hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.11.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 14 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Standard Bitcoina (Saifedean Ammous), na drugim Mulina 8mm 50 kolorów (Titanum). Kolejny produkt to Przygody Fenka. Kultura rozmowy. Dobre zachowanie 2 (Dominika Gałka) oraz Mulina, 8 mm, 6 kolorów (Titanum).
1
Standard Bitcoina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Standard Bitcoina
Dostępny
352 szt.

W książce Standard Bitcoina ekonomista Saifedean Ammous tłumaczy, na czym polega olbrzymi, rewolucyjny wręcz potencjał drzemiący w sieci i walucie Bitcoin. Przełomowa technologia opracowana przez anonimowego programistę Satoshiego Nakamoto ma szansę okazać się rozwiązaniem problemu, z którym ludzkość zmaga się od początków handlu problemu zbywalności, solidności i suwerenności pieniądza. Jako pionierski reprezentant cyfrowej gotówki oraz rzadkości absolutnej Bitcoin stanowi długo wyczekiwaną, zdecentralizowaną i wolnorynkową odpowiedź na bolączkę współczesnych społeczeństw – ciągły spadek siły nabywczej pieniądza manipulowanego przez rządy. Jeśli szukasz kompleksowego, a jednocześnie przystępnego i pasjonującego wyjaśnienia fenomenu tego nowego, cyfrowego pieniądza, Standard Bitcoina to pozycja obowiązkowa.

56,00 zł
33,04 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 22,96 zł

17 osób kupiło
2
Mulina 8mm 50 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mulina 8mm 50 kolorów
Titanum
Dostępny
25 szt.

Mulina w zestawie 50 kolorów . Każdy motek o długości 8 m . Wykorzystywana przede wszystkim do haftowania, ale także do innych robótek ręcznych, m.in. wykańczania zakładek do książek, albumów, kartek okolicznościowych oraz ręcznie wykonywanej biżuterii, np. wyplatania bransoletek.

22,60 zł
7 osób kupiło
3
Przygody Fenka. Kultura rozmowy. Dobre zachowanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Fenka. Kultura rozmowy. Dobre zachowanie 2
Dostępny
107 szt.

Rodzina Fenków jedzie w odwiedziny do dziadków. Fenek ma im tyle do opowiedzenia! Ale dlaczego nikt nie chce go słuchać? Czy wszyscy specjalnie robią mu na złość?

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

5 osób kupiło
4
Mulina, 8 mm, 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mulina, 8 mm, 6 kolorów
Titanum, 6
Dostępny
18 szt.

W zestawie znajduje się mulina w jaskrawych kolorach. Każdy motek ma 8.0 m długości. Mulina jest wykorzystywana przede wszystkim do haftowania, ale także do innych robótek ręcznych, m.in. wykańczania zakładek do książek, albumów, kartek okolicznościowych oraz ręcznie wykonywanej biżuterii, np. wyplatania bransoletek.

7,99 zł
4 osoby kupiły
5
Leo! Znowu ty? Niecny plan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leo! Znowu ty? Niecny plan
Dostępny
110 szt.

Leo ma 11 lat i nie przepada za szkołą. Lekcje są przecież taaaakie nudne i ciągle trzeba się uczyć.Na szczęście bywają też świetne dni, zwłaszcza gdy uda się z kolegami opracować jakiś niecnyplanJest jednak pewien problem. NAUCZYCIELE. Nie rozumieją, że istnieją na świecie sprawyNAPRAWDĘ ważne. O wiele ważniejsze niż lekcje. Jak choćby kisiel, który po zamarznięciu potrafiświetnie udawać mydło. Albo zawody w podrzucaniu hula hop. Albo opracowanie tajnego systemuporozumiewania się na klasówkach. To wszystko wymaga strategii i długich rozmów. NO PRZECIEŻ!Jest także drugi problem. Jeszcze gorszy niż nauczyciele! MŁODSZA SIOSTRA, która chodzi do tejsamej szkoły. Okropność! Nic się przed nią nie ukryje. Zawsze wyśledzi, co Leo i jego paczkaprzeskrobali i próbuje to potem wykorzystać. Okazuje się, że ta sprytna 8-latka realizuje zkoleżankami własny niecny planUWAGA! Nie czytaj tej książki w szkole, by nie parsknąć na lekcji głośnym śmiechem!

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

3 osoby kupiły
6
Dzwoneczki metalowe 15mm 24szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzwoneczki metalowe 15mm 24szt
Titanum
Dostępny
5 szt.

Dzwoneczki metalowe. Wymiar: 15 mm, miks kolorów: złoty, srebrny, czerwony, zielony. 24 szt.

7,99 zł
3 osoby kupiły
7
Cekiny 8mm zestaw metaliczny 3 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny 8mm zestaw metaliczny 3 kolory
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.05

Cekiny okrągłe. Zestaw 3 kolorów po 5 g. Kolory metaliczne: morski, turkusowy, chabrowy. Średnica cekinów: 8 mm.

4,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
8
Mulina 8mm pastelowa 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mulina 8mm pastelowa 12 kolorów
Titanum
Dostępny
28 szt.

Mulina w zestawie 12 kolorów pastelowych. Każdy motek o długości 8 m . Wykorzystywana przede wszystkim do haftowania, ale także do innych robótek ręcznych, m.in. wykańczania zakładek do książek, albumów, kartek okolicznościowych oraz ręcznie wykonywanej biżuterii, np. wyplatania bransoletek.

11,99 zł
2 osoby kupiły
9
Potwór z bagien - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potwór z bagien
Dostępny
6 szt.

Przez eony bezpieczeństwo Ziemi zależało od równowagi trzech potęg: Zieleni, łączącej całe życie roślinne, Czerwieni, czyli siły życia zwierzęcego, oraz Zgnilizny, mocy śmierci. W każdym pokoleniu Zieleń wybiera awatar, który ma ją chronić – Potwora z Bagien. Lecz doktor Alec Holland, aktualny obrońca Zieleni, nie wykazuje zainteresowania rolą Potwora. Tymczasem awatar Zgnilizny rośnie w siłę, a słudzy rozkładu zdobywają coraz większe tereny. Jeśli Alec szybko nie podejmie swoich obowiązków, być może nie pozostanie już żadna Zieleń, której mógłby bronić... Twórcą scenariusza jest wielokrotny zdobywca nagród Eisnera, Harveya i Stana Lee Scott Snyder, znany z takich bestsellerowych serii jak „Amerykański wampir”, „Batman” czy 8Superman wyzwolony”. Rysunki wykonał nominowany do Nagrody Shustera kanadyjski artysta Yanick Paquette („X-Men”, „Batman Incorporated”).

165,00 zł
127,05 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 37,95 zł

2 osoby kupiły
10
Pompony poliestrowe 10mm czerwone 120szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompony poliestrowe 10mm czerwone 120szt.
Titanum
Dostępny
8 szt.

Pompony poliestrowe. Kolor: tonacja czerwona. Średnica: 10 mm. 120 szt.

6,99 zł
2 osoby kupiły
11
Druciki metalizowane 0,8x30cm 25szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druciki metalizowane 0,8x30cm 25szt
Titanum
Dostępny
8 szt.

Druciki metalizowane. Kolory: niebieski, biały, zielony, fioletowy, złoty, czerwony. Długość: 30 cm, szerokość: 0,8 cm. 25 sztuk.

7,99 zł
2 osoby kupiły
12
O Bogu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Bogu
Dostępny
54 szt.

Autor przedstawia tu swoje spostrzeżenia dotyczące szczególnie ważnej kwestii swoich nauk, jaką jest Bóg. Zauważa, że nasz obraz Boga najczęściej pochodzi od naszych projekcji i lęków, indywidualnych i zbiorowych. Wyjaśnia na czym polega prawdziwa religia oraz świętość i że nie mają one nic wspólnego z symbolami, koncepcjami czyli po prostu z myślą. Nie da się pojmować tego, co nieznane przy pomocy tego, co znane. Problematyczne jest również samo poszukiwanie. Według autora możemy jedynie pogłębiać poznawanie tego, co już znamy, a prawdziwe odnalezienie Boga będzie wymagało zaniechania wszelkich poszukiwań przy pomocy intelektu. Dopiero wtedy będziemy mogli doświadczać Boga, Prawdy, Jedynej Rzeczywistości, Oświecenia, czy jakkolwiek nazwiemy ów stan, za którym tęsknimy. Religijny umysł to taki, który bezpośrednio postrzega świętość, a nie taki, który podąża za jakimkolwiek dogmatem. Autor pisze: Myślicie czasami, że życie jest wyłącznie procesem mechanicznym, lecz kiedy ogarnia was smutek i pogrążacie się w chaosie, zwracacie się ku wierze i oczekujecie, że jakaś wyższa istota pokieruje wami, że wam pomoże. Nigdy nie wybieracie ostatecznie jednego z tych przeciwstawnych sobie poglądów, podczas gdy naprawdę wyzwolilibyście się ze wszystkich ograniczeń tylko dzięki zrozumieniu, że obydwa są iluzją.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2 osoby kupiły
13
Ilustrowany słownik ortograficzny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik ortograficzny
Dostępny
117 szt.

Seria Ilustrowanych słowników to książki przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych. Hasła w słownikach zostały skonstruowane tak, aby dziecko w prosty sposób mogło przyswajać zdobywaną wiedzę. Dzięki kolorowym ilustracjom oraz definicjom, napisanym przystępnym dla dziecka językiem, znaczenie żadnego z zaprezentowanych tu słów nie będzie już dla ucznia obce.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
14
Naklejki piankowe gwiazdki 33mm mix 70szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki piankowe gwiazdki 33mm mix 70szt.
Titanum
Dostępny
12 szt.

Naklejki piankowe. Kolory brokatowe: złoty, srebrny. Kształty: gwiazdki. 70 szt. w opakowaniu

12,99 zł
1 osoba kupiła
15
Konfetti płatki śniegu 10g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konfetti płatki śniegu 10g
Titanum
Dostępny
15 szt.

Konfetti w kształcie płatków śniegu. kolor: mix, wymiary: 12 mm. Opakowanie 10 g.

4,99 zł
1 osoba kupiła
16
Pollyanna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pollyanna
Dostępny
15 szt.

THE COMPLETE AND UNABRIDGED TEXT 'Most generally there is something about everything that you can be glad about, if you keep hunting long enough to find it' When her father dies, Pollyanna is sent to live with her stern Aunt Polly. She is poor, orphaned and alone but Pollyanna just feels lucky to have an aunt at all. The truth is that her dear father, before he died, taught her a trick for life ? the 'Glad Game' ? the aim of which is to find the good in every bad situation. Before long, Pollyanna?s sunny outlook has brightened up the whole town. But when a horrible accident occurs can the Game save Pollyanna? Includes exclusive material: In The Backstory you can test your knowledge of the book and find out if you?re as optimistic as Pollyanna! Vintage Children?s Classics is a twenty-first century classics list aimed at 8-12 year olds and the adults in their lives. Discover timeless favourites from The Jungle Book and Alice?s Adventures in Wonderland to modern classics such as The Boy in the Striped Pyjamas and The Curious Incident of the Dog in the Night-Time.

15,99 zł
1 osoba kupiła
17
Beanie Boos. Prince, niebieski husky, 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos. Prince, niebieski husky, 15 cm
Ty Inc.
Dostępny
9 szt.

Maskotka Beanie Boos – niebieski husky Prince o wielkości 15.0 cm. Maskotka wykonana jest z miękkiego pluszu o pięknych kolorach i brokatowych oczach. Jest idealna do zabawy i przytulania dla każdego dziecka.

27,10 zł
24,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
18
Naklejki piankowe 3D bałwanki 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki piankowe 3D bałwanki 9szt
Titanum
Dostępny
12 szt.

Naklejki piankowe 3D. Kształty: bałwanki. Kolor: biały. Wymiary: 39 x 55 mm. 9 szt.

8,99 zł
1 osoba kupiła
19
Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm białe 35szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm białe 35szt.
Titanum
Dostępny
7 szt.

Papierowe serwetki z ażurowym wzorem oraz ozdobnym tłoczeniem. Doskonałe jako delikatne detale przy tworzeniu kartek okolicznościowych czy zaproszeń. Znakomicie sprawdzą się także w dekorowaniu przyjęć weselnych, komunijnych czy chrzcin, średnica 11,5 cm, 35 szt.

6,99 zł
2 osoby kupiły
20
Quo vadis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quo vadis
Dostępny
4 szt.

Powieść historyczna Henryka Sienkiewicza. Publikowana najpierw w odcinkach w warszawskiej "Gazecie Polskiej" (lata 18951896) i z minimalnym opóźnieniem w stosunku do "Gazety" także w krakowskim dzienniku "Czas" i "Dzienniku Poznańskim". Wkrótce powieść została wydana w formie druku zwartego, jej premiera odbyła się w Krakowie, w 1896 roku. Powieść odniosła światowy sukces i została przetłumaczona na ponad pięćdziesiąt języków. Pełny tekst powieści "Quo vadis" znajduje się w rękopisie Biblioteki Narodowej, a we wrocławskim Ossolineum znajduje się 39 luźnych kart pierwszego szkicu powieści. Rękopis BN został zakupiony od spadkobierców Leopolda Kronenberga. Karty znajdujące się w zbiorach Ossolineum pochodzą ze zbiorów rodziny pisarza z Oblęgorka.

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

1 osoba kupiła
21
Dzwoneczki metalowe 6mm 100szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzwoneczki metalowe 6mm 100szt
Titanum
Dostępny
21 szt.

Koraliki w kształcie metalowych dzwoneczków. Kolor: mix, wielkość: 6 mm. Opakowanie: 100 szt.

8,99 zł
1 osoba kupiła
22
Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm czerwone 35szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm czerwone 35szt.
Titanum
Dostępny
24 szt.

Papierowe serwetki z ażurowym wzorem oraz ozdobnym tłoczeniem. Doskonałe jako delikatne detale przy tworzeniu kartek okolicznościowych czy zaproszeń. Znakomicie sprawdzą się także w dekorowaniu przyjęć weselnych, komunijnych czy chrzcin, średnica 11,5 cm, 35 szt.

5,99 zł
1 osoba kupiła
23
Puzzle 60 elementów. 397675. Dinozaury + zestaw figurek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. 397675. Dinozaury + zestaw figurek
Schleich, 60
Dostępny
3 szt.

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

45,00 zł
41,85 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,15 zł

1 osoba kupiła
24
Szablon plastikowy 105 x180mm "Wesołych Świąt" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon plastikowy 105 x180mm "Wesołych Świąt"
Titanum
Dostępny
42 szt.

Szablon wykonany z cienkiego, elastycznego tworzywa. Może być stosowany wielokrotnie. Łatwo go dopasować do różnych powierzchni. Szablon mocujemy taśmą samoprzylepną lub klejem w sprayu. Malujemy pędzlem lub gąbką. Po użyciu szablon myjemy wodą z mydłem lub płynem do mycia naczyń. Szablon ma wielokrotne zastosowanie m.in. do: decoupage, scrapbooking, do ozdabiania ścian, mebli, tkanin oraz kartek okolicznościowych. Wymiary: 105 x 180 mm. Wzór: napisy "Wesołych Świąt".

8,99 zł
1 osoba kupiła
25
Konfetti gwiazdki 10g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konfetti gwiazdki 10g
Titanum
Dostępny
18 szt.

Konfetti w kształcie gwiazdek. Kolory: biały, srebrny, złoty, wymiary: 10 mm. Opakowanie: 10 g.

4,99 zł
1 osoba kupiła
26
Sonnets - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonnets
Dostępny
19 szt.

Love alters not with his brief hours and weeks, But bears it out even to the edge of doom? Sonnets are for romantics, starry-eyed lovers and ardent hearts. And Shakespeare?s sonnets are the best ever written. But this is why they are also for cynics, for star-crossed lovers and for those who know the anguish of unrequited love. Some of them are written to a young man, some of them to a woman. And although the poems are full of mystery ? why did Shakespeare write them, what was his sexuality? ? each one speaks to us from across the centuries of love, hate and the intensity of being alive. Includes exclusive content: In the 'Backstory' you can find a short, handy, funny guide to everything you might want to know about Shakespeare and his sonnets. ?This is a crazy, all-consuming, feverish and sweaty love; love, in all its uncut, full-strength intensity; an adolescent love? Don Paterson, Guardian

15,99 zł
2 osoby kupiły
27
Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm srebrne 35szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papierowe okrągłe 11,5cm srebrne 35szt.
Titanum
Dostępny
10 szt.

Papierowe serwetki z ażurowym wzorem oraz ozdobnym tłoczeniem. Doskonałe jako delikatne detale przy tworzeniu kartek okolicznościowych czy zaproszeń. Znakomicie sprawdzą się także w dekorowaniu przyjęć weselnych, komunijnych czy chrzcin, średnica 11,5 cm, 35 szt.

8,99 zł
2 osoby kupiły
28
Architektura krajobrazu, część 3. Podstawy architektury krajobrazu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Architektura krajobrazu, część 3. Podstawy architektury krajobrazu
Dostępny
22 szt.

Część trzecia podręcznika obejmuje tematykę związaną z • procesami inwestycyjnymi, • rodzajami dokumentacji niezbędnej w procesie projektowania i realizacji projektu inwestycyjnego, • miernictwem, • technikami geodezyjnymi (zarówno tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi), • inwentaryzacją szaty roślinnej, • robotami ziemnymi podczas realizacji projektu, • a także kalkulacją kosztorysową, która stanowi podstawę każdej inwestycji.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

1 osoba kupiła
29
Wspomnienia 1973-2010 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia 1973-2010
Dostępny
7 szt.

Książka opisuje życiu emigranta, zakochanego w morzu mieszkańca Gdyni, który opuścił Polskę, w czasach, gdy bliski był upadek systemu komunistycznego, rosło niezadowolenie obywateli, ale także pojawiały się iskierki nadziei na lepsze jutro. To portret romantycznego młodzieńca, który znalazł pracę na statku, marząc o tym, by zacząć nowe, lepsze i bezpieczniejsze życie. To historia mężczyzny, który pozostawił w kraju najbliższą rodzinę i przyjaciół, postanawiając zostać w Nowym Jorku i tam szukać szczęścia. W książce towarzyszymy autorowi w początkach życia w tym nowym dla niego świecie oraz w burzliwych kolejach losu, które nierzadko przyprawiają o szybsze bicie serca. Czy spełnił swój american dream? Jaką cenę zapłacił za marzenia?

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
30
Ceny energii a wzrost gospodarczy w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceny energii a wzrost gospodarczy w Polsce
Dostępny
3 szt.

Każda gospodarka potrzebuje taniej i ogólnie dostępnej energii, dlatego też rozwój cywilizacyjny jest nierozerwalnie związany z energetyką. Surowce energetyczne w postaci paliw kopalnych nadal stanowią główny substrat w procesie wytwarzania energii. W związku z powyższym naturalne ograniczenia zasobów energetycznych oraz rosnące zapotrzebowanie na energię determinują konieczność poszukiwania nowych, niekonwencjonalnych, stabilnych źródeł energii, efektywnych pod względem kosztowym i energetycznym. Dlatego też w energetyce zachodzą nieustanne przemiany, dotyczące wszystkich procesów, począwszy od pozyskiwania aż po dystrybucję energii do odbiorców. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na energię elektryczną, która we współczesnym świecie jest fundamentalnym czynnikiem wpływającym na wzrost gospodarczy. Wynika to bezpośrednio z faktu, że wzrost zużycia energii elektrycznej jest powiązany w sensie przyczynowo-skutkowym z m.in. industrializacją, urbanizacją, wzrostem standardu życia oraz jego długości, jak również nieustannym wzrostem światowej populacji. Niniejsza książka prezentuje współzależność energetyki i wzrostu gospodarczego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem polityki klimatyczno-energetycznej, identyfikacji wpływu cen energii na PKB, jak również wyzwań stojących przed sektorem w związku z bieżącymi regulacjami oraz trendami na rynku.

62,00 zł
50,84 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,16 zł

1 osoba kupiła
31
Design thinking. Inspiracje dla dydaktyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Design thinking. Inspiracje dla dydaktyki
Dostępny
14 szt.

Design thinking jest podejściem inspirującym i przydatnym w wielu dziedzinach ludzkiego działania także w edukacji, gdzie możliwe jest jego wieloaspektowe zastosowanie zarówno w całości, jako procesu projektowania rozwiązań lub częściowo, przez wykorzystanie różnych technik i narzędzi, za pomocą których można rozwijać w uczniach/studentach empatię, kreatywność, a także zdolność do innowacyjnego współdziałania w zespole. W książce czytelnik znajdzie inspiracje teoretyczne dotyczące design thinking, obejmujące opis: istoty i celów jego podejścia, jego fazy, zasady, a także efekty w kontekście wiedzy o twórczości. Ważną część publikacji stanowią przydatne dla nauczycieli inspiracje metodyczne zawierające opisy technik i narzędzi związanych z design thinking wraz z przykładami ich zastosowania w procesie kształcenia oraz analiza uwarunkowań tego procesu. Treści teoretyczne dopełniają inspirujące egzemplifikacje twórczej pracy dydaktycznej z wykorzystaniem design thinking realizowane przez nauczycieli na wszystkich szczeblach kształcenia: w szkole podstawowej, średniej i wyższej.

60,00 zł
49,20 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
32
Christus Vincit. Tryumf Chrystusa nad mrokami czasów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Christus Vincit. Tryumf Chrystusa nad mrokami czasów
Dostępny
49 szt.

W ramach niniejszego, frapującego wywiadu biskup Athanasius Schneider dokonuje trzeźwej i wnikliwej analizy panoszących się w Kościele kontrowersji oraz najbardziej palących kwestii naszych czasów, niosąc jasność i nadzieję znękanym katolikom. Wśród poruszanych przez księdza biskupa zagadnień znalazły się między innymi: rosnący zamęt doktrynalny, granice władzy papieskiej, dokumenty Soboru Watykańskiego II, Bractwo św. Piusa X, ideologie antychrześcijańskie i zagrożenia polityczne, trzeci sekret fatimski, tradycyjna forma rytu rzymskiego Mszy Świętej oraz synod amazoński. Niczym jego patron z IV wieku, św. Atanazy Wielki, biskup Schneider mówi rzeczy, których inni nie powiedzą, nieustraszenie podążając za radą św. Pawła: Głoś naukę, nastawaj w porę, nie w porę, [w razie potrzeby] wykaż błąd, poucz, podnieś na duchu z całą cierpliwością, ilekroć nauczasz (2 Tm 4, 2). Jego spostrzeżenia dotyczące wyzwań, przed którymi stoi dziś Chrystusowa owczarnia, są zasadniczą lekturą dla tych, którzy są lub pragną być wyczuleni na znaki naszych czasów. Analogicznie do Raportu o stanie wiary Josepha Ratzingera z 1985 r., Christus Vincit stanie się głównym punktem odniesienia na najbliższe lata.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

1 osoba kupiła
33
Cekiny 15mm gwiazdki mix kolorów 14g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny 15mm gwiazdki mix kolorów 14g
Titanum
Dostępny
15 szt.

Cekiny w kształcie gwiazdek. Metalizowane. Średnica: 15 mm. Opakowanie: 14 g.

5,99 zł
1 osoba kupiła
34
Cekiny okrągłe 10g matowe białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cekiny okrągłe 10g matowe białe
Titanum
Dostępny
7 szt.

Cekiny okrągłe. Matowe perłowe, średnica: 7 mm. Opakowanie: 10 g.

4,99 zł
1 osoba kupiła
35
Maskotka Yoohoo Jolley - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Yoohoo Jolley
Daffi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.28

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

36
Maskotka Yoohoo Ringring - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,20 zł
52,69 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,51 zł

37
Yoohoo Maskotka duza Jol ley - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yoohoo Maskotka duza Jol ley
Daffi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

23,90 zł
21,27 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,63 zł

38
DREWEX Łóżeczko LISEK jasny szary z szufladą  120x60 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Łóżeczko LISEK jasny szary z szufladą 120x60 cm
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Opis produktu: - wersja z szufladą - okrągłe wyjmowane szczebelki - kółka w opcji Wymiary: 65x98x123cm Materiał: drewno sosnowe 100%

501,90 zł
451,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 50,19 zł

39
Łóżeczko z szufladą, białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łóżeczko z szufladą, białe
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Łóżeczko drewniane Adel wykonane jest z drewna sosnowego. Lite drewno to gwarancja trwałości. Wszystkie stosowane materiały w tym lakiery i farby posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Szuflada wykonana jest z płyty wiórowej, która zamontowana jest na prowadnicach rolkowych. Kolejnym udogodnieniem jest 3–stopniowa regulacja wysokości materaca, która sprawia, że rodzice mają ułatwiony dostęp do dziecka. Wymiary: 65.0 x 103.0 x 124.0 cm Uwaga. Części łóżeczka wykonane z płyty wiórowej, prosimy sprawdzać towar przy kurierze.

533,90 zł
480,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 53,39 zł

40
Schowek
Anatomia funkcjonalna stawów. Tom 1 Kończyna górna
Dostępny
151 szt.

Anatomia funkcjonalna stawów to znakomite źródło wiedzy na temat budowy i funkcjonowania narządu ruchu człowieka. Ta ponadczasowa pozycja od 35 lat nieprzerwanie służy specjalistom w różnych dziedzinach medycyny, a także fizjoterapeutom, trenerom oraz studentom. Autorem tego podręcznika jest wybitny specjalista z zakresu ortopedii i chirurgii ręki dr Adalbert Kapandji. Największą wartością tej pozycji są z pewnością doskonałe ilustracje przygotowane przez samego autora, ułatwiające zrozumienie poszczególnych zagadnień z zakresu biomechaniki. W aktualnym wydaniu książki pojawiły się nowe rozdziały i ryciny. Są one cennym uzupełnieniem poprzedniej wersji. Dość wyraźnie zaznacza się pośród nich zainteresowanie Autora funkcjonalną stroną chodu oraz pewnymi aspektami ewolucji narządu ruchu człowieka. Są to kierunki dodające ciekawej głębi tekstowi o mechanicznym, w większości, wydźwięku. Anatomia funkcjonalna stawów. Tom 1. Kończyna górna Anatomia funkcjonalna stawów. Tom 2. Kończyna dolna Anatomia funkcjonalna stawów. Tom 3. Kręgosłup, miednica, głowa

124,00 zł
41
Face2face. Starter Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Face2face. Starter Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.27

The Starter Student's Book provides 70 hours of core teaching material, which can be extended to 100 hours with the inclusion of the photocopiable resources in the Teacher's Book (with Teacher's DVD). Vocabulary and Grammar are given equal importance and there is a clear focus on improving student's listening and speaking skills in social situations. The Student's Book includes optional video for the Real World lessons (available on the Teacher's DVD) with vocabulary selection informed by English Profile and the Cambridge Learner Corpus.

107,00 zł
96,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,70 zł

42
Stomatologia społeczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stomatologia społeczna
Dostępny
32 szt.

Publikacja Stomatologia społeczna została przygotowana pod redakcją prof. dr hab. Krystyny Pawlas oraz prof. dr hab. Tomasza Konopki. To jedyna książka na polskim rynku wydawniczym, która przedstawia w sposób szczegółowy tytułową problematykę. Celem stomatologii społecznej jest zapobieganie chorobom jamy ustnej, promocja zdrowia oraz zachowań wspomagających zdrowie jamy ustnej, a dzięki temu poprawa jakości życia. Kwestie poruszone w publikacji zostały dostosowane do standardów kształcenia dla studentów kierunku lekarsko-stomatologicznego. Zagadnienia podzielono na pięć głównych tematów: - medycynę środowiskową (m.in. epidemiologia, biostatystyka, determinanty zdrowia i czynniki ryzyka, czynniki środowiska pracy i życia), - środowisko pracy stomatologa (np. specyfika środowiska pracy, choroby zawodowe lekarza dentysty, gabinet stomatologiczny jako ogniwo łańcucha epidemiologicznego), - epidemiologia chorób jamy ustnej (m.in. najważniejsze patologie i wady rozszczepowe jamy ustnej, czynniki ryzyka i profilaktyka nowotworów, styl życia a stan jamy ustnej), - profilaktyka, promocja zdrowia w stomatologii oraz organizacja opieki stomatologicznej (aseptyka i antyseptyka w gabinecie, działania na rzecz ochrony zdrowia w wymiarze regionalnym, krajowym i międzynarodowym, miejsce stomatologii w ochronie zdrowia), - czy badania naukowe mogą zmienić oblicze stomatologii społecznej?

144,00 zł
133,92 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,08 zł

43
Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem. Tom 43. Zemsta Florence - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem. Tom 43. Zemsta Fl...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.01

W rezydencji Cothlon dzieje się coś złego. Jessica czuje to, gdy tylko przekracza jej próg. By dowiedzieć się, jakie fatum wisi nad mieszkańcami posiadłości, zaprzyjaźnia się z kilkuletnią Gillian. Okazuje się, że matka dziewczynki, Florence McNeill, jakiś czas temu zginęła w wypadku. Ale czy na pewno był to wypadek? Im dłużej dziennikarka przebywa w rezydencji, tym większe ma wątpliwości. Sytuacja komplikuje się, gdy niespodziewanie w domu pojawia się duch samej Florence, która chce się zemścić na... małej Gillian.

11,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

44
Bitwy Kawalerii Tom 3 Wołodarka 29 maja 1920 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwy Kawalerii Tom 3 Wołodarka 29 maja 1920
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.10

Unikatowa kolekcja książek będąca niejako kontynuacją kolekcji Odznaki Kawalerii . Opisuje najważniejsze bitwy Polskiej Kawalerii w latach 1918-1939. Do każdego tomu dołączony jest proporczyk jednego z pułków przedwojennej kawalerii, tym samym w kolekcji dostępne będą proporczyki wszystkich przedwojennych pułków kawalerii.

27,00 zł
20,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

45
Pluszak Flaming 55cm Sun-day F0122 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Flaming 55cm Sun-day F0122
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Maskotka pluszowa /p p Flaming /p p Wymiary 55cm /p p Pakowanie w zgrzewce 1sztuka /p p Firma SUN-DAY /p p Index F0122

129,90 zł
116,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,99 zł

46
The Stars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Stars
Dostępny
6 szt.

Using stunning space photography and easy-to-understand infographics, The Stars takes you to scores of galaxy clusters fantastically far away. Since the Big Bang 13.8 billion years ago, there are now hundreds of billions of stars, 200 billion alone in our home galaxy - the Milky Way. The Stars details 88 constellations to be found in the night sky, including Ursa Major, which contains the seven stars that make up the Plough, as well as Hercules, Lyra, Orion, and far away Andromeda. It explains how they came into being, where they are situated, and their key features. Feast your eyes on glowing galaxies, and rare sights such as dust clouds in the Carina and Ring Nebulae, taken by the Hubble Space Telescope. The Stars also provides an endless parade of mind-blowing facts such as when Betelgeuse explodes, it will release more energy in an instant that the Sun produces in its entire lifetime! With a foreword by Maggie Aderin-Pocock, presenter of BBC's Sky at Night, The Stars is the ultimate visual guide to the cosmos.

100,00 zł
94,00 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,00 zł

47
RAF Fighters vs Luftwaffe Bombers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RAF Fighters vs Luftwaffe Bombers
Niedostępny
Brak

The Battle of Britain was a fight for survival against a seemingly unstoppable foe. With the German army poised to invade, only the fighters of the Royal Air Force stood between Hitler and the conquest of Britain. Losses were high on both sides, but the Spitfires, Hurricanes, Havocs and Defiants of the RAF began to take their toll on the overextended, under-protected Kampfgruppen of Heinkel He 111s, Junkers Ju 87s and 88s, and Dornier Do 17s. Both sides learned and adapted as the campaign went on. As the advantage began to shift from the Luftwaffe to the RAF, the Germans were forced to switch from round-the-clock bombing to only launching night-raids, often hitting civilian targets in the dreaded Blitz. This beautifully illustrated study dissects the tactics and technology of the duels in this new kind of war, bringing the reader into the cockpits of the RAF fighters and Luftwaffe bombers to show precisely where the Battle of Britain was won and lost.

70,00 zł
Powiadomienie
48
The Sentinel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Sentinel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

The edge-of-your-seat, heart-in-mouth new Jack Reacher thriller for 2020 - his 25th adventure. No one's bigger than Jack Reacher. Jack Reacher gets off the bus in a sleepy no-name town outside Nashville, Tennessee. He plans to grab a cup of coffee and move right along. Not going to happen. The town has been shut down by a cyber attack. At the centre of it all, whether he likes it or not, is Rusty Rutherford. He's an average IT guy, but he knows more than he thinks. As the bad guys move in on Rusty, Reacher moves in on them . . . And now Rusty knows he's protected, he's never going to leave the big man's side. Reacher might just have to stick around and find out what the hell's gone wrong . . . and then put it right, like only he can.

66,30 zł
63,65 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,65 zł

49
Wielki Leksykon Uzbrojenia. Wrzesień 1939, nr 6/20. 75 mm armata polowa wz. 02/26 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Leksykon Uzbrojenia. Wrzesień 1939, nr 6/20. 75 mm armata polow...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.21

Wydanie specjalne Wielki Leksykon Uzbrojenia. Wrzesień 1939 to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy zebraliśmy w jednej serii szczegółowy opis polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz – obronę Ojczyzny. Zapraszamy do poznania historii uzbrojenia Wojska Polskiego z 1939 roku oraz osiągnięć polskiej myśli technicznej dwudziestolecia międzywojennego, z których do dziś dumne są następne pokolenia Polaków.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

50
Wielki Leksykon Uzbrojenia. Wrzesień 1939. Tom 201. Busole i kompasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Leksykon Uzbrojenia. Wrzesień 1939. Tom 201. Busole i kompasy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.24

Wielki Leksykon Uzbrojenia. Wrzesień 1939 to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy zebraliśmy w jednej serii szczegółowy opis polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz – obronę Ojczyzny. Zapraszamy do poznania historii uzbrojenia Wojska Polskiego z 1939 roku oraz osiągnięć polskiej myśli technicznej dwudziestolecia międzywojennego, z których do dziś dumne są następne pokolenia Polaków.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

51
LF Notre Dame de Paris książka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LF Notre Dame de Paris książka
Dostępny
1 szt.

Poziom zaawansowania 4: (1800 mots) B2. Ta wielka historyczna powieść stanowi spektakularną próbę ukazania życia Paryża w XV stuleciu. Głównymi bohaterami opowieści są: Quasimodo, garbaty dzwonnik z katedry Notre-Dame; Claude Frollo, archi-diakon, Esmeralda, piękna cyganka i Phoebus, kapitan królewskich łuczników.

32,90 zł
52
L'Italiano con le parole crociate 1 książka + CD-ROM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L'Italiano con le parole crociate 1 książka + CD-ROM
Niedostępny
Brak

Książka służąca do poznawania słówek włoskich z różnych kategorii tematycznych i dziedzin życia. Poziom początkujący - Elementare Książka zawiera czternaście rozdziałów, z których każdy rozpoczyna się od prezentacji obrazkowej dwudziestu wybranych słówek. Słówka te należy następnie wykorzystać w pięciu różnych krzyżówkach. Ta klasyczna seria została wzbogacona o multimedialny CD-ROM, który umożliwia pracę z krzyżówkami na ekranie komputera bądź przy użyciu tablicy interaktywnej. Multimedialne oprogramowanie pozwala na odsłuchanie wymowy każdego ze słówek, a także na swobodną pracę w grupie oraz wykorzystanie krzyżówek jako materiału powtórkowego i sprawdzającego. Program daje również możliwość wyeksportowania wyników zadań rozwiązanych przez poszczególnych użytkowników do pliku tekstowego oraz ich późniejsze sprawdzenie i porównanie.

33,90 zł
Powiadomienie
53
LH Tio Manuel y el arbol Bakonzi książka + Audio CD. A1.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LH Tio Manuel y el arbol Bakonzi książka + Audio CD. A1.1
Niedostępny
Brak

Poziom A1.1. Ekscytująca przygoda w dżungli. Rwandy z wujkiem Manuelem, Jaime, Diną, Daną i oczywiście psem o złym humorze muszą uratować życie króla Kambogo... rozumiesz? Dowiadujesz się, że wraz z wujkiem Manuelem i jego dziećmi wyjeżdżasz do Puszczy Nyungwew w Afryce. Waszym zadaniem będzie wyleczyć króla Kambogo. Ale uwaga... niektórzy źli ludzie chcą się tam zatrzymać! Czy zostaną?

24,90 zł
Powiadomienie
54
LH El recuerdo egipcio+Audio CD. Nivel A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LH El recuerdo egipcio+Audio CD. Nivel A2
Niedostępny
Brak

Poziom zaawansowania 2: A2. Carmen marzy żeby zostać detektywem. Jej ulubione zajęcie to rozwiązywanie zagadek detektywistycznych. Tym razem jednak zagadka jest wyjątkowo skomplikowana.

27,90 zł
Powiadomienie
55
L'Italiano con le parole crociate 3 książka + CD-ROM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L'Italiano con le parole crociate 3 książka + CD-ROM
Niedostępny
Brak

Książka służąca do poznawania słówek włoskich z różnych kategorii tematycznych i dziedzin życia. Poziom zaawansowany - Avanzato Książka zawiera czternaście rozdziałów, z których każdy rozpoczyna się od prezentacji obrazkowej dwudziestu wybranych słówek. Słówka te należy następnie wykorzystać w pięciu różnych krzyżówkach. Ta klasyczna seria została wzbogacona o multimedialny CD-ROM, który umożliwia pracę z krzyżówkami na ekranie komputera bądź przy użyciu tablicy interaktywnej. Multimedialne oprogramowanie pozwala na odsłuchanie wymowy każdego ze słówek, a także na swobodną pracę w grupie oraz wykorzystanie krzyżówek jako materiału powtórkowego i sprawdzającego. Program daje również możliwość wyeksportowania wyników zadań rozwiązanych przez poszczególnych użytkowników do pliku tekstowego oraz ich późniejsze sprawdzenie i porównanie.

33,90 zł
Powiadomienie
56
L'Italiano con le parole crociate 2 książka + CD-ROM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L'Italiano con le parole crociate 2 książka + CD-ROM
Niedostępny
Brak

Książka służąca do poznawania słówek włoskich z różnych kategorii tematycznych i dziedzin życia. Poziom średnio zaawansowany - Intermedio Książka zawiera czternaście rozdziałów, z których każdy rozpoczyna się od prezentacji obrazkowej dwudziestu wybranych słówek. Słówka te należy następnie wykorzystać w pięciu różnych krzyżówkach. Ta klasyczna seria została wzbogacona o multimedialny CD-ROM, który umożliwia pracę z krzyżówkami na ekranie komputera bądź przy użyciu tablicy interaktywnej. Multimedialne oprogramowanie pozwala na odsłuchanie wymowy każdego ze słówek, a także na swobodną pracę w grupie oraz wykorzystanie krzyżówek jako materiału powtórkowego i sprawdzającego. Program daje również możliwość wyeksportowania wyników zadań rozwiązanych przez poszczególnych użytkowników do pliku tekstowego oraz ich późniejsze sprawdzenie i porównanie.

33,90 zł
Powiadomienie
57
LA The Pickwick Papers ksaizka +CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
30,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

58
LA Act II: Murder! książka + CD audio B1.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
30,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

59
LA The Final Problem and Other Stories ksiażka + Audio-CD Step 3 B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
30,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

60
LA Alien alert in Seattle ksiazka +CD A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LA Alien alert in Seattle ksiazka +CD A2
Dostępny
2 szt.

There has been a UFO sighting in the Cascade mountains near Seattle, Washington, and everyone is excited. But no one believes there could possibly be an alien in town, until Karen, Barbara and Walter notice that one of the teachers at their high school is behaving very strangely. Karen and her friends start investigating on their own and are very surprised by what they discover... Dossiers: Introduction to Seattle, The solar system, UFOs, American teenagers and High School

31,90 zł
30,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

61
LA The House of the Seven Gables książka + CD B2.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
30,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

62
Punkt Kl. 6 podręcznik z ćwiczeniami +CD - 2014 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
61,60 zł
54,82 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,78 zł

63
Hotellerie-restauration.com podręcznik + DVD 2edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
132,30 zł
119,07 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,23 zł

64
TY BEANIE BOOS Katy koala 36154 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY BEANIE BOOS Katy koala 36154
Ty Inc.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Maskotka Beanie Boos KATY KOALA - koala o wielkości 15cm. Wykonana z miękkiego pluszu o pięknych kolorach i brokatowych oczach. Maskotka idealna do zabawy i przytulania dla każdego dziecka.

27,10 zł
24,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,71 zł

65
Beanie Boos. Panda, 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos. Panda, 15 cm
Ty Inc.
Dostępny
19 szt.

Mały pluszak Beanie Boos – panda. Zabawka wykonana z miękkiego pluszu o pięknych kolorach. Podstawa zabawki została wypełniona groszkami. Maskotka przyjemna w dotyku (dzięki miękkiemu materiałowi, który ją pokrywa). Zawiera podstawowe cechy charakterystyczne zwierzątka, jakie odwzorowuje. Posiada brokatowe tęczówki. Maskotka idealna do zabawy i przytulania dla każdego dziecka.

28,90 zł
26,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

66
TY BEANIE BOOS Gumball różowo-niebieski jednorożec 36313 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY BEANIE BOOS Gumball różowo-niebieski jednorożec 36313
Ty Inc.
Dostępny
2 szt.

Maskotka Beanie Boos różowo - nieskieski jednorożec GUMBALL o wielkości 15 cm. Wykonana z miękkiego pluszu o pięknych kolorach i brokatowych oczach. Maskotka idealna do zabawy i przytulania dla każdego dziecka.

28,90 zł
26,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

67
TY BEANIE BOOS Hope miś modlący się 36245 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY BEANIE BOOS Hope miś modlący się 36245
Ty Inc.
Dostępny
7 szt.

Maskotka Beanie Boos modlący się miś HOPE o wielkości 15 cm. Wykonana z miękkiego pluszu o pięknych kolorach i brokatowych oczach. Maskotka idealna do zabawy i przytulania dla każdego dziecka.

27,10 zł
24,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,71 zł

68
Gniazdo 2(21)/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gniazdo 2(21)/2020
Dostępny
12 szt.

Bardzo nas cieszy, że przypadł Wam do gustu poprzedni numer i z ogromną przyjemnością oddajemy w Wasze ręce kolejny. Rozpoczyna on dwa nowe cykle artykułów: o Babie Jędzy spod pióra Adriana Rokosza i japońskiej religii shinto autorstwa Pauliny Wiśniewskiej. W dziale dla dzieci są teraz dwie bajki, oraz nowe kolorowanki. Wróciła również nieobecna od czterech numerów poezja rodzimowiercza. Planowo ten numer miał być krótszy od poprzedniego... ale jednak nie jest! Zapraszamy do czytania,- Redakcja

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

69
Brzmienie Holokaustu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzmienie Holokaustu
Dostępny
2 szt.

Jak pisze Jacek Leociak: reprezentować to czynić na powrót obecnym. Twórcy sztuki audialnej podejmują próby uobecniania ocalałych i ofiar Szoa, a artystyczne formy dźwiękowe stanowią przestrzeń reprezentacji. Audialne opowieści podejmujące tematykę Zagłady, choć skupione wokół cierpienia i śmierci jednostek oraz całych grup, nierzadko w swej istocie są historią o ocaleniu, stawiają bowiem w swym centrum wspomnienia tych, którzy przetrwali. Specyfika wspomnień Zagłady i z Zagłady, ich fragmentaryczność sprawiają, że praca twórców artystycznych form dźwiękowych skoncentrowana jest niejednokrotnie na rekonstruowaniu losów jednostek i ich rodzin oraz utkaniu opowieści z dostępnych i odnalezionych wspomnień, śladów, dokumentów. Dyskurs holocaustowy zapośredniczony przez medium audialne nie jest jednorodny, ale rozprzestrzeniony wskutek dyspersji zagarniającej coraz to nowe obszary budowania opowieści o Szoa. Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja wzbogaci wiedzę o Zagładzie, a także wiedzę radioznawczą, wypełniając lukę w literaturze przedmiotu, w której ta tematyka nie była dotąd podejmowana.AutorkiPraca pionierska w odniesieniu do zamysłu fuzji tematu traumy z techniką medium radiowego. W polskich badaniach pierwsza, choć oczywiście zainteresowanie szeroko pojmowaną literaturą w radiu nie jest nowe. Ze wszech miar warta publikacji, także dla poszerzenia dyskusji o zasadności badania aspektu artystycznego w odniesieniu do szczególnie wrażliwego dokumentu życia, jakim jest sytuacja graniczna tu Zagłada.Z recenzji prof. dr hab. Violetty Wejs-Milewskiej

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

70
Rozmowy z Aniołem w czasach zarazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z Aniołem w czasach zarazy
Dostępny
7 szt.

Na Dole objawił się jako najzwyczajniejszy człowiek, w lekko wytartych jeansach i vance'ach. Jedynie skrzydła świadczyły o tym, że zwyczajnym człowiekiem nie jest.Przepraszałem go za fatygę, za, w końcu idiotyczną prośbę o pomoc w sprawach do których im daleko. Ale nie chciał wcale słuchać, mówił tylko, że jest szczęśliwy, bo opiekuje się moją duszą, a od tylu wcieleń wcale go nie potrzebuję. W Niebie wielkie święto, a jest na stronach wszystkich niebieskich (niebiańskich?) gazet, bo od dawna nikt nie schodził na Dół inaczej jak z polecenia Szefa. A tu: wołają go!Wyżaliłem się, słuchał serdecznie i obiecał pomoc. Nie był jednak całkiem bezinteresowny, choć zarzekał się, że to tylko jego sugestia, nie zaś transakcja wiązana. Prosił mianowicie, kiedy już jestem w tym wcieleniu przy piórze, żebym napisał o ich tam, na Górze, samotności. O tym, że wszyscy o Nich zapomnieli, że nikt ich nie przywołuje, nie prosi o pomoc. A przecież od tego są i to jest ich praca. Że mają tyle pomysłów i dobrych rad, i że mogą przeprowadzić przez niemal wszystkie kataklizmy życia.- Napiszesz o tym? zapytał z nadzieją.Obiecałem i stąd te z Aniołem rozmowy.

45,60 zł
32,83 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,77 zł

71
Skarby Tarota. Primavera Tarot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby Tarota. Primavera Tarot
Dostępny
3 szt.

Cechą charakterystyczną talii Primavera Tarot jest ciepła, żywa kolorystyka, wyrazista symbolika i piękne opracowanie graficzne w stylu secesji. Inspiruje do głębokiego wglądu zarówno w psychikę osoby, której się wróży, jak i w jej przyszłość. Spełnia warunki talii uniwersalnej, nadającej się do analizy wszelkich problemów i pytań.Podczas interpretacji rozkładów układanych tą talią należy zwrócić szczególną uwagę na kolorystykę, która odgrywa w niej bardzo dużą rolę oraz pełni funkcję wyjątkowo ważnego i nośnego symbolu.

29,50 zł
21,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,26 zł

72
Magiczne jedzenie, czyli strawa dla Ciała i dla.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne jedzenie, czyli strawa dla Ciała i dla..
Dostępny
6 szt.

W tej książce Czytelnik znajdzie odpowiedzi na poniższe pytania, jak też na wiele innych.Dlaczego Rzymianie uważali jajo za miniaturkę wszechświata?W jaki sposób ziemniaki ocaliły Europejczyków od plagi głodu?Czemu Parys wręczył jabłko najpiękniejszej, według niego, bogini?Jak to się dzieje, że chleb w różnych postaciach stał się podstawowym pożywieniem człowieka w różnych kulturach na Ziemi?Co jadły czarownice na swoich sabatach?To droga, po przebyciu której Czytelnik inaczej spojrzy na swój talerz.

30,60 zł
22,03 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,57 zł

73
Syberiada Polska booklet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syberiada Polska booklet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.04

Wydane w wersji z książeczką zawierającą informacje o filmie.Jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem opowiada przejmującą historię Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Pierwszy europejski film fabularny zrealizowany w majestatycznych i surowych syberyjskich warunkach.Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego żony (Urszula Grabowska) i dzieci, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. Ich jedyną bronią są miłość, odwaga i nadziejaSyberiada polska" to powrót Janusza Zaorskiego do kina historycznego, które przyniosło mu największe sukcesy międzynarodowe (Srebrny Niedźwiedź MFF w Berlinie za Matkę Królów, Grand Prix MFF w Locarno za Jezioro Bodeńskie).W obsadzie spotkali się znakomici aktorzy kilku generacji. Między innymi: Adam Woronowicz (Popiełuszko. Wolność jest w nas), Jan Peszek (Pożegnanie jesieni), Sonia Bohosiewicz (Obława), Urszula Grabowska (Joanna) oraz Natalia Rybicka (Chrzest). Wspierają ich aktorzy ukraińscy - między innymi znany z produkcji Petera Weira Niepokonani Igor Gniezdilow, a także Andrii Zhurba i Valeria Guliaewa.Autorem imponujących dekoracji jest wybitny scenograf Janusz Sosnowski (Przesłuchanie), który w skali 1:1 zrekonstruował syberyjski obóz Kalucze. Muzykę skomponował Krzesimir Dębski (Ogniem i mieczem).

10,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

74
Dyskusyjne zagadnienia współ. pol. Fleksja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyskusyjne zagadnienia współ. pol. Fleksja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.30

Opracowanie stanowi kontynuację publikacji Język na miarę (2004) i jest efektem rozmaitych działań autora podejmowanych w zakresie poradnictwa językowego. Artykuły hasłowe inspirowane były pytaniami i dociekaniami dziennikarzy, naukowców, pracowników różnych instytucji, księży, nauczycieli, uczniów, studentów itp. () W niniejszym tomie omówiono wybrane kwestie z zakresu szeroko rozumianej gramatyki fleksji oraz składni języka polskiego, także stojącego na obrzeżach lub nawet poza tym działem słowotwórstwa.

45,00 zł
33,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

75
Zastosowanie terapii roślinnej w leczeniu koronawirusa Sars-CoV-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zastosowanie terapii roślinnej w leczeniu koronawirusa Sars-CoV-2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Koronawirus SARS-CoV2 to nowy patogen, którego nieraz porównuje się do bakterii wywołującej boreliozę. Jest podobnie przebiegły i nie zawsze od razu ujawnia skutki swojej aktywności. Może wydawać się bezobjawowy, ale czynić szkody w organizmie. I to nie tylko w układzie oddechowym, ale wszędzie tam gdzie komórki posiadają receptory ACE2. Dzięki nim może łatwiej przedostawać się do ich wnętrza. Sprawę komplikuje fakt, że komórki z tymi receptorami są niemal w całym organizmie, stąd informacje o zaatakowanym sercu, nerkach, wątrobie, jelitach czy układzie nerwowym itd. To opracowanie jest o tyle wartościowe, że nie zajmuje się całą otoczką związaną z polityką, WHO, Billem Gates'em, jakością przeprowadzanych testów czy zasadnością noszenia maseczek. Jest wartościowym kompendium, które powstało na bazie aktualnych obserwacji lekarzy, analiz naukowych (blisko 140 źródeł wymienionych w bibliografii) oraz wieloletnich doświadczeń autora w stosowaniu roślin przeciwko różnym lekoopornym patogenom. Opisuje w szczegółach zachowania profilaktyczne, zastosowanie leków roślinnych w przypadku czynnej infekcji (dokładne protokoły razem z dawkowaniem) oraz postępowanie w razie wystąpienia zespołu pokoronawirusowego. Bezcenna wiedza dla każdego!

32,00 zł
25,60 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

76
Kalendarz 2021 Jednodzielny mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2021 Jednodzielny mix
Niedostępny
Brak

Mix wzorów. Towar wywylany loswo.Kalendarz ścienny 2021, jednodzielny, mix wzorówkalendarz ścienny, jednodzielny z główką płaskąwymiary: 31 x 48 cmukład miesięczny z poprzednim i następnym miesiącemposiada numerację tygodni, imieninynazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckimkalendaria do zrywaniaopaska z okienkiemdoskonały do biura i dla firm

11,99 zł
Powiadomienie
77
Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Część 2. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Częś...
Dostępny
200 szt.

Technologia informacyjna i informatyka to dziedziny, których wykorzystanie i dostępność stale rosną, a tempo zachodzących w nich zmian jest nieporównywalne z rozwojem innych dyscyplin. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i urządzeniami peryferyjnymi oraz znajomość obsługi pakietów biurowych są obowiązkowe na rynku pracy. Wkrótce każdy z nas będzie musiał legitymować się wiedzą z zakresu programowania oraz gromadzenia, analizowania i prezentowania danych pochodzących z różnych źródeł. Rolą szkoły, a w szczególności nauczyciela przedmiotu, jest zaznajomienie uczniów z tą wiedzą w stopniu, który umożliwi im samodzielne zgłębianie tematu. Informatyka w szkole ponadpodstawowej na poziomie podstawowym: • jest przedmiotem obowiązkowym prowadzonym we wszystkich klasach, • nie jest przedmiotem maturalnym, • stanowi podstawę do nauczania informatyki na poziomie rozszerzonym. Dzięki pracy z książką Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 2 poszerzysz swoje umiejętności programowania w języku Python. Poznasz proste algorytmy liczbowe i tekstowe oraz nauczysz się je stosować. Opanujesz podstawy kryptografii i kryptoanalizy. Sporą część podręcznika zajmują zagadnienia związane z bazami danych. Dowiesz się, jak gromadzić dane pochodzące z różnych źródeł w tabeli arkusza kalkulacyjnego. Z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi będziesz przygotowywać dokumenty seryjne, tworzyć tabele i wykresy przestawne. Przygotujesz formularze, kwerendy i raporty w relacyjnej bazie danych. W skład kompletnego pakietu edukacyjnego dla szkoły ponadpodstawowej wchodzą także podręczniki: • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 1, • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 2, • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony. Część 1, • Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony. Część 2. Podręczniki z serii „Informatyka Europejczyka” ułatwią uczniom zdobywanie wiedzy i umiejętności podczas wykonywania ćwiczeń praktycznych, a nauczycielom ― przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Wciśnij Enter i do dzieła!

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

78
Umysł rozstrojony. Próby o trylogii księżycowej Jerzego Żuławskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umysł rozstrojony. Próby o trylogii księżycowej Jerzego Żuławskiego
Dostępny
5 szt.

Czego nas nauczyła wyprawa na Księżyc, w którą zabrał nas Żuławski? Nie wracając do poszczególnych miejsc lektury, zapytajmy, czy dałoby się znaleźć ich wspólny mianownik, punkt solarny, będący mocnym źródłem energii. Zaryzykujmy: węzłem, który splata wiele nici trylogii, jest życie uwolnione od przewodnictwa, którego doświadczeniem źródłowym jest brak i utrata, życie na skrajnym horyzoncie oczekiwań i nadziei, i zawsze bliskie katastrofy. To wizja egzystencji zawieszonej nad przepaścią. Trylogia Żuławskiego jest więc tekstem stoickim: uczy, jak Montaigne, że prawdziwym powołaniem człowieka myślącego jest nauka umierania. Doświadczenie rozbitka jest doświadczeniem par excellence nowoczesnym. Brzegi znanego dotychczas świata okazują się niebezpieczne, a praktykowane na nich modele i style przeżycia okazują się niewystarczające i zawodne. Tadeusz Sławek – fascynująca eseistyczna wyprawa do świata wykreowanego w trzech powieściach fantastyczno-filozoficznych Jerzego Żuławskiego; świata, który od dawna zasługiwał na naszą uwagę. Na wskroś współczesna interpretacja cyklu powieściowego młodopolskiego pisarza, którego cechowała rozległa wiedza, erudycja i radykalny pesymizm, gdy chodzi o możliwości gatunku ludzkiego i losy całej cywilizacji. Jeżeli powracać do klasycznych dzieł polskiej prozy i przypominać je dzisiaj to właśnie w taki sposób, który łączy doskonałą znajomość kontekstu historycznoliterackiego i myśli filozoficznej epoki z nowym, śmiałym i subiektywnym sposobem czytania – z recenzji prof. dr hab. Anny Czabanowskiej-Wróbel.

44,90 zł
38,61 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

79
Przestrzeń środka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przestrzeń środka
Dostępny
18 szt.

Jeleniogórska wystawa Przestrzeń środka w Otwartej Papierni jest efektem zaproszenia skierowanego przez dr. hab. Tomasza Wendlanda profesora Akademii Sztuki w Szczecinie, dyrektora artystycznego Mediations Biennale Polska do twórców z Polski, Hiszpanii, Niemiec i Tajwanu. Wystawa w obecnym kształcie powstała z inicjatywy dr. hab. Jacka Joostberensa, profesora SWPS autora idei, tytułu i tematu pokazu, sformułowanego w sposób nienarzucający ograniczeń ani określonych kontekstów. ()Za wystawą stoi paradoksalna i być może dlatego kusząca idea: środka, który jest przestrzenią. Czternaście różnych praktyk artystycznych składa się na wspólną narrację zbudowaną swobodnie wokół tego tematu. To narracja o sporej różnorodności ze względu na wielość perspektyw, odmienne media i formy wypowiedzi oraz interdyscyplinarne zaplecze twórców, którzy nierzadko obecność w świecie sztuki łączą z doświadczeniem w świecie nauki nauk społecznych, filozofii, paleontologii i geologii czy praktyką projektową.dr Małgorzata Jabłońska, kuratorka wystawy

50,00 zł
37,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

80
The best - Nie liczę godzin i lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The best - Nie liczę godzin i lat
Andrzej Rybiński, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
9 szt.

Wszyscy lubimy rzeczy, które są The Best, czyli najlepsze z najlepszych, wyjątkowe. Ta zasada dotyczy wszystkich aspektów życia, a kiedy myślimy o muzyce, to jest to już całkowicie oczywiste, że chcemy słuchać największych przebojów ulubionych wykonawców. Starannie wyselekcjonowane płyty z tej serii to największe hity a każdy album to kilkanaście dobrze znanych kompozycji, które na trwałe zapisały się w historii polskiej muzyki. W tym przypadku są to słynne utwory w wykonaniu Andrzeja Rybińskiego. Wśród nich znalazł się m.in. wielki hit Nie liczę godzin i lat, a także tak słynne utwory jak Znajdę Cię, Gołębie serce, Sen o życiu, Pytania do księżyca i Pocieszanka.

25,90 zł
24,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

81
Tilt (reedycja 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tilt (reedycja 2020)
Tilt, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
3 szt.

Reedycja debiutanckiej i od razu przełomowej płyty zespołu Tilt, która oryginalnie ukazała się w 1988 r. Na albumie znalazły się m.in. jeden z największych utworów grupy, czyli Mówię Ci, że, Runął już ostatni mur oraz Rzeka miłości, morze radości, ocean szczęścia. Odświeżeniem tego kultowego albumu zajął się label MEGA CZAD.

35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

82
Puzzle 1000 Świąteczna zabawa G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Świąteczna zabawa G3
Gibsons
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.02

Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?: Puzzle wytwarzane są w Wielkiej Brytanii i Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.

69,00 zł
62,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

83
Neuroshima: Aurora: Przebudzenie Moloha PORTAL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuroshima: Aurora: Przebudzenie Moloha PORTAL
Portal Games
Dostępny
24 szt.

Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa NEUROSHIMA: LAST AURORACo nowego w dodatku?Szalony wyścig do odpływającego lodołamacza trwa. Moloch jednak czuwa i nie pozwoli Ci się wymknąć z pułapki. Rozszerzenie "Przebudzenie Molocha" uatrakcyjnia rozgrywki wprowadzając nowe karty oraz mechaniki.Baterie jądrowe - będą aktywować unikatowe zdolności nowych kart konwoju.Mechanika ALARMu - będzie monitorować Twoja aktywność, sprawdzając czy niefortunnie nie zwróciłeś na siebie uwagi zwiadowców Molocha.Automatyczne wieżyczki - nowe zagrożenie, z którym przyjdzie Ci się zmierzyć na trasie.Androidy - nowe rodzaj Ocalonych

120,00 zł
102,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 18,00 zł

84
Last Minute. Prawo pracy 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Minute. Prawo pracy 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Stan prawny 30 września 2020. Egzamin z prawa pracy i jak go zdać w pierwszym terminie. • Lubisz wyzwania, ale nie chcesz, aby egzamin z prawa pracy był dla ciebie niczym skok na bungee? • Wolisz sięgnąć po solidnie podaną dawkę wiedzy w formie jednej zwartej publikacji, niż wertować w popłochu dziesiątki innych opracowań? Świetnie trafiłeś: mamy dla ciebie rozwiązanie na skuteczną i szybką powtórkę przed egzaminem. Przekonaj się co do zalet naszej formuły All Inclusive: w książce znajdziesz wszystkie zagadnienia, które mogą się pojawić na egzaminie, przedstawione za pomocą prostego języka i z wykorzystaniem wielu tabeli oraz diagramów. Kompendium wiedzy z prawa pracy nie daj się zaskoczyć na egzaminie. Oprócz kompletnego opisu zagadnień przepisów objętych egzaminem autorzy Michał Barański i Urszula Torbus zawarli w książce wiele dodatkowych elementów ułatwiających zapamiętywanie informacji i poszerzających wiedzę, takich jak przykłady z życia związane z zastosowaniem konkretnych przepisów czy fragmenty wyroków. Poza opisem zagadnień zawartych w Kodeksie pracy w książce znalazły się także przepisy z ustawy o związkach zawodowych, o organizacjach pracodawców i o rozwiązywaniu sporów zbiorowych. Książka sprawi, że: • wszystkie niezbędne informacje z prawa pracy będziesz miał w jednym miejscu, • szybko przygotujesz się do egzaminu i zrozumiesz nawet to, z czym kiedyś miałeś problemy, • przekonasz się co do skuteczności różnych rozwiązań graficznych i zobaczysz, jak łatwo wiadomości zapadają dzięki nim w pamięć, • po egzaminie zdanym w pierwszym terminie będziesz miał długie wakacje. Wydanie 3 skryptu oprócz uwzględnienia ostatnich zmian wprowadzonych do kodeksu pracy dodatkowo nawiązuje do prawodawstwa powstałego w okresie pandemii COVID-19, w szczególności regulacji wynikającej z ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r., poz. 374 ze zm.).

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

85
Kim on jest? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kim on jest?
Kangur
Dostępny
62 szt.

Kim on jest? Hydraulikiem, rekinem, a może królem? Czy to jest kobieta? Czy to zwierzę ma ogon? Czy to coś bywa u nas w domu? Czy może chodzi o kraj lub znaną postać? Wspaniała rozrywka oparta na wyobraźni, sprycie i zgadywaniu. W grze znajdziecie wiele ciekawych haseł. Bawcie się dobrze, zadawajcie wesołe pytania, aby dowiedzieć się kim jest ta osoba.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

86
Puzzle 22x30-70 B. Narodzenie na całym świecie G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 22x30-70 B. Narodzenie na całym świecie G3
Gibsons
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?: Puzzle wytwarzane są w Wielkiej Brytanii i Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.Puzzle układają się w kalendarz adwentowy

149,00 zł
134,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

87
Puzzle 200 Magiczne święta G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 Magiczne święta G3
Gibsons
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.08

Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?: Puzzle wytwarzane są w Wielkiej Brytanii i Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

88
Puzzle 200 Kolorowe bombki G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 Kolorowe bombki G3
Gibsons
Dostępny
4 szt.

Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?: Puzzle wytwarzane są w Wielkiej Brytanii i Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

89
Puzzle 60 elementów. Pomagamy zwierzętom + 2 figurki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Pomagamy zwierzętom + 2 figurki
Schleich, 60
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym. Wszystkie figurki marki Schleich są zaprojektowane oraz wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Będą dla Twojego dziecka niezwykłym prezentem i towarzyszem zabaw przez wiele lat. Prawdziwa przyjemność - nie tylko dla maluchów!

40,00 zł
37,20 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,80 zł

90
Puzzle 1000 Spotkanie ze Świętym Mikołajem G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Spotkanie ze Świętym Mikołajem G3
Gibsons
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.20

Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?: Puzzle wytwarzane są w Wielkiej Brytanii i Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.

89,00 zł
80,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

91
Puzzle 500 Słowne skojarzenia G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 Słowne skojarzenia G3
Gibsons
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.23

Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?: Puzzle wytwarzane są w Wielkiej Brytanii i Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.

55,00 zł
49,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

92
Puzzle 1000 Świateczny chór G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Świateczny chór G3
Gibsons
Dostępny
6 szt.

Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?: Puzzle wytwarzane są w Wielkiej Brytanii i Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.

75,00 zł
67,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

93
Mulina 8mm dwukolorowa 10 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mulina 8mm dwukolorowa 10 kolorów
Titanum
Dostępny
9 szt.

Mulina w zestawie 10 motków dwukolorowych. Każdy motek o długości 8 m . Wykorzystywana przede wszystkim do haftowania, ale także do innych robótek ręcznych, m.in. wykańczania zakładek do książek, albumów, kartek okolicznościowych oraz ręcznie wykonywanej biżuterii, np. wyplatania bransoletek.

10,99 zł
94
Teczka A4 Meowise - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 Meowise
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.27

Teczka A4 marki Narcissus z trwałym,kolorowym nadrukiem -niezastąpiona do przechowywaniai przenoszenia dokumentów,prac artystycznych itp.Specyfikacja:- wykonana z trwałej tektury- lakierowana okładka- zamykana na gumkę w dopasowanym kolorze- w środku 3 zakładki zabezpieczające dokumenty przed wypadaniem- wymiary 32 cm x 25,5 cm- grzbiet regulowany do 2 cm

5,80 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 0,81 zł

95
Puzzle 500 Tajemniczy ogród G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 Tajemniczy ogród G3
Gibsons
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

Gibsons to rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli i gier planszowych. Założona w Londynie w 1919 roku, dostarcza rozrywkę pokoleniom od ponad 100 lat, a ich motywem przewodnim jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto wybrać puzzle marki Gibsons?: Puzzle wytwarzane są w Wielkiej Brytanii i Europie, a do ich produkcji używany jest karton o najwyższej gramaturze na rynku. Współpraca z całą rzeszą utalentowanych artystów pozwala stworzyć nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Puzzle marki Gibsons są przyjazne dla planety. Wykonane są w 100% z tektury pochodzącej z recyklingu i zabezpieczone zakładkami, a nie folią termokurczliwą, aby zmniejszyć ilość plastiku jednorazowego użytku. Pudełko ma błyszczącą powłokę dla dodatkowej ochrony, ale dzięki temu zyskało także nowy, świeży wygląd.

55,00 zł
49,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

96
Teczka A4 Cotton - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 Cotton
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Teczka A4 marki Narcissus z trwałym,kolorowym nadrukiem -niezastąpiona do przechowywaniai przenoszenia dokumentów,prac artystycznych itp.Specyfikacja:- wykonana z trwałej tektury- lakierowana okładka- zamykana na gumkę w dopasowanym kolorze- w środku 3 zakładki zabezpieczające dokumenty przed wypadaniem- wymiary 32 cm x 25,5 cm- grzbiet regulowany do 2 cm

5,80 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 0,81 zł

97
Teczka A4. Overgrown - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4. Overgrown
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

Teczka A4 marki Narcissus z trwałym, kolorowym nadrukiem Overgrown – niezastąpiona do przechowywania i przenoszenia dokumentów, prac artystycznych itp. Cechy produktu: • wykonana z trwałej tektury, • lakierowana okładka, • zamykana na czarną gumkę, • w środku 3 zakładki zabezpieczające dokumenty przed wypadaniem, • grzbiet regulowany do 2.0 cm. Wymiary: 32.0 x 25.5 cm

5,80 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 0,81 zł

98
Teczka A4 Feathers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 Feathers
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Teczka A4 marki Narcissus z trwałym,kolorowym nadrukiem -niezastąpiona do przechowywaniai przenoszenia dokumentów,prac artystycznych itp.Specyfikacja:- wykonana z trwałej tektury- lakierowana okładka- zamykana na gumkę w dopasowanym kolorze- w środku 3 zakładki zabezpieczające dokumenty przed wypadaniem- wymiary 32 cm x 25,5 cm- grzbiet regulowany do 2 cm

5,80 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 0,81 zł

99
Teczka A4 Swing Away - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 Swing Away
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

Teczka A4 marki Narcissus z trwałym,kolorowym nadrukiem -niezastąpiona do przechowywaniai przenoszenia dokumentów,prac artystycznych itp.Specyfikacja:- wykonana z trwałej tektury- lakierowana okładka- zamykana na gumkę w dopasowanym kolorze- w środku 3 zakładki zabezpieczające dokumenty przed wypadaniem- wymiary 32 cm x 25,5 cm- grzbiet regulowany do 2 cm

5,80 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 0,81 zł

100
Teczka A4 Pea Pods - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 Pea Pods
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.01

Teczka A4 marki Narcissus z trwałym,kolorowym nadrukiem -niezastąpiona do przechowywaniai przenoszenia dokumentów,prac artystycznych itp.Specyfikacja:- wykonana z trwałej tektury- lakierowana okładka- zamykana na gumkę w dopasowanym kolorze- w środku 3 zakładki zabezpieczające dokumenty przed wypadaniem- wymiary 32 cm x 25,5 cm- grzbiet regulowany do 2 cm

5,80 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 0,81 zł

Wróć do góry