hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.10.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 18 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Filc dekoracyjny pastelowy, mix kolorów (NOSTER), na drugim Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku (Agnieszka L. Janas). Kolejny produkt to Flamastry Carioca Baby, 6 kolorów (Carioca) oraz Comprension auditiva A2-B1 nivel intermedio + audio do pobrania (Arias Belen Garcia).
1
Filc dekoracyjny pastelowy, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny pastelowy, mix kolorów
NOSTER
Dostępny3 szt.

Filc dekoracyjny w pastelowych kolorach. Rozmiar arkusza A4 – 21.0 x 29.7 cm. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 koloru.

12,99 zł
15 osób kupiło
2
Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku
Dostępny49 szt.

Książka Agnieszki L. Janas to pierwsza publikacja o fenomenie polskiej mody lat 50. i 60. oglądanym przez pryzmat codziennego życia. To pełen urokliwych wspomnień zapis z podróży w czasie z modą w tle. Bohaterki Elegantek różni wiele: miejsce zamieszkania, status społeczny, zawód, poziom popularności. Pochodziły z różnych środowisk, były wśród nich arystokratki, przedstawicielki inteligencji, a także córki rzemieślników czy zamożnych chłopów. Łączyło je jedno - miłość do mody i potrzeba eleganckiego, estetycznego wyglądu. Autorka pyta je o to, czym żyła wówczas Polska oraz na czym polegała elegancja w tych niełatwych czasach. Książka staje się wehikułem , pozwalającym poznać życie bohaterek, które na przekór niesprzyjającym realiom były prawdziwymi elegantkami: Ewy Wiśniewskiej, Jadwigi Mazurek, Ewy Opackiej, Krystyny Mazurówny, Eleonory Siedleckej, Elżbiety Janas, Beaty Tyszkiewicz, Jolanty Plenzner, Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej, Marii Jarosek, Teresy Tomaszewskej-Jakuczyn, Emilii Modrzejewskej, Ewy Marii Morelle. Jak wówczas radziły sobie Polki i jak wyglądały ich garderoby? Czy interesowały się modą i skąd czerpały inspiracje? Czy w ogóle o niej myślały? Na te i inne pytania odpowiadają bohaterki książki! Zapraszamy do lektury!

49,90 zł
24,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 24,95 zł

5 osób kupiło
3
Flamastry Carioca Baby, 6 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Carioca Baby, 6 kolorów
Carioca, 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Stworzone z myślą o najmłodszych, przeznaczone dla dzieci od 2 lat. Duża, zaokrąglona końcówka pisząca zapewnia maksimum bezpieczeństwa użytkowania i umożliwia łatwe wypełnienie dużych powierzchni. Końcówka pisząca wykonana z trwałego nylonu o grubości 6 mm jest wyposażona w blokadę nie ma możliwości wciśnięcia jej do środka. Pisaki zawierają wysokiej jakości, wyrazisty tusz na bazie wody, łatwy do usunięcia ze skóry lub tkaniny za pomocą samej wody. Bezpieczna wentylowana zatyczka umożliwia oddychanie w przypadku połknięcia.

11,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
4
Comprension auditiva A2-B1 nivel intermedio + audio do pobrania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comprension auditiva A2-B1 nivel intermedio + audio do pobrania
Dostępny4 szt.

Kolekcja Destrezas Ele składa się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest określonej umiejętności. Każda umiejętność jest podzielona na dwa poziomy: A1-A2 i A2-B1. Podręcznik oferuje szeroką gamę ćwiczeń z rozumienia ze słuchu w języku hiszpańskim na poziomie A2-B1. Zamieszczono również przykłady i wskazówki dotyczące realizacji proponowanych ćwiczeń. Może być stosowany jako uzupełnienie w klasie lub w domu. Aby ułatwić uczenie się, rozwiązania dla wszystkich ćwiczeń znajdują się na końcu książki. W tej samej kolekcji: czytanie ze zrozumieniem (comprension lectora), wypowiedzi pisemne (expresion escrita) i wypowiedzi ustne (expresion oral).

117,80 zł
106,02 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,78 zł

1 osoba kupiła
5
Donald tusk między obietnicami wyd. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Donald tusk między obietnicami wyd. 2
Dostępny9 szt.

Autor, Ronald Yust, specjalizujący się w nowym na polskim rynku gatunku literackim tzw. powieściach political fiction, tym razem fabułę oparł na faktach z życia Premiera RP Donalda Tuska, traktując swoją opowieść jako nieautoryzowaną ripostę na książkę jego żony, Małgorzaty Tusk. Gatunek ten jest stałym i bardzo popularnym elementem kultury literackiej na świecie. Wszak wyobraźnia autora w ocenie zachowań premiera i czołowych postaci sceny politycznej z jego otoczenia, bez obrażania kogokolwiek, mogą przyczynić się do ocieplenia wizerunku opisywanej postaci, czyniąc ją przyjazną zwykłym ludziom. To, co widzimy w telewizji, nie zawsze jest odbiciem prawdziwej osobowości tych postaci, warto więc pokazywać polityków czy celebrytów z ich słabościami, wadami i zaletami, które czynią ich takimi samymi ludźmi, jak i my sami. O Tusku krążą legendy, że jest bezwzględny i pozbawiony empatii. Że ten brak empatii jest powodem braku zrozumienia swoich współpracowników i przyczyną permanentnej w kraju recesji. Są i tacy, co oceniają go nawet jako osobowość dyssocjalną, o braku zdolności do przeżywania emocji, braku integracji sfer poznawczej, behawioralnej i emocjonalnej, a także do trwałej niezdolności do związków uczuciowych z innymi ludźmi. Ale czy to prawda? Odpowiedzi poszukaj Czytelniku w tej książce! Mam nadzieję, że będzie to ciekawa lektura, ponieważ napisał ją Ronald Yust - znakomity autor cieszącej się powodzeniem książki pt: Tożsamość szpiega powieści o super szpiegu, a dla niektórych zdrajcy narodu polskiego, Ryszardzie Kuklińskim.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

1 osoba kupiła
6
W rytmie kroków i podskoków z płytą CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
7
Pocztówka 3D Niedźwiedź polarny z młodym - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka 3D Niedźwiedź polarny z młodym
Worth Keeping
Dostępny5 szt.

Pocztówka 3D o gramaturze 20 g, wykonana jest na papierze kamiennym, w najwyższej jakości technologii trójwymiarowej.Firma Worth-Keeping ApS jest producentem pocztówek, zakładek, magnesów i małych kartek, które wytwarzane są w unikalnej technologii polegającej na nakładaniu na siebie kolejnych warstw obrazu w taki sposób, aby otrzymać w rezultacie efekt trójwymiaru zachwycający niezwykłą głębią ostrości. Produkty Worth-Keeping, firmy będącej jednym z nielicznych wytwórców obrazów trójwymiarowych powstających w tak nowoczesnej i precyzyjnej technologii, były dotąd obecne na rynkach kilku krajów europejskich, m.in. Finlandii, Holandii, Niemiec, Norwegii czy Szwajcarii. Special Gift, wyłączny dystrybutor Worth-Keeping w Polsce, z radością jako pierwszy prezentuje je rodzimemu Klientowi. Wraz z ofertą Special Gift na rynek polski trafia jednocześnie ponad 150 różnorodnych wzorów pocztówek, magnesów, zakładek oraz małych kartek, pogrupowanych według poszczególnych serii gromadzących bogate kolekcje zwierząt lądowych, kwiatów czy przedstawicieli świata podwodnego, a także liczne motywy okolicznościowe, które doskonale nadają się na specjalne okazje. Worth-Keeping jest innowacyjną pracownią specjalizująca się w najwyższej jakości obrazach trójwymiarowych. Całość procesu przygotowania poszczególnych produktów, począwszy od pomysłu i etapu projektowania graficznego aż po druk i moment, w którym produkt trafia do rąk zadowolonego autora, odbywa się na terenie Danii, gdzie w otoczeniu skandynawskiego starodrzewia, w zaciszu leśnej otuliny powstają magiczne obrazy wychodzące spod dłoni utalentowanych i doświadczonych grafików oraz fotografów. Produkty oferowane przez Worth-Keeping ApS cechują się szczególną troską o detal i precyzję wykonania, powstają bowiem przy zachowaniu dbałości o najwyższą jakość i przy użyciu nowoczesnych technologii. Ponadto są one gwarancją wykorzystania najlepszych gatunkowo materiałów, dzięki którym nasi Klienci mogą się cieszyć tak niezwykłym efektem wizualnymDzięki aplikacji 4D Scan (dostępnej na smartfony z system Android oraz iOS) pocztówka "ożyje" i zostaniemy przeniesieni do rzeczywistości 4D!

15,00 zł
12,99 zł

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
8
Żelazko ze swiatłem i ddźwiękiem Natalia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
51,24 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,66 zł

1 osoba kupiła
9
You And I. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
You And I. CD
Jeff Buckley, Sony Music Entertainment
Dostępny100 szt.

66,90 zł
1 osoba kupiła
10
Malowanie. Naklejanie. Dziewczynki   PASJA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
11
Zbiór wiadomości godnych uwagi albo Polihistor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór wiadomości godnych uwagi albo Polihistor
Dostępny4 szt.

Oddajemy w Państwa ręce pierwsze polskie wydanie niezwykle popularnego i wpływowego, a dziś niemal zapomnianego nawet przez specjalistów geograficzno-paradoksograficznego kompendium III-wiecznego rzymskiego gramatyka Gajusza Juliusza Solinusa. Jest to przede wszystkim wspaniały zbiór wyobrażeń o odległych krajach, ludach i stworzeniach, zbiór interesujących stereotypów, poruszających opowieści, anegdot i ciekawostek służących rozrywce, rozbudzeniu wyobraźni i chęci dalszej lektury, a także zainspirowaniu czytelnika do własnych poszukiwań. Utwór Solinusa stanowi przy tym bezcenne wręcz źródło do poznania historii kultury, recepcji rozmaitych motywów literackich i mitologicznych, jak również odbioru historii w dziele erudycyjnym, a zatem wyrażającym poglądy, stan wiedzy i wyobrażenia nie historyka, lecz popularyzatora, trafiającego pod dachy rzymskich domów.Niniejsze wydanie zawiera tekst łaciński dalece odbiegający od obowiązującego dawniej wydania Teodora Mommsena wraz z tłumaczeniem na język polski i obszernym komentarzem, uwzględniającym najnowszy stan badan nad autorem, dziełem i jego recepcją.

80,00 zł
57,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,40 zł

1 osoba kupiła
12
Albania. Przewodnik turystyczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Albania. Przewodnik turystyczny
Dostępny8 szt.

Pierwszy w historii Polski przewodnik turystyczny po Albanii. Tłumaczenie z języka węgierskiego, znakomicie zredagowane i dostosowane dla potrzeb polskich turystów. Mamy nadzieję, że lektura naszego przewodnika zachęci Państwa do odwiedzenia tego jednego z najpiękniejszych państw w Europie, które niestety w naszej świadomości pozostaje jako kraj niedostępny i daleki. Książka zawiera: najważniejsze informacje ogólne, informacje dla wyruszających w podróż, informacje praktyczne, opisy najciekawszych miejsc, słowniczek .

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

4 osoby kupiły
13
Teczka kopertowa polipropylenowa A5 na zatrzask (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa polipropylenowa A5 na zatrzask (12 sztuk)
Starpak, 12 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.21

Praktyczna teczka kopertowa Starpak pomieści wszystkie dokumenty w formacie A5. Teczka wykonana z przeźroczystego tworzywa i zamykana na zatrzask. W pakiecie znajduje się 12 kopert.

25,90 zł
24,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

1 osoba kupiła
14
Ikony muzyki: Cyndi Lauper. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ikony muzyki: Cyndi Lauper. CD
Cyndi Lauper, Sony Music Entertainment
Dostępny202 szt.

28,90 zł
1 osoba kupiła
15
Karton ozdobny A1 Mix kolorów 180g Starpak 318447 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karton ozdobny A1 Mix kolorów 180g Starpak 318447
Starpak
Dostępny1 szt.

Wysokiej jakości karton ozdobny z kolekcji Starpak. Karton w rozmiarze A1, o gramaturze 180g, w 20 różnych kolorach. Idealny na zajęcia plastyczne oraz dla artystów i entuzjastów rękodzięła. Pakowany w folii po 20 arkuszy. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak Wymiary A1.

59,90 zł
56,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,99 zł

1 osoba kupiła
16
Karton ozdobny A3, żółty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karton ozdobny A3, żółty
Starpak
Dostępny2 szt.

Wysokiej jakości ozdobny karton A3 o gramaturze 180g. Idealny nie tylko do szkoły.

2,99 zł
1 osoba kupiła
17
The Best Of Cesaria Evora. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of Cesaria Evora. CD
Cesaria Evora, Sony Music Entertainment
Dostępny1 szt.

28,90 zł
1 osoba kupiła
18
Wielka Wojna 1914-1915 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Wojna 1914-1915
Dostępny4 szt.

W 1972 roku grupa naukowców oraz archiwistów Imperial War Museum podjęła się trudnego zadania prześledzenia losów zwykłych mężczyzn i kobiet, którzy żyli podczas jednego z najcięższych okresów historii współczesnej: pierwszej wojny światowej.Przeprowadzono wywiady z weteranami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Australii i Kanady, pytając o ich codzienne doświadczenia na froncie i poza nim. Stworzone przez badaczy archiwum dźwiękowe należy do najważniejszych tego typu dokumentów. Trzydzieści lat po jego powstaniu Max Arthur na podstawie nagrań napisał tę oto książkę niezwykły obraz pierwszej wojny światowej widziany oczami tych, którzy ją przeżyli.Żyje już bardzo niewielu ludzi, którzy walczyli w okopach pierwszej wojny światowej. Jednak wspomnienia żołnierzy zawarte w książce Maxa Arthura brzmią tak świeżo, jakby spisano je wczoraj to coś wyjątkowego. The Mail on SundayKsiążka ta pozwala zobaczyć, jak było na froncie zachodnim. To wyjątkowe przedsięwzięcie. Naprawdę oddaje nasze doświadczenia, naszego ducha, mówi naszymi głosami, przekazuje nasze wspomnienia. Albert Smiler Marshall, Batalion 105., Wojska Ochotnicze Essex oraz Korpus Karabinów Maszynowych 19151918Te historie są niezwykle poruszające, a świadkowie wydarzeń opisują je z wielką precyzją i zaangażowaniem. The Times

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
19
Podręcznik kart Lenormand - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik kart Lenormand
Dostępny37 szt.

Książka, której nie może zabraknąć w bibliotece każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z wyjątkowymi kartami tarota Lenormand popularnym od ponad 150 lat narzędziem wróżebnym, który stał się fenomenem na obydwu półkulach.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
20
Tak! Bóg chce T.1 Abyś wytrwał i pokonał problemy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tak! Bóg chce T.1 Abyś wytrwał i pokonał problemy
Dostępny14 szt.

TAK! Bóg chce... abyś wytrwał i pokonał problemy, to książeczka która prowadzi nas przez cztery fragmenty z Listu do Hebrajczyków. Na ich podstawie zachęca do wytrwałości, niepoddawania się i niewzruszonego trzymania nadziei aż do końca.Tak! Bóg chce... to seria inspirowana konkretnymi fragmentami Pisma Świętego. W bardzo praktyczny sposób przedstawia zastosowanie tych biblijnych prawd w osobistym życiu.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
21
Trzy uśmiechy Mefistofelesa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy uśmiechy Mefistofelesa
Dostępny9 szt.

Poetycki debiut, wybór liryków poświęconych kobietom i kobiecości, z romantyzmem krakowskich pubów i herbaciarni w tle. Wiersze klasyczne w formie, barokowo erudycyjne, pełne literackich aluzji, leśmianowskiej baśniowości i ironicznego dystansu przenoszą współczesność w światy egzystujące dziś na obrzeżach poetyckiej wyobraźni.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
22
Anomie, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anomie, CD
Dostępny1 szt.

Lista utworów: 1. (This is my) Elephant 2. Suck 3. Black out 4. Angel of noise 5. Satellite 6. Becoming 7. The hunger 8. Here comes the thunder 9. And then we die 10. Miserably never ever 11. Tonight 12. What you see is what you get

68,90 zł
23
Przebudzenie się Japonii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebudzenie się Japonii
Dostępny60 szt.

?Przebudzenie się Japonii? jest swego rodzaju szkicem historyczno-filozoficznym. Pierwsze wydanie w Polsce miało miejsce w 1904 roku. Czytelnicy mogą odbyć fascynującą podróż po Japonii feudalnej, aż do upadku shogunatu i dalej przez zafascynowaną kulturą Zachodu ? Japonię po restauracji Meiji.

27,90 zł
21,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,70 zł

24
Lalka L.O.L. Surprise Salon fryzjerski JK 5w1 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
244,90 zł
230,21 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 14,69 zł

25
Gwiezdny pył - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdny pył
Niedostępny
Brak

Niezwykły styl narracji Marthy Wells zwrócił już wcześniej na siebie uwagę recenzentów amerykańskich jak również innych autorów fantasy. Pierwszy tom nowej epickiej trylogii nominowanej do Nagrody Nebula autorki "Śmierci nekromanty" oraz "Koła nieskończoności" oszałamia surową, ale zapierającą dech wizją świata magii zagrożonego zagładą.

33,60 zł
26,88 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,72 zł

26
Benedykt XVI w ojczyźnie Jana Pawła II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Benedykt XVI w ojczyźnie Jana Pawła II
Niedostępny
Brak

Podróż Apostolska Jego Świątobliwości Benedykta XVI do Polski 25-28 maja 2006 Najnowsza książka z oficjalnym programem wizyty

5,15 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,16 zł

27
Cień na szkle Księga 1 Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień na szkle Księga 1 Tom 1
Niedostępny
Brak

Niegdyś istniały trzy światy zamieszkiwane przez trzy rasy ludzkie. Wtedy to z pustki przybyła czwarta rasa, Charonidzi, i doprowadzając światy do krawędzi zagłady, na zawsze zaburzyła równowagę pomiędzy nimi Karan, wrażliwa kobieta mieszanego pochodzenia, zostaje zmuszona do kradzieży starożytnego artefaktu. Okazuje się, że jest to Zwierciadło Aachanu, przedmiot, który pamięta wszystko, co widział. W tym samym czasie Llian, błyskotliwy kronikarz, zostaje wydalony z kolegium, po tym jak odkrył niebezpieczną rzeź los Karan i Llian uciekają przez ogarnięty wojną świat, gdyż Zwierciadło kryje w sobie sekret; zapewnić każdej z ras przeżycie... lub zagładę!

18,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,7%
oszczędzasz 3,91 zł

28
Nadchodzi Boże Narodzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadchodzi Boże Narodzenie
Niedostępny
Brak

Gdy zimą wszystko zamarza, a cały świat pokrywa biało-niebieska śnieżno-lodowa poświata, wasze okna będą rozświetlać go tęczowymi kolorami świątecznych i zimowych ozdób. Podczas spaceru będziemy mogli zobaczyć w jednym oknie św. Mikołaja fikającego koziołki i baraszkujące obok białe niedźwiadki, w drugim wiszące gałązki jemioły, w trzecim zaś w blasku kolorowych światełek błyszczeć będzie bożonarodzeniowa choinka. Wokół roznosić się będzie zapach pieczonych ciasteczek - to wszystko będzie nam przypominać, że Boże Narodzenie tuż, tuż!

12,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

29
Szopka na Boże Narodzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szopka na Boże Narodzenie
Dostępny2 szt.

Czerwonoskóry z piórami na głowie i z toporem wojennym w zaciśniętej dłoni. Co on robi wśród postaci z szopki? Wśród pasterzy i owiec, między osiołkiem i Mędrcami na wielbłądach, wśród gwiazd rozsianych na niebie i obok staruszki, która sprzedaje pieczone kasztany?

12,00 zł
8,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

30
Tangram 1B Vokabelheft Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tangram 1B Vokabelheft Zakres rozszerzony
Dostępny21 szt.

Dodatkowy zeszyt zawierający słownictwo z lekcji 7-12 podręcznika "Tangram 1B". Słówka i zwroty podane są w kontekście, uczeń może także zanotować ich tłumaczenie. 184 strony

20,90 zł
19,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

31
Z bożego miłosierdzia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z bożego miłosierdzia
Niedostępny
Brak

W książce m.in.: Bóg miłosierny źródłem łask, łaski uzdrowienia, nawrócenia i szczególnej opieki, łaski i cuda za wstawiennictwem św. Faustyny, św. Józefa, św. Ojca Pio, o uznanych przez Kościół cudach i uzdrowieniach za wstawiennictwem błogosławionych wyniesionych do chwały ołtarza przez papieża Jana Pawła II podczas sierpniowej wizyty w Polsce w 2002 roku.

19,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,6%
oszczędzasz 2,01 zł

32
Tęsknota za lepszym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tęsknota za lepszym
Niedostępny
Brak

Książka jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców: jako pierwsza polska monografia Horkheimera, prezentująca całokształt dorobku intelektualnego tego wybitnego historiozofa i filozofa społecznego, zainteresuje specjalistów, lecz jasny wywód oraz przejrzysty układ treści czynią z niej pasjonującą lekturę dla wszystkich zainteresowanych współczesną humanistyką.

43,05 zł
37,88 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,17 zł

33
Access XP Od A do Z - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Access XP Od A do Z
Niedostępny
Brak

Dzięki alfabetycznemu uporządkowaniu hasel, tak jak w słowniku, albo encyklopedii, Access XP od A do Z pozwoli Ci na łatwe odszukanie dokładnie tej informacji, której w danej chwili potrzebujesz. Już nie musisz szukać potrzebnych Ci odpowiedzi na chybił trafił. Dzięki opisowi ponad 300 haseł i opcji książka zawiera więcej informacji o systemie Windows niż inne pełnowymiarowe broszury. Każda strona jest wręcz przeładowana informacją. Znajdziesz tu wszystko - także to czego brakuje w innych podręcznych przewodnikach.

21,40 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,6%
oszczędzasz 1,41 zł

34
ABC Internet Explorera 6.0 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC Internet Explorera 6.0
Niedostępny
Brak

Poznaj zalety najpopularniejszego w Polsce programu, który pozwoli Ci na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości infostrady XXI wieku - Internetu. Czytelnik znajdzie informacje o tym, czym w istocie jest World Wide Web, jak żeglować po stronach WWW, jak funkcjonuje poczta elektroniczna, jak założyć własne, bezpłatne konto e-mail oraz jak korzystać z niego w programie Outlook Express. Autor opisuje również mniej znane możliwości wykorzystania internetowej poczty oraz profilaktykę przed wirusami przenoszonymi tą drogą.

20,69 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,2%
oszczędzasz 1,70 zł

35
Pieluszka wielorazowa tetrowa 70x80 cm, biała - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieluszka wielorazowa tetrowa 70x80 cm, biała
Aico
Niedostępny
Brak

Pieluszki tetrowe sprawdzą się do przewijania, przykrywania i wycierania maluszków. Są wykonane z przyjemnego materiału. Wymiary: 70.0 x 80.0 cm Cena dotyczy 1 sztuki.

3,99 zł
Powiadomienie
36
Lampka nocna silikonowa, GIOlama - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka nocna silikonowa, GIOlama
Innogio
Niedostępny
Brak

Doskonała do pokoju dziecięcego jak i idealnie sprawdzi się także w podróży. GIOlama będzie doskonałym kompanem dla Twojego dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampki sprawi, że Twoje dziecko od razu ją pokocha. A miękki i uspakajający blask światła wprowadzi odpowiednią atmosferę do pokoju dziecka. Zmieniające się kolory świateł pomogą bez trudu zasnąć Twojemu dziecku, pokonując wszelkie koszmary ciemności. Miękki materiał z jakiego wykonana została lampeczka zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszych dzieci. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką zapewni świetną zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania. Zalety produktu: • idealna do pokoju noworodka, niemowlaka, niezastąpiona podczas nocnego przewijania i karmienia. Również dla starszych dzieci będzie najlepszym przyjacielem, zapewniając spokojny sen i chroniąc przed strachem związanym z ciemnościami; • wykonana z miękkiego i bezpiecznego silikonu o zaokrąglonych kształtach i gładkich krawędziach, które pozwolą dziecku na bezpieczną zabawę; • bardzo przyjemne w dotyku tworzywo sprawi, że lampka stanie się również ulubioną przytulanką; • lampka doskonale sprawdzi się jako prezent, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka; • lampka ładnie opakowana w oryginalny kartonik; • zasilanie bezprzewodowe umożliwi dziecku zabranie swojej ulubionej lampki na każdą wyprawę; • wbudowany akumulator (ładowany przez USB) zapewni nawet 10 godzin nieprzerwanej zabawy; • lampka po włączeniu świeci „ciepłym”, stonowanym światłem, które po dotknięciu ręką zaczyna zmieniać się przechodząc płynnie przez 8 kolorów. Kolejne dotknięcie lampki powoduje zatrzymanie wybranego koloru; • lampka nie nagrzewa się. Właściwości: • użycie na jednym naładowaniu: do 10 godzin, • zasilanie: przewód USB, • napięcie ładowania: 220-240V, • bateria: litowo-jonowa, • pojemność baterii: 1200 mAh, • materiał: bezpieczny silikon, • rodzaj światła: LED, • max moc: 0,5 W, • typ włącznika: przycisk u podstawy lampki, • ilość kolorów: 8- zmienia kolor stopniowo co 3 sekundy, • lampka nie nagrzewa się.

83,00 zł
73,87 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,13 zł

37
Lampka GIObunny, biała - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka GIObunny, biała
Innogio
Niedostępny
Brak

Magiczne światło lampki nocnej będzie towarzyszyć dziecku w krainie snów! Lampka InnoGIO z serii Bunny będzie doskonałym kompanem dla Twojego dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampki sprawi, że od razu ją pokocha. Uroczy króliczek sprawdzi się także w podróży, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wygodnie i szybko można ją naładować przy pomocy kabla micro USB (w zestawie) nawet w samochodzie. Miękki materiał z jakiego wykonana została lampeczka zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszych dzieci. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką to świetna zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania. Parametry: • napięcie wejściowe: 5V 1000mA, • moc: 0,4 W, • akcesoria: kabel USB, • materiał: ABS_ Silikon, • przełączanie dotykowe dla zmiany koloru światła, • czas świecenia do około 15h (po pełnym naładowaniu), • świeci w 7 kolorach zmienia kolor stopniowo co trzy sekundy.

83,00 zł
73,87 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,13 zł

38
Lampka nocna silikonowa GIOkitty, maxi - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka nocna silikonowa GIOkitty, maxi
Innogio
Niedostępny
Brak

Rozświetl pokój radosnymi lampkami Magiczne światło lampki nocnej, które będzie towarzyszyć dziecku w krainie snów! Lampka InnoGIO Kitty Maxi to jedna z 3 lampek z serii Kitty. Doskonała do pokoju dziecięcego jak i idealnie sprawdzi się także w podróży. Kitty Midi będzie doskonałym kompanem dla Twojego dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampki sprawi, że Twoje dziecko od razu ją pokocha. A miękki i uspokajający blask światła wprowadzi odpowiednią atmosferę do pokoju dziecka. Zmieniające się kolory świateł pomogą bez trudu zasnąć Twojemu dziecku, pokonując wszelkie koszmary ciemności. Miękki materiał z jakiego wykonana została lampeczka zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszych dzieci. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką zapewni świetną zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania. Silikonowa lampka GIOKitty Maxi: • ładowanie za pomocą kabla micro USB (w zestawie), • przełączanie dotykowe dla zmiany koloru LED, • czas świecenia po pełnym naładowaniu baterii: ok. 15 h, • świeci w 7 kolorach, zmienia kolor stopniowo co 3 sekundy, • produkt wyposażony jest w wygodny i praktyczny pilot.

230,90 zł
205,50 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 25,40 zł

39
Lampka z projektorem, biały GIOpingwin - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka z projektorem, biały GIOpingwin
Innogio
Niedostępny
Brak

Penguin będzie przyjacielem Twojego dziecka zarówno w nocy, jak również podczas codziennych zabaw. Lampka z projektorem sprawi, że Twoje dziecko od razu ją pokocha. Ma ona dwa przyciski wbudowane w podstawę. Jednym zmienia się kolory, drugim możemy zmienić natężenie światła. Lampeczka świeci w 3 kolorach: białym, żółtym i niebieskim. W podstawę lampki wbudowany jest akumulator ładowany kablem micro USB (w zestawie). Taka forma ładowania pozwala na ładowanie w dowolnym miejscu, nawet w czasie podróży. Po pełnym naładowaniu Penguin będzie świecił do 6 godzin. Lampka jest w pełni bezpieczna dla maluszka, stworzona z elastycznego silikonu nie zawierającego BPA. Nie nagrzewa się. Jej delikatność w dotyku sprawia, że dzieci bardzo chętnie ją przytulają. Dziecko może do woli ją ściskać, a ona po chwili wróci do swojego kształtu.

79,90 zł
71,11 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,79 zł

40
Lampka z projektorem, GIOjednorożec - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka z projektorem, GIOjednorożec
Innogio
Niedostępny
Brak

Ta lampka należy do rodziny lampeczek InnoGIO. Będzie przyjacielem Twojego dziecka zarówno w nocy, jak i również podczas codziennych zabaw. Lampka z projektorem sprawi, że Twoje dziecko od razu ją pokocha. Ma ona dwa przyciski wbudowane w podstawę. Jednym zmienia się kolory, drugim możemy zmienić natężenie światła. Lampeczka świeci w 3 kolorach: białym, żółtym i niebieskim. W podstawę lampki wbudowany jest akumulator ładowany kablem micro USB (w zestawie). Taka forma ładowania pozwala na ładowanie w dowolnym miejscu, nawet w czasie podróży. Po pełnym naładowaniu jednorożec będzie świecił do 6 godzin. Lampka jest w pełni bezpieczna dla maluszka, stworzona z elastycznego silikonu nie zawierającego BPA. Nie nagrzewa się. Jej delikatność w dotyku sprawia, że dzieci bardzo chętnie ją przytulają. Dziecko może do woli ją ściskać, a ona po chwili wróci do swojego kształtu.

107,00 zł
95,23 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,77 zł

41
MUNCHKIN GRYZAK SILIKONOWY Z OSŁONKĄ NA PŁYNNE POKARMY MIX em - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,60 zł
Powiadomienie
42
Notes A6/30K z poddrukiem Spider Man (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A6/30K z poddrukiem Spider Man (12szt)
Beniamin
Niedostępny
Brak

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk.NOTES z poddrukiem A6/30k. SPIDER MAN

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

43
Notes A6/30K z poddrukiem Frozen (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A6/30K z poddrukiem Frozen (12szt)
Beniamin
Niedostępny
Brak

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk.NOTES z poddrukiem A6/30k. FROZEN

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

44
Klej w sztyfcie 15g (60szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 15g (60szt)
Beniamin
Niedostępny
Brak

Opakowanie zbiorcze 60 sztuk.Szkolny klej w sztyfcie 15g.

74,40 zł
70,68 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,72 zł

45
Klej w sztyfcie 21g (6 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 21g (6 sztuk)
Beniamin, 6 sztuk
Niedostępny
Brak

Szkolny klej w sztyfcie 21 g. Opakowanie zbiorcze zawiera 6 sztuk produktu.

8,99 zł
Powiadomienie
46
Schowek
Manhood, Winyl
Niedostępny
Brak

Gatunek: Elektronika/Nowe brzmienia, Rok wydania: 2000, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: DUPLAIX, VIKTER, Wydawca: GROOVE ATTACK PRODUCTIONS

25,90 zł
Powiadomienie
47
Schowek
Doris, CD
Niedostępny
Brak

Gatunek: Rap/HipHop, Rok wydania: 2013, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: EARL SWEATSHIRT, Wydawca: TAN DRESSIDA

107,90 zł
Powiadomienie
48
Stojak Obrotowy Cf Duzy 112 Hakow - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stojak Obrotowy Cf Duzy 112 Hakow
Wyprzedaż, Skraba-wyprzedaż
Niedostępny
Brak

983,90 zł
885,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 98,39 zł

49
Mega Creative Tablica Fluoresc B/o Akc 60x43x11 628-61 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Tablica Fluoresc B/o Akc 60x43x11 628-61
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

197,90 zł
154,36 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 43,54 zł

50
Tor Samochodowy Terenowy z Akcesoriami Mega Creative 393879 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor Samochodowy Terenowy z Akcesoriami Mega Creative 393879
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Idealne rozwiązanie dla fanów szybkiej i ekstremalnej jazdy. Mega Creative przygotowało coś co zapewni dziecku zarówno mnóstwo emocji jak i adrenaliny. Najciekawsze jest to, że to tor terenowy więc zainteresuje miłośników jazdy terenowej W zestawie znajdują się tor do samodzielnego montażu, dwa terenowe samochody z gumowymi kołami oraz akcesoria. Zestaw posiada 56 elementów. Zabawka wykonana z plastiku oraz gumy. Przeznaczona dla dzieci od lat 5 . Nie wymaga zasilania bateriami. Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 49x32x14.

62,90 zł
49,06 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,84 zł

Wróć do góry