemie także w nas, członkach nowoczesnej cywilizacji, chociaż często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Zapoznając się z prastara wiedzą i umiejętnościami możemy obudzić w sobie siły mogące odmienić nasz los.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

62
Bliżej światła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bliżej światła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

Fascynujące przeżycia i doznania dzieci, które otarły się o śmierć, zostały opracowane przez kogoś doskonale znającego prawidła pracy naukowej, obdarzonego ogromną wyobraźnią, ale i zmysłem krytycznym, odwołującego się przy interpretacji opisywanych zjawisk do znanych i uznanych przez naukę praw.

14,40 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,41 zł

63
Stories CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stories CD
J. Wise, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
10 szt.

Debiutancka płyta jednego z najciekawszych debiutantów 2020 roku. J.Wise to artysta międzynarodowy, który wiele lat spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie nie tylko tworzył muzykę, ale także zajmował się sztukami wizualnymi. Jego pierwszy album celebruje miłość i odnosi się z szacunkiem do smutku. Opowiada też o walce z własnymi słabościami. Na Stories znalazły się m.in. takie utwory jak Tear, Crying For Help oraz California, czyli single, którymi J.Wise zdobył serca słuchaczy. Wszystkie teksty na płytę napisał sam, muzykę skomponował wspólnie z Andrzejem Izdebskim. Płyta ukazała się nakładem wytwórni FONOBO Label.

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

64
Byzantina et Slavica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Byzantina et Slavica
Dostępny
4 szt.

This volume is dedicated to Professor Maciej Salamon, an outstanding historian and numismatist, an expert on the history of Byzantium and East Central Europe in Late Antiquity and the Middle Ages, whose broad interests, interdisciplinary research technique and knowledge of foreign alnguages are openly admired by anyone who has had pleasure to meet him. At present, of particular importance to the entire Polish academic milieu is Professor Salamon's active involvement in Polish scientific institutions connected with Byzantine studies: the Byzantine Studies Section of the Comittee on Ancient Culture of the Polish Academy if Sciences and the Comission for Byzantine Studies of the Polish Historical Society.

60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

65
Bossa e Outras Nova - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bossa e Outras Nova
Auguścik Grażyna & Garcia Paulinho, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
3 szt.

Bossa e Outras Nova to już czwarta płyta tego wyjątkowego duetu. Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia to niezwykłe spotkanie dwóch bliskich sobie światów muzycznych. Dzięki wieloletniej współpracy artystów przy różnorodnych artystycznie projektach udało im się wypracować wspólny i bardzo oryginalny język muzyczny, którego nie można porównać z energią żadnego innego tego typu duetu. Na ich nowej płycie znalazły się najpiękniejsze, światowe bossa novy w aranżacjach wyłącznie na gitarę i dwa głosy. Ten album to muzyczny brylant.

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

66
Za ostatni grosz (reedycja 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za ostatni grosz (reedycja 2020)
Budka Suflera, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
17 szt.

Reedycja piątej studyjnej płyty w dyskografii zespołu Budka Suflera. Pochodzący z niej utwór tytułowy stał się jednym z najważniejszych utworów lat osiemdziesiątych dwudziestego wiekuw Polsce i jednym z największych przebojów grupy. Oprócz niego na trackliście albumu znalazły się też takie piosenki jak Memu miastu na do widzenia, Teraz rób co chcesz oraz Kto zrobił mi ten żart. Jednym z bohaterów tego legendarnego albumu jest Jan Borysewicz,który zagrał na gitarze we wszystkich utworach. Rolę wokalisty pełnił Romuald Czystaw.

35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

67
Dla dzieci: Wanda Chotomska CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla dzieci: Wanda Chotomska CD
MTJ Agencja Artystyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.27

To wydawnictwo to jedyne w swoim rodzaju spotkanie z twórczością WandyChotomskiej. Na płycie znalazły się przyjemne piosenki zaśpiewane przezwspaniałych aktorów i piosenkarzy oraz wciągające i zapierające dech wpiersiach bajki, słuchowiska i wierszyki. W nagraniach zebranych na albumieutworów udział wzięli m.in. Łucja Prus, zespół Korniki, grupa Zgraja, ZespółArtystyczny ZHP Gawęda i Dziecięca Rewia Sylaba.Wykonawcy:CD 1:Zespół Artystyczny ZHP GawędaCD 21-2: Dziecięca Rewia Sylaba3: Łucja Prus4-7: Dziecięca Rewia Sylaba8: Łucja Prus9:Korniki10-13: Dziecięca Rewia Sylaba14: Łucja Prus15: JanMatyjaszkiewicz, Krystyna Froelich, Andrzej Piszczatowski, Daria Trafankowka,Maria Robaszkiewicz, Jerzy Gudejko, Gustaw Lutkiewicz, Maciej Szary, JoannaŁadyńska, Witold Ładyński-Wysota

31,80 zł
30,21 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

68
Shape4mind. Duże litery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shape4mind. Duże litery
Dostępny
7 szt.

Klocki SHAPE4MIND(TM) DOTKNIJ I ZGADNIJ wspomagają naukę czytania i pisania poprzez zabawę i aktywność sensoryczną. Integracja wrażeń wzrokowych, słuchowych i motorycznych sprzyja skutecznemu poznawaniu liter. Dzieci mogą układać i odczytywać różne wyrazy, ćwiczyć pamięć i doskonalić koncentrację. Zabawa literkami kształtuje i poszerza możliwości rozwijającego się mózgu związane z postrzeganiem przestrzennym i polisensorycznym (wielozmysłowym), a także rozwija zmysł dotyku i usprawnia dłonie oraz palce, co ma ogromne znaczenie w czasie nauki pisania. umożliwia naukę liter w atmosferze zabawy wzbogaca  wyobraźnię ćwiczy pamięć rozwija kreatywność uczy pracy w zespole wzmacnia więzi między dzieckiem i opiekunem jest znakomitą pomocą dla osób niedowidzących  Uwaga: zestaw 52 DUŻE LITERY zawiera pełny polski alfabet wykonane z trwałego i bezpiecznego materiału ABS wypukłe, wyraźnie wyczuwalne dotykiem litery każdy klocek posiada wypukłą kropkę, umożliwiającą prawidłowe ułożenie litery w przestrzeni wymiary 5 x 5 cm pozwalają dzieciom na wygodne trzymanie, obracanie i łączenie poszczególnych elementów w wyrazy klocki posiadają atest bezpieczeństwa, są wolne od toksyn i niebezpiecznych barwników.  Opis zestawu: 52 sztuki plastikowych klocków w ciepłym, słonecznym kolorze Niebieski bawełniany woreczek z nadrukiem Shape4mind(TM) umożliwia losowanie liter Instrukcja  

27,90 zł
20,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,53 zł

69
Oddział partyzancki NSZ „Sosna” / „Las1”. Historia prawdziwa oddziału kpt. „Toma” - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oddział partyzancki NSZ „Sosna” / „Las1”. Historia prawdziwa oddziału ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Leszek Żebrowski: W niniejszej monografii przedstawione zostały losy silnego zgrupowania partyzanckiego pod nazwą „Sosna”, w skład którego wchodziły oddziały Las 1, Las 2 i Las 3. Jedną z głównych postaci publikacji jest kpt. Hubert Jura, znany pod pseudonimem „Tom”, oficer dywersji ZWZ-AK, następnie NSZ. Książka Roberta Rudnickiego to jedna z niewielu tak wyczerpujących publikacji z zakresu NSZ-owskiej partyzantki. Przeznaczona jest zarówno dla badaczy – pokazuje bowiem jak opisywać to zagadnienie – jak i dla czytelników zainteresowanych wiedzą o konspiracji, szczególnie Narodowych Sił Zbrojnych. A takich przecież nie brakuje. Dostają oni olbrzymią porcję wiedzy bez ideologicznych zafałszowań, legend i cenzury, co jest wartością samą w sobie.

70,00 zł
50,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,60 zł

70
Shape4mind. Małe litery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shape4mind. Małe litery
Dostępny
18 szt.

Klocki SHAPE4MIND(TM) DOTKNIJ I ZGADNIJ wspomagają naukę czytania i pisania poprzez zabawę i aktywność sensoryczną. Integracja wrażeń wzrokowych, słuchowych i motorycznych sprzyja skutecznemu poznawaniu liter. Dzieci mogą układać i odczytywać różne wyrazy, ćwiczyć pamięć i doskonalić koncentrację. Zabawa literkami kształtuje i poszerza możliwości rozwijającego się mózgu związane z postrzeganiem przestrzennym i polisensorycznym (wielozmysłowym), a także rozwija zmysł dotyku i usprawnia dłonie oraz palce, co ma ogromne znaczenie w czasie nauki pisania. umożliwia naukę liter w atmosferze zabawy wzbogaca  wyobraźnię ćwiczy pamięć rozwija kreatywność uczy pracy w zespole wzmacnia więzi między dzieckiem i opiekunem jest znakomitą pomocą dla osób niedowidzących  Uwaga: zestaw 52 DUŻE LITERY zawiera pełny polski alfabet wykonane z trwałego i bezpiecznego materiału ABS wypukłe, wyraźnie wyczuwalne dotykiem litery każdy klocek posiada wypukłą kropkę, umożliwiającą prawidłowe ułożenie litery w przestrzeni wymiary 5 x 5 cm pozwalają dzieciom na wygodne trzymanie, obracanie i łączenie poszczególnych elementów w wyrazy klocki posiadają atest bezpieczeństwa, są wolne od toksyn i niebezpiecznych barwników.  Opis zestawu: 52 sztuki plastikowych klocków w ciepłym, słonecznym kolorze Niebieski bawełniany woreczek z nadrukiem Shape4mind(TM) umożliwia losowanie liter Instrukcja

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

71
Pakiet: Pochłaniacz / Okularnik / Lampiony / Czerwony Pająk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Pochłaniacz / Okularnik / Lampiony / Czerwony Pająk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.03

Pochłaniacz Zima 1993. Tego samego dnia w niejasnych okolicznościach ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki. Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na Wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do profilerki zgłasza się Paweł Buli Bławicki, właściciel klubu muzycznego w Sopocie. Podejrzewa, że jego wspólnik – były piosenkarz i autor przeboju „Dziewczyna z północy” – chce go zabić. Załuska ma mu dostarczyć na to dowody. Profilerka niechętnie angażuje się w sprawę. Kiedy jednak dochodzi do strzelaniny, Załuska zmuszona jest podjąć wyzwanie. Szybko okazuje się, że zabójstwo w klubie łączy się ze zdarzeniami z 1993 roku, a zamordowany wiedział, kto jest winien śmierci rodzeństwa. Jednym z kluczy do rozwiązania zagadki może okazać się piosenka sprzed lat. Okularnik Sasza Załuska postanawia wrócić do policji. Najpierw jednak wyjeżdża na Podlasie do Hajnówki, by raz na zawsze uporządkować swoje życie osobiste. Profilerka uczestniczy w tradycyjnym białoruskim weselu i staje się świadkiem dramatycznych wydarzeń. Uprowadzona panna młoda to kolejna kobieta, związana z lokalnym przedsiębiorcą, która zaginęła bez śladu. Tymczasem w okolicznych lasach wciąż znajdowane są ludzkie szczątki. W każdej z tych niewyjaśnionych spraw przewija się auto mercedes okularnik. Na jaw wychodzą także mroczne sekrety mieszkańców miasta silnie związane z przeszłością. W 1946 roku na terenach Podlasia oddział jednego z żołnierzy wyklętych Romualda Rajsa Burego dokonał pogromu wsi prawosławnych. Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy. Lampiony Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości. Hipnotyzująca Łódź, tajemnicze miasto, które nikomu, kto choć raz się w nim znalazł, nie da już o sobie zapomnieć. I Sasza Załuska, która będzie musiała stawić czoła szalonemu podpalaczowi. Czerwony Pająk Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko. W starej torpedowni w Gdyni nurek znajduje zwłoki kobiety. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało.

120,00 zł
87,60 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 32,40 zł

72
Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2021 MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2021 MIX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.27

To terminarz dla wyjątkowej i ambitnej dziewczyny, który zachęca do rozwoju, uczy idaje radość. Publikacja dostosowana jest do potrzeb nastolatek. Zawiera: dużo miejsca na notatki, kolorowanki antystresowe, ciekawe porady dotyczące wielu sfer życia, bo wyjątkowa dziewczyna dba nie tylko owygląd zewnętrzny, ale również o wnętrze. Kalendarz jest poręczny. Fantastycznie prezentuje się na szkolnym biurku, nie zniszczy się wplecaku. Nastolatka może być pewna, że ten wyjątkowy kalendarz zaplanowany na cały rok, szybko stanie się jej wiernym przyjacielem. Mała kobietka dostaje w pięknej oprawie: - kalendarz na cały rok - myśli filozoficzne - praktyczne porady i ciekawostki - świętych bohaterów - kolorowanki antystresowe - wyzwania i cele - miejsce na notatki, przypominajki, adresownik ...i wiele innych niespodzianek!Miks wzorów wysyłanych losowo.

16,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

73
Głód. Antologia Nowego Dokumentu Tekstowego 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Głód. Antologia Nowego Dokumentu Tekstowego 2020
Dostępny
14 szt.

Antologiami konkursowymi takimi jak Głód rządzi żywioł przypadkowości: do wypadkowej gustów jurorów w danym miejscu i czasie, ich kondycji fizycznej, psychicznej i moralnej dochodzą bardzo subiektywne, wsobne i hermetyczne, niekiedy nawet dla samego jurora, kryteria. A gdy w grę wchodzi wybór wierszy z pełnych projektów książek poetyckich, wspomniane kryteria działają wykładniczo: następuje proces ponownej selekcji, wiersze przypadkowo, acz i w wyniku premedytacji jurorów zaczynają ze sobą dialogować, wzajemnie się uzupełniać tudzież wykluczać. I tak wiersze-klamry misternie ułożonego tomu stają się częścią, dwu-, trzyelementowego zbioru nowej całości, nowego porządku, organizmu kreowanego, ożywianego lub reanimowanego w granicach i w polu określonego (lub właśnie nieokreślonego) języka. Wiersz-przyczyna i wiersz-skutek zamieniają się miejscami. Wiersze ostatnie bywają wierszami pierwszymi, a wiersze-elementy cyklu odzyskują, mniej lub bardziej słusznie, niepodległość i prawo osobnego głosu. Rafał Gawin, Zamiast wstępu

24,90 zł
7,47 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 17,43 zł

74
Matura 2021/22. Matematyka. Arkusze egzaminacyjne. Poziom podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura 2021/22. Matematyka. Arkusze egzaminacyjne. Poziom podstawowy
Dostępny
20 szt.

14 arkuszy tematycznych: Liczby rzeczywiste. Równania i nierówności. Funkcje (2), Własności funkcji, Trygonometria, Ciągi, Geometria analityczna, Planimetria, Stereometria, Statystyka i elementy rachunku prawdopodobieństwa 3 arkusze tematyczne podsumowujące: • 12 autorskich arkuszy egzaminacyjnych, • maturalne arkusze egzaminacyjne z czerwca i sierpnia 2017 r., czerwca i sierpnia 2018 r. oraz czerwca i sierpnia 2019 oraz maja 2020, • do wszystkich arkuszy zastały dołączone modele odpowiedzi z przykładowymi sposobami rozwiązania zadań.

32,00 zł
24,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,68 zł

75
Skarbonka Świnka Girl's First Bank różowa MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Girl's First Bank różowa MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

21,50 zł
Powiadomienie
76
Dune (edycja polska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dune (edycja polska)
Rebel, od 14 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.25

Kto zdobędzie kontrolę nad planetą? Wyobraź sobie, że wcielasz się w przywódcę jednej z grup, które władają piaszczystą planetą Arrakis, jedynym źródłem mirażu – „przyprawy”, która jest najdroższą substancją wszechświata. Wyobraź sobie, że możesz od nowa napisać losy bohaterów najsłynniejszej książki science-fiction wszechczasów. Zapraszamy do nowej edycji kultowej gry sprzed 40 lat, która pozwala wejść w pustynny, klimatyczny świat Diuny Franka Herberta! W grze „Dune” staniesz na czele jednej z 6 frakcji, z której każda marzy, aby kontrolować przynoszącą najwięcej dochodów i prestiżu substancję w galaktyce – melanż, tajemniczą „przyprawę” możliwą do znalezienia na planecie Arrakis (nazywanej potocznie Diuną). Tylko jakim kosztem? Komu uda się przejąć władzę na Arrakis? Stań się jedną z fascynujących postaci książki i posiądź jej niezwykłe moce w drodze do zwycięstwa! Zawartość opakowania: • plansza, • instrukcja, • skrócone zasady, • karta pomocy, • obrotowa tarcza walki, • ekrany graczy, • arkusze graczy, • znaczniki graczy, • dyski, • znaczniki i żetony gry, • karty przypraw, • karty zdrady, • karty zdrajcy, • karty prognoz, • karty sprzymierza, • karty burzy.

232,90 zł
204,95 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 27,95 zł

77
Skarbonka Świnka I'm Hungry! niebieska MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka I'm Hungry! niebieska MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

19,99 zł
Powiadomienie
78
Skarbonka Świnka Happy Birthday pomarańczowa MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Happy Birthday pomarańczowa MAPED
Maped
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

21,50 zł
Powiadomienie
79
Skarbonka Świnka Dreams and Wishes turkusowa MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Dreams and Wishes turkusowa MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

19,99 zł
Powiadomienie
80
Skarbonka Świnka Boy's First Bank niebieska MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Boy's First Bank niebieska MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

21,50 zł
Powiadomienie
81
Skarbonka Świnka I Love Shopping turkusowa MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka I Love Shopping turkusowa MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

21,50 zł
Powiadomienie
82
Skarbonka Świnka Only 4 Beer niebieska MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Only 4 Beer niebieska MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

16,99 zł
Powiadomienie
83
Skarbonka Świnka Happy Money żółta MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Happy Money żółta MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

19,99 zł
Powiadomienie
84
Skarbonka Świnka I Love Shoes&Bags zielona MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka I Love Shoes&Bags zielona MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

19,99 zł
Powiadomienie
85
Skarbonka Świnka Pig Money pomarańczowa MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Pig Money pomarańczowa MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

16,99 zł
Powiadomienie
86
Skarbonka Świnka 4 Something Special czerw. MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka 4 Something Special czerw. MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

21,50 zł
Powiadomienie
87
Skarbonka Świnka I Have A Dream niebieska MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka I Have A Dream niebieska MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

21,50 zł
Powiadomienie
88
Wszystko jest po to, żeby ci pomóc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko jest po to, żeby ci pomóc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Najnowsza książka Matta daje świeże spojrzenia na każdy aspekt naszej uzdrawiającej podróży przez życie, prowadzi do rewolucyjnego i pełnego miłości podejścia do rozwoju osobistego. Każdy rozdział to kolejny krok w poznawaniu mapy służącej poszerzaniu świadomości oraz zanurzanie się w magię, tajemnicę i cuda mieszkające w każdym ludzkim sercu.

55,00 zł
44,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,00 zł

89
Skarbonka Świnka Stop Smoking Fund zółta MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Stop Smoking Fund zółta MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

16,99 zł
Powiadomienie
90
Skarbonka Świnka I Love 2 Party czerwona MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka I Love 2 Party czerwona MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

16,99 zł
Powiadomienie
91
Pilny na tropie. Gwiazda Północy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilny na tropie. Gwiazda Północy
Dostępny
60 szt.

Niewinny zakład o najdalej wysunięty na północ punkt Polski i włamanie do domu latarnika z Rozewia rozpoczynaja kolejna niezwykła przygode Rafała Pilnego i jego ekipy. Pościgi, tymrazem po pięknych bałtyckich klifach, podwodne bitwy i nagłe zwroty akcji, w tym te dosłowne - na jachcie. A w tle walka o napoleoński skarb z zatopionego francuskiego okrętu z bandąHien pod wodzą... tajemniczego Ptaszyska. Dokąd zaprowadzi naszych bohaterów dwustuletni dziennik pokładowy? Jaka tajemnice kryje Diabelska Skała? I co z tym wszystkim wspólnego manajbardziej wpływowa Polka początku XIX wieku Maria Walewska? Dołączcie do ekipy Pilnego i przekonajcie się sami! Jako dziecko i nastolatek pochłaniałem masowo niezliczone ilości książek z serii ,,Klub siedmiu przygód". Najbardziej wyczekiwałem zawsze na kolejne pozycje Zbigniewa Nienackiego o Panu Samochodziku, historyku sztuki i dziennikarzu, który przeżywał mnóstwo przygód, tropiąc tajemnice i skarby z przeszłości. Dzisiaj lukę po Nienackim z powodzeniem wypełnia Adam Michejda, który stworzył nie mniej niż Pan Samochodzik fascynującą postać RafałaPilnego. Z lektury kolejnej części tej serii ,,Gwiazdy Północy" młody czytelnik wyniesie nie tylko solidną porcję emocji, tropiąc razem z ekipą Pilnego groźnego przestępcę, ale także sporo wiedzyo historii polskich portów w czasach wojen napoleońskich, dużą dawkę informacji o żeglowaniu oraz ustali wraz z bohaterami, gdzie dokładnie znajduje się najdalej wysunięty na północskrawek naszego kraju. Goraco polecam tę ksiażkę wszystkim miłośnikom dobrej przygody, po której wzrasta także wiedza o otaczającym nas świecie.Krzysztof Siemieński, żeglarz i dziennikarz, były redaktor naczelny m.in. ,,Expressu Wieczornego" i ,,Żagli"

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

92
Skarbonka Świnka Black Money czarna MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Świnka Black Money czarna MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Wymiary: dług. 12,5 cm, szer. 9,2 cm, wys. 9,2,cm.Korpus wykonany ze sztywnego, a ryjek z miękkiego tworzywa sztucznego.Otwierana przez wyjęcie ryjka. Zapakowana w jednostkowe przezroczyste pudełko z polichlorku winylu. Produkt spełnia normę EN 71 określającą europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek.

16,99 zł
Powiadomienie
93
Zakładka metalowa z szablonem i linijką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka metalowa z szablonem i linijką
Peter Pauper Press
Dostępny
8 szt.

Metalowa zakładka marki Peter Pauper Press. Uniwersalne narzędzie, które jest szablonem, linijką i zakładką w jednym! Idealna do tworzenia notatek, bullet journalingu itp. Zakladka jest dostarczana w przezroczystym etui ochronnym. Wymiary 18,1 x 6,4 cm.

23,80 zł
94
Nie jesteś chory, jesteś spragniony! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie jesteś chory, jesteś spragniony!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

To, że ciało składa się w 70% z wody (mózg w 85%) to oczywistość, o której słyszeli prawie wszyscy. Również prawie wszyscy zdają sobie sprawę, że bez żadnych płynów człowiek jest w stanie przeżyć zaledwie kilka dni. Dziwnym trafem na co dzień nie łączymy tych faktów z możliwością nieprawidłowego nawodnienia organizmu, a co za tym idzie różnymi chorobami cywilizacyjnymi, które są z tym bezpośrednio powiązane. W swojej nieświadomości pozwalamy się leczyć chemicznymi farmaceutykami, które zaledwie usuwają objawy naszych schorzeń, ale nie leczą ich podstawowej przyczyny, którąw większości przypadków jest nieprawidłowa ilość wody w komórkach.Ci nieliczni, którzy trafią na to opracowanie, lub inne książki dr Batmanghelidja po ich przeczytaniu i zapoznaniu się z prezentowanymi informacjami dotyczącymi mechanizmów dystrybucji oraz prawdziwymi funkcjami wody w organizmie, już nigdy nie dopuszczą do wewnętrznego odwodnienia, wiedząc jak zgubne skutki się z tym wiążą.W książce przeczytacie m.in.:Czym jest wolna woda i dlaczego musi być regularnie dostarczana przez cały dzień każdego dnia.Dlaczego oczekiwanie na uczucie pragnienia, żeby się napić jest czymś zupełnie nieprawidłowym i pozbawionym podstaw naukowych.Czy jakiekolwiek inne płyny są w stanie zastąpić zwykłą czystą wodę.Dlaczego hydroelektryczność to preferowane źródło energii dla wszystkich funkcji organizmu.Dlaczego wszelkiego rodzaju bóle, miażdżyca tętnic, alergie, wrzody żołądka, nadciśnienie, cukrzyca, depresja, otyłość, nowotwory oraz dziesiątki innych schorzeń są zależne od ilości dostarczanej do organizmu wody i jak odwrócić toczące się procesy chorobowe.Jaka jest rola soli w organizmie i dlaczego jej odpowiednia ilość musi towarzyszyć prawidłowemu nawodnieniu.

59,00 zł
47,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

95
Zestaw 6 gumek bez lateksu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 6 gumek bez lateksu
Peter Pauper Press
Niedostępny
Brak

Zestaw 6 gumek do zmazywania marki Peter Pauper Press wykonanych z wysokiej jakości polimerów, bez użycia lateksu - dzieki temu pozostają miękkie. Usuwają niechciane błędy bez smug i drobinek. Każda gumka posiada zabawny nadruk. Wymiar gumki to 4,44x1,74x1,11 cm. Wymiar całego opakowania 20,32x5,08 cm.

19,99 zł
Powiadomienie
96
Zestaw czarnych ołówków 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw czarnych ołówków 6szt
Peter Pauper Press
Niedostępny
Brak

Zestaw 6 ołówków grafitowych marki Peter Pauper Press. Każdy z nich posiada indywidualny, zabawny napis oraz gumkę do zmazywania. Wykonane z naturalnego drewna. Wymiary opakowania 21x6,7 cm.

27,90 zł
Powiadomienie
97
Uzdrawiająca wibracja. Starosłowiańskie ćwiczenia. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzdrawiająca wibracja. Starosłowiańskie ćwiczenia.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Książka opowiada o starożytnej, mało znanej, kulturze Hiperborejczyków, którzy niegdyś zamieszkiwali samo centrum bieguna północnego. Ich gimnastyka i ćwiczenia ruchowe do dziś cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na niezwykłe, uzdrawiające właściwości lecznicze. Dzięki tej książce dowiecie się wiele nowego o sobie i swoim ciele, a praktykując zawarte w niej ćwiczenia, wzniesiecie się na nowy stopień ewolucji. Otworzą się przed wami nieznane dotąd źródła zdrowia, dobrego samopoczucia oraz prawidłowych czynów. Wibracje ciała i poruszająca cielesna fala pomogą najpierw uporządkować własny organizm, a następnie przejść dalej do nowego człowieka w samym sobie. Po wykonaniu zestawu prostych ćwiczeń opartych na wibracjach uzyskacie wspaniałą umiejętność leczenia nie tylko siebie, ale także innych.Poruszać się tak, jak poruszali się starożytni mieszkańcy północy jest czymś unikalnym, ponieważ jest to chód samej Matki Natury, a wszystko w naturze jest piękne!

55,00 zł
44,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,00 zł

98
Markery brokatowe 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markery brokatowe 12 kolorów
Peter Pauper Press
Dostępny
6 szt.

Markery brokatowe firmy Peter Pauper Press. Zestaw markerów brokatowych w 12 pięknych, żywych kolorach pozwoli nadać blasku pracom artystycznym. Kolory najelpiej widoczne na jasnym tle. Grubość pisania to 0,7 mm. Całość zamykana w trwałe i praktyczne pudełko. Przy pierwszym użyciu delikatnie potrząśnij markerem. Zdejmij osłonkę. Dociśnij końcówkę do powierzchni, aż atrament wypłynie do końca, a następnie rysuj. Zamknij marker od razu po zakonczeniu pisania - zapobiegnie to zaschnięciu.

85,30 zł
99
Kalka kreślarska 100szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalka kreślarska 100szt
Peter Pauper Press
Dostępny
6 szt.

Kalka kreślarska marki Peter Pauper Press. Idealna do rysowania i wizualizacji przy użyciu ołówków, markerów lub tuszu. W opakowaniu jest 100 arkuszy półprzezroczystego bezkwasowego pergaminu 41g/m2 , o delikatnej teksturze, z którego można zgumkować ołówek. Kartki z łatwością można oderwać.Wymiary 23 x 30,5 cm

71,20 zł
100
Notatnik duży Mgławica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik duży Mgławica
Peter Pauper Press
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Duży, oryginalny notatnik marki Peter Pauper Press, w sztywnej okładce, zszywany. Posiada wstążkę jako zakładkę, brzeg kartek zdobiony na srebrny kolor. 192 strony. Produkt w linie.

72,10 zł
Powiadomienie
Wróć do góry