hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.08.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 12 sierpnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Focus 4. Second Edition. Język angielski. Digital Resources + Interactive. Poziom B2/B2+ (praca zbiorowa), na drugim Bajki logopedyczne misia API (4-6 lat) (Agata Kalina, Maria Szyfter, Artur Gulewicz). Kolejny produkt to Morze Śródziemne i świat śródziemnomorski w epoce Filipa II. Tom 1-2 (Fernand Braudel) oraz Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 18. Milczenie orlika (Tomasz Samojlik).
1
Focus 4. Second Edition. Język angielski. Digital Resources + Interactive. Poziom B2/B2+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Focus 4. Second Edition. Język angielski. Digital Resources + Interact...
Dostępny
2607 szt.

„Focus 4. Second Edition” podręcznik to nowa edycja dla liceów i techników bardzo dobrej i sprawdzonej serii Matura Focus. Podręcznik i ćwiczenia będą dostępny w sprzedaży od 2020 r. W każdym rozdziale podręcznika znajdziesz do 20 zadań ze słuchania, zadania z mówienia, sekcję referencyjną zawierającą wyjaśnienia w języku polskim w zakresie zagadnień gramatycznych oraz środków językowych, listę słów w formie audiokursu, wzorcowe wypowiedzi pisemne, notki kulturowe. Podręcznik zawiera także kod dostępu do nagrań audio. Szczegóły: • w każdym rozdziale nawet do 20 zadań na słuchanie, • zadania na mówienie w każdej lekcji, • sekcja referencyjna zawiera wyjaśnienia w języku polskim w zakresie zagadnień gramatycznych oraz środków językowych, • listy słów w formie audiokursu, • wzorcowe wypowiedzi pisemne, • notki kulturoweUK Today i US Today.

114,90 zł
102,26 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 12,64 zł

26 osób kupiło
2
Bajki logopedyczne misia API (4-6 lat) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki logopedyczne misia API (4-6 lat)
Dostępny
101 szt.

Z pomocą misia API wasze dzieci zaczną poprawnie mówić! Jeśli jeszcze nie znacie misia API, to koniecznie zajrzyjcie do tej książki! API to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, wesoły, pluszowy urwisek, który przeżywa liczne przygody ze swoimi przyjaciółmi. Towarzysząc dziecku przy każdej bajce, pomoże wytrenować narządy artykulacyjne, wyćwiczyć wszystkie głoski tak, że w szybkim czasie mowa dziecka stanie się poprawna. W tej części książki miś API jest trochę starszy, książka zawiera bajki dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Starszaki mogą doskonale wyćwiczyć konkretne głoski w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, tak by żadne słówko nie stanowiło już problemu. W środku znajduje się mnóstwo ćwiczeń, zadań i propozycji dodatkowych aktywności, które pomogą dziecku opanować daną głoskę lub poprawić wymowę. Dodatkowo autorki podpowiadają, kiedy warto wybrać się do specjalisty. Bajki logopedyczne sprawdzą się w domu, w gabinecie logopedycznym, w przedszkolu.

24,95 zł
13,99 zł

Rabat 43,9%
oszczędzasz 10,96 zł

10 osób kupiło
3
Morze Śródziemne i świat śródziemnomorski w epoce Filipa II. Tom 1-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morze Śródziemne i świat śródziemnomorski w epoce Filipa II. Tom 1-2
Dostępny
84 szt.

Namiętnie pokochałem Morze Śródziemne - tak brzmi pierwsze zdanie monumentalnej pracy Fernanda Braudela, uznawanej przez wielu za największe dzieło historiografii światowej naszych czasów. Trudno przecenić znaczenie i wpływ tej najbardziej znanej i konsekwentnie zrealizowanej koncepcji badawczej nurtu historii globalnej - wyjątkowej tak za sprawą ujęcia, warsztatu, jak i okoliczności powstania. Łącząc płaszczyznę czasu geograficznego, czasu społecznego i czasu jednostkowego, Fernand Braudel dowiódł, że historia-opowieść nie jest jedyną metodą w ścisłym sensie obiektywną, a pożytki płynące z lektury jego ambitnego dzieła są nieprzemijające.

139,00 zł
86,18 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 52,82 zł

8 osób kupiło
4
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 18. Milczenie orlika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 18. Milczenie orlika
Dostępny
23 szt.

W Magurskim Parku Narodowym Polinka, jako miłośniczka silnych wrażeń, chce usłyszeć krzyk orlika krzykliwego i nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Choć Pompik tłumaczy jej, że wdrapywanie się na czatownię orlika jest niezbyt dobrym pomysłem, Polinka dopina swego, co prowadzi do nieoczekiwanych perypetii, które kończą się krzykiem. Ale niekoniecznie jest to orlik.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

8 osób kupiło
5
Światło obrazu. Uwagi o fotografii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światło obrazu. Uwagi o fotografii
Dostępny
45 szt.

Pod koniec życia, w 1977 roku, Roland Barthes (1915-1980), klasyk współczesnej francuskiej humanistyki (m.in. Mitologie, Fragmenty dyskursu miłosnego, Imperium znaków, Stopień zero pisania), zaczął po śmierci matki pisać książkę o fotografii. Osobistym motywem była próba odnalezienia „istoty” zmarłej Henriette Barthes w fotografiach, które po niej pozostały. Paradoksalnie autor odnajduje to, czego szuka, w zdjęciu matki z jej dzieciństwa, z okresu, w którym jej nie znał, przewrotnie zaś – zdjęcia tego czytelnikowi nie pokazuje, uważając, że byłoby dla niego banalne. Dowodzi to, jak subtelne rozważania i doświadczenia podjął w tej bardzo prywatnej książce o nowym zjawisku w sztuce, którego naturę stara się wyjaśnić (tytułowy chambre claire, dosł. „jasny pokój”, nawiązuje w formie gry słów do chambre noire, „ciemnia”, a zarazem chodzi odpowiednio o camera lucida i camera obscura). Inaczej niż malarstwo, fotografia ma u podłoża pewien niewymyślony fakt, mgnienie owego "to było", „zdjęcie” obrazu z rzeczywistości. Jako odmiana pamięci wprowadza w czas i cały dramat egzystencji. Barthes rozważa „zdjęcie” od strony studium, dociekliwości, analizy, i punctum, owego „ukłucia”, o jakie fotografia przyprawia widza. Czytelnik znajdzie w książce wiele takich puncta w zamieszczonych przez autora reprodukcjach klasycznych dzieł, które dodatkowo czynią z tych rozważań mały album, przyczynek do subiektywnej historii fotografii.

56,00 zł
39,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,80 zł

7 osób kupiło
6
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 19. Kryjówka rysia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 19. Kryjówka rysia
Dostępny
2 szt.

Tym razem żubrza rodzina wędruje do Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Na wieść o tym, że w kolejnym z odwiedzanych miejsc występują rysie, Pompik oznajmia, że bez trudu je wytropi – w końcu zna rysie ze swojej puszczy. Polinka jest bardzo sceptyczna, ale Pompik z miną znawcy pokazuje jej rysie tropy, które doprowadzają żubry do tajemniczej kryjówki. Zaaferowane tropieniem żubry nie dostrzegają, że cały czas ktoś je dyskretnie śledzi...

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

7 osób kupiło
7
Infos Aktuell 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Infos Aktuell 2. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wi...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

„Infos Aktuell” to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego. Podręcznik – przejrzysty podział materiału lekcyjnego w 5 rozdziałach w układzie JEDNA STRONA = JEDNA LEKCJA: • Sprachimpuls – w każdym rozdziale dodatkowa lekcja poszerzająca słownictwo i rozwijająca sprawność mówienia. • Schreibimpuls – w każdym rozdziale dodatkowa lekcja poświęcona tworzeniu form wypowiedzi pisemnej. • Leseimpuls – w każdym rozdziale dodatkowa lekcja poświęcona czytaniu tekstów o podwyższonym stopniu trudności. • Jobbörse – specjalna sekcja poświęcona doradztwu zawodowemu i poznawaniu zalet wybranych zawodów. • Wzorcowe wypowiedzi pisemne wraz ze wskazówkami oraz zadaniami ułatwiającymi samodzielne budowanie form pisemnych. • Dodatkowe rozdziały Landeskunde. Kod dostępu do interaktywnego podręcznika zapewnia uczniowi kompletną interaktywną wersję podręcznika: • wszystkie nagrania audio, • w pełni interaktywne zadania do każdej lekcji, • raporty podsumowujące wykonanie zadań. Interaktywny podręcznik pozwala na wykonanie wszystkich zadań w trybie online. Wykonane zadania oraz raporty podsumowujące wyniki są w każdej chwili dostępne dla nauczyciela. Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i można go aktywować tylko na jednym urządzeniu. Dla uczniów: Kod odblokowuje dostęp do platformy uczniowskiej edesk.pearson.pl, na której umieszczone są Interaktywne eBooki. Dla nauczycieli: Nauczyciel ma automatyczny dostęp na edesk.pearson.pl do tych samych kursów i poziomów co w aplikacji ePanel. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.

62,90 zł
55,98 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,92 zł

6 osób kupiło
8
Puzzle 500 elementów. Delfiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Delfiny
Ravensburger, 500
Dostępny
21 szt.

Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Wymiary obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm Wymiary opakowania: 34.0 x 23.0 x 4.0 cm

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

5 osób kupiło
9
Pola mówi: pada! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pola mówi: pada!
Dostępny
1 szt.

Pola kocha deszcz. Kałuże, parasole i kurtki przeciwdeszczowe. Tajemnicze dźwięki i zabawne pluski. Wszystko jest znacznie fajniejsze, kiedy pada!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
10
Serca bicie. Biografia Andrzeja Zauchy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serca bicie. Biografia Andrzeja Zauchy
Dostępny
93 szt.

C'est la vie. Takie jest życie. Trudno chyba znaleźć lepsze słowa niż fragment tej piosenki na opisanie życia Andrzeja Zauchy. Żył pełną piersią, ciesząc się każdym dniem. Muzyczny samouk, z zawodu zecer. W młodości kajakarz, trzykrotny mistrz Polski. Ze sportu zrezygnował dla… muzyki. Podczas swojej kariery współpracował z największymi twórcami jazzowymi, choćby Tomaszem Stańką i Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, oraz popularnymi piosenkarzami, m.in. Andrzejem Sikorowskim i Ryszardem Rynkowskim. Kabareciarz i aktor. W roku 1991 jego tragiczna śmierć poruszyła całą Polskę. Kim był Andrzej Zaucha? W czym tkwi jego fenomen? Jak wspominają go najbliżsi przyjaciele? Katarzyna Olkowicz – dziennikarka i reporterka związana z wieloma tytułami prasowymi, w tym „Expressem Wieczornym” i „Vivą!”. Była zastępcą redaktora naczelnego w „Pani”, „Zwierciadle” oraz „Twoim Stylu”. Absolwentka dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz psychologii społecznej SWPS. Piotr Baran – dziennikarz, reporter, związany z wieloma tytułami, m.in. ze „Zwierciadłem” oraz „Twoim Stylem”. Debiutował w „Filipince”. Od wielu lat felietonista „Dobrego Wnętrza”.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

4 osoby kupiły
11
7 uczuć małej Zosi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,00 zł
21,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

5 osób kupiło
12
Nazywam się... Stefan Wyszyński - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nazywam się... Stefan Wyszyński
Dostępny
34 szt.

W znanej i lubianej przez młodych czytelników serii o wybitnych ludziach tym razem opowieść o Stefanie Wyszyńskim, Prymasie Tysiąclecia. Jego życie pokazane jest na tle historii Polski, na której losy biskup, a potem kardynał Wyszyński miał bardzo duży wpływ. Jan Paweł II w czasie inauguracji pontyfikatu, zwracając się do kardynała Wyszyńskiego, mówił, że nie byłoby papieża Polaka, gdyby nie było jego heroicznej wiary, która nie cofa się przed cierpieniem i więzieniem oraz jego zawierzenia Matce Bożej. On sam mówił o sobie: „Nie bałem się wielkich, rozumiałem małych, szanowałem jednych i drugich”. Beatyfikacja kardynała Wyszyńskiego, która miała się odbyć w tym roku 7 czerwca, została przesunięta z powodu pandemii.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

3 osoby kupiły
13
Pola mówi: dzidziuś! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pola mówi: dzidziuś!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Pola dowiaduje się, że w brzuchu mamy mieszka dzidziuś. Pola zastanawia się, jak wygląda. Ma nadzieję, że to będzie chłopiec podobny do Filipa. Ale byłoby fajnie! Tylko czy rodzice potrzebują więcej dzieci? Przecież mają Polę

7,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
14
Pleśń – ukryta przyczyna chorób. 5 prostych i bezpiecznych sposobów na pokonanie pleśni i odzyskanie zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pleśń – ukryta przyczyna chorób. 5 prostych i bezpiecznych sposobów na...
Dostępny
26 szt.

Zatrucie pleśnią groźne dla organizmu? Każdy z nas wie, że pleśń jest niebezpieczna, a jedzenie spleśniałych rzeczy jest bardzo szkodliwe. Natomiast czy zdajemy sobie sprawę, że zatrucie pleśnią często jest przyczyną powstawania wielu chorób? Grzyb tworzący pleśń na ścianie może czaić się także w twoim domu i cały czas zatruwać twój organizm. Może rozwijać się wewnątrz budynków, nie ujawniając żadnych śladów swojej obecności. Nawet na powierzchniach, na których występuje, grzyb jest niezauważalny i nie wydziela żadnego zapachu. Z pewnością to jedno z najbardziej podstępnych zagrożeń, któremu warto się dokładnie przyjrzeć i usunąć ze swojego otoczenia jak najszybciej. Od pleśni do chorób Jill Crista jest doktorem naturopatii, autorką bestsellerów i uznaną specjalistką od chorób wywołanych przez pleśń. Sama zmagała się z zatruciem pleśnią i doskonale wie, że jest to bardzo groźne dla organizmu. Teraz pomaga ludziom odzyskać zdrowie po tego typu problemach. W książce opisuje, jak powstaje pleśń, jak ją usunąć oraz czym wyczyścić pleśń w mieszkaniu. Udowadnia, że osoby mające kontakt z toksyczną pleśnią bez przerwy chorują. Wielu z nich doświadcza objawów, które przeszkadzają im w codziennym życiu. Występują u nich stany zapalne i problemy z funkcjonowaniem płuc. Pleśń atakuje wiele układów ciała, a objawy ukrytego zatrucia są trudne do zdiagnozowania, ponieważ mogą przypominać różne choroby. Do najczęstszych schorzeń należą: zapalenie zatok, astma, alergie, nietolerancje pokarmowe, chroniczna wysypka, stany lękowe, bezsenność oraz podrażnienie jelit lub pęcherza moczowego. Pleśń może powodować także rozwój chorób wątroby i nerek, jak również niektóre rodzaje raka. Niestety, ty również możesz być zatruty pleśnią. Chcesz to sprawdzić? Autorka zamieściła w książce kwestionariusz, który pozwoli ci zweryfikować, czy jesteś zdrowy, czy chory. Czy masz objawy zatrucia pleśnią? Pojawiająca się w przestrzeniach zamkniętych pleśń produkuje różnego rodzaju toksyczne gazy. Najgroźniejsze z nich to mykotoksyny. Te niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia związki mogą cię zatruwać, nie pozostawiając żadnego śladu ani zapachu. Mogą powodować wiele nieprzyjemnych objawów, a nawet doprowadzić do śmierci. Z książki dowiesz się, jakie są negatywne skutki działania mykotoksyn. To między innymi: zatrucie mózgu i nerwów, osłabienie odporności, zaburzenia funkcjonowania wątroby, uszkodzenie nerek, a także osłabienie mięśnia sercowego, zatrucie skóry, a nawet czy „przeprogramowanie” genów skutkujące osłabieniem systemów obronnych ciała. Autorka zamieściła wiele opisów przypadków, które obrazują poszczególne aspekty działania toksycznej pleśni. Wyjaśnia, jakie są objawy zatrucia pleśnią oraz podaje listę dolegliwości, na które cierpią wszyscy chorzy. Autorka łączy w książce wiedzę naukową i tradycyjne techniki leczenia. Prezentuje 5 najskuteczniejszych metod w walce z pleśnią, które możesz zastosować samodzielnie. Autorka potwierdza: sposoby te pomogły powrócić do zdrowia jej samej i tysiącom pacjentów. Jak wyleczyć zatrucie toksyczną pleśnią? Aby w pełni uzdrowić swoje ciało, autorka przedstawia terapię przeciwgrzybiczą, która oparta jest na naturalnych produktach. Podaje wykaz roślin, których spożywanie jest bezpieczne, a nawet wskazane, jeśli chcesz powrócić do zdrowia. Dodatkowo naturoterapeutka prezentuje listę potraw i suplementów, których należy unikać podczas terapii odtruwającej, a także wykaz naturalnych produktów, które z kolei są polecane osobom, które chcą ochronić się przed toksycznym działaniem pleśni. Przekonuje, że masaż limfatyczny, sauna i flawonoidy pochodzenia naturalnego mają lecznicze działanie. Wyjaśnia również dlaczego są one tak bardzo ważne i potrzebne w usunięciu nadmiaru mykotoksyn z organizmu i doprowadzeniu do porządku uszkodzonego ciała. Podpowiada także, jakie naturalne środki przeciwgrzybicze są korzystne dla całego ciała. Wygraj z toksyczną pleśnią i odzyskaj zdrowie.

49,40 zł
36,06 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,34 zł

3 osoby kupiły
15
Popioły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Popioły
Dostępny
19 szt.

Historia ludzi, którzy z popiołem w sercu powracają z pól bitewnych Europy do Polski – ich legenda podtrzyma narodowe dzieje. Kochliwy szlachcic Rafał Olbromski popada w tarapaty. Wypędzony przez ojca z domu trafia pod opiekę księcia Gintułta i wchodzi w kręgi masonerii. Spotyka przyjaciela z lat szkolnych, Krzysztofa Cedrę, i dzięki niemu zostaje wprowadzony na warszawskie salony. Wieści przynoszone z Europy przez byłych legionistów polskich sprawiają, że przyjaciele podejmują eskapadę do armii napoleońskiej, wierząc, iż walka przyniesie upragnioną wolność. „Czytając Popioły, jesteśmy siłą rzeczy jakby uczestnikami aktu pewnego misterium dostępnego tylko dla wtajemniczonych, wskutek niedomówień, uników i aluzji obliczonych na oszukanie cenzorów. (…) Popioły to misterium patriotyzmu celebrowane przez autora”. – Aleksander Achmatowicz

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

2 osoby kupiły
16
Mądra mysz. Zuzia w czasie pandemii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Zuzia w czasie pandemii
Dostępny
48 szt.

Bardzo aktualna książka w czasie pandemii koronawirusa. Zuzia przeżywa teraz to samo, co wiele dzieci na całym świecie: nie może chodzić do przedszkola, nie wolno jej spotykać się z koleżankami i kolegami ani bawić się z nimi na placach zabaw. Nie odwiedza babci i dziadka. Musi często myć ręce. Pewnie też nie pojedzie na wakacje. Ale przecież czas w domu można wykorzystać wspólnie z rodziną: upiec coś razem, majsterkować, gotować, dużo się bawić, na parapecie lub balkonie założyć własny ogródek. Takie pomysły sprawiają frajdę nawet wtedy, kiedy nie wolno wychodzić na zewnątrz. Dzięki Internetowi i telefonom można porozmawiać ze wszystkimi osobami, które się lubi. Zuzia pokazuje, że razem na pewno przetrwamy ten trudny czas.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
17
Zaburzenia zachowania u dzieci. Teoria i praktyka (dodruk 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,90 zł
88,91 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 10,99 zł

2 osoby kupiły
18
Diabeł, laleczka, szpieg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabeł, laleczka, szpieg
Dostępny
11 szt.

Kontynuacja thrillera szpiegowskiego dla młodzieży Sierota, bestia, szpieg – mocna, wstrząsająca, niezapomniana. Jest rok 1940, a Sara Goldstein ukrywa się przed nazistami, zmieniając się w Ursulę Haller, ulubienicę śmietanki towarzyskiej stolicy hitlerowskich Niemiec. Pomaga aliantom, zdobywając informacje od nazistowskich generałów w czasie wystawnych przyjęć w eleganckiej dzielnicy Berlina, ale czuje, że mogłaby zrobić więcej. Wtedy kapitan, szpieg, z którym pracuje, dowiaduje się o podejrzanym niemieckim lekarzu działającym w Afryce Środkowej. Plotka głosi, że mężczyzna eksperymentuje z bronią biologiczną i dysponuje wirusem dość groźnym, by unicestwiać całe miasta. Zadaniem Sary i kapitana jest odnalezienie szalonego naukowca oraz przejęcie stworzonej przez niego broni – i to zanim naziści wykorzystają ją w walce. Dołącza do nich Clementine, udająca służącą pół-Niemka, pół-Senegalka, której ostrością języka i spostrzegawczością dorównuje tylko Sara. Kiedy podróżują przez tereny Konga i Gabonu, słowa Clementine zmuszają Sarę do zaakceptowania bolesnej prawdy, że masowa eksterminacja ludzi nie jest wymysłem nazistów. Gra o niepokojąco wysoką stawkę, najmroczniejsze czyny, do jakich zdolny jest człowiek i dziewczyna, która nie ma nic do stracenia.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

2 osoby kupiły
19
Statystyka bayesowska na wesoło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Statystyka bayesowska na wesoło
Dostępny
34 szt.

Przy rozwiązywaniu dowolnego problemu tradycyjna analiza statystyczna często generuje nam kolejną kupkę danych. Ale jak wyciągnąć zdroworozsądkowe, realne wnioski z tych zimnych liczb? Statystyka bayesowska na wesoło pokaże ci, jak podejmować lepsze decyzje probabilistyczne, używając naturalnej intuicji i prostej matematyki. Ten zrozumiały elementarz wyjaśnia, jak używać metod bayesowskich przez jasne wyjaśnienia i zabawne przykłady. Będziesz polował na UFO, aby uchwycić codzienne rozumowanie, obliczysz, czy Han Solo przeżyje pole asteroid, używając rozkładów prawdopodobieństwa, a także opiszesz prawdopodobieństwo, czy masz poważnego guza mózgu, a nie po prostu za dużo wosku w uchu. Te zróżnicowane ćwiczenia pomogą każdemu stworzyć elastyczny i rzetelny sposób myślenia, który przyda ci się w szerokim zakresie wyzwań, od prawdziwego i intuicyjnego zrozumienia aktualnych wydarzeń do radzenia sobie z codziennymi niespodziankami świata biznesu.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

2 osoby kupiły
20
Pokłady poporodowe, 10 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokłady poporodowe, 10 sztuk
Akuku
Dostępny
95 szt.

Wysokochłonne podkłady poporodowe Akuku przeznaczone są dla kobiet w czasie połogu, by czuły się komfortowo i swobodnie w każdej sytuacji. Delikatna i super miękka warstwa wewnętrzna zapobiega przywieraniu podkładu i podrażnieniom skóry. Warstwa wierzchnia umożliwia cyrkulację powietrza, zapewniając poczucie świeżości, a znajdujący się wewnątrz podkładu superabsorbent szybko wiąże wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Szeroki pasek samoprzylepny utrzymuje podkład na miejscu. Polecane do stosowania z majtkami siateczkowymi i jednorazowymi. Przetestowane przez mamy. Opakowanie zawiera 10 sztuk podkładów poporodowych. Wymiary: szerokość 10.5 cm, długość 33.5 cm, grubość 0.5 cm

10,99 zł
9,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
21
Trzecia żona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzecia żona
Dostępny
345 szt.

Problem z potworami tkwi w tym, że nigdy nie mają dość, bo ich głodu nie można zaspokoić. Marlena Durst żyje w cieniu męża. Kontroluje każdy jej ruch i podejmuje za nią decyzje – co ma na siebie włożyć, co zjeść, z kim się przyjaźnić. Jeżeli żona okaże się nieposłuszna, poniesie konsekwencje. To on trzyma całą władzę. Z zewnątrz wydaje się, że Marlenie nic lepszego w życiu nie mogło się trafić. Nikt się jednak nie zastanawia, czy po ślubie z idealnym mężczyzną jest szczęśliwa i spełniona. Marlena oddała wolność i bezpieczeństwo w zamian za złotą klatkę i życie w cieniu psychopatycznego męża. Jedyną ucieczką może okazać się śmierć. Tak jak w przypadku jego pierwszej żony. I drugiej. Chyba że role się odwrócą… Wybrałam drogę, która z oddali wydawała się najładniejsza, ale wówczas nie wiedziałam, że czasami horyzont jaśnieje, bo stoi w ogniu.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

2 osoby kupiły
22
Pamiętnik z akcesoriami w ozdobnym pudełku z szufladką Kotek 178SK Pecoware - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik z akcesoriami w ozdobnym pudełku z szufladką Kotek 178SK Pec...
Pulio
Dostępny
6 szt.

Zestaw zawiera: - mini notesik - 2 długopisy z "niewidzialnym" tuszem - arkusze z kolorowymi naklejkami - naklejkę 3D - zakładkę - wstążki Zestaw zapakowany w kartonowe pudełko ze zdobieniami zamykane na magnes. Po otwarciu wysuwają się 2 szufladki, w których można umieścić akcesoria i dodatkowe drobiazgi. Wiek: 6+

64,90 zł
59,06 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,84 zł

2 osoby kupiły
23
Kredki żelowe akwarelowe 6 kolorów + pędzelek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki żelowe akwarelowe 6 kolorów + pędzelek
Kolorowe Baloniki
Dostępny
1 szt.

Zestaw sześciu żelowych kredek akwarelowych Ooly. Kredki są wykręcane z oprawki, mają skuwki, nie wysychają, można używać wody by uzyskać efekt akwareli.Co jest gładkie i kolorowe? Kredki żelowe Ooly Smooth Stix. Dają piękne intensywne kolory z których dzięki pędzelkowi i wodzie można wydobyć efekt akwareli. Dzięki oprawce, z której kredka jest wykręcana nie brudzą dłoni, nie łamią się przez przypadek a skuwka nie pozwala im wyschnąć. Zapakowane w etui idealnie nadają się do tego by zabrać je w podróż. W zestawie ze szkicownikiem zapewnią wiele dobrej zabawy i mogą być fajnym pomysłem na prezent. Kredki Ooly Smooth Stix: żelowe wykręcane kredki akwarelowe; 6 kolorów; każda kredka w oprawce ze skuwką; pędzelek w zestawie; nie wysychają; etui ułatwia transport i przechowywanie; zmywalne; można użyć wody dla uzyskania efektu akwareli.

21,60 zł
2 osoby kupiły
24
Mądra mysz. Mam przyjaciela trenera piłki nożnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Mam przyjaciela trenera piłki nożnej
Dostępny
36 szt.

Trener piłki nożnej jest świetnym fachowcem, zwłaszcza że kiedyś sam grał na boisku. Na czym polega trening, po co jest rozgrzewka, co to jest drybling, kiedy trzeba włożyć buty z korkami? Wkrótce drużynę czeka mecz pucharowy. Trener omawia z zawodnikami założenia taktyczne, a potem, w przerwie meczu – udziela ostatnich wskazówek. Wygrany mecz to wielka radość dla zawodników i trenera. Wszyscy z radością przekazują sobie zdobyty puchar.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
25
Pozytywka w kształcie serca, Jednorożec 130NUC Pecoware - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozytywka w kształcie serca, Jednorożec 130NUC Pecoware
Pulio
Dostępny
10 szt.

Pozytywka gra klasyczną melodię. Po otwarciu figurka będzie się kręcić. Gdy melodia przestanie grać pozytywkę wystarczy nakręcić. Działa dzięki specjalnemu mechanizmowi, nie wymaga baterii. Zawiera lusterko oraz miejsce na schowanie drobiazgów. Wiek: 6+

55,90 zł
50,87 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,03 zł

1 osoba kupiła
26
Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
27
Plan lekcji naklejka 11x16cm p25   cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
1 osoba kupiła
28
Puzzle PQ 1000 (Secret Puzzle) Pokój babci G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 (Secret Puzzle) Pokój babci G3
Schmidt
Dostępny
16 szt.

PQ Puzzle 1000 el. STEVE READ (Secret Puzzle) Pokój babciPuzzle i zagadka w jednym.Przypatrz się uważnie i znajdź 15 różnic.Czy to możliwe, że aż 15 przedmiotów zniknęło?Secret Puzzle to seria niezwykłych puzzli / zagadek. Motyw na pudełku nie do końca jest taki sam jak motyw układanych puzzli.Czy potrafisz odnaleźć wszystkie brakujące przedmioty (jest ich aż piętnaście)?Ułóż układankę i odkryj więcej szczegółów!Steve Read jest artystą samoukiem, który początkowo pracował jako projektant miejskich murali. W ciągu dwudziestu lat stał się niezależnym ilustratorem, pracującym przy głośnych kampaniach reklamowych. Może się pochwalić bardzo szerokim portfolio: od baśniowych i fantastycznych ilustracji po urocze krajobrazy, dziką przyrodę i podwodne sceny.Wymiary puzzli po ułożeniu:693x493 mm

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
29
Marie Curie. Światło w ciemności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marie Curie. Światło w ciemności
Dostępny
24 szt.

Jedna z najbardziej znanych kobiet na świecie. Badaczka, która zrewolucjonizowała medycynę i nauki ścisłe. Zdobywczyni dwóch Nagród Nobla, która dzięki swoim odkryciom stała się jedną z najbardziej niezwykłych postaci wszech czasów i wzorem do naśladowania dla milionów kobiet. Maria Skłodowska-Curie. Opowieść o jej życiu została ujęta w formę atrakcyjnego komiksu autorstwa polskiej graficzki Anny Błaszczak.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
30
Puzzle PQ 1000 Magiczny las G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Magiczny las G3
Schmidt
Dostępny
2 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.Wymiary puzzli po ułożeniu:493x693 mm

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

1 osoba kupiła
31
The Ghosts Of Pripyat. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Ghosts Of Pripyat. CD
Steve Rothery, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

28,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
32
Puzzle PQ 1000 (Secret Puzzle) Szwalnia G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 (Secret Puzzle) Szwalnia G3
Schmidt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

PQ Puzzle 1000 el. STEVE READ (Secret Puzzle) SzwalniaPuzzle i zagadka w jednym.Przypatrz się uważnie i znajdź 15 różnic.Czy to możliwe, że aż 15 przedmiotów zniknęło?Secret Puzzle to seria niezwykłych puzzli / zagadek. Motyw na pudełku nie do końca jest taki sam jak motyw układanych puzzli.Czy potrafisz odnaleźć wszystkie brakujące przedmioty (jest ich aż piętnaście)?Ułóż układankę i odkryj więcej szczegółów!Steve Read jest artystą samoukiem, który początkowo pracował jako projektant miejskich murali. W ciągu dwudziestu lat stał się niezależnym ilustratorem, pracującym przy głośnych kampaniach reklamowych. Może się pochwalić bardzo szerokim portfolio: od baśniowych i fantastycznych ilustracji po urocze krajobrazy, dziką przyrodę i podwodne sceny.Wymiary puzzli po ułożeniu:693x493 mm

56,00 zł
45,92 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
33
A Shedding Of Skin, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
1 osoba kupiła
34
Farby plakatowe 12 kolorów 20 ml Colorino Kids Pastel 87812 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,60 zł
1 osoba kupiła
35
Album do naklejek A5, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album do naklejek A5, mix wzorów
Polsyr
Dostępny
40 szt.

Album z silikonowymi stronami do zbierania i wymiany naklejek. Naklejki można z łatwością przyklejać i odklejać. Ilość kartek: 8. Uwaga. Mix okładek – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,99 zł
1 osoba kupiła
36
Rozmówki portowe (wyd.2/2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,00 zł
8,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
37
Puzzle PQ 1000 Widok z Santorini G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Widok z Santorini G3
Schmidt
Dostępny
9 szt.

Puzzle 1000 elementów - Widok z Santorini - autor Sam ParkBłękitne niebo, połyskujące morze i białe budynki z niebieskimi dachami. Wystarczy spojrzeć na te puzzle, aby przenieść się na niezwykle piękną grecką wyspę Santorini.Ten wzór będzie idealny nie tylko dla wielbicieli greckich wakacji i podróży, ale także dla każdego kto lubi impresjonistyczny styl Sama Parka.Puzzle jakości premiumPuzzle 1000 elementowe Premium Quality marki Schmidt zapewniają komfort układania dzięki idealnemu dopasowaniu i specjalnemu matowemu lakierowi, a także perfekcyjną spójność, dzięki czemu ułożony obrazek można przenieść w inne miejsce bez jego uszkodzenia.Wymiary puzzli po ułożeniu:693x493 mm

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
38
Robot na baterie 511392 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot na baterie 511392
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

69,90 zł
62,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

1 osoba kupiła
39
Charlie przemienia się w T-Rexa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charlie przemienia się w T-Rexa
Dostępny
51 szt.

Charlie McGuffin znowu ma problem... Nie przestał zmieniać się w przypadkowe zwierzęta, a na domiar złego firma jego taty wpada w kłopoty. Rodzinie Charliego grozi konieczność sprzedaży domu i przeprowadzki do cioci Brendy, która ma siedemnaście kotów (oraz drewnianą nogę). Te tarapaty sprawiają, że trudno mu kontrolować, w którym momencie zmieni się w zwierzę, a jeszcze trudniej – jak wrócić do ludzkiej postaci. Czy wreszcie zapanuje nad swoją mocą specjalną, czy już na zawsze utkwi w ciele gołębia...? Druga, wywołująca konwulsyjne wybuchy śmiechu przygoda Charliego McGuffina, idealnie nadaje się dla fanów Davida Walliamsa i Roalda Dahla.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

1 osoba kupiła
40
Krowa Matylda. Kryjówka krowy Matyldy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krowa Matylda. Kryjówka krowy Matyldy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Kolejna książka o przygodach krowy Matyldy dla najmłodszych dzieci. Tym razem gospodyni proponuje, by wszystkie jej zwierzęta bawiły się razem w chowanego. Czy potrafią? W ramach poszukiwań krowa Matylda znalazła dla siebie cudowna kryjówkę – krzak czarnego bzu. Tak jej się spodobało to miejsce, że postanowiła się tam na dobre urządzić. Tyle że inne zwierzęta miały ten sam pomysł...

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
41
Nothing As The Ideal, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nothing As The Ideal, LP
All Them Witches, Mystic Production
Niedostępny
Brak

„All Them Witches” zdobyli uznanie grając muzykę, która nie daję się zaszufladkować, ani przyporządkować do jednego określonego gatunku. Najnowszy album został nagrany w legendarnym Abbey Road z pod okiem Mikey Allreda. Muzycznie to zdecydowanie najbardziej spójne wydawnictwo w dyskografii grupy. Lista utworów: 1. Saturnine & Iron Jaw 2. Enemy Of My Enemy 3. Everest 4. See You Next Fall 5. The Children Of Coyote Woman 6. 41 7. Lights Out 8. Rats In Ruin

149,90 zł
137,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

42
Kicia Kocia u dentysty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia u dentysty
Niedostępny
Brak

Kicia Kocia wybiera się do dentysty! Nigdy jeszcze nie była dentystycznym gabinecie. Jest ciekawa, ale trochę się boi. Starannie myje ząbki, pani doktor je obejrzy, żeby stwierdzić, czy są zdrowe. Ząbki są zdrowe, Kicia Kocia już się nie boi i obiecuje, że będzie o nie dbała i zachęci do tego swoich przyjaciół.

8,90 zł
Powiadomienie
43
Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem
Dostępny
6 szt.

Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem, więc zapomnij o lekcjach matematyki i zacznij się wreszcie bawić! Lubisz grać w różne gry, rysować ładne wzorki, kolorować obrazki, rozwiązywać zagadki? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi TAK, to możliwe, że zaraz odkryjesz w sobie matematyczny talent! Matematyka to nie tylko łamanie sobie głowy nad okropnymi liczbami. Istnieje cały piękny świat matematycznej zabawy, który znajdziesz właśnie w tej książce. Na co czekasz matematyczny geniuszu? Idziemy! Gwarantujemy, że po zabawie z tą książką, naprawdę polubisz matematykę! Dr Mike Goldsmith – naukowiec i autor ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci popularyzujących naukę. Harriet Russell – studiowała w Glasgow School of Art i Central Saint Martians (University of the Arts London). Pracowała m.in. dla „New York Times”.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

44
Bezludna wyspa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezludna wyspa
Dostępny
12 szt.

Trzymająca w napięciu współczesna wariacja na temat klasyki – Władcy much. Grupa słabo zgranych ze sobą nastolatków zostaje zmuszona do walki o przetrwanie na bezludnej wyspie. Link dopiero co przeprowadził się z Ameryki i nie jest mu łatwo zaaklimatyzować się w prestiżowej szkole z tradycjami Osney. Kto mógł się spodziewać, że trzeba będzie zrozumieć tak wiele dziwacznych tradycji? I co to za szkoła, w której o hierarchii wśród uczniów decyduje czas przebieżki wokół szkolnego boiska – nawet jeśli to niezwykle stare boisko? Osiągnąwszy najgorszy od wielu lat wynik w tej konkurencji, Link od razu staje się pośmiewiskiem całej szkoły. Niektórzy uczniowie szczególnie się zawzięli, żeby uprzykrzyć mu życie... Kiedy pojawia się pomysł wyjazdu na szkolną wycieczkę, Link uważa, że nie mogłoby go spotkać nic gorszego niż dobrowolne skazanie się na spędzenie wolnego czasu ze swoimi prześladowcami. Kusząco brzmi ultimatum rodziców: będzie mógł opuścić szkołę Osney – na zawsze – tylko wtedy, gdy weźmie udział w tym wyjeździe. Link decyduje się zacisnąć zęby i jakoś przetrwać te kilka dni, żeby zdobyć wymarzoną nagrodę. Jednak ta wycieczka będzie wymagać szczególnego rodzaju wytrzymałości. Mówi się, że żaden człowiek nie jest samotną wyspą – ale co się stanie, jeśli na takiej wyspie wyląduje grupa nastolatków, którzy nie żywią do siebie szczególnej sympatii? Kiedy dokuczy im upał, głód i pragnienie, wszyscy pokażą swoją prawdziwą twarz. Niech się zacznie rozgrywka...

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

45
Matczyna droga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matczyna droga
Dostępny
187 szt.

Pak Wanso, ur. w 1931 roku to jedna z najpopularniejszych pisarek południowokoreańskich. Zadebiutowała dość późno (1970) powieścią Nagie drzewo, która przyniosła jej pisarską sławę. Utwory Pak zyskały sobie szeroką rzeszę czytelników w Korei, lecz dzięki uniwersalnej treści mogą być odbierane również przez czytelników z innych obszarów kulturowych. Autorka jest laureatką kilku koreańskich prestiżowych nagród literackich. Pak Wanso pisze o problemach społecznych, często powraca do wątku koreańskiej wojny domowej, wiele utworów opiera na własnych doświadczeniach. Matczyna droga jest pierwszą częścią trylogii, którą autorka poświęciła postaci swej matki.

39,00 zł
33,54 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,46 zł

46
Nasz Wszechświat. Wszystko, co wiemy, czego nie wiemy, i jeszcze więcej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasz Wszechświat. Wszystko, co wiemy, czego nie wiemy, i jeszcze więce...
Dostępny
2 szt.

Wszystko, co wiemy o Wszechświecie, wszystko, czego jeszcze musimy się dowiedzieć, a nawet więcej – właśnie o tym opowiada książka wybitnej brytyjskiej astrofizyk Jo Dunkley, która łączy swoją wiedzę z ogromnym talentem pisarskim. Nasz Wszechświat to odkrywanie Wszechświata z książką w dłoniach, poznawanie jego największych tajemnic z najlepszym przewodnikiem, jaki można sobie wyobrazić. Od tego, co widoczne – aż po granice naszych obserwacji, przez najnowsze odkrycia, aż do tego, czego wciąż nie udało nam się odgadnąć; wszystko to w jednej, napisanej z wdziękiem i dreszczykiem emocji książce, którą każdy powinien przeczytać. „Jo Dunkley jest nie tylko wybitną specjalistką w dziedzinie kosmologii, ale i doskonałą pisarką”. – Martin Rees, Astronom Królewski Wielkiej Brytanii „Błyskotliwy przewodnik po Wszechświecie”. – „Nature” Jo Dunkley jest profesorem astrofizyki na Uniwersytecie w Princeton. Brała udział w pracach zespołu naukowego, który prowadził badania za pomocą satelity WMAP, a obecnie prowadzi obserwacje za pomocą teleskopu kosmologicznego Atacama, bierze udział w budowie Obserwatorium Simonsów i Wielkiego Teleskopu Przeglądowego. Za swoje prace poświęcone powstaniu i ewolucji Wszechświata zdobyła liczne nagrody, między innymi Medal Maxwella, Nagrodę Fowlera w dziedzinie astronomii, Nagrodę Rosalind Franklin przyznawaną przez Towarzystwo Królewskie i Nagrodę Philipa Leverhulme’a.

43,00 zł
32,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,75 zł

47
Wired. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wired. Winyl
Jeff Beck, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

124,90 zł
Powiadomienie
48
Blow By Blow. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blow By Blow. Winyl
Jeff Beck, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

124,90 zł
49
In Step. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In Step. Winyl
Vaughan Stevie Ray , Double Trouble, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

117,90 zł
Powiadomienie
50
The Sky Is Crying. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
117,90 zł
Powiadomienie
51
Siudmak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siudmak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Wybór dzieł jednego z czołowych reprezentantów realizmu fantastycznego, opatrzony komentarzem twórcy oraz znawców jego sztuki. „Patrzenie na pańskie obrazy jest poruszającą emocją! Jaka bezgraniczna fantazja i cudowna zdolność jej realizowania. Talent niemalże niewiarygodny, wybitniejszy i bardziej nieskończony niż ten, który prowadzi, wyraża i tworzy nasze najśmielsze marzenia” – Federico Fellini. „Magiczne światy Wojtka Siudmaka sprawiają, że to, co fantastyczne, wkracza w rzeczywistość. Jego obrazy przywodzą na myśl migawki filmów – najważniejsze momenty szerszego doświadczenia, które rozciąga się w czasie i przestrzeni. (...) Te panoramiczne pejzaże wyobraźni są naładowane żywą energią: wybuchają, szybują, rozkwitają, wirują… i oczarowują” – George Lucas.

199,00 zł
149,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 49,75 zł

52
Mit charyzmy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mit charyzmy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.10

Czy charyzmy można się nauczyć? Podczas badań naukowcy dowiedli, że można podnieść lub obniżyć poziom charyzmy u danej osoby z taką łatwością, jak gdyby poruszało się pokrętłem. W książce tej charyzma, spowita dotąd aurą mistycyzmu, została po raz pierwszy naukowo rozebrana na czynniki pierwsze. Autorka, polegając na odkryciach z różnych dziedzin nauki oraz czerpiąc ciekawe przykłady z życia, ukazuje mechanizmy tego zjawiska i krok po kroku tłumaczy, jak stać się osobą charyzmatyczną, wpływową i porywającą za sobą innych ludzi zarówno w pracy, w biznesie, jak i w życiu osobistym. „Charyzma nie jest darem, tylko narzędziem. W tej książce Cabane nam go dostarcza”. – Seth Godin, autor m.in. książki Fioletowa krowa: zmień się i bądź rozpoznawalny „Cabane wyświadczyła nam wszystkim wielką przysługę. Wykorzystała solidną bazę naukową i żywą narrację do pouczającego opisu roli charyzmy w przywództwie – zjawiska, które nadal słabo rozumiemy”. – Robert B. Cialdini, autor bestsellerowego Wywierania wpływu na ludzi „Jeśli jesteś zainteresowany zwiększeniem swej zdolności do przejawiania charyzmy we wszystkim, co robisz w życiu, ta książka zapewni ci potrzebne umiejętności”. – „Psychology Today”

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

53
Kroniki Czarnej Kompanii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Czarnej Kompanii
Niedostępny
Brak

Zebrane w jednym tomie pierwsze trzy części serii, która zrewolucjonizowała fantasy Ciemność walczy z mrokiem, gdy pokryci bliznami najemnicy z Czarnej Kompanii bezwzględnie wykonują swą robotę. Wszelkie wątpliwości zostają pochowane razem z poległymi towarzyszami broni. Pogrążone w wojnie krainy z nadzieją oczekują wypełnienia pradawnego proroctwa, wieszczącego narodziny Białej Róży, która może odmienić losy świata. W wypełnieniu proroctwa lub w jego zniweczeniu kluczową rolę może odegrać Czarna Kompania. Kogo będzie stać, by zdobyć lojalność ostatniej z odwiecznych Kompanii, i komu zaufa Konował i zgraja jego najemników? Zebrane w jednym tomie pierwsze trzy części serii, która zrewolucjonizowała fantasy. Nowa edycja cyklu o Czarnej Kompanii składać się będzie z czterech tomów: Kroniki Czarnej Kompanii, "Księgi Południa, Powrót Czarnej Kompanii, Zagłada Czarnej Kompanii.

59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

54
Mój przyjaciel Maigret - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój przyjaciel Maigret
Dostępny
27 szt.

Lakoniczność, żelazna logika i świetnie sportretowane środowiska to główne walory kryminałów Simenona. Jacek Szczerba, ?KSIŻKI. MAGAZYN DO CZYTANIA? Do Paryża przybywa inspektor Pyke ze Scotland Yardu, bo do Anglii dotarła sława Maigreta i teraz policja brytyjska chce przyjrzeć się, jakimi metodami Maigret osiąga tak znakomite wyniki w ściganiu przestępców. Potem Maigret dostaje informację, że na śródziemnomorskiej wyspie Porquerolles został zamordowany niejaki Marcel Pacaud. A zanim ktoś pozbawił życia tego byłego kryminalistę, chwalił się on wszystkim, że Maigret jest... jego przyjacielem. I teraz Maigretowi nie pozostaje nic innego, jak w towarzystwie brytyjskiego kolegi, który chce obserwować go w akcji, dotrzeć na wyspę i odkryć mordercę swego domniemanego ?przyjaciela?... Georges Simenon (1903-1989) to pisarz wielbiony za swój styl od pokoleń. Jako autor ponad 200 powieści zasłużył sobie na miano mistrza fabuły, a jako twórca postaci komisarza Maigreta na miejsce w każdej encyklopedii literatury kryminalnej. ?Mój przyjaciel Maigret? to kolejny z kilkudziesięciu nowych tomów z cyklu o Maigrecie, jakie w ciągu najbliższych lat ukażą się nakładem naszego wydawnictwa.

21,00 zł
17,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 3,01 zł

55
Selige Stunde. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Selige Stunde. CD
Jonas Kaufmann, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

57,90 zł
Powiadomienie
56
Nothing As The Ideal, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nothing As The Ideal, CD
Dostępny
20 szt.

1.Lights Out 2.Rats in Ruin 3.Saturnine & Iron Jaw 4.The Children of Coyote Woman 5.See You Next Fall 6.Enemy of My Enemy 7.Everest 8.41

68,90 zł
57
Hier Und Jetzt. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hier Und Jetzt. CD
Slime, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

33,90 zł
Powiadomienie
58
Nothing As The I Ideal Colored LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nothing As The I Ideal Colored LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Saturnine & Iron Jaw 2. Enemy of My Enemy 3. Everest 4. See You Next Fall 5. The Children of Coyote Woman 6.41 7. Lights Out 8. Rats in Ruin

106,90 zł
Powiadomienie
59
Nothing As The Ideal Black LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nothing As The Ideal Black LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

1.Lights Out 2.Rats in Ruin 3.Saturnine & Iron Jaw 4.The Children of Coyote Woman 5.See You Next Fall 6.Enemy of My Enemy 7.Everest 8.41

146,90 zł
Powiadomienie
60
New Sound Of Choral Music. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Sound Of Choral Music. CD
Meijer Lavinia, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

71,90 zł
61
Mozart Arias II. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
66,90 zł
62
Alone Together. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alone Together. CD
Rikard Sjöblom's Gungfly, Sony Music Entertainment
Dostępny
101 szt.

42,90 zł
63
Surrender. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Surrender. Winyl
Dead Lord, Sony Music Entertainment
Dostępny
50 szt.

95,90 zł
64
Zakłamane życie dorosłych. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakłamane życie dorosłych. Audiobook
Elena Ferrante, Sonia Draga
Niedostępny
Brak

Po co dorastamy? Kim się stajemy? Do kogo się upodabniamy? Najnowsza powieść lubianej na całym świecie autorki. Śliczna buzia dziewczynki o imieniu Giovanna uległa przemianie i zaczęła przypominać szpetną twarz złośliwej kobiety. Ale czy naprawdę? A jeśli tak, to w jakim lustrze trzeba się przejrzeć, żeby odnaleźć samą siebie i siebie ocalić? Poszukiwania nowego oblicza, które zastąpi szczęśliwą dziecięcą buzię, toczą się między dwoma spokrewnionymi biegunami Neapolu, które żywią wobec siebie strach i nienawiść: miastem ze wzgórz, które przybrało maskę wytworności, i tym z dołu, kryjącym się za trywialnością i krzykliwością. Giovanna balansuje między jednym i drugim, upada i się podnosi, zdezorientowana, bo tak na dole, jak i na górze nie znajduje ani odpowiedzi, ani ratunku.

41,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

65
Polactwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polactwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

„Jeśli ktoś chce się schylać, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie noszę słomy w butach, powiem mu od razu: noszę, szkoda fatygi. I właśnie dlatego nie myślę zakładać sobie tłumika i wstrzymywać się od pisania o polactwie prawdy, nie myślę kombinować, komu ta prawda służy i kogo uraduje, a kogo zmartwi. Nic mnie to nie obchodzi. Obchodzi mnie mój kraj i to, jak wygląda. A wygląda tak, że tylko rzygać. I wiem dlaczego. I o tym właśnie tu piszę” – Rafał A. Ziemkiewicz.

44,90 zł
35,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

66
Propaganda bezprawia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Propaganda bezprawia
Dostępny
42 szt.

Jarosław Kuisz analizuje zapomniane akcje ?popularyzowania prawa? w pierwszych latach Polski Ludowej. Planowane na szeroką skalę działania propagandowe zderzały się z powojenną rzeczywistością. Nowa władza usiłowała za wszelką cenę wykazać obywatelom swoją prawowitość, a bezprawnie podejmowane działania przedstawić jako legalne. Jednak przekazywanie wiadomości o prawie nieprawnikom ? i to w warunkach powojennych ? było zadaniem jak najdalszym od oczywistości. W Propagandzie bezprawia autor uwzględnia szeroki zakres materiałów źródłowych z lat 1944?1947, zarówno filmy dokumentalne, kroniki filmowe, jak i publikacje prasowe, odczyty, pogadanki oraz audycje radiowe. Stawiając zadanie badawcze, autor znakomicie pokazuje wielowątkowość podstawowego problemu (?). Analizuje informacje, jakie trafiały do środków masowego przekazu, szczególnie do materiałów filmowych ? wiadomości o wprowadzaniu w życie nowych aktów prawnych tworzących nową rzeczywistość w stosunku zarówno do prawa II RP, jak i lat okupacji. Nakłada na to relacje z procesów sądowych. Uwzględnia także materiały mające zdelegalizować państwo i prawo II RP i przedstawić je w najciemniejszych barwach (?). Porównuje te same wiadomości przedstawiane w materiałach audiowizualnych, prasie codziennej oraz fachowych czasopismach prawniczych. Poszukuje także odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób ?opowiadano obrazem? o normach prawnych. To bardzo ciekawe naukowo zagadnienia i w zakresie prawa pionierskie. (?) Dzieło znakomite, wybitne, efekt dobrze wykorzystanej erudycji autora. Prof. dr hab. Adam Lityński Jesteśmy otoczeni przez prawo ? ustawy, dekrety, zarządzenia ? ale w zasadzie nie zastanawia nas, w jaki sposób dowiadujemy się o ich istnieniu i egzekwowaniu. Skąd wiemy, co wolno, a czego nie wolno. Jarosław Kuisz na nieoczywistym dziś, ale rzeczywistym przypadku początkowych lat istnienia PRL pokazuje, jakie były wówczas instrumenty powszechnego ?powiadamiania o prawie? i jak upowszechnianie go może być po prostu propagandą. Prof. dr hab. Andrzej Paczkowski Jarosław Kuisz, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, redaktor naczelny tygodnika internetowego ?Kultura Liberalna?, współpracownik Institut d?histoire du temps présent przy Narodowym Centrum Badań Naukowych (CNRS) w Paryżu, fellow w Wissenschaftskolleg zu Berlin (2019?2020). W latach 2016?2018 był współkierownikiem programu ?Knowledge Bridges: Poland ? Britain ? Europe? w St. Antony?s College na Uniwersytecie Oksfordzkim. Prowadził badania m.in. w University of Chicago Law School, Columbia University Law School, a także na Uniwersytecie Kopenhaskim. Laureat nagrody tygodnika ?Polityka? ? ?Zostańcie z nami?. Ostatnio wydał Koniec pokoleń podległości (2018), a także wraz z Wojciechem Sadurskim i Karoliną Wigurą Trudne rozliczenia z przeszłością (2018). Ponadto wraz z Markiem Wąsowiczem zbiory Prawo i literatura. Szkice (2016), Prawo i literatura. Szkice drugie (2017) oraz Prawo i literatura. Antologia (2019). Publikował m.in. w: ?Journal of Democracy?, ?East European Politics and Societies: and Cultures?, ?Państwie i Prawie?.

49,40 zł
43,47 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,93 zł

67
Eight Gates Strawberry LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eight Gates Strawberry LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Whisper Away 2. Shadow Answers The Wall 3. The Mission's End 4. Old Worry 5. She Says 6. Fire on the Rail 7. Be Told the Truth 8. Thistle Blue 9. The Crossroads + The Emptiness

97,90 zł
Powiadomienie
68
The Quickening, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Quickening, CD
Niedostępny
Brak

1.Last Days 2.November 3.Pallet 4.The Lucky 5.Gathering 6.The Other Christmas Song 7.The Quickening 8.18 to 1 9.Diver 10.Unwritten

53,90 zł
Powiadomienie
69
The Quickening LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Quickening LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Last Days 2.November 3.Pallet 4.The Lucky 5.Gathering 6.The Other Christmas Song 7.The Quickening 8.18 to 1 9.Diver 10.Unwritten

97,90 zł
Powiadomienie
70
Mowa ciała kłamców. Od niewinnych kłamstw do patologicznych oszustw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mowa ciała kłamców. Od niewinnych kłamstw do patologicznych oszustw
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.06

Zostań żywym wykrywaczem kłamstw! Nieważne, jak bardzo jesteś inteligentny, doświadczony, bogaty czy wpływowy – każdy może zostać oszukany lub paść ofiarą naciągaczy. Jeśli nie chcesz, by okłamał cię partner w interesach, współpracownik, przyjaciel czy współmałżonek, poznaj mowę ciała kłamców. Doktor Lillian Glass, zawodowo demaskująca oszustów we współpracy z wymiarem sprawiedliwości, dzieli się tu swoimi metodami. Dzięki niej dowiesz się m.in.: • jakie gesty, mimika i sposób mówienia zdradzają kłamcę, • jak rozpoznać oszusta w sieci, • jakie sygnały wskazują, że partner może zdradzać, • jak oceniać wiarygodność polityków i ludzi z pierwszych stron gazet. Naukę wykrywania fałszu ułatwią zdjęcia i analizy zachowania sławnych ludzi uchwyconych w momencie, gdy skłamali (na przykład Billa Clintona, Lance’a Armstronga, Tigera Woodsa, O.J. Simpsona, Lindsay Lohan, Katie Holmes i Toma Cruise’a, Angeliny Jolie i Brada Pitta).

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

71
Gdzie boją się iść bogowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie boją się iść bogowie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

„Opowieści Watsona są zbryzgane krwią i nasycone wulgarnością, pełne sugestywnych opisów krwawych bitew i okraszone życiowym humorem – i tak ma być” – „Publisher's Weekly”. Z dumnego plemienia Wotan pozostało kilkoro dorosłych, dwoje dzieci i dwa szopy. Ramię w ramię z krwiożerczymi Calniankami przedzierają się przez Lśniące Góry, by odkryć kolejne, jeszcze bardziej przerażające krainy. Przed nimi ciąg dalszy dotychczasowych atrakcji, czyli potyczki, bitwy, powodzie, tornada, napaści dzikich zwierząt i całkiem nieprzewidziane konsekwencje zażywania substancji nieznanego pochodzenia. Ale ten koszmar kiedyś się skończy. Przetrwają. Dojdą na mityczne Łąki. A wtedy zrobi się naprawdę trudno.

49,90 zł
39,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

72
Sugaregg, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sugaregg, CD
Dostępny
6 szt.

1.Add It On 2.Prism 3.Where to Start ] 4.Come Down 5.Like Fire 6.What I Wanted 7.Not Ashamed 8.Stuck in Your Head 9.Hours and Hours 10.You 11.Let You 12.Every Tradition

53,90 zł
73
The Neon Orange LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
Powiadomienie
74
Down In The Weeds Where The World Once Was Red Orange LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Down In The Weeds Where The World Once Was Red Orange LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Pageturners Rag 2.Dance and Sing 3.Just Once in the World 4.Mariana Trench 5.One and Done 6.Pan and Broom 7.Stairwell Song 8.Persona Non Grata 9.Tilt-a-whirl 10.Hot Car in the Sun 11.Forced Convalescence 12.To Death's Heart (In Three Parts) 13.Calais to Dover 14.Comet Song

97,90 zł
Powiadomienie
75
Candid, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Candid, CD
Dostępny
20 szt.

1. Bank Head 2. A.M. AM 3. Take Me Home, Country Roads (Feat. Waxahatchee) 4. High On a Rocky Ledge 5. Something Happen 6. Strange Overtones 7. Hammond Song 8. Crying, Laughing, Loving, Lying 9. Rain 10. Rainbows & Ridges

65,90 zł
76
Sugaregg Colored LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sugaregg Colored LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Add It On 2. Every Tradition 3. Where to Start 4. Prism 5. You 6. Let You 7. Like Fire 8. Stuck in Your Head 9. Come Down 10. Not Ashamed 11. Hours and Hours 12. What I Wanted

86,90 zł
Powiadomienie
77
The Neon Black LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
78
The Shadow, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Shadow, CD
Dostępny
20 szt.

1. Walk of Doom 2. High School (Don't Like Them) 3. Take a Chance 4. Turns Blue 5. (God Damn!) What I Am 6. The Ripper 7. Unpeeled 8. Television 9. Better Not Waste My Time 10. The Shadow 11. Song For When You Sleep

53,90 zł
79
Down In The Weeds Where The World Once Was, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Down In The Weeds Where The World Once Was, CD
Dostępny
12 szt.

1.Pageturners Rag 2.Mariana Trench 3.One and Done 4.Just Once in the World 5.Dance and Sing 6.Stairwell Song 7.Forced Convalescence 8.To Death's Heart (In Three Parts) 9.Pan and Broom 10.Calais to Dover 11.Tilt-A-Whirl 12.Hot Car in the Sun 13.Persona Non Grata 14.Comet Song

65,90 zł
80
Sugaregg LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sugaregg LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Add It On 2.Prism 3.Where to Start [Explicit] 4.Come Down 5.Like Fire 6.What I Wanted [Explicit] 7.Not Ashamed 8.Stuck in Your Head 9.Hours and Hours 10.You 11.Let You 12.Every Tradition [Explicit]

86,90 zł
Powiadomienie
81
Candid Clear Blue, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Candid Clear Blue, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Bank Head 2. A.M. AM 3. Take Me Home, Country Roads (Feat. Waxahatchee) 4. High On a Rocky Ledge 5. Something Happen 6. Strange Overtones 7. Hammond Song 8. Crying, Laughing, Loving, Lying 9. Rain 10. Rainbows & Ridges

97,90 zł
Powiadomienie
82
Candid Black LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Candid Black LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

1. Bank Head 2. A.M. AM 3. Take Me Home, Country Roads (Feat. Waxahatchee) 4. High On a Rocky Ledge 5. Something Happen 6. Strange Overtones 7. Hammond Song 8. Crying, Laughing, Loving, Lying 9. Rain 10. Rainbows & Ridges

97,90 zł
Powiadomienie
83
Baśń o Złej Królewnie. A Tale of An Evil Princess w wersji dwujęzycznej dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśń o Złej Królewnie. A Tale of An Evil Princess w wersji dwujęzyczne...
Dostępny
50 szt.

Poznajcie historię Almy, złej królewny, która nie umiała kochać i nie szanowała pracy innych ludzi. Historia Almy została napisana jednocześnie po polsku i po angielsku, dzięki czemu łatwiej nauczycie się nowych słówek i od razu poznacie ich przykładowe konteksty. A wszystko na tle kolorowych grafik prosto z baśniowego królestwa. Równoczesne czytanie w obu językach to nie wszystko. Na końcu książki znajdują się przygotowane dla dzieci ćwiczenia językowe a w nich: • wykreślanki, • krzyżówki, • łączenie wyrazów w pary. Do książki możesz pobrać bezpłatne nagranie audio przygotowane w trzech wersjach: angielskiej, polskiej i dwujęzycznej.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

84
Ze świętymi na misjach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,00 zł
19,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

85
Rozwój dziecka Od 0 do 3 lat (wyd. 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwój dziecka Od 0 do 3 lat (wyd. 2020)
Dostępny
70 szt.

Na rynku wydawniczym dostępnych jest mnóstwo poradników dla rodziców. Dlaczego wybrać właśnie tę książkę? To nie tylko czytelne kompendium wiedzy na temat procesów rozwojowych, jakim podlega dziecko od narodzin do trzeciego roku życia, ale także źródło sprawdzonych porad. Doktor Thomas B. Brazelton, znakomity amerykański pediatra z niemal pięćdziesięcioletnią praktyką, pokazuje, jak mądrze prowadzić dziecko między innymi przez problemy z karmieniem, usypianiem, dyscypliną czy nauką korzystania z toalety. Skupia się przy tym na tak zwanych punktach zwrotnych, a więc tych momentach, które budzą największy niepokój rodziców. Często łączą się one z regresja w rozwoju i wywołują obawy, że dzieje się coś niedobrego. Ta przepełniona empatią książka w przystępny sposób pomaga rodzicom dzielnie walczyć z typowymi problemami rozwojowymi i wychowawczymi dziecka od narodzin do trzeciego roku życia.Tłumaczenie: Błaż Agata

79,90 zł
65,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 14,38 zł

86
Jak odzyskaliśmy wolną Ojczyznę i jak obroniliśmy ją przed wrogiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

87
Wóz drabiniasty EKO-BASTJAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wóz drabiniasty EKO-BASTJAN
EKO-BASTJAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.24

Wóz wykonany jest z drewna brzozowego i bukowego, lakierowany farbami z atestami bezpiecznymi dla dzieci. Wysokość wozu wynosi 38 cm, szerokość to 48 cm, a długość około 100 cm. Długość drążka wynosi 85 cm. Średnica kółek to 17 cm.

263,90 zł
224,32 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 39,58 zł

88
Tablica dwustronna drewniana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,90 zł
89
Śliniak duży na rzep, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śliniak duży na rzep, mix wzorów
Akuku
Dostępny
81 szt.

Śliniak wykonany z wysokiej jakości 100% bawełny. Wewnętrzna część została podszyta wodoodporną warstwą z miękkiej ceratki, która dodatkowo zabezpiecza ubranie przed zabrudzeniem i czyni śliniak nieprzemakalnym. Wygodne i praktyczne zapinanie na rzep podnosi komfort noszenia śliniaka, a kolorowe aplikacje umilają dziecku posiłek. Wyprodukowany w Polsce. Skład: 100% bawełna / zmiękczona ceratka PVC Rozmiar: 28.0 (szerokość) x 23.0 cm (długość od szyi) Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

13,20 zł
10,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,21 zł

90
Droga Szamana. Etap drugi: Gambit Kartosa (nowe wydanie) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga Szamana. Etap drugi: Gambit Kartosa (nowe wydanie)
Dostępny
3739 szt.

Bestsellerowa powieść fantasy nowego gatunku LitRPG. Barliona - wirtualny świat rozrywki stworzony dzięki najnowocześniejszym technologiom, z pełną imersją i niesamowitymi doznaniami. Gwarantem waluty w grze jest rząd, co przyciąga całe rzesze amatorów łatwego zarobku. Jednak Barliona ma też mroczną stronę: darmową siłę roboczą są w niej skazańcy ze świata rzeczywistego. Podczas gdy ciała więźniów pozostają zamknięte w autonomicznych kapsułach, ich umysły przenoszą się do wirtualnych kopalń Barliony. Dmitrij Machan przeżył już wiele. Po wyroku skazującym na osiem lat ciężkich prac musi radzić sobie jako Szaman, najmniej popularna klasa gracza, na domiar złego ma równie niepopularną specjalność Jubilera. Jego walka o przetrwanie w niczym nie przypomina wirtualnej zabawy. Machan dociera do odległych od stolicy krain. Nie traci czasu i zaczyna rozwijać swoje umiejętności. Dobrze wie, że najszybszym sposobem levelowania postaci są zadania. Ale zadania, które otrzymuje Szaman, są unikalne i legendarne, a jedno z nich uruchamia globalną aktualizację Gry. Trudno nie wpakować się wtedy w kłopoty, tym bardziej że Kartos - Mroczne Imperium, lenno Symulatorów, kryjące w sobie unikalne przedmioty i zasoby - jest w stanie poświęcić o wiele więcej niż tylko jednego gracza, by zdobyć to, czego pragnie najbardziej...

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

91
Zestaw wojsko 502208 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wojsko 502208
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.07

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

92
Auto 498952 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto 498952
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.02

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

93
Traktor z napędem 481497 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z napędem 481497
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.13

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

94
Traktor z dźwiękiem 500587 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z dźwiękiem 500587
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.15

53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

95
Auto z napędem Bentley 1:24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto z napędem Bentley 1:24
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.08

Auto na licencji BENTLEY w skali 1:24, z napędem na koło zam; Wymiary: 28x13x12,5cm

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

96
Auto policja z napędem 503663 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto policja z napędem 503663 ADAR
ADAR
Dostępny
4 szt.

Auto policyjne, z otwieranymi drzwiami, efektami świetlnymi i dźwiękowymi Wymiary: 26x13x9cm Baterie: 2 x AA 1,5V Wiek: 3+

54,90 zł
49,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,49 zł

97
Auto 498945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto 498945
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.29

Ambulans, z efektami świetlnymi i dźwiękowymi; Wymiary: 17,5x5,5x8,5 cm Baterie: 3 x 1,5V AG13 (zawarte w zestawie) Wiek: 3+

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

98
Auto z napędem Mercedes Benz 1:24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto z napędem Mercedes Benz 1:24
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.13

Auto na licencji Mercedes-Benz w skali 1:24, z napędem na koło zam; Wymiary: 28x13x12,5cm Wiek: 3+

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

99
Traktor z dźwiękiem 500679 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z dźwiękiem 500679 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.28

Traktor z przyczepą, z napędem na koło zam, Z efektami świetlnymi i dźwiękowymi Wymiary: 50x17x15cm Wiek: 3+

53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

100
Auto z napędem GMC Sierra Denali 1:24 Cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto z napędem GMC Sierra Denali 1:24 Cena za 1szt
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.27

Auto na licencji GMC Sierra Denali w skali 1:24, z napędem na koło zam; Wymiary: 24x9x7,5cm

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

Wróć do góry