hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.09.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 21 września 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zakładki indeksujące, 7 kolorów (Astra), na drugim Psi wyścig. Gra edukacyjna (Kapitan Nauka - gry). Kolejny produkt to Nauka i zabawa. Ćwiczenia logopedyczne (praca zbiorowa) oraz Puk, Puk! Chcecie psa? (Marcin Przewoźniak).
1
Zakładki indeksujące, 7 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące, 7 kolorów
Astra, 7 sztuk
Dostępny
58 szt.

Przezroczyste zakładki indeksujące wielokrotnego użytku: • 7 fluorescencyjnych kolorów po 25 listków, • do zaznaczania i oddzielania dokumentów, • nie pozostawiają śladów kleju. Wymiary opakowania: 13.8 x 5.8 x 0.2 cm

8,10 zł
7,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

9 osób kupiło
2
Psi wyścig. Gra edukacyjna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi wyścig. Gra edukacyjna
Kapitan Nauka - gry, od 3 lat
Dostępny
136 szt.

Poznaj kształty i kolory! „Psi wyścig” to wyjątkowa gra edukacyjna, dzięki której dziecko pozna kolory i kształty podczas radosnej zabawy! Podczas rozgrywek poćwiczy również spostrzegawczość, koncentrację, spostrzeganie wzrokowe czy koordynację oko-ręka. „Psi wyścig” to gra planszowa, która zachęci do wspólnej zabawy całą rodzinę. Gracze mogą wcielić się w rolę jednego z pupili i podjąć wyzwania z wypatrywania kolorów i odróżniania kształtów. Najmłodsi sami zdecydują, czy chcą doskonalić wiedzę o kolorach na trasie z kolorowymi łapami czy o kształtach wybierając wersję z budami. Kto pierwszy pokona całą trasę wygrywa! W drodze po zwycięstwo przyda się nie tylko szczęście, ale także umiejętność rozróżniania kolorów i kształtów, którą warto doskonalić.

54,90 zł
42,82 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 12,08 zł

6 osób kupiło
3
Nauka i zabawa. Ćwiczenia logopedyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka i zabawa. Ćwiczenia logopedyczne
Dostępny
178 szt.

To zbiór wyrazów i zdań, które dzieci uzupełniają właściwymi literami, a następnie głośno i wyraźnie czytają , by poćwiczyć prawidłową wymowę.

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

3 osoby kupiły
4
Puk, Puk! Chcecie psa? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puk, Puk! Chcecie psa?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

Rodzina Bielskich niespodziewanie powiększyła się o nowego członka. Przygarnęła zabłąkanego pod ich drzwi psa, przysłanego do nich przez – a kogóż by innego – błazenka Spytka. Tą niecodzienną drogą strażnik wrót czasu wysłał prośbę o ponowne zawieszenie magicznych drzwi. Zdaje się, że obecność psa z przeszłości stała się magnesem przyciągającym przez tunel czasu niezwykłych właścicieli czworonogów wraz z ich pupilami. Poznamy więc pierwszego bernardyna, który ratował w Alpach wędrowców, ulubieńca Józefa Piłsudskiego czy owczarka Elvisa Presleya. Oczywiście to nie wszystko. Przez mieszkanie Bielskich przewinie się plejada niezwykle ciekawych postaci z przeszłości.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
5
Książka Szlaczki, kształty po śladzie. Nauka kaligrafii z pieskami i kotkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
6
En Action 2. Podręcznik + kod (podręcznik online) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
En Action 2. Podręcznik + kod (podręcznik online)
Dostępny
42 szt.

En Action 2 podręcznik wieloletni dla szkół ponadpodstawowych + kod aktywacyjny do podręcznika online. Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego w 4-letnim liceum i 5-letnim technikim. Nagrania audio mp3 do bezpłatnego pobrania ze strony www. En Action! to nowoczesny kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych, rozpoczynających bądź kontynuujących naukę języka francuskiego. Opracowane dla współczesnego licealisty tematy, solidna baza gramatyczna i leksykalna zmotywują ucznia dla nauki języka i umożliwią mu przygotowanie się do egzaminu maturalnego, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej. Szeroka gama nowoczesnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i zaawansowania językowego grupy.

86,70 zł
78,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,67 zł

2 osoby kupiły
7
Srebrzyste węże. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Srebrzyste węże. Tom 2
Dostępny
111 szt.

Roshani Chokshi powraca do mrocznego, choć rozjaśnionego blaskiem luksusu świata powieści Pozłacane wilki, która błyskawicznie podbiła listę bestsellerów „New York Timesa”. Autorka porywa czytelników w kolejną fascynującą podróż, w której tajemnice i niebezpieczeństwa czyhają na każdym kroku. Są dla siebie nawzajem największą miłością i największym zagrożeniem – a także jedyną nadzieją. Séverinowi i jego drużynie udało się pokrzyżować plany Upadłemu Domowi, ale za zwycięstwo zapłacili straszliwą cenę, z którą nie są w stanie się pogodzić. Rozpaczliwie pragnąc odkupienia, Séverin postanawia skorzystać z ryzykownej wskazówki, aby odnaleźć zagubiony przed wiekami przedmiot, który ma jakoby obdarzać swojego właściciela mocą równą mocy Boga. Nasi bohaterowie wyruszają w podróż, która zabierze ich daleko od Paryża – do mroźnej Rosji, gdzie zwierzęta z krystalicznego lodu nawiedzają opuszczone dwory, a odrzucone boginie mają śmiertelnie groźne sekrety. W związku z zagadkowymi morderstwami Séverin i jego towarzysze zaczynają się zastanawiać, czy starożytny mit jest na pewno tylko mitem… Gdy na jaw wychodzą skrywane tajemnice i przypominają o sobie duchy przeszłości, nasi bohaterowie będą musieli dowiedzieć się o sobie wielu nowych rzeczy… A to, co odkryją, może poprowadzić ich zupełnie nieoczekiwaną drogą. Historia ich śmiertelnie niebezpiecznej ostatniej misji to zarazem porywająca opowieść o miłości i zdradzie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
8
Barwy Polinezji Trzy lata wakacji pod żaglami słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
38,42 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,48 zł

1 osoba kupiła
9
Patroni najważniejsi. Modlitwy, litanie, nowenny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patroni najważniejsi. Modlitwy, litanie, nowenny
Dostępny
5 szt.

Nieraz w trudnych życiowych sprawach, kłopotach, problemach szukamy rozwiązania lub pocieszenia w modlitwie. Często też postanawiamy zwrócić się do Boga za pośrednictwem świętych, ufając, że ich bliskość z Najwyższym, dopomoże i przyczyni się do skuteczniejszego wysłuchania nas. Zebrane w tej książeczce modlitwy, litanie i nowennypomogą nam zwrócić się do Boga za pośrednictwem najważniejszych i najczęściej wzywanych świętych. Dzięki ich wstawiennictwu będziemy mogli przedstawić Bogu sprawy codzienne, szczególne i te najtrudniejsze. Zbliżajmy się zatem do naszego Stwórcy, powierzającMu nasze życie za przyczyną tych, którzy zaufali i nie doznali zawodu.Można też nabyć ten modlitewnik w oprawie twardej.Spis treściDo Matki Bożej(akt osobistego oddania się Maryi, modlitwy, nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP, litania loretańska, Pod Twoją obronę, modlitwa św. Bernarda z Clairvaux, Nieustanna nowenna i litania do MBNPDo Aniołów Stróżów (modlitwa, nowenna, litania)Do św. Michała Archanioła (modlitwa, nowenna, litania)Do św. Józefa (modlitwy, nowenna, litania)Do św. Judy Tadeusza (modlitwy, nowenna, litania)Do św. Antoniego Padewskiego (modlitwa, nowenna, litania)Do św. Rity (modlitwy, nowenna, litania)Do św. ojca Pio (modlitwy, nowenna, litania)Do św. Charbela (modlitwa, nowenna, litania)Do św. Faustyny (modlitwa, nowenna, litania)Do Miłosierdzia Bożego (koronka, nowenna, litania do Miłosierdzia BożegoDo św. Joanny Molli (modlitwy, nowenna, litania)Do św. Gerarda Majelli (modlitwy, nowenna, litania)Do św. Alfonsa Liguoriego (modlitwy, litania)Do św. Klemensa Hofbauera (modlitwa, litania)Do św. Jana Pawła II (modlitwy, nowenna, litania)

18,00 zł
13,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
10
Minnie. Sekrety przyjaciółek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie. Sekrety przyjaciółek
Dostępny
2 szt.

Czy jest ktoś, z kim lubisz się spotykać, kto zawsze ma dla ciebie czas i z kim nigdy się nie nudzisz? Oczywiście – przyjaciółka. Minnie i Daisy o przyjaźni wiedzą wszystko. Skorzystaj z ich pomysłów na świetną zabawę – zadzwoń do przyjaciółki, zaproś ją do siebie i przeżyjcie kolejną, wspólną, niezapomnianą przygodę!

18,99 zł
15,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
11
Myszolandia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszolandia
Dostępny
4 szt.

Książka o wolności, prawach obywateli i demokracji. Posłuchajcie opowieści o pewnym kraju zwanym Myszolandią. Żyły w nim myszy, które bawiły się, jadły i spały całkiem jak wy i ja. W Myszolandii myszy same wybierały, kto będzie nimi rządził. Ich wybór zawsze padał na grube, wielkie i spasione CZARNE KOTY! Aż pewnego dnia wpadły na nowy pomysł który ściągnął im na głowę nowe kłopoty. Opowieść inspirowana pełnym dowcipu przemówieniem kanadyjskiego polityka Tommy'ego Douglasa. Historia przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
12
Prowadziła Go Matka Boża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowadziła Go Matka Boża
Dostępny
9 szt.

Wobec tych faktów czytelnik na pewno nie przejdzie obojętnie! Czy św. Jan Paweł II był maryjnym mistykiem? Czy z Matką Bożą łączyło go coś więcej niż tylko zwykła modlitwa? A może miewał wizje, objawienia i ekstazy? Czy prawdą było, że Maryja przemawiała do Papieża, a on „słyszał Ją” i posłusznie wypełniał Jej polecenia? Dlaczego, stojąc lub klęcząc przed maryjnymi wizerunkami, Ojciec Święty „mówił tak, jakby rozmawiał ze stojącym przed nim człowiekiem”? Czy w uchronieniu Jana Pawła II przed śmiercią od kul wystrzelonych przez tureckiego zamachowca kryło się jakieś drugie dno? Jak rozwikłać tajemnicę wzajemnych relacji Papieża i Maryi oraz przeniknąć sekret ich niezwykłej więzi. Autor książki zaprasza czytelnika, by wraz z nim poszukał odpowiedzi na te niezwykle frapujące pytania, wyruszając w fascynującą podróż śladami przedziwnej „mistycznej przyjaźni” łączącej papieża Polaka z Matką Chrystusa, z Tą, której Karol Wojtyła już w dzieciństwie zawierzył całe swoje życie...

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

1 osoba kupiła
13
Oikoumene. Na Roztoczu świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

1 osoba kupiła
14
Zadania na celujący. Matematyka dla uczniów klasy 7 i 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania na celujący. Matematyka dla uczniów klasy 7 i 8
Dostępny
66 szt.

Prezentowany zbiór zadań (wraz z rozwiązaniami) jest przeznaczony dla uczniów siódmej i ósmej klasy, którzy pragną rozwinąć swoje uzdolnienia i rozszerzyć wiedzę matematyczną. Podane zadania będą również pomocne w przygotowaniach do konkursów oraz do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Zbiór zawiera zadania dotyczące: arytmetyki, wyrażeń algebraicznych, trójkątów, czworokątów, okręgów, kół oraz wielościanów.

19,00 zł
14,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
15
Miasteczka Nonstead Tom 2. Hellware - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
16
Mój pierwszy elementarz. Ćwiczenia z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy elementarz. Ćwiczenia z naklejkami
Dostępny
390 szt.

Elementarz to proste ćwiczenia dla najmłodszych, które pomogą im w nauce pisania i czytania metodą sylabową. Dla ułatwienia sylaby w wyrazach zaznaczone są kolorem.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

2 osoby kupiły
17
The Human Condition Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Human Condition Limited Edition, CD
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Ringin' In My Head 2. Again 3. Push Down & Turn 4. When Angels Learn To Fly 5. Live This Way 6. In Love With The Pain 7. The Chain 8. Ride 9. If My Heart Had Wings 10. Don't Bring Me Down 11. Some Stories 12. The Devil In Your Eyes 13. Keep On Keepin' On

82,90 zł
18
Songs Of Faith And Devotion, 8 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs Of Faith And Devotion, 8 LP
Depeche Mode, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

„I Feel You” Lista utworów: • Strona A 1. I Feel You (Throb Mix) 2. I Feel You (Seven Inch Mix) • Strona B 1. I Feel You (Babylon Mix) 2. One Caress „I Feel You” Lista utworów: • Strona A 1. I Feel You (Life's Too Short Mix) 2. I Feel You (Swamp Mix) • Strona B 1. I Feel You (Afghan Surgery Mix) 2. I Feel You (Helmet At The Helm Mix) „Walking in My Shoes” Lista utworów: • Strona A 1. Walking in My Shoes" (Grungy Gonads Mix) 2. Walking in My Shoes" (Seven Inch Mix) • Strona B 1. My Joy (Seven Inch Mix) 2. My Joy (Slow Slide Mix) „Walking in My Shoes” Lista utworów: • Strona A 1. Walking in My Shoes" (Extended Twelve Inch Mix) 2. Walking In My Shoes" (Random Carpet Mix) • Strona B 1. Walking in My Shoes (Anandamidic Mix) 2. Walking in My Shoes (Ambient Whale Mix) „Condemnation” Lista utworów: • Strona A 1. Condemnation (Paris Mix) 2. Death's Door" (Jazz Mix) • Strona B 1. Rush (Spiritual Guidance Mix) 2. Rush (Amylnitrate Mix)(Instrumental) 3. Rush (Wild Planet Mix (Vocal)) „Condemnation” Lista utworów: • Strona A 1. Condemnation (Live - The Forum, Milan) 2. Personal Jesus (Live - The Forum, Milan) • Strona B 1. Enjoy the Silence (Live - The Forum, Milan) 2. Halo (Live - The Forum, Milan) „In Your Room” Lista utworów: • Strona A 1. In Your Room (Zephyr Mix) 2. In Your Room (Apex Mix) 3. In Your Room (The Jeep Rock Mix) • Strona B 1. Higher Love (Adrenaline Mix) 2. In Your Room (Extended Zephyr Mix) „IIn Your Room” Lista utworów: • Strona A 1. In Your Room (Live 1993-07-29 Lievin, France) 2. Policy Of Truth (Live 1993-07-29 Lievin, France) 3. World In My Eyes (Live 1993-07-29 Lievin, France) • Strona B 1. Fly On The Windscreen (Live 1993-07-29 Lievin, France) 2. Never Let Me Down Again (Live 1993-07-29 Lievin, France) 3. Death's Door (Live 1993-07-29 Lievin, France)

781,90 zł
Powiadomienie
19
Letter To You, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Letter To You, CD
Bruce Springsteen, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. One Minute You're Here 2. Letter To You 3. Burnin Train 4. Janey Needs A Shooter 5. Last Man Standing 6. The Power Of Prayer 7. House Of A Thousand Guitars 8. Rainmaker 9. If I Was The Priest 10. Ghosts 11. Song For Orphans 12. I'll See You In My Dreams

59,90 zł
Powiadomienie
20
Letter To You, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Letter To You, LP
Bruce Springsteen, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. One Minute You’re Here 2. Letter To You 3. Burnin Train 4. Janey Needs A Shooter 5. Last Man Standing 6. The Power Of Prayer 7. House Of A Thousand Guitars 8. Rainmaker 9. If I Was The Priest 10. Ghosts 11. Song For Orphans 12. I’ll See You In My Dreams

200,90 zł
Powiadomienie
21
Joga Piękna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga Piękna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.27

Chcemy i potrafimy zadbać o kondycję własnego ciała. W tym zakresie funkcjonujemy coraz lepiej, coraz bardziej świadomie. Wykonujemy specjalne zestawy ćwiczeń zbawiennych dla mięśni brzucha, ud, ramion i pośladków. Pocimy się na siłowniach, w klubach fitness, praktykujemy pod czujnym okiem trenerów personalnych. Wszystko po to, by czuć się dobrze. By dobrze wyglądać. By jak najdłużej zachować w zdrowiu młode, piękne i sprężyste ciało. Dlaczego jednak w tych staraniach skupiamy się na wszystkich jego partiach poza twarzą? Przecież to właśnie na niej oznaki zmęczenia, stresu i przemijającego czasu odbijają się najmocniej. Zmarszczki, poszarzała cera, oczy bez blasku - nie trzeba się z tym godzić!

44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

22
Live From London LP ORANGE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live From London LP ORANGE, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Oh, Pretty Woman 2.Bad For You Baby 3.Down The Line 4.Since I Met You Baby 5.Have You Heard 6.All Your Love 7.Mojo Boogie 8.I Love You More Than You'll Ever Know 9.Too Tired / Gary's Blues 1 10.Still Got The Blues 11 .Walking By Myself 12 .The Blues Is Alright 13 .Parisienne Walkways

116,90 zł
Powiadomienie
23
Zabójcza gra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójcza gra
Dostępny
37 szt.

Życie Neve Campbell w ciągu kilku godzin kompletnie się rozsypuje. Dziewczyna traci grunt pod nogami, kiedy odkrywa, że chłopak zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką. Co gorsza, nakryty na gorącym uczynku, ukazuje swoje prawdziwe oblicze - bezwzględnego brutala. Zdradzona i pobita Neve jeszcze nie wie, że prawdziwe problemy dopiero przed nią. Gdy stanie oko w oko z mordercą, zrozumie, co to znaczy znaleźć się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Niespodziewanie bezwzględny i zimny zawodowiec darowuje młodej kobiecie życie. Przestępca ma piękne, fiołkowe oczy...

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

24
Laos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Laos
Dostępny
2 szt.

Nieważny jest ból, gdy masz odwagę powrócić w głąb siebie... Tragedia, która spotkała Gabi, niejednego by załamała. Ona jednak wie, że musi przynajmniej starać się żyć dalej i troszczyć się o najpiękniejszą z pamiątek, jakie pozostały po jej wielkiej miłości. Kiedy próbuje posklejać swój świat, wciąż mając serce rozdarte w drobne kawałki, przeszłość Iliasa przypomina o sobie. Jakby tego było mało, ojciec ukochanego wprowadza w życie dziewczyny kogoś, kogo ona nie chce widzieć, i zapowiada, że od teraz to Laos będzie się nią opiekował. Czy da się pokochać drugi raz tą samą miłością? Czy można zbudować bliskość z kimś, kto wydaje się bardzo daleki? A może los ponownie zechce zakpić z Gabi i zabrać jej to, co najcenniejsze?

39,90 zł
21,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,95 zł

25
Mariah Carey. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mariah Carey. Winyl
Carey Mariah, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

124,90 zł
26
Jazz In Detroit Strata Concert Gallery, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jazz In Detroit Strata Concert Gallery, CD
Niedostępny
Brak

1.Pithecanthropus Erectus (Long Version) 2.The Man Who Never Sleeps 3.Peggy's Blue Skylight 1.Introduction By Bud Spangler/Celia 2.Bud Spangler Interview With Roy Brooks and Commentary 1.C Jam Blues 2.Orange Was the Color of Her Dress, Then Blue Silk 3.Dizzy Profile 1.Noddin' Ya Head Blues 2.Celia 1.Dizzy Profile 2.Strata Gallery Announcement By Bud Spangler/Radio Broadcast WDET F

164,90 zł
Powiadomienie
27
Five Classic Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Five Classic Albums, CD
Niedostępny
Brak

1. Bloomdido 2. Melancholy Baby 3. Relaxing with Lee 4. Passport 5. Leap Frog 6. An Oscar for Treadwell 7. Mohawk 8. Visa 9. Temptation 10. Autumn in New York 11. Lover 12. Stella by Starlight 13. Dancing in the Dark 14. Night and Day 15. I Can't Get Started 16. What is This Thing Called Love 17. Almost Like Being in Love 18. Laura 19. April in Paris 20. Summertime 21. If I Should Lose You 22. I Didn't Know What Time It Was 23. Everything Happens to Me 24. Just Friends 25. They Can't Take That Away from Me 1. You Came Along from out of Nowhere 2. East of the Sun (West of the Moon) 3. Easy to Love 4. I'm in the Mood for Love 5. I'll Remember April 6. Now's the Time 7. I Remember You 8. Confirmation 9. Chi Chi 10. The Song is You 11. Laird Baird 12. Kim 13. Cosmic Rays 14. I Get a Kick out of You 15. I Get a Kick out of You (Alt. Take) 16. Just One of Those Things 17. My Heart Belongs to Daddy 18. I've Got You Under My Skin 19. Love for Sale 20. Love for Sale (Alt. Take) 21. I Love Paris 22. I Love Paris (Alt. Take)

41,90 zł
Powiadomienie
28
Graffiti On The Train, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Graffiti On The Train, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

1.We Share the Same Sun 2.Graffiti on the Train 3.Indian Summer 4.Take Me 5.Catacomb [Explicit] 6.Roll the Dice 7.Violins and Tambourines 8.Been Caught Cheating 9.In a Moment 10.No-One's Perfect

41,90 zł
Powiadomienie
29
Spirits LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirits LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Message To The Messengers 2.Spirits 3.Give Her A Call 4.Lady's Song 5.Spirits Past 6.The Other Side, Part I 7.The Other Side, Part II 8.The Other Side, Part III 9.Work For Peace 10.Don't Give Up

149,90 zł
Powiadomienie
30
Baker - Essential Collection, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baker - Essential Collection, CD
Dostępny
9 szt.

[Disc 1] 1. Isn't It Romantic? 2. Pavane For A Dead Princess (The Lamp Is Low) 3. This Time The Dream's On Me 4. Maid In Mexico 5. Imagination 6. Russ Job 7. Batter Up 8. Easy To Love 9. No Ties 10. Band Aid 11. Bea's Flat 12. All The Things You Are 13. Long Ago And Far Away 14. Moon Love 15. Happy Little Sunbeam 16. Carson City Stage 17. Winter Wonderland 18. The Thrill Is Gone 19. Headline 20. Bockhanal 21. Ergo 22. A Dandy Line 23. Pro Defunctus 24. Little Old Lady 25. Moonlight Becomes You 26. Goodbye [Disc 2] 1. Summertime 2. Tenderly 3. You Go To My Head 4. There's A Small Hotel 5. Lover Man 6. Moonlight In Vermont 7. These Foolish Things 8. I Married An Angel 9. A Little Duet For Zoot And Chet 10. Love Walked In 11. You Better Go Now 12. Trickleydidlier 13. Why Shouldn't I 14. I'm Through With Love 15. You Don't Know What Love Is 16. What A Diff'rence A Day Made 17. The Wind 18. Love 19. I Love You

26,90 zł
31
Reinhardt Essential Collection, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reinhardt Essential Collection, CD
Niedostępny
Brak

Disc 1 1. Way Down Upon The Swanee River 2. Blue Drag 3. Swing Guitars 4. Limehouse Blues 5. Oriental Shuffle 6. After You've Gone 7. I Can't Give You Anything But Love 8. Shine 9. Georgia (On My Mind) 10. Exactly Like You 11. Tears 12. Rose Room 13. In A Sentimental Mood 14. Runnin' Wild 15. Solitude 16. Miss Annabelle Lee 17. Liebestraum No 3 18. The Sheik Of Araby 19. When Day Is Done 20. A Little Love, A Little Kiss 21. Hot Lips 22. Body And Soul 23. I'll See You In My Dreams 24. R-Vingt Six Disc 2 1. It Don't Mean A Thing (If It Aint Got That Swing) 2. Moonglow 3. Stompin' At Decca 4. It Had To Be You 5. Them There Eyes 6. If I Had You 7. Billets Doux 8. Souvenirs 9. Swing From Paris 10. Three Little Words 11. Night And Day 12. Appel Direct 13. Tornerai 14. The Flat Foot Floogie 15. I've Got My Love To Keep Me Warm 16. Louise 17. Twelfth Year 18. Japanese Sandman 19. Don't Worry \221Bout Me 20. H.C.Q Strut 21. Hungaria 22. My Melancholy Baby 23. Jeepers Creepers 24. Tea For Two

26,90 zł
Powiadomienie
32
Todessehnsucht LP RED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
134,90 zł
Powiadomienie
33
This Is The Place EP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Is The Place EP BLACK, Winyl
Niedostępny
Brak

1. This Is The Place 2. A Dream Is All I Need To Get By 3. Evil Flower 4. This Is The Place [Dense & Pika Remix] 5. Evil Flower [The Reflex Revision]

58,90 zł
Powiadomienie
34
IV LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IV LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1. And That, Too 2. Speaking Gently 3. Time Moves Slow (Feat. Sam Herring) 4. Confessions Pt II (Feat. Colin Stetson) 5. Lavender (Feat. Kaytranada) 6. Chompy's Paradise 7. IV 8. Hyssop of Love (Feat. Mick Jenkins) 9. Structure No. 3 10. In Your Eyes (Feat. Charlotte Day Wilson) 11. Cashmere

128,90 zł
Powiadomienie
35
Heat Wave LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
134,90 zł
Powiadomienie
36
Gin Rose LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gin Rose LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

a1Gin Rosé (Part 1) b1Gin Rosé (Part 2) c1Eine Pikante Variante

121,90 zł
Powiadomienie
37
Transitus Earbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transitus Earbook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

315,90 zł
Powiadomienie
38
Bremenmarsch Live At Schlachthof LPCD, CD  +  winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bremenmarsch Live At Schlachthof LPCD, CD + winyl
Dostępny
13 szt.

1.Leben-Tod (Live,12.10.1987, Schlachthof) 2.Država (Live,12.10.1987, Schlachthof) 3.Trans-National (Live,12.10.1987, Schlachthof) 4.Krvava Gruda - Plodna Zemlja (Live,12.10.1987, Schlachthof) 5.Die Liebe (Live,12.10.1987, Schlachthof) 6.Ti, Ki Izzivaš (Live,12.10.1987, Schlachthof) 7.Krst (Live,12.10.1987, Schlachthof) 8.How the West Was Won (Live,12.10.1987, Schlachthof) 9.Leben heißt Leben (Live,12.10.1987, Schlachthof) 10.Geburt einer Nation (Live,12.10.1987, Schlachthof) 11.Agnus Dei (Live,12.10.1987, Schlachthof) 12.Wutachschlucht (Fragment) [Live,12.10.1987, Schlachthof] 13.Life Is Life (Live,12.10.1987, Schlachthof)

104,90 zł
39
Live At Rockpalast 1976 LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Rockpalast 1976 LP, Winyl
Dostępny
6 szt.

1.Runaway (Live, Cologne, 1976) 2.The King Will Come (Live, Cologne, 1976) 3.Warrior (Live, Cologne, 1976) 4.Lorelei (Live, Cologne, 1976) 5.You Rescue Me (Live, Cologne, 1976) 6.Persephone (Live, Cologne, 1976) 7.Outward Bound (Live, Cologne, 1976) 8.Mother of Pearl (Live, Cologne, 1976) 9.It Started in Heaven (Live, Cologne, 1976) 10.Time Was (Live, Cologne, 1976) 11.Blowin' Free (Live, Cologne, 1976) 12.Bad Weather Blues (Live, Cologne, 1976) 13.Jail Bait (Live, Cologne, 1976)

116,90 zł
40
Transitus, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transitus, CD
Dostępny
19 szt.

1 Fatum Horrificum A] Graveyard B] 1884 C] Daniel And Abby D] Fatum E] Why?! F] Guilty 2 Daniel's Descent Into Transitus 3 Listen To My Story 4 Two Worlds Now One 5 Talk Of The Town 6 Old Friend 7 Dumb Piece Of Rock 8 Get Out! Now! 9 Seven Days, Seven Nights CD 2 1 Condemned Without A Trial 2 Daniel's Funeral 3 Hopelessly Slipping Away 4 This Human Equation 5 Henry's Plot 6 Message From Beyond 7 Daniel's Vision 8 She is Innocent 9 Lavinia's Confession 10 Inferno 11 Your Story Is Over! 12 Abby In Transitus 13 The Great Beyond

85,90 zł
41
Dirt Redux LP YELLOW, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,90 zł
Powiadomienie
42
Dirt Redux, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,90 zł
43
Barbie. Niezwykłe przyjęcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Niezwykłe przyjęcie
Dostępny
2 szt.

Chcesz przygotować niezwykłą imprezę dla przyjaciółek? Podpowiem ci, co zrobić, żeby twoje przyjęcie było niezapomniane! Ma kilka sprawdzonych pomysłów. To jak zaczynamy? Dołącz do paczki Barbie i razem z nią przekonaj się, ile radości przynosi przygotowywanie girlandy, tortu i zaproszeń. W książce znajdziesz niezwykłe gadżety do złożenia, brokatowe naklejki oraz fantastyczne wypychanki. Zaproś przyjaciółki i zorganizujcie wielką maskaradę. Udanej zabawy!

18,99 zł
15,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,00 zł

44
Biały jeleń i inne opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biały jeleń i inne opowiadania
Dostępny
25 szt.

Z czego składa się dobre życie? Z drobnych, czasami niezauważalnych chwil, w których czujemy się naprawdę szczęśliwi. O takich momentach pisze autorka książki Biały jeleń i inne opowiadania. W tej książce nie znajdziemy głębokich filozoficznych analiz ludzkiego życia i skomplikowanych, nieprzydatnych porad. Irena Foremnik pisze o najprostszych krokach, które możemy zrobić w naszym życiu, by odnaleźć spokój, optymizm i nadzieję na przyszłość. Uświadamia nam, że powinniśmy czerpać radość z każdej rzeczy – z obserwacji ptaków wijących gniazdo w doniczce na balkonie, codziennego spaceru z najbliższymi, rozmowy z sąsiadem czy wyprawy do lasu. Opowieści, z których składa się książka, to drobne literackie perełki, dzięki którym zatrzymujemy się w biegu i uważniej przyglądamy się rzeczywistości.

30,80 zł
21,56 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,24 zł

45
Otchłań grzechu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otchłań grzechu
Dostępny
48 szt.

Fabularny debiut Janusza Szostaka! Dziennikarz śledczy Michał Rajski otrzymuje zlecenie odnalezienia sprawców napadu i uprowadzenia wielkopolskiego biznesmena. Ślady prowadzą do Gdańska. Reporter trafia na trop przerażającej historii rodziny znanych trójmiejskich jubilerów, którą ku zagładzie prowadzi piękna i bezwzględna Izabella. Rajski rusza w pościg za prawdą. Łańcuch dramatycznych zdarzeń oraz wspomnienia mrocznej przeszłości odsłaniają szokującą tajemnicę. Otchłań grzechu to thriller nasycony zbrodnią, pożądaniem, nikczemnością, seksem i złem pod każdą niemal postacią. To opowieść o ludziach, którzy urodzili się, by czynić zło. I zło prowadzi ich do upadku.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

46
Walcz o mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walcz o mnie
Dostępny
11 szt.

Na twoim miejscu nie wyrywałbym się tak. Bo co? Skarbie, uwierz mi, że nie chcesz wiedzieć. Emily jest młodą, zamkniętą w sobie kobietą, która cały czas próbuje się uporać z koszmarną przeszłością. Zmiany zachodzące w jej życiu nie budzą jej entuzjazmu, a nagła propozycja nowej pracy wywołuje niezłe zamieszanie. Kiedy do świata Emily wkracza tajemniczy Alex, rozpętuje się prawdziwe tornado. Alex jest zimnym, nieprzystępnym mężczyzną, wręcz otoczonym murem nie do przebicia. Pozostaje obojętny, szczególnie kiedy ma do czynienia z kobietami. Nigdy niczego nie obiecuje ani nie bierze odpowiedzialności za czyny innych. Jednak nowo poznana Emily niezmiernie go intryguje. Alex nie ma pojęcia, przed czym Emily ucieka, i jeżeli myśli, że spotkał kobietę, która będzie tylko idealnie wyglądać w jego łóżku, bardzo się myli. Opis pochodzi od wydawcy.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

47
En Action 1. Podręcznik + kod (podręcznik online) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
En Action 1. Podręcznik + kod (podręcznik online)
Dostępny
27 szt.

En Action 1 podręcznik wieloletni dla szkół ponadpodstawowych + kod aktywacyjny do podręcznika online. Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego w 4-letnim liceum i 5-letnim technikim. Nagrania audio mp3 do bezpłatnego pobrania ze strony www. En Action! to nowoczesny kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych, rozpoczynających bądź kontynuujących naukę języka francuskiego. Opracowane dla współczesnego licealisty tematy, solidna baza gramatyczna i leksykalna zmotywują ucznia dla nauki języka i umożliwią mu przygotowanie się do egzaminu maturalnego, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej. Szeroka gama nowoczesnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i zaawansowania językowego grupy. Numer dopuszczenia: 939/1/2018

86,70 zł
78,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,67 zł

48
Texto 2. Język francuski. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych + kod (podręcznik online) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Texto 2. Język francuski. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych + kod...
Dostępny
256 szt.

Numer dopuszczenia: 950/2/2020 Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego w 4-letnim liceum i 5-letnim technikum. Szeroka gama różnorodnych i multimedialnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i tempa nauki grupy. Podręcznik zapewnia harmonijne opanowanie wszystkich kompetencji językowych oraz kompetencji kluczowych. Nagrania audio mp3 znajdują się na stronie internetowej wydawnictwa. Nagrania wideo oraz ćwiczenia on-line są dostępne na stronie TV5 Monde. Mocne strony „Texto”: • prosta budowa, • szybka progresja, • polska edycja podręcznika i zeszytu ćwiczeń, • atrakcyjny materiał wideo opracowany do nauki języka, • bogata obudowa multimedialna: podręcznik interaktywny (dla klasy), ćwiczenia interaktywne on-line, • nauka gestów i zachowań na stonach Faits et gestes, • szeroka prezentacja kultury francuskiej (w nagraniach wideo oraz na stronach Cultures).

83,80 zł
75,42 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,38 zł

49
Texto 1. Język francuski. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych + kod (podręcznik online) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Texto 1. Język francuski. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych + kod...
Dostępny
205 szt.

Numer dopuszczenia: 950/1/2019 Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego w 4-letnim liceum i 5-letnim technikum. Szeroka gama różnorodnych i multimedialnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i tempa nauki grupy. Podręcznik zapewnia harmonijne opanowanie wszystkich kompetencji językowych oraz kompetencji kluczowych. Nagrania audio mp3 znajdują się na stronie internetowej wydawnictwa. Nagrania wideo oraz ćwiczenia on-line są dostępne na stronie TV5 Monde. Mocne strony „Texto”: • prosta budowa, • szybka progresja, • polska edycja podręcznika i zeszytu ćwiczeń, • atrakcyjny materiał wideo opracowany do nauki języka, • bogata obudowa multimedialna: podręcznik interaktywny (dla klasy), ćwiczenia interaktywne on-line, • nauka gestów i zachowań na stonach Faits et gestes, • szeroka prezentacja kultury francuskiej (w nagraniach wideo oraz na stronach Cultures).

80,00 zł
72,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,00 zł

50
Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. Część 1. A2+/B1. Książka nauczyciela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
65,77 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,13 zł

51
New English Adventure PL 3 Flashcards - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New English Adventure PL 3 Flashcards
Dostępny
106 szt.

New English Adventure zabierze dzieci w podróżpo magicznym świecie Disneya, w którym czeka nje niezwykła przygoda z językiem angielskim.Kurs docenią także nauczyciele i rodzice, ponieważ uwzględnia on realia polskiej szkoły, wymagania programowe, a przede wszystkim zróżnicowane potrzeby 6- i 7-letnich pierwszoklasistów. Aż pół miliona polskich dzieci uczyło się angielskiego z serii English Adventure.

96,90 zł
86,24 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 10,66 zł

52
New Big Fun 1. Teacher's Edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Big Fun 1. Teacher's Edition
Dostępny
8 szt.

The Teacher's Edition contains full-size Student Book pages and provides step by-step lesson plans. The first two pages of each unit give an overview of content covered and materials needed. The lessons follow a three-step plan: Before, During, and After using the page. The Teacher's Edition contains letters to parents explaining what the children are learning in each unit.

154,90 zł
137,86 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 17,04 zł

53
Łóżeczko - kojec Adriaa Szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łóżeczko - kojec Adriaa Szare
Lionelo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.19

Wymiary: 125 x 65 x 73 cm

210,90 zł
189,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,09 zł

54
Kojec SOFIE grey scandi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kojec SOFIE grey scandi
Lionelo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.21

Wymiary: Wymiary produktu: 100 x 100 x 76 cmWymiary po złożeniu: 92,5 x 22,5 x 23 cm

342,90 zł
308,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 34,29 zł

55
Kojec SOFIE classy beige - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kojec SOFIE classy beige
Lionelo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.21

Wymiary: Wymiary po rozłożeniu: 100 x 100 x 76 cmWymiary po złożeniu: 22 x 24 x 93 cm

342,90 zł
308,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 34,29 zł

56
Linn Plus Krzesełko do karmienia grey - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linn Plus Krzesełko do karmienia grey
Lionelo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.21

Wymiary: 110 x 86 x 50 cm

312,90 zł
281,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 31,29 zł

57
Tupcio Chrupcio. Urodzinowy prezent w.2013 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Urodzinowy prezent w.2013
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.12

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką, ale... czeka na swoje kolejne urodziny i wymarzony rower. Mama i tata nie chcą mu zdradzić co dostanie. Czy Tupcio Chrupcio będzie się cieszył z prezentu????

22,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,4%
oszczędzasz 4,91 zł

58
Małe zwierzątka - Mała myszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe zwierzątka - Mała myszka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.25

Seria książek dla najmłodszych dzieci. Przygody wesołych zwierzątek pomogą maluchom poznać mieszkańców wiejskich łąk i podwórek. Sympatyczne ilustracje, których autorem jest Marek Szal, zauroczą każdego czytelnika.

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

59
Małe zwierzątka - Mała krówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe zwierzątka - Mała krówka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.03

Seria książek dla najmłodszych dzieci. Przygody wesołych zwierzątek pomogą maluchom poznać mieszkańców wiejskich łąk i podwórek. Sympatyczne ilustracje, których autorką jest Agata Nowak, zauroczą każdego czytelnika. 

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

60
Wiersze i wierszyki dla najmłodszych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze i wierszyki dla najmłodszych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.05

Klasyka polskiej literatury, którą kochają pokolenia czytelników! Najpiękniejsze wiersze i wierszyki dla dzieci autorstwa wielkich polskich poetów, znane i uwielbiane przez małych i dużych czytelników. Oto historie, które chętnie przeczyta dziecku każdy rodzic. Atrakcyjna szata graficzna wciągnie dzieci w lekturę.

30,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

61
Olimpiada zwierzątek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olimpiada zwierzątek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.25

Zwierzęta z całego świata także mają swoje zawody sportowe. Właśnie rozpoczęły olimpiadę! Słoń, żyrafa, panda, gazela, delfin, bocian, i inne zwierzęta walczą o medale. Chcesz wiedzieć kto zostanie mistrzem olimpijskim? Zajrzyj do środka i się przekonaj!

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

62
Wóz strażacki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wóz strażacki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.18

Książeczki o ciekawych kształtach, w sam raz do rączek maluchów. Dzięki wesołym wierszykom autorstwa Urszuli Kozłowskiej dzieci poznają przygody konika, kaczuszki, samochodu policyjnego i straży pożarnej.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

63
Magiczne liczenie tabliczka mnożenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne liczenie tabliczka mnożenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.09

Policz, a potem spójrz przez lupę i sprawdź, czy się nie pomyliłeś!Zabawne i kolorowe książki do nauki matematyki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zawierają lupę, która w magiczny sposób ujawnia odpowiedzi na przedstawione w książce zadania. Ten interaktywny elementem sprawia, że często nudna nauka podstaw algebry staje się zabawnym i przyjemnym doświadczeniem.

29,90 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

64
Alfabet przedszkolaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alfabet przedszkolaka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.15

To książka, która musi się znaleźć w każdej biblioteczce! Powstała z myślą o dzieciach, które dopiero poznają głoski i litery i muszą się nauczyć łączenia dźwięku z jego zapisem graficznym. Dzięki niezwykłym ilustracjom maluchy szybko się nauczą kojarzyć dźwięk z daną literą i wyrazem, a akże poznają polski alfabet. Króciutkie, zabawne rymowanki sprawią, że nauka będzie wspaniałą zabawą!

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

65
Zabawy z naklejkami. Koty i kotki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy z naklejkami. Koty i kotki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.29

Seria książeczek edukacyjnych z naklejkami. Dzieci znajdą w nich garść wiadomości i ciekawostek o zwierzętach, a ponadto 101 kolorowych naklejek do uzupełniania ilustracji. Barwne naklejki mogą także służyć do ozdobienia prac plastycznych o ulubionych zwierzakach. Książeczki zapewniają dziecku twórczą zabawę.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

66
Klasyka polska - Dwa koguty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka polska - Dwa koguty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.28

Zadbajmy o to, aby nasze dzieci znały polską literaturę! Klasyka polska to znane wiersze nalepszych polskich poetów - Jana Brzechwy, Juliusza Tuwima, Wandy Chotomskiej, Marii Konopnickiej, Ewy Szelburg-Zarembiny. Tych książek nie może zabraknąć w żadnym domu!

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

67
B.O.197 Niania cyfrowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
B.O.197 Niania cyfrowa
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.22

Elektroniczna niania Babyono to przenośny system monitoringu wraz z dołączonymi do zestawu 8 oryginalnymi bateriami alkalicznymi (8 szt x 1,5 V). Zasięg działania niani na otwartej przestrzeni to 300 m. Jest bezprzewodowa i posiada technologię cyfrową o częstotliwości 2,4 GHz. Przy odbiorniku znajduje się klips, dzięki któremu odbiornik można przymocować do paska. Niania ma 32 kanały zapewniające pracę bez zakłóceń. technologia cyfrowa o częstotliwości 2,4GHz, wysoka czułość, zasięg działania do 300 metrów na otwartej przestrzeni, klips umożliwiający noszenie odbiornika, funkcja czuwania (VOX) oszczędzająca energię, 32 kanały zapewniające pracę bez zakłóceń.

117,40 zł
105,66 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,74 zł

68
Czołg światło/dźwięk 113968 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołg światło/dźwięk 113968
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.01

19,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,6%
oszczędzasz 2,91 zł

69
Samochód policyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód policyjny
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.28

Idealna zabawka dla małych fanów zabawy w policjanta. Z takim samochodem pogoń za złoczyńcą to prawdziwa frajda. Auto posiada funkcje dźwiękowe i świetlne. Wymiary opakowania: 27.0 x 13.0 x 16.5 cm

48,60 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,29 zł

70
Zabawki gumowe do wody 114415 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawki gumowe do wody 114415
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.23

35,90 zł
30,52 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,38 zł

71
Kolejka na baterie, 67 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolejka na baterie, 67 elementów
Askato
Dostępny
8 szt.

Zestaw składa się z 67 elementów, z których powstanie zabawkowa kolejka z pociągiem i wagonikami. Elementy torów łączą się ze sobą w łatwy sposób. Zawartość opakowania: • znaki drogowe, • figurki, • autka, • most, • tunel, • drzewa. Wymiary: • lokomotywa: 12.0 x 5.0 cm • rozmiar opakowania: 41.0 x 8.0 x 29.0 cm Zasilanie: 2 x AA (brak w zestawie)

96,90 zł
82,37 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,53 zł

72
Samolot na baterie z wystrzeliwanymi rzutkami 113883 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot na baterie z wystrzeliwanymi rzutkami 113883
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.06

46,90 zł
39,87 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,03 zł

73
Miara automatyczna mix D - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
Powiadomienie
74
Czajnik na baterie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czajnik na baterie
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.03

Zabawka idealna dla każdego dziecka, które lubi pomagać rodzicom podczas gotowania Czajnik z efektami świetlnymi i dźwiękowymi – światło wyłącza się, sygnalizując zagotowanie się wody. Zabawka będzie świetnym uzupełnieniem dziecięcej kuchni. Zasilanie: 2 baterie AA (brak w zestawie) Wymiary zabawki: 17.0 x 10.0 x 18.5 cm

34,90 zł
29,67 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

75
Samochód na radio 114354 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód na radio 114354
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.08

83,90 zł
71,32 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,58 zł

76
Schowek
Playgro 0186976 Przywieszka Jednorozec Stella
Playgro, Toy Box
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.28

Kolorowa, szeleszcząca przywieszka-JENDOROŻEC STELLA nbsp bez wątpienia stanie się nieodzownym towarzyszem zabaw. Zabawka przeznaczona już od urodzenia doskonale rozwija percepcję dziecka, zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Dodatkowe dwa okręgi- gryzaki przynoszą ulgę w trudnym okresie ząbkowania. Przywieszka może nbsp być doskonałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoiku, w oacute zka bądź ł oacute żeczka. nbsp

34,90 zł
29,32 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,58 zł

77
Schowek
Hour Of The Dawn, Winyl
Niedostępny
Brak

Gatunek: Pop/Rock, Rok wydania: 2014, Wykonawca: LA SERA, Wydawca: HARDLY ART

75,90 zł
Powiadomienie
78
Schowek
Random Hymns, CD
Niedostępny
Brak

TRACKLISTA: 1 Topanga Canyon Torture 2 Swill 3 The Olympics 4 Jackalope Rising 5 Cobrador Minutero Gatunek: Rock, Rok wydania: 2005, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: PHANTOM LIMBS THE, Wydawca: GOLD STANDARD LABORATORIES / GSL RECORDS

62,90 zł
Powiadomienie
79
Schowek
Black Uhuru, CD
Niedostępny
Brak

Gatunek: Dub/Reggae, Rok wydania: 2005, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: BLACK UHURU, Wydawca: VIRGIN RECORDS LTD.

51,90 zł
Powiadomienie
80
Schowek
Boys Outside, CD
Mason, Steve, Domino Recording
Niedostępny
Brak

Gatunek: Rock/Elektronika, Rok wydania: 2010, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: MASON, STEVE, Wydawca: DOMINO RECORDING

103,90 zł
72,73 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 31,17 zł

81
FurReal. Maskotka interaktywna, piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FurReal. Maskotka interaktywna, piesek
Hasbro
Dostępny
8 szt.

Lubisz wyprowadzać zwierzaki na spacer? Poznaj uroczego pieska Poopalots! Nakarm go smakołykami, a potem zabierz na spacer. Nie zapomnij po nim posprzątać za pomocą specjalnej łopatki! Średniej wielkości pluszowe zwierzątka są w zestawie z długą smyczą i łącznikiem kompatybilnym z systemem Walkalots (sprzedawane osobno). Zasilanie: 3 baterie A76

129,90 zł
116,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,99 zł

82
Transformers Rescue Bots Academy. Wedge the Construction - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transformers Rescue Bots Academy. Wedge the Construction
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.10

Rescue Bots uratują cię z każdej opresji. Kilka ruchów dłoni, a robot zamieni się w superszybki, sportowy samochód, pojazd lub dinozaura (w zależności od modelu). A kiedy przyjdzie taka konieczność, z powrotem przemieni się w wojownika! Pokochasz te niekończące się transformacje! Mali wielbiciele Transformersów mogą bawić się figurkami dostosowanymi do ich potrzeb i możliwości. Zestaw oferuje super łatwą transformację. Pora zapiąć pasy i na pełnych obrotach, dołączyć do twoich ulubionych bohaterów należących do Akademii Transformers Rescue Bots. Figurka transformuje się z bota w pojazd w 2 prostych krokach. Akademia Rescue Botów rośnie w siłę! Wysokość: ok. 16.5 cm Wymiary opakowania: 28.0 x 18.0 x 9.0 cm

93,90 zł
84,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,39 zł

83
Zbiór cywilny PLUS stan prawny na 12 sierpnia 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
89,00 zł
80,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

84
TERMOMETR BEZDOTYKOWY JXB-182 SAVEA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TERMOMETR BEZDOTYKOWY JXB-182 SAVEA
SAVEA, SAVEA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Termometr bezdotykowy JXB-182 został zaprojektowany przy użyciu najnowszej technologii podczerwieni. Pozwala na pomiar temperatury tętnicy skroniowej (TA) z odległości ok. 3-5 cm od czoła. Precyzyjny, szybki i bezkontaktowy, jest jak dotąd najbardziej odpowiednim termometrem do mierzenia temperatury bez ponoszenia żadnego ryzyka. Wykazano, że ta metoda pomiaru temperatury (TA) jest bardziej dokładna niż pomiar temperatury błony bębenkowej w uchu i lepiej tolerowana niż metoda rektalna. CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU pomiar temperatury ciała, otoczenia, powierzchni czas trwania pomiaru - 1 s. duży wyświetlacz LCD trzy kolory podświetlania jednostki pomiaru: C, F zakres pomiaru temp. ciała: 32 - 42,9 st.C długotrwałe działanie - 40000 odczytów automatyczne wyłączanie po 30 s. funkcja mowy w j. angielskim zasilanie - 2 x AA wyrób medyczny w zestawie: termometr, baterie, woreczek

100,10 zł
90,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,01 zł

85
Osłonki laktacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osłonki laktacyjne
LANSINOH
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Pomagają pokonać trudności powstałe podczas karmienia piersią wywołane przejściowymi dolegliwościami bólowymi brodawek sutkowych. Umożliwiają kontynuację karmienia piersią mimo wystąpienia przejściowych trudności wywołanych: problemami ze ssaniem piersi przez dziecko z powodu wcześniactwa, choroby lub wady anatomicznej jamy ustnej, wystąpieniem płaskich lub wklęsłych brodawek piersi, podrażnieniem lub obrzękiem brodawek piersi, nadmiernym wypływem pokarmu.

48,40 zł
44,53 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,87 zł

86
510082 SANGENIC TWIST WKŁ 6-PAK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
510082 SANGENIC TWIST WKŁ 6-PAK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

317,90 zł
Powiadomienie
87
Butelki do przechowywania pokarmu, 4 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelki do przechowywania pokarmu, 4 sztuki
LANSINOH
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

Cechy produktu: • wykonane są ze specjalnego tworzywa zalecanego do przechowywania pokarmu, • do umieszczania w lodówkach i zamrażarkach, • specjalnie zaprojektowana zakrętka, która zapobiega wyciekaniu pokarmu, • zestaw zawiera: cztery standardowe butelki o pojemności 160 ml, zakrętki oraz nakładki.

61,80 zł
56,86 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,94 zł

88
Drabinka dla dzieci Dome Climber - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drabinka dla dzieci Dome Climber
MARKO
Dostępny
5 szt.

Wspaniały pomysł na domowy plac zabaw! Stwórz domowy lub ogrodowy plac zabaw z drabinką dla dzieci od Lil' Monkey. Konstrukcja drabinki Lil’ Monkey pozwala dzieciom na wspinaczkę, zawisanie czy huśtanie oraz może służyć jako namiot po jej przykryciu. Jeśli Twoje dziecko podobnie jak małpki wspina się na każdy możliwy element w domu lub w ogrodzie, drabinka Lil' Monkey jest stworzona właśnie dla niego. Zapewniamy Cię, że będzie bawić się na niej godzinami poprawiając przy tym swoją koordynację ruchową i aktywnie ćwicząc. Twoje dziecko pokocha tą zabawkę! Najważniejszym celem konstruktorów drabinki Lil' Monkey było stworzenie bezpiecznej i solidnej zabawki o optymalnej wielkości. Nie jest ani za duża, ani za mała, dzięki czemu rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Belki i łączniki drabinki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest bardziej elastyczne a co za tym idzie bezpieczniejsze niż elementy stalowe. Drabinka Lil’ Monkey jest bardzo stabilna i solidna, o czym mogą zaświadczyć rodzice, którzy ją wcześniej testowali. Zabawka jest odporna na warunki atmosferyczne oraz łatwa do przemieszczania nawet po rozłożeniu do zabawy na podwórku. Zabawka posiada certyfikat TUV oraz spełnia normw EN-71. Maksymalna waga dziecka: 80 kg Wymiary: 170.0 x 170.0 x 117.0 cm Atesty/Certyfikaty: TUV, TUV GS, Izraelski Instytut Standardów. Drabinki spełniają normę EN71 1,2,3,8.

799,90 zł
535,93 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 263,97 zł

89
Ich und du. Nowa edycja. Podręcznik + CD do języka niemieckiego dla klasy 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ich und du. Nowa edycja. Podręcznik + CD do języka niemieckiego dla kl...
Niedostępny
Brak

Wieloletni podręcznik do klasy pierwszej składa się z 12 rozdziałów tematycznych. Każdy rozdział to: • strona rozdziałowa, na której prezentowane jest nowe słownictwo, • minidialogi, które uczą komunikacji, • piosenka, dzięki której dzieci łatwiej zapamiętują nowe słowa i zwroty, • zadanie na rozumienie ze słuchu. Do każdej strony tytułowej zostało przygotowane minisłuchowisko, które ułatwia wprowadzanie nowego słownictwa lub służy jego utrwalaniu. Na każdej stronie tytułowej znajduje się także propozycja gry lub zabawy dydaktycznej, wspomagająca wprowadzanie i utrwalanie słówek. W klasie pierwszej dzieci uczą się, jak się przedstawić, jak kogoś powitać i pożegnać. Poznają nazwy ulubionych zabaw, zabawek, kolorów, liczb, przedmiotów szkolnych. Mówią o tym, co chętnie jadają i piją, co robią w domu, w szkole podczas lekcji i na przerwie. Poznają także nazwy określające członków rodziny. Towarzyszem dzieci w nauce języka jest sympatyczny miś Theo, którego postać pojawia się na stronach publikacji. W podręczniku zamieszczona jest także sztuka teatralna Wir machen eine Reise – uczniowie mają możliwość powtórzenia i zaprezentowania, w bardzo atrakcyjnej formie, tego, czego się już nauczyli. Na końcu podręcznika znajduje się słowniczek obrazkowy, skonstruowany w taki sposób, aby uczeń mógł samodzielnie sprawdzać swoją wiedzę. Do podręcznika dołączona jest płyta audio z nagraniami wszystkich tekstów przeznaczonych do ćwiczenia rozumienia ze słuchu i wymowy, a także minisłuchowisk i piosenek.

34,00 zł
30,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,40 zł

90
Smoczek uspokajający Coral, 6-18 miesięcy, rozmiar M, koralowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek uspokajający Coral, 6-18 miesięcy, rozmiar M, koralowy
BIBS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Prostota i elegancja, czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Noworodków i Niemowląt od dnia narodzin. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody Maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonatologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku: • 100% bezpieczne, • 100% organiczny, • nie zawierają BPA 0%, • nie zawierają PVC 0%, • nie zawierają ftalanów 0%. Wyprodukowane w Danii. Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea? • organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii, • bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego. Informacje: • produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea, • produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA, • spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011, • produkt wykonano w Danii. Skład: • smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea, • osłonka: polipropylen (PP). Wymiary: • średnica końcówki: 15 mm, • średnica słupka: 10 mm, • wysokość smoczka kauczuk Hevea: 25–30 mm, • średnica tarczy: 45 mm.

26,70 zł
Powiadomienie
91
Mozaika z wiertarką i śrubokrętem 114163 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika z wiertarką i śrubokrętem 114163
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.13

60,90 zł
51,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,13 zł

92
Jeep światło/dźwięk 113982 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeep światło/dźwięk 113982
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.30

37,90 zł
32,22 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

93
Samochód policyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód policyjny
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.12

Auto policyjne to zabawka, która zachwyci małych miłośników zawodu policjanta. Auto ma efekty świetlne oraz dźwiękowe, które sprawiają, że auto prezentuje się bardziej realistycznie. Zasilanie: 3 baterie AG13

26,00 zł
22,10 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,90 zł

94
Straż pożarna garaż 114088 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Straż pożarna garaż 114088
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

46,90 zł
39,87 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,03 zł

95
Moje pierwsze kodowanie z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze kodowanie z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.26

Dziecko może dobrze się bawić na wiele różnych sposobów. Dobrze jest przy tym zadbać, żeby tego typu aktywność sprzyjała też rozwojowi przydatnych umiejętności. Kodowanie to świetna propozycja, która idealnie wywiąże się z tego zadania! Kolorowanie to jedna z ulubionych czynności dzieci. Ich świat jest pełen barw, fantazji i radości, dlatego tego typu zajęcie to dla nich prawdziwa przyjemność. Korzystanie z tej książeczki pomoże im także ćwiczyć spostrzegawczość. Odpowiada za to forma, w jakiej została ona przygotowana. Pociechy mogą oczekiwać przy tym wyśmienitej zabawy! Najlepsze jest to, że niewiele potrzeba, żeby rozkręcić wesołą atmosferę na całego. Wystarczą kredki lub inne przybory do pisania - niech pociechy same zdecydują, czym najwygodniej koloruje im się obrazki. Do tego dodać należy odrobinę cierpliwości i to wszystko! Strony tej książeczki już niebawem będą mienić się wieloma barwami! Zadanie polega na kolorowaniu kwadracików. Dzięki temu odsłonięte zostaną ukryte rysunki. Ten ciekawy pomysł wzbudzi dodatkowo ciekawość dzieci, które z pewnością nabiorą ochoty na to, żeby zobaczyć, co zostanie ujawnione po skończonym kolorowaniu. Tego typu niespodzianki zachęcają pociechy do twórczej i fascynującej aktywności. Warto jeszcze dodać, że w książeczce znajdują się naklejki - jest ich aż 74! Ukazała się ona nakładem wydawnictwa Books And Fun, które specjalizuje się w publikacjach dla najmłodszych.

10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

96
TT 42302041 Termometr cyfrowy do ucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TT 42302041 Termometr cyfrowy do ucha
Tommee Tippee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Termometr do ucha z serii Closer to Nature posiada niewielką, dostosowaną do małego uszka dziecka, końcówkę pomiarową. Końcówkę należy umieścić w uchu, a następnie włączyć pomiar. Wynik zostanie podany na wyświetlaczu LCD po 1 sekundzie. Cechy produktu - Niewielka końcówka do pomiaru temperatury idealna dla dziecka oraz całej rodziny - Szybki pomiar temperatury w czasie 1 sekundy - Czytelny wyświetlacz LCD - Pamięć 9 pomiarów, łatwe monitorowanie temperatury - Temperatura podawana w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza - Alarm informujący o zbyt wysokiej temperaturze - Automatyczne wyłączanie po 1 minucie, oszczędność baterii - W komplecie 8 higienicznych kapturków W opakowaniu 1 x cyfrowy termometr do ucha z serii Closer to Nature 8 x kapturków Closer to Nature 1 x adaptor 1 x instrukcja obsługi

185,90 zł
163,59 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 22,31 zł

97
TT 42357391 Zestaw startowy dla noworodka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TT 42357391 Zestaw startowy dla noworodka
Tommee Tippee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

193,90 zł
170,63 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,27 zł

98
TT SANGENIC TWIST Wkład do kosza 1-pak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TT SANGENIC TWIST Wkład do kosza 1-pak
Tommee Tippee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Wkłady uniwersalne zamykają zarazki i nieprzyjemne zapachy w zaawansowanej technologicznie, wielowarstwowej folii antybakteryjnej. Wystarczy umieścić wkład w górnej części pojemnika i w ciągu kilku sekund jest gotowy do użycia. Cechy Wymienne wkłady pasują do wszystkich pojemników na zużyte pieluchy Sangenic Tec marki Tommee Tippee. Antybakteryjna folia momentalnie zabija 99% zarazków Wielowarstwowa folia oferuje bezkonkurencyjną ochronę przed brzydkim zapachem Pojedynczo zawija każdą pieluszkę, aby zatrzymać brzydki zapach w środku 100 razy większa skuteczność w blokowania brzydkich zapachów niż w przypadku worków na pieluchy+ Każdy wkład wystarcza na owinięcie około 66 pieluszek* *Przy używaniu pieluszek w rozmiarze 1 (2-5 kg)

44,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

99
Nauka i zabawa. Kodowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka i zabawa. Kodowanie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

To doskonała zabawa, która dodatkowo ćwiczy spostrzegawczość. Wystarczą tylko kolorowe kredki i odrobina cierpliwości przy kolorowaniu.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

100
Nauka i zabawa. Czytam i piszę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka i zabawa. Czytam i piszę
Dostępny
82 szt.

To krótkie i proste teksty, które dzieci mogą czytać, przepisywać i uzupełniać sylabami lub wyrazami. Dzięki temu dobrze utrwalą sobie czytane wyrazy.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

Wróć do góry