hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.07.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 23 lipca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pan Samochodzik i księga strachów (Zbigniew Nienacki), na drugim Torebka prezentowa Exotic Leaves, duża (PAW). Kolejny produkt to Przewodnik Michelin. Sztokholm (praca zbiorowa) oraz Moje emocje. Pokazuję, co czuję (Stéphanie Couturier).
1
Pan Samochodzik i księga strachów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i księga strachów
Dostępny
155 szt.

Pan Tomasz, zwany przez znajomych Panem Samochodzikiem, przezwisko swoje zawdzięcza niezwykłemu wehikułowi odziedziczonemu po wuju wynalazcy. Samochód ten, choć nie grzeszy urodą, posiada niesłychane możliwości – potrafi pędzić 280 kilometrów na godzinę, a nawet… pływać! Tym pojazdem muzealnik przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, by rozszyfrować kolejne zagadki historyczne, schwytać złodziei antyków i zaskoczyć spragnionego przygód Czytelnika nietypowym rozwiązaniem sprawy! W tym tomie Pan Samochodzik poszukuje pamiętnika oficera armii hitlerowskiej. Nie sam – z grupą niby to przypadkowo napotkanych osób. Czytelnik podąża ich śladem i – co jest ogromnym atutem tej powieści – sam może wydedukować, gdzie znajdzie się tajemniczy kajecik. W toku dochodzenia zaaferowany pan Tomasz przeocza pewien szczegół. Jaki?

26,90 zł
15,99 zł

Rabat 40,6%
oszczędzasz 10,91 zł

15 osób kupiło
2
Torebka prezentowa Exotic Leaves, duża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa Exotic Leaves, duża
PAW
Dostępny
116 szt.

Torebka prezentowa Exotic Leaves z linii Basic o wymiarach 26.0 x 33.0 x 13.0 cm będzie świetnym uzupełnieniem prezentu.

8,99 zł
10 osób kupiło
3
Przewodnik Michelin. Sztokholm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik Michelin. Sztokholm
Dostępny
18 szt.

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin! Sztokholm, który jest stolicą i zarazem największym miastem Szwecji, nazywa się „Wenecją Północy”. To określenie dobrze oddaje szczególny urok tego miasta, zbudowanego między dwoma wielkimi zbiornikami wody – jeziorem Melar na zachodzie i Bałtykiem na wschodzie – na 14 wyspach, z których każda tworzy dzielnicę o konkretnym charakterze. Wszystkie one leżą pośrodku ogromnego archipelagu 24 tysięcy wysp, wysepek i skał, usianych niewielkimi drewnianymi chatkami w kolorze cegły. Cechy publikacji: • poręczny format, • precyzyjne mapy i plany, • dokładne opisy atrakcji turystycznych, • propozycje tras zwiedzania, • liczne ciekawostki. Michelin zaprasza cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Sztokholmu. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

8 osób kupiło
4
Moje emocje. Pokazuję, co czuję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje emocje. Pokazuję, co czuję
Dostępny
85 szt.

Ten fantastyczny zeszyt pełen ćwiczeń, zabaw, wesołych pomysłów i naklejek pomoże dziewczynkom i chłopcom poznawać, rozumieć i oswajać różne emocje: złość, smutek, dumę, nieśmiałość, strach, radość, zazdrość... Zapraszamy wszystkie dzieci, by wykonując ćwiczenia oddechowe i wizualizacje, kolorując obrazki, naklejając naklejki i tworząc rysunki, uczyły się rozpoznawać emocje, nazywać je i, co najważniejsze, radzić sobie z nimi. W książce znajdziemy wiele ekscytujących, twórczych niespodzianek, w tym przepis na arcyskuteczny płyn na strachy… Ta interaktywna publikacja została wymyślona przez pedagożkę i terapeutkę. Zawiera mnóstwo aktywności wspomagających zrozumienie i kontrolę emocji.

19,00 zł
11,99 zł

Rabat 36,9%
oszczędzasz 7,01 zł

6 osób kupiło
5
Domek. Zwierzaki, dodatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domek. Zwierzaki, dodatek
Rebel, od 7 lat
Dostępny
32 szt.

Dodatek Domek. Zwierzaki wprowadza do gry Domek 4 żetony zwierzaków i 12 żetonów właścicieli. W każdej rundzie możecie zdobyć 1 żeton właściciela. Na koniec rozgrywki każdy ze zwierzaków zamieszka w Domku tego z was, kto zdobył najwięcej żetonów z wizerunkiem danego zwierzaka. Domek. Zwierzaki można łączyć zarówno z podstawową wersją gry, jak i z każdym rozszerzeniem z dodatku Domek. Słoneczna 156. Zawartość pudełka: • 4 żetony zwierzaków (alpaka, gekon, jeż, świnka), • 12 żetonów właścicieli (w tym): 1 żeton alpaki, 3 żetony gekona, 3 żetony jeża, 5 żetonów świnki. Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Domek.

15,50 zł
13,99 zł

Rabat 9,7%
oszczędzasz 1,51 zł

5 osób kupiło
6
Torebka prezentowa Let's explore, duża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa Let's explore, duża
PAW
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Torebka prezentowa Let's explore o wymiarach 26.5 x 33.5 x 13.0 cm będzie świetnym uzupełnieniem prezentu.

4,99 zł
Powiadomienie
5 osób kupiło
7
Whirlwind - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Whirlwind
Dostępny
11 szt.

Szósta i ostatnia już część wielkiego azjatyckiego cyklu mistrza powieści Jamesa Clavella. Tena autor słusznie zwany „Mr. Bestseller” był zafascynowany kulturą Azji, znał kilka azjatyckich języków w tym malajski, chiński, japoński. Jego azjatycki cykl oprócz Whirlwinda to także m.in. takie hity jak Shogun czy Król szczurów. Tym razem akcja rozgrywa się w gorącym roku 1979 tuż po obaleniu w Iranie szacha Mohammada Rezy Pahlawiego przez zwolenników wielkiego religijnego przywódcy ajatollaha Chomeiniego. A przecież Iran to ropa. Jak wpłynie to na przyszłość i interesy wielkich korporacji przemysłowych? Kto i dlaczego będzie mógł dalej robić interesy w świecie ajatollahów? Fikcja miesza się z prawdą, a wszystko to jak u Clavella w zawrotnym tempie. 1200 stron, które czyta się jednym tchem.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

4 osoby kupiły
8
Gambit królowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gambit królowej
Dostępny
61 szt.

W wieku ośmiu lat Beth Harmon trafia do sierocińca. Tam wkrótce odkrywa swoje dwie największe miłości: grę w szachy i środki odurzające. Szachów uczy się w piwnicy, pod okiem gburowatego woźnego, który szybko poznaje się na jej niezwykłym talencie. Małe zielone pigułki są podawane jej i innym maluchom, żeby w domu dziecka łatwiej było utrzymać spokój. Obie obsesje będą towarzyszyć Beth, kiedy opuści dom dziecka, przeniesie się do rodziny adopcyjnej i spróbuje zbudować dla siebie nowe życie. Wspinając się na szczyty amerykańskich, a potem światowych rankingów szachowych, będzie się równocześnie mierzyć z własnym pragnieniem samozniszczenia. Gambit królowej to przepiękna książka o samotności i przyjaźni, rywalizacji i współpracy, zagubieniu i poszukiwaniu sensu życia.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
9
Przewodnik Michelin. Bretania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik Michelin. Bretania
Dostępny
26 szt.

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin! Bretanię, najbardziej na zachód wysuniętą część Francji, oblewają od południa wody Atlantyku, a od północy kanału La Manche. Poszarpane skaliste wybrzeża, z ujściami rzek zalanymi przez morze, są przerywane spokojnymi zatokami i pięknymi plażami, nic więc dziwnego, że Bretania jest dziś krainą nadmorskich kurortów, do których ściągają miłośnicy plażowania i sportów wodnych. Amatorzy pieszych wędrówek znajdą tu wiele szlaków – nadmorskich, wiodących nad klifowymi brzegami na skaliste przylądki i pod latarnie morskie, oraz górskich. Każdego zachwyci oryginalna architektura bretońskich miasteczek. Cechy publikacji: • poręczny format, • precyzyjne mapy i plany, • dokładne opisy atrakcji turystycznych, • propozycje tras zwiedzania, • liczne ciekawostki. Michelin zaprasza cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Bretanii. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
10
Dom pisarzy w czasach zarazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom pisarzy w czasach zarazy
Dostępny
14 szt.

Znany polski poeta i prozaik poprzez wspomnienia o dawnym domu snuje opowieść nie tylko osobistą, ale też literacką i historyczną. Dom przy ulicy Iwickiej, w którym autor jako dziecko mieszkał po wojnie z rodzicami, a który zamieszkiwali lub odwiedzali też liczni pisarze, był świadkiem prywatnego życia, ale też przemian epoki stalinizmu. To także pretekst do opowiedzenia, jakie system wpłynął na działanie i decyzje znanych literatów. Książkę uzupełniają przeprowadzone przez laty przez Tomasza Jastruna wywiady z twórcami takimi jak Juliusz Żuławski, Ryszard Matuszewski, Jan Kott, Seweryn Pollak, Irena Szymańska czy Bronisława Przybosiowa.

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
11
Labirynt pamięci. Wiwat naród brazylijski! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labirynt pamięci. Wiwat naród brazylijski!
Dostępny
14 szt.

Oszałamiający rozmachem fresk o narodzinach Brazylii. Obejmująca niemal 400 lat saga rodziny Amleta Ferreiry i jego synów, rozgrywająca się na tle burzliwej historii wieloetnicznego narodu: niewolnictwa, kanibalizmu, połowów wielorybów, candomblé, walki o niepodległość… W meandrach tej opowieści prawda miesza się z fikcją, realizm z magicznością, obrazy okrucieństwa z niezwykłym liryzmem. Nadzwyczaj gęsty poemat epicki, będący zarazem krytyką współczesnej autorowi dyktatury i mitologizacji historii prowadzonej dla celów politycznych, który zachwycił zarówno czytelników, jak i krytyków. Joao Ubaldo Ribeiro (1941-2014) – dziennikarz, wykładowca akademicki, dysydent i prozaik, uważany za jednego z najważniejszych pisarzy brazylijskich. W 1994 roku w uznaniu dla jego twórczości wybrano go do elitarnego grona członków Brazylijskiej Akademii Literatury. Kilka jego utworów zostało zekranizowanych. Dwukrotnie otrzymał najważniejszą brazylijską nagrodę literacką Prémio Jabuti, m.in. w roku 1984 za Labirynt pamięci. Wiwat naród brazylijski!. W 2008 r. wyróżniony najważniejszą w świecie języka portugalskiego nagrodą Prémio Camoes. W Polsce ukazał się jego Dziennik latarni.

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2 osoby kupiły
12
Sparkly Sticker Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sparkly Sticker Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

From an enchanting fairy forest to a glittering elephant parade and unicorns flying high in the sky, watch each magical scene come to life as you add the stickers in this book. With over 200 reusable stickers, including over 100 extra-special sparkly stickers, plus a fold-out back cover to ?park? stickers whilst they?re not in use.

40,01 zł
38,41 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,60 zł

1 osoba kupiła
13
Honour - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Honour
Dostępny
5 szt.

From Booker-shortlisted author Elif Shafak, Honour is a gripping tale of love, betrayal and clashing cultures. 'My mother died twice. I promised myself I would not let her story be forgotten' Pembe and Adem Toprak leave Turkey for London. There they make new lives for their family. Yet the traditions and beliefs of their home come with them - carried in the blood of their children, Iskender and Esma. Trapped by past mistakes, the Toprak children find their lives torn apart and transformed by a brutal and chilling crime. Set in Turkey and London in the 1970s, Honour explores pain and loss, loyalty and betrayal, the clash of tradition and modernity, as well as the love and heartbreak that can tear any family apart.

42,00 zł
39,06 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,94 zł

1 osoba kupiła
14
Ostatni pilot myśliwca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni pilot myśliwca
Dostępny
27 szt.

Burzliwe dzieje Jerzego Główczewskiego, przedwojennego polskiego inteligenta, ostatniego żyjącego pilota myśliwca, jego rodziny, przyjaciół oraz kolegów składają się na barwną, napiętnowaną dramatami sagę, obejmującą czas od dwudziestolecia międzywojennego do współczesności. Wartka, nasycona szczegółem i humorem narracja sprawia, że książkę czyta się jak powieść przygodową. Książka przypomina między innymi historię polskich pilotów w lotnictwie na Zachodzie. Relacjonuje wydarzenia, które coraz bardziej zacierają się w świadomości Polaków, a tym młodszym są zupełnie nieznane. Cała nasza współczesność jest wynikiem naszej wspólnej przeszłości, osobistej i zbiorowej. Żyję od ponad pół wieku za granicą, na stałe mieszkam w Nowym Jorku, na Manhattanie. W sercu miasta, które jest wielkim zbiorem ludzi różnych narodowości i kultur. Pasjonuje mnie ich obserwowanie. Pochodzą z różnych środowisk etnicznych, religijnych i kulturowych. Widzę w ich życiu wspaniały wynik tego wymieszania, widoczny we wspólnej kulturze, w osiągnięciach technicznych, nauce, sztuce. Obie Ameryki są przykładem krajów stworzonych przez emigrantów, ale również przez rdzenną ludność obu kontynentów, która wniosła dużo do obecnej wspólnoty dziejów. Pojawia się w tym miejscu porównanie z Polską. Fragment tekstu

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

1 osoba kupiła
15
Falling fast - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Falling fast
Dostępny
2 szt.

Hailee DeLuca postanawia zmienić swoje życie. Koniec z przesiadywaniem w domu i ukrywaniem się przed całym światem. Teraz Hailee chce znów robić wszystkie te rzeczy, których do tej pory się bała. No i właśnie wtedy poznaje Chase'a Whittakera i od pierwszej chwili wie, że ma poważny problem. Ogarniają ją te emocje, które chciała z siebie wyrzucić na zawsze. Ale każdy uśmiech Chase'a, każdy jego dotyk sprawia, że serce Hailee szaleje coraz bardziej i w końcu zatraca się na dobre. Hailee chciałaby być szczęśliwa jak każda młoda kobieta, chciałaby beztrosko przeżywać miłość, ale nie pozwala jej na to mroczny sekret z przeszłości, który może zniszczyć wszystko, a zwłaszcza to nowe uczucie. Chase jest jej coraz bliższy, jest też jednak coraz bliżej poznania straszliwej tajemnicy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
16
Own it! 3 Student's Book with Practice Extra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Own it! 3 Student's Book with Practice Extra
Dostępny
143 szt.

Own it! is a four-level lower Secondary course which makes sure that students are confident and future-ready through a combination of global topics, collaborative projects and strategies to develop learner independence. We live in a rapidly changing world. With Own It!, teens develop the confidence and competencies they need to forge their own path in this ever-evolving global landscape. From developing critical and creative thinking skills and social/emotional aptitudes to working effectively in a group, Own it! helps create confident, future-ready learners who are able to meet the challenges ahead. The Student's Book includes full access to all digital tools for students, including mobile-friendly Practice Extra and the digital collaboration space.

98,00 zł
88,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
17
Znam twoją tajemnicę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znam twoją tajemnicę
Dostępny
57 szt.

Mroczna miłość, kłamstwa i samotność. Czy nienawiść może być lekiem na traumy przeszłości? Leo zdaje się mieć idealne życie: luksusowy apartament, najdroższe auta, garnitury szyte na miarę i niezwykle intratną pracę w roli profesjonalnego uwodziciela. Potrzebę bliskości i ciepła zastępuje mu seks bez zobowiązań. Jego chorobliwa wręcz nienawiść do kobiet staje się metodą zarabiania dużych pieniędzy. Ta bezlitosna krucjata ma swoje korzenie w tragicznych wydarzeniach sprzed lat. Gdy na jego drodze staje kolejna ofiara – Nadia – nie wie, jak ta relacja wpłynie na jego życie. Przeszłość znów da o sobie znać. Mocna historia obnażająca dramat utraconego dzieciństwa i mechanizmy obrony przed odrzuceniem. Bez znieczulenia, lukru i sztampy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
18
Potrafię więcej. Edukacja wczesnoszkolna. Klasa 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrafię więcej. Edukacja wczesnoszkolna. Klasa 1
Dostępny
13 szt.

Publikacja, która jednocześnie sprawdza zdobyte przez dzieci umiejętności, a także rozwija logiczne i twórcze myślenie. • Zabawa wiedzą i umiejętnościami (książka, do której uczniowie będą sięgali z chęcią i zaciekawieniem, zawierająca ćwiczenia niesztampowe, pomysłowe, wykorzystujące zdobyte przez dzieci umiejętności, ale stawiające przede wszystkim na logiczne myślenie oraz twórcze rozwiązywanie zadań (typy ćwiczeń: łamigłówki, zagadki, szyfry, rebusy, plątaninki, labirynty, kody strzałkowe, rytmy, kodowanie itp.). • Atrakcyjne rozwiązania poligraficzne, których nie ma w podręcznikach cyklowych – wkładki specjalne, dodawane folie (w jednym kolorze i do oglądania ruchomych obrazków), okulary 3D. • Mix edukacji: zachowana równowaga między edukacjami (przede wszystkim edukacja polonistyczna i matematyczna, a także przyrodnicza, społeczna, ew. muzyczna, plastyczna). Materiał do wykorzystania w dowolnym momencie zajęć lub na zajęciach dodatkowych.

28,20 zł
25,10 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,10 zł

1 osoba kupiła
19
Przewodnik Michelin. Oslo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik Michelin. Oslo
Dostępny
33 szt.

Oslo – stolica, która niecałe 100 lat temu przestała być postrzegana jako prowincjonalne miasto, a dziś zachwyca doskonałym skomponowaniem infrastruktury z naturą. Podczas zwiedzania nacieszymy oczy widokiem różnorodnej, nowoczesnej architektury, metrem dojedziemy w góry, gdzie będziemy mogli pojeździć na nartach, a statek w kilka minut przewiezie nas na zalesione wyspy. Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin! Cechy publikacji: • poręczny format, • precyzyjne mapy i plany, • dokładne opisy atrakcji turystycznych, • propozycje tras zwiedzania, • liczne ciekawostki. Michelin zaprasza cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Oslo. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
20
Uczymy się z Bratkiem. Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczymy się z Bratkiem. Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 4
Dostępny
6 szt.

To ćwiczenia do nauki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Odpowiednio przygotowane materiały sprawiają, że poznawanie nowych rzeczy staje się przyjemnością. „Uczymy się z Bratkiem” to seria, która dowodzi, że nauka jest bardzo ważna już od wczesnych lat edukacji szkolnej. Aby jednak dzieci mogły odpowiednio się uczyć, potrzebują materiałów, które umożliwią efektywne opanowanie materiałów. Zeszyty ćwiczeń zawierają zadania o różnym stopniu trudności. Rozwijają umysł i zachęcają do działania, uczą logicznego myślenia. Ćwiczenia skonstruowane zostały w taki sposób, by angażować różne zmysły.

31,10 zł
27,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,11 zł

1 osoba kupiła
21
Gra w karty. Quiz biblijny. Poziom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w karty. Quiz biblijny. Poziom 1
Szaron
Dostępny
15 szt.

Gra karciana Quiz Biblijny to pomysł na to, jak lepiej poznać Słowo Boże. Poziom trudności: 1 (bardzo łatwy) Poradnik: Jak studiować Biblię + 50 kart z ćwiczeniami Wciągnij się w grę edukacyjną, którą wykorzystasz: • w domu, • w szkole, • w kościele, • na szkółce, • na obozie, • na spotkaniu z przyjaciółmi, • i tam, gdzie fantazja cię poniesie. Dzięki kartom spróbujesz gry w baseball i odkryjesz nowe podejście do gry w kółko i krzyżyk! W pudełku znajdziesz poradnik „Jak studiować Biblię?”, który pomoże ci w codziennym odkrywaniu tego, co najważniejsze. Rozbudź wyobraźnię swoją i dzieci, aby wykorzystać quiz jako narzędzie do kreatywnego poznawania Biblii. Jak studiować Biblię? Ciężko zliczyć, ile jest odpowiedzi na to pytanie. Każdy ma swoją metodę i robi to nieco inaczej. Przedstawiamy książeczkę – poradnik dla każdego, kto potrzebuje pomysłów na to, jak zabrać się za studiowanie Słowa Bożego. Do książeczki dołączyliśmy propozycje zabaw z kartami. Mowa o quizie, który jako jedna z metod – pomoże w odkrywaniu Biblii. Pznaj treść Słowa Bożego dzięki sprytnym podpowiedziom. Cytaty w Quizie pochodzą z Biblii Tysiąclecia, wydanie 5.

33,90 zł
26,44 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,46 zł

1 osoba kupiła
22
Szkodliwe substancje w żywności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Szkodliwe substancje w żywności
Dostępny
81 szt.

Książka przedstawia aktualny stan wiedzy o składnikach surowców i produktów żywnościowych oraz dodatkach i zanieczyszczeniach, które w określonych warunkach mogą być szkodliwe dla zdrowia człowieka. Opisuje zawartość, mechanizmy działania oraz czynniki wpływające na stężenie niepożądanych substancji naturalnych a także obcych w surowcach i produktach żywnościowych oraz sposoby ich usuwania lub inaktywowania, warunki zapobiegające powstawaniu niekorzystnych dla zdrowia związków wskutek przechowywania i przetwarzania żywności, międzynarodowe regulacje prawne i systemy kontroli mające na celu zabezpieczenie zdrowotnej jakości żywności, a także ocenę realnego zagrożenia dla zdrowia konsumentów stosujących racjonalne zasady odżywiania się. W pracy nad książką uczestniczyło wielu autorów o uznanym autorytecie naukowym z kilku polskich ośrodków. Wskutek ich dobrej współpracy z redaktorami udało się przygotować manuskrypt stosunkowo jednolity stylistycznie i wyrównany pod względem poziomu naukowego i szczegółowości opisu. Nieliczne odstępstwa od zasad sformułowanych przez redaktorów naukowych wynikają m. in. z różnorodności podjętej tematyki, a także różnego podejścia autorów rozdziałów co do potrzeby uszczegółowienia treści. Książka jest przeznaczona dla studentów różnych uczelni oraz pracowników gospodarki żywnościowej jako autorytatywne, aktualne źródło wiedzy o zagrożeniach wynikających z obecności szkodliwych substancji w żywności. Jej ważnym celem jest pokazanie czytelnikowi tych zagrożeń i sposobów ich minimalizowania. Z recenzji: ?Autorzy zamieścili oraz przedyskutowali dogłębnie wiele wartościowych i żywotnych zagadnień zaczerpniętych zarówno z literatury specjalistycznej jak i będących efektem ich własnych przemyśleń, a także bogatego doświadczenia naukowo-badawczego. Poprawnie przetworzone owe informacje przyczyniły się do uzyskania przejrzystej i logicznej formy opisu zaprezentowanych w tekście zależności, opatrzonych często trafnym komentarzem.? Prof. dr hab. Piotr Szefer

99,00 zł
81,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 17,82 zł

1 osoba kupiła
23
Anniversary, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
1 osoba kupiła
24
Fizjologia roślin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizjologia roślin
Dostępny
9 szt.

Najpopularniejsza polska fizjologia roślin! Nowe, znacznie zmodyfikowane, czwarte wydanie znanego i cenionego podręcznika akademickiego dotyczącego fizjologii roślin. W książce omówiono współczesne poglądy i przedstawiono dane dotyczące: organizacji strukturalno-funkcjonalnej rośliny – współzależności struktury i funkcji organelli komórkowych, tkanek i organów; podstaw procesów metabolicznych i molekularnych zachodzących w komórkach i tkankach roślin oraz regulacji przez czynniki endogenne i środowiskowe; przebiegu i regulacji podstawowych procesów fizjologicznych – gospodarka wodna i mineralna, transport jonów i metabolitów w roślinie, przemiany kataboliczne i anaboliczne, przemiany energii, fotosynteza i oddychanie; mechanizmów wzrostu i rozwoju roślin – rozwój wegetatywny i generatywny, spoczynek, starzenie się, rytmy i ruchy roślin; odpowiedzi roślin na abiotyczne i biotyczne czynniki stresowe – adaptacja, tolerancja i odporność; podstaw fizjologicznych i biotechnologicznych produktywności roślin. Podręcznik jest adresowany głównie do studentów i doktorantów biologii, biotechnologii, ochrony środowiska, chemii, kosmetologii studiujących na wszystkich uniwersytetach, uczelniach i wyższych szkołach rolniczych, leśnych, pedagogicznych i medycznych w ramach wykładów z fizjologii roślin, biotechnologii roślin, fitochemii, roślinnych kultur in vitro i innych. A także do wszystkich osób zainteresowanych fizjologią i biologią eksperymentalną roślin.

129,00 zł
113,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,48 zł

1 osoba kupiła
25
Torebka prezentowa Friendly cat, duża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa Friendly cat, duża
PAW
Dostępny
3 szt.

Torebka prezentowa Friendly cat o wymiarach 26.5 x 33.5 x 13.0 cm będzie świetnym uzupełnieniem prezentu.

4,99 zł
1 osoba kupiła
26
Gra w karty. Quiz biblijny. Poziom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w karty. Quiz biblijny. Poziom 2
Szaron
Dostępny
5 szt.

Gra karciana Quiz Biblijny to pomysł na to, jak lepiej poznać Słowo Boże. Poziom trudności: 2 (łatwy) Poradnik: Jak studiować Biblię + 50 kart z ćwiczeniami Wciągnij się w grę edukacyjną, którą wykorzystasz: • w domu, • w szkole, • w kościele, • na szkółce, • na obozie, • na spotkaniu z przyjaciółmi, • i tam, gdzie fantazja cię poniesie. Dzięki kartom spróbujesz gry w baseball i odkryjesz nowe podejście do gry w kółko i krzyżyk! W pudełku znajdziesz poradnik „Jak studiować Biblię?”, który pomoże ci w codziennym odkrywaniu tego, co najważniejsze. Rozbudź wyobraźnię swoją i dzieci, aby wykorzystać quiz jako narzędzie do kreatywnego poznawania Biblii. Jak studiować Biblię? Ciężko zliczyć, ile jest odpowiedzi na to pytanie. Każdy ma swoją metodę i robi to nieco inaczej. Przedstawiamy książeczkę – poradnik dla każdego, kto potrzebuje pomysłów na to, jak zabrać się za studiowanie Słowa Bożego. Do książeczki dołączyliśmy propozycje zabaw z kartami. Mowa o quizie, który jako jedna z metod – pomoże w odkrywaniu Biblii. Pznaj treść Słowa Bożego dzięki sprytnym podpowiedziom. Cytaty w Quizie pochodzą z Biblii Tysiąclecia, wydanie 5.

33,90 zł
26,44 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,46 zł

1 osoba kupiła
27
Torebka prezentowa Let's Explore, średnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa Let's Explore, średnia
PAW
Dostępny
13 szt.

Torebka prezentowa Royal Bouquet o wymiarach 20.0 x 25.0 x 10.0 cm będzie świetnym uzupełnieniem prezentu.

3,99 zł
1 osoba kupiła
28
Rocked This Town: From LA To London LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rocked This Town: From LA To London LP, Winyl
Niedostępny
Brak

A1. Cat Fight (Over A Dog Like Me) A2. Runaway Boys A3. Too Hip, Gotta Go A4. Double Talkin' Baby A5. Three Time's A Charm A6. Stray Cat Strut B1. Mean Pickin' Mama B2. Gene & Eddie B3. Cry Baby B4. I Won't Stand In Your Way B5. Cannonball Rag B6. Misirlou C1. When Nothing's Going Right C2. (She's) Sexy + 17 C3. Bring It Back Again C4. My One Desire (not on CD, only on vinyl+digital) C5. Blast Off C6. Lust 'n' Love D1. Fishnet Stockings D2. Rock This Town D3. Rock It Off D4. Built for Speed D5. Rumble In Brighton

106,90 zł
Powiadomienie
29
Pokochaj siebie, wydanie 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokochaj siebie, wydanie 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

Książka należy już do klasyki psychologii humanistycznej, kierunku kładącego nacisk na pełny rozwój i samourzeczywistnienie jednostki, na wyzwolenie z nabytych lub wyimaginowanych ograniczeń i przesądów, na aktywną postawę wobec życia i osiągnięcie szczęścia w zgodzie z samym sobą. Autor uważa, że stan zdrowia psychicznego jest stanem normalnym i osiągnięcie go leży w granicach możliwości każdego z nas, a połączenie ciężkiej pracy, zdrowego rozsądku, humoru i pewności siebie jest podstawą szczęśliwego życia. Książka została przetłumaczona na wiele języków. W Polsce od 16 lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród czytelników.

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

30
Zimowy ogień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowy ogień
Dostępny
19 szt.

Rok 1987, noc świętej Łucji. W sali tanecznej w małej wiosce w południowej Szwecji wybucha pożar, podczas którego ginie młoda kobieta. W trakcie śledztwa, każdy jest przeciwko każdemu, rodziny, sąsiedzi, przyjaciele – wszyscy są skłóceni. W końcu do zbrodni przyznaje się młody mężczyzna. Trzydzieści lat później do wioski, w której u swojej ciotki spędziła dzieciństwo, powraca Laura. Do momentu pożaru była to jej bezpieczna przestrzeń. Okazuje się, że pomimo upływu lat społeczność nadal przeżywa tragedię, a powrót dziewczyny budzi stłumione emocje. Laura odkrywa tajemnice, które rzucają nowe światło na tragedię sprzed lat i na wspomnienia dziewczyny o tej przerażającej nocy. Zimowy ogień to mrożąca krew w żyłach powieść o nierozerwalnych więzach krwi, zdradzie i bliznach, które nigdy nie znikną. Anders de la Motte dorastał w niewielkiej miejscowości Billesholm w Skanii. Zanim został pisarzem, pracował jako policjant. Jego poprzednie powieści odniosły duży sukces. Za Ultimatum otrzymał nagrodę Szwedzkiej Akademii Powieści Kryminalnych za najlepszy kryminał 2015 roku. Mieszka z rodziną w miejscowości Lomma.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

31
Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Bez medytacji nie znasz sekretów życia, znasz tylko powierzchnię życia. - Osho Oto nowe techniki medytacyjne, pozwalające sprostać wyzwaniom, przed jakimi staje umysł współczesnego człowieka, któremu trudno się odprężyć, doświadczyć ciszy oraz uspokoić gonitwę myśli. Poznaj praktyczny kurs, dzięki któremu w 21 dni opanujesz proste techniki medytacyjne i ćwiczenia rozwijające świadomość. Otrzymasz także wyjątkowe spostrzeżenia Osho na temat miłości, gniewu, relaksu i innych tematów, które prowadzą do wewnętrznej akceptacji, radości i uważności. Każde doświadczenie medytacyjne możesz podsumować własnymi notatkami lub porozmyślać nad zaproponowanym cytatem, który będzie towarzyszył ci przez cały dzień. Kurs medytacji pokazuje, jak odzyskać medytacyjną naturę, z którą przychodzimy na świat, ale tracimy z upływem czasu. Książka przeznaczona jest zarówno dla początkujących, którzy pragną znaleźć spokój, jak i bardziej doświadczonych medytujących, którzy chcą podnieść swoją praktykę na wyższy poziom. Wskazówki Osho nauczą każdego, jak oddzielać się od swojego umysłu w celu dokonania transformacji świadomości, która przynosi nowe zrozumienie tego, jak reagować świadomie i wrażliwie na wszystko, co oferuje życie.

34,99 zł
26,24 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

32
Badanie podłoża budowli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Badanie podłoża budowli
Dostępny
11 szt.

Obserwowany w ostatnich latach rozwój badań polowych gruntu ? zarówno w odniesieniu do technologii ich wykonywania, interpretacji wyników, jak ich praktycznego wykorzystania ? uświadomił konieczność nowego podejścia do inżynierii geotechnicznej i stworzył pilną potrzebę jej kompleksowego i metodycznego ujęcia. Badania podłoża budowli stanowi obszerne i całościowe ujęcie problematyki badań polowych gruntu. Prezentuje najnowsze osiągnięcia naukowe z zakresu badań gruntu. Dodatkowo została wzbogacona radami i zaleceniami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia zawodowego Autorów. Wartościowym aspektem Badania podłoża budowli jest wyraźne podkreślenie znaczenia rozpoznania geologicznego ? jako punktu wyjścia do tworzenia modelu podłoża na potrzeby projektowania geotechnicznego. Innym, również cennym aspektem, jest przedstawienie obecnego stanu prawnego w zakresie zasad rozpoznawania i badania podłoża gruntowego, wraz z jego zawiłościami i odmiennością stosowanych interpretacji. Publikacja Badania podłoża budowli powinna zainteresować pracowników naukowych, geologów inżynierskich, geotechników, projektantów i wykonawców obiektów budowlanych, a zawarta w niej wiedza przyczynić się do bezpieczniejszego i ekonomicznie uzasadnionego projektowania oraz wykonywania badań podłoża gruntowego. Zakres treści i jej układ sprawia, że opracowanie może stanowić również cenną pozycję dydaktyczną dla wykładowców i studentów geologii inżynierskiej, geotechniki, budownictwa, geofizyki i inżynierii środowiska. Z recenzji dra hab. inż. Henryka Woźniaka, prof. AGH

99,00 zł
81,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 17,82 zł

33
Ordinary Madness Red LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ordinary Madness Red LP, Winyl
Dostępny
11 szt.

1.Ordinary Madness 2.Wanna Dance 3.My Foolish Pride 4.Heartland 5.All Out Of Tears 6.Final Curtain Call 7.Heaven In Your Eyes 8.The Sun Is Going Down 9.Make It Right 10.Up Above My Sky 11.OK Boomer

116,90 zł
34
ECDL S10. Podstawy programowania w języku Scratch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
ECDL S10. Podstawy programowania w języku Scratch
Dostępny
150 szt.

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych potwierdza zdobycie umiejętności w zakresie obsługi komputera i programów użytkowych po odbyciu międzynarodowego systemu szkoleń. W Polsce licencji na szkolenia udziela Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI), ono także wydaje certyfikaty. Książka ?ECDL S10. Podstawy programowania w języku Scratch? jest przeznaczona dla osób, które są zainteresowane certyfikacją umiejętności z modułu S10 ECDL, czyli podstaw programowania, bądź chcących przyswoić sobie wiedzę z zakresu podstaw programowania w języku Scratch. Jest to graficzne, w dużej mierze bardzo intuicyjne środowisko programistyczne znakomicie nadające się do nauki podstaw programowania dla osób w każdym wieku. Publikacja jest skierowana także do nauczycieli informatyki oraz ich uczniów. Może być uzupełnieniem oraz poszerzeniem wiadomości z zakresu nauki programowania omawianych w szkole podstawowej. Do książki został dołączony przykładowy zestaw pytań teoretycznych oraz zadania praktyczne wraz z rozwiązaniami. ?ECDL S10. Podstawy programowania w języku Scratch? jest zgodna z sylabusem S10 w wersji 1.0 i obejmuje zagadnienia ściśle z nim związane. Publikacja rekomendowana przez PTI jako materiał szkoleniowy.

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

35
Pięć gwiazdek dla Ciebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięć gwiazdek dla Ciebie
Dostępny
89 szt.

Istnieje prosta recepta na dobre życie: Trzeba jedynie unikać wszystkiego, co złe. Konrad jest o tym przekonany, bo przeżył już wystarczająco wiele ciężkich chwil. Zarabia na życie, pisząc recenzje produktów wedle życzenia zleceniodawcy. Również w życiu prywatnym wycenia wszystko liczbą gwiazdek: sprawną kasjerkę, letnią kawę... i Pię – nową wychowawczynię swojej córki. Za ładna, zbyt niepewna siebie, nie nadaje się do zawodu nauczyciela. Tylko dwie na pięć możliwych gwiazdek. Kiedy Pia się o tym dowie, zechce dać Konradowi nauczkę. W jej plan idealnie wpisuje się fakt wybrania Konrada nowym reprezentantem rodziców. Narzuca więc na niego uciążliwe zadania, które każdego przyprawiłyby o mocny ból głowy. Ale gdy jeden z jej uczniów zaczyna być prześladowany, właśnie Konrad nieoczekiwanie przychodzi z pomocą.

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

36
Morderstwo na Sekwanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morderstwo na Sekwanie
Dostępny
118 szt.

Nowa, niezwykła powieść autora sprzedawanych w milionowych nakładach bestsellerowych thrillerów – Michela Bussi. To morderstwo miało osiem milionów świadków. Szóstego dnia Armady, na środku nabrzeża w Rouen odnaleziono zwłoki marynarza! Jak morderca zdołał popełnić tę zbrodnię? Czy marynarzy z czterech stron świata naprawdę łączy niezwykły pakt? Jakich to skarbów spoczywających na dnie Sekwany poszukują? I co za skandal ukrywają władze? Zakładnikami okrutnej manipulacji staje się osiem milionów turystów. Zaczyna się szaleńczy wyścig z czasem. Aby uniknąć kolejnych ofiar, muszą zdążyć przed paradą na Sekwanie... Historia żeglugi na Sekwanie, zdumiewająca, ale prawdziwa, stanowi klucz do zagadki. Nabrzeża Rouen, cmentarz w Villequier, średniowieczne uliczki Rouen, bagna Vernier... tworzą scenerię tego śledztwa, które wciąż zaskakuje.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

37
Zemsta i przebaczenie. Tom 2. Rzeka tęsknoty. Morze kłamstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemsta i przebaczenie. Tom 2. Rzeka tęsknoty. Morze kłamstwa
Dostępny
2 szt.

Kolejne lata wojny odzierają mieszkańców Europy ze złudzeń na rychłe jej zakończenie. Nie tylko na terenie Polski ludzie stykają się z okrucieństwem, także wycieńczająca wojna na wschodzie odkrywa barbarzyńskie praktyki, gdzie pojęcie człowieczeństwa zostaje zdewaluowane i ludzkie życie wydaje się nie mieć wartości. Los rozdziela czwórkę bohaterów i stawia przed nimi kolejne wyzwania, a brzemię wojny odciska na nich głębokie piętno. Czy uda im się pokonać piętrzące się przeszkody? Czy miłość i przyjaźń wygrają z nienawiścią i egoizmem, gdy ludzkie ścieżki wyznacza historia? Kiedy biografie naznaczone są bólem i krwią, każdy stara się ocalić to, co jeszcze dobrego tli się w człowieku. Sytuacja polityczna na świecie zaczyna przybierać niespodziewany dla III Rzeszy obrót. Państwa sprzymierzone oraz Związek Radziecki powoli ujarzmiają niezwyciężone dotychczas Niemcy. W Polakach budzi się nadzieja, jednak niektórzy patrzą z niepokojem na poczynania Stalina. Nadchodzi czas powstania warszawskiego i dramatycznych dla Polski konferencji w Teheranie i Jałcie. Bohaterowie kolejny raz stają przed trudnymi wyborami, a ich siłą napędową są miłość i przyjaźń. Czy uda się pozostać wiernymi wyznawanym dotychczas wartościom, czy też kolejny raz zwycięży egoizm i chęć chronienia życia za wszelką cenę? A może ludzkie tragedie pozwolą inaczej spojrzeć na drugiego człowieka i wyzwolić nowe pokłady altruizmu?

45,90 zł
34,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,47 zł

38
Noble House - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noble House
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.07

James Clavell (1924-94) – jeden z najpopularniejszych amerykańskich pisarzy, słusznie nazywany „Mr. Bestseller”, także wzięty scenarzysta filmowy (m.in. „Mucha i Wielka ucieczka”). Ale także orientalista, zafascynowany kulturą Dalekiego Wschodu. Świetnie znał kilka azjatyckich języków, w tym malajski, chiński i japoński. Przełożył np. Sztukę wojny Sun Tzu. I kto wie czy właśnie ta jego fascynacja Wschodem nie przyniosła mu największej sławy. Jego azjatycki cykl: Król szczurów, Shogun, Tai-Pan, Gai-Jin, Noble House i Whirlwind to absolutne światowe hity – dziesiątki milionów sprzedanych egzemplarzy. I nic dziwnego – to się po prostu świetnie czyta, choć każda z książek to ponad 1000 stron, jak w przypadku ponad 1100 stronicowej powieści Noble House. Akcja tej opowieści rozgrywa się w ciągu kilku dni w Hongkongu w 1963 roku. Ian Dumross, potentat finansowy każdą chwilę życia poświęca pomnażaniu majątku. A musi się zmagać nie tylko z wywiadem sowieckim, służbą bezpieczeństwa komunistycznych Chin, ale także tajwańskim nacjonalistami, lekko zdziwaczałymi przedstawicielami brytyjskiej Partii Pracy, a także z żywiołami, pożarami, trzęsieniami Ziemi nękającymi Hongkong, tę enklawę bogactwa. Wielki biznes, miłość, nienawiść, walki szpiegów a wszystko to w oszałamiającym, jakże charakterystycznym dla Clavella tempie. I jeszcze dodatkowo – niezwykle wnikliwe spojrzenie Europejczyka na Państwo Środka.

69,00 zł
49,68 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

39
A New Day Now - 20th Anniversary, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A New Day Now - 20th Anniversary, CD
Dostępny
20 szt.

1.Cradle Rock 2.Walk In My Shadow 3.A New Day Yesterday 4.I Know Where I Belong 5.Miss You, Hate You 6.Nuthin' I Wouldn't Do (For A Woman Like You) 7.Colour And Shape 8.Headaches To Heartbreaks 9.Trouble Waiting 10.If Heartaches Were Nickels 11.Current Situation 12.Don't Burn Down That Bridge 13.Hey Mona

62,90 zł
40
The One, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The One, CD
Dostępny
9 szt.

1. Love Of My Life 2. Lost 3. Friends 4. Night After Night 5. Free My Mind 6. Give Me All Of Your Love 7. Lift Me Up 8. The One 9. Breakout 10. Madeleine 11. Take Me To Your Heart

62,90 zł
41
Freakshow, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Freakshow, CD
Dostępny
5 szt.

1.The Dukes Return 2.The Ice is Thin 3.Freakshow 4.The Monitors 5.Man of Machine 6.The Last Time Traveller 7.A Quest for Knowledge 8.The Great Brass Steam Engine 9.When Ravens Cry 10.Until Then

32,90 zł
42
Magic Is Alive, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magic Is Alive, CD
Dostępny
7 szt.

01. Nothing Without You 02. You're Not Alone 03. Runaway 04. Finally You're With Me 05. Every Little Thing (Leads Back To You) 06. If You Don't Know Me 07. Living With The Truth 08. Reaching For The Sky 09. I'll Never Give My Heart Away 10. Into The Night 11. Magic Is Alive

62,90 zł
43
A New Day Now - 20th Anniversary LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A New Day Now - 20th Anniversary LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

1.Cradle Rock 2.Walk In My Shadow 3.A New Day Yesterday 4.I Know Where I Belong 5.Miss You, Hate You 6.Nuthin' I Wouldn't Do (For A Woman Like You) 7.Colour And Shape 8.Headaches To Heartbreaks 9.Trouble Waiting 10.If Heartaches Were Nickels 11.Current Situation 12.Don't Burn Down That Bridge 13.Hey Mona 14.I Want You 15.Line Of Denial

106,90 zł
Powiadomienie
44
45th Anniversary - Live In London BR, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45th Anniversary - Live In London BR, Blu-ray
Dostępny
6 szt.

1.Transmaniacon MC 2.I'm on the Lamb but I Ain't No Sheep 3.Then Came the Last Days of May 4.Stairway to the Stars 5.Before the Kiss a Redcap 6.Screams 7.She's Beautiful as a Foot 8.Cities on Flame with Rock and Roll 9.Workshop of the Telescopes 10.Redeemed 11.Buck's Boogie 12.Godzilla) 13.(Don't Fear) The Reaper 14.Tattoo Vampire 15.Hot Rails to Hell

92,90 zł
45
My Many Sides, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Many Sides, CD
Dostępny
9 szt.

1.Today is the Day 2.Unbroken 3.Blameless Blue 4.Immortal 5.Same Ol' Fears [Explicit] 6.I Have Been Waiting 7.Moving On 8.Forefather 9.Too Good to Be True [Explicit] 10.Ceremony 11.All over Now 12.I'm Only Human

32,90 zł
46
The Guns Still Smokin Live CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,90 zł
47
Black Rose Maze, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black Rose Maze, CD
Dostępny
7 szt.

1.In The Dark 2.Laws Of Attraction (Feat. Jeff Scott Soto) 3.Let Me Be Me 4.Free 5.Look At Me Now 6.Maze 7.Let Me Go 8.Only You 9. Earth Calling 10.You Can't Stop Me 11.Call Me Now

32,90 zł
48
Kamienica pod Irysami. Tom 2. Czas zmian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienica pod Irysami. Tom 2. Czas zmian
Dostępny
8 szt.

My, kobiety, chcemy iść własną drogą! Radość z odzyskania niepodległości powoli przygasa. Wojna odcisnęła piętno na całym społeczeństwie. W tym trudnym czasie trzeba znaleźć siły, aby od nowa ułożyć swoje życie i realizować marzenia. Nawet te najśmielsze… Eleonora, Stefania i Rozalia szukają swojego miejsca w powojennym Krakowie. Wyzwolone zachowanie młodych kobiet często budzi oburzenie wśród mieszkańców, jednak one nie zważają na konwenanse. Gdy wydaje się, że bohaterki odnalazły życiową stabilizację, niespodziewana wiadomość burzy ich dotychczasowy spokój. Jak poradzą sobie z przeciwnościami losu? Czy spotkają prawdziwą miłość? Morderstwo z zazdrości, młoda wdowa, tajemnicza sekta. I namiętny romans wbrew wszystkim. W drugim tomie sagi Kamienica pod Irysami nadchodzi pora na zmiany, nowe uczucia i marzenia. Wiktoria Gische – autorka książek historyczno-obyczajowych. Z wykształcenia i z zamiłowania jest historykiem. Mieszka na Śląsku. Niespokojne lata to pierwszy tom sagi Kamienica pod Irysami.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

49
Milestones Of A Legendary Conductor, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
50
Milestones Of A Legend, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
Powiadomienie
51
Conductor, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
52
Original Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Original Albums, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Disc 1 1. Ludwig van Beethoven - Violin Concerto in D major, Op. 61: I. Allegro ma non troppo 2. LVB - Violin Concerto in D major, Op. 61: II. Larghetto 3. LVB - Violin Concerto in D major, Op. 61: III. Rondo: Allegro 4. Felix Mendelssohn-Bartholdy - Violin Concerto in E minor, Op. 64: I. Allegro ma appassionato 5. FM Bartholdy - Violin Concerto in E minor, Op. 64: II. Andante 6. FM Bartholdy - Violin Concerto in E minor, Op. 64: III. Allegretto non troppo. Allegro molto Vivace Disc 2 1. Johannes Brahms - Violin Concerto in D major, Op. 77: I. Allegro non troppo (Cadenza: Heifetz) 2. J Brahms - Violin Concerto in D major, Op. 77: II. Adagio 3. J Brahms - Violin Concerto in D major, Op. 77: III. Allegro giocoso, ma non troppo Vivace 4. J Brahms - Concerto for Violin and Cello in A minor, Op. 102: I. Allegro 5. J Brahms - Concerto for Violin and Cello in A minor, Op. 102: II. Andante 6. J Brahms - Concerto for Violin and Cello in A minor, Op. 102: III. Vivace non troppo Disc 3 1. Pyotr Ilyich Tchaikovsky - Violin Concerto in D major, Op. 35: I. Allegro moderato 2. Tchaikovsky - Violin Concerto in D major, Op. 35: II. Canzonetta: Andante 3. Tchaikovsky - Violin Concerto in D major, Op. 35: III. Allegro vivacissimo 4. Henri Vieuxtemps - Violin Concerto No. 5 in A minor, Op. 37: I. Allegro non troppo 5. Henri Vieuxtemps - Violin Concerto No. 5 in A minor, Op. 37: II. Adagio 6. Henri Vieuxtemps - Violin Concerto No. 5 in A minor, Op. 37: III. Allegro con fuoco 7. FM Bartholdy - Trio for Piano, Violin and Cello No.1 in D minor, Op. 49: I. Molto allegro e agitato 8. FM Bartholdy - Trio for Piano, Violin and Cello No.1 in D minor, Op. 49: II. Andante con moto tranquillo 9. FM Bartholdy - Trio for Piano, Violin and Cello No.1 in D minor, Op. 49: III. Scherzo 10. FM Bartholdy - Trio for Piano, Violin and Cello No.1 in D minor, Op. 49: IV. Finale: Allegro assai appassionato Disc 4 1. Max Bruch - Violin Concerto No. 1 in G minor, Op. 26: I. Vorspiel: Allegro moderato 2. Max Bruch - Violin Concerto No. 1 in G minor, Op. 26: II. Adagio 3. Max Bruch - Violin Concerto No. 1 in G minor, Op. 26: III. Finale: Allegro energico 4. Max Bruch - Scottish Fantasy, Op.46 : I. Introduction: Grave. Adagio cantabile 5. Max Bruch - Scottish Fantasy, Op.46 : II. Allegro 6. Max Bruch - Scottish Fantasy, Op.46 : III. Adagio. Andante sostenuto 7. Max Bruch - Scottish Fantasy, Op.46 : IV. Finale: Allegro guerriero Disc 5 1. Jean Sibelius - Violin Concerto in D minor, Op. 47: I. Allegro moderato 2. Jean Sibelius - Violin Concerto in D minor, Op. 47: II. Adagio dimolto 3. Jean Sibelius - Violin Concerto in D minor, Op. 47: III. Allegro ma non tanto 4. Sergei Prokofiev - Violin Concerto No. 2 in G minor, Op. 63: I. Allegro moderato 5. Sergei Prokofiev - Violin Concerto No. 2 in G minor, Op. 63: II. Andante assai 6. Sergei Prokofiev - Violin Concerto No. 2 in G minor, Op. 63: III. Allegro ben marcato Disc 6 1. Erich Wolfgang Korngold - Violin Concerto in D major, Op. 35: I. Moderato nobile 2. Erich Wolfgang Korngold - Violin Concerto in D major, Op. 35: II. Romance 3. Erich Wolfgang Korngold - Violin Concerto in D major, Op. 35: III. Finale: Allegro assaI. Vivace 4. Miklós Rózsa - Violin Concerto, Op. 24 : I. Allegro non troppo ma passionato 5. Miklós Rózsa - Violin Concerto, Op. 24 : II. Lento cantabile 6. Miklós Rózsa - Violin Concerto, Op. 24 : III. Allegro Vivace 7. Maurice Ravel - Trio for Piano, Violin and Cello in A minor: I. Moderato 8. Maurice Ravel - Trio for Piano, Violin and Cello in A minor: II. AssaI. Vivace 9. Maurice Ravel - Trio for Piano, Violin and Cello in A minor: III. Largo assaI. 10. Maurice Ravel - Trio for Piano, Violin and Cello in A minor: IV. Finale Disc 7 1. Henryk (Henri) Wieniawski - Violin Concerto No. 2 in D minor, Op. 22: I. Allegro moderato 2. Henryk (Henri) Wieniawski - Violin Concerto No. 2 in D minor, Op. 22: II. Romance. Andante non troppo 3. Henryk (Henri) Wieniawski - Violin Concerto No. 2 in D minor, Op. 22: III. Allegro con fuoco. Allegro moderato (a la zingara) 4. Edouard Lalo - Symphony espagnole for Violin and Orchestra in D minor, Op. 21: I. Allegro ma non troppo 5. Edouard Lalo - Symphony espagnole for Violin and Orchestra in D minor, Op. 21: II. Scherzando. Allegro molto 6. Edouard Lalo - Symphony espagnole for Violin and Orchestra in D minor, Op. 21: III. Andante 7. Edouard Lalo - Symphony espagnole for Violin and Orchestra in D minor, Op. 21: IV. Rondo: Allegro 8. Georges Bizet - Arr.: Franz Waxman - Wachsmann - Carmen Fantasy Disc 8 1. Wolfgang Amadeus Mozart - Sinfonia concertante in E flat major : I. Allegro maestoso 2. Mozart - Sinfonia concertante in E flat major : II. Andante 3. Mozart - Sinfonia concertante in E flat major : III. Presto 4. Johann Sebastian Bach - Concerto for two Violins in D minor, BWV 1043: I. Vivace 5. JS Bach - Concerto for two Violins in D minor, BWV 1043: II. Largo ma non tanto 6. JS Bach - Concerto for two Violins in D minor, BWV 1043: III. Allegro 7. FM Bartholdy - Violin Concerto in E minor, Op. 64: I. Allegro ma appassionato 8. FM Bartholdy - Violin Concerto in E minor, Op. 64: II. Andante 9. FM Bartholdy - Violin Concerto in E minor, Op. 64: III. Allegretto non troppo. Allegro molto Vivace Disc 9 1. JS Bach - Sonata No. 1 in G minor : I. Adagio 2. JS Bach - Sonata No. 1 in G minor : II. Fugue-Fuge: Allegro 3. JS Bach - Sonata No. 1 in G minor : III. Sicilliano 4. JS Bach - Sonata No. 1 in G minor : IV. Presto 5. JS Bach - Sonata No. 2 in A minor : I. Grave 6. JS Bach - Sonata No. 2 in A minor : II. Fugue-Fuge 7. JS Bach - Sonata No. 2 in A minor : III. Andante 8. JS Bach - Sonata No. 2 in A minor : IV. Allegro 9. JS Bach - Sonata No. 3 in C major : I. Adagio 10. JS Bach - Sonata No. 3 in C major : II. Fugue-Fuge: Alla breve 11. JS Bach - Sonata No. 3 in C major : III. Largo 12. JS Bach - Sonata No. 3 in C major : IV. Allegro assai Disc 10 1. JS Bach - Partita No. 1 in B minor : I. Allemande 2. JS Bach - Partita No. 1 in B minor : II. Double 3. JS Bach - Partita No. 1 in B minor : III. Courante 4. JS Bach - Partita No. 1 in B minor : IV. Double 5. JS Bach - Partita No. 1 in B minor : V. Sarabande 6. JS Bach - Partita No. 1 in B minor : VI. Double 7. JS Bach - Partita No. 1 in B minor : VII. Bourree 8. JS Bach - Partita No. 1 in B minor : VIII. Double 9. JS Bach - Partita No. 2 in D minor : I. Allemande 10. JS Bach - Partita No. 2 in D minor : II. Courante 11. JS Bach - Partita No. 2 in D minor : III. Sarabande 12. JS Bach - Partita No. 2 in D minor : IV. Gigue 13. JS Bach - Partita No. 2 in D minor : V. Chaconne 14. JS Bach - Partita No. 3 in E major : I. Preludio 15. JS Bach - Partita No. 3 in E major : II. Loure 16. JS Bach - Partita No. 3 in E major : III. Gavotte en Rondeau 17. JS Bach - Partita No. 3 in E major : IV. Menuet I 18. JS Bach - Partita No. 3 in E major : V. Menuet II 19. JS Bach - Partita No. 3 in E major : VI. Bourree 20. JS Bach - Partita No. 3 in E major : VII. Gigue

75,90 zł
Powiadomienie
53
Technical Brilliance From Detroit, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
54
The Complete Quartets Quatuor Pascal, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Complete Quartets Quatuor Pascal, CD
Dostępny
7 szt.

Disc.1 String Quartet No.2 Op.18-2, No.3 Op.18-3 No.1 Op.18-1 1950s recording Disc.2 String Quartet No.4 Op.18-4, No.5 Op.18-5 1950s recording Disc.3 String Quartet No.6 Op.18-6, No.11 Op.95 `` Serioso '' 1950s recording Disc.4 String Quartet No. 7 Op.59-1 `` Razmovsky No. 1 '' No. 8 Op.59-2 `` Razmovsky No. 2 '' 1950s recording Disc.5 String Quartet No. 9 Op.59-3 `` Razmovsky No. 3 '' No.10 Op.74 `` Harp '' 1950s recording Disc.6 String Quartet No. 12 Op.127 Haydn: String Quartet No. 38 `` Joke '' Op.33-2 Hob.III: 38 1950s recording Disc.7 String Quartet No. 13 Op.130 String Quintet Op.104 Walter Gerhard (Vla) 1950s recording Disc.8 String Quartet No. 14 Op.131 String Quintet Op.29 Walter Gerhard (Vla) 1950s recording Disc.9 String Quartet No.15 Op.132 1950s recording Disc.10 Great Fugue in B flat major, Op.133 String Quartet No. 16 Op.135 1950s recording

75,90 zł
55
Greatest Jazz Guitarists Original Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Greatest Jazz Guitarists Original Albums, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Disco 1 1.Jazz Guitar 2.Bonus. Bill Smith- Shelly Manne- Jim Hall- Monty Budwig Folk Disco 2 1.Jim Hall-Red Mitchell-Red Kelly Good Friday Blues 2.Bill Evans Quintet Interplay Disco 3 1.John Lewis The Wonderful World Of Jazz 2.Herb Ellis Meets Jimmy Giuffre Disco 4 1.Chico Hamilton Quintet Feat. Buddy Collette 2.John Lewis Grand Encounter Disco 5 1.Hampton Hawes Quartet All Night Session! Vol. 1 2.Hampton Hawes Quartet All Night Session! Vol. 3 Disco 6 1.Bob Brookmeyer Kansas City Revisited 2.John Lewis Presents Contemporary Music Disco 7 1.Paul Desmond First Place Again 2.The Jimmy Giuffre 3 Trav'Lin' Light Disco 8 1.Bob Brookmeyer 7x Wilder 2.Buddy Collette And His Swinging Shepherds At The Cinema! Disco 9 1.Sonny Rollins The Bridge 2.Zoot Sims New Beat Bossa Nova Disco 10 1.Jimmy Giuffre Quartet In Person

75,90 zł
Powiadomienie
56
23 Original Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23 Original Albums, CD
Niedostępny
Brak

Dysk: 1 1. You're my thrill - Day, Doris / Siravo, George & His Orchestra / Mellomen, The 2. Bewitched, bothered and bewildered - Day, Doris / Siravo, George & His Orchestra / Mellomen, The 3. I'm confessin' (that I love you) - Day, Doris / Siravo, George & His Orchestra / Mellomen, The 4. Sometimes I'm happy - Day, Doris / Siravo, George & His Orchestra / Mellomen, The 5. You go to my head - Day, Doris / Siravo, George & His Orchestra / Mellomen, The 6. I didn't know what time it was - Day, Doris / Siravo, George & His Orchestra / Mellomen, The 7. When your lover has gone - Day, Doris / Siravo, George & His Orchestra / Mellomen, The 8. That old feeling - Day, Doris / Siravo, George & His Orchestra / Mellomen, The 9. Crazy Rhythm - Day, Doris / Nelson, Gene / Stordahl, Alex & His Orchestra / Lane, Ken Singers / Page Cavanaugh Trio 10. Here in my arms - Day, Doris / Nelson, Gene / Stordahl, Alex & His Orchestra / Lane, Ken Singers / Page Cavanaugh Trio 11. I know that you now - Day, Doris / Nelson, Gene / Stordahl, Alex & His Orchestra / Lane, Ken Singers / Page Cavanaugh Trio 12. I want to be happy - Day, Doris / Nelson, Gene / Stordahl, Alex & His Orchestra / Lane, Ken Singers / Page Cavanaugh Trio 13. Do do do - Day, Doris / Nelson, Gene / Stordahl, Alex & His Orchestra / Lane, Ken Singers / Page Cavanaugh Trio 14. I only have eyes for you - Day, Doris / Nelson, Gene / Stordahl, Alex & His Orchestra / Lane, Ken Singers / Page Cavanaugh Trio 15. Oh me! Oh my! Oh you! - Day, Doris / Nelson, Gene / Stordahl, Alex & His Orchestra / Lane, Ken Singers / Page Cavanaugh Trio 16. Tea for two - Day, Doris / Nelson, Gene / Stordahl, Alex & His Orchestra / Lane, Ken Singers / Page Cavanaugh Trio 17. I May Be Wrong (But I Think You're Wonderful) - Day, Doris / James, Harry & His Orchestra 18. Get happy - Day, Doris / James, Harry & His Orchestra 19. The Man I Love - Day, Doris / James, Harry & His Orchestra 20. Too Marvellous For Words - Day, Doris / James, Harry & His Orchestra 21. The Very Thought Of You - Day, Doris / James, Harry & His Orchestra 22. Limehouse blues - Day, Doris / James, Harry & His Orchestra 23. Melancholy Rhapsody - Day, Doris / James, Harry & His Orchestra 24. With a song in my heart - Day, Doris / James, Harry & His Orchestra 25. Canadian capers (cuttin' capers) - Day, Doris 26. (Why did I tell you I was going to) Shanghai - Day, Doris Dysk: 2 1. Lullaby of Broadway - Day, Doris / Comstock, Frank Orchestra / Luboff, Norman Choir / Cole, Buddy Quartet 2. Fine and dany - Day, Doris / Comstock, Frank Orchestra / Luboff, Norman Choir / Cole, Buddy Quartet 3. In a shanty in Old Shanty Town - Day, Doris / Comstock, Frank Orchestra / Luboff, Norman Choir / Cole, Buddy Quartet 4. Somebody loves me - Day, Doris / Comstock, Frank Orchestra / Luboff, Norman Choir / Cole, Buddy Quartet 5. Just one of those things - Day, Doris / Comstock, Frank Orchestra / Luboff, Norman Choir / Cole, Buddy Quartet 6. You're getting to be a habit with me - Day, Doris / Comstock, Frank Orchestra / Luboff, Norman Choir / Cole, Buddy Quartet 7. I love the way you say goodnight - Day, Doris / Comstock, Frank Orchestra / Luboff, Norman Choir / Cole, Buddy Quartet 8. Please don't talk about me when I'm gone - Day, Doris / Comstock, Frank Orchestra / Luboff, Norman Choir / Cole, Buddy Quartet 9. Moonlight bay - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Smith, Jack / Luboff, Norman Choir 10. Till we meet again - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Smith, Jack / Luboff, Norman Choir 11. Love ya - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Smith, Jack / Luboff, Norman Choir 12. Christmas story - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Smith, Jack / Luboff, Norman Choir 13. I'm forever blowing bubbles - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Smith, Jack / Luboff, Norman Choir 14. Cuddle up a little closer - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Smith, Jack / Luboff, Norman Choir 15. Every little moment - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Smith, Jack / Luboff, Norman Choir 16. Tell me - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Smith, Jack / Luboff, Norman Choir 17. Ain't we got fun - Day, Doris / Thomas, Danny / Weston, Paul & His Orchestra / Lee Brothers / Luboff, Norman Choir 18. The one I love (belongs to somebody else) - Day, Doris / Thomas, Danny / Weston, Paul & His Orchestra / Lee Brothers / Luboff, Norman Choir 19. I wish I had a girl - Day, Doris / Thomas, Danny / Weston, Paul & His Orchestra / Lee Brothers / Luboff, Norman Choir 20. It had to be you - Day, Doris / Thomas, Danny / Weston, Paul & His Orchestra / Lee Brothers / Luboff, Norman Choir 21. Nobody's sweetheart - Day, Doris / Thomas, Danny / Weston, Paul & His Orchestra / Lee Brothers / Luboff, Norman Choir 22. My buddy - Day, Doris / Thomas, Danny / Weston, Paul & His Orchestra / Lee Brothers / Luboff, Norman Choir 23. Makin' whoopee - Day, Doris / Thomas, Danny / Weston, Paul & His Orchestra / Lee Brothers / Luboff, Norman Choir 24. I'll see you in my dreams - Day, Doris / Thomas, Danny / Weston, Paul & His Orchestra / Lee Brothers / Luboff, Norman Choir 25. Sentimental Journey - Day, Doris 26. It's Magic - Day, Doris Dysk: 3 1. By the light of the silvery moon - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Luboff, Norman Choir 2. Your eyes have told me so - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Luboff, Norman Choir 3. Just one girl - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Luboff, Norman Choir 4. Ain't we got fun - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Luboff, Norman Choir 5. If you were the only girl - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Luboff, Norman Choir 6. Be my little baby bumble bee - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Luboff, Norman Choir 7. I'll forget you - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Luboff, Norman Choir 8. King Chanticleer - Day, Doris / Weston, Paul & His Orchestra / Luboff, Norman Choir 9. The deadwood stage (Whip-Crack-Away) - Day, Doris / Keel, Howard / Heindorf, Ray Orchestra 10. I can do without you - Day, Doris / Keel, Howard / Heindorf, Ray Orchestra 11. The black hills of Dakota - Day, Doris / Keel, Howard / Heindorf, Ray Orchestra 12. Just flew from the windy city - Day, Doris / Keel, Howard / Heindorf, Ray Orchestra 13. A woman's touch - Day, Doris / Keel, Howard / Heindorf, Ray Orchestra 14. Higher than a hawk (deeper than a well) - Day, Doris / Keel, Howard / Heindorf, Ray Orchestra 15. 'Tis Harry I'm plannin' to marry - Day, Doris / Keel, Howard / Heindorf, Ray Orchestra 16. Secret love - Day, Doris / Keel, Howard / Heindorf, Ray Orchestra 17. Till my love comes to me - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 18. Ready, willing and able - Day, Doris / Cole, Buddy & His Orchestra 19. Hold me in your arms - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 20. You can take my word for it baby - Day, Doris / Page Cavanaugh Trio 21. There's a rising moon - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 22. One for my baby (and one more for the road) - Day, Doris / Stordahl, Axel Orchestra 23. You my love - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 24. I'm glad there is you - Day, Doris / Stordahl, Axel Orchestra 25. Bewitched - Day, Doris 26. Hoop-Dee-Doo - Day, Doris Dysk: 4 1. It all depends on you - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 2. You made me love you (I didn't want to do it) - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 3. Stay on the right side, sister - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 4. Mean to me - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 5. Everybody loves my baby (but my baby don't love nobody but me) - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 6. Sam, the old accordion man - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 7. Shaking the blues away - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 8. Ten cents a dance - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 9. I'll never stop loving you - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 10. Never look back - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 11. At sundown - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 12. Love me or leave me - Day, Doris / Faith, Percy & His Orchestra 13. The song is you - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 14. Hello, my lover, goodbye - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 15. But not for me - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 16. I remember you - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 17. I hadn't anyone till you - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 18. But beautiful - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 19. Autumn leaves - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 20. Don't take your love from me - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 21. There'll never be another you - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 22. Gone with the wind - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 23. The gypsy in my soul - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 24. Day by day - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 25. A guy is a guy - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 26. Sugarbush - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra Dysk: 5 1. The Pajama game (Opening): Racing with the clock - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 2. I'm not at all in love - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 3. I never be jealous again - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 4. Hey there - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 5. Once a year day! - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 6. Small talk - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 7. There once was a man - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 8. Steam heat - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 9. Hernando's dideaway - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 10. Seven and a half cents - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 11. Finale - Day, Doris / Heindorf, Ray & Orchestra 12. I see your face before me - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 13. Close your eyes - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 14. The night we called it a day - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 15. Dream a Little Dream of Me - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 16. Under a blanket of blue - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 17. You do something to me - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 18. Stars fell of Alabama - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 19. Moon song - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 20. Wrap your troubles in dreams (and dream your troubles away) - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 21. Soft as the star light - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 22. Moonglow - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood 23. The lamp is low - Day, Doris / Weston, Paul & His Music From Hollywood Dysk: 6 1. Hooray for Hollywood - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 2. Cheek to cheek - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 3. It's easy to remember - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 4. The way you look tonight - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 5. I'll remember April - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 6. Blues in the night - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 7. Over the rainbow - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 8. Love is here to stay - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 9. In the still of the night - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 10. Night and day - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 11. Easy to love - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 12. I had the craziest dream - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 13. I've got my love to keep me warm - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 14. Soon - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 15. That old black magic - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 16. You'll never know - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 17. A foggy day - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 18. It might as well be spring - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 19. Nice work if you can get it - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 20. Three coins in the fountain - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 21. Let's face the music and dance - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 22. Pennies from heaven - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 23. Oh, but I do - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra Dysk: 7 1. Cuttin' capers - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 2. Steppin' out with my baby - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 3. Makin' whoopee! - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 4. The lady's in love with you - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 5. Why don't we do this more often - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 6. Let's take a walk around the block - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 7. I'm sitting on top of the world - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 8. Get out and get under the moon - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 9. Fit as a fiddle (and ready for love) - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 10. Me too (Ho-Ho! Ha-Ha!) - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 11. I feel like a feather in the breeze - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 12. Let's fly away - Day, Doris / De Vol, Frank & His Orchestra 13. Show time [Part 1] - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 14. I got the sun in the morning ("Annie get your gun") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 15. Ohio ("Wonderful town") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 16. I love Paris ("Can-Can") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 17. When I'm not near the boy I love ("Finian's rainbow") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 18. People will say we're in love ("Oklahoma") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 19. I've grown accustomed to his face ("My Fair Lady") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 20. The surrey with the fringe on top ("Oklahoma") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 21. They say it's wonderful ("Annie get your gun") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 22. A wonderful guy ("South Pacific") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 23. On the street where you live ("My Fair Lady") - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 24. Medley: The Sound of music / Show time [Part II] - Day, Doris / Stordahl, Alex & Orchestra 25. Mister tap toe - Day, Doris 26. I give my heart to you - Day, Doris Dysk: 8 1. Pillow talk ("Pillow talk") - Day, Doris / Marshall, Jack Orchestra 2. Heart full of love - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 3. Anyway the wind blows ("Please don't eat the daisies") - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 4. Oh! What a lover you'll be - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 5. No - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 6. Love me in the daytime - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 7. I enjoy being a girl ("Flower drum song") - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 8. Tunnel of love ("Tunnel of love") - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 9. He's so married - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 10. Roly poly ("Pillow talk") - Day, Doris / Marshall, Jack Orchestra 11. Posses me ("Pillow talk") - Day, Doris / De Vol, Frank Orchestra 12. Inspiration ("Pillow talk") - Day, Doris / Marshall, Jack Orchestra 13. What every girl should know - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 14. Mood indigo - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 15. When you're smiling - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 16. A fellow needs a girl - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 17. My kinda love - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 18. What's the use of wondrin' - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 19. Something wonderful - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 20. A hundred years from today - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 21. You can't have everything - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 22. Not only should you love him - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 23. What does a woman do - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 24. The everlasting arms - Day, Doris / Zimmermann, Harry & Orchestra 25. When The Red, Red, Robin Comes Bob, Bob, Bobbin' Along - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 26. Choo-choo train - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra Dysk: 9 1. Bright and shiny - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 2. I want to be happy - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 3. Keep smilin', keep laughin', be happy - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 4. Singin' in the rain - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 5. Gotta feelin' - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 6. Happy talk - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 7. Make someone happy - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 8. Ridin' high - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 9. On the sunny side of the street - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 10. Clap yo' hands - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 11. Stay with the happy people - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 12. Twinkle and shine - Day, Doris / Hefti, Neal & His Orchestra 13. I believe in dreams - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 14. I'll buy that dream - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 15. My ship - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 16. All I do is dream of you - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 17. When I grow too old to dream - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 18. We'll love again - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 19. I have dreamed - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 20. Periwinkle blue - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 21. Someday I'll find you - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 22. You stepped out of a dream - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 23. O what a beautiful dream - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 24. Time to say goodnight - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 25. Everybody Loves A Lover - Day, Doris 26. Teacher's Pet - Day, Doris Dysk: 10 1. The circus on parade - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 2. Over and over again - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 3. Why can't I? - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 4. This can't be love - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 5. The most beautiful girl in the world - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 6. My romance - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 7. The most beautiful girl in the world (Reprise) - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 8. Little girl blue - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 9. Sawdust spangles and dreams (Finale) - Day, Doris / Boyd, Stephen / Durante, Jimmy / Raye, Martha / Stoll, George & Orchestra 10. If I can help somebody - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 11. Nearer my God to thee - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 12. The prodigal son - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 13. Abide with me - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 14. Bless this house - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 15. You'll never walk alone - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 16. In the garden - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 17. Walk with him - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 18. Scarlet ribbons (for her hair) - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 19. Be still and know - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 20. I need thee every hour - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 21. The Lord's prayer - Day, Doris / Harbert, Jim Orchestra 22. Whatever Will Be, Will Be (Que Sera, Sera) - Day, Doris 23. Secret Love - Day, Doris

61,90 zł
Powiadomienie
57
19 Original Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19 Original Albums, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.11

Dysk: 1 1. Who's sorry now 2. I'm nobody's baby 3. It's the talk of the town 4. I miss you so 5. I cried for you 6. Heartaches 7. I'm beginning to see the light 8. My melancholy baby 9. You always hurt the one you love 10. How deep is the ocean 11. If I had you 12. I'll get by 13. Come rain or come shine 14. Hallelujah I love him so 15. All by myself 16. Rock-a-bye your baby with a dixie melody 17. There will never be another you 18. The song is ended (but the melody lingers on) 19. Time after time 20. How did he look 21. Hold me, thrill me, kiss me 22. That's all 23. Blame it on my youth 24. Melancholy serenade Dysk: 2 1. My thanks to you 2. The bells of St. Mary's 3. A garden in the rain 4. Try a little tenderness 5. A tree in the meadow 6. Now is the hour 7. I'll close my eyes 8. The very thought of you 9. These foolish things (remind me of you) 10. Cruising down the river 11. The gipsy 12. Goodnight sweetheart 13. Comm'e belle a stagione 14. Anema e core 15. Arriverderci Roma 16. You alone (Solo tu) 17. Volare (Nel blu di pint di blu) 18. Non dimenticar (Don't forget) (T'no volunto bene) 19. Toward the end of the day 20. Ciao, ciao bambina (Chiow, chiow baambeena) 21. Mama 22. Do you love me like you kiss me (Scapricciotiello) 23. I have but one heart (O'Maronariellio) 24. O sole mio (There's no tomorrow) 25. Santa Lucia Dysk: 3 1. Come back to Sorrento 2. Heartbreak Hotel 3. Tweedle dee 4. I almost lost my mind 5. I hear you knocking 6. Just a dream 7. Don't be cruel 8. Lipstick on your collar 9. Sincerely 10. Ain't that a shame 11. Silhouettes 12. I'm walkin' 13. It's only make believe 14. Singing the blues 15. Tennessee waltz 16. Young love 17. Your cheatin' heart 18. Bye bye love 19. Peace in the valley 20. My special angel 21. Hearts of stone 22. Half as much 23. Cold cold heart 24. Let me go lover 25. Anytime Dysk: 4 1. Malaguena 2. Quiereme mucho (Yours) 3. Siboney 4. Solamente una vez (You belong to my heart) 5. Quiensera (Sway) 6. Quizas, quizas, quizas (Perhaps, perhaps, perhaps) 7. Beso de fuego (Kiss of fire) 8. Granada 9. Besame mucho (Kiss me) 10. Nosotros 11. Vaya con dios 12. Te quiero dijiste (Magic is the moonlight) 13. Jalousie (Jalousy) 14. Guaglione 15. Senza mamma nammurata 16. Just say I love him (Dicitincello vuie) 17. Funiculi, funicula 18. Summertime in Venice 19. Roman guitar (Chitarra romana) 20. Torero 21. Nights of splendor 22. Tell me you're mine (Per un bacio d'amor) 23. That's amore 24. Ritorna a me (Return to me) 25. The loveliest night of the year (Se tu sei con me) Dysk: 5 1. Tzena, tzena, tzena 2. My yiddische Momme 3. I love you much too much (Ich hob dich zuveel lieb) 4. Shein vi de Levone 5. Mein shtetele Belz 6. Oh mein Papa 7. Anniversary song 8. Oifen Pripetchik 9. Hava nagila 10. Yossel, Yossel 11. Wus geven ist geven 12. Mom E-Le (Mother dear) 13. Sing along 14. Home on the range 15. My wild irish rose 16. I love you truly 17. Tavern in the town 18. And the band played on 19. You tell me your dream 20. Down in the valley 21. In the good old summertime 22. Auld lang syne Dysk: 6 1. You're nobody 'til somebody loves you 2. Ol' man mose 3. How long has this been going on 4. My love, my love 5. It might as well be spring 6. Taboo 7. Love is where you find it 8. I got lost in his arms 9. Dat's love 10. Angel eyes 11. Gone with the wind 12. Swanee 13. Never on Sunday 14. Young at heart 15. Around the world 16. High noon (Do not forsake me oh my darlin') 17. April love 18. The song from Moulin Rouge (Where is your heart) 19. Three coins in the fountain 20. Tammy 21. Anna 22. Moonglow (Theme from "Picnic") 23. Love me tender 24. Love is a many splendored thing Dysk: 7 1. Ol' man mose 2. It all depends on you 3. Many tears ago 4. You always hurt the one you love 5. Medley: Shein vi di Levone / Hava nagila 6. Jealous of you 7. Mama 8. Smack dab in the middle 9. Toot toot Tootsie 10. Medley: When the saints go marching in / Bill Bailey won't you please come home 11. Oh Suzanna 12. Red River Valley 13. Boll weevil 14. True love, true love 15. Clementine 16. Aura Lee 17. Come on Jerry 18. Careless love 19. Every night (when the sun goes down) 20. She'll be comin' 'round the mountain 21. Brown eyes 22. On top of Old Smokey Dysk: 8 1. I really don't know to know 2. Oh lonesome me 3. I fall to pieces 4. Someday (you'll want me to want you) 5. I walk the line 6. He thinks I still care 7. She'll have to go 8. I'm movin' on 9. I don't hurt anymore 10. I'm a fool to care 11. I can't stop loving you 12. Heartaches by the number 13. MacNamara's band 14. Mother Machree 15. My wild irish rose 16. Dear old Donegal 17. Did your mother come from Ireland 18. Danny boy 19. It's a great day for the irish 20. Too-ra-loo-ra-loo-ral (That's an irish lullaby) 21. How can you buy Killarney 22. How are things in Glocca Morra 23. When irish eyes are smiling 24. A little bit of Heaven Dysk: 9 1. Mister Twister 2. Teach me how to twist 3. Johnny darlin' 4. Telephone lover 5. Mommy, your daughter's fallin' in love 6. Drop it Joe 7. Kiss 'n' twist (Tarantella) 8. I won't be home to you 9. My real happiness 10. Ain't that better baby 11. Hey ring-a-ding 12. Does ol' broadway ever sleep 13. Second hand love 14. Someone else's boy 15. Together 16. Too many rules 17. He's my dreamboat 18. Gonna git that man 19. Don't break the heart that loves you 20. Pretty little baby 21. When the boy in your arms (is the boy in your heart) 22. It happened last night 23. Baby's first Christmas 24. Breaking in a brand new broken heart Dysk: 10 1. Al di la 2. Il cielo in una stanza (This world we live in) 3. Quando, quando, quando (Tell me when) 4. Nessuno al mondo (No arms can ever hold you) 5. Arriverderci 6. Tango italiano 7. Come sinfonia 8. Nun e piccato 9. Romantica 10. 24 mila baci 11. Come prima (For the first time) 12. Addio, addio 13. Everbody's somebody's fool 14. Robot man 15. Stupid cupid 16. My heart has a mind of it's own 17. Fallin' 18. Plenty good lovin' 19. Carolina moon 20. My happiness 21. Among my souvenirs 22. Many tears ago 23. Baby roo 24. Where the boys are

75,90 zł
Powiadomienie
58
Swinging Babylon, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Swinging Babylon, CD
Dostępny
12 szt.

Dysk: 1 1. Katinka hat ein Höschen an - Kalliope Orchester 2. Ausgerechnet Bananen - Schachmeister, Efim & Sein Tanzorchester 3. Die Isabelle huppt in die Welle - Karkoff Orchester 4. Copenhagen - Fuhs, Julian & Sein Orchester 5. Wenn die Jazz-Band spielt - Ette, Bernard & Sein Orchester 6. Die schöne Adrienne hat eine Hochantenne - Orchester Paul Godwin 7. Der Neger hat sein Kind gebissen - Odeon Tanz-Orchester 8. Das Lied vom Angeln - Orchester Paul Godwin 9. Kannst du Charleston - Tanzt du Charleston - Fuhs, Julian & Sein Orchester 10. Liebesleid - Künstler-Orchester Dajos Bela 11. Black bottom - Fuhs, Julian & Sein Jazzorchester 12. Herr Lehmann hat die Lu gezwickt - Odeon Tanzorchester 13. Wenn du treulos bist - Weber, Marek & Sein Orchester 14. Zwei dunkle Augen - Weintraub Syncopators 15. Mein Papagei frisst keine harten Eier - Odeon Tanzorchester 16. Hallo! Hallo! Hier Radio - Studio-Ensemble 17. Erst trink mit mir ein bisschen Alkohol - Weber, Marek & Sein Orchester 18. Ja bei den Hottentotten - Schachmeister, Efim & Jazz-Symphonie-Orchester 19. Heinrich wo greifst du denn hin - Saxophonorchester Dobbri 20. Eine kleine Liebelei - Weber, Marek & Sein Orchester 21. Calling - Fuhs, Julian & Sein Jazzorchester 22. Wenn du mich küsst - Weber, Marek & Sein Orchester 23. In einer kleinen Konditorei - Saxophon-Orchester Dobbri 24. Onkel Müller hat 'nen Triller - Berliner Orchester 25. Die Polizei regelt den Verkehr - Godwin, Paul & Sein Orchester Dysk: 2 1. In Paris, in Paris sind die Mädels so süß - Weber, Marek & Sein Orchester 2. In Afrika bei den Bambusen - Homocord Orchester 3. Schöner Gigolo - Weber, Marek & Sein Orchester 4. Koketten Frauen soll man nicht trauen - Orchester Fred Bird 5. Die ganze Welt ist himmelblau - Weber, Marek & Sein Orchester 6. Ich spiel so gern mit Dir Klavier - Giusto Jazzsymphoniker 7. Mir fehlt zum Glück so ein Mädel wie du - Weber, Marek & Sein Orchester 8. Wer hat bloß den Käse zum Bahnhof gerollt? - Homocord Orchester 9. Du bist mein Maskottchen gewesen - Weber, Marek & Sein Orchester 10. Du bist mein kleines Vis-a-Vis - Weber, Marek & Sein Orchester 11. Was macht der Maier am Himalaya? - Saxophon-Orchester Dobbri 12. Stundenlang - Tagelang - Weber, Marek & Sein Orchester 13. So lang' nicht die Hose am Kronleuchter hängt - Odeon Tanzorchester 14. Der Duft der eine schöne Frau begleitet - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 15. Der Song von Mandelay - Dreigroschenband 16. Man kann beim Tango sich so schöne Dinge sagen - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 17. Lassen Sie mal sehen - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 18. Nazi Nazi - Lorand, Edith Orchester 19. Liebst du mich? - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 20. Froschkönigs Fackelzug - Künstler-Orchester Dajos Bela 21. Ich steh' mit Ruth gut - Schachmeister, Efim & Jazz-Symphonie-Orchester 22. Vo do do de o - Brigg, Arthur's Savoy Syncops Orchestra 23. Du bist meine erste Liebe - Fuhs, Julian & Sein Jazzorchester 24. Fliegerlied - Berlin, Ben & Sein Orchester 25. Komm ins Grüne Karoline - Haller Revue Orchester Dysk: 3 1. Spanien - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 2. Stella - Fuhs, Julian & Sein Jazzorchester 3. Der tanzende Tambourin - Dreigroschenband 4. Von 100.000 Frauen bist du die Eine - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 5. Donna Vatra - Lorand, Edith Orchester 6. I'm longing for someone - Original Orphans Band 7. Liebe war es nie - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 8. Huggable kissable you - Jazz-Sinfonie-Orchestra Billy Bartholomew 9. Liebesrausch - Fuhs, Julian & Sein Jazzorchester 10. Scheinbar liebst Du mich - Geczy, Barnabas Von & Sein Tanzorchester 11. Kleine Carmen - Kreuder, Peter & Sein Tanz- Und Sinfonieorchester 12. You're driving me crazy - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 13. Jolita - Llossas, Juan & Sein Deutsch-Spanisches Orchester 14. Christopher Columbus - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 15. Im Rosengarten von Sanssouci - Saxophon Orchester Dobbri 16. Two left feet - Candrix, Fud & Sein Orchester 17. Kapriolen - Klische, Walter & Sein Salonorchester 18. Did I remember - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 19. Dinah - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 20. Mexikanische Serenade - Geczy, Barnabas von & Sein Orchester 21. Ach ich hab' ja so viel Rhythmus - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 22. Fertig - Los - Bund, Hans & Sein Orchester 23. The buggy song - Wehner, Heinz & Sein Orchester 24. Ferdinand the Bull - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 25. Wie sonniger Mai lacht mir Dein Mund - Livschakoff, Ilja & Sein Tanzorchester Dysk: 4 1. Ich bin auf der Welt um glücklich zu sein - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 2. Eine Seefahrt die ist lustig - Renard, Robert & Sein Tanzorchester 3. Officer of the day - Widmann, Kurt & Sein Orchester 4. You can't stop me from dreaming - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 5. Ein liebes Wort - Geczy, Barnabas Von & Sein Orchester 6. Czardas, Czardas - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 7. Midnight in Harlem - Candrix, Fud & Sein Orchester 8. Two trumpets toot - Wehner, Heinz & Sein Orchester 9. In the mood - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 10. Capriccio - Erhard, Siegfried & Sein Orchester 11. Jeder tanzt so gut er kann - Joost, Oskar & Sein Orchester 12. There's a lull in my life - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 13. Mein Kaktus tanzt - Bund, Hans & Sein Orchester 14. Balkan - Steiner, Willy & Sein Salonorchester 15. March of the herald - Widmann, Kurt & Sein Orchester 16. Mama! I wanna make rhythm - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 17. Vision - Boosz, Emil & Sein Orchester 18. Always - Candrix, Fud & Sein Orchester 19. Is it true what they say about Dixie? - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 20. Auf und nieder - Joost, Oskar & Sein Orchester 21. Die Geige weint - Geczy, Barnabas von & Sein Orchester 22. Meine Adelheid - Wehner, Heinz & Sein Orchester 23. At a perfume counter on the "Rue de Paix" - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 24. Farewell blues - Widmann, Kurt & Sein Orchester 25. Deine Augen sind so blau wie das Meer - Tanzorchester Adalbert Lutter Dysk: 5 1. Milenberg joys - Candrix, Fud & Sein Orchester 2. Der Mond scheint in mein Kämmerlein - Bolt, Erwin & Seine Tanz-Kapelle 3. Oooh-Boom! - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 4. Bin ein Bajazzo nur - Geczy, Barnabas von & Sein Orchester 5. Auf der grünen Wiese - Joost, Oskar & Sein Orchester 6. It's a hap, hap, happy day - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 7. Buggle call rag - Wehner, Heinz & Sein Orchester 8. Kullerpfirsich - Bund, Hans & Sein Orchester 9. St. Louis blues - Widmann, Kurt & Sein Orchester 10. Oh, aha - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 11. Verliebte Stunde - Joost, Oskar & Sein Orchester 12. Swing night in Dixieland - Candrix, Fud & Sein Orchester 13. Jeepers creepers - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 14. Boston Tea Party - Rumpf, Max & Sein Orchester 15. Says my heart - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 16. Musik erklingt - herum um die ganze Welt - Joost, Oskar & Sein Orchester 17. Ich und Du verliebt - Wehner, Heinz & Sein Orchester 18. Es leuchten die Sterne - Bund, Hans & Sein Orchester 19. Beim ersten Kuss - Lutter, Adalbert & Sein Tanzorchester 20. In Old Chicago - Goldene Sieben, Die 21. If it rains, who cares? - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 22. Swing high - swing low - Rumpf, Max & Sein Orchester 23. Oh, Johnny, oh - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 24. Mich hat noch nie ein Mädel angelacht - Widmann, Kurt & Sein Orchester 25. Lach ein bissel - wein ein bissel - Grohrock-Ferrari, Georg & Sein Orchester Dysk: 6 1. The sheik of Araby - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 2. Marianne - Bund, Hans & Sein Orchester 3. Liebling, was machst du Sonntag? - Tanzorchester Fred Bird 4. Shades of Hades - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 5. I'm an old cowhand - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 6. Liebesleid - Joost, Oskar & Sein Orchester 7. Waddlin' at the Waldorf - Candrix, Fud & Sein Orchester 8. Blue swing - Rumpf, Max & Sein Orchester 9. Wunderbar wie Du heute tanzt - Widmann, Kurt & Sein Orchester 10. Mein Herz sagt leise "Ich liebe Dich" - Lutter, Adalbert & Sein Tanzorchester 11. Thanks for everything - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 12. Lullaby of Broadway - Goldene Sieben, Die 13. Musical college - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 14. Ein Kuss mit Liebe - Bela, Dajos & Sein Tanzorchester 15. Shadrack - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 16. Baden geh'n - Joost, Oskar & Sein Orchester 17. Im Paradies - Lutter, Adalbert & Sein Tanzorchester 18. Wenn es draußen dunkel ist - Widmann, Kurt & Sein Orchester 19. Caravan - Rumpf, Max & Sein Orchester 20. Frankie and Johnnie - Candrix, Fud & Sein Orchester 21. Mein Gorilla hat 'ne Villa im Zoo - Weintraub Syncopators 22. Crazy Jacob - Goldene Sieben, Die 23. Und so weiter - und so weiter - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 24. Mein kleines Fräulein, sagen wir "Du" - Joost, Oskar & Sein Orchester 25. Sing, sing, sing with a swing - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies Dysk: 7 1. San Francisco - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 2. Wenn die Zigarette glimmt - Joost, Oskar & Sein Orchester 3. In meiner Laube steht 'ne Bank, mein Schatz - Weber, Marek & Sein Tanzorchester 4. Somebody stole my gal - Widmann, Kurt & Sein Orchester 5. O Aragona - Kaiser, Egon & Sein Tanzorchester 6. Stop, it's wonderful - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 7. Hab' keine Angst vor Liebe - Kok, James & Sein Tanzorchester 8. Heiszes Blut - Rumpf, Max & Sein Orchester 9. Automaten-Tango - Melody Gents, Die & Orchester 10. Swingin' the jinx away - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 11. Bien venido - Joost, Oskar & Sein Orchester 12. Quartier latin - Goldene Sieben, Die 13. Wünsch Dir was - Lutter, Adalbert & Sein Tanzorchester 14. Valse medley - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 15. Ein Lied der Puszta - Geczy, Barnabas Von & Sein Orchester 16. Manola - Lutter, Adalbert & Sein Tanzorchester 17. Broadway rhythms - Joost, Oskar & Sein Orchester 18. Jeder der Sie kennt, Fräulein - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 19. 24 Stunden lang - Rumpf, Max & Sein Orchester 20. Nur Du bist schuld daran - Lorand, Edith & Ihr Orchester 21. Unter den Pinien von Argentinien - Harden, Eric & Sein Orchester 22. Kleine Frau, warum bist Du nicht meine Frau? - Bela, Dajos & Sein Tanzorchester 23. Tetuan - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 24. A sailboat in the moonlight - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 25. Schöne Lisa - süße Lisa - Joost, Oskar & Sein Orchester Dysk: 8 1. Twilight in Turkey - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 2. Wenn man sucht wird man finden - Ruth, Ludwig & Sein Tanzorchester 3. Let's stop the clock - Herzog, Gunter & Sein Tanzorchester 4. Hofkonzert im Hinterhaus - Joost, Oskar & Sein Orchester 5. Kannst Du gut küssen? - Weber, Marek & Sein Tanzorchester 6. The dipsy doodle - Rumpf, Max & Sein Orchester 7. Bitte, bitte denk an mich - Jackson, Harry & Sein Tanzorchester 8. Tanzendes Holz - Engel, Kurt & Orchesterbegleitung 9. Das Fräulein Gerda - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 10. Ach wie schön ist es verliebt zu sein - Kaiser, Egon & Sein Tanzorchester 11. Senorita Carioca - Goldene Sieben, Die 12. Ich hab' 'ne Leidenschaft - Hoffmann, Erhard & Sein Orchester 13. Hexentanz - Joost, Oskar & Sein Orchester 14. Eskapaden - Glahe, Will & Sein Orchester 15. Two dukes on a pier - Rumpf, Max & Sein Orchester 16. Ich weiß nicht wie ich's Dir sagen soll - Nettelmann, George & Sein Orchester 17. Aunt Hagar's blues - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 18. Schlumpsi-Fox - Ette, Bernard & Sein Tanzorchester 19. Wenn ich so könnte wie ich möchte - Kaiser, Egon & Sein Tanzorchester 20. Along the night - Rumpf, Max & Sein Orchester 21. Das Schönste von der Woche ist das Wochenend' - Tanzorchester Eric Harden 22. Sing schon am Morgen - Joost, Oskar & Sein Orchester 23. Wenn ich ein Schlangenbeschwörer wär' - Steinbacher, Erwin & Sein Orchester 24. Cocktail party - Rumpf, Max & Sein Orchester 25. Bye, bye blues - Wehner, Heinz, & Sein Orchester Dysk: 9 1. Oh, Marie Lou - Rumpf, Max & Sein Orchester 2. Eskapaden - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 3. Nachts ging das Telefon - Joost, Oskar & Sein Orchester 4. Mein entzückendes Fräulein - Stenzel, Otto & Sein Orchester 5. Hurry home - Herzog, Gunter & Sein Tanzorchester 6. Ich pfeif' heut' Nacht - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 7. Regenschirm-Fox - Berking, Willy & Sein Orchester 8. Azure - Rumpf, Max & Sein Orchester 9. Donogoo-Tonka - Joost, Oskar & Sein Orchester 10. Küss mich noch einmal - Wehner, Heinz, & Sein Orchester 11. Baby Du musst schlafen geh'n - Grossmann, Eugen & Sein Orchester 12. Tain't no use - Goldene Sieben, Die 13. Hick-Stomp - Rumpf, Max & Sein Orchester 14. The man with the mandolin - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester 15. Bum-Bum - Rehmstedt, Hans & Sein Orchester 16. Die Schlittenpferde - Bauschke, Erhard & Sein Tanzorchester 17. Engel-Rhythmen - Bund, Hans & Sein Orchester 18. Tabou - Rumpf, Max & Sein Orchester 19. Indian love call - Candrix, Fud & Sein Orchester 20. Ich bin wie ich bin - Hulphers, Arne & Sein Tanzorchester 21. Buggle call rag - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 22. I've got a pocketful of dreams - Goldene Sieben, Die 23. At the woodchoppers ball - Candrix, Fud & Sein Orchester 24. Lock my heart - Rumpf, Max & Sein Orchester 25. Time's a-waistin' - Hohenberger, Kurt & Sein Orchester Dysk: 10 1. Ich hab' zwei süße Schwestern - Joost, Oskar & Sein Orchester 2. Die Liebe auf den ersten Blick - Krolop, Ulrich Franz & Sein Orchester 3. Begin the beguine - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 4. Dreizehn kleine Affen - Berking, Will & Sein Orchester 5. Haben Sie den neuen Hut von Frl. Molly schon geseh'n? - Bauschke, Erhard & Sein Tanzorchester 6. Rosamunde - Glahe, Will & Sein Orchester 7. Shoot me meatballs Dominick boy - Candrix, Fud & Sein Orchester 8. Ja und nein - Brenders, Stan & Sein Orchester 9. Es war ein Mädchen und ein Matrose - Bartholomew, Billy & Sein Orchester 10. The sheik of Araby - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 11. Mein schönes Fräulein, darf ich Sie ein Stück begleiten? - Joost, Oskar & Sein Orchester 12. Piccolo signor - Geczy, Barnabas von & Sein Orchester 13. Table d'hote - Candrix, Fud & Sein Orchester 14. Am Abend auf der Heide - Glahe, Will & Sein Orchester 15. Tiger rag - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 16. Sünden die man nur träumt - Gaden, Robert & Sein Orchester 17. Introducing Mister Basie - Candrix, Fud & Sein Orchester 18. Träumen von der Südsee - Ette, Bernard & Sein Tanzorchester 19. Wednesday night hop - Stauffer, Teddy & Seine Original Teddies 20. Fenstergucker - Jary, Michael & Sein Orchester 21. Märchen aus 1001 Nacht - Bauschke, Erhard & Sein Tanzorchester 22. The oldest swinger in Harlem - Candrix, Fud & Sein Orchester 23. Schwingende Rhythmen - Llossas, Juan & Sein Tanzorchester 24. Das große Glück gesucht - Ette, Bernard & Sein Tanzorchester 25. Hoppla - Hoppla - Ruth, Ludwig & Sein Orchester

75,90 zł
59
Brecht Weill, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brecht Weill, CD
Niedostępny
Brak

Dysk: 1 1. Ouvertüre und Moritat von Mackie Messer 2. Seeräuberjenny 3. Kanonensong 4. Liebeslied 5. Barbara song 6. Erstes Dreigroschen-Finale 7. Abschied 8. Zuhälterballade 9. Ballade vom angenehmen Leben 10. Eifersuchtsduett 11. Zweites Dreigroschen-Finale 12. Lied von der Unzugänglichkeit menschlichen Strebens 13. Moritat und Schlusschoral 14. Die Moritat von Mackie Messer 15. Lied von der Unzugänglichkeit menschlichen Strebens 16. Lost in the Stars (Musical) (nach Maxwell Anderson) 17. Lover man (nach Maxwell Anderson 18. J'attends un navire (nach Jacques Déval) 19. Complainte de la Seine (nach Maurice Magre) 20. Surabaya-Johnny (nach Bertolt Brecht) 21. Denn wie man sich better (nach Bertolt Brecht) Dysk: 2 1. Gesucht werden Leokadja Begbick (1. Akt) 2. Sie soll sein wie ein Netz 3. Rasch wuchs - Oh, show us the way 4. Die Nachricht 5. In den nächsten Jahren 6. Damals kam unter anderen 7. Heraus, ihr Schönen von Mahagonny 8. Ach, bedenken Sie 9. Ich habe gelernt 10. Alle großen Unternehmungen 11. Auch ich bin einmal 12. Alle wahrhaft Suchenden 13. Aber etwas fehlt 14. Das ist die ewige Kunst (Klavier solo) 15. Sieben Jahre 16. Ein Taifun! 17. In dieser Nacht des Entsetzens 18. Nein jetzt sage ich 19. So tuet nur, was euch beliebt 20. Hurrikan bewegt (2. Akt) 21. O wunderbare Lösung! Dysk: 3 1. Von nun an war der Leitspruch 2. Jetzt hab ich gegessen zwie Kälber 3. Zweitens kommt die Liebe dran! 4. Sieh jene Kraniche 5. Erstens, vergesst nicht, kommt das Fressen 6. Wir, meine Herren 7. Dreimal hoch, Dreieinigkeitsmoses! 8. Freunde, kommt, ich lade euch ein 9. Meine Herren, meine Mutter prägte 10. Wenn der Himmel hell wird 11. Haben alle Zuschaue Billette? (3. Akt) 12. Zweitens der Fall des Jimmy Mahoney 13. In dieser Zeit gab es in Mahoney 14. Hinrichtung und Tod des Jimmy Mahoney 15. Erstens, vergesst nicht, kommt das Fressen 16. Wollt ihr mich denn wirklich hinrichten? 17. In diesen Tagen Dysk: 4 1. Einleitung (1. Akt) 2. Wichtig zu lernen vor allem ist Einverständnis 3. Ich bin der Lehrer 4. Ich bin lange nicht hier gewesen 5. Ich muss etwas sagen 6. Ich muss noch einmal mit deiner Mutter reden 7. Seit dem Tag, an dem uns dein Vater verließ 8. Sie sahen, dass keine Vorstellungen ihn rühren konnten 9. Die Leute haben die Reise in die Berge angetreten (2. Akt) 10. Wir sind schnell hineingestiegen 11. Hört ihr, der Lehrer hat gesagt 12. Bist du krank? 13. Was? Ihr wollt dieses Kind? 14. Höre gut zu! 15. Verlangst du? 16. Dann nahmen die Freunde den Krug 17. Wichtig zu lernen vor allem ist Einverständnis Dysk: 5 1. Nr. 1 Prolog 2. Nr. 2 Faulheit 3. Nr. 3 Stolz 4. Nr. 4 Zorn 5. Nr. 5 Völlerei 6. Nr. 6 Unzucht 7. Nr. 7 Habsucht 8. Nr. 8 Neid 9. Nr. 9 Epilog Dysk: 6 1. Einleitung 2. Bilbao song 3. Der kleine Leutnant des lieben Gottes 4. Geht hinein in die Schlacht 5. Matrosen-Tango 6. Bruder, gib dir einen Stoß 7. Das Lied vom Branntweinhändler 8. Der Song von Mandeley 9. Fürchte dich nicht 10. Surabaya Johnny 11. Das Lied von der harten Nuss 12. In der Jugend gold'nem Schimmer 13. Die Ballade von der Höllen-Lilli 14. Der kleine Leutnant des lieben Gottes Dysk: 7 1. Introduction: Oh fabulous one 2. One life to live 3. Girl of the moment 4. What is Liza really like? 5. This is new 6. The greatest show on Earth 7. The trial of Liza Elliott 8. Tschaikovsky 9. The saga of Jenny 10. Make up your mind 11. My ship 12. Ballett 13. Finale Dysk: 8 1. Teil 1 2. Teil 2 3. Alabama song 4. Denn wie man sich bettet 5. Medley Dysk: 9 1. Die Moritat von Mackie Messer 2. Die Ballade vom angenehmen Leben 3. Tango-Ballade 4. Kanonensong 5. Moritat und Schlusschoral 6. Tango-Ballade und Kanonensong 7. September song 8. September song 9. The scars 10. Lost in the stars 11. Lover man 12. I'm a stranger here myself 13. Westwind 14. Foolish speak 15. Speak low 16. That's him Dysk: 10 1. Ouvertüre (1. Akt) 2. Zuerst hören Sie eine Moritat über den Räuber Macheath 3. Jonathan Jeremiah Peachum hat einen Laden eröffnet 4. Polly Peachujm ist nicht nach Hause gekommen 5. Tief im Herzen Soho's 6. In der Erinnerung an ihre gemeinsame Jugendzeit 7. Siehst du den Mond über Soho 8. Durch ein kleines Lied 9. Herr und Frau Peachum raten ihrer Tochter 10. Mackie muss fliehen 11. Er kommt nicht wieder (2. Akt) 12. Also, wenn ihr Mackie Messer in den nächsten Tagen seht 13. Da ist nun einer schon der Satan selber 14. Lied eines kleinen Abwaschmädchens 15. Macheath und die Hure Jenny 16. Ihr Herrn, urteilt jetzt selbst 17. Erste Wolke am Himmel 18. Eifersucht, Wut, Liebe und Furcht 19. Ihr Herrn, die ihr uns lehrt 20. Was ist denn das? (3. Akt) 21. Ihr saht den weisen Salomo 22. Die Huren haben Macheath verraten 23. Mitbürger, hiermit verabschiede ich mich von euch 24. Verehrtes Publikum, wir sind soweit 25. Verfolgt das Unrecht nicht zu sehr 26. Und so kommt zum guten Ende

75,90 zł
Powiadomienie
60
Under Attac, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Under Attac, CD
Niedostępny
Brak

1.Under Attack 2.Generation Nevermore 3.Dethroned 4.Getting Used to the Evil 5.Pathogenic 6.Elegant Pigs 7.Second to None 8.Stand up for What You Deliver 9.Conductor of the Void 10.Stigmatized 11.Black Metal (feat. Alex) 12.Thrash Attack

36,90 zł
Powiadomienie
61
RPO - Royal Philharmonic Orchestra Herbig Wordsworth Ermler Gibault Lockhart Leppart, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RPO - Royal Philharmonic Orchestra Herbig Wordsworth Ermler Gibault Lo...
Niedostępny
Brak

Dysk: 1 1. Adagio molto - Allegro con brio 2. Andante cantabile con moto 3. Menuetto: Allegro molto e vivace 4. Adagio - Allegro molto e vivace 1. Adagio molto - Allegro con brio 2. Larghetto 3. Scherzo: Alegro 4. Allegro molto Dysk: 2 1. Allegro con brio 2. Marcia funebre: Adagio assai 3. Scherzo: Allegro vivace 4. Finale: Allegro molto - Poco andante - Presto Dysk: 3 1. Adagio - Allegro vivace 2. adagio 3. Menuetto: Allegro vivace 4. Allegro ma non troppo 1. Allegro con brio 2. Andante con moto 3. Allegro 4. Allegro Dysk: 4 1. Erwachen heiterer Empfindungen bei der Ankunft auf dem Lande: Allegro ma non troppo 2. Szene am Bach: Andante molto mosso 3. Lustiges Zusammensein der Landleute: Allegro 4. Gewitter, Sturm: Allegro 5. Hirtengesang, frohe und dankbare Gefühle nach dem Sturm: Allegretto 6. Egmont op. 84 (Ouvertüre und Musik zu Goethes Trauerspiel) Dysk: 5 1. Poco sostenuto - Vivace 2. Allegretto 3. Scherzo: Presto - Assai meno presto 4. Allegro con brio 1. Allegro vivace e con brio 2. Allegretto scherzando 3. Tempo di menuetto 4. Allegro vivace Dysk: 6 1. Allegro ma non troppo, un poco maestoso 2. Molto vivace 3. Adagio molto e cantabile 4. Presto - 5. Presto: O Freunde...

61,90 zł
Powiadomienie
62
Plays Tureck Rosalyn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plays Tureck Rosalyn, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Dysk: 1 1. Nr. 1 Präludium und Fuge C-Dur BWV 846 2. Nr. 2 Präludium und Fuge c-moll BWV 847 3. Nr. 3 Präludium und Fuge Cis-Dur BWV 848 4. Nr. 4 Präludium und Fuge cis-moll BWV 849 5. Nr. 5 Präludium und Fuge D-Dur BWV 850 6. Nr. 6 Präludium und Fuge d-moll BWV 851 7. Nr. 7 Präludium und Fuge Es-Dur BWV 852 8. Nr. 8 Präludium und Fuge es-moll / dis-moll BWV 853 Dysk: 2 1. Nr. 9 Präludium und Fuge E-Dur BWV 854 2. Nr. 10 Präludium und Fuge e-moll BWV 855 3. Nr. 11 Präludium und Fuge F-Dur BWV 856 4. Nr. 12 Präludium und Fuge f-moll BWV 857 5. Nr. 13 Präludium und Fuge Fis-Dur BWV 858 6. Nr. 14 Präludium und Fuge fis-moll BWV 859 7. Nr. 15 Präludium und Fuge G-Dur BWV 860 8. Nr. 16 Präludium und Fuge g-moll BWV 861 9. 1. Fantasie 10. 2. Allemande 11. 3. Corrente 12. 4. Sarabande 13. 5. Burleske 14. 6. Scherzo 15. 7. Gigue Dysk: 3 1. Nr. 17 Präludium und Fuge As-Dur BWV 862 2. Nr. 18 Präludium und Fuge gis-moll BWV 863 3. Nr. 19 Präludium und Fuge A-Dur BWV 864 4. Nr. 20 Präludium und Fuge a-moll BWV 865 5. Nr. 21 Präludium und Fuge B-Dur BWV 866 6. Nr. 22 Präludium und Fuge b-moll BWV 867 7. Nr. 23 Präludium und Fuge H-Dur BWV 868 8. Nr. 24 Präludium und Fuge h-moll BWV 869 9. 1. Präambulum 10. 2. Allemande 11. 3. Corrente 12. 4. Sarabande 13. 5. Tempo di minuetto 14. 6. Passepied 15. 7. Gigue Dysk: 4 1. Nr. 1 Präludium und Fuge C-Dur BWV 870 2. Nr. 2 Präludium und Fuge c-moll BWV 870 3. Nr. 3 Präludium und Fuge Cis-Dur BWV 870 4. Nr. 4 Präludium und Fuge cis-moll BWV 870 5. Nr. 5 Präludium und Fuge D-Dur BWV 870 6. Nr. 6 Präludium und Fuge d-moll BWV 870 7. Nr. 7 Präludium und Fuge Es-Dur BWV 870 8. Nr. 8 Präludium und Fuge dis-moll BWV 870 Dysk: 5 1. Nr. 9 Präludium und Fuge E-Dur BWV 870 2. Nr. 10 Präludium und Fuge e-moll BWV 870 3. Nr. 11 Präludium und Fuge F-Dur BWV 870 4. Nr. 12 Präludium und Fuge f-moll BWV 870 5. Nr. 13 Präludium und Fuge Fis-Dur BWV 870 6. Nr. 14 Präludium und Fuge fis-moll BWV 870 7. Nr. 15 Präludium und Fuge G-Dur BWV 870 8. Nr. 16 Präludium und Fuge g-moll BWV 870 Dysk: 6 1. Nr. 17 Präludium und Fuge As-Dur BWV 870 2. Nr. 18 Präludium und Fuge gis-moll BWV 870 3. Nr. 19 Präludium und Fuge A-Dur BWV 870 4. Nr. 20 Präludium und Fuge a-moll BWV 870 5. Nr. 21 Präludium und Fuge B-Dur BWV 870 6. Nr. 22 Präludium und Fuge b-moll BWV 870 7. Nr. 23 Präludium und Fuge H-Dur BWV 870 8. Nr. 24 Präludium und Fuge h-moll BWV 870 Dysk: 7 1. 1. Aria 2. 2. Variation 1 3. 3. Variation 2 4. 4. Variation 3: Canone all'unisono 5. 5. Variation 4 6. 6. Variation 5 7. 7. Variation 6: Canone alla seconda 8. 8. Variation 7 9. 9. Variation 8 10. 10. Variation 9: Canone alla terza 11. 11. Variation 10: Fughetta 12. 12. Variation 11 13. 13. Variation 12: Canone alla quarta 14. 14. Variation 13 15. 15. Variation 14 16. 16. Variation 15: Canone alla quinta Dysk: 8 1. 17. Variation 16: Ouvertüre 2. 18. Variation 17 3. 19. Variation 18: Canone alla sesta 4. 20. Variation 19 5. 21. Variation 20 6. 22. Variation 21: Canone alla settima 7. 23. Variation 22: Alla breve 8. 24. Variation 23 9. 25. Variation 24: Canone all'ottava 10. 26. Variation 25 11. 27. Variation 26 12. 28. Variation 27: Canone alla nona 13. 29. Variation 28 14. 30. Variation 29 15. 31. Variation 30: Quodlibet 16. 32. Aria Dysk: 9 1. 1. Präludium 2. 2. Allemande 3. 3. Corrente 4. 4. Sarabande 5. 5. Menuett 1 - Menuett 2 6. 6. Giga 7. 1. Sinfonia 8. 2. Allemande 9. 3. Courante 10. 4. Sarabande 11. 5. Rondo 12. 6. Capriccio Dysk: 10 1. 1. Ouvertüre 2. 2. Courante 3. 3. Gavotte 1 - Gavotte 2 4. 4. Passepied 1 - Passepied 2 5. 5. Sarabande 6. 6. Bourrée 1 - Bourrée 2 7. 7. Gigue 8. 8. Echo 9. 1. Allegro 10. 2. Andante 11. 3. Presto 12. Capriccio B-Dur BWV 992 (über die Abreise seines geliebten Bruders) 13. Toccata D-Dur BWV 912

75,90 zł
Powiadomienie
63
Milestones Of A Piano Legend, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milestones Of A Piano Legend, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

75,90 zł
Powiadomienie
64
Conductors Original Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
65
Garbers Days Revisited, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garbers Days Revisited, CD
Dostępny
14 szt.

1.Scarecrow 2.Southern Man 3.Hard Times 4.March of the Pigs 5.The Girl Who Lives on Heaven Hill 6.In League with Satan 7.Runnin' Down a Dream 8.Purple Rain

68,90 zł
66
22 Original Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22 Original Albums, CD
Dostępny
8 szt.

Dysk: 1 1. Straighten Up and Fly Right (Mills/Cole) 2. You Call It Madness (But I Call It Love) (Conrad/Dubois/Gregory/Columbo) 3. (Get Your Kicks On) Route 66 (Troup) 4. Lush Life (Strayhorn) 5. Kee-Mo Ky-Mo (The Magic Song) (Hilliard/Alfred) 6. Gee Baby, Ain't I Good To You (Razaf/Redman) 7. The Frim Fram Sauce (Ricardel/Evans) 8. Nature Boy (Ahbez) 9. Unforgettable (Gordon) 10. Portrait of Jennie (Robinson/Burdge) 11. What'll I Do (Berlin) 12. Lost April (DeLange/Newman/Spencer) 13. Answer Me, My Love (Winkler/Rauch/Sigman) 14. Hajji Baba (Tiomkin/Washington) 15. Too Young (Lippman/Dee) 16. Mona Lisa (Livingston/Evans) 17. (I Love You) For Sentimental Reasons (Best/Watson) 18. Red Sails in the Sunset (Kennedy/Williams) 19. Pretend (Douglas/Parman/LaVere) 20. Make Her Mine (Conn/Gallop) 21. Love Is Here To Stay (Gershwin/Gershwin) 22. A Handful of Stars (Lawrence/Shapiro) 23. This Can't Be Love (Rodgers/Hart) 24. A Little Street Where Old Friends Meet (Woods/Kahn) 25. There Goes My Heart (Silver/Davis) 26. Dinner for One Please, James (Carr) Dysk: 2 1. Almost Like Being In Love (Loewe/Lerner) 2. Tenderly (Gross/Lawrence) ''NAT ''KING COLE'S 8 TOP POPS (1954) 3. Somewhere Along the Way (Adams/Gallop) 4. Walkin' My Baby Back Home (Turk/Ahlert) 5. Faith Can Move Mountains (Raleigh/Wood) 6. Funny (Not Much) (Prince/Neal/Broughton/Merrill) 7. Because You're Mine (Brodszky/Cahn) 8. I'm Never Satisfied (Perry) 9. The Ruby and the Pearl (Livingston/Evans) 10. A Weaver of Dreams (Elliott/Young) 11. Penthouse Serenade (When We're Alone) (Jason/Burton) 12. Somebody Loves Me (Gershwin/DeSylva/Macdonald) 13. Laura (Raksin/Mercer) 14. Once In a Blue Moon (Based On Rubinstein's Melody in F) (Bacharach) 15. Polka Dots and Moonbeams (Burke/Van Heusen) 16. Down by the Old Millstream (Taylor) 17. If I Should Lose You (Robin/Rainger) 18. Rose Room (Hickman/Williams) 19. Dream a Little Dream of Me (Schwandt/Andree/Kahn) 20. There I've Said It Again (Evans/Mann) 21. Lulubelle (Cole/Liebmann/Romero) 22. I'm an Errand Boy for Rhythm (Cole) 23. Too Soon (Skylar/Harris) 24. Rough Ridin' (Fitzgerald/Jones/Tennyson) 25. The Story of My Wife (Rugolo/Worth) 26. Sleeping Beauty (Lippman/Dee)

61,90 zł
67
Solomon Complete Original Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Solomon Complete Original Albums, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

CD 1 Piano Concerto No. 1 in C Major Op. 15 Sonata No. 27 in E Minor Op. 90 CD 2 Piano Concerto No. 2 in B Flat Major Op. 19 Piano Concerto No. 5 in E Flat Major Op. 73 "Emperor" CD 3 Piano Concerto No. 3 in C Minor Op. 37 Piano Sonata No. 22 in F Major Op. 54 CD 4 Piano Concerto No. 4 in G Major Op. 58 Piano Sonata No. 32 in C Minor Op. 111 CD 5 Piano Sonata No. 17 in D Minor Op. 31, 2 "Tempest" Sonata No. 23 in F Minor Op. 57 "Appassionata" Piano Sonata No. 18 in E Flat Major Op. 31, 3 CD 6 Sonata No. 29 in B Flat Major Op. 106 "Hammerklavier" Sonata No. 26 in E Flat Major Op. 81a "Les Adieux" CD 7 Sonata in C Minor Op. 13 Sonata in E Major Op. 109 Piano Sonata No. 30 in E Major Op. 109 Piano Sonata No. 14 in C Sharp Minor Op. 27, 2 "Moonlight" CD 8 Piano Sonata No. 13 in E Flat Major Op. 27, 1 Piano Sonata No. 31 in a Flat Major Op. 110 Piano Sonata No. 32 in C Minor Op. 111 CD 9 Piano Sonata No. 1 in F Minor Op. 2, 1 Piano Sonata No. 3 in C Major Op. 2, 3 CD 10 Cello Sonata in F Major Op. 5, 1 Cello Sonata in G Minor Op. 5, 2 Cello Sonata in a Major Op. 69 CD 11 Cello Sonata in C Major Op. 102, 1 Cello Sonata in D Major Op. 102, 2 Piano Sonata No. 21 in C Major Op. 53 "Waldstein" CD 12 Piano Trio in B Flat Major Op. 97 "Archduke" Piano Concerto No. 3 in C Minor Op. 37

75,90 zł
Powiadomienie
68
Die Streichquartette Gewandhaus Quartett, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
69
The Greatest Jazz Albums Of 1956, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Greatest Jazz Albums Of 1956, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Dysk: 1 1. The serpent's tooth [Part 1] - Davis, Miles 2. The serpent's tooth [Part 2] - Davis, Miles 3. 'Round about midnight - Davis, Miles 4. Compulsion - Davis, Miles 5. No line - Davis, Miles 6. Vierd blues - Davis, Miles 7. In your own sweet way - Davis, Miles 8. Dr. Jackie - Davis, Miles / Jackson, Milt 9. Bitty ditty - Davis, Miles / Jackson, Milt 10. Minor march - Davis, Miles / Jackson, Milt 11. Changes - Davis, Miles / Jackson, Milt Dysk: 2 1. Soft winds - Jazz Messengers, The 2. The theme - Jazz Messengers, The 3. Minor's holiday - Jazz Messengers, The 4. Alone together - Jazz Messengers, The 5. Prince Albert - Jazz Messengers, The 6. Dog my cats - Adderley, Cannonball 7. I'm glad there is you - Adderley, Cannonball 8. Blues for Bohemia - Adderley, Cannonball 9. Junior's tune - Adderley, Cannonball 10. Between the devil and the deep blue sea - Adderley, Cannonball 11. Casa de Marcel - Adderley, Cannonball 12. Little girl blue - Adderley, Cannonball 13. T's tune - Adderley, Cannonball 14. Broadway at Basin Street - Adderley, Cannonball 15. Just Norman Wright - Adderley, Cannonball 16. I don't care - Adderley, Cannonball Dysk: 3 1. Summertime - Ellington, Duke 2. Laura - Ellington, Duke 3. I can't get started - Ellington, Duke 4. My funny Valentine - Ellington, Duke 5. Everything but you - Ellington, Duke 6. Frustration - Ellington, Duke 7. Cotton tail - Ellington, Duke 8. Day dream - Ellington, Duke 9. Deep purple - Ellington, Duke 10. Indian Summer - Ellington, Duke 11. Blues - Ellington, Duke 12. Pithecanthropus erectus - Mingus, Charlie Jazz Workshop 13. A foggy day - Mingus, Charlie Jazz Workshop 14. Profile of Jackie - Mingus, Charlie Jazz Workshop 15. Love chant - Mingus, Charlie Jazz Workshop Dysk: 4 1. Lady sings the blues - Holiday, Billie 2. Trav'lin' light - Holiday, Billie 3. I must have that man - Holiday, Billie 4. Some other Spring - Holiday, Billie 5. Strange fruit - Holiday, Billie 6. No good man - Holiday, Billie 7. God bless the child - Holiday, Billie 8. Good morning heartache - Holiday, Billie 9. Love me or leave me - Holiday, Billie 10. Too marvelous for words - Holiday, Billie 11. Willow weep for me - Holiday, Billie 12. I thought about you - Holiday, Billie 13. Over the rainbow - Vaughan, Sarah 14. Soon - Vaughan, Sarah 15. Cherokee - Vaughan, Sarah 16. I'll never smile again - Vaughan, Sarah 17. Don't be on the outside - Vaughan, Sarah 18. How high the moon - Vaughan, Sarah 19. It shouldn't happen to a dream - Vaughan, Sarah 20. Sometimes I'm happy - Vaughan, Sarah 21. Maybe - Vaughan, Sarah 22. An occasional man - Vaughan, Sarah 23. Why can't I - Vaughan, Sarah 24. Oh my - Vaughan, Sarah Dysk: 5 1. Indiana - Getz, Stan 2. Without a song - Getz, Stan 3. I don't stand a ghost of a chance with you - Getz, Stan 4. I can't believe that you're in love with me - Getz, Stan 5. Everything happens to me - Getz, Stan 6. Over the rainbow - Getz, Stan 7. Get happy - Getz, Stan 8. Jeepers creepers - Getz, Stan 9. Swing bells - Brubeck, Dave 10. Walkin' line - Brubeck, Dave 11. In your own sweet way - Brubeck, Dave 12. Two-part contention - Brubeck, Dave 13. Weep no more - Brubeck, Dave 14. The duke - Brubeck, Dave 15. When I was young - Brubeck, Dave 16. One moment worth years - Brubeck, Dave 17. The waltz - Brubeck, Dave Dysk: 6 1. Ah oodie oobie - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 2. Meet Mr. Rabbit - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 3. Duke's in bed - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 4. Just squeeze me - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 5. Ballad for the very sad and very tired lotus eaters - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 6. Confab with Rab - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 7. It had to be you - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 8. Black and tan fantasy - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 9. Take the "A" train - Hodges, Johnny / Ellington All-Stars, The 10. It don't mean a thing if it ain't got that swing - Monk, Thelonious 11. Sophisticated lady - Monk, Thelonious 12. I got it bad and that ain't good - Monk, Thelonious 13. Black and tan fantasy - Monk, Thelonious 14. Mood indigo - Monk, Thelonious 15. I let a song go out of my heart - Monk, Thelonious 16. Solitude - Monk, Thelonious 17. Caravan - Monk, Thelonious Dysk: 7 1. How about you - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 2. Once in a while - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 3. Cheketah - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 4. Alone together - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 5. Chet - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 6. Dinah - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 7. Tasty pudding - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 8. Anticipated blues - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 9. Vline - Baker, Chet / Jaspar, Bobby 10. This time the dream's on me - Burrell, Kenny 11. Fugue 'n blues - Burrell, Kenny 12. Takeela - Burrell, Kenny 13. Weaver of dreams - Burrell, Kenny 14. Delilah - Burrell, Kenny 15. Rhythmorama - Burrell, Kenny 16. Blues for Skeeter - Burrell, Kenny Dysk: 8 1. Funhouse - Mulligan, Gerry 2. Ide's side - Mulligan, Gerry 3. Roundhouse - Mulligan, Gerry 4. Kaper - Mulligan, Gerry 5. Bweebida bobbida - Mulligan, Gerry 6. Mullenium - Mulligan, Gerry 7. Mulligan's too - Mulligan, Gerry 8. Weejah - Coltrane, John / Mobley, Hank 9. Polka dots and moonbeams - Coltrane, John / Mobley, Hank 10. On it - Coltrane, John / Mobley, Hank 11. Avalon - Coltrane, John / Mobley, Hank Dysk: 9 1. Debut - Peterson, Oscar 2. They didn't believe me - Peterson, Oscar 3. Lover come back to me - Peterson, Oscar 4. Where or when - Peterson, Oscar 5. Three o' clock in the morning - Peterson, Oscar 6. All the things you are - Peterson, Oscar 7. Tenderly - Peterson, Oscar 8. Oscar's blues - Peterson, Oscar 9. Little white lies - Peterson, Oscar 10. In the middle of a kiss - Peterson, Oscar 11. Nameless - Peterson, Oscar 12. Two sleepy people - Peterson, Oscar 13. The champ - Gillespie, Dizzy 14. Birk's works - Gillespie, Dizzy 15. Caravan - Gillespie, Dizzy 16. Time on my hands - Gillespie, Dizzy 17. On the sunny side of the street - Gillespie, Dizzy 18. Tin tin deo - Gillespie, Dizzy 19. Stardust - Gillespie, Dizzy 20. They can't take that away from me - Gillespie, Dizzy 21. The bluest blues - Gillespie, Dizzy 22. Swing low, sweet Cadillac - Gillespie, Dizzy 23. Ohh-shoo-be-doo-bee - Gillespie, Dizzy Dysk: 10 1. Versailles (Porte de Versailles) - Modern Jazz Quartet 2. Angel eyes - Modern Jazz Quartet 3. Fontessa - Modern Jazz Quartet 4. Over the rainbow - Modern Jazz Quartet 5. Bluesology - Modern Jazz Quartet 6. Willow weep for me - Modern Jazz Quartet 7. Woody'n you - Modern Jazz Quartet 8. Cool eyes - Silver, Horace 9. Shirl - Silver, Horace 10. Camouflage - Silver, Horace 11. Enchantment - Silver, Horace 12. Senor blues - Silver, Horace 13. Virgo - Silver, Horace 14. For heaven's sake - Silver, Horace

75,90 zł
Powiadomienie
70
Vegh Quartet The Complete String Quartets, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
71
17 Original Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17 Original Albums, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Dysk: 1 1. Ain't That Love 2. Drown In My Own Tears 3. Come Back Baby 4. Sinner's Prayer 5. Funny (But I Still Love You) 6. Losing Hand 7. A Fool For You 8. Hallelujah I love her so 9. Mess Around 10. This little girl of mine 11. Mary Ann 12. Greenbacks 13. Don't You Know 14. I got a woman 15. The Ray 16. My melancholy baby 17. Black coffee 18. There's no you 19. Doodlin' 20. Sweet Sixteen Bars 21. I surrender dear 22. Undecided Dysk: 2 1. What Would I Do Without You 2. It's all right 3. I want to know 4. Yes indeed! 5. Get On The Right Track Baby 6. Talkin' 'Bout You 7. Swanee River Rock (Talkin' 'bout That River) 8. Lonely avenue 9. Black Jack 10. The Sun's Gonna Shine Again 11. I had a dream 12. I want a little girl 13. Heartbreaker 14. Leave my woman alone 15. (Night time is) The right time 16. In A Little Spanish Town 17. I got a woman 18. Blues Waltz 19. Hot Rod 20. Talkin' 'Bout You 21. Sherry 22. A Fool For You Dysk: 3 1. What'd I Say [Parts 1 & 2] 2. Jumpin' in the Morning 3. You be my baby 4. Tell Me How Do You Feel 5. What Kind Of Man Are You 6. Rock House [Parts 1 & 2] 7. Roll with my Baby 8. Tell All The World About You 9. My Bonnie 10. That's Enough 11. Let the Good Times Roll 12. It Had To Be You 13. Alexander's Ragtime Band 14. Two Years Of Torture 15. When Your Lover Has Gone 16. 'Deed I Do 17. Just For A Thrill 18. You Won't Let Me Go 19. Tell Me You'll Wait For Me 20. Don't Let The Sun Catch You Crying 21. Am I Blue 22. Come Rain Or Come Shine Dysk: 4 1. Alabamy Bound 2. Georgia on my Mind 3. Basin Street Blues 4. Mississippi Mud 5. Moonlight In Vermont 6. New York's My Home 7. California, Here I Come 8. Moon Over Miami 9. Deep In The Heart Of Texas 10. Carry me back to old virginny 11. Blue Hawaii 12. Chattanooga Choo Choo 13. Early in the morning 14. Hard times (No one knows better than I) 15. The Midnight Hour 16. The Right Time 17. Feelin' sad 18. Ray's blues 19. I'm movin' on 20. I Believe to my soul 21. Nobody Cares 22. Mister Charles' blues 23. Someday baby 24. I Wonder Who Dysk: 5 1. The Right Time 2. What'd I Say 3. Yes indeed! 4. The Spirit-Feel 5. Frenesi 6. Drown In My Own Tears 7. Tell The Truth 8. The genius after hours 9. Ain't misbehavin' 10. Dawn Ray 11. Joy ride 12. Hornful soul 13. The man I love 14. Charlesville 15. Music, music, music Dysk: 6 1. Hardheaded Hannah 2. Nancy (with the laughing face) 3. Margie 4. Ruby 5. Rosetta 6. Stella By Starlight 7. Cherry 8. Josephine 9. Candy 10. Marie 11. Diane 12. Sweet Georgia Brown 13. From The Heart 14. I've Got News for You 15. Moanin' 16. Let's Go 17. One Mint Julep 18. I'm Gonna Move To The Outskirts Of Town 19. Stompin' Room Only 20. Mister C. 21. Strike Up The Band 22. Birth Of The Blues Dysk: 7 1. Ev'ry Time We Say Goodbye 2. You and I 3. Goodbye / We'll be together again 4. People will say we're in love 5. Cocktails for two 6. Side by side 7. Baby, It's Cold Outside 8. Together 9. For all we know 10. Takes two to tango 11. Alone together 12. Just you, just me 13. My baby! (I love her, yes I do) 14. Who You Gonna Love 15. Sticks And Stones 16. Worried life blues 17. Them that Got 18. I Wonder 19. Hit the Road Jack 20. The danger zone 21. Unchain My Heart 22. But on the other hand baby Dysk: 8 1. Bye Bye, Love 2. You Don't Know Me 3. Half As Much 4. I Love You So Much It Hurts 5. Just A Little Lovin' 6. Born To Lose 7. Worried Mind 8. It makes no difference now 9. You Win Again 10. Careless Love 11. I Can't Stop Loving You 12. Hey, Good Lookin' 13. You Are My Sunshine 14. No Letter Today 15. Someday (You'll want me to want you) 16. Don't Tell Me Your Troubles 17. Midnight 18. Oh, Lonesome Me 19. Take These Chains From My Heart 20. Your Cheatin' Heart 21. I'll Never Stand In Your Way 22. Making Believe 23. Teardrops In My Heart 24. Hang Your Head In Shame Dysk: 9 1. Soul Brothers 2. How long Blues 3. Cosmic Ray 4. Blue Funk 5. Bag's Guitar Blues 6. 'Deed I Do Dysk: 10 1. Hallelujah I love her so 2. Blue Genius 3. X-Ray Blues 4. Soul Meeting 5. Love on my mind 6. Bags Of Blues

75,90 zł
Powiadomienie
72
Mythographer, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mythographer, CD
Dostępny
5 szt.

1.I Glow 2.Frontier 3.Haoma 4.To Move a Mountain 5.Absurd Hero 6.Tyro 7.The Unturnable

65,90 zł
73
Every Which Way, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Every Which Way, CD
Dostępny
5 szt.

1.Raft to Freedom 2.A Sandy Beach 3.Four in the Morning 4.Supernova 5.Stay Down, Man 6.Pussyboy 7.Love and Hate 8.Jailtime 9.Young at Heart 10.Born a Worm [Explicit] 11.Nobody Wants to Be You 12.Baby Say Danger 13.Woman in a Pool 14.I Drive My Race Car 15.Yodel Song 16.I Don't Always Miss You 17.orn Song 18.Alcohol 19.Hillbilly Song 20.A Place on the River

58,90 zł
74
Zamknięte Niebo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
75
Born To Thrash Live in Germany Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Born To Thrash Live in Germany Limited Edition, CD
Dostępny
13 szt.

1. Curse the Gods 2. Nailed to the cross 3. Born to perish 4. Mad butcher 5. Life without sense 6. Betrayal 7. Total desaster 8. The butcher strikes back 9. Thrash till death 10. Bestial invansion

59,90 zł
76
Kawa z zabójcą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kawa z zabójcą
Dostępny
103 szt.

Akcja komedii kryminalnej "Kawa z zabójcą" rozgrywa się latem w nadmorskiej miejscowości wśród tłumu turystów i wyrastających na plaży parawanów. W Dołczyskach Teresa i dwoje jej przyjaciół szukają potwierdzenia, że on mógł zabić. Wkrótce dochodzi też do kolejnego morderstwa. Grono podejrzanych się poszerza. Teresa, główna bohaterka książki, czterdziestoletnia bibliotekarka z czarną kotką, swoje wakacje podsumowałaby tak: Co robisz, gdy podejrzewasz, że twój zabójczo przystojny sąsiad jest seryjnym zabójcą? I że próbował cię otruć? Prawda, że pomysł spędzenia urlopu w nadmorskiej miejscowości w poszukiwaniu dowodów zbrodni jest doskonały? Jeśli do tego: twój przyjaciel przypuszcza, że twoja nowa miłość jest uwikłana w morderstwa, twoja przyjaciółka prowadzi wróżbiarski i informatyczny biznes, a gospodyni pensjonatu, w którym mieszkasz, nabywa nowych i wyjątkowych umiejętności kulinarnych ? to zapewne twoje wakacje będą? nudne inaczej.

34,50 zł
25,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,31 zł

77
Książe Piechoty na salonach wojen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książe Piechoty na salonach wojen
Dostępny
26 szt.

Życie bohatera "Księcia Piechoty na salonach wojen", pułkownika dyplomowanego Adama Tadeusza Nadachowskiego mogłoby być tematem epopei, gdyż sięga ?ciekawych czasów? ? przełomów w dziejach. Jego polskość ukształtowaną w Stanisławowie, na tzw. Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej, testowano w najtrudniejszym czasie XX w., na różnych frontach i okazała się najwyższej próby. Zarażony był Nadachowski ?chorobą?, o której ?światowa? Telimena mówiła, że ?oprócz Ojczyzny nic się nie podoba?. Cierpiał z powodu tej przypadłości jak ? przez długie dziesięciolecia zaborów, przez wieki tradycji polskiego oręża ? jemu podobni. ?Prowincjonalny? patriotyzm ulokował go w awangardzie walki o wolność Rzeczypospolitej, pozbawiając w istocie młodości, spokoju życia rodzinnego czy naukowego, nie pozwalając oddać się pasjom, fantazjom, interesom, jak to czyniło wielu. Nie został ani prawnikiem, jak zdecydował, ani lekarzem, jak marzył. Przez ćwierć wieku podążał za głosem armat, walcząc w I wojnie światowej w armii Austro-Węgier przeciw wojskom rosyjskim, w 1918 r. u boku Anglików i Francuzów przeciw rosyjskim bolszewikom w okolicy Murmańska, w armii gen. Hallera przeciw oddziałom niemieckim we Francji; w wojnie polsko-sowieckiej w 1920 r. na froncie środkowym i północnym jako dowódca 49 pp. z 18 DP przeciw 1 Armii Konnej Budionnego i Korpusowi Gaja; od świtu 1 września 1939 r. jako dowódca 83 Pułku Strzelców Poleskich im. R. Traugutta z 30 DP przeciw przekraczającym polską granicę jednostkom niemieckiego Wehrmachtu. Czcząc Pierwszą Rzeczpospolitą, oddany Drugiej, marzył o Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej. Pułapką, jaką zastawił na niego los, był nie tylko splot wydarzeń, który zawiódł go na pole bitwy pod Jeżowem. Okazała się nią również idea, miraż, tęsknota pielęgnowana w domach i utrwalana w słowie za pomocą literatury przez dziesięciolecia zaborów jako wartość, punkt odniesienia dla tych, którzy nie przestali czuć się Polakami. Autorka książki o "Księciu Piechoty na salonach wojen" zwraca uwagę na czynniki spoza pola bitwy warunkujące uhonorowanie i formy upamiętnienia pułkownika Nadachowskiego oraz jego 83 Pułku Strzelców Poleskich. Skłania do refleksji nad sensem i znaczeniem żołnierskiego poświęcenia w czasie, o którym opowiada. Pozostawia Czytelnikowi odpowiedź na pytanie, jaką wagę ma dziś, fundamentalna niegdyś, kwestia narodowej i kulturowej tożsamości.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

78
Nie czyń drugiemu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie czyń drugiemu
Dostępny
113 szt.

Młody, przystojny, bogaty – czego chcieć więcej? I jeszcze lato, morze, kobiety, impreza. Żyć nie umierać. No właśnie… Jedna noc całkowicie zmienia życie Rafała Adamskiego. Tyle że prawie nic z niej nie pamięta. Kiedy wszystko zaczyna świadczyć przeciw niemu, a kolejne szanse okazują się być raczej pułapkami, musi stawić czoła nieuchwytnemu przeciwnikowi, który wie o nim o wiele za dużo. Natomiast początkujący prokurator zaczyna zdawać sobie sprawę, że sam wie o wiele za mało – nie tylko o koszmarnym morderstwie, które chce pomścić, ale też o mrocznych tajemnicach strategicznego obiektu, który widuje prawie codziennie, czy o gigantycznej fortunie, która może należeć do niego, ale także o terrorystach i polskim kontrwywiadzie. Nie wspominając o własnej rodzinie. Nie wie nawet, czy zabije go wiedza, czy niewiedza. Nowy kryminał Vladimira Wolffa – przewrotna opowieść o służbach, dywersantach, pieniądzach i ideałach.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

79
Dla urodzonych wedle chińskiego Zodiaku pod znakiem posłusznego pieska i kochającej świnki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla urodzonych wedle chińskiego Zodiaku pod znakiem posłusznego pieska...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Układ gwiazd i planet w momencie urodzenia jest bardzo istotny i nic nie jest tu przypadkowe, ale nie determinuje tak do końca tzw. przeznaczenia. Nad astrologicznie pojętym przeznaczeniem dominuje fakt, że wszystko we wszechświecie jest kompletne, potrzebne i jednakowo kochane, choć różną podąża drogą. Nie trzeba specjalnie antropomorfizować zwierząt, bo i tak one wszystkie posiadają też cechy pokrewne cechom ludzi. Zwierzęta mogą być zarazem demoniczne, iście zwierzęce, ludzkie i boskie. To, w jaki sposób je traktujemy, jest wizytówką cywilizacji, która zaiste może zmierzać ku złotej erze, o ile technika zostanie podporządkowana bezinteresownej miłości i służbie.

33,00 zł
24,09 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,91 zł

80
Słoik w papryczkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoik w papryczkach
Dostępny
361 szt.

Trzy miesiące do świąt. Trzy historie. Trzy na pozór niezwiązane ze sobą postacie. I mnóstwo pytań... Czy można przechodzić kryzys wieku średniego na własne życzenie, i to w okolicach trzydziestki? Co wyrośnie z dziewczynki, której dzieciństwo śmiało mogłoby być materiałem na scenariusz filmowy? Czy amant z przeszłości może wpaść jak burza w życie Heli Czarek i nawet się nie zorientować, jak namieszał? Jakim cudem skrzaty wspinają się po szafach i co zrobić, żeby przypodobać się królowej? No i jak słoiki odnajdują się wśród papryczek? Im bliżej zaskakującego finału, tym więcej punktów łączących wszystkie wątki w jedną całość – ciepłą i pełną humoru książkę o znaczeniu drobnych spotkań, które nawet po latach wywierają istotny wpływ na nasze życie. Słoik w papryczkach to nie tylko opowieść o konfrontacji z przeszłością, lecz także przestroga – by nigdy nie tracić czujności i nie musieć się przed dawnym sobą wstydzić tego, co tu i teraz. Katarzyna Konczarek – urodziła się w Kutnie. Od najmłodszych lat pasjonuje się teatrem oraz pisaniem. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana między innymi z copywritingiem. Zakochana w Tonym Starku, Jacku Reacherze i Sherlocku Holmesie. Lubi długie rozmowy, stare westerny i biografie ludzi kina.

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

81
Tajemnica starego kurhanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica starego kurhanu
Dostępny
60 szt.

Mały Max wraz z rodzicami i starszym bratem przeprowadza się do wymarzonego domu. W nowym miejscu wszystko wydaje się być idealne. Podoba im się zwłaszcza pobliski las. Pewnego dnia bracia postanawiają go zbadać. Ma to być zwykła przechadzka w celu rozpoznania okolicy. W pewnym momencie chłopcy tracą orientację w terenie... Nagle na ich drodze pojawia się starsza pani, która oferuje dzieciom pomoc. Dzieci w lesie, starsza pani – skądś już znamy podobne scenariusze. Co czeka braci? W drodze do domu zaczynają coraz bardziej zbliżać się do jakiegoś dziwnego pagórka. Jakie będą konsekwencje tej wyprawy? Czy stary, ukryty wśród drzew kurhan zdradzi swoją tajemnicę? Jej rozwiązania szukać trzeba w zamierzchłych czasach, kiedy ziemia podzielona była jeszcze na księstwa, a ich władcy niekoniecznie przyjaźnie do siebie nastawieni. W bitwach spotykali się wojownicy z różnych części znanego świata i nie zawsze zwyciężało dobro. Ta pełna intryg przeszłość zaczyna teraz wpływać na Maxa i jego rodzinę. Dodatkowo w ich życiu pojawia się pewien wyjątkowy pies.

39,99 zł
33,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

82
Torebka ozdobna 260x320 Tw Brokat Cadeaux A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 260x320 Tw Brokat Cadeaux A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.03

60,90 zł
48,72 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,18 zł

83
Ultimate Success Today, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultimate Success Today, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Lista utworów: 1. Day Without End 2. Processed By The Boys 3. I Am You Now 4. The Aphorist 5. June 21 6. Michigan Hammers 7. Tranquilizer 8. Modern Business Hymns 9. Bridge & Crown 10. Worm In Heaven

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

84
Ultimate Success Today, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultimate Success Today, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

110,90 zł
Powiadomienie
85
Gene Limited Edition, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gene Limited Edition, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

124,90 zł
Powiadomienie
86
Heart`s Ease Deluxe Edition, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heart`s Ease Deluxe Edition, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

124,90 zł
Powiadomienie
87
Heart`s Ease, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heart`s Ease, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

65,90 zł
Powiadomienie
88
Ultimate Jazz Guitar Collection, 10 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultimate Jazz Guitar Collection, 10 CD
Mystic Production, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. Airegin przez Wes Montgomery 2. D-Natural Blues przez Wes Montgomery 3. Polka Dots and Moonbeams przez Wes Montgomery 4. Four On Six przez Wes Montgomery 5. West Coast Blues przez Wes Montgomery 6. In Your Own Sweet Way przez Wes Montgomery 7. Mr. Walker przez Wes Montgomery 8. Gone With the Wind przez Wes Montgomery 9. Yes Baby przez Kenny Burrell 10. Scotch Blues przez Kenny Burrell 11. Autumn in New York przez Kenny Burrell 12. Caravan przez Kenny Burrell

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

89
Okruszek poznaje owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okruszek poznaje owoce
Dostępny
1 szt.

Seria "Okruszek poznaje... została nagrodzona za walory edukacyjne tytułem Super Produkt 2010 magazynu "Mam dziecko. Czy już mnie znasz? Mam na imię Okruszek. Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat! Dziś poznaję owoce! W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje owoce, Okruszek poznaje warzywa, Okruszek poznaje małe zwierzątka oraz Okruszek poznaje wielkanocne zwyczaje.

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

90
Naklejki. Tatuaże, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki. Tatuaże, mix wzorów
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Zestaw naklejek – tatuaży w książeczce. Zestaw zawiera 280 sztuk. Wymiar karty: 18.0 x 12.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena za sztukę.

2,99 zł
Powiadomienie
91
Gumka do ścierania Owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka do ścierania Owoce
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.06

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

92
Torebka ozdobna 180x230 Tw Boy Girl A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 180x230 Tw Boy Girl A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.04

35,90 zł
28,72 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,18 zł

93
Torebka ozdobna 260x320 Tw Animals A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 260x320 Tw Animals A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.26

51,90 zł
41,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,38 zł

94
Torebka ozdobna 310x440 Tw Max Cadeaux A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 310x440 Tw Max Cadeaux A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.11

88,90 zł
71,12 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,78 zł

95
Torebka ozdobna 180x240 Tw Boy Girl A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 180x240 Tw Boy Girl A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

4,50 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

96
Torebka ozdobna 260x320 Tw Boy Girl A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 260x320 Tw Boy Girl A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.14

60,90 zł
48,72 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,18 zł

97
Beyond Darkness, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beyond Darkness, LP
Goden, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.21

Lista utworów: 1. Glowing Red Sun 2. Manifestation I: Tolling Death Bells 3. Twilight 4. Manifestation Ii: a New Order 5. Cosmic Blood 6. Manifestation Iii: The Spawn of Malevolence 7. Komm Susser Tod 8. Genesis Rise 9. Manifestation Iv: The Progeny of Goden 10. Dark Nebula 11. Manifestation V: The Epoch of Goden 12. I Am Immortal 13. Manifestation Vi: The Beginning and the End 14. Ego Eimie Gy 15. Manifestation Vii: Gaia Rejuvenated 16. Night 17. Manifestation Viii: a New Age 18. Thundering Silence 19. Winter

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

98
Tablica znikopis 472204 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica znikopis 472204 ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.23

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

99
Tablica magnetyczna kolorowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica magnetyczna kolorowa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.18

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

100
Basen 234x152x51cm 54066 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen 234x152x51cm 54066
Bestway, Bestway
Dostępny
14 szt.

pakowanie 2

189,90 zł
Wróć do góry