hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.10.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 9 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 1 (Marta Kurdziel), na drugim Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu dla klas 2-3 szkoły podstawowej i starszych! (Marta Kurdziel). Kolejny produkt to Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2 (Marta Kurdziel) oraz Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 3 (Marta Kurdziel).
1
Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 1
Dostępny
338 szt.

Karty pracy – matematyka, kl. 1 to nowość wydawnicza w bestsellerowej serii „Karty pracy” i pierwsza książka z trzyczęściowego zestawu przeznaczonego dla klas 1-3. Publikacja jest w pełni zgodna z nową podstawą programową, zawiera wszystkie wymagane działy tematyczne. Pierwszoklasista wyćwiczy dzięki niej sprawne posługiwanie się liczbami do 100, podstawy dodawania, odejmowania, dzielenia i mnożenia, usprawni orientację przestrzenną i myślenie abstrakcyjne dzięki ćwiczeniom dotyczącym działań na zbiorach i geometrii, opanuje odczytywanie godzin na zegarach, a także utrwali podstawowe miary i wagi, takie jak kilogram, litr i metr. Karty pracy – matematyka, kl. 1 zostały przygotowane z wielką dbałością o właściwy metodycznie sposób realizacji materiału. Dlatego też znajdują się tutaj głównie zadania tekstowe odnoszące się do codziennej rzeczywistości, a także zadania graficzne do uzupełnienia, rysunki, wykresy, grafy itp. Książka jest niezwykle kolorowa i bogato ilustrowana, co zachęca do pracy i uprzyjemnia ją. Strony łatwo wyrwać dzięki perforacji, zostały też tak opracowane graficznie, że nie tracą czytelności przy kopiowaniu na czarno-białej kserokopiarce. Wystarczy rozwiązać jedną stronę dziennie, by stać się orłem z matematyki!

24,95 zł
13,99 zł

Rabat 43,9%
oszczędzasz 10,96 zł

54 osoby kupiły
2
Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu dla klas 2-3 szkoły podstawowej i starszych! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia. Karty pracy w szkole i w domu dla klas 2-3 szkoły podstawo...
Dostępny
474 szt.

Wyrwij jedną kartkę dziennie – sukces gwarantowany! Ortografia. Karty pracy dla klas 2-3 to zbiór ćwiczeń z zakresu poprawnej pisowni, które sprawią, że ortografia przestanie być trudna. Karty pracy zwierają nie tylko zadania, ale też cenne wskazówki, które pomogą je rozwiązać oraz zapamiętać reguły pisowni. Na końcu znajduje się słowniczek ze wszystkimi potrzebnymi wyrazami. Jedna karta z zadaniami dziennie nie zniechęca ogromem pracy, a regularne ćwiczenia przynoszą trwałe efekty. Książka stanowi zestaw podzielonych tematycznie kart pracy, które można wyrywać i wygodnie rozwiązywać. Służy do pracy zarówno w domu, jak i w szkole. Karty pracy można bez problemu kserować w czerni i bieli i rozdawać w czasie lekcji. Polecamy!

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

50 osób kupiło
3
Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2
Dostępny
334 szt.

Karty pracy – matematyka, kl. 2 to nowość wydawnicza w bestsellerowej serii „Karty pracy” i druga publikacja z trzyczęściowego zestawu przeznaczonego dla klas 1-3. Książka jest w pełni zgodna z nową podstawą programową, zawiera wszystkie wymagane działy tematyczne. Drugoklasista rozwinie dzięki niej sprawne posługiwanie się liczbami do 1 000, wyćwiczy dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie do 100, usprawni myślenie abstrakcyjne i orientację przestrzenną dzięki ćwiczeniom dotyczącym podstaw geometrii, udoskonali odczytywanie godzin na zegarach, nauczy się odczytywać temperaturę, będzie coraz sprawniej operował miarami i wagami takimi, jak kilogram, litr, metr, jak również nauczy się wykonywać działania na pieniądzach. Karty pracy – matematyka, kl. 2 zostały przygotowane z wielką dbałością o właściwy metodycznie sposób realizacji materiału. Dlatego też znajdują się tutaj głównie zadania tekstowe odnoszące się do codziennej rzeczywistości, a także zadania graficzne do uzupełnienia, rysunki, wykresy, grafy itp. Książka jest niezwykle kolorowa i bogato ilustrowana, co zachęca do pracy i uprzyjemnia ją. Strony łatwo wyrwać dzięki perforacji, zostały też tak opracowane graficznie, że nie tracą czytelności przy kopiowaniu na czarno-białej kserokopiarce. Wystarczy rozwiązać jedną stronę dziennie, by stać się orłem z matematyki!

24,95 zł
13,99 zł

Rabat 43,9%
oszczędzasz 10,96 zł

46 osób kupiło
4
Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 3
Dostępny
282 szt.

Karty pracy – matematyka, kl. 3 to nowość wydawnicza w bestsellerowej seriiKarty pracy i trzecia książka z trzyczęściowego zestawu przeznaczonego dla klas 1-3. Książka jest w pełni zgodna z nową podstawą programową, zawiera wszystkie wymagane działy tematyczne. Trzecioklasista dzięki niej opanuje sprawne posługiwanie się liczbami do 1 000 000, nauczy się dodawać, odejmować, dzielić i mnożyć do 1 000, utrwali podstawową wiedzę z geometrii i rozwinie myślenie abstrakcyjne, udoskonali posługiwanie się miarami i wagami takimi, jak kilogram, litr, metr, opanuje korzystanie z zegara, kalendarza i liczenie czasu, jak również rozwinie umiejętność posługiwania się pieniędzmi i sprawnego wykonywania na nich działań. Karty pracy – matematyka, kl. 3 zostały przygotowane z wielką dbałością o właściwy metodycznie sposób realizacji materiału. Dlatego też znajdują się tutaj głównie zadania tekstowe odnoszące się do codziennej rzeczywistości, a także zadania graficzne do uzupełnienia, rysunki, wykresy, grafy itp. Książka jest niezwykle kolorowa i bogato ilustrowana, co zachęca do pracy i uprzyjemnia ją. Strony łatwo wyrwać dzięki perforacji, zostały też tak opracowane graficznie, że nie tracą czytelności przy kopiowaniu na czarno-białej kserokopiarce. Wystarczy rozwiązać jedną stronę dziennie, by stać się orłem z matematyki!

24,95 zł
13,99 zł

Rabat 43,9%
oszczędzasz 10,96 zł

43 osoby kupiły
5
Czytam po angielsku. The Beach Detective/Detektywka na plaży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam po angielsku. The Beach Detective/Detektywka na plaży
Dostępny
107 szt.

Skuteczna nauka przez czytanie. Let's read! Caroline postanawia zostać detektywem. Pierwsze zadanie pojawia się bardzo szybko: podczas wycieczki na plażę razem z przyjaciółką znajdują przysypany piaskiem aparat fotograficzny. Dziewczynki postanawiają odnaleźć właściciela zguby. Oglądają zdjęcia w poszukiwaniu poszlak i ruszają tropem roztargnionego fotografa. Wkrótce dołącza do nich nowo poznany kolega. Czy uda im się rozwiązać zagadkę zgubionego aparatu? Dołącz do ekipy plażowych detektywów i ucz się angielskiego! „Czytam po angielsku” to seria skierowana do dzieci, które rozumieją podstawowe słownictwo i proste zdania w języku angielskim. Stworzona zarówno dla fanów tego języka, jak i dla tych, których zniechęca tradycyjny sposób nauki. Dzięki wciągającej historii angielski sam wchodzi do głowy! W nauce języka pomoże uproszczone słownictwo i gramatyka oraz tłumaczenia pojęć na marginesach, dzięki którym dziecko nie będzie musiało odrywać się od tekstu, aby sprawdzić znaczenie. Lektura pełnych emocji historii oraz wciągająca fabuła przyniosą mnóstwo satysfakcji podczas samodzielnego, jak i wspólnego czytania. Czytanki rozwijają naturalne zainteresowanie językiem obcym, wzbudzając chęć do dalszej nauki języka angielskiego. W książeczkach również słowniczek, nagrania mp3 z wymową native speakerów oraz tłumaczenie całego tekstu na język polski. Dodatkowym atutem są ćwiczenia, które pomogą utrwalić słownictwo oraz gra memory do samodzielnego wycięcia. W serii znajdują się adaptacje klasyków, książki przygodowe oraz faktograficzne. The Beach Detective to: • tekst dla początkujących czytelników tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie, • ćwiczenia utrwalające materiał nagrania mp3 z wymową native speakerów, • tekst przetłumaczony na język polski, • gra memory do samodzielnego wycięcia. W serii: • Frank and the Moon, • The Wild Wood, • The Strange Playground, • The Wonderful Wizard of Oz, • The Lost Backpack.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

37 osób kupiło
6
Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2
Dostępny
248 szt.

Przedstawiamy nowość wydawniczą: Język angielski – karty pracy w szkole i w domu dla klasy 2 szkoły podstawowej. Książka stanowi kontynuację Kart pracy – język angielski dla klasy 1 i jest w pełni zgodna z nową podstawą programową. Podzielona jest na działy tematyczne takie same, jak poznawane przez ucznia w szkole: kolory, powitanie i pożegnanie, alfabet, liczby, kształty, szkoła, rodzina, ciało i twarz, ubrania, dom, miasto i sklep, zawody, zabawa, zwierzęta, jedzenie, pogoda i pory roku, święta. Niektóre działy są rozwinięciem tematyki poruszanej w klasie pierwszej, inne są wprowadzane dopiero na tym etapie. Każdy z działów prezentuje i utrwala słownictwo wprowadzane w szkolnej praktyce, na lekcjach i w najlepszych podręcznikach. Wszystkie typy zadań są zbieżne z tymi, z jakimi dziecko spotka się w szkole. Wielkim atutem książki jest uproszczony zapis wymowy każdego słówka i zwrotu (w tym także poleceń) oraz słowniczek angielsko-polski, zawierający wszystkie słowa z książki. Książka przygotowana jest z myślą o samodzielnej pracy dziecka w domu lub w szkole, dlatego każda strona to odrębny zestaw zadań. Kartki posiadają perforację, łatwo można je wyrwać. Książka przygotowana jest graficznie w taki sposób, by kopie stron na czarno-białej kserokopiarce wyglądały czytelnie. Wyrwij jedną kartkę dziennie – sukces gwarantowany! Gorąco polecamy!

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

33 osoby kupiły
7
Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 1
Dostępny
176 szt.

Przedstawiamy nowość wydawniczą: Język angielski – karty pracy w szkole i w domu dla klasy 1 szkoły podstawowej. Książka jest w pełni zgodna z nową podstawą programową. Podzielona jest na działy tematyczne takie same, jak poznawane przez ucznia w szkole: powitanie i pożegnanie, kolory, liczby, kształty, szkoła, rodzina, urodziny, ciało, ubrania, dom, zabawa, zwierzęta, jedzenie, emocje, pory roku, święta. Każdy z działów tematycznych obejmuje słownictwo wprowadzane w szkolnej praktyce, na lekcjach i w najpopularniejszych podręcznikach. Wszystkie rodzaje ćwiczeń są zbieżne z tymi, z jakimi dziecko spotka się w szkole. Wielkim atutem książki jest uproszczony zapis wymowy każdego słówka i zwrotu (w tym także poleceń) oraz słowniczek angielsko-polski obejmujący wszystkie słowa z książki. Publikacja przygotowana została z myślą o samodzielnej pracy dziecka w domu lub w szkole, dlatego każda strona to odrębny zestaw zadań. Kartki posiadają perforację, łatwo można je wyrwać. Książka przygotowana jest graficznie w taki sposób, by kopie stron na czarno-białej kserokopiarce wyglądały czytelnie. Wyrwij jedną kartkę dziennie - sukces gwarantowany! Gorąco polecamy!

24,95 zł
13,99 zł

Rabat 43,9%
oszczędzasz 10,96 zł

34 osoby kupiły
8
Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 3
Dostępny
197 szt.

Przedstawiamy nowość wydawniczą: Język angielski – karty pracy w szkole i w domu dla klasy 3 szkoły podstawowej. Książka stanowi kontynuację Kart pracy – język angielski dla klasy 1 oraz 2 i jest w pełni zgodna z nową podstawą programową. Podzielona jest na działy tematyczne takie same, jak poznawane przez ucznia w szkole: kolory, alfabet, liczby, kształty, szkoła, rodzina, kraje, urodziny, ciało i wygląd, ubrania, dom, miasto i sklep, zabawa i sport, zwierzęta i natura, jedzenie, czas, zajęcia codzienne, święta, świat bajek. Niektóre działy są rozwinięciem tematyki poruszanej w klasie pierwszej i drugiej, inne pojawiają się dopiero na tym etapie. Każdy z działów prezentuje i utrwala słownictwo wprowadzane w szkolnej praktyce, na lekcjach i w najbardziej popularnych podręcznikach. Wszystkie rodzaje zadań są takie same jak te, z którymi uczeń spotka się w szkole. Wielkim atutem książki jest uproszczony zapis wymowy każdego słówka i zwrotu (w tym także poleceń) oraz słowniczek angielsko-polski obejmujący wszystkie słowa z książki. Książka przygotowana jest z myślą o samodzielnej pracy dziecka w domu lub w szkole, dlatego każda strona to odrębny zestaw zadań. Kartki posiadają perforację, łatwo można je wyrwać. Książka przygotowana jest graficznie w taki sposób, by kopie stron na czarno-białej kserokopiarce wyglądały dobrze i były czytelne. Wyrwij jedną kartkę dziennie – sukces gwarantowany! Gorąco polecamy!

24,95 zł
13,99 zł

Rabat 43,9%
oszczędzasz 10,96 zł

26 osób kupiło
9
Gramatyka. Karty pracy w szkole i w domu dla klas 2-3 szkoły podstawowej i starszych! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gramatyka. Karty pracy w szkole i w domu dla klas 2-3 szkoły podstawow...
Dostępny
239 szt.

Wyrwij jedną kartkę dziennie – sukces gwarantowany! Gramatyka. Karty pracy dla klas 2-3 to zestaw ćwiczeń z gramatyki – od podziału na sylaby do zdań złożonych. Różnorodnym zadaniom towarzyszą reguły i wskazówki, które sprawią, że gramatyka nie będzie miała tajemnic. Każdą kartę można wyrwać i rozwiązać w domu lub skserować w czerni i bieli i rozdać dzieciom podczas zajęć w szkole. Forma książki zachęci do regularnej pracy – rozwiązanie zadań z jednej karty to wysiłek, który nie przytłoczy, ale ułatwi zapamiętanie i utrwalenie wiadomości. Niech gramatyka stanie się oczywista – polecamy!

24,95 zł
13,99 zł

Rabat 43,9%
oszczędzasz 10,96 zł

24 osoby kupiły
10
Craft with Fun. Wkład do pistoletu na gorąco (12 sztuk), bezbarwny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Craft with Fun. Wkład do pistoletu na gorąco (12 sztuk), bezbarwny
Craft with Fun, 12
Dostępny
187 szt.

Klej na gorąco sklei papier, plastik, ceramikę, elementy drewniane, a nawet metalowe. Klej ma wielorakie przeznaczenie, zarówno w gospodarstwie domowym, jak i przy działalności rzemieślniczej. Prawdziwy niezbędnik wszelkich prac „zrób to sam” do sklejenia małych jak i dużych elementów. Idealnie sprawdzi się przy wykończeniach prac artystycznych. Klej od razu łączy ze sobą elementy i szybko stygnie. Zestaw zawiera 12 sztuk bezbarwnych wkładów o długości 10.0 cm i średnicy 0.7 cm. Wymiary opakowania: 10.0 x 15.5 x 1.0 cm Waga produktu: 0.049 kg

7,40 zł
5,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 1,41 zł

17 osób kupiło
11
Kostka cytryna, 7 x 9 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka cytryna, 7 x 9 cm
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
31 szt.

Pozwól swojemu dziecku rozwinąć zdolności ruchowo-myślowe oraz popracować nad zdolnościami manualnymi i wyobraźnią. Mega Creative przygotowało specjalną Kostkę Magiczną, by pomóc dzieciom w nauce logicznego myślenia oraz poprawić ich zdolności manualne. Kostka w kształcie wielokąta na kształt cytryny, zbudowana jest z kilkudziesięciu małych części, które za pomocą ruchów palcami należy przekładać tak, aby utworzyć wielokąt dopasowany – cytrynę. Zabawka pakowana na blistrze. Zalety produktu: • nauka koncentracji, • nauka rozwijania zdolności ruchowo-myślowych, • rozwijanie wyobraźni. Wymiary: • rozmiar produktu: 7.0 x 9.0 x 7.0 cm • rozmiar opakowania: 16.0 x 21.0 x 7.0 cm

18,10 zł
13,99 zł

Rabat 22,7%
oszczędzasz 4,11 zł

15 osób kupiło
12
Gra edukacyjna. Co za emocje! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra edukacyjna. Co za emocje!
Kapitan Nauka - gry, od 3 lat
Dostępny
169 szt.

Gra edukacyjna „Co za emocje!” to kreatywna i żywiołowa gra dla młodszych dzieci, które uczą się rozpoznawać swoje i cudze uczucia oraz je wyrażać. Zadaniem gracza jest zaprezentować pozostałym uczestnikom przedstawioną na karcie emocję w określony sposób. Można to robić za pomocą min, krótkiej opowieści, dźwięków i odgłosów lub rozpoznając emocję na podstawie wyrazu twarzy. To świetny trening komunikacji, który pobudza wyobraźnię emocjonalną, kreatywność, empatię oraz umiejętność kojarzenia, a nade wszystko dostarcza dużo emocji i śmiechu! Trening rozpoznawania i wyrażania emocji! Gra edukacyjna „Co za emocje!” to doskonała pomoc dla przedszkolaków wspomagająca ich w lepszym poznaniu siebie i uczuć osób z najbliższego otoczenia. Dzięki prostym, a zarazem aktywnym wariantom gry dzieci nauczą się nazywać podstawowe emocje, takie jak: radość, smutek, zaskoczenie, wstyd czy strach. Podczas zabawy przedszkolaki będą mogły ćwiczyć wyrażanie emocji w bezpiecznej rodzinnej atmosferze oraz rozmawiać o tym, co czują w określonych sytuacjach i jak radzić sobie z radzić zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi uczuciami. Wystarczy odkryć jedną z 10 kart aktywności i przekazać ją pozostały uczestnikom we wskazany na karcie sposób: za pomocą mimiki, całego ciała, własnego głosu czy wyrazu twarzy innych. Doskonała rozrywka dla całej rodziny. Realistyczne i sugestywne rysunki Katarzyny Urbaniak wprowadzają młodsze dzieci w świat emocji i pomagając je oswoić i czyniąc je przyjaźniejszymi. Karty do gry mają zaokrąglone rogi i zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość. Rozwój: • poznawanie świata, • myślenie logiczne, • wyobraźnia, • koncentracja.

59,90 zł
46,72 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,18 zł

14 osób kupiło
13
Kostka Banan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka Banan
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
65 szt.

Pozwól swojemu dziecku rozwinąć zdolności ruchowo-myślowe oraz popracować nad zdolnościami manualnymi i wyobraźnią. Mega Creative przygotowało specjalną Kostkę Magiczną, by pomóc dzieciom w nauce logicznego myślenia oraz poprawić ich zdolności manualne. Kostka w kształcie wielokąta na kształt banana, zbudowana jest z kilkudziesięciu małych części, które za pomocą ruchów palcami należy przekładać tak, aby utworzyć wielokąt dopasowany – banan. Zabawka pakowana na blistrze. Zalety produktu: • nauka koncentracji, • nauka rozwijania zdolności ruchowo-myślowych, • rozwijanie wyobraźni. Wymiary: • rozmiar produktu: 8.0 x 16.0 x 4.0 cm • rozmiar opakowania: 17.0 x 22.0 x 5.0 cm

20,80 zł
15,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 4,81 zł

12 osób kupiło
14
Czuły narrator - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czuły narrator
Dostępny
143 szt.

Wyjątkowe zaproszenie za kulisy własnej twórczości i opowieść o współczesnym świecie – pierwsza książka Olgi Tokarczuk po otrzymaniu Literackiej Nagrody Nobla. Laboratorium powstających tekstów, książek, bohaterów. Proces żmudnych, ale i fascynujących poszukiwań. Eksplozje wyobraźni. Podążanie za logiką rodzącej się fabuły i za wewnętrznym światem bohaterów, odkrywanie ich motywacji, światopoglądów. Odsłanianie pasjonujących historii, ale też opowieść o lekturach i osobistych doświadczeniach. Wytrwałe dążenie do tego, by rozumieć nieskończone zróżnicowanie i skomplikowanie świata. Dwanaście wyselekcjonowanych, najważniejszych esejów i wykładów, dzięki którym możemy zajrzeć za kulisy twórczości Olgi Tokarczuk. Teksty kluczowe i premierowe. W tym szeroko komentowana mowa noblowska. „Wprowadzona przez Olgę Tokarczuk kategoria «czułości» i koncepcja «czułego narratora» to rewolucyjne idee, które mają wszelkie dane, by sporo namieszać nam w głowach, odwracając – ku dobremu – tradycyjne wektory naszych postaw i dyspozycji działaniowych: czyż czułość nie jest sprzyjaniem temu, co dobre dla bycia (w skali jednostkowej, ale i planetarnej)?” – Ryszard Nycz.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

11 osób kupiło
15
Gra edukacyjna. Logika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra edukacyjna. Logika
Kapitan Nauka - gry, od 3 lat
Dostępny
219 szt.

„Logika” to gra edukacyjna dla ciekawych świata przedszkolaków, która połączy wesołą zabawę z ćwiczeniem myślenia logicznego. Barwne układanki zapewniają wiele form rozrywki, do której nie wkradnie się nuda. Dzięki grze dzieci rozwiną praktyczne umiejętności: określania następstwa czasu, związków przyczynowo-skutkowych, rozpoznawania przeciwieństw czy liczenia w zakresie 1-10. Zabawa z grą to świetny wstęp do dyskusji o konieczności ochrony środowiska i zależności człowieka od pór roku. Gra edukacyjna „Logika” to także źródło wiedzy przyrodniczej. Obserwowanie i odkrywanie natury jeszcze nigdy nie było tak fascynujące! Dzieci dowiedzą się: • Jak wygląda przyroda o różnych porach roku? • Skąd bierze się miód? • Czym różnią się ryby żyjące w morskich akwenach? Najmłodsi poznają odpowiedzi na wiele innych przyrodniczych pytań! To połączenie układania puzzli, rozwiązywania zagadek i przyswajania wiedzy przyrodniczej podczas zabawy.

44,90 zł
35,02 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

11 osób kupiło
16
Bursztyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bursztyny
Dostępny
176 szt.

Tysiąc lat historii Polski, zaklętych w opowiadaniach jak w najszlachetniejszym bursztynie. Zofia Kossak zaprasza nas do zgłębienia tajemnic polskości, które nie tkwią w martwym punkcie przeszłości, ale pozostają żywe niczym złotożółty bursztyn: „Tysiące lat mogą przeminąć ponad jego kruchą bryłą, nie uszczuplając zamkniętej w nim żywotności. Wystarczy go dotknąć, rozgrzać w dłoni, a wonieje, promieniuje, sypie skry, przyciąga magnetycznie, żyje i działa.” Sięgnij po tajemnice polskiej historii!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
17
Album na spirali 30K Złote liście HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album na spirali 30K Złote liście HAPPY COLOR
Dostępny
8 szt.

Format 20 x 20 cmSeria niezwykłych albumów w sztywnej oprawie. Z wytłoczonymi złoceniami, okienkiem lub z okładką do samodzielnego zdobienia. Wysokiej jakości oprawa i różnorodny papier w środku sprawiają, że będą wyjątkowym sposobem na przechowywanie wspomnień. Świetne do tworzenia pamiętników, rodzinnych albumów ze zdjęciami, scrapbookingu. Doskonałe na prezent. Kartki w kolorze kremowym można dopisywać teksty, rysować detale, które nadadzą osobistego charakteru. Kartki w kolorze brązowym kraft. 30 arkuszy (60 stron), gramatura 180g. Grubość okładki 3 mm. Spirala 25 mm

33,00 zł
4 osoby kupiły
18
Teczka A4 plastikowa zatrzask So Many Cats mix M&G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 plastikowa zatrzask So Many Cats mix M&G
M&G
Dostępny
7 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Teczka plastikowa z zatrzaskiem. 4 wzory kolorystyczne. Format A4.

9,30 zł
8,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,31 zł

4 osoby kupiły
19
Delicate Sound of Thunder, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delicate Sound of Thunder, 2 CD
Pink Floyd , Warner Music Polska
Dostępny
301 szt.

Reedycja „Delicate Sound Of Thunder” Pink Floyd. Wydawnictwo dostępne w formatach Blu-ray, DVD, 2 CD, 3 LP oraz w czteropłytowej wersji deluxe z bonusowymi nagraniami. Płyta „Delicate Sound Of Thunder” to Pink Floyd w szczytowej formie. Poza koncertowym albumem i całym koncertowym filmem (odnowionym i na nowo zmontowanym z oryginalnych 35-milimetrowych taśm z dźwiękiem w jakości 5.1 surround), które były częścią boksu „The Later Years”, wszystkie wydania zawierają 24-stronicowy foto-album, a czteropłytowy box składający się z 40 stron foto-album, plakat koncertowy i pocztówki. Analogowa edycja ukazuje się na trzech 180-gramowych winylach z 9 utworami, których zabrakło na wydanym w 1988 roku albumie. Wydanie 2 CD zawiera z kolei 8 nagrań więcej niż oryginalna płyta. W 1987 roku Pink Floyd triumfalnie powrócili na scenę. Legendarny brytyjski zespół, który powstał w 1967 roku, był wówczas po stracie dwóch współzałożycieli. Klawiszowca i wokalisty Richarda Wrighta, który odszedł po sesjach do „The Wall” z 1979 roku oraz basisty i autora tekstów Rogera Watersa, który opuścił grupę niedługo po wydaniu albumu „The Final Cut” z 1983 roku. Pałeczkę przejęli gitarzysta i wokalista David Gilmour oraz perkusista Nick Mason, którzy kontynuowali działalność i nagrali multiplatynowe dzieło „A Momentary Lapse Of Reason”. W tym samym czasie w szeregi bandu powrócił również Richard Wright. Wydana we wrześniu 1987 roku płyta „A Momentary Lapse Of Reason” szybko zdobyła serca fanów na całym świecie, co przełożyło się wysoką frekwencję na koncertach, podczas których promowano album. Trwająca ponad dwa i pół roku trasa przyciągnęła łącznie ponad 4 miliony fanów. Nominowany do Grammy koncert, który ukazał się jako „Delicate Sound Of Thunder”, został zarejestrowany w Nassau Coliseum na Long Island w sierpniu 1988 roku. Za kamerą stanął Wayne Isham. Przygotowana w 2020 roku reedycja powstała z ponad 100 rolek oryginalnych, 35-milimetrowych taśm. Materiał został odświeżony i poprawiony do jakości 4K, a także zmontowany na nowo przez Benny'ego Tricketta pod kuratelą Aubrey Powell/Hipgnosis. Podobnie rzecz ma się z dźwiękiem, który pochodzi z oryginalnych taśm, a którego jakość poprawił inżynier dźwięku Andy Jackson oraz David Gilmour z pomocą Damona Iddinsa W skład gwiazdorskiego zespołu koncertowego weszli: Jon Carin (klawisze, gitara), Tim Renwick (gitara, wokal), Guy Pratt (bas, wokal), Gary Wallis (instrumenty perkusyjne), Scott Page (saksofon, gitary), Margret Taylor (chórki), Rachel Fury (chórki) i Durga McBroom (chórki). Na setlistę złożyły się zarówno nowe utwory jak i klasyki Pink Floyd, w tym: „Time”, „On The Run”, „The Great Gig In The Sky” i „Us And Them” z „The Dark Side Of The Moon”, tytułowy hymn z „Wish You Were Here”, „Comfortably Numb” i oczyszczające „Run Like Hell” z „The Wall”. Ze świeżej wówczas płyty „A Momentary Lapse Of Reason” Pink Floyd wykonali potężne „Learning To Fly”, liryczne „The Turning Away” oraz hipnotyzujące „Sorrow”. Delicate Sound Of Thunder” to wciągające, podnoszące na duchu muzyczne wydarzenie, które zachwyci każdego fana rocka. Lista utworów: CD 1: 1. Shine On You Crazy Diamond, Parts 1-5 2. Signs Of Life 3. Learning To Fly 4. Yet Another Movie 5. Round And Around 6. A New Machine Part 1 7. Terminal Frost 8. A New Machine Part 2 9. Sorrow 10. The Dogs Of War 11. On The Turning Away CD 2: 1. One Of These Days 2. Time 3. On The Run 4. The Great Gig In The Sky 5. Wish You Were Here 6. Welcome To The Machine 7. Us And Them 8. Money 9. Another Brick In The Wall, Part 2 10. Comfortably Numb 11. One Slip 12. Run Like Hell

76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

3 osoby kupiły
20
Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

• Czy po latach niezawodnego działania ostatnio z rodzicami coś szwankuje? • Czy czujesz się zestresowany, kłócąc się o irracjonalne kwestie? • Czy to tak, jakbyś przetwarzał ten sam świat za pomocą zupełnie innego mózgu? Istnieją setki poradników dla rodziców. A skąd ty masz wiedzieć, jak rozwiązać te problemy? Dean Burnett, autor międzynarodowych bestsellerów, napisał dla ciebie wyjątkową książkę, dzięki której zrozumiesz, co się właściwie dzieje w twojej relacji z rodzicami i jak sobie z tym radzić.

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

3 osoby kupiły
21
Koty. Smart bingo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koty. Smart bingo
Kapitan Nauka - gry, od 3 lat
Dostępny
141 szt.

Gra edukacyjna „Koty. Smart bingo” to ekscytująca gra z kołem losującym do nauki kolorów i wyodrębniania szczegółów. Łączy atrakcyjny i bliski przedszkolakom temat z prostymi zasadami opartymi na znanej i uwielbianej przez dzieci grze bingo. Zadaniem graczy jest jak najszybsze odszukanie na swojej planszy wylosowanego rysunku, który jest podobny lub taki sam. Zabawa rozwija percepcję wzrokową, spostrzegawczość oraz myślenie logiczne. Trening myślenia logicznego i percepcji wzrokowej Gra edukacyjna „Koty. Smart bingo” została przygotowana z myślą o przedszkolakach. Umożliwia ona wiele wariantów rozgrywek. Najprostszy polega na wyszukiwaniu kocich kłębków i zabawek w tym wylosowanym kolorze na swojej planszy i zaznaczeniu czterech sąsiadujących ze sobą pól na planszy (w pionie, poziomie lub po skosie). W nieco trudniejszej wersji gracze szukają kotów tej samej rasy (i koloru), które mogą jednak przybierać różne pozy na planszy, inne niż na kole losującym. Dla zaawansowanych zawodników przygotowano wariant z elementami planowania strategii. Aby zdobyć pasek zwycięstwa, można zaznaczyć tylko jedno pole z dwóch pasujących, gracz musi więc zdecydować, który ruch przybliży go do zwycięstwa. „Smart bingo Koty” to świetna gra rodzinna, która zapewni dobrą zabawę i mnóstwo emocji. Idealnie sprawdzi się również w wariancie jednoosobowym. Barwne rysunki kocich towarzyszy zabawy przygotowała Kinga Spiczko. Angażujące zmysły i uwagę ilustracje ułatwią przedszkolakom opanowanie umiejętności rozróżniania kolorów oraz trenowania spostrzegawczości. Plansze, żetony i koło losujące zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek. Rozwój: • spostrzegawczość, • koncentracja, • myślenie logiczne, • koordynacja oko-ręka. Izabela Gołaszewska – redaktorka, entuzjastka mądrych zabawek i ilustracji dla dzieci. Kinga Spiczko – architektka, graficzka, ilustratorka. Jej pracownia przypomina sklep papierniczy. W kubkach siedzą ołówki, stalówki i pędzelki, w tubach – pozwijane metry wzorzystego brystolu, a w wielkich pudłach – farby, tusze i kleje. Uwielbia tworzyć – planować przytulne wnętrza, projektować grafiki komputerowe i rysować kolorowe obrazki. Wymiary opakowania: 21.5 x 21.5 cm

44,90 zł
35,02 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

3 osoby kupiły
22
Grzeszna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzeszna
Dostępny
64 szt.

Przeszłość przyćmiewa teraźniejszość. Każdy mały błąd, prowadzi do wielkiego grzechu. Klara, młoda funkcjonariuszka policji, borykająca się z własnymi problemami i brakiem akceptacji w miejscu pracy zjawia się na miejscu tajemniczej zbrodni. Dziwnym trafem dostaje śledztwo do poprowadzenia. Przełożeni liczą na to, że zakończy się ono fiaskiem i tym samym pozbędą się jej z komendy. Czy podkomisarz Podolskiej uda się rozwikłać zagadkę szeregu tajemniczych morderstw? Czy zatracając się w walce z demonami przeszłości będzie potrafiła otworzyć się na nowe uczucie? I kto grasuje w podbrodnickich lasach? Wejdź razem z nami w mrok i przyłącz się do łowów. Odnalezienie straszliwie okaleczonego ciała burzy spokój miasteczka i lokalnej społeczności, w tym skrywającej sekret rodziny. Świetnie skonstruowana fabuła pełna wyrazistych postaci, ciężki, lecz poprowadzony z lekkością, wątek kryminalny. Ta powieść zdecydowanie wciąga i wzbudza dreszcz emocji. Gorąco polecam! Monika Magoska-Suchar, autorka Mocny początek Grzesznej i ciekawi bohaterowie owijają czytelnika mackami mrocznej tajemnicy i porywają w otchłań przeszłości. Ta historia w połączeniu z lekkim, ciekawym stylem autorki wciąga czytelnika na dobre. Zdecydowanie polecam! Wojtek Czernek, autor Małe miasteczko skrywa mroczny sekret, na który nikt nie jest przygotowany. Grzeszna to zaskakujący romans kryminalny, gdzie tajemnica goni tajemnicę, a zagadki i niewiadome trzymają nas w niepewności do ostatniej strony. Zakazana miłość, piętno przeszłości oraz niespodziewane zakończenie sprawiają, że powieść zapada w pamięć na długi czas! Gorąco polecam. D. B. Foryś, autorka powieści, m. in. Miłosny blef

39,90 zł
33,52 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,38 zł

3 osoby kupiły
23
Przyszła wiosna. Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyszła wiosna. Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnos...
Dostępny
19 szt.

Jest to jedna z części serii „Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym”. Serię tworzą 4 teczki: • Jest już jesień, • Nadeszła zima, • Przyszła wiosna, • Nareszcie lato. Publikacja zawiera materiał z trzech obszarów: samoobsługi, uspołecznienia, rozwijania sprawności i umiejętności. Tematyka kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i umożliwia pełną realizację treści zawartych w podstawie programowej.

43,30 zł
35,94 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,36 zł

2 osoby kupiły
24
Córka fałszerza. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka fałszerza. Tom 2
Dostępny
874 szt.

Opowieść o grupie ludzi, których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim, policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach, majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści, którzy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kiedy nadchodzą rządy Hitlera, żadne z nich nie spodziewa się, że właśnie narodziło się czyste zło. To historia o powstaniu III Rzeszy, jej związkach z okultyzmem i żądzy władzy tak wielkiej, że doprowadza do najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości i tragedii milionów istnień.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
25
Święty Wrocław - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Wrocław
Dostępny
3083 szt.

To miasto nie jest tym, za co je uważasz. Mieszkańcy wrocławskiego osiedla Polanka odkrywają, że mury ich bloków zbudowane są z czarnej substancji. Pod tapetami czai się coś nienazwanego i przerażająco fascynującego. Ludzie szybko zaczynają znikać bez wieści, miasto ogarnia histeria, a do Polanki okrzykniętej „Świętym Wrocławiem” ściągają pielgrzymi z całej Polski. Dla bezpieczeństwa osiedle zostaje otoczone kordonem policyjnym i objęte przymusową kwarantanną. Miejski horror Łukasza Orbitowskiego to powieść o izolacji i gromadzeniu się. O strachu, głęboko zakorzenionych lękach i nowych początkach.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

2 osoby kupiły
26
Austeria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
27
Zestaw przyrządów do modelowania 3 Fimo STAEDTLER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw przyrządów do modelowania 3 Fimo STAEDTLER
Staedtler
Dostępny
8 szt.

Zestaw 4 różnych dwustronnych narzędzi do modelowania z tworzywa sztucznego, które ułatwiają pracę przy tworzeniu dekoracji biżuterii. Polecane do mas Fimo soft i effect oraz Fimo air.

29,10 zł
3 osoby kupiły
28
Córka fałszerza. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka fałszerza. Tom 3
Dostępny
794 szt.

Opowieść o grupie ludzi, których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim, policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach, majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści, którzy próbują odnaleźć się nowej rzeczywistości. Kiedy nadchodzą rządy Hitlera, żadne z nich nie spodziewa się, że właśnie narodziło się czyste zło. To historia o powstaniu III Rzeszy, jej związkach z okultyzmem i żądzy władzy tak wielkiej, że doprowadza do najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości i tragedii milionów istnień.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
29
Laboratorium przemocy. Polityczna historia Romów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laboratorium przemocy. Polityczna historia Romów
Dostępny
37 szt.

Romowie – od kilkuset lat obecni w Europie, praktycznie we wszystkich państwach. Podzieleni na setki klanów i plemion, wędrujący i osiadli, zintegrowani i zachowujący dystans, budzą wiele emocji – stylem życia i silnym poczuciem odrębności. Skąd przybyli? Jak wykształciły się ich zwyczaje? I co ich spotykało w Europie? Na te pytania stara się odpowiedzieć książka Przemysława Witkowskiego. Laboratorium przemocy. Polityczna historia Romów to szybkie i sprawne przejścia od skali makro do mikro, od syntezy wielkich procesów społecznych do reportażu uczestniczącego, od Indii przez Grecję do Polski. W tle rodzi się i rozwija kapitalizm, wybuchają epidemie i nacjonalizmy, powstają i upadają ideologie, a Romowie trwają, tkając swoją kulturę kolejne stulecie. Są już 600 lat na kontynencie europejskim, a mimo to regularnie okazują się w historii obiektem foucaultowskich „nadzorować” i „karać”, i homo sacer – ludem odartym z praw.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

2 osoby kupiły
30
Stempelki zapachowe A 9 szt Kidea - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
2 osoby kupiły
31
Album na spirali 30K brązowe Eco HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album na spirali 30K brązowe Eco HAPPY COLOR
Dostępny
11 szt.

Format 20 x 20 cmSeria niezwykłych albumów w sztywnej oprawie. Z wytłoczonymi złoceniami, okienkiem lub z okładką do samodzielnego zdobienia. Wysokiej jakości oprawa i różnorodny papier w środku sprawiają, że będą wyjątkowym sposobem na przechowywanie wspomnień. Świetne do tworzenia pamiętników, rodzinnych albumów ze zdjęciami, scrapbookingu. Doskonałe na prezent. Kartki w kolorze kremowym można dopisywać teksty, rysować detale, które nadadzą osobistego charakteru. Kartki w kolorze brązowym kraft. 30 arkuszy (60 stron), gramatura 180g. Grubość okładki 3 mm. Spirala 25 mm

29,50 zł
2 osoby kupiły
32
Córka fałszerza. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka fałszerza. Tom 1
Dostępny
53 szt.

Opowieść o grupie ludzi, których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim, policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach, majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści, którzy próbują odnaleźć się nowej rzeczywistości. Kiedy nadchodzą rządy Hitlera, żadne z nich nie spodziewa się, że właśnie narodziło się czyste zło. To historia o powstaniu III Rzeszy, jej związkach z okultyzmem i żądzy władzy tak wielkiej, że doprowadza do najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości i tragedii milionów istnień.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
33
Farba akrylowa 75ml niebieska HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml niebieska HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
7 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CE- kolor niebieski

9,99 zł
2 osoby kupiły
34
Kostka jabłko, 8 x 9 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka jabłko, 8 x 9 cm
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
25 szt.

Pozwól swojemu dziecku rozwinąć zdolności ruchowo-myślowe oraz popracować nad zdolnościami manualnymi i wyobraźnią. Mega Creative przygotowało specjalną Kostkę Magiczną, by pomóc dzieciom w nauce logicznego myślenia oraz poprawić ich zdolności manualne. Kostka w kształcie wielokąta na kształt banana, zbudowana jest z kilkudziesięciu małych części, które za pomocą ruchów palcami należy przekładać tak, aby utworzyć wielokąt dopasowany – banan. Zabawka pakowana na blistrze. Zalety produktu: • nauka koncentracji, • nauka rozwijania zdolności ruchowo-myślowych, • rozwijanie wyobraźni. Wymiary: • rozmiar produktu: 8.0 x 9.0 x 8.0 cm • rozmiar opakowania: 17.0 x 21.0 x 9.0 cm

30,90 zł
23,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,72 zł

2 osoby kupiły
35
Farba akrylowa 75ml ciemnożółty HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml ciemnożółty HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
4 szt.

Farba akrylowa 75ml, ciemnożółty, Happy Color

9,99 zł
1 osoba kupiła
36
10 sekretów dobrego życia w każdym wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10 sekretów dobrego życia w każdym wieku
Dostępny
188 szt.

Tłumaczenie: Malinowski Jerzy J.

34,90 zł
28,27 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
37
Ja i moje otoczenie. Część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja i moje otoczenie. Część 4
Dostępny
46 szt.

Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Karty pracy powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Materiał można wykorzystywać jako pomoc edukacyjną w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych. Karty będą przydatne również rodzicom do pracy z dziećmi w domu. Treść kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i jest zgodna z podstawą programową MEN. Część 4 zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące: • cech charakterystycznych lata, • domu, pomieszczeń i obowiązków domowych, • ważnych świąt przypadających na okres lata, • budowy ciała człowieka, zmysłów i emocji, • bezpieczeństwa i telefonów alarmowych, • wakacji i podróżowania.

39,50 zł
32,79 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,71 zł

1 osoba kupiła
38
TY BEANIE BABIES Buckley jeleń 15cm 70008 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
26,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

1 osoba kupiła
39
TY BEANIE BOOS Camilla pudel z długą szyją 15cm 36383 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY BEANIE BOOS Camilla pudel z długą szyją 15cm 36383
Ty Inc.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.01

27,10 zł
24,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
40
Farba akrylowa 75ml zielona pastel HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml zielona pastel HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
4 szt.

Farba akrylowa marki Happy Color. Pojemność 75 ml. Kolor: zielony

9,99 zł
1 osoba kupiła
41
Długopis automatyczny Simple Me 0,5mm nieb. 2szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny Simple Me 0,5mm nieb. 2szt
M&G
Dostępny
12 szt.

2 sztuki pakowane na blistrzeDługopis automatyczny 0,5mm, tusz niebieski.

10,30 zł
7,99 zł

Rabat 22,4%
oszczędzasz 2,31 zł

1 osoba kupiła
42
Farba akrylowa 75ml ciemnobrązowy HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml ciemnobrązowy HAPPY COLOR
GDD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Farba akrylowa 75 ml, cielisty, Happy Color

9,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
43
Farba akrylowa 75ml żółta pastel HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml żółta pastel HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
5 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CE- kolor żółty

9,99 zł
1 osoba kupiła
44
Zestaw kształtów tekturowych Farm 5szt HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kształtów tekturowych Farm 5szt HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
7 szt.

- Zestawy kształtów do ozdabiania lub odrysowywania- Zabawa i nauka. Możliwość zawieszenia i tworzenia dekoracji przestrzennych- Umieszczone na patyczku można wykorzystać w teatrzyku- Tektura o grubości ok. 2 mm- Wielkość elementu ok. 6 x 10 cm- 5 kształtów w opak.

7,99 zł
1 osoba kupiła
45
Kuchenna Gorączka GALAKTA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchenna Gorączka GALAKTA
Galakta
Dostępny
3 szt.

Razem z przyjaciółmi otwieracie restaurację i to od was zależy jej sukces. Używajcie tylko najlepszych składników, najświeższych przypraw i nie każcie gościom czekać zbyt długo! W trakcie złożonej z 8 scenariuszy kampanii wasz lokal ewoluuje z niewielkiej jadłodajni do eleganckiej restauracji. W kolejnych scenariuszach zmierzycie się z trudniejszymi wyzwaniami i spróbujecie sprostać wymaganiom waszych gości.Zawartość pudełka:● 111 kart ● 108 składników ● 8 kafelków planszy ● 4 plansze graczy ● 1 plansza reputacji ● 10 klepsydr ● 1 worek ● 56 przypraw ● 35 monet ● 22 talerze ● 17 znaczników ● instrukcja

127,90 zł
118,95 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,95 zł

1 osoba kupiła
46
Inwazja króliczków. Szkoła Trzęsiportków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inwazja króliczków. Szkoła Trzęsiportków
Dostępny
2 szt.

Witajcie w Szkole Trzęsiportków! Tutaj dzieje się tak wiele, że nikt nie jest w stanie tego ogarnąć umysłem! Za oknem klasy siedzi kot? Pewnie chce przekazać tajną wiadomość! Zjadłeś chipsa, który wpadł do kałuży? Na pewno dostaniesz Kałużowej Ospy! Przed szkołą pojawiło się stadko słodkich króliczków? Te urocze zwierzątka na pewno planują inwazję! Ale czy to prawda? Przekonajcie się sięgając po kolejne przygody klasy 2B. Gwarantujemy mnóstwo zabawy! UWAGA: Będziesz się śmiać tak mocno, że spadną Ci portki!Tłumaczenie: Górecka Barbara

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
47
Pióro kulkowe Pilot Frixion ball 07 3 kolory lazur, fiolet, róż blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe Pilot Frixion ball 07 3 kolory lazur, fiolet, róż bliste...
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Odkryj zupełnie nowy wymiar w pisaniu. Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie silikonową końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Ergonomiczny uchwyt nowej generacji, sprawia że pióro idealnie układa się w dłoni zapewniając maksymalny komfort. Unikalny tusz Metamo jest idealny dla osób leworęcznych, ponieważ błyskawicznie zasycha na papierze. Grubość linii pisania: 0,35 mm. W zestawie 3 kolorowe pióra: lazur, fiolet, róż.

41,40 zł
39,74 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,66 zł

1 osoba kupiła
48
Farba akrylowa 75ml jasno zielona HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml jasno zielona HAPPY COLOR
GDD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Farba akrylowa marki Happy Color.Pojemność 75 ml.Kolor: zielony

9,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
49
Farba akrylowa 75 ml jasnoróżowy HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75 ml jasnoróżowy HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
3 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CE

9,99 zł
1 osoba kupiła
50
Gugark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gugark
Dostępny
45 szt.

To ironiczna i dowcipna powieść na krańcowo nieśmieszny temat czystek etnicznych i konfliktu zbrojnego; historia dojrzewania oraz miłości młodych Ormianki i Azera. Seymur Baycan napisał powieść o niszczącym wpływie wojny, o pokoleniu, które już nigdy nie wyjdzie z jej cienia, o ludziach niewierzących w uzdrowicielską siłę miłości. Seymur Baycan – (ur.1976 roku w Baku) – jest azerbejdżańskim pisarzem i publicystą. Autor kilku powieści, zbiorów opowiadań, esejowi felietonów. Jego opowiadania i oraz niektóre powieści zostały przetłumaczone na język rosyjski, gruziński, armeński, ukraiński i kazachski. Był wielokrotnie nagradzany w swoim kraju literackimi wyróżnieniami literackimi i dziennikarskimi. Za najważniejszego jego utwory uchodzą powieści Gugark i 18,6 cm.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
51
Farba akrylowa 75ml jasno czerwona HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml jasno czerwona HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
4 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CE

9,99 zł
1 osoba kupiła
52
Święta królowa Jadwiga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta królowa Jadwiga
Dostępny
25 szt.

Oto historia dziewczynki, od której niewiele oczekiwano była najmłodsza w rodzinie i urodziła się w czasach, kiedy do ważnych zadań przygotowywano wyłącznie chłopców. Tymczasem ona została królem! I to mając zaledwie 12 lat! Jak to się stało? I jakim królem była Jadwiga? Przeczytajcie i przekonajcie się.Zapraszamy do miłej i pożytecznej lektury. Ze świętymi zapewnia Eliza Piotrowska, autorka książki też można się pośmiać, a przy okazji brać z nich przykład. Dla dzieci od 5 do 10 lat.Autorka:Eliza Piotrowska jest autorką i ilustratorką książek dla dzieci, laureatką licznych nagród literackich, historykiem i krytykiem sztuki, tłumaczką z języka włoskiego. Współpracuje z wieloma pismami dla dzieci. Mieszka w Brazylii. Uważa, że największą ozdobą człowieka jest uśmiech.Dofinansowano ze środkówMinistra Kultury i Dziedzictwa Narodowegopochodzących z Funduszu Promocji KulturyDlaczego warto kupić tę książkę?Eliza Piotrowska z typową dla siebie swadą i humorem przybliża dzieciom barwną i ciekawą postać, ważną dla historii naszego kraju.Młodzi czytelnicy poznają interesujący fragment historii naszego kraju, dowiedzą się miedzy innymi, jak powstał pierwszy polski uniwersytet, jak Jadwiga radziła sobie z krzyżakami i dlaczego słuchał się jej nawet papież!Przekonają się, że każdy człowiek, nawet dziecko, może wiele osiągnąć.Opowieść wzbogacają barwne ilustracje, dostosowane do wrażliwości dziecka.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
53
Farba akrylowa 75ml niebieski pastel HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml niebieski pastel HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
8 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CE- kolor niebieski

9,99 zł
1 osoba kupiła
54
Arkusze piankowe A4 5 kolorów brokat Glamour - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arkusze piankowe A4 5 kolorów brokat Glamour
GDD
Dostępny
13 szt.

- Zestaw arkuszy w odcieniach złota i srebra, które dodadząblasku i luksusu tworzonym dekoracjom- Format A4- Grubość 2 mm- 5 ark. w opak

13,99 zł
1 osoba kupiła
55
Farba akrylowa 75ml róż pudrowy HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml róż pudrowy HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
7 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CE- kolor czerwona

9,99 zł
1 osoba kupiła
56
Farba akrylowa 75ml zielona HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml zielona HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
7 szt.

Farba akrylowa marki Happy Color.Pojemność 75 ml.Kolor: zielony

9,99 zł
1 osoba kupiła
57
Farba akrylowa 75 ml koralowy HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75 ml koralowy HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
3 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CE

9,99 zł
1 osoba kupiła
58
Album na spirali Eco 20 x 20 cm z okienkiem 30 kartek, brązowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album na spirali Eco 20 x 20 cm z okienkiem 30 kartek, brązowy
GDD, 1
Dostępny
14 szt.

Album z okienkiem w kolorze kraft w bardzo sztywnej oprawie do samodzielnego zdobienia. Przyklejone na pierwszej stronie zdjęcie lub element będzie widoczny w okienku okładki, co nada dodatkowego waloru estetycznego. Świetny do scrapbookingu, na projekty modowe, do tworzenia rodzinnych albumów ze zdjęciami. Idealna baza do przygotowania oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby. Cechy: • format 20.0 x 20.0 cm, • 30 arkuszy (60 stron), • papier o grubości 180g/m2, • kartki w kolorze brązowym kraft, • grubość okładki 3 mm, • spirala 2.5 cm.

29,50 zł
1 osoba kupiła
59
Farba akrylowa 75ml czerwona HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml czerwona HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
6 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CE- kolor czerwona

9,99 zł
1 osoba kupiła
60
Karteczki elektrostatyczne Paris 80K 76x76 M&G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki elektrostatyczne Paris 80K 76x76 M&G
M&G
Dostępny
11 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Karteczki typu Post-It w kolorach fluorescencyjnych. Bezklejowe, elektrostatyczne. Przylegają do każdej powierzchni, można je wielokrotnie odklejać bez utraty właściwości. 80 arkuszy. Wymiary: 7,6 x 7,6 cm.

12,20 zł
8,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 3,21 zł

1 osoba kupiła
61
Farba akrylowa 75ml cielisty HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml cielisty HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
8 szt.

Farba akrylowa 75 ml, cielisty, Happy Color

9,99 zł
1 osoba kupiła
62
Drewno moje hobby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewno moje hobby
Dostępny
6 szt.

Szlachetny i dekoracyjny materiał, jakim jest drewno, przyciąga wielu majsterkowiczów, którzy próbują wykonać własnymi siłami sprzęty domowe lub różne inne przedmioty ozdobne i użytkowe. Napotykają przy tym sporo trudności, których przyczyną jest najczęściej nieznajomość specyficznych właściwości drewna, a także technologii jego obróbki, która choć jest pracą niełatwą, to jednak w warunkach domowych możliwą.Poradnik nie proponuje gotowych rozwiązań mebli czy też innych przedmiotów. Zostawia to nieskrepowanej pomysłowości majsterkowicza. Podaje natomiast w przystępny i atrakcyjny sposób wszelkie informacje o drewnie: jego gatunkach i przeznaczeniu; wskazówki dotyczące obróbki drewna, m.in. strugania, wiercenia, toczenia, piłowania, szlifowania a nawet okleinowania oraz intarsji; sposoby barwienia, politurowania i malowania; różne rodzaje połączeń elementów drewnianych; ciekawe i proste sposoby napraw mebli; metody zabezpieczania drewna przed szkodnikami; wskazówki dotyczące stosowania wszelkiego typu okuć, jak zamki, zawiasy itp.; wskazania dotyczące narzędzi ręcznych i elektrycznych niezbędnych w twoim warsztacie domowym.Jeśli lektura poradnika sprawi, że w efekcie własnej pracy powstanie nowy, starannie wykonany przedmiot, to znaczy, że książka spełniła swoje zadanie.Drewno moje hobby jest reprintem książki wydanej w 1988 roku.

54,90 zł
40,63 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,27 zł

1 osoba kupiła
63
Dune Messiah - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dune Messiah
Dostępny
3 szt.

The extraordinary sequel to Dune, the greatest science fiction novel of all time. Twelve years after his victory over House Harkonnen, Paul Atreides rules as emperor from the desert planet Arrakis ? but his victory has had profound consequences. War has been brought to the entire known universe, and billions have already perished. Despite having become the most powerful emperor known to history, Paul is powerless to bring an end to the fighting. While former allies conspire to dethrone Paul and even his own consort acts against him, Paul accepts a gift from the Tleilaxu, a guild of genetic manipulators, hoping to find a single spark of peace and friendship amidst the betrayal and chaos. But this act undermines Paul?s support from the Fremen, his own people. The Fremen are the true source of Paul?s power; losing them is the one thing that could truly topple his empire. As matters escalate, Paul will be forced to chose between his throne, his wife, his people and his future ? and the future of the entire universe.

49,00 zł
46,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,45 zł

1 osoba kupiła
64
Farba akrylowa 75ml jasno żółta HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml jasno żółta HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
3 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CE- kolor żółty

9,99 zł
1 osoba kupiła
65
Długopis pompon 491137 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,00 zł
7,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
66
Temperamentne dziecko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperamentne dziecko
Dostępny
41 szt.

Przewodnik dla rodziców, których dziecko – w porównaniu z rówieśnikami – jest bardziej wrażliwe, emocjonalne, uparte i aktywne. Międzynarodowy bestseller, który pomógł już ponad 1 mln rodziców! Temperamentne dziecko (ang. Spirited child), często określane mianem trudnego lub upartego, ma cechy charakteru cenione u dorosłych, ale u dzieci uważane za przeszkodę w wychowaniu. Dr Mary Sheedy Kurcinka, znana na całym świecie edukatorka i wykładowczyni, przedstawia pełne empatii i zrozumienia podejście do wychowania skoncentrowane na mocnych stronach temperamentnych dzieci, takich jak żywiołowość, kreatywność, zapał, entuzjazm, odwaga i asertywność. Zamiast deprecjonujących etykietek „krnąbrnego” i „niegrzecznego” dziecka autorka proponuje dobre skojarzenia, które odzwierciedlają niezwykły potencjał temperamentnych dzieci, jednocześnie podkreślając wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się ich rodzice. W książce znajdują się liczne odwołania do badań na temat rozwoju dziecka, komunikacji, osobowości i typów psychologicznych, które wyjaśniają, w jaki sposób uzewnętrznia się temperament małego człowieka i jaka jest rola rodziców w jego wychowaniu. Autorka podpowiada m.in., jak pomóc dzieciom regulować emocje, zapobiegać napadom złości, stawiać jasne granice oraz wspierać w rozwiązywaniu problemów, tak aby ograniczyć liczbę konfliktów z rówieśnikami i rodzeństwem. Dr Kurcinka prezentuje również prosty, czterostopniowy program, który wprowadzi spokój podczas posiłków, wakacji i w wielu innych sytuacjach sprawiających trudność rodzicom temperamentnych dzieci. „Poradnik będzie wsparciem dla rodziców i opiekunów pragnących lepiej zrozumieć swoje dziecko, które doświadcza otaczającego je świata „bardziej” niż inni, i zaakceptować je takim, jakie jest, oraz zbudować z nim zdrową, pełną miłości i wzajemnego szacunku relację. Niezwykłą cechą książki Kurcinki jest to, że pomaga nawet bardzo sfrustrowanym rodzicom docenić zalety ich temperamentnych dzieci… Dostarcza im praktycznych narzędzi, które pozwalają skutecznie mierzyć się z wyzwaniami codzienności… To cudowna książka” – dr Laura Marklaus, autorka książki Spokojne dzieci, szczęśliwi rodzice. „To książka pozwalająca rodzicom zrozumieć potrzeby dziecka, które często komunikuje innym to, co czuje i przeżywa – choć nie zawsze umiejętnie. To również poradnik, który przyniesie rodzicom temperamentnych dzieci tak upragniony spokój. Da im wiedzę oraz pomoże uporządkować własne emocje. A gdy one zostaną zaopiekowane, dziecko też poczuje się bezpieczne i zrozumiane” –

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
67
Kredki sześciokątne Pastel 12 kolorów STAEDTLER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki sześciokątne Pastel 12 kolorów STAEDTLER
Staedtler
Dostępny
1 szt.

Klasyczne kredki sześciokątne w kolorach pastelowych. Wykonane z tworzywa sztucznego. Łatwe do temperowania.

11,99 zł
2 osoby kupiły
68
Farba akrylowa 75ml fuksja pastel HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml fuksja pastel HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
6 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color,- bezzapachowa,- do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach,- pojemność 75 ml,- wodoodporna,- farby mają atest CE- kolor czerwona

9,99 zł
1 osoba kupiła
69
Farba akrylowa 75ml ciemno czerwona HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75ml ciemno czerwona HAPPY COLOR
GDD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CE

9,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
70
Farba akrylowa 75 ml lawendowy HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Farba akrylowa 75 ml lawendowy HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
1 szt.

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CE

9,70 zł
7,76 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,94 zł

1 osoba kupiła
71
Dickie Construction. Koparka Volvo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dickie Construction. Koparka Volvo
Dickie Toys
Dostępny
22 szt.

Ta zabawka zachwyci każdego chłopca Koparka Volvo przeniesie Twoje dziecko na plac budowy i zapewni wiele godzin niezapomnianej zabawy. Pojazd z wolnymi kołami może poruszać się po powierzchniach płaskich. Ma ruchomą szuflę i otwieraną kabinę. Zabawka na licencji Volvo. Długość pojazdu: 26.0 cm

66,20 zł
60,24 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,96 zł

1 osoba kupiła
72
Klej brokatowy 18 kolorów 6 ml Kidea - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,30 zł
1 osoba kupiła
73
Auto osobowe, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto osobowe, mix wzorów
Mega Creative
Dostępny
657 szt.

Metalowe autko Mega Creative zadowoli każdego fana nowoczesnych samochodów. Samochód został wykonany z metalu. Ma klasyczny, opływowy kształt i występuje w wielu wzorach i kolorach. Zabawka zapewni wiele godzin niesamowitej i ekscytującej zabawy. Skala: 1:64 Wymiary produktu: 7.0 x 2.0 x 3.0 cm Wymiary opakowania: 11.0 x 6.0 x 4.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,40 zł
5,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 1,41 zł

1 osoba kupiła
74
Jak długo trwa teraz? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak długo trwa teraz?
Dostępny
1869 szt.

Jak długo trwa „teraz”? „Jakieś dwie–trzy sekundy” – brzmi krótka odpowiedź. Nieco dłuższa wymaga zagłębienia się w neurobiologię, mechanizmy podświadomości i medytacyjną percepcję czasu. Przekonajcie się, że teraźniejszość może mieć zupełnie inne oblicze! Dlaczego nie kichamy podczas snu? Co sprawiło, że Pluton przestał być planetą? Skąd się biorą bąbelki? Czy cząstki elementarne mogą mieć kolor? Jak młodo można umrzeć ze starości? Co się dzieje, kiedy jedna czarna dziura wchłania drugą? I czy odciski palców człowieka zmieniają się z wiekiem? Życie często podsuwa nam zadziwiające pytania. Kiedy poszukujemy odpowiedzi, wyruszamy we wspaniałą, pełną przygód i zasadzek podróż. Jak długo trwa teraz? to najnowsza książka niezwykle popularnej serii magazynu „New Scientist”, znanej polskim czytelnikom m.in. z bestsellera Dlaczego pingwinom nie zamarzają stopy? Znajdziecie tu dosłownie wszystko: od fal grawitacyjnych po wspomnienia złotej rybki. Będziecie się dobrze bawić i niepostrzeżenie przyswoicie sporą dawkę wiedzy z różnych dziedzin nauki.

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
75
TY BEANIE BOOS Spirit owczarek niemiecki 24cm 36473 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

1 osoba kupiła
76
Baby Pure. Gryzak z lusterkiem, drewniany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Pure. Gryzak z lusterkiem, drewniany
Eichhorn
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Przedstawiamy wysokiej jakości gryzak z lusterkiem i welurową zawieszką wykonany z drewna bukowego. Ta zabawka pobudza wiele zmysłów niemowlaka. Dzięki niej dziecko poznaje świat w bezpieczny i naturalny sposób.

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

1 osoba kupiła
77
LEGO Star Wars™. Dziecko Baby Yoda 75318 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Star Wars™. Dziecko Baby Yoda 75318
LEGO
Dostępny
1 szt.

• Fani mogą zbudować własny uroczy model „Dziecka” (75318) z serialu „Star Wars. The Mandalorian” – model ma autentyczne szczegóły w stylu LEGO®, które czynią z niego wspaniałą ozdobę. • Ten zestaw konstrukcyjny jest nowością na listopad 2020 r. i w wierny sposób oddaje wszystkie urocze szczegóły niezwykle popularnej postaci z uniwersum Star Wars™. Model ma ruchome części ciała – głowę, uszy i usta — dzięki którym może zmieniać wyraz twarzy. • W zestawie znajduje się również gałka drążka — ulubiona zabawka Dziecka — którą można położyć na dłoni modelu. W komplecie są też tabliczka informacyjna oraz minifigurka LEGO® Dziecka, które uzupełniają cały zestaw. • Złożony z 1073 elementów zestaw konstrukcyjny LEGO® Star Wars™ będzie rewelacyjnym prezentem urodzinowym i świątecznym lub upominkiem niespodzianką na specjalną okazję dla dzieci w wieku od 10 lat i wszystkich fanów serialu „Star Wars. The Mandalorian”. • Ten zbudowany z klocków model „Dziecka” ma ok. 19.0 cm wysokości, 21.0 cm szerokości i 13.0 cm głębokości, więc nie zajmuje dużo miejsca, ale mimo to zrobi ogromne wrażenie wszędzie tam, gdzie się go postawi. • Ten zestaw konstrukcyjny nie wymaga baterii, a jego budowanie jest świetnym sposobem na odprężenie się w pojedynkę lub w gronie rodziny i znajomych. Wymiary opakowania: 26.2 x 38.2 x 11.8 cm

449,99 zł
377,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 72,00 zł

1 osoba kupiła
78
Farba akrylowa 75 ml limonka HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 75 ml limonka HAPPY COLOR
GDD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Wysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CEWysokiej jakości farba akrylowa na bazie wody, z firmy Happy Color, - bezzapachowa, - do stosowania na drewnie, papierze, szkle, metalu, tkaninach, - pojemność 75 ml, - wodoodporna, - farby mają atest CE

9,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
79
Album na spirali 30K brązowe Eco HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album na spirali 30K brązowe Eco HAPPY COLOR
Dostępny
10 szt.

Format 30 x 30 cmSeria niezwykłych albumów w sztywnej oprawie. Z wytłoczonymi złoceniami, okienkiem lub z okładką do samodzielnego zdobienia. Wysokiej jakości oprawa i różnorodny papier w środku sprawiają, że będą wyjątkowym sposobem na przechowywanie wspomnień. Świetne do tworzenia pamiętników, rodzinnych albumów ze zdjęciami, scrapbookingu. Doskonałe na prezent. Kartki w kolorze kremowym można dopisywać teksty, rysować detale, które nadadzą osobistego charakteru. Kartki w kolorze brązowym kraft. 30 arkuszy (60 stron), gramatura 180g. Grubość okładki 3 mm. Spirala 25 mm

39,30 zł
2 osoby kupiły
80
Stempelki ozdobne C 9 szt Kidea - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
1 osoba kupiła
81
Delicate Sound of Thunder, 3 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delicate Sound of Thunder, 3 LP
Pink Floyd , Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.30

Reedycja „Delicate Sound Of Thunder” Pink Floyd. Wydawnictwo dostępne w formatach Blu-ray, DVD, 2 CD, 3 LP oraz w czteropłytowej wersji deluxe z bonusowymi nagraniami. Płyta „Delicate Sound Of Thunder” to Pink Floyd w szczytowej formie. Poza koncertowym albumem i całym koncertowym filmem (odnowionym i na nowo zmontowanym z oryginalnych 35-milimetrowych taśm z dźwiękiem w jakości 5.1 surround), które były częścią boksu „The Later Years”, wszystkie wydania zawierają 24-stronicowy foto-album, a czteropłytowy box składający się z 40 stron foto-album, plakat koncertowy i pocztówki. Analogowa edycja ukazuje się na trzech 180-gramowych winylach z 9 utworami, których zabrakło na wydanym w 1988 roku albumie. Wydanie 2CD zawiera z kolei 8 nagrań więcej niż oryginalna płyta. W 1987 roku Pink Floyd triumfalnie powrócili na scenę. Legendarny brytyjski zespół, który powstał w 1967 roku, był wówczas po stracie dwóch współzałożycieli. Klawiszowca i wokalisty Richarda Wrighta, który odszedł po sesjach do „The Wall” z 1979 roku oraz basisty i autora tekstów Rogera Waterss, który opuścił grupę niedługo po wydaniu albumu „The Final Cut” z 1983 roku. Pałeczkę przejęli gitarzysta i wokalista David Gilmour oraz perkusista Nick Mason, którzy kontynuowali działalność i nagrali multiplatynowe dzieło „A Momentary Lapse Of Reason”. W tym samym czasie w szeregi bandu powrócił również Richard Wright. Wydana we wrześniu 1987 roku płyta „A Momentary Lapse Of Reason” szybko zdobyła serca fanów na całym świecie, co przełożyło się wysoką frekwencję na koncertach, podczas których promowano album. Trwająca ponad dwa i pół roku trasa przyciągnęła łącznie ponad 4 miliony fanów. Nominowany do Grammy koncert, który ukazał się jako „Delicate Sound Of Thunder”, został zarejestrowany w Nassau Coliseum na Long Island w sierpniu 1988 roku. Za kamerą stanął Wayne Isham. Przygotowana w 2020 roku reedycja powstała z ponad 100 rolek oryginalnych, 35-milimetrowych taśm. Materiał został odświeżony i poprawiony do jakości 4K, a także zmontowany na nowo przez Benny'ego Tricketta pod kuratelą Aubrey Powell/Hipgnosis. Podobnie rzecz ma się z dźwiękiem, który pochodzi z oryginalnych taśm, a którego jakość poprawił inżynier dźwięku Andy Jackson oraz David Gilmour z pomocą Damona Iddinsa. W skład gwiazdorskiego zespołu koncertowego weszli: Jon Carin (klawisze, gitara), Tim Renwick (gitara, wokal), Guy Pratt (bas, wokal), Gary Wallis (instrumenty perkusyjne), Scott Page (saksofon, gitary), Margret Taylor (chórki), Rachel Fury (chórki) i Durga McBroom (chórki). Na setlistę złożyły się zarówno nowe utwory jak i klasyki Pink Floyd, w tym: „Time”, „On The Run”, „The Great Gig In The Sky” i „Us And Them” z „The Dark Side Of The Moon”, tytułowy hymn z „Wish You Were Here”, „Comfortably Numb” i oczyszczające „Run Like Hell” z „The Wall”. Ze świeżej wówczas płyty „A Momentary Lapse Of Reason” Pink Floyd wykonali potężne „Learning To Fly”, liryczne „The Turning Away” oraz hipnotyzujące „Sorrow”. „Delicate Sound Of Thunder” to wciągające, podnoszące na duchu muzyczne wydarzenie, które zachwyci każdego fana rocka. Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. Shine On You Crazy Diamond, Parts 1-5 2. Signs Of Life 3. Learning To Fly Strona B: 1. Yet Another Movie 2. Round And Around 3. A New Machine, Part 1 4. Terminal Frost 5. A New Machine, Part 2 6. Sorrow LP 2: Strona A: 1. The Dogs Of War 2. On The Turning Away 3. One Of These Days Strona B: 1. Time 2. On The Run 3. The Great Gig In The Sky 4. Wish You Were Here 5. Welcome To The Machine LP 3: Strona A: 1. Us And Them 2. Money 3. Another Brick In The Wall, Part 2 Strona B: 1. Comfortably Numb 2. One Slip 3. Run Like Hell

268,90 zł
247,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 21,51 zł

82
Delicate Sound of Thunder, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delicate Sound of Thunder, DVD
Pink Floyd , Warner Music Polska
Dostępny
9 szt.

Reedycja „Delicate Sound Of Thunder” Pink Floyd. Wydawnictwo dostępne w formatach Blu-ray, DVD, 2 CD, 3 LP oraz w czteropłytowej wersji deluxe z bonusowymi nagraniami. Płyta „Delicate Sound Of Thunder” to Pink Floyd w szczytowej formie. Poza koncertowym albumem i całym koncertowym filmem (odnowionym i na nowo zmontowanym z oryginalnych 35-milimetrowych taśm z dźwiękiem w jakości 5.1 surround), które były częścią boksu „The Later Years”, wszystkie wydania zawierają 24-stronicowy foto-album, a czteropłytowy box składający się z 40 stron foto-album, plakat koncertowy i pocztówki. Analogowa edycja ukazuje się na trzech 180-gramowych winylach z 9 utworami, których zabrakło na wydanym w 1988 roku albumie. Wydanie 2CD zawiera z kolei 8 nagrań więcej niż oryginalna płyta. W 1987 roku Pink Floyd triumfalnie powrócili na scenę. Legendarny brytyjski zespół, który powstał w 1967 roku, był wówczas po stracie dwóch współzałożycieli. Klawiszowca i wokalisty Richarda Wrighta, który odszedł po sesjach do „The Wall” z 1979 roku oraz basisty i autora tekstów Rogera Waterss, który opuścił grupę niedługo po wydaniu albumu „The Final Cut” z 1983 roku. Pałeczkę przejęli gitarzysta i wokalista David Gilmour oraz perkusista Nick Mason, którzy kontynuowali działalność i nagrali multiplatynowe dzieło „A Momentary Lapse Of Reason”. W tym samym czasie w szeregi bandu powrócił również Richard Wright. Wydana we wrześniu 1987 roku płyta „A Momentary Lapse Of Reason” szybko zdobyła serca fanów na całym świecie, co przełożyło się wysoką frekwencję na koncertach, podczas których promowano album. Trwająca ponad dwa i pół roku trasa przyciągnęła łącznie ponad 4 miliony fanów. Nominowany do Grammy koncert, który ukazał się jako „Delicate Sound Of Thunder”, został zarejestrowany w Nassau Coliseum na Long Island w sierpniu 1988 roku. Za kamerą stanął Wayne Isham. Przygotowana w 2020 roku reedycja powstała z ponad 100 rolek oryginalnych, 35-milimetrowych taśm. Materiał został odświeżony i poprawiony do jakości 4K, a także zmontowany na nowo przez Benny'ego Tricketta pod kuratelą Aubrey Powell/Hipgnosis. Podobnie rzecz ma się z dźwiękiem, który pochodzi z oryginalnych taśm, a którego jakość poprawił inżynier dźwięku Andy Jackson oraz David Gilmour z pomocą Damona Iddinsa. W skład gwiazdorskiego zespołu koncertowego weszli: Jon Carin (klawisze, gitara), Tim Renwick (gitara, wokal), Guy Pratt (bas, wokal), Gary Wallis (instrumenty perkusyjne), Scott Page (saksofon, gitary), Margret Taylor (chórki), Rachel Fury (chórki) i Durga McBroom (chórki). Na setlistę złożyły się zarówno nowe utwory jak i klasyki Pink Floyd, w tym: „Time”, „On The Run”, „The Great Gig In The Sky” i „Us And Them” z „The Dark Side Of The Moon”, tytułowy hymn z „Wish You Were Here”, „Comfortably Numb” i oczyszczające „Run Like Hell” z „The Wall”. Ze świeżej wówczas płyty „A Momentary Lapse Of Reason” Pink Floyd wykonali potężne „Learning To Fly”, liryczne „The Turning Away” oraz hipnotyzujące „Sorrow”. „Delicate Sound Of Thunder” to wciągające, podnoszące na duchu muzyczne wydarzenie, które zachwyci każdego fana rocka. Lista utworów: 1. Shine On You Crazy Diamond, Parts 1-5 2. Signs Of Life 3. Learning To Fly 4. Sorrow 5. The Dogs Of War 6. On The Turning Away 7. One Of These Days 8. Time 9. On The Run 10. The Great Gig In The Sky 11. Wish You Were Here 12. Us And Them 13. Money 14. Comfortably Numb 15. One Slip 16. Run Like Hell

80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

83
Box Delicate Sound of Thunder (Deluxe Edition), 2 CD + Blu-ray + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Box Delicate Sound of Thunder (Deluxe Edition), 2 CD + Blu-ray + DVD
Pink Floyd , Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.22

Reedycja „Delicate Sound Of Thunder” Pink Floyd. Wydawnictwo dostępne w formatach Blu-ray, DVD, 2 CD, 3 LP oraz w czteropłytowej wersji deluxe z bonusowymi nagraniami. Płyta „Delicate Sound Of Thunder” to Pink Floyd w szczytowej formie. Poza koncertowym albumem i całym koncertowym filmem (odnowionym i na nowo zmontowanym z oryginalnych 35-milimetrowych taśm z dźwiękiem w jakości 5.1 surround), które były częścią boksu „The Later Years”, wszystkie wydania zawierają 24-stronicowy foto-album, a czteropłytowy box składający się z 40 stron foto-album, plakat koncertowy i pocztówki. Analogowa edycja ukazuje się na trzech 180-gramowych winylach z 9 utworami, których zabrakło na wydanym w 1988 roku albumie. Wydanie 2CD zawiera z kolei 8 nagrań więcej niż oryginalna płyta. W 1987 roku Pink Floyd triumfalnie powrócili na scenę. Legendarny brytyjski zespół, który powstał w 1967 roku, był wówczas po stracie dwóch współzałożycieli. Klawiszowca i wokalisty Richarda Wrighta, który odszedł po sesjach do „The Wall” z 1979 roku oraz basisty i autora tekstów Rogera Waterss, który opuścił grupę niedługo po wydaniu albumu „The Final Cut” z 1983 roku. Pałeczkę przejęli gitarzysta i wokalista David Gilmour oraz perkusista Nick Mason, którzy kontynuowali działalność i nagrali multiplatynowe dzieło „A Momentary Lapse Of Reason”. W tym samym czasie w szeregi bandu powrócił również Richard Wright. Wydana we wrześniu 1987 roku płyta „A Momentary Lapse Of Reason” szybko zdobyła serca fanów na całym świecie, co przełożyło się wysoką frekwencję na koncertach, podczas których promowano album. Trwająca ponad dwa i pół roku trasa przyciągnęła łącznie ponad 4 miliony fanów. Nominowany do Grammy koncert, który ukazał się jako „Delicate Sound Of Thunder”, został zarejestrowany w Nassau Coliseum na Long Island w sierpniu 1988 roku. Za kamerą stanął Wayne Isham. Przygotowana w 2020 roku reedycja powstała z ponad 100 rolek oryginalnych, 35-milimetrowych taśm. Materiał został odświeżony i poprawiony do jakości 4K, a także zmontowany na nowo przez Benny'ego Tricketta pod kuratelą Aubrey Powell/Hipgnosis. Podobnie rzecz ma się z dźwiękiem, który pochodzi z oryginalnych taśm, a którego jakość poprawił inżynier dźwięku Andy Jackson oraz David Gilmour z pomocą Damona Iddinsa. W skład gwiazdorskiego zespołu koncertowego weszli: Jon Carin (klawisze, gitara), Tim Renwick (gitara, wokal), Guy Pratt (bas, wokal), Gary Wallis (instrumenty perkusyjne), Scott Page (saksofon, gitary), Margret Taylor (chórki), Rachel Fury (chórki) i Durga McBroom (chórki). Na setlistę złożyły się zarówno nowe utwory jak i klasyki Pink Floyd, w tym: „Time”, „On The Run”, „The Great Gig In The Sky” i „Us And Them” z „The Dark Side Of The Moon”, tytułowy hymn z „Wish You Were Here”, „Comfortably Numb” i oczyszczające „Run Like Hell” z „The Wall”. Ze świeżej wówczas płyty „A Momentary Lapse Of Reason” Pink Floyd wykonali potężne „Learning To Fly”, liryczne „The Turning Away” oraz hipnotyzujące „Sorrow”. „Delicate Sound Of Thunder” to wciągające, podnoszące na duchu muzyczne wydarzenie, które zachwyci każdego fana rocka. Lista utworów: CD 1: 1. Shine On You Crazy Diamond Parts 1-5 2. Signs Of Life 3. Learning To Fly 4. Yet Another Movie 5. Round And Around 6. A New Machine, Part 1 7. Terminal Frost 8. A New Machine, Part 2 9. Sorrow 10. The Dogs Of War 11. On The Turning Away CD 2: 1. One Of These Days 2. Time 3. On The Run 4. The Great Gig In The Sky 5. Wish You Were Here 6. Welcome To The Machine 7. Us And Them 8. Money 9. Another Brick In The Wall, Part 2 10. Comfortably Numb 11. One Slip 12. Run Like Hell DVD: 1. Shine On You Crazy Diamond, Parts 1-5 2. Signs Of Life 3. Learning To Fly 4. Sorrow 5. The Dogs Of War 6. On The Turning Away 7. One Of These Days 8. Time 9. On The Run 10. The Great Gig In The Sky 11. Wish You Were Here 12. Us And Them 13. Money 14. Comfortably Numb 15. One Slip 16. Run Like Hell Bonus. Blu-ray: 1. Yet Another Movie 2. Round And Around 3. A New Machine, Part 1 4. Terminal Frost 5. A New Machine, Part 2

209,90 zł
193,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 16,79 zł

84
Delicate Sound of Thunder, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delicate Sound of Thunder, Blu-ray
Pink Floyd , Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Reedycja „Delicate Sound Of Thunder” Pink Floyd. Wydawnictwo dostępne w formatach Blu-ray, DVD, 2 CD, 3 LP oraz w czteropłytowej wersji deluxe z bonusowymi nagraniami. Płyta „Delicate Sound Of Thunder” to Pink Floyd w szczytowej formie. Poza koncertowym albumem i całym koncertowym filmem (odnowionym i na nowo zmontowanym z oryginalnych 35-milimetrowych taśm z dźwiękiem w jakości 5.1 surround), które były częścią boksu „The Later Years”, wszystkie wydania zawierają 24-stronicowy foto-album, a czteropłytowy box składający się z 40 stron foto-album, plakat koncertowy i pocztówki. Analogowa edycja ukazuje się na trzech 180-gramowych winylach z 9 utworami, których zabrakło na wydanym w 1988 roku albumie. Wydanie 2CD zawiera z kolei 8 nagrań więcej niż oryginalna płyta. W 1987 roku Pink Floyd triumfalnie powrócili na scenę. Legendarny brytyjski zespół, który powstał w 1967 roku, był wówczas po stracie dwóch współzałożycieli. Klawiszowca i wokalisty Richarda Wrighta, który odszedł po sesjach do „The Wall” z 1979 roku oraz basisty i autora tekstów Rogera Waterss, który opuścił grupę niedługo po wydaniu albumu „The Final Cut” z 1983 roku. Pałeczkę przejęli gitarzysta i wokalista David Gilmour oraz perkusista Nick Mason, którzy kontynuowali działalność i nagrali multiplatynowe dzieło „A Momentary Lapse Of Reason”. W tym samym czasie w szeregi bandu powrócił również Richard Wright. Wydana we wrześniu 1987 roku płyta „A Momentary Lapse Of Reason” szybko zdobyła serca fanów na całym świecie, co przełożyło się wysoką frekwencję na koncertach, podczas których promowano album. Trwająca ponad dwa i pół roku trasa przyciągnęła łącznie ponad 4 miliony fanów. Nominowany do Grammy koncert, który ukazał się jako „Delicate Sound Of Thunder”, został zarejestrowany w Nassau Coliseum na Long Island w sierpniu 1988 roku. Za kamerą stanął Wayne Isham. Przygotowana w 2020 roku reedycja powstała z ponad 100 rolek oryginalnych, 35-milimetrowych taśm. Materiał został odświeżony i poprawiony do jakości 4K, a także zmontowany na nowo przez Benny'ego Tricketta pod kuratelą Aubrey Powell/Hipgnosis. Podobnie rzecz ma się z dźwiękiem, który pochodzi z oryginalnych taśm, a którego jakość poprawił inżynier dźwięku Andy Jackson oraz David Gilmour z pomocą Damona Iddinsa. W skład gwiazdorskiego zespołu koncertowego weszli: Jon Carin (klawisze, gitara), Tim Renwick (gitara, wokal), Guy Pratt (bas, wokal), Gary Wallis (instrumenty perkusyjne), Scott Page (saksofon, gitary), Margret Taylor (chórki), Rachel Fury (chórki) i Durga McBroom (chórki). Na setlistę złożyły się zarówno nowe utwory jak i klasyki Pink Floyd, w tym: „Time”, „On The Run”, „The Great Gig In The Sky” i „Us And Them” z „The Dark Side Of The Moon”, tytułowy hymn z „Wish You Were Here”, „Comfortably Numb” i oczyszczające „Run Like Hell” z „The Wall”. Ze świeżej wówczas płyty „A Momentary Lapse Of Reason” Pink Floyd wykonali potężne „Learning To Fly”, liryczne „The Turning Away” oraz hipnotyzujące „Sorrow”. „Delicate Sound Of Thunder” to wciągające, podnoszące na duchu muzyczne wydarzenie, które zachwyci każdego fana rocka. Lista utworów: 1. Shine On You Crazy Diamond, Parts 1-5 2. Signs Of Life 3. Learning To Fly 4. Sorrow 5. The Dogs Of War 6. On The Turning Away 7. One Of These Days 8. Time 9. On The Run 10. The Great Gig In The Sky 11. Wish You Were Here 12. Us And Them 13. Money 14. Comfortably Numb 15. One Slip 16. Run Like Hell

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

85
Live At The Hollywood Palladium, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At The Hollywood Palladium, CD
Dostępny
300 szt.

Zapis koncertu legendarnego gitarzysty „The Rollings Stones”. Występ odbył się w hollywoodzkim Palladium w 1988 roku, a na scenie obok Keitha Richardsa pojawili się Waddy Wachtel, Steve Jordan, Charley Drayton, Ivan Neville i Sarah Dash jako zespół The X-Pensive Winos. Na żywo rockman ze swoją ekipą zaprezentowali głównie materiał z solowego debiutu „Talk Is Cheap”, ale w zestawie nie zabrakło kilku numerów „The Rolling Stones”. Lista utworów: 1. Take It So Hard (Live) 2. How I Wish (Live) 3. I Could Have Stood You Up (Live) 4. Too Rude (Live) 5. Make No Mistake (Live) 6. Time Is On My Side (Live) 7. Big Enough (Live) 8. Whip It Up (Live) 9. Locked Away (Live) 10. Struggle (Live) 11. Happy (Live) 12. Connection (Live) 13. Rockawhile (Live)

57,90 zł
53,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,63 zł

86
Live At The Hollywood Palladium, czerwony, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At The Hollywood Palladium, czerwony, 2 LP
Dostępny
17 szt.

Zapis koncertu legendarnego gitarzysty „The Rollings Stones”. Występ odbył się w hollywoodzkim Palladium w 1988 roku, a na scenie obok Keitha Richardsa pojawili się Waddy Wachtel, Steve Jordan, Charley Drayton, Ivan Neville i Sarah Dash jako zespół The X-Pensive Winos. Na żywo rockman ze swoją ekipą zaprezentowali głównie materiał z solowego debiutu "Talk Is Cheap", ale w zestawie nie zabrakło kilku numerów „The Rolling Stones”. Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Take It So Hard (Live) 2. How I Wish (Live) 3. I Could Have Stood You Up (Live) Strona B 1. Too Rude (Live) 2. Make No Mistake (Live) 3. Time Is On My Side (Live) LP 2 Strona C 1. Big Enough (Live) 2. Whip It Up (Live) 3. Locked Away (Live) 4. Struggle (Live) Strona D 1. Happy (Live) 2. Connection (Live) 3. Rockawhile (Live)

173,90 zł
159,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,91 zł

87
Live At The Hollywood Palladium, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At The Hollywood Palladium, 2 LP
Dostępny
101 szt.

Zapis koncertu legendarnego gitarzysty „The Rollings Stones”. Występ odbył się w hollywoodzkim Palladium w 1988 roku, a na scenie obok Keitha Richardsa pojawili się Waddy Wachtel, Steve Jordan, Charley Drayton, Ivan Neville i Sarah Dash jako zespół The X-Pensive Winos. Na żywo rockman ze swoją ekipą zaprezentowali głównie materiał z solowego debiutu "Talk Is Cheap", ale w zestawie nie zabrakło kilku numerów „The Rolling Stones”. Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Take It So Hard (Live) 2. How I Wish (Live) 3. I Could Have Stood You Up (Live) Strona B 1. Too Rude (Live) 2. Make No Mistake (Live) 3. Time Is On My Side (Live) LP 2 Strona C 1. Big Enough (Live) 2. Whip It Up (Live) 3. Locked Away (Live) 4. Struggle (Live) Strona D 1. Happy (Live) 2. Connection (Live) 3. Rockawhile (Live)

133,90 zł
123,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,71 zł

88
Live At The Hollywood Palladium, 3 LP + CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At The Hollywood Palladium, 3 LP + CD + DVD
Dostępny
42 szt.

Pięciopłytowy box z zapisem koncertu legendarnego gitarzysty „The Rollings Stones”. Występ odbył się w hollywoodzkim Palladium w 1988 roku, a na scenie obok Keitha Richardsa pojawili się Waddy Wachtel, Steve Jordan, Charley Drayton, Ivan Neville i Sarah Dash jako zespół The X-Pensive Winos. Na żywo rockman ze swoją ekipą zaprezentowali głównie materiał z solowego debiutu "Talk Is Cheap", ale w zestawie nie zabrakło kilku numerów „The Rolling Stones”. W skład boksu wchodzą: DVD, 3 LP, CD.

663,90 zł
610,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 53,11 zł

89
Tajniki walki zapaśniczej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajniki walki zapaśniczej
Dostępny
60 szt.

Praca niniejsza, którą oddajemy do rąk czytelnika w głębokiem przeświadczeniu, że dopomoże ona do rozwoju tak pięknego, aczkolwiek niestety opacznie pojmowanego u nas sportu zapaśniczego, napisana została przez człowieka, którego nazwisko jest zbyt popularne w Polsce, by wymagało specjalnych omówień. Władysław Pytlasiński, założyciel a obecnie prezes honorowy Polskiego Towarzystwa Atletycznego znany jest w szerokich kołach miłośników zapaśnictwa nie tylko jako niegdyś europejskiej sławy mistrz walki francuskiej, zdobywca wielkich nagród na arenach Francji, Szwajcarji, Niemiec, Austrji, Włoch, Rosji, Finlandji, Szwecji, Bułgarji i innych państw europejskich, lecz jako wybitny a rutynowany pedagog, którego zasługi na polu szerzenia tężyzny fizycznej będą niewątpliwie w swoim czasie dostatecznie ocenione. Walcząc godnie w barach polskich w czasach, gdy barwy te nie reprezentowały jeszcze oficjalnie uznanego państwa, a znane były tylko nielicznym przyjaciołom Polski, zrobił on wiele dla propagandy polskiej sprawności fizycznej i wraz ze Zbyszkiem Cyganiewiczem sprawił, że słowo ?Polak dla wielu, bardzo wielu Niemców, Szwajcarów, Szwedów i innych cudzoziemców stało się równoznaczne z pojęciem tężyzny i mocy. Słuszne też jest, że pierwsza polska popularna książeczka o zapaśnictwie, ujmująca jego stronę techniczną, wyszła z pod pióra właśnie Władysława Pytlasińskiego. Z pojęciem ?zapaśnictwo?, szerszy ogół naszego społeczeństwa łączy prawie zawsze... cyrk, Czerwony dywan, marsz gladjatorów, uroczysty, aczkolwiek zawsze trochę przypominający maskaradę ?parade allée?, cały szereg rekwizytatów, akcesoryj it.p. ? sprawiły, że z biegiem czasu o zapaśnictwie poczęto mówić, jak o czemś równoznacznem z akrobatyką czy klounadą, o czemś mało ze sportem mającym wspólnego. Przyczyniły się do tego niewątpliwie w dużym stopniu sprytne zakulisowe inscenizacje aranżerów walk zapaśniczych, którzy zmuszeni częstokroć do tego przez publiczność, wymagającą raczej silnych i emocjonujących wzruszeń aniżeli prawdziwej i rzetelnej walki, swojemi kombinacjami podrywają ostatecznie zaufanie widzów. Zapaśnictwo, przeniesione z życia, z klubu i ze stowarzyszeń na arenę cyrkową, uprawiane obecnie prawie wyłącznie przez zawodowców, straciło niewątpliwie bardzo wiele. Traktowane jest ono prawie zawsze jako emocjonujące widowisko i tylko znawcy szukają na arenie pokazu techniki i sprawności fizycznej. Jednakże i tu na czerwonym dywanie zobaczyć można jedyne w swoim rodzaju popisy wspaniałego rozwoju fizycznego, zwycięstwa wytrawnej techniki nad brutalną i ?surową? silą. Praca Pytlasińskiego omamia zapaśnictwo jako sport, jako środek: wychowania fizycznego, jako jeden z najbardziej skutecznych sposobów osiągnięcia tężyzny fizycznej. Nie ma ona nic wspólnego z zapaśnictwem zawodowem a jeżeli autor wspomina nazwiska znanych mistrzów walki francuskiej, występujących na arenach cyrkowych, to robi to jedynie z konieczności. Zapaśnictwo zawodowe jest obecnie tak silnie rozwinięte, że grupuje ono w sobie najpoważniejszych mistrzów walki, podczas gdy zapaśnictwo amatorskie pozostaje poza niem daleko w tyle. Jednakże i w zapaśnictwie zawodowem następuje obecnie poważny zwrot ku lepszemu. Olimpjada berlińska w roku 1926, gdzie sklasyfikowano zapaśników według ich wagi, jest najlepszym dowodem, że nawet żądna wyłącznie emocjonujących wzruszeń publiczność cyrkowa wymaga obecnie od aranżerów imprez zapaśniczych bardziej sportowego traktowania sprawy.

34,90 zł
26,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

90
Pistolet w sporcie i samoobronie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet w sporcie i samoobronie
Dostępny
10 szt.

Zarys historii broni krótkiej Podział i opis broni krótkiej Pistolet czy rewolwer ? Strzelanie z pistoletu Trening strzelecki Strzelanie na zawodach Pistolet w samoobronie Pistolet pojedynkowy Chociaż od pierwszego wydania upłynęło blisko 100 lat, pozycja ta jest nadal cennym i ciekawym poradnikiem dla miłośników broni palnej. Poradniki autorstwa Jerzego Podolskiego cieszyły się w okresie międzywojennym bardzo dużym zainteresowaniem. Wielu autorów - w tym współczesnych powołuje się na jego prace w swoich publikacjach.

32,90 zł
25,00 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,90 zł

91
Smak tajemnicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smak tajemnicy
Dostępny
187 szt.

Savannah Lintero myślała, że ma dobre życie. Otaczało ją grono oddanych przyjaciół, posiadała dobrze prosperujący klub sportowy i nie narzekała na brak powodzenia u mężczyzn, choć ich akurat wystrzegała się jak ognia. Czy można chcieć czegoś więcej? Nie miała jednak pojęcia, że kuzyn sprowadzi na nią kłopoty i będzie musiała sporo poświęcić, by spłacić jego długi. Jej świat wywróci się do góry nogami. Podwójne życie i piętrzące się tajemnice staną się codziennością. Nie pomoże również pożądanie, jakie czuje do irytującego i piekielnie seksownego mężczyzny, który nieźle zaszedł jej za skórę. Czy Savannah pokona lęki i odważy się znów pokochać? Co będzie musiała zrobić, by ocalić bliskich? Smak tajemnicy jeszcze nigdy nie był tak gorzki? Głównymi składnikami Smaku tajemnicy są namiętność i pożądanie. Dodatki to zaskakująca akcja, przystojny mężczyzna i zmysłowa kobieta. Dorzuć do tego odrobinę humoru, szczyptę niebezpieczeństwa i masę sekretów. Co otrzymasz? Powieść, którą pochłoniesz i zaspokoisz swoje zmysły. ? Amanda Andrzejewska?Redzimska, @sweetness.oflife Historia pełna namiętności, która pochłonęła każdą komórkę mojej duszy! Nieprzewidywalność, pożądanie i ogromne emocje. Właśnie to wszystko czeka Was podczas czytania Smaku tajemnicy. Polecam! ? Barbara Bandyk, @zaczytana.book Smak tajemnicy jest wciągający i uzależniający. Ma ogromną dawkę wybuchowych charakterów, dużą dozę namiętności, świetny humor i szczyptę niebezpieczeństwa. Ta książka to swojego rodzaju dzieło sztuki i bynajmniej nie kulinarnej. ? Aleksandra Strzelecka @gwiazdyzkosmosu Poznaliście już smak pokusy, pora posmakować tajemnicy. Poruszająca historia, w której Riva Scott rozwija skrzydła, by zabrać Was w emocjonalną podróż, która dostarczy Wam wielu wrażeń. ? Ewa Pirce, autorka m.in. Dopóki nie zajdzie słońce i Tu i teraz. Smak tajemnicy to istny wulkan emocji! W niej aż kipi od miłości, pożądania i namiętności! Riva Scott przenosi nas w fantastyczny świat perfekcyjnie wykreowanych bohaterów. Tam nic nie dzieje się przypadkiem. Autorka mistrzowsko poprowadzi nas przez starannie dobrane wątki, które zapewnią nam niesamowitą i pełną wrażeń przygodę. Ta opowieść nie jest zwykłym romansem, to historia pełna magii, która zawładnie Wami na bardzo długo... Polecam serdecznie! ? J. B. Grajda, autorka Karuzeli życia. Rewelacyjna historia napisana w lekkim stylu. Od samego początku wciąga czytelnika w zwariowany świat bohaterów. Cięty język i poczucie humoru, a to wszystko idealnie wyważone. Zdecydowanie jest to najlepsza książka autorki. ? Martyna Jacek, czytelniczka.

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

92
Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku
Dostępny
13 szt.

Szeroko rozumiana Skandynawia jest oazą szczęścia, co potwierdzają wszystkie rankingi prezentujące poziom zadowolenia z życia poszczególnych narodów. Jak więc przeżywają szczęście na Północy? Przedstawiamy znakomite reportaże i fascynujące rozmowy ze Skandynawami. Zebraną w nich wiedzę bardzo szybko możesz wykorzystać w praktyce, by stworzyć własną sielankę. Autorki na co dzień mieszkające m.in. w Danii, Finlandii czy na Wyspach Owczych zapraszają cię w niezwykłą podróż duchową i kulinarną bez wychodzenia z domu. Dzięki nim zrozumiesz, że w basenie wszyscy jesteśmy równi (Islandia) i staniesz się mistrzem pozytywnego dystansu społecznego (Szwecja). A jeśli narzekasz, to przestaniesz (Norwegia). Obiecujemy (Pascal). „Na Północy najcieplej! No i Codziennie jest piątek! Często bywam w Polsce i kocham ją za piękną architekturę i bardzo pomocnych ludzi. Z niecierpliwością czekam na każdą podróż do Polski i jestem wiecznie wdzięczna, że ten kraj istnieje” – May-Linn Aaslie, Norwegia. „Co cię interesuje w krajach nordyckich? Socjaldemokracja? Obyczaje? Uchodźcy? Elfy? Wzornictwo? Przepisy kulinarne? Hygge? Sisu? Fika? Lagom? Wszystko to znajdziesz w tej książce! A jeśli jeszcze nie interesuje cię nic, tym bardziej warto ją przeczytać” – Wojciech Orliński, dziennikarz.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

93
Meddah turecki teatr jednego aktora Spotkanie tradycji kultury ustnej z kulturą widowiskową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meddah turecki teatr jednego aktora Spotkanie tradycji kultury ustnej ...
Dostępny
64 szt.

W świecie kultury muzułmańskiej, gdzie teatr nie zdołał wytyczyć sobie niezależnego miejsca wśród dziedzin sztuki, to właśnie ustność / oralność zrekompensowała jego brak wśród sztuk performatywnych. Turecki "meddah" rozwinął się pomiędzy wiekiem XI a XIX z formy opowiadacza w epicki teatr jednego aktora, pozostając w zgodzie z zasadami życia koczowniczego. Włączając elementy tradycji środkowoazjatyckiego szamana, starotureckiego pieśniarza epickiego "ozan" i arabskiego "maddaha" oraz tradycję perskiego opowiadacza "Księgi królewskiej. Szahname", przyjął także środki teatralne i dramatyczne. Jako forma artystyczna łączy sztukę opowiadania z ludowym teatrem tradycyjnym. Zaadoptowana w formie ?widowiska narracyjnego? sztuka opowiadania zyskała uznaną pozycję na współczesnych scenach teatrów offowych, sprawdzając się z sukcesem w projektach międzykulturowych i interdyscyplinarnych. W kontekście omawianych tradycji ustnych kręgów kultur ałtajskiego i Bliskiego Wschodu potencjał performatywny sztuki opowiadania stanowi dla współczesnych artystów źródło inspiracji, oferując wzór modelu interaktywnego, równouprawniającego widza i artystę. Meddah ? Turkish Theatre of One Actor. The Meeting of Oral Tradition and Performance Culture The monograph explores performative potential of narrative art in oral traditions of Altai and Middle Eastern culture. Turkish "meddah" inspires contemporary artists, offering an active model, equal for both the artist and the audience. As an artistic form it developed between the 11th and 19th century. It unites epic theatre of one actor with the elements of tradition of a nomadic narrator, Central Asian shaman, epic singer "ozan", Arabic "maddah" and the Persian tradition of the narrator of "The Shahnameh".

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

94
Seven LP GOLD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seven LP GOLD, Winyl
Niedostępny
Brak

Side A: 01 A Day For Redemption 02 Lost In A Starless Aeon 03 In Frozen Fields 04 March To War 05 Rebirth Side B: 06 Reverence 07 Master Of The Dead 08 The Everlong Night 09 At The Shores Of Silver Sand 10 My Home, My Grave

134,90 zł
Powiadomienie
95
MTV Unplugged, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MTV Unplugged, CD
Pearl Jam, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Trzy dni po zakończeniu swojej pierwszej amerykańskiej trasy koncertowej zespół Pearl Jam udał się do Nowego Jorku, aby wziąć udział w transmisji programu „MTV Unplugged”. Materiał z tego koncertu znajdziemy na albumie „MTV Unplugged”, który zawiera wszystkie siedem piosenek zarejestrowanych podczas programu. Lista utworów: 1. Oceans 2. State Of Love And Trust 3. Alive 4. Black 5. Jeremy 6. Even Flow 7. Porch

57,90 zł
96
Order Of Magnitude. Empath Live Volume 1. Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,90 zł
Powiadomienie
97
Secrets & Lies. CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Secrets & Lies. CD + DVD
Jakszyk Jakko, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

76,90 zł
98
Order Of Magnitude - Empath Live Volume 1. CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,90 zł
Powiadomienie
99
Secrets & Lies. Płyta Analogowa + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Secrets & Lies. Płyta Analogowa + CD
Jakszyk Jakko, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

95,90 zł
100
Order Of Magnitude. Empath Live Volume 1. Płyta Analogowa + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
195,90 zł
Wróć do góry