hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.08.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 23 sierpnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytam sobie. Poziom 2. Walizka pana Hanumana (Rafał Witek, Emilia Dziubak), na drugim Czytam sobie Eko. Poziom 1. Awantura na śmietniku (Marcin Baran, Justyna Frąckiewicz). Kolejny produkt to Czytam sobie. Poziom 2. Cuda z mleka. Pankracy i Tatarak na tropie bakterii (Justyna Bednarek, Marzenna Dobrowolska) oraz Evi. Lalka ogrodniczka (Simba Toys).
1
Czytam sobie. Poziom 2. Walizka pana Hanumana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Walizka pana Hanumana
Dostępny
61 szt.

Walizka pana Hanumana to wspaniała historia z serii „Czytam sobie”. Rafał Witek, znany polski autor książek dla dzieci, przedstawia niezwykłą opowieść, która zachęci dzieci do kontynuacji nauki czytania. Małej Darii jest bardzo smutno, bo w jej mieście ciągle pada. Pewnego dnia do miasteczka przyjeżdża cyrk, w którym występuje magik Hanuman. Daria przypadkowo znajduje walizkę magika, w której znajdują się jego tajemne skrypty. Dzięki nim nawet deszczowe dni mogą stać się ciekawe. Zanurz się w historii pełnej czarów i niecodziennych zdarzeń! Drugi poziom serii „Czytam sobie” to duża, ułatwiająca czytanie czcionka, dłuższe zdania, elementy dialogu i 800–900 słów. Dodatkowo po bokach stron zamieszczone zostały ramki do ćwiczenia sylabizowania. Zabawne kolorowe ilustracje autorstwa wielokrotnie nagradzanej graficzki, Emilii Dziubak, doskonale uzupełniają tekst, a przy tym zachęcają dzieci do sięgania po książkę. Format książek w serii „Czytam sobie” jest zgodny z zaleceniami metodyków.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

14 osób kupiło
2
Czytam sobie Eko. Poziom 1. Awantura na śmietniku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie Eko. Poziom 1. Awantura na śmietniku
Dostępny
88 szt.

Na śmietniku wybucha straszna awantura. Butelka nie chce leżeć obok pudełka, a drut nie może znieść towarzystwa innych odpadków… Kłótnia przybiera niebezpieczny obrót i niewiele brakuje do prawdziwej ekologicznej tragedii! Czy jest jakiś sposób na to, by pogodzić zwaśnione strony? Książka z serii „Czytam sobie Eko” Awantura w śmietniku napisana przez Marcina Barana to świetny sposób na wyjaśnienie dzieciom zagadnień związanych z odpadami. Seria „Czytam sobie. Eko” w ciekawy i przyjemny sposób przybliża najmłodszym zagadnienia ekologii i pokazuje im, że każdy z nas może dbać o naszą planetę. Dzieci przekonają się, że mają ogromny wpływ na otaczający je świat. Awantura w śmietniku to książka z poziomu pierwszego bestsellerowej serii do nauki czytania dla dzieci. Tekst liczy ok. 150–200 wyrazów, a dopełniają go doskonałe ilustracje Justyny Frąckiewicz. Duży krój pisma ułatwia czytanie, a proste zdania napisane z użyciem tylko podstawowych głosek nie sprawią trudności początkującym czytelnikom. Z książki mali czytelnicy dowiedzą się: • jakie są rodzaje odpadów, • czym jest recykling, • jak segregować śmieci. Dzięki takiej lekturze nauka czytania będzie przyjemna, a dodatkowo Twoje dziecko nauczy się, jak dbać o naszą planetę.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

13 osób kupiło
3
Czytam sobie. Poziom 2. Cuda z mleka. Pankracy i Tatarak na tropie bakterii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Cuda z mleka. Pankracy i Tatarak na tropie bak...
Dostępny
59 szt.

Czy o fermentacji, kwasie mlekowym i kulkach lipidowych można już mówić dzieciom? Można! Pod warunkiem, że za przewodnika, który wytłumaczy, dlaczego mleko kwaśnieje i czym różni się dobra bakteria od złej, weźmiemy profesora Tataraka, wielkiego znawcę biologii! Jest on właścicielem specjalnego pojazdu, kapsuły, która ulega gwałtownej petityzacji. O, nowe słowo! Tak, to słowo powstało na potrzeby tej książki, a oznacza... zmniejszenie. W wyniku petityzacji Pankracy i Tatarak dostają się do bidonu z mlekiem. Czy wiecie, co się z nim dzieje, gdy całą noc spędzi poza lodówką? Smakuje jakby dodano do niego cytrynę. Profesor Tatarak pokazuje Pankracemu, które bakterie są za to odpowiedzialne. Ta fascynująca podróż o mało nie skończyła się katastrofą! Ale o tym już w książce. Trzypoziomowa seria „Czytam sobie” jest skierowana do dzieci, które zaczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Książki na drugim poziomie charakteryzują się krótkimi, prostymi tekstami, w których autorzy posługują się tylko 23 podstawowymi głoskami. Na tym etapie czytania ważna jest umiejętność sylabizowania, którą dzieci mogą ćwiczyć dzięki zamieszczonym w książce ćwiczeniom. Wciągające i pełne emocji historie sprawiają, że spotkanie z książką staje się pasjonującą przygodą. Trud samodzielnej lektury wynagradza dołączony do książki Dyplom sukcesu oraz kolorowe naklejki z bohaterami. A sukces młodego czytelnika jest nie do przecenienia!

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

5 osób kupiło
4
Evi. Lalka ogrodniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evi. Lalka ogrodniczka
Simba Toys
Dostępny
73 szt.

Evi wzięła się za porządki w ogrodzie. Ma kalosze i śliczną dżinsową sukienkę-ogrodniczkę na szelkach w kształcie uszu króliczka. W ogrodowych pracach towarzyszy jej słodki króliczek. Evi ma do dyspozycji 12 akcesoriów ogrodowych.

28,90 zł
26,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

3 osoby kupiły
5
Taśma klejąca gęsia skórka 26mm 12m TETIS, cena za sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,80 zł
16,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,81 zł

1 osoba kupiła
6
Cienkopis heksagon 0.7mm nieb. 4szt TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,00 zł
11,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
7
Smily Play, lalka Bambolina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smily Play, lalka Bambolina
Smily Play, Smily Play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

78,10 zł
70,29 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,81 zł

8
Bambolina. Lalka Amore z dźwiękiem, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bambolina. Lalka Amore z dźwiękiem, mix kolorów
Smily Play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Lalki, to najstarsze znane światu zabawki. Niewątpliwą ich zaletą jest to, że można bawić się nimi wszędzie – zarówno w podróży, w domu, czy wszędzie tam, gdzie dziecko postanowi zabrać swoją lalę. Lalka Bambolina Amore wyglądem przypomina prawdziwe dziecko. Ma mięciutki brzuszek po naciśnięciu którego wydaje pierwsze odgłosy niemowlaka. Dlaczego Lalka Amore? • jest bezpieczna, • miękki tułów sprawia, że miło jest się do niej przytulić, • rozwija wrażliwość i opiekuńczość, • kołysanie lalki pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Lalka Amore nauczy dziecko troskliwości względem innych. Pomoże poznać miłe emocje, takie jak przyjaźń, szczęście, troska. Miękki tułów jest łatwy do chwycenia przez maluszka. Starsze dzieci mogą przytulać, kołysać i śmiać się razem z lalką. Zabawka może stać się przyjacielem dziecka na długie lala, kształtując długotrwałe więzi. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt. Wysokość lalki: 26.0 cm Zasilanie: 3 baterie LR44 (dołączone - niewymienialne)

70,30 zł
63,27 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,03 zł

9
Lokomotywa RC klocki zębate - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa RC klocki zębate
Pierot
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Lokomotywa RC klocki zębate, sterowana pilotem, 2 funkcje, 110 elemntów.

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

10
Star Wars. GWD85 The Mandalorian. Figurka Baby Yody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. GWD85 The Mandalorian. Figurka Baby Yody
Mattel, Mattel
Dostępny
10 szt.

Tę zabawkę pokochają wszyscy fani serii „Star Wars” Zabawka zainspirowana serialem „The Mandalorian” przedstawia uroczą postać z zieloną skórą, dużymi uszami i dużymi oczami. Baby Yoda ma miękkie ciało i solidną podstawę wypełnioną fasolką. Jest więc idealna do przytulania lub eksponowania jako przedmiot kolekcjonerski. Postać nosi szaty, jak w serialu. Wysokość figurki: 30.0 cm

190,30 zł
171,27 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,03 zł

11
Curtiss P-40 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Curtiss P-40
Niedostępny
Brak

The initial version of the Curtiss P-40, designated by the manufacturer as the Hawk H-81, combined the established airframe of the earlier radial-powered H-75 (P-36) fighter with the Allison V-1710 liquid-cooled engine. The year was 1939, and the marriage was one of expediency. With the threat of war in Europe growing by the day, the US Army Air Corps brass wanted a modern fighter that would combine the sterling handling qualities of the P-36 with a boost in performance that would make it competitive with the new types emerging in Germany and England, and the generals wanted the new plane immediately. The P-40 delivered admirably, and though it never reached the performance levels of the Bf 109 or Spitfire, the sturdy fighter nevertheless made a place in history for itself as the Army's frontline fighter when the US entered World War II. Long-nosed P-40s initially saw combat in North Africa, flying in Royal Air Force squadrons. They also fought in the skies over Pearl Harbor and the Philippines. But the long-nosed P-40 is best known as the shark-faced fighter flown by the American Volunteer Group - the legendary "Flying Tigers" - over Burma and China during 1941-42.

64,95 zł
Powiadomienie
12
Cambridge Global English  5 Activity Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Global English 5 Activity Book
Dostępny
24 szt.

Activity Book 5 provides additional practice activities to consolidate language skills and content material introduced in Learner?s Book 5. Nine units correspond with the topics, texts and language input of Learner's Book 5 with each lesson of the Learner's Book supported by two pages in the Activity Book. Learning is reinforced through activities clearly framed within the 'I can' objectives of the course, opportunities for personalisation and creative work and a higher level of challenge to support differentiation. Each unit in the Activity Book ends with revision and opportunity for self-assessment. CEFR Level: A2.

38,70 zł
34,83 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,87 zł

13
Cambridge Checkpoint Science Teacher's Resource 9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Checkpoint Science Teacher's Resource 9
Niedostępny
Brak

This Teacher's Resource CD-ROM for Stage 9 gives suggestions for how to introduce concepts in the classroom and how to deal with common misconceptions. A large collection of worksheets offer more ideas for practical and other activities. Answers to all questions in the Coursebook and Workbook, as well as guidance and safety notes for all practical activities, are also included. Integrated review of topics from Stages 7 and 8 as well as full coverage of the Stage 9 content provides preparation for the Cambridge Checkpoint Science test and a solid foundation for progression into the Cambridge IGCSE Sciences.

360,12 zł
324,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 36,01 zł

14
Elastyczna Automatyzacja Wytwarzania obrabiarki i systemy obróbkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elastyczna Automatyzacja Wytwarzania obrabiarki i systemy obróbkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.03

- stosowane formy organizacji produkcji, aktualne zagadnienia automatyzacji produkcji i środki elastycznej automatyzacji w zakładach przemysłu maszynowego- struktura, działanie i programowanie nowoczesnych układów sterowania programowalnego i numerycznego oraz układów diagnostyki, stosowanych we współczesnych obrabiarkach skrawających i ich systemach- podstawowe komponenty automatyzujące, rozwiązania techniczne i przykłady budowy obrabiarek skrawających i ich systemów oraz układy automatyzujace przepływ przedmiotów obrabianych- zagadnienia komputerowo zintegrowanej produkcji, a szczególnie komputerowo zintegrowanego wytwarzania CIM i projektowania współbieżnego

49,00 zł
45,08 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,92 zł

15
Statystyka w zadaniach cz.2 Statystyka matematyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Statystyka w zadaniach cz.2 Statystyka matematyczna
Niedostępny
Brak

Statystyka w zadaniach składa się z dwóch odrębnych części: Część I Statystyka opisowa Część II Statystyka matematyczna W zbiorze tym przedstawiono metody statystyczne służące do wykrywania czterech rodzajów prawidłowości w: - strukturze zjawisk masowych, - współzależności zjawisk masowych w czasie, - współzależności zjawisk masowych w przestrzeni, - dynamice zjawisk masowych.

59,00 zł
54,28 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,72 zł

16
Vought F4U Corsair - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vought F4U Corsair
Niedostępny
Brak

With over 12,500 produced, the Vought F4U Corsair is one of the icons of mid-20th century military aviation. It was as a Marine Corps aircraft that the Corsair was to become famous, fighting through World War II and Korea. Able to outperform its contemporaries, notably the A6M Zero, the Corsair combined speed, resilience and firepower. It also served in Indochina and Algeria, and in 1969's ?Soccer War' between Honduras and El Salvador, Corsairs were flown by both sides and fought the last propeller-aircraft dogfights in history. This highly illustrated volume recounts the design and development history of one of the most iconic fighters in military aviation history.

64,95 zł
Powiadomienie
17
Martin B-26 Marauder - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martin B-26 Marauder
Niedostępny
Brak

One of the most underrated medium bombers of the Second World War, the Martin B-26 Marauder never fully managed to shake off an underserved early reputation as a dangerous aircraft to fly. Deemed superior to all other designs on the table at the time, almost a 1,000 had been ordered before the aircraft first took to the air November 1940. From late 1941 the first B-26s became operational in the Pacific, followed by the Mediterranean, but it is in the European theatre that the type was most prolific. It was particularly during the Normandy Landings and later the advance beyond ?the bulge' into Germany, were the B-26s medium level tactical ability shone through. The Marauder also served with the RAF, SAAF and Free French Air Force in the Mediterranean and also as part of the little credited Balkan Air Force in support of Tito's Partisans in Yugoslavia. Sadly the B-26 was unfairly treated at the beginning of its career and even more so at the end as many of the 5,200+ aircraft built were scrapped only days after the end of the war. A great aircraft in many respects the B-26 deserves to be in a better place.

64,95 zł
Powiadomienie
18
Sopwith Camel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sopwith Camel
Niedostępny
Brak

An icon of World War I aerial combat, the Sopwith Camel was a superb dogfighter in the hands of a pilot who could master its vicious idiosyncrasies. The first British fighter to be armed with twin machine guns, the Camel packed a considerable punch and was highly successful, notching up a considerable number of aerial victories. The Camel was a remarkable aircraft, and one that could perform in a variety of roles, including as a ground strafer, a night fighter and a carrier-based fighter. As newer, higher performance aircraft types were introduced and began to eclipse it, the dominance of the Camel declined and losses mounted. Nevertheless, Camels appeared over battlefields throughout the war and beyond, notably in the Russian Civil War.

64,95 zł
Powiadomienie
19
US Fast Battleships 1938-91 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
US Fast Battleships 1938-91
Niedostępny
Brak

In 1938, the United States abandoned the constraints imposed by the Washington Teaty and began work on a new class of super-battleships. This book covers the design, construction, and employment of the four Iowa-class battleships, the largest in the American fleet. During World War II, they served as guards for the aircraft carriers and their bombardments provided cover for the numerous landings in the Pacific. At the war's end, the Japanese signed their surrender on the decks of an Iowa-class battleship, the USS Missouri. After World War II, the ships continued to serve, providing support during Korea, Vietnam, and even the first Gulf War. This book tells the full story of the greatest of the American battleships.

60,00 zł
Powiadomienie
20
British Battleships 1939-45 (1) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
British Battleships 1939-45 (1)
Niedostępny
Brak

With the outbreak of World War II, Britain's Royal Navy and her fleet of battleships would be at the forefront of her defence. Yet ten of the 12 battleships were already over 20 years old, having served in World War I, and required extensive modifications to allow them to perform a vital service throughout the six long years of conflict. This title offers a comprehensive review of the development of these British battleships from their initial commissioning to their peacetime modifications and wartime service, with detailed descriptions of the effectiveness of the main armament of individual ships. With specially commissioned artwork and a dramatic re-telling of key battleship conflicts, this book will highlight what it was like on board for the sailors who risked their lives on the high seas.

60,00 zł
Powiadomienie
21
Cambridge Checkpoint Science Teacher's Resource 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Checkpoint Science Teacher's Resource 8
Niedostępny
Brak

This Teacher's Resource CD-ROM for Stage 8 gives suggestions for how to introduce concepts in the classroom and how to deal with common misconceptions. A large collection of worksheets offers more ideas for practical and other activities. Answers to all questions in the Coursebook and Workbook, as well as guidance and safety notes for all practical activities, are also included.

360,12 zł
324,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 36,01 zł

22
Poradnik inżyniera elektryka Tom 1 rozdziały 1-7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik inżyniera elektryka Tom 1 rozdziały 1-7
Dostępny
42 szt.

Niniejszy tom zawiera wiadomości dotyczące wybranych zagadnień z matematyki i fizyki, podstaw rysunku technicznego elektrycznego, mechaniki technicznej, wytrzymałości materiałów, informatyki materiałoznawstwa elektrotechnicznego, elektrotechniki teoretycznej, informatyki, elektroniki, telekomunikacji, automatyki, robotyki, miernictwa, techniki wysokich napięć, elektryczności statycznej, elektrochemii i elektrotermii. Niniejsze wydanie zostało rozszerzone o nowy rozdział - Telekomunikację.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

23
Cambridge Primary Mathematics Word Problems 6 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Primary Mathematics Word Problems 6 DVD
Niedostępny
Brak

Cambridge Primary Mathematics Word Problems Stage 6 provides a database of over 600 mathematical problems matched to the Cambridge Primary curriculum. Questions can be selected according to level of difficulty, operation and topic, allowing you to create and customise differentiated activity sheets and whiteboard screens for consolidation and practice of problem solving skills.

379,41 zł
341,47 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 37,94 zł

24
Cambridge Primary Mathematics Word Problems 6E DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Primary Mathematics Word Problems 6E DVD
Niedostępny
Brak

Cambridge Primary Mathematics Word Problems Stage 6 Extension provides a database of over 500 more advanced mathematical problems suitable for children aged 10-11. Questions can be selected according to level of difficulty, operation and topic, allowing you to create and customise differentiated activity sheets for consolidation and practice of problem solving skills.

361,62 zł
325,46 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 36,16 zł

25
Underland - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Underland
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

In Underland, Robert Macfarlane takes us on a journey into the worlds beneath our feet. From the ice-blue depths of Greenland's glaciers, to the underground networks by which trees communicate, from Bronze Age burial chambers to the rock art of remote Arctic sea-caves, this is a deep-time voyage into the planet's past and future. Global in its geography, gripping in its voice and haunting in its implications, Underland is a work of huge range and power, and a remarkable new chapter in Macfarlane's long-term exploration of landscape and the human heart.

52,00 zł
48,88 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,12 zł

26
How to Raise Happy and Successful children - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How to Raise Happy and Successful children
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.14

Being a parent is complicated ? but the trick to succeed is simpler than you think. Known as the Godmother of Silicon Valley, Esther Wojcicki?s three daughters are all hugely successful in both their professional and personal lives. What?s her parenting secret? As we face an epidemic of parental and childhood anxiety, Woj has the advice every parent wants to hear: climb out of that helicopter and relax. Her tried and tested TRICK approach will help you: ? Let your child discover their own passions ? Move on from past parenting mistakes ? Build rock-solid foundations for a lifelong relationship ? Be brave enough to give your child freedom ? Work with your children, not against them ? Set healthy relationships with technology Your children are the future. If you change your parenting, you can change the world. 'A brilliant book. It should be on the bookshelf of every parent.' FROST MAGAZINE

47,00 zł
41,36 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,64 zł

27
Anxious People - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anxious People
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.15

In a small town in Sweden it appears to be an ordinary day. But look more closely, and you'll see a mysterious masked figure approaching a bank... Two hours later, chaos has descended. A bungled attempted robbery has developed into a hostage situation - and the offender is refusing to communicate their demands to the police. Within the building, fear quickly turns to irritation for the seven strangers trapped inside. If this is to be their last day on earth, shouldn't it be a bit more dramatic? But as the minutes tick by, they begin to suspect that the criminal mastermind holding them hostage might be more in need of rescuing than they are...

61,00 zł
56,73 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,27 zł

28
Cambridge Checkpoint English Teacher's Resource CD-ROM 9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Checkpoint English Teacher's Resource CD-ROM 9
Dostępny
3 szt.

Cambridge Checkpoint English 9 matches the requirements of the Stage 9 revised Cambridge Secondary 1 curriculum framework. Endorsed by University of Cambridge International Examinations for use with their programme, it is written by the experienced author of the Cambridge IGCSE? First Language English suite, which this series provides a foundation for. This Teacher?s Resource provides answers to Coursebook activities and Workbook exercises to assist in marking, and gives helpful planning support with model lesson plans and schemes of work. Practice progression tests help teachers prepare their students for examination and handouts and PowerPoint presentations can be used in the classroom.

450,00 zł
405,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 45,00 zł

29
Cambridge Primary Path 2 Student's Book with Creative Journal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Primary Path 2 Student's Book with Creative Journal
Dostępny
47 szt.

Cambridge Primary Path is an English language and literacy course that will help young learners become articulate writers and speakers of English, empowering them to make the most of life's opportunities. Through its three essential pillars, Cambridge Primary Path offers a truly effective approach to learning. The comprehensive literacy-based approach ensures students receive essential language support alongside literacy training so they become fully literate in English. The groundbreaking research-based oracy framework enables students to become confident, collaborative speakers. The creativity principles encourage students to become better thinkers and problem solvers â?? while enjoying themselves! Find out more at: cambridge.org/primarypath

122,00 zł
109,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,20 zł

30
Manana Spanish for the IB Diploma Teacher's Resource with Cambridge Elevate - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manana Spanish for the IB Diploma Teacher's Resource with Cambridge El...
Niedostępny
Brak

An expertly written Spanish B course now updated for first examination 2020, providing students with thought-provoking materials to help them develop strong language skills and solid critical thinking. This print and digital teacher's resource contains lesson ideas for mixed ability classes, answers to the coursebook exercises and explains pedagogical aims of classroom activities. The Cambridge Elevate Teacher's Resource expands the teacher?s book with around 30 editable worksheets, answers to the workbook questions, editable audioscripts and audio files for the listening activities in the coursebook. Together they help you save time when planning and preparing lessons, and allow you to mark quickly and confidently. For more information on how to access Cambridge Elevate, please see inside the front cover.

514,25 zł
462,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 51,42 zł

31
Cambridge Checkpoint Science Skills Builder 9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Checkpoint Science Skills Builder 9
Niedostępny
Brak

Checkpoint Science Skills Builder Workbook 9 provides tailored and scaffolded exercises that offer targeted support to students to help reinforce key skills and understanding when studying science. Using an active-learning approach the workbook aims to build students? confidence, promote scientific enquiry and enable students to continue to access the Checkpoint Science curriculum.

38,59 zł
34,73 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,86 zł

32
Cambridge Checkpoint Science Challenge Workbook 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Checkpoint Science Challenge Workbook 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

Checkpoint Science Challenge Workbook 8 provides targeted additional exercises that aim to stretch students to develop deeper knowledge and understanding, and to further refine their scientific skills. Using an active-learning approach the workbook aims to encourage and motivate students and promote scientific enquiry.

50,00 zł
45,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

33
Cambridge Checkpoint Science Skills Builder Workbook 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Checkpoint Science Skills Builder Workbook 8
Niedostępny
Brak

Checkpoint Science Skills Builder Workbook 8 provides tailored and scaffolded exercises that offer targeted support to students to help reinforce key skills and understanding when studying science. Using an active-learning approach the workbook aims to build students? confidence, promote scientific enquiry and enable students to continue to access the Checkpoint Science curriculum.

38,59 zł
34,73 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,86 zł

34
A Student's Manual for A First Course in General Relativity - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Student's Manual for A First Course in General Relativity
Niedostępny
Brak

This comprehensive student manual has been designed to accompany the leading textbook by Bernard Schutz, A First Course in General Relativity, and uses detailed solutions, cross-referenced to several introductory and more advanced textbooks, to enable self-learners, undergraduates and postgraduates to master general relativity through problem solving. The perfect accompaniment to Schutz's textbook, this manual guides the reader step-by-step through over 200 exercises, with clear easy-to-follow derivations. It provides detailed solutions to almost half of Schutz's exercises, and includes 125 brand new supplementary problems that address the subtle points of each chapter. It includes a comprehensive index and collects useful mathematical results, such as transformation matrices and Christoffel symbols for commonly studied spacetimes, in an appendix. Supported by an online table categorising exercises, a Maple worksheet and an instructors' manual, this text provides an invaluable resource for all students and instructors using Schutz's textbook.

110,00 zł
99,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,00 zł

35
Meaning in English - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meaning in English
Niedostępny
Brak

This lively, compact textbook introduces readers to semantics - the study of how we construct meaning in communication. Easy to follow, and with a clear structure, it explains formal terminology in a simple and understandable way, without using formal notation or logic, and draws on dozens of examples from up-to-date empirical research findings. Offering a tight integration of classic semantic issues with cognitive science, Javier Valenzuela provides a complete and coherent overview of the main topics in this area, including a review of the empirical methods used in semantic theorizing, and discussions of both non-traditional and new topics, such as how meaning is acquired by children and how meaning is constructed cross-linguistically. Featuring illustrations, exercises, activities, suggestions for further reading, highlighted key terms, and a comprehensive glossary, this book is accessible to beginners and undergraduates, including those from non-linguistic backgrounds with no prior knowledge of linguistic analysis. It will be an essential resource for courses in English language, English studies, linguistics and the cognitive sciences.

120,00 zł
108,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,00 zł

36
Cambridge Checkpoint Science Challenge 9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Checkpoint Science Challenge 9
Niedostępny
Brak

Checkpoint Science Challenge Workbook 9 provides targeted additional exercises that aim to stretch students to develop deeper knowledge and understanding, and to further refine their scientific skills. Using an active-learning approach the workbook aims to encourage and motivate students and promote scientific enquiry.

38,59 zł
34,73 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,86 zł

37
Analyzing Sound Patterns - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Analyzing Sound Patterns
Niedostępny
Brak

Analyzing Sound Patterns is a clear and concise introduction to phonological phenomena, covering a wide range of issues from segmental to suprasegmental problems and prosodic morphology. Assuming no prior knowledge of problem solving, this textbook shows students how to analyze phonological problems with a focus on practical tools, methodology and step-by-step instructions. It is aimed at undergraduate and beginning graduate students and places an instructional focus on developing students' analytical abilities. It includes extensive exercises of various types which engage students in reading and evaluating competing analyses, and involves students in a variety of analytical tasks. This textbook: ? is designed around related phonological problems and demonstrates how they are analyzed step by step ? presents and compares competing accounts of identical problems, and discusses and evaluates the arguments that distinguish one analysis from another ? details how a broad array of sound patterns are identified and analyzed.

185,00 zł
166,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,50 zł

38
The Case Against Reality - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Case Against Reality
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.10

SHORTLISTED FOR THE PHYSICS WORLD BOOK OF THE YEAR 2019 'One of the deepest and most original thinkers of his generation of cognitive scientists. His startling argument has implications for philosophy, science, and how we understand the world around us' Steven Pinker 'Is reality virtual? It's a question made even more interesting by this book' Barbara Kiser, Nature Do we see the world as it truly is? In The Case Against Reality, pioneering cognitive scientist Donald Hoffman says no? we see what we need in order to survive. Our visual perceptions are not a window onto reality, Hoffman shows us, but instead are interfaces constructed by natural selection. The objects we see around us are not unlike the file icons on our computer desktops: while shaped like a small folder on our screens, the files themselves are made of a series of ones and zeros - too complex for most of us to understand. In a similar way, Hoffman argues, evolution has shaped our perceptions into simplistic illusions to help us navigate the world around us. Yet now these illusions can be manipulated by advertising and design. Drawing on thirty years of Hoffman's own influential research, as well as evolutionary biology, game theory, neuroscience, and philosophy, The Case Against Reality makes the mind-bending yet utterly convincing case that the world is nothing like what we see through our eyes.

47,00 zł
43,71 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,29 zł

39
Beach Read - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beach Read
Dostępny
145 szt.

TWO WRITERS, ONE HOLIDAY. A ROMCOM WAITING TO HAPPEN... January is a hopeless romantic who narrates her life like she's the lead in a blockbuster movie. Gus is a serious literary type who thinks true love is a fairy-tale. But January and Gus have more in common than you'd think: They're both broke. They've got crippling writer's block. And they need to write bestsellers before summer ends. The result? A bet to swap genres and see who gets published first. The risk? In telling each other's stories, their worlds might be changed entirely... Set over one sizzling summer, Beach Read is a witty love story that will make you laugh a lot, cry a little and fall head over heels. For fans of The Flat Share and If I Never Met You. ______________________________ WHAT PEOPLE ARE SAYING 'Reader, I swooned! Beach Read is a breath of fresh air. My heart ached for January, and Gus is to die for - a steamy, smart and perceptive romance. I was engrossed!' Josie Silver 'Full of banter, heat, and sexual tension, I felt the thrill of falling in love right alongside January and Gus. A gorgeous page-turner of a novel' Laura Jane Williams 'Funny, and seriously sizzling' Best 'I absolutely loved this book! This has easily become one of my favourite romance reads. Their tension was phenomenal and the angst so well-done. This read is gorgeous and heart wrenching in the most wonderful way ever' Safa, Netgalley 'Original, sparkling bright and layered with feeling. If whipcrack banter and foggy sexual tension is your catnip, you'll adore this book' Sally Thorne 'What an absolute flipping triumph of a novel!!! I LOVED it . . . definitely one of my favourite reads of 2020' Emma Cooper 'I really needed this book. I didn't realize how much I needed it until I was giggling along with all the awkwardness and banter and feeling like I'd been taken away' Emily, Netgalley 'Touching and heartfelt . . . I closed this book with a satisfied sigh' Jasmine Guillory 'Clever and funny, this is a tender love story' Woman & Home

55,00 zł
51,15 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,85 zł

40
The Other People - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Other People
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.08

Driving home one night, Gabe sees the face of a little girl he knows in the rear window of the car in front. She mouths one word - 'Daddy'. He never sees his five-year-old daughter, Izzy, again. The police believe she's dead. But three years later, Gabe still drives the roads, searching for the car that took Izzy, never giving up hope . . . Fran and her daughter, Alice, aren't searching - but running. Always one step ahead of the people who want to hurt them.

38,00 zł
35,34 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,66 zł

41
Early Samurai AD 200-1500 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Early Samurai AD 200-1500
Niedostępny
Brak

War played a central part in the history of Japan. Warring clans controlled much of the country. The wars were usually about land, the struggle for control of which eventually gave rise to perhaps the most formidable warriors of all time: the Samurai. Ancient Yayoi warriors developed weapons, armour and a code during the ensuing centuries that became the centrepiece for the Japanese Samurai. Anthony Bryant chronicles the history, arms and armour of these truly élite warriors, from the rise of the Yayoi through the Genpei War between the Minamoto and Taira clans to the Mongol invasions of the 13th century.

65,00 zł
Powiadomienie
42
The Tyrant?s Tomb The Trials of Apollo Book 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Tyrant?s Tomb The Trials of Apollo Book 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

The fourth book in Rick Riordan's The Trial of Apollo series. The bestselling top 10 hardback, now available in paperback! Things are getting very bad, very fast, for Apollo . . . The former God Apollo is having a pretty rough time of it. Well, for one thing, he's been turned into a human and banished from Olympus. And he's called Lester. But being an awkward mortal teenager is the least of his worries right now. Though he and some of his friends have emerged from the Burning Maze, rescued the Oracle and lived to fight another day, they can't escape the tragedy that has befallen them, or the terrible trials still to face. So, with heavy heart, Apollo (OK, Lester) and Meg have a triumvirate still to defeat, oracles to rescue, and prophecies to decipher, so that the world may be saved, and Lester may ascend into the heavens to become Apollo once again. But, right now, Caligula is sailing to San Francisco to deal with Camp Jupiter personally, and they have to get there first. Failure would mean its destruction . . .

38,00 zł
34,96 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,04 zł

43
Luna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Luna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.08

Bored of feeling stuck and repeating the same situations, again and again? Luna is your definitive guide to finally making the changes in your life that you've been waiting for: the mystical way. You can expect a combination of Moon teachings, astrology, rituals, crystals, meditations and Tarot, that you can use to align with the Moon's cycles. Tamara will guide you through Waning Moon Rituals to help you move on from your ex and let go of what's been holding you back. New Moon Rituals to activate some game-changing intentions to make your version of success and happiness reality. Waxing Moon Rituals to support you to feel more energised and motivated. Full Moon Rituals to help you get a long-awaited pay-rise and a love spell for when you need a boost in your romantic life. You'll learn ways to amplify your intuition to make your life easier and feel confident about your decisions. Gain a deeper connection with the Moon and ultimately, yourself. Luna is here to illuminate, heal and transform every aspect of your life with the Moon's power. It's time to step into your highest potential.

61,00 zł
57,34 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,66 zł

44
Stranger Things. Chevy K5 1980 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stranger Things. Chevy K5 1980
Simba Toys
Dostępny
14 szt.

Zabawka idealna dla fanów serialu „Stranger Things”. Ta metalowa replika zawiera elementy stylistyczne bezpośrednio powiązane z serialem. Pojazd ma otwieraną maskę, drzwi i bagażnik oraz gumowe opony. W zestawie oprócz pojazdu znajduje się metalowa odznaka policyjna.

151,90 zł
136,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,19 zł

45
Dickie City. Zestaw lotnisko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dickie City. Zestaw lotnisko
Dickie Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Poczuj się jak prawdziwy pilot. W zestawie znajdziesz lotnisko z funkcją światła i dźwięku, wieżą kontroli lotów z windą, platformą do parkowania oraz akcesoriami. Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 metalowe pojazdy i plastikowy samolot, w którym można przechowywać samochodziki, a także helikopter, 2 przyczepy i 2 bagaże. Lotnisko zapewnia efekty świetlne oraz dźwiękowe! Zasilanie: 2 baterie 2 x 1.5 V R6

175,90 zł
160,07 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 15,83 zł

46
Marvel. Volkswagen bus 1963 z figurką Groota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvel. Volkswagen bus 1963 z figurką Groota
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Zabawka idealna dla wszystkich sympatyków serii „Strażnicy Galaktyki”. W skład zestawu wchodzi metalowy Volkswagen z otwieranymi drzwiami oraz figurka Groota.

111,90 zł
100,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,19 zł

47
Taśma klejąca gęsia skórka 13mm 15m TETIS, cena za sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
Powiadomienie
48
Cienkopis heksagon 0.7mm czar. 4szt TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,70 zł
30,12 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,58 zł

49
Złota biblioteczka. Opowieść Olafa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota biblioteczka. Opowieść Olafa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.13

Złota kolekcja opowieści o przygodach ulubionych bohaterów bajek.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

50
Czytanka dla malucha. Tomek i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanka dla malucha. Tomek i przyjaciele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Na Sodorze każdy wie, że prędkość w ogóle nie liczy się Ważna jest sprawność, no i siła – Tomek wszystkich w tym przebija Lokomotywy duże i małe sprawdzają się w pracy doskonale! Przeczytaj piękną wierszowaną książeczkę o Tomku i innych Użytecznych Lokomotywach. Razem z nim poznaj wyspę Sodor i wszystkich jego przyjaciół. To książeczka jest idealna dla dzieci w wieku 3–5 lat. Twarde kartonowe strony z zaokrąglonymi rogami, przyjazne, pełne kolorów ilustracje i wpadający w ucho wierszyk!

11,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,1%
oszczędzasz 1,91 zł

51
Pora spać. Bing. Czytanka dla malucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pora spać. Bing. Czytanka dla malucha
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

Gdy nadchodzi wieczór, pora na przygotowanie się do snu: kąpiel, ubranie piżamy, wyczyszczenie ząbków i wieczorne siusiu. Bing jest bardzo srupulatny i wszystko idzie sprawnie, jednak gdy robi siusiu, niechcący moczy swoją ulubioną pelerynkę. Co zrobić, skoro kocyś trzeba uprać i wysuszyć, a Bing bez kocysia nie wyobraża sobie spania? Całe szczęście, że Flop zawsze umie zaradzić wszystkim zmartwieniom swojego podopiecznego. Teraz naprawdę pora już spać! W tej czytance dzieci poznają świat Binga i jego przyjaciół, którzy na co dzień zmagają się z małymi dziecięcymi dramatami i uczą się, jak im zaradzić.Twarde kartonowe strony z zaokrąglonymi rogami są całkowicie bezpieczne dla dzieci, dlatego Czytanka dla malucha to idealny pomysł na książeczkę dla trzy-, cztero- i pięciolatków.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

52
Lew złoty 85-lecie Schleich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew złoty 85-lecie Schleich
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.12

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.Figurka stworzona z okazji 85. lecia firmy Schleich! Limitowana edycja.

31,80 zł
29,57 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,23 zł

53
Wild Life. SLH42505 Lwica z młodymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42505 Lwica z młodymi
Schleich
Dostępny
28 szt.

Lwica z młodymi Większość lwiej populacji to samice, jednak ta jest spośród nich najbardziej wyjątkowa. To bardzo rzadka odmiana lwa afrykańskiego charakteryzująca się białym umaszczeniem. Co bardzo ważne biały lew nie jest albinosem, lecz bardzo rzadkim przypadkiem naturalnego wystąpienia białego ubarwienia. Przez wieki krążyły legendy o białych lwach, które sprawiły, że był on pojmowany jako wytwór wierzeń i mitów. Pierwsze udokumentowane spotkanie miało miejsce w 1928 roku. Obecnie zdecydowana większość białych lwów narodziła się w niewoli, przez celowe krzyżowanie odpowiednich osobników. Z wiekiem u białych lwów zmienia się kolor sierści na zbliżony do kości słoniowej.

66,90 zł
62,22 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,68 zł

54
Obsługa, diagnoza oraz naprawa pojazdów samochodowych. Podręcznik do nauki zawodu. Kwalifikacja MOT.05. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługa, diagnoza oraz naprawa pojazdów samochodowych. Podręcznik do n...
Dostępny
156 szt.

Podręcznik porusza zagadnienia bhp w branży motoryzacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy w warsztacie samochodowym. Przybliża tematykę wykonywania i czytania rysunków technicznych, w skrócie prezentuje techniki i metody wytwarzania części maszyn i urządzeń. Publikacja wprowadza w tematykę budowy zespołów wchodzących w skład samochodu, kładąc duży nacisk na rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Omawia starannie paliwa alternatywne, ukazując wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Przedstawia także diagnostykę silnika i układu zasilania silników paliwem. Dalsze zagadnienia dotyczące diagnostyki zawarte są w części 2. Ogromnym atutem publikacji są liczne ilustracje.

79,60 zł
70,84 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,76 zł

55
Zeszyt A5/60K kratka Esse czarny (5szt) OXFORD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Esse czarny (5szt) OXFORD
Oxford art. pap.
Dostępny
2 szt.

Zeszyt w formacie A5, 60 kartek w kratkę z marginesem. Laminowana okładka w kolorze czarnym. Gramatura papieru: 90g/m2. Opakowanie zawiera 5 szt.

43,20 zł
31,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,66 zł

56
11 minut DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11 minut DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

"11 minut" to niepokojący, gorąco oklaskiwany na wielu festiwalach film Jerzego Skolimowskiego, twórcy m.in. "Czterech nocy z Anną", "Ferdydurke" oraz wielokrotnie nagradzanego filmu "Essential Kiling".Metaforyczna opowieść o mieszkańcach wielkiego miasta, którzy skrywają różne sekrety. Seksowna aktorka, jej chorobliwie zazdrosny mąż, przebiegły amerykański reżyser filmowy, kurier, kobieta spacerująca z psem, uliczny malarz, zespół karetki pogotowia, grupa sióstr zakonnych - to tylko niektórzy z bohaterów. Ich ścieżki przecinają się w ciągu tytułowych jedenastu minut po godzinie siedemnastej. Przypadek czy przeznaczenie? Zaskakujący ciąg wydarzeń prowadzi do dramatycznego finału, który zaważy na życiu bohaterów.

11,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

57
Śmietanka towarzyska (blu-ray) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmietanka towarzyska (blu-ray)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

"Śmietanka towarzyska", to nowa komedia romantyczna napisana i wyreżyserowana przez Woody'ego Allena.Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles.Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carrell) agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

40,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

58
Fuck For Forest DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fuck For Forest DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Największy talent polskiego kina, zdobywca Nagrody Magicznej Godziny na PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL za Koniec Rosji, powraca z Fuck For Forest najbardziej kontrowersyjnym filmem roku 2012!Młody Norweg Danny zawsze miał trudności z otoczeniem. Po raz kolejny próbuje odnaleźć miejsce dla siebie. W Berlinie spotyka grupę Fuck for Forest, która gromadzi pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji, do której czasami zapraszani są również przechodnie na ulicy. Członkowie grupy głęboko wierzą w to, że wyzwolą świat z seksualnych zahamowań. Danny czuje się świetnie w nowym otoczeniu, które łączy hedonizm z aktywizmem. Fuck for Forest zbiera 420 tysięcy euro i jedzie do Amazonii kupić ziemię, aby oddać ją za darmo Indianom. W Amazonii grupa napotyka jednak nieprzewidziane okoliczności...Fuck For Forest Michała Marczaka stał się sensacją 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, zdobywając główną nagrodę w konkursie filmów dokumentalnych. Film został zaproszony na renomowane festiwale filmowe, między innymi w Rotterdamie, Nowym Jorku (Tribeca) oraz Toronto (Hot Docs). Fuck For Forest wszedł na ekrany kin w Niemczech, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Autorem ścieżki dźwiękowej jest Marcin Masecki.

20,00 zł
Powiadomienie
59
Krucyfiks DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krucyfiks DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.23

W 2015 roku pięciu duchownych uznano winnymi zamordowania zakonnicy.Krucyfiks to oparty na prawdziwych wydarzeniach horror autora scenariusza do hitów OBECNOŚĆ i OBECNOŚĆ 2 oraz producenta przerażającej serii ANNABELLE. Egzorcyzmy, które przebiegają po myśli szatana, mroczne plenery, pilnie strzeżone tajemnice Kościoła i atmosfera tak duszna, że można by ją kroić nożem. Oto właśnie Krucyfiks!Ojciec Anton zostaje skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Interesuje się nim dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Kobieta wyrusza w podróż na miejsce zdarzenia - do niewielkiego miasteczka w Rumunii. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

60
Paulo Cohelo. Niesamowita historia DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paulo Cohelo. Niesamowita historia DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

Wzruszająca, mądra i mało znana historia życia PAULO COELHO jednego z najbardziej popularnych pisarzy wszech czasów. Książki tego brazylijskiego autora przetłumaczono na 80 języków i sprzedano w nakładzie 165 milionów egzemplarzy w 150 krajach. Film Daniela Augusto przedstawia losy twórcy Alchemika i Pielgrzyma od pełnych buntu i poszukiwań początków aż po sam szczyt wybitnej kariery. W roli tytułowej wielokrotnie nagradzany Jlio Andrade. Biografia Paulo Coelho mogłaby z powodzeniem stać się materiałem na jego najlepszą książkę.Buntownik, wizjoner, gwiazda rocka, ale przede wszystkim: pisarz. Fascynująca historia Paulo Coelho zaczyna się o wiele wcześniej niż wydanie jego pierwszej książki. Już jako młody chłopak wiedział, że chce być pisarzem. Jego młodość przypadła na burzliwe czasy lat 60tych i 70tych. Eksperymenty z używkami, wolna miłość, przymusowe wizyty na oddziałach psychiatrycznych, bunt przeciwko władzy i współudział w powstaniu brazylijskiej sceny rock'n'rolla stworzyły człowieka, którego książki pokochał cały świat.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

61
Trzy kroki w szachowy świat cz.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy kroki w szachowy świat cz.1
Dostępny
63 szt.

Pierwsza część trzyczęściowego podręcznika do nauki gry w szachy przeznaczona dla najmłodszych adeptów, także dla tych, którzy do tej pory z tą grą nie mieli do czynienia. Autorzy wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, by w możliwie najprostszy, przystępny i atrakcyjny sposób wprowadzić czytelnika w tajniki królewskiej gry.Książka ma układ 36 lekcji kończących się zadaniami do samodzielnego rozwiązania. Po zapoznaniu się z nimi każde dziecko będzie znało zasady gry i będzie potrafiło rozegrać partię szachową. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w przyswojeniu materiału będą potrzebować pomocy nauczyciela lub rodzica.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

62
Pakiet: Oblicza polskiego filmu dokumentalnego DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Oblicza polskiego filmu dokumentalnego DVD
Niedostępny
Brak

Oblicza polskiego filmu dokumentalnego" to kolejne wielopłytowe wydawnictwo DVD ukazujące sie w serii "Oblicza...", zawierające 9 filmów najbardziej oryginalnych głosów polskiego kina dokumentalnego ostatnich lat:1. "Lekarze" reż. Tomasz Wolski, Polska 2011, 82 min2. "Poza zasięgiem" reż. Jakub Stożek, Polska 2010, 30 min3. "Kołysanka z Pnom Penh" reż. Paweł Kloc, Polska 2011, 103 min4. "Koniec Rosji" reż. Michał Marczak, Polska 2009, 72 min5. "Deklaracja nieśmiertelności" reż. Marcin Koszałka, Polska 2010, 31 min6. "Na niebie na ziemi" reż. Maciej Cuske, Polska 2008, 62 min7. "Cudze listy" reż. Maciej Drygas, Polska 2011, 55 min8. "Argentyńska lekcja" reż. Wojciech Staroń, Polska 2011, 56 min9. "Paparazzi" reż. Piotr Bernaś

40,00 zł
Powiadomienie
63
Woody Allen. Antologia 2, 5 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Woody Allen. Antologia 2, 5 DVD
Woody Allen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

„Słodki drań”: Zabawna i barwna historia jazzowego gitarzysty, Emmeta Raya, dla którego liczą się tylko trzy rzeczy: on sam, muzyka i dobra zabawa. Nominacje do Złotych Globów oraz Oscarów dla Seana Penna i Samanthy Morton.1999 rok „Drobne cwaniaczki”: Historia drobnego przestępcy, który wspólnie z żoną fantazjuje o zdobyciu wielkich pieniędzy. Kiedy od upragnionej fortuny dzieli ich już tak niewiele, sprawy zaczynają przybierać nieoczekiwany obrót. 2000 rok „Klątwa skorpiona”: Intrygująca i śmieszna komedia o nieoczekiwanej zamianie ról. Doskonały detektyw specjalizujący się w przestępstwach ubezpieczeniowych zostaje złodziejem klejnotów. 2001 rok „Koniec z Hollywood”: Laureat dwóch Oscarów, reżyser filmowy Val Waxman przechodzi okres niemocy twórczej. Kiedy dostaje szansę nakręcenia wysoko budżetowego filmu, po rozpoczęciu zdjęć, bohater niespodziewanie traci wzrok. 2002 rok „Życie i cała reszta”: Miłość, seks, kobiety, zdrada, kariera, a nawet asertywność leżą u podstaw neurotycznego związku dwojga młodych nowojorczyków. Czy będą przeszkodą na drodze do ich szczęścia? 2003 rok

70,00 zł
66,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,50 zł

64
Worek na buty Bloom MBQ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Bloom MBQ
MYBAQ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Ściągany worek szkolny na buty z regulacją sznurkówMożliwość noszenia na plecachSzerokie zastosowanie produktu - np. na buty, strój na fitness, basen lub inne aktywnościWzmacniane szycie od wewnątrz większa wytrzymałość produktuWierzchnia strona z wodoodpornego materiału pozwala zachować dłuższą trwałość, a ciemna cześć wierzchnia wewnętrzna zmniejsza widoczność śladów użytkowaniaSzeroki wybór wzorówWymiary: 33 x 41 cm

26,60 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,8%
oszczędzasz 6,61 zł

65
Pakiet: Oblicza Muzyki Świata (3 DVD) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Oblicza Muzyki Świata (3 DVD)
Niedostępny
Brak

Niezwykła muzyka Neapolu sfilmowana przez Johna Turturro w filmie "Passione"; podróż w rytmie dźwięków wygrywanych na narodowym instrumencie Basków - czalaparcie, w filmie "Ostatni Nomadzi"; fascynujący filmowy portret senegalskiego gwiazdora Youssou N'Doura, znanego szerokiej publiczności z przeboju "7 Seconds" nagranego w duecie z Neneh Cherry ("Youssou N'Dour - Miłość do muzyki"). To w największym skrócie opis tego, co czeka widzów trzech filmów składających się na kolejny box DVD w serii "Oblicza...", tym razem poświęconego muzyce świata. Zestaw zawiera filmy:1. "Passione" reż. John Turturro, Włochy/USA 2010, 90 min2. "Ostatni Nomadzi" reż. Ral de la Fuente, Hiszpania 2006, 87 min3. "Youssou N'Dour - Miłość do muzyki" reż. Elizabeth Chai Vasarhelyi, USA 2008, 102 min

40,00 zł
Powiadomienie
66
Trzy kroki w szachowy świat cz.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy kroki w szachowy świat cz.2
Dostępny
60 szt.

Druga część trzyczęściowego podręcznika do nauki gry w szachy przeznaczona dla tych adeptów, którzy już opanowali zasady gry i umieją rozegrać partię szachową. Autorzy, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, stopniowo wprowadzają czytelnika w tajniki strategii i taktyki oraz w sposób rozgrywania debiutów i końcówek szachowych. Książka ma układ 36 lekcji kończących się zadaniami do samodzielnego rozwiązania. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w przyswojeniu materiału będą potrzebować pomocy nauczyciela lub rodzica.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

67
Krok po kroku. Moja rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krok po kroku. Moja rodzina
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.08

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

68
Krok po kroku. Małe zwierzątka. Harmonijka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

69
Akademia pana Kleksa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia pana Kleksa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.14

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

Wróć do góry