hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.10.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 29 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy (Agnieszka Starok, Agnieszka Filipowska), na drugim Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 3-6 miesięcy (Agnieszka Starok, Karolina Cichoń-Wydrych). Kolejny produkt to Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 1-1,5 roku (Agnieszka Starok, Agnieszka Filipowska) oraz Świat maluszka. Przeciwieństwa. Książeczka z okienkami (praca zbiorowa).
1
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy
Dostępny
383 szt.

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która ma po jednej ilustracji (przedstawiającej jedną rzecz) na stronie. Najlepiej, gdy są to zwierzęta oraz przedmioty codziennego użytku, bliskie dziecku. Oglądanie obrazków wraz z opiekunem, który nazywa przedmioty, pomaga dziecku zrozumieć znaczenie wyrazów i rozwija umiejętność mówienia. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 6-12 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

12,00 zł
7,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 4,01 zł

25 osób kupiło
2
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 3-6 miesięcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 3-6 miesięcy
Dostępny
228 szt.

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku uwzględnia jego nowo powstałą wrażliwość na kolory. Po ukończeniu przez dziecko 3 miesięcy procesy akomodacji w soczewkach zaczynają funkcjonować prawidłowo, ale ostrość jego wzroku wciąż jest słaba. Ilustracje książki nie powinny być zbyt szczegółowe. W tym okresie życia w mózgu dziecka tworzy się do trzech miliardów połączeń synaptycznych na sekundę. Dlatego tak ważne jest, aby bodźce które do niego docierają były dostosowane do jego zdolności w danym stadium rozwoju. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 3-6 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

11,99 zł
7,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 4,00 zł

23 osoby kupiły
3
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 1-1,5 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 1-1,5 roku
Dostępny
278 szt.

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku ma krótkie, proste zdania. Odnosi się do życia codziennego, opowiada historie bliskie życiu dziecka. Na obrazkach pojawiają się szczegóły. Ilustracje przedstawiają wydarzenia, a nie tylko przedmioty. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 12-18 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

11,99 zł
7,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 4,00 zł

21 osób kupiło
4
Świat maluszka. Przeciwieństwa. Książeczka z okienkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. Przeciwieństwa. Książeczka z okienkami
Dostępny
24 szt.

Książeczka z okienkami dla najmłodszych dzieci raz prostymi ilustracjami uczy i bawi – pozwala poznać przeciwieństwa, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i zachęca do nauki mowy.

16,99 zł
11,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 5,00 zł

19 osób kupiło
5
Pan Samochodzik i uroczysko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i uroczysko
Dostępny
46 szt.

Trzymacie w dłoniach książkę, która powstała, gdy serii o Panu Samochodziku nie było jeszcze w najśmielszych planach Nienackiego. Jednak już w tym debiutanckim tomie Pan Samochodzik zachwyca czytelnika niezwykłą umiejętnością dedukcji, wiedzą historyczną i wrażliwością na kobiece wdzięki. Wraz z grupą archeologów próbuje odkopać skarb w prastarym kurhanie, w czym uparcie przeszkadza im diabeł Kuwasa. Pan Samochodzik podąża jego śladem, odkrywając przy okazji straszną tajemnicę podziemi dwunastowiecznej romańskiej kolegiaty. Wpada też na trop pewnego sprytnego mordercy.

26,90 zł
16,99 zł

Rabat 36,8%
oszczędzasz 9,91 zł

11 osób kupiło
6
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 1,5-2 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 1,5-2 lat
Dostępny
260 szt.

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku zawiera dostosowane do jego poziomu dialogi. Opowiada historie związane z życiem dziecka. Pojawiają się zdania złożone, ilustracje posiadają wiele szczegółów. Dziecko ma jeszcze słabo rozwiniętą wyobraźnię, dlatego nie występują w książce postaci i zdarzenia nierzeczywiste, zmyślone. Dziecko na tym etapie lubi wyrazy dźwiękonaśladowcze i odgłosy. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 18-24 miesięcy, uwzględnia ich specyficzne potrzeby i stopień rozwoju mowy.

11,99 zł
7,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 4,00 zł

8 osób kupiło
7
Edukacyjne wiaderko z klockami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacyjne wiaderko z klockami
Akuku
Dostępny
14 szt.

Edukacyjne wiaderko marki Akuku wprowadza dziecko w świat kształtów, kolorów i literek. Klocki Akuku uczą dziecko porównywania kształtów i kolorów, maluch je sortuje, układa i dopasowuje do otworów w pokrywie wiaderka. Wygodny uchwyt do przenoszenia pozwala zabrać cały zestaw ze sobą! Zabawa klockami pomaga rozwijać zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową malucha. Dzieci ćwiczą umiejętność rozwiązywania problemów. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają naturalną ciekawość małego szkraba podczas zabawy. Zestaw zawiera: • wiaderko z uchwytem, • wieczko, • 16 kolorowych klocków. Zalety produktu: • staranne i solidne wykonanie, • wysokiej jakości materiał, • różnorodność kształtów i kolorów, • wygodny uchwyt wiaderka, • wieczko łatwe do otwarcia. Wymiary wiaderka: wys. 13.0 cm, szer. 12.0 cm, dł. 20.0 cm

29,40 zł
24,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,41 zł

9 osób kupiło
8
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 0-3 miesięcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 0-3 miesięcy
Dostępny
206 szt.

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która jest dostosowana do jego słabego wzroku i uwzględnia widzenie peryferyjne. Ilustracje nie powinny być zbyt szczegółowe. To za wcześnie też, by poznawać przedmioty i zwierzęta. Wieloletnie badania psychologów dowiodły, ze mocny kontur oraz kontrast, biel i czerń, a także intensywna czerwień i zieleń dostarczają dziecku najwięcej emocji i zaspokajają jego potrzeby wzrokowe. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 0-3 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

11,99 zł
7,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 4,00 zł

7 osób kupiło
9
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Dzikie zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Dzikie zwierzęta
Dostępny
46 szt.

Kto ma wielką grzywę? Które zwierzęta żyją w lesie, a które w morzu? Na te i wiele innych pytań Twoje dziecko pozna odpowiedź z książeczki Dzikie zwierzęta! Wyjątkowa książeczka przeznaczona dla maluchów już od pierwszych lat życia, która ułatwi naukę nowych słów. Przyjazne, pełne uroku ilustracje Nathalie Choux przybliżą najmłodszym dzikie zwierzęta zamieszkujące różne środowiska, np. lasy, sawannę czy oceany. Zabawa z ruchomymi obrazkami wspomoże rozwój motoryki małej i zapewni dziecku mnóstwo radości. W książeczce Dzikie zwierzęta. Pierwsze słowa dziecko znajdzie: • przyjazne, piękne ilustracje Nathalie Choux; • ruchome obrazki, które pozwolą ćwiczyć rączkę, a przy tym gwarantują maluchowi mnóstwo dobrej zabawy; • zwierzęta ze wszystkich zakątków świata; • trwałe, kartonowe strony, które przetrwają wiele godzin zabawy z książką. „Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to przeznaczona dla maluchów seria książeczek do nauki nowych słów poprzez angażującą zabawę. Ruchome obrazki i okienka zachęcą najmłodszych do interakcji. Przewijanie, dotykanie i przesuwanie obrazków pomaga ćwiczyć motorykę małą, a dzięki sympatycznym ilustracjom nowe słówka same wchodzą do głowy!

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

6 osób kupiło
10
BrainBox. Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BrainBox. Przyroda
Rebel, od 8 lat
Dostępny
69 szt.

Wspólna zabawa – wspólna nauka przyrody! Odkryj przed swoim dzieckiem bogaty świat fauny i flory dzięki grze BrainBox. Przyroda! Na 55 kartach znajdziesz rozmaite rodzaje zwierząt, roślin i grzybów (zarówno powszechnie występujących w okolicy, jak i egzotycznych) z podziałem na gatunki. Dodatkowo na każdej karcie znajduje się przyrodnicza ciekawostka, a sama rozgrywka pozwala ćwiczyć zapamiętywanie i szybkie kojarzenie faktów. Czym jest BrainBox? To seria wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Na czym polega gra? 1. Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu. 2. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2). 3. Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. 4. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza. 5. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Dlaczego pokochasz tę grę? • To połączenie doskonałej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin. • Testy wykazały, że gry z serii BrainBox stanowią doskonałe rozszerzenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do wykorzystania zarówno w szkole, jak i w domu. • BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, by była ona satysfakcjonująca dla obu stron. • Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia. Zawartość opakowania: • karta z zasadami • 55 kart • klepsydra • kostka

74,95 zł
65,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,99 zł

6 osób kupiło
11
Zestaw piłeczek sensorycznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piłeczek sensorycznych
Akuku
Dostępny
20 szt.

Zestaw 8 miękkich gumowych piłeczek sensorycznych marki Akuku wprowadzą Twojego maluszka w świat zmysłu dotyku, koloru i dźwięku. Dzięki zróżnicowanej fakturze każda piłeczka dostarcza dziecku innych wrażeń czuciowych. Bogata kolorystyka rozwija zmysły dziecka, zróżnicowane kształty i figury, zachęcają malucha do kreatywnej zabawy. Podczas naciskania poszczególnych elementów wydobywa się dźwięk, który dodatkowo zaciekawi małego szkraba. Piłeczki marki Akuku rozbudzają kreatywność, pobudzają wyobraźnię, percepcję wzrokową, oraz rozwijają zdolności manualne.

55,90 zł
47,52 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,38 zł

5 osób kupiło
12
Kapitan Kiwi. Pogromca straszków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Kiwi. Pogromca straszków
Dostępny
30 szt.

Kapitan Kiwi zna doskonale wszystkie rodzaje lęku - i to z własnego doświadczenia! Dlatego pewnego dnia postanawia zostać nieustraszonym pogromcą strachów. Tylko on potrafi poskromić straszliwy odpływ wanny, obłaskawić ruchome schody i przeprowadzić małe kaczuszki przez ruchliwą ulicę. Gdy lęki nie pozwalają ci spokojnie zasnąć, wezwij Kapitana Kiwi, a on z pewnością potrzyma cię za rękę! Poznaj sympatycznego Kapitana Kiwi, który pomaga dzieciom uporać się z przeróżnymi lękami. Zabawny rymowany tekst autorstwa Barbary Supeł (seria o Jadzi Pętelce) oraz piękne ilustracje Agaty Dobkowskiej sprawią, że dziecięce lęki odejdą w niepamięć. Książka jest idealnym pretekstem do rozmowy z dzieckiem o strachu.

21,99 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,00 zł

5 osób kupiło
13
BrainBox. Matematyka dla najmłodszych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BrainBox. Matematyka dla najmłodszych
Rebel, od 5 lat
Dostępny
53 szt.

Wspólna zabawa – wspólna nauka podstaw matematyki! Chcesz ułatwić swojemu dziecku szkolny start? Szukasz narzędzia, które pozwoli maluchowi w formie zabawy przyswoić podstawowe pojęcia matematyczne? Zajrzyj do pudełka BrainBox - Matematyka dla najmłodszych, gdzie znajdziesz zadania związane z liczeniem do 20, prostym dodawaniem i odejmowaniem, podstawowymi wagami, miarami itp. Czym jest BrainBox? To seria wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Na czym to polega? 1. Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu. 2. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2). 3. Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. 4. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza. 5. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Dlaczego pokochasz tę grę? • To połączenie doskonałej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin. • Testy wykazały, że gry z serii BrainBox stanowią doskonałe rozszerzenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do wykorzystania zarówno w szkole, jak i w domu. • BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, by była ona satysfakcjonująca dla obu stron. • Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia. Zawartość: • karta z zasadami • 55 kart • klepsydra • kostka

74,95 zł
65,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,99 zł

4 osoby kupiły
14
Grzechotka z serduszkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Grzechotka z serduszkiem
Akuku
Dostępny
1 szt.

Grzechotka z serduszkiem została zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych dzieci. Wykonana z trwałych i bezpiecznych materiałów. Nie posiada ostrych krawędzi. Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Dzięki ciekawej kolorystyce wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Specjalnie dobrany kształt sprawia, że jest wygodna do uchwycenia i utrzymania w małych rączkach.

10,30 zł
6,39 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
15
Sitko/kosz z zabawkami kąpielowymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sitko/kosz z zabawkami kąpielowymi
Akuku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Dwufunkcyjny zestaw marki Akuku do zabawy podczas kąpieli: • sitko do łowienia kulek, • kosz do którego wrzucamy kulki (wystarczy zamontować go do kafelek lub na ścianę wanny). Idealna edukacyjna zabawka do kąpieli. Umili kąpiel każdego bobasa. Nauczy Twoje dziecko rozróżniania kolorów, kształtów oraz rozwinie koordynację wzrokowo–ruchową. Zarówno elementy jak i siatka unoszą się na wodzie. Dodatkowo jest to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, których pociecha boi się wody i nie lubi kąpieli. Pewny sposób na oswajanie maluszka z wodą po przez zabawę. Wszystkie elementy posiadają otworki przez które przelatuje woda. Super rozrywka dla malucha. Złowienie wszystkich zwierzątek do sitka nie jest łatwe, ponieważ przy próbie łapania stworzenia zmieniają swoje położenie. Jeszcze trudniejsze to trafianie piłeczkami do kosza, która rozwinie u malucha umiejętność celności. Wykonane z bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów, nie zawierają bisfenolu A. W zestawie znajduje się sitko – kosz i 3 kulki zwierzątka.

28,50 zł
24,23 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,27 zł

4 osoby kupiły
16
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 2,5-3 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 2,5-3 lat
Dostępny
146 szt.

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która pokazuje mechanizmy pewnych działań i zachowań. W ten sposób rozwija u dziecka myślenie przyczynowo-skutkowe. Książka powinna mieć prostą fabułę, zawierać dużo dialogów i wyrazów dźwiękonaśladowczych. Dzieci na tym etapie lubią bajki, w których bohaterami są zwierzęta zachowujące się jak ludzie. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 30-36 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
17
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 2-2,5 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 2-2,5 roku
Dostępny
151 szt.

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która rozwija słownictwo i wprowadza zdania podrzędnie złożone. Opowiada jakąś historię, ale z małą liczbą bohaterów. To za wcześnie na liczenie i nazywanie kolorów (większość dzieci potrafi poprawnie zliczyć 3 przedmioty dopiero, gdy ma 5 lat i nazwać podstawowe kolory dopiero w wieku 4 lat!). Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 24-30 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
18
Narodziny potęgi. Dziedzictwo Kazimierza Wielkiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodziny potęgi. Dziedzictwo Kazimierza Wielkiego
Dostępny
13 szt.

Naprawdę jest czym się szczycić, jeśli chodzi o polską historię. Już Bolesław Chrobry (967–1025) stworzył bardzo silne i rozległe państwo. Ponad sto lat po nim przyszedł okres osłabienia, zwany rozbiciem dzielnicowym, ale pamiętajmy, że było to wówczas zjawisko powszechne w całej Europie. Ponownego zjednoczenia państwa dokonuje dzielny przedstawiciel Piastów, książę kujawski Władysław Łokietek, wieńcząc swoje wysiłki królewską koronacją w 1320 r. w katedrze wawelskiej. Jego syn Kazimierz (1310–1370), wychowany w duchu silnego przywiązania do Ojczyzny i Chrystusowej wiary, kontynuował dzieło ojca. Po śmierci Władysława wieńczy on swe skronie koroną 25 kwietnia 1333 r. i rozpoczyna długie, owocne, a przy tym barwne panowanie. Ostatnie kilkanaście lat w III RP cechowało się umniejszaniem polskiej historii, nawet jej deprecjonowaniem, a także… skracaniem. Opowiadanie o średniowieczu – które przyniosło światu m.in. uniwersytety – zostało przez wielu „postępowych” naukowców i publicystów uznane za propagowanie wstecznictwa. Tymczasem dorobek wieków średnich jest olbrzymi, czego dowodem jest również polska historia. Kazimierz III, nazwany potem Wielkim, faktycznie zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną. Trzeba jednak pamiętać o wielu innych jego dokonaniach. Był bowiem także wielkim prawodawcą, z którego dorobku korzysta się do dziś. Budował nie tylko warownie i zamki, ale lokował dziesiątki nowych miast, fundował dziesiątki kościołów. Kronikarze pisali, że umiłował pokój, a jednak nie lękał się nieprzyjaciół i prowadził też zwycięskie wojny. Zreformował skarb koronny, rozsądnymi decyzjami i polityczną roztropnością doprowadził do prawdziwego rozkwitu gospodarki. Prawie podwoił obszar państwa. „Pałał gorącą chęcią powiększenia i uświetnienia swego Królestwa Polskiego” – napisze o nim Jan Długosz. Takiego właśnie władcę pokazuje nam ta pasjonująca i ujmująca swą urodą książka. Od panowania Kazimierza rozpoczyna się potęga Rzeczypospolitej, która trwać będzie kilka wieków i która nie pozwoli zginąć narodowi polskiemu nawet wtedy, gdy utraci on swoje państwo. O sprawiedliwym, odważnym i gospodarnym władcy opowiadają nam dwaj wybitni autorzy. Prof. Krzysztof Ożóg, naukowiec i badacz o olbrzymiej wiedzy, prowadzi nas przez te czasy świetnym piórem, a mistrz Adam Bujak swoim artystycznym obiektywem pięknie pokazuje to, co zostało do dziś z epoki Kazimierza Wielkiego. A zostało niemało! Na dodatek ostatnimi laty bardzo wiele zamków, kościołów i murów obronnych wspaniale odrestaurowano, co można podziwiać także na kartach „Narodzin potęgi”.

99,00 zł
72,27 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,73 zł

3 osoby kupiły
19
Świat maluszka. U świętego Mikołaja. Książeczka z okienkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. U świętego Mikołaja. Książeczka z okienkami
Dostępny
163 szt.

Te tematyczne książeczki z okienkami uczą i bawią: zachęcają najmłodsze dzieci do nauki mowy oraz rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową. Książeczka całokartonowa z uroczymi prostymi obrazkami.

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
20
Trylogia husycka. Tom 2. Boży bojownicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia husycka. Tom 2. Boży bojownicy
Dostępny
514 szt.

Rok nastał Pański 1427. Pamiętacie co przyniósł? Wiosną wonczas, ogłosił papież Marcin V bullę Salvatoris omnium, w której konieczność kolejnej krucjaty przeciw Czechom kacerzom proklamował. W miejsce Orsiniego, który leciwy był i haniebnie nieudolny, obwołał papa Marcin kardynałem i legatem Henryka Beauforta. Beaufort aktywnie bardzo sprawy się ujął. Wnet krucjatę postanowiono, która mieczem i ogniem husyckich apostatów pokarać miała. Gorące, skwarne było lato roku 1427. A co, pytacie, na to Boży bojownicy? Cóż, kontynuują oni swoją misję. Po rejzach ich oddziałów pozostają jeno zgliszcza i trupy. Reynevan, medyk z wykształcenia i powołania, bierze udział w krwawych bitwach. Jest wielokrotnie brany w niewolę, ale ze wszystkich opresji wychodzi cało. Z zadziwiającą gorliwością nastają na niego wszyscy: i Inkwizycja, i złowrogi Pomurnik, i pospolici raubritterzy, których nikt nie przekona, że Reynevan nie miał nic wspólnego z napadem na wiozącego znaczną sumę pieniędzy poborcę podatków. A także wyjątkowo nań zawzięty Jan von Biberstein, pan na zamku Stolz, obwiniający Reynevana o zniewolenie jego córki. Pan Jan obiecuje, że napcha gwałciciela prochem i wystrzeli w powietrze. U boku Bożych bojowników Reynevan walczy za prawdziwą wiarę, mści się za doznane krzywdy, i odnajduje wreszcie miłość swego życia.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

2 osoby kupiły
21
Grzechotka słoń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Grzechotka słoń
Akuku
Dostępny
2 szt.

Grzechotka z gryzakiem posiada silikonowe elementy z wypustkami, niosącymi ulgę ząbkującemu maluchowi. Została zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych dzieci. Wykonana z trwałych i bezpiecznych materiałów. Nie posiada ostrych krawędzi. Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Dzięki ciekawej kolorystyce wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Specjalnie dobrany kształt sprawia, że grzechotko-gryzak jest wygodny do uchwycenia i utrzymania w małych rączkach.

14,30 zł
9,15 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 5,15 zł

1 osoba kupiła
22
Zagraj z nami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagraj z nami
Dostępny
20 szt.

Książka przeznaczona jest dla 5 i 6 latków, które zaczynają swoją przygodę z muzyką na pierwszych indywidualnych lekcjach muzyki lub podczas kreatywnej zabawy z rodzicami lub opiekunami i pozwala na wszechstronną aktywność dziecka poprzez możliwość kolorowania, uzupełniania, przyklejania czy podkreślania.Dziecko ma okazję wykreowania swojej własnej, niepowtarzalnej muzycznej książeczki, która jako kolorowe dzieło sztuki może stanowić dla niego niezwykłą pamiątką. Kolejne karty książki, prezentując zagadki i zadania muzyczne, wprowadzają dzieci w świat instrumentów muzycznych, zagadnień związanych z wysokością, długością trwania czy dynamiką dźwięków, zapoznają z wyglądem nut, budową pięciolinii, czy podstawowym zapisem muzycznym.Format książki umożliwił zawarcie dużych, czytelnych rysunków i napisów, co sprzyja samodzielnemu wykonywaniu zadań muzycznych przez dziecko oraz nauce czytania i pisania.Kolejne rozdziały książki to:- Instrumenty muzyczne,- Elementy muzyki,- Klawiatura,- Opowieści muzyczne,- Klucze muzyczne,- Wartości nut,- Rytmy, Pięciolinia,- Nuty w kluczu wiolinowym,- Nuty w kluczu basowym,- Utworki muzyczne.Książka zawiera również propozycje zabaw i sugestie dla nauczycieli oraz rodziców, którzy zdecydują się na samodzielną zabawę muzyczną z dzieckiem.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
23
Świat maluszka. Jeździ, lata, pływa. Książeczka z okienkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. Jeździ, lata, pływa. Książeczka z okienkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.07

Te tematyczne książeczki z okienkami uczą i bawią: zachęcają najmłodsze dzieci do nauki mowy oraz rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową. Książeczka całokartonowa z uroczymi prostymi obrazkami.

16,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
24
Hallo Anna neu 2. Podręcznik dla szkół językowych + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hallo Anna neu 2. Podręcznik dla szkół językowych + CD
Dostępny
2 szt.

Język niemiecki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym już od 6 roku życia. Hallo Anna to światowy bestseller w nauce językaniemieckiego obecny w szkołach w 15 krajach na całym świecie (m.in. w USA, Niemczech, Turcji).Wersja międzynarodowa kursu przeznaczona dla szkół językowych.Do pracy z kursem polecamy również:-Hallo Anna. Filme & Spiele. Handbuch mit DVD (24 krótkie, animowane filmy nawiązujące do komiksu Humor Labor z podręcznika Hallo Anna wraz z praktycznymi wskazówkami dla nauczycieli, scenariuszami pracy z filmami oraz propozycjami zabaw sensorycznych)-Hallo Anna. Filme & Spiele. DVD (24 krótkie, animowane filmy nawiązujące do komiksu Humor Labor z podręcznika Hallo Anna)-pacynka Anna-pacynka Benno

34,00 zł
1 osoba kupiła
25
Moja przyjaciółka opętana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja przyjaciółka opętana
Dostępny
45 szt.

Grady Hendrix – autor bestsellerowych powieści, między innymi The Southern Book Club’s Guide to Slaying Vampires oraz Sprzedaliśmy dusze, przedstawia pulsujący emocjami thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych. Nastoletni niepokój i problemy dorastania są głównym motywem tego niezwykłego horroru, mieszanki Plaży Iris Rainer Dart oraz Egzorcysty Williama Pettera Blatty’ego. A wszystko to na tle porywających popowych piosenek z lat 80. XX wieku. Jest rok 1988. Abby i Gretchen są najlepszymi przyjaciółki już od czwartej klasy szkoły podstawowej. Pewien wieczór, wypełniony beztroską zabawą i nocnymi nagimi kąpielami w oceanie, nie kończy się jednak tak, jak by sobie tego życzyło rozbawione towarzystwo. Gretchen ginie w ciemności nocy, gdzieś w lesie, a gdy się odnajduje – nie jest już tą samą dziewczyną co kilka godzin wcześniej. Abby wyraźnie widzi, jak w najbliższych dniach Gretchen zamienia się w zaniedbaną, wulgarną, obcą jej osobę. Zaczynają się też dziać dziwne rzeczy za każdym razem, gdy Gretchen jest w pobliżu. Śledztwo podjęte przez Abby doprowadzi ją do zaskakujących odkryć. Zanim jednak ich historia dotrze do przerażającej kulminacji, o losie Abby i Gretchen zadecyduje jedno pytanie: Czy ich przyjaźń jest wystarczająco silna, by pokonać diabła?

45,90 zł
33,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,85 zł

1 osoba kupiła
26
Wstęp do prawoznawstwa, wydanie 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstęp do prawoznawstwa, wydanie 6
Dostępny
20 szt.

W podręczniku zaprezentowano podstawowe pojęcia nauk prawnych, takie jak: przepis prawa, w tym jego rodzaje i adresaci, fakt prawny oraz skutek prawny. Omówiono problematykę stanowienia i stosowania prawa, znaczenie wykładni prawa i argumentacji prawniczej w praktyce prawniczej, mechanizmy wpływające na treść finalnych rozstrzygnięć podejmowanych przez organy wymiaru sprawiedliwości. Autorzy wyjaśnili różnicę między przepisem prawnym a normą prawną, a także przedstawili sposoby powstawania prawa. W szóstym wydaniu publikacji rozbudowano rozważania dotyczące m.in.: • adresatów przepisów prawa, • faktów prawnych, • podziału norm na zasady i reguły, • doktryny pasywizmu i aktywizmu sędziowskiego. Ponadto uaktualniono rozważania dotyczące prawa europejskiego oraz etyki zawodów prawniczych oraz dodano nowe zakończenie. Podręcznik cechuje krytyczne podejście do przedstawianych zagadnień, ich bogata dokumentacja oraz wykazywanie zależności różnych koncepcji od przyjmowanych założeń wartościujących. Do zalet pracy należą jasny i zrozumiały język, przejrzysty układ materiału oraz ilustrowanie omawianych problemów umiejętnie dobranymi przykładami. Analiza kwestii omawianych w książce została dokonana w kontekście obowiązujących przepisów prawa i praktyki orzeczniczej.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

1 osoba kupiła
27
Bajki pomagajki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki pomagajki
Dostępny
20 szt.

Bajki pomagajki to dwie bajeczki terapeutyczne napisane po to, by oswoić dziecko ze zjawiskami, które być może nie do końca rozumie. Pierwsza z nich Bajka o słoniku Bartusiu i jego krótszej nóżce podejmuje temat niepełnosprawności i towarzyszącego jej braku akceptacji. Wyjaśnia też, dlaczego niektóre dzieci czasem inaczej wyglądają, ale nigdy nie są z tego powodu gorsze.Druga z bajek, Bajka zasypianka o misiu Chrapciu opowiada o roli snu w życiu człowieka, a jej spokojny, oniryczny klimat pozwala najmłodszym wyciszyć się i smacznie zasnąć.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
28
Dama z woalką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dama z woalką
Dostępny
146 szt.

Są domy, w których mieszkają duchy przeszłości. Niektórych drzwi lepiej nie otwierać… Młoda arystokratka Madeline Hyde jedzie do posiadłości Wzgórze Mgieł, gdzie w czasie świąt Bożego Narodzenia ma spotkać się z ojcem i przyjąć oficjalne zaręczyny swojego ukochanego Jonathana. Kiedy otwiera od lat nieużywane pokoje domu, który odziedziczyła po zmarłej ciotce, zaczynają nawiedzać ją koszmarne sny. Tajemnice domowników powoli wychodzą na jaw, a plany na przyszłość popadają w ruinę. Tymczasem na otaczających dom wrzosowiskach ukrywa się zbiegły morderca… Paulina Kuzawińska w swojej kolejnej powieści doskonale łączy sensacyjną intrygę w stylu retro z subtelnymi wątkami romantycznymi, świetnie utrzymanymi w klimacie epoki. Paulina Kuzawińska – absolwentka romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Właścicielka uroczego mopsa Bazyla, miłośniczka gier planszowych oraz podróży. Chciałaby móc przeżyć wiele różnych żyć – na szczęście znalazła na to wspaniały sposób, czyli wymyślanie opowieści. Nakładem Liry ukazały się dotychczas doskonale przyjęte przez Czytelniczki Dama z wahadełkiem i Dama ze szmaragdami.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

1 osoba kupiła
29
Stewardesy. Cała prawda o lataniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stewardesy. Cała prawda o lataniu
Dostępny
26 szt.

Wybierz się ze stewardesami – tym razem w podróż do ich świata! Zawód stewardesy to obok modelki jedna z najbardziej pożądanych profesji. Ale to też praca w szczególnych warunkach, podobnie jak np. praca górnika. Stewardesy są oczami i uszami pilotów, bez nich żaden pasażer nie może wejść na pokład samolotu. Muszą dbać o komfort naszej podróży do tego stopnia, że o problemach na pokładzie pasażer ma dowiedzieć się jako ostatni. Stewardesa to nie zawód, to styl życia, hermetyczny świat, który pilnie strzeże swoich tajemnic. Poznaj: • całą prawdę o zarobkach i kulisach pracy stewardesy; • najbardziej nietypowe prośby, pytania i przygody z pasażerami; • ukrywaną przed podróżnymi opowieść, o wszystkim, co dzieje się na pokładzie w trakcie lotu; • rygor życia stewardesy przed startem i po lądowaniu; • fakty i mity o twoim bezpieczeństwie, komforcie i ryzyku; • opowieść stewardesy należącej do wąskiego grona osób latających z rodziną królewską Arabii Saudyjskiej; • historie, które były do tej pory opowiadane tylko na zamkniętych spotkaniach stewardes. Krzysztof Pyzia – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Autor bestsellerów, m.in. Jerzy Dziewulski o polskiej policji, Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce, Jerzy Dziewulski o kulisach III RP i wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą Z Pokorą przez życie. Producent programu „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET, w przeszłości dziennikarz tygodnika „Angora” i „Playboya”.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
30
Sweetland, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sweetland, wydanie 2
Dostępny
48 szt.

Historia przekornej miłości człowieka do chłodnej i niegościnnej ziemi, na której się urodził. W Sweetland Michaela Crummeya polscy czytelnicy znajdą wszystko to, za co pokochali jego twórczość. Autor genialnego Dostatku znowu odmalowuje pejzaż Nowej Fundlandii zaludniony przedziwnymi postaciami, które spotkać można wyłącznie na tamtejszych wybrzeżach – ludźmi twardymi i krnąbrnymi, pomimo nadejścia XXI wieku wciąż opisującymi świat w sobie tylko właściwy sposób. Osadę Chance Cove na wysepce Sweetland zamieszkuje kilkadziesiąt osób, które z trudem wiążą koniec z końcem po zapaści nowofundlandzkiego rybołówstwa. Nic dziwnego, że złożona przez rząd propozycja sowitej rekompensaty za opuszczenie podupadającej mieściny na krańcu świata wywołuje wśród byłych rybaków ogromne poruszenie. Jedynym warunkiem jest jednomyślna zgoda wszystkich mieszkańców na przeprowadzkę. Plany sąsiadów krzyżuje Moses Sweetland, emerytowany latarnik uparcie sprzeciwiający się opuszczeniu ukochanej wyspy. Gdy zbliża się termin ostatecznej decyzji, narastająca niechęć mieszkańców Chance Cove daje Sweetlandowi podstawy do obaw o własne życie. Splot konfliktów, tragedii oraz wciąż żywych bolesnych wspomnień popchnie go do szalonego postanowienia, w wyniku którego świadomie skaże się na nieodwołalną izolację... Sweetland to poruszająca, kameralna powieść o schyłku dawnego świata oraz powolnym zaniku małych, odosobnionych społeczności, niemających racji bytu z dala od skrawka ziemi, na którym się zawiązały. To misternie skonstruowane dzieło o autodestrukcyjnej przekorze oraz zawziętej walce człowieka z nieubłaganymi prawami stanowionymi przez społeczeństwo i naturę. To wreszcie subtelna przypowieść o samotności ekstrapolowanej daleko poza granice absurdu. „Sweetland” to rzecz niezwykłej urody, jedna z najznakomitszych powieści, na jakie natkniemy się w tym roku. Jak każda wybitna książka (a więc jak każda z powieści Crummeya), pokazuje, że przeszłość zawsze będzie z nami, a współczesne wydarzenia to historia wcielona i wprawiona w ruch. – „The Vancouver Sun”

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
31
Hallo Anna neu 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkół językowych + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hallo Anna neu 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkół językowych + CD
Dostępny
25 szt.

Hallo Anna neu 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkół językowych + CD. Język niemiecki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym już od 6 roku życia. „Hallo Anna” to światowy bestseller w nauce języka niemieckiego obecny w szkołach w 15 krajach na całym świecie (m.in. w USA, Niemczech, Turcji).Wersja międzynarodowa kursu przeznaczona dla szkół językowych.

27,00 zł
24,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,70 zł

1 osoba kupiła
32
New X-Men. Tom 3. Bunt w Instytucie Xaviera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New X-Men. Tom 3. Bunt w Instytucie Xaviera
Dostępny
5 szt.

Drużyna X-Men została założona przez genialnego telepatę profesora Charlesa Xaviera. Jej członkowie przysięgali chronić świat, choć jego mieszkańcy boją się ich i nienawidzą. W prowadzonym przez Xaviera Instytucie Nauk Wyższych już wkrótce dojdzie do niezwykłych wydarzeń. Xorn, jeden z najnowszych członków X-Men, został wybrany do prowadzenia specjalnych zajęć dla trudniejszych uczniów instytutu. Jednym z nich jest Quentin Quire, telepata poziomu omega. Gdy chłopak dowiaduje się, że został adoptowany, uznaje, że nikmu nie może już ufać. Moc Quentina rośnie w zastraszającym tempie wraz z rosnącym uzależnieniem od narkotyku o nazwie Kop. Czy X-Men poradzą sobie ze zbuntowanym nastolatkiem i jego zwolennikami? Jedno jest pewne poleje się krew.Wolverine, najbardziej niebezpieczny mutant na świecie, niewiele wie o swojej przeszłości. Dawno temu w wyniku eksperymentów tajnej organizacji, której celem było przekształcenie mutantów w posłusznych superżołnierzy, został Bronią X. To właśnie wtedy jego kości powleczono niezniszczalnym adamantium. Gdy w jego życiu pojawia się tajemniczy Fantomex, który twierdzi, że jego również poddano eksperymentom, przez które stał się Bronią XIII, uruchomiony zostaje ciąg wydarzeń, w wyniku których Wolverine, Fantomex oraz Cyclops wyruszają do miejsca, w którym Wolverine dowie się więcej o swojej przeszłości. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w New X-Men #134-145.

110,00 zł
99,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,00 zł

1 osoba kupiła
33
Misia i jej mali pacjenci. Sekretnik przyjaciółki Misi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misia i jej mali pacjenci. Sekretnik przyjaciółki Misi
Dostępny
91 szt.

Lubisz Misię, Popika i ich małych pacjentów? Kochasz zwierzęta, chcesz prowadzić Lipową Klinikę i marzysz o tym, aby zostać weterynarzem? Jeśli tak, to ten wyjątkowy album jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tu mnóstwo cennych informacji o tym, jak opiekować się różnymi zwierzętami, czym je dokarmiać, czego się boją, a co lubią. Razem z Misią rysuj, wypełniaj, przyklejaj i zapisuj swoje sekrety. To wyjątkowy sekretnik dla wszystkich, którzy kochają zwierzęta. Zostań przyjaciółką Misi i poznaj jej sekrety!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
34
Współczesna Japonia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesna Japonia
Dostępny
37 szt.

Z książki "Współczesna Japonia" polscy czytelnicy mieli okazję dowiedzieć się czym jest Jiu-Jitsu, po raz pierwszy została wydana w 1904 roku, od tej chwili datuje się wprowadzenie Jiu-Jitsu na ziemie polskie. Książka, do której zgłębienia zachęcamy, stanowi ciekawy i cenny materiał. Czytelnik może się z niej dowiedzieć jak mieszkańcy Japonii byli postrzegani przez Europejczyków. Jeszcze na początku XX wieku poza zachwytem orientalną kulturą i krajobrazem, Japończyków postrzegano jako ludzi prostych i nie wykształconych, wręcz barbarzyńców. Od Tłumacza "Współczesna Japonia" nie jest dokładnym przekładem oryginału. Tłumacz mając na względzie odmienne warunki czytelnictwa usunął z pracy Georga Weulersee cały rozdział ostatni "Francja w Japonii" oraz wszelkie szczegóły mniej charakterystyczne, a z zasadniczą treścią książki luźno związane.

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

1 osoba kupiła
35
Szafa na ubranka dla lalek, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szafa na ubranka dla lalek, różowa
Swede
Dostępny
20 szt.

Wspaniała szafa na ubranka dla lalek wyposażona w dwuskrzydłowe drzwi. Zamek w kształcie kokardy zabezpiecza szafę przed otwieraniem. Garderoba ma wygodną rączkę z góry, dzięki której można bezpiecznie i łatwo ją przenosić. Szafa jest wyposażona w owalne lustro z półką oraz regał z półkami na buty, torebki, pojemniki na biżuterię i wieszaki. Dzięki temu każde akcesoria będą miały swoje miejsce i nic się nie zgubi podczas zabawy. Zawartość zestawu: • szafa, • 2 sukienki dla lalek o wysokości ok. 29.0 cm • 6 wieszaków, • 3 pary butów na obcasie, • 3 torebki. Wymiary szafy: ok. 31.0 x 19.0 x 7.0 cm

66,58 zł
59,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,66 zł

1 osoba kupiła
36
Trylogia husycka. Tom 3. Lux perpetua - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia husycka. Tom 3. Lux perpetua
Dostępny
490 szt.

Reynevan, główny bohater tomów Narrenturm i Boży bojownicy, nadal ma kłopoty, ciągle ktoś dybie na jego życie bądź przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. Prześladują go prozaiczni agenci wywiadu oraz siły nieczyste, wcale nie ukrywające swej diabelskiej proweniencji. Ale Reynevan żyje przecież w okrutnych i niebezpiecznych czasach. Na Śląsku i w Czechach, gdy przez ziemie te przetaczały się krucjaty i husyckie wyprawy odwetowe. Gdy nie znano słowa: „litość” i z imieniem Boga na ustach wyrzynano tysiące niewinnych. Reinmar wierzy w religijną odnowę, staje po stronie zwolenników Husa, nawet gdy ci dokonują niewiarygodnych zbrodni. Cel uświęca środki. Reynevan chce pomścić śmierć brata. On, medyk i zielarz, idealista i bezinteresowny obrońca chorych i cierpiących, musi wcielić się w rolę husyckiego szpiega, dywersanta, zabójcy i bezlitosnego mściciela. Rozdarty pomiędzy obowiązkiem a głosem serca, stawia wszystko na jedną kartę, byle wyrwać ukochaną z rąk wrogów. On i Jutta to postacie niczym ze średniowiecznego romansu o Alkasynie i Nikoletcie. Lux Perpetua godnie wieńczy dzieło mistrza. Jest napisana z rozmachem, z niezwykłą dbałością o historyczny szczegół, z charakterystycznym dla Sapkowskiego humorem i wyczuciem językowym. Wojenne okrucieństwo kontrastuje ze wzruszającymi scenami miłosnymi, losy bohatera splecione z wątkiem wielkiej polityki zmierzają do nieuchronnego, a jednak zaskakującego finału.

56,99 zł
43,88 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,11 zł

1 osoba kupiła
37
Pozorowana tożsamość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozorowana tożsamość
Dostępny
5 szt.

Pochodzący z Łomży Nachman Podróżnik w relacji spisanej w latach czterdziestych XX wieku opisuje swoją i swojej żony Heli historię przetrwania w czasie drugiej wojny światowej. W szczegółach opowiada o życiu w getcie łomżyńskim, z którego w ostatniej chwili, tuż przed jego likwidacją w listopadzie 1942 roku, udało mu się wraz z Helą uciec do Warszawy. Tam, niespodziewanym zrządzeniem losu, znaleźli schronienie na Annopolu, osiedlu dla bezrobotnych i bezdomnych. Dzięki nowej tożsamości i ?aryjskim papierom? przenieśli się do Śródmieścia, gdzie Nachman rozpoczął współpracę z Armią Ludową, dla której wyrabiał fałszywe dokumenty. Po wojnie małżeństwo podjęło decyzję o emigracji do Stanów Zjednoczonych, gdzie osiedliło się w Nowym Jorku, przybierając nazwisko Drew.

52,00 zł
43,68 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,32 zł

1 osoba kupiła
38
Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Umysł i ciało pozostają w absolutnej symbiozie. Upraszczając – jeśli masz zdrowy umysł, to i twoje ciało ma się dobrze. I odwrotnie – kiedy ciało zdrowe, to i umysł jest w dobrej kondycji. Jednak są ludzie, u których opisana zależność nie występuje. Każdy z nas tylko do pewnego momentu zachowuje kontrolę nad swoim ciałem i psychiką, a stres, którego doświadcza człowiek współczesny, sprawia, że granica między kontrolą a jej utratą jest cieńsza niż kiedykolwiek. Jej przekroczenie może objawić się chorobami psychosomatycznymi i autoimmunologicznymi. Do tej pory chorobami cywilizacyjnymi nazywaliśmy nadciśnienie, otyłość i cukrzycę. Teraz dołączyły do nich nowe, które autorka nazywa: „chorobami wyzwań”. Z chorobami cywilizacyjnymi mają jednak wspólny mianownik: są związane ze zmianą stylu życia. Z tym, że staliśmy się pokoleniem trzech krzeseł: biurowego, samochodowego i fotela przed telewizorem, a nasza dieta bazuje na produktach pełnych konserwantów, hormonów, wypełniaczy, które zmieniają mikroflorę jelitową. Ewa Kempisty-Jeznach pokazuje, jak reaguje ciało człowieka na działania otaczającego nas świata. Stres, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zanieczyszczenie środowiska naturalnego, zaczynając od powietrza i wody pitnej, a skończywszy na spożywanym jedzeniu, zmieniły nasze zdrowie. Autorka opisuje na przykładach swoich pacjentów codzienną pracę współczesnego lekarza skonfrontowanego z nowym rodzajem chorób, zwanych psychosomatycznymi. Uchyla nam drzwi swojego gabinetu, ukazując, jak za różnymi objawami ciała pacjentów nie skrywa się choroba organiczna, tylko głośny krzyk duszy człowieka. Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto chce zrozumieć, jak działa jego ciało wobec współczesnych wyzwań, i nie chce przeoczyć pierwszych sygnałów psychosomatyki. Konsekwencją niedostrzeżenia tych zmian mogą być bowiem przedłużające się objawy bólowe, zespół wypalenia, a nawet depresja. „Lata pracy przed kamerą na ciągłych skokach adrenaliny uświadomiły mi, że źródłem wielu chorób jest nieoczyszczona z nadmiaru bodźców głowa. Jeśli wschodnie przekazy dotyczące potrzeby balansu umysłu i ciała nie zachęcają Państwa do przyjrzenia się bliżej temu zagadnieniu, książka dr Ewy Kempisty-Jeznach w porywający, zachodni i naukowy sposób pokazuje, że warto zadbać o ciało, trochę bardziej kontrolując umysł. Bo wszystko zaczyna się w głowie”. – Tomasz Kammel, dziennikarz TV, gospodarz „The Voice of Poland” „Gorąco polecam książkę Ewy Kempisty-Jeznach, gdyż jest to pierwsza książka na polskim rynku sięgająca po całkiem nowy i niezwykle aktualny temat w medycynie, jakim są choroby psychosomatyczne. Autorka pokazuje, że mózg człowieka daje sobie radę z wyzwaniami współczesnych czasów, ale ciało protestuje pod postacią chorób psychosomatycznych. To bardzo ważna książka dla współczesnego człowieka. Z zaciekawieniem czytałam, jak dr Ewa tłumaczy w przystępny sposób szereg niezrozumiałych dla pacjentów objawów, poszerzając naszą wiedzę o sposoby zapobiegania i walki z tymi dolegliwościami”. – Agata Młynarska, dziennikarka, producentka, konferansjerka, prezenterka telewizyjna, aktorka i polonistka „Zła dieta, zabieganie, fatalne powietrze, a do tego wszechobecny stres. Strach o przyszłość bliskich, o zaplecze finansowe, o zdrowie własne i rodziny w czasach szalejącej pandemii. W końcu organizm nie wytrzymuje, presja staje się zbyt duża. Dr Ewa Kempisty-Jeznach w sposób jasny i przejrzysty tłumaczy, dlaczego coraz częściej nasz umęczony organizm zwraca się przeciwko samemu sobie, co staje się podłożem wielu chorób psychosomatycznych. Niezwykle potrzebna książka, zwłaszcza w dzisiejszych czasach”. – Katarzyna Bosacka, dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka publikacji na temat zdrowia, nauki i medycyny Dr nauk medycznych Ewa Kempisty-Jeznach ukończyła wrocławską Akademię Medyczną, przez 5 lat pracowała w Klinice Endokrynologicznej macierzystej uczelni. W 1981 roku wyjechała do Niemiec, gdzie założyła swoją prywatną klinikę, w której przepracowała 32 lata, zdobywając kolejne stopnie specjalizacji. Jest internistą, specjalistą chorób ogólnych, jedynym w Polsce certyfikowanym lekarzem medycyny męskiej. Autorka książek Testosteron. Klucz do męskości i Książka tylko dla mężczyzn, przetłumaczonych na języki obce. Jest częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych jako ekspert w wielu dziedzinach medycyny holistycznej, a szczególnie w medycynie męskiej. Pisuje do gazet i magazynów. Obecnie pracuje jako kierownik medyczny Kliniki Wellness w prywatnym szpitalu Medicover w Warszawie, gdzie udziela konsultacji pacjentom z Polski i zagranicy.

38,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

39
Dużo orgazmów proszę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dużo orgazmów proszę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Zabawna i wielce inspirująca lektura dla wszystkich kobiet! Celebruj wszystkie wymiary rozkoszy! Orgazm to dość krótka chwila szczęścia. A jednak poprawia jakość snu, pomaga zachować młody wygląd, jest też jednym z czynników ułatwiających przezwyciężenie kryzysu w związku. Orgazmy dostępne są za darmo i można się nimi cieszyć bez żadnych ograniczeń. Im więcej orgazmów, tym lepiej. Dlaczego więc kobiety odczuwają je zdecydowanie rzadziej niż mężczyźni? Dlaczego przyjemność seksualna dla tak wielu z nas stanowi wciąż tylko przywilej, a nie prawo? Co stoi tu na przeszkodzie? Najczęściej – brak pewności siebie i deficyt pozytywnych wzorców seksualnych. Zbyt często wydaje się nam, że nie zasługujemy na przyjemność, i w konsekwencji nie domagamy się żadnych zmian – nie tylko zresztą w łóżku. I tu z pomocą przychodzi niniejsza książka! Ten poradnik to otwarta, szczera, a chwilami również szalenie zabawna analiza wszystkich aspektów kobiecej seksualności. Autorki nie boją się żadnych tematów, przekomarzają się, żartują i uczą, jak bez uprzedzeń podchodzić do seksu. To otwierająca oczy lektura, oddająca głos kobietom. Z nią zaczniesz zdobywać szczyty… przyjemności. Orgazm za orgazmem. „Zależy nam, żeby seks, który uprawiasz, był satysfakcjonujący, a twoja przyjemność najpełniejsza i najgłębsza, jak to możliwe. Postaramy się zachęcić cię do zdrowej ciekawości i odwagi próbowania różnych rzeczy; do traktowania życia seksualnego jako przedłużenia twojej egzystencji i cieszenia się nim w pełni. Seks to jedno z najbardziej wzbogacających życiowych doświadczeń”. The Hotbed Collective The Hotbed Collective to nazwa popularnego podcastu, którego twórczyniami są m.in. Lisa Williams, Cherry Healey i Anniki Sommerville.

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

40
Wszystko, czego o sobie nie wiemy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko, czego o sobie nie wiemy
Dostępny
39 szt.

Zapierająca dech w piersiach burzliwa historia miłosna o ukrytych namiętnościach i rodzinnych sekretach. Wszystko, czego o sobie nie wiemy to pełna dramatyzmu i intryg hipnotyzująca opowieść, która wyszła spod pióra autorki Okruchów życia i Żony jubilera. Boże Narodzenie 1937 roku. W Szkocji umiera Hugh Craxton, ojciec Thei i Rowan. Siostry, osierocone w dzieciństwie przez matkę, zaznały już cierpienia po stracie bliskiej osoby, nie przeczuwają jednak, jakie mroczne sekrety ujawni śmierć drugiego z rodziców… W Londynie mieszka bowiem Sophie i jej dwóch synów z małżeństwa z Craxtonem. Żadna z rodzin nie ma pojęcia o istnieniu tej drugiej. Rodzinne tajemnice, problemy małżeńskie i wybuch drugiej wojny światowej - wszystko to na zawsze zmieni losy trzech kobiet. Aby móc odnaleźć drogę do szczęścia, będą musiały najpierw stawić czoło wszystkiemu, czego o sobie nie wiedzą… „Judith Lennox ma fenomenalny dar opowiadania!” – Jill Mansell. Judith Lennox – urodzona w Salisbury autorka wielu bestsellerowych romansów historycznych, które zawsze cieszyły się uznaniem krytyków i czytelników na całym świecie. Debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, a jej powieści zyskały wierne grono czytelniczek na całym świecie.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

41
Znajdź mnie. Teraz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znajdź mnie. Teraz
Dostępny
63 szt.

Dajmy szczęściu drugą szansę! Pierwszy tom bestsellerowej serii. Dla niej to nowy początek, dla niego – pierwsze kroki na wolności. Tamsin przenosi się na drugi koniec kraju – nie tylko po to, by studiować tam literaturę. Chce uciec. Zapomnieć. Po tym, co ostatnio przeszła, przysięgła, że raz na zawsze zrywa z mężczyznami. Książki stają się dla niej całym życiem – zwłaszcza, że wyrzekła się miłości. Potem jednak poznaje Rhysa. Choć jest niedostępny i chwilami opryskliwy, Tamsin nie potrafi przestać o nim myśleć. Nie wie, że Rhys spędził całą młodość osadzony niewinnie w więzieniu, a teraz próbuje odnaleźć się w obcym, nieprzyjaznym świecie i nadrobić wszystko to, co go ominęło. Jest bardzo zraniony, a w dodatku nie może i nie chce się podzielić z nikim swoją tajemnicą. Kiedy jednak w jego życiu pojawia się Tamsin, wszystko nabiera innych kolorów. Dziewczyna pomaga mu stanąć na nogi i stopniowo odzyskać zaufanie do ludzi. Ale między Rhysem i Tamsin jest coś więcej niż tylko ta tajemnica… Znajdź mnie. Teraz to poruszająca powieść o miłości i przyjaźni, o utracie zaufania i cieniach przeszłości. Ta historia daje prawdziwą nadzieję. Znajdź mnie. Teraz to pierwszy tom bestsellerowej serii. Kolejne części cyklu ukażą się jeszcze w tym roku. Kathinka Engel – urodziła się w Monachium, obecnie mieszka w Londynie. Jest wielką pasjonatką książek. Studiowała literaturę, pracowała dla czasopisma literackiego i agencji literackiej, a także jako tłumaczka i redaktorka. Tom Znajdź mnie. Teraz rozpoczął jej pierwszą trylogię romantyczną, z którą trafiła natychmiast na szczyt listy bestsellerów. Kiedy nie pisze ani nie czyta, można spotkać ją na stadionie piłkarskim albo z plecakiem w poszukiwaniu kolejnej przygody.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

42
Zatyrani. Reportaż o najgorzej płatnych pracach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatyrani. Reportaż o najgorzej płatnych pracach
Dostępny
38 szt.

Mniej więcej jeden na dwudziestu mieszkańców Wielkiej Brytanii utrzymuje się dziś z pracy za minimalną stawkę. Wielu spośród nich to rodowici Brytyjczycy, jednak coraz więcej osób wykonujących najgorzej płatne zajęcia to imigranci. Autor książki wyrusza w podróż, by poznać świat ludzi żyjących na skraju społeczeństwa, opisać zmiany, jakie obecnie zachodzą nie tylko w naturze pracy, ale i w naturze Wielkiej Brytanii. Podróżuje, nie czyniąc żadnych wstępnych założeń i nie wiedząc, w jaki sposób spędzony w ten sposób czas zmieni jego własne życie. A zmieni je na pewno, bo to czego jest świadkiem, wydaje się zupełnie szokujące, biorąc pod uwagę, że mówimy o jednym z najbardziej rozwiniętych i najbogatszych krajów świata. Opisywany przez autora obraz stawia czytelników przed niezliczonymi pytaniami, dotyczącymi polityki, brytyjskiego społeczeństwa, a przede wszystkim tego, dlaczego tak wielu ludzi wciąż wyznaje stary wiktoriański pogląd, że biedni ludzie są biedni z własnej winy i muszą być albo głupi, albo niemoralni. „Doszedłem do wniosku, że najlepszym sposobem, by poznać rynek niskopłatnej pracy w Wielkiej Brytanii, jest zostanie częścią tego świata; zamierzałem wtopić się weń i stać się jeszcze jednym trybikiem w tej ogromnej, bezkształtnej i bezdusznej machinie, na której opiera się koniunktura i zamożność Wielkiej Brytanii. Dotarłem do agencji, które nie płaciły pracownikom nawet minimalnej stawki, umożliwiającej podstawowe utrzymanie. Żyłem wśród mężczyzn i kobiet z trudem wiążących koniec z końcem na dalekich obrzeżach społeczeństwa, które ponoć doszło już do siebie po długiej, ciągnącej się latami recesji. Dołączyłem do wciąż rosnącej armii ludzi, dla których zdobycie stabilnej, satysfakcjonującej pracy jest równie prawdopodobne, jak zdobycie Oscara czy Złotej Piłki”. Fragment książki James Bloodworth to były redaktor „Left Foot Forward”, jednego z najbardziej wpływowych, lewicowych portali w Wielkiej Brytanii. Pisze m.in. dla „International Business Times”, „Independent”, „Guardian”, „New Statesman” i „Wall Street Journal”.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

43
Namiestnicy rzymskiej Syrii w czasach przełomu (324-361 n.e.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Namiestnicy rzymskiej Syrii w czasach przełomu (324-361 n.e.)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Książka opowiada o namiestnikach Syrii Coele, jednej z najważniejszych prowincji rzymskich na Bliskim Wschodzie, zajmującej północną i zachodnią część współczesnej Syrii oraz Libanu. Namiestnicy tej prowincji nosili wysoki tytuł konsulara i rezydowali w Antiochii nad Orontesem. Autor nie tylko odtwarza, koryguje i uzupełnia biogramy namiestników Syrii, zwracając uwagę na ich pochodzenie, wykształcenie, tożsamość religijną oraz przebieg kariery, ale także pokazuje ich rzeczywistą pozycję w lokalnym środowisku, między miejskimi elitami a wysokimi rangą urzędnikami państwowymi, również rezydującymi w Antiochii. Kreśli sylwetki namiestników okresu wielkich przemian politycznych i religijnych, zwanych często przełomem Konstantyna, zatrzymując się nad ich wpływem na dobór kadry zarządzającej Syrią oraz rozpatrując rolę zarządców w chrystianizacji prowincji. Praca dra Pawła Filipczaka jest z merytorycznego punktu widzenia wartościowym osiągnięciem naukowym. Jest to publikacja dobrze przemyślana i napisana w sposób klarowny, a zarazem zwięzły. Solidna analiza źródeł pozwala czytelnikowi zrozumieć złożoność badań prozopograficzno-historycznych nad rzymską Syrią w latach panowania Konstantyna i jego syna, Konstancjusza II. dr hab. Piotr Kochanek, prof. KUL Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

44
Białystok którego nie ma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białystok którego nie ma
Dostępny
40 szt.

Białystok to miasto wyjątkowe, ze stosunkowo krótką, ale bogatą, wielokulturową i skomplikowaną przeszłością. We współczesnym mieście trudno znaleźć dowody na prawdziwość tego twierdzenia. Aby to uczynić i lepiej zrozumieć historię Białegostoku, musimy poznać miasto, którego już nie ma ? wybrać się na spacer po dawnych ulicach, przyjrzeć się nieistniejącym już domom i nieobecnym mieszkańcom, poznać charakter i unikatowość jego zabudowy, przekształcanej, niszczonej i odbudowywanej na przestrzeni trzech stuleci. Białystok, którego nie ma to album, dzięki któremu możemy to uczynić. Na zebranych w nim fotografiach, utrwalających ulotne chwile z życia miasta, ujrzymy Białystok zarówno sprzed ponad stu lat, jak i ten, który zniknął całkiem niedawno. W miejscu brukowanych ulic pojawiły się nowe arterie, dawne kamienice ustąpiły miejsca powojennym blokom mieszkalnym, a drewnianą zabudowę wyparło nowe budownictwo. Nie ma już dzielnic żydowskich, wiele historycznych obiektów uległo przekształceniu i modernizacji, a z przestrzeni miasta zniknęły znane i rozpoznawalne miejsca, kojarzone tylko z Białymstokiem. Z albumem w ręku wybierzmy się we wspólną podróż po nieistniejącym mieście, by lepiej je zrozumieć, poczuć jego niepowtarzalny klimat, odkryć zapomniane miejsca i przywrócić o nich pamięć.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

45
Wieloświat. Tom 4. Opowieści z Wieloświata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieloświat. Tom 4. Opowieści z Wieloświata
Dostępny
39 szt.

Nadchodzi Nowy Świat! Dla jednych będzie rajem, dla innych – piekłem. Na całą wieczność… Zamknięta w sobie studentka, szaman romskiego pochodzenia, zdolna gimnastyczka, pozbawiony powołania katolicki ksiądz i kobieta bez wspomnień – to od nich, rozdartych między krwawym bożkiem, a beznamiętnym aniołem, będzie zależała przyszłość Wieloświata. Każdy zaś wybór okupiony będzie ofiarą i próbą silnej woli. Era rozwiniętych technologii i prób ratowania środowiska naturalnego wkroczyła w nową fazę. Uciekające ze swojej części Zaświatów demony robią wszystko, aby wytrącony z równowagi Wieloświat zawalił się, ustępując miejsca zjednoczonemu, Nowemu Światu. To, co dla jednych zdaje się nęcącą wizją, według innych ma okazać się koszmarem. Anioły szukają pomocy wśród ludzi, w których przebudziły się szamańskie moce. Jednak uratowanie starego porządku nigdy nie było tak trudne jak teraz… Słowiańskie wierzenia i mity mistrzowsko połączone z miejską fantastyką i wątkami science fiction! Kolejną powieść Anny Sokalskiej z cyklu „Opowieści z Wieloświata” można czytać niezależnie od trylogii Wiedźma, Żertwa, Kuglarz.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

46
Japoński system trenowania ciała dla kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japoński system trenowania ciała dla kobiet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.21

Jedna z pierwszych wydanych w Polsce książek o tematyce Jiu Jitsu. Zasady atletycznych ćwiczeń Jiu-Jitsu, poprawiające kondycję i siłę.

26,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

47
Sztuka podglądania. W sypialni z artystami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka podglądania. W sypialni z artystami
Dostępny
99 szt.

Daj się ponieść zmysłowemu rytmowi sztuki! Sięgnij po śmiałe i wnikliweeseje Marty Motyl o erotyce w malarstwie i grafice, nie tylko dla koneserów! Zapraszamy do sypialni razem z artystami takimi jak: Rembrandt, Gauguin, Klimt, Schiele, Łempicka. Sztuka podglądania to książka znakomita na prezent, w twardej oprawie, zawierająca wkładkę z kolorowymi reprodukcjami słynnych dzieł sztuki. Każdy z rozdziałów poświęcony jest jednemu dziełu, a zyctelnik zostaje obsadzony w kontrowersyjnej roli podglądacza scen miłosnych.Analizę każdego obrazu lub grafiki wzbogaca przedstawienie sylwetki artysty na pruderyjnym bądź rozpustnym tle czasów, w których tworzył. Podglądanie niejedno ma imię, perwersja i piękno także. Tę różnorodność możesz poznać dzięki dziełom malarskim i graficznym, które zostały głównymi bohaterami tej książki. „Sztukę podglądania polecam nie tylko podglądaczom. Także i tym, którzy czegoś więcej chcą dowiedzieć się o twórcach i ich dziełach, które nasi przodkowie uznawali za obrazy wszeteczne, czyli ad libidinem pobudzające.” – Prof. dr hab. Jakub Pokora „Autorka zmienia nas w widzów, odsłaniając spektakl utkany z fantazji, kształtów, linii, faktur i barw. Uczy obserwacji, poszerza naszą wyobraźnię i pozwala nam choć przez chwilę żyć życiem innych ludzi.” – Karolina Matyjaszkowicz, artystka

52,99 zł
38,15 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,84 zł

48
Przedsiębiorca idei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsiębiorca idei
Dostępny
14 szt.

Wolność przegrywa. Indywidualizm jest w odwrocie. Demagodzy i radykałowie nadają ton debacie publicznej, a motto ?żyj i pozwól żyć innym? słychać coraz ciszej. ?Przedsiębiorca idei? to książka o tym, jak to zmienić. Marcin Chmielowski przedstawia w niej teorię i praktykę zmiany społecznej, pokazując w jaki sposób organizować instytucje zdolne dbać o wolność. Odwołując się do klasyków i chętnie czerpiąc z intelektualnych osiągnięć tych, którzy naprawdę zmienili rzeczywistość, oraz posiłkując się własnymi doświadczeniami z pracy w organizacjach pozarządowych, Autor przedstawia gotowy model działania. I oferuje go tym, którzy będą chcieli z niego skorzystać. Czy samoorganizacja, zdolność do współpracy i podejrzliwość wobec państwa wystarczą, aby postawić tamę atakom na wolność? Ta książka mówi o tym, że będzie to trudne, ale jest możliwe. Wydawca

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

49
Ostatni cud - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni cud
Dostępny
221 szt.

Polska prowincja jeszcze nigdy nie kryła w sobie tyle tajemnic wartych poznania! Strzemieszyce Wielkie to miejsce, gdzie wszystko może się wydarzyć. Tutaj mieszkają Jolanta i Janusz Łapkowie, małżeństwo pięćdziesięciolatków. Los niespodziewanie obdarowuje ich dzieckiem, a leniwą egzystencję niepozornych Strzemieszyc przerywa elektryzująca wieść: mały Janek ma nadprzyrodzone zdolności. Fenomen dziecka przyciąga osoby o różnych motywacjach i światopoglądach, ale też wpływa na lokalną społeczność, wywołując u jednych lęk, u innych chęć wykorzystania umiejętności chłopca do swoich celów. Sprawia, że nieoczekiwanie przecinają się losy czterdziestoczteroletniego paparazziego, pięknej fizjoterapeutki i wikarego z przeszłością w zespole punkrockowym. Kim jest tajemniczy Hindus, który pojawia się pod postacią żebraka, kierowcy autobusu lub wytwornego dżentelmena? Kto postanowi wykorzystać niecodzienny dar małego Łapki? Czy agenci ABW do spółki z warszawskim paparazzim odkryją tajemnicę strzemieszyckiego cudu? Daj się poprowadzić magicznej aurze roztaczanej piórem Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej. Realizm magiczny jeszcze nigdy nie był tak polski! „Piękna powieść o splataniu się losów i wspólnym dążeniu ku dobru. Głębokie portrety psychologiczne i tajemnica na granicy światów. Gorąco polecam!” – Marcin Pilis, pisarz

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

50
Słowo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Monografia stanowi kontynuację badań nad współczesną polszczyzną prowadzonych przez łódzkich językoznawców. Autorami są również wybitni badacze, m.in. z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także uznani specjaliści z innych dyscyplin humanistycznych: literaturoznawstwa, kulturoznawstwa, prawa, filozofii oraz nauk społecznych (wiedzy o mediach i komunikacji społecznej). Publikacja poświęcona jest słowu jako jednostce systemu, tekstu i dyskursu. Autorzy skoncentrowali się na wartości słowa, analizie wybranych leksemów oraz słowach w określonych typach tekstów i dyskursów. Mamy nadzieję, że lektura najnowszego tomu dotyczącego słowa, które stało się przedmiotem dociekań tak wielu badaczy reprezentujących różne dyscypliny i ośrodki naukowe, będzie wartościową oraz intelektualną podróżą po świecie form, znaczeń i kontekstów jednostek leksykalnych. Być może zainspiruje do podjęcia dalszych badań, a na pewno zwróci uwagę Czytelników na wyjątkową rolę słowa zarówno w życiu każdego użytkownika języka z osobna, jak i w życiu określonej wspólnoty dyskursywnej, wspólnoty komunikacyjnej czy ? jeszcze szerzej ? w życiu społeczeństw, które są nie tylko wyrazicielami słów, lecz także są przez słowa konstytuowane i kształtowane. Redaktorki

49,90 zł
42,91 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

51
Polityka narodowościowa państwa na czechosłowackim Śląsku Cieszyńskim w latach 1920-1938 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka narodowościowa państwa na czechosłowackim Śląsku Cieszyńskim ...
Dostępny
6 szt.

W wyniku podziału Śląska Cieszyńskiego w 1920 r. Czechosłowacja uzyskała kopalnie węgla kamiennego, przemysł hutniczy i linię kolejową łączącą ziemie czeskie ze Słowacją. Integracja obszaru zamieszkiwanego w znacznej części przez Polaków i Niemców była poważnym wyzwaniem dla nowego państwa. Pomimo że czechosłowackie ustawodawstwo zapewniało mniejszościom narodowym szerokie prawa, administracja państwowa dążyła do umocnienia pozycji przedstawicieli narodu czeskiego kosztem mniejszości. Opierając się na materiałach archiwalnych wytworzonych przez czechosłowackie urzędy państwowe, autor przedstawia szeroką gamę działań prowadzonych w tym kierunku, obejmujących tak różnorodne dziedziny życia społecznego i gospodarczego jak: szkolnictwo, spisy ludności, samorząd gminny, wybory parlamentarne, reforma rolna, kwestie wyznaniowe, polityka personalna w urzędach i instytucjach państwowych oraz w przemyśle. The Ethnic Policy of the Czecho-Slovak State Toward Cieszyn Silesia in the Years 1920-1938 Although Czechoslovak legislation gave ethnic minorities liberal laws, the state administration sought to strengthen the position of the Czech nation at the expense of minorities. On the basis of the archival legacy of the Czech government institutions, the author shows the scale of the actions undertaken, which encompassed various areas of social and economic life.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

52
Wiersze wybrane. Wydanie nowe, uzupełnione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze wybrane. Wydanie nowe, uzupełnione
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

Nowy wybór poezji Wisławy Szymborskiej poszerzony został o utwory z tomów Tutaj i Wystarczy oraz kilka wierszy niedokończonych (odczytanych z rękopisów). Wybór wprowadzający czytelnika w świat poezji Wisławy Szymborskiej za pośrednictwem jej fenomenalnego zmysłu obserwacji, nadzwyczajnego humoru oraz wzruszającej powagi, jest równocześnie najobszerniejszym istniejącym wyborem jej poezji. Książka zawiera Odczyt Noblowski Poetki, zatytułowany Poeta i Świat, zawierający słynne już zdanie: „…mam mówić o poezji. Na ten temat wypowiadam się rzadko, prawie wcale”.

60,00 zł
43,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

53
O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I ...
Dostępny
6 szt.

Ewelina Wojdyło, nauczycielka i kreatorka kultury oraz Janusz Leon Wiśniewski, naukowiec i pisarz, mieszkający pod jednym dachem, stworzyli książkę wyjątkową, bardzo osobistą. Sięgnęli do swoich wspomnień, by opowiedzieć o niezwykłych momentach swojego dzieciństwa i dzieciństwa swoich córek i synów. Momentach, które ich ukształtowały, pozwoliły zrozumieć siebie, innych, świat... Snują swoje opowieści jak najlepsi bajarze, a my, mali i duzi, ogrzewamy serca czułością płynącą z każdego słowa. Znajdziemy w tych historiach bohaterów rodem z baśni, mądrość przypowieści i prawdę z życia wziętą.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

54
Nem polonesa nem judia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nem polonesa nem judia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Graças a sua perspetiva temática e metodológica inconvencional, como a argumentaçao e as conclusoes baseadas na exploraçao de várias fontes e contextos, o livro de Anna Wolny constitui um valioso contributo tanto para os estudos da literatura e cultura brasileira na Polónia, como para os estudos feministas. Introduz assim um novo e mais vasto olhar para os estudos da emigraçao, plurietnicidade, e principalmente os mecanismos de discriminaçao e estereótipo em relaçao as categorias de sexo e raça, particularmente dentro do espaço cultural específico que pesquisa. Da resenha do Prof. Henryk Siewierski, Universidade de Brasília A polaca é uma criatura que representa nao só as misérias do imigrante, como as da mulher, duplamente subjugada por poderes discursivos e sociais que a constituem. E, tal como a mulata, que conjuga em si vários elementos discursivos, perturbando a ordem social a polaca é a própria síntese do elemento feminino em transgressao. O elemento que, ao tentar afirmar-se como tal, corre o perigo de se deixar enclausurar num estereótipo opressivo e negativo. Trecho do livro Anna Wolny é professora do Departamento de Portugues e Estudos de Traduçao da Universidade Jaguelónica de Cracóvia (Polónia), tendo colaborado também com a Universidade de Varsóvia. Os seus interesses científicos abrangem o campo das literaturas em portugues, com um enfoque especial para a temática identitária dentro dos estudos culturais. Este livro baseia-se na sua tese de doutoramento, defendida em 2016

39,90 zł
33,12 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

55
Prawo rzeczowe  Skrypty w5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo rzeczowe Skrypty w5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.10

Książka Prawo rzeczowe obejmuje problematykę zawartą w Księdze drugiej Kodeksu cywilnego (art. 140?352), a także w zespole norm dotyczących omawianego tematu. Przedstawiano w niej m.in. zagadnienia dotyczące: pojęcia, treści i wykonywania prawa własności współwłasności użytkowania wieczystego ograniczonych praw rzeczowych posiadania. Stan prawny: wrzesień 2020 r. W piątym wydaniu podręcznika uwzględniono zmiany stanu prawnego wprowadzone m.in. przez: ustawę z 20.7.2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów (tekst jedn. Dz.U. z 2020 r. poz. 139 ze zm.), na mocy której doszło z dniem 1.1.2019 r. do przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów (art. 1 ust. 1), ustawę z 14.5.2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. z 2020 r. poz. 875 ze zm.), która z dniem 30.5.2020 r. wprowadziła do KC art. 3871 regulujący umowę przewłaszczenia nieruchomości służącej zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych w celu zabezpieczenia roszczeń wynikających z tej lub innej umowy niezwiązanej bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową, ustawę z 26.6.2019 r. o zmianie ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2019 r. poz. 1080) o wyłączeniu zniesienia współwłasności, podziału majątku wspólnego oraz działu spadku spod części rygorów KształUstRolU (w szczególności wymogu posiadania przez nabywcę statusu rolnika indywidulanego), ustawę z 13.6.2019 r. o zmianie ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości oraz niektórych innych ustaw, która wprowadziła zmiany do WłLokU odnoszące się do zarządu nieruchomością wspólną (Dz.U. z 2019 r. poz. 1309). Piąte wydanie podręcznika uzupełniono o aktualną literaturę przedmiotu oraz najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz sądów powszechnych.

69,00 zł
57,27 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,73 zł

56
Dobry nawyk, zły nawyk. Potwierdzone naukowo sposoby wprowadzania pozytywnych i trwałych zmian w życiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobry nawyk, zły nawyk. Potwierdzone naukowo sposoby wprowadzania pozy...
Dostępny
152 szt.

W codziennym życiu wyuczone, niemal automatyczne czynności i działania towarzyszą nam na każdym kroku: od kontaktów z ludźmi, przez sport, pracę, zakupy, aż po nawyki związane z jedzeniem i piciem. Ilekroć planujemy cokolwiek zmienić, polegamy wyłącznie na własnej sile woli i determinacji. Dlatego prawie zawsze ponosimy porażkę – to po prostu nie wystarcza. Wendy Wood od ponad trzydziestu lat bada fascynujące mechanizmy powstawania nawyków. Dzięki temu potrafi umiejętnie wyjaśnić, co dzieje się w naszych głowach i jak działa mózg. Autorka dowodzi, że podejmujący nieświadome akcje umysł można okiełznać. Korzystając z naukowych analiz, podkreśla przyziemne działania stojące za „nadludzkimi” osiągnięciami. Pokazuje, jak wykorzystać tę wiedzę do formowania lepszych nawyków i wprowadzenia zmian, na których od dawna nam zależało. Publikacja stanowi przegląd najważniejszych aspektów (problemów) pracy w XXI wieku.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

57
Linoderm Omega. Krem do skóry suchej oraz nadwrażliwej i skłonnej do alergii, 50 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linoderm Omega. Krem do skóry suchej oraz nadwrażliwej i skłonnej do a...
Ziołolek, Linoderm
Niedostępny
Brak

Działanie Linoderm Omega jest nowoczesnym kosmeceutykiem. W efekcie stosowania kremu zostaje odbudowana naturalna bariera hydrolipidowa skóry, co prowadzi do właściwego jej nawilżenia i natłuszczenia. Wskazania: • pielęgnacja suchej skóry, także w przebiegu atopowego zapalenia skóry, • sucha i bardzo wrażliwa skóra osób zdrowych, także niemowląt i dzieci, • sucha skóra osób w wieku podeszłym, • pielęgnacja skóry po stosowaniu kortykosteroidów i leków wysuszających skórę. Skład: Aqua, Petrolatum, Ocenothera Biennis, Paraffinum Liquidum, Glycerin, ozokerite, Sorbitan Sesquioletae, Cera Alba, Decyl Oleate, Dimethicon, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita, Paraffinum Liquitum, Allantoin, Xanthan Gum, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Lactic Acid

17,99 zł
Powiadomienie
58
Bobo A+E. Krem dla dzieci i niemowląt, 50 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bobo A+E. Krem dla dzieci i niemowląt, 50 ml
Linomag, Linomag
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Skóra noworodka i niemowlaka jest wyjątkowo podatna na podrażnienia, dlatego wymaga troskliwej opieki. Szczególne znaczenie ma pielęgnacja skóry znajdującej się pod pieluszką, ponieważ jest ona narażona na działanie wilgoci, ciepła, kału i moczu. Powstaniu odparzeń sprzyjają też upały, biegunka i stosowanie niewłaściwych kosmetyków. Do pielęgnacji skóry niemowląt i noworodków doskonałe są produkty marki Linomag. Skuteczność tych preparatów doceniają rodzice od ponad 50 lat.

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

59
Aquastop, Krem dla noworodków, 50 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aquastop, Krem dla noworodków, 50 ml
Ziołolek, Aquastop
Niedostępny
Brak

Aquastop. Krem dla noworodków pielęgnacyjno-ochronny preparat spełnia potrzeby najbardziej wrażliwej skóry, szczególnie noworodków przedwcześnie urodzonych z niską masą urodzeniową, zabezpieczając przed utratą wody z naskórka. Ma właściwości kojące i łagodzące podrażnienia, co powoduje szybkie ich ustąpienie, zapewniając skuteczną i długotrwałą ochronę przez ok. 8 h. Dzięki temu umożliwia ograniczenie potrzeby częstego kontaktu z delikatną skórą dziecka. Krem chroni niedojrzałą skórę noworodków przed otarciami i mikrouszkodzeniami. Może być stosowany profilaktycznie do ochrony przed odparzeniami. Bezwodna, żelowa formuła skutecznie zabezpiecza przed mrozem i wiatrem. Pojemność: 50 ml

18,99 zł
Powiadomienie
60
Lacta Electric. Laktator elektryczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lacta Electric. Laktator elektryczny
Simed
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.28

Laktator elektryczny Lakta Electric LE-01 przyda się wszystkim karmiącym mamom. Stabilna podstawa laktatora pozwoli na komfortowe użytkowanie bez obaw o przewrócenie, a ulepszona konstrukcja zapobiega cofaniu mleka do urządzenia. Produkt powstał z trwałych i bezpiecznych materiałów pozbawionych BPA. Urządzenie Simed posiada 3 fazy pracy: stymulacji, mieszania i głębokiego odciągania. W każdej z nich można regulować poziom mocy od 1 do 9 poprzez naciskanie przycisków +/-. Ponadto w dowolnym momencie możliwa jest zmiana trybu pracy, co pozwoli dostosować moc ssania do swoich preferencji. Długi, silikonowy wężyk sprawia, że silnik może pozostać na stoliku, a w ręce trzyma się tylko lekki laktator. Miękka nakładka masująca z silikonu dopasowuje się do kształtu piersi, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Do zestawu dołączona jest również butelka ze smoczkiem, która umożliwia zebranie pokarmu i podanie go maleństwu bez konieczności przelewania do innego pojemnika, a także adapter do butelki szerokootworowej. Laktator elektryczny Lakta Electric LE-01 może być stosowany z zasilaczem, jak i z bateriami. Wszystkie niezbędne informacje wyświetlane są na ekranie LCD. Laktator Simed został starannie wykonany, jest wygodny i funkcjonalny. Wspomoże on rodziców w organizowaniu codziennych czynności związanych z karmieniem maluszka. W zestawie: • laktator, • silnik z panelem LCD + zasilacz, • podstawka, • nakładka silikonowa, • zaworek, • butelka standardowa (140 ml). • adapter do butelki szerokootworowej, • akcesoria do butelki: silikonowy smoczek w rozmiarze M (średni przepływ), nakrętkę, dysk uszczelniający, przykrywkę. Zasilanie: 4 x baterie AA (brak w zestawie) Rozmiar opakowania: 20.0 x 19.0 x 9.0 cm

170,90 zł
158,94 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,96 zł

61
świąteczne opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
świąteczne opowiadania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Czujesz magię świat? Otwórz tę książkę i wprowadź się w bożonarodzeniowy klimat, czytając "Opowieść wigilijną", ""Dziadka do orzechów" lub piękną opowieść o Gerdzie i Kaju z "Królowej śniegu". Ten prześlicznie ilustrowany zbiór baśni, ukazał się w trzech atrakcyjnych wersjach okładki. W tej serii ukazały się: Najpiękniejsze opowiadania dla dziewczynek, Najpiękniejsze opowiadania dla chłopców, Ilustrowane bajki o zwierzętach, Ilustrowane bajki świata.

29,99 zł
23,69 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

62
24 przedświąteczne opowieści z całego świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24 przedświąteczne opowieści z całego świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

24 opowieści z całego świata - po jednej na każdy grudniowy wieczór, aż do tego zupełnie wyjątkowego - wigilijnego. Oczekuj nadejścia Gwiazdki, przemierzając kolejne kraje! W serii: "24 przedświąteczne opowieści", "24 zabawne przedświąteczne opowieści".

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

63
Dinozaury. Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury. Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Dzięki zabawie z naklejkami najmłodsze dzieci poznają niesamowite dinozaury. Na każdej stronie dzieci mogą umieszczać naklejki zwierząt, które rozpoznały i dopasowały. W serii `Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki` ukazały się tytuły: Robimy zakupy, Boże Narodzenie, Szopka, święty Mikołaj, Dinozaury, Małe stworzonka, Cyfry, Kolory, Zwierzęta, Klub jeździecki, Domowe zwierzątka, W górach, Na wsi, Pojazdy.

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

64
Alkomat elektrochemiczny ALControl Ultra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alkomat elektrochemiczny ALControl Ultra
Xblitz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.29

Precyzyjny alkomat elektrochemiczny przeznaczony jest do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu w ciągu kilku sekund. Został zaprojektowany tak by zapewnić wysoki komfort użytkowania. Urządzenie gwarantuje wysoką precyzję dzięki zastosowaniu platynowego sensora z Korei Południowej, który jest niezwykle czuły. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami oraz wykonaniem przekłada się na szczególną precyzję alkomatu. Pomiar dokonywany jest z dokładnością 0,005 promila w zakresie detekcji 0,00 - 4,00 promila co w praktyce oznacza niebywałą precyzję alkomatu. W celu zachowania higieny do pomiarów wykorzystywane są jednorazowe ustniki. W zestawie dołączono trzy sztuki takich właśnie ustnikow oraz niezbędną do działania baterię 9V. Dzięki tak skompletowanemu zestawowi możliwe jest użycie alkomatu niemal zaraz po wyjęciu z pudełka. Aby zapewnić precyzję pomiaru do urządzenia oferowana jest możliwość darmowej kalibracji, którą należy wykonywać co 500 pomiarów, lub co 6 miesięcy. Szczegóły: • platynowy sensor, • wysoka dokładność pomiarów, • czytelny wyświetlacz LCD, • dokładność +/- 0.005 promila, • zakres 0.00 - 4.00 promila, • czas rozgrzewania 15 - 35 sekund, • zasilanie bateria alkaiczna 9V, • w zestawie 3 ustniki, bateria 9V, • kalibracja raz na 6 miesięcy albo co 500 pomiarów, • dostępna możliwość darmowej kalibracji, • wymiary : 125mm x 56mm x 24mm, • waga : 87g (131g z baterią).

299,00 zł
284,05 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 14,95 zł

65
Xblitz ALControl - Profesjonalny alkomat elektrochemiczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Xblitz ALControl - Profesjonalny alkomat elektrochemiczny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.23

Typ: AlkomatRodzaj gwarancji: Gwarancja producenta 24 m-ceElektronika: TAK

349,00 zł
Powiadomienie
66
Kamera samochodowa Xblitz Trust, czarno-srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamera samochodowa Xblitz Trust, czarno-srebrna
Xblitz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.28

Kamera samochodowa, która oferuje kąt widzenia na poziomie 170 stopni, idealnie wpisze się w zakres oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Urządzenie zarejestruje obraz z całej szerokości drogi, a także pobocza czy chodnika. Wystarczy nagrać film z trasy, aby w razie potrzeby wskazać sprawcę uszkodzenia auta. Funkcja robienia zdjęć Możliwość wykonywania zdjęć przez kamerę samochodową to bardzo przydatna funkcja, która niejednokrotnie sprawdzi się w podróży. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej opcji, aby uchwycić interesującą sytuację. Dzięki temu nie będziesz musiał przeglądać całego nagrania w poszukiwaniu ważnych szczegółów. Na takie rozwiązania stawia wielu kierowców, dla których ponadprzeciętny komfort użytkowania stanowi podstawowe kryterium zakupu. Gwarancja zachowania najważniejszych nagrań Czujnik wstrząsów zainstalowany na pokładzie kamery samochodowej wykrywa przeciążenia, które następują w wyniku gwałtownego hamowania, zderzenia, czy nierówności na drodze. Wtedy urządzenie rozpoczyna nagrywanie, zapisuje pliki w osobnym miejscu oraz zabezpiecza je przed usunięciem. Dzięki temu w razie wystąpienia kolizji drogowej z łatwością odnajdziesz film oraz wskażesz winnego. To sprawdzone rozwiązanie spotkało się z uznaniem wśród wielu odpowiedzialnych kierowców. Obiektyw kamery wyposażony jest w zestaw sześciu szklanych soczewek oraz filtr polaryzacyjny. Zapewnia to niezrównaną jakość obrazu w każdych warunkach. A dzięki kompaktowej obudowie wideorejestrator nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Jakość Full HD Kamera samochodowa Xblitz Trust rejestruje obraz w jakości Full HD przy wykorzystaniu zaawansowanego sensora Sony IMX323. Dodatkową kontrolę nad jakością obrazu pełni tutaj funkcja HDR (High Dynamic Range), która odpowiada za podbicie kontrastów – dzięki czemu nagranie wideo posiada bogatsze i bardziej nasycone kolory. Szerokokątny obiektyw + filtr Obiektyw mini kamery Xblitz Trust rejestruje obraz w zakresie 170°. Jest to znacznie większy kąt niż w standardowych obiektywach kamer samochodowych. Umożliwia to rejestrację szerszej sceny przed pojazdem i tym samym zapis większej ilości szczegółów przebiegu trasy. Rejestrator trasy Xblitz Trust wyposażony jest również w filtr polaryzacyjny, który pozwala na eliminację odblasków światła z szyb innych pojazdów i łatwiejszą identyfikację kierowcy. Auto-start Kamera została zautomatyzowana pod kątem rozpoczęcia i zakończenia nagrywania bez ingerencji użytkownika (kierowcy). Po podłączeniu Xblitz Trust do gniazda zapalniczki nagrywanie przebiegu trasy rozpocznie się po uruchomieniu pojazdu i zakończy kilka sekund po jego wyłączeniu. Superkondensatory Xblitz Trust posiada innowacyjny system zasilania wewnętrznego, oparty o wbudowane superkondensatory, które stabilnie podtrzymują pracę kamery w trybach pracy końcowej. Posiadają znacznie dłuższą żywotność niż konwencjonalne zasilanie bateryjne. Bardzo dobrze znoszą wysokie i niskie temperatury występujące w kabinie samochodu. Kamera samochodowa Xblitz Trust jest pierwszym wideorejestratorem trasy w ofercie marki Xblitz, gdzie zastosowano nowoczesny system superkondensatorów. Czytelny wyświetlacz Wyświetlacz o przekątnej 1.5 cala, umożliwia podgląd obrazu w czasie nagrywania oraz przeglądanie zapisanych już plików wideo. Dioda statusu Informuje o statusie pracy kamery. Porty zewnętrzne Porty Mini HDMI oraz mini USB znajdują się na bocznych ściankach kamery, dzięki czemu jest do nich łatwy dostęp. Wygodne przyciski funkcyjne Na tylnym panelu umiejscowione zostały również wygodne w użyciu przyciski do obsługi wszystkich funkcji kamery. G-sensor Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania. Zapis dźwięku Wideorejestrator Xblitz Trust posiada wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu możliwa jest rejestracja i odtwarzanie dźwięku z wnętrza samochodu, co może stanowić dodatkową dokumentację sytuacji na drodze. Funkcję zapisu audio można prosto wyłączyć z poziomu menu kamery. Dane techniczne: • procesor: NTK 96658, • sensor: Sony IMX323, • wyświetlacz: 1.5 cala, • kąt widzenia:170°, • obiektyw: 6G, • G-sensor: tak, • HDR: tak, • rozdzielczość wideo: max. 1920x1080P – 30kl/s, • format pliku: .mp4, • filtr: tak (polaryzacyjny), • karta pamięci: microSD do 128GB (klasa 10), • porty: mini HDMI, mini USB, • nagrywanie w pętli: tak, • audio: wbudowany mikrofon / głośnik, • typ zasilania:USB 5V / 1.5A (superkondensatory). Zawartość zestawu: kamera Xblitz Trust, filtr polaryzacyjny, ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi, kabel USB, przyssawka mocująca, czytnik kart microSD.

269,00 zł
255,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 13,45 zł

67
Xblitz Prism - Wideorejestrator w lusterku wstecznym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Xblitz Prism - Wideorejestrator w lusterku wstecznym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.14

Typ: WideorejestratorRodzaj gwarancji: Gwarancja producenta 24 m-ceElektronika: TAK

199,00 zł
Powiadomienie
68
Xblitz Black Bird 2.0 GPS - Wideorejestrator - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Xblitz Black Bird 2.0 GPS - Wideorejestrator
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.30

Typ: WideorejestratorRodzaj gwarancji: Gwarancja producenta 24 m-ceElektronika: TAK

239,00 zł
Powiadomienie
69
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Pro Max ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Pro Max ze szkłem 9H na ekran ...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.01

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Bolt Cover zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym. Szczegóły: • dwuczęściowa konstrukcja chroniąca tył oraz boki urządzenia, • elastyczny Tetra Poliuretan rozpraszający siłę uderzenia, • twardy Polikarbon usztywniający całą konstrukcję, chroniąc jednocześnie przed porysowaniem telefonu, • wojskowy stopień ochrony (spełnia lub przewyższa normy MIL-STD-810G), • minimalistyczny design o oryginalnej strukturze, • wyjątkowa estetyka zachowująca smukły kształt urządzenia, • wbudowana, składana podstawka umożliwiająca wygodne oglądanie filmów na ekranie smartfona, • uchwyt przypinany do pasa spodni do przenoszenia etui (możliwość obrotu o 360 stopni oraz szybkie skorzystanie z telefonu), • hartowane szkło ochronne na ekran o twardości 9H, • warstwa klejąca znajduję się na ramie szkła (wzdłuż krawędzi), • etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem, • etui kompatybilne z Apple Pay, • etui kompatybilne z samochodowymi uchwytami magnetycznymi, dzięki dołączonej do zestawu blaszce, • w zestawie warstwowe etui z podstawką, hartowane szkło ochronne z zestawem instalacyjnym, płytka magnetyczna, smycz na nadgarstek.

129,00 zł
Powiadomienie
70
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone 12 Pro ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone 12 Pro ze szkłem 9H n...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Minimalistyczny design, wyjątkowa estetyka: Bolt Cover zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Wielopoziomowa ochrona: Wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Wbudowana podstawka, wygodne oglądanie: Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Wojskowy stopień ochrony: Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bezpieczeństwo ze wszystkich stron: Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

129,00 zł
Powiadomienie
71
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro ze szkłem 9H na ekran + podstawka & uchwyt do paska, niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro ze szkłem 9H...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Bolt Cover zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym. Szczegóły: • dwuczęściowa konstrukcja chroniąca tył oraz boki urządzenia, • elastyczny Tetra Poliuretan rozpraszający siłę uderzenia, • twardy Polikarbon usztywniający całą konstrukcję, chroniąc jednocześnie przed porysowaniem telefonu, • wojskowy stopień ochrony (spełnia lub przewyższa normy MIL-STD-810G), • minimalistyczny design o oryginalnej strukturze, • wyjątkowa estetyka zachowująca smukły kształt urządzenia, • wbudowana, składana podstawka umożliwiająca wygodne oglądanie filmów na ekranie smartfona, • uchwyt przypinany do pasa spodni do przenoszenia etui (możliwość obrotu o 360 stopni oraz szybkie skorzystanie z telefonu), • hartowane szkło ochronne na ekran o twardości 9H, • warstwa klejąca znajduję się na ramie szkła (wzdłuż krawędzi), • etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem, • etui kompatybilne z Apple Pay, • etui kompatybilne z samochodowymi uchwytami magnetycznymi, dzięki dołączonej do zestawu blaszce, • w zestawie warstwowe etui z podstawką, hartowane szkło ochronne z zestawem instalacyjnym, płytka magnetyczna, smycz na nadgarstek.

119,00 zł
Powiadomienie
72
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone 12 Pro ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, czerwone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone 12 Pro ze szkłem 9H n...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Minimalistyczny design, wyjątkowa estetyka: Bolt Cover zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Wielopoziomowa ochrona: Wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Wbudowana podstawka, wygodne oglądanie: Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Wojskowy stopień ochrony: Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bezpieczeństwo ze wszystkich stron: Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

119,00 zł
Powiadomienie
73
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone 12 Pro ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, czarno-czerwone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone 12 Pro ze szkłem 9H n...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Minimalistyczny design, wyjątkowa estetyka: Bolt Cover zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Wielopoziomowa ochrona: Wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Wbudowana podstawka, wygodne oglądanie: Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Wojskowy stopień ochrony: Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bezpieczeństwo ze wszystkich stron: Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

119,00 zł
Powiadomienie
74
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro ze szkłem 9H na ekran + podstawka & uchwyt do paska, szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro ze szkłem 9H...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Minimalistyczny design, wyjątkowa estetyka: Bolt Cover zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Wielopoziomowa ochrona: Wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover ma ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Wbudowana podstawka, wygodne oglądanie: Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Wojskowy stopień ochrony: Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bezpieczeństwo ze wszystkich stron: Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

119,00 zł
Powiadomienie
75
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + p...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Jest wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

119,00 zł
Powiadomienie
76
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + p...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.22

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Jest wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

119,00 zł
Powiadomienie
77
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, czerwone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + p...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.07

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Jest wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

119,00 zł
Powiadomienie
78
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, czarno-czerwone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + p...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.13

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Jest wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

119,00 zł
Powiadomienie
79
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + podstawka i uchwyt do paska, szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui pancerne Bolt Cover do iPhone'a 12 Mini ze szkłem 9H na ekran + p...
Zizo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.01

Zizo Bolt Cover to doskonale zaprojektowane etui, które spełnia niemal wszystkie potrzeby użytkowników smartfonów, stając się optymalnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo mobilnych urządzeń. Zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami oraz upadkami telefonu, podczas gdy perfekcyjnie wykonana konstrukcja zachowuje jego elegancki i smukły kształt. Unikalny design bardzo dobrze współgra z obudową telefonu, gwarantując jednocześnie pewny chwyt i przyjemną w dotyku powierzchnię. Jest wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw etui, zapewnia najlepszą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Świetnie absorbujący wstrząsy Tetra Poliuretan stanowi wewnętrzną barierę, która idealnie przylega do telefonu z tyłu oraz po bokach, rozpraszając całą siłę uderzenia podczas upadku. Zewnętrzna, twarda powłoka wykonana z polikarbonu dodatkowo osłania konstrukcję smartfona oraz usztywnia całe etui nadając mu oryginalnego kształtu. Bolt Cover posiada ponadto niezwykle funkcjonalny uchwyt przypinany do pasa spodni, który umożliwia wygodne przenoszenie urządzenia oraz jego swobodny obrót o 360 stopni. Solidny zatrzask zabezpiecza etui przed przypadkowym odpięciem, a w razie potrzeby pozwala na szybkie oswobodzenie telefonu i swobodę użytkowania. Bolt Cover wyposażono w składaną zewnętrzną podstawkę, która pozwala na szybkie i wygodne ustawienie telefonu w poziomie. Taka pozycja umożliwia komfortowe oglądanie filmów na ekranie urządzenia oraz uwalnia nasze ręce, które nie muszą utrzymywać telefonu. Przemyślana konstrukcja umożliwia ekspresowe złożenie podstawki i jej zatrzaśnięcie w niewielkiej komorze znajdującej się z tyłu etui. Etui przeszło rygorystyczne testy spełniające wymagania normy MIL-STD-810G, które gwarantują optymalną ochronę urządzenia podczas upadku na twarde podłoże. Dwuwarstwowa konstrukcja rozprasza równomiernie siłę uderzenia, sprawiając, że nawet po gwałtownym uderzeniu telefon pozostaje w jednym kawałku. Bolt Cover w parze z ochroną boków oraz tyłu smartfona, troszczy się również o jego wyświetlacz, który jest niezwykle narażony na zarysowania lub pęknięcia. Lekarstwem na nieodwracalne uszkodzenie ekranu urządzenia jest hartowane szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H. Zizo Lightning Shield zapewnia pełną przeźroczystość i zerowe zniekształcenia. Wykonanie z ultracienkiego (0,33 mm), oleofobowego szkła, pozwala na szybką instalację oraz zapobiega śladom palców na ekranie. Zestaw uzupełniony o płytkę magnetyczna, która umożliwia montaż z wybranym uchwytem samochodowym.

119,00 zł
Powiadomienie
80
Gryzak do ćwiczenia mięśni szczęki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak do ćwiczenia mięśni szczęki
K's Kids Training2s
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

36,50 zł
32,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,65 zł

81
Klocki edukacyjne miękkie, 14 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki edukacyjne miękkie, 14 elementów
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Klocki są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej wartościowych zabawek. Zabawa z nimi sprawia ogromną przyjemność dzieciom, jak i bawiącym się z nimi rodzicom. Edukacyjne klocki nie dość, że sprawiają radość podczas zabawy, to dodatkowo rozwijają wiele umiejętności dziecka. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Zalety: • wspierają rozwój wielu umiejętności, • super kolorowe, • miękki materiał, który pomaga uchwycić klocki, • przyjemne w dotyku, • łatwo się ze sobą łączą, • są poręczne – dziecko może bez problemu obracać je w rączkach, • idealne na prezent. Jakie umiejętności może rozwinąć Twoje dziecko, podczas zabawy klockami? 1. Rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania. 2. Rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów, • kreatywność – rozwijanie wyobraźni małego dziecka jest nieodzowne w procesie kształtowania myślenia abstrakcyjnego i kreatywności. Cecha ta wpływa na zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i umiejętność rozwiązywania problemów, • umiejętności językowe – inteligencja językowa to umiejętność wydawania dźwięków i używania języka, wyrażania siebie i rozumienia innych ludzi. Zabawki doskonalące umiejętność rozumienia słów, rozróżniania dźwięków, rytmów i form fleksyjnych wpływają na rozwój tej funkcji w procesie rozwoju. 3. Rozwój społeczny: • komunikowanie się – zdolności komunikacyjne pomagają dziecku w wykonywaniu zada, które wymagają współpracy i ułatwiają pracę w grupie, • poczucie własnej wartości – jest kompleksem osiągnięć, które dziecko odbiera od ważnych od siebie ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone. Pomaga mu to w budowaniu silniejszego poczucia własnej wartości i lepszej samooceny.

131,30 zł
120,80 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,50 zł

82
Chwyć i segreguj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chwyć i segreguj
K's Kids Training2s
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Zabawka Chwyć i segreguj otrzymała prestiżową nagrodę od IPTI (Intensive Psychical Teraphy Institute) - Instytucji w Stanach Zdjednoczonych, która specjalizuje się w rehabilitacji dzieci oraz w badaniach nad ich rozwojem. Nagroda pokazuje, że zabawka jest bardzo dobrym elementem do wykorzystania w terapii rehabilitacyjnej oraz jako uzupełnienie terapii w domu. Chwyć i segreguj W zestawie znajduje się kilka pojemników w różnych kolorach i różnej wielkości, szczypce i kolorowe kosteczki z otworkami. Zabawka zachęca dziecko do korzystania z pałeczek by chwycić kosteczki i posegregować je do kolorowych miseczek, tak jak można zrobić to za pomocą dwóch paluszków. Wzmacnia koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę dużą oraz koncentrację. Rozwija logiczne myślenie. Za pomocą tej zabawki, dziecko powinno ćwiczyć motorykę dużą poprzez chwytanie. Zachęć dziecko do korzystania z pałeczek by chwicić kosteczki i posegregować je do kolorowych miseczek, tak jak można zrobić to za pomocą dwóch paluszków. Trenuj kciuki i palce wskazujące poprzez chwytanie i wrzucanie, aby przygotować się do nauki pisania. Zestaw zawiera: 6 kubków 50 plastikowych kosteczek w 5 kolorach pałeczki do chwytania Wymiary: Pałeczki do chwytania: dł. 24.5cm Kubek czerwony: śr. 9.7cm

67,10 zł
60,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

83
Przytulanka/lalka do ubierania dwustronna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka/lalka do ubierania dwustronna
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Ćwicz umiejętności motoryczne. Wzmocnij zdolność samooceny i pewności siebie. Graj i ucz się w tym samym czasie! Zamki, rzepy, guziki umożliwiają dzieciom trening samodzielnego ubierania się czy wiązania sznurówek. Nauka ubierania pomoże wzmocnić umiejętność samo opieki, wyrabia dobre nawyki i rozwija poczucie odpowiedzialności i pewności siebie. Dziecko może ćwiczyć zapinanie, wiązanie krawata i zapinanie guzików. Guziki są w dwóch wielkościach, dziecko może ćwiczyć zapinanie o różnych stopniach trudności. Są również zaprojektowane tak, by ułatwić dziecku ubieranie, wzmacniając jego pewność siebie. Umiejętność ubierania wyrabia ruchy precyzyjne dziecka, poprawia umiejętności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci mogą również kreatywnie wykorzystać lalkę w wymyślanych przez siebie zabawach symbolicznych. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko podczas zabawy z lalką? 1. Rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania. 2. Rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów. 3. Rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem, • komunikowanie się – zdolności komunikacyjne pomagają dziecku w wykonywaniu zadań, które wymagają współpracy i ułatwiają pracę w grupie, • poczucie własnej wartości – jest kompleksem osiągnięć, które dziecko odbiera od ważnych od siebie ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone. Pomaga mu to w budowaniu silniejszego poczucia własnej wartości i lepszej samooceny.

88,50 zł
81,42 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,08 zł

84
Miękki sorter z klockami Patrick - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miękki sorter z klockami Patrick
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Zabawka buduje drogę do odkrywania i rozwoju inteligencji u Twojego dziecka. Dzięki kolorowym klockom Twoja pociecha poznaje różne kształty, uczy się kojarzenia oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Wrzucanie klocków do torby, wyrabia także u dziecka nawyk utrzymywania porządku. Łącznie 4 kształty o różnych kolorach i teksturach. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności może rozwinąć Twoje dziecko, podczas zabawy z sorterem Patrick? 1. Rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania. 2. Rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów, • kreatywność – rozwijanie wyobraźni małego dziecka jest nieodzowne w procesie kształtowania myślenia abstrakcyjnego i kreatywności. Cecha ta wpływa na zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i umiejętność rozwiązywania problemów. 3. Rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem.

91,30 zł
84,00 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,30 zł

85
Muzyczny bębenek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzyczny bębenek
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Złap rytm i ciesz się muzyką. Zabawka ma dwa tryby – bębenka lub muzyki. Do Ciebie należy wybór. Bębenek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i jest bezpieczny dla dziecka. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko podczas zabawy z bębenkami? 1. Rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania. 2. Rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów, • kreatywność – rozwijanie wyobraźni małego dziecka jest nieodzowne w procesie kształtowania myślenia abstrakcyjnego i kreatywności. Cecha ta wpływa na zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i umiejętność rozwiązywania problemów. 3. Rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem. Wymiary: 15.0 x 16.0 x 8.0 cm

77,10 zł
70,93 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,17 zł

86
Zawieszka do wózka, krokodyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka do wózka, krokodyl
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Zawieszka pasuje do każdego wózka czy fotelika i będzie ulubioną towarzyszką Twojego dziecka podczas spacerów. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość – w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko podczas zabawy z zawieszką? – rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania; – rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów; – rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem.

45,70 zł
42,04 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,66 zł

87
Zawieszka do wózka, krab - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka do wózka, krab
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Zawieszka pasuje do każdego wózka czy fotelika i będzie ulubioną towarzyszką Twojego dziecka podczas spacerów. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość – w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko podczas zabawy z zawieszką? – rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania; – rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów; – rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem.

47,50 zł
43,70 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,80 zł

88
Zawieszka do wózka, rak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka do wózka, rak
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Zawieszka pasuje do każdego wózka czy fotelika i będzie ulubioną towarzyszką Twojego dziecka podczas spacerów. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko podczas zabawy z zawieszką? – rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania; – rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów; – rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem.

45,70 zł
42,04 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,66 zł

89
Zabawka do kapieli Pływająca żabka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka do kapieli Pływająca żabka
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Pływająca żabka to świetny towarzysz podczas kąpieli. Pod brzuszkiem znajduje się mechanizm, dzięki któremu po przekręceniu, żabka będzie pływać razem z dzieckiem! Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności może rozwinąć Twoje dziecko, podczas zabawy z pływającą żabką? 1. Rozwój fizyczny: • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania. 2. Rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów. 3. Rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem, • poczucie własnej wartości – jest kompleksem osiągnięć, które dziecko odbiera od ważnych od siebie ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone. Pomaga mu to w budowaniu silniejszego poczucia własnej wartości i lepszej samooceny.

18,30 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,31 zł

90
Zestaw zabawek do kąpieli. Piramidka-sitka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw zabawek do kąpieli. Piramidka-sitka
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Tryskająca wodą piramidka w kształcie kwiatka z pewnością umili kąpiel każdego maluszka. Możesz użyć płatków kwiatka, aby nabrać wodę i stworzyć mały prysznic. Po kąpieli można zabrać zabawkę ze sobą i układać płatki w piękną, kolorową wieżę! Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności może rozwinąć Twoje dziecko, dzięki zabawkom do kąpieli? 1. Rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania. 2. Rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów, • kreatywność – rozwijanie wyobraźni małego dziecka jest nieodzowne w procesie kształtowania myślenia abstrakcyjnego i kreatywności. Cecha ta wpływa na zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i umiejętność rozwiązywania problemów. 3. Rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem, • poczucie własnej wartości – jest kompleksem osiągnięć, które dziecko odbiera od ważnych od siebie ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone. Pomaga mu to w budowaniu silniejszego poczucia własnej wartości i lepszej samooceny.

28,40 zł
26,13 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,27 zł

91
Zestaw zabawek do kąpieli Rybki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw zabawek do kąpieli Rybki
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Zestaw zabawek do kąpieli 3w1: najmniejsza pełni funkcję pistoletu na wodę, środkowa otwiera się, aby ją złapać, a największa posiada uchwyt, dzięki czemu może złapać je wszystkie! Pogoń za rybkami daje mnóstwo zabawy i ekscytacji podczas kąpieli. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności może rozwinąć Twoje dziecko, dzięki rybkom, zabawkom do kąpieli? 1. Rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania. 2. Rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów. 3. Rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem, • poczucie własnej wartości – jest kompleksem osiągnięć, które dziecko odbiera od ważnych od siebie ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone. Pomaga mu to w budowaniu silniejszego poczucia własnej wartości i lepszej samooceny.

24,60 zł
22,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,97 zł

92
Zawody czyli kim możesz zostać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawody czyli kim możesz zostać
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.23

Jesteś poszukiwaczem przygód i chciałbyś pracować jako archeolog? Uwielbiasz kuchnię i pragniesz gotować w najlepszej restauracji świata? A może lubisz pomagać innym i chciałbyś zostać pielęgniarzem? Praca, która jest jednocześnie pasją, sprawia ogromną radość i daje satysfakcję. Jeśli w ten sposób ją potraktujesz, będziesz ją rozwijał i pielęgnował, odniesiesz wiele życiowych sukcesów. W książce znajdziesz wierszyki, które przybliżą ci różne zawody. Dowiesz się z nich, co robi osoba, która reprezentuje daną grupę zawodową, gdzie pracuje i jakie powinna mieć cechy charakteru. Obok każdego wiersza znajdziesz również informacje na temat prezentowanego zawodu. Książką ta zachęci cię do kształtowania i pogłębiania swoich zainteresowań, byś w dorosłym życiu mógł zrealizować swoje zawodowe marzenia.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

93
BrainBox. Matematyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BrainBox. Matematyka
Rebel, od 7 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.19

Wspólna zabawa – wspólna nauka matematyki! Szukasz sprawdzonego narzędzia do powtarzania matematyki? Chcesz pomóc dziecku w nauce tabliczki mnożenia, objętości, ułamków czy figur geometrycznych? BrainBox – Matematyka przychodzi z pomocą! To połączenie pasjonującej rozgrywki z treningiem zapamiętywania i utrwalaniem najważniejszych pojęć. Czym jest BrainBox? To seria wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Na czym to polega? • Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu. • Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2). • Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. • Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza. • Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Dlaczego pokochasz tę grę? • To połączenie doskonałej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin. Testy wykazały, że gry z serii BrainBox stanowią doskonałe rozszerzenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do wykorzystania zarówno w szkole, jak i w domu. • BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, by była ona satysfakcjonująca dla obu stron. • Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia. Zawartość pudełka: • karta z zasadami, • 55 kart, • klepsydra, • kostka.

74,90 zł
65,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,99 zł

94
BrainBox. Świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BrainBox. Świat
Rebel, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Wspólna zabawa – wspólna nauka geografii! Flagi, mapy, stolice i symbole poszczególnych państw przestaną być zagadką dzięki „BrainBox. Świat”! Na 55 kartach znajdziesz informacje o najważniejszych krajach, a angażujący sposób rozgrywki sprawi, że Twoje dziecko bez wysiłku będzie poszerzało swoją wiedzę z zakresu geografii. Czym jest „BrainBox”? To seria wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Na czym to polega? 1. Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu. 2. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2). 3. Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. 4. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza. 5. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Zawartość opakowania: • karta z zasadami, • 55 kart, • klepsydra, • kostka.

65,00 zł
57,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,80 zł

95
Psi Patrol. Maskotka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Maskotka, mix wzorów
Spin Master
Dostępny
2 szt.

Maskotka pluszowa – bohater serialu animowanego „Psi Patrol”: Psiaki z Psiego Patrolu od teraz mogą towarzyszyć nawet najmniejszym fanom bajki. Bohaterowie będą strzegli najmłodszych i starszych. Pluszaki wykonane są z doskonalej jakości materiałów i są miłe do przytulania. Podaruj swojemu maluchowi wspaniałego psiego stróża! Maskotka wiernie odwzorowuje bajkową postać. Wysokość maskotki: ok. 28.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

63,90 zł
43,45 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 20,45 zł

96
Schowek
27,00 zł
Powiadomienie
97
DaF Leicht B1.1. Kurs- und Übungsbuch +DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DaF Leicht B1.1. Kurs- und Übungsbuch +DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.10

75,00 zł
67,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

98
Matura Rozszerzona Repetytorium 2015 TB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura Rozszerzona Repetytorium 2015 TB
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.19

Książka nauczyciela (Teacher's Book) zawiera odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych oraz sugerowane odpowiedzi do zadań otwartych dotyczących mówienia i pisania. Nagrania w plikach MP3 są dostępne na stronie internetowej: www.learningclub.egis.com.pl.

32,00 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

99
Spółka akcyjna. Praktyczny poradnik z wzorami dokumentów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spółka akcyjna. Praktyczny poradnik z wzorami dokumentów
Dostępny
1 szt.

Kompendium wiedzy o spółce akcyjnej. Praktyczny poradnik omawiający najważniejsze aspekty prowadzenia działalności w formie spółki akcyjnej – począwszy od jej założenia, po jej rozwiązanie czy likwidację. W publikacji autor omawia m.in.: • założenie spółki, • przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę akcyjną, • zagadnienia dotyczące spółki akcyjnej organizacji, • statut spółki (obowiązkowe i dozwolone zapisy, zmiana statutu, wzór statutu), • kapitał zakładowy (wkłady akcjonariuszy, aporty, podwyższenie kapitału, obniżenie kapitału, umorzenie akcji), • organy spółki (zarząd, walne zgromadzenie, rada nadzorcza, prokura), • dokumentację w spółce akcyjnej (księga protokołów, korespondencja handlowa, rejestr akcjonariuszy i przymusowa dematerializacja akcji), • szczególne przywileje akcjonariuszy, • uchwały w spółce, • rozwiązanie i likwidację spółki, • postępowanie likwidacyjne • finansowanie zakupu akcji przez spółkę, • spółkę publiczną (podstawy prawne, procedura wprowadzenia spółki na giełdę, statut spółki, walne zgromadzenie). Aby książka miała jak najbardziej praktyczny charakter, autor często przytacza orzecznictwo sądowe – utrwalone linie orzecznicze stanowią bowiem bezcenne wskazówki w zakresie dopuszczalnych sposobów zastosowania przepisów prawa spółek. Dodatkowo w książce zawarte są wzory przydatnych dokumentów: statut spółki, wzory uchwał, protokołów, regulamin udziału w zgromadzeniu przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej – także w edytowalnej wersji w suplemencie elektronicznym dołączonym do książki. Plik suplementu jest do pobrania przez Internet, a instrukcja postępowania została zamieszczona w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

294,00 zł
276,36 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 17,64 zł

100
Książka dla ludzi mądrych. Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka dla ludzi mądrych. Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umi...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Czym jest mądrość? Co ma wspólnego z inteligencją? Czy rozumiemy ją podobnie jak nasi przodkowie, jak ludzie poprzednich epok? Książka dla ludzi mądrych wprowadzi Cię w niezwykłą historię geniuszy, rozwoju ludzkiej myśli i powstawania nauki, a także skłoni Cię do refleksji na temat przyszłości człowieka. Elegancka okładka, ciekawa szata graficzna i pełno ciekawostek ze świata i historii – wszystko to sprawia, że Książka dla ludzi mądrych to ekskluzywna propozycja prezentowa, która uświetni dowolną domową biblioteczkę.

49,00 zł
35,77 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

Wróć do góry