hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.10.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 17 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dworska tancerka (Shin Kyung-sook), na drugim 10 kotów (Samosiej Katarzyna). Kolejny produkt to Czarne historie - Uniwersytet G3 (G3) oraz Kids Love Monster. Śluzowy potwór (Lisciani).
1
Dworska tancerka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dworska tancerka
Dostępny
157 szt.

Od razu zwrócicie na nią uwagę. I nie będziecie mogli oderwać od niej wzroku. Kim jest kobieta na nabrzeżu w porcie w Jemulpo, ubrana w błękitną suknię i trzymająca w ręce kapelusz ozdobiony wzorami róż? Narzeczoną francuskiego konsula? Pierwszą Koreanką, która przemierzy ocean i zamieszka w Paryżu? Najlepszą dworską tancerką, której Taniec Wilgi porusza serca nie tylko króla? Sierotą wychowywaną w pałacu królowej? Opowieść o Ri Jin fascynuje, bo jej losy nierozerwalnie łączą się z historią Korei, która pod koniec XIX wieku zaczęła otwierać się na świat, zdana na łaskę wielkich mocarstw i targana wewnętrznymi konfliktami. Ale i porusza emocje, bo jej bohaterka boleśnie się przekona, że serce zapłaci cierpieniem, gdy zbyt późno się obudzi. Podążałem krok w krok za Ri Jin, cieszyłem się z nią, wzruszałem, cierpiałem. Odkrywałem z nią dziewiętnastowieczny Paryż i przemierzałem komnaty królewskiego pałacu państwa Joseon. Wsłuchiwałem się w dźwięki fletu daegeum, na którym tak pięknie grał Kang Yeon, ten drugi? To proza wrażliwa na piękno sztuki, muzyki i przyrody, oszczędna w słowach, a przy tym buzująca tłumionymi, silnymi uczuciami. Jestem pewien, że każdy mocno przeżyje spotkanie z Dworską tancerką. Wciąż o niej myślę? Dariusz Mieczysław Mól, Twój styl Shin Kyung-sook - (kor. ???; ur. 1963 niedaleko Jeongeup) ? południowokoreańska pisarka, laureatka wielu nagród, w tym Man Asian Literary Prize. Jej książki ukazały się w ponad 34 krajach. Po polsku ukazały się dwie powieści autorki: Zaopiekuj się moją mamą i Będę tam.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

6 osób kupiło
2
10 kotów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10 kotów
Dostępny
32 szt.

10 kotów Katarzyna Samosiej O uczuciach powiedziano już wiele. Wiemy, że istnieją, i większość z nas potrafi wymienić przynajmniej kilka z nich. Wiemy, że mogą się zmieniać. Ale czy rozumiemy, jakie są tego skutki? 10 kotów. 10 podstawowych emocji. 10 zupełnie różnych spojrzeń na tę samą sytuację, które pokazują, jak uczucia kreują naszą rzeczywistość. Autorka książki, Katarzyna Samosiej, jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jako artystka zajmuje się sztuką książki i ilustracją. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach w Polsce i za granicą. Jako arteterapeutka realizuje autorskie projekty artystyczne, prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych, propagujące czytanie oraz promujące mądre i piękne książki.

29,90 zł
23,02 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
3
Czarne historie - Uniwersytet G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne historie - Uniwersytet G3
G3
Dostępny
9 szt.

Ten, kto nie raz musiał walczyć o miejsce w sali wykładowej lub dzielił pokój w akademiku z jakimś podejrzanym współlokatorem, albo ten, kto musiał ciężko pracować dorywczo, żeby zarobić na studia, a posiłki jadał na stołówce uniwersyteckiej, ten wie: życie wokół kampusu pełne jest kuriozalnych sytuacji, złośliwości a nawet niebezpieczeństw! Najwyższy czas na edycję Czarnych historii dla wszystkich, którzy studiują, studiowali lub studiowanie mają dopiero w planach.Życie na kampusie nie jest dla mięczaków... Zamiast stresować się egzaminami, pozwól, aby włosy stanęły ci dęba i spróbuj rozwiązać mroczne zagadki z serii "Czarne historie - Uniwersytet"!ZAWARTOŚĆ:50 kartinstrukcja

45,01 zł
39,61 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

1 osoba kupiła
4
Kids Love Monster. Śluzowy potwór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kids Love Monster. Śluzowy potwór
Lisciani
Dostępny
150 szt.

Śluzowy potwór to zestaw do tworzenia wyjątkowych eksperymentów naukowych w towarzystwie niesamowicie przeziębionego potwora! Możesz stworzyć płynne, kleiste, pieniące się i wielokolorowe gluty. Spraw, by wypływały one bezpośrednio z nosa potwora i obserwuj obrzydliwą eksplozję! Dzięki dołączonej instrukcji, eksperymentowanie z glutami będzie proste i bezpieczne. „Kids Love Monsters” to wyjątkowa seria, która została zainspirowana niezwykła fascynacją dzieci w kierunku wszystkiego co jest dziwne. Potwory może i straszą, ale niezwykle do siebie przyciągają i skutecznie rozbudzają ciekawość i wyobraźnię wśród młodych umysłów. W ramach tej serii dzieci są zachęcane do zapoznania się z niecodziennym światem potworów i do mówienia ich językiem. Wymiary opakowania: 46.0 x 31.0 x 8.0 cm

110,70 zł
98,52 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 12,18 zł

1 osoba kupiła
5
Puzzle PQ 1000 Aurelien Villette Sanatorium G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Aurelien Villette Sanatorium G3
Schmidt
Dostępny
33 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Francuski fotograf Aurlien Villette urodził się w 1982 roku, w Le Chesnay pod Paryżem. Od początku swojej kariery często podróżował w nowe miejsca. Pracował w ponad trzydziestu krajach, zawsze utrwalając na zdjęciach lokalnych mieszkańców i ich niezwykłe historie. Jednak jego największym sukcesem, okazała się seria "Spirit of Places", w której w imponujący sposób oddaje piękno zapomnianych miejsc.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

1 osoba kupiła
6
Znalezisko wysypisko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znalezisko wysypisko
Dostępny
19 szt.

Znalezisko ? wysypisko Las ? miejsce, w którym natura jest na pierwszym miejscu. To azyl, nie tylko dla mieszkających w nim zwierząt, ale również dla ludzi. Można tam odetchnąć pełną piersią, podziwiając piękno przyrody. A co, gdyby ktoś postanowił zrobić z lasu wysypisko śmieci? Jak ludzie zareagowaliby, widząc piętrzące się między drzewami hałdy odpadów? Co Ty byś zrobił w takiej sytuacji? Znalezisko ? wysypisko to opowieść o kochającym naturę chłopcu, który z zaangażowaniem stara się ocalić las przed zniszczeniem i degradacją. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę pozostawionych tam śmieci? Książka ta, zawierająca w sobie lekką detektywistyczną nutę, jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Jest drugą z planowanej serii książek, które mają na celu uwrażliwienie młodych czytelników na złe traktowanie zwierząt i otaczającej nas natury. Autorka tekstu, Justyna Zaręba (mama 4 dzieci), to absolwentka studiów pedagogicznych. Każdego dnia odpowiada na tysiące pytań ?a dlaczego?? i stara się jak najlepiej objaśniać dzieciom świat. Niejednokrotnie przekonuje się, że dzieci widzą, słyszą i rozumieją więcej, niż się dorosłym wydaje.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

1 osoba kupiła
7
Puzzle PQ 1000 Aurelien V. Porośnięte okna łukowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Aurelien V. Porośnięte okna łukowe
Schmidt
Dostępny
9 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Francuski fotograf Aurlien Villette urodził się w 1982 roku, w Le Chesnay pod Paryżem. Od początku swojej kariery często podróżował w nowe miejsca. Pracował w ponad trzydziestu krajach, zawsze utrwalając na zdjęciach lokalnych mieszkańców i ich niezwykłe historie. Jednak jego największym sukcesem, okazała się seria "Spirit of Places", w której w imponujący sposób oddaje piękno zapomnianych miejsc.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
8
Puzzle PQ 1000 Aurelien V. Kawiarnia w Abchazji G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Aurelien V. Kawiarnia w Abchazji G3
Schmidt
Dostępny
22 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Francuski fotograf Aurlien Villette urodził się w 1982 roku, w Le Chesnay pod Paryżem. Od początku swojej kariery często podróżował w nowe miejsca. Pracował w ponad trzydziestu krajach, zawsze utrwalając na zdjęciach lokalnych mieszkańców i ich niezwykłe historie. Jednak jego największym sukcesem, okazała się seria "Spirit of Places", w której w imponujący sposób oddaje piękno zapomnianych miejsc.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

1 osoba kupiła
9
Bad Teacher W mroku zmysłów #1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bad Teacher W mroku zmysłów #1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

ON POKAZAŁ MI, CZEGO POTRZEBUJĘ W dniu, w którym po raz pierwszy zobaczyłam mojego nauczyciela ? Chrisa Evansa, zapragnęłam poznać go lepiej. Gdy mi na to pozwolił, chciałam więcej. Kiedy pokazał mi, kim jest, nie uciekłam. Był mi niezbędny do życia niczym powietrze. Jego mroczna aura owładnęła mną, zachęcała, bym zrozumiała, co czuje mężczyzna, który uprzytomnił mi, czego potrzebuję. ONA POZWOLIŁA MI BYĆ SOB Veronica Jones była zakazanym owocem, którego nie byłem w stanie sobie odmówić. Nie próbowałem walczyć z tym pragnieniem. Chciałem, żeby była moja, żeby oddała mi się w pełni. Pokazałem jej siebie, a ona zaakceptowała to, kim jestem. Chciała tego, co jej ofiarowałem. Zgodziła się być moją i pozwoliła mi być sobą. ?Odważna i bez lukru. Taka jest historia Veronicy i Chrisa. Połączył ich zakazany romans, a dzikie pożądanie zaprowadziło w mrok. On jest panem, ona uczennicą. Czy w świecie kontrowersyjnego seksu jest miejsce na prawdziwą miłość? Koniecznie musicie to przeczytać!? - K.N. Haner, pisarka ?Kinga Litkowiec i Agata Sobczak połączyły siły, czego rezultatem jest mieszanka wybuchowa pod tytułem Bad Teacher. Piekielnie ostra historia wciąga czytelnika w perwersyjny, pełen mrocznego pożądania świat. Pozycja obowiązkowa dla czytelniczek gorących romansów. Polecam!? - K.C. Hiddenstorm, pisarka ?Jesteś fanką erotycznych książek? Jeśli tak, to trafiłaś idealnie! Bad teacher to powieść stworzona dla Ciebie. Autorki rozpalą Twoją wyobraźnię do czerwoności, a od fabuły nie oderwiesz się nawet na moment. Jeśli jesteś gotowa na prawdziwy rollercoaster, to nie wahaj się sięgnąć po tę pozycję! Przy niej Pięćdziesiąt twarzy Greya to bajka dla grzecznych dziewczynek, z kolei Bad Teacher to lektura dla odważnych kobiet lubiących grzeszne historie. Polecam gorąco!? - Angelika Łabuda, pisarka ?Uczennica i nauczyciel, znany schemat? Nie tu! On szuka uległej z pazurem, ona chce zrozumieć jego świat. Będzie mocno, intensywnie, brutalnie, bez zbędnego słodzenia... a do tego zaskakująco. Jeśli interesuje Cię BDMS, to dla Ciebie lektura obowiązkowa!? - Agnieszka Rybska, blonderka ?Litkowiec i Sobczak stworzyły iście wybuchowe połączenie! Ten duet rozpali Was do czerwoności. Bad Teacher to książka dla niegrzecznych dziewczynek, która wciąga w swoje szpony już od pierwszej strony. Zdecydowanie must read tej jesieni. Gorąco polecam!? - K.A. Zysk, pisarka

39,90 zł
33,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

10
Studia nad strukturą społeczną wiejskiej Polski Tom. 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia nad strukturą społeczną wiejskiej Polski Tom. 4
Dostępny
80 szt.

O ile kobiety i mężczyźni postrzegają role rodzinne raczej w sposób konserwatywny i tradycyjny, o tyle w przypadku ról zawodowych i publicznych płeć jest widocznym czynnikiem różnicującym. W każdym typie struktury społecznej można dostrzec, że kobiety widzą swoje role w tych sferach aktywności bardziej prorównościowo, postępowo, mniej patriarchalnie niż mężczyźni. (?) Nawet w sferze rodzinnej, gdzie akceptacja modelu tradycyjnego jest duża, a kobiety definiują własne role dosyć konserwatywnie, przyznają, że realizowany przez nie model podziału obowiązków w rodzinie nie jest z ich punktu widzenia najlepszy. Sylwia Michalska Autorka bardzo umiejętnie wiąże analizy sposobów badania miejsca i roli kobiet w strukturze społecznej Polski, a w szczególności w strukturze społecznej wsi, prowadzone przez innych autorów w ciągu co najmniej stuletniego okresu zainteresowania problematyką wsi, z własnymi empirycznymi badaniami nad tą problematyką. Prof. dr hab. Joanna Kurczewska Książka ma klarowną strukturę, jej części są logicznie powiązane. Porządkuje problematykę zmian ról kobiet wiejskich w okresie ostatniego stulecia w kontekście szeroko rozumianych przemian społecznych, wnosząc do niej interesujące informacje wynikające z własnych badań autorki. Role współczesnych kobiet wiejskich ulegają segmentacji (rodzinne, zawodowe, publiczne), specjalizacji i profesjonalizacji, ale percepcja i akceptacja tych ról uwarunkowana jest charakterem struktury i kontekstu społecznego, w których kobieta jest postrzegana, oraz jej przynależnością klasową. Dr hab. Elżbieta Psyk-Piotrowska Sylwia Michalska, socjolożka, adiunkt w Instytucie Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN. Interesuje się przemianami ról społecznych mieszkańców wsi, sytuacją kobiet wiejskich i seniorów mieszkających na wsi oraz problemem przemocy domowej w rodzinach wiejskich. Współautorka książki Stare i nowe wymiary społecznego zróżnicowania (t. 1 Studiów nad strukturą społeczną wiejskiej Polski, 2016), opracowała (wraz z M. Halamską i M. Kłodzińskim) Sto lat mojego gospodarstwa. Pamiętniki mieszkańców wsi (2019). Obecnie zajmuję się analizą skuteczność wdrażania innowacji społecznych na terenach wiejskich. Autorka kilkudziesięciu artykułów w czasopismach naukowych i pracach zbiorowych.

29,40 zł
25,87 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,53 zł

11
Zmagania na peryferiach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmagania na peryferiach
Dostępny
162 szt.

Andrzej Turkowski opisuje proces ?produkcji? przestrzeni opinii na temat stosunków polsko-rosyjskich i szerzej postrzegania Rosji w Polsce po 1989 r., poświęca też nieco miejsca okresowi PRL. dr hab. Rafał Smoczyński, IFiS PAN Analiza Turkowskiego nie tylko przybliża przemiany debaty publicznej o jednym z najważniejszych obszarów polskiej polityki zagranicznej, ale jest też przyczynkiem do socjologicznych badań skutków peryferyjności Polski w wymiarze kulturowym i strukturalnym. Jest również wypowiedzią na temat tworzenia wiedzy eksperckiej i akademickiej w warunkach polskich, a szerzej ? peryferyjnych. dr hab. Agnieszka Kolasa-Nowak, UMCS

33,60 zł
29,57 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,03 zł

12
Classic (Special Edition). CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Classic (Special Edition). CD + DVD
Hauser Stjepan, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

71,90 zł
13
Gorillaz Presents Song Machine, Season 1. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,90 zł
Powiadomienie
14
Song Machine. Season 1 (Deluxe Edition). Płyta Analogowa + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
294,90 zł
15
Przemysł 4.0 w organizacjach. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemysł 4.0 w organizacjach.
Dostępny
12 szt.

Dla środowiska akademickiego (studentów i doktorantów kierunków ekonomicznych oraz technicznych, pracowników naukowych, nauczycieli akademickich) oraz przedsiębiorców i menedżerów. W książce omówiono bariery, szanse, wyzwania i plany sektora mikro- małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie digitalizacji oraz pionowej i poziomej integracji procesów bazującej na najnowszych rozwiązaniach technologii cyfrowych ? problemy, których priorytet dodatkowo podniosła pandemia COVID-19. Przedstawiono także wyniki rozległych badań empirycznych dotyczących całokształtu kontekstów organizacyjnych wdrażania i rozwijania rozwiązań Przemysłu 4.0 w MMŚP. Opracowanie jest monografią jubileuszową z okazji 25-lecia Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, a Autorami są Pracownicy Wydziału, którzy tworzą interdyscyplinarną grupę badawczą działającą na Wydziale w ramach jednego z Priorytetowych Obszarów Badawczych Politechniki Śląskiej: Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0.

75,00 zł
60,75 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,25 zł

16
DZIERZGOŃ - szkice z dziejów miasta (wyd. II) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DZIERZGOŃ - szkice z dziejów miasta (wyd. II)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Historyczny portret małego miasta Dzierzgoń, malowniczo położonego na ziemi sztumskiej, nieopodal Malborka. Burzliwe dzieje sprawiły, że miasto zamieszkiwali Prusowie, Polacy, Krzyżacy, Niemcy, by ponownie osiedlili się w nim Polacy. Mieszkali w nim zwykli ludzie, odwiedzali je królowie, papieże, cesarze, hierarchowie kościelni, kanclerz, prezydent, marszałek, a nawet wielcy mistrzowie zakonu krzyżackiego. Poruszająca historia małego miasteczka i jego wielkich dziejów, pełna jednostkowych losów i osobistych przeżyć.

50,00 zł
40,50 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,50 zł

17
Gospodarstwa domowe z 500+ w procesie rozwoju kapitału ludzkiego. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarstwa domowe z 500+ w procesie rozwoju kapitału ludzkiego.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Monografia dotyczy problematyki rozwoju jednostkowego kapitału ludzkiego z perspektywy działań inwestycyjnych podejmowanych przez gospodarstwa domowe (...). Podejmowanie badań w tym zakresie jest ważne, ponieważ w literaturze przedmiotu pomija się najczęściej kwestie związane z wysiłkiem, jaki rodziny wkładają w doskonalenie potencjału kwalifikacyjnego i wytwarzanie jednostkowego kapitału ludzkiego członków rodzin (...). Tematyka przeprowadzonych przez Autorki badań jest przede wszystkim aktualna, ważna i interesująca ze względu na znaczenie programu 500+ dla rozwoju kapitału ludzkiego, jak i liczne kontrowersje, które wywołało jego wprowadzenie. Monografię charakteryzuje dobrze przemyślana struktura, poprawność terminologiczna i przystępny język, który jest zrozumiały dla szerszego grona czytelników. Z recenzji dra hab. Bartosza Jóźwika

99,00 zł
82,17 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

18
Tablica edukacyjna 3 w 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica edukacyjna 3 w 1
Smily Play
Niedostępny
Brak

Magnetyczna tablica edukacyjna, suchościeralna, kredowa. Tablica edukacyjna to świetna propozycja dla dzieci powyżej 3 roku życia. Podczas zabawy dziecko uczy się i rozwija wiele zdolności. Tablica jest wykonana z plastiku, dzięki temu łatwo ją wyczyścisz. Z jednej strony jest tablica kredowa-magnetyczna. Z drugiej strony jest tablica suchościeralna-magnetyczna. Zabawka wkłada się także z pojemnika na akcesoria. Pojemnik jest przezroczysty i otwierany z obydwu stron, dzięki czemu nie trzeba przerywać zabawy, aby wyjąć z niego potrzebną rzecz. Wymiary powierzchni do pisania: 27.0 x 27.0 cm W zestawie: • 1 dwustronna tablica, • 2 pisaki z gąbeczkami na skuwkach, • 1 gąbka (7.0 x 4.0 x 4.0 cm), • cyferki magnetyczne, • 2 kredy. Rozmiar produktu: 42.5 x 3.0 x 30.5 cm

38,80 zł
34,92 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,88 zł

19
Dinozaur - robot strzelający, zionacy ogniem, światło dźwięk 1003677 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,93 zł
45,53 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,40 zł

20
Auto Truck do skręcania 1003724 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
123,28 zł
117,12 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,16 zł

21
Helikopter ratunkowy 1002816 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Helikopter ratunkowy 1002816
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

22
Układanka 3D zestaw kreatywny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
77,90 zł
74,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,89 zł

23
Auto karetka światło,dźwięk 1003749 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto karetka światło,dźwięk 1003749
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

71,90 zł
68,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,59 zł

24
Robot policja 1003725 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot policja 1003725
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.09

30,90 zł
29,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

25
Auto straż światło,dźwięk 1003748 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto straż światło,dźwięk 1003748
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

52,90 zł
50,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

26
Auto policja światło,dźwięk 1003750 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,90 zł
60,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,19 zł

27
Parking z autami 1003774 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parking z autami 1003774
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

28
Francofolie express 2. Nowa edycja. Zeszyt ćwiczeń do języka francuskiego dla szkół ponadgimnazjalnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francofolie express 2. Nowa edycja. Zeszyt ćwiczeń do języka francuski...
Dostępny
27 szt.

Francofolie express 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkół ponadgimnazjalnych to druga część materiałów dodatkowych do kursu Francofolie expres, przeznaczonego dla uczniów rozpoczynających naukę francuskiego lub tzw. fałszywych debiutantów. Publikacja jest w pełni skorelowana z podręcznikiem. Powstała z myślą o zapewnieniu uczniom szerokiej gamy ćwiczeń powtórkowych i utrwalających wiedzę zdobytą na lekcjach. Ten zeszyt ćwiczeń: • jest skorelowany z podręcznikiem pod kątem układu treści oraz zawartości merytorycznej – nauczyciel może z łatwością skoordynować pracę z oboma elementami, • pozwala utrwalić, a także poszerzyć materiał językowy zawarty w książce podstawowej – znajdują się tu ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności, • zachęca uczniów do samodzielnej pracy – zawiera również zadania, których wykonanie wymaga skorzystania z Internetu, • pozwala zautomatyzować reakcje językowe i utrwalić schematy gramatyczne w praktyczny sposób, • jest bogaty w ciekawe, dodatkowe materiały dydaktyczne, m.in. projekty edukacyjne, • jest bogaty w ciekawe, dodatkowe materiały dydaktyczne, m.in. projekty edukacyjne, Nagrania do zadań na rozumienie ze słuchu są dostępne on-line - w Strefie ucznia na stronie www.wszpwn.com.pl.

57,00 zł
51,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,70 zł

29
Słownik rodzajów i gatunków literackich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik rodzajów i gatunków literackich
Dostępny
18 szt.

Unikatowe osiągnięcie w skali międzynarodowej ? jedyne tak przekrojowe i wyczerpujące zestawienie haseł poświęconych gatunkom w literaturze polskiej i światowej. Napisany przez najwybitniejszych polskich literaturoznawców i neofilologów XX stulecia jest niezwykle cennym podręcznikiem ilustrującym dzieje form genologicznych w rozległym kontekście historycznym i komparatystycznym, obejmuje literatury światowe wszechczasów od form najdawniejszych po ukształtowane w XX stuleciu. Nowe, poprawione i uzupełnione wydanie słownika zawiera prawie 700 zaktualizowanych i rozbudowanych haseł, w tym kilkadziesiąt całkowicie nowych, dotyczących znaczących zjawisk literackich jak np. powieść wiktoriańska, powieść polityczna, powieść realizmu socjalistycznego, powieść środowiskowa, powieść realizmu magicznego, powieść grozy, coming out novel, antologia, kronika rodzinna, antybaśń, dramat honoru, portret literacki, a także gatunków i kategorii nowo powstających lub ze stosunkowo niedługą tradycją: liberatura, e-liberatura, komiks, powieść graficzna, fantasy. Wszystkie hasła uzupełnione są bogatym historyczno-literackim komentarzem, licznymi przykładami z literatury polskiej oraz obcej, a także wielojęzyczną bibliografią. Krąg odbiorców zainteresowanych nowym wydaniem słownika nie ogranicza się bynajmniej do badaczy i studentów wiedzy o literaturze; jest dużo szerszy ? obejmuje praktycznie wszystkich zainteresowanych tekstami i dyskursami kultury, redaktorów i wydawców, a także po prostu czytelników polskiej i światowej literatury. Fragment recenzji wydawniczej

159,00 zł
139,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 19,08 zł

30
Pragmatyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pragmatyka
Dostępny
4 szt.

Kiedy należy traktować metaforę dosłownie, by dostrzec jej komiczny wydźwięk? Kiedy wyrażenie pochlebne staje się złośliwe? Jak przekazać rozmówcy, że rozmowa telefoniczna zmierza ku końcowi? Kiedy tautologie (wojna to wojna, biznes to biznes) niosą rzeczywistą informację? Takie problemy bada pragmatyka. Jest to dziedzina interdyscyplinarna - zajmuje się relacjami między znakiem, a jego użytkownikiem i obejmuje analizę wszelkich procesów komunikacyjnych. Pragmatyka Levinsona to lektura dla osób, które fascynuje język jako żywe zjawisko, a więc język brany z całym pozajęzykowym kontekstem (sytuacyjnym, kulturowym, psychologicznym, socjologicznym itd.). Adept nauk o literaturze znajdzie tu uwagi na temat pojęcia metafory i procesów metaforyzacji, socjolog ? rozważania z zakresu stosunku socjolingwistyki do pragmatyki, psycholog zaś - analizę związków pragmatyki z psycholingwistyką. Ogromne doświadczenie antropologiczne autora pozwala na ciekawe i wiarygodne analizowanie przykładów z różnych języków i kultur. Czytelnik może więc liczyć na odwołania nie tylko do języka angielskiego, ale też jawajskiego, japońskiego, koreańskiego, tamilskiego, madurskiego, tseltal, dyirbal czy guugu yimithirr. Książka Stephena Levinsona to najpełniejszy i najlepszy podręcznik wprowadzający do pragmatyki. Autor omawia różne koncepcje i definicje pragmatyki. Opisuje zależności wyrażeń języka naturalnego od takich czynników jak nadawca i odbiorca, czas i miejsce nadania wypowiedzi, status społeczny uczestników sytuacji komunikacyjnej. Bada różne zjawiska językowe ? mechanizm sugerowania, aluzje, metafory i wypowiedzi ironiczne, strukturę i działanie niejawnych założeń towarzyszących wypowiedziom oraz skuteczność i funkcję wypowiedzi.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

31
Impact B1+ Workbook with Audio CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Impact B1+ Workbook with Audio CD
Dostępny
2 szt.

Impact helps teenage learners to better understand themselves, each other, and the world they live in. By encouraging self-expression, global citizenship, and active participation, Impact motivates students to explore who they are and who they want to be, all while learning English!

69,00 zł
32
Life 2nd ed Pre-Intermediate Workbook + Key + Audio CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life 2nd ed Pre-Intermediate Workbook + Key + Audio CD
Dostępny
13 szt.

Zmieniona edycja kursu LIFE to jeszcze więcej fascynujących materiałów wizualnych National Geographic, które pozwolą Twoim studentom lepiej zapamiętać język. Nacisk na Human Skills i Critical Thinking będzie wsparciem w rozwoju kompetencji akademickich Twoich studentów, a dołączona do podręcznika aplikacja na smartfony pozwoli zabrać naukę języka do domu.

69,00 zł
33
PEAR Full Monty Bk/MP3 (4) OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PEAR Full Monty Bk/MP3 (4) OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Poziom 4 (średnio zaawansowany B1). Gaz i pięciu jego kolegów postanawiają założyć zespół występujący z męskim striptizem. Żaden z nich wcześniej nie rozbierał się przed publicznością. Gaz chcąc mieć pewność, że kobiety z okolicy pojawią się na występie, informuje wszystkich, że grupa całkowicie się rozbierze. Czy ci nieporadni striptizerzy odważą się pójść na całość? The Full Monty to zabawna opowieść napisana na podstawie jednego z najbardziej popularnych brytyjskich filmów.

28,90 zł
25,72 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,18 zł

34
Maskotka pluszowa Mickey 61 cm Disney - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka pluszowa Mickey 61 cm Disney
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.01

122,10 zł
109,89 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,21 zł

35
Carotina. Kosmiczny alfabet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carotina. Kosmiczny alfabet
Lisciani
Dostępny
209 szt.

„Kosmiczny Alfabet” z Carotiną to wyjątkowa elektroniczna baza dydaktyczna, stworzona na podstawie metody nauki czytania i alfabetu dla dzieci już od najmłodszych lat. Wyposażona jest w wiele efektów świetlnych, posiada 6 klawiszy i 6 funkcji dydaktycznych. Po przesunięciu dźwigienki dzieci mogą poznać razem z głosem Carotiny literki alfabetu, wesołe wierszyki, a także wziąć udział w quizach, podczas których ich zadaniem będzie odnalezienie odpowiedniej literki lub wyrazu. Za poprawną odpowiedź Carotina nagrodzi ich wesołym okrzykiem. Jeśli jednak odpowiedź będzie nieprawidłowa, dziecko ma drugą szansę by spróbować ponownie.

170,99 zł
152,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 18,81 zł

36
I'm a Genius Science. Laboratorium grawitacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I'm a Genius Science. Laboratorium grawitacji
Lisciani
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Laboratorium grawitacji z serii „I’m a genius” to nowa gra naukowa, która wprowadzi młodych naukowców w świat związany z fizyką i siłami grawitacji. Dzięki ilustrowanemu podręcznikowi dołączonemu do zestawu dzieci mogą złożyć tor kulkowy i w praktyce poznać grawitację poprzez obserwowanie kulek i ich sposobów poruszania się po torze. Wszystkie eksperymenty uszeregowane są według rosnącego stopnia trudności, tak by dziecko stopniowo mogło poznawać dane zagadnienie i rozwijać swoją wiedzę, poznając zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty danej dziedziny.

90,12 zł
80,21 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,91 zł

37
Na co stawiasz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na co stawiasz
Multigra
Dostępny
1 szt.

Gra " Na co stawiasz" jest prostą grą losową dla graczy w różnym wieku. Wielkie emocje i świetna zabawa podczas gry związane są z obstawieniem żetonami pól na planszy, których numery gracze starają się trafić rzucając kostkami. Gracz typujący najtrafniej numery wskazywane przez kostki zostanie zwycięzcą. Zawartość pudełka: 30 plastikowych żetonów, plansza, 2 kostki do gry, instrukcja.

18,59 zł
15,99 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,60 zł

38
Kolorowa loteria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowa loteria
Multigra
Dostępny
23 szt.

Na początku gry każdy z graczy posiada równy kapitał żetonów. Żetony wyłożone przez uczestników na środek stołu tworzą pulę, o którą toczy się gra. Każdy gracz w swojej kolejce kręci wskazówką koła fortuny i dowiaduje się czy musi dołożyć, czy może zabrać żetony ze wspólnej puli (może też wygrać całą pulę). Zwycięzcą zostanie ten, kto będzie miał najwięcej szcęścia. Zawartość pudełka: 30 żetonów (po 10 każdego kształtu), plansza ze wskazówką, instrukcja.

21,90 zł
18,99 zł

Rabat 13,3%
oszczędzasz 2,91 zł

39
Rachunkowość jednostek oświatowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość jednostek oświatowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.27

W książce przybliżono i usystematyzowano zagadnienia dotyczące organizacji rachunkowości w jednostkach oświatowych, pozwalającej na prawidłowe oraz sprawne prowadzenie ksiąg rachunkowych, niezależnie od przyjętej formy obsługi finansowej.Publikacja pomaga opracować plan kont dostosowany do potrzeb jednostki oświatowej, a także:przedstawia sposoby ewidencji typowych zdarzeń zachodzących w jednostkach oświatowych umożliwiające szybkie rozwiązanie wątpliwości ewidencyjnej;zawiera przykładowy plan kont jednostki oświatowej;prezentuje schematy księgowań pogrupowane w poszczególne obszary tematyczne;omawia zasady gospodarki finansowej jednostek oświatowych, w tym tworzenie planów finansowych, zastosowanie klasyfikacji budżetowej.W najnowszym wydaniu uwzględnione zostały liczne zmiany obejmujące m.in. aktualizację przepisów Prawa oświatowego i dotyczące funkcjonowania jednostek oświatowych, jak również zmiany w ustawie o finansach publicznych oraz w obszarze rozliczeń z pracownikami, sprawozdawczości, klasyfikacji budżetowej i podatku VAT.Adresaci:Książka jest przeznaczona dla księgowych, pracowników działów księgowości jednostek oświatowych: szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych, a także pracowników jednostek obsługujących takie placówki, zwłaszcza zajmujących się prowadzeniem syntetycznej i analitycznej ewidencji księgowej. Będzie przydatna również dla studentów kierunków ekonomicznych jako literatura uzupełniająca w zakresie przedmiotu rachunkowość budżetowa.

49,00 zł
44,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

40
Baśnie o zwierzętach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie o zwierzętach
Dostępny
32 szt.

Pięknie ilustrowany zbiór najpopularniejszych baśni, które podbijają serca najmłodszych czytelników na całym świecie.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

41
Uwarunkowania i kierunki doskonalenia jakości.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwarunkowania i kierunki doskonalenia jakości..
Dostępny
13 szt.

Opiniowana książka ma charakter monografii naukowej dotyczącej problematyki sprawozdawczości finansowej jednostek gospodarczych. [] Autor skupił swoją uwagę na jakości tych sprawozdań w odniesieniu do jednostek znajdujących się w szczególnej sytuacji, a mianowicie postawionych w stan upadłości likwidacyjnej. Głównym celem monografii jest ocena jakości sporządzanych obligatoryjnie sprawozdań [] oraz wskazanie sposobów udoskonalenia zawartości, prezentacji oraz analizy tych sprawozdań przy uwzględnieniu potrzeb informacyjnych interesariuszy zewnętrznych. [] Doskonalenie jakości sprawozdań finansowych sporządzanych w szczególnej sytuacji, jaką jest stan upadłości, jest ważne nie tylko z teoretycznego, ale także z praktycznego punktu widzenia. Ponadto jest ono aktualne w dzisiejszych czasach, gdyż wiele jednostek gospodarczych jest zagrożonych postawieniem w taki stan. To rodzi zapotrzebowanie na badania naukowe, które dotyczyłyby doskonalenia i dostosowania systemu sprawozdawczości finansowej do tak specyficznej sytuacji jednostek, jaką jest stan upadłości. W tym sensie książka [] jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne dotyczące nie tylko teorii, ale i praktyki w tym zakresie.prof. dr hab. Edward NowakUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

31,50 zł
24,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,61 zł

42
Wkład Adama Podgóreckiego w powstanie i rozwój.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład Adama Podgóreckiego w powstanie i rozwój..
Dostępny
12 szt.

Książka poświęcona starannie przez Autorkę dobranym, usystematyzowanym i przedstawianym wielowątkowym aspektom działalności naukowej profesora Adama Podgóreckiego, stanowiącej bezspornie istotny i znaczny wkład w rozwój i powstanie socjologii prawa, z pewnością może zainteresować, a nawet zainspirować, socjologów i teoretyków prawa, a także skłonić do refleksji niektórych prawników zajmujących się dogmatyką i praktyką prawniczą. Z uwagi na interdyscyplinarność i aktualność podjętej w książce problematyki przynajmniej jej fragmenty mogą okazać się interesujące również dla przedstawicieli innych nauk społecznych (socjologii, psychologii, pedagogiki, a także ambitniejszych studentów tych kierunków). Monograficzne, kompleksowe przybliżenie sylwetki profesora Adama Podgóreckiego oraz prezentacja jego poglądów i bogatej twórczości może sprzyjać ich należytemu docenieniu, ożywić dyskusję na ich temat i pobudzić współczesnych badaczy do dalszych poszukiwań naukowych opartych na wyznaczonych kierunkach i dorobku Wymienionego, w tym w ramach tzw. zewnętrznej integracji prawoznawstwa.Z recenzji dr. hab. Adama Zienkiewicza

42,00 zł
33,18 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,82 zł

43
Local Government in the Visegrad Group Countries - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Local Government in the Visegrad Group Countries
Dostępny
4 szt.

This book provides a comprehensive comparative analysis of local governments in the Visegrad Group countries. Individual chapters have a clear structure and they identify important issues of the researched phenomenon. The presented findings are useful for political and administrative scientists, politicians, journalists and other experts interested in this topic.prof. Miroslav Mare

33,60 zł
26,54 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,06 zł

44
Samolot Bombowy PZL-37 A Łoś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot Bombowy PZL-37 A Łoś
Mirage Hobby
Dostępny
10 szt.

73,06 zł
69,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,65 zł

45
Bezpieczeństwo państw Europy Środkowej i Wschodniej. Kwestie społeczne, ekonomiczne, polityczne i militarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo państw Europy Środkowej i Wschodniej. Kwestie społeczne...
Dostępny
53 szt.

Współcześnie problematyka bezpieczeństwa podejmowana i opisywana jest według wielu kryteriów. Bezpieczeństwo dzielimy i rozpatrujemy według kryterium podmiotowego, przedmiotowego, przestrzennego, czasu, sposobu organizowania, znaczenia, składników oraz obszaru organizacji. W literaturze przedmiotu najczęściej stosuje się podział bezpieczeństwa na podmiotowe i przedmiotowe. Zbiór bezpieczeństwa podmiotowego i bezpieczeństwa przedmiotowego ulega przeobrażeniom i ewoluuje w wyniku współczesnych wyzwań i zagrożeń światowego bezpieczeństwa. Koniec zimnej wojny stał się źródłem płynnego przejścia od warunków świata dwubiegunowego do świata wielobiegunowego. Multilateralizm, który zdominował stosunki międzynarodowe w XXI w., stał się przyczynkiem dla analiz szans, wyzwań i zagrożeń dla bezpieczeństwa na poziomie regionalnym i lokalnym, dotychczas marginalizowanych poprzez dychotomię bezpieczeństwa międzynarodowego i bezpieczeństwa narodowego. Dostrzeżenie wagi bezpieczeństwa na poziomie regionalnym i lokalnym zostało mocno podkreślone w niniejszej monografii. Wielobiegunowość stosunków międzynarodowych, procesy globalizacyjne, rozwój nowoczesnych technologii i era społeczeństwa informacji doprowadziły do przeobrażeń bezpieczeństwa również w ujęciu przedmiotowym. Dynamika otaczającego świata sprawia, że wskazywanych jest coraz więcej przedmiotowych sektorów bezpieczeństwa, które wymagają opisu i wyjaśnienia.

64,00 zł
46,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,92 zł

46
Wypukła malowanka - Kwiaty Zestaw 8 wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypukła malowanka - Kwiaty Zestaw 8 wzorów
Mirage Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Zestaw 8 wypukłych malowanek.Wypukłe Wytłoczki 3D od Mirage Hobby Stwórz niepowtarzalną dekorację. Odkryj malowanie na nowo i to w wymiarze 3D. Nowa linia zestawów kreatywnych to możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej galerii ulubionych zwierząt.Zestawy kreatywne od Mirage Hobby proponują kolekcję obrazków, których bohaterami są konkretne rasy zwierząt. realistyczne odzwierciedlenie danej rasy psa, kota, konia, czy futrzaka, wyróżnia tę serię na tle innych zestawów do samodzielnego malowania. Kolekcja obejmuje 4 serie po 8 wzorów. Np. w serii koni znajdziemy konia: andaluzyjskiego, angielskiego, arabskiego, bretońskiego, Holsztyńskiego, Quoter Horse, Mustanga, Trakeńskiego. W serii psów nie zabrakło choćby yorka.Obrazek pupila w Zestawach Kreatywnych Mirage Hobby, to wypukła wytłoczka 3D. Ponieważ jest ona wykonana z plastiku, możliwe jest umycie obrazka ciepłą wodą z mydłem i powtórne jego pomalowanie. Dzięki temu można poprawiać i dopracowywać swoje dzieło do uzyskania pożądanego efektu.

139,70 zł
132,72 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,98 zł

47
Wypukła malowanka - Futrzaki S2 Zestaw 8 wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypukła malowanka - Futrzaki S2 Zestaw 8 wzorów
Mirage Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.22

Zestaw 8 wypukłych malowanek.Wypukłe Wytłoczki 3D od Mirage Hobby Stwórz niepowtarzalną dekorację. Odkryj malowanie na nowo i to w wymiarze 3D. Nowa linia zestawów kreatywnych to możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej galerii ulubionych zwierząt.Zestawy kreatywne od Mirage Hobby proponują kolekcję obrazków, których bohaterami są konkretne rasy zwierząt. realistyczne odzwierciedlenie danej rasy psa, kota, konia, czy futrzaka, wyróżnia tę serię na tle innych zestawów do samodzielnego malowania. Kolekcja obejmuje 4 serie po 8 wzorów. Np. w serii koni znajdziemy konia: andaluzyjskiego, angielskiego, arabskiego, bretońskiego, Holsztyńskiego, Quoter Horse, Mustanga, Trakeńskiego. W serii psów nie zabrakło choćby yorka.Obrazek pupila w Zestawach Kreatywnych Mirage Hobby, to wypukła wytłoczka 3D. Ponieważ jest ona wykonana z plastiku, możliwe jest umycie obrazka ciepłą wodą z mydłem i powtórne jego pomalowanie. Dzięki temu można poprawiać i dopracowywać swoje dzieło do uzyskania pożądanego efektu.

139,70 zł
132,72 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,98 zł

48
Wypukła malowanka - Jednorożce Zestaw 8 wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypukła malowanka - Jednorożce Zestaw 8 wzorów
Mirage Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.01

Zestaw 8 wypukłych malowanek.Wypukłe Wytłoczki 3D od Mirage Hobby Stwórz niepowtarzalną dekorację. Odkryj malowanie na nowo i to w wymiarze 3D. Nowa linia zestawów kreatywnych to możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej galerii ulubionych zwierząt.Zestawy kreatywne od Mirage Hobby proponują kolekcję obrazków, których bohaterami są konkretne rasy zwierząt. realistyczne odzwierciedlenie danej rasy psa, kota, konia, czy futrzaka, wyróżnia tę serię na tle innych zestawów do samodzielnego malowania. Kolekcja obejmuje 4 serie po 8 wzorów. Np. w serii koni znajdziemy konia: andaluzyjskiego, angielskiego, arabskiego, bretońskiego, Holsztyńskiego, Quoter Horse, Mustanga, Trakeńskiego. W serii psów nie zabrakło choćby yorka.Obrazek pupila w Zestawach Kreatywnych Mirage Hobby, to wypukła wytłoczka 3D. Ponieważ jest ona wykonana z plastiku, możliwe jest umycie obrazka ciepłą wodą z mydłem i powtórne jego pomalowanie. Dzięki temu można poprawiać i dopracowywać swoje dzieło do uzyskania pożądanego efektu.

139,70 zł
132,72 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,98 zł

49
Wypukła malowanka - Konie Seria 1 Zestaw 8 wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypukła malowanka - Konie Seria 1 Zestaw 8 wzorów
Mirage Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.22

Zestaw 8 wypukłych malowanek.Wypukłe Wytłoczki 3D od Mirage Hobby Stwórz niepowtarzalną dekorację. Odkryj malowanie na nowo i to w wymiarze 3D. Nowa linia zestawów kreatywnych to możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej galerii ulubionych zwierząt.Zestawy kreatywne od Mirage Hobby proponują kolekcję obrazków, których bohaterami są konkretne rasy zwierząt. realistyczne odzwierciedlenie danej rasy psa, kota, konia, czy futrzaka, wyróżnia tę serię na tle innych zestawów do samodzielnego malowania. Kolekcja obejmuje 4 serie po 8 wzorów. Np. w serii koni znajdziemy konia: andaluzyjskiego, angielskiego, arabskiego, bretońskiego, Holsztyńskiego, Quoter Horse, Mustanga, Trakeńskiego. W serii psów nie zabrakło choćby yorka.Obrazek pupila w Zestawach Kreatywnych Mirage Hobby, to wypukła wytłoczka 3D. Ponieważ jest ona wykonana z plastiku, możliwe jest umycie obrazka ciepłą wodą z mydłem i powtórne jego pomalowanie. Dzięki temu można poprawiać i dopracowywać swoje dzieło do uzyskania pożądanego efektu.

139,70 zł
132,72 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,98 zł

50
Wypukła malowanka - Futrzaki S1 Zestaw 8 wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypukła malowanka - Futrzaki S1 Zestaw 8 wzorów
Mirage Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.22

Zestaw 8 wypukłych malowanek.Wypukłe Wytłoczki 3D od Mirage Hobby Stwórz niepowtarzalną dekorację. Odkryj malowanie na nowo i to w wymiarze 3D. Nowa linia zestawów kreatywnych to możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej galerii ulubionych zwierząt.Zestawy kreatywne od Mirage Hobby proponują kolekcję obrazków, których bohaterami są konkretne rasy zwierząt. realistyczne odzwierciedlenie danej rasy psa, kota, konia, czy futrzaka, wyróżnia tę serię na tle innych zestawów do samodzielnego malowania. Kolekcja obejmuje 4 serie po 8 wzorów. Np. w serii koni znajdziemy konia: andaluzyjskiego, angielskiego, arabskiego, bretońskiego, Holsztyńskiego, Quoter Horse, Mustanga, Trakeńskiego. W serii psów nie zabrakło choćby yorka.Obrazek pupila w Zestawach Kreatywnych Mirage Hobby, to wypukła wytłoczka 3D. Ponieważ jest ona wykonana z plastiku, możliwe jest umycie obrazka ciepłą wodą z mydłem i powtórne jego pomalowanie. Dzięki temu można poprawiać i dopracowywać swoje dzieło do uzyskania pożądanego efektu.

139,70 zł
132,72 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,98 zł

51
Pakiet: Polluks/Kastor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Polluks/Kastor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.20

Ta seria to emocjonalny nokaut! Bez litości, bez zasad, bez reguł. W tym świecie wygrywają najsilniejsi. Lub ci, którzy znajdą krystaliczną miłość.

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

52
Pakiet: Bez pożegnania/Bez przebaczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Bez pożegnania/Bez przebaczenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.31

Te historie podbiją Wasze serca i wzruszą Was do łez! Największe tajemnice rodzą się z milczenia. Bez przebaczenia to opowieść o tym, jak stracić wszystko, by móc zacząć żyć od nowa. Agnieszka Lingas-Łoniewska prowadzi czytelników przez niezwykły labirynt emocji. Ona – Paulina Litwiak – artystyczna dusza, niebieski ptak. Szczęśliwa, mimo braku ojca, bo ma cudowną matkę. Gdy w wyniku wypadku zostaje sierotą, trafia do domu, w którym panuje wojskowy dryl, do człowieka, który ją porzucił tuż po narodzeniu. Nierozumiana, niekochana, a na dodatek obwiniająca się o śmierć matki, wycofuje się w swój świat. On – Piotr Sadowski – przystojny, honorowy i poukładany. Matematyk zaczynający karierę wojskową w jednostce ojca Pauliny. Kochający i kochany syn. Gdy przypadkiem się spotykają, wydaje się, że są tak różni, że nic ich nie może połączyć. Miłość ma jednak inne plany, choć oboje nie ułatwiają jej działania. Bez przebaczenia to opowieść o tym, jak drobne niedomówienia mogą się zmienić w mur obojętności i nienawiści, rzucający cień na całe życie. O tym, jak trudno się odsłonić ze strachu przed odrzuceniem i brakiem akceptacji. I wreszcie o tym, że jedyną siłą ratującą ten świat jest miłość. Napięcie, wzruszenie, wstrzymywany oddech i ściskane kciuki – bohaterowie Bez przebaczenia wciągną was w swój świat. Bez pożegnania Tym razem autorka przedstawia trudną rzeczywistość żołnierzy z PTSD i ich rodzin. To świat, w którym jedyną nadzieją jest miłość. Kontynuacja bestsellerowego Bez przebaczenia. Jacek Krall śni o wojnie. Chyba, że akurat desperacko robi wszystko, by stracić świadomość, nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza, pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego, znajduje się na skraju wyczerpania. Silny zespół stresu pourazowego i wyrzuty sumienia związane z tragicznie zakończoną misją wojskową sprawiły, że doszedł do ściany. Wreszcie decyduje się poprosić o pomoc. Weronika Szuwarska poniosła największą z możliwych strat. By zapomnieć o przeszłości, poświęca się pracy terapeutki. Gdy w jej gabinecie pojawia się przystojny, tajemniczy żołnierz, na którego od pewnego czasu stale się natyka, serce pani psycholog wreszcie się budzi. To nie będzie standardowa terapia. A na pewno najtrudniejsza w jej karierze. I najważniejsza. Tymczasem Piotr Sadowski i jego żona Paulina muszą stawić czoła rodzinnym problemom. A także przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć. Gdy dawny wróg wyjdzie na wolność, ich życie znajdzie się w niebezpieczeństwie, a losy obu par splotą się nierozerwalnie. I choć miłość to potężna siła, tym razem jej zwycięstwo zawiśnie na włosku.

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

53
Pakiet: Kolacja z Tiffanym / Randka z Hugo Bosym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Kolacja z Tiffanym / Randka z Hugo Bosym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.21

Zmysłowe powieści bestsellerowej autorki Agnieszka Lingas-Łoniewskiej. Kolacja z Tiffanym Komedie romantyczne są do bani – twierdzi Natalia Lisek. Może i racja, ale jej życie zaczyna niepokojąco przypominać jedną z nich. Tu niespodzianka goni niespodziankę, a śmiech walczy ze wzruszeniem! Natalia Lisek pochodzi spod Wrocławia, nosi grube okulary i… hm – delikatnie mówiąc, jest ciut roztrzepana. Właśnie straciła pracę i robi wszystko, by znaleźć nową – a zarazem dowieść rodzicom, że chce żyć po swojemu i świetnie da sobie radę. Szczęście lubi sprzyjać takim jak ona – jest inteligentna, błyskotliwa, pełna uroku osobistego i nietuzinkowych pomysłów. To wszystko sprawia, że chociaż często wpada w tarapaty, zawsze wychodzi z nich cało! Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę, bawi, wzrusza i oszałamia! Gdy Natalia znajduje pracę w firmie Macieja Garnickiego, wkracza w świat zamożnych klientów, zabójczo przystojnych mężczyzn, olśniewających klejnotów i… zuchwałych kradzieży! Życia nie ułatwia jej fakt, że między nią a Garnickim zdecydowanie iskrzy. Ale czy w pogoni za tajemniczym złodziejem znajdzie się czas na miłość? Randka z Hugo Bosym Historia miłosna, która mogłaby być Twoja! Lekko, romantycznie, zadziornie – Agnieszka Lingas-Łoniewska w najlepszej formie! Zmysłowa, rozpalająca wyobraźnię i poruszająca serca historia dwojga ludzi, których połączył pech, a może… zrządzenie losu? Jagoda Borówko, trzydziestokilkuletnia szefowa działu w agencji reklamowej we Wrocławiu, ma talent do pakowania się w kłopoty. Właśnie zakończyła nieudany związek z jednym ze swoich najważniejszych klientów i leczy złamane serce. Gdy w drodze na ślub przyjaciółki wdaje się w kłótnię z nieziemsko przystojnym nieznajomym, nie ma pojęcia, że zarówno tarapaty, jak i tajemniczy mężczyzna zagoszczą w jej życiu na dłużej. Hugo Bosy – bo tak nazywa się przystojniak – jest czarujący, seksowny i… wkrótce okazuje się nowym szefem Jagody. Choć oboje starają się być profesjonalni, nie jest im łatwo oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu. Jakby tego było mało, były chłopak kobiety postanawia znowu zawalczyć o jej względy… Zmysłowa powieść bestsellerowej autorki ponad 30 książek to więcej niż płomienny romans. To przejmująca opowieść o zaczynaniu życia na nowo. Hugo Bosy niemal z dnia na dzień porzucił prowadzoną przez siebie jedną z najlepszych agencji reklamowych w Polsce i przeprowadził się z Warszawy do Wrocławia. Niechętnie mówi o swojej przeszłości, ale poznana przypadkiem piękna i nietuzinkowa Jagoda budzi w nim dawno zapomniane uczucia. Choć mężczyzna był pewien, że raz na zawsze skończył z miłością, zwariowana, pyskata i zjawiskowa panna Borówko mocno zachwiała jego postanowieniem. Ale czy Jagoda na pewno jest wolna? I czy Hugo odważy się otworzyć przed nią zranione serce? Mogłoby się wydawać, że gdy los krzyżuje drogi dwójki samotnych i atrakcyjnych ludzi, między którymi wybucha namiętność, szczęśliwe zakończenie to tylko kwestia czasu. Agnieszka Lingas-Łoniewska, zwana przez fanów i recenzentów Dilerką Emocji, udowadnia, że prawdziwa miłość potrzebuje więcej niż tylko pożądania. Choć niewątpliwie odrobina pikanterii nadaje uczuciu smaku…

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

54
Zwariowany namiot szaro-różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwariowany namiot szaro-różowy
Kolorowe Baloniki
Dostępny
48 szt.

Godziny niesamowitej zabawy - zbuduj, a potem narzucić prześcieradło lub koc! Zwariowany Namiot to zabawka konstrukcyjna z której można w łatwy i szybki sposób budować duże, wytrzymałe, łatwe do przenoszenia, świetne w zabawie kompozycje jak igloo, domek, zamek, wieża, tunel, które można przykryć kocem lub innym materiałem. Konstrukcje są tak duże, że dzieci mogą się w nich bawić.Zestaw zawiera 72 wysokiej jakości elementy - 27 kul (łączników) i 45 patyków - które w łatwy i intuicyjny sposób łączy się. Zabawka edukacyjna, która rozwija umiejętności wizualno-przestrzenne, inżynierskie, projektowania, planowania oraz kreatywność. Zwariowany Namiot: zestaw kulek i patyków, które w łatwy sposób łączą się, by budować duże, przestrzenne konstrukcje; rozwija umiejętności planowania, wizualno-przestrzenne, kreatywności, wyobraźnię, aby ożywić budowlę wystarczy narzucić koc; zawiera 27 geometrycznie precyzyjnych kul i 45 patyków zestaw nie zawiera koca; elementy łatwo się łączy i rozkłada; kolor różowo - szary zestawu

151,50 zł
55
Pakiet: Z dala od świateł/Ostrożnie z miłością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Z dala od świateł/Ostrożnie z miłością
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Wciągające, zmysłowe powieści bestsellerowej autorki Samantha Young

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

56
Pakiet: To, czego o mnie nie wiesz/Niedopasowani - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: To, czego o mnie nie wiesz/Niedopasowani
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.22

Autorki bestsellerowych romansów w najlepszej odsłonie.TO, CZEGO O MNIE NIE WIESZ oraz NIEDOPASOWANI

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

57
Puzzle PQ 500 Port rybacki/Weisse Wiek G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 500 Port rybacki/Weisse Wiek G3
Schmidt
Dostępny
20 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

44,00 zł
36,08 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,92 zł

58
Puzzle 1000 Christian R. Kaplica w Lockstein G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Christian R. Kaplica w Lockstein G3
Schmidt
Dostępny
37 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Christian Ringer urodził się w 1976 roku w Niemczech i odkąd pamięta zawsze fascynowała go fotografia krajobrazu. Uwielbia podróżować i odkrywać ciekawe miejsca. Jego zdjęcia zostały opublikowane w wielu magazynach i czasopismach branżowych. Otrzymał również kilka krajowych i międzynarodowych nagród m.in. Trierenberg Super Circuit czy Sony World Photography Award.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

59
Puzzle PQ 1000 Wszystkie kolory tęczy G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Wszystkie kolory tęczy G3
Schmidt
Dostępny
9 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracyz wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

60
Puzzle PQ 1000 Słodycze G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Słodycze G3
Schmidt
Dostępny
15 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracyz wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

61
Puzzle PQ 1000 Christian Ringer Jezioro Tauben G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Christian Ringer Jezioro Tauben G3
Schmidt
Dostępny
37 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Christian Ringer urodził się w 1976 roku w Niemczech i odkąd pamięta zawsze fascynowała go fotografia krajobrazu. Uwielbia podróżować i odkrywać ciekawe miejsca. Jego zdjęcia zostały opublikowane w wielu magazynach i czasopismach branżowych. Otrzymał również kilka krajowych i międzynarodowych nagród m.in. Trierenberg Super Circuit czy Sony World Photography Award.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

62
Puzzle PQ 1000 John Enright Wodospad G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 John Enright Wodospad G3
Schmidt
Dostępny
32 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!John Enright od najmłodszych lat podróżował do Europy, aby studiować wielkich mistrzów renesansu we Włoszech i Francji. Studiował w Seminary College w Kalifornii oraz w Art Center College of Design w Pasadenie. Był założycielem firmy Epic Mural Company, która stworzyła ponad pięćset murali na całym świecie. Obecnie mieszka w lasach południowej Kalifornii i nadal przekłada swoje pomysły na sztukę, preferując klimat fantasy.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

63
Puzzle PQ 1000 Król dżungli G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Król dżungli G3
Schmidt
Dostępny
12 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracyz wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

64
Puzzle PQ 1000 Christian Ringer Saint Mathieu G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Christian Ringer Saint Mathieu G3
Schmidt
Dostępny
24 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Christian Ringer urodził się w 1976 roku w Niemczech i odkąd pamięta zawsze fascynowała go fotografia krajobrazu. Uwielbia podróżować i odkrywać ciekawe miejsca. Jego zdjęcia zostały opublikowane w wielu magazynach i czasopismach branżowych. Otrzymał również kilka krajowych i międzynarodowych nagród m.in. Trierenberg Super Circuit czy Sony World Photography Award.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

65
Puzzle PQ 1000 Balony nad Mandalaj/Mjanma G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Balony nad Mandalaj/Mjanma G3
Schmidt
Dostępny
47 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracyz wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

66
Puzzle PQ 1000 John Enright Zatopiony skarb G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 John Enright Zatopiony skarb G3
Schmidt
Dostępny
16 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!John Enright od najmłodszych lat podróżował do Europy, aby studiować wielkich mistrzów renesansu we Włoszech i Francji. Studiował w Seminary College w Kalifornii oraz w Art Center College of Design w Pasadenie. Był założycielem firmy Epic Mural Company, która stworzyła ponad pięćset murali na całym świecie. Obecnie mieszka w lasach południowej Kalifornii i nadal przekłada swoje pomysły na sztukę, preferując klimat fantasy.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

67
Puzzle PQ 1000 Aurelien Villette Teatr kubański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Aurelien Villette Teatr kubański
Schmidt
Dostępny
24 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Francuski fotograf Aurlien Villette urodził się w 1982 roku, w Le Chesnay pod Paryżem. Od początku swojej kariery często podróżował w nowe miejsca. Pracował w ponad trzydziestu krajach, zawsze utrwalając na zdjęciach lokalnych mieszkańców i ich niezwykłe historie. Jednak jego największym sukcesem, okazała się seria "Spirit of Places", w której w imponujący sposób oddaje piękno zapomnianych miejsc.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

53,00 zł
43,46 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,54 zł

68
Puzzle PQ 1000 W świetle księżyca G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 W świetle księżyca G3
Schmidt
Dostępny
5 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną! IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane. DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem. SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna. STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat. WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik. PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

69
Puzzle PQ 1000 Christian Ringer Praskie łabędzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Christian Ringer Praskie łabędzie
Schmidt
Dostępny
20 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną! Christian Ringer urodził się w 1976 roku w Niemczech i odkąd pamięta zawsze fascynowała go fotografia krajobrazu. Uwielbia podróżować i odkrywać ciekawe miejsca. Jego zdjęcia zostały opublikowane w wielu magazynach i czasopismach branżowych. Otrzymał również kilka krajowych i międzynarodowych nagród m.in. Trierenberg Super Circuit czy Sony World Photography Award. IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane. DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem. SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna. STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat. WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik. PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

70
IQ Fitness - Złudzenia optyczne ALBI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IQ Fitness - Złudzenia optyczne ALBI
Albi
Dostępny
9 szt.

W pudełku znajdziesz 50 kart z tzw. złudzeniami optycznymi, czyli zniekształconym obrazem rzeczywistości. Z jednej strony karty znajduje się rysunek ze złudzeniem, na drugiej wyjaśniono jego efekt. Jak to możliwe, że nasz mózg interpretuje obraz inaczej, niż odbiera go nasze oko? Nietypowe podejście do złudzeń optycznych pozwoli się zatrzymać i zmienić sposób myślenia.

43,74 zł
39,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,37 zł

71
Zestaw 10 łamigłówek metalowych ALBI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 10 łamigłówek metalowych ALBI
Albi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.20

Powszechnie wiadomo, że łamigłówki zwiększają koncentrację, rozwijają zdolności motoryczne i poprawiają pamięć. Zestaw łamigłówek z pewnością uszczęśliwią Ciebie i Twoich bliskich. Połam sobie głowę! Pracuj nad swoją koncentracją, rozwijaj zdolności motoryczne i ćwicz logiczne myślenie! Rozwiązując łamigłówki lepiej poznasz siebie i możesz przekraczać granice własnej cierpliwości. Eleganckie i praktyczne opakowanie. Możliwość rozkładania i ponownego składania łamigłówek. Trzy różne poziomy trudności Materiał: metal Instrukcja obrazkowa znajduje się w opakowaniu

40,62 zł
36,56 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,06 zł

72
W kostce! PLUS Abecadło ALBI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kostce! PLUS Abecadło ALBI
Albi
Dostępny
6 szt.

Ćwicz pamięć i wiedzę! Przyglądając się kartom a następnie odpowiadając na pytania, ćwiczycie swój umysł, spostrzegawczość oraz pamięć. Przed wami również wyzwanie w postaci wielorazowych kart do malowania, które z pewnością sprawdzą waszą pamięć wzrokową! Gra zawiera karty z obrazkami, które musisz zapamiętać, a następnie odpowiednio pokolorować za pomocą pisaków.

47,80 zł
43,02 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,78 zł

73
Zestaw 5 łamigłówek mix ALBI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 5 łamigłówek mix ALBI
Albi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

Powszechnie wiadomo, że łamigłówki zwiększają koncentrację, rozwijają zdolności motoryczne i poprawiają pamięć. Zestaw łamigłówek z pewnością uszczęśliwią Ciebie i Twoich bliskich. Połam sobie głowę! Pracuj nad swoją koncentracją, rozwijaj zdolności motoryczne i ćwicz logiczne myślenie! Rozwiązując łamigłówki lepiej poznasz siebie i możesz przekraczać granice własnej cierpliwości. Eleganckie i praktyczne opakowanie. Możliwość rozkładania i ponownego składania łamigłówek. Pięć różnych poziomów trudności Materiał: metal, drewno Instrukcja obrazkowa znajduje się w opakowaniu

40,62 zł
36,56 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,06 zł

74
Nowy Napis Liryka epika dramat 6/7 2019 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Napis Liryka epika dramat 6/7 2019
Dostępny
5 szt.

Powstanie związku zawodowego Solidarność w 1980 roku przeorało dogłębnie Polskę oraz było zaczynem głębokich zmian w Europie Środkowo-Wschodniej. Wprawdzie trwałe zmiany o charakterze strukturalnym nie nastąpiły od razu, lecz niemal po dekadzie, niemniej fakt, że siłowe zdławienie Solidarności przez stan wojenny nie unicestwiło idei, które ją ożywiały, świadczy o sile tego ruchu. W bieżącym numerze Nowego Napisu nie zajmujemy się raczej dalszymi konsekwencjami zaistnienia wolnego związku zawodowego w państwie komunistycznym rezerwując sobie prawo do tego w przyszłości. Piszemy za to o samym fenomenie z lat 19801981 w przekonaniu, że było to zjawisko wyjątkowe w historii Polski.

18,00 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

75
Czarne historie - Superbohaterowie G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne historie - Superbohaterowie G3
G3
Dostępny
16 szt.

Pomiędzy "super" a "supergłupi" leży często bardzo cienka granica! Szczególną cechą tej edycji Czarnych historii jest to, że wszystkie zagadki pochodzą ze świata superbohaterów i superbohaterek, i tylko tam mogły się wydarzyć.Nieważne, czy chodzi o egzoszkielet, promieniowanie gamma czy serum superżołnierza... Również w świecie superbohaterów nie zawsze wszystko idzie gładko! Nawet oni popełniają błędy, a ich szczególne umiejętności często wprowadzają tylko niepotrzebny chaos. "Czarne historie - superbohaterowie" to niezapomniana superzabawa dla wszystkich fanów zbawicieli świata w pelerynach!ZAWARTOŚĆ:50 kartinstrukcja

45,01 zł
39,61 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

76
Puzzle 1000 Komiksy Marvela G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Komiksy Marvela G3
Educa
Dostępny
3 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

62,00 zł
58,90 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

77
Czarne historie 13 G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne historie 13 G3
G3
Dostępny
10 szt.

Gdy Czarne historie trafiły na pechową liczbę trzynaście, nie mogło to oznaczać niczego dobrego... Mordercze, kruczoczarne zagadki, w których może wydarzyć się wszystko - oprócz szczęśliwego zakończenia. Nietypowe wypadki, makabryczne zgony, zapierające dech w piersiach opowieści zmrożą wam krew w żyłach.Podążajcie śladem tajemniczych historii i krok po kroku zbliżcie się do rozwiązania zagadki. Czarne historie to budząca grozę zabawa logiczna, której nie może zabraknąć w żaden piątek! Jesteście żądni krwi?ZAWARTOŚĆ:50 kartinstrukcja

45,01 zł
39,61 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

78
Zakreślacz Textsurfer Classic 20 kolorów STAEDTLER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz Textsurfer Classic 20 kolorów STAEDTLER
Staedtler
Dostępny
5 szt.

Do papieru, kserokopii i faksu. Nieblaknący atrament pigmentowy na bazie wody, szybkoschnący (2-4 sek.). Spieralny z większości tekstyliów. INKJET SAFE wszystkie kolory nie rozmazują wydruków atramentowych i nie pozostawiają smug. COPY PROOF - kolory fioletowy i turkusowy gwarantują wyraźną widoczność zarówno zakreślenia jak i zakreślanego tekstu na kserokopiach. Może być używany podczas lotu samolotem automatyczne wyrównywanie się ciśnienia chroni pisak przed wylaniem atramentu. Grubość linii zakreślenia: 1-5 mm. Długość linii zakreślenia 330 m.

133,10 zł
79
Czarne historie - Dziwny świat G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne historie - Dziwny świat G3
G3
Dostępny
9 szt.

Świat jest szalony! Cechą szczególną tej edycji Czarnych historii jest fakt, że wszystkie zagadki opierają się na prawdziwych wydarzeniach. Antropologiczne pomyłki, kulinarne zawiłości, biologiczne odstępstwa czy nietakty językowe - każda z opisanych tutaj sytuacji wydarzyła się lub mogła się wydarzyć we wspomnianych regionach świata."Czarne historie - Dziwny świat" to zestaw zupełnie nowych, ciągle niesamowicie tajemniczych historii z najdalszych zakątków globu. Całkowicie zakręcona i pouczająca podróż dookoła świata. Aby się w nią wybrać, wcale nie trzeba wychodzić z domu.ZAWARTOŚĆ:50 kartinstrukcja

45,01 zł
39,61 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

80
Kołozeszyt A4/120K krat/linia z kol. przekł.(5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A4/120K krat/linia z kol. przekł.(5szt)
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.18

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk- Format A4- Liczba kartek 120- W kratkę i linię- 2 kolorowe marginesy

107,10 zł
101,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,35 zł

81
Karteczki samoprzylepne Breakfest 30K 76x76 M&G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne Breakfest 30K 76x76 M&G
M&G
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.20

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Zestaw 4 wzorów. Wymiary: 7,6 x 7,6 cm. 30 ark.

6,30 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,8%
oszczędzasz 1,31 zł

82
Karteczki samoprzylepne Cherry Blossom 80K 76x76 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne Cherry Blossom 80K 76x76
M&G
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.22

Kształt kwiatu wiśni i płatków. 80 arkuszy.

9,60 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,2%
oszczędzasz 2,61 zł

83
Karteczki samoprzylepne Cool Black 30K 76x76 M&G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne Cool Black 30K 76x76 M&G
M&G
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.4 wzory. Wymiary: 7,6 x 7,6 cm. 30 ark.

6,30 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,8%
oszczędzasz 1,31 zł

84
Wiara i troska o jej przekaz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wiara i troska o jej przekaz
Dostępny
2 szt.

Wiara w nauczaniu Soboru Watykańskiego II to temat niezwykle szeroki i wieloaspektowy. Chociaż sobór nie zostawił nam żadnego osobnego dokumentu ani nawet rozdziału wyraźnie poświęconego wierze, jak to uczyniły niektóre wcześniejsze sobory, to jednak przypisuje on wierze ogromne znaczenie. W sposób niezwykle dobitny zwrócił na to uwagę Paweł VI: Sobór, choć nie traktuje wyraźnie o wierze, mówi o niej jednak na każdej stronie. Uznaje on jej żywotny i nadprzyrodzony charakter, przyjmuje ją jako całkowitą i mocną, i na niej buduje swoją naukę.

22,00 zł
11,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 11,00 zł

85
Sakrament małżeństwa. Mały poradnik dla.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sakrament małżeństwa. Mały poradnik dla..
Dostępny
6 szt.

Chcesz, by twoje małżeństwo było długie i szczęśliwe? Kilku prostych rad, jak to osiągnąć, udziela znany i ceniony rekolekcjonista o. Józef Augustyn. Zwraca uwagę na podstawowe elementy dobrego i trwałego związku, którego budowanie zaczyna się już w narzeczeństwie. Duże znaczenie w małżeństwie ma też pielęgnowanie przyjaźni i wspólnoty duchowej małżonków, a także świadome rodzicielstwo. Podejmij wyzwanie, jakim jest praca nad swoim związkiem!

19,01 zł
14,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,02 zł

86
Marker Pastelowy 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker Pastelowy 6 kolorów
Koh-I-Noor
Dostępny
7 szt.

Zestaw zawiera 6 pastelowych kolorów: żółty, zielony, niebieski, pomarańczowy, różowy oraz fioletowy.Markery posiadają atrament na bazie wody, dzięki czemu są bezpieczne dla użytkowników oraz pozbawione nieprzyjemnego zapachu.Przeznaczone do rysowania i zakreślania tekstu na papierze.

23,40 zł
22,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

87
Geo Smart RoboRacer (36 części) IUVI Games - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geo Smart RoboRacer (36 części) IUVI Games
IUVI Games
Niedostępny
Brak

Zestaw składa się z 36 elementów.Klocki GeoSmart to niekończąca się kreatywna zabawa dla nieco starszych dzieci. W skład każdego zestawu wchodzą geometryczne elementy, które łączy się za pomocą mocnych i bezpiecznych magnesów. Ten nowy, opatentowany system łączenia sprawia, że GeoSmart to najbezpieczniejsze i najbardziej wytrzymałe klocki konstrukcyjne w swojej klasie. Za co pokochasz GeoSmart? - Mocne magnesy, wysokiej jakości materiały - Szeroki wachlarz zestawów pozwalających na tworzenie prostych mozaik 2D, figury 3D jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji i pojazdów. Niektóre z nich posiadają funkcję zdalnego sterowania. - Pobudzają wyobraźnię, rozwijają myślenie przestrzenno - konstrukcyjne.

230,00 zł
Powiadomienie
88
Miłosierdzie Boga i ludzi. Rozmowy i komentarze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłosierdzie Boga i ludzi. Rozmowy i komentarze
Dostępny
5 szt.

Książka o. Józefa Augustyna to swoista kronika wydarzeń z życia Kościoła, które autor wnikliwie analizuje. Najczęściej są to wydarzenia bardzo trudne dla Kościoła, jak odchodzenie księży z szeregów kapłańskich, łamanie celibatu, nadużycia seksualne duchownych wobec nieletnich, kryzys małżeństwa i rodziny, ataki działaczy gender i LGBT na nauczanie Kościoła, fałszywe oskarżenia wysuwane przeciwko chrześcijaństwu przez środowiska laickie i lewicowe. Komentarze poświęcone są także sztuce prowadzenia życia duchowego, modlitwie, miłości małżeńskiej, formacji seminaryjnej i kapłańskiej, umartwieniu i pokucie, spowiedzi św., kierownictwu duchowemu.

26,00 zł
19,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

89
Smart Games Flippin' Dolphins (ENG) IUVI Games - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smart Games Flippin' Dolphins (ENG) IUVI Games
IUVI Games
Dostępny
44 szt.

 Poznajcie "Igraszki Delfinów", magnetyczną grę logiczną, w której Ty i Twoje dziecko staniecie przed szansą rozwiązania 48 wyjątkowych zagadek. Wykorzystajcie wyobraźnie i dedukcję, aby w odpowiedni sposób umieścić elementy układanki na planszy. Wspólnie z pewnością odkryjecie podwodne figle naszych morskich przyjaciół! Dzięki magnetycznym elementom, w grę można zagrać w dowolnym miejscu, a nawet w czasie podróży! Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś! Za co Twoje dziecko pokocha tę grę? Przyjazna tematyka Doskonała do podróży Trening wyobraźni i koncentracji Spis komponentów: magnetyczna plansza z 48 zadaniami i rozwiązaniami 7 magnetycznych elementów układanki z delfinamiOpakowanie w wersji angielskiej, produkt zawiera instrukcję z zasadami gry w języku polskim.         

49,99 zł
90
Smart Games Zig Zag Puzzler (ENG) IUVI Games - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smart Games Zig Zag Puzzler (ENG) IUVI Games
IUVI Games
Dostępny
82 szt.

Opakowanie w wersji angielskiej, instrukcja w języku polskim w środku opakowania.

74,99 zł
91
Klasyfikacja budżetowa 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyfikacja budżetowa 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

"Klasyfikacja budżetowa 2021" zawiera tekst rozporządzenia w sprawie klasyfikacji budżetowej oraz załączników do tego rozporządzenia, w których przedstawiono podziałki klasyfikacji budżetowej wraz z objaśnieniami - z uwzględnieniem ostatniej nowelizacji z 27 lipca 2020 r.

149,00 zł
125,16 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 23,84 zł

Wróć do góry