hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.08.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 15 sierpnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytam sobie. Poziom 1. Koty i kotki (Justyna Bednarek), na drugim Czytam sobie. Poziom 1. Dobry pies (Rafał Witek, Jola Richter-Magnuszewska). Kolejny produkt to Czytam sobie. Poziom 2. Nelka i piesek Fafik (Dorota Łaskot-Cichocka) oraz Minecraft. Podręcznik podboju oceanu (Stephanie Milton).
1
Czytam sobie. Poziom 1. Koty i kotki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Czytam sobie. Poziom 1. Koty i kotki
Dostępny454 szt.

Co może się wydarzyć, gdy dwa koty, Bazyli i Cyryl, wybiorą się na spacer nad staw? Kogo spotkają podczas swojej wycieczki? Czy uda im się złapać rybę, a przy tym nie wylądować w wodzie? Wyrusz na wycieczkę wraz z kocim duetem! Koty i kotki Justyny Bednarek to doskonały sposób na naukę czytania dla najmłodszych dzieci. Prosta historia z sympatycznymi bohaterami wciągnie najmłodszych, a duża czcionka i krótkie, zrozumiałe zdania nie sprawią problemu początkującym czytelnikom. Lekturę ułatwią także umieszczone w ramkach ćwiczenia głoskowania. Koty i kotki z serii „Czytam sobie. Poziom 1” to: • proste, zrozumiałe dla dzieci historyjki zawierające od 150 do 200 słów, • teksty zbudowane z podstawowych 23 głosek, • duża czcionka dostosowana do najmłodszych czytelników, • zabawne zdarzenia i sympatyczni bohaterowie, • pełne uroku ilustracje Magdy Kozieł-Nowak, • rozwijające ćwiczenia głoskowania przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. W bestsellerowej serii „Czytam sobie” ukazują się książeczki do nauki czytania przeznaczone dla dzieci w wieku 5–7 lat. Trzy poziomy trudności dostosowane do wieku i możliwości małych czytelników są doskonałym materiałem do rozpoczęcia przygody z czytaniem. Książki zostały przygotowane według zaleceń metodyków, a ich autorami są wybitni polscy autorzy.

14,99 zł
8,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2
Czytam sobie. Poziom 1. Dobry pies - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Czytam sobie. Poziom 1. Dobry pies
Dostępny167 szt.

Sympatyczny buldog Bazyl nie należy do najlepiej ułożonych psów na świecie. Natalka przez cały czas stara się wytresować swojego pupila. I chociaż Bazyl nie zawsze robi to, czego się od niego oczekuje, w najtrudniejszych chwilach okazuje się niezastąpionym przyjacielem i obrońcą. Napisany przez Rafała Witka i pięknie zilustrowany przez Jolę Richter-Magnuszewską Dobry pies to urzekająca opowieść o wielkiej przyjaźni i psim przywiązaniu. Trzypoziomowa seria „Czytam sobie” jest skierowana do dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać. Książki na pierwszym poziomie charakteryzują się krótkimi, prostymi tekstami, w których autorzy posługują się tylko 23 podstawowymi głoskami. Na tym etapie czytania ważne jest literowanie słów. Dzieci mogą ćwiczyć tę umiejętność dzięki zamieszczonym w książce ćwiczeniom głoskowania. Trud samodzielnej lektury wynagradza dołączony do książki Dyplom sukcesu oraz kolorowe naklejki z bohaterami. A sukces młodego czytelnika jest nie do przecenienia!

13,40 zł
8,58 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 4,82 zł

3
Czytam sobie. Poziom 2. Nelka i piesek Fafik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Nelka i piesek Fafik
Dostępny161 szt.

Pewnego dnia Nelka znajduje pod samochodem taty małe, kudłate stworzenie. Gdy okazuje się, że to piesek, dziewczynka zrobi wszystko, by zatrzymać go w domu na dłużej. Fafik – bo tak nazwala pieska – wprowadza w domu niezłą rewolucje. Czy Nelce uda się namówić pozostałych członków rodziny na to, by Fafik z nimi zamieszkał? Czy uda się jej wymyślić wakacje, na które będą mogli ruszyć z czworonożnym przyjacielem? Przeczytaj sam te niezwykłą historię! Nelka i piesek Fafik to drugi poziom nauki czytania w ramach serii „Czytam sobie”. Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć sylabizowanie, a także pozna dłuższe zdania złożone i elementy dialogu. Tekst zawiera 23 podstawowe głoski oraz „h”, więc samodzielne przeczytanie całej historii o Nelce przez dziecko nie będzie problemem. W książce jest około 800-900 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać zdania. Dodatkowym ułatwieniem jest duża czcionka, która pomaga średniozaawansowanym czytelnikom w lekturze. Autorką książki jest Dorota Łoskot-Cichocka – ilustratorka i twórczyni książek dla dzieci. „Czytam sobie” to program wspierający naukę samodzielnego czytania wśród dzieci w wieku 5–7 lat. Poszczególne książki są podzielone na poziomy zaawansowania - poziom pierwszy: „Składam słowa”, poziom drugi: „Składam zdania” oraz poziom trzeci: „Połykam strony”. W prace nad serią zaangażowani są czołowi polscy autorzy i ilustratorzy, a także pedagodzy i eksperci, którzy dbają o to, by każdy z tomów był zgodny z zaleceniami metodologów. Do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy książek z serii „Czytam sobie”, co świadczy o tym, że to skuteczny i lubiany przez dzieci sposób na rozpoczęcie przygody z samodzielnym czytaniem. Serii „Czytam sobie” towarzyszy akcja społeczna „Czytam sobie. Mogę być, kim chcę!”, której celem jest pokazanie, jak nauka czytania od najmłodszych lat wpływa na rozwijanie w sobie pasji, a w konsekwencji świadomy wybór przyszłej drogi zawodowej. W promocję akcji zaangażowało się wielu aktorów, sportowców i ludzi mediów.

15,00 zł
9,00 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4
Minecraft. Podręcznik podboju oceanu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Podręcznik podboju oceanu
Dostępny328 szt.

Oceany Minecrafta tętnią różnobarwnym życiem i są pełne skarbów, ale w głębinach czają się też niebezpieczeństwa, co sprawia, że niełatwo tu przetrwać. Z oficjalnego Podręcznika podboju oceanu dowiesz się, jak oddychać pod wodą, jak znaleźć zatopione łupy oraz jak walczyć ze strażnikami i innymi groźnymi mobami z oceanicznej toni. Fachowe porady i wskazówki ekspertów z Mojanga czynią z tej książki obowiązkową lekturę dla wszystkich spragnionych podwodnych przygód!

33,00 zł
25,08 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,92 zł

5
Czytam sobie. Poziom 1. Koperta z kotem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Koperta z kotem
Dostępny179 szt.

Janek chce zrobić niespodziankę swoim kuzynkom, które kochają zwierzęta. Chciałby wysłać im psa i kota… tylko jak zmieścić zwierzaki do koperty? Koperta z kotem to pełna uroku książeczka do nauki czytania dla najmłodszych dzieci. Duża czcionka i napisana prostym, zrozumiałym dla maluchów językiem historia autorstwa Justyny Bednarek sprawią, że pierwsza przygoda z czytaniem stanie się łatwa i przyjemna. Ćwiczenia głoskowania ułatwią lekturę, a piękne ilustracje Mai Barskiej będą doskonałym uzupełnieniem tekstu. W książeczce Koperta z kotem z serii „Czytam sobie. Poziom 1” dziecko znajdzie: • sympatyczną i zabawną historię napisaną krótkimi zdaniami z użyciem tylko podstawowych 23 głosek, • krótki tekst o długości ok. 200 słów, • zachwycające ilustracje Mai Barskiej, • rozwijające ćwiczenia głoskowania i dużą czcionkę ułatwiającą czytanie. Stworzona zgodnie z zaleceniami metodyków seria „Czytam sobie” to przyjemny i wciągający sposób na rozpoczęcie nauki czytania. Książki przeznaczone są dla dzieci w wieku 5–7 lat, a trzy poziomy trudności pozwalają dostosować naukę do wieku i możliwości małych czytelników. „Tradycyjne pisanie listów i kartek ma w sobie magię, której brak współczesnym sposobom komunikacji. Nie wystarczy napisać paru słów i kliknąć wyślij, jak na komputerze. Trzeba odbyć podróż do sklepu papierniczego, wziąć pióro do ręki, a czasem coś od serca narysować, zanim dotrze się na pocztę i pośle opatrzoną znaczkiem wiadomość w daleki świat. Jeśli nie chcesz, żeby ten świat zaginął pomyśl o kimś bliskim kto mieszka daleko i wyślij Mu niespodziankę! Gwarantowana radość dla nadawcy i adresata!”. – Maja Barska, ilustrator

14,99 zł
10,04 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,95 zł

6
Czytam sobie Eko. Poziom 2. Misja inspektora - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie Eko. Poziom 2. Misja inspektora
Dostępny100 szt.

Inspektor Maskonur to nadmorski agent do zadań specjalnych. Rozbroi każdą plastikową pułapkę i zażegna niebezpieczeństwo, jakim są plastikowe butelki, słomki czy torebki dla innych ptasich mieszkańców plaży. Jego przyjaciele mogą na niego liczyć! A jak każdy z nas może zadbać bezpieczeństwo ptaków na plaży? „Czytam sobie Eko” Misja inspektora Maskonura to wciągająca opowieść wprowadzająca dzieci w zagadnienia ekologii, napisana przez Zofię Stanecką. Seria „Czytam sobie Eko” w przystępny i ciekawy sposób wprowadza dzieci w tematy związane z ekologią i przekonuje, że każdy z nas powinien dbać o planetę, bo wszyscy mamy wpływ na świat, który nas otacza. Małe zmiany robią czasem wielką różnicę! Misja inspektora Maskonura to także rewelacyjna propozycja dla dzieci, które uczą się czytać. Opowieść o ptasim inspektorze sprawi, że pokochają książki! Większa czcionka ułatwia lekturę, a kapitalne ilustracje Macieja Blaźniaka są doskonałym uzupełnieniem tekstu. Napisana została zrozumiałym dla dzieci językiem z użyciem zdań prostych i złożonych, a także podstawowych głosek oraz głoski h. Jest to książka z poziomu 2 serii „Czytam sobie”, wprowadza m.in. elementy dialogu, czyli kolejny etap w nauce czytania. Z książki dzieci dowiedzą się: • dlaczego nie wolno wyrzucać śmieci na plaży, • jakie zagrożenie dla zwierząt niosą ze sobą plastikowe odpadki, • jakie działania można podjąć, by nie zaśmiecać plaży i morza. Seria „Czytam sobie Eko” udowodni Twojemu dziecku, że czytanie może być świetną zabawą!

13,40 zł
8,98 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,42 zł

7
Bing. Bajki 5 minut przed snem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Bajki 5 minut przed snem
Dostępny735 szt.

Co tym razem spotka królika Binga, Sulę i ich przyjaciół? Krótkie opowiastki idealnie sprawdzą się w roli bajek na dobranoc dla najmłodszych!Bing. Bajki 5 minut przed snem to doskonała propozycja przeznaczona dla przedszkolaków. W książeczce maluchy znajdą 11 opowieści napisanych prostym językiem (9 nowych, wcześniej niepublikowanych, oraz dwa najbardziej lubiane Prezent urodzinowy i Gdzie jest Króliś Tuliś?), dostosowanym do wieku najmłodszych. Krótkie, bogato ilustrowane teksty zachęcą dzieci do samodzielnego czytania, a duża czcionka nie sprawi trudności nawet początkującym czytelnikom.W książeczce Bing. Bajki 5 minut przed snem dziecko znajdzie:niepublikowane wcześniej, króciutkie historyjki, których przeczytanie zajmuje jedynie 5 minut;przygody swoich ulubionych bohaterów, znanych dzieciom z animowanej bajki emitowanej na kanale MiniMini+;prosty, zrozumiały dla najmłodszych język;kolorowe ilustracje z animacji;świetny materiał na pierwszą przygodę z czytaniem!Bajki 5 minut przed snem to seria książeczek do nauki czytania dla najmłodszych dzieci. Proste, krótkie teksty będą doskonałą okazją do prób samodzielnego czytania, lecz sprawdzą się także jako lektura czytana dziecku na dobranoc przez rodzica. Sympatyczni bohaterowie, wciągające przygody i kolorowe obrazki wprawią najmłodszych w miły nastrój i pozytywnie nastroją przed snem.

37,00 zł
28,12 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

8
Historie spod podłogi - Wyprawa w.2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie spod podłogi - Wyprawa w.2020
Dostępny46 szt.

Kudelkowi i Grubełkowi znudziła się ich norka przytulna jak filcowy paputek, mimo, że mają w niej komputer, warcaby, telefon i radio. Postanowili wyruszyć na wyprawę. Udało im się dotrzeć nawet pod kredens, gdzie znaleźli starą monetę, kredkę i pestkę po nektarynce. Poczytajcie, kogo spotkani po drodze. Wyprawa to druga część przygód Kudełka i Grubełka, których poznaliście w tomie Historie spod podłogi. Dom.Czytam sobie. Historie spod podłogi. Wyprawa to drugi poziom nauki czytania w ramach serii Czytam sobie. Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć sylabizowanie, a także pozna dłuższe zdania złożone i elementy dialogu. Tekst zawiera 23 podstawowe głoski oraz h, więc samodzielne przeczytanie całej historii Kudełka i Grubelka przez dziecko nie będzie problemem.W książce jest około 800-900 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać zdania. Dodatkowym ułatwieniem jest duża czcionka, która pomaga średnio zaawansowanym czytelnikom w lekturze. Autorką tekstu jest Justyna Bednarek: dziennikarka, pisarka i tłumaczka literatury francuskiej. Historie spod podłogi zilustrował Marcin Minor, absolwent wydziału malarstwa Europejskiej Akademii sztuk, pedagog i arteterapeuta.Czytam sobie to program wspierający naukę samodzielnego czytania wśród dzieci w wieku 5-7 lat. Poszczególne książki są podzielone na poziomy zaawansowania - poziom pierwszy: Składam słowa, poziom drugi: Składam zdania oraz poziom trzeci: Połykam strony. W prace nad serią zaangażowani są czołowi polscy autorzy i ilustratorzy, a także pedagodzy i eksperci, którzy dbają o to, by każdy z tomów był zgodny z zaleceniami metodologów. Do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy książek z serii Czytam sobie, co świadczy o tym, że to skuteczny i lubiany przez dzieci sposób na rozpoczęcie przygody z samodzielnym czytaniem.Serii Czytam sobie towarzyszy akcja społeczna Czytam sobie. Mogę być, kim chcę!, której celem jest pokazanie, jak nauka czytania od najmłodszych lat wpływa na rozwijanie w sobie pasji, a w konsekwencji świadomy wybór przyszłej drogi zawodowej. W promocję akcji zaangażowało się wielu aktorów, sportowców i ludzi mediów.

13,40 zł
8,84 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 4,56 zł

9
Czytam sobie Eko. Poziom 1. Wielki skarb - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie Eko. Poziom 1. Wielki skarb
Dostępny85 szt.

Dzieci doskonale wiedzą, czym są skarby. Każde dziecko ma ich mnóstwo: ulubioną przytulankę, szklany koralik z popsutej bransoletki mamy, kolorowy kamyk znaleziony na morzem… A czy woda, która jest w kałuży i leci z kranu, może być skarbem? Jest przecież tak łatwo dostępna. A jednak woda pitna może się skończyć. Jak to możliwe? I czy można coś z tym zrobić? „Czytam sobie Eko” Wielki skarb to książka, która w przyjemny i prosty sposób wprowadzi Twoje dziecko w świat ekologii. Seria „Czytam sobie. Eko” wprowadza dzieci w zagadnienia związane z ekologią i tłumaczy, jak wielki mamy wpływ na otaczający nasz świat. Uczy najmłodszych, jak mogą dbać o nasze wspólne dobro – naszą planetę. Książki dostosowane są do możliwości poznawczych dzieci. Wielki skarb Marcina Sendeckiego to książka z poziomu 1, który charakteryzuje się dużym krojem pisma, aby ułatwić początkującym czytanie, zastosowaniem krótkich zdań i tylko podstawowych głosek, a także niewielką ilością tekstu i pięknymi ilustracjami Zofii Różyckiej. Podczas lektury dzieci: • dowiedzą się więcej o zasobach wody na Ziemi, • poznają jej rolę w przyrodzie, • nauczą się, jak oszczędzać ten cenny skarb i nie marnować wody. Dzięki niej Twoje dziecko pokocha czytanie i dbanie o naturę!

15,00 zł
11,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

10
Zanurzeni w liczbach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanurzeni w liczbach
Dostępny65 szt.

Zachwycający, niezwykle różnorodny zbiór esejów. Świetna zabawa i doskonały prezent dla każdego cierpiącego na paniczny lęk przed matematyką, niezależnie od wieku – „Kirkus Reviews”. Czy naprawdę jesteśmy na wskroś przesiąknięci matematyką? Daniel Tammet, zakochany w matematyce autystyczny sawant, prowadzi czytelnika po meandrach liczb z zaskakującym wdziękiem, lekkością i ciepłym humorem. Udowadnia, że kombinatoryka, ułamki i równania nie są tylko odstręczającymi abstrakcjami, lecz stanowią tkankę rzeczywistości, przesiąkają każdy jej aspekt, a w dodatku są zwyczajnie... piękne. Być może trudniej by mu było tego dowieść, gdyby nie znalazł sobie popleczników w filozofach, geniuszach literatury i światłych umysłach z najróżniejszych epok i zakątków świata. Niezależnie od tego, czy ostatecznie uda mu się nas przekonać, sama podróż z Tammetem jest niesłychanie inspirująca. Kiedy Daniel Tammet mówi o liczbach, robi to z widoczną fascynacją i nabożnym podziwem – oczaruje każdego czytelnika, niezależnie od stopnia, w jakim uważa się on za zainteresowanego matematyką. Tammet wplata w wywód wiele wątków osobistych, co czyni jego książkę wspaniałą lekturą dla szerokiej publiczności. Warto polecić ją każdemu, ale absolutnie zatoną w niej miłośnicy nauk ścisłych z zacięciem matematycznym – „Library Journal”. Zawsze pouczający, zawsze zabawny Daniel Tammet nigdy nie przestaje darzyć szacunkiem tajemnic królestwa liczb – J.M. Coetzee. Daniel Tammet jest synestetą i autystycznym sawantem, autorem cenionego przez krytyków światowego bestsellera Urodziłem się pewnego błękitnego dnia. Pamiętnik nadzwyczajnego umysłu z zespołem Aspergera (Wołowiec 2010). Jego umiejętność objaśniania istoty swoich zdolności językowych i matematycznych jest absolutnie wyjątkowa wśród podobnych mu osób. To, jak specyficznie odbiera świat, pozwala nam ujrzeć w nowej perspektywie odwieczne pytania o sens życia i istotę człowieczeństwa.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

11
Batman. Bajki 5 minut przed snem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman. Bajki 5 minut przed snem
Dostępny1 szt.

Pozycja idealna dla każdego młodego miłośnika przygód o superbohaterach. Tym razem czas na Batmana! Miasto i jego mieszkańcy Gotham City znów liczą na jego pomoc!"Batman. Bajki 5 minut przed snem" to pozycja, po którą warto sięgać na dobranoc. Książka zawiera aż sto dziewięćdziesiąt stron niesamowitych treści! Każdy, kto po nią sięgnie będzie doskonale się bawić podczas czytania dwunastu opowiadań. W historiach o Batmanie zawsze wiele się dzieje. Daj się porwać akcji i walcz u boku bohatera, stawiając czoła wszystkim przeciwnikom, których w Gotham City nigdy nie brakuje.Bruce Wayne to bohater, który zawsze walczy w imię sprawiedliwości. Co noc wkłada swój kostium, by pilnować porządku w Gotham City jako Batman. Heros zawsze może liczyć na pomoc Robina i komisarza Gordona. Dzięki nim pokonanie podstępnych i niezwykle sprytnych złoczyńców zawsze jest o wiele łatwiejsze. W tej książce czytelnicy znajdą wiele wspaniałych przygód bohatera, który nie da się przechytrzyć Jokerowi, Pingwinowi czy Kobiecie Kot. Możesz dołączyć do Batmana, by razem z nim przeżywać wiele emocjonujących chwil. Poznaj wszystkie pomysły Batmana i zobacz, jakich używa gadżetów. Walka ze złem nie zawsze jest prosta, ale nigdy nie można się poddawać. Gotham City może być spokojne, kiedy nieustraszony stróż, taki jak Batman, ma je w swojej opiece.Z serii "Bajki 5 minut przed snem" ukazało się wiele interesujących pozycji, po które warto sięgnąć. Wśród nich można wymienić tytuły, takie jak na przykład: "Spider-Man", "Auta", "Smerfy", "Tomek i przyjaciele" czy "Klasyka Disneya".

37,00 zł
28,12 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

12
Francuski bez wkuwania A2 PONS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuski bez wkuwania A2 PONS
Dostępny5 szt.

Kurs bez wkuwania przeznaczony jest dla fałszywych początkujących, czyli tych, którzy poznali już podstawy języka, ale nadal nie czują się na siłach, by sięgnąć po kurs dla średnio zaawansowanych. Jeżeli potrzebujesz ciekawego materiału, który umożliwi ci kontynuację nauki, to masz w ręku właściwy kurs. Każdą lekcję zaczniesz od krótkiego opowiadania, bo czytanie to jedna z najefektywniejszych metod nauki języka obcego. Przygotowaliśmy dla ciebie 11 urozmaiconych tekstów, które pomogą ci wzbogacić słownictwo i lepiej zrozumieć lub utrwalić gramatykę.Czy to kryminał, czy historia miłosna, czy zabawna anegdota, każde opowiadanie jest nie tylko wciągające, ale dzięki komentarzom językowym, objaśnieniom i ćwiczeniom pozwala także wykonać kolejny krok do upragnionego celu, którym jest opanowanie języka w stopniu umożliwiającym komunikację.

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

13
Czytam sobie. Poziom 2. Thor i Loki. O tym jak karły wykuły młot dla Thora - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Thor i Loki. O tym jak karły wykuły młot dla T...
Dostępny72 szt.

Thor i Loki to bogowie z Asgardu. Są braćmi i ciągle dochodzi między nimi do sporów. Bogowie są od siebie bardzo różni. Thor to silny i barczysty kolos, prawdziwy bohater, ale intelektualnie daleko do Lokiego, który, mimo że wątły, to bystry i pełen polotu. Niestety, Loki jest też niezłym intrygantem – potrafi kłamać jak z nut i jest zmienny jak pogoda. Co przyniesie kolejna awantura rozkręcona przez tego gagatka? Przeczytaj sobie te książkę i przekonaj się, że mity mogą być bardzo pasjonujące. Thor i Loki. O tym jak karły wykuły młot dla Thora to drugi poziom nauki czytania w ramach serii „Czytam sobie”. Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć sylabizowanie, a także pozna dłuższe zdania złożone i elementy dialogu. Tekst zawiera 23 podstawowe głoski oraz „h”, więc samodzielne przeczytanie całej historii o superbohaterach przez dziecko nie będzie problemem. W książce jest około 800–900 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać zdania. Dodatkowym ułatwieniem jest duża czcionka, która pomaga średniozaawansowanym czytelnikom w lekturze. „Czytam sobie” to program wspierający naukę samodzielnego czytania wśród dzieci w wieku 5–7 lat. Poszczególne książki są podzielone na poziomy zaawansowania – poziom pierwszy: „Składam słowa”, poziom drugi: „Składam zdania” oraz poziom trzeci: „Połykam strony”. W prace nad serią zaangażowani są czołowi polscy autorzy i ilustratorzy, a także pedagodzy i eksperci, którzy dbają o to, by każdy z tomów był zgodny z zaleceniami metodologów. Do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy książek z serii „Czytam sobie”, co świadczy o tym, że to skuteczny i lubiany przez dzieci sposób na rozpoczęcie przygody z samodzielnym czytaniem. Serii „Czytam sobie” towarzyszy akcja społeczna „Czytam sobie. Mogę być, kim chcę!”, której celem jest pokazanie, jak nauka czytania od najmłodszych lat wpływa na rozwijanie w sobie pasji, a w konsekwencji świadomy wybór przyszłej drogi zawodowej. W promocję akcji zaangażowało się wielu aktorów, sportowców i ludzi mediów.

15,00 zł
11,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

14
Liski. Ojojanie (druga edycja) - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liski. Ojojanie (druga edycja)
Rebel, od 12 lat
Dostępny30 szt.

Wciel się w Puchatera i walcz z koszmarami! Kooperacyjna gra planszowa, w której wcielamy się w rolę Puchaterów – obrońców Lisiego Królestwa. Naszym zadaniem będzie walka z problemami i komplikacjami, które będą pojawiały się w kolejnych rundach, zagrażając okolicznym Liskom. Aby wygrać, musimy pokonać Koszmar, który pojawia się w ostatniej rundzie. Będziemy musieli spróbować ponownie, jeżeli strach zapanuje nad lisią wioską. Na czym polega gra? Aby pokonać pojawiające się problemy, komplikacje i koszmary, uczestnicy będą musieli zbierać zestawy symboli w odpowiednich kolorach. Każda karta problemu, komplikacji i koszmaru posiada własną kombinację symboli niezbędnych do ich pokonania. Symbole możemy pozyskiwać na trzy sposoby: • Ze znaczników naszych Puchaterów. Wystarczy postawić znacznik na odpowiednim polu, by zagwarantować dany symbol. • Z kart Ojojań, które będziemy dobierali w trakcie gry. • Z kart Lisków, które będziemy mogli rekrutować w trakcie rozgrywki. Oprócz samych symboli, znajdujących się na kartach, ważna jest też kolejność ich wykładania – każda karta ma wyraźnie zaznaczony symbol lub symbole, które muszą znajdować się pod spodem, żebyśmy mogli ją zagrać. Jest to bardzo ważne, ponieważ w Liskach działamy nie tylko wspólnie z innymi graczami, ale też pod presją czasu, przez co łatwo o pomyłkę! Uwaga! Liski: Ojojanie to druga edycja gry ufundowanej na platformie crowdfundingowej Wspieram.to. Zmianie uległo wiele aspektów gry, m.in.: runda trwa zawsze dwie minuty, a poziom trudności zmienia się wraz z wybranym koszmarem. Na końcu rundy nie tracimy już kart, a pokonanie problemów przynosi nam zapas serków, które wymieniamy na akcje specjalne. Pojawiły się także żetony strachu, które stanowią jeden z warunków przegrania gry. Poprawy uległy też prezentacje graficzne symboli ojojania. Dlaczego pokochasz tę grę? • Któż z nas nie musiał mierzyć się z takimi problemami, jak odparzenia od kawy, poniedziałek po urlopie czy spóźniony autobus? ;) Ta gra to nasza codzienność, ale w uroczym wydaniu. • Liski: Ojojanie to ciekawa propozycja zarówno do zabawy ze znajomymi, jak i podejmowania prób w trybie solo. Niezależnie od liczby uczestników stanowi wyzwanie i wymaga nie lada kombinowania! • Gra została w całości zilustrowana przez Beatę Ari Smugaj znaną w internecie jako Lisie Sprawy. Na kartach znajdziemy bohaterów znanych z internetowych komiksów. Zawartość opakowania: • 40 kart ojojania • 10 kart komplikacji • 25 kart problemów • 6 kart koszmarów • 25 kart lisów • 4 karty szarych kit • 5 dwustronnych planszetek puchaterów • planszetka pomocy • 10 znaczników puchaterów na podstawkach • 12 znaczników serków • 20 żetonów strachu • plansza • instrukcja

130,00 zł
114,40 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,60 zł

15
Namiętna obecność - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Namiętna obecność
Dostępny9 szt.

Namiętna Obecność to niezwykła książka kobiety, która przeszła długą drogę od formalnego treningu oraz ograniczeń praktyk religijnych i duchowych do radości tego co proste, zwyczajne i na wskroś ludzkie. Autorka jest jedną z głównych przedstawicielek i propagatorek nurtu ucieleśnienia podejścia, które w bezpośredni sposób akcentuje wartość pełnego doświadczania życia w każdym jego aspekcie. Autorka demaskuje podstawowe mity i systemy wierzeń, związane z ludzkim pragnieniem doskonałości i rozwoju duchowego, w bardzo klarowny i jasny sposób opisując podstawowe cechy i jakości przebudzonej świadomości.W każdym momencie możemy bezpośrednio doświadczać tego, jak pieści nas świat. Zapachy, smaki, dotyk, dźwięki, uczucia wszystkie są spotęgowane, ponieważ nasza świadomość nie jest zatopiona w obsesyjnym myśleniu i dlatego swobodnie doświadcza pełnego spektrum wrażeń cielesnych i emocjonalnych.

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

16
Oxford Discover 3 Grammar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover 3 Grammar
Dostępny8 szt.

Oxford Discover - kurs 6- poziomowy, pierwszy poziom zalecany jest dla 8-9-latków po 1-2 latach wcześniejszej nauki, może być kontynuacją kursu Show and Tell' lub innego kursu dla przedszkolaków.Oxford Discover rozwija sprawności 21-szego wieku: krytyczne myślenie, komunikację,współpracę, kreatywność. Podręcznik wykorzystuje naturalną ciekawość dzieci do poznawania świata i znajdowania odpowiedzi na ważne pytania (Big Questions).Kurs zapewnia solidną pracę nad słownictwem, gramatyką, czytaniem, słuchaniem, mówieniem i pisaniem, a uczniowie używają autentycznych materiałów, poznają różne typy tekstów i rozwijają strategie czytania i krytycznego myślenia.Drugie wydanie to nowe elementy w kursie:bogaty zestaw materiałów dla nauczyciela w Teacher's Resource Centre oraz filmy z praktycznymi wskazówkami metodycznymi Teaching Strategies for Oxford Discovermateriały wspomagające ocenianie kształtujące: Assessment for Learning PackageClassroom Presentation Tool to podręcznik na ekranie. Oprogramowanie uatrakcyjnia lekcje i umożliwia zdalną prezentację materiału.atrakcyjne tresci dla ucznia to materiał w formie wideo i aplikacja Oxford Discover App.Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające, polecany głównie dla prywatnych szkółjęzykowych i grup dwujęzycznych. Zeszyt ćwiczeń zawiera kod do Online Practice zestawu atrakcyjnych, interaktywnych ćwiczeń z możliwością zadawania, automatycznego oceniania, monitorowania i tworzenia raportów przez nauczyciela.

63,50 zł
57,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,35 zł

17
Samochody z Żerania 1978-2011 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochody z Żerania 1978-2011
Dostępny8 szt.

Druga część bogato ilustrowanej dwutomowej książki poświęconej pojazdom produkowanym w Fabryce Samochodów Osobowych w Warszawie od 1978 do 2011 roku. Opisano samochody produkowane seryjnie, montowane oraz prototypy. W drugiej części ujęto następujące pojazdy: Polski Fiat 125p/FSO 1500 (różne odmiany i prototypy), FSO Polonez (różne odmiany i prototypy), Fiat Ritmo, Opel Astra F (I), Daewoo Tico, Daewoo Espero, Daewoo Lanos, Daewoo Nubira, Daewoo Leganza, Daewoo Matiz, Daewoo Tacuma i Chevrolet Aveo oraz prototypy FSO (m.in. mikrobus wycieczkowy; Analog; Wars; BR-83, 85 i 87) i modele samochodów rozpatrywanych jako pojazdy licencyjne lub montowane. Uwzględniono historię powstania i rozwój konstrukcji oraz podstawowe dane techniczne. Opis każdego pojazdu zilustrowano wieloma zdjęciami, często dotychczas niepublikowanymi.Odbiorcy: miłośnicy motoryzacji, hobbyści oraz wszyscy zainteresowani samochodami projektowanymi, produkowanymi i montowanymi w FSO.

56,00 zł
43,12 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,88 zł

18
Deutsch Intensiv Wortschatz B1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deutsch Intensiv Wortschatz B1
NiedostępnyBrak

Deutsch intensiv Wortschatz B1 to intensywny trening słownictwa z poziomiu B1 dla uczestników kursów językowych oraz osób samodzielnie uczących się języka niemieckiego.-To około 1000 najważniejszych słów, zwrotów i wyrażeń uporządkowanych tematycznie (mieszkanie, czas wolny, środowisko, praca i kariera etc.).-Zróżnicowane ćwiczenia pozwalają na trening i pogłębienie znajomości leksyki.-Przejrzyste strony otwierające każdy rozdziałem z zebranymi wszystkimi słowami z danego obszaru tematycznego.-Powtórka oraz test umożliwiający samodzielne sprawdzenie znajomości słownictwa z poziomu A2.-Informacje na temat strategii ułatwiających przyswajanie nowych słów.-Klucz rozwiązań do wszystkich ćwiczeń.-Dodatkowo online: lista słów do wszystkich rozdziałów.

66,00 zł
59,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,60 zł

19
Bajki 5 minut przed snem. Masza i Niedźwiedź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki 5 minut przed snem. Masza i Niedźwiedź
Dostępny116 szt.

Kolejna odsłona „Bajek 5 minut przed snem”. Tym razem dzieci poznają historię małej dziewczynki i jej zwierzęcego przyjaciela. Szukasz ciekawej i wartościowej książeczki dla swojej pociechy? Idealny wybór ? Masza i Niedźwiedź umilą wieczór Tobie i Twojemu dziecku! Masza i Niedźwiedź to już kultowe postaci, które zawładnęły sercami wielu dzieciaków w różnych państwach. Rosyjska historia o dziewczynce i jej niezwykłym przyjacielu stała się tak popularna, że nowe przygody dwójki niesfornych bohaterów pojawiają się coraz częściej. Książka „Bajki 5 minut przed snem” przedstawia kolejne ciekawe i humorystyczne wątki z ich udziałem. Co tym razem wymyśliła sprytna łobuziara i jaki związek z jej pomysłem ma nieszczęśliwie zakochana Żabka? Jak bardzo szalone sposoby na zabawę ma Niedźwiedź, gdy Masza spuści go z oczu? Książeczka przede wszystkim ma przynosić radość z czytania i poznawania śmiesznych historii ulubieńców Twojego dziecka. Jest natomiast czymś więcej niż zwykłą „bajką na 5 minut”. Dzięki opowieściom o Maszy i jej znajomych dziecko pozna wiele praktycznych rozwiązań i dowie się, jak w danej sytuacji należy się zachować. Czytelnik zyska wiedzę o tym, dlaczego nie należy pomijać instrukcji obsługi, oraz przekona się, że gry komputerowe w nadmiernej ilości mogą bardzo zaszkodzić naszemu zdrowiu. Wesołe przygody bohaterów i kolorowe ilustracje zawierają morał i przekazują niezbędną życiową wiedzę. Obcowanie z książkami od najmłodszych lat życia kształtuje rozwój dziecka pod względem nauki pisania i czytania. Dodatkowo w połączeniu z zabawą przekazuje maluchom wartości życiowe. Jeśli czytasz swojemu dziecku bajki, możesz być pewien, że budujesz w ten sposób Waszą relację już od początku jego życia. Masza i Niedźwiedź to nie jedyna zabawna książeczka z serii „Bajek 5 minut przed snem”. Wydawnictwo Egmont biorąc pod uwagę upodobania dzieci, stworzyło cykl wielu bajek o kilkunastu ulubionych bohaterach najmłodszego pokolenia. Oprócz dziewczynki i misia, poznasz także Boba Budowniczego, Batmana. Smerfy, bohaterów Disneya czy niesamowitą Krainę Lodu.

36,99 zł
33,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

20
Party Alias wersja podróżna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Party Alias wersja podróżna
Tactic
Dostępny160 szt.

WERSJA PODRÓŻNA SŁYNNEJ GRY IMPREZOWEJ.Objaśniaj hasła inaczej mówiąc ale zmieniaj sposóbtłumaczenia za każdym razem, gdy pionek odwiedzipole specjalne. Zagraj w dowolnym miejscu.Zawartość jest kompaktowa i wygodna.Wygodny bloczek plansz pozwala zagrać wiele razy.Specjalne karty powodują że żadnapartia nie będzie taka sama.Gra podróżna dla 4+ graczy w wieku 13+

38,40 zł
31,49 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,91 zł

21
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat B2 UB + kod - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat B2 UB + kod
Dostępny14 szt.

Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat B2Gezielte Vorbereitung auf das neue Goethe-Zertifikat B2 (gltig ab 2019)Fr Ihre Deutschkurs und fr SelbstlernerDas bungsbuch enthlt:-Eine Vorstellung der B2-Prfung sowie das komplette Training zur Prfung-Lsungsstrategien und wichtige Hilfestellung zur Prfungsvorbereitung-Ein Schritt-fr Schritt-Trainingsprogramm zu jedem Prfungsteil- Lesen- Hren- Schreiben- Sprechen-bungen zum Erschließen von prfungsrelevantem Wortschatz z.B. "Studium" und "Beruf"-bungen zu den fr die Prfungsteile relevanten Grammatikthemen-Transkriptionen der Hrtexte (verfgbar ber Klett Augmented und Download)-Lsungen zur Selbstkontrolle

103,01 zł
92,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,30 zł

22
Historia fizyki w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia fizyki w Polsce
Dostępny140 szt.

Aby właściwie zrozumieć i przedstawić stan fizyki w jakiejś odległej epoce, trzeba się postarać ?wejść w skórę? działających wtedy uczonych, naśladować ich sposób myślenia i pojmować ich ograniczenia. Musimy się starać ?podsłuchać? miniony czas. Inaczej łatwo jest wyciągać fałszywe i nieuzasadnione wnioski. z Przedmowy Niniejsza publikacja to pierwszy w Polsce kompleksowy opis rozwoju fizyki w naszym kraju ? od początków jego państwowości, aż do czasów współczesnych. Autor prezentuje w niej rozwój polskich badań w dziedzinie fizyki na tle historii nauki europejskiej, a także historii szkolnictwa uniwersyteckiego w Europie. Książka jest podzielona na cztery części, z których pierwsza obejmuje okres do utraty niepodległości w roku 1795. Część druga poświęcona opisowi rozwoju fizyki na ziemiach polskich w okresie zaborów. Część trzecia dotyczy stanu tej dziedziny nauki w Polsce w okresie międzywojennym. Część czwarta to historia fizyki w Polsce po 1945 roku. Całość wzbogacono o biogramy fizyków oraz nierzadko humorystyczne cytaty z ich opracowań naukowych. Książka ta skierowana jest przede wszystkim do studentów nauk ścisłych i przyrodniczych oraz pracowników naukowych, zajmujących się badaniami i dydaktyką w tych dziedzinach. Polecana jest także pasjonatom historii nauki, filozofii i kultury.

139,00 zł
122,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,68 zł

23
Czytam sobie. Poziom 3. Szarka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Szarka
Dostępny56 szt.

Połykam strony, trzeci poziom serii „Czytam sobie”, to świetny sposób na utrwalenie nauki czytania. Wciągające historie, napisane dłuższymi i bardziej złożonymi zdaniami, są dziełem wybitnych polskich autorów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a słowa zaznaczone gwiazdką są wyjaśnione w alfabetycznym słowniczku na końcu książki. Czarno-białe ilustracje i przewaga ilościowa tekstu nad ilustracjami daje poczucie obcowania z prawdziwą książką. Tytułowa Szarka to młody wilczek, który trafia pod opiekę do kilkuletniej Gabrysi. Spędzająca zimowe ferie u dziadków na wsi dziewczynka podobnie jak oni nie podejrzewa prawdziwego pochodzenia zwierzęcia, żywiąc przekonanie, że Szarka to mały piesek… W jedną z ciemnych zimowych nocy o wilczka upominają się jednak członkowie jego rodziny…

14,99 zł
11,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

24
Defi 3 Podręcznik + CD + Kod Premium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Defi 3 Podręcznik + CD + Kod Premium
Dostępny13 szt.

Defi to kurs do nauki języka francuskiego w szkołach ponadpodstawowych, od poziomu A1.1 do poziomu A2.2.

155,00 zł
139,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,50 zł

25
So geht's zu B2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
So geht's zu B2
Dostępny17 szt.

Das bungsbuch zu So geht's zu B2:-Passt genau zur Goethe B2-Prfung in der Version ab 2019 sowie zur SD-Prfung-Bietet ein umfassendes Fertigkeitentraining und Prfungsvorbereitung-Fhrt Schritt fr Schritt von Niveau B1+ zu B2-Bereitet in 12 thematischen Einheiten auf alle Prfungsteile vor-Enthlt abwechslungsreiche bungen zu Wortschatz, Strukturen und Redemitteln-Mit Audiodaten, Lsungen und Zusatzangeboten ber die Klett-Augmented-App oder online mit Code (im Buch)

108,00 zł
97,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

26
Standardy kardiologiczne okiem echokardiografisty 2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Standardy kardiologiczne okiem echokardiografisty 2020
NiedostępnyBrak

- zawiera omówienie zaleceń Sekcji Echokardiografii PTK 2020 dotyczących wykonywania badań echokadiograficzncyh w dobie pandemii COVID-19 - przybliża wytyczne Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, a także amerykańskie wytyczne kardiologicznych w ujęciu echokardiograficznym dotyczące min. -- przewlekłych zespołów wieńcowych -- niewydolności serca -- nadkomorowych zaburzeń rytmu -- zatorowości płucnej - ułatwia zrozumienie rekomendacji i ich zapamiętanie poprzez zobrazowanie diagnostyki i postępowania przy użyciu echokardiografii.

99,00 zł
27
Medycyna fizykalna w praktyce klinicznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medycyna fizykalna w praktyce klinicznej
Dostępny102 szt.

Rozwój medycyny fizykalnej, rosnąca świadomość jej potencjalnych możliwości oraz postęp techniki spowodowały, że stała się ona istotnym elementem terapii coraz większej liczby schorzeń. Podręcznik przedstawia w nowoczesnym, nieschematycznym ujęciu wszystkie zagadnienia związane z medycyną fizykalną. W publikacji przedstawiono jej podstawy fizjologiczne, rodzaje bodźców fizykalnych, fizykalne metody diagnostyczne przydatne w pracy fizjoterapeuty, a także w szczegółowy sposób metodykę poszczególnych zabiegów oraz jednoczesnego stosowania kilku zabiegów. Obszerny rozdział poświęcono zabiegom z pogranicza fizjoterapii, medycyny uzdrowiskowej i turystyki zdrowotnej. Na szczególną uwagę zasługuje rozdział pt. ?Medycyna fizykalna w wybranych chorobach i stanach klinicznych?. Czytelnik znajdzie w nim opis ponad 40 chorób i specyficznych stanów klinicznych, w których można włączyć do leczenia różne formy fizjoterapii. Książka jest kompleksowym źródłem wiedzy dla lekarzy i fizjoterapeutów, którzy potrzebują odświeżyć informacje zdobyte w toku swojej edukacji oraz studentów pragnących usystematyzować swoją wiedzę przed egzaminem.

149,00 zł
138,57 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,43 zł

28
Obrządek pogrzebowy ludności kultury przeworskiej  nadliswarcińskiego regionu osadniczego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrządek pogrzebowy ludności kultury przeworskiej nadliswarcińskiego ...
Dostępny24 szt.

Opracowanie autorstwa dr Joanny Zagórskiej-Telegi stanowi niezwykle rzetelne, wieloaspektowe studium obrzędowości pogrzebowej społeczności kultury przeworskiej osiadłych w dorzeczu Liswarty w młodszym i późnym okresie rzymskim oraz we wczesnej fazie okresy wędrówek ludów. W kompleksowej analizie uwzględnione zostały zróżnicowane kategorii źródeł archeologicznych i przyrodniczych, a w niektórych wypadkach odwołano się także do wzmianek zawartych w antycznych źródłach pisanych. Autorka nakreśliła spójny obraz przemian rytuałów funeralnych wspomianych społeczności i zaproponowała nową, przekonująca interpretację funkcji niektórych obiektów sepulkralnych, określanych jako obiekty rowkowe typu żabienieckiego, obiekty warstwowe czy warstwy ciałopalenia. Ustalenia te mają niewątpliwie znaczenie ponadregionalne. Praca ta rzuca nowe światło na wiele zagadnień, co pozwala mieć nadzieje, że zainspiruje ona innych badaczy do podjęcia dalszych studiów nad obrzędowością pogrzebowa kultury przeworskiej. Z recenzji wydawniczej dr hab. Judyty Rodzińskiej-Nowak, prof. UJ

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

29
Paphos Agora Project - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paphos Agora Project
Dostępny7 szt.

This publication, which is now being bestowed on its readers, opens a new publishing series - Paphos Agora Project. Its purpose is to publish research results of the Jagiellonian University project and cooperating institutions in the Agora and, more broadly, in the anicent city of Nea Paphos, the UNESCO World Heritage List site. The first volume presents the first research results from the years 2011-2015. Further volumes are planned in the coming years. It is hoped that this new series will help to increase knowledge of Paphos, solve many research problems, pose new research questions and increase interest in conducting more comprehensive research on Hellenistic and Roman Paphos and Cyprus in general.

80,00 zł
57,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,40 zł

30
Dzienniki. Legiony i II wojna światowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki. Legiony i II wojna światowa
Dostępny76 szt.

Tadeusz Pełczyński żył w okresie w którym musiał walczyć dwukrotnie o niepodległość Polski - w legionach i w II wojnie światowej. Jego życiorys, jak i jego rodziny - żony Wandy Pełczyńskiej i ich syna był podporządkowany jednej idei: walce o niepodległość Polski. Po klęsce wrześniowej od początku wszedł w struktury Polskiego Państwa Podziemnego. W latach 1940?1941 komendant Okręgu Lubelskiego ZWZ. Od lipca 1943, zostaje zastępcą komendanta głównego AK. Dowodzi akcjami sabotażowymi przeprowadzanymi przez oddziały Kedywu. Ciężko ranny w Powstaniu Warszawskim, po wojnie na emigracji.

39,00 zł
31,59 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,41 zł

31
Don Carlo - The Metropolitan Opera Orchestra - James Levine. DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,90 zł
93,02 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 2,88 zł

32
Make A Jazz Noise Here. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Make A Jazz Noise Here. CD
Frank Zappa, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

54,90 zł
53,25 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,65 zł

33
Schowek
7,90 zł
7,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,79 zł

34
Krok po kroku. Zabawa na dworze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krok po kroku. Zabawa na dworze
NiedostępnyBrak

Idealna pozycja dla dzieci, które zaczynają poznawać otaczający je świat. W książeczce Zabawy na dworze dziecko poznaje różne sposoby spędzania czasu poza domem: na placu zabaw, w ogrodzie, w lesie czy w parku. Oglądanie obrazków i opisywanie ich oraz powtarzanie słów wspomaga rozwój mowy malucha, wzbogaca jego słownictwo i rozbudza ciekawość świata.

15,00 zł
11,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,75 zł

35
Krok po kroku. Pojazdy. Kolorowanka z grubym obrysem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krok po kroku. Pojazdy. Kolorowanka z grubym obrysem
NiedostępnyBrak

„Krok po kroku” to seria książeczek dla najmłodszych, która oczarowała zarówno maluszki jak i ich rodziców. Fanów serii i jej świetnych ilustracji z pewnością zachwycą nowe, piękne kolorowanki. Gruby obrys i ładna grafika z pewnością zachęcą maluchy do nadania rysunkom wyjątkowych kolorów. Kolorowanka polecana dzieciom do 2 lat.

10,00 zł
7,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,50 zł

36
Filtr do pompy basenowej INTEX 29000, typ A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
10,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,87 zł

37
Rock &  Roll Outlaws. DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
53,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

38
Flex-able Leftovers. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flex-able Leftovers. CD
Steve Vai, Sony Music Entertainment
NiedostępnyBrak

41,90 zł
41,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,84 zł

39
Brelok Portmonetka Mega Creative 364308 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Portmonetka Mega Creative 364308
Mega Creative
NiedostępnyBrak

Portmonetka na pieniądze i brelok w jednym. W środku wyścielana miękkim materiałem. Portmonetka posiada grafikę w duże białe groszki i występuje w czterech wersjach kolorystycznych czarnym, granatowym, czerwonym i r oacute żowym. Produkt sprzedawany w zestawach po 12 sztuk, zapakowanych w woreczek. nbsp br / bull Cechy rozwojowe u dziecka rozszerza doświadczenia, rozwija wyobraźnię, wyrabia umiejętność przystosowania się do otaczającej rzeczywistości, kształtuje cechy osobowości systematyczność, wytrwałość , wyrabiać u dziecka samodzielność i wytrwałość przy realizowaniu podjętych zadań, wzmacnia jego motywację, bogaci jego życie emocjonalne, przygotowuje do czynnego udziału w życiu społecznym. br / bull Cechy produktu nadaje się do r oacute żnych temat oacute w zabaw, ma wartość wychowawczą, służy do zapamiętywania kształt oacute w przedmiot oacute w używanych przez ludzi dorosłych i jednocześnie do naśladowania czynności dorosłych, przyjemne dla oka i w dotyku, mocna konstrukcja, wytrzymałe, bezpieczne, łatwe w przechowywaniu. br / bull Możliwość użycia w domu, na zewnątrz, w podr oacute ży. br / bull Produkt zapakowany w foliowy woreczek. br / bull Produkt nie wymaga zasilania bateriami. br / bull Produkt wykonany z lakierowanej gumy i metalu, wyprodukowany w Chinach, importer Euro-Trade. /p p Akcesoria br / - 12x portmonetka nbsp nbsp /p p Wymiary produktu w cm br / 8 x 7 x 3,5 /p p Wymiary opakowania br / jedna portmonetka 11 nbsp x 12 x 3,5 br / całe opakowanie 25 x 20 x 5,5

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

40
Schowek
38,90 zł
35,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

41
Schowek
8,60 zł
7,74 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,86 zł

42
Schowek
6,20 zł
5,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,62 zł

43
Schowek
6,20 zł
5,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,62 zł

44
Schowek
7,90 zł
7,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,79 zł

45
Segregator A4/20/2r B-fol Noz-01-01 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
46
Schowek
6,20 zł
5,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,62 zł

47
Schowek
6,20 zł
5,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,62 zł

48
Oxford Discover Futures 4 SB w.2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover Futures 4 SB w.2020
NiedostępnyBrak

Oxford Discover Futures to kurs dla starszych, ambitnych nastolatków, który wyposaża ich w umiejętności 21. wieku, bazując na strategii odkrywania świata.Poziom:A2-C1Oxford Discover Futuresrozpala wyobraźnię uczniów poprzez pytania i zadania wymagające krytycznego myślenia, komunikacji, współpracy i kreatywności; kurs przygotuje uczniów do sukcesu i efektywnego działania w szkole i poza nią.Oxford Discover Futuresjest cześcią serii Oxford Discover Family, składającej się zShow and TelliOxford Discover.Wyjatkowo atrakcyjne elementy kursu to filmy zintegrowane z treścią podręcznika, do użycia na początku i końcu rozdziału, prowokujące do rozmowy i debaty.Specjalnie zaprojektowane lekcje uczą płynności w ramach czterech sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania, rozwijają umiejętności uczenia się przez całe życie i zainteresowanie różnymi gatunkami literackimi oraz ćwiczą pisanie dłuższych tekstów.Bogaty zestaw materiałów dla nauczyciela w Teachers Resource Centre wspierają lektora w prowadzeniu zajęć.Classroom Presentation Tool to podręcznik i zeszyt ćwiczeń na ekranie. Oprogramowanie przyciąga uwagę uczniów w czasie lekcji, a także umożliwia zdalną prezentację materiału.Atrakcyjne dla uczniów treści i interaktywne zadania z automatycznymi odpowiedziami to platforma Online Practice, gdzie znajdują się również nagrania wideo i audio. Kod do Online Practice znajduje się w zeszycie ćwiczeń. Online Practice oferuje lektorom możliwość zadawania, automatycznego oceniania, monitorowania wyników i tworzenia raportów.Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające, polecany głównie dla prywatnych szkółjęzykowych i grup dwujęzycznych.

103,50 zł
93,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,35 zł

49
Temperówko-gumka Capsule Cuddles + 2 gumki MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówko-gumka Capsule Cuddles + 2 gumki MILAN
MILAN
NiedostępnyBrak

Połączenie gumki i temperówki z depozytem. Projekt KAPSUŁKI, edycja Cuddles. Temperówka posiada ostre i wytrzymałe stalowe ostrze, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów ołówków. Bezpieczny system ostrzy, który zapobiega odłączaniu się ostrza od korpusu temperówki. 3 różne kolory: granat, róż i turkus. Oryginalny projekt stworzony przez własny dział R + D MILAN. Zawiera 2 zapasowe gumki.

19,40 zł
50
A Hollow Cost, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Hollow Cost, CD
Psychic Tv, Cherry Red
NiedostępnyBrak

A Hollow Cost to album z zapisem słów autorstwa Genesis P-Orridge i Psychic TV z udziałem Larry'ego Thrashera. Gatunek: AWANGARDA, Rok wydania: 1994, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: GENESIS P-ORRIDGE / PSYCHIC TV, Wydawca: CHERRY RED, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Dźwięk: STEREO

58,90 zł
53,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

Wróć do góry