hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.09.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 14 września 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rok w górach (Małgosia Piątkowska), na drugim Zestaw pierwszych grzechotek (canpol Babies). Kolejny produkt to Piaskowe malowanki (Alexander) oraz Metalowe sztućce dla dzieci, miętowe (canpol Babies).
1
Rok w górach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok w górach
Dostępny
345 szt.

Zabieramy was dzisiaj na wycieczkę w góry. Poznamy bardziej i mniej znane górskie zwierzęta i podpatrzymy, co robią o różnych porach doby i roku. Spotkamy górala, owce oraz leśnego duszka, czasami płatającego figle. Włóżcie wygodne buty, spakujcie do plecaka bidon z wodą i kanapkę i chodźcie podziwiać świat górskiej przyrody! Na pogórzu wartko płynie potok, pluskają się w nim pstrągi, a nad łąką fruwają kolorowe ważki. Można się natknąć na sarny, czasami drogę przebiegnie lis albo zając. Zimą w zagrodzie mieszkają owieczki, które zeszły z hal. Na reglach stok jest już mocno nachylony, można się porządnie zmęczyć na spacerze. Ale widoki wynagrodzą wszelki trud! Rozrabiają tu borsuki i kuny, fruwają puchacze, jarząbki, sikorki i nietoperze. Z kolei najwyższe piętro gór, hale i turnie, zamieszkują świstaki, kozice, koziorożce oraz ogromne orły. Oprócz tego jest tu pełno małych gryzoni, chrząszczy i innych ciekawych żyjątek. Rok w górach zawiera dwanaście rozkładówek pokazujących zmiany zachodzące w ciągu roku na różnych piętrach górskich – pogórzu, reglach, turniach i halach. Dzięki temu młody czytelnik pozna bogactwo flory i fauny gór. Dwie dodatkowe rozkładówki zawierają prezentację bohaterów oraz interaktywną zabawę. Rok w górach zapewnia rozrywkę na wiele godzin. Pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia, szukania związków przyczynowo-skutkowych i umiejętność opowiadania. Małgosia Piątkowska – ilustratorka. Mieszka w Bristolu w Wielkiej Brytanii. Ukończyła Wydział Ilustracji na University of the West of England (Bristol). Uwielbia swoją pracę, bo to dzięki niej może podzielić się swoim sposobem postrzegania świata. Jej największą inspiracją jest dzieciństwo i związany z nim surrealizm. Nałogowa rysowniczka. Posługuje się technikami tradycyjnymi, ale z entuzjazmem podchodzi też do programów graficznych.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

44 osoby kupiły
2
Zestaw pierwszych grzechotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw pierwszych grzechotek
canpol Babies
Dostępny
21 szt.

Zestaw pierwszych grzechotek to cztery wyjątkowo lekkie i poręczne zabawki, idealnie dopasowane do malutkich rączek. Ich zróżnicowane kształty i pastelowe kolory z pewnością zaciekawią maluszka i zachęcą go do nauki chwytania. Zabawki wyposażone są w elastyczne gryzaki, które przynoszą ulgę podczas ząbkowania, mają też przyciągające uwagę i zachęcające do zabawy elementy obrotowe oraz grzechotki. Zestaw idealnie sprawdzi się jako pierwszy prezent dla każdego maluszka.

25,50 zł
21,68 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,82 zł

23 osoby kupiły
3
Piaskowe malowanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piaskowe malowanki
Alexander
Dostępny
66 szt.

Artystyczna zabawa malowania piaskiem polega na odsłanianiu kolejno poszczególnych, naciętych elementów obrazka tak, by odkryć klejącą powierzchnię wybranego fragmentu. Każdy odsłonięty fragment posypuje się piaskiem w kolorze zgodnym ze wzorem obrazka zamieszczonym w instrukcji. Zawartość pudełka: • obrazki do kolorowania (2 sztuki), • patyczek, • woreczki kolorowego piasku (22 sztuki), 11 kolorów, • instrukcja, • papierowa podkładka.

17,38 zł
15,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,39 zł

7 osób kupiło
4
Metalowe sztućce dla dzieci, miętowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalowe sztućce dla dzieci, miętowe
canpol Babies
Dostępny
14 szt.

Specjalnie wyprofilowane, metalowe sztućce dla dzieci, przeznaczone do nauki samodzielnego jedzenia. Idealne również dla starszych dzieci, które opanowały już sztukę jedzenia w sposób samodzielny. Zestaw zawiera łyżeczkę, widelec i nóż. Zaokrąglone kształty nie podrażnianą dziąseł dziecka i zabezpieczają przed skaleczeniem. Sztućce wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

23,99 zł
20,39 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,60 zł

5 osób kupiło
5
O chłopcu, który był kotem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O chłopcu, który był kotem
Dostępny
1032 szt.

Wspaniała, pełna przygód opowieść o przyjaźni, wytrwałości i marzeniach. Peter Brown jest samotnym chłopcem, którego rodziców nigdy nie ma w domu. Od lat marzy o tym, żeby mieć do towarzystwa chociaż kota, niestety jego rodzice nie chcą o tym słyszeć. Pewnego dnia Peter widzi pręgatego kociaka w parku, nieostrożnie wybiega za nim na ulicę i... wpada pod koła samochodu. Kiedy otwiera oczy, wszystko wydaje mu się inne. Zszokowany orientuje się, że ciało porasta mu futro, ma długie wąsy i pazurki! Peter stał się kotem. Rodzina, która nie rozpoznaje chłopca w nowej postaci, wyrzuca go na ziąb i pastwę losu, a on szybko przekonuje się, że Londyn jest równie nieprzyjazny dla małych chłopców, co dla czworonogów. Na szczęście zagubionemu na ulicach miasta Peterowi przychodzi z pomocą Jennie – kuta na cztery łapy kotka, dla której Londyn, nawet ten nocny, nie ma żadnych tajemnic. Nowa przyjaciółka szkoli młodziaka w sztuce ulicznych walk – o teren, pożywienie, kąt odpowiedni do snu, tłumaczy koci świat i uczy, czym jest prawdziwa przyjaźń. Jennie i Peter muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i niebezpieczeństwami, które czyhają na koty na każdym kroku, w poszukiwaniu swojego miejsca wyprawią się nawet statkiem do Glasgow! Wszystko po to, żeby znaleźć prawdziwy dom. Czy im się to uda?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
6
Prosta sprawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prosta sprawa
Dostępny
1377 szt.

Powieść sensacyjna mistrza kryminału Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie, ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel, który przyjechał do Jeleniej Góry, żeby spłacić dawno zaciągnięty dług. Kłopot w tym, że wpada w sam środek niebezpiecznej gry. Nie zna jej zasad, ale wkrótce dowiaduje się, że stawka jest bardzo wysoka: Prostego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy, i czescy mafiosi. Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się, o co tu chodzi, jego przyjaciel będzie musiał wszystkim stawić czoła, także romskiej mafii. A pomoże mu w tym pewna analityczka z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna, której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napisana w czasie lockdownu i początkowo publikowana w odcinkach na profilu autora cieszyła się wielkim powodzeniem. Teraz ukazuje się drukiem w poprawionej i rozszerzonej wersji.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
7
I masz to pod kontrolą! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I masz to pod kontrolą!
Dostępny
55 szt.

Stres? Lęk? Depresja? To, co dzieje się w twojej głowie, jest równie ważne jak to, co dzieje się z twoim ciałem… na szczęście Anna Williamson, kwalifikowana terapeutka, jest po twojej stronie! „I masz to pod kontrolą!" to inspirujący, praktyczny i pełen przydatnych wskazówek przewodnik, który pomoże ci zapanować nad emocjami, zanim one przejmą kontrolę nad twoim życiem. Naucz się zarządzać swoim zdrowiem psychicznym! Anna Williamson, kwalifikowana terapeutka współpracująca z organizacją Childline i ambasadorka organizacji charytatywnej Mind ma za sobą dekadę doświadczenia w pomaganiu młodym ludziom zmagającym się z problemami zdrowia psychicznego.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

4 osoby kupiły
8
Zestaw do manicure. Glitter Girl Party - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do manicure. Glitter Girl Party
Make it real
Dostępny
141 szt.

Perfekcyjny manicure w zaledwie kilka minut? Z zestawem Make It Real wszystko jest możliwe! Stwórz przytulny salonik kosmetyczny, zaproś najlepsze przyjaciółki i wspólnie wyszykujcie się na wieczorne przyjęcie. Aby wykonać oryginalną stylizację paznokci wykorzystajcie dostępne w zestawie lakiery, arkusze z naklejkami oraz kryształki. W skład zestawu wchodzą dwie buteleczki z lakierem do paznokci w kolorze różowym oraz fioletowym, kolorowe tipsy z motywem smakowitych przekąsek, 3 arkusze z unikatowymi naklejkami oraz srebrne i fioletowe kryształki samoprzylepne. Wykonaj olśniewający manicure wykorzystując elementy zestawu Make it real. Dodaj swojej stylizacji odrobinę blasku i umieść na palcu pierścionek z kryształowym serduszkiem w odcieniach fioletu.

62,00 zł
58,90 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

3 osoby kupiły
9
Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka z zaburzeniem ze spektrum autyzmu (ASD) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka z zaburzeniem ze spektr...
Dostępny
38 szt.

Książka jest wynikiem współpracy różnych specjalistów: głównie logopedów, ale także psychologów, pedagogów specjalnych i lekarzy. Są oni nie tylko badaczami zaburzenia ze spektrum autyzmu, ale także praktykami (diagnostami i terapeutami), którzy na co dzień pracują z dziećmi z zaburzeniami o różnym patomechanizmie. W publikacji opisano dostępne na polskim rynku narzędzia (w tym również autorskie), które można wykorzystywać podczas diagnozowania logopedycznego. Recenzowana praca w sposób kompleksowy porusza problematykę diagnozowania trudności w obszarze komunikacji oraz wspierania rozwoju w tym zakresie u małych dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ang. autism spectrum disorders, ASD). Na polskim rynku wydawniczym problematyka ta jest wciąż reprezentowana w niewielkim, niewystarczającym stopniu. (...) Biorąc pod uwagę rolę diagnozy i terapii logopedycznej we wspieraniu osób z ASD, należy tę rozbudowaną, wielowątkową, przygotowaną z dużą erudycją i znajomością rzeczy propozycję wydawniczą powitać z uznaniem i radością. (...) Z książki będą mogli skorzystać przede wszystkim logopedzi, ale także wielu innych profesjonalistów pracujących z dziećmi z ASD” – z recenzji prof. dr hab. Ewy Pisuli.

99,50 zł
82,59 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,91 zł

2 osoby kupiły
10
Brokat sypki, 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brokat sypki, 6 kolorów
Starpak
Dostępny
332 szt.

Sypki brokat przeznaczony do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni. W opakowaniu znajdują się woreczki w sześciu kolorach w odcieniach złota, srebra i miedzi o wadze 2 g.

2,99 zł
2 osoby kupiły
11
Różdżka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Różdżka
Mega Creative
Dostępny
41 szt.

Ta zabawka spodoba się każdemu dziecku Czarodziejskie różdżki mają magiczną moc spełniania ludzkich marzeń. Przenieś się na chwilę w świat magii – wystarczy tylko odrobina wyobraźni. Różdżka z efektami świetlnymi oraz dźwiękowymi. Wymiary produktu: 11.0 x 33.0 x 3.0 cm Wymiar opakowania: 16.0 x 42.0 x 3.0 cm Zasilanie: 2 baterie AA (brak w zestawie)

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
12
Brokat Sypki B 7 kolorów 2g Brok2g 6kb 457122 Starpak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
2 osoby kupiły
13
Dzika książka o dzikach i o ich kuzynach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzika książka o dzikach i o ich kuzynach
Dostępny
61 szt.

Dlaczego dzik jest leśnym ekologiem? I czy po kąpieli błotnej rzeczywiście wyciera grzbiet ręcznikiem? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie w książce Joli Richter-Magnuszewskiej, która mieszka na skraju lasu i każdego dnia odkrywa jego tajemnice. W swojej niezwykłej wycinankowej opowieści autorka ukazuje miejsce dzika w wierzeniach naszych przodków, jego miłość do najbliższych krewnych (czy wiedzieliście, że lochy śpiewają warchlakom kołysanki?), zaskakująco podobne do ludzkich zwyczaje (na przykład ścielenie łóżka), a także skomplikowany język. Na tym jednak nie koniec, ponieważ dzikowi towarzyszą tu jego kuzyni, jak choćby uwielbiany przez dzieci guziec czy świnia – być może najmądrzejsze i najbardziej uczuciowe spośród znanych nam zwierząt. Dzika książka o dzikach to pozycja obowiązkowa w biblioteczce małego (i nieco większego) przyrodnika. Uczy empatii i szacunku dla wszystkich istot oraz uświadamia, jak fascynujące i zagadkowe są stworzenia, które żyją tuż obok człowieka. Część dochodu ze sprzedaży książki wydawnictwo przeznaczyło na działalność Chrumkowa – pierwszego w Polsce schroniska dla świń. Jola Richter-Magnuszewska maluje, rysuje i wycina ilustracje do książek oraz czasopism. Czasem projektuje plakaty (na przykład do akcji społecznej Góra Grosza), czasem wymyśla całe książki (jak Rok na targu, Zwierzakopedia czy Dzika książka o dzikach i o ich kuzynach). Mieszka na skraju Beskidu Niskiego. W pracy pomagają jej na co dzień koty, gęsi, kury i psy, a niekiedy również sarny, sójki i dziki.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
14
Na jagody. Rodzina Treflików - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na jagody. Rodzina Treflików
Trefl, od 3 lat
Dostępny
49 szt.

Na jagody z Rodziną Treflików! To pierwsza gra dla maluchów, ich przyjaciół oraz rodziny. Treflik, Treflinka, Gonduś i Mamusia wybrali się do lasu, aby odwiedzić chatkę Pana Jareczka. Po drodze znaleźli bardzo dużo jagód. Mama zorganizowała jagodowy wyścig. Ten, kto jako pierwszy dotrze do chatki Pana Jareczka ze swoim koszykiem jagód, wygrywa! Na zwycięzcę czeka świeżo upieczone ciasto jagodowe, a pozostali uczestnicy gry otrzymają pyszne nagrody pocieszenia. 2 warianty gry: • szybki zalecany dla dzieci trzyletnich lub przy pierwszym kontakcie z grą, • podstawowy zalecany dla dzieci trzy i czteroletnich. W zestawie: plansza do gry, model chatki i postać Pana Jareczka, 4 kartonowe pionki postaci z podstawkami, duża kostka, żetony, instrukcja z poradami dla rodziców.

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

2 osoby kupiły
15
Bractwo mandylionu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bractwo mandylionu
Dostępny
120 szt.

Geoffrey de Melville wyrusza na krucjatę, by odkryć, że staje do walki o własną duszę... Młody rycerz z hrabiowskiego rodu w wyniku intrygi macochy zostaje oddany pod opiekę biskupowi miasta Gloucester, który wysyła go z misją na dwór króla Anglii. Porwany przez wiatr historii bohater staje się świadkiem wielu mrocznych i okrutnych wydarzeń: zabójstwa biskupa Becketa, zaciętych walk w Ziemi Świętej podczas trzeciej wyprawy krzyżowej, krucjaty przeciwko katarom, zdobycia Konstantynopola. Los stawia na jego drodze rycerza zakonu templariuszy, członka tajnego bractwa, które poszukuje mandylionu z Edessy, zaginionej relikwii czczonej w Bizancjum. Bractwo mandylionu to nowe, rozszerzone wydanie wielowątkowej powieści Wojciecha Dutki. Na jej kartach pojawiają się autentyczne postacie historyczne: Lotario Segni, czyli późniejszy papież Innocenty III, Dominik Guzmán – założyciel zakonu dominikanów, król Ryszard Lwie Serce czy sułtan Saladyn. Krucjaty, herezje, zderzenie światów – katolickiej Europy, prawosławnego Bizancjum oraz islamu – tworzą barwne tło dla niezwykłej opowieści o losach głównego bohatera. Ma ona także drugie dno, autor stawia bowiem trudne pytania o religię i przemoc czynioną w jej imię. Wojciech Dutka, urodzony w 1979 roku w Bielsku-Białej pisarz, nauczyciel i historyk. Człowiek spełniony. Uwielbia wędrówki po górach, dobry teatr, a także smak przygody i wytrawnego czerwonego wina. Jednak jego największą pasją jest pisanie. Czuje się dobrze zarówno w powieści historycznej, przygodowej, jak i sensacyjnej, ale z powodzeniem uprawia kolaż tych gatunków. Opublikował dziewięć powieści, w tym głośną Czerń i purpurę. Nakładem Liry ukazały się dotychczas Kurier z Toledo i Kurier z Teheranu. Wkrótce na rynku pojawi się Kurier z Tivoli zamykający trylogię z Antonim Mokrzyckim.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

2 osoby kupiły
16
Zestaw do manicure z motywem syren - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do manicure z motywem syren
Make it real
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Zadbaj o swoje dłonie, wykonaj profesjonalny manicure w swoim zaciszu domowym! Poświęć odrobinę czasu, stwórz oryginalną stylizację i poczuj się jak po wyjściu z najlepszego salonu kosmetycznego w twojej okolicy. Wykorzystaj dostępne w zestawie lakiery, arkusze z naklejkami oraz kryształki. W skład zestawu wchodzą trzy buteleczki z lakierem do paznokci w kolorze różowym, fioletowym oraz niebieskim. Każda z nich posiada tradycyjny pędzelek oraz precyzyjną końcówkę do wykonywania szczegółowych zdobień. W opakowaniu znajdują się również kryształki i inne elementy dekoracyjne oraz arkusz z naklejkami. Zaproś bliskie swojemu sercu koleżanki do wspólnej zabawy. Stwórzcie przytulny salonik kosmetyczny i wcielcie się w rolę profesjonalnych manicurzystek.

50,00 zł
47,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
17
Powrót Tappiego do Szepczącego Lasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót Tappiego do Szepczącego Lasu
Dostępny
81 szt.

Na wikinga Tappiego i reniferka Chichotka czeka nowa przygoda! W Szepczącym Lesie pojawia się zły czarodziej Karolus Majesticus wraz ze swymi sługami – wrednymi gnomami. Podstępem wysyła naszych bohaterów na wyprawę magicznym balonem, żeby zająć cały las tylko dla siebie. Zmusza mieszkańców, żeby mu usługiwali i zbudowali dla niego wielki zamek, niszcząc przy tym Szepczący Las. Tymczasem Tappi, żeby wyzwolić się z magicznego balonu, musi walczyć z Dzikim Wichrem i Obłokami Obibokami. Zabiera ze sobą niespodziewanego pasażera – małą wiedźmę Papruchę, która też jest ofiarą poczynań Karolusa Majesticusa. Wiedźma wydaje się niegrzeczna i złośliwa, ale pod wpływem dobrego serca Tappiego zmienia się i stara się być dobra. Wspólnie udaje im się pokonać złego Majesticusa i jego bandę gnomów, dzięki czemu odzyskują swoje domy.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

2 osoby kupiły
18
Zagłada cmentarzy żydowskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagłada cmentarzy żydowskich
Dostępny
85 szt.

Historia niszczenia cmentarzy żydowskich w Polsce prześledzona przez Krzysztofa Bielawskiego ukazuje swoje niepokojące karty. Jeszcze do niedawna powszechne było przypisywanie dewastacji nekropolii żydowskich jedynie lub głównie Niemcom podczas drugiej wojny światowej. W rzeczywistości istotny udział w tych działaniach ma także miejscowa ludność oraz powojenne państwo polskie. Przytoczone i udokumentowane zdjęciami przykłady nowych zastosowań, jakie wymyślono dla macew, np. przerobienie ich na płyty chodnikowe lub tarczę szlifierską, mają w sobie wstrząsającą moc.

49,98 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,99 zł

1 osoba kupiła
19
Najsłynniejsze karabiny i pistolety Ilustrowana historia (wyd. 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najsłynniejsze karabiny i pistolety Ilustrowana historia (wyd. 2020)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Tłumaczenie: Dobrzyński Jarosław

70,00 zł
56,70 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,30 zł

1 osoba kupiła
20
Stulecie krakowskich detektywów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stulecie krakowskich detektywów
Dostępny
11 szt.

Od czasu pierwszego wydania Stulecia krakowskich detektywów w 1987 r. nauki sądowe znacznie się rozwinęły. Genetyka sądowa zrewolucjonizowała badanie śladów biologicznych. Dziś z innej perspektywy niż ta możliwa przed ponad trzydziestu laty patrzymy na dokonania epoki, którą nazwałem „stuleciem krakowskich detektywów”. Gdy pisałem tę książkę w latach osiemdziesiątych XX wieku, miałem zupełnie inne doświadczenia z kryminalistyką i medycyną sądową. Były to doświadczenia biegłego sądowego i nauczyciela akademickiego. Teraz do tych doświadczeń doszło ponad 25-letnie doświadczenie obrońcy w sprawach karnych. To zmienia ocenę wielu zdarzeń z epoki opisywanej w tej książce. Ale też ułatwia wyłuskanie z materiału historycznego tego, co najwartościowsze. Jest to więc w znaczącej mierze książka nowa, choć zachowująca pewne elementy stałe, niezmienne, niezależne od doświadczenia i dystansu, z jakiego na nie patrzymy. Dopóki proces karny prowadzą ludzie, a nie roboty, bardziej lub mniej wyszukane i zaawansowane technologicznie narzędzia i metody wciąż mają tylko wartość pomocniczą. Nic nie zastąpi inteligencji tego, który tymi narzędziami czy metodami się posługuje. Nic nie zastąpi jego uczciwości i cywilnej odwagi. Nikt też nie zastąpi biegłego, mającego oparcie w nauce, także tej instytucjonalnej, i nic nie zastąpi niezawisłości sędziowskiej, niezbędnej do uczciwego wyrokowania – z Przedmowy do obecnego wydania Jan Widacki. Wydanie nowe, zmienione i rozszerzone.

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

1 osoba kupiła
21
Arkusze maturalne. Matematyka 2021/2022/2023. Poziom podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arkusze maturalne. Matematyka 2021/2022/2023. Poziom podstawowy
Dostępny
46 szt.

Książka zawiera przykładowe arkusze maturalne z matematyki dla poziomu podstawowego.

25,20 zł
17,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 7,21 zł

1 osoba kupiła
22
Paradoks Dobra. Dlaczego jesteśmy tak dobrzy, skoro jesteśmy tak źli? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paradoks Dobra. Dlaczego jesteśmy tak dobrzy, skoro jesteśmy tak źli?
Dostępny
22 szt.

Bardzo oryginalne podejście […] ambitna i złożona opowieść o źródłach ludzkiej moralności, rozpoczynająca się setki tysięcy lat przed tym, nim na naszej planecie pojawiła się jakakolwiek istota zdolna do odróżnienia dobra od zła […] To naprawdę inspirujące, gdy wraz z Wranghamem przemieszczamy się przez kontynenty i epoki, dyscypliny naukowe i gatunki i z tego pozornego chaosu wyłania się spójny i przekonujący obraz narodzin naszej moralności. — George Scialabba, „The New Yorker” Wrangham prezentuje pogłębioną analizę ewolucyjnej historii ludzkiej przemocy i agresji, a przy tej okazji pokazuje, jak wiele na ten temat możemy się nauczyć od genetyków, którzy właśnie odkrywają mechanizmy działania genów odpowiedzialnych za nasze (samo)udomowienie. To ważny i wciąż nierozpoznany należycie etap naszej ewolucyjnej historii. — „The Wall Street Journal” Fascynujące […] Paradoks dobra łączy odkrycia antropologii kulturowej, historii i biologii, a dzięki temu otrzymujemy przekonującą i spójną opowieść o tym, jak ludzie stali się zwierzętami udomowionymi […] i w jaki sposób współistnienie dobra i zła uczyniło nasz gatunek tak wyjątkowym. — „The Washington Post”

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

1 osoba kupiła
23
Karabin plastikowy na baterie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karabin plastikowy na baterie
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
17 szt.

Z karabinem Mega Creative dostrzeżesz cel z najdalszej odległości. Przy regularnej zabawie zostaniesz wyborowym strzelcem. Karabin wydaje odgłosy po przeładowaniu. Zabawka wykonana z plastiku. Zalety produktu: • rozwijanie wyobraźni dziecka, • nauka trafiania do celu. Wymiary: • rozmiar produktu: 31.0 x 19.5 x 2.5 cm • rozmiar opakowania: 33.5 x 22.0 x 5.0 cm

54,58 zł
40,94 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,64 zł

1 osoba kupiła
24
Narzędzia plus akcesoria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia plus akcesoria
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Dzięki możliwości używania narzędzi Mega Creative na wzór prawdziwych, dziecko już we wczesnych latach pozna zastosowanie i możliwości prostych narzędzi co uczyni je bardziej zaradnymi w przyszłości. Zestaw zawiera: imadło, kombinerki, klucz hydrauliczny, śrubokręt, miarkę, deseczki do przekręcania śrubek, śrubki oraz nakładki. Wymiary opakowania: 47.0 x 36.0 x 10.0 cm

74,90 zł
56,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,72 zł

1 osoba kupiła
25
Brokat Sypki Candy 6 kolorów 2g Brok2g 6ok 457123 Starpak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
1 osoba kupiła
26
World of Warcraft. Przebudzenie cieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World of Warcraft. Przebudzenie cieni
Dostępny
5503 szt.

Nowa oficjalna powieść w uniwersum legendarnej gry online World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment, prequel dodatku Shadowlands.

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
27
Mega Creative Karabin B/o 68x24x6 Wb 24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Karabin B/o 68x24x6 Wb 24
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
10 szt.

69,84 zł
52,38 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,46 zł

1 osoba kupiła
28
Molly - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Molly
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę, jakiej jeszcze nie znacie! Powiedzieć, że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło, to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę, została zupełnie sama, gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe defraudacje. Latami tułała się po domach dziecka i rodzinach zastępczych. Teraz, gdy jest dorosła, chce się już tylko bawić. Niszczyć ludzi i świat. Imprezy, adrenalina, pedał gazu pod nogą, szalona jazda prosto w noc. Przy swoim boku ma Robsona – najlepszego kumpla jeszcze z bidula, najbliższą osobę na ziemi. Kiedyś była w nim zakochana, ale choć ją wtedy zdradził – jej rana w sercu się zabliźniła, a ich przyjaźń przetrwała. Jest pewna, że niczego więcej jej w życiu nie trzeba. Do czasu, gdy w klubie spotyka Wiktora Tuli, którego pamięta z dzieciństwa. Syn dawnego wspólnika jej ojca dziś jest spadkobiercą rodzinnej fortuny, statecznym panem prezesem. Spokojnym i opanowanym… dopóki ona nie pojawia się w jego życiu. Molly wnosi w jego poukładane życie nieznane emocje i szaleństwo. Wiktor daje jej poczucie bezpieczeństwa, którego nigdy nie zaznała. Jednak po wszystkim, co przeszła, tak bardzo boi się mu zaufać. Pochodzą z dwóch różnych światów. Drobna złodziejka i szanowany biznesmen. Trudno o bardziej elektryzujące połączenie. Nic dziwnego, że wszyscy próbują stanąć im na drodze. Wiktor jest pewien – w walce o swoją Molly stawi czoła choćby i całemu światu. Tylko czy ona mu zaufa? Tym bardziej że pomiędzy nimi są jeszcze niewyjaśnione tajemnice z przeszłości

41,90 zł
36,90 zł
Powiadomienie

Rabat 11,9%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
29
Palmy na biegunie północnym. Wielka opowieść o zmianie klimatu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Palmy na biegunie północnym. Wielka opowieść o zmianie klimatu
Dostępny
40 szt.

Z tej książki dowiecie się wszystkiego, co powinniście wiedzieć o zmianie klimatu! Przeczytacie o wczesnej historii klimatu i o tym, co wykończyło dinozaury, o epokach lodowcowych, wulkanach i plamach na Słońcu, a także o maszynach parowych, krowich bąkach, najsłodszym zwierzaku na świecie, znikających wyspach oraz o lataniu na tłuszczu do smażenia frytek czy owadzich burgerach. Odkryjecie, skąd się wziął pierwszy deszcz, jak powstały Wielka Rafa Koralowa i wyżłobienia w górskich stokach, dlaczego ropa naftowa jest gęsta, a benzyna rzadka, dlaczego biegun północny topi się szybciej niż południowy, jak meteorolodzy powinni ratować czekoladę, jakie ślady pozostawia po sobie truskawka, co elektrownie widzą w naszych śmieciach, a także o wielu innych niezwykle ciekawych sprawach związanych z klimatem. Marc ter Horst – holenderski autor książek popularnonaukowych dla dzieci, a także najróżniejszych tekstów edukacyjnych. Studiował literaturę, ale wkrótce zainteresował się geologią, astronomią i ewolucją. Odkrył w sobie talent wyjaśniania trudnych spraw w kilku słowach i postanowił zrobić z niego pożytek. Od 2014 roku wydał pięć książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków i otrzymały ważne nagrody.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
30
Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Detektyw Pinkerton powraca! Bohater znany z Bandy Czarnej Frotté ma odpowiedzialną funkcję – jest futerałem na telefon małej Be. Bardzo sobie ceni tę prestiżową posadę, ale czasami dokucza mu nuda... Pewnego razu dzieje się coś niespodziewanego – znika Zbigniew, gadatliwa papuga mieszkająca w antycznej klatce w salonie. Jedynym śladem jest małe zielone piórko na podłodze. Pinkerton z zapałem rozpoczyna śledztwo. Nic się przed nim nie ukryje! Dokąd prowadzi trop? Kolejna odsłona niesamowitych przygód kultowych już Skarpetek Justyny Bednarek. Cykl książek o odważnych i ciekawych świata tekstylnych bohaterkach stał się prawdziwym fenomenem: pierwsza część zdobyła nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka i Nagrodę Literacką m. st. Warszawy, a także trafiła na listę lektur szkolnych. Skarpetki podbiły już całą Europę – kochają je też czeskie, hiszpańskie, włoskie, greckie, rosyjskie i ukraińskie dzieci. A to jeszcze nie koniec!

40,00 zł
29,20 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

31
Pan Patyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Patyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Pan Patyk żyje sobie spokojnie wraz z ukochaną żoną oraz trójką uroczych patycząt. Lecz do czasu, do czasu, gdyż pewnego ranka wychodzi z dziupli rodowej, żeby rozruszać trochę gałązki, i zostaje... porwany! A zły los nie patyczkuje się z nieszczęsnym ojcem rodziny, wręcz przeciwnie. Kiedy pierwszy porywacz porzuca swoją zdobycz, natychmiast pojawia się następny! Czy zapłakane patyczki spędzą tę Gwiazdkę bez taty? Czy stęskniona Pani Patykowa ujrzy jeszcze swojego małżonka? Cóż, powiemy tylko tyle: autorka Gruffalo jak zwykle was zaskoczy! Julia Donaldson – utalentowana i wielokrotnie nagradzana autorka kilkudziesięciu książek dla dzieci oraz ponad stu pozycji przeznaczonych dla szkół. Książki o jej najbardziej znanym bohaterze Gruffalo sprzedały się w ponad 17 milionach egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na siedemdziesiąt pięć języków. Inne jej równie popularne książki to Ćmony i Smeśki, Miejsce na miotle, Superrobak czy Zog, wszystkie z ilustracjami Axela Schefflera. Julia Donaldson pisze teksty wierszowane, fabularne, scenariusze spektakli i piosenki. Laureatka UK Children’s Laureate za lata 2011-2013; uhonorowana Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury. Mieszka z mężem Malcolmem w West Sussex i Edynburgu. Axel Scheffler – nagradzany i ceniony na całym świecie ilustrator książek dla dzieci. Urodził się w Hamburgu. W wieku 25 lat przeprowadził się do Anglii, gdzie mieszka do dziś. To w Anglii studiował komunikację wizualną na Bath Academy of Art i postanowił ostatecznie, że zostanie ilustratorem. Zilustrował ponad sto książek, wiele zostało wydanych w innych językach, a jego prace wystawiano na całym świecie. Najbardziej znany jest z ilustracji do książek Julii Donaldson, szczególnie do Gruffalo, Miejsca na miotle czy Pana Patyka.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

32
Bolesna historia stomatologii albo płacz i zgrzytanie zębów od starożytności po czasy współczesne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bolesna historia stomatologii albo płacz i zgrzytanie zębów od staroży...
Dostępny
1046 szt.

Wynbrandt w zabawny i zupełnie bezbolesny sposób opowiada o krwawej historii stomatologii. Płynnie przechodzi od czasów najciemniejszej niewiedzy, błędnych przekonań, przesądów i barbarzyńskich zabiegów, bardziej przypominających sceny z horroru niż jakąkolwiek opiekę medyczną, aż do świadomego leczenia, które – nawet jeśli wzbudza strach – raczej nie zakończy się powolną i wyjątkowo bolesną śmiercią. I choć wizyty w gabinecie stomatologicznym nawet teraz nie należą do najprzyjemniejszych, a wielu ludzi na samą myśl o dentyście oblewa się zimnym potem, współcześni pacjenci mogą być naprawdę wdzięczni losowi. Gdyby przyszło im leczyć uzębienie choćby w pierwszej połowie XX wieku, mogliby zupełnie niepotrzebnie zostać potraktowani dawką promieniowania lub stracić kilka zdrowych zębów. A trochę wcześniej dla ukojenia bólu upuszczono by im krew, przypalono skórę albo podano śmiertelną dawkę arszeniku. Możliwe nawet, że trafiliby na scenę, gdzie wyrwiząb – artysta bólu i prekursor profesji – ku powszechnej radości zgromadzonego tłumu zająłby się problemem. Ta opowieść raczej nie wyleczy nikogo z dentofobii, z pewnością jednak pomoże docenić wykształcenie dzisiejszych stomatologów, sterylność ich gabinetów i dostępność szerokiej gamy skutecznych środków przeciwbólowych. James Wynbrandt – ma na swoim koncie książki na temat zaburzeń genetycznych, muzyki popularnej i humoru politycznego, a także liczne teksty z zakresu aeronautyki. Obecnie mieszka w Nowym Jorku.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

33
Chodź za mną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chodź za mną
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Pozory potrafią zastąpić prawdę. Zwłaszcza, gdy tak mocno starasz się, by twoje życie było idealne. Rzeczywistość zawsze upomni się o swoje, nieproszona. I wybierze najokrutniejszy sposób... To Ewa. Jej idealny profil na insta. Idealny facet. Idealny weekend. Żadna idylla nie trwa jednak wiecznie. Jedna sekunda burzy cały jej świat. Sekunda to dla niego wieczność. Zwłaszcza gdy stoi przy ruchliwym skrzyżowaniu. Artur nie cierpi białej laski i cudzej litości. Wzrok zastępują mu dotyk, słuch i węch. Ale widzi więcej niż inni. Czy znasz to uczucie, gdy w jednej chwili zmienia się całe życie? Ewa jest śmiertelnie przerażona. Artur chciałby jej pomóc, tak przynajmniej twierdzi. Ale zaufanie to luksus, na który nie zawsze można sobie pozwolić. Zwłaszcza gdy nie wiadomo, kto jest ofiarą… Idealne życie jest jak sen. Z czasem potrafi zamienić się w koszmar.

42,90 zł
31,32 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

34
Mein Wien. Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mein Wien. Blu-ray
Jonas Kaufmann, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

90,90 zł
35
Mein Wien. DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mein Wien. DVD
Jonas Kaufmann, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

66,90 zł
36
Sommernachtskonzert 2020 / Summer Night Concert 2020. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
66,90 zł
37
Emerald Eyes, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emerald Eyes, CD
Dostępny
11 szt.

1. Sacred Slaughter 2. Descend 3. Sands of Time 4. Demons 5. What We're Living For 6. Emerald Eyes 7. Fiery Winds of Death 8. Sacrificed 9. Bridges Are Burning 10. Heaven in Red 11. Dark Sorcery

61,90 zł
38
Milk & Sugar House Nation Ibiza 2020, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milk & Sugar House Nation Ibiza 2020, CD
Dostępny
6 szt.

1. Kataa -new Orleans (Extended Mix) 2. Gw Harrison -hear My Soul (Extended Mix) 3. Ben Delay -freedom (Superdope Extended Remix) 4. Hatiras & Sebb Junior -understanding (Extended Mix) 5. The Space Knights -be There [you Got To] (Jo Paciello Remix) 6. Alaia & Gallo, Angelo Ferreri Feat. Lee Wilson - Straight Up 7. Blue Boy -remember Me (David Penn Extended Remix) 8. Makree -piano Groove (Original Mix) 9. Roog & Alain Clark -from Me to You (Low Steppa Remix) 10. Marvin Aloys -let Me Love You (Extended Mix) 11. Milk & Sugar -has Your Man Got Soul (Earth N Days Extended R 12. Ridney, Inaya Day & Richard Earnshaw -gotta Have (Glen Horsb 13. Yvvan Back -in My Mind (Original Mix) 14. Milk & Sugar -let the Sun Shine (Alaia & Gallo Extended Remi 15. Michael Gray -the Weekend (Sultra Extended Mix) 1. Chasing Kurt -mad Man in a Haze (Momo Khani & Meindel Extend 2. Nebu Mitte -landwehrkanal (Extendedmix) 3. Cubicolor -wake Me Up (Original Mix) 4. Andhim -german Winter (Original Mix) 5. Manuel Moreno -the Right One (Original Mix) 6. Eli & Fur -into the Night (Extended Mix) 7. Oliver Schories -mirada (Jansons Remix) 8. Bowsie Feat. El -rollthe Dice (Extended Mix) 9. David Penn -sunset with Viky (Original Mix) 10. Keyano -a Voule (Extended Mix) 11. Mika Olson -with You (Extended Mix) 12. Piemont -midnight Drive (Original Mix) 13. Mollono.bass, Jorg Schwenzer -dia en El Mar (Original Mix) 14. Arco -mountain Talk (Extended Mix) 15. Kolsch, Beacon -time (Original Mix)

56,90 zł
39
The Clouds Hill Tapes Pts. I, II & III. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
189,90 zł
174,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,19 zł

40
Unconquered LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unconquered LP, Winyl
Niedostępny
Brak

Side A 1. The Killshot 2. Cut Me Down 3. Underneath The Scars 4. Focused To Destroy You 5. The Way Back Home Side B 1. Stitches 2. Defiant 3. Icarus Falling 4. When It's Over

86,90 zł
Powiadomienie
41
Nostril Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nostril Limited Edition, CD
Dostępny
12 szt.

1.Double Monk 2.Tendon 3.Excessive Funeral 4.Very Long Chicken 5.Melting Nails 6.Pavor Nocturnus 7.Caros 8.Cruciform Dachshund 9.Half a Pony 10.Unpleasant Sonata 11.Dentist 12.Fryzura Konika 13.Veins 14.Moldy Eye

62,90 zł
42
Hallelujah Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hallelujah Limited Edition, CD
Niedostępny
Brak

1.Tout Petit Moineau 2.Damaged Wig 3.Absolute Psalm 4.Cicadidae 5.Vegetable Soup 6.Lullaby for a Fat Jellyfish 7.Grosse Barbe 8.Corpus Tristis 9.Scarlatti 2.0 10.Toothpaste 11.Infinite Loop

62,90 zł
Powiadomienie
43
Hallelujah LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hallelujah LP BLACK, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Tout petit moineau 2.Damaged Wig 3.Absolute Psalm 4.Cicadidae 5.Vegetable Soup 6.Lullaby for a Fat Jellyfish 7.Grosse Barbe 8.Corpus Tristis 9.Scarlatti 2.0 10.Toothpaste 11.Infinite Loop

100,90 zł
Powiadomienie
44
Unconquered, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unconquered, CD
Dostępny
20 szt.

1.The Killshot 2.Cut Me Down 3.Underneath the Scars 4.Focused to Destroy You 5.The Way Back Home 6.Stitches 7.Defiant 8.Icarus Falling 9.When It's Over

59,90 zł
45
Wpływ rozmieszczania operacji pokojowych ONZ na państwa. Przypadki Sudanu i Sudanu Południowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wpływ rozmieszczania operacji pokojowych ONZ na państwa. Przypadki Sud...
Dostępny
4 szt.

Celem monografii jest analiza wpływu na państwa przyjmujące rozmieszczania przez Organizację Narodów Zjednoczonych operacji pokojowych. Odwołując się do czterech misji prowadzonych przez ONZ w Sudanie i Sudanie Południowym na przestrzeni dwóch pierwszych dekad XXI wieku, autor podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie o charakter oddziaływania operacji pokojowych na państwo. Koncentruje się przy tym na wpływie działań z zakresu budowania państwa (statebuilding) na rzeczywistą siłą państwa, rozumianą jako zdolność jego struktur do wypełniania ich podstawowych funkcji, w tym zwłaszcza do utrzymania integralności terytorium oraz do zapewniania obywatelom bezpieczeństwa.

59,70 zł
57,31 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

46
System polityczny Rzeczypospolitej Polskiej. Wybrane aspekty. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,70 zł
57,31 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

47
Metal City, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metal City, CD
Dostępny
15 szt.

1.The Power 2.Top of the Mountain 3.Human Race 4.Metal City 5.Battlescarred 6.Cybertron 7.Motorheadin' 8.Not so Easy 9.Break 10.When Worlds Collide

55,90 zł
48
Origins Vol 2, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origins Vol 2, CD
Dostępny
20 szt.

1.Good Times, Bad Times 2.Never In My Life 3.Space Truckin' 4.I'm Down 5.Jumpin' Jack Flash 6.Politician 7.Lola 8.30 Days In The Hole 9.Manic Depression 10.Kicks 11.We Gotta Get Out Of This Place 12.She (Bonus Track)

61,90 zł
49
Ambush, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ambush, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

1. Keeping Me Alive 2. These Eyes 3. One Of A Kind 4. Rock & Roll Dream 5. She 6. Man On Fire 7. Play To Win 8. Burning Desire 9. Hey Suzie 10. Mr Indispensable 11. Speed

61,90 zł
Powiadomienie
50
Third Stage Live In London ORANGE LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Third Stage Live In London ORANGE LP, Winyl
Dostępny
6 szt.

1.Blue Ocean 2.A Place In Your World 3.The Loss Inside 4.More 5.Kayla 6.Geronimo 7.You Are Not Alone 8.Forever In A Daze 9.Love Letter 10.Peaceful Harbor 11.Crawl 12..Infinite Fire 13.Cosmic Symphony 14.The Storm 15.Mask Machine

146,90 zł
51
Third Stage Live In London Earbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Third Stage Live In London Earbook
Niedostępny
Brak

1.Blue Ocean 2.A Place In Your World 3.The Loss Inside 4.More 5.Kayla 6.Geronimo 7.You Are Not Alone 8.Forever In A Daze 9.Love Letter 10.Peaceful Harbor 11.Crawl 12.Infinite Fire 13.Cosmic Symphony 14.The Storm 15.Mask Machine

315,90 zł
Powiadomienie
52
Third Stage Live In London BLURAY, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Third Stage Live In London BLURAY, Blu-ray
Dostępny
10 szt.

1.Blue Ocean 2.A Place in Your World 3.The Loss Inside 4.More 5.Kayla 6.Geronimo 7.You Are Not Alone 8.Forever in a Daze 9.Love Letter 10.Peaceful Harbor 11.Crawl 12.Infinite Fire 13.Cosmic Symphony 14.The Storm 15.Mask Machine

82,90 zł
53
The Valley Of Tears The Ballads LP PURPLE BLUE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
134,90 zł
Powiadomienie
54
Third Stage Live In London CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Third Stage Live In London CDDVD, CD + DVD
Dostępny
20 szt.

2CD 1. Blue Ocean 2. A Place In Your World 3. The Loss Inside 4. More 5. Kayla 7. Geronimo 8. You Are Not Alone 9. Forever In A Daze 10. Love Letter 11. Peaceful Harbor 12. Crawl 13. Infinite Fire 14. Cosmic Symphony 15. The Storm 16. Mask Machine 2DVD 1. Blue Ocean 2. A Place In Your World 3. The Loss Inside 4. More 5. Kayla 7. Geronimo 8. You Are Not Alone 9. Forever In A Daze 10. Love Letter 11. Peaceful Harbor 12. Crawl 13. Infinite Fire 14. Cosmic Symphony 15. The Storm 16. Mask Machine Live at Morsefest 2019 1. More 2. You Are Not Alone 3. The Fury Of My Love 4. Crawl 5. Peaceful Harbor 6. Cosmic Symphony Music Videos: More You Are Not Alone Love Letter The Loss Inside

82,90 zł
55
How I'm Feeling Now. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How I'm Feeling Now. Winyl
Charli XCX, Warner Music Polska
Dostępny
5 szt.

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

56
Empire Of The Blind LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empire Of The Blind LP BLACK, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

1.This Rotting Sphere 2.The Blight 3.Empire of the Blind 4.Dead and Gone 5.Sun in My Hand 6.Blood to Be Let 7.In Black 8.Shrine of Apathy 9.Devour 10.A Fine Red Mist 11.The Gods Divide 12.Monument to Ruin

100,90 zł
Powiadomienie
57
Empire Of The Blind, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empire Of The Blind, CD
Dostępny
20 szt.

1.This Rotting Sphere 2.The Blight 3.Empire of the Blind 4.Dead and Gone 5.Sun in My Hand 6.Blood to Be Let 7.In Black 8.Shrine of Apathy 9.Devour 10.A Fine Red Mist 11.The Gods Divide 12.Monument to Ruin

59,90 zł
58
Ja, diablica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, diablica
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Piekielny urząd ds. rekrutacji nie robi najlepszego pierwszego wrażenia. Nieuprzejmy demon za biurkiem, mnóstwo papierkowej roboty i tandetne obrazki na ścianach. Do tego jeszcze te kolejki! Jednak, aby stać się pełnoprawną diablicą należy spełnić dwa zasadnicze warunki. Podpisać czerwonym atramentem cyrograf i... umrzeć. A tego Wiktoria z pewnością nie planowała! To miał być kolejny wieczór w warszawskim klubie, spędzony na robieniu maślanych oczu do Piotrka, kolegi z roku. Tragiczny zbieg okoliczności? Zaplanowana intryga? Ostatnie, co Wiktoria pamięta to kilka pchnięć nożem w ciemnym parku. Na szczęście nie takie piekło straszne, jakim je malują: Los Diablos, miasto potępionych, kusi grzeszników ofertą wiecznych wakacji w śródziemnomorskim klimacie i nieziemskimi imprezami u samego Szatana. Nawet Śmierć jest całkiem sympatyczna. Jednak znudzone demony planują wywołać rewolucję w krainie Lucyfera, i niczym u Bułhakowa, zrobić trochę zamieszania wśród śmiertelników. Jaka w tym rola Wiktorii? Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy pojawia się uwodzicielski, złotooki i diablo przystojny upadły anioł Beleth, a młoda adeptka Piekieł postanawia wrócić na ziemię, aby rozwiązać zagadkę swojej śmierci. W końcu... gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. Rewelacyjna, dynamiczna, pełna humoru i trafnych obserwacji powieść, która bez wątpienia zahipnotyzuje szerokie grono czytelników! Książka genialna (to mało powiedziane)! Bohaterów z miejsca pokochałam. Dużo osób mówi, że to jest podobne do Zmierzchu, a ja powiem tak: to jest lepsze! Z recenzji czytelnika: „Powieść Katarzyny Miszczuk z pewnością może sprawić niemałą satysfakcję każdemu młodemu czytelnikowi, który po nią sięgnie. Autorka posługuje się lekkim językiem, swobodnie balansując na pograniczu różnych stylów – od romansu po horror, a środowisko, które opisuje, doskonale zna z własnego doświadczenia. Wielką zaletą tej prozy jest świeżość i niewymuszoność stylu, radość opowiadania historii. Szukamy talentów, a Katarzyna Miszczuk jest nim niewątpliwie obdarzona. Poczucie humoru, którym dzieli się Katarzyna Berenika Miszczuk sprawia, że Ja, diablica to powieść lekka, wciągająca, w sam raz na poprawę nastroju. Autorka obala stereotyp Piekła i Nieba, wysnuwa teorie, że zmarli sami decydują o swoim wiecznym losie.”

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

59
Milczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milczenie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Nasze światy trochę się różnią. Nigdy nie wzywamy policji. Sami dbamy o swoje interesy. W jednym z dolnośląskich lasów, w okolicach Kamieńca, dochodzi do okrutnego morderstwa. Na miejsce zbrodni zostaje wezwany niepokorny podkomisarz z kłodzkiej policji. Mimo że Filip Krauze od lat zajmuje się najbardziej skomplikowanymi śledztwami w regionie, po raz pierwszy będzie miał do czynienia z tak trudną sprawą. Śledztwo koncentruje się na mieszkańcach wsi tak małej, że niemal niewidocznej na mapie. Krąg podejrzanych to zacieśnia się, to poszerza, liczba ofiar szybko rośnie, a policjanci błądzą po lasach niemal po omacku. Szybko przekonują się, że nikt nie może czuć się tam bezpiecznie, nawet oni sami. Zło czai się wszędzie, a małe miejscowości mają swoje wielkie tajemnice.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

60
Agama brodata (Wyd. 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agama brodata (Wyd. 2020)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Trzeciewydanie książki z serii HOBBY dotyczącej popularnego wśród terrarystów gatunku. Nowa szata graficzna ułatwiająca lekturę.

27,30 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,8%
oszczędzasz 7,31 zł

61
Puzzle 200 elementów. Minionki górą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Minionki górą
Trefl, 200
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.13

Minionki górą! to puzzle składające się z 200 elementów z bohaterami bajki dla dzieci „Jak ukraść księżyc”. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 34.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

16,58 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,59 zł

62
Przewijak miękki profilowany krótki 50x70, caro białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewijak miękki profilowany krótki 50x70, caro białe
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

Przewijak miękki profilowany z kolekcji Caro premium line jest przeznaczony do użytkowania na twardym podłożu: specjalnej komodzie z miejscem na przewijak lub każdej innej twardej powierzchni. Profile boczne chronią dodatkowo maluszka przy przewijaniu pieluszki czy ubieraniu. Kolekcja Caro premium line to stylowe pikowane wzornictwo. Przewijak Ceba Baby jest wykonany z bezpiecznej dla skóry dziecka, atestowanej folii najwyższej jakości. Materiał jest łatwy w utrzymaniu czystości i higienicznych warunków. Produkt posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm

52,60 zł
42,61 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,99 zł

63
Puzzle piankowe 8 elementów.  Przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle piankowe 8 elementów. Przyjaciele
Trefl, 8
Dostępny
3 szt.

Edukacyjna układanka puzzlopianka to zestaw dużych, miękkich, bezpiecznych, kolorowych puzzli, z których można budować figury przestrzenne, np. kostkę lub pudełko. Puzzle piankowe mogą także posłużyć jako miękka mata na podłogę. Zabawka uczy spostrzegawczości, rozpoznawania kolorów i kształtów, budowania figur przestrzennych, zabawy z wyobraźnią. Dla zachowania czystości puzzle piankowe można przetrzeć mokrą ściereczką. Wymiary obrazka po ułożeniu: 11.8 x 6.0 cm

79,99 zł
69,59 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,40 zł

64
Puzzle piankowe 8 elementów. Psi Patrol. Zgrana paczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle piankowe 8 elementów. Psi Patrol. Zgrana paczka
Trefl, 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Piankowe puzzlePsi Patrol” zostały stworzone przez znaną i cenioną produktów markę Trefl. Motyw przedstawiony na układance pochodzi ze znanego serialu dla dzieci o nazwie „Psi Patrol.” Układanka to zestaw 8 dużych piankowych puzzli, na których widnieją postacie z serialu. Zostały wykonane z miękkiej, przyjaznej w dotyku pianki. Mogą również służyć jako podkładka do zabaw. Zabawka uczy rozpoznawania kolorów i kształtów, budowania figur przestrzennych i pobudza wyobraźnię dziecka. Wymiary jednego puzzla: 31.5 x 31.5 x 1.0 cm

70,00 zł
60,90 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,10 zł

65
Mega Creative Ukladanka Drew 40x14x7 pudełko 40. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Ukladanka Drew 40x14x7 pudełko 40.
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Zalety produktu zabawa polega na wsadzeniu odpowiedniej ilości krążków przy odpowiednich cyfrach, rozwija kreatywność dziecka oraz zdolności manualne. Edukacyjna układanka MEGA CREATIVE to idealne rozwiązanie na długie, jesienne wieczory. Dziecko poprawi swoją koncentracje oraz rozwinie wyobraźnię Zawartość zestawu 10 cyferek, 10 kolorowych kształtów, 10 kołków, 55 kolorowych krążków. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu cm 40x1x15,wymiar opakowania dł. x wys. x gł. cm 40x14x7, waga produktu bez opakowania kg 0,84 kg, waga produktu w opakowaniu kg 1,39 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w kartonik. W kartonie zbiorczym po 40 szt.

64,00 zł
48,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,00 zł

66
Edukacyjna układanka drewniana. Cyferki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacyjna układanka drewniana. Cyferki
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Edukacyjna układanka Mega Creative to idealne rozwiązanie na długie, jesienne wieczory. Dziecko poprawi swoją koncentrację oraz rozwinie wyobraźnię. Zabawa polega na wsadzeniu odpowiedniej ilości klocków przy odpowiednich cyfrach. Zalety produktu: zabawka rozwija kreatywność dziecka oraz jego zdolności manualne. Zabawka wykonana z drewna oraz z plastiku. Zawartość zestawu: • 10 cyferek z drewna, • 10 kolorowych kształtów z drewna, • 10 kołków z drewna, • 55 kolorowych plastikowych krążków. Wymiary: • rozmiar produktu: 39.0 x 13.0 x 7.0 cm • rozmiar opakowania: 39.5 x 13.5 x 7.5

48,50 zł
36,38 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,12 zł

67
Tor samochodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor samochodowy
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Bez wątpienia tor Mega Creative można nazwać odjechanym. Tor – inny niż wszystkie – wprowadzi Twoje dziecko na inny poziom zabawy. Pojazdy posiadają funkcję pull&back – wystarczy pchnąć je do przodu, by samodzielnie kontynuowały jazdę. Zabawka wyposażona w efekty dźwiękowe oraz świetlne. Tor do samodzielnego montażu. Wykonany z plastiku. Zawartość zestawu: • tor do samodzielnego montażu, • 2 pojazdy. Wymiary produktu: 46.0 x 36.0 cm Wymiary opakowania: 32.0 x 22.0 x 10.0 cm Zasilanie: 2 baterie AA (nie załączono do zestawu)

74,90 zł
56,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,72 zł

68
Tor samochodowy z akcesoriami. Straż pożarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor samochodowy z akcesoriami. Straż pożarna
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Ten zestaw zachwyci każde dziecko Nakręcany samochód, który jeździ po torze, zapewni wiele godzin wspaniałej i ekscytującej zabawy. Nakręć samochód, a on przejedzie cały tor wyścigowy! Zawartość zestawu: • nakręcany samochód, • tor, • znaki drogowe. Wymiary produktu: 23.0 x 17.0 cm Wymiary opakowania: 19.0 x 30.0 cm

18,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,7%
oszczędzasz 3,91 zł

69
Tor samochodowy z akcesoriami. Policja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor samochodowy z akcesoriami. Policja
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Ten zestaw zachwyci każde dziecko Nakręcany samochód, który jeździ po torze, zapewni wiele godzin wspaniałej i ekscytującej zabawy. Nakręć samochód, a on przejedzie cały tor wyścigowy! Zawartość zestawu: • nakręcany samochód, • tor, • znaki drogowe. Wymiary produktu: 23.0 x 17.0 cm Wymiary opakowania: 19.0 x 30.0 cm

18,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,7%
oszczędzasz 3,91 zł

70
Family Small Toys. Zestaw do prasowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Family Small Toys. Zestaw do prasowania
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Dziewczynki od najmłodszych lat naśladują swoje mamy. W zestawie do prasowania Mega Creative znajduję się wszystko co jest potrzebne małej gospodyni domowej. Zabawka rozwija wyobraźnię, ćwiczy precyzję ruchową, uczy naśladowania czynności wykonywanych przez dorosłych, posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne. Zawartość zestawu: • żelazko, • deska do prasowania, • 2 wieszaki na pranie, • kosz na pranie. Wymiary produktu: • żelazko – 15.0 x 9.0 x 7.0 cm • deska – 27.0 x 9.0 x 17.0 cm Wymiary opakowania: 37.0 x 25.0 x 8.0 cm Zasilanie: 2 x AAA 1.5 V (brak w zestawie)

69,90 zł
52,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

71
Zestaw piłeczek miękkich antystresowych, 10 cm, 3 sztuki, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piłeczek miękkich antystresowych, 10 cm, 3 sztuki, mix wzorów
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Piłeczki to idealne zabawki antystresowe dla dzieci i dorosłych. Zabawka jest lekka, poręczna i nie da się jej przebić. Po ściśnięciu szybko wraca do pierwotnego kształtu. Antystresowe piłki do ściskania podbijają serca dzieci i rodziców. Skutecznie wyciszają i relaksują. Będą nie tylko pomocne w nauce radzenia sobie ze stresem, ale także świetnie nadadzą się jako przyrząd do ćwiczenia dłoni. Zestawy występują w 4 wariantach, a pojedyncze piłki odpowiadają rodzajom tych wykorzystywanych w prawdziwych sportach. Średnica piłki: 10.0 cm Zapakowana w siatkę. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

21,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,4%
oszczędzasz 4,91 zł

72
Piłeczki ze zwierzątkami, 15 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłeczki ze zwierzątkami, 15 cm, mix wzorów
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Małe, miękkie piłki z kolorowymi nadrukami w zwierzątka to doskonały prezent dla dziecka. Aktywna zabawa nimi na świeżym powietrzu wspomoże rozwój dziecka. Na pewno do gry zaangażują się również dorośli. Średnica piłki: 15.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

73
Robot Transmiter 2 w 1. Red Devils Assassin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot Transmiter 2 w 1. Red Devils Assassin
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Robot Transmiter 2 w 1. Red Devils Assassin Mega Creative to prawdziwa gratka dla miłośników przyszłości. Przenieś się razem ze swoim dzieckiem w świat robotów i kosmicznych pojazdów. Robot posiada funkcję transformacji w samochód – można jej dokonać za pomocą kilku ruchów. Zabawka występuje w dwóch kolorach (czerwonym oraz moro). Zawartość zestawu: • robot, • dodatkowe akcesoria. Wymiary: • rozmiar produktu: 23.0 x 24.0 x 8.0 cm • rozmiar opakowania: 24.0 x 28.5 x 8.5 cm Produkt zapakowany w kartonik z okienkiem.

70,90 zł
53,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,72 zł

74
Traktor z przyczepą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepą
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Mamy coś dla młodego rolnika. Traktor z akcesoriami zadowoli nawet najbardziej wymagające dziecko. Traktor ma doczepioną maszynę rolniczą z ruchomymi elementami. Zestaw jest wyposażony w funkcję full&back – wystarczy pchnąć go do przodu, by samodzielnie kontynuował jazdę. Traktor ma efekty świetlne oraz dźwiękowe. Zawartość zestawu: • traktor, • przyczepa. Wymiary produktu: 40.0 x 14.0 x 10.0 cm Wymiary opakowania: 43.0 x 21.0 x 12.0 cm Zasilanie: 3 baterie AG13 (załączone do zestawu).

80,90 zł
60,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,22 zł

75
Mega Creative Traktor Akc 52x13x12 Pbx 18/36, - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Traktor Akc 52x13x12 Pbx 18/36,
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
57 szt.

69,89 zł
52,42 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

76
Mega Creative Lalka 29cm 10x32x5 Mix Chl/dziew 12/108/216 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Lalka 29cm 10x32x5 Mix Chl/dziew 12/108/216
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
66 szt.

23,33 zł
17,99 zł

Rabat 22,9%
oszczędzasz 5,34 zł

77
Samochód z kuchnią 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód z kuchnią 2w1
Mega Creative
Dostępny
6 szt.

Samochód z kuchnią 2w1 to niezwykła zabawka. Posiada otwieraną przyczepę z której można zrobić kuchnię, oraz efekty dźwiękowe oraz świetlne. Zestaw składa się z 33 elementów. Twoje dziecko najlepiej uczy się poprzez codzienną zabawę. Zachęć je więc do zabawy kuchnią Mega Creative, a być może odkryjesz w nim zdolności kulinarne Kuchnia nada się zarówno do samodzielnej zabawy, jak i jako element domku dla Lalek. Zawartość zestawu: • samochód z kuchnią, • naczynia, • akcesoria kuchenne, • artykuły spożywcze. Wymiary samochodu: 40.0 x 18.0 x 15.0 cm Wymiary opakowania: 43.0 x 21.0 x 17.0 cm Zasilanie: 2 baterie AA

117,90 zł
88,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 29,47 zł

78
Klocki konstrukcyjne. Wojsko, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne. Wojsko, mix wzorów
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Zestaw klocków konstrukcyjnych Wojsko od Mega Creative to idealna zabawa dla każdej dziewczynki. Zabawa jest o tyle ciekawsza, że figurkę wojskowego trzeba złożyć samodzielnie. Wszystkie elementy wykonane z plastiku. Zalety produktu: • rozwijanie zdolności manualnych i myślowych, • rozwijanie wyobraźni. Zawartość zestawu: klocki konstrukcyjne Rozmiar produktu: 9.0 x 12.0 x 4.0 cm

7,20 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,21 zł

79
Auto ciężarowe - kontener - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto ciężarowe - kontener
Mega Creative
Dostępny
2 szt.

Zabawka kontener z małymi samochodzikami budowlanymi posiada funkcję pull back, dzięki czemu po pchnięciu pojazdu do przodu kontynuuję jazdę samodzielnie. Zestaw małych samochodów wraz z autem ciężarowym typu kontener do ich transportu to propozycja od Mega Creative dla prawdziwych fanów samochodów. Zawartość zestawu: • samochód ciężarowy, • 3 małe samochodziki budowlane, • 3 x znaki drogowe. Wymiary produktu (dł. x wys. x gł.): 36.0 x 20.0 x 8.0 cm wymiar opakowania (dł. x wys. x gł.): 39.0 x 23.0 x 12.0 cm

62,44 zł
46,83 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,61 zł

80
Mega Creative Auto ciężarowe Met 39x23x12 Kontener Wb 12/24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Auto ciężarowe Met 39x23x12 Kontener Wb 12/24
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Zalety produktu posiada kontener z małymi samochodzikami, posiada funkcję pull back dzięki czemu po pchnięciu pojazdu do przodu kontynuuję jazdę samodzielnie. Zestaw małych Samochodów wraz z Autem Ciężarowym typu Kontener do ich transportu to propozycja MEGA CREATIVE dla prawdziwych fanów samochodów. Zawartość zestawu samochód ciężarowy, 6 małych samochodzików resorówek. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 36x20x8, wymiar opakowania dł. x wys. x gł. cm 39x23x12, waga produktu bez opakowania kg 1,00 kg, waga produktu w opakowaniu kg 1,58 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Zestaw pakowany w odkryty kartonik. W kartonie zbiorczym po 12 szt.

73,80 zł
55,35 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,45 zł

81
Mega Creative Ubranka Dla Lalek Bobas 26x36 Pbh 96. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Ubranka Dla Lalek Bobas 26x36 Pbh 96.
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

82
Mega Creative Ubranka Dla Lalek Bobas 26x36 Pbh 96 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Ubranka Dla Lalek Bobas 26x36 Pbh 96
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

18,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,7%
oszczędzasz 3,91 zł

83
Mega Creative Toaletka B/o 33x45x6 pudełko 24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Toaletka B/o 33x45x6 pudełko 24
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

88,90 zł
66,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 22,22 zł

84
Cooking Kid. Mikser - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cooking Kid. Mikser
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Najlepiej smakują napoje oraz potrawy przygotowane samemu. Pozwól dziecku na stworzenie własnoręcznie pysznych potraw mikserem od Mega Creative. Produkt ten idealnie odzwierciedla prawdziwy sprzęt kuchenny. Wspaniałe kolory i świetna zabawa gwarantowane. Podstaw misę na miejsce, włącz przełącznik, naciśnij górny przycisk i zacznij mieszać. Przestań naciskać przycisk, wtedy zapali się światełko, mieszanie zakończone, potrawa gotowa. Zabawka posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne. Zasilanie: 2 x AA 1.5 V Wymiary opakowania 20.0 x 23.0 x 13.5 cm Wymiary produktu: 18.0 x 21.0 x 12.0 cm

45,90 zł
34,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,47 zł

85
Cooking Kid. Blender - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cooking Kid. Blender
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Najlepiej smakują napoje przygotowane samemu! Pozwól dziecku na stworzenie własnoręcznie koktajli we własnym blenderze. Produkt ten idealnie odzwierciedla prawdziwy sprzęt kuchenny, wydaje odgłos blendowania, nożyki po naciśnięciu czerwonego guziczka obracają się. Ponadto kubek blendera można odkręcić od reszty sprzętu. Zasilanie: 2 x AA 1.5 V Wymiary opakowania: 18.5 x 27.0 x 12.0 cm Wymiary produktu: 15.5 x 25.0 x 11.0 cm

42,90 zł
32,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

86
Cooking Kid. Ekspres do kawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cooking Kid. Ekspres do kawy
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców. Prezentowana zabawka pozytywnie wpłynie na rozwój wyobraźni dziecka i pobudzi jego kreatywność. Maluch uczy się podstawowych czynności związanych z przygotowaniem kawy, a także czynności porządkowych. Zabawka posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne. Zasilanie: 2 x AA 1.5 V Wymiary opakowania:23.0 x 23.5 x 14.0 cm Wymiary produktu: 22.0 x 19.0 x 12.0 cm

56,90 zł
42,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,22 zł

87
Cooking Kid. Wyciskarka do soków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cooking Kid. Wyciskarka do soków
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Pozwól dziecku na stworzenie własnoręcznie pysznych koktajli za pomocą wyciskarki do soków od Mega Creative. Produkt ten idealnie odzwierciedla prawdziwy sprzęt kuchenny. Wspaniała zabawa gwarantowana. Zabawka posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne. Zasilanie: 2 x AA 1.5 V Wymiary opakowania: 20.5 x 18.5 x 13.0 cm Wymiary produktu 15.5 x 14.0 x 12.0 cm

45,90 zł
34,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,47 zł

88
Taśma Samoprzylepna z Gilotynką 15mmx25mb Ts Gil1825 447737 Starpak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
89
Długopis Ścieralny Zamykany 0,5 Dl Wymmart 461885 Starpak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Ścieralny Zamykany 0,5 Dl Wymmart 461885 Starpak
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

85,90 zł
81,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,29 zł

90
Brokat Sypki L 6koloró 2g Brok2g 6kl 457120 Starpak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
91
Skarbonka Metalowa Okrągła Monopoly Skokr Mon 412611 Starpak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Metalowa Okrągła Monopoly Skokr Mon 412611 Starpak
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

5,99 zł
Powiadomienie
92
Brokat Sypki 15 g Starpak 289644 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brokat Sypki 15 g Starpak 289644
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

Brokat sypki Starpak w 6 kolorach. Każdy zamknięty w osobnym pojemniczku o wadze 15 g. Po 4 pojemniczki z każdego koloru. Idealny sposób na urozmaicenie rysunków, świetną zabawę i piękne dekoracje. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak Brokat pakowany w displayu po 24 szt. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary opakowania wys.x szer. x gł. cm 12x16x11.

55,90 zł
53,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

93
Szelki z muchą, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szelki z muchą, mix kolorów
TopGal
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Zestaw zawiera szelki dla chłopca oraz kolorową muchę. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

34,10 zł
30,69 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,41 zł

94
Gimatriks. Tutaj liczą się słowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gimatriks. Tutaj liczą się słowa
Alexander, od 12 lat
Dostępny
32 szt.

Tutaj liczą się słowa! Nie będziesz mógł się oderwać! Gimatriks to wyjątkowa gra słowna, w której wygrywa ten, kto najlepiej liczy! Literom nadano wartości liczbowe, zatem układaj słowa tak, aby ich wartość odpowiadała wylosowanym liczbom. Bądź kreatywny i szukaj takich słów, za które zgarniesz jak najwięcej punktów. Oto prawdziwa gimnastyka dla mózgu zmuszająca do aktywności obie jego półkule! Jesteś gotowy podjąć to wyzwanie? Jeśli tak, to szykuj się na tęgie główkowanie! Zawartość pudełka: • kostki z literami (144 sztuki), • kostki z cyframi (72 sztuki), • kostki „znak równości” (36 sztuk), • woreczek na literki, • woreczek na cyferki, • klepsydra, • notes, • instrukcja. Rozmiar opakowania: 30.5 x 24.5 x 5.0 cm

70,02 zł
60,92 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,10 zł

95
Uwaga stopień - do bramek bezpieczeństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwaga stopień - do bramek bezpieczeństwa
Niedostępny
Brak

Uwaga stopień Pomaga zapobiec potknięciom i upadkom. Kompatybilny z następującymi bramkami bezpieczeństwa Dreambaby, montowanymi rozporowo: PCR160, PCR170, PCR190, PCR191, PCR870S, PCR894, PCR854, PCR919, PCR867, PCR920, PCR1961, PCR1962, PCR1963, PCR1964

47,00 zł
Powiadomienie
96
Haczyk otwierany do wózka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
Powiadomienie
97
Rozszerzenie bramki bezpieczeństwa Liberty - 9cm (wys. 76cm) - czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozszerzenie bramki bezpieczeństwa Liberty - 9cm (wys. 76cm) - czarne
Niedostępny
Brak

Rozszerzenie bramki bezpieczeństwa Liberty - czarne (odpowiednie do PCR919B) rozszerzenie pozwala na poszerzenie bramki bezpieczeństwa o 9cm produkt odpowiedni do bramki o wysokości 76cm Rozszerzenie bramki Liberty 9cm pasuje do bramki bezpieczeństwa Liberty oraz do bramki Liberty Xtra. Bramka bezpieczeństwa zapewnia bezpieczne środowisko dla dziecka i zapobiega temu, że dziecko przedostanie się do potencjalnie niebezpiecznych i niepożądanych części domu. Rozszerzenia są wszechstronne i mają wiele dodatkowych zastosowań. Pozwalają instalować bramki całym domu, w tym w obszarach o szerokich otworach. To dodaje dodatkowe bezpieczeństwo dla najmłodszych. Bramki bezpieczeństwa są bardzo ważnym elementem w domu, w którym są małe dzieci. Zapewniają one bezpieczne tereny z wyraźnymi granicami, zapobiegając ich wejściu do potencjalnie niebezpiecznych obszarów domu. Rozszerzenia są dostępne w 9 cm (3,5 "), 18cm (7,0") i 27cm (10.5 "), 36cm (14"), 45cm (17.5 "), 54cm (21"), 63cm (24,5 "), 100cm (39") Wystarczy zamontować przedłużenie do bramki przed zainstalowaniem.

49,30 zł
Powiadomienie
98
Bramka bezpieczeństwa Liberty (W: 75-82cm x H: 76cm) - czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bramka bezpieczeństwa Liberty (W: 75-82cm x H: 76cm) - czarna
Niedostępny
Brak

Rośnij bezpiecznie! Bramki bezpieczeństwa są bardzo ważnym elementem w domu, w którym są małe dzieci. Zapewniają one bezpieczne obszary z wyraźnymi granicami, zapobiegając tym samym wejście do potencjalnie niebezpiecznych miejsc domu. Bramka bezpieczeństwa o wysokości 76 cm. Bramka Liberty to prosty sposób zachowania bezpieczeństwa dzieci w domu. Montowana rozporowo, doskonale zabezpiecza przejścia i schody o szerokości 75-82cm. Bramka otwiera się w dwóch kierunkach, wygodnie rozchyla się i dopasowuje do szybkich operacji przejścia wykonywanych jedną ręką. Zamykana manualnie. Poprzez użycie maksymalnie dwóch rozszerzeń Dreambaby, po jednym z każdej strony, bramka bezpieczeństwa może być poszerzona do 282 cm (w tym celu należy odnieść się do instrukcji bramki). Rozszerzenia nie wchodzą w skład wyposażenia bramki. Bramki bezpieczeństwa mogą być również użyte jako doskonała zapora regulująca dostęp zwierząt do pomieszczeń. otwiera się w obu kierunkach posiada funkcję blokady podczas otwarcia bramka zamykana manualnie łatwa obsługa - jedną ręką wytrzymała metalowa konstrukcja zabezpiecza przejścia o szerokości 75-82cm wysokość bramki 76cm można ją rozszerzyć do 282cm - za pomocą rozszerzeń sprzedawanych oddzielnie

192,90 zł
Powiadomienie
99
Bramka bezpieczeństwa Royale Converta 3w1 - 74cm biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bramka bezpieczeństwa Royale Converta 3w1 - 74cm biała
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Rośnij bezpiecznie! Wszechstronny i wygodny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w każdym pokoju Twojego domu na różny sposób. Bramka Bezpieczeństwa pozwala również na stworzenie idealnej przestrzeni do zabawy i nauki w każdym pokoju w Twoim domu. Łatwa w montażu, wykonana z wytrzymałego metalu - to fantastyczny dodatek w celu zapewnienia bezpieczeństwa w Twoim domu, który posłuży przez długi okres czasu. Sześć paneli, z których składa się bramka, można dostosować do każdego rodzaju układu pomieszczenia. Panele można otworzyć, by móc stworzyć super długą bramkę bezpieczeństwa Dzięki panelom można również dostosować bramkę w taki sposób, by chroniła przejście do drzwni, kominka, czy innych miejsc, które mogą zagrażać bezpieczeństwu dziecka. Elementy mogą być zablokowane w każdej pozycji zapewniając bezpieczeństwo. bramka jest przenośna, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży i użytkowania w wielu miejscach w domu 6 modułowych paneli z wygodnym otwarciem Wysokość:74 cm Szerokość jednego elementu: 62cm Długość w linii prostej: 380 cm

546,90 zł
497,68 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 49,22 zł

100
Mouse. Przytulanka pluszowa z grzechotką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mouse. Przytulanka pluszowa z grzechotką
canpol Babies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Nowa kolekcja „Mouse” to seria wyjątkowych pluszowych zabawek, które gwarantują maluszkom poczucie bezpieczeństwa i doskonałą zabawę już od pierwszych chwil. Wszystkie pluszaki wykonane są z miękkiego, przyjemnego materiału, a ich pastelowa kolorystyka sprawia, że z pewnością przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Kolekcja „Mouse” to sześć mysich przyjaciół, którzy nie tylko umilą czas maluszkom, ale będą też piękną dekoracją dziecięcego pokoju. Pluszowa maskotka z grzechotką jest lekka i delikatna, dzięki temu idealnie sprawdzi się w roli pierwszej przytulanki Twojego maluszka. Jest miękka i miła w dotyku, a dzięki różnym fakturom materiału rozwija zmysł dotyku. Posiada elementy grzechoczące, które zaciekawią maluszka, zachęcą go do zabawy i pozytywnie wpłyną na rozwój zmysłu słuchu.

26,60 zł
22,61 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,99 zł

Wróć do góry