hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.07.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 21 lipca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. 50 opowiastek z ekonomią w tle (plus jedna) (Grzegorz Kasdepke), na drugim Ida i konie. Tom 1. Ida, konie i reszta świata. Audiobook (Magdalena Zarębska). Kolejny produkt to Po obu końcach smyczy, wydanie 3 (Zofia Mrzewińska) oraz Disney uczy. Kraina Lodu. Kalendarz i zegar (praca zbiorowa).
1
Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. 50 opowiastek z ekonomią w tle (plus jedna) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. 50 opowiastek z ekonomi...
Dostępny
124 szt.

W książce Zaskórniaki Popyt i Podaż to bliźniaki uwielbiające huśtawkę. Bujają się bez końca: góra, dół, góra, dół. Polisa przypomina trochę dywan, na której chyba chętnie rozłożyłaby się Emerytura, bo już ledwo powłóczy nogami, biedaczka. Tak, ta książka aż kipi od dziwnych stworów, których znaczenie po każdej przygodzie objaśnia ekonomista. Ta literacka łamigłówka została uhonorowana Nagrodą Beta – honorowym wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania finansami oraz otrzymała wyróżnienie w konkursie PTWK. W nowym wydaniu książki zamieszczono uaktualnione komentarze ekonomisty R. Petru, napisanych specjalnie dla przyszłych finansowych ninja. „Czy można polubić terminy ekonomiczne, nawet tak straszne, jak debet, manko czy bankructwo? Kiedy przeczyta się o nich u Grzegorza Kasdepke i obejrzy u Daniela de Latoura, chciałoby się je wszystkie nawet przygarnąć i przytulić! Okazuje się, że kiedy się je pozna bliżej, nie można się z nimi rozstać. To by się potwierdzało w życiu”. – Michał Ogórek

39,90 zł
23,14 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,76 zł

18 osób kupiło
2
Ida i konie. Tom 1. Ida, konie i reszta świata. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ida i konie. Tom 1. Ida, konie i reszta świata. Audiobook
Magdalena Zarębska, StoryBox
Dostępny
45 szt.

Ida, zakochana w koniach nastolatka, każdą wolną chwilę spędza w stajni. O swoich ulubieńcach wie wszystko, a szczęśliwa jest tylko wtedy, kiedy siedzi na końskim grzbiecie. Nieoczekiwanie, z powodu jednej decyzji rodziców, całe jej życie ulega zmianie. Ida będzie musiała przeprowadzić się z Wrocławia do Paryża, gdzie jej tata dostał pracę. Czy uda jej się odnaleźć w nowym miejscu? Czy znajdzie tam przyjaciół? A przede wszystkim – czy mieszkając w Paryżu da się jeździć konno?

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

5 osób kupiło
3
Po obu końcach smyczy, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po obu końcach smyczy, wydanie 3
Dostępny
1037 szt.

Trzecie wydanie doskonałego poradnika dotyczącego wyboru i szkolenia psów. W prosty i przystępny sposób autorka przybliża czytelnikom tajniki relacji między człowiekiem a psem.

21,00 zł
15,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

4 osoby kupiły
4
Disney uczy. Kraina Lodu. Kalendarz i zegar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Kraina Lodu. Kalendarz i zegar
Dostępny
2 szt.

Książka, przygotowana w ramach programu „Disney uczy”, przybliża dzieciom różne zagadnienia związane z pojęciem czasu. Ciekawe zadania sprawią, że nawet przedszkolaki z łatwością zapamiętają kolejność pór roku, czas ich trwania, a także nazwy miesięcy i dni tygodnia. To jednak nie wszystko! Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya wprowadzą dzieci w świat godzin, minut i sekund. Dzięki starannie dobranym ćwiczeniom mali uczniowie poznają i zrozumieją zasady korzystania z zegara, a „czas” przestanie być dla nich zagadką. Do książki dołączone są: • ścieralna plansza z tarczą zegara – można dzięki niej wielokrotnie trenować odczytywanie godzin, • plakatowy kalendarz do powieszenia na ścianie – dziecko może w nim zaznaczyć wszystkie najważniejsze dla siebie wydarzenia (urodziny najbliższych, wycieczki, święta), • naklejki, które można wykorzystać do kalendarza i swobodnej zabawy.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
5
Kreda chodnikowa Play-doh, 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda chodnikowa Play-doh, 6 kolorów
Starpak
Dostępny
18 szt.

Gruba kreda w 6 kolorach do pisania po chodniku zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu oraz pozwala rozwijać umiejętności plastyczne od najmłodszych lat.

7,15 zł
6,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,16 zł

3 osoby kupiły
6
Kraina Lodu 2. Gra Dobble - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Gra Dobble
Rebel, od 4 lat
Dostępny
97 szt.

Zabierz Elsę, Annę, Kristoffa, Olafa i Svena, gdzie tylko zechcesz i baw się, szukając par w popularnej grze imprezowej! Podczas zabawy gracze będą doskonalili swoją spostrzegawczość i refleks w towarzystwie postaci znanych z Krainy Lodu. • Ale tu nie ma żadnego wspólnego symbolu! • Na pewno jest! Mam tu Svena! • Ej, ale nie mam, serio! • Musi być! U mnie zamek! • Eeeeej! • O patrz, tu jest. Anna. A u mnie Elsa! Ha! Na czym to polega? Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty zawsze łączą się dokładnie jednym symbolem! W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako minigry. Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Same karty są okrągłe i kolorowe, a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych ze światem Arendelle. Dlaczego pokochasz tę grę? Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa. Poza tym: • Tylko Dobble tłumaczy się w minutę! • Gra ukryta jest w solidnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport gdzie tylko zapragniemy. • Okrągłe, solidne karty są bardzo wygodne podczas zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek. • Dzięki nawiązaniu do popularnej serii, a także mniejszej liczbie symboli na kartach Dobble Kraina Lodu 2 są w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych graczy.

69,95 zł
61,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,39 zł

3 osoby kupiły
7
Osiedle Sielanka. Nieznajoma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osiedle Sielanka. Nieznajoma
Dostępny
102 szt.

Nowa seria Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Współczesna zabawna historia z pazurem! Wartka akcja i bohaterowie, z którymi nie będziecie chcieli się rozstać! Do nowych apartamentowców w Sielance, małym osiedlu na obrzeżach Warszawy, wprowadzają się lokatorzy. Dawni mieszkańcy traktują ich jak intruzów, bo wysokie budynki niszczą willowy charakter Sielanki. Trwa cicha wojna dwóch światów. Beata, właścicielka salonu fryzjerskiego Czar usytuowanego w centrum Sielanki, jest najlepiej poinformowana w lokalnych sprawach. To u niej zawiązują się nici wszelkich intryg, choć o palmę pierwszeństwa w tej konkurencji walczy też Maria, emerytowana nauczycielka. Jednak najwięcej o mieszkańcach wiedzą menel Duży Rycho, który z powodu zakrzepicy musi spacerować przez sześć godzin dziennie, oraz Profesorowa, ponieważ regularnie wyprowadza na spacer swoje psy. Kontakty między lokalsami a napływowymi powoli zacieśniają się. Ala, żona dewelopera, zamierza prowadzić zajęcia jogi i szuka chętnych pań, architekt Stefan zaś, wróciwszy z dłuższego pobytu w USA, rozgląda się za pracą. Ich stłuczka na skrzyżowaniu rozpoczyna serię niefortunnych zdarzeń. Małgorzata Gutowska-Adamczyk – jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich autorek, z wykształcenia historyk teatru - zadebiutowała jako scenarzystka serialu Tata, a Marcin powiedział… Jest autorką kilkunastu poczytnych powieści dla dorosłych i młodzieży. Cukiernią Pod Amorem, przedstawiającą losy Polski i Polaków na przestrzeni ponad stu lat, podbiła serca czytelników i rankingi sprzedaży. Jest żoną reżysera filmowego Wojciecha Adamczyka. Ma dwóch synów – Macieja i Piotra.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

3 osoby kupiły
8
Pastele Olejne Jumbo 12 kolorów Play-doh pudełko 12/144 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
2 osoby kupiły
9
Disney uczy. Minnie. Zadania do zmazywania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Minnie. Zadania do zmazywania
Dostępny
62 szt.

Zadania do zmazywania to książka, która powstała w ramach programu „Disney uczy” i jest dedykowana czterolatkom. Podczas doskonałej zabawy przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania. Dzięki temu: • udoskonala sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową, • rysując szlaczki, przygotowuje się do nauki pisania, • rozwija spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
10
Cień nocy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień nocy. Audiobook
Deborah Harkness, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Kiedy pochodząca z rodu potężnych czarownic Diana Bishop odkryła w Bibliotece Bodlejańskiej ważny alchemiczny manuskrypt, zapoczątkowała wojnę, podczas której związała się z długowiecznym wampirem Matthew Clairmontem. Teraz pokojowa koegzystencja czarownic, demonów, wampirów i ludzi jest poważnie zagrożona. Szukając bezpieczeństwa, Diana i Matthew przenoszą się do roku 1590. Wkrótce jednak zdają sobie sprawę, że przeszłość może nie zapewnić im schronienia. Odzyskawszy swoją poprzednią tożsamość poety i szpiega królowej Elżbiety, wampir znajduje oparcie w grupie radykałów znanej jako Nocna Szkoła. Wielu z nich to niezdyscyplinowane demony i twórcze umysły tamtych czasów, takie jak dramatopisarz Christopher Marlowe i matematyk Thomas Harriot. Razem z Matthew i Dianą przeczesują Londyn z okresu Tudorów w poszukiwaniu Ashmole'a nr 782 i czarownicy, która nauczy Dianę, jak zapanować nad jej niezwykłą mocą...

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
11
Gra Dzieci kontra Rodzice Czy znasz te instrumenty? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Dzieci kontra Rodzice Czy znasz te instrumenty?
Kangur
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Fortepian to dostojny instrument z dużą ilością klawiszy, zaś trąbka jest lśniąca i należy w nią mocno dmuchać:) A czy wiesz czym jest saksofon lub gitara. Jak na nich gramy? Bawiąc się znajdziecie odpowiedź na te pytania. W grze znajdziecie 12 żetonów z instrumentami oraz piękna planszę złożoną z czterech puzzli. Dziecko układa żetony w odpowiednim miejscu na planszy, dopasowując instrumenty do siebie. Gra zawiera krótkie opisy instrumentów, które pomogą rodzicom przybliżyć je dziecku, np.: skrzypce to piękny instrument ze strunami, które poruszamy smyczkiem wykonanym z włosia ogona końskiego. Zawartość: plansza składająca się z 4 puzzli, 12 żetonów, instrukcja. liczba graczy: +2 wiek: +3

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
12
Herbatka dla dwojga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Herbatka dla dwojga
Rebel, od 10 lat
Dostępny
6 szt.

Pyszna gra taktyczna dla dwóch graczy! Herbatka dla dwojga to pozornie bardzo prosta gra karciana, która kryje w sobie ogrom możliwości i może przerodzić się w prawdziwy pojedynek umysłów! Wykorzystując mechanikę budowania talii pozwala graczom na tworzenie indywidualnych strategii przy każdej rozgrywce i modyfikowanie ich według własnego uznania. To od nas zależy, na czym się skupimy i czym będziemy chcieli zaskoczyć przeciwnika! Na czym to polega? Każdy z graczy dysponuje indywidualną talią, którą będzie rozszerzał w trakcie gry. Na początku równocześnie odwracamy wierzchnią kartę ze swojej talii. Osoba, której postać ma wyższą wartość, wygrywa pojedynek i może rozpatrzyć efekt karty lub kupić któryś z dostępnych kartoników i tym samym wzmocnić swój zestaw. Oprócz kart, czeka nas również zręczne manipulowanie pozyskiwanymi w trakcie gry żetonami ciast i klepsydr. Te pierwsze wspierają nas przy kupowaniu nowych kart, a drugie - pozwalają manipulować zegarkiem kieszonkowym, by zdobyć dodatkowe profity, między innymi gwiazdki odpowiadające punktom zwycięstwa. Naszym celem jest zgromadzenie ich w większej liczbie niż u przeciwnika. Dlaczego pokochasz tę grę? • To jeden z tych tytułów, w których taktyczny poziom rozgrywki będzie zależał od samych graczy – gdy trafi na siebie dwóch mistrzów planowania, pojedynek może być naprawdę zacięty! • Dzięki prostym zasadom, gra świetnie nadaje się do nauki budowania własnych talii, która to umiejętność przyda się w wielu innych planszówkach. • Kolorowa, wdzięczna oprawa graficzna inspirowana Alicją w Krainie Czarów sprawia, że gra w Herbatkę jest prawdziwą przyjemnością. Zawartość opakowania: • 50 kart postaci • płytka różowego flaminga • 5 płytek misji • 2 pionki • 2 żetony filiżanek • 5 żetonów klepsydr • 9 żetonów ciast • plansza • planszetka zegara kieszonkowego • instrukcja

79,95 zł
70,36 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,59 zł

1 osoba kupiła
13
Disney uczy. Auta. Zadania do zmazywania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Auta. Zadania do zmazywania
Dostępny
36 szt.

Zadania do zmazywania to książka, która powstała w ramach programu „Disney uczy” i jest dedykowana czterolatkom. Podczas doskonałej zabawy przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania. Dzięki temu: • udoskonala sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową, • rysując szlaczki, przygotowuje się do nauki pisania, • rozwija spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
14
Techniki interwencji i obezwładniania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Techniki interwencji i obezwładniania
Dostępny
80 szt.

Poradnik Pawła Nerć – wybitnego szkoleniowca, kierowany jest do funkcjonariuszy oraz instruktorów. Ponad 1200 zdjęć obrazujących techniki interwencyjne oraz metody obezwładniania. Polecany przez oficerów i trenerów formacji mundurowych.

39,90 zł
30,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

1 osoba kupiła
15
Balony lateksowe na 2 urodziny, gwiazdki (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe na 2 urodziny, gwiazdki (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
3 szt.

Balony lateksowe na 3 urodziny z wzorem w gwiazdki • Rozmiar w calach: 13 • Rozmiar w centymetrach: ok. 33 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: wielokolorowe • Nadruk: cyferka 2, gwiazdki

7,10 zł
6,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
16
Pola dawno zapomnianych bitew. Tom 1. Łatwo być bogiem. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pola dawno zapomnianych bitew. Tom 1. Łatwo być bogiem. Audiobook
Robert J. Szmidt, StoryBox
Dostępny
6 szt.

Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Nancy Kress, Mike'a Resnicka i Jacka Campbella. W połowie XXIV wieku ludzkość ma za sobą skok cywilizacyjny. W ciągu piętnastu pokoleń skolonizowano ponad tysiąc planet i zbadano kilkanaście tysięcy układów gwiezdnych. Stoczono też krwawą wojnę domową. Teraz cywilizacja stoi w obliczu rewolucyjnych zmian. W układzie Xan 4 naukowcy i wojskowi Federacji, w tym zwolniony czasowo z karnej kolonii sierżant Henryan Święcki, obserwują ze stacji orbitalnej tych, których od dawna chcieli spotkać – dwie rasy Obcych. Sierżant ma zidentyfikować ludzi, którzy wbrew procedurom próbują ocalić jedną z ras. Stawką będzie nie tylko przetrwanie Wojowników Kości, ale i życie Henryana. Tymczasem w odległym układzie New Rouen Nomada, okręt Korpusu Utylizacyjnego usuwający zniszczone jednostki, natrafia na tajemniczy wrak. Zaawansowana technologia jest imponująca, ale odnaleziona na pokładzie jednostki istota może wstrząsnąć podstawami ludzkiej cywilizacji... „Łatwo być bogiem to fascynujący wstęp do epickiej space opery. Czytając o przygodach barwnych postaci, takich jak załoga Nomady, czytelnik wstrzymuje oddech i odkrywa tajemnice, które mogą zmienić losy Galaktyki” – Nancy Kress, zdobywczyni nagród Hugo i Nebula.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
17
A może morze? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A może morze?
Dostępny
42 szt.

A może morze? to zeszyt interaktywny dla dzieci i młodzieży zawierający ciekawostki dotyczące Bałtyku, propozycje zabaw na plaży, zagadki i zadania. Czy wiesz, że: • piasek piszczy pod stopami • belona ma zielone ości • wydmy wędrują • kur diabeł to ryba • morzeczki noszą bursztyny • morświn to krewny delfina? Zapraszamy na spacer wzdłuż bałtyckiego wybrzeża. Poznaj latarnie morskie, przyjrzyj się pracy rybaków, przeprowadź wywiad z wilkiem morskim! Pokochaj Bałtyk!

18,00 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
18
Filozofia i retoryka filmu. Perspektywa realizmu filozoficznego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filozofia i retoryka filmu. Perspektywa realizmu filozoficznego
Dostępny
6 szt.

Monografia jest oryginalną syntezą trzech obszarów badawczych – filozofii, filmoznawstwa oraz teorii retoryki. Wyrasta z przekonania, że każda z tych dziedzin – we właściwym dla danej dyscypliny aspekcie – wnosi istotny i cenny wkład do teorii dzieła filmowego. Właśnie na płaszczyźnie teorii można obecnie zaobserwować znaczące przewartościowania. Z jednej strony bardzo intensywnie – zwłaszcza na gruncie języka angielskiego – uprawiana jest „filozofia filmu”. Rozciąga się ona od swobodnego, także amatorskiego „filozofowania” (w stylu późnego Wittgensteina), aż po tzw. „filmozofię”. Podstawą tej ostatniej jest przekonanie, że film nie tylko „filozofuje”, ale że jest samą filozofią. Z drugiej strony filmoznawstwo, jak cała dzisiaj humanistyka, przeżywa kryzys, który dotyczy przede wszystkim badań teoretycznych. Jedną z przyczyn tego zjawiska są próby „unaukowienia” badań humanistycznych (także filmoznawstwa) według zasad pozytywizmu logicznego (scjentyzmu). Obowiązuje dziś bardzo wąskie rozumienie tego, co naukowe. Ma to być wiedza oparta na metodach czerpanych z nauk przyrodniczych, w szczególności z matematyki i fizyki. Takie „unaukowienie” nie przynosi jednak oczekiwanych rezultatów. Nie tylko dlatego, że różne typy formalizacji scjentystycznej nie są adekwatne do dzieła sztuki, jakim jest film. Także z tego powodu, że rozmaite nurty filmoznawcze kryją w sobie – nie zawsze przyjmowane przez filmoznawców – założenia filozoficzne, które konsekwentnie prowadzą myśl w określone koleiny intelektualne. Autor dokonuje krytycznego przeglądu dominujących dzisiaj filozofii filmu. Ukazuje tło i przyczyny problemów teorii dzieła filmowego. Proponuje dwojakie rozwiązanie. Po pierwsze, przyjęcie realizmu filozoficznego jako najbardziej ogólnej podstawy badań filmoznawczych i w ogóle humanistycznych. Po drugie, wykorzystanie teorii retoryki klasycznej do analizy i interpretacji przekazów audiowizualnych.

28,00 zł
19,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 8,01 zł

1 osoba kupiła
19
Zamek z piasku. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamek z piasku. Audiobook
Magdalena Witkiewicz, StoryBox
Dostępny
4 szt.

Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze. Młode małżeństwo, które jest ze sobą od wielu lat, decyduje się na dziecko. Wszystko wydaje się proste, ale... mimo miesięcy starań Weronika nie może zostać mamą. Ból, rozczarowanie, samotność. I wtedy w życiu bohaterki pojawia się ktoś trzeci. Przyjaciel. Czy wystarczy jeden krok, by spełniło się marzenie Weroniki? A może przyjaźń z innym mężczyzną otworzy jej oczy na własne małżeństwo? Tworzenie wzajemnych relacji to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba o niego dbać, by nie runął... I by nikt nie wszedł w niego butami... Nie można na chwilę spuścić go z oczu. Związek pomiędzy dwojgiem ludzi również bywa kruchy. Tak jak zamek z piasku. Gdy odwrócisz głowę, może zalać go morska fala. Wtedy pozostanie tylko słona morska woda – albo słone łzy. „Czytanie tej książki przypomina rozmowę z przyjaciółką, która bez zrzucania odpowiedzialności czy oceniania, powie ci prawdę w oczy. Magdalena Witkiewicz uzmysławia, że budowanie relacji przypomina stawianie zamku z piasku. Wystarczy chwila nieuwagi, by runął...” – Justyna Chaber, Ona czyta.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
20
Atas owadów świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atas owadów świata
Dostępny
26 szt.

Cykliczne wydanie albumu poświęcone jednej konkretnej dziedzinie. Każdy numer to kompendium informacji na dany temat, dzięki któremu czytelnicy mają możliwość zapoznania się z fascynującymi historiami i licznymi ciekawostkami, a także rozszerzenia swojej dotychczasowej wiedzy.

12,54 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,55 zł

1 osoba kupiła
21
Rosyjski. Kurs językowy z kryminałem. Prawo do zabijania. Poziom A2-B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosyjski. Kurs językowy z kryminałem. Prawo do zabijania. Poziom A2-B1
Dostępny
15 szt.

Rosyjski kurs językowy z kryminałem право на убийство to niekonwencjonalny samouczek dedykowany osobom, które preferują naukę w sposób niestandardowy. Praca z kursem pozwala poznać współczesne słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu. Poszerzaj znajomość słownictwa i ucz się gramatyki, czytając wciągający kryminał. Słuchaj audiobooka i utrwalaj poprawną wymowę! W skład zestawu wchodzą: książka, nagrania do pobrania, audiobook na płycie MP3 gratis (165 min nagrań), oraz e-book. Opis fabuły: W petersburskim mieszkaniu znaleziono zwłoki uzdolnionego studenta malarstwa. Brak widocznej przyczyny śmierci, niejasny motyw, szeroki krąg podejrzanych – z tym wszystkim musi zmierzyć się ambitny inspektor. Komu zależało na śmierci dwudziestolatka? Rosyjski kurs językowy to: • trzymająca w napięciu akcja, • tłumaczenia słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki, • solidne podstawy gramatyki, która poznajesz przy okazji lektury, • blisko 100 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowo poznany materiał, • dla początkujących i znających podstawy – poziom A2-B1, • 165 min nagrań native speakera w formacie MP3.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

1 osoba kupiła
22
Tajemnice i mądrość organizmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice i mądrość organizmu
Dostępny
187 szt.

Dr Abram (Alexander) Załmanow (1875 - 1964) ? wybitny rosyjski lekarz, badacz, filozof ? twórca kapilaroterapii. Zasłynął na świecie dzięki opracowaniu i wdrożeniu do użytku publicznego niezwykle skutecznych zdrowotnych kuracji kąpielami z emulsjami skipidarnymi. Rosyjski akademik W. Czernigowskij pisał o dziele A. Załmanowa: ?Prawdopodobnie los tej książki nie będzie zwyczajny. Nie zdążyła jeszcze ujrzeć światła dziennego, gdy spotkała się z odrzuceniem przez oficjalnych przedstawicieli medycyny?. Główne motto tej książki: tylko wnikliwe i holistyczne podejście do ludzkiego zdrowia może przynieść prawdziwy pożytek. Taki punkt widzenia powinien zastąpić formalną medycynę skupiającą się na poznawaniu poszczególnych chorób.

73,50 zł
61,01 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 12,49 zł

1 osoba kupiła
23
Moja pierwsza mozaika Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

1 osoba kupiła
24
The Skull, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Skull, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Lista utworów: 1. Pray For The Dead5:51 2. Fear No Evil4:15 3. The Wish11:35 4. Truth Is – What Is4:34 5. Wickedness Of Man5:45 6. Gideon5:08 7. The Skull5:50

44,90 zł
Powiadomienie
25
Psalm 9, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psalm 9, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Lista utworów: 1. The Tempter 2. Assassin 3. Victim of the Insane 4. Revelation (Life or Death) 5. Bastards Will Pay 6. The Fall of Lucifer 7. Endtime 8. Psalm 9 9. Tales of Brave Ulysses

44,90 zł
Powiadomienie
26
Zew, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zew, LP
Mrozu, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

W 2017 roku ukazał się album Mroza „Zew”, który uzyskał status Złotej Płyty. Towarzyszący albumowi winyl, cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów artysty i w niedługim czasie wyprzedał się. Z okazji nadchodzących urodzin artysty i na liczne prośby fanów ukazuje się kolorowa, limitowana wersja winyla „Zew”. Album „Zew” udowodnił, że Mrozu jest artystą nietuzinkowym i mile zaskoczył entuzjastów klasycznego „brudnego” brzmienia, charakterystycznego dla lat 70. czy 90. poprzedniego stulecia. Na płycie „Zew” pojawiły się osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury. Mrozu cały czas pozostaje wierny zasadzie, że bezwzględnie najważniejsza jest muzyka. Lista utworów: 1. Duch 2. Sierść 3. Mgła 4. Przelot 5. Rewolucje 6. Plan b 7. Asteroida 8. Nieśmiertelni 9. Houston 10. Jak ty 11. Szerokie wody

85,90 zł
79,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

27
Jak wytresować lorda. O elitarnych szkołach z internatem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wytresować lorda. O elitarnych szkołach z internatem
Dostępny
19 szt.

Na jakie krzywdy brytyjski rodzic jest w stanie skazać dziecko, żeby mogło zrobić karierę? Gdy Alex Renton opublikował w „Observerze” artykuł o tym, jak był krzywdzony w swojej szkole z internatem, otrzymał setki listów z podobnymi historiami. Stały się one punktem wyjścia do książki, która jest jednocześnie reportażem, autobiografią i publicystyką. Prywatne szkoły, w których czesne wynosi kilkadziesiąt tysięcy funtów rocznie, to dla Brytyjczyków ważny symbol przynależności do elity, a dla reszty świata – bajkowa rzeczywistość rodem z „Harry’ego Pottera”. Tymczasem Renton odsłania zupełnie inne oblicze szkół z internatem. Pisze o sadyzmie nauczycieli, wyrachowaniu dyrektorów, panującej w tych placówkach zmowie milczenia na temat działalności pedofilów. O tym, jak kilku i kilkunastoletnie dzieci molestowane seksualnie przez opiekunów były dotkliwie karane za jakiekolwiek próby ujawnienia procederu. I o smutnej przyczynie legendarnej angielskiej „flegmy”, czyli narzucanej przez wieki brytyjskim elitom kulturze trzymania fasonu bez względu na wszystko. Ale w tej historii najbardziej zdumiewające jest, dlaczego brytyjscy rodzice, którzy sami przeszli przez piekło szkół z internatem, posyłają do nich własne dzieci. Alex Renton – ur. 1961, brytyjski dziennikarz. Pracuje m.in. dla takich pism, jak „Independent”, „Guardian”, „Observer”, „Times”, „Daily Mail”, „Prospect Magazine” czy „Newsweek”, a także dla radia i telewizji. Specjalizuje się w reportażu, dziennikarstwie społecznym i śledczym. Wielokrotnie nagradzany za swoje teksty.

44,00 zł
33,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,00 zł

28
Liquid Quartet Live LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liquid Quartet Live LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Can't Buy My Way Home (Live) 2.Well Let's Just See (Live) 3.Greedy Life (Live) 4.Killing Time (Live) 5.Bad Friend (Live) 6.Can't Walk Away From It Now (Live) 7.Renegade Destruction (Live) 8.One Tear Away (Live) 9.Tunnel 88 (Live) 10.Dust Bowl (Live)

106,90 zł
Powiadomienie
29
Liquid Quartet Live, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liquid Quartet Live, CD
Dostępny
12 szt.

1.Can't Buy My Way Home (Live) 2.Well Let's Just See (Live) 3.Greedy Life (Live) 4.Killing Time (Live) 5.Bad Friend (Live) 6.Can't Walk Away From It Now (Live) 7.Renegade Destruction (Live) 8.One Tear Away (Live) 9.Tunnel 88 (Live) 10.Dust Bowl (Live)

62,90 zł
30
Judy, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Judy, DVD
Rupert Goold, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.07

Porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki. Fenomenalna, nagrodzona Oscarem rola Renée Zellweger Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. Największym pragnieniem zmęczonej życiem artystki jest teraz zapewnienie spokojnego bytu ukochanym dzieciom. Judy prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym, na którego czekała całe życie? Obsada: Renée Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock, Rufus Sewell Dodatki: zwiastun, zapowiedzi

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

31
Gorący temat, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorący temat, DVD
Jay Roach , 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Trzy wielkie gwiazdy w rolach kobiet, które przeciwstawiają się seksizmowi i przemocy seksualnej w jednej z największych stacji telewizyjnych w USA – The Fox News. Prawdziwa opowieść o skandalu, który był jednym z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #METOO. Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery, trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „zadowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie. Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem grozi nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku. Trzy kobiety będące na różnych szczeblach medialnej drabiny znajdują w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Jednak Ailes nie zamierza się poddać bez walki. Dysponuje wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Nikt jeszcze się nie spodziewa, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecie. Obsada: Charlize Theron, Margot Robbie, Nicole Kidman, Allison Janney, Ashley Greene, John Lithgow, Malcolm McDowell Dodatki: zwiastun, zapowiedzi

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

32
Lew, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew, DVD
Ludovic Colbeau-Justin, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Największa gwiazda francuskiej komedii Dany Boon („Jeszcze dalej niż północ”, „Dusigrosz”) oraz laureat Cezara, aktor i piosenkarz Philippe Katerine („Niezatapialni”) w sensacyjnej komedii szpiegowskiej twórców „Wybuchowego duetu” i „Żony do podziału”. Zamknięty w szpitalu psychiatrycznym Léo Milan (Dany Boon) bezskutecznie próbuje przekonać lekarzy, że jest tajnym agentem o pseudonimie Lew. Zajmujący się jego terapią doktor Romain (Philippe Katerine) podchodzi do tych rewelacji z dystansem. Cierpiący na mitomanię pacjenci, którym wydaje się, że są kimś innym, to w końcu jego codzienność... Kiedy jednak narzeczona psychiatry zostaje w dramatycznych okolicznościach uprowadzona, nie ma wyjścia. Musi zaufać swemu podopiecznemu i wraz z nim rusza tropem tajemniczych porywaczy. Obsada: Dany Boon, Philippe Katerine, Anne Serra, Samuel Jouy Dodatki: zwiastun, zapowiedzi

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

33
Arkansas, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arkansas, DVD
Clark Duke, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Liam Hemsworth („Igrzyska śmierci”), Clark Duke („Kick-Ass”), Vince Vaughn („Sztuka zrywania”), John Malkovich („Niebezpieczne związki”) i Vivica A. Fox („Kill Bill”) w ekranizacji bestsellerowej powieści Johna Brendona ochrzczonego mianem Quentina Tarantino amerykańskiej literatury. Kyle (Liam Hemsworth) i Swin (Clark Duke) na zlecenie mafii zajmują się transportem dostaw kokainy. Pełnią role trybików w przemytniczej machinie, którą kieruje tajemniczy Frog (Vince Vaughn). To praca, która nie wymaga myślenia, a jedynie sumiennego wywiązywania się z powierzonych kurierskich zadań. Obcowanie z wartym tysiące dolarów białym proszkiem kusi, by snuć fantazje o bajecznym życiu z kontem wypełnionym dolarami. Zbytnia pewność siebie bywa jednak zgubna. Zamiast na drogę ku bogactwu, Kyle i Swin wkraczają na ścieżkę wiodącą ich wprost w objęcia śmierci. Obsada: Liam Hemsworth, Vince Vaughn, John Malkovich, Vivica A. Fox, Clark Duke Dodatki: zwiastun, zapowiedzi

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

34
Pokój tajemnic, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokój tajemnic, DVD
Christian Volckman , 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.13

Olga Kurylenko („007 Quantum of Solace”, „Niepamięć”) i Kevin Janssens („Ardeny”, „Na krańce świata”) w wyróżnionym Nagrodą Publiczności na Festiwalu Filmów Fantastycznych w Strasbourgu thrillerze grozy w reżyserii Christiana Volckmana („Renesans”). Matt i Kate przenieśli się właśnie z Nowego Jorku do kupionej okazyjnie rezydencji na odludziu. Szczęście kochającej się pary mąci tylko jedna rzecz. Mimo starań, nie mogą mieć dzieci. Kate bowiem już dwukrotnie poroniła. Podczas urządzania domu odkrywają ukryte drzwi prowadzące do tajemniczego pokoju. Przypadkiem okazuje się, że każde życzenie wypowiedziane w jego wnętrzu staje się rzeczywistością. Nieważne czy chodzi o oryginał Van Gogha, milion dolarów czy najbardziej luksusowe stroje. Czemu by więc nie zażyczyć sobie potomka? Nie mają pojęcia, że będą żałować tej prośby do końca życia. Obsada: Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Marianne Bourg, Francis Chapman, Joshua Wilson Dodatki: zwiastun, zapowiedzi

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

35
Wierzę w Ciebie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierzę w Ciebie, DVD
Andrew Erwin, Jon Erwin, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Wzruszająca i inspirująca prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara. K.J. Apa - gwiazdor kultowego serialu „Riverdale” oraz Gary Sinise pamiętany z „Forresta Gumpa” i Shania Twain – jedna z najpopularniejszych piosenkarek XX wieku w filmie twórców „Dotknij nieba”. Jeremy Camp jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największym źródłem jego szczęścia jest jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy, terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają się jednak poddać, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens w cierpieniu, które gotował im los? Porywająca opowieść o tym, że wiara, nadzieja i miłość sprawiają, że nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie. Obsada: Britt Robertson, Gary Sinise, Shiana Twain, Melissa Roxburgh, K.J. Apa Dodatki: zwiastun, zapowiedzi

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

36
Supernova, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supernova, DVD
Bartosz Kruhlik, 2019
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.19

Film Bartosza Kruhlika, nagrodzonego na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Złotymi Lwami za najlepszy debiut reżyserski. Film uzyskał cztery nominacje do Orłów, m.in. w kategorii „najlepszy film” Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy. Oto polityk, który chce wygrać wybory; policjant, pragnący dotrwać spokojnie do emerytury; mieszkaniec polskiej wsi, który ma rodzinę na utrzymaniu. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – staną przed pytaniem o rolę przypadku i przeznaczenia w życiu każdego z nas. Obsada: Marcin Hycnar, Marek Braun, Marcin Zarzeczny, Agnieszka Skibicka Dodatki: zwiastun, o filmie

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

37
Madness And Magic, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madness And Magic, CD
Niedostępny
Brak

1.I Vow to Thee, My Screen 2.Lullaby for Modern Kids, Part 1 3.Lullaby for Modern Kids, Part 2 4.High-Tech Parent 5.Madness and Magic 6.Heaven in Your Eye

68,90 zł
Powiadomienie
38
Gap Var Ginnunga White LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gap Var Ginnunga White LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.28

195,90 zł
Powiadomienie
39
A Day At The Beach LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Day At The Beach LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

1.Machines and Men 2.A Day at the Beach (Part 1) 3.Into the Unknown 4.Sunsets 5.A Day at the Beach (Part 2) 6.Megalomaniac

157,90 zł
Powiadomienie
40
Trash Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
41
Loyal To The Cult I, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loyal To The Cult I, CD
Dostępny
5 szt.

1.Fucking Your Creation 2.Cursing Your Will to Live 3.Death Set the Beginning of My Journey 4.Suicide and the Rest of Your Kind Will Follow 5.Until Your World Go Down

110,90 zł
42
Loyal To The Cult II, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loyal To The Cult II, CD
Niedostępny
Brak

1.Spitting with Hatred the Insignificance of Life 2.A Cursed Heritage 3.The Parasitic Survival of the Human Race 4.Wastes of Life

86,90 zł
Powiadomienie
43
Counting Our Scars, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Counting Our Scars, CD
Dostępny
8 szt.

1.In a Cage 2.Counting Our Scars 3.Ready to Bleed 4.This Broken Halo 5.The Moment Is Gone 6.Uneven Numbers 7.Dead Ends 8.Leeching Life 9.A Crippling Heritage

44,90 zł
44
Burning In Their Purity, 5 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burning In Their Purity, 5 CD
Satan's Host , Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: CD 1. Archidoxes Of Evil: 1. Lilith, Consorting Lucifer 2. Devil’s Orison 3. Spheric Destiny 4. Nightside Of Eden 5. Plight Of The Magus 6. Circle Of Chaos 7. Melektaus 8. Purified In Pain 9. Clan Of The Hellions 10. Shamanic Spectra 11. Demons From Nazarene – Ode To Lucifer CD 2. Burning The Born Again... (A New Philosophy): 1. Sulfuric Stardust 2. Ecliptic Equinox 3. Sinners In Sanctuary 4. H.E.L.L. 5. A Darkmoon Gathering 6. A New Philosophy 7. Burning The Born Again 8. The Unholy Sabbath 9. Satanic Magistrerium 10. Inner-voice Gem 11. Inverted Jesus 12. Crypt 13. Satan’s Host 14. Inside The Castle Of Euphoric Blasphemy 15. Luciferian Law Evoked CD 3. Satanic Grimoire: A Greater Black Magick: 1. World Wide 9… The Calling 2. Necromantic Art 3. 666… Mega Therion 4. Satanic Grimoire 5. Black Magick 6. Chameleon Of Witchery 7. Incantations Vibrating From Shadow Demons 8. Metal From Hell… 22nd Century 9. My Will, My Law: Evil 10. Lesser Keys 11. Evoking Asmoday 12. 418 13. Infernal Calling CD 4. Great American Scapegoat: 1. Invocation… 666 2. Ave. Lucifer 3. Dragons-Darkness 4. Azrael: Death Wing Angel 5. Great American Scapegoat 6. Hail Satan 7. 7 Strings, Sin 8. Black Order 9. Pyromancy, The Art Of Fire 10. Xeper 22 11. The Cursing, „Vampyric Evil-Eye” 12. Infernal Victory 13. Throne Of Baphomet CD 5. Power – Purity – Perfection... 999: 1. Pt. I – Sitra-Ahra (Power 9) 2. Pt. I – Dark Priest (Lord Ahriman) 3. Pt. I – Buer 4. Pt. II – 333 (Purity 9) 5. Pt. II – End All, Be All (2012) 6. Pt. II – 9 Lords, 9 Keys… Abyss-King 7. Pt. II – Paimon 8. Pt. III – Luciferian Spirit (Perfection 9) 9. Pt. III – Satanic Magick (Evil Divine) 10. Pt. III – Xem Deitus 999

110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

45
The Moribund Cult Years, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
86,90 zł
Powiadomienie
46
Yggdrasil Green LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yggdrasil Green LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

1. Rotlaust Tre Fell 2. Fehu 3. Naudir 4. Ehwar 5. Ansur 6. Iwar 7. Inwar 8. Gibu 9. Solringen 10. Sowelu 11. Helvegen

195,90 zł
Powiadomienie
47
Feel LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feel LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Big Time 2.Livin' for the Minute 3.Does That Mean That Much to You? 4.Save Me Tonight (I'll Be Waiting) 5.Redline 6.Coffee & Vanilla 7.Push! 8.She Loves Your Money 9.Speak Your Mind 10.Talkin' to Messiah 11.Maybe Your Baby

146,90 zł
Powiadomienie
48
Destroyer Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Destroyer Puzzle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

95,90 zł
Powiadomienie
49
Rock And Roll Over Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,90 zł
50
Welcome To My Nightmare Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
51
Addiction LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Addiction LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Death of Me 2.Down 3.Addiction 4.Madeleine 5.Talk About It 6.I'm Not Your Slave 7.Cover Me 8.Blue Jade 9.Justified Man 10.I Don't Want to Live That Way Again

146,90 zł
Powiadomienie
52
Hysteria Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
53
Pyromania Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
54
Building The Machine LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Building The Machine LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Can't Stop the Flood 2.Inside 3.Out on Me 4.I Just Want to Celebrate 5.Don't Let It Slip Away 6.Feels Like Home 7.High Ball Shooter 8.When You Fall 9.I Will Follow You 10.Beyond the Numb 11.Big Sky

146,90 zł
Powiadomienie
55
Rockin All Over The World Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
56
Katabasis, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katabasis, CD
Niedostępny
Brak

1.Face the Thyrant 2.Dunes of Desolation 3.Chapter I: Shipwreck 4.Black Oceans 5.Chapter II: Hopeless 6.Ephemeral Lighthouse 7.Chapter lll: Descent 8.Katabasis/Chapter Iv: Catharsis

73,90 zł
Powiadomienie
57
Dynasty Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
145,80 zł
Powiadomienie
58
Return Of Crystal Karma LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Return Of Crystal Karma LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

1.The State I'm In 2.Midnight Meditated 3.It's Alright 4.Switch the Mojo 5.Gone 6.The Other Side of Me 7.Angela 8.Owed to "J" 9.This Life 10.Days of Avalon

146,90 zł
Powiadomienie
59
Love Gun Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love Gun Puzzle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

Puzzle KISS, 500 elementów!

95,90 zł
Powiadomienie
60
The Way It Is LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Way It Is LP, Winyl
Dostępny
5 szt.

Disc 1 1. The Way It Is 2. You Kill Me 3. Neverafter 4. Rain on Me 5. Curse 6. Freedom 7. The Truth Will Set Me Free 8. Stoned in the Temple 9. Too Far Gone 10. Second Son 11. Take You Down 12. Don't Look Away 13. Freedom Disc 2 1. The State I'm In 2. Midnight Meditated 3. Gone 4. Might Just Take Your Life 5. Muscle and Blood 6. You Kill Me 7. Medusa 8. You Are the Music 9. Your Love Is Alright 10. Coast to Coast 11. Purple Medley: Owed to G/Sail Away/Lay Down Stay Down/Gettin's Tighter

146,90 zł
61
Blackout Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
62
If You Can't Stand The Heat Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
63
Lovedrive Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
64
Quo Puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,85 zł
65
Odkrywam świat. Czym to się różni? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywam świat. Czym to się różni?
Dostępny
41 szt.

Czym to się różni? to książka z okienkowej serii „Odkrywam świat”. Zapoznaje ona najmłodsze dzieci z przeciwieństwami, pomaga je rozpoznawać i nazywać. Przewodnikami po świecie kontrastów są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik najpierw poznaje przeciwieństwa, oglądając fotografie różnorodnych przedmiotów, a następnie, podążając za bohaterami, odkrywa je na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach. Zostały one stworzone przez Agnieszkę Matz – uznaną ilustratorkę książek dla najmłodszych. Każda scenka kryje w otwieranym okienku zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje. Na kolejnych stronach poznaje wiele kontrastów, takich jak: gorące – zimne, porządek – bałagan, otwarte – zamknięte. Zagląda do bagażnika auta, żeby zobaczyć, kto wziął mały, a kto duży bagaż, sprawdza, kto jest pierwszy, a kto ostatni w kolejce do zjeżdżalni. Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku. Wspólne czytanie i oglądanie to świetna zabawa w poznawanie przeciwieństw, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Pozostałe książki w serii „Odkrywam świat”: • Jaki to kolor?, • Jaki to kształt?, • Gdzie to jest?.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

66
Odkrywam świat. Gdzie to jest? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywam świat. Gdzie to jest?
Dostępny
54 szt.

Gdzie to jest? to książka z okienkowej serii „Odkrywam świat”. Zapoznaje ona najmłodsze dzieci ze słowami określającymi miejsce w przestrzeni, takimi jak: na, w, pod, nad, wśród. Bohaterami książki są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik najpierw poznaje nowe słowa, oglądając fotografie, a następnie, podążając za bohaterami, odkrywa te określenia na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach. Zostały one stworzone przez Agnieszkę Matz – uznaną ilustratorkę książek dla najmłodszych. Każda scenka kryje w otwieranym okienku zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje. Przenosi się do bawialni i sprawdza, gdzie się schował Tynio, odkrywa, co się znajduje w pobliżu domku na drzewie, odszukuje przebranych bohaterów wśród uczestników balu. Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku. Wspólne czytanie i oglądanie to świetna zabawa w poznawanie słów określających miejsca, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Pozostałe książki w serii „Odkrywam świat”: • Jaki to kolor?, • Jaki to kształt?, • Czym to się różni?

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
67
Motoryka smyka. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motoryka smyka. Zwierzęta
Dostępny
49 szt.

Mały czytelnik poznaje różne gatunki zwierząt, oglądając pełne humoru, dostosowane do percepcji najmłodszych ilustracje. Uczy się również wielu nowych słów i sprawdza, w co się zamienia poczwarka, kto śpi w norce, a kto mieszka pod ziemią. Uwagę dziecka przyciągają nie tylko ilustracje, ale także liczne ruchome elementy, które zapewniają wspaniałą, pełną niespodzianek zabawę rozwijającą wiele umiejętności. Maluch może manipulować, przekręcać, otwierać okienka i przesuwać elementy. Książeczki z serii „Motoryka smyka” pobudzają ciekawość dzieci oraz rozwijają ich sprawność manualną.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

68
Kolory. Motoryka smyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory. Motoryka smyka
Dostępny
83 szt.

Kolory to kartonowa książka z serii „Motoryka smyka”, która spodoba się najmłodszym dzieciom. Już sama okładka ze zmieniającym kolory kameleonem zapowiada doskonałą zabawę. Maluch będzie poznawał kolory, oglądając świetnie zestawione, pełne humoru, dostosowane do percepcji najmłodszych ilustracje. Pozna również wiele nowych słów i dowie się, kto mieszka w czerwonym jabłuszku, jakie skarby kryje morska toń albo co wspólnego ma pszczoła z miodem. Uwagę dzieci przyciągną nie tylko piękne ilustracje, ale także liczne ruchome elementy, które zapewnią wspaniałą, pełną niespodzianek zabawę. Maluch może otwierać okienka, manipulować, przekręcać, przesuwać elementy i odkrywać to, co się pod nimi znajduje. Zabawa z Kolorami doskonale wpłynie na rozwój motoryki i sprawności manualnej najmłodszych. Książeczka ma zaokrąglone rogi, więc jest bezpieczna dla dzieci. Zachęcamy jednak dorosłych, by wspólnie z najmłodszymi czytelnikami poznawali niespodzianki ukryte w środku. Moc atrakcji, jakie oferuje ta książka, sprawi, że maluchy będą chętnie odkrywać ją na nowo.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

69
Pojazdy. Motoryka smyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy. Motoryka smyka
Dostępny
65 szt.

Pojazdy to kartonowa książka z serii„ Motoryka smyka”, która spodoba się najmłodszym dzieciom. Już sama okładka z zabawnym autem, do którego można zajrzeć, zapowiada doskonałą zabawę. Maluch będzie poznawał różne rodzaje pojazdów, oglądając kolorowe, pełne humoru, dostosowane do percepcji najmłodszych ilustracje. Pozna wiele nowych słów, dowie się, gdzie poruszają się poszczególne pojazdy, sprawdzi, kto podróżuje szkolnym autobusem, a kto jest pasażerem podwodnego okrętu. Uwagę dzieci przyciągną nie tylko ilustracje, ale także liczne ruchome elementy, które zapewnią wspaniałą, pełną niespodzianek zabawę. Maluch może manipulować, przekręcać, otwierać okienka i przesuwać elementy. Zabawa z Pojazdami doskonale wpłynie na rozwój motoryki i sprawności manualnej najmłodszych. Książeczka ma zaokrąglone rogi, więc jest bezpieczna dla dzieci. Zachęcamy jednak dorosłych, by wspólnie z najmłodszymi czytelnikami poznawali niespodzianki ukryte w środku. Moc atrakcji, jakie oferuje ta książka, sprawi, że maluchy będą chętnie odkrywać ją na nowo.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

70
Kształty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kształty
Dostępny
29 szt.

Ta przyjazna dzieciom kartonowa książeczka pobudza do aktywności zmysły wzroku i dotyku, uczy rozpoznawania i nazywania kształtów, ćwiczy spostrzegawczość. Świetnie wpływa na rozwój motoryki małej i wszechstronnie wspomaga rozwój sensoryczny dziecka. W środku książki znajduje się kilka materiałów różniących się wyglądem i fakturą. Proste polecenia zachęcają do zabawy w ich dotykanie i nazywanie. Na okładce została umieszczona obracająca się tarcza, którą dziecko może poruszać, by odnaleźć koło, kwadrat, trójkąt, gwiazdę lub serce i rzeczy w poszczególnych kształtach. To świetne ćwiczenia dla maluszków!

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

71
Malowajka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowajka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Oto niepowtarzalna książka, którą każde dziecko... tworzy samo, według własnego pomysłu! Wystarczy użyć ołówka, kredek, flamastrów lub farb, by ożyło 12 pustych stron papieru. Można zapełnić je marzeniami, twórczymi pomysłami, wymyśloną historią albo swoimi emocjami, a potem wracać do nich, odkrywać na nowo, może coś dopisać lub dorysować. Tak powstanie prawdziwie wyjątkowa opowieść. Kartonowe strony zapewnią jej należytą oprawę i trwałość, by jedyna w swoim rodzaju książka stała się wzruszającą pamiątką dla dziecka, rodziców i bliskich.

10,99 zł
Powiadomienie
72
Kidsglobe, zestaw figurki Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,90 zł
Powiadomienie
73
Nakładka Zebra biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
Powiadomienie
74
Motoryka smyka. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motoryka smyka. Dinozaury
Dostępny
57 szt.

Dinozaury to kartonowa książka z serii „Motoryka smyka”, która spodoba się najmłodszym dzieciom. Już sama okładka z poruszającym paszczą dinozaurem zapowiada doskonałą zabawę. Maluch będzie poznawał różne gatunki prehistorycznych gadów, oglądając kolorowe, pełne humoru, dostosowane do percepcji najmłodszych ilustracje. Pozna również wiele nowych słów, wysunie długą szyję brontozaura, odkryje, co na grzbiecie ma inny dinozaur i sprawdzi, kto wykluje się z jaj. Uwagę dzieci przyciągną nie tylko ilustracje, ale także liczne ruchome elementy, które zapewnią wspaniałą, pełną niespodzianek zabawę. Maluch może manipulować, przekręcać, przesuwać elementy i odkrywać to, co się pod nimi znajduje. Zabawa z Dinozaurami doskonale wpłynie na rozwój motoryki i sprawności manualnej najmłodszych. Książeczka ma zaokrąglone rogi, więc jest bezpieczna dla dzieci. Zachęcamy jednak dorosłych, by wspólnie z najmłodszymi czytelnikami poznawali niespodzianki ukryte w środku. Moc atrakcji, jakie oferuje ta książka, sprawi, że maluchy będą chętnie odkrywać ją na nowo.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

75
Torba QB 038 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba QB 038
PASSION CARDS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.02

Torba ozdobna papierowa, matowa. Sprzedaż w kompletach min. 12 szt. (mix wzorów wysyłanych losowo).Dostępne również wzory świąteczne.

7,99 zł
Powiadomienie
76
Spiralka Myszka różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiralka Myszka różowa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

37,70 zł
Powiadomienie
77
Spiralka Myszka niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiralka Myszka niebieska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

37,70 zł
Powiadomienie
78
Przytulanka z gryzakiem piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka z gryzakiem piesek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

35,40 zł
Powiadomienie
79
Przytulanka z gryzakiem miś niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka z gryzakiem miś niebieski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

33,00 zł
Powiadomienie
80
Przytulanka z gryzakiem kotek różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka z gryzakiem kotek różowy
Baby mix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

31,40 zł
27,63 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,77 zł

81
Przytulanka z gryzakiem królik różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka z gryzakiem królik różowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

30,80 zł
Powiadomienie
82
Pozytywka pluszowa Zając - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozytywka pluszowa Zając
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

66,70 zł
Powiadomienie
83
Pozytywka pluszowa Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozytywka pluszowa Kotek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

57,40 zł
Powiadomienie
84
Balony lateksowe na 8 urodziny, gwiazdki (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe na 8 urodziny, gwiazdki (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.12

• Rozmiar w calach: 13 • Rozmiar w centymetrach: ok. 33 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: wielokolorowe • Nadruk: cyferka 8, gwiazdki

7,10 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

85
Balony Premium "3 Uśmiechy", żółte 12" / 5 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony Premium "3 Uśmiechy", żółte 12" / 5 szt
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.09

5,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

86
Balony lateksowe na 50 urodziny, gwiazdki (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe na 50 urodziny, gwiazdki (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
5 szt.

Balony lateksowe na 3 urodziny z wzorem w gwiazdki • Rozmiar w calach: 13 • Rozmiar w centymetrach: ok. 33 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: wielokolorowe • Nadruk: liczba 50, gwiazdki

6,20 zł
5,99 zł

Rabat 3,4%
oszczędzasz 0,21 zł

87
Balony lateksowe na 1 urodziny, gwiazdki (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe na 1 urodziny, gwiazdki (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
5 szt.

• Rozmiar w calach: 13 • Rozmiar w centymetrach: ok. 33 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: wielokolorowe • Nadruk: cyferka 1, gwiazdki

7,10 zł
6,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

88
Elektryczne i elektroniczne czujniki temperatury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elektryczne i elektroniczne czujniki temperatury
Dostępny
11 szt.

W książce opisano podstawowe dane techniczne, schematy aplikacyjne i wewnętrzne, zasady działania oraz metody korekty charakterystyk czujników temperatury stosowanych w sprzęcie powszechnego użytku. Do książki dołączono płytę CD-ROM z pełnymi notami katalogowymi wybranych elektronicznych czujników temperatury.

37,80 zł
29,11 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,69 zł

89
In the Search of a Language Pedagogical Paradigm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In the Search of a Language Pedagogical Paradigm
Dostępny
2 szt.

The book’s concept falls within the stream of search for the educational role of language and construction of the individual capital on an individual based on language. The texts included in this book are both of an empirical and theoretical char­acter. They inspire rumination on the problem of the educational role of language at the theoretical level (premises and constructs) and also at the empirical level (experimental settings and practical strategies transferred to the classroom ethnography and situated in various cultures). Thus, the book has a clear innovative potential not only for researchers but also for reflective educators; it prompts a search for the possibilities of constructing developmental language situations by teachers working with students at different educational stages. (...) The book’s merit is that it invites to discourse authors coming from multiple cultures experiencing cultural pluralism. Referring to the ideas of J. S. Bruner, we can affirm that (language) education is a process immersed in culture. Culture shapes the mind and provides us with a peculiar toolbox thanks to which we construct the image of the world and of ourselves. The formation of a specific Joint Involvement Episode (Schaffer’s concept), achieved by inviting to cooperation authors „immersed” in various cultures, has enabled creation of critical space for the discussion on language issues and a recognition of new conceptual categories. (...) The book will certainly be an important resource in academic education. It has a wide range of addressees and can be of interest to psycholinguists, pedagogues, sociolinguists, language researchers, pedagogy undergraduate and postgraduate students, students of linguistics, psychology, philology. Its readers can find here both empirical leads and theoretical frameworks but also inspiring solutions for educational practice. The book can be helpful for teachers subjecting their own practices to critical reflection, and it will contribute to the perfection of their work and to the development of professional self-awareness – prof. dr hab. Ewa Filipiak.

60,00 zł
42,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

90
Pierwsze kroki w przedszkolu. Poradnik dla rodziców przyszłych przedszkolaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze kroki w przedszkolu. Poradnik dla rodziców przyszłych przedsz...
Dostępny
2 szt.

Marzymy, planujemy, z niepokojem oczekujemy pozytywnego wyniku testu ciążowego, ze wzruszeniem przeżywamy cud narodzin, chuchamy, dmuchamy, kochamy ponad wszystko. Nasze dzieci – cudowne, najwspanialsze, wyjątkowe, choć często nie jedyne, lecz kolejne w rodzinie. To bez znaczenia. Każde z nich jest najważniejsze. Pierwsze spojrzenie, pierwsze karmienie, pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze kroki, pierwszy upadek, pierwsza infekcja, pierwsza przespana noc. Ile tych pierwszych razy przeżywamy? Bez liku. Z każdym kolejnym dzieckiem od nowa pierwszy raz. I w końcu przychodzi czas, gdy w piaskownicy słyszymy, że Jaś i Helenka idą od września do przedszkola, a ich mama wraca do pracy. A może już od dawna myślimy o tym, by posłać nasze dziecko do przedszkola? Jeśli nasz maluch nie chodził do żłobka, znów czeka nas pierwszy raz, pierwsze poważne rozstanie. Jak to? Mamy oddać nasz największy skarb nieznanym osobom, w obce miejsce, instytucji? Bez wątpienia jest to bardzo trudne doświadczenie, zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Książka ta skierowana jest do wszystkich rodziców, którzy planują posłać swoje dziecko do przedszkola i chcą to zrobić w sposób świadomy i odpowiedzialny. Nieważne, czy jest to pierwsze, czy kolejne dziecko w rodzinie, czy ma dwa i pół roku, trzy lata lub pięć lat. Każde jest inne i każde z nich przeżyje ten moment inaczej. Jednak bez wątpienia to od nas, dorosłych, zależy, czy i jak dziecko odnajdzie się w nowej sytuacji. A od tego, w jaki sposób będzie przebiegał proces adaptacji, w dużej mierze zależy jego powodzenie w przedszkolu. Jako nauczyciel przedszkola z wieloletnim stażem na początku września każdego roku witam dzieci, które pierwszy raz przychodzą do przedszkola. W jednych oczach dostrzegam entuzjazm, fascynację, radość, w innych strach, ból, a nawet przerażenie. Niestety, częściej te drugie uczucia goszczą w małych sercach. Sama jako mama trójki pociech doświadczyłam chwil rozstania na progu sali przedszkolnej. Wiem, jak trudno jest zachować zimną krew, odejść, pójść do pracy czy wrócić do domu. Mam nadzieję, że moje refleksje i doświadczenia jako nauczyciela i matki pomogą rodzicom przygotować swoje dzieci do przekroczenia progu przedszkola, a im samym zachować spokój i optymizm, który będą mogli przekazać świeżo upieczonym przedszkolakom. Elżbieta Bielak – nauczycielka przedszkola z wieloletnim stażem. W swojej pracy dba o indywidualny rozwój wychowanków, uwzględniając ich potrzeby, predyspozycje, zainteresowania. Autorka wielu programów, innowacji i projektów pedagogicznych wykorzystywanych w codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej oraz publikacji dla dzieci. Prywatnie mama trojga dzieci, miłośniczka aktywnego wypoczynku i dobrej książki. Zachwyca ją piękno przyrody oraz kultura i sztuka ludowa.

29,80 zł
16,39 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 13,41 zł

91
Poporodowy pas brzuszny, profilowany, XS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poporodowy pas brzuszny, profilowany, XS
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Poporodowy pas brzuszny Expert przeznaczony jest dla kobiet po porodach operacyjnych (cesarskie cięcie) w celu wzmocnienia nadmiernie rozciągniętych powłok brzusznych oraz zmniejszenia ryzyka występowania przepukliny. Pas łagodzi bóle rany pooperacyjnej, daje poczucie bezpieczeństwa i komfort oraz ułatwia wcześniejsze wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha. W celu prawidłowego dopasowania rozmiaru należy zmierzyć obwód brzucha i wybrać rozmiar z tabeli. Uwaga! Stosowanie wyrobu skonsultować z lekarzem. W czasie noszenia pasa zalecane jest wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągłe stosowanie pasa bez wykonywania ćwiczeń może doprowadzić do osłabienia mięśni brzucha. Cechy produktu: • profilowany kształt zapewnia ochronę dolnej części podbrzusza po cesarskim cięciu (tzw. cięcie kosmetyczne), • wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne, • zabezpiecza przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, • łagodzi bóle rany pooperacyjnej, dając poczucia bezpieczeństwa, • ułatwia wczesne wykonywane ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha, • materiał: poliester 49%, poliamid 23%, lateks 28%. Wymiary: • wysokość: 24.0 cm, • waga: 140 g. Rozmiary: XS: 80.0 cm S: 80-90.0 cm M: - 91-100.0 cm L: 101-110.0 cm XL: 111-120.0 cm XXL: 121-140.0 cm

64,70 zł
58,23 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,47 zł

92
Balony lateksowe na 3 urodziny, gwiazdki (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe na 3 urodziny, gwiazdki (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

• Rozmiar w calach: 13 • Rozmiar w centymetrach: ok. 33 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: wielokolorowe • Nadruk: cyferka 3, gwiazdki

7,10 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

93
Balony lateksowe na 5 urodziny, gwiazdki (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe na 5 urodziny, gwiazdki (5 sztuk)
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Balony lateksowe na 5 urodziny z wzorem w gwiazdki • Rozmiar w calach: 13 • Rozmiar w centymetrach: ok. 33 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: wielokolorowe • Nadruk: cyferka 5, gwiazdki

7,10 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

94
Trwajcie mocno w wierze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trwajcie mocno w wierze
Dostępny
19 szt.

Niniejsza książka jest to studium z zakresu teologii biblijnej. Zostaną tu systematycznie poklasyfikowane i skomentowane teksty przede wszystkim z Nowego Testamentu. Celem tej syntezy jest pozwolić czytelnikowi usłyszeć zawarty w nich apel o prawowierność, apel skierowany do wyznawców Chrystusa, do członków Jego Kościoła, na czele z tymi, którzy są odpowiedzialni za przekaz wiary. Nie dochodzi tutaj do głosu żaden z „-izmów”, jakimi się dziś zazwyczaj określa gotowe postawy wobec doktryny wiary, takie jak integryzm, tradycjonalizm lub fundamentalizm. Natomiast metodami właściwymi dla teologii biblijnej, czyli już na „piętrze” syntezy, poszukamy ustalenia zasad w tej ważkiej sprawie, często dziś, jak i dawniej, błędnie rozumianej. A źródłem błędów jest posługiwanie się hasłami skądinąd słusznymi: wolności badań, postępu nauki czy tolerancji w tej właśnie dziedzinie, jaką jest czystość głoszonej doktryny, i jej odpowiednik – prawowierność. Książka ta jest przeznaczona przede wszystkim dla wierzących. Niemniej może ona przydać się także niewierzącym o tyle, że pozwoli im zrozumieć, na czym się opiera nieustępliwość Magisterium Kościoła, to jego non possumus, w wielu żywotnych sprawach, które sami inaczej oceniają. Augustyn Jankowski OSB (1916-2005)– benedyktyn z Opactwa świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tyńcu, dr hab., dr honoris causa, profesor teologii biblijnej na PAT w Krakowie, redaktor naukowy Biblii Tysiąclecia, członek Papieskiej Komisji Biblijnej Kongregacji Nauki Wiary.

40,70 zł
29,30 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,40 zł

95
Bak Karuzela 19 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bak Karuzela 19 cm
Lena
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Wymiary: Średnica 19 cm

48,90 zł
44,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,91 zł

96
Zawody bez tajemnic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawody bez tajemnic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Dzięki tej wyjątkowej książce dowiesz się, co takiego całymi dniami robią dorośli. Otwieraj okienka i sprawdzaj, kto pracuje na lotnisku, kto przy wznoszeniu wieżowców, a kto pod ziemią lub na świeżym powietrzu. Przyjrzyj się pracy naukowców i odkrywców. Poznaj ponad sto zawodów – od pielęgniarki i muzyka po astronautkę.

40,00 zł
31,60 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

97
Książka z okienkami. Budujemy wieżowiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z okienkami. Budujemy wieżowiec
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

Wybudowanie wieżowca wymaga wysiłku setek osób, którym w pracy pomagają dziesiątki różnych maszyn budowlanych. Otwórz okienka, by zobaczyć, jak robotnicy kopią fundamenty, wiercą otwory, montują stalowe konstrukcje, wylewają beton i szykują piętro po piętrze, by w samym sercu miasta stanął nowoczesny drapacz chmur.

50,00 zł
39,50 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,50 zł

98
Disney uczy. Filmy Disney Pixar. Kalendarz i zegar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Filmy Disney Pixar. Kalendarz i zegar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Książka, przygotowana w ramach programu Disney uczy, przybliża dzieciom różne zagadnienia związane z pojęciem czasu. Ciekawe zadania sprawią, że z łatwością zapamiętają kolejność pór roku, czas ich trwania, a także nazwy miesięcy i dni tygodnia. To jednak nie wszystko! Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya wprowadzą dzieci w świat godzin, minut i sekund. Dzięki starannie dobranym ćwiczeniom mali uczniowie poznają i zrozumieją zasady korzystania z zegara, a „czas” przestanie być dla nich zagadką. Do książki dołączone są: • ścieralna plansza z tarczą zegara – można dzięki niej wielokrotnie trenować odczytywanie godzin, • plakatowy kalendarz do powieszenia na ścianie – dziecko może w nim zaznaczyć wszystkie najważniejsze dla siebie wydarzenia (urodziny najbliższych, wycieczki, święta), • naklejki, które można wykorzystać do kalendarza i swobodnej zabawy.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

99
Zest Art 28el Starpak Play-doh pudełko 6/24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,37 zł
13,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,38 zł

100
My Little Pony. Syrena Fluttershy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Syrena Fluttershy
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.21

Baw się i przebieraj uroczą Fluttershy! W zestawie znajdziesz figurkę i 7 modnych akcesoriów, z których aż 5 zostało ukrytych w formie niespodzianki. Otwórz opakowanie w kształcie buteleczki i zobacz, co kryje się wewnątrz. Stylizuj piękne różowe włosy Fluttershy, a potem ozdób ją akcesoriami w syrenkowej tematyce. Wyobraź sobie, jak szykujesz Fluttershy na bal przebierańców.

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

Wróć do góry