hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.09.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 22 września 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mali Wielcy. Maria Skłodowska-Curie (Maria Isabel, Sanchez Vegara), na drugim Mali Wielcy. Coco Chanel (Maria Isabel, Sanchez Vegara). Kolejny produkt to Mali Wielcy. Frida Kahlo (Maria Isabel, Sanchez Vegara) oraz Doktor Dolittle i jego zwierzęta (wyd. 2020) (Hugh Lofting).
1
Mali Wielcy. Maria Skłodowska-Curie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali Wielcy. Maria Skłodowska-Curie
Dostępny
326 szt.

Poznaj historię Marii Skłodowskiej-Curie! Mała Maria była bystrą dziewczynką i bardzo chciała się uczyć. Nie pozwolono jej studiować na polskim uniwersytecie, ponieważ była kobietą. Nie przeszkodziło to Marii zostać naukowczynią, a jej wybitne osiągnięcia zyskały uznanie na całym świecie i do dziś są wykorzystywane w medycynie. Odkryła pierwiastki rad i polon oraz została dwukrotnie uhonorowana Nagrodą Nobla jako pierwsza i jedyna kobieta w historii. To inspirująca historia błyskotliwej i odważnej kobiety, której upór i wytrwałość w poszukiwaniu wiedzy pozwoliły na zrewolucjonizowanie nauk przyrodniczych! „Mali WIELCY” to bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii „Mali WIELCY” idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość. Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: teraz Mali – wkrótce Wielcy!

34,99 zł
20,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 14,00 zł

38 osób kupiło
2
Mali Wielcy. Coco Chanel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali Wielcy. Coco Chanel
Dostępny
200 szt.

Poznaj historię Coco Chanel! Mała Gabrielle po śmierci mamy trafiła do sierocińca, gdzie zakonnice nauczyły ją, jak się posługiwać igłą i nitką. Kilka lat później została szwaczką, śpiewała w kabarecie, tworzyła kapelusze… aby w końcu zacząć robić to, co zawsze chciała: projektować ubrania własnego pomysłu. To inspirująca historia dziewczynki innej niż wszystkie, kobiety, która się odważyła spełniać marzenia i iść pod prąd, opowieść o najsłynniejszej projektantce mody na świecie! „Mali WIELCY” to bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii „Mali WIELCY” idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość. Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: teraz Mali – wkrótce Wielcy!

34,99 zł
20,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 14,00 zł

25 osób kupiło
3
Mali Wielcy. Frida Kahlo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali Wielcy. Frida Kahlo
Dostępny
147 szt.

Poznaj historię Fridy Kahlo! Kiedy Frida była dzieckiem, ciężko zachorowała, a kilka lat później straszny wypadek całkowicie odmienił jej życie. Przykuta miesiącami do łóżka zajęła się malarstwem. Jej autoportrety wyrażające ból i cierpienie, miłość do życia i wolę walki uczyniły ją jedną z najbardziej znanych artystek na świecie. Jej historia i twórczość to inspirująca opowieść o odwadze, przezwyciężaniu słabości, pokonywaniu barier oraz nadziei i miłości, które pozwalają przetrwać wszystko! „Mali WIELCY” to bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii „Mali WIELCY” idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość. Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: teraz Mali – wkrótce Wielcy!

34,99 zł
21,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 13,65 zł

23 osoby kupiły
4
Doktor Dolittle i jego zwierzęta (wyd. 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
10,99 zł

Rabat 38,6%
oszczędzasz 6,91 zł

12 osób kupiło
5
Asteriks. Wyprawa dookoła Galii. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asteriks. Wyprawa dookoła Galii. Tom 4
Dostępny
78 szt.

Rzymianie wpadają na doskonały pomysł pokonania niezwyciężonych Galów. Postanawiają wybudować wokół wioski palisadę odcinającą jej mieszkańców od świata zewnętrznego i w ten sposób zmusić ich do kapitulacji. Asteriks zakłada się z Rzymianami, że mimo przeszkody uda mu się zwiedzić całą Galię i z każdego miejsca przywieźć jakiś specjał. I rzeczywiście, bez wielkich przeszkód Asteriks razem z Obeliksem wyruszają w niezwykłą podróż. Jedynym utrudnieniem w czasie drogi są rzymskie patrole, które próbują pokrzyżować im plany.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

10 osób kupiło
6
Dwa dla mnie, jeden dla ciebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwa dla mnie, jeden dla ciebie
Dostępny
87 szt.

Dowcipna książka obrazkowa o tym, jak trudno dzielić się z innymi. Nowy rozbrajający tytuł autora bestsellerowych książek kartonowych o króliczku. Niedźwiedź po drodze do domu znajduje w lesie trzy smakowite grzyby. Jego przyjaciółka, łasica, smaży je na patelni. Ale gdy siadają do stołu, pojawia się problem: jak podzielić trzy między dwoje? Każde z przyjaciół ma na ten temat inne zdanie i całe mnóstwo argumentów. Tak zaczyna się sprzeczka – a gdzie dwóch się kłóci… W serii „Polecone z Zagranicy” ukazują się przekłady ilustrowanych książek dla dzieci, którymi wybitni twórcy podbili serca najmłodszych czytelników na całym świecie. Dla dzieci od 3 roku życia.

29,90 zł
19,99 zł

Rabat 33,1%
oszczędzasz 9,91 zł

9 osób kupiło
7
Koparka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koparka
Dostępny
83 szt.

„Kopareczka żółta, mała, wczesnym rankiem dzisiaj wstała. Dzień zaczęła wnet od ćwiczeń, przeciągnęła gąsienice”. Koparka to wierszowana książeczka dla najmłodszych dzieci.

11,06 zł
6,99 zł

Rabat 36,8%
oszczędzasz 4,07 zł

8 osób kupiło
8
Mali Wielcy. Stephen Hawking - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali Wielcy. Stephen Hawking
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Poznaj historię Stephena Hawkinga! Kiedy Stephen był małym chłopcem, uwielbiał nocą obserwować niebo i rozmyślać, jak działa wszechświat. W szkole uczył się przeciętnie, ale dzięki wyjątkowym zainteresowaniom został przyjęty na dwie najlepsze brytyjskie uczelnie: Oksford i Cambridge. Wkrótce stwierdzono u niego nieuleczalną chorobę, a lekarze nie dawali mu żadnych szans na wygraną. Jego ciekawość świata pozwoliła mu dokonać jednego z najważniejszych odkryć XX wieku: opisać promieniowanie Hawkinga. To inspirująca historia wybitnego naukowca. Jego wola życia i pasja odkrywcy sprawiły, że sięgnął gwiazd! „Mali WIELCY” to bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii „Mali WIELCY” idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość. Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: teraz Mali – wkrótce Wielcy!

34,99 zł
25,19 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

7 osób kupiło
9
Droga Szamana. Etap trzeci: Tajemnica Mrocznego Lasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga Szamana. Etap trzeci: Tajemnica Mrocznego Lasu
Dostępny
3746 szt.

Trzecia część wyjątkowego cyklu powieści fantasy nowego gatunku LitRPG. Wirtualny świat Barliony to miejsce rozrywki i relaksu. Właśnie tam toczy się drugie życie amatorów fantastycznych przygód i emocjonujących doznań - wszystkiego, czego nigdy nie doświadczyliby w realu. A ponieważ w Barlionie można łatwo zarobić najprawdziwsze pieniądze, nic dziwnego, że kapsułach podtrzymujących funkcje życiowe i zapewniających pełną immersję w świecie gry spędza czas znaczna część ludzkiej populacji.

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

4 osoby kupiły
10
Grzechotka Króliczek, różowe ubranko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka Króliczek, różowe ubranko
canpol Babies
Dostępny
7 szt.

Miękka grzechotka idealnie sprawdzi się w roli pierwszej zabawki Twojego maluszka. Jest mięciutka i delikatna, wykonana została z ultramiękkiej, przyjemnej w dotyku bawełny. Elementy grzechoczące Króliczka zachęcą dziecko do zabawy i pozytywnie wpłyną na rozwój zmysłu słuchu, a jego kształt ułatwi maluszkowi naukę chwytania. Króliczek jest doskonały do przytulania i pierwszych zabaw.

46,99 zł
39,94 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,05 zł

3 osoby kupiły
11
Asteriks i Kleopatra. Tom 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asteriks i Kleopatra. Tom 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Juliusz Cezar przybywa z wizytą do Aleksandrii i swej ukochanej Kleopatry. Między królewską parą dochodzi do sporu, czyj naród jest potężniejszy. Oburzona pychą Cezara Kleopatra zakłada się, że w trzy miesiące wybuduje wspaniały pałac na jego cześć i tym samym udowodni mu nieustająca wielkość Aleksandrii i jej mieszkańców. Cezar bez namysłu zgadza się na zakład, pewien, że Kleopatra przegra. Królowa powierza to karkołomne zadanie najlepszemu w Aleksandrii architektowi, Numerobisowi. Jeśli mu się nie powiedzie, zostanie rzucony krokodylom na pożarcie. Numerobis jest załamany i choć nie wierzy w sukces, przystępuje do budowy. Gdy w Aleksandrii zjawiają się dzielni Galowie - Asteriks i Obeliks - plan budowy pałacu zyskuje szansę powodzenia...

22,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
12
Zaprojektuj miasto. Fakt poleca 1/2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaprojektuj miasto. Fakt poleca 1/2018
Dostępny
30 szt.

Lubisz ustawiać wszystko po swojemu? Chciałbyś, aby Twoje miasto było piękne, zielone, przyjazne mieszkańcom? Marzysz o stworzeniu idealnego CITY?

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
13
Co się dzieje z pogodą? Dlaczego klimat się zmienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co się dzieje z pogodą? Dlaczego klimat się zmienia
Dostępny
307 szt.

Najnowsza, pięknie ilustrowana, mądra i przystępna książka edukacyjna dla dzieci (i nie tylko!) o zmianach klimatycznych, kupiona przez wydawców już w 14 krajach. Przyprawiona humorem i ubarwiona wyrazistymi ilustracjami opowieść, przeplatana wyjaśnieniami i przykładami z historii, geografii, chemii, fizyki i biologii – zainteresuje każdego. Książka przybliża jeden z podstawowych problemów nie tylko dla przyszłości świata, ale i dla naszej codzienności – zmiany klimatyczne. Wskazuje też drobne kroki, które mogą pomóc uchronić przed katastrofą ekologiczną, a także pozwolą nam zdrowiej i bezpieczniej żyć. Lotta i Kasper nie rozumieją, dlaczego znowu nie będą mieć magicznych śnieżnych świąt Bożego Narodzenia, które znają tylko z pocztówek. Postanawiają więc sami sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z pogodą. I udają się w podróż w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. A towarzyszy im pewien bardzo zły i złośliwy stwór…

39,80 zł
27,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

2 osoby kupiły
14
Transformacja świadomości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transformacja świadomości
Dostępny
107 szt.

Uczysz się i doskonalisz, ogień rozpala się w Twym sercu. Pragniesz zapanować nad autodestrukcyjnymi myślami, emocjami i reakcjami. Żyjesz nadzieją, że zaczynasz nowy rozdział. Niestety, stare nawyki powracają jak bumerang. Chcesz się zmienić, ale nie potrafisz. Wracasz do punktu wyjścia, a mądrości przepadają w niepamięć. Zaprojektuj siebie na nowo i osiągnij osobistą doskonałość. Stań się pewny siebie jak wybitni atleci, szczęśliwy jak mistrzowie duchowi i stale zmotywowany jak rasowi biznesmeni. Owocem przemiany będą Twoje sukcesy osobiste, sportowe i finansowe. Odkryj sekret świadomego kreowania nawyków. Realizacja Twojego wymarzonego „Ja” jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy po nie sięgnąć, przestudiować i zapamiętać do końca życia.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

2 osoby kupiły
15
Mitologia Północy a chrześcijaństwo. Funkcjonowanie wybranych elementów przedchrześcijańskich mitów w średniowiecznej kulturze chrześcijańskiej w świetle źródeł skandynawskich i anglosaskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,00 zł
33,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
16
Koncept MindFlow - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Koncept MindFlow
Dostępny
12 szt.

Czy znasz jakichś ludzi, którzy nastawieni zadaniowo gonią za swoimi celami i przez to są zestresowani oraz pozbawieni siły i energii? Właśnie takim osobom pomaga MINDFLOW. To system rozwijany od wielu lat przez Toma Mögele. Głównymi pytaniami tego systemu nie są: Co mogę osiągnąć i jakie postawić sobie cele? tylko: Co jestem gotowy przyjąć i co jestem gotowy w swoim życiu otrzymać? W wyższym stanie świadomości, w tak zwanym stanie G4, do którego nauczysz się wchodzić za pomocą tej książki, znajdują się wszystkie możliwości i wszystko po prostu jest. Ty jedynie musisz być przygotowany na przyjęcie tego. Gotowość ta często bywa przysypana pozornym chceniem i celowym robieniem czegoś. W książce przedstawiona jest szczegółowo koncepcja nicnierobienia i niechcenia (działania przez niedziałanie), dzięki której osiągniesz w życiu wszystko. Rozpuszczając swoje blokady i uwalniając zakorkowaną energię, przyjmiesz to, czego zawsze pragnąłeś. Wszystko podąża za osobą, która ma najwyższą energię. Z książki dowiesz się, jak podnieść jej poziom. Bo im więcej energii, tym łatwiej i szybciej pojawią się w Tobie nowe możliwości i nowe rozwiązania.

51,00 zł
25,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 25,50 zł

1 osoba kupiła
17
Tylko jedno kłamstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko jedno kłamstwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Kolejna – po bestsellerowej Córeczce – książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Wczoraj miałaś doskonałe życie. Dzisiaj przekonasz się, że wszystko, w co wierzyłaś, było kłamstwem. Szokujący i wciągający od pierwszej strony thriller psychologiczny z zakończeniem, którego nie da się przewidzieć. To idealna powieść dla fanów Zaginionej dziewczyny, Za zamkniętymi drzwiami i Dziewczyny z pociągu. Budzisz się obok martwego mężczyzny. To nie twój mąż. To nie twoje łóżko. Co robisz? Tara Logan ma cudowną rodzinę: męża Noah i dwójkę dzieci, nastoletnią Rosie i jedenastoletniego Spencera. Ale pewnego sobotniego poranka jej bańka szczęścia nagle pęka. Tara budzi się w łóżku swojego sąsiada. Nie pamięta prawie nic z poprzedniego wieczora: nie ma pojęcia, jak trafiła do sypialni, ani co zaszło między nią a Lee. Sprawy szybko przybierają jeszcze gorszy obrót – Tara odkrywa, że leżący obok niej mężczyzna nie żyje. Tara jest przekonana, że nie zabiła Lee. Przerażona perspektywą utraty wszystkiego, co kocha, ucieka z domu sąsiada. Nikomu nie mówi, co jej się przytrafiło, i z przerażeniem obserwuje postępujące śledztwo. Ale kiedy córka Tary sprawia coraz większe kłopoty, a mąż ukrywa przed nią własne sekrety, kobieta zaczyna się zastanawiać: czy ktoś z jej bliskich wie, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy? Gdy uwaga policji koncentruje się na niej, Tara postanawia dowiedzieć się prawdy. Ale jaką cenę będzie musiała zapłacić, by rozplątać siatkę kłamstw? Czy prawda ją zniszczy? Tara popełniła błąd. Ale czy jedna noc będzie kosztować ją wszystko?

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
18
Zestaw piłek sensorycznych (6 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piłek sensorycznych (6 sztuk)
Askato
Dostępny
35 szt.

Zestaw składa się z 6 kolorowych, miękkich w dotyku kul sensorycznych. Występują w różnym kolorze, kształcie i fakturze, co pozytywnie wpłynie na wszechstronny rozwój maluchów. Kule doskonale sprawdzą się podczas zabawy w kąpieli. Wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów, dzięki czemu bez obaw mogą je gryźć.

68,59 zł
56,93 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,66 zł

1 osoba kupiła
19
Wincenty i Kołtun. Wyprawa po złotą kość. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wincenty i Kołtun. Wyprawa po złotą kość. Tom 2
Dostępny
24 szt.

Wincenty i Kołtun przygotowują się do dnia pełnego wrażeń w ich nowej księgarni, kiedy niespodziewanie otrzymują tajemniczą przesyłkę. Znajdują w niej niezwykle rzadką książkę napisaną przez piratkę Czarnowąsą. Wewnątrz odkrywają mapę skarbów i wkrótce wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu legendarnej złotej kości. Jednak szybko orientują się, że są śledzeni przez odwiecznych wrogów z towarzystwa Kotylionów.

21,99 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
20
Długaśna sąsiadka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długaśna sąsiadka
Dostępny
35 szt.

Królik Różanosek najbardziej na świecie boi się węży, choć otwarcie przyznaje, że nigdy żadnego nie spotkał, a nawet nie wie, jak wyglądają! Tymczasem do mieszkania piętro niżej wprowadza się nowa lokatorka – bardzo dłuuugaśna, ale jakże czarująca. Co z tego wyniknie i jak zachowa się Różanosek wobec nowej ssssąsiadki? Zabawna i ciepła opowieść o przełamywaniu stereotypów i o tym, że pozory czasem mylą.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

1 osoba kupiła
21
Samochodzik Franek. Zabawa z psem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochodzik Franek. Zabawa z psem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka podczas zabawy z psami. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
22
Usta Mordercy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Usta Mordercy
Dostępny
197 szt.

Seryjny morderca, tajne służby i wielkie pieniądze Były amerykański komandos o polskich korzeniach, major Tom Wilmowski, prowadzi nad Wisłą śledztwo w sprawie zaginięcia swojego młodszego brata. Zniknięcie Franka niepokoi też policjantów podejrzewających go o związek z dziwnymi zabójstwami kilku kobiet. Z cienia wychodzą kolejne mroczne postacie i ich zbrodnicze działania. I nic nie jest takie, jakie się zdaje na pierwszy rzut oka. Artur Kawka - właściciel rodzinnej firmy handlowej, autor Niebezpiecznego sąsiedztwa oraz Nawróconego. Monika Wysocka - miłośniczka historii i literatury, autorka artykułów na temat Haliny Poświatowskiej, laureatka konkursów poetyckich, niestroniąca od literatury sensacyjnej.

45,00 zł
34,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
23
Pakiet. Twój mózg jest nadzwyczajny / Świat sprzed #MeToo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Twój mózg jest nadzwyczajny / Świat sprzed #MeToo
Dostępny
213 szt.

Przedstawiamy pakiet 2 bestsellerów: Twój mózg jest nadzwyczajny: „Mózg jest nadzwyczajny, a zwłaszcza Twój” – twierdzi sławny francuski mentalista i pokazuje, jak MOŻESZ rozwinąć jego potencjał. A dowodem na to, że mówi prawdę jest fakt, że jego zabawna i przyjazna książka stała się światowym bestsellerem. W samej Francji sprzedano 140 000 egzemplarzy i przez 37 tygodni była na topie list bestsellerów. Przekonaj się sam! Po raz pierwszy mentalista odkrywa swój warsztat! Poznaj eksperymenty i sztuczki, dzięki którym zrobisz wrażenie na innych, rozwiniesz kreatywność i w ogóle będzie ci łatwiej w życiu. Dowiesz się, jak rozpoznać kłamcę, czytać w cudzych myślach, być mówcą doskonałym, lepiej zapamiętywać i liczyć, a nawet uwolnić kogoś od bólu głowy... Twój mózg kryje bogactwa, których istnienia nawet nie podejrzewasz! Świat sprzed #MeToo: W październiku 2017 roku ruch #MeToo wstrząsnął światem. Wybuch miał epicentrum w Hollywood wraz z ujawnieniem afery Weinsteina. Potem fala uderzeniowa objęła kilkadziesiąt krajów i pozwoliła dojść do głosu kobietom krzywdzonym za społecznym przyzwoleniem. Odtąd upokarzanie i znęcanie się nad ciałem kobiety stało się niedopuszczalne. Kobiety na całym świecie nie chcą już dłużej pozwalać, by traktowano je jak przedmiot, jak obiekt seksualny. Ta książka przedstawia szokujące wizerunki kobiety w kulturze masowej od lat pięćdziesiątych XX wieku do czasów obecnych. Te przerażające ujęcia filmowe, plakaty, obrazy, fotosy, a nawet kreskówki i ilustracje bajek odzwierciedlają sposób traktowania kobiety przed październikiem 2017 roku.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
24
Biblioteka. Śledztwo Emily Lime - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteka. Śledztwo Emily Lime
Dostępny
68 szt.

Daphne wyjeżdża do ekskluzywnej szkoły z internatem im. Świętej Rity. Kocha książki, więc oprócz nauki pragnie zostać również asystentką biblioteczną. Okazuje się jednak, że wszystko wygląda inaczej niż się tego spodziewała. W szkolnej podłodze są dziury po kulach, w jadalni czuć niewyobrażalny odór, a co najgorsze – w bibliotece nie pracuje... żaden bibliotekarz! Jeśli dołożyć do tego serię przestępstw – napad na pobliski bank, włamanie do szkoły oraz fakt, że sprawca jest cały czas na wolności – sprawa przedstawia się naprawdę kiepsko. Ale okazuje się, że w bibliotece pracuje Emily Lime – asystentka i to z nie lada zdolnościami detektywistycznymi. Czy Emily i Daphne poradzą sobie ze znalezieniem przestępcy?

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
25
Rafał Lemkin. Biografia intelektualna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rafał Lemkin. Biografia intelektualna
Dostępny
24 szt.

Rafał Lemkin. Biografia intelektualna Ryszarda Szawłowskiego jest pierwszą pracą wszechstronnie i wnikliwie przedstawiającą drogę zdolnego prawnika od początku jego kariery w międzywojennej Polsce aż do osiągnięcia statusu uznanego międzynarodowego jurysty, twórcy pojęcia genocyd (ludobójstwo).Autor prześledził intensywne i szeroko zakrojone zabiegi Lemkina prowadzące do powstania Konwencji ONZ w sprawie zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa (zawierającej definicję genocydu) i do jej uchwalenia 9grudnia 1948 r. W książce zostało pokazane społeczne i polityczne tło życia, edukacji i pracy Lemkina na ziemiach polskich pod zaborem rosyjskim, w IIRzeczypospolitej Polskiej, w czasie jego wojennej tułaczki i funkcjonowania na emigracji, głównie w Stanach Zjednoczonych.Ryszard Szawłowski (ur. 1929 w Wilnie), absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr nauk prawnych. Po ukończeniu studiów pracownik naukowy Wydziału Prawa UW oraz Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Łodzi, gdzie zajmował się prawem konstytucyjnym. W 1959 r. uzyskał tytuł doktora. Po opublikowaniu na Zachodzie krytycznego artykułu o finansach komunistycznej Polski, spotkał się z atakami ze strony Ministerstwa Finansów, które przyczyniły się do decyzji o emigracji. W latach 19611964 jako stypendysta Fundacji im. Alexandra von Humboldta prowadził badania w Europie Zachodniej nad prawem finansowym. Od 1966 do 1977 r. pracował jako profesor nauk politycznych na Uniwersytecie w Calgary w Kanadzie. Po 1977 r. działał jako niezależny uczony (tzw. private scholar). W latach 19952001 był członkiem Kolegium NIK. Autor licznych książek i artykułów naukowych, prace badawcze prowadził w ok. 30 krajach.

70,00 zł
51,80 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,20 zł

1 osoba kupiła
26
Sentencje łacińskie, wydanie II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sentencje łacińskie, wydanie II
Dostępny
4 szt.

Łacina w dalszym ciągu ma niebagatelny wpływ na rozwój naszej kultury, myśli, postaw życiowych. W formie myśli i aforyzmów przeniknęła do innych języków. Spotykamy się z nimi codziennie: na scenie, w radiu, literaturze, prasie, a nawet w telewizji. Owe sentencje i myśli oddają bogactwo treści życiowych do dziś aktualnych, zarówno w życiu codziennym, rodzinnym, jak i w pracy. Książka ta to wybór aforyzmów popularnych i tych mniej znanych. Posługując się nimi, można w lapidarny i oryginalny sposób oddać czyjeś cechy charakteru: wady i zalety, podsumować wypowiedź, ustosunkować się do rzeczywistości, a przy tym zyskać wiele w oczach naszego słuchacza. Sentencje łacińskie ułożone są tematycznie i dotyczą: mądrości życiowych, prawdy, bogactwa, władzy, cnoty, losu człowieka, medycyny, sławy, przyjaźni, miłości, natury ludzkiej... Układ tematyczno-alfabetyczny pozwoli Wam szybko znaleźć aforyzm na daną okazję. Dobrze dobrana sentencja wspaniale ozdobi wpis do pamiętnika, dedykację na zdjęciu, list, kartę pocztową, przemówienie, toast itp. Może stanowić kartę atutową w przypadku rozmowy kwalifikacyjnej, szkolnej czy akademickiej pracy pisemnej. Do niektórych sentencji dodaliśmy znaczenie współczesne, aby stały się jaśniejsze do zrozumienia.

280,00 zł
201,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 78,40 zł

1 osoba kupiła
27
Schowek
Podręcznik radiologii
Dostępny
150 szt.

Zanim będziesz mógł zacząć wykorzystywać diagnostykę obrazową jako narzędzie w rozpoznawaniu choroby Twojego pacjenta, musisz wcześniej posiąść zdolność odróżniania obrazu prawidłowego od nieprawidłowego. To wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać i wymaga często wielkiego doświadczenia, do zdobycia którego radiolodzy poświęcają całe swoje życie zawodowe. Przeczytanie tej książki nie sprawi, że staniesz się radiologiem, lecz ułatwi Ci naukę rozpoznawania nieprawidłowości i interpretowania obrazów radiologicznych. Dzięki temu, być może, zdobędziesz większą pewność siebie w pracy z pacjentami. Podręcznik został skonstruowany w taki sposób, że podczas lektury poszczególnych rozdziałów nauczysz się, jak rozpoznać prawidłowe objawy. Będziesz umiał odróżnić fałd skórny od odmy opłucnowej, dowiesz się także, jak stwierdzić, czy to zamazane, białawe ?coś? u podstawy płuca to objaw zapalenia płuc, czy też pacjent po prostu nie zaczerpnął odpowiednio głęboko powietrza. W nowym wydaniu: ? dodatkowe rozdziały poświęcone ultrasonografii naczyniowej, pediatrycznej i przyłóżkowej; interwencjom wspomaganym obrazem w diagnostyce i leczeniu (radiologia interwencyjna); diagnostyce obrazowej chorób piersi ? materiały online zawierające 30 filmów oraz Dodatki (Dodatek D ? ABC chorób serca, Dodatek E ? Dawka promieniowania i bezpieczeństwo, Dodatek F ? Co zlecać i kiedy, Dodatek G ? Glosariusze terminologii ogólnej i terminologii obrazowania przewodu pokarmowego) Naucz się podstaw i nabierz pewności w interpretowaniu wyników badań obrazowych!

139,00 zł
1 osoba kupiła
28
Puzzle 200 Księżniczka w zaczarowanym lesie G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 Księżniczka w zaczarowanym lesie G3
Schmidt
Dostępny
4 szt.

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

1 osoba kupiła
29
Weiser Dawidek w.2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weiser Dawidek w.2018
Dostępny
335 szt.

Kim jest tajemniczy, obdarzony niezwykłymi zdolnościami Weiser Dawidek? I co się z nim stało, kiedy zniknął pewnego upalnego lata w niewyjaśnionych okolicznościach? "Weiser Dawidek" to magiczna, pełna uroku opowieść o dzieciństwie, pamięci i granicach poznania. Okrzyknięta przez krytykę arcydziełem, jedna z najwybitniejszych powieści ostatnich dekad, zaliczana już do klasyki polskiej literatury. Przetłumaczona na piętnaście języków, w 2000 roku została zekranizowana przez Wojciecha Marczewskiego. "Huelle to niezwykle interesujący pisarz, po mistrzowsku kreśli obraz powojennego Gdańska, świata magicznego i zarazem ascetycznego." "Kirkus Review" Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
30
Samochodzik Franek. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochodzik Franek. Dinozaury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka wśród dinozaurów. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
31
Admirałowie wyobraźni. 100 lat polskiej ilustracji w książkach dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Admirałowie wyobraźni. 100 lat polskiej ilustracji w książkach dla dzi...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.26

100 haseł, 230 artystów, 900 ilustracji. Monumentalny album prezentujący 100 lat historii polskiej ilustracji dziecięcej. Efektowna księga złożona z bogato ilustrowanych, alfabetycznie ułożonych haseł prezentujących przekrojowy obraz dorobku polskiej ilustracji od roku 1918 do dziś. Opisują one obszary tematyczne i motywy pojawiające się na ilustracjach, techniki artystyczne, tendencje stylistyczne, najznamienitszych ilustratorów książek dla dzieci i najbardziej znaczące serie wydawnicze. Teksty opracowane zostały przez jedenaścioro specjalistów zajmujących się teorią i praktycznym wymiarem ilustracji książkowej, grafiką projektową czy książką dla dzieci. Ich różnorodne specjalizacje i obszary zainteresowań nadały książce urozmaicony, kolażowy charakter. Esencją książki są ilustracje – zgromadzono tu ponad 900 prac autorstwa ponad 200 polskich ilustratorów. Są wśród nich zarówno uznani mistrzowie ilustracji (m.in. Bohdan Butenko, Adam Kilian, Zbigniew Rychlicki, Janusz Stanny, Jan Marcin Szancer, Franciszka Themerson), jak i współcześnie tworzący artyści różnych pokoleń (m.in. Edgar Bąk, Jan Bajtlik, Emilia Dziubak, Monika Hanulak, Marta Ignerska, Grażka Lange, Aleksandra i Daniel Mizielińscy, Marianna Oklejak, Paweł Pawlak). Abstrakcja, Butenko pinxit, cykliści, diabły, emocje, fotomontaż, geometria, horror vacui, ilustracje o ilustracji, Janosik, komiks, lokomotywa, mapy, nagość, ogień, „Poczytaj mi, mamo”, rycerze, science-fiction, surrealizm, Themersonowie, uczłowieczanie, wyklejki, yeti i inni, zoo, żołnierze i żołnierzyki – to tylko 25 ze 100 haseł zawartych w tej książce. Admirałowie wyobraźni to polskie wydanie anglojęzycznej książki Captains of Illustration, którą Wydawnictwo Dwie Siostry przygotowało dla Instytutu Adama Mickiewicza w ramach Programu Niepodległa. Dla dzieci od 15 roku życia.

159,90 zł
119,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 39,97 zł

32
The Best Of, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of, CD
Sławomir, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Czar Ankary 2. Baklawa 3. All Inclusive 4. Weselny pyton 5. Będę z nią 6. Totalny love 7. Uszyci na miarę 8. Kordian 9. Dobry wiatr 10. Cztery czereśnie 11. Dies Veneris 12. Hugo Bossy 13. Weekendowy Korsarz 14. Boli dupa 15. Karpiomir

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

33
Mały książę. Lektura z opracowaniem (wyd. 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

34
ElfQuest. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
ElfQuest. Tom 2
Dostępny
1 szt.

„Jeden z najpiękniejszych, najlepiej przemyślanych epickich komiksów fantasy wszech czasów”. – „Comic Book Resources” Odkryj legendarny świat ElfQuest! Gdy leśny dom Siekacza i jego Wilczych Jeźdźców czeka nagła zagłada, dzielne elfy wyruszają w niesamowitą podróż, w której poznają tajemnicze ziemie zamieszkane przez ludzi, trolle i inne elfie plemiona, władające tajemnymi mocami, których sekrety zdały się zaginąć w pomroce dziejów. Zaskakujące przymierza zostaną zawarte, wrogowie ujawnią się w najmniej oczekiwanej chwili, a zaciekłe bitwy przyprawią cię o gęsią skórkę! Czy masz dość odwagi, by stawić czoła wielkiej przygodzie? „W branży, która zakłada wymianę czytelników co pięć, sześć lat, niektóre albumy są tak dobre, że na zawsze pozostają w sercach kolejnych generacji fanów komiksu”. – Major Spoilers

49,80 zł
22,41 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 27,39 zł

35
Pakiet. Szalone pocałunki / Zakazana miłość / Tajemnica damy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Szalone pocałunki / Zakazana miłość / Tajemnica damy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.28

Trzy powieści bestsellerowych autorek romansów historycznych Szalone pocałunki Eloisa James: Najbogatszy kawaler Anglii zostaje swatką… pięknej damy, której sam pożąda! Dla pięknej, dowcipnej Lavinii Gray gorsze od konieczności poproszenia wyniosłego Pertha Sterlinga, aby ją poślubił, jest tylko jedno: że Perth odmówi. I rzeczywiście jest tak, że najbogatszy kawaler Anglii nie zamierza żenić się z kobietą tak lekkomyślną i tak obsesyjnie zainteresowaną modą jak Lavinia. Perth wybrał sobie o wiele bardziej odpowiednią pannę. Kiedy jednak dowiaduje się o rozpaczliwej sytuacji Lavinii, proponuje, że znajdzie jej męża. A nawet lepiej: znajdzie dla niej samego księcia. Dla Pertha, bogatego i wpływowego bankiera, osieroconego wychowanka księcia Wilde’a, wszystko jest możliwe. Tylko czy taka szalona obietnica nie okaże się zbyt ryzykowna? Zakazana miłość Nicole Jordan: Sophie Fortin nie spodziewała się, że na balu maskowym pocałuje ją przystojny pirat. Jej zachwyt gaśnie, gdy dowiaduje się, że zamaskowany dżentelmen to lord Jack Wilde — mężczyzna, o którym nie powinna nawet myśleć. Ich rody od pokoleń dzieli waśń. Jeden z Wilde’ów zastrzelił niegdyś w pojedynku jednego z Fortinów. Ta tragedia nie tylko okryła Fortinów żałobą, ale i pozbawiła ich tytułu i majątku. Dlatego Sophie będzie musiała teraz wyjść za mąż za bardzo bogatego i znacznie starszego księcia. Jack Wilde nie wyobrażał sobie, że córka śmiertelnego wroga jego rodu obudzi w nim namiętną pasję. Chcąc zdobyć serce Sophie i przychylność jej rodziców, Jack musi podjąć decyzję, której przyrzekał nigdy nie podejmować… Tajemnica damy Grace Burrowes: Theresa Jennings ma za sobą niewybaczalny skandal. Teraz zrobi wszystko, by zapewnić swej córeczce przyszłość w towarzystwie. Nawet pogodzi się z bratem, baronem Sutcliffe, i przyjmie zaproszenie do jego wiejskiej posiadłości. Matthew Belmont, sędzia pokoju i sąsiad barona, też zaznał upokorzeń i rozpaczy. I tak jak Theresa jest samotny. Widzi w niej kogoś, kto płaci zbyt wysoką cenę za dawne błędy. I kobietę godną miłości. Jednak Theresa broni się przed uczuciem. Boi się stracić odzyskaną z takim trudem reputację. Lecz oto okazuje się, że może stracić coś stokroć cenniejszego…

89,90 zł
62,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,97 zł

36
Z archiwów Numa. Bunt morza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z archiwów Numa. Bunt morza
Dostępny
1 szt.

Nowy bestseller największego na świecie mistrza powieści przygodowych. Wody wszędzie się podnoszą – a to dopiero początek zagrożenia dla świata, chyba że zespół NUMA wygra wyścig z czasem... Alarmujący wzrost poziomu mórz świata – dużo większy niż mogłoby spowodować topnienie lodowców – sprawia, że Kurt Austin, Joe Zavala i reszta zespołu naukowego NUMA ruszają w świat w poszukiwaniu wyjaśnienia. Naturalny stop o niewiarygodnych właściwościach, dwa pięćsetletnie japońskie talizmany, zabójca tak brutalny, że nawet jakuza się go wyrzekła i tajemnicze fale sejsmiczne – to elementy tajnego planu, mającego zmienić porządek świata. Od pełnych rekinów azjatyckich wód przez ulice nowoczesnego Tokio do zakazanej tajemniczej wyspy, zespół NUMA musi ryzykować wszystko, żeby zapobiec globalnej katastrofie. Clive Cussler to jedyny autor, który od 45 lat nie schodzi ze szczytów list bestsellerów. W każdym tygodniu jego książki zajmują najwyższe miejsca w Top 10 „New York Timesa”. Są tłumaczone na 60 języków i publikowane w 105 krajach. Na każdą jego powieść czekają niecierpliwie wierni czytelnicy w każdym wieku.

47,80 zł
33,46 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,34 zł

37
Niewidzialna republika. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzialna republika. Tom 2
Dostępny
57 szt.

„Nieprzenikniona, brudna tajemnica, która sprawia, że czytelnicy z zapartym tchem wyczekują kolejnych części. Prawdziwa gratka dla dojrzałych czytelników zamiłowanych w SF”. – „Library Journal” „Polityczny thriller z podszewką rodem z science fiction. Niemal każdy bohater skrywa tu jakąś tajemnicę”. – „Paste Magazine” „Konsekwentnie inteligentny, porywający i fascynujący…” – „Sequart” Na odległym prowincjonalnym księżycu skompromitowany reporter odkrywa pamiętnik opisujący powstanie brutalnego reżimu, spisany przez kobietę wymazaną z kart historii. Teraz tajemnicza bohaterka powraca, by odzyskać swoją własność i swój świat. W tej kontynuacji pierwszego tomu Niewidzialnej republiki, finalisty prestiżowej nagrody Hugo, intryga coraz bardziej się zapętla, w miarę jak poznajemy plany Mai Reveron, odkrywamy sekrety Arthura McBride’a i próbujemy dojść prawdy wraz z Crogerem Babbem, który staje w obliczu wyjątkowo trudnych wyborów moralnych – a ich rezultat może odmienić przyszłość Avalonu.

64,80 zł
45,36 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 19,44 zł

38
Amberek. Wróć, mój wilku, wróć! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amberek. Wróć, mój wilku, wróć!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.22

Przepięknie ilustrowana, chwytająca za serce książka wybitnej, nagradzanej ilustratorki. Ciepło i mądrze pomaga dziecku przeżyć stratę. I wspiera jak najlepszy przyjaciel. Lisiczka i Wilk hasali razem, pływali razem i razem zachwycali się pięknem otaczającego ich świata. Dla dwojga przyjaciół świeciło słońce. Aż do dnia, kiedy Wilk zniknął… Lisiczka bardzo za nim tęskniła. Aż pewnego dnia… • Ta książka podejmuje w niezwykle subtelny i metaforyczny sposób temat straty. • Oddziałuje na wrażliwość i wyobraźnię dziecka.

32,80 zł
22,96 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,84 zł

39
Absalon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Absalon
Dostępny
2 szt.

Jakub Miazga (1986) ? ukończył filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim i zootechnikę na Uniwersytecie im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Debiutował w 2018 r. w magazynie ?Esensja? opowiadaniem Extrema unctio. Absalon to jego pierwsza powieść. Początkująca dziennikarka, Barbara, dowiaduje się o brutalnym zamordowaniu znanego krakowskiego biznesmena i kolekcjonera dzieł sztuki, Wojciecha Mencla. Kiedy jednak zamierza zgłębić tę sprawę, zostaje jej odebrana. W zamian otrzymuje zlecenie na artykuł o Absalonie, młodym malarzu, którego Mencel był mecenasem. Mimo to dziennikarka nie przestaje się interesować przebiegiem śledztwa. Korzystając z pomocy swojego informatora, przeczuwa, że za pozyskane wiadomości będzie się musiała wkrótce odpłacić. Tymczasem okazuje się, że dowiedzenie się czegoś więcej o Absalonie również nie jest takie proste, jak z początku się wydawało. Kto kryje się za nielicznymi obrazami i muralami, które Barbara odnajduje m.in. na krakowskim Podgórzu i Kazimierzu? Na jego temat krążą sprzeczne opinie, a o faktach z jego życia wiadomo niewiele więcej niż to, że wychowywał się w domach dziecka u sióstr zakonnych.

39,00 zł
26,52 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,48 zł

40
Miłosne szyfry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłosne szyfry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.04

Bestseller „New York Timesa” „Pasja, intryga, wzruszenie i mnóstwo humoru”. – „Romantic Times” Zakradając się w noc balu do pałacowej biblioteki, panna Charlotte Highwood nie spodziewała się, że już za chwilę znajdzie się w ramionach markiza Granville. Mężczyzny, którego zamierzała unikać za wszelką cenę. Najbardziej aroganckiego i najbardziej tajemniczego dżentelmena, jakiego miała pecha spotkać… Teraz pałac huczy od plotek o ich romansie. Jeśli nie chcą zostać bohaterami skandalu, muszą wyjawić, co naprawdę robili w bibliotece. Lecz tego właśnie żadne z nich nie może zdradzić. Ze zgoła różnych, choć tak samo niebezpiecznych powodów...

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

41
Miasto które nie istniało - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto które nie istniało
Dostępny
2 szt.

Frederick Forsyth poleca: „Fascynujące... i zatrważająco autentyczne”. Kryminał miesiąca „Sunday Timesa”, oparty na niewiarygodnych wprost faktach. W mieście, które nie istniało w Związku Radzieckim, stworzono współczesny armagedon... Rok 1961. Głęboko w lasach środkowego Związku Radzieckiego ukryte jest miasto, którego nie ma na żadnej mapie: zwane Arzamas-16. Naukowcy, technicy i inżynierowe pracują tu nad zbudowaniem najpotężniejszej broni nuklearnej, jaką świat miał kiedykolwiek zobaczyć – trzy tysiące razy potężniejszej od bomby zrzuconej na Hiroszimę. Dziesięć dni przed testem bomby młody fizyk zostaje znaleziony martwy. Jego ciało zawiera radioaktywną truciznę w ilości, która wystarczyłaby do uśmiercenia tysięcy ludzi. Władze Arzamasu są przekonane, że było to samobójstwo – chcą pozbyć się ciała i zapomnieć o całym wydarzeniu. Jednak kogoś w Moskwie zaniepokoiło to, co dzieje się w tym dziwnym, odciętym od świata miejscu. Major Aleksander Wasin – oficer KGB - zostaje wysłany do Arzamasu w celu zbadania sprawy. To, co znajduje na miejscu, nie przypomina niczego, z czym zetknął się do tej pory... Będzie musiał się zmierzyć z najtęższymi umysłami Związku Radzieckiego: ekscentrykami, patriotami i dysydentami, którzy – ponieważ ich praca ma tak kluczowe znaczenie dla państwa – cieszą się wolnością, mogą myśleć, żyć i kochać tak, jak im się podoba. W Arzamasie nic nie może stanąć na przeszkodzie realizacji projektu. Nawet morderstwo... Owen Matthews jest historykiem, autorem uznanych i nagradzanych książek historycznych, które przetłumaczono na blisko 30 języków. Został nominowany do nagrody Guardian First Book Award i Orwell Prize for Political Writing.

44,80 zł
20,16 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 24,64 zł

42
Into The Mirror Black (30th Anniversary Edition)\t. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,90 zł
43
Into The Mirror Black (30th Anniversary Edition). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
186,90 zł
44
Raintown. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raintown. Winyl
Blue Deacon, Sony Music Entertainment
Dostępny
20 szt.

124,90 zł
45
Największe oszustwa w II wojnie światowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największe oszustwa w II wojnie światowej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.17

80 najbardziej nieprawdopodobnych akcji i operacji szpiegowskich i wojskowych Sensacyjna książka wykorzystuje odtajnione dokumenty - materiały archiwalne, wypowiedzi uczestników i świadków wydarzeń, wspomnienia żołnierzy, agentów i cywilów. I odkrywa zakulisowe niekonwencjonalne i ryzykowne akcje, których celem było zmylenie wroga. • Brytyjski agent w niemieckiej szkole szpiegów i niemieccy szpiedzy w Białym Domu • Kradzież planów Linii Maginota i tajnej broni Hitlera • „Zdobycie” Belgradu przez dziewięciu Niemców • Przemycanie okrętów do Wielkiej Brytanii • Fałszywa flota podwodna i fikcyjny marszałek polny • Tajna agentka Greta Garbo • Plan porwania papieża

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

46
Amberek. Wielka przygoda Jeżyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amberek. Wielka przygoda Jeżyka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.27

Pięknie ilustrowana, wzruszająca, ciepła i mądra książka.  Uczy samodzielności, zaradności i dodaje odwagi przed każdym nowym wyzwaniem. Nadszedł wielki dzień! Czas, żeby Jeżyk wyruszył na spotkanie ze swoją pierwszą wielką przygodą. Ale czy jest gotowy? Jak Jeżyk pokona wiele przeciwności? I czy znajdzie w sobie tyle wyobraźni i odwagi, by odkrywać wielki, szeroki świat?

34,80 zł
24,36 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,44 zł

47
2020. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2020. CD
Bon Jovi, Universal Music Polska
Dostępny
42 szt.

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

48
Relatos De Angustia, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relatos De Angustia, CD
Dostępny
5 szt.

1.Praeludium 2.Deafening Wailing of the Desperate Ones 3.The Depths of Selfishness 4.Silent Soul Throes 5.The Weight of Breathing 6.Sculpting the Dirtiness of Its Existence 7.Let the Pain Run Through

68,90 zł
49
Meat Machine, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meat Machine, CD
Dostępny
11 szt.

1.THE EDGE 2.THE PUMP 3.MR PAN 4.NAKED POLITICS 5.FLESH WORLD 6.MEAT STAR 7.SPANKER 8.VOGUE 9.WOMB OF WIRE 10.A FOE

62,90 zł
50
Drowned By Blood, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drowned By Blood, CD
Niedostępny
Brak

1.Abandoned 2.Blackfield 3.Path to Your Tomb 4.Extreme Cold Torture 5.Drowned by Blood 6.The Reaper 7.Eroded Mind 8.Lake of Vein 9.Unholy Mountain

68,90 zł
Powiadomienie
51
Sel De Pierre, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
52
Where Death Lies, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Where Death Lies, CD
Dostępny
8 szt.

1.Iron Discipline 2.Sepulcher of Alteration 3.Where Death Lies 4.Spirit Excision 5.Napalm Ascension 6.Serpent's Breath 7.Malformed Regrowth 8.Reincarnation 9.In Chasms Abysmal

62,90 zł
53
Par-Dela Noireglaces Et Brumes-Sinistres, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Par-Dela Noireglaces Et Brumes-Sinistres, CD
Dostępny
5 szt.

1. Que Gloire Soit Notre! 2. Le Sang Sur Ma Lame 3. Heraut De L'infamie 4. Tyran De La Tour Immaculee 5. Le Souffle De La Guerre 6. Les Larmes D'un Spectre Vagabond 7. Par-Dela Noireglaces Et Brumes-Sini

68,90 zł
54
Over That Road I'm Bound. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Over That Road I'm Bound. CD
Joachim Cooder, Warner Music Polska
Dostępny
10 szt.

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

55
Psi Patrol Bajkowa biblioteczka Z pomocą przujaciół! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol Bajkowa biblioteczka Z pomocą przujaciół!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Seria dzięki, której dziecko będzie zawsze miało pod ręką najciekawsze przygody Świnki Peppy czy Psiego Patrolu. Idealna lektura na długie wieczory!

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

56
Zakazana historia ludzkości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakazana historia ludzkości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.22

Jak oficjalna nauka fałszuje prawdziwe początki cywilizacji To nieprawda, że Egipcjanie zbudowali piramidy, a Atlantyda to mit! Historycy i archeolodzy zatajają dowody odmiennej niż uznana, wersji przeszłości. Ta książka je ujawnia! Nasi prehistoryczni przodkowie dysponowali samolotami i bronią jądrową. Pozostawiony przez Platona opis Atlantydy jest prawdziwy. Japońskie podwodne ruiny to ślady starożytnej Lemurii. W Gizie istniała elektrownia - taka była prawdziwa funkcja Wielkiej Piramidy. Przed tysiącami lat ludzie kontaktowali się z mieszkańcami innych planet. W Egipcie, Indiach, Japonii, obu Amerykach napotykamy starożytne artefakty, świadczące o niebywałym zaawansowaniu technologicznym ich twórców. Wyniki badań prowadzą do zdumiewającego wniosku: nasza cywilizacja jest o wiele starsza, niż twierdzi nauka. Na Ziemi kwitła przed tysiącami lat pracywilizacja - źródło wszystkich starożytnych kultur. Dlaczego naukowcy ukrywają świadectwa jej istnienia?

59,80 zł
41,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,94 zł

57
Jonatan i Biały Kruk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jonatan i Biały Kruk
Dostępny
42 szt.

Biały Kruk całe wieki czekał na taką okazję. Po ostatniej klęsce jaką zadały armii Mroku siły Światła, mógł tylko zaszyć się w otchłannych czeluściach Krainy Krrach i roić sny o przyszłej zemście i chwale. Teraz nareszcie sprawy przybrały właściwy obrót. Pojawił się ktoś godny zaufania, wystarczająco zgorzkniały i wściekły, by móc wykorzystać go do odzyskania panowania nad światem. Biały Kruk drżąc z zadowolenia, staranie ostrzył dziób... Jonathan i inne dzieciaki z warszawskiego Mokotowa wkrótce znajdą się w centrum niebezpiecznych wydarzeń, które zdecydują o przyszłości świata. Jeszcze o tym nie wiedzą, ale sporo będzie zależeć od nich...

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

58
Zły czas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zły czas
Dostępny
134 szt.

Nadchodzi bardzo zły czas Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar. Trafiłam w sam środek mafijnego piekła. Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne. Wierzyłam, że David mi pomoże, ale on mnie oszukał. Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze. Zostaliśmy ukarani. Największą karą dla mnie jest powrót do rzeczywistości. Nie wiem, co robić, a muszę zmierzyć się z czymś, czego kompletnie nie rozumiem i nie znam. Myślałam, że jestem nikim. Myliłam się. Jestem Królową Koki i stoję przed największym wyzwaniem w życiu. Polują na mnie najgorsi tego świata. W tym mój mąż. Phix. Znalazłam się w złym miejscu i czasie, a tam był ON... Mężczyzna, który mnie pokochał. I znienawidził. „K.N.Haner po raz kolejny zaskakuje i szokuje! Zły czas to opowieść, która zostawiła mnie w emocjonalnym osłupieniu. Historia Blaire sprawiła, że po skończeniu jej zostałam z jednym wielkim znakiem zapytania i niedowierzaniem. Jeżeli szukasz mocnych wrażeń, to ta propozycja bez wątpienia jest dla Ciebie!” – Paula – „Girls Book Lovers”

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

59
Wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze
Dostępny
22 szt.

W poezji zawsze widzę: Tchnienie wiatru i aurę morza. Widok gór. Dar, piękno, niezniszczalność, przesłanie. Wieczność ludzkich przestrzeni w barwach i kolorach życia... Wiersze Jacka Dalkiewicza w subtelny sposób obrazują otaczający świat i zatopione w nim ludzkie historie. Tomik jest szczególnie skierowany do rodziny, bliskich znajomych oraz do ?ulubionej paczki? młodzieży...

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

60
Rodzina pielgrzymia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina pielgrzymia
Dostępny
22 szt.

Do wydania tego tomiku skłoniło mnie to, że na pielgrzymkach było - i oby zawsze tak było - miło. Mogę dwoma rękoma się podpisać pod tym, że można o tym napisać nie tylko wątły tomik, ale i wylewną kronikę. Bo mamy tam muzykę, zawsze jest ktoś, kto jest medykiem i z każdym pątnikiem spędza się chwile znakomite. Te wyśmienite wypady to najlepsze momenty mojego życia i każdemu polecam takie przeżycia! Bo jest to wypoczynek, który spędza się aktywnie i to jest prawie tak pozytywne jak akcje charytatywne. Możliwe jest też tam poznanie dziewczyny i zakładanie rodziny, a raz nawet widziałem na Jasnej Górze zaślubiny! Sam znam kilka par, co poznały się na szlaku i przesyłam im moc buziaków. O niemałym atucie w tej codziennej marszrucie też można mówić - że czasem udaje się z cudzoziemcami pomówić! A jak ktoś w żadnym języku obcym nie mówi, to za sam uśmiech też da się ich polubić. Także reasumując, nie kosztuje to wielki pieniążek i dlatego wydaję tą kolejną z książek i jeszcze ten temat zajmie też częściowo mój muzyczny krążek. Bo chcę Was zachęcić, by na szlak nogą skręcić i super spędzić czas, tak jak ja i ci, których nigdy nie wymażę z pamięci!

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

61
Między czernią a bielą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między czernią a bielą
Dostępny
22 szt.

Każdy zna legendy o miłości, przyjaźni, odwadze i poświęceniu. Opowieści o heroicznych bohaterach, odwiecznej walce dobra ze złem i przenikaniu się tych skrajnych mocy, w których jednak to dobro najczęściej triumfuje i zwycięża mroczne siły. Ale są i inne historie ... Również przesiąknięte magią oraz niezwykłością świata, ale bardziej tajemnicze, niejasne, niejednoznaczne... I to one czasem niespodziewanie oddziałują na rzeczywistość, w jednej chwili burząc dotychczasowy spokój i ład. Rozpowszechniając chaos i trwogę. Niszcząc wszystko, co do tej pory było - lub wydawało się ? ważne. Jak okiełznać pradawne moce i poradzić sobie z nagłym nadejściem zła? Czy da się funkcjonować w świecie pozbawionym nadziei? Komu zaufać, gdy wokół panują zdrada oraz fałsz? I czy znajdą się śmiałkowie, którzy podejmą próbę walki ze złem, mierząc się jednocześnie z innymi niebezpieczeństwami, z których największe to zagłębienie się w siebie i poznanie własnych ukrytych pragnień i żądz? Własnej duszy? Jedno jest pewne ? świat już nigdy nie będzie taki jak wcześniej.

62,00 zł
44,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,36 zł

62
Relata refero - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relata refero
Dostępny
17 szt.

Jest rok 2423. Naznaczeni zostali postawieni przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest powstrzymanie końca świata. Tylko Bogowie mogliby im przeszkodzić w tym przedsięwzięciu. Grupa ludzi odpowiedzialnych za to uknuła plan, którego realizacja rozpoczyna się właśnie teraz. Uniwersum, w którym odżył panteon słowiańskich Bogów. Młodzieniec znający przyszłość, detektyw szukający zemsty, nieśmiertelny pragnący odnaleźć śmierć i licealistka. Różni ich wiele, ale łączy jedno ? sekta.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

63
Poczekalnia. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczekalnia. Winyl
Vito Bambino, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

90,90 zł
89,08 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,82 zł

64
Od radia Marconiego do mediów strumieniowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od radia Marconiego do mediów strumieniowych
Dostępny
6 szt.

„Radio nie ma przyszłości” – stwierdził w 1897 roku lord Kelvin, słynny fizyk. Jakże się mylił. Książka profesora Stanisława Jędrzejewskiego jest wieloaspektową, obszerną refutacją tezy wielkiego uczonego. Radio przetrwało już ponad 120 lat, pierwsze transmisje Guglielmo Marconi przeprowadził w 1894 roku. Mimo konkurencji z mediami streamingowymi, typu Spotify, nadającymi muzykę, radio trzyma się mocno. Jest niezwykle różnorodne, ma miliardy odbiorców, oferuje niezliczone audycje i podcasty. I o takim, stale zmieniającym się technologicznie, organizacyjnie, treściowo i odbiorczo radiu w ramach transformacji dawnych i pojawienia się nowych mediów obszernie traktuje książka Stanisława Jędrzejewskiego. Książka omawia także żywo dyskutowaną w Polsce (i nie tylko) problematykę mediów publicznych, ich potrzeby, funkcje, przeobrażenia i perspektywy. Problem nie jest jedynie polityczny, ale przede wszystkim kulturowy i społeczny, a także organizacyjny i zarządczy. Autor wykorzystał praktyczne doświadczenia nabyte w latach pracy w Polskim Radiu, prawno-regulacyjne w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, badawcze w sondażach socjologicznych, dydaktyczne z wykładów prowadzonych w prestiżowych uczelniach polskich i zagranicznych. „Książka będzie wręcz niezbędna dla studentów nauk o mediach i komunikacji społecznej, zarządzania mediami, oraz socjologii kultury, a pomocna dla studentów kulturoznawstwa i sztuk audiowizualnych. Sięgnąć po nią powinni menedżerowie medialni, dziennikarze, szczególnie radiowi, a nade wszystko edukatorzy medialni”. – Tomasz Goban-Klas, Professor emeritus Uniwersytetu Jagiellońskiego

74,90 zł
63,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,23 zł

65
Purpurowa nić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Purpurowa nić
Dostępny
18 szt.

Opowieść o miłości, zdradzie, zwątpieniu, nadziei, o rozstaniu i powrotach... Życie Sierry Madrid miało być sielanką. Wspaniały mąż. Cudowne dzieci. I pomyślne widoki na przyszłość. Ale czasami powracały we wspomnieniach Sierry słowa jej ojca: „Zobaczysz, że przez tego chłopaka będziesz jeszcze płakać!” Wtedy nie chciała w nie wierzyć, teraz zaś Alex, jej mąż, nie pozwalał o nich zapomnieć. Nagle ten doskonale poukładany świat, konstruowany z marzeń i snów, rozsypał się jak domek z kart… „Czy po przeczytaniu powieści miewacie wrażenie zawieszenia w czasie, dopadają was nieoczekiwane i nawracające myśli wokół bohaterów, podświadomie prowadzicie z nimi dialogi lub analizujecie ich wybory, ba współcierpicie z nimi, przeżywacie ich rozczarowania, radości… cała paleta uczuć tych fikcyjnych bohaterów jest w was jeszcze na długo po jej przeczytaniu Takie uczucia i niestandardowe zachowania to objawy bardzo dobrej powieści Ja dodatkowo zachowuję się jak dilerka narkotyków wciskając niemal każdej napotkanej osobie tyle że książkę. Co też robię i teraz. Przeczytajcie choćby Purpurową nić a przeczytacie wszystkie dzieła F. Rivers”. – Edyta Bogulak

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

66
Nauczyciel wspomagający w szkole, przedszkolu, ośrodku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauczyciel wspomagający w szkole, przedszkolu, ośrodku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Nowe wydanie książki ?Nauczyciel wspomagający w szkole, przedszkolu i ośrodku? opisujemy zadania i podstawy prawne zatrudnienia nauczyciela wspomagającego, zasady współpracy z innymi nauczycielami oraz rodzicami dzieci, podstawowe obowiązki, dokumentację prowadzoną przez nauczycieli. Książka zawiera również dokumenty związane z pracą i zatrudnianiem nauczyciela wspomagającego. Ponadto ekspert zebrał pytania i odpowiedzi dotyczące tego zagadnienia ? więc na końcu publikacji oprócz teorii zamieszczamy też praktyczne przykłady, procedury i wskazówki postępowania. Stan prawny: wrzesień 2020

39,90 zł
33,52 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,38 zł

67
Uchwały, regulaminy i procedury szkolne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwały, regulaminy i procedury szkolne
Dostępny
37 szt.

Zbiór dokumentów szkolnych wraz ze szczegółowym omówieniem, jak je wprowadzać, stosować, jakie organy je wydają oraz jaka powinna być podstawa prawna poszczególnych aktów normatywnych. Zawiera procedury związane z kształceniem na odległość i bezpieczeństwem w szkole w czasie pandemii. Płyta CD dołączona do publikacji zawiera ponad 100 wzorów dokumentów, gotowych do zastosowania w każdej szkole.

72,00 zł
60,48 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,52 zł

68
First Friends 2ed 2 Activity Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First Friends 2ed 2 Activity Book
Dostępny
25 szt.

First Friends 2nd Edition has all the popular features of the first edition that teachers love: an easy-to-follow structure, successful methodology, cultural suitability and rich resources. Plus it now has an expanded vocabulary syllabus, values lessons in every unit, practical cross-curricular lessons that link in with other subjects and engaging activities to improve critical thinking skills. Use with Little Friends for a three-level pre-primary course or to underpin Family and Friends 2nd Edition to make a nine-level course.

75,40 zł
67,86 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,54 zł

69
English File 4th Edition Pre-Intermediate. Teacher's Guide + Teacher's Resource Centre - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English File 4th Edition Pre-Intermediate. Teacher's Guide + Teacher's...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.18

English File fourth edition has built on tried and trusted methodology and contains uniquely motivating lessons and activities that encourage students to discuss topics with confidence. - NEW and updated texts, topics and listenings, based on feedback from English File teachers. - NEW Teacher's Resource Centre allows you to manage all English File resources and teaching materials in one place online. - NEW video listening activity integrated in to each even-numbered File. These short documentaries and dramas make class time more dynamic and exciting. - NEW Student's Book Classroom Presentation Tool shows the course content on screen, making it easier than ever for teachers to deliver heads-up, engaging lessons. - NEW Online Practice provides learners with extra practice activities for each File and allows them to check their progress. - Online Practice includes new Sound Bank videos, with unique opportunity to watch and listen to a clear model of the English sounds and new interactive videos where students can take part in the Rob and Jenny drama themselves. - Award-winning Say It app develops students confidence with pronunciation and allows them to see their intonation and stress. Includes English File wordlists and Sounds Bank Charts.

101,20 zł
91,08 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,12 zł

70
Zestaw policyjny z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw policyjny z akcesoriami
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Policjant to najczęściej wymieniany zawód, który w przyszłości chciałyby sprawować dzieci. Pozwól, by twoje dziecko już teraz mogło przygotować się do pracy w wymarzonym zawodzie. W zestawie: • duży pistolet, • pałka policyjna, • lizak, • krótkofalówka, • lornetka, • pas z nabojami, • granat (2 sztuki), • pociski-strzałki samoprzylepne. Produkty wykonane z plastiku. Cechy produktu: • uczy odróżniania dobra od zła, • uczy zasad gry fair-play, • rozwija wyobraźnię poprzez wymyślanie różnych scenariuszy podczas zabawy. Wymiary: • pistolet: 25.5 x 12.0 x 4.0 cm • rozmiar opakowania: 24.0 x 37.5 x 6.0 cm Zestaw zaPakowana w woreczek z euro zawieszką.

17,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,8%
oszczędzasz 3,91 zł

71
Zestaw wojskowy. Tarcza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wojskowy. Tarcza
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Zestaw Mega Creative dla każdego młodego żołnierza. Każde dziecko może teraz stworzyć swoją armię! Zawartość zestawu: • kajdanki, • dynamit, • lizak ostrzegawczy, • lornetka, • menzurka, • pistolet, • pałka, • odznaka, • silikonowe strzałki (4 sztuki). Zestaw wykonany z plastiku. Zalety produktu: • rozwija kreatywność dziecka. Wymiary: • rozmiar produktu: 40.0 x 10.0 x 2.0 cm • rozmiar opakowania: 19.0 x 50.0 x 4.0 cm Produkt zapakowany w woreczek z zawieszką.

25,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,91 zł

72
Czołg zdalnie sterowany, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołg zdalnie sterowany, mix wzorów
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Zostałeś wezwany na tajną misję, by ratować swój kraj. Maszyna sterowana za pomocą pilota potrafi jeździć we wszystkich kierunkach, posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne, występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Układ gąsienicowy doskonale imituje jazdę prawdziwego czołgu, co czyni zabawę bardziej realistyczną. Zawartość zestawu: - czołg, - pilot do zdalnego sterowania. Wymiary produktu: 20.0 x 8.0 x 11.0 cm Wymiary opakowania: 22.0 x 28.0 x 9.0 cm Zasilanie: 6 baterii AA (załączono do zestawu) Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

40,90 zł
30,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,22 zł

73
Mega Creative Ukladanka Drew 14x30 Zyrafa Folia 88 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Ukladanka Drew 14x30 Zyrafa Folia 88
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

23,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

74
Układanka drewniana. Krokodyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana. Krokodyl
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Edukacyjna układanka Mega Creative to idealne rozwiązanie na długie, jesienne wieczory. Dziecko poprawi swoją koncentrację oraz rozwinie wyobraźnię. Zabawa polega na wsadzeniu odpowiedniej ilości klocków przy odpowiednim kształcie. Zabawka rozwija kreatywność dziecka oraz zdolności manualne. Zabawka wykonana z drewna oraz z plastiku. Zawartość zestawu: 10 drewnianych elementów które w całości tworzą auto. Wymiary: • rozmiar produktu: 30.0 x 14.0 cm • rozmiar opakowania: 30.0 x 15.0 cm Produkt zapakowany w folię.

23,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

75
Mega Creative Gra Wodna Unikorn Pbh 288 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Gra Wodna Unikorn Pbh 288
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

5,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 1,31 zł

76
Gra wodna. Ocean, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra wodna. Ocean, mix wzorów
Mega Creative, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.07

Gra zręcznościowa polegająca na umieszczeniu wszystkich kolorowych obręczy na dwóch słupkach, posługując się jedynym przyciskiem, które wprawiają obręcze w ruch dyktowany przez znajdującą się w środku wodę. Zabawka zadba o rozwój ruchowo-myślowy. Rozwija kreatywność dziecka. Nie wymaga zasilania bateriami. Rozmiar produktu: 7.0 x 14.0 x 2.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 1,31 zł

77
Gra rybki, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra rybki, mix wzorów
Mega Creative, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.05

Zręcznościowa gra rodzinna, która dostarczy mnóstwa uśmiechu i radości. Gra doskonale ćwiczy zręczność, refleks oraz koncentrację. Zabawa polega na złowieniu na wędkę jak największej ilości rybek (haczyk na końcu wędki oraz rybki posiadają magnes, za pomocą którego dają się złowić). Wszystkie elementy wykonane są z plastiku. Zawartość zestawu: • wędka, • podbierak, • 6 rybek. Wymiary opakowania: 30.0 x 50.0 x 2 cm Długość wędki: 40.0 cm Długość podbieraka: 23.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

13,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,9%
oszczędzasz 2,91 zł

78
Gra rybk, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra rybk, mix wzorów
Mega Creative, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.08

Zręcznościowa gra rodzinna, która dostarczy mnóstwa uśmiechu i radości. Gra doskonale ćwiczy zręczność, refleks oraz koncentrację. Zabawa polega na złowieniu na wędkę jak największej ilości rybek (haczyk na końcu wędki oraz rybki posiadają magnes, za pomocą którego dają się złowić). Wszystkie elementy wykonane są z plastiku. Zawartość zestawu: • wędka, • 8 zwierzątek morskich. Długość wędki: ok 40 .0 cm Wymiary opakowania: 22.0 x 54.0 x 2.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

11,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,5%
oszczędzasz 2,91 zł

79
Masa plastyczna z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa plastyczna z akcesoriami
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Zestaw masy plastycznej Mega Creative to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną! Zawartość zestawu: • 12 mas plastycznych, • foremki do wykrawania. Wymiary opakowania (dł. x wys. x gł.): 24.0 x 15.0 x 6.0 cm

21,60 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,3%
oszczędzasz 4,61 zł

80
Gitara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gitara
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Zagrajmy naszą ulubioną piosenkę. Z gitarą Mega Creative możemy stać się prawdziwymi gwiazdami estrady. Gitara wykonana z plastiku i drucika Zalety produktu: • poprawa koncentracji i podzielności uwagi, • rozbudzanie w dziecku pasji, • możliwość strojenia jak prawdziwej gitary. Nie wymaga zasilania bateriami. Zestaw zapakowany w kartonik z okienkiem. Wymiary: • rozmiar produktu: 14.0 x 48.0 x 4.0 • rozmiar opakowania: 17.0 x 51.0 x 5.0 cm • waga produktu bez opakowania: 0.19 kg

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

81
Krokodyle gumowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krokodyle gumowe
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Pozwól dziecku poznać świat krokodyli. Krokodyle występują głównie w tropikach. Z tej reguły wyłamały się aligatory amerykańskie występujące nawet przy południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych oraz chińskie żyjące w pobliżu rzeki Jangcy. Pozostałe zamieszkują tereny Azji Południowej, Ameryki Północnej i Południowej, Australii oraz Afryki. Mega Creative postanowiło zapoznać dzieci z jednym z najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku z pomocą jej gumowego odpowiednika. Krokodyl piszczy po ściśnięciu. Dodatkowo w zestawie są 4 jaja, z których wyklują się małe krokodylki.

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

82
Auto strażackie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto strażackie
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Strażak to jeden z najbardziej cenionych zawodów na świecie. Strażacy znani są bowiem ze swojej odwagi. Kto wie, może dzięki zabawie wozem strażackim Mega Creative Twoje dziecko zapragnie w przyszłości gasić pożary i ratować ludzkie życie. Pojazd został wyposażony w funkcję pull&back – wystarczy pchnąć go do przodu, by samodzielnie kontynuował jazdę. Zabawka posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne, a także ruchome elementy. Wymiary produktu: 37.0 x 22.0 x 14.0 cm Wymiar opakowania: 41.0 x 28.0 x 15.0 cm Zasilanie: 2 baterie AA (nie załączono do zestawu)

82,90 zł
62,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,72 zł

83
Auto ratunkowe zdalnie sterowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto ratunkowe zdalnie sterowane
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Dyspozytor przyjął zgłoszenie o wypadku. Jako kierowca ambulansu musisz jechać na ratunek pokrzywdzonym. Z autem ratunkowym Mega Creative udzielenie pomocy to błahostka! Zabawka wykonana z plastiku. Wymiary opakowania: 42.0 x 17.0 x 13.0 cm Wymagane baterie: 4 x AA (nie załączone do zestawu)

88,90 zł
66,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 22,22 zł

84
Mega Creative Auto ciężarowe B/o 41x28x15 Smieciar Rucho 9/18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Auto ciężarowe B/o 41x28x15 Smieciar Rucho 9/18
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
10 szt.

83,90 zł
62,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,97 zł

85
Emulation Home Appliances. Żelazko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emulation Home Appliances. Żelazko
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Żelazko Mega Creative to idealna zabawka dla małej gosposi. Pozwól swojemu dziecku pomóc Ci w podstawowych pracach domowych takich jak np. prasowanie. Zabawka posiada efekt świetlny. Po włączeniu go żelazka przyciskiem na rączce, styropianowe kuleczki zostają wprawione w ruch. Wymiary produktu: 13.0 x 8.0 x 6.0 cm Wymiary opakowania: 14.0 x 9.0 x 9.0 cm Zasilanie: 2 x AA 1.5 V (brak w zestawie)

16,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

86
Smoczek uspokajający z kauczukiem Haeva, 6-18 miesięcy, wrzosowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek uspokajający z kauczukiem Haeva, 6-18 miesięcy, wrzosowy
BIBS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający w rozmiarze M z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Niemowląt od 6 do 12 m-ca życia. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody Maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku 100% bezpieczne 100% organiczny nie zawiera BPA 0% nie zawiera PVC 0% nie zawiera ftalanów 0% Made in Denmark Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea ? Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego. INFORMACJE Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea. Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA. Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. Produkt wykonano w Danii SKŁAD Smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea Osłonka: polipropylen (PP) WYMIARY średnica końcówki: 15 mm średnica słupka : 10 mm wysokość smoczka kauczuk Hevea: 30 mm średnica tarczy: 45 mm

26,30 zł
Powiadomienie
87
Straż pożarna do skręcania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Straż pożarna do skręcania
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Straż pożarna to kreatywna i zajmująca zabawka dla małego budowniczego. Wszystkie elementy są bezpieczne, pobudzają myślenie przestrzenne, rozwijają kreatywność i widzenie symetrii. Mały konstruktor, przykręcając śrubki, ćwiczy grafomotorykę swojej rączki – przez zabawę przygotowuje się w przyjemny sposób do trudnej sztuki pisania. Wymiary: 29.0 x 15.0 x 21.0 cm

48,40 zł
41,14 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,26 zł

88
Kuchenka czerwona 114606 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
39,76 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,14 zł

89
Alpaka 35cm 2 kolory 155733 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpaka 35cm 2 kolory 155733
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

90
Alpaka 2 kolory 45cm 155719 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

91
Zwierzęta 6wz 20cm 136558 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

92
Biedronka 28cm 144249 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biedronka 28cm 144249
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.17

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

93
Jeż  grzechotka 143327 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeż grzechotka 143327
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

94
Pistolet na piłki / wodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na piłki / wodę
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Pistolet Mega Creative zapewni niezwykle emocjonującą zabawę każdemu dziecku, zarówno dużemu jak i małemu. Pistolet jest lekki i wygodny w trzymaniu. Miękkie i nieszkodliwe piłeczki piankowe należy umieścić w magazynku, a po naciśnięciu spustu piłeczka wystrzeliwuje z pistoletu. Dodatkowo zabawka posiada tryb pistoletu na wodę. Naciśnij przycisk wskazywany przez strzałkę, aby go wyjąć, napełnij zbiornik czystą wodą, pociągnij za spust, aby wydmuchać wodę Nie należy strzelać do zwierząt. Zawartość zestawu: • pistolet, • 7 piankowych piłek, • zbiornik na wodę. Wymiary: • rozmiar produktu: 27.5 x 15.0 x 5.0 cm • rozmiar opakowania: 24.0 x 35.5 x 6.5 cm

61,90 zł
46,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,47 zł

95
Pistolet na strzałki / wodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na strzałki / wodę
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Pistolet Mega Creative zapewni niezwykle emocjonującą zabawę każdemu dziecku, zarówno dużemu jak i małemu. Pistolet jest lekki i wygodny w trzymaniu, a miękkie i nieszkodliwe pociski piankowe należy umieścić w magazynku. Po naciśnięciu spustu pocisk wystrzeliwuje z pistoletu. Dodatkowo zabawka posiada tryb pistoletu na wodę. Naciśnij przycisk wskazywany przez strzałkę, aby go wyjąć, napełnij zbiornik czystą wodą, pociągnij za spust, aby wydmuchać wodę Nie należy strzelać do zwierząt. Zawartość zestawu: • pistolet, • 12 piankowych strzałek, • zbiornik na wodę. Wymiary: • rozmiar produktu: 23.0 x 14.0 x 3.5 cm • rozmiar opakowania: 26.5 x 40.0 x 5.5 cm

32,90 zł
24,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

96
Karabin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karabin
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Z karabinem Mega Creative dostrzeżesz cel z najdalszej odległości. Przy regularnej zabawie zostaniesz wyborowym snajperem. Karabin posiada efekty dźwiękowe. Po naciśnięciu spustu słychać dźwięk wystrzału. Można także przesunąć magazynek, co imituje proces ładowania go. Karabin również wibruje podczas wystrzału. Zabawka wykonana z plastiku. Zasilanie: 2 x baterie AA (brak w zestawie) Rozmiar opakowania: 57.0 x 22.5 x 5.0 cm

35,90 zł
26,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,97 zł

97
Tor samochodowy 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor samochodowy 2w1
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Ten tor spodoba się wszystkim fanom motoryzacji Tor samochodowy to doskonały dodatek do pokoju dziecka. Zabawka rozwija kreatywność malucha i ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Skrzynia ma poręczny uchwyt, dzięki któremu dziecko może zabrać zabawkę ze sobą. Tor nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zawartość zestawu: • skrzynia-tor, • 2 małe samochodziki. Wymiary opakowania: 21.0 x 32.5 x 14.5 cm

70,90 zł
53,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,72 zł

98
Tarcza z piłeczkami i rzutkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tarcza z piłeczkami i rzutkami
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
202 szt.

Rzucamy do celu. Kto zbierze więcej punktów – wygrywa. Tarcza Mega Creative zapewni emocje oraz rywalizację na najwyższym poziomie. Tarczę należy powiesić na ścianie lub innej płaskiej powierzchni. Do celu można rzucać na przemian lub seriami po 3 rzuty. Wygrywa ten, kto uzbiera największą liczbę punktów. Zawartość zestawu: • tarcza, • 2 rzutki, • 2 piłki. Produkt wykonany z plastiku oraz tworzywa sztucznego. Zalety produktu: • nauka koncentracji i skupiania uwagi na celu, • rozwijanie pasji, • bezpieczne rzutki i piłeczki na rzep, • rozwój zdolności do ćwiczeń dzieci. Wymiary: • rozmiar produktu: 27.5 x 27.5 cm • rozmiar opakowania: 30.5 x 34.0 x 4.0 cm Produkt zapakowany w woreczek z zawieszką.

11,20 zł
8,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 2,21 zł

99
Tarcza z piłeczkami i rzutkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tarcza z piłeczkami i rzutkami
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Rzucamy do celu. Kto zbierze więcej punktów – wygrywa. Tarcza Mega Creative zapewni emocje oraz rywalizację na najwyższym poziomie. Tarczę należy powiesić na ścianie lub innej płaskiej powierzchni. Do celu można rzucać na przemian lub seriami po 3 rzuty. Wygrywa ten, kto uzbiera największą liczbę punktów. Zawartość zestawu: • tarcza, • 2 rzutki, • 2 piłki. Produkt wykonany z plastiku oraz tworzywa sztucznego. Zalety produktu: • nauka koncentracji i skupiania uwagi na celu, • rozwijanie pasji, • bezpieczne rzutki i piłeczki na rzep, • rozwój zdolności do ćwiczeń dzieci. Wymiary: • rozmiar produktu: 37.0 x 37.0 x 2.0 cm • rozmiar opakowania: 38.0 x 42.0 x 3.0 cm Produkt zapakowany w woreczek z zawieszką.

11,80 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,8%
oszczędzasz 2,81 zł

100
Tarcza z rzutkami i piłeczkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tarcza z rzutkami i piłeczkami
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Czas na rywalizację na najwyższym poziomie! Kto zdobędzie więcej punktów – wygrywa. Celujemy w sam środek tarczy! Tarczę można powiesić na ścianie lub innej płaskiej powierzchni. Do celu rzucamy rzutkami lub piłeczkami, które z łatwością przyczepiają się do materiału, jakim tarcza została pokryta. W zestawie: • tarcza, • 2 rzutki, • 2 piłeczki. Średnica tarczy: ok. 42.0 cm

12,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

Wróć do góry