hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.09.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 9 września 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dżuma (Albert Camus), na drugim Rodzina Treflików. Grzybobranie (Trefl). Kolejny produkt to Mądra Mysz. Zuzia w szpitalu (Media Rodzina) oraz Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 4. Zaćmienie (Erin Hunter).
1
Dżuma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dżuma
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Metaforyczny obraz świata walczącego ze złem, którego symbolem jest tytułowa dżuma, pustosząca Oran w 194? roku. Wybuch epidemii wywołuje różne reakcje u mieszkańców, jednak stopniowo uznają słuszność postępowania doktora Rieux, który od początku aktywnie walczy z zarazą, uznając to za swój obowiązek jako człowieka i lekarza.

35,00 zł
21,00 zł
Powiadomienie

Rabat 40,0%
oszczędzasz 14,00 zł

93 osoby kupiły
2
Rodzina Treflików. Grzybobranie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Treflików. Grzybobranie
Trefl, od 4 lat
Dostępny383 szt.

Nowa odsłona bestsellerowej gry z bohaterami popularnej bajki dla dzieci. Zapraszamy na Grzybobranie z Rodziną Treflików. Kto z Was okaże się sprytniejszy w wyścigu po grzybki? Las w krainie Treflików jest naprawdę ogromny, a grzybków jest niewiele. Kto z Was zdobędzie ich najwięcej? Zawartość opakowania: • plansza z elementami przestrzennymi, • 4 koszyczki, • 21 grzybków „jadalnych”, • 5 czerwonych muchomorów, • kostka do gry, • instrukcja.

47,84 zł
41,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,22 zł

21 osób kupiło
3
Mądra Mysz. Zuzia w szpitalu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Zuzia w szpitalu
Dostępny42 szt.

Zuzia złamała nogę i musi pójść do szpitala. Jak dobrze, że jest z nią mama! Zuzia bardzo szybko przestaje się bać lekarzy, rentgena i pobierania krwi. W szpitalu poznaje nawet nową koleżankę.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

17 osób kupiło
4
Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 4. Zaćmienie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 4. Zaćmienie
Dostępny305 szt.

Wnuki Ognistej Gwiazdy poznały już treść przepowiedni dotyczącej swojego przeznaczenia. Życie ze świadomością, że są odpowiedzialni za przyszłość klanów nie jest łatwe. Jednocześnie każde z nich marzy o władzy – Lwia Łapa chce być niepokonanym wojownikiem, Ostrokrzewiasta Łapa marzy o zostaniu wspaniałą przywódczynią, a Sójcza Łapa wie, że tylko on widzi prawdziwą przeszłość i przyszłość ich wszystkich. Siła tej trójki jest poddana próbie podczas nieoczekiwanego ataku na Klan Pioruna – rozpętuje się walka, jakiej klany nigdy dotąd nie widziały. Nad lasem zawisa cień, a tajemniczy nieznajomy ostrzega klany przed kolejnym niebezpieczeństwem. Wygląda na to, że tym razem nawet Klan Gwiazdy nie ma dla kotów żadnej odpowiedzi...

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

11 osób kupiło
5
Księga magicznych łamigłówek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga magicznych łamigłówek
Dostępny114 szt.

Księga magicznych łamigłówek Oto 177 zadań, dzięki którym przeniesiesz się do magicznego świata łamigłówek! Specjalnie dla ciebie wyczarowaliśmy duże krzyżówki panoramiczne, zaś z kapelusza wyciągnięte zostały zagadkowe szyfrogramy i szarady. Wirówki zakręcą stronami, na których rozsiadły się tajemnicze logogryfy, a kwadraty magiczne sprawią, że poddasz się ich podwójnemu czarowi. Zatem bez zbędnych słówek: czas na czar łamigłówek!

17,99 zł
11,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 6,00 zł

12 osób kupiło
6
Minnie. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Minnie. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny49 szt.

Kolorowanka z naklejkami zapewni dziecku świetną zabawę, a przy okazji pomoże doskonalić kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności. Załączone do książeczki barwne naklejki stanowią wzór do pokolorowania czarno-białych rysunków – jest to doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości oraz zdolności manualnych. Czas na świetną zabawę z Minnie i jej przyjaciółmi!

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

11 osób kupiło
7
Bing. Nowa kolekcja bajek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Nowa kolekcja bajek
Dostępny53 szt.

„Oto Bing ciekawski, uroczy królik, który uwielbia zabawę! Bingowi zawsze towarzyszy jego przyjaciel i opiekun Flop. Pozostali przyjaciele Binga to Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Razem codziennie przeżywają̨ niesamowite przygody!” Uroczy królik Bing uwielbia się bawić. Ma grono wiernych przyjaciół, z którymi codziennie przeżywa wspaniałe przygody. Ta wesoła ferajna uwielbia karmić kaczki w parku, śpiewać i bawić się w chowanego. Czasem też udaje im się przygotować pyszny koktajl. Albo złapać ciuchcię do toalety. Ich opiekun Flop pomaga im we wszystkim, a czasem oni pomagają jemu. Poznaj wszystkie przygody Binga i spółki! W książce „Bing. Nowa kolekcja bajek” znajdują się cztery bogato ilustrowane opowiadania: Kaczki, Koktajl, Zabawa w chowanego i Opieka nad Flopem. Wszystkie są adaptacją tekstów autorstwa Teda Dewana. To doskonała propozycja dla ciekawych świata przedszkolaków, które znają uroczego Binga i jego przyjaciół z bajki emitowanej na kanale Mini Mini +. Edukacyjne opowieści o Bingu pomagają dziecku poznać świat, uczą, bawią i dostarczają wzruszeń, więc spodobają się również tym maluchom, które jeszcze Binga nie znają. Opowiadania dotyczą życia i sytuacji, z którymi dziecko mierzy się na co dzień. Podczas lektury można dziecku wytłumaczyć wiele kwestii i wskazać, jak sobie radzić z trudnymi emocjami.

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

9 osób kupiło
8
Wiosna Kościoła, która nie nadeszła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosna Kościoła, która nie nadeszła
Dostępny53 szt.

Potrzebujemy radykalnej odnowy, powrotu do korzeni, dbałości o to, co święte. Dlaczego Kościół katolicki jest pogrążony w tak głębokim kryzysie? Jaka będzie nasza wiara po okresie zamkniętych kościołów? Czy uda nam się ocalić to, co w Kościele najświętsze? Wyjątkowa rozmowa Pawła Lisickiego z biskupem Athanasiusem Schneiderem, niemieckim kapłanem od lat posługującym w Kazachstanie, pokazuje oblicze Kościoła, o którym często zapominamy. Rozmówcy stawiają odważne pytania i formułują trafne diagnozy chorób, które dotknęły Kościół. Zastanawiają się między innymi nad tym, z jakiego powodu biskupi nie reagują stanowczo na ruch LGBT+ i czy istnieje jeszcze w ogóle chrześcijańska Europa? Dlaczego abdykacja Benedykta XVI może być dla Kościoła tragiczna w skutkach? I czy iskra odnowy rzeczywiście wyjdzie z Polski? Głos biskupa Schneidera to odwaga głoszenia i wskazywania, czym dla katolika jest powrót do źródeł. Bp Athanasius Schneider – niemiecki duchowny urodzony w jednej z byłych republik ZSRR, aktualnie pomocniczy biskup archidiecezji w Nur-Sułtan (Kazachstan). Znany obrońca katolickiej doktryny, liturgii i teologii. Autor m.in. książki Corpus Christi. Komunia święta i odnowa Kościoła, w której wzywa cały Kościół do poszanowania świętości Eucharystii i tradycji oraz do odnowy prawdziwej wiary. Paweł Lisicki – dziennikarz i publicysta. Autor wielu książek i publikacji, m.in. Luter. Ciemna strona rewolucji, Epoka Antychrysta, Grób Rybaka. Śledztwo w sprawie największej tajemnicy watykańskich podziemi. „Biskup Athanasius Schneider to jeden z najciekawszych autorów spośród pasterzy Kościoła. Gotów upominać się o prawdę „w porę i nie w porę”, jak na przykład w bezpośredniej rozmowie z papieżem Franciszkiem, u którego dopraszał się po synowsku precyzacji jednej z niejasnych wypowiedzi. Autor celnych pytań, formułowanych z miłością do Kościoła i jego misji. Nie zawsze zgadzam się z jego odpowiedziami, nie kupuję w ciemno jego wizji i do tego nie namawiam – ale szanuję za odwagę stawiania kwestii”. – Paweł Milcarek, redaktor naczelny „Christianitas” „Biskup Schneider w każdej sprawie stara się docierać do istoty problemu. Nie jest po prostu „krytykiem papieża Franciszka”, interesuje go prawda, bo ona daje wolność myślenia. Ci, którzy szukają w tej książce mocnego uderzenia w trwający pontyfikat, będą zaskoczeni tym, jak rozmówca Pawła Lisickiego waży racje. Dzięki temu zaskoczeniu możemy zyskać coś cennego: uwolnić się od prostych schematów dzielących dziś katolików”. – Tomasz Rowiński, ,,Christianitas”, „Do Rzeczy”

59,90 zł
36,54 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,36 zł

7 osób kupiło
9
Głos Pana wyd. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głos Pana wyd. 2
Dostępny20 szt.

Klasyczne dzieło Stanisława Lema Jedna z najlepszych powieści o kontakcie z obcą cywilizacją w historii literatury fantastycznej Uczeni przypadkiem odkrywają, że na Ziemię dociera z kosmosu sygnał, który może być komunikatem od rozumnych istot. Jednym z naukowców, którzy mają za zadanie rozkodowanie tajemniczego impulsu neutrinowego, jest sławny matematyk Piotr E. Hogarth. Ale jak odczytać przesłanie, skoro nie wiadomo nawet, czy nadawcy rzeczywiście istnieją? A jeśli istnieją, kim są i jakie mają wobec ludzkości zamiary? Głos Pana , który powstał tuż po powieści Solaris, to popis kunsztu pisarskiego Lema: brak w tej książce awanturniczej akcji, ale zmagania uczonych z tajemnicą poruszają i przykuwają uwagę bardziej niż w niejednej powieści przygodowej, a dotknięcie Nieznanego prowokuje do zadania najważniejszych pytań o istotę świata i naturę człowieka.

39,90 zł
27,13 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,77 zł

7 osób kupiło
10
Roślinna kuchnia regionalna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roślinna kuchnia regionalna
Dostępny196 szt.

Kulinarna podróż po wszystkich regionach Polski. Zapomniane i nowe dania w wersjach roślinnych Poznajcie historię potraw i jaki wpływ na kuchnie regionalne miały zabory, warunki przyrodnicze, miejscowa ludność, a także położenie geograficzne. Czym są dziędziuchy na Lubelszczyźnie, hołubcie na Pomorzu Zachodnim, fujarki pastusze na Podkarpaciu, ruchańce na Kujawach czy bomby legnickie na Dolnym Śląsku. Przekonacie się, jak smakują ziemniaki z jagodami, „pizza” z Borów Tucholskich i owocowe zupy z niezwykłymi dodatkami. Dowiedzcie się, co zrobić z czerstwego chleba, gdzie dodać pasternak, brukiew i kalarepę. Co króluje na świątecznych stołach Śląska czy Małopolski. Jakie słodkości na Tłusty Czwartek można przygotować na Pomorzu, Mazowszu, Kujawach czy Podlasiu. Zaskoczeń nie będzie końca – choćby takich, że wiele tradycyjnych polskich potraw jest wegańskich od stuleci. Przygotujecie z prostych i tanich składników wyjątkowe potrawy na słodko i wytrawnie. Na śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Poznajcie regionalną kuchnię naszego kraju z użyciem roślinnych składników i cieszcie się wyjątkowym smakiem. „Paweł Ochman – czyli Weganon – był pierwszym wegańskim blogerem kulinarnym, który szczerze mnie zainteresował nie tylko jako genialny kucharz, ale również człowiek o wielkim sercu. Z wielką radością (i jeszcze większym ślinotokiem) przeczytałam jego kolejną książkę. Nie spodziewałam się, że dania, które kojarzą mi się tak bardzo mięsnie, można tak łatwo przyrządzić w wersji roślinnej! Wielkie brawa! Polecam tego Weganona z całych sił!” – Zofia Zborowska „Tradycyjne potrawy z kanonu dziedzictwa kulinarnego naszego kraju teraz w wersji roślinnej. W dodatku z prostych i łatwo dostępnych składników. To pierwszy tego rodzaju przewodnik po Polsce – są tu najważniejsze przepisy potraw ze wszystkich województw. Wyjątkowość tej książki polega nie tylko na bardzo czytelnym przedstawieniu receptur, ale także na ukazaniu arcyciekawych informacji o kuchni regionów”. – dr Dominik Orłowski, Polskie Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej „Hanna Szymanderska, niezapomniana kronikarka polskiej kuchni regionalnej, doczekała się wreszcie godnego następcy. Paweł Ochman uzupełnia jej dorobek fascynującym zbiorem roślinnych przepisów ze wszystkich zakątków Polski. To książka o wyjątkowych walorach nie tylko kulinarnych, lecz także historycznych i etnograficznych. Znakomity przewodnik po kraju, przesiąknięty smakiem zapomnianych przysmaków z kuchni naszych babć”. – Basia Starecka, dziennikarka, autorka bloga NakarmionaStarecka.pl „Pierwsza publikacja na polskim rynku, która prezentuje dziedzictwo kulinarne Polski w wersji tylko roślinnej. Do jej niewątpliwych atutów należy sposób prezentowania receptur oraz przepiękne fotografie. Znajdują się tu również ciekawostki na temat poszczególnych smakołyków, postaci, wydarzeń i miejsc historycznych, co – w mojej opinii – stanowi o jego wyjątkowości. Polecam wszystkim, którzy interesują się dziedzictwem kulinarnym naszego kraju, są ciekawi nowych smaków i chcą eksperymentować w kuchni”. – prof. Dorota Świtała-Trybek

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

6 osób kupiło
11
Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej
Dostępny31 szt.

Wydanie nowe, poprawione i rozszerzone. Nagroda Magellana 2014 Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej – nowe, poprawione i rozszerzone wydanie. 9949 kilometrów po torach, 36 godzin na morzu Piotr Milewski spełnia swoje marzenie z dzieciństwa i wyrusza w podróż koleją transsyberyjską. Zabiera czytelnika na wyprawę, która okazuje się także podróżą w czasie. Skomplikowana historia budowy łączy się tu z zaskakującym obrazem współczesnej Rosji – spadkobierczyni niegdyś potężnego imperium, tygla kulturowego. Podlane wódką i serdecznością rozmowy ze współpasażerami oraz prawdziwy kalejdoskop postaci: kombatanci na obchodach Dnia Zwycięstwa, dzikie dzieci nad Bajkałem, młoda Buriatka szamanka czy kontuzjowany maratończyk dorabiający jako striptizer w klubie nocnym. A przede wszystkim droga w rytmie wybijanym przez koła pociągu. „Dzięki Piotrowi Milewskiemu przeżyłem wielką przygodę kolejową, o której marzyłem od lat. Podróżując jego Transsyberyjską, słyszałem stuk kół i bełkotliwe rozmowy przygodnych współpasażerów z przedziału, wyraźnie czułem zapach niedomytych ciał i mdławy smak taniego piwa, zwiedziłem kilka syberyjskich miast i ponownie ujrzałem Bajkał, a przy okazji poznałem historię budowy Transsibu... Słowem – przejechałem szmat świata, w którym odległości liczy się w godzinach i dniach, a upływ czasu w wiorstach, nie wyłażąc z domu. Jest to zarazem jedna z najbardziej rzetelnych polskich relacji o dzisiejszej Rosji, jakie czytałem. Bez okrasy, ale i bez dąsów” – Mariusz Wilk. „Do tej pory tak przystępnie i lekko a zarazem poważnie i dogłębnie potrafili pisać tylko angielscy historycy z reporterskim zacięciem. Ta książka w idealnym rytmie, kołysząc jak pociąg, opowiada dzieje kolei transsyberyjskiej i pokazuje zarazem współczesną Rosję. Przypomina, jak żelazne drogi zmieniały świat, pośród protestów równie silnych, jakie wywołuje dziś Internet. Opisuje XIX-wieczne zmagania z nowoczesnością (oraz ekonomią i geografią), a zarazem pokazuje, jak bardzo Imperium Carskie wciąż wpływa na ludzi od Warszawy po Władywostok” – Max Cegielski. Piotr Milewski – urodził się w 1975 roku w Chełmie, a wychował w Opolu. Studiował w Poznaniu, Wiedniu, Pasawie, Filadelfii, Sapporo i Otaru. Dziewięć lat spędził w Japonii. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autor bestsellerowych książek Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia (2015), Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat (2018) oraz Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji (2020). Współautor książek Hokkaido – Japonia bez gejsz i samurajów (2006), Azja. Opowieści podróżne (2018) oraz Wyspa. Opowieści podróżne (2019). Trzykrotny laureat Nagrody Magellana Magazynu Literackiego „Książki”. Nominowany do nagrody magazynu „National Geographic Traveler”. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz z prasą polonijną.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

5 osób kupiło
12
Opowiedz coś strasznego, Albercie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiedz coś strasznego, Albercie
Dostępny56 szt.

Albert dostał pracę! Cały wieczór będzie nianią. Nakarmi Malucha, położy go spać i poczyta mu książkę na dobranoc... Okazuje się jednak, że to nie takie proste, bo Maluch chce wszystko sam! W dodatku wcale nie chce słuchać historii o myszce ani o kurczaczku, tylko o... Albert Albertson mieszka z bardzo miłym tatą i kotem Puzlem. Jak każdy kilkulatek czasem ma problemy z zasypianiem, potrafi rano strasznie się grzebać przed wyjściem do przedszkola i jest niezwykle pomysłowy, zwłaszcza jeśli bardzo czegoś chce. Dzieci rozpoznają w Albercie swoje zachowania i emocje – radość zabawy, ciekawość świata, nieograniczoną fantazję, ale też złość, zazdrość czy strach. Książki o Albercie, tłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd w niemal dziewięciomilionowym nakładzie w Szwecji i poza jej granicami, a na ich kanwie powstały liczne spektakle teatralne i filmy animowane. W Szwecji to już kultowa seria, licząca ponad trzydzieści tytułów. Jej autorka i ilustratorka, Gunilla Bergström, otrzymała za swoją twórczość wiele nagród i wyróżnień, włącznie z wyborem jej książki na książkę roku 1997 przez szwedzkie Jury Dziecięce. W 2012 roku minęło 40 lat od ukazania się pierwszej historii o Albercie Albertsonie, który w Szwecji nazywa się Alfons Åberg. Przy okazji jubileuszu Gunilla Bergström uhonorowana została przez szwedzki rząd medalem Illis quorum za „nowatorską twórczość literacką i ilustratorską znakomicie ukazującą świat z dziecięcej perspektywy”. Książki o Albercie cieszą się w Szwecji niesłabnącą popularnością, a w Polsce szybko zdobywają kolejnych wiernych czytelników.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
13
Zaburzenia przywiązania u dzieci i młodzieży. Poradnik dla terapeutów, opiekunów i pedagogów (wyd. 2020) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia przywiązania u dzieci i młodzieży. Poradnik dla terapeutów,...
Dostępny154 szt.

Przewodnik adresowany do terapeutów, opiekunów i pedagogów stykających się z problemem zaburzenia przywiązania u dzieci i młodzieży. Autor, bazując na wieloletniej praktyce, proponuje terapeutyczny model opieki. Jego założeniem jest stworzenie dziecku środowiska, które nieustannie wpływałoby korzystnie na rozwój zdolności do tworzenia i podtrzymywania więzi społecznych. Mocną stroną książki jest nie tylko wiedza teoretyczna, ale także duża część praktyczna, wraz ze studiami przypadków.Tłumaczenie: Wierzbowska Lucyna

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

4 osoby kupiły
14
Bookface. Księga twarzy pisarzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bookface. Księga twarzy pisarzy
Dostępny100 szt.

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby Dante miał profil w mediach społecznościowych? I nie tylko on – także Boccaccio, Emily Dickinson, Agatha Christie, Franz Kafka czy Allen Ginsberg. No i nasi nobliści – Szymborska, Tokarczuk (ups, autorka Biegunów akurat ma swój profil), Sienkiewicz?! Bookface. Księga twarzy pisarzy Tomasza Brody jest spełnieniem fantazji o pisarskim, całkowicie współczesnym dialogu – wyobraźmy sobie, że największe sławy literatury publikują posty: zwierzają się z problemów, udzielają porad kolegom po fachu, licytują się o to, czyja wielkość jest większa. Na Bookface pisarze mogą wszystko – odsłaniać słabości, świntuszyć, prowokować. I pozwolić sobie na złośliwość. Może w tym gronie znajdzie się nawet niejeden hejter czy hejterka, choć lepiej trzymać się wersji, że literatura łagodzi obyczaje! Forma wpisów jest skrótowa, jak to w mediach społecznościowych. Ale dzieje się tu sporo – Dante zaprasza na ekstremalną jazdę po piekielnych kręgach, markiz de Sade proponuje ranking największych perwersji w historii literatury, Dickens uprawia lewactwo przy aplauzie Żiżka, a Dostojewski jęczy, że nie chce dłużej być ponurakiem. Są i pisarki – Agatha Christie szuka sposobu na zbrodnię doskonałą, drzewa. Literatura miesza się tu z życiem, życie przeplata z literaturą. I nic się nie marnuje – na Bookface widać jasno, że egotyzm, nerwice, depresja są dla pisarstwa najlepszym paliwem. Taka jest specyfika mediów społecznościowych, które są przecież ekstraktem problemów starych jak świat – rywalizacja, gorycz porażki, apetyt na zaszczyty („Ile można czekać na tego cholernego Nobla?” – wścieka się na Bookface Phillip Roth) dokuczały pisarzom od zawsze. No i towarzyszyła im intensywność doznań, bez której nie byłoby dobrej literatury.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

4 osoby kupiły
15
Trzecia płeć świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzecia płeć świata
Dostępny10 szt.

To nie jest książka o świecie minionym, po którym zostały dobre wspomnienia. Przeciwnie, dotyczy współczesności, a część z przedstawionych tutaj osób można odnaleźć w światowej sieci internetowej. Pewne jest, że tekst nie wyczerpuje tematu. Każdy z rozdziałów tej książki opowiada o innym kulturowym mikrokosmosie i o odrębnej sieci znaczeń przypisywanych płci. Słownikowo rzecz ujmując, trzecia płeć to termin określający osoby, które nie są postrzegane zarówno przez siebie, jak i przez własne społeczeństwo, ani jako mężczyźni ani jako kobiety. Osoby te wznoszą się ponad reżim „płci”, oparty o genitalia i biologiczność, wybierając anty-reżim „gender”, bazujący na pragnieniach, marzeniach i upodobaniach. Osoby te tworzą unikalne kulturowe mikrokosmosy, zintegrowane ze społeczeństwem, które z braku bardziej szczęśliwych pomysłów nazywamy trzecią – albo czwartą, piątą itd. – płcią. Waldemar Kuligowski przybliża codzienne życia fa’fafine, xanith, muxe, baklâ, mashoga oraz innych, które uważa się za obdarzone cechami zazwyczaj rozdzielonymi między kobiety i mężczyzn. Pokazuje ich zwyczajne życie, czas pracy i czas relaksu, ukazuje ich marzenia i troski, a tam, gdzie to możliwe, sprawia, by mogli „przemówić” swoim głosem. A przy okazji, komplikuje nam życia – poprzez budzenie wątpliwości, wskazywanie wyjątków od każdej reguły oraz ukazywanie człowieka jako istoty tyleż bardzo kreatywnej, co i bardzo plastycznej. Autor przede wszystkim zachęca do tego, byśmy spróbowali „popatrzeć na świat inaczej”, nie tracąc dzięki temu nic z jego oszałamiającego bogactwa. Najważniejszym celem tej książki jest bowiem zaproszenie do podróży po wielkim kręgu, w którym wszyscy jesteśmy – w taki czy inny sposób – spokrewnieni i bliscy. Żeby to jednak było możliwe, trzeba na początek ten krąg dostrzec.

47,00 zł
37,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,40 zł

4 osoby kupiły
16
Nauka na wesoło. Ćwiczenia i zadania. Wiek 3-4 lata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka na wesoło. Ćwiczenia i zadania. Wiek 3-4 lata
Dostępny13 szt.

Seria książek dla najmłodszych `Nauka na wesoło. Ćwiczenia i zadania` będzie znakomitą zabawą i okazją do nauki. Ilustrowane ćwiczenia kształcą zdolności manualne dziecka, spostrzegawczość i logiczne myślenie, przygotowują do nauki czytania, pisania i liczenia. Każdy zeszyt zawiera zadania odpowiednie dla określonej grupy wiekowej.

8,90 zł
7,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
17
Dieta w leczeniu osteoporozy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta w leczeniu osteoporozy
Dostępny44 szt.

Jak ochronić kości przed ich największym wrogiem Na osteoporozę zwaną „cichym złodziejem kości” choruje w Polsce dwa miliony osób, z czego większość to kobiety. 90 procent się nie leczy. Jak wzmocnić kości i ochronić je przed osteoporozą? Jak ustrzec się jednej z głównych przyczyn niesprawności w starszym wieku? Nie mamy wpływu na wiek i przebyte choroby, ale bardzo wiele możemy osiągnąć za pomocą diety i suplementacji. I to właśnie udowodni w swojej książce Hanna Stolińska. Hanna Stolińska – dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez siedem lat pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia. Współpracuje z osobami z problemem nadwagi i otyłości oraz chorób dietozależnych. Wykładowca na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym oraz na studiach podyplomowych na kierunku Żywienie Człowieka w IŻŻ. Wiedzę żywieniową przekazuje również w licznych audycjach telewizyjnych i radiowych oraz artykułach naukowych i popularnonaukowych. Autorka poczytnych książek, m.in. Jelito drażliwe. Leczenie dietą oraz Jedz zielone.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

3 osoby kupiły
18
Piaskowe malowanki. Foka i klaun - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piaskowe malowanki. Foka i klaun
Alexander
Dostępny87 szt.

Uwielbiana przez dzieci, artystyczna zabawa malowania piaskiem Zabawa polega na odsłanianiu kolejno poszczególnych, naciętych elementów obrazka, tak by odkryć klejącą powierzchnię.Odsłonięte elementy posypuje się piaskiem, w kolorze zgodnym ze wzorem lub według własnej wyobraźni, tworząc piękną ilustrację. Zawartość opakowania: • 2 obrazki do kolorowania • patyczek • 10 woreczków kolorowego piasku • instrukcja Zbierz całą kolekcję!

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
19
Barbie. Megakolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Megakolorowanka
Dostępny1 szt.

Megakolorowanka to prawdziwe wyzwanie w dużym formacie. Pamiętaj, że gotowe obrazki możesz wyrwać z książki i udekorować nimi swój pokój. W książce znajdziesz też naklejki do samodzielnego pokolorowania. Czas na zwariowaną zabawę i szaleństwo barw w świecie Barbie! Dobrej zabawy!

17,00 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

4 osoby kupiły
20
Nauka na wesoło. Ćwiczenia i zadania. Wiek 5-6 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka na wesoło. Ćwiczenia i zadania. Wiek 5-6 lat
Dostępny12 szt.

Seria książek dla najmłodszych `Nauka na wesoło. Ćwiczenia i zadania` będzie znakomitą zabawą i okazją do nauki. Ilustrowane ćwiczenia kształcą zdolności manualne dziecka, spostrzegawczość i logiczne myślenie, przygotowują do nauki czytania, pisania i liczenia. Każdy zeszyt zawiera zadania odpowiednie dla określonej grupy wiekowej.

8,90 zł
7,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
21
Piaskowe malowanki. Auto i rakieta - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piaskowe malowanki. Auto i rakieta
Alexander
Dostępny89 szt.

Dzieci pokochają te kolorowanki. W zestawie są 2 obrazki. Maluchy wyćwiczą cierpliwość i zdolności manualne. Zbierz całą kolekcję!

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
22
Lego. Jurassic World. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego. Jurassic World. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny58 szt.

Kolorowanka z naklejkami zapewni dziecku świetną zabawę, a przy okazji pomoże doskonalić kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności. Załączone do książeczki barwne naklejki stanowią wzór do pokolorowania czarno-białych rysunków – jest to doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości oraz zdolności manualnych.

10,90 zł
8,99 zł

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
23
Kolekcjoner porzuconych dusz. Reportaże z Brazylii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcjoner porzuconych dusz. Reportaże z Brazylii
Dostępny29 szt.

Nieznane oblicza Brazylii. Zbiór reportaży Eliane Brum, wielokrotnie nagradzanej dziennikarki, przedstawia przejmujący obraz życia w Brazylii, którego próżno szukać w przewodnikach turystycznych.  Autorka odwiedza indiańskie i metyskie akuszerki na północnym krańcu puszczy amazońskiej, opowiada o życiu mieszkańców jednej z faweli w São Paulo i śledzi walkę aktywistów społecznych z międzynarodowymi korporacjami o prawa kobiet, środowisko naturalne i dach nad głową.     Kloszard z Porto Alegre, poszukiwacze złota z Belo Monte, matki straconego pokolenia... Kolekcjoner porzuconych dusz to galeria niezwykłych postaci, do których autorka podchodzi z niezwykłą wrażliwością, pokazując świat z ich perspektywy. Jej wysmakowane literacko teksty nie tylko opisują aktualne problemy społeczne, lecz także stanowią prawdziwe ćwiczenie z empatii.     To książka, wobec której nie można przejść obojętnie. Eliane Brum – dziennikarka, dokumentalistka i autorka pięciu książek non-fiction. Laureatka ponad czterdziestu nagród dziennikarskich w Brazylii. Publicystka dziennika „El País”, współpracuje z „Guardianem”. Kolekcjoner porzuconych dusz to jej pierwsza książka wydana poza Brazylią. W czasie przygotowania polskiego tłumaczenia Brum przebywała na statku Greenpeace płynącym na Antarktydę, opisując walkę ekologów z kryzysem klimatycznym.

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

3 osoby kupiły
24
Musisz mi uwierzyć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Musisz mi uwierzyć
Dostępny757 szt.

Dove nienawidzi swojego byłego męża. Czy to jednak znaczy, że pragnie jego śmierci... Każdego dnia Dove Damiani przejeżdża obok swojego dawnego domu, w którym jej eks mieszka z jej psem i jej byłą instruktorką jogi, obok swoich dawnych sąsiadów i dawnego życia, które kiedyś opisywała z czułością jako „przerażająco idealne”. Ludzie uważają Dove za zgorzkniałą i zawziętą. Po rozwodzie została praktycznie z niczym. Kiedy ciało jej byłego męża zostaje znalezione w brzozowym zagajniku przed mieszkaniem Dove w dniu, w którym obchodziliby piątą rocznicę ślubu, śledczy czynią z niej główną podejrzaną. Przysięga, że tego nie zrobiła. W ciągu całego swojego trzydziestoczteroletniego życia nie skrzywdziła nawet muchy. Jednak gdy dowodów świadczących przeciwko niej przybywa, Dove zaczyna kwestionować swoją pamięć, poczytalność i – w końcu – swoją niewinność.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

2 osoby kupiły
25
Powitanie rady nadzorczej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powitanie rady nadzorczej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Handke zawsze wyróżniał się doskonałym stylem, (...) zasługuje na miano zaklinacza języka. Zarzuciwszy za młodu starszym kolegom „impotencję opisu”, sam wyrósł na giganta sztuki opisowej, mistrza języka, który włada nieograniczonym zasobem słownictwa. Z wirtuozerią posługuje się także gramatyką. Struktury jego zdań są imponujące, a swoją różnorodnością przypominają struktury obecne w dziełach Tomasza Manna. Dla mnie – i z tą pochwałą zgadzam się bez jakichkolwiek zastrzeżeń – Handke jest jednym z ostatnich, jeśli nie ostatnim, wielkim niemieckim komentatorem naszej epoki. Obecnie nie ma nikogo, kto byłby w stanie dorównać mu stylem. W tej kwestii panuje milcząca zgoda – Ulf Heise.

39,00 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

2 osoby kupiły
26
Cordelia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cordelia
Dostępny30 szt.

Winston Graham, kawaler Orderu Imperium Brytyjskiego, jest najbardziej znany jako autor bestsellerowego cyklu powieści historycznych o rodzinie Poldarków. Cordelia to powieść, w której po raz kolejny ujawnia on talent do snucia intrygujących, oddających ducha epoki fabuł. Manchester, 1867 rok. Brook Ferguson, owdowiały w tajemniczych okolicznościach i zmuszony do ponownego małżeństwa przez apodyktycznego ojca Fredericka, żeni się z piękną Cordelią, dziewczyną o silnym charakterze. Kiedy Cordelia wprowadza się do domu Fergusonów, rozpoczyna się cicha wojna o dominację między nią a teściem. W dusznej atmosferze okazałej wiktoriańskiej rezydencji, w której mieszka również dwoje ekscentrycznych członków rodziny Fergusonów, dochodzi do coraz częstszych konfliktów o błahostki, a każda drobna oznaka buntu jest traktowana jak wielka zdrada. W końcu napięcie sprawia, że Cordelia zaczyna czuć potrzebę czegoś nowego. W tym momencie w jej życiu pojawia się Stephen Crossley, dowcipny, sympatycznie uśmiechnięty właściciel teatru. Kordelia musi podjąć najtrudniejszą decyzję – lojalność czy miłość? Cordelia to romans gotycki, kipiący od namiętności, pełen mrocznego humoru i melancholii – współczesna klasyka tego gatunku.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
27
Jak zdradzają Polacy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zdradzają Polacy
Dostępny40 szt.

Pierwsza książka o kulisach pracy detektywa Szokująca opowieść o pracy prywatnego detektywa, który śledzi zdradzających. Zdrada, czyli drugie życie. Każdy o tym słyszał. Niektórzy to zrobili. A są i tacy, którzy się w tym wyspecjalizowali. I wtedy pomóc może tylko detektyw. Czasami romans bywa jeden i krótki, a czasami skłania ludzi do zorganizowania sobie długiego, alternatywnego, równoległego życia. Czasami zdradzany małżonek ma pewność, że partner jest nieuczciwy, a czasami tylko podejrzenie. Bohater książki Dariusz Korganowski przekonuje, że wtedy należy rozważyć wizytę u profesjonalnego prywatnego detektywa. Tylko w ten sposób dowody, będą miały sprawczą moc procesową i zostaną uwzględnione przez sąd na przykład w trakcie sprawy rozwodowej. Facet, który piętnaście lat miał drugą rodzinę, romans w korporacji, ksiądz nieuznający celibatu, przyjaciółka domu, która zastępowała żonę czy szwagier sypiający z żoną brata – autentyczne historie i brak tematów tabu. Czy istnieje zdrada doskonała? Podobno nie, ale Jak zdradzają Polacy zawiera cały szereg wskazówek dla obu stron – zdradzających i zdradzanych. Jakie ślady zostawia zdradzający, czego nie widzi zdradzany i dlaczego detektyw musi być też psychologiem? Nieocenzurowana opowieść, po której zastanowisz się, czy zdradzić i jak nie być zdradzanym… I czy zawsze otwierać drzwi dostawcy pizzy… Zuzanna Szulc – dziennikarka i autorka publikacji o tematyce kryminalnej, a z wykształcenia rusycystka wciąż czynna zawodowo. Współautorka internetowego programu kryminalnego „Podejrzani” na platformie YouTube i książki Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu. Patryk Szulc – dziennikarz śledczy, z wykształcenia prawnik. Specjalizuje się w tematyce przestępczości zorganizowanej. Dawniej związany m.in. z „Gazetą Wyborczą” i „Dziennikiem Łódzkim”. Publikował też w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz magazynach kryminalnych „Reporter” i „Detektyw”. Twórca internetowego programu kryminalnego „Podejrzani” na platformie YouTube i współautor książki Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu. Dariusz Korganowski – były funkcjonariusz policji pionów dochodzeniowo-śledczych i operacyjno-rozpoznawczych. Absolwent Szkoły Policji w Pile. Po odejściu ze służby w 2011 roku prywatny detektyw, specjalizujący się w sprawach kryminalnych i zdradach małżeńskich. Założyciel grupy TOP Detektyw.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

2 osoby kupiły
28
Poznajmy się, mam na imię Zazdrość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajmy się, mam na imię Zazdrość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Seria „Poznajmy się” powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go i wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji. Poznawanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi jest nie lada wyzwaniem. Część trzecia – Mam na imię Zazdrość, poświęcona jest emocji, której często doznają mali czytelnicy. Dzieci nie są w stanie poradzić sobie z nią same. Zaprezentowane w książce sposoby radzenia sobie z zazdrością, podpowiadają co można zrobić, gdy pojawi się to uczucie. Dziecko może czytać książkę samodzielnie lub wspólnie z rodzicami. Może być ona również wykorzystana przez nauczycieli, pedagogów i terapeutów.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
29
Zapaszki. O wszystkich smrodach świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Zapaszki. O wszystkich smrodach świata
Dostępny811 szt.

Zapaszki to zabawne, zaskakujące i naukowe spojrzenie na zmysł węchu.Wszyscy mają jakiś zapach! Zmysł węchu odgrywa ważną rolę w przetrwaniu i komunikacji. Dzięki niemu czujemy też smak. Mało tego jest podstawą przemysłu wartego miliardy dolarów. Ale mimo to o węchu często wiemy zaskakująco mało.Zmieni to na szczęście ta przezabawna i pełna ciekawostek książka. Dowiecie się wszystkiego o smrodach, zapachach i zapaszkach. O owocach tak cuchnących, że nie można ich wozić w autobusach ani jeść w hotelach i o ściśle tajnym programie wojskowym, którego celem było stworzenie najohydniejszej bomby śmierdzącej. Dowiecie się, jak zapachy przyczyniały się do rozkwitu imperiów i niszczenia całych miast, a także jak superśmierdzące wynalazki wciąż zmieniają nasz świat.Zaskakujące, naukowe i bardzo dowcipne spojrzenie na wasz najbardziej czuły zmysł, pełne ostrych faktów!Dowiecie się o kwiatach, które cuchną jak gnijące mięso, spotkacie profesjonalnych wąchaczy pach i odkryjecie, jak pachnie kosmos (jak zgniłe jajka i migdały)!

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

2 osoby kupiły
30
Ja, którą kiedyś znałam. Moje życie z chorobą alzheimera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, którą kiedyś znałam. Moje życie z chorobą alzheimera
Dostępny15 szt.

Wspomnienia, które dają nadzieję i niezwykłą siłę. Tę książkę powinien przeczytać każdy z nas. Wyobraź sobie, że pracując na pełnych obrotach, pewnego dnia dowiadujesz się, że masz chorobę Alzheimera... Czy można zapomnieć, jak się wykonuje manewr skrętu, dojeżdżając do skrzyżowania? Albo dobijać się do cudzego domu, uważając, że to własny? Czy naprawdę trzeba barykadować się w kuchni krzesłami, żeby z niej nie wyjść w trakcie gotowania? Czy da się zapomnieć o urodzinach własnego dziecka? Wendy Mitchell też nie mieściło się to w głowie. Należała do ludzi, „którzy niczego nie zapominają. Imię raz spotkanej osoby pamiętała po upływie miesięcy, a nawet lat. W pracy podziwiano, jak potrafiła wszystko odtworzyć z pamięci”. Z czasem nawet proste czynności zaczęły jej sprawiać kłopoty. Ale choć przeszkody piętrzyły się jedna nad drugą, nigdy nie było tak beznadziejnie, żeby trzeba się było poddać. I właśnie o tym jest ta książka – o życiu z demencją, ogromnym lęku przed utratą siebie i ciągłym wynajdowaniu sposobów, żeby przechytrzyć chorobę, która każdego dnia usuwa z pamięci część cennych informacji. Wendy Mitchell dowodzi na swoim przykładzie, że choć demencji nie da się pokonać, to można zrobić wiele, żeby z nią żyć, da się nawet napisać książkę, choć czasem trudno skończyć zdanie, bo ucieka główna myśl. Prowadzę bloga już od dwóch lat. To dwa lata dzielenia się przemyśleniami i zapisywania zdarzeń w pamięci zewnętrznej. Przed demencją nawet nie czytałam żadnego bloga, a co dopiero mówić o prowadzeniu, lecz nigdy nie jest za późno na nauczenie się czegoś nowego, nawet w przypadku choroby mózgu.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
31
Kraina Lodu 2. Moja szafa. Zmazywanki z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Moja szafa. Zmazywanki z naklejkami
Dostępny21 szt.

Moja szafa to niekończąca się zabawa w przebieranki. Na co dziś zdecyduje się Elsa? Zaprojektuj nowe poszewki dla Anny i Kristofa. Moda to przede wszystkim doskonała przygoda. Daj się namówić na wspólny przegląd szafy. Dzięki kolorowym naklejkom wielokrotnego użytku i specjalnym ścieralnym stronom możesz się bawić w stylizowanie bez końca. Uważaj – ta zabawa wciąga!

19,00 zł
15,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,01 zł

2 osoby kupiły
32
Dotyk Boga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotyk Boga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

Pozwól, aby Jego dotyk Cię uzdrowił Dlaczego kochający nas Bóg pozwala na cierpienie? Czy ono ma w ogóle jakiś sens? Jak sobie z nim poradzić? Opierając się zarówno na własnych doświadczeniach, jak i historiach bohaterów Biblii, o. Józef Witko pokazuje, że uzdrawiająca moc Boga nie jest zarezerwowana tylko dla świętych. Ona jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko dać Mu się dotknąć. Odkryj w swoim życiu pełen miłości dotyk Boga! o. Józef Witko – franciszkanin, znany kaznodzieja i rekolekcjonista. Od wielu lat odprawia Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Autor bestsellerowych książek (m.in. Uzdrawiająca moc Ducha Świętego, Wołaj do mnie, a odpowiem ci, Jabes. Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają życie).

26,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
33
Detexpol Ręcznik Niemowlęcy Reksio 30x50 cm - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detexpol Ręcznik Niemowlęcy Reksio 30x50 cm
Detexpol
Dostępny7 szt.

Ręcznik 30×50 cm Drukowane ręczniki dla dzieci są idealne do przedszkola czy żłobka, mogą przydać się również w domu. Są bezpieczne dla dziecka, a zarazem wyjątkowo miłe i delikatne w dotyku. Bardzo dobrze wchłaniają wodę i szybko wysychają. Nasze ręczniki mają żywe i trwałe kolory. Ozdobione są postaciami z ulubionych bajek. Ręczniki w rozmiarze 30×50 cm dostępne są w kompletach po 3 szt. Skład: 100% Bawełna

10,10 zł
9,99 zł

Rabat 1,1%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
34
Inni ludzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inni ludzie
Dostępny79 szt.

Gabe, wracając pewnej nocy do domu, tkwi w korku za pordzewiałym starym samochodem. Nagle w tylnej szybie widzi twarz dziewczynki. Z jej ust wydobywa się tylko jedno słowo: „Tatusiu”. To jego pięcioletnia córka, Izzy. Nigdy więcej już jej nie zobaczy. Trzy lata po zaginięciu córki Gabe spędza dni i noce podróżując po autostradzie, szukając samochodu, w którym widział Izzy, i nie tracąc nadziei, choć większość ludzi uważa, że dziewczynka nie żyje. Fran i jej córka Alice również przejechały wiele kilometrów autostradą. Ale nie poszukując. Uciekając. Starając się wyprzedzić ludzi, którzy chcą ich skrzywdzić. Ponieważ Fran zna prawdę. Wie, co naprawdę stało się z córką Gabe’a. Wie, kto jest odpowiedzialny. I wie, co zrobią, jeśli kiedykolwiek dogonią ją i Alice… Autorka bestsellerowych Kredziarza i Zniknięcia Anne Thorne wciąga czytelników w nową pasjonującą intrygę.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
35
Trasa promocyjna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trasa promocyjna
Dostępny743 szt.

G.H. Fretwell, drugorzędny angielski pisarz, wyrusza w trasę promocyjną swojej najnowszej powieści. Liczy na świetne recenzje krytyków literackich, tłumy na spotkaniach i na to, że w końcu przebije się do pisarskiej pierwszej ligi, gdzie czekają na niego splendory i wielkie pieniądze. Niestety szybko się okazuje, że nic nie idzie zgodnie z planem, a podróż zamienia się w koszmar. Hotele zarezerwowane przez wydawcę na czas trasy to najniższy standard, prasa nie poświęca książce i autorowi nawet odrobiny uwagi, a frekwencja na spotkaniach i po autografy pozostawiają wiele do życzenia. Naprawdę wiele. Jakby tego było mało w ślad za G.H. Fretwellem podążą policja, bo dziwnym trafem w mieście, w którym ostatnio odwiedził księgarnię tego samego wieczora zginęła kobieta... Trasa promocyjna Andiego Watsona, uznanego brytyjskiego rysownika i scenarzysty, to niezwykle zabawny, momentami przerażający, ale cały czas pasjonujący kryminał ze światkiem wydawniczym i literackim w tle. Czarna komedia spotyka się tu z mroczną zagadką, Franz Kafka z Agathą Christie.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
36
Medyceusze. Tajemnica Montefeltra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medyceusze. Tajemnica Montefeltra
Dostępny12 szt.

Intrygi dworskie od spisku Pazzich do powstania Kaplicy Sykstyńskiej. W tym doskonale udokumentowanym opracowaniu, które czyta się jak najlepszy thriller historyczny, autor rozwiązuje jedną z największych zagadek renesansu, wydobywając na światło dzienne prawdę ukrytą w pewnym zaszyfrowanym liście, którego adresatem był papież Sykstus IV. 26 kwietnia 1478 roku podczas mszy w katedrze florenckiej doszło do zamachu na życie Wawrzyńca i Juliana Medyceuszy, władców Florencji. Wawrzyńcowi udało się schronić w zakrystii, ale Julian zginął od kilkunastu ciosów sztyletem. Od tego czasu minęło ponad pięćset lat, a o spisku Pazzich napisano już bardzo wiele. Ale prawda o tym, kto naprawdę stał za zamachem i włożył broń w dłonie Pazzich, wciąż czekała na odkrycie. Tajemnica Montefeltra to pasjonująca historia pełna zwrotów akcji, w której obok intryg i zdrad znalazło się też miejsce dla fresków z Kaplicy Sykstyńskiej – narzędzia ostatniej, bezlitosnej wendety Medyceuszy. „Doskonały zbiór niezwykle ważnych i mrożących krew w żyłach historii” – „Corriere della Sera”. „Napisana dynamicznie i wnikliwie Tajemnica Montefeltra z pewnością przyczyni się do lepszego poznania historii renesansowej Italii” – „The Times Literary Supplement”. Marcello Simonetta – ur. 1968, ukończył studia w Rzymie i zdobył doktorat na uniwersytecie w Yale. Wykłada historię Europy i teorię polityczną w Paryżu. Był dokumentarzystą, kuratorem wystaw i konsultantem historycznym przy tworzeniu znanych gier komputerowych.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
37
TY BEANIE BOOS Bamboo panda 15cm 36327 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

2 osoby kupiły
38
Papua - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papua
Egmont - gry, od 8 lat
Dostępny121 szt.

Najnowsza gra autora bestsellerowego „Ubongo”. Każdy gracz otrzymuje plansze zadania z egzotycznymi wyspami. Trzeba je jak najszybciej połączyć mostami! Gracze mają do dyspozycji fragmenty konstrukcji o różnych kształtach i długości. Buduj, obracaj, przekręcaj i kombinuj z ustawieniami mostów. Uważaj na wulkany! Kto najszybciej rozwiąże swoją łamigłówkę, zdobywa szacunek miejscowych Papuasów i punkty zwycięstwa. Trzy poziomy trudności pozwolą dostosować grę do wieku i umiejętności graczy. Elementy gry: - 32 dwustronne plansze zadań (128 zwykłych, 128 trudnych, 1024 zadania w łatwiejszym wariancie gry np. z młodszymi graczami) - 52 kafelki mostów (po 13 w każdym kolorze) - 4 pionki - 8 żetonów bonusowych - 4 żetony wulkanów - spinner - kostka

129,99 zł
97,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 32,50 zł

2 osoby kupiły
39
Miód. Smaki z mojego ogrodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miód. Smaki z mojego ogrodu
Dostępny13 szt.

Z naszego poradnika dowiesz się jak powstaje miód, jakie są jego właściwości i rodzaje. Podpowiadamy jak założyć pasiekę we własnym ogrodzie. Prezentujemy krótki rys historyczny pszczelarstwa. I wreszcie proponujemy wiele przepisów na potrawy, w których wykorzystywany jest miód. Dodatek miodu do potraw zarówno ciast, jak i mięs zdecydowanie je uszlachetnia.

10,70 zł
9,99 zł

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,71 zł

2 osoby kupiły
40
Poznajmy się, mam na imię Smutek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajmy się, mam na imię Smutek
Dostępny4 szt.

Seria „Poznajmy się” powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go i wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji. Podłożem dziecięcych smutków są często lęki związane z chorobą lub śmierci, myśli dotyczące tego, co sądzą o nas inni, obawy związane z tym czy jesteśmy wystarczająco ładni, mądrzy i zdolni. Część piąta – Mam na imię Smutek – powstała by pomóc dzieciom zrozumieć i zaakceptować to trudne uczucie. Dziecko może czytać książkę samodzielnie lub wspólnie z rodzicami. Może być ona również wykorzystana przez nauczycieli, pedagogów i terapeutów.

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
41
Scooby-Doo. Wesołego Halloween, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scooby-Doo. Wesołego Halloween, DVD
Maxwell Atoms, 2020
Dostępny301 szt.

Nadeszło ulubione święto Scooby-Doo i Kudłatego! Fałszywe potwory i mnóstwo słodyczy – Halloween to raj dla chodzących od drzwi do drzwi, wiecznie głodnych żarłoków. Ale w tym roku ten słodki dzień ma posmak goryczy. Pobliska działka z dyniami zostaje skażona toksycznym szlamem, przez co powstają latające dyniowe lampiony i ogromna dynia, która miażdży wszystko na swojej drodze! Rozwiązanie tej olbrzymiej (dosłownie!) zagadki i ocalenie Kryształowego Zdroju zależy od Scooby-Doo i jego paczki. Tym razem pomogą im nowi przyjaciele – naukowiec Bill Nye i Elvira, Władczyni Ciemności.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
42
Bayala. SLH70594. Syrenka Eyela na podwodnym koniku - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH70594. Syrenka Eyela na podwodnym koniku
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Eyela jest koronną księżniczką wszystkich elfów w świecie Bayala i najlepszą przyjaciółką pięknej elfki Feya. Obie zostały przekształcone w syreny przez maga i teraz nurkują razem do swoich przyjaciół – syren. Nurkowanie sprawia im wiele przyjemności. Aby uczcić ich wizytę, przyszła królowa miasta syren, księżniczka Isabelle, urządza wielkie święto. Figurki mają ruchome ramiona. W zestawie ręcznie malowane figurki i akcesoria: • syrena Eyela • podwodny koń, • trójząb. Wymiary: 15.5 x 8.2 x 18.0 cm

90,30 zł
83,98 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,32 zł

1 osoba kupiła
43
Skalpel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skalpel
Dostępny417 szt.

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Ciało nigdy nie kłamie. Dla młodej lekarki medycyny sądowej, doktor Jessie Teski, miał to być świeży start. Nowa praca w nowym mieście. Ucieczka od jej mrocznej przeszłości. Zamiast tego mierzy się z przerażającym odkryciem, gdy okazuje się, że za sprawą związaną z przedawkowaniem opioidów kryje się coś o wiele straszniejszego. Przełożeni Jessie naciskają na nią, by zamknęła sprawę, ale gdy na jej stole ląduje więcej ciał, odkrywa związek między zgonami. Autopsja znaczy „zobaczyć na własne oczy”, a Jessie Teska nie spocznie, póki nie zobaczy wszystkiego – nawet jeśli oznacza to, że następne ciało, które wyląduje na stole, będzie jej własnym. „Judy Melinek pomaga lepiej zrozumieć to, czego się najbardziej obawiamy. A wciąż boimy się tego samego” – Suzanne Nossel, dyrektor Pen America Center.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

1 osoba kupiła
44
Quartis - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quartis
Alexander, od 7 lat
Dostępny16 szt.

Quartis” to unikalna gra, która łączy logiczne myślenie oraz rywalizację. Wybierz kartę z wzorem, który chcesz ułożyć. Zmień tylko jeden kafelek w jednym ruchu tak, aby nowo powstała figura pasowała do tej na karcie. Kafelek można odwrócić, przesunąć lub przesunąć i odwrócić. Proste? Niekoniecznie. Przekonaj się sam, rozpoczynając zabawę z „Quartis”! Zawartość opakowania: • karty z figurami – 49 sztuk, • karty specjalne – 6 sztuk, • kwadratowe tabliczki do ułożenia figury – 6 sztuk, • klepsydra, • instrukcja.

32,00 zł
27,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

1 osoba kupiła
45
Horse Club. SLH42464. Akcesoria do przyozdabiania koni - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH42464. Akcesoria do przyozdabiania koni
Schleich
Dostępny8 szt.

Akcesoria dekoracyjne do pokazów koni Schleich „Horse Club” pozwalają na kreatywną zabawę! Są w ulubionych kolorach Tori: niebieskim i żółtym! Kokardy i kwiaty można przymocować do uzdy lub uprzęży, dzięki temu koń Tori zawsze będzie miał świeży, efektowny wygląd. Im ładniejsze i bardziej oryginalne jest jego zdobienie, tym więcej punktów jury przyzna mu na wielkim pokazie koni w Lakeside. Figurki Schleich® są modelowane w najdrobniejszych szczegółach, aby pomóc dzieciom uczyć się podczas zabawy. Elementy ozdobne można łączyć w dowolnej konfiguracji! Elementy dekoracyjne można łączyć z pokazem dużych koni Schleich – numer artykułu 42464. Zestaw zawiera: • 1 x uzda, • 1 x uprząż, • 6 x kokardki ozdobne, • 6 x kwiatki ozdobne. Wymiary: 5.0 x 2.5 x 2.0 cm

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
46
Rodzina. Brat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina. Brat
Dostępny32 szt.

Na bracie zawsze można polegać. Potrafi pocieszyć w trudnych chwilach, wywołać uśmiech na twarzy, a na dodatek wymyśla mnóstwo ciekawych zabaw. Z bratem wszystko musi się udać! Książka ta pokazuje, jak ważną osobą jest brat. Seria „Rodzina” to książki nie tylko dla dzieci. Wzruszający tekst i nastrojowe ilustracje autorstwa Sary Olszewskiej przypomną każdemu, że rodzina jest najważniejszą rzeczą na świecie.

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
47
Sensory Memory. Sensoryczne dyski. Gra pamięciowo-dotykowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sensory Memory. Sensoryczne dyski. Gra pamięciowo-dotykowa
Tullo
Dostępny16 szt.

Zagraj z dzieckiem w zgadywankę, która rozwija zmysł dotyku i pamięć. Połącz z zamkniętymi oczami piłkę z dyskiem w odpowiednią parę o tej samej fakturze. Uczestnicy zabawy bez wykorzystania zmysłu wzroku starają się dopasować w pary piłkę o tej samej fakturze z dyskiem. Jakie korzyści płyną z zabawy Sensory Memory? • przenoszenie odczuć ze stóp do rąk powoduje zwiększenie koncentracji, uwagi oraz wpływa na rozwój motoryki małej, inteligencji i pamięci dziecka, • łatwość zmieniania poziomu trudności gry sprawia, że można ją dostosować do potrzeb i wieku dziecka, czerpiąc przyjemność z zabawy, • angażuje i rozwija zmysł dotyku, pozytywnie wpływa na rozwój motoryki małej, koncentracji i uwagi, • różne struktury dysków i piłeczek mogą pomóc przy odwrażliwieniu stóp lub dłoni, Dzięki chodzeniu po dyskach dziecko rozwija równowagę, koordynację ruchową, planowanie przestrzenne. Jednocześnie normalizuje się jego napięcie mięśniowe, co może pozytywnie wpłynąć na poprawę postawy ciała i pozbycie się wad stóp, takich jak koślawość czy płaskostopie. Gra doskonale sprawdza się jako uatrakcyjnienie zajęć grupowych i terapeutycznych z dziećmi. Dyski idealnie nadają się do tworzenia różnego rodzaju torów przeszkód oraz ścieżki zdrowia. Piłeczki mogą posłużyć do masażu ciała. Zastosowanie: • trening pamięci, • do ćwiczeń równowagi, • korekcja wad postawy, • pobudzanie krążenia krwi, • pobudzanie receptorów czucia, • leczenie płaskostopia oraz koślawości kończyn dolnych u dzieci, • zmniejszanie napięcia mięśniowego. Zestaw Tullo zawiera: • pięć sensorycznych dysków o różnych fakturach, • pięć sensoryczny piłek o różnych fakturach, • opaskę na oczy, • worek. Produkty Tullo są bezpieczne, wykonane w Polsce, z najwyższej jakość atestowanych surowców. Nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich.

232,99 zł
198,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 34,95 zł

1 osoba kupiła
48
Mój szef - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój szef
Dostępny179 szt.

Cięte riposty, skrywane pożądanie, namiętny seks. Romans biurowy, który rozpali twoje zmysły, rozmiękczy serce i rozbawi do łez. Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, a jednak spora grupa kobiet z mojego działu ma odmienne zdanie. Uważają, że mój szef wygląda niczym senne, mokre marzenie. Fakt, jest wkurzająco przystojny i irytująco inteligentny, do tego zawsze zjawia się w firmie w nienagannie skrojonym garniturze, pod krawatem i z zegarkiem za miliony monet. Perfekcyjny boss wyjęty z okładki magazynu „Businessman”. Niestety, to tylko pozory. Już pierwszego dnia w pracy zorientowałam się, że jest zimnym draniem z kalkulatorem zamiast serca. Po tygodniu wyszło na jaw, że jest również bezwzględnym, wymagającym, pedantycznym i sztywnym jak kij od szczotki szefobotem! Nie znoszę go! I mojej pracy też! Codziennie zaciskam zęby i robię to, za co mi płacą – analizy, wykresy, zestawienia. Oraz to, za co mi nie płacą – tyranie po godzinach i złorzeczenie na przełożonego. Ale mam plan. Pokręcę się w tym korpowrotku jeszcze przez kilka miesięcy, odłożę zarobione pieniądze na własny biznes i odchodzę. I nie chcę już nigdy więcej widzieć mojego szefa! Jeden wieczór spędzony z nim sam na sam w biurze sprawia jednak, że nieoczekiwanie zmieniam o nim zdanie. Pytanie tylko, czy słusznie?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
49
Cobi 22104. Small Army. Gra Tank Wars - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 22104. Small Army. Gra Tank Wars
Cobi, od 8 lat
Dostępny57 szt.

Klockowa gra wojenna idealnie łącząca strategię wymagającą planowania przypominającą szachy z elementami losowymi niczym w klasycznych „statkach”. Pionkami są mini modele prawdziwych pojazdów pancernych, które budujemy z dołączonych do zestawu klocków konstrukcyjnych COBI. Każdy gracz z łatwością opanuje niezwykle proste zasady gry oparte na czytelnych ikonach. W zestawie otrzymujesz pudełko, podwójną planszę do gry, dwie zdobione kostki, karty akcji, żetony oraz sześć mini pojazdów do zbudowania. Gra Small Army: Tank Wars powstała dzięki współpracy COBI z firmą Bored Games, skupiającą ekspertów w dziedzinie gier planszowych. Gwarantuje to wysoką jakość produktu oraz dopracowaną i solidnie przetestowaną mechanikę gry. Doskonale zbalansowane elementy taktyczne i losowe sprawiają, że rozgrywka za każdym razem jest emocjonująca. Gracze w różnym wieku w tym nawet najmłodsi bez problemu mogą stanąć ze sobą do pojedynku! Obmyślaj sprytne strategie lub idź na żywioł i zaufaj szczęściu! Za sprawą niesamowitej oprawy graficznej poczuj klimat II wojny światowej. Zbuduj swój pluton pancerny i poprowadź go do zwycięstwa! W pudełku znajdziesz instrukcje w języku: polskim, angielskim, niemieckim i czeskim. Na stronie www.cobi.eu znajdziesz również instrukcje w innych językach. Cechy i zawartość zestawu: • 232 wysokiej jakości klocki konstrukcyjne wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, estetyczna, • podwójna plansza do gry, karty i żetony, • dwie kostki do gry. Wymiary pudełka: 26.5 x 26.5 x 5.0 cm

95,49 zł
85,94 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,55 zł

1 osoba kupiła
50
Tyrania merytokracji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tyrania merytokracji
Dostępny140 szt.

Najnowsza książka Michaela J. Sandela, w której autor wyjaśnia, dlaczego mamy teraz tak bardzo niebezpieczny czas dla demokracji. Jego zdaniem nasila się bunt przeciw partiom i politykom i tę walkę widać na całym świecie. Triumf Brexitu w Wielkiej Brytanii czy wybór Donalda Trumpa był gniewnym sprzeciwem wobec rosnących od dziesięcioleci nierówności czy globalizacji, która przynosi korzyści tym, którzy są na szczycie, a zwykłych obywateli pozostawia samym sobie. Zdaniem Michaela J. Sandela niepokojący jest fakt, że partie i politycy głównego nurtu zdają się nie rozumieć niezadowolenia, które ogarnia politykę i ekonomię na całym świecie. Zanim wiele partii będzie mogło odzyskać poparcie publiczne, muszą przemyśleć wiele aspektów ekonomicznych oraz swoją misję i cel. "W dzisiejszej polityce mnóstwo debatuje się nad tym, kto na co zasługuje. Na pierwszy rzut oka debaty te poruszają kwestię sprawiedliwości: czy wszyscy mają naprawdę równe szanse w rywalizacji o najbardziej pożądane dobra i pozycję społeczną? Nasze spory o to, kto na co zasługuje, nie sprowadzają się jednak tylko do słuszności. Dotyczą one również definicji sukcesu i porażki oraz stosunku szczęśliwców do tych, którym powiodło się gorzej. Ponieważ są to naprawdę trudne pytania, staramy się unikać ich tak długo, aż same nam się narzucą. Jeśli mamy znaleźć właściwą drogę w dzisiejszych realiach spolaryzowanej polityki, musimy się zastanowić nad kwestią zasług. W jaki sposób w ostatnich dekadach zmieniało się znaczenie zasług? Etos pracy uległ istotnemu osłabieniu i zostawił wiele osób z poczuciem, że elity patrzą na nie z góry. Czy ci, którzy na globalizacji wygrali, słusznie wychodzą z założenia, że zapracowali sobie na swój sukces, więc na niego zasługują? A może to po prostu merytokratyczna pycha? W momencie, w którym gniew wymierzony w elity doprowadził demokrację na skraj urwiska, kwestia podejścia do zasług nabiera szczególnego znaczenia i pilności. Musimy się zastanowić, czy rozwiązaniem problemów naszej podzielonej rzeczywistości politycznej jest wzmacnianie przywiązania do koncepcji życia zgodnie z systemem zasług, czy też raczej powinniśmy szukać wspólnego dobra ponad podziałami i ambicjami." Ze wstępu Autora

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry