hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.07.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 28 lipca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Boom Boom. Psi Patrol (Trefl), na drugim Bateria alkaliczna mini Vinnic LR44 1,5V (10 sztuk) (INNI). Kolejny produkt to Miecz zabójcy demonów. Tom 3 (Koyoharu Gotouge) oraz Płonące dusze (Leon Degrelle).
1
Boom Boom. Psi Patrol - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boom Boom. Psi Patrol
Trefl, od 6 lat
Dostępny1007 szt.

Boom Boom. Psi Patrol”, to dynamiczna gra rodzinna, w której liczy się zręczność, spostrzegawczość i dobry refleks. W „Boom Boom” gracze starają się uzbierać zestawy tych samych bohaterów bajki dla dzieci "Psi Patrol:. Gracze wymieniają jednocześnie swoje karty z kartami na planszy. Po złapaniu 4 takich samych postaci gracz uderza w dzwonek i sygnalizuje zebranie gotowego stosu. Gracze mogą polować na karty tego samego typu, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca. Gracz, który zbierze wszystkie swoje zestawy bohaterów z „Psiego Patrolu”, zostaje zwycięzcą! Zawartość opakowania: • 56 kart, • dzwonek, • plansza, • instrukcja.

53,17 zł
46,26 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,91 zł

10 osób kupiło
2
Bateria alkaliczna mini Vinnic LR44 1,5V (10 sztuk) - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria alkaliczna mini Vinnic LR44 1,5V (10 sztuk)
INNI, LR44
Dostępny22 szt.

Baterie guzikowe mają bardzo szerokie zastosowanie: zabawki, kalkulatory, pozytywki, lampki, latarki, ozdoby LED, wagi kieszonkowe, wagi łazienkowe, zegarki, liczniki rowerowe, piloty, urządzenia pomiarowe (np. suwmiarki elektroniczne, mierniki), urządzenia medyczne (np. glukometry), wskaźniki laserowe, pulsometry, podtrzymanie pamięci CMOS w komputerach i innych urządzeniach i inne. Specyfikacja: • bateria alkaliczna, • napięcie [V]: 1.5, • inne oznaczenia: LR44, AG13, • średnica [mm]: 11.6, • wysokość [mm]: 5.4. Cena za 10 sztuk.

8,60 zł
7,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,61 zł

9 osób kupiło
3
Miecz zabójcy demonów. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz zabójcy demonów. Tom 3
Dostępny1 szt.

Tanjirou i Nezuko stawiają czoła dwójce demonów – władającej piłeczkami i kontrolującemu strzałki, którzy podają się za bezpośrednich podwładnych Muzana Kibutsujiego zwanych Dwunastoma Demonicznymi Księżycami! Czy bohaterom uda się pokonać wrogów i zdobyć jakieś poszlaki prowadzącego najsilniejszego demona?

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

8 osób kupiło
4
Płonące dusze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płonące dusze
Dostępny15 szt.

Płonące dusze to jedno z pierwszych dzieł tego belgijskiego żołnierza. Od strony formalnej zapiski są luźnymi przemyśleniami autora. Forma przypomina nieco pamiętnik; swoje przemyślenia, wyraża jednak w taki sposób, że uniwersalnym brzmieniem wydają się one odnosić do każdego z nas. Degrelle jest bowiem jednym z niewielu mistrzów pisarstwa aforystycznego, którzy nie silili się na długie wywody, obliczone na przekonanie czytelnika. Mimo to – jego proza potrafi urzekać swą prawdziwością. Poza tym, książka wręcz płonie idealizmem, młodzieńczą, niewypaloną wiarą, ale też chłodnym wyrachowaniem domykającym ostatni rozdział Płonących dusz. Czytając przemyślenia Leona Degrelle, warto mieć na uwadze, że ów polityk, myśliciel i żołnierz swój radykalny katolicyzm spaczył bezkrytyczną oceną III Rzeszy i hitleryzmu. Leon Degrelle, generał, pisarz polityczny, główny ideolog i przywódca katolickiego ruchu Christus Rex w Belgii, w czasie II wojny światowej dowódca ochotników walońskich biorących udział w walce z bolszewizmem na Froncie Wschodnim. Po wojnie przebywał na przymusowej emigracji w Hiszpanii.

73,50 zł
51,45 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,05 zł

5 osób kupiło
5
Sudety. Najpiękniejsze wycieczki w Polsce, Czechach i Niemczech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sudety. Najpiękniejsze wycieczki w Polsce, Czechach i Niemczech
Dostępny18 szt.

Sudety. Najpiękniejsze wycieczki w Polsce, Czechach i Niemczech Od wysokich szczytów Karkonoszy na czele ze Śnieżką, przez pełne fantazyjnych formacji skalne miasta Gór Stołowych i Gór Łużyckich, po grzmiące wodospady i urokliwe polodowcowe jeziora – Sudety mają do zaoferowania mnóstwo atrakcji. Na uwagę zasługuje także niezwykłe bogactwo świata podziemnego – na śmiałków czekają zarówno tajemnicze jaskinie, jak i sztolnie dawnych kopalni, lochy oraz bunkry. Malowniczo położone miasta i miasteczka skrywają imponujące zamki, pałace i zespoły klasztorne. Ukojenie nerwów zapewniają eleganckie uzdrowiska. Górska przygoda nie zna granic. W przewodniku opisano 30 wycieczek pośród sudeckich szczytów i dolin zarówno na terytorium Polski, jak i Niemiec oraz Czech. Wszystkie można pokonać w jeden dzień. Przy każdej wycieczce znajduje się mapa pokazująca przebieg trasy, profil wysokościowy, a także informacje o tym, czy jest ona odpowiednia dla dzieci. W wycieczkach, które dają taką możliwość, zamieszczono krótkie notatki o sposobie pokonania danej trasy na nartach albo na rowerze górskim. Krzysztof Bzowski – historyk, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dzięki studiom historycznym jego zainteresowania podróżnicze zwróciły się na wschód, ku dawnym polskim kresom, gdzie odwiedzał nie tylko miejsca związane z polską historią – równie chętnie penetruje też górskie bezdroża Czarnohory i Gorganów oraz innych masywów w Karpatach Wschodnich. Jednocześnie pozostaje wciąż zagorzałym fanem ck monarchii i Galicji, dlatego też często podróżuje ku południowym sąsiadom Polski. Związki rodzinne zaś wielokrotnie zaprowadziły go w innym jeszcze kierunku – do Francji, skąd trafił też na Półwysep Iberyjski. Poza tym zwiedzał Afrykę Północną i Turcję.

37,00 zł
25,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,10 zł

4 osoby kupiły
6
Japońska polityka zagraniczna 1895-1945 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japońska polityka zagraniczna 1895-1945
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Kariera nowoczesnej Japonii jest fenomenem. Kraj pogrążony w samoizolacji i bezruchu dokonał zaskakującej modernizacji w tempie zdumiewającym już dla współczesnych. Zawarł sojusz z Imperium Brytyjskim, pokonał kolejno Chiny i Rosję, współtworzył wersalsko-waszyngtoński porządek światowy. Pozbawiony aliansu brytyjskiego, z ustrojem niezdolnym do kontrolowania tendencji skrajnych, wkroczył na szlak podbojów prowadzących w końcu do katastrofy. Cesarz i zastraszeni umiarkowani politycy potrafili jednak w ostatniej chwili przerwać beznadziejną walkę, dając krajowi szansę na odrodzenie.

59,90 zł
43,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

4 osoby kupiły
7
Wesela nie będzie! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesela nie będzie!
Dostępny75 szt.

Plan Edyty był prosty: rozwieść się z Rafałem, spakować manatki i wrócić na Podlasie. Najpierw jednak należy pożegnać stan wolny Magdusi. Kiedy znika Andzia, a w Szklarskiej Porębie zostają znalezione zwłoki, drogi Edyty Prusko i sierżanta Bączka ponownie się krzyżują. Przypadkowe spotkanie w górskim schronisku przywraca pamięć o dawnej zbrodni, dolnośląskie śledztwo z dnia na dzień zatacza coraz szersze kręgi, a atmosfera wokół Edyty gęstnieje. Co łączy dziki w szkodzie z zagadką szpiegowską, a zwłoki sprzed lat z morderstwem Adaminy Lukrecji? Wesela nie będzie! to pełna szalonych zwrotów akcji, pędząca jak pociąg Kolei Dolnośląskich kontynuacja przygód Edyty Prusko zgłębiająca siłę kobiecej przyjaźni i okrucieństwo spaczonego umysłu.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

4 osoby kupiły
8
Dyktanda, ćwiczenia z ortografii i gramatyki kl. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyktanda, ćwiczenia z ortografii i gramatyki kl. 2
Dostępny76 szt.

Książka zawiera różnorodny zestaw dyktand i ćwiczeń ortograficznych, a także zadania z zakresu gramatyki dotyczące rzeczownika, czasownika, sylaby, głoski, samogłoski i spółgłoski. Treści ćwiczeń nawiązują do tekstów dyktand, dzięki czemu dziecko nie tylko szybciej utrwala i zapamiętuje pisownię wyrazów, ale również rozwija umiejętność czytania ze zrozumieniem.Liczne ilustracje, rebusy, krzyżówki i zabawne ćwiczenia pomagają uczniom w przyswajaniu materiału i przekonują, że nauka ortografii może być przyjemna i wesoła.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

3 osoby kupiły
9
Jazda na rydwanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jazda na rydwanie
Dostępny4 szt.

Gdy znajdziesz się na granicy śmierci, już zawsze będziesz kochał życie Rok 1938, Bydgoszcz. Osiemnastoletni Robert Meissner mieszka ze swoją zgorzkniałą matką, pragnąc w końcu rozpocząć samodzielne, dorosłe życie. Dzięki sąsiadce, pani Anieli, która zawsze ma dla niego czas i słowa otuchy, łatwiej jest mu radzić sobie z trudami codzienności. W końcu nadchodzi moment, na który długo czekał - powołanie do wojska otwiera Robertowi drzwi do nowych przygód, doświadczeń i podróży. Wojenna zawierucha rzuca go w różne części Europy, a zadania, jakie postawi przed nim los, będą niezmiernie wymagającym egzaminem jego dojrzałości. Jazda na rydwanie to epicka, pełna napięcia i emocji powieść, w której wydarzenia historyczne przeplatają się z porywającymi wątkami miłosnymi, a odmalowane z pietyzmem realia życia z czasów II wojny światowej pozwalają przenieść się do świata, którego już nie ma. „Świetna, wciągająca powieść! Napisana z epickim rozmachem i pieczołowitością w odtwarzaniu historycznych detali. Nie ma nic wspólnego z nostalgiczną aurą Sienkiewiczowskiego „Latarnika”, jest raczej skrzyżowaniem powieści szpiegowskiej i erotycznej, z przyprawą balzakowskiego motywu człowieka wspinającego się po drabinie społecznej i ekonomicznej. Wszystko to opowiedziane bez fałszywych nut, z literacką swadą”. – Zbigniew Wojnarowski – pisarz „Julian Hardy stworzył wielki fresk z okresu II wojny światowej. To opowieść o wręcz nieprawdopodobnych losach i przygodach głównego bohatera, na którego największy wpływ ma historia, przedstawiona nie tylko jako tło wydarzeń, ale przenikliwa diagnoza rzeczywistości”. – Andrzej Dębkowski, gazetakulturalna.zelow.pl „Jazda na rydwanie to kunsztownie napisana, epicka powieść o ludzkim losie, który potrafi kreować najbardziej nieprzewidywalne scenariusze. Ta historia o miłości, pożądaniu, trudnych decyzjach i dziejowych zawirowaniach, mających wpływ na życie jednostki, trzyma w napięciu do ostatniej strony. Nie sposób oderwać się od tej książki!” – Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

53,00 zł
38,69 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,31 zł

3 osoby kupiły
10
Cypr. #Travel&Style - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cypr. #Travel&Style
Dostępny51 szt.

Cypr to miejsce narodzin bogini Afrodyty. Może to właśnie dlatego tak łatwo zakochać się w wyspie. Zróżnicowane wybrzeże, wspaniałe piaszczyste plaże, ciepłe morze i ponad 300 słonecznych dni w roku. Cypr ma wiele do zaoferowania turystom spragnionym wypoczynku. Nie trzeba jednak ograniczać się do zajmowania plażowego leżaka. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czeka wiele możliwości - od sportów wodnych po górskie wycieczki. Wyspa jest nie mniej interesująca pod względem kulturowym. To miejsce, w którym krzyżują się kultury, a starożytność spotyka ze współczesnością. Także w lokalnej kuchni spotkają się tradycje greckie, tureckie i Bliskiego Wschodu. Kto raz odwiedzi Cypr, na pewno zapragnie tu powrócić. Przekonajcie się o tym sami! O autorze Peter Zralek - urodził się w Polsce, ale od roku 1981 mieszka w Sztokholmie. Tam też studiował m.in. historię starożytną, egiptologię, psychologię i zaczął pracę w biurach podróży. Od końca lat 90. towarzyszy też w wyjazdach polskim turystom - głównie do krajów Śródziemnomorza, Skandynawii i do Ziemi Świętej - współpracując jako pilot i przewodnik z polskimi organizatorami wyjazdów turystycznych. Prywatnie odwiedził ok. 80 krajów na czterech kontynentach, dłużej mieszkając w Grecji, Włoszech, Indiach, Portugalii, Egipcie i na Malcie. Skandynawię objechał wszerz i wzdłuż w ciągu ostatniego ćwierćwiecza. Pracował również jako dziennikarz, po polsku debiutując reportażem z Albanii w paryskiej "Kulturze", oraz publikując relacje i reportaże z podróży m.in. w "Zeszytach Literackich", "Res Publice", "Playboyu" i wrocławskiej "Odrze". Napisał kilka przewodników turystycznych dla czterech polskich wydawnictw. Zawodowo grał w hokeja na lodzie i w karty. Lubi wino, pływanie, boks, literaturę i kilka innych rzeczy.

52,90 zł
37,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,87 zł

4 osoby kupiły
11
Szumiące czytanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szumiące czytanki
Dostępny20 szt.

Materiał do utrwalania wymowy głosek szumiących z krzyżówkami. Szumiące czytanki to zbiór krótkich opowiadań pisanych z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym. Historyjki mają pomóc maluchom w doskonaleniu wymowy głosek szumiących: sz, cz, ż, dż, a dołączone do nich krzyżówki – umilić lekturę. Publikacja może stanowić źródło inspiracji dla rodziców, nauczycieli, terapeutów oraz wszystkich, których interesuje prawidłowy rozwój mowy dziecka.

13,50 zł
10,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 2,51 zł

2 osoby kupiły
12
Łatwopalni. Tom 3. Wybaczenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łatwopalni. Tom 3. Wybaczenie
Dostępny19 szt.

Miłość ma wiele twarzy, a bohaterowie „Łatwopalnych” poznali je wszystkie. Przeznaczenie nieraz wystawiało ich uczucia na próbę, a teraz ponownie muszą stoczyć walkę o to, co dla nich najważniejsze. Dolnośląskie krajobrazy po raz kolejny stają się miejscem, gdzie przeszłość i przyszłość splatają się w teraźniejszości i na jaw wychodzą głęboko skrywane tajemnice. Ostatnia odsłona „Łatwopalnych”. Pełna pasji, emocji i... Wybaczenia.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
13
W piekle pandemii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W piekle pandemii
Dostępny12 szt.

Opowieść o dniu, w którym świat, jaki znamy, przestał istnieć. I o wszystkim, co zdarzyło się potem Kiedy Oliwia i Marcello wyjeżdżają na długo wyczekiwany urlop, nic nie zapowiada chaosu, w jakim już wkrótce pogrąży się cały świat. Zakochani wraz z kilkorgiem bliskich przyjaciół korzystają z uroków zimowej aury, spędzają dnie na zaśnieżonych górskich stokach, a wieczory z grzańcem przy kominku. Tymczasem nad ojczyzną młodego lekarza powoli zbierają się ciemne chmury… Pewnego dnia włoskie media podają, że tajemniczy wirus z Wuhan pokonał granice kontynentów, a w szpitalu znalazł się „pacjent zero”. Od tej pory nic nie będzie już takie jak przedtem… W piekle pandemii to przejmująca, autentyczna opowieść o życiu w czasach śmiercionośnego wirusa. Bergamo, Drezno, Wenecja i Wrocław, a także azyl na Lawendowym Wzgórzu w Toskanii – w każdym z tych miejsc bohaterowie spróbują znaleźć najlepszy sposób na przetrwanie trudnych czasów i poukładanie swojej rzeczywistości na nowo. Czy im się uda? Podniosłam wzrok i na chwilę spotkały się nasze spojrzenia. – Przychodzisz do mnie w każdym śnie – powiedział cicho. – Chcę spać jak najwięcej, śnić jak najdłużej, móc cię przytulać, dotykać, całować, słyszeć twój śmiech… Nagle przyszło mi na myśl, że przecież on nie chodzi do pracy. Marcel nigdy nieogolony nie wychodził z domu. – Nie pracujesz? – zapytałam. – Siedzę w domu. – Coś się stało? – Miałem kontakt z zakażonym pacjentem. (…) – Co z tobą? – zapytałam przerażona. – Na razie nic szczególnego – odpowiedział wymijająco. – Powiedz mi prawdę! Mam dodatni wynik testu – odpowiedział spokojnie. – Jestem zamknięty w domu. Nic mi nie jest, nie mam gorączki ani kaszlu. Czuję się tylko bardzo zmęczony. Błogosławię moment, kiedy wpadłem na pomysł, że zostawię cię u babci w Toskanii. Zwariowałbym teraz. Lekarze w takich sytuacjach są zawsze zagrożeniem dla swoich najbliższych. Napisz do Adrianny. Ich córeczka trafiła na oddział intensywnej terapii… Nie płacz! – Musiał zobaczyć łzy na mojej twarzy. – Nie płacz, Oli! Cieszę się, że ty jesteś bezpieczna. Opowiedz mi coś pięknego. Jolanta Kosowska – urodzona na Opolszczyźnie, całe życie związana z Wrocławiem, Opolem i Sobótką, absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej i studiów podyplomowych w Akademii Wychowania Fizycznego. Z zawodu lekarka, specjalistka w trzech dziedzinach medycyny. Nieustannie szuka nowych wyzwań i swojego miejsca na ziemi. Od kilkunastu lat mieszka i pracuje w Dreźnie. Jest związana z drezdeńską Polonią. Na co dzień przyjmuje pacjentów w poradni przyjaznej cudzoziemcom. Dzieli swój czas pomiędzy pracę zawodową, podróże i pisanie powieści. Debiutowała powieścią obyczajową Niepamięć (2012, Wydawnictwo Bukowy Las). Nakładem Wydawnictwa Novae Res ukazały się jej powieści Déjà vu, Niemoralna gra, Nie ma nieba, W labiryncie obłędu, Drugie dno, Niepamięć, Wróć do Triory, Trzy razy miłość oraz Wielkie włoskie wakacje.

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

1 osoba kupiła
14
Color Addict Kids CARTAMUNDI - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Color Addict Kids CARTAMUNDI
Cartamundi
Dostępny29 szt.

Znasz Color Addict? To jest wersja dla najmłodszych! Kolorowa gra karciana, która idealnie sprawdzi się na rodzinnych wieczorach, placu zabaw, w parku i jako szybka rozrywka podczas szkolnych przerw! Pozbądź się jak najszybciej wszystkich kart z ręki, zagrywając właściwy kolor lub właściwy kształt albo obydwa i na odwrót... OSTRZEGAMY: ta gra jest bardzo uzależniająca! Nie nadaje się dla żółtodziobów, kanciastych, zielonych z zazdrości, bezbarwnych, czarnowidzących i noszących różowe okulary...Zawartość:2 talie do gry po 55 kartCechy gry:liczba graczy: 2-6wiek: +3czas gry: 15 min

28,90 zł
23,70 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,20 zł

1 osoba kupiła
15
Szał hazardu. Tom 6. Kakegurui - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szał hazardu. Tom 6. Kakegurui
Dostępny1 szt.

Manga przygodowa o słynnej prywatnej Akademii Hyakkao. To szkoła w której króluje hazard. Jeśli wygrywasz, żyjesz jak w raju, ale jeśli przegrywasz, twoje życie zamienia się w istne piekło. Ci, którzy mają dobrą passę muszą liczyć się z zazdrością, słabsi zaś cierpią prześladowanie. W sam środek tego chaosu trafia nowa dziewczyna, Yumeko Jabami.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
16
Starożytne Królestwo Lehii II. Zapomniane dowody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starożytne Królestwo Lehii II. Zapomniane dowody
Dostępny1290 szt.

Niniejsza publikacja kończy pięcioksiąg lehicki autorstwa Janusza Bieszka powstały w latach 2014-2019. Zawiera on 1700 stron tekstu wraz z 525 cytatami – dowodami źródłowymi ze 183 różnych roczników, kronik, dzieł i opracowań historycznych krajowych oraz zagranicznych. Ponadto autor prezentuje i omawia: 1. 1664 wizerunki monet i medali władców wielkiej dynastii lehickiej, bogów sławiańskich oraz beznapisowych. 2. 108 wizerunków starożytnych staterów lehickich i zagranicznych. 3. 22 kolejne kroniki, dzieła i opracowania historyczne. 4. Nazwy Ariów-Sławian, używane w starożytności. 5. Organizację państwowości oraz ważniejsze wojny i bitwy Ariów-Sławian Indoscytów w okresie starożytnym oraz wczesnośredniowiecznym, a także zdobycie 37 większych miast. 6. Wykaz 81 pocztów polskich i zagranicznych królów starożytnych oraz wczesnośredniowiecznych Lehii. 7. Główne źródła historyczne krajowe i zagraniczne w ośmiu językach obcych, wykorzystane w trakcie badań. Autor podkreśla, że serię ksiąg lehickich zamknie 6 księga w formie atlasu pod tytułem Lehia, Sarmacja, Scytia na mapach polskich i zagranicznych z XV-XX wieku.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

1 osoba kupiła
17
Kulturalna zawierucha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kulturalna zawierucha
Dostępny3 szt.

Bez przyjaźni i pasji życie staje się nudne Niezawodny sposób na uleczenie złamanego serca? Podróż do Barcelony! O wyjątkowych zaletach tego miejsca wkrótce przekona się pewna trzydziestoletnia Polka, która pragnie jak najszybciej zapomnieć o bolesnym rozstaniu. Podczas jednego z koncertów jazzowych odkrywa na ścianie barcelońskiej restauracji znajome obrazy z Polski, które wiele lat temu zostały skradzione. Postanawia, że dostarczy je z powrotem do swojej ojczyzny, w czym mają jej pomóc dwaj miejscowi muzycy i ich piesek rasy Chihuahua. Kulturalna zawierucha to szalona opowieść pełna malarstwa, muzyki i… miłości!

26,99 zł
19,99 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
18
Bruno Brazil. Tom 2. Komando „Kajman” - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bruno Brazil. Tom 2. Komando „Kajman”
Dostępny17 szt.

Bruno Brazil otrzymuje zadanie odnalezienia terrorystów, którzy przejęli kontrolę nad satelitą telekomunikacyjnym i przy jego pomocy wpływają na ludzi na całym świecie. Brazil kompletuje zespół twardzieli z prawdziwego zdarzenia – komando „Kajman”. W skład oddziału wchodzą: Gaucho Moralès, Whip Rafale, Texas Bronco, Billy Brazil oraz Big Boy. Po krótkim szkoleniu oddział zostaje zrzucony w głębi amazońskiej dżungli. Bruno Brazil to frankofoński klasyk spod znaku wielkiej przygody, który stał się tytułem kultowym.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
19
Dismember, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dismember, CD
Dismember, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Death Conquers All 2. Europa Burns 3. Under a Bloodred Sky 4. Hills Have Eyes 5. Legion 6. Tide of Blood 7. Combat Fatigue 8. No Honor in Death 9. To End It All 10. Dark Death 11. Black Inn

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

20
Demigod Limited Edition, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demigod Limited Edition, CD + DVD
Behemoth, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: CD 1. Sculpting The Throne Ov Seth 2. Demigod 3. Conquer All 4. The Nephilim Rising 5. Towards Babylon 6. Before The Aeons Came 7. Mysterium Coniunctionis 8. XUL 9. Slaves Shall Serve 10. Reign Ov Shemsu Hor DVD Live Leeuwarden Holland 10.12.2007 E.V. 1. Slaying The Prophets Ov Isa 2. Antichristian Phenomenon 3. Demigod 4. From The Pagan Vestlands 5. Prometherion 6. Conquer All 7. Christgrinder Avenue 8. As Above So Below 9. Decade Ov Therion 10. Chant For Ezkaton 2000 11. I Got Erection

104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

21
Noralie. Tom I. Uskrzydlona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noralie. Tom I. Uskrzydlona
Dostępny8 szt.

Jak długo można trwać w zawieszeniu między dwoma światami? Nastoletnia Olivia ma serdecznie dość swojego życia w Oksfordzie. Wiecznie zajęci pracą rodzice, brak przyjaciół i niekończące się kłótnie z bratem sprawiają, że dziewczyna czuje się coraz bardziej przygnębiona i wyobcowana. Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach trafia do krainy, w której wszystko przypomina kolorową bajkę, zaś ona sama zamienia się w piękną i obdarzoną wyjątkowymi mocami dziewczynę. Jednak wkrótce okaże się, że również ta bajka ma swoje mroczne strony, a Olivia jest jedną z niewielu osób, które są w stanie ją uratować…

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

22
Szczęście rodziny Marsdenów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście rodziny Marsdenów
Dostępny49 szt.

Tajemnica skrywana w szepczącym lesie... Trzy siostry, rodzinne fatum i ciało na mokradłach. Elenor, Clementine i Ginger, trzy siostry z maleńkiej, sennej miejscowości Conetoe chcą rozwikłać zagadkę śmierci swojego wujka. Krewny zaginął niemal dwadzieścia lat wcześniej, a teraz w pobliskim lesie na torfowiskach zostaje odnalezione jego ciało. Czy dopadł go pech rodziny Marsdenów? Może uciekał od problemów i porwał go wiatr? Dziewczętom z pomocą rusza syn szeryfa, Dirk Brewer, skrycie marzący o tym, by doświadczyć czegoś niezwykłego i magicznego. Trop prowadzi do opuszczonego domu, który wypełniają dziwne malunki istoty o głowie w kształcie jeleniej czaszki i porożem porośniętym bluszczem… W Conetoe wszyscy uważają Marsdenów za pe­chowców. Czy dorastającym siostrom, zmagającym się z rodzinnymi kłopotami, uda się przerwać ten krąg niepowodzeń? Przekonaj się, czy rodzina Marsdenów zazna wreszcie spokoju i odrobiny szczęścia. Karolina Stępień – fanka filmów i komiksów z trykociarzami, klasyki powieści oraz dokumentów z gatunku true crime. Gdy była małą dziewczynką myślała, że każdy człowiek posiada ograniczoną ilość słów, a gdy je wyczerpie, umiera – zdaniem jej mamy powinna więc żyć wiecznie, bo tak niewiele mówi. Nadrabia za to pisaniem – zaczęła już w podstawówce.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

23
Mroczny rewers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczny rewers
Niedostępny
Brak

Czasem nawet przeznaczenie się myli W deszczowy Dzień Świętego Walentego w centrum dużego miasta młody makler ginie w wypadku drogowym. Prostą z pozoru sprawę komplikuje brak świadków oraz to, że na ciele ofiary nie ma żadnych śladów. Hank Zaborski – policyjny detektyw – odkrywa zagadkowe powiązanie maklera ze sprawą seryjnego mordercy sprzed lat, który od dawna nie żyje. W toku śledztwa pojawiają się kolejne niewyjaśnione tajemnice, a fakty wydają się coraz bardziej sobie przeczyć. Mroczny rewers to połączenie fatalizmu antycznej tragedii i napięcia z koszmarów Davida Lyncha. Historia, w której – jak w życiu – niczego nie da się przewidzieć, mimo że wszystko już jest zaplanowane. „Mocny, dający do myślenia thriller. Polecam”. – Tomasz Sablik „Mroczny rewers to chyba pierwszy kryminał metafizyczny. Jego autor buduje świat przedstawiony złożony z kompilacji gatunków i stylów w bardzo świadomy i przemyślany sposób. Powiedzieć, że ta powieść jest oryginalna, to jakby nie powiedzieć nic”. – Ewa Stykowska, Bibliahorroru.ga „Poruszająca historia o przemijalności ludzkiego życia, które we wszechświecie jest tylko małym nic nie znaczącym okruchem. Mroczny rewers to fantastyczne połączenie kryminału z elementami grozy. Byłam zauroczona pięknym językiem i niepowtarzalnym stylem, ponadto dzięki nieograniczonej wyobraźni autora czytelnik może wyruszyć w fascynującą podróż do innych wymiarów”. – Maryla Pieniążek, IG @HAUNTED_BOOKS Piotr Ander – urodził się w Legnicy. Studiował filologię klasyczną i filologię polską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Wrocławskim. Jako dziennikarz współpracował z tygodnikami „Panorama Legnicka” i „Konkrety”. Zadebiutował kontrowersyjną mininowelą Chłopiec. Jest laureatem zorganizowanego przez Portal Pisarski konkursu literackiego „Prozo-pagnozja” za opowiadanie Straganiarz. Mroczny rewers to jego pierwsza powieść.

43,00 zł
31,39 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,61 zł

24
Organ ładu i spokoju w rękach demokracji? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organ ładu i spokoju w rękach demokracji?
Dostępny4 szt.

Prezentowana publikacja przedstawia działalność aparatu bezpieczeństwa w powiecie nowosądeckim w latach 1945?1975. Składa się z wprowadzenia, trzech rozdziałów oraz aneksu. W rozdziale pierwszym omówiono proces organizowania aparatu bezpieczeństwa w powiecie nowosądeckim, jego strukturę oraz zmiany, jakim podlegała w kolejnych latach. Przeanalizowano działalność pionów operacyjnych, Referatu Śledczego, pionów pomocniczych oraz komórek nieoperacyjnych. Ponadto przedstawiono funkcjonariuszy należących do kadry kierowniczej, zaprezentowano obsadę personalną i portret zbiorowy funkcjonariuszy UB/SB w Nowym Sączu. W rozdziale drugim opisano osobowe środki pracy operacyjnej. Przedstawiono rozwój sieci agenturalnej, a także przykłady wykorzystania przez aparat bezpieczeństwa osobowych źródeł informacji w kontrolowanych operacyjnie środowiskach. Poruszono kwestię roli i wykorzystania w pracy operacyjnej lokali kontaktowych i mieszkań konspiracyjnych. W najobszerniejszym rozdziale trzecim, składającym się z wprowadzenia i jedenastu podrozdziałów, omówiono kierunki działań operacyjnych nowosądeckiego aparatu bezpieczeństwa prowadzonych wobec środowisk, grup społecznych, organizacji konspiracyjnych, partii politycznych, instytucji religijnych, zakładów pracy, a także poszczególnych osób, traktowanych przez UB/SB jako zagrożenie dla władz. W aneksie zamieszczono wykaz różnej kategorii spraw operacyjnych, założonych i prowadzonych przez UB i SB w latach 1955?1975.

60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

25
Powtórka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powtórka
Dostępny22 szt.

Wszystko płynie, ale grzech pozostaje na zawsze Detektyw Leon Brodzki odchodzi na zasłużoną emeryturę. Nie oznacza to jednak, że od tej pory czeka go spokojne, sielankowe życie. Przeciwnie – męczą go koszmarne sny, od których Brodzki pragnie za wszelką cenę się uwolnić. Wkrótce otrzymuje polecenie powrotu na służbę i od tej chwili jego codzienność zaczyna przypominać koszmar śniony na jawie. Odcięty palec, czerwony płaszcz przeciwdeszczowy i tajemniczy napis na ciele ofiary – to dopiero początek serii coraz bardziej przerażających wydarzeń. Aby dotrzeć do ich źródła, detektyw będzie musiał wrócić do sprawy sprzed lat i stanąć twarzą w twarz z popełnionymi przez siebie błędami… Około południa w Toruńskim Centrum Zarządzania Kryzysowego przy ulicy Legionów odebrano nietypowe zgłoszenie. Telefonował starszy mężczyzna, który krzyczał do słuchawki roztrzęsiony. – Ze Sportowej dzwonię, mówiłem przecież! Między cmentarzem a targiem, garaże widzę. – Który to cmentarz? Czy chodzi o cmentarz Świętego Jerzego? – No, tu na Sportowej, tu z tyłu, przy garażach. Niejaki Bogdan Kowal twierdził, że kiedy podszedł do automatu, w którym można kupić znicze, w podajniku znalazł ludzki palec. Marcel Woźniak – rocznik 1984. Pochodzi z Kwidzyna („miasta tysiąca rond”), mieszka w Toruniu („mieście aniołów”). Absolwent adaptacji scenariuszowej w Warszawskiej Szkole Filmowej, doktorant literaturoznawstwa na UMK w Toruniu. Współpracuje z Instytutem Literatury w Krakowie. Stworzył trylogię o detektywie Leonie Brodzkim. W tej serii ukazały się Powtórka (pierwsze wydanie 2017), Mgnienie (2017) i Otchłań (2018) oraz spin-off Szelfowe chmury (magazyn „Pocisk” nr 17-18/2018). Współautor powieści Tysiąc obsesji (2019). Twórca opowiadań: Raz, dwa, trzy – znikasz ty (antologia kryminalna Balladyna, 2019) i Granatowa cisza (antologia Stulecie kryminału, 2020), za które otrzymał wyróżnienie Komendanta Głównego Policji. Debiutował książką Biografia Leopolda Tyrmanda. Moja śmierć będzie taka jak moje życie (2016), wyróżnioną przez Magazyn Literacki „Książki”. Pracował jako radiowiec (Radio PLUS) i scenarzysta („Na wspólnej”, „Oszukane”), a wcześniej również jako: stolarz, kasjer, magazynier, recepcjonista, konferansjer, aktor, kierowca na planie filmowym, tłumacz i pilot telewizyjny rozdający ulotki. Rok 1984 George’a Orwella to jego ulubiona książka, ale jest też fanem kryminałów kieszonkowych, Roberta Kubicy i poziomek. Jego ulubioną cyfrą jest siódemka.

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

26
Niebezpieczna gra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebezpieczna gra
Dostępny2 szt.

Przeznaczenie jest potężną siłą, z którą nie warto walczyć Alex i Nathaniel są młodzi, bogaci i wydają się wieść zupełnie normalne, beztroskie życie. Wkrótce jednak okaże się, że ich na pozór idealny związek oparty jest na kłamstwach. Alex bowiem wcale nie jest zwyczajną dziewczyną, tylko obdarzoną nadprzyrodzonymi mocami córką króla Ter, Petera Langendorfa. A Nathaniel… on jest po drugiej stronie barykady. Jako szef ruchu oporu pragnie tylko jednego: wyzwolenia swojego kraju od ambicji zaborczego władcy. Planuje zamach na Petera Langendorfa i zamierza wykorzystać do tego celu Alex. Może to być jednak zadanie znacznie trudniejsze, niż mu się wydawało… Do czego posunie się Nathaniel? Czy zdoła przekonać córkę króla, by stanęła po jego stronie? W tej grze nie ma żadnych reguł… Po chwili drzwi pokoju otworzyły się i weszło do niego dwóch mężczyzn. Jeden blondyn z lekkim zarostem i niebieskimi oczami. Był ubrany w czarny podkoszulek i niebieskie spodnie. Gdybym spotkała go na ulicy, nigdy nie powiedziałabym, że może być przywódcą czegokolwiek. Za to kiedy drugi mężczyzna wszedł do pokoju, jego wygląd zrobił na mnie niemałe wrażenie. Miał podobne włosy do Nathaniela, ale o wiele bardziej czarne i ułożone. Chłodne, nienaturalnie zielone oczy i lekki uśmiech. Ubrany była na czarno. Czarna koszula i spodnie. Ogólnie wyglądał strasznie poważnie, ale też pociągająco. Zła mieszanka. Był dużo starszy, więc najprawdopodobniej to był Tom. Blondyn to Adam. – Możemy zaczynać, panowie? – odezwał się Tom zimnym głosem i rozsiadł się na krześle. Przeszył mnie wzrokiem, a ja nagle poczułam się strasznie nieswojo. Chyba byłam strasznie głupia, myśląc, że to zabawa. Tak… może to i jest zabawa. Przerażająca i niebezpieczna gra w kotka i myszkę. Oni to koty, a ja jestem małą, bezbronną myszką. Trzeba było wtedy zostać w domu…

38,00 zł
27,74 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

27
Geneza. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geneza. Audiobook
Robin Cook, Rebis
Dostępny2 szt.

Mistrz thrillera medycznego powraca Kiedy na stół sekcyjny w nowojorskim Inspektoracie Medycyny Sądowej trafia ciało dwudziestoośmioletniej kobiety, Kery Jacobsen, wiele wskazuje na to, że doszło do przedawkowania narkotyków. Podczas sekcji okazuje się, że kobieta była w ciąży. Nikt nie wie, kto był ojcem dziecka. Czyżby jego tożsamość była kluczem do wyjaśnienia zagadki ostatnich chwil jej życia? Aria Nichols, rezydentka prowadząca sprawę, postanawia wykorzystać kontrowersyjną metodę badawczą opartą na najnowszych osiągnięciach biotechnologii, by dotrzeć do tajemniczego ojca. Ktoś jednak robi wszystko, by zagadka śmierci Kery nigdy nie została wyjaśniona. Każdy, kto zbliży się do prawdy, może stać się kolejnym celem zabójcy...

37,90 zł
28,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,47 zł

28
Niekochalni. Lęk przed bliskością. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niekochalni. Lęk przed bliskością. Audiobook
Andrzej Gryżewski, Sylwia Sitkowska, Rebis
Dostępny23 szt.

Jak pozbyć się lęku przed bliskością i być wreszcie szczęśliwym. Od ponad dekady lawinowo rośnie liczba singli. Coraz więcej osób ma problemy ze stworzeniem satysfakcjonującego związku. Nie sprzyja temu zawrotny pęd życia, jego konsumpcyjny styl przekładający się na relacje międzyludzkie, a także coraz powszechniejsze uzależnienie od mediów elektronicznych. Jak się jednak okazuje, jednym z głównych powodów życia w samotności, czasem głęboko ukrytym, jest lęk przed bliskością. Książka Niekochalni. Lęk przed bliskością Andrzeja Gryżewskiego, seksuologa i psychoterapeuty, oraz Sylwii Sitkowskiej, psycholożki i psychoterapeutki, poświęcona jest tej dojmującej bolączce naszych czasów. Jak rozpoznać problem? Jakie ma on podłoże? Jak wpływa na seks i miłość? Jak wreszcie znaleźć partnera? Na wszystkie te pytania, a także wiele innych, znajdziesz odpowiedź w tej książce.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

1 osoba kupiła
29
Śmierć i Małgorzata. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć i Małgorzata. Audiobook
Joanna Łopusińska, Rebis
Dostępny5 szt.

Świetnie napisany thriller psychologiczny, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje... Warszawa, upalne lato. Młody lekarz, Henryk Wieroński, znajduje zwłoki byłej narzeczonej, Małgorzaty Detman, bestialsko pobitej i prawdopodobnie zgwałconej, w jej własnej sypialni. Dlaczego dziewczyna kazała mu przyjść właśnie tego ranka? Jak to możliwe, że rodzice i bliźniaczka Zosia niczego nie zauważyli? Kto odpowiada za brutalne morderstwo pięknej, młodej kobiety? Co ukrywa Henryk? I kim właściwie była… Małgorzata? Śledztwo rusza pełną parą prowadzone przez prokuratorkę Maję Roch i jej partnera, inspektora Molskiego. Henryk zaś podejmuje dochodzenie na własną rękę. Wielowątkowa narracja to przybliża, to oddala czytelnika od rozwiązania zagadki. Prawda okazuje się bardziej zaskakująca, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Joanna Łopusińska (1984), krakowianka, z wykształcenia plastyczka i egiptolożka. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje jako konsultantka ds. sztuki w galerii sztuki współczesnej w Oksfordzie. W Polsce była dyrektorką w ogólnopolskiej spółce projektującej wnętrza. Laureatka konkursu na dramat współczesny ogłoszonego przez Krystiana Lupę w Teatrze Starym (2004) oraz konkursu prozatorskiego im. Zdzisława Morawskiego (2008). Laureatka Nagrody Krakowa Miasta Literatury UNESCO w roku 2020. Śmierć i Małgorzata to jej debiut literacki.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

30
Wstrzymując oddech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstrzymując oddech
Dostępny18 szt.

Prawdziwa miłość nie boi się słowa „wieczność” Oliwia i Jakub żyją jak w bajce, ciesząc się z każdego wypełnionego szczęściem i miłością dnia. Jedna sekunda decyduje o tym, że dziewczyna traci wszystko, co było dla niej ważne, a jej życie staje się pasmem niewyobrażalnego cierpienia. Po tragicznej śmierci Jakuba nie potrafi już z ufnością spoglądać w przyszłość, jak to robiła do tej pory, a rozpacz zaczyna jej przesłaniać cały świat. I wtedy ponownie spotyka swojego ukochanego, który składa jej niezwykłą obietnicę… Wstrzymując oddech to pełna emocji opowieść o kruchości ludzkiego życia i marzeń oraz o niełatwych relacjach rodzinnych i próbie poradzenia sobie ze stratą najbliższej osoby. Oliwia nie tylko walczyła, pokonywała lęki i starała się zachować cząstkę siebie, ale przede wszystkim odczuwała. Odczuwała emocje, myśli i słowa. Odczuwała potrzebę zachowania każdej sekundy, każdego wspomnienia, jakby były one tlenem niezbędnym do życia. I gdy z nieopisanym trudem udało się jej osiągnąć upragniony spokój, wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. „Ileż emocji wywołuje ta historia, będąca mieszanką nadziei i rozpaczy, trwogi i zadowolenia, okraszona kawowym aromatem. Małgorzata Mikos oddaje w ręce czytelników pełnokrwiste studium ludzkiej psychiki. Jestem pewna, że historia miłości Oliwii i Jakuba poruszy nawet najtwardsze serca”. – Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl „Historia, która łamie serce. Małgorzata Mikos po raz kolejny stworzyła życiową powieść naładowaną emocjami. Nie sposób się od niej oderwać. Gwarancja maksymalnego wzruszenia”. – Aneta Robak, czytamitu.blogspot.com „Ta opowieść przybiera postać plastra na ranę, daje ulgę i leczy. Będziecie kręcić się na karuzeli emocji – śmiać się, płakać i narzekać na niesprawiedliwość życia. Moja melancholijna dusza została oczarowana!” – Dagmara Łagan, @BooksCatTea

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

31
NSZZ ?Solidarność? w PKP w latach 1980-1989. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NSZZ ?Solidarność? w PKP w latach 1980-1989.
Dostępny10 szt.

W książce opisane są przede wszystkim dzieje NSZZ ?Solidarność? w Polskich Kolejach Państwowych na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie w latach 1980-1989. Opisane zostały wszystkie protesty, które miały miejsce na tym terenie, a także działania mające na celu polepszenie warunków płacowych i socjalnych kolejarzy. Narracja nie jest jednak ograniczona do spraw lokalnych, w książce można znaleźć wiele ogólnopolskich kontekstów związanych m.in. z konfliktem na linii władza ? kolejarska ?S?; poszukiwaniem właściwiej formuły działania dla sekcji branżowych w ramach struktury NSZZ ?Solidarność?; oraz stanem polskich kolei w latach osiemdziesiątych.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

32
Black Earth, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black Earth, CD
Niedostępny
Brak

1.Eureka (live in Japan 1997) 2.Aces High (live in Japan 1997) 3.Idolatress (live in Japan 1997) 4.Fields of Desolation 5.Demoniality 6.Cosmic Retribution (live in Japan 1997) 7.Bury Me an Angel (live in Japan 1997) 8.Aces High (cover version) 9.The Ides of March (cover version) 10.Bury Me an Angel 11.Eureka 12.Time Capsule 13.Transmigration Macabre (live in Japan 1997) 14.Losing Faith 15.Drum Solo / Losing Faith (live in Japan 1997) 16.Dark Insanity (live in Japan 1997) 17.Fields of Desolation (live in Japan 1997) 18.Cosmic Retribution 19.Transmigration Macabre 20.Dark Insanity 21.Idolatress

68,90 zł
Powiadomienie
33
Reign Of Light Limited Edition, CD  +  DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reign Of Light Limited Edition, CD + DVD
Niedostępny
Brak

1. Moongate 2. InchAllah 3. High Above 4. Reign Of Light 5. On Earth 6. Telepath 7. Oriental Dawn 8. As The Sun 9. Further 10. Heliopolis 11. Door Of Celestial Peace DVD 1. Telepath video 2. Reign Of Light live 3. On Earth live 4. Telepath live 5. Moongate live

79,90 zł
Powiadomienie
34
Pray For It. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pray For It. Winyl
Talk July, Warner Music Polska
Dostępny39 szt.

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

35
Best Of & Raretes. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Best Of & Raretes. CD
Souchon Alain, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

52,90 zł
48,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

36
Nordic Escapes. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

37
CeeLo Green is Thomas Callaway. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,90 zł
88,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

38
Impressions In Blood Limited Edition, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Impressions In Blood Limited Edition, CD
Niedostępny
Brak

Disc 1 I Between Day And Night II ShadowFear III As Heavens Collide... IV Helleluyah!!! God Is Dead V Field Of Heads VI Predator VII Warlords VIII Red Code IX Amongst The Ruins X They Live!!! XI The Book Disc 2 Audio Tracks 1. Lead Us taken form The Art Of War MCD 2006 2. The Book taken form Impressions In Blood RR CD 2006 3. DIe Giń Psie taken form japanese edition of The Art Of War MCD Avalon Records 4. Raining Blood taken form japanese edition of Impressions In Blood RR CD Video clips 1. This Is The War taken form The Art Of War MCD RR 2006 2. Helleluyah God Is Dead taken form Impressions In Blood RR 2006 CD 3. Sword Of The Witcher taken from the Witcher game CD Projekt 2007

97,90 zł
Powiadomienie
39
Warschau Limited Edition, CD  +  DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warschau Limited Edition, CD + DVD
Niedostępny
Brak

1.With Satan and Victorious Weapons 2.Panzer Division Marduk 3.To the Death's Head True 4.Seven Angels, Seven Trumpets 5.Azrael 6.Throne of Rats 7.Burn My Coffin 8.Slay the Nazarene 9.On Darkened Wings 10.Warschau 11.Steel Inferno 12.The Black... 13.Wolves 14.Bleached Bones 15.The Hangman of Prague 16.Sulphur Souls 17.Blutrache

68,90 zł
Powiadomienie
40
Murder Corporation, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Murder Corporation, CD
Niedostępny
Brak

Chaos Killed The World 2:18 Out Of Bullets 2:24 Point Blank Range 2:35 Squeeze The Trigger 2:58 Colombian Necktie 3:07 Blood Money 3:04 Held In Bondage 2:30 Self Teached Judges 2:35 9 Mm Lobotomy 2:50 Brand New Scapegoats 4:11 Cheating Something I Despise 2:10 Re-lease The Prisoners 5:20

68,90 zł
Powiadomienie
41
In the Cremation Ground, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
Powiadomienie
42
Infernal Eternal, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Infernal Eternal, CD
Niedostępny
Brak

1.Danger Division Marduk 2.Burn My Coffin 3.Baptism of Fire 4.The Sun Turns Black As Night 5.Of Hells Fire 6.502 7.Materialized In Stone 8.Beast of Prey 9.Those Of The Unlight 10.Sulphur Souls 11.Dreams Of Blood And Iron 12.Fistf**king Gods Planet 1.On Darkened Wings 2.Into The Crypts Of Boys 3.Still F**king Dead 4.Slay the Nazarene 5.Departure from the Mortals 6.Legion

79,90 zł
Powiadomienie
43
Contra Mundum In Aeternum, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Contra Mundum In Aeternum, CD
Niedostępny
Brak

1.Cruel and Implacable 2.Inwards Damnation 3.Thus I Invoke Thee 4.Shunned Wolves

44,90 zł
Powiadomienie
44
Hate Campaign, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hate Campaign, CD
Niedostępny
Brak

1. Suicidal revelations 2. Questionable ethics 3. Beyond good and evil 4. Retaliate 5. Enslaved of bitterniss 6. Mutual animosity 7. Patrol 17 8. Thanatology 9. Bleeding over 10. In deaths cold embrace 11. Hate campaign 12. Live to hate Bonus 13. Unhealing scars Bonus

68,90 zł
Powiadomienie
45
Grotesque Miscreation, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grotesque Miscreation, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

1. Intro 2. Seeping Aberrational Fissures 3. Malignant Excavation 4. Grotesque Miscreation 5. Unrelenting Member 6. Dominion Of Swelling Flesh And Chao 7. The Transfiguration 8. Useless Seed 9. Excoriate 10. Black Ovulation

73,90 zł
Powiadomienie
46
Universal Hate Speech, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Universal Hate Speech, CD
Dostępny7 szt.

1.Universal Hate Speech 2.The Accuser 3.Celebrate (The Last Days of Sunshine) 4.Lord of the Storms

44,90 zł
47
Castle Of Yesterday, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Castle Of Yesterday, CD
Dostępny10 szt.

1.Steel of the Dagger 2.Castle of Yesterday 3.Masterplan 4.I'll Be Back 5.Change Your Heart 6.The Deceiver 7.Veins of Hell 8.Skeleton Scales 9.Preludium - Oblivion 10.Signing Out

68,90 zł
48
Demon Wings, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demon Wings, CD
Niedostępny
Brak

1.Demon Wings 2.Sabre Dance 3.Raging Storms 4.Sleep Walkers 5.Behold Nemesis

44,90 zł
Powiadomienie
49
Voice Of The Ossuary, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voice Of The Ossuary, CD
Dostępny10 szt.

1.Mockinig the Seraphim 2.Jehovah Grinder 3.Howling Beyond the Veil 4.Apocalypse Tribe 5.Astral Desecration 6.Savage Conquest Upon Holy Lands 7.Void Emissary 8.Voice of the Ossuary 9.Final Annihilation 10.Rejection of the Light

68,90 zł
50
Plague Transmissions Vol 1, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plague Transmissions Vol 1, CD
Dostępny6 szt.

1.Suffering Mind (Full of Maggots) 2.Becoming Disease 3.Putrid Is My Brain 4.Rotting Black Hole 5.The Bends 6.Massacre of Flesh and Bone 7.Slow Death for a Perfect World 8.Horizon Pestilence 9.The Final Bloodbath 10.And Soon the Darkness 11.Warrior 12.Haunted Asylum of Pain 13.A Foul Stench of Human Beings 14.Perverted Lunacy

68,90 zł
Wróć do góry