hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.10.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 3 października 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pusty komiks Szablon z kadrami (Peter Pauper Press), na drugim Lampka do czytania na szyję (Peter Pauper Press). Kolejny produkt to Dzieje (Herodot) oraz Przybornik Na Długopisy metalowy Srebrny (Starpak).
1
Pusty komiks Szablon z kadrami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusty komiks Szablon z kadrami
Peter Pauper Press
Dostępny
13 szt.

Pusty szablon z kadrami do tworzenia wlasnego komiksu. W zestawie znajduje się szablon z dymkami i efektami wizualnymi. Okładka się zdejmuje, pod nią znajduje się puste miejsce na zaprojektowanie własnej okładki. Strony zawierają 7 układów kadrów, co zapewnia różnorodność wizualną. Gruby papier doskonale nadaje się do szkicowania tuszem lub ołówkiem. Komiks zawiera 64 strony w formacie 21,6 x 28 cm.

32,47 zł
8 osób kupiło
2
Lampka do czytania na szyję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do czytania na szyję
Peter Pauper Press
Dostępny
20 szt.

Nakładana na szyję lampka marki Peter Pauper Press. Idealna do czytania, majsterkowania, na biwak do podróży lub robienia na drutach. Elastyczną lampke można nosic na szyi, zawinąć wokoł przedmiotu lub postawić i używać jak zwykłej lampi na biurko. Podwójne lampki moga świecić pod różnymi kątami, zapewniając jaśniejsze oświetlenie i mniej cieni. W każdej końcowce znajdują się po 3 diony LED dające światło punktowe lub szerokokątne, możliwe są 3 ustawienia jasności. Natężenie światła 40 lumenów. Lampka posiada wygodną podkladkę pod szyję. Pokryte elastyczną, trwałą i miłą w dotyku gumą piankową ramiona wyginają się w dowolnych kierunkach, całkowita długość to 55,9cm. Lampka zasilana jest na dwie baterie AAA (nie dołączone do zestawu). Produkt nie jest zabawką i nie nadaje się dla dzieci poniżej 12-go roku życia.

46,35 zł
7 osób kupiło
3
Dzieje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje
Dostępny
195 szt.

Historia wojen Greków z Persami spisana w V w. p.n.e. przez Herodota, greckiego historyka z Halikarnasu w Azji Mniejszej. Dzieło Herodota wyróżnia bogactwo informacji etnograficznych i geograficznych zebranych podczas licznych podróży autora. Zawiera również początki krytyki historycznej i przekonanie o istnieniu w świecie ładu moralnego. Herodota uważa się za ojca europejskiej historiografii, a Dzieje za pierwszą próbę dziennikarskiego spojrzenia na świat i ludzi. Klasyczna i obowiązkowa lektura każdego, kto interesuje się historią.

68,00 zł
48,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,04 zł

5 osób kupiło
4
Przybornik Na Długopisy metalowy Srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik Na Długopisy metalowy Srebrny
Starpak
Dostępny
13 szt.

Elegancki pojemnik w kol. Czarnym lub srebrnym, w kształcie cylindra lub prostopadłościanu.

5,99 zł
4 osoby kupiły
5
Z więzienia do wdzięczności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z więzienia do wdzięczności
Dostępny
69 szt.

W książce Merlina Carothersa nie chodzi o więzienie, do jakiego trafiają przestępcy. By się w nim znaleźć, nie trzeba ani nikogo zabić, ani okraść, ani nawet przekraczać prędkości na autostradzie. Więzienie, o którym mowa, to więzienie naszego serca i okoliczności, w jakich znajduje się nasza dusza. Merlin Carothers przekonuje, że Bóg nie zostawia człowieka w tym więzieniu i za wszelką cenę stara się go z tej niewoli wyciągnąć. Autor Mocy uwielbienia, książki, która podbiła serca wielu czytelników, zabiera nas w świat więzienia naszych okoliczności. Radzi także, jak wyjść z niego na wolność. Wbrew pozorom jest to łatwa i przyjemna lektura polecana każdemu. Miliony osób świadczyły o tym, że zmieniła ona ich życie i przedstawiła rozwiązanie dla ich trudności. Książka Z więzienia do wdzięczności została przetłumaczona na 58 języków, a miliony czytelników na całym świecie potwierdzają, że zawarte w niej wskazówki stanowiły rozwiązanie ich duchowych problemów. „Najbardziej inspirująca opowieść o Bożej łasce działającej w ludzkim życiu...” – Norman Vincent Peale.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

3 osoby kupiły
6
Święty Charbel. Cudowne uzdrowienie duszy i ciała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Charbel. Cudowne uzdrowienie duszy i ciała
Dostępny
123 szt.

Obszerna biografia św. Charbela wzbogacona kolorowymi zdjęciami z miejsc gdzie żył i przebywał Święty. Album zawiera również modlitwy o wstawiennictwo oraz świadectwa cudów i uzdrowień.

21,90 zł
15,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
7
Długopis Flexi N niebieski (10szt) PENMATE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Flexi N niebieski (10szt) PENMATE
Penmate
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk,Niklowo-srebrna końcówka 0.7mm odporna na uderzenia, wymienny wkład, wodoodporny tusz o intensywnym, nieblaknącym kolorze. Długość linii pisania 1500m. Nowa formuła atramentu i system jego spływu powoduje wrażenie niezwykłej lekkości pisania.

14,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
8
Puzzle 100 elementów. Leśne zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Leśne zwierzęta
G3, 100
Dostępny
8 szt.

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

1 osoba kupiła
9
Puzzle 150 Konie G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 150 Konie G3
G3
Dostępny
7 szt.

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

1 osoba kupiła
10
Cognoscite. Podręcznik wieloletni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cognoscite. Podręcznik wieloletni
Dostępny
686 szt.

Cognoscite to podręcznik do nauki języka łacińskiego i kultury antycznej dla uczniów szkół ponadpodstawowych zgodny z podstawą programową zawartą w rozporządzeniu MEN z 24 czerwca 2020 roku. Rozkład materiału dostosowany został do 30-godzinnego cyklu dydaktycznego. Podręcznik składa się z dwunastu zróżnicowanych tematyczne lekcji. Każda z nich zawiera część językową, obejmującą niezbędny komentarz gramatyczny i różnorodne ćwiczenia (głównie o charakterze translacyjnym), treści z zakresu kultury antycznej i jej recepcji, bogaty materiał ilustracyjny oraz pytania umożliwiające uczniom samoocenę stopnia opanowania wiedzy i umiejętności wymaganych w podstawie programowej.

50,00 zł
46,00 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
11
Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do platformy i materiały egzaminacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do p...
Dostępny
15 szt.

Chmura obliczeniowa jest rozwiązaniem niezawodnym i zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa systemu. Nowoczesne rozwiązania tego rodzaju charakteryzują się dużą elastycznością i skalowalnością, pozwalają na budowę i rozbudowę aplikacji, monitorowanie ich pracy oraz zarządzanie nimi, jak również bazami danych i innymi usługami w sposób globalny. Spośród chmur obliczeniowych jedne z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań oferuje Google. Aby jednak optymalnie wykorzystać potencjał chmury Google, trzeba dysponować odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. Certyfikat Google nadawany profesjonalistom gwarantuje odpowiedni poziom kompetencji. Ta książka pomoże Ci w uzyskaniu certyfikatu profesjonalisty Google (GCP) w specjalności architekta chmury Google. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne materiały, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu. Swoją wiedzę będziesz mógł skontrolować za pomocą stu przykładowych pytań sprawdzających. Jeśli nie planujesz zdobycia GCP, zyskasz głęboką wiedzę dotyczącą platformy Google Cloud. Nauczysz się projektować rozwiązania chmurowe, wdrażać je i zarządzać nimi w sposób zapewniający wysoką niezawodność i bezpieczeństwo systemu. Znajdziesz tu również informacje dotyczące maszyn wirtualnych, przechowywania, transferu i migracji danych, a także narzędzi niezbędnych do zarządzania internetem rzeczy (IoT), uczenia maszynowego i budowania aplikacji do specyficznych zastosowań biznesowych. W tej książce między innymi: wprowadzenie do platformy Google Cloud projektowanie i wdrażanie architektury rozwiązań chmurowych zarządzanie bezpieczeństwem i tożsamością w chmurze Google analiza i optymalizacja procesów technicznych i biznesowych przyszłość platformy Google Cloud Chmura Google: nowy paradygmat architektury najlepszych systemów IT! O autorze Soumen Chatterjee - jest konsultantem do spraw systemów informatycznych. W ciągu ostatnich dwudziestu lat pomógł wielu wiodącym światowym organizacjom w przeprowadzeniu kluczowych zmian biznesowych i cyfryzacji ? zgodnie z trendami rewolucji cyfrowej. Zdobył certyfikat Google Certified Professional Cloud Architect. Fascynuje się rolą sztucznej inteligencji w przyszłym świecie, dostrzega w niej niezwykłą szansę dla przyszłych generacji.

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

1 osoba kupiła
12
Grywalizacja w organizacji. Rozwój zastsowań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grywalizacja w organizacji. Rozwój zastsowań
Dostępny
9 szt.

Wysoko oceniam dokonany przez dr Izabelę Lewandowską wybór problematyki i przygotowanie monografii poświęconej mechanizmom grywalizacji i jej zastosowaniom w marketingu. Podjęta przez autorkę tematyka jest interesująca poznawczo i ważna z punktu widzenia aplikacyjnego, a także aktualna w kontekście potrzeby zwiększania skuteczności oddziaływania na konsumentów i wypracowywania w tym zakresie innowacyjnych rozwiązań. Walor nowości recenzowanej monografii upatruję w tym, iż autorka dobrze osadza swoje rozważania zarówno w kierunkach rozwoju współczesnego marketingu, jak i w przemianach zachowań konsumentów – dr hab. Magdalena Sobocińska, prof. UEW, Katedra Badań Marketingowych, Wydział Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Autorka podjęła interesujący i bardzo aktualny temat. Badaniem zastosowań grywalizacji w różnych sferach życia zajmują się renomowane ośrodki naukowe (m.in. Uniwersytet Wharton w Pensylwanii). Monografia Izabeli Lewandowskiej przyczynia się do wzbogacenia polskiej literatury dotyczącej tej problematyki. Niewątpliwie wyniki obu badań (ilościowego i jakościowego) wzbogacają rozważania autorki o komponent empiryczny, dostarczają interesujących wniosków poznawczych oraz praktycznych rekomendacji dla organizacji zamierzających wykorzystać rywalizację jako nowoczesne narzędzie marketingowe – prof. dr hab. Bogdan Mróz, Katedra Badań Zachowań Konsumentów, Instytut Zarządzania, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

35,00 zł
29,05 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,95 zł

1 osoba kupiła
13
Długopis Flexi N czarny (10szt) PENMATE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Flexi N czarny (10szt) PENMATE
Penmate
Dostępny
48 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk,Niklowo-srebrna końcówka 0.7mm odporna na uderzenia, wymienny wkład, wodoodporny tusz o intensywnym, nieblaknącym kolorze. Długość linii pisania 1500m. Nowa formuła atramentu i system jego spływu powoduje wrażenie niezwykłej lekkości pisania.

14,99 zł
1 osoba kupiła
14
Zakładka do książki z lupą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki z lupą
Peter Pauper Press
Dostępny
12 szt.

Przezroczysta zakładka marki Peter Pauper Press z lupą, idealna do książek, czasopism, etykiet, menu, arkuszy kalkulacyjnych, map i innych. Bez problemu zmieści się w kieszeni czy torebce. Dodatkowo zawiera linijkę z podzialką w centymetrach i calach. W zestawie dolączono jedwabisty czarny frędzel. Lupa daje powiększenie 3x. Wymiary 22,2 x 7,3 cm.Produkt nie nadaje się dla dzieci do lat 3.

17,99 zł
1 osoba kupiła
15
A. Rodin - Fugit Amor, Portret intymny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A. Rodin - Fugit Amor, Portret intymny
Dostępny
18 szt.

Rodin to nie tylko osoba, to także symbol... Najwybitniejszy rzeźbiarz impresjonizmu, twórca arcydzieł, które zmieniły oblicze ówczesnej sztuki, takich jak Myśliciel, Pocałunek, Brama piekieł, Mieszczanie z Calais... Fascynował się kobiecym ciałem i jak nikt inny potrafił oddać jego zmysłowość. Twierdził, że sztuka jest niczym innym jak seksualną rozkoszą, mającą swoje źródło w potędze miłości. Niniejszy portret intymny ukazuje burzliwe życie artysty u boku trzech najważniejszych kobiet jego życia: Rose, Camille i Claire.

79,99 zł
63,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,00 zł

1 osoba kupiła
16
Notatnik mini Bystre Koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik mini Bystre Koty
Peter Pauper Press
Dostępny
10 szt.

Notes marki Peter Pauper Press, w niewielkim poręcznym wydaniu. Oprawa twarda, wytłaczana okładka, zamykany na gumkę, z tyłu koperta na pojedyncze notatki. 160 stron w linie, bezkwasowy papier. Wymiary 127 x 178 mm.

41,94 zł
1 osoba kupiła
17
Szkicownik mały Podróżny do akwareli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik mały Podróżny do akwareli
Peter Pauper Press
Dostępny
4 szt.

Mały, kompaktowy szkicownik marki Peter Pauper Press. Bezkwasowy, cieżki papier 250g/m2 nadaje się do akwareli, gwasz i wielu innych technik. Twarda oprawa pozwala na pracę w pionie i poziomie, dodatkowo szkicownik posiada zapięcie na gumkę oraz tasiemkę. Wygodny mały format umożliwia zabranie go ze sobą wszędzie. 40 kartek, zawartość bawełny 20%. Wymiary 14,29x9,84 cm.

60,29 zł
1 osoba kupiła
18
Lupa podwójna z LED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lupa podwójna z LED
Peter Pauper Press
Dostępny
7 szt.

Profesjonalna lupa marki Peter Pauper Press z wbudowanym podświetleniem. Dwie najwyższej jakości soczewki o powiększeniu x3 lub x45. Podświetlenie dają 3 superjasne, energooszczędne diody LED, zasilane przez trzy baterie AAA (brak w zestawie). Ergonomiczny uchwyt z tworzywa antypoślizgowego. Lupa mierzy 19,1 cm długości i 7,6 cm szerokości. Produkt nie jest zabawką i nie nadaje się dla dzieci poniżej 12-go roku życia.

41,80 zł
1 osoba kupiła
19
Notatnik szyty Haiku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik szyty Haiku
Peter Pauper Press
Dostępny
9 szt.

Notatnik marki Peter Pauper Press, z serii Bookbound Journal, który odwzorowuje dzieło sztuki. Notatnik w sztywnej, wytłaczanej okładce, posiada wstążkę. 160 stron, brzeg kartek zdobiony na złoto. Zadruk w linię, strony zszywane.

60,29 zł
1 osoba kupiła
20
Banalna gramatyka języka niemieckiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banalna gramatyka języka niemieckiego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

Str(h)asznie tr(h)udny ten niemiecki? Ależ skąd! Banalna gramatyka języka niemieckiego - w wielu uszach to sformułowanie brzmi jak oksymoron doskonały. Wszak tysiącom uczniów sen z powiek spędzają rodzajniki, setki czują się przytłoczone odmianą przez przypadki, dziesiątki gubią się w zawiłościach czasowników modalnych we wszelkich czasach i trybach. Język niemiecki gramatyką stoi - to fakt. Niemiecka gramatyka bywa skomplikowana - to, pozornie, także fakt. Pozornie, bo gdy się w nią wgłębić, gdy ją sobie poukładać, okazuje się, że w niemieckiej gramatyce panuje... przykładny porządek i konsekwencja. Z tego porządku i metody wziął się pomysł na to wyjątkowe opracowanie zasad gramatyki języka niemieckiego pogrupowanych w postaci tabel - estetycznych, przejrzystych i zrozumiałych. W każdym z szesnastu rozdziałów podręcznika znajduje się zwięzły opis zasad gramatycznych, zestaw ćwiczeń opracowanych z uwzględnieniem gradacji trudności oraz test sprawdzający wiedzę. Książka została przygotowana tak, aby nauka odbywała się szybko, sprawnie i bezproblemowo. Nigdy więcej koszmarów z "der-die-dasem" w roli głównej? Z Banalną gramatyką języka niemieckiego to możliwe! O autorze Sylwia Motyl - doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, tłumacz i nauczycielka języka niemieckiego. Interesuje ją wszystko, co związane jest z językoznawstwem, gramatyka opisowa języka niemieckiego i języka polskiego, a także języki specjalistyczne, leksykografia, frazeologia oraz stosunki polsko-niemieckie.

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

21
All That You Can't Leave Behind (20th Anniversary Multi-Format Reissue), 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All That You Can't Leave Behind (20th Anniversary Multi-Format Reissue...
U2, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Jubileuszowa, zremasterowana edycja kultowego albumu U2 „All That You Can’t Leave Behind”, wydana z okazji 20-lecia (numer 1 w 32 krajach, 12 mln sprzedanych egzemplarzy na całym świecie),. Usłyszysz takie hity jak „Beautiful Day”, „Stuck In A Moment You Can’t Get Out Of”, „Elevation” czy „Walk On” w zupełnie nowej jakości dźwięku. Na reedycję trafi też utwór „The Ground Beneath Her Feet”. Za produkcję „All That You Can’t Leave Behind” odpowiadają Daniel Lanois i Brian Eno. Nagrania odbyły się w Dublinie oraz na południu Francji. Album zdobył 7 nagród Grammy, w tym w kategorii Najlepszy album rockowy. To także jedyny album w historii, z którego dwa utwory wygrały w kategorii Nagranie rocku („Beautiful Day” w 2001 i „Walk On” w 2002). Nowy remaster oryginalnego albumu studyjnego, wydany na 180g czarnym winylu i wycięty na cztery strony po raz pierwszy w historii wydawnictwa. Dołączona 20-stronicowa książeczka 12’’ x 12’’ oraz karta z kodem do pobrania cyfrowej wersji albumu. Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Beautiful Day 2. Stuck In A Moment You Can't Get Out Of 3. Elevation Strona B 1. Walk On 2. Kite 3. In A Little While LP 2 Strona C 1. Wild Honey 2. Peace On Earth 3. When I Look At The World Strona D 1. New York 2. Grace 3. The Ground Beneath Her Feet

154,90 zł
151,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,10 zł

22
All That You Can't Leave Behind (20th Anniversary Multi-Format Reissue) (Super Deluxe Limited Edition), 11 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All That You Can't Leave Behind (20th Anniversary Multi-Format Reissue...
U2, Universal Music Polska
Dostępny
11 szt.

Jubileuszowa, zremasterowana edycja kultowego albumu U2 „All That You Can’t Leave Behind”, wydana z okazji 20-lecia (numer 1 w 32 krajach, 12 mln sprzedanych egzemplarzy na całym świecie),. Usłyszysz takie hity jak „Beautiful Day”, „Stuck In A Moment You Can’t Get Out Of”, „Elevation” czy „Walk On” w zupełnie nowej jakości dźwięku. Na reedycję trafi też utwór „The Ground Beneath Her Feet”. Za produkcję „All That You Can’t Leave Behind” odpowiadają Daniel Lanois i Brian Eno. Nagrania odbyły się w Dublinie oraz na południu Francji. Album zdobył 7 nagród Grammy, w tym w kategorii Najlepszy album rockowy. To także jedyny album w historii, z którego dwa utwory wygrały w kategorii Nagranie rocku („Beautiful Day” w 2001 i „Walk On” w 2002). Zawartość: • Super Deluxe Vinyl Box Set, • U2 „All That You Can’t Leave Behind” limitowana edycja 11 LP box set, • Winyle 180g z oryginalnym, zremasterowanym albumem oraz rzadkimi nagraniami koncertowymi i niepublikowanymi wcześniej utworami, • 20-stronicowa książeczka, • 9 b-side’ów oraz alternatywnych wersji, • 5 x 12’’ 11 remiksów, w tym 4 niewydane wcześniej, • 32-stronicowa książka w twardej oprawie z niepublikowanymi wcześniej fotografiami Antona Corbijna, • Dwustronicowy plakat, • Karta z kodem do pobrania cyfrowej wersji albumu, • SDE LP Box. Lista utworów: • LP 1 Stona A 1. Beautiful Day 2. Stuck In A Moment You Can't Get Out Of 3. Elevation Strona B 1. Walk On 2. Kite 3. In A Little While LP 2 Strona C 1. Wild Honey 2. Peace On Earth 3. When I Look At The World Strona D 1. New York 2. Grace 3. The Ground Beneath Her Feet LP 3 Strona E 1. Levitate 2. Summer Rain 3. Stateless 4. Always Strona F 1. Love You Like Mad 2. Big Girls Are Best 3. Don’t Take Your Guns To Town 4. Stuck In A Moment You Can't Get Out Of (Acoustic Version) 5. Flower Child LP 4 Strona G 1. Elevation 2. Beautiful Day 3. Until The End Of The World Strona H 1. Stuck In A Moment You Can't Get Out Of 2. Kite 3. Gone LP 5 Strona I 1. New York 2. I Will Follow 3. Sunday Bloody Sunday Strona J 1. In A Little While 2. Desire 3. Stay (Faraway, So Close!) LP 6 Strona K 1. Bad/"40" 2. Where The Streets Have No Name 3. Bullet The Blue Sky Strona L 1. With Or Without You 2. The Fly 3. Wake Up Dead Man 4. Walk On LP 7 Strona M 1. Elevation (Paul Van Dyk Remix) Strona N 1. Elevation (Influx Remix) LP 8 Strona O 1. New York (Carnegie's Deli Mix) Strona P 1. New York (Superman Kicks Ativan Mix) LP 9 Strona R 1. Beautiful Day (Quincey and Sonance Remix) Strona S 1. Beautiful Day (The Perfecto Mix) LP 10 Strona T 1. In A Little While (Nightmares On Wax Remix) Strona U 1. Walk On (Wyclef Jean Remix) 2. When I Look At The World (Picante Remix) LP 11 Strona W 1. Elevation (Escalation Mix) Strona Y 1. Elevation (Quincey and Sonance Remix)

914,90 zł
896,60 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 18,30 zł

23
Jedna dekada - trzy epoki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedna dekada - trzy epoki
Dostępny
5 szt.

Album w formacie A4, publikacja okolicznościowa upamiętniająca powstanie i działalność NSZZ "Solidarność" regionu śląsko-dąbrowskiego w latach 1980-1989. Publikacja prezentuje materiał fotograficzny, dokumentujący działalność związkową, zarówno legalną jak i podziemną. Tekst stanowi obszerny artykuł monograficzny o dziejach NSZZ "Solidarność" na G. Śląsku i w Zagłębiu Dąbrowskim pióra Jana Jurkiewicza.

79,00 zł
56,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,12 zł

24
Kościół wobec niepodległości Polski 1918-1989 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół wobec niepodległości Polski 1918-1989
Dostępny
8 szt.

Nie można bez Chrystusa zrozumieć dziejów Polski ? powiedział Jan Paweł II w 1979 r. na placu Zwycięstwa w Warszawie. Zwrócił w ten sposób uwagę na fenomen polskiej historii ? szczególną więź polskiego ludu z Kościołem, która ujawniała się zwłaszcza w czasach walki o wolność. Celem zebranych w niniejszej publikacji artykułów jest przedstawienie niektórych osób i wydarzeń związanych z tym zagadnieniem.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

25
Oddziały Wielkopolskie w walkach o wschodnią granicę Rzeczypospolitej. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oddziały Wielkopolskie w walkach o wschodnią granicę Rzeczypospolitej.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.11

Książka składa się ze wstępu i czterech rozdziałów. Każdy z rozdziałów poprzedzony jest syntetycznym tekstem poprzedzającym część ilustracyjną, w której zamieszczonych zostało po kilkadziesiąt fotografii. Autorem trzech pierwszych rozdziałów jest Adam Pleskaczyński. W pierwszym zaprezentowano dzieje formowania Armii Wielkopolskiej w okresie od Powstania Wielkopolskiego do momentu zjednoczenia tej formacji z Wojskiem Polskim. Rozdział drugi opowiada o udziale oddziałów wielkopolskich w wojnie z bolszewikami, natomiast trzeci poświęcono kwestii pamięci wojny polsko-bolszewickiej w międzywojennej Wielkopolsce. Rozdział czwarty napisany przez Michała Krzyżaniaka ma nieco inną formułę. Przytoczono w nim garść opinii o żołnierzach wielkopolskich oraz cytatów ze wspomnień, które zilustrowane zostały współczesnymi zdjęciami z udziałem grupy rekonstrukcyjnej Armii Wielkopolskiej.

39,00 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

26
Pamiętnik kapelana wojskowego i inne zapiski z lat 1914-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik kapelana wojskowego i inne zapiski z lat 1914-1945
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

?Pamiętnik kapelana wojskowego i inne zapiski z lat 1914?1945? to zapis wspomnień ks. Dominika Ściskały. Okres ten to czas niezwykle ważny i trudny dla Polski. Obserwatorem i uczestnikiem tych wydarzeń jest polski duchowny Jako duszpasterz i nauczyciel ks. Ściskała doświadczał wszelkich utrudnień i prześladowań, jakich w tym smutnym czasie doznawał Kościół od dawnych zaborców. Był przy tym bystrym obserwatorem rzeczywistości, choć to określenie nie jest tutaj najszczęśliwsze. Sugeruje ono bowiem pewną bierność wobec wydarzeń, a ta z kartek pamiętnika bynajmniej nie wyziera. Ks. Ściskała był niezmordowany w swej działalności. Z zaangażowaniem uczestniczył we wszelkich akcjach charytatywnych prowadzonych na rzecz potrzebujących, wiele z nich sam inicjował i skutecznie prowadził. Za swą działalność doznał rozlicznych represji. W Radomiu m.in. spędził jakiś czas w więzieniu niemieckim. Nie to jednak stanowi główny akcent jego wspomnień. Myślą przewodnią, która przewija się przez zapiski ks. Ściskały, jest świadectwo o niezłomnym i wiernym trwaniu duchowieństwa na swym posterunku w trudnych okresach polskich dziejów.

50,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

27
Przewodnik do ćwiczeń z fizjologii roślin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik do ćwiczeń z fizjologii roślin
Dostępny
11 szt.

Przewodnik do ćwiczeń z fizjologii roślin jest skierowany głównie do studentów studiów licencjackich na kierunkach biologia, ochrona środowiska i biotechnologia. Może być przydatny również dla studentów innych kierunków przyrodniczych i rolniczych oraz osób zainteresowanych biologią eksperymentalną roślin. Ćwiczenia zostały tak opracowane, by zaprezentować studentom podstawowe procesy związane z funkcjonowaniem roślin i ułatwić poznanie ich wzajemnych relacji, co ma istotne znaczenie w kontekście całościowego ukazania procesów biologicznych oraz praktycznego wykorzystania roślin w życiu człowieka. Zakres tematyczny przewodnika poszerzono o zagadnienia z biologii stresu, roślinnych kultur in vitro oraz dotyczące wielorakiego zastosowania związków biologicznie aktywnych. Każdy rozdział rozpoczyna się od krótkiego wstępu teoretycznego przygotowującego do zajęć laboratoryjnych, który ma ułatwić zrozumienie danego procesu lub reakcji, ale może być również użytecznym repetytorium wybranych zagadnień z fizjologii roślin. Przewodnik zawiera zestaw ćwiczeń, w większości autorskich. Można je wykonać bez zaawansowanej aparatury, a także dowolnie konfigurować w zależności od założeń programowych i warunków laboratoryjnych.

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

28
Rzeczywistość (nie)opisana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeczywistość (nie)opisana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Jest to wartościowa poznawczo i oparta na rzetelnych rozpoznaniach źródłowych rozprawa, która w zdyscyplinowany (pod względem formalnym i metodologicznym) sposób przedstawia wizje życia teatralnego kreowane przez trzy czasopisma branżowe ukazujące się w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Nadal brakuje opracowań dotyczących dziejów krytyki teatralnej w ostatnich latach trwania PRL. Książka Pani Joanny Królikowskiej świetnie pokazuje społeczno-polityczne uwikłania redaktorów naczelnych, ich zmagania z cenzurą, a także sieć napięć polityczno-towarzyskich, które odciskały piętno na indywidualnych strategiach pisarskich i krytycznych. Publikacja jest ciekawą i inspirującą propozycją uzupełniającą dotychczasowy stan wiedzy na temat życia społeczno-kulturalnego w Polsce w latach osiemdziesiątych XX stulecia. Postawa badawcza, wolna od przekonania o możliwości stworzenia ?obiektywnego?, opartego na ?prawdzie? i ponadjednostkowego obrazu przeszłej rzeczywistości, wymaga precyzyjnego warsztatu badawczego związanego m.in. z krytyką źródeł. W tym przypadku Autorka wykazała się sporymi umiejętnościami. Z recenzji prof. dr. hab. Krzysztofa Kurka

39,90 zł
34,31 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

29
Poland in 1944 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poland in 1944
Dostępny
5 szt.

Książka ""Poland in 1944. The Perspective of Allies and Enemies"" jest poświęcona międzynarodowym relacjom politycznym w 1944 r. i znaczeniu, jakie ówczesna Polska miała dla państw względem niej sojuszniczych, wrogich oraz neutralnych. Celem niniejszej publikacji jest ukazanie sytuacji okupowanych jeszcze ziem Rzeczypospolitej z perspektywy zewnętrznej i przybliżenie tych zagadnień czytelnikowi anglojęzycznemu.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

30
Hear Me Out / Mambo Sun. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hear Me Out / Mambo Sun. Winyl
Pixies, Warner Music Polska
Dostępny
8 szt.

85,90 zł
79,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

31
Runners In The Night. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

32
B-Sides And Rarities. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
B-Sides And Rarities. Winyl
Mastodon, Warner Music Polska
Dostępny
8 szt.

182,90 zł
168,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,63 zł

33
Władysław Raczkiewicz (1885-1947) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władysław Raczkiewicz (1885-1947)
Dostępny
3 szt.

Publikacja przybliża postać Władysława Raczkiewicza (1885-1947), działacza politycznego i społecznego, ministra spraw wewnętrznych w czterech rządach II RP (w latach 1921, 1925?1926, i 1935?1936), senatora i marszałka senatu III kadencji (1930?1935), wojewody nowogródzkiego (1921?1924), wileńskiego (1926?1931), krakowskiego (1935), pomorskiego (1936?1939), prezesa Światowego Związku Polaków z Zagranicy (1934?1939) i prezydenta RP na uchodźstwie (1939?1947). Zawiera blisko 400 zdjęć pochodzących m.in. z Instytutu Polskiego i Muzeum gen. Sikorskiego w Londynie, Narodowego Archiwum Cyfrowego w Warszawie, Ośrodka ?Karta? w Warszawie, Biblioteki i Archiwum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu i Towarzystwa Przyjaciół Archiwum Emigracji w Toruniu. Są to fotografie ukazujące nie tylko różne etapy życia Raczkiewicza, jego rodzinę, znajomych, przyjaciół, przełożonych, ludzi z najbliższego otoczenia, obowiązki i karierę polityczną, lecz także miejsca i instytucje, w których przebywał, pracował, którym nadał własny charakter, wydarzenia, które współorganizował i te, których był bohaterem.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

34
Asteriks. Tom 26. Odyseja Asteriksa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asteriks. Tom 26. Odyseja Asteriksa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.18

Juliusz Cezar, zniecierpliwiony nieustannym oporem mieszkańców małej galijskiej osady, postanawia ostatecznie się z nimi rozprawić. Nie siłą jednak, lecz sposobem. W tym celu wysyła do wioski tajnego agenta Zerozerosiódmiksa, by ten, podając się za druida, poznał największy sekret Galów. Chodzi o recepturę magicznego wywaru, dającego nadludzką siłę. Kiedy szpieg wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt dociera na miejsce, okazuje się, że Galowie są w wielkim kłopocie. Druid Panoramiks niecierpliwie czeka na dostawę oleju skalnego petroleum składnika niezbędnego do sporządzenia wywaru. Niestety, zaprzyjaźniony fenicki kupiec Epidemais przybywa z niczym. W tej sytuacji Asteriks i Obeliks muszą wyruszyć do Mezopotamii, by zdobyć zapas petroleum. Do wyprawy przyłącza się też na ochotnika Zerozerosiódmiks, by z pomocą tresowanej muchy na bieżąco informować Cezara o rozwoju wypadków...

23,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,8%
oszczędzasz 5,01 zł

35
Zdrowie i życie seksualne Polek i Polaków w wieku 18-49 lat w 2017 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowie i życie seksualne Polek i Polaków w wieku 18-49 lat w 2017 rok...
Dostępny
37 szt.

Autor w kompleksowy, unikatowy sposób ujmuje tematykę sfery seksualności polskiego społeczeństwa, przedstawiając zarazem podsumowanie dwudziestoletnich badań i obserwacji zmieniających się zachowań seksualnych Polek i Polaków. Umożliwia czytelnikowi nie tylko zapoznanie się z sytuacją aktualną, lecz także śledzenie przemian kulturowych i obyczajowych w dziedzinie polskiej seksualności. Wszechstronnie ocenia stan zdrowia i życia seksualnego społeczeństwa, uwzględniając szeroko pojęte realia współczesnego środowiska. Nie istnieją dla niego tematy tabu. Prezentowane studium badawcze, niezwykle cenne i wartościowe pod względem naukowym i dydaktycznym, jest adresowane do lekarzy, psychologów, socjologów, pedagogów, terapeutów, specjalistów z dziedziny zdrowia publicznego, analityków zdrowia i studentów różnych kierunków. Sexual Health and Life of Poles aged 18?49 in 2017. Research study in the context of changes since 1997 The author discusses the problem of the sexual sphere in Polish society in a complex and unique way, presenting the results of the research into changing sexual habits of Polish females and males. The study enables the reader not only to look at the present situation, but also to follow cultural and social changes concerning Polish sexual sphere. It is also a comprehensive assessment of the health and sexual life of the society, which reflects the realities of contemporary environment.

34,00 zł
28,56 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,44 zł

36
On Parole (Expanded & Remastered). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

37
Gimme Some Truth (Deluxe Edition). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gimme Some Truth (Deluxe Edition). CD
John Lennon, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

82,90 zł
81,24 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,66 zł

38
Gimme Some Truth. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gimme Some Truth. CD
John Lennon, Universal Music Polska
Dostępny
202 szt.

73,90 zł
72,42 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,48 zł

39
The Man-Machine (winyl w kolorze czerwonym). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Man-Machine (winyl w kolorze czerwonym). Winyl
Kraftwerk, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.20

95,90 zł
88,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

40
Techno Pop (Clear Vinyl). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Techno Pop (Clear Vinyl). Winyl
Kraftwerk, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

153,90 zł
141,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,31 zł

41
Cukrzyca i ciąża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cukrzyca i ciąża
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Pierwsza w Polsce monografia poświęcona zagadnieniu ciąży u kobiet chorych na cukrzycę. Książka zawiera najnowszą, opartą na EBM i ugruntowaną wiedzę medyczną. Została wzbogacona wiedzą praktyczną, przemyśleniami i doświadczeniami lekarzy wynikającymi z wieloletniej pracy z kobietami w ciąży chorymi na cukrzycę. Stanowi pomoc w budowaniu relacji z ciężarnymi, dla których szczególny okres w życiu wiąże się z wieloma troskami, dylematami, obawami. Przydatna w codziennej praktyce diabetologów i położników.

105,00 zł
Powiadomienie
42
Postępowanie w stanach nagłych u dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowanie w stanach nagłych u dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Publikacja "Postępowanie w stanach nagłych u dzieci" poświęcona jest opiece nad pacjentem pediatrycznym. Przedstawiono w niej podstawy resuscytacji, opieki poresuscytacyjnej, postępowanie w różnego typu urazach, szczególnie charakterystycznych dla wieku pediatrycznego, i zatruciach. Zasady postępowania w najistotniejszych chorobach zaprezentowano w ujęciu układowym. Osobnym istotnym zagadnieniem są stany nagłe u noworodków i postępowanie z dzieckiem maltretowanym i wykorzystywanym. Rozdział poświęcony zasadom transportu lotniczego jest praktycznym podsumowaniem niezbędnej wiedzy pozwalającej sprawnie przygotować małego pacjenta do transportu i zadbać o dokumentację medyczną.

65,00 zł
Powiadomienie
43
Nowoczesna komunikacja na globalnym rynku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesna komunikacja na globalnym rynku
Niedostępny
Brak

Najnowsze środki komunikowania w dużym stopniu zmodyfikowały tradycyjne rodzaje komunikacji. Ludzie coraz rzadziej prowadzą bezpośrednie rozmowy. Wypierają je rozmaite formy komunikacji elektronicznej (poczta internetowa, komunikatory, fora, czaty, grupy dyskusyjne itp.). Zmiany te powinny być uwzględniane przez organizacje w konstruowaniu strategii komunikacji. Musi być ona spójna i kompleksowa w stosunku do wszystkich działań, zbudowana na podstawie dokładnej analizy otoczenia, powinna uwzględniać mechanizm informacji zwrotnej z rynku. W zależności od rodzaju, celów i zasobów organizacji, warunków konkurencji, struktury rynku, rodzaju odbiorców, a także gotowości do podjęcia ryzyka, w literaturze prezentowane są trzy główne modele komunikacji: masowej, interpersonalnej oraz komunikacji w hipermedialnym środowisku komputerowym. Celem naukowo-badawczym monografii jest zarysowanie wielowątkowej problematyki oddziaływania światowych trendów i przeobrażeń społeczno-gospodarczych na ewolucję komunikacji marketingowej i ukierunkowanie jej na nowoczesne formy. Publikacja przeznaczona jest dla wielu środowisk, przede wszystkim dla przedstawicieli środowiska nauki zainteresowanych problematyką nowoczesnej komunikacji marketingowej, menedżerów zarządzających przedsiębiorstwami, jak też innych instytucji, w tym regionalnych, dla których istotna jest omówiona problematyka, oraz studentów nauk społecznych (przede wszystkim nauki o zarządzaniu i jakości oraz geografii społeczno-ekonomicznej i gospodarki przestrzennej). Z wprowadzenia

40,00 zł
Powiadomienie
44
Uwarunkowania funkcjonowania kapitałowego systemu emerytalnego w Polsce i podstawowe metody oceny jego efektywności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwarunkowania funkcjonowania kapitałowego systemu emerytalnego w Polsc...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Podstawowym celem funkcjonowania systemu emerytalnego jest zapewnienie obywatelom dochodu oraz eliminacja ryzyka ubóstwa po zakończeniu ich aktywności zawodowej. Tradycyjne systemy emerytalne, oparte na zasadzie repartycji, nie są odporne na zmiany w strukturze demograficznej społeczeństwa. Jednym z rozwiązań prowadzących do złagodzenia pogarszania się sytuacji ludzi w wieku emerytalnym jest reformowanie systemów emerytalnych z zastosowaniem części kapitałowej, której podstawowym założeniem jest uzależnienie przyszłych emerytur uczestników od wartości składek gromadzonych i pomnażanych przez cały okres aktywności zawodowej. Publikacja przeznaczona jest dla wielu środowisk, przede wszystkim dla przedstawicieli środowiska nauki, zainteresowanych interdyscyplinarną problematyką zabezpieczenia emerytalnego, menedżerów zarządzających podmiotami związanymi z produktami inwestycyjnymi, przedsiębiorców podejmujących decyzje w zakresie pakietu socjalnego proponowanego swoim pracownikom, studentów uczelni należących do dziedziny nauk społecznych oraz ? a może przede wszystkim ? osób, dla których konstrukcja systemu emerytalnego i zagadnienia związane z jego efektywnością inwestycyjną są zawiłe i nie do końca jasne. Wszak problem zabezpieczenia emerytalnego dotyczy nas wszystkich. Ze wstępu

40,00 zł
Powiadomienie
45
Władca pierścieni: Drużyna pierścienia / Dwie wieże / Powrót króla. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władca pierścieni: Drużyna pierścienia / Dwie wieże / Powrót króla. Au...
J.R.R. Tolkien, Muza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Niełatwo powiedzieć, na czym polega tajemnica uroku wywieranego przez Władcę pierścieni. Miał niewątpliwie rację C.S Lewis, pisząc: „Dla nas, żyjących w paskudnym, zmaterializowanym i pozbawionym romantyzmu świecie możliwość powrotu dzięki tej książce do czasów heroicznych przygód, barwnych, przepysznych i wręcz bezwstydnie pięknych opowieści jest czymś niezwykle ważnym”. Równie istotna jest przyjemność, jaką czytelnik czerpie z odkrywania złożonego, ale logicznie skonstruowanego uniwersum tej opowieści. Umożliwiają to dołączone do książki mapy oraz obszerne dodatki. Władca pierścieni to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, opowieść ta rzuca na czytelnika czar, od którego nawet po zakończeniu lektury trudno się uwolnić. W ciągu pięćdziesięciu przeszło lat od pierwszego wydania Władcy pierścieni miliony ludzi na całym świecie uległy temu urokowi.

79,90 zł
58,33 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

46
Zestaw rycerski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw rycerski
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Odwaga, honor, szlachetna postawa to cechy prawdziwego rycerza. Z zestawem rycerskim od Mega Creative twoje dziecko będzie mogło odkryć te wszystkie cechy u siebie! Zawartość zestawu: • 2 miecze, • tarcza. Cechy produktu: • idealne uzupełnienie stroju dla rycerza lub króla, • rozwijanie wyobraźni poprzez różne scenariusze zabawy, • rozwijanie pasji. Wymiary: • miecz: 11.0 x 49.0 x 1.0 • tarcza: 20.0 x 29.0 x 1.0 cm • rozmiar opakowania: 26.0 x 55.0 x 2.0 cm

10,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

47
Maszyna budowlana. Koparka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszyna budowlana. Koparka
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Ta zabawka zachwyci każdego chłopca Koparka jest wyposażona w ruchomy, podnoszony dźwig, a do tego wydaje dźwięki podobne do tych, które można usłyszeć na placu budowy. Zabawka zapewni wiele godzin niesamowitej i kreatywnej zabawy. Wymiary opakowania: 38.0 x 23.5 x 12.5 cm Zasilanie: 3 baterie LR44 1,5V (w zestawie)

63,90 zł
47,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,97 zł

48
Maszyna budowlana do skręcania. Spychacz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszyna budowlana do skręcania. Spychacz
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Ta zabawka zachwyci każdego chłopca Maszyna budowlana do skręcania za pomocą dołączonego do zestawu śrubokręta posiada ruchome, podnoszone ramię. Pojazd sprawdzi się na każdym dziecięcym placu budowy. Zabawka wykonana z plastiku i z troską o najdrobniejsze detale. Zawartość zestawu: - maszyna budowlana: spychacz, - śrubokręt, - klucz płaski. Wymiary produktu: 29.0 x 14.0 x 13.0 cm Wymiary opakowania: 30.0 x 16.0 x 15.0 cm Zabawka nie wymaga zasilania bateriami.

41,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

49
Lalka bobas z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka bobas z akcesoriami
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Lalka bobas od Mega Creative to bez wątpienia świetna propozycja zabawy dla Twojej pociechy. Oprócz radości wynikającej z możliwości zajmowania się swoją Lalką jak prawdziwym dzieckiem, to także dobry pomysł na naukę samodzielności oraz odpowiedzialności za drugą osobę. Wymiary lalki: 33.0 cm Wymagane baterie: 3 x AG13 (załączono do zestawu)

67,90 zł
50,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,97 zł

50
Klocki Konstrukcyjne Kształty Mega Creative - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Konstrukcyjne Kształty Mega Creative
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
17 szt.

Zalety produktu rozwijanie zdolności manualnych i kreatywnego myślenia, rozwijanie pasji do majsterkowania, możliwość używania prawdziwych narzędzi. Zbuduj to, na co tylko masz ochotę. MEGA CREATIVE przygotowało zestaw klocków dla prawdziwych konstruktorów Daj dzieciom kolorowe dzieciństwo. Pomóż pielęgnować wyobraźnię i kreatywność dziecka Produkt zawiera małe elementy Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . pakowany w woreczek z euro zawieszką. Wymiary opakowania dł. x wys. cm 30x28cm Waga opakowania kg. 0,38kg.

41,90 zł
31,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

51
Gitara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gitara
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Zagrajmy naszą ulubioną piosenkę. Z gitarą Mega Creative możemy stać się prawdziwymi gwiazdami estrady. Gitara wykonana z plastiku i drucika. Zalety produktu: • poprawa koncentracji i podzielności uwagi, • rozbudzanie w dziecku pasji, • możliwość strojenia jak prawdziwej gitary. Nie wymaga zasilania bateriami. Zestaw zapakowany w pudełko z okienkiem. Wymiary: • rozmiar produktu: 17.0 x 57.0 x 5.0 cm • rozmiar opakowania: 20.0 x 61.0 x 7.0 cm • waga produktu bez opakowania: 0.33 kg

59,36 zł
44,52 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,84 zł

52
Cymbałki Drewniane Mega Creative 459878 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cymbałki Drewniane Mega Creative 459878
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Zalety produktu Cymbałki to niezbędny sprzęt do nauki Muzyki w szkole i w domu. Mega Creative przygotowało 15-tonowe Cymbałki drewniane, dzięki którym dziecko już od najmłodszych lat będzie mogło zaznajomić się z dźwiękami. Być może te Cymbałki będą pierwszym instrumentem w rękach przyszłej gwiazdy Estrady Cymbałki wykonane z drewna, metalu oraz plastiku. Produkt przeznaczony dla dzieci36M .Nie wymagają zasilania bateriami. Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 42,5x17,5x4,5 Waga produktu w opakowaniu kg. 0,56kg.Wymiary produktu dł. x wys. gł.. cm 41,5x 17x3 Waga produktu kg. 0,45kg.

57,90 zł
43,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,47 zł

53
Cymbałki 2 w 1, 8-tonowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cymbałki 2 w 1, 8-tonowe
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Cymbałki to zwykle pierwszy prawdziwy instrument naszych dzieci. Używają ich zarówno w szkole jak i w domu. Z Cymbałkami 8-tonowymi Mega Creative dziecko wykaże się dużymi zdolnościami muzycznymi. Dziecko może wykazać się zdolnościami muzycznymi, rozwija umiejętność słuchania dziecka. Zawartość zestawu: • cymbałki, • pałeczka. Nie wymaga zasilania bateriami. Zabawka zapakowana w kartonik z okienkiem. Wymiary: • rozmiar produktu: 24.0 x 4.0 x 15.0 cm • rozmiar opakowania: 29.0 x 23.0 x 5.0 • waga produktu bez opakowania: 0.3 kg

32,90 zł
24,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

54
Opaska z piłą - zestaw karnawałowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opaska z piłą - zestaw karnawałowy
Mega Creative
Dostępny
119 szt.

Opaska z piłą od Mega Creative to idealny gadżet na Halloween. Krwawa piła w głowie na pewno zrobisz wrażenie na imprezie. Zabawka wykonana z plastiku. Wymiary produktu: 36.0 x 7.5 x 1.0 cm Wymiary opakowania: 15.0 x 45.0 x 1.5 cm

5,50 zł
4,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

55
Klej Do Zlocen 50ml Ptr 2496 But - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej Do Zlocen 50ml Ptr 2496 But
Pentacolor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Wolno schnący klej na bazie wody służacy do naklejania złotej folii płatk oacute w Ozdabiany przedmiot w miejscach, kt oacute re mają być złocone smarujemy cienką warstwą kleju. Po ok. 30 minutach kiedy klej stał się już zupełnie przezroczysty, ostrożnie, suchym pędzlem nakładamy płatki folii na powierzchnię przedmiotu, a jej nadmiar zmiatamy na bok. Pozłoconą powierzchnię pokrywamy lakierem. Nieodporny na mr oacute z

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

56
Zestaw piękności, koraliki do włosów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piękności, koraliki do włosów
Mega Creative
Dostępny
46 szt.

Spraw radość swojemu dziecku Zestaw piękności Mega Creative doskonale nadaje się do stylizacji włosów i tworzenia fantazyjnych fryzur. W zestawie poza koralikami i kolorowymi nićmi, które można wpleść we włosy, znajduje się maszynka do zaplatania ozdób. Wymiary opakowania: 20.5 x 35.0 x 5.5 cm

25,90 zł
19,99 zł

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,91 zł

57
Klej Do Dekupazu 100ml Ptr z Werniksem Matowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej Do Dekupazu 100ml Ptr z Werniksem Matowy
Pentacolor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

58
Klej Do Dekupazu 230ml Ptr z Werniksem Matowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej Do Dekupazu 230ml Ptr z Werniksem Matowy
Pentacolor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.09

29,90 zł
27,21 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,69 zł

59
Podklad Akryl biały 230ml Ptr 3222 But - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podklad Akryl biały 230ml Ptr 3222 But
Pentacolor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

30,90 zł
28,12 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,78 zł

60
Pasta Postarzająca W Słoiku 20 ml Brązowy Pentart 3381 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

61
Pasta Postarzająca W Słoiku 20 ml Złoto Antyczne Pentart 3380 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

62
Pasta Postarzająca W Słoiku 20 ml Miedziany Pentart 3382 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

63
Pasta Postarzająca Złota 20ml Pentart 2482 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

64
Lakier Postarzający Do Spękania 1-składnikowy 230 ml Pentart 523-473 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lakier Postarzający Do Spękania 1-składnikowy 230 ml Pentart 523-473
Pentacolor
Niedostępny
Brak

Lakier wodny, kt oacute ry powoduje spęknięcia farby akrylowej. Pomalujmy powierzchnię farba akrylową, po jej wyschnięciu posmarujmy ją lakierem. po wyschnięciu polakierowanej powierzchni pomalujmy ją innym kolorem niz kolor poprzedni.

24,90 zł
22,66 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

65
Pasta Postarzająca Umbra 20ml Pentart 2481 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

66
Pasta Postarzająca Srebrna 20ml Pentart 2483 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

67
Farby Konturowe W Tubie 20 ml Srebrny Pentart 2462 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby Konturowe W Tubie 20 ml Srebrny Pentart 2462
Pentacolor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Farba wodna służąca do rysowania kontur oacute w wzor oacute w lub do ich podkreślenia. Do użycia na każdym podłożu, zalecana do malowania na szkle. Pracujemy zawsze na czystej, odtłuszczonej powierzchni.

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

68
Lakier Postarzający Do Spękanych Powierzchni 2składnikowy 50ml Pentart 523-476 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lakier Postarzający Do Spękanych Powierzchni 2składnikowy 50ml Pentart...
Pentacolor
Niedostępny
Brak

Lakier postarzający do spękań, kt oacute ry po wyschnięciu jest przezroczysty i tworzy powierzchnię wodoodporną, służy do osiągnięcia powierzchniowych spęknięć. Na ozdabianą powierzchnię nakładamy pierwsza warstwę lakieru 1/2 , po jej wyschnięciu nastepną 2/2 . Druga warstwa lakieru podczas schnięcia popęka. Spęknięcia te dla ich lepszego ukazania się wypelniamy wcieranym materiałem koloryzującym farba olejowa, patyna postarzająca, proszek pigmentowy . Nieodporny na mr oacute z.

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

69
Fandels dodawanie CARTAMUNDI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fandels dodawanie CARTAMUNDI
Cartamundi
Dostępny
212 szt.

11,03 zł
9,99 zł

Rabat 9,4%
oszczędzasz 1,04 zł

70
GOLIATH Grzechotnik Psotnik gra 31297 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GOLIATH Grzechotnik Psotnik gra 31297
Goliath
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Tylko dla graczy o mocnych nerwach !Grzechotnik strzeże swoich bryłek złota. Ostrożnie podbierz 1 bryłkę wężowi . Chcesz więcej ? Rzuć monetą i sprawdź co się stanie ! Nie bądź zbyt chciwy , bo gdy zaatakuje stracisz swoja zdobycz ! zawartość opakowania: 1 grzechotnik 1 kowbojski kapelusz 1 dwustronna "złota" moneta 16 bryłek "złota" instrukcja wiek graczy: 4+ ilość graczy: 2-4 czas rozgrywki: około 20 min UWAGA: do działania zabawki wymagane baterie nie dołączone do pudełka

104,80 zł
93,27 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,53 zł

71
Kronika Miasta Poznania 3/2018 1918. Od rewolucji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika Miasta Poznania 3/2018 1918. Od rewolucji
Dostępny
5 szt.

Tom poświęcony przełomowym wydarzeniom roku 1918, dla uczczenia stulecia polskiej niepodległości i rocznicy wybuchu zwycięskiego powstania wielkopolskiego. Jego pierwsza część przybliża listopadowe wydarzenia związane z falą niemieckiej rewolucji, która otworzyła drogę grudniowemu zrywowi Wielkopolan. Teksty zebrane w drugiej części Kroniki omawiają zaangażowanie Polaków ludzi i rozmaitych struktur reprezentujących różne wyobrażenia i postawy służące ostatecznie polskiemu zwycięstwu. Część ostatnia rozlicza się z tym, co po powstaniu pozostało, i w jaki sposób była i jest pielęgnowana pamięć o nim.

35,00 zł
29,40 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,60 zł

72
Kronika Miasta Poznania 1/2020 Inżynierowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika Miasta Poznania 1/2020 Inżynierowie
Dostępny
5 szt.

Trudno bez inżynierów wyobrazić sobie nie tylko współczesną cywilizację, ale i nasze codzienne życie. Inżynier to przede wszystkim praktyk, ale także wynalazca, konstruktor, obywatel świata techniki, człowiek twórczego umysłu. Mosty, drogi, budynki, urządzenia i maszyny, infrastruktura komunalna, nowe technologie i innowacje nie powstałyby bez udziału tej grupy zawodowej. Kolejny tom Kroniki Miasta Poznania poświęcony został właśnie inżynierom, przypomina ich sylwetki, drogę zawodową i dokonania. Ich aktywność zawodowa i twórcze zaangażowanie z pewnością warte są docenienia i szerokiej popularyzacji.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

73
Kronika Miasta Poznania 2/2020 Studenci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika Miasta Poznania 2/2020 Studenci
Dostępny
4 szt.

Ta "Kronika" jest ukłonem w stronę wielu pokoleń studentów i studentek, którzy przez lata kształtowali wizerunek akademickiego Poznania. Oprócz części prezentującej wielowymiarowy obraz studenckiej braci uczącej się od ponad stu lat w naszym mieście tom zawiera teksty stanowiące zasadniczy ekskurs, którego kierunek wytyczają studenckie peregrynacje poznaniaków i poznanianek w latach poprzedzających narodziny Wszechnicy Piastowskiej, a także blok materiałów dotyczących poznańskich manifestacji ze studentami w roli głównej oraz lubiany przez naszych Czytelników dział wspomnieniowy.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

74
Mumalska i świąteczne życzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mumalska i świąteczne życzenie
Dostępny
14 szt.

Kartonowa, pięknie ilustrowana książeczka o przygodach małej krówki i jej przyjaciół. Mumalska pragnie wziąć udział w świątecznym konkursie na najpiękniejszą śniegową rzeźbę. Okazuje się jednak, że to nie jest taka łatwa sprawa.

15,50 zł
5,89 zł

Rabat 62,0%
oszczędzasz 9,61 zł

75
Podstawy rachunkowości - od teorii do praktyki w.5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy rachunkowości - od teorii do praktyki w.5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

Dla chcących zaznajomić się z systemem rachunkowości lub go sobie przypomnieć. Książka zawiera niezbędne treści teoretyczne poparte praktycznymi przykładami i zadaniami wraz z rozwiązaniami.Dzięki zawartej w niej wiedzy zdobędziesz praktyczne umiejętności przydatne w życiu zawodowym (różne stanowiska specjalistów z zakresu rachunkowości). Wśród nich:rozróżnianie przepisów prawa i standardów wpływających na system rachunkowości w Polsceinterpretowanie terminologii księgowejrozróżnianie i klasyfikowanie składników majątku i źródeł finansowania majątku jednostek gospodarczychrozróżnianie i klasyfikowanie przychodów, kosztów i pojęć bliskoznacznychewidencjonowanie operacji gospodarczychokreślenie wpływu operacji gospodarczych na bilans i rachunek zysków i stratustalanie wyniku finansowegoprzeprowadzanie wyceny w systemie rachunkowości, w tym naliczanie wynagrodzeń wraz z pochodnymi, ustalanie kosztów podróży służbowych itd.sporządzanie sprawozdania finansowegorozróżnianie i klasyfikowanie podatków oraz parapodatków.

82,00 zł
66,42 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,58 zł

76
Auto Świat Katalog Używane 2/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto Świat Katalog Używane 2/2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.13

Auto Świat Classic to magazyn o motoryzacji.

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

77
Ludzie, Miejsca, Wydarzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzie, Miejsca, Wydarzenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.01

Na komplet pod nazwą "Ludzie Miejsca, Wydarzenia", w pięknym etui, składają się trzy książki Macieja Łagiewskiego: "Wrocław. Wędrówka przez wieki", "Wrocław. Podróż przez wieki", "Wrocław. Spacer przez wieki".Historie, które znalazły się w książkach są przeróżne. Niektóre z nich są powszechnie znane, inne odkryte przez autora przypadkowo przy okazji historycznych dociekań oraz spotkań z dawnymi i obecnymi mieszkańcami Wrocławia. Właśnie relacje ludzi, autentycznych świadków, tworzą wiarygodną, piękną opowieść. Wizerunek wrocławian obejmuje w ciągu stuleci ludzi różnych narodowości i religii, jednak zawsze czujących się członkami jednej, wyjątkowej, tutejszej społeczności, udowadniając, że takie podejście gwarantuje nie tylko zgodne współżycie, ale i dobrobyt miasta i jego mieszkańców.Historia Wrocławia jest największą pasją Macieja Łagiewskiego, której - jak sam mówi - poświęca niemal każdą wolną chwilę...Pakiet jest efektowną ofertą prezentową nie tylko dla miłośników Wrocławia

149,00 zł
107,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 41,72 zł

78
Krówka Mumalska i nowy przyjaciel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krówka Mumalska i nowy przyjaciel
Dostępny
73 szt.

Kartonowa, pięknie ilustrowana książeczka o przygodach małej krówki i jej przyjaciół.W przedszkolu Mumalskiej pojawia się nowy kolega. To zajączek Kic-Hopek. Jest bardzo nieśmiały i zestresowany. Nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami.Czy poradzi sobie w nowej sytuacji?

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

79
Cyfryzacja w zarządzaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfryzacja w zarządzaniu
Dostępny
8 szt.

Książka w sposób wyczerpujący i przejrzysty prezentuje istotne zagadnienia z obszaru zarządzania i cyfryzacji w kontekście aktualnych dynamicznie zachodzących przemian cywilizacyjnych i technologicznych. Omawiana problematyka skoncentrowana jest wokół kluczowego pojęcia – Gospodarka 4.0, jej elementów składowych oraz możliwości ich aplikacji. Publikacja stanowi oryginalne i pionierskie na polskim rynku wydawniczym opracowanie dotyczące zarządzania w warunkach Gospodarki 4.0. Stanowi źródło wiedzy dla ośrodków akademickich, menedżerów oraz kadry zarządzającej szczebla lokalnego i centralnego administracji publicznej. Wśród autorów monografii znajdują się znane nazwiska z obszaru nauk ekonomicznych oraz biznesu, m.in. Sonia Wędrychowicz-Horbatowska – liderka w dziedzinie cyfryzacji w sektorze bankowości, jedna z 10 najbardziej wpływowych osób na świecie w kategorii finanse i ekonomia w 2019 r. według platformy cyfrowej LinkedIn oraz jedna z wiodących kobiet w branży Fintech według rankingu Top 100 Women in Fintech 2019. Poruszane zagadnienia to: • gospodarka 4.0 oraz transformacja cyfrowa przedsiębiorstw w obszarze technologii, procesów i organizacji, • zaawansowane narzędzia przetwarzania danych w gospodarce cyfrowej (m.in. Big Data, chmura obliczeniowa, analityka biznesowa), • cyfryzacja w łańcuchach dostaw (m.in. blockchain, robotyzacja, sztuczna inteligencja, Fizyczny Internet), • zarządzanie ludźmi w dobie cyfryzacji, • marketing cyfrowy (digital marketing), • cyfryzacja w polskich małych i średnich przedsiębiorstwach, • pandemia COVID-19 oraz płynące z niej doświadczenia i wnioski dla cyfryzacji firm.

69,00 zł
55,89 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,11 zł

80
Kontrakt edukacyjny. Koszty transakcyjne w systemie oświaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontrakt edukacyjny. Koszty transakcyjne w systemie oświaty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.10

Edukacja, będąc wspólnym, powszechnym dobrem publicznym, może być dostarczana przez różne podmioty, cechujące się odmienną formą organizacyjno-prawną i statusem własności (podmioty zarówno sektora publicznego, jak i sektora prywatnego). Ze względu na fakt, że jest wartością uniwersalną i ponadczasową, determinującą sytuację społeczną i gospodarczą danego kraju, powinna być udostępniana przez państwo. W tym celu tworzony jest system oświaty o ustalonej strukturze organizacyjnej, z regułami determinującymi zachowania podmiotów uczestniczących w procesie edukacji. Stopień skomplikowania relacji występujących między podmiotami stanowi przesłankę do usystematyzowania tej współpracy oraz do zbudowania ram kooperacji w ramach kontraktu edukacyjnego. Struktura tego kontraktu, a także jej ilość i zakres zmian mogą być źródłem powstawania kosztów transakcyjnych. Znajomość czynników generujących koszty transakcyjne przy wprowadzaniu zmian pozwala na dokonywanie wyboru rozwiązań organizacyjnych ograniczających bądź niwelujących powstanie nadmiernych ww. kosztów. Monografia dostarcza informacji w tym zakresie, zawiera wnioski oraz wyniki badań niespotykane dotąd w innych publikacjach. Stanowi również zachętę do podejmowania kolejnych badań w tym temacie. Książka jest skierowana do podmiotów biorących udział w procesie edukacji realizowanym w ramach systemu oświaty. Porusza wiele zagadnień, w szczególności: • czym jest edukacja i system oświaty, • czym jest organizacja i instytucja w systemie oświaty w kontekście nowej ekonomii instytucjonalnej, • czym charakteryzuje się kontrakt edukacyjny i czym są koszty transakcyjne w systemie oświaty, • jak wygląda model kontraktu edukacyjnego w systemie oświaty, jego struktura organizacyjna i instytucjonalna, • jak identyfikować, ustalać i oceniać koszty transakcyjne generowane w kontrakcie edukacyjnym w systemie oświaty, • czy w polskim systemie oświaty można wyodrębnić elementy struktury kontraktu edukacyjnego, • czy w ramach kontraktu edukacyjnego w systemie oświaty powstają tylko niezbędne koszty transakcyjne czy również generowane są nadmierne koszty transakcyjne, • jak wykorzystać koncepcję kosztów transakcyjnych kontraktu edukacyjnego w systemie oświaty w planowaniu reform/zmian w systemie oświaty.

60,00 zł
48,60 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,40 zł

81
Finansowe produkty strukturyzowane. Systematyka, wycena, konstrukcja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finansowe produkty strukturyzowane. Systematyka, wycena, konstrukcja
Dostępny
5 szt.

Przedmiotem monografii jest analiza poszczególnych walorów finansowych produktów strukturyzowanych, głównie z punktu widzenia ryzyka towarzyszącego inwestowaniu i potencjalnych korzyści, oraz praktyczna aplikacja zastosowań modeli ich wyceny. Publikacja przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców, w tym m.in.: • aktywnych i potencjalnych inwestorów zainteresowanych wiedzą z zakresu złożonych instrumentów finansowych dostępnych na rynkach finansowych, • zarządzających kapitałem pracowników różnego rodzaju instytucji finansowych, • regulatorów rynków finansowych, • naukowców i badaczy rynku finansowego, • studentów kierunków ekonomicznych studiów pierwszego, drugiego, trzeciego stopnia oraz podyplomowych.

97,00 zł
78,57 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,43 zł

82
Dzinn. Tom 5-6. Afryka / Czarna Perła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzinn. Tom 5-6. Afryka / Czarna Perła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Klasyka frankofońskiego komiksu, album zawiera pierwsze dwa tomy drugiego cyklu serii. Kontynuacja przygód Kim Nelson, która w czasach współczesnych próbuje rozwikłać zagadkowe zdarzenia z życia swej babki Jade, jednej z faworyt i tajnej agentki sułtana, w czasach Imperium Osmańskiego. Przepięknie narysowana i mieniąca się pastelowymi barwami lekko erotyzująca opowieść autorstwa mistrzyni hiszpańskiego komiksu Anny Mirales.

89,00 zł
71,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,80 zł

83
Bitwa warszawska. Gra wojenna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwa warszawska. Gra wojenna
IPN, od 12 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.20

Wojenna gra planszowa dla 2 graczy. W pierwszej połowie sierpnia 1920 r. wojska frontu Tuchaczewskiego zagroziły Warszawie. Główny kierunek natarcia wyznaczono im na północ od stolicy Polski; miały przekroczyć Wisłę w rejonie Płocka i Włocławka. Marszałek Piłsudski zdecydował o przerzuceniu jednostek i wyprowadzeniu kontrofensywy z rejonu rzeki wieprz. Bitwa pod Warszawą rozpoczęła się 13 sierpnia i w tym momencie także rozpoczyna się nasza rozgrywka. W trakcie rozgrywki można się przekonać, jak trudne zadanie stało przed Wojskiem Polskim. Gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności dowódcze, przemieszczając armie na planszy i planując kolejne ataki na wroga. Starcia rozstrzyga się za pomocą specjalnej talii kart. Gra wymaga też umiejętnego blefowania. Gracze nie wiedzą, jak silne są armie przeciwnika i które natarcie będzie decydujące. Atak może służyć jedynie odwróceniu uwagi i związaniu walką dywizji przeciwnika, które mogłyby mu się przydać w innym miejscu. Publikacja jest wzbogacona o ilustrowane opracowanie historyczne. Gra zawiera zasady umożliwiające prowadzenie rozgrywek turniejowych. Rozmiar opakowania: 20.0 x 20.0 cm

45,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

84
Xoxo Kryształowa biżuteria Kreatywna stacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Xoxo Kryształowa biżuteria Kreatywna stacja
Pro Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Stwórz ze swoim dzieckiem biżuterię z kryształów w zestawie kreatywnym XOXO. Komplet 28 akcesoriów do własnoręcznego wykonania biżuterii to doskonały sposób na zabawę oraz wspólne spędzanie czasu całej rodziny. Dzięki niemu Twoje dziecko może rozwinąć swoje zdolności plastyczne, manualne i odkryć w sobie duszę artysty. W zestawie znajdziesz elementy niezbędne do wykonania łańcuszków z wisiorkiem oraz pierścionków. Wykonanie biżuterii jest dziecinnie proste, ponieważ wystarczy zmieszać w proporcjach 1:1 kleje, wlać do silikonowej formy i odczekać 24 h, by uzyskać twardą i jednolitą formę. Masa jest krystaliczna, a ozdoby, które w niej zastygają, dają niesamowity efekt. Jednak to nie wszystko, ponieważ do masy kryształowej możesz dodać 2 barwniki, brokat, ozdoby w kształcie owoców, gwiazdki, księżyce lub po prostu pozostawić masę przeźroczystą. Elementy dekoracyjne dają duże pole do popisu dla wyobraźni. Zestaw kreatywny XOXO daje wiele możliwości zabawy, ponieważ foremki są wielokrotnego użytku. Dlatego, gdy Twojemu dziecku znudzi się biżuteria, może wykonać kolejną używając tych samych produktów. Dzięki temu oszczędzasz na zakupie kolejnych gadżetów.

31,90 zł
28,39 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,51 zł

85
Systemy informacyjne i zarządzanie wiedzą. Wybrane zagadnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Systemy informacyjne i zarządzanie wiedzą. Wybrane zagadnienia
Dostępny
7 szt.

Zarządzanie wiedzą oparte na właściwie zaprojektowanych systemach informacyjnych jest dziś kluczowym czynnikiem rozwoju organizacji. O zdolności dostosowywania się organizacji zarówno do trendów, jak i turbulentnego otoczenia przesądza umiejętność sprawnego zbierania i przetwarzania informacji oraz budowania wiedzy. Książka skierowana do przedstawicieli środowiska akademickiego zajmujących się problematyką systemów informacyjnych oraz zarządzania wiedzą, a także do praktyków zarządzania.

45,00 zł
36,45 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,55 zł

86
Puzzle 2x60 + 2x100 w walizce John Deere G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x60 + 2x100 w walizce John Deere G3
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

77,00 zł
67,76 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,24 zł

87
Ciekawi świata. Historia 2. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawi świata. Historia 2. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazj...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.16

Numer dopuszczenia: 478/3/2013/2016 Treść tego tomu podręcznika obejmuje dzieje Polski i powszechne od renesansu aż po rewolucję francuską i trzeci rozbiór Rzeczypospolitej. Prócz zagadnień politycznych omówione zostały tematy gospodarcze, społeczne oraz dotyczące kultury. Książka zawiera liczne ilustracje, między innymi reprodukcje dzieł sztuki, fotografie budowli, rekonstrukcje rysunkowe, mapy, schematy blokowe i diagramy statystyczne. Wszystkie grafiki stanowią istotny element wzbogacający wiedzę. W tekście narracji autorskiej pojawiają się wytłuszczenia. Mają one zwrócić uwagę na szczególnie istotne dla zagadnień omawianych w podrozdziale postaci, organizacje, daty, wydarzenia. Ważnymi elementami podręcznika są dwustronicowe infografiki oraz przytaczane w każdym dziale fragmenty prac wybitnych historyków. Przydatne uczniom będą umieszczone po każdym dziale przykładowe zadania typu maturalnego.

38,60 zł
34,74 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,86 zł

88
Puzzle 150 Labirynt G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 150 Labirynt G3
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

34,00 zł
29,92 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,08 zł

89
Gwiazda Przymierza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazda Przymierza
Dostępny
2 szt.

Zbiór wierszy Stefana George (18681933) Gwiazda przymierza był początkowo przeznaczony dla przyjaciół z najbliższego kręgu George-Kreis (został powielony w 10 egzemplarzach w 1913 roku jako Pieśni do świętego zboru), ale powodzenie szybko następujących po sobie wydań z 1914 roku i kolejnych aż po lata dwudzieste spowodowało, że stał się czymś w rodzaju świeckiego brewiarza. Czytała go młodzież w wojennych okopach i wszyscy szukający moralnej busoli w czasach zamętu. Grecka filozofia i poezja, rzymska cnota, zanurzone w mistycznym chrześcijaństwie średniowiecze z jego dostojnymi monumentami, poezja odkrywanego wówczas Hlderlina, wola mocy Nietzschego i modernistyczna poezja francuska miały wspomagać wysiłek ducha, tworzącego na drodze wyrzeczeń i prób nowego, etycznie heroicznego człowieka.Obok zbioru tytułowego wydanie obecne przynosi wybór wierszy poety z lat 18901928.Przekład i posłowie: Andrzej Lam

39,00 zł
32,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

90
Puzzle 200 Jednorożec + pluszowy brelok G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 Jednorożec + pluszowy brelok G3
G3
Dostępny
2 szt.

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

45,01 zł
39,61 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

91
Upadek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upadek
Dostępny
60 szt.

Nagle wszystko się zmienia, a twojego domu już nie ma. Szczególnie, jeśli twoim domem nie było miejsce, a inny człowiek. Odkąd matka Noela doznała udaru, jego życie stanęło na głowie. Znikąd pojawił się facet z wąsem, który stwierdził, że Noel nie może zostać sam w starym mieszkaniu. Musi się wyprowadzić, daleko od Berlina, daleko od domu. Trafia do zupełnie nieznanego środowiska, do ośrodka opieki w Dolnej Saksonii. Po raz pierwszy w życiu Noel jest zdany tylko na siebie. Również pierwszy raz żyje wśród tylu innych ludzi. Komu może zaufać? Kogo lubi? Kto się w nim zakochał? Komiks wyróżniony w 2018 roku stypendium komiksowym przyznawanym przez Komisję Kultury i Europy senatu berlińskiego. Zdobywca Nagrody Max und Moritz w 2020 roku dla najlepszego komiksu niemieckiego!

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

92
Szósty rewolwer. Tom 7. Nie kula, lecz upadek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szósty rewolwer. Tom 7. Nie kula, lecz upadek
Dostępny
50 szt.

Śmierć otacza Szósty rewolwer! Psy wojny zostały spuszczone ze smyczy! Siły ciemności tropiły Becky Montcrief, odkąd tylko po raz pierwszy tknęła Szósty rewolwer. Teraz Becky i jej sojusznicy ruszają naprzeciw swoim wrogom. Ich celem jest zniszczenie przeklętych broni raz na zawsze! Ale Szara Wiedźma ma własne plany i rozpoczyna dewastujący kontratak! Wstrząsający wynik tego starcia zmieni los Sześciu na zawsze! Nadchodzi początek końca! Nie kula, lecz upadek zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach 36-41 serii.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

93
Wkład kalendarzowy do notatnika Voyager - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład kalendarzowy do notatnika Voyager
Peter Pauper Press
Dostępny
10 szt.

Dwa wymienne wkłady kalendarzowe do notatnika Voyager. Kartki zadrukowane są w kalendarz bez dat, które należy samemu uzupełnić. Produkt idealny do kreatywnego planowania i śledzenia harmonogramu. Każdy zawiera po 60 stron. Format 17,78x10,16cm, gramatura 80gsm.

19,99 zł
94
Lampka do książki 10 LED 100 lumenów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki 10 LED 100 lumenów
Peter Pauper Press
Dostępny
92 szt.

Bardzo silna ampka do czytania książek marki Perter Pauper Press. Wyposażona w 10 diod LED daje światło o natężeniu do 100 lumenów. Dostępne są 3 ustawienia jasności. Szerokokątny, antypoślizgowy klipsowi daje się łatwo przypiąć do ksiażki, blatu biurka czy innych powierzchni, może też być używana jako lampka wolnostojąca. Elastyczna szyjka obraza się o 360 stopni, pozwala na dowolne ustawienie światła. Zasilana na 3 baterie AAA (nie dolączone w zestawie). Wymiary opakowania 24,13 x 8,26 x 5,08 cm. Produkt nie jest zabawką i nie nadaje się dla dzieci poniżej 12-go roku życia.

69,65 zł
95
Wkład gładki do notatnika Voyager 2szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład gładki do notatnika Voyager 2szt
Peter Pauper Press
Dostępny
14 szt.

Dwa wymienne wkłady marki Peter Pauper Press do notatnika Voyager. Każdy zawiera po 60 stron. Kartki gładkie, format 17,78x10,16cm, gramatura 80gsm.

19,99 zł
96
Papier do pisania pędzelkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier do pisania pędzelkiem
Peter Pauper Press
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.18

Papier do pisania pisakiem pedzelkowym typu Brush Pen, marki Pater Pauper Press. Zawiera 80 arkuszy, wymiary 27,9 x 21,6 cm). Papier jest specjalnie przystosowany do brush letteringu, długopisy pędzelkowe przesuwają się po powierzchni arkusza bez strzępienie sie i bez brudzenia tuszem. Nadaje się idealnie również do kaligrafii tradycyjnymi piórami i pędzlami.

46,40 zł
Powiadomienie
97
Notatnik Essentials Extra Duży Czarny Kropki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik Essentials Extra Duży Czarny Kropki
Peter Pauper Press
Dostępny
11 szt.

Notes A4 marki Peter Pauper Press idealny do kreatywnego planowania, szkicowania, projektowania i pisania. W zamyśle uniwersalny, z bardzo dobrej jakości papierem w środku. Liniatura w kropki jest bardziej przejrzysta niż tradycyjna i idealnie nadaje się do bullet journalingu. Piszę się po nim znakomicie. Produkt posiada zakładkę, elastyczną gumkę i kopertę z tyłu. 192 strony, kropki, okładka twarda.

90,17 zł
98
Notatnik mini Ogród Sukulentów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik mini Ogród Sukulentów
Peter Pauper Press
Dostępny
9 szt.

Notes marki Peter Pauper Press, w niewielkim poręcznym wydaniu. Oprawa twarda, wytłaczana okładka, zamykany na gumkę, z tyłu koperta na pojedyncze notatki. 160 stron w linie, bezkwasowy papier. Wymiary 127 x 178 mm.

41,80 zł
99
Notatnik mini Spadające Kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik mini Spadające Kwiaty
Peter Pauper Press
Dostępny
5 szt.

Notes marki Peter Pauper Press, w niewielkim poręcznym wydaniu. Oprawa twarda, wytłaczana okładka, zamykany na gumkę, z tyłu koperta na pojedyncze notatki. 160 stron w linie, bezkwasowy papier. Wymiary 127 x 178 mm.

41,80 zł
100
Notatnik mini Fantazyjne Kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik mini Fantazyjne Kwiaty
Peter Pauper Press
Dostępny
6 szt.

Notes marki Peter Pauper Press, w niewielkim poręcznym wydaniu. Oprawa twarda, wytłaczana okładka, zamykany na gumkę, z tyłu koperta na pojedyncze notatki. 160 stron w linie, bezkwasowy papier. Wymiary 127 x 178 mm.

39,87 zł
Wróć do góry