hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.08.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 14 sierpnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mistrz Wiedzy. Kosmos (Trefl), na drugim Niezły blef (Trefl). Kolejny produkt to Niewidzialne kobiety. Jak dane tworzą świat skrojony pod mężczyzn (Caroline Criado Perez) oraz Ruch drogowy (Trefl).
1
Mistrz Wiedzy. Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Mistrz Wiedzy. Kosmos
Trefl, od 6 lat
Dostępny
57 szt.

W drogę, na podbój kosmosu! Gra przeznaczona jest dla osób zafascynowane kosmosem, ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją ”kosmiczną podróż”. Zabawa pomoże zdobyć i utrwalić wiedzę o wszechświecie. Zawartość opakowania: • instrukcja, • dwustronna plansza, • 4 podkładki pod pionki, • 56 kart z pytaniami, • 35 żetonów, • plakat.

31,89 zł
27,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

58 osób kupiło
2
Niezły blef - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezły blef
Trefl, od 12 lat
Dostępny
31 szt.

Czy ktoś tu ściemnia? Wznieś się na wyżyny kreatywności, by w sprytny sposób zwieść przeciwników i zwyciężyć w tej imprezowej grze blefu i domysłów! Jeden z graczy zapisuje odpowiedź na zadane pytanie, drugi zaś przedstawia ją pozostałym uczestnikom rozgrywki. Sęk w tym, że jego wersja może, ale nie musi być zgodna z oryginałem! Pozostali gracze decydują, czy ktoś tu właśnie próbuje sprowadzić ich na manowce, czy może sztuczka polega na braku sztuczki... Głosujcie! Zawartość opakowania: • instrukcja, • 312 kart z pytaniami, • 24 kart do głosowania, • tabliczka do zapisywania odpowiedzi, • tabliczka do prowadzenia punktacji, • pisak suchościeralny.

63,79 zł
55,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,29 zł

33 osoby kupiły
3
Niewidzialne kobiety. Jak dane tworzą świat skrojony pod mężczyzn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzialne kobiety. Jak dane tworzą świat skrojony pod mężczyzn
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Pierwsza książka, która na taką skalę analizuje seksistowski charakter świata, w którym żyjemy – od dostępności usług publicznych po projektowanie dóbr luksusowych. Caroline Criado Perez na setkach przykładów pokazuje, że domyślnym użytkownikiem większości dóbr i usług jest wciąż mężczyzna i pisze o tym, w jaki sposób wpływa to na codzienne życie połowy ludzkości. Brak istniejących danych na temat kobiet – ich potrzeb, zdrowia, sposobów korzystania z infrastruktury i usług publicznych, funkcjonowania na rynku pracy etc. prowadzi do ich systematycznej dyskryminacji we wszystkich dziedzinach życia, od języka, poprzez system edukacji czy ochrony zdrowia (np. diagnostyka i leczenie niektórych chorób), normy obowiązujące w miejscach pracy, system ochrony pracy po system podatkowy i zarządzanie, nie mówiąc już o (nie)obecności kobiet na kartach historii. Przedsięwzięcie Caroline Criado Perez jest imponujące przede wszystkim ze względu na ilość materiału, jaki poddała analizie, i fakt, że objęła nią obszar od Norwegii po Argentynę i RPA i od Stanów Zjednoczonych po Japonię.

49,00 zł
36,26 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

27 osób kupiło
4
Ruch drogowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruch drogowy
Trefl, od 6 lat
Dostępny
133 szt.

Ruch drogowy” to gra edukacyjna dla dzieci, która uczy, jak poruszać się po drogach i chodnikach. Poznaj podstawowe zasady ruchu drogowego i zostań Mistrzem Wiedzy. Gra jest idealną propozycją dla małego rowerzysty. Czy wiesz, jak wyglądają znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne? Czy potrafisz wyjaśnić, co oznaczają poszczególne znaki drogowe? Dołącz do gry i sprawdź swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Przy okazji dowiesz się, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Wszystkie te informacje pomogą Ci w nauce do egzaminu na kartę rowerową. Zagrajmy razem. Ruch drogowy to quiz, gra planszowa, układanka i memos w jednym! Tu nie ma mowy o nudzie! Różne warianty rozgrywki i trzy stopnie trudności pytań gwarantują wiele godzin przyjemności, która wspiera rozwój dziecka. W grze mogą uczestniczyć 4 osoby, więc świetnie sprawdzi się jako gra rodzinna. Plansza i elementy zostały solidnie wykonane, aby nic nie przeszkodziło Wam w doskonaleniu wiedzy na temat poruszania się po drogach. „Mistrz Wiedzy” to seria gier edukacyjnych dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat, które rozpoczynają przygodę ze szkołą. Gry obejmują tematy i treści poruszane w edukacji wczesnoszkolnej. To najlepszy sposób na przyjemną i skuteczną naukę nowych zagadnień oraz utrwalenie zdobytej wiedzy. Zawartość opakowania: • dwustronna plansza, • cztery pionki, • 56 kart z pytaniami, • 24 żetony ze znakami drogowymi, • plakat, • instrukcja.

31,89 zł
27,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

11 osób kupiło
5
Przeciwieństwa. ABC Malucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeciwieństwa. ABC Malucha
Trefl, od 2 do 3 lat
Dostępny
82 szt.

Wesoła gra edukacyjna, w której dziecko ma za zadanie odnaleźć pary przeciwieństw. Dzieci obserwują i porównują elementy, wyszukując podobieństwa oraz różnice. Gra pomaga dziecku porządkować wiedzę o otaczającym nas świecie, a także rozwija pamięć i zdolności kojarzenia. „ABC Malucha” to seria gier dla najmłodszych dzieci, które dopiero poznają otaczający świat. Proste zabawy pozwalają rozwijać umiejętności i jednocześnie zaspokajają jego naturalną ciekawość. Zawartość opakowania: • 24 kartoniki z przeciwieństwami, • przewodnik dla rodziców.

27,65 zł
24,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,59 zł

9 osób kupiło
6
Puzzle ramkowe 25 elementów. Układ Słoneczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 25 elementów. Układ Słoneczny
Trefl, 25
Dostępny
11 szt.

Pomysłowe puzzle dla młodszych dzieci z obrazkiem przedstawiającym Układ Słoneczny . Układanka zawiera 25 elementów umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość. Wyraziste kolory i prosty wzór są idealnie dostosowane do wieku i umiejętności dziecka. Puzzle marki Trefl cechuje wysoka jakość i mocne nasycenie kolorów. Bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier, który odbija światło oraz wykorzystane do produkcji materiały ekologiczne.

15,66 zł
13,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,67 zł

9 osób kupiło
7
Targeto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Targeto
Trefl, od 5 lat
Dostępny
136 szt.

Zręcznościowa gra dla całej rodziny W grze zręcznościowej „Targeto” gracze starają się trafić pionkami do kubeczków za pomocą swojej katapulty. Przygotowanie każdej rozgrywki zależy od wariantu, który wybiorą gracze spośród 5 różnych propozycji zabawy zawartych w instrukcji. Zawartość opakowania: • instrukcja, • 9 kubeczków, • 20 pionków, • 4 katapulty, • 27 żetonów.

63,79 zł
55,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,29 zł

6 osób kupiło
8
Burzliwe czasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burzliwe czasy
Dostępny
2762 szt.

Dyskretny urok kłamstwa Gwatemala, lata 50. Sam Zemmuray, baron owocowy, zatrudnia w swojej firmie kontrowersyjnego Edwarda Bernaysa - specjalistę PR. Nie ma pojęcia, że ten ruch doprowadzi do jednej z największych akcji CIA w Ameryce Łacińskiej, a główną rolę odegra w niej Martita Borrero Parra, uwodzicielska i zmysłowa Miss Gwatemali. Czy namiętność i spryt pozwolą osiągnąć wszystko? Brawurowa historia kłamstwa tak dobrego, że stało się prawdą. Burzliwe czasy, mistrzowskie niczym Święto Kozła, odsłaniają kulisy rozgrywki, która do dziś rezonuje w światowej polityce i stanowi materiał na genialny serial. A wszystko to wydarzyło się naprawdę.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

3 osoby kupiły
9
Nauczycielka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauczycielka
Dostępny
27 szt.

Jest rok 1924. Halina Olmieńska kończy seminarium nauczycielskie i zostaje kierowniczką małej szkoły powszechnej w Harasymowiczach na Polesiu. Staje się tym samym dla miejscowej ludności autorytetem w wielu dziedzinach życia – lekarką, powiernicą, doradczynią, staje się poleską “siłaczką”.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

2 osoby kupiły
10
PLAYBIO Fanta Color baby układanka edukacyjna 84405 QUERCETTI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYBIO Fanta Color baby układanka edukacyjna 84405 QUERCETTI
Quercetti
Dostępny
150 szt.

Fantacolor Baby to zabawka, która umożliwia dzieciom stworzenie pięknych mozaik z kolorowymi kołeczkami. Przezroczysta podstawka umożliwia łatwe umieszczenie dużych elementów w taki sposób, by dopasować ich kolory do karty ze wzorem, która jest umieszczona na spodzie podstawki. Podczas zabawy rozwijana jest kreatywność, koordynacja oko-ręką, percepcja kolorów oraz rozwijane są zdolności manualne i chwytanie. Playbio to nowa seria produktów ekologicznych włoskiego producenta Quercetti. Produkty przygotowane są z kompozytu biologicznego pochodzącego z włókien drewnianych i specjalnego plastiku. Drewniane włókna, które zwykle są utylizowane jako odpady pochodzą z tartaków, które posiadają odpowiednie certyfikaty środowiskowe. Większa zawartość drewna pozwala o zredukowanie ilości dwutlenku węgla niezbędnej przy produkcji aż o 80%. Po użyciu, zabawka może być 100% poddana recyklingowi. W zestawie: 22 elementy Wymiary opakowania: 36.0 x 28.5 x 5.0 cm Wiek: 1+

75,50 zł
68,71 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,79 zł

2 osoby kupiły
11
Star Wars Komiks 9/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Komiks 9/2020
Dostępny
6 szt.

Seria książek dla miłośników komiksu i fanów świata Star Wars. Co trzy miesiące aż do 148 stron z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym tomie prezentowane są zamknięte opowieści obrazkowe, tworzone przez najlepszych scenarzystów i rysowników. Wszystkie komiksy w magazynie należą do obowiązującego kanonu uniwersum Gwiezdnych Wojen i wzbogacają dzieje odległej galaktyki o nowe przygody bohaterów i czarnych charakterów, zarówno znanych z oryginalnej trylogii o zmaganiach Rebelii z Imperium, jak i z nowych filmów o walce Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

4 osoby kupiły
12
Kobiety z Vardo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety z Vardo
Dostępny
1003 szt.

Żeby przejąć władzę nad kobietami, wystarczyło oskarżyć je o czary. Zima, rok 1617. Morze zabiera ze sobą czterdziestu rybaków z Vardø - wszystkich mężczyzn z osady. Maren wie, że od tej chwili kobiety mogą liczyć tylko na siebie. Wraz z innymi mieszkankami wyspy bierze się do ciężkiej pracy, od której zależy ich przetrwanie. Kobiety rozplątują rybackie sieci swoich braci, wypływają na połów łodziami ojców, oprawiają ciężkie skóry reniferów, walczą z bezlitosną przyrodą. Wkrótce przyjdzie im walczyć z czymś jeszcze. Sława komisarza Absaloma Corneta, wytrawnego tropiciela zła i bezbożności, bezlitosnego łowcy czarownic, wyprzedza jego przybycie na wyspę. Niewiele trzeba, żeby zostać posądzoną o czary. Czy godzi się, by kobiety same dbały o swój byt? Czy mogą mieć inne zdanie niż mężczyźni? Kobiety z Vardø to oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o mieszkankach maleńkiej wyspy na północy Norwegii, gdzie 91 osób zostało spalonych na stosie za czary i obcowanie z szatanem, gdzie mężczyźni urządzili polowanie na kobiety, a największym i najczęściej jedynym grzechem było posiadanie własnego zdania i silnego charakteru. Jedna z najlepszych powieści, jakie czytałam od lat - Emily Barton, "The New York Times"

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2 osoby kupiły
13
Strona świata. Reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strona świata. Reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia
Dostępny
1631 szt.

Opowieść o miejscach, od których zależy więcej, niż nam się wydaje. Strefy chaosu i punkty zapalne. Kraje niespełnionych marzeń i wielkich obietnic. W polskich mediach niewiele się o nich mówi, ale to właśnie tam dokonuje się zmiana, która wpłynie na naszą europejską rzeczywistość. Reportaże Wojciecha Jagielskiego zmuszają do porzucenia bezpiecznych stereotypów. Strona świata jest wyborem najciekawszych, aktualnych tekstów Wojciecha Jagielskiego z ostatnich lat, publikowanych na łamach "Tygodnika Powszechnego". Mistrz reportażu, opowiadając o Bliskim Wschodzie, Afryce, Indiach i krajach Kaukazu, łączy niezwykłą wiedzę, dogłębną znajomość miejsc i charakterystyczny dla siebie styl. Z opowieści zwykłych ludzi i biografii władców tworzy barwny i spójny obraz współczesnego świata. Pozwala nam poznać i zrozumieć miejsca, w których rozstrzyga się kształt przyszłości.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2 osoby kupiły
14
Na skrzyżowaniu dróg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na skrzyżowaniu dróg
Dostępny
26 szt.

Nie jestem wprawdzie uczonym, studjującym specjalnie tę religję wschodnią, lecz praktyka buddyjska, która tak głęboko wtargnęła w życie narodów Azji, odbywała się w przeciągu dwu lat na moich oczach, otaczała mię niemal ze wszystkich stron. Ponadto brałem czynny udział w oswobodzeniu lamaicko-buddyjskiej Mongolji od zachłannej polityki rewolucyjnych Chin, więc lamaici-gegeni i chutuchtu, uczeni pandyci, ascetyczni jogowie, a później sam „Żywy Budda” z Urgi byli ze mną szczerzy i dla mnie przyjaźni, opowiadając i pokazując to, co zwykle jest starannie i zazdrośnie ukrywane przed oczami cudzoziemców białej rasy, a nawet przybyszów turkskich i mongolo-tatarskich szczepów, o ile nie są oni wyznawcami lamaizmu, sekty buddyjskiej, ustalonej przez ascetycznego i surowego Paspę. - fragment

22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
15
Mistrz Wiedzy. Wynalazki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz Wiedzy. Wynalazki
Trefl, od 6 lat
Dostępny
170 szt.

„Wynalazki” to gra edukacyjna dla młodych wielbicieli historii technologii oraz przełomowych odkryć. Poznajcie niesamowite wynalazki, które zmieniły nasz świat! Podczas emocjonującej rozgrywki dowiecie się, kiedy i gdzie powstały i jak wpłynęły na nasze życie. Zawartość opakowania: • instrukcja, • dwustronna plansza, • 4 podkładki pod pionki, • 56 kart z pytaniami, • 24 żetony, • plakat.

31,89 zł
27,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

2 osoby kupiły
16
Najwyższy lot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najwyższy lot
Dostępny
26 szt.

Zbiór opowiadań rozgrywających się w czasie wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku. Autor opisuje losy młodych żołnierzy-patriotów walczących z nawałą bolszewicką. Zachowano oryginalną przedwojenną pisownię.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
17
Rodzina Treflików. Na ryby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Treflików. Na ryby
Trefl, od 4 lat
Dostępny
121 szt.

Wejdźcie w rolę zwinnych wędkarzy i razem z „Rodziną Treflików” weźcie udział w zawodach w łowieniu rybek. Chwytajcie szybko za wędki, by sprawdzić, ile rybek zdołacie złowić. W tej dynamicznej grze dużo zależy od Waszej zręczności i szybkości w podejmowaniu decyzji. Czy uda Wam się złowić rybki widniejące na karcie? Zachowajcie czujność – pod taflą wody kryją się rozmaite ogonki. Uważajcie zwłaszcza na rybki z czarnymi ogonkami, które na pewno spłatają Wam figla. Zawartość opakowania: • 30 rybek, • podest do łowienia rybek, • 28 kart z 56 zadaniami, • 3 wędki (niebieska, czerwona, zielona), • instrukcja.

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

1 osoba kupiła
18
Gówno prawda! Jak nie wpadać w pułapki myślowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gówno prawda! Jak nie wpadać w pułapki myślowe
Dostępny
105 szt.

Uważasz, że podejmujesz racjonalne decyzje? Jesteś w błędzie - rządzą tobą emocje! Wiesz, że czegoś lepiej nie robić, ale i tak się na to decydujesz. Zamartwiasz się tym, na co nie masz wpływu. Potajemnie zerkasz na wyświetlacz komórki partnera. Wydajesz więcej, niż zarabiasz. Tak samo jest, kiedy potrzebujesz odmiany w życiu - wiesz, co trzeba zrobić, próbujesz, ale nic się nie zmienia. Wpadasz w te same pułapki: chcesz zmienić swoje działania, a nie jesteś świadoma, że to twoje emocje ostatecznie decydują. Możesz to zmienić! Przeczytaj tę książkę, aby: • okiełznać swoje emocje i nauczyć się je obsługiwać, • rozpoznać szkodliwe schematy i się od nich uwolnić, • w końcu skutecznie realizować swoje plany. Naucz się odróżniać to, co wiesz, od tego, co ci się wydaje, a twoje życie stanie się prostsze!

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
19
Przewodnik Obywatelski. Wiedza o społeczeństwie w liceum i technikum. Zakres podstawowy. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik Obywatelski. Wiedza o społeczeństwie w liceum i technikum. ...
Dostępny
22 szt.

Z przyjemnością prezentujemy drugą część podręcznika do nauczania wiedzy o społeczeństwie. Jesteśmy pewni, że gdy bliżej go poznacie, zapragniecie zmienić swój podręcznik na nasz. A jest tego wart, by z niego uczyć! Jego zaletą jest żywy język, przejrzysta struktura, znakomite wyczucie potrzeb młodych ludzi oraz różnorodne i doskonale dobrane ćwiczenia. Podobnie jak w pierwszej części, prezentowane treści zostały ułożone w dwa działy odpowiadające zapisom podstawy programowej: Prawo i Świat. Podręcznik omawia w przystępny sposób funkcjonowanie polskiego systemu prawnego oraz wyjaśnia, jak młody człowiek na co dzień ma się w nim poruszać. Pokazuje, jak powinien rozumieć przepisy, pisać proste pozwy czy zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa oraz odwołać się od decyzji administracyjnych. Zwraca uwagę na problem praw i wolności obywatelskich oraz podaje przykłady organów, instytucji i organizacji obowiązanych do ich przestrzegania. Autorzy przybliżają również procesy demokratyzacji w Europie Środkowo-Wschodniej i integracji europejskiej oraz stawiają pytania o dalszy ich rozwój. Nie pominięto też najważniejszych zagadnień, związanych z codziennym doświadczeniem młodych obywateli. Dzięki bogatym i różnorodnym materiałom, podręcznik pozwala zrozumieć sens zmian we współczesnym świecie. Uświadamia młodym ludziom, że są jego częścią i muszą zmierzyć się z jego wyzwaniami konfliktami, nierównościami społecznymi, ubóstwem czy kryzysem klimatycznym. Zachęca też do rozwiązywania konkretnych problemów, a będzie to możliwe wtedy, kiedy z wiedzy naukowej uczynią podstawę do podejmowania działań. W podręczniku uczennice i uczniowie znajdą: • teksty i wiadomości merytoryczne, • atrakcyjne ćwiczenia i zadania, w tym projekty zespołowe, • liczne materiały źródłowe i publicystyczne, • zdjęcia, schematy, wykresy i tabele, • słowniczek pojęć, • kalendarium: świat i Polska 19892019, • tekst Konstytucji RP, • przykłady projektów uczniowskich. Zwarta forma, żywy język, przejrzysta struktura treści, wynikająca z długoletnich doświadczeń autorów, gwarantuje wysoki poziom merytoryczny podręcznika. Zaletą publikacji jest znakomite wyczucie potrzeb młodych ludzi oraz umiejętne połączenie wiedzy praktycznej z wymogami nowoczesnego podręcznika. Dodatkowo wykład wzbogacają liczne schematy, wykresy i mapy oraz różnorodne i doskonale dobrane ćwiczenia to wszystko czyni z Przewodnika obywatelskiego podręcznik, który po prostu trzeba mieć.

41,00 zł
36,08 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,92 zł

1 osoba kupiła
20
Złodziej diamentów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złodziej diamentów
Dumel Discovery, od 6 lat
Dostępny
7 szt.

Wprowadzając nowy dodatek do serii „Spy Code”, ta kooperacyjna gra zręcznościowa i akcji wymaga komunikacji i pracy zespołowej, aby wygrać. Czy możesz pokonać niemożliwą misję? Wejdź do akcji filmowej i manewruj po planszy, aby osiągnąć cele. Kiedy alarm uruchamia się i ostrzega policję, rozpoczyna się wyścig z czasem. Zdobądź diament i wygraj grę! Zawartość opakowania: • platforma do gry, • ramię do platformy (4 sztuki), • figurka złodzieja ze sznurkami, • uchwyt pierścieniowy (4 sztuki), • kamera (4 sztuki), • dysk pułapki, • pokrywa pułapki, • diament, • postument, • tarcza misji, • garaż, • samochód do ucieczki, • pojazd strażników, • naklejka na pojazd strażników, • instrukcja.

70,63 zł
62,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,48 zł

1 osoba kupiła
21
Depresja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Depresja
Dostępny
8 szt.

KRÓTKIE WPROWADZENIE- książki, które zmieniają sposób myślenia!Autorki przedstawiają podstawowe informacje na temat depresji. Wskazują, czym różni się kliniczna depresja od naturalnego ludzkiego doświadczenia smutku oraz od innych ciężkich zaburzeń, takich jak choroba dwubiegunowa czy schizofrenia. Czytelnik znajdzie tu także odpowiedzi na pytania: czy depresja istnieje, czy można zdiagnozować ją u dzieci, jak rozwijają się kategorie diagnostyczne, co oznacza depresja dla funkcjonowania współczesnych społeczeństw. Autorki nie ignorują trudnego zagadnienia zapobiegania samobójstwom, a także zwracają uwagę na kwestie, które ich zdaniem będą szerzej dyskutowane w ciągu najbliższych lat, np. czy psychoterapia zmienia funkcjonowanie mózgu.*Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

34,90 zł
30,01 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,89 zł

1 osoba kupiła
22
Szalone gałki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szalone gałki
Dumel Discovery, od 4 lat
Dostępny
3 szt.

Jak wysoko sięga twoja zręczność? Przekonaj się, podejmując wyzwanie Szalonych Gałek! Gracze mają za zadanie zbudować wspólnie lodową wieżę, umieszczając kolejno gałki rożku, jedną na drugiej. Uwaga! Wesolutki rożek trzęsie się, utrudniając wykonanie zadania! Gracz, którego ruch przewróci wieżę, odpada z gry, a pozostali kontynuują zabawę, do momentu, aż w grze pozostanie tylko jeden gracz, zostaje on zwycięzcą! Zawartość opakowania: • 12 x Szalona Gałka, • trzęsący się rożek, • 2 x gałka bazowa, • podstawka, • łyżka do lodów.

56,00 zł
49,28 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,72 zł

2 osoby kupiły
23
Przypływ. Magazyn literacki. Nr 3/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypływ. Magazyn literacki. Nr 3/2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.11

Przedstawiamy kolejny numer magazynu literackiego „Przypływ”. Tona dobrego czytania!

27,90 zł
20,09 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

24
Inspiration Information. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inspiration Information. Winyl
Otis Shuggie, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

117,90 zł
Powiadomienie
25
Le Tigre. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Le Tigre. CD
Bertault Camille, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

66,90 zł
26
Beethoven: Symphony 7. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beethoven: Symphony 7. CD
Seiji Ozawa, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

27
Music Of The Spheres. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Music Of The Spheres. CD
Orchestra Aurora, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

19,99 zł
Powiadomienie
28
Może pora z tym skończyć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Może pora z tym skończyć
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.04

Będziecie się bać przez cały czas. Nie wiedząc dlaczego Na podstawie powieści powstał film w reżyserii Charliego Kaufmana („Być jak John Malkovich”, „Zakochany bez pamięci”, „Adaptacja”, „Niebezpieczny umysł”). W rolach głównych Jessie Buckley, Jesse Plemons, David Thewlis i Toni Collette. Fenomenalnie skonstruowana, wściekle inteligentna powieść łącząca elementy thrillera psychologicznego i horroru, gwarantująca napięcie nie z tej ziemi! Ona i on wyruszają w podróż samochodem. To ma być pierwsza wspólna wizyta u jego rodziców. On diablo inteligentny, szczerze zakochany, ona jeszcze nie jest pewna swoich uczuć. Spotkanie przebiega w dziwnej i mocno niepokojącej atmosferze, która z minuty na minutę coraz bardziej się zagęszcza… Dziwna, intrygująca i mroczna opowieść o meandrach ludzkiej psychiki. Fascynująca rzecz o samotności, strachu i pogmatwanych relacjach, o emocjach, tożsamości, pamięci, prawdzie i fałszu. Coś dla miłośników seriali „Twin Peaks”, „Stranger Things” i filmów Davida Lyncha. Cytaty i rekomendacje: „Genialnie pokręcona, koszmarna wyprawa w głąb kruchych osobowości młodych kochanków. Moje klimaty!” – Charlie Kaufman, reżyser „Zakochanego bez pamięci” i „Adaptacji” „Reid łączy napięcie z filozofią, psychologią i grozą, a całość wieńczy wstrząsającym, mrożącym krew w żyłach zakończeniem. Tę stale zaskakującą powieść trzeba przeczytać kilkakrotnie”. – „Publishers Weekly” „Ten skromny objętościowo debiut jest nokautującym psychologicznym ciosem: pełna zwrotów akcji fabuła i zakończenie, które zapiera dech”. – „Library Journal” „Nad stronami Może pora z tym skończyć unosi się nie tylko duch Davida Cronenberga, ale i samego Stephena Kinga. Nawarstwienie tajemnic w tej książce każe ją przeczytać co najmniej jeszcze raz – niespiesznie i uważnie. Może i nie objawią się kolejne sekrety bohaterów, ale psychologiczne terytorium ich podróży jest równie pełne mrocznych niespodzianek jak czarna dziura”. – „Chicago Tribune” „Kunsztowna opowieść Reida igra z naturą tożsamości, a atmosferę grozy osiąga w sposób naturalny: buduje mury z misternie układanych warstw duchowej udręki, aż spoza tych nieprzeniknionych ścian nie sposób już uciec”. – „Kirkus Reviews” „Oto rzeczy prawie pewne o Może pora z tym skończyć: po pierwsze, przeczytacie tę książkę szybko. Naprawdę szybko. W jeden wieczór lub popołudnie. Porywa nieubłaganie – jak już zaczniecie, nie będziecie mogli się zatrzymać. Po drugie, gdy dotrzecie do końca i pojmiecie znaczenie tych ostatnich stron, nie będziecie mogli przestać o niej myśleć. Znajdzie sobie miejsce w waszych sercach, myślach i na jakiś czas tam zostanie – na kilka dni, tygodni, miesięcy bądź (jak w moim przypadku) na całe życie. Owszem, jest aż taka dobra”. – Craig Davidson [Nick Cutter], autor Cataract City i The Deep „Portrety psychologiczne bohaterów zostały starannie opracowane, a zanim dotrzemy do szokującego zakończenia, czeka nas kilka pełnych grozy zwrotów akcji. Błyskotliwa i niecodzienna konstrukcja tej opowieści powinna przypaść do gustu zarówno wielbicielom thrillerów psychologicznych, jak i fanom horrorów. Mroczny i fascynujący debiut, który mocno daje w kość, ale też nie można się od niego oderwać”. – „Booklist” „Niby nie powinno zaskakiwać, że finał książki tak wciągającej, odmiennej i zakręconej okazuje jeszcze dziwniejszy, niż literacka podróż, która do niego przywiodła… ale i tak jest to zaskakujące. Powieść Reida to samochodowa wyprawa do samego jądra grozy”. – Sjón, autor Skugga Baldur. Opowieść islandzka „Gdy raz zatopi w was pazury, już ich nie wyciągnie. Każde słowo w tej powieści jest na swoim miejscu i już od tego po plecach pełzną dreszcze grozy. Thriller psychologiczny, który zepsuje wam noc, i jest to z naszej strony jak największy komplement”. – „Bookish” „Sądzę, że nie wiem, co o tej książce sądzić, poza tym, że jest olśniewającą, rewelacyjnie skonstruowaną opowieścią w stylu Hitchcocka i że po takiej dawce dreszczy obgryzione paznokcie trzeba będzie ratować u manikiurzystki. Niezwykła, jakże wyjątkowa historia, zaraz po jej przeczytaniu naszła mnie myśl: szalony strzał, ale prosto w dziesiątkę”. – „The Huffington Post” „Piekielnie inteligentna, trzymająca w napięciu, emocjonująca i prawdziwie zapadająca w pamięć powieść, która rozkręca się niespiesznie, ale za to mistrzowsko. Reid znalazł sposób, by ożywić w nas dawne strachy”. – „The Los Angeles Review of Books” „Powieść Iaina Reida Może pora z tym skończyć prześladuje mnie długo, długo po tym, jak skończyłem ją czytać”. – Larry King „W trakcie lektury nie da się stwierdzić, czy to horror, romans czy może nawet opowieść o wampirach. Powieść miesza gatunki i zachwycająco zbija z pantałyku. Jest przy tym inteligentna i aż do samego końca trzyma w niepewności”. – „Vancouver Sun” „Dawno nie było tak brawurowego i oryginalnego thrillera”. – „The Chicago Tribune” „Wiemy, kto w tym roku otrzyma literacką Nagrodę Nobla!” – „Better Homes & Gardens” Iain Reid jest autorem dwóch znakomicie przyjętych przez krytykę pozycji niebeletrystycznych: One Bird’s Choice i The Truth About Luck, którą dziennik Globe and Mail zaliczył do grona najlepszych książek roku 2013. Reid publikował też w wielu północnoamerykańskich czasopismach, między innymi w „The New Yorker”, „The Globe and Mail” i „National Post”. W roku 2015 otrzymał kanadyjską RBC Taylor Emerging Award Writer.

38,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

29
Mali kumple Grzechotka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali kumple Grzechotka
Smily Play
Niedostępny
Brak

Seria zabawek Mali Kumple dedykowana już od urodzenia. Dzięki swej wyjątkowej budowie i mnogości wzorów oddziałowują na dzieci wielozmysłowo. Każda zabawka przypomina inne pluszowe zwierzątko. Poznaj je wszystkie i niech zostaną twoimi najlepszymi kumplami.

31,30 zł
28,17 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,13 zł

30
Koparka na radio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koparka na radio
Dromader
Dostępny
20 szt.

Pojazd idealny dla małego budowniczego Zdalnie sterowane auto budowlane – koparka. Maszyna posiada ruchome elementy, takie jak ramię z łyżką. Ma napęd na 4 koła. Wszystkie elementy wykonano z wytrzymałego tworzywa i z troską o detale. Zawartość zestawu: • koparka, • kontroler. Zasilanie: 3 baterie 1,5V (brak w zestawie) + Ni-Cd AA 500mAh 6V Wymiary opakowania: 26.0 x 43.5 x 16.0 cm

132,90 zł
122,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,63 zł

31
Spychacz na radio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spychacz na radio
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

Pojazd idealny dla małego budowniczego Zdalnie sterowane auto budowlane – spychacz. Maszyna posiada ruchome elementy oraz napęd na 4 koła. Wszystkie elementy wykonano z wytrzymałego tworzywa i z troską o detale. Zawartość zestawu: • spychacz, • kontroler.

214,90 zł
197,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 17,19 zł

32
Filtr do pompy basenowej typ A zestaw 2szt 29002 INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

33
Spychacz pojazd na radio + pakiet 1118221 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spychacz pojazd na radio + pakiet 1118221
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.29

169,90 zł
156,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,59 zł

34
Wywrotka na radio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka na radio
Dromader
Dostępny
9 szt.

Pojazd idealny dla małego budowniczego Zdalnie sterowane auto budowlane – wywrotka. Maszyna posiada ruchome elementy, takie jak skrzynia ładunkowa. Ma napęd na 4 koła. Wszystkie elementy wykonano z wytrzymałego tworzywa i z troską o detale. Zawartość zestawu: • autko-wywrotka, • pilot, • akumulator, • instrukcja. Długość auta: 28.0 cm

140,90 zł
129,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,27 zł

35
Traktor z dźwiękiem, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z dźwiękiem, zielony
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Pojazd traktor z dźwiękiem. Idealna zabawa dla najmłodszych pasjonatów motoryzacji. Traktor posiada kolorową przyczepkę. Zabawka zapakowana w pudełko.

41,90 zł
38,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

36
Traktor z dźwiękiem, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z dźwiękiem, zielony
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.17

Pojazd traktor z dźwiękiem. Idealna zabawa dla najmłodszych pasjonatów motoryzacji. Traktor posiada kolorową przyczepkę. Zabawka zapakowana w pudełko.

36,90 zł
33,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,95 zł

37
Traktor z dźwiękiem, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z dźwiękiem, zielony
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Pojazd traktor z dźwiękiem. Idealna zabawa dla najmłodszych pasjonatów motoryzacji. Traktor posiada kolorową przyczepkę. Zabawka zapakowana w pudełko.

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

38
Tor samochodowy. Race Car, 176 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor samochodowy. Race Car, 176 cm
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.12

Tor samochodowy. Race Car z efektami świetlnymi. Zabawka na baterie. Wymiary: 72.5 x 47.0 x 6.0 cm Długość toru: 176.0 cm

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

39
Kasa z taśmą 23cm   HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,90 zł
54,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,84 zł

40
Pompa piaskowa INTEX 26644, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
901,90 zł
856,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 45,09 zł

41
Pompa basenowa, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompa basenowa, biała
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Ta pompa sprawdzi się w basenie ogrodowym. Zawartość opakowania: • pompa filtrująca, • papierowy filtr, • 2 węże do podłączenia, • 4 klamry zaciskowe, • sitki do basenu, • instrukcja w języku polskim. Dane techniczne: • wydajność: 1250 litrów/godz., • zasilanie: 220-240 V, • waga: 2,20 kg, • typ filtra: typ H Intex #29007, • zastosowanie w basenach: rozporowych: 244.0/305.0 cm; stelażowych: 305.0 cm.

240,90 zł
228,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 12,04 zł

42
Pompa filtrująca z hydro aeracją, 2006/1703 l/godz. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompa filtrująca z hydro aeracją, 2006/1703 l/godz.
Intex, Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.26

Pompa wyposażona w system napowietrzania wody – Hydro Aeration Technology – dzięki któremu szybciej usuwane są z wody basenowej minerały i wapń. Napowietrzenie umożliwia łatwiejsze łączenie się tych cząsteczek, przez co zwiększa się ich objętość, a większe cząsteczki są łatwiej usuwane z wody przez system filtrujący. Zastosowanie takiego rozwiązania zwiększa proces czyszczenia basenu i sprawia, że woda jest bardziej przejrzysta. Hydro Aeration Technology dużo bardziej niż dotychczas pomaga w usuwaniu przebarwień wody basenowej poprzez szybszy rozkład nagromadzonego w wodzie basenowej żelaza i manganu. Napowietrzenie wody powoduje wzrost liczny jonów ujemnych, co z kolei działa odświeżająco i relaksująco na przebywających w basenie, jak i jego otoczeniu. Dane techniczne: • waga: 3 kg, • zasilanie: 220–240V, • do basenów: Easy Set 244.0–366.0 cm i Frame Pool Intex max. 366.0 cm, • wydajność: 2006l/h, • typ filtra: A #29000.

144,90 zł
137,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,24 zł

43
Odkurzacz basenowy automatyczny, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkurzacz basenowy automatyczny, szary
Intex
Dostępny
79 szt.

Czyściciel jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających większe baseny. Minimalna, wymagana wydajność pompy to 6065 l/h, przeznaczony do basenów o maksymalnej średnicy 750.0 cm. W zestawie jest wąż o całkowitej długości 650.0 cm i średnicy 3.8 cm. Odkurzacz poruszany jest prądami przepływającej przez rurę wody. Urządzenie jest gotowe do podłączenia! Parametry: • automatyczny czyściciel dna, • przeznaczony do basenów o maksymalnej średnicy 750.0 cm, • czyściciel wymaga podłączenia do pompy wody z filtrem o wydajności minimum 6065 l/h, • długość węża: 650 cm, • średnica węża: 3.8 cm, • instrukcja obsługi w języku polskim.

464,90 zł
441,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 23,24 zł

44
Pompa filtrująca do basenu, 1250 litrów/godz. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompa filtrująca do basenu, 1250 litrów/godz.
Intex
Dostępny
3 szt.

Jeżeli chcesz się cieszyć krystalicznie czystą wodą w basenie koniecznie musisz zainwestować w pompę filtrującą od eksperta w dziedzinie basenów ogrodowych. Pompa w wersji GS spełnia rygorystyczne normy niemieckiej instytucji certyfikującej. Pompa zasilana jest standardowym napięciem 220–240V poprzez transformator, który obniża napięcie do bezpieczniejszego poziomu 12V. Wszystkie pompy firmy Intex są wyposażone w system napowietrzania wody dzięki czemu jest jeszcze czystsza. Główne cechy: • pompa filtrująca z transformatorem 12V; • papierowy filtr; • 2 węże do podłączenia; • 4 klamry zaciskowe; • sitki do basenu; • instrukcja w języku polskim. Hydro Areation Technology Intex wprowadza rewolucję w basenach ogrodowych – napowietrzanie wody podczas jej filtrowania, dostępna we wszystkich pompach tego producenta. Miliony bąbelków powietrza są wytwarzane przez pompę, czyniąc wodę łatwiejszą do czyszczenia i filtrowania, zdrowszą oraz przyjemniejszą w kontakcie ze skórą. Podczas tego procesu następuje także ustlenianie żelaza i magnezu, dzięki czemu woda zachowuje lepszą przejrzystość. Pompa filtrująca Intex to sprzęt pomagający w utrzymaniu czystej wody w Twoim basenie, w tym celu praca odbywa się z wydajnością 1250 litrów/ godz. Przeznaczona dla basenów rozporowych 244/305 cm oraz stelażowych 305 cm. Dane techniczne: • wydajność 1250 litrów/godz.; • zasilanie 220–240 V z transformatorem 12V; • waga 2,20 kg; • typ filtra typ H. Zastosowanie w basenach: • rozporowych 244 cm / 305 cm; • stelażowych 305cm.

126,90 zł
120,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,34 zł

45
Podgrzewacz wody do basenu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podgrzewacz wody do basenu
Intex
Dostępny
15 szt.

Elektryczny podgrzewacz basenu firmy Intex nadaje się do basenów o pojemności do 15 000 litrów. Ma połączenia o średnicy 3.2 cm, więc pasuje do wspólnych złączy węża basenowego. Moc jest max. 3000 W i zintegrowany wyłącznik bezpieczeństwa. Napięcie wejściowe zasilania (min.): 230 V Działanie mocy: 3000 W

493,90 zł
469,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 24,69 zł

46
Super Zings Skyracer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
28,07 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,83 zł

47
Schowek
172,90 zł
Powiadomienie
48
Schowek
157,90 zł
Powiadomienie
49
Schowek
172,90 zł
Powiadomienie
50
Schowek
157,90 zł
Powiadomienie
51
Schowek
123,19 zł
Powiadomienie
52
Schowek
123,19 zł
Powiadomienie
53
Schowek
39,10 zł
Powiadomienie
54
Schowek
35,90 zł
Powiadomienie
55
Schowek
35,90 zł
Powiadomienie
56
Schowek
96,20 zł
Powiadomienie
57
Schowek
96,20 zł
Powiadomienie
58
Schowek
114,20 zł
Powiadomienie
59
Schowek
157,90 zł
Powiadomienie
60
Schowek
96,90 zł
92,06 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,84 zł

61
Zestaw kuchenny 852480 478558 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kuchenny 852480 478558 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.19

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

62
Kuferek L Bucik 516342 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek L Bucik 516342
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.13

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

63
Zestaw do kawy z ekspresem p12 464520 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do kawy z ekspresem p12 464520 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.19

33,90 zł
30,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

64
Zestaw piękności 477766 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piękności 477766
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.08

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

65
Zestaw kuchenny z ociekaczem 462298 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kuchenny z ociekaczem 462298 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.14

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

66
Kuferek S Syrenka 495418 19x12x11 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek S Syrenka 495418 19x12x11
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.20

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

67
Zestaw Lekarz 471931 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Lekarz 471931 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.02

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

68
Zestaw lekarski w walizce światło dźwięk 482104 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarski w walizce światło dźwięk 482104
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.20

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

69
Kasa sklepowa 478671 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasa sklepowa 478671
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.18

67,90 zł
61,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

70
Zestaw naczyń kuchennych 457089 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naczyń kuchennych 457089
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.21

35,90 zł
32,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

71
Konik Garbusek i inne bajki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konik Garbusek i inne bajki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.28

Pięknie ilustrowana książka z bajkowymi opowieściami o zwierzętach. Piękna oprawa graficzna i niezwykły język opowieści przeniosą małych czytelników w bajkowy świat zwierząt.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

72
Cienkopis Stabilo Point 88. ZIELEŃ LIśCIOWA (88/43) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Stabilo Point 88. ZIELEŃ LIśCIOWA (88/43)
Stabilo
Niedostępny
Brak

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia. Dostępny w 30 kolorach oraz w kompletach po 6, 10, 15, 20, 25 i 30 szt.

4,99 zł
Powiadomienie
73
Schowek
21,10 zł
20,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,05 zł

74
Schowek
7,99 zł
Powiadomienie
75
Schowek
7,99 zł
Powiadomienie
76
Schowek
7,99 zł
Powiadomienie
77
PAJAC TRIP DZ DRUK SZARY 062 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAJAC TRIP DZ DRUK SZARY 062
Eevi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

78
PAJAC TRIP DZ DRUK RÓŻ 056 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAJAC TRIP DZ DRUK RÓŻ 056
Eevi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.27

40,10 zł
36,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,01 zł

79
PAJAC TRIP DZ DRUK SZARY 056 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAJAC TRIP DZ DRUK SZARY 056
Eevi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.21

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

80
PAJAC TRIP DZ DRUK RÓŻ 062 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAJAC TRIP DZ DRUK RÓŻ 062
Eevi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.15

40,10 zł
36,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,01 zł

81
PAJAC CHIC DZ SZARY 056 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAJAC CHIC DZ SZARY 056
Eevi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.02

38,50 zł
34,65 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,85 zł

82
Tor kulkowy Playbio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor kulkowy Playbio
Quercetti
Dostępny
115 szt.

108,30 zł
98,55 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 9,75 zł

83
Kuferek L Jednorożec róża 513761 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuferek L Jednorożec róża 513761
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.25

32,90 zł
29,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

84
ABC Malucha. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC Malucha. Pojazdy
Trefl, od 24 miesięcy
Dostępny
156 szt.

Poznaj świat transportu i ich kierowców „ABC Malucha. Pojazdy” to układanka edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych. Podczas radosnej zabawy dzieci uczą się nazw różnych środków transportu, ich właściwości oraz nazw osób, które je prowadzą. Rozwijająca zabawa, w której dziecko ćwiczy zdolności poznawcze, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zawartość opakowania: • 12 planszetek z pojazdami i ich kierowcami, • przewodnik dla rodziców.

27,65 zł
24,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,59 zł

85
Lalka Świetny Bobas z zestawem do karmienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,90 zł
49,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,49 zł

86
Schowek
4,99 zł
Powiadomienie
87
Schowek
Spinacze okrągłe kolor 28mm 100szt A'12 TETIS
Tetis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.29

4,10 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,11 zł

88
Wałeczki bezpieczne frotte szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,40 zł
Powiadomienie
89
Belisima Rożek Z Wkładem Kokosowym Fiki Miki Szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belisima Rożek Z Wkładem Kokosowym Fiki Miki Szary
Belisima
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.28

47,90 zł
45,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,39 zł

90
Rożek Króliczek-Sweter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
82,70 zł
78,57 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,13 zł

91
Hipoteka umowna na wierzytelności hipotecznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
129,00 zł
116,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

92
Prawo i postępowanie upadłościowe osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo i postępowanie upadłościowe osób fizycznych nieprowadzących dzia...
Dostępny
5 szt.

Książka zawiera pełny opis postępowań przewidzianych dla niewypłacalnej osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej. Stanowi unikalne połączenie opracowania naukowego, podręcznika i praktycznego poradnika, zestawiające analizy teoretyczne z konkretnymi przykładami z praktyki orzeczniczej. Autorka omawia postępowanie o zawarcie układu na zgromadzeniu wierzycieli oraz postępowanie upadłościowe. Przedstawia przesłanki wszczęcia tych postępowań, przesłanki oddłużenia, jak również prawa i obowiązki dłużnika oraz wierzyciela w prowadzonym postępowaniu. Szczególne cenne dla czytelników poszukujących praktycznych wskazówek będą zamieszczone materiały źródłowe w postaci fragmentów orzeczeń, a także wzory pism procesowych oraz wzory dokumentów.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

93
Kalendarz 2021 A4D117RK A4 dzienny z registrami. Cross Vegas, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2021 A4D117RK A4 dzienny z registrami. Cross Vegas, czerwony
Niedostępny
Brak

Terminarz książkowy w oprawie wykonanej z materiału Cross. Blok kalendarza szyty nićmi, drukowany na papierze kremowym; kapitałka i tasiemka żółte; posiada wycięte registry; przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowaną część informacyjną oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie.

64,49 zł
51,59 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,90 zł

94
Korwety typu "Flower", część 2. Numer specjalny 73 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korwety typu "Flower", część 2. Numer specjalny 73
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.02

Druga część monografii korwet typu „Flower”. Publikacja na 84 stronach i 2 rozkładówkach z 4 planami w skali 1:200, zawiera 84 fotografie czarno-białe, 13 plansz kolorowych, 10 rysunków, 28 tabel.

60,00 zł
46,20 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

95
Kalendarz 2021 A4D117RK A4 dzienny z registrami. Cross Vegas, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2021 A4D117RK A4 dzienny z registrami. Cross Vegas, szary
Niedostępny
Brak

Terminarz książkowy w oprawie wykonanej z materiału Cross. Blok kalendarza szyty nićmi, drukowany na papierze kremowym; kapitałka i tasiemka żółte; posiada wycięte registry; przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowaną część informacyjną oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie.

64,49 zł
51,59 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,90 zł

96
Kalendarz 2021 A4D117RK A4 dzienny z registrami. Cross Vegas, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2021 A4D117RK A4 dzienny z registrami. Cross Vegas, granatow...
Niedostępny
Brak

Terminarz książkowy w oprawie wykonanej z materiału Cross. Blok kalendarza szyty nićmi, drukowany na papierze kremowym; kapitałka i tasiemka żółte; posiada wycięte registry; przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowaną część informacyjną oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie.

64,49 zł
51,59 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,90 zł

97
Kalendarz 2021 A4D117RK A4 dzienny z registrami. Cross Vegas, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2021 A4D117RK A4 dzienny z registrami. Cross Vegas, czarny
Niedostępny
Brak

Terminarz książkowy w oprawie wykonanej z materiału Cross. Blok kalendarza szyty nićmi, drukowany na papierze kremowym; kapitałka i tasiemka żółte; posiada wycięte registry; przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowaną część informacyjną oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie.

64,49 zł
51,59 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,90 zł

98
Plastocoolki, zestaw kreatywny Brylantowe Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,70 zł
30,67 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,03 zł

99
Super Zings Superpojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

100
Schowek
7,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry