hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.10.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 25 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kocia trzynastka czyli sKOTland yard (Ewa Lipska), na drugim Droga do pokoju serca (Fulton J. Sheen). Kolejny produkt to Blix i Ramm na tropie zbrodni. Tom 2. Zasłona dymna (Jorn Lier Horst, Thomas Enger) oraz Nieskończoność (Jonathan Hickman).
1
Kocia trzynastka czyli sKOTland yard - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocia trzynastka czyli sKOTland yard
Dostępny
11 szt.

Mój Kot składa się z dni tygodnia:poniedziałek, wschodząca pochodnia.Poniedziałek, ryzykant i śmiałek.Wtorek, amorek, różowy podwieczorek,z renesansową wizją świata,po prostu pół Kota, pół wariata.Pieśni, tańce, madrygały i balety,z Kota płyną barytony i falsety.We środę dzień swawolny i psotny,Kot jest filuterny i wielokrotny.Gimnastyka poranna, komputer, sport,na stole tenisowy kort, kursy łapania myszy.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

4 osoby kupiły
2
Droga do pokoju serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga do pokoju serca
Dostępny
12 szt.

Zaiste wielka jest pustka, która pozostaje w sercu, gdy wypędzimy z niego Chrystusa. Abp Fulton J. Sheen, mistrz życia duchowego w praktyce, tym razem w rozważaniach, które przyniosą ukojenie naszemu rozbitemu, pełnemu chaosu wnętrzu. Droga do pokoju serca to książka, w której z precyzją wytrawnego chirurga mądry arcybiskup pomaga odciąć i odrzucić to, co nas zatruwa: egoizm, koncentrację na sobie, zazdrość i inne duchowe narośla. Jak zwykle konkretnie i praktycznie, a zarazem z duchową finezją graniczącą z mistyką prowadzi nas w podróż przez nas samych – do Boga. Gorąco polecamy państwu tę znakomitą książkę wspaniałe treści do pracy nad sobą, do refleksji, do medytacji i modlitwy.

29,95 zł
26,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

4 osoby kupiły
3
Blix i Ramm na tropie zbrodni. Tom 2. Zasłona dymna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blix i Ramm na tropie zbrodni. Tom 2. Zasłona dymna
Dostępny
279 szt.

Noc sylwestrowa. Alexander Blix patroluje ulice Oslo, gdy na Rdhuskaia, w środku tłumu, wybucha bomba. W chaosie, który powstaje, Blix ratuje z basenu portowego nieprzytomną, mocno poparzoną kobietę. Gdy poznaje jej nazwisko, przypomina mu się dawna sprawa zaginięcia dziecka. Roczna Patricia została porwana razem z wózkiem, w którym leżała. Dziesięć lat później, podczas gdy w Oslo zostaje podwyższony stopień zagrożenia terrorystycznego, jej skazany za zabójstwo ojciec dostaje pocztą zdjęcie dziewczynki w wieku szkolnym. Jest przekonany, że to zaginiona Patricia. Dziennikarka Emma Ramm przeżywa osobistą tragedię w związku z zamachem bombowym i próbuje się z tego otrząsnąć w jedyny znany sobie sposób: angażując się w dziennikarstwo śledcze. Drogi Blixa i Ramm znowu się krzyżują. Blix prowadzi śledztwo konsekwentnie podążając własnymi ścieżkami, a Emma przez cały czas depcze mu po piętach. Zasłona dymna to powieść o brzemiennych w skutki wyborach i o tym, do czego może doprowadzić desperacja, kiedy sieć kłamstw zaczyna się rwać.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

4 osoby kupiły
4
Nieskończoność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieskończoność
Dostępny
11 szt.

Największe komiksowe wydarzenie tego roku w serii „Marvel Now”. Wielka złowroga armada Budowniczych przemierza kosmos, niszcząc po drodze cywilizacje i wszelkie przejawy życia. Tylko połączone siły kosmicznych imperiów wspomagane przez Avengers mają szanse powstrzymać zagładę. Tymczasem nieobecność ziemskich superbohaterów może wykorzystać ktoś inny, by napaść naszą planetę. Wielka saga, której główna akcja rozgrywa się w tym tomie, a poboczne wątki można znaleźć w innych seriach komiksów wydawanych w ramach kolekcji „Marvel Now”. Autorzy komiksu Nieskończoność to scenarzysta Jonathan Hickman i rysownicy: Jim Cheung, Jerome Opea i Dustin Weaver.

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

1 osoba kupiła
5
Era Ultrona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Era Ultrona
Dostępny
7 szt.

Jeden z najgroźniejszych złoczyńców w uniwersum Marvela, Ultron (którego filmową wersję oglądaliśmy w 2015 roku w drugiej odsłonie kinowych przygód Avengers) powraca i błyskawicznie przejmuje władzę nad całą planetą. Niewielu superbohaterów przeżyło jego atak i wszystko wskazuje na to, że już nic się nie da zrobić. Jedynym, lecz bardzo ryzykownym pomysłem zdaje się podróż w czasie.Era Ultrona to wielka saga i wielki komiks (ponad dwukrotnie obszerniejszy od innych tytułów wydanych w ramach serii Marvel Now). Wśród bohaterów tego tomu obecne są niemal wszystkie ważne postacie z uniwersum Marvela to naprawdę album o epickim rozmachu.Głównym twórcą opowieści jest scenarzysta Brian Michael Bendis (Avengers, Guardians of the Galaxy, All New X-Men). Wspierają go znani rysownicy Bryan Hitch (Authority, Ultimates), Brandon Peterson (Uncanny X-Men, Ultimate X-Men) i Carlos Pacheto (X-Men, Avengers: Na zawsze).

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

1 osoba kupiła
6
Odpowiedzialna wolność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Odpowiedzialna wolność
Dostępny
2 szt.

Tematem, wokół którego skupić można przedstawione w książce analizy, jest wolność. Rozważane kwestie są bowiem blisko związane z jednym z podstawowych zagadnień współczesnej refleksji, którym jest wolność. Stanowi ona punkt wyjścia i centrum tak dla rozważań dotyczących filozofii człowieka, jak i etyki, nie wspominając już o kwestiach związanych z polityką. Jednakże można tutaj mówić o pewnym paradoksie. Wprawdzie wolność jest jednym z centralnych tematów współczesnej filozofii, jednak zrozumienie czym ona jest i jakie jest jej podstawowe znaczenie, wciąż pozostaje zadaniem, przed którym stoimy.

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

1 osoba kupiła
7
Puzzle 3D 131 elementów. National Geographic. Koloseum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 131 elementów. National Geographic. Koloseum
Dante, 131
Dostępny
168 szt.

Cechy charakterystyczne: • puzzle trójwymiarowe, • zestaw zawiera książeczkę „Koloseum” • produkt na licencji National Geographic • elementy z materiału przypominającego piankę • ponumerowane i ponacinane puzzle • elementy umieszczone w specjalnych arkuszach do wyciskania • montaż nie wymaga użycia kleju i specjalnych narzędzi • liczba elementów: 131 Wymiary po złożeniu: 34.3 x 25.7 x 8.9 cm

60,90 zł
53,59 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,31 zł

1 osoba kupiła
8
World Quest SB 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Quest SB 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

World Quest 2 Student's Book (podręcznik)World Quest 2 SB PKDiana Pye, Paul ShiptonKurs daje uczniom słownictwo, gramatykę i praktykę których potrzebująaby szybkorobić postępy w nauce angielskiego. Uczniowie używają językaangielskiego wrzeczywistym świecie aby rozmawiać o swoim życiu i zainteresowaniach,World Quest zapewnia im słownictwo i gramatykę, aby to zrobić, jakrównież dużąilośc ćwiczeń na sprawdzenie swoich umiejętności.Uczniowie będą zachwyceni epizodyczną historią z początkukażdej jednostki i będąchcieli wiedzieć, co dzieje się dalej. Napisana specjalnie na kurs, historiawprowadzakluczowe słownictwo na początku każdej jednostki, jak równieżprzykuwa uwagę uczniów.Przeczytaj historie głośno w klasie lub odsłuchaj ich na płytachCD .Krótkie trzy-unitowe lekcje umożliwiają uczniom szybki postępWzystkie umiejętności językowe sprawdzane w każdej lekcjiDodatkowe lekcje powtórkowe z gramatyki i słownictwa po każdej lekcji6 dodatkowych lekcji projektowych na końcu książki uczniaDo każdego poziomu dołączana sztuka do wystawienia na koiec rokuszkolnegoMnóstwo dodatkowych materiałów dla nauczycieli oraz oprogramowanie do tablicinteraktywnychDodatkowe ćwiczenia na sprawdzenie postępów w nauce w zeszycie ćwiczeń

72,10 zł
64,89 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,21 zł

1 osoba kupiła
9
Dark Matter, 3 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dark Matter, 3 LP
Camelphat, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: LP 1 1. Blackbirds (Feat. Leo Stannard) - CamelPhat (3.24) 2. Be Someone - CamelPhat & Jake Bugg (3.24) 3. For a Feeling (Feat. RHODES) - CamelPhat & ARTBAT (5.31) 4. Inbetween the Lines - CamelPhat (3.24) 5. Hypercolour - CamelPhat x Yannis x Foals (3.29) 6. Spektrum (Feat. Ali Love) - CamelPhat (5.19) 7. Dance With My Ghost (Feat. Elderbrook) - CamelPhat (4.06) 8. Easier (Feat. LOWES) - CamelPhat (5.1) LP 2 1. Panic Room - Au/Ra & Camelphat (3.34) 2. Keep Movin (Feat. Max Milner) - CamelPhat x Skream (4.03) 3. Wildfire (Feat. LOWES) - CamelPhat (3.3) 4. Cola (Dark Matter Edit) - CamelPhat x Elderbook (4.03) 5. Phantoms - CamelPhat x Cristoph (4.55) 6. Rabbit Hole - CamelPhat & Jem Cooke (3.09) 7. Not Over Yet (Feat. Noel Gallagher) - CamelPhat (3.32) 8. Waiting - CamelPhat x Eli & Fur (5.31) 9. Carry Me Away (Feat. Jem Cooke) - CamelPhat (5.12) LP 3 1. Reaction (Feat. Maverick Sabre) - CamelPhat x DEL-30 (4.48) 2. Witching Hour - CamelPhat x Will Easton (4.18) 3. Expect Nothing - CamelPhat (3.11) 4. Breathe (Feat. Jem Cooke) [Dark Matter Edit] - CamelPhat x Cristoph (6.15)

176,90 zł
Powiadomienie
10
Wodny gryzaczek kuleczki różowy Infantino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wodny gryzaczek kuleczki różowy Infantino
B-Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

9,99 zł
Powiadomienie
11
Metalowy Rewolwer kowbojski 12 naboi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalowy Rewolwer kowbojski 12 naboi
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

48,90 zł
44,50 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,40 zł

12
Nosidełko Infantino 4w1 odciązające rodzica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
191,90 zł
182,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,59 zł

13
Zegarek. Cyfrowy jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek. Cyfrowy jednorożec
AS Company
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.20

Zegarek cyfrowy ozdobiony obrazkiem jednorożca: • zawiera wyświetlacz daty i godziny, • pasek o wymiarach: 17.0 x 1.5 cm, • średnica tarczy: 3.0 cm • zasilanie: bateri LR41 (w zestawie).

22,90 zł
20,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

14
Lampka nocna silikonowa GIOmause, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka nocna silikonowa GIOmause, biała
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Spokojny sen Twojego dziecka Poznajcie nowego członka rodzinki InnoGIO – zabawną GIOmause! Miękki blask tej lampki nocnej pomoże Twojemu maluchowi czuć się bezpiecznie w ciemności. Zabawna lama świeci aż w 8 kolorach. Wystarczy klepnąć dłonią lampkę, aby przełączyć tryb pracy lub zmienić kolor światła. Lampka nie nagrzewa się. Jej delikatność w dotyku sprawia, że dzieci bardzo chętnie ją przytulają. GIOmause sprawdzi się także w podróży, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wygodnie i szybko można ją naładować przy pomocy kabla micro USB (w zestawie) nawet w samochodzie. Miękki materiał z jakiego wykonana została lampeczka zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszych dzieci. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką to świetna zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania. Szczegóły: • silikonowa lampka GIOMouse, • dla dzieci w wieku: od urodzenia, • ładowana za pomocą kabla micro USB (w zestawie), • przełączanie dotykowe dla zmiany koloru światła, • świeci w 8 kolorach zmienia kolor stopniowo co trzy sekundy, • ma trzy tryby pracy, • czas świecenia do około 12h (po pełnym naładowaniu).

107,00 zł
95,23 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,77 zł

15
Nosidełko 4w1 odciążające Infantino czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nosidełko 4w1 odciążające Infantino czarne
B-Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

215,90 zł
205,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 10,79 zł

16
Nosidełko Infantino 4 pory roku, szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nosidełko Infantino 4 pory roku, szare
B-Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Wielofunkcyjne nosidełko dzięki specjalnym materiałom będzie odpowiednie na każdą porę roku. W sumie zawiera 2 dodatkowe osłony, wodoodporny pokrowiec i kapturek. Podczas słonecznych dni muślinowy kapturek będzie idealny podczas snu. Na ciepłe dni przyda się panel z „oddychającego” przepuszczającego powietrze materiału. Na chłodniejsze dni – dodatkowa bawełniana osłona na panel nosidełka. Na zimne dni – druga bawełniana osłona dla utrzymania ciepła. Na deszczowe i śnieżne dni – wodoodporny pokrowiec. Z przodu pasa biodrowego znajduje się saszetka zapinana na zamek, w której zmieszczą się drobne przedmioty. Dziecko noszone w nosidełku czuje rytm oddechu matki, słyszy jej bicie serca i głos. Są to odgłosy znane dziecku z łona matki. • System pasków rozprowadzających wagę dziecka w sposób zwiększający wygodę dziecka i noszącego, pozwoli dziecku podróżować w naturalnej pozycji siedzącej • Szeroki pas biodrowy rozłoży wagę dziecka równomiernie na noszącego • Ergonomiczne regulowane siedzisko dopasowuje się do kształtów dziecka. Można go używać w wersji szerokiej i wąskiej. Otwory na nogi, paski i pas biodrowy pozwolą na pełną regulację dopasowania • Usztywniane ramiączka z pluszową wyściółką i dodatkowym podbiciem, które zapewnią bezpieczeństwo i większą stabilność, ale jednocześnie zapewnią komfort noszącemu przy długim użytkowaniem • Regulacja podparcia głowy zapewnia dodatkowy komfort • Możliwość noszenia w 4 pozycjach: Dziecko przodem do noszącego w wąskim siedzisku - do momentu aż dziecko będzie samodzielnie trzymać głowę pionowo jest to dla niego prawidłowa pozycja, daje dużą dawkę kontaktu fizycznego i uwagi, a jednocześnie zostawia noszącemu wolne ręce. W tej pozycji można bawić się z dzieckiem i utrzymywać z nim kontakt przez dotyk, zabawę lub wzrokowy; Dziecko przodem w szerokim siedzisku • Szerokie siedzisko pozwala na noszenie większych dzieci w pozycji siedzącej z nogami obejmującymi noszącego; Dziecko tyłem w wąskim siedzisku – pozycja ta pozwala dziecku poznawać wzrokowo otoczenie, a jednocześnie pozostać w bliskim kontakcie z noszącą je osobą, nigdy nie należy używać szerokiego siedziska podczas noszenia dziecka w pozycji twarzą na zewnątrz; Dziecko przodem na plecach rodziców dla dzieci będących w stanie całkowicie samodzielnie siadać. W tej pozycji dziecko może sprawdzać co się dzieje dookoła, ale nadal wie, że rodzic jest tuż obok. • Pozwala na noszenie dziecka w pozycji ‘fizjologicznej żaby’ rekomendowanej przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Biodrowej – nogi dziecka rozłożone wokół talii noszącego, biodra zgięte tak, aby kolana były nieco wyżej, a pośladki i uda były podpierane. Udo wspierane jest przez staw kolanowy, dzięki temu nacisk na biodro jest minimalny ponieważ nogi są rozłożone, podpierane, a biodra są w stabilnej pozycji. Pozycja ta zapewnia prawidłowy rozwój stawów biodrowych, kręgosłupa i miednicy • Noszenie bliżej ciała i wyżej na plecach lub klatce piersiowej zminimalizuje obciążenie kręgosłupa i ramion wynikające z długotrwałego użytkowania Zalety noszenia dziecka w nosidełku: • buduje więź między rodzicem a dzieckiem, • wzmacnia szyję dziecka i mięśnie pleców, • dzieci noszone w nosidełku mniej płaczą, • wspiera rozwój mentalny dziecka, • stymuluje rozwój emocjonalny i fizyczny, • zwalnia ręce rodzica, • pozwala trzymać dziecko w zasięgu ręki w razie potrzeby, • dodatkowo chroni dziecko, • odpowiednie dla matek karmiących.

317,90 zł
302,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 15,89 zł

17
Lalka Natalia chodząca 33 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101,90 zł
88,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 13,25 zł

18
Balon wiszący, 12", cyfra 2, pastelowy mix, 5 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon wiszący, 12", cyfra 2, pastelowy mix, 5 sztuk
Gemar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

5,60 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,61 zł

19
Puzzle 3D Katedra św. Pawła National Geographic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,69 zł
62,72 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,97 zł

20
Durer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Durer
Dostępny
3 szt.

A polymath of the German Renaissance, Albrecht Dürer (1471?1528) was a prolific artist, theorist, and writer whose works explored everything from religion to art theory to philosophy. His vast body of work includes altarpieces, portraits, self-portraits, watercolors, and books, but is most celebrated for its astonishing collection of woodcut prints, which transformed printmaking from an artisan practice into a whole new art form. Dürer?s woodcuts astonish in scale as much as detail. Through works such as Apocalypse and the Triumphal Arch for Emperor Maximilian I, he created dense, meticulous compositions that were much larger, much more finely cut, and far more complex than any earlier woodcut efforts. With an ambitious tonal and dynamic range, he introduced a new level of conceptual, emotional, and spiritual intensity. His two major woodcut series on Christ?s Passion, named The Large Passion and The Small Passion after their size, are particularly remarkable for their vivid human treatment of the Christian narrative. In his copper engraving, Melancholia I, meanwhile, Dürer created a startling vision of emotional ennui, often cited as a defining early image of a depressive or melancholic state. Ever inquisitive, Dürer absorbed ideas not only from masters and fellow artists in Germany but also from Italy, while his own influence extended across Europe for generations to come. In this essential TASCHEN introduction, we explore this pioneering figure?s complex practice, his omnivorous intellect, and the key works which shaped his enduring legacy.

72,00 zł
21
Ginekologia onkologiczna. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ginekologia onkologiczna.
Dostępny
42 szt.

Praktyczny podręcznik omawiający zagadnienia związane z chirurgią wielonarządową w ginekologii. Opisuje nie tylko teoretyczne podstawy, warunkujące wybór konkretnej techniki operacyjnej, lecz także dokładne schematy i wskazówki postępowania. Szczegółowo wyjaśnione techniki przeprowadzania zabiegu operacyjnego zostały opatrzone licznymi fotografiami. Autorzy zwrócili również uwagę na tzw. pułapki anatomiczne. Zaletą książki jest usystematyzowanie nazewnictwa i opisów poszczególnych zabiegów. Publikacja zarówno dla doświadczonych praktyków, lekarzy specjalizujących się, jak i studentów medycyny.

214,00 zł
199,02 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 14,98 zł

22
Penguin Readers Starter Level S The Scissor Man Caves - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Penguin Readers Starter Level S The Scissor Man Caves
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Penguin Readers is an ELT graded reader series for learners of English as a foreign language. With carefully adapted text, new illustrations and language learning exercises, the print edition also includes instructions to access supporting material online. Titles include popular classics, exciting contemporary fiction, and thought-provoking non-fiction, introducing language learners to bestselling authors and compelling content. The eight levels of Penguin Readers follow the Common European Framework of Reference for language learning (CEFR). Exercises at the back of each Reader help language learners to practise grammar, vocabulary, and key exam skills. Before, during and after-reading questions test readers' story comprehension and develop vocabulary. Visit the Penguin Readers website Exclusively with the print edition, readers can unlock online resources including a digital book, audio edition, lesson plans and answer keys. Zara and Joe go with their class to the Gerlock Caves. "There's a story about the Gerlock Caves," Zara tells her teacher. "There's a man. He walks in those caves at night and throws scissors at people."

31,00 zł
28,83 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,17 zł

23
Revenge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revenge
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Murderers and mourners, mothers and children, lovers and innocent bystanders ? locked in the embrace of an ominous and darkly beautiful web, their fates all converge through the eleven stories here in Yoko Ogawa?s Revenge. As tales of the macabre pass from character to character ? an aspiring writer, a successful surgeon, a cabaret singer, a lonely craftsman ? Ogawa provides us with a slice of life that is resplendent in its chaos, enthralling in its passion and chilling in its cruelty. Translated by Stephen Snyder

50,10 zł
46,59 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,51 zł

24
Długopis automatyczny Allure Ct Czarny Mat Waterman 2068192 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny Allure Ct Czarny Mat Waterman 2068192
Waterman
Dostępny
7 szt.

WATERMAN ALLURE przyciąga uwagę student oacute w i profesjonalist oacute w szukających artykuł oacute w piśmieniczych o dobrej jakości wykonania i pięknym designie. nbsp br / Dzięki płynnemu pisaniu jest to pierwszy krok w nbsp kategorii ładnego pisania. br / Asortyment dostępny jest w opakowaniach typu Gift box.

117,56 zł
99,93 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 17,63 zł

25
Długopis Starpak 728 2 sztuki Animal Planet Cute - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Starpak 728 2 sztuki Animal Planet Cute
Starpak
Niedostępny
Brak

Smukły, wygodny w użyciu długopis automatyczny w kolorze delikatnego różu połączonego z motywami z serii Animal Planet Cute. Pakowane po 2 szt.

2,99 zł
Powiadomienie
26
Psi Patrol. Kolorowanki 3D. Chase na tropie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Kolorowanki 3D. Chase na tropie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.07

Psi Patrol nadciąga Książka zawiera 11 gier. Rozwiąż zadanie lub pokoloruj rysunek, a następnie zeskanuj stronę, by ożywić scenę i zagrać w jedną z gier.

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

27
Sztućce - lisek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztućce - lisek
Skip Hop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.31

Savoir-vivre przy stole to sztuka, której dzieci chętnie uczą się podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia, będą przeszczęśliwe! Sztućce Skip Hop Zoo to komplet składający się z widelca i łyżki wykonanych ze stali nierdzewnej. Zarówno widelec jak i łyżka mają specjalnie wyprofilowane kształty, ułatwiające najmłodszym nabieranie pożywienia. Kształt rękojeści został również dopasowany do możliwości motorycznych dzieci – sztućce łatwo chwycić i posługiwać się nimi. Opis szczegółowy: • To komplet składający się z widelca i łyżeczki wykonanych ze stali nierdzewnej. • Ich wyprofilowane kształty ułatwiają dzieciom nabieranie pożywienia. • Wykonane są z materiałów wysokiej jakości, mogą wchodzić w kontakt z żywnością i nie zawierają szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV. • Można je myć tradycyjnie lub w zmywarce. • Rekomendowane dla dzieci w wieku +12 miesięcy. • Można je skompletować z naczyniami z serii Zoo. • Wymiary: 12.0 x 3.2 cm.

31,90 zł
30,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

28
PURO ICON - Elastyczny pasek sportowy do Apple Watch 42 / 44 mm (S/M & M/L) (granatowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PURO ICON - Elastyczny pasek sportowy do Apple Watch 42 / 44 mm (S/M &...
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Kolor bazowy: granatowyMateriał główny: SilikonKompatybilność: Apple WatchTyp: Akcesoria dla SmartwatchRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWaga tworzyw w Gram: 2Waga papieru w Gram: 6Elektronika: NIE

89,00 zł
Powiadomienie
29
Penguin Readers Level 1 The Canterville Ghost - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Penguin Readers Level 1 The Canterville Ghost
Dostępny
10 szt.

Penguin Readers is an ELT graded reader series for learners of English as a foreign language. With carefully adapted text, new illustrations and language learning exercises, the print edition also includes instructions to access supporting material online. Titles include popular classics, exciting contemporary fiction, and thought-provoking non-fiction, introducing language learners to bestselling authors and compelling content. The eight levels of Penguin Readers follow the Common European Framework of Reference for language learning (CEFR). Exercises at the back of each Reader help language learners to practise grammar, vocabulary, and key exam skills. Before, during and after-reading questions test readers' story comprehension and develop vocabulary. Visit the Penguin Readers website Exclusively with the print edition, readers can unlock online resources including a digital book, audio edition, lesson plans and answer keys. An American family buy Canterville Hall - a house with a ghost. But the ghost is not happy because it cannot frighten the family.

22,64 zł
21,06 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,58 zł

30
Listening and note taking skills. Książka + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listening and note taking skills. Książka + CD
Dostępny
2 szt.

Delta Academic Objectives to seria podręczników, mających za zadanie pomoc studentom w dostosowaniu się do wyzwania, jakim jest nauka angielskiego na poziomie akademickim. Podręcznik Delta Academic Objectives: Listening and note-taking skills został napisany z myślą o studentach, uczących się rozumienia języka mówionego. Kładzie on nacisk nie tylko na rozwój sprawności rozumienia mowy, ale także rozwija język studenta w trzech obszarach: nacisku na język, zajęć rozszerzających znajomość języka oraz jego słownictwo. Podręcznik Delta Academic Objectives: Listening and note-taking skills rozwija podstawowe umiejętności komunikacyjne w kontekście codziennych rozmów, prezentacji, dyskusji. Dłuższe ustępy tekstu pozwalają studentom na śledzenie wątku rozmowy, prezentacji czy dyskusji trwających stosunkowo długo, co jest rzeczą naturalną w środowisku akademickim.

122,00 zł
109,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,20 zł

31
Gra magnetyczna, turystyczna Chińczyk 25 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra magnetyczna, turystyczna Chińczyk 25 cm
Dostępny
10 szt.

GRA MAGNETYCZNA, TURYSTYCZNA CHIŃCZYK 25 CM.

18,60 zł
17,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
32
Kendama Record S1 - Cotton Candy Kendama Europe 3907 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama Record S1 - Cotton Candy Kendama Europe 3907
Dostępny
4 szt.

Gra zręcznościowa od Kendama Europe Seria Record S1 Cotton Candy została wykonana z dwóch rodzajów drewna. Ken wykonano z bambusa, a tamę z jesionu. Zderzenie dwóch rodzajów drewna, miękkiej kuli z jesionu i bambusowego kena pozwala na lepszą kontrolę nad piłką. Wykorzystanie linii we wzorach na tamie pozwala na dokładniejsze śledzenie kuli i punktu na jej górze. Zastosowanie Recshape w kendamie daje graczowi idealną równowagę w punkcie. Kendama Record to zrównoważony kształt. Seria Record została zaprojektowane we współpracy z inżynierami technicznymi w celu wprowadzenia na rynek kendamy o optymalnych właściwościach gry. Zalety: Powięszone miski ułatwiają grę. Ulepszenie otworu i zwiększenie jego średnicy zwiększa bezpieczeństwo gry i kontrolę skoków. Optymalny rozkład masy pomaga w równowadze. Optymalny kształt i umiejscowienie Sorado (pary miseczek) pomaga w wykonywaniu triku Lunar. Kolor: niebieski z fioletowymi paskami Rozmiar: klasyczny Wykończenie: błyszczące Typ wykończenia: recpaint Waga tamy (kulki) (przybliżona): 70 Waga kena (trzonu) (przybliżona): 70 Waga z opakowaniem: 250g Wysokość: 18.5 cm Szerokość: 7 cm Średnica tamy: 6 cm Długość sznurka: 40 cm Drewno: jesion, bambus Wiek: 7+ Opakowanie zawiera ilustrowaną instrukcję ze wskazówkami dotyczącymi trików i bezpieczeństwa, a także zapasowy sznurek i koralik, naklejkę i narzędzie do montażu.

147,90 zł
33
Kendama Record M1 - Neptune Kendama Europe 3801 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
138,90 zł
34
Kendama Play Pro II - Recpaint - Triple szary Kendama Europe 3606 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama Play Pro II - Recpaint - Triple szary Kendama Europe 3606
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Gra zręcznościowa od Kendama Europe Modele Play Pro II - Recpaint z rodziny Play Pro II zostały opracowane tak, aby umożliwić graczowi osiągnięcie najwyższego poziomu umiejętności. Model Recpaint Triple mają niezrównany chwyt, dzięki dodatkowej warstwie farby. Są jednocześnie wystarczająco czepliwe, aby wylądować nawet najtrudniejszymi trikami balansowymi i wystarczająco błyszczące i śliskie, by ponownie wyregulować i skorygować balans podczas gry. Podstawą serii Recpaint jest ken Play Pro II Shape, który został idealnie zbalansowany. Dodatkowo rozmiar i kształt otworu w tamie został ulepszony. Średnica otworu została powiększona o 2 mm, co pozwala na łatwiejszy spiking. Dostosowany kąt otworu zwiększył kontrolę między kenem a tamą. Seria Play Pro II Recpaint to flagowy product Kendama Europe. Kolor: odcienie szarego Rozmiar: klasyczny Wykończenie: błyszczące Typ wykończenia: Recpaint Waga tamy (kulki) (przybliżona): 70 Waga kena (trzonu) (przybliżona): 70 Waga z opakowaniem: 250g Wysokość: 18.5 cm Szerokość: 7 cm Średnica tamy: 6 cm Długość sznurka: 40 cm Wiek: 7+ Zgodność z CE przetestowana i certyfikowana przez TUEV Uwaga! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia ze względu na małe elementy. Ryzyko uduszenia i zadławienia. Zabawka zawiera małą kulkę.

104,90 zł
Powiadomienie
35
Kulturowe dziedzictwo Indii w Pięciu Zasadach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kulturowe dziedzictwo Indii w Pięciu Zasadach
Dostępny
5 szt.

Indie i Chiny to dwa najludniejsze z państw świata i jedne z jego najważniejszych. Ich wzajemne działania będą rosnąco wpływać na sytuację naszego globu. Z tej perspektywy praca Pani Łuszczykiewicz ma wartość nie tylko historyczną pozwala ona także zastanowić się, w jaki sposób zmieniły się stosunki między tymi kolosami w ostatnich dekadach, jakie elementy ich relacji nie powtórzą się już raczej w przyszłości i jakie może mieć to znaczenie.dr Krzysztof Iwanek

40,01 zł
34,01 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

36
Dobrego dnia ze św. Ojcem Pio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobrego dnia ze św. Ojcem Pio
Dostępny
5 szt.

Znakomicie dobrany zbiór myśli świętego zakonnika. Każda może stanowić przedmiot pogłębionej modlitwy a jednocześnie być naszym wołaniem do tego niezwykłego mistyka o wsparcie i orędownictwo. Pozwólmy się otoczyć łaską. I korzystajmy z daru obcowania świętych ich radością jest wpieranie nas w drodze do Boga!

13,41 zł
12,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,42 zł

37
Biblia dla kobiet turkusowa (etui z zamkiem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia dla kobiet turkusowa (etui z zamkiem)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

Za każdym razem, kiedy otwierasz Biblię, to jakbyś podchodziła do lustra.Tu zobaczysz siebie w prawdzie, zobaczysz, jak Bóg cię wymarzył. Za każdym razem, kiedy zasłuchujesz się w Słowo Boże, pozwalasz, aby Jezus patrzył na ciebie z miłością.ze wstępu Kobieta apostołką Piękna, s. Anna Maria Pudełko APBiblia dla kobiet pełny tekst Starego i Nowego Testamentu w nowym tłumaczeniu z języków oryginalnych opracowanym przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła.Tym razem wersja w przepięknej turkusowej oprawie. Kolor przywodzący na myśl piękno relacji z Bogiem, świeżość, blask i wytchnienie. Aby nawet barwa oprawy pomagała w modlitwie, pomagała zachwycać się Bogiem...

170,00 zł
153,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,00 zł

38
Meetings. Roman Ingarden in Recollections - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meetings. Roman Ingarden in Recollections
Dostępny
7 szt.

This book is the important element of the celebration of the 50th anniversary of Roman Ingarden's death in 2020. This half-century includes the earlier anniversaries of births and deaths, marked by occasional conferences and book publications. Perhaps the time has come to approach Ingarden in a different way, not through the many complex elements of his system, but through the features of his intellectual and emotional image that emerges from the memories of those around him. Maybe by reviving the very figure of this eminent Polish humanist, his philosophy will also once again come to live. The philosopher is depicted here through the recollections of his students who participated in his academic activities in the years 1957-1963.

40,01 zł
34,01 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

39
Pisarz i miasto. Gdańsk w prozie Stefana Chwina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisarz i miasto. Gdańsk w prozie Stefana Chwina
Dostępny
15 szt.

Autorka w swej książce decyduje się ująć zagadnienie w trzech dopełniających się w założeniu perspektywach: kulturoznawczej,historycznej i literaturoznawczej. () Życiorys Chwina, dzieje Gdańska, historia powstawania miast, znaczenie kultury materialnej to bez wątpienia wątki zasadnie podjęte.Z recenzji prof. Eugenii Prokop-JaniecPisarz i miasto. Gdańsk w prozie Stefana Chwina to książka omawiająca zagadnienie związków twórczości Stefana Chwinaz Gdańskiem, czy szerzej pisarza z miastem. Pokazuje ona jeden ze sposobów instrukcji obsługi miasta jako tekstu kultury opowiadanego przez pisarza na wiele różnych sposobów. Gdańsk ukazany jest tutaj w trójdzielnej perspektywie (miejscarzeczyludzie) ujętej z punktu widzenia semiotyki miasta. Chociaż wiele cech tej prozy przywoływali już badacze i krytycy literaccy, autorka dodaje swoje spostrzeżenia, odnoszące się do wszystkich (jak dotąd) gdańskichutworów. Przedstawia tym samym spójny obraz Gdańska, będącego (fascynującym) miejscem autobiograficznym pisarza czy też istotnym elementem jego auto/bio/geo/grafii duchowej.

42,00 zł
35,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

40
Spotkania. Roman Ingarden we wspomnieniach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkania. Roman Ingarden we wspomnieniach
Dostępny
5 szt.

Niniejszy tom jest ważnym elementem obchodów pięćdziesiątej rocznicy śmierci Romana Ingardena, która przypada na 2020 r. Ten okres półwiecza zawiera w sobie wcześniejsze rocznice urodzin i śmierci, wyrażane okolicznościowymi konferencjami i książkowymi publikacjami. Być może nadszedł czas innego podejścia do Ingardena, nie przez elementy jego systemu, lecz przez elementy jego intelektualnego i emocjonalnego obrazu, jaki wyłania się z tych wspomnień. Być może, przez ożywienie postaci wybitnego polskiego humanisty, zostanie ożywiona również jego filozofia. Filozof zostaje tu przedstawiony we wspomnieniach swoich studentów, którzy uczestniczyli w jego zajęciach akademickich w latach 1957-1963.

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

41
O racji stanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O racji stanu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.20

Giovanni Botero (1544-1617), wywodzący się ze szkoły jezuityzmu politycznego, współpracownik kardynałów Boromeuszy (św. Karola i Fryderyka), ale także sekretarz księcia Sabaudii, Karola Emanuela I, był – w dziejach włoskiej myśli politycznej epoki nowożytnej autorem traktatów politycznych, biografii historycznych, utworów literackich, dzieł geograficznych oraz religijnych. Należał w swej epoce, przynajmniej według własnego przekonania, do najbardziej znanych krytyków myśli politycznej Niccol Machiavellego, sam też jako pierwszy w 1589 r., w traktacie zatytułowanym Della ragion di stato libri dieci użył jasno zdefiniowanego terminu racja stanu (ragion di Stato).

48,00 zł
40,80 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,20 zł

42
Wizje romantyzmu w literaturze i publicystyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizje romantyzmu w literaturze i publicystyce
Dostępny
9 szt.

Granice chronologiczne XX wieku pokrywają się w przybliżeniu z granicami interesującego nas w tym tomie zjawiska. Około roku 1900 wstępuje na scenę pierwsze pokolenie znające romantyzm wyłącznie ze źródeł pisanych i przekazów historycznych. Modernizm literacki zostaje wówczas zidentyfikowany z neoromantyzmem, a widoczne odrodzenie w publicystyce i postawach pokolenia przeżywa dziedzictwo polityczne trzech wieszczów. Druga Rzeczpospolita otacza to dziedzictwo oficjalnym kultem, a zarazem nieoficjalnie inicjuje falę antyromantycznych buntów, polemik i przewartościowań. Katastrofa wojenna powoduje odrodzenie tradycji romantycznej w literaturze emigracyjnej i w świadomości politycznej głównych ośrodków emigracji. Wyraźny powrót romantyzmu politycznego choć refleksyjny i krytyczny obserwujemy także w literaturze schyłkowego PRL-u, aż po stan wojenny. Jak z tego wynika, różne wizje romantyzmu wydają się stałym składnikiem polskiego modernizmu w szerokim rozumieniu tego terminu. Natomiast próba zerwania z tą tradycją i jej wymazania z kultury współczesnej pod hasłem końca paradygmatu romantycznego kojarzy się z programem ponowoczesności. Namysł nad zjawiskami opisywanymi przez autorów tej książki wydaje się więc szczególnie istotny zwłaszcza dziś, w epoce wielkiego sporu o kanon literacki i kanon kultury. Maciej Urbanowski Andrzej Waśko

32,00 zł
27,20 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,80 zł

43
Księgi gruntowe wsi Wysoka K. Łańcuta 1632-1791 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księgi gruntowe wsi Wysoka K. Łańcuta 1632-1791
Dostępny
5 szt.

Księgi gruntowe wsi Wysoka K. Łańcuta 1632-1791, 1789-1873. Seria: Bibliotheca Iagellonica. Fontes et Studia; 36 - Andrzej Techmański - opis książki:Książka Andrzeja Techmańskiego składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to obszerny wstęp Autora, a druga to same księgi gruntowe, ale większość zapisów należy do szeroko rozumianych zapisów sądowych. Pierwsza część wydawnictwa to obszerny wstęp zawierający opracowanie dotyczące właścicieli Wysokiej i Zakrzacza. Następnie autor krytycznie scharakteryzował rękopisy będące podstawą wydania źródłowego. Księgi sądowe posiadają dużą wartość badawczą i są wspaniałym źródłem do badań nad dziejami życia warstwy przede wszystkim chłopskiej w okresie feudalnym. We wstępie autor opracowania przedstawił kulturę prawną związaną z dawnym sądownictwem wiejskim. Wskazał na kulturę prawną w sądownictwie wiejskim w okresie staropolskim. Na podstawie ksiąg sądowych Wysokiej oraz obszernej literatury przedstawił, w jaki sposób prowadzono księgi sądowe wiejskie.Fragment recenzji prof. dra hab. Zdzisława PietrzykaW prezentowanym tomie znajdują się opracowane teksty zawarte w trzech rękopisach: Księga gruntowa Wysokiej 1632-1791, Księga gruntowa Wysokiej 1789-1873 oraz wypisy z Akt parafii Wysockiej 1672-1869. Tom jest uzupełnieniem, kontynuacją wydanej wcześniej Księgi sądowej Wysokiej 1665-1792. Wszystkie cztery księgi bez wątpienia są rzadkim i przez to cennym źródłem do poznania historii wioski położonej tuż obok miasta Łańcut. W badaniach naukowych obszerny materiał archiwalny ksiąg wysockich wykorzystywano sporadycznie, dlatego podjęto zamiar przepisania, opracowania i wydania wyżej wymienionych tekstów poznawczych. () Koniecznie należy skomentować nazwę pierwszej Księgi gruntowej Wysokiej 1632-1791. Mylnie nazwano ją księgą gruntową w rzeczywistości zawiera oryginały dokumentów, które wpisano lub można by było wpisać do księgi sądowej. () Podobną parę ksiąg (czystopis oryginał dokumentu) tworzą: Księga gruntowa Wysokiej 1789-1873 i Akta z parafji Wysockiej cywilne 1672-1869.Fragment wstępuKsiążka Księgi gruntowe wsi Wysoka K. Łańcuta 1632-1791, 1789-1873. Seria: Bibliotheca Iagellonica. Fontes et Studia; 36 - oprawa miękka - Wydawnictwo Księgarnia Akademicka.Książka posiada 450 stron i została wydana w 2020 r.

58,50 zł
49,73 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,77 zł

44
Sny kobiet, sny o kobietach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sny kobiet, sny o kobietach
Dostępny
4 szt.

Sny kobiet, sny o kobietach od romantyzmu do Młodej Polski. Seria: Studia Dziewiętnastowieczne. Wektory 5 - Paulina Batkiewicz, Lidia Kamińska, Monika Ziółkowska - opis książki:Sny kobiet, sny o kobietach od romantyzmu do Młodej Polski to zbiór dwunastu artykułów i szkiców, z których każdy koncentruje się na istotnych dla XIX-wiecznej literatury zagadnieniach oniryzmu oraz kobiecości. Książka zawiera teksty dotyczące bardziej i mniej znanych autorów i autorek: Zygmunta Krasińskiego, Cypriana Kamila Norwida, Władysława Słowackiego, Karola Irzykowskiego, Maryli Wolskiej, Kazimiery Zawistowskiej czy Loli Szereszewskiej. Prócz szkiców stanowiących interpretacje tekstów z literatury polskiej w tomie znalazły się także artykuły poświęcone literaturze europejskiej, m.in. twórczości Baudelaire'a, Nodiera, Nervala,Samaina i Żukowskiego.Książka Sny kobiet, sny o kobietach od romantyzmu do Młodej Polski. Seria: Studia Dziewiętnastowieczne. Wektory 5 - oprawa miękka - Wydawnictwo Księgarnia Akademicka.Książka posiada 198 stron i została wydana w 2020 r.

30,00 zł
25,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,50 zł

45
Zestaw Fun Science - Squishy Organs PIATNIK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Fun Science - Squishy Organs PIATNIK
Piatnik
Dostępny
6 szt.

Jak pokazać dzieciom, gdzie są nerki, żołądek czy wątroba, żeby to zapamiętały? Najlepiej przez zabawę! Stwórzcie organy z mączki chleba świętojańskiego i sprytnej plasteliny. Poukładajcie je w modelu ludzkiego tułowia. Dobra zabawa połączona z nauką anatomii! Zestaw zawiera: - kubeczek z podziałką - szpatułkę, skalpel i pincetę - przezroczystą formę tułowia - forma organów i forma mózgu - 2 ruchome oczy - 1 opakowanie niebieskiego proszku - 1 opakowanie żółtego proszku - 2 opakowania czerwonego proszku - sprytna plastelina - plakat - pojemnik na plastelinę

120,00 zł
105,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 14,40 zł

46
Radość nadziei przez cały rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radość nadziei przez cały rok
Edycja Świętego Pawła
Dostępny
26 szt.

Dla księdza Jana Twardowskiego najważniejszym zadaniem w kapłańskim życiu było dawanie nadziei przez spojrzenie na sprawy trudne ze spokojem wiary i chrześcijańskim uśmiechem: Dostrzeganie uśmiechu, gdy naokoło panuje rozpacz, trudne sytuacje i chmury to dar od Pana Boga. Mówią, że są cztery cnoty: wiara, nadzieja, miłość i uśmiech. Codziennik Radość nadziei przynosi aforyzmy, refleksje, wiersze, anegdoty, często bardzo osobiste. Są w nich nadzieja, radość, humor, uśmiech tak bliskie księdzu Twardowskiemu każdego dnia. To wspaniały prezent dla wszystkich, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

49,95 zł
44,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

47
Zestaw Fun Science - Neon Glow Lights PIATNIK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Fun Science - Neon Glow Lights PIATNIK
Piatnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Eksperymenty z promieniowaniem ultrafioletowym i świecącymi farbami! Od świecącej kredy, przez gipsowe figurki aż do doświadczeń z przedmiotami domowego użytku - wszystko co wiąże się z tematem fotoluminescencji. Ciekawostka: pudełko staje się świecącym kuferkiem! Zestaw zawiera: - gips 200g (półwodny siarczan wapnia - forma - żółta neonowa farba świecąca - różowa neonowa farba świecąca - lampa UV - kubek z podziałką 200 ml - kubek z podziałką 30ml - 2 probówki - 2 podstawki do probówek - naklejki samoprzylepne - szpatułka Dodatkowo będzie potrzebna jedna bateria 1.5V typu LR03(AAA, mini paluszek)

110,00 zł
96,80 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,20 zł

48
Alhambra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alhambra
Piatnik, od 8 lat
Dostępny
9 szt.

Rywalizuj o zbudowanie najcenniejszego malowniczego miasta w XIII-wiecznej Granadzie Najlepsi europejscy i arabscy budowniczowie chcą zademonstrować swoje umiejętności. Ale zarówno kamieniarze z północy, jak i ogrodnicy z południa domagają się wypłaty we własnej walucie. Zatrudniaj brygady najlepszych budowniczych i z ich pomocą konstruuj wieże, zakładaj ogrody, wznoś pawilony i arkady, buduj seraje i komnaty. Zadbaj o to, by mieć odpowiednią kwotę we własnej walucie. Wciągająca gra dla 2 do 6 osób w wieku powyżej 8 lat, zwycięzcą której zostaje gracz, który stworzy najcenniejszą Alhambrę. Zawartość opakowania: • 6 żetonów startowych, • 54 żetony budynków, • 12 kolorowych znaczników, • 108 kart pieniędzy w 4 różnych walutach, • 2 karty punktowania, • giełda budynków, • tor punktów, • 6 płytek rezerwy z tabelą punktacji, • woreczek, • instrukcja.

239,94 zł
211,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 28,79 zł

49
Lupos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lupos
Piatnik, od 7 lat
Dostępny
12 szt.

Współpracuj z pozostałymi graczami, rozwiązuj zadania i wezwij swojego wilczego przywódcę! Nad wilczym lasem zaświecił księżyc w pełni. Wilki długo czekały na tę chwilę, bo daje ona sposobność spotkania Luposa – legendarnego wodza ich watahy. Tajemnicze miejsca i ścieżki oraz dramatyczne zdarzenia czekają na uczestników gry „Lupos”. Jeżeli uda się zebrać całą watahę w odpowiednim czasie i miejscu, można wywołać wilczego ducha i wygrać grę. Jednak wszyscy gracze muszą ze sobą zgodnie współpracować. Czy zdążycie wypełnić misję, zanim nadejdzie świt? Zawartość opakowania: • plansza, • żetony, • instrukcja.

239,94 zł
211,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 28,79 zł

50
Legenda o krakowskim obwarzanku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda o krakowskim obwarzanku
Dostępny
8 szt.

Chyba każdy z nas uwielbia krakowskie obwarzanki. Ale czy wiecie, jaka legenda kryje się w ich pysznym smaku? Jaką rolę odegrały w tym wszystkim krakowskie gołębie? Zaspokoimy Waszą ciekawość i wkrótce zabierzemy Was szlakami legendy, po tajemniczych zakątkach Grodu Kraka. "Legenda o krakowskim obwarzanku", autorstwa Marcina Urbana, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich małych i dużych smakoszy!

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

51
W krainie Elfów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W krainie Elfów
Dostępny
4 szt.

"Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, za zielonymi dolinami, mieściła się czarodziejska kraina, którą zamieszkiwały leśne elfy.Dostać się do niej mógł tylko człowiek o ciepłym uśmiechu i dobrym sercu.Do zaczarowanej wioski wędrowało się książkową ścieżką. Wyruszajmy!"

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

52
Espańol. Repetytorium tematyczno-leksykalne z ćw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espańol. Repetytorium tematyczno-leksykalne z ćw
Dostępny
30 szt.

Espańol. Repetytorium tematyczno-leksykalne z ćwiczeniami 3. Odkryj Hiszpanięautorstwa Anny Wawrykowicz to trzecia z kolei pozycja w serii repetytoriów tematyczno-leksykalnych do języka hiszpańskiego. Pozycja dla osób, które ucząc się języka chcą jednocześnie poznać kulturę i codzienność Hiszpanii. Teksty zawarte w tej książce to cenne źródło informacji o największym kraju Półwyspu Iberyjskiego i jego mieszkańcach. Teksty i znajdujące się w książce ćwiczenia pozwalają nie tylko poznać i utrwalić słownictwo, ale stanowią inspirację do budowania własnych wypowiedzi na różne aktualne tematy. Jak każda pozycja z tej serii, książka zawiera słowniczek pomagający w zrozumieniu tekstu, a także słownictwo dodatkowe, pomagające w budowaniu własnych wypowiedzi na omawiany w tekście temat.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

53
Cienkopis Intensity Fine mix 8 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,26 zł
33,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,76 zł

54
World Quest 1 SB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Quest 1 SB
Dostępny
5 szt.

Podręcznik World Quest 1 do nauki językaangielskiego dla dzieci łączącego elementy opowiadania z tekstamii tematami z codziennego życia.

95,40 zł
85,86 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,54 zł

55
Hiszpański Ćwiczenia tematyczne dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański Ćwiczenia tematyczne dla początkujących
Dostępny
24 szt.

Książka Anny Wawrykowicz Hiszpański. Ćwiczenia tematyczne dla początkujących przeznaczona jest dla każdego, kto chce poznać, utrwalić lub powtórzyć podstawowe słownictwo języka hiszpańskiego na poziomie A1-A2. Książka przeznaczona jest dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego w szkole, na lekcjach prywatnych lub z pomocą rodziców. Mimo tego, że książka skierowana jest głównie do młodszego odbiorcy, mogą z niej korzystać także osoby dorosłe, rozpoczynające swoją przygodę z językiem hiszpańskim.Książka zawiera:ćwiczenia pozwalające uczniom w łatwy i przyjemny sposób poznać i utrwalić słownictwo oraz zwroty, bardzo przydatne do codziennej komunikacji,zagadki pomagające rozwinąć kreatywność i logiczne myślenie,krzyżówki sprawdzające opanowanie przerobionego materiału,łamańce językowe pozwalające przećwiczyć poprawną wymowę,gry językowe pozwalające lepiej zapamiętać nowe słownictwo.

38,00 zł
30,02 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,98 zł

56
Architektura aplikacji w Pythonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Architektura aplikacji w Pythonie
Dostępny
11 szt.

Architektura aplikacji w Pythonie. TDD, DDD i rozwój mikrousług reaktywnychPython zyskuje coraz większą popularność i jest wykorzystywany do tworzenia bardzo różnych aplikacji, jednak projektowanie dużych, niezawodnych systemów w tym języku bywa wyzwaniem. Rozwijanie złożonych systemów o wysokiej jakości wymaga zastosowania odpowiedniej architektury. Trudno w Pythonie stosować takie wysokopoziomowe wzorce projektowe jak architektura sześciokątna, architektura oparta na zdarzeniach czy wzorce zalecane dla projektowania dziedzinowego (DDD). Sytuacji nie poprawia również to, że klasyczna literatura dotycząca metod zarządzania złożonością aplikacji zawiera przykłady kodu napisanego w Javie lub C#. Programiści Pythona często więc uznają takie książki za mało przydatne w swojej pracy.Ten praktyczny przewodnik przybliży projektantom pracującym w Pythonie sprawdzone wzorce architektury, które ułatwiają zapanowanie nad złożonością aplikacji i pozwalają najlepiej wykorzystać zestawy testów. Prezentację poszczególnych wzorców architektury oparto na przykładowej, stopniowo rozbudowywanej aplikacji. Podejście to pozwoliło na pokazanie zalet metodyki TDD. Z kolei w rozdziałach poświęconych modelowaniu dziedzinowemu zwrócono uwagę na unikanie jakichkolwiek zależności zewnętrznych przy równoczesnym zapewnieniu integralności danych. Wśród ciekawszych koncepcji warto wskazać wykorzystywanie zdarzeń w roli wzorca integracji usług w architekturze mikrousługowej. Niejako przy okazji zaprezentowano praktyczne strony stosowania kilku frameworków i technologii Pythona, między innymi Flask, SQLAlchemy, pytest, Docker i Redis.W tej książce między innymi:modelowanie dziedzinowe i stosowanie wzorców DDDjednostki, obiekty wartości i agregaty w architekturze domenowejtworzenie modeli bez zbędnych zależnościzdarzenia, polecenia i szyna wiadomościwzorce architektury zdarzeniowej i mikrousług reaktywnychArchitektura nowoczesnych aplikacji w Pythonie: rozwiązania dla poważnych systemów!

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

57
Bezpieczeństwo nowoczesnych aplikacji... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo nowoczesnych aplikacji...
Dostępny
20 szt.

Wydawałoby się, że ze względu na szeroki dostęp do materiałów poświęconych bezpieczeństwu systemów informatycznych, temat ten powinien być świetnie znany każdemu inżynierowi. Mimo to media regularnie donoszą o spektakularnych naruszeniach zabezpieczeń. Następstwem udanych ataków mogą być nie tylko straty finansowe i uszczerbek na wizerunku, ale również zagrożenie bezpieczeństwa narodowego. Zapewnienie wysokiego stopnia bezpieczeństwa systemu informatycznego wymaga ciągłego uczenia się, aktualizowania i systematyzowania swojej wiedzy. Tylko w ten sposób mamy szansę pokonać hakerów w tym niekończącym się wyścigu zbrojeń.Książka systematyzuje wiedzę dotyczącą ataków hakerskich i technik zabezpieczania przed nimi aplikacji internetowych. Autor dogłębnie opisuje metody ataków na poziomie kodu i architektury systemu. Sporo uwagi poświęca eksperckim technikom prowadzenia rekonesansów, dzięki którym nawet bez wiedzy o strukturze i kodzie aplikacji można samodzielnie zrozumieć sposób jej działania i zidentyfikować wrażliwe punkty systemu. Następnie omawia różne techniki ataków, począwszy od łamania zwykłych zabezpieczeń, a skończywszy na metodach obchodzenia zaawansowanych mechanizmów obronnych. Kolejne rozdziały dotyczą zapobiegania włamaniom do systemu. Jednym z ciekawszych zagadnień jest ocena kompromisu pomiędzy zapewnieniem akceptowalnego poziomu bezpieczeństwa a kosztami i wydajnością użytkowania aplikacji. Poszczególne zagadnienia zostały ujęte w ciekawy sposób i przedstawione z kilku różnych punktów widzenia.W książce między innymi:typowe luki bezpieczeństwapodstawowe techniki atakowania aplikacjiniestandardowe metody omijania typowych zabezpieczeńwdrażanie zabezpieczeń aplikacjinajlepsze praktyki bezpiecznego kodowania w cyklu programistycznympoprawa poziomu bezpieczeństwa aplikacji internetowychMyśl jak haker - twórz niezawodne zabezpieczenia!

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

58
Najlepsze praktyki w Kubernetes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najlepsze praktyki w Kubernetes
Dostępny
18 szt.

Systemy informatyczne oparte na chmurze stały się atrakcyjną alternatywą dla standardowej infrastruktury. Wymusiły jednak radykalne zmiany w praktykach tworzenia, wdrażania i utrzymywania aplikacji. Dziś uwaga profesjonalistów skupiona jest na Kubernetes, który w ciągu zaledwie kilku lat stał się faktycznym standardem wdrażania natywnej chmury. Aby tworzone aplikacje funkcjonowały wydajnie, bezawaryjnie i niezawodnie, warto wdrożyć i stosować wzorce i najlepsze praktyki. Konieczne jest również przemodelowanie sposobu pracy programistów.Ta książka jest przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników Kubernetes, którzy chcą poznać wzorce i najlepsze praktyki przy wdrażaniu rzeczywistych rozwiązań. Znalazły się tu informacje o jego działaniu w różnych skalach, topologiach i domenach, a także liczne przykłady zastosowania omawianych technologii. Sporo miejsca poświęcono zagadnieniom projektowania aplikacji, konfiguracji i działania usług Kubernetes, a także ciągłej integracji i testowania aplikacji. Ważnym zagadnieniem są takie aspekty zarządzania klastrem jak przydzielanie zasobów, zapewnienie bezpieczeństwa czy autoryzacja i dostęp do klastra. Prezentowane treści zilustrowano fragmentami przejrzystego kodu, co dodatkowo zwiększa przydatność tej książki w pracy inżyniera.Najciekawsze zagadnienia:konfiguracja i projektowanie aplikacji w Kuberneteswzorce monitorowania i zarządzanie uaktualnieniami aplikacjiwdrażanie i wycofywanie aplikacji Kubernetespolityka sieciowa i współpraca Kubernetes z architekturą Service Meshplatformy wysokiego poziomu na bazie KubernetesKubernetes i uczenie maszynoweNajlepsze praktyki w Kubernetes: poradzisz sobie z każdym wyzwaniem!

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

59
Dzieci kontra Rodzice. Memory z Bajek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Memory z Bajek
Kangur
Dostępny
45 szt.

Ulubiona zabawa dzieci :) Memory z Bajek to wspaniała gra dla dzieci, która przypomni nam wspaniałe bajki rozbudzające wyobraźnie. Gra ćwiczy pamięć oraz zdolność skupienia uwago. Znajdziecie tu 24 estetyczne elementy, specjalnie przygotowane dla maluchów. Znajdują się na nich ilustracje związane z pięknymi bajkami, co sprawi ogromną radość Małym Graczom. Bawcie się dobrze! :)

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

60
Mały geniusz. Zagar, kalendarz, daty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały geniusz. Zagar, kalendarz, daty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

„Mały geniusz” to seria zeszytów ćwiczeń, które wprowadzają w naukę dodawania i odejmowania, mnożenia, liczenia pieniędzy, ortografii i interpunkcji, a także pomagają w posługiwaniu się zegarem i kalendarzem oraz w prosty sposób uczą ekologii i wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Stanowią świetne uzupełnienie edukacji szkolnej. Na przykładach z życia codziennego utrwalają zasady oraz działania poznane w szkole.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

61
Wszechstronny JavaScript - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszechstronny JavaScript
Dostępny
7 szt.

Dawno temu młodziutki JavaScript służył do ozdabiania stron WWW. Dziś, choć wciąż jest niewielkim językiem skryptowym, jego możliwości są imponujące. Można go użyć do pisania dużych aplikacji dla różnych platform, a nawet oprogramowania obsługującego urządzenia w IoT. Jest też świetnym narzędziem do tworzenia API dla interfejsów użytkownika aplikacji internetowej, aplikacji natywnej dla urządzeń mobilnych i aplikacji dla komputerów biurkowych. Pracę ułatwiają nowe technologie, w tym React, React Native i GraphQL, a także framework Electron. Okazuje się, że aby tworzyć wiele różnych rodzajów oprogramowania, wystarczy dobrze poznać JavaScript i towarzyszące mu narzędzia. Ta książka jest przeznaczona dla średnio zaawansowanych i początkujących programistów, którzy chcą poznać narzędzia ułatwiające tworzenie różnych aplikacji w JavaScripcie. Przedstawiono tu kompletne instrumentarium, dzięki któremu można tworzyć kod aplikacji w stylu CRUD działającej na każdej platformie. Opisano, w jaki sposób należy przygotować sobie środowisko

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

62
Efektywny Kotlin. Najlepsze praktyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Efektywny Kotlin. Najlepsze praktyki
Dostępny
10 szt.

Projektanci Kotlina postawili na pragmatyzm. Oznacza to, że do dziś wszystkie decyzje związane z rozwojem języka są podejmowane z uwzględnieniem potrzeb biznesowych: produktywności, skalowalności, prostej konserwacji, niezawodności i wydajności. Od początku szczególną uwagę zwraca się również na bezpieczeństwo, czytelność, wielokrotne używanie kodu, łatwość użycia narzędzi i możliwości współdziałania z innymi językami. Bardzo ważna okazała się też wydajność zarówno działania kodu, jak i pracy programisty. Konsekwentne przestrzeganie tych założeń dało znakomite efekty. Dziś Kotlin jest świetnym wyborem dla programisty - pod jednym warunkiem: że zna specyfikę języka i korzysta z niego we właściwy sposób.Ta książka jest przeznaczona dla doświadczonych programistów Kotlina, którzy chcą opanować ten język na wysokim poziomie. Wyjaśniono w niej sposoby korzystania ze szczególnych funkcji Kotlina, aby możliwe było uzyskanie bezpiecznego, czytelnego, skalowalnego i wydajnego kodu. Znalazły się w niej informacje o najlepszych praktykach pisania kodu w Kotlinie ze szczególnym uwzględnieniem praktyk wysokiego poziomu, zalecanych przez autorytety i twórców języka. Wyczerpująco omówiono też kwestie związane z właściwościami i typami specyficznymi dla platformy oraz tworzenie języków dziedzinowych, a także klasy i funkcje wewnątrzwierszowe. Jest to praktyczny przewodnik zawierający zbiór wytycznych, których uwzględnienie pozwoli pisać dobry i idiomatyczny kod w Kotlinie.W tej książce między innymi:reguły pisania kodu o wysokiej jakościprogramowanie dla różnych platform oraz aplikacje mobilnewzorce i konwencje programistycznekonwencje i kontrakty dla programistów wspólnie tworzących projektzapewnianie wysokiej wydajności aplikacji i bibliotekKotlin: wydajność, bezpieczeństwo, radość z programowania!

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

63
Mały geniusz. Łamigówki ekologiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały geniusz. Łamigówki ekologiczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Mały geniusz to seria zeszytów ćwiczeń, które wprowadzają w naukę dodawania i odejmowania, mnożenia, liczenia pieniędzy, ortografii i interpunkcji, a także pomagają w posługiwaniu się zegarem i kalendarzem oraz w prosty sposób uczą ekologii i wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Stanowią świetne uzupełnienie edukacji szkolnej. Na przykładach z życia codziennego utrwalają zasady oraz działania poznane w szkole.

9,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,9%
oszczędzasz 2,71 zł

64
Mały geniusz. Miary, wagi, pieniądze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały geniusz. Miary, wagi, pieniądze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Mały geniusz to seria zeszytów ćwiczeń, które wprowadzają w naukę dodawania i odejmowania, mnożenia, liczenia pieniędzy, ortografii i interpunkcji, a także pomagają w posługiwaniu się zegarem i kalendarzem oraz w prosty sposób uczą ekologii i wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Stanowią świetne uzupełnienie edukacji szkolnej. Na przykładach z życia codziennego utrwalają zasady oraz działania poznane w szkole.

6,90 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,7%
oszczędzasz 1,91 zł

65
Bawię się i uczę. Szlaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawię się i uczę. Szlaczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Seria Bawię się i uczę to edukacyjne książeczki dla najmłodszych, które pomogą dziecku w nauce. Każda z książek wyglądem przypomina zeszyt, zadaniem dziecka będzie napisanie słowa, cyfry bądź szlaczka według wskazanego wzoru. Dzięki tej serii nauczy się rozpoznawać litery, cyfry, a nauka rysowania szlaczków wspomoże jego umiejętności motoryczne.

6,90 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,7%
oszczędzasz 1,91 zł

66
Torebka upominkowa KR 2919 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 2919
W&K
Dostępny
28 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka Upominkowa o wymiarach 12.5*34.5*10

8,11 zł
7,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,12 zł

67
Torebka upominkowa KR 8028 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Torebka upominkowa KR 8028
W&K
Dostępny
1 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka Upominkowa o wymiarach 12.5*34.5*10

8,10 zł
4,78 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 3,32 zł

68
Bawię się i uczę. Literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawię się i uczę. Literki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.03

Seria Bawię się i uczę to edukacyjne książeczki dla najmłodszych, które pomogą dziecku w nauce. Każda z książek wyglądem przypomina zeszyt, zadaniem dziecka będzie napisanie słowa, cyfry bądź szlaczka według wskazanego wzoru. Dzięki tej serii nauczy się rozpoznawać litery, cyfry, a nauka rysowania szlaczków wspomoże jego umiejętności motoryczne.

4,90 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

69
Torebka upominkowa KR 1119 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 1119
W&K
Dostępny
33 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka Upominkowa w wymiarach 12.5*34.5*10

8,11 zł
7,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,12 zł

70
Torebka Upominkowa KR 2936 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Upominkowa KR 2936
W&K
Dostępny
14 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka Upominkowa o wymiarach 12.5*34.5*10

8,11 zł
7,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,12 zł

71
Torebka upominkowa KR 1487 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 1487
W&K
Dostępny
11 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka Upominkowa o wymiarach 12.5*34.5*10

8,11 zł
7,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,12 zł

72
Torebka Upominkowa KR 3151 hologramy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Upominkowa KR 3151 hologramy
W&K
Dostępny
24 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka upominkowa z hologramem o wymiarach 12.5*34.5*10

8,11 zł
7,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,12 zł

73
Torebka upominkowa KR 2955 hologramy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 2955 hologramy
W&K
Dostępny
24 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka Upominkowa o wymiarach 12.5*34.5*10

8,11 zł
7,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,12 zł

74
Torebka upominkowa KR 2767 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 2767
W&K
Dostępny
25 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka Upominkowa o wymiarach 12.5*34.5*10

8,11 zł
7,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,12 zł

75
Polskie kolędy dla dzieci w.4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie kolędy dla dzieci w.4
Anna Podgórska, Aksjomat
Dostępny
62 szt.

Przygotowany dla dzieci zbiór najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich kolęd. Czytelne zapisy nutowe zachęcają do podejmowania pierwszych prób gry na instrumentach oraz do wspólnego, rodzinnego muzykowania. Do książki dołączona jest płyta CD z zamieszczonymi w zbiorze utworami, wzbogacona o ich wersje instrumentalne. Kolędy polskie dla dzieci doskonały świąteczny prezent i zachęta do muzykowania.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

76
Torebka Upominkowa KR 4077 hologramy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Upominkowa KR 4077 hologramy
W&K
Dostępny
28 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Torebka upominkowa z Hologramem o wymiarach 12.5*34.5*10

8,11 zł
7,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,12 zł

77
Foliopis OHP zielony F (10szt) STABILO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foliopis OHP zielony F (10szt) STABILO
Stabilo
Niedostępny
Brak

Uniwersalny marker do pisania po niemal każdej gładkiej powierzchni z niezmywalnym tuszem. Idealny do pisania po folii oraz płytach CD/DVD. Odporny na wysychanie tusz - pozostawiony bez skuwki nie zasycha nawet przez 3 dni. Grubość linii S - 0,4 mm. Kolor zielony

59,16 zł
Powiadomienie
78
Marker okrągły N50 niebieski (12szt) PENTEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker okrągły N50 niebieski (12szt) PENTEL
Pentel
Niedostępny
Brak

Marker wodoodporny, z okrągłą końcówką. Idealnie nadaje się na metal, szkło, plastik, gumę i gruby papier. Grubość końcówki: 4.3 mm. Grubość linii pisania: ok. 2,0mm mm. Aluminiowa obudowa, bardzo trwała końcówka, każdy marker pakowany osobno w folię, bardzo długa linia pisania. Certyfikat: ISO 9001. Kolor niebieski 12 sztuk w pudełku.

84,99 zł
Powiadomienie
79
Inne okręty - Romuald Pawlak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inne okręty - Romuald Pawlak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

wyd. Erica

34,90 zł
26,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

80
Sickness Divine. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sickness Divine. CD
Death Red, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

42,90 zł
81
Ultimate Rave (Deluxe Edition). CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultimate Rave (Deluxe Edition). CD + DVD
Prince, Sony Music Entertainment
Dostępny
20 szt.

124,90 zł
82
Ikony muzyki: Julio Iglesias. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ikony muzyki: Julio Iglesias. CD
Julio Iglesias, Sony Music Entertainment
Dostępny
202 szt.

28,90 zł
83
Koncertowa, 2 winyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koncertowa, 2 winyle
Lady Pank, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Trudno uwierzyć, ale jest to pierwszy elektryczny album koncertowy formacji Lady Pank. Trudno, największym, bowiem atutem tej kapeli zawsze były występy na żywo. Utwory są znane, na 15 kawałków tylko trzy nie pochodzą z okresu współpracy grupy z Andrzejem Mogielnickim, zatem atmosfera w krakowskim klubie "Wolność FM" była gorąca, co zostało należycie zarejestrowane. Lista utworów: Winyl 1: Strona A: 1. Wstęp (Live Concert Version) 2. Zamki na piasku (Live Concert Version) 3. Kryzysowa narzeczona (Live Concert Version) 4. Vademecum skauta 5. Fabryka małp (Live Concert Version) Strona B: 1. Sztuka latania (Live Concert Version) 2. Marchewkowe pole 3. Zawsze tam gdzie ty 4. Zostawcie Titanica (Live Concert Version) Winyl 2: Strona C: 1. Mała wojna (Live Concert Version) 2. Du Du (Live Concert Version) 3. Mniej niż zero 4. Znowu pada deszcz (Live Concert Version) Strona D: 1. Tańcz głupia tańcz (Live Concert Version) 2. Ohyda! (Live Concert Version) 3. Rozmowa z... (Live Concert Version) 4. Do Moniki L. (Live Concert Version)

81,90 zł
84
Original Album Classics. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Original Album Classics. CD
John Denver, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

90,90 zł
85
The Real... Johnny Cash. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Real... Johnny Cash. CD
Johnny Cash, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

33,90 zł
Powiadomienie
86
Save Us. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Save Us. CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

39,90 zł
Powiadomienie
87
Wszyscy jedziemy. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszyscy jedziemy. CD
Defekt Muzgó, Lou & Rocked Boys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

62,90 zł
56,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,29 zł

Wróć do góry