hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.10.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 18 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Filc dekoracyjny pastelowy, mix kolorów (NOSTER), na drugim Wkład wymienny Pentel Energel Lrn5-a, czarny, cena za 1 wkład (Pentel). Kolejny produkt to Długopis automatyczny Paper Mate InkJoy 100, czarny (Paper-mate) oraz Tak! Bóg chce T.1 Abyś wytrwał i pokonał problemy (Magdalena Wołochowicz, Marioloa Wołochowicz).
1
Filc dekoracyjny pastelowy, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny pastelowy, mix kolorów
NOSTER
Dostępny
4 szt.

Filc dekoracyjny w pastelowych kolorach. Rozmiar arkusza A4 – 21.0 x 29.7 cm. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 koloru.

12,99 zł
6 osób kupiło
2
Wkład wymienny Pentel Energel Lrn5-a, czarny, cena za 1 wkład - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład wymienny Pentel Energel Lrn5-a, czarny, cena za 1 wkład
Pentel
Dostępny
305 szt.

Długość linii pisania: 900 m Długość produktu: 111.0 mm Grubość końcówki: 0.5 mm Grubość linii pisania: 0.25 mm mm Max. średnica obudowy: 6.3

5,99 zł
4 osoby kupiły
3
Długopis automatyczny Paper Mate InkJoy 100, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny Paper Mate InkJoy 100, czarny
Paper-mate
Dostępny
93 szt.

InkJoy trade 100 CAP to długopis w przezroczystej trójkątnej obudowie ułatwiającej kontrolę pisania z zatyczką, posiadający rewolucyjny system tuszu ULV o obniżonej lepkości. Nowy tusz sprawia, że długopis wręcz płynie po papierze, jednocześnie jednak bardzo szybko wysycha, co pozwala uniknąć rozmazywania. Kolor: czarny

2,99 zł
4 osoby kupiły
4
Tak! Bóg chce T.1 Abyś wytrwał i pokonał problemy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Tak! Bóg chce T.1 Abyś wytrwał i pokonał problemy
Dostępny
7 szt.

TAK! Bóg chce... abyś wytrwał i pokonał problemy, to książeczka która prowadzi nas przez cztery fragmenty z Listu do Hebrajczyków. Na ich podstawie zachęca do wytrwałości, niepoddawania się i niewzruszonego trzymania nadziei aż do końca.Tak! Bóg chce... to seria inspirowana konkretnymi fragmentami Pisma Świętego. W bardzo praktyczny sposób przedstawia zastosowanie tych biblijnych prawd w osobistym życiu.

10,70 zł
5,03 zł

Rabat 53,0%
oszczędzasz 5,67 zł

3 osoby kupiły
5
Zbiór wiadomości godnych uwagi albo Polihistor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór wiadomości godnych uwagi albo Polihistor
Dostępny
10 szt.

Oddajemy w Państwa ręce pierwsze polskie wydanie niezwykle popularnego i wpływowego, a dziś niemal zapomnianego nawet przez specjalistów geograficzno-paradoksograficznego kompendium III-wiecznego rzymskiego gramatyka Gajusza Juliusza Solinusa. Jest to przede wszystkim wspaniały zbiór wyobrażeń o odległych krajach, ludach i stworzeniach, zbiór interesujących stereotypów, poruszających opowieści, anegdot i ciekawostek służących rozrywce, rozbudzeniu wyobraźni i chęci dalszej lektury, a także zainspirowaniu czytelnika do własnych poszukiwań. Utwór Solinusa stanowi przy tym bezcenne wręcz źródło do poznania historii kultury, recepcji rozmaitych motywów literackich i mitologicznych, jak również odbioru historii w dziele erudycyjnym, a zatem wyrażającym poglądy, stan wiedzy i wyobrażenia nie historyka, lecz popularyzatora, trafiającego pod dachy rzymskich domów.Niniejsze wydanie zawiera tekst łaciński dalece odbiegający od obowiązującego dawniej wydania Teodora Mommsena wraz z tłumaczeniem na język polski i obszernym komentarzem, uwzględniającym najnowszy stan badan nad autorem, dziełem i jego recepcją.

80,00 zł
57,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,40 zł

2 osoby kupiły
6
Kredki Premium Kolori neonowe 6 kolorów PENMATE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Premium Kolori neonowe 6 kolorów PENMATE
Penmate
Dostępny
8 szt.

Kredki Premium Kolori 6 kolorów neon PENMATETemperówka gratis

9,99 zł
2 osoby kupiły
7
W rytmie kroków i podskoków z płytą CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

2 osoby kupiły
8
Przebudzenie się Japonii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebudzenie się Japonii
Dostępny
32 szt.

?Przebudzenie się Japonii? jest swego rodzaju szkicem historyczno-filozoficznym. Pierwsze wydanie w Polsce miało miejsce w 1904 roku. Czytelnicy mogą odbyć fascynującą podróż po Japonii feudalnej, aż do upadku shogunatu i dalej przez zafascynowaną kulturą Zachodu ? Japonię po restauracji Meiji.

27,90 zł
21,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,70 zł

2 osoby kupiły
9
Farba szkolna 1000 ml, fioletowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba szkolna 1000 ml, fioletowa
Astra
Dostępny
1 szt.

Farby szkolne są to farby wodne o konsystencji półpłynnej. Pozwala ona na wygodne i szybkie użycie, bez konieczności rozcieńczania ich wodą. Malowanie bezpośrednio z pojemnika. Świetne, ekonomiczne rozwiązanie przy zajęciach grupowych dla dzieci lub podczas pokrywania większych powierzchni typu papier, karton, drewno.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

2 osoby kupiły
10
Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku
Dostępny
2 szt.

Książka Agnieszki L. Janas to pierwsza publikacja o fenomenie polskiej mody lat 50. i 60. oglądanym przez pryzmat codziennego życia. To pełen urokliwych wspomnień zapis z podróży w czasie z modą w tle. Bohaterki Elegantek różni wiele: miejsce zamieszkania, status społeczny, zawód, poziom popularności. Pochodziły z różnych środowisk, były wśród nich arystokratki, przedstawicielki inteligencji, a także córki rzemieślników czy zamożnych chłopów. Łączyło je jedno - miłość do mody i potrzeba eleganckiego, estetycznego wyglądu. Autorka pyta je o to, czym żyła wówczas Polska oraz na czym polegała elegancja w tych niełatwych czasach. Książka staje się wehikułem , pozwalającym poznać życie bohaterek, które na przekór niesprzyjającym realiom były prawdziwymi elegantkami: Ewy Wiśniewskiej, Jadwigi Mazurek, Ewy Opackiej, Krystyny Mazurówny, Eleonory Siedleckej, Elżbiety Janas, Beaty Tyszkiewicz, Jolanty Plenzner, Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej, Marii Jarosek, Teresy Tomaszewskej-Jakuczyn, Emilii Modrzejewskej, Ewy Marii Morelle. Jak wówczas radziły sobie Polki i jak wyglądały ich garderoby? Czy interesowały się modą i skąd czerpały inspiracje? Czy w ogóle o niej myślały? Na te i inne pytania odpowiadają bohaterki książki! Zapraszamy do lektury!

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
11
No Plan. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
No Plan. Winyl
David Bowie, Sony Music Entertainment
Dostępny
203 szt.

37,90 zł
2 osoby kupiły
12
S'il Suffisait D'aimer. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
S'il Suffisait D'aimer. CD
Celine Dion, Columbia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

1 osoba kupiła
13
Pocztówka 3D Niedźwiedź polarny w skoku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka 3D Niedźwiedź polarny w skoku
Worth Keeping
Dostępny
4 szt.

Pocztówka 3D o gramaturze 20 g, wykonana jest na papierze kamiennym, w najwyższej jakości technologii trójwymiarowej.Firma Worth-Keeping ApS jest producentem pocztówek, zakładek, magnesów i małych kartek, które wytwarzane są w unikalnej technologii polegającej na nakładaniu na siebie kolejnych warstw obrazu w taki sposób, aby otrzymać w rezultacie efekt trójwymiaru zachwycający niezwykłą głębią ostrości. Produkty Worth-Keeping, firmy będącej jednym z nielicznych wytwórców obrazów trójwymiarowych powstających w tak nowoczesnej i precyzyjnej technologii, były dotąd obecne na rynkach kilku krajów europejskich, m.in. Finlandii, Holandii, Niemiec, Norwegii czy Szwajcarii. Special Gift, wyłączny dystrybutor Worth-Keeping w Polsce, z radością jako pierwszy prezentuje je rodzimemu Klientowi. Wraz z ofertą Special Gift na rynek polski trafia jednocześnie ponad 150 różnorodnych wzorów pocztówek, magnesów, zakładek oraz małych kartek, pogrupowanych według poszczególnych serii gromadzących bogate kolekcje zwierząt lądowych, kwiatów czy przedstawicieli świata podwodnego, a także liczne motywy okolicznościowe, które doskonale nadają się na specjalne okazje. Worth-Keeping jest innowacyjną pracownią specjalizująca się w najwyższej jakości obrazach trójwymiarowych. Całość procesu przygotowania poszczególnych produktów, począwszy od pomysłu i etapu projektowania graficznego aż po druk i moment, w którym produkt trafia do rąk zadowolonego autora, odbywa się na terenie Danii, gdzie w otoczeniu skandynawskiego starodrzewia, w zaciszu leśnej otuliny powstają magiczne obrazy wychodzące spod dłoni utalentowanych i doświadczonych grafików oraz fotografów. Produkty oferowane przez Worth-Keeping ApS cechują się szczególną troską o detal i precyzję wykonania, powstają bowiem przy zachowaniu dbałości o najwyższą jakość i przy użyciu nowoczesnych technologii. Ponadto są one gwarancją wykorzystania najlepszych gatunkowo materiałów, dzięki którym nasi Klienci mogą się cieszyć tak niezwykłym efektem wizualnymDzięki aplikacji 4D Scan (dostępnej na smartfony z system Android oraz iOS) pocztówka "ożyje" i zostaniemy przeniesieni do rzeczywistości 4D!

14,99 zł
12,99 zł

Rabat 13,3%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
14
Ikony muzyki: Cyndi Lauper. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ikony muzyki: Cyndi Lauper. CD
Cyndi Lauper, Sony Music Entertainment
Dostępny
1 szt.

28,90 zł
18,50 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 10,40 zł

1 osoba kupiła
15
Skanseny. Przewodnik turystyczny Wyd.II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skanseny. Przewodnik turystyczny Wyd.II
Dostępny
6 szt.

Powrót do tradycji staje się znakiem naszych czasów. A dzisiejsze skanseny to miejsca czarodziejskie. Starszym przypominają świat młodzieńczych lat, młodszym odkrywają nieznaną rzeczywistość przodków. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu przewodników i ich doskonałemu przygotowaniu zwiedzanie muzeów na wolnym powietrzu jest dziś przyjemnością. A gdy odwiedzimy taką placówkę podczas jakiegoś wydarzenia, choćby żniw, dożynek czy jarmarku, to może to być prawdziwa uczta dla ciała i dla ducha...Elementy dawnych dekoracji: wycinanki, hafty, meble, ozdoby ze słomy są wykorzystywane w nowoczesnym wzornictwie (znakomitym przykładem na to był choćby Pawilon Polski na Expo 2010 w Szanghaju). Staropolskie potrawy, zwyczaje i obrzędy są dziś doceniane znacznie bardziej niż kilkanaście lat temu, a w skansenach tętni życie. W kuźniach kuje się żelazo, w piecach chlebowych piecze się chleb według tradycyjnych przepisów, a w muzealnych kościółkach odprawiane są nabożeństwa. Warto ulec czarowi skansenów, zatrzymać się na ocalonymi od zagłady, często w ostatniej chwili, eksponatami: dziecięcą kołyską, skrzynią posażną czy barwną wycinanką. To przecież część naszej tradycji.Zwiedzanie skansenów to nie tylko świetny pomysł na rodzinny wypad za miasto czy urozmaicenie urlopu, ale również dobry sposób na to, by przez zabawę uczyć dzieci już od najmłodszych lat poszanowania tradycji i rozumienia świata. Dzisiejsi Europejczycy, kultywujący pieczołowicie lokalne i narodowe tradycje, przyznają bowiem rację słowom Adama Mickiewicza "Tak długo trwa jakiś naród, póty przeszłość jego nieustannie, poprzez teraźniejszość, styka się z przyszłością"

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
16
Ozdoba Choinkowa Bombka Styropianowa 9 cm Pentacolor 10 Sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba Choinkowa Bombka Styropianowa 9 cm Pentacolor 10 Sztuk
Pentacolor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

25,90 zł
23,57 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,33 zł

1 osoba kupiła
17
The Complete Hitchhikers Guide Box Set - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Complete Hitchhikers Guide Box Set
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

First a legendary radio series, then a bestselling book, then a blockbuster movie, the immensely successful Hitchhiker's Guide to the Galaxy by Douglas Adams needs no introduction. This paperback boxset collection includes all five parts of the trilogy, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy, The Restaurant at the End of the Universe, Life, the Universe and Everything, So Long, and Thanks for All the Fish and Mostly Harmless. A phenomenon across all formats, this paperback omnibus contains the complete Hitchhiker's in five parts, charting the whole of Arthur Dent's odyssey through space and time. Share and enjoy. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy One Thursday lunchtime the Earth gets unexpectedly demolished to make way for a new hyperspace express route. For Arthur Dent, who has only just had his house demolished that morning, this seems already to be rather a lot to cope with. Sadly, however, the weekend has only just begun. The Galaxy may offer a mind-boggling variety of ways to be blown up and/or insulted, but it?s very hard to get a cup of tea. The Restaurant at the End of the Universe When all questions of space, time, matter and the nature of being have been resolved, only one question remains - 'Where shall we have dinner?' The Restaurant at the End of the Universe provides the ultimate gastronomic experience, and for once there is no morning after to worry about. Life, the Universe and Everything Following a number of stunning catastrophes, Arthur Dent is surprised to find himself living in a hideously miserable cave on prehistoric Earth. However, just as he thinks that things cannot get possibly worse, they suddenly do. An eddy in the space-time continuum lands him, Ford Prefect, and their flying sofa in the middle of the cricket ground at Lord's, just two days before the world is due to be destroyed by the Vogons. Escaping the end of the world for a second time, Arthur, Ford, and their old friend Slartibartfast embark (reluctantly) on a mission to save the whole galaxy from fanatical robots. Not bad for a man in his dressing gown. So Long, and Thanks for All the Fish There is a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss. It's not an easy thing to do, and Arthur Dent thinks he's the only human who's been able to master this nifty little trick ? until he meets Fenchurch, the woman of his dreams. Fenchurch once realised how the world could be made a good and happy place. Unfortunately, she's forgotten. Convinced that the secret lies within God's Final Message to His Creation, they go in search of it. And, in a dramatic break with tradition, actually find it . . . Mostly Harmless Arthur Dent has settled down on the small planet Lamuella and has embraced his role as a Sandwich Maker. However, his plans for a quiet life are thrown awry by the unexpected arrival of his daughter. There's nothing worse than a frustrated teenager with a copy of the Hitchhiker's Guide to the Galaxy in their hands. When she runs away, Arthur goes after her determined to save her from the horrors of the universe. After all - he's encountered most of them before.

199,00 zł
179,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

1 osoba kupiła
18
Autoportret czytelnika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autoportret czytelnika
Dostępny
18 szt.

Cytaty mają szczególne znaczenie ze względu na to, że notujemy wyłącznie własne słowa, niezależnie od tego, kim jest ten, kto je napisał. To kim jest ten, to sam cytujący, ale pod inną postacią, w innej epoce, w innych okolicznościach. „Oto, bez wątpienia, jedyna książka Marcela Cohena, którą zaleca się czytać, zaczynając od początku. Eric Pesty

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
19
B3 (Deluxe Edition). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
B3 (Deluxe Edition). CD
Kozidrak Beata, Sony Music Entertainment
Dostępny
199 szt.

47,90 zł
1 osoba kupiła
20
Zakreślacz neon zielony (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zakreślacz neon zielony (12szt)
Cresco
Dostępny
1 szt.

Zakreślacze wielkopojemnościowe, posiadają najwyższej jakości, wysokopigmentowy tusz zapewniający wyraźne i nasycone kolory. Tusz na bazie wody. Zakreślacze doskonale piszą na wszystkich rodzajach papieru. Uchwyt gumowy, profilowany. Końcówka ścięta. Opakowanie zawiera 12 sztuk.

30,80 zł
16,94 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 13,86 zł

1 osoba kupiła
21
Skanseny. Przewodnik turystyczny RM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skanseny. Przewodnik turystyczny RM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Zwiedzanie skansenów to nie tylko świetny pomysł na rodzinny wypad za miasto. To również dobry sposób na to, by przez zabawę i pasjonujące opowieści przewodników od najmłodszych lat uczyć się poszanowania i pielęgnowania dawnych, często zapomnianych tradycji. Książka przedstawia wybrane perły ludowej kultury i architektury, m.in. Kaszubski Park Etnograficzny, Muzeum Wsi Radomskiej, Zagrodę Kurpiowską w Kadzidle i wiele innych.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
22
Pratique Orthographe A1/A2 Podręcznik + klucz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pratique Orthographe A1/A2 Podręcznik + klucz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Książka ortograficzna w języku francuskim jako obcym (FLE), przeznaczonej dla starszej młodzieży i dorosłych, poziomy A1 / A2.

73,40 zł
66,06 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,34 zł

1 osoba kupiła
23
Kraków historia żydów wer. hiszpańska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraków historia żydów wer. hiszpańska
Dostępny
5 szt.

Historia Żydów w Warszawie i nie tylko. Żydzi przybywali do Polski już w X wieku n.e. jako handlarze przeworzący, z państw arabskich m.in.: niewolników, tkaniny i przyprawy korzenne. Zwano ich Radanitami, od miejsca, z jakiego pochodzili, doliny Rodanu. Jednym z nich był Ibrahim ibn Jakub, autor relacji z podróży, którą w 966 roku odbył do Polski Mieszka I. Istnieje legenda, o tym, że pierwsi żydowscy osadnicy, którzy przybyli na tereny Polski, zagłębili się w bujny las, w którym ptaki wyśpiewały \"po-lin, po-lin\". Przrtłumaczyli to na hebrajski \"tu spocznijcie\", co miało być znakiem, że w Polsce znajdą miejsce na nowy dom. Na stałe Żydzi pojawili się w Polsce x WI wieku w Przemyślu.

31,50 zł
22,05 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
24
An Evening With Il Divo: Live In Barcelona. CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
57,90 zł
1 osoba kupiła
25
Dekoracje Drewniane Motyle Kolorowe 27szt. Titanum Craft-fun Series - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje Drewniane Motyle Kolorowe 27szt. Titanum Craft-fun Series
Hasta
Dostępny
92 szt.

ul li drewniane elementy dekoracyjne /li li w drewnianym pudełku z przegr oacute dkami /li li każdy wz oacute r w oddzielnej przegr oacute dce /li li świetnie nadają się do tworzenia zaproszeń, kartek okolicznościowych, pamiętnik oacute w czy ozd oacute b świątecznych /li li można wykorzystać je do wykańczania wnętrz zdobienia mebli, luster, okien, firan, przedmiot oacute w wiklinowych oraz innych prac dekoratorskich /li li stanowią doskonałe uzupełnienie dla techniki decoupage i scrapbooking /li li wzory kolorowe motyle /li li pudełko 27 szt. /li li opak 24 pudełka /li li karton 6 opak. /li /ul

14,99 zł
1 osoba kupiła
26
Drugi pocałunek gity danon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Drugi pocałunek gity danon
Dostępny
1 szt.

\"Drugi pocałunek Gity Danon\" Miljenka Jergovicia, laureata m.in. Literackiej Nagrody Europy Środkowej \"Angelus\", łączy lekki, gawędziarski ton z dotkliwym doświadczeniem życia na Bałkanach w XX wieku oraz okresem ostatniej bałkańskiej wojny. Czytelnik spogląda tu na dalszą i bliższą przeszłość, powraca do czasów współczesnych a także wkracza w świat legend i historycznej fikcji. W opowiadaniach obecny jest melodramatyczny ton, mocno zakorzeniony w popkulturze, jak i w ustnej tradycji Słowian z południowej Europy.

34,00 zł
17,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,00 zł

2 osoby kupiły
27
Piano Man: The Very Best Of Billy Joel. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piano Man: The Very Best Of Billy Joel. CD
Joel Billy, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

42,90 zł
1 osoba kupiła
28
Sztuka i religie świata TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka i religie świata TW
Dostępny
98 szt.

Religia i sztuka to dziedziny współistniejące z sobą od zarania dziejów. Niniejsza książka to skarbnica wiedzy. Starannie dobrane fotografie i ilustracje, a także obszerne, precyzyjne informacje pozwolą poznać świat sztuki i religii. Mamy nadzieję, że dzięki temu wydaniu odkryjesz duchowe i artystyczne oblicze człowieka.

12,53 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,54 zł

1 osoba kupiła
29
Original Album Classics. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Original Album Classics. CD
Toni Braxton, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

100,90 zł
1 osoba kupiła
30
Anomie, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anomie, CD
Dostępny
1 szt.

Lista utworów: 1. (This is my) Elephant 2. Suck 3. Black out 4. Angel of noise 5. Satellite 6. Becoming 7. The hunger 8. Here comes the thunder 9. And then we die 10. Miserably never ever 11. Tonight 12. What you see is what you get

68,90 zł
31
Szopka na Boże Narodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szopka na Boże Narodzenie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Czerwonoskóry z piórami na głowie i z toporem wojennym w zaciśniętej dłoni. Co on robi wśród postaci z szopki? Wśród pasterzy i owiec, między osiołkiem i Mędrcami na wielbłądach, wśród gwiazd rozsianych na niebie i obok staruszki, która sprzedaje pieczone kasztany?

12,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

32
Tangram 1B Vokabelheft Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tangram 1B Vokabelheft Zakres rozszerzony
Dostępny
21 szt.

Dodatkowy zeszyt zawierający słownictwo z lekcji 7-12 podręcznika "Tangram 1B". Słówka i zwroty podane są w kontekście, uczeń może także zanotować ich tłumaczenie. 184 strony

20,90 zł
19,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

33
Pieluszka wielorazowa tetrowa 70x80 cm, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieluszka wielorazowa tetrowa 70x80 cm, biała
Aico
Niedostępny
Brak

Pieluszki tetrowe sprawdzą się do przewijania, przykrywania i wycierania maluszków. Są wykonane z przyjemnego materiału. Wymiary: 70.0 x 80.0 cm Cena dotyczy 1 sztuki.

3,99 zł
Powiadomienie
34
Lampka nocna silikonowa, GIOlama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka nocna silikonowa, GIOlama
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Doskonała do pokoju dziecięcego jak i idealnie sprawdzi się także w podróży. GIOlama będzie doskonałym kompanem dla Twojego dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampki sprawi, że Twoje dziecko od razu ją pokocha. A miękki i uspakajający blask światła wprowadzi odpowiednią atmosferę do pokoju dziecka. Zmieniające się kolory świateł pomogą bez trudu zasnąć Twojemu dziecku, pokonując wszelkie koszmary ciemności. Miękki materiał z jakiego wykonana została lampeczka zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszych dzieci. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką zapewni świetną zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania. Zalety produktu: • idealna do pokoju noworodka, niemowlaka, niezastąpiona podczas nocnego przewijania i karmienia. Również dla starszych dzieci będzie najlepszym przyjacielem, zapewniając spokojny sen i chroniąc przed strachem związanym z ciemnościami; • wykonana z miękkiego i bezpiecznego silikonu o zaokrąglonych kształtach i gładkich krawędziach, które pozwolą dziecku na bezpieczną zabawę; • bardzo przyjemne w dotyku tworzywo sprawi, że lampka stanie się również ulubioną przytulanką; • lampka doskonale sprawdzi się jako prezent, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka; • lampka ładnie opakowana w oryginalny kartonik; • zasilanie bezprzewodowe umożliwi dziecku zabranie swojej ulubionej lampki na każdą wyprawę; • wbudowany akumulator (ładowany przez USB) zapewni nawet 10 godzin nieprzerwanej zabawy; • lampka po włączeniu świeci „ciepłym”, stonowanym światłem, które po dotknięciu ręką zaczyna zmieniać się przechodząc płynnie przez 8 kolorów. Kolejne dotknięcie lampki powoduje zatrzymanie wybranego koloru; • lampka nie nagrzewa się. Właściwości: • użycie na jednym naładowaniu: do 10 godzin, • zasilanie: przewód USB, • napięcie ładowania: 220-240V, • bateria: litowo-jonowa, • pojemność baterii: 1200 mAh, • materiał: bezpieczny silikon, • rodzaj światła: LED, • max moc: 0,5 W, • typ włącznika: przycisk u podstawy lampki, • ilość kolorów: 8- zmienia kolor stopniowo co 3 sekundy, • lampka nie nagrzewa się.

107,00 zł
95,23 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,77 zł

35
Lampka GIObunny, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka GIObunny, biała
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Magiczne światło lampki nocnej będzie towarzyszyć dziecku w krainie snów! Lampka InnoGIO z serii Bunny będzie doskonałym kompanem dla Twojego dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampki sprawi, że od razu ją pokocha. Uroczy króliczek sprawdzi się także w podróży, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wygodnie i szybko można ją naładować przy pomocy kabla micro USB (w zestawie) nawet w samochodzie. Miękki materiał z jakiego wykonana została lampeczka zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszych dzieci. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką to świetna zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania. Parametry: • napięcie wejściowe: 5V 1000mA, • moc: 0,4 W, • akcesoria: kabel USB, • materiał: ABS_ Silikon, • przełączanie dotykowe dla zmiany koloru światła, • czas świecenia do około 15h (po pełnym naładowaniu), • świeci w 7 kolorach zmienia kolor stopniowo co trzy sekundy.

83,00 zł
73,87 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,13 zł

36
Lampka nocna silikonowa GIOkitty, maxi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka nocna silikonowa GIOkitty, maxi
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Rozświetl pokój radosnymi lampkami Magiczne światło lampki nocnej, które będzie towarzyszyć dziecku w krainie snów! Lampka InnoGIO Kitty Maxi to jedna z 3 lampek z serii Kitty. Doskonała do pokoju dziecięcego jak i idealnie sprawdzi się także w podróży. Kitty Midi będzie doskonałym kompanem dla Twojego dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampki sprawi, że Twoje dziecko od razu ją pokocha. A miękki i uspokajający blask światła wprowadzi odpowiednią atmosferę do pokoju dziecka. Zmieniające się kolory świateł pomogą bez trudu zasnąć Twojemu dziecku, pokonując wszelkie koszmary ciemności. Miękki materiał z jakiego wykonana została lampeczka zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszych dzieci. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką zapewni świetną zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania. Silikonowa lampka GIOKitty Maxi: • ładowanie za pomocą kabla micro USB (w zestawie), • przełączanie dotykowe dla zmiany koloru LED, • czas świecenia po pełnym naładowaniu baterii: ok. 15 h, • świeci w 7 kolorach, zmienia kolor stopniowo co 3 sekundy, • produkt wyposażony jest w wygodny i praktyczny pilot.

230,90 zł
205,50 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 25,40 zł

37
Lampka z projektorem, biały GIOpingwin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka z projektorem, biały GIOpingwin
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Penguin będzie przyjacielem Twojego dziecka zarówno w nocy, jak również podczas codziennych zabaw. Lampka z projektorem sprawi, że Twoje dziecko od razu ją pokocha. Ma ona dwa przyciski wbudowane w podstawę. Jednym zmienia się kolory, drugim możemy zmienić natężenie światła. Lampeczka świeci w 3 kolorach: białym, żółtym i niebieskim. W podstawę lampki wbudowany jest akumulator ładowany kablem micro USB (w zestawie). Taka forma ładowania pozwala na ładowanie w dowolnym miejscu, nawet w czasie podróży. Po pełnym naładowaniu Penguin będzie świecił do 6 godzin. Lampka jest w pełni bezpieczna dla maluszka, stworzona z elastycznego silikonu nie zawierającego BPA. Nie nagrzewa się. Jej delikatność w dotyku sprawia, że dzieci bardzo chętnie ją przytulają. Dziecko może do woli ją ściskać, a ona po chwili wróci do swojego kształtu.

79,90 zł
71,11 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,79 zł

38
Lampka z projektorem, GIOjednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka z projektorem, GIOjednorożec
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Ta lampka należy do rodziny lampeczek InnoGIO. Będzie przyjacielem Twojego dziecka zarówno w nocy, jak i również podczas codziennych zabaw. Lampka z projektorem sprawi, że Twoje dziecko od razu ją pokocha. Ma ona dwa przyciski wbudowane w podstawę. Jednym zmienia się kolory, drugim możemy zmienić natężenie światła. Lampeczka świeci w 3 kolorach: białym, żółtym i niebieskim. W podstawę lampki wbudowany jest akumulator ładowany kablem micro USB (w zestawie). Taka forma ładowania pozwala na ładowanie w dowolnym miejscu, nawet w czasie podróży. Po pełnym naładowaniu jednorożec będzie świecił do 6 godzin. Lampka jest w pełni bezpieczna dla maluszka, stworzona z elastycznego silikonu nie zawierającego BPA. Nie nagrzewa się. Jej delikatność w dotyku sprawia, że dzieci bardzo chętnie ją przytulają. Dziecko może do woli ją ściskać, a ona po chwili wróci do swojego kształtu.

107,00 zł
95,23 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,77 zł

39
MUNCHKIN GRYZAK SILIKONOWY Z OSŁONKĄ NA PŁYNNE POKARMY MIX em - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,60 zł
Powiadomienie
40
Notes A6/30K z poddrukiem Spider Man (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A6/30K z poddrukiem Spider Man (12szt)
Beniamin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk.NOTES z poddrukiem A6/30k. SPIDER MAN

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

41
Notes A6/30K z poddrukiem Frozen (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A6/30K z poddrukiem Frozen (12szt)
Beniamin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.16

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk.NOTES z poddrukiem A6/30k. FROZEN

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

42
Klej w sztyfcie 15g (60szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 15g (60szt)
Beniamin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.21

Opakowanie zbiorcze 60 sztuk.Szkolny klej w sztyfcie 15g.

74,40 zł
70,68 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,72 zł

43
Klej w sztyfcie 21g (6 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 21g (6 sztuk)
Beniamin, 6 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.14

Szkolny klej w sztyfcie 21 g. Opakowanie zbiorcze zawiera 6 sztuk produktu.

8,99 zł
Powiadomienie
44
Pluszak Miś 80cm Sa Siedzacy M3347 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Miś 80cm Sa Siedzacy M3347
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.20

Maskotka pluszowa /p p Miś 3 kolory /p p Wymiary 135cm /p p Pakowanie w zgrzewce 1sztuka /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX M3347

264,90 zł
238,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 26,49 zł

45
Pluszak Tygrys 45cm Sa Lezacy T0792 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Tygrys 45cm Sa Lezacy T0792
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.19

Maskotka pluszowa /p p Tygrys 2 kolory /p p Wymiary 50cm /p p Pakowanie w kartonie sztuk nbsp x zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX T0792

70,90 zł
63,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

46
Auto ciężarowe 42x24x17 44204 Wader Truck Si - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto ciężarowe 42x24x17 44204 Wader Truck Si
Polesie, Polesie.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

46,90 zł
42,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

47
Zszywacz Eagle 8539 Grafitowy 200 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz Eagle 8539 Grafitowy 200 kartek
KW Trade
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.05

zszywacz metalowy o dużej wytrzymałości stabilna podstawa nierysująca podłoża wskaźnik ilości zszywek antypoślizgowe ramię miejsce na opis zszywa do 200 kartek na zszywki 23/6, 23/8, 23/10, 23/13, 23/15, 23/17, 23/20, 23/23 głębokość zszywania 64 mm zszywanie zamknięte 3 lata gwarancji

177,90 zł
Powiadomienie
48
Taczka Kwiatek Polesie 7445 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taczka Kwiatek Polesie 7445
Polesie, Polesie.
Dostępny
5 szt.

57,90 zł
52,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,79 zł

49
Zszywacz Eagle 828l 20 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz Eagle 828l 20 kartek
KW Trade
Niedostępny
Brak

zszywacz metalowy br / mechanizm nożycowy br / wskaźnik ilości zszywek br / zszywa do 12 kartek br / na zszywki 24/6, 26/6 br / głębokość zszywania 56 mm br / zszywanie otwarte, zamknięte br / 3 lata gwarancji

43,90 zł
Powiadomienie
50
Teczka kopertowa polipropylenowa A5 na zatrzask (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa polipropylenowa A5 na zatrzask (12 sztuk)
Starpak, 12 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.21

Praktyczna teczka kopertowa Starpak pomieści wszystkie dokumenty w formacie A5. Teczka wykonana z przeźroczystego tworzywa i zamykana na zatrzask. W pakiecie znajduje się 12 kopert.

25,90 zł
24,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

51
Lampka biurkowa LED z funkcją zmieniającej kolor lampki nocnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka biurkowa LED z funkcją zmieniającej kolor lampki nocnej
Platinet
Niedostępny
Brak

Lampka biurkowa led 6W to lampka dwu funkcyjna – może być wykorzystana do pracy przy biurku a także jako lampka nocna. Lampka ma bardzo nowoczesny design i jest wykonana z wysokiej jakości komponentów. Świeci światłem białym dziennym 5500K, jest możliwość regulacji intensywności światła a maksymalny strumień świetlny to 200lm. Światło nocne świeci w technologii LED RGB - możliwość wyświetlenia dowolnego koloru. Lampka doskonale nadaje się do pokoju dziecka. Kabel zasilający w zestawie. Specyfikacja: • max. moc oprawy:6W, • max. strumień świetlny: 200lm, • liczba punktów światła:2, • barwa światła: RGB, Zimna, • temperatura barwowa: 5500K, • materiał wykonania: tworzywo / szkło, • kąt świecenia: 120°, • dodatkowe funkcje: panel dotykowy, funkcja lampki nocnej RGB, regulacja natężenia światła, • żywotność: 35000h, • zasilanie: sieciowe, • wymiary: 11.0 x 5.8 x 49.0 cm.

110,90 zł
97,59 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,31 zł

52
Lampka biurkowa LED 6W - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka biurkowa LED 6W
Platinet
Niedostępny
Brak

Lampka biurkowa LED z funkcją zmieniającej kolor lampki nocnej sprawdzi się na każdym biurku. Ma możliwość regulacji intensywności świecenia oraz możliwość ustawienia dowolnego koloru lampki nocnej. Charakterystyka: • moc znamionowa max 6.0W, • znamionowy strumień świetlny max 200 lm, • temperatura barwowa 5500K zimny biały, • napięcie ładowarki AC100-240V 50/60Hz, • kąt świecenia 120°, • temperatura pracy - 20- 40°C, • współczynnik mocy >0.4, • rodzaj i ilość LED 28PCS SMD2835, • CRI >80 Ra, • czas startu

85,90 zł
75,59 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,31 zł

53
Korektor W Taśie Pentel Ztt15 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor W Taśie Pentel Ztt15
Pentel
Dostępny
36 szt.

Wysokiej jakości korektor jednorazowy z trwałą poliestrową taśmą korygującą. Możliwość natychmiastowego pisania po korygowanej powierzchni. Rewelacyjny ruchomy mechanizm zabezpieczający chroni taśmę przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Długość taśmy 12m. Szerokość taśmy 5,0mm.

9,99 zł
54
Zeszyt Do Religii A5 32 Kartki Interdruk 227171 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt Do Religii A5 32 Kartki Interdruk 227171
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Twarda oprawa w wysokiej jakości wykończenia. Szyty i wzmocniony grzbiet. Okładka pokryta błyszczącą folią. Poddruk kartek, wyklejka z adresówką i podstawami katechizmu. Mix wzorów.

3,99 zł
Powiadomienie
55
Blok Listowy A5 80 kartek Kratka Interdruk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok Listowy A5 80 kartek Kratka Interdruk
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.14

Format A5 . Kartki w kratkę z perforacją ułatwiającą wyrywanie. Okładka wykonana z trwałego kartonu 300 g. Różne wzory okładek.

37,90 zł
36,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

56
Kalkulator Kieszonkowy Citizen Cpc-112rd - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Kieszonkowy Citizen Cpc-112rd
Citizen
Niedostępny
Brak

ul li 12-pozycyjny wyświetlacz /li li 3 przyciski pamięci M /M-/MRC /li li Przycisk procenty /li li Automatyczne wyłączanie /li li Obliczanie podatku TAX /li li Obliczenia marży MU /li li Konwersja walut /li li Zmiana znaku /- /li li Typ baterii GP195 /li /ul ul li Kolor burgundowy /li li Wymiary 120 x 72 x 9 mm /li li Waga 52 g /li /ul ul li Kod EAN nbsp 4562195132929 /li /ul

54,90 zł
52,16 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,74 zł

57
Zeszyt A5 16 kartek W Linię Psi Patrol Starpak 405986 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 16 kartek W Linię Psi Patrol Starpak 405986
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.27

Zeszyt w formacie A5, 16 kartkowy w linię z kolekcji Starpak. Zeszyt w miękkiej oprawie, zdobionej grafiką z bohaterami Psiego Patrolu. Zapisywanie w nim notatek będzie czystą przyjemnością. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii Psi Patrol Zeszyt wykonany z papieru. Pakowany w folię po 20 sztuk. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu A5.

17,99 zł
Powiadomienie
58
Torba Chlebaczak Planes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba Chlebaczak Planes
Starpak
Niedostępny
Brak

Torba chlebaczek zamykana na zamek. Ciekawa grafika przyciągająca wzrok dziecka. Pasek z możliwością regulacji.

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

59
Torba Na Ramię University Starpak 329206 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba Na Ramię University Starpak 329206
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemna, mieszcząca format A4, torba szkolna na ramię z kolekcji Starpak z młodzieżową grafiką. Torba zapinana na zamek. Wykonana z trwałego materiału pokrytego młodzieżowym nadrukiem. Pasek z szeroką możliwością regulacji posiada dodatkową nakładkę na ramię, podnosząc komfort noszenia nawet gdy zawartość torby jest ciężka. Idealna do szkoły, na wycieczkę czy spacer. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak dedykowanymi młodzieży Torba jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 28x37x8.

29,90 zł
28,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

60
Torebka Na Ramię Monster High Starpak 291196 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Na Ramię Monster High Starpak 291196
Starpak
Niedostępny
Brak

Podłużna torebka na ramię z kolekcji Starpak z licencji Monster High. Torebka zasuwana na zamek oraz dodatkowo z klapką. Centralna część została ozdobiona grafiką z bohaterami Monster High. Pasek z szeroką możliwością regulacji. Torebka jest niezbędnym elementem stylizacji każdej księżniczki i miejscem przechowywania jej skarbów i drobiazgów. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii Monster High Torebka jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 25x22x5.

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

61
Torebka Na Ramię Monster High Starpak 289520 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Na Ramię Monster High Starpak 289520
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemna torebka na ramię z kolekcji Starpak z licencji Monster High. Torebka zasuwana na zamek z dodatkową klapką dla większego bezpieczeństwa. Centralna część została ozdobiona grafiką z bohaterami Monster High. Pasek z szeroką możliwością regulacji. Torebka jest niezbędnym elementem stylizacji każdej księżniczki i miejscem przechowywania jej skarbów i drobiazgów. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii Monster High Torebka jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 17,5x17,5x6.

14,99 zł
Powiadomienie
62
Torebka Mini Monster High - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Mini Monster High
Starpak
Niedostępny
Brak

Wygodna torebka na ramię z regulowanym paskiem. Zdobiona atrakcyjnymi motywami.

17,99 zł
Powiadomienie
63
Torba Na Ramię Butterfly Starpak 352377 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba Na Ramię Butterfly Starpak 352377
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemna, mieszcząca format A4, torba szkolna na ramię z kolekcji Starpak z Motylami. Torba zapinana na zamek. Wykonana z trwałego materiału pokrytego nadrukiem z Motylami. Pasek z szeroką możliwością regulacji posiada dodatkową nakładkę na ramię, podnosząc komfort noszenia nawet gdy zawartość torby jest ciężka. Idealna do szkoły, na wycieczkę czy spacer. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii Butterfly Torba jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 28x38x10.

29,90 zł
28,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

64
Torebka Na Ramię z Klapką Barbie Power - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Na Ramię z Klapką Barbie Power
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemna torebka na ramię zamykana na zamek z klapką. Komora pionowo mieszcząca format A5. Pasek z szeroką możliwością regulacji. Bogato zdobiona klapka.

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

65
Torebka Do Malowania Monster High - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Do Malowania Monster High
Starpak
Niedostępny
Brak

Torebka na ramię przeznaczona do malowania, w zestawie z pisakami i diamencikami do naklejania. Z wizerunkami bahaterów dobrze znanym dzieciom.

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

66
Gumka do mazania 1 sztuka Little Big Planet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka do mazania 1 sztuka Little Big Planet
Starpak
Niedostępny
Brak

Poręczna gumka o prostym kształcie zdobiona przyjemnymi dla oka postaciami z Little Big Planet.

2,99 zł
Powiadomienie
67
Plecak 48x28x12 3zam 3kiesz Ps Ppmn19-2708/16 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 48x28x12 3zam 3kiesz Ps Ppmn19-2708/16
Paso
Niedostępny
Brak

Plecak szkolny. Trzy pojemne komory, kieszeń przednia z organizerem, 2 boczne kieszenie z siatki. Wzmocnione profilowane plecy miękkie wygodne szelki. Wygodny uchwyt do przenoszenia i uszko do powieszenia. W komorze gł oacute wnej przegroda na laptop , w drugiej komorze organizer z kieszenią na zamek, uchwyt na klucze. Elementy odblaskowe dla większego bezpieczeństwa. Zewzględu na sw oacute j rozmiar, idalnie sprawdza się dla młodszych dzieci.

67,90 zł
Powiadomienie
68
Piórnik 3zam Ps Rlf-023bw Rachael Hale Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 3zam Ps Rlf-023bw Rachael Hale Fol
Paso
Niedostępny
Brak

Pi oacute rnik 3-komorowy bez wyposażenia. Zadrukowane kolorowe wnętrze.

27,90 zł
Powiadomienie
69
Plastelina 1 kg, fioletowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 1 kg, fioletowa
Astra
Dostępny
4 szt.

Większe opakowanie zapewni dłuższą zabawę! Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina. Nie klei się do rąk. Nadaje się do wielokrotnego użycia. Produkowana jest z zastosowaniem doskonałych, bezpiecznych składników. Świetnie sprawdzi się podczas zajęć z większą grupą dzieci.

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

70
Farba szkolna 1000 ml, jasnobrązowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba szkolna 1000 ml, jasnobrązowa
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Farby szkolne są to farby wodne o konsystencji półpłynnej. Konsystencja farb pozwala na wygodne i szybkie użycie, bez konieczności rozcieńczania ich wodą (malowanie bezpośrednio z pojemnika). Farbami szkolnymi można malować na takich podłożach jak papier, karton, drewno. Pojemność: 1000 ml

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

71
Kołozeszyt A5 100 kartek Linia Mix Wzorów Interdruk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A5 100 kartek Linia Mix Wzorów Interdruk
Interdruk
Dostępny
18 szt.

Miękka oprawa, format A5, 120 kartek, linia, różne wzory, mikroperforacja, otwory na segregatory, lakierowana okładka

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

72
Farba szkolna 1000 ml, szmaragdowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba szkolna 1000 ml, szmaragdowy
Astra
Dostępny
4 szt.

Farby szkolne są to farby wodne o konsystencji półpłynnej. Konsystencja farb pozwala na wygodne i szybkie użycie, bez konieczności rozcieńczania ich wodą (malowanie bezpośrednio z pojemnika). Farbami szkolnymi można malować na takich podłożach jak papier, karton, drewno. Pojemność: 1000 ml

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

73
Farba szkolna 1000 ml, turkusowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba szkolna 1000 ml, turkusowa
Astra
Dostępny
4 szt.

Farby szkolne są to farby wodne o konsystencji półpłynnej. Konsystencja farb pozwala na wygodne i szybkie użycie, bez konieczności rozcieńczania ich wodą (malowanie bezpośrednio z pojemnika). Farbami szkolnymi można malować na takich podłożach jak papier, karton, drewno. Pojemność: 1000 ml

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

74
Wkład do Długopisu Żelowego G2 zielony Pilot Bls-g2g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do Długopisu Żelowego G2 zielony Pilot Bls-g2g
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak

Dlugopis z wymiennym wkladem zelowym i gumowym, wygodnym uchwytem, linia pisania EXTRA FINE 0.25 mm, dlugosc linii 1,300 m. Wyposazony w mechanizm chowania wkladu oraz specjalne zabezpieczenie przed poplamieniem ubrania. Pisze miekko, pozostawiajac gladki

62,90 zł
60,38 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,52 zł

75
Wkład do Hi-tecpoint Pilot Bxs-ic-l niebieski pudełko Op3sz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
76
Wkład do Długopisu G-tec C4 czerwony Pilot Bls-gc4-r - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do Długopisu G-tec C4 czerwony Pilot Bls-gc4-r
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak

Wk ad wype niony polimerowym tuszem elowym, pasuje do cienkopisu G-TEC. br / Linia pisania 0,20 mm. D ugo linii pisania 1200 m.

71,90 zł
69,02 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,88 zł

77
Pióro wieczne Emlbleme Delux Metaliczny Złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Emlbleme Delux Metaliczny Złoty
Waterman
Niedostępny
Brak

Zaprojektowana i kunsztownie wykonana we Francji kolekcja oparta na doświadczeniu marki Waterman. Połączenie nasadki ze stali szlachetnej z obudową ze szlachetnej kolorowej żywicy nadaje tej nowej kolekcji oryginalny i nowoczesny charakter. nbsp Jej linia staje się nową ikoną śmiałej elegancji w portfolio marki Waterman.

282,90 zł
240,47 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 42,43 zł

78
Pióro wieczne Waterman Embleme Delux Metaliczny Szary F - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Waterman Embleme Delux Metaliczny Szary F
Waterman
Niedostępny
Brak

Zaprojektowana i kunsztownie wykonana we Francji kolekcja oparta na doświadczeniu marki Waterman. Połączenie nasadki ze stali szlachetnej z obudową ze szlachetnej kolorowej żywicy nadaje tej nowej kolekcji oryginalny i nowoczesny charakter. nbsp br / Jej linia staje się nową ikoną śmiałej elegancji w portfolio marki Waterman

282,90 zł
240,47 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 42,43 zł

79
Grafity 0.5 mm C505-2B, 12 rysików w zestawie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grafity 0.5 mm C505-2B, 12 rysików w zestawie
Pentel
Dostępny
41 szt.

Grafity Super Hi-Polymer 0,5mm zastąpiły popularne grafity 100 Hi-Polimer. C505 to doskonałe połączenie syntetycznej żywicy, grafitu i węgla, tworząc w ten sposób wyjątkowo trwałe i jednocześnie elastyczne wkłady ołówkowe. Nie zawierają szkodliwych substancji. Dodatkowe parametry: • długość produktu – 60.0 mm, • grubość linii pisania – 0.50 mm, • ilość grafitów w komplecie – 12 sztuk.

4,99 zł
80
Wkład do Długopisu Żelowego G2 czerwony Pilot Bls-g2r - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do Długopisu Żelowego G2 czerwony Pilot Bls-g2r
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.14

Dlugopis z wymiennym wkladem zelowym i gumowym, wygodnym uchwytem, linia pisania EXTRA FINE 0.25 mm, dlugosc linii 1,300 m. Wyposazony w mechanizm chowania wkladu oraz specjalne zabezpieczenie przed poplamieniem ubrania. Pisze miekko, pozostawiajac gladki

62,90 zł
60,38 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,52 zł

81
Pióro W Parker Im Prem Dark Violet Ct 1931636 Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
243,90 zł
239,02 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 4,88 zł

82
Długopis Waterman Embleme Delux Metaliczny Szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Waterman Embleme Delux Metaliczny Szary
Waterman
Niedostępny
Brak

Zaprojektowana i kunsztownie wykonana we Francji kolekcja oparta na doświadczeniu marki Waterman. Połączenie nasadki ze stali szlachetnej z obudową ze szlachetnej kolorowej żywicy nadaje tej nowej kolekcji oryginalny i nowoczesny charakter. nbsp Jej linia staje się nową ikoną śmiałej elegancji w portfolio marki Waterman.

211,90 zł
180,12 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 31,78 zł

83
Długopis Parker Im Red Ignite 2074031 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Parker Im Red Ignite 2074031
Parker
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.02

PARKER IM EDYCJA SPECJALNA mdash SIĘGNIJ GWIAZD /p p PARKER IM EDYCJA SPECJALNA RED IGNITE DŁUGOPIS NIEBIESKI /p p PUDEŁKO UPOMINKOWE

86,90 zł
85,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,74 zł

84
Pióro Parallelpen 60mm Pilot Pifp3-60ss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro Parallelpen 60mm Pilot Pifp3-60ss
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak

Mamy przyjemnosc przedstawic PILOT PARALLEL PEN. Pioro stworzone dla przyjemnosci z pieknego i niepowtarzalnego pisma odrecznego. Ten produkt piszacy jest rezultatem naszego rozwoju. Stalowka, skladajaca sie z dwoch plytek, pozwala uzytkownikowi na ladnie

50,90 zł
48,86 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,04 zł

85
Pióro W Parker Im Prem Dark Green Ct 1931640 Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
243,90 zł
239,02 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 4,88 zł

86
Pióro W Parker Urban Prem Pearl Silvered Powder Ct - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
292,90 zł
287,04 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,86 zł

87
Pióro Parallelpen 15mm Pilot Pifp3-15ss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro Parallelpen 15mm Pilot Pifp3-15ss
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak

Mamy przyjemnosc przedstawic PILOT PARALLEL PEN. Pioro stworzone dla przyjemnosci z pieknego i niepowtarzalnego pisma odrecznego. Ten produkt piszacy jest rezultatem naszego rozwoju. Stalowka, skladajaca sie z dwoch plytek, pozwala uzytkownikowi na ladnie

50,90 zł
48,86 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,04 zł

88
Pióro W Parker Urban niebieski Ct Nightsky Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
195,90 zł
191,98 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,92 zł

89
Pióro W Parker Urban niebieski Ct Vibrant Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
195,90 zł
191,98 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,92 zł

90
Pióro W Parker Urban Violet Ct Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
292,90 zł
287,04 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,86 zł

91
Pióro W Parker Im Prem Dark Espresso Ct Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
243,90 zł
239,02 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 4,88 zł

92
Pióro W Parker Urban Prem czarny Ebony Ct 1931613 Et - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
292,90 zł
287,04 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,86 zł

93
Pióro W Parker Urban Prem Pearl Metal Ct 1931609 Et - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
292,90 zł
287,04 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,86 zł

94
Pióro kulkowe Vector Rb Srebrne Parker 2025444 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,90 zł
73,40 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,50 zł

95
Pióro Parallelpen 24mm Pilot Pifp3-24ss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro Parallelpen 24mm Pilot Pifp3-24ss
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak

Mamy przyjemnosc przedstawic PILOT PARALLEL PEN. Pioro stworzone dla przyjemnosci z pieknego i niepowtarzalnego pisma odrecznego. Ten produkt piszacy jest rezultatem naszego rozwoju. Stalowka, skladajaca sie z dwoch plytek, pozwala uzytkownikowi na ladnie

50,90 zł
48,86 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,04 zł

96
Pióro K Parker Vector Rb biały 2025456 Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
46,94 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,96 zł

97
Pióro K Parker Vector Rb Fiolet 2025595 Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
46,94 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,96 zł

98
Ołówek Progresso Hb Koh-i-noor 8911 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Progresso Hb Koh-i-noor 8911
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.05

Miękkie oł oacute wki bezdrzewne wykonane w całej masie z czystego grafitu. Pokryte są bezbarwnym lakierem, przez co nie brudzą rąk.

47,20 zł
44,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,36 zł

99
Ołówek Progresso B4 Koh-i-noor 8911 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Progresso B4 Koh-i-noor 8911
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Miękkie oł oacute wki bezdrzewne wykonane w całej masie z czystego grafitu. Pokryte są bezbarwnym lakierem, przez co nie brudzą rąk.

47,20 zł
44,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,36 zł

100
Ołówek Automatyczny 0.5 Rondo Burgund W Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Automatyczny 0.5 Rondo Burgund W Etui
Ballograf-import
Niedostępny
Brak

Ołówek automatyczny 0.5 Rondo burgund w jasnym etui

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

Wróć do góry