hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.10.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 31 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Avatar, DVD (James Cameron ), na drugim Zakreślacze pastelowe 6 kolorów KIDEA (Derform). Kolejny produkt to Długopis zapachowy 8 kolorów DERFORM (Derform) oraz Nauka i zabawa. Dzwięki. Zeszyt ćwiczeń (praca zbiorowa).
1
Avatar, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avatar, DVD
James Cameron , 2020
Dostępny307 szt.

Powrót na Pandorę. Bohater, który wcale nie chce nim być. Niezwykła wyprawa. Wielka przygoda. Wybór pomiędzy życiem, które zostawił a niezwykłym nowym światem, który poznaje i uczy się nazywać swoim domem. Oto „Avatar” Jamesa Camerona – najwspanialszy przygodowy film wszech czasów.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

16 osób kupiło
2
Zakreślacze pastelowe 6 kolorów KIDEA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacze pastelowe 6 kolorów KIDEA
Derform
Dostępny193 szt.

Zestaw 6 zakreślaczy w wyjątkowych pastelowych kolorach (fioletowy, różowy, pomarańczowy, żółty, zielony i niebieski). Najmodniejsze w tym sezonie pastelowe odcienie doskonale posłużą w oznaczaniu ważnych informacji i sprawią, że notatki staną się bardziej przejrzyste i czytelne. Zakreślacze idealnie sprawdzą się w szkole oraz podczas nauki do egzaminów.

16,99 zł
12 osób kupiło
3
Długopis zapachowy 8 kolorów DERFORM - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zapachowy 8 kolorów DERFORM
Derform
Dostępny147 szt.

Długopis zapachowy z wkładami w ośmiu intensywnych kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym, czerwonym, fioletowym. Jego dodatkowym atutem są słodkie, przyjemne zapachy każdego z kolorów, które uatrakcyjniają produkt i sprawiają, że dzieci chętniej po niego sięgają. Jego precyzyjna końcówka ułatwia pisanie oraz dokładne wyróżnienie odpowiednich fragmentów tekstu. Funkcja 8 w 1 sprawia, że jest on niezbędny w piórniku każdego dziecka.

9,99 zł
10 osób kupiło
4
Nauka i zabawa. Dzwięki. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nauka i zabawa. Dzwięki. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny1 szt.

To krótkie teksty zawierające wyrazy dźwiękonaśladowcze. Dzieci mogą je poćwiczyć, uzupełniając nimi zdania i

9,50 zł
5,99 zł

Rabat 36,9%
oszczędzasz 3,51 zł

9 osób kupiło
5
Kredki do twarzy 12 kolorów wykręcane KIDEA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki do twarzy 12 kolorów wykręcane KIDEA
Derform
Dostępny9 szt.

Kredki do twarzy w dwunastu wyrazistych kolorach, które dzięki swojej miękkości doskonale sprawdzają się w precyzyjnym rysowaniu kreatywnych rysunków na skórze. Ich wygodny mechanizm wykręcania dodatkowo uatrakcyjnia produkt i pozwala na wygodne korzystanie. Kredki są bezpieczne w użytkowaniu, co potwierdzają przeprowadzone testy dermatologiczne. Posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu idealnie pasują do rączki każdego dziecka.

18,99 zł
10 osób kupiło
6
Akumulatorki Green Cell AAA HR03 800 mAh (2 sztuki) - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akumulatorki Green Cell AAA HR03 800 mAh (2 sztuki)
Green Cell, AAA
Dostępny32 szt.

Green Cell Akumulator AAA HR03 800 mAh Cechy produktu: • Oryginalny akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy AAA firmy Green Cell o pojemności 800 mAh i napięciu 1.2 V. • Akumulatory AAA Green Cell zachowują wysoką wydajność przez długi czas, są zdolne do działania w szerokim zakresie temperatur od -20 do 60 °C. • Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i zaawansowanej technologii produkcji korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne dla ciebie i twoich urządzeń. • Akumulatory Green Cell są kompatybilne ze wszystkimi ładowarkami przeznaczonymi do ładowania akumulatorów AAA. Parametry techniczne: • napięcie: 1.2 V, • typ: Ni-MH, • pojemność: 800 mAh, • rodzaj baterii: AAA, • temperatura pracy: od -20 do 60 °C. Producent: Green Cell

10,99 zł
8 osób kupiło
7
Długopisy pastelowe 6 kolorów DERFORM - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy pastelowe 6 kolorów DERFORM
Derform
Dostępny40 szt.

Długopisy w 6 wyjątkowych, pastelowych kolorach (niebieski, fioletowy, różowy, pomarańczowy, żółty i zielony). Są szybko schnące i nietoksyczne.

8,99 zł
6 osób kupiło
8
Modelowanie form odzieży damskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelowanie form odzieży damskiej
Dostępny79 szt.

Publikacja ma charakter przewodnika na temat tego, jak poznać i zastosować sztukę rysowania konstrukcji oraz modelowania form odzieży damskiej. Książka wyjaśnia podstawowe pojęcia przydatne przy zdejmowaniu pomiarów, konstruowaniu i modelowaniu form odzieży na dolną i górną część ciała. Przedstawia konkretne opisy konstrukcji i kolejność czynności w trakcie modelowania różnych form odzieży. Prezentuje metodę standardu konstrukcji odzieży damskiej. Radzi, jak ukryć wady figury. Ponadto zawiera tabele wymiarów kobiet i tabele wielkości dodatków konstrukcyjnych.

54,00 zł
49,68 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,32 zł

5 osób kupiło
9
Kredki trójkątne 24 kolory KIDEA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki trójkątne 24 kolory KIDEA
Derform
Dostępny59 szt.

Zestaw 24 kredek wysokiej jakości, w zachwycających pastelowych odcieniach. Kolory pastelowe to hit sezonu, który pokocha każdy mały artysta! Kredki są miękkie, znakomicie kryją, a ich szeroka gama kolorystyczna pozwala na tworzenie niezwykłych rysunków. Dodatkowo w zestawie znajduje się 6 kolorów metalicznych. Stanowią doskonały pomysł na prezent, dzięki eleganckiemu, metalowemu pudełku oraz wyjątkowym odcieniom. Upominek ten wywoła szeroki uśmiech na twarzy każdego dziecka i zachęci do tworzenia kreatywnych prac.

28,00 zł
4 osoby kupiły
10
Rekolekcje ze św. Proboszczem z Ars - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekolekcje ze św. Proboszczem z Ars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Proboszcz z Ars był pokornym kapłanem, bliskim zwykłym ludziom, bohaterem swoich czasów, a przy tym prekursorem reform społecznych, stróżem granic, bratem dla bliźnich, ojcem dla parafian i pielgrzymów. Kontemplował nie tylko oblicze Pana, lecz także twarze swoich braci, penitentów. Dzięki niezwykłej intuicji dostrzegał na tych twarzach ślady ran zadanych miłości i przejawy żalu za grzechy. Otwierał ludziom drogę do odnowienia relacji z Bogiem i do komunii z Nim. Proboszcz z Ars był nie tylko wrażliwym duszpasterzem i spowiednikiem, ale też człowiekiem spotkania, który składał wizyty duszpasterskie wszystkim parafianom, był miłującym bliźnim, który dzielił się z ubogimi i pielgrzymami wszystkim, co posiadał. Był również prekursorem przemian społecznych, zakładał ochronki i szkoły, walczył o przywrócenie wolnej niedzieli, był prawdziwym orędownikiem i przyjacielem Pana Boga i Jego ludu. Rozważanie życia św. Proboszcza z Ars składa się na cykl piętnastodniowych rekolekcji prowokujących do zgłębiania własnej wiary. Proste przykłady Bożego miłosierdzia, które jest nam ofiarowywane na co dzień, przekonują jak ważne są modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu i pokorne służenie Panu i bliźnim. Do wspólnych rozważań i medytacji inspirowanych wydarzeniami z życia świętego Proboszcza, do swoistych rekolekcji w towarzystwie duszpasterza, który doświadcza radości i trudów wraz z powierzonym mu ludem, zaprasza nas ojciec Partice Chocholski, od 2014 r. proboszcz i rektor sanktuarium w Ars.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
11
Całusy Lenina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Całusy Lenina
Dostępny28 szt.

Czwarta dostępna w tłumaczeniu na język polski książka Yan Lianke nie pozostawia żadnych wątpliwości ? oto mamy kolejne dzieło jednego z najbardziej utalentowanych i bezlitosnych kronikarzy współczesnych Chin. Na pozór mamy do czynienia z komedią, lecz trudno o komedię czarniejszą ? urzędnicy są bez reszty skorumpowani i cierpią na gigantomanię, poddana ich władzy społeczność kalek - brutalna, nieuczciwa i podstępna, a mające przynieść wszystkim dostatek mauzoleum Lenina ? absurdalnie przeskalowane (położone w zagubionej w górach wiosce, wymiarami odpowiada dokładnie pekińskiemu mauzoleum Mao Zedonga). Gorzki śmiech zamiera równie szybko, jak się rodzi, a wymazywana prawda o historii ? motyw powracający w twórczości Yan Lianke - choć ubrana w niecodzienną formę, nie staje się przez to mniej przejmująca.

55,00 zł
40,70 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,30 zł

3 osoby kupiły
12
Warszawska enklawa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawska enklawa
Dostępny12 szt.

Książka daje wgląd w życie niewielkiej społeczności mieszkającej w wyodrębnionej przestrzeni, która przez dziesiątki lat w zmieniających się warunkach zewnętrznych wytworzyła własny społeczny mikroświat. Rzuca światło na złożoną codzienność, rozmaite strategie i taktyki mieszkańców osiedla przy Torze służewieckim na Wyścigach. I jest to jej największa wartość takich publikacji dotychczas nie było. (...) z pewnością usatysfakcjonuje szerokie grono czytelników z zakresu nauk społecznych i humanistycznych (socjologów, antropologów, historyków), a także miłośników literatury varsavianistycznej oraz grono pasjonatów wyścigów konnych. Może być to również ważna lektura dla studentów” – z recenzji Łukasza Smyrskiego. „Książka jest kompletną, interdyscyplinarną monografią opisującą złożone zjawisko społeczne, jakim jest środowisko Wyścigów. (…) Od pierwszych stron autorka jak gdyby pisała powieść, a nie poważną monografię naukową, uwodzi czytelnika intelektualnie. Nie chodzi tu o warstwę retoryczną tekstu, ale o oryginalność i empiryczne ugruntowanie przedstawianej rzeczywistości. Każdy krok dokłada kolejną warstwę znaczenia, a wnikliwa socjologiczna interpretacja pozwala, by familiaryzacja czytelnika postępowała sukcesywnie. (…) Na polskim gruncie jest to publikacja przełomowa. (…) Stanowi równocześnie wzorcowy przykład dobrze przemyślanych i zrealizowanych badań antropologicznych w przestrzeni miejskiej. Autorka staje się jednym z głównych autorytetów w dziedzinie studiów nad ekologią społeczną przestrzeni enklaw poddanych restrukturyzacji” – z recenzji Macieja Witkowskiego. Barbara Bossak-Herbst – socjolożka, badaczka, reżyserka. Pracuje jako adiunkt na Wydziale Socjologii (dawniej w Instytucie Socjologii) Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka książki Antropolis. Współczesny Gdańsk w wymiarze symbolicznym (2009), filmu etnograficznego 450 kilo marzeń oraz artykułów, m.in. na łamach „Journal of Urban Affairs”, „Memory Studies” czy „Space and Culture”.

56,00 zł
39,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,80 zł

3 osoby kupiły
13
Kredki do twarzy 8 kolorów KIDEA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki do twarzy 8 kolorów KIDEA
Derform
Dostępny17 szt.

Kredki do twarzy w ośmiu wyrazistych kolorach, które dzięki swojej miękkiej konsystencji doskonale sprawdzają się w rysowaniu kreatywnych rysunków na skórze. W zestawie znajdują się dwie kredki świecące w ciemności, które nadadzą fenomenalny efekt całości makijażu. Kredki są bezpieczne w użytkowaniu, co potwierdzają przeprowadzone testy dermatologiczne. Posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu idealnie pasują do rączki każdego dziecka.

13,99 zł
3 osoby kupiły
14
Tajemnica szczęścia. Nabożeństwo piętnastu modlitw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica szczęścia. Nabożeństwo piętnastu modlitw
Dostępny65 szt.

Nabożeństwo piętnastu modlitw św. Brygidy TAJEMNICA SZCZĘŚCIA to jeden z najbardziej znanych i najstarszych katolickich modlitewników. Prawdziwy pokarm dla duszy, zwłaszcza na czas Wielkiego Postu. Nowe wydanie charakteryzuje się przejrzystością układu modlitw. Każdej nadano tytuł i podzielono na wyraźne części. Wszystko w tym celu, aby ułatwić bardziej świadome odmawianie poszczególnych modlitw, niemal kroczenie wraz z Jezusem po śladach Jego cierpień i męki.

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
15
Bing. Wielki zestaw edukacyjny - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Wielki zestaw edukacyjny
Lisciani, od 24 miesięcy
Dostępny83 szt.

Przedstawiamy wielki zestaw gier edukacyjnych dla najmłodszych z Bingiem i jego przyjaciółmi znanymi z kreskówki.W opakowaniu znajdują się samokorygujące elementy, puzzle progresywne, ogromna mata z Bingiem, ilustracje do kolorowania oraz pisaki specjalnie przystosowane dla najmłodszych. Ilustracje posiadają kolorowe paski na każdej stronie, które pomogą dziecku w dobraniu odpowiednich kolorów. Mata składa się z 24 samokorygujących elementów – 16 z nich zawiera sylwetki postaci, a 8 środkowych tworzy scenkę znaną z kreskówki. Puzzle progresywne umożliwiają układanie ilustracji o rosnącym stopniu trudności wewnątrz podstawki.

98,70 zł
87,84 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 10,86 zł

2 osoby kupiły
16
Barwa Legionów Polskich 1797-1807 oraz Księstwa.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barwa Legionów Polskich 1797-1807 oraz Księstwa..
Dostępny41 szt.

Album Jana Czopa ,,Barwa Legionów Polskich 1797-1807 oraz Księstwa Warszawskiego 1807-1814" (574 sylwetek żołnierzy) jest drugą częścią z cyklu trzech albumów przedstawiających żołnierza polskiego w okresie stu trzydziestu lat, od początków kształtowania się jego munduru w XVIII wieku po wojnę polsko-rosyjską w 1831 roku, która zamknęła pewien okres wojskowości polskiej. Przepych i fantazja epoki napoleońskiej znalazły wyraz również w mundurach żołnierzy Księstwa Warszawskiego. Mundury te, mimo wpływów francuskich (m.in. dystynkcje oficerów i podoficerów przyjęto wg wzorów francuskich), zachowały polski charakter ukształtowany w ostatnich latach Rzeczypospolitej; czapki z kwadratowym denkiem, kurtki z wyłogami czy rajtuzy z lampasami. W załącznikach do albumu umieszczono wypisy rozkazów z dnia 2 marca 1807 roku oraz kopię Przepisu Ubiorów z 3 września 1810 roku.

79,90 zł
59,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,97 zł

2 osoby kupiły
17
Moulin Rouge, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Moulin Rouge, DVD
Baz Luhrmann , 2020
Dostępny101 szt.

Olśniewająca wizualnie opowieść o miłości, filmowa pochwała prawdy, wolności i piękna. Nicole Kidman lśni najjaśniejszym blaskiem w roli Satine – pięknej kurtyzany i zachwycającej gwiazdy najsłynniejszego i najbardziej skandalizującego nocnego klubu Paryża przełomu wieków – Moulin Rouge. Młody poeta, Christian (Ewan McGregor) opuszcza swój rodzinny dom i przenosi się na Montmartre, gdzie poznaje Henri Toulouse-Lautreca, który wprowadza go w świat paryskiej bohemy. W sławnym kabarecie Moulin Rouge Christian poznaje jego największą gwiazdę – Satine – tancerkę, piosenkarkę i kurtyzanę, w której kochają się wszyscy męscy bywalcy klubu. Satine nie chce być tancerką, marzy, by zostać prawdziwą aktorką. Książę Worcester godzi się sfinansować kosztowną rewię z jej udziałem pod warunkiem, że Satine zostanie jego kochanką. Satine jest natomiast zakochana w Christianie...

26,90 zł
23,13 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,77 zł

2 osoby kupiły
18
Klej brokatowy świecący w ciemności KIDEA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej brokatowy świecący w ciemności KIDEA
Derform
Dostępny111 szt.

Zestaw zawiera niezwykły klej brokatowy świecący w ciemności oraz 6 fantastycznych brokatów w zachwycających kolorach (czerwony, fioletowy, niebieski, zielony, złoty i srebrny). Dzięki brokatowemu kolorowi święcącemu w ciemności twórczość dziecka osiągnie oryginalny i spektakularny efekt. Kleje brokatowe idealnie sprawdzą się w dekorowaniu papieru, ozdób świątecznych oraz kartek okolicznościowych. Duża zawartości brokatu zapewnia intensywny, mieniący efekt. Ergonomiczne opakowanie pozwala w łatwy sposób nałożyć klej w wybrane miejsca i tym samym stworzyć precyzyjne wzory

13,99 zł
2 osoby kupiły
19
Obcy. Ósmy pasażer Nostromo, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy. Ósmy pasażer Nostromo, DVD
Ridley Scott , 2020
Dostępny201 szt.

W pierwszym rozdziale przerażającej sagi „Obcy”, załoga statku kosmicznego Nostromo, zaintrygowana tajemniczymi sygnałami pochodzącymi z opustoszałej, jak się zdawało, planety, odkrywa na miejscu dziwną formę życia. Nie wiedzą, że jedynym jej celem jest całkowita zagłada rodzaju ludzkiego. Jeden po drugim, wszyscy członkowie załogi giną zamordowani przez Obcego. Zostaje tylko Ripley, która doprowadza do wybuchowego finału. Materiały dodatkowe: • dwie wersje filmu: oryginalna wersja kinowa i wersja rozszerzona, • komentarze audio.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

2 osoby kupiły
20
Ładowarka sieciowa ChargeSource 5, 5xUSB 52W z szybkim ładowaniem Ultra Charge i Smart Charge, czarna - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka sieciowa ChargeSource 5, 5xUSB 52W z szybkim ładowaniem Ultr...
Green Cell
Dostępny14 szt.

Ładowarka sieciowa GC ChargeSource 5 wyposażona jest w 5 szybkich portów USB, o całkowitej mocy 52 W – zapanuj nad chaosem kabli i ładowarek. Port USB-A Ultra Charge zapewni nawet do 3.5x szybsze ładowanie dla najnowszych smartfonów iPhone 11 / XS / X / XR czy Samsung Galaxy S20 / S20+ / S10 / S10+ / S10e. Cztery porty USB-A Smart pozwolą na dopasowanie optymalnej prędkości ładowania do każdego podpiętego urządzenia. Cztery porty USB-A Smart pozwolą na dopasowanie optymalnej prędkości ładowania do każdego podpiętego urządzenia.

95,00 zł
2 osoby kupiły
21
Planeta Małp, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta Małp, DVD
Franklin J. Schaffner , 2020
Dostępny101 szt.

W tym znakomitym, legendarnym już filmie science fiction świetne kreacje stworzyli Charlton Heston i Roddy McDowall. Na odległej planecie rozbija się statek kosmiczny dowodzony przez astronautę Taylora (Charlton Heston). Planeta łudząco przypomina Ziemię, ale władają nią niezwykle inteligentne małpy, natomiast prymitywni, sprowadzeni do roli niewolników ludzie, poddawani są różnym badaniom i eksperymentom naukowym. Wkrótce Taylor odkrywa, że znajduje się pośród ofiar, a jego życie leży w rękach pewnego naukowca (McDowall). Nagrodzona Honorowym Oscarem za Nadzwyczajne Osiągnięcia w Dziedzinie Charakteryzacji i nominowana do Nagrody Akademii w dwóch kategoriach (1968 r. Najlepsze Kostiumy i Najlepsza Ścieżka Dźwiękowa) Planeta małp stanowi doskonałą rozrywkę od samego, przykuwającego uwagę początku, aż po zapierające dech zakończenia. Materiały dodatkowe: • dostęp do wybranych scen, • komentarze audio.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
22
Pojutrze, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojutrze, DVD
Roland Emmerich, 2020
Dostępny101 szt.

W Dniu Niepodległości Roland Emmerich przedstawił przerażającą wizję zagrożenia dla całej Ziemi ze strony Obcych. Teraz, w jego naładowanym niesamowitymi efektami specjalnymi filmie „Pojutrze”, wrogiem jest jeszcze bardziej niszczycielska siła – sama natura! Raptowna zmiana klimatu niesie ze sobą katastrofalne skutki dla całej naszej planety. Klimatolog Jack Hall (Dennis Quaid) przewiduje nadejście nowej epoki lodowcowej! Nie spodziewa się jednak, że może się to stać za jego życia. Nagłe i gwałtowne zwroty globalnej pogody sieją spustoszenie w dosłownie każdym zakątku Ziemi; powodują powodzie, gradobicia, tornada i temperatury o monstrualnej, nigdy do tej pory nie notowanej skali. Chcąc uratować miliony istnień, w tym także swojego syna Sama (Jack Gyllenhaal), Jack musi błyskawicznie przekonać Prezydenta Stanów Zjednoczonych o realnym zagrożeniu i konieczności ewakuacji kraju. A czas nieuchronnie ucieka... Materiały dodatkowe: • dostęp do wybranych scen, • komentarze audio twórców, • „Obcy kontra Predator” sceny spoza kadru.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
23
Akumulatorki Green Cell AA HR6 2600 mAh (4 sztuki) - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akumulatorki Green Cell AA HR6 2600 mAh (4 sztuki)
Green Cell, AA
Dostępny45 szt.

Oryginalne akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowy AA firmy Green Cell o pojemności 2600mAh i napięciu 1,2V, zachowują wysoką wydajność przez długi czas, co więcej są zdolne do działania w szerokim zakresie temperatur od -20 do 60 °C. Parametry techniczne: • 2600mAh, • typ: Ni-MH, • napięcie: 1.2V, • ilość ogniw: 4 x AA • temperatura pracy -20 - 60 °C. Producent: Green Cell

42,00 zł
1 osoba kupiła
24
Zapachowy zestaw artystyczny 91 elem. KIDEA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapachowy zestaw artystyczny 91 elem. KIDEA
Derform
Dostępny4 szt.

Funkcjonalny, zapachowy zestaw artystyczny w eleganckiej walizce. Cały komplet posiada, aż 91 niezbędnych elementów. Zestaw zawiera: 12 zapachowych kredek, 12 pisaków, 12 pasteli, 12 kredek woskowych, 24 naklejki, 12 farb akwarelowych, paletę, pędzel, linijkę, gumkę do mazania, temperówkę, klej i ołówek. Dodatkowym atutem jest zapach, który uatrakcyjnia produkty i sprawia, że dzieci chętniej po nie sięgają. Po otwarciu walizki każde dziecko momentalnie zakocha się we wszystkich artykułach jak i w owocowym zapachu. Zestaw ten zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do tworzenia niezwykłych prac plastycznych. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla małego artysty.

44,30 zł
2 osoby kupiły
25
Tajemnica Zielonego Królestwa, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Zielonego Królestwa, DVD
Chris Wedge , 2020
Dostępny301 szt.

Twórcy przebojowej „Epoki lodowcowej” zrealizowali kolejną przezabawną i radosną animowaną przygodę, w której, w wersji oryginalnej, głosów postaciom użyczyły gwiazdy pierwszej wielkości, a wśród nich Amanda Seyfried, Colin Farrell i zdobywca Oscara Christoph Waltz! Nastoletnia Mary Katharine (Seyfried), córka ekscentrycznego profesora Bomby, niespodziewanie trafia do sekretnej, leśnej krainy, która, jak sądziła istnieje jedynie w wyobraźni jej ojca. Dziewczyna, namówiona przez Królową Tarę (Beyoncé Knowles), przyłącza się do Liścian walczących w obronie lasu ze złymi wojownikami; przeżywa niesamowite przygody i pierwsze porywy serca za sprawą dzielnego i przystojnego chłopaka, Noda (Josh Hutcherson). Zapierająca dech animacja, szybkie zwroty akcji i humor Stevena Tylera i Pitbulla sprawiają, że „Tajemnica Zielonego Królestwa” jest cudownym, dynamicznym, filmem, przy którym cała rodzina będzie się świetnie bawić! Materiały dodatkowe: • ptaki, robaki i ślimaki: Odkrywanie lasu, • reportaż o realizacji filmu.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
26
Doświadczanie świata. Eseje o myśli Romana Ingardena - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doświadczanie świata. Eseje o myśli Romana Ingardena
Dostępny37 szt.

Tom jubileuszowy w 50. rocznicę śmierci Romana Ingardena, gromadzący artykuły naukowe i eseje autorstwa wybitnych współczesnych humanistów na temat twórczości wybitnego ?lozofa. Autorzy podejmują re?eksję nad najważniejszymi zagadnieniami z obszaru badań i fascynacji naukowych polskiego myśliciela, m.in. fenomenologii, meta?zyki, estetyki, kultury, sztuki, teorii literatury. Ukazują jego dorobek z perspektywy najnowszych ustaleń badawczych. Publikacja przygotowywana w ramach obchodów Roku Romana Ingardena 2020

45,00 zł
31,95 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,05 zł

1 osoba kupiła
27
Utrzymanie ruchu w przemyśle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Utrzymanie ruchu w przemyśle
Dostępny120 szt.

Przedstawiamy Czytelnikom unikatową, pierwszą na polskim rynku publikację poświęconą utrzymaniu ruchu zakładu przemysłowego, a także informatyce, cyberbezpieczeństwo i diagnostyce eksploatacyjnej w przemyśle. W publikacji Czytelnik krok po kroku będzie mógł prześledzić, jak z niewydolnego zakładu przemysłowego ? bez informatyki czy diagnostyki ? można przy pomocy nowoczesnych narzędzi inżynierskich przygotować dobrze prosperującą firmę. UTRZYMANIE RUCHU W PRZEMYŚLE (?) będzie również świetną pomocą dla studentów (kierunki na przykład: mechatronika, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn), ponieważ w książce wszystkie zagadnienia są podane w sposób możliwie najprostszy, choćby te trudniejsze zagadnienia dotyczące informatyki technicznej w zakładzie przemysłowym powiązanej z diagnostyką, automatyką i metrologią.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

28
Szkoła Trzęsiportków. Magiczny chomik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła Trzęsiportków. Magiczny chomik
Niedostępny
Brak

WSZYSTKO może się zdarzyć w Szkole Trzęsiportków i ZAWSZE wiele się tam dzieje. Czy chomik Makaron potrafi czarować? TAK! Czy Maks jest tak naprawdę robotem? TAK! Czy połknięcie muchy zmieni Ewkę nie do poznania? TAK! Co to wszystko oznacza dla klasy 2b? MNÓSTWO ZABAWY! Trzy szkolne opowiastki, przezabawnie opowiedziane przez Pamelę Butchart, z genialnymi ilustracjami Becki Moor. Będziecie się śmiać tak mocno, że pospadają wam portki!

17,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

29
Masz i pomyśl. Kaseta Magnetofonowa - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,90 zł
30
JS jakiego jeszcze nie znasz Na dobry początek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JS jakiego jeszcze nie znasz Na dobry początek
Dostępny37 szt.

Na dobry początek to pierwsza książka z serii JS, jakiego jeszcze nie znasz, dzięki której zaczniesz swoją przygodę z głębszą znajomością języka JavaScript. Publikacja analizuje JS na wielu warstwach, tworząc ? wraz z pozostałymi książkami z serii ? mapę drogową będącą przewodnikiem w nauce JavaScriptu i rozwoju umiejętności z nim związanych. Jest to pierwszy krok dla każdego programisty, który chce przejść z podstawowej znajomości JS na wyższy poziom. JS, jakiego jeszcze nie znasz to drugie wydanie cieszącej się uznaniem serii książek You Don?t Know JS. Książki z tej serii pomogą Ci wziąć pełną odpowiedzialność za pisany kod, zrozumieć go i programować w sposób czytelny oraz świadomy. Będą Twoim podręcznikiem podczas podróży po świecie JavaScriptu, od aktualnego stanu wiedzy po głębsze jego zrozumienie.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

31
Noa's D'ark. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noa's D'ark. CD
Soulburn, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

59,90 zł
Powiadomienie
32
Noa's D'ark (winyl w kolorze czarnym). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noa's D'ark (winyl w kolorze czarnym). Winyl
Soulburn, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

95,90 zł
33
Infinite Things. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Infinite Things. CD
Faith Paloma, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

42,90 zł
34
Krajobrazy Sinciangu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krajobrazy Sinciangu
Dostępny4 szt.

Wtedy Tajwajku zdał sobie sprawę, jaki jest Niyaz: nienawidzi tylko dobrych ludzi w trzeźwym stanie. Przy trzeźwym umyśle i zdrowych zmysłach pamięta, że złym należy schlebiać, podlizywać się im. Wypijając trochę wódki, zaczyna nienawidzić całą ludzkość, a pijany, przeklina wszystko, na czym świat stoi. Nie można powiedzieć, że Tajwajku nigdy wcześniej nie spotkał takich ludzi. Po pierwszym kontakcie starał się trzymać od nich z daleka dlatego, że rozumiał: dzisiaj on, ze szklanką w ręku patrząc ci w oczy, przeklina innych, dokładnie tak jak wczoraj przeklinał (lub zrobi to jutro) ciebie, tak samo ściskając szklankę i patrząc w oczy innym ludziom. Fragment powieści

61,60 zł
59,14 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,46 zł

35
Pluricentryzm języka niemieckiego w języku prawa karnego Niemiec, Austrii i Szwajcarii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluricentryzm języka niemieckiego w języku prawa karnego Niemiec, Aust...
Dostępny7 szt.

Celem niniejszej monografii jest: § przedstawienie pojęcia pluricentryzmu języka niemieckiego oraz pokazanie różnic między odmianami języka niemieckiego na płaszczyźnie ortograficznej, fonetycznej, gramatycznej, pragmatycznej oraz w szczególności leksykalnej, § ukazanie luk w kodyfikacji tych odmian w słownikach ogólnych i specjalistycznych, § przedstawienie podobieństw i różnic w terminologii Kodeksów karnych Niemiec, Austrii i Szwajcarii, § stworzenie słownika na podstawie analizy Kodeksów karnych Niemiec, Austrii i Szwajcarii ? tłumaczenie odmian niemczyzny na język polski, § ułatwienie pracy tłumaczom języka niemieckiego w kwestii wyboru prawidłowych terminów dla danej odmiany języka w tłumaczeniach dotyczących prawa karnego. Niniejsza publikacja adresowana jest do grona osób zainteresowanych przekładem tekstów specjalistycznych, a więc uczestników szkoleń dla tłumaczy, kandydatów na tłumaczy przysięgłych oraz czynnych tłumaczy zajmujących się w szczególności przekładem terminologii prawniczej, którzy mają styczność z dokumentami z trzech pełnych ośrodków języka niemieckiego ? Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Książka skierowana jest także do osób uczących się języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym, chcących poszerzyć swoją językową wiedzę o różnice w trzech odmianach niemczyzny.

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

36
Michael Tilson Thomas Conducts Ives. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
81,90 zł
37
Deadpool, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deadpool, Blu-ray
Tim Miller, 2016
Dostępny301 szt.

Ze studia, które zrealizowało wszystkie 3 części „Uprowadzonej” pochodzi „Deadpool”, przebojowy film o najseksowniejszym antybohaterze stworzonym przez Marvel Comics: „o mnie! Wejdźcie głęboko i jeszcze głębiej (uwielbiam to) w historię mojego pochodzenia… Takie tam, typowe rzeczy, normalka... Szalony eksperyment, moc błyskawicznego uzdrawiania i gojenia, potworne oszpecenie, czerwony spandex, nieuchronna zemsta. Reżyser Tim Miller (przepłacony moim zdaniem) zebrał doborową obsadę, wśród której znaleźli się Ryan Reynolds (jako ja), Ed Skrein, Morena Baccarin, T. J. Miller i Gina Carano. „Deadpool” to naprawdę odlotowy film, bardziej zakręcony niż flaki wszystkich moich wrogów; akcja goni akcję, bardziej niż podczas balu maturalnego! Napomknę jeszcze, tak na marginesie, że film zawiera sceny przemocy, przekleństwa i nagość... Bo jak inaczej? Jest przecież o mnie!”. Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane/rozszerzone z opcjonalnym komentarzem reżysera, • gagi, • z kart komiksu na ekran… i na ekran, • galeria (szkice koncepcyjne, kostiumy, storyboardy i inne), • materiały promocyjne i masa innych rozrywek, • komentarze audio: Ryan Reynolds i scenarzyści Rhett Reese & Paul Wernick, • komentarze audio: reżyser Tim Miller i współtwórca postaci Deadpoola, rysownik komiksów Rob Liefeld.

36,90 zł
35,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

38
Geneza planety małp, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geneza planety małp, Blu-ray
Rupert Wyatt , 2020
Niedostępny
Brak

Naukowcy prowadzą testy genetyczne na młodym szympansie o imieniu Caesar i są o krok od przełomu w medycynie. Tymczasem największe odkrycie w dziejach ludzkości staje się jednocześnie największym dla niej zagrożeniem. Szympans rozwija inteligencję równą ludzkiej i odczuwa podobne do naszych emocje. Gdy Caesar zdaje sobie sprawę jak źle traktowani są jego pobratymcy, staje na czele rebelii. Dopiero walka zdecyduje, jaki gatunek będzie dominował na całej planecie. Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane, • mitologia małp, • geniusz Andy'ego Serkisa, • nowe pokolenie małp, • analiza sceny finałowej z opcją Picture-In-Picture, • szkice koncepcyjne bohaterów, • komponowanie muzyki, • Patrick Doyle, • efekty specjalne w filmie, • wielkie małpy, • komentarze audio, • zwiastuny.

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

39
Ewolucja planety małp, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewolucja planety małp, Blu-ray
Matt Reeves , 2020
Niedostępny
Brak

W pasjonującym kolejnym rozdziale sagi „Planeta małp” występują Gary Oldman, Andy Serkis, Jason Clarke i Keri Russell. Jest rok 2026, ludzkości grozi wyginięcie na skutek epidemii śmiercionośnego wirusa. Grupa ocalałych śmiałków, szukając nowego źródła energii, trafia w lasach nieopodal San Francisco na grupę wysoko rozwiniętych, inteligentnych małp pod przewodnictwem Caesara (Andy Serkis). Te dwa gatunki zawierają kruchy pokojowy sojusz, lecz różnice zdań pogłębiają się i wkrótce obie grupy stoją u progu totalnej wojny. Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane, • komentarze audio Matta Reevesa, • droga do Ewolucji, • Andy Serkis: ponowne odkrycie Caesara, • ludzie i małpy: Obsada Ewolucji, • świat w „Ewolucji planety małp”, • małpia wspólnota, • małpie ruchy: artystyczne środki wyrazu, • weta, • walka o Nowy Początek, • galeria fotosów, • zwiastuny i zapowiedzi.

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

40
Morderstwo w Orient Expressie, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morderstwo w Orient Expressie, Blu-ray
Kenneth Branagh , 2020
Niedostępny
Brak

Kenneth Branagh jest reżyserem i przewodzi doborowej obsadzie, wśród której znalazły się takie gwiazdy, jak: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Penelope Cruz, Judi Dench i Leslie Odom, Jr. W tym stylowym, pełnym tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji filmie, zrealizowanym na podstawie jednej z najsłynniejszych powieści kryminalnych niekwestionowanej królowej gatunku, Agathy Christie. W luksusowym pociągu popełniono morderstwo. Dokonać tej zbrodni mógł każdy z pasażerów – wszyscy są jednakowo podejrzani. Genialny detektyw ściga się z czasem, by rozwikłać zagadkę, zanim będzie za późno. Materiały dodatkowe: • portret Agathy Christie, • porozmawiajmy o Herculesie Poirot, • sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem reżysera i scenarzysty, • komentarze: reżyser Kenneth Branagh i scenarzysta Michael Green i więcej!

102,90 zł
97,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,14 zł

41
Epoka lodowcowa 2. Odwilż, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Epoka lodowcowa 2. Odwilż, Blu-ray
Carlos Saldanha, 2020
Niedostępny
Brak

Próbując uciec z doliny przed pełną kłopotów powodzią, Maniek, Sid, Diego i Wiewiór ruszają w pełną humoru podróż przez topniejący lód, podczas której spotykają Elę, włochatą mamucicę, która topi serce Mańka. Temperatura akcji rośnie... Materiały dodatkowe: • komentarze audio, • galeria obrazów, • film krótkometrażowy Wiewióra, • wyczyny kaskaderskie bohaterów, • na krześle reżysera animacji, • efekty dźwiękowe piranii, • krótki żart, • kilka krótkich filmów o epoce lodowcowej.

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

42
Calineczka. DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Calineczka. DVD
Bluth Don, 2020
Niedostępny
Brak

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

43
Dzień niepodległości, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień niepodległości, DVD
Roland Emmerich , 2020
Dostępny201 szt.

Cały rodzaj ludzki jest zagrożony zagładą, gdy monstrualne statki kosmiczne Obcych dosłownie zmiatają z powierzchni Ziemi największe, najgęściej zaludnione miasta na całym globie. Panika sięga zenitu. Przyszłość naszej planety zależy jedynie od brawurowej odwagi i poświęcenia dwójki gotowych na wszystko desperatów. W konfrontacji z ostatecznym zagrożeniem nikną światowe podziały i wrogość poszczególnych narodów. Wszystkie siły ducha i umysłu muszą być zmobilizowane i stanowić jedność w walce z kosmicznym najeźdźcą. Wersja rozszerzona DVD zawiera dodatkowe sceny, które nie były prezentowane w kinach. Film jest dziełem twórców „Gwiezdnych wrót” i „Uniwersalnego żołnierza” – Rolanda Emmericha i Deana Devlina, a grają w nim takie sławy, jak Jeff Goldblum w roli genialnego naukowca i Bill Pullman jako Prezydent U.S.A. Materiały dodatkowe: • komentarze audio Rolanda Emmericha i Deana Devlina, • Day After Tomorrow, • Inside Look, • sceny z realizacji filmu „Pojutrze”.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

44
Prometeusz, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prometeusz, Blu-ray
Ridley Scott , 2020
Dostępny201 szt.

Ridley Scott, reżyser filmów „Obcy. Ósmy pasażer Nostromo” i „Łowca androidów” powraca do gatunku science fiction, który sam współtworzył i pomagał zdefiniować. W obrazie „Prometeusz” grupa naukowców i badaczy podróżuje do najmroczniejszych zakątków wszechświata w poszukiwaniu początków rodzaju ludzkiego. Lecz to, co odkrywają może zagrozić życiu na Ziemi. Rozpoczyna się przerażająca batalia, w której stawką jest przyszłość całej ludzkości. Materiały dodatkowe: • komentarze audio: reżyser/producent Ridley Scott. • komentarze audio: scenarzysta Jon Spaihts i scenarzysta/producent wykonawczy Damon Lindelof akta Petera Waylanda.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

45
Predator, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Predator, Blu-ray
Shane Black , 2018
Dostępny201 szt.

Polowanie wkracza na wyższy poziom, podobnie jak wybuchowa akcja w filmie „Predator” – kolejnym rozdziale przebojowej serii – w reżyserii Shane'a Blacka („Iron Man 3”). Teraz najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej... jedynie oddział byłych żołnierzy i profesor biologii ewolucyjnej mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej. Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane, • ewolucja Predatora, • reportaże o realizacji filmu, • galeria. Wersje językowe: polska, angielska, hiszpańska, portugalska, czeska, hindi, węgierska, turecka, tajska Napisy: polskie, angielskie, hiszpańskie, portugalskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, hindi, węgierskie, islandzkie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, tajskie, chińskie, indonezyjskie, malezyjskie, koreańskie

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

46
Obcy 4. Przebudzenie, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy 4. Przebudzenie, Blu-ray
Jean-Pierre Jeunet , 2020
Dostępny301 szt.

Terror odradza się w zdumiewającym podsumowaniu sagi „Obcy”! Od momentu, w którym Ripley poświęciła swoje życie, by uratować ludzkość na Fiorinie 161 minęło 200 lat. Grupa naukowców dokonuje wstrząsającego eksperymentu. Wykorzystując próbkę krwi, klonują Ripley..., a wraz z nią zarodek Obcego, którego nosiła w sobie. Naukowcy chcą w ten sposób stworzyć najbardziej skuteczną broń na świecie. Materiały dodatkowe: • dwie wersje filmu: oryginalna wersja kinowa i wersja rozszerzona, • wstęp Jean-Pierre'a Jeuneta do wersji specjalnej, • 2003 komentarz audio Jean-Pierre'a Jeuneta, ekipy filmowej i obsady do wersji reżyserskiej, • wyizolowana muzyka do wersji kinowej, skomponowana przez Johna Frizzella, • sceny niewykorzystane i rozszerzone.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

47
Anastazja, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anastazja, DVD
Don Bluth, Gary Goldman , 1997
Dostępny301 szt.

Inspirowana prawdziwą historią „Anastazja” to cudowna opowieść o wartkiej akcji i tajemniczej intrydze. Świetna rozrywka dla całej rodziny! Urzekająca mieszanka przygody, romansu, komedii i musicalu, wspaniała animacja, wszystkie te elementy znajdziesz w pasjonującej historii zaginionej rosyjskiej księżniczki – Anastazji i jej niewiarygodnych poszukiwaniach prawdziwej tożsamości. Nad Rosję nadciąga cień rewolucji. Anastazja – najmłodsza córka carskiej rodziny z trudem unika tragicznego losu swoich najbliższych. Wiele lat po fatalnych wydarzeniach Anastazja wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż do Paryża, gdzie ma nadzieję wyjaśnić tajemnicę swego pochodzenia i udowodnić prawa do dziedzictwa Romanowów... Droga do szczęścia nie jest łatwa. Demoniczny Rasputin i jego zausznik – nietoperz Bartok przywołują na pomoc złe moce i robią wszystko, by zgładzić Anastazję, nie pozwalając na triumf prawdy i miłości.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

48
Predator, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Predator, DVD
Shane Black , 2018
Dostępny300 szt.

Polowanie wkracza na wyższy poziom, podobnie jak wybuchowa akcja w filmie „Predator” – kolejnym rozdziale przebojowej serii – w reżyserii Shane'a Blacka („Iron Man 3”). Teraz najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej... jedynie oddział byłych żołnierzy i profesor biologii ewolucyjnej mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej. Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane, • ewolucja Predatora, • reportaże o realizacji filmu, • galeria. Wersje językowe: polska, angielska, czeska, węgierska, turecka Napisy: polskie, angielskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, węgierskie, islandzkie, portugalskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

49
Obcy 4. Przebudzenie, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy 4. Przebudzenie, DVD
Jeunet Jean-Pierre, 2020
Dostępny201 szt.

Dwieście lat po śmierci Ellen Ripley (Weaver), która zginęła w walce z pozaziemskim stworem, grupa naukowców dokonuje wstrząsającego eksperymentu. Wykorzystując próbkę krwi, klonują Ripley... a wraz z nią zarodek Obcego, którego nosiła w sobie. Naukowcy chcą w ten sposób wyhodować uniwersalną broń – najbardziej zabójczego potwora, jakiego widział wszechświat. Szybko staje się jasnym, że eksperyment całkowicie wymknął się spod kontroli. Cała nadzieja w Ripley. Ponieważ wykazuje cechy zarówno człowieka, jak i Obcego, jest jedyną istotą, która może stanąć do walki z przerażającym monstrum. Może liczyć tylko na siebie... i na tajemniczą Call (Winona Ryder). Niesamowite efekty specjalne i niespodziewane zwroty akcji sprawiają, że ten trzymający w nieustannym napięciu, przerażający thriller science fiction jest równie ekscytujący jak poprzednie trzy części sagi. Materiały dodatkowe: • dwie wersje filmu: oryginalna wersja kinowa i wersja rozszerzona, • komentarze audio.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

50
Obcy 3, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy 3, DVD
David Fincher , 2020
Dostępny203 szt.

Statek kosmiczny Ripley rozbija się podczas lądowania na planecie – kolonii karnej dla najniebezpieczniejszych przestępców w całym wszechświecie. Ripley zostaje uratowana, okazuje się jednak, że nie przybyła sama… Znowu musi stawić czoła swemu śmiertelnemu wrogowi, lecz tym razem, bez nowoczesnej broni i zaawansowanej technologii. Materiały dodatkowe: • dwie wersje filmu: oryginalna wersja kinowa i wersja rozszerzona, • komentarze audio.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

Wróć do góry