hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.10.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 26 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Potworne mikroby. Wszystko o przydatnych bakteriach i podłych wirusach (Marc Van Ranst, Geert Bouckaert), na drugim Bańki mydlane - lody, mix kolorów (M&Z). Kolejny produkt to Bo nadal cię kocham (Magdalena Kordel) oraz Wyspa kobiet morza (Lisa See).
1
Potworne mikroby. Wszystko o przydatnych bakteriach i podłych wirusach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potworne mikroby. Wszystko o przydatnych bakteriach i podłych wirusach
Dostępny
32 szt.

Książka daje odpowiedzi na najczęściej zadawane przez dzieci pytania na temat bakterii i wirusów. • Dlaczego trzeba myć ręce przed posiłkiem? • Czy koronawirus jest najgroźniejszym wirusem w historii? • Czy bakterie mają płeć? • Z jakimi wirusami ludzkość już sobie poradziła? • Co to są antybiotyki? Książka zawiera pięć testów, dzięki którym czytelnik będzie mógł się zabawić w mikrobiologa. Przeznaczona dla dzieci 5-10 lat.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

6 osób kupiło
2
Bańki mydlane - lody, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane - lody, mix kolorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Bańki mydlane w uroczym opakowaniu w kształcie lodów pokocha każde dziecko. Świetnie sprawdzą się podczas zabawy na świeżym powietrzu. Niech wiatr poniesie je jak najwyżej! Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
6 osób kupiło
3
Bo nadal cię kocham - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bo nadal cię kocham
Dostępny
1451 szt.

Poczuj świąteczną magię miłości. Zdarza się, że los nie pozwala zapomnieć o tym, co wydarzyło się przed laty. Dwoje zakochanych młodych ludzi może rozdzielić wojenna zawierucha, ale całe życie pamiętać będą o pierwszej prawdziwej miłości. Ułożą sobie życie, spędzą je w otoczeniu bliskich, ale w sercu wciąż będą nosić puste miejsce. Tak jak Leontyna, która nie otwiera tajemniczych listów, bo nie chce pozwolić, by przeszłość wywróciła jej świat do góry nogami. Pewnego dnia jednak zatrzaśnięta od lat szuflada się otwiera i z dumą prezentuje zawartość, której nie można dłużej ignorować. Zwłaszcza, że położone wśród gór miasteczko Malownicze zaczyna otulać przedświąteczna mgła, która niespodziewanie budzi w Leontynie dawno zapomnianą tęsknotę. Po raz pierwszy od bardzo dawna postanawia wrócić do miejsc z czasów młodości. Kogo tam spotka? Z kim spędzi wigilijny wieczór? Bo nadal cię kocham jest jak światło rozjaśniające zimowe noce – to opowieść, która ogrzewa zmarznięte serce i niesie wiarę w siłę prawdziwych uczuć. Nikt tak jak Magdalena Kordel nie potrafi przypomnieć o tym, co jest w życiu najważniejsze, nie tylko w święta.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

3 osoby kupiły
4
Wyspa kobiet morza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspa kobiet morza
Dostępny
1603 szt.

Najnowsza powieść utrzymującej się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa” pisarki Lisy See, autorki Herbacianej dziewczyny, opowiada o kobiecej przyjaźni i rodzinnych sekretach na małej koreańskiej wyspie. W tej pięknej, głębokiej powieści odmalowano świat postawiony na głowie, w którym to kobiety rządzą i wykonują niebezpieczną pracę fizyczną, a mężczyźni opiekują się dziećmi. To klasyczna opowieść Lisy See, podejmująca temat kobiecej przyjaźni i przemożnych sił, które ją kształtują. Wyspa kobiet morza przedstawia czytelnikom gwałtowne, zapadające w pamięć pływaczki z Jeju i dramatyczną historię, która określa ich życie. „Pokochałam Wyspę kobiet morza od pierwszej strony. Lisa See stworzyła frapujący portret unikatowej kultury w burzliwych czasach, ale naprawdę wyjątkowe są w tej powieści bohaterki: dwie kobiety, których trwająca całe życie przyjaźń zostaje poddana próbie w niewyobrażalnie trudnych chwilach. Fascynująca, rozdzierająca serce, pięknie napisana Wyspa morskich kobiet zanurza czytelnika w świecie i opowieści, jakich dotąd nie znał, w historii, która przypomina mu, jak silne mogą i muszą być kobiety, by przetrwać” – Kristin Hannah, autorka Słowika i Wielkiej samotności. „Barwny i tajemniczy świat nurkujących kobiet z Jeju oczarował mnie natychmiast. Rozgrywająca się w czasach wielkich historycznych przemian Wyspa kobiet morza to niezwykła opowieść o Young-sook i Mi-ji, o kobiecej odwadze, cierpieniu, sile i przebaczeniu. Nikt nie pisze o kobiecej przyjaźni, jej blaskach i cieniach, tak przenikliwie i głęboko, jak Lisa See” – Sue Monk Kidd, autorka Sekretnego życia pszczół i Czarnych skrzydeł.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
5
Dwa grosze. O Bogu bliskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwa grosze. O Bogu bliskim
Dostępny
4 szt.

Ceniony dominikanin, z charakterystyczną dla siebie skrupulatnością i nieoczywistością, zestawia Słowo z czasami współczesnymi. Pomaga odkryć sedno chrześcijaństwa i odpowiada na szereg, chwilami zdumiewających, pytań: Czy my, ludzie XXI wieku, jesteśmy „teflonowymi chrześcijanami”? Czy możemy uwolnić się od „-izmów”? Dlaczego chowamy swoje prawdziwe „ja” „za płaszczem Bartymeusza”? To wzbogacająca propozycja, która pogłębi naszą wiarę.

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

2 osoby kupiły
6
Ajurweda i umysł. Uzdrawianie świadomości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ajurweda i umysł. Uzdrawianie świadomości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Unikalna publikacja, która zgłębia psychologiczne aspekty ajurwedy. Opisuje sposoby leczenia umysłu na wszystkich poziomach, od podświadomości po nadświadomość, uwzględniając także rolę diety, wrażeń zmysłowych, mantr, medytacji, jogi i wielu innych metod, dzięki którym możemy cieszyć się zdrowiem. W niniejszej książce dr Frawley dzięki swojej błyskotliwości rzuca światło na praktyczne zastosowanie ajurwedy i jogi w odniesieniu do umysłu. Dzięki przejrzystemu objaśnieniu zasad wedyjskich dotyczących świadomości i jej sposobów przejawiania się, zyskujemy wgląd w tę prostą, a mimo to głęboką metodę leczenia psychiki i emocji. Niniejsza książka przypomina, że umysł jest subtelnym narządem, którego zdrowie zależy od tego, czy potrafi w zdrowy sposób trawić wrażenia i doznania. Jeśli nagromadziliśmy emocjonalne rany, frustracje, rozczarowania lub błędne przekonania, usunięcie ich ze sfery emocjonalnej i mentalnej jest niezbędne, by cieszyć się prawdziwą wolnością emocjonalną i duchową. „Książka Ajurweda i umysł jasno i z wyczuciem opisuje, jak osiągnąć zdrowie ciała, umysłu i ducha. Niniejsza książka to brama do nowej psychologii energii, zapewniającej nam praktyczne narzędzia służące integracji wielu sfer życia. Dr Frawley dołożył kolejne ważne dzieło do listy swoich licznych, wnikliwych książek poświęconych ajurwedzie i naukom wedyjskim”. Dr med. Deepak Chopra Niniejsza książka to cenna lektura dla osób studiujących ajurwedę, jogę, tantrę i psychologię oraz pragnących zadbać o swoje zdrowie całościowo: na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

47,00 zł
39,95 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,05 zł

2 osoby kupiły
7
Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samourzeczywistnienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samourzeczywistnienie
Dostępny
9 szt.

Joga i ajurweda są wzajemnie uzupełniającymi się dziedzinami wiedzy o wspólnych korzeniach, które pozwalają osiągnąć pełne zdrowie, witalność i harmonię. Książka Joga i ajurweda Davida Frawleya prezentuje duchowy wymiar praktyki jogicznej, której dopełnieniem jest medycyna ajurwedyjska. Autor opisuje zarówno techniki pracy z ciałem, umysłem, oddechem, czakrami, zasady medytacji, jak i zalecenia dotyczące właściwej diety i ziół. Niewątpliwą zaletą książki jest fakt, iż jako jedna z nielicznych omawia łącznie jogę i ajurwedę oraz korzyści płynące ze stosowania się do ich zasad. Książka jest bezcennym źródłem informacji dla osób praktykujących jogę, zainteresowanych rozwojem duchowym oraz zachowaniem zdrowia i sprawności fizycznej na długie lata. Dr David Frawley jest jednym z najbardziej cenionych zachodnich ekspertów od ajurwedy oraz popularnym nauczycielem jogi w Ameryce. Jest dyrektorem Amerykańskiego Instytutu Studiów Wedyjskich, a także prezesem Amerykańskiej Rady Astrologii Wedyjskiej.

47,00 zł
39,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,05 zł

1 osoba kupiła
8
O chłopcu, który spotkał anioła. Ewangeliczne przygody Daniela. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O chłopcu, który spotkał anioła. Ewangeliczne przygody Daniela. Audiob...
Karolina Garlej-Zgorzelska, Psalm18.pl
Dostępny
5 szt.

KsiążkaO chłopcu, który spotkał anioła to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci w których przesłanie Ewangelii zostało ukazane na przykładzie Daniela – współczesnego chłopca. Te opowiadania powstały z chęci autorki do dzielenia się Ewangelią isprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu. Jak to możliwe? Już prawie ciemno... – zainteresował się Daniel i zwolnił nieco kroku. Widok staruszka był naprawdę osobliwy. Park pogrążał się w mroku, który niemrawo rozpraszały rozsiane gdzieniegdzie latarnie. Ławki, na której siedział staruszek, nie oświetlało żadne światło. Nieznajomy wyglądał jak duch i Daniel przetarł oczy. Czyżby to mu się śniło? Wtedy spostrzegł opartą o ławkę białą laskę i psa, który siedział u stóp właściciela.Niewidomy... Skąd się tu wziął? – Daniel nigdy wcześniej go nie spotkał. Tymczasem staruszek wodził dłonią po otwartej książce, a jego usta lekko się poruszały. Niewidomy rzeczywiście czytał. Czytał na głos napisaną alfabetem dla niewidomych Biblię.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
9
Skakanka sznurkowa, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka sznurkowa, mix kolorów
AGA
Dostępny
105 szt.

Ta skakanka zapewni godziny aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Skakanka sprawi radość każdemu dziecku i zagwarantuje niesamowitą zabawę. Długość skakanki: 5 m Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne skakanki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
10
Zabawka drewniana. Buzie na luzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka drewniana. Buzie na luzie
Trefl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Buzie na Luzie to fantastyczna zabawka będąca połączeniem drewna, tektury i elementów magnetycznych. Zapewnia doskonałą zabawę na wiele sposobów: zgadnij kto jest na karcie przeciwnika, zapamiętaj postać z obrazka i ją odtwórz lub stwórz własną, niepowtarzalną postać! Zabawka drewniana pobudza wyobraźnię i kreatywność, a także wzmacnia relacje. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci od 3 roku życia, które dzięki zabawce poznają części ciała oraz akcesoria (okulary, kolczyki). Buzie na Luzie wspomaga koncentrację i ćwiczy pamięć. Zawartość pudełka: • 8 kart z postaciami, • 6 plansz z elementami magnetycznymi, • drewniany zarys postaci

69,99 zł
60,89 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,10 zł

1 osoba kupiła
11
Masa plastyczna, 8 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa plastyczna, 8 cm
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
96 szt.

Zalety produktu: • w każdym pojemniku jest inny kolor masy, • rozwija kreatywność dziecka oraz jego zdolności manualne. Wszystkie dzieci uwielbiają zabawy, w których mogą wykazać się swoją kreatywnością. Jedną z ulubionych zabawek dzieciaków są masy plastyczne. Masa plastyczna Mega Creative to wspaniały powód do uśmiechu. Rozmiar produktu: 8.0 x 8.0 x 8.0 cm

10,40 zł
7,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 2,41 zł

1 osoba kupiła
12
Zimowy ogród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowy ogród
Dostępny
118 szt.

Ekskluzywna edycja limitowana oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu. Wciągający od pierwszej strony Zimowy ogród to powieść niezwykła – epicka historia miłosna i jednocześnie kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Długo pozostaje w pamięci. Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby odnaleźć swoją przyszłość. Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jedna została w domu, zajmuje się dziećmi i rodzinną firmą; druga wyruszyła w świat i została słynną fotoreporterką. Kiedy ukochany ojciec ciężko zachoruje, obie siostry wraz nieakceptującą córek Anyą Whitson znajdą się przy nim. Nawet w tak ciężkich chwilach matka jest wobec nich zimna i obojętna. Ojciec przed śmiercią wymusza na niej obietnicę: żona ma opowiedzieć córkom bajkę, którą zaczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Tym razem ma dokończyć. Opowieść, którą usłyszą od matki, okaże się zaskakująca. Jest to historia wielkiej, wieloletniej miłości, która zaczęła się w mroźnym Leningradzie czasów drugiej wojny światowej, a finał znajdzie na współczesnej Alasce. Nina wręcz obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wyjdą sekrety które wstrząsną całą rodziną.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

1 osoba kupiła
13
Encyklika Fratelli tutti. O braterstwie i przyjaźni społecznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklika Fratelli tutti. O braterstwie i przyjaźni społecznej
Dostępny
4 szt.

Fratelli tutti to tytuł najnowszej encykliki Papieża Franciszka, poświęconej braterstwu i przyjaźni społecznej.

10,71 zł
9,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 0,72 zł

1 osoba kupiła
14
Saga Księżycowa. Tom 4. Winter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga Księżycowa. Tom 4. Winter
Dostępny
30 szt.

Księżycowi poddani podziwiają księżniczkę Winter za jej dobroć i niezwykłe piękno, którego nie są w stanie zniszczyć nawet blizny na policzku. Mówi się, że jest najpiękniejsza w świecie… piękniejsza nawet niż jej macocha, królowa Levana. Kiedy Winter zakochuje się w Jacinie, przystojnym strażniku pałacowym, zaczyna obawiać się, że zła królowa zniszczy ich miłość, zanim ta w pełni rozkwitnie. Pojawia się też inny problem. W różnych częściach kraju Cinder ze swoimi towarzyszami podburza lud do powstania przeciwko Levanie, a Winter musi zdecydować, czy ma w sobie dość siły, by dołączyć do rewolucji i zakończyć wojnę, która trwała już zbyt długo. Czy Cinder, Scarlet, Cress i Winter raz na zawsze pokonają złą królową i będą żyć długo i szczęśliwie?

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

1 osoba kupiła
15
Star Wars. Mandalorian. Figurka pluszowa Baby Yoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Mandalorian. Figurka pluszowa Baby Yoda
Hasbro
Dostępny
12 szt.

Poznaj niezwykłą figurkę pluszową Baby Yoda! Została wykonana z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów. Ma efekty dźwiękowe i ruchome elementy, takie jak na przykład ręce i głowa. Wysokość: ok. 19.0 cm

189,99 zł
170,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,00 zł

1 osoba kupiła
16
Fabryka Potwornych Eksperymentów S4Y duża 61393 TREFL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,99 zł
69,59 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,40 zł

1 osoba kupiła
17
Ponad 100 naklejek. Magiczne święta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek. Magiczne święta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Jesteś spostrzegawczy i precyzyjny? Chcesz poćwiczyć te cechy? Naklejając elementy na kolorowych planszach, ćwiczysz umiejętność logicznego myślenia, trenujesz pamięć i koncentrację. Do wyboru masz ponad 100 naklejek. Dobra zabawa gwarantowana!

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

18
Ponad 100 naklejek. Wesoła zima - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek. Wesoła zima
Dostępny
13 szt.

Jesteś spostrzegawczy i precyzyjny? Chcesz poćwiczyć te cechy? Naklejając elementy na kolorowych planszach, ćwiczysz umiejętność logicznego myślenia, trenujesz pamięć i koncentrację. Do wyboru masz ponad 100 naklejek. Dobra zabawa gwarantowana!

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

19
Jazz Songs, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jazz Songs, CD
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. So Right 2. Cool Surrender 3. Feather 4. What Is It 5. Odd Overload 6. Alone Again 7. Spread Those Wings 8. I Can't Make You Love Me 9. Love Will Find It's Way 10. Last Train Home 11. Permanent Vacation 12. Turn Your World Around 13. On My Own/Enough

62,90 zł
20
Post Human. Survival Horror, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Post Human. Survival Horror, LP
Bring Me The Horizon, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

„Post Human. Survival Horror” to nowe EP zespołu Bring Me The Horizon. Bring Me The Horizon jak zawsze korzystają z okazji, by tworzyć i pisać najmocniej przekraczającą gatunki, pełną energii muzykę, jak to tylko możliwe. Wydawnictwo promują utwory „Parasite Ever” oraz „Obey” (z Yungblud), które spotkały się z uznaniem prasy oraz zostały odsłuchane ponad 115 milionów razy. Gościnnie na albumie wystąpili Bymetal, Nova Twins oraz Amy Lee z Evanescence. Lista utworów: 1. Dear Diary 2. Parasite Eve 3. Teardrops 4. Obey with Yungblud 5. Itch For The Cure (When Will We Be Free?) 6. Kingslayer ft. Babymetal 7. 1x1 feat. Nova Twins 8. Ludens 9. One Day The Only Butterflies Left Will Be In Your Chest As You March Towards Your Death

124,90 zł
Powiadomienie
21
Fallen Angel, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fallen Angel, LP
Erasure, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Lista utworów: 1. Fallen Angel (Georgia Remix) 2. Hey Now (Think I Got a Feeling) (Nimmo Extended Dub) 3. Nerves of Steel (Bright Light Bright Light Remix) 4. Shot A Satellite (Initial Talk Extended Dub) 5. Hey Now (Think I Got a Feeling) (Daybreakers Dub) 6. Nerves of Steel (Extended Version)

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

22
The Last Regret. Tom 4. Bądź przy mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Last Regret. Tom 4. Bądź przy mnie
Dostępny
10 szt.

Czwarty tom bestsellerowej serii „The Last Regret”, którą pokochały tysiące czytelniczek. Pełna emocji i muzyki opowieść poruszy Twoje zmysły i serce. Charlie wiedzie życie, o jakim zawsze marzył. Muzyka, sława, ciągłe trasy i tysiące fanów. Gdy jednak zaczynają się problemy z wytwórnią, przyszłość The Last Regret zawisa na włosku. To jednak tylko początek przeszkód, które staną im na drodze. Fay dla związku z perkusistą The Last Regret poświęciła wiele. Oprócz swojej kariery zawodowej, której broni za wszelką cenę. Nigdy jednak nie wątpiła w to, że Charlie jest jej bratnią duszą. I zawsze przy nim będzie, bez względu na wszystko. Bądź przy mnie to niezapomniane zakończenie emocjonującej serii „The Last Regret” i ostatnie spotkanie z zespołem, który podbił serca tysięcy fanów. „Bądź przy mnie to emocjonująca i pełna pasji opowieść o miłości, przyjaźni i muzyce, która wnika do serca i porusza jego najczulsze struny. Jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu, w jaki Anna Bellon przedstawiła blaski i cienie muzycznego świata. Wszystko wydaje się niezwykle realne, jakby nieustannie towarzyszyła ekipie z The Last Regret i z bystrością wnikliwego obserwatora uwieczniała ich historię. Polecam serdecznie! – Martyna Senator, autorka bestsellerów.

38,90 zł
28,01 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,89 zł

23
Dinozaury w komiksie. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury w komiksie. Tom 3
Dostępny
12 szt.

Kolejny tom frankofońskiego bestsellera o przygodach mezozoicznych gadów. Album zawiera kilkanaście krótkich satyrycznych opowiadań z dinozaurami w roli głównej. Każda z historii koncentruje się na przedstawicielu jednego z gatunków, a jej uzupełnieniem jest notka encyklopedyczna.

59,99 zł
47,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

24
Simak. Tom 1. Obława na Solar Coronie / Tom 2. Mordercze igrzyska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Simak. Tom 1. Obława na Solar Coronie / Tom 2. Mordercze igrzyska
Dostępny
8 szt.

Księżyc Esperia. Phoenix, utalentowany policjant z amnezją, jest świadkiem morderstwa swojego kolegi. Jego śledztwo prowadzi go do Solar Corony, miasta-planety wszelkiej rozpusty, gdzie na swej drodze spotyka się z simakami, transhumanami poczętymi do prostytucji. W sercu tego brutalnego i skorumpowanego wszechświata, jego pragnienie sprawiedliwości doprowadzi Phoenixa na trop jego pochodzenia. Album jest spin-offem serii „Metabaron” autorstwa Frissena.

99,99 zł
79,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 20,00 zł

25
Sekrety I Ching - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety I Ching
Dostępny
492 szt.

Ten klasyczny przewodnik po mocach I Ching zapewnia praktyczne korzyści ze stosowania zasad starej jak świat księgi mądrości – zmodyfikowanej i przystosowanej do potrzeb współczesnych poszukiwaczy duchowej równowagi. Oparta na chińskiej tradycji sprzed 5000 lat, Księga zmian I Ching obfituje w odkrycia. Uznany ekspert w dziedzinie potęgi podświadomości, doktor Joseph Murphy, ujawnia potencjał tego starożytnego tekstu i objaśnia go osobom otwartym na możliwości. Przy pomocy trzech monet – wystarczą zwykłe groszówki – czytelnik nauczy się wykorzystywać naturalne zdolności, aby otrzymywać odpowiedzi I Ching. Poradnik zawiera proste techniki, dzięki którym możemy zastosować strategie I Ching w życiu codziennym do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Murphy wyjaśnia system heksagramów I Ching, ujawniając jego korzenie tkwiące w psychologii oraz w teorii ciągłej zmiany. Objaśniając złożone terminy i symbole, autor pokazuje, w jaki sposób konsultowanie się poprzez I Ching umożliwia uzyskanie jasnych wskazówek w czasach zamętu i kryzysu. Łącząc podstawowe wzory matematyczne z duchową samoświadomością, czytelnicy dostrzegą cudowny potencjał swojego umysłu oraz jego więź z prawdami I Ching. W efekcie zyskają konkretne odpowiedzi na pytania o karierę, rodzinę, uczucia, bezpieczeństwo finansowe oraz życiowe cele. I odkryją cud prawdziwego spokoju umysłu. Sekrety I Ching nie umożliwiają przewidzenia przyszłości, lecz dostarczają narzędzia, dzięki którymi naszą przyszłość cechować będzie osobiste i duchowe spełnienie.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

26
Jeździec Miedziany (edycja limitowana) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździec Miedziany (edycja limitowana)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.11

Część pierwsza. Wybucha II wojna. Siedemnastoletnia Tatiana błyskawicznie staje się dorosła. Podczas blokady Leningradu jest podporą dla całej rodziny. Wielką miłością do Aleksandra, młodego oficera, nie ma kiedy się nacieszyć. Gdy chłopak, skrywający politycznie niebezpieczną tajemnicę, nagle znika, Tatiana jest w ciąży i udaje się w głąb Rosji, by odnaleźć ukochanego. Wspaniała historia uczucia, które pozwoliło przetrwać wojenny koszmar.

49,90 zł
39,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

27
Ostatni transport złota III Rzeszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni transport złota III Rzeszy
Dostępny
39 szt.

W czasie drugiej wojny światowej III Rzesza zgromadziła kilkaset ton złota. Większość cennego kruszcu pochodziła z krajów okupowanych – były to zasoby bankowe i przedmioty zrabowane więźniom obozów koncentracyjnych. Pod koniec wojny przywódcy III Rzeszy podjęli decyzję o ukryciu tego majątku. Główne rezerwy bankowe wywieziono do kopalni soli w Turyngii. Kilka ton złota i dużą ilość walut ewakuowano do Bawarii. Przez kilka tygodni poszukiwania tego skarbu prowadziły amerykańskie służby śledcze. Mimo odnalezienia skrytek zawierających sztaby i złote monety, wiele osób uważa, że sprawa ukrytego złota III Rzeszy nie została w pełni wyjaśniona.

44,00 zł
30,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,20 zł

28
Predator. Tom 1. Gruba zwierzyna / Wojna ras - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Predator. Tom 1. Gruba zwierzyna / Wojna ras
Dostępny
10 szt.

Pierwszy z planowanych czterech tomów rocznicowego wydania Predatora z okazji piątych urodzin wydawnictwa Scream. Tom zawiera najlepsze opowiadania ze świata kosmicznych łowców: • Gruba zwierzyna • Wojna ras • Najeźdźcy z czwartego wymiaru • Krwawe piaski czasu

149,99 zł
119,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 30,00 zł

29
Reluctant Hero, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reluctant Hero, CD
Dostępny
20 szt.

01. Deconstructing Self-Destruction 02. Dream Gone Bad 03. Left Of Center 04. Inner Calm From Outer Storms 05. Filthy Vagabond 06. From A Crowded Wound 07. The Great Purge 08. Comfort From Nothing 09. Animus 10. Dead Limbs 11. Reluctant Hero

59,90 zł
30
Nic więcej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nic więcej
Dostępny
30 szt.

Nowa książka autorki przebojowego debiutu Następnym razem Co zrobić, gdy miłość pojawia się, choć wcale jej nie chcemy? Sylwia po studiach przyjeżdża do Rzeszowa – swojego rodzinnego miasta. Ma wszystko, o czym większość z nas marzy: spokojny związek, wymarzoną pracę i szczęśliwy rodzinny dom, do którego zawsze z radością wraca. A jednak wciąż czuje, że czegoś jej brakuje. Wszystko się zmienia, gdy poznaje Igora – mężczyznę po przejściach, który uwielbia życie singla. Niespodziewanie między Sylwą i Igorem pojawia się uczucie. Ta miłość nie miała prawa się zrodzić, bo zamiast uskrzydlać, wszystko komplikuje. Nic więcej jest historią walki dwojga ludzi z uczuciem, które spada jak grom z jasnego nieba, by zmienić całe życie. Jest to powieść o walce ze sobą, z miłością i ze światem. Kto wygra w tym starciu i czy miłość na pewno zawsze triumfuje? Karolina Winiarska napisała historię, która nie tylko rozgrzeje w zimne jesienne wieczory, lecz także sprawi, że nie będziemy potrzebować nic więcej! „Książka, która ukoi skołataną duszę. Prawdziwa do bólu, piękna, pełna wzruszeń. Opowieść, która na długo pozostawi ślad w Waszych sercach. Polecam”. – Gabriela Gargaś, autorka bestsellerów

38,90 zł
28,01 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,89 zł

31
Wszystko, co brzydkie i cudowne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko, co brzydkie i cudowne
Dostępny
3 szt.

Bestseller z list „NewYorkTimesa” i „USA Today”. Drugie miejsce w kategorii książka roku serwisu Goodreads. Piękna i prowokująca historia miłosna o ludziach, których nie miało prawa nic połączyć… Jako córka dilera narkotyków, Wavy nie wierzy ludziom, nawet swoim rodzicom. Bezpieczniej jest trzymać język za zębami i unikać kłopotów. Walcząc o wychowanie swojego młodszego brata, ośmioletnia Wavy jest jedynym odpowiedzialnym dorosłym we własnym domu. Spokój odnajduje spoglądając w rozgwieżdżone nocne niebo nad polami za domem. Pewnego wieczoru jej obserwacja gwiazdozbiorów powoduje wypadek i daje początek niezwykłej przyjaźni z jednym ze zbirów ojca, Kellanem, wytatuowanym byłym skazańcem o złotym sercu. Nim Wavy dojrzeje, jej związek z Kellenem będzie jedyną delikatną rzeczą w brutalnym świecie pełnym narkotyków i przemocy. Kiedy tragedia rozrywa rodzinę Wavy, wkracza ciotka, to, co jest piękne i cudowne dla Wavy, wygląda brzydko dla świata zewnętrznego. Niezapomniana opowieść o dojrzewaniu, lojalności, sprzeciwie oraz sile miłości. „Ta książka dosłownie mnie zniszczyła. Nigdy w życiu nie czytałam niczego podobnego. Pod koniec lektury miałam gonitwę myśli, moje uczucia były w strzępach”. – Emily May, najpopularniejsza na świecie recenzentka portalu Goodreads „Mądra książka, która wciąga od pierwszej strony i nie pozwala oderwać się aż do ostatniej. To ten rodzaj literatury, który zamiast poruszać pojedyncze struny w naszym sercu, wyszarpuje nam z piersi cały organ, potrząsa nim, a na koniec umieszcza z powrotem, tyle że w jakimś nieznanym wcześniej ułożeniu”. – Christina Ledbetter, The Associated Press „To jedna z tych książek, w których przedstawiona historia zjeżyłaby ci włosy na karku, gdybyś usłyszał o niej w wiadomościach albo przeczytał w gazecie. Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Jest pełna życia, a równocześnie rozdzierająca serce i pełna współczucia. Greenwood jest zdumiewającą pisarką”. – Karen, recenzentka portalu Goodreads „Wszystko, co brzydkie i cudowne wstrząsa surowością ujętą w wartkiej, boleśnie szczerej narracji. Bryn Greenwood szokuje i zmusza do refleksji, wciągając czytelnika w dziwną, ale piękną historię”. – Anna Bellon, autorka bestsellerów

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

32
II - The Next Wave, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
33
Return, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Return, CD
Dostępny
9 szt.

1. Tonight 2. Beautiful Soul 3. Return 4. Something Real 5. Fix Me Up 6. Hey You 7. Miracle 8. Take Back The Radio 9. On The Road 10. Waiting For The Day

53,90 zł
34
Aliens. Tom 5. Apocalypse / Xenogenesis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aliens. Tom 5. Apocalypse / Xenogenesis
Dostępny
6 szt.

Ostatni, piąty album, zawierający najlepsze historie ze świata Obcego. Kolekcjonerskie wydanie limitowane z okazji 5-tych urodzin oficyny wydawniczej Scream. Jedenaście historii ze świata Aliena, najbardziej zabójczego i kultowego zabójcy z kosmosu stworzonego przez Ridleya Scotta. Na tom składają się historie: • Apokalipsa • Życiowa okazja • Ksenogeneza • Łowcy głów • Sezon turystyczny • Świnia • Na granicy • 45 sekund i przedwieczni bogowie • Czystka • Tropiciel

149,99 zł
119,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 30,00 zł

35
We're The Bastards, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
36
We're The Bastards Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
Powiadomienie
37
Pine Needle Fire, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
Powiadomienie
38
Zimowa kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowa kolorowanka
Dostępny
51 szt.

Kolorowanki o tematyce świąteczno-zimowej to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu, kiedy wyczekujesz Mikołaja, pierwszej gwiazdki oraz przygotowujesz się do świąt! Ciekawe, wesołe kolorowanki są idealnym sposobem na nudę, dostarczają wiele zabawy, rozwijają zdolności manualne, doskonalą umiejętność utrzymania się w konturach, a przede wszystkim poszerzają wyobraźnię. Poznaj najpopularniejsze zwyczaje świąteczne. Przygotuj się do świąt i ozdób choinkę, skarpetę na prezenty oraz świąteczne dekoracje. Pokoloruj zaprzęg Mikołaja, efly oraz rozśpiewanych kolędników i bożonarodzeniową szopkę. Przyklejaj, baw się i pokoloruj zimę!

9,49 zł
6,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 2,50 zł

39
Świąteczna kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świąteczna kolorowanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.02

Kolorowanki o tematyce świąteczno-zimowej to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu, kiedy wyczekujesz Mikołaja, pierwszej gwiazdki oraz przygotowujesz się do świąt! Ciekawe, wesołe kolorowanki są idealnym sposobem na nudę, dostarczają wiele zabawy, rozwijają zdolności manualne, doskonalą umiejętność utrzymania się w konturach, a przede wszystkim poszerzają wyobraźnię. Poznaj najpopularniejsze zwyczaje świąteczne. Przygotuj się do świąt i ozdób choinkę, skarpetę na prezenty oraz świąteczne dekoracje. Pokoloruj zaprzęg Mikołaja, efly oraz rozśpiewanych kolędników i bożonarodzeniową szopkę. Przyklejaj, baw się i pokoloruj zimę!

9,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

40
Mikołajowa kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikołajowa kolorowanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.06

Kolorowanki o tematyce świąteczno-zimowej to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu, kiedy wyczekujesz Mikołaja, pierwszej gwiazdki oraz przygotowujesz się do świąt! Ciekawe, wesołe kolorowanki są idealnym sposobem na nudę, dostarczają wiele zabawy, rozwijają zdolności manualne, doskonalą umiejętność utrzymania się w konturach, a przede wszystkim poszerzają wyobraźnię. Poznaj najpopularniejsze zwyczaje świąteczne. Przygotuj się do świąt i ozdób choinkę, skarpetę na prezenty oraz świąteczne dekoracje. Pokoloruj zaprzęg Mikołaja, efly oraz rozśpiewanych kolędników i bożonarodzeniową szopkę. Przyklejaj, baw się i pokoloruj zimę!

9,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

41
Bałwankowa kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bałwankowa kolorowanka z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Kolorowanki o tematyce świąteczno-zimowej to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu, kiedy wyczekujesz Mikołaja, pierwszej gwiazdki oraz przygotowujesz się do świąt! Ciekawe, wesołe kolorowanki są idealnym sposobem na nudę, dostarczają wiele zabawy, rozwijają zdolności manualne, doskonalą umiejętność utrzymania się w konturach, a przede wszystkim poszerzają wyobraźnię. Poznaj najpopularniejsze zwyczaje świąteczne. Przygotuj się do świąt i ozdób choinkę, skarpetę na prezenty oraz świąteczne dekoracje. Pokoloruj zaprzęg Mikołaja, efly oraz rozśpiewanych kolędników i bożonarodzeniową szopkę. Przyklejaj, baw się i pokoloruj zimę!

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

42
Zdarzyło się nad jeziorem Mystic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdarzyło się nad jeziorem Mystic
Dostępny
329 szt.

Ekskluzywna edycja limitowana oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu. Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród. Choć to historia jednej kobiety – lecz przemawia do wszystkich – do każdego, kto znalazł odwagę, by wybrać między tym, co jest, a tym, co mogłoby być. Blake Colwater, wzięty adwokat z Los Angeles, wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie, że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic, gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości, Nicka Delacroix, od niedawna wdowca, który nie potrafi sobie poradzić z cierpiącą na zaburzenia emocjonalne córeczką. Cała trójka z dobrym skutkiem leczy razem swoje rany. Ale akurat wtedy, gdy Annie uwierzyła, że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście, jej świat wywraca się do góry nogami i zmuszona zostaje do dokonania wyboru, przed którym nie powinna stawać żadna inna kobieta... „Promienna opowieść. Kristin Hannah przenika do najgłębszych, najwrażliwszych zakątków naszych serc” – Tami Hoag.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

43
Wymiary winy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymiary winy
Dostępny
1522 szt.

„Wciągający thriller prawniczy. Uwielbiam go!” – Katerina Diamond, autorka bestsellerów „Sunday Timesa”. „Na czasie, wzbudza gniew. Naprawdę mocny przekaz – ta powieść jest doskonała” – Harriet Tyce, autorka bestsellerowego thrillera Krwawa pomarańcza. Czytając tę książkę, założysz, że znasz każdy zwrot akcji. Maria została oskarżona o usiłowanie zabójstwa. Przyznała się do winy. Chciała, aby jej mąż zginął. Lottie na ławie przysięgłych ma zdecydować o jej przyszłości. Wdała się w potajemny romans z nieznajomym, a jej mąż nie może się o tym dowiedzieć. Uznasz, że wiesz, kto jest winny, a kto nie. Będziesz w błędzie. Wciągająca, seksowna, zawiła powieść dla czytelników, którzy pochłonęli Anatomię skandalu, Mroczny zaułek czy Kłamał. Kłamała.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

44
Wichrowe Wzgórza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wichrowe Wzgórza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Ekskluzywna edycja limitowana oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu. Historia tragicznej miłości i zemsty osnuta na tle dziejów trzech pokoleń dwóch ziemiańskich rodzin, opowieść, której scenerię stanowią tajemnicze i urzekające wrzosowiska północnej Anglii „Piekielna to była wyobraźnia i piekło musiała nosić w sobie ta spokojna pozornie dziewczyna. Dla nas pozostała tajemniczym, zachwycającym zjawiskiem” – Jarosław Iwaszkiewicz. Mały chłopiec, Heathcliff, jako osierocone dziecko trafia do domu Earnshawów. Wychowując się w tej zamożnej rodzinie, obdarza odwzajemnioną miłością Katarzynę, córkę swoich przybranych rodziców. Prześladowany przez przyszłego dziedzica Hindleya, poznaje też smak nienawiści. Gdy przekonuje się, że konwenanse mogą pokonać nawet najsilniejszą miłość, znika na trzy lata, aby powrócić jako dysponujący fortuną niewiadomego pochodzenia, demoniczny i bezwzględny mściciel. Od tego momentu nikomu w rodzinie nie będzie łatwo znaleźć własne szczęście.

59,90 zł
47,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

45
Ukochaj na śmierć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukochaj na śmierć
Dostępny
123 szt.

Miłość, która nie rdzewieje, ale potrafi ranić. Śmiertelnie. Podczas rekonstrukcji historycznej przedstawiającej obronę wieży spadochronowej w Katowicach w wojnie 1939 roku ginie student ze Świętochłowic. Nieszczęśliwy wypadek? Nadkomisarz Polański nie wierzy w taką wersję zdarzenia i wraz ze swoim zespołem rozpoczyna skomplikowane śledztwo, konfrontując się z czymś... czego nawet on nie mógł przewidzieć. Będzie musiał poznać zarówno mroczną historię Świętochłowic, związaną z komunistycznym obozem koncentracyjnym Zgoda, jak i równie ponurą współczesność mieszkańców tego podupadającego śląskiego miasta. A do tego okiełznać podkomisarz Łukowską, która została zesłana do Katowic za liczne grzechy. I szczerze nie znosi Śląska, tak samo jak nowych kolegów. Czy za kolejnymi zbrodniami naprawdę stoi miłość? Także do ojczyzny? Czy może raczej mają one związek z historią Ślązaków dręczonych i mordowanych w obozie Zgoda? W drugiej części śląskiej serii kryminalnej ponownie pojawiają się mało znane, ale bardzo ciekawe miejsca na Śląsku, życiowe perypetie czwórki głównych bohaterów, których los nie oszczędza, oraz miłość. Bo koniec końców miłość jest początkiem niemal wszystkiego. Często także zbrodni.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

46
Słowik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Ekskluzywna edycja limitowana oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu. Miłość pokazuje nam, kim chcemy być. Wojna pokazuje, kim jesteśmy. Światowy bestseller już w Polsce! Dwie siostry, Isabelle i Vianne, dzieli wszystko: wiek, okoliczności, w jakich przyszło im dorastać, i doświadczenia. Kiedy w 1940 roku do Francji wkracza armia niemiecka, każda z nich rozpoczyna własną niebezpieczną drogę do przetrwania, miłości i wolności. Zbuntowana Isabelle dołącza do ruchu oporu, nie zważając na śmiertelne niebezpieczeństwo, jakie ściąga na całą rodzinę. Opuszczona przez zmobilizowanego męża Vianne musi przyjąć do swego domu wroga. Cena za uratowanie własnego życia i dzieci z czasem staje się dramatycznie wysoka… Inspirowana życiorysem bohaterki ruchu oporu Andrée de Jongh opowieść o sile, odwadze i determinacji kobiet zachwyciła miliony czytelniczek na całym świecie. „W tej książce jest wszystko, co kocham – Francja, wielka historia i miłość, nad którą nie można zapanować. Idealna lektura na wolny dzień, samotny wieczór i bezsenną noc” – Magdalena Różczka. „Najbardziej podobało mi się pokazanie skomplikowanej relacji między dwiema siostrami. Czy jesteśmy bohaterami, czy tchórzami? Czy jesteśmy lojalni wobec ludzi, których kochamy najbardziej, czy potrafimy ich zdradzić?” – Lisa See, autorka bestsellerów Dziewczęta z Szanghaju i Chińskie lalki. Kristin Hannah jest autorką wielu bestsellerowych obsypanych nagrodami powieści. Wcześniej prawniczka, obecnie pełnoetatowa pisarka, mieszka z mężem i synem na Hawajach. Słowik: • miliony sprzedanych egzemplarzy, • ponad 75 tygodni na liście bestsellerów „New York Timesa”, • książka roku Amazon (ocena użytkowników – 4,8 gwiazdki na 5, prawie 30 000 ocen), • powieść historyczna roku portalu Goodreads (ocena użytkowników – 4,5 gwiazdki na 5, ponad 200 000 ocen), • książka roku: iTunes, BuzzFeed, Library Journal, Paste, Wall Street Journal, Week, • prawa wydawnicze sprzedane do ponad 40 krajów, • prawa do ekranizacji zakupione przez Tristar Pictures, scenariusz Ann Peacock („Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa”), reżyseria i produkcja Michelle MacLaren („Gra o tron”, „Z archiwum X”, „Breaking Bad”, „The Walking Dead”). Na ścianie wisiało przekrzywione, pęknięte lustro. Odbicie jej twarzy było przez to zniekształcone, jedna połowa znajdowała się niżej niż druga. – Jak możesz się bać? – zapytała swoje odbicie. Sforsowała w zamieci przełęcz w Pirenejach, przekroczyła wartkie wody rzeki Bidasoa pod nosem hiszpańskich strażników, pewnego razu poprosiła gestapowca, żeby pomógł jej przenieść przez granicę walizkę pełną fałszywych papierów, ponieważ „pan jest taki silny, a ja taka zmęczona podróżą”, ale nigdy nie czuła się tak zdenerwowana jak teraz. Nagle się dowiedziała, że kobieta może jednym wyborem zmienić całe swe życie i wyrwać z korzeniami dotychczasową egzystencję. Westchnęła ciężko, owinęła się wystrzępionym ręcznikiem i wyszła z łazienki. Przystanęła na moment przed drzwiami, żeby uspokoić bicie serca – nadaremnie – po czym je otworzyła (fragment książki).

59,90 zł
47,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

47
Rozważna i romantyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozważna i romantyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.30

Ekskluzywna edycja limitowana oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu. Po śmierci męża pani Dashwood wraz z dziećmi opuściła ukochany dom i zamieszkała w posiadłości Barton. Dwie z jej córek – panny na wydaniu – choć różne pod względem charakterów, tak samo szukają szczęścia i miłości. Uczuciowa, impulsywna Marianna marzy o mężczyźnie szarmanckim, wrażliwym, lubiącym te same lektury co ona. Łagodna i rozważna Eleonora odda serce jedynie człowiekowi spokojnemu i odpowiedzialnemu. Niestety świat, którym – zamiast prawdziwych uczuć – rządzi pozycja społeczna i pieniądz, może boleśnie rozczarować te pełne uroku, ufne kobiety... Jane Austen (1775-1817) – autorka utworów poświęconych życiu codziennemu angielskiej ziemiańskiej prowincji XIX wieku. Jej najbardziej znane powieści to: Rozważna i romantyczna, Duma i uprzedzenie, Emma oraz Mansfield Park. Celne obserwacje ówczesnego społeczeństwa i wnikliwe portrety psychologiczne kobiet sprawiają, że utwory Austen, chętnie ekranizowane, do dziś cieszą się popularnością. W serii „Angielski Ogród” dotychczas ukazały się: Duma i uprzedzenie, Opactwo Northanger, Rozważna i romantyczna Jane Austen oraz Panie z Cranford, Północ i Południe, Żony i córki Elizabeth Gaskell. Kolejne tytuły już wkrótce.

59,90 zł
47,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

48
Gawędy o wilkach i innych zwierzętach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gawędy o wilkach i innych zwierzętach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Tak pięknie i wzruszająco o polskich zwierzętach jeszcze nikt nie pisał! Wychowany w rodzinie myśliwych nie wyobrażał sobie życia bez polowań, dopóki nie zrozumiał, że euforia po strzale jest radością z zabójstwa. Strzelbę zamienił na aparat fotograficzny, a jego miejscem na ziemi stał się drewniany dom w środku lasu, do którego zaprosił potrzebujące pomocy zwierzęta. Zyskał sympatię milionów Polaków, gdy udało mu się wyrwać z rąk myśliwych rannego w wypadku wilka i uratować mu życie. Do jakiej zabawy małym wilczkom był potrzebny kabel USB? Czym posmarować kamerę, aby zrobić idealne ujęcie uroczej lisiej rodzinie? Jak rozrabiał dziczy Gang Krzywego Ryjka? Ile czasu potrzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni? Gawędy o wilkach i innych zwierzętach Marcina Kostrzyńskiego to nie tylko zabawne i pełne nadziei historie, które z zapartym tchem przeczytają zarówno dorośli, jak i starsze dzieci. To także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

49
Dziwne losy Jane Eyre - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziwne losy Jane Eyre
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Ekskluzywna edycja limitowana oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu. Dziwne losy Jane Eyre ukazały się po raz pierwszy w październiku 1847 roku i stały się wielkim sukcesem wydawniczym. Powieść, zaliczana do szczytowych osiągnięć literackich epoki wiktoriańskiej, harmonijnie łączy melodramatyczną fabułę z wnikliwą obserwacją psychologiczną oraz nastrojem tajemnicy i grozy. Osierocona dziewczyna podejmuje pracę nauczycielki w posiadłości Edwarda Fairfaxa Rochestera. Zostaje jego narzeczoną, ale Rochester ukrywa przed światem ponury sekret. Charlotte Brontë opowiada o wielkim uczuciu, które połączyło ludzi z różnych, tak odległych od siebie sfer – w świecie, gdzie konwenanse stanowiły o towarzyskim „być albo nie być”.

59,90 zł
47,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

50
Pstrągi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pstrągi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

51
Pakiet Narzeczona z second-handu / Zielona 13 / Zapomniana piosenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Narzeczona z second-handu / Zielona 13 / Zapomniana piosenka
Dostępny
17 szt.

Pakiet trzech powieści obyczajowych Agaty Bizuk. Narzeczona z second-handu to zabawna i romantyczna opowieść o Michalinie, której życie w jednej chwili wywraca się do góry nogami. Rozstanie z mężem, zmiany w pracy i nowy, przystojny mężczyzna na horyzoncie – a to dopiero początek kłopotów… Zielona 13 to ciepła opowieść o mieszkańcach przedwojennej kamienicy, którzy pozornie wiedzą o sobie wszystko. Jednak w obliczu wspólnego wyzwania okazuje się, że tak naprawdę wcale się nie znają. I że zawsze warto dać sobie szansę i otworzyć się na drugiego człowieka. Zapomniana piosenka to historia Dominika, który wychował się w domu dziecka i próbuje odszukać swoją mamę. Przypadek sprawia, że spotyka na swojej drodze pana Ksawerego… Wzruszająca opowieść o cudach, które mogą się wydarzyć tylko w Boże Narodzenie.

80,00 zł
57,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,40 zł

52
Pakiet Dwór w Zaleszycach. Tom 1. Niespokojne serca / Tom 2. Poplątane ścieżki / Tom 3. Niebo po burzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Dwór w Zaleszycach. Tom 1. Niespokojne serca / Tom 2. Poplątane...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.24

Pakiet trzech powieści z serii „Dwór w Zaleszycach”. Stary dwór w Zaleszycach to wyjątkowe miejsce – pod jego dachem rodzą się uczucia, których nie zniszczą życiowe zawieruchy, zazdrość, rozłąka, a nawet śmierć. Czy jednak można tu też znaleźć szczęście? Przekona się o tym dwudziestoletnia Julianna, która odkrywając tajemnice z przeszłości, dowie się wiele o sobie samej i pozna smak prawdziwej miłości. Wzruszające opowieści o skomplikowanych ludzkich losach, walce o własne marzenia i o tym, że w życiu nic nie dzieje się przypadkiem.

85,00 zł
61,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 23,80 zł

53
Lupin LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lupin LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Harbor 2. Vampire 3. Murderer 4. KO-Kid 5. Lazy 6. May 7. Gloomy 8. NZ

97,90 zł
Powiadomienie
54
Wide Awake In My Dreamland, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wide Awake In My Dreamland, CD
Dostępny
12 szt.

CD 1 1. Someone To Love 2. Mystified 3. Love's Blind 4. Without You 5. Lesson Of Love 6. Paper Wings 7. Love Will Find A Way 8. Between The Lines 9. Living In A Dream 10. Wide Awake (In My Dreamland) 11. Desperate CD2 1. Drowning (live) 2. 21St Century (live) 3. Believe In Me (live) 4. Look Inside Your Heart (live) 5. Eyes Of Love (live) 6. Band Intros (live) 7. Soul Divine (live) 8. Our Song (live) 9. Holding On (live) 10. I'll Be Waiting (live) 11. Stand Up feat. Dino Jelusick (live)

55,90 zł
55
A View From The Inside, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A View From The Inside, CD
Dostępny
6 szt.

1. Black Magic 2. Little Robots 3. Aurora Borealis 4. Infinito 1122 5. Attack Of The Massive 6. The Way Home 7. Whiplash 8. Hawkdance 9. Cutting Loose 10. Sea Of Tranquility

62,90 zł
56
Viva La Victouria CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Viva La Victouria CDDVD, CD + DVD
Dostępny
11 szt.

CD1: 1. Viva La Victoria 2. Mary Leigh 3. Blood Wants Blood 4. The Storm 5. Vertigo 6. Jaded 7. Shelter Me 8. United 9. The Downfall Of Eden 10. When The Winter Ends 11. Take Me Home 12. Battlegrounds CD2: 1. Black Rain 2. Blood Enemies 3. Stand On Your Feet 4. Runaways 5. I Don't Wanna Say I'm Sorry 6. Never Look Back 7. Driving One Of Your Cars (Studio Version) 8. The Downfall Of Eden (Acoustic Version) 9. When The Winter Ends (Acoustic Version) 10. Battlegrounds (Quarantine Live) 11. Driving One Of Your Cars (Quarantine Live) 12. Delirious (Quarantine Live) DVD: 1 VIVA LA VICTORIA 2 MARY LEIGH 3 BLOOD WANTS BLOOD 4 THE STORM 5 VERTIGO 6 JADED 7 SHELTER ME 8 UNITED 9 THE DOWNFALL OF EDEN 10 WHEN THE WINTER ENDS 11 TAKE ME HOME 12 BATTLEGROUNDS 13 BLACK RAIN 14 BLOOD ENEMIES 15 STAND ON YOUR FEET 16 RUNAWAYS 17 I DON'T WANNA SAY I'M SORRY 18 NEVER LOOK BACK DVD bonus contents: Documentary

104,90 zł
57
All I Am, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
58
O, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

1. Contagious 2. Sinners Hymn 3. Rescue Me 4. Blow 5. Sorry 6. Crawling Out Of The Dark 7. Impulsive 8. Streams Of Consciousness 9. Company 10. Moonwalker

62,90 zł
Powiadomienie
59
Viva La Victouria BLURAY, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Viva La Victouria BLURAY, Blu-ray
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

1 VIVA LA VICTORIA 2 MARY LEIGH 3 BLOOD WANTS BLOOD 4 THE STORM 5 VERTIGO 6 JADED 7 SHELTER ME 8 UNITED 9 THE DOWNFALL OF EDEN 10 WHEN THE WINTER ENDS 11 TAKE ME HOME 12 BATTLEGROUNDS 13 BLACK RAIN 14 BLOOD ENEMIES 15 STAND ON YOUR FEET 16 RUNAWAYS 17 I DON'T WANNA SAY I'M SORRY 18 NEVER LOOK BACK Blu-Ray bonus contents: Documentary

97,90 zł
Powiadomienie
60
Renaissance, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Renaissance, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

1. Into The Darkness 2. Black Star 3. Dark Eclipse 4. Without Fear 5. Away From Heaven 6. Not The Same 7. The Edge 8. Flying Over You 9. Lord Without Soul 10. Renaissance

32,90 zł
Powiadomienie
61
Fading, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fading, CD
Dostępny
20 szt.

1. Drifting 2. Tangente 3. Erinnerung 4. Traum 5. Tölpel 6. Röschen 7. Nebelkrähe 8. Fading

53,90 zł
62
Alchemy Of Souls, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alchemy Of Souls, CD
Dostępny
10 szt.

1. Dying To Live Again 2. Into The Black 3. Deliverance Lost 4. Sacrifice 5. Brightest Star 6. Closer To Your Fall 7. Shadows Kill Twice 8. Disease In Disguise 9. Tides Of Blood 10. Alchemy Of Souls 11. You Came To Me (Piano Version)

62,90 zł
63
Optimisme LP GOLD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Optimisme LP GOLD, Winyl
Dostępny
7 szt.

1. Badala 2. Assadja 3. Fey Fey 4. Gabi 5. Barre 6. Pour Toi 7. Bon Bon 8. Worry 9. Korfo 10. Dournia 11. Kouma

97,90 zł
64
Life Is Almost Wonderful CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life Is Almost Wonderful CDDVD, CD + DVD
Dostępny
5 szt.

1 Life Is Almost Wonderful 2 Pass Me The Memories 3 Old King Cole 4 Martha & Arthur 5 Looking From My Window 6 Whispers In The Night 7 I Want To Sit With The Girls 8 Oceans Of Love 9 Searching For A Friend 10 Strange Pictures 11 Be Your Sugar Daddy 12 How It Burns 13 The Eisenhower/Churchill Blues 14 I Know Who You Are 15 This Is Not A Joke

73,90 zł
65
Fragile, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fragile, CD
Dostępny
20 szt.

1 I Survived 2 Are We Connected 3 Let It Rise 4 Become 5 Star Crossed 6 Wire And Wood (Instrumental) 7 Dark, Dark Night 8 For All You Know 9 Bridges (Instrumental) 10 Fragile

52,90 zł
66
Skullcrusher EP CLEAR, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skullcrusher EP CLEAR, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Places/Plans 2. Trace 3. Two Weeks in December 4. Day of Show

75,90 zł
Powiadomienie
67
My Echo LP PINK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Echo LP PINK, Winyl
Niedostępny
Brak

1 Freedom Feeling 2 Another Space And Time 3 Turquoise Walls 4 Memaloose Island 5 End Times 6 Burn Too Bright 7 Brick Layer 8 All The Things 9 I Sing To The Tall Man 10 Vapor Trails

97,90 zł
Powiadomienie
68
Moments Live in Germany 2000, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moments Live in Germany 2000, CD
Dostępny
20 szt.

1. The End Is Not In Sight (The Cowboy Song) 2. Typical American Boy 3. Dancing The Night Away 4. Out The Blue 5. One Love 6. Love's On The Way 7. Della's Long Brown Hair 8. The Rock 9. Lipstick Traces (On A Cigarette) 10. Dancin' With One You Love 11. Guardian Angel 12. If I Just Knew What 13. My Tears Still Flow 14. Anything You Want 15. Waitin' On Sundown 16. Last Letter Home 17. Amazing Grace (Used To Be Her Favourite Song) 18. Rednecks Unplugged 19. The Blue Room 20. Hit The Nail On The Head 21. Third Rate Romance 22. The "Ella B" 23. Love And Happiness 24. Who Will The Next Fool Be 25. Jerry Fontaine And His Jammin' Guitar

73,90 zł
69
Destiny Hotel, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Destiny Hotel, CD
Dostępny
12 szt.

1. High Feeling 2. Rain On The Rail 3. Fine Life 4. Afraid No More 5. Man In My Head 6. Destiny 7. Warm Farewells 8. The Game 9. I'ma Be Me 10. Do More Good

53,90 zł
70
Live At Rockpalast 1981 CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Rockpalast 1981 CDDVD, CD + DVD
Dostępny
5 szt.

DVD-1 Devil's Road DVD-2 Hurry Sundown DVD-3 Holiday DVD-4 Long Gone DVD-5 Angels Hide DVD-6 Waterhole DVD-7 There Goes Another Love Song DVD-8 Green Grass And High Tide DVD-9 Ghost Riders In The Sky CD-1 Devil's Road CD-2 Hurry Sundown CD-3 Holiday CD-4 Long Gone CD-5 Angels Hide CD-6 Waterhole CD-7 There Goes Another Love Song CD-8 Green Grass And High Tide CD-9 Ghost Riders In The Sky

73,90 zł
71
Despicable, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Despicable, CD
Dostępny
20 szt.

CD: 01. The Living Dead At The Manchester Morgue 02. The Long And Winding Bier Road 03. Under The Scalpel Blade 04. Slaughtered In Soho

29,90 zł
72
Despicable LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Despicable LP, Winyl
Niedostępny
Brak

01. The Living Dead At The Manchester Morgue 02. The Long And Winding Bier Road 03. Under The Scalpel Blade 04. Slaughtered In Soho

65,90 zł
Powiadomienie
73
Strangers Like Us LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strangers Like Us LP, Winyl
Dostępny
5 szt.

1. Elevator 2. Dig a Hole 3. Detonator 4. Record High 5. Strangers Like Us 6. Nurses and Priests 7. Wirewalker 8. Treasures

86,90 zł
74
Earth To Dora LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Earth To Dora LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

1. Anything For Boo 2. Are We Alright Again 3. Who You Say You Are 4. Earth To Dora 5. Dark And Dramatic 6. Are You Fucking Your Ex 7. The Gentle Souls 8. Of Unsent Letters 9. I Got Hurt 10. OK 11. Baby Let's Make It Real 12. Waking Up

106,90 zł
Powiadomienie
75
Tajemnica Iny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Iny
Dostępny
25 szt.

Ina Benita była przed wojną jedną z najsławniejszych polskich aktorek. W czasie wojny niesłusznie oskarżono ją o kolaborację z niemieckim okupantem i ślad po niej zaginął. Cezary Harasimowicz w swojej powieści stara się rozwikłać tajemnicę jej życia.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

76
Życie bez końca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie bez końca
Dostępny
16 szt.

Życie jest hekatombą. 50 milionów zmarłych rocznie. 1.9 na sekundę. 156 857 dziennie. W chwili, gdy czytacie ten akapit na świecie umiera dwadzieścia osób – jeszcze więcej, jeżeli czytacie powoli. Ludzkość jest dziesiątkowana i wydaje się to nikogo nie obchodzić. Dlaczego godzimy się na tę codzienną rzeź, tłumacząc, że to proces naturalny? Wcześniej myślałem o śmierci raz dziennie. Od kiedy przekroczyłem pięćdziesiątkę myślę o niej w każdej minucie. Ta książka opowiada o tym, co zrobiłem, by nie umrzeć tak głupio jak wszyscy. Nie ma mowy, żeby odejść z tego świata bez żadnej reakcji” – F.B. Siódma książka Frédérika Beigbedera wydana po polsku przez Noir Sur Blanc. I jak zwykle: niebanalny pomysł (narrator-bohater postanowił zapewnić sobie i ludzkości nieśmiertelność), zaskakujące tezy, wartka akcja, żywy, potoczny język. Przy okazji dowiadujemy się masę rzeczy z takich dziedzin jak genetyka, medycyna, demografia… Ale to jest powieść! I pewnie dlatego „autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki tej książki dla gatunku ludzkiego (w ogóle) i długości życia jej czytelnika (w szczególności)”.

30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

77
Zest Art 68el Starpak Play-doh pudełko 6/12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zest Art 68el Starpak Play-doh pudełko 6/12
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

34,90 zł
33,16 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

78
WB09600 ZESTAW BUT.SZER.OPTIONS PLUS DUŻY 2xbut 150, 3xbut 250,2xsm 2 ,2xnakr., 3szczot.sm. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
271,90 zł
Powiadomienie
79
TC71004 KUBEK 360* PICIE JAK ZE SZKLANKI 200ML NIEBIESKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TC71004 KUBEK 360* PICIE JAK ZE SZKLANKI 200ML NIEBIESKI
Niedostępny
Brak

Kubek 360° pozwala pić dziecku z każdej krawędzi bez rozlewania, jego konstrukcja wygląda jak filiżanka, a przezroczyste boki pozwalają zobaczyć kiedy nadszedł czas na uzupełnienie płynu. Wyposażony w uchwyty. Dostępny w kolorze różowym oraz niebieskim. Kubek 200 ml od 6 miesiąca życia. Można myć w zmywarce na górnej półce.

34,89 zł
Powiadomienie
80
TC71003 KUBEK 360* PICIE JAK ZE SZKLANKI 200ML RÓŻOWY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TC71003 KUBEK 360* PICIE JAK ZE SZKLANKI 200ML RÓŻOWY
Niedostępny
Brak

Kubek 360° pozwala pić dziecku z każdej krawędzi bez rozlewania, jego konstrukcja wygląda jak filiżanka, a przezroczyste boki pozwalają zobaczyć kiedy nadszedł czas na uzupełnienie płynu. Wyposażony w uchwyty. Dostępny w kolorze różowym oraz niebieskim. Kubek 200 ml od 6 miesiąca życia. Można myć w zmywarce na górnej półce.

35,30 zł
Powiadomienie
81
WB03606 ZESTAW BUT.SZER.OPTIONS PLUS MAŁY 2x but 270, 1xbut 150, 2szczot,4x sm. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
205,90 zł
Powiadomienie
82
960 TOREBKI DO STERYLIZACJI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
960 TOREBKI DO STERYLIZACJI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

TOREBKI DO STERYLIZACJI - 5 SZTUK (KAŻDA SZTUKA 10 STERYLIZACJI).

42,50 zł
Powiadomienie
83
Masa plastyczna z akcesoriami. Barbecue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa plastyczna z akcesoriami. Barbecue
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
16 szt.

Zestaw masy plastycznej Mega Creative to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Zawartość zestawu: • szpatułka (3 sztuki), • foremki (3 sztuki), • taca mała. Zalety produktu: • rozwijanie wyobraźni, • rozwijanie zdolności manualnych i artystycznych, • rozwój inteligencji. Wymiary: • rozmiar produktu: 17.0 x 21.0 x 6.0 cm • rozmiar opakowania: 17.0 x 21.0 x 6.0 cm Produkt zapakowany w blister z zawieszką.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

84
Masa plastyczna z zkcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa plastyczna z zkcesoriami
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Zestaw masy plastycznej Mega Creative to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Zawartość zestawu: • szpatułka (4 sztuki), • foremki (2 sztuki). Zalety produktu: • rozwijanie wyobraźni, • rozwijanie zdolności manualnych i artystycznych, • rozwój inteligencji. Wymiary: • rozmiar produktu: 17.0 x 21.0 x 6.0 cm • rozmiar opakowania: 17.0 x 21.0 x 6.0 cm Produkt zapakowany w blister z zawieszką.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

85
Masa Plastyczna z Akcesoriami Ufo Mega Creative 459989 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa Plastyczna z Akcesoriami Ufo Mega Creative 459989
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
3 szt.

Zalety produktu rozwijanie wyobraźni, rozwijanie zdolności manualnych i artystycznych, rozwój inteligencji, bogata wyobraźnia. Zestaw masy plastycznej MEGA CREATIVE to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną Zawartość zestawu masa plastyczna, foremki do wykrawania, UFO-maszynka do formowania masy plastycznej . Wymiary/waga/baterie wymiary produktu Ufo-maszynka dł. x wys. x gł. cm 12x16x18, wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 31x24x11, waga produktu bez opakowania kg 0,85kg. waga produktu w opakowaniu kg 1,02 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowane w kartonik.

62,72 zł
47,04 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,68 zł

86
Masa plastyczna, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa plastyczna, mix wzorów
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Wszystkie dzieci uwielbiają zabawy, w których mogą wykazać się swoją kreatywnością. Jedną z ulubionych zabawek dzieciaków są masy plastyczne. Masa plastyczna Mega Creative to wspaniały powód do uśmiechu. Zalety produktu: • w każdym pojemniku jest inny kolor masy, • zabawka rozwija kreatywność dziecka oraz jego zdolności manualne. Wymiary: • rozmiar produktu: 7.0 x 8.0 x 7.0 cm • rozmiar opakowania: 28.0 x 8.0 x 28.0 cm

7,20 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,21 zł

87
Lalka Sally + akcesoria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Sally + akcesoria
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Dla prawdziwej fanki lalek nigdy dość. W myśl tej zasady warto sięgnąć po laleczkę od Mega Creative. Lalka zmieści się nawet do małej torebki, dlatego będzie idealna jako towarzysz podróży. Zawartość zestawu: lalka w ubranku, piesek, buda dla pieska, akcesoria dla pieska np. szczotka do czesania zwierzaka, miska. Wysokość lalki: 14.0 cm

25,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,91 zł

88
Auto Ciężarowe Laweta Mega Creative 459496 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto Ciężarowe Laweta Mega Creative 459496
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
6 szt.

Zalety produktu rozwija kreatywność dziecka. Auto ciężarowe MEGA CREATIVE zapewni dziecku wspaniałą zabawę dzięki możliwościom jakie posiada Idealny samochód dla każdego fana motoryzacji Ciężarówka w formie Lawety, która przewozi 3 samochody terenowe. Ten transporter to marzenie dzieci może być najlepszym prezentem na urodziny , pod choinkę Zawartość zestawu ciężarówka Laweta, 3 samochody terenowe. Całość wykonana z plastiku. Ciężarówka występuje w dwóch kolorach niebieskim i czerwonym. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu Laweta dł. x wys. x gł. cm 60x11x8, waga produktu bez opakowania kg 0,41 kg, wymiary opakowania dł. x wys. gł. cm 62x14x11 waga produktu w opakowaniu kg 0,60 kg, Nie wymaga zasilania bateriami . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Pakowana w kartonik z okienkiem.

65,99 zł
49,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,50 zł

89
Auto dla lalek, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto dla lalek, mix kolorów
Mega Creative
Dostępny
39 szt.

Wyrusz we wspaniałą podróż różowym kabrioletem. Zabawa lalkami od teraz będzie jeszcze bardziej fascynująca. Samochód ma otwierane drzwi i maskę, efekty świetlne i dźwiękowe oraz pasy bezpieczeństwa. Zawartość zestawu: • auto kabriolet, • lalka typu Barbie. Wymiary produktu: 42.0 x 17.0 x 20.0 cm Wymiar opakowania: 46.0 x 23.0 x 22.0 cm Zasilanie: 3 x AG13 (w zestawie) Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

176,90 zł
132,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 44,22 zł

90
LCH Chinese Legends książka + audio online HSK3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LCH Chinese Legends książka + audio online HSK3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Chinese Graded Readers to seria lektur językowych do nauki języka chińskiego z komentarzem w języku angielskim. Książki z tej serii zawierają oryginalne, bogato ilustrowane historie w języku chińskim opracowane pod względem stopnia trudności w zgodności ze skalą HSK. Tekstowi towarzyszą ćwiczenia sprawdzające stopień jego zrozumienia.

34,90 zł
Powiadomienie
91
Der Sandmann + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Der Sandmann + CD
Niedostępny
Brak

Poziom zaawansowania: B1 Adaptacja opowiadania pt. „Piaskun” E.T.A. Hoffmana, jednego z czołowych przedstawicieli niemieckiego romantyzmu. W życie studenta Nataniela i jego rodziny wkracza postać tajemniczego Piaskuna. Na pograniczu jawy i snu zaczynają dziać się złowieszcze rzeczy...

27,90 zł
Powiadomienie
92
LCH My Summer in China książka + audio online HSK2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LCH My Summer in China książka + audio online HSK2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Poziom trudności: HSK2 (400 słów kluczowych). Chinese Graded Readers to seria lektur językowych do nauki języka chińskiego z komentarzem w języku angielskim. Książki z tej serii zawierają oryginalne, bogato ilustrowane historie w języku chińskim opracowane pod względem stopnia trudności w zgodności ze skalą HSK. Tekstowi towarzyszą ćwiczenia sprawdzające stopień jego zrozumienia oraz dossier prezentujące związane z tekstem zagadnienia kulturowe. Książki z serii Chinese Graded Readers to ponadto: - słowniczek zawierający tłumaczenie na język angielski oraz prezentujący wymowę w transkrypcji Pinyin, - płytę audio z nagraniem tekstu książki w dwu różnych prędkościach. Treść: Xinxin jest Chinką mieszkającą we Włoszech. Podczas letnich wakacji udaje się na wycieczkę do Szanghaju, by spędzić tam czas ze swoimi dziadkami. Wychowana w dwóch kulturach Xinxin poznaje ojczyznę swoich przodków i świat, który tylko częściowo rozumie.

29,90 zł
Powiadomienie
93
Carmen + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carmen + CD
Dostępny
3 szt.

Adaptacja po francusku dla młodzieży i dorosłych – uproszczona językowo lektura z serii Lectures ELI Seniors do nauki języka francuskiego z nagraniem audio online. Przeznaczenie: książka dla młodzieży i dorosłych do wykorzystania w nauce indywidualnej oraz na zajęciach z języka Poziom zaawansowania: B1 Treść: historia o miłości i śmierci, opowiadająca o tragicznym związku cyganki Carmen z sierżantem Don José, który doprowadza ją do morderstwa. Historia ta stała się inspiracją słynnej opery Bizeta, baletu i licznych ekranizacji filmowych. Kluczowe zagadnienia językowe: Contenu grammatical: Les déterminants du nom. Le féminin et le pluriel des noms et des adjectifs. Les adjectifs et les pronoms indéfinis. Les pronoms personnels sujets et compléments. Les pronoms relatifs, simples et composés. Les conjonctions. Les adverbes et les prépositions. Le système verbal. L’emploi des temps et des modes. La condordance des temps. L’accord du participe passé. La voix passive. La phrase simple et complexe. Struktura książki: prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją „Activités de pré-lecture” zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w treść książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym przyswojeniu tekstu lektury pomagają ćwiczenia sprawdzające zrozumienie fabuły poszczególnych rozdziałów oraz form gramatycznych i słownictwa, a ponadto wspomagające rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. W końcowej części książki znajduje się sekcja „Grand angle” prezentująca ciekawe informacje związane z autorem, cywilizacją i kulturą francuskojęzyczną. Lekturę zamyka jednostronicowa sekcja „Bilan” sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii oraz poznanych form językowych, a także sekcja „Contenus” zawierająca zwięzły opis kluczowych zagadnień językowych realizowanych w książce. Liczne ilustracje stanowią doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyjają lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście. Rozwój sprawności językowych: książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje językowe dorosłych czytelników obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia. Nagranie audio mp3: uzupełnieniem lektury jest materiał audio zawierający nagranie tekstu książki. Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji. Słowo o serii: lektury do francuskiego dla młodzieży i dorosłych „Lectures ELI Seniors” to kolekcja książek beletrystycznych typu lectures graduées (popularnie określane jako „readersy”) na 6 poziomach trudności prezentująca adaptacje dzieł literatury francuskiej na następujących poziomach trudności językowej: • Niveau 1 (600 mots) A1, • Niveau 2 (800 mots) A2, • Niveau 3 (1000 mots) B1, • Niveau 4 (1800 mots) B2, • Niveau 5 (2500 mots) C1, • Niveau 6 texte intégral C2.

37,91 zł
94
LCH Welcome to Bejing książka + CD HSK 1-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
95
A la playa! + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A la playa! + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Poziom zaawansowania: Sub-A1 Treść: chłopiec o imieniu Sergio spędza słoneczne wakacje nad morzem w towarzystwie babci, dziadka oraz sympatycznego pieska. Seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania napisane specjalnie na potrzeby serii lub oparte na motywach dzieł klasyków literatury dziecięcej, przeznaczone dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego na poziomach Sub-A1, A1, A1.1, A2. Tekst książeczki uzupełnia 5 stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lektury oraz krótkie informacje na temat autora opowiadania i ilustratora. Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio z zarejestrowanym nagraniem lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka hiszpańskiego. Książka zawiera rozkładane okładki, po wewnętrznej stronie których znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami nawiązującymi do treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia. Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście. Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

27,90 zł
Powiadomienie
96
Wilhelm Tell + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilhelm Tell + CD
Niedostępny
Brak

Książka z kolekcji „Junge ELI Lektüren” na poziomie A2 (800 słów), pozwalającym poznać słownictwo i zagadnienia gramatyczne na podstawie przeczytanego tekstu. Do lektury dołączona płyta CD z nagraniem. Adaptacja legendy o XIII-wiecznym szwajcarskim bohaterze narodowym Wilhelmie Tellu słynnym z tego, że odmówił oddania pokłonu symbolowi władzy cesarskiej. Zakres tematyczny: • Geschichte der Schweiz, • Freiheitskampf, • Gerechtigkeit, • Literatur, • Theater.

27,90 zł
Powiadomienie
97
LH Un circo de ensueno książka + CD Audio A1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LH Un circo de ensueno książka + CD Audio A1
Niedostępny
Brak

Poziom zaawansowania: Sub-A1. Mała Sofía zasypia w swoim łóżku i śni sen o fantastycznym pobycie w cyrku wśród zwierząt, muzyków, artystów, clownów i tancerzy baletowych.

24,90 zł
Powiadomienie
98
Spodenki krótkie, 56 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spodenki krótkie, 56
Nicol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.13

Krótkie spodenki dla dziewczynki z bawełny. W pasie posiadają elastyczną, nieuciskającą brzuszka gumkę. Materiał posiada niewielką domieszką elastanu, co sprawia, że ubranko nie traci swojego fasonu. Rozmiar: 56

13,80 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,9%
oszczędzasz 0,81 zł

99
Plastelina 1 kg, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 1 kg, różowa
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Większe opakowanie zapewni dłuższą zabawę! Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina. Nie klei się do rąk. Nadaje się do wielokrotnego użycia. Produkowana jest z zastosowaniem doskonałych, bezpiecznych składników. Świetnie sprawdzi się podczas zajęć z większą grupą dzieci.

16,99 zł
Powiadomienie
100
Plastelina 500 g, cielista - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 500 g, cielista
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Większe opakowanie zapewni dłuższą zabawę! Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina. Nie klei się do rąk. Nadaje się do wielokrotnego użycia. Produkowana jest z zastosowaniem doskonałych, bezpiecznych składników. Świetnie sprawdzi się podczas zajęć z większą grupą dzieci.

11,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry