hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.09.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 24 września 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Siedem łóżek malutkiej Popielicy, wydanie 2 (Susanna Isern, Marco Soma), na drugim Niedźwiedź łowca motyli, wydanie 5 (Susanna Isern, Marco Soma). Kolejny produkt to Klocki konstrukcyjne. Happy holiday, 36 elementó (Mega Creative) oraz Niespokojna krew (Robert Galbraith).
1
Siedem łóżek malutkiej Popielicy, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem łóżek malutkiej Popielicy, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Malutka Popielica każdej nocy zakrada się do domu któregoś z przyjaciół i wypróbowuje różne łóżka: pojemnik na marchew Królika, szufladę z krawatami Rudzika, poroże Jelenia, but Niedźwiedzia, etui na okulary Żółwia, zegar z kukułką Myszy, pozytywkę Wiewiórki. Pewnego dnia zmęczone jej zachowaniem zwierzęta postanawiają z nią porozmawiać. Proszą, żeby nie robiła zamieszania i trzymała się własnego legowiska. Nie wiedzą, że tak naprawdę malutka Popielica boi się spać sama i zrobi wszystko, żeby tylko mieć w nocy towarzystwo – zdesperowana nie zawaha się nawet przenocować w skarpecie złego Wilka. Co zrobią przyjaciele Popielicy, gdy się o tym dowiedzą? Czy mała wiercipięta już zawsze będzie sypiać poza domem? Ciepła i przejmująca opowieść o potrzebie bezpieczeństwa i otaczania opieką słabszych. Idealna dla małych czytelników i czytelniczek, którzy nie chcą zrezygnować ze spania w nie swoich łóżkach. Książka autorów innych uwielbianych przez dorosłych i dzieci tytułów z serii „Kolekcja OQO” – Nie trzeba słów, Najlepsza zupa na świecie, Niedźwiedź – łowca motyli.

39,00 zł
27,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

19 osób kupiło
2
Niedźwiedź łowca motyli, wydanie 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedźwiedź łowca motyli, wydanie 5
Dostępny
54 szt.

Niedźwiedź mieszkał w lesie. Najbardziej lubił spacerować, ucinać sobie poobiednią drzemkę na brzegu jeziora i zbierać rzeczy, które znajdował w gęstwinie drzew. Pewnego dnia znalazł siatkę na motyle wiszącą wysoko na gałęzi... – Co mógłbym z tym zrobić? – zastanawiał się Niedźwiedź. Wbrew pozorom motyle nie muszą się niczego obawiać: ani siatki, która służy kolekcjonerom do chwytania motyli, ani tego, że trafiła ona w niedźwiedzie łapy. Bohater tej opowieści nie powiększy swojej kolekcji znalezionych przedmiotów o złowione motyle, ani nie włączy ich do swojej diety. Przeciwnie – z wielką determinacją będzie je ratował z jeziora. Wkrótce okaże się jednak, że i on nie jest najlepszym pływakiem. Kto wyratuje tonącego Niedźwiedzia z niebezpiecznej kipieli? Niedźwiedź łowca motyli to opowieść o bezinteresownej dobroci oraz o potędze przyjaźni, która przenosi góry i leczy z samotności.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

14 osób kupiło
3
Klocki konstrukcyjne. Happy holiday, 36 elementó - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne. Happy holiday, 36 elementó
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
161 szt.

Pozwól swojemu dziecku stać się prawdziwym konstruktorem. Klocki konstrukcyjne Mega Creative pozwolą dziecku rozwinąć swoje zdolności manualne oraz myślenie przestrzenne. Zalety produktu: • rozwijanie zdolności manualnych, • rozwijanie zdolności konstrukcyjnych. Zawartość zestawu: 36 elementów Wymiary: • rozmiar produktu: 10.0 x 9.0 x 2.0 cm • rozmiar opakowania: 14.0 x 7.0 x 5.0 cm

6,10 zł
4,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

10 osób kupiło
4
Niespokojna krew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niespokojna krew
Dostępny
122 szt.

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza rodzinę w Kornwalii, kontaktuje się z nim kobieta prosząca o pomoc w odnalezieniu swojej matki, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach w 1974 roku. Strike nigdy dotąd nie pracował nad nierozwiązaną sprawą sprzed niemal 40 lat i jest zaintrygowany. Mimo małych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń, które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott. Z kolei Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Odtrąca niechciane zaloty i zmaga się z uczuciami do Strike’a. Badając okoliczności zaginięcia kobiety, Strike i Robin stają w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów, wśród których są karty tarota, psychopatyczny morderca oraz nie zawsze godni zaufania świadkowie. Okazuje się, że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

9 osób kupiło
5
Piersi, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piersi, wydanie 2
Dostępny
27 szt.

Dlaczego kobiety mają duże piersi? Po to, by mogły karmić mlekiem swoje dzieci! Nasza nauczycielka nie ma dzieci, a ma biust. Mężczyźni też mają piersi! Ale nie ma w nich mleka! Piersi to drugi tom serii książek o ludzkim ciele stworzonej przez japońskiego autora Gen-ichiro Yagyu. Książka w zabawny i zrozumiały dla dzieci sposób wyjaśnia, jak działają piersi.

34,00 zł
24,14 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 9,86 zł

8 osób kupiło
6
Tkanki miękkie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tkanki miękkie
Dostępny
103 szt.

Okrzyknięta jedną z najlepszych polskich książek 2020 roku według Tygodnika Polityka oraz jedną z 10 najlepszych książek 2020 roku według Książki. Magazyn do czytania. Upadek Don Juana i bezkompromisowa rozprawa z mitem uwodziciela. „Tkanki miękkie” to nieoczywista opowieść o zwierzęcym przywiązaniu między ojcem a synem. A także o tym momencie życia, gdy ze wszystkich ważnych uczuć pozostaje obowiązek miłości wobec rodzica. Rudzka w krótkich, ostrych jak brzytwa zdaniach kreśli pozbawiony sentymentów, pełen czarnego humoru obraz wewnętrznego rozpadu, powikłanych relacji rodzinnych, starzenia się oraz niemożności porozumienia wtedy, gdy opadają wszelkie maski.

43,00 zł
37,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,59 zł

7 osób kupiło
7
Ludzie, zwierzęta, bogowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzie, zwierzęta, bogowie
Dostępny
210 szt.

Obok Lenina najsłynniejsza książka F. A. Ossendowskiego. Autor przemierza syberyjskie lasy, następnie zaś Azję Centralną, usiłując przedostać się do portów, z których mógłby odpłynąć do Polski. Ścigany na każdym kroku przez bolszewików i ich agentów nawiązuje współpracę z mongolskim chanem Romanem von Ungern-Sternbergiem, który jako „Krwawy Baron” na czele Azjatyckiej Dywizji Konnej bezlitośnie zwalcza komunizm.

35,00 zł
21,00 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 14,00 zł

8 osób kupiło
8
Edukacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja
Dostępny
115 szt.

Kontynuacja bestsellerowej Emigracji. Przystępnie napisana, kipiąca humorem powieść. Malcolmowi i Stomilowi udało się wyrwać ze szponów śmierci czającej się na polach kapusty i powrócić do ojczyzny. Tylko co dalej? Studia? Praca? Bezrobocie? Uniwersytet życia? Największy fenomen polskiego rynku literackiego powraca z nową powieścią. Tym razem osadzonej w mieście stołecznym Warszawa i przyległościach. O edukacji, rekinach biznesu, incelach, wariacikach, dzikim wschodzie, pionierach polskiej klasy średniej i arabskich szejkach w zajazdach przy autostradzie.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

7 osób kupiło
9
Tajemnica niebieskich drzwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica niebieskich drzwi
Dostępny
35 szt.

Na strychu babci Marianny są niebieskie drzwi, za które nikt od bardzo dawna nie zaglądał. Klucz do nich przepadł lata temu i nawet babcia nie pamiętała, co za nimi jest. Tola i Janek wiele razy przyciskali oczy do dziurki od klucza, ale nie zobaczyli nic poza ciemnością. A kiedy rodzeństwu wreszcie uda się otworzyć niebieskie drzwi, rozpocznie się dla nich niezwykła przygoda. Okaże się, że spadające gwiazdy także mają swoje marzenia, a cena za spełnienie pragnień może być czasem zbyt wysoka… Monika Kamińska – autorka bestsellerowej serii książek dla dzieci o codzienności małego Kuku. Pierwsza z serii, „Kuku i historia pępka”, została niezwykle ciepło przyjęta przez małych czytelników i ich rodziców, znalazła się również na pokonkursowej liście Książki Roku 2018 Polskiej Sekcji Ibby. Tajemnica niebieskich drzwi to jej pierwsza książka dla starszych czytelników.

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

7 osób kupiło
10
Operacja Posąg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja Posąg
Dostępny
19 szt.

Siódmy już tom z bardzo lubianej przez młodych czytelników serii o Tiril i Oliverze, czyli Biuro Detektywistyczne nr 2 znowu w akcji. Tym razem w miasteczku Elvestad znika nagle z parku? posąg. I to nie byle jaki, bo ponadstuletni posąg chłopca, wykonany przez jego ojca, znanego rzeźbiarza Alberta Rodina. Kto zdołał ukraść ważący prawie pięćdziesiąt kilogramów posąg? I po co? Tiril i Oliver wraz z wiernym psem Ottonem podejmują się rozwiązania zagadki. Wyruszają tropem jedynego dostępnego śladu, czyli odcisku buta marki TI-X. Czy posąg wróci na swoje miejsce?

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

6 osób kupiło
11
Gra bez końca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra bez końca
Dostępny
25 szt.

Gra biznesowa jest grą nieskończoną. Gracze mogą być znani i nieznani. Nowi mogą dołączyć w dowolnym momencie. Każdy gracz ma własną strategię i zasadniczo poza prawem nie ma stałych zasad. Nie ma określonego początku ani końca. Nie ma też zwycięzców ani przegranych. Gracze po prostu rezygnują, jeśli uznają to za stosowne. Skoro biznes jest grą nieskończoną, liderzy biznesu powinni przestać grać w grę skończoną. Zatem nie jest istotne, kto wygra, kto jest najlepszy. Ważniejsze jest budowanie silnej i zdrowej organizacji, która wytrzyma próbę czasu.W tej książce przywództwo jest pokazane w niespotykany sposób. Imperatyw wyciskania z ludzi imponującej efektywności zastąpiły fundamenty przywództwa z nieskończonym nastawieniem. Awans, nagroda czy wygrana walka budzą rozkoszny dreszczyk, ale nie należy na tym opierać swojej przyszłości. Jeśli jesteś przekonany do słusznej sprawy i postanawiasz pracować nad tą wizją przyszłości tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku, oznacza to, że zwyciężasz. Nawet jeśli nie masz pojęcia, ile może to potrwać. Po prostu: samo dążenie nadaje znaczenie pracy i życiu. Dzięki tej książce przekonasz się, że nieskończone nastawienie lidera pozwala mu budować silniejsze, bardziej innowacyjne i inspirujące organizacje. Przyszłość świata leży w rękach takich przywódców.Książka wyjaśnia pięć podstawowych zasad nieskończonego lidera:-postęp powinien być słuszny-należy budować zaufanie w zespole-godny rywal zasługuje na uwagę-należy postawić na elastyczność-odwaga przewodzenia musi być okazanaNieskończona gra. Nieskończone zwycięstwa!

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

5 osób kupiło
12
Dziurki w nosie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziurki w nosie, wydanie 2
Dostępny
23 szt.

Ludzie, tak jak większość zwierząt, mają dwie dziurki w nosie, które służą do oddychania i rozpoznawania zapachów. Ale czy to już wszystko, co można o nich powiedzieć? Czwarty tytuł edukacyjnej serii „Moje Ciało„, jak zwykle wypełniony po brzegi humorem i zabawą, przybliża wiedzę na temat tych tajemniczych otworów. Autor, Gen-ichiro Yagyu, zaleca czytanie tej książki z szeroko otwartymi dziurkami w nosie!

34,00 zł
24,82 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

5 osób kupiło
13
Monopoly. Star Wars Mandalorian. The Child - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monopoly. Star Wars Mandalorian. The Child
Hasbro, od 8 lat
Dostępny
75 szt.

Wyobraź sobie, jak przemierzasz galaktykę u boku The Child, powszechniej znanego jako Baby Yoda. Monopoly. Star Wars The Mandalorian. The Child to edycja znanej gry planszowej, inspirowana serialem „Mandalorian”, który ukazał się na platformie Disney Plus. Poruszaj się po planszy jako The Child, kupuj i sprzedawaj kryjówki oraz siedziby, a także postępuj zgodnie z instrukcjami umieszczonymi na kartach. Wygrywa ostatni gracz posiadający pieniądze, gdy inni gracze zbankrutowali! Zawartość i cechy zestawu: • plansza do gry, • 4 kartonowe pionki z plastikowymi nóżkami, • 18 kart własności, • 16 kart krążek gończy, • 16 kart kamton, • 32 plastikowe kryjówki, • 12 plastikowych gospód, • 2 kostki do gry, • zestaw banknotów, • instrukcja do gry. Wymiary opakowania: 27.0 x 40.0 x 5.0 cm

95,90 zł
86,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

5 osób kupiło
14
Paryski splin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paryski splin
Dostępny
65 szt.

Rozgrywające się w nowoczesnym, miejskim Paryżu, utwory prozy w tym tomie stanowią dalszą eksplorację terenu, który Baudelaire omawiał w Kwiatach zła: miasto, jego nędza, nierówności społeczne, cynizm, a także miłość i bezinteresowność, ale przede wszystkim przewrotność poety. Wydany pośmiertnie w 1869 r. Paryski splin był przełomowy dla rozwoju prozy poetyckiej – formy, która według Baudelaire’a szczególnie nadawała się do wyrażania uczuć niepewności, płynności i wolności jego wieku – oraz został jednym z tekstów założycielskich literackiego modernizmu.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4 osoby kupiły
15
Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika
Dostępny
28 szt.

Kontynuacja bestsellerowej Siły spokoju – kultowej książki, która odmienia życie. Gdy Sokrates – mistrz i duchowy przewodnik Dana – opuszcza go na kilka lat, każąc poszerzać swoje horyzonty i uczyć się dalej samodzielnie, Dan znów zaczyna zmagać się z osobistymi porażkami i frustracjami. Rozczarowany swoim życiem, nie potrafiąc zasypać przepaści między wiedzą, którą posiadł, a jej praktycznym zastosowaniem, wyrusza w kolejną duchową podróż, by odnaleźć swój cel i źródło inspiracji. Ścieżka prowadzi go do tajemniczej szamanki na Hawajach. To ona otworzy mu oczy na pradawną mądrość i przygotuje do tego, co ma na zawsze odmienić jego życie. Tu, w tropikalnym lesie, Dan podejmując kolejne próby i wyzwania, spotka na swojej drodze niezwykłe postaci i nauczy się, że wszystkie podróże są święte, a życie jest niepowtarzalną przygodą.

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

4 osoby kupiły
16
Little Tikes. Robot smartwatch Tobi, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Tikes. Robot smartwatch Tobi, niebieski
Little Tikes
Dostępny
6 szt.

Smartwatch to marzenie każdego dziecka. Robot smartwatch Tobi to interaktywny zegarek posiadających mnóstwo fantastycznych funkcji, które zachwycą każde dziecko. Jest łatwy w obsłudze, ma stylowy design, a ilość jego funkcji zadowoli najbardziej wymagających. Zegarek Tobi może zostać kompanem najfajniejszych chwil i zabaw. Robot ożywa po naciśnięciu przycisku, ma zabawną osobowość, robi śmieszne minki, a nawet porusza ramionami i nogami. Tobi zaskoczy Cię ponad 100 zabawnymi wyrażeniami! Zegarek Tobi posiada budzik i aż 50 analogowych i cyfrowych tarcz zegarków, regulowany silikonowy pasek oraz klips do przypinania Tobiego do ubrań lub do stawiania go na stoliku, ale nie dajcie się zwieść, to nie jest zwykły zegarek! Odkryjcie wszystkie funkcje Tobiego i dajcie się porwać zabawie! Ze smartwatchem Tobi nie będziecie się nudzić! Macie ochotę na Selfie? Nie ma problemu! Zróbcie sobie zdjęcie, a potem udekorujcie je zabawnymi naklejkami. A może wolicie nagrać filmik? Cudownie! Tobi posiada aż dwa aparaty i miejsce na aż 300 zdjęć (640 x 480 px) i 30 minut wideo (w rozdzielczości 320 x 240 px). Oprogramowanie Tobiego to także rozszerzona rzeczywistość, gry taneczne i edukacyjne, jak również nagrody podczas zabawy. To naprawdę ogrom zabawy! Funkcje: • robot z efektami dźwiękowymi; • zegarek analogowy i cyfrowy; • budzik, kalendarz, stoper, minutnik, przypomnienia; • krokomierz, czujnik ruchu; • 2 aparaty umożliwiające robienie zdjęć i nagrywanie filmików; • gry i zabawy ( także w rozszerzonej rzeczywistości); • dotykowy ekran; • wodoodporny. Wysyłaj i odbieraj wiadomości głosowe lub emoji oraz zdjęcia (tylko) między znanymi i pobliskimi urządzeniami Tobi Robot Smartwatches Brak aplikacji do śledzenia Tobi Robot Smartwatch. Podczas aktualizacji oprogramowania należy podać urodziny rodziców, a nie dziecka. Podczas ładowania Tobi musi być wyłączony. Zestaw zawiera: • Robot Smartwatch Tobi, • pasek, • klips/ podpórka, • kabel micro USB. Parametry: • Wyświetlacz: – obraz 3,91 cm (1,54 cal/cali) – rozdzielczość 240 x 240 Pikseli • Pojemność: 500 MB • Aparat fotograficzny: 0.3 Megapikseli • Zasilanie: ładowarka USB (ładowanie 8 godzin, tryb gotowości 120 godzin) Wiek: od 4 lat Wymiary opakowania: 28.0 x 13.5 x 7.0 cm

229,90 zł
206,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,99 zł

4 osoby kupiły
17
Wiatr - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatr
Dostępny
59 szt.

Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż. Zobaczycie co dzieje się gdy nadciąga tornado, jak wędruje pył znad Sahary i jak szybuje albatros. Dowiecie się jak powstaje wiatr i jak z niego zrobić prąd. Dotrzecie do nowoczesnych farm wiatrowych u wybrzeży Szkocji i do starodawnych wiatraków w Iranie. Przeczytacie o tym gdzie wieje samum, a gdzie halny i kto szybował nad Himalajami. Będzie też na co popatrzeć, bo ilustracje zrobiły doskonałe polskie graficzki Agata Dudek i Małgorzata Nowak. „Wiatr” to 64 strony, które rozbudzą ciekawość poznawania zjawisk w przyrodzie.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

4 osoby kupiły
18
Sylvanian Families. Mały perski kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Mały perski kotek
Epoch
Dostępny
1 szt.

Mały perski kotek Sylvanian Families to najmłodszy członek rodziny mieszkającej w Sylvanii. Czyż Ryan, uroczy mały perski kotek, nie jest rozkoszny? Mały biały perski kotek Sylvanian Families nosi żółte ubranko, czerwono/pomarańczowy kapelusz i niebieski plecak. Nóżki i rączki figurek są ruchome. Wysokość figurki: ok. 4.0 cm

28,90 zł
26,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,31 zł

4 osoby kupiły
19
Kossakowie. Tango - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kossakowie. Tango
Dostępny
68 szt.

W 1908 roku Wojciech Kossak w krakowskiej pracowni zaczął malować portret Zofii z Lewentalów, żony Ferdynanda Hoesicka – literata i wydawcy. Historia jednego z najgłośniejszych i najdłuższych romansów artysty jest punktem wyjścia opowieści barwnej i pełnej namiętności, snutej na tle niespokojnego czasu przełomu wieków i XX-lecia międzywojennego, kiedy świat się kończył i jedni popełniali samobójstwa, inni szukali nowych doznań. Na scenie pojawia się barwna galeria postaci – zamiłowani w narodowej historii Kossakowie, rodzina Lewentalów – zasymilowanych Żydów i spolonizowani Niemcy – Hoesickowie. W tle zaś między innymi Sienkiewicz, Zapolska, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Dagny Przybyszewska, Reymont, Wyspiański, Axentowicz. Ikony polskiej kultury poznajemy od strony, której nam w szkole nie odsłaniano. Słabostki i małości bohaterów nie odbierają im ciepła i znaczenia, jakie odegrali w naszej historii. Kolejna propozycja autorki bestselleru Kossakowie. Biały mazur z pewnością spodoba się jej czytelnikom. Za wartką fabułą stoją solidne studia badawcze. Tym się można zachwycić, ale tego nie można było wyssać z palca!

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

3 osoby kupiły
20
Bajki z pacynkami. Czerwony kapturek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki z pacynkami. Czerwony kapturek
Dostępny
24 szt.

Ta przepięknie zilustrowana książka i dołączone do niej pacynki na paluszki sprawią, że w waszym domu powstanie nowy rytuał zasypiania. Miękkie kukiełki ożywiają postacie i przygotowują malucha na najsłodsze sny.

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

3 osoby kupiły
21
Świetlista republika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świetlista republika
Dostępny
35 szt.

Gdzieś na skraju dżungli, w fikcyjnym miasteczku San Cristóbal nieoczekiwanie pojawia się grupa dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Początkowo nic nie robią, po prostu są, wprowadzając niepokój samą swą innością – porozumiewają się w nieznanym języku i prowadzą życie rządzące się niepojętymi dla obywateli San Cristóbal prawami. Dzieci pozbawione opieki dorosłych są brudne, bezdomne i głodne, zdają się jednak szczęśliwe. Ich odrębność, odczuwana jako prowokacyjna, burzy kruchą równowagę zbiorowości. Zaburzona dynamika wspólnoty w konsekwencji prowadzi do tragedii. Wciągająca hipnotycznym rytmem zdań proza Barby porusza fundamentalne – zwłaszcza dzisiaj – kwestie. Co się dzieje ze społeczeństwem, które nie pozwala na twórczy bunt młodych. Jak dobrobyt wpływa na retorykę ksenofobii i wykluczenia. Jaki jest mechanizm powstawania teorii spiskowych i fake newsów. Jak zarządzanie strachem rodzi przemoc.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

3 osoby kupiły
22
W wieku odlotowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W wieku odlotowym
Dostępny
9 szt.

Najnowszy tom wierszy cenionego poety Józefa Barana. W wieku odlotowym to najnowszy tom wierszy Józefa Barana, poety lubianego przez czytelników i cenionego przez krytyków. Józef Baran jest laureatem m.in. Nagrody Fundacji Kościelskich w Genewie i wyróżnienia Pen West w Los Angeles. O poezji Barana Ryszard Kapuściński powiedział tak: „Tyle przeżyć dzięki tej poezji, tyle spokoju i łagodności...”. Na tom W wieku odlotowym składają się wiersze z lat 2015-2020. Czytelnik znajdzie tu wiersze związane z przyrodą, borzęcińskie, ale także wiersze szpitalne, o cierpieniu. Są też wiersze filozoficzne o starości, śmierci. I są wiersze o miłości. Wiersze o bezsensie i wiersze o sensie życia. Jak i w poprzednich zbiorach prostota sąsiaduje w nich z wyrafinowaniem i mistrzowską celnością słowa.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

3 osoby kupiły
23
Sinobrody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sinobrody
Dostępny
104 szt.

Prosta i poruszająca historia o lekkomyślności człowieka w tworzeniu i niszczeniu tego, co kocha. Fikcyjna autobiografia amerykańskiego malarza, który w pewnym momencie swojego życia postanawia zerwać z malarstwem. Jego pasją staje się odtąd kolekcjonowanie dzieł sztuki. Dzięki dawnym przyjaźniom z wielkimi, a podówczas mało znanymi malarzami wchodzi w posiadanie najwybitniejszych dzieł amerykańskiego ekspresjonizmu. Aż nagle w jego życiu zjawia się młoda i bogata wdowa. Za wszelką cenę próbuje ona odkryć sekret starego malarza, kryjący się w wielkim spichrzu na kartofle, do którego nikt nie ma dostępu. Wścibska wdowa powiela więc zadanie, jakie postawiły sobie ongiś żony Sinobrodego ze starej legendy, który zabijał je, ponieważ łamały jego surowy zakaz zaglądania do tajemniczej komnaty. Za pozornie banalnym pytaniem, co kryje się w spichrzu malarza, jak zwykle u Vonneguta, kryją się podane w humorystycznym tonie, lecz wcale przez to nie mniej poważne pytania – by zacytować autora – o to, „kto właściwie odpowiada za stworzenie świata i o co w tym całym stworzeniu chodzi”.

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

3 osoby kupiły
24
Aula Nueva 2. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aula Nueva 2. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny
61 szt.

Aula Nueva to kurs języka hiszpańskiego w czterech tomach stworzony dla uczniów 4-letniego liceum i 5-letniego technikum. Jego znakiem rozpoznawczym jest nauka języka nastawiona na realistyczne i atrakcyjne dla młodzieży sytuacje komunikacyjne. Nowa wersja podręcznika wyróżnia się rozszerzonymi treściami gramatycznymi i leksykalnymi oraz prezentacją zagadnień komunikacyjnych bardziej dostosowaną do stylu nauki polskich uczniów. 1. Pięć rozdziałów dydaktycznych w każdym tomie podręcznika. 2. Jeszcze więcej ćwiczeń aktywujących posiadaną już przez uczniów wiedzę przy pomocy objaśnień, obrazków i rysunków. 3. Pięć stron w każdym rozdziale poświęconych refleksji nad treściami gramatycznymi i leksykalnymi wraz z ćwiczeniami, które pomogą w utrwaleniu i automatyzacji materiału językowego. 4. Dwie nowe żółte strony w każdym rozdziale, na których znajdują się komentarze gramatyczne w języku polskim. 5. Słowniczek polsko-hiszpański. Wideo o interesującej tematyce i miniseriale.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

2 osoby kupiły
25
Autyzm w czasie pandemii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autyzm w czasie pandemii
Dostępny
11 szt.

Zmiany wywołane pandemią COVID-19 – konieczność izolacji i dostosowania się do nowych wymogów sanitarnych, odstępstwa od ustalonego planu dnia, a także zamknięcie szkół i placówek opiekuńczych oraz nauka zdalna – stanowią wyzwanie dla wszystkich. W szczególnej sytuacji znalazły się osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodziny. Książka Autyzm w czasie pandemii zawiera praktyczne porady i wskazówki, które przydadzą się w tym trudnym okresie, a także w wielu innych sytuacjach życiowych. Autorami poszczególnych rozdziałów publikacji są światowej sławy eksperci w dziedzinie autyzmu, integracji sensorycznej i terapii, między innymi: • Temple Grandin – Temple w izolacji; • Carol Stock Kranowitz – Zabawy sensoryczne pomagające dzieciom radzić sobie z zamknięciem w domu; • Tony Attwood – COVID-19 a autyzm; • Carol Gray – Klub historyjek pandemicznych; • Barbara Sher – Aktywności według Sher; • Ellen Notbohm – 13 kroków, które należy wykonać, gdy przywódcy nie spełniają oczekiwań; • Sean Barron – Jak sobie radzić w izolacji; • Sheila Wagner – Edukacja domowa i praca domowa – jak je realizować bez problematycznych zachowań; • Raun Melmed – Narzędzia do radzenia sobie ze stresem; • Jed Baker – Radzenie sobie z nową normalnością; • Jim Ball – Organizacja warunkuje lepsze zachowanie.

34,90 zł
27,57 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

2 osoby kupiły
26
Apollo i boskie próby. Tom 5. Wieża Nerona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apollo i boskie próby. Tom 5. Wieża Nerona
Dostępny
107 szt.

Po przeżyciu pół roku jako ofermowaty nastolatek o wprawiającym w zakłopotanie imieniu i nazwisku Lester Papadopoulos, zbliżam się do ostatecznej rozgrywki. Meg i ja przemierzyliśmy Stany Zjednoczone tam i z powrotem. Uwolniliśmy starożytne Wyrocznie, pokonaliśmy legiony potworów i przeżyliśmy straszliwe tragedie. W końcu zatriumfowaliśmy w Obozie Jupiter nad dwoma złymi cesarzami z Triumwiratu, Kommodusem i Kaligulą. Najgorsze jednak jeszcze przed nami. Wracamy tam, gdzie zaczęły się nasze kłopoty – na Manhattan, do kwatery głównej Klaudiusza Cezara Nerona, przemocowego ojczyma Meg i najmniej lubianego przeze mnie skrzypka. Nawet jeśli jakimś cudem uda nam się go pokonać, jeszcze potężniejsze zagrożenie czyha w ukryciu: moja arcynemezis, Pyton, który rozgościł się w mojej świętej Wyroczni Delfickiej, jakby to był tani pokój do wynajęcia. W ciągu następnych kilka dni albo pokonam tych wrogów i zostanę z powrotem bogiem Apollinem (zakładając, że zgodzi się na to mój ojciec Zeus), albo zginę w walce. Tak czy inaczej mój czas w skórze Lestera Papadopoulosa dobiega końca. Czy siedemnastoletni śmiertelnicy dostają wrzodów żołądka? I gdzie jest Will Solace, kiedy go potrzebujesz?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
27
Zapis zarazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapis zarazy
Dostępny
1041 szt.

Są wydarzenia, które zmieniają wszystko i po których nic już nie jest takie, jak było przedtem – o takim właśnie wydarzeniu opowiada ta historia. W jednej chwili ludzkość stanęła na krawędzi katastrofy, w obliczu śmiertelnej epidemii, która zniszczyła teraźniejszość, zmieniła wyobrażenie o przeszłości, wywołała lęk i pytania o przyszłość: czy pandemia to przypadek – nie przypadek, czy wirus zmieniono w broń, kto na tym zyskał, co nas czeka? Historia, którą opowiadają dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński i major ABW Tomasz Budzyński, to nie tylko dziennik zarazy i opowieść o naturze zła ujawniającego się w sytuacjach ekstremalnych, ale przede wszystkim przedstawienie odpowiedzi na pytania, które aż do tego momentu pozostawały bez odpowiedzi. W swoim śledztwie, prowadzonym w myśl sentencji hokeisty wszech czasów, Wayna Gretzkyego „podążaj tam, dokąd zmierza krążek, a nie tam, gdzie, jest”, autorzy odsłaniają opatrzone klauzulą tajności materiały i nieznane opinii publicznej fakty ujawniające prawdę o świecie, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje i zmuszające do spojrzenia w nowym świetle na tajemnicę globalnego dramatu wywołanego przez koronawirusa.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
28
Łubieńscy. Portret rodziny z czasów wielkości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łubieńscy. Portret rodziny z czasów wielkości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.26

„Łubieńscy. Portret rodziny z czasu wielkości” to opowieść o tym jak skromna szlachta z kaliskiego, wdrapała się na szczyt, i o tym, jak z niego spadła. Częściowo na własne życzenie, częściowo z wyroku Historii. Bohaterami książki są wielkie postacie historyczne - biskupi Maciej i Stanisław Łubieński z epoki Wazów, Feliks Łubieński, minister sprawiedliwości Księstwa Warszawskiego i jego żona Tekla z Bielińskich, wybitna dramatopisarka. Ale na kartach książki pojawiają się także postacie szerzej nieznane, jak pradziadek autora, ziemianin marzyciel Tadeusz Łubieński, czy siostra pradziadka, przełożona urszulanek, pierwsza polska zakonnica z doktoratem – Cecylia Łubieńska. Przez opowieść o Łubieńskich przewijają się żołnierze, politycy, milionerzy i bankruci. „Łubieńscy. Portret rodziny z czasu wielkości” to ironiczne, choć czułe opowiadanie o dziejach Polski, o odkrywaniu rodzinnych tajemnic i odkurzaniu zapomnianych historii.

50,00 zł
43,50 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

2 osoby kupiły
29
W zmowie z mordercą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
30
Kepler62. Część trzecia. Podróż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

2 osoby kupiły
31
Początek końca aborcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Początek końca aborcji
Dostępny
15 szt.

Nadchodzi koniec aborcji... Shawn Carney, bohater filmu „Nieplanowane”, szef kampanii „40 dni dla życia”, w pełnej pasji książce zabiera czytelnika w pouczającą podróż wraz z bohaterami opowieści, którzy znaleźli się w najmroczniejszym zakątku współczesnego świata, ale dzięki Opatrzności oraz pomocy Shawna i jego przyjaciół szczęśliwie odnaleźli nadzieję. Carney ma prawo uważać, że znalazł skuteczny sposób, dzięki któremu może ogłosić początek końca aborcji. Jego „40 dni dla życia”, największy na świecie ruch powstrzymujący aborcję, tylko w jednym roku odwiódł od zabicia dziecka 17 226 kobiet (tylko udokumentowane przypadki). Co jest siłą tej kampanii antyaborcyjnej? Podstawowym środkiem działania, którego używa Shaw i jego organizacja, jest... modlitwa. Jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości, czy może być ona skutecznym narzędziem walki z realnym złem, to właśnie w ręce trzyma dowód... Shawn Carney, współzałożyciel i lider akcji „40 dni dla życia”, jeden z największych mówców chroniących życie nienarodzonych dzieci. Jego inspiracją jest nauczanie św. Jana Pawła II. Wraz z żoną Marilisą, z którą mają siedmioro dzieci, byli bohaterami filmu „Nieplanowane”. Mieszkają w Teksasie. Na co dzień Shawn jest producentem nagradzanych dokumentów pro-life, a także autorem książek ocenianych jako najlepsze publikacje chrześcijańskie zaangażowane w akcję ratowania ludzkiego życia.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
32
Zestaw Brelok: pompon,szminka do ust 2szt, lusterko 640093 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Brelok: pompon,szminka do ust 2szt, lusterko 640093
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

15,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
33
Plakat: 100 książek, które warto przeczytać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plakat: 100 książek, które warto przeczytać
Dostępny
14 szt.

Wyselekcjonowane tytułyPrzeczytaj i zdrap!Nasza autorska lista 100 najlepszych książek skrywa 100 kreatywnych grafik z nimi związanych By je odkryć, poznaj każdy z tytułów i zdrap odpowiednie pole! Zaskoczymy każdego, od tych najwytrawniejszych, po przygodnych czytelników wszystkim pozwolimy odkryć perełki literatury z każdego zakątka świata!

79,00 zł
1 osoba kupiła
34
Perełka 312 - Najlepsze życzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 312 - Najlepsze życzenia
Dostępny
24 szt.

Niekiedy trudno nam ułożyć dobre życzenia do konkretnej okazji. W głowie pustka, a serce bije coraz mocniej. Nie martwy się zatem już jest skuteczna pomoc! Niech płyną dobre życzenia, twórzmy przestrzeń błogosławieństwa!

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
35
Afryka. Kraje i ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afryka. Kraje i ludzie
Dostępny
22 szt.

Opowieść z wyprawy do Afryki. Zachowana dawna pisownia. Spis treści: • Nad Nilem (Egipt), • W kraju piratów i szejków (z Algierii), • W dżungli (z Afryki Środkowej), • Ciężka droga (z Afryki Południowej).

13,40 zł
9,99 zł

Rabat 25,4%
oszczędzasz 3,41 zł

1 osoba kupiła
36
Ludowa historia Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludowa historia Polski
Dostępny
8 szt.

Opowieść o tym, co zostało w polskiej pamięci zakłamane, albo z niej wyparte. To historia 90 procent Polaków – ubogich i niewykształconych, tych, którzy mieli ciężko pracować i słuchać narodowych elit – od początku Polski aż do czasów współczesnych. Głównym przedmiotem książki jest władza – władza tych, którzy w społeczeństwie są na górze nad tymi, którzy są na dole – oraz instytucje społeczne, które służyły elitom do przejmowania tego, co wyprodukował lud. To nie tylko więc historia poddaństwa i pańszczyzny, ale także relacji w fabryce i w biurze w XIX w. To historia ludowa, a nie narodowa: autora mniej interesują wojny i powstania, a bardziej to, jak ich sukcesy i klęski zmieniały relacje pomiędzy mieszkańcami naszego kraju, Polakami, Żydami, Ukraińcami i innymi mniejszościami.

59,99 zł
52,19 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,80 zł

1 osoba kupiła
37
Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epi...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

Film, w którym tę książkę pokazano po raz pierwszy, był najczęściej blokowanym wideo w serwisach społecznościowych podczas trwania pandemii COVID-19 Autorka została aresztowana przez władze USA za ujawnianie prawdy o wielkim medycznym przekręcie. Bill Gates, Anthony Fauci i koncerny farmaceutyczne nie chcą, żebyś przeczytał tę książkę. Co przed tobą ukrywają? Czego się boją? Czyim interesom służy tuszowanie niewygodnej prawdy? Nie daj sobą manipulować i odkryj szokujące oszustwa, do jakich posuwa się świat badań naukowych. Oszustw, które narażają zdrowie twoje i twojej rodziny. Myślisz, że ciebie to nie dotyczy? Niemal każda tabletka, którą łykasz, każdy wirus, który potencjalnie możesz złapać, i szczepionki, które musisz podawać dzieciom, powstają lub są badane w laboratoriach skorumpowanych przez wielkich graczy rynku farmaceutycznego. Zależy im na tym, żebyś nie był zdrowy. Judy Mikovits ma na to niezbite dowody. Biochemiczka biorąca udział w największych badaniach nad wirusami już nie raz naraziła swoją karierę, ujawniając, że epidemii HIV można było zapobiec, a badania nad retrowirusami mogą być powiązane ze zwiększoną zachorowalnością na choroby cywilizacyjne i autyzm. Czy w obliczu tych matactw powinniśmy ufać informacjom o COVID-19? Dowiedz się prawdy o pandemii korupcji, która trawi medyczny świat i jest groźniejsza niż możesz to sobie wyobrazić. Kiedy wszyscy bardzo nie chcą, żebyś o czymś wiedział, myśl samodzielnie i sprawdź, dlaczego chcą to przed tobą ukryć. „Jednym z głównych problemów naszych czasów jest utrata zaufania społeczeństwa do środowiska naukowego z powodu zbyt często skorumpowanej koalicji podmiotów rządowych i korporacyjnych. Książka Judy Mikovits i Kenta Heckenlively'ego zagłębia się w tę szalejącą korupcję, która ukrywa się przed publicznymi prawdami naukowymi, które mogą być sprzeczne z korporacyjnymi interesami gospodarczymi”. – Dr Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny „Nigdy bym nie pomyślała, że stanę się jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w nauce XXI wieku. Zawsze chodziło mi wyłącznie o śledzenie danych i słuchanie pacjentów. Jako naukowcy mamy rozwiązywać problemy i pomagać ludzkości. To jest nasza misja, cel, któremu poświęciliśmy nasze życie. Jak to jest, że takie schorzenia jak zespół przewlekłego zmęczenia (CFS), autyzm, choroby neurologiczne, a nawet nowotwory stały się tak kontrowersyjne, że wiele osób działających w branży medycznej nie chce zauważyć możliwych przyczyn ich występowania? Nie wiem, dlaczego nie możemy po prostu zebrać się razem i tego rozgryźć. Być może niektóre z moich pomysłów są słuszne, być może niektóre są błędne. Umieśćmy więc je wszystkie pod mikroskopem i sprawdźmy, co się stanie”. Fragment książki

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
38
Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki
Dostępny
107 szt.

Tajemnicze wypadki powodują chaos w Obozie Jupiter. Jeżeli Rzymianie szybko nie odkryją, kto lub co za wszystkim stoi, Dwunasty Legion może tego nie przetrwać. Czy winna jest Claudia, najnowsza rekrutka legionu? W końcu całe zamieszanie zaczęło się niedługo po jej przybyciu. Na dodatek jest prawnuczką Merkurego, boga kpiarzy i złodziei… Żeby odkryć, czy to sprawka Claudii, trzeba zagłębić się w lekturę jej osobistego dziennika, zbadać miejsca przestępstw – między innymi jadalnię, Koloseum i łaźnie – oraz zobaczyć na własne oczy dziwaczne wydarzenia w obozie. Może uda się odkryć sekret tak stary, że nawet Lary go nie znają… Sekret, w którym tkwi klucz do bezpieczeństwa Obozu Jupiter.

32,90 zł
24,35 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,55 zł

1 osoba kupiła
39
Rozchwiani. Bez tchu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozchwiani. Bez tchu
Dostępny
32 szt.

Pełne emocji, wzruszeń i gorącego seksu zakończenie serii „Rozchwiani”. Czy Łucja i Dymitr będą w końcu razem? Czy córeczka połączy ich drogi, czy może Łucja ułoży sobie życie na nowo i znajdzie szczęście u boku innego mężczyzny? Wybuchowa opowieść o wielkiej namiętności i miłości, która jest na końcu historii, a nie jak większość historii miłosnych się nią zaczyna.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
40
Rymowanki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rymowanki dla dzieci
Dostępny
41 szt.

Ciekawa i bardzo różnorodna seria literatury dziecięcej. Każda książeczka to inny rodzaj utworów: baśnie, opowiadania, legendy, wierszyki, zagadki. Są nawet krótkie bajki, pomagające w nauce języka angielskiego. Wszystkie dzieci znajdą tutaj coś dla siebie. A najlepiej zebrać całą serię i cieszyć się pełnym zestawem

10,50 zł
7,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

2 osoby kupiły
41
Ja, anielica wyd. 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, anielica wyd. 2020
Dostępny
31 szt.

Niedoszła diablica Wiktoria ponownie wpada w tarapaty. Przystojny diabeł Beleth ani myśli o niej zapomnieć, a tym bardziej oddać ukochaną śmiertelnikowi Piotrowi. W wyniku diabelskiej intrygi Wiktoria zjada jabłko z drzewa poznania dobra i zła, przez co trafia do Nieba. Diabły nade wszystko pragną odzyskać skrzydła, anioł Moroni pożąda władzy nad światem, a główna bohaterka chciałaby tylko świętego spokoju. Nie wszystkim uda się jednak dostać to, czego pragną.

40,00 zł
34,40 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,60 zł

1 osoba kupiła
42
Kepler62. Część czwarta. Pionierzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

1 osoba kupiła
43
Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską
Dostępny
1469 szt.

Mistrz dystansu do świata i siebie w jedynej takiej rozmowie. Znaki firmowe: głos, wygląd, poczucie humoru. Nie można go pomylić z nikim innym, jest niepowtarzalny. Uwielbiany przez słuchaczy i telewidzów. Wywołuje kontrowersje i potrafi włożyć kij w mrowisko. Radiowiec, osobowość telewizyjna, tłumacz, pisarz, rockman. Syn, mąż, ojciec. Po prostu Mann, Wojciech Mann. Długo dał się namawiać na tę rozmowę, a kiedy wreszcie się zgodził, nikt nie spodziewał się, że w trakcie prac nad książką w jego życiu nastąpi rewolucja i po 55 latach pracy opuści ukochaną radiową Trójkę, by zacząć kolejną przygodę - w Radiu Nowy Świat. "Głos" to osobista, szczera i bezkompromisowa opowieść o tym, jak zachować niezależność i pozostać sobą w każdych okolicznościach, bez zadęcia, z przymrużeniem oka i na luzie. Katarzyna Kubisiowska - dziennikarka "Tygodnika Powszechnego". Absolwentka filmoznawstwa UJ. Współautorka książek "Panorama kina najnowszego 1980-1995. Leksykon" oraz "Lektury na ekranie", czyli mały leksykon adaptacji filmowych. Autorka książek "Rak po polsku", biografii Jerzego Pilcha "Pilch w sensie ścisłym" i biografii Danuty Szaflarskiej "Grać, aby żyć".

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
44
Wpływ księżyca 2021. Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wpływ księżyca 2021. Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok
Dostępny
21 szt.

Kolejny poradnik z serii dla ogrodników amatorów, z kalendarzem księżycowym, fachowymi poradami, wskazówkami biodynamicznymi i przepisami na ekologiczne sposoby pielęgnacji roślin. Autor – Witold Czuksanow – dzieli się nimi, korzystając z własnych doświadczeń w uprawie warzyw, drzew i krzewów owocowych, kwiatów, bylin oraz wszystkich innych roślin ozdobnych. Terminy ogrodnicze na kolejny rok podaje w formie tabel z jasnym, fachowym komentarzem. Czytelnicy znajdą dodatkowo opisy nowych, interesujących gatunków roślin ozdobnych i użytkowych, odpornych i plennych odmian, przepisy na domowej roboty preparaty do ochrony i nawożenia. Prowadząc ogród z tym przewodnikiem w ręku, na pewno wszystko pięknie i zdrowo urośnie!

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
45
Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu zawodowego. Kwalifikacja HGT.03. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu zawodowego. Kwalifikacja HGT....
Dostępny
10 szt.

Zbiór przeznaczony dla zawodu technik hotelarstwa w zakresie kwalifikacji HGT.03. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Zawiera 5 zestawów. Każdy zestaw to przykładowy egzamin zawodowy (część pisemna i część praktyczna). W skład jednego zestawu wchodzą: testy (40 pytań) i zadanie praktyczne. W książce zamieszczone są odpowiedzi do wszystkich zestawów.

32,00 zł
28,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,20 zł

1 osoba kupiła
46
Świat w skali mikro. Wszystko o modelarstwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w skali mikro. Wszystko o modelarstwie
Dostępny
55 szt.

Ludzie zajmują się modelarstwem redukcyjnym praktycznie od zawsze. Historia odtwarzania rzeczywistości w pomniejszonej skali bowiem sięga czasów prehistorycznych ― pierwsze figurki ludzi i zwierząt wykonane ręką człowieka liczą kilkadziesiąt tysięcy lat. Choć przez wieki zmieniały się motywy, materiały, sposoby wykonania, idea pozostała ta sama. Efektem działania modelarza ma być miniatura rzeczywistego obiektu, która jak najdokładniej odda jego cechy zewnętrzne: kształt, proporcje, fakturę powierzchni, detale i kolorystykę.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
47
Ciemne typki. Sekretne życie znaków typograficznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciemne typki. Sekretne życie znaków typograficznych
Dostępny
42 szt.

Kropki, przecinki, wykrzykniki i znaki zapytania – skąd się wzięły? Czy znacie ich pogmatwane i starożytne dzieje? Bo do czego służą, na pewno wiecie – spróbujcie sobie wyobrazić teksty zapisane bez odstępów i znaków interpunkcyjnych! Keith Houston, autor bestsellera o historii książek (Książka) bada pochodzenie niedostrzeganych na co dzień znaków, bez których czytanie stałoby się męką. Hashtag (tak popularny dzisiaj na Instagramie i Twitterze) ma rodowód sięgający starożytnego Rzymu, a dzisiaj znajdziemy go wszędzie. Znak akapitu tymczasem (przez stulecia w powszechnym użyciu) popełnił typograficzne samobójstwo parę wieków temu i można go odnaleźć tylko na jednej z ikon programu Microsoft Word. Barwnie napisana i przystępna opowieść Houstona to niewielka część historii zachodniej kultury. Jak się jednak okazuje – nieodzowna!

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
48
Lego Harry Potter. Potter contra Malfoy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Harry Potter. Potter contra Malfoy
Dostępny
41 szt.

Nie zwlekaj i dołącz do młodego czarodzieja oraz jego przyjaciół. Poznaj ich nowe magiczne przygody. Zbuduj minifigurki Harrego i Malfoya dołączone do zestawu. Użyj scenki 3D do zabawy minifigurkami oraz zestawami LEGO® ze swojej kolekcji i twórz własne historie. Rozwiązuj zadania oparte na scenach z filmów z serii Harry Potter™. W zestawie: 2 minifigurki, 2 książeczki, plansza Ten zestaw to znakomity pomysł na prezent!

54,90 zł
43,37 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,53 zł

1 osoba kupiła
49
Kwalifikacja INF.04. Projektowanie i testowanie aplikacji. Podręcznik do nauki zawodu technik programista, część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwalifikacja INF.04. Projektowanie i testowanie aplikacji. Podręcznik ...
Dostępny
58 szt.

Technik programista to zawód o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tego kierunku kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy chętnie inwestują w ich szkolenia, by mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje. Wśród bazowych umiejętności, które powinien posiadać specjalista w tej dziedzinie, są podstawy programowania: projektowanie kodu, testowanie go, dokumentowanie swojej pracy oraz analizowanie pracy innych programistów. Podręcznik do nauki zawodu technik programista opiera się na podstawie programowej kształcenia w zawodzie technika programisty. Treści są powiązane merytorycznie, strukturalnie i metodycznie z ogólnymi celami kształcenia określonymi w kwalifikacji INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Publikację podzielono na siedem rozdziałów, które szczegółowo omawiają poruszone w nich zagadnienia: • Przygotowanie środowiska pracy • Elementy oprogramowania na podstawie języka JavaScript • Projektowanie aplikacji • Architektoniczne projektowanie aplikacji • Testowanie oprogramowania • Tworzenie dokumentacji testowej • Metodologie prowadzenia projektu informatycznego Podręcznik do nauki zawodu technik programista to charakteryzujący się wysoką jakością kompletny zestaw edukacyjny przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion. Podręczniki należące do tej serii przygotowano z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi współczesna informatyka. Wiedza zawarta w serii pomoże zdać egzamin zawodowy i uzyskać umiejętności praktyczne, przydatne w przyszłej pracy.

64,90 zł
45,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 19,47 zł

1 osoba kupiła
50
Początki. Opowieść o tym, jak Ziemia nas stworzyła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Początki. Opowieść o tym, jak Ziemia nas stworzyła
Dostępny
53 szt.

Fascynujące spojrzenie na dzieje ludzkości z perspektywy planety, na której żyjemy. Mówiąc o historii ludzkości, zazwyczaj skupiamy się na opowiadaniu o słynnych przywódcach, wielkich wojnach i masowych migracjach. Lewis Dartnell w swojej niezwykłej książce patrzy na dzieje naszego gatunku z innej perspektywy, odpowiadając na pytanie: w jaki sposób nasza kultura została ukształtowana przez samą Ziemię? Zabiera nas w fascynującą podróż, z której się dowiemy m.in. tego, jak pozostałości po starożytnym oceanie wpływają na preferencje wyborcze w Stanach Zjednoczonych; dlaczego Kolumb mógłby nigdy nie trafić do Ameryki, gdyby jego ofertę przyjął król Portugalii, a nie Hiszpanii; dlaczego Nowy Jork został ojczyzną drapaczy chmur, a pierwsze metro łatwiej było zbudować właśnie w Londynie; jak pasma oceanicznych wiatrów sprawiły, że w Afryce Południowej mówi się dziś w języku afrikaans. Ta książka pokazuje, że nasza historia jest nierozerwalnie związana z historią Ziemi – prądy, pasma wiatrów, procesy geologiczne i wydarzenia sprzed milionów lat warunkowały ewolucję naszego gatunku, doprowadzały do powstania i upadku wielkich imperiów i szlaków handlowych i wciąż oddziałują na nasze życie, wpływając na współczesną sytuację geopolityczną, a także na to, co jemy na śniadanie, z czego budujemy nasze domy i najnowocześniejsze urządzenia.

49,00 zł
38,71 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,29 zł

1 osoba kupiła
51
Powrót do Jedwabnego 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót do Jedwabnego 2
Dostępny
500 szt.

Historia, która udowadnia, że w polsko-żydowskiej teraźniejszości nie ma końca przeszłości. Dziennikarz Wojciech Sumliński i major ABW Tomasz Budzyński demaskują kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust niebezpiecznej gry i długofalowej mistyfikacji, której celem są pieniądze i władza – cała reszta to nieistotne dodatki. W tej rozgrywce nie chodzi o następne kadencje, ale o następne pokolenia.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
52
Psi patrol. Witamy w bajce! Skye zaprasza. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi patrol. Witamy w bajce! Skye zaprasza.
Dostępny
31 szt.

Książka została zaprojektowana tak, aby uruchomić wyobraźnię najmłodszego przedszkolaka i umożliwić mu udział w niezwykłej przygodzie. Dodatkowo do każdej publikacji dołączona jest oryginalna figurka pod blistrem, przedstawiająca ulubioną postać popularnej bajki.

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

1 osoba kupiła
53
Nie byłaś grzeczna w tym roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie byłaś grzeczna w tym roku
Dostępny
43 szt.

Dorota jest spokojną dziewczyną, która ledwo wiąże koniec z końcem. Gdy kończy pracę w kawiarni i zrzuca skromny uniform, zaczyna swoje drugie życie. Wieczorami staje się Mademoiselle D. – bohaterką serwisu z seks-kamerkami. Ma oddane grono fanów, przed którymi występuje w kusej bieliźnie, flirtuje, wymienia pikantne wiadomości. Ma jeden warunek: żadnego pokazywania twarzy i spotkań w realu. Jest jeszcze on – denerwujący i głośny sąsiad z budynku naprzeciwko. Ciągłe imprezy i przechadzające się po jego balkonie pijane dziewczyny działają Dorocie na nerwy. Na pierwszy rzut oka Norbert to nadziany, zarozumiały typ, który lubi się ostro zabawić. On, tak samo jak Dorota, ma jednak swoje drugie oblicze, które skrywa przed całym światem. Gdy zbliżają się święta, przypadek sprawia, że tych dwoje poznaje się w dość niemiłych okolicznościach. Kilkanaście dni później, mimo sprzeciwu obu stron, los ponownie pcha ich sobie w ramiona. Wygląda na to, że Boże Narodzenie będą musieli spędzić wspólnie. W powietrzu wisi katastrofa, ale kto wie, może uda się jej uniknąć? Przecież w święta wszystko jest możliwe.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
54
Analiza finansowa przedsiębiorstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Analiza finansowa przedsiębiorstwa
Dostępny
43 szt.

Powszechnie wykorzystywane w analizie finansowej narzędzia badawcze w książce wzbogacono o wielowymiarową analizę dyskryminacyjną, analizę logitową oraz modele drzew decyzyjnych. Autorzy uwzględnili aktualne akty prawne (zarówno krajowe, jak i europejskie) związane ze sprawozdawczością finansową przedsiębiorstw; zagadnienia teoretyczne poparli praktycznymi przykładami umożliwiającymi lepsze zrozumienie i zastosowanie metod badawczych w realnej gospodarce. Przedstawione zagadnienia pozwalają na ocenę efektywności i ryzyka w obszarze podejmowania decyzji inwestycyjnych, wpływających na dalszy rozwój przedsiębiorstw.

69,00 zł
55,89 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,11 zł

1 osoba kupiła
55
Rodziny himalaistów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodziny himalaistów
Dostępny
34 szt.

Książka o „skutkach ubocznych” życia z himalaistami i himalaizmu dla rodziny. Czy himalaiście wolno mieć dzieci? A męża? Żonę? Czy realizacja marzeń o najwyższych górach jest przejawem egoizmu wspinaczy, czy ich prawem do życia na własnych zasadach? O tym, jak wielka miłość do wysokich gór wpływa na ich życie, opowiadają najbliżsi wybitnych polskich himalaistów.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

1 osoba kupiła
56
A KUKU! - zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A KUKU! - zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Interaktywna i dotykowa książeczka przedstawiająca dzieciom kolory i kształty. Podnieś miękkie filcowe klapki, aby znaleźć ukrytą niespodziankę!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
57
Pakiet Mistyfikacja. Zapis zarazy / Powrót do Jedwabnego / Powrót do Jedwabnego 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Mistyfikacja. Zapis zarazy / Powrót do Jedwabnego / Powrót do J...
Dostępny
547 szt.

Pakiet trzech książek Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego. Powrót do Jedwabnego - zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem „Justice for Uncompensated Survivors Today”. Powrót do Jedwabnego 2 - Wojciech Sumliński i Tomasz Budzyński kontynuują śledztwo, demaskując kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji, której celem są pieniądze i władza, reszta to nieistotne dodatki. W tej rozgrywce nie chodzi o następne kadencje, ale o następne pokolenia. Zapis Zarazy - czy pandemia, która wywołała światowy wstrząs, to przypadek, czy wirus zmieniono w broń, kto na tym zyskał, co nas czeka? Dziennikarz Wojciech Sumliński i major ABW Tomasz Budzyński w śledztwie prowadzonym w myśl sentencji hokeisty wszech czasów, Wayna Gretzkyego „jedź tam, dokąd zmierza krążek, a nie tam, gdzie, jest”, odsłaniają opatrzone klauzulą tajności materiały i szokujące, nieznane opinii publicznej fakty, które karzą w nowym świetle spojrzeć na tajemnicę globalnego dramatu wywołanego przez koronawirusa i udzielają odpowiedzi na pytania dotąd bez odpowiedzi.

79,90 zł
57,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,37 zł

1 osoba kupiła
58
Finding The Sacred Heart. Live In Phillly 1986, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finding The Sacred Heart. Live In Phillly 1986, LP
Dio, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Lista utworów: 1. Draco Ignis (Live) 2. King Of Rock And Roll (Live) 3. Like The Beat Of A Heart (Live) 4. Don't Talk To Strangers (Live) 5. Hungry For Heaven (Live) 6. The Last In Line/Children Of The Sea/Holy Diver (Live) 7. Drum Solo (Live) 8. Heaven And Hell (Live) 9. Keyboard Solo (Live) 10. Guitar Solo (Live) 11. Sacred Heart (Live) 12. Rock 'n' Roll Children/Long Live Rock 'n' Roll/ Man On The Silver Mountain (Live) 13. Time To Burn (Live) 14. Stand Up And Shout (Live) 15. Rainbow In The Dark (Live) 16. We Rock (Live)

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

59
To The Metal, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To The Metal, LP
Gamma Ray , Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

Lista utworów: 1. Empathy 2. All You Need To Know 3. Time To Live 4. To The Metal 5. Rise 6. Mother Angel 7. Shine Forever 8. Deadlands 9. Chasing Shadows 10. No Need To Cry

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

60
Nemesis, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nemesis, LP
Stratovarius, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.13

Lista utworów: 1. Abandon 2. Unbreakable (Remastered) 3. Stand My Ground 4. Halcyon Days 5. Fantasy 6. Out of the Fog 7. Castles in the Air 8. Dragons 9. One Must Fall 10. Fireborn 11. Hunter 12. If the Story Is Over 13. Nemesis

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

61
Instytut bombowych teorii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instytut bombowych teorii
Dostępny
296 szt.

Pechowi naukowcy, nanoboty, wirtualni asystenci, teorie zbyt szalone, by były nieprawdziwe, celebryci świata nauki, a także groźne dla życia i zdrowia eksperymenty – to wszystko jest dla Toma Gaulda idealnym tematem humorystycznych komiksów! Komiksów, które rozbawią zarówno tych, którzy nie wiedzą nic o Pitagorasie i tych, którzy opłakują kolejną awarię Wielkiego Zderzacza Hadronów. Instytut Bombowych Teorii to zbiór blisko 150 komiksów, które ukazywały się w poświęconym zagadnieniom naukowym tygodniku „New Scientist” i podbijały serca czytelników w rozmaitych zakątkach internetu. Po ich lekturze już nigdy nie spojrzycie na cudowny świat nauki w ten sam sposób! Spotkamy tu psa filozofa i kota Schrödingera, dowiemy się co czują nieodkryte gatunki i cząstki elementarne, poznamy mroczne sekrety biurek naukowców (SPOILER – to tylko bałagan) oraz odwiedzimy leżący po sąsiedzku Instytut Geometrii Eksperymentalnej. A przede wszystkim przekonamy się, że nauka jest nie tylko pożyteczna, ale i szaleńczo zabawna! „Komiksy Toma Gaulda są zawsze zabawne, ale w taki sposób, że po ich lekturze czuję się mądrzejszy. Co w przypadku komiksów o nauce okazuje się wyjątkowo przydatne”. – Neil Gaiman „Gauld to mój ulubiony komiksowy geniusz a Instytut Bombowych Teorii to jego najlepsza publikacja”. – William Gibson

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
62
Ogień nie zabije smoka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogień nie zabije smoka
Dostępny
18 szt.

Pierwsza oficjalna książka opowiadająca o największym hicie telewizyjnym XXI wieku – serialu „Gra o Tron” – napisana przez dziennikarza „Entertainment Weekly” – Jamesa Hibberda – i opublikowana przy wsparciu HBO. We „Wszyscy muszą umrzeć” James Hibberd, dziennikarz „Entertainment Weekly”, przedstawia fascynujące kulisy serialu „Gra o tron” i historię jego powstania: od pierwszych spotkań zespołu kreatywnego, po nagranie scen bitew, aż po niesamowitą inscenizację finału. Zrealizowany na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George’a R.R. Martina serial został nagrodzony aż 59 statuetkami Emmy i stał się światowym fenomenem. James Hibberd, opierając się na ponad 50 wywiadach, nieznanych szerokiej publiczności zdjęciach i zakulisowych rozmowach z producentami, obsadą i całą ekipą serialu, przedstawia historię powstania największego show w historii. Show, dla którego noce zarywał ponoć sam Barack Obama…

59,99 zł
52,19 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,80 zł

63
Ponad 100 naklejek. Kolorowy świat. Naklejkowo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek. Kolorowy świat. Naklejkowo
Dostępny
2 szt.

Poznaj otaczający Cię świat! Z tą książką to bardzo proste. Naklejaj poszczególne elementy na kolorowych planszach i twórz piękne obrazki. Do wyboru masz ponad 100 naklejek. Puść wodze fantazji. Dobra zabawa gwarantowana!

13,00 zł
9,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

64
Ponad 100 naklejek. Kolorowe lato. Naklejkowo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek. Kolorowe lato. Naklejkowo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Czas przywitać lato! Z tą książką to bardzo proste. Naklejaj obrazki na kolorowych planszach i twórz piękne słoneczne krajobrazy. Do wyboru masz ponad 100 naklejek. Puść wodze fantazji. Dobra zabawa gwarantowana!

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

65
I przemówiły ludzkim głosem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I przemówiły ludzkim głosem
Dostępny
30 szt.

Zbliża się Boże Narodzenie, czas radości, miłości i rodzinnych spotkań. Niestety, nie dla wszystkich. W rodzinie po przejściach pojawia się karp na wigilię. Czy trafi na stół, czy uda się go ocalić? Małemu śmiertelnie choremu dziecku umiera świnka morska. Czy rodzicom uda się mistyfikacja z podmianą zwierzątka? W życiu dwóch kobiet – młodej i starej namieszają w Wigilię dwa koty, a właściciel sklepu zoologicznego dostanie pod opiekę osła z żywej stajenki.

40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

66
Pies zawodowiec. Opowieści o czworonogach, które żadnej pracy się nie boją - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies zawodowiec. Opowieści o czworonogach, które żadnej pracy się nie ...
Dostępny
51 szt.

Oto zbiór grzejących serce opowieści o zaledwie kilkunastu spośród najbardziej niesamowitych psów na świecie – inspirujące historie psów, które żadnej pracy się nie boją! Poznajcie Molly Polly – suczkę, która ostrzega diabetyków o zmianach poziomu cukru we krwi, Bailey’ego – wicedyrektora muzeum ds. mew, który strzeże zabytkowych okrętów przed plagą latających szkodników, oraz Daisy, która pełnoetatowo pełni funkcję psa przewodnika… drugiego psa. Przedstawiamy też Tunę – gwiazdę mediów społecznościowych z uroczą wadą zgryzu, ultramaratończyka TruMana, honorowego krwiodawcę Montgomary oraz całą plejadę prawdziwych psich bohaterów.

40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

67
Ostrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostrze
Dostępny
59 szt.

Książka przedstawia wciągającą historię nastoletniego chłopca polującego na zabójcę swojej matki. Jedna szybka decyzja… może być jej ostatnią! Minęła już prawie godzina od chwili, gdy samochód się zepsuł. Kilka minut później matka Jacka i jego dwóch sióstr poszła szukać jakiegoś telefonu, by zadzwonić po pomoc. Odchodząc, powiedziała: „Zostańcie tu. Wrócę szybko!”. Ale nie wróciła… Trzy lata później 14-letni Jack wciąż opiekuje się siostrami. Na każdym kroku upewnia się, że nikt nie wie, że dzieci są same w domu. Pewnego dnia dowiaduje się, co tak naprawdę stało się z ich matką… Książka nominowana do Man Booker Prize oraz nagrodzona UK National Book Award for Crime Fiction.

41,99 zł
36,53 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,46 zł

68
Wieczór w raju. Opowiadania zebrane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczór w raju. Opowiadania zebrane
Dostępny
39 szt.

Przeoczony brylant amerykańskiej literatury. Wydany pośmiertnie zbiór najlepszych opowiadań Lucii Berlin z miejsca stał się literacką sensacją na całym świecie. Teraz w ręce polskich czytelników trafia drugi tom opowiadań arcymistrzyni krótkiej formy. Lucia Berlin to artystka o talencie równie niezwykłym, co jej życiorys. Trzykrotna rozwódka, matka czterech synów, których wychowywała samotnie. Przez większość życia zmagała się z alkoholizmem, który pokonała dopiero w ostatnich latach. Nigdy nie była pełnoetatową pisarką, by utrzymać siebie i dzieci podejmowała się najróżniejszych prac. Może właśnie dlatego jej opowiadania są tak charakterystyczne – oszczędne, o poszarpanym rytmie, tak wiernie oddające prawdziwe życie, że aż niepokojące. Wieczór w raju to zbiór 22 opowiadań, starannie wybranych z dorobku pisarki. Raj w wykonaniu Berlin w niczym nie przypomina jednak hollywoodzkiej pocztówki, a widmo setek mikrokatastrof wisi nad nim nie tylko wieczorami.

50,00 zł
43,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

69
Ukryta sieć. Tom 3. Gdziekolwiek spojrzysz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryta sieć. Tom 3. Gdziekolwiek spojrzysz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Trzecia i najbardziej brawurowa część bestsellerowej trylogii „Ukryta sieć” Jakuba Szamałka. 2020 rok. W Żelaznej Górze dochodzi do katastrofalnego wycieku na terenie kopalni miedzi. W ręce analityków złośliwego oprogramowania trafia tajemniczy wirus. Reporterka Julita Wójcicka odkrywa, że złoczyńcy, których nieprzerwanie śledzi od dwóch lat, zainteresowali się nagle... zbiorami bibliotecznymi. To, co łączy wszystkie, pozornie niepasujące do siebie wątki, to Sztuczna Inteligencja. Nic już nie będzie takie samo jak przedtem. Przeciwnik okaże się silniejszy niż kiedykolwiek. Wartka akcja, charyzmatyczna główna bohaterka, mocne osadzenie we współczesnej rzeczywistości oraz realność przedstawionych wydarzeń sprawiają, że po przeczytaniu powieści trudno się otrząsnąć.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

70
Obława. Manhunt. W jaki sposób oddałem w ręce sprawiedliwości seryjnego zabójcę Leviego Bellfielda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obława. Manhunt. W jaki sposób oddałem w ręce sprawiedliwości seryjneg...
Dostępny
13 szt.

Pasjonująca historia ujęcia Leviego Bellfielda, jednego z najbardziej osławionych brytyjskich seryjnych zabójców ostatnich pięćdziesięciu lat. 21 marca 2002 roku o godzinie 15.07 Milly Dowler po raz ostatni wyszła ze szkoły w Surrey. Niecałą godzinę później została porwana i zamordowana w najokrutniejszy możliwy sposób. Mimo rozpoczętych natychmiast poszukiwań, minęły miesiące nim odnaleziono jej ciało. W ciągu następnych dwóch lat w wyniku napaści o brutalności, którą trudno opisać, zginęły kolejne dwie młode kobiety: Marsha McDonnell oraz Amélie Delagrange. Choć w przypadku trzech morderstw może się to wydać dziwne, śledczy dysponowali znikomą ilością tropów i wkrótce zaczęło im brakować pomysłów oraz opcji – do chwili, aż w sprawę morderstwa Amélie Delagrange włączony został nadkomisarz Colin Sutton. Nie tylko dostrzegł on związek między trzema przypadkami, ale także presja, pod jaką się znalazł, kierując ściganiem seryjnego zabójcy okazała się dla niego na tyle inspirująca, że choć sprawa nieraz wydawała się beznadziejna, w końcu doprowadził mordercę przed oblicze sprawiedliwości. Opowieść Colina Suttona, będąca równocześnie chwytającym za gardło dokumentem procedur policyjnych, jak i spojrzeniem na życie człowieka przepełnionego złem, ujawnia kulisy pojmania skrajnie agresywnego mordercy, zanim ponownie uderzy. Na podstawie książki powstał bestsellerowy miniserial telewizyjny „Obława. Manhunt”.

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

71
Nothing Is Easy - Live At The Isle Of Wight 1970 LP ORANGE RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nothing Is Easy - Live At The Isle Of Wight 1970 LP ORANGE RSD, Winyl
Niedostępny
Brak

1.My Sunday Feeling (Live) 2.My God (Live) 3.With You There To Help Me (Live) 4.To Cry You A Song (Live) 5.Bouree (Live) 6.Dharma For One (Live) 7.Nothing Is Easy (Live) 8.We Used To Know / For A Thousand Mothers (Live)

97,90 zł
Powiadomienie
72
My Echo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Echo, CD
Laura Veirs, Mystic Production
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Freedom Feeling 2. Another Space And Time 3. Turquoise Walls 4. Memaloose Island 5. End Times 6. Burn Too Bright 7. Brick Layer 8. All The Things 9. I Sing To The Tall Man 10. Vapor Trails

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

73
Land Of The Free LP WHITE RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Land Of The Free LP WHITE RSD, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Rebellion in Dreamland ((Remastered 2017)) 2.Man on a Mission ((Remastered 2017)) 3.Fairytale ((Remastered 2017)) 4.All of the Damned ((Remastered 2017)) 5.Rising of the Damned ((Remastered 2017)) 6.Gods of Deliverance ((Remastered 2017)) 7.Farewell ((Remastered 2017)) 8.Salvation's Calling ((Remastered 2017)) 9.Land of the Free ((Remastered 2017)) 10.The Saviour ((Remastered 2017)) 11.Abyss of the Void ((Remastered 2017)) 12.Time to Break Free ((Remastered 2017)) 13.Afterlife ((Remastered 2017)) 14.Heavy Metal Mania ((Remastered 2017)) 15.As Time Goes By ((Pre-Production Version) (Remastered 2017)) 16.The Silence '95 ((Remastered 2017)) 17.Dream Healer ((Instrumental) (Live at Chameleon Studios 2017)) 18.Tribute to the Past ((Instrumental) (Live at Chameleon Studios 2017)) 19.Heaven Can Wait ((Instrumental) (Live at Chameleon Studios 2016)) 20.Valley of the Kings ((Instrumental) (Live at Chameleon Studios 2016))

97,90 zł
Powiadomienie
74
Polaris, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polaris, LP
Stratovarius, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.02

Lista utworów 1. Deep Unknown 2. Falling Star 3. King Of Nothing 4. Blind 5. Winter Skies 6. Forever Is Today 7. Higher We Go 8. Somehow Precious 9. Emancipation Suite Part I: Dusk 10. Emancipation Suite Part II: Dawn 11. When Mountains Fall 12. Second Sight

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

75
10 Year Anniversary - Live In Reykjavik, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10 Year Anniversary - Live In Reykjavik, LP
Skalmold, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: LP 1 • Strona A 1. Heima 2. Árás 3. Að Hausti 4. Fenrisúlfur 5. Narfi • Strona B 1. Midgarðsormur 2. Niflheimur 3. Með Fuglum 4. Mara LP 2 • Strona C 1. Móri 2. Niðavellir 3. Að Vetri 4. Dauði • Strona D 1. Gleipnir 2. Með Jötnum 3. Kvaðning

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

76
Nagła śmierć, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nagła śmierć, DVD
Dallas Jenkins
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Jesse Freeman (Michael Jai White, „Black Dynamite”) jest byłym komandosem i ekspertem od materiałów wybuchowych, obecnie pracującym jako ochroniarz w supernowoczesnej hali sportowej. Kłopoty zaczynają się w chwili, kiedy tuż przed inauguracyjnym meczem koszykówki oddział terrorystów porywa właściciela hali i córkę Jessego. Mając niewiele czasu i żadnych szans Freeman nie tylko musi ich uratować, ale i zapewnić bezpieczeństwo tłumnie zebranej publiczności.

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

77
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne
Dostępny
80 szt.

Nowoczesny podręcznik z zakresu pediatrii i pielęgniarstwa pediatrycznego. Publikacja została przygotowana przez grupę wybitnych polskich klinicystów oraz pielęgniarek specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach pediatrii reprezentujących wiodące ośrodki akademickie w kraju. W sposób zwięzły i przystępny omówiono zagadnienia dotyczące anatomii i fizjologii (różnice rozwojowe u dzieci i dorosłych), patofizjologii, epidemiologii, kliniki, diagnostyki i terapii w zakresie wiedzy bazowej dla pielęgniarek i położnych. Postępowanie pielęgniarskie przedstawiono zgodnie z zasadami praktyki opartej na dowodach naukowych z uwzględnieniem odrębności postępowania wynikającego z wieku dziecka oraz miejsca pobytu (szpital, dom, szkoła), w tym edukacji zdrowotnej. Każdy rozdział zawiera elementy kształtowania metakompetencji krytycznego myślenia pt.: Refleksyjna praktyka: kultywowanie kompetencji Jakości i Bezpieczeństwa w Edukacji Pielęgniarek (Quality and Safety Education for Nursing ?QSEN). Publikacja zawiera informacje niezbędne w codziennej praktyce. Będzie doskonałym źródłem wiedzy przede wszystkim dla studentów pielęgniarstwa, położnictwa oraz pielęgniarek i położnych ? specjalistek w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego, rodzinnego, w tym pielęgniarek realizujących praktykę w środowisku nauczania i wychowania oraz dla innych osób sprawujących opiekę nad dzieckiem (żłobki, przedszkola).

179,00 zł
166,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 12,53 zł

78
Dziedzictwo von Schindlerów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedzictwo von Schindlerów
Dostępny
32 szt.

Na tropie mrocznych tajemnic... Lipiec 2000 roku. Z przedwojennego dworku nad Śniardwami znika bez śladu dwudziestoletnia dziewczyna. W okolicy krąży legenda, że odpłynęła starym jachtem von Schindlerów, który ostatni raz widziano latem 1939 roku. Wtedy również ktoś zaginął… Mija dwadzieścia lat. W okolicy Mikołajek były policjant Jacek Ligęza odkrywa ciało wybitnego twórcy kryminałów, Zygmunta Grodzickiego. Do grona uznanych pisarzy, którzy na zlecenie ekscentrycznego milionera Johanna von Schindlera spisują zbeletryzowane dzieje jego rodowej posiadłości, dołącza debiutantka, Monika Łasicka. W spadku po Grodzickim otrzymuje do opracowania historię dziewczyny z jachtu. Odkrywa, że zmarły pisarz dobrze ją znał – przed laty stracił dla niej głowę, ale ona wybrała innego. Chłopaka z Mazur, który również zapadł się pod ziemię. Policja uznaje, że Grodzicki zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Innego zdania jest Jacek Ligęza, ale słowa byłego policjanta, zwolnionego ze służby za pijaństwo, znaczą tyle co nic. Poszukując prawdy, poznaje kolejne sekrety von Schindlerów. W tym ten najmroczniejszy... Wojciech Wójcik – pisarz, autor książek Nikomu nie ufaj (2016), Garść popiołu (2016), Jezioro pełne łez (2017), Młoda krew (2018), Miałeś tam nie wracać (2019) i Himalaistka (2020).

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

79
Historia przyszłości. Oculus, Facebook i rewolucja wirtualnej rzeczywistości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia przyszłości. Oculus, Facebook i rewolucja wirtualnej rzeczywi...
Dostępny
9 szt.

Wiele firm, które później stały się najpoważniejszymi graczami Doliny Krzemowej, rodziło się w garażach. Historia Oculusa łamie ten schemat - jej założyciel, Palmer Luckey, pragmatyczny ekscentryk, inżynier samouk i wizjoner, stworzył swój start-up w zdezelowanej, sześciometrowej przyczepie kempingowej. Młody człowiek chciał sprawić, aby wirtualna rzeczywistość wreszcie zaistniała. Miała pozwolić każdemu, kto chciał, dotknąć Świętego Graala współczesnej technologii - przenieść się do wygenerowanego przez komputer świata, gdzie wszystko jest możliwe, i wykorzystać go do zabawy, zdobywania wiedzy i komunikacji.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

80
Positive Mental Health Music LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Positive Mental Health Music LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Buddha 2.Rosalina 3.I Feel Fine [Explicit] 4.Rooster 5.Closest Shave 6.Growing In Age 7.New Boi 8.Golden Rope 9.It's No Use 10.Dip 11.People

97,90 zł
Powiadomienie
81
Classic Live LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Classic Live LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Beyond the Black 2.Date With Poverty 3.Gods Of A Second 4.In Mourning 5.Watch The Children 6.Start The Fire 7.No Friend of Mine 8.Badlands 9.The Human Factor

104,90 zł
Powiadomienie
82
Ja, potępiona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, potępiona
Dostępny
26 szt.

W wyniku kolejnej diabelskiej intrygi była diablica i niedoszła anielica Wiktoria po raz kolejny umiera, w efekcie czego trafia do Tartaru. Miejsca tak strasznego, że nie mają tam wstępu nawet istoty nadprzyrodzone. Aby się stamtąd wydostać, będzie musiała zawiązać dość niewygodne dla niej sojusze, a także przechytrzyć demoniczną Elżbietę Batory. Królową, która chce ją pozbawić mocy. Na szczęście Beleth, sprawca całego tego zamieszania, o niej nie zapomni.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

83
Odwet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odwet
Dostępny
43 szt.

Mocny thriller z nieoczywistym, zaskakującym zakończeniem. Choć Libby Hall potrzebuje chwili wytchnienia, nigdy nie rozważała wzięcia urlopu. Aż do momentu, gdy dostaje ulotkę z atrakcyjną propozycją zamiany domów, którą bez wahania przyjmuje. Po przeprowadzce do posiadłości Heywoodsów dziewczyna zaczyna jednak popadać w paranoję, że jest obserwowana. W jej domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Gdy Libby postanawia wrócić do swojego komfortowego, ale niedoskonałego życia, jest już za późno. Odkrywa sekret Heywoodsów. Ktoś zastawił na nią pułapkę. Rozpoczyna się niebezpieczna gra. Nic już w życiu Libby nie będzie takie samo.

41,99 zł
36,53 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,46 zł

1 osoba kupiła
84
Star Wars. Thrawn. Zdrada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Thrawn. Zdrada
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.29

W tej niesamowitej powieści z uniwersum „Gwiezdnych Wojen”, która wyszła spod pióra autora bestsellerów Timothy’ego Zahna, wielki admirał Thrawn staje przed ostateczną próbą: musi udowodnić swoją lojalność wobec Imperium. „Jeśli zdecyduję się służyć Imperium, będziesz miał moją lojalność” – taką obietnicę złożył Imperatorowi Palpatine’owi wielki admirał Thrawn podczas ich pierwszego spotkania. Od tamtej pory Thrawn stał się jednym z najskuteczniejszych narzędzi Imperium, ścigającym jego wrogów na najdalszych nawet obrzeżach znanej galaktyki. Chociaż jednak wielki admirał jest jedną z jego najskuteczniejszych broni, Imperator nie przestaje marzyć o czymś znacznie bardziej niszczycielskim. Teraz, gdy jego program produkcji TIE Defenderów zostaje wstrzymany na rzecz utrzymywanego w sekrecie projektu budowy Gwiazdy Śmierci dyrektora Krennica, dociera do niego, że potęgę w Imperium mierzy się czymś więcej niż tylko biegłością w sztuce wojskowości czy skutecznością taktyki. Nawet najtęższy umysł nie może konkurować ze zdolnością do unicestwiania całych planet. A podczas gdy Thrawn robi, co w jego mocy, by zagwarantować sobie stabilne miejsce w imperialnej hierarchii, jego były asystent, Eli Vanto powraca, przynosząc głęboko niepokojące wieści dotyczące ojczyzny Chissa. Geniusz strategiczny Thrawna musi tym razem pomóc mu dokonać wyjątkowo trudnego wyboru: dochować wierności Dynastii Chissów… czy pozostać lojalnym wobec Imperium, któremu poprzysiągł służyć. Nawet, jeśli podjęcie właściwej decyzji oznacza zdradę.

25,00 zł
21,50 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,50 zł

85
Szklane skrzydła motyla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklane skrzydła motyla
Dostępny
28 szt.

Pasjonujący thriller o misternej zemście, w którym prawdziwy sprawca, niczym tytułowy motyl szklanoskrzydły, do samego niemal końca pozostaje „niewidoczny” dla tropiących go detektywów... Pewnego jesiennego poranka roznosiciel gazet dokonuje makabrycznego odkrycia: w fontannie na Strøget, głównym deptaku Kopenhagi, znajduje ciało nagiej kobiety. Policja ze zdziwieniem odkrywa brak jakichkolwiek śladów krwi, na ciele ofiary są natomiast liczne nacięcia. Wszystko wskazuje na to, że ofierze upuszczono krew. W ciągu następnych dwóch dni pojawiają się dwa kolejne ciała, jedno w fontannie przed Szpitalem Krajowym, drugie w jednym ze stawów w centrum miasta. Wszystkie ofiary zginęły w ten sam sposób: upuszczono im krew, używając do tego rzadkiego rodzaju skalpela – skaryfikatora. Poza tym okazuje się, że wszystkie trzy ofiary coś wiąże: wszystkie pracowały w ośrodku terapeutycznym Dom Motyl dla młodzieży z problemami psychicznymi. Ośrodek został rozwiązany kilka lat wcześniej po samobójstwie jednej z młodych pacjentek. Teraz zaczynają ginąć osoby z nim związane. Kto będzie następną ofiarą? Kto zabija i dlaczego? Rozpoczyna się wyścig z czasem… „Katrine Engberg jest prawdziwą gwiazdą współczesnego kryminału” – Camilla Läckberg. „Najnowsza powieść Katrine Engberg to wyrafinowana, znakomita rozrywka. Autorka wprost zaczarowuje czytelnika: kiedy jakaś tajemnica zostaje rozwikłana, okazuje się, że kryje ona kolejną” – „Information”. „Rewelacyjny thriller... Wartka akcja i świetny język, dodatkowo poczucie humoru i wspaniała stara Kopenhaga” – „Berlingske Tidende”. „Katrine Engberg przejmuje prowadzenie wśród autorów kryminałów” – „Fyens Stifttidende”.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

86
Testy jednostkowe. Zasady, praktyki i wzorce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy jednostkowe. Zasady, praktyki i wzorce
Dostępny
8 szt.

Każdy inżynier oprogramowania zna teoretyczne podstawy testowania. O tym, że sumienne przeprowadzenie testów ma podstawowe znaczenie dla jakości gotowego produktu, nie trzeba nikogo przekonywać. A jednak wciąż zbyt często okazuje się, że zaplanowanie, napisanie i przeprowadzenie testów jednostkowych w praktyce nie jest łatwym zadaniem. Co gorsza, niewłaściwe testy psują kod, mnożą błędy i zabierają mnóstwo cennego czasu i pieniędzy. Okazuje się, że dla uzyskania maksymalnej jakości projektu, który trzeba dostarczyć w krótkim czasie, konieczne jest nauczenie się praktycznego stosowania zasad i wzorców testowania jednostkowego.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

87
Kolędy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolędy
Dostępny
12 szt.

Zbiór kolęd i pastorałek z pełnymi tekstami i uproszczonym zapisem nutowym na głos, gitarę i fortepian.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

88
Liberation LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liberation LP, Winyl
Dostępny
10 szt.

Tracklista 1.Festive Road 2.Death Of A Supernaturalist 3.Bernice Bobs Her Hair 4.I Was Born Yesterday 5.Your Daddy's Car 6.Europop 7.Timewatching 8.The Pop Singer's Fear Of The Pollen Count 9.Queen Of The South 10.Victoria Falls 11.Three Sisters 12.Europe By Train 13.Lucy Bonus Disc Untitled Melody Your Daddy's Car (demo) Queen Of The South (demo) Europop (live) Little Darlin' Bernice Bobs Her Hair (early idea) Bontempi Beats 1 The Pop Singers Fear Of The Pollen Count (demo) Europe By Train (live) I Can Think (But I Can't Feel) Lucy (early version) Festive Road (demo) Three Sisters (live) I Was Born Yesterday (alternate version) Bontempi Beats 2 Christmas With The Hannons Victoria Falls (demo) Timewatching (demo) Bontempi Beats 3 Suzanne (live)

97,90 zł
89
Bang Goes The Knighthood LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bang Goes The Knighthood LP, Winyl
Dostępny
13 szt.

Tracklista Down In The Street Below The Complete Banker Neapolitan Girl Bang Goes The Knighthood At The Indie Disco Have You Ever Been In Love Assume The Perpendicular The Lost Art Of Conversation Island Life When A Man Cries Can You Stand Upon One Leg I Like Bonus Disc Assume The Perpendicular (alternate version) On The Barge At The Indie Disco (demo 1) Girl Overboard Bang Goes The Knighthood (alternate version) Beside The Railway Tracks Have You Ever Been In Love (alternate version) Oh Christina Ya Sumeera Down In The Street Below (demo) Island Life (demo) The Bitter End When A Man Cries (demo) The Loneliest Man In The World The Circular Firing Squad At The Indie Disco (demo 2) What's Wrong With You Wide Open Spaces I Like (alternate version)

97,90 zł
90
A Short Album About Love LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Short Album About Love LP, Winyl
Dostępny
9 szt.

1.In Pursuit of Happiness 2.Everybody Knows (except you) 3.Someone 4..If... 5.If I Were You (i'd be through with me) 6.Timewatching 7.I'm All You Need

97,90 zł
91
April, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
92
Promenade LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promenade LP, Winyl
Dostępny
10 szt.

Tracklista 1.Bath 2.Going Downhill Fast 3.The Booklovers 4.A Seafood Song 5.Geronimo 6.Don't Look Down 7.When The Lights Go Out All Over Europe 8.The Summerhouse 9.Neptune's Daughter 10.A Drinking Song 11.Ten Seconds To Midnight 12.Tonight We Fly Bonus Disc Ten Seconds To Midnight (alternate version) Assume The Goldsmith When The Lights Go Out All Over Europe (live) Tell Me What's Wrong Life's What You Make It Lost Prom Jam Neptune's Daughter (demo) Going Downhill Fast (instrumental) The Booklovers (demo) The Bright Lights Of Ealing Bath (alternate version) The Summerhouse (early idea) The Summerhouse (live) When The Lights Go Out All Over Europe (early idea) A Woman Of The World (Promenade style demo) Geronimo (live with Yann Tiersen) Don't Look Down (demo) A Drinking Song (live) Only For Tonight Tonight We Fly (demo)

97,90 zł
93
Born In A Coffin, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Born In A Coffin, CD
Niedostępny
Brak

1.Heima 2.Aras 3.A? Hausti 4.Fenrisulfur 5.Narfi 6.Midgar?sormur 7.Niflheimur 8.Me? Fuglum 9.Mara 1.Mori 2.Ni?avellir 3.A? Vetri 4.Dau?i 5.Gleipnir 6.Me? Jotnum 7.Kva?ning

62,90 zł
Powiadomienie
94
Born In A Coffin LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Born In A Coffin LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.L.F.I.R.S. 2.King of the Dead 3.Castle of Fear 4.The Fall of a Realm 5.Banging in the Grave 6.Feed the Night 7.The Creed 8.Sisters of Battle

104,90 zł
Powiadomienie
95
Father Shadow Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Father Shadow Limited Edition, CD
Dostępny
18 szt.

1.Childhood's End 2.Never Yield 3.War of Oceans 4.Breach 5.Where Love Comes to Die 6.Crown Prince Syndrome 7.Fate's Hand 8.Stand Alone Complex 9.Lance of Longinus 10.Seth 11.Gaia (feat. Erik Engstrand) 12.Jailbreak [Explicit] 13.Denied [Explicit] 14.Jack of Diamonds

73,90 zł
96
A Decade Of Destruction Vol 2, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Decade Of Destruction Vol 2, CD
Dostępny
20 szt.

1. Blue on Black 2. The Tragic Truth 3. Broken World 4. I Refuse 5. The Pride 6. Hard to See 7. When the Seasons Change 8. Cradle to the Grave 9. Sham Pain 10. M.I.N.E (End this Way) 11. Hell to Pay 12. Never Enough 13. Walk Away 14. Wrong Side of Heaven (Acoustic) 15. Trouble (Felmax Remix) 16. Wash It All Away (Joe Hahn Remix) 17. Bad Company (The Five Finger Dim Mak Steve Aoki Remix)

75,90 zł
97
Psi patrol. Witamy w bajce! Chase zaprasza. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi patrol. Witamy w bajce! Chase zaprasza.
Dostępny
69 szt.

Książka została zaprojektowana tak, aby uruchomić wyobraźnię najmłodszego przedszkolaka i umożliwić mu udział w niezwykłej przygodzie. Dodatkowo do każdej publikacji dołączona jest oryginalna figurka pod blistrem, przedstawiająca ulubioną postać popularnej bajki.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

98
Psi patrol Czas na zabawę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi patrol Czas na zabawę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Wyjątkowa książka w formie pudełka z okienkiem przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. W środku pociechy znajdą książkę z opowiadaniem w twardej oprawie oraz 4 oryginalne figurki z ulubionymi bohaterami.

40,00 zł
29,20 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

99
Powinniście odejść, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powinniście odejść, DVD
David Koepp
Niedostępny
Brak

W psychothillerze Blumhouse Production i legendarnego scenarzysty Davida Koeppa („Jurassic Park”, „Mission: Impossible”, „Azyl”) Kevin Bacon i Amanda Seyfried grają parę, która szuka wakacyjnego spokoju w domu, stojącym na skraju walijskiej wsi. To, co początkowo wydaje się idealnym odosobnieniem, okazuje się przerażającym koszmarem, kiedy rzeczywistość zaczyna się wikłać, powracają mroczne epizody z przeszłości a złowroga siła ukryta w budynku nie pozwala im odejść. Obsada: Kevin Bacon, Amanda Seyfried

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

100
Psi Patrol Zabawy z naklejkami Ruszamy na pomoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol Zabawy z naklejkami Ruszamy na pomoc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.07

Książka dedykowana dla przedszkolaków. Zawiera zbiór zadań, łamigłówek oraz wielu innych aktywności. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami.

12,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

Wróć do góry