hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.09.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 27 września 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matematyka z wesołym kangurem Suplement 2020 Kadet/Junior/Student, na drugim To, co najważniejsze. Czyli o co w życiu warto dba (John Mark Falkenhain). Kolejny produkt to Dzieci kontra Rodzice. Ale Numer (Kangur) oraz Zoologia. Tom 3. Część 3. Ssaki (Czesław Błaszak ).
1
Matematyka z wesołym kangurem Suplement 2020 Kadet/Junior/Student - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z wesołym kangurem Suplement 2020 Kadet/Junior/Student
Dostępny
8 szt.

Testy konkursu międzynarodowego "KANGUR MATEMATYCZNY" dla poziomów Kadet, Junior oraz Student, wraz z odpowiedziami i rozwiązaniami z roku 2020. Skład kolorowy. Ta książka jest uzupełnieniem (suplementem) do książek z serii "Matematyka z wesołym kangurem" z poziomu Kadet, Junior i Student. W książce znajdziesz: Testy konkursu międzynarodowego "Kangur Matematyczny" z roku 2020 wraz z odpowiedziami!

10,95 zł
7,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,96 zł

4 osoby kupiły
2
To, co najważniejsze. Czyli o co w życiu warto dba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To, co najważniejsze. Czyli o co w życiu warto dba
Dostępny
2 szt.

Jednym z najcenniejszych darów, jakie możemy przekazać dzieciom są wartości pomagające im wykształcić własne poczucie tego, co jest naprawdę ważne, co tak naprawdę powinno się liczyć w życiu.W książce To, co najważniejsze John Mark Falkenhain, benedyktyn i dyplomowany psycholog, pomaga zarówno dzieciom, jak i dorosłym zastanowić się nad tą kwestią, zwłaszcza w odniesieniu do skomplikowanego współczesnego świata, w którym tak łatwo się zagubić. Ale właśnie w takim świecie warto szczególnie pielęgnować niezmiennie dobre wartości, takie jak wzajemny szacunek, życzliwość wobec bliźniego, przyjaźń i miłość.

17,90 zł
12,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

6 osób kupiło
3
Dzieci kontra Rodzice. Ale Numer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Ale Numer
Kangur
Dostępny
64 szt.

Szybka gra strategiczna, w której celem jest pozbycie się wszystkich kart z liczbami ze swojej talii. Układasz dowolne układy liczb, możesz tez ingerować w już wyłożone karty - przesuwaj i modyfikuj! Układaj serie, Układaj grupy. Dzieci rywalizują z Rodzicami. Dzięki prostym zasadom gra jest odpowiednia dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

2 osoby kupiły
4
Zoologia. Tom 3. Część 3. Ssaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zoologia. Tom 3. Część 3. Ssaki
Dostępny
4 szt.

Trzecia część tomu trzeciego podręcznika zoologii systematycznej obejmuje ssaki. Jest to najnowsza polska teriologia. Zawiera szeroko omówioną morfologię, anatomię, rozmnażanie, a także przybliża dane z ekologii, etologii, biologii rozwoju i rozmieszczenia ssaków na kuli ziemskiej. Szeroki zakres opracowania, cała jego konstrukcja i uwzględnienie najnowszych wiadomości dają w efekcie naukowe kompendium wiedzy zoologicznej na najlepszym, światowym poziomie. Jest to podstawowy podręcznik dla studentów biologii, biotechnologii, ekologii, ochrony środowiska, leśnictwa i weterynarii. Publikacja będzie również inspiracją dla doktorantów, pracowników naukowych uniwersytetów i placówek PAN do pogłębienia wiedzy zoologicznej. Po książkę tę sięgną nie tylko profesjonaliści, ale wszyscy pragnący poszerzyć wiadomości o ssakach. W drugiej części tomu trzeciego będą omówione gady i ptaki.

169,00 zł
148,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,28 zł

2 osoby kupiły
5
Dzieci kontra Rodzice. Czego o sobie nie wiecie? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Czego o sobie nie wiecie?
Kangur
Dostępny
68 szt.

Wersja MAXI. Jak dobrze rodzice znają dzieci, a jak dobrze dzieci znają rodziców. Dynamiczna gra rodzinna, w której dzieci i rodzice rywalizują odpowiadając na wiele zabawnych i ciekawych pytań dotyczących ich codziennego życia. Dowiadują się przy tym nieznanych i zaskakujących rzeczy o sobie nawzajem. Wygrywa drużyna, która odpowie na więcej pytań. W grze znajdują się dwa zestawy pytań, specjalnie opracowane dla dzieci i dla rodziców. Dodatkowo znajdziecie duża i estetyczna planszę składająca się z 4 puzzli, 12 żetonów Dobry Uczynek, zestaw kostki i pionków.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

2 osoby kupiły
6
Koralikowe prasowanki - Świecący wszechświat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,90 zł
30,52 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,38 zł

1 osoba kupiła
7
Dzieci kontra Rodzice. Dlaczego tak jest? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Dlaczego tak jest?
Kangur
Dostępny
196 szt.

Dlaczego mężczyźni mają niższy głos? Dlaczego jabłko spada na ziemię? Dlaczego doba ma 24 godziny? Dlaczego owady mają czułki? Dlaczego tak jest?! Wiele ciekawych pytań, które na co dzień sobie zadajecie oraz zabawne odpowiedzi sprawią, że szybko wciągniecie się w grę. Odpowiadaj na pytania i wygraj. Dzieci rywalizują z Rodzicami. W grze znajdziecie pytania przygotowane specjalnie dla Dzieci i dla Rodziców.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
8
Dzieci kontra Rodzice. Memory Potwory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Memory Potwory
Kangur
Dostępny
32 szt.

Ulubiona zabawa dzieci, gra ćwiczy pamięć oraz zdolność skupienia uwagi. W grze znajdziecie 24 estetyczne elementy z potworkami, specjalnie przygotowane dla maluchów. Czy znajdziesz wszystkie Potworki? Elementy rozkładamy obrazkiem do dołu, a dzieci próbują odnaleźć pary tych samych potworów. Gra może mieć wariant łatwiejszy i trudniejszy.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
9
Niesamowite historie o Bożych cudach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite historie o Bożych cudach
Dostępny
13 szt.

Często słyszy się, że Bóg już nie dokonuje cudów tak jak kiedyś. Czyżby? Choć żyjemy w czasach pełnych racjonalizmu i prób wyjaśniania nadzwyczajnych zdarzeń zwyczajnymi zbiegami okoliczności oraz innymi rozsądnymi argumentami, wciąż mają miejsce takie historie, których nie jesteśmy w stanie wyjaśnić. Bo co może powiedzieć rodzina sunąca w samochodzie po gładkim lodzie w stronę niczym nieodgrodzonej przepaści, gdy samochód nagle sam się zatrzymuje? Jak wyjaśnić złożone w dziecięcej modlitwie zamówienie na dwieście osiemdziesiąt osiem prezentów dla koleżanek z sierocińca, które zostaje zrealizowane wbrew sceptycyzmowi dorosłych? Co powiedzieć o niesionej przez wściekłą falę łodzi, która wbrew wysiłkom żeglarzy płynie tam, gdzie okazuje się natychmiast potrzebna do uratowania wielu osób?Cuda wciąż mają miejsce co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dlaczego więc wciąż wątpimy? A może mamy wątpliwości, ponieważ łatwiej nam przyjąć, że cudów nie ma i wszystko to są tylko zwykłe zbiegi okoliczności, niż przyznać, że jest jednak Bóg na niebie, który potrafi zdziałać cuda dla swoich dzieci?

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

1 osoba kupiła
10
Thieves Like Us. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thieves Like Us. Winyl
New Order, Warner Music Polska
Dostępny
4 szt.

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

11
Power, Corruption & Lies (Definitive Edition). Płyta Analogowa + CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power, Corruption & Lies (Definitive Edition). Płyta Analogowa + CD + ...
New Order, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

504,90 zł
464,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 40,39 zł

12
All The Right Reasons (15th Anniversary Expanded Edition). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

13
Polish economy 1918-2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polish economy 1918-2018
Dostępny
47 szt.

History is a source of red flags. However, one must learn to read them and distinguish what is barely temporary in its nature from what can lasts for centuries. System reforms that support the efficiency of these systems cannot be carried out without the knowledge that institutions form a structure with a diversified horizon of action, and their modernization is possible, but the operation of new institutions decreed by reforms is conditioned, among others, by attachment of the rules of thinking and action to the historical trail. Without reliable historical knowledge, scholars' prescriptions easily become wishes, and reforms referring to them sooner or later turn to be disappointing. The works of Professor Michał G. Woźniak always bring something new to our economic knowledge. It is no different this time. This ambitious work describes and explains the turbulent course of economic processes in Poland in the years 1918-2018. It is always easier to write about the first decades of the last century, since we are separated from them by a considerable historical distance than about the last decades, which we have witnessed and participated in. After all, the author accurately shows which links were not strong enough to make it a process of integrated development, which is still only an idea and theoretical concept that is so precious not only to him. prof. Grzegorz W. Kołodko, Kozminski University (Akademia Leona Koźmińskiego), the four-time deputy prime minister and minister of finance of the Republic of Poland in 1994-1997 and 2002-2003 The 100th anniversary of Poland regaining independence, gives the author an occasion to refer to history so as to show that we can draw instructions and inspirations that may be useful to us in today's reality. He states, rightly, that we should apply a holistic approach that will allow us to analyse the interconnections of the economic sphere with other areas of "human existence and action". (...) The book stands for a historical overview of economic policies implemented in Poland. It contains many very accurate insights that allow you to better understand today's economic reality. The publication is an important voice in the on-going discussion in Poland, on how to set the development direction to the economy and how to do it so that the implemented policy leads to the development of an integrated, innovative economy and modernized human capital. The book should be of interest to economists and sociologists ? and, perhaps above all, to politicians. Prof. Jerzy Żyżyński, an economist associated with the University of Warsaw, member of the Monetary Policy Council (Rada Polityki Pieniężnej, (RPP)

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

14
W przedwojennej Polsce. Życie codzienne i niecodzienne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W przedwojennej Polsce. Życie codzienne i niecodzienne
Dostępny
23 szt.

W przedwojennej Polsce. Życie codzienne i niecodzienne to swoisty reportaż z przeszłości, w którym wspomnienia, anegdoty i literackie relacje układają się w opowieść o szczególnym okresie historii polskiego społeczeństwa, jakim było dwudziestolecie międzywojenne. Radość z odzyskanej niepodległości, szybkie zmiany cywilizacyjne i obyczajowe, bujne życie towarzyskie, sukcesy i porażki w drodze do nowoczesnej Europy tworzyły niezwykłą atmosferę tamtych lat, która wciąż nas zachwyca.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

15
Matematyka z wesołym kangurem Suplement 2020 Żaczek/Maluch/Beniamin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z wesołym kangurem Suplement 2020 Żaczek/Maluch/Beniamin
Dostępny
12 szt.

Testy konkursu międzynarodowego "KANGUR MATEMATYCZNY" dla poziomów Żaczek, Maluch oraz Beniamin, wraz z odpowiedziami (dla wszystkich trzech) i rozwiązaniami(dla poziomu Maluch oraz Beniamin) z roku 2020. Skład kolorowy. Ta książka jest uzupełnieniem (suplementem) do książek z serii "Matematyka z wesołym kangurem" z poziomu Żaczek, Maluch i Beniamin. W książce znajdziesz: Testy konkursu międzynarodowego "Kangur Matematyczny" z roku 2020 wraz z odpowiedziami!

11,00 zł
7,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

16
Inwentarze kolegium jezuitów w Nieświeżu oraz jego majątków ziemskich z przełomu roku 1773 i 1774 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inwentarze kolegium jezuitów w Nieświeżu oraz jego majątków ziemskich ...
Niedostępny
Brak

Książka zawiera edycję inwentarzy kolegium jezuickiego w Nieświeżu i jego majątków, sporządzonych na przełomie lat 1773 i 1774 w wyniku kasaty Towarzystwa Jezusowego. Udostępnia szerszemu gronu czytelników rękopisy dotychczas prawie niewykorzystane i trudno dostępne, przechowywane obecnie w archiwach rosyjskich i białoruskich, które zawierają interesujący materiał dla przedstawicieli różnych dyscyplin, takich jak historia sztuki i architektury, historia książki i edukacji, religioznawstwo, muzykologia, dzieje farmacji oraz historia ekonomii i demografia historyczna. Inwentarze pozwalają też przedstawić dzieje zakonu św. Ignacego Loyoli w nowym świetle. W odróżnieniu od źródeł dotychczas wykorzystywanych przez uczonych, które skupiają się na roli kulturowej i religijnej jezuitów, inwentarze przybliżają zagadnienia związane z historią społeczną i kulturą materialną w epoce wczesnonowożytnej. Ponadto zastępują one źródła proweniencji jezuickiej, które uległy rozproszeniu po kasacie Towarzystwa. Kolegium nieświeskie, ufundowane przez Mikołaja Krzysztofa Radziwiłła ?Sierotki? w 1584 roku, stanowiło jedną z pierwszych placówek na terenie Wielkiego Księstwa Litewskiego i odgrywało szczególną rolę we wprowadzeniu tam kontrreformacji. W tym kontekście wydawane rękopisy pokazują adaptację Kościoła katolickiego do społecznych i kulturowych uwarunkowań na ziemiach wschodnich dawnej Rzeczypospolitej. Obszernym tekstom źródłowym towarzyszy bogaty materiał ilustracyjny, pokazujący aktualny stan pojezuickich zabytków w Nieświeżu.

59,00 zł
Powiadomienie
17
Kraina Lodu 2. Zabawny Olaf, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Zabawny Olaf, mix wzorów
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Maskotka przedstawiająca bałwanka Olafa – idealna propozycja dla fanów serii „Kraina Lodu”. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

43,50 zł
39,15 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,35 zł

18
Zapomniany polski holokaust - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniany polski holokaust
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

Aleksander Szumański, roczki 1931. Urodzony we Lwowie. Ojciec docent medycyny zamordowany przez hitlerowców w akcji Nachtigall we Lwowie, matka filolog polski. Debiut wierszem w 1941 roku w Radiu Lwów. Ukończony Wydział Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej. Dyplom inż.  budownictwa lądowego. Dziennikarz publicysta światowej prasy polonijnej, zatrudniony w chicagowskim "Kurierze codziennym". Uczestnik XIII-XX - Światowgo Forum Mediów Polonijnych w latach 2005-2012.

58,70 zł
44,03 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,67 zł

19
Dzieci kontra Rodzice. Historia Świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Historia Świata
Kangur
Dostępny
46 szt.

Kto pierwszy był na księżycu? Gdzie wynaleziono papier? Co było pierwsze telewizor czy telefon?Jak malował Dali? Kim był Albert Einstein? Interesujące pytania dostarczą Wam wiele rozrywki bo historia świata jest ciekawa! Poznajcie niezwykłe wydarzenia i ludzi, którzy zmienili świat. Dzieci rywalizują z rodzicami. W grze znajdziecie pytania specjalnie przygotowane dla dzieci i dla rodziców.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

20
Robin z Locksley. Zmagania złodziei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robin z Locksley. Zmagania złodziei
Moria, od 8 lat
Dostępny
4 szt.

Ciężkie czasy nastały w Anglii, odkąd dobry i sprawiedliwy król Ryszard Lwie Serce został pojmany podczas wypraw krzyżowych. Aby go uwolnić poddani muszą zebrać ogromny okup, którego żądają porywacze. Wyjęci spod prawa stronnicy króla zmuszeni są, udając rozbójników, okradać bogatą normańską szlachtę by zebrać cały okup! Cechy produktu: • Gra, rozgrywana na modułowej planszy, oparta na mechanice zbierania kolekcji. • Osadzona w realiach średniowiecznych z motywem przewodnim wyścigu! • Brak losowości – wszystko zależy od decyzji podejmowanych przez graczy w trakcie gry. • Wysoka regrywalność – każda partia jest inna. • Wiele dróg i strategii prowadzących do zwycięstwa. • Łatwe do opanowania zasady, przy jednoczesnej głębi rozgrywki. Rozmiar opakowania: 20.0 x 20.0 x 4.7 cm

109,00 zł
21
Yggdrasil: Kroniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yggdrasil: Kroniki
SLOYCA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.05

Yggdrasil: Kroniki to kooperacyjna gra dla od jednego do pięciu graczy, w której wcielamy się w nordyckich bogów i staramy się zapobiec zagładzie tytułowego Yggdrasil, czyli mitycznego drzewa życia.Podczas rozgrywki musimy odpierać zmasowane ataki potworów, leczyć drzewo życia i nieustannie zapobiegać ziszczeniu się warunków końca gry. Grę można przegrać na wiele różnych sposobów - śmierć któregokolwiek z bogów, zapełnienie planszy lodowymi lub ognistymi gigantami, czy zabicie zbyt wielu osób przez Jormunganda. Bogowie wygrywają grę tylko pod jednym warunkiem - Nidhögg dotrze do końca toru czasu zanim Yggdrasil padnie.W grze Yggdrasil: Kroniki czeka na nas również tryb kampanii, w trakcie której gracze będą musieli wykonać określone zadania zanim Nidhögg dotrze do końca toru czasu. Poszczególne scenariusze łączy linia fabularna, a nasi bogowie będą mogli się rozwijać i nabywać nowe umiejętności w zależności od tego czy dany scenariusz wygramy, czy przegramy. PODSTAWOWE INFORMACJE Liczba graczy: 1-5 osóbWiek: od 14 latCzas gry: ok. 90 minutWydawca: Czacha GamesProjektant: Cédric LefebvreWydanie: polskieInstrukcja: polska

229,90 zł
209,21 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 20,69 zł

22
Obrazy Paryża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazy Paryża
SLOYCA
Dostępny
4 szt.

Goszczące wielkich malarzy studio le Bateau-Lavoir w Montmartre zorganizowało towarzyskie zawody, które wyłonić mają przyszłe sławy malarstwa, idące w ślady twórców takich jak Cézanne, Monet, Renoir czy Toulouse-Lautrec. Aby wyróżnić się z towarzystwa, musisz osiągnąć szczyt swoich możliwości, wypełniając zadania polegające na jak najszybszym malowaniu obrazów w stylu sławnych malarzy, pracując w tym samym czasie nad poprawą swojej techniki i swoich narzędzi. Otuchy! Konkurencja może być zaciekła, ale chwała czekająca na zwycięzce warta jest podjętego wysiłku!,,Obrazy Paryża" to gra planszowa dla 2-4 graczy w wieku od 10 lat, czas partii trwa ok. 20 minut na uczestnika. Celem gry jest posiadanie najwięcej Punktów Prestiżu na końcu rozgrywki. Zwycięzca zostanie najlepszym malarzem paryskiego studia! PODSTAWOWE INFORMACJELiczba graczy: 2-4 osóbWiek: od 10 latCzas gry: ok. 40-60 minutWydawca: Czacha GamesProjektant:  Nicolas De OliveiraWydanie: polskieInstrukcja: polska

169,90 zł
154,61 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 15,29 zł

23
Droga modlitwy. Ku zaślubinom z Bogiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga modlitwy. Ku zaślubinom z Bogiem
Dostępny
41 szt.

Książka ta pomoże Ci dotrzeć do prawdziwego źródła szczęścia, którym jest Bóg. Dowiedz się, jak zbudować z Nim więź, która pozostanie na wieczność i która pozwoli ci mieć pokój w sercu na co dzień. Autor przeprowadzi cię przez trzy rodzaje modlitwy, zwróci uwagę na współczesne przeszkody w kontemplacji oraz wskaże skróconą drogę do świętości.Jeśli w naszym życiu dokonuje się jakieś dobro, dzieje się to za sprawą łaski Bożej. Trzeba na serio brać słowa Jezusa: beze Mnie nic nie możecie uczynić. Dlatego więź z Bogiem w modlitwie prośby dziękczynienia, przeproszenia i uwielbienia to kwestia zasadnicza. Modlitwa wraz ze spełnieniem woli Bożej jest najważniejszym i jedynym zadaniem naszego życia. (fragment książki)

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

24
Puzzle 1000 Paryż, Katedra Notre Dame - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Paryż, Katedra Notre Dame
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,60 zł
Powiadomienie
25
Puzzle 1000 Stary młyn nad rzeką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Stary młyn nad rzeką
Dostępny
4 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,56 zł
26
Puzzle 1000 Stary młyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Stary młyn
Dostępny
5 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,56 zł
27
Puzzle 1000 Barcelona,Park Gaudiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Barcelona,Park Gaudiego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,60 zł
Powiadomienie
28
Puzzle 1000 elementów. Cudowny, kolorowy kot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Cudowny, kolorowy kot
Bluebird, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

64,90 zł
55,17 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,73 zł

29
Puzzle 1000 Rodzina tygrysów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Rodzina tygrysów
Dostępny
5 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,56 zł
30
Puzzle 1000 Rzym, Forum Romanum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Rzym, Forum Romanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,56 zł
Powiadomienie
31
Puzzle 1000 Małe kotki w szafe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Małe kotki w szafe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,56 zł
Powiadomienie
32
Diamentola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentola
Dostępny
7 szt.

Bóg może działać wszędzie, na przykład przez nastoletnią Greczynkę mieszkającą na terenach dawnego Imperium Osmańskiego, która widząc nawrócenie swojego ojca pokochała Boga całym swym sercem. Obdarzona wyjątkową zdolnością szybkiego uczenia się języków, a przy tym niezwykłą pracowitością, stała się wielką pomocą dla misjonarzy przyjeżdżających na tamte tereny z Europy i Ameryki Północnej. Praca misjonarzy nie należy do łatwych, tym bardziej praca młodziutkiej misjonarki w kraju, gdzie żyje wielu muzułmanów. Jednak jej wielka wiara i ufność w Bożą opiekę pomogły jej przetrwać i przeprowadziły ją przez niezwykle trudne doświadczenia: wojenną zawieruchę, oskarżenie o zdradę kraju i uwięzienie. W czasie I wojny światowej stała się wielkim wsparciem dla zesłanych na Pustynię Syryjską chrześcijan, których ogromna większość, w wyniku nieludzkich warunków i jeszcze bardziej nieludzkiego traktowania, nigdy nie dotarła do miejsca zesłania. Mimo wielu zawirowań w życiu, wojny, chorób, a nawet śmieci, wiara Diamentoli zawsze była tym, co wyznaczało jej jasny cel, dawało nadzieję i czego trzymała się do końca swoich dni. Ta wiara okazała się błogosławieństwem dla wielu osób i zborów powstających na terenach obecnej Turcji.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

33
Niesamowite historie o zmieniających życie... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite historie o zmieniających życie...
Dostępny
5 szt.

Wścibski komentarz sąsiadki na temat ułomności twojego dziecka; porażka, która pojawiła się zamiast oczekiwanego sukcesu; proste życzliwe słowo, które było jak światło zapalone w ciemnym, nieznanym korytarzu; wieloletni powrót do normalności po wypadku i bitwa z własnym zniechęceniem; kłamstwo, które zniszczyło życie W życiu każdego z nas są takie chwile, które choć trwają kilka minut, a może sekund decydują o naszym być albo nie być i zmieniają nasze życie i nas samych na zawsze. Właśnie o takich doświadczeniach i przeżyciach opowiadają relacje zebrane w drugiej części serii "Niesamowite historie". Autorzy oraz bohaterowie opowiadań zamieszczonych w tym tomie mówią o momentach, które na zawsze odcisnęły swój ślad w ich życiu. Mówi się, że uczymy się na błędach. Niewielu osobom jednak udaje się uczyć nie na swoich błędach, ale na cudzych. Mając tę publikację w dłoniach, możesz wykorzystać doświadczenia i błędy innych, by wyciągnąć z nich wnioski i zmienić siebie oraz swoje życie na lepsze albo możesz żałować, że nigdy tego nie zrobiłeś.Nikt nie wie, dokąd zawiodą go nieznane drogi. Rzadko dostrzegamy moment, w którym wybór drogi będzie miał duże znaczenie, i ten, który będzie tylko punkcikiem w naszym życiu.Joe L. Wheeler

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

34
Niesamowite historie o wysłuchanych modlitwach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite historie o wysłuchanych modlitwach
Dostępny
7 szt.

Czy Bóg wysłuchuje modlitw? Wiele osób pewnie stwierdzi, że nic podobnego! Z drugiej strony jest całe mnóstwo osób, które doświadczyły tego, że Bóg słucha modlitw i odpowiada na nie. A jak Ty odpowiedziałbyś na to pytanie? Historie zamieszczone w tym tomie opowiadań są głosem tych, którzy z wielkim przekonaniem i wdzięcznością twierdzą, że Bóg jest żywy i wysłuchuje modlitw.Ich opowieści są zbiorem dowodów pokazującym, na jak różnorodne modlitwy odpowiada Bóg: zapewnia brakujące jedzenie, ubrania, ratuje rozbitków, osoby zaginione oraz tych, których tropią drapieżne zwierzęta lub zgraje przestępców mordujących wszystkich, którzy znajdą się na ich drodze. Czytając te historie, będziesz zdumiony, jak konkretne i praktyczne są Boże odpowiedzi na nasze czasem nawet bardzo lakoniczne czy przyziemne modlitwy. A zatem niezależnie od tego, czy potrzebujesz natychmiastowej pomocy, czy też szukasz wsparcia i rozwiązania jakichś mniej nagłych problemów, pamiętaj, że Bóg jest, słucha i odpowiada.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

Wróć do góry