hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.09.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 16 września 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 30 elementów. Disney Księżniczki. Być księżniczką (Trefl), na drugim Cud, miód, Malina. Kronika rodziny Koźlaków (Aneta Jadowska). Kolejny produkt to Czarny humor czyli o kościele na wesoło (Piotr Pawlukiewicz, Bogusław Kowalski) oraz Zdarzyło się nad jeziorem Mystic (Kristin Hannah).
1
Puzzle 30 elementów. Disney Księżniczki. Być księżniczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30 elementów. Disney Księżniczki. Być księżniczką
Trefl, 30
Dostępny
194 szt.

Puzzle 30 elementów z księżniczkami Disney. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 20.0 x 27.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

11,05 zł
9,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,06 zł

19 osób kupiło
2
Cud, miód, Malina. Kronika rodziny Koźlaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cud, miód, Malina. Kronika rodziny Koźlaków
Dostępny
138 szt.

Mówią, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu... Nie z tą! Zresztą spróbujcie ustawić klan Koźlaków do fotografii. Powodzenia! Koźlaczki – wiedźmy, kobiety magiczne i sarkastyczne, nie poprzestają na półśrodkach i kiedy trzeba, idą na całość. Są nieobliczalne, ale mieszkańcy Zielonego Jaru wiedzą, że zawsze mogą na nie liczyć. A każda z nich może liczyć na resztę rodziny. Na dobre, złe i to szalone pomiędzy. Do kogo zadzwonisz, gdy twój krewny na łożu śmierci wyzna, że przegrał duszę w szulerni demonów? Jak zmienić chłopaka w kozę i z powrotem? Jakim cudem ogar piekielny reaguje na „kici, kici”? Czy w tej rodzinie „i żyli długo i szczęśliwie” jest w ogóle możliwe bez małej katastrofy? Długo wyczekiwana książka o nietuzinkowym klanie Koźlaków, znanych z opowiadań w antologiach Dynia i jemioła, Harda Horda i Idiota skończony. W Zielonym Jarze nie zdołacie się nudzić. Narcyza Koźlak nigdy na to nie pozwoli.

44,99 zł
31,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

17 osób kupiło
3
Czarny humor czyli o kościele na wesoło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny humor czyli o kościele na wesoło
Dostępny
49 szt.

Prezentujemy zbiór anegdot, żartów i zabawnych historii z życia księży, parafii, z wizyt duszpasterskich, ślubów, pogrzebów i wszelkich „kościelno-parafialnych” okoliczności, w których nie trudno o komiczne wpadki – autorstwa dwóch popularnych księży – ks. Piotra Pawlukiewicza i ks. Bogusława Kowalskiego. Pokazują oni, że Kościół tworzą normalni ludzi, którym śmieszne sytuacje, gafy i przejęzyczenia zdarzają się bardzo często. I wbrew opinii wielu, udowadniają, że poczucie humoru i dystans do siebie w Kościele są równie ważne jak modlitwa czy pracowitość. Książka zawiera najciekawsze anegdoty z kultowych nagrań z serii „Czarny humor” oraz nowe, niepublikowane wcześniej historie.

39,90 zł
38,70 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,20 zł

12 osób kupiło
4
Zdarzyło się nad jeziorem Mystic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdarzyło się nad jeziorem Mystic
Dostępny
3752 szt.

Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród. Choć to historia jednej kobiety – lecz przemawia do wszystkich – do każdego, kto znalazł odwagę, by wybrać między tym, co jest, a tym, co mogłoby być. Blake Colwater, wzięty adwokat z Los Angeles, wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie, że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic, gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości, Nicka Delacroix, od niedawna wdowca, który nie potrafi sobie poradzić z cierpiącą na zaburzenia emocjonalne córeczką. Cała trójka z dobrym skutkiem leczy razem swoje rany. Ale akurat wtedy, gdy Annie uwierzyła, że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście, jej świat wywraca się do góry nogami i zmuszona zostaje do dokonania wyboru, przed którym nie powinna stawać żadna inna kobieta... „Promienna opowieść. Kristin Hannah przenika do najgłębszych, najwrażliwszych zakątków naszych serc” – Tami Hoag.

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

7 osób kupiło
5
Histeria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Histeria
Dostępny
199 szt.

Intensywny i intrygujący jak jego bohaterka. Nie daje spokoju jak jego bohater. Precyzyjna kryminalna układanka. W taką histerię mogę wpadać jak najczęściej. - Wojciech Chmielarz Największy obłęd bierze się z niemocy. Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję - nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy. Musi jednak wyruszyć w nowy pościg, gdy na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana. Zwyrodnialec z przeszłości mimo wszystko nie daje o sobie zapomnieć. Tymczasem reporterka Larysa Luboń wpada na trop zagadkowego mężczyzny w masce, który prześladuje mieszkańców Warszawy. Czy naprawdę jest on potworem, jak sugerują media? A może prawda jest bardziej złożona? Czy wszystkie czyny muszą mieć swoje konsekwencje? Jakie bestie kryją się w zwyczajnych ludziach? I czy można uciec przed przeszłością? Kontynuacja bestsellerowego Wrzasku, jednego z najgłośniejszych debiutów kryminalnych 2020 roku!

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

7 osób kupiło
6
Pakiet: Był sobie szczeniak Bailey / Ellie / Molly - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Był sobie szczeniak Bailey / Ellie / Molly
Dostępny
43 szt.

Wesołe historie z merdającym ogonkiem w tle – poznaj przygody szczeniaków, które wiedzą, czym jest prawdziwa przyjaźń! W pakiecie znajdziesz bestsellerowe książki dla dzieci W. Bruce’a Camerona: Bailey: Gdy Bailey poznaje ośmioletniego Ethana, szybko pojmuje swój życiowy cel: zabawa z chłopcem, poznawanie farmy podczas wspólnych wakacji oraz wylizywanie talerzy. Jednak bystry psiak szybko zauważa, że ma ważną misję do wypełnienia. Postanawia trwać u boku małego Ethana na dobre i na złe. Czy piesek zdoła uchronić chłopca przed pakowaniem się w tarapaty? Ellie: Ellie to bardzo mądra suczka z niezwykle odpowiedzialnym zadaniem do wykonania. Od szczeniaka była trenowana na psa ratownika i potrafi teraz odszukać zagubione w lesie dziecko. Jednak Ellie ma też bardzo ważne zadanie w domu. Jej opiekunowie – Jakob i Maya – również są zagubieni. Jednak w zupełnie inny sposób. Ellie musi wykorzystać wszystkie swoje sztuczki, aby dotrzeć do swoich opiekunów i ich również uratować. Molly: Molly to śliczna i wesoła suczka, która sprawia, że życie małej CJ staje się pełne radości. Jednak mama dziewczynki nie zgadza się na posiadanie szczeniaka. Piesek ma więc ważne zadanie – musi w ukryciu opiekować się CJ i dotrzymywać jej towarzystwa. Molly wie, że mama dziewczynki jej nie akceptuje, ale da z siebie wszystko, by zmieniła zdanie i również została jej kochaną opiekunką!

74,90 zł
53,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 20,97 zł

6 osób kupiło
7
Gravitrax. Zestaw uzupełniający - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gravitrax. Zestaw uzupełniający
Ravensburger
Dostępny
43 szt.

Uwaga. To nie jest samodzielny zestaw. Możliwość zabawy tylko z zestawem startowym. GraviTrax poznasz świat grawitacji w zabawie! Tworząc pełne akcji systemy ścieżek z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz, jak prawa fizyki wpływają na to, co robi twoja kulka. Przedstawione zadania i plany budowy stanowią wskazówki dla początkujących młodych konstruktorów, którzy wkrótce będą sami mogli tworzyć własne projekty torów. Celem jest dotarcie kulki do celu, pokonując po drodze stworzony system torów. Rozpocznij swoją przygodę z GraviTrax od zestawu startowego, a dzięki pozostałym zestawom uzupełniającym wzbogacisz swój system torów o nowe elementy. GraviTrax. Zestaw uzupełniający – pozwól kulce zawirować! Złóż swoją spiralę i dostosuj jej różne wysokości do swojego toru. Połącz spiralę z zestawem startowym GraviTrax, aby uzyskać jeszcze większą różnorodność w wyścigu kulek. Ciekawe, jak daleko dolecą kulki za pomocą spirali? Zawartość i cechy zestawu: • 2 spirale. Rozmiar opakowania: 19.0 x 19.0 x 5.0 cm

42,20 zł
37,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,22 zł

6 osób kupiło
8
Emil i ciasto na kluski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emil i ciasto na kluski
Dostępny
27 szt.

Biedny Emil! Że też zawsze, kiedy chce zrobić dobry uczynek, wychodzi mu z tego psota! Bo cóż jest winien temu, że tatuś wdepnął w zastawioną przez niego pułapkę na myszy? Albo że ciasto na kluski zaczyna fruwać, gdy tylko w pobliżu znajdzie się tatuś? Jest sobotni wieczór - Emil siedzi w stolarni i struga setnego drewnianego ludzika. Nie tak wyobrażał sobie ten jubileusz! Na domiar złego Alfred, zamiast świętować z Emilem, czuli się z Liną. Emil ma już tego dość. Już on pokaże wszystkim w Katthult, że nie wolno go tak traktować!

27,90 zł
20,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,53 zł

4 osoby kupiły
9
Drewniane wieże z klocków, zwierzątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane wieże z klocków, zwierzątka
iWood
Dostępny
29 szt.

Drewniana wieża z klocków dla najmłodszych Czy Twoje dziecko zna już wszystkie kształty? Te przepiękne drewniane klocki do układania będą idealne dla maluchów, które fascynuje dopasowywanie elementów. Urocze i przyjaźnie wyglądające klocki z wizerunkiem sympatycznych zwierzątek: lwa, krokodyla i liska szybko zaskarbią sobie ich sympatię. Małe rączki z łatwością ułożą elementy w odpowiedniej kolejności. Dopasowywanie klocków we właściwej kolejności na drewnianej podstawce rozwija koordynację ręka-oko, uczy rozpoznawania kształtów. Żywe odcienie czerwonego, żółtego i zielonego zachęcą do zabawy i pobudzą wyobraźnię. Farby wodne, którym pokryto układankę są całkowicie nietoksyczne i dzięki temu jeszcze bardziej bezpieczne dla Twojej pociechy. Sukcesy podczas dopasowywania kształtów sprawią, że każde dziecko będzie zachwycone podczas zabawy. Połączenie prostoty zabawki z przepięknym designem zainteresują malucha w taki sposób, że będzie chciało do niej często wracać. Jakość w każdym calu Drewniana wieża z klocków została wykonana z solidnego drewna, którego trwałość sprawi, że zabawka będzie służyć przez lata. Starannie opracowane, zaokrąglone kształty nie tylko ułatwiają łapanie elementów, ale zostały specjalnie stworzone tak, aby zabawa nimi była całkowicie bezpieczna. Kolory, którymi pokryto drewniane klocki zostały uzyskane dzięki niezwykle trwałej farbie, która podobnie jak drewno, z którego stworzono ten produkt, nie straci głębi, dzięki czemu zabawka będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zalety produktu: • wysokiej jakości drewno • połączenie zabawy z nauką • idealny prezent Zabawka dla dzieci powyżej 12 miesiąca Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne. Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

4 osoby kupiły
10
Korektor w taśmie 5mmx6m Korm Taswh 461880 Starpak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
4 osoby kupiły
11
Remember and Forget. Gra karciana do nauki angielskiego. Kieszonkowiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Remember and Forget. Gra karciana do nauki angielskiego. Kieszonkowiec
Edgard - gry, od 9 lat
Dostępny
52 szt.

Graj i nawijaj po angielsku! Zapamiętuj przeciwieństwa, wyszukuj i działaj szybciej niż przeciwnik! Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak nauczysz się najważniejszych angielskich czasowników! „Angielski. Remember & Forget” to wyjątkowa gra karciana do nauki najważniejszych angielskich czasowników dla każdego fana nauki przez zabawę – również dla dzieci już od 9 roku życia. Gra składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela, szachraj. Umieszczona na karcie instrukcja szczegółowo wyjaśniona zasady wszystkich wariantów rozrywki. Do kart dołączony jest również słowniczek z tłumaczeniem angielskich czasowników użytych na kartach. Intrygujące ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka dostarcza wielu emocji! Do współpracy przy serii gier „Kieszonkowiec” zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Remember & Forget w ciekawy sposób zilustrowała Marta Ruszkowska. Merytoryczną zawartością karcianki zajęła się Dorota Kondrat, twórczyni projektów edukacyjnych. Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole. „Kieszonkowiec” to wyjątkowa seria gier dla całej rodziny, które uczą, bawiąc. Efekt uboczny grania: nauczysz się najważniejszych angielskich czasowników.

24,90 zł
19,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
12
Drewniana skrzynka mechanika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana skrzynka mechanika
iWood
Dostępny
29 szt.

Drewniana skrzyneczka ze wszystkim czego potrzebuje mały konstruktor! Znajdziemy w niej klucz, śrubokręt, śruby, nakrętki i elementy pozwalających zbudować proste konstrukcje. Zabawka wykonana z drewna malowanego bezpiecznymi farbami wodnymi, elementy łączące z tworzywa. Zabawka wspaniale rozwijają wyobraźnię dziecka pozwalając mu na dowolne łączenie ze sobą elementów. Nieograniczone możliwości budowania pozwalają uczyć się na zasadzie prób i błędów. Rozwija zdolności manualne i koordynację ruchową. Zabawa w grupie przyjaciół pomaga kształtować umiejętności społeczne i umacnia więzy rodzinne. Doskonały pomysł na prezent! Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne. Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

31,90 zł
28,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

3 osoby kupiły
13
Yo Club. Rajstopy 40 den - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yo Club. Rajstopy 40 den
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Gładkie rajstopy są wykonane w 92 proc. z poliamidu i 8 proc. z elastanu. Uwaga. Dostępne są różne kolory i rozmiary. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
14
144 najważniejsze niemieckie rzeczowniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
144 najważniejsze niemieckie rzeczowniki
Dostępny
30 szt.

Język niemiecki Poziom A1–B1 Poznaj najczęściej używane w języku niemieckim rzeczowniki, by z łatwością wykorzystywać je w codziennej komunikacji. Książka Agnieszki Drummer i Agnieszki Sochal pozwoli ci na szybką i efektywną naukę rzeczowników niemieckich. Dlaczego akurat tej części mowy? Ponieważ w języku niemieckim jest ona najliczniej reprezentowana. W końcu im szybciej opanuje się to, co jest w języku obcym najczęściej używane, tym szybciej można zacząć się w nim komunikować. Cały materiał został przygotowany na podstawie słownika „A Frequency Dictionary of German”, który zawiera listę kilku tysięcy najczęściej używanych wyrazów w mówionym i pisanym współczesnym języku niemieckim. Poznanie tych słów wraz z najczęstszym kontekstem ich występowania to pierwszy krok do znajomości niemieckiego. Na opracowanie każdego rzeczownika składają się trzy części: ŁATWE zawiera najprostsze zdania i najpopularniejsze znaczenia omawianego hasła. Służy jako wprowadzenie lub powtórzenie wiadomości na temat danego słowa. TRUDNE zawiera przykłady użycia prezentujące słowa w bardziej skomplikowanych konstrukcjach gramatycznych, jak np. rzeczowniki złożone. CIEKAWE to zbiór wybranych myśli znanych osób czy dowcipów, w których znalazły się omawiane rzeczowniki. Oprócz listy 144 najczęściej spotykanych w języku niemieckim rzeczowników w podręczniku znajdziesz część ogólną, poświęconą zagadnieniom gramatycznym potrzebnym przy nauce rzeczowników, takim jak rodzaj rzeczownika, zasady tworzenia liczby mnogiej czy odmiana przez przypadki.

49,90 zł
42,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,48 zł

2 osoby kupiły
15
Zakładka Duża - Powierz Panu swoją drogę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka Duża - Powierz Panu swoją drogę
Szaron
Dostępny
12 szt.

Zakładka zawiera tekst biblijny.

4,50 zł
3,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
16
Dookoła świata. Geograficzna gra karciana. Kieszonkowiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dookoła świata. Geograficzna gra karciana. Kieszonkowiec
Edgard - gry, od 9 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Stań do pojedynku na geo-rekordy! Graj i poznawaj świat! Jaka budowla jest symbolem Brazylii? Na cześć którego słynnego Polaka nazwano najwyższy szczyt Australii? Jak nazywa się wysunięty najbardziej na południe punkt Ameryki Południowej? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w geograficznej grze karcianej „Dookoła świata”. Podczas fascynującej rozgrywki odwiedzisz wszystkie kontynenty, przepłyniesz Amazonkę, wejdziesz na Mount Everest i przespacerujesz się wzdłuż Muru Chińskiego. Aż 5 zróżnicowanych wariantów rozgrywki sprawi, że na pewno nie będziesz się nudzić! Zagraj w Kolekcjonera, Snapa, Pudło, Klapka, Dokładkę albo Wyścigi i poznaj rekordy świata: najwyższe szczyty, najdłuższe rzeki i największe jeziora. Odwiedź znane miasta i dowiedz się, z czego słyną! Gra karciana idealnie sprawdzi się zarówno na lekcjach, jak i podczas spotkań w gronie koleżanek i kolegów. Zabłyśnij w towarzystwie i zaimponuj wiedzą znajomym! Wygodny, poręczny format sprawia, że gra bez problemu zmieści się do torebki, plecaka czy kieszeni. Oryginalne ilustracje wykonała Roksana Robok. W edukacyjnej serii „Kieszonkowiec” znajdują się gry, zagadki logiczne i quizy karciane do nauki matematyki, geografii i języka angielskiego, ćwiczenia myślenia logicznego i rozwijania wiedzy.

24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
17
Pakiet: Był sobie pies / O psie, który wrócił do domu / Był sobie pies 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Był sobie pies / O psie, który wrócił do domu / Był sobie pies...
Dostępny
43 szt.

Każdy pies ma do spełnienia ważną misję. Poznaj bestsellerowe historie psiaków, które pokochał świat! Poruszające książki W. Bruce’a Camerona o niezwykłej więzi między ludźmi i zwierzętami. Pakiet trzech powieści, które doczekały się ekranizacji: • Był sobie pies • Był sobie pies 2 • O psie, który wrócił do domu Był sobie pies – książka, która przez rok nie schodziła z listy bestsellerów „New York Timesa”! Oto przepełniona pogodą ducha i nieodpartym urokiem opowieść o wiernym psiaku, który za cel życiowy postawił sobie wpajanie ludziom znaczenia miłości i lojalności. Główny bohater książki to bezdomny kundelek, który szybko kończy swój smętny żywot. Jednak zaskakującym zrządzeniem losu odradza się w postaci ślicznego złotowłosego szczeniaczka. Jego życie nabiera sensu, bowiem trafia pod opiekę miłośnika zwierząt – wesołego ośmiolatka Ethana. Chłopiec nawiązuje z Baileyem niezwykłą więź, która łączy ich na zawsze i uczy wzajemnej miłości i szacunku. Kiedy Bailey dożywa starości, czuje się spełniony. Wkrótce odchodzi z tego świata z poczuciem, że wypełnił swoją misję. Jednak to jeszcze nie koniec… Ku swojemu osłupieniu ponownie odradza się w postaci kolejnego psa. Czy jeszcze spotka Ethana? Myślisz, że historia uroczego czworonoga cię nie urzeknie? Lepiej to odszczekaj! Był sobie pies 2 to kontynuacja wzruszającej historii o przyjaźni i oddaniu, która szturmem podbiła serca czytelników. Poznaj najnowszą odsłonę opowieści snutej przez niezwykłego psiego bohatera. Szczęście psa to życie obok ukochanego człowieka, a życie – zarówno psie, jak i ludzkie – bywa pomerdane. Pies Bailey, którego czytelnicy znają z bestsellerowej powieści Był sobie pies, przeżył już wiele wcieleń, dlatego o ludziach miał szansę nauczyć się naprawdę dużo. Podczas tej wędrówki po świecie nadawano mu różne imiona: Toby, Ellie czy Koleżka. Tym razem Bailey powraca w nowym wcieleniu, ponieważ ma bardzo ważną misję. Musi zaopiekować się dorastającą Clarity, wnuczką jego ukochanego przyjaciela Ethana. Ma jej pilnować i strzec, bo dziewczynka ma talent do pakowania się w kłopoty. To może być trudne, tym bardziej że mała Clarity June wraz z matką opuszcza dom ukochanej babci i Baileya, żeby zamieszkać w wielkim mieście. W swoim nowym wcieleniu Bailey odnajdzie CJ i zrobi wszystko, żeby była szczęśliwa. Aby mogła realizować swoje marzenia i odnalazła prawdziwą miłość. Przecież dorastanie jest trudne i to wielkie szczęście mieć przy sobie czworonożnego przyjaciela, a zarazem stróża. Jedno jest pewne – ta opowieść o niezwykłej przyjaźni, oddaniu i poświęceniu wielokrotnie cię zaskoczy, może nawet uronisz niejedną łzę. Był sobie pies 2 to kolejna powieść, w której W. Bruce Cameron oddaje narrację w łapki czworonożnego bohatera. Zatem wszystkie wydarzenia poznamy z psiej perspektywy. Właśnie tak skonstruowana fabuła spodobała się czytelnikom na całym świecie. Nic dziwnego, że książki autora stają się inspiracją dla scenariuszy filmowych. Film „Był sobie pies 2” będzie można obejrzeć w kinach od 4 października. Jednak zanim wybierzesz się do kina, poznaj książkowy pierwowzór. Nowa książka autora bestellera Był sobie pies – film w kinach! Zabawna i wzruszająca opowieść o czworonogu, który odbył niezwykłą podróż aby wrócić do swojego najlepszego przyjaciela. Kiedy Lucas Ray przygarnia małą Bellę, od razu wie, że ten uroczy szczeniaczek odmieni jego życie na lepsze. Piesek również czuje, że trafił na swojego człowieka i chce być dla niego najlepszym zwierzakiem na świecie. Lucas nie może zatrzymać Belli w swoim mieszkaniu. Postanawia podjąć ryzyko i zabiera ją do szpitala, w którym pracuje. Piesek wnosi mnóstwo radości do życia pacjentów. Jednak Bella zostaje uznana za pitbulla, rasę, która w Denver jest zakazana. Zrozpaczony Lucas musi rozstać się z ukochaną Bellą, która zostaje wywieziona do innego domu poza granice stanu. Mimo wszystko piesek nie zamierza żyć z dala od swojego najlepszego przyjaciela i postanawia wziąć sprawy we własne łapy. Bella staje przed ważnym wyzwaniem. Musi odnaleźć drogę do swojego człowieka. Musi wrócić do domu. Czy jeszcze zobaczy Lucasa? Oto zabawna i niezwykle poruszająca opowieść o bezgranicznej wierności psa wobec człowieka. Pełna przygód odyseja odważnej suczki trafi również na wielkie ekrany. Jeśli wzruszyliście się przy Był sobie pies, historia Belli rozczuli wasze serca jeszcze bardziej!

99,90 zł
73,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 25,97 zł

2 osoby kupiły
18
Kuchnia szara drewniana, zwierzątko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia szara drewniana, zwierzątko
iWood
Dostępny
30 szt.

Drewniana kuchnia da mnóstwo radości każdemu dziecku, pozwoli mu bezpiecznie uczestniczyć w codziennych czynnościach, naśladować dorosłych i odnaleźć w sobie pasję gotowania. Stylowa kuchnia utrzymana jest w odcieniach szarości i ozdobiona wizerunkiem sympatycznego zwierzątka. Wyposażona jest w „palnik”, mały zlew i piekarnik z trzema pokrętłami. Na tylnej ściance znajdują się trzy wieszaczki oraz tabliczka-zegar. Zestaw zawiera wiele pięknych akcesoriów: garnek z pokrywką, deseczkę, solniczkę i pieprzniczkę, łyżkę, nóż, łopatkę i owoce. Wszystko wykonane z drewna pokrytego bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami wodnymi. Nieszkodliwymi gdy mały kucharz postanowi sprawdzić smak swojego dzieła. Zaokrąglone kształty, stabilność i przemyślana konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo. Kompaktowy rozmiar i dwa uchwyty w bocznych ściankach ułatwiają przestawianie z miejsca na miejsce. Doskonały pomysł na stylowy prezent. Dzięki pięknej kolorystyce doskonale dopasuje się do każdego wnętrza. Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne. Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

105,90 zł
95,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,59 zł

2 osoby kupiły
19
Pełnia sprawiedliwości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pełnia sprawiedliwości
Dostępny
8 szt.

Keller pokazuje, jak duch () hojności połączony z duchem sprawiedliwości może dogłębnie zmienić nie tylko pojedynczych ludzi, ale całe społeczeństwo (). Pełnia sprawiedliwości to prawdziwa kopalnia diamentów. The Washington TimesW świeckim społeczeństwie panuje powszechne przekonanie, że Biblia to jedna z największych przeszkód w pełnieniu sprawiedliwości.Czy nie propaguje zacofanych poglądów? Czy nie popiera niewolnictwa? Dlaczego właśnie w Biblii mielibyśmy poszukiwać wytycznych, jak zbudować bardziej sprawiedliwe społeczeństwo? Timothy Keller stawia wyzwanie tym stereotypowym przekonaniom i udowadnia, że Biblia to podstawowe źródło zachęty do pełnienia sprawiedliwości i okazywania współczucia potrzebującym. Pełnia sprawiedliwości to kompendium biblijnej wiedzy o sprawiedliwym życiu, które wynika z doświadczenia obfitej łaski. Autor proponuje nowe spojrzenie na współczesną ideę sprawiedliwości i praw człowieka, które zainteresuje zarówno wierzących, jak i sceptyków.Timothy Keller urodził się i wychował w Pensylwanii. Studiował na Bucknell University, ukończył również Gordon-Conwell Theological Seminary oraz Westminster Theological Seminary. Pierwszym zgromadzeniem, któremu przewodził, był Kościół w Hopewell w stanie Wirginia. W 1989 roku z żoną Kathy i trzema synami przeprowadził się na Manhattan, gdzie założył Kościół Redeemer Presbyterian Church, który dziś liczy ponad pięć tysięcy członków, a w różnych miejscach świata zrzesza wiernychw ponad stu nowych Kościołach. Autor książek pt. Fałszywi bogowie, Bóg marnotrawny oraz bestsellera New York Timesa pt. Bóg: Czy są powody, by wierzyć?. Wraz z rodziną mieszka w Nowym Jorku.Pełnia sprawiedliwości to najlepsza książka o przekłuwaniu chrześcijańskiej wiary w działanie, jaką czytałem. () Gdyby wszyscy chrześcijanie kierowali się takim rozumieniem biblijnej sprawiedliwości, jakie prezentuje Keller, to mielibyśmy nie tylko więcej programów socjalnych i schronisk dla bezdomnych, ale cały świat wypełniałby szalom wszechogarniający pokój. W takim świecie każdy człowiek doświadczałby życia w pełni rozkwitu. Beliefnet.comTo najlepiej udokumentowana pod względem biblijnym i rozważna pod względem intelektualnym (przeczytajcie przypisy!) książka na temat sprawiedliwości społecznej, z jaką miałem do czynienia. Mają z niej wiele do wzięcia zarówno zwolennicy, jak i sceptycy tej idei. Kevin DeYoung, TheGospelCoalition.orgDoskonała książka. () Keller, na przekór wszechobecnej emocjonalnej retoryce, kieruje do Kościoła klarowne, biblijne wezwanie do pełnienia sprawiedliwości. EFCAToday.org

36,90 zł
28,78 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,12 zł

2 osoby kupiły
20
Na arenach Lyonu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na arenach Lyonu
Dostępny
15 szt.

Ta książka gwarantuje młodym czytelnikom niesamowitą podróż w czasie w towarzystwie trojga dzieci: Jeanne, François, Louisa i ich wiernego towarzysza, setera irlandzkiego o imieniu Płomień! Kuzyni i ich pies zostają przeniesieni do 177 r., do czasów Świętej Blandyny, kiedy to trwają prześladowania wyznawców Chrystusa. Jeanne, François i Louis poznają młodego niewolnika Mateusza i rodzinę ukrywających się chrześcijan. Czy zdołają uratować swoich nowych przyjaciół? Niezapomniana podróż do czasów imperium rzymskiego!

12,90 zł
9,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
21
4w1. Drewniana układanka, rybki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4w1. Drewniana układanka, rybki
iWood
Dostępny
30 szt.

Wspaniały, wielofunkcyjny zestaw edukacyjny składający się z wielu elementów przydatnych przy zdobywaniu nowych umiejętności. Maluchowi ułatwi poznawanie kolorów, kształtów i cyferek, a także rozwijanie ruchów precyzyjnych przy układaniu elementów na właściwych miejscach. Dla nieco starszego dziecka będzie nieocenioną pomocą przy nauce liczenia a nawet zrozumienia ułamków. Zabawę z maluchem możemy zacząć od przekładania elementów paluszkami, potem podnieść poziom trudności i użyć dołączonych szczypczyków by złapać małe pszczółki i umieścić na właściwych polach. Gdy ta umiejętność zostanie już opanowana możemy z pomocą wędki z magnesem łowić urocze rybki. Całość wykonana z ekologicznego drewna, malowanego bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami wodnymi na piękne, wyraziste kolory. Zawiera małe elementy z filcu, metalu i tworzywa sztucznego. Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne. Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

1 osoba kupiła
22
Monopoly dla pechowców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monopoly dla pechowców
Hasbro, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Jedyna taka gra „Monopoly”, w której opłaca się przegrywać! Przegrana to dopiero początek. Pech tym razem może zagrać na Twoją korzyść! Po zebraniu czterech specjalnych żetonów otrzymasz Pionek Pechowca, który może Ci przynieść dodatkowe korzyści. Grając pionkiem Pechowca, to inni gracze płacą Ci czynsz jak wejdziesz na ich pole nieruchomości, a wyrzucając taką samą liczbę oczek na obu kostkach – otrzymujesz dom za darmo. Pechowcy już nigdy nie będą poszkodowani! Zawartość opakowania: • plansza do gry, • 6 pionków, • pionek Pana Monopoly (figurka i podstawka), • 26 kart Własności, • 16 kart Szansa, • 16 kart Kasa Społeczna, • 32 domy, • 12 hoteli, • 2 kostki do gry, • 30 kartonowych monet dla pechowców, • zestaw banknotów, • instrukcja do gry. Wymiary opakowania: 27.0 x 40.0 x 5.0 cm

143,33 zł
129,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,33 zł

1 osoba kupiła
23
Kostka z przeplatanką, pszczółka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka z przeplatanką, pszczółka
iWood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

To pięciostronne kreatywne pudełko zawiera ruchome elementy, pokrętła, klocki i labirynty w pięknych, pastelowych kolorach odpowiednich dla wrażliwych zmysłów dziecka. Poznaj zwierzątka i cyferki, zakręć zębatkami i przesuwaj koraliki po pręcikach labiryntu. To prawdziwe centrum zabawy i aktywności, które na długo przykuje uwagę każdego malucha. Przeplatanka pomaga poznawać świat, ćwiczyć koordynację i ruchy precyzyjne. Zabawka ma stabilną konstrukcję, wykonana jest z mocnego drewna pokrytego bezpiecznymi farbami wodnymi, dzięki czemu będzie dostarczać frajdy przez długie lata. Zalety produktu: • wysokiej jakości drewno • połączenie zabawy z nauką • idealny prezent Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne. Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

223,90 zł
201,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,39 zł

1 osoba kupiła
24
Michnikowszczyzna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michnikowszczyzna
Dostępny
31 szt.

Michnik nie sprawuje już rządu dusz, ale jad, który wsączył w polskie umysły, wciąż je zatruwa. Fałsze, które upowszechniała jego propaganda, wciąż pokutują w publicznych sporach, a absurdy, które podniósł do roli aksjomatów, wciąż dla wielu pełnią rolę drogowskazów. Nie wolno milcząco przejść nad nimi do porządku dziennego i bez wchodzenia w polemikę, bez refleksji głosić rzeczy diametralnie sprzecznych. Choć polska ociężała umysłowo inteligencja właśnie tak najbardziej lubi – gotowa równie gorąco przyklaskiwać i temu, co mówi, że czarne, i temu, co dowodzi, że białe, byle owej sprzeczności nie eksponować, byle było słodko, miło, przyjemnie i bezkonfliktowo. Tak, Adam Michnik poniósł klęskę. Praktycznie na wszystkich możliwych polach. Ale czy to znaczy, że można udać, iż go nigdy nie było? Adam Michnik zasługuje na sprawiedliwość. Trzeba mu tę sprawiedliwość – jedni powiedzą „wymierzyć”, a inni „oddać”. Ale w każdym razie trzeba się na nią zdobyć. Trzeba wreszcie przynajmniej spróbować. Oto moja próba.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
25
Odyseja Homera prozą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odyseja Homera prozą
Dostępny
80 szt.

Odyseja to arcydzieło epickie przypisywane Homerowi, które wraz z Iliadą otwiera listę najstarszej literatury europejskiej. Oba utwory powstały w czasach, kiedy niewiele osób potrafiło pisać i czytać, natomiast ci, którzy posiedli tę sztukę, mieli ograniczony dostęp do tekstów pisanych, stąd wielką popularnością cieszyli się pieśniarze (zwani w Grecji aojami), a później deklamatorzy (rapsodowie). To właśnie dla ich potrzeb (łatwiejszego zapamiętywania) wykształcił się wówczas język poetycki. Obecnie analfabetyzm na naszym kontynencie należy do bezpowrotnej przeszłości, a triumfy swe święci proza literacka, co sprawia, że zanika też potrzeba odbioru dzieł w formie poetyckiej. Kierując się powyższym trendem Zenon Gołaszewski ? historyk, tłumacz, autor książek popularnonaukowych oraz powieści historycznych ? zdecydował się na dokonanie przekładu Odysei prozą. Książka, oprócz licznych ilustracji, uzupełniona jest słownikiem występujących w niej postaci.

29,90 zł
25,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,78 zł

2 osoby kupiły
26
Tajemnice Gryzmołkowa. Tom 2. Dentysta ciemności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice Gryzmołkowa. Tom 2. Dentysta ciemności
Dostępny
26 szt.

Tajemnice Gryzmołkowa. Dentysta ciemności to druga część smakowitej serii o przygodach Archie’go McKarmelka! Nie opadły jeszcze emocje po poprzednich perypetiach i długich poszukiwaniach tajemniczego składnika krówek, a Archie i jego niezastąpiona ekipa już muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami! Kim jest tajemniczy dentysta? I dlaczego wszyscy wolą go unikać? Na szczęście Fliss, Billy i piesek Sorbet tego lata także nie zamierzają odpoczywać i są gotowi odkryć każdą tajemnicę... To obowiązkowa lektura dla każdego, kto uwielbia historie o duchach, potworach, pełne karmelu, słodkich pianek i innych łakoci, które spotkają po drodze! Na czytelników czeka mapa okolic Gryzmołkowa i obietnica niesamowitych przygód i zwrotów akcji na każdym kroku. Nowe przygody na horyzoncie! David O'Connell – pisarz i ilustrator książek dla dzieci. Pisze również dla innych ilustratorów i ilustruje dla innych pisarzy. Tworzy humorystyczne historie, komiksy i uwielbia opowieści o magii. W Tajemnicach Gryzmołkowa autor skupił się na treści, pozwalając wyobrazić sobie wizualne elementy historii Claire Powell, która jest autorką ilustracji do serii. Archie McKarmelek marzy o odrobinie spokoju. Zbliżają się wakacje, a on już nie może się doczekać pikników nad jeziorem, leniwych popołudni spędzanych na obserwowaniu miodnych smoków i zajadania się krówkami. Niestety, Drzewu Dziwnuści, które jest źródłem wszelkiej magii w Gryzmołkowie, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Tylko Archie może je ocalić! Groźne potwory, podstępne zabawki i pewien bardzo złowieszczy dentysta sprawią, że chłopiec będzie musiał zapomnieć o wypoczynku, a pierwsze dni lata, zamiast przypominać przepyszne truskawkowe pianki cukrowe, zamienią się w ekstrakwaśny cytrynowy sorbet, po którym język drętwieje na cały tydzień!

23,90 zł
16,99 zł

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
27
Mojsław władca doskonały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mojsław władca doskonały
Dostępny
120 szt.

Mojsław władca doskonały jest powieścią historyczną, a jej akcja rozgrywa się na terenie Polski w latach 1038-1047. Po zabójstwach, których dokonano kolejno na królach Mieszku II i Bolesławie Mieszkowicu, po zamęcie, jaki rozpętała śmierć Bolesława, i agresji władcy Czech na Polskę, wierny przyjaciel obu zamordowanych Piastów, wojewoda Mojsław, ratuje swą dzielnicę ? Mazowsze, i przejmuje nad nią pełną władzę. Wchodząc w przymierze z Siemomysłem, księciem Pomorza, dąży on do odbudowy kraju. Poprzez swoje mądre rządy na Mazowszu pragnie ukazać Polakom i światu, jakiej chce Polski. Czy jednak wrogowie wewnętrzni i zewnętrzni pozwolą mu zrealizować ten cel? Książka ta zamyka cykl powieści historycznych pod wspólnym tytułem Dzieci Swarożyca.

34,90 zł
29,32 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,58 zł

1 osoba kupiła
28
Piramidka-sorter drewniany pastelowy, kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piramidka-sorter drewniany pastelowy, kotek
iWood
Dostępny
30 szt.

Niezwykle urocza, drewniana nakładanka w kształcie kotka oczaruje każde dziecko. Drewniana nakładanka Kotek to edukacyjny must-have dla najmłodszych od 1 roku życia. Kotek pokryty jest przepięknymi pastelowymi odcieniami różu, co zauroczy niejedną dziewczynkę. Kolory zabawki są nie tylko atrakcyjne dla oka dziecka, ale również świetnie wpływają na rozwój jego percepcji wzrokowej odcienie są odpowiednie dla wrażliwych zmysłów malucha. Farby wodne, które zostały użyte przy produkcji tej drewnianej nakładanki są przede wszystkim nietoksyczne, a zatem bardzo bezpieczne, co jest szczególnie ważne przy dzieciach, które mają tendencję do wkładania różnych przedmiotów do buzi. Kształty poszczególnych elementów sprawiają, że nie sposób nie polubić tej zabawki kot, jako jeden z ulubionych pupili najmłodszych, przyciągnie ich uwagę i zainteresuje na dłużej. To co ważne, to zaokrąglone kształty nakładanki, które gwarantują bezpieczeństwo podczas zabawy, sprawiając jednocześnie, że dziecko nie będzie miało problemu z trzymaniem elementów w rączce. Rozwój poprzez zabawę Podczas zabawy drewnianą nakładanką, dziecko nauczy się segregować przedmioty względem ich wielkości. Zabawka zdecydowanie wpływa na rozwój podczas ćwiczeń koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także na widzenie przestrzenne, co będzie idealnym startem dla malucha uczącego się stawiać pierwsze kroki. Dla młodszych dzieci wyzwaniem będzie wkładanie na drążek kolorowych kółek, dla starszych natomiast, zabawa kotkiem będzie świetną okazją do rozwoju kreatywności. Zabawa na lata Drewniana nakładanka Kotek została wyprodukowana z prawdziwego drewna i wyjątkowo trwałych farb, co sprawia, że jest to zabawka, którą dzieci będą się bawić przez wiele pokoleń. Mocna konstrukcja jest zapewniona przez wysoką jakość wykonania, która jest ściśle kontrolowana na każdym etapie powstawania zabawki. Zalety produktu: • wysokiej jakości drewno • połączenie zabawy z nauką • idealny prezent Zabawka dla dzieci powyżej 12 miesiąca Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne. Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

1 osoba kupiła
29
Człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek
Dostępny
6 szt.

Niezwykła książka bestsellerowego autora Edycji Świętego Pawła, ks. Arkadiusza Paśnika. Tym razem ks. Paśnik oddaje nam do rąk dziennik podróży w głąb ludzkiej natury z krótkimi cytatami Viktora Frankla. Autor Obietnicy, Znamienia, Daru, Lęku, Miłości i Życia zabiera nas na niebezpieczną wyprawę w nieznane, której celem jest nie tylko znalezienie odpowiedzi na pytanie, kim jest człowiek, ale i prawdy o nas samych. Człowiek to historie kilkunastu osób z różnymi problemami i głodami, które z pomocą Bożą odnajdują właściwe dla siebie rozwiązanie. Książka prowokuje do przemyśleń i zachęca do zmian, dlatego jej zakończenie dla każdego z nas jest inne.

34,95 zł
31,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

1 osoba kupiła
30
Lenin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lenin
Dostępny
103 szt.

Druga część cyklu powieściowego Na przełomie to jednocześnie najbardziej znana książka Ferdynanda Antoniego Ossendowskiego powieść biograficzna z 1930 roku poświęcona tytułowemu Leninowi. Przetłumaczona na języki obce skutecznie pokazała prawdziwe oblicze zbrodniczego bolszewizmu. Komuniści nie wybaczyli autorowi tej zbrodni. W roku 1945 rozkopali jego grób, by przekonać się, że osobisty wróg Lenina faktycznie nie żyje.

53,00 zł
38,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,84 zł

1 osoba kupiła
31
Przebijanka drewniana z młotoczkiem, kolorowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebijanka drewniana z młotoczkiem, kolorowa
iWood
Dostępny
30 szt.

Klasyczna drewniana przebijanka pomalowana bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami wodnymi na piękne, wyraziste kolory. Łagodne, zaokrąglone kształty są miłe w dotyku i dopasowane do małych rączek dziecka. Przebijanie kołeczków na drugą stronę deseczki usprawnia zdolności manualne, zwłaszcza bardzo ważną koordynację oko-ręka a do tego daje maluchom masę frajdy! Wbij młoteczkiem wszystkie kołeczki a potem odwróć stoliczek i zacznij zabawę od nowa! Całość wykonana z drewna zapewniającego dużą trwałość i wytrzymałość zabawki. Kolorowe kołeczki mogą pomóc w nauce barw i liczenia. Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne. Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

1 osoba kupiła
32
44 cats. Magiczne obrazki. 44 koty Po prostu koci świat? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44 cats. Magiczne obrazki. 44 koty Po prostu koci świat?
Dostępny
10 szt.

Książka twardostronicowa w twardej oprawie z chromowanymi kartkami z kartonową latarką imitującą latarkę. Chromowane przyciemnione strony przy poruszaniu białą lupką dają wrażenie podświetlenia.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
33
Nerf Elite 2.0. Wyrzutnia Shockwave - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf Elite 2.0. Wyrzutnia Shockwave
Hasbro
Dostępny
110 szt.

Poznaj wyjątkową wyrzutnię działającą z niezwykłą prędkością. Rotacyjny bęben pracuje nie tylko szybko, ale także cicho. Zestaw wyposażony został w 30 strzałek, aby w pełni załadować magazynek. W magazynku znajduje się aż 15 strzałek, dzięki czemu to Ty poczujesz satysfakcję przewagi nad przeciwnikiem. Wybierz cel i wystrzel 1 strzałkę lub uwolnij wszystkie 15 strzałek w krótkim odstępie czasu. Zasięg wyrzutni sięga nawet do 27.0 m. Dostosuj blaster do każdej bitwy lub misji, korzystając z 3 szyn taktycznych, punktu mocowania lufy i punktu mocowania kolby (kolba i przedłużenie lufy nie są dołączone), dodając akcesoria Nerf, sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Wyrzutnia Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15 posiada ciekawy, nowoczesny design, który zachwyci każdego wielbiciela Nerf. Strzelaj i wygrywaj szybko dzięki blasterowi Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15! Zawartość i cechy zestawu: • wyrzutnia Shockwave RD-15, • rotacyjny bęben wystrzeliwuje z dużą prędkością aż 15 strzałek – jedna po drugiej, • magazynek na 15 strzałek, • zasięg strzału do 27.0 metrów, • 3 szyny taktyczne, • punkt mocowania kolby, • punkt mocowania lufy, • instrukcja, • 30 strzałek Nerf Elite w zestawie (15 pomarańczowych z niebieską końcówką i 15 niebieskich z pomarańczową końcówką), • wymiary: ok. 52.0 cm (długość).

170,00 zł
153,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,00 zł

1 osoba kupiła
34
Saga Orków 3 Łowca nagród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

1 osoba kupiła
35
Zabawka drewniana. Tęczowy kulodrom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka drewniana. Tęczowy kulodrom
Trefl
Dostępny
15 szt.

Tęczowy Kulodrom to wysokiej jakości zabawka wykonana z naturalnego drewna. Kolorowy tor składa się z płatków we wszystkich kolorach tęczy! Zabawka drewniana rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz uczy koncentracji. W zestawie znajduje się 5 kolorowych kuleczek, które wydają przyjemne dźwięki odbijając się od płatków. Tęczowy Kulodrom wspomaga naukę kolorów oraz rozwija zdolność logicznego myślenia. Doskonała zabawka dla dzieci od 3 roku życia! Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami.

69,99 zł
60,89 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,10 zł

1 osoba kupiła
36
Shadowscent. Kwiat mroku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shadowscent. Kwiat mroku
Dostępny
2 szt.

W imperium Aramteshu zapachy mają wielką moc. Kiedy następca tronu zostaje otruty i leży nieprzytomny, zwalczające się frakcje, dążąc do przejęcia władzy, mogą doprowadzić do upadku imperium. Los księcia i tym samym cesarstwa nieoczekiwanie znajduje się w rękach Rakel, biednej dziewczyny o wielkim talencie do zapachów, i Asha – osobistego strażnika następcy tronu. Czy uda im się znaleźć antidotum i uratować księcia? Czy znajdą odpowiedzi na dręczące ich pytania dotyczące przeszłości?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
37
Jedwab - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedwab
Dostępny
27 szt.

Jest rok 1861. Hervé Joncour, francuski młody kupiec, podobnie jak inni handlarze jedwabiem staje w obliczu kryzysu spowodowanego epidemią. Postanawia więc opuścić kochającą żonę i przytulny dom w małej wiosce, by, przemierzając cały świat, dotrzeć do egzotycznej Japonii. Tam spotyka intrygującą kobietę, z którą nie jest w stanie zamienić ani słowa. Choć podróże do kraju jedwabników stają się coraz bardziej niebezpieczne, Hervé raz za razem będzie przekraczał kontynent, licząc na spotkanie z tajemniczą ukochaną. „Rozdzierająca historia miłosna. Literacki majstersztyk, prawdziwy klejnot o urzekającej mocy” – „The Sunday Times”. „Powieść tak uniwersalna, jak ludowa opowiastka, lecz tak silna, że trafia w samo serce” – Denver Post.

33,90 zł
25,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,47 zł

2 osoby kupiły
38
Podstawka korkowa - Bądźcie mocni w Panu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawka korkowa - Bądźcie mocni w Panu
Szaron
Dostępny
1 szt.

Podstawka korkowa pod kubek o wymiarach 10cm x 10cm.Podstawka zawiera tekst:Bądźcie mocni w Panu - siłą jego potęgi. Efezjan 6,10

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
39
Nerf Elite 2.0. Wyrzutnia Warden DB-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nerf Elite 2.0. Wyrzutnia Warden DB-8
Hasbro
Dostępny
1 szt.

Wyrzutnia Warden DB-8 wystrzeliwuje równocześnie dwie strzałki bez dodatkowego załadunku. To jej niewątpliwa zaleta. Zestaw wyposażony został w 16 strzałek, aby w pełni załadować magazynek. Zasięg strzału wynosi aż 26 metrów! Wymaga przeładowania po oddaniu 2 wystrzałów. Strzałki do wyrzutni ładujemy od strony lufy. Przeładowanie następuje w klasyczny sposób - należy przesunąć uchwyt na lufie do tyłu, a następnie do przodu. Dostosuj blaster do każdej bitwy lub misji, korzystając z szyny taktycznej dodając akcesoria Nerf (brak w zestawie), sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Zawartość i cechy zestawu: • wyrzutnia Warden DB-8, • strzela 2 strzałkami jednocześnie, • magazynek na 8 strzałek, • zasięg strzału do 26 metrów, • szyna taktyczna, • instrukcja, • 16 strzałek Nerf Elite w zestawie (8 pomarańczowych z niebieską końcówką i 8 niebieskich z pomarańczową końcówką).

162,22 zł
115,18 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 47,04 zł

1 osoba kupiła
40
Lunatyczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lunatyczka
Dostępny
92 szt.

Annalee Ahlberg jest kobietą spełnioną, zniewalająco piękną, a jej życie to pasmo sukcesów. Rysą na szkle jest jej wstydliwa przypadłość, która bywa zgubna i kuriozalna w skutkach – kobieta lunatykuje. Gdy pewnej nocy nie wraca do łóżka, rodzina obawia się najgorszego. Ekipa poszukiwawcza przeczesuje okoliczne lasy, ale po Annalee nie ma śladu. Lianna, jej starsza córka, rzuca studia, by zająć się ojcem i młodszą siostrą. Wkrótce wikła się w romans ze śledczym prowadzącym sprawę matki, Gavinem Rikertem, ale zdaje się, że mężczyzna wie o Annalee znacznie więcej, niż powinien. „Mistrzostwo... Bohjalian w najlepszym wydaniu, podejmuje przerażająco fascynujący temat i idealnie zwiększa napięcie” – „USA Today”. „Seks, kłamstwa i tajemnice snu – oto składniki nowego, klimatycznego thrillera Chrisa Bohjaliana. To mroczna powieść przywodząca na myśl filmy Hitchcocka, która na długo zapada w pamięć” – „The Washington Post”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

41
Pakiet: Stażystka / Obserwatorka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Stażystka / Obserwatorka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Wciągające powieści domestic-noir autorki bestsellerów Alicji Sinickiej. W pakiecie znajdują się dwie książki: Stażystka i Obserwatorka. Stażystka: W tej firmie nic nie jest takie, jakim się wydaje... Klaudia dostaje pracę w firmie Marka Skalskiego. Charyzmatyczny szef bardzo ją pociąga z wzajemnością, mimo że ma swoją rodzinę. Jednak wokół Klaudii zaczynają dziać się niepokojące rzeczy. Ktoś jej grozi. Gdy dowiaduje się, że dwie byłe stażystki Skalskiego zginęły w nieszczęśliwych wypadkach, zaczyna obawiać się o własne życie. Obserwatorka: Thriller, przy którym zasłonisz okna. W szpitalu pobita Iza trafia pod opiekę doktora Arkadiusza Milskiego, który jest jej przyjacielem z młodzieńczych lat. Ich relacja odżywa i budzi namiętne uczucie. Mimo tego Iza czuje niepokój. Wie, że ktoś ją bacznie obserwuje i robi wszystko, żeby zakończyła relację z Arkiem. Nie chce go opuścić, szczególnie kiedy on wreszcie pozbierał się po stracie poprzedniej partnerki. Stracie, która może nie była tylko przypadkiem...

64,90 zł
48,03 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,87 zł

42
Pakiet: Kołysanka z Auschwitz / Dzieci żółtej gwiazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Kołysanka z Auschwitz / Dzieci żółtej gwiazdy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Bestsellerowe powieści Mario Escobara. Poruszające historie, które zostają w pamięci na długo. W pakiecie znajdują się książki: Kołysanka z Auschwitz Historia inspirowana życiem Helene Hannemann, matki, która poświęciła wszystko dla rodziny i dzieci, które miała nadzieję uratować. Helene Hannemann, rodowita Niemka, mieszka z mężem romskiego pochodzenia, z którym ma piątkę dzieci. Pewnego poranka 1943 roku do ich życia wkracza niemiecka policja nasłana przez SS. Najbliżsi Helene mają opuścić mieszkanie i zostać zesłani do obozu Auschwitz-Birkenau. Kobieta nie wyobraża sobie życia bez rodziny i dobrowolnie decyduje się na zesłanie do obozowego piekła. Gdy doktor Mengele zleca założenie przedszkola, wyznacza Helene do opieki nad obozowymi dziećmi. Mają zająć baraki obok jego laboratorium. Kobieta nie ma złudzeń co do jego okrutnych intencji. Wspólnie z innymi więźniarkami zaczyna rozpaczliwą walkę o obozowe dzieci. Każdego dnia próbuje złagodzić ich cierpienia, chociaż wie, że los jej podopiecznych jest z góry przesądzony. Dzieci żółtej gwiazdy Niezwykła opowieść o dramatycznej ucieczce dzieci przed koszmarem wojny. Młodzi bracia Jakob i Moïse przemierzają okupowaną przez Nazistów Francję, aby odnaleźć ukochanych rodziców.

59,90 zł
44,33 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

43
Gorące dochodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorące dochodzenie
Dostępny
57 szt.

Maisie Wilkins pracuje w prywatnym biurze detektywistycznym. Pomaga doświadczonym detektywom w zbieraniu informacji i rozwiązywaniu zagadek. Nawet jeżeli niektórzy jej współpracownicy wydają się dość gburowaci. Zupełnie jak Cameron Grant, o którym prawie nikt nic nie wie. I co z tego, że jest największym ciachem, jakie chodzi po ziemi, a do tego najlepszym detektywem, skoro potrafi zmrozić jednym spojrzeniem? Kiedy na firmowej imprezie świątecznej nieoczekiwania pojawia się Cameron, Maisie postanawia, że przynajmniej z nim porozmawia. Przecież w święta nikt nie powinien siedzieć sam. Nawet przy barze. Kilka drinków później bar nieoczekiwanie zmienia się w mieszkanie mężczyzny, a przyjazna rozmowa w coś bardziej gorącego i niegrzecznego. Jak romans biurowy wpłynie na pracę Maisie? Czy uda się jej połączyć rosnące uczucie do detektywa z nieoczekiwanym awansem? Czy może to właśnie był ten świąteczny cud, na który czekała od tak wielu lat?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

44
Spełnione życzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spełnione życzenie
Dostępny
37 szt.

W święta mogą się spełnić życzenia, o których nawet nie mamy pojęcia. Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym życiu został jej tylko męski zegarek z grawerem. Chciałaby studiować medycynę, ale nie ma na to pieniędzy. Kiedy jakimś cudem udaje jej się znaleźć pracę jako opiekunka osoby starszej, ma wrażenie, że wreszcie zły los się od niej odwraca. Jednak nie może być zbyt kolorowo. Jej nowym miejscem pracy jest arystokratyczny dworek pod Krakowem, a szefem surowy pan Marian Czarnecki, który stawia jeden warunek – Kaja ma trzymać się z dala od jego syna Daniela. Pani Jadwiga, którą dziewczyna ma się opiekować, to wyjątkowo zrzędliwa i oporna staruszka. Kiedy już pierwszego dnia Kaja spotyka Daniela, nie może przestać o nim myśleć. Wpada mu w oko i chłopak postanawia ją uwieść. Zbliżają się święta. Czy uda jej się dotrzymać obietnicy złożonej szefowi? A może jest szansa na to, że pierwszy raz od dawna Kaja nie spędzi ich samotnie?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

45
Świąteczne nieporozumienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świąteczne nieporozumienie
Dostępny
15 szt.

W Londynie roi się od choinek i bożonarodzeniowych dekoracji. Jednak Harper nie czuje magii świąt. Skupia się na pracy, bo to zawsze wychodzi jej najlepiej. Lekceważąc świąteczny klimat, przygotowuje się do wyjazdu z kraju i obiecanego awansu. Jednak w wyniku nieporozumienia Harper ląduje w jednym mieszkaniu z wrednym i – niech to szlag – pociągającym Amerykaninem. W dodatku w firmie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Czy ten rok skończy się dla niej tak, jak to sobie zaplanowała? Holden przyjeżdża do Londynu w interesach. Ma tu zostać przez miesiąc, a później wrócić do spokojnego życia w Nowym Jorku, gdzie spędzi święta z rodziną. Wszystko jednak nieco się komplikuje, gdy na jego drodze staje pyskata Brytyjka, która uznaje go za włamywacza i wymierza mu cios parasolem. Między tą dwójką rodzi się niechęć, która szybko zmienia się w pożądanie. Czy wzajemna fascynacja ma jakikolwiek sens? Teraz przez przypadek dzielą jedno mieszkanie, jednak za miesiąc każde z nich będzie na innym kontynencie. Ale... czy w magicznym przedświątecznym czasie można wierzyć w przypadki?

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

46
Pamięć ciał - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamięć ciał
Dostępny
41 szt.

Giorgio Saveri nie ma jeszcze czterdziestu lat, ale zdążył przeżyć tak wiele rozczarowań, że postanawia zaszyć się w rodzinnej posiadłości – zabytkowej luksusowej willi pełnej drogocennych dzieł sztuki, ukrytej na wzgórzach w okolicach Piacenzy. Jego jedynym łącznikiem ze światem jest Agnese, gosposia, która w dzieciństwie zastępowała mu matkę, która zginęła wiele lat temu w wypadku samochodowym – i despotycznego ojca, który aż do dnia swojego samobójstwa nigdy nie przepuścił żadnej okazji, by publicznie upokorzyć syna. Wszystko zmienia się pewnej nocy, gdy Giorgio spotyka tajemniczą Giulię. Dziewczyna posiada dar rozumienia go, jak nikt inny przedtem. I mimo że sama niewiele o sobie mówi, zręcznie wciąga Giorgia w relację przepełnioną erotyzmem. Kiedy pewnego dnia Agnese znika bez śladu, Giorgio postanawia działać i rozpoczyna swoje prywatne śledztwo. Na jaw wychodzą kłamstwa Giulii. Okazuje się jednak, że nie jest ona jedyną osobą, która ma coś do ukrycia...

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

47
Lśnić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lśnić
Dostępny
38 szt.

Debiut literacki Jessiki Jung – jednej z największych legend K-popu i byłej członkini zespołu Girls’ Generation. Jaką cenę możesz zapłacić za spełnienie swoich marzeń? Amerykanka koreańskiego pochodzenia Rachel Kim odpowiada na to pytanie bez wahania: Prawie każdą. Sześć lat temu ambitna siedemnastolatka została zatrudniona w jednej z największych i najbardziej wymagających wytwórni K-popu w Seulu. Zasady są proste: trenuj 24 godziny na dobę, bądź idealna, nie chodź na randki. Łatwe? Nie do końca! Jessica Jung zabiera czytelnika do kolorowego świata K-popu, świata blichtru, morderczej pracy i rywalizacji, w którym za miłość i sławę trzeba płacić bardzo wysoką cenę. Młoda bohaterka udowodni sobie i światu, że jest gotowa na wiele, żeby lśnić!

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

48
Helsinki. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Helsinki. Winyl
Daria Zawiałow, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

101,90 zł
Powiadomienie
49
Czekając na barbarzyńców, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czekając na barbarzyńców, DVD
Ciro Guerra, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Laureat Oscara Mark Rylance („Most szpiegów”), trzykrotnie nominowany do Oscara Johnny Depp („Marzyciel”) oraz najnowszy odtwórca roli Batmana Robert Pattinson („Saga Zmierzch”) w ekranizacji głośnej powieści laureata literackiej Nagrody Nobla Johna Maxwella Coetzee. Życie starzejącego się dowódcy (Mark Rylance) wojskowej fortecy na obrzeżach bezimiennego Imperium płynie spokojnym, jednostajnym rytmem zakłócanym jedynie incydentami w postaci kradzieży bydła i innych drobnych waśni między mieszkańcami okolicznych wiosek. Sielską atmosferę burzy przybycie pułkownika Jolla (Johnny Depp). Wysłany ze stolicy oficer ma za zadanie zweryfikować informacje o zagrożeniu granicy ze strony zamieszkujących stepy barbarzyńców. Przesłuchujący pojmanych tubylców Joll uważa, iż cel uświęca środki. Brutalne metody śledczego wywołują wzburzenie dowódcy, który postanawia sprzeciwić się bezsensownej przemocy... Obsada: Mark Rylance, Johnny Depp, Robert Pattinson, Gana Bayarsaikhan, Greta Scacchi Dodatki: • zwiastun, • zapowiedzi.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

50
Wiking i magiczny miecz, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiking i magiczny miecz, DVD
Eric Cazes, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem. Jeden niewyrośnięty wiking plus jeden magiczny miecz równa się milion zwariowanych przygód! Wigi jest synem wodza wikingów – mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem problemów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury mamuta, dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy mama Wigiego zmieni się w złoty posąg. Dzielny chłopak kompletuje załogę, która wyruszyć ma na poszukiwania magicznej wyspy. Tylko tam można odczynić czar i przywrócić mamie jej dawną postać. Wigi, jego dzielny tatko Halvar i kudłata drużyna walecznych wikingów będą musieli zmierzyć się z potężnymi falami, wrednymi stworami i wyjątkowo bezczelnym wrogiem, który podąża za nimi wiosło w wiosło. Stawką okaże się nie tylko dobro kochanej rodzicielki, ale los całego plemienia. Obsada: (głosy) W. Żołądkowicz, K. Kwiatkowski, M. Weber, A. Dziurman, M. Wieprzewski, P. Glapiński, Z. Jaźwińska, M. Narloch, M. Przybylski, J. Szydłowski, D. Kulec, T. Borkowski, E. Bułhak, M. Guzowski, J. Wołłejko-Plucińska, P. Bondyra, W. Czarnota. Dodatki: • zwiastun, • zapowiedzi.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

51
Rasmus, Pontus i pies Szajbus. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rasmus, Pontus i pies Szajbus. Audiobook
Astrid Lindgren, Nasza Księgarnia
Dostępny
3 szt.

Pełna zabawnych historii i zwrotów akcji powieść detektywistyczna dla dzieci w wersji do słuchania. Wszawy Dołek to najbardziej intrygujące miejsce w Vastanvik! Właśnie tu do wesołego miasteczka przychodzą dwaj 11-letni przyjaciele: Rasmus i Pontus, aby zobaczyć światowej sławy połykacza noży – Alfreda. Jeszcze nie wiedzą o tym, że tu właśnie rozpoczyna się największa przygoda ich życia! Kiedy bowiem staną się mimowolnymi świadkami zuchwałej kradzieży starych sreber, natychmiast zapragną uratować ten bezcenny skarb. Poznaj tę książkę i stań się detektywem wszech czasów!

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

52
Wielka księga uczuć. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga uczuć. Audiobook
Grzegorz Kasdepke, Zbigniew Zamachowski, Nasza Księgarnia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

W przedszkolu pojawia się pani Miłka, nauczycielka do zadań specjalnych. Ma rozmawiać z dziećmi o uczuciach, co nie będzie proste… Zabawnym opowiadaniom o tęsknocie, wstydzie, pogardzie, zazdrości, miłości, nienawiści, uczciwości, szacunku, odwadze, współczuciu, strachu i poczuciu winy towarzyszą definicje konkretnych emocji oraz praktyczne rady dla dzieci. Wielka księga uczuć składa się z czterech wcześniej wydanych tytułów: Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami, Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach, Horror! czyli skąd się biorą dzieci oraz Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach. Posłuchajcie tych historii, a żadne uczucia i wartości nie będą wam już straszne!

31,90 zł
23,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,97 zł

53
Ten dom jest mój - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ten dom jest mój
Dostępny
29 szt.

Ironiczna i opowiedziana z humorem historia dwóch samotniczek, które niespodziewanie odnajdują coś, czego nie szukały – rodzinę. Vera ma pięć lat, kiedy w 1945 roku wraz z matką ucieka z Prus Wschodnich do Starego Kraju, w którym jest nazywana „polaczkowym dzieckiem”. Przez całe życie czuje się obco w wielkim zimnym domu, a mimo to nie potrafi go opuścić. Sześćdziesiąt lat później u jego drzwi staje nagle siostrzenica Very, Anne, która uciekła z synkiem z modnej hamburskiej dzielnicy Ottensen. Vera i Anne są sobie obce, lecz zarazem wiele je łączy. „Ta powieść jest inna w dobrym znaczeniu tego słowa. Nie ma w niej romantycznej aury ani klisz. Pojawiają się za to silne, zdeterminowane postacie. Ta historia długo pobrzmiewa w czytelniku, niczym jęki i skrzypienie w starym ciemnym domu” – NDR Buch des Monats März. „Debiut Hansen o różnicy między tym, co znaczy mieć dom, i tym, co znaczy go nie mieć, szybko stał się bestsellerem. I słusznie, gdyż jest to niezwykle empatyczna powieść, którą świetnie się czyta” – „Die Zeit”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

54
Fistaszki zebrane 1995-1996 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fistaszki zebrane 1995-1996
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

„Charles Schulz był amerykańskim skarbem narodowym: artystą, filozofem i przenikliwym obserwatorem życia”. – Bill Clinton W dwudziestym trzecim tomie Fistaszków zebranych Charlie Brown zaczyna chodzić na kurs tańca... i zostaje zaproszony na bal zakochanych! Światowej sławy adwokat musi się zmierzyć z wyjątkowo trudnymi sprawami, Rerun chce, żeby Snoopy wyszedł się z nim pobawić, a Linus słyszy wyjące po nocach kojoty. Charles M. Schulz – amerykański grafik, znany na całym świecie dzięki komiksowi Fistaszki. Urodził się w Minneapolis w Minnesocie. Walczył w Europie podczas drugiej wojny światowej. Po powrocie do USA został nauczycielem sztuki. Jego rysunki były publikowane w prasie od 1947 roku; spośród nich największą sławę zdobyły Fistaszki. Popularność Schulza jest ogromna – wyróżniono go licznymi nagrodami, gwiazda z jego nazwiskiem znajduje się w hollywoodzkiej Alei Gwiazd, zorganizowano poświęcone mu muzeum, nazwano jego imieniem lotnisko. W 2001 roku otrzymał pośmiertnie Złoty Medal Kongresu, najwyższe odznaczenie, jakie może uzyskać cywilny obywatel Stanów Zjednoczonych Ameryki.

69,90 zł
52,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

55
Ale historia... Ta śmieszna i straszna PRL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale historia... Ta śmieszna i straszna PRL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Cześć, jestem Mela, mam dwanaście lat i pstro w głowie. Lubię się wygłupiać i lubię, jak inni się z tych wygłupów śmieją. Marzę, żeby nauczyć się grać na saksofonie jak moja prababka. Podobno była z niej niezła buntowniczka. Chciałabym ją poznać… Grupka nastolatków przenosi się w lata 50. XX wieku. Mają sprawdzić, dlaczego w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej ciągle brakowało papieru toaletowego. Przy okazji dowiedzą się, dlaczego w PRL świętowanie było obowiązkowe, a noszenie kolorowych skarpetek i niektóre żarty zakazane pod groźbą surowych kar! Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula. Bogato ilustrowana seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. W ósmej części przeczytacie między innymi o gruźliczance, czynach społecznych, nowomowie, a także o tym, jak można było zostać wrogiem ludu i kim był stacz kolejkowy. Grażyna Bąkiewicz – historyk, nauczycielka, pisarka. Łodzianka. Ukończyła wydział filozoficzno-historyczny na Uniwersytecie Łódzkim. Autorka kilkunastu książek. Za debiutancką powieść O melba! otrzymała I nagrodę IBBY – Książka Roku 2002. Dwie kolejne: Stan podgorączkowy (2003) i Będę u Klary (2004), także skierowane do młodego odbiorcy, równie dobrze przyjęte zostały przez dorosłych czytelników. Korniszonek (2004), powieść dla dzieci, został uhonorowany przez Poznański Przegląd Nowości Wydawniczych i Bibliotekę Ossolińskich jako Książka Jesieni 2004 r. Muchy w butelce, powieść przeznaczona dla nastolatków, nominowana została do nagrody literackiej „Srebrny kałamarz 2008”. Ale historia… Mieszko, ty wikingu! otrzymała wyróżnienie w 23. edycji Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego 2016. Grażyna Bąkiewicz pisze z ogromną przyjemnością zarówno dla dorosłych, jak i młodych czytelników. Prowadzi też warsztaty pisania bajek. Artur Nowicki – jako chłopiec marzył, żeby zostać pilotem, dlatego najczęściej rysował samoloty. Później chciał być czołgistą i zaczął rysować same bitwy pod Studziankami. Myślał też o karierze krawca, ale nic z tego nie wyszło. Tata łamał sobie głowę, co z niego wyrośnie, a mama często mówiła, że chyba ksiądz, lecz nieznane są źródła tego pomysłu. Ostatecznie ukończył szkołę średnią jako mechanizator rolnictwa. Nie zdążył jednak popracować w zawodzie, bo zrozumiał, że to, co lubi najbardziej, to malowanie. Dlatego zdecydował się na studia na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia Jana Długosza). W 1993 roku otrzymał dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Jerzego Filipa Sztuki. Od ponad dwudziestu lat tworzy ilustracje do czasopism i książek dla dzieci. Organizuje i prowadzi spotkania oraz warsztaty twórcze dla dzieci i młodzieży. Mieszka z rodziną na wsi. Spędza dużo czasu w pracowni, gdzie wymyśla i rysuje bohaterów kolejnych książek.

26,90 zł
20,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,72 zł

56
Violet Bent Backwards Over The Grass. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,90 zł
108,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,22 zł

57
Handel: Human Love, Love Divine. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
Powiadomienie
58
Mercedes Thompson. Tom 11. Klątwa burzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mercedes Thompson. Tom 11. Klątwa burzy
Dostępny
2074 szt.

W Mercedes Thompson-Hauptman nie ma nic zwyczajnego. Jest mechanikiem samochodowym, zmiennokształtną kojocicą i partnerką życiową przywódcy wilkołaczej watahy. Ale żadna z tych niecodziennych rzeczy nie jest źródłem jej obecnych kłopotów. W obecne kłopoty wpakowała się bowiem całkiem samodzielnie – wchodząc na most i przyjmując na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Tri-Cities. Wszystko wyglądało prosto: miała od czasu do czasu złapać jakiegoś goblina-zabójcę, kozę-zombie czy trolla. Miała dopilnować, by na neutralnej ziemi ludzie mogli bezpiecznie pertraktować z istotami magicznymi. Rzeczywistość udowodniła, że nikt nie jest bezpieczny. Doszło do konfrontacji pomiędzy przywódcami ludzi a Szarymi Panami, rządzącymi magicznym ludem. Narasta konflikt. Zbliża się nieuniknione stracie. Nadciąga burzowy jeździec, a imię jego Śmierć.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

59
Schumann, Klengel, Strauss: Cellokonzerte. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
66,90 zł
60
Michael Jordan. Życie, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michael Jordan. Życie, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Fenomenalna, porywająca, niestroniąca od kontrowersji. W dzieciństwie regularnie przegrywał z bratem pojedynki jeden na jednego. Rozpoczynając szkołę średnią, miał zaledwie 170 centymetrów wzrostu, nie załapał się do szkolnej reprezentacji. Na koszykarski obóz Five Star dostał się, deklarując, że będzie pomagał w kuchni. Rod Thorn, wybierając go w drafcie dla Chicago Bulls, narzekał: Żaden center nie był już dostępny. Co mieliśmy zrobić? Jordan pewnie nie odwróci losów naszej drużyny. Nie tego od niego oczekuję. Jest bardzo dobry w ataku, ale nie jest dominatorem. A potem... Z milionów ludzi grających w koszykówkę został tym jedynym, który potrafił latać... Oto książka, która zyskała status kultowej i stała się biblią każdego fana NBA. Nowe, zaktualizowane wydanie to pozycja obowiązkowa dla miłośników koszykówki.

54,99 zł
42,34 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

61
Wojna o szczepionki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna o szczepionki
Dostępny
179 szt.

Najgłośniejszy reportaż śledczy ostatnich lat! Gdy w 1998 roku doktor Andrew Wakefield opublikował w czasopiśmie naukowym ?The Lancet? artykuł o związku szczepionki przeciwko śwince, różyczce i odrze z występowaniem u dzieci autyzmu, świat zawrzał. W wielu krajach pojawiły się ruchy antyszczepionkowe, których zwolennicy odmawiali szczepienia dzieci. Tak narodziła się jedna z najgłośniejszych kontrowersji medycznych naszych czasów. Brian Deer, dziennikarz śledczy z ?The Sunday Times?, przeprowadził wnikliwe śledztwo. Udowodnił Wakefieldowi fałszowanie badań medycznych i działanie na szkodę pacjentów. Odkrył też, że guru antyszczepionkowców za napisanie artykułu otrzymał ponad czterysta tysięcy dolarów od ludzi, którzy domagali się odszkodowań od koncernów farmaceutycznych. ?Wojna o szczepionki? to zapis tego czternastoletniego śledztwa. Niczym medyczny detektyw Deer wyciąga na światło dzienne manipulacje i wątpliwe powiązania Wakefielda, doktora bez pacjentów ? ale za to z rzeszą zwolenników, którzy nadal widzą w nim bohatera, który podjął nierówną walkę z koncernami farmaceutycznymi. Po czyjej stronie jest prawda? Przełomowy reportaż demaskujący jedno z najgroźniejszych medycznych oszustw ostatnich lat!

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

62
Algorytmiczny lider - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Algorytmiczny lider
Dostępny
159 szt.

Największym zagrożeniem, przed którym stoimy, nie są zastępujące nas roboty, ale nasza niechęć do odkrywania siebie na nowo Żyjemy w epoce cudów: autonomiczne samochody, urządzenia, które przewidują nasze potrzeby, i roboty zdolne do wszystkiego - od zaawansowanej produkcji po skomplikowane operacje medyczne. Automatyzacja, algorytmy i sztuczna inteligencja zmienią każdy aspekt codziennego życia. Ale czy jesteśmy świadomi tego, co to oznacza dla przyszłości pracy, przywództwa i ludzkiej kreatywności? Boimy się, że roboty wkrótce zastąpią nas w pracy, ale szybki postęp w rozwoju inteligencji maszyn rodzi o wiele ważniejsze pytanie: jaki jest prawdziwy potencjał ludzkiej inteligencji w XXI wieku? „Futurysta Mike Walsh zsyntetyzował lata badań i wywiadów z czołowymi liderami biznesu, pionierami sztucznej inteligencji i naukowcami zajmującymi się big data, tworząc zestaw 10 zasad, dzięki którym czytelnicy będą mogli zaplanować własną drogę osobistej przemiany, wykorzystać moc algorytmów i wyznaczyć jasną ścieżkę dla swojej firmy, zespołu i dla siebie. Zasad, które pomogą przetrwać i rozwijać się w erze bezprecedensowych zmian. Algorytmiczny lider to pełen nadziei i praktyczny przewodnik dla liderów wszystkich typów organizacji. Wielkie firmy tworzy się na bazie kultury. Prorocza wizja Mike'a Walsha, wizja algorytmicznej firmy przyszłości, to nie robotyczna armia bezdusznych dashboardów analizujących dane, ale żywy, oddychający organizm - społeczność ludzi, dla których motywacją jest coś więcej niż wynagrodzenie; dla których liczy się cel i oddziaływanie; podejmowanie decyzji i autonomia; miejsce pracy i współpraca. Rzecz warta przeczytania”. – Brian Halligan, założyciel i dyrektor generalny HubSpot „Mike Walsh pokazuje, jak - pod wpływem technologii - już teraz zmienił się biznes, i przewiduje, jak będzie się on zmieniał w przyszłości. Opisuje cechy lidera algorytmicznego, który ma przede wszystkim łączyć, a nie kontrolować. Na szczęście dla nas, ludzi, mamy nadal ważną rolę do odegrania w świecie kontrolowanym przez sztuczną inteligencję, spuentowaną w zasadzie „w razie wątpliwości pytaj człowieka”. Obowiązkowa pozycja na liście każdego menedżera i przedsiębiorcy, który nie chce pewnego dnia obudzić się w niezrozumiałym dla niego świecie”. – Wojciech Kostrzewa - CEO Billon Group, Prezes Polskiej Rady Biznesu „Jak odnaleźć się na rynku pracy i w środowisku biznesowym, kiedy automatyzacja oraz inteligentne systemy oraz rozbudowane algorytmy coraz częściej zastępują pracę człowieka? Ta książka porusza wiele ważnych aspektów zarządzania i osadza je w realiach, które, choć brzmią futurystycznie, to już w tym momencie stają się rzeczywistością i wyzwaniem dla wielu osób i organizacji”. – Piotr Śliwiński – coach, konsultant biznesu, autor bloga „Manager z Głową”

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
63
Jak wzmocnić odporność w czasie pandemii COVID-19? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wzmocnić odporność w czasie pandemii COVID-19?
Dostępny
79 szt.

Od marca 2020, gdy wybuchła pandemia koronawirusa SARS-CoV-2, jak nigdy wcześniej uświadomiliśmy sobie, jak kruche jest nasze życie i zdrowie, że nie jest prawdą, iż panujemy nad wszystkim, wszystko udało się nam ułożyć, zaplanować i wystarczy zmierzać do realizacji planów. Okazało się, że działanie całej ludzkości zatrzymał i sparaliżował mały patogen. Miesiące spędzone w domu, uciążliwy reżim sanitarny, niepokojące obrazy z całego świata i rosnące statystyki uświadomiły nam bardziej niż kiedykolwiek konieczność troski o podniesienie odporności immunologicznej organizmu. Przed bakteriami i wirusami, szczególnie w okresie ich wzmożonej aktywności, zwłaszcza gdy wokół nas lekceważy się zasady reżimu epidemiologicznego, nie uciekniemy, ale nie jesteśmy bezbronni. W sytuacji braku przeciwciał i szczepionki jedynie silny własny układ odpornościowy może nas obronić przed zakażeniem wirusami albo zadecydować o łagodnym przebiegu zakażenia. A zatem wzmocnij odporność. To jedna z najważniejszych rzeczy, które możemy zrobić, żeby nie zachorować na choroby wirusowe. W szczególności teraz w czasie zagrożenia epidemiologicznego, które może potrwać nawet dwa lata dbanie o odporność, obok higieny i unikania ognisk zakażenia, jest najważniejszą ochroną. Ogromna większość zakażeń kończy się rozwojem skutecznej odpowiedzi układu odpornościowego i eliminacją wirusa z organizmu. Istnieją proste sposoby, aby wzmocnić działanie układu odpornościowego. Opisaliśmy je na łamach tego poradnika.

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

64
Algarve - Portugalia. Na krawędzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Algarve - Portugalia. Na krawędzi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Słoneczna kraina Algarve – południowy region Portugalii mógłby tak jak kiedyś nadal funkcjonować niezależnie. 300 słonecznych dni w roku, wspaniałe klify, słynące na cały świat plaże to tylko kilka atutów, którymi może się pochwalić. Przyciąga nie tylko turystów i surferów ale też badaczy i fotografów. Nawet dla ptaków morskich i podróżujących do Afryki okazuje się niezmiernie ważnym miejscem na mapie. W książce przypomniano ciekawą historię regionu, opisano zmiany geologiczne, które przyczyniły się do powstania złotych klifów oraz opisano przyrodę Algarve. Czytelnik znajdzie w niej również wiele informacji o miastach i plażach regionu, a także wiele wskazówek podróżniczych, co pozwoli zorganizować samodzielną wyprawę do tej części Europy.

36,75 zł
25,73 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,02 zł

65
Janusz Majer. Góry w cieniu życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Janusz Majer. Góry w cieniu życia
Dostępny
38 szt.

To nie jest biografia, jakich mnóstwo w księgarniach. To opowieść o miłości do gór, o pasji, o przyjaźniach, nie tylko górskich, i o doskonaleniu ciekawości świata. Dla Janusza Majera w górach zawsze najważniejszy był człowiek. Wyniki sportowe i własne ambicje schodziły na dalszy plan. Był kierownikiem wielu wypraw w czasach złotej ery polskiego himalaizmu, świadkiem triumfów i porażek, wydarzeń zabawnych i tragicznych. Legenga polskiego himalaizmu opowie wam o swoim górskim żywocie i o tym, jak odnaleźć w sobie dystans i pokorę wobec potęgi natury tam, gdzie o życiu i śmierci decydują niuanse. O tym, co dzieje się w człowieku, gdy na odludziu, wśród śniegu i lodu odchodzą przyjaciele, a wy nie wiecie, co ze sobą począć. Pokaże, jak on i jemu podobni radzili sobie w chwilach, gdy gasła wszelka nadzieja. Zaprosi was też do swojego domu, gdzie otoczony książkami, przy lampce dobrego wina, gości przyjaciół, snuje opowieści i plany kolejnych podróży.

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

66
Myśli nowoczesnego endeka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśli nowoczesnego endeka
Dostępny
92 szt.

Nigdy jeszcze polska polityka nie była tak destrukcyjna, a zarazem tak jałowa. A wraz z polityką – debata publiczna. Mam wrażenie, że książka napisana kilka lat temu stała się jeszcze bardziej aktualna. Przeniesienie polityki w sferę symboli, oparcie jej o różnice kulturowe i spór tożsamościowy, gdzie nie ma mowy o żadnym kompromisie, sprowadzenie całej polityki polskiej do kwestii, czyja będzie Polska, zamiast jaka będzie – to trucizna, która może nas po raz kolejny pozbawić państwa i podmiotowości w międzynarodowej grze.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

67
Patria (wydanie filmowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patria (wydanie filmowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Jedna z najważniejszych książek ostatniej dekady w Hiszpanii, przez 70 tygodni utrzymywała się na listach bestsellerów. Powieść ukazała się w ponad 30 krajach. Książka Roku 2018 według Magazynu Literackiego Książki! Serial „Patria” dostępny tylko w HBO i HBO GO. Porażający obraz kilkudziesięciu ostatnich lat historii Kraju Basków – od połowy lat 80. do 2011 roku – stworzony z opowieści o losach członków dwóch baskijskich rodzin. Książka o ludzkim strachu, zniszczonych przyjaźniach i związkach, bezsilności wobec niekontrolowanej spirali terroryzmu, a w końcu także o wybaczeniu. „Księga wielkiej narracji, która pozwala zrozumieć to, co wydarzyło się w Kraju Basków, gdy do głosu doszła ETA, która stawia sobie za cel wywalczenie z bronią w ręku niepodległości. Autor nie wnika w istotę konfliktu baskijskiego, nie pokazuje jego korzeni, ukazuje fakty, ale w szerszym kontekście, nie znajdziemy tu wielkiej polityki, lecz ludzi z krwi i kości” – Magazyn Literacki Książki. „Jeśli Chata wuja Toma stała się ostatecznym impulsem dla abolicjonizmu... Jeśli Jeden dzień Iwana Denisowicza uświadomił to, co się działo w ZSRR… to z Patrią powinno być podobnie, bo wstrząsa naszymi sumieniami. Nie możemy zapomnieć, że wszystko, co zostało w niej opisane, wydarzyło się naprawdę. I miało miejsce tutaj” – Fernando Hernández, Diario de Navarra. „Kiedy skończysz ją czytać, będziesz wiedział, że przeczytałeś klasykę” – Ignacio Martínez de Pisón.

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

68
Nowe perspektywy w nauczaniu języka polskiego jako obcego V - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe perspektywy w nauczaniu języka polskiego jako obcego V
Dostępny
6 szt.

Studium Kultury i Języka Polskiego dla Obcokrajowców UMK w Toruniu działa od 1994 r. Prowadzi całoroczne i semestralne kursy języka polskiego jako obcego, intensywne kursy przygotowujące do podjęcia studiów w Polsce oraz zajęcia dla studentów polonistyki z Chin, którzy w Polsce realizują część swojego programu kształcenia. Szkoła Letnia Kultury i Języka Polskiego ?Między tradycją a współczesnością? przyciąga studentów z wielu krajów świata. Kadrę tworzą specjaliści od nauczania języka polskiego jako obcego, mający wieloletnie doświadczenie w nauczaniu grup międzynarodowych i wielokulturowych. Przypadające w 2019 r. 25-lecie istnienia Studium Kultury i Języka Polskiego dla Obcokrajowców przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu to okazja szczególna. Przygotowany dla jej uczczenia tom jubileuszowy poświęcony perspektywom glottodydaktyki polonistycznej zawiera teksty różnorodne, kształcące i niezwykle ciekawe. Ich autorzy dzielą się pasją, wiedzą i doświadczeniem, dodając swój głos do wciąż toczącej się debaty nad formą i metodami kształcenia polonistycznego obcokrajowców w zmieniającym się świecie. ze Wstępu

36,00 zł
69
Cyberagresja zjawisko skutki zapobieganie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyberagresja zjawisko skutki zapobieganie
Niedostępny
Brak

Książka stanowi kompendium wiedzy z zakresu przeciwdziałania zachowaniom przemocowym w przestrzeni wirtualnej. Pewne osoby lub grupy, sięgając po możliwości nowych technologii, wykorzystują naiwność, brak wiedzy swoich ofiar do uzyskania emocjonalnych lub finansowych korzyści. Zachowania te są ukierunkowane na sprawowanie kontroli nad inną osobą lub zdobycie cudzej własności. Szczególną grupą zagrożoną cyberprzemocą jest młode pokolenie użytkowników Internetu ? dzieci i młodzież. Przeniesienie zachowań agresywnych z przestrzeni realnej do środowiska cyfrowego przynosi nie tylko wiele szkód wszystkim jego uczestnikom, tj. cyberofiarom, cyberświadkom i cybersprawcom, lecz także stawia wyzwania dla pokolenia dorosłych, tj. rodziców, wychowawców, nauczycieli i terapeutów w zakresie zapobiegania i rozpoznawania zjawiska cyberprzemocy oraz pomocy w niwelowaniu jej negatywnych skutków. W oddanej czytelnikowi publikacji opisano wybrane zagrożenia związane z aktywnością w Internecie, tj. szeroko rozumianą cyberprzemoc oraz szczególne jej odmiany, takie jak: stalking, cyberstalking, hejt i hakerstwo. Książka ta jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników Internetu, którzy są zainteresowani tematyką zagrożeń płynących z sieci i sposobami radzenia sobie z nimi. Autorki mają świadomość, że narzędzia cyfrowe wykorzystywane przez przestępców komputerowych zmieniają się i stają się coraz bardziej doskonałe, jednak zalecenia postępowania w sytuacji określonego agresywnego zjawiska oraz sprawców mają charakter uniwersalny. Książka zawiera przegląd aktualnej literatury poświęconej omawianej problematyce oraz propozycje zapobiegania wybranym aspektom przemocy internetowej.

30,00 zł
Powiadomienie
70
Archiwum archiwistyka kultura Antologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archiwum archiwistyka kultura Antologia
Dostępny
9 szt.

W prezentowanej antologii problemy wynikające z potraktowania archiwum jako fenomenu kultury rozpatrywane są na gruncie empirycznego archiwum. Archiwum nie stanowi tu pretekstu do rozważań nad, przykładowo, pamięcią czy zapomnieniem, władzą czy też konstruowaniem przeszłości, jak to jest we współczesnej humanistyce za sprawą ?zwrotu archiwalnego?. Nie oznacza to, że te problemy nie są w niniejszym zbiorze podejmowane. Przeciwnie ? jednak, podobnie jak inne, którymi zajmują się autorzy poszczególnych artykułów zawartych w pracy, są one rozpatrywane w kontekście kulturowej praktyki gromadzenia, przechowywania i udostępniania archiwaliów. Refleksja prezentowana jest w antologii na gruncie archiwistyki ? dyscypliny naukowej zajmującej się badaniem dziedziny archiwalnej. To, co ponadto wiąże zebrane w antologii artykuły, to zwracanie się w postrzeganiu archiwum jako fenomenu kulturowego pośrednio czy też bezpośrednio do antropologii kulturowej jako tej dyscypliny, która ten fenomen pozwoli zrozumieć.

44,00 zł
71
Zagraniczne podróże budowniczych (architektów, kamieniarzy, murarzy) i rzeźbiarzy w łacińskiej Europ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagraniczne podróże budowniczych (architektów, kamieniarzy, murarzy) i...
Niedostępny
Brak

Wstęp / 7 1. Architekt, budowniczy, kamieniarz, murarz, rzeźbiarz. Próba zdefiniowania profesji na podstawie średniowiecznych źródeł pisanych / 18 1.1. Architekt (architectus, architector, architectarius) / 18 1.2. Magister operis (maître de l?oeuvre, fabricator) / 28 1.3. Artifex / 45 1.4. Operarius, operator / 55 1.5. Lathomus, lapicida, cementarius / 65 2. Wzorzec (mode l) architektoniczny i jego kopiowanie / 83 3. W poszukiwaniu materiałów budowlanych / 139 4. Podróże budowniczych (architektów, murarzy, kamieniarzy) i rzeźbiarzy katedr, kościołów oraz zamków. Dalekosiężny transfer ludzi i technologii / 149 4.1. Architekci, budowniczowie, murarze, kamieniarze i rzeźbiarze z Italii w Europie (X?pierwsza połowa XIV w.) / 149 4.2. Architekci, budowniczowie, murarze, kamieniarze i rzeźbiarze z Wysp Brytyjskich w Europie (X?pierwsza połowa XIV w.) / 174 4.3. Architekci, budowniczowie, rzeźbiarze i kamieniarze bizantyjscy w łacińskiej Europie (X-XII w.) / 187 4.4. Architekci, budowniczowie, murarze, kamieniarze i rzeźbiarze z Francji w Europie / 206 4.5. Niemieccy architekci, budowniczowie, kamieniarze, rzeźbiarze i murarze w Europie (X?pierwsza połowa XIV w.) / 315 5. Podróże architektów i budowniczych kościołów oraz klasztorów nowych zakonów (cystersów, kartuzów, premonstratensów-norbertanów, augustianów-eremitów) w XII?XIII w. / 324 6. Kamienne mosty a wędrujący budowniczowie / 359 Zakończenie / 373 Bibliografia / 385 Spis rycin / 402 Summary / 405

48,00 zł
Powiadomienie
72
Zeichen, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeichen, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

793 Schildwall Auf Die Götter Rán Fara Til Ranar Wildes Heer Feld Der Ehre Wanderer Verräter Zeichen

62,90 zł
Powiadomienie
73
Remix. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Remix. CD
L.O.L. Surprise!, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

52,90 zł
Powiadomienie
74
Cum On Feel The Hitz. The Best Of Slade. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cum On Feel The Hitz. The Best Of Slade. CD
Slade, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.02

57,90 zł
53,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,63 zł

75
Calypso - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Calypso
Dostępny
84 szt.

„Jestem najważniejszą osobą w życiu niemal każdego, kogo znam, i sporej liczby ludzi, których nigdy nawet nie spotkałem” – rzucił kiedyś David Sedaris i w tej bezceremonialnej szczerości nie ma żadnej przesady. Jego autobiograficzne książki sprzedają się na świecie w milionach egzemplarzy. Sedarisa nie sposób nie lubić – każdy bowiem może się w nim przejrzeć. Ma dar budowania w swoich tekstach intymnej atmosfery i wciągania nas – czytelników – w rozmowy, które prowadzi z członkami rodziny, życiowym partnerem, politycznymi przeciwnikami… W Calypso dopuszcza nas do swojej prywatności nie tylko wtedy, gdy dworuje sobie z Hugh zamykającego się w toalecie, wołając do niego przez drzwi: „Miałem go w ustach dziesięć minut temu, a teraz to część intymna?”, ale przede wszystkim wtedy, gdy jest do bólu szczery w punktowaniu swoich wad i słabości. Idiosynkrazje i kompulsje innych zawsze traktuje z dobrotliwym humorem, własne – z bezkompromisową kpiną. Sedaris jest ironiczny, nigdy jednak nie jest sarkastyczny – nie uzurpuje sobie pozycji człowieka, który wie. Z Calypso wyłania się portret faceta, który osiągnął sukces, cieszy się dobrą pozycją materialną i zdrowiem oraz udanym życiem osobistym, ale, jak większość z nas, ma swoje lęki i obsesje, a przede wszystkim wraz z wiekiem coraz mocniej zdaje sobie sprawę, że bliżej mu do końca niż dalej. Stosuje więc rozmaite strategie służące odsuwaniu tej myśli, w których niejeden czytelnik z pewnością się rozpozna. Każdego wieczoru zbiera rozrzucone po okolicy śmieci, tym samym wyrabiając dzienną normę kroków pod dyktando monitorującego aktywność zegarka. Kompulsywnie wydaje pieniądze, szczodrze obdarowując bliskich prezentami, ale również kupując tony niepotrzebnych ubrań, co kwituje rozbrajająco: „Oczywiście, że mamy jakąś dziurę, którą usiłujemy wypełnić, ale czyż nie wszyscy ją mają? I czy wypełnianie jej beretami wielkości pokrowca na deskę sedesową, choć niepraktyczne, nie jest przynajmniej zdrowsze, niż wypełnianie jej cukrem albo heroiną, albo seksem bez zabezpieczenia z nieznajomymi?”. Podprogowy, niewypowiedziany lęk przed śmiercią spaja poszczególne teksty książki, które – jak zawsze u Sedarisa – łączą poetykę eseju z poetyką opowiadania i wreszcie scenicznego skeczu. Jak w życiu powaga miesza się tu z humorem, wzniosłość z banalnością, a jak w literaturze z prawdziwego zdarzenia opowieści mają zaskakujące puenty bądź zmierzają w nieoczekiwaną, zgoła surrealną stronę. Nad krotochwilną, arcyśmieszną Sedarisową opowieścią unoszą się duchy dwóch zmarłych kobiet – matki, która zmagała się z alkoholizmem przy milczącej akceptacji rodziny i siostry Tiffany, cierpiącej na chorobę dwubiegunową, która popełniła samobójstwo. Dystansujący się od bólu dowcipem Sedaris jest zarazem zbyt przenikliwy, by nie zadać pytania: „Czy po każdym samobójstwie krew nie obryzguje nam twarzy?” Calypso, która została uznana przez wielu krytyków za największe dotychczasowe osiągnięcie pisarza, to opowieść o rodzinie, jaką ma wielu z nas – zawsze nie dość kochającej i zawsze gotowej nam powiedzieć to, co chcemy usłyszeć, by uśmierzyć nasze sumienie. Takiej, która doprowadza nas do szału, lecz zarazem daje nam siłę przez sam fakt, że istnieje. Chyba że ma się skórę cienką jak Tiffany… * * * „Calypso jest jak rodzinne zdjęcie zrobione w najmniej odpowiednim momencie przy użyciu jadowitego flesza, tyleż niefortunne i zabawne, co ostre i prawdziwe. Pisanie Davida Sedarisa ma błyskotliwość i bezczelność stand-upu, jednak to tylko przewrotna forma, w której tym mocniej wybrzmiewa nieznośna ciężkość bytu: miłość, ból, śmierć, strata. To książka pozornie lekka i łatwa, i tak samo złudnie przyjemna”. – Dorota Masłowska „W Calypso pod powierzchnią żartów i bon motów bulgocze rozpacz i ból. Gdyby mierzyć umiejętność łączenia słodyczy z goryczą, zaproponowałbym jednostkę Sedaris, gdzie jeden Sedaris to absolutne mistrzostwo”. – Maciej Łubieński

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

76
Polska poza miastem. Wyjątkowe pomysły na weekendy i wakacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska poza miastem. Wyjątkowe pomysły na weekendy i wakacje
Dostępny
26 szt.

Wyjątkowe pomysły na weekendy i wakacje. • Wycieczka z dziećmi czy weekend we dwoje? • Chcesz zobaczyć coś ciekawego, czy odpocząć wśród zieleni? • Możesz też skosztować wszystkiego po trochu. Wybierz to, co cię interesuje – co weekend inna wycieczka! #zostanwPolsce

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

77
Dziennik podróży do Polski 1635-1636 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik podróży do Polski 1635-1636
Dostępny
101 szt.

Charles Ogier (1595 ? 1654), sekretarz poselstwa francuskiego, mającego za zadanie doprowadzenie do pokoju między Szwecją a Polską. Poselstwo to (pod przewodnictwem Klaudiusza de Mesmesa, hrabiego d?Avaux) dotarło do Polski wiosną 1635 r. i po podpisaniu traktatu pokojowego w Sztumskiej Wsi przebywało w Polsce do czerwca 1636 r. Charles Ogier podczas tej podróży spisywał wszystko, co zaobserwował i uznał za godne odnotowania. Dzięki temu dzisiejsi Czytelnicy jego Dziennika uzyskują znakomity szkic obyczajowy z życia codziennego w XVII-wiecznej Polsce, opis odwiedzanych przez niego miejscowości, znajdujących się w nich budowli i dzieł sztuki. Poselstwo po podpisaniu traktatu jeszcze przez dziewięć miesięcy pozostawało w Polsce, co sprawiło, że relacja Ogiera i opinia o naszym kraju nie jest tak powierzchowna jak innych, będących przejazdem, cudzoziemców.

42,00 zł
35,28 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,72 zł

78
Polish Jazz: The Orchid. Volume 85. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

79
Sounds & Colours / Polish Jazz. Volume 73. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

80
Siesta Festival 2020. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siesta Festival 2020. CD
Various Artists, Universal Music Polska
Dostępny
84 szt.

43,90 zł
43,02 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,88 zł

81
Why Do We Shake In The Cold? CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Why Do We Shake In The Cold? CD
Elderbrook, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

42,90 zł
39,47 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,43 zł

82
The Times (EP). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Times (EP). CD
Neil Young, Warner Music Polska
Dostępny
72 szt.

42,90 zł
39,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,43 zł

83
TURBAN SIMPLY COMFY WRZOS M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,70 zł
Powiadomienie
84
TURBAN SIMPLY COMFY SZARY M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,70 zł
Powiadomienie
85
TURBAN SIMPLY COMFY BORDO M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,70 zł
Powiadomienie
86
TURBAN SIMPLY COMFY MIODOWY M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,70 zł
Powiadomienie
87
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI WRZOS 098 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,10 zł
Powiadomienie
88
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI SZARY MELANŻ 104 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI SZARY MELANŻ 104
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

42,10 zł
Powiadomienie
89
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI WRZOS 086 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,10 zł
Powiadomienie
90
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI WRZOS 074 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,10 zł
Powiadomienie
91
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI WRZOS 080 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,10 zł
Powiadomienie
92
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI SZARY MELANŻ 098 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI SZARY MELANŻ 098
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

42,10 zł
Powiadomienie
93
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI SZARY MELANŻ 062 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,10 zł
Powiadomienie
94
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI BORDO 086 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SPODNIE SIMPLY COMFY FALBANKI BORDO 086
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

42,10 zł
Powiadomienie
95
LEGGINSY SIMPLY COMFY SZARY MELANŻ 098 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGGINSY SIMPLY COMFY SZARY MELANŻ 098
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

34,10 zł
Powiadomienie
96
LEGGINSY SIMPLY COMFY SZARY MELANŻ 104 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGGINSY SIMPLY COMFY SZARY MELANŻ 104
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

34,10 zł
Powiadomienie
97
LEGGINSY SIMPLY COMFY MIODOWY 104 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGGINSY SIMPLY COMFY MIODOWY 104
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

34,10 zł
Powiadomienie
98
LEGGINSY SIMPLY COMFY MIODOWY 098 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGGINSY SIMPLY COMFY MIODOWY 098
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

34,10 zł
Powiadomienie
99
LEGGINSY SIMPLY COMFY BORDO 098 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGGINSY SIMPLY COMFY BORDO 098
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

34,10 zł
Powiadomienie
100
BLUZA SIMPLY COMFY ROZP WRZOS 086 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,10 zł
Powiadomienie
Wróć do góry