hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.10.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 12 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zwiadowcy. Księga 2. Płonący most (John Flanagan), na drugim Mozaika wyklejanka, mix wzorów (Askato). Kolejny produkt to Zwiadowcy. Księga 5. Czarnoksiężnik z Północy (John Flanagan) oraz Mądra Mysz. Dawniej i dziś. Życie codzienne 100 lat temu i teraz (Christa Holtei).
1
Zwiadowcy. Księga 2. Płonący most - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwiadowcy. Księga 2. Płonący most
Dostępny215 szt.

Drugi tom bestsellerowej serii Johna Flanagana o Zwiadowcach – kontynuacja losów Willa i jego przyjaciół. Królestwo Araluenu przygotowuje się do wojny z okrutnym baronem Morgarathem. Will, zwiadowca Gilan oraz Horacy otrzymują ważne zadanie – wyprawiają się do sąsiadującej z Araluenem Celtii, by wezwać jej władcę na pomoc w walce z najeźdźcą. Gdy docierają na miejsce, ich oczom ukazuje się przerażający widok – wioski Celtii są opustoszałe, wiatr hula po zniszczonych zabudowaniach, na gościńcach zaś królują bandyci. Od wyczerpanej, niemal umierającej z głodu dziewczyny, bohaterowie dowiadują się, że Morgarath uprzedził ich zamiary – zaatakował Celtię, porwał górników, a króla i jego ludzi odrzucił daleko na południe... Gdy Gilan wyrusza z wieściami do Araluenu, Will, Horacy i Evanlyn odkrywają, że plan diabolicznego hrabiego jest dalece bardziej wyrafinowany, niż mogliby sądzić. Tylko dni dzielą Morgaratha od wybudowania mostu, który pozwoli mu przerzucić armię na ziemie królestwa. Nie ma czasu, by poinformować o tym władcę, Will i Horacy muszą wziąć sprawę we własne ręce. Ale spalenie mostu do dopiero początek kłopotów.

37,90 zł
24,26 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 13,64 zł

18 osób kupiło
2
Mozaika wyklejanka, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika wyklejanka, mix wzorów
Askato
Dostępny292 szt.

Zestaw do tworzenia mozaiki z kolorowych kwadratów. Dziecko przykleja samoprzylepne kolorowe, piankowe naklejki, tworząc piękny obrazek z jednorożcem lub sówką. Zawartość: • 1 szablon, • 5 plansz z piankowymi mozaikami. Wymiary ilustracji: 15.0 x 10.0 cm Wymiary opakowania: 16.0 x 13.0 x 2.5 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępny jednorożec i sówka – wysyłane losowo. Podana cena dotyczy jednego zestawu.

9,99 zł
8,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

17 osób kupiło
3
Zwiadowcy. Księga 5. Czarnoksiężnik z Północy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwiadowcy. Księga 5. Czarnoksiężnik z Północy
Dostępny1143 szt.

Piąty tom bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił Eragona Paoliniego na liście bestsellerów „New York Timesa”, epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie. Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką Alyss, wyrusza na północne rubieże, by zbadać niepokojące pogłoski o mających tam miejsce, dziwnych wydarzeniach. Pozbawiony wsparcia tych, do których obecności przywykł, Will stara się dociec prawdy o mitycznym Czarnoksiężniku, który ponoć objął we władanie okoliczne ziemie. Nawet Halt, choć jego doświadczenie nie ma sobie równych, nie był w stanie przygotować swojego ucznia na spotkanie z istotami rodem z najgorszych koszmarów! Zagubiony w bezkresnych lasach, ścigany przez echa i dziwne, okryte mgłą sylwetki, Will zadaje sobie pytanie – czy magia naprawdę istnieje?

37,90 zł
24,26 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 13,64 zł

17 osób kupiło
4
Mądra Mysz. Dawniej i dziś. Życie codzienne 100 lat temu i teraz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Dawniej i dziś. Życie codzienne 100 lat temu i teraz
Dostępny65 szt.

Jak się żyło dzieciom sto lat temu? Jak było w domu? A jak w szkole? Jkaie ubrania nosiły dzieci? Czym się bawiły? Pasjonująca podróż w czasie [i na dwunastu rozkładanych kartach z ilustracjami].

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

14 osób kupiło
5
Flet drewniany - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Flet drewniany
Eichhorn
Dostępny5 szt.

Ten instrument to doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody z muzyką. Idealny na zajęcia z rytmiki, wspiera rozwój muzyczny malucha w wieku przedszkolnym. Drewniane wykonanie zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Dzieci muszą zapamiętać sekwencję poszczególnych tonów, które są oznaczone różnymi kolorami, aby móc grać rozpoznawalne melodie. Dzięki dołączonemu śpiewnikowi można ćwiczyć różne piosenki. Długość produktu: 32.0 cm

40,99 zł
29,10 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,89 zł

14 osób kupiło
6
Rzeczy osobiste. Opowieść o ubraniach w obozach koncentracyjnych i zagłady - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeczy osobiste. Opowieść o ubraniach w obozach koncentracyjnych i zag...
Dostępny458 szt.

Opowieść o ubraniach i rzeczach osobistych więźniów obozów koncentracyjnych wydaje się z pozoru prowokacyjna wobec narracji o wojnie, bo moda w potocznym postrzeganiu jest fanaberią, ekscesem czasu pokoju i dobrobytu. Tymczasem autorka dociera do wielu świadectw, do ocalałych, którzy mówią jej, jak dbałość o wygląd w tych straszliwych miejscach dawała im siłę, aby walczyć o życie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

12 osób kupiło
7
Cudze słowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cudze słowa
Dostępny1107 szt.

W Cudzych słowach Wita Szostaka siedem osób kreśli portret Benedykta. Powieść uwodzi wizją śródziemnomorskiej wyspy szczęśliwej i krakowskich Plant, pachnie świeżo pieczonym chlebem i pilawem z jagnięciną. Powoli odkrywa przed nami tajemnicę notesów, pełnych cudzych słów.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

10 osób kupiło
8
Disney Mandalorian. Maskotka Baby Yoda, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Mandalorian. Maskotka Baby Yoda, 25 cm
Simba Toys
Dostępny8 szt.

Pluszowa maskotka Baby Yoda – postać z serialu „The Mandalorian", która podbija serca fanów sagii stała się rozpoznawalna również dla osób nieinteresujących się „Gwiezdnymi wojnami”. Wysokość maskotki: 25.0 cm

68,99 zł
62,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

9 osób kupiło
9
Sztuka barwy, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka barwy, wydanie 2
Dostępny67 szt.

Sztuka barwy to najważniejszy podręcznik na temat teorii barwy XX wieku. Johannes Itten to legendarny mistrz szkoły Bauhausu, wielki indywidualista, artysta, mistyk barwy, nauczyciel i teoretyk sztuki. Fascynował się kultem ognia, praktykował medytację i był wegetarianinem. Światową sławę przyniósł mu autorski program nauczania (tzw. kurs wprowadzający) opracowany i wdrożony w Bauhasie w latach 1919-1923, który stał się podstawą wielu nowoczesnych metod nauczania w szkołach artystycznych. Celem jego programu był rozwój osobowości twórcy. Itten zachęcał studentów, by nie kopiowali dzieł sztuki, jak to było w zwyczaju tradycyjnych uczelni artystycznych, lecz kierowali się subiektywnymi odczuciami i kreatywnością. Jego kurs składał się z trzech części: studia natury i materiałów wraz z teorią formy i barwy, analiza dawnych mistrzów i rysunek z natury.

56,00 zł
40,32 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,68 zł

8 osób kupiło
10
Wstyd i latający śpiwór - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstyd i latający śpiwór
Dostępny49 szt.

Czy wiesz, po co nam wstyd? Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje. Poprzednie wydanie książki ukazało się pod tytułem Latający śpiwór i maski wstydu. Wstyd i latający śpiwór opowiada o pożytkach, jakie wynikają ze zdrowego wstydu, a także o jego destrukcyjnej sile pojawiającej się wtedy, gdy wstydzimy się nadmiernie. Książka zawiera instrukcję obsługi wstydu, która w przystępny sposób przedstawia praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, strach, zazdrość i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości. Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi - pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej. Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku od 5 od 9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat.

29,90 zł
26,61 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,29 zł

5 osób kupiło
11
Kraina Lodu 2. Maskotka Elsa, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Maskotka Elsa, 25 cm
Simba Toys
Dostępny100 szt.

Przedstawiamy maskotkę, którą dzieci znają z bajki „Kraina Lodu”. Elsa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Wysokość maskotki: ok. 25.0 cm

43,90 zł
39,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

5 osób kupiło
12
Kłusownik i myśliwi. Prywatna historia sztuki Zbigniewa Herberta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłusownik i myśliwi. Prywatna historia sztuki Zbigniewa Herberta
Dostępny16 szt.

Temat „Herbert i sztuka” frapuje mimo upływu lat. „Prywatna” historia sztuki wysoko oceniana przez miłośników eseistyki, a często i przez historyków sztuki, powraca w badaniach herbertologicznych co pewien czas. Niniejszy tom, w skład którego wchodzi spory segment tekstów napisanych przez historyków sztuki, zajmuje się głównie problemem „oka” poety, który – przede wszystkim w celach zarobkowych, ale również z pasji nałogowego bywalca muzeów i galerii sztuki współczesnej – namiętnie pisywał recenzje z wystaw malarskich oraz eseje poświęcone źródłom europejskiej kultury. Chronologicznie rzecz biorąc, recenzje z wystaw były pierwsze, zaczęły się jeszcze w latach 50., w czasach sztuki poddanej rygorom socrealizmu, ale też pozostał im wierny tak długo, jak długo pozwoliła na nie biologia schorowanego ciała. Natomiast czytelnicy zachwycający się kolejnymi tomami esejów „apostoła w podróży służbowej” (a wcześniej czytający pojedyncze szkice publikowane w czasopismach) mieli pełne prawo uważać, że Zbigniew Herbert był przede wszystkim miłośnikiem starożytności, średniowiecza i sztuki włoskiego renesansu, aż po niespotykany rozkwit holenderskiego „złotego wieku”.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

5 osób kupiło
13
Balsam dla duszy miłośnika psów, wydanie 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Balsam dla duszy miłośnika psów, wydanie 5
Dostępny49 szt.

Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia. Psy są ucieleśnieniem emocji – psi ogon, długi czy krótki, nie posiada się ze szczęścia, gdy wracamy z pracy; psie uszy, te beznadziejnie oklapnięte i te sterczące dziarsko, denerwują się straszliwie, gdy coś burzy ustalony porządek, a oczy... Oczyma spoglądają na nas wszystkie psie marzenia, nadzieje i obawy. Psy żyją tu i teraz. Spacer z czworonogiem, wspólna zabawa, pieszczoty, a nawet wspólne oglądanie ulubionego programu w telewizji uczą nas całkowicie zanurzać się w teraźniejszości. Psy akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Każdy pies uważa swojego człowieka za najdoskonalszą istotę na świecie. Obyśmy nigdy nie zaprzestali dążyć do ideału, jakim jesteśmy w oczach naszego psa. Oto zbiór z życia wziętych historyjek o psach – śmiesznych, odważnych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy miłośnik psów znajdzie tu coś dla siebie. „Psy nie są całym naszym życiem, ale czynią nasze życie całością” – Roger Caras.

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

4 osoby kupiły
14
Heretycy Diuny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heretycy Diuny
Dostępny55 szt.

Arcydzieło literatury SF Blisko półtora tysiąca lat po śmierci Boga Imperatora we wszechświecie dużo się zmieniło, jednak Tleilaxanie, Ixanie i Bene Gesserit pozostali na scenie, a nieżyjący Leto II wciąż kładzie się cieniem na ich przeszłości. Walcząc o supremację, a zarazem usiłując ocalić zgromadzenie przed napływającymi z Rozproszenia dostojnymi matronami, Bene Gesserit układają diaboliczny plan. W jego centrum tkwią kolejny ghola Duncana Idaho i żyjąca na Rakis dziewczyna, która… rozkazuje czerwiom. Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Dom Wydawniczy Rebis oddaje czytelnikom nowe, poprawione wydanie cyklu „Kroniki Diuny”, który tworzą: Diuna, Mesjasz Diuny, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Heretycy Diuny i Kapitularz Diuną. Najnowszą ekranizację Diuny wyreżyserował Denis Villeneuve (Blade Runner 2049, Sicario). Autorami scenariusza są Eric Roth („Forrest Gump”), Jon Spaihts („Doktor Strange”) i Denis Villeneuve, a muzyki – Hans Zimmer („Gladiator”, „Incepcja”, „Dunkierka”). W obsadzie znalazły się takie gwiazdy światowego kina, jak Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgard, Jason Momoa, Charlotte Rampling, Javier Bardem, Josh Brolin, Zendaya i Oscar Isaac.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
15
Kuchnia malucha. Profesjonalny poradnik żywienia małych dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia malucha. Profesjonalny poradnik żywienia małych dzieci
Dostępny38 szt.

Poradnik napisany przez profesjonalnego dietetyka dziecięcego. Opisuje żywienie dziecka w pierwszych 3 latach życia zgodnie z aktualnymi zaleceniami WHO (Światowej Organizacjo Zdrowia). Zawiera szereg fachowych informacji: zasady prawidłowego komponowania posiłków, warunki rozszerzania diety o nowe pokarmy, karmienie malucha w czasie choroby, interakcje leków ze składnikami pożywienia, problemy z alergią pokarmową oraz wiele innych praktycznych wskazówek. Podane konkretne przepisy kulinarne, a także przykładowe jadłospisy ułatwiają prowadzenie prawidłowej diety dziecka.

34,95 zł
25,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,79 zł

4 osoby kupiły
16
Zazdrość i wyścigi żółwi (wyd. 2020) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
26,61 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,29 zł

4 osoby kupiły
17
Disney. Maskotka Kubuś Puchatek, 35 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka Kubuś Puchatek, 35 cm
Simba Toys
Dostępny158 szt.

Tego misia pokocha każde dziecko Ta urocza pluszowa zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiału o aksamitnym wykończeniu. Jest bardzo miła w dotyku i mięciutka, dzięki czemu stanie się ulubioną przytulanką Twojego dziecka. Wielkość zabawki: ok. 35.0 cm

75,00 zł
67,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

3 osoby kupiły
18
Mój Michael - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Michael
Dostępny37 szt.

Ponadczasowa opowieść o miłości i stracie Studentka literatury hebrajskiej Hannah poznaje studenta geologii Michaela. Pobierają się, dość szybko jednak – mimo udanego małżeństwa i macierzyństwa – Hannah zaczyna odczuwać pustkę, ucieka w marzenia senne. Pojawiają się w nich bliźniacy, jej towarzysze zabaw z dzieciństwa, raz jako wybawcy, innym razem – oprawcy. Oz mistrzowsko maluje postępujący rozpad małżeństwa, wyrafinowanie delikatną kreską, z wyczuciem, ukazując zarazem panoramę Jerozolimy lat pięćdziesiątych XX wieku. Powieść (uznaną przez krytykę za izraelską Panią Bovary przetłumaczono na kilkadziesiąt języków, na jej podstawie powstał amerykańsko-izraelski film „Michael Sheli”. Amos Oz (1939-2018), prozaik, eseista i publicysta, najpoczytniejszy na świecie pisarz izraelski. Walczył w wojnie sześciodniowej i Jom Kipur, działał na rzecz pokoju między Izraelem a Palestyńczykami. Był laureatem wielu międzynarodowych nagród literackich (m.in. Nagrody Literackiej Izraela, Nagrody Księcia Asturii, Nagrody Heinego i Nagrody Franza Kafki), jego książki przełożono na 37 języków. Wymieniano go także jako kandydata do literackiego Nobla. Spośród bogatego dorobku Oza DW Rebis wydał m.in. Rymy życia i śmierci, Wśród swoich, Judasza, autobiograficzną Opowieść o miłości i mroku, którą w 2015 roku zekranizowała Natalie Portman, oraz zbiór esejów Do fanatyków. Trzy refleksje.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

4 osoby kupiły
19
Disney Mandalorian. Maskotka Baby Yoda w opakowaniu, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Disney Mandalorian. Maskotka Baby Yoda w opakowaniu, 25 cm
Simba Toys
Dostępny10 szt.

Pluszowa maskotka Baby Yoda – postać z serialu „The Mandalorian”, która podbija serca fanów sagii stała się rozpoznawalna również dla osób nieinteresujących się „Gwiezdnymi wojnami”. Wysokość maskotki: 25.0 cm

94,60 zł
71,90 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 22,70 zł

3 osoby kupiły
20
Disney. Maskotka Kubuś Puchatek, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka Kubuś Puchatek, 25 cm
Simba Toys
Dostępny158 szt.

Tego misia pokocha każde dziecko Ta urocza pluszowa zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiału o aksamitnym wykończeniu. Jest bardzo miła w dotyku i mięciutka, dzięki czemu stanie się ulubioną przytulanką Twojego dziecka. Wielkość zabawki: ok. 25.0 cm

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

3 osoby kupiły
21
Construction. Dźwig gigant z dźwiękiem, 100 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Construction. Dźwig gigant z dźwiękiem, 100 cm
Dickie Toys
Dostępny18 szt.

Sterowany dźwig to doskonała zabawka dla dzieciuwielbiających pojazdy i maszyny budowlane. Dźwig posiada czteroramienną podstawę zapewniającą stabilność podczas zabawy, a także kabinę, która pomieści figurkę budowlańca (brak w zestawie) oraz ruchome ramię służące do podnoszenia różnego typu ładunków. Na haku należy umieścić chwytak lub platformę ładowniczą. Za pomocą pilota można podnosić i spuszczać ładunek oraz przemieszczać go wzdłuż ramienia dźwigu. Z kolei ramieniem można obracać aż o 350 stopni. Dzięki temu wspaniałemu zestawowi dziecko będzie mogło wcielić się w rolę budowlańca i za pomocą pilota operować swoim własnym dźwigiem w zupełnie bezpieczny sposób. Zawartość zestawu: • żółto-czarny dźwig, • pilot do sterowania, • chwytak do ładunków, • platforma ładownicza. Wysokość dźwigu: 100.0 cm Wymiary opakowania: 67.5 x 34.5 x 9.0 cm cm Zasilanie: 4 x AA 1.5V (brak w zestawie)

145,90 zł
132,77 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 13,13 zł

3 osoby kupiły
22
Nie jem... więc gotuję. Diety przy nietolerancjach pokarmowych. Bez glutenu, bez jajek, bez mleka, bez drożdży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie jem... więc gotuję. Diety przy nietolerancjach pokarmowych. Bez gl...
Dostępny15 szt.

Nie jem, więc gotuję to książka kucharska wychodząca naprzeciw osobom zmagającym się z alergiami pokarmowymi. Autorka proponuje w niej smaczne i bogate w składniki odżywcze potrawy bez glutenu, jajek, mleka krowiego, drożdży, orzechów, kukurydzy, migdałów, miodu i kakao. Zgromadzone przez nią przepisy na pieczywo, apetyczne smarowidła, zupy, dania główne, przekąski, sałatki i desery pozwalają na komponowanie codziennych jadłospisów dla całej rodziny bez popadania przy tym w rutynę i kulinarną nudę. Uzupełnieniem są atrakcyjne zdjęcia pobudzające apetyt i zachęcające do przyrządzania prostych, a przy tym niebanalnych dań.

30,00 zł
21,90 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
23
Play-Doh. Ciastolina. Lizak - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Play-Doh. Ciastolina. Lizak
Hasbro
Dostępny11 szt.

Ciastolina Play-Doh król mas plastycznych! Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Popatrz tylko na te Lizaki! Wybór kolorowych lizaków Play-Doh zachęca do kreatywnej zabawy w wyjątkowej formie. Zamiast w tubie, ciastolina Play-Doh znajduje się w pojemniku w kształcie lizaka z wałkiem w roli patyczka. Każdy lizak składa się z dwóch zakręconych kolorów i foremek. Różnorodne kolory sprzedawane są oddzielnie, ale z pewnością będziesz chciał mieć je wszystkie! Zawartość i cechy zestawu: • opakowanie imitujące lizak, • ciastolina Play-Doh (85 g). Rozmiar opakowania: 16.0 x 7.0 x 4.0 cm

17,78 zł
14,40 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 3,38 zł

2 osoby kupiły
24
Kraina Lodu 2. Maskotka Olaf, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Maskotka Olaf, 25 cm
Simba Toys
Dostępny7 szt.

Niezdarny Olaf to bohater bajki Disneya „Kraina Lodu”. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Olaf uwielbia się przytulać! Ma duże, haftowane oczy, które przykuwają wzrok. Wysokość: ok. 25.0 cm

56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

2 osoby kupiły
25
Złodziejka opowieści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złodziejka opowieści
Dostępny50 szt.

Anna Walenta to główna scenarzystka najpopularniejszego czeskiego serialu telewizyjnego„Podwórze”. Dzięki pracowitości i ambicji odnosi duże sukcesy, lecz pod powłoką wielkomiejskiego blichtru skrywa sekrety, których nie wyjawia prawie nikomu. Ester Czarna prowadzi pensjonat na peryferiach Pragi. Kiedy pewnego dnia odwiedza ją przyjaciółka Anna, w nocy zostaje popełnione morderstwo. Na jaw zaczynają wychodzić demony przeszłości oraz tajemnice teraźniejszości, a śledztwo prowadzi inspektor Bergman. Jak poradzi sobie w środowisku niekończącego się serialu telewizyjnego, w którym trwa nieustanna walka o władzę i wpływy? Czy mordercą okaże się gwiazda srebrnego ekranu, czy może prawda leży gdzie indziej? Intryga bez nadmiaru brutalnych scen i z rozbudowaną psychologią postaci to znak firmowy Michaeli Klevisovej – królowej czeskiego kryminału, dwukrotnej zdobywczyni nagrody dla najlepszej powieści detektywistycznej!

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

2 osoby kupiły
26
Kraina Lodu 2. Maskotka Sven, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Maskotka Sven, 25 cm
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Sven – uwielbiany przez dzieci bohater bajki „Kraina Lodu” – nie może doczekać się przytulania! Maskotka została wykonana z dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Wielkie poroże i urocza buzia z haftowanymi oczami przyciągają wzrok. Wysokość: ok. 25.0 cm

54,00 zł
48,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,40 zł

2 osoby kupiły
27
Disney. Maskotka pluszowa 20 cm, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka pluszowa 20 cm, mix wzorów
Simba Toys
Dostępny49 szt.

Maskotki przedstawiające bohaterów znanych z bajek o przygodach uroczego misia. Wielkość zabawki: ok. 20.0 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

3 osoby kupiły
28
Zabawka do kąpieli. Kaczuszki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka do kąpieli. Kaczuszki
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny78 szt.

Aby codzienna kąpiel nie była tylko nudną czynnością, należ zadbać o ciekawe zajęcie dziecka podczas spędzania czasu w wannie. Najlepszym rozwiązaniem będą bez wątpienia gumowe zabawki do kąpieli Mega Creative. W zestawie znajdują się 3 gumowe kaczuszki. Całość pakowana w siatkę z zawieszką. Rozmiar opakowania: 29.0 x 12.0 x 15.0 cm

29,90 zł
23,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,58 zł

1 osoba kupiła
29
Batman. Batmobile 1989 z figurką Batmana - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman. Batmobile 1989 z figurką Batmana
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

Zabawka idealna dla miłośników Batmana i fanów motoryzacji. Wierni fani serii o Batmanie mogą bez problemu odtworzyć sceny z kultowego filmu i wcielić się w role swoich ulubionych bohaterów. Pojazd został wyposażony w koła jezdne, dzięki czemu może poruszać się po powierzchniach płaskich. Zabawka na licencji DC Comics jest wierną repliką kultowego samochodu. W skład zestawu oprócz samochodu wchodzi figurka Batmana.

149,90 zł
134,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,99 zł

1 osoba kupiła
30
Archipelag Lewiatana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archipelag Lewiatana
Dostępny50 szt.

Czy jest życie poza zbrodnią i winą? Główny bohater, Bartek Ostrowski, morduje z zimną krwią, a chcąc zatrzeć trop, szuka schronienia w klasztorze; wielowiekowa tradycja głosi, że miejsce monastyczne zapewnia niekaralność. Nie przewidział tylko, że miejsce odosobnienia okaże się zaskakująco gwarne. W relacjach z mieszkańcami klasztoru – tak stałymi, jak i tymczasowymi – zaczyna rozpadać się misterny plan bohatera, a role łowcy i ofiary niebezpiecznie się do siebie zbliżają. Każdy, kto decyduje się „umrzeć dla świata”, skrywa jakąś tajemnicę. Życie pod zakonną regułą, powtarzalność dni i ćwiczeń dyscyplinujących ciało, ten sam krajobraz, milczenie... Kolejne rozdziały, ułożone zgodnie z monastyczną liturgią godzin, prowadzą nieuchronnie do pytania: co się stanie, gdy zło zamieszka w miejscu świętym. „Mówię o sobie, że jestem śmieciarzem kultury. Wyniesione z biblioteki dostojnych manuskryptów pytania mieszam z tym, co znalazłem w popkulturze, z całą jej fascynacją złem. Styk tych dwóch światów jest moją przestrzenią literacką. Dociekliwym podaję szerokość geograficzną Archipelagu Lewiatana: nóż i pióro, a między nimi trochę kąsających niełatwych pytań” – Marcin Cielecki.

39,50 zł
27,65 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,85 zł

1 osoba kupiła
31
Dinozaury. Malujemy wodą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
6,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
32
Budowa jachtów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budowa jachtów
Dostępny28 szt.

Tadeusz Sołtyk był bowiem znany przede wszystkim z projektów samolotów, z których najsłynniejszy był i nadal jest, szkolny samolot Iskra. O ile w pracy Sołtyk zajmował się awiacją, o tyle po godzinach, w czasie wolnym, pochłaniało go żeglarstwo. Był prawdziwym pasjonatem, a do tego inżynierem. Sam budował łodzie, a także, w czasach bardzo ciężkich, kiedy kraj był okupowany przez Niemców napisał fantastyczny podręcznik budowy jachtów. Ukazanie się tej książki można nazwać cudem. Rękopis, rysunki techniczne, robione odręcznie, o mało nie zaginęły. Jechały bowiem wraz z żoną Tadeusza Sołtyka do obozu koncentracyjnego. Pani Sołtykowa wyrzuciła je z wagonu, w przypadkowym zupełnie miejscu. Odnalezione przez kolejarza, który nie miał pojęcia o tym, co ocalił, doczekały lepszych czasów. Na wydawcę jednak musiały czekać aż do ostatnich lat. Książka jest ma charakter praktycznego poradnika, dokumentu historycznego i sentymentalnej podróży w czasie do epoki, kiedy mężczyźni z głową na karku, o silnych ramionach, potrafili sami zbudować wszystko. Także konstrukcje tak precyzyjne jak łódź żaglowa.

63,00 zł
45,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,64 zł

1 osoba kupiła
33
Szybcy i wściekli. Dodge Charger R/T - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szybcy i wściekli. Dodge Charger R/T
Simba Toys
Dostępny2 szt.

Zabawka idealna zarówno dla dużych, jak i małych fanów serii „Szybcy i wściekli” Autko pozwoli na odgrywanie scen z kultowych filmów, gdyż jest wierną kopią pojazdu, który można było zobaczyć w jednym z filmowych pościgów. Pojazd został wykonany z skali 1:24 i ma otwierane drzwi oraz maskę silnika. Skala: 1:24 Długość pojazdu: ok. 18.0 cm

158,90 zł
143,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,89 zł

1 osoba kupiła
34
Disney. Maskotka Tygrysek, 35 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka Tygrysek, 35 cm
Simba Toys
Dostępny41 szt.

Tego Tygryska pokocha każde dziecko Ta urocza pluszowa zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiału o aksamitnym wykończeniu. Jest bardzo miła w dotyku i mięciutka, dzięki czemu stanie się ulubioną przytulanką Twojego dziecka. Wielkość zabawki: ok. 35 cm

89,90 zł
80,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,99 zł

1 osoba kupiła
35
Masza i Niedźwiedź. Maskotka Niedźwiedź - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. Maskotka Niedźwiedź
Simba Toys
Dostępny125 szt.

Ta zabawka zachwyci wszystkich fanów serii „Masza i Niedźwiedź” Niedźwiedź to wierny towarzysz i opiekun Maszy. Zabawka umożliwi odgrywanie scenek z bajek i zapewni długie godziny niezapomnianej zabawy. Gdy nią potrząśniesz, zacznie się śmiać. Przyjemna w dotyku, miękka maskotka idealnie nadaje się również do przytulania. Wysokość zabawki: 43.0 cm

122,10 zł
109,89 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,21 zł

1 osoba kupiła
36
Wrzeszcz! Mikołaj Trzaska. Autobiografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrzeszcz! Mikołaj Trzaska. Autobiografia
Dostępny27 szt.

Wnikliwy portret jednego z najbardziej cenionych polskich improwizatorów na scenie światowej. Niedoszły malarz, nieokiełznany improwizator, nagradzany autor muzyki do filmów Wojciecha Smarzowskiego, kochający mąż i ojciec, dyslektyk erudyta, człowiek próbujący nieustannie odnaleźć równowagę na szalonym rollercoasterze życia… Autobiografia Mikołaja Trzaski to bezkompromisowe i szczere podsumowanie pierwszej pięćdziesiątki i ponad trzydziestu lat aktywności muzycznej. Muzyk opowiada o dramatycznych losach swojej rodziny z okresu wojny, o Żydach i folksdojczach, wreszcie o wieloletnim przepracowywaniu traum. Razem z Mikołajem Trzaską przenosimy się w czasy jego młodości na wielobarwnych peryferiach tak zwanej PRL-owskiej szarzyzny, czytamy o ekscesach Totartu i sceny yassowej. Trzaska odkrywa karty, zabierając nas w pełną zaskoczeń podróż po swoim życiu i, oczywiście, świecie muzyki improwizowanej. Błyskotliwie i bez ogródek zgłębia przed czytelnikiem tajniki procesu twórczego, opowiada o nietuzinkowych ludziach, jakich spotkał na swojej drodze – od Tymona Tymańskiego po Petera Brötzmanna – o podróżach i mozolnym procesie budowania twórczej pewności siebie. Owszem, Wrzeszcz to historia życia wybitnego muzyka, ale przede wszystkim jest to kreślony wprawną ręką, czasem mroczny, czasem tchnący nadzieją autoportret człowieka, który nie chce siebie upiększać. Taki jest Trzaska. „Wrzeszcz! to znakomite studium dojrzewania człowieka urodzonego w drugiej połowie XX wieku, w dziwnym kraju zwanym Polską. Lektura obowiązkowa nie tylko dla wielbicieli muzyki Trzaski. Polecam bardzo” – Magdalena Grzebałkowska. „Mikołaj: muzyczny twardziel, bezkompromisowy uparciuch. Artysta całą gębą, zawdzięcza swój status charakterowi, werwie i nieustraszoności. Czuję dumę, że jesteśmy z tego samego rozdania i dzielimy się wspólną historią. Piękną, inspirującą przygodą życia – pełnego oddania najbardziej tajemniczej ze sztuk” – Tymon Tymański. „Zawsze chciałem pisać tak jak Mikołaj gra. Z taką mocą i wolnością” – Andrzej Stasiuk. „Nie czytałem, ale polecam” – Wojciech Smarzowski.

64,90 zł
48,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,22 zł

1 osoba kupiła
37
Niech stanie się światłość (wydanie specjalne) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niech stanie się światłość (wydanie specjalne)
Dostępny1679 szt.

PREQUEL NAJGŁOśNIEJSZEJ KSIĽŻKI KENA FOLLETTA, "FILARÓW ZIEMI", SPRZEDANEJ W PONAD 27 MILIONACH EGZEMPLARZY. EPICKA HISTORIA O POCZĽTKU EPOKI, W KTÓREJ ZACZĘŁA SIĘ KSZTAŁTOWAĆ POTĘGA IMPERIUM BRYTYJSKIEGO. OPOWIEśĆ O NIEOKIEŁZNANEJ ŻĽDZY WŁADZY, WALCE O PRAWA, KTÓRE SŁUŻĽ NIE TYLKO RZĽDZĽCYM, O MIŁOśCI I NIENAWIśCI, I DESPERACKIM DĽŻENIU DO ZACHOWANIA GODNOśCI, NAWET TAM, GDZIE NIE MA NA NIĽ MIEJSCA. Tak to się zaczęło W Kingsbridge, które jeszcze się tak nie nazywało - 100 lat przed tym, jak Tom Budowniczy zaczął budować katedrę. Koniec pierwszego tysiąclecia naszej ery. Anglia, nękana od wschodu przez wikingów i od zachodu przez Walijczyków, pogrąża się w chaosie. Ale trzy pochodzące z różnych środowisk osoby rozpaczliwie próbują dojrzeć na horyzoncie światło i sprawić, by świat wydobył się z mroków barbarzyństwa. Edgar, młody szkutnik, który w napadzie wikingów stracił dom i ukochaną, rozpoczyna życie w nowym miejscu i wykorzystuje swoje zdolności, by uciec od poniżenia i nędzy. Lady Ragna opuszcza rodzinną Normandię, aby poślubić ukochanego mężczyznę, lecz kiedy dociera do Anglii, musi walczyć we wrogim środowisku o swoją pozycję i przetrwanie. Brat Aldred, ambitny mnich, marzy o stworzeniu biblioteki, za sprawą której jego klasztor stałby się największym centrum nauki w całym chrześcijańskim świecie. Wszyscy troje - każde z innych powodów - będą musieli zmierzyć się z przebiegłym biskupem, który złamie każde przykazanie, by zdobyć nieograniczoną władzę i bogactwo. Follett jest mistrzem opowiadania historii. "The Times" Jeden z najlepszych pisarzy naszych czasów. "Daily Telegraph" Follett zabiera czytelników w podróż w odległą przeszłość. Epicka opowieść, od której nie sposób się oderwać. Ostro i błyskotliwie napisana. "The Denver Post"

64,90 zł
51,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,98 zł

1 osoba kupiła
38
Construction. Dźwig - żuraw sterowany z dźwiękiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Construction. Dźwig - żuraw sterowany z dźwiękiem
Dickie Toys
Dostępny24 szt.

Sterowany dźwig to doskonała zabawka dla chłopców uwielbiających pojazdy i maszyny budowlane. Dźwig posiada czteroramienną podstawę zapewniającą stabilność podczas zabawy, kabinę, która pomieści figurkę budowlańca (brak w zestawie) oraz ruchome ramię służące do podnoszenia różnego typu ładunków. Na haku należy umieścić chwytak lub platformę ładowniczą. Za pomocą pilota można podnosić i spuszczać ładunek oraz przemieszczać go wzdłuż ramienia dźwigu. Z kolei ramieniem można obracać aż o 350 stopni. Dzięki temu wspaniałemu zestawowi chłopiec będzie mógł wcielić się w rolę budowlańca i za pomocą pilota operować swoim własnym dźwigiem w zupełnie bezpieczny sposób. Zawartość zestawu: • żółto-czarny dźwig, • pilot do sterowania, • chwytak do ładunków, • platforma ładownicza. Wysokość dźwigu: 120.0 cm Wymiary opakowania: 56.5 x 43.5 x 9.0 cm Zasilanie: 6 x AA 1.5V (brak w zestawie)

176,91 zł
160,99 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 15,92 zł

1 osoba kupiła
39
Tamburyno drewniane - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamburyno drewniane
Eichhorn
Dostępny85 szt.

Ten kolorowy drewniany instrument stanie się prawdziwym muzycznym przyjacielem każdego dziecka. Tamburyno posiada cztery podwójne talerzyki oraz wzmocnioną membranę. Żywe kolory przyciągają uwagę i powodują, że tamburyno wygląda bardzo ładnie i estetycznie. Zabawka będzie idealna do różnego rodzaju zabaw rytmiczno-muzycznych. Dziecko będzie rozwijało zmysł słuchu oraz zdolności manualne i ruchowe. Średnica produktu: 14.0 cm

35,44 zł
31,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,54 zł

1 osoba kupiła
40
Kraina Lodu 2. Maskotka Anna, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Maskotka Anna, 25 cm
Simba Toys
Dostępny66 szt.

Przedstawiamy maskotkę, którą dzieci znają z bajki „Kraina Lodu”. Anna została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Wysokość maskotki: ok. 25.0 cm

69,70 zł
62,73 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,97 zł

1 osoba kupiła
41
New Enterprise. B1+. Grammar Book. Edycja polska + DigiBook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,00 zł
60,90 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,10 zł

1 osoba kupiła
42
Disney. Maskotka Tygrysek, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka Tygrysek, 25 cm
Simba Toys
Dostępny91 szt.

Tego Tygryska pokocha każde dziecko Ta urocza pluszowa zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiału o aksamitnym wykończeniu. Jest bardzo miła w dotyku i mięciutka, dzięki czemu stanie się ulubioną przytulanką Twojego dziecka. Wielkość zabawki: ok. 25.0 cm

56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

1 osoba kupiła
43
Hot Wheels. GNJ01 Track Builder. Mega Set, skrzynia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Hot Wheels. GNJ01 Track Builder. Mega Set, skrzynia
Hot Wheels, Mattel
Dostępny1 szt.

Zestaw zawiera innowacyjny podwójny wzmacniacz w pokrywie, elementy do zbudowania toru, części dla konfiguracji wyścigowych i kaskaderskich, a także 2 autka Hot Wheels w skali 1:64. Wymiary opakowania: 35.0 x 31.0 x 30.0 cm

391,90 zł
321,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 70,54 zł

1 osoba kupiła
44
Szybcy i wściekli. Nissan Skyline GT-R (BNR34) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szybcy i wściekli. Nissan Skyline GT-R (BNR34)
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Zabawka idealna zarówno dla dużych, jak i małych fanów serii „Szybcy i wściekli” Autko pozwoli na odgrywanie scen z kultowych filmów, gdyż jest wierną kopią pojazdu, który można było zobaczyć w jednym z filmowych pościgów. Pojazd został wykonany z najwyższej jakości materiałów i z troską o najdrobniejsze detale. Skala: 1:24

190,40 zł
171,36 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,04 zł

1 osoba kupiła
45
Disney. Maskotka Kłapouchy, 35 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka Kłapouchy, 35 cm
Simba Toys
Dostępny70 szt.

Tego Kłapouszka pokocha każde dziecko Ta urocza pluszowa zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiału o aksamitnym wykończeniu. Jest bardzo miła w dotyku i mięciutka, dzięki czemu stanie się ulubioną przytulanką Twojego dziecka. Wielkość zabawki: ok. 35.0 cm

81,10 zł
72,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,11 zł

1 osoba kupiła
46
Mikrofon z muzyką - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofon z muzyką
M&Z
Dostępny89 szt.

Mikrofon z muzyką to idealna zabawka dla każdej małej artystki. Zabawa z mikrofonem pozwoli na realizacje muzycznych pasji malucha, jednocześnie ucząc dziecko oswajania się z występami i pokonywaniem stresu. A wszystko przy okazji doskonałej zabawy.

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
47
New Enterprise. B1+. Workbook. Practice Pack - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,00 zł
86,13 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,87 zł

1 osoba kupiła
48
Disney. Maskotka Kłapouchy, 25 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka Kłapouchy, 25 cm
Simba Toys
Dostępny31 szt.

Tego Kłapouszka pokocha każde dziecko Ta urocza pluszowa zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiału o aksamitnym wykończeniu. Jest bardzo miła w dotyku i mięciutka, dzięki czemu stanie się ulubioną przytulanką Twojego dziecka. Wielkość zabawki: ok. 25.0 cm

56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

1 osoba kupiła
49
Owoce do krojenia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owoce do krojenia
Smily Play
Dostępny12 szt.

Wspaniały zestaw owoców to idealny prezent dla każdego dziecka, które uwielbia naśladować swoją mamę w kuchni. Każdy owoc składa się z części, które w łatwy sposób można połączyć poprzez rzep znajdujący się w środku. Owoce można przekroić bezpiecznym nożykiem i stworzyć wspaniały posiłek dla swoich gości. Dziecko bawiąc się rozwija zdolności manualne, poznaje nazwy owoców, uczy się kolorów. Idealne uzupełnienie zestawów kuchennych. Zestaw zawiera: • deskę do krojenia, • nożyk, • owoce.

34,80 zł
32,02 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,78 zł

1 osoba kupiła
50
A skiela wy?, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A skiela wy?, CD
Enej, MyMusic
Dostępny13 szt.

26 czerwca 2020 r. był dniem niezwykłym, wtedy to bowiem, gdy wiosna rozkwitła już w pełni, światło dzienne ujrzał najnowszy album zespołu Enej – „A skiela Wy”. „A skiela wy” to odbiegający nieco od głównego nurtu działalności zespołu projekt, to płyta pod każdym względem wyjątkowa, inspirująca i prawdziwa, a wynika to zarówno z niezwykłego procesu twórczego, jak i materiału muzycznego będącego uniwersalnym nośnikiem ludzkich emocji od wieków. Na czym dokładnie polega wyjątkowość nowego Enejowego albumu? Kluczem jest tutaj przede wszystkim pomysł, który kwitł od dawna w głowach muzyków zespołu, marzyli oni bowiem o podróży, zarówno w rzeczywistej, jak i metafizycznej przestrzeni, o odkryciu na nowo i nadaniu współczesnego kształtu twórczości ludowej zebranej w przeróżnych zakątkach Polski i Ukrainy. Gdy tylko w napiętym zespołowym kalendarzu pojawiła się odrobina czasu, pomysł bez zbędnej zwłoki został wcielony w życie. „A skiela wy?” to 12 pieśni i piosenek ludowych zebranych i zaaranżowanych na nowo przez zespół Enej oraz dwie znane wszystkim autorskie kompozycje w kompletnie nowej odsłonie, to pełen szacunku ukłon w stronę tradycji, a zarazem nadanie jej młodzieńczych barw. Materiał tworzą utwory z Warmii, Mazur, Kurpi, Lubelszczyzny, Podhala, Kaszub i Ukrainy oraz takie, które pojawiały się niemal we wszystkich regionach Polski na przestrzeni dziejów. Bez wątpienia melodie doskonale rozpozna każdy ze słuchaczy, jednak zaskoczeniem może być muzyczny eklektyzm, który członkowie grupy z powodzeniem wykorzystują od dawna, odwołując się do przeróżnych gatunków i kultur. Co bowiem wspólnego mają choćby oberek i nowoorleańska rytmika? Otóż okazuje się, że całkiem sporo, muzyka ludowa na całym świecie odwołuje się bowiem do pewnych uniwersalnych motywów wydających się być po części odpornymi na uwarunkowania geopolityczne i historyczne. Właśnie to z powodzeniem, choć nie nachalnie, ukazuje album „A skiela wy?”.

41,90 zł
39,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,09 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry